Pondělí 11. prosinec 2023 03:31
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei Vánoce
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple Ebook velky Makro vyhled 2024 (V5)

Klíčová slova - Rozvoj

img

Zhodnocení dopadu války v Izraeli proti Hamásu na ekonomiku evropské unie

08.12.2023 Nedávná eskalace konfliktu mezi Izraelem a Hamásem má rozsáhlé důsledky přesahující hranice Blízkého východu. Tento článek se zabývá hospodářskými důsledky konfliktu pro Evropskou unii (EU). Budeme se věnovat prudkému nárůstu cen ropy, přerušení dodávek ropy, tlaku na ceny plynu a také dopadům na izraelský technologický průmysl. Kromě toho se budeme zabývat širšími ekonomickými důsledky a tím, jak konflikt zhoršuje stávající problémy.
C:\fakepath\investorka-0712023.png

Dôležitosť mentora a psychologickej podpory

07.12.2023 V dnešných, rýchlo meniacich sa tržných podmienkach, sa stáva trading a investovanie čoraz zložitejším umením. Na ceste za finančným úspechom nás čakajú neustále výkyvy tržných cien a emocionálne výzvy. Počas tejto cesty môže byť kľúčovým spoločníkom a zábleskom stability mentor a jeho psychologická podpora. Dnešný článok sa venuje esenciálnym prvkom úspešného obchodovania a investovania, pričom zdôrazňuje dôležitosť vedenia skúseným mentorom a nevyhnutnosť silného psychologického základu pre prekonanie výziev finančných trhov
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Česká ekonomika se příští rok dočká oživení, uvádí průzkum ministerstva financí

05.12.2023 Českou ekonomiku čeká v příštím roce oživení, hrubý domácí produkt (HDP) vzroste o 1,7 procenta po letošním poklesu o 0,3 procenta. Hospodářství by měla nastartovat spotřeba domácností, kterým začne znovu růst disponibilní příjem po opadnutí inflační vlny. Růst spotřebitelských cen by měl příští rok zpomalit na 2,9 procenta z letošních 10,8 procenta. Vyplývá to z pravidelného průzkumu ministerstva financí k vývoji ekonomiky na základě prognóz 16 tuzemských odborných institucí.
C:\fakepath\trader-29112023-43-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.11.2023 1) Měsíc před svými stými narozeninami zemřel americký miliardář a Charlie Munger, který byl pravou rukou jednoho z nejznámějších investorů Warrena Buffetta a stál u budování jeho finančního impéria. Podle agentury AP včera o jeho smrti v prohlášení informovala investiční společnosti Berkshire Hathaway, v níž byl Munger místopředsedou představenstva.
C:\\fakepath\\Global3.png

OECD zhoršila výhled růstu globální ekonomiky na letošní rok na 2,9 procenta

29.11.2023 Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) zhoršila výhled růstu globální ekonomiky na letošní rok na 2,9 procenta, zatímco dosud počítala s tříprocentním růstem. Příští rok tempo růstu dál zpomalí a dosáhne 2,7 procenta, globální ekonomika se ale vyhne takzvanému tvrdému přistání. OECD to uvedla ve své dnešní zprávě.
C:\fakepath\Izrael.jpg

CNBC: Ekonomika Pásma Gazy je v rozpadu, válka vrátila rozvoj zpět o desítky let

24.11.2023 Ekonomika válkou zmítaného Pásma Gazy je po měsíci bombardování Izraelem v troskách, stejně jako její budovy. Křehká ale byla už před válkou. Většina obyvatel měla jen omezený přístup k cenově dostupným a výživným potravinám a podle Světového potravinového programu OSN byla považována za potravinově nejistou. Nyní je však situace zoufalá, ekonomika této oblasti se prakticky na neurčito zastavila a rozvoj Gazy se vrátí zpět o více než deset let, uvedl server televize CNBC.
img

Ranní shrnutí (23.11.2023)

23.11.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování růstem: S&P 500 si připsal 0,41 %, Dow Jones se posunul o 0,53 % výše a Nasdaq přidal 0,46 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací si připsal téměř 0,6 %.
C:\\fakepath\\OECD2.jpeg

OECD: Nadnárodní firmy dál vykazují nízký zdaněný zisk, je to důvod k reformě

21.11.2023 Nadnárodní firmy stále vykazují nízký zdaněný zisk, a to i v zemích s vysokou sazbou daně z příjmu právnických osob. Ve zprávě o zdanění nadnárodních společností to dnes uvedla Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Podle ní je to důvod ke globální reformě daní. Jurisdikce s vysokými daňovými sazbami představují podle nové analýzy více než polovinu nízko zdaněných zisků, které celosvětově vykazují nadnárodní společnosti.
img

XRP: Kryptoanalytik tvrdí: Až se to rozjede, bude to divoká jízda!

21.11.2023 Kryptoanalytik Moon Lambo dnes v podrobné videoanalýze rozebral současný stav a budoucí vyhlídky XRP a nabídl vhled do tržních trendů a potenciálních bodů zlomu.
C:\fakepath\trader-20112023-40-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.11.2023 1) Německá ekonomika v tomto čtvrtletí pravděpodobně opět klesne a její oživení bude obtížné, uvedla dnes ve své měsíční zprávě německá centrální banka. Zmínila zároveň známky zlepšení na začátku příštího roku. Německo je největší ekonomikou v Evropě a největším obchodním partnerem České republiky.
C:\fakepath\Scholz.jpg

Německo chce podle Scholze pracovníky z Afriky, čeká ale hladké deportace

20.11.2023 Německo má zájem o kvalifikované pracovníky z Afriky, chce jim proto nabídnout budoucnost, zároveň ale očekává hladké deportace těch neúspěšných. Dnes to v Berlíně na investičním summitu skupiny velkých ekonomik G20 ke spolupráci s africkými státy prohlásil spolkový kancléř Olaf Scholz. Zdůraznil také, že Německo stojí o rozvoj hospodářské spolupráce s africkými zeměmi, v nichž vidí mimo jiné velkou příležitost klimatického a energetického partnerství.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 16. listopadu 2023

16.11.2023 Více než 40 zemí se dohodlo na zavedení rámce pro vykazování kryptoměn, který vypracovala Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), přidružená ke skupině G20. Plošné, důsledné a včasné zavedení rámce "zlepší naši schopnost zajistit dodržování daňových předpisů a omezit daňové úniky, které snižují veřejné příjmy a zvyšují zátěž těch, kdo daně platí," uvádí se v prohlášení daných zemí.
img

Změny penzijního spoření, které dnes schválili poslanci, jsou kroky správným směrem. Přimějí totiž lidi, aby si na stáří odkládali více – samy o sobě však stačit nebudou, je třeba oživit český kapitálový trh

15.11.2023 Změna podpory penzijního spoření, kterou dnes schválili poslanci, je krok správným směrem. Jeden z mnoha, které jsou nutné ke zdolání cesty k dlouhodobé udržitelnosti tuzemského důchodového systému. Přiměje totiž lidi, aby si na důchod spořili sami více.
img

US Open: Wall Street pokračuje v pozitivním sentimentu po inflaci PPI 📌

15.11.2023 Wall Street rozšiřuje své zisky a překonává klíčové úrovně po pozitivních údajích o indexu cen výrobců z USA. Investoři se vracejí k euforickému růstu a spekulují, že Fed již ukončil zvyšování úrokových sazeb. V úvodu peněžní seance indexy získávají přibližně 0,30 %, dolar vůči většině měn mírně ztrácí, zatímco výnosy desetiletých amerických dluhopisů rostou.
img

Ve více jak polovině rodin hovoří s dětmi o příjmech a výdajích domácnosti, pětina rodičů se snaží edukovat názornými příklady

13.11.2023 Věnovat se rozvoji finanční gramotnosti má smysl už od útlého věku. U dětí, které pochopí koloběh peněz a jejich hodnotu, je vysoká pravděpodobnost, že v dospělosti budou úspěšně zvládat hospodaření s rodinným rozpočtem i spoření nebo investování. Nahlédnout pod pokličku rodinného rozpočtu přitom nechává své děti zhruba polovina rodičů (51 %), kteří si s dětmi povídají o příjmech a výdajích do rodinné kasy. Téměř 4 z 10 rodičů v průzkumu investiční platformy Portu nechávají děti spolupodílet se na nákupu nákladnějších věcí, čímž se je snaží motivovat ke spoření. Vlastní bankovní účet a platební kartu mají děti 38 % dotázaných rodičů. Osobní zkušenost a tzv. školu života upřednostňují jen 2 % rodičů, kteří s dětmi o financích vůbec nehovoří.
C:\fakepath\Madarsko2.jpeg

Míra inflace v Maďarsku v říjnu poprvé od loňského jara klesla pod deset procent

10.11.2023 Meziroční růst spotřebitelských cen v Maďarsku v říjnu zpomalil na 9,9 procenta ze zářijových 12,2 procenta. Přispěl k tomu výrazný pokles cen energií, oznámil dnes maďarský statistický úřad. Inflace zvolnila už devátý měsíc za sebou a poprvé od loňského jara se vrátila na jednocifernou hodnotu. Překonala tak cíl, který si maďarská vláda stanovila do konce roku. Analytici v průměru očekávali, že inflace zpomalí na 10,4 procenta.
img

Cena SOL dosáhla 41 dolarů, co se ale děje v ekosystému Solana?

08.11.2023 Solana (SOL) si na trhu kryptoměn získala značnou pozornost a za posledních 30 dní překonala své kolegy s působivým 79% růstovým trendem. Vzhledem k tomu, že její cena nadále stoupá, objevily se dotazy týkající se reakce ekosystému Solana na tento prudký nárůst.
img

Ekonomická válka mezi USA a Čínou je pro Bitcoin skvělá, tvrdí Arthur Hayes

07.11.2023 Spoluzakladatel burzy BitMEX Arthur Hayes tvrdí, že probíhající ekonomická válka mezi Spojenými státy a Čínou je pro Bitcoin (BTC) přínosná, protože obě země soupeří o dominanci v globálním finančním prostředí.
img

Komerční bance klesl za tři čtvrtletí zisk o 4,9 procenta na 12,4 miliardy Kč

03.11.2023 Komerční bance klesl za první tři čtvrtletí letošního roku čistý zisk meziročně o 4,9 procenta na 12,4 miliardy Kč. Výnosy se jí snížily o 6,9 procenta na 27 miliard korun. Banka, jejímž hlavním majitelem je francouzská Société Générale, dnes neauditované konsolidované výsledky zveřejnila na svém webu.
img

MZe schválilo sazby základních dotací, podpora klesá s velikostí farem

01.11.2023 Na přímých platbách pro zemědělce, které dostávají na hektar obhospodařované půdy, se letos rozdělí 20 miliard Kč. Loni to bylo téměř 23 miliard Kč, letos však začalo nové dotační období Společné zemědělské politiky EU. ČTK o tom v tiskové zprávě informovalo ministerstvo zemědělství. Přímé platby jsou hrazené zcela ze zdrojů EU.
img

Británie představila deklaraci, jež má podpořit snahu o zajištění bezpečnosti AI

01.11.2023 Británie dnes představila deklaraci, která má podpořit globální snahu o zajištění bezpečnosti umělé inteligence (AI). Na dokumentu se podle Londýna shodli účastníci konference o bezpečnosti AI v Bletchley Parku, a sice Evropská unie a 28 jednotlivých zemí, včetně Spojených států a Číny. Umělá inteligence má podle deklarace "potenciál transformovat a posílit blahobyt lidstva, mír a prosperitu" a měla by být rozvíjena bezpečným způsobem.
C:\fakepath\trader-30102023-33-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.10.2023 1) Češi za 15 let nashromáždili okolo 3000 bitcoinů v hodnotě 2,3 miliardy korun. Bitcoin je na tuzemském trhu, stejně jako ve světě, dominantní kryptoměna s tržním podílem okolo 53 procent. Celková hodnota trhu se všemi kryptoměnami se v současnosti pohybuje okolo 1,25 bilionu dolarů. Vyplývá to z vyjádření obchodníka Bit.plus. V úterý uplyne 15 let od spuštění technologie blockchainu, na které je bitcoin založený.
C:\fakepath\uhli.jpg

FT: EU a Británie budou chtít konec dotací na těžbu fosilních paliv v zahraničí

30.10.2023 Evropská unie a Británie budou prosazovat, aby bohaté země ukončily dotace na těžbu fosilních paliv v zahraničí. Zákaz podpory těžby ropy a plynu a také těžby uhlí chtějí projednat příští měsíc na zasedání Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Uvádějí to zdroje deníku Financial Times (FT). Očekává se, že návrh na odříznutí největšího zahraničního zdroje veřejných financí pro fosilní paliva vyvolá v pařížském sídle OECD bouřlivá jednání.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Češi za 15 let nashromáždili okolo 3000 bitcoinů

30.10.2023 Češi za 15 let nashromáždili okolo 3000 bitcoinů v hodnotě 2,3 miliardy korun. Bitcoin je na tuzemském trhu, stejně jako ve světě, dominantní kryptoměna s tržním podílem okolo 53 procent. Celková hodnota trhu se všemi kryptoměnami se v současnosti pohybuje okolo 1,25 bilionu dolarů. Vyplývá to z vyjádření obchodníka Bit.plus. V úterý uplyne 15 let od spuštění technologie blockchainu, na které je bitcoin založený.
img

Škoda Auto zvýšila za tři čtvrtletí výrobu meziročně o 14,6 pct na 777.500 vozů

27.10.2023 Automobilka Škoda Auto zvýšila za tři čtvrtletí celosvětově výrobu meziročně o 14,6 procenta na 777.500 vozů. Investice bez nákladů na vývoj klesly o 16,9 procenta na 503 milionů eur, tedy téměř 12,4 miliardy korun. Vyplývá to z dnešní tiskové zprávy společnosti.
C:\fakepath\prumysl.jpg

Habeck: Německo podpoří průmysl a průmyslové firmy 50 miliardami eur

24.10.2023 Německo v příštích čtyřech letech podpoří průmyslové odvětví a průmyslové firmy částkou 50 miliard eur (1,2 bilionu Kč). Dnes to na tiskové konferenci prohlásil německý ministr hospodářství Robert Habeck. Pomoc, ze které budou těžit i malé a střední podniky a také zaměstnanci, zdůvodnil nezbytností investic, pokud má Německo zůstat průmyslovou zemí i po přechodu na bezuhlíkové hospodářství. Zároveň varoval před možným zaostáváním Německa v inovacích.
C:\fakepath\Nemecko-Ukrajina.jpg

Německý Rheinmetall založil společný podnik s ukrajinským zbrojním koncernem

24.10.2023 Německý zbrojní koncern Rheinmetall a ukrajinská státní společnost Ukroboronprom si zaregistrovaly společný podnik. Na německo-ukrajinském hospodářském fóru v Berlíně to dnes oznámil ukrajinský premiér Denys Šmyhal. Ten společně s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským, který na fóru promluvil přes videomost, vyzval ke zvýšení nejen německých investic na Ukrajině, ačkoli se země od loňského února brání ruské invazi.
C:\fakepath\EBRD.jpg

Forbes: EBRD prodala svých 5,3 procenta v moskevské burze MOEX

23.10.2023 Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) prodala podíl 5,3 procenta v moskevské burze (MOEX) společnosti Softline. Uvedl to časopis Forbes Russia, který se odvolává na dva zdroje obeznámené se situací. EBRD loni oznámila, že pracuje na co nejrychlejším odchodu z Ruska. Její vedení po ruské invazi na Ukrajinu odhlasovalo, že pozastaví Rusku a Bělorusku přístup k jejím finančním a dalším zdrojům.
C:\fakepath\trader-20102023.png

Papertrading jako cesta ke zlepšení obchodování

20.10.2023 Obchodování na forexovém trhu může být vzrušující, ale zároveň i riskantní činností, při které většina nováčků často přichází na trh s nadšením a očekáváním rychlých zisků, ale realita tradingu je často velmi tvrdá. Jedním z klíčových prvků, kterým by se měl každý trader zabývat, je rozvoj a zdokonalení svých dovedností. Jedním z nástrojů, který může být mimořádně užitečný pro začátečníky i pokročilé tradery, je tzv. papertrading.
img

Budoucnost kryptohazardu: 15 hlavních trendů v roce 2024

18.10.2023 Kryptoherní průmysl se rychle vyvíjí, což otevírá další herní příležitosti pro milovníky hazardních her. Moderní online kasina, jako je nine casino, Farispin Casino a další značky, na svých stránkách stále častěji zavádějí podporu kryptoměn. Tento proces je již nezvratný, takže bude o to zajímavější se na tomto vývoji přímo podílet. Dnes se podíváme na 15 hlavních trendů v oblasti kryptoherního průmyslu, které budou mít pravděpodobně dopad v roce 2024 a změní obvyklý formát herní sféry.
img

Česko se podle Fialy v řádu měsíců zbaví závislosti na ruské ropě

17.10.2023 Česko se v řádu měsíců zbaví závislosti na ruské ropě, jako se zbavilo závislosti na ruském plynu. Podobný vývoj se čeká i u ruského jaderného paliva, řekl dnes na konferenci SH!FTS premiér Petr Fiala (ODS). Energetická bezpečnost a suverenita jsou podle něj zásadní pro národní bezpečnost.
img

XRP za 33 dolarů a XLM za 6,5 dolaru: dlouhodobá předpověď jednoho analytika o prudkém růstu

17.10.2023 Předpovědi ceny XRP nepolevují a zejména jeden kryptoanalytik pokračuje ve zdvojování své předpovědi, že by se digitální aktivum mohlo připravovat na masivní rally. Tuto analýzu provedl společně s další kryptoměnou Stellar Lumens (XLM), přičemž obě tyto měny jsou podle analytika @CryptoBilbuwoo připraveny překonat dosavadní historické rekordy.
img

Na digitalizaci je třeba se dívat jako na investici do budoucnosti

17.10.2023 Česká republika se aktuálně řadí mezi země EU s nejnižším tempem růstu HDP. I proto je Vláda ČR nucena hledat prorůstová opatření, která pomohou českou ekonomiku opět nastartovat. Národní ekonomická rada vlády (NERV) i samotná Vláda ČR mezi tato opatření řadí i rychlejší digitalizaci státní správy, efektivnější práci s daty a využívání nových technologií. Nejen to se diskutovalo na konferenci Institutu pro veřejnou diskusi (IVD) na téma Může být digitalizace státní správy cestou ke snížení schodku rozpočtu?
C:\fakepath\trader-10102023-38-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.10.2023 1) Česko si v evropském žebříčku inflace v září polepšilo, ze 41 sledovaných evropských států ji mělo 13. nejvyšší, zatímco v srpnu byla v ČR devátá nejvyšší. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, kterou má ČTK k dispozici. Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku v září zpomalil na 6,9 procenta ze srpnových 8,5 procenta, oznámil dnes Český statistický úřad.
img

Česká ekonomika kvůli stagnující výstavbě administrativních ploch přichází ročně minimálně o 80 miliard Kč

10.10.2023 Během panelové diskuze konané pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (dále ARTN) na téma „Rozbouřené vody nájmů administrativních budov“ se hovořilo o současném problému stagnace výstavby kancelářských budov. Zásadním důvodem je dle odborníků z oblasti komerčního developmentu především výše bankovních úroků, zdlouhavý proces stavebního povolení a stavební náklady, které se pojí s požadavky na enviromentální a sociální udržitelnost (ESG).
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

MMF zlepšil výhled české ekonomiky na letošní rok i příští rok

10.10.2023 Mezinárodní měnový fond (MMF) zlepšil výhled vývoje české ekonomiky na letošní i příští rok. V letošním roce se má hrubý domácí produkt (HDP) zvýšit o 0,2 procenta, v dubnu přitom fond čekal pokles o 0,5 procenta. Příští rok má tempo růstu zrychlit na 2,3 procenta místo dříve očekávaných dvou procent. Uvedl to MMF ve své podzimní prognóze.
C:\fakepath\umela inteligence.jpg

Německý regulátor: AI by mohla posílit dominanci technologických gigantů

10.10.2023 Rozvoj umělé inteligence (AI) by mohl zvýšit tržní sílu velkých technologických společností. Regulační úřady by proto měly pozorně sledovat, zda v této oblasti nedochází k porušování pravidel hospodářské soutěže. V rozhovoru s agenturou Reuters to řekl šéf německého antimonopolního úřadu Andreas Mundt.
img

Nobelovu cenu za ekonomii dostává Claudia Goldinová. Doložila, že postavení žen na trhu práce se historicky zlepšovalo přirozeně, „tržně“, bez zásahu státu

09.10.2023 Nobelovu cenu za ekonomii letos získává Američanka Claudia Goldinová, jako třetí žena v historii udílení ceny od roku 1969. Goldinová působí na Harvardově univerzitě.
img

Tchaj-wanské firmy pomáhají podniku Huawei budovat na jihu pevninské Číny utajovanou síť závodů, která umožní obejít americké sankce

03.10.2023 Několik tchaj-wanských technologických firem pomáhá čínskému podniku Huawei stavět na jihu pevninské Číny utajovanou síť závodů na výrobu čipů, zjistila agentura Bloomberg. Huawei by jejím prostřednictvím mohl obcházet sankce, které na něj uvalily Spojené státy, a dále rozvíjet čínské technologické ambice. Huawei podle Bloombergu buduje dané závody pod jinými jmény, aniž by jakkoli připouštěl svoji účast.
img

Kryptoměny jsou na vzestupu po zabráněné odstávce americké vlády

02.10.2023 Bitcoin vzrostl koncem týdne poté, co americký kongres vyřešil dohodu a zabránil tak vládní odstávce.
C:\fakepath\prumysl.jpg

Průzkum: Aktivita ruských továren v září rostla nejrychleji za šest let

02.10.2023 Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru v září rostla nejrychlejším tempem za více než šest let. Zaměstnanost v odvětví rostla dokonce nejrychleji za více než dvě desetiletí. Vyplývá to podle agentury Reuters z průzkumu mezi nákupními manažery, jehož výsledky dnes zveřejnila mezinárodní společnost S&P Global.
img

Genesis Capital investuje do společnosti PFX a spojuje tak síly s jejími zakladateli s cílem vytvořit přední inovativní postprodukční studio ve střední Evropě

02.10.2023 Společnost PFX se sídlem v Praze je spolehlivým a inovativním poskytovatelem kreativních řešení pro různé mediální platformy. S mezinárodním týmem 160 zkušených profesionálů a čtyřmi moderními pobočkami se PFX řadí mezi přední společnosti nabízející vizuální efekty, animace, reklamní kampaně a služby postprodukce. Genesis Private Equity Fund IV, private equity fond společnosti Genesis Capital, se spojil se zakladateli a získal ve společnosti významný podíl. Obě strany jsou odhodlány posunout hranice kreativity a inovace v dynamickém světě médií a zábavy, a rozvíjet nové možnosti pro klienty hledající kvalitní kreativní řešení. Společným cílem je kombinací organického rozvoje a akvizic vytvořit předního hráče ve střední a východní Evropě.
C:\fakepath\Británie4.jpg

Významný člen britské vlády chce před příštími volbami snížit daňovou zátěž

01.10.2023 Britský ministr pro místní rozvoj Michael Gove chce před příštími parlamentními volbami snížit daňovou zátěž. Nejdřív je ale podle něj nutné srazit inflaci. Gove to řekl televizi Sky News dnes, kdy v Manchesteru začíná výroční konference konzervativců. Účastní se ji i premiér Rishi Sunak, který snížení inflace považuje za jeden ze svých cílů. Goveovy výroky si podle Sky News protiřečí s postojem ministra financí.
C:\fakepath\trader-27092023-37-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.09.2023 1) Společnost Binance, která je největší kryptoměnovou burzou na světě, prodá své aktivity v Rusku nově vzniklé burze CommEX. Firma o tom dnes informovala na svém webu. Finanční podrobnosti transakce nezveřejnila. Binance zdůraznila, že nebude mít pravidelný podíl z tržeb CommEX a nemůže v budoucnu koupit zpět akcie prodaného podniku.
C:\fakepath\ceska ekonomika.jpg

EBRD zlepšila letošní výhled české ekonomiky, čeká růst o 0,1 procenta

27.09.2023 Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) zlepšila výhled české ekonomiky na letošní rok. Nyní předpokládá, že hrubý domácí produkt (HDP) se letos v Česku zvýší o 0,1 procenta, zatímco v květnu předpovídala, že o 0,1 procenta klesne. Odhad růstu české ekonomiky na příští rok nicméně EBRD zhoršila na 2,5 procenta z dříve předpokládaných 2,9 procenta. Banka to uvedla ve svém hospodářském výhledu.
img

Umělá inteligence otevírá ve farmaceutickém průmyslu nevídané příležitosti k růstu. Na urychlení vývoje léků půjde až 50 miliard dolarů ročně

26.09.2023 Zatímco dnes se umělá inteligence prosazuje ve zdravotnictví kvůli přísné regulaci a obavám o bezpečnost pacientů jen ztěžka, do budoucna by mohla přinést do odvětví doslova revoluci. Například v podobě výrazného urychlení vývoje nových léků. Jejich uvedení na trh dnes může trvat i deset a více let a míra neúspěchu během klinického výzkumu často dosahuje 90 %. AI však má podle expertů společnosti Atradius z divize Pharmaceuticals mimořádný potenciál tyto statistiky od základů změnit.
C:\fakepath\Rusko-sankce-4.jpg

Rusko je vůči západním sankcím překvapivě odolné, řekl oligarcha Děripaska

26.09.2023 Rusko ustálo sankce, které na něj po loňské invazi ruských vojsk na Ukrajinu uvalily západní státy. V rozhovoru s britským ekonomickým listem Financial Times (FT) to řekl ruský oligarcha Oleg Děripaska. Zároveň dal najevo nad tímto vývojem překvapení - myslel si totiž, že Rusko kvůli válce zkrachuje.
img

Sezóna dýňového latté ve Starbucks je tady

25.09.2023 Pro mnoho spotřebitelů po celém světě není oficiální začátek podzimu ve znamení padajícího listí, zkracujících se dnů a nižších teplot, ale ve znamení uvedení na trh dýňového latté.
C:\fakepath\nasdaq-25092023-2.png

Zaujímavosti a fakty o burze NASDAQ

25.09.2023 Burza NASDAQ je jednou z najväčších a najznámejších svetových akciových búrz. Zažila v priebehu svojej histórie niekoľko významných udalostí, ktoré mali výrazný vplyv na finančné trhy a obchodovanie. V tomto článku je 20 faktov a niekoľko najvýznamnejších udalostí spojených s burzou NASDAQ. V úvode článku si taktiež napíšeme to, ako táto burza vznikala a ktorí jednotlivci a spoločnosti stáli za jej vznikom.
C:\fakepath\investor-24092023-1.jpg

Mená a osudy najúspešnejších investorov, ktorí zmenili hru (časť 3.)

24.09.2023 Víta vás pokračovanie nášho fascinujúceho seriálu o úspešných investoroch. Dnes sa zameriame na absolútnu legendu v investovaní, muža, ktorý zmenil pravidlá hry a stal sa synonymom pre takzvaný „finančný gén“. Vstúpte do sveta Warrena Buffetta, jedného z najvýznamnejších a najobdivovanejších investorov v histórii.
img

Nové prognózy růstu od OECD

19.09.2023 Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) dnes v 10:00 vydala zprávu o ekonomickém výhledu na září 2023. Zpráva obsahovala nové prognózy hospodářského růstu pro ekonomiky z celého světa. Světová ekonomika v roce 2023 poroste o 3,0 %, což je o něco rychleji, než se původně očekávalo. Prognóza růstu pro rok 2024 však byla v nové zprávě OECD revidována níže a to je případ mnoha velkých ekonomik. Stále se očekává, že Indie dosáhne nejvyššího tempa růstu mezi hlavními ekonomikami s růstem HDP o 6,3 % v roce 2023 a 6,0 % v roce 2024. Ekonomiky USA a eurozóny by měly růst mírně rychleji, než předpokládala červnová zpráva, zatímco čínský růst byl revidován níže.
C:\fakepath\trader-19092023-32-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.09.2023 1) Americká rozvážková služba Instacart jde na burzu, cenu akcií pro účely primární veřejné nabídky (IPO) stanovila na 30 dolarů za kus. Hodnota firmy tak dosahuje zhruba deseti miliard dolarů (228,9 miliardy Kč), uvedl server CNBC. Instacart se zabývá rozvozem potravin, podobně jako například v České republice společnost Rohlík.
C:\fakepath\graf global.jpg

OECD zlepšila výhled letošního růstu globální ekonomiky na tři procenta

19.09.2023 Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) zlepšila výhled růstu globální ekonomiky na letošní rok a očekává, že se hrubý domácí produkt (HDP) zvýší o tři procenta. V předchozí prognóze, která je z června, OECD růst odhadovala na 2,7 procenta. Výhled na příští rok ale OECD zhoršila, uvádí se v její dnešní zprávě.
C:\fakepath\trader-13092023-32-zm.png

Další omezení těžby ropy výrazně zhorší situaci na trhu, varuje agentura

13.09.2023 Další omezení těžby ropy ve státech mimo Organizaci zemí vyvážejících ropu (OPEC) ve čtvrtém čtvrtletí výrazně zhorší situaci na trhu. Ve své pravidelné měsíční zprávě to dnes uvedla Mezinárodní agentura pro energii (IEA). S omezením těžby až do konce roku počítá zejména Saúdská Arábie a Rusko. Posledně jmenovaná země není členem OPEC, ale patří mezi spojence této organizace.
C:\fakepath\PayPal-11092023-1.jpg

Analýza akcií PayPal - Důvody poklesu ceny a zhodnocení potenciálu pro růst

11.09.2023 Cena akcií PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) dosáhla v červenci 2021 historického maxima 310 USD za kus. Jejich trajektorie se však posunula a do srpna 2023 se propadly o 80 % na 63 USD.
img

Útlum na trhu s kryptoměnami pokračuje

11.09.2023 Bez ohledu na první týden v září se trh s kryptoměnami stále nachází v útlumu a chybí mu náznaky, kam by se mohl ubírat.
img

Nezaměstnanost 8/2023 – 3,6 %

08.09.2023 „Fenomén nízké nezaměstnanosti v Česku přetrvává i přes mírné navýšení v srpnu. Ukazuje to, jak je český pracovní trh stabilní a trpí akorát nedostatkem pracovníků, což brzdí rozvoj celého hospodářství. I když většina ekonomických ukazatelů nepřináší hezké vyhlídky, pracovní trh bude i nadále vykazovat nízká čísla nezaměstnanosti, bez ohledu na vnější vlivy. Spíš by mělo být zásadní otázkou, jak do české ekonomiky přineseme větší konkurenci a dáme příležitost zahraniční pracovní síle.“
img

Korejský finanční gigant se spojil se společností Polygon Labs v oblasti tokenizovaných cenných papírů

07.09.2023 Společnost Mirae Asset Securities se snaží o rozvoj tokenizace v oblasti financí a v Jižní Koreji prostřednictvím partnerství s tvůrcem architektury škálování Ethereum
img

Jaký je dopad nových online casin na český herní průmysl

31.08.2023 V posledních letech se na českém trhu objevilo mnoho nových online casin. Tato nové české online casino, jak jsou často označovány, přinášejí nové příležitosti pro hráče, ať už se jedná o širší výběr her, výhodnější bonusy nebo modernější technologie.
img

Chainlink a Swift oznámily úspěšné výsledky experimentu s tokenizací! 💎

31.08.2023 31. srpna 2023 Swift zveřejnila výsledky své nové série experimentů, které dokazují, že její infrastruktura může usnadnit bezproblémový převod tokenizovaných aktiv napříč více blockchainy. Cílem výzkumu Swift bylo vyřešit problémy s interoperabilitou mezi různými blockchainy, které brzdily růst trhů s tokenizovanými aktivy. Ve spolupráci s více než desítkou finančních institucí a také s Chainlinkem, přední platformou pro služby Web3, společnost Swift ukázala, že blockchain může pro tyto instituce fungovat jako jednotné vstupní místo. To by jim umožnilo využít stávající bezpečnou infrastrukturu, čímž by se výrazně snížily provozní problémy a investice potřebné pro rozvoj tokenizovaných aktiv. Chainlink byl použit jako podniková abstrakční vrstva k bezpečnému propojení sítě Swift se sítí Ethereum Sepolia, zatímco protokol CCIP (Cross-Chain Interoperability Protocol) společnosti Chainlink umožnil úplnou interoperabilitu mezi zdrojovým a cílovým blockchainem.
img

Invesco: Centrální bankéři se v Jackson Hole drží scénáře

31.08.2023 Minulý týden se v Jackson Hole konalo dlouho očekávané ekonomické sympozium. Pro ekonomy i pozorovatele je to jedna z "povinných" akcí, podobně jako konference v portugalské Sintře. Jak jsem vysvětlila svému nejstaršímu synovi, začínajícímu scenáristovi: „Je to jako okouzlující, hvězdně obsazená přehlídka filmů – je ale pro ekonomy místo filmařů." Abychom toto přirovnání posunuli ještě o kousek dál, přinášíme vám rekapitulaci sympozia v Jackson Hole inspirovanou stříbrným plátnem.
img

Aktuální prognóza pro GBP/USD na 29. 8. 2023

29.08.2023 Libra se v pondělí obchodovala s růstem, a i když růst nebyl zrovna působivý, stále byl hmatatelný. Je tomu tak při absenci vlivných ekonomických zpráv a obecně neosobních výsledků sympozia v Jackson Hole. Všechen tento růst lze obecně vnímat jako očividný odraz poté, co pár na začátku předchozího týdne prudce klesl.
C:\fakepath\Brics4.jpg

BRICS v první fázi rozšiřování přijme šest zemí včetně Saúdské Arábie či Íránu

24.08.2023 Lídři skupiny rozvíjejících se zemí BRICS na summitu v Johannesburgu tento týden rozhodli, že pozvou šest států včetně Íránu a Saúdské Arábie, aby se k 1. lednu 2024 staly novými členy bloku. Pozvánku dále dostanou také Argentina, Egypt, Etiopie a Spojené arabské emiráty, oznámil dnes prezident Jihoafrické republiky Cyril Ramaphosa, který je hostitelem summitu. Informovala o tom agentura Reuters, podle níž má tento krok posílit vliv uskupení, které se zavázalo, že bude hájit zájmy "globálního Jihu".
C:\fakepath\Brics2.jpg

Rozvojová banka zemí BRICS usiluje o snížení závislosti na americkém dolaru

22.08.2023 Rozvojová banka zemí skupiny BRICS, kam patří Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika, bude usilovat o snížení závislosti na americkém dolaru. V rozhovoru s britským ekonomickým listem Financial Times (FT) to řekla prezidentka této instituce Dilma Rousseffová, která v minulosti působila i jako prezidentka Brazílie.
C:\fakepath\trader-22082023-31-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.08.2023 1) Míra inflace v České republice byla v červenci v rámci Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) pátá nejvyšší, a to po Turecku, Maďarsku, Polsku a Slovensku. Vyplývá to ze zprávy o vývoji inflace v roce 2023, kterou sestavila společnost Utility Bidder. Naopak nejnižší míru inflace vykázalo Švýcarsko (1,7 procenta), následuje Řecko (1,8 procenta) a Španělsko (1,9 procenta).
C:\fakepath\ceska koruna-3.jpg

Inflace v České republice je pátá nejvyšší v zemích OECD, zjistila studie

22.08.2023 Míra inflace v České republice byla v červenci v rámci Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) pátá nejvyšší, a to po Turecku, Maďarsku, Polsku a Slovensku. Vyplývá to ze zprávy o vývoji inflace v roce 2023, kterou sestavila společnost Utility Bidder. Naopak nejnižší míru inflace vykázalo Švýcarsko (1,7 procenta), následuje Řecko (1,8 procenta) a Španělsko (1,9 procenta).
img

Bitcoin se po pádu pod 26 000 dolarů zotavuje, jelikož bublina nadšení z ETF praskla

22.08.2023 Bitcoin se v úterý ráno v Asii stabilizoval poté, co v noci klesl pod klíčovou hladinu podpory 26 000 USD. Ether se také ponořil, ale udržel se na hranici 1 600 USD.
img

Tržby skupiny HARTMANN v prvním pololetí meziročně vzrostly na 1,165 miliardy eur. Rostly segmenty inkontinence a péče o rány

22.08.2023 V prvních šesti měsících roku 2023 dosáhla skupina HARTMANN, jíž je tuzemská společnost HARTMANN – RICO součástí, tržeb z prodeje ve výši 1,165 miliardy eur. To odpovídá mírnému organickému růstu tržeb o 3,6 % ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku. Konsolidovaná EBITDA dosáhla 92,7 milionu eur, což představuje zlepšení o 4,2 milionu eur ve srovnání se stejným obdobím roku 2022.
img

Omán zavádí centrum těžby kryptoměn v hodnotě 350 milionů dolarů

21.08.2023 Jedná se o druhé velké zařízení na těžbu kryptoměn, které se v Ománu objevilo po zařízení z listopadu 2022.
img

Vláda chce konec daňových rájů. Navrhla zdanění nadnárodních firem, které rozpočtu přinese 5 miliard ročně

17.08.2023 Ve středu 16. srpna vládní kabinet schválil návrh zákona o dorovnávací dani, který je výsledkem snahy zabránit přesouvání zisků do daňových rájů. Návrh vychází z evropské směrnice, kterou se členské státy zavázaly aplikovat od počátku roku 2024 a která nastavuje podmínky pro zdanění velkých firem. Všechny společnosti působící v EU, které jsou součástí skupin s konsolidovaným příjmem 750 milionů eur a vyšším, budou muset odvádět od počátku nového roku minimálně 15% daň z příjmů. Směrnice zvýší daňovou sazbu v Evropské unii jako celku a přivede příjmy do veřejných rozpočtů. Pro Česko půjde dle odhadu ministerstva financí o částku 4 až 6 miliard korun ročně a bude se týkat až 3 tisíců společností (z toho 150 – 350 společností bude dorovnávací daň hradit). Tématu se dále v komentáři věnuje daňová poradkyně Hana Veselá ze společnosti BDO.
img

Německo stále dramatičtěji zaostává za USA, varuje největší německá banka. Tím se i stupňuje jeho technologická závislost na Číně, takže podoba vztahů s ní bude do budoucna stále více ovlivňovat i výkon české ekonomiky a zaměstnanost v ČR

16.08.2023 Eurozóně vážně hrozí největší krize od jejího vzniku, varují analytici agentury Bloomberg. Na přelomu let 2024 a 2025 se může v maximální míře projevit efekt utahování její měnové a zároveň rozpočtové politiky, což přivodí hospodářský pád – až zhruba pětiprocentní – srovnatelný s tím z doby evropské dluhové krize před více než deseti lety. Zatímco Spojené státy mohou zvládnout měkce přistát, eurozóna mnohem spíše přistane tvrdě.
img

Euro ohrožuje budoucnost Evropy, říká nobelista Joseph Stiglitz. Nová studie zjišťuje, že euro má nulový dopad na rozvoj obchodu, přičemž jeho zastánci dlouhodobě tvrdili opak

13.08.2023 Z hlediska příznivců přijetí eura zdrcující studie vychází v zářijovém vydání prestižního vědeckého žurnálu Journal of International Money and Finance. Efekt eura na růst vzájemného obchodu členských zemí měnové unie je podle ní v zásadě nulový.
img

T-Mobilu v pololetí klesl provozní zisk o šest procent na 5,8 miliardy

10.08.2023 Operátorovi T-Mobile klesl v letošním prvním pololetí provozní zisk o 6,2 procenta na 5,8 miliardy korun. Tržby naopak stouply o 5,7 procenta na 15,4 miliardy korun. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě.
img

Tchajwanská TSMC chce postavit v Německu svou první evropskou továrnu na čipy

09.08.2023 Tchajwanský výrobce čipů Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) hodlá v Německu postavit svou první evropskou továrnu. Firma dnes oznámila, že do závodu v Drážďanech plánuje investovat společně s podniky Bosch, Infineon a NXP. Celková hodnota investic by podle TSMC měla přesáhnout deset miliard eur (zhruba 242 miliard Kč). Podle agentury DPA asi polovinu investičních nákladů pokryjí v rámci státních subvencí peníze německých daňových poplatníků.
img

Hlavní kryptoměny klesají, na trhu totiž chybí letní jiskra

07.08.2023 Hlavní kryptoaktiva minulý týden pokračovala v poklesu, protože na trhu chyběla jiskra, která by oživila převážně slabou letní výkonnost, a to i přes pozitivní pohyby v červnu.
img

Autostat: Prodej osobních aut v Rusku v červenci vzrostl o 168,8 procenta

07.08.2023 Prodej osobních automobilů v Rusku v červenci vzrostl o 168,8 procenta na 95.654. Částečně se tak zotavil z loňského propadu, uvedla dnes analytická agentura Autostat. Zpráva přichází krátce poté, co ruský prezident Vladimir Putin vyzval státní orgány, aby přestaly používat auta zahraniční výroby a daly přednost domácím vozů.
img

Sberbank vykázala za čtvrtletí rekordní zisk 380,3 miliardy rublů

03.08.2023 Největší ruská banka Sberbank měla ve druhém čtvrtletí podle mezinárodních účetních standardů rekordní zisk 380,3 miliardy rublů (89,5 miliardy Kč). Přispěl k tomu nárůst objemu úvěrů a zlepšení marží. Firma o tom informovala ve zprávě o výsledcích hospodaření. Banka zlepšila svůj odhad růstu ruské ekonomiky v letošním roce na přibližně 1,8 procenta, v předchozí prognóze počítala se stagnací hospodářství.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Rzeczpospolita: Německá ekonomika slábne, je Německo nemocným mužem Evropy?

03.08.2023 Německá ekonomika se nemůže postavit na nohy. Už dvě čtvrtletí po sobě se hrubý domácí produkt (HDP) země snížil a Německo se tak podle ekonomů dostalo do technické recese. V uplynulém čtvrtletí se HDP udržel na úrovni předchozích tří měsíců, což byl ale pravděpodobně jen slabý záblesk naděje. Hospodářský propad signalizují všechny důležité ukazatele. Znovu se začíná mluvit o "nemocném muži Evropy", jak zemi označil už na přelomu tisíciletí britský ekonomický časopis The Economist, píše polský deník Rzeczpospolita.
C:\fakepath\trader-02082023-44-zm.jpg

Putin ani Zelenskyj nejsou připraveni na mír, řekl brazilský prezident Lula

02.08.2023 Brazílie usiluje o mír na Ukrajině, ale ani ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj ani ruský prezident Vladimir Putin na něj nejsou připraveni. Brazilský prezident Luiz Inácio Lula da Silva to dnes podle agentury Reuters řekl na prvním setkání se zahraničními zpravodaji od svého nástupu do funkce 1. ledna. Lula také kritizoval šéfa brazilské centrální banky, jemuž přičítá odpovědnost za podle prezidenta "nejvyšší reálnou úrokovou míru na světě".
img

Česko je v digitalizaci a infrastruktuře 10. nejlepším státem EU. Vděčí za to kvalitní síti železnic a vysokým investicím do dopravy

02.08.2023 Česká republika je v úrovni digitalizace a kvalitě infrastruktury 10. nejvyspělejší zemí Evropské unie. Meziročně si tak podle aktuálního Indexu prosperity a finančního zdraví polepšila o dvě příčky. Česko v žebříčku vyniká vysokými investicemi do dopravy, nejhustší sítí železnic a postupnou digitalizací státní správy. Zaostává naopak v kvalitě silnic a nedostatečném pokrytí vysokorychlostním internetem. Srovnání států vedou země Beneluxu, žebříček uzavírají státy z Balkánského poloostrova.
img

Výsledky AMD za 2. čtvrtletí - co Wall Street očekává od polovodičového giganta? 🔌

01.08.2023 Společnost Advanced Micro Devices (AMD.US) se staví do pozice konkurenta procesorů Intel (INTC.US) a potenciálního jednoho z příjemců vyšší poptávky po výkonných čipech s umělou inteligencí. Nabídka společnosti AMD v oblasti umělé inteligence sice není konkurenceschopná s dominantní společností Nvidia, je však širší než nabídka společnosti Intel. Investory může pozitivně překvapit zejména možný nárůst tržního podílu společnosti AMD, a to navzdory dobrým výsledkům společnosti Intel. Od začátku roku akcie vzrostly o zhruba 75 %, což je výrazně nad průměrem benchmarku polovodičového sektoru. Společnost představí svou zprávu za 2. čtvrtletí po dnešní seanci na Wall Street. Co očekávají analytici oslovení společností FactSet?
img

Evropu čeká velmi obtížné desetiletí, kvůli drahým energiím a invazi čínských elektromobilů, varují experti. Motor evropské ekonomiky, Německo, se zadrhává, výrazně tam sílí Alternativa pro Německo

30.07.2023 Evropu čeká velmi složitých deset let, kdy se její ekonomika bude muset utkat s povážlivou ztrátou konkurenceschopnosti. Starý kontinent totiž ve světě stále povážlivěji zaostává, zejména za USA, a kombinace drahých energií a přílivu čínských elektromobilů situaci může dále výrazně zhoršují. Varují tak experti, které cituje agentura Bloomberg.
img

Meta Platforms po zprávě o výsledcích posiluje o 10 % 📈 Rally v oblasti umělé inteligence a oživení reklamy 🔌

27.07.2023 Společnost Meta Platforms (META.US, dříve Facebook), gigant v oblasti sociálních médií, dnes oznámila výsledky za 2. čtvrtletí 2023. Zpráva překonala očekávání analytiků v oblasti tržeb i zisku na akcii, přičemž akcie před otevřením Wall Street posílily o téměř 10 %. Investoři v euforii přijali komentáře společnosti k rozvoji umělé inteligence a oživení reklamního sektoru. Společnost potvrdila svou vedoucí pozici na globálním trhu s celkovým počtem 3,88 miliardy uživatelů svých aplikací (Facebook, WhatsApp, Instagram), což je číslo, které i přes obrovský rozsah meziročně vzrostlo o 6 %. Společnost plánuje velké investice a vynakládá náklady, které se pravděpodobně zvýší - trh to však vnímá jako známku dynamického růstu. Pozitivně také vnímal "opatrnost", pokud jde o plánované investice v roce 2023, za které hodlá společnost utratit méně, než Wall Street očekávala (mimo jiné v reakci na vyšší náklady). Mark Zuckerberg doprovodil výsledky velmi pozitivním komentářem. Toto jsou podrobnosti zprávy:
img

Výsledky Meta Platforms se blíží 🕤 Zvýší reklama a umělá inteligence finanční výsledky?

26.07.2023 Společnost Meta Plaforms (META.US, dříve Facebook), gigant v oblasti sociálních médií, oznámí výsledky za 2. čtvrtletí po dnešní seanci na Wall Street. Vzhledem k tomu, že všechny aplikace společnosti mají téměř 3,78 miliardy uživatelů, může být její zpráva klíčová pro mnoho společností, které své příjmy získávají především z digitální reklamy. Včerejší výsledky společnosti Alphabet (GOOGL.US) naznačují, že Meta může překvapit růstem v souvislosti s oživením v reklamním sektoru. Trh bude věnovat pozornost nákladům a investicím společnosti, především těm, které se týkají umělé inteligence a konceptu "Metaverse" prosazovaného Markem Zuckerbergem.
img

Věřitelé Arca Investments rozhodnou o přepracovaném plánu na reorganizaci

25.07.2023 Věřitelé Arca Investments budou dnes na schůzi rozhodovat o přepracovaném plánu na reorganizaci zkrachovalé společnosti. Výsledek bude muset ještě potvrdit soud. Vrchní soud v Praze zrušil schválení předchozího plánu reorganizace Arca Investments v únoru. Plán totiž podle soudu diskriminoval část věřitelů a měl i další vady.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Analýza: Česko má v OECD desáté nejvyšší tempo růstu HDP za odpracovanou hodinu

24.07.2023 Česká republika má desáté nejvyšší tempo růstu hrubého domácího produktu (HDP) za odpracovanou hodinu z 38 členských států Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Uvádí to analýza odborníků na hledání zaměstnání společnosti Lensa, která zkoumala roky 1995 až 2021. Česko se tak sice nachází v první čtvrtině, ale vyšší růst hodnoty vykazují všechny zbývající státy Visegrádské skupiny (V4), tedy Slovensko, Maďarsko i Polsko.
img

Skupina Sokolovská uhelná loni vytvořila rekordní zisk 2,3 miliardy Kč

20.07.2023 Skupina firem Sokolovské uhelné vykázala v loňském roce zisk téměř 2,3 miliardy korun. V roce 2021 byla v mírné ztrátě 96 milionů korun. Na rekordním zisku z posledních let se podílel nárůst tržeb za vlastní výrobky a služby, rostla také těžba i prodej uhlí. Samotná společnost Sokolovská uhelná a. s. měla loni zisk 2,28 miliardy korun. Vyplývá to z účetní uzávěrky zveřejněné na serveru justice.cz.
C:\fakepath\Evropa.jpg

WSJ: Evropané čelí nové realitě, kterou nezažili desítky let - chudnou

18.07.2023 Život na evropském kontinentě byl dlouho předmětem závisti cizinců, zejména kvůli stylu označovanému jako umění žít. Nyní však rychle ztrácí svůj lesk, protože kupní síla Evropanů se postupně snižuje. Francouzi jedí méně foie gras a pijí méně červeného vína. Španělé šetří olivovým olejem. Finové jsou nabádáni, aby využívali sauny ve větrných dnech, kdy je energie levnější. Píše to americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ).
img

Nasdaq zkoumá generativní AI

18.07.2023 Využití umělé inteligence v různých oblastech je důležitou součástí zajištění budoucího fungování firem. Výjimkou není ani burza Nasdaq, která se ji rozhodla zavést do svých procesů v roce 2019. Nejnověji zašla ještě dál a zkoumá, jak využít takzvanou generativní umělou inteligenci v boji proti finanční kriminalitě. Zatímco OECD upozorňuje na nebezpečí spojená s umělou inteligencí při vytváření nejasných nebo zavádějících informací a varuje před negativními dopady na zaměstnance, technologické společnosti se stále chytají tempa této revoluce.
C:\fakepath\investorka-14072023-1.jpg

Tak a je to tu! Účet v priamom prenose

14.07.2023 Je to tu! S očakávaním, vzrušením a nadšením som konečne otvorila svoj nový, reálny obchodný účet. A čo je pre mňa ešte vzrušujúcejšie, tak s vyššou sumou, než som pôvodne zamýšľala. So sumou 5000 GBP sa vydávam na cestu obchodovania, ktorej výsledky budem zdieľať priamo s vami prostredníctvom tejto série článkov. Môj nový účet pre mňa predstavuje príležitosť preukázať moje potenciálne obchodné zručnosti a dosiahnuť pozitívne výsledky. S reálnymi peniazmi v hre a skutočným rizikom som motivovaná využiť každú príležitosť na rast a úspech. Uvidíme, ako sa mi bude dariť.
img

Velká čínská výzva. Asijské velmoci ujíždí s generativní AI vlak

13.07.2023 Čína čelí výzvám v oblasti generativní AI právě ve chvíli, kdy dochází k fragmentaci ekonomiky na globální úrovni. Účinný cyklus čínského využití technologií, zvyšování produktivity a hospodářského růstu ohrožuje hned několik faktorů. Číňanům dělá vrásky úspěch průlomových generativních AI ve Spojených státech, nedostatečný výpočetní výkon a geopolitické napětí.
img

Akcie firem zabývajících se cybersecurity klesají

12.07.2023 Akcie společností Zscaler (-8,0 %), Palo Alto Networks (-7,0 %) a Cloudflare (-5,9 %) klesly po oznámení společnosti Microsoft (+1,8 %) o jejích nových bezpečnostních službách, což by podle analytiků mohlo představovat konkurenční hrozbu pro tyto zavedené hráče. Nové služby společnosti Microsoft jsou sice zatím v rané fázi, ale díky širokému portfoliu a značným distribučním možnostem společnosti je toto oznámení pro firmy zabývající se kybernetickou bezpečností značně znepokojivé. I přes dnešní dramatický pokles hodnoty akcií však mají největší investiční banky jiný názor:
img

Invesco: Měsíční přehled vývoje na trzích za červen 2023

12.07.2023 Červen byl pro globální akciové trhy převážně pozitivním měsícem, protože ve všech hlavních regionech se trhy odrazily od květnových ztrát. Inflace v Evropě a USA se zmírňuje, přičemž v USA bylo po posledním zasedání Federálního rezervního systému pozastaveno zvyšování úrokových sazeb. Evropská centrální banka a Bank of England budou ve zvyšování sazeb prozatím pokračovat. V Číně přetrvávají obavy kolem post-covidové ekonomiky, ale nezabránily jejím ziskům. Dařilo se i Austrálii, Japonsku a Indii. Trhy s pevným výnosem zůstaly pod tlakem kvůli dalšímu zvyšování úrokových sazeb ze strany některých centrálních bank.
C:\fakepath\japonsky-jen2.jpg

Japonské firmy podle odborů nabídly nejvyšší růst mezd za 30 let

05.07.2023 Japonské firmy nabídly při letošních jednáních se zaměstnanci nejvyšší zvýšení mezd za posledních 30 let. Vyplývá to z průzkumu organizace Rengo, což je největší odborová skupina v zemi. Podle ekonomů růst mezd pomůže oživit chřadnoucí spotřebitelskou poptávku. Japonsko se léta potýkalo s velmi nízkou inflací, v některých letech i s deflací, tedy poklesem cen.
img

Aeru loni vzrostl provozní zisk na víc než 974 mil. Kč

30.06.2023 Výrobci letadel Aero Vodochody loni vzrostl provozní zisk před zdaněním na více než 974 milionů korun, o rok dříve činil 70 milionů korun. Čistý zisk byl loni 192 milionů korun. Hospodaření ovlivnila část tržeb z prvních kontraktů letounu L-39NG, z programu Irák a též z generálních oprav letounů L-159 pro českou armádu. Letos společnost očekává další nárůst tržeb, a s tím související vyšší zisk. ČTK to dnes sdělila mluvčí Aera Radka Černá.
C:\fakepath\trader-29062023-32-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.06.2023 1) Ministerstvo financí dnes podle plánu prodalo ve třech aukcích státní dluhopisy zhruba za 17 miliard korun. Zájem investorů byl výrazně vyšší, poptávka dosáhla 39,8 miliardy korun. Vyplývá to z údajů České národní banky (ČNB), která aukci zajišťovala. Byla to poslední aukce státních dluhopisů v prvním pololetí.
C:\fakepath\lithium.png

Francouzská firma Imerys bude těžit lithium z rozsáhlého ložiska v Británii

29.06.2023 Francouzská společnost Imerys plánuje těžbu lithia v Británii. Do roku 2030 by z lokality Cornwall na jihozápadě Anglie mohla dodávat materiál potřebný k výrobě dvou třetin baterií pro elektromobily na britských silnicích. Firma dnes uvedl, že hodlá ve svém těžebním závodě ve spolupráci se společností British Lithium do konce desetiletí produkovat asi 20.000 tun ekvivalentu uhličitanu lithného ročně. To by stačilo na zásobování přibližně 500.000 elektrických vozidel.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

GEI: Schopnost Německa přilákat investice se znepokojivě zhoršuje

29.06.2023 Schopnost Německa přilákat investice se v loňském roce "znepokojivě" zhoršila. Příliv přímých zahraničních investic do Německa činil pouze 10,5 miliardy eur (zhruba 250 miliard Kč), zatímco jejich odliv přesáhl 135 miliard eur (přes tři biliony Kč). Rozdíl mezi odlivem a přílivem investic tak dosáhl rekordní úrovně. Podle listu Financial Times na to upozornil Německý ekonomický institut (GEI) na základě údajů Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD).
C:\fakepath\nemecko.jpg

Podnikatelská nálada v Německu se v červnu podle Ifo dále výrazně zhoršila

26.06.2023 Podnikatelská nálada v Německu se v červnu po květnovém propadu ještě více zhoršila. Dnes to uvedl mnichovský ekonomický institut Ifo, podle kterého se německé hospodářství dostává do složité situace.
C:\fakepath\pre.jpg

PRE vyplatí akcionářům dividendu 439,96 Kč za akcii, stejně jako loni

23.06.2023 Společnost Pražská energetika (PRE) vyplatí letos svým akcionářům dividendu 439,96 Kč za akcii, tedy na stejné úrovni jako loni. Firma tak mezi akcionáře rozdělí přes 1,7 miliardy Kč. Rozhodla o tom dnešní valná hromada společnosti. Udělala také několik změn ve správních orgánech firmy, novými členy představenstva se stali David Vodrážka a Jaromír Beránek.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Harmonic trading | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Programování | Divergence | Pin Bar | Česká burza | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | AUD/NZD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | CAD/CHF | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnové indexy | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Deník tradera | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AMEX | AOS | ATM | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | BRICS | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Bond | Bonita | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | CCI | CEO | CFD | CME | CPI index | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Certifikáty | Chop | Kongesce | Konsolidace | Custody | DAX | Demo účet | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Durace | EBIT | ECB | ECN | EMA | ESM | Easing | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Exit strategy | Expanzivní politika | FOMC | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Floating | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forex trader | Forexový obchodník | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Grafy | Hedge | High | High Yield | Holubice | IFRS | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční certifikáty | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Maastrichtská kritéria | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | PEG | PRIBOR | Papertrading | Parabolic SAR | Pasiva | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Pivot Point | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Primární trh | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Produktivita práce | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | Quantitative easing (QE) | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | SNB | STP | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Termínový kontrakt | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | EMU | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Market Watch | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Makroekonomická data | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Overtrading | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Intervence na forexovém trhu | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Santa Claus Rally | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie NWR | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | Akcenta | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Internetová měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Carry trading | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Ed Seykota | Zlatý důl | Poker | Kasina | Hazardní hry | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie CETV | Akcie ČEZu | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Erstebank | Akcie Fortuna | Akcie Fortuny | Akcie Google | Akcie KB | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie O2 | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie Unipetrol | Akcie VIG | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Arca Capital | Atlantik | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | BH Securities | Big Mac | Bollinger Bands | Bossa.cz | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy na světových trzích | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakty | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | CitFin | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | Co je to forex | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká burza cenných papírů | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | ČEZ burza | ČEZ dividenda | ČEZ dividendy | ČEZ online | Členské země Evropské unie | Daňové přiznání | Day trading | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | Direct market | Diskuzní fórum | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Slovenska | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní kurz | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fondy | Etoro | Eura | EURHUF | Evropská banka | Evropská měna | Evropská rada | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forex market | Forexové obchodování | Forexové obchody | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.com | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GDP | GfK | GFT | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HangSeng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Ichimoku Kinko Hyo | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Internetové obchodování | Intuice | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investiční záměr | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investování na kapitálových trzích | Investování peněz | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak investovat peníze | Jak nakupovat akcie | EBay | Jak vydělat | Jak vydělat peníze | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Kim Kiyosaki | Kiyosaki | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurs koruny | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz franku | Kurz měny | Kurz ropy | Kurz rublu | Kurz zlata | Kurzy | E15 | Kurzy měny | Libra | Lira | Maďarská měna | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Management | Manuál | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měna euro | Měnové kurzy | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Miroslav Singer | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup EUR | Nákup komodit | Naučte se investovat | Nejlepší broker | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní marže | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Ocenění akcií | Odborná literatura | Odkup akcií | Online broker | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Otevřené podílové fondy | Pád akcií | Pád dolaru | Pád měny | Paládium | Patria Finance | Patria.cz | Pavel Kaiser | PayPal | Penzijní společnosti | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pražská burza cenných papírů | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Psychologie trhu | Pšenice | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řecká krize | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Saxo Trader | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | Spekulace na růst | Spořící účet | Spořící účty | Hodnocení brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Světové burzy | Světové ceny ropy | Světové měny | SWIFT | Škola tradingu | Švýcarská banka | Švýcarské banky | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Unce zlata | Úrokové swapy | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | X-Trade | Zahraniční měny | Založení účtu | Země BRICS | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | CNBC | BreakEven | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | RBOB | Accumulate | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Depozitář | Dluhopisový index | Dluhové trhy | Doba splatnosti | Due diligence | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Free float | Hodnota dluhopisu | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | IRS | Jeff Bezos | KOBOS (Kontinuální Burzovní Obchodní Systém) | Lednový efekt | Mark Zuckerberg | Matthias Müller | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Overweight | P.A. | P/S | Petr Kellner | Primární trh dluhopisů | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | PX index | Range | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | SPAD | Šíře trhu | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Tranše | Upisovací období | Úvěry klientům | Vláda ČR | Warrant | Hráči na forexu | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | WGC | Akcie na majitele | Akciová společnost | Čekací doba | Člen burzy | GDR | Hlavní trh | Intervenční nákupy | Kmenové akcie | P/E Ratio | Převis | Primární emise | Standardní množství | Zaknihované akcie | Factoring | Hrubý domácí produkt (HDP) | KOBOS | M2 | Outperform | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | Paul Krugman | Investiční téma | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Casino | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Trader Workstation | Volby | Fundamentální data | Pivot Pointy | S/R zóny | Rozhovor | Fibonacci trading | Úspěšný trader | Butterfly | E-mini | Know-how | Genesis | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | Velcí hráči | Poradenská společnost | Disciplinovaný trader | 1 milion | Broker forex | Burze | Penny stocks | Podvědomí | Commodities | Černý pátek na newyorské burze | Day trader | Dividendové akcie | Investment | Lance Beggs | Profi obchodní systémy | Zlatý standard | Evropské obchodování | Aramco | Rhodium | Landesbank Baden-Wuerttemberg | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Sky News | Ernst & Young | Společnost Crédit Agricole | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Bernstein | The New York Times | Crowdfunding | Jackson Hole | KPMG | Institut ZEW | CNOOC | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Oxford Economics | State Street | Westpac | CME Group | Burzovní společnosti | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | ANZ | DIW | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | DIHK | Nordea | Investing.com | Členové OPEC | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | Nová Čína | BNY Mellon | PwC | Next Finance | Agentura AP | PVM | Barrick Gold | BBC | Washington Post | Agentura DPA | Technické indikátory | Hospodářské vyhlídky | Oslabení eura | Reporty | FX společnosti | Petr Koblic | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Halifax | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Finanční analýzy | Světová měna | Diamantová formace | Technický výhled | Uložení peněz | Short squeeze | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Světová rada pro zlato (WGC) | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Finanční gramotnost | MarketWatch | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | DZ Bank | BMW | Wolfgang Schäuble | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Mark Carney | Averze k riziku | Kurz české měny | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Burzovní obchodní systém | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Creditas | Globální trhy | Diamanty | Zajištění investice | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Londýnská akciová burza (LSE) | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Hargreaves Lansdown | Finanční centrum | Evropské banky | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Rada ČNB | PriceWaterhouseCoopers | Podnikatelé | Malý prostor | Pro tradery | Zkušení investoři | Globální akciové trhy | Limitní příkazy | Henry Hub | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Londýn - ICE | New York - Nymex | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Ekonomické fórum | Odvětví ropy | Volby v USA | Rosněfť | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Zadlužené Řecko | Modrá pyramida | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Swapy | La Repubblica | Referendum | Časová pásma | Ekonomická aktivita | City | Program OMT | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Miliardáři | Německý ústavní soud | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Obchodní styl | Investiční firma | Svatý grál | Forbes | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Vysoké sázky | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Mezinárodní ratingové agentury | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie v USA | Televize Sky News | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IHS | Měnová autorita | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Obchodování měn | Turbulence na finančních trzích | Obchodování měnových párů | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | Obchodníci na finančních trzích | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Britské hospodářství | Globální ekonomický růst | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Odchod z EU | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Černé pondělí | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Virgin America | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Bělorusko | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | John Kerry | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Nejprudší jednodenní pokles | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Německý hospodářský institut DIW | Index AEX | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | Obchodování na pitu | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Šéf britské centrální banky | Makroekonomické analýzy | Výzkumná společnost | Cena mědi | Marže společností | CzechInvest | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Sinopec | Pokles výnosů | Dnešní údaje | SaxoSelect | Americké indexy | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Největší banky | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Burzovní skupina | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Finanční poradce | Výrobní index PMI | Ekonomický přínos | FTSE 100 | Šéf společnosti | Guvernér banky | Kyperský regulátor CySEC | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Odvrátit deflaci | Japan Exchange Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch v tradingu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Globální krize | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Hlavní index německých akcií DAX | Západoevropské trhy | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Německý export | Země používající euro | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Opatřením na podporu ekonomiky | Britský FTSE 100 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Summit G20 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Mezinárodní investice | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | U.S. Bank | Záchranný fond | Bankovní domy | Průzkum | Graf ropy | Bankovní systém | Nadměrné obchodování | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Pražský parket | Inflace v Německu | EU-Čína | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Velké zisky | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Index amerických akcií | Ministři financí EU | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | S&P Global Ratings | TTIP | Kurz japonského jenu | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | ISTAT | Hlavní ekonom britské centrální banky | Akciové trhy v USA | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Rande Howell | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Americké investiční banky | Indická rupie | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investor | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Index ekonomické aktivity | Indexy PMI | ExxonMobil | Finanční domy | Alphabet | xStation | ČTK | Země G20 | Země G7 | Světový finanční systém | Skupina G20 | Skupina G7 | Obchodování forexu | Bankovní společnost | Ceny ropy v dolarech | Aktuální cena | Rada MMF | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodovaný fond | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Evropský bankovní úřad (EBA) | Mercedes | Audi | Bitfinex | Finanční podniky | Deutsche Bank Securities | Politico | CME FedWatch | IHS Markit | Devizy | Morningstar | SaxoTraderGO | Jihokorejské akcie | Bridgewater | Flash Crash | Fondy rizikového kapitálu | Zajištění proti kurzovému riziku | TPG Capital | ex | Akcie firem | Purple Trading | Oslabování měny | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Klamání investorů | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Obchodovat na forexu | Generali Investments | LCH Clearnet | Bernstein Bank | Nejvyšší zhodnocení | Akcie Kofoly | Bitstamp | Cena měny | Tržní kapitalizace společnosti | Keystone XL | Ranní nadhoz | Baker McKenzie | Belviport Trading | Skupina PPF | Akcie českých bank | Obchodování ropy | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Bitcoinový fond | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Daňové změny | Bitcoinový ETF | Investiční činnost | Intradenní obchody | Chicago Mercantile Exchange | Patria MobileTrader | Nasdaq Composite Index | CoinDesk | Cena palladia | Polychain Capital | Pohyby na finančních trzích | Makroekonomické zprávy | Finanční ředitelé | Inflace ve světě | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | Obchodníci s měnami | Kurzotvorná informace | Vývoj směnných kurzů | Sladká ropa | BHS | René Remšík | Aleš Michl | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | LBBW | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Bruce Kovner | LBMA | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Kurzový vývoj | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Protiruské sankce | Profesionální tradeři | Akcie Tesly | Investiční specialista | Investiční firmy | Americký akciový trh | Zajímavé výnosy | Obchodování na pražské burze | MobileTrader | Jack Schwager | Obchodování s cizími měnami | Spekulativní investice | Trhy s kryptoměnami | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Palladium | Úřad pro finanční služby | Podnikové dluhopisy | Obchodování indexů | GlobalMarkets | Technologie blockchain | Jan Dvořák | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Měnové zajištění | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Hodnota všech kryptoměn | Coinmarketcap | Diverzifikace aktiv | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | Kraken | BCH | ETH | ETC | XRP | NEO | Kontrakty na bitcoin | Online casina | Online casino | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Obchodování s digitálními měnami | Invesco | Mineři | European Energy Exchange (EEX) | Fincentrum Hypoindex | Fincentrum | Hypoindex | Hard fork | Inteligentní investor | Binance | Cena kryptoměny ethereum | Ethereum blockchain | Charles Hoskinson | Růst bitcoinu | General Bytes | NEST | Oxfam | Lightning Network | ESMA | Robinhood | Stellar | Estee Lauder | Air Berlin | Těžba kryptoměn | Služby spojené s kryptoměnami | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Krypto burzy | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | Zakladatel etherea | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Ceny lithia | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | Zlatá koruna | Digitální peněženky | Online kasina | Vstup na akciovou burzu | Nejlepší tradeři | Dobří tradeři | Obchodování na trzích | Snížení finanční páky | Altcoiny | Výkonnost fondů | Tržní očekávání | Dobrý trader | Asijské trhy | Vzácné kovy | Úspěšný trading | TRON | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Airbnb | Obchodování na kapitálových trzích | Burzovní trh | Burzovní trh START | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Společnost Cyrrus | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Globální akcie | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | Ekonomické výsledky | VŠE v Praze | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | Hodnota majetku domácností | EOS | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Propad kapitálu | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Německá centrální banka | Slabší koruna | Akcie Amazonu | Kryptoburza | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Kurzy měnových párů | Spoření na důchod | Podíl dolaru | Podíl eura | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Obchodní bariéry | Obchodní napětí | Vysoké standardy | Přijetí eura | Podniky | Odpovědné investování | Primární emise akcií | Renaissance Capital | Asijské akciové trhy | Financial Conduct Authority (FCA) | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Edison | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Tok investic | Full-time trader | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Forint | Obchodníci s ropou | Turecké liry | Pokles ceny | Domácí měna | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Americké akciové burzy | Správci kapitálu | Fond kvalifikovaných investorů | Měny rozvíjejících se ekonomik | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Odvětví polovodičů | KLB Legal | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trh Start | Czech Fund | Zasedání OPEC | Manažer fondu | Íránská měna | Bitmain | Bitmain Technologies | USMCA | Baird | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Akcie na burzách | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Globální investoři | Obchodní přebytky | Kompozitní index | FKI | Úrokový výnos | Julius Baer | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Trh s ropou | Finanční skupina | Platon Finance | Mileniálové | IfW | Americké volby | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Analytické služby | Vývoj české koruny | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Roční výnos | PLTC | Daniel Tanner | Největší kryptoměna | CFD broker | Goldenburg Group Ltd | Intercontinental Exchange | Předpovědi Saxo Bank | IG | Next Generation | TLAC | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Akciové trhy v Asii | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Retailové obchodování | Obchodování se CFD | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Aktivita na trhu | Starteepo | Průzkum společnosti | Kim Fournais | Jiné měny | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Růst zisků | Anticyklické akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Denní objem obchodů | Šéf ECB | François Villeroy de Galhau | Bloomberg Economics | Fiskální pakt | Evropský stabilizační mechanismus | Veřejný dluh | Česká firma | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Český miliardář | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Index hongkongské burzy | Kongres USA | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Zadluženost | Hodnota indexu | Posílení kapitálu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Mergermarket | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Úvěrové portfolio | Intercontinental Exchange (ICE) | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Revenge trading | NDRC | CCTV | Platforma pro obchodování | Bitcoin ETF | WEF | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Makléřská společnost | Lukáš Adámek | Vysoké zisky | DBS | Podnikové investice | Makroekonomické statistiky | Kdy nakoupit akcie | Jak se obchoduje | Inven Capital | Obchodní přístup | Dluh vlád jednotlivých zemí | Dluh vlád | Celkový globální dluh | Globální dluh | Podnikový dluh | Zadlužení Číny | Index Option | Profesionální trader | ASIC | Makroekonomické strategie | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Intradenní trading | Foreign Policy | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Obchodovat na finančních trzích | Platformy pro obchodování | Primární nabídka akcií | Mt. Gox | Mezinárodní investoři | Německé banky | Hodnotové investování | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | IPO Uber | OKEx | Společnost OKEx | Burza digitálních aktiv | Michal Uma | Přední ekonomové | Světové finanční trhy | Kenetic Capital | Ekonomický poradce | Státní fond | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Globální rizika | IPO Airbnb | IPO Palantir | IPO Instacart | MUFG Bank | Obchodování přes LYNX | Obchodujte ropu | Rizikové akcie | Finanční produkty | Drobní obchodníci | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Odchod z eurozóny | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Market Trading | Ropovod | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Ruská firma | Short obchod | Investiční rady | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Zákaznická podpora | Cena pohonných hmot | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Nezaměstnanost v ČR | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Obchodní aktivity | CNY | Obiloviny | Obchodní plány | Nejznámější kryptoměny | NAGA | Jak na obchodování | Infineon | AMS | Příjmy Ruska | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Moje obchody | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Měnový výhled | Vyšší mzdy | CFD na indexy | Elliottovy vlny | Globální HDP | Oživení světové ekonomiky | Společná měna | Boris Johnson | BrandZ | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Začít obchodovat | Finanční svět | Nabídka akcií | Market Scanner | Omezení finanční páky | David Varga | Australští brokeři | Australský regulátor ASIC | iFX Expo | iFX | Tradingová konference | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Reinvestování | Lari | Čínský trh | Libra od Facebooku | Wealth Management | Opční obchodník | Prezidentka ECB | CoinShares | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Základy obchodování | Akcie a ETF | Cena železné rudy | Vlastní kryptoměny | Obchodní principy | Svět investování | Ropné akcie | Obchodní pásmo | Akciová portfolia | STAR | Nový akciový trh | Býčí výhled | Medvědí výhled | Biotechnologické akcie | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Blackstone | Capital Partners | Maržové obchodování | Maržový účet | FedWatch Tool | Coffee | Ripple Labs | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Senior trader | Napětí na trzích | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Komodity přes mobil | Výnosové křivky | Pokles cen | Akciový růst | Akcie automobilky | Snížení úroků | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Šéfové států | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Začít vydělávat | Tomáš Pfeiler | Ředitel Patria Finance | Tomáš Jaroš | SEBA | SIX | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Prodej na krátko | Likvidita na trhu | Konglomerát | Nové akcie | Intradenní trader | Raiffeisen Bank International | Vliv na obchodování | Indická ekonomika | Bohatí | Investiční kapitál | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Nejlidnatější země světa | Akciové alokace | Produkce zemního plynu | AMZN | Burzovní průvodce | Krypto ETF | Akcie podniku | Sankce proti Íránu | Pohonné hmoty | ISM index | Alan Greenspan | CFD na akcie | CFD na komodity | Kapitálové výdaje | Kristalina Georgievová | Broker Consulting Index | Růst mezd | Upisování | Kótování | Míra chudoby | Papírové peníze | Zájem o stříbro | KB | SAB Finance | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Obchodní pokyny | US500 | Deficit rozpočtu USA | Deficit rozpočtu | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | TD Bank | Kjódó | Agentura Kjódó | Transakce s kryptoměnami | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská vláda | Italská ekonomika | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Zprávy z Fedu | Ekonomika nového Zélandu | Novozélandská centrální banka | Overbalance | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Úpis akcií | Thomas Cook | Finanční situace | UCITS | MiFIR | Obchodní praktiky | Finanční údaje | Tamás Varga | The Washington Post | Pohonné hmoty v Česku | Softwarová firma | TeamViewer | Python | Snížení daní | Obchodování jedním kliknutím | Risk Reward Ratio | Ethery | iShares | Dobrý obchod | Energetické firmy | Tuzemské banky | Kurzarbeit | Vyzkoušet si trading | ESG | Český HDP | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Ceny palladia | Měsíčník finančních trhů | Akcie Splunk | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Akcie Anglo American Platinum | F1 | Formule 1 | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Společnost Deutsche Börse | Edge | Nižší volatilita | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Nobelova cena za ekonomii | Kakao | Demo účty | Snižování rizika | Projevy centrálních bankéřů | Vývoz ropy a plynu | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Stav trhu práce | Hypotéky v Česku | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Obchodní restrikce | EREVITA | Loterie | Cena akcie | IPO TeamViewer | Měnový systém | Trading na forexu | Největší ekonomika | FSB | CzechTrade | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Vysoká likvidita | Hypoteční trh v USA | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | Konfluence více faktorů | Alipay | Ant Financial | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Ředitel Saxo Bank | Globální banky | Digitalizace | Světové akciové indexy | Střadatelé | Rozpočtová politika | New Deal | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | MetaTrader 5 Supreme Edition | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Káva | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | TV Nova | Majoritní akcionář | Ropná firma | Mediální společnosti | Investiční skupina | Analytik portálu | Ropný gigant | Začínající tradeři | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Hongkong | Patterny | CoinAll | Společnost CoinAll | Strategické partnerství | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Model kótování | Star Project | Star project IEO | Star Project Lightning | Celer | BTT | Algo | Fusion | COSM | Výdaje státního rozpočtu | Larry Kudlow | Ropné firmy | Americký ministr obchodu | Trinity | FCM bank | Radomír Lapčík | ČNB Jiří Rusnok | Reálný trading | PXE | Nová prognóza ČNB | LNG | Dodržování obchodního plánu | Indigo | Býčí signál | Objem | Evropské firmy | Klíčová rizika | Dvojitý vrchol | Call centra | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Hospodářský růst v Evropě | Státní investiční fond | České startupy | Landesbank Baden-Württemberg | Společnost SAB Finance | Jak začít investovat | XTZ | Český trh práce | Trh práce | Vyšší sazby | Zelená politika | Německý průmysl | Michael Bloomberg | Obchodní dohody | Učení tradingu | Myšlenka | Tradingová rozhodnutí | Analýza dat | Naprogramování | Statistické údaje | Inflace v říjnu | Proroctví | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Nobelovy ceny za ekonomii | Ředitel Purple Trading | Vyšší volatilita | Říjnová inflace | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obchodní nástroje | Obrat trendu | Těžba v USA | Spojené státy a Čína | CETA | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Růst ruské ekonomiky | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Ekonomika ČR | Zpomalení české ekonomiky | Konkurenceschopnost | Příliv zahraničního kapitálu | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Odborníci z oboru | Primární nabídky | Cisco Systems | Firma | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | Tezos | USDC | BAT | XLM | Risk-off | Americký průmysl | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | CFDWorld | Tesla Elon Musk | PEGI | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Výrobce léků | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | IIF | USA a Čína | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Borsa Italiana | Global Finance | Server BBC | Royal Mail | Konfederace britského průmyslu (CBI) | CBI | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | BDI | 4G | IW | Server CNBC | Zavedení digitální daně | Křížení klouzavých průměrů | Datový kalendář | Procyklické měny | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | HCBV | Vývoj trhu | United Auto Workers | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Odhad růstu světové ekonomiky | Rozvoj umělé inteligence | IPO Saudi Aramco | Nejistota na trzích | Skupina OPEC+ | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | IPO Alibaba | Hodnota kybernetické měny | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Příliv investic | Lagardeová | Čínská armáda | Si Ťin-pching | Volný obchod | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Investovat jako Warren Buffett | Millennium | Ekonom Jan Švejnar | Jan Švejnar | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Tiffany | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | GAFA | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | Využití kryptoměn | dApps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | Důvěra v ekonomiku | PoW | PROP Trading | Global Times | EREVITA s.r.o. | Ľubomír Šlauka | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | Blahobyt | Trendová linie | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | Rozdělení zisku | Domácí měny | Záhada | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banka | Walt Disney | Disney+ | Macquarie Asset Management | 5G | Premarket | AFP | Švýcarská ekonomika | EUR Index | AION | SECO | Hospodářské záležitosti | Finanční rezervy | Dlužníci | Valdis Dombrovskis | Předseda Evropské komise | Bankovní tituly | Zpomalení světového obchodu | FT | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | CHNComp | HKComp | Počet nezaměstnaných v Německu | Swingové maximum | Globální trh | Technické rezistence | | Konkurenti | Objem obchodů s kryptoměnami | Financovat | Master Candle | Wüstenrot | Hospodaření státního rozpočtu | EET | Hospodaření státu | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Alza.cz | E-shopy | Wilbur Ross | Akcie Saudi Aramco | Napětí mezi USA a Čínou | Cla na dovoz hliníku | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Psychologická příprava | Mindset | Nastavení mysli | Jan Vejmělek | Investovat v roce 2020 | Primoco UAV | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | Rozpočet na rok 2020 | Poslanecká sněmovna | Růst eurozóny | PLN | Na burze | Gabriel Štefaňák | Propouštění | CBDC | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Průmyslová výroba v Německu | Firma Apple | Hospodářský výsledek | SoftBank Group | ABC | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Čínský vývoz | Šinzó Abe | Seriózní trading | Position sizing | Schopnosti obchodování | Schopnosti obchodování na forexu | Obchodování více strategií | Diverzifikace strategií | Váš trading | Obchodujte jednoduše | Dlouhodobý byznys | První rok tradera | Být trpělivý | Přežití na forexu | Dodržovat obchodní plán | Testování na demo účtu | Přijatelné riziko | Správný position sizing | Velikost pozice | Riziko při obchodování | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvíjet svoje schopnosti | Více různých strategií | Nové obzory | Stavební produkce | Nezaměstnanost v Česku | Vlastní nemovitost | Data z průmyslu | Nejvyšší nezaměstnanost | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Klíčová rezistence | Globální vývoj | TA3 | Celebrity | Koruna dnes | Zdražování | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Hudebních vydavatelství | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Růstový impuls | Soukromé firmy | NAFTA | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Breaking | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Podíl akcií | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Kotační výbor | Cena za akcii | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Úspěšné IPO | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Předseda Evropské rady | Charles Michel | Celkový zisk | Půjčka | Penále | Plyn | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Kontrakty | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Alstom | Amcor | Moskva | Prezident Světové banky | David Malpass | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Měnový výbor centrální banky | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | EP Power Europe | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Inflační výhled | Ohlédnutí | Fed úroky | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Epidemie afrického moru | Epidemie afrického moru prasat | Míra nezaměstnanosti v Británii | Počet zaměstnaných | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Hypoteční trh | Smartwings | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Naše prognóza | Americké centrální banky | Elektrárenská společnost | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Impeachment | Vánoce | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Megapack | Nápojářská skupina | Skupina Kofola | Evoluce | Automobil | Adiquit | Skupina AXA | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | Paolo Gentiloni | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | Obchodované akcie | FedEx | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Zelený dluhopis | Martin Kryštoff | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | NASDAQ: MSFT | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Rozpočtové politiky | Andrew Bailey | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Ministr spravedlnosti | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Nákupy centrálních bank | Dot-com | Bydlení | Dovozní cla | Ropné dodávky | Uber | Ipsos | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Broker Consulting Martin Novák | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Aurora Cannabis | Údaje z Číny | Odchod Británie z Evropské unie | Ztráta | Vlastní prostředky | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | SPD | Hlavní ekonomické události | Stratég | Hlavní akciové indexy | ANSA | Citelné zdražování | Snižování stavů | ACEA | Miliardy korun | Předsevzetí | Inflace v Maďarsku | Cena pšenice | Visa (V) | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | WIG20 | Izraelská ekonomika | Celková hodnota HDP | Hodnota HDP | Bankéři izraelské centrální banky | Události v ČR | Vývoj měnové politiky | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Aktuální klíčová rizika | Ekonomický růst v Evropě | Slabý ekonomický růst | Růst hrubého domácího produktu | Shortování akcií | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Halving | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Hospodaření | Příjmy z firemních daní | Dublin | Paschal Donohoe | Údaje ministerstva | Placení daní | Zbrojovky | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Růst poptávky | Místní centrální banka | Klesající trend | Dlouhodobé pozice | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Pracovní trh | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Prodej automobilů | Teherán | Američané | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Návratnost | Odškodné | IKEA | Altria Group | Hospodářské recese | Internetoví giganti | Netflix | Celsius Network | Inovace | Bitcoinové bubliny | CFRA | General Motors (GM) | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Spor o digitální daň | Francouzský parlament | Washington | Daimler | VDA | Schodek zahraničního obchodu | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | Micron Technology | Výprodeje akcií | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Dividendová politika | O2 | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Oslabení kurzu | T. Rowe Price | Ministr zahraničí | Sodexo | Čínský HDP | Světová banka (SB) | Von der Leyenová | Míra nezaměstnanosti v ČR | Sezónnost | Zahraniční obchod ČR | RBA | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | ProfitLevel | Švýcarská vláda | Hodnota investic | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Šéf Ifo | Kapitálová přiměřenost | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Horší časy | Příjmy domácností | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Růst globální ekonomiky | Co je inflace? | Oslabení kurzu koruny | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Tuzemská inflace | Cena akcií podniku | Tržby obchodníků | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Rozpočtový přebytek | Bloky | Fork | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Míra zadlužení | Zadlužení České republiky | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Bankroty | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | Technologická společnost | Inovátorovo dilema | Bertelsmann Stiftung | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Největší krize | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Dobrá čísla | Nájemné v Česku | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Zamyšlení | MOEX | Vyplácení dividend | Akcie HP | Oživení globální ekonomiky | Čerpání peněz z fondů | Čerpání peněz | Ptačí chřipka | Barma | Předsudky | Jared Kushner | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Robert Lighthizer | Obchodní zmocněnec | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Očekávaný vývoj | Onboarding | Digitální komunikace | Komunikace | HN | Základ daně | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Edelman | Kapitalismus | Globální přímé zahraniční investice | Trump | Francie a USA | Davos | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Plán Číny | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Odklad digitální daně | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Jihokorejská ekonomika | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Kapitalizácia | Jihokorejská vláda | Firma Avast | Zelené centrální banky | Zelení miliardáři | Michal Stupavský, CFA | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Hospodářské noviny (HN) | Obchodní vztahy | Nákaza koronavirem | Anglie | Trhy | Čínské úřady | Spravedlivější zdanění | Šíření nového koronaviru | Ministr obchodu Wilbur Ross | Ursula von der Leyenová | Stock Trader | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | FIXINDEX | Index hypotéčních úvěrů | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Americké hospodářství | Americký miliardář | Filantrop | Výkon evropské ekonomiky | Evropské ekonomiky | Souhrnný indikátor | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Carlos Slim | Nejbohatším mužem planety | Carlos Slim Helú | Magnát Carlos Slim | Slimovo impérium | Impérium | Muzeum Soumaya | Southwestern Bell | Telmex | América Móvil | Ora TV | Amín Džamáíl | Prezident Libanonu | Hulera el Centenario | Sanborns | FRISCO | Calinda | OSTAR | Condumex | První firmy | Carso | Grupo Carso | Cigatam | Inbursa | Telekom Austria | Většinový podíl | Mexický magnát | Smysl života | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Reakce investorů | Pohyby cen | Čínský koronavirus | Virus | Asijské indexy | Vir | Jüan | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | Ukončení intervencí | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Penzijní systém | Finanční vzdělávání | Spravedlivé důchody | Důchody | Coronavirus | Americký kongres | Odhad letošního růstu | Jindřich Fremuth | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Firmy v ČR | Mobilní operátor | Tomáš Kouřil | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | SARS | Private Equity Fond | BHS Private Equity Fond | DCK Holoubkov Bohemia | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Petr Bartoň | Natland | Jumpshot | IHNED | IHNED.cz | Konzultant | Certifikace | Vysoká inflace | Burza v Hongkongu | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | FIAT | Investovať do kryptomien | AML | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Trader na plný úvazek | Uspět v tradingu | Tvrdá práce | Kariéra intradenního tradera | Trading na reálném účtu | Reálné peníze | Vstupní signály | Moudro | Traderské moudro | Trading z pomsty | Přístup k disciplíně | Komfortní prostředí | Ziskový výsledek | Volné peníze | Zvolený kapitál | Pravděpodobnost ztráty | Trading reálného účtu | Konzistentní zisky | Pravidla obchodního systému | Akceptovat ztráty | Přijmout ztrátu | Výčitky | Pochybnosti | Úspěšný intradenní trading | Cenné lekce | Psychické rozpoložení | Zlepšení | Dovednosti | Osobní rozvoj | Nedostatek disciplíny | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Varšavská burza | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Spekulativní kapitál | NASDAQ: SBUX | SBUX | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Delta Airlines | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Obchody | Indická vláda | Peníze na financování | Výdaje | Daňová optimalizace | Platit daně | Správce daně | Finanční úřad | Daň z příjmu | Pesimismus | Útlum aktivity | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Ekonomka ING | Iris Pangová | Rosstat | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Hospodářské dopady koronaviru | FCF | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | Kiwi.com | SkyPicker.com | Oliver Dlouhý | Alca plast | Radka Prokopová | František Fabičovič | Martin Trtílek | Viktor Růžička | Jindřich Životský | Libor Bittner | Pavel Sobotka | Jaroslav Klíma | Václav Muchna | Karel Sázavský | Jiří Fusek | Jiří Kaláb | Radim Jančura | Photon Systems Instruments | BioVendor | Laboratorní medicína | BioVendor - Laboratorní medicína | OKAY Holding | Bioveta | Frentech Aerospace | Tescan | Soft Corporation | Tenza | Pivovar Černá Hora | Kaláb | Student Agency | Vítězové Podnikatel roku | Soutěž Podnikatel roku | Podnikatel roku | Americký ISM | Prodeje aut | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Zaostávání Německa | Taleb | Sazby beze změny | Universal Music Group | SEC | Francouzský statistický úřad | Výkon francouzské ekonomiky | Payback | Rozhodování | Velmi bohatý | Co je IPO? | Postmates | Snowflake | Palantir | Hrozba recese | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Spořicí produkty | Narozeninová Super Výhoda | Americké banky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Natural Gas | Obchodovanie | 21st Century Business Herald | Britský statistický úřad | Mezinárodní finanční instituce | Propad průmyslu | Bluford Putnam | Zdražování ropy | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Uživatelé kryptoměn | Šéf amerického Fedu | Nejlepší biotechnologické akcie | Americká inflace | Dopady koronaviru na ekonomiku | Trendové indikátory | Technický indikátor | Růst sazeb | Státní dluh ČR | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Tradingový portál | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Kukuřice | Německý HDP | Životní minimum | Zvyšující se inflace | Deutsche Telekom | Slábnutí koruny | Rozpočtový summit | Rozpočtový summit EU | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Bentley | Bez rizika | Výhled úvěrového ratingu | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | GEM | Zavedení globální digitální daně | Největší švýcarské banky | Ministerstvo financí ČR | Investiční portfolia | Správci aktiv | Využití umělé inteligence | Světová pandemie | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Globální indexy | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Pokles na trzích | FedWatch | Noviny | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | České banky | Rizika globální ekonomiky | Rizika globální | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Centrální instituce | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Představitelé Číny | Největší ztráty | Roberto Gualtieri | Italský ministr hospodářství | Index nákupních manažerů ve výrobě | Výhled růstu globální ekonomiky | Patrie | Tim Duy | The Fed Watch | Data PMI | Šířením nového typu koronaviru | Fungování finančních trhů | Šéfka ECB | Český hrubý domácí produkt | Commonwealth Bank of Australia | Výskyt koronaviru | Tržní úrokové sazby | Jihoafrická ekonomika | Ekonomika Jihoafrické republiky | Čínské banky | Průměrná mzda v ČR | Průměrná mzda | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Sestupný trend | Italský cestovní ruch | Cestovní ruch | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Čínský svaz osobních automobilů | CPCA | Analytická společnost | Pokles prodeje | Hospodářská politika | Nižší sazby | HSCEI | Vyhlášení nouzového stavu | Nová data | Šok | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Snížení těžby | Michel Barnier | Mzda v ČR | Mzda | Vzestup inflace | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Akcie Delta Airlines (DAL) | Akcie PepsiCo | Akcie PepsiCo (PEP) | Akcie Holly Energy Partners | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Vládní opatření | Opatření proti šíření nemoci | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Akcie na světových trzích | Předpokládané ztráty | Aktuální Price Action | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Dnešní výprodej | Loko-Invest | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | Česká legislativa | Volatilita na finančních trzích | WP | Videokonference | Lídři EU | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Ekonomické dopady nákazy | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Povzbuzení ekonomiky | Vysoká rizika | Investovat do fondů | Technická recese | Prudký pokles | Nejrozšířenější kryptoměna | Rozhodnutí centrální banky | Poradci | Geoffreye Okamotu | Hlavní měny | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Masivní nákupy | Royal Dutch Shell (RDSA) | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Pomoc vlád | Charlie Munger | Bankovky | Mince | Nákupy státních dluhopisů | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Čínský růst | Technologičtí giganti | Tencent | Opatření vlády | Medvědí trend | Vládní představitelé | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Silný propad | Evropské země | Brusel | Letectví | Záchranné balíčky | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Největší pády | Fiskální politiky | Světové organizace | Kabinet | Nízká likvidita | Nízká likvidita na trhu | Měny z regionu | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Největší propad | Vyšší úrok | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Bleskový průzkum | Průzkum Fidelity | Pokles české ekonomiky | Chod ekonomiky | Antivirové firmy | ČMZRB | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Tudor | Šíření viru | Stimul | Burzy cenných papírů | New York Times | Anton Siluanov | Gazprombank | Obavy trhu | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Nákupy vládních dluhopisů | Obnova ekonomiky | Zastavení výroby | Vedlejší účinky | Měnové zasedání | Svěřenský fond | Mike Pence | Viceprezident | Spotřebitelé | Politbyro | Čínský ekonomický rozvoj | Ekonomický rozvoj | Globální šíření nového typu koronaviru | Šíření nového typu koronaviru | Nemoc COVID-19 | Globální šíření viru | Pád ceny | Výhled poptávky | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Úvěrový program | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Spiegel | Nový výhled | Nejslabší růst | Německý hospodářský institut | Banky snižují úroky | Centrální banky snižují úroky | Opatření vlád | Žádosti o podporu | Dopady krize | Snížení základní úrokové sazby | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Silně volatilní | Rozkolísaný | Levnější půjčky | Rating vyšší | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Vydělat peníze na FOREXu | Peníze na FOREXu | Perpetuum mobile | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Další pokles | Deutschlandfunk | Souhrnný čistý zisk | Národní rozvojový fond | Zdanění bank | Valné hromady | Algoritmy | Guvernér francouzské centrální banky | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Unilever | REGN | Zelený plán | Koronavirové ohrožení | Zelený plán Bruselu | Plán Bruselu | Diplomaté členských zemí | Katar | Jordánsko | Státní televize | MPO | MF | Náhrady mezd | Přiznání k dani z příjmu | Daňové povinnosti | Komentátor | Hlavní centrální banky | Kroky centrálních bank | Kalifornie | Gavin Newsom | Ministryně práce | Jana Maláčová | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | LinkedIn | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Velikost lotu | Fundament | Akciové indexy v Asii | Iracionální | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Krátká práce | Short-time work (STW) | STW | Short-time work | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Market update | Zahraniční dluh | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Babišova vláda | Úřad práce | Zdraví ekonomiky | Extrémní volatilita | Spoření | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Mitch McConnell | Balíček na záchranu ekonomiky | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Vnímání rizika | Podpůrný balíček | Politická rozhodnutí | Graf dne | Dividendové výnosy | Pojišťovací společnosti | Senát USA | Další růst | Růst | Stát New York | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Německý parlament | United Airlines | Delta Air Lines | Úbytek pracovních míst | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Hlasování v Senátu | Signál | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Instituty | Ekonom Klaus Wohlrabe | Rakouský institut IHS | Institut IHS | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Wood&Company | Státní rozpočty | Biliony | Fatih Birol | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Lídři skupiny G20 | Ángel Gurría | Sněmovna reprezentantů USA | KNF | The Economist | Dopady pandemie na ekonomiku | Boj s koronavirem | České vlády | Výroba automobilů | Automobilový trh | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Americký investor | Propad HDP | Burza v Šanghaji | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Karanténa | Viry | Živobytí | Šíření nákazy | Němečtí experti | Bulharsko | Unijní země | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Ekonomické ukazatele | Izrael | Fiat Chrysler | Fond EU | Reálné mzdy | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | E-commerce | Česká e-commerce | MALL | MALL.cz | Platba MALL Pay | MALL Pay | Ekonomiky | Prudký ekonomický propad | Ekonomický propad | Brazilský prezident | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Čtvrtletní pokles | Zhoršování situace | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Italové | Slovensko | Slovenská centrální banka | Boris Kollár | Předseda slovenské sněmovny | Slovenská vláda | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Index DXY | Výkonnost dolaru | Jaderné války | Války | EGAP | Schodek | Aukce státních dluhopisů | Daniel Münich | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Realitní firmy | Realitní bubliny | Poskytování hypoték | Hotelnictví | Analytik Saxo Bank | Růst nezaměstnanosti | Hrubý domácí produkt země | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Vášeň | Závislost | Sláva | Práce | Vyhoření | Výraznější pokles | Rozvojová banka | Koronakrize | Zelené energie | Investiční megatrend | Magdaléna Korniová | Branch Manager | Dom Maklerski BOS SA | FXCuffs | Swapové body | Poplatky za držení pozice přes noc | Investiční management | Vláda USA | Vláda Spojených států | Autoprůmysl | Podíl na trhu | Afrika | FAO | Africké země | RBK | Model Y | Tesla dnes | Údaje | Emise oxidu uhličitého | IATA | Výhled ratingu | Dlužník | Ekonomické škody | Skupina OPEC | AOL | DPH | Mexiko | Strach ze ztráty | Ztrátové obchody | Omyl | Marshallův plán | Eurokomisaři | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Oživení v Číně | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Novela zákona | Neformální sektor | Globální trh s ropou | Cushing | Spotřebitelské úvěry | Opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Marek Dospiva | Patenty | Chudé země | Prezident Vladimir Putin | IT poradenství | Poradenské firmy | Veřejný sektor | Devizové rezervy České národní banky | Možnosti obchodování | Propouštění zaměstnanců | Pohonné hmoty v ČR | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Gernot Blümel | Ministři | Pomalé oživení | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Nemovitosti v ČR | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Ministři energetiky | Chřipka | Alexandr Novak | Znárodnění | Polský akciový trh | Bank Millennium | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Mozek | Obchodní návyky | Životní styl | Řemeslo | Cena benzínu | Dostatek energie | CIA | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Tajné služby | Španělé | Indický premiér | Naréndra Módí | Německé automobilky | Snížení produkce | Státní příspěvek | Nejvyšší soud | Čínský celní úřad | Celní úřad | Výpadky | FANG | DAWN | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Emitenti | IMF | Česká ekonomika letos | Finanční představitelé | Více peněz | Očištěný čistý zisk | Valná hromada ČEZ | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Index US500 | Nové dluhopisy | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Státy G20 | Země skupiny G20 | Kde investovat | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Investoři z Wall Street | Výhled poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Televize Netflix | Otevírání ekonomiky | Růst cen v EU | Bankovní vzdělání | BMO | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Program pomoci | Remdesivir | Pohled na trading | Rozvíjející se země | Očekávaný zisk | Vzrušení | Obavy společnosti | Vládnoucí strana | Portfolio manageři | Zhodnocování peněz | Vydělávat na finančních trzích | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | Colorado | Nákup ropy | Vývoj ceny stříbra v USD | USD za barel | Američtí těžaři | CFD na ropu | Potravinové krize | Japonský export | Madrid | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | SaxoStrats | Propad ceny | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Dílčí index | Spotřeba ropy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Největší ekonomika eurozóny | Ropný a plynárenský průmysl | Chesapeake Energy | Dluhové poradce | Plynárenský průmysl | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Americký ropný institut | Ropný institut | Kupovat dluhopisy | MFF | Vstoupit do obchodu | Celosvětová poptávka po ropě | Obchodování s ropu | Reddit | Sociální síť | Debata | Stroj na peníze | Surové ropy | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Air France | Institut GfK | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | NY FED | WEI | Legendární investor | Amundi | Kristina Hooper | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Kapitálové zboží | Nové zakázky | Joe Biden | Regulační rámec | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Masivní podpůrná opatření | Podpůrná opatření | Lucembursko | Potenciál trhu | Evropské méně | Americké státy | Spotřebitelský sentiment | Binance Coin | Burza CME | Zrušení daně z nabytí | Pokles světové ekonomiky | Úřad INSEE | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | 3M | Americký HDP | Daň z nabytí | Ekonomické vztahy | Bitcoin dnes | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Nezaměstnanost v Německu | Počet lidí bez práce | Počet lidí bez práce v Německu | Náklady na financování | Energetické úspory | BCM | Tomáš Kolomazník | Shell | Energetická společnost | Ekonomická realita | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | PFN | Spotřebitelské výdaje v USA | Maloobchod | Jiří Hruška | ATH | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | FDA | Anthony Fauci | Gilead | Čistá ztráta | Zisk firmy | Biofarmaceutické společnosti | Společnost Gilead | Blízký východ | Tweet | Dopravci | WVH Ethical | WVH Wealth Management | WVH | WVH Sustainable Portfolios | Walter Van Hoecke | Akcie padají | Fondy obchodované na burze | Aktivní obchodování | Mike Pompeo | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Latinská Amerika | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Odměny za těžbu | HashRate | FOMO | Strach ze zmeškání | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | Dlouhodobý trend | MSCI World | ETN | Zdražení ropy | Oživení hospodářství | Obchodní přebytek | Dosáhnout zisku | Očekávání do budoucnosti | Alexander Krüger | Wolt | Alternativní taxislužby | Rekordní zisk | Hugo | Soud EU | Justice | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Tisknutí peněz | Snižování cen | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Ekonomické výhody | Soudní řízení | Šéfka EK | Quantitative Easing | Politika centrální banky | Jan Raška | Investice v zahraničí | Patrik Tkáč | Leasing | O2 CR | Italský statistický úřad | Italský statistický úřad ISTAT | Evropský datový kalendář | Dluhy | Toyota Motor | Ben Broadbent | Oživení české ekonomiky | Průzkum KPMG | Společnost Avast | Podezřelé transakce | Členské státy | Míra inflace v dubnu | Ceny zeleniny | Ústup inflace | Psychologické hladiny | Průmyslové kovy | Investice do startupů | Členské země | Alternativní kryptoměny | Technologický pokrok | Link | ONE | Největší burza | Hlavní kryptoměny | Merck | RBI | Obchodní firmy | Ředitel ING | Světové hospodářství | Výzkumné společnosti | Hypoteční banka | ČSOB Penzijní společnost | ČSOB Leasing | ČSOB Factoring | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | Indexy v Asii | JD.com | NetEase | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dopad na předpovědi | Hlavní trendy | Silný fundament | Dopad covid-19 | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Global 2000 | Dnešní výsledky | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Scénáře vývoje české ekonomiky | Konzistentní zisk | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Velké peníze | Digitální revoluce | Export do Číny | Fujitsu | Recyklace | Manažerka | Záporné ceny | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Zboží z Číny | Moderna | MRNA.US | Jukos | Mluvčí MMF | Svaz dovozců automobilů | Spolková vláda | Fiskální stimul | Zbytečné regulace | Státní podpora | Prezident SB | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Klíčové oblasti | Nekonvenční měnové politiky | Léky na koronavirus | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Vakcíny na koronavirus | GSK | AZN.UK | AZN | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Nové studie | Velký růst | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Sankce USA | Lesy ČR | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | Facebook Shops | Falešný průraz | Předsedkyně Evropské komise | Urals | Čínské hospodářství | Pokles k supportu | Biotechnologická společnost | Renault | Akcie v Hongkongu | Splunk | Fischer | Umělé inteligence | Argentina | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Vládní pomoc | Propad příjmů | Ekonomické zotavení | Předstihové ukazatele | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Ztráty zaměstnání | Jan Sýkora | Technologické centrum | Společnost Lufthansa | OKD | Pronájem nemovitosti | Investované peníze | Kia | Euromonitor International | JDE | Společnost JDE | Unijní činitelé | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Stravenkový paušál | Soběstačnost | Pokles investic | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Tempo růstu HDP | Plán EU | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Inflace v Německu v květnu | Lukoil | Hertz | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Měsíční mzda | Průraz | Skupina Starteepo | Fundraising | Jaroslav Palát | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Exprezident | Bývalý prezident | Krizový plán | Plán Evropské komise | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Chování trhu | Soubor pravidel | Prime Market | CZ-USA | Zbrojovka Brno | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Dluh USA | Pozitivní sentiment | Prodej podílů | Genesis Capital | Genesis Capital Equity | Střední Evropa | Kommersant | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Nová prognóza | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | The Information | Gambling | Absence regulace | Obchodovaný objem | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Start-upy | Waymo | Zvyšování mezd | Čínská poptávka | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Německé vládní strany | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Býčí trend | České e-shopy | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ETH 2.0 | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Rozhodnutí soudu | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Banka Creditas | Nepřipravenost | Šéf SB | Společnost BP | Bernard Looney | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Globální používání eura | Používání eura | Portugalský ministr financí | Poptávka po zlatě | Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | ProSiebenSat.1 Media | Index Nasdaq Composite | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Rozpočtový deficit USA | Premier League | Národní rozpočtová rada | Japonský parlament | Místopředseda Evropské komise | Michael Gove | Canopy Growth | Cronos | Korporátní zprávy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPPE | Státní subvence | Subvence | Agentura APA | APA | Obchodování pomocí Price Action | Globální poptávka | Pokles německé ekonomiky | Energetický gigant | Italská centrální banka | Arizona | Investice do infrastruktury | Plán investic | Státní úřad pro hospodářské záležitosti | Hospodářský propad | Bern | Nestlé | Sanofi | Světová poptávka po ropě | Členové Fedu | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Prodeje automobilů | Prodej osobních automobilů | Podpůrné programy | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | Kyperská investiční společnost | Agrofert | Foxconn | Splasknutí bubliny | Nikola Motor | Zdanění digitálních služeb | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Dluh Británie | 100 procent HDP | Političtí vůdci | Rostoucí trend | HDP EU | Polská ekonomická recese | Per rollam | Covid | Nárůst nově nakažených | Druhá vlna pandemie | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Správce aktiv | Správy kapitálu | ZIL | Cardano | Zahraniční kapitál | Vyspělé technologie | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Podmínky půjčky | Výhled hospodaření | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | ITC | Koronavirová opatření | Druhá vlna | Výrobci aut | Firma ČEZ | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | Sektor technologií | CERGE-EI | Státní pomoc | Instinkt | Nízké sazby | Cla na zboží | Mississippi | Nové žádosti o podporu | Finanční šéfové | Akcie Wirecard | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Civilní letectví | Vlna koronaviru | Živnostníci | Paušální daň | Výkyvy cen | Google Pay | Velké investice | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Sankce proti Rusku | Skupina Smartwings | Míra zisku | Ziskové marže | Objem aktiv | Akcie aerolinek | Fintech společnosti | Český stát | Podmínky ve výrobě | Dostupnost bydlení | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Úroda | Reshoring | Horizon Europe | Akcie Coca-Cola | Objem zakázek | Společnost Uber | Jasný signál | Situace na trhu práce | Zasedání MMF | Zasedání MMF a SB | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Ant | Firma Ant | Finanční firma | Michal Lukáč | PPI v USA | Sony | Epic Games | Japonská společnost | Fond obnovy | Fundamentální pozadí | Inflační šok | Výrazný propad | Chorvatsko | Generace Z | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | Riskování | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | KPMG Global Automotive Executive Survey | Ztráta peněz | Francouzský statistický úřad INSEE | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | Spotřeba kávy | Reputace | KLM | Zájem o investování | ChainLink | NEXO | Dodávky letadel | Americký výrobce letadel | Johann Liebig | Textilní průmyslník | Textilana | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Tisková konference Bank of Canada | Americká společnost Apple | Šance | SAE | Stellantis | Peugeot | Citroën | Chrysler | Kyrylo Ševčenko | Růst tržeb | Mazars | Umělá inteligence (AI) | Hospodaření firmy | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Záchranný fond EU | Oživení ekonomik zasažených krizí | Summit Evropské unie | Kolaps | Výplach | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Evropské investiční banky | Verizon Communications | Průměrný příjem | Daňové příjmy státu | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Zakladatel Amazonu | Omar Arnaout | Generální ředitel XTB | Ředitel XTB | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | Rostoucí ceny komodit | Výše daně | Investice EBRD | Znovuotevření ekonomiky | Burzovní hodnota | Důležitá rezistence | Market cap | Akcie těžařů | KGHM | Podílníci | Životní úroveň | Následky pandemie | Nižší poptávka | Index Ventures | Status rezervní měny | Rekord v rychlosti bohatnutí | Herní plán | Porušení pravidel | Úspěšně obchodovat | Předčasné splacení hypotéky | Pokuta za předčasné splacení hypotéky | Zlatá horečka | Natland Group | Insolvence | Úloha zlata | World Gold Organization | Letecká osobní doprava | COVID III | OMV | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | DeFi | Staking | Sundar Pichai | Pár EUR/USD | Nikl | Obchodní divize | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Výhled německé ekonomiky | Odhad růstu HDP | Obsazenost hotelů | Možnost práce z domova | Strach a chamtivost | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Covid19 | Turistický ruch | New York City | Zkušený obchodník | Rekordní deficit | Alexandr Lukašenko | Běloruský prezident | IPO Ant Group | Ant Group | List Global Times | Známky oživení | Výzkumy | Indonésie | Analytici Fidelity International | Digitální ekonomika | Fond FF | Global Communications Fund | Odhad vývoje ekonomiky | WeCHat | Objem dovozu | PPF Petra Kellnera | Země Perského zálivu | Technická analýza ETH/USD | Významné události | Uskutečnění obchodů | Časový horizont | Pokles ruské ekonomiky | Zvýšené napětí | Časový úsek | Vstupy do pozic | Hospodářské otřesy | Hyundai Motor | Bruegel | European Consumer Debt Network | Problémy domácností s dluhy | NYT | Cenové hladiny | Maďarská inflace | Napětí mezi Čínou a USA | Lepší výsledky | Vývoj léků | Rozšíření produkce | Zpomalování inflace | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Výhled na příští rok | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Zalando | Podání daňového přiznání | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Čas na nákup | Worldometers | VHM | Czechoslovak Group | eMan | Fima eMan | Softwarová fima | Jiří Horyna | eMan Solutions LLC | eMan Solutions | Hospodaření banky | Capital.com | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Online nakupování | Upozornění na rizika | Fortnite | Pokles tržeb | Vládní koalice | Virgin Galactic | Goodyear | Výrobce pneumatik | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Veřejný dluh Británie | Adyen | SkyBridge Capital | Počet akcií | Kryptoměnový trh | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Snížení DPH | Globální pandemie | Vesa Equity | Airbus Group | Akcie softwarové společnosti | Zajištění na stáří | Společnost Lukoil | Investor Warren Buffett | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Bojkot Izraele | Deglobalizace | Ruská vláda | Ceny v eurozóně | Výpadek příjmů | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index | FTMO Challenge | FTMO | Brazilská ekonomika | Americký soud | Německý regulátor | Holdingová společnost | Průměrné mzdy | Atradius | Představitelé ECB | DIA | Přístup na burzu | Split akcie | Výrobce baterií | SPAC | Zhodnocení akcií | Seznam Zprávy | SMIC | Elektrická auta | Klimatické změny | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Odborníci | Peso | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Kroger | Rentabilita | Kyriakos Mitsotakis | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Čínská státní televize | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Pokles exportu | Japonské ministerstvo financí | Čínské technologické firmy | Jošihide Suga | Změny v ekonomice | Snížení emisí | Institut IfW | Ekonomický propad Německa | Růst ekonomiky v Německu | Stefan Kooths | Přímé investice | Universal Music | Celkové investice | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Ekonomka SB | Oživení z pandemie | Carmen Reinhartová | Hlavní ekonomka Světové banky | Ekonomka Světové banky | Bloomberg Intelligence | Tchaj-pej | Novozélandská ekonomika | PX START | Korporátní daň | Budoucí vývoj | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Velké množství obchodů | Ekonomické dopady pandemie | Řízení obchodu | Skutečné peníze | Zadlužení Německa | Ropa dnes | Americký podnik | Program Antivirus | Rozdělení akcií | HitBTC | PlatonCoin | Platon Life | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | Šéf Tesly | Elektromobily | Politici | Ztráty společnosti | Vývoj ceny akcie | Vyhlídky světové ekonomiky | Obchodování pro zábavu | Objemy peněz | Epidemiologické situace | Účinné vakcíny | Diverzifikovat | Ropovody | The New York Times (NYT) | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Klimatický plán | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Turecká vláda | Biden | USA Joe Biden | List The New York Times | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Trump a Biden | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tokijská burza | Tokijská akciová burza | Etický kodex | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Pracovní místa v USA | Druhá vlna koronaviru | Tuzemské hospodářství | Propad italské ekonomiky | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | ACS | Ranní okénko | Delivery Hero | Česká republika | José Mourinho | Cineworld | Společnost Cineworld | CFMS | Akcie CFMS | McAfee | Celková míra nezaměstnanosti | Obchodování dnes | Španělská centrální banka | Průmyslová výroba v ČR | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | NextEra | Udržitelné investování | Energetický sektor | Frakování | Lockdown | Měnový fond | FranceInfo | Akademie věd | Ceny v Česku | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Dohoda o digitální dani | Nobelova cena | Paul Milgrom | Robert Wilson | Libye | Americké měny | iPhone | Nancy Pelosiová | Výkon společností | Výrobce letecké techniky | Americký ekonom | Zambie | Jack Dorsey | MicroStrategy | Daniel Častvaj | EPH Daniel Častvaj | Norský parlament | Příjmy z prodeje ropy | Foot Locker | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Udržitelné investice | Nárůst případů koronaviru | Investovat do vzdělání | Koncern | Epidemiologická situace | Embargo | Příležitosti k obchodování | Chování ceny | Množství peněz | Vytoužené zisky | Jitan Solanki | Společnost Pilulka | BNB | Platby v kryptoměnách | Problémy kryptoměn | Coumpoud | Způsob investování | Defi | Decentralizované půjčky | Volby USA | Volby USA 2020 | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | Interfax | Firma Polyus | Polyus | Největší naleziště zlata na světě | Největší naleziště zlata | Naleziště zlata | Producent zlata | Největší ruský producent zlata | Ruský producent zlata | Suchoj Log | KSM | Seabridge Gold | Newmont | Rozvoj těžby | Epidemické situace | Reebok | TPG | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Zásoby benzinu ve Spojených státech | Investice do solární energie | Solární energie | FSLR | First Solar | Sunrun | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | První obchodní den | Poptávka a nabídka | Futures na ropu | Saxo Bank Steen Jakobsen | Moneta | Pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | ABBV | Uniswap | UMA | Compound | Zveřejnění výsledků | Internet obchodování | Obliba forexového obchodování | Nepříznivý signál | Bankovní úvěry | Podvážení | Odklad splátek | Jon Guinness | EP Global Commerce (EPGC) | Státy Evropské unie | Zynga | Soudní spor | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Electronic Arts | Výrobce videoher | Akcie Berkshire | Tempo inflace | Šéfové firem | Společnost Pfizer | RONDA INVEST | Apollo | Sazka Entertainment | Apollo Global Management | Úvěry podnikatelům | RONDA INVEST a.s. | Fondy Apollo | Hospodářský vývoj | Indické úřady | Balík akcií | China Mobile | Exekutivní příkaz | Růst ekonomiky EU | Síť restaurací | Coloseum | Akciové investování | Skupina Coloseum | Jan Mužátko | Palo Alto Networks | Letecká doprava | Blockchainové technologie | Poptávka po bitcoinech | MRNA | Emoční inteligence | Snižování daní | Jens Spahn | Německý ministr zdravotnictví | Ministr zdravotnictví | Akcie spoločnosti | Fear of Missing Out | Íránská ekonomika | Tranzit ruské ropy | Ropovod Družba | Česká televize | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Praktické tipy | Stock Spirits | Oživení poptávky po ropě | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | Energy financial group | Zelené dluhopisy | PLTR | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Proražení | Daňový balíček | Nastavení trhů | Vzorce chování | Přebytek obchodní bilance | Ekonomické uzavírky | Zasedání WEF | INTC.US | AAPL.US | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Enphase Energy | NextEra Energy | Tesco | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | Diem Association | CD Projekt | NAS.NO | Norwegian Air Shuttle | Budoucnost investování | Anchorage | Futures na DAX | Siemens | Bayer | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Munich | LATAM Airlines | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | TABAK | H&M | Proč investovat | Lego | Očkování | Cointelegraph | LEN | Coinbase Global | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Antigenní testování | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | Tony Christoforou | EP Corporate Group | CMI | EC Investments | ECI | EP Real Estate | EC Investments (ECI) | EP Equity Investment | Vesa Equity Investment | Realistická očekávání | Peníze navíc | Lael Brainardová | Maďarská vláda | Orbán | Účinnosti vakcín | Trumpova vláda | Aktivita investorů | Emise akcií | IPO společnosti | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Mutace viru | MGM | PTON | PTON.US | Peloton | Plný úvazek | Částečný úvazek | Evropská unie a Británie | Očkování proti covidu-19 | Chytré peníze | Balík stimulačních opatření | Cenné papíry a burzy | Voda | Digital Exchange | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Boeing 737 Max | Stock Spirits Group | Inflace v Polsku | Boston Consulting Group | Lenovo | Celní války | Emise dluhopisů | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | Investoři v USA | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Nejrozšířenější digitální měna | Svět kryptoměn | Výhled na rok | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Indikátory volatility | Pomoc firmám | SOLEK | Autopůjčovna Hertz | ADA | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Zvýšení ceny | Hodnota trhu s kryptoměnami | Server FXStreet | Společnost Tesla | Počet pracovních míst | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | KKR | Rio Tinto | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Salutem | Salutem Fund | Cestovní kancelář | Akcie Twitteru | Akcie americké internetové společnosti | JD.US | JD | Tržby z prodeje | Prodeje potravin | Svaz BDI | Německá bankovní společnost | Shopify | Zoom Video | ProSiebenSat.1 | Zpomalující inflace | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | VMware | Carrefour | Couche-Tard | Motivace v tradingu | Rostoucí ceny ropy | Nemovitosti v Česku | Evropské centrální banky | Makroekonomická analýza | Predikce finančních trhů | Držení pozice | Dopad na trhy | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | Výrobci marihuany | CGC | Cronos Group | Cronos Group Inc. | CRON | Aurora Cannabis Inc. | ACB | HEXO | HEXO Corp. | GWPH | MRK | SNY | NASDAQ: SNY | NYSE: MRK | NYSE: PFE | NASDAQ: CARA | CARA | MJ | NYSE: MJ | ETFMG | ETFMG Alternative Harvest ETF | ETFMG Alternative Harvest | AdvisorShares Pure Cannabis | YOLO | NYSE: YOLO | Indxx MicroSectors Cannabis ETN | MJJ | NYSE: MJJ | Cannabis ETF | NYSE: THCX | THCX | POTX | NASDAQ: POTX | Global X Cannabis ETF | Cambria Cannabis ETF | AMEX: TOKE | TOKE | AdvisorShares Vice ETF | NASDAQ: ACT | ACT | CNBS | NYSE: CNBS | Amplify Seymour Cannabis ETF | NYSE: ABBV | NASDAQ: TLRY | NASDAQ: APHA | NYSE: HEXO | NYSE: ACB | NASDAQ: CRON | NASDAQ: CGC | NYSE: IIPR | Pumd and Dump | Očekávaný růst trhu s konopím | Očekávaný růst trhu | Růst trhu s konopím | Acreage Holdings Inc. | Acreage Holdings | Lékařské konopí | ETF které investují do marihuany | Futures na indexy | Úpis akcií společnosti Instacart | WU | Indexy na Wall Street | Klienti XTB | Futures na bitcoin | Oživování světové ekonomiky | Josep Borrell | Šéf unijní diplomacie | Unijní diplomacie | Larry Fink | Situace na trhu | Důvěra v ekonomiku ČR | Vhodné akcie | Toshiba | ACRA | Agentura Interfax | DHL | Deutsche Post DHL | UPS | SPCE | Akcie Gamestop | Polská společnost | Deliveroo | TransferWise | Očkování proti covidu | WallStreetBets | BlackBerry | DAX (DE30) | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Express | Bilanční suma | Kryptoburza Binance | Mark Cuban | Návrh PPF | Tržní ceny | J&J | Velké fondy | Retailoví investoři | Vypuknutí pandemie | Jak vybírat akcie | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Německá koalice | Růst ceny Bitcoinu | Rozvolnění | Tencent Holding | Obchodní deficit USA | Activision | Blizzard | Daň z nadměrných zisků | Rekordní rok | Výsledky XTB | Finanční výsledky | X Open Hub | XOH | X Open Hub (XOH) | Podnikání XTB | Dynamický růst | Oživení evropské ekonomiky | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Zisky akcií | Snoop Dogg | Platby v bitcoinech | Oznámení Tesly | Poslanci Evropského parlamentu | Marek Španěl | Nákup bitcoinu | Daňové zvýhodnění | UNH | Humana | Finanční výkonnost | Maersk | Poptávka po stříbře | Rostoucí úrokové sazby | Cena dogecoinu | Blockchainy | FTX | Dlouhodobá předpověď | Krypto CFD | Kov | MSFT.US | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Spotify | Obchodní přístupy | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Impala Platinum | Fosilní paliva | Využití vodíku | Jak fungují vakcíny | Vakcíny proti COVID-19 | Trendové linie | Růst produktivity | Vytěsnění minoritních akcionářů | Historické mince | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | Růstový trend | James Bullard | CETIN | Kering | Výnos desetiletého dluhopisu | Celosvětové zadlužení | V4 | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | Robinhood Markets | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | Porušení zákona | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Nová strategie | Třetí vlna | Falešné signály | Skluz | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Světová poptávka | Celosvětová poptávka | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Investování do Bitcoinu | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Ekonomický lockdown | Covidová krize | Finanční zdraví | Více obchodů | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Míra inflace v Německu | Dynamické portfolio | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | Maďarská ekonomika | Herní průmysl | Nárůst výnosů | PSX | Oživování ekonomiky | Gil Luria | Siemens Energy | XOM.US | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Technologické podniky | Zmeškání příležitosti | Pohyb trhu | Silný růst | Jemenští povstalci | Španělské banky | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Nasdaq Private Market | Pandemie covidu-19 | ČSA | Apple (AAPL.US) | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Akcie třídy A | Investice společnosti | Hang Seng Tech | Index Hang Seng Tech | Fidelity | Velké ztráty | Výrazný růst | Silná inflace | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Nový americký prezident | Společnost Nokia | Aleš Hála | PLUG.US | Akcie Plug Power (PLUG.US) | Společnost Square | Decentraland | Ceny železné rudy | Hodnotové akcie | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Mentor | Zajímavé peníze | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | Geoffrey Okamoto | SLR | Ropné futures | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Kansas City Southern | KSU | Index ekonomické aktivity v USA | IPO Deliveroo | Platební prostředek | Distribuované účetní knihy | DLT | Suezský průplav | xStation 5 | Discovery | Platformy xStation | Jitka Tkadlecová | PPF Jitka Tkadlecová | PPF Group | Loď Ever Given | Ever Given | Ladislav Bartoníček | Poptávka po nemovitostech | Silný výhled | Bidenův plán | Akcie Deliveroo | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | Jobs Plan | Míra úspor domácností | Míra úspor | PMI index | CPI Property Group | CPI Property | Akcie Virgin Galactic | LMT | Horší období | Velikosti pozice | Obchodovat CFD | Proč obchodovat CFD | Nejvyšší růst | Hodnota trhu kryptoměn | Globální finanční systém | Globální daňové dohody | Daňové dohody | Daně ve Spojených státech | EDF | Prezident Světové banky (SB) | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Primoco | Výrobce dronů Primoco | Firemní daně | Special Purpose Acquisition Company | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Co je to SPAC? | Analytické schopnosti | Harley-Davidson | Konkrétní akcie | Prudký růst cen | Bitcoinové transakce | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Používání kryptoměn | xStation Mobile | GitHub | Advanced Micro Devices | AMD | EP Infrastructure | GE Renewable Energy | LEAG | Křetínského EPH | Power Exchange Central Europe | Zátěžové testy | Sainsbury | Tým Admirals | Direct listing | Nákup akcií Coinbase | Vstup Coinbase na Nasdaq | Coinbase na Nasdaq | COIN | Akcie Coinbase | Coinbase IPO | Krok za krokem | Držitelé kryptoměn | Debut na trhu Nasdaq | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Vstupní náklady | Bullish Engulfing | Ceny ropy Brent | Tomtor | Naleziště Tomtor | Polymetal | Alexandr Nesis | ThreeArc | JORC | Mt Weld | Kvanefjeld | Mt Weld v Austrálii | Kvanefjeld v Grónsku | Kent | Nikotin | Island | Emise skleníkových plynů | COP26 | Klimatický summit | Předpovědi ceny | Společnost Coinbase | Uvedení Coinbase | Akcie COIN | NASDAQ: COIN | Coinbase (NASDAQ: COIN) | PPF Real Estate Holging | Mansell Overlook | Bernard Madoff | Bohemian Empire | Intel (INTC.US) | Strach z inflace | Pepco | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Premiér Mario Draghi | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Raytheon Technologies | Starbucks (SBUX.US) | AMD.US | GOOGL.US | RTX.US | SBUX.US | MindMed | Odhad letošního růstu ekonomiky | Vysoká cena | ERA | Uran | Rostoucí ceny | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Venezuelská vláda | Ministr práce | Objem transakcí | Internetové společnosti | Tradingová výhoda | Události tohoto týdne | Verizon | Společnost Verizon | Mediální divize | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Santander | Platby kartou | Cena povolenek | DOGE | Dluhový strop | Akcie Peloton | Akcie Peloton (PTON.US) | Peloton (PTON.US) | Trading.com | Nárůst objemů | Čistá energie | Benxy | Akcionáři Avastu | Hospodaření firem | Poptávka po kryptoměnách | Obavy z růstu inflace | Hodnocení současné situace | Panasonic | Japonský konglomerát | Francouzská společnost | Praní peněz | Inflace v České republice | JAP225 | Goldman Sachs Group | flatexDEGIRO | Arca Investments | Arca | Spoluzakladatel firmy | Cenové úrovně | Plán obnovy | EEX | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Hlavní indikátor | Obchodování s emisními povolenkami | Investovat na burze | Makléřská společnost Robinhood | Malta | Turów | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Palo Alto | Petrus Advisers | Nejlepší obchodníci | Colt Canada Corporation | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Ochrana investorů | Deutsche Wohnen | Německé společnosti | Vonovia a Deutsche Wohnen | Vesa | Renáta Kellnerová | API | Oslabení | Zscaler | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | About You | PCE index | Hypoteční sazby | Prodejní ceny | Výsledky za Q1 | René Holečka | Lubomír Kovařík | René Holeček | Dennis Veilleux | Finanční holding | Výhled růstu české ekonomiky | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | Naše hospodářství | XIXOIO | Společnost XIXOIO | IPCO | IPCO platforma | Initial Coin Offering | Prvotní úpis digitálních mincí | BlockID | Petrus | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Martin Klass | ANZ Research | Inflace v OECD | Ruský ministr | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Obchodování na reálném trhu | Tax Observatory | EU Tax Observatory | Nadnárodní společnosti | Zdanění nadnárodních společností | Země OECD | KOL | Eurodad | Nevládní organizace | Prodej akcií About You | Tarek Müller | Evropské společnosti | Nayib Bukele | Prezident Salvadoru | Spotřeba domácností | Jihokorejský hrubý domácí produkt | Zajištění proti inflaci | Salvador | Salvadorská ekonomika | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Těžaři bitcoinu | Čínská Hedvábná stezka | Hedvábná stezka | Úroveň supportu | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Model S Plaid | Čínská hrozba | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Ruský HDP | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Známý americký investor | Neue Zürcher Zeitung | NZZ | Neue Zürcher Zeitung (NZZ) | Platidlo | BHS Private Equity Fund | Luděk Palata | Primark | Zajišťování | Zajišťování se | Dekarbonizace | Gigafactory | Wise | Finančně technologická společnost | Společnost Wise | Vstup na burzu v Londýně | Kristo Kaarmann | Wise Kristo Kaarmann | Zájem firmy | SAIC | Konkurence | XPeng | MoneyGram | WorldRemit | Revolut | Prodej | Italské HDP | Italské hospodářství | Silný růst světové ekonomiky | Cíl Evropské centrální banky | Výkon britské ekonomiky | Microsoft Corporation | Jednotné měny | Eco | Senegal | Mali | Tržní prostředí | Shortování | Zdanění firem | BCM Begin Capital Markets | Další kryptoměny | Alligator | Zvyšování daní | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | Kantar | Příliv přímých zahraničních investic | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Rozhodnutí Číny | Akcionáři Monety | Vydání nových akcií | Lucia Žárska | Nové prognózy | Ministři financí zemí V4 | AVANT | AVANT investiční společnost | Výrobce elektromobilů XPeng | Akcie XPengu | Graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | České dráhy | Tennessee | Zajištění bezpečnosti | Index podnikatelské nálady | Úročené vklady | WISE | Společnost SAB | DPH u elektřiny | Didi | Rating Číny | CO2 | Zařízení na těžbu kryptoměn | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | Významné zprávy | NASA | ISS | Starlink | Solární panely | Programátor | Vyšší úroveň | Úspěšné osobnosti | Životopisná kniha | Tradingové fórum | Podcast | Zajímavý rozhovor | Obchodní výsledky | Neobchodní aktivity | Obchodní dovednosti | Živé semináře | Obrovský potenciál | Zakladatel fondu | Gruzie | Největší kryptoměnové burzy | Životní pojišťovny | ADNOC | Trh dnes | El País | Deník El País | Největší rizika | Výplata dividendy | Akcionáři ČEZ | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Představenstvo ČEZ | Finanční vzdělání | Výkon společnosti | Výhled globálního růstu | Malajsie | Thajsko | Nicholas Taleb | | Výhled na letošní rok | Obchodování a investice | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Společnost Didi | SAIC Motor | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | MAN | Americký výrobce | Údaje Eurostatu | Nabídky akcií | Růst společnosti | Očekávaná data | Plnění objednávek | Vývoje ceny | Daňová pravidla | Minimální sazby daně | Sazby daně | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Hliník | Mluvčí společnosti | Přebytek rozpočtu | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Koncentrace | Egypt | Eurohold | Pojišťovací společnost | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Fertin Pharma | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | Dosažení úspěchu | Očekávání zisku | Pravidla pro čínské firmy | Pravidla pro firmy | Zahraniční akciové burzy | UST | Shitcoin | BeeVi | Ggool | UNIST | Ulsan National Institute of Science and Technology | Feces Standard Money | FSM | TSMC | Videohry | Cenový rekord | Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) | Budějovický Budvar | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | Zvýšení produkce | Výstav | Didi Global | Plány obnovy | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | J&T Private Equity Group | J&T Private Equity Group Limited | CECOSA Supermercados | CAPRABO | J&T Energy | J&T Energy Holding | JAR | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Podíl Číny | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Smartphony | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Americký trh | AI | COST | KO | Fond ČMZRB | Nové tituly | Výhody vstupu na burzu | FIXED | RECALL | Vasky | Rekola | GlobalFoundries | Uzavření dohody | Duolingo | Společnost Duolingo | Akciový trh Nasdaq | Současný trend | Kávová zrna | Přidaná hodnota | Odvětví | Pokles poptávky | Růst Facebooku | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Divize | Rotterdam | Letní období | Flexibilita | Načasování | Conformis | Meteorologická společnost | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Omezené dodávky | Prodej bulharských aktiv | Bulharská finanční společnost | Bulharský trh | Balkán | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Azure | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | Suez | ABB | Současné ceny | Motor ekonomiky | Reposazba | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Úspěšný vstup na burzu | Americká společnost Duolingo | Bidenův předvolební slib | Peníze z programu | Program na podporu infrastruktury | Výsledek hlasování | HDP ve Spojených státech | Instant Research | Stanovená cena | Nasdaq v New Yorku | Post-kovidový boom | Bilion | Kryptoměnový svět | E.ON Distribuce | A350 | Dodávky čipů | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Klíčové společnosti | Polovodičové společnosti | Guidance | University of Michigan | Štěstí | Letiště Praha | Provozní ztráty | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Výnosy banky | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Objem vkladů | Živnostenské banky | Česká a slovenská UniCredit Bank | Slovenská UniCredit Bank | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | Magnety z kovů | Magnety ze vzácných zemin | Ceny oxidu neodymitého | Neodymové magnety | Cena permanentních magnetů | Fraunhofer IWKS | Jürgen Gassmann | Indukční motor | Claudio Vittori | Adamas Intelligence | Ryan Castilloux | Daňový poplatník | Dřevo | HICP | Chování | Pocity | Slabé stránky | Vizualizace | Vnímání | Ovlivňování | Vlastní vývoj | Dodávky ruského plynu | Růst aktivity | Take-Two Interactive | Logistika | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | PSX.US | Phillips 66 (PSX.US) | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Ropné a plynárenské společnosti | Ubisoft | Gary Gensler | Zisk skupiny ČSOB | Čistý zisk skupiny ČSOB | ČSOB stavební spořitelna | VIAC | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Rekordní minimum | Takata | Předseda správní rady | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Historické trendy | Barcelona | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Zajišťovny | Kulatá čísla | CVC Capital Partners | CVC | Uvedení na burzu | Použití indikátoru | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Strojové učení | Andreessen Horowitz | Společnost Equinor | Základní sazby | Těžařská firma | BioNTech | Drahota | CLSA | Osobní počítače | Aktuální prognózy | Analytik Portu | SNOW | Starbucks (SBUX) | Cena kryptoměny | RWE Gas | Akcie Pfizer | WIG | BUX | Objem peněz | Rozpočtové příjmy | Ocelárny | Index Russell | Britská společnost Cineworld | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Firma CVC | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Zahraniční společnosti | Výstupy z obchodních pozic | Byty | Dovoz oceli | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Prostor pro růst | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Afghánistán | Eva Sadovská | Analytička WOOD & Company | Varšava | Liquid | Tokeny | ERC-20 | Meituan | Střední hodnota | Bonusy | Americká Federální obchodní komise | Americká Federální obchodní komise (FTC) | SpaceX | SPOT | Index Nikkei (JAP225) | Nikkei (JAP225) | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Emil Sedlařík | Mluvčí firmy | Začátečník | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | Komfortní zóna | Chování v komfortních zónách | Teorie chování | Komfortní zóny | Zóny komfortu | Nástroje optimalizace | Moderní nástroje | Vznik komfortní zóny | Komfortní zóny v tradingu | Výstup z destruktivní zóny | Destruktivní zóny | Ochranný mechanismus | Velké cíle | Výstup ze zóny komfortu | Vstup do konstruktivní zóny | Konstruktivní zóny | Lidské činnosti | Duševní produkt | Destrukce kreativity | Opakující činnosti | Duševní stav | Ukotvující prvky | Deaktivace | Návyk | Konstruktivní komfortní zóna | Ziskové obchodní návyky | Vznik zóny komfortu | Biologické konstrukce | Ochranný systém | Cíl zóny komfortu | Školení | Životní změny | Velká bolest | Zloba | Bolest duševní | Výdej energie | Fixace nových zvyků | Vlna úspěchu | Rutinní chování | Recidiva | ASX | SXXP | Sympozium | Ekonomické sympozium | Janus Henderson | Způsob myšlení | Proočkovanost | Inflace ve Velké Británii | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | Nedostatek čipů | Jihoafrická republika | Dodávky plynu do Evropy | GPEF IV | GPEF | Mediální společnost | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Protocol | Bitcoin jako národní platidlo | Národní platidlo | Chivo | Carlos Acevedo | Prezident Nayib Bukele | Salvadorci | Vydávané tokeny | Decentralizovaný systém | Athena Bitcoin Global | Prudké výkyvy cen | Salvadorská centrální banka | Rating dluhu Salvadoru | Měnové unie | Ředitel pro investice | Národní měny | Guardian | Zlomový okamžik | Neúspěch | Opatření | Rivian | Dna | Britské burzy | Digitální platby | Výkon společnosti Moderna | Výkon společnosti Carrier Global | Carrier Global Corp | Carrier Global | Carrier | Farma společnosti | PayPal Holdings Inc | Výkon společnosti PayPal | Ciklum | CN Group | Globální společnost | Prazdroj | Bitcoinové peněženky | Telco | Evergrande | Katastrofy | China Evergrande | Růst trhu | Rychlý růst | Platební síť | Nájemní bydlení | ANO | Latinskoamerické země | Uhlí | Čínská komise pro regulaci akciových trhů | Komise pro regulaci akciových trhů | CSRC | RBC | NFT | Vysoká poptávka | Petr Mašláň | SLOPE obchodní systém | Peníze na finančních trzích | Začít vydělávat peníze | Ziskové obchodní systémy | Obchodní systémy a strategie | Juniorská škola tradingu | Puma | Spojené arabské emiráty (SAE) | Testování obchodní strategie | Energetika | Cena klíčových komodit | Laszlo Hanyecz | Salvadorský prezident | Velkoobchodní ceny elektřiny | El Salvador | Ekonomický potenciál | Ruský rozpočet | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | Akcie společnosti Tencent | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Konfederace | Reakce centrální banky | Solana | Kryptoměna Solana | Popularita Solany | Zdanění prázdných bytů | Grattan Brendan Coates | Los Angeles | Obyvatelé Los Angeles | Byty duchů | Strategic Actions for a Just Economy | Joe Donlin | James McIntyre | Kennedy Stewart | Workshop | Studijní materiály | Kryptoměnová komunita | Směnné kurzy forexového trhu | Nejdůležitější ukazatele | Průmyslová výroba Německa | Česká společnost | Plug Power (PLUG.US) | Luxusní značky | LIFTIA | Index CHNComp | Čínský index | Tržby z hazardních her | Mezinárodní skupina | Vyšší hodnoty | Strojírenské firmy | Bukele | Prezident Bukele | Lagardere | Catherine Yeung | Anonymní vývojář | Nakamoto | Etherea | Výrobní podniky | Ztrátové pozice | Metal Focus | ZískejÚčet | Odvětví Prop Tradingu | Fungování firmy | Program podpory bydlení | Bydlení pro mladé | Problémy Evergrande | Společnost AT&T | WarnerMedia | České aerolinie | A220 | Inskol | Dopady epidemie | Akcie čínských společností | Akcie Evergrande | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Akcie Universal Music | Akcie Universal Music Group | Chuej Kcha Jüan | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Advokátní kancelář | VanEck | BNP | Investice do těžby | Akcie CNOOC | Největší čínský těžař ropy | Čínský těžař ropy | Čínská ropná firma | Ropná firma CNOOC | Firma CNOOC | CNOOC Ltd. | Pokračování trendu | Výpadky v zásobování | Jaroslav Haščák | Sociální demokraté | Kryptoanalytik | Čepro | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Cenový šok | ADA CFD | BNB CFD | DOT CFD | DOGE CFD | UNI CFD | Cena DOGECOINu | Cardano (ADA CFD) | Binance Coin (BNB CFD) | Polkadot (DOT CFD) | Dogecoin (DOGE CFD) | Uniswap (UNI CFD) | Chainlink (LINK CFD) | LINK CFD | BCH CFD | Bitcoin Cash (BCH CFD) | XLM CFD | Stellar (XLM CFD) | XTZ CFD | Tezos (XTZ CFD) | EOS CFD | EOS (EOS CFD) | Gamble | Energetická krize | Odhady růstu | Globální hrubý domácí produkt | Algorand | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Globální inflace | Bankovní skupiny | Hospodářské soutěže | Apple Pay | Akcie Palantir | Dohoda o globální dani | Dohody o globální dani | Prudké zdražování | Automotive | White & Case | Snížení dluhu | Zvýšení důvěryhodnosti | Inflace v září | Organizovanost | Výkonnost obchodování | Těžby Bitcoinu | Dosažení dohody | Mathias Cormann | Mediální podnik | Nová vláda | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Vylepšení teorie aukcí | Ikiseq | Platforma Ikiseq | Projekt Ikiseq | Ondřej Novotný | ViralBrothers | Čeněk Stýblo | Petr Václavek | OKTAGON MMA | OKTAGON | Denis Maizner | Dalin Vaičner | První burza talentů | Burza talentů | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Zdražování potravin | Tempo růstu ekonomické aktivity | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | OTP | Zavádění kryptoměn | Bohemia Energy | Energetické krize | Zvýšení dodávek plynu | Nákup plynu | Dmitrij Peskov | Finanční představitelé G20 | Představitelé G20 | FNB | Prodeje ropy | Příjmy z ropy | Rychlý růst cen | Ceny energie | Vysoké ceny | Fixed.zone | Souhlas ČNB | Společnost Fixed.zone | Souhlas ČNB k veřejné nabídce akcií | Souhlas ČNB k veřejné nabídce | Výrobce příslušenství pro mobilní zařízení | Tržní segment | Českobudějovická společnost | Pravidla hry | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kolibřík Energie | ASEAN | Sdružení národů jihovýchodní Asie | Non-Fungible Tokens | FF Trader | Změny na trhu | Situace na finančních trzích | Snížení schodku | Ukazatele pro analýzu Akcií | Ukazatel P/S | Tržní cena společnosti | Objemy prodeje | Příklad výpočtu P/S | Normální hodnoty P/S | Jak používat P/S | Filtrování společností podle P/S | Investiční možnosti | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Nord Stream 2 AG | Slabší růst ekonomiky | Nedostatek polovodičů | Americký podnikatel | Crest Communications | Čínské centrální banky | Globální pravidla | ProShares | Veolia | Bosch | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Horizon | Horizon World | Oculus | Spuštění fondu | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Schlumberger | Potenciální výnosnost | Snap | Cena termínového kontraktu | Obilí | Rumunsko | Trading firmy | Prop Trading firmy | Práce v FTMO | Tradingový byznys | Pozornost | Společensky odpovědné investování | ESG Dynamické Portfolio | Uzavírání obchodů | Gemini | Ceny zemního plynu v USA | Amazon (AMZN.US) | Volvo Cars | Kryptoměnový průmysl | Ruská společnost | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Bankovní společnosti | Poptávka po čipech | Nejstarší kryptoměna | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Joseph Stiglitz | Robert Habeck | Návrh rozpočtu | Orlen Unipetrol | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Miliardář Křetínský | Akcie švédské automobilky | Meta | Oculus Quest | Rebranding | Metaverzum | Dceřiná firma | Klima | Lídři G20 | Firma FF Trader | Peněžní prostředky | Metaverse | Prohloubení deficitu | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Ceny kryptoměny | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Odkupy akcií | Polygon | Fialova vláda | Celkové provozní výnosy | IG Metall | Primární úpis akcií | Maxim Manturov | Evergrande Group | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | Držitelé Bitcoinu | WeDo | Košík.cz | Soud v Haagu | TME.US | PYPL.US | Akcie skupiny | Indexy pohyb | Drahé energie | Banka Citi | Příjmy z kryptoměn | Podmínky na trhu | Zákaz těžby uranu | Grónsko | Grónský parlament | Greenland Minerals | Poptávka po kovech | Kuannersuit | West Ham | 1890s holdings | Tomáš Souček | Vladimír Coufal | Alex Král | Globální dodavatelské řetězce | NFT tokeny | Využívání robotů | Jeff Burnstein | Společnost | Nové emise | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Zoufalství | Nedostatek sebedůvěry | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Průmyslový sektor | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Další růst sazeb | Alpha Impact | Hayden Hughes | Čínská Národní rozvojová a reformní komise | Vědecký pokrok | Nexi | Společnost JPMorgan | Guvernér BoE | Williams %R | Target | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | Narušené dodavatelské řetězce | JD.com (JD.US) | Crypto.com | Družba | Mads Eberhardt | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | CEEC Research | Skybridge Capital | Přístup k obchodování | Majetek státu | Bitcoin City | Telecom Italia | TIM | Pozemky | Conchagua | Mizata | Blockstream | Samson Mow | Svět tradingu | Město Bitcoin City | Město Bitcoin | Ruský trh | Mise MMF | Společnost innogy | Innogy | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Celosvětový trh | Booking | Bitcoinoví obchodníci | Změny klimatu | Nová německá vláda | Zprávy z krypto | Globální nedostatek čipů | Nová varianta covidu | Varianta covidu | Bezpečná aktiva | Nové mutace | Omikron | Sazby centrálních bank | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Parag Agrawal | Těžařská společnost | Broadcom | | QUINTA-ANALYTICA | BBA Capital Partners | LVA Holding | LVA Holding GmbH | GPEF III | Quinty | Britský antimonopolní úřad | CMA | Investiční produkt | Nové vakcíny | Riziko výhledu ekonomiky | Výhled české ekonomiky | Provozovatel burz | Těžaři kryptoměn v Kazachstánu | Kazachstán | Těžaři z Číny | Transakce založené na kryptoměnách | Prodej kávy | Nejvýraznější propad | Vietnam | Etiopie | Globální problémy | Daňové zatížení | Akcie Pfizer (PFE) | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | BofA | Největší švýcarská banka | Postavení na trhu | SOTIO | Biotechnologická firma SOTIO | Biotechnologická firma | Tržní vývoj | Dotcom | Fibonacciho retracement | Cykly | Rozšíření | Řízení pozice | Rostoucí inflace | Developeři | Richard Watzke | Arm | Zemědělci | Krypto komunita | Výrobce čipů Intel | Participace | Terra (LUNA) | Tržní hodnota americké společnosti | Konzultační služby | Krypto konzultační služby | Evernym | Ekonomické ztráty | Kryptoměnové transakce | Akcionáři společnosti | Společnost SpaceX | Britská ministryně | Liz Trussová | Relativní stabilita | Fundamentální analýzy | Spotřebitelské inflace | Vánoční rally | Oscilátor Marlin | Marlin | Pyramida | Letadlo | MATIC | Bundesnetzagentur | Technická rezistence | Kryptoinvestor | Nejvyšší výhra | Největší tuzemská banka | Úpis nových akcií | Spojení Monety a PPF | Elektromobilita | Jamal | Společnost China Mobile | Mluvčí Kremlu | PGNiG | Krátkodobý výhled | Státní plánovač | Force | Cloudflare | Sekyra Group | Základní sazba | Banka HSBC | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Hráči na trhu | Focus | Telefónica | Telekomunikační skupiny | Těžební společnost | Logistické společnosti | MTI | Agentura MTI | Konvergence | Společnost Smartwings | Jiří Šimáně | Infografika | Získané peníze | Hodnoty měny | Uniper | Primární nabídka akcií China Mobile | Nabídka akcií China Mobile | Čínská telekomunikační společnost | Výtěžek z prodeje akcií | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Akcie AMD (AMD.US) | Grafické karty | Těžař | Akcie společnosti China Mobile | China Mobile na burze | Akcie Kazatompromu | Kazatomprom | KAP.UK | Kazatomprom (KAP.UK) | Cena uranu | Petr Lajsek | Facebook Ireland | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Odolné proti inflaci | Společnost PayPal | Společnost PayPal Holdings | Prezident Hospodářské komory | Vladimír Dlouhý | Ministr práce a sociálních věcí | Předpokládaný růst | Ocel | Srí Lanka | Doporučení k obchodování | Boston Consulting | Ruský plyn | Instacart | Stripe | Společnost Starlink | Nemoc covid-19 | Celosvětová spotřeba | DAO | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Akcie v roce 2022 | Nejlepší akcie v roce 2022 | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Měnový výhled v roce 2022 | Očekávané úrokové sazby | Úrokové sazby v roce 2022 | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Akcie Polo Ralph Lauren | Polo Ralph Lauren | Ralph Lauren (RL) | Akcie ASR Nederland | ASR Nederland (ASRNL) | ASR Nederland | ASRNL | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Akcie CM.com | CMCOM | Akcie CM.com (CMCOM) | CM.com | CM.com (CMCOM) | Polo Ralph Lauren (RL) | Kryptoměnoví investoři | Hypomonitor | Míra inflace v Maďarsku | Francouzské energetické společnosti | Průměrná míra inflace | Realitní skupina CPI Property Group | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Diamant | Těžby bitcoinů | Hashrate | Uhelné elektrárny | Musaffah | Húsíové | Analytické prognózy | Ash Glover | Hry | Call of Duty | Candy Crush | Cena akcií společnosti | Dražší energie | Valneva | Heureka | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Provozovatel loterií | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Coinmarketcap.com | Simon Peters | Analytik trhů | Internetová televize | Instituce | Objem prostředků | Ředitel Patria | Digitální ekonomiky | Společnost Allwyn | Omniverse | Chytré portfolio | Chytrá portfolia | Sandbox | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Ericsson | Zavedení bitcoinu | KEGOC | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Rostoucí ceny plynu | Daňová sazba | Přístup na trhy | Arthur Hayes | Švédská společnost | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Finanční rok | Závislost na Číně | Trh státních dluhopisů | Wormhole | Kryptoplatformy | London Bullion Market Association | Prémiové nemovitosti | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Chvaletice | Počerady | Cena transakce | Sev.en | Víkendové gapy | Union Bank | Analýza indikátorů | WOOD SPAC One | Společnost WOOD SPAC One | Uvedení společnosti na burzu | Slovalco | Argo Blockchain | Konsolidovaný čistý zisk | McKinsey & Co | CME.US | CME Group (CME.US) | Ivo Lukačovič | Susannah Streeterová | Cena CARDANO | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | WizzAir | WIZZ | WIZZ.UK | WizzAir (WIZZ.UK) | Easy Jet | EZJ | EZJ.UK | Easy Jet (EZJ.UK) | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | RBB | RBB.UK | AirFrance-KLM | AF.FR | AirFrance-KLM (AF.FR) | Norwegian Air Shuttle (NAS.NO) | Luxusní zboží | Čtyřdenní pracovní týden | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Poradenské služby | Bezpečnostní situace | Akcie Palantiru | Kupní cena | Decentralizace | Plynárenské firmy | Firmy v Norsku | Plynárenské firmy v Norsku | Ropné a plynárenské firmy | Ropné a plynárenské firmy v Norsku | Podnikatelský sektor | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Elliottova vlnová teorie | Anexe Krymu | Hodnota čínské internetové firmy | Čínské internetové firmy | Čínský prezident Si Ťin-pching | Nový regulační zásah | Regulační zásah | Daniel So | CMB International Securities | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Ruské hospodářství | Dění na Ukrajině | Vivek Dhar | Ozbrojené složky | Sankce | Evropské vlády | Ruský prezident Vladimir Putin | LMT.US | Ukrajina a Rusko | Rusal | Oligarchové | LOW.US | Lowe's | Lowe's (LOW.US) | Konflikt na Ukrajině | Belviport | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Společnost Nord Stream 2 AG | Bidenova vláda | Wally Adeyemo | Ukrajinská krize | Moskevská burza | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Napadení Ukrajiny Ruskem | Zelená dohoda | Green Deal | Odstřižení od SWIFT | Ruský útok | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Lídři zemí EU | Sankce Rusko | Sberbank CZ | Porušování lidských práv | Radka Černá | Devalvace rublu | Dlouhodobý úspěch | Motivace | Odnětí bankovní licence | Bankovní licence | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Kyjev | Západní firmy | Dmitrij Polevoj | Bogdan Maioreanu | Studená válka | Ministr dopravy | Ruská vojska | Rusko a Ukrajina | TGT.US | Růst kryptoměn | Target (TGT.US) | TGT | MWh | Oleg Děripaska | Vzdušný prostor | Evropský blok | Kadri Simsonová | Čínské trhy | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Velkoobchodní cena plynu | Raytheon Technologies Corp | Rheinmetall | FSLR.US | Zkapalněný zemní plyn | Ruský oligarcha | Oligarcha | Prima | Pegas | Zpřísnění sankcí | Telegram | NEL (NEL.NO) | NEL.NO | NEL | Naftogaz | Jurij Vitrenko | Internetová společnost Google | Společnost Google | MAAE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Záporožská jaderná elektrárna | Raiffeisen | Invaze | Narušení dodávek | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Obchod s Ruskem | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Východní Evropa | Pokles inflace | Ukončení války | Ukrajinský premiér | Denys Šmyhal | Zákaz dovozu ruské ropy | Americký ministr zahraničí | Snížení spotřební daně | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Ředitel Intelu | Tlak na Rusko | Gazeta | Rozvoj kryptoměn | Řetězec | Potravinářské firmy | Řetězce | Aktivity v Rusku | Finbold | Štěpení | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | Akvizice Expobank CZ | Rozsáhlé sankce | Jakub Švestka | Mluvčí Expobank CZ | Akcionáři Expobank CZ | Akcionáři Expobank | Účetní zisk | Odchod z Ruska | Západní sankce | BITMAIN | Sankce Západu | Zvyšování cen | Světové produkce | Světové produkce neonu | Produkce neonu | Dodavatelé neonu | Zastavení produkce | Angelo Zino | Cryoin | Firma Cryoin | Neon | Ukrajinský neon | Ceny neonu | Supplyframe | Richard Barnett | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Vývoz ruské ropy | IFX | Ruská společnost Gazprom | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Dodávky plynovodem | Závislost na ruských energetických surovinách | Uvalení sankcí | Nord Stream 1 | ČEZ Daniel Beneš | Výroby elektromobilů | PSE | Konsolidované účetní závěrky | Účetní závěrky | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Rostec | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Úrok z dolarových dluhopisů | Důsledky konfliktu na Ukrajině | Důsledky konfliktu | Ukončení konfliktu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Fond OSN | Mezinárodní fond pro zemědělský rozvoj | IFAD | Mezinárodní fond pro zemědělský rozvoj (IFAD) | Gilbert Houngbo | Předseda fondu | Dopady války na Ukrajině | Panelové diskuze | Společnost Volkswagen | FTNT | Fortinet | Závod na elektromobily | Dietmar Woidke | Braniborský premiér | Aktivisté | DIVR Labs | Společnost EC Investments | Firma DIVR Labs | LBVR | Location-based virtual reality | Location-based virtual reality (LBVR) | Heureka Group | Fast Group | Ondřej Bach | Britský FTSE | ZTE | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | German Gref | Zákon o kryptoměnách | Nicolás Maduro | Konec globalizace | Výkon ruské ekonomiky | Závislost na Rusku | CPC | Obchodovat s měnami | Riskantní činnosti | Značné riziko | Nízké poplatky | Skupiny PPF | Protiinflační kroky | Politika amerického Fedu | Vysoké ceny energií | Kanceláře v Moskvě | Společnost E.ON | Allianz Trade | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Postavení dolaru | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Konec osobních kryptopeněženek | Registrace vlastníků kryptoměn | Význam kryptoměn | Tagesspiegel | Ruský Gazprom | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Vyhodnocení tržní situace | MOL | Regulace kryptoměn | Vlastníci kryptoměn | Klaus Zellmer | Růst cen energií | Tržní hospodářství | Zničení poptávky | Petr Fiala | Česká zbrojovka Partners SE | Česká zbrojovka Partners | Atlantia | Akcie italské společnosti | Ekonomická zóna | Zvláštní ekonomická zóna | Ekonomická zóna v Hondurasu | Státní distributor paliv | Krátkodobé strategie | HDP Ukrajiny | Hrubý domácí produkt Ruska | Ben Laidler | Francouzská Société Générale | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Vyhlášení bankrotu | Správa | Online platformy | GMT | STEPN | Zákonodárci | Vlastnictví | Kryptoměnová společnost | Rozvoj automobilky | Ricardo Evangelista | Ceny pohonných hmot v Česku | Pokračovací grafické formace | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Premiér Denys Šmyhal | Premiér Šmyhal | Výhled pro akcie | Vzestupný trend | Zelenskyj | Embargo na dovoz ruské ropy | Dovoz ruské ropy | LOGeco | Rizikovost | Philip Newman | Nárůst spotřeby stříbra | Nákup stříbrných mincí | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Šéf Světové banky | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Vývoj kryptoměny | Rekordní inflace | Recyklovat | Zdražování hypoték | Miliardář Elon Musk | NET4GAS | Technický výhled trhu | BatteryTech | Středoafrická republika | Plyn v rublech | Ministři energetiky EU | Textron | Index prosperity | Tereza Hrtúsová | CzechToll | Central European Media Enterprises | Šmejc | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Trojúhelníkové formace | Závislosti na ruské ropě | Ropovod TAL | Zdeněk Tůma | Josef Tošovský | MMA | Institucionální investice | Huw Pill | Occidental | Hladomor | INSEAD | Cílová společnost | Jednáním ministrů zemí skupiny G7 | ArcelorMittal | IPEF | Dow Jones Industrial Average | Maďarské fondy na ropu | Maďarské fondy | Index BUX | Nové daně | Daň na banky | Poptávka po průmyslových robotech | Indexy S&P | Společnost Invesco | Svaz německého průmyslu | Realitní sektor | PLATINUM | Borealis | Šéfové | Web3 | Ripple Brad Garlinghouse | Podíl Ruska | Nárůst zisků | HSCEI (CHNComp) | Nadnárodní firmy | Jan Frait | Rezervní fond | Investiční trendy | RIOT | Stavební společnosti | Vedení ECB | Mimořádné zasedání | Prognóza ceny | Zrušení daně | Škoda Group | Práva ke značce | ZEN | Ruská federace | Přijetí | Pochybení | Širší trh | Ředitel ČEZ | Finanční ředitel ČEZ | Nové sankce | Čistý zisk skupiny ČEZ | Zisk skupiny ČEZ | PPF Jiří Šmejc | Snížení inflace | Velmi volatilní | Celosvětové zadlužení podniků | Zadlužení podniků | EdF | Životní náklady | Energetická situace | Propuštění | Nová bankovní rada | Cenu plynu | Dluhové problémy | Cenový strop | Získání licence | Purple Trading Petr Lajsek | Peter Virovacz | Společnost EDF | Stav energetické nouze | Marketingová komunikace | Zvýšení úroků | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Úsporný tarif | European Energy Exchange | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Skokové posílení | Historická událost | Vývoz plynu | Centrum | Objem obchodů (lotáž) | Lotáž | Pentagon | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Rodinné rozpočty | Fotovoltaické elektrárny | Růžový diamant | Lulo Rose | Drahokam | Cenový strop na ruskou ropu | First Solar Inc (FSLR.US) | First Solar Inc | ENPH | ENPH.US | Hike | Akcez | Společnost Akcez | Akkök Holding | Torunlar Enerji Sanayi | Ticaret | Başkent Dogalgaz Dagitim Gayrimenkul Yatirim Ortakligi | Torunlar Group | Başkentgaz | Sakarya Elektrik Dağitim | SEDAS | Egemer | Akenerji Elektrik Üretim | Divestiční proces | Největší kryptoměny | Prime | Daň z mimořádného zisku | Daň z mimořádných zisků | Zvýšení ziskovosti | Mimořádná daň | Speciální daň | Společnost Naftogaz | Ukrajinská státní společnost | Zisk Komerční banky | Britský regulátor | Česká antivirová firma | Eurasia | Výrobci automobilů | Akcie společnosti PayPal | Financování úvěrů | Air Products | APD | NYSE:APD | Společnost Air Products | Zákon o snížení inflace | Společnost Palantir | 787 Dreamliner | Dreamliner | Analytik Fio | Upozornění | Zákaz dovozu | Aleš Blažek | Ředitel skupiny ČSOB | ČSOB Aleš Blažek | Generální ředitel skupiny ČSOB | Jan Sadil | Udržitelnost | Pomoc Ukrajině | Poměr nákladů a výnosů | Objem úvěrů | Aktiva pod správou | Kapitálový poměr Tier 1 | Kapitálový poměr | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko (CCR) | CCR | Disney (DIS.US) | Magazín Global Finance | Zlatá koruna 2022 | ČSOB DoKapsy | ČSOB Poštovní spořitelna | Poštovní spořitelna | Kapitálová pozice | Podíl nevýkonných úvěrů | Provozní výnosy | Objem celkových klientských vkladů | Objem úvěrů na bydlení | Celkový objem úvěrů | Počet uživatelů | Počet uživatelů mobilního bankovnictví | ČSOB Smart | Sustainable Finance Awards | Sustainable Finance Awards 2022 | Ján Lučan | Firemní klienti | Načasování vstupů | Zpřísnění finančních podmínek | The Merge | Energetické podniky | Mobilní aplikace | Premiér Petr Fiala | Premiér Fiala | Německé ekonomiky | Makroekonomické prostředí | iPhone 14 | Virtuální realita | Oculus Quest 2 | Reálné příjmy domácností | Investovat do ETF | Akcie banky | Společnost Sony | Dovoz z Ruska | PlayStation 5 | PlayStation | Pražský městský soud | Zestátnění | Zastropování cen | Univerzální metoda | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny pro německý trh | Dovozce ruského plynu | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Bolest | Hliníkárenská společnost | Držitelé dluhopisů Naftogazu | Společnost S&P Global | Windfall tax | Půjčování cenných papírů | Trh s cizími měnami | Státní plynárenská společnost | Zastropování cen ruské ropy | Ceny energetických komodit | SMC | Jiří Vévoda | Řízení financí | CNPC | China National Petroleum Corporation | China National Petroleum Corporation (CNPC) | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Finance Bank | Holding Agrofert | Zasedání Rady guvernérů | Monarchie | Načasování obchodů | Síla Sibiře | Merge | Fenomén | Zastropování cen energií | StreetAccount | Aker BP | Aker | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Cenové stropy | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Podnikatel Křetínský | Libération | Denis Olivennes | Presse indépendente | FDPI | ACPM | Zvýšení daně | Vyšší daň | Zastropování cen elektřiny | Tržní události | Josef Síkela | Public Offering | Daňové škrty | Kwasi Kwarteng | Baltic Pipe | Plynovod Baltic Pipe | LiveWire | Sloe | Paroplynové elektrárny | Energetický trh | EP Power Europe | EP Logistics | EP Logistics International | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Platební systém | Uzbekistán | Arménie | Kyrgyzstán | HARDWARIO | Firma HARDWARIO | Internet věcí (IoT) | Obor budoucnosti | Rozvoj firmy | Úspěšný rozvoj firmy | IoT | Alan Fabik | Společnost HARDWARIO | Devalvace peněz | Zvýšení cenové hladiny | Plyn z Ruska | Mimořádný zisk | Martin Novotný | Řešení energetické krize | Velké energetické firmy | Akcie technologických společností | Koh-i-noor Hardtmuth | Oliver Blume | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | BNB Chain | Douglas Diamond | Philip Dybvig | Český statistický úřad (ČSÚ) | Zajímavé příležitosti | Konzervativní strany | Český premiér Petr Fiala | Telekomunikační společnost | Zkušení spekulanti | Začátky na forexu | Tradingový portál FXstreet.cz | Velké finanční krize | Analýzy trhu | Alessandro Dazza | Imerys | Globální energetická krize | Lula | Luiz Inácio Lula da Silva | Patrick Garvin | Implikace | Pokles cen nemovitostí | Exxon Mobil (XOM.US) | Výsledky Applu | Omán | Paul Chan | Camelot | Pozitivní nálada | Finanční výsledky XTB | Akviziční data | Výnosy XTB | Celkový počet zákazníků | Josh Gilbert | PayPal Holdings (PYPL.US) | Marek Pokorný | TXT.US | Textron (TXT.US) | EP Commodities | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | WISE Air | Starwisata Air | Sulut Airways Indonesia | Sulut Airways | INDO Defence | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Motor Sič | Ukrnafta | Ukrtatnafta | Komise pro cenné papíry a burzu | Jaderná energie | Sam Bankman-Fried | Nansen | Alameda Research | Bankman-Fried | Gen Digital | GEN | AVG | Matěj Široký | Powerball | Jackpot | Rozvojové země | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | F-35 | Jan Juchelka | Živé vysílání | Novinky | Novinky.cz | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Konkurent | Ontario Teachers | Pension Plan | BlockFi | Alameda | Ontario Teachers' Pension Plan | Kyperský regulátor | Tržní ekonomiky | Výběry | B20 | Týden na pražské burze | Hlavní kryptoaktiva | Energetické problémy | Bali | Společnost TSMC | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Tržní analýza | Co se děje na finančních trzích | Ekosystém | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Makléřská společnost Genesis | Průmyslové firmy | Výrobci elektřiny | Obchodní řetězce | CZ | Premiér Rishi Sunak | Zdravotní sestry | Pokles reálných mezd | Wonderinterest | Budapešť | Levné energie | Vývoj akcií Palantir | Dynamika růstu | Větší recese | Britské loterie | Terminály na LNG | Polovodiče | Petrodolar | Elliottova vlnová teorie pro kryptoměny | Github | Ukrenergo | Mitsubishi UFJ | Aktuální informace | Kupovat čínské akcie | ERÚ | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Krungsri Bank | Škoda JS | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Gruzínská vláda | Vliv na gruzínskou ekonomiku | Příliv migrantů | Úrovně Stop-Lossů | Širší obraz | Poměr rizika a výnosu | Nižší minima | Nižší maxima | Strop na ruskou ropu | Martin Maršovský | Finmex Academy | Finmex | Manažer Finmex |