Středa 29. května 2024 16:58
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei ProTrader

Warren Buffett

img

VIDEO: Co vzkázal Warren Buffett na výročním setkání Berkshire Hathaway světu a investorům?

14.05.2024 Ještě během minulého víkendu proběhlo tradiční setkání akcionářů společnosti Berkshire Hathaway, kterou vede legendární investor Warren Buffett. I letos zaznělo ze strany Buffetta a jeho lidí několik zajímavých informací a pohledů na současný svět či ekonomiku a my jsme se rozhodli, že vám to nejzajímavější, co na setkání zaznělo, shrneme ve formě videa.
img

Warren Buffett výrazněji promluvil do obchodování s Applem

13.05.2024 Páteční obchodování na Wall Street bylo spíše ve znamení hledání směru. Největší překvapení a současně nejvýraznější obchodní aktivitu bylo možné sledovat u akcií Novavax, které svoji hodnotu zhruba zdvojnásobily. Přibližně 1% propad, tak to byl příběh akcií Apple. Za tímto propadem lze najít zprávu o snížení podílu akcií Apple o 13 % u Berkshire, která je známá jako společnost Warrena Buffetta. Zmenšení pozice o 13 % se rovná prodeji cca 10 miliónů akcií Apple. V průběhu pátečního dne byl nejstabilnějším indexem průmyslový Dow Jones Industrial Average, který nakonec přidal 0,3 %. Sektorem, kterému se nejvíce dařilo byl sektor spotřebního zboží, který posílil okolo 0,5 % (Coca Cola +0,60 %, Walmart +0,05 %).
C:\fakepath\dividendy-13052024.png

Dividendy: Úvod do světa dividendového investování (1. díl)

13.05.2024 Dividendové investování je styl investování, při kterém se investor zaměřuje na nákup akcií společností, které svým akcionářům pravidelně vyplácejí dividendy, tedy podíly na zisku.
C:\fakepath\fundament-09052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – trendy v chování spotřebitelů (7. díl)

09.05.2024 Článek se zabývá trendy v chování spotřebitelů a jejich vlivem na ekonomiku a investice. Čtenář se dozví o změnách preferencí a vkusu spotřebitelů, sociálních a kulturních vlivech, technologickém pokroku a roli sociálních médií při formování spotřebitelských preferencí. Zohledňuje se také faktory jako ekonomické podmínky, demografie, sociální a kulturní změny, média a psychologické aspekty, které ovlivňují trendy ve spotřebitelském chování.
img

Nejdůležitější body z letošního sjezdu akcionářů Berkshire Hathaway

07.05.2024 "Letošní sjezd akcionářů Berkshire byl v poněkud utlumené náladě, protože se tentokrát pořádal po dlouhé době bez již zesnulého Charlieho Mungera. Na Buffettovi to bylo poznat. Ovšem i letošní sjezd nabídne investorům velmi cenné poznatky a vhledy do Buffettovi mysli, ohledně trhů a ekonomiky", říká analytik BHS Timur Barotov.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Připravuje se Warren Buffett s rekordním objemem hotovosti na katastrofu?

06.05.2024 O víkendu zveřejňovala své výsledky společnost Berkshire Hathaway, kterou vede legendární investor Warren Buffett. Vysledky firmy byly výborné, jelikož výrazně navýšila svůj zisk. Za zmínku určitě stojí i to, že Buffett snížil podíl ve své největší investici, kterou je Apple asi o 13%. Zajímavě také působí i objem hotovosti ve výši téměř 200 miliard USD, která stále čeká na svoji příležitost. Více v našem videu.
C:\fakepath\fundament-06052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – politické a regulační změny (6. díl)

06.05.2024 Tento článek pojednává o politických a regulačních změnách a jejich vlivu na ekonomiku a investice. Čtenář získá přehled o faktorech ovlivňujících tyto změny, nejvýznamnějších regulačních orgánech a jejich rolích. Dále se dozví, jaké jsou důsledky politických a regulačních změn na ekonomiku, investice, spotřebitele a jaké klíčové aspekty těchto změn jsou důležité. Nakonec je zdůrazněn význam porozumění politickým a regulačním změnám pro úspěch v globálním prostředí.
C:\fakepath\fundament-02052024-uvod-2.png

Pohled do budoucnosti – environmentální a sociální změny (5. díl)

