Středa 29. červen 2022 04:53
reklama
Vantage
reklama
Coinfy
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Do čeho investovat

img

Jak investovat za války? Ternem mohou být akcie německých zbrojařů, amerických bank nebo krvácejících ruských podniků

06.04.2022 Válka na Ukrajině přepisuje všechna letošní doporučení, jak a do čeho investovat. Navíc stále bohužel probíhá. A stupňují se související sankce Západu a ruská odvetná opatření, což investorův výhled ještě dále zatemňuje. Pohnutá doba navíc přináší docela nečekané věci.
img

V Česku začal historicky rekordní pád životní úrovně. Češi – kteří si to mohou dovolit – jej mohou odvrátit jen riskováním, například investicí do akcií zbrojařů

03.04.2022 V Česku už začal historicky největší pokles životní úrovně, jaký republika ve své historii od roku 1993 pamatuje. Rapidní inflace při poměrně slabém růstu mezd letos způsobí suverénně největší pokles životní úrovně od roku 1993.
img

Do čeho investovat? Nemovitosti ano, zlato, technologie, Čína ne...

06.01.2022 "Koronavirus je tu s námi již třetí rok a očekáváme, že jen tak nezmizí. Dění na finančních trzích tak bude ovlivňovat nadále.
C:\fakepath\investice-19122021.png

O osobním portfoliu

19.12.2021 V tomto týdnu jsem měl s několika lidmi rozhovor o tom, jak si tvoří vlastní investiční portfolia z akcií různých světových firem. Bylo to docela zajímavé povídání, u kterého se vyplatilo přemýšlet. A nejen u samotného povídání, ale i po něm.
img

Investování na burze v roce 2021: Velký návod, jak začít investovat!

10.03.2021 Investování na burze je jistě lákavou formou, jak zhodnotit své peníze. Každý z nás někdy slyšel o pohádkovém bohatství, ke kterému si někteří investoři přišli investováním do akcií a cenných papírů. Dobrá zpráva je, že investování na burze je dnes díky internetu dostupné téměř pro každého. Neměli bychom ale zapomínat na to, že obchodování na burze je rizikové.
img

Překvapivý konec roku 2020: Akciové trhy i bitcoin na maximech. Tvrdý brexit je ze hry

31.12.2020 Stimulační balíček je na světě. Donald Trump podepsal dlouho navrhovaný zákon o podpoře pro občany USA. Podpora v rozsahu 2,3 bilionu dolarů zajistí s nejvyšší pravděpodobností americkým domácnostem jednorázový šek na 600 dolarů a prodloužení výplat v podpoře v nezaměstnanosti o jedenáct týdnů. Všechny tři hlavní americké indexy nejen díky této zprávě dosáhly intradenních rekordních maxim.
img

Ekonomika Velké Británie rostla nad očekávání o 16 %. Tvrdý brexit a nová mutace koronaviru může způsobit propad

23.12.2020 Velká Británie se stále nedohodla s Evropskou unií na obchodních vztazích po skončení tzv. přechodného období. Největší překážkou je dohoda ohledně rybolovu v britských vodách. EU totiž požaduje přístup rybolovu v těchto vodách a Británie zase chce obnovit plnou kontrolu na právem rybolovu.
img

Fed zvýšil očekávaný růst ekonomiky na 2021. Rusnok varuje před stále velkými riziky

18.12.2020 Ratingová agentura S&P tento týden varovala, že pokud by došlo ke tvrdému brexitu (bez dohody), pak pravděpodobně přikročí ke snížení ratingu Velké Británie. Aktuální rating je AA a stabilní výhled. Ke snížení ratingu by mohlo dojít především kvůli nedostupnosti britského zboží a služeb na klíčových evropských trzích.
C:\fakepath\investice.png

Alternativní investice

16.12.2020 Pod pojmem investice si většina lidí představí vkládání své práce nebo svých příjmů do jiných aktiv, jiné práce nebo projektu s vidinou toho, že jim takto investované prostředky v budoucnu přinesou zisk. Lidé se investování živí, někteří pouze spoří na důchod a někteří mohou ve světě investic najít i koníček a zálibu.
img

Ministerstvo financí i ČNB euro odmítají. ECB navýšila nákup aktiv o 500 mld. eur do března 2022

11.12.2020 Ministerstvo financí i Česká národní banka se opět shodly na tom, že zatím pro Českou republiku není vhodné přijímat euro. Toto vyplynulo z pravidelné analýzy, která vyhodnocuje plnění maastrichtských konvergenčních kritérií a úrovně sladěnosti místní ekonomiky s ekonomikou eurozóny. Vstupu do eurozóny není ani nakloněná současná vláda dle svého programového prohlášení.
img

Investice do vody: 3 zajímavé akcie pro vaše portfolio

09.12.2020 O akcie společností, které se angažují ve vodním sektoru, je mezi investory stále větší zájem. Populační růst v kombinaci se změnou klimatu a dalšími faktory způsobují, že pitná voda začíná být z dlouhodobého hlediska nedostatkovým zbožím.
C:\fakepath\trader.png

Které trhy sledovat v následujících dnech?

07.12.2020 Trhy v posledních týdnech příliš nelenily a díky tomu jsme mohli být svědky zajímavých pohybů. Tesla opět pokořila nový ATH a vystoupala na cenu 607 dolarů. Za ní pokračoval index S&P 500, který se také nachází v posledních dnech ve stabilním uptrendu. Stejně tak většina kryptoměn zažívá býčí trh a bitcoin se dokonce na některých burzách mohl těšit dlouho očekávaného ATH. Jsou zde ještě další investiční příležitosti a akcie, které by mohly být zajímavou příležitostí? V tomto článku se můžete podívat na náš rozbor vybraných společností, které podle nás stojí za to pozorovat a které v blízkém období mohou zaznamenat zajímavé pohyby
img

Ekonomika USA zaznamenala v Q3 rekordní růst o 33,1 %. Trump se smiřuje s prezidentskou porážkou

27.11.2020 Nastávající americký prezident Joe Biden oznámil první členy své vlády. Ministryní financí se má stát Janet Yellenová, která v minulosti vykonávala funkci guvernérky Fedu. Jednalo by se tak o první ženu, která by zastávala tuto funkci.
img

Japonská ekonomika stoupla rekordně o 21,4 %. Joe Biden plánuje vládní pomoc USA

20.11.2020 Při pondělním jednání zástupců zemí Evropské unie ohledně přijetí rozpočtů na období 2021 – 2027 se maďarští a polští zástupci rozhodli zablokovat schválení toho rozpočtu. Oběma zemím vadí, že vyplácení peněz z evropských fondů bude podmíněné dodržováním principů právního demokratického státu.
C:\fakepath\tesla.png

Tesla mezi velikány

18.11.2020 V pondělí odpoledne vyšla zpráva o Tesle a jejím začlenění do nejprestižnějšího akciového indexu dnešní doby - S&P 500. Oficiálně bude Tesla zařazena do indexu 21. prosince a její podíl v něm bude přibližně 1 %. Nebylo žádným překvapením, že akcie Tesly v reakci na toto oznámení stouply o úctyhodných 12 %. Nebo ano?
img

Trump hrozí Číně a zavádí nové restrikce. Rekordní růst HDP Velké Británie o 15,5 %

13.11.2020 Šéf americké obchodní komory Thomas Donohue v pondělí oznámil, že malé podniky nemohou čekat další tři měsíce, než se Kongres dohodne na další pomoci. Americké firmy jsou ochotné začít spolupracovat s vítězem prezidentských voleb Joem Bidenem na rychlejší podpoře ekonomiky, dodal Donohue. Turecká lira zaznamenala v pondělní obchodní seanci největší nárůst od loňského března. Analytici připisují posílení TRY sobotní výměně guvernéra centrální banky a nedělní rezignaci ministra financí, který je mimochodem Erdoganův zeď.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
img

Long signál na akcie Twitter (TWTR)

21.10.2020 Twitter je sociální síť pro komunikaci v reálném čase. Uživatelé Twitteru zůstávají v kontaktu zveřejňováním příspěvků – tzv. „tweetů“ na svém profilu. Akcie TWTR zažívala několik měsíců silné rally a nyní se dostala do zasloužené fáze korekce návratem k EMA-20.
img

Long signál na akcie Wheaton Precious Metals (WPM)

14.10.2020 V posledních šesti měsících byl vývoj ceny akcií WPM přesvědčivý s nárůstem přibližně 52 %. Po dosažení nového historického maxima v srpnu cena akcie klesla pod klouzavé průměry, ale v poslední době se trend opět stabilizoval. Pokud by došlo k proražení resistence na ceně 51 USD, otevřela by se cesta zpět k historickému maximu.
img

Udržitelné investování podle kritérií ESG – objevte hodnocení ESG v obchodní platformě LYNX

09.10.2020 Dlouhodobě udržitelné investice oprávněně přitahují pozornost stále více investorů. S nejnovější aktualizací obchodní platformy LYNX můžete snadno zjistit, zda vaše akcie splňují kritéria ESG. Vy si vyberete, která kritéria jsou pro vás důležité, a poté se vám zobrazí, zda daná akcie splňuje vaše osobní požadavky. V následujícím článku stručně probereme investování podle ESG a ukážeme vám, jak najít tato data v obchodní platformě LYNX.
img

Long signál na akcie Mastercard (MA)

08.10.2020 Za posledních šest měsíců cena akcií poskytovatele platebních služeb vzrostla téměř o 25 % a trend překonal klouzavé průměry. Po dosažení historického maxima na konci srpna však akcie na několik dní klesla pod EMA-50 a od té doby se trend stabilizoval v bočním pohybu nad mírně rostoucí linií EMA-20.
img

Long signál na akcie Adobe (ADBE)

30.09.2020 Adobe Inc. je americká softwarová společnost, jejíž produktové portfolio zahrnuje programy pro tvorbu grafiky a zpracování obrazu, jako je například známý produkt Photoshop. Společnost se po koronavirové krizi dokázala rychle zotavit a nedávno se akcie vyšplhala na nové historické maximum. Cena akcií po čtvrtletních údajích v srpnu nadále prudce rostla. Poté následovala korekce zpět k EMA-50, která již došla ke svému konci.
img

Top investiční tipy šéfů globálních společností

24.04.2020 Do čeho investovat, když se ekonomika hroutí? A skutečně se hroutí nebo není třeba propadat panice? Vypadá to, že díky pandemii koronaviru směřuje světová ekonomika do hluboké recese. Došlo dokonce k většímu výprodeji aktiv než při finanční krizi v roce 2008. Časopis Financial Times oslovil investiční šéfy předních světových společností jako JPMorgan, HSBC, LGIM, Invesco a Amundi, aby se podělili o své investiční tipy.
img

Fundamentální analýza akcií: Praktický průvodce

08.02.2019 Vedle technické a psychologické analýzy je fundamentální analýza další metodou, pomocí které se může investor rozhodnout, zda nakoupit nebo prodat konkrétní akciový titul. Jedná se o jeden ze základních přístupů, které se používají pro ocenění akcií.
img

Raiffeisenbank: Market Monitor - finanční trhy: Do čeho investovat, když se cyklus obrací

11.01.2019 V této podrobné analýze najdete aktuální vydání čtvrtletní publikace Raiffeisenbank "Market Monitor - finanční trhy" s podtitulem: "Do čeho investovat, když se cyklus obrací".
img

Rozbřesk: Mzdy tlačí firmy do investic

03.10.2018 Po dalším zpřesnění jsme se dozvěděli, že česká ekonomika ve druhém čtvrtletí letošního roku nasadila docela svižné tempo a ve srovnání s prvním kvartálem roku vzrostla 0,7 %. Meziroční tempo sice už tak oslnivě nevypadá (2,4 % vs. 4,1 %), avšak podepsal se na něm především vysoký srovnávací základ z loňského roku. Z pohledu již dříve zveřejněných čísel, kterým se věnuje nesrovnatelně větší pozornost, sice nejde o žádnou dramatickou změnu, avšak včera zveřejněná čísla umožňují mnohem podrobnější vhled do dění v českém hospodářství, respektive v jednotlivých sektorech. Třeba jak utrácejí, spoří, investují apod. Podívejme se proto na některé ze zajímavých momentů letošního roku.
img

Investice v roce 2018

23.01.2018 Globální ekonomické oživení pokračuje a je silně synchronizováno napříč světovými regiony. Aktuálně tak probíhá nejsilnější globální ekonomický růst od globální finanční krize z let 2007-2009. Inflace zůstává slabá, pod inflačními cíli klíčových centrálních bank, a to i přes velice nízkou míru nezaměstnanosti napříč světovou ekonomikou. Klíčové centrální banky proto zůstávají opatrné a měnovou politiku budou normalizovat velice pomalu a graduálně.
eurusd-21112015-1.png

Americké akcie stouply, euro oslabilo

21.11.2015 Americké akcie zakončily dnešní obchodování vzestupem a jejich širší index zaznamenal nejlepší týdenní výkon za posledních 11 měsíců. Trh podpořily hlavně akcie společnosti Nike a dalších výrobců spotřebního zboží. Investoři začali považovat blížící se zvýšení úrokových sazeb za příznak důvěry v růst ekonomiky.
picture11.jpg

Fundamentální analýza III - Carry Trade (1/2)

01.04.2010 Carry trade je velmi oblíbeným typem investice a naprostá většina investičních společností včetně hedgeových fondů používá nějaký typ carry trade k vytváření zisku.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Bitcoin | Fundamentální analýza | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Turecká lira | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Investujeme | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bankovní rada | Valná hromada | Bloomberg | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | CFD | CME | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | EBIT | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Foreign Exchange | Futures | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční riziko | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Long | Low | MIFID | MT4 | Margin | Margin call | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodování s měnami | Oficiální úroková sazba | Opce | P/E | Peněžní zásoba | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Produktivita práce | Průmyslové objednávky | RRR | Rally | Rating | Ratingová agentura | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Euro STOXX | Goldman Sachs | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční tipy | Investiční příležitosti | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Stimulační opatření | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Rollover | Zisk | Finanční instrumenty | Zkušenosti | Euforie | Výsledky | Trpělivost | Contract for Difference | Investiční příležitost | Bohatství | Euronext | Expirace opce | Investiční produkty | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Mimoburzovní | Investovat | Index cen | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Conseq | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Colosseum | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Raiffeisenbank | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Podpora | Vnitřní hodnota | Volatilní | Akcie Mastercard | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analýzy | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | ČNB euro | Do čeho investovat peníze | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Ekonomika Japonska | Ekonomika USA | Eura | EURTRY | Evropská měna | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index PMI | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční portfolio | Investiční účet | Investiční výdaje | Investování do akcií | Investování na burze | ISM | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | EBay | Jak rychle zbohatnout | Jak zhodnotit peníze | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | JP Morgan | Investujme | Kam investovat | Komodita | Komoditní | Kurs eura | Kursy | Kurz EUR | Lira | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Meziroční inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování s opcemi | Ocenění akcií | Online obchodování | Oslabování koruny | Pasivní příjem | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj akcií | Webinář | Webináře | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | ZEW | EIA | ING | Prodejní opce | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | P/S | ROA | ROCE | ROE | Itálie | Spojené státy | Akciová společnost | P/E Ratio | Tržby | Výsledek hospodaření | Světové ekonomiky | Miliardář | Komise | Contract | Kontrakt | Volby | Rozhovor | Vzdělání | Burze | Dividendové akcie | Investment | Dow Jonesův index | Intesa Sanpaolo | Institut ZEW | Microsoft | Bankovní sektor | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | DIW | TLTRO | NATO | TD Ameritrade | Barrick Gold | BBC | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Uložení peněz | Kurz EUR/USD | Průmyslová produkce | Finanční gramotnost | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Výnosová křivka | Energie | Prezident Fedu | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | Jak zhodnotit své peníze | Globální akciové trhy | KBC | Znalost | Přehled | Christine Lagardeová | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | City | Helicopter money | Americké firmy | Index důvěry | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Širší index S&P 500 | Xetra | Globální finanční krize | Německé státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Globální ekonomický růst | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Britské banky | Index technologického trhu Nasdaq | Obchodní partner | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Německý akciový index DAX | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení koruny | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Akcionáři | Finanční poradci | Baidu | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Kapitalizace | Výhled | Akciový index DAX | Poplatky | Nakupovat akcie | Britská vláda | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Britská ekonomika | Odhady trhu | Predikce | General Electric | Průzkum | Krize | Investiční stratég | Velké zisky | FCA | Investovat do akcií | Zpomalení čínské ekonomiky | Výnosy | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | TRY | Softbank | Příjmy | Návratnost investice | Alphabet | ČTK | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Očekávání | Morningstar | ex | Ruské akcie | Fluktuace kurzu | BBVA | Zahraniční forex | JPMorgan Asset Management | ING Groep NV | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Coinbase | Akcie Tesly | Jack Schwager | MiFID II | LYNX Trading | Invesco | Nemovitostní fondy | Inteligentní investor | Market Monitor | Estee Lauder | Investice do kryptoměn | Možnost diverzifikace | Kurz eurodolaru | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Obchodování Futures | Začít investovat | LYNX webinář | Investování do ETF | Růstové akcie | Vysoké standardy | Podniky | Odpovědné investování | Globální růst | Long signál | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Turecké liry | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | Signál na akcie | Tvrdý brexit | Výkonnost akcií | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Zadluženost | Refinitiv | Odhady analytiků | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Fundamentální analýza akcií | Profesionální trader | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Michal Uma | Rekordní růst | Státní fond | Statistický úřad | Beyond Meat | Obavy investorů | Jak na obchodování | Infineon | Infineon Technologies | iFX | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Gazprom | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Britský premiér | Oživení ekonomiky | Akcie podniku | Thyssenkrupp | Vlastní akcie | Výše dividendy | UCITS | Pictet | Přístup k investování | iShares | Investování na Forexu | ESG | GOOGL | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Hypotéky v Česku | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Obchodujte | Trinity Bank | Digitalizace | Rozpočtová politika | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Káva | Politická situace | Německá vláda | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Jak začít investovat | Myšlenka | UCITS ETF | Německé hospodářství | Cisco Systems | Firma | Technické analýzy | UnitedHealth | Pfizer | Studie | Bilance | Ekologie | Vývoj trhu | GM | Největší pokles | Lagardeová | Amazon | Nízké úrokové sazby | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Úrok | LVMH | Miliardy | Legislativa | Rozdělení zisku | Walt Disney | Evropští investoři | Dluhopisoví investoři | Financovat | Předpovědi | Predikce vývoje | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Michal Šnobr | Na burze | Neinvestovat | Zasedání RBA | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Ceny potravin | Inflace v listopadu | Problémy | Člen bankovní rady | Total | Nejistoty | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Hypotéky | Důchod | Investujte | Americké centrální banky | Vánoce | AXA | Fed index | FedEx | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | Disney | Rozpočtové politiky | Americké vlády | Nike | Uber | NERV | Nejlepší akcie | Kraft Heinz | Průmyslové podniky | Wirecard | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Hospodaření | Ekonomika Velké Británie | Objem objednávek | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Netflix | Inovace | Washington | Daimler | Analýza společnosti | Miliardy eur | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | ASML | ASML Holding NV | Podnik | SAP | Nájemné | Ceny energií | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | AMGN | Koronavirus | Hodnota Tesly | Google | Obchodní vztahy | Anglie | Trhy | Evropské ekonomiky | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Stabilní výhled | Negativní dopad | Pokles | Situace | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vysoká inflace | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | FIAT | Zpomalení růstu | Přijmout ztrátu | Zlepšení | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Taleb | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Prodávající | Galapagos | Navýšení úrokových sazeb | COVID-19 | Kukuřice | TWTR | Akcie Twitter | Deutsche Telekom | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Investiční portfolia | Správci aktiv | Obchodní myšlenky | Průměrná mzda | Stabilita | Jižní Korea | Toyota | Vývoj | Mzda | Guru | Výkyvy | Propad rublu | WP | Restrikce | Investovat do fondů | Prudký pokles | Poradci | Air France-KLM | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Royal Dutch Shell (RDSA) | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Stimuly | Evropské země | Členové bankovní rady | Největší pády | Vlastnit akcie | Tržby společnosti | Největší propad | Vyšší úrok | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | PYPL | Hlavní americké indexy | Valné hromady | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Kongres | Domácnosti | Asociace | Negativní korelace | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Nákup aktiv | Německý akciový index | Spoření | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Silná rezistence | Signál | Index spotřebitelské nálady | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | České vlády | Výroba automobilů | Allianz | Výhody obchodování | Ekonomiky | Globální koronavirová krize | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Vášeň | Práce | Údaje | Eni | Novela zákona | Opatření proti šíření koronaviru | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Hluboké recese | Ekonomické oživení | Nemovitosti v ČR | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Výpadky | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Novela zákona o dluhopisech | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Procter & Gamble | Malé podniky | Colorado | Trade | Nizozemsko | Sociální síť | Spotřebitelská nálada v Německu | Air France | Posílení | Pascal Blanqué | Amundi | Investiční šéf Amundi | Investiční šéf | Joanna Munro | Investiční šéfka HSBC Asset Management | Investiční šéfka | HSBC Asset Management | Kristina Hooper | Investo | John Bilton | Sonja Laud | General Investment Management | Legal and General Investment Management | Eliška Skřivanová | Joe Biden | ADBE | Akcie Adobe (ADBE) | Akcie Adobe | Cestování | 3M | Shell | ATH | Dividendové ETF | Soudní dvůr | Dovoz | Vývoz | Bezpečnost | Politika centrální banky | Dluhy | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | Auta | JD.com | Vakcína | Sektor služeb | CL | Spekulovat | Zhodnotit své peníze | Eli Lilly | LLY | AZN | Aktivity společnosti | Čínské hospodářství | Renault | Hikvision | Investovat peníze | Vládní pomoc | Ekonomické zotavení | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Lukoil | Rozhodnutí FOMC | Soubor pravidel | Výrobní PMI | PEPP | Square | Býčí trend | Canopy Growth | Sanofi | Výplata | Šance na zisk | Covid | Index průmyslové výroby | Koronavirová opatření | Nové žádosti o podporu | ASM International | TTWO | Medtronic | Novavax | Sony | E.ON | Johnson & Johnson | Stabilní příjmy | Větší riziko | Zdroj příjmů | Reputace | Reputace společnosti | KLM | Ocenění | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Hospodaření firmy | Ceny | Verizon Communications | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Životní úroveň | Měnící tržní podmínky | Důvěra | Program skupování aktiv | Skupování aktiv | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Prezidentské volby USA | Online nakupování | Pokles tržeb | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Počet akcií | Airbus Group | Coca-Cola | Ruská vláda | Výrobní sektor | Výrobní index | Průměrné mzdy | Badger | Inspirace | Zdanění | Pumpování peněz | Qualcomm | Kancelářské nemovitosti | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Vodíkový pohon | Zhoršení pandemie | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Biden | Adobe (ADBE) | Adobe Inc. | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Programy Adobe | Vinci | Akcie Mastercard (MA) | Mastercard (MA) | Udržitelné investování | Lockdown | Měnový fond | Americké prezidentské volby | Výkon společností | WPM | Wheaton Precious Metals (WPM) | Walgreens | Udržitelné investice | Akcie Sony | Akcie TWTR | Volby USA | Volby USA 2020 | Dobrý byznys | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | ALV | Pandemický program | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | UMA | Klesající dolar | Zprávy o vakcíně | China Telecom | China Mobile | Nová vakcína | Proražení | Adobe Systems | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | Proč investovat | Alkohol a doutníky | Umělecké předměty | Mince a starožitnosti | Lego | Sběratelské kartičky a známky | Sběratelské kartičky | Očkování | IPO společnosti | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Krizový balík | Burzovní prázdniny | Očkování proti covidu-19 | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Stimulační balíček | Philips | Express | Anheuser-Busch inBev | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Kering | Air | Banco Santander | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Dlouhodobý investor | Poptávka po nemovitostech | Pohyb ceny | Umění | Výnosy z investic | AMD | Verizon | Santander | Goldman Sachs Group | Dlouhodobé obchody | Přístup k riziku | Příležitosti | Konkurence | Prodej | Hodně peněz | McDonald's | Jak profitovat | Nicholas Taleb | Technologie | Iberdrola | TSM | Walgreens Boots Alliance | Rekord | KBC Group | Koninklijke Ahold Delhaize | Home Depot | CRH | Společnosti | Opatření | ANO | Airbus SE | BNP | Gamble | Češi | Allianz SE | Společnost | TIM | Nová mutace | | Ekonomické teorie | L'Oréal | Základní sazba | Telefónica | Výzkumný ústav | Petr Lajsek | Analytik společnosti Colosseum | Ruský plyn | ASR Nederland | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Shell Plc | Royal Dutch | Základní úrok | Sankce | Moskevská burza | Green Deal | Rheinmetall | Invaze | Sankce Západu | Travelers | ArcelorMittal
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Doctor Copper
DOCU
Document Cloud
DocuSign
DocuSign (DOCU.US)
DOCU.US
Dočasné dluhové úlevy
Dočasně vyšší inflace
Dočasné zrušení daně
Dočasné zrušení daně na benzin

Následující klíčová slova

Do čeho investovat peníze
Dodání likvidity
Dodání likvidity komerčním bankám
Dodatečný kapitál
Dodatkové operace
Dodávání likvidity
Dodavatelé ETF
Dodavatelé neonu
Dodavatelské řetězce
Dodavatelský řetězec
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Coinfy
Potvrďte prosím... Zavřít