Sobota 03. prosinec 2022 03:08
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Swissquote Bank
reklama
Coinfy
reklama
Trading Room webináře Purple

Klíčová slova - Rozvoj

img

Kryptoměny porazily akcie jako aktivum číslo jedna, které Brazilci plánují získat v roce 2023

02.12.2022 Brazilští investoři projevili preferenci kryptoměnových produktů, i přesto, že globální trh prochází fází vysokých turbulencí bez jasných známek blížícího se konce nejistoty. 
img

Nový ropný zlom: Jsou evropské ropné společnosti opět vhodné k investici?

30.11.2022 Na počátku minulého desetiletí došlo k neefektivní alokaci kapitálu: přišla obrovská expanze dodávek uhlí z Číny a zdálo se, že velké ropné společnosti vypisují bianco šeky svým průzkumným oddělením. V tomto období došlo také k rychlému růstu trhu se zkapalněným zemním plynem (LNG) a k obrovskému přílivu spekulativního kapitálu do amerických břidlic.
img

"Dvanáct dní Vánoc" - 12 firem pro Santa Claus Rally

28.11.2022 Santa Claus rally - fenomén na burze, který mnoha obchodníkům připravil úspěšné Vánoce a s trochou štěstí i příjemně strávené v nějakém exotickém koutě. Od poloviny října jsme byli svědky dynamického oživení nejen na varšavském, ale i na zahraničních obchodních parketech. Nabízí se tak otázka, zda letošní burzovní Ježíšek přinese jako dárek Rally s pokračováním růstů přes hradbu strachu? Nebude však cena sklouzávat ze strmého svahu kopce, který se buduje od poloviny října, a vytvoří tak příležitost pro bolestivé obchodníky, kteří v současné době nemají ve svém portfoliu žádné nebo jen málo akcií a čekají na slevu, která by zažehla novou růstovou vlnu? 
C:\fakepath\money.jpg

CNBC: Ekonomiky některých zemí díky konfliktu na Ukrajině posilují

27.11.2022 Mnohé ekonomiky se potýkají s negativními dopady ruské invaze na Ukrajinu, několik vybraných zemí ale těží z přílivu ruských migrantů a jejich majetku. Gruzie, malá bývalá sovětská republika na jižní hranici Ruska, stejně jako Arménie či Turecko patří k několika zemím, jejichž ekonomiky zažívají při současných nepokojích rozkvět, uvedl server zpravodajské televize CNBC.
img

Je čas kupovat čínské akcie?

24.11.2022 „Čínské trhy na počátku listopadu započaly výraznou růstovou etapu, po více než roce medvědího trendu na hlavních akciových indexech. Čínské blue-chipové akcie v posledních týdnech rostou výrazně rychlejším tempem, než srovnatelné evropské, nebo americké akcie,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Stát New York zakázal novou těžbu bitcoinů

24.11.2022 Newyorská guvernérka Kathy Hochul v úterý oznámila, že podepsala zákon zakazující téměř všechny nové operace těžby bitcoinů ve státě.
C:\fakepath\trader-23112022-34-zm.jpeg

Komodity: Ropa výrazně zlevňuje, Brent se vrátil pod 85 dolarů za barel

23.11.2022 Ceny ropy se dnes prudce snižují. Za jejich poklesem stojí zprávy o tom, že skupina ekonomicky vyspělých zemí G7 se chystá stanovit cenový strop na ruskou ropu na úrovni, při které bude pro Rusko prodej ropy nadále ziskový. To zmírňuje obavy z nedostatečných dodávek suroviny na světový trh. Severomořská ropa Brent kolem 17:15 SEČ ztrácela zhruba 4,4 procenta a nacházela se v těsné blízkosti 84,5 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) vykazovala pokles o téměř 4,7 procenta a pohybovala se mírně nad 77 dolary za barel.
C:\fakepath\elektřina.jpg

EBRD a Nizozemsko poskytnou 372 milionů eur ukrajinské firmě Ukrenergo

23.11.2022 Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) poskytne spolu s Nizozemskem 372 milionů eur (9,1 miliardy Kč) na pomoc ukrajinské elektrárenské společnosti Ukrenergo. Banka dnes uvedla, že peníze mají firmě pomoct urychleně provést nouzové opravy škod způsobených bombardováním civilní energetické infrastruktury. Ukrenergo zajišťuje přenos elektřiny.
img

Kryptoměnový ráj? Salvador připravuje nový zákon pro všechny kryptoměny

23.11.2022 V návaznosti na svůj průlomový zákon o bitcoinech se v současné době El Salvador snaží soudit o širší odvětví krypto aktiv.
C:\fakepath\global economy.jpg

OECD: Globální zpomalení příští rok nejvíce zasáhne Evropu

22.11.2022 Globální ekonomika by se v příštím roce měla vyhnout recesi. Nejhorší energetická krize od 70. let 20. století ale vyvolá prudké zpomalení, které nejvíce zasáhne Evropu. Tempo růstu světového hrubého domácího produktu v příštím roce zpomalí na 2,2 procenta z letošních 3,1 procenta. V roce 2024 pak mírně zrychlí na 2,7 procenta. Vyplývá to ze zprávy, kterou dnes zveřejnila Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD).
C:\fakepath\krypto-22112022.jpg

Elliottova vlnová teorie pro kryptoměny Bitcoin a Ethereum a index S&P 500

22.11.2022 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro kryptoměny Bitcoin a Ethereum a index S&P 500. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář svého vývoje.
C:\fakepath\akcie-20112022.jpg

Je akcie Palantiru pořád dobrou příležitostí?

20.11.2022 Akcie Palantiru patří k nejsledovanějším akciím současnosti. Může za to z části i hlavní sektor jejich aktivit, což je vytváření analytického softwaru pro bezpečnostní rizika USA. Palantir má pověst firmy spolupracující s CIA. Avšak jedna z velkých výzev pro společnost, která vstoupila na americkou burzu v polovině roku 2022, je rozvoj svých služeb nejenom pro vlády, ale především pro komerční sféru.
img

Wall Street a Fed budou testovat digitální měnu. Kryptoměny se odrážejí ode dna 📈

15.11.2022 Kryptoměnami otřásly zprávy o spolupráci Wall Street s newyorským Fedem při testování digitálních měn. Newyorská Federální rezervní banka bude na testování digitálních dolarů spolupracovat s téměř desítkou bank a finančních institucí. To ukazuje, že Wall Street tlačí na rozvoj blockchainového programu navzdory nedávné volatilitě trhu způsobené bankrotem FTX:
img

Zápis ze setkání Bidena a Si Ťin-pchinga na summitu G20

14.11.2022 Následuje stručný popis setkání prezidenta Joe Bidena s prezidentem Čínské lidové republiky Si Ťin-pchingem. Vedoucí představitelé se setkali na indonéském Bali na summitu G20, aby jednali o zahraničněpolitických a hospodářských prioritách. Zpráva Bílého domu se zaměřuje především na Bidenova prohlášení:
C:\fakepath\g20.jpg

Summit G20 na Bali se bude zaměřovat zejména na válku na Ukrajině a její dopady

13.11.2022 Dopady ruské invaze na Ukrajinu a narůstající napětí mezi Čínou a Západem bude v popředí zájmu summitu velkých světových ekonomik G20, který začíná v úterý na indonéském ostrově Bali. Pozornost bude upřena také na první osobní setkání amerického prezidenta Joea Bidena a jeho čínského protějšku Si Ťin-pchinga od té doby, co se Biden stal prezidentem.
img

Technická analýza dogecoinu na 9. listopadu 2022

09.11.2022 Zaznamenali jsme očekávaný pokles k supportu na úrovni 0,0876, a dokonce o něco níž, protože jsme viděli minimum na úrovni 0,0762, resp. cíl korekce 78,6 %. Toto by mělo stačit ke splnění korekčních očekávání a dogecoin by mohl zahájit další impulzivní rally nahoru k úrovním 0,1625 a 0,3500 coby nejbližším významným cílům. Průraz nad minoritní rezistenci na úrovni 0,1120 potvrdí dokončení korekce a rozvoj rally nahoru k úrovni 0,1625.
C:\fakepath\Nemecko5.jpeg

Svaz německého průmyslu vyzval k odkladu globálního zdanění firem o rok

07.11.2022 Svaz německého průmyslu (BDI) vyzval k odkladu celosvětové minimální sazby daně z příjmů právnických osob nejméně o rok, tedy do roku 2025. S ohledem na současnou krizi chce, aby měly podniky více času na tuto změnu se připravit. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\EK.jpg

Podle EK má být daň z mimořádného zisku nejméně 33 procent, někde již platí

04.11.2022 Výběr informací o daních z mimořádných zisků firem v Evropě (mimořádná schůze Sněmovny by mohla schválit například vládní daňový balíček, který kromě jiného zavádí novou daň z neočekávaných zisků):
img

Textron pomůže společnosti Virgin Galactic se stavbou lodí třídy Delta 📡

03.11.2022 Společnost Virgin Galactic (SPCE.US), která hodlá nabízet služby suborbitální vesmírné turistiky, uzavřela nové dohody s investory, společnostmi Axiom Space, Qarbon Aerospace a obranným konglomerátem Textron (TXT.US), který je jedním z předních dodavatelů moderních zbraní a komponentů pro americké vesmírné a vzdušné síly:
img

📢 Klíčové body k volbám v USA

03.11.2022 Volby ve Spojených státech se budou konat v úterý 8. listopadu 2022. Název těchto voleb vychází ze skutečnosti, že se konají uprostřed funkčního období prezidenta USA. Příští týden budou mít hlasy Američanů vliv na rozdělení moci v Kongresu. Volby v polovině volebního období jsou jakýmsi hodnocením práce současné vlády a především současného prezidenta. Zůstanou demokraté u moci? Získá Biden mandát k pokračování své politiky? Koho Američané zvolí 8. listopadu?
C:\fakepath\xtb-01112022-2.png

Finanční výsledky XTB: Čistý zisk po třech čtvrtletích 152,7 mil. EUR

01.11.2022 XTB právě představila své předběžné finanční výsledky za třetí čtvrtletí roku 2022. Během tohoto období společnost vygenerovala konsolidovaný čistý zisk ve výši 49,4 milionů EUR. Stejně jako v předchozích čtvrtletích byly faktory ovlivňující úroveň výsledků XTB stále vysoká volatilita na finančních a komoditních trzích a systematicky rostoucí zákaznická základna.
img

Analýza společnosti Invesco: Investiční příležitosti v metaverzu

27.10.2022 Metaverzum jako investiční téma zahrnuje širokou škálu průmyslových odvětví a aplikací a nabízí příležitosti pro společnosti s různou tržní kapitalizací. Neměli bychom se omezovat pouze na tyto oblasti – jak se tempo vývoje zrychluje, budou se objevovat nové a zajímavé příležitosti v různých oblastech.
img

Akcie Meta Platforms klesají po zveřejnění výsledků hospodaření na minima roku 2016 📉

27.10.2022 Společnost Marka Zuckerberga, Meta Platforms (META.US), tedy bývalý Facebook, po včerejší seanci vykázala překvapivě slabé finanční výsledky za 3. čtvrtletí, které překvapily analytiky. Meta doplnila obrázek o reporty společností FAANG, které včera zaznamenaly výprodej poté, co Microsoft a Alphabet rovněž nenaplnily očekávání investorů. Akcie před otevřením ztratily téměř 20 % a ustoupily na úrovně, které nebyly k vidění od roku 2016:
img

CHNComp na 14letých minimech ⚡

24.10.2022 Pozdní ekonomické údaje z Číny ukázaly na prodloužení krize v oblasti nemovitostí (která v poslední době výrazně brzdí čínské indexy), zpomalení maloobchodní spotřeby v září a růst míry nezaměstnanosti. Hospodářské oživení ve 3. čtvrtletí sice nastalo, ale údaje měly daleko k euforickým úrovním.
img

Nejdůležitější ekonomické události v týdnu 24.10.2022 – 30.10.2022

24.10.2022 Makrodata zveřejněná minulý týden ukázala, že inflace ve světě, včetně jeho ekonomicky nejrozvinutějších regionů, nadále roste. Podle předložených údajů tak roční spotřebitelská inflace ve Spojeném království dosáhla nového víceletého maxima 10,1 %, v eurozóně - 9,9 %, v Kanadě - 6,9 %. Index spotřebitelských cen CPI pro Spojené státy, zveřejněný o týden dříve, rovněž naznačoval vysokou míru inflace ve výši 8,2 % (v ročním vyjádření).
C:\fakepath\forex-21102022.jpg

Začátky na forexu srozumitelně

21.10.2022 Každý dělá vše pro to, aby si zajistil výdělky, které by stačily k uspokojení jeho potřeb. Je to běžná praxe. Slušný příjem je polovina bitvy o stabilní živobytí a osobní prosperitu. Žijeme v éře informačních technologií, kdy miliony lidí využívají přístup ke globální síti a mají skvělé příležitosti k dobrému pasivními či aktivnímu příjmy díky propojeným finančním trhům. V tomto článku se blíže podíváme na forexové obchodování, které je jednou z těchto příležitostí.
C:\fakepath\Belorusko.jpg

Bělorusko oznámilo, že kvůli sankcím nedokáže splácet zahraniční dluh

19.10.2022 Bělorusko dnes oznámilo, že kvůli sankcím, které vůči němu zavedly Spojené státy a Evropská unie, nedokáže splácet dluh v cizí měně. Informovala o tom agentura Reuters. V pondělí Světová banka (SB) uvedla, že s okamžitou platností zařadila všechny půjčky poskytnuté Bělorusku do kategorie nesplácených, protože se Minsk opozdil s platbou 68,43 milionu USD (1,7 miliardy Kč).
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Peking v době sjezdu komunistů otálí se zveřejněním dat o vývoji ekonomiky

18.10.2022 Čína odložila zveřejnění statistiky o vývoji hrubého domácího produktu (HDP) za uplynulé čtvrtletí, které měl příslušný úřad oznámit dnes ráno. Země tak činí v době, kdy se koná 20. sjezd komunistické strany, odklad zveřejnění statistici nezdůvodnili. Podle expertů jde o velmi vzácný krok, uvedla BBC.
C:\fakepath\eu.jpg

Evropský parlament projedná sociální a ekonomické dopady války na Ukrajině

18.10.2022 Europoslanci se dnes v druhý den plenárního zasedání Evropského parlamentu (EP) zaměří na sociální a ekonomické důsledky války na Ukrajině. Diskutovat budou mimo jiné o tom, jak zmírnit krizi rostoucích životních nákladů či o dopadech, jaké má ruská invaze na Ukrajinu na migraci do EU. Jednání pléna se zúčastní i ministr pro místní rozvoj a místopředseda vlády pro digitalizaci Ivan Bartoš.
img

Prognóza ceny Cardano – důvod, proč by ADA mohl v roce 2023 dosáhnout 5 dolarů

17.10.2022 Cena Cardano od začátku roku klesla o více než 70 % a aktuálně se obchoduje za 0,36 dolarů. Dosáhla však přeprodaného území a můžeme očekávat, že prognóza cen Cardano bude býčí a v roce 2023 dosáhne 5 dolarů.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Kanada, Británie a EBRD pomohou válkou zasažené ukrajinské energetice

15.10.2022 Kanada a Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) podpoří ukrajinskou plynárenskou společnost Naftogaz půjčkou 300 milionů eur (7,4 miliardy Kč). EBRD spolu s Británií se také zaručí částkou 54,4 milionu eur za ukrajinského poskytovatele elektrické energie Ukrenergo. EBRD to uvedla ve svém včerejším sdělení. Banka a jednotlivé země chtějí podpořit ukrajinskou ekonomiku a stabilitu dodávek elektřiny a plynu na Ukrajině, která čelí ruské vojenské invazi.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 12. října 2022

12.10.2022 Dá se říct, že Spojené státy patří ve světě k zemím s nejpřívětivějším přístupem ke kryptoměnám. V počtu bitcoin a ethereum nodů jsou na prvním místě a regulační orgány se o toto téma zvlášť zajímají. V září vydala administrativa prezidenta Joea Bidena řadu federálních zpráv o způsobech regulace kryptoměn v příštím roce.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ukrajinská ekonomika v prvních třech čtvrtletích podle vlády klesla o 30 procent

09.10.2022 Ukrajinská ekonomika se v prvních třech čtvrtletích letošního roku propadla proti stejnému loňskému období o 30 procent, a to zejména kvůli ruské invazi. Uvedlo to včera ukrajinské ministerstvo hospodářství. Na ekonomiku podle něj mělo nepříznivý vliv také špatné zářijové počasí, které zpomalilo sklizeň. Ukrajinský export nicméně v září oproti srpnu stoupl o 23 procent a dostal se na nejvyšší úroveň od začátku války. Přispěla k tomu mezinárodní dohoda, která umožnila obnovení dodávek obilí z ukrajinských přístavů.
C:\fakepath\graf-05102022.jpg

OSN vyzvala centrálne banky aby zastavili zvyšovanie úrokových sadzieb

05.10.2022 Organizácia Spojených Národov (OSN) chce aby centrálne banky prijali opatrenia a zastavili agresívnu politiku sprísňovania, no inflácia je stále vysoká. Všetky centrálne banky zvyšujú úrokové sadzby aby zastavili zúriacu infláciu sprísnením ekonomiky. To však spôsobilo veľa škôd, keďže väčšina mien okrem amerického dolára oslabila spolu s akciovým trhom.
img

Invesco: Pozitivní znamení v pesimistickém prostředí

05.10.2022 Třetí čtvrtletí konečně skončilo a troufám si říct, že většině z nás chybět nebude. Přitom začalo pozitivně, na akciovém trhu pokračovalo oživení započaté v polovině června. Tomuto růstu však v polovině srpna došel dech a následoval brutální výprodej akcií. A neomezoval se pouze na akcie. Dluhopisy i akcie klesaly celosvětově poté, co centrální banky agresivně zpřísňovaly finanční podmínky a investoři zaceňovali vyšší úrokové či diskontní sazby a nižší krátkodobý růst. Níže skončily také komodity – zejména energie, k čemuž přispěl silný dolar a slábnoucí globální poptávka.
img

Martin Novotný novým členem představenstva Patria Finance

03.10.2022 S účinností od 1. října 2022 se stal Martin Novotný novým členem představenstva zodpovědným za oblasti byznysového a procesního designu a IT vývoje produktů a služeb. V pozici nahradil Martina Helmicha, který se rozhodl pozici opustit a nadále se v Patria Finance zaměřit na strategické projekty.
C:\fakepath\forex-30092022.jpeg

Jak inflace ovlivňuje obchodování na forexu?