02.05.2024 Tento článek poskytuje hluboký pohled na environmentální a sociální změny, které formují naši současnou společnost a budoucnost. Dozvíte se o narůstajících výzvách, jako je změna klimatu a úbytek biologické rozmanitosti, a o tom, jak tyto změny ovlivňují naše životní prostředí, ekonomiku a investiční příležitosti. Článek také diskutuje o klíčových faktorech, jako jsou investice do udržitelnosti a faktory ESG, které ovlivňují rozhodování investorů a regulátory.
C:\fakepath\forex-26042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – měnové trendy (3. díl)

26.04.2024 V dnešním článku se budeme zabývat měnovými trendy a jejich vlivem na globální ekonomiku. Představují se faktory, jako je ekonomická výkonnost, politická stabilita a úrokové sazby, které ovlivňují hodnotu měn a směnné kurzy. Důraz je kladen na důkladné vysvětlení principu plovoucího směnného kurzu. Závěrem článku je zdůrazněno, jak důležité je porozumět a sledovat měnové trendy pro podniky, investory a běžné občany.
img

Inflace v USA a politika Fedu

22.04.2024 Trhy přestávají věřit líbivým příběhům politických autorit o snižující se inflaci k 2% cíli, protože americký Fed není ochoten výrazněji vykročit proti uvolněným finančním podmínkám. Fed je tak nyní tlačen trhem k tomu co měl již dávno učinit - být přísnější.
C:\fakepath\ekonomika-22042024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – demografické změny (2. díl)

22.04.2024 V tomto článku se blíže podíváme na demografické změny a nastíníme některé důležité aspekty, které s nimi souvisejí. Poté se budeme zabývat faktory, které tyto demografické změny ovlivňují, a na závěr se klasicky podíváme na dopad těchto změn na ekonomiku, spotřebitele atd.
C:\fakepath\budoucnost-18042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – technologické inovace (1. díl)

18.04.2024 V dnešním článku přejdeme k dalšímu pilíři fundamentální analýzy, a to k pohledu do budoucnosti. Konkrétněji se dnes podíváme na technologické inovace a podrobně si rozebereme některé oblasti, které tam spadají, jako je umělá inteligence nebo třeba blockchain. Nakonec si projdeme faktory, které technologické inovace ovlivňují, a také jejich dopad na ekonomiku.
C:\fakepath\SP-500-11042024-uvod.png

Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading

11.04.2024 Index S&P 500 je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších akciových indexů na světě. Zahrnuje akcie 500 největších amerických společností obchodovaných na burzách NYSE a NASDAQ. Index je považován za barometr výkonnosti amerického akciového trhu a často slouží jako ukazatel celkového zdraví ekonomiky Spojených států. Investice do indexu S&P 500 jsou populární volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Pro investici do tohoto indexu můžete využít různé finanční nástroje, jako jsou CFD, ETF (Exchange Traded Funds), futures kontrakty nebo opce.
C:\fakepath\energeticke-zdroje-08042024-uvod.png

Geopolitické události – energetické zdroje (5. díl)

08.04.2024 V tomto článku se zaměříme na energetické zdroje a jejich vliv na ekonomiku a geopolitiku. Projdeme si také faktory, které energetické zdroje ovlivňují, a která různá odvětví hrají významnou roli v jejich stabilitě.
C:\fakepath\xtb-05042024.jpeg

Jak správně investovat? Deset rad Rozumného investora

05.04.2024 Rozumný investor, vlastním jménem Jindřich Pokora, provozuje stejnojmenný kanál na YouTube, kde má téměř 30 000 odběratelů. Investováním a analýzou firem se zabývá již několik let, za tu dobu nasbíral velké množství zkušeností, které ve spolupráci s XTB zpracoval do podoby nového ebooku nazvaného 10 rad Rozumného investora. Jak název napovídá, Jindřich se v tomto reportu podělil o 10 myšlenek, kterými by se podle něj měli řídit všichni dlouhodobí investoři. V tomto článku přinášíme malou ochutnávku:
C:\fakepath\Arnault.jpg

Nejbohatším člověkem světa je opět Bernard Arnault

02.04.2024 Nejbohatším člověkem na světě je letos podle žebříčku časopisu Forbes opět Bernard Arnault. List majetek majitele podniku prodávajícího luxusní zboží LVMH vyčíslil na 233 miliard dolarů (5,5 bilionu Kč). To je o 22 miliard dolarů více, než kolik měl tento Francouz podle Forbesu loni. Druhým nejbohatším člověkem je stejně jako loni zakladatel automobilky Tesla Elon Musk se 195 miliardami dolarů, následovaný zakladatelem Amazonu Jeffem Bezosem se 194 miliardami dolarů.
img

