Pátek 21. června 2024 12:49
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster

Problémy

img

Francouzské volby: Trhy čekají na výsledky

21.06.2024 Za pouhých 9 dní nás ve Francii čekají předčasné volby. První reakce evropských trhů po ohlášení voleb byly velmi negativní. Akcie mnoha francouzských společností klesly a situaci ve Francii jsme pocítili i prostřednictvím oslabení zlotého, ale i koruny vůči dolaru. Nyní se situace poněkud uklidnila, ale trhy netrpělivě čekají na výsledky.
img

Do zahraničí vyrazí na dovolenou více Čechů než loni

20.06.2024 Podle průzkumu STEM/MARK pro společnost Home Credit plánují letní dovolenou více než dvě třetiny Čechů, přičemž 35 % dotázaných zvolí odpočinek v zahraničí, dalších 22 % plánuje dovolenou v Česku a desetina lidí ještě neví, kam pojede. Nejčastěji mají Češi v plánu za dovolenou utratit do 30 000 Kč a více než polovina dotázaných uvedla, že za dovolenou utratí zhruba stejně jako před rokem.
C:\fakepath\xtb-20062024.jpeg

Akciový trh má nového krále!

20.06.2024 Posledních přibližně 5 let se v čele žebříčku o největší americkou společnost z hlediska tržní kapitalizace střídaly dva hráči, kterými byl Microsoft a Apple. Ještě v roce 2019 byl podobně velký i Amazon, avšak od té doby dominoval většinu času Apple, který jako první překonal hranici tržní kapitalizace 1, 2 a také 3 bilionů USD. Big tech má ale nyní nového lídra a je jím Nvidia! Jak se výrobce čipů na toto místo dostal? A má ještě potenciál růstu?
C:\fakepath\trader-19062024-39-zm.jpg

EK vyzvala státy k podpoře konkurenceschopnosti a zvýšení produktivity

19.06.2024 Evropská komise dnes vyzvala státy, aby přijaly politická opatření na podporu konkurenceschopnosti a zvýšení produktivity. Komise to uvedla ve svém pravidelném hodnocení stavu ekonomik Evropské unie. Podle místopředsedy EK Valdise Dombrovskise se EU poslední dobou zotavuje z různých šoků, jako jsou ruská agrese vůči Ukrajině a s tím související rostoucí ceny energií. Současná sedmadvacítka nicméně prokázala obrovskou míru sociální a ekonomické odolnosti, dodal Dombrovskis s tím, že například pracovní trhy jsou silné a v zemích EU se daří snižovat inflaci i nezaměstnanost.
img

The global CBDC race heats up: 94% of central banks explore digital currencies

18.06.2024 V roce 2024 na sebe CBDC – digitální měny centrálních bank – strhly velkou pozornost. Američtí politici a zákonodárci intenzivně diskutovali o výhodách digitálních peněz a týmy pro i proti nim se pevně držely svých stanovisek. A přestože někteří podnikají kroky k zákazu vytvoření CBDC ve Spojených státech, včetně přijetí zákona Sněmovnou reprezentantů o boji proti dohledu nad CBDC, celosvětové hnutí za zavedení digitálních verzí nahrazujících papírové peníze stále nabírá na síle. Podle posledního průzkumu mezi centrálními bankami, který provedla BIS – Banka pro mezinárodní platby – zkoumá možnost vytvoření CBDC 94 % dotázaných centrálních bank. Tento průzkum byl proveden v roce 2023 a odpovědi obdrželo 86 centrálních bank, které se podělily o informace o své účasti na CBDC a také o své motivy a záměry týkající se jeho případné zavedení. Zpráva uvádí, že již v roce 2022 byla účast centrálních bank na CBDC vysoká. Většina centrálních bank pracuje na maloobchodních a velkoobchodních CBDC. Přibližně 30 % centrálních bank se zaměřuje na maloobchodní CBDC. Zároveň se 2 % centrálních bank zabývá pouze velkoobchodními CBDC. Více než polovina, což je 54 %, experimentuje s ověřením konceptu a každá třetí, celkem 31 %, zahajuje pilotní projekt. Zpráva rovněž uvádí, že pravděpodobnost vydání velkoobchodních CBDC v příštích šesti letech je nyní vyšší než pravděpodobnost vydání maloobchodních CBDC. Šestiletý časový horizont poukazuje na to, že mnoho funkcí CBDC ještě nebylo definováno. Přesto jsou na prvním místě v seznamu velkoobchodních wCBDC funkce kompatibility a programování, které pomohou zajistit hladký přechod a přispějí k širšímu přijetí. Maloobchodní se označují jako jako rCBDC. Podle BIS více než polovina centrálních bank zvažuje v případě maloobchodních CBDC limity pro ukládání, interoperabilitu, offline možnosti a nulovou odměnu. Pokud jde o stablecoiny a potenciální problémy, které představují pro implementaci CBDC, podle výzkumu BIS se stablecoiny zřídka používají k platbám mimo krypto ekosystém. Dvě ze tří jurisdikcí, které reagovaly v průzkumu, navíc už mají nebo pracují na regulačním systému pro stablecoiny a další krypto aktiva. kromě toho BIS zaznamenala rostoucí úsilí vlád o stanovení jasných pravidel týkajících se krypto aktiv. Více než 60 % jurisdikcí reagujících v průzkumu již má nebo vyvíjí regulační rámec pro stablecoiny a další krypto aktiva. A 48 % těchto jurisdikcí zvolilo nebo vyvíjí individuální právní regulaci, protože příležitosti, rizika a vlastnosti krypto aktiv nezapadají do stávajícího regulačního rámce. Závěr zprávy byl následující: Vzhledem k tomu, že rozhodnutí o CBDC a regulaci plateb jsou svrchovaná, je nutné, aby jurisdikce spolupracovaly a koordinovaly své kroky, aby uživatelům nabídly bezpečné a efektivní platby v tuzemsku i v zahraničí.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 17. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se pokouší překonat úroveň 1,0710

17.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0710 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení této úrovně byly signálem k prodeji eura dále podél trendu. Jak je však z grafu patrné, v době psaní této prognózy ještě nedošlo k odpovídajícímu pohybu směrem dolů. Ve druhé polovině dne nebyl technický obraz revidován.
img

Tržní postřehy z Japonska, Číny/Hongkongu: Růst nepřinášejí stimuly, ale reformy

17.06.2024 Koncem 80. let všichni oslavovali Japonsko jako ekonomickou velmoc, která brzy usedne na trůn uvolněný Spojenými státy. Zdálo se, že jeho raketový vzestup bude nezastavitelný. Stála za ním účinná kombinace velkých úspor, špičkových technologií a pracovitých zaměstnanců. V 90. letech se však ceny aktiv propadly a původně dočasná komplikace se postupně proměnila v chronické zpomalení růstu, které zemi trápilo až donedávna. Všichni se shodovali na jasné diagnóze – Japonsko trpělo systémovou deflací a chronickým deficitem agregátní poptávky, což měly řešit agresivní monetární a fiskální stimuly.
img

Německu hrozí, že bude rozvojovou zemí. Co s tím?

16.06.2024 Evropská ekonomika rychle ztrácí své někdejší zdánlivě neotřesitelné postavení ve světě. Dravější jsou jak Spojené státy, tak asijské země v čele s Čínou. To vše není nic nového. Nové je ovšem to, že nyní dramatická ztráta evropské konkurenceschopnosti začíná děsit evropské elity, které dosud měly tendenci takové problémy přehlížet, případně škarohlídy rovnou častovat označením typu „ruský agent“.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Německá ekonomika se rozjíždí, letos vykáže růst

14.06.2024 Německá ekonomika se po období útlumu opět rozjíždí. Dnes to oznámil ekonomický institut DIW, podle kterého se hrubý domácí produkt (HDP) v letošním roce zvýší o 0,3 procenta a v roce příštím o 1,3 procenta. Institut poznamenal, že výhled růstu na letošní rok je sice skrovný, ale že největší evropské hospodářství už teď stabilně nabírá na síle. Růst by měla zajistit hlavně soukromá spotřeba.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. června pro začátečníky

14.06.2024 K otestování ceny 1,2788 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry – zejména poté, kdy se objevila zpráva, že ceny výrobců v USA klesly oproti očekávání růstu o 0,1 %. Jak je však vidět v grafu, tento vývoj nezformoval rostoucí trend a místo toho vedl ke ztrátám. Po chvíli přišel test ceny 1,2759, a to v okamžiku, kdy MACD prudce klesl od nuly, takže jsem se rozhodl libru neprodávat. V pátek je britský ekonomický kalendář prázdný, takže kupující budou mít problémy – zejména proto, že od včerejšího odpoledne začali být aktivní medvědi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Forex: Slabá americká data tentokrát dolaru neublížila

14.06.2024 Včera zveřejněný inflační report za americké výrobní ceny, který přinesl překvapivě nízké ceny, spolu s nárůstem týdenních žádostí o podporu sice dolaru ublížily, ale jen krátkodobě. Kromě toho, že euro pociťuje politické problémy po víkendových eurovolbách, tak dolaru dnes po ránu pomohla i holubičí Bank of Japan (a tudíž globální ztráty jenu). Během poslední obchodní seance týdne by mohlo být klidněji s ohledem na nezajímavý kalendář očekávaných události.
img

Plán obchodování GBP/USD na 14. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.06.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval na nižší úrovni. Zatímco pokles eura naznačuje potenciální klesající trend pro měnový pár EUR/USD, pro britskou libru pokles neznamená nic důležitého. Jen připomínáme, že pár GBP/USD se již tři týdny obchoduje mezi úrovněmi 1,2693 a 1,2798. Ve středu se obchodoval prudce výše nad tímto bočním kanálem, ale na celkové situaci to nic nezměnilo. Pár se stále obchoduje do strany, protože se mu nedaří zahájit medvědí korekci a není schopen prolomit úroveň 1,2693, zatímco trh se nadále vyhýbá velkým nákupům dolarů.
C:\fakepath\1718342191-78-14062024.jpg

Bude Apple králem AI?! | Investiční Memento #78

14.06.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 78. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Boeing po problémech s kvalitou dreamlinerů klesl o 1,00 % 📌

13.06.2024 Boeing dnes klesá o další 1,00 % v důsledku dalších zpráv o problémech s bezpečností a kvalitou letadel. Společnost vyšetřuje nový problém s kvalitou letounu 787 Dreamliner poté, co zjistila, že stovky spojovacích prvků byly nesprávně instalovány na hlavní části karoserie některých nedodaných letadel. Tento problém, který se týká více než 900 spojovacích prvků na jedno letadlo, nepředstavuje bezprostřední ohrožení bezpečnosti letu, ale společnost se snaží pochopit jeho příčinu. Společnost Boeing spolupracuje se zákazníky a FAA a nedávno předložila FAA plán na zlepšení bezpečnosti výrobků po lednovém selhání konstrukce letounu 737 Max 9.
img

Solana na vzestupu: Novinky a příležitosti pro investory

12.06.2024 Hlavní kryptoměnová síť Solana (SOL) vydala na své hlavní síti významnou aktualizaci, zatímco se stupňují zvěsti o možné žádosti o ETF. Nová aktualizace s označením V 1.18.15 je nejnovější na blockchainu Solana a má za cíl zlepšit programovatelný blockchain pro své uživatele.
C:\fakepath\prop-trading-12062024-uvod.jpg

Jak si vybrat nejlepší Prop Trading firmu?

12.06.2024 Každý trader, který hledá cesty k většímu kapitálu, než jaký má momentálně k dispozici, by měl zvážit prop trading. Tato moderní forma obchodování nabízí unikátní příležitosti pro každého, kdo chce své obchodní schopnosti zužitkovat naplno.
img

Euro má problémy

12.06.2024 Zvěsti o rezignaci francouzského prezidenta vyvolaly novou vlnu výprodejů evropských aktiv a vyústily v nový klesající pohyb páru EUR/USD. Ačkoli Emmanuel Macron tyto zvěsti vyvrátil s odkazem na to, že existují zákony a ne jen touha po Národní rally, "medvědi" už se nedali zastavit – využili faktu, že výnosový diferenciál mezi francouzskými a německými dluhopisy, který je klíčovým ukazatelem politického rizika v eurozóně, dosahuje od března 2020 nevídaných výšin.
C:\fakepath\trader-11062024-39-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.06.2024 1) Akcie Raspberry Pi dnes při svém tržním debutu vzrostly o 32 procent, britský počítačový startup se snaží z primární veřejné nabídky získat přibližně 166 milionů liber. Akcie Raspberry Pi dnes zahájily „podmíněné obchodování“, přičemž plné otevřené obchodování by mělo začít v pátek. Akcie vzrostly na 370 pencí poté, co firma, která vyrábí malé jednodeskové počítače, stanovila cenu svých akcií na 280 pencí za kus.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 11. června

11.06.2024 Cena 1,2711 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár GBP/USD vystoupal o 17 pipů a pak byl znovu pod tlakem. Dnes už byly zveřejněny slabé údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Velké Británii. Pětinásobně překonaly očekávání ekonomů, takže vyvinuly značný tlak na pár. Stoupla i míra nezaměstnanosti, což ještě víc poukázalo na problémy v ekonomice způsobené vysokými úrokovými sazbami. Nicméně vzhledem k tomu, že se zvýšila i úroveň průměrné mzdy ve Spojeném království, není důvod spěchat v nejbližší době se snižováním nákladů na úvěry. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Globální index nemusí být globální

11.06.2024 Nadstandardní výkonnost amerických akcií z posledních let se, jak se zdá, stala i vstupenkou do hlavních akciových indexů. Velké zhodnocování spolu s celkovým nárůstem tržní kapitalizace vedlo v tuto chvíli k rekordní 63% váze amerických akcií v indexu MSCI All Country World. „Nyní si ale investoři musí položit otázku, zda jejich investice umístěné v podobném indexu nejsou v rozporu s jejich očekáváním o globální diverzifikaci a zda nepodstupují přílišnou expozici vůči USA. Investorům totiž mohou unikat i jiné zajímavé investiční příležitosti. Za zmínku stojí například Tchaj-wan či Indie, které s americkými akciemi dokázaly ve výkonnosti v posledních deseti letech slušně držet krok,“ komentuje Richard Bechník, hlavní investiční a ekonomický analytik Swiss Life Select.
C:\fakepath\trader-10062024-55-zm.png

Těžaři mají podle organizace WGC problémy s udržením růstu těžby zlata

10.06.2024 Těžební průmysl má problémy s udržením růstu produkce zlata, protože ložiska tohoto žlutého kovu je stále těžší najít. Uvedl to zpravodajský server CNBS s odvoláním na údaje Světové rady pro zlato (WGC). Loni se těžba zlatých dolů zvýšila jen o 0,5 procenta, zatímco v roce 2022 vzrostla o 1,35 procenta.
img

Škoda Group loni zvýšila tržby o 81 procent, provozní zisk klesl o 57 pct

10.06.2024 Škoda Group, přední evropský výrobce vozidel pro veřejnou dopravu, zvýšila loni meziročně tržby o 81 procent na 1,382 miliardy eur, což je v přepočtu podle kurzu centrální banky zhruba 33,18 miliardy korun. Provozní zisk EBITDA (před úroky, daněmi a odpisy) ale klesl o 57 procent na loňských 21,8 milionu eur, tedy asi 523 milionů Kč. Důvodem poklesu byly pokračující dopady pandemie covidu a ruská agrese na Ukrajině, uvedla dnes firma v tiskové zprávě. Skupina loni dodala 400 vozů, meziročně o 88 procent více, a uzavřela několik velkých kontraktů.
C:\fakepath\akcie-10062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – správa a řízení společností a etika ve fundamentální analýze (8. díl)

10.06.2024 Článek zdůrazňuje důležitost etiky a řízení pro finanční výkonnost a hodnotu akcií. Vysvětluje, jak transparentnost a etické praktiky posilují důvěru investorů a snižují rizika. Čtenář se dozví o metodách analýzy firemní kultury, řízení a konkrétních případových studiích, které ilustrují dopad skandálů na ceny akcií.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Vývoz z Číny v květnu rostl nejrychleji za víc než rok

07.06.2024 Vývoz z Číny se v květnu meziročně zvýšil o 7,6 procenta, což je nejprudším tempem za více než rok. Podle agentury AP to vyplývá z dnešních údajů čínského celního úřadu. Dovoz ale vzrostl pouze o 1,8 procenta, jeho růst tak prudce zpomalil z 8,4 procenta v předchozím měsíci. To podle analytiků podtrhuje křehkost domácí poptávky.
C:\fakepath\Cina-pristav.jpg

Rusko a Čína plánují celoroční trasu pro nákladní lodě v arktické oblasti

07.06.2024 Ruský Rosatom dnes podepsal memorandum o porozumění s čínskou přepravní společností ohledně vytvoření podmínek pro celoroční provoz kontejnerových lodí přes arktickou oblast. Informovala o tom agentura Reuters s tím, že ruský prezident Vladimir Putin hovoří o využívání severní mořské cesty mezi Ruskem a Čínou v situaci, kdy Moskva těžiště svých obchodů v souvislosti s invazí na Ukrajinu přesouvá na východ.
img

Zahraniční obchod roste, průmyslu a stavebnictví se nedaří

06.06.2024 „Průmyslové produkci se na začátku letošního roku příliš nedařilo, březen dokonce přinesl větší propad. Průmyslová výroba tehdy meziročně klesla o 2,7 %, především kvůli vyšší srovnávací základně ve výrobě motorových vozidel z března roku 2023. Jak ukázala dnes publikovaná data Českého statistického úřadu, v dubnu si průmyslová produkce meziměsíčně drobně polepšila, když vzrostla o 0,6 %, meziročně však mírně klesla o 0,4 %. Za horšími výsledky stojí především pokračující pokles ve výrobě strojů a zařízení, pokles v hutnictví a slevárenství, ale také nižší produkce v energetickém sektoru. Nadprůměrné dubnové teploty zapříčinily pokles spotřeby plynu, na produkci ve výrobě a rozvodu elektřiny, plynu a tepla, která klesla o desetinu, měly vliv i plánované odstávky v elektrárnách a pokles výroby v uhelných elektrárnách,“ vysvětluje Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 6. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nedopadlo to podle jejich představ

06.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2782 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vedly k nákupnímu signálu, ale po pohybu vzhůru o 12 bodů tlak na libru klesl. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
C:\fakepath\banky-05062024.jpg

Brzký návrat krize regionálních bank v USA?

05.06.2024 Finanční trhy jsou cyklické. Vždy existuje návrat různých témat, dokud se problémy opravdu nevyřeší. V mainstreamovém ekonomickém tisku se řeší především návrat na výsluní akcií GameStop, ale tohle téma je spíš pro tradery a znalce psychologie trhů než pro dlouhodobé investory sledující makroekonomické trendy. Tento typ investorů by neměla ujít zpráva od FDIC (Federal Deposit Insurance Corporation), která vyšla tento týden. Co se v ní dočteme?
img

Je meme investování zpět? Díky příznivým podmínkám na trhu se investoři vracejí k meme investování

05.06.2024 V lednu 2021 vyvolali uživatelé Redditu na fóru Wall Street Bets rozruch kolem společnosti GameStop (GME), maloobchodního prodejce videoher, který se potýkal s problémy a který byl silně shortován hedgeovými fondy. Rozruch na Redditu způsobil masivní příliv individuálních investorů a cena akcií společnosti GameStop dramaticky vzrostla.
img

Nejrychlejší zavedení nové technologie v historii. Téměř polovina českých firem už pracuje nebo experimentuje s AI

05.06.2024 Rychlý nástup využívání generativní umělé inteligence (GenAI) je nepopiratelným trendem v českém podnikatelském sektoru. Tři pětiny firem považují tuto technologii za klíčovou pro své obchodní strategie a 42 % s ní aktivně pracuje nebo experimentuje. Vyplývá to z průzkumu poradenské a technologické společnosti Deloitte mezi finančními řediteli českých společností. Téměř polovina z nich očekává jako hlavní přínos zavedení GenAI snížení nákladů.
C:\fakepath\Izrael2.jpg

Technologický sektor v Izraeli i za války roste

04.06.2024 Sektor vyspělých technologií nyní tvoří asi 20 procent výkonu ekonomiky Izraele. Uvedl to dnes Izraelský úřad pro inovace (IIA). Zároveň vyzval vládu k větším investicím, které by umožnily rychlejší růst technologického sektoru, informovala agentura Reuters.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 3. června. Britská libra nemohla jinak než využít situace

04.06.2024 Vlnová analýza páru GBP/USD je i nadále poměrně složitá. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho úrovně 50,0 % v dubnu naznačil, že je trh připraven vybudovat klesající vlnu 3 nebo c. Pokud se tato vlna bude skutečně dále vyvíjet, vlnová struktura bude mnohem jednodušší a hrozba zkomplikování vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech však k poklesu páru nedochází, což vyvolává pochybnosti o připravenosti trhu prodávat.
img

Denní shrnutí: Brent klesá pod 80 dolarů, meme-stocks snižují počáteční zisky

03.06.2024 Indexy na Wall Street zahájily obchodování v novém týdnu pozitivně, ale během seance zisky smazaly a nyní se obchodují níže.
img

IATA: Aerolinky letos po celém světě přepraví téměř pět miliard lidí

03.06.2024 Letecké společnosti v letošním roce po celém světě přepraví rekordních 4,96 miliardy cestujících a jejich souhrnné zisky dosáhnou 30,5 miliardy dolarů (zhruba 695 miliard Kč). Předpovědělo to dnes Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu (IATA). Zlepšilo tak svůj výhled ve srovnání s prosincovou prognózou, která předpokládala, že aerolinky letos přepraví zhruba 4,7 miliardy cestujících a vydělají 25,7 miliardy dolarů.
img

Průmysl konečně nastiňuje možný obrat k lepšímu

03.06.2024 Index nákupních manažerů (PMI) v květnu konečně vzrostl, když z dubnových 44,7 bodů povýšil na 46,1. Nálada zůstává stále v pesimistickém teritoriu, ale vyhlídky jsou již méně negativní, než byly v dosavadní části roku. Stále se projevuje mírný růst cen vstupů a slabá poptávka po zboží, pokles nových zakázek je ale pozvolnější.
C:\fakepath\usa-03062024.jpg

Americká data zahýbou trhy

03.06.2024 Ve středu pozornosti budou tento týden makroekonomické statistiky ze Spojených států. Už minulý týden naznačil, že se největší světová ekonomika začíná ochlazovat.
img

Varovná znamení na Wall Street: Pokles akcií Dow Transportation a státních dluhopisů

03.06.2024 Index Dow Jones Transportation Average (.DJT) letos klesl o zhruba 5 %, což je v naprostém kontrastu s 9% meziročním růstem indexu S&P 500 (.SPX) a 1% růstem indexu Dow Jones Industrial Average (.DJI), který tento měsíc poprvé překonal hranici 40 000 bodů.
img

Denní shrnutí: US100 ztrácí 1,4 % na pozadí slabších údajů o spotřebě v USA bez „holubičího“ překvapení v PCE

31.05.2024 Zveřejnění PCE dopadlo prakticky v souladu s očekáváním údajů o inflaci, ale údaje o soukromé spotřebě dopadly slaběji. V důsledku toho dnes riziková aktiva, jako jsou akcie a kryptoměny, stejně jako americký dolar a výnosy ztrácejí, protože ve zprávě PCE jsme se nedočkali „sestupného“ překvapení a údaje o spotřebě sice vykázaly slabší výkon, ale stále ne natolik slabý, aby přiměl Fed ke změně postoje
C:\fakepath\inflace-31052024.jpg

Problémy s druhým kolem inflace budou i v Evropě

31.05.2024 Poslední čísla Eurostatu odhadů inflace za měsíc květen přinášejí smutné zjištění. Stejně jako v USA to na konec inflace nevypadá. Podle předběžných odhadů se meziroční míra inflace v eurozóně v květnu 2024 poprvé po pěti měsících zvýšila na 2,6 % z 2,4 %. Evropští politici a vedení ECB se radovali předčasně z vítězství nad inflací. Celá situace se komplikuje a evropské trhy podle očekávání reagují negativně.
img

Růst ekonomiky táhne oživující spotřeba domácností

31.05.2024 Česká ekonomika v prvním čtvrtletí letošního roku vzrostla mezičtvrtletně o 0,3 %. Zpřesněný odhad HDP tak přinesl sestupnou revizi oproti původně udávanému růstu o 0,5 % q/q. Navzdory tomu nadále platí, že na přelomu roku došlo k oživení ekonomické aktivity, když v posledním loňském čtvrtletí HDP vzrostl o 0,4 % q/q. Meziroční růst ekonomiky v letošním prvním čtvrtletí stagnoval na 0,2 %. Oproti předpandemické úrovni byla však ekonomika stále níže, a to o 0,7 %.
img

Růst HDP v 1. čtvrtletí nebyl tak razantní

31.05.2024 Český statistický úřad nepotvrdil svůj předběžný odhad. Zpřesněná data naznačují, že růst české ekonomiky činil mezičtvrtletně jen 0,3 % a meziročně jen 0,2 %. Náš i tržní odhad přitom počítal s růstem ve výši 0,5 % č/č a 0,4 r/r. Rozdíly jsou dány především výrazným propadem investic, slabá byla i zahraniční poptávka. Expanze ekonomiky tak zřejmě bude pozvolnější.
img

Růst ekonomiky táhne oživující spotřeba domácností

31.05.2024 Česká ekonomika v prvním čtvrtletí letošního roku vzrostla mezičtvrtletně o 0,3 %. Zpřesněný odhad HDP tak přinesl sestupnou revizi oproti původně udávanému růstu o 0,5 % q/q. Navzdory tomu nadále platí, že na přelomu roku došlo k oživení ekonomické aktivity, když v posledním loňském čtvrtletí HDP vzrostl o 0,4 % q/q. Meziroční růst ekonomiky v letošním prvním čtvrtletí stagnoval na 0,2 %. Oproti předpandemické úrovni byla však ekonomika stále níže, a to o 0,7 %.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. května (analýza dopoledních obchodů). Libra pokračuje v korekci.

30.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2761 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz směrem dolů v oblasti 1,2761 vedly k prodejnímu signálu pro libru, což v době psaní článku vyústilo v pokles o více než 20 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

Geopolitika je pro ropu důležitější než OPEC

29.05.2024 Brent se před pár dny obchodoval mírně nad 80 dolary za barel. V kontextu inflace se to nemusí zdát málo, ale zdaleka to není vrcholy posledních dvou let, kdy to často stálo 90 nebo dokonce 100 dolarů za barel. V poslední době jsou investoři skeptičtí ohledně síly poptávky ve dvou hlavních motorech globální ekonomiky: v USA a Číně. Zároveň však kartel OPEC+ udržuje dobrovolné omezování produkce, což vede k uměle vyváženému trhu nebo dokonce mírnému deficitu, který udržuje relativně vysoké ceny ropy. Ukazuje se však, že rozhodnutí OPEC+ ohledně budoucnosti dohody o dobrovolných škrtech není tak důležité jako geopolitika. Právě poslední eskalace na Blízkém východě vedla k výraznému oživení cen ropy. Zvýší rozhodnutí OPEC+ ceny dále?
img

Polovina českých párů má peníze ve společných finančních produktech. V rodinných financích přesto tiká časovaná bomba

29.05.2024 Polovina českých párů využívá společné finanční produkty, ať už jde o bankovní účty či třeba stavební spoření. Přesto mohou být v ohrožení v tom, že ke svým penězům nebudou mít přístup právě tehdy, kdy je budou nejvíce potřebovat. Taková situace není neobvyklá, dle průzkumu Partners Banky se s ní setkal každý pátý Čech. Společné náklady si téměř čtvrtina českých párů dělí rovným dílem, další pětina poté poměrově podle výše platu. Starší páry společně nejčastěji šetří na důchod, mladší pak na pořízení nemovitosti.
img

Inflační oříšek a mejdan soukromých fondů

29.05.2024 Kvůli překvapení ve formě nečekaně vysoké inflace odsunula BOE minulý týden první snížení sazeb ze srpna na listopad, zatímco ECB dál počítá s prvním snížením v červnu. Evropská centrální banka se svými výroky postupně sama zahnala do kouta a teď musí splnit, co slíbila, aby nebyla za blázna, ale nedopadne to tak stejně? Hlavní ekonom ECB Philip Lane řekl listu Financial Times, že Evropská centrální banka nevidí problém v tom, aby začala snižovat sazby dřív než Fed, a vzhledem k dostupným datům upouští od nejvyšší úrovně omezení. Zatímco ECB zahájí snižování až příští měsíc, Švýcarsko, Švédsko, Česká republika a Maďarsko už s ním začaly. Ve středu budou zveřejněny předběžné údaje o květnovém indexu německých spotřebitelských cen, a pokud budeme svědky dalšího nepříjemného překvapení, začne se na mysl vkrádat otázka, zda se ECB nechystá učinit politickou chybu.
img

Český automotive získává tržní podíl, ale má stejné problémy jako Evropa

29.05.2024 Českému automotivu se na první pohled daří lépe než zbytku Evropy. Ne vše je však tak růžové, jak se na první pohled může zdát. Nejlépe hodnocení vyznívá, když sledujeme celkový počet vyrobených automobilů v Česku. Za první čtyři měsíce se u nás vyrobilo přes 531 tisíc automobilů, o 14,4 % více než loni. Navíc produkce je v jednotlivých měsících celkem stabilní a pozitivně překvapila spíše čísla za poslední měsíc - duben. Český automotive ovšem není jen produkce aut na našem území, ale také bohaté a pestré podhoubí subdodavatelů odkázaných na produkci aut v celé Evropě.
img

Přehled páru GBP/USD 29. května. Libra pokračuje v růstu a překonává bariéry.

29.05.2024 Pár GBP/USD v úterý pokračoval v růstu, což už nás nepřekvapuje. Britská měna roste téměř každý den bez jakéhokoli oficiálního důvodu. Dříve trh využíval zprávy a informace, které bylo možné interpretovat několika způsoby, aby odůvodnil býčí sklon. Teď už před otevřením long pozic ani nečeká na nová makrodata. V pátek dolar podpořily tři zprávy ze Spojeného království a USA. V pondělí a v úterý nebyly zveřejněny žádné zprávy ani nedošlo k žádným událostem. Libra během těchto tří dnů vzrostla nejméně o 100 pipů. Pokud tento trend přetrvá, mohla by vůči dolaru dosáhnout úrovně 1,50 USD. V čem je problém, když libra nepotřebuje důvod k růstu?
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí

28.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2767 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezilo další růst páru. Z toho důvodu jsem se rozhodl libru na konci dne nenakupovat. Bylo možné okamžitě realizovat scénář č. 2 pro prodej. Nedostatek údajů ze Spojených států včera vyprovokoval nákupy libry, které pokračují i nyní. Vzhledem k tomu, že čekáme pouze na zveřejnění údajů o maloobchodních tržbách od Konfederace britských průmyslníků, budou mít zákazníci ráno problémy? Pravděpodobně se budou snažit aktualizovat měsíční maximum ještě před zveřejněním důležitých údajů z USA, kterým se budeme podrobněji věnovat v odpolední prognóze. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Ranní komentář: Problémy Porsche v Číně a pomoc čínskému polovodičovému sektoru

28.05.2024 Včerejší seance na trhy větší změny nepřinesla. V USA se kvůli svátku neobchodovalo a zavřený byl akciový trh také v Británii. Objemy v Evropě tak byly výrazně podprůměrné. Dnešek přinese několik zajímavých makrodat z USA, v čele s výsledky spotřebitelské důvěry.
C:\fakepath\Biden.png

Biden by prý měl ukázat pochopení pro obavy voličů z růstu cen

27.05.2024 Americký prezident Joe Biden by měl ukázat větší pochopení pro obavy voličů z růstu cen. O ekonomice hovoří podle členů své Demokratické strany příliš pozitivně. Velký důraz klade na dobrou situaci trhu práce, zatímco voličům vadí inflace, píše deník The Wall Street Journal (WSJ). Ekonomika bude podle něj hrát v nadcházejících amerických prezidentských volbách zásadní roli.
img

Důvěra v českou ekonomiku vychládá

24.05.2024 „Důvěra v českou ekonomiku v květnu mírně ochladla. Indikátor důvěry, který sestavuje ČSÚ, se v květnu meziměsíčně snížil o 0,6 bodu na hodnotu 96,4. Jde však jen o mírný pokles a ve srovnání s loňským květnem je indikátor na vyšší hodnotě. Nicméně o zhoršení situace svědčí, že v květnu klesly obě části indexu – jak důvěra podnikatelů, tak spotřebitelů. Indikátor důvěry podnikatelů se snížil o 0,2 bodu na hodnotu 95,4. Nejhorší nálada je v průmyslu, kde v květnu klesl indikátor důvěry o dva body na hodnotu 90,5. Na vině jsou zejména dlouhodobé problémy se zakázkami v tomto odvětví.
C:\fakepath\Nemecko7.jpg

Německá ekonomika se vrátila v prvním čtvrtletí k růstu

24.05.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Německa se po poklesu o 0,5 procenta v posledním čtvrtletí loňského roku zvýšil v prvním letošním kvartálu proti předchozím třem měsícům o 0,2 procenta. Dnes to v konečné zprávě oznámil Spolkový statistický úřad, který tak potvrdil předběžné výsledky z konce dubna. Návrat k růstu označila šéfka statistického úřadu Ruth Brandová za dobré znamení.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 23. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci narazili na rezistenci 1,2760.

24.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2730 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji, což vyústilo v pokles páru o téměř 30 bodů, ale na aktualizaci klíčového supportu 1,2700 už nedošlo. Pár se dál obchodoval v rámci bočního kanálu, takže bylo třeba revidovat technický obrázek na druhou polovinu dne.¨
C:\fakepath\trader-23052024-42-zm.jpg

Forex: Euro zpevňuje díky statistikám o aktivitě podniků a mzdám v eurozóně

23.05.2024 Jednotná evropská měna dnes zpevňovala díky příznivým statistikám o aktivitě podniků a mzdách v eurozóně. Posléze ale část zisků smazala v reakci na růst dolaru, kterému pomohla později zveřejněná podobně příznivá statistika o aktivitě podniků ve Spojených státech. Euro k dolaru přidává krátce před 17:15 SELČ 0,1 procenta na 1,0830 EUR/USD.
img

Graf dne - NZDUSD (22.05.2024)

22.05.2024 Novozélandská centrální banka (RBNZ) dnes ponechala úrokové sazby beze změny na úrovni 5,50 %. Prohlášení bylo relativně více jestřábí než dříve, což způsobilo prudké posílení novozélandského dolaru (NZD). Během následné tiskové konference však guvernér Orr zaujal holubičí postoj, což vedlo k mírnému snížení zisků.
img

Rizika v Tradingu

22.05.2024 Trading, nebo obchodování na finančních trzích, je populární způsob, jak vydělat peníze. Přitahuje mnoho investorů díky potenciálu vysokých výnosů. Nicméně, stejně jako jakýkoli jiný investiční instrument, i trading nese s sebou určité rizika. Tento článek se zaměří na hlavní rizika, která jsou s tradingem spojena, a na to, jak je možné je minimalizovat.
C:\fakepath\ctrader-22052024-uvod-2.png

Obchodní platforma cTrader – recenze a návod

22.05.2024 V současném světě obchodování na finančních trzích je volba správné obchodní platformy jednou z klíčových oblastí pro úspěch každého tradera. Jednou z méně známých, ale stále oblíbenějších platforem je cTrader. Tato platforma nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů, které mohou výrazně usnadnit a zefektivnit obchodování. V tomto článku se proto podrobně podíváme na platformu cTrader, její výhody, nevýhody a rozdíly oproti jiným populárním platformám.
C:\fakepath\měď.jpg

Cena mědi překonala hladinu 11.000 dolarů za tunu

20.05.2024 Cena mědi se dnes dostala nad 11.000 dolarů (249.950 Kč) za tunu a zdolala další rekord. Podle analytiků je za dlouhotrvajícím růstem jednak spekulace, jednak předpoklady, že poptávka po tomto základním kovu se bude zvyšovat, zejména v Číně. Od začátku roku se cena mědi na Londýnské burze kovů (LME) zvýšila přibližně o 29 procent.
img

Ryba: Zlato má další rekord, ale to je teprve začátek

20.05.2024 Cena zlata v pondělí vzrostla na historický rekord 2 449 dolarů za troyskou unci a meziročně navýšila o 18 procent. Tento růst je ale teprve začátek nového býčího trendu a cena může v horizontu několika let více než zdvojnásobit, říká v komentáři analytik české společnosti Golden Gate Pavel Ryba.
img

Praská realitní bublina v Číně, Peking v obavě stupňuje svoji odezvu. Ohrožené je i Česko

17.05.2024 Na čínském realitním trhu jde do tuhého. Peking totiž dnes přišel s dosud nejrazantnějšími zásahy, jež mají zvrátit zrychlující – a vlastně již rekordní – propad cen nemovitostí. Zejména dochází k odstranění administrativně vynucované spodní hranice – jakési „podlahy“ – hypotečních sazeb. Současně se Peking snaží podnítit místní vlády v jednotlivých čínských provinciích, aby domy vykupovaly a přetvářely je v sociálně dostupné bydlení.
img

Graf dne - CHN.cash (17.05.2024)

17.05.2024 Hlavním bodem dnešní asijsko-pacifické seance bylo zveřejnění měsíčních údajů o aktivitě za duben z Číny. Údaje lze nejlépe označit za smíšené, když průmyslová výroba rostla více, než se očekávalo, zatímco údaje o městských investicích a maloobchodních tržbách nesplnily očekávání. Údaje jsou znepokojivé, protože ukázaly velké a nečekané zpomalení růstu maloobchodních tržeb, zatímco průmyslová výroba zrychlila více, než se očekávalo. To naznačuje slabost domácí poptávky a naznačuje, že hospodářský růst je stále více závislý na nabídce než na poptávce. Slabost čínského spotřebitele také zvyšuje riziko pro čínskou ekonomiku, která je zaměřena na vývoz, v době rostoucího obchodního napětí se Spojenými státy. Čínský index HSCEI (CHN.cash) po zveřejnění údajů klesl přibližně o 1 %.
img

Ranní okénko - Očekává se potvrzení inflačních čísel v eurozóně

17.05.2024 Poslední den tohoto týdne nabídne pouze finální hodnotu dubnové inflace v eurozóně. Obvykle se úvodní odhady Eurostatu potvrdí a i v tomto případě trh očekává, že tomu tak bude. Dubnová inflace by tak měla zůstat stejně jako v březnu ve výši 2,4 %. Jádrová inflace by měla poklesnout z 2,9 % na 2,7 %, když zvláště pozitivním zjištěním je, že se poprvé od loňského listopadu snížila inflace v oblasti služeb pod 4 %. Prvnímu snížení sazeb na červnovém zasedání ECB tak v tuto chvíli nic nebrání. S tímto krokem také počítá dlouhodobě naše prognóza. V rámci tohoto roku by bankovní rada mohla snížit sazby celkem třikrát, vždy po 25bb.
C:\fakepath\akcie-16052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – jak vybrat správný sektor pro investování (2. díl)

16.05.2024 Článek poskytuje přehled různých odvětví a jejich charakteristik, včetně technologie, zdravotnictví, energetiky, financí, spotřebního zboží, materiálů a komodit, trhu s nemovitostmi, telekomunikací, pohostinství a veřejných služeb. Dále se zaměřuje na to, jak makroekonomické faktory ovlivňují tato odvětví, včetně úrokových sazeb, inflace a geopolitických událostí. Nakonec uvádí příklady atraktivních odvětví a klíčové společnosti v nich. Celkově nabízí ucelený pohled na investiční možnosti a rizika v různých sektorech.
img

Čistý zisk skupiny ČSOB v 1. čtvrtletí stoupl o 14 procent na 4,1 miliardy Kč

16.05.2024 Čistý zisk skupiny ČSOB v prvním čtvrtletí 2024 stoupl meziročně o 14 procent na 4,1 miliardy korun. Objem aktiv pod její správou vzrostl o 18 procent na 384 miliard korun. ČSOB, která patří mezi největší tuzemské banky, o tom dnes informovala ČTK. Zisky ostatních velkých bank rovněž spíše rostly.
img

Studentská firma roku přišla na nový koncept odívání mladých, chce dobýt Evropu

16.05.2024 „Nosit značku, řídit značku.“ To je slogan vítězného týmu Dystopia Clo, který v soutěži JA Studentská firma roku 2023/24 zabodoval s neotřelým pojetím streetwearové módy. Úspěšní byznysmeni z pražské Střední školy automobilní a informatiky budou v červenci reprezentovat Česko na evropském klání studentských firem na Sicílii.
img

„Meme stocks“ opět na růstové vlně 🎢

15.05.2024 Meme akciová horečka, která podnítila vzrušení na Wall Street v roce 2021, opět zachvátila akciový trh. Údajný návrat legendárního uživatele @RoaringKitty, ikony stojící za spekulativními nájezdy skupiny WallStreetBets, po třech letech nečinnosti způsobil, že akcie společností GameStop a AMC od začátku týdne posílily o 180 %, resp. 135 %. Kryptický tweet na platformě X Keitha Gilla (vlastním jménem @RoaringKitty) vyvolává očekávání návratu euforie spekulantů spojených se skupinou WallStreetBets, která před třemi lety vedla ke skokovým nárůstům mnoha společností o několik set procent. Co o celé akci stojí za to vědět a z čeho pramení? Pojďme se na to společně podívat.
C:\fakepath\trading-15052024.jpg

Moje cesta prop tradingem – chyba, která mě stála 73 000 Kč. Víte, jaké prop účty jsou nejoblíbenější?

15.05.2024 Byť je prop trading specifická disciplína, tak stejně jako klasický trading neodpouští chyby.
img

Udržitelné elektromobily? Ani náhodou. Mechaniků je nedostatek a vozidla končí na vrakovištích

15.05.2024 Počet elektromobilů ve světě sice postupně roste, ale už méně se mluví o klesajícím počtu mechaniků specializovaných na opravy jejich baterií a složitých obvodů. To je problém zejména ve Velké Británii, kde lidé nechávají plně funkční elektromobily na vrakovištích. Ve skutečnosti je pouze 10 % z 236 000 tamních mechaniků kvalifikováno pro opravy elektromobilů. Takže i lehce havarovaná vozidla se hodnotí na vrakovištích, ale jejich recyklace v praxi selhává.
img

Salvador od roku 2021 vytěžil 474 BTC, vláda nyní drží 5 750 BTC

15.05.2024 Salvador, který se stal prvním státem, který začal používat Bitcoin (BTC) jako zákonné platidlo, by podle zprávy „Bitcoin Office“ mohl klidně držet 5750 Bitcoinů. Národní úřad pro Bitcoin je vládní subjekt, jehož cílem je řídit všechny projekty související s touto kryptoměnou.
C:\fakepath\zemni plyn3.jpg

Německo letos bez potíží naplní plynové zásobníky

14.05.2024 Německo nebude mít ani v letošním roce problémy zcela naplnit své plynové zásobníky. Dnes to oznámil šéf německého svazu provozovatelů zásobníků plynu a vodíku INES Sebastian Heinermann. Už v polovině září by země podle propočtu INES mohla mít úložiště plná z 95 procent, což je hodnota, jejíž dosažení vyžaduje německý zákon nejpozději k 1. listopadu.
C:\fakepath\trader-fx-14052024.jpg

Klam plánování – na burze nedokážeme vůbec nic ovlivnit

14.05.2024 Přijmutí fatu, že na finančních trzích dokážeme ovlivnit pouze své vlastní chování, může být klíčem k ziskovému tradingu.
img

Gazprom s obtížemi vyplňuje ztrátu evropského trhu dodávkami do Číny

14.05.2024 Ruský plynárenský gigant Gazprom by se dlouho mohl potýkat se špatnými hospodářskými výsledky. Kdysi nejziskovější ruská společnost vlastněná Kremlem se potýká se ztrátou evropského trhu, kterou se snaží vykompenzovat domácím trhem a vývozem do Číny. Firma nedávno oznámila roční čistou ztrátu sedm miliard dolarů (161 miliard Kč). Červená čísla vykázala poprvé od roku 1999. Problémy Gazpromu odrážejí výrazný dopad evropských sankcí na ruský plynárenský průmysl a také omezení vyplývající ze sílícího partnerství Moskvy s Čínou, píše agentura Reuters.
img

Dolar má potíže

14.05.2024 Zvěsti o tom, že USA zavedou další cla na zboží dovážené z Číny, dočasně zastavily útoky býků páru EUR/USD. Obchodní války jsou větrem do plachet amerického dolaru coby bezpečné měny. Nicméně zjištění, že rozdíl v hospodářském růstu mezi USA a eurozónou se zmenšuje, umožnilo býkům znovu převzít iniciativu.
img

Investiční analýza akcií Tesla Inc. a Apple Inc.

13.05.2024 Akcie společnosti Tesla Inc. (TSLA) vzrostly poté, co generální ředitel Elon Musk oznámil plány na rozšíření sítě Supercharger. Tato zpráva zvrátila třídenní pokles akcií Tesly. Investoři se však museli vypořádat s různými událostmi, včetně propouštění zaměstnanců a vyšetřování marketingových praktik.
img

Macron je v ofenzivě vůči Německu, Čína tleská

10.05.2024 Francouzský prezident Emmanuel Macron tuší příležitost. Vnímá ekonomické i politické slábnutí Německa, které se chytlo do pasti závislosti na ruských energiích a své nezvládnuté energetické přeměny, Energiewende. Z Německa je dnes opět „nemocný muž Evropy“ a Macron podniká ofenzivu. Nemastná neslanost kancléře Olaf Scholz mu ji jen usnadňuje.
C:\fakepath\1715334438-memento-10052024.jpg

Bitcoin za 100 milionů do roku 2030? | Investiční Memento #74

10.05.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 74. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
C:\fakepath\EU-China.jpg

Zájem firem z Evropské unie investovat v Číně klesl

10.05.2024 Podíl firem z Evropské unie, které považují Čínu za nejlepší investiční destinaci, klesl na rekordní minimum. Obnovení důvěry ve druhou největší ekonomiku světa může trvat roky. Uvedla to ve svém nejnovějším průzkumu podnikatelské důvěry lobbistická skupina Evropská obchodní komora v Číně.
img

EUR/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 9. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0726

10.05.2024 Ve své čtvrteční dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0726 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení v oblasti 1,0726 poskytly vynikající příležitost pro vstup do dlouhých pozic. Růst však činil pouze asi 13 bodů, což svědčí o pokračující nízké tržní volatilitě na pozadí absence důležitých fundamentálních statistik. V odpoledních hodinách nedošlo k žádné úpravě technického obrazu.
C:\fakepath\trader-09052024-57-zm.jpg

Argentinu zasáhla generální stávka na protest proti úsporným opatřením Mileie

09.05.2024 Argentinští odboráři dnes zorganizovali generální stávku na protest proti úsporným opatřením a dalším reformám, které zavádí loni zvolený ultraliberální prezident Javier Milei. V jihoamerické zemi s téměř 50 miliony obyvatel jsou mimo provoz letiště, přístavy, supermarkety i banky, informovala agentura Reuters.
img

Příliš levná, nebo drahá? Špatně nastavená cena nemovitosti vás bude stát statisíce i čas

09.05.2024 Běžný člověk prodává nemovitost možná jednou, maximálně párkrát za život a často je to ten největší obchod, který kdy udělá. Nikdo nechce prodělat, a tak nás to může instinktivně táhnout k tomu nastavit cenu co nejvýš s tím, že „zlevnit se dá vždycky“. Podobná strategie se ale často nevyplácí.
img

Jak globální oteplování zatěžuje světové odvodňovací systémy?

09.05.2024 Nedávné záplavy v oblasti Arabského poloostrova poukazují na nepřipravenost lidstva na výzvy, které přináší změna klimatu. Globální oteplování přináší změny v průběhu počasí a zvýšené zadržování vody v mracích, což vede k intenzivnějším a častějším přívalovým dešťům po celém světě. Tyto měnící se srážky spolu s nedostatečnými odvodňovacími systémy v městských oblastech následně vedou k rozsáhlým záplavám.
C:\fakepath\Cina-pristav.jpg

Čínský vývoz i dovoz v dubnu opět rostl

09.05.2024 Čínský dovoz i vývoz se v dubnu po poklesu v předchozím měsíci vrátily k růstu. To je signálem zlepšení poptávky doma i v zahraničí, které by mohlo podpořit ekonomické oživení země. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil čínský statistický úřad.
C:\fakepath\broker-09052024-1.jpg

Podle čeho vybírají brokera pokročilí tradeři?

09.05.2024 Každý zkušený trader ví, že výběr správného brokera je jedním z rozhodujících kroků na cestě k úspěšnému obchodování. Broker nejenže poskytuje přístup k finančním trhům, ale také ovlivňuje každodenní obchodní zkušenosti a dokonce může hrát klíčovou roli v profitabilitě obchodních strategií.
img

⛽ Ropa se zotavuje z dvouměsíčního minima

08.05.2024 Ropa se odráží od dvouměsíčních minim, kterých dosáhla dnes. Cena ropy se dnes dříve propadla až o 2 %, ale plně se zotavila a tento pokles smazala. Pokud jde o WTI, cena se odrazila od oblasti 78 dolarů, kde lze nalézt klouzavý průměr 100 seancí (modrá linie) a 50% retracement vzestupného pohybu započatého na konci roku 2023.
img

Streamingové služby Disney jsou poprvé v zisku, firma zvýšila celoroční výhled

08.05.2024 Streamingové služby americké zábavní společnosti Walt Disney jsou poprvé v zisku. Ten ve druhém finančním čtvrtletí na provozní úrovni činil 47 milionů dolarů (1,1 miliardy Kč) po ztrátě 587 milionů dolarů ve stejném období loni. Do zisku se služby Disney+ a Hulu dostaly o dvě čtvrtletí dříve, než firma plánovala. Podnik ve své dnešní výsledkové zprávě také zvýšil celoroční výhled zisku na akcii.
img

Průmyslová výroba: České strojírenství ve stále větších problémech

07.05.2024 „Vývoj průmyslové produkce v prvním čtvrtletí ukazuje, že stabilizace českého průmyslu bude letos velmi pozvolná a že oživení české ekonomiky potáhne spíše spotřeba domácností. Z pohledu průmyslové produkce bylo první čtvrtletí poměrně rozkolísané. V lednu produkce meziročně mírně klesla, v únoru naopak mírně vzrostla. Větší propad pak přinesl březen, kdy průmyslová výroba meziročně klesla o 2,7 %. Tento propad byl částečně ovlivněn výrazně vyšší srovnávací základnou ve výrobě motorových vozidel z března roku 2023, kdy doznívala čipová krize a postupně ožívala výroba automobilů.
img

Stavební produkce se prudce propadla

07.05.2024 „Snižování úrokových sazeb pomůže českému stavebnictví. To však bude i nadále brzděno dlouhými povolovacími procesy a nesmyslnými regulacemi, které výrazně prodražují vlastnické bydlení,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Forex: Tuzemská průmyslová produkce zůstává volatilní

07.05.2024 Dnešek bude zejména o datech z českého a německého průmyslu. Německé tovární objednávky a exportní výkon by měly za březen vykázat růst. Naopak tuzemská průmyslová produkce podle nás v březnu meziměsíčně klesla o 1,7 %, především vlivem slabé výroby aut. Nadále by tak mělo platit, že vývoj tuzemského průmyslu je v posledních měsících velmi volatilní. Zveřejněny budou také březnové maloobchodní tržby v eurozóně, které podle tržního konsensu meziměsíčně rostly.
img

Výhled pro EUR/USD na 7. května. Dolar má stále problémy

07.05.2024 EUR/USD zahájil nový týden snahou pokračovat v pohybu vzhůru. To se mu však nepodařilo, protože neexistovalo žádné fundamentální ani makroekonomické pozadí a během uplynulých dvou týdnů trh získal dostatek důležitých informací, aby měl jasno, jak v blízké budoucnosti obchodovat. Bohužel je velmi těžké říci, jaké rozhodnutí většina účastníků trhu učinila. Měnový pár EUR/USD již několik týdnů prochází korekční fází. Ne že by to bylo nějak zvlášť zneklidňující nebo odrazující, ale bylo by příjemné vídat trend častěji, než několik týdnů čekat na konec korekce.
img

Bez ohledu na nedostatek zaměstnanců, Češi nad 55 let si myslí, že najít práci je kvůli věku problém

06.05.2024 Až 85,2 % Čechů starších 55 let se domnívá, že právě věk je hlavní překážkou při hledání nového zaměstnání. Určitě je o tom přesvědčeno 46,7 % respondentů a spíše si to myslí 38,5 % respondentů ve věkové skupině nad 55 let. To, že Češi vnímají s rostoucím věkem své šance na získání nového zaměstnání jako klesající či omezené, vyplynulo z průzkumu společnosti MOORE Czech Republic na reprezentativním vzorku české populace.
img

Křetínský učinil nabídku na převzetí francouzské technologické firmy Atos

06.05.2024 Český podnikatel Daniel Křetínský předložil nabídku na převzetí francouzské technologické společnosti Atos. Firma dnes oznámila, že celkem obdržela od investorů čtyři různé nabídky na restrukturalizaci dluhu a vklad hotovosti do podniku. Do konce měsíce by se firma chtěla rozhodnout, kterou z nabídek přijme, do července pak hodlá uzavřít konečnou smlouvu o restrukturalizaci.
img

🔼 NATGAS získává téměř 3 %

06.05.2024 Duben byl prvním měsícem růstu cen zemního plynu v USA (NATGAS) od října loňského roku. Dřívější období od listopadu do března bylo nejdelším obdobím poklesů za minimálně 4 roky. Plyn zůstal na nízké úrovni kvůli trvale vysoké produkci a nízké poptávce během topné sezóny v USA. Situace se však nyní začíná měnit.
C:\fakepath\fundament-06052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – politické a regulační změny (6. díl)

06.05.2024 Tento článek pojednává o politických a regulačních změnách a jejich vlivu na ekonomiku a investice. Čtenář získá přehled o faktorech ovlivňujících tyto změny, nejvýznamnějších regulačních orgánech a jejich rolích. Dále se dozví, jaké jsou důsledky politických a regulačních změn na ekonomiku, investice, spotřebitele a jaké klíčové aspekty těchto změn jsou důležité. Nakonec je zdůrazněn význam porozumění politickým a regulačním změnám pro úspěch v globálním prostředí.
img

Sedm tipů, jak pojistit bydlení, abyste měli kvalitní ochranu a dostali skutečně zaplaceno

06.05.2024 Podle České asociace pojišťoven má na 65 % Čechů pojištěnou domácnost a 55 % chrání pojištěním i svou nemovitost. Tato čísla v průběhu let rostou, což je jednoznačně pozitivní trend. Jedna věc je ale mít „nějaké“ pojištění majetku a druhá věc je mít pojištění správně nastavené. V opačném případě totiž můžete zbytečně přijít o peníze. Na co by člověk určitě neměl zapomenout? Podívejte se na sedm praktických tipů. Odborníci pak v anketě upozorní, na jaké nedostatky v pojištění domácností a nemovitostí nejčastěji narážejí v praxi.
C:\fakepath\Cina-prumysl.jpg

BBC: Západ tvrdí, že Čína toho vyrábí příliš, ta ale nesouhlasí

05.05.2024 Žen Wen-ping nechce opustit prázdnou cihlovou budovu v čínském výrobním centru Tung-kuan, která kdysi bývala prosperující továrnou. Netruchlí jen nad koncem firmy, ale také nad zpomalováním kdysi nezastavitelné čínské ekonomiky, které milionům pracovníků ztěžuje hledání práce. Západ Číně vyčítá, že vyrábí příliš mnoho. Pro lidi, jako je Žen, se však v Číně nevyrábí dost, napsal server stanice BBC.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Pije ještě někdo drahou kávu ze Starbucks?

03.05.2024 Populární prodejce kávy Starbucks ve středu zveřejnil své hospodářské výsledky, kterými šokoval investory. Zájem o jejich kávu totiž výrazně poklesl a nedokázali to zachránit ani vyšší cenou a vyšším počtem prodejen. Problémy mají také v Číně, kde bojují také se zvýšenou konkurencí, která způsobila 11% propad srovnatelných tržeb. CEO společnosti na rozhovoru s akcionáři ani na rozhovoru s Jimem Cramerem pro CNBC neukázal jasné pokyny, jak plánuje bojovat s tímto problémem a akcie se v reakci propadly o 15 %.
img

Fidelity International: Vyplácení dividend

03.05.2024 Vzpomínáte si, jaké to je mít výnos? Jak ukazuje rok 2024, vydělávání peněz na akciovém trhu v dlouhodobém horizontu není jen o výběru správných růstových titulů.
img

Ranní okénko - Očekávané snížení sazeb ze strany ČNB, přesto koruna posílila pod 25 EUR/CZK

03.05.2024 Tento velmi zajímavý týden uzavřou data z amerického trhu práce. Ten lze hodnotit stále jako velmi přehřátý, když nezaměstnanost dosahuje historických minim a přibývá pracovních míst více, než je dlouhodobý průměr. Na této charakteristice pracovního trhu v USA by nic neměla změnit ani dubnová statistika.
img

Fed přijímá těžké rozhodnutí

03.05.2024 Složitá situace, kdy ekonomika přestává růst a inflace stoupá, což se nazývá stagflace, donutila včera Federální rezervní systém k mimořádně opatrnému jednání – na konci zasedání ponechal sazby beze změny na 5,5 %, což trh obecně očekával. Co nicméně velmi překvapilo, byl fakt, že si předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell zachoval naději na snížení úrokových sazeb v letošním roce a zároveň připustil, že prudký růst inflace oslabil důvěru politiků v pokles cenových tlaků.
Související klíčová slova: Akcie Carvana | Organizace Severoatlantické smlouvy | Geopolitické eskalace | Střední Evropa | Natural American Spirit | Kryptozima | Banco Santander | Report finančních trhů | Akcie společnosti Pfizer | Francouzi | Odkup svých akcií | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | Krach banky Union générale | Nízké spready a komise | Nový model iPhone | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Tržní směřování | Bankovní gigant | Skalpovat | Mateřské firmy | Twitter (TWTR) | ECB ve Frankfurtu | Binance Coin (BNB) | Rozšíření perspektivy technologických inovací | ANKR | Oživení poptávky po službách | Sloupcový graf | Zranitelnost měn rozvíjejících se trhů | Haier | Útok na Izrael | Raspberry Pi dnes | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF | Prodej anglické libry | Obchod s Ruskem | Akcie PacWest Bancorp | Forexový broker | Německé ministerstvo hospodářství | Dvojité recese | Akcie Nike (NKE.US) | Generální ředitel IAA | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Odolné proti inflaci | Frekvence výplat | Prognóza vývoje | Zpomalení růstu ekonomiky USA | Počet nakažených koronavirem | Problémy s výběrem peněz | Bilanční suma | TweetDeck | Produkce německého průmyslu | Autopůjčovna Hertz | The Neptune Declaration Crew Change Indicator | Přebytek obchodu se Spojenými státy | Obchodní omezení | Obchodní pásmo | Aker | Čekací doba | Ojetiny | Amir Jaron | Uptrendovat | Odhad vývoje ekonomiky | Německý regulátor | Riziko kapitulace | První odhad HDP | Šíření dezinformací | Vyjádření ekonomů | Objem transakcí | Druhá vlna COVID-19 | Dominik Rusinko | Top 5 kryptoměn | Cena zlata v letošním roce | Aktualizovaný výhled | Akcionáři Moneta Money Bank | Jack Ablin | Ministerstvo financí dnes | Dynamický růst | Maďarská inflace | Akcie Meta Platforms | Měsíčník finančních trhů | Výhled 2024 | Propad ekonomiky | Marcos Caramuru | Hospodářská situace | Tomáš Lébl | Měnové kontroly | Vlna investic | Firemní sektor | Zpomalení čínské ekonomiky | Unilever (UNA) | Manažer Finmex Academy | CFR | Schroder ISF Global Energy A Acc | Výhody cTraderu | FCF | Internetové a technologické akcie | Akcie Birkenstocku | Akcie Sony | Dolarové dluhopisy | Bit.plus Martina Stránského | Celebrity | Válka s Ruskem | Ropná společnost Aramco | BrikkApp | Vila na pražské Hanspaulce | Cenový kanál | Česká vláda | Mezinárodní kontext | Jaké instrumenty má ETF | M/V MSC SKY II | Růst v eurozóně | Seriózní trading | Argentinská centrální banka | BCPP | Vysoká zadluženost | Uvolněné měnové politiky | Automobilová skupina | Realitní trh | Abbott | Šéfka ECB | London Breakout | ARB.UK | Pokles na trzích | Vyšehradské fórum | Německý automobilový sektor | Znovuotevírání ekonomiky | Vývoj zásob plynu | Vývoj deficitu | Proč investovat do Binance Coin? | Cena platiny | Jihoevropské země | Notifikace | Marlin | Hlava a ramena | Kyriakos Mitsotakis | SK Slavia Praha | Prostor k růstu | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS | Neel Kashkari | Obávaná recese | Čínské značky | Omezení zahraničních investic | ChatGPT | Jak fungují akcie | Přerušení dodávek zemního plynu | Marek Ditz | Hodnota fúzí | Zpravodajský server | Výrobce oděvů | Sílící euro | Nord Stream AG | Mediální magnát Rupert Murdoch | Abu Dhabi National Oil | Cinda Securities | Purple Trading Club (PTC) | Řetězec Pepco | Klíčový prvek | Touha prosperovat | Struktura poplatků | Zaměstnanci Škody | ČSA | Solidní čtvrtletní výsledky | Blockstream | Michel Aún | Ceny Etherea | Příklad nákupu | Kryptoměnové transakce | Výplach | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Světové organizace | Klid před bouří | Obliba P2P/P2B investic | Filip Louženský | Nexi | Ontario Teachers | GEA | Short-selling | Jak si vybrat toho pravého brokera | Richard Thaler | Dohoda RCEP | Baiju Bhatt | Ambrose Crofton | Mezinárodní pracovní síla | Cap | Goldcorp | Fond obnovy EU | Hodnocení úspěšnosti | Hodnota společnosti | Swoosh | Pád libry | Prop účty | Zvolení Joe Bidena | Nový daňový a výdajový balík | MicroStrategy Inc. | MAERSKA | Daňová optimalizace | Koronavirové mutace delta | WSA | AQUA | Zvyšování cen | Faktory ovlivňující environmentální události | Výnosy dluhopisů | Simplify | Fraser Howie | Firma Blastr | Akcie Palantir | Index milánské burzy FTSE/MIB | Jack Ma | Specializace Finance | Tradeweb | A-shares | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | USD Coin | Rozvoj měst | Stock Success System | Lidské činnosti | Obchodování v noci | ISM ve službách v USA | Burzovní krachy | Mazars v Polsku | Odvrátit deflaci | LetterOne | EMEA ETF | Lululemon Athletica | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | Subdodávky | Bankrot burzy FTX | Objem překládky zboží | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Investiční gramotnost | Dukascopy | Vývoj nezaměstnanosti | Kongesce | Antiticyklické akcie | Korekce na trzích | Globální fondy | Air Lease Corporation | Světová hospodářská krize | Realitní portfolia | Geopolitické konflikty | Pravděpodobné výsledky | Ozvěny trhu | Rizikové prémie | Moore Global | Mike Whitaker | Půjčky v Africe | Instrumentové riziko | Války | Skandinávské aerolinky | Snižování stavů | Nejnovější makroekonomické údaje | Arbitráž proti Gazpromu | Deset nejbohatších lidí na světě | Opětovný pokles | Vodíkový pohon | Lithium | Americký ADP | Stanovené Stop-Loss | Západní země | Snap Inc | Prezidentská kampaň | Foxconn | Joe Biden | Hlavní fundamenty | Canadian Securities Commission | Spuštění fondu | Sandbox | GitHub | Vývoj | Míra nezaměstnanosti v USA | Online trading konference | Čínští miliardáři | IGLN.UK | Transparentnost obchodování | Bitcoinové velryby | CLSA | Suez Environment | Breakout forexová strategie | EPC | Denys Šmyhal | Izraelský úřad pro inovace (IIA) | Potíže v německém průmyslu | Francouzská banka BNP | Reflační obchodování | Landsvirkjun | Korunové instrumenty | První investoři | Závislost na ruských energetických surovinách | Obchodní platformy | Fed Business Outlook | Poptávka po riziku | Špatný obchod | Údaje z USA | Disciplinovaný trader | Jakub Seidler | Ceny termínových kontraktů | Společnost Fortum | Home Depot (HD.US) | Raketový růst akcií | Češi | Dolarový index DXY | Northern Rock | CIEN.US | AUD/USD | Rychlé zisky | Allwyn | Konkurenti Rhodium Enterprises | Čínské dluhopisy | Amsterdam | Indikátor Parabolic | Dojné krávy | Data z trhu práce | Zájem o IFC | Regulace finančních trhů | Pokračování růstu | CMC Markets PLC | Výprodeje na koruně | Pokračování klesajícího trendu | Ruská mobilizace | TD Securities | Budapešť | Rizikový faktor | Ozbrojené konflikty | Australská centrální banka | AKHAN Semiconductor | USD Coin (USDC) | Portfolio dluhopisů | Allianz | Superúterý | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Šéf kryptoburzy | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Institut IOBE | Friedrich Merz | ABP | Vývoj výnosů dluhopisů | Poskytovatelé signálů | Nastavení indikátorů | Vyspělé země | Hútiové | Esther Georgeová | Jednotné Rusko | Brazilský real (BRL) | Globální růst | LHA | Výběr investičních nástrojů | Hospodářství Evropské unie | Poptávka po uhlí | GameStop (GME.US) | Cameco (CCJ.US) | Společnost Invesco | Ceny bytů | Členové představenstva | Konfederace britského průmyslu | Finanční zpravodajství | Pandemická opatření | Radim Dohnal | Sázkaři | Akcie United Airlines | Nákup ropy | Velký propad | Silná rezistence | IPO Alibaba | Nongfu Spring | IW | Nastavení ropného trhu | Brent Crude Oil | Akcie TWTR | Neuralink | Michal Stupavský, CFA | Zpráva WASDE | Zveřejněné údaje | FTX token | Akcie společnosti Micron Technology | Investice do marihuany | Prezident newyorského Fedu | Výplaty pro tradery | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Belviport Trading | Sergej Sobjanin | TV Nova | Analytická práce | Akcie americké finanční společnosti | Hlavní trendy | Co je Polygon? | Hospodaření firmy | Skener trhu | Makroekonomický výhled trhů | Německý výrobce obuvi Birkenstock | Ekologické trendy a inovace | Zdražovat | Obrovský výprodej | Zranitelnost měn | Tomáš Prouza | BioNTech (BNTX.US) | Fiskální a měnové stimuly | Měnový pár EUR/CZK | Unikátní příležitosti | Analýza akcie | Globální zadlužení | Plyn v Evropě | Hodnota jihoafrického randu | DPH | Zakladatel Alibaby | General Dynamics | Americká automobilka | Aktuality z komoditních trhů | EUR | Ceny plynu TTF | Pokles kurzu čínského jüanu | Německé hospodářské svazy | Opoziční politici | Banka Nomura | Zadlužení České republiky | Kryptoměny bitcoin dnes | Investiční rizika | Závislost na dovozu energie | Kryptoaktiva | Posilování domácí měny | Argo Blockchain (ARB.UK) | Tradingová disciplína | Zasedání vlády | P/E poměr | FDA | Spotřebitelské výdaje | Akcie BHP | Norwegian Air Shuttle | Paul Romer | Ztrátový obchod | Aktivistický investor Ryan Cohen | Výstup USA z NATO | Podíl bitcoinů | Vývoj akcií Dell od začátku roku 2024 | Šperky | Muskova strategie | Výroba aut v USA | Bundesbank | LYNX Pro | Ceny akcií Netflixu | Digitální reklamy | Outperform | Google Trends | Přijmout euro | Výroba automobilů v Německu | Objem hotovosti | Guvernérka ruské centrální banky | Olga Hyklová | Paul Krugman | Bydlení v ČR | Nordea Bank Abp | Zbytečné ztráty | Akciový propad | Náklady na opravy | Problémy diamantového průmyslu | Nominální mzdový růst | Nedostatečná produkce | Rozložení obchodníků | Shrnutí vývoje na finančních trzích | Vývoz z Japonska | Zavedení embarga EU | Známý ekonom | Úvěrový trh | Velké finanční krize | Kurz kuny | Hodnota fondového kapitálu | Výhled trhů | Institut IHS | Vysoce likvidní | Stephen Innes | Vyhlašování zpráv | Spotřební koš | Riziko inflace | Caterpillar (CAT.US) | Identifikace a hodnocení rizik | Slabý brazilský real | Investiční firma | Sazka Entertainment | Aktivity v podnikatelském sektoru | Nezaměstnanost v eurozóně | Transněfť | Standard & Poor's | Global Insight | Zpráva Hindenburg Research | Globální dluhopisový index | Archegos Capital | Vlastní prostředky | Ekonomická projekce | Rezervy ropy | Federal Deposit Insurance Corporation | Krypto průmysl | Růst cen kakaa | Experimentální lék | Levné peníze | Papírové peníze | Počet brokerů podporujících cTrader | Vývoz do Británie | Tim Ghriskey | Nedostatek čipů | Izraelský úřad | Průkopnice ženského investování | Globální koordinace | TSCO | Kalifornie | Výsledky technologických gigantů | Majitel burzy | OBSE | Hospodářská zvířata | David Malpass | Obhospodařovatel | Přemýšlení | Akcie švýcarské banky | Cable | Latinskoamerické země | Akcie Sberbank dnes | Canadian Securities Commission (CSC) | PFN | Snížení geopolitického rizika | Finanční ústav | InstaForex Kurz | Miliardář Daniel Křetínský | Komfort obchodování | Brokeři | Yandex | Oživení cen | Accenture | DOGE/USD | Klíčové problémy | GSA Platform | SMCI.US | Hlavní úrokové sazby | HTZ.US | Pivotní body | O2 eKasa | Úspěšný obchodník | Salesforce | Falešný průraz | Realitní firmy | Mark Tinker | Člen bankovní rady Aleš Michl | Wal-Mart Stores | Roche | Akciové společnosti | Co je Uniswap? | Vliv silného amerického dolaru | Aktivity firem | Měnový report | Zasedání akcionářů | Surová ropa | Automobilový sektor | Nákupy z Ruska | JP Morgan Chase | Prodej zboží | Míra inflace v Argentině | IIA | Kurz čínské měny | Zlato na burze | Úroveň inovací | Obchodování v praxi | Behaviorální | IMI | Digitální převody peněz | Žebříček nejbohatších | Dnešní obchodování | Charlie Lee | Růst platů | XOM | Index hongkongské burzy | Ruská vláda | Irácký dinár | Aiways | Odchod Británie z Evropské unie | Výkyvy | Itálie | Investiční záměr | Ekonomické sympozium | Generali Investments, Fond realit | Meta Trader 4 | Analytici Bank of America | Ropná zařízení v Saúdské Arábii | Euro proti dolaru | Nárok na výplatu | Spotřebitelské vzorce | Těžba diamantů | Organizace Conference Board | McDonald's | Zásoby zlata | Obchodování v New Yorku | CryptoGlobe | Míra zadluženosti | Motor ekonomiky | Burkina Faso | Obchodování kakaa ve formě CFD | Hledání ideální prop trading firmy | JLL | Akcie Merck | Stoxx | Typ investorů | Pumpování likvidity | Stavební produkce | Take Profit | Klíčový ukazatel | Výhled růstu HDP | Čínské firmy | Výhled akciového trhu | Komuniké | Salvadorci | Regulace investičních fondů | Akcie Societé Generale | Nouzový úvěr | Nejdůležitější čínské indexy | Tencent Music Entertainment Group | PMI v eurozóně | PEPP | Epidemická situace | Obchodní deficit | Bankovní krize v USA | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Monarchie | Purple Trading Club | CITIC Securities | Obavy z Číny | Dlouhodobá investice | Zisk automobilky | Prodejní opce | CBDC | Ownest | Ceny nemovitostí ve Švédsku | SEC (Securities and Exchange Commission) | Obilí z Ukrajiny | Srovnávat jednotlivé prop firmy | Gruzínský premiér | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | Daňové povinnosti | První den obchodování | Tencent Holdings | Pokračovací grafické formace | Německá inface | Těžební zařízení | Finanční aktiva | Akcie čínských společností | Meziroční vývoj spotřebitelské inflace | Nejstarší ETF na světě | Lubomír Lízal | AstraZeneca Covid-19 vakcína | Společnost Avast | Údaj o HDP | Madeleine Albright | Plán EU | Pip | Německé průmyslové objednávky | Rozpočet EU | Očekávání | Nedostatky | Reálné zisky | Růst ceny kávy | Těžař plynu | Africký mor prasat | Korelace | Edison | S&P 500 (SPX) | IPO Palantir | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | Jižní Sudán | Miliardové investice | Americká cla na čínské zboží | Oživení ekonomiky | Možnosti obchodování | Historické události | Otevřené pozice | Russell 2000 (US2000) | Luckin Coffee | GlaxoSmithKline | Struktura a výše poplatků | Cena žlutého kovu | Zchlazení poptávky | Zlepšování sentimentu | Inflace v září | Trh dluhopisů | Index FPI | Britská letecká společnost | Cla na čínské zboží | Deutsche Bundesbank | CGN Power Co Ltd | Evropské centrální banky | Nastavený risk management | Fort Worth | Orientace Dellu | Varianta omikron | Vývoz obilí | Kryptoměny Ankr | Dohoda o transatlantickém obchodním a investičním partnerství (TTIP) | Trh s akciemi | Dobrý broker | Úrokové sazby v eurozóně | Aktuální kurzy měn | Tranzitní země | BDSwiss | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Státy eurozóny | Uvolněné měnové | JAR | Zavedení bitcoinu | Hospodářství subsaharské Afriky | Struktura a správa energetického odvětví | Ombudsman klientů | Světové ceny potravin | Signet Bank | CMC Markets | COP26 | Binance.US | Ceny bytů v Praze | Akcie Adidas | Akcie společnosti Cisco | Predikovatelný | Očekávaná IPO | Cena severomořské ropy | Edelman | Regulátor Bundesnetzagentur | Galapagos | Volatilní | American International Group (AIG) | Swiss Life | Vyhodnocování tradingu a investic | SMBC | Hodnota trhu s kryptoměnami | Plán cílů | Money market | L.F. Investment | Posilování japonského jenu | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | Tradeoff | Růst amerických akcií | Signály pro potenciální obrat cen | Swingy | Zisky čínských průmyslových podniků | Výše odpisů | Inflační riziko | Další vzdělávání | Newmont Goldcorp | CBAM | Přerozdělení bohatství | Chile | Obchodní roboty | Poptávka centrální banky | Značka Birkenstock | Ulrich Bindseil | Obchodování na Energetické burze | Pershing Square | AWS | Ekonomická zóna | Bain | Ambasador | CPCA | JD Sports | Příliv bitcoinů na burzy | Akcie NIO | NamirTrade | Novo | Výpadek příjmů | Předpověď ceny | Trh Forex | Velké evropské banky | Brand Finance | Kazatomprom (KAP.UK) | Pozitivní nálada | AUD/NZD | Zahraniční obchod ČR | EUR/JPY | Alternativní investice | Target (TGT.US) | Salvadorská vláda | Pracovní trh 2024 | Goldenburg Group | Podnikání společnosti | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Ruská krize | Filantrop | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Vliv pandemií | Stavebnictví v březnu | DDoS útoky | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Veřejné finance | Letecké společnosti v Asii | Jim Wyckoff | Analytický tým XTB | Schodek zahraničních investic | LI.US | Kurs zlotého | Prodeje insiderů | DNR | Dnešní napadení Ukrajiny | Altimeter Capital | Nálada amerických spotřebitelů | Globální spolupráce | EURJPY | Horentní sumy | PDVSA | Společnost Hellofresh | Dalibor Šafařík | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Zabezpečení potravin | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Terminály na LNG | Odvetná cla | Ředitel skupiny ČSOB | FAA | Britské burzy | Zvýšení vládních podpor | Ark | Magnificent 7 | Investiční platformy | Příležitost k nákupu | American Water Works Company (AWK) | Omezování bankovních úvěrů | Dluhopisy Saxo | Čtvrtletní pokles | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | Euromonitor International | NYCB | Zajištění proti riziku | Stimulační balíček | Smoot-Hawleyův zákon | Market cap | Trh práce | Digitální investování do nemovitostí | Technologie společnosti | Trading in The Zone | Nervozita v českém finančním sektoru | Kelsian Group | Společnost Ryanair | Akciový výhled 2022 | Kurz JPY | Roční míra inflace | Příležitost k prodeji | Pokračování stávajícího pohybu | Penzijní systém | Evropská komise | Uranium Energy Corp (UEC.US) | Německý Spolkový sněm | Thomas Anderson | Spuštění ETF | WeCHat | Trading na finančních trzích | Souhrnný indikátor | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | Peter Siks | Obrovské peníze | Gulfstream | Plynovod Nord Stream 2 | Demo účet zdarma u XTB | Support oddělení | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Abiy Ahmed | Dovoz do Číny | Nastavení páky | Short Interest | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Mapa k pokladu | Masivní propouštění | Ztlumení inflace | Philip Morris ČR | Thought Leadership | iShares | Aramco | P/B | Norská firma | Swiss | Crypto | Trh komodit aktuálně | Osobní finance | Investice | Czech Media Invest | Balance křivka | U.S. Bank Wealth Management | WOOD & Company Retail podfond | Uranové akcie | US Bancorp | Britská centrální banka | James McIntyre | Vítězství Německa | Plán investic | DXY | Online investování | Inflace ČNB | Německý automobilový koncern | Naplnění inflačního cíle | China Merchants Bank | Výkonnost YTD | Ideální Prop Trading | Investment Managers | Spotřebitelské úvěry | Rozvolnění | Stravenkové firmy | Důvody k nákupu | Spotřebitelský sektor | USD/ZAR | Geopolitické riziko | Jednatel společnosti | Surový cukr | Saldo běžného účtu | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | New Energy Vehicles | Vypořádání kontraktu | Nálada v ČR | Franklin Technology | Arbes | Solidní strategie | D.A. Davidson | Jak fungují environmentální a sociální změny? | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Velká burza | Bloomberg Agriculture Spot Index | TPCA | Support | Návrat inflace | Nové technologie | Diverzifikace | ishares China ETF | Investice do Cardana | XEL | Adam Smith | Lukáš Uhl | Allianz Trade | Globální dluhopisové trhy | Invaze na Tchaj-wan | Převzetí moci Tálibánem | Patrik Klempár | Kvantitativní obchodování | Fundamenty | Akcie společnosti Arm | Kryptoměnová burza Luno | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Sev.en Energy | První krize | Finanční produkty | Edge | Podnikatelské aktivity | Julius Bär | Hackerské útoky | Úrokové sazby v Austrálii | Akvizice | Swingová obchodní strategie | Prodeje osobních a nákladních automobilů | ServiceNow | Japonské firmy | Akcie Baidu | Finanční stabilita | Lednová inflace | Výnosy na dluhopisech | Devon Energy | Index aktivity | Továrny na čipy | Německé pojišťovny | Oslabování měny | Sebevědomý obchodník | Dopad na akcie | Přesnost | Administrativa amerického prezidenta | Společnost Seznam.cz | Delivery Hero | Zisk Daimleru | NZDJPY | Coca-Cola Company | Ekonomické dopady koronaviru | Káva Arabica | Česká měna dnes | Licence brokera | Nezaměstnanost ve Francii | Pokles cen energií | Odborník na kryptoměny | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Technologie blockchain | Norges Bank | Nejdůležitější ekonomické události | Jedna libra | Bankovní společnost | Louis Dreyfus | Paladin Energy | Návrat k fundamentální hodnotě | Regulace kryptoměn v EU | Technické závady | Dluhopisy zemí eurozóny | Alexandr Novak | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | DPFO | Naivita evropských představitelů | Zkušení tradeři | Výrobní podniky | Finanční prostředí | Škoda Auto | Hluboká recese | Nejhorší krize | Vývoj inflace v Eurozóně | Jak číst grafy | Bezrealitky | ADP report | Růst amerického dolaru | Beijing Hotgen Biotech | Vývoj hodnoty zlata | Fotbalový klub | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Vídeňské burzy | Stavební výroba v květnu | Formule | Zajímavé výnosy | Vývoj spreadu | ZFP | Aktuální informace o trhu | Zvýšení účinnosti | Pocity z obchodování | Spotové bitcoiny | Francouzské energetické společnosti | Nejvyšší výnosy | Americká politika | Indicators | Akcie BASF (BAS) | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Sazby v Polsku | Nerealizované ztráty | Indexový fond | Ifo | Velký státní dluh | Webinář | Meziroční vývoj jádrové inflace v USA | Posílení rublu | Makoto Učida | Finanční nástroj | Swissport | Fungování ČNB | Příznivé ekonomické údaje | Nákupní centra | Japonské akcie | Programátor | Nálada v eurozóně | Nové akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Manipulace s trhem | Norwegian Cruise Line Holdings | Argos Capital | Akcie na trzích | Heureka | Obchodní pravidla | Emise USA | Investiční svět | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Problémy odvětví | Blackstone | Korea Electric Power | Ztráty společnosti | Akcie Boeing (BA.US) | Modern Land | Nabídkové tlaky | FiveThirtyEight | Riziko redenominace | České úrokové sazby | Prognózy | Susannah Streeterová | Britská libra | Akcie společnosti Alibaba | Analýza Moderna akcie | ČNB Jiří Rusnok | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Carmen Reinhartová | Myšlení o ziscích | Šéf Fedu Powell | Accolade Industrial Lease | Krátkodobý dluh | Špatná nálada | Intervence | Kupování nemovitostí za účelem investice | NYSE | Výkon ekonomiky | Společnost Cisco | Práce s pohledávkami | Radek Babčan | Fond Quantum Fund | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Makroprognózy | Ceny kakaa | Kurz ropy | Výdaje mimo kontrolu | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | Broadcom | Severoirský protokol | Největší banka v Německu | Tržby za služby | E.ON | Škálování účtu | Ján Lučan | Hodnota brazilského realu | Obchodní rizika | Akcie Sumitomo | Jaroslav Tupý | Slabá koruna | Premarket | Ministr vnitra | Odklad splátek | Unimex Group | Svaz průmyslu | Levice | Interactive Brokers | Klesly akcie | Potenciální obrat cen | Zprávy o domácí ekonomice | Čínský svaz osobních automobilů | Rizika v tradingu | Experti | Trendy na trhu | Počáteční zisky | Alaska Airlines | Narušení dodávek z Ruska | Produkce energie | Non-fungible token | Počet firemních insolvencí | TF1 | LSEG | Německý parlament | Fintech Čechy láká | Notesco | Veřejný dluh Británie | Futures a opce | Fiskální impuls | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Sentiment indikátory | Strach ze sankcí | Hlavní americký akciový index | Cellnex | Náklady na financování | Chování | Rekord | Ceny letenek | Ministr dopravy | Spolupráce a globální koordinace | Bull run | Nižší sazby | Alexander Elder | Český premiér Petr Fiala | Války v Evropě | Raiffeisenbank | Přeshraniční platby | Vstupní náklady | Co jsou technologické inovace? | Výnosy řeckých dluhopisů | Bitcoinového ETF | Shazování peněz z vrtulníku | Viterra | Tržby Amazonu | Úložka | Valuo | Zvýšení ratingu | Gepard Finance | Nezávislost | Poplatky za uskutečnění transakce | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Míra neobsazenosti kanceláří | Rozvíjející se země | Forma obchodování | Průměrný výnos | Petr Kupec | Graf akcie Coca-Cola | Bankovní skupina | CSPX | Člen bankovní rady ČNB | Posouzení managementu | La Nina | Miliardář Křetínský | Stop-Loss | Kauza brexitu | Návrh zákona | Madrid | Wood&Company | Země skupiny G20 | Evropský index | Nejvyšší nezaměstnanost | PwC ČR pro udržitelnost | Evropské měny | Býčí výhled | World Agriculture Supply and Demand | Problémy Tesly | Nákupy aktiv | Hnojiva | Více akcií | Evergrande dnes | FTSE MIB | Alexander De Croo | Zlato a bitcoin | Dopad na existující odvětví | Creditas | Nicholas Stern | Fiskální plány | Samolibost | Dění na trzích | Doji svíčky | Barometry trhů | Meziroční inflace ve Velké Británii | Kryptoměna Bitcoin | Nejhodnotnější firmy světa | Nová varianta omikron | Velké množství akcií | WIIW | Zvýšení minimální mzdy | Bankovní krize ve Spojených státech | Měsíční předpovědi | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Vývoj růstu mezd v eurozóně | ANZ Bank | Konflikty a spory | Vývoj německého akciového indexu DAX | Společnost finančních služeb | Výrobce počítačové techniky Dell | Internet věcí (IoT) | Akcie Googlu | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Regionální hospodářská komora | Objem ropy | Progress Software | Graf EURUSD | FDIC (Federal Deposit Insurance Corporation) | Green Street | Poptávka a dynamika trhu | Společnost Apple | Největší ETF | Obchodování GBP/USD | Úrokové sazby v USA | Černé labutě | Negativní data | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Zákon o vnitřním trhu | Pokles zisku | Přetrvávající vysoká inflace | Modelový příklad | Asijské trhy | Zavedení embarga | Účely primární veřejné nabídky | Americké investiční banky | Reálné příjmy domácností | Úrovně Fibonacciho retracementu | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Ruští podnikatelé | Riziko politických a environmentálních událostí | Mimořádné daně | Cena akcií společnosti Apple | ČMZRB | Nejlepší biotechnologické akcie | Impuls | Český statistický úřad | Analytik společnosti XTB | Investor Ryan Cohen | Anticyklické investice | Myšlenky během tradingu | ČNB kurz | Investice do čínských firem | Accor | Spekulativní sázky | EUR/USD | Pumpování peněz do ekonomiky | Roman Pilíšek | Obchodní bariéry | Bruno Le Maire | Efektivní správa | Akcie Novavax (NVAX) | PiS | Bruegel | Divize Uber Eats | Hrozba globální recese | IAU.US | Vláda Hongkongu | Zahraniční obchodníci s cennými papíry | Tlak na banky | Index ekonomické nálady | Dragon | Zdenka Klapalová | Binance Coin | General Electric | Výsledky za Q2 | SH!FTS | Tradiční měny | Výnos amerických bondů (TIPS) | Fungování finančních trhů | Index českého investora CII750 | Prodeje nových aut | Sentiment na kryptoměnách | Visual Capitalist | Nálada v průmyslu | Administrativa prezidenta | CGN Power Co | Nezaměstnanost v Česku | Dění ve světě | Mediální magnát | Ceny ve výrobě | Akcie Walt Disney | XMJP | Spotřebitelé | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | Oblasti supportu | Krypto burzy | Bezpečné zásobování | Javier Milei | China ETF | Wopke Hoekstra | Rozhodování v tradingu | Nastavení parametrů v AOS | Vztahy mezi Čínou a USA | Von der Leyenová | Správci majetku | Riziko dalšího poklesu | JPMorgan Asset Management | Předseda představenstva | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | PKN Orlen | Iva Palusková | Die Welt | Mediální společnost | Digitální aktiva | Cenový propad u akcií | LULU | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Světová kryptoměna | Švédská koruna | Analýza makroindikátorů | Prognostici | Bezpečný přístav | Conseq Funds investiční společnost | Český průmysl | Americký soud | PACCAR | PMI z Německa | Nio (NIO.US) | Správný výběr brokera | Vstup do trhu | Neckline | Akcie obchodované na pražské burze | Cena bitcoinu | Obchodování pomocí Price Action | Alan Doržijev | Dobré načasování | Obnova ekonomiky | Společnost s proměnlivým základním kapitálem | General Motors (GM) | Využití ESM | Otevřené ztráty | Zvýšení dluhového limitu | Zisky české měny | Současná cena | Finanční páka | Obchodní software | Ženy a investování | Charles Schwab (SCHW.US) | Obchodování na burzách | Wellington | SOK | Skladování fyzických komodit | Španělský deník | Silný kurz dolaru | Indexové fondy | AXA Investment Managers | Akcie regionálních bank | Wolters Kluwer | Spotový trh | Ziskové obchody | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Objem maloobchodních tržeb | COT report | Hospodářské problémy Číny | Regulovaní brokeři | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Příliv BTC | Profesionální trader | Akcie společnosti | Ukazatele nezaměstnanosti | Liberalizace trhu | Anglické libry | Uzdravování | ETH | Chování trhu | Aktuální reakce trhů | Sales Associate Director | Vydělané úspory | Roaring Kitty | Ukazatel zdraví ekonomiky | Zvyšování tržního podílu | Agentura AFP | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Negativní účinky | Digital Currency Group (DCG) | Solidarita | Obchodní zmocněnec | Tuzemské hospodářství | Reálné ekonomiky | Howard Marks | Daniel Silver | Stochastický oscilátor | Marek Nemky | Nerealistická očekávání | Čínská aktiva | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Pesimistická nálada | Potíže čínské společnosti | Důvěra v ekonomiku | Softwarová společnost | AXA ČR | Co je Cardano? | Akcie společnosti Nio (NIO.US) | Novorossijsk | Největší ekonomika v Evropě | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Petr Knap | Obrat v sentimentu | Příjmy domácností | Zvyšující se likvidita | Procentuální zisk | Benchmark | Cena pšenice | Společnost FTX | Styl obchodování | Doporučený zdroj | Virgin Galactic akcie | Milionáři | Rostoucí výnosy | Evropské záležitosti | Celosvětový HDP | Hospodářské noviny (HN) | ČSOB Leasing | Společnost E.ON | Skokové oslabení koruny | Opatrný optimismus | Antimonopolní zákony | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Rotterdam | Akcie AstraZenecy | Role sociálních sítí | Kanadský penzijní fond | Vydavatelství Editis | IG Group Holdings | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Regulační politiky | Nejvyšší soud | Stav trhů | Konkurenční výhoda | Mluvčí vídeňské burzy | Nízkoinflační bezpečný přístav | DMG Blockchain | Průměrné mzdy | Force | Automobilka PSA | Rezistenční pásmo | Vývoj deposit u komerčních bank | Echostar (SATS.US) | Škály společností | Sentiment na americkém akciovém trhu | Kansas City | Covid19 | Demografie | Chystaná regulace kryptoměn v EU | Historie obchodování | Sankce EU | Melvin Capital | Měnové zasedání | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Meziroční vývoj růstu průmyslu | Kreativita a inovace | Majetek nejbohatších lidí | Cenné papíry | Hashrate | Nevládní organizace | Prezidentské kampaně | Investovat do Metacade | Nabídka a poptávka komodit | Burza Bittrex | Americké podniky | Petr Zahradník | Čistý příjem | Firma Hakle | Luxusní značka | Cena rhodia | Výnos | Poškodit ekonomiku | P/S | Celosvětová poptávka po ropě | DeFi | Nová prognóza ČNB | Velcí investoři | Stanovení realistických cílů | Letošní výhled poptávky po ropě | Jak vydělávat peníze | Rozdělení zisků | DAI | EMISS | White & Case | Vývojáři ETH | Euforie na trzích | Pokles amerických akcií | Výroky Christine Lagardeové | Streamovací služby | New York Community | Přecenění zboží | Emoční inteligence (EQ) | Oxfam | Kakaovník | Honduras Prospera | Ekonomiky v eurozóně | Nákupy státních dluhopisů | Leonardo fibonacci | Sázka na pokles ceny | Kurzotvorné informace | Trend na ropě | Medvědí výhled | Vstupovat do obchodu | Čínská Hedvábná stezka | Co je Ripple? | RBC Capital | Ratingy udržitelnosti | Nikola | Ciena | Diem Association | Čerpání evropských peněz | Nervozita na finančních trzích | BO! holding | Londýnská burza kovů (LME) | Rozdělení akcií | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Ruský ministr hospodářství | RBS | Druhý největší ETF | Plány obnovy | Trh s dluhopisy | Akcie marihuany | Zisky na akciových trzích | Alor Broker | Zpřesněné údaje | BWX Technologies | Brent | Měnový systém | Soukromá spotřeba | Výkon průmyslu | Tisk peněz | IHNED | AOL | Jestřábi z Fedu | Španělsko | Asijské akcie | Jeremy Grantham | Akcie těžařů | Google Pay | Delta | Měsíční forwardové ceny | Boj proti koronaviru | Inven Capital | Nejprudší jednodenní pokles | AMC (AMC.US) | Kondice ekonomiky | Dlužník | Schválení ETF | Colorado | Data z Ameriky | CFD kontrakty | AUS200 | First Citizens | Akcie AstraZeneca | Meituan | HOOD | Silný výhled | Uzavření příměří | TNOTE | Zhejiang Huayou Cobalt | REITs | Likvidita na trhu | Americký akciový trh | Reakce amerického dolaru | Ruský státní investiční fond | Vývoj na trzích | Pojišťovací skupiny | SMA | Medvědí Pin Bar | Retracementy | Severoevropská dohoda | USMCA | Take-Profit úrovně | Získávání surovin | Vzdělávání | Hodnotový investor | Ukončení obchodu | Čokolády | Letošní rozpočet | Jak analyzovat firemní kulturu | Russell 2000 | Emisní cena akcií | Jak obchodovat akcie | Výrobce letecké techniky | Efektivní trading | Šéf Fedu | Index ISM v průmyslu | Jak začít s tradingem | Jak nejlépe investovat | Ceny dřeva | Opatření v Číně | Juliána Mochnaľová | Úspěch v investování | Slabá poptávka | LYNX Trading | Přílišná sebedůvěra | Postoj investorů | Výběr správné prop trading firmy | Bankovní regulace | Dosažení úspěchu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Etika | Spektrum trhů | Knihy Howarda Markse | Indikátor OsMA | Strategie pro obchodování | Růst sazeb | Dopravci | Axiory | ECB a monetární politika | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Oživení ekonomiky USA | EIP | Efektivnější transakce | Dnes na pražské burze | Transparentnost brokera | Střední ekonomická třída | Reddit | Cena emisních povolenek | IDEA | Technické rezistence | Čínský prodejce módy | Zajímavé peníze | Návyky | Chování lidí | Růst akcií Nvidia | Zkrocení inflace | Šéfové | Sázka na riziková aktiva | Jiné měny | Full-time trading | Měnové riziko | Intel Corporation | Akcie Erste | Firma ČEZ | Kurz Trading | ESG | Index DOW | Import | Zlato a dluhopisy | Analytik Broker Consulting | Nálada výrobců | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Capri | Bankrot Řecka | Finanční produkt | Andrew McAfee | Americká energetická společnost | Fungování společnosti | Acacia Communications | Skupina J&T | Vlna pandemie | Zvýšení sazeb Fedu | Společnost NOC | Buy Limit | Humana (HUM) | Práce s grafy | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Zákaz vývozu | Tiberius | Vývoz ze země | Palantir akcie (PLTR) | Obchodní fáze | Současný dluh | IPO u LYNX | USD/INR | Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu | Prezident Michel Aún | Airbus SE | Návratnost investic | Cíl Evropské centrální banky | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Londýn | Exchange | Série ztrát | Investiční portfolio | Největší burzovní krach | Hlavní ekonom britské centrální banky | Milton Friedman | Sociální osvěta | O2 Czech Republic | Boom | Forexový trh | Potenciální konflikt zájmů | Realitní firma | Splátky dluhů | AstraZeneca Covid-19 | Tomáš Rozehnal | Globální problémy s bydlením | Pokles reálné spotřeby | Munich Re | Německé CPI | Základní pravidla | Aston Martin (AML.UK) | Akcie roku 2020 | Snižování sazeb ČNB | Miliardář Elon Musk | Světová rada pro zlato (WGC) | Investiční strategie | Společnost Huawei | Profit split | KLDR | Státní dluh | MAE | Výsledky obchodování | Penzijní společnost | Zastavení dodávek plynu | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Kontrariánství | Američtí vojáci | OCP pravidla | Na volné noze | Daytrading | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Růst britské ekonomiky | Zamrazení rezerv ruské centrální banky | Kritéria pro výběr brokera | Hluboké recese | Zpomalující ekonomika | Commodities | Investor Warren Buffett | Ekonomka Horská | Index Exportu ČR | Dedolarizace | Růst ekonomické nerovnosti | Zemědělský výbor | Věštec z Omahy | Pravidla risk managementu | Prudký pokles cen akcií | Nacenění kontraktu | Reálné zisky nad inflací | Vyšší daň | Ekonomický plán | Možnost dalšího poklesu | Turecká měna | Oslabující americký dolar | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Fundamentální impuls | Rostoucí ekonomické problémy | Lyxor MSCI India ETF | CIPS | Vývoj žádostí o dávky v nezaměstnanosti | INR | Svaz INES | IAU | Tvorba pracovních míst v USA | Událost roku | Akcie RWE | Strach | Business Outlook | Tržby maloobchodníků | Jeden dolar | Rozpočtové krize | Fibonacciho čísla | Rivian (RIVN.US) | Nahromaděný dluh | Prague Economic Papers | Belviport Trading Limited | Online hra | Budoucí trendy | ČD-Telematika | Americká nezaměstnanost | Předpověď počasí | Investice do mědi v 2022 | Odvětví ropy | Elektrická energie | Zadržování vody | Způsob obchodování | Značka Gucci | Generuje zisk | Penny stock | Capitalinked.com Radim Dohnal | Zkušený obchodník | Stolní počítače | Evropská legislativa | Výsledky společnosti Apple | The Kellner Family Foundation | Jak fungují technologické inovace? | ETFS Natural Gas | Zajímavé zhodnocení | Akcie Sberbank | Vývoj na dluhopisovém trhu | Oživení čínské ekonomiky | Peníze z vrtulníku | Cox | Nákupní příležitosti | Market moving | Propad akcie | Propad cen | Akcie Twitter (TWTR) | Opce na ropu | Propad cen komodit | Obchodování s cennými papíry | Stíhačky F-35 | Vývoj ceny akcií Atosu | Barrick Gold (GOLD.US) | Regulace v USA | Vodítka k rozhodování | Microsoft (MSFT.US) | Kancléřka Merkelová | Údaje o hrubém domácím produktu | Nejistoty na finančních trzích | Očekávání ČNB | Autochartist Limited | Poplatky a provize | Technické znalosti | Válka | Junior Trader | Online obchodování | AUDUSD | KSB | Němečtí politici | Hospodářský růst eurozóny | Úroková sazba | Ycharts | Pavel Molchanov | Index DXY | Praxe | Nasdaq100 | Propady hospodářského růstu | Investiční výhled | Mezinárodní investiční banka | Call of Duty | Uvolňování měnových politik | Coinmarketcap.com | Přehnaná reakce | Platební neschopnosti | Jednání OPEC+ | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americká technologická společnost | Zdravý rozum | Síla ČNB | Jáchym Petřík | Investoři společnosti | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Hasbro | Německá automobilová skupina | Odbyt elektromobilů | Palladium - Vývoj ceny palladia | Relief rally | Rumunský lei | Ministři financí Evropské unie | Sentiment na trhu | Contract for Difference | Swissquote | JPY | MSCI AC World | Propad na Wall Street | SMIC | H&M | Akcie Wells Fargo | BRKB.US | Blue chip akcie | Akcie Palo Alto Networks | Francouzský dluh | Politico | Snižování úrokových sazeb v USA | Michel Barnier | Ochrana proti hackerskému napadení | Realia Fund | CD Projekt (CDR.PL) | Hurun | Metaverse | Potenciál trhu | Brand Embassy | Nepřipravenost | Hlavní ekonom Saxo Bank | Premiéři zemí Evropské unie | Nový srovnávač Prop firem | Nejvýraznější růst | Analytický tým FXstreet.cz | Panama papers | Spotřebitelské inflace | Philip Morris International | Cenová nabídka | Síť Threads | Vakcinační strategie | Americká investiční banka | Zakladatel portálu FXstreet.cz | Vývoz ruské ropy | Posílení české měny | Tescan Orsay Holding | Polovodiče | XTB Bitcoin | Investiční příležitost | Edward Jones | Instituty | Tabulka s odhady | Růst hrubého domácího produktu | Witkowitz | Budu konat | Logistické problémy | Chaos na finančních trzích | Histogram | Odhad HDP | Akcie výrobce luxusního zboží | Poradce Bílého domu | Rozhodování o obchodování | CGN Mining Co | Index Russell | Výhled hospodaření | Výsledky hospodaření evropských firem | Bitcoinové futures | Akcie společnosti Best Buy (BBY.US) | Joe Manchin | SoftBank Group | Akcie Anglo American | Tim Herzig | Casino | Jiřina Lužová | Pfizer (PFE.US) | SPY | Bitfront | Komercializace | Lámání rekordů | Vliv růstových odvětví na ekonomiku | FSLR | PAYX | Většinový podíl | Tempo zdražování | Posilování dolaru | IT skupina | Směřování trhu | Růst českého HDP | Kurzové zhodnocení | Ekonomický sentiment | Freddie Mac | Asad | Vlna poklesu | BKSY.US | Bancor | Školení Finmex | Intel dnes | Eurex | Ceny sóji | Uber Technologies | Strach ze zmeškání příležitosti | Německá společnost | Ceny emisních povolenek | ÚOHS | FTT | Výrobci elektroaut | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Unemployment Rate | Akcie letecké společnosti | ET7 | Účty u Market Maker | Hodnocení akcií firmy | Strategie pro GBP/USD | Changpeng Zhao | Nová bankovní rada | Wonderinterest Trading | Micron Technology (MU.US) | Více peněz | Podnikové objednávky | Projekce | Ceny ETH | Znehodnocení | Jaguar Land Rover | Výzkumný institut Ifo | Spořící účet v korunách | Obchodní tipy | Kontrakce | The Washington Post | Přebytky zahraničního obchodu | Sachalin | Jozef Síkela | Institut DIW | Mocenské struktury | Zabezpečení potravin a vody | Henkel | Obchodní pásma | Růst měnového páru | Licence brokera u ČNB | Vývoj ceny akcií | Pozitivní signál | Velké německé firmy | Peníze | Globtrex.com | Finanční transparentnost | Inovace v energetickém odvětví | Nabídky akcií | Čas jsou peníze | Další drahé kovy | Infekce Covid | Volksbank | Francouzský akciový index CAC 40 | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Celková inflace v české ekonomice | ISM v průmyslu | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Robert Habeck | Hendrik Meyer | Zpracovatelský sektor | Úspěšný trader | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Suezský průplav | TeamViewer | Bankovní rady ČNB | Společnost BYD | Obchodování na komoditním trhu | Vývoj měnové politiky | Výrobní sektor | Graf komodity | Evoqua Water | EURTRY | Kapitalizace Tesly | Výsledek jednání ČNB | Dinár | Resistence | Čokoláda | Kabinet | Obchodní restrikce | Diverzifikace aktiv | Energetické problémy | IIF | Kryptoměnové ETF | FTX | FRC.US | Nízké daně | Historický milník | Proticovidové lockdowny | Producenti ropy ze skupiny OPEC | Elsan | Investiční aktiva | Demo obchodování | Průmyslové zakázky | Inovativní technologie | Měnová opatření | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Křížový kurz | Kvalita zákaznické podpory | Negativní vývoj války | MONET.CZ | Title Transfer Facility | Raspberry | Bilance ČNB | Měnová situace | Global Finance | Trh fúzí a akvizic v České republice | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Nakládání s aktivy | ČNB Rusnok | Meziroční růst cen | Znárodnění | Charles Hoskinson | Waves | Klíčové strategie | Americká ropa | Různé typy aktiv | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Norský Equinor | Růstový balíček | Výrobní aktivita v USA | Lukáš Voženílek | Obavy z inflace | Český miliardář | FX FORECAST | Hlavní centrální banky | EchoStar | Certifikáty | Čerpání peněz z fondů EU | Korekce cen komerčních nemovitostí | Intradenní pokles | Výhled Saxo | Šéf ECB | Velký kapitál | Medvědí trh | Doporučení k obchodování | Geely | Investors | Trading Room | Prognóza | Výhled globálního růstu | FTSE 100 | Obchodní politika | Sentiment amerického akciového trhu | Evropské firmy | Výrazný vzestup | Zajímavosti z prop tradingu | Služby | Newyorské komoditní burzy | The Boring Company | Kurs libanonské libry | Oblasti obchodování | Bilance obchodu | Rozsáhlé propouštění | Dodávky ruského plynu | Jak si správně stanovit cíl? | Obchodovat na burze | Kolísání kurzu | Akcie NVDA | Zisky bank | Společnost Xiaomi | Obnovení dodávek | Čínská banka | Wang Čcheng-luo | Technologie blockchainu | Velké problémy | Korea Electric Power Corp | M&M Reality | Větší objemy | FBI | Dění na finančním trhu | Pokles ceny ropy | The New York Times | Objem nových emisí | Vzdělávací zdroje | Jirka Mazur | Různé typy poplatků | PST | SC Pharmaceuticals | Makléři | Hlavní události tohoto týdne | Průměrný český investor | Ideální Prop firmy | Bezpečné přístavy | ALUMINIUM | Tulipánová horečka | Presale Metacade | Lepší zítřky | Vietnam Airlines | Rekordní deficit | SK Slavia | Akcie Walmartu | Lídři Evropské unie | Dumping | Prezidentka ECB | Stop-Loss příkazy | Nalezení brokera | Výrobce pneumatik | Měnová politika Fedu | Evropský výrobce letecké techniky | Čínský celní úřad | Praktická ukázka | Čerpání peněz | Saxo Bank | Pařížská dohoda | Evropská měnová unie | Plaza Accord | Běžný účet platební bilance | Broker Consulting Index podílových fondů | COP27 | Long obchod | Adani | Oblasti tradingu | Tuzemská ekonomika | Anthem | PFNonwwovens | El-Erian | Průměrný kurz koruny | Data z trhu práce USA | Strategie Trend Swing | Downside | Forex strategie | Barel ropy | Amgen | Apetit investorů | GlobalData | Covidová situace | Tom Marzec-Manser | Hlubší schodek | CEO Binance | Stochastický | Přebytek ropy | Index CAC 40 | Palladium | Dropbox | Federální úřady | Americký Fed | Xcoal Energy | JPG | Představitelé ECB | Očekávaná IPO 2020 | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Nejznámější kryptoměna | Energetický tarif | Globální hospodářský růst | NBC | Regulační překážky | Tržby z prodeje výherních losů v Číně | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | Faktory ovlivňující energetické zdroje | Levné akcie | Dlouhodobý investiční produkt | Johan Sverdrup | Rozšiřování kapacit | Svaz německého průmyslu (BDI) | Polo Ralph Lauren | Ropa WTI | Měnové zajištění | Nízká likvidita na trhu | Vzácné kovy | Vztahy s komunitou | Rizika pro finanční trhy | Eurové příjmy | Slippage | Mike Pompeo | Micron | Jak vydělat na poklesu | Akcie v EU | Aktualizace Taproot | Pečlivě vybírat brokera | Poplatky za neaktivitu | Casper | Tipy na zajímavé akcie | Obchodní transakce | Kurz americké měny | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Psychické problémy | Válka v Izraeli | Tržní rizika | Lockheed Martin | Index NASDAQ 100 | Sektor polovodičů | Americká softwarová společnost | Produkce v průmyslu | Index FTSE MIB | Úmluva o zákazu chemických zbraní | CapX | Hospodářská stagnace | Luxusní auta | Sociální a kulturní vliv | Vyšší úrokové sazby | Milionář | Alaska Air Group | Walt Disney Co | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Federální rezervní systém (FED) | INTC.US | Bankovní rada ČNB | Hodnocení burzy | Americká společnost Tapestry | Jim Yong Kim | Ekonomické dopady pandemie | eMan | Rizika obchodování ropy | Realitní bublina v Číně | Strop pro výnosy | Společnost Orsted | Investice do reálných aktiv | Sony Music | SRI | Kolaps amerického fondu Archegos | CIBC | HedgePoint | Významný milník | Růstový směr | Omega | Oslabení jüanu | Období finanční krize | Představitelé ČNB | Hershey | Developeři | Bankovní domy | Dell Technologies | Provident Financial | Brexit | Nasdaq a S&P | Smlouva o nešíření jaderných zbraní | Humanoidní roboti | Obchodování na akciové burze | ZEW index | Čínský úřad | Změny průměrného pojistného | Společnost NJJ | Exotické měnové páry | Představitelé G7 | Burza cenných papírů Praha | Nárůst nově nakažených | Jak fungují environmentální akce? | Co jsou peníze | Růst akciových trhů | Ziskoví obchodníci | Open Society Foundations (OSF) | Oficiální údaje | Kávové akcie | CFD na DAX | Hang Seng China Enterprises | Kurz eura k dolaru | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Ursula von der Leyen | ABT | Výhled poptávky | Alena Schillerová | Dolar dnes | Fundraising | Covid-19 pandemie | Evropské burzy | Měnová krize | Zhodnocení finančních prostředků | Data z tuzemské ekonomiky | Vývoj měnového páru USD/ZAR | Valná hromada | Ekologové | Společnost Sentix | Bavorský premiér | Amartya Sen | NED25 | Pojišťovací společnost | Kanye West | Problémy s Covidem | Důvěra investorů | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Norwegian Cruise | Market Perform | Předsudky | Reálné mzdy | Největší světové ekonomiky | Průmyslový Dow Jones | OX Capital Markets Ltd | Investor Jan Čermák | USD/EUR | USD/BRL | Německý ministr hospodářství | Gazeta | Hugo | Vývoj léků | Algo obchodování | Euro klesá | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Nejhorší scénář | Polymetal International | Nizozemský regulační orgán pro finanční trhy | Firma BHP | Komoditní trh | Celkové závazky společnosti | Kapitál | Obchodní zkušenosti | GAM | Český trh práce | Take-Two Interactive Software | Americký prezident Joe Biden | Analytička Saxo Bank | Severoamerická dohoda o volném obchodu | Býčí divergence | Analyzování | Kontrakty na ropu | Dopravní subvence | RBN Energy | Akciový výhled | Celosvětové zadlužení | Robinhood | David Schwartz | Izraelská ekonomika | Ziskovosti traderů | Palivové trhy | Cestování | Inovativní řešení | Mladé generace | Covid | Investování do kryptoměn | Krize regionálních bank | Růst investiční aktivity | Investiční horizont | Odliv kapitálu | Michael Gove | Produktivita práce v USA | Břidlicové firmy | Předpovědi analytiků | Bond | Broker | Ekonomické útrapy | Společnost Siemens | Bayer | Dot plot | Mastercard pro Českou republiku | Slovenská vláda | David Solomon | Analytik Saxo Bank | Implikované volatility | RCEP (Regional Comprehensive Economic Partnership) | FedWatch | Burza v izraelském Tel Avivu | Meta Trader | Zdražování v zemědělství | Vývoj ceny palladia | Filmové studio | Švýcarská centrální banka (SNB) | Proražení | Cash flow | Jurisdikce | PYPL.US | Záchranný fond | Prodeje aut | Citroën | Nákup plynu | Setkání akcionářů Berkshire Hathaway | Orion | Objem hypoték | Magnát | Balíček na podporu ekonomiky | Státní ropná společnost | Posílení koruny | Backtesting | Obchodování s emisemi (ETS) | Kč/USD | USD | Feces Standard Money | Discord | Velikost pozic | Růst zisku a tržeb | Rijád | Globální ekonomiky | Velká krize | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Česká pošta | Plynovod Nord Stream 1 | Vývoj devizových rezerv | Lídři zemí EU | Nastavení indikátoru | Prostor pro posilování | Tempo hospodářského růstu | Investorský sentiment | Export | Změna klimatu | Performance | Pražírny | Banka Goldman Sachs | Německé HDP | Jak získat peníze | Upravený zisk | Odškodné | Unijní soud | Obratový signál | Otřesy na finančních trzích | Shopify | Růst společnosti | Mladší generace | Čínské technologické firmy | NFLX | Dluhopisový index | AEX | Rostoucí počty nakažených | Britové | Technická analýza | Výprodej akcií firem | DTE | Macquarie | Sukuky | OrganiGram Holdings | Občané | Kurz zlata | Mediální ticho | Energetické akcie | Kurz turecké liry | TerraUSD | CFD na komodity | Rekordní rozpočet | Typický investor | Chemický průmysl | FTX bankrot | Riziku bankrotu | Špatné počasí | Berkshire | Hyperinflace | Posílení kurzu | Akcie francouzské mediální společnosti | Americká sněmovna reprezentantů | Ekonomika Jihoafrické republiky | Evropské PMI | Investiční analytik | Obavy z pandemie | WASDE | ProfitLevel | Limity ztrát | Akcie Raspberry Pi dnes | Posilování koruny | Zrušení cel | DISCA | StockTwits | Akcie MONETA | Trh s nemovitostmi | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Roll Over | Akcie Ahold Delhaize | Zynga | Stav devizových rezerv | Automobilka | GBP/JPY | Deficit zahraničního obchodu | Delta Air | Zastavení poklesu | NTSB | Robert Reich | Americká ropa WTI | Trafigura Group | Poměr PE | Union générale | Taleb | Aktuální očekávání | Douglas | Kapitálové strategie | Vydělávat na finančních trzích | Nabídka | Prodej automobilů | Gilead | CD Projekt | Slabý ekonomický růst | Qualcomm | Comcast | Klimatické technologie | Výroční zprávy | Tržní hodnota firmy | Vstoupit na burzu | HD.US | Ruská společnost | Investiční nemovitosti v zahraničí | Nové mutace | AS SICAV I - All China Equity A Acc USD | Prodávat akcie | Tržní volatilita | Nabídka zlata | Southwest Airlines | Karlsruhe | Ant Group | Vývoj ceny zemního plynu | Sledování makroekonomických ukazatelů | Data o vývoji HDP | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Nové léky | Odražení ode dna | Eroze půdy | Americká média | Cena americké ropy | App Store | CATTLE | Jestřábí komentáře | Plány | Česká společnost | Celkový obchodní přebytek | Vládní opatření | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Centrální banky USA (Fed) | Německý koncern | Energetická společnost | CFH Makrets | AMS | Velké volatility | Na burze | UNDP | Github | Komise pro cenné papíry (SEC) | Virus SARS | TOP ESG | Akcie Novavax | Zemědělský svaz | Blue chip | Bombardier | Určení trendu | Aktuální informace | Blastr | Jad Comair | CRM | Bankovní skupiny | Made in Germany | Pařížská dohoda o klimatu | Zvýšení inflačního cíle | Akcie BAT | Šok | Firmy v Číně | Depozitní úroková sazba | GDPNow | Indikátor agentury Bloomberg | Burza v Londýně | Varianta delta | Ropná zařízení | Partie Terezie Tománkové | Crypto Eboy - René Remšík | Plán na snížení emisí | Producenti na Blízkém východě | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Hodnocení současné situace | Společnost Hakle | Přizpůsobení se změnám | John NOWAK | Síla amerického dolaru | Škoda JS | Energetické zdroje | Cowen | Riziková averze | Nízké úrokové sazby | Převzetí CME | Hospodářská politika | Vývoj měnového páru GBP/AUD | Grayscale Bitcoin | Ekonom společnosti | Počáteční kapitál | Hongkong | Spikevax | Obchodní platformy Metatrader | Evropská inflace | Italský premiér | Průměrná volatilita | Kdo řídí technologické inovace? | Inflace v České republice | Globální krize | Rozvahy Fedu | ByteDance | ProSiebenSat.1 | HDP Německa | Dluhové trhy | EMH | Výsledky za první čtvrtletí | Keith Gill | Mitsubishi UFJ Financial Group | Zvyšování těžby | Nastavení Stop-Loss | Opinium | Rychlý růst zaměstnanosti | Price-to-Earnings | Tvorba pracovních míst | NOVA Real Estate | Společnost Emirates | Zavedení eura | Warren Buffett a Charlie Munger | Twitterové účty | Nástroje řízení rizik | Trh s ropou | Měsíční futures report | Total | AUD/JPY | Výnosové křivky | Fialova vláda | Čistá energie | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Žaloba | Hospodářské problémy | Krach společnosti | BofA Global Research | Konglomerát Bolloré | Béžová kniha Fedu | OXY.US | WBD.US | Home office | Globální kalendář | Magické slůvko | Kofola | Dánská společnost | Katar | Ceny BTC | J&J | Klíčový kontext | Dnešní statistika | cAlgo | LMT | Prostředí klesající inflace | Ranní zpráva pro tradery | Nahánění obchodů | Maďarsko | Značka Amazon | Michael Burry | Obrovské zisky | FME | Bridgewater | Marketingové materiály | SPGI | Historické výkony | Too Big to Fail | Noviny | Garance | Data ČSÚ | Bitcoin | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Snížení dodávek na trh | William Blair & Company | Technický signál | Postup regulačních úřadů | Růst výrobní aktivity | Podílový fond | Exekuce | Hertz | Tichomoří | BHP Billiton (BHP.US) | LG Energy Solution | Američtí centrální bankéři | Vivek Dhar | Protiobchody | Vliv technologií | Komentář Raiffeisenbank | Teorie černé labutě | Objem obchodů s akciemi | Makléř Wood & Company | Forma SICAV | Energetická diverzifikace | Pozorování | Obchodní svaz | Opoziční kandidát | ISM pro sektor služeb | Investice do robotiky | Očkování proti covidu-19 | Vladimír Holovka | Ahold Delhaize | Vlastní trading | Inflační spirála | Cenné kovy | Růst prodejů | J.P. Morgan Asset Management | Petrus Advisers | Růst výrobních cen | Tipy pro obchodování indexů | Akcie Ralph Lauren | Růst cen ropy | Alpari | Investorky | Split | BIRK.US | Covid Zero | Vyšší střední ekonomická třída | Výše dividendy | Index ISM ve službách | Index volatility CBOE | Klimatické změny | DJI | Možné riziko pro finanční trhy | Internetový gigant Yandex | Xiaomi | Obchodování Price Action | Čekající příkazy | Litva | Tovární objednávky | Emirates | Současné globální výzvy | Promyšlená rozhodnutí | TXN | Norské společnosti | Zkušení obchodníci | Konopí | Index STOXX Europe | FedEx | Pokles kurzu | Pohled na situaci | Jysk | Bill Northey | Asociace | Hospodářské problémy v Číně | Alibaba Group Holding Limited | ZAR | Reálné hodnoty | Zvyšování sazeb Fedu | Daňové škrty | UniCredit Bank | Hledání ideální Prop Trading | Macerich | Analytici XTB | Energetické tituly | Gomanold | Tržní trendy | Zhoršení platební morálky | Index Philadelphia | Pověst | Roční růst | PPF Telecom Group | Spekulovat | Fitch Ratings | Skutečný výsledek | Bitcoinové transakce | Separatisté | iShares Physical Gold | Akcie společnosti Moderna | Equinor (EQNR.NO) | Nord Stream 2 | Největší IPO | Obchodní cíle | Německý dovozce ruského plynu | Měny účtů | Vestas | Swapy | Cenové tlaky | Cena elektřiny pro německý trh | Studená válka | Sociální sítě | Pokles inflace v USA | Elektrárenská společnost | Akcie Exxon | Kanadský premiér | Rostoucí ceny energií | CashFlow | Nasdaq v New Yorku | Nižší úroky | ING Jakub Seidler | Peter Wennink | Tokyo Electric Power Co Holdings Inc | Ruský vývoz plynu | ASIC | Ruský prezident | P.A. | Jordánsko | Česká zbrojovka | Korunový trh | Úbytek pracovních míst | Podpůrné programy | Snižování úroků | Financování obchodního účtu | Automatické obchodní systémy | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Giuseppe Conte | Kapitálový trh | Bankomaty | CBO | Kim Kardashianová | Zahraniční obchod České republiky | HelloFresh | Investovat do vzdělání | Komoditní sektor | Širší index S&P 500 | Využití dlouhodobých trendů | Shenzhen Composite | Fintech společnosti | Zajímavé zisky | Ondřej Klečka | Oživení trhu | Půl milionu | Daniel Častvaj | Velké pohyby | Růst ekonomiky USA | SS&C | Avast | Kurz liry | Potíže SVB | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Moderní forma obchodování | Bogdan Maioreanu | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Plánování a disciplína | Akciové trhy v Británii | Zklamání pro investory | Vysoké sazby | SPY5.UK | Obchodní aspekty brokera | ETH 2.0 | Dolarový index (DXY) | Šíření mutace | Dopady obchodní války | Spolkový sněm | Radovan Vítek | Lawrence Summers | Vnímání rizika | Vládní výdaje | Cenové úrovně | Nejvíce volatilní | Velikost fondu | Panevropský akciový index | Brokeři typu MM | Analytik kryptoměn | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Rohlík | Freedom Finance Europe | Přehnaná reakce trhu | Akciové trhy v Evropě | Grant Shapps | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Protest proti úsporným opatřením | Rekordní nárůst | Tisknutí peněz | Vyšší náklady | NTAP | Dvojitý vrchol | Zpomalování ekonomiky | Dovednosti | Hutnictví | Sýrie | 4GLD.DE | Nová varianta Covid-19 | Hospodářské záležitosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Index nákupních manažerů v ČR | Bear market rally | Německý export | Analytik DIW | Agentura Kjódó | SIX | Poměr zlata a stříbra | Akcie společnosti Intel | Státní výdaje | Swissquote Group Holding | Prudký růst ceny ropy | Patria Online | Akcie Google | Deutche Wohnen | Hospodářský institut | Prohlášení ruského prezidenta | Dovoz | Netflix (NFLX.US) | Dovozní cla | VBTC | Dillí | Agentura Nová Čína | Kroky centrálních bank | Igor Kim | Automobilka Tesla | Gennadij Timčenko | Air Lease | Nedostatek fyzické aktivity | RIVN | Sazby hypoték | Obchodování cizích strategií | IWH | Akcie Airbus | Obrovský potenciál | Zvednutí sazeb | Šíření nemoci | Fraser | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | Obchodník na finančních trzích | Next Finance | MT5 | Jens Spahn | NextEra | Lenovo | Viry | Old Navy | Velké instituce | Písmenková polévka | Zprávy o trhu | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | Nejbohatší | VIX index | Fiskální pravidla | Aircraft Industries | Jared Kushner | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Produktovod | Tržní pohyby | Investice do těžby | Ceny akcie Apple | Predikovat vývoj cen kryptoměn | Model 3 | Skokové posílení | NASA | Hyundai | Cena akcie Pfizer | Jeffrey Sachs | Odpojení Ruska | Dodávky čipů | EOG | Obchodní nástroje | Finanční nástroje | Disciplína | Nikkei | Ekonomika oživuje | Penzijní fondy | EverTrader | Změna spotřebitelských preferencí | Monopoly | Uhelné elektrárny | Instagram | Telecom Italia | Lucid Motors | Firma Alphabet | Rohlik Group | Energetická infrastruktura | Ekonomický propad | Mizuho Securities | Obchodování s dluhopisy | České hospodářství | Nominální hodnota | Pro tradery | Obchodní a mezinárodní dohody | Dluhové problémy | Model Y | Bankroty | Akcie Bank of America | Dopady koronaviru | Generace Z | Investoři v USA | Investování u XTB | Hospodářská data | Akcie Mastercard | Ruští miliardáři | Riot Platforms | 1 milion | Cenové pohyby | Gigant Gazprom | Slickcharts | Rozhodnutí EU o povolenkách | Evropské společenství | Stratégové | Italský cestovní ruch | Power Exchange Central Europe | Konvergence | Fincentrum | Výrobní ceny | Čtvrtletní zisk | CISCO | Čínské úřady | Těžaři bitcoinu | Politická situace | CUNY | EUR/NOK | HSCEI | Obchodní deficit USA | Hodnota primární veřejné nabídky | Marek Mora | WEF Klaus Schwab | Nejsilnější růst | Výrobci elektromobilů | First Solar | Vliv na energii a dodávky | Kaiko | Květnový kontrakt | Výzkum Fidelity | Splasknutí realitní bubliny | PMI ze sektoru služeb | Světová finanční krize | Doji | Výroba aut v Česku | Nemovitostní fondy | Tipy a triky | China Evergrande | Tržní reakce | Maloobchodní prodejce | Pozitivní zprávy | Anwar Ibrahim | Český běžný účet | Míra zadlužení | Světový obchod | Jádrová PCE inflace | Venture Capital | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Zajišťovny | Výrobci spotřebního zboží | FDP | Konkurenceschopnost dovozců | Ruské banky | Obchodní signály pro ropu | CFD (Rozdílové smlouvy) | State Street Global Advisors | Výkonnost společnosti | Aktivity v USA | Santiment | Bundesbanka | Možnosti navyšování kapitálu | Srovnání prop trading | Cboe Germany Small Cap | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Akcie společnosti Nio | Kurz jüanu | Textron | Černé pondělí | Price-to-Earnings Ratio | Investiční specialista | Finanční výsledky společnosti | Býčí sentiment | Tržní ceny | Osvětové kampaně | Rekordní maxima | Adani Group | Pokles ceny akcií | Maturity | Progres | Asijské fondy | Univerzální strategie | Trend following | Rovnováhy | Akcie Saudi | Akcie čínských realitních firem | Pád banky SVB | EUR/CZK | Největší ztráty | Vybírání zisků | Hardwarové peněženky | Vedlejší měnové páry | Sentiment na Wall Street | Krátká pozice | Data z amerického trhu práce | Nové měny | MindMed | Zájem investorů | Spotové obchodování | Naše obchodní strategie | Blockchainové technologie | Dlouhodobé držení | Nové zprávy | Elon Musk | XTB Jiří Tyleček | Jaran Mellerud | Wonderinterest Trading Ltd | Válka na Ukrajině | Založení demo účtu | Martin Chalupský | Švýcarská prokuratura | McKinsey | Analýzy akciových indexů | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | MarketsInsider | Vakcína proti covidu-19 | Ekonomické problémy v západním světě | Banka JPMorgan | Průmyslová výroba v Německu | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Americké energetické firmy | Měnový pár EUR/PLN | Příležitosti pro nákup | Softwarová firma | Poptávka centrálních bank | Průmyslová produkce v únoru | Rekordní zisk | Největší firmy | OD7F.DE | Dostatek hotovosti | Euforie | SPY5.DE | Volby USA | Rostoucí omezování bankovních úvěrů | Vysoká úroveň inovací | CO2 | Finančník | Liz Truss | Der Spiegel | Turecký statistický úřad | Vstup do eurozóny | Porušování lidských práv | Pád kryptoměn | Nedostatek polovodičů | Dluhopisový král | Steven Mnuchin | Makrodata | FANG | Jestřábí postoj | Sell Limit | Akciové indexy | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Maximální denní ztráta | Francouzská automobilka | Alpha Bank | Valná hromada ČEZ | Oliver Blume | Objem obchodů s fondy na spotový bitcoin | Schopnost řešit problémy | Čínští výrobci | Vývoj ceny dřeva a železné rudy | Bankrot burzy | Uniper (UN01.DE) | Pandemie koronaviru | Tesla Elon Musk | Společnost Shell | Investoři | Malta | BitMEX | Prodej nových osobních automobilů | Investing.com | CGC | Vývoj indexu bankovního sektoru | Myšlenkové pochody | Obchodní deník | Rizikovost | Uskupení OPEC | Zákon o investičních společnostech | Hodnocení akcií | Fungování | Výhled Číny | Portfolio | Eurokomisaři | Data o HDP | Sója | Banka Flagstar Bank | Myšlení | Muskův tweet | Nordstream | Výnosy z amerických dluhopisů | Revenge trading | CII750 | Akciová burza | Petr Pavel | Day-tradeři | Celosvětová spotřeba | Michael Feroli | Vládní představitelé | Západní společnosti | Podpora a komunikace | Investice do solární energie | Blink Charging | Likvidity v bankovním sektoru | Nejvýraznější ztráty | Online nakupování | Objem vládních stimulů | Podnikové dluhopisy | MCADE | Falešné proražení | Slovenská centrální banka | Nejistoty | Akcie při IPO | Americký prezident | Oddlužení | Akcie na burzách | Fidelity | Profesionální investor | Trh s komoditami | Antimonopolní pravidla | Mimořádný zisk | Koninklijke Ahold Delhaize | Marc Chandler | Konopné akcie | Dolar roste | Nigérie | Dobrá prop trading firma | Situace kolem koronaviru | Prodat část akcií | Polymetal | Německá průmyslová produkce | Tiff Macklem | Povzbuzení ekonomiky | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | BaFin | Rozpočtový výhled | Předseda sněmovny | Nálada v Evropě | Slovenská ekonomika | MetaQuotes | Dluhopisy s vysokým výnosem | B/E | Negativní sentiment | Zvedání sazeb | CCC | WorldCom | Evropská měna | Firemní zisky | Společnost Verizon | AMD | Společnost British American Tobacco | Abdalláh Dardarí | Možnost obchodovat | Jane Foleyová | Společnost Google | Cena hliníku dnes | Přidaná hodnota | Konopný průmysl | Oslabení měny | Krátké (short) pozice | Jeff Bezos | Ekonomické problémy KLDR | Karina Kubelková | Nvidia Corp | Finanční ústavy | Technické obchodní strategie | Nákupní apetit | Prezident ECB | Média | Inflační čísla | Primární nabídky | ZDR Investments | Jednání euroskupiny | Bitcoin ETF | Prodej losů | Christine Lagardeová | Datové centrum Rhodium Enterprises | Obchodní platforma | Coca-Cola | Úrokové riziko | Index PPI | Severní Korea | Roger | Temasek | USA Donald Trump | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Prosincová inflace | Marine Le Pen | Švédský oděvní řetězec | Společnost Wirecard | Členové rady ČNB | Euro Stoxx 50 | Akcie Beyond Meat | MSCI Emerging Markets | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Dosažení zisku | Grayscale | Západní sankce | CVS | Společnost British American Tobacco (BAT) | Investice do dluhopisů | Investovaný kapitál | Exxon Mobil (XOM.US) | Dobrý byznys | Trans-Pacifik | Venezuela | Tranše | Problémy ve švýcarském bankovním sektoru | Jádrový index | Nárůst ceny | Ochlazení realitního trhu | Odeznívání inflace | Přilákání investorů | Využití různých tržních situací | Bez rizika | Zisk | Statistický úřad Eurostat | Dovoz ropy | Gap (GPS.US) | Zlepšení sentimentu | Vývoz pšenice | Bias | Tezos | Platby v kryptoměnách | Firma Meta | Britské domácnosti | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Výše aktiv pod správou | Volatility | Peso | Digitální peněženky | Problémy německých průmyslových podniků | Vývoj průmyslu | APA | Soud v Haagu | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Cena akcie Newegg | Pokles cen nemovitostí ve Švédsku | Řešení krizí | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Problém Net4Gasu | YTD | Průměrné skutečné rozpětí | Nejdramatičtější výprodej | Arthur Hayes | Graf akcií | Mezibankovní trh | Chemická společnost | Mezinárodní organizace a smlouvy | Hotovostní prostředky | Schroder ISF Indian Equity A Acc | Revize fiskálních pravidel | BABA.US | Nemovitosti v zahraničí | Současná krize | ČSSD | Index podílových fondů | Americké ministerstvo spravedlnosti | Akcie 2021 | Vývoji vakcín | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Červencová inflace | NFT tokeny | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Den obchodování | Patrik Polák | ICI Global Asset Management | Vývoj ceny cukru | Futures na S&P 500 | Průmyslové objednávky | Comcast Corporation | Tvůrce měnové politiky | Ministr financí Steven Mnuchin | Fiskální pravidla EU | Britská banka | Politika centrální banky | Profitability Ratios | DAX30 | Jak investovat do zlata | M/V MSC SKY | Hrubý provozní zisk | Akcie MSFT | Klaus Schwab | Růst spotřebitelských cen v USA | Část zisků | Cenový růst | Údaje o průmyslové výrobě | Kurzu měn | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Finanční instituce | Akcie výrobce letadel Boeing | Tálibán | Situace na finančních trzích | Makroekonomická prognóza | Konflikt mezi Izraelem | Hudebních vydavatelství | Index KOSPI | Lipow Oil Associates | Kosdaq | Kulatá čísla | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | World Gold Council | Společnost Nasdaq | Lepší výsledky | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Forward guidance | Plnění objednávek | Vzorce chování | Fannie Mae | Předpověď akcií | Bernie Sanders | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | Obavy o likviditu | Zakladatel etherea | Cineworld Group | Dovoz do Číny v říjnu | Spotřebitelská nálada v Německu | CAC 40 | Theones | Stres a emoce | Mezinárodní organizace pro kakao (ICCO) | Technická analýza BTC/USD | Britský premiér | NKÚ | Kepler Cheuvreux | Fáze obchodní dohody | Volatilita na trzích | CIPD | Vývoj sazeb | Marie-Claude Nadžmová | Daniel Křetínský | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | Roboti | VIG | Nové vakcíny | Zápisky tradera | Ministerstvo obchodu | Akcie společnosti Hertz (HTZ.US) | WSJ | Tiskové agentury | Trans-Pacifik (TPP) | Prezident | Dohoda Severoatlantické aliance | Xetra | Syn prezidenta USA | Nouzový úvěrový program | AT&T | Míra zisku | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Vypnutí plynu | Co bude dál? | Aegon | Americké prezidentské volby | Robert W. Baird & Co. Incorporated | Pohyby trhu | Asociace pro kapitálový trh | Odvětví kryptoměn | Výběr Prop Trading | David Vagenknecht | Odložení brexitu | Analytické služby | BABA | Energetický gigant | Poměr P/B | Neziskové organizace | Výše daně | Makroekonomický kalendář | Volodymyr Zelenskyj | Mimořádná opatření | BP | Akcie Icahn Enterprises | Cíl ČNB | Carry trading | Britské akcie | Prodej akcií | Muriel Pénicaudová | Pokles cen nemovitostí | Fiat Chrysler Automobiles | DIS.US | Bohatí | Christian Lindner | Commodity futures trading | Úsporný tarif | Typ tradingu a investice | DOGE | Hold | Dvoutýdenní repo sazby | Akcie mediální firmy | Japonská automobilka | Nastavení úrokových sazeb | Pád banky | Nové mutace viru | Německá spotřebitelská důvěra | Společnost Net4Gas | Asijské burzy | Bed Bath & Beyond | Krize 2008 | Růst německé ekonomiky | Scope | Monster Beverage | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství | Nižší poptávka | Funkční období | KDU-ČSL | NSDQ | Sabotáž | Northwestern Mutual Wealth Management | Tuzemské banky | CRHC | Návrat poptávky | Makrokalendář | Konflikt na Blízkém východě | Počet uživatelů mobilního bankovnictví | Sestupný trend | Vývoz ocele z Indie | Čínské hospodářství | Cena mědi | Raytheon | Vzdělávání a informovanost veřejnosti | Analýza veřejných dokumentů | Ropné společnosti | Přednostní (prioritní) akcie | WYNN | Akcie společnosti Tesla | Budějovický Budvar | Ekonomika Číny | Čínské banky | Kurz jenu | Pomoc státu firmám | EMEA | Obchodní problémy | Rizikový jev | Nadhodnocení akcií Tesly | Vrcholní představitelé Číny | Kč/EUR | Kuvajt | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Investice do vody | Nové volby | Manažeři autoprůmyslu | Pesimismus | Snížení nákladů | Cestovní kanceláře | Použití klouzavých průměrů | Inflace v eurozóně | Technická analýza EUR/USD | Propad ceny akcií | Makrozprávy | Obchodování stříbra | Avis | Objem obchodů na forexu | Ovlivňování ziskovosti | Starbucks Corporation | Společnost Lululemon | CEO společnosti | Big data | Kolísání cen | Neochvějná důvěra | Důvěra v ekonomiku eurozóny | FINdependence zone | Boj s inflací | PwC Bob Moritz | Analýzy | Výhody a rizika | Emocionální rozhodování | Svaz německého průmyslu | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Americká zbrojovka | Společnost Havas | Vývoj devizových rezerv ČNB | Hugo Yasky | Akcie Wirecard | Finanční pomoc | Světové burzy | Zajímavý výnos | Investování do AltSignals | Monex USA | Americký S&P 500 | Kalkulačka rizika | Jednotné měny | Investor Carl Icahn | Potravinové krize | Slevy | Environmentální a sociální změny | Odstranění problému | MSTR | Příležitosti na akciových trzích | PMI pro sektor | Politická nestabilita | Omán | Firma Dun & Bradstreet | Šíření nemoci COVID-19 | TTF | Globální akciové indexy | ZIM Integrated Shipping | AMC.US | Arca Investments | Hlavní úroková sazba | Investiční | Ekonom ING | Dopady pandemie COVID-19 | Národní rozvojový fond | Poradenská společnost | Praktické tipy pro obchodování indexů | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Britská centrální banka dnes | Moderna | Chvaletice | Růst ceny Bitcoinu | Inflační překvapení | De Beers | Zboží vyrobené v Číně | Lobbing v EU | Institut Ifo | Britské banky | Živá voda | Zemní plyn ve Spojených státech | PXE | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Altria | Netflix (NFLX) | Migrace | Mary Dalyová | Londýnská akciová burza (LSE) | Placení daní | EP Corporate Group | Hakle | Průzkum | Inflační situace | Přístup na burzu | Odbyt smartphonů | Uvolňování měnové politiky v USA | Invesco | Morningstar | Sociální nepokoje | Berlín | Meme akcie | Akcie Advantest | IEA | Minimální rezervy bank | Demokraté | Ochota riskovat | Americké volby a burza | HeidelbergCement | Německý DAX | Platforma pro obchodování | Advantage Consulting | ETS | Ifo Klaus Wohlrabe | Portu Marek Malina | Ministr práce | Důvěra domácností | Hlavní události | Brusel | Souhrn finančních trhů | Patria | Ekonom BHS | Výrazné propady kapitálu | Sloučení Etherea | Finanční krize 2008 | Nový kapitál | EP | Anglie | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Faktory ovlivňující růstová odvětví | Analytik Purple Trading | Meziroční vývoj růstu průmyslu v eurozóně | Akciový fokus | Potenciál dlouhodobého růstu | Aktivita ve výrobním sektoru | Streamovací společnost | Oslabení USD | Realitní společnost | Graf US500 | Covidové uzávěry | Uber | Tržní podíl | Trojúhelník | Skupina AXA | Výkon francouzské ekonomiky | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Sloučení | Spotware Systems | BP (BP.UK) | Pobočka FEDu | Ekonomický vývoj | Co je to CFD? | Státní investiční fond | Again Capital LLC | Počerady | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Shooting Star | Solární energie | Akcie a dluhopisy | High risk | Koruny na trhu | Chřipka | Krize koronaviru | Zisky nad inflací | TRY | Short selling | Data z ekonomiky | Uranium Energy | Aktualizace softwaru | Rating USA | Program Antivirus | Dlouhodobé pozice | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Firma Belviport Trading | Alameda | Dodávky na trh | Aktivita zpracovatelského sektoru | Commodities Channel Index | Death cross | OPEC plus | Klíčové společnosti | Dluh Británie | Úrok | Technologie NFT | Americké ministerstvo energetiky | NICE | US500 | Formule 1 | Výkyvy jenu | Největší banky v Evropě | Renaissance Technologies | Evropské ekonomiky | ČNB minutes | Obchodní příležitost | Obchodní přístup | Náklady financování | Beyond Meat | Implikace | Les Echos | Akcie společnosti Snap | Sektor kryptoměn | Hodnota britského trhu | Siemens Gamesa | Investiční riziko | Jednotná evropská měna | Akcie společnosti Apple Inc (AAPL.US) | DZ Bank | MPO | Americké HDP | Davos | Porovnání vývoje | Zdravotnický systém | Insolvence | Tower Semiconductor | Trh s kávou | RWE | LCID | Agentura Reuters | Preqin | Akcie Nike | Půjčka | Fiskální rok | Obchodní ředitel | Volební soupeř | Ceny ropy v dolarech | Mark DOUGLAS | Průmysl v eurozóně | Potenciální rizika | Nobelovy ceny za ekonomii | Přístup k finančním trhům | Zájem o bitcoin | Vydělávejte peníze | Koupit akcie | Data z průmyslu | Sociální hnutí | Sloe | Althea Spinozzi | Kryptoměnová burza FTX | Obchodní plán | Řízení rizik v algoritmickém obchodování | Psychika | Odhad analytiků | Sentiment investorů | Bleskový průzkum | Problémy s nedostatkem elektřiny | Spotřebitelský sentiment | Agrofert | Pokles tuzemské ekonomiky | Prodej | Index Nikkei | Technologické centrum | Koronavirové lockdowny v Číně | PFE | Visa (V) | FAA Mike Whitaker | Zpráva | P/E | Cestovní ruch | Pokles vývozu | Česká televize | Digitální komunikace | Posilování amerického dolaru | EUR/AUD | Bohatý | Aktuální prognózy | Ozon Holdings | Hlavní kryptoměny | Mads Nipper | Technologické tituly | Vývoj ceny akcií Alibaba | The Independent | Loonie | Redmond Wong | PMI z výroby | Zastropování cen elektřiny | Nové příležitosti | SZ Byznys | Volatilita na forexu | Robert Gilpin | First Republic Bank | EUR/PLN | Prémie | Oblast rezistence | Clarion Congress Hotel | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Události roku | Šílenství ohledně kryptoměn | Tržní kapitalizace | Hroutící se ekonomika | Ekologické organizace | Onemocnění COVID-19 | Souhrnný index nákupních manažerů | Ekonom IHS | HDP USA | IJPD.UK | Strojové učení | Švýcarská banka | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Gen Digital | Nejhlubší fáze | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Celosvětový hrubý domácí produkt | Firemní kontrola | Grayscale Investments | CSX | Rozpočtová politika | Janet Yellenová | Konflikty | Jan Kubíček | Recese ve Spojených státech | Huawei | Akcie VIG | Tencent | Pokles cen komodit | Vakcína proti covidu | Kybernetické měny | MAR.US | Colt CZ | Hlavní ekonom ING | Akcie společnosti Walt Disney | Firemní daně | Nový koronavirus | IT poradenství | Hedge Fund | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Syntel | ADNOC | Výhled ratingu | Emoce | Státní pomoc | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | TradingFloor.com | Konzistence | Mladí investoři | Automobilka Škoda | Finanční ředitel | Warren Buffett | Kontejnerová loď | Just Eat Takeaway | Vliv na ekonomiku | Vzdušný prostor | Rozpočet na rok 2020 | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Ziskovosti společnosti | Oslabování dolaru | Finanční výhled | Go-Ahead Group | Průzkum AmCham | Arnaud Lagardere | Investiční teorie | Výsledky backtestu | Celoroční výhled | Taproot | Snížit riziko | Spolupráce s brokerem | Makro data | Atlantia | Pozitivní zpráva | Svaz dovozců automobilů | Expanzivní politika | EPH | Skupina PPF | Coty | Defenzivní příkazy | Česká měna | Hospodářský vývoj | Quantum | Vzdělání | Den daňové svobody | Společnost Evergrande | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Těžba v Číně | Oslabování japonského jenu | Konflikt zájmů | Askobid.fm | Členské země EU | BGA | Těžební gigant | Pomoc ekonomice | Akcie společnosti Amazon | Vývoj ceny akcií Tesly od začátku roku | Handelsblatt | Moderna akcie | Rok 2024 | Kolaps podniku | Rizika a příležitosti | Rozpočtový schodek Německa | Hospodářské dopady | ROKU.US | Prezident Javier Milei | Parabolic SAR | Letecká společnost Virgin Atlantic | Evropská data | Změny pracovních míst | The Hightower Report | Rozpočtový přebytek | Fannie Mae a Freddie Mac | České PMI | Obchodování | Eurové úvěry | Proč investovat do Chainlinku? | Zvýšení daní | Zisk čínských průmyslových firem | André Kostolany | Potenciální zisky | Výrazné ztráty | Růst výnosů | Oživení globální ekonomické aktivity | Legislativa | Dnešní napadení Ukrajiny Ruskem | Viceguvernérka | WGC | Zasedání Fedu | Svátek v USA | Signál k prodeji | Přehled měnového páru | Si-an | Společnost Berkshire Hathaway | Prudké oslabení | Vesa | Skupina OPEC+ | Ekonomický růst v Evropě | Cenový boom | RoboMarkets | Ověřená hodnocení | Objem intervencí | Medvědí kanál | Fáze racionalizace | Technický výhled trhu | Zhoršování situace | Měnová sekce | STV | Rostoucí životní náklady | Sentiment na trhu se zlatem | Následky karantény | Graf ropy WTI | Nová prognóza | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Tisková konference ECB | Oracle (ORCL.US) | Průmyslová výroba ČR | Vývoj zlata | Brexit bez dohody | Obchodování komodit | Trhy s kryptoměnami | Spotřebitelské ceny v USA | Příjem z pronájmu | Klub Slavia Praha | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | Gruzie | Plynovody | Chevron Corporation | Kryptoaktivum | JOLTS | Libra k americkému dolaru | Historické výsledky | JPM.US | Ekonomické podmínky pro euro | Meta | MTI | CNH Industrial | Simon Property Group | Akcie společnosti Lucid Motors | S&P Global | ZIL | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | DHL | Olam | Nákupy dluhopisů | Jak na to | Vývoj akcií | Management | Oznámení | GBP | Investiční činnosti | Skokového oslabení koruny | Propad u akcií | Průmyslové komodity | Dohoda o klimatu (COP21) | Cyklická nezaměstnanost | Burzy kryptoměn | Rekordní hodnoty | Panické výprodeje | Problém Tesly | Abu Dhabi National Oil Company (ADNOC) | Noví investoři | Thyssenkrupp | IT společnosti | Korekční pohyb | Trezor Safe 3 | Rozhodnutí soudu | Nedostatek obilí | Výrobce elektromobilů XPeng | Posilování eura | Základy tradingu | Klesající klín | Cena ropy na světových trzích | Růst českého průmyslu | Hodnota Applu | Cinema City | Bitfinex | Úspěšní tradeři | Klamání investorů | Obchodní týden | Úrokové sazby 3M PRIBOR | Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 | Admiral Markets | ZEW | GFT | Hypoteční banka | HCFB | Dlouhodobé důsledky | Co se děje na finančních trzích | XM | USDA | Chování americké centrální banky | Nejlepší odvětví | Příležitost spekulace | Ropovod | Tencent (700) | GCI | Pandemie COVID 19 | Raspberry Pi | Úsporný energetický tarif | Klesající trend | S&P 500 | Prudké výkyvy cen | Právo opce | TSMC | Evaluace | Potíže EDF | Walmart | Začátek cenové války | Současný stav | Obchodování s ropu | PG | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Omezení tokenizovaných aktiv | Trojúhelníkové formace | Centrální banky | Exprezident Trump | XAU/USD | Revoluční obchodní platforma | České firmy | Akcie Waste Management | Akcie Philip Morris ČR | Zvolení Donalda Trumpa | Fenomén | GBP/CAD | Fungování trhů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Kreativita | Armageddon | Rollover (swap) | Prodej dluhopisů | Beta | Environmentální akce | Výkonnost indexu | Jaké strategie jsou povoleny | Vývoj ceny akcie Country Garden | Japonská vláda | GAAP | Dodávky ropy a plynu | Digitální ekonomiky | Nejlepší čínské akcie | Transgas | Thomas Pugh | Simon Hogg | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Alert | Německé ceny | Pivovary Staropramen | Typ investora | Největší švýcarská banka | Sainsbury’s | Historický vývoj | Eurostat | Walmart (WMT) | Rizika investování do AltSignals | Společnosti napojené na kryptoměny | ForFarmers | Majitel | Červený kříž | Uran | Evropské trhy | Tržní cykly | Guru | Fiocchi Munizioni | Vesmírné akcie | Výhra Donalda Trumpa | Zprávy | Ukončení války na Ukrajině | Úřad Eurostat | Všechny akcie | Oanda | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Macau | Deflace | IPO Home Credit | Monitorování | Daňový poplatník | Nadšení | Růst amerických výnosů | Shapella | Daniel Kahneman | BCM | Kristalina Georgievová | Index britských akcií FTSE 100 | Týdenní shrnutí | Co Autochartist umí | Murray | SPCE.US | Ralph Lauren | Investiční aktivita | Nejznámější kryptoměny | Dolary | Kukuřice - Vývoj ceny | Moskevská burza | Marek Odehnal | Tovární objednávky v USA | Komoditní fondy | Vysoký přebytek | SolarEdge Technologies (SEDG) | FB | Akcie v Asii | Tomáš Chrobák | Ruská agentura | Bitfarmy | Potlačovaná poptávka | Prezident institutu ZEW | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Šéf SB | Analytici finančního ústavu | Největší americké banky | BREAKING | TLTRO III | Tokeny | Zemědělské komodity | Exact Sciences | Krach burzy | Dubnová čísla | Růst inflace | Výroční zpráva | Účetní závěrky | Petr Fiala | Sands China | AvtoVAZ | Island | Proč investovat do akcií | MOEX | Ceny stříbra | Šokující předpovědi Saxo Bank | Ekonomická teorie | Turecká lira | Vývoj deposit | Asijská seance | Akcie třiceti předních amerických podniků | REGN | Obchodování na Wall Street | Soros Fund Management | Cílování inflace | Obchodování na pražské burze | Britský ministr financí | Superstar | Averze k riziku | Commonwealth Financial | Ekonomická předpověď | Ekonomka Světové banky | Zlaté mince | CCI | Německé firmy | Různé obchodní strategie | Vývoj ceny bitcoinu | Multitasking | Přebytek obchodní bilance | Kurz USD/CZK | Investiční banka | Rozdílové smlouvy (CFD) | Kolaps eura | Měny účtu | Akciový analytik | Pozornost finančních trhů | Tesco | Prognózy ČNB | Qatar Energy | Larry Kudlow | Silné cenové tlaky | Zvýšit ziskovost | Dow Jones index | Pokles ruských finančních trhů | Occidental Petroleum | Systémové nároky | Obchodování IPO | Rizika při obchodování | Britský statistický úřad | Zajištění na stáří | PwC | Růst mezd v USA | Stakování | PLTR | Marek Brávník | Bankrot kryptoměnové burzy FTX | Guvernér RBA | Treasuries | Americký maloobchod | Události ve světě | Scalping strategie | Index Stoxx 600 | Bard | Životní náklady | Trades | Solar Edge | Akcie roku | Americká společnost Intel | Inspirace od úspěšných | Opce | Praha | Hannon Armstrong | Ceny ropy | Vývoj měnových kurzů | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Recyklace | Normalizace měnové politiky | Fundamentální analýza akcie | Berkshire Hathaway | Adam Khan | Globální prodej | Sazby v Austrálii | Evropský parlament | Propad průmyslu | Obchodní bilance Austrálie | Výrobce léků | Akcie v Evropě | Jim Cramer | CME FedWatch Tool | Petr Javůrek | Pohyb zlata | Japonské ministerstvo financí | Hospodářské cykly | Piráti | Hazardní hry | Central European Media Enterprises (CME) | Špinavá energie | Inteligentní investor | Byty | Úvěrování | Týdenní výhled | Futures na ropu WTI | Jsou komodity dobrou investicí? | Makroekonomické reporty | Obchod Amazon | Terminální úroková sazba | Colaoův plán | News trading | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Bezpečné investice | Dupont | Tržní úrokové sazby | Ceny Bitcoinu | Náhrady mezd | Petr Novotný | Signify Health | Důvěryhodnost a bezpečnost | Credit Suisse dnes | 3M | Sazby v USA | BlackSky Technologies (BKSY.US) | Nejdůležitější události | Aehr Test Systems (AEHR.US) | Silný růst | Sebastian Kurz | HKD | Rostoucí trendové čáry | Saipem | Snížení státních výdajů | Investiční centrum | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Akcie francouzské společnosti | Komodity na trading platformě | Úpis akcií | Bankhaus Lampe | Údaje o vývoji HDP | 50 Park Investments | Broker Trust | Covidové krize | Dror Bin | Philip Friedrich | Evropská dluhová krize | YCC | Airbus | Marek Pokorný | Investiční atraktivita | Jak využít Average True Range | Růst globální ekonomiky letos | Nová mutace | Dividendové strategie | FXGiants | Bydlení | Opakování dluhové krize | Mutace delta | NATO | Tick scalping | Rizika investování do Filecoinu | April Group | MetaTrader 4 (MT4) | Akcie PG | Pokračování rally | Trading Room Plus | Očekávání úrokových sazeb | Prognóza Fedu | Shell | Ipex | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Elektromobily | Volný čas | Celkový trend | Výhled růstu německé ekonomiky | ApeCoin | CDW | Perpetuum mobile | Petrochemická společnost | Analýza transakcí | Výhled ratingu Spojených států | Státní rozpočet ČR | Vojenský konflikt | České banky | Udržitelnost | CZ | Cena ropy brent | Regulační úřad | Bitcoin halving | Cena Cardana | Vyhlídky | Systém vzájemného uznávání licencí | Odhad inflace | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | Zvýšení dluhového stropu | British American Tobacco | Graf vývoje | Royalty income | Snížení DPH | Počet investorů | Vláda USA | Powell dnes | RWE Gas | Kevin Tran Nguyen | Používání ochranného Stop-Lossu | DIA.US | Nástroje pro efektivní trading | Newport | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Nordea | Charles Schwab Corp | Příklad prodeje | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Pořízení vlastního bydlení | Put opce | Tapering | iFX | Tržní podmínky | Ratingové hodnocení | Index US100 | Kupónový výnos | Konzervativní strany | ESMA | Jak na akcie | Páka | Evropské dividendové akcie | Práce z domova | Virgin Galactic | Snižování cen | Americká brokerská společnost | Natural Gas | Index cen domů | Čínské zboží | Energetická závislost | Růst zadlužení | Medvědí divergence | Vývoj ceny kakaa | HeadHunter | Základní úrokové sazby ČNB | Souprava | Obchodní komora EU | Rostoucí ekonomické problémy Číny | Listopadová inflace | Gucci | Odchod z Evropské unie | Angela Merkelová | Dollar General Corporation | Čínské státní půjčky | François Villeroy de Galhau | Druh pochybností | Národní loterie | Advokátní kancelář | Investment management | West Texas Intermediate | Tomáš Vlk | Technická situace | Akcie CK Hutchison | Výkyv poptávky | Předstihové ukazatele v Evropě | Obchodování na trzích | Kryptoměnové burzy | Adam Sarhan | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Statista | RBK | Propad poptávky po ropě | Proud stability sazeb | Chris Sacca | Dividendová klasika | Budoucnost financí | Rating dluhu Salvadoru | Alstom | Program nákupu aktiv | PEG | Intradenní obchodování | Nástroj | Analýza sentimentu | Negativní zpráva | Prodej elektromobilů | Reálné spotřeby domácností | Co je Average True Range? | Výsledky | EIU | Maximální drawdown | Míra | Jakub Kania | Dominik Stroukal | Papertrading | Jefferies | BDI | John J Ray | Výkon indexu | STP (Straight Through Processing) | Bosna | HUF | Ekonomické oživení | Obchodovanie | Krypto komunita | Analýza trhů | Depozitní sazby | Dění na finančních trzích | Hodnota kybernetické měny | RIOT | Tennessee | Slabý dolar | EURCZK | Psychické nastavení | Marek Vaňha | Investice do vodíku | Parita EURUSD | Index pařížské burzy | Zápis ze zasedání Fedu | Petr Král | Free float | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Hong Kong | Správkyně Sberbank | Software (aplikace) | Společnost Bittrex Global | Corporate Governance | Ciena (CIEN.US) | Lula | Zdražování pohonných hmot | Nákup akcií Tesly | Výhled pro EUR/USD | Dnes ČNB | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Evropský výrobce letadel | Orsted (ORSTED.DK) | Spoluředitel | Švédská centrální banka | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Obrovské množství peněz | RH.US | Vývoji vakcín proti covidu-19 | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Phillips 66 | Firma Apple | Dluhopisové fondy | Bittrex | Hedgeové fondy | Veřejné služby | EOS | Technická recese | ČNB Petr Král | Snížení úrokových sazeb v USA | Akcie prostřednictvím XTB | Supreme Edition | Licence Sberbank CZ | Sazby centrálních bank | COCOA | Biotechnologické akcie 2021 | JD.com | Drawdown | Ministři financí | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Současný trend | Kurz EUR/USD | Tržní situace | Kryptoanalytik | S/R hladiny | Nio | Siemens | Minulá výkonnost | Tsingshan Holding | FedEx (FDX.US) | Vlastní sociální sítě | Poradce předsedy vlády | Vývoj Etherea | Stellantis | Digitální měny | Dopady pandemie na ekonomiku | Typ koronaviru | Waste Management | Tlak medvědů | Akcie kybernetické bezpečnosti | Nayib Bukele | Odpovědnost a udržitelnost | Bank of America | Cena ropy WTI | Inflace v Rusku | Finanční technologie | Klub Slavia | Bankovní lobby BDB | Coronavirus | Úroda | Špatné výsledky | BNTX | Zdražení nemovitostí | Podrobnosti IPO | TIM | Opatření proti koronaviru | Statut bezpečného přístavu | Komoditní měny | Společnost HNA | Fundamentální analýza | X-Trade | René Remšík | Carnival | Mzdy v ČR | Petr Lajsek | Broker Consulting Index | Akcie Moneta Money Bank | Day trading | Lucasz Krupski | Odhady trhu | Výrobce letadel | Zvyšování daní | Zajímavé akcie a ETF | Způsob zbohatnutí | Větší recese | Řízení rizika před výnosy | Silný dolar | Virtuální realita | Ekonomický růst | Australský dolar | Kybernetické hrozby | CZKCASH | Tether (USDT) | Zpřesněný odhad | Retracement | Suroviny | Financial | Jednoduché tipy pro začátečníky | Projev Jeroma Powella | Směřování | American Airlines | Akcie NN Group | Propad amerického akciového trhu | Uzavírání ziskových pozic | Uplynulý rok | Coinglass | Meziroční inflace v eurozóně | Cena zlata dnes | Akcie Sunrun (RUN) | Raketový útok | Koruna | ČSOB Petr Dufek | Výrobce chytrých telefonů | Investors.com | Rystad Energy | Následky pandemie | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | Eli Lilly | Koordinovaná intervence | Pokles investic | Výrobci aut | Výkonost průmyslu | E15 | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Analytická společnost | Martin Buranský | Jan Macek | Finanční služby | Cukr | Kdy přestat obchodovat | Akcie Gap Inc (GPS.US) | Cenový index PCE | Podnikatel Elon Musk | Mezinárodní investice | Aktuální ceny akcií | Maďarský forint | Výrazný pokles | Celo Dollar | Velcí obchodníci | Akcie společnosti Apple Inc | Tesla dnes | Celoživotní proces | Makroekonomie | JRD | Commodity Futures Trading Commission | Vyšší poptávka | Akcie bankovních společností | Rozhodovací proces | Měny rozvíjejících se ekonomik | ERM-2 | Libra/Diem | Nike, Inc. | Situace ve Spojených státech | SVB Financial | Raiffeisen | Odvětvové čtvrtletní náklady | Manažer hedgeového fondu | Ekonom Ifo | Včerejší obchodování | Tim Hortons | Území Guyany | Lokální lockdowny | Colgate-Palmolive | PSA Group | Rozvoz potravin | Ant Financial | Zůstatek | AutoStore | Objem obchodů s fondy | Iberoamerikanista | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Hypoteční trh | Ripple (XRP) | Centrum pro automobilový výzkum | Kupující | Finance Bank | MKS PAMP GROUP | Finanční výsledky | Dluhopisy Saxo Bank | Francie | Panevropský index STOXX 600 | Barrick Gold | Michael Bloomberg | Decentralizace | JSW Steel | OPEC+ | Business Today | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | ETF fond | Kurz dolaru | Zelenskyj | Robotické společnosti | SAE | Ekonomický analfabet | Přebytek peněz | Intouch Capital Markets | Dánská farmaceutická společnost | Solidní růst | Futures na evropské indexy | Meme stocks | Pokles HDP | Přímý přístup na trh | Evropská opatření | Nominální úročení | Index CHNComp | Analytik TopForex | Epidemické situace | Cena akcií společnosti | Skupina hudebních vydavatelství | Americký výrobce | Onemocnění | Objem exportu | Finanční domy | Sazby ČNB | Index cen průmyslových výrobců | Kryptoměny bitcoin | BHS | Předseda dozorčí rady | Šéf Tesly | Strategické myšlení o ziscích | Firma Allwyn | Zvýšené geopolitické napětí | Práva ke značce | Makroekonomický výhled | Objem | DMA | Propad | Akcie firmy Orsted | Katastrofální dopady | Aleš Cimbala | Greenpeace | BaFin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) | Platit daně | Backtest | Ipsos | Ruská vojska | Indikátory americké recese | Elektromobilita | Cenový pattern Blow - Off Top | Michael Saunders | Zvyšování mezd | Růst cen v eurozóně | Typy grafů | Marka | Denní kolísání | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Evropský stabilizační mechanismus | Fiat Chrysler | Ředitel ČEZ | Spekulant | Očekávání investorů | Japonský HDP | Srovnávací nástroje | ČR do ERM | Telegram | Hlavní měny | Hospodářské problémy v Evropě | Obavy z recese | Společnost Arm | Applied Materials | Markets in Crypto-Assets | Třetí pilíř | Halifax | Class A | Hypotéza | Čínské trhy | Zasedání Světového ekonomického fóra | Retailové fondy | Jacobs | Trigger | Pokračující pokles | Ronaldo | Těžařská firma | Výsledky firem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Vývoz ocele z Indie do EU | Obchodní ředitel XTB | Globální oteplování | IPO Aston Martin | Equity křivka | HDP Británie | Libra Markets | 787 Dreamliner | Velikost obchodu | CGN Mining | Expertní komise | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Globální dodavatelské řetězce | Oživení v Číně | Bob Moritz | Enreda | Tržby Disneyho | Pokles kurzu britské libry | DoubleLine Capital | GenAI | RIO.UK | Předpokládané ztráty | Worldpay | Údaje | Ingredience | HDP eurozóny | Cenový šok | Společnost Nvidia | Pozice velkých spekulantů | Klima | Problémy amerických bank | Týden na finančních trzích | Magnificent Seven | Inverze výnosové křivky | Energetické podniky | Bid | Saxo Bank Steen Jakobsen | Aktivita čínských továren | Rekordní růst poptávky | Dovoz z USA | Praní peněz | BlackSky Technologies | Změny v potravinářství | Hodnota měny | Škoda Transportation | Den díkůvzdání | Co je to copy trading | Deprese | Soukromé firmy | Omezení multitaskingu | Největší kryptoměna bitcoin | Špatné výsledky Tesly | Vývoj úrokových sazeb | WHEAT | BDO | Volatilní období | Americké sankce | Německá automobilka Porsche | Společný podnik | Akcie Volkswagen | Regional Comprehensive Economic Partnership | Problémy v západním světě | Air Bank | Thoma Bravo | Ředitel Saxo Bank | Velké technologické společnosti | Report ADP | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Šéf bankovního dohledu | Období zvýšené volatility | Exxon Mobil | Elektrická auta | Dodávky a cenu plynu | ASR Nederland | Investovat do Bitcoinu | Vývoj EUR/USD | Americká banka | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zemní plyn | Investice do kryptoměn | Vale | KOL | Ceny plynu v Evropě | Zakladatel FTX | Ceny kukuřice | Podnikatelská nálada | xStation | Eleanor Creagh | Náklady na těžbu | Western Alliance Bancorp | RPSN | Propuštění | Slabší růst ekonomiky | Český index nákupních manažerů | Robert Half International | Aktivisté | Ceny bavlny | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Ekonom Roubini | Cena akcií Tesly | Klienti ruských bank | Světové ceny ropy | Chuck Schumer | iPhone 14 | Devizový kurz | Nucor | Akcie společnosti Adyen | Alibaba | Výkonnost amerického akciového indexu S&P 500 | Energie z jádra | Firma SSE | Poptávka po pohonných hmotách | Stablecoiny | Trendová čára | SP500 CFD | Aktivity v Rusku | mmBtu | Plyn z Ruska | Národní měny | Výsledky průzkumu | Poptávka po úvěrech | Demografické trendy | Malajsie | Sokolovská uhelná | Pád ceny | Subvence | Pasivní investice | NGAS | Swingový výhled | Investoři z Redditu | Kenneth Griffin | Daň na pohonné hmoty | Mint rezidenční fond | Inflace v říjnu | Regulátor | Ropa WTI - Vývoj ceny | Vládní dluh | Průzkumy | Výhody diverzifikace | Placebo | Maso | Shortovat | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | BAT | Praktické tipy pro obchodování | Nomura | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Barack Obama | Technická analýza akcie Coca-Cola | Spoření | Rozložení kapitálu | Kathy Lien | Návrat krize | Zavedení eura v Chorvatsku | SHIB | S&P 500 a HDP | Povolení k činnosti | RMB | Rozklad meziročního růstu inflace v eurozóně | Podíl nezaměstnaných | Prasknutí bubliny | Záchrana podniku | Hospodaření státního rozpočtu | Převodník měn | Ceny cukru | Videokonference | Splácení zahraničního dluhu | Odvětví cestovního ruchu | Vliv mezinárodních vztahů na ekonomiku | Dlouhodobý výhled | Problémy české ekonomiky | Růst krypta | Světové krize | Demokraté a Republikáni | Pozitivní swapy | Digitální zlato | Cena akcií společnosti GameStop | Propad do chudoby | Lucia Žárska | Graf ceny akcií | Ask | Investiční platforma | Televize CNBC | Status rezervní měny | Průmyslová výroba | Michelle Bowmanová | Reddit WallStreetBets | Šéf centrální banky | Důchod | Kryptoměnová burza Bitfront | MMF Kristalina Georgievová | Startupy a ekosystémy pro inovace | Forwardové sazby | AMC | Zlomový okamžik | Zájem o dluhopisy | Aussie | Energie ze sopky | WMT | Sur Real | COVID III | Hodnota majetku nejbohatších Číňanů | Mezinárodní investoři | Uzavírání pozic | Zisky amerických akcií | Ekonomika Německa | Pfizer | Slabší makrodata | Měny centrálních bank | Snížit emise | Simon Heaney | Air Berlin | Trh fúzí a akvizic | Case-Shiller | Byznys plán | Investika realitní fond | Krátkodobé strategie | Srovnávací základna | EQNR.NO | Propad kapitálu | Innovative Industrial Properties | Index S&P/ASX 200 | Posílení amerického dolaru | Goldenburg | Britské libry | Moving Average Convergence Divergence | Sázka | Snižování produkce | NET4GAS | Toyota Motor | Situace v eurozóně | Obchodování s akciemi | ZS | EUR CZK | Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů | Úspěch v obchodování | Vývoj na rozvíjejících se trzích | AFP | Covestro | Studie | Blízký východ | EEX | Truth Social | Emise skleníkových plynů | Dodávky ropy z Kazachstánu | CBRE | Vývoz kulatiny do Číny | Velmi bohatý | Investice do technologií | CME FedWatch | Moje obchody | Vesmírné akcie 2021 | Americký podnik | Poradenská firma Dun & Bradstreet | Tempo růstu spotřebitelských cen | Převzetí Credit Suisse | Joachim Nagel | Obnovitelné zdroje energie | Tržní hodnota akcií | Akcionáři společnosti | Boční trend | Cena akcií firmy | Trading konference | Technologie a AI | James Surowiecki | Slabší koruna | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Škoda Group | Cena eura | Pochybení | První obchodní den | Pojišťovny | Spirit AeroSystems | Ant | Průraz | Index hypotéčních úvěrů | Klinické testy vakcín | Atlas One | Cena plynu | Investice do Chainlinku | John J Ray III | Šéf německé centrální banky | London Stock Exchange (LSE) | Stefan Hartung | Úřad INSEE | VHM | COIN | Premiér Andrej Babiš | Druhy ropy | Globální dění | Deficit | Záporné zůstatky | NYSE Euronext | Dluhové poradce | Hloubka trhu | S&P 500 Index | EDF | Čínské státní půjčky v Africe | Centrální vláda | Interactive Brokers Group | Nízké spready | Setkání centrálních bankéřů | Akcie České zbrojovky | Bit.plus | Graf | Position sizing | Čínský výrobce elektromobilů | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Koronavirové mutace | Oživení evropské ekonomiky | Výstavba větrných farem | Index S&P 500 | Nákup libry | Hodnota firmy | Odliv dividend | Ratingová agentura | Average daily range | Instrument | Významné zisky | Francouzský ministr | Revize amerického HDP | Zbrojovka | William Ackman | Reakce trhu | CzechInvest | Akcie Bed Bath & Beyond | Akcie AT&T | Akciový růst | FRA | Pokles exportu | CFDs | Spotové ceny | Úvěrová aktivita v eurozóně | Masivní nákupy | Reddit IPO | Jak fungují růstová odvětví | Patenty | Investiční firmy | CME Group | CFRA | Patrick Harker | Úrokové sazby v Číně | Forexové intervence | Růst cen surovin | Olivier Guérin | Skryté poplatky | Spotřebitelská nálada | Akciové trhy v Číně | Jana Maláčová | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | Centene | Příjem díky dividendám | Příčiny problémů FTX | Pozornost | Bankéř | Tlumení QE | Kvalita obchodní platformy | Peter Schiff | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Omezené riziko | EU50 | Vodafone Group | Zahraniční dluh Ruska | Kompletní průvodce | Kering | Posílení libry | Europe 600 | Americké automobilky | Ceny domů | Canopy Growth | Stablecoin USDC | Barbie | Akcie výrobce čipů | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik (TPP) | Fibonacci retracement | FTC | KOMB.CZ | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Producenti ropy ze skupiny OPEC+ | Upgrade | Konfluence více faktorů | Pohyb kurzu | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Vyplacení dividendy | Recep Tayyip Erdogan | Ekonomický přístup | Vlivné skupiny | Virgin America | Jak fungují mezinárodní dohody | Současná situace | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Školení | Syn prezidenta | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | EY | Trh státních dluhopisů | Zvýšené riziko | Vývoje kurzu | Elity | Nájmy | Nástroj pro všechny obchodníky | Důvěra investorů v ekonomiku | tradingeconomics.com | Podíl hypoték | Zásobovací potíže v německém průmyslu | Stratég firmy | LEN | Akcie Qualcomm | Finanční operace | Přijetí | Ministryně práce a sociálních věcí | Sebastian Bleschke | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Přední světoví těžaři | Zasedání Bank of Canada | Terminál | Meta (Facebook) | Evropa | Obchodovat CFD | Pokles produkce | Hodnota majetku | European Metals Holdings (EMH) | Nárůst cen ropy | Vincent Bolloré | Distribuce | Nákup eura | Vojtěch Boháč | Lucie Mairychová | Mutace koronaviru delta | Změny na trhu | Česká spořitelna | Technické ukazatele | Oživení americké ekonomiky | Platina - Vývoj ceny platiny | Jackson Hole | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | Sulut Airways | HUF/EUR | SBUX.US | Korporátní daně | Natland Petr Bartoň | Čínský koronavirus | Prezident Bukele | Vesa Equity | Ceny na čerpacích stanicích | Obraty | Erik Brynjolfsson | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | Zelené investice | STAN | Ekonomické události | Argentinské peso | ČNB Tomáš Holub | Ukrajina | Akcie Melcor Developments | Ropná společnost | Stop Loss (SL) | Výroba v eurozóně | Arrows | Česká bankovní asociace (ČBA) | Celková investice | Ukončení intervencí | Tesla Inc. (TSLA) | Global CIO Office | Brokeři typu MM (Market Maker) | Bitcoin dnes | Vedení firmy | Údaje ministerstva | Poptávka po zlatu | Jednání FOMC | Podvážení | Svíčkové grafy | Poptávka po bezpečných aktivech | SAIL | Tiffany | Masivní výprodeje | Reálný HDP | McAfee | Bankomat | Lednový efekt | Marathon Digital | Investování v Číně | Pár EUR/USD | Chování obchodníků | Specialista na online obchodování | Schlumberger | Index výrobních cen | Egypt | CAD/JPY | Rostoucí příjmy | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Národní rozpočtová rada | Ceny zemědělských výrobců | Procentuální změna | Grafické karty | Hodnota aktiv | BYD | Investice do nemovitostí | Trendové indikátory | Doktor Zkáza | Eurodolar | Omezení pohybu | EW | UBS Global | Poptávka po nemovitostech | Dopady na ekonomiku | KB | EuRoPol Gaz | Zpráva o inflaci | Dlouhodobý vliv | Ekonomické ztráty | Carrefour | Objemové indikátory | Ústavní soud | Nvidia (NVDA.US) | Libanonci | Investování do Big Tech společností | Kontext | Firemní dluhopisy | Čínský dovoz | Bezpečné útočiště | Deficit rozpočtu | Ropa Brent - Vývoj ceny | Současná hodnota | Důsledky krize | Akcie včera | Open interest | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Thajský baht | Cenný papír | Vývoj mediánové ceny bytů v Praze | Stanovení ceny | HB Index | Mírové mise | Maloobchod | Německý akciový index | Výsledky hospodaření společností | Optimistická očekávání | Nakupovat státní dluhopisy | Hodnota fúzí a akvizic | Akcie společnosti Salesforce | Rozhodnutí Tesly | Havas | Indikátor Parabolic SAR | Honeywell | Baltimore | Proinflační faktory | Růst výnosů u dluhopisů | Obrat v měnové politice | Americká centrální banka | Americká společnost | Akcie Boeing (BA) | Logistika | Aktuální cena ropy | Stabilní příjmy | Kryptoměnové společnosti | Oslabení amerického dolaru | Guvernér | Udržení inflace | Peněžní prostředky | Splňovat své cíle | Mnozí investoři | Hlavní akciové trhy | Zveřejněná data | Akcie KKR | Růst zlata | ECN a STP účty | SPDR S&P 500 ETF Trust | Předpověď kurzu libry | Earnings | Ziskové obchodní příležitosti | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Inflace v EU | Grayscale Solana Trust | Ceny akcií Kering | Maastrichtská kritéria | Oživení inflace | Hongkongská burza | Správy společnosti | Rostoucí obavy | Trump | Strategie Elona Muska | Sazba ČNB | Patria Finance Tomáš Vlk | Prodej aut v Číně | Stavebnictví | Devalvace | Bydlení v Evropě | MRK | Online platformy | Hospodářský propad | Provozní ztráty | Směnný kurz eura | Problémy akcií | Hospodářské oživení | Dnešní růst | Makroekonomický vývoj | Index volatility | FactSet | Brands | Výsledek obchodu | Digitální platby | IMG Bohemia | SEBA | Uzávěry v Číně | Index Ventures | London School of Economics | Úspěšný obchod | Investiční téma | XOP | Pomoc lidem | S&P Global Ratings | Ústup inflace | Reshoring | NZD/CAD | Dow Jonesův index | FTSEurofirst | Santos Neto Advogados | Výprodejní tlak | Kurzarbeit | Booking Holdings | Finanční rok | Dopady války na Ukrajině | Fortnite | Blow - Off Top | Prohloubení schodku | Růst úroků v USA | Fukuoka | ForexLive | Reuters analytik | Čínský prezident Si Ťin-pching | Obavy o bezpečnost | Firmy v ČR | Index Dow Jones Industrial Average | Omezení podpory | Britský FTSE 100 | Bankovní divize | Moët | Chudé země | Společnost Vestas | Příznivé údaje | Průmyslová produkce v srpnu | UPS | Ruský akciový trh | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | Cheaty | Křetínský | Thomas Cook | Rusko dnes | Korekční aktivita | PYPL | Novozélandská ekonomika | Silnější dolar | Technické analýzy | Disney+ | Jachty | Historické snížení těžby | Příjmy z obchodování | Euroskupina | Monte Carlo | Hrozba COVID-19 | Splunk | Nuevo León | Urals | Výhled na příští rok | Akcie NN | Ekonomická aktivita v eurozóně | Xinyuan Real Estate | Obchodování v Asii | Zahraniční dluh | Alitalie | Obchodní dovednosti | Spořící účet | Srovnání prop trading firem | P/BV | CI Komodity | Fukušima | Czech Real Estate Investment Fund | Izraelský trh s diamanty | Růst eura | SHL | E*Trade | Thierry Breton | Mexiko | Výzkum Fidelity International | High | Rostoucí trend | Směnárny | Akcie Raspberry | Spotřebitelské výdaje v USA | Finanční krize | Vydělat peníze | Michael Saylor | Akcie na rozvíjejících se trzích | Futures na ropu | Ředitel dealingu | Ropná krize | Zástupci G7 | Euro dnes | Vstupy | Dnešní HDP | Evropský bankovní úřad (EBA) | Koronavirus v Africe | Universal Music | Digitální majetek | Genesis | Obchodní strategie | Načasování vstupů | Bankovní úvěry | Mezinárodní finanční instituce | Rystad | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Andrej Babiš | Akciové výnosy | Kvantitativní zpřísňování | Inflace ve Francii | Obchodování a investování | Stimulační program | Cloud computing | Index spotřebitelské důvěry | Ponziho schéma | Odvětví vzdělávání | Předčasné parlamentní volby | Dubnová inflace v eurozóně | GBPUSD | Midstream | Čeští exportéři | Groupe Beneteau | TIPS | Fixní velikosti pozice | ERM II | Akcie Kazatompromu | Catch me if you can | Vývoj tržeb | Ministerstvo energetiky | Ztrátové obchody | Ceny ropy WTI | Obchodování s ropou | Nejlepší uranové akcie | CzechCrunch | Obchodní proces | Spotřebitelské ceny v Británii | Akcie Komerční banky | Ekonomická situace | CapXmaster | Warranty | CVC | Macrotrends.net | Indikace | Provozní výnosy | Realitní crowfuding | Ukazatel inflace | Aktivita ve výrobním sektoru ČR | Ggool | S&P 500 UCITS ETF | Facebook Messenger | Rakousko | GBP/AUD | Problémy se subdodávkami | Navyšování účtu | Česká koruna | Christopher Dembik | Martin Furdík | Nově zahájené stavby domů | Řetězec kin AMC | APAC | Quality Trends | Turecká centrální banka | White paper | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | CERGE-EI | Inteligence v tradingu | Nejbližší support | Služby související s kryptoměnami | USDCAD | Novela zákona | Financial Conduct Authority (FCA) | Stagnace poptávky | Výrobce počítačů Dell | Euro 7 | Spotřebitelské ceny v Číně | Investiční gramotnost Čechů | Dominika | BA.US | Gustave Le Bon | Euler Hermes | Guvernér banky | Obchodování zpráv | Opatření vlád | Dlouhé (long) pozice | Jihokorejský KOSPI | Americký dolarový index | Solejmání | Klíčové události | Guatemala | Tým InstaForex | Akcie Tencent (700) | Klíčové události ve světě | Clearing | Constellation | Instituce | COPPER | Platby za plyn | L'Oréal | Zvýšená riziková averze | DAX (DE30) | Hodnota všech kryptoměn | Turecko | Kakao | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | DTE Energy | Výkyvy v cenách | Dopady inflace | Bitcoinové ETF | Ziskové výsledky | Silná korelace | Investice do fondu | Bank of Japan | Vishnu Varathan | Infineon Technologies | Firma L’Oréal | Pandemie v Evropě | Cohn Robbins Holdings Corp. | Vlna koronaviru | Kapitalizace celého krypto trhu | Globální obchodní rizika | OECD | Americké objednávky | Guvernér BOJ | SARS-CoV-2 | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Chamtivost | Čínský akciový index | Akcie Echostar | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Podnikatelská důvěra | Globální ceny | Upstart | Různé tržní podmínky | GameStop (GME) | Investiční společnost | PACW | Dovoz ukrajinského obilí | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jakub Hodan | Akcie technologické společnosti | CFD kontrakt | Mimořádná daň | Americké CPI | Harmonizovaná inflace | Výroky z ECB | FAANG | Market update | Německý PMI | G10 | Data z americké ekonomiky | Snižování cel | Digitální měny centrálních bank | Růstový potenciál | High Yield | Dluhopisoví investoři | Dnešní fundamenty | Převod akcií | Osvědčené Forex strategie | Avis Budget | Řecký premiér | Dopady epidemie koronaviru | Risk Reward Ratio (RRR) | Deník El País | Internet věcí | LNG | Foreign Exchange | Senátor Bernie Sanders | Důchodové systémy | Western Alliance | Vliv na investice | Aktuální problémy | Brokers | Růst cen stavebních materiálů | VTB | Burza cenných papírů | Býčí signál | Průzkum Fidelity | Libra vůči dolaru | Německý hospodářský institut | Akcie big data | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Uznávání licencí | Vladimír Dlouhý | Počet úmrtí | Vstupní S/R zóny | Dobrá data | Cena akcie při IPO | Prodeje výherních losů | Rozhraní a funkce cTrader | The New York Times (NYT) | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Vývoj ceny zlata v USD | Samsung Electronics | Největší IPO roku | Makléřská firma | Rozhodnutí vlády | Asijská rozvojová banka | Trading firmy | Stabilní výnosy | Guvernér ČNB Rusnok | Reálný účet | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | Index WIG20 | MetaTrader 5 (MT5) | Komunita okolo GameStop | Profit Target | Napětí na Ukrajině | FKI | Měnový trh | Obnovitelné zdroje | Obchodování ETF | Audit výroby 737 MAX | Odliv investic z Německa | BBC | Silná ekonomika | Severstal | Severní křídlo | FCX.US | Káva robusta | CEPS | Sankce uvalené na Rusko | RUB EUR | Smart kontrakty | Celosvětový majetek domácností | Postavení USA | GfK Rolf Bürkl | Světový obchod se zbožím | Ekonomická důvěra | TTWO | Peloton | Ekonom UniCredit Bank | Yellow Cake | Shortování trhu | Czech Fund | SQ.US | Čínský realitní sektor | PLUG | EUR/USD a GBP/USD | Britská měna | Hapag | UBS Group | Iris Pangová | Home Credit Group | Telekomunikační společnosti | Do čeho investovat | Dopad pandemie | Řecká krize | Pocovidové oživení | MetaTrader | Investor Ondřej Janata | Ex-dividend | Růst amerického HDP | Dlouhodobější trend | Nový výhled | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Kongres | BFM | Procter & Gamble Company | Prodeje dluhopisů | Rutina | Obchodní rozhovory | Denní rozpětí | Walt Disney Company (DIS) | Forward | Dluhový strop Spojených států | Wonderinterest | IOGP.UK | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Výdělky | Cla na hliník | Hot tips | Prezidentský dekret | Schroder ISF China Opportunities A Acc USD | Těžby Bitcoinu | Zakladatel | Obraty trendu | Backtestovat | Vývoj cen zemědělských komodit | Bettencourtová Meyersová | Divize | Kevin McCarthy | Melvin | Hrozí krach | Neočekávané události | Kiliçdaroglu | Poptávka po zlatě | Dění v USA | Iberdrola | Ekonomické ukazatele | AI.US | Oslabení koruny | Spot | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Williams %R | Vývoz plynu do Evropy | Seznam Zprávy | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | Druhy nezaměstnanosti | Zásobovací potíže | Drahý kov | Instacart | Vývoj měnového páru USD/JPY | Účet v bance | PANW | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Deutsche Bank Christian Sewing | Obchodní výsledky | Odhad amerického HDP | Andrew Fieldman | Business Insider | Náhoda | Index cen výrobců | Ztrátové pozice | Být bohatý | Akcie Amazonu | Battery Day | Obchodování s korunou | Dominancia | Čínský statistický úřad | Vývoj indexu volatility | Index CSI 300 | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | Ziskové marže | ex | Výrobce sportovních vozů | Zisky z těžby BTC | Rally na akciích | Analýza BTC/USD | Výrobce čipů Nvidia | Nabízené obchodní platformy | Rosněfť | Ministerstvo financí USA | Inflace ve Švýcarsku | Trendline | Tobias Heger | Geraldine Weiss | Las Vegas | Platby v bitcoinech | PSA | Rozpočtový deficit | Vlna insolvencí | Moore Czech Republic | Gavin Newsom | Index českého investora | JNJ | Inflace v Polsku | Nárůst HDP | Schůzka skupiny OPEC+ | Gascade | 10 nejdůležitějších pravidel | Investor Paul Tudor Jones | Následky bankovní krize v USA | Průměrný roční výnos | Finanční média | Čínská celní správa | Obraz tradingu | Natland | Naše ekonomika | Cena akcie Apple | Diversifikace investic | CVS Health | Zvýšení úrokových sazeb | Kristina Hooper | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Audi | Krach Wirecardu | Menšinový podíl | Růst sazeb ČNB | Zvýšená volatilita | Ukázka supportů a rezistencí | Klimatický zátěžový test | Nejprudší pokles | Dlouhodobě klesající trend | Invesco Investment | Kotace mědi | Akcie Alphabet (GOOGL) | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Lesnictví | Zvýšení sazeb ČNB | Tradingové semináře | NKLA.US | Japonská automobilka Toyota | Marketingový trik | Nízký potenciál | Pojišťovna GCube | Obchodování se CFD | Afghánská měna | Index AEX | Equinor | BlackBerry | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Technologické podniky | Předpověď kurzu | Time-Frame | Tvrdý výzkum | VEROBLOCK.io | Martin Krištoff | Zhodnocení kapitálu | Obchodníci s ropou | Mluvčí společnosti | Bruno Jean-Richard Itoua | Zájem o dolar | Trh s futures | Licence udělená Českou národní bankou | Snížení daní | Trh | Korporátní zprávy | Změna trendu | Dividendový výnos | Nárůst zásob | Aspekty týkající se environmentálních událostí | Velcí spekulanti | Budoucí úrokové politiky | Politická rizika | GlobalFoundries | Ekonomické cykly | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | BK Asset Management | InMode | Vydělávání peněz | Akcie Icahn | EUR Index | Cyklus zvyšování úroků | Refinancování dluhů | Pád rublu | Li Auto (LI.US) | Sněmovní zemědělský výbor | Inflační očekávání v USA | Aktivita na trhu | Crown | Snížení daně z příjmu | List Financial Times | Offshore | Přehled o dění na světových burzách | Automatizované obchodní systémy (AOS) | SolarEdge Technologies | BinanceCoin | Války na Ukrajině | Francouzská vláda | Technologické firmy | Ropa Urals | Kanadská měna | Erste Bank | Vládní podpory | Objem fúzí a akvizic | Těžba ropy | Evropský plyn | Život na burze | Viktor Orbán | Společnost Alibaba | Frustrace | Open Gate | Německý HDP | Akcie firem | Asociace pro kapitálový trh ČR | Největší energetické společnosti | Barron's | Nová Čína | Znalost | Archegos Capital Management | Držení obchodu | Vnitřní dialog | Čistý zisk Daimleru | Burzy cenných papírů | Symposium centrálních bankéřů | Rizikovost čínských investic | ICU | Výrazný růst | Příležitost ke vstupu | Pfizer/BioNTech | Britská premiérka Liz Trussová | Proč investovat do Metacade? | Jana Pokorná | Nákupní trend | CNN Prima News | Koruny vůči euru | Vyplnění GAPU | Otočení trendu | Standardní daň | Měnová autorita | Carry obchody | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | Vývoz do Asie | Tomáš Cverna | Fed | FTX U.S. | Artemis | Oslabování amerického dolaru | Strategie Ondřeje Hartmana | Rekordní minimum | Rolf Bürkl | Kurz dolar | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Tempo očkování | Dnešní zasedání Fedu | Etiopský premiér | Obchodní investice | Kolotoč okolo Tesly | Čínská centrální banka (PBOC) | Snížení zadlužení | Společnost ByteDance | Investování s LYNX | Škoda Plus | Ekonomické škody | Reálná hodnota | Časový plán | Bailout | Index londýnské burzy | Efektivní řízení | PLATINUM | Signál na akcie | Lídři EU | Algo | Korekce | Dlouhodobé strategie | CAT | Alameda Research | Akcie společnosti Meta Platforms | Evropská automobilka Volkswagen | Světové ekonomické fórum | Investování do apartmánů | GME.US | Drahota | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Vývoz ropy | Akcie Lufthansa | Upozornění | Indexy v Asii | Ignorování globálních rizik | Air Force Plant 4 | Nové byty | Příliv kapitálu | Tržní prostředí | Nákup dolaru | Penále | Celosvětová poptávka | Spotřebitelská důvěra v USA | Průzkum PwC | Kurz ČNB | Země EU | Emerging market měny | IGLN | Sazby daně | Expozice bank | Ideální čas | Skupina Erste Group | NetApp | ICBC | Dalibor Trojek | DeFi a NFT | Dividendové akcie | Arbitráže | Stavební povolenky | Závislosti na Číně | Cohn Robbins | Vznik prodejního trendu | Vladimír Beszédes | Nové trhy | Španělská ekonomika | Hospodářské výsledky firem | HDP v Evropě | FRA40 | Hnutí ANO | Buffett | Money management | Illumina | Počet pracovních míst | Švýcarská ekonomika | Xylem | Vyjádření České národní banky | Akcie společnosti L'Oréal | Vývoj ekonomiky | Akcie britské dopravní společnosti | Uvolněné fiskální politiky | Levnější ropa | Největší ekonomika světa | Volby v USA | Evropská komisařka | Lukáš Novotný | Spotřeba ropy | Výplaty dividendy | Arista Networks | Nákupní příležitost | Ceny kryptoměny | Premiér Petr Fiala | Trojité dno | Biotechnologická společnost Moderna | Náklady spojené se skladováním | McDonald's Corporation | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Problémy s dodavatelskými řetězci | Přijetí kryptoměny | Pražské burzy | WISE | Kjódó | Banka First Citizens | Pokles zájmu investorů | Údaje statistiků | Jednání OPEC | Docomo | Dopravní sektor | Potenciální změny | Alexion | Finanční společnosti | Trading 212 | Downtrend | Chod firem | Konkrétní akcie | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Boháč | Heiken Ashi | Výběry | Investování a obchodování | Ostravská huť | Vonovia | Další rozvoj | National Australia Bank | Krize eurozóny | Problémy KLDR | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Odveta | Sázení | Hlavní index čínských akcií | Členství v ERM | Vysoké ztráty | Prezident Emmanuel Macron | Tři rizika | Tržní výhled | Vietnam | Výrobce luxusních aut | Akcie AMD (AMD.US) | Propad hodnoty | SAP AG | Konkurenceschopnost | Stripe | Světová banka (SB) | Dopad na trhy | Capri Holdings | Dopad na centrální banku | Ekonomický růst Číny | KAP.UK | Indické společnosti | Šéf kryptoburzy FTX | Kanada | Relativní výkon | Ruský kapitálový trh | Royal Mail | Skupina Partners | USDT | Sogan (Cibule) | Globální recese | Yango Group | Siegfried Russwurm | Selský rozum | Kasina | Ztráta peněz | Index Standard & Poor's | Jün-nan | Vývoj měnového páru EUR/RON | Automobilový průmysl | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Obchodování Bitcoinu | Zasedání MMF a SB | Galaxy Digital | Lowe's | Ekonomický a strategický výzkum | Algotrader | Podíl úvěrů na nemovitosti | IronFX | Sdílení zkušeností | Spotové ceny ropy | Jednodenní krach na burze | Klienti brokerů | Hlas Ameriky (VOA) | Formace Head and Shoulders | Soud v Tokiu | Studentská firma roku | Přesun výroby | Yahoo | Luis De Guindos | Oživení české ekonomiky | Zájem o kryptoměny | Objem akcií | Fernando Leibovici | Vliv pandemie | Plynný vodík | B20 | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Keynes | Rekotace | Vývoz do Číny | Swingové minimum | Asijské továrny | Ruské úřady | Chesapeake Energy | Indikátory sentimentu | Viceguvernér britské centrální banky | Technické indikátory | Fiskální stimuly | Zvýšení mezd | Neseriózní brokeři | Akcie Palantir Technologies | STP/ECN | Přední finanční instituce | Wegovy | Posílení dolaru | Penzijní reforma | Marriott | XOM.US | MakerDAO | Íránská revoluce | SUR REAL Investments | Volná pracovní místa | Stock | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | ANO | Tlumit inflační tlaky | Poslanci Evropského parlamentu | Generali Investments | Americké zásoby ropy | Apollo | Saudi National Bank | United Auto Workers | Jaderné války | Obranný průmysl | Generální stávka | eMarketer | Martin Malý | Cíl růstu HDP | ProCent | Abú Dhabí | Jan Hadrava | Úvěry na bydlení | Barclays | Firemní akcie | Růst spotřebitelských cen | IRS | Hodnocení bank | Kupní cena | Central European Media Enterprises | Index výrobních cen (PPI) | Finanční problémy | Globální problém | Anthony Fauci | Rizika investování do Binance Coin | Měna Bitcoin | Íránský ministr zahraničí | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Snap (SNAP.US) | Nedostatek paliv | Obchodní režim | VZ | ITU | Zestátnění | Poměr P/E | Photon Energy Group | Čekající příkaz | Americké ministerstvo obrany | Obchodní systém | Julius Baer | GBP/NZD | Americká rozpočtová politika | Ekonomové | Náklady na půjčky | Ceny zboží | Finanční gramotnost Čechů | Tomáš Kadeřávek | Akcie NIO (NIO.US) | Rating | Trumpova administrativa | Platforms | PPF Telco | Capital Group | Pokles nezaměstnanosti | Dezinflace | Futures na Wall Street | SMBC Nikko Securities | Společnost Datadog | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Alphabet Inc. | Globální problémy | Jak obchodovat ropu | Globální diverzifikace | Akcie Pfizer (PFE) | Agentura S&P | Společnost Alphabet | INVESTIKA | Velké banky | Oslabování hegemonie dolaru | Exim Tours | CEEC Research | iShares Physical Silver | MWh | Nemo Fund | Merck & Company | Americký ADP report | CK Hutchison | Zdravé firmy | Ebury | Finanční budoucnost | Dlouhodobá hodnota | Australský index ASX | Analytická a výzkumná společnost | Čínské oživení | Tescan Orsay | Komora soukromých lesů | Prezident Joe Biden | Vývoj na komoditních trzích | SNB | Ruská invaze | Vývoj BTC/USD | Soustředění | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Hliníkárenská společnost | S&P Global Inc | Ukázka tržní síly | Speciální dluhopisy | Investiční produkt | Budoucí vývoj | Nárůst výdajů | Komentář k firmě | Hospodářský růst v Německu | Zásoby komodity | Průzkum mezi zaměstnanci | Tvrdé sankce | Microsoft | Vechain Thor (VET) | Společnost Allianz | Maxim Manturov | Trh dnes | USD/CHF | Wells Fargo | Hospodářské problémy Německa | L3Harris | Příležitosti | Snížení dividendy | Otevření obchodu | Americký výrobce elektromobilů | Úprava státního příspěvku | Opatření proti šíření koronaviru | Letecká skupina | Plzeňský Prazdroj | Pohled do budoucnosti | Blízká budoucnost | CMS | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Dopad na cenu | Amundi | Economist Intelligence Unit (EIU) | Pravidla EU | Polská inflace | Obchodování kryptoměn | ESG společnosti | NFLX.US | Craig Erlam | GoodHao | BKNG | Podezřelé transakce | Výběr akcií | Světový potravinový program (WFP) | Český PMI index v dubnu | Komise pro cenné papíry a burzu | Statistika z USA | Air Force Plant | Svaz průmyslu a dopravy ČR | Sebejistota | Akcie společnosti PayPal | Hodnota investic | Natixis | Začátečník | Vládní dluhopisy | Rozložení investic | Data z USA | Nejistota | Omezení COVID | Evropské obchodování | Open Gate v Babicích | Obavy z růstu inflace | Uniswap (UNI) | Obchodování akciových indexů | Herní průmysl | Unijní země | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | Cryptocompare | SBUX | Pin Bary | Vývoj indexu ISM ve službách v USA | Ekonom ECB | Německé průmyslové podniky | Litecoin | Bilance běžného účtu v Turecku | Joel Copp-Barton | Američtí investoři | Akciové indexy v USA | ACWA | Dnes ČTK | Kryptoměnový průmysl | Vláda v Pekingu | Eurokomisař | Stabilní kryptoměny | Prolomení rezistence | Thermo Fisher Scientific | Míra inflace v Maďarsku | Repo operace | Chase Investment Counsel | Libérie | Alza.cz | Mateusz Morawiecki | Dividends | Úrokové sazby centrálních bank | IPO Saudi Aramco | Společnost Tesla | Členové Fedu | Růst tržeb | Vliv demografických změn | Inflační vývoj | CME | Commission | Spotřebitelská inflace | Dostatek likvidity | Bitstamp | Defi | Pokles cen ropy | Shortování | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Akcenta | Ekonom Nouriel Roubini | CRSP | Změny cen | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | XTB Marek Nemky | Sell | Fundovaný účet | Demokratické strany | NKLA | PPF a J&T | Správci aktiv | Endesa | Pokles sentimentu | Intuitive Surgical | Tržní hodnota akcie | Ceny akcií Netflixu do začátku roku | Mondelez International | CMA | NFP data | Amyris | OKD | Činnosti banky | Výrobce počítačů a serverů Dell | Výroba aut v Německu | Letadla | Mistrovství | Finmex Academy | Makroekonomické údaje | Důvěra v průmyslu | Standard Chartered | Finanční rezervy | Long pozice | Eurovia CS | Typy poplatků | Cybertruck | Siemens Energy | Úrokové sazby v Maďarsku | Compound | Obchodování akcií | Diskuzní fóra a sociální sítě | ACRA | Broker Consulting | Akcie Nokia | Nastavení Stop-Lossu | Obchodní instrument | Evropský automobilový průmysl | Kurz dolarů | LYNX webinář | Waste Management (WM) | Banka HSBC | VOW3 | Exportní průmysl | Pomoc Ukrajině | Skotská premiérka | Krach kryptoburzy | Peugeot | Exporty | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Dražší energie | Drahé energie | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Christian Bruch | Ekonomické problémy | Důvěra | Programování | Kraken | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Tvůrce trhu | Markets | Vývoj eura | Deficit nabídky | Prosperity | Světová banka | Index Nasdaq | Uzavření pozice | FSB | Ipex Bank | Borgis | Mexické peso | Jaguar | Ferdinand Dudenhöffer | Unce zlata | ADP report zaměstnanosti | Decentraland | Web3 | SPOT.US | Američtí politici | Starlink | Meziroční růst HDP | Cena hliníku | Spolková vláda | Futures na akcie | Konference FOMC | Rivian | Investice do fondů | Penzijní fond | ECB dnes | Prodej dolaru | Vyhlídky světové ekonomiky | Setkání OPEC | Realitní magnát | Bankovní akcie | Antony Blinken | Inovace v zemědělství | Rostoucí ceny kakaa | PPF v Číně | Obchodní praktiky | Spekulace na pád | Ruské reálné mzdy | Obchodní návyky | Futures na DAX | Výrobce luxusních automobilů | Příjmy z ropy | Vnější stres | Standard & Poor's (S&P) | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Nákupní cena | Obchodní přebytky | Obchodování GBP | Představenstvo | Tilray (TLRY) | Ministryně práce | Společnost BlackRock | RIOT Blockchain | Radim Krejčí | IATA | Hlavy států | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | Instrukce | Obchodování na forexovém trhu | Sainsbury‘s | Oblast supportu | Wally Adeyemo | Historie burzovního obchodování | Makroekonomika | MSFT.US | Měnící tržní podmínky | Pokles úrokových sazeb | Devalvace rublu | Agentura AP | Spotřební zboží | Broker FXlift | Caroline Crenshaw | Evropská banka | Nižší minima | Ziskové akcie | Birkenstock (BIRK.US) | NexGen Energy Ltd | Finanční problémy společnosti | Skladování komodit | CMG | Tržní odhad | Průmysl v USA | Vývoj akciového indexu DAX | Trendové linie | Steven Hanke | DEM | Paušální daň | Vlajka | Evraz | Ministr průmyslu a obchodu | Výpadky | Společnost Meta Platforms | Hry s akciemi | Objem obchodů | Vision Pro | XRP | Akcie ConocoPhillips | Zisky akcií | Range | CFTC | RTL Hrvatska | Správy majetku | Těžební společnost | FIAT | Podpůrná opatření | Sociální napětí | Tomáš Pfeiler | Riziko zvedání sazeb pro dluhopisy | Japonsko | Celkový sentiment | Makroekonomické zprávy | Jimmy Fallon | Pokles eura | Snižování inflace | Utility | Telco | TD Ameritrade | Kurzový vývoj | Zemní plyn - Vývoj ceny | Nifty 50 | Investice do akcií | Internetové televize | AA | Obchodní inovace | Invest | Luxusní značky | Japonský trh | ForexFactory.com | Krátkodobí spekulanti | Vedení Maliny | Amazon (AMZN) | Očekávané výnosy | Silky | České mikro a malé podniky | Gazprom | Růst těžby ropy | Vysoké standardy | NOK/SEK | MicroStrategy | Akcie v USA | Aerolinky SAS | Centrální banka | Call opce | Loko-Invest | Jan Čermák | Lazard | Klíčová rizika | Soukromé společnosti | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | IPB | Mobilní aplikace | Virtu Financial | Německý síťový regulátor | Riksbank | Médea Interactive | Kellnerová | Andrew Bailey | Seminář o psychologii | Propouštění zaměstnanců | Významné zprávy | Finanční prostředky v bezpečí | Ballard Power Systems | Silný propad | Oliver Nugent | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Výkyvy kurzu koruny | Trendová linie | Výrazné pohyby | Federální rezervní banka | Životní prostředí | Maximillian Copestake | Newcrest Mining | Inflace v Británii | Jemenští povstalci | Intraday | Pokročilé obchodní platformy | iOS | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Co očekávat od Prop Trading firmy? | Bezpečnější měny | Západní sankce vůči Rusku | Vlny koronaviru | Raymond James Financial | Stínové bankovnictví v Číně | Zásobování trhu | Devizové intervence | Rozbor | Panelové diskuze | Řízení rizika | Vývoj dolaru | Hazard | Tečka kom | Shimao Group | NYMEX | Americký investor | Čung Šan-šan | ILO | Fondy peněžního trhu | Vliv na energii | Polský zlotý | Německá vláda | Tomáš Kudla | Tržní sentiment | Rozpad eurozóny | Finanční gramotnost | QE | Překoupenost | Výstav | Quantum Fund | Vývoj epidemie | Zásahy ze strany brokera | Fed úroky | Výsledek hlasování | Hledání inspirace od úspěšných | Měnové otázky | Odhad vývoje HDP | Útok na Ukrajinu | Cainaiao | Larry Ellison | Měny&Sazby | Akcie na evropských trzích | Kurzový závazek | Situace kolem Credit Suisse | Pravidla regulace trhů | Káva - Vývoj ceny | Bankovky | Pakt stability a růstu | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Světově největší | Ovlivňování inflace | Akcionáři a věřitelé | Aareal Bank | Bund | Německý Ifo index | Akcie společnosti Caterpillar | Vlajkové formace | Plány Fedu | Červnová inflace | Největší kryptoměna | Michail Fridman | Donald Trump | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Měnový výhled | Ostatní investice | BIIB | New York Community Bancorp | ORCL | Úvěry od komerčních bank | Alexandr Solženicyn | Jan Charvát | Cena Brentu (OIL) | Informace o kryptoměnách | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Velké zisky | Akcie společnosti Delta Airlines | Jádrová inflace | Patrik Urban | Počet bankrotů v Evropě | Makroekonomické ukazatele | BRKB | Twitter | Rozsáhlé investice | Rakouská bankovní skupina | Marriott International | Vývoj čistých marží | Dosáhnout úspěchu | Pravděpodobnost úspěchu | Japonská agentura pro finanční služby | Nárůst libry | Kovy | Akcie Fidelity | Vytrvalý cenový pokles | Pohyb kapitálu | Alexander Zumpfe | Fluktuace | Aktuální cena akcií | DBS | 3M PRIBOR | Bolloré | Protest | Gambling | Ceny akcií BAT | Krach | Horké peníze | Harmony | Rumunsko | Cena NATGAS | Zasedání americké centrální banky | Téthys Invest | New York Stock Exchange | Activision | Výhled poptávky po ropě | Margin call | Technické problémy | Centrum | Zneužití tržní síly | Trh s platinou | Orná půda | Rizika Over-The-Counter trhů | Borealis | Společnosti | Úspěch na trzích | Úspěšní obchodníci | Fundamentální faktory | Vývoj AOS | Růst HDP Německa | Složitější řízení | Nejvýraznější pokles | IHS Markit Ltd | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Stefan Legge | Spotová cena | Sinopec | Instant Trading EU Ltd. | J P Morgan Chase & Co | Jiří Tyleček | Další růst | Niger | Obchodovat forex | Berat Albayrak | Vývoj akcií Evergrande | Aktivita v průmyslu | Zprávy o vakcínách | Demokratka | Americká průmyslová produkce | Světová politika | Akcie Aston Martin | BLK.US | Pevninská Čína | Zprávy o vakcíně | Index Sentix | Brookings Institution | Bitcoin City | Další růst úrokových sazeb | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Oživení amerického trhu práce | Testování na demu | Další vývoj Bitcoinu | Výhled cen | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Gazprom Export | Výsledky bank | Nakupování akcií | Zájem firem | Americká automobilka Tesla | Těžařská společnost | Los Angeles | Unijní ministři | Index DAX 30 | Soukromé úvěry | Korporátní ztráty | Mentoring | Proč investovat do Polygonu? | MSCI Europe | Konzervativní unie | Komoditní král | Poskytování investičních služeb | Krach burzy FTX | Tuzemské státní dluhopisy | Výzvy a rizika | Martin Smrž | Obchodování na páku | Pravidla pro nákup nemovitostí | Motley Fool | CRISPR | Opatrné jednání | Problémy s počasím | Arbitráž | Michel Kiviatkowski | LBank | Mince CRO | Alžírsko | Rozhodnutí ČNB | Ilga Haubelt | Carbon offsetting | Risk na obchod | Osobní rozvoj | Opční prémie | ATR | Šíření viru | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Hongguang Mini | LIBOR | CSCE | Eurobondy | Používání eura | Dílčí ekonomické ukazatele | Visa | ETF na DAX | Bollinger Bands | Aktivita v americkém sektoru služeb | Vodafone | Premiérka Liz Truss | Avalanche | Obchodování s Ruskem | Aktivní obchodování | Fraport | Aukce | Akcie Netflix (NFLX) | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Pojišťovnictví | Role ECB | Maloobchod v únoru | Negativní recenze | Bankovní tituly | Státní zdravotní pojištění | Devizové trhy | Vyšší ceny | Hospodářský institut Ifo | ConocoPhillips | Partnerství | USDCZK | MetaTrader 5 Supreme Edition | Pokles prodeje | Nařízení MiCA | UN01 | Globální zájmy | Tamas Varga | Dolar k japonskému jenu | Comcast (CMCSA.US) | Inflace v ČR | Nástroj Fedu | Index německých akcií | Podnikatelé | S&P 500 a Nasdaq | Výprodej bitcoinů | Akcie provozovatelů kasin | Broker licencí od ČNB | Libyjská Národní ropná společnost | Proč investovat do kryptoměn | NATO Jens Stoltenberg | MM (Market Maker) | Energetická společnost ČEZ | Kryptoměna šiba-inu | Nedostatek potravin | Nepříznivý vývoj epidemie | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Peníze z vrtulníků | Uzavírání obchodů | Společnosti podnikající v Číně | Rychlé zbohatnutí | Prudký růst inflace | Investiční služby | Cerebras Systems | Polská vláda | Obcházení západních sankcí | Dluhové krize | Mezinárodní dohody a organizace | Počet zákazníků | Nárůst objemů | Energetický sektor | Sunrun (RUN) | Trh s komerčními nemovitostmi | Sdružení automobilového průmyslu | Globální index | Realizace zisku | Nezaměstnaní Američané | Huobi | CFD na ropu | Zvýšení těžby ropy | Březnová inflace | Obchodování na burze v Hongkongu | Air France | Průběh obchodu | Big Tech společnosti | Zhodnocení jednotlivých měn | Odolnost ekonomiky | API | Alphabet (GOOGL.US) | Nansen | Ceny surových diamantů | VEROBLOCK | Le Figaro | Natixis Investment Managers | Anticyklické akcie | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | Český maloobchod | TWTR.US | Kurz české měny | Cisco Systems (CSCO.US) | Deficit hospodaření státu | Mezinárodní organizace pro kakao | Šéfka Fedu | Etika ve fundamentální analýze | Britský regulátor | Caspian Pipeline Consortium | Budoucí obchodní úspěch | Transformace ECB | Upvest | Odstranit nuly z národní měny | Politici z Evropského parlamentu | Grafy | Konsenzus ekonomů | Nákladní vozy | Solid-state | Představitelé centrální banky | Evropský systém obchodování | Výhled Saxo Bank | Azure | Fiserv | Fúze a akvizice | Nízká volatilita | RUB CZK | Pojišťovna VIG | Organizace S&P | Firma provozující Facebook | Poradce České bankovní asociace | SPA35 | FIL | Dodání likvidity | Dot-com horečka | Premiér Justin Trudeau | PAMM účet | Výhra Joe Bidena | Trh pro své klienty | První support | Status bezpečného přístavu | SMA 200 | P/S emitenta | Chod ekonomiky | Komodita | Analytik investiční společnosti | Index frankfurtské burzy | Le Parisien | Investro.com | Market Maker (Dealing Desk) | BBBY | Obchodné signály | Zdražování potravin | Hospodářské stimuly | Rio Tinto (RIO.UK) | Společnost Deliveroo | Cena DOGECOINu | Komunální dluhopisy | Akciová společnost s proměnlivým základním kapitálem | Zoom Video | Zprávy a analýzy | Snížení odměny | Praktiky kryptoburzy | Sapporo | ČNB Aleš Michl | Směnný kurz | WirtschaftsWoche | Objem nakupovaných aktiv | Vyšší pákový efekt | Zahraniční investice | Mluvčí | Nick Marro | Cena stříbra | Analytik Cyrrusu | CZK | Nuance | New Concepts in Technical Trading Systems | Pohyb cen | Úřad pro inovace | Rates | MMA | Indikátory ekonomického sentimentu | Mero | WeWork | Podhodnocené akcie | Reuters | Czech Real Estate Investment | Úvěrové podmínky | Úspory | Majitel firmy | Erste Group | Vývoj ceny slunečnicového oleje | Prudký růst akcií | AMC Entertainment | Přebytek zahraničního obchodu | Obchodníci | Unilever | Index nových zakázek | Threads | Česká republika | ETC | Rizikovost investice | Tradeweb Markets | Blog | Nemovitý majetek | Franklin FTSE India ETF | Šíření informací | EUR/HUF | FB.US | Evropská agentura pro léčivé přípravky | Finanční riziko | Společnost XTB | Ruští výrobci | Fondy Apollo | Bankovní systém USA | Francouzský miliardář | Marcela Hrdá | Podcast | Hamás | Kryptoměnová komunita | Zkorumpovaný ekosystém | Federal Reserve Bank of Kansas City | Baidu | Bitcoin (BTC) | Panelová diskuze | Londýnská burza | Starší populace | Přehřátí ekonomiky | Situace na Ukrajině | QCOM | Opel | Denní minima | Komentáře členů Fedu | Coumpoud | Vzdělávací a osvětové kampaně | StartupYard | Hlavní index evropských akcií | Značný zájem | Post-covidové oživení | Ekonomika Itálie | STP/ECN Brokeři | Chevron | CZ Export | Fixed income | Mergermarket | Videohry | T-Mobile Czech Republic | Prada | Kompozitní index | Employment Cost Index | Tržby z průmyslové činnosti | VJPA.DE | Tesla luxusní | Burza v New Yorku | ADS.DE | XMJP.DE | Investro | Eskalace | Index nákupních manažerů | Rostoucí ceny plynu | Škoda | Závislost na americkém dolaru | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Tempo zlepšování ekonomiky | NYSE:MMM | Marathon Patent Corp. | PFE.US | Domácnosti | Michael Kors | Vytvoření plánu | Guvernér Michl | Tradingové strategie | Investování do Binance Coin | Letecká společnost | Investiční cíl | Generovat zisk | Index US500 | Výkonná ředitelka | Index madridské burzy | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Londýnské akciové burzy | Predikce finančních trhů | Cohn Robbins Holdings | Rozvoj společnosti | Platební karty Wirecardu | Depozitní sazba | Ruský plyn | Norwegian Cruise Line | Norilsk | Rada MMF | Ekonomické vyhlídky | Tweetování Elona Muska | Výrobní aktivita | Širší trh s kryptoměnami | Největší producent ropy | Zlevnění akcií | Salvadorský prezident | Kov | Přeprodáno | Výstupy | Hlavní index německé burzy | Dnešní PMI | Akciový index Dow Jones | Ekonomické restrikce | Testovací účet | Roční výkon | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Souhrnný index | Aktivita v průmyslu ČR | CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND | Hodnocení brokerů | Konjunkturální průzkum | Regeneron Pharmaceutical | Obchodní partner | Freedom24 | Negativní úrokové sazby | Overbalance | Průzkum ECB | GM.US | Rolování | Vývoj koronavirové pandemie | Produkty s pákovým efektem | Růst české ekonomiky | Měny zemí | Rekordní maximum | Palo Alto | Euronext | Pokles dolarového indexu | Lagardere | Denní procentuální změna | Zásoby ropy ve Spojených státech | Bouře a povodně | Výše investice | Libra šterlinků | Primární emise | Předseda | Starwisata Air | FDX.US | Wealth | First Citizens BancShares | Analytici | Matěj Žák | Costco (COST.US) | Kurz CZK | Vládní intervence | Akciová burza v Argentině | Takata | Aphria | CAAM | Freeport McMoran (FCX.US) | Finanční trhy dnes | Atradius | Fiskální pakt | Akcie Atosu | Beijing Wantai | Český hrubý domácí produkt | Nákladová inflace | BNP | Kurz koruny | Adam Crisafulli | Zajištění bezpečnosti | Světové měny | Majitel Sazky | Akcie Occidental Petroleum | City Index | Zlataky.cz | Obchod George Sorose | Marek Macura | Růst v Číně | Profesionálové | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Market Analyst | LTCM | Akcie Unilever (UNA) | Průměrné denní rozpětí | Bloomberg komoditní index | Emoční inteligence | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Zájmové skupiny | CMCOM | Deficit veřejných financí | LIBRAMARKETS | IPO společnosti Rhodium Enterprises | Nové podmínky | Deutsche Boerse | Odbyt koncernu Volkswagen | Xmaster | Radim Passer | Top Wall Street | Automotive | Ripple | Chipotle Mexican Grill | Credit Suisse Group AG | Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) | CARA | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Průmyslové supervelmoci | NEV (New Energy Vehicles) | Definované cíle | Zlepšení kvality života | Linda Yaccarinová | Růstový impuls | Akcie společnosti Netflix | Zisky a ztráty | Komodity ropa | Očekávaná reakce centrální banky | Výnosy z investic | Reakce bitcoinu | Ewen Fleming | Důsledky konfliktu na Ukrajině | Zemědělský svaz České republiky | Firmy zaměřené na větrnou energii | Supercyklus | Nástroj Autochartist | J&T | Anglo American | Co jsou CFD | Posílení ekonomiky | Míra inflace v Evropské unii | Komfortní zóna | Burzovní seance | Podrobný pohled | USDIDX | Prognózy inflace | Boris Tomčiak | Situace | Traders | Amos Tversky | Automobilový trh | Silná data | Elliott | Hackerský útok | Akcie Polo Ralph Lauren | Kupní síly peněz | Společnost Unilever | IronFX reference | Robinhood Financial LLC | Vývoj objemu maloobchodních tržeb | CFD na kryptoměny | Petr Hykel | NGAS.UK | COT (Commitment of Traders) | CVX.US | Equity | Dovoz aut | Nedostatek surovin | Hamburg Commercial Bank | Korunové sazby | Maďarský premiér | Výsledky společnosti Nvidia | Výroba počítačů | VaR | Fond kvalifikovaných investorů | Důvěra v eurozóně | Fibo úrovně | Roční výkonnost | Ontario Teachers' Pension Plan | Scaling In | Investiční Memento | Koncové ceny elektřiny | Evropská unie | DPA | Vysoká valorizace | Alexandria Real Estate | Vývoz kulatiny | Provozní zisk | Boeing | Akciové alokace | Politická krize | RUB USD | Daniel Beneš | Míra inflace v dubnu | Cvičení | Stabilní hospodářský růst | Prognózy českého hospodářství | Psycholog | Měnový výbor Bank of England | Kryptopeněženky | Dow Jones a S&P 500 | Ruský list | Adyen | Příkaz | HDP v USA | Ekonomický šok | Operační marže | Postranní trend | Cenové trendy | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Konec obchodování | Steen Jakobsen | Letecká přeprava osob | Změny pracovních míst a dovedností | Největší obchod | PROP Trading | Agentura EFE | Malí podnikatelé | Akcie Netflixu | Factoring | Belt and Road Initiative | Rozložit riziko | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Nový šéf Fedu | Zpomalení globální ekonomiky | Záporné sazby | Josef Lukáč | Ropné velmoci | Peter Altmaier | Vitol | Mluvčí automobilky | WFP | Dlouhodobé investice | Marže obchodníků | Rychlý růst | Tržní optimismus | Online prostředí | Ekosystémy | Pasiva České národní banky | Stagnace | Index amerického dolaru (USDIDX) | Templeton China A (acc) USD | Riziko recese | Rozpočet | Tvrdá ekonomická data | Nižší zisky | Postmates | Dobré analytické nástroje | Wedbush Securities | Empresa Media | Předpovídat budoucí cenové pohyby | Cameco Corp | Core S&P 500 | Fiskální stimul | Evropské banky | Negativní dopad | Oculus Quest 2 | Vytvoření plánu řízení rizik | Apple | Ženy | Raketový růst ceny | Ukrajinské krize | Největší světoví producenti | Obchodní centra | Libra | Investiční plány | Koronavirová krize | WM | Energetický a průmyslový holding | Příjmy z firemních daní | Na burze dnes | Hospodářské statistiky | Eva Miklášová | Řízení růstových odvětví | Správce daně | Otevření Číny | Kurz české koruny | Welles Wilder | GameStop | Brian Armstrong | Zprávy z ekonomiky | Opatření centrálních bank | Splácení dluhu | Chytré peníze | Vytrvalost | Počet firem v insolvenci | Zvýšení základní úrokové sazby | Germany Small Cap 50 (BDES50P) | Kurz eura vůči dolaru | TOP 09 | Akcie Palantiru | Akcie Snap Inc | Ztráty peněz | CFD | Problémy leteckých společností | ESD | Covidová pandemie | iShares China Large Cap UCITS ETF | Rekordní inflace | Výsledky testování | Velké množství obchodů | Forexová strategie | Důvěra v domácí ekonomiku | Sentiment spotřebitelů | IFAD | Brexitové dohody | Bitcoin Cash (BCH) | Vysoké úroky | SMA 100 | IPO Uber | MGM Resorts International | Guvernér Fedu | Řetězec Casino | Investování do různých komodit | Ekonomika sdílení | Nová data | Legální platidlo | Tulipánová mánie | Dopad na ekonomiku | SaxoBank | Akcie Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Vývoj akcií Palantir | Výhled cen elektřiny | Open | Decentralizované finance | Cena akcie | Růst průmyslových cen | Cheniere Energy | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Pokračování trendu | Kaisa Group Holdings | Cenové akce | Velké trhy | 3M Company | U.S. Bancorp | Byznys case | Akcie Chewy (CHWY.US) | Světová burza | Použití technických indikátorů | Daniel Struž | Ruské obcházení západních sankcí | Indické akcie | MRNA.US | Nezávislost centrální banky | Psychologie tradingu | Martin Dvořák (STAN) | Čtení recenzí | Nabídka akcií | DGX | Celsius Network | Přehřívání ekonomiky | CCJ | ČEZ Daniel Beneš | IPO kalendář | Vydávat akcie | Praktiky kryptoburzy FTX | Americké ministerstvo obchodu | Interpretace | Zvýšení cel | ČNB Vojtěch Benda | Západní firmy | Anders Schelde | Assets Under Management | Společnost Lumius | Jaderná energie | Regionální hospodářská komora Brno | Nakoupit akcie | Technologická společnost Apple | PriceWaterhouseCoopers | Analýza trhu | Mediální pokrytí | Špatná fiskální politika USA | US100 | Zvýšení základní sazby | Webináře zdarma | Trading pro začátečníky | Síť blockchain | Výrobce letadel Boeing | Strategické možnosti | Dnešní výsledky | Akcie společnosti Disney | Lukáš Raška | Financovat | Počet lidí bez práce | Odvětví v ekonomice | Prodeje domů | StreetAccount | ISM indexy | Diverzifikátor portfolia | Příprava | Návratnosti investice | Argentinská měna | Kellogg | Dobrá nálada | Vysokofrekvenční obchodování (HFT) | Hubnutí | Čínské měny | Vybírat zisky | Pohyby na trhu | Problémy se zásobováním | Ztráta | Řecko | Cardinal Health | BRICS | Eric Rosengren | Madeta | Finanční instrumenty | Zakladatel a CEO | Moderna (MRNA.US) | Problémy ruské ekonomiky | Udvar-Hazy | Zakázky německého průmyslu | Instinktivní obchodování | Marex | NAFTA | OSN a NATO | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Absence ochrany kapitálu | Podnikání Rhodium Enterprises | Platina - Vývoj ceny | Nálada investorů | Green Deal | Platební bilance | Jednání o brexitu | Nový ekonomický výhled | Hlavní akciové indexy | Průzkum analytiků | PHIA | FDIC | Říjnová inflace | Londýnský index FTSE 100 | Ochlazení zahraniční poptávky | Jen Psakiová | Dlouhodobé obchody | AMD.US | OKX | Komoditní burzy | Německá centrální banka | Akcie Adani Enterprises | Germany Small Cap 50 | Daniel Yergin | Dow Jones Industrial Average | Akcie společnosti Gap Inc (GPS.US) | Orientace Dellu na umělou inteligenci | Archway | Obchodování na vídeňské akciové burze | Čtvrtý balík sankcí | Arm | Jednání ECB | Růst mezd | Norbert Nepela | Analýza poptávky na trhu | Nejlepší investice | Barometr | Algotradeři | SatoshiLabs | Orbán | Akcie Nikoly | Částečné uzavírání pozic | Prime | Největší bankovní krach v USA | Deglobalizace | Čínská alternativní taxislužba | Federal Reserve | Ukrajinský premiér | Neustálé vzdělávání | Psychologie trhu | Alibaba Group | Jak investovat do umělé inteligence | Splátky úroků | Startup | Institut pro mezinárodní finance | Místní centrální banka | Objem zlata | Vysoký výnos | Květnová inflace | Guvernér francouzské centrální banky | Nový rekord | Obchodováním s futures kontrakty | Německá ocelárna | Bankéři z Fedu | Süddeutsche Zeitung | P2P | Přímé zahraniční investice | Médea | Rozvoj vašich dovedností | Technický výhled na trh | MONET | Obchodní spory | JPMorgan Chase & Co | Finanční ředitelka | Daniela Corsiniová | Očekávaná data | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Mezinárodní instituce | Podmínky obchodování | EZJ.UK | Nová mutace koronaviru | Problém nerealizovatelných ztrát | Severomořská ropa | Finanční centra | Pravděpodobnost invaze | F1 | Formace dvojitý vrchol | Refinitiv | Řecký dluh | Japonská banka Nomura | Impérium LVMH | Notesco Financial Services | Algorand (ALGO) | Získání licence | Plodiny | Bullish Engulfing | Swingoví obchodníci | Americký průmysl | Předstihové indikátory v eurozóně | Uniles | Krungsri Bank | Ředitel CBO | Vývozní daně | Belviport | Jon Danielsson | Vakcína proti koronaviru | Eurokomisařka | Financování zahraničního rozvoje | Nájemné | CVX | Šárka Nobilisová | Facebook (FB) | Online investiční konference | Klaus Regling | Indexy PMI | Akce centrálních bank | Vývoj na měnových trzích | Zpomalování čínské ekonomiky | Scenery Journey | Bancorp | Broker poskytující nízké spready | Ztráty zaměstnání | Orpea | Nejprodávanější automobilky | Cyklické akcie | Ranní nadhoz | Portu | Bloomberg TV | Miliardy švýcarských franků | Cena | Omezení pohybu kapitálu | Taper | ROE (Return on Equity) | Silné oživení | Překoupený trh | NÚKIB | Michal Macenauer | Jaderná elektrárna Temelín | Výplaty akcionářům | Investiční banky | Trh komodit | Pandemie covidu | Míra úspor domácností | Akcie Roku (ROKU.US) | Vývoj české ekonomiky | ACWA Power | Jair Bolsonaro | Finanční rizika | Ochrany kapitálu | Výběr brokera | Finanční poradce | Napětí na finančních trzích | ING | Společnost Bittrex | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Burza Bitfront | Salvador | Kurzové změny | Předstihové ukazatele | DIP | Zranitelnost bankovního sektoru | Dopady pandemie covidu | BioNTech | European Consumer Debt Network | Financial Advisory Leader | Půlení bitcoinu | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Vliv na obchodování | Prudké zdražování | AIGI | Kofola ČeskoSlovensko | Politické otřesy | GWW | Gemini | Dlouhodobý support | Finanční analytici | Boeing (BA.US) | Bearish Engulfing | WisdomTree | Automobilka Renault | ASML Holding NV | Vývoj měnového páru USD/TRY | Ceny komodit | Dotace na elektromobily | Obrat pohybu ceny | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Silný trh | Rezervy bank | Zasedání RBNZ | DOT | Objem peněz | Pilsen Steel | Money-Management | Firma KKCG | BYND | Severokorejský vůdce | Hospodaření evropských firem | Nákup akcií | Moneta | Air | Sestup ekonomiky | Akcie dnes | Růst ekonomiky eurozóny | EGLN | Sulejmání | Káva | Fortune | Globální rizika | Zinek - Vývoj ceny zinku | Zasedání WEF | Roční maximum | Vedanta | MetaTrader 4 | Sunny Xi | Obchodování a investování do akcií | Klouzavý průměr SMA | NJJ Presse | Prop firma | IG Markets | Cenový cíl | Volný kapitál | Ziskovost evropských bank | Velké peníze | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pražská burza cenných papírů | Akcenta CZ | Bilance běžného účtu | Aktivum | NCLH | Proočkovanost | Nárůst long pozic | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | Izrael | Norský Equinor (EQNR.NO) | Vyšší riziko | Financování vlády | Defenzivní akcie | Inspirace | Skupiny PPF | Merrill Lynch | Miliardový obchod | Newmont | Semi | Podpůrný balíček | Jan Švejnar | Směrodatná odchylka | Kunal Kundu | Měny rozvíjejících se zemí | FTSE | TABAK | Huawei Technologies | Leasing | E-shopy | Producent ropy | Ruská invaze na Ukrajinu | Fond | Huayou Cobalt | Klíčové oblasti | Vlastnit akcie | Obchodování obnoveno | Přenos | Popis tržní situace | Obchodní podmínky a pravidla | Short signál na akcie | Rohrbeck Heger | Istanbulské finanční centrum | S&P500 | Investiční platforma Portu | Royal Bank of Scotland | Analytik Raiffeisenbank | EBay | Epidemie | Impulzivní myšlení | Virtuální mince | MSCI ACWI | Snížení schodku | Telekomunikační společnost | Soukromý dluh | Použití AOS | Stablecoin | Americký dolar | Provozovatel loterií | Největší pády | NEO | Poučení z krize | Společnost Rohlik Group | Trh zlata | Ruský trh | Dobré zprávy | Míra inflace v Německu | LEAG | Automobilky v Číně | Oleg Děripaska | Louis Navellier | Čínská ekonomika | MUFG | Termínované vklady | Speciální daň | Opce na akcie | Ázerbájdžán | Proroctví | Nadhodnocení akcií | Benjamin Graham | Patterny | Ceny | Pokles úroků | Vyšší úroky | Euro vůči dolaru | Fotbalový klub Slavia Praha | Dior | Prudký pokles | Švédsko | Futures kontrakty | Koruna dnes | Koronakrize | Skokové oslabení | Abbott Laboratories | Technologie | Jednoduché tipy | Rostoucí klín | Break Even | Úspěšně obchodovat | Indexy v Číně | Vysoká inflace | Intel (INTC) | Omezení úvěrové aktivity | Revenues | Energetická krize | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Hypoteční sazby | Finální odhad | ČNB | Guvernér australské centrální banky | Cena ropy dnes | Vesa Equity Investment | TSLA.US | Rizika | Rezervy zlata | Potvrzení trendu | IKEA | Irakli Garibašvili | The Sandbox | Argentina | Změna režimu | Wall Street | Krátkodobé investice | Zajímavé příležitosti | Link | L’Affaire Bettencourt | Zoetis Inc | Cigna | Vládní koalice | MND Group | Akciový graf | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Utahování měnových podmínek | Hospodářský vzestup | Dopady koronaviru v Evropě | Režim bankrotové ochrany | VW | Producenti kávy | Jak začít plnit cíl? | Plynové zásobníky | Obchodování OTC | Celkový deficit | ANTM | Pokles likvidity | Nobelovy ceny | Pohyb trhu | Akcie Microsoft | Viceprezident | Comcast Corp | Cena dogecoinu | Suez | Srovnání fiskální politiky | Investujeme | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Největší světoví producenti kávy | Ekonomické aktivity v eurozóně | Akciový index Hang Seng | Překoupené zóny | USD/CZK | Peníze z prodeje akcií | Přístup ČNB | Ichimoku Kinko Hyo | Ranní zpráva | Tipy pro obchodování | Úvěrový program Fedu | Pokles | Global Times | Sankce Západu | Vydání nových akcií | Inovační potenciál | RHK Brno | Zpomalující růst | Contango | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Dekret | CED Capital | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Maximalizace zisku | Ministři financí zemí Evropské unie | MGM | Fenomenální růst | Závazek ke studiu | Francouzský index CAC 40 | Největší rizika | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | UEC | Rušení pracovních míst v Německu | Plán restrukturalizace | Čínské ministerstvo | Fundamenty Solana | Získávání peněz | Nejchudší země | Tuzemský maloobchod | Chainlink (LINK) | Snižování úrokových sazeb | Czech Media Invest (CMI) | Strategické myšlení | Run na banky | Směřování trhů | Džavád Zaríf | Colosseum | Výběr zisků | RHI | Investiční aktivum | Útlum aktivity | Ceny obilovin | Kurzy | Kalendář tento týden | Margin | Hodnota majetku nejbohatších lidí | Švédská nábytkářská značka | Large Cap | Blesk | Globální inflace | International Flavors & Fragrances | Akcie GameStop (GME.US) | Počet žádostí o podporu | Vývoj kurzu koruny | Výše úrokových sazeb | Ceny zemního plynu | Majetek domácností | Amazon Prime | Whitepaper | Makroekonomická situace | Nižší zisk | Rating AAA | Velikonoce | Vývoj akciového indexu | Studijní materiály | Ředitel Volkswagenu | Právo | Druhá největší světová ekonomika | John Reade | Delta mutace | Odvody | Ekonomické výsledky | Biogen | Těžba v USA | Polská ekonomika | Singapurská komise pro cenné papíry a investice | Akcie firem vyvíjejících vakcínu | Dostupná data | Andy Jassy | Speciální Report | Aktivity v Číně | Evropská unie (EU) | NYT | Investiční portfolia | Historická data | Take-Profit | Kurs koruny k euru | Ochranné příkazy | Štěpení akcií | Růst majetku nejbohatších lidí | Uhrazení závazků | Švýcarský finanční regulátor | Tencent Music | Počet uživatelů | Společnost Twitter | Technická analýza na forexu | Centrální banka Nového Zélandu | Oceláři | Globální akciový index MSCI | Finance Group | Simon Coveney | Rekordní zisky | Řešení šoků | Největší burzovní krach v dějinách | Co se vyplatí sledovat? | Zasedání bankovní rady | Americké společnosti | Výrobní závody v České republice | Zima v Německu | Akcie Siemens | Cena kakaa | Ceng Jü-čchün | Státní banka | Swing tradeři | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Ebury G10 FX Forecast | Jumpshot | Ceny hliníku | Blue chips | HPQ | Odhady ekonomů | Akciový index PX | Potenciální zisk | Hodinky | Nowcast | Zahraniční OCP | Pavel Tykač | Základní ukazatele nezaměstnanosti | Konsensus | Solární panely | Charles Schwab | Jan Vejmělek | Švýcarská centrální banka | Hedge | Akcie Tencent | Matrix Medical Network | Cointelegraph | Německá kancléřka | Fundamentální ukazatele | Držitelé Bitcoinu | Rezervní měna | Hertz (HTZ.US) | Příliv dolarů | Pozitivní výsledek | Průmyslový růst | Royal Caribbean | Pobrexitové uspořádání | Americký trh | Čínský růst | Bezpečnost v dopravě | Poplatek | Setkání akcionářů | Konkrétní plán | Best Buy | Server BBC | Spolehlivost | Moody's | Zemědělci | Google | Zahraniční společnosti | Vzdělávaní obchodníků | Ratingová metoda | Rabobank | 4GLD | Hedging s pomocí CFD | Signály z Fedu | ACS | ECB | Asociace nezávislých dodavatelů energií | Klaus Geissdörfer | Lego | Nové zakázky | Růst polské ekonomiky | Prodej ropy | Vývoj cen ropy | Řetězec | Univerzální platforma | KNF | Raiffeisenbank Helena Horská | Ředitel fúzí a akvizic | Akcie Monety | Makro | Výroba ocele | Genesis Global Holdco | Kicom | Index amerického dolaru (DXY) | Mercedes | Problémy umělé inteligence | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Akcioví investoři | Konkurenční podnikání | Investování na burze | Vypuknutí pandemie | Tržní očekávání | Index ISM | Ekonomické vztahy | Carlyle | Struktura řízení | Obchod s ropou | NTT | Snížení závislosti na plynu z Ruska | Velké korporace | Autorité des marchés financiers | Nákup žlutého kovu | Nižší růst | Základy obchodování | Situace v Německu | Arbes Technologies | Americká ekonomika | Diverzifikátor akciových ztrát | Počítačové algoritmy | Analytické závěry | Ředitel IAA | Největší evropská ekonomika | Investiční styl Geraldine | Zóny komfortu | Elektrovozy | NVDA | Credit Suisse Group | Investiční kalkulačka | MTU Aero Engines | Odpor | Akcie Johnson & Johnson | Malajsijský premiér | Michal Koubek | Internet of Things (IoT) | Stránky ČNB | KLM | Svět investování | Restriktivní politika | Infosys | Index burzy v Paříži | USD za tunu | WBD | Dluh USA | Akcie spoločnosti | Důvěryhodnost | Trading oddělení | TSM | Americký výrobce letadel | Obchodník | Letadlo | Silnější euro | Oslabení kurzu | Velký problém | Pád GBP/DEM | Ralph Lauren (RL) | Swingové obchodování | Chartered Institute of Personnel Development | Seriózní byznys | Čepro | Prominentní jména | ICOM.UK | Budvar | Portfolio manažer | Akcie týdne | Německá bankovní lobby BDB | Akcie s LYNX | Automobilka Toyota Motor | Thajsko | Dodržovat obchodní plán | Plynárenská společnost | IPO Asana | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Nové úvěry | Ceny povolenek | Sazby ECB | Geopolitická nestabilita | Sputnik V | Výhled české ekonomiky | Hlavní finanční trhy | MRNA | Poptávka a nabídka | Rozvojová banka | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | PVM | Bezpečnostní mezery | Alibaba Group Holding | Tržby | Aircraft | COVID-19 | Pavel Heřmanský | Britský automobilový průmysl | TSLA | Očekávaná krize | Algorand | Bitcoinový fond ETF | Data z reálné ekonomiky | Exekutivní příkaz | Daniel Vořechovský | Cena Polygonu | Nikl - Vývoj ceny | Bezpečnostní situace | GATT | Firma Johnson & Johnson | Luboš Růžička | Americký dolar vůči japonskému jenu | Bitcoin a další kryptoměny | Britská automobilka | Adaptace | BoE Andrew Bailey | Sam Bankman-Fried | Regulátoři | Kapitálové požadavky | CF Industries | Snížení sazeb | Coinbase | Růst americké ekonomiky | Tempo poklesu | ISIN | Comet | General Motors (GM.US) | Vodík | Blue-chip | Společnost Škoda Auto | ROE | Anglogold Ashanti (AU.US) | Stimulační balík | Remdesivir | Evropská centrální banka | Hotelnictví | Oživení ekonomické aktivity | Roční výnos | Sbor volitelů | Akcie společnosti Asos | OTC obchodování | Indikátor | BHS Timur Barotov | Měkké komodity | Kurs eura |