30.09.2022 Inflace má na ekonomiku dané země negativní vliv. Rostoucí ceny komodit a zhoršování kupní síly lidí narušují hodnotu měny. To spouští krizi na forexovém trhu. Investoři přeorientovali své investice do bezpečných komodit, jako je zlato, které vesměs zůstávají stabilní a dokáže dlouhodobě odolat jakémukoli ekonomickému šoku. Blíže k inflaci a jejímu vlivu na devizový trh v dnešním příspěvku.
img

ČNB schválila prospekt pro IPO liberecké HARDWARIO, společnost vstupuje na pražskou burzu

30.09.2022 Česká firma HARDWARIO, která se zaměřuje na obor budoucnosti – internet věcí (IoT), dnes obdržela souhlas České národní banky (ČNB) k veřejné nabídce akcií (IPO). Akcie společnosti bude možné upsat v rámci veřejné nabídky prostřednictvím člena burzy v termínu od 4. do 18. října 2022. Následně se s akciemi HARDWARIO bude obchodovat na trhu START Burzy cenných papírů Praha. Úspěšný rozvoj firmy dokresluje v září představené nové řešení bezdrátového monitoringu spotřeby strojů na bázi technologií internetu věcí s využitím technologií Vodafone a Microsoft.
img

Slovenské ekonomice hrozí kvůli nákladům na elektřinu kolaps, řekl Heger

28.09.2022 Slovenské ekonomice hrozí kvůli prudce rostoucím nákladům na elektřinu kolaps, řekl britskému ekonomickému listu Financial Times (FT) slovenský premiér Eduard Heger. Obrovský nárůst cen po ruské invazi na Ukrajinu by podle něj mohl slovenskou ekonomiku zlikvidovat, pokud Bratislava nezíská z Bruselu podporu v řádu miliard eur. FT označil jeho slova za dosud nejostřejší vyjádření představitele unijní země k dopadům globální energetické krize.
C:\fakepath\trader-28092022-18-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.09.2022 1) Divize americké společnosti Harley-Davidson pro výrobu elektrických motocyklů LiveWire včera vstoupila na burzu. Učinila tak prostřednictvím fúze s firmou specializovanou na akvizice, takzvanou SPAC. Vznikl tak první veřejně obchodovaný výrobce elektrických motocyklů ve Spojených státech, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\EBRD.jpg

EBRD zhoršila výhled růstu mladých tržních ekonomik a varovala před inflací

28.09.2022 Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) kvůli inflaci a snížení dodávek plynu z Ruska zhoršila výhled růstu mladých tržních ekonomik na příští rok na tři procenta, zatímco dosud počítala s růstem o 4,7 procenta. Varovala přitom, že rostoucí ceny energií zvýší cenový tlak na spotřebitele v rozvíjejících se zemích Evropy, Střední Asie a severní Afriky. Banka to uvedla ve své dnešní zprávě.
C:\fakepath\OECD.jpg

OECD: Velkým ekonomikám hrozí kvůli energetické a inflační krizi recese

26.09.2022 Růst globální ekonomiky zpomaluje více, než se čekalo ještě před několika měsíci, zejména v důsledku invaze ruských vojsk na Ukrajinu. Hrozí také, že energetická a inflační krize ve velkých ekonomikách přerostou v recesi. Ve svém výhledu to dnes uvedla Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). V letošním roce stále očekává růst hrubého domácího produktu (HDP) o tři procenta, v roce příštím už ale počítá se zpomalením tempa na 2,2 procenta. V červnu OECD čekala zpomalení růstu na 2,8 procenta.
img

Trh s polovodiči čelí studené válce. Hrozí Intelu imploze?

21.09.2022 Intel je uznáván jako předchůdce technologického vývoje kalifornského Silicon Valley a přední výrobce procesorů a grafických čipů, který umožnil stavbu počítačů, notebooků a smartphonů. Společnost mnoho let odolávala odklonu výroby polovodičů do Asie a byla považována za vlajkovou loď amerického výrobce polovodičů.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 21. září 2022

21.09.2022 Druhá největší burza na světě se soustředí na rozvoj sektoru digitálních aktiv. To vše v naději, že využije rostoucího zájmu o prostor na institucionálním trhu. Podle zprávy agentury Bloomberg spustí Nasdaq Digital Assets zpočátku jen služby úschovy bitcoinu a etherea. Novou jednotku povede Ira Auerbach z burzy Gemini a oddělení se podle očekávání do konce roku 2022 rozroste na 40 lidí.
img

Podnikatel Křetínský půjčil francouzskému listu Libération 14 milionů eur, píše AFP

21.09.2022 Český podnikatel a majitel několika francouzských listů Daniel Křetínský půjčil deníku Libération 14 milionů eur (asi 343 milionů Kč), aby mu pomohl s financováním činnosti. Uvedla to agentura AFP, podle níž jsou peníze určené k financování listu do té doby, než se deník dostane zpět do vyrovnané bilance, s čímž se počítá v roce 2026. AFP se odvolává na vlastníka deníku, společnost Presse indépendente (FDPI).
img

Je ‘the Merge’ propadákem?

20.09.2022 Hlavní kryptoměny, jako je bitcoin a ether, se minulý týden ocitly na nových minimech, když výprodeje řady významných aktiv, od zlata po akcie, tlačily dolů i trh s kryptoměnami.
img

Předpověď pro pár GBP/USD na 20. září 2022

20.09.2022 Britská libra stejně jako v pátek prorazila spodním stínem support na hladině 1,1385, den ale uzavřela bílou svíčkou. Konceptuálně to lze vysvětlit konsolidací trhu před zítřejším rozšířeným zasedáním Federálního rezervního systému k měnové politice. Trh čeká na zvýšení sazeb o 0,75 %, po kterém by libra mohla klesnout k cílovému supportu na hladině 1,1305 a následně k hladině 1,1250.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 19.09.2022

19.09.2022 Během minulého týdne burzy silně oslabovaly. S&P 500 odepsal 4,8 %, což představuje nejhorší týdenní výkonnost od půlky června. Nicméně z velké části jde o korekci růstu z týdne předešlého, pro který se velmi obtížně hledá fundamentální ospravedlnění. Aktuálně se obchoduje cca 19 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita vystoupala nad hranici 25 bodů. Hlavním kurzotvorným faktorem budou zasedání centrálních bank, které v uplynulých týdnech naladily jestřábí tón.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Starosta Kyjeva: Jednota zemí EU s Ukrajinou je klíčem k zajištění míru v Evropě

16.09.2022 Jednota zemí Evropské unie (EU) s Ukrajinou je podle kyjevského starosty Vitalije Klička klíčem k zajištění míru v Evropě. Společně lze uspět proti všem současným krizím. Řekl to v Praze po jednání zástupců evropských měst a regionů na schůzi vedení Evropského výboru regionů pořádané ve spolupráci s českým předsednictvím v Radě EU. Doplnil, že válka na Ukrajině se osobně ekonomicky i politicky dotkne každého obyvatele Evropy, bylo by podle něj chybou, myslet si opak.
img

Řešení bitcoin plateb ve zkušební fázi od Bahrajnské centrální banky prostřednictvím OpenNode

15.09.2022 Primárním cílem OpenNode je ukázat sklon bitcoinu zlepšit a podnítit růst bahrajnské ekonomiky a obchodního sektoru.
img

Akcie spoločnosti NEL sa obchodujú vyššie po komentároch Olafa Scholza

13.09.2022 Nel (NEL.NO) je nórska vodíková technologická spoločnosť. Po komentároch nemeckého kancelára sa dnes akcie obchodovali vyššie. Spoločnosť je najväčším svetovým výrobcom elektrolyzérov:
C:\fakepath\gazprom.jpg

Gazprom se dohodl s čínskou CNPC na platbách za plyn v rublech a jüanech

06.09.2022 Ruská plynárenská společnost Gazprom podepsala s čínskou energetickou firmou China National Petroleum Corporation (CNPC) smlouvu, podle které se budou dodávky ruského plynu do Číny prostřednictvím plynovodu Síla Sibiře hradit v ruských rublech a čínských jüanech místo v amerických dolarech. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Podle šéfa Gazpromu Alexeje Millera je tato změna výhodná pro obě strany.
C:\fakepath\Salvador_bitcoin.jpg

Salvador jako první země zavedl bitcoin jako oficiální národní měnu

06.09.2022 Středoamerický Salvador, který má skoro sedm milionů obyvatel a jehož území je velké přibližně jako Morava, zavedl před rokem 7. září jako první země světa kryptoměnu bitcoin jako oficiální národní měnu (vedle amerického dolaru). To kritizoval Mezinárodní měnový fond, podle kterého zavádění kryptoměn jako zákonných platidel představuje značné riziko a ohrožuje globální ekonomiku. V Salvadoru se kvůli zavedení bitcoinu jako zákonného platidla konaly loni demonstrace. Honduraská centrální banka odmítla za transakce s kryptoměnami ručit.
C:\fakepath\trader-02092022-28-zm.jpg

G7 dohodla zastropování cen ruské ropy, Gazprom neobnoví dodávky plynu do Evropy

02.09.2022 Ministři financí G7 se dnes dohodli na zastropování cen ruské ropy i ropných produktů. Rusko varovalo, že zemím, které takový krok podpoří, nebude ropu dodávat. Předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyenová pak řekla, že je čas nastavit horní limit i u cen ruského plynu. Ruský plynárenský podnik Gazprom následně vpodvečer oznámil, že dodávky plynu do Evropy plynovodem Nord Stream 1 od soboty neobnoví, jak dříve avizoval. Evropské státy chystají pomoc s drahými energiemi nebo o ni žádají Evropskou unii.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Držitelé dluhopisů Naftogazu schválili jen částečnou restrukturalizaci dluhu

01.09.2022 Ukrajinská státní plynárenská společnost Naftogaz zůstává v platební neschopnosti. Její návrh na odklad splátek dluhu o dva roky kvůli válce s Ruskem totiž získal podporu jen od držitelů jedné emise dluhopisů, o které v transakci jde. Naftogaz je v platební neschopnosti od minulého měsíce, kdy nesplatil jednu miliardu USD (24,5 miliardy Kč), uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-30082022-17-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.08.2022 1) Evropské ceny energií dnes výrazně klesají na základě náznaků, že Evropská unie zvyšuje úsilí jak zmírnit energetickou krizi, která by s blížící se zimou mohla uvrhnout region do recese. Velkoobchodní cena elektřiny pro německý trh s dodáním v příštím roce, která je pro Evropu klíčová, klesla dopoledne až o 26 procent a nizozemský plyn o 11 procent, uvedla agentura Bloomberg. V pondělí přitom cena německé elektřiny poprvé přesáhla 1000 eur (zhruba 24.600 Kč) za megawatthodinu (MWh).
C:\fakepath\umela inteligence.jpg

Poptávka severoamerických podniků po robotech byla ve čtvrtletí rekordní

30.08.2022 Poptávka severoamerických podniků po průmyslových robotech se ve druhém čtvrtletí vyšplhala na nové rekordní maximum. Firmy tak reagují na nedostatek pracovních sil v továrnách a skladech. Podle údajů svazu pro rozvoj automatizace A3 si severoamerické podniky ve čtvrtletí objednaly rekordních 12.305 robotů. To představuje meziroční nárůst o 25 procent, napsala agentura Reuters.
img

Zakladatel Cardano odhalil nové datum pro nadcházející Vasil Hard Fork

29.08.2022 Zakladatel Cardano Charles Hoskinson odhalil nové podrobnosti o velmi očekávaném upgradu pevné vidlice Vasil. Spoluzakladatel IOHK odhalil, že nadcházející hard fork může být vydán již v září 2022.
img

Graf dne- CHNComp (25.08.2022)

25.08.2022 Čínské akciové indexy, zejména pak HSCEI (CHNComp), během dnešní seance předvedly býčí rally. Oznámení o velkém stimulu čínské ekonomiky je důvodem skvělé výkonnosti čínských akcií, které obecně nastartovaly pozitivní náladu na trzích. Čínská vláda se rozhodla stimulovat ekonomiku až 1 trilionem CNY, což odpovídá 146 miliardám dolarů. Tyto peníze by měly být primárně zainvestovány do infrastruktury. Státním bankám bude přiděleno 300 mld. CNY k podpoře projektů právě pro rozvoj infrastruktury. Nicméně pohledy ekonomů jsou smíšené. Na jednu stranu bude vládní pomoc ku prospěchu ekonomice po rozsáhlých vládních lockdownech, na druhou stranu panují obavy o to, že stimul nepomůže k zastavení propadů čínské ekonomiky.
img

Dogecoin roste spolu se zájmem o síť Dogechain

17.08.2022 Nejstarší a nejoblíbenější meme coin v ekosystému kryptoměn, Dogecoin (DOGE), v úterý pokračoval ve svém růstu, a to navzdory slabosti na trhu jako celku.
C:\\fakepath\\Cina-ekonomika.jpg

Vedro v Číně brzdí ekonomiku; zavírá továrny a omezuje dodávky elektřiny

16.08.2022 Nejhorší vlna veder v Číně za posledních 60 let prohlubuje ekonomické problémy země způsobené výlukami souvisejícími s bojem proti nemoci covid-19. Úřady tento týden nařídily továrnám v několika hlavních výrobních regionech pozastavit výrobu, aby se ušetřila elektřina, informoval server amerického listu The Washington Post (WP).
img

Čistý zisk skupiny ČSOB v pololetí stoupl o 52 procent na 10,1 miliardy korun

11.08.2022 Čistý zisk skupiny ČSOB v prvním pololetí stoupl meziročně o 52 procent na 10,1 miliardy korun. Objem aktiv pod správou jí vzrostl o šest procent na 286 miliard korun. ČSOB, která patří mezi největší banky v zemi, to dnes sdělila ČTK. Výrazný růst zisku v pololetí zaznamenaly také další velké banky působící v ČR.
img

Skupina ČSOB v 1. pololetí: Potvrdila vysokou stabilitu díky rostoucímu zisku a kvalitě úvěrů. Pokračuje další růst úvěrů, vkladů i investic. Občané i firmy si uvědomují potřebu vlastní energetické soběstačnosti a investují do nových energetických řešení

11.08.2022 Skupina ČSOB zaznamenala v prvním pololetí 2022 vysoký zájem občanů i firem o investování do udržitelných energetických řešení. Meziročně rostly objemy úvěrů, vkladů i aktiv pod správou. Čistý zisk z hospodaření společnosti činil 10,1 miliardy korun.
C:\fakepath\dolary.jpg

Spojené státy poskytnou ukrajinské vládě 4,5 miliardy dolarů

08.08.2022 Spojené státy poskytnou ukrajinské vládě 4,5 miliardy dolarů (108,2 miliardy Kč), čímž celková podpora Washingtonu od únorové ruské invaze dosáhne 8,5 miliardy dolarů. Informovala o tom dnes podle agentury Reuters americká Agentura pro mezinárodní rozvoj (USAID). Finanční prostředky budou pod koordinací amerického ministerstva financí ukrajinské vládě poskytnuty prostřednictvím Světové banky v etapách. V srpnu Kyjev dostane tři miliardy dolarů. Podle Světové banky tyto prostředky Ukrajině pomohou pokrýt sociální platby, výdaje ve zdravotnictví a penze.
C:\fakepath\Biden2.jpg