Akciový trh ignoruje realitu - sektorová analýza

29.02.2024 „V posledních měsících se vytvořil „dokonalý mix“ událostí, který přispěl k extrémnímu optimismu na akciových trzích. Ovšem v současnosti je trh iracionální a nereaguje na měnící se fundamenty, které mu nehrají do karet,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\akcie-27022024.png

Japonské akcie na maximech po 34 letech

27.02.2024 Akciové trhy po celém světě dosahují nových historických maxim, což platí i pro japonský akciový index Nikkei. Na tom by nebylo nic neobvyklého, kdyby japonský index nedosáhl těchto maxim po více než třech desetiletích od předchozího vrcholu. Opravdu se japonský gigant po desetiletích spánku znovu probudil?
img

VIDEO: Warren Buffett zveřejnil tradiční dopis pro akcionáře. Jaké byly jeho hlavní myšlenky?

26.02.2024 Warren Buffett a jeho konglomerát Berkshire Hathaway kromě výsledků zveřejnil o víkendu také tradiční dopis pro akcionáře, ve kterém bylo i tentokrát mnoho zajímavých komentářů a postřehů o investování ao tom, jak vidí legendární investor současnou situaci. V XTB jsme si pro vás premiérově připravili i shrnutí bodů ze zmíněného dopisu, které nám přišly nejzajímavější a které jsme okomentovali v rámci videa.
img

US OPEN: Wall Street na začátku nového týdne roste

26.02.2024 Indexy na Wall Street zahájily první obchodní seanci nového týdne mírným růstem. Indexy S&P 500 a Dow Jones otevřely o 0,1 % výše, Nasdaq si připsal přibližně 0,3 %, zatímco index Russell 2000 s malou kapitalizací klesl o 0,3 %. Ekonomický kalendář na dnešek je mírný - obchodníkům budou v 16:00 nabídnuty údaje o prodejích nových domů za leden a v 16:30 výrobní index dallaského Fedu za únor.
img

Berkshire Hathaway s rekordní zásobou hotovosti a lepšími čtvrtletními výsledky 💡

26.02.2024 Berkshire Hathaway (BRKB.US), investiční společnost Warrena Buffetta, posiluje na burze o téměř 5,5 % poté, co o víkendu oznámila lepší než očekávané čtvrtletní výsledky. Pokud se současné zisky před zahájením obchodování udrží, mohlo by to vést k novému rekordnímu růstu akcií. Společnost navíc oznámila novou rekordní zásobu hotovosti ve výši 167,6 miliardy USD. Warren Buffett ve svém dopise akcionářům uvedl, že v současné době nejsou na trhu žádné atraktivní investiční příležitosti, které by společnost Berkshire považovala za vhodné k alokaci.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Nadprůměrná výkonnost Berkshire podle Buffetta končí, akcie rostou o 5 %

26.02.2024 Své výsledky o víkendu přinesl i investiční konglomerát Berkshire Hathaway, který vede legendární investor Warren Buffett. Žádné velké překvapení se nekonalo, firma potvrdila svoji předvídatelnost a stabilitu a má za sebou další výborný kvartál. Warren Buffet v rámci výsledků však přinesl také mnoho zajímavých myšlenek pro akcionáře. Více v našem videu.
img

Ranní shrnutí (26.02.2024)

26.02.2024 Čínský index během dnešní asijské seance klesl, přičemž Hang Seng se propadl o 0,5 %. Také jihokorejský index KOSPI ztratil více než 0,5 %. Japonské benchmarky Nikkei a TOPIX vážené výrobním sektorem mírně posílily o 0,2, resp. 0,5 %.
C:\fakepath\psychologie-20202204.jpeg

Proč netrpělivost nahrává ztrátám?

20.02.2024 Trpělivost je v tradingu často opomíjená, ale klíčová dovednost. Možná vás to překvapí, ale trpělivost není vrozenou vlastností, ale dovedností, kterou lze rozvíjet a vylepšovat. Ve světě, kde všichni tradeři každou milisekundu hledají příležitost k zisku, může být čekání na správný okamžik k obchodu frustrující. Jak se tedy odlišit a naučit se z trpělivosti benefitovat?
C:\fakepath\akcie-15022024-uvod.png

Warren Buffett prodává Apple!

15.02.2024 Velké americké fondy, které spravují více než 100 milionů dolarů, musí čtyřikrát ročně do 45 dnů po skončení čtvrtletí nahlásit regulačním orgánům změny ve svých portfoliích. V tomto čtvrtletí vyšlo toto datum na 14. 2., takže jsme se také například dozvěděli, jaké změny provedl ve svém portfoliu Warren Buffett.
img

VIDEO: Změny v portfoliu Berkshire Hathaway za 4Q2023 - Buffett navyšuje ropné firmy a odprodává část Apple

15.02.2024 Včera večer byly zveřejňovány změny v portfoliích velkých investorů a dozvěděli jsme se tedy také, jaké změny dělal nejznámější investor světa Warren Buffett v rámci Berkshire Hathaway. Chcete vědět, jaké akcie nakupoval nebo prodával věštec z Omahy a jeho lidé? Přehrajte si naše video.
C:\fakepath\miliardari.png

Oxfam: Svět by se do deseti let mohl dočkat prvního dolarového bilionáře

15.01.2024 Svět by mohl mít do deseti let prvního dolarového bilionáře. Ve zprávě zveřejněné před začátkem výročního zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) v Davosu to dnes uvedla organizace Oxfam, která bojuje proti chudobě. Dodala, že rozdíly mezi velmi bohatými a většinou světové populace ještě více prohloubila pandemie nemoci covid-19. Zatímco majetek pěti nejbohatších lidí světa se od pandemie více než zdvojnásobil, pět miliard lidí za tu dobu zchudlo.
C:\fakepath\akcie-07022024.jpg

Akcie: Analýza akcií aneb jak zvýšit svoje šance na úspěch (díl 5.)

08.01.2024 I základní analýza akcií zvyšuje vaše šance, že koupíte dobrou akcii a tím pádem dobře zainvestujete. Dobrá analýza vám pomůže udělat tři základní rozhodnutí: 1. kterou akcii koupit, 2. kdy jí koupit a 3. kdy jí prodat. Bez jakékoli analýzy je investování pouhým gamblerstvím.
C:\fakepath\broker-18122023.jpg

Jak poznat problémového brokera?

18.12.2023 Tento článek je pokračováním série, která se věnuje tématu ochrany práv spotřebitelů před nekalými obchodními praktikami neseriózních obchodníků s cennými papíry (dále jen „OCP“ nebo „broker“). Z minulých článků již víme, kdo to broker je, proč se mezi OCP v posledních několika letech vyrojilo tolik tzv. „šmejdů“ a jaké praktiky tito neseriózní brokeři dovedně využívají k tomu, aby maximalizovali své zisky na úkor retailových investorů (spotřebitelů, domácností). Rovněž jsme si pověděli, co dělat, pokud jste nátlaku nepoctivého brokera podlehli a na základě jeho „rad a doporučení“ neúspěšně proinvestovali vaše pracně vydělané peníze.
C:\fakepath\akcie-11122023-uvod.jpg

Akcie: Jak si vytvořit svůj akciový dream team (díl 4.)

11.12.2023 Na burzách po celém světě se obchodují tisíce akcií, jak ale z takového množství vybrat ty správné akcie do vašeho portfolia? Doporučujeme vytvořit si akciový watch list: seznam akcií, které pravidelně sledujete a ze kterých si postupem času postavíte svůj akciový dream team, tedy vaše akciové portfolio. Jak si takový watch list vytvořit? To se dozvíte v dnešním díle.
img

Charlie Munger nenáviděl Bitcoin, Warren Buffett také – ale z úplně jiných důvodů

29.11.2023 Charlie Munger, legendární investor a místopředseda představenstva společnosti Berkshire Hathaway Inc, zemřel v úterý ve věku 99 let a zanechal po sobě kritické názory na Bitcoin, které sdílel se svým dlouholetým obchodním partnerem Warrenem Buffettem.
C:\fakepath\akcie-20112023.png

Co nakupoval a prodával Warren Buffett v posledních měsících?

20.11.2023 Díky americké legislativě, která nařizuje velkým fondům pravidelně zveřejňovat změny ve svých portfoliích, jsme minulý týden měli znovu možnost nahlédnout do portfolia Warrena Buffetta a jeho společnosti Berkshire Hathaway. Jaké nákupy a prodeje provedla tato investiční legenda tentokrát? V tomto článku přinášíme souhrn toho nejzajímavějšího. Detailní rozbor celého portfolia poté analytik XTB Tomáš Vranka vytvořil ve svém aktuálním videu.
C:\\fakepath\\akcie-20112023.jpg

Akcie: Dvě tváře zisků aneb hodnotové versus růstové akcie (díl 3.)

