Sobota 20. července 2024 15:51
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
FTMO král
reklama
Dukascopy new

S&P/ASX 200

img

Asijsko-pacifický region zažil nejslabší týden za poslední tři měsíce

19.07.2024 Asijské akcie v posledním dnu tohoto týdne oslabovaly, týdenní pokles byl největší od poloviny dubna. V uplynulé seanci se nedařilo především technologickému sektoru. Za oslabujícím trendem v regionu stály především geopolitické obavy a otazníky nad dalším vývojem čínském ekonomiky. Zasedání třetího pléna politbyra v Číně v tomto týdnu nedalo investorům mnoho důvodů k nákupům, v rozporu s očekáváním zaznělo jen velmi málo nových opatření na podporu domácí poptávky a skomírajícího nemovitostního sektoru.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně

18.07.2024 Čtvrteční seance se v asijsko-pacifickém regionu nese ve smíšených hodnotách. Nedaří se především polovodičovému segmentu, a to v reakci na potenciálně přísnější restrikce na vývoz čipů do Číny zavedené ze strany americké vlády. Trhům rovněž nepomáhají slova Donalda Trumpa, jenž se nechal slyšet, že Tchajwan by měl platit za svoji obranu Spojeným státům.
img

Ranné shrnutí (18.07.2024)

18.07.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování na nižší úrovni po výprodeji v oblasti technologií. Nasdaq se propadl o 2,76 %, zatímco S&P 500 se propadl o 1,39 %. Dow Jones si připsal 0,59 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací klesl o 0,99 %.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně

17.07.2024 V průběhu středeční seance se asijsko-pacifické indexy obchodují smíšeně. Hongkongský index Hang Seng se obchoduje bez výraznějších změn kolem nuly. Trhy nyní v Číně čekají na čtvrteční představení dlouhodobého rozvojového programu ze strany vládních představitelů. Tchajwanský index TAIEX dnes odepisuje necelé 1 %, a to komentáři Donalda Trumpa, zda by USA měli bránit Tchajwan. Dle republikánského kandidáta by Tchajwan měl platit Spojeným státům za obranu.
img

Asijsko-pacifický region oslabil třetí den po sobě, nedařilo se v Číně a Hong Kongu

16.07.2024 Asijské akcie v úterním obchodování oslabily, taženy dolů byly především tituly v Hong Kongu, které odepisovaly na pozadí slabších ekonomických dat a nových geopolitických obav. Z jednotlivých akcií nejvíce odepisovaly společnosti Tencent a AIA Group.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně, čínský HDP trhy zklamal

15.07.2024 V úvodu týdne se trhy v asijsko-pacifickém regionu obchodují smíšeně. Růst si připisují indexy v Jižní Koreji a Austrálii. Opačným směrem se vydávají trhy v Hongkongu. V Číně byl reportován meziroční vývoj HDP, které ve 2Q vzrostlo o 4,7 % při očekávání růstu o 5,1 %. V ČLR byla rovněž zveřejněna průmyslová produkce a maloobchodní tržby. Prvně zmíněný ukazatel v červnu meziročně vzrostl o 5,3 %, predikoval se růst o 5,0 %. Maloobchodní tržby vzrostly o 2,0 %, trhy očekávaly růst o 3,4 %. Dnes v Číně začíná třetím plénum politbyra, které trhy sledují i kvůli potenciálním fiskálním stimulům ze strany vlády.
img

Ranní shrnutí (15.07.2024)

15.07.2024 Během předvolebního shromáždění v Pensylvánii došlo k pokusu o atentát na Donalda Trumpa. Střelec vypálil několik ran na bývalého amerického prezidenta a dav na mítinku.
img

Asijsko-pacifický region oslaboval s výprodeji v technologickém sektoru, výjimkou byl Hong Kong

12.07.2024 Asijské akcie v páteční seanci odepisovaly, regionální technologické tituly kopírovaly výprodeje na americkém trhu. Nejvíce ztrácely akcie Samsung Electronics, TSMC a Tokyo Elektron. Výprodejům se vyhnula burza v Hong Kongu, kde nižší americké CPI zvýšilo naděje na potenciální snížení úrokových sazeb, a tedy nižší výpůjční náklady. V Číně akcie fluktuovaly před třetím plénem politbyra, které se bude konat příští týden od pondělí. V rámci tohoto setkání se očekává podpora nemovitostnímu sektoru, který v návaznosti na tato očekávání rostl.
img

Asijsko-pacifický region kopíroval dění ve světě, růst vedlo TSMC

11.07.2024 Asijské tituly ve čtvrteční seanci posilovaly a kopírovaly tak pozitivní vývoj na světových trzích, kde se dařilo zejména technologickému sektoru. V regionu posilovaly všechny trhy v čele s tchajwanským výrobcem polovodičů TSMC, který navíc oznámil vyšší prodeje, než se očekávalo. V Číně místní úřady zasahují proti krátkým prodejům a kvantitativnímu obchodování, aby zastavily nedávný propad akcií.
img

Asijsko-pacifický region se smíšenými výsledky, v centru zájmu Powellův projev

10.07.2024 Asijské akcie se v uplynulé seanci obchodovaly smíšeně, hlavním bodem zájmu investorů bylo slyšení předsedy amerického Fedu Powella před bankovním výborem Senátu. Podle Powella je pracovní trh silný, není však přehřátý. V rámci boje s inflací by Powell chtěl vidět více pozitivních signálů, které by přinesly větší jistotu ohledně jejího klesajícího trendu. Konkrétní časovou osu možného snižování sazeb ovšem Powell nenabídl.
img

Ranní shrnutí (10.07.2024)

10.07.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování smíšeně – S&P 500 posílil o 0,07 %, Nasdaq se posunul o 0,15 % výše, Dow Jones klesl o 0,13 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 se obchodoval o více než 0,3 % níže.
img

Asijsko-pacifický region posiluje, v čele stojí japonské polovodičové tituly

09.07.2024 V úterý se indexy z asijsko-pacifického regionu obchodují výše, především se daří japonským polovodičům titulům, kterým pomáhá vyšší pravděpodobnost nižších úrokových sazeb ve Spojených státech. Trhy nyní čekají na dnešní projev předsedy Fedu, Jeroma Powella v bankovním výboru Senátu Spojených států. Indexy v Číně se dnes dokázaly vyhoupnout z úvodních ztrát. Dle agentury roste s blížícím se zasedání třetího pléna Komunistické strany volatilita, jelikož se trhy snaží odhadnout směr fiskální politiky a možné vládní stimuly.
img

Asijsko-pacifický region vkročil do týdne se ztráty, Hongkongský Hang Seng -1,81 %

08.07.2024 Asijské akcie pondělní obchodování zakončují v červených hodnotách, přičemž tchajwanskému a jihokorejskému indexu nepřilepšil výprodej na čínském trhu. Čínské akcie klesaly v regionu nejvíce a CSI 300 Index je na cestě vymazání zisků nabraných od začátku roku. Ztráty částečně umírnil technologický sektor. Dařilo se například akciím polovodičového výrobce TSMC.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje převážně v zeleném

04.07.2024 Asijské indexy následovaly trhy ve Spojených státech a v průběhu čtvrteční seance se obchodují převážně v zeleném, pouze čínský index Shanghai Composite se nachází v červených hodnotách, a to na pozadí obav z ekonomického zotavení Číny. Trhům pomohly včerejší slabší data z trhu práce a zápis ze zasedání Fedu, který indikuje dezinflační trend ve Spojených státech. Investoři nyní doufají v rychlejší snižování sazeb ve Spojených státech. Japonský index Topix se nachází na historických maximech, ostatní regiony zaznamenaly rovněž růst.
img

Asijsko-pacifický region posiluje v reakci na slova předsedy Fedu

03.07.2024 Pozitivní sentiment převládá ve středu v asijsko-pacifickém regionu, a to na pozadí slov Jeroma Powella, dle kterého inflace ustupuje a vrací se do dezinflačního trendu. Posilují především technologické tituly z Jižní Koreji a Tchajwanu. V Číně byl reportován index PMI ve službách za červen. Index dosáhl 51,2 b., predikovalo se 53,4 b. Ekonomická situace v Číně zůstává nejasná, dle makroekonomických dat se nedaří oživit danou ekonomiku. Trhy očekávájí další stimuly ze strany vlády.
img

Hong Kong posiluje na pozadí lepších než očekávaných dat z prodejů domů

02.07.2024 V asijsko-pacifickém regionu se během úterní seance obchoduje smíšeně. Růst si připisují trhy v Hongkongu, a to na pozadí lepších než očekávaných dat z prodejů domů za červen. Dnes se rovněž dařilo japonským titulům, japonský index TOPIX se nachází na historickém maximu. Dle informací agentury Bloomberg plánují japonské finanční společnosti prodat akcie společnosti Honda za 3,1 mld. USD. Akcie společnosti na tuto zprávu reagují poklesem o 1,45 % na 1 735 JPY. Ztrátovou seanci registrujeme v Jižní Koreji, kde byl zveřejněn index CPI za červen. Meziročně vzrostl o 2,4 % při očekávání růstu o 2,6 %. V meziměsíčním srovnání pak poklesl o 0,2 %, predikoval se růst o 0,1 %. Dnes taktéž odepisuje australský index S&P/ASX 200, a to konrkétně o 0,42 %.
img

Japonské tituly posilují, v Číně byl reportován index PMI ve výrobě

01.07.2024 V asijsko-pacifickém regionu se dnes obchoduje smíšeně. Růst si připisují především japonské tituly, jako například Mitsubishi, Hitachi. Dle agentury Bloomberg jsou zisky v regionu poháněny silnými daty důvěry z průmyslu. Růst si připisoval rovněž Shanghai Composite (+0,83 %), když dnes byl reportován index PMI ve výrobě, který dosáhl 51,8 b. při očekávání 51,5 b.
img

Asijsko-pacifický region v zeleném

28.06.2024 Trhy v asijsko-pacifickém regionu se v pátek obchodují v kladném teritoriu. V zemi vycházejícího slunce se dařilo především finančnímu segmentu. Trhy na Tchaj-wanu a Jižní Koreji byly taženy výše technologiemi. V Hongkongu pozornost investorů směřovala především k první předvolební prezidentské debatě mezi Joe Bidenem a Donaldem Trumpem, kdy druhý zmíněný v diskusi nezmínil Čínu, na což trhy reagovaly kladně.
img

Asijské tituly oslabovaly v čele s technologickým sektorem

27.06.2024 Asijské akcie v uplynulé seanci po třech předchozích růstových dnech poklesly. Negativní sentiment převážil poté, co americký výrobce čipů Micron Technologies nepřesvědčil investory svým výhledem. Odepisoval tak nejvíce technologický sektor v čele s čínskými mega cap společnostmi. Nejvíce pak odepisovala burza v Hong Kongu.
img

Asijsko-pacifický region rostl, po zveřejnění inflačních dat nedařilo se akciím v Austrálii

26.06.2024 Po včerejším smíšeném obchodování asijské akcie rostly, když technologické tituly pozitivně reagovaly na předchozí růst akcií Nvidia. Investoři vyhlížejí klíčová inflační data, která budou zveřejněna koncem tohoto týdne.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně

25.06.2024 V asijsko-pacifickém regionu obchoduje smíšeně. Dle agentury Bloomberg, část hodnotových titulů pomáhá vyvážit pokles v technologickém sektoru.
img

Ranní shrnutí (25.06.2024)

25.06.2024 Indexy na Wall Street se včera obchodovaly smíšeně – S&P 500 klesl o 0,31 %, Nasdaq se propadl o 1,07 %, Dow Jones získal 0,67 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 přidal 0,31 %.
img

Asijsko-pacifický region poklesl třetí den po sobě, oslabovaly zejména technologické tituly

24.06.2024 Asijské akcie v uplynulé seanci oslabily, taženy dolů byly především technologickým sektorem a rizikově averzním sentimentem před inflačními daty (PCE) tento týden ve Spojených státech. K největším poklesům došlo u akcií TSMC, Tencent a SK Hynix. Výjimkou z regionálního trendu bylo Japonsko, kde nedávný pokles jenu podpořil exportéry.
img

Ranní shrnutí (24.06.2024)

24.06.2024 Indexy z asijsko-pacifické oblasti zahájily obchodování nového týdne poklesem. S&P/ASX 200 klesá o 0,7 %, Kospi se obchoduje o 0,9 % níže a Nifty 50 klesá o 0,1 %. Nikkei si připisuje 0,7 %.
img

Asijské akcie dnes oslabily

21.06.2024 Asijský region pokračoval ve včerejších poklesech v čele s akciemi v Hong Kongu. Technologická rally vykazovala známky únavy, obavy o čínskou ekonomiku přetrvávají.
img

Ranní shrnutí (21.06.2024)

21.06.2024 Po včerejším smíšeném zahájení hotovostní seance začaly indexy na Wall Street klesat. Index S&P 500 klesl o 0,25 %, Nasdaq se posunul o 0,81 % níže a index Russell s malou kapitalizací se snížil o téměř 0,4 %. Dow Jones byl se ziskem 0,77 % nejvýkonnějším hráčem.
img

Asijsko-pacifický region dnes v poklesu

20.06.2024 Asijské akcie po předchozí růstové rally v uplynulé seanci poklesly. Největší ztráty zaznamenávaly čínské a japonské tituly, zejména pak akcie TSMC, Toyota a Alibaba. V případě Číny se jednalo o druhé oslabení v řadě, Japonsko kopírovalo vývoj v Evropě. Naopak se dařilo dividendovým titulům v Hong Kongu na pozadí očekávaného zmírnění daňového zatížení dividendových výplat.
img

Asijské akcie obnovily včerejší růst poté, co se Nvidia stala nejhodnotnější společností

19.06.2024 V dnešní obchodní seanci asijské akcie rostly po rekordním uzavření na Wall Street. Korejský index Kospi dosáhl maxima od roku 2022. Významně se rovněž dařilo indexům v Japonsku a Číně. Z jednotlivých titulů nejvíce připisoval TSMC, Tencent a Samsung.
img

Asijské indexy rostly po obnově japonských titulů

18.06.2024 Nejvíce dnes indexy poháněly akcie výrobců čipů, konkrétně TSMC po zvýšení cílových cen u několika makléřských domů. Také si pak Samsung s SK Hynix polepšily díky stálé poptávce po čipech v souvislosti s umělou inteligencí. Z konkrétních regionů se pak dařilo Taiwanu a Jižní Koreji. Australské akcie bez větších pohybů poté, co tamní národní banka ponechala klíčové úrokové sazby beze změn na 12letém maximu (4,35 %).
img

Ranní shrnutí (18.06.2024)

18.06.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování na nových rekordních hodnotách. S&P 500 si připsal 0,77 %, Dow Jones se posunul o 0,49 % výše, Nasdaq vzrostl o 0,94 % a index malých podniků Russell 2000 se zvýšil o 0,94 %.
img

Asie obchodovala smíšeně, japonské akcie podpořil slabší jen po zasedání Bank of Japan

14.06.2024 Asijské akcie v pátek převážně ztrácely, tažené hongkongským trhem. Japonské akcie naopak rostly na pozadí oslabujícího jenu po zasedání Bank of Japan, na kterém centrální banka ponechala sazby dle očekávání beze změny v pásmu 0,0-0,1 % a odložila rozhodnutí ohledně nákupů dluhopisů až na příští zasedání.
img

Ranní shrnutí (14.06.2024)

14.06.2024 Indexy na Wall Street se včera obchodovaly smíšeně – S&P 500 posílil o 0,23 %, Nasdaq vyskočil o 0,33 %, Dow Jones klesl o 0,17 % a Russell 2000 s malou kapitalizací klesl o 1 %.
img

Technologie v asijsko-pacifickém regionu navázaly na včerejší růst v USA

13.06.2024 Dnes se v asijsko-pacifickém regionu dařilo jihokorejským akciím. Navzdory dobrému sentimentu v technologickém sektoru díky vykázané slabší inflaci v USA a potažmo mírnější monetární politice Fedu se do červených čísel dostal japonský Nikkei 225. Z titulů se dařilo například Samsungu nebo TSMC, Toyota odepisovala.
img

Asie ve smíšených číslech, výrobní ceny v Číně nadále klesají

12.06.2024 Asijsko-pacifický region i dnes vykazuje smíšená čísla, přičemž v zelených číslech se pohybují pouze trhy v kontinentální Číně a Jižní Koreji. Největší pokles zaznamenává Hong Kong a Tokio. Mezi tahouny poklesu patří například Alibaba či Toyota.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně

11.06.2024 Asijsko-pacfický region se v průběhu úterní seance obchoduje smíšeně. Pokles je především tažen čínskými a australskými společnostnostmi, například BHP Group (-1,84 %) a AIA Group (-1,54 %). Naopak růst záznamenávají indexy v Japonsku a Austrálii. Seanci v Číně negativně ovlivnila data cestovního ruchu během festivalu dračích lodí, které poukazují na stále slabou spotřebitelskou poptávku.
img

Ranní shrnutí (11.06.2024)

11.06.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování na vyšší úrovni poté, co umazaly ztráty z počátku seance. S&P 500 si připsal 0,26 %, Dow Jones přidal 0,18 %, Nasdaq se posunul o 0,35 % výše a small-cap Russell 2000 se obchodoval o 0,25 % výše.
img

Asijsko-pacifický region ve smíšených číslech, dařilo se jihokorejským akciím

07.06.2024 Asijské akcie se obchodovaly smíšeně a mají nakročeno k nejlepšímu týdnu za poslední měsíc. Rally jihokorejských akcií zmírnila ztráty na většině ostatních trhů.
img

Asijsko-pacifický region ve smíšených číslech

06.06.2024 Dnes se v asijsko-pacifickém regionu dařilo japonským a australským akciím. Čínské realitní akcie jsou na cestě ke vstupu do technického medvědího trhu, protože přetrvávají pochybnosti o snahách Pekingu stimulovat tento sektor.
img

Japonské tituly odepisovaly, vývoj HDP v Jižní Koreji a Austrálii

05.06.2024 V dnešní obchodní seanci se nedařilo japonským akciím. Naopak pokles kompenzovaly tituly v Hong Kongu a Jižní Koreji. Nejvíce se nedařilo společnostem Toyota a Hitachi, rostly akcie společností Samsung a Tencent.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně

04.06.2024 V asijsko-pacifickém regionu se během úterní seance obchoduje smíšeně. Růst si připisuje hongkongský index Hang Seng a na kladné nule se rovněž obchoduje čínský index Shanghai Composite. Ostatní regiony odepisují. Dle agentury Bloomberg seanci negativně ovlivnily včerejší slabší průmyslová data ze Spojených států, které naznačují slabší výkonost největší ekonomiky světa.
img

Ranní shrnutí (04.06.2024)

04.06.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování smíšeně – S&P 500 posílil o 0,11 %, Dow Jones klesl o 0,30 %, Nasdaq vyskočil o 0,56 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 se obchodoval o 0,50 % níže.
img

Technologické tituly hnaly asijsko-pacifický region vzhůru, Hang Seng +2,09 %

03.06.2024 Asijské indexy v pondělní obchodní seanci rostly především díky technologickému sektoru. Mezi tahouny patří Tencent a TSMC.
img

Asijsko-pacifický region v zeleném, v Číně byly reportovány slabší hodnoty indexu PMI

31.05.2024 Asijsko-pacifický region ukončil třídenní ztrátovou sérii a zakončuje týdenní obchodování v zeleném. Seanci ovlivnily reportovaná makroekonomická data. V Číně byl zveřejněn index PMI v průmyslu a mimo něj. Průmyslový index PMI dosáhl v dubnu 49,5 b. při očekávání 50,5 b. Neprůmyslový index činí 51,1 b. při očekávání 51,5 b. V reakci na tento report se zvýšilo očekávání dalších vládních stimulů ze strany vlády. V Japonsku byla reportována průmyslová produkce, která v dubnu dle předběžných dat meziměsíčně poklesla o 0,1 % při očekávání růstu o 1,5 %. Naopak japonské maloobchodní tržby překonaly očekávání, kdy v dubnu meziročně vzrostly o 2,4 % při očekávání 1,7 %. Trhy dnes budou s napětím čekat na dnešní inflaci v eurozóně.
img

Ranní shrnutí (31.05.2024)

31.05.2024 Indexy na Wall Street se včera obchodovaly na nižší úrovni: S&P 500 klesl o 0,60 %, Dow Jones o 0,86 % a Nasdaq o více než 1 %.
img

Asijsko-pacifický region odepisuje

30.05.2024 Asijsko-pacifický region zrcadlí středeční seanci ve Spojených státech, kdy index S&P500 včera odepsal 0,74 %. Korejský trh byl tažen směrem dolů především společností Samsung (-1,99 %), kdy akcie stále korigují po zprávách o první stávce zaměstnanců v historii společnosti. V Japonsku trh dle agentury Bloomberg reaguje na růst výnosů u státních dluhopisů. Japonský yen deprecioval na úroveň blízké předchozí intervence CB Japonska.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje převážně v červeném

29.05.2024 Asijsko-pacifický region kromě čínského indexu Shanghai Composite odepisuje. Nedaří se především technologickým titulům, a to například společnosti Alibaba, TSMC a Samsung. U poslední zmíněné společnosti byla seance negativně ovlivněna rozhodnutím odborů společnosti Samsung uspořádat poprvé v historii stávku. V Austrálii vzrostla v dubnu inflace meziročně o 3,6 % při očekávání 3,4 %. Seanci taktéž negativně ovlivnily komentáře členů Fedu, které indikují nižší pravděpodobnost snižování úrokových sazeb.
img

Asijské trhy mírně odepisovaly ve výhledu světových inflačních dat

28.05.2024 Asijské indexy uzavřely v záporných číslech. Nejvíce se dařilo titulům v Hong Kongu, a naopak indexy v Japonsku poklesly. Dařilo se rovněž čínským výrobcům čipů poté, co hlavní státní banky uvedly, že mají v plánu investovat 15,7 mld. USD do největšího investičního fondu pro lokální průmysl.
img

Růst asijských titulů obnovil technologický sektor

27.05.2024 Asijské tituly obnovily růstovou seanci po minulém ztrátovém týdnu. Nejvíce rostl technologický sektor, v něm konkrétně akcie TSMC a MediaTek.
img

Asijsko-pacifický region odepisuje, prodejní tlak u čínských technologií pokračuje

24.05.2024 Asijsko-pacifický region v pátek odepisuje. Pod největším tlakem se nachází hongkongský trh, když index Hang Seng odepisuje více než 1,5 % ze své hodnoty. K poklesu především napomáhá vybírání zisků u čínských technologických titulů a růst napětí mezi Taiwanem a Čínou. Seanci ovlivnily taktéž silná makroekonomická data ze Spojených států, které dle agentury Bloomberg indikují možné ponechání vyšších úrokových sazeb v USA po delší období.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně, odepisují čínské technologie

23.05.2024 V asijsko-pacifickém regionu se dnes obchoduje smíšeně. Seanci ovlivnily výsledky společnosti Nvidia, jež překonaly očekávání analytiků. Tituly z polovodičového segmentu dnes reagují růstem, konkrétně TSMC posiluje o 1,27 %, SK Hynix roste o 0,86 %. Opačným směrem se dnes vydaly čínské technologické tituly, dle agentury Bloomberg jsou důvodem rostoucí obavy ze sílící cenové války na místním trhu s AI. Alibaba na Hongkongu odepisuje 4,88 %, Tencent o 0,94 %. Korejský index Kospi vymazal dnešní ztráty a obchoduje se v mírně zeleném, a to po ponechání základní úrokové sazby na 3,5 % a prohlášení guvernéra místní centrální banky, že růst úrokových sazeb je limitován.
img

Asijské akcie klesaly

21.05.2024 Asijské tituly přerušily sedmidenní růst. Index nejvíce táhly dolů akcie Tencent a AIA. Ztráty mírně vyrovnaly japonské tituly po pozitivních výsledcích tamních pojišťoven. Hong Kongský index odepisoval po výsledcích pod očekávání automobilky Li Auto.
img

Ranní shrnutí (17.05.2024)

17.05.2024 Indexy na Wall Street včera mírně ustoupily od rekordních hodnot. S&P 500 klesl o 0,21 %, Dow Jones o 0,10 % a Nasdaq o 0,26 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací skončil o více než 0,6 % níže.
img

Ranní shrnutí (14.05.2024)

14.05.2024 Indexy na Wall Street se včera obchodovaly smíšeně – S&P 500 klesl o 0,02 %, Dow Jones o 0,21 %, zatímco Nasdaq a malá společnost Russell 2000 přidaly zhruba po 0,3 %.
img

Ranní shrnutí (10.05.2024)

10.05.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování růstem, přičemž všechny hlavní americké benchmarky si připsaly zisky. S&P 500 si připsal 0,51 %, Dow Jones se posunul o 0,85 % výše a Nasdaq přidal 0,27 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací vyskočil o 0,80 %.
img

Ranní shrnutí (07.05.2024)

07.05.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování růstem. S&P 500 si připsal 0,75 %, Dow Jones se posunul o 0,25 % výše, Nasdaq vyskočil o 0,90 % a Russell 2000 s malou kapitalizací získal více než 1,1 %.
img

Ranní shrnutí (23.04.2024)

23.04.2024 Indexy na Wall Street se včera obchodovaly výše, protože náladu na trhu podpořila absence další eskalace na Blízkém východě během víkendu.
img

Ranní shrnutí (16.04.2024)

16.04.2024 Indexy na Wall Street včera klesly v důsledku nárůstu napětí na Blízkém východě a obav z další eskalace izraelsko-íránských vztahů. Index S&P 500 klesl o 1,20 %, Dow Jones se posunul o 0,65 % níže, Nasdaq se propadl o 1,79 % a index Russell 2000 s malou kapitalizací skončil o 1,40 % níže.
img

Ranní shrnutí (09.04.2024)

09.04.2024 Asijsko-pacifické indexy zaznamenávají dobrý růst. Největší zisky zaznamenal index v Singapuru +0,85 % (SG20cash) a v Japonsku +0,65 % (Jap225). Čínské indexy vykazují změny v rozmezí +/-0,45 %, zatímco australský S&P/ASX 200 získává 0,05 %.
img

Ranní zhrnutí (08.04.2024)

08.04.2024 Indexy z asijsko-pacifické oblasti se dnes obchodovaly převážně výše – Nikkei posílil o 0,7 %, S&P/ASX 200 přidal 0,2 %, Kospi se posunul o 0,3 % výše a Nifty 50 vyskočil o 0,5 %.
img

Ranní shrnutí (04.04.2024)

04.04.2024 Navzdory nižšímu otevření hotovostní seance zakončily indexy na Wall Street včerejší obchodování výše. S&P 500 si připsal 0,11 %, Nasdaq přidal 0,23 % a index Russell 2000 s malou kapitalizací se posunul o 0,32 % výše. Dow Jones zaostal s poklesem o 0,11 %.
img

Ranní shrnutí (02.04.2024)

02.04.2024 Indexy z Asie a Tichomoří zaznamenávají v novém čtvrtletí již druhý růst v řadě. Největší zisky zaznamenávají čínské indexy, které zaznamenávají nárůst o 2,30-2,50 %.
img

Ranní shrnutí (28.03.2024)

28.03.2024 Indexy na Wall Street se včera obchodovaly výše. S&P 500 si připsal 0,86 %, Dow Jones se posunul o 1,22 % výše, Nasdaq přidal 0,51 % a index malých podniků Russell 2000 vzrostl o více než 2 %.
img

Ranní shrnutí (26.03.2024)

26.03.2024 Indexy na Wall Street se včera obchodovaly převážně na nižší úrovni – S&P 500 klesl o 0,31 %, Dow Jones se posunul o 0,41 % níže a Nasdaq se snížil o 0,27 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací se obchodoval beze změny.
img

Ranní shrnutí (25.03.2024)

25.03.2024 Indexy na Wall Street v pátek uzavřely s minimálními změnami. Index SP500 ztratil pouze 0,14 % na 5230 bodů a Nasdaq 100 získal 0,10 % na 18340 bodů. V obou případech se indexy obchodovaly kolem rekordních úrovní.
img

Ranní shrnutí (22.03.2024)

22.03.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování na rekordních hodnotách, ale mimo denní maxima. S&P 500 si připsal 0,32 %, Dow Jones se posunul o 0,68 % výše a Nasdaq přidal 0,20 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací se obchodoval o více než 1 % výše.
img

Ranní shrnutí (21.03.2024)

21.03.2024 Indexy na Wall Street po rozhodnutí Fedu a konferenci jeho předsedy Jeroma Powella uzavřely na rekordních úrovních. Index S&P 500 posílil o 0,90 % na 5225 bodů a Nasdaq 100 vzrostl o 1,15 % na 18225 bodů.
img

Ranní shrnutí (18.03.2024)

18.03.2024 Indexy z asijsko-pacifické oblasti se na začátku nového týdne obchodovaly výše – Nikkei vzrostl o 2,5 %, S&P/ASX 200 přidal 0,1 %, Kospi se posunul o 0,7 % výše a Nifty 50 se obchodoval beze změny. Indexy z Číny posílily o 0,3-1,1 %.
img

Ranní shrnutí (14.03.2024)

14.03.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování smíšeně – S&P 500 klesl o 0,19 %, Dow Jones posílil o 0,10 %, Nasdaq klesl o 0,54 % a small-cap Russell 2000 přidal 0,33 %.
img

Ranní shrnutí (14.03.2024)

13.03.2024 Dobře si vedou především indexy z Asie a Tichomoří. Korejský KOSPI si připisuje 0,50 %, australský S&P/ASX 200 se obchoduje o 0,10 % výše a čínské indexy posilují o 0,15-0,30 %. Jediným ztrátovým indexem je japonský Nikkei, který klesá o 0,25 %.
img

Ranní shrnutí (12.03.2024)

12.03.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování převážně poklesem. Index S&P 500 klesl o 0,11 %, Nasdaq se posunul o 0,41 % níže a Russell 2000 s malou kapitalizací se snížil o 0,80 %. Dow Jones byl nejúspěšnější a dokázal si připsat 0,12 %.
img

Ranní shrnutí (11.03.2024)

11.03.2024 Asijsko-pacifické indexy zaznamenávají na začátku týdne smíšené seance. Japonský Nikkei ztrácí až 2,20 %, australský S&P/ASX 200 se obchoduje o 1,10 % níže a indexy z Číny získávají mezi 1,40-1,60 %.
img

Ranní shrnutí (06.03.2024)

06.03.2024 Indexy z Asie a Tichomoří zaznamenaly převážně růstovou seanci navzdory slabší úterní seanci na Wall Street.
img

Ranní shrnutí (05.03.2024)

05.03.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší seanci poklesem a udělaly si tak pauzu po růstu na historická maxima na konci předchozího týdne. Index S&P 500 klesl o 0,12 %. Dow Jones se posunul o 0,25 % níže, Nasdaq klesl o 0,41 % a index Russell 2000 s malou kapitalizací se posunul o 0,10 % níže.
img

Ranní shrnutí (04.03.2024)

04.03.2024 Zástupce Čínského národního lidového kongresu (NPC) uvedl, že země zavede nová nařízení, aby pokračovala v ekonomických reformách. Dodal, že do oblasti zájmu patří také reformy finančních institucí s cílem stimulovat sektor soukromých podniků.
img

Ranní shrnutí (01.03.2024)

01.03.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování růstem – S&P 500 si připsal 0,52 %, Dow Jones se posunul o 0,12 % výše, Nasdaq vyskočil o 0,90 % a small-cap Russell 2000 přidal 0,71 %.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 29. února 2024

29.02.2024 Euro se ve středu pokusilo silně prorazit pod úroveň supportu 1,0825, ale jak jsme předpokládali ve včerejším přehledu, nedokázalo to v rámci jediného dne. Přesto se o to pokusilo a spekulativní zájem je zřejmý. Očekáváme další útok na výše zmíněnou úroveň supportu. Obchodníci by mohli dostat pomoc zvenčí – index S&P 500 včera klesl o 0,17 % a index S&P/ASX 200 v dnešní asijsko-pacifické seanci ztrácí 0,16 %.
img

Ranní shrnutí (29.02.2024)

29.02.2024 Indexy na Wall Street včera skončily níže - S&P 500 klesl o 0,17 %, Dow Jones skončil o 0,06 % níže, Nasdaq klesl o 0,55 % a small-cap Russell se posunul o 0,77 % níže.
img

Ranní shrnutí (28.02.2024)

28.02.2024 Většina asijsko-pacifických indexů zaznamenává slabší seanci - japonský Nikkei klesá o 0,10 %, australský S&P/ASX 200 o 0,35 % a čínské indexy ztrácejí mezi 1,10-1,60 %.
img

Ranní shrnutí (27.02.2024)

27.02.2024 Indexy na Wall Street se včera obchodovaly na nižší úrovni. S&P 500 klesl o 0,38 %, Dow Jones se posunul o 0,16 % níže a Nasdaq se snížil o 0,13 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací byl lepší a uzavřel o 0,6 % výše.
img

Ranní shrnutí (21.02.2024)

21.02.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování na nižší úrovni, ale mimo seanční minima. S&P 500 klesl o 0,60 %, Dow Jones se posunul o 0,17 % níže, Nasdaq se snížil o 0,92 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 klesl o více než 1,4 %.
img

Ranní shrnutí (20.02.2024)

20.02.2024 Indexy na Wall Street zůstaly včera kvůli svátku, oficiálně známému jako Washingtonovy narozeniny nebo Den prezidentů, zavřené.
img

Ranní shrnutí (19.02.2024)

19.02.2024 Během první obchodní seance nového týdne se indexy z asijsko-pacifické oblasti obchodovaly převážně výše. S&P/ASX 200 si připsal 0,1 %, Kospi vyskočil o 1,1 %, Nifty 50 se obchodoval o 0,4 % výše a Nikkei klesl o 0,1 %.
img

Ranní shrnutí (16.02.2024)

16.02.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování růstem poté, co slabší než očekávané údaje o maloobchodních tržbách a průmyslové výrobě ve Spojených státech posílily naděje na rychlejší snížení sazeb Fedu.
img

Ranní shrnutí (15.02.2024)

15.02.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší seanci se ziskem – kontrakty na S&P 500 a Nasdaq 100 vzrostly o 0,90-1,00 %. Kontrakty na US500 uzavřely nad úrovní 5 000 bodů.
img

Ranní shrnutí (14.02.2024)

14.02.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší seanci poklesem po vyšších údajích o CPI – indexy S&P 500 i Nasdaq 100 ztratily přibližně 1,50 %.
img

Ranní shrnutí (13.02.2024)

13.02.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování smíšeně – S&P 500 klesl o 0,1 %, Nasdaq o 0,3 %, zatímco Dow Jones posílil o 0,3 % a Russell 2000 s malou kapitalizací vzrostl o 1,7 %.
img

Ranní shrnutí (07.02.2024)

07.02.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování smíšeně – S&P 500 skončil beze změny, Dow Jones si připsal 0,08 %, Nasdaq klesl o 0,23 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 přidal 0,40 %.
img

Ranní shrnutí (05.02.2024)

05.02.2024 Asijsko-pacifické indexy se během první obchodní seance nového týdne obchodovaly smíšeně – Nikkei posílil o 0,6 %, S&P/ASX 200 klesl o 1 %, Kospi se posunul o 0,9 % níže a Nifty 50 posílil o 0,2 %. Smíšeně se obchodovaly i indexy z Číny.
img

Ranní shrnutí (02.02.2024)

02.02.2024 Indexy na Wall Street včera posílily a smazaly většinu ztrát po zasedání FOMC. S&P 500 si připsal 1,25 %, Dow Jones se posunul o 0,97 % výše, Nasdaq přidal 1,30 % a index Russell 2000 s malou kapitalizací vyskočil o téměř 1,4 % výše.
img

Ranní shrnutí (01.02.2024)

01.02.2024 Indexy na Wall Street se včera během seance propadly v reakci na neuspokojivé výsledky technologických společností zveřejněné v úterý večer a na včerejší zasedání FOMC.
C:\fakepath\Nikkei.jpg

Hlavní index japonských akcií má za sebou nejlepší leden od roku 1998

31.01.2024 Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 má za sebou nejlepší leden za 26 let. Od začátku roku zpevnil o devět procent a dnešní obchodování uzavřel na 36.286,71 bodu. Akcie v Číně a v Hongkongu naopak dál oslabovaly, zatímco australské akcie jsou na rekordu, ukazují burzovní statistiky.
img

Ranní shrnutí (10.01.2024)

10.01.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování poklesem – S&P 500 klesl o 0,15 %, Dow Jones se posunul o 0,42 % níže a Russell 2000 klesl přibližně o 1 %. Nasdaq byl se ziskem 0,1 % nejvýkonnější.
img

Ranní shrnutí (09.01.2024)

09.01.2024 Americké indexy zakončily včerejší obchodování růstem - index S&P 500 posílil o 1,4 %, Nasdaq vzrostl o 2,2 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 se obchodoval o 1,9 % výše. Dow Jones zaostával a uzavřel jen o 0,6 % výše.
img

Ranní shrnutí (02.01.2024)

02.01.2024 Indexy v asijsko-pacifickém regionu se dnes obchodovaly smíšeně - S&P/ASX 200 a Kospi se obchodovaly o 0,5 % výše, zatímco Nifty 50 klesl o 0,6 %.
C:\fakepath\Cina-mena-2.jpg

Akcie v Asii s výjimkou Číny oslabily, letos se jim nejvíce dařilo v Japonsku

29.12.2023 Asijské akciové trhy dnes mírně oslabily, s výjimkou Číny, kde v růstu pokračovaly zejména technologické společnosti. Nejlepší výkon od roku 1989 letos podal japonský akciový trh, hlavní index Nikkei 225 v Tokiu přidal 28 procent na 33.464,17 bodu. Akciím v Číně a Hongkongu se letos naopak dařilo nejhůře ze všech světových akciových trhů. Za rok ztratily jejich indexy přes deset procent, i když končící týden byl jejich nejlepší za pět měsíců.
img

Ranní shrnutí (28.12.2023)

28.12.2023 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování mírně výše. S&P 500 si připsal 0,14 %, Dow Jones se posunul o 0,30 % výše, zatímco Nasdaq přidal 0,16 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací si připsal přibližně 0,3 %.
img

Ranní shrnutí (27.12.2023)

27.12.2023 Americké indexy se včera obchodovaly výše – S&P 500 si připsal 0,42 %, Dow Jones 0,43 % a Nasdaq vyskočil o 0,54 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací posílil o více než 1 %.
img

Ranní shrnutí (22.12.2023)

22.12.2023 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování růstem, a to i navzdory revizi údajů o HDP USA za 3. čtvrtletí směrem dolů.
img

Ranní shrnutí (21.12.2023)

21.12.2023 Všechny indexy na Street zakončily včerejší obchodování na nižší úrovni po propadu v závěru seance. S&P 500 klesl o 1,47 %, Dow Jones se posunul o 1,27 % níže a Nasdaq se propadl o 1,50 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací klesl o 1,89 %.
img

Ranní shrnutí (18.12.2023)

18.12.2023 Asijsko-pacifické indexy se na začátku nového týdne obchodovaly níže. Nikkei klesl o 0,7 %, S&P/ASX 200 se snížil o 0,2 %, Nifty 50 se obchodoval beze změny a Kospi získal 0,1 %. Indexy z Číny se obchodovaly o 0,4-1,0 % níže.
Související klíčová slova: Čína a USA | Haier | PPI v USA | Průmyslová výroba v Číně | Čekací doba | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Kirin | Akcie Nintenda | Akcie Sony | Zrušení cel | Uvolněné měnové politiky | Marlin | ChatGPT | Cap | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Války | Lithium | Západní země | Vývoj | Údaje z USA | Dolarový index DXY | Data z trhu práce | Australská centrální banka | Allianz | Panevropský index | US2000 | Uvolnění limitů | Globální růst | GameStop (GME.US) | Prezident newyorského Fedu | EUR | Novozélandská vláda | Král Salmán | Spotřebitelské výdaje | Nezaměstnanost v lednu | Cena severomořské ropy | Jan Tománek | Býčí formace | Stavebnictví v březnu | Riziko inflace | Standard & Poor's | Nákup dluhopisů | Investor | Nedostatek čipů | David Malpass | Brokeři | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Měnové báze | Index hongkongské burzy | Itálie | Analytici Bank of America | McDonald's | Stoxx | PEPP | Obchodní deficit | CBDC | Tencent Holdings | Akcie čínských společností | Očekávání | Jüan | Russell 2000 (US2000) | Volatilní | TWTR.US | Evropské centrální banky | Ruský export | Uvolněné měnové | Binance.US | Zisky čínských průmyslových podniků | Jihokorejská centrální banka | Tlak na Rusko | Předpověď ceny | Cestování z Evropy do Spojených států | Pozitivní nálada | EUR/JPY | EURJPY | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | Stimulační balíček | Trh práce | Obchodní přebytek Číny | Roční míra inflace | Evropská komise | Pro investory | Skupina G7 | Masivní propouštění | Oživení ekonomiky | LVMH | Meituan | Investice | DXY | Rozvolnění | Saldo běžného účtu | Potenciál | MACD | Support | Návrat inflace | Podnikatelské aktivity | Zvýšení produkce ropy | Akvizice | Posílení | Cansino Biologics | Cyklus zvyšování sazeb | Hluboká recese | Britská média | Úroková sazba Fedu | Ifo | Akcie Sands China | Japonské akcie | Nákupní centra | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | Špatná nálada | Intervence | Úplný zákaz vývozu do Ruska | IBM (IBM.US) | Klesly akcie | Experti | Politico | Chování | Rekord | Waves | Index AUS200 | Bitcoiny | Návrh zákona | Maloobchodní tržby v Číně | Nákupy aktiv | Olívia Lacenová | Bidenova administrativa | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Národní zdravotní komise | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Výhled poptávky | Mutace omicron | Dění ve světě | Australské burzy | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Stimul | Von der Leyenová | PKN Orlen | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Americký soud | Cena bitcoinu | Obchodování na burzách | Akcie společnosti | ETH | Streamovací služby | Pesimistická nálada | Potíže čínské společnosti | Americký výrobce čipů | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | UAW | Lagardeová | Force | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Čistý příjem | Výnos | Celosvětová poptávka po ropě | Poškodit ekonomiku | DAI | BlackRock | New York Community | Brent | Asijské akcie | Delta | Colorado | AUS200 | First Citizens | TNOTE | Zhejiang Huayou Cobalt | SMA | Russell 2000 | Opatření v Číně | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Růst poptávky po ropě | Index DOW | Import | Zákaz vývozu | Exchange | Francie Emmanuel Macron | Investiční strategie | Zastavení dodávek plynu | Kontrakty | Akcie Hyundai | Strach | Šinzó Abe | Oživení čínské ekonomiky | Recese ve Spojených státech | Obchodování s cennými papíry | Microsoft (MSFT.US) | AUDUSD | Sinopharm | Index DXY | Nasdaq100 | Británie | Platební neschopnosti | Rizikové pozice | Sentiment na trhu | JPY | Nord Stream 2 | Metaverse | AI | Poradce Bílého domu | Index Russell | SoftBank Group | Akcie Alibaba Group | Ekonomiky | Projekce | Znehodnocení | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Cena Brentu | Ukazatel | Formace kladivo | Den prezidentů | Výrobní sektor | Vladimir Putin | FTX | Trpělivost | Shanghai Composite Index | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Obavy z inflace | Geely | Prognóza | FTSE 100 | Americká sněmovna reprezentantů | Bezpečné přístavy | Běžný účet platební bilance | CRM | Barel ropy | Heatmap | Palladium | Americký Fed | Tržní hodnota | Vakcíny proti koronaviru | Goldmani | NBC | Ropa WTI | Vzácné kovy | Růst v Číně | Micron | Neomezené nákupy | Viceguvernér ČNB | Oslabení jüanu | Íránský ministr zahraničí | Developeři | Dell Technologies | FedEx | Pesimismus | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Dolar dnes | CSI300 | NVDA.US | Index CHNComp | Pozornost investorů | Sektor technologií | Burzy | Největší světové ekonomiky | EURUSD | Resistence | Americké ekonomiky | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | NFP | Člen ECB | Cestování | Cena GOLD | O2 | Odliv kapitálu | Jakub Němec | Alfa Bank | Index burzy | TerraUSD | David Solomon | Zastavení ztrát | Proražení | xStation | PYPL.US | Šíření onemocnění | Výkon | Státní ropná společnost | Investovat | USD | Life Insurance | Plynovod Nord Stream 1 | BRKB | Export | Banka Goldman Sachs | Upravený zisk | Odškodné | NFLX | Zasedání FOMC | NYCB.US | Obchodníci dnes | Kuaishou Technology | Trh s nemovitostmi | Rozhodnutí ECB o sazbách | Unie | Kurzy akcií | Southwest Airlines | Ant Group | Jestřábí komentáře | Plány | Na burze | Šok | Síla amerického dolaru | Riziková averze | Hongkong | Italský premiér | Tvorba pracovních míst | Trh s ropou | Ekonomická aktivita | Regulace | Zvyšování nákladů | Maďarsko | Měnový fond | Hertz | LG Energy Solution | Tichomoří | Úroková sazba | Obchod s diamanty | Split | AAPL | Xiaomi | Zvyšování sazeb Fedu | Mitsui & Co. | Roční růst | Spekulovat | Fitch Ratings | Swapy | Cenové tlaky | Kanadský premiér | Rostoucí ceny energií | ASIC | Ruský prezident | HDP v USA | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Kapitálový trh | Shenzhen Composite | Zvýšení sazeb | Velikost fondu | Panevropský akciový index | Středoevropské měny | Rekordní nárůst | Guvernér RBA | Nervozita | Agentura Kjódó | Netflix (NFLX.US) | Dovoz | Budoucnost | Šíření nemoci | Lenovo | Pozitivní zprávy | Hyundai | Nikkei | Obchodování s dluhopisy | 1 milion | Stratégové | Výrobní ceny | TC Energy | Čínské úřady | HSCEI | Marek Mora | Komoditní | Místopředseda Fedu | Obchodování na trzích | Ruské banky | Turecká vláda | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Zasedání Bank of Japan | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Vybírání zisků | Největší ztráty | Nové zprávy | Válka na Ukrajině | Mitsubishi UFJ | Elon Musk | Největší firmy | Euforie | Der Spiegel | Intelligent Cloud | Makrodata | Akciové indexy | Obrat trendu | Investoři | Investing.com | Portfolio | Výnosy z amerických dluhopisů | Západní společnosti | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Oddlužení | Dolar roste | China Unicom | Nejnovější výsledky | Předseda sněmovny | Negativní sentiment | Coca-Cola | AMD | Moderna | Média | Vyšší úrokové sazby | Severní Korea | Index PPI | Euro Stoxx 50 | AA | Západní sankce | Grayscale | Jádrový index | Statistický úřad Eurostat | Dovoz ropy | Zisk | Tezos | Ceny kryptoměn | Ruské společnosti | Janet Yellenová | Zpřísňování měnové politiky | Mezibankovní trh | Vakcína | Hlavní měny | Rekordní minima | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Futures na S&P 500 | Údaje o průmyslové výrobě | Finanční instituce | Pád bitcoinu | Index KOSPI | Kosdaq | Ruské ropy | Bank of England | Lepší výsledky | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Britský premiér | Volatilita na trzích | Prezident | WSJ | Inflace v květnu | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Boom | BP | DIS.US | Asijské burzy | Bilion | Takata | Hamás | Čínský CHNComp | Čínské banky | Evropské trhy | Boj s inflací | Analýzy | Britský ministr financí | Nejvýkonnější akcie | Společnost BHP | Globální akciové indexy | Investiční | Průzkum | Zvýšení úrokových sazeb | Hlavní úroková sazba | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Zvýšení rizika | IEA | Demokraté | Kweichow Moutai | Německý DAX | Ceny Bitcoinu | Vývoj v Evropě | Covid | Oslabení USD | Ekonomický vývoj | Hoya | Prodej akcií | Akcie a dluhopisy | TRY | Short selling | Rating USA | Mitsubishi UFJ Financial Group | Americké ministerstvo energetiky | Pokles ceny | US500 | Hlavní index japonských akcií | Agentura Reuters | Fiskální rok | Developer Evergrande | Sentiment investorů | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Zpráva | Ekonomická situace | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Apple | First Republic Bank | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Huawei | Tencent | Nový koronavirus | Rozhodnutí centrálních bank | Odborový svaz | Státní plánovač | Dluhopisové výnosy | Ministerstvo obchodu | Zvýšení úrokové sazby | S&P | Oslabování dolaru | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Celoroční výhled | Handelsblatt | Rok 2024 | Obchodování | Zvýšení daní | Zasedání Fedu | Narušení dodávek | Vedoucí představitelé | JOLTS | Meta | S&P Global | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Oznámení | GBP | IT společnosti | Premiér Sunak | Management | Obchodní týden | Ropovod | TSMC | Dobré výsledky | Centrální banky | Zasedání OPEC | Trojúhelníkové formace | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | Projev Jeroma Powella | Fungování trhů | Japonská vláda | Zpomalení ekonomického růstu | Eurostat | Uran | Proinflační riziko | Předpověď | Zprávy | First Republic | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Macau | Nadšení | Index britských akcií FTSE 100 | Dolary | FB | Akcie v Asii | Denní minima | BREAKING | Tokeny | Zemědělské komodity | Růst inflace | Sony Corp. | Nezaměstnanost v USA | Akciový index | Turecká lira | Index STOXX Europe | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | Přebytek obchodní bilance | Moody's | Averze k riziku | Americké sankce | Index Stoxx 600 | Snižování cen | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Sazby v Austrálii | Index RTS | Míra | Akcie v Evropě | Poptávka v Číně | Raketové útoky | Pokles tržeb | Distribuce | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Program nákupu aktiv | Bitcoin | Silný růst | HKD | FOREX | YCC | Airbus | Mutace delta | Index šanghajské burzy | Atentát na Donalda Trumpa | ApeCoin | Měna Bitcoin | Kanada | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Vláda USA | NATO | Ubisoft | ESMA | Cena ropy brent | Futures | Čínské zboží | Automobilky | Investment management | Omezení COVID | Kryptoměnové burzy | Nástroj | Výsledky | Ekonomické oživení | Obchodovanie | Depozitní sazby | Velké americké banky | Index pařížské burzy | Zápis ze zasedání Fedu | ATH | Tapering | Lula | Nejistota | Pokles cen ropy | Sumitomo Mitsui | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Ruský plyn | Technická recese | EOS | Nio | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Instrument | Bank of America | TIM | China Evergrande | Odhady trhu | Silný dolar | Australský dolar | Retracement | Zelená čísla | Financial | Raketový útok | Summit G7 | Koruna | Výrazný pokles | Přenos | American Airlines | Tržní ceny | Zůstatek | Prezident Francie | Shell | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | OPEC+ | Francie | Panevropský index STOXX 600 | Riziko recese | SAE | Futures na evropské indexy | Covidová opatření | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Elektromobily | Objem | Propad | Platit daně | Zelenskyj | Applied Materials | Obavy z recese | Očekávání investorů | Čínské trhy | Nidec | Evropský statistický úřad Eurostat | Pokračující pokles | Výkonnost | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Oživení v Číně | Oslabení měny | Nejvýraznější pokles | Údaje | Společnost Nvidia | Politika centrální banky | Australské akcie | Asie | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Dogecoiny | Výsledky společnosti | Propuštění | Očekávání analytiků | Cena akcií Tesly | Čínské ministerstvo obchodu | Alibaba | Britské tajné služby | Trendová čára | mmBtu | Pád ceny | Analytici Citi | Burzovní seance | Regulátor | Bancorp | Průzkumy | Nomura | Hlavní indexy | OpenAI | Dlouhodobý výhled | Stock Trader Almanac | IBEX 35 | Michelle Bowmanová | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Nový premiér | Pfizer | Snižování cel | Posílení amerického dolaru | Toyota Motor | Offshore | AFP | Studie | Blízký východ | Josep Borrell | Tempo růstu spotřebitelských cen | Obchody | Pozastavení růstu | Ant | Průraz | Ministerstvo obchodu USA | Deficit | Graf | Polsko | Chudoba | Kolaps | CCTV | Rio Tinto | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Významné zisky | Francouzský ministr | Benjamin Netanjahu | Reakce trhu | TopForex | Napětí na Ukrajině | Masivní nákupy | Plyn | Ruská invaze na Ukrajinu | Volodymyr Zelenskyj | USDRUB | Bankéř | Ropa Brent | Kering | Výnosové křivky | HDP USA | Hrubý domácí produkt | Jihokorejský Kospi | Hráči na trhu | Současná situace | Nájmy | LEN | Dow Jones (US30) | Evropa | Pokles produkce | Jackson Hole | James Bullard | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | Ukrajina | Ropná společnost | Bitcoin dnes | Jednání FOMC | Lednový efekt | Pár EUR/USD | Johnson & Johnson | Prudké oslabení | VTB | Omezení pohybu | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Akcie včera | Jádrový index spotřebitelských cen | Oslabení amerického dolaru | Zveřejněná data | Americká centrální banka | Inflace v eurozóně | Zpomalení inflace | Rostoucí obavy | Rekordní minimum | Trump | Stavebnictví | Provozní ztráty | S&P Global Ratings | Finanční rok | Infrastrukturní zákon | Britský FTSE 100 | Platební bilance | PYPL | Disney+ | Čínský prezident Si Ťin-pching | Obchodování v Asii | Spotřebitelské výdaje v USA | Finanční krize | High | Neuspokojivé výsledky | Situace | Genesis | Index spotřebitelské důvěry | Hlavní index čínských akcií | GBPUSD | Investování je rizikové | Ministerstvo energetiky | CapXmaster | Provozní výnosy | Úplný zákaz vývozu | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | Nejbližší support | USDCAD | S&P 500 futures | Jihokorejský KOSPI | CHF | Nárůst výnosů | Platby za plyn | Instituce | Tým InstaForex | DAX (DE30) | Česká koruna | Turecko | Dogecoin | Bank of Japan | Guvernér BOJ | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Předpokládaný růst | Podnikatelská důvěra | Americké CPI | G10 | LNG | Burza cenných papírů | Samsung Electronics | Americké akcie | BBC | Iris Pangová | Dopad pandemie | Běžný účet | Kongres | Růst amerického HDP | Divize | Pozitivní vliv | Drahý kov | Index Nikkei | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Spot | Index CSI 300 | Evropská ekonomika | ex | Nákupy akcií | Ministerstvo financí USA | Rosněfť | Invaze | Čínský statistický úřad | Americká data | Japonský export | Futures kontrakty | Nejprudší pokles | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Ministerstvo obchodu a průmyslu | Růst výnosů | Korporátní zprávy | Trh | Nárůst zásob | Snížení daní | Snížení těžby | Komise | Volby v USA | Britská premiérka Liz Trussová | Zvýšení těžby | Společnost Alibaba | GME | Doporučení | Akcie CNOOC | Výrazný růst | Fed | Oslabování amerického dolaru | Zahraniční obchod | Index londýnské burzy | Časový plán | Reálná hodnota | Stellar | Korekce | Klesající trend | Vývoz ropy | Indexy v Asii | Příliv kapitálu | Rubl | GME.US | Pozornost | Sazby daně | Finanční společnosti | Země EU | Celosvětová poptávka | HDP Singapuru | RBC | Ripple | Vývoj ekonomiky | Akcie Rio Tinto | Kjódó | Růst ceny | Zveřejnění výsledků | Výběry | National Australia Bank | Dopad na trhy | Kasina | S&P 500 | Index s malou kapitalizací | Vysoké ztráty | Globální recese | Oživení poptávky po ropě | Luis De Guindos | CNOOC | Vývoz do Číny | Ruské úřady | JDE | Cenové změny | Zvýšení mezd | Stock | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | ProCent | Ministři financí | Snap (SNAP.US) | Akcie banky | Rating | Platforms | Futures na Wall Street | Dezinflace | WTI (OIL.WTI) | Agentura S&P | SNB | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | Ekonomie | Rivian | Abbott | Velké banky | Zlepšení | Microsoft | Wells Fargo | Snížení dividendy | Příležitosti | NFLX.US | Vládní dluhopisy | Zvýšená riziková averze | Eurokomisař | Repo operace | Volatility | Společnost Tesla | Růst tržeb | Členové Fedu | Úspory | CME | Commission | Spotřebitelská inflace | Íránský útok | Změny cen | Sell | Letadla | Cybertruck | Dollar Tree | Exporty | Japonský index Nikkei | Důvěra | Kraken | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Solana | Meziroční růst HDP | Předseda SEC | Bankovní akcie | Futures na DAX | Základní úroková sazba Fedu | Představenstvo | Infrastrukturní plán | Společnost BlackRock | MSFT.US | Společnost XTB | Portfólia | Francouzský prezident | Společnost Meta Platforms | Trendové linie | Hodnota akcií | Velké zisky | FIAT | Podpůrná opatření | Krypto | Japonsko | Pokles eura | Snižování inflace | Celkový sentiment | XRP | Nifty 50 | Zásoby plynu v USA | Gazprom | Sazby ECB | Akcie v USA | Centrální banka | Riksbank | Významné zprávy | Americké banky | Los Angeles | Jemenští povstalci | Čtvrtletní výsledky společnosti | Analytici | Vlny koronaviru | Devizové intervence | ING | TLTRO | QE | Růst HDP | Tržní sentiment | Donald Trump | Čistý zisk | New York Community Bancorp | Jádrová inflace | Twitter | Směnný kurz | Premiér Justin Trudeau | Kovy | Zasedání americké centrální banky | Nejnovější údaje | Společnosti | Výhled poptávky po ropě | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Rozpočet | Nezaměstnanost v Japonsku | Další růst | Jamal | Výsledky bank | Největší pohyby | Míra nezaměstnanosti v dubnu | Propad akcií | Další finanční krize | RISK-ON | Aukce | Pokles dolaru | Nárůst objemů | Zvýšení těžby ropy | API | Cena ropy dnes | China Merchants Bank | Alphabet (GOOGL.US) | Obchodování s bitcoinem | Straits Times | Údaje o inflaci | Výroba automobilů | Ruská ropa | Reuters | Contemporary Amperex Technology | Prognózy inflace | Baidu | Londýnská burza | Situace na Ukrajině | Zvýšení produkce | Chevron | Kompozitní index | Dobré zprávy | Index US500 | Overbalance | Rolování | Avalanche | Rekordní maximum | Předseda | Cena severomořské ropy Brent | City Index | Utahování měnové politiky | Německý ministr zdravotnictví | Míra inflace v Evropské unii | Makro | Milánská burza | Praní špinavých peněz | Boeing | Vstup na burzu | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | Akcie společnosti Snap | Bernie Sanders | Záporné sazby | Mateřská společnost | Prime | Vitol | Americký dolar dnes | Čínské akciové trhy | Evropské banky | Americký dolar | Libra | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Philip Lowe | SMA 100 | CL | Evropská unie | Indické akcie | Zvýšení cel | DOT | US100 | Pomoc ekonomice | StreetAccount | Nasdaq (US100) | Pohyby na trhu | Cvičení | Nálada investorů | Kartel OPEC | FDIC | AMD.US | Americké ministerstvo obchodu | Japonská centrální banka | TSLA | Alibaba Group | Nový rekord | Náměstek ministra financí | Úroky | Nová mutace koronaviru | Refinitiv | Viceprezident | Indický index | Marek Chudoba | Akce centrálních bank | Cena | Silné oživení | Mario Draghi | Odpor | Akcie společnosti Disney | Sumitomo | Snižování úrokových sazeb | Akcie dnes | Index Nifty 50 | Ztráta | Zápis z posledního zasedání Fedu | Ceny akcií | Izrael | Pád ceny ropy | Financování vlády | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Regulace technologického sektoru | Producent ropy | Huayou Cobalt | S&P500 | NEO | Dolar | Trh zlata | Orbán | Čínská ekonomika | MUFG | Ázerbájdžán | Ceny | Prudký pokles | EK | Koronakrize | Technologie | Cena akcií společnosti Tesla | Standard Chartered | Energetická krize | ČNB | Šíření viru | TSLA.US | Telecom | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Global Times | Pokles | Dvojité dno | USDIDX | Ceny komodit | SK Hynix | Zahraniční investice | Útlum aktivity | Margin | Guvernér Fedu | Nálada na trzích | Nvidia | Globální inflace | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | USDCZK | Dolarové páry | Americké společnosti | Závazek | Komodita | Švýcarská centrální banka | Akcie Tencent | Švédsko | Maloobchodní tržby | FTSE | CARA | Světové měny | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Tržní očekávání | Americká ekonomika | Komodity ropa | Indexy v Číně | NVDA | Nové sankce vůči Rusku | Akcie spoločnosti | Konkrétní plán | Obchodník | Eskalace na Blízkém východě | Situace na ropě | Čínský růst | Snížení těžby ropy | Nové úvěry | Alibaba Group Holding | Negativní dopad | COVID-19 | Tokio | Google | Obchodování na americkém trhu | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Blue chips | Růst mezd | Regulátoři | CPI index | Evropská centrální banka | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Společnost TC Energy | Slušné zisky | SNAP.US | Index PX | Čínská vláda | EBIT | Daně | Mitsubishi | Lídři | Index burzy v Paříži | Investment Management | Mutace koronaviru | Statut | Burzy padají | Rizika | Hyundai Motor | Kryptoměna | ECB | Rozvojová banka | BAT | Close | Epidemiologické situace | Pracovní trh | Akcie Hyundai Motor | Vývoj inflace | Coinbase | Zásoby ropy v USA | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Proinflační rizika | Kurzy | Marketingová komunikace | Fond | LGES | Finanční prostředky | Čína | Prezident Vladimir Putin | Obchodní rozpětí | Zisky | Případ opičích neštovic | Konsensus | Trader | Index tokijské burzy Nikkei 225 | CHN.cash | Aktuální prognóza | Index tokijské burzy | Konsenzus | Conference Board | Akcie Boeingu | Obchod s ropou | Bývalý prezident | Globální ekonomika | Intervence na devizovém trhu | Link | Čínská média | Miliardy eur | Akcie Visa | Vývoj HDP | ISM | Benchmarky | Nižší ceny ropy | Starbucks | NATGAS | AIA | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Toyota | Ministr zahraničí | Ruský útok | Cena zlata | Verbální intervence | Obchodníci | Světové obchodní organizace | HSBC | Pullback | Opatření vlády | CBRT | Falcon | Ekonomiky eurozóny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Rizikové averze | Euro STOXX | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | Pojištění vkladů | RRR | Hongkongský index Hang Seng | Růst cen | Spiegel | Index Russell 2000 | Drahé kovy | Vyšší sazby | Dluhový strop | Indikátor | Moskva | Měnová politika | Vysoké inflace | Akcie Apple | PMI ve výrobě | Alokace | Asset management | Býčí trh | Americké akciové trhy | Společnosti Netflix | Financování | Výsledky za Q4 | Akcie čínské společnosti | Měkké přistání | Snížení ratingu | Zasedání RBA | Etherea | Fitch | Nissan Motor | Zákaz vývozu do Ruska | Výrobce čipů | Nastavení měnové politiky | Historické maximum | Americká lehká ropa | Philadelphia Fed | Ruská armáda | Pokles ekonomiky | Cena palladia | Walgreens Boots Alliance | Republikáni | USDJPY | Nejlepší výsledky | Švýcarská národní banka | Poptávka | Express | Jihokorejské společnosti | Banka Morgan Stanley | Australský premiér | Počet bankrotů | Line | Guvernér | Tempo inflace | Internetoví giganti | Lenovo Group | Očekávání trhu | Nvidia (NVDA.US) | FT | Tokyo Shoko Reserch | Bulharsko | Kancléř Olaf Scholz | Southwest | Recesia | Galaxy Entertainment | OilPrice | Německý index DAX | Mali | DNO | Obchodovat | Ostatní kryptoměny | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Hospodářský růst | Tržní sazby | Americké státní dluhopisy | Zpomalení japonské ekonomiky | HAS | Uzavření trhů | Akcie technologických firem | Technologický Nasdaq | Akcie BHP Group | WTI | Sony Group | Standard & Poor's 500 | Covid v Číně | Bod | Počasí | Podmínky na trhu | Společnost TSMC | Shares | Zisk společnosti | Medvědi | Kapitálové trhy | NetEase | Kingsview Asset Mangement | RBNZ | Paládium | Macao | Kryptotrh | Co bude | Reserve Bank of Australia | HSBC Holdings | Data PMI | Klouzavý průměr | SAIC | Pokles podnikatelské aktivity | RBI | Nord Stream | EMU | Tweet | Saúdská Arábie | Tesla (TSLA.US) | Pokles zásob | Justin Trudeau | Payrolls | Bankéři | Barclays | Podnikání | Cena ropy | HKComp | Obcházení západních sankcí | Jaderné elektrárny | Inflace | Problémy | Ocel | Advanced Micro Devices | Obavy z koronaviru | ABC | Marže | Účet platební bilance | Akcie bank | ROCE | Měnový výbor | SpaceX | Participace | Státy EU | DAX | Zlato a stříbro | Uvolněná měnová politika | Polygon | Měny G10 | HDP | Bitcoincash | Americký ministr zahraničí | Trh kryptoměn | Projevy centrálních bankéřů | Národní bezpečnost | Mírná korekce | Alphabet | Daňové zatížení | Sazba Fedu | Členské státy | Předvolební průzkumy | Ceny niklu | Emmanuel Macron | Firma | Tweety Elona Muska | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Omikron | Reálné příjmy | Tweety | Lira | Devizový trh | Načasování | Pokles cen akcií | Panevropský akciový index STOXX 600 | Futures na ropu | IHS Markit | Ropa | Ekonomické recese | Statistiky | Liz Trussová | Ether | Byznys | China Telecom | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Čínský index | Manufacturing PMI | SAP | Dluhopisové trhy | Hlavní index PX | Diverzifikovat | Litecoin | FX | Index PMI | Ekonom | Propad HDP | AMZN.US | Deutsche Bank | RUB | Kurz | Market | Týdenní pokles | Referendum | Akcie Alphabet | Ekonomka | Nová britská premiérka | Forexu | Nancy Pelosiová | 256/2004 | Růst akcií | Dostatek likvidity | CNOOC Ltd. | Kaisa | HSI | Americká Komise pro cenné papíry | Nové prognózy banky | Spojené arabské emiráty | Restrikce | Neomezené množství | Zavedení cel | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Hnutí pěti hvězd | Hliník | Oracle | Růst japonské ekonomiky | Francouzský CAC 40 | USA | Kukuřice | Fibonacciho retracement | Washington Post | Investujte | Tempo růstu HDP | Reserve Bank of New Zealand | Prezident USA | Měď | Proinflační | Asie a Tichomoří | Hodnocení rizik | Být trpělivý | ANZ | Euro | Yield | AUD | The Times | Caixin/Markit | Červená čísla | Kyjev | Binance | Federální rezervní banky | Index S&P/ASX 200 | Ruská agrese | Risk | Dodávky ropy | Fibo | NEST | Fibonacci | ASX 200 | Zahraniční kapitál | Citigroup | Softbank | Čínský vývoz | Sony | LME | Hospodářství | Čínský export | Stagflace | Japonský Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | EV | Inflační cíle | WEI | EBITDA | JP Morgan | Zastavení dodávek | Zpomalení růstu | Obchod | Obchodní aktivita | Růst ekonomiky | JMMC | Indická centrální banka | Wales | USD/CNY | Banka JP Morgan | Labouristická strana | Majors | Úrokové sazby | Ranní komentář | Nárůst nezaměstnanosti | Air France-KLM | Čínská měna | Kommersant | Kapitalizácia | Asijské akcie dnes | Vítězství nad inflací | EU | Zasedání ECB | Credit Suisse | Portfolia | Akciové trhy v Asii | Pokles nezaměstnanosti | CATL | Vývoz | Členské státy EU | Emise | xStation 5 | Úroveň rezistence | Samsung | Recese | KakaoBank | JD Logistics | Kazuo Ueda | ASML | Renault | Báze | Bank of Canada | Erdogan | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | NZDUSD | SEC | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Eskalace konfliktu | Akcie Alibaby | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Ceny obilí | Miliardy | Spekulace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Ropa roste | Akcie PayPal | Americké burzy | Hodnota indexu | Realitní společnosti | Know-how | Japonský Nikkei 225 | Oscilátor | Frank | Nejnovější statistické údaje | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Negativní nálada | Masový výprodej | Dlužníci | Centrální banka USA | Čínské indexy | Odliv vkladů | Vystoupení z EU | Nikkei225 | Oscilátor Marlin | Ekonomický poradce | Uznání nezávislosti | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Americké indexy | Washington | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Prezident Federální rezervní banky | Průmyslová výroba v lednu | Uniswap | Japonský jen | Jerome Powell | FOMC minutes | Finanční skupina | Dosažení dohody | Brent (OIL) | Japonský premiér | Dna | Prezident Donald Trump | USDCHF | Silná poptávka | Rostoucí inflace | Dodávky zemního plynu | Výsledky společnosti Nvidia | Čínská televize | Technologický sektor | OSN | Soud | China Evergrande Group | Saudi Aramco | Agentura Fitch | Bankman-Fried | China Mobile | PMI indexy | Předpovědi | Údaje z Číny | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Ripple Labs | Mince | Ministr zemědělství | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Benzín | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Eurokomisař Gentiloni | Dow Jones Industrial | Zásoby plynu | Futures na americké akciové indexy | Míra inflace | Letecká doprava | Tržby společnosti | RTS | Indexy PMI | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Poklesu evropských akcií | CNN | Ruská banka | Spotify | Finanční situace | Ekonomický výhled | ChainLink | Oslabení | Nařízení | Akciové futures | SWIFT | Ceny benzínu | Zvýšené napětí | Nemovitostní trh | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | BTC | KOSPI | Bankovní sektor | Indexy | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Nouzový stav | Pimco | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Ruský Gazprom | MiFID 2 | Průmysl | Očekávané výsledky | Japonský akciový index Nikkei | Lehká ropa WTI | Vyrovnat ztráty | Úsilí | Napjatá situace | Poskytování úvěrů | Marže společností | Tempo růstu | Odkup akcií | Čínské burzy | Úvěrový rating | Bankovnictví | Evergrande Group | Libye | Aerolinky | USD index | Americké dluhopisy | Zpracovatelský průmysl | Ekonomický poradce Bílého domu | Biliony | Shiba Inu | Commonwealth Bank of Australia | Nejvyšší růst | ETF | Akcie klesají | Akciové trhy | Jeremy Hunt | POSCO | Omezení těžby | Index australské burzy | Měnový výbor Fedu | Větší zisky | Silvergate | Myšlenka | Nasdaq-100 (US100) | Saúdové | Varování | Ceny drahých kovů | Inflace v Evropské unii | Guidance | Největší propady | Obavy z omikronu | APP | Ministr zdravotnictví | Rally | Bankovní rada | Recese v USA | Smíšené obchodování | Macron | Klíčový support | Pandemie | Japonský index | Japonský akciový trh | Aktiva | Osobní příjmy | Pokles inflace | Použití finanční páky | Prodejní tlak | Cenový strop | Ministerstvo financí | Výprodej | Zasedání centrální banky | AUDNZD | Indexy na Wall Street | Oživení poptávky v Číně | Ceny ropy dnes | Šance | Business | GBPJPY | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Arizona | PMI ve službách | Technický výhled | Pokles cen | Investiční společnosti | LPR | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | Cena stříbra | Společnost Disney | SP500 | Technologická společnost | S&P 500 (US500) | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | ČBA | Řízení výnosové křivky | Čínští investoři | Nový týden | Výsledky voleb | Umělá inteligence | Fiskální politiky | Španělský IBEX 35 | Konsolidace | Zdravotnictví | Energetické krize | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Zpětné odkupy | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Ministryně financí | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Zákaz cestování | | Pochybnosti | Westpac | Pandemická situace | Stratég | Špatné zprávy | Čínský Shanghai Composite | Zisky společnosti | Majetek | Ekonomika eurozóny | Fio banka | Řetězce | Zotavení | Zisk na akcii (EPS) | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Životní minimum | Částečný úvazek | Industrial and Commercial Bank of China | Stoxx Europe 600 | Breaking | JD | Růst úrokových sazeb | Michal Lukáč | Politika | Konkurence | Zápis ze zasedání FOMC | Banka Barclays | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Čínský jüan | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Obchodní hodiny | Čínský prezident | Dnešní seance | Americké futures | Baterie | BHP | Poplatky | Nike | Australský S&P/ASX | Britský ministr zahraničí | Velká Británie | Evergrande | Makroekonomická data | Další vývoj | Si Ťin-pching | Pokles průmyslové výroby | Japonský akciový index | Společnost Amazon | Real Estate | Členové bankovní rady | Indexy S&P | FOMC | ZAI | Optimismus investorů | Nálada | Indie | Nákupy | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Společnost Adobe | Centrální bankéř | Vítězství | Intel | Přísná měnová politika | SVB | Čínský vicepremiér | Výprodej akcií | Ekonomika | Růst vývozu | Historická maxima | Světová rada pro zlato | WTO | Výrobní index PMI | Ministr obchodu | Sněmovna reprezentantů USA | Akcie Coinbase | Sankce | Commerzbank | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Obchodování s futures | Ministr energetiky | Americký kongres | Výhled | Velmi volatilní | Futures na indexy | ESM | Americký akciový index | Akcie v Hongkongu | Oživení akcií | Worldometers | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Akciový trh | Embargo | Japonská ekonomika | Hry | Tlak na akcie | Odpovědnost | PMI index v dubnu | Obchodní dohody | Energetické společnosti | Propouštění | Index Hang Seng | Předsedkyně Evropské komise | Americké vlády | Sentix index | Tok kapitálu | Zaměstnanci | Polkadot | PayPal | Akcie | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Ohio | Burza dnes | Zlaté rezervy | FTSE/MIB | Pandemická omezení | Data o inflaci | Expanze | Podnikání na kapitálovém trhu | Prostor pro růst | Fondy | Cryptocurrency | Komise pro cenné papíry | Ukrajinský prezident | IPO společnosti | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | ČEZ | Austrálie | HDP Číny | Hrubá marže | Diamanty | Financial Times | PMI za leden | GOOGL.US | Trading | USD za barel | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Nikkei (JAP225) | Obavy investorů | Theresa Mayová | BHP Group | Peněžní trhy | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | New York | St. Louis | MSFT | Čistá ztráta | GS | Bernstein | Rizikový apetit | Britské firmy | Obavy z konfliktu | Ceny ropy Brent | Akcie ropných společností | Růst cen výrobců | Intervence na forexovém trhu | Euro včera | Akcie IBM | Epidemie koronaviru | Průmyslový index Dow Jones | Risk Off | Applied Materials | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | ZINC | IBEX | Dolar (AUD) | Správní rada | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | Světový trh s ropou | Salmán | G20 | Currencies | Obchodní přebytek | Session | Prezident Erdogan | APEC | Těžař | Člen rady guvernérů | FTSE Russell | Prezidentské volby | Zlepšení nálady | Dollar | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Akcie Meta | Dolarový index | Index Topix | Vývoj ceny ropy | Sazby | Americké výnosy | Mezibankovní | US30 | Dialog | JAP225 | Generální ředitel | Ceny aktiv | Akcie čipů | Japonský ministr financí | Měny emerging markets | Cíle | USD/JPY | Trhy v Číně | SAIC Motor | Interfax | Ekonomický kalendář | Index MSCI | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Fox News | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | Strach z hospodářského útlumu | Cla na zboží | Americká administrativa | Výprodeje | Heineken | Kryptoměnový trh | OIL.WTI | Nové sankce | Australská centrální banka (RBA) | Rozhovor | Španělský IBEX | Transakce | Terra | Dnešní údaje | Hodinový graf | Technologický index | Měny | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Růst cen potravin | MasterCard | Bezpečnost | Výzkumné společnosti | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Maloobchodní prodej | Důležité zprávy | Plynová krize | Rolování kontraktů | Fundamenty | Inflace v březnu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Program QE | AUDJPY | DE30 | Stabilita | Fed dnes | Holubičí Fed | Australský dolar (AUD) | Dodávky plynu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | Platební neschopnosti USA | Údaje o HDP | Jamie Dimon | Rozhodnutí FOMC | Renminbi | Investování | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Silný pokles | Teroristický útok | Uvolnění měnové politiky | Vedlejší účinky | Velké změny | MSCI | Karanténní opatření | Ukončení nákupu aktiv | Dílčí indexy | Hodnota bitcoinu | Australská ekonomika | Snap | Hospodářský pokles | SZSE | Index podnikatelské aktivity | Walgreens | Velké ekonomiky | JPMorgan | Nová vláda | Trade | Risk On | Eni | Optimismus na trhu | Nové prognózy | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | Prodeje | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Centrální bankéři | Světová zdravotnická organizace | Prezident Putin | Kaisa Group | Pravděpodobnost recese | EIA | Rusko | Smíšené výsledky | Katastrofy | Vysoké riziko | Nissan | Miliardy USD | Guardian | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | FAST | Robotaxi | Další růst sazeb | Obchodní den | Index japonských akcií | Index Nasdaq (US100) | Signál | Írán | Čínské exporty | Česká národní banka | Afrika | Výsledkové sezóny | EPS | ADP | Japonská burza | Napětí mezi Čínou a USA | Advanced Micro Devices (AMD.US) | CPI v USA | Joe Biden | Optimistická nálada | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Správce aktiv | Sociální média | Singapur | Americké akciové indexy | CHNComp | Základní sazba | Index S&P 500 (US500) | Člen bankovní rady | City | Záchranný balíček | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Apple (AAPL.US) | Maloobchodní tržby v listopadu | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Uhlí | Nifty | Futures na americké akcie | Ocenění akcií | Zmírnění rizik | Utažení měnové politiky | Fibo retracement | Jestřábí Fed | Cena akcií | ASX | Rozšíření | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Země OPEC | Mimořádné zasedání | Americké ministerstvo financí | Umělé inteligence | Burze | Eura | Neúspěch | AAPL.US | Výsledek HDP | Zpomalení v Číně | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Nizozemsko | Bankovní systém | Organizace | Obilí | Posilování USD | Kryptoburza | Celkové příjmy | Komunistické strany | Services | Paul Nolte | Seven & i Holdings | Inflační data | Zmírnění inflace | Premiér Boris Johnson | Růst | Problémy s likviditou | Výdaje japonských domácností | Energetické komodity | Inflační výhled | Příjmy | Zvýšení daně | Tokenizace | MSCI Asia Pacific | Nvidia Corporation | Risk-off | Investujte zodpovědně | Zajištění | Objem prostředků | Administrativa | Komise v přenesené pravomoci | Počet potvrzených případů | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | CNY | Snížení inflace | Růst průmyslové výroby | Index | Wall Street Journal | Lockdown | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Stříbro a platina | Token | Nemovitostní fond | Cenová akce | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Jižní Korea | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Cenové stropy | Varovné signály | Index STOXX Europe 600 | XPeng | Valuace | Futures na americké indexy | Program kontroly výnosové křivky | Daily FX | Axios | Vývoj na kapitálových trzích | TWTR | Poptávka po ropě | Čínské centrální banky | Šíření koronaviru | Kotace | Novozélandský premiér | Vlády | LNR | Hútiové | Fumio Kišida | Primárky | Světové akciové indexy | Snížit úrokové sazby | Japonský vývoz | Rezervy ropy | Další snížení těžby | Krypto průmysl | Prohlášení | Bright Trading | GameStop | Euro vůči americkému dolaru | Únik ropy | Průlom | Pumpování likvidity | Akcie výrobců čipů | Míra nezaměstnanosti v březnu | Zisk na akcii | Odborné prognózy | Tesla | Statistiky z Číny | Japonské maloobchodní tržby | Největší ekonomiky | Manažeři | Čínské realitní společnosti | ANZ Bank | Prezidentský kandidát | Obchodování ve ztrátě | SPAC | Nový Zéland | Ceny ropy a zemního plynu | Aleš Mendl | NZDJPY | Krátkodobé výnosy | Ztráty společnosti | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Cena zemního plynu | Snowflake | FB.US | Regulační orgány | Očekávaný růst | Velké ztráty | BRKB.US | Britská premiérka | Sazby v Číně | CAD | Počet případů koronaviru | Růst akcií Nvidia | Marko Kolanovic | Cenové války | Jestřábí ECB | Čipové společnosti | Dnešní obchodování | MiFID II | Hlavní ekonom | Základní úroková sazba | Odvětví | Ukrajinské síly | Ursula von der Leyen | Nárůst ceny | IOTA | EURTRY | Kadri Simsonová | Technologické společnosti | Plynová krize v Evropě | Pracovní místa | Ropné a plynárenské společnosti | Vakcinace | Lodní společnosti | Včerejší seance | App Store | Banka | J.P. Morgan Asset Management | Disney (DIS.US) | Aramco | Japonské vlády | Analytička | Nasdaq Composite | Skotsko | John Williams | Vklady | Index spotřebitelských cen | Ministr financí | Sazby Fedu | Index technologického trhu Nasdaq | Hynix | COIN | Ceny zemního plynu v USA | Moving Average | Americký index | Prezident USA Biden | Pentagon | Čínský index CHNComp | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Oblasti konsolidace | Astrazeneca | Americké centrální banky | Dovoz zlata | Čínští technologičtí giganti | Čínská armáda | Bloomberg | Onemocnění COVID-19 | Threads | Gruzie | Pondělní obchodování | Američtí politici | Jihokorejské akcie | Britský statistický úřad | Nová mutace | UBS | Omicron | Pokles HDP | Bydlení | Tok ruského plynu | Meta Platforms | Riziko hospodářského poklesu | Průmyslová produkce v únoru | Graf dne | Burzy v Hongkongu | Ruské rakety | Růst čínského HDP | Vývoj na devizovém trhu | ONE | Australská měna | Mluvčí Bílého domu | Čínské akcie dnes | Příjmy z reklamy | Podpora | Saúdskoarabský ministr energetiky | Carry trade | Snižování sazeb | Povinné očkování | Dennis Dick | Schválení Bitcoin | Akciové trhy v Číně | Obrovské pohyby | Pojišťovny | Cena za barel ropy | Společnost Meta | Zhoršení nálady | Obchodní bilance Číny | Ekonomické ukazatele | Biden | Zadlužení | Clearing | Hospodaření | Geely Automobile Holdings | Fukušima | Těžba ropy | Vishnu Varathan | Nemovitosti | Zemědělství | Novozélandská ekonomika | Dolar (NZD) | Boris Johnson | Eskalace | Index australské akciové burzy | Futures trhy | Inflace v únoru | Snížení sazeb | BinanceCoin | Cena železné rudy | JD.com | Prezident Trump | Cronos | Domácí poptávka | Agentura Moody's | Finanční ztráty | Index CPI | UAV | Kuaishou | Oživení světové ekonomiky | Úvěrový program | Maersk | BofA | Ropa Brent (OIL) | Platby za plyn v rublech | Zákaz dovozu | Globální problémy | Prodej osobních automobilů | Zastavení růstu | Novozélandský dolar | Prezident Biden | Sektor služeb | Japonský HDP | Hongkongský Hang Seng | Mitsubishi Motors | Ping An Insurance | Průmyslová výroba v Japonsku | Fáze obchodní dohody | xStation5 | Low | Statistické údaje | Německý kancléř | Trendová linie | Čínská společnost | Německo | Americké úrokové sazby | Haruhiko Kuroda | MT4 | Ceny v Japonsku | Úrokové sazby v Číně | Maloobchodní prodeje | Nezaměstnanost v Austrálii | Tim Cook | Úroveň parity | Komentáře členů Fedu | Pokles na trzích | Shanghai Composite | Vice | Walmart | XTB | Visa | Průmyslové kovy | Vývoj na světových trzích | Domácnosti | Vision Fund | Inflace v listopadu | Fiskální balíček | Nedostatek likvidity | Cardano | Sam Bankman-Fried | Dobrá nálada | SPOT | Státní dluhopisy | Výsledky Amazonu | Celsius Network | Provozní zisk | Ruská centrální banka | Asijská rozvojová banka | AAA | Inflační očekávání | Australian Financial Review | Vysoká inflace | Salesforce (CRM.US) | Inflace zpomaluje | Sazby beze změny | Nexon | Americké investice | Inflace spotřebitelských cen | Hodnota akcií automobilky | The Guardian | Abbott Laboratories | Směrnice | Oficiální údaje | Akcie Li Auto | Pozice | Akciové indikátory | Pokles jüanu | Americký ministr energetiky | GoTo | Novozélandský dolar (NZD) | Platina | Logistické problémy | Zlepšení ekonomiky | Závislost | Masato Kanda | Riziko | Výrobce čipů Micron | Amazon | Country Garden Holdings | Restriktivní politika | Nippon Steel | Akciový index Nikkei | Hlasování v Senátu | Prezident El Salvadoru | WHO | Počet nezaměstnaných | Hlavní index Nikkei 225 | Obchodník s ropou | Americké trhy | Snížení schodku | NIFTY | Investing | VeChain | Spotřebitelské ceny | Rakuten | Irák | Australský index | Due diligence | Akcie BHP | Kurz EURUSD | Akciové indexy v Asii | Nezávislý obchodník | Společnost Saudi Aramco | Asijské akciové trhy | Ruské firmy | Twitter (TWTR.US) | Kent | Crédit Agricole CIB | Evropské indexy | Ruský velvyslanec | Americký ministr financí | Další pokles | Čínské ministerstvo | Rozsáhlé propouštění | Mark Zuckerberg | People's Bank of China | New York Times | Virus | CPC | Nový virus | Daňové změny | KUSAMA | MIFID | Pokrok při snižování inflace | Premiér Conte | TOPIX | Finanční systém | Sankce vůči Rusku | Covidové restrikce | Index hongkongských akcií | Izraelský premiér | CEO | Ruský ministr | Rostoucí úrokové sazby | Ocenění | Rezistence | Krize v Evropě | Společnost Microsoft | Banky | Solidní výsledky | RUS50 | Intervenovat | NASDAQ 100 | Peking | DNR a LNR | Těžař zlata | Dividendy | Burza | Norská vláda | Akcie TSMC | Výrobce elektromobilů | Výrobní ceny v Číně | Největší pokles | Obchodní omezení | Fio banka, a.s. | Miliardy dolarů | Inflace v Austrálii | Lockdowny | Australské akciové burzy | Australská banka | IPO | Čínský premiér | Vývoj mezd | Disney | Inflační šok | Index NASDAQ 100 | Inflační cíl | Nový britský premiér | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Business Outlook | Premiérka Liz Trussová | Indonésie | Šíření nového koronaviru | Lael Brainardová | Tajné služby | Celková inflace | Index londýnské burzy FTSE 100 | IBM.US | Americké ministerstvo zahraničí | Čínští developeři | Hrubý provozní zisk | Index DAX | EMA | Netflix | Opatření | SPD | Americká ministryně financí | Bývalý bankéř | Emerging markets | Didi | Sentiment trhu | Ukončení činnosti | Akcie společnosti Netflix | Hong Kong Exchanges & Clearing | InstaForex | MSCI China | Energie | Ruský vicepremiér | Retail | Endeavour | DNR | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Posilování amerického dolaru | Index Nikkei 225 | Názory analytiků | Úřady | Dow Jones | Chování spotřebitelů | Stíhačky | Měna | Prognózy banky | Philip Morris | Ekonomický růst | Akciové burzy | Nasdaq | Pohyby cen | Azure | Rebalancování indexů | Země G7 | Hang Seng | Data ze Spojených států | Výsledky hospodaření | Hong Kong | Geopolitické napětí | Růst poptávky | USA Biden | Hlavní index burzy | Inflace CPI | Britský premiér Sunak | Vyšší inflace | KOSP200 | Antivirová pilulka | Axi | Centrální banka Japonska | Zákon o snížení inflace | Práce | Société Générale | Výroba aut | Společnost JPMorgan | Čínské vlády | AMZN | Hlavní index Hang Seng | Čínský HDP | Kanadská vláda | Restrukturalizace | Investment | Fujitsu | Krize | Mega Cap | Westpac Banking | PMI index | VIAC | Novozélandská centrální banka | Sands China | GOOGL | PetroChina | Výroba v Číně | Spojené státy | Country Garden | Parlamentní volby | Ekonomická poradkyně | Vývoj akciového indexu Nikkei | Janet Yellen | Offshore jüan | Vývoj na trhu | Oilprice | Kryptoměny | Crédit Agricole | HDP report | Inflace v Kanadě | Prodej aut | MJ | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční doporučení | Úspěch | Ekonomové | G7 | Hlavní akciové indexy | Volby | Cíl růstu HDP | Statistický úřad | Ukazatele | Li Auto | Kia | Zvýšení likvidity | Větší pokles | Kov | Nárůst ceny akcií | Mitsui | Američtí zákonodárci | Charles Michel | Index čínských akcií | Záchranný balík | Stagnace | Tržby | Eurozóna | Fio | Americká vláda | CRM.US | Očekávaná data | Jihokorejská ekonomika | Odhady analytiků | Lídři G7 | Uvalení cel | Zrychlení růstu | Ceny mědi | Nasdaq Composite Index | Zákaz dovozu ruské ropy | Koronavirus | Dánsko | Belgie | Nestabilní situace | Hospodářské škody | Podniky | Akcie v Číně | Dezinflační trend | Akcie společnosti Snap (SNAP.US) | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | AUD/USD | NIFTY 50 | Americké úřady | Peněžní příjmy | Bilance | Politici | Výhled EBITDA | Francouzský ministr financí | Analytický tým | Správa | Očkování | Evropské země | Zlato | Ethereum (ETH) | Úvěry na bydlení | Vzestupný trend | Instrumenty | Mzdy | Světové trhy | Tchaj-wan | ECOWAS | Měnové podmínky | Řešení inflace | Cena stříbra dnes | Mitch McConnell | Boeing 737 | NZD | Americký ministr obchodu | Produkce ropy | Stock Trader | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Poradenství | Markit | ČR | BIS | Nonfarm Payrolls | American Express | Dovoz uhlí | Úroveň supportu | Silicon Valley | CITIC | Premiérka Trussová | Olaf Scholz | Akcie společnosti Tencent | Produkce v Číně | Caixin | Posílení ekonomiky | Americký viceprezident | Objednávky | Vývoj ceny | Analytik | Tradeři | Krypto burza | Panasonic | Ekonomické prognózy | Napětí mezi USA a Čínou | Výnosy | Výdaje | Banka UBS | ČTK | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | Změny úrokových sazeb | Analýza | XTB Research
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Spanilá býčí jízda
SPARK
Spartan Capital
Spartan Capital Securities
Spartan Casino
Spartan Securities
Spartan Trade
Sparta Praha
Sparten Capital Securities
SPAR19

Následující klíčová slova

S&P/ASX 200 Index
SPA35
S&P bankovních společností
S&P/BNY Mellon
S&P Broad Market Index
S&P Broker
S&P BSE
S&P BSE Sensex
S&P Case-Shiller
S&P Case/Shiller
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO král
Potvrďte prosím... Zavřít