Výběr hlavních bodů Bidenova sociálního a klimatického balíku

08.08.2022 Americký Senát v neděli schválil návrh zákona, který podle členů Demokratické strany prezidenta Joea Bidena přinese zásadní pokles emisí skleníkových plynů, sníží ceny léků pro seniory a přiměje korporace a bohaté jedince platit více na daních. Zákon, který nese název "zákon o snížení inflace", by měl v případě schválení zajistit vládě v příštích deseti letech více než 700 miliard dolarů (16,9 bilionu Kč) v příjmech. Nyní soubor opatření míří do Sněmovny reprezentantů, kde má Bidenova strana většinu.
img

Předpověď pro pár USD/JPY na 5. srpna 2022

05.08.2022 V denním grafu cena dvakrát nedokázala prorazit nad nejbližší rezistenci linie cenového kanálu (134,22); tyto pokusy byly přitom učiněny při slabém oscilátoru Marlin. Je možné, že korekční růst, který probíhal od 2. srpna, je ukončen a cena se nyní chystá k pohybu na úroveň 129,46 – na spodní vnitřní linii cenového kanálu.
img

Air Products hlásí za třetí čtvrtletí 2022 zisk na akcii ve výši 2,62 USD

05.08.2022 Společnost Air Products (NYSE:APD) včera oznámila hospodářské výsledky za třetí čtvrtletí fiskálního roku 2022, kdy výnos na akcii GAAP EPS dosáhl výše 2,62 USD, což představuje meziroční nárůst o 11 procent. Také GAAP čistý zisk rostl o 10 procent a překročil částku 587 milionů USD.
C:\fakepath\ceskakoruna.jpg

Podniky stabilitu sazeb ČNB přivítaly, zvýšení by zdražilo financování úvěrů

04.08.2022 Rozhodnutí České národní banky (ČNB) ponechat stabilitu úrokových sazeb podnikatelé přivítali. Jejich další zvýšení by pro firmy znamenalo dodatečné náklady na úvěrové financování, uvedl Svaz průmyslu a dopravy. Bankovní rada ČNB dnes ponechala základní úrokovou sazbu na sedmi procentech.
C:\fakepath\swiss_franc2.jpg

Čínské firmy spoléhají na Švýcarsko, aby si tam zajistily peníze na rozvoj

01.08.2022 Čínské firmy začínají spoléhat na Švýcarsko, aby si tam zajistily peníze na další rozvoj. Regulační orgány v Číně jim přitom žádosti schvalují velmi rychle. Minulý týden se rozhodly takto si peníze ve Švýcarsku zajistit první čtyři firmy, uvedla společnost Baker McKenzie, která jim k tomu poskytla poradenství. Čínské podniky si tak zajistily celkem zhruba 1,5 miliardy dolarů (přes 36 miliard Kč).
C:\fakepath\mmf2.png

Zambie díky souhlasu věřitelů může dostat od MMF úvěr 1,4 miliardy dolarů

31.07.2022 Věřitelé Zambie se zavázali, že budou jednat o restrukturalizaci dluhu této africké země. Jejich rozhodnutí uvítala zambijská vláda i výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Kristalina Georgievová. Rozhodnutí podle ní otevírá cestu k rozvojovému úvěru za 1,4 miliardy dolarů (33,7 miliardy Kč). Informovala o tom včera agentura Reuters.
img

ČEZ zahájil odchod z Turecka, podepsal smlouvu o prodeji svého podílu v Akcez

29.07.2022  Energetická skupina ČEZ zahájila odchod z Turecka. Dnes podepsala smlouvu o prodeji svého padesátiprocentního podílu ve společnosti Akcez. Transakci ještě musí schválit turecké úřady, vypořádání transakce je také podmíněno sjednáním bankovního financování. Prodej podílu v Akcezu je součástí strategického záměru ČEZ zbavit se části aktiv na vybraných trzích a soustředit se na dekarbonizaci svého výrobního portfolia a rozvoj obnovitelných zdrojů a moderních energetických služeb v Česku a v Evropě. ČEZ o tom dnes ČTK informoval v tiskové zprávě.
C:\fakepath\trader-27072022-32-zm.jpg

Ruská ekonomika ve druhém čtvrtletí klesla meziročně o čtyři procenta

27.07.2022 Ruská ekonomika klesla ve druhém čtvrtletí v meziročním srovnání o čtyři procenta. V prvních třech měsících letošního roku hrubý domácí produkt vzrostl o 3,5 procenta. Oznámilo to dnes ruské ministerstvo hospodářství.
C:\fakepath\1658209639-RRRobr-19072022.jpg

5 faktorů, které není dobré v tradingu podceňovat

19.07.2022 Pojďme si připomenout základní faktory, které mohou zlepšit trading nejednomu nadšenci do finančních trhů.
img

Peloton plánuje outsourcovat výrobu

12.07.2022 Akcie Peloton (PTON.US) získaly během úterní seance více než 3 % poté, co výrobce cvičebních pomůcek oznámil přenesení výroby k externímu výrobci, čímž rozšířil partnerství s tchajwanským Rexon Industrial.
C:\fakepath\OECD.jpg

OECD: Globální změna firemních daní by mohla být v platnosti od roku 2024

12.07.2022 Největší revize mezinárodních daňových pravidel za poslední generaci by mohla vstoupit v platnost v roce 2024. Uvedla to Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Cílem změny, nad kterou OECD dohlíží a na které se dohodlo loni téměř 140 zemí, je zohlednit nástup velkých digitálních společnosti jako Apple a Amazon, které mohou účetně vykazovat zisky v zemích s nízkými daněmi.
C:\fakepath\trader-06072022-17-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.07.2022 1) Euro na páru s dolarem kleslo na 20leté minimum 1,0183 při obavách investorů z recese a nedostatku zemního plynu. Trhy naceňují 50% pravděpodobnost parity s dolarem v tomto měsíci.
C:\fakepath\eocd-06072022-3-zm.jpg

Ukrajina podala přihlášku do Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj

06.07.2022 Ukrajina se chce stát členem Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Informoval o tom dnes ukrajinský premiér Denys Šmyhal, který ve švýcarském Luganu předal přihlášku šéfovi organizace Matthiasi Cormannovi. OECD sdružuje ekonomicky vyspělé státy.
img

Ekonomický kalendář: Objednávky amerických továren, zpráva o finanční stabilitě od BoE

05.07.2022 Trhy s Futures otevřely dnešní evrospkou seanci výše. Nálady se zlepšily po zprávách z Asie, protože Čína hodlá zainvesrovat do fondu na rozvoj infrastruktury přibližně 500 miliard Juanů (cca 74,7 mld. USD). Dax se nyní obchoduje asi o 140 bodů níže v porovnání se včerejším uzavřením. Očekává se, že dnes budou trhy likvidnější, protože Američané již neslaví státní svátek.
img

Ranní shrnutí (05.07.2022)

05.07.2022 Nálady během dnešní asijské seance byly převážně pozitivní. Nikkei získal 1 %, S&P/ASX 200 se posunul o 0,6 % a Kospi uzavřel s 1,6% ziskem. Indexy z Číny zaostávaly a obchodovaly se o 0,7 % níže.
img

Těžiště investic PPF by mělo být v Evropě, chce rozvíjet Air Bank, řekl Šmejc

29.06.2022 Těžiště investic skupiny PPF by nyní mělo být v Evropě, v Asii chce skupina hledat partnery. Ucelenou investiční strategii bude PPF schopná definovat v září. Novinářům to řekl nový ředitel PPF Jiří Šmejc. Po zrušení spojení Moneta Money Bank s bankovní částí PPF chce skupina dále rozvíjet Air Bank, uvedl. Šmejc také řekl, že je ochotnější se při obchodních příležitostech spojit s partnery, než býval zesnulý zakladatel PPF Petr Kellner. Do čela skupiny Šmejc nastoupil v polovině června.
C:\fakepath\eurozona2.jpg

Morgan Stanley: Ekonomika eurozóny ve čtvrtém čtvrtletí vstoupí do mírné recese

29.06.2022 Ekonomika eurozóny v letošním čtvrtém čtvrtletí vstoupí do mírné recese. Předpověděli to ekonomové americké investiční banky Morgan Stanley, a to v době, kdy se evropské země potýkají s problémy kolem dodávek zemního plynu z Ruska a také s vysokou inflací. Informuje o tom dnes agentura Bloomberg.
img

Ranní shrnutí (28.06.2022)

28.06.2022 Americké indexy zakončily včerejší obchodování níže. S&P 500 klesl o 0,30 %, Dow Jones klesl o 0,20 %, zatímco Nasdaq klesl o 0,72 %. Russell zakončil den o 0,34 % výše.
C:\fakepath\klima-neutral.jpg

Země G7, EU a další demokratické státy chtějí urychlit klimatickou neutralitu

27.06.2022 Skupina velkých světových ekonomik G7, Evropská unie, Argentina, Indie, Indonésie, Senegal a Jihoafrická republika chtějí urychlit přechod ke klimaticky neutrálnímu hospodářství a zároveň si zajistit energetickou bezpečnost. Země to dnes po jednání na summitu G7 v bavorském alpském zámku Elmau uvedly ve společném prohlášení. G7 tvoří Británie, Francie, Itálie, Japonsko, Kanada, Německo a USA, jejich summitů se ale tradičně účastní i EU. Ostatní nečlenské státy pozval do Elmau německý kancléř Olaf Scholz.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 24. června 2022

24.06.2022 I když se fáze paniky v kryptoměnovém světě cyklicky vrací, takto katastrofální sentiment jsme na globálních trzích nezaznamenali alespoň deset let. Co to pro bitcoin znamená? Jsou dnes téměř dvanáctileté nárůsty ohroženy?
img

SEC: Investice do sektoru DeFi jsou příliš dobré na to, aby to byla pravda

23.06.2022 To, že bitcoin nejeví známky života a jen občas koreluje s akciovými indexy, většinou se na ně jen dotahuje, to vše říká jediné – dno ještě nebylo nalezeno a je třeba počkat na další pád.
img

Invesco: Metaverzum aneb další proměny internetu

22.06.2022 Nic nezměnilo naše životy v posledních dvou desetiletích tolik jako internet. Nyní však samotný internet čeká jedna z jeho dosud největších proměn: metaverzum. Všeobecně se považuje za další přelom internetu a očekává se, že předznamená vznik jednotného a trvalého prostředí, které uživatelům poskytne přístup k zážitkům ve virtuální realitě (VR) a rozšířené realitě (AR). Jinými slovy, 2D internet, který známe dnes, se jednoho dne může vyvinout v pohlcující 3D online svět.
C:\fakepath\trader-22062022.jpg

Elliottova vlnová teorie pro měnové páry EUR/USD, EUR/CHF a CAD/CHF

22.06.2022 V dnešním blogu se podívám na analýzu měnových párů EUR/USD, EUR/CHF a CAD/CHF, na kterých je poměrně podobná situace. Každý měnový pár nám, ale můžeme nabídnout jiný poměr mezi riskem a ziskem.
img

Doteková technologie - skrytý gigant metaverse?

21.06.2022 Heptická technologie je i přes vysoký potenciál růstu neustále ve stínu. Heptika umožňuje revoluční interakci s nástroji a ostatními uživateli v přenosu citlivosti doteku. Za přenos jsou zodpovědné senzory přenášející sílu a vibrace v reálném čase.
C:\fakepath\putin.png

Putin na fóru v Petrohradu kritizoval USA a EU, hájil svou politiku

17.06.2022 Ruský prezident Vladimir Putin na ekonomickém fóru v Petrohradu prohlásil, že skončil jednostranný světový řád, podřízený prý Spojeným státům, které se podle něj cítí vyslancem Boha na Zemi, nemají žádné povinnosti, ale jen své vlastní "posvátné zájmy". Tvrdil také, že Evropská unie ztratila globální konkurenceschopnost i politickou svrchovanost. Předpověděl vzestup populismu a výměnu elit v evropských zemích. Ruský prezident také znovu obhajoval své rozhodnutí napadnout Ukrajinu a kritizoval sankce Západu, které mají Moskvu donutit k ukončení agrese a stažení vojsk ze sousední země.
C:\fakepath\EU staty.jpg

Státy EU se opět nedohodly na globálním zdanění firem, proti bylo Maďarsko

17.06.2022 Státy Evropské unie se ani dnes neshodly na pravidlech celosvětového zdanění velkých firem, o které řada evropských zemí usiluje už více než pět let. Zatímco v minulých případech se proti stavělo Polsko, nyní na jednání ministrů financí v Lucemburku zablokovalo dohodu Maďarsko. Předsednické Francii tak nevyšla snaha dosáhnout dohody během svého půlročního působení v čele bloku a od července bude dojednání kompromisu na českém předsednictví.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 14. června 2022

14.06.2022 TBD, dceřiná společnost firmy Block, oznámila plány na vybudování nové decentralizované sítě postavené na bitcoinu a podtrhla tím přesvědčení zakladatele Jacka Dorseyho, že největší blockchainová síť sehraje ve vývoji internetu významnou roli.
img

Vývoj na trzích 6. - 12.6.2022

13.06.2022 V průběhu minulého týdne dvě významné mezinárodní finanční instituce výrazně zhoršily prognózu vývoje světové ekonomiky. Čím dál více se tak postupně začíná realizovat můj základní globální makroekonomický scénář stagflace, tedy scénář slabého anemického ekonomického růstu a zároveň silně zvýšené inflace výrazně nad inflačními cíli centrálních bank.
C:\fakepath\mmf2.png

MMF příští měsíc zřejmě dál zhorší výhledu globálního růstu pro letošní rok

10.06.2022 Mezinárodní měnový fond zřejmě příští měsíc dál sníží výhled globálního ekonomického růstu pro letošní rok. Řekl to včera mluvčí MMF Gerry Rice. Své výhledy tento týden snížily také Světová banka a Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD).
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

OECD zhoršila výhled globálního růstu na letošní rok na tři procenta

08.06.2022 Válka na Ukrajině výrazně zhoršila výhled ekonomického růstu, světová ekonomika by se ale i tak měla vyhnout stagflaci. Uvedla to ve své dnešní zprávě Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Současně snížila výhled globálního růstu na letošní rok na tři procenta z prosincového odhadu 4,5 procenta. V případě České republiky OECD zhoršila výhled letošního růstu na 1,82 procenta z 2,96 procenta.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 6. června 2022

06.06.2022 Keňská energetická společnost KenGen uvádí, že 86 % její energie pochází z obnovitelných, převážně geotermálních, zdrojů z termálních kapes v údolí Great Rift Valley. KenGen vlastní ve svém novém průmyslovém parku v Olcarii poblíž své vlajkové geotermální elektrárny prostory, které může pronajímat těžařům bitcoinů.
C:\fakepath\platina.jpg

Podíl Ruska v největším platinovém projektu v Zimbabwe odrazuje investory

05.06.2022 Největší projekt na těžbu platiny v Zimbabwe, který se země snaží rozjet v posledních dvou letech, má nový problém. Významný podíl ruského magnáta odrazuje potenciální zájemce o financování těžby v projektu za tři miliardy USD (69 miliard Kč). Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Zákonodárci státu New York schválili návrh zákona o omezení těžby kryptoměn

05.06.2022 Zákonodárci amerického státu New York v pátek schválili přelomový návrh zákona, který má zamezit rozšiřování těžby kryptoměn za pomoci energie z fosilních paliv. Podle příznivců tohoto ekologického opatření je zákon první svého druhu. O tom, zda vejde v platnost, rozhodne demokratická guvernérka státu Kathy Hochulová.
C:\fakepath\Evropa.jpg

Marshallův plán postavil na nohy západní Evropu, pomohl i USA

03.06.2022 Hlavní údaje o americkém zákonu o zahraniční pomoci, jehož součástí byl Marshallův plán, který byl zveřejněn před 75 lety, 5. června 1947:
C:\fakepath\trader-30052022-25-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.05.2022 1) Ruské energetické podniky ovládané Kremlem, ropná Rosněfť a plynárenský Gazprom, vyplatí letos historicky rekordní dividendu. K vysokým ziskům jim pomáhá zejména EU, která hrozí embargem, čímž vyhání cenu ropy i plynu výše, ale nezavádí jej, takže Rusko prodává stále hodně, a navíc ještě draze.
C:\fakepath\US_00_00_1.jpg

Poptávka po průmyslových robotech v USA vzrostla o rekordních 40 procent

30.05.2022 Průmyslové podniky ve Spojených státech se snaží řešit nedostatek pracovních sil a rostoucí objem zakázek zvyšováním automatizace. Objednávky průmyslových robotů v USA tak v prvním čtvrtletí meziročně vzrostly o rekordních 40 procent. S odvoláním na údaje svazu pro rozvoj automatizace A3 to napsal ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ).
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Harmonic trading | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Evropská unie | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Česká burza | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | CAD/CHF | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Deník tradera | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AMEX | AOS | ATM | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | BRICS | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | CCI | CEO | CFD | CME | CPI index | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Certifikáty | Chop | Kongesce | Konsolidace | Custody | DAX | Demo účet | Devalvace | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Durace | EBIT | ECB | ESM | Easing | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Expanzivní politika | FOMC | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Floating | Hedge fondy | Forex trader | Forexový obchodník | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Grafy | Hedge | High | High Yield | Holubice | IFRS | IPO | ISIN | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční certifikáty | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kotace | Kupón | Kurz | LIBOR | Leverage | Likvidita | Long | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Maastrichtská kritéria | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | PEG | PRIBOR | Parabolic SAR | Pasiva | Peněžní zásoba | Pip | Pivot Point | Platební bilance | Platforma | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Primární trh | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Produktivita práce | Provize | Prémie | Pákový efekt | Příkaz | Quantitative easing (QE) | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short selling | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Termínový kontrakt | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Market Watch | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Makroekonomická data | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Intervence na forexovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Santa Claus Rally | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie NWR | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | Akcenta | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | BTC | Internetová měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Ed Seykota | Zlatý důl | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie CETV | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Erstebank | Akcie Fortuna | Akcie Fortuny | Akcie Google | Akcie KB | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie Unipetrol | Akcie VIG | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Atlantik | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | Směnárna | Běžný účet | BH Securities | Bollinger Bands | Bossa.cz | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy na světových trzích | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | CitFin | Co je akcie | Co je to forex | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká burza cenných papírů | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | ČEZ burza | ČEZ dividenda | ČEZ dividendy | ČEZ online | Členské země Evropské unie | Day trading | Devizové rezervy ČNB | Diskuzní fórum | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Slovenska | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fondy | Etoro | Eura | Evropská banka | Evropská rada | Evropské měny | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forex market | Forexové obchodování | Forexové obchody | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.com | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GDP | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HangSeng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Ichimoku Kinko Hyo | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Internetové obchodování | Intuice | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investiční záměr | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investování na kapitálových trzích | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak investovat peníze | Jak nakupovat akcie | EBay | Jak vydělat | Jak vydělat peníze | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Konfluence | Koupit akcie | Kurs koruny | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz franku | Kurz měny | Kurz ropy | Kurz rublu | Kurz zlata | Kurzy | E15 | Libra | Lira | Maďarská měna | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Management | Manuál | Market | Markets | Měna Bitcoin | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Miroslav Singer | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup EUR | Nákup komodit | Naučte se investovat | Nejlepší broker | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování s CFD | Ocenění akcií | Odborná literatura | Online obchodování | Pád dolaru | Paládium | Patria Finance | Patria.cz | Pavel Kaiser | PayPal | Penzijní společnosti | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Psychologie trhu | Pšenice | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řecká krize | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Saxo Trader | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | Spekulace na růst | Spořící účet | Spořící účty | Hodnocení brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Světové ceny ropy | SWIFT | Škola tradingu | Švýcarská banka | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | X-Trade | Zahraniční měny | Založení účtu | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | CNBC | BreakEven | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Accumulate | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Depozitář | Dluhopisový index | Dluhové trhy | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Free float | Hodnota dluhopisu | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | IRS | Jeff Bezos | KOBOS (Kontinuální Burzovní Obchodní Systém) | Lednový efekt | Mark Zuckerberg | Matthias Müller | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Overweight | P.A. | P/S | Petr Kellner | Primární trh dluhopisů | Prospekt | Provozní marže | Range | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | SPAD | Šíře trhu | Tier 1 | Tovární objednávky | Upisovací období | Hráči na forexu | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | WGC | Akcie na majitele | Akciová společnost | Člen burzy | GDR | Hlavní trh | Intervenční nákupy | Kmenové akcie | P/E Ratio | Převis | Primární emise | Zaknihované akcie | Factoring | Hrubý domácí produkt (HDP) | KOBOS | M2 | Outperform | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | Paul Krugman | Investiční téma | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Trader Workstation | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | Rozhovor | Fibonacci trading | Úspěšný trader | Butterfly | E-mini | Know-how | Genesis | Retail | Vzdělání | Frustrace | Velcí hráči | Poradenská společnost | Disciplinovaný trader | 1 milion | Broker forex | Burze | Penny stocks | Podvědomí | Commodities | Černý pátek na newyorské burze | Day trader | Dividendové akcie | Investment | Profi obchodní systémy | Zlatý standard | Aramco | Rhodium | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Sky News | Ernst & Young | Společnost Crédit Agricole | Royal Bank of Scotland | DPA | Bernstein | The New York Times | Crowdfunding | KPMG | Institut ZEW | CNOOC | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Oxford Economics | State Street | Westpac | CME Group | Burzovní společnosti | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | ANZ | DIW | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | Nordea | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | Mitsubishi | NATO | Nová Čína | BNY Mellon | PwC | Agentura AP | PVM | Barrick Gold | BBC | Washington Post | Agentura DPA | Technické indikátory | Hospodářské vyhlídky | Oslabení eura | Reporty | FX společnosti | Petr Koblic | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Halifax | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Finanční analýzy | Světová měna | Diamantová formace | Technický výhled | Uložení peněz | Short squeeze | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Světová rada pro zlato (WGC) | Dovoz ropy | MarketWatch | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Mark Carney | Kurz české měny | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Burzovní obchodní systém | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Globální trhy | Zajištění investice | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Londýnská akciová burza (LSE) | Velcí investoři | Cizí měny | Finanční centrum | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Energie | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Rada ČNB | PriceWaterhouseCoopers | Podnikatelé | Malý prostor | Pro tradery | Zkušení investoři | Globální akciové trhy | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Londýn - ICE | New York - Nymex | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Zadlužené Řecko | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Futures kontrakty | La Repubblica | Referendum | Časová pásma | Ekonomická aktivita | City | Program OMT | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Miliardáři | Německý ústavní soud | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Obchodní styl | Investiční firma | Svatý grál | Forbes | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Mezinárodní ratingové agentury | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie v USA | Televize Sky News | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Obchodníci na finančních trzích | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Britské hospodářství | Globální ekonomický růst | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Odchod z EU | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Černé pondělí | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Světové centrální banky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Virgin America | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Dnešní obchodování | Propad | Bělorusko | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | John Kerry | Kryptoměny | Nejprudší jednodenní pokles | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Německý hospodářský institut DIW | Režim devizových intervencí | Obchodování na pitu | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Šéf britské centrální banky | Výzkumná společnost | Marže společností | CzechInvest | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Sinopec | Pokles výnosů | Dnešní údaje | SaxoSelect | Americké indexy | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Největší banky | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Burzovní skupina | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Finanční poradce | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Šéf společnosti | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Odvrátit deflaci | Japan Exchange Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Globální krize | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Německý export | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Opatřením na podporu ekonomiky | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Summit G20 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Ministr obchodu | General Electric | U.S. Bank | Záchranný fond | Bankovní domy | Průzkum | Graf ropy | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Pražský parket | Inflace v Německu | EU-Čína | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Index amerických akcií | Ministři financí EU | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | S&P Global Ratings | TTIP | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | ISTAT | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Rande Howell | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Americké investiční banky | Indická rupie | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investor | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Index ekonomické aktivity | Indexy PMI | ExxonMobil | Alphabet | xStation | ČTK | Země G20 | Země G7 | Skupina G20 | Skupina G7 | Bankovní společnost | Ceny ropy v dolarech | Aktuální cena | Rada MMF | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Konsenzus | Investice v Číně | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Členské země EU | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodovaný fond | Evropský bankovní úřad (EBA) | Mercedes | Audi | Deutsche Bank Securities | Politico | IHS Markit | Morningstar | SaxoTraderGO | Bridgewater | Flash Crash | Zajištění proti kurzovému riziku | TPG Capital | ex | Purple Trading | Oslabování měny | MUFG | Klamání investorů | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Obchodovat na forexu | LCH Clearnet | Bernstein Bank | Nejvyšší zhodnocení | Bitstamp | Cena měny | Tržní kapitalizace společnosti | Keystone XL | Ranní nadhoz | Baker McKenzie | Skupina PPF | Obchodování ropy | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Bitcoinový fond | Zahraniční forex | Daňové změny | Investiční činnost | Intradenní obchody | Chicago Mercantile Exchange | CoinDesk | Cena palladia | Polychain Capital | Pohyby na finančních trzích | Makroekonomické zprávy | Finanční ředitelé | Inflace ve světě | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | Obchodníci s měnami | Vývoj směnných kurzů | Sladká ropa | BHS | René Remšík | Aleš Michl | Breakout Trader | LBBW | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Bruce Kovner | LBMA | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Protiruské sankce | Profesionální tradeři | Akcie Tesly | Investiční specialista | Investiční firmy | Americký akciový trh | Zajímavé výnosy | Obchodování na pražské burze | Jack Schwager | Obchodování s cizími měnami | Spekulativní investice | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Palladium | Úřad pro finanční služby | Podnikové dluhopisy | Obchodování indexů | GlobalMarkets | Technologie blockchain | Jan Dvořák | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Hodnota všech kryptoměn | Coinmarketcap | Diverzifikace aktiv | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | Kraken | BCH | ETH | ETC | XRP | NEO | Kontrakty na bitcoin | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Obchodování s digitálními měnami | Invesco | Mineři | Fincentrum | Hypoindex | Hard fork | Inteligentní investor | Binance | Cena kryptoměny ethereum | Ethereum blockchain | Charles Hoskinson | Růst bitcoinu | General Bytes | NEST | Oxfam | Robinhood | Stellar | Air Berlin | Těžba kryptoměn | Služby spojené s kryptoměnami | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Krypto aktiva | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Ceny lithia | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | Zlatá koruna | Digitální peněženky | Vstup na akciovou burzu | Nejlepší tradeři | Dobří tradeři | Obchodování na trzích | Výkonnost fondů | Tržní očekávání | Dobrý trader | Asijské trhy | Vzácné kovy | Úspěšný trading | TRON | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Portfolio manažeři | Airbnb | Obchodování na kapitálových trzích | Burzovní trh | Burzovní trh START | Začít investovat | Společnost Cyrrus | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Globální akcie | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | Ekonomické výsledky | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | Hodnota majetku domácností | EOS | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Propad kapitálu | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Německá centrální banka | Slabší koruna | Kryptoburza | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Kurzy měnových párů | Podíl dolaru | Podíl eura | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Obchodní napětí | Vysoké standardy | Přijetí eura | Podniky | Odpovědné investování | Primární emise akcií | Renaissance Capital | Asijské akciové trhy | Financial Conduct Authority (FCA) | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Edison | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Tok investic | Full-time trader | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Forint | Obchodníci s ropou | Pokles ceny | Domácí měna | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Americké akciové burzy | Správci kapitálu | Fond kvalifikovaných investorů | Měny rozvíjejících se ekonomik | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Odvětví polovodičů | KLB Legal | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trh Start | Czech Fund | Manažer fondu | USMCA | Baird | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Akcie na burzách | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Kompozitní index | FKI | Julius Baer | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Trh s ropou | Finanční skupina | Platon Finance | Mileniálové | IfW | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | PLTC | Daniel Tanner | Největší kryptoměna | Goldenburg Group Ltd | Předpovědi Saxo Bank | Next Generation | TLAC | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Akciové trhy v Asii | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Daňové úlevy | Retailové obchodování | Obchodování se CFD | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Starteepo | Průzkum společnosti | Kim Fournais | Jiné měny | Daňové reformy | Růst zisků | Anticyklické akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Šéf ECB | François Villeroy de Galhau | Fiskální pakt | Evropský stabilizační mechanismus | Veřejný dluh | Česká firma | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Český miliardář | Financial Times (FT) | Index hongkongské burzy | Kongres USA | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Růst cen komodit | Úvěrové portfolio | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Revenge trading | NDRC | CCTV | Bitcoin ETF | WEF | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Makléřská společnost | Lukáš Adámek | Vysoké zisky | Podnikové investice | Jak se obchoduje | Inven Capital | Obchodní přístup | Globální dluh | Index Option | Profesionální trader | Makroekonomické strategie | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Intradenní trading | Foreign Policy | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Obchodovat na finančních trzích | Primární nabídka akcií | Mt. Gox | Mezinárodní investoři | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | IPO Uber | OKEx | Společnost OKEx | Burza digitálních aktiv | Michal Uma | Světové finanční trhy | Kenetic Capital | Ekonomický poradce | Státní fond | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Globální rizika | IPO Airbnb | IPO Palantir | IPO Instacart | Obchodujte ropu | Rizikové akcie | Finanční produkty | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Odchod z eurozóny | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Ropovod | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Short obchod | Investiční rady | Splácení dluhu | Obchodování platiny | Zákaznická podpora | Cena pohonných hmot | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Nezaměstnanost v ČR | Slabší dolar | Obchodní aktivity | CNY | Obiloviny | Obchodní plány | Nejznámější kryptoměny | NAGA | AMS | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Měnový výhled | Vyšší mzdy | Elliottovy vlny | Globální HDP | Oživení světové ekonomiky | Boris Johnson | BrandZ | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Reinvestování | Lari | Čínský trh | Libra od Facebooku | Wealth Management | Prezidentka ECB | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Základy obchodování | Akcie a ETF | Cena železné rudy | Vlastní kryptoměny | Obchodní principy | Svět investování | Ropné akcie | Obchodní pásmo | Akciová portfolia | STAR | Nový akciový trh | Býčí výhled | Medvědí výhled | Biotechnologické akcie | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Blackstone | Capital Partners | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Ripple Labs | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Komodity přes mobil | Výnosové křivky | Pokles cen | Akciový růst | Snížení úroků | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Šéfové států | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Začít vydělávat | Tomáš Pfeiler | Ředitel Patria Finance | Tomáš Jaroš | SIX | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Intradenní trader | Raiffeisen Bank International | Vliv na obchodování | Indická ekonomika | Bohatí | Investiční kapitál | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Nejlidnatější země světa | Akciové alokace | Produkce zemního plynu | AMZN | Burzovní průvodce | Akcie podniku | Pohonné hmoty | ISM index | Alan Greenspan | CFD na komodity | Kapitálové výdaje | Kristalina Georgievová | Broker Consulting Index | Růst mezd | Kótování | Míra chudoby | Papírové peníze | Zájem o stříbro | KB | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | US500 | Deficit rozpočtu USA | Deficit rozpočtu | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Televize CNBC | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | TD Bank | Kjódó | Agentura Kjódó | Transakce s kryptoměnami | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská vláda | Italská ekonomika | Výše dividendy | Zprávy z Fedu | Novozélandská centrální banka | Overbalance | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Úpis akcií | Thomas Cook | Finanční situace | UCITS | MiFIR | Finanční údaje | Tamás Varga | The Washington Post | Softwarová firma | TeamViewer | Python | Snížení daní | Obchodování jedním kliknutím | Risk Reward Ratio | iShares | Energetické firmy | Kurzarbeit | Vyzkoušet si trading | ESG | Český HDP | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Ceny palladia | Měsíčník finančních trhů | Akcie Splunk | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Akcie Anglo American Platinum | F1 | Formule 1 | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Edge | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Nobelova cena za ekonomii | Kakao | Demo účty | Snižování rizika | Projevy centrálních bankéřů | Vývoz ropy a plynu | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | Stav trhu práce | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | EREVITA | Loterie | Cena akcie | IPO TeamViewer | Měnový systém | Největší ekonomika | FSB | CzechTrade | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | Konfluence více faktorů | Alipay | Ant Financial | Platební společnost | TikTok | Huawei | Ředitel Saxo Bank | Digitalizace | Střadatelé | Rozpočtová politika | New Deal | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | MetaTrader 5 Supreme Edition | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Káva | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | TV Nova | Majoritní akcionář | Ropná firma | Mediální společnosti | Investiční skupina | Analytik portálu | Ropný gigant | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Hongkong | Patterny | CoinAll | Společnost CoinAll | Strategické partnerství | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Model kótování | Star Project | Star project IEO | Star Project Lightning | Celer | BTT | Algo | Fusion | COSM | Výdaje státního rozpočtu | Larry Kudlow | Ropné firmy | Americký ministr obchodu | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Reálný trading | PXE | Nová prognóza ČNB | LNG | Býčí signál | Objem | Evropské firmy | Klíčová rizika | Dvojitý vrchol | Call centra | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Hospodářský růst v Evropě | Státní investiční fond | České startupy | Jak začít investovat | XTZ | Český trh práce | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Učení tradingu | Myšlenka | Tradingová rozhodnutí | Analýza dat | Naprogramování | Statistické údaje | Inflace v říjnu | Proroctví | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Nobelovy ceny za ekonomii | Vyšší volatilita | Říjnová inflace | Skupina ČEZ | Včerejší obchodování | Obchodní nástroje | Těžba v USA | Spojené státy a Čína | CETA | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Růst ruské ekonomiky | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Ekonomika ČR | Zpomalení české ekonomiky | Konkurenceschopnost | Příliv zahraničního kapitálu | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Odborníci z oboru | Primární nabídky | Cisco Systems | Firma | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Tezos | USDC | BAT | XLM | Americký průmysl | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | CFDWorld | Tesla Elon Musk | PEGI | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Výrobce léků | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | IIF | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Borsa Italiana | Global Finance | Server BBC | Royal Mail | Konfederace britského průmyslu (CBI) | CBI | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | BDI | 4G | Server CNBC | Zavedení digitální daně | Křížení klouzavých průměrů | Datový kalendář | Procyklické měny | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Americký Senát | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | HCBV | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Odhad růstu světové ekonomiky | Rozvoj umělé inteligence | IPO Saudi Aramco | Nejistota na trzích | Skupina OPEC+ | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | IPO Alibaba | Hodnota kybernetické měny | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Příliv investic | Lagardeová | Čínská armáda | Si Ťin-pching | Volný obchod | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Investovat jako Warren Buffett | Millennium | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Philip Lowe | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Tiffany | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | GAFA | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | dApps | Technologie blockchainu | PoW | PROP Trading | Global Times | EREVITA s.r.o. | Ľubomír Šlauka | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Legislativa | Trendová linie | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | Rozdělení zisku | Domácí měny | Záhada | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banka | Walt Disney | Disney+ | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Švýcarská ekonomika | EUR Index | SECO | Hospodářské záležitosti | Finanční rezervy | Dlužníci | Valdis Dombrovskis | Předseda Evropské komise | Zpomalení světového obchodu | FT | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Meziroční růst HDP | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | CHNComp | HKComp | Počet nezaměstnaných v Německu | Globální trh | Technické rezistence | | Konkurenti | Financovat | Master Candle | Wüstenrot | Hospodaření státního rozpočtu | EET | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Alza.cz | E-shopy | Wilbur Ross | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Mindset | Nastavení mysli | Investovat v roce 2020 | Primoco UAV | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | Rozpočet na rok 2020 | Poslanecká sněmovna | Růst eurozóny | PLN | Na burze | Gabriel Štefaňák | Propouštění | CBDC | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Firma Apple | Hospodářský výsledek | SoftBank Group | ABC | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Čínský vývoz | Šinzó Abe | Seriózní trading | Position sizing | Schopnosti obchodování | Schopnosti obchodování na forexu | Obchodování více strategií | Diverzifikace strategií | Váš trading | Obchodujte jednoduše | Dlouhodobý byznys | První rok tradera | Být trpělivý | Přežití na forexu | Dodržovat obchodní plán | Testování na demo účtu | Přijatelné riziko | Správný position sizing | Velikost pozice | Riziko při obchodování | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvíjet svoje schopnosti | Více různých strategií | Nové obzory | Stavební produkce | Nezaměstnanost v Česku | Vlastní nemovitost | Data z průmyslu | Nejvyšší nezaměstnanost | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Globální vývoj | Celebrity | Koruna dnes | Zdražování | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Hudebních vydavatelství | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Soukromé firmy | NAFTA | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Breaking | Pojišťovny | Ekonomická recese | Podíl akcií | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Kotační výbor | Cena za akcii | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Úspěšné IPO | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Předseda Evropské rady | Charles Michel | Půjčka | Plyn | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Kontrakty | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Alstom | Moskva | Prezident Světové banky | David Malpass | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Federální obchodní komise | Mylan | Měnový výbor centrální banky | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | EP Power Europe | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Inflační výhled | Ohlédnutí | Fed úroky | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Epidemie afrického moru | Epidemie afrického moru prasat | Míra nezaměstnanosti v Británii | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Hypoteční trh | Smartwings | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Naše prognóza | Americké centrální banky | Elektrárenská společnost | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Impeachment | Vánoce | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Megapack | Nápojářská skupina | Skupina Kofola | Evoluce | Automobil | Adiquit | Skupina AXA | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | Paolo Gentiloni | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | FedEx | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Zelený dluhopis | Martin Kryštoff | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Rozpočtové politiky | Andrew Bailey | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Ministr spravedlnosti | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Nákupy centrálních bank | Dot-com | Bydlení | Ropné dodávky | Uber | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Broker Consulting Martin Novák | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Aurora Cannabis | Údaje z Číny | Odchod Británie z Evropské unie | Ztráta | Vlastní prostředky | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Hlavní ekonomické události | Stratég | Hlavní akciové indexy | ANSA | Citelné zdražování | Snižování stavů | ACEA | Miliardy korun | Předsevzetí | Cena pšenice | Visa (V) | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | WIG20 | Izraelská ekonomika | Celková hodnota HDP | Hodnota HDP | Bankéři izraelské centrální banky | Události v ČR | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Americký index | Wirecard | Aktuální klíčová rizika | Ekonomický růst v Evropě | Slabý ekonomický růst | Růst hrubého domácího produktu | Shortování akcií | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Halving | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Hospodaření | Dublin | Paschal Donohoe | Údaje ministerstva | Placení daní | Zbrojovky | Analytik Cyrrusu | Růst poptávky | Místní centrální banka | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Pracovní trh | CFA | Prodej automobilů | Teherán | Američané | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Návratnost | Odškodné | Altria Group | Hospodářské recese | Internetoví giganti | Netflix | Celsius Network | Inovace | Bitcoinové bubliny | CFRA | General Motors (GM) | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Spor o digitální daň | Francouzský parlament | Washington | Daimler | VDA | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | Micron Technology | Výprodeje akcií | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Dividendová politika | O2 | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | T. Rowe Price | Ministr zahraničí | Čínský HDP | Světová banka (SB) | Von der Leyenová | Míra nezaměstnanosti v ČR | Sezónnost | Zahraniční obchod ČR | RBA | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | ProfitLevel | Švýcarská vláda | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Kapitálová přiměřenost | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Horší časy | Poradenství | Mercedes-Benz | Růst globální ekonomiky | Co je inflace? | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Tuzemská inflace | Cena akcií podniku | Tržby obchodníků | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Rozpočtový přebytek | Bloky | Fork | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Bankroty | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | Technologická společnost | Inovátorovo dilema | Bertelsmann Stiftung | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Cenové tlaky | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Dobrá čísla | Nájmy | Nižší růst | Velké firmy | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Akcie HP | Oživení globální ekonomiky | Čerpání peněz z fondů | Čerpání peněz | Ptačí chřipka | Jared Kushner | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Robert Lighthizer | Obchodní zmocněnec | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Onboarding | Digitální komunikace | Komunikace | HN | Základ daně | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Edelman | Kapitalismus | Globální přímé zahraniční investice | Trump | Francie a USA | Davos | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Plán Číny | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Odklad digitální daně | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Jihokorejská ekonomika | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Kapitalizácia | Jihokorejská vláda | Firma Avast | Zelené centrální banky | Zelení miliardáři | Michal Stupavský, CFA | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Hospodářské noviny (HN) | Obchodní vztahy | Nákaza koronavirem | Anglie | Trhy | Čínské úřady | Spravedlivější zdanění | Šíření nového koronaviru | Ministr obchodu Wilbur Ross | Ursula von der Leyenová | Stock Trader | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | FIXINDEX | Index hypotéčních úvěrů | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Americké hospodářství | Americký miliardář | Výkon evropské ekonomiky | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Carlos Slim | Nejbohatším mužem planety | Carlos Slim Helú | Magnát Carlos Slim | Slimovo impérium | Impérium | Muzeum Soumaya | Southwestern Bell | Telmex | América Móvil | Ora TV | Amín Džamáíl | Prezident Libanonu | Hulera el Centenario | Sanborns | FRISCO | Calinda | OSTAR | Condumex | První firmy | Carso | Grupo Carso | Cigatam | Inbursa | Telekom Austria | Většinový podíl | Mexický magnát | Smysl života | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Pohyby cen | Čínský koronavirus | Virus | Asijské indexy | Vir | Jüan | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | Ukončení intervencí | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Penzijní systém | Spravedlivé důchody | Důchody | Coronavirus | Odhad letošního růstu | Jindřich Fremuth | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Firmy v ČR | Mobilní operátor | Tomáš Kouřil | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | SARS | BHS Private Equity Fond | DCK Holoubkov Bohemia | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Petr Bartoň | Jumpshot | IHNED | IHNED.cz | Konzultant | Vysoká inflace | Burza v Hongkongu | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | FIAT | Investovať do kryptomien | AML | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Trader na plný úvazek | Uspět v tradingu | Tvrdá práce | Kariéra intradenního tradera | Trading na reálném účtu | Reálné peníze | Vstupní signály | Moudro | Traderské moudro | Trading z pomsty | Přístup k disciplíně | Komfortní prostředí | Ziskový výsledek | Volné peníze | Zvolený kapitál | Pravděpodobnost ztráty | Trading reálného účtu | Konzistentní zisky | Pravidla obchodního systému | Akceptovat ztráty | Přijmout ztrátu | Výčitky | Pochybnosti | Úspěšný intradenní trading | Cenné lekce | Psychické rozpoložení | Zlepšení | Dovednosti | Osobní rozvoj | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Spekulativní kapitál | NASDAQ: SBUX | SBUX | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Delta Airlines | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Obchody | Indická vláda | Peníze na financování | Výdaje | Daňová optimalizace | Platit daně | Správce daně | Finanční úřad | Daň z příjmu | Pesimismus | Útlum aktivity | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Ekonomka ING | Iris Pangová | Rosstat | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Hospodářské dopady koronaviru | FCF | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | Kiwi.com | SkyPicker.com | Oliver Dlouhý | Alca plast | Radka Prokopová | František Fabičovič | Martin Trtílek | Viktor Růžička | Jindřich Životský | Libor Bittner | Pavel Sobotka | Jaroslav Klíma | Václav Muchna | Karel Sázavský | Jiří Fusek | Jiří Kaláb | Radim Jančura | Photon Systems Instruments | BioVendor | Laboratorní medicína | BioVendor - Laboratorní medicína | OKAY Holding | Bioveta | Frentech Aerospace | Tescan | Soft Corporation | Tenza | Pivovar Černá Hora | Kaláb | Student Agency | Vítězové Podnikatel roku | Soutěž Podnikatel roku | Podnikatel roku | Americký ISM | Prodeje aut | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Taleb | Sazby beze změny | Universal Music Group | SEC | Výkon francouzské ekonomiky | Rozhodování | Co je IPO? | Postmates | Snowflake | Palantir | Hrozba recese | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Spořicí produkty | Narozeninová Super Výhoda | Americké banky | Průměrná cena | Obchodovanie | 21st Century Business Herald | Britský statistický úřad | Mezinárodní finanční instituce | Propad průmyslu | Bluford Putnam | Zdražování ropy | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Uživatelé kryptoměn | Šéf amerického Fedu | Nejlepší biotechnologické akcie | Americká inflace | Dopady koronaviru na ekonomiku | Trendové indikátory | Technický indikátor | Růst sazeb | Státní dluh ČR | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Zvyšující se inflace | Deutsche Telekom | Slábnutí koruny | Rozpočtový summit | Rozpočtový summit EU | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Bentley | Bez rizika | Výhled úvěrového ratingu | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | GEM | Zavedení globální digitální daně | Ministerstvo financí ČR | Investiční portfolia | Správci aktiv | Světová pandemie | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Globální indexy | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Pokles na trzích | Noviny | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Rizika globální ekonomiky | Rizika globální | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Šíření koronavirové nákazy | Představitelé Číny | Největší ztráty | Roberto Gualtieri | Italský ministr hospodářství | Index nákupních manažerů ve výrobě | Výhled růstu globální ekonomiky | Patrie | Tim Duy | The Fed Watch | Data PMI | Šířením nového typu koronaviru | Fungování finančních trhů | Šéfka ECB | Výskyt koronaviru | Tržní úrokové sazby | Jihoafrická ekonomika | Ekonomika Jihoafrické republiky | Průměrná mzda | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Italský cestovní ruch | Cestovní ruch | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Čínský svaz osobních automobilů | CPCA | Analytická společnost | Pokles prodeje | Nižší sazby | HSCEI | Vyhlášení nouzového stavu | Nová data | Šok | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Snížení těžby | Michel Barnier | Mzda | Vzestup inflace | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Akcie Delta Airlines (DAL) | Akcie PepsiCo | Akcie PepsiCo (PEP) | Akcie Holly Energy Partners | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Vládní opatření | Opatření proti šíření nemoci | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Akcie na světových trzích | Předpokládané ztráty | Aktuální Price Action | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Dnešní výprodej | Ekonomika Evropské unie | Volatilita na finančních trzích | WP | Videokonference | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Pomoc ekonomice | Ekonomické dopady nákazy | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Povzbuzení ekonomiky | Vysoká rizika | Investovat do fondů | Prudký pokles | Nejrozšířenější kryptoměna | Rozhodnutí centrální banky | Poradci | Geoffreye Okamotu | Hlavní měny | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Opatření proti koronaviru | Masivní nákupy | Royal Dutch Shell (RDSA) | Olaf Scholz | Pomoc vlád | Bankovky | Mince | Nákupy státních dluhopisů | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Technologičtí giganti | Tencent | Opatření vlády | Medvědí trend | Vládní představitelé | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Evropské země | Brusel | Letectví | Záchranné balíčky | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Největší pády | Fiskální politiky | Světové organizace | Kabinet | Měny z regionu | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Největší propad | Vyšší úrok | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Špatné výsledky | Bleskový průzkum | Průzkum Fidelity | Pokles české ekonomiky | Chod ekonomiky | Antivirové firmy | ČMZRB | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Tudor | Šíření viru | Stimul | Burzy cenných papírů | New York Times | Anton Siluanov | Gazprombank | Obavy trhu | Nákupy vládních dluhopisů | Obnova ekonomiky | Měnové zasedání | Svěřenský fond | Mike Pence | Viceprezident | Spotřebitelé | Politbyro | Čínský ekonomický rozvoj | Ekonomický rozvoj | Globální šíření nového typu koronaviru | Šíření nového typu koronaviru | Nemoc COVID-19 | Globální šíření viru | Pád ceny | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Úvěrový program | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Spiegel | Nový výhled | Nejslabší růst | Německý hospodářský institut | Banky snižují úroky | Centrální banky snižují úroky | Opatření vlád | Žádosti o podporu | Dopady krize | Snížení základní úrokové sazby | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Internetový obchod | Bilion dolarů | Vydělat peníze na FOREXu | Peníze na FOREXu | Perpetuum mobile | Přísná opatření | Další pokles | Deutschlandfunk | Národní rozvojový fond | Zdanění bank | Valné hromady | Algoritmy | Guvernér francouzské centrální banky | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Unilever | REGN | Zelený plán | Koronavirové ohrožení | Zelený plán Bruselu | Plán Bruselu | Diplomaté členských zemí | Katar | Jordánsko | Státní televize | MPO | MF | Náhrady mezd | Daňové povinnosti | Hlavní centrální banky | Kalifornie | Gavin Newsom | Ministryně práce | Jana Maláčová | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Iracionální | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Krátká práce | Short-time work (STW) | STW | Short-time work | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Market update | Zahraniční dluh | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Babišova vláda | Úřad práce | Zdraví ekonomiky | Extrémní volatilita | Spoření | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Mitch McConnell | Balíček na záchranu ekonomiky | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Vnímání rizika | Podpůrný balíček | Politická rozhodnutí | Graf dne | Dividendové výnosy | Pojišťovací společnosti | Senát USA | Další růst | Růst | Stát New York | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Německý parlament | Delta Air Lines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Hlasování v Senátu | Signál | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Ekonom Klaus Wohlrabe | Rakouský institut IHS | Institut IHS | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Státní rozpočty | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Lídři skupiny G20 | Ángel Gurría | Sněmovna reprezentantů USA | KNF | Dopady pandemie na ekonomiku | Boj s koronavirem | České vlády | Výroba automobilů | Automobilový trh | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Americký investor | Propad HDP | Burza v Šanghaji | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Karanténa | Viry | Živobytí | Šíření nákazy | Němečtí experti | Bulharsko | Unijní země | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Ekonomické ukazatele | Izrael | Fiat Chrysler | Fond EU | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | E-commerce | Česká e-commerce | MALL | MALL.cz | Platba MALL Pay | MALL Pay | Ekonomiky | Ekonomický propad | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Čtvrtletní pokles | Zhoršování situace | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Slovenská centrální banka | Boris Kollár | Předseda slovenské sněmovny | Slovenská vláda | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Index DXY | Výkonnost dolaru | Války | EGAP | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Realitní firmy | Poskytování hypoték | Hotelnictví | Analytik Saxo Bank | Růst nezaměstnanosti | Hrubý domácí produkt země | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Vyhoření | Výraznější pokles | Rozvojová banka | Koronakrize | Zelené energie | Investiční megatrend | Magdaléna Korniová | Branch Manager | Dom Maklerski BOS SA | FXCuffs | Swapové body | Poplatky za držení pozice přes noc | Investiční management | Vláda USA | Vláda Spojených států | Autoprůmysl | Podíl na trhu | Afrika | Africké země | RBK | Model Y | Tesla dnes | Údaje | Emise oxidu uhličitého | IATA | Dlužník | Ekonomické škody | Skupina OPEC | AOL | DPH | Mexiko | Strach ze ztráty | Ztrátové obchody | Omyl | Marshallův plán | Eurokomisaři | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Oživení v Číně | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Neformální sektor | Globální trh s ropou | Cushing | Spotřebitelské úvěry | Opatření proti šíření koronaviru | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Marek Dospiva | Patenty | Chudé země | Prezident Vladimir Putin | IT poradenství | Poradenské firmy | Devizové rezervy České národní banky | Možnosti obchodování | Pohonné hmoty v ČR | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Gernot Blümel | Ministři | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Nemovitosti v ČR | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Ministři energetiky | Chřipka | Alexandr Novak | Znárodnění | Polský akciový trh | Bank Millennium | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Mozek | Obchodní návyky | Životní styl | Řemeslo | Cena benzínu | Dostatek energie | CIA | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Tajné služby | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Čínský celní úřad | Celní úřad | Výpadky | FANG | DAWN | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Emitenti | Česká ekonomika letos | Finanční představitelé | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Nové dluhopisy | Dodavatelské řetězce | Státy G20 | Země skupiny G20 | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Investoři z Wall Street | Výhled poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | Růst cen v EU | BMO | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Program pomoci | Remdesivir | Pohled na trading | Rozvíjející se země | Vzrušení | Vládnoucí strana | Portfolio manageři | Vydělávat na finančních trzích | Malé podniky | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | Colorado | Nákup ropy | Vývoj ceny stříbra v USD | USD za barel | Američtí těžaři | CFD na ropu | Potravinové krize | Japonský export | Madrid | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Dílčí index | Spotřeba ropy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Největší ekonomika eurozóny | Chesapeake Energy | Dluhové poradce | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Americký ropný institut | Ropný institut | Kupovat dluhopisy | MFF | Vstoupit do obchodu | Celosvětová poptávka po ropě | Obchodování s ropu | Reddit | Sociální síť | Debata | Stroj na peníze | Surové ropy | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Air France | Institut GfK | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | NY FED | WEI | Kristina Hooper | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Kapitálové zboží | Nové zakázky | Joe Biden | Regulační rámec | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Masivní podpůrná opatření | Podpůrná opatření | Lucembursko | Evropské méně | Americké státy | Spotřebitelský sentiment | Binance Coin | Burza CME | Zrušení daně z nabytí | Pokles světové ekonomiky | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | 3M | Americký HDP | Daň z nabytí | Bitcoin dnes | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Nezaměstnanost v Německu | Počet lidí bez práce | Počet lidí bez práce v Německu | Náklady na financování | Energetické úspory | BCM | Tomáš Kolomazník | Shell | Energetická společnost | Ekonomická realita | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | PFN | Spotřebitelské výdaje v USA | Maloobchod | Jiří Hruška | ATH | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | FDA | Anthony Fauci | Gilead | Čistá ztráta | Zisk firmy | Biofarmaceutické společnosti | Společnost Gilead | Blízký východ | Tweet | Dopravci | WVH Ethical | WVH Wealth Management | WVH | WVH Sustainable Portfolios | Walter Van Hoecke | Akcie padají | Fondy obchodované na burze | Mike Pompeo | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | HashRate | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | UNWTO | Turistika | MSCI World | ETN | Zdražení ropy | Oživení hospodářství | Obchodní přebytek | Dosáhnout zisku | Očekávání do budoucnosti | Wolt | Alternativní taxislužby | Rekordní zisk | Hugo | Soud EU | Justice | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Tisknutí peněz | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Ekonomické výhody | Soudní řízení | Quantitative Easing | Investice v zahraničí | Patrik Tkáč | Leasing | O2 CR | Italský statistický úřad | Italský statistický úřad ISTAT | Evropský datový kalendář | Dluhy | Toyota Motor | Oživení české ekonomiky | Průzkum KPMG | Společnost Avast | Podezřelé transakce | Členské státy | Míra inflace v dubnu | Ceny zeleniny | Psychologické hladiny | Průmyslové kovy | Členské země | Technologický pokrok | Link | ONE | Největší burza | Hlavní kryptoměny | Merck | RBI | Obchodní firmy | Ředitel ING | Světové hospodářství | Výzkumné společnosti | Hypoteční banka | ČSOB Penzijní společnost | ČSOB Leasing | ČSOB Factoring | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | JD.com | NetEase | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dopad na předpovědi | Hlavní trendy | Silný fundament | Dopad covid-19 | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Global 2000 | Dnešní výsledky | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Scénáře vývoje české ekonomiky | Konzistentní zisk | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Velké peníze | Digitální revoluce | Export do Číny | Fujitsu | Recyklace | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Zboží z Číny | Moderna | MRNA.US | Jukos | Mluvčí MMF | Svaz dovozců automobilů | Spolková vláda | Fiskální stimul | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Klíčové oblasti | Nekonvenční měnové politiky | Léky na koronavirus | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Vakcíny na koronavirus | GSK | AZN.UK | AZN | Růst Bitcoinů | Nové studie | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Sankce USA | Lesy ČR | Kupci | Podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | Facebook Shops | Falešný průraz | Předsedkyně Evropské komise | Pokles k supportu | Biotechnologická společnost | Renault | Akcie v Hongkongu | Splunk | Fischer | Umělé inteligence | Argentina | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Vládní pomoc | Předstihové ukazatele | Ekonomický institut Ifo | Ztráty zaměstnání | Technologické centrum | OKD | Pronájem nemovitosti | Investované peníze | Euromonitor International | JDE | Společnost JDE | Unie | ČR | Stravenkový paušál | Soběstačnost | Pokles investic | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Plán EU | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Inflace v Německu v květnu | Hertz | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Měsíční mzda | Průraz | Skupina Starteepo | Jaroslav Palát | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Exprezident | Bývalý prezident | Krizový plán | Plán Evropské komise | Rozhodnutí FOMC | Chování trhu | Soubor pravidel | Prime Market | CZ-USA | Zbrojovka Brno | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Dluh USA | Pozitivní sentiment | Prodej podílů | Genesis Capital | Genesis Capital Equity | Střední Evropa | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Nová prognóza | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Gambling | Absence regulace | Obchodovaný objem | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Start-upy | Waymo | Čínská poptávka | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Německé vládní strany | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Býčí trend | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ETH 2.0 | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Rozhodnutí soudu | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Nepřipravenost | Šéf SB | Společnost BP | Bernard Looney | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Globální používání eura | Používání eura | Portugalský ministr financí | Poptávka po zlatě | Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | Index Nasdaq Composite | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Rozpočtový deficit USA | Premier League | Národní rozpočtová rada | Japonský parlament | Místopředseda Evropské komise | Canopy Growth | Cronos | Korporátní zprávy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPPE | Agentura APA | APA | Obchodování pomocí Price Action | Globální poptávka | Energetický gigant | Italská centrální banka | Arizona | Plán investic | Státní úřad pro hospodářské záležitosti | Hospodářský propad | Bern | Nestlé | Sanofi | Světová poptávka po ropě | Členové Fedu | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Podpůrné programy | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | Kyperská investiční společnost | Agrofert | Nikola Motor | Zdanění digitálních služeb | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Dluh Británie | 100 procent HDP | Političtí vůdci | Rostoucí trend | HDP EU | Polská ekonomická recese | Per rollam | Covid | Druhá vlna pandemie | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Správce aktiv | Správy kapitálu | Cardano | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | ITC | Koronavirová opatření | Druhá vlna | Výrobci aut | Firma ČEZ | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | CERGE-EI | Státní pomoc | Instinkt | Nízké sazby | Cla na zboží | Nové žádosti o podporu | Finanční šéfové | Akcie Wirecard | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | Živnostníci | Výkyvy cen | Velké investice | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Skupina Smartwings | Míra zisku | Ziskové marže | Objem aktiv | Akcie aerolinek | Fintech společnosti | Podmínky ve výrobě | Dostupnost bydlení | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Úroda | Reshoring | Horizon Europe | Akcie Coca-Cola | Objem zakázek | Společnost Uber | Jasný signál | Situace na trhu práce | Zasedání MMF | Zasedání MMF a SB | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Ant | Firma Ant | Finanční firma | Michal Lukáč | Sony | Epic Games | Japonská společnost | Fond obnovy | Fundamentální pozadí | Inflační šok | Chorvatsko | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | KPMG Global Automotive Executive Survey | Ceny emisních povolenek | KLM | Zájem o investování | ChainLink | NEXO | Americký výrobce letadel | Johann Liebig | Textilní průmyslník | Textilana | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Tisková konference Bank of Canada | Americká společnost Apple | Šance | SAE | Stellantis | Peugeot | Citroën | Chrysler | Kyrylo Ševčenko | Růst tržeb | Umělá inteligence (AI) | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Záchranný fond EU | Oživení ekonomik zasažených krizí | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Evropské investiční banky | Verizon Communications | Průměrný příjem | Daňové příjmy státu | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Zakladatel Amazonu | Omar Arnaout | Generální ředitel XTB | Ředitel XTB | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | Rostoucí ceny komodit | Investice EBRD | Znovuotevření ekonomiky | Burzovní hodnota | Důležitá rezistence | Market cap | Akcie těžařů | Životní úroveň | Index Ventures | Status rezervní měny | Rekord v rychlosti bohatnutí | Úspěšně obchodovat | Předčasné splacení hypotéky | Pokuta za předčasné splacení hypotéky | Zlatá horečka | Insolvence | Úloha zlata | World Gold Organization | Letecká osobní doprava | COVID III | OMV | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | DeFi | Staking | Sundar Pichai | Pár EUR/USD | Nikl | Obchodní divize | Čínská společnost | Odhad růstu HDP | Obsazenost hotelů | Možnost práce z domova | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Covid19 | Turistický ruch | New York City | Zkušený obchodník | Rekordní deficit | Alexandr Lukašenko | Běloruský prezident | IPO Ant Group | Ant Group | List Global Times | Výzkumy | Indonésie | Analytici Fidelity International | Digitální ekonomika | Fond FF | Global Communications Fund | Odhad vývoje ekonomiky | WeCHat | PPF Petra Kellnera | Technická analýza ETH/USD | Významné události | Uskutečnění obchodů | Pokles ruské ekonomiky | Vstupy do pozic | Hospodářské otřesy | Bruegel | European Consumer Debt Network | Problémy domácností s dluhy | NYT | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Vývoj léků | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Zalando | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Prezidentské volby USA | Worldometers | VHM | eMan | Fima eMan | Softwarová fima | Jiří Horyna | eMan Solutions LLC | eMan Solutions | Capital.com | Analytik XTB | Pandemická situace | Online nakupování | Upozornění na rizika | Fortnite | Pokles tržeb | Virgin Galactic | Goodyear | Výrobce pneumatik | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Veřejný dluh Británie | Adyen | SkyBridge Capital | Počet akcií | Kryptoměnový trh | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Snížení DPH | Globální pandemie | Airbus Group | Akcie softwarové společnosti | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Bojkot Izraele | Ruská vláda | Ceny v eurozóně | Výpadek příjmů | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Výrobní index | FTMO Challenge | FTMO | Americký soud | Holdingová společnost | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | Přístup na burzu | Split akcie | Výrobce baterií | SPAC | Zhodnocení akcií | SMIC | Elektrická auta | Klimatické změny | Ceny mědi | Odborníci | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Čínská státní televize | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Pokles exportu | Japonské ministerstvo financí | Čínské technologické firmy | Jošihide Suga | Změny v ekonomice | Snížení emisí | Institut IfW | Ekonomický propad Německa | Růst ekonomiky v Německu | Stefan Kooths | Přímé investice | Universal Music | Celkové investice | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Ekonomka SB | Oživení z pandemie | Carmen Reinhartová | Hlavní ekonomka Světové banky | Ekonomka Světové banky | Bloomberg Intelligence | Novozélandská ekonomika | PX START | Korporátní daň | Budoucí vývoj | Velké množství obchodů | Ekonomické dopady pandemie | Řízení obchodu | Skutečné peníze | Zadlužení Německa | Ropa dnes | Americký podnik | Program Antivirus | Rozdělení akcií | HitBTC | PlatonCoin | Platon Life | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | Šéf Tesly | Elektromobily | Politici | Ztráty společnosti | Vývoj ceny akcie | Vyhlídky světové ekonomiky | Obchodování pro zábavu | Objemy peněz | Epidemiologické situace | Účinné vakcíny | Diverzifikovat | The New York Times (NYT) | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Klimatický plán | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Biden | USA Joe Biden | List The New York Times | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Trump a Biden | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Tokijská burza | Tokijská akciová burza | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Druhá vlna koronaviru | Tuzemské hospodářství | Propad italské ekonomiky | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | ACS | Ranní okénko | Delivery Hero | Česká republika | José Mourinho | Cineworld | Společnost Cineworld | CFMS | Akcie CFMS | McAfee | Celková míra nezaměstnanosti | Obchodování dnes | Španělská centrální banka | Průmyslová výroba v ČR | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | NextEra | Udržitelné investování | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | FranceInfo | Akademie věd | Ceny v Česku | Allegro | Společnost Allegro | Dohoda o digitální dani | Nobelova cena | Paul Milgrom | Robert Wilson | Libye | Americké měny | iPhone | Nancy Pelosiová | Výkon společností | Výrobce letecké techniky | Americký ekonom | Zambie | Jack Dorsey | MicroStrategy | Daniel Častvaj | Foot Locker | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Nárůst případů koronaviru | Koncern | Epidemiologická situace | Embargo | Příležitosti k obchodování | Chování ceny | Množství peněz | Vytoužené zisky | Jitan Solanki | BNB | Platby v kryptoměnách | Problémy kryptoměn | Coumpoud | Způsob investování | Defi | Decentralizované půjčky | Volby USA | Volby USA 2020 | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | Interfax | Firma Polyus | Polyus | Největší naleziště zlata na světě | Největší naleziště zlata | Naleziště zlata | Producent zlata | Největší ruský producent zlata | Ruský producent zlata | Suchoj Log | KSM | Seabridge Gold | Newmont | Rozvoj těžby | Epidemické situace | Reebok | TPG | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Zásoby benzinu ve Spojených státech | Investice do solární energie | Solární energie | FSLR | First Solar | Sunrun | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | První obchodní den | Poptávka a nabídka | Futures na ropu | Saxo Bank Steen Jakobsen | Moneta | Pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | ABBV | Uniswap | UMA | Compound | Zveřejnění výsledků | Internet obchodování | Obliba forexového obchodování | Nepříznivý signál | Podvážení | Odklad splátek | Jon Guinness | EP Global Commerce (EPGC) | Státy Evropské unie | Zynga | Soudní spor | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Electronic Arts | Společnost Pfizer | RONDA INVEST | Apollo | Sazka Entertainment | Apollo Global Management | Úvěry podnikatelům | RONDA INVEST a.s. | Fondy Apollo | Indické úřady | Balík akcií | China Mobile | Exekutivní příkaz | Síť restaurací | Coloseum | Akciové investování | Skupina Coloseum | Jan Mužátko | Palo Alto Networks | Letecká doprava | Blockchainové technologie | Poptávka po bitcoinech | MRNA | Emoční inteligence | Snižování daní | Jens Spahn | Německý ministr zdravotnictví | Ministr zdravotnictví | Akcie spoločnosti | Ropovod Družba | Česká televize | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Praktické tipy | Stock Spirits | Oživení poptávky po ropě | Energy financial group | Zelené dluhopisy | PLTR | Výdělky | Proražení | Daňový balíček | Nastavení trhů | Přebytek obchodní bilance | Ekonomické uzavírky | INTC.US | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Životní prostředí | Nio | Enphase Energy | NextEra Energy | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | CD Projekt | NAS.NO | Norwegian Air Shuttle | Budoucnost investování | Anchorage | Siemens | Munich Re | Deutsche Post | Vonovia | Munich | LATAM Airlines | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | TABAK | Proč investovat | Lego | Očkování | LEN | Coinbase Global | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Antigenní testování | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | Tony Christoforou | EP Corporate Group | CMI | EC Investments | ECI | EC Investments (ECI) | EP Equity Investment | Peníze navíc | Lael Brainardová | Orbán | Účinnosti vakcín | Trumpova vláda | Emise akcií | IPO společnosti | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Mutace viru | MGM | PTON | PTON.US | Peloton | Očkování proti covidu-19 | Chytré peníze | Balík stimulačních opatření | Voda | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Boeing 737 Max | Stock Spirits Group | Inflace v Polsku | Celní války | Emise dluhopisů | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Nejrozšířenější digitální měna | Výhled na rok | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Indikátory volatility | SOLEK | Autopůjčovna Hertz | ADA | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Zvýšení ceny | Hodnota trhu s kryptoměnami | Server FXStreet | Společnost Tesla | Počet pracovních míst | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Salutem | Salutem Fund | Cestovní kancelář | Akcie Twitteru | Akcie americké internetové společnosti | JD | Prodeje potravin | Svaz BDI | Shopify | Zoom Video | Zpomalující inflace | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Carrefour | Couche-Tard | Motivace v tradingu | Rostoucí ceny ropy | Nemovitosti v Česku | Evropské centrální banky | Držení pozice | Dopad na trhy | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | Výrobci marihuany | CGC | Cronos Group | Cronos Group Inc. | CRON | Aurora Cannabis Inc. | ACB | HEXO | HEXO Corp. | GWPH | MRK | SNY | NASDAQ: SNY | NYSE: MRK | NYSE: PFE | NASDAQ: CARA | CARA | MJ | NYSE: MJ | ETFMG | ETFMG Alternative Harvest ETF | ETFMG Alternative Harvest | AdvisorShares Pure Cannabis | YOLO | NYSE: YOLO | Indxx MicroSectors Cannabis ETN | MJJ | NYSE: MJJ | Cannabis ETF | NYSE: THCX | THCX | POTX | NASDAQ: POTX | Global X Cannabis ETF | Cambria Cannabis ETF | AMEX: TOKE | TOKE | AdvisorShares Vice ETF | NASDAQ: ACT | ACT | CNBS | NYSE: CNBS | Amplify Seymour Cannabis ETF | NYSE: ABBV | NASDAQ: TLRY | NASDAQ: APHA | NYSE: HEXO | NYSE: ACB | NASDAQ: CRON | NASDAQ: CGC | NYSE: IIPR | Pumd and Dump | Očekávaný růst trhu s konopím | Očekávaný růst trhu | Růst trhu s konopím | Acreage Holdings Inc. | Acreage Holdings | Lékařské konopí | ETF které investují do marihuany | Úpis akcií společnosti Instacart | WU | Indexy na Wall Street | Klienti XTB | Oživování světové ekonomiky | Josep Borrell | Šéf unijní diplomacie | Unijní diplomacie | Larry Fink | Situace na trhu | Vhodné akcie | Toshiba | ACRA | Agentura Interfax | DHL | Deutsche Post DHL | UPS | SPCE | Akcie Gamestop | Polská společnost | Deliveroo | TransferWise | Očkování proti covidu | WallStreetBets | BlackBerry | DAX (DE30) | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Express | Kryptoburza Binance | Tržní ceny | Velké fondy | Retailoví investoři | Jak vybírat akcie | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Německá koalice | Růst ceny Bitcoinu | Rozvolnění | Tencent Holding | Obchodní deficit USA | Activision | Blizzard | Daň z nadměrných zisků | Rekordní rok | Výsledky XTB | Finanční výsledky | X Open Hub | XOH | X Open Hub (XOH) | Podnikání XTB | Dynamický růst | Oživení evropské ekonomiky | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Platby v bitcoinech | Oznámení Tesly | Nákup bitcoinu | Daňové zvýhodnění | UNH | Humana | Maersk | Poptávka po stříbře | Rostoucí úrokové sazby | Cena dogecoinu | Blockchainy | FTX | Krypto CFD | Kov | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Spotify | Obchodní přístupy | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Impala Platinum | Fosilní paliva | Využití vodíku | Jak fungují vakcíny | Vakcíny proti COVID-19 | Trendové linie | Vytěsnění minoritních akcionářů | Historické mince | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | James Bullard | CETIN | Kering | Výnos desetiletého dluhopisu | Celosvětové zadlužení | V4 | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | Robinhood Markets | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | Porušení zákona | Zásoby plynu | Nová strategie | Třetí vlna | Falešné signály | Skluz | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Světová poptávka | Celosvětová poptávka | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Investování do Bitcoinu | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Ekonomický lockdown | Covidová krize | Více obchodů | Míra inflace v Německu | Dynamické portfolio | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | Herní průmysl | PSX | Oživování ekonomiky | Gil Luria | XOM.US | Admirals | Technologické podniky | Pohyb trhu | Silný růst | Jemenští povstalci | Španělské banky | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Nasdaq Private Market | Pandemie covidu-19 | ČSA | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Akcie třídy A | Investice společnosti | Hang Seng Tech | Index Hang Seng Tech | Fidelity | Velké ztráty | Výrazný růst | Silná inflace | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Nový americký prezident | Společnost Nokia | Aleš Hála | PLUG.US | Akcie Plug Power (PLUG.US) | Decentraland | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Zajímavé peníze | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | Geoffrey Okamoto | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Kansas City Southern | KSU | Index ekonomické aktivity v USA | IPO Deliveroo | Platební prostředek | DLT | Suezský průplav | xStation 5 | Discovery | Platformy xStation | Jitka Tkadlecová | PPF Jitka Tkadlecová | PPF Group | Loď Ever Given | Ever Given | Ladislav Bartoníček | Poptávka po nemovitostech | Bidenův plán | Akcie Deliveroo | Vývoj hodnoty | Jobs Plan | Míra úspor domácností | Míra úspor | PMI index | Akcie Virgin Galactic | LMT | Horší období | Hodnota trhu kryptoměn | Globální daňové dohody | Daňové dohody | Daně ve Spojených státech | EDF | Prezident Světové banky (SB) | Umění | Primoco | Výrobce dronů Primoco | Firemní daně | Special Purpose Acquisition Company | Harley-Davidson | Bitcoinové transakce | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Používání kryptoměn | xStation Mobile | Advanced Micro Devices | AMD | GE Renewable Energy | Power Exchange Central Europe | Zátěžové testy | Sainsbury | Tým Admirals | Direct listing | Nákup akcií Coinbase | Vstup Coinbase na Nasdaq | Coinbase na Nasdaq | COIN | Akcie Coinbase | Coinbase IPO | Držitelé kryptoměn | Debut na trhu Nasdaq | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Vstupní náklady | Bullish Engulfing | Ceny ropy Brent | Tomtor | Naleziště Tomtor | Polymetal | Alexandr Nesis | ThreeArc | JORC | Mt Weld | Kvanefjeld | Mt Weld v Austrálii | Kvanefjeld v Grónsku | Kent | Nikotin | Emise skleníkových plynů | COP26 | Klimatický summit | Společnost Coinbase | Uvedení Coinbase | Akcie COIN | NASDAQ: COIN | Coinbase (NASDAQ: COIN) | PPF Real Estate Holging | Mansell Overlook | Bohemian Empire | Intel (INTC.US) | Strach z inflace | Pepco | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Premiér Mario Draghi | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Raytheon Technologies | AMD.US | GOOGL.US | RTX.US | MindMed | Odhad letošního růstu ekonomiky | Vysoká cena | Uran | Rostoucí ceny | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Venezuelská vláda | Ministr práce | Internetové společnosti | Tradingová výhoda | Události tohoto týdne | Verizon | Společnost Verizon | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Santander | Cena povolenek | DOGE | Akcie Peloton | Akcie Peloton (PTON.US) | Peloton (PTON.US) | Trading.com | Nárůst objemů | Čistá energie | Benxy | Akcionáři Avastu | Poptávka po kryptoměnách | Obavy z růstu inflace | Panasonic | Japonský konglomerát | Francouzská společnost | Praní peněz | Inflace v České republice | flatexDEGIRO | Spoluzakladatel firmy | Cenové úrovně | Plán obnovy | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Hlavní indikátor | Obchodování s emisními povolenkami | Makléřská společnost Robinhood | Turów | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Palo Alto | Nejlepší obchodníci | Colt Canada Corporation | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Ochrana investorů | Deutsche Wohnen | Německé společnosti | Vonovia a Deutsche Wohnen | Renáta Kellnerová | API | Oslabení | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | About You | PCE index | Hypoteční sazby | René Holečka | Lubomír Kovařík | René Holeček | Dennis Veilleux | Výhled růstu české ekonomiky | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | XIXOIO | Společnost XIXOIO | IPCO | IPCO platforma | Initial Coin Offering | Prvotní úpis digitálních mincí | BlockID | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Martin Klass | ANZ Research | Inflace v OECD | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Tax Observatory | EU Tax Observatory | Nadnárodní společnosti | Zdanění nadnárodních společností | Eurodad | Nevládní organizace | Prodej akcií About You | Tarek Müller | Nayib Bukele | Prezident Salvadoru | Spotřeba domácností | Jihokorejský hrubý domácí produkt | Zajištění proti inflaci | Salvador | Salvadorská ekonomika | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Čínská Hedvábná stezka | Hedvábná stezka | Úroveň supportu | Model S Plaid | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Ruský HDP | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Známý americký investor | Platidlo | Primark | Dekarbonizace | Gigafactory | Wise | Finančně technologická společnost | Společnost Wise | Vstup na burzu v Londýně | Kristo Kaarmann | Wise Kristo Kaarmann | Zájem firmy | Konkurence | MoneyGram | WorldRemit | Revolut | Prodej | Italské HDP | Italské hospodářství | Silný růst světové ekonomiky | Cíl Evropské centrální banky | Výkon britské ekonomiky | Jednotné měny | Eco | Senegal | Mali | Tržní prostředí | Shortování | Zdanění firem | BCM Begin Capital Markets | Další kryptoměny | Zvyšování daní | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Rozhodnutí Číny | Akcionáři Monety | Vydání nových akcií | Lucia Žárska | Ministři financí zemí V4 | Graf akcie | Regulační úřad | ČD-Telematika | České dráhy | Tennessee | Úročené vklady | WISE | Didi | Rating Číny | CO2 | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | ISS | Solární panely | Programátor | Vyšší úroveň | Úspěšné osobnosti | Životopisná kniha | Tradingové fórum | Podcast | Zajímavý rozhovor | Obchodní výsledky | Neobchodní aktivity | Obchodní dovednosti | Živé semináře | Obrovský potenciál | Gruzie | Největší kryptoměnové burzy | Životní pojišťovny | ADNOC | El País | Deník El País | Výplata dividendy | Výkon společnosti | Výhled globálního růstu | Malajsie | Thajsko | Nicholas Taleb | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Společnost Didi | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | Americký výrobce | Nabídky akcií | Růst společnosti | Očekávaná data | Plnění objednávek | Vývoje ceny | Daňová pravidla | Minimální sazby daně | Sazby daně | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Hliník | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Koncentrace | Egypt | Eurohold | Pojišťovací společnost | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Fertin Pharma | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | Dosažení úspěchu | Pravidla pro čínské firmy | Pravidla pro firmy | Zahraniční akciové burzy | UST | Shitcoin | BeeVi | Ggool | UNIST | Ulsan National Institute of Science and Technology | Feces Standard Money | FSM | TSMC | Videohry | Cenový rekord | Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) | Výroční zprávy | Pivovar | Zvýšení produkce | Didi Global | Plány obnovy | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | J&T Private Equity Group | J&T Private Equity Group Limited | CECOSA Supermercados | CAPRABO | J&T Energy | J&T Energy Holding | JAR | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Podíl Číny | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Smartphony | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | AI | COST | Fond ČMZRB | Nové tituly | Výhody vstupu na burzu | FIXED | RECALL | Vasky | Rekola | GlobalFoundries | Uzavření dohody | Duolingo | Společnost Duolingo | Akciový trh Nasdaq | Odvětví | Pokles poptávky | Růst Facebooku | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | Divize | Rotterdam | Letní období | Načasování | Conformis | Meteorologická společnost | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Omezené dodávky | Prodej bulharských aktiv | Bulharská finanční společnost | Bulharský trh | Balkán | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Azure | Xbox | Rekord | Suez | ABB | Reposazba | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Úspěšný vstup na burzu | Americká společnost Duolingo | Bidenův předvolební slib | Peníze z programu | Program na podporu infrastruktury | Výsledek hlasování | HDP ve Spojených státech | Nasdaq v New Yorku | Post-kovidový boom | Bilion | E.ON Distribuce | Dodávky čipů | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Klíčové společnosti | Guidance | University of Michigan | Štěstí | Letiště Praha | Provozní ztráty | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Výnosy banky | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Objem vkladů | Živnostenské banky | Česká a slovenská UniCredit Bank | Slovenská UniCredit Bank | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | Magnety z kovů | Magnety ze vzácných zemin | Ceny oxidu neodymitého | Neodymové magnety | Cena permanentních magnetů | Fraunhofer IWKS | Jürgen Gassmann | Indukční motor | Claudio Vittori | Adamas Intelligence | Ryan Castilloux | Daňový poplatník | Dřevo | HICP | Chování | Vizualizace | Vnímání | Vlastní vývoj | Dodávky ruského plynu | Logistika | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | PSX.US | Phillips 66 (PSX.US) | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Ropné a plynárenské společnosti | Ubisoft | Gary Gensler | Zisk skupiny ČSOB | Čistý zisk skupiny ČSOB | ČSOB stavební spořitelna | VIAC | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Rekordní minimum | Takata | Předseda správní rady | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Barcelona | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Zajišťovny | Kulatá čísla | CVC Capital Partners | CVC | Uvedení na burzu | Použití indikátoru | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Andreessen Horowitz | Společnost Equinor | Základní sazby | BioNTech | CLSA | Osobní počítače | SNOW | Cena kryptoměny | Akcie Pfizer | Objem peněz | Britská společnost Cineworld | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Firma CVC | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Zahraniční společnosti | Výstupy z obchodních pozic | Byty | Dovoz oceli | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Prostor pro růst | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Varšava | Liquid | Tokeny | Meituan | Bonusy | SpaceX | SPOT | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Začátečník | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | Komfortní zóna | Chování v komfortních zónách | Teorie chování | Komfortní zóny | Zóny komfortu | Nástroje optimalizace | Moderní nástroje | Vznik komfortní zóny | Komfortní zóny v tradingu | Výstup z destruktivní zóny | Destruktivní zóny | Ochranný mechanismus | Velké cíle | Výstup ze zóny komfortu | Vstup do konstruktivní zóny | Konstruktivní zóny | Lidské činnosti | Duševní produkt | Destrukce kreativity | Opakující činnosti | Duševní stav | Ukotvující prvky | Deaktivace | Návyk | Konstruktivní komfortní zóna | Ziskové obchodní návyky | Vznik zóny komfortu | Biologické konstrukce | Ochranný systém | Cíl zóny komfortu | Školení | Životní změny | Velká bolest | Zloba | Bolest duševní | Výdej energie | Fixace nových zvyků | Vlna úspěchu | Rutinní chování | Recidiva | ASX | SXXP | Janus Henderson | Proočkovanost | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | Nedostatek čipů | Jihoafrická republika | Dodávky plynu do Evropy | GPEF | Mediální společnost | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Bitcoin jako národní platidlo | Národní platidlo | Chivo | Carlos Acevedo | Prezident Nayib Bukele | Salvadorci | Vydávané tokeny | Decentralizovaný systém | Athena Bitcoin Global | Prudké výkyvy cen | Salvadorská centrální banka | Rating dluhu Salvadoru | Národní měny | Zlomový okamžik | Neúspěch | Opatření | Rivian | Dna | Digitální platby | Výkon společnosti Moderna | Výkon společnosti Carrier Global | Carrier Global Corp | Carrier Global | Carrier | Farma společnosti | PayPal Holdings Inc | Výkon společnosti PayPal | Ciklum | CN Group | Globální společnost | Prazdroj | Bitcoinové peněženky | Evergrande | Katastrofy | China Evergrande | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | Latinskoamerické země | Uhlí | Čínská komise pro regulaci akciových trhů | Komise pro regulaci akciových trhů | CSRC | RBC | NFT | Vysoká poptávka | Petr Mašláň | SLOPE obchodní systém | Peníze na finančních trzích | Začít vydělávat peníze | Ziskové obchodní systémy | Obchodní systémy a strategie | Juniorská škola tradingu | Energetika | Cena klíčových komodit | Laszlo Hanyecz | Salvadorský prezident | Velkoobchodní ceny elektřiny | El Salvador | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | Akcie společnosti Tencent | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Konfederace | Solana | Kryptoměna Solana | Popularita Solany | Zdanění prázdných bytů | Grattan Brendan Coates | Los Angeles | Obyvatelé Los Angeles | Byty duchů | Strategic Actions for a Just Economy | Joe Donlin | James McIntyre | Kennedy Stewart | Workshop | Studijní materiály | Kryptoměnová komunita | Směnné kurzy forexového trhu | Nejdůležitější ukazatele | Průmyslová výroba Německa | Česká společnost | Plug Power (PLUG.US) | Luxusní značky | LIFTIA | Index CHNComp | Vyšší hodnoty | Bukele | Prezident Bukele | Lagardere | Catherine Yeung | Anonymní vývojář | Nakamoto | Etherea | Metal Focus | ZískejÚčet | Odvětví Prop Tradingu | Fungování firmy | Program podpory bydlení | Bydlení pro mladé | Problémy Evergrande | Společnost AT&T | WarnerMedia | České aerolinie | A220 | Inskol | Dopady epidemie | Akcie čínských společností | Akcie Evergrande | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Akcie Universal Music | Akcie Universal Music Group | Chuej Kcha Jüan | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Advokátní kancelář | VanEck | BNP | Investice do těžby | Akcie CNOOC | Největší čínský těžař ropy | Čínský těžař ropy | Čínská ropná firma | Ropná firma CNOOC | Firma CNOOC | CNOOC Ltd. | Jaroslav Haščák | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Úročení | ADA CFD | BNB CFD | DOT CFD | DOGE CFD | UNI CFD | Cena DOGECOINu | Cardano (ADA CFD) | Binance Coin (BNB CFD) | Polkadot (DOT CFD) | Dogecoin (DOGE CFD) | Uniswap (UNI CFD) | Chainlink (LINK CFD) | LINK CFD | BCH CFD | Bitcoin Cash (BCH CFD) | XLM CFD | Stellar (XLM CFD) | XTZ CFD | Tezos (XTZ CFD) | EOS CFD | EOS (EOS CFD) | Energetická krize | Odhady růstu | Globální hrubý domácí produkt | Algorand | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Bankovní skupiny | Hospodářské soutěže | Akcie Palantir | Dohoda o globální dani | Dohody o globální dani | Prudké zdražování | Snížení dluhu | Zvýšení důvěryhodnosti | Těžby Bitcoinu | Dosažení dohody | Mathias Cormann | Mediální podnik | Nová vláda | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Vylepšení teorie aukcí | Ikiseq | Platforma Ikiseq | Projekt Ikiseq | Ondřej Novotný | ViralBrothers | Čeněk Stýblo | Petr Václavek | OKTAGON MMA | OKTAGON | Denis Maizner | Dalin Vaičner | První burza talentů | Burza talentů | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Tempo růstu ekonomické aktivity | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | OTP | Zavádění kryptoměn | Bohemia Energy | Energetické krize | Zvýšení dodávek plynu | Dmitrij Peskov | Finanční představitelé G20 | Představitelé G20 | Prodeje ropy | Příjmy z ropy | Rychlý růst cen | Ceny energie | Vysoké ceny | Fixed.zone | Souhlas ČNB | Společnost Fixed.zone | Souhlas ČNB k veřejné nabídce akcií | Souhlas ČNB k veřejné nabídce | Výrobce příslušenství pro mobilní zařízení | Tržní segment | Českobudějovická společnost | Pravidla hry | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kolibřík Energie | FF Trader | Změny na trhu | Snížení schodku | Ukazatele pro analýzu Akcií | Ukazatel P/S | Tržní cena společnosti | Objemy prodeje | Příklad výpočtu P/S | Normální hodnoty P/S | Jak používat P/S | Filtrování společností podle P/S | Investiční možnosti | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Nord Stream 2 AG | Slabší růst ekonomiky | Nedostatek polovodičů | Crest Communications | Globální pravidla | ProShares | Veolia | Giphy | Horizon | Horizon World | Oculus | Spuštění fondu | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Schlumberger | Potenciální výnosnost | Snap | Obilí | Rumunsko | Trading firmy | Prop Trading firmy | Práce v FTMO | Tradingový byznys | Pozornost | Společensky odpovědné investování | ESG Dynamické Portfolio | Gemini | Amazon (AMZN.US) | Volvo Cars | Kryptoměnový průmysl | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Bankovní společnosti | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Miliardář Křetínský | Akcie švédské automobilky | Meta | Oculus Quest | Metaverzum | Dceřiná firma | Klima | Lídři G20 | Firma FF Trader | Peněžní prostředky | Metaverse | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Ceny kryptoměny | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Odkupy akcií | Polygon | Fialova vláda | Celkové provozní výnosy | Primární úpis akcií | Evergrande Group | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Košík.cz | Soud v Haagu | TME.US | PYPL.US | Akcie skupiny | Indexy pohyb | Banka Citi | Podmínky na trhu | Zákaz těžby uranu | Grónsko | Grónský parlament | Greenland Minerals | Poptávka po kovech | Kuannersuit | West Ham | 1890s holdings | Tomáš Souček | Vladimír Coufal | Alex Král | NFT tokeny | Využívání robotů | Jeff Burnstein | Společnost | Nové emise | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Zoufalství | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Alpha Impact | Hayden Hughes | Čínská Národní rozvojová a reformní komise | Vědecký pokrok | Nexi | Guvernér BoE | Williams %R | Target | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | Narušené dodavatelské řetězce | Crypto.com | Družba | Regulační úřady | Skybridge Capital | Bitcoin City | Telecom Italia | TIM | Pozemky | Conchagua | Mizata | Blockstream | Samson Mow | Město Bitcoin City | Město Bitcoin | Společnost innogy | Innogy | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Booking | Bitcoinoví obchodníci | Změny klimatu | Nová německá vláda | Zprávy z krypto | Globální nedostatek čipů | Nová varianta covidu | Varianta covidu | Nové mutace | Omikron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Parag Agrawal | Těžařská společnost | | QUINTA-ANALYTICA | BBA Capital Partners | LVA Holding | LVA Holding GmbH | GPEF III | Quinty | Britský antimonopolní úřad | CMA | Nové vakcíny | Riziko výhledu ekonomiky | Výhled české ekonomiky | Provozovatel burz | Těžaři kryptoměn v Kazachstánu | Kazachstán | Těžaři z Číny | Transakce založené na kryptoměnách | Nejvýraznější propad | Vietnam | Daňové zatížení | Akcie Pfizer (PFE) | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Postavení na trhu | SOTIO | Biotechnologická firma SOTIO | Biotechnologická firma | Tržní vývoj | Dotcom | Fibonacciho retracement | Cykly | Rozšíření | Rostoucí inflace | Richard Watzke | Arm | Zemědělci | Výrobce čipů Intel | Terra (LUNA) | Tržní hodnota americké společnosti | Konzultační služby | Krypto konzultační služby | Evernym | Ekonomické ztráty | Kryptoměnové transakce | Liz Trussová | Relativní stabilita | Fundamentální analýzy | Vánoční rally | Oscilátor Marlin | Marlin | Letadlo | Technická rezistence | Kryptoinvestor | Nejvyšší výhra | Největší tuzemská banka | Úpis nových akcií | Spojení Monety a PPF | Jamal | Společnost China Mobile | Mluvčí Kremlu | PGNiG | Státní plánovač | Force | Sekyra Group | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Hráči na trhu | Focus | Telefónica | Těžební společnost | Logistické společnosti | Konvergence | Společnost Smartwings | Získané peníze | Hodnoty měny | Uniper | Primární nabídka akcií China Mobile | Nabídka akcií China Mobile | Čínská telekomunikační společnost | Výtěžek z prodeje akcií | Miliardy USD | Grafické karty | Akcie společnosti China Mobile | China Mobile na burze | Petr Lajsek | Odolné proti inflaci | Prezident Hospodářské komory | Vladimír Dlouhý | Ministr práce a sociálních věcí | Doporučení k obchodování | Ruský plyn | Nemoc covid-19 | Celosvětová spotřeba | DAO | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Akcie v roce 2022 | Nejlepší akcie v roce 2022 | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Měnový výhled v roce 2022 | Očekávané úrokové sazby | Úrokové sazby v roce 2022 | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Akcie Polo Ralph Lauren | Polo Ralph Lauren | Ralph Lauren (RL) | Akcie ASR Nederland | ASR Nederland (ASRNL) | ASR Nederland | ASRNL | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Akcie CM.com | CMCOM | Akcie CM.com (CMCOM) | CM.com | CM.com (CMCOM) | Polo Ralph Lauren (RL) | Francouzské energetické společnosti | Průměrná míra inflace | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Těžby bitcoinů | Hashrate | Uhelné elektrárny | Musaffah | Húsíové | Analytické prognózy | Ash Glover | Hry | Cena akcií společnosti | Valneva | Heureka | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Coinmarketcap.com | Simon Peters | Analytik trhů | Instituce | Ředitel Patria | Digitální ekonomiky | Omniverse | Chytré portfolio | Chytrá portfolia | Sandbox | Napětí na Ukrajině | Ericsson | Zavedení bitcoinu | KEGOC | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Švédská společnost | London Bullion Market Association | Chvaletice | Počerady | Cena transakce | Sev.en | Víkendové gapy | WOOD SPAC One | Společnost WOOD SPAC One | Uvedení společnosti na burzu | Slovalco | Argo Blockchain | Konsolidovaný čistý zisk | McKinsey & Co | CME.US | CME Group (CME.US) | Ivo Lukačovič | Cena CARDANO | WizzAir | WIZZ | WIZZ.UK | WizzAir (WIZZ.UK) | Easy Jet | EZJ | EZJ.UK | Easy Jet (EZJ.UK) | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | RBB | RBB.UK | AirFrance-KLM | AF.FR | AirFrance-KLM (AF.FR) | Norwegian Air Shuttle (NAS.NO) | Luxusní zboží | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Poradenské služby | Akcie Palantiru | Podnikatelský sektor | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Elliottova vlnová teorie | Anexe Krymu | Hodnota čínské internetové firmy | Čínské internetové firmy | Čínský prezident Si Ťin-pching | Nový regulační zásah | Regulační zásah | Daniel So | CMB International Securities | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | LMT.US | Ukrajina a Rusko | Rusal | Oligarchové | LOW.US | Lowe's | Lowe's (LOW.US) | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Společnost Nord Stream 2 AG | Bidenova vláda | Wally Adeyemo | Ukrajinská krize | Ruská agrese | Napadení Ukrajiny Ruskem | Green Deal | Odstřižení od SWIFT | Ruský útok | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Sankce Rusko | Sberbank CZ | Porušování lidských práv | Devalvace rublu | Motivace | Odnětí bankovní licence | Bankovní licence | Kyjev | Studená válka | Ruská vojska | Rusko a Ukrajina | TGT.US | Target (TGT.US) | TGT | MWh | Kadri Simsonová | Čínské trhy | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Raytheon Technologies Corp | FSLR.US | Zkapalněný zemní plyn | Pegas | Zpřísnění sankcí | Telegram | NEL (NEL.NO) | NEL.NO | NEL | Naftogaz | Jurij Vitrenko | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Raiffeisen | Invaze | Narušení dodávek | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Ukončení války | Ukrajinský premiér | Denys Šmyhal | Americký ministr zahraničí | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Ředitel Intelu | Gazeta | Rozvoj kryptoměn | Řetězec | Řetězce | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | Akvizice Expobank CZ | Rozsáhlé sankce | Jakub Švestka | Mluvčí Expobank CZ | Akcionáři Expobank CZ | Akcionáři Expobank | Odchod z Ruska | Západní sankce | Sankce Západu | Světové produkce | Světové produkce neonu | Produkce neonu | Dodavatelé neonu | Zastavení produkce | Angelo Zino | Cryoin | Firma Cryoin | Neon | Ukrajinský neon | Ceny neonu | Supplyframe | Richard Barnett | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Dodávky plynovodem | Závislost na ruských energetických surovinách | Uvalení sankcí | Nord Stream 1 | Společnost Intel | Rostec | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Úrok z dolarových dluhopisů | Důsledky konfliktu na Ukrajině | Důsledky konfliktu | Ukončení konfliktu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Fond OSN | Mezinárodní fond pro zemědělský rozvoj | IFAD | Mezinárodní fond pro zemědělský rozvoj (IFAD) | Gilbert Houngbo | Předseda fondu | Dopady války na Ukrajině | FTNT | Fortinet | Závod na elektromobily | Dietmar Woidke | Braniborský premiér | Aktivisté | DIVR Labs | Společnost EC Investments | Firma DIVR Labs | LBVR | Location-based virtual reality | Location-based virtual reality (LBVR) | Heureka Group | Fast Group | Ondřej Bach | Nicolás Maduro | Konec globalizace | Výkon ruské ekonomiky | Závislost na Rusku | CPC | Obchodovat s měnami | Značné riziko | Skupiny PPF | Kanceláře v Moskvě | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Konec osobních kryptopeněženek | Registrace vlastníků kryptoměn | Význam kryptoměn | Tagesspiegel | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | MOL | Regulace kryptoměn | Vlastníci kryptoměn | Zničení poptávky | Atlantia | Akcie italské společnosti | Ekonomická zóna | Zvláštní ekonomická zóna | Ekonomická zóna v Hondurasu | Hrubý domácí produkt Ruska | Ben Laidler | STEPN | Zákonodárci | Vlastnictví | Rozvoj automobilky | Pokračovací grafické formace | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Premiér Denys Šmyhal | Premiér Šmyhal | Vzestupný trend | Zelenskyj | Embargo na dovoz ruské ropy | Dovoz ruské ropy | Philip Newman | Nárůst spotřeby stříbra | Nákup stříbrných mincí | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Vývoj kryptoměny | Recyklovat | Technický výhled trhu | BatteryTech | Středoafrická republika | Plyn v rublech | Ministři energetiky EU | Textron | CzechToll | Central European Media Enterprises | Šmejc | Rostoucí ceny energií | Trojúhelníkové formace | Zdeněk Tůma | Josef Tošovský | MMA | Occidental | Hladomor | INSEAD | Jednáním ministrů zemí skupiny G7 | ArcelorMittal | IPEF | Maďarské fondy na ropu | Maďarské fondy | Nové daně | Daň na banky | Poptávka po průmyslových robotech | Svaz německého průmyslu | PLATINUM | Web3 | Podíl Ruska | Nárůst zisků | HSCEI (CHNComp) | Vedení ECB | Prognóza ceny | Škoda Group | Přijetí | Širší trh | Čistý zisk skupiny ČEZ | Zisk skupiny ČEZ | PPF Jiří Šmejc | Snížení inflace | Celosvětové zadlužení podniků | Zadlužení podniků | EdF | Cenu plynu | Cenový strop | Získání licence | Marketingová komunikace | Zvýšení úroků | Vývoz plynu | Centrum | Objem obchodů (lotáž) | Lotáž | Pentagon | Sloučení | Cenový strop na ruskou ropu | First Solar Inc (FSLR.US) | First Solar Inc | ENPH | ENPH.US | Hike | Akcez | Společnost Akcez | Akkök Holding | Torunlar Enerji Sanayi | Ticaret | Başkent Dogalgaz Dagitim Gayrimenkul Yatirim Ortakligi | Torunlar Group | Başkentgaz | Sakarya Elektrik Dağitim | SEDAS | Egemer | Akenerji Elektrik Üretim | Divestiční proces | Největší kryptoměny | Daň z mimořádného zisku | Daň z mimořádných zisků | Mimořádná daň | Společnost Naftogaz | Zisk Komerční banky | Eurasia | Akcie společnosti PayPal | Financování úvěrů | Air Products | APD | NYSE:APD | Společnost Air Products | Zákon o snížení inflace | Společnost Palantir | Aleš Blažek | Ředitel skupiny ČSOB | ČSOB Aleš Blažek | Generální ředitel skupiny ČSOB | Jan Sadil | Udržitelnost | Pomoc Ukrajině | Poměr nákladů a výnosů | Objem úvěrů | Aktiva pod správou | Kapitálový poměr Tier 1 | Kapitálový poměr | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko (CCR) | CCR | Disney (DIS.US) | Magazín Global Finance | Zlatá koruna 2022 | ČSOB DoKapsy | ČSOB Poštovní spořitelna | Poštovní spořitelna | Kapitálová pozice | Podíl nevýkonných úvěrů | Provozní výnosy | Objem celkových klientských vkladů | Objem úvěrů na bydlení | Celkový objem úvěrů | Počet uživatelů | Počet uživatelů mobilního bankovnictví | ČSOB Smart | Sustainable Finance Awards | Sustainable Finance Awards 2022 | Ján Lučan | Firemní klienti | Zpřísnění finančních podmínek | The Merge | Mobilní aplikace | Německé ekonomiky | Makroekonomické prostředí | Oculus Quest 2 | PlayStation 5 | PlayStation | Zestátnění | Zastropování cen | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny pro německý trh | Bolest | Hliníkárenská společnost | Držitelé dluhopisů Naftogazu | Státní plynárenská společnost | Zastropování cen ruské ropy | Ceny energetických komodit | CNPC | China National Petroleum Corporation | China National Petroleum Corporation (CNPC) | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | Síla Sibiře | Merge | Fenomén | StreetAccount | Marka | Podnikatel Křetínský | Libération | Denis Olivennes | Presse indépendente | FDPI | ACPM | Josef Síkela | Kwasi Kwarteng | LiveWire | Energetický trh | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Arménie | HARDWARIO | Firma HARDWARIO | Internet věcí (IoT) | Obor budoucnosti | Rozvoj firmy | Úspěšný rozvoj firmy | IoT | Alan Fabik | Společnost HARDWARIO | Devalvace peněz | Zvýšení cenové hladiny | Martin Novotný | Velké energetické firmy | Zajímavé příležitosti | Zkušení spekulanti | Začátky na forexu | Patrick Garvin | Exxon Mobil (XOM.US) | Finanční výsledky XTB | Akviziční data | Výnosy XTB | Celkový počet zákazníků | PayPal Holdings (PYPL.US) | TXT.US | Textron (TXT.US) | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | AVG | Matěj Široký | Tržní ekonomiky | B20 | Týden na pražské burze | Bali | Vývoj akcií Palantir | Dynamika růstu | Větší recese | Elliottova vlnová teorie pro kryptoměny | Ukrenergo | Kupovat čínské akcie | Gruzínská vláda | Vliv na gruzínskou ekonomiku | Příliv migrantů | Steve Smith | Ropný zlom
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Rozumnyinvestor.cz
Rozuzlení ukrajinské války
Rozvaha ČNB
Rozvahy Fedu
Rozvíjející se trhy
Rozvíjející se země
Rozvíjení dobrých obchodní návyků
Rozvíjení tradingových dovedností
Rozvíjet svoje schopnosti
Rozvod Gatesových

Následující klíčová slova

Rozvoj automobilky
Rozvoj firmy
Rozvoj kryptoměn
Rozvojová Asie
Rozvojová banka
Rozvojová banka KfW
Rozvojové ekonomiky
Rozvojové země
Rozvoj těžby
Rozvoj umělé inteligence
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Trading Room webináře Purple
Potvrďte prosím... Zavřít