20.11.2023 Než začnete investovat do akcií, je důležité zamyslet se, jaký typ zisku je vaším cílem a podle toho vybírat akcie do vašeho portfolia. Některé akcie jsou jako Ferrari, dovezou vás rychle do cíle, ale pokud nebudete opatrní, snadno se můžete vybourat. Jiné akcie jsou jako linkový autobus, do cíle dojedete za hodně dlouhou dobu a asi bezpečněji, zato se budete po cestě nudit o dost více, než kdybyste se svezli ve Ferrari.
img

Spojeným státům hrozí zhoršení ratingu a podle Pensylvánské univerzity nakonec i bankrot. Investor Buffett nesouhlasí

18.11.2023 Spojeným státům hrozí zhoršení ratingu, který jim přisuzuje agentura Moody’s. Ta v pátek minulý týden zhoršila výhled úvěruschopnosti země z dosavadního „stabilního“ na „negativní“. Povážlivě tak stoupá pravděpodobnost, že přikročí také k vlastnímu snížení ratingu – poprvé po více než sto letech, od úsvitu moderních finančních dějin.
C:\fakepath\30-16112023.jpg

30 tvrdení v oblasti manažmentu rizika

16.11.2023 Manažment rizika je neodmysliteľnou súčasťou našich životov, bez ohľadu na to, či ide o osobné, profesionálne alebo finančné rozhodovanie. Prechádzame rôznymi fázami rizika, od zváženia možných neistôt až po prijatie rozhodnutí, ktoré nám pomáhajú minimalizovať nepredvídateľné situácie. Psychológia hrá v tejto oblasti dôležitú úlohu, keďže riziko je často prepojené s našimi mentálnymi procesmi, rozhodovacím mechanizmom a emocionálnymi reakciami. Preto som sa rozhodla spísať vám 30 pútavých tvrdení a výrokov o manažmente rizika od rôznych psychológov a expertov na túto tému, ktoré vám pomôžu pochopiť jeho podstatu a dôležitosť.
C:\fakepath\patrik-urban-12112023-2.png

VIDEO: 🔴 Warren Buffett se připravuje 💣 | Fed krotí optimismus investorů ❌ | Německo míří do krize 😱

13.11.2023 Pravidelný týdenní komentář k aktuálnímu vývoji na finančních trzích (forex, komodity, akcie, akciové indexy a kryptoměny) od profesionálního tradera a analytika Patrika Urbana ze společnosti FXstreet.cz.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Berkshire Hathaway a Warren Buffett sedí na 157 miliard. USD

06.11.2023 Tradičně o víkendu reportovala výsledky i firma Berkshire Hathaway, kterou vede legendární investor Warren Buffett. Investiční portfolio společnosti nemá za sebou nejlepší kvartál kvůli poklesu akciových trhů jako celku. Podnikům, které patří přímo pod Berkshire, se však dařilo dobře a přinesla velmi pěkná čísla. Více v našem videu.
C:\fakepath\xtb-09102023.jpeg

Síla Fibonacciho nástrojů v tradingu a investování

09.10.2023 Obchodování a investování na finančních trzích se v průběhu posledních let výrazně vyvinulo díky technologickému pokroku a dostupnosti sofistikovaných analytických nástrojů. Dnes na běžném obchodním účtu u každého kvalitního brokera naleznete desítky možností pro Vaši technickou analýzu. Mezi ty nejpopulárnější se dlouhodobě řadí i Fibonacciho nástroje.
img

Investiční platforma Edward zavádí individuální klientská portfolia

05.10.2023 Nové možnosti pro poradce a větší prostor pro osobní preference klientů. To přináší individuální portfolia, která do své nabídky zavádí investiční platforma Edward. Očekávaná novinka umožní, aby poradci dokázali svým klientům na míru upravit portfolio a vedle preferované míry výnosu a rizika nově zohlednili i klientovy osobní preference. Mezi ně může například patřit zařazení konkrétních regionů, sektorů nebo investic zaměřených na udržitelnost. Někteří klienti se naopak mohou rozhodnout konkrétní typy investic ze svého investičního mixu vyřadit. Platforma zároveň hlídá, aby portfolio zůstalo dostatečně rozložené a v souladu s klientovým rizikovým profilem.
C:\fakepath\investor-24092023-1.jpg

Mená a osudy najúspešnejších investorov, ktorí zmenili hru (časť 3.)

24.09.2023 Víta vás pokračovanie nášho fascinujúceho seriálu o úspešných investoroch. Dnes sa zameriame na absolútnu legendu v investovaní, muža, ktorý zmenil pravidlá hry a stal sa synonymom pre takzvaný „finančný gén“. Vstúpte do sveta Warrena Buffetta, jedného z najvýznamnejších a najobdivovanejších investorov v histórii.
C:\fakepath\BH-min-21082023.png

Co kupoval Warren Buffett a jeho Berkshire Hathaway v minulém čtvrtletí?

21.08.2023 Velké americké investiční fondy musí regulačním orgánům hlásit, jaké investice v poslední době uskutečnily. Informace se pak obvykle zveřejňují 45. den následujícího čtvrtletí. V posledních dnech jsme tím pádem měli možnost podívat se do karet mnoha legendárním investorům a traderům.
img

Co nakupovali nejlepší akcioví investoři ve 2. kvartále?

21.08.2023 „Jedni z nejlepších amerických investorů odkryli svá investiční portfolia, často vybírali zisky a bylo relativně málo objemných nákupů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

🧐 Co nakoupil Warren Buffett za 2Q2023? Je to sázka na stavební sektor

15.08.2023 Velké americké fondy musí úřadům hlásit své nové investiční pozice a podrobnosti se obvykle zveřejňují 45. den po skončení čtvrtletí. Včera večer jsme se tedy také dozvěděli, jaké změny provedl Warren Buffett ve svém portfoliu v rámci Berkshire Hathaway. Chcete se dozvědět více? Podívejte se na naše video.
C:\fakepath\xtb-14082023.jpeg

Výsledková sezona minulý týden: Berkshire Hathaway sedí na penězích. Comeback Alibaby?

14.08.2023 Výsledková sezóna se pomalu chýlí ke konci, i přesto ale v minulém týdnu publikovalo své výsledky několik populárních společností. Analytik XTB Tomáš Vranka shrnul ty nejzajímavější: Berkshire Hathaway, Palantir, Walt Disney a Alibaba.
img

Výsledková sezóna s XTB: Warren Buffett dovedl Berkshire Hathaway k rekordnímu čtvrtletí

07.08.2023 Výsledky o víkendu oznámil investiční konglomerát vedený legendárním Warrenem Buffettem. Čísla byla velmi dobrá, společnost dosáhla v mnoha oblastech historických maxim, ale výsledky také poukazují na problémy americké ekonomiky jako celku. Více v našem videu.
img

Ohrožuje zhoršení ratingu USA jejich „dolarové priviliegium“?

06.08.2023 Warren Buffett dále bezmezně věří dlužnické spolehlivosti vlády USA. Legendární investor, resp. jeho společnost Berkshire Hathaway, napůjčoval v tomto a minulém týdnu americké vládě v přepočtu zhruba 450 miliard korun, dalších více než 200 miliard jí půjčí v pondělí. Přitom toto úterý renomovaná ratingová agentura Fitch historicky vůbec poprvé Spojeným státům zhoršila hodnocení spolehlivosti coby dlužníka.
img

Agentura Fitch poprvé v historii snižuje rating Spojeným státům. Světovými trhy to může pořádně otřást; může oslabit koruna a stoupnout úroky na dluhu české vlády

02.08.2023 Ratingová agentura Fitch včera, 1. srpna, přistoupila k mimořádnému kroku – ke snížení ratingu Spojených států. Jedna ze tří světově nejvýznamnějších ratingových agentur tak učinila večer středoevropského čas, po zavření amerických burz. Rating dlouhodobých závazků vůči cizoměnovým věřitelům snižuje z nejlepší „známky“ AAA o stupeň níže, na úroveň AA+. Dosavadní „negativní“ ratingový výhled mění na „stabilní“, ovšem už pochopitelně při zhoršeném vlastním ratingu. Došlo tedy ke zhmotnění dosavadního negativního výhledu.
C:\fakepath\xtb-31072023.jpeg

Letní výsledková sezóna je tu! Jak se dařilo Microsoftu, Metě nebo Tesle?

31.07.2023 Letní měsíce bývají obvykle klidné. Lidé mají tendenci o prázdninách odpočívat a víceméně všichni fungují v prázdninovém režimu. To však neplatí pro finanční trhy, které naopak v posledních týdnech zažívají velmi velké pohyby. Tomáš Vranka, analytik XTB, v tomto článku přináší souhrn toho nejzajímavějšího, co se v posledních týdnech na trzích odehrálo.
C:\fakepath\investorka-10072023.jpg

Strach v investovaní

10.07.2023 Psychológia strachu v tradingu a investovaní je fascinujúcou a dôležitou témou. Emócie, ako je strach, môžu mať zásadný vplyv na naše rozhodovanie a správanie sa pri investovaní. Je preto dôležité porozumieť, ako strach funguje a ako ho riadiť, aby sme dosiahli lepšie výsledky a minimalizovali riziká.
C:\fakepath\investorka-06072023.jpg

Objektívna a subjektívna analýza finančných trhov: Porozumenie ich rozdielu a významu

06.07.2023 Hodnotenie finančných trhov a identifikácia investičných príležitostí patria medzi zložité úlohy, ktoré vyžadujú zručnosti a vhodné prístupy. Podľa mnohých obchodníkov a investorov existuje objektívna a subjektívna analýza finančných trhov. Každá z týchto analýz prináša svoj jedinečný pohľad na trhové podmienky a investičné rozhodnutia. Je však dôležité si uvedomiť, že žiadna z týchto metód nie je absolútne dokonalá a správna.
C:\fakepath\inestorka-26062023-1.jpg

Úloha štastia v tradingu a investovaní

26.06.2023 Šťastie a jeho úloha v tradingu a investovaní je jednou z najkontroverznejších tém, ktorá zaujíma mnoho investorov a traderov. Niektorí veria, že úspech na finančných trhoch je hlavne otázkou šťastia a náhody, zatiaľ čo iní zdôrazňujú dôležitosť systematického prístupu, analýzy a správneho riadenia rizika. V tomto článku sa budeme venovať dôležitej otázke: Aký vplyv má šťastie na trading a investovanie? Preskúmame, ako náhoda a náhodné udalosti ovplyvňujú výkonnosť a výsledky jednotlivcov na finančných trhoch.
C:\fakepath\psychologie-25062023.jpg

Psychologické pozadie motivácie uspieť

25.06.2023 Psychológia motivácie uspieť je pôsobivou oblasťou výskumu, ktorá sa zaoberá hľadaním faktorov a procesov, ktoré nás poháňajú k dosiahnutiu úspechu a stanovených cieľov. Táto oblasť skúma nielen to, čo nás motivuje, ale aj to, ako sa motivácia vyvíja a udržiava v čase. Motivácia je komplexný psychologický proces, ktorý ovplyvňuje naše správanie, rozhodnutia a cieľové nastavenie. V tomto článku sa budeme trošku detailnejšie zaoberať psychologickým pozadím motivácie uspieť a preskúmame dôležité faktory, ktoré ju ovplyvňujú.
C:\fakepath\investori-22062023.jpg

Mená a osudy najúspešnejších investorov, ktorí zmenili hru

22.06.2023 Vo svete finančných trhov sa nachádza úzky okruh jednotlivcov, ktorí dokázali zanechať veľkú stopu svojimi úspechmi a zmeniť pravidlá hry investovania. Sú to osobnosti, ktoré zosobňujú vášeň, múdrosť a odvahu, čím vytvorili svoje vlastné investičné impériá. Ich úspechy nie sú iba o získaní veľkých bohatstiev, ale predstavujú skutočnú inšpiráciu pre generácie investorov po celom svete. Títo výnimoční jedinci majú schopnosť vidieť príležitosti tam, kde ostatní vidia riziká. Tento článok sa zameriava na životy a príbehy niekoľkých najúspešnejších investorov v histórii, ktorí sa stali legendami finančného sveta.
img

Diverzifikace je pro idioty?

06.06.2023 „Warren Buffett a Charlie Munger se nechali slyšet, že diverzifikace je pro idioty. Ray Dalio říká, diverzifikace je nejdůležitější princip investování. Pravdu mají všichni,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Warren Buffett opět zvýšil podíl ve společnosti Occidental Petroleum 📈

02.06.2023 V době, kdy se cena barelu ropy blíží několikaměsíčním minimům, Warren Buffett nepřestal nakupovat akcie americké ropné a plynárenské společnosti Occidental Petroleum (OXY.US).
img

Čína předstihla Japonsko na pozici největšího světového vývozce aut

19.05.2023 Čína předstihla Japonsko na pozici největšího světového vývozce aut. V prvním čtvrtletí Čína vyvezla podle oficiálních statistik zveřejněných minulý týden 1,07 milionu vozů, což je meziročně o 58 procent více. Z Japonska putovalo na světové trhy 954.185 automobilů, o šest procent více než ve stejném období loni, píše zpravodajský server BBC. Čínský vývoz podpořila poptávka po elektromobilech a prodej do Ruska.
img

VIDEO: 🧐 Čo nakupoval Warren Buffett za 1Q2023? Prichádza aj definitívna rozlúčka s TSMC

16.05.2023 Veľké fondy a investori musia v rámci USA povinne do 45 dní od skončenia kvartálu zverejňovať zmeny vo svojich portfóliách. Táto povinnosť neminula ani legendárneho investora Warrena Buffetta a jeho firmu Berkshire Hathaway. Chcete vedieť, aké akcie Veštec z Omahy nakupoval či predával? Prehrajte si naše video.
img

Poznatky z letošního setkání akcionářů Berkshire Hathaway

15.05.2023 „Duo Warren Buffett a Charlie Munger poskytli pohled na jejich investiční uvažování a vyjádřili se k současným událostem na trzích, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\Buffett-14052023.jpg

Warren Buffett nás učí investorskému klidu, ve světě se nic moc nemění

14.05.2023 Valná hromada společnosti Berkshire Hathaway je investorský svátek. Už několik let máme možnost se podívat na její záznam, i když to vyžaduje několik dlouhých hodin. Záznam má přes sedm hodin. A je to náročná podívaná byťi jen pro diváka. Neuvěřitelné je, že Warren Buffett a Charlie Munger zvládnou prakticky bez přestávky po tuto dobu mluvit a odpovídat na otázky. Jako kdyby pro ně věk neexistoval. Přitom Buffett má 92 let a Charlie Munger příští rok oslaví 100 let. A co na valné hromadě zaznělo?
img

Co jsme se dozvěděli na výroční valné hromadě společnosti Berkshire Hathaway❓

08.05.2023 Akcie konglomerátu Berkshire Hathaway (BRKB.US), který řídí Warren Buffett a Charlie Munger, se v dnešní seanci obchodují o téměř 1,2 % výše po zveřejnění mnohem lepších čtvrtletních výsledků, než se očekávalo, a po vyznění výroční schůze akcionářů Berkshire, která se konala o uplynulém víkendu.
img

Technická analýza BTC/USD na 8. 5. 2023

08.05.2023 Warren Buffett je někdo, koho není třeba představovat. Včera se na výroční investorské konferenci v Omaze vyjádřil k situaci v americké ekonomice. Odkazoval mimo jiné na téma recese a v poslední době oblíbené téma umělé inteligence. Miliardář vidí ohrožení dlouhodobého růstu americké ekonomiky. Zdůraznil také průlomovou povahu vynálezu AI. Považuje ho za slibný, ale velmi nebezpečný nástroj. Tvrdí, že lidé jako druh se zjevně kvůli vývoji AI nezmění a může tedy být použit pro špatné účely.
C:\fakepath\Krupa-Juraj-23042023-2.jpg

Juraj Krúpa: Groupon shortujeme již od ledna. Líbí se nám gaming i big tech

24.04.2023 Minulý týden se médii prohnala kauza amerického Grouponu – otce všech „slevomatů“. Firmu kotovanou na newyorské burze se na nohy snaží postavit česká skupina Pale Fire Capital, proti nim sází slovenská investiční skupina AJ Investments vedená Jurajem Krúpou.
C:\fakepath\buffett-21042023-1.jpg

Buffett očekává, že bankovní krize bude pokračovat

21.04.2023 Ikonický investor Warren Buffett měl velmi dlouhý, a pro investory jistě na informace bohatý rozhovor na americké televizní stanici CNBC. Na přetřes přišla všechna témata od japonských investic, přes bankovní krizi, měnovou politiku amerického Fedu až po bitcoin, jehož Buffett zůstává zavilým odpůrcem, považuje ho za moderní formu žetonu v kasinu. Nejzajímavější část interview však byla věnovaná bankovní krizi.
img

Volkswagen přišel o pozici nejprodávanější automobilky v Číně

18.04.2023  Šanghaj - Německá automobilová skupina Volkswagen přišla v prvním čtvrtletí o pozici nejprodávanější značky osobních automobilů v Číně, předstihla ji místní značka BYD. Ta celkem prodala 440.798 aut, zatímco druhý Volkswagen 427.269 vozů. Informoval o tom dnes server Gizmochina. Pro čínskou BYD je to významný milník a firma teď má naději, že sesadí Volkswagen z první příčky i za celý rok. Volkswagen je jedničkou na čínském trhu zhruba 20 let.
C:\fakepath\patrik-urban-16042023.jpg

VIDEO: 🔴 Warren Buffett varuje trhy 🔥 | Zkrachují další banky ❌ | Lidé se zbavují dolaru 😱 | Obavy z FEDu ❓

17.04.2023 Pravidelný týdenní komentář k aktuálnímu vývoji na finančních trzích (forex, komodity, akcie, akciové indexy a kryptoměny) od profesionálního tradera a analytika Patrika Urbana ze společnosti FXstreet.cz.
img

Technická analