Neděle 14. července 2024 03:13
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO férovost
reklama
Fintokei Payout
reklama
FTMO král

Nabídka akcií

C:\fakepath\Aramco3.jpg

Saúdská Arábie získala z prodeje další části akcií firmy Aramco 12,35 mld. USD

10.07.2024 Saúdská Arábie získala ze sekundárního prodeje akcií ropného koncernu Aramco 12,35 miliardy USD (téměř 290 miliard Kč). To je o jednu miliardu USD více, než země původně čekala. S odkazem na dnešní oznámení vlády o tom informují zahraniční tiskové agentury.
C:\fakepath\trader-19062024-38-zm.jpg

Výrobce tenisek Golden Goose kvůli nepokojům v EU odkládá vstup na burzu

19.06.2024 Italský výrobce luxusních tenisek Golden Goose odkládá vstup na burzu. Firma v úterý uvedla, že kvůli politickým nepokojům v Evropě zatím od primární veřejné nabídky akcií (IPO) odstupuje. Právě nejistota spojená s výsledkem voleb do Evropského parlamentu (EP) a situací ve Francii značně rozkolísala evropské trhy, uvedl server CNBC.
C:\fakepath\Aramco2.jpg

Saúdská Arábie spustila sekundární prodej akcií firmy Aramco

02.06.2024 Saúdská Arábie dnes zahájila očekávaný sekundární prodej akcií své ropné společnosti Saudi Aramco. Podle agentury Bloomberg by země mohla prostřednictvím prodeje 1,545 miliardy akcií, jenž má přilákat zahraniční investory, získat 12 miliard USD (273 miliard Kč). Další prodej akcií Rijád plánuje již několik let a přichází v době, kdy korunní princ Muhammad bin Salmán usiluje o transformaci saúdskoarabské ekonomiky, aby byla v budoucnu méně závislá na příjmech z prodeje ropy.
C:\fakepath\Aramco3.jpg

Saúdská Arábie se chystá nabídnout další akcie firmy Aramco

31.05.2024 Saúdská Arábie se chystá nabídnout na trhu další akcie státní ropné společnosti Saudi Aramco. Vláda k tomu včera předložila potřebné dokumenty, informuje agentura Reuters. Nabídka by mohla vynést až 13,1 miliardy dolarů (zhruba 299 miliard Kč). Penězi z prodeje by pravděpodobně pomohly financovat plán korunního prince Muhammada bin Salmána transformovat ekonomiku.
C:\fakepath\Aramco2.jpg

Saúdská Arábie plánuje sekundární nabídku akcií ropného gigantu Aramco

30.05.2024 Saúdská Arábie se chystá v neděli formálně spustit sekundární nabídku akcií svého ropného gigantu Aramco. Nabídka by mohla vynést více než deset miliard USD (229,4 miliardy Kč), a zařadit se tak mezi největší tohoto druhu za několik let. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.
C:\fakepath\trader-16052024-52-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.05.2024 1) Cena mědi je na rekordu, dostala se nad pět dolarů za libru (asi 0,45 kg). Poptávka po tomto kovu zůstává silná v souvislosti s budováním nových datových center a pokračující elektrifikaci světové ekonomiky, zatímco růst těžby zpomaluje, uvedl server zpravodajské televize CNBC. Od začátku letošního roku se cena mědi zvýšila o více než 25 procent.
C:\fakepath\Premier Energy.png

Nabídka akcií rumunské Premier Energy ocenila podnik na 525 milionů dolarů

16.05.2024 Primární veřejná nabídka akcií (IPO) rumunské společnosti Premier Energy celý podnik ocenila na 2,4 miliardy lei (525 milionů USD; 11,9 miliardy Kč). Informovala o tom dnes agentura Reuters. Vlastníkem firmy, která se zabývá vývojem obnovitelných zdrojů energie, je česká investiční společnost Emma Capital. Premier Energy v rámci IPO nabízí 28,75 procenta akcií.
C:\fakepath\Puig.jpg

Ve Španělsku se dnes začalo obchodovat s akciemi firmy Puig

03.05.2024 Ve Španělsku se dnes začalo obchodovat s akciemi kosmetické firmy Puig. Na začátku seance zpevnily, později ale zisky odevzdaly. Primární veřejná nabídka (IPO) akcií tohoto podniku je ve Španělsku největší za téměř deset let a firmu ohodnotila skoro na 14 miliard eur (350 miliard Kč), uvedla agentura Reuters. Firma vlastní značky jako Carolina Herrera, Nina Ricci, Rabanne a Charlotte Tilbury.
C:\fakepath\reddit.png

Zájem o akcie Redditu výrazně převyšuje nabídku

18.03.2024 Zájem o akcie americké společnosti Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, před vstupem na burzu přibližně pětkrát převyšuje nabídku. S odkazem na své zdroje to v neděli uvedla agentura Reuters. S akciemi Redditu se na Newyorské akciové burze (NYSE) začne zřejmě obchodovat ve čtvrtek 21. března pod symbolem RDDT.
C:\fakepath\reddit.png

Reddit chce při vstupu na burzu získat 748 milionů dolarů

11.03.2024 Americká společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, chce prodejem akcií získat 748 milionů dolarů (17,3 miliardy Kč). Uvedla to dnes v dokumentu pro americkou burzovní komisi SEC. V primární veřejné nabídce akcií (IPO) firma plánuje nabídnout na burze NYSE v New Yorku zhruba 22 milionů akcií, datum vstupu na burzu ale zatím neoznámila.
C:\fakepath\ateny-letiste.png

Akcie mezinárodního letiště v Aténách po zahájení obchodování zpevnily

07.02.2024 Akcie mezinárodního letiště v Aténách dnes po zahájení obchodování na burze prudce zpevnily. Primární veřejná nabídka akcií (IPO) tohoto letiště je letos prvním velkým vstupem na burzu v Evropě a největší nabídkou akcií v Řecku za posledních 15 let. Uvedla to agentura Reuters.
C:\fakepath\ateny-letiste.png

S akciemi mezinárodního letiště v Aténách se začne obchodovat na burze

02.02.2024 S akciemi mezinárodního letiště v Aténách se příští týden začne obchodovat na burze. Zájem o primární veřejnou nabídku akcií (IPO), která je v Řecku největší od dluhové krize v letech 2010 až 2018, je mezi investory vysoký, poptávka výrazně převyšuje nabídku. Cena tak byla stanovena na horním konci plánovaného rozpětí, oznámila dnes řecká privatizační agentura HRADF. Vláda v nabídce nabízí 30 procent akcií letiště.
C:\fakepath\volkswagen.jpg

Volkswagen popřel zprávu o přehodnocení plánu uvést na burzu bateriovou divizi

30.01.2024 Německá automobilka Volkswagen popřela zprávu, že přehodnotila plán uvést na burzu akcie své bateriové divize PowerCo. Reagovala tím na dnešní informace zdrojů agentury Bloomberg. Zpráva Bloombergu přispěla k poklesu ceny akcií Volkswagenu. Poptávka po elektromobilech, do kterých jsou baterie potřeba, nicméně slábne. Automobilka Renault v pondělí oznámila, že ruší plán uvést na burzu svou divizi Ampère, která se zabývá výrobou elektromobilů a softwaru.
img

Wall Street jede na vlně: Pohled na reakci trhu na kroky Fedu a pokles výnosů dluhopisů

12.10.2023 Hlavní indexy z Wall Street vykazovaly po dynamické středeční obchodní seanci růst. Hlavním bodem zájmu bylo zveřejnění zápisu ze zasedání Federálního rezervního systému – vyplynul z něj opatrný pohled tvůrců politiky, který ovlivnil očekávání investorů ohledně sazeb.
C:\fakepath\trader-11102023-58-zm.jpg

V New Yorku se začalo obchodovat s akciemi německého výrobce obuvi Birkenstock

11.10.2023 V New Yorku se dnes začalo na burze obchodovat s akciemi německého výrobce obuvi Birkenstock. Akcie otevřely na ceně 41 dolarů, což je o 11 procent méně, než byla cena v primární veřejné nabídce (IPO). Podle agentury Reuters je to známka opatrnosti investorů, kteří si pamatují, že se s problémy při vstupu na burzu potýkalo v poslední době několik významných společností. Na základě otevírací ceny trh firmu Birkenstock obchodovanou pod symbolem "BIRK" ocenil na 8,32 miliardy dolarů (193 miliard Kč).
C:\fakepath\trader-11102023-43-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.10.2023 1) V New Yorku se dnes začne na burze obchodovat s akciemi německého výrobce obuvi Birkenstock. Primární veřejná nabídka akcií (IPO) ve Spojených státech firmu ohodnotila na 9,3 miliardy dolarů (215,5 miliardy Kč), což je podle BBC dvojnásobek hodnoty, kterou měla před necelými třemi lety. Obchodovat se bude pod symbolem "BIRK".
C:\fakepath\Birkenstock.jpg

V New Yorku se začne obchodovat s akciemi německého výrobce obuvi Birkenstock

11.10.2023 V New Yorku se dnes začne na burze obchodovat s akciemi německého výrobce obuvi Birkenstock. Primární veřejná nabídka akcií (IPO) ve Spojených státech firmu ohodnotila na 9,3 miliardy dolarů (215,5 miliardy Kč), což je podle BBC dvojnásobek hodnoty, kterou měla před necelými třemi lety. Obchodovat se bude pod symbolem "BIRK".
C:\fakepath\Birkenstock-06102023-1.jpg

Pomůže Barbie akciím Birkenstock?

06.10.2023 Německá obuvnická společnost Birkenstock se chystá vstoupit na americkou burzu a toto IPO, neboli veřejná nabídka akcií, je v letošním roce jedno z nejsledovanějších. K obrovské popularitě značky Birkenstock pomohla Barbie, která ve stejnojmenném filmu nosí sandály právě od značky Birkenstock.
C:\fakepath\Birkenstock.jpg

Nabídka akcií by mohla ocenit firmu Birkenstock až na 9,2 miliardy USD

02.10.2023 Primární nabídka akcií by mohla ocenit německého výrobce obuvi Birkenstock až na 9,2 miliardy USD (212,4 miliardy Kč). Firma se chystá nabídnout na burze v New Yorku 32,26 milionu akcií za cenu v rozmezí 44 USD až 49 USD za kus. Z prodeje akcií by tak mohla získat až 1,58 miliardy USD. Vyplývá to z žádosti, kterou společnost podala u americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC).
C:\fakepath\Astra-linux.jpg

Ruská technologická firma Astra plánuje tento měsíc nabídku akcií v Moskvě

02.10.2023 Ruská technologická společnost Astra plánuje tento měsíc nabídnout své akcie na moskevské burze. Oznámila to dnes společnost. Primární nabídka akcií firmy by mohla oživit skomírající ruské kapitálové trhy, upozornila agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-14092023-41-zm.jpg

Akcie návrháře čipů Arm otevřely první den na burze v USA růstem o deset procent

14.09.2023 Akcie britského návrháře čipů Arm otevřely první den obchodování růstem o deset procent proti ceně stanovené pro primární veřejnou nabídku (IPO). Později se růst zvýšil až zhruba na 20 procent. Obchodování na trhu Nasdaq zahájily na 56,1 dolaru za akcii, cena stanovená pro začátek obchodování přitom činila 51 dolarů. Podnik tak dosáhl při svém debutu ocenění téměř 60 miliard dolarů (téměř 1,4 bilionu Kč), což podle agentury Reuters dává naději dalším firmám, které plánují vstoupit na burzu.
img

Cena XRP by se prý v krátké době mohla vyšplhat až na 30 dolarů

13.07.2023 Podle zakladatele a manažera fondu Kralow Capital, Thomase Kralowa, který nedávno odhalil svou býčí předpověď, by mohl nativní token XRP Ledgeru, XRP, zaznamenat výrazný nárůst ceny a potenciálně v krátké době dosáhnout cílové hodnoty 30 dolarů.
C:\\fakepath\\FXstreet-clanek-obecny-bull-bear-30062023.jpg

Ženské legendy tradingu

30.06.2023 Pokud si myslíte, že trading není pro ženy vhodný, další díl naší minisérie o nejúspěšnějších osobnostech ze světa finančních trhů vás přesvědčí o opaku.
C:\fakepath\Hidroelectrica.jpg

Rzeczpospolita: Největší letošní nabídka akcií v Evropě se chystá v Rumunsku

30.06.2023 V Rumunsku se chystá největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v historii tamního akciového trhu a letošní největší IPO v celé Evropě. Na trh vstoupí největší rumunský producent energie Hidroelectrica. Rumunský trh ušel v posledních letech dlouhou cestu - od marginálního obchodního místa ve střední a východní Evropě se stal burzou, o které se díky IPO společnosti Hidroelectrica mluví nejen v tomto regionu, píše polský deník Rzeczpospolita.
C:\fakepath\Flixbus.jpg

Majitel Flixbusu zintenzivnil přípravy ke vstupu na burzu, píše Reuters

18.06.2023 Německá společnost Flix, která vlastní autobusové dopravce Greyhound v Severní Americe a FlixBus v Evropě, zintenzivnila přípravy na možný vstup na burzu. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na dva zdroje obeznámené se situací.
img

Sekundární veřejná nabídka akcií Pilulky se rozjíždí. Přednostního práva na úpis nových akcií Pilulky využilo 45 stávajících akcionářů, kteří celkem zainvestovali téměř 50 mil. Kč

13.06.2023 Společnost Pilulka si jde pro nový kapitál prostřednictvím sekundární veřejné nabídky (SPO). Před samotnou veřejnou emisí umožnila stávajícím akcionářům uplatnit přednostní právo na úpis nových akcií za cenu 450 Kč za akcii. V období od 23. května do 6. června proběhla velmi úspěšná první tranše, když nabídky využilo 45 stávajících akcionářů, kteří upsali 110 268 kusů akcií za celkem 49 620 600 Kč. Veřejná emise akcií odstartovala 8. června a potrvá do 22. června. Pilulka v ní nabídne až 389 732 kusů akcií.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Burza v Praze vznikla v roce 1871, současná BCPP obchoduje už 30 let

04.04.2023 Burza cenných papírů Praha (BCPP) je největším a nejstarším organizátorem trhu s cennými papíry v České republice. V současné podobě funguje již 30 let, obchodování zahájila 6. dubna 1993. Navázala tak na tradici pražské burzy, jejíž počátky sahají až do roku 1871. Během své historie byla burza několikrát nuceně uzavřena, nejdéle po nástupu komunistické diktatury v roce 1948.
C:\fakepath\česká burza2.jpg

Objem akciových obchodů na pražské burze za 30 let dosáhl deseti bilionů Kč

02.04.2023 Objem akciových obchodů na pražské burze za 30 let od zahájení obchodování dosáhl deseti bilionů Kč. Za posledních deset let to bylo 2,4 bilionu Kč. ČTK to řekl mluvčí Burzy cenných papírů Praha Jiří Kovařík. Burza v těchto dnes slaví 30 let od svého založení. Její budoucnost je podle analytiků nejistá, problémem je odchod velkých firem.
img

Společnost Nextracker má namířeno se svým IPO na burzu

03.02.2023 Nextracker Inc., inovativní a rychle rostoucí společnost v oblasti obnovitelných zdrojů energie, která se specializuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitních solárních sledovacích systémů pro maximalizaci účinnosti solárních panelů.
img

Šéf Nasdaqu vidí zlom ve švédském IPO v polovině příštího roku

30.12.2022 Společnosti Nasdaq Inc., provozovatel největší burzy cenných papírů, uvádí, že se v polovině roku 2023 zlomí krize v oblasti primární nabídky akcií, pokud se zmírní nejistota ohledně ocenění.
C:\fakepath\trader-12122022-44-zm.jpg

Podíl Londýna na primárních nabídkách v Evropě je nejnižší od roku 2009

12.12.2022 Podíl Londýna na celkových příjmech z evropských primárních nabídek akcií klesl v letošním roce na nejnižší úroveň od roku 2009. Podle údajů agentury Bloomberg vynesly primární nabídky v Londýně letos jen 1,8 miliardy USD (41,5 miliardy Kč), což představuje devět procent z celkového výnosu primárních nabídek v Evropě. Zpráva je další známkou toho, že vliv Británie mezi globálními finančními trhy slábne.
C:\fakepath\mobileye2.jpg

Nabídka akcií Mobileye by mohla firmu ocenit na 16 miliard USD

18.10.2022 Společnost Mobileye, která je divizí americké společnosti Intel a zaměřuje se na systémy samořízených aut, by při svém vstupu na burzu mohla být oceněna na téměř 16 miliard USD (téměř 400 miliard Kč). To je méně než třetina původně očekávané částky, protože nestabilita na akciových trzích a růst úrokových sazeb snižují zájem o nové emise, uvedla agentura Reuters. Primární nabídka Mobileye by měla být jedním z největších technologických vstupů na burzu v letošním roce.
img

HARDWARIO úspěšně vstoupilo na trh START

18.10.2022 Společnost Hardwario a.s. dnes úspěšně zakončila veřejnou nabídku svých akcií (IPO). Emise byla přeupsána o 32,47 %. Obchodování s akciemi společnosti bude zahájeno 24. října 2022, za cenu 17 Kč za akcii. Celkem bylo od investorů získáno 48 790 000 Kč.
img

Společnost HARDWARIO odstartovala IPO, úpisem akcií chce získat až 70 milionů Kč

04.10.2022 Dnešním dnem odstartovala veřejná nabídka akcií (IPO) liberecké společnosti HARDWARIO, která potrvá až do 18. října 2022. Následně se s akciemi této společnosti, která úspěšně působí v oblasti internetu věcí (IoT), bude obchodovat na trhu START Burzy cenných papírů Praha (BCPP). Zároveň s odstartováním IPO se emitent představil investorům v rámci Start Day na BCPP.
img

ČNB schválila prospekt pro IPO liberecké HARDWARIO, společnost vstupuje na pražskou burzu

30.09.2022 Česká firma HARDWARIO, která se zaměřuje na obor budoucnosti – internet věcí (IoT), dnes obdržela souhlas České národní banky (ČNB) k veřejné nabídce akcií (IPO). Akcie společnosti bude možné upsat v rámci veřejné nabídky prostřednictvím člena burzy v termínu od 4. do 18. října 2022. Následně se s akciemi HARDWARIO bude obchodovat na trhu START Burzy cenných papírů Praha. Úspěšný rozvoj firmy dokresluje v září představené nové řešení bezdrátového monitoringu spotřeby strojů na bázi technologií internetu věcí s využitím technologií Vodafone a Microsoft.
img

Druhá e-commerce firma úspěšně vstoupila na trh START

01.09.2022 Společnost Bezvavlasy a.s. dnes zakončila veřejnou nabídku svých akcií (IPO). Obchodování s akciemi společnosti bude zahájeno 7. září 2022, za cenu 490,- Kč za akcii. Celkem bylo od investorů získáno 112 700 tis. Kč.
img

Nabídka akcií skupiny Coloseum je prodloužena o týden do 19. července

08.07.2022 Veřejná nabídka akcií skupiny Coloseum, která byla zahájena 22. června prostřednictvím PX Start Burzy cenných papírů Praha je o týden prodloužena. Upisovací období potrvá nově do úterý 19. července. V aukci je k dispozici 425 tisíc kusů akcií, které představují až 38% podíl společnosti. Nejnižší upisovaná částka je 24 600 Kč za jeden lot.
C:\fakepath\trader-07072022-22-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.07.2022 1) Evropské ceny elektřiny dnes s růstem plynových futures porazily historické rekordy. Čerstvé maximum 353 EUR/MWh u referenčního německého kontraktu na příští rok završuje skoro 400% rally za poslední rok. Ve Francii se cena baseload na 4Q na burze EEX vyšplhala na 850 EUR/MWh. Peakload byl už včera na maximu 1590,37 EUR.
C:\fakepath\trader-07072022-20-zm.jpg

Počet žádostí čínských firem o vstup na burzu je nejvyšší za tři roky

07.07.2022 Počet zájemců o primární veřejnou nabídku akcií (IPO) v Číně se v červnu skoro zdvojnásobil a dosáhl téměř 1000, což je nejvíce alespoň za tři roky. Podle bankéřů byl tento nápor částečně způsoben zmírněním koronavirových omezení. Zájemci se také snažili předložit žádosti do konce června, aby je pak nemuseli aktualizovat na základě výsledků za první pololetí, a dál tak zdržovat celý proces. Vývoj na akciových trzích v Číně je v rozporu s celosvětovým trendem, na většině jiných trhů nabídka akcií zpomaluje, uvedla dne agentura Reuters.
img

Nabídka akcií skupiny Coloseum začne ve středu na pražské burze Start

21.06.2022 Skupina Coloseum odstartuje ve středu 22. června veřejnou nabídku svých akcií prostřednictvím PX Start Burzy cenných papírů Praha. Půjde o 425 tisíc kusů akcií, které mohou představovat až 38% podíl společnosti. Od investorů chce získat minimálně 100 milionů korun. Upisovací období potrvá do 12. července. Nabídky bude možné podávat v cenovém rozpětí 246–304 Kč za akcii a minimální velikost objednávky bude 100 ks akcií.
img

Skupina Coloseum nabídne na pražské burze až 38 procent akcií

19.05.2022 Skupina Coloseum chce emitovat až 38% podíl akcií, které nabídne prostřednictvím PX Start Burzy cenných papírů Praha v průběhu června. Stane se tak historicky první veřejně obchodovatelnou společností z gastronomického sektoru na pražské burze. Coloseum si jde pro více než 100 miliónů korun nového kapitálu na snížení zadlužení a financování nových projektů. Jedním z nich je i master-franšízová spolupráce s Caffé Pascucci a uvedení tohoto italského řetězce do Česka.
img

Akcionáři České zbrojovky prodali šest procent akcií ve zrychleném úpisu

08.04.2022 Vybraní akcionáři České zbrojovky Group SE dokončili prodej části jejich akcií ve zrychleném úpisu cílícího na vybrané investory. Celkem šlo o 2,030.000 akcií, což představuje šest procent základního kapitálu společnosti. Cena za jednu akcii byla stanovena na 555 Kč. Firma o tom dnes informovala ČTK.
C:\fakepath\zbrojovka.png

Akcionáři České zbrojovky prodali šest procent akcií ve zrychleném úpisu

08.04.2022 Vybraní akcionáři České zbrojovky Group SE dokončili prodej části jejich akcií ve zrychleném úpisu cílícího na vybrané investory. Celkem šlo o 2,030.000 akcií, což představuje šest procent základního kapitálu společnosti. Cena za jednu akcii byla stanovena na 555 Kč. Firma o tom dnes informovala ČTK.
img

Vybraní akcionáři CZG – České zbrojovky Group SE dokončili prodej části jejich akcií ve zrychleném úpisu

08.04.2022 CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále CZG, Skupina, či Společnost) tímto oznamuje, že byla svými akcionáři informována o dokončení prodeje části jejich akcií prostřednictvím zrychleného úpisu (accelerated book-building), cílícího na vybrané investory.
C:\fakepath\porsche.jpg

Primární nabídka akcií Porsche by se mohla uskutečnit ve čtvrtém čtvrtletí

15.03.2022 Primární veřejná nabídka akcií (IPO) automobilky Porsche by se i přes současnou nejistotu na trzích mohla uskutečnit ve čtvrtém čtvrtletí. Na dnešní tiskové konferenci to řekl finanční ředitel společnost Volkswagen Arno Antlitz. Definitivní rozhodnutí ale zatím nepadlo. Výrobce sportovních vozů Porsche je součástí skupiny Volkswagen, podobně jako například Škoda Auto.
C:\fakepath\akcie4.jpg

V Saúdské Arábii se chystá největší nabídka akcií od vstupu firmy Aramco

01.03.2022 Největší saúdskoarabská síť lékáren Nahdi Medical plánuje primární veřejnou nabídku akcií (IPO), která bude největší v zemi od vstupu ropného gigantu Saudi Aramco na burzu v roce 2019. Z nabídky chce Nahdi získat až 5,11 miliardy rijálů (30,9 miliardy Kč), uvedla dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Primární nabídka akcií může investiční firmu TPG ocenit až na 9,3 miliardy USD

04.01.2022 Americká investiční společnost TPG by v rámci primární veřejné nabídky akcií (IPO) ve Spojených státech mohla být oceněna až na 9,3 miliardy USD (204,3 miliardy Kč). TPG je jedním z posledních velkých hráčů v odvětví, který usiluje o vstup na burzu. S touto možností už si přitom pohrává několik let, uvedla dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\China mobile.jpg

Primární nabídka akcií China Mobile je v Číně největší za deset let

04.01.2022 Čínská telekomunikační společnost China Mobile získala z prodeje akcií 48,7 miliardy jüanů (téměř 168 miliard Kč), což z ní dělá největší primární veřejnou nabídku akcií (IPO) v zemi za posledních deset let. Ve středu se s akciemi firmy začne obchodovat na burze v Šanghaji. Investoři budou debut China Mobile zřejmě pozorně sledovat, protože akcie stále většího počtu firem po vstupu na burzu oslabí, uvedla dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\top-21122021-19-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.12.2021 1) Turecká lira dnes na devizových trzích prudce zpevňuje, od pondělního minima do dnešního dopoledne vykazovala v jednu chvíli růst až o 65 procent. Reaguje tak na závazek prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana garantovat vklady v místní měně před znehodnocením. Navzdory masivnímu růstu kurzu je však lira stále výrazně slabší než před rokem.
C:\fakepath\China mobile.jpg

China Mobile chystá největší nabídku akcií v Číně za posledních deset let

21.12.2021 Čínská společnost China Mobile chce prodejem akcií v Šanghaji získat až 56 miliard jüanů (zhruba 196 miliard Kč). Byla by to největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v Číně za posledních deset let. China Mobile je podle počtu klientů největším mobilním operátorem na světě, před rokem ale musela kvůli novým pravidlům zavedeným na popud tehdejšího prezidenta Donalda Trumpa odejít z Newyorské akciové burzy (NYSE).
C:\fakepath\trader-08122021-33-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.12.2021 1) Akcie provozovatele saúdskoarabské akciové burzy Tadawul Group při svém debutu prudce vzrostly. Společnost získala z primární nabídky akcií jednu miliardu dolarů (22,6 miliardy Kč) a zájem o akcie byl enormní, upozornila agentura Bloomberg. Nabídka akcií burzy byla letos v zemi druhá nejvyšší a je největší primární nabídkou akcií provozovatele burzy od roku 2014, kdy nabídla akcie společnost Euronext.
C:\fakepath\tadawul.jpg

Akcie provozovatele saúdskoarabské burzy první obchodní den prudce vzrostly

08.12.2021 Akcie provozovatele saúdskoarabské akciové burzy Tadawul Group při svém debutu prudce vzrostly. Společnost získala z primární nabídky akcií jednu miliardu dolarů (22,6 miliardy Kč) a zájem o akcie byl enormní, upozornila agentura Bloomberg. Nabídka akcií burzy byla letos v zemi druhá nejvyšší a je největší primární nabídkou akcií provozovatele burzy od roku 2014, kdy nabídla akcie společnost Euronext.
C:\fakepath\trader-18112021-36-zm.png

Akcie indické Paytm se při debutu na burze propadly o více než pětinu

18.11.2021 Akcie indické digitální platební platformy Paytm se při svém debutu na burze v Bombaji propadly o více než 20 procent. Nabídka akcií firmy přitom byla doposud největší primární nabídkou v Indii, uvedl zpravodajský server BBC. Paytm z nabídky získala 183 miliard rupií (54,9 miliardy Kč).
C:\fakepath\Rivian.jpg

Firma Rivian, konkurent Tesly, chce při vstupu na burzu získat až 8,4 mld. USD

02.11.2021 Společnost Rivian Automotive, která je konkurentem Tesly, chce při vstupu na burzu získat až 8,4 miliardy dolarů (185 miliard Kč). Výrobce elektromobilů, do kterého investují mimo jiné firmy Amazon a Ford Motor, to uvedl v pondělí po skončení obchodování na burzách ve Spojených státech. Byla by to třetí největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v USA za deset let.
C:\fakepath\volvo.png

Akcie Volvo Cars debutovaly na stockholmské akciové burze výrazným růstem

29.10.2021 Akcie švédské automobilky Volvo Cars dnes debutovaly na stockholmské akciové burze výrazným růstem, dopoledne si připisovaly více než 15 procent. Dceřiná firma čínské společnosti Geely v primární veřejné nabídce akcií (IPO) vybrala 20 miliard švédských korun (51,6 miliardy Kč). Investoři vkládají důvěru zejména do jejího přechodu k elektromobilitě, informovala agentura Bloomberg.
C:\fakepath\top5-26102021-19-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.10.2021 1) Německá vláda sníží odhad letošního růstu ekonomiky na 2,6 z dubnových 3,5 procenta. Na příští rok pak výhled zvedne na 4,1 z dřívějších 3,6 procenta. Uvádějí to zdroje agentury DPA. Končící ministr financí Peter Altmaier čísla představí na středeční tiskové konferenci.
C:\fakepath\Delimobil.jpg

Ruský Delimobil chce při vstupu na burzu v USA získat až 240 milionů dolarů

26.10.2021 Ruská společnost Delimobil, která nabízí sdílení automobilů, hodlá vstupem na akciový trh ve Spojených státech získat až 240 milionů dolarů (přes pět miliard Kč). Celý podnik by primární veřejná nabídka akcií v USA měla ohodnotit na více než 900 milionů dolarů (zhruba 20 miliard Kč). Informovala o tom včera agentura Reuters. Součástí skupiny Delimobil je také značka Anytime, která působí mimo jiné v České republice.
C:\fakepath\volvo.png

Cena akcií Volvo Cars bude při vstupu na burzu proti plánům nižší

25.10.2021 Cena akcií švédského výrobce osobních aut Volvo Cars bude v primární veřejné nabídce (IPO) nižší. Dceřinou firmu čínské společnosti Geely nabídka ohodnocuje na více než 18 miliard dolarů (399 miliard Kč), což je méně, než firma očekávala. Nabídka akcií Volvo Cars bude letos jednou z největších. Firma dnes uvedla, že akcie nabídne v ceně 53 švédských korun za kus.
C:\fakepath\trader-20102021-22-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.10.2021 1) Maďarský forint sestoupil k euru na šestiměsíční minimum 363 za euro a odevzdal veškeré své zisky poté, co centrální banka oznámila začátek cyklu zvyšování sazeb.
C:\fakepath\Norsko.jpg

Nabídka akcií AutoStore se stala největší v Norsku za posledních 20 let

20.10.2021 Primární veřejná nabídka akcií (IPO) norské robotické společnosti AutoStore se stala největší nabídkou v zemi za posledních 20 let. Firma dnes stanovila cenu akcií na 31 norských korun za kus, což celou společnost ohodnocuje na 103,5 miliardy norských korun (NOK; 270,3 miliardy Kč). AutoStore se tak stala nejhodnotnějším novým vstupem na burzu od roku 2001, kdy firma Statoil byla v primární nabídce oceněna na 151 miliard NOK.
C:\fakepath\akcie2.jpg

Akcie autora herního hitu PUBG při debutu na burze výrazně oslabily

10.08.2021 Akcie jihokorejského výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG), při svém dnešním debutu na burze v Soulu výrazně oslabily. Podle analytiků stojí za jejich poklesem více důvodů, včetně obav z přílišné závislosti podniku na hře PUBG a z regulace videoherního průmyslu v Číně.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé

28.07.2021  V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stru...
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé.

28.07.2021 V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stručná analýza na Moderna akcie. Dnes se na uvedený titul zase zaměříme, protože cena stoupá do nebes. Zároveň máme pár důležitých novinek, které si zaslouží naši pozornost. Společnost získala nové odběratele vakcíny a schváleno bylo také očkování adolescentů v EU. Vakcína Spikevax navíc prokázala účinnost vůči kmenu Delta.
C:\fakepath\nasdaq.jpg

Duolingo míří na burzu, hodnota podniku by mohla dosáhnout až 3,4 miliardy USD

20.07.2021 Americká společnost Duolingo, která provozuje stejnojmennou aplikaci pro výuku jazyků, míří na burzu. Primární veřejná nabídka akcií (IPO) by podnik mohla ohodnotit až na 3,4 miliardy dolarů (zhruba 74 miliard Kč), uvedla včera firma. Duolingo se vstupem na americký akciový trh Nasdaq snaží využít rychlého růstu zájmu o nástroje pro internetové vzdělávání, který je důsledkem pandemie covidu-19, poznamenala agentura Reuters.
C:\fakepath\top-09072021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.07.2021 1) Asijské akcie dnes většinou ztratily, stejně jako čínská inflace. Organizátoři nadcházejících olympijských her v Tokiu na základě horšící se epidemické situace v zemi rozhodli o tom, že se tento sportovní svátek uskuteční bez diváků. Koronavirus má na svědomí také nový lockdown hlavního města Jižní Koreje Soulu. Čína oznámila, že tamní spotřebitelské ceny v červnu nečekaně zpomalily růst na 1,1 % z 1,3 % v květnu. Analytici počítali se zachováním tempa růstu.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood podal žádost o vstup na burzu, chce získat 100 milionů dolarů

02.07.2021 Americká makléřská společnost Robinhood Markets ve čtvrtek podala přihlášku ke vstupu na burzu. V dokumentu, který je určen Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC), mimo jiné uvádí, že by chtěla od investorů získat 100 milionů dolarů (zhruba 2,2 miliardy Kč). Firma provozuje on-line obchodní platformu Robinhood, podrobnosti k cílovému ocenění ani datum primární veřejné nabídky akcií (IPO) ale zatím nesdělila. Uvedla nicméně, že prostřednictvím své platformy spravuje přibližně 80 miliard dolarů a že má kolem 18 milionů uživatelů. Více než polovina z nich má investiční účet poprvé.
C:\fakepath\Cina.jpg

Reuters: O akcie čínské Didi je v USA zájem, firma získala víc, než čekala

30.06.2021 Čínská společnost Didi Global získala z primární veřejné nabídky akcií (IPO) v New Yorku 4,4 miliardy dolarů (94,3 miliardy Kč). Je to víc, než předpokládala a znamená to největší prodej akcií čínské firmy na burze v USA od roku 2014. Uvedly to dnes zdroje agentury Reuters. Didi je největším provozovatelem alternativní taxislužby v Číně, s jejími akciemi se dnes začne obchodovat na burze NYSE.
C:\fakepath\pubg_game_660_030920014826-2.png

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG), hodlá vstupem na burzu získat až 5,6 bilionu wonů (přes 100 miliard Kč). Primární veřejná nabídka akcií (IPO) podniku by se tak mohla stát největší v Jižní Koreji, informovala dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Akcie čínské JD Logistics první den rostly až o 18 procent

28.05.2021 Akcie společnosti JD Logistics, která je dceřinou firmou čínského internetového prodejce JD.com, dnes na burze v Hongkongu debutovaly růstem o více než 18 procent. Velkou část tohoto zisku ale později smazaly a den uzavřely růstem o 3,3 procenta. Firma z primární nabídky získala 3,2 miliardy USD (66,9 miliardy Kč).
C:\fakepath\Pepco.jpg

Akcie řetězce obchodů Pepco na burze ve Varšavě debutovaly silným růstem

26.05.2021 Na burze ve Varšavě se dnes začalo obchodovat s akciemi řetězce obchodů Pepco, které hned v úvodu přidávaly kolem osmi procent. V letošním roce je to tam největší primární veřejná nabídka akcií (IPO). Vlastníkem firmy Pepco Group je konglomerát Steinhoff z Jihoafrické republiky, Pepco ale působí na mnoha trzích včetně České republiky a Polsko je pro něj klíčovým trhem.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Steinhoff uvede na burzu ve Varšavě akcie divize Pepco, která působí i v ČR

26.04.2021 Jihoafrický konglomerát Steinhoff se chystá uvést na burzu ve Varšavě akcie své divize Pepco Group, která působí i v České republice. Steinhoff, který se stále potýká s dopady účetního skandálu z roku 2017, hodlá v rámci primární veřejné nabídky (IPO) prodat alespoň 15 procent akcií podniku. Firma to dnes uvedla v tiskové zprávě.
C:\fakepath\top-15032021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.03.2021 1) Asijské akciové trhy se dnes na směru neshodly. Investoři vyhlížejí zasedání americké centrální banky (Fed), které se bude konat v úterý a ve středu a v jehož rámci bude zveřejněna i nová makroekonomická prognóza.
C:\\fakepath\\london7.jpg

Nabídka akcií Deliveroo bude v Londýně největší za sedm let

15.03.2021 Britská společnost Deliveroo, která se specializuje na rozvoz jídel, chce prodejem akcií získat zhruba miliardu liber (30,5 miliardy Kč). Uvedla to dnes agentura Reuters. Záměr vstoupit na burzu firma avizovala minulý týden, a pokud vše půjde podle plánu, bude primární veřejná nabídka akcií (IPO) tohoto podniku v Londýně největší minimálně za sedm let.
C:\fakepath\london7.jpg

Britská firma Deliveroo hodlá vstoupit na londýnskou burzu

09.03.2021 Britská společnost Deliveroo, která se specializuje na rozvoz jídel, hodlá vstoupit na londýnskou akciovou burzu. Podle agentury Reuters by primární veřejná nabídka akcií (IPO) mohla podnik ohodnotit na více než sedm miliard dolarů (155 miliard Kč). Firma loni těžila z prudkého růstu poptávky, který byl důsledkem šíření nového koronaviru.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Zakladatel Alibaby přišel o titul nejbohatšího člověka v Číně

02.03.2021 Zakladatel čínské internetové společnosti Alibaba Jack Ma přišel o titul nejbohatšího člověka v Číně. Podle nového žebříčku nejbohatších lidí Číny, který sestavuje organizace Hurun, mu nyní patří čtvrtá příčka. Na první ho vystřídal Čung Šan-šan, majitel firmy na balenou vodu Nongfu Spring. Jeho majetek činí 550 miliard jüanů (1,9 bilionu Kč), uvedla dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\akcie6.jpg

Saúdská Arábie prodá na burze podíly v dalších firmách

10.02.2021 Saúdská Arábie se letos chystá přes akciovou burzu prodat podíly v dalších firmách. Na trhu by se tak po úspěšné primární veřejné nabídce (IPO) akcií společnosti Saudi Aramco z konce roku 2019 měly objevit další velké emise, uvedla dnes agentura Reuters. Vláda spoléhá na zájem investorů, kteří mají kvůli omezení pohybu v důsledku pandemie značné úspory.
C:\fakepath\auta.jpg

Výrobce aut na vodíkový pohon Hyzon Motors jde na burzu

09.02.2021 Americká společnost Hyzon Motors, která vyrábí nákladní auta na vodíkový pohon, se chystá vstoupit na burzu. Využije k tomu firmu specializovanou na akvizice, takzvaný SPAC. Podmínky akvizice tento start-up ohodnocují asi na 2,7 miliardy dolarů (více než 57 miliard Kč), informovala dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Akcie konkurenta TikToku při debutu v Hongkongu prudce vzrostly

05.02.2021 Cena akcií technologické společnosti Kuaishou Technology se při svém dnešním debutu na burze v Hongkongu více než zdvojnásobila, tento provozovatel sociální sítě pro krátká videa se tak stal pátou největší firmou na hongkongské burze. Nabídka akcií firmy je zároveň největší v Hongkongu od vstupu asijské divize pivovaru Budweiser v roce 2019, uvedla agentura Reuters.
C:\\fakepath\\london7.jpg

Londýnská burza registruje silnou poptávku po primárních emisích

01.02.2021 Londýnská akciová burza letos přitahuje mnoho primárních nabídek akcií (IPO) a zažívá nejlepší začátek roku od globální finanční krize. Londýn se tak stává hlavním faktorem v obnoveném zájmu o IPO v Evropě, uvedla dnes agentura Bloomberg. Z celkem 22 oznámených plánů na primární nabídku v regionu jich devět chce na burzu v Londýně a z pěti největších Londýn získal tři. Dnes předložily plány vstupu na londýnskou burzu čtyři firmy.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
C:\fakepath\airbnb.jpg

IPO firem ze sdílené ekonomiky zatím moc úspěšné nebyly

10.12.2020 Airbnb - Společnost Airbnb, která zprostředkovává ubytování v soukromí, stanovila v rámci primární veřejné nabídky (IPO) před vstupem na burzu cenu svých akcií na 68 dolarů za kus. To je více, než plánovala. Získá tak zhruba 3,5 miliardy dolarů (76,2 miliardy Kč). Firma plánovala prodat asi 51 milionů akcií v rozmezí 56 až 60 dolarů za kus, což už bylo zvýšené cenové rozpětí. Primární nabídka tak stanovila celkovou hodnotu firmy, zahrnující i cenné papíry jako opce či akcie s omezenými právy, na 47,3 miliardy USD (1,03 bilionu Kč).
C:\fakepath\akcie4.jpg

Akcie společnosti DoorDash úspěšně vstoupily na burzu

10.12.2020 Akcie americké společnosti DoorDash, která se specializuje na rozvoz jídla, při svém včerejším debutu na newyorské burze prudce posílily. Primární veřejná nabídka akcií firmy DoorDash v letošním roce patří k největším ve Spojených státech. Společnost DoorDash prodejem akcií získala 3,37 miliardy dolarů (zhruba 73,5 miliardy Kč), napsala agentura Reuters.
img

IPO Airbnb: Vstup na burzu bude ještě v prosinci 2020!

04.12.2020 Dlouho očekáváné a odkládané Airbnb IPO se přeci jen uskuteční ještě tento rok. V prosinci 2020 vstoupí Airbnb na burzu NASDAQ a akcie se budou obchodovat pod symbolem „ABNB“. Regulační orgán SEC (Securities and Exchange Comission) obdržel potřebné dokumenty a IPO již nic nestojí v cestě.
img

Alibaba čelí na akciovém trhu propadu po pozastavení IPO Ant Group

04.11.2020 Akcie Alibaba včera v noci uzavřely s poklesem kolem 8% jak na newyorské burze, tak na hongkongské burze poté, co regulační orgány neočekávaně pozastavily kotování její dceřiné společnosti Ant Group.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Burzy v Šanghaji a Hongkongu nečekaně zrušily nabídku akcií Ant

03.11.2020 Burzy v Šanghaji a Hongkongu nečekaně zrušily primární veřejnou nabídku (IPO) akcií čínské finančně technologické společnosti Ant Group, která byla plánovaná na čtvrtek. Firma dnes oznámila, že důvodem jsou některé změny v regulaci. Primární nabídka akcií Ant Group měla být největší na světě. Zatím není jasné, kdy bude podnik schopen požadavkům vyhovět, aby mohly být akcie k obchodování přijaty.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Přehled deseti největších primárních nabídek akcií v historii

26.10.2020 Přehled deseti největších primárních veřejných nabídek akcií (IPO) v historii (čínská finančně technologická společnost Ant Group ze skupiny Alibaba získá prodejem akcií skoro 35 miliard dolarů, v přepočtu zhruba 808 miliard korun, což bude největší nabídka akcií v historii):
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Ant Group získá z akcií až 35 miliard USD, nejvíce v historii

26.10.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou divizí čínského internetového prodejce Alibaba, získá z prodeje akcií až 35 miliard dolarů (zhruba 808 miliard Kč). Bude to největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v historii, uvedl dnes server CNBC.
img

Přelomové IPO? Poprvé v historii nevstoupí na burzu firma

23.10.2020 Před několika týdny jsem se zabývala tématem primárních úpisů akcií, kterým se tento rok daří i přes pandemii koronaviru a velkým společnostem, které se rozhodly vstoupit na burzu, přinesly častokrát i vyšší než očekávané zisky. Výjimkou nebyla ani veřejná nabídka akcií společnosti Pilulka.cz. Ta skončila během uplynulého úterý a zájem o ni překonal všechna očekávání. Obchodování ale bude zahájeno až 26.října.
C:\fakepath\m-20102020-lv.gif

Nejbohatším Číňanem zůstává zakladatel Alibaby Jack Ma

20.10.2020 Nejbohatším Číňanem zůstává zakladatel internetové společnosti Alibaba Jack Ma. Za rok zvýšil hodnotu svého majetku o 45 procent na 58,8 miliardy USD (1,36 bilionu Kč), ukázal žebříček, který dnes zveřejnila výzkumná organizace Hurun. Počet miliardářů se přitom v Číně navzdory pandemii zvyšuje rekordním tempem, k čemuž přispívá zejména růst cen akcií a vstup dalších firem na akciové trhy.
img

Investoři již objednali celou emisi Pilulka.cz na nejvyšší ceně, úpis ale naplno pokračuje

14.10.2020 Investoři již pohledem knihy objednávek emise akcií Pilulka.cz, která míří v dosud nejúspěšnějším úpisu na trh START pražské burzy, objednali celou emisi a to na nejvyšší ceně upisovacího pásma. Z aktuálního stavu knihy objednávek vyplývá, že na ceně 424 Kč je 911 nákupních pokynů na celkem 886.960 ks akcií Pilulka.cz. Nabízeno je 800 tisíc akcií. Úpis akcií Pilulka.cz pokračuje do 20. října, dle níže popsaného procesu zřejmě dojde na krácení jednotlivých objednávek.
img

Pilulka.cz v úterý zahájí veřejnou nabídku akcií pro trh Start

05.10.2020 Lékárenská a technologická společnost Pilulka.cz v úterý zahájí veřejnou nabídku akcií pro trh Start pražské burzy, který je určený pro menší firmy. Nabídka akcií se bude sestávat až z 800.000 akcií společnosti, ukončení příjmu objednávek je stanoveno na úterý 20. října. Prvním obchodním dnem bude pondělí 26. října. Cenové rozpětí nabídky je 350 až 424 korun za akcii. Firma o tom dnes informovala v tiskové zprávě.
C:\fakepath\xtb1.jpg
img

CZG - Česká zbrojovka Group SE získala ve veřejné nabídce akcií 812 mil. Kč

02.10.2020 Společnost CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále jen CZG nebo Společnost) dokončila úpis svých akcií v rámci veřejné nabídky (dále jen Nabídka), v níž získala celkem 812 milionů Kč určených k financování rozvojových plánů Společnosti ve Spojených státech. Nad rámec primární nabídky poskytl jediný akcionář CZG, jímž je společnost Česká zbrojovka Partners SE, opci navýšení umožňující prodej dalších 280 000 akcií v hodnotě až do výše 81,2 milionů Kč. Obchodování akciemi CZG na hlavním trhu (Prime Market) Burzy cenných papírů Praha (BCPP) začíná dnes pod symbolem CZG. Otevírací cena byla stanovena na Kč 290 za akcii.
C:\fakepath\eurusd-17092020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 17.9.2020

17.09.2020 Akcie ve Spojených státech včera po zasedání měnového výboru americké centrální banky (Fed) uzavřely smíšeně. Na forexovém trhu zprvu slábnul americký dolar, poté co Fed oznámil, že zlepšil ekonomický výhled USA, ale začal posilovat.
C:\fakepath\sn-16092020-lv.gif

Nabídka akcií Snowflake je rekordní nabídkou softwarové firmy

16.09.2020 Primární nabídka akcií společnosti Snowflake se stala největší letošní nabídkou ve Spojených státech a vůbec největší nabídkou softwarové firmy. Společnost z primární nabídky získala 3,36 miliardy USD (75,8 miliardy Kč), když cenu jedné akcie stanovila na 120 USD. Tržní hodnota firmy poskytující cloudová úložiště dat činí 33 miliard USD, uvedl zpravodajský server CNN.
img

Česká zbrojovka Group SE oznamuje záměr nabídnout své akcie k obchodování na pražské burze

09.09.2020 CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále jen CZG nebo Společnost), jejíž akcie byly s účinností od 1. června 2020 zapsány na hlavním trhu (Prime Market) Burzy cenných papírů Praha („BCPP“), oznamuje svůj záměr uskutečnit veřejnou nabídku svých akcií („Nabídka“). Podrobné informace o Nabídce budou zveřejněny v prospektu, jakmile jej schválí Česká národní banka („Prospekt“).
C:\fakepath\stock-exchange.jpg

Ant Group podala žádost o vstup na burzy v Hongkongu a Šanghaji

25.08.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou divizí čínského internetového prodejce Alibaba a dominantním provozovatelem mobilních plateb v Číně, podala žádost o uvedení svých akcií na burzy v Hongkongu a Šanghaji. Primární veřejná nabídka akcií by mohla vynést až 30 miliard dolarů (zhruba 660 miliard Kč) a stát se největší na světě, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\USA dolar.jpg

Apple je největší firmou na světě podle tržní kapitalizace

02.08.2020 Akcie americké společnosti Apple v pátek díky příznivým čtvrtletním výsledkům hospodaření posílily o více než deset procent na nový rekord. Výrobce iPhonů tak překonal saúdskoarabskou ropnou firmu Saudi Aramco a stal se největší firmou na světě podle tržní kapitalizace, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\Shanghai-akcie.jpg

Finanční firma Ant nabídne akcie v Hongkongu a Šanghaji

20.07.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou dceřinou firmou čínského internetového prodejce Alibaba, zahájila proces na souběžný vstup na akciové burzy v Hongkongu a Šanghaji. Oznámila to dnes společnost, žádné další detaily, včetně velikosti a přesného termínu, však neuvedla. Primární nabídka akcií Ant je jednou z nejočekávanějších na světě a mohla by letos být jednou z největších, uvedla agentura Reuters.
img

Finanční firma Ant ze skupiny Alibaba plánuje vstup na burzu

08.07.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou dceřinou firmou čínského internetového prodejce Alibaba, plánuje ještě v letošním roce vstoupit na burzu v Hongkongu. Cílem firmy je dosáhnout ohodnocení více než 200 miliard USD (4,7 bilionu Kč), uvedla dnes s odvoláním na informované zdroje agentura Reuters.
Související klíčová slova: Strategie Kathy Lien | Uvedení Aramka na burzu | Evercore | Autopůjčovna Hertz | Susannah Streeterová | Jan Sýkora | Akcie Birkenstocku | Celebrity | Saúdskoarabská burza | BCPP | Cena platiny | Generální ředitel XTB | Akcie čínské JD Logistics | Zpravodajský server | Goldcorp | Nexi | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Akcionáři CZG | Jack Ma | Life Insurance | Christian Louboutin | Zakladatel Alibaby | Izraelská společnost Mobileye | Mobileye | Války | Společnost Bezvavlasy | Spuštění fondu | Vývoj | CLSA | Ropný průmysl | Skupina Coloseum | Flix | Klaviyo | Nongfu Spring | Královna fundamentů | L.F. Investment Limited | Analýza akcie | Americká automobilka | Šanghajský trh | EUR | FDA | Norwegian Air Shuttle | Bundesbank | Investiční firma | Standard & Poor's | Primární veřejná nabídka akcií (IPO) | Akcie třídy B | Německý provozovatel | Budoucnost | David Malpass | Finanční ústav | Salesforce | Cena severomořské ropy | Žebříček nejbohatších | Digitální převody peněz | Itálie | Veřejná nabídka akcií (IPO) | PEPP | Obchodní deficit | Obchody | Texas | Akcie firmy | První den obchodování | ICONIQ Capital | Společnost Avast | Očekávání | Analýza Moderna akcie | Korelace | Předpověď | Možnosti obchodování | Volatilní | Čínský deník | Bezvavlasy a.s. | Britská letecká společnost | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Tomáš Jaroš | Státy eurozóny | T-Mobile | Altimeter Capital | L.F. Investment | Chelsea | Druhy IPO | Velké množství akcií | Značka Birkenstock | Novo | Předpověď ceny | Brand Finance | Webináře | Technické závady | Londýnské burzy | Rozvoj umělé inteligence | Churajs | Manipulace s akciovým trhem | FAA | Ark | Ruské invaze na Ukrajinu | Samba Capital | Technologie společnosti | Ripple | Vlajkový fond | Evropská komise | Německý Spolkový sněm | Pro investory | Philip Morris ČR | Investice | Společnost Equinor | Britská centrální banka | Německý automobilový koncern | Geopolitické riziko | Potenciál | Loterijní společnosti | Mezinárodní ratingová agentura | Akvizice | Japonské firmy | Nejdůležitější ekonomické události | Škoda Auto | Webinář | Zisk před zdaněním | Aspekty tradingu | Fond PIF | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Britská libra | Partnerství XTB | NYSE | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | Odklad splátek | Firma Snowflake | Produkce energie | Německý parlament | Veřejný dluh Británie | Rekord | Ropná firma Saudi Aramco | Bitcoiny | Bankovní skupina | Madrid | Návrh zákona | Coal India | Burza v Hongkongu | Olívia Lacenová | Společnost Apple | PUBG | IHS | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Index BSE Sensex | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Objem obchodů na burze | Předseda představenstva | PKN Orlen | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Americký soud | General Motors (GM) | IPO společnosti Birkenstock | Obchodování na burzách | Konkurenti | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Softwarová společnost | Čínská firma Alibaba | Politico | Výrobce obuvi Birkenstock | Nejvyšší soud | Většinový podíl | Automobilka PSA | Cenné papíry | Výnos | Firma Rivian | Nikola | Soudní dvůr EU | 100 miliard dolarů | Brent | IHNED | Asijské akcie | Delta | Americký akciový trh | USMCA | Vzdělávání | Výrobce letecké techniky | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Varianta koronaviru | Edward Jones | Exchange | Investiční portfolio | Společnost Huawei | Investor Warren Buffett | Burzovní obchody | Akcionáři | Komisí pro cenné papíry a burzy | Tradingový vrchol | Přípravy na možný vstup na burzu | Automobilka Ford Motor | Ruský Delimobil | Škoda | Euronext | Společnost Rivian | Společnost Didi | Labouristé | JPY | H&M | Akcie třídy | Primární nabídka akcií Saudi Aramco | AI | Prázdná firma | Zajištění portfolia | SoftBank Group | Největší IPO | Lámání rekordů | Německá společnost | Uber Technologies | O2 | Tržní hodnota | Peníze | Nabídky akcií | Robert Habeck | Ukazatel | Vstoupit na burzu | Čínský internetový gigant | Posílení | Bezvavlasy | BEZVA | Nakupovat akcie | Nestlé | Český miliardář | BrandZTop | Geely | Prognóza | FTSE 100 | Zájem o akcie americké společnosti Reddit | Obchodovat na burze | StockTwits | Investovat | Unie | Upisování akcií | Evropský výrobce letecké techniky | Saxo Bank | Swingový trading | Amgen | Ruská ropa | Investiční cíle | Palladium | Globální hospodářský růst | Colt Canada Corporation | ACWA Power International | Bankovní rada ČNB | Jim Yong Kim | Elias Kikilias | Premier League | Ekonomiky | Primární nabídky akcií | Omega | Analytika | Colt Holding | Obchodování s akciemi podniků | Brexit | Burza cenných papírů Praha | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Prime Market | Evropské burzy | Růst trhu | Burzy | WallStreetBets | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Kč/USD | BSE Sensex | Letiště v Aténách | První veřejná nabídka akcií (IPO) | Robinhood | Izraelská ekonomika | Cestování | Primární veřejná nabídka (IPO) | Bond | Broker | Indický index BSE Sensex | Zastavení ztrát | Cash flow | Státní ropná společnost | Celkový objem obchodů | USD | Akcie firmy Aramco | Rijád | JD | Export | Odškodné | Růst společnosti | Technická analýza | Krafton | Růst britské ekonomiky | Čang I-ming | OIV | Kuaishou Technology | Společnost Pfizer | Gilead | Qualcomm | Tržní hodnota firmy | Ruská společnost | Prodávat akcie | Karlsruhe | Ant Group | Americká média | Více peněz | Plány | Energetická společnost | Na burze | UNDP | Moderna akcie | Čínská telekomunikační společnost | Ropná zařízení | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Spikevax | Hongkong | ByteDance | Total | Regulace | Vývoj ceny akcií | BIRK | Maďarsko | Značka Amazon | Makléři | Pokles kurzu | Noviny | Paytm | Hertz Global | Měnový fond | Hertz | Moderna | Rivian Automotive | Úroková sazba | Akcie Alibaby | CFD kontrakty | Americké ministerstvo spravedlnosti | Spekulovat | Nord Stream 2 | Sociální sítě | Česká zbrojovka | Devizové rezervy České národní banky | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Širší index S&P 500 | Oživení trhu | Avast | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Spolkový sněm | SaxoBank | Dovoz | Platformy xStation | Akciové burzy | Největší americký výrobce léků | Akcie Airbus | Dluhové krize | Výzkumy | Nejbohatší | Model 3 | Společnost China Mobile | 1 milion | Zdravotní péče | Letecká přeprava | Čínské úřady | Obchodní deficit USA | CFD (Rozdílové smlouvy) | China Unicom | Býčí sentiment | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Ministerstvo obchodu | Zájem investorů | Válka na Ukrajině | Evropské trhy | Elon Musk | Dostatek hotovosti | Spekulativní obchodování s akciemi | BEZVA.PR | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Lucid Motors | Podrobnosti o IPO | Investoři | HKEX | Investing.com | Obchodní deník | Portfolio | Myšlení | Akciová burza | Covid | Globální ekonomiky | Důvěra investorů | Americký prezident | Akcie při IPO | Akcie na burzách | Hong Kong | Výhody IPO | Globální dluh | Coca-Cola | Jeff Bezos | Analytici | Primární nabídky | ADR | Petr Koblic | Christine Lagardeová | Výrobce léků | Společnost Wirecard | Tranše | IPO akcií | Zisk | Soud v Haagu | Největší nabídka akcií | Graf akcií | Investiční společnost | Den obchodování | Část zisků | Finanční instituce | Airbnb | Daniel Křetínský | VIG | Tiskové agentury | Prezident | Xetra | BABA | Nastavení úrokových sazeb | Japonská automobilka | Účinnost vakcíny | IPO v Koreji | Cena mědi | Raytheon | Ropné společnosti | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Kolísání cen | Skupina Home Credit | Analýzy | Telecom | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Poradenská společnost | Borsa Italiana | PXE | Hodnota fúzí a akvizicí | MGC Pharmaceuticals | Obchodování na trzích | Morningstar | Velikost lotu | Patria | Převzetí SABIC | Nový kapitál | Anglie | EP | Technologické společnosti | Aite Group | Tržní podíl | Uber | Čínské firmy v USA | Ženské legendy | Dluh Británie | Beyond Meat | Agentura Reuters | Půjčka | Koupit akcie | London Stock Exchange | Sázka | Emma Capital | Prodej | Nabídka akcií firmy Flix | P/E | Zpráva | Cestovní ruch | Bohatý | Česká firma | Louis Tse | Události roku | Tržní kapitalizace | Mnoho peněz | Huawei | Tencent | Emoce | Warren Buffett | RoboMarkets | Finanční ředitel | S&P | Skupina PPF | Česká měna | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Hospodářské dopady | Letecká společnost Virgin Atlantic | Obchodování | Německý výrobce | Futures | Plynovody | Automobilka | Meta | Ajay Banga | S&P Global | Biotechnologická společnost | Nabídka | Oznámení | GBP | Pokles ceny | Thyssenkrupp | Socony-Vacuum | Management | HDP Německa | Tržby společnosti AutoStore | Kurzový vývoj | Bitcoin | Admiral Markets | Automobilky | TSMC | Dobré výsledky | Centrální banky | Zahraniční investoři | České firmy | Elektromobily | Japonská vláda | Ekonomické události | Eurostat | Majitel | Zprávy | Společnost IAG | Colt Holding Company | Kristalina Georgievová | Nejznámější kryptoměny | Účetní závěrky | Dopady koronavirové krize | Turecká lira | Obchodování na pražské burze | Největší primární nabídka akcií | Firma Puig | Praha | Ceny ropy | Fundamentální analýza akcie | Berkshire Hathaway | Cíle IPO | Obchod Amazon | Hospodářský výsledek | Portu | HKD | Firma Flix | Airbus | DPA | Úpis akcií | Cena za akcii Aramco | Vyhlídky | Firmy | CZ | Zadlužování | ESMA | Cena ropy brent | Čínské zboží | Lyft | Gucci | Míra | Kryptoměnové burzy | Počet investorů | Alstom | Nástroj | Výsledky | Duolingo | Free float | Hra PUBG | Firma Apple | Letiště Eleftheria Venizela Atény | Investiční společnost TPG | Vladimir Tenev | DailyFX | Firma Birkenstock | Inflační tlaky | Siemens | Stellantis | Bank of America | Obchodní nápady | TIM | Fundamentální analýza | Výrobce letadel | Vakcína | Tržby | Upjohn | Akcie SPAC | Koruna | Eli Lilly | E15 | Kryptoměny bitcoin | Arno Antlitz | Finanční služby | Výrazný pokles | Burzy cenných papírů | WeWork | Analytická společnost | Fiat Chrysler | PSA Group | Ant Financial | Zůstatek | AutoStore | Nové emise | Shell | Včerejší obchodování | Úpis nových akcií | OPEC+ | Pandemie nemoci COVID-19 | Epidemické situace | WE Soda | Onemocnění | Tata Steel | Americký výrobce | Předseda dozorčí rady | Objem | Propad | xStation | Sekundární veřejná nabídka | Asociace | Očekávání investorů | Trigger | Pokračující pokles | Akcie Volvo | Výkonnost | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Ruská společnost Delimobil | Docomo | Worldpay | Údaje | Spuštění fondů ETF | Právo | Soukromé firmy | Cenné papíry a burzy | Frank Slootman | Úspěšný rozvoj firmy | Exxon Mobil | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Alibaba | Výsledky průzkumu | Regulátor | Arnault | První veřejná nabídka akcií | Hlavní indexy | Barack Obama | Kathy Lien | Nakupovat | Převodník měn | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Bilion | Beijing Wantai Biological Pharmacy Enterprise | AMC | Bemis | Pfizer | Wealthy Securities | Coloseum | Očekávaný růst | Toyota Motor | Firmy na burzu | Obchodování s akciemi | ARK Innovation | AFP | Studie | Blízký východ | Obchodujte akcie | Velmi bohatý | Americký podnik | Tempo růstu spotřebitelských cen | Cena akcií firmy | Akcie Volvo Cars | První obchodní den | Nejziskovější | Ant | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Švýcarská potravinářská firma | Deficit | Akcie České zbrojovky | Americký dolar | Jak na IPO vydělat | Graf | Polsko | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Reakce trhu | Zbrojovka | Firma AutoStore | Hodnota firmy | Plyn | Investiční firmy | Americké automobilky | FTC | Výnosové křivky | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Školení | EY | Agriculture Bank of China | Přední světoví těžaři | Terminál | Česká spořitelna | Nabídka akcií AutoStore | Blue Origin | Americká ropná společnost | OPEC | Short | Ropná společnost | Akcie Novavaxu | Tiffany | Novodobé obchodování | Zájem o investice | Omezení pohybu | Program nákupu dluhopisů | Stanovení ceny | Investorka | Mnozí investoři | Americká centrální banka | Trump | Italská vláda | Dnešní růst | Dow Jonesův index | Primární nabídka akcií | Čínský prezident Si Ťin-pching | CZ-USA | Společnost Astra | Křetínský | Thomas Cook | Svíčkový graf | Technické analýzy | Beta | Finanční krize | Vydělat peníze | E-commerce | José Mourinho | Prodej akcií | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Zmírnění chudoby ve světě | Akcie Aramco | Rakousko | Nabídka letiště | Nová společnost | Vývoj ceny akcií Volkswagen | Stříbro | Česká republika | Americký úřad pro regulaci finančního sektoru | Švédsko | Ekonomka | Akcie | Euler Hermes | L'Oréal | Instituce | Dogecoin | Přímý zápis | Foreign Exchange | LNG | Internet věcí | Burza cenných papírů | Odhad růstu světové ekonomiky | Cena akcie při IPO | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Největší IPO roku | BBC | Standard Oil | Česká investiční společnost | Prodeje dluhopisů | Nejziskovější společnost | David Bonderman | Divize | Zvýšení úrokových sazeb | Instacart | Rozpočtový deficit | PSA | Francouzský Senát | Saudi Basic Industries Corp. | Royal Dutch Shell | Apple | Audi | Fundamentální analýza Moderna akcie | Menšinový podíl | Nové akcie | Největší primární nabídky akcií v historii | Komise pro cenné papíry a burzy | VDA | Equinor | Vstup ropné firmy Aramco na akciový trh | Sole Global Coordinator | BlackBerry | Trh | Snížení těžby | Komise | Makléřský podnik | BK Asset Management | List Financial Times | Technologické firmy | Erste Bank | Akcie firem | Těžba ropy | Správce digitálních aktiv | Výrazný růst | Aukce | Maďarský forint | Měnová autorita | ArcelorMittal | Fed | Ekonomie | Ruská invaze na Ukrajinu | Korekce | Platforma Paytm | Klesající trend | Drahota | Pozornost | Země EU | Skupina Erste Group | Společnost XTB | Nové trhy | Obchodování na burze | Buffett | Money management | Pražské burzy | Další rozvoj | Prezident Emmanuel Macron | Agriculture Bank of China (ABC) | PSE | Konkurenceschopnost | Royal Mail | S&P 500 | Vysoké ztráty | Snižování úrokových sazeb | ICBC | Purdue Pharma | Automobilový průmysl | Yahoo | Obchodování s novou emisí | Chesapeake Energy | Objem akcií | JDE | Primární nabídka akcií Aramco | Firma WE Soda | Stock | Apollo | Hamás | Volatility | Zemní plyn | ProCent | Rating | Platforms | MWh | Blog | Agentura S&P | Prada | Capital Group | Těžba ropy v Rusku | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | Rivian | Hlavní akciové indexy | Microsoft | Budoucí vývoj | Příležitosti | Dopad na cenu | Rozvoj firmy | Nejistota | Barbie | ACWA | Ropná firma | Majitel firmy | Růst tržeb | IPO Saudi Aramco | Společnost Tesla | Forwardy | Úspory | Mezinárodní letiště Eleftheria Venizela | Pokles cen ropy | Erste Group | Starteepo | Akciové korporace | Značný zájem | Výroba aut v Německu | Akcie ve Spojených státech | NAFTA | Poundland | Denní objem obchodů | Videohry | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Meziroční růst HDP | Rostoucí akcie | IATA | Nahdi | Agentura AP | Primární nabídka akcií China Mobile | Evropská banka | Ruská technologická firma | Objem obchodů | FIAT | Tomáš Pfeiler | Japonsko | XRP | Invest | Alibaba Jack Ma | Akcie v USA | Centrální banka | Merrill Lynch | Mezinárodní letiště | Los Angeles | KKR | Životní prostředí | Exxon | Řízení rizika | One97 Communications | Čung Šan-šan | Splácení dluhu | Německá vláda | Burzovně obchodované fondy | Copley Fund Research | Arm | Akcie na evropských trzích | Situace | LYNX | Donald Trump | Čistý zisk | Twitter | Rakouská bankovní skupina | Harmony | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Fond bohatství | Centrum | Privatizační agentura | Zneužití tržní síly | Portugalsko | Společnosti | Bank of China | Další růst | Ambasador značky XTB | Dealogic | Saudi Telecom | ICONIQ | Prime | Řetězec | Spoluzakladatel | Takata | Partnerství | FIS | Investovat peníze | Fúze a akvizice | Futures kontrakty | Ropné firmy | Clearing | Mluvčí | Tadával | Analytik Cyrrusu | Společnost Rivian Automotive | Reuters | Automobilka Volvo | Unilever | AIA | Kryptoměnový trh | Baidu | Londýnská burza | Britská burza | Chevron | Londýnské akciové burzy | Rada MMF | Akciový index Dow Jones | Primární emise | Předseda | Potíže s likviditou | Těžaři | Newmont | Ministr obchodu | J&T | Steinhoff | Deliveroo | Nucera | Dluhopisy | Roční výkonnost | Energetický index | FOREX | Antonio Puig Castelló | Boeing | Vstup na burzu | Invaze | Pivovar | Postmates | Evropské banky | Růst HDP | Ženy | Libra | Koronavirová krize | Rozpočtový schodek | Ztráty peněz | CFD | JPMorgan Chase | Open | Cena akcie | Realizace zisku | Fiat Chrysler Automobiles | Korunní princ | IPO kalendář | Paul Choi | Přímé zahraniční investice | Financovat | Obří primární nabídky akcií | Příprava | Řecko | Akcie indické | Rostoucí náklady | Americké ministerstvo obchodu | Fáze obchodní dohody | Barometr | Hong Kong Exchanges and Clearing | Alibaba Group | Nový rekord | News | Úroky | Dopady pandemie | Refinitiv | Impérium LVMH | BCPP Jiří Kovařík | Komerční banka | Cena | Vladimir Putin | Investiční banky | City | Ropná firma Aramco | Air | Akcie dnes | Economic | Ztráta | Odborníci z oboru | Ceny akcií | Solární panely | Inspirace | ACWA Power | Huawei Technologies | Akcie SABIC | Producent ropy | Mluvčí BCPP | Royal Bank of Scotland | Dolar | Saúdskoarabská síť lékáren | Čínská ekonomika | MUFG | Amazon | Ceny | Dior | Prudký pokles | Technologie | Opce | Dada Nexus | ČNB | Šíření viru | Hodnota majetku | Americká firma | Agentura Bloomberg | Peníze z prodeje akcií | Spekulativní obchodování | Faraday Future | Pokles | Taylor Swiftová | IPO roku | Bookbuilding | Zahraniční investice | Peter Altmaier | Margin | Nvidia | Burzy v Hongkongu | Vyšší riziko | Akcie na burzách ve Spojených státech | Denní fluktuační limit pro akcie | Apollo Global Management | BioNTech | Americké společnosti | Pokles výnosů dluhopisů | Poplatek | Server BBC | Lego | Barclays | KNF | FTSE | Investorské upisování akcií | NTT | Štěpán Hájek | Americká ekonomika | Americký výrobce letadel | Obchodník | IPO Uber | Akcie týdne | Akcie s LYNX | 737 MAX | Akcie Kraftonu | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Společnost eMan | MRNA | Tomáš Holub | CDCP | Alibaba Group Holding | COVID-19 | EVgo Services | Negativní dopad | Google | Americká centrální banka (Fed) | Blue chips | Regulátoři | Nákupy vládních dluhopisů | ISIN | ROE | Spotřebitelské ceny | Fortune | Evropská centrální banka | Výjimečná investice | Paypal Holdings | Index PX | Čínská vláda | 5G | Daně | Výrobce léků Pfizer | Kristall | Lídři | Automobilka Renault | Statut | Cena za akcii | Rizika | ECB | Nákup akcií | Impérium | Coinbase | Argentina | FXCM | Česká ekonomika | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | British Airways | Kurzy | Fond | R Trader | Čína | Finanční prostředky | Prodej podílů | Zisky | Nabídka akcií Aramka | Amazon Jeff Bezos | Partners | FCA | Současné ceny | BNP Paribas | Historické rekordy | Společnost DoorDash | Globální ekonomika | Miliardy eur | Legendy tradingu | Růst ceny | Ceny akcií Volkswagen | Indikátor | Toyota | Cena zlata | Indické společnosti | Světové obchodní organizace | HSBC | Marks & Spencer | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Akcie Uberu | Investice v zahraničí | Volvo Cars | Firma HARDWARIO | Uvedení na burzu | Breakout | Podílové fondy | Zlepšení nálady | Největší ropná firma | Růst cen | Decarbonization Plus | Společnost Chevron | Carolina Herrera | Margot Robbie | Společnost Puig | Moskva | Primární veřejné nabídky akcií | RSI | Akcie Apple | Asset management | Alokace | Cena palladia | Saxo | Akcie ARM Holdings | Tržní síly | Delimobil | Financování | Firma Mobileye | Nastavení měnové politiky | IoT | Charkov | Dr. Martens | Fitch | Nissan Motor | Internetové společnosti | Finance | Výrobce čipů | Omezení dodávek | Prodávající | Guvernér | Pokles ekonomiky | Obchodovat s cennými papíry | USDJPY | Zemědělství | Sankce na ruský finanční systém | Investiční poradenství | Poptávka | Nabídka akcií Deliveroo | Akcie mezinárodního letiště | Moderna akcie (MRNA) | Line | Zvýšení produkce | Capital | Průměrná hodnota | Rizika přímého zápisu | Společnost Mobileye | Investor | Cena severomořské ropy Brent | Obchodovat | Jitan Solanki | Akciový trh v USA | EUR/MWh | Německé vládní strany | Hospodářský růst | Výplata dividend | Kapitálové trhy | Bankovní rada České národní banky | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | XTB Štěpán Hájek | Společnost Krafton | Sociální síť | Bernard Arnault | Odhodlání | Silicon Valley | FinTech | Standard & Poor's 500 | Bod | Miliardy korun | Potenciální riziko pro investory | Podmínky na trhu | Rozpočtové deficity | Akcie americké společnosti | Zisk společnosti | Federální úřad pro letectví | Ruský finanční systém | Tržní hodnota Microsoftu | Obchodování dnes | Společnost Duolingo | Výsledky makroekonomických statistik | SAIC | Nord Stream | Saúdská Arábie | Zájem o akcie | Ziskovost | Karl Johan Lier | Podnikání | Zahraniční firmy | Cena ropy | Inflace | Problémy | Index BSE | UTC | Drobní investoři | Změny klimatu | Atény | ROCE | SpaceX | Státy EU | Majitel Flixbusu | DAX | HDP | Koruna zpevnila | Tadawul | Zprostředkovatelé | Členské státy | Volkswagen | Zkušenosti | Wiener Börse | Emmanuel Macron | Firma | Zasedání měnového výboru | Zbrojovky | Omikron | Spotřební daně | Vylepšení teorie aukcí | Lira | FlixBus | Pokles cen akcií | Prezident Světové banky | Nabídka akcií Volvo | Erste | Lot | USA | IHS Markit | Ropa | Výrobce videoher | Potřebujete brokera | China Telecom | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Tržní kapitalizace firem | Konzervativci | FX | Demo účet | Renaissance Capital | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | Čínští regulátoři | Američané | Kurz | Forexu | Market | Akcie Eli Lilly | Home Credit | Růst akcií | Společnost Pepco | Pokles výnosů | Akciové tipy | OAG | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Zavedení cel | Optimismus | Thomas Schäfer | Facebook | Společnost Deliveroo | Alexandre de Juniac | Akcie v roce 2021 | Oracle | Hlavní Prime Market | Akcie podniku | Světová obchodní organizace | Firma Alibaba | Čínský vicepremiér Liou Che | Akcie divize Pepco | PlayerUnknown's Battlegrounds | Investujte | Měď | Burzovní debut | HCBV | Arabian American Oil Company | Konglomerát | Poradenská společnost EY | Akcie na pražské burze | Euro | Server CNBC | Agentura DPA | Breakout Trader | Úsilí | NextEnergy Renewables | Analýza Copley Fund Research | SEC | Risk | Dodávky ropy | Astra Linux | Upisování | Světová obchodní organizace (WTO) | Kypr | Citigroup | Softbank | Hospodářství | Amcor | Abkajk | EBITDA | Akcie společnosti JD Logistics | JP Morgan | Obchodní dohody | Obchod | Síť lékáren | Jean Paul Gaultier | Vývoj na akciových trzích | Hlavní ekonomka | Indické úřady | Hydrogen Refueling Solution | Soud v Karlsruhe | Asijské akcie dnes | EU | Správce fondu | Základní úroková sazba | Společnost British Airways | Portfolia | Holdingová společnost | Expert | Koronavirové krize | Automotive | Prodeje akcií | Členské státy EU | Rozvoz jídla Zomato | Televize Sky News | EHC CZUB | Samsung | Aténské letiště | Recese | JD Logistics | Celosvětový růst | Soukromé investiční společnosti | Ropný gigant | Birkenstock | Renault | Investiční doporučení | Wiener Börse AG | Erdogan | Virtuální měny | Zájem o akcie Redditu | Index Dow Jones | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Akcie Applu | Hargreaves Lansdown | Největší propad | Tencent Holding | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Petr Kellner | Manažerka | Koronavirové pandemie | Sutter Hill | Globální finanční krize | Fluktuační limit pro akcie | Americké burzy | Internetové firmy | Sazka Group | Know-how | Indický regulátor | Dceřiná firma | Mobilní operátor | Frank | Vstup na trh v Londýně | DoorDash | Eleftheria Venizela | Výroby elektromobilů | Americké ministerstvo práce | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | EASA | ARM | Větší korekce | Automobilka Volkswagen | Uplatnění opce | Dieselgate | CZG Česká zbrojovka | Patria Finance | KPMG | Lufthansa | Společnost Cineworld | Hospodářské vyhlídky | Makléřské firmy | Unipetrol | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Co je to IPO | Gilead Sciences | Indický regulátor trhů | Desetileté dluhopisy | Film Barbie | Členové rodiny Birkenstockových | Prezident Donald Trump | CySEC | České inovativní firmy | Společnost TPG | Denní fluktuační limit | STAR | OSN | Soud | Kotační výbor | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Výkon amerického dolaru | Pozitivní výsledky | China Mobile | Předpovědi | Prodeje ropy | Yahoo Japan | Thomas H. Lee Partners | Investiční stratég | Baterie | Světové ekonomiky | Zrychlený úpis | Trend | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Adidas | Automobil | Finanční společnost | Ozbrojený konflikt | Akcie na burze | Cena jedné akcie | Střední podniky | Kroky Fedu | Centrální depozitář | Platforma | Norwegian Air | Hertz Global Holding | Manufacturing | MMF | Samsung Life Insurance | CNN | Spotify | Ekonomický výhled | Fiat Chrysler (FCA) | Nařízení | Société Générale | Americká cla | Prospekt | Pioneer Natural Resources | WP | Jak obchodovat | Greyhound | Schodek | Převody peněz | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Hospodářské krize | Ticker | Nabídka akcií Mobileye | Akční hra | Mezinárodní měnový fond | Gold | Zbrojovka Brno | Firma Astra | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Výrobce elektromobilů Tesla | Očekávané výsledky | Trenér | Firma Avast | Airbus Group | Emise akcií | Tempo růstu | Prezidenti Turecka | Podnikatel | InPost | Cena akcií pro vstup na burzu | Bankovnictví | Vývoj akcie BIRK | Aerolinky | Dosahovat zisku | Investiční platformy | Symbol 2222 | Continental | Biliony | Podíl Nestlé | Nejvyšší růst | ETF | FCC | Federální obchodní komise | Česká zbrojovka Group | Investujte do akcií | Akciové trhy | T-Mobile US | Omezení těžby | Myšlenka | Tržní kapitalizace firmy | Coffee | Firma Deliveroo | LATAM Airlines | Hospodářské soutěže | Ekonomika Spojených států | Rally | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Macron | Pandemie | Propad Paytm | Investiční skupina | Fidelity National Information Services | Nálady na trhu | Internetový obchod | Spencer Mindlin | Zadlužení Německa | Aktiva | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Časopis Forbes | Ministerstvo financí | Vakcíny proti COVID-19 | Kmenové akcie | Firma Ant | IPO Airbnb | Omar Arnaout | Business | Strategie short-selling | Holding PSE | Čínský vicepremiér | Indikátory | Růst cen akcií | Odvolací soud | Zdanění | Pokles cen | TikTok | Osobní počítače | GM | Francouzský parlament | Veřejný dluh | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | NTT (Docomo) | Americký Federální úřad pro letectví | Finanční regulátor | Zákon zakazující kryptoměny | ARM Holdings | Program kvantitativního uvolňování | Inovace | Paschal Donohoe | Tržní hodnota SABIC | CZG - Česká zbrojovka Group | Zdravotnictví | Počet akcií | Riziko ztráty | Ministryně financí | Firma Nestlé | | Německý statistický úřad | Aplikace Duolingo | Pochybnosti | Vstup Facebooku na burzu | Seat | Bývalý šéf americké centrální banky | Stratég | Majetek | Ekonomika eurozóny | Edward | Výrobce obuvi Dr. Martens | Sky News | Purple Trading | Fio banka | Řetězce | Sentiment | Analytici Alfa Bank | Události ve světové ekonomice | Industrial and Commercial Bank of China | Šéf společnosti | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Negativní hospodářské dopady | Konkurence | CoinShares | Provozovatel kin AMC | Letecké společnosti | PLN | Kapitalizace | Digital 9 Infrastructure | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Burzovní cena | Komunikace | Sdílení automobilů | Burzovní hodnota | Čínský prezident | Alternativní taxislužby | Deutsche Telekom | Poplatky | I-Trader | Forint | Zakladatel firmy | Karel Komárek | Primární nabídka akcií firmy Flix | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Si Ťin-pching | Společnost Amazon | Objemy obchodů | Rozpočtový deficit USA | Centrální banky USA | Nálada | Investování | Letectví | Indie | Společnost Virgin Atlantic | J&T Banka | Technologické akcie | Obchodní spor | Účetní období | Intel | Společnost Gilead | Řecká ekonomika | Koncern Volkswagen | Ekonomika | Hospodářská recese | Šíření nákazy | Německé automobilky | Investiční společnosti | Comme des Garçons | Výnosová křivka | HRADF | WTO | Roadshow | Konsolidovaný obrat | Hospodářské noviny | Obchodování s cizími měnami | Sněmovna reprezentantů USA | Firma DoorDash | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Zhodnocení | Auction Technology Group | Poradenské společnosti | Delimobil v Rusku | Ceny zlata | Trend klesající | Výhled | Sekundární veřejná nabídka akcií | Jan Kovalovský | České akcie | ESM | ZEN | Eleftheria Venizela Atény | Americký akciový index | Auta | Akcie v Hongkongu | Americké ministerstvo | Redpoint Ventures | Spojené státy a Čína | Alan Fabik | Automobilový koncern | Obchodní účet | Akciový trh | Kótování | Akcie Moderna | Japonská ekonomika | Riverstone Energy | Státní čínský deník | Tlak na akcie | Digitální daň | Vysoké ocenění | Roberto Azevedo | Letecká společnost | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Propouštění | Fondy ETF | Zaměstnanci | PayPal | Trans Adriatic Pipeline | Letiště Eleftheria Venizela | Evropský trh | Finanční trhy | Hidroelectrica | Síť lékáren Nahdi Medical | Česká národní banka | Británie | Cyrrus | Cenové rozpětí | Expanze | Jiří Šmejc | LVMH | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | IPO společnosti | Economic Information Daily | Epidemie nemoci | Nasdaq Stockholm | ČEZ | Newyorské akciové burzy | HDP Číny | Puig | Financial Times | IPO Birkenstock | USD za barel | Spread | Vlastník Volkswagenu | Vývoj měnového páru EUR/USD | New York | Anadarko Petroleum | Cena akcie SABIC | Finanční údaje | Krize | Jak se obchoduje | Fundamenty | Cena akcií Volvo Cars | Americká internetová společnost | Změny úrokových sazeb | Saúdskoarabský akciový index | Automobilka Porsche | Vlastní akcie | INSETE | Situace na trzích | Jan Drahota | Salmán | Avon Products | G20 | Moonpig Group | Objednávky | CEO | Společnost Moderna | Texas Pacific Group | Majoritní akcionář | Společnost Walt Disney | Algoritmy | Konzervativní strana | Burzy v Šanghaji | Nezaměstnanost | Trhy | Firma Aramco | Dolarový index | Výplata | Podíl akcií | Poradci | Sazby | Ředitelka | Generální ředitel | Devizové rezervy | Cíle | Internetové vzdělávání | Burza | SAIC Motor | Newmont Mining | Rozvoj | Likvidita | Londýnské finanční centrum City | Populární akční hra | Obchodování s CFD | Road Show | Porsche | Internetová společnost | Transakce | PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) | Vstup na pražskou burzu | Hodinový graf | Měny | Podíl veřejného vlastnictví | Primární nabídka akcií Porsche | MasterCard | Continental Airlines | Bezpečnost | Výzkumné společnosti | Profitovat | Intradenní obchodník | Energie | Podkladové aktivum | Anytime | Nabídka akcií China Mobile | Obor budoucnosti | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Tradeři | Akcie mezinárodního letiště v Aténách | Chrysler | USDX | Nahdi Medical | Dividendy | Finanční centrum | Obchodní příležitosti | Měna | Legendární investor | Trading | Finanční sektor | Embraer | Kotace | Paul Volcker | Ukončení obchodní války | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Salesforce.com | Výnosy | Poradenství | Paul Milgrom | Miliardy dolarů | Akcie indické Paytm | Opatření na podporu ekonomiky | Nabídková cena | Robert Wilson | JPMorgan | Německá automobilka | Uhlí | Virgin Atlantic | Regulační orgán | Akcie švédské automobilky | Přípravy ke vstupu na burzu | Patria.cz | Trea Asset Management | Prodeje | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Světová zdravotnická organizace | Tržní cena | Předčasné volby | Mechanismus stabilizace cen | Platformy | Mezinárodní letiště Eleftheria Venizela Atény | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Partneři | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Jamal | Miliardy USD | Poradce | Vicepremiér | Pinduoduo | Obchodní den | Tržby společnosti | Initial Public Offering | Zkušenost | Signál | Írán | Centrální depozitář cenných papírů | Čínská firma | Biliony USD | Afrika | Investiční ředitelka | Britská vláda | EPS | Počátky pražské burzy | Biliony dolarů | Joe Biden | Obchodování na newyorské burze | Ropy | Rozdílové smlouvy | Mylan | Historie | TCL | Člen bankovní rady | Akcie Coca-Cola | Výdaje | Evropská komise (EK) | Porušení pravidel | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost | Sesazení firmy Aramco | Sázky | Společnost Porsche SE | Ministr hospodářství | Forbes | Obchodujte | Obchodované fondy | Colt | Allergan | Dealz | Trh Start | BlackRock | Palantir | Depozitář | Wood & Company | BMW | Cena akcií | Akcie čínské Didi | Prudký pokles cen | Rozšíření | Akcie Kuaishou | Společnost Delimobil | D1 | Britská společnost Cineworld | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Umělé inteligence | Burze | Eura | Nasdaq Inc | Podnikání na kapitálovém trhu | Ztráty | Společnost Flix | Organizace | Akcie Erste Group | Alipay | Ryanair | Gap | Celkové příjmy | Americké firmy | Stock Exchange | FESE | Cint Group | Růst | Cathie Wood | Akcie ČEZ | Alokace aktiv | Ředitel XTB | Výtěžek z prodeje akcií | Ceny výrobců v USA | Cena akcií Volvo | Komodity | Langen-Bergheim | Příjmy | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Síť lékáren Nahdi | Pohyby na trzích | Odhad letošního růstu | Světoví těžaři | Volvo | Emitent | Vášeň | Luxusní impérium | Zajištění | AbbVie | IAG | Měnový výbor | Obchodování na trhu | Šéf podniku | Nabídka Snowflake | Sequoia | Fúze | Výrobce aut | Oživení globální ekonomiky | Index | Wall Street Journal | Dow Jones | Praktické tipy | Lockdown | Wirecard | Akcie Alibaba | Token | Fundament | Čínský trh | Bohatství | Úročení | Meziroční růst | Index německé burzy | Pandemie covidu-19 | Farmaceutická společnost | ČTK | Valuace | ZIP strategie Kathy Lien | Primární veřejná nabídka akcií | Prohlášení | Řetězec Pepco | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Manažeři | Hodnota fúzí | Agricultural Bank of China | Vlády | Společnost Birkenstock | Tesla | Makléřská společnost | Golden Goose | Hans Dieter Pötsch | Porsche Automobil Holding SE | xStation Mobile | STAR Market | Burzovní parket | Beijing Wantai Biological | GameStop | Sekundární prodej akcií | SPAC | Špatné strategie | eMan | Londýnská akciová burza | RDDT | Program nákupů dluhopisů | Skupina XTB | WIG20 | Akcie Saudi Aramco | Těžební kapacity | Trader | Měnový výbor centrální banky | Ministr financí | Snowflake | Margot | Ženská přednost | Nabídka akcií letiště | Vhodné podmínky | Horizon Fuel Cell | Míra alokace | Zahájení dodávek | Obchodní ZIP strategie | Finanční firma | Nvidia akcie | Platební gigant | Zmírnění chudoby | Obchodní aplikace | Dnešní obchodování | Statoil | Regulační orgány | ChiNext | Odvětví | Burza v Praze | Nárůst ceny | PPF | Začátky úspěšných traderů | EMMA OMEGA | Porsche Automobil Holding SE (PSE) | Power Exchange Central Europe | Společnost Porsche | Pracovní místa | Lordstown Motors | Pražská burza | Česká vláda | Zbývající akcie | Britský statistický úřad | Vývoj dolarového indexu | Americký podnikatel | CFD produkty | Nevýhody IPO | Minimální množství | Tadawul Group | Aramco | Sběratel | Sekundární prodej | Analytička | Nasdaq Composite | Lubomír Kovařík | Ekonomika USA | Členové rodiny | Analýza | Nabídka akcií skupiny Coloseum | Společnost EY | Norsko | Umělé inteligence (AI) | Liou Che | Špatné trhy | Sazby Fedu | ZIP strategie | American International Assurance | Emisní cena | Množství akcií | Patrie | Velké firmy | Americké centrální banky | Izraelská společnost | Otevírací cena | Společnost Ant Group | Společnost HARDWARIO | Řecká privatizační agentura | Bloomberg | Onemocnění COVID-19 | Primární emise akcií | Podpora | Array Biopharma | L Catterton | Akciový trh Nasdaq | Uvedení společnosti na burzu | Rostoucí úrokové sazby | Zpracovávání obrovského objemu objednávek | Novo Nordisk | PX START | Alfa Bank | Akcionáři České zbrojovky | Žádost o vstup na burzu | Tým FXstreet.cz | Informované zdroje | Rada ČNB | Obchodovat na trzích | Akcie na moskevské burze | Kapitál Porsche | American International Assurance (AIA) | Americké technologické firmy | Beijing Wantai | AviAlliance | FINRA | Indigo | Konkurent Tesly | Celkové objemy | Obchodní války | Merlin Entertainments | EEX | Mateřské firmy | Panelové diskuze | Inovativní firmy | Účinnost vakcíny Moderna | Ženské legendy tradingu | Pojišťovny | Dlouhodobý investor | Ministerstvo spravedlnosti | Ropná společnost Exxon Mobil | Hodnota primární veřejné nabídky | Primární nabídka Aramco | AllianceBernstein | Úvěrové pojišťovny | Biden | Hospodaření | Rzeczpospolita | Německá finanční společnost | Konec roku | Ředitel Patria Finance | Americká společnost | SABIC | Nemovitosti | Statut celebrity | Digitální majetek | Budoucí investice | JD.com | EK | Výrobce letadel Boeing | Akciový index | Porsche SE | Soukromá společnost | Přehled | JD Health | Akcie Redditu | Dobrá strategie | Společnost Aramco | Finanční ztráty | Vakcína na covid | Soudní dvůr | Porsche AG | HARDWARIO | XTB | Společnost Pilulka | Robotické společnosti | PowerCo | Meta Platforms | Burzovní trh | Index Nasdaq Composite | Riziko pro investory | Hotovost | Čínská společnost | Německo | Výkonná ředitelka | MT4 | Muhammad bin Salmán | Vice | Walmart | Španělsko | Intradenní graf | Visa | Zadlužení | Vodafone | Technologická skupina | Capital.com | Asijské akciové trhy | Akcie ARM | Aktivum | Společnost Uber | Uptrend | Analytik | Letiště | Vzdělávací webináře | Disney | TopForex | Nové peníze | Veřejná nabídka akcií | Státní dluhopisy | Primární nabídka | opPORTUnity | Primární nabídka firmy | Ekonomický výhled USA | Akcie třídy A | VaR | IPO Facebooku | Provozní zisk | Power Exchange Central Europe (PXE) | Prohlášení čínské vlády | Vysoká inflace | Pozice | Burzovní trh START | Akcie BIRK | US SEC | Analytik XTB | Riziko | Baiju Bhatt | Objem akciových obchodů | Závislost | Vývoj akcie | Google Trends | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Marika Čupa | WHO | Internetový gigant | Ambasador | Největší primární nabídky akcií | Investing | Koncern | Burzovní komora | Chesapeake | Americké investiční banky | Společnost Saudi Aramco | Uvedení akcií | Hyzon Motors | Limit pro akcie | Makléřská společnost Robinhood | Investiční rozhodnutí | Pilulka.cz | Barrick Gold | Konsolidované účetní závěrky | Společnost Exxon Mobil | Podnikatelé | Finanční systém | Porsche Automobil Holding | Francouzský miliardář | Plnění objednávek | Prodejce luxusního zboží | Firma Saudi Aramco | Společnost Microsoft | ABC | Banky | Cena akcií Kraftonu | Apple TV+ | Peking | Obchodovat s akciemi | WebTrader | Největší ropná firma světa | Banka | Doporučení | Epidemie nemoci covid-19 | IPO Ant Group | Fyzické akcie | Primární nabídka akcií společnosti Snowflake | Akcie Tratonu | Astrazeneca | 2222 | Makléřské společnosti | Odchod Británie z Evropské unie | FTSE Russell | PX Pražské burzy | Obchodované akcie | Šíření nového koronaviru | Video | Ocenění | Cestovní kancelář | Strategické partnerství | Výměny akcií | Xavier Brun | Vodíkový pohon | Steve Huffman | Opatření | Německá společnost Flix | Didi | Refinitiv Eikon | Akcie LVMH | Will Wej Čcheng | Fisker | Londýnské finanční centrum | Robinhood Markets | Úrokové sazby | Ruský výrobce lihovin | EBRD | Obchodní válka | Potravinářská firma | Důvěryhodnost burzy | Zomato | Emisní cena akcií | Vývoj ceny | Patrick Drahi | Philip Morris | Dovoz čínského zboží | KKR & Co. | Nasdaq | Ark Innovation | Zákon o národní bezpečnosti | Holding | Internet věcí (IoT) | Výsledky hospodaření | Ministerstvo práce | Hurun | Počet obchodů | Vesmírné společnosti | CZ Export | Rozhodnutí firmy | Regulátor trhů | Práce | Výroba aut | Nasdaq akcie | Pepco | Nabídka Aramco | Herbert Diess | Firma Berkshire | Japonská společnost | Čínské vlády | Společnost Reddit | CZG | Investment | Prezident Světové banky (SB) | Rozšiřování kapacit | IOT | René Holeček | Spojené státy | Cenový rekord | Starteepo Dušan Jilčík | Permira | Investiční účet | Obchodování jedním kliknutím | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Jim Coulter | Kryptoměny | KKCG | Rozvoz potravin | Podnik | Ark Invest | Boeing 737 Max | Yahoo!Finance | Splacení dluhu | KO | J.P. Morgan | Miliardář | Jefferies | Úvěr | Úspěch | TPG | Volby | Abhijit Banerjee | Statistický úřad | Ukazatele | Zlepšení | Nordic Capital | Výrobce elektromobilů | Dušan Jilčík | Fyzické akcie a ETF | 4M Systems | Objem akciových obchodů na pražské burze | Fio | Cineworld | Jiří Kovařík | Ondřej Hartman | WhatsApp | USD/JPY | Koronavirus | FXstreet | Státní fond | Dánsko | Indický index | ČR | Podniky | Akcie v Číně | Automobilka Volvo Cars | Vyšetřování | Německá automobilka Volkswagen | Jan Mužátko | Americký akciový trh Nasdaq | Skupina Volkswagen | Enel | Správa | Očkování | Hodnota transakce | Zlato | EQT | Akcie TSMC | Bankrot | Emitenti | Měnové podmínky | Hlavní trh | Ford Motor | Premier Energy | Britská společnost | Americký ministr obchodu | Index německé burzy DAX | Produkce ropy | Wall Street | Tržní kapitalizace společnosti | Upisovací období | Markit | Apple Arcade | Jak vydělat | Bezpečná aktiva | CNBC | Emise | BrandZTop 100 | Čínské firmy | Jukos | Jak obchodovat IPO | Pozastavit obchodování | Vstup Premier Energy na burzu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

M2K
m2recovered.com
m2recoveries.com
M2 Recovery
M2 Recovery Ltd
M24 MARKETS
M365FX
M5S
NAB Crypto
Nabídka

Následující klíčová slova

Nabídka akcií Aramka
Nabídka akcií AutoStore
Nabídka akcií Deliveroo
Nabídka akcií firmy Flix
Nabídka akcií China Mobile
Nabídka akcií letiště
Nabídka akcií Mobileye
Nabídka akcií skupiny Coloseum
Nabídka akcií Volvo
Nabídka a poptávka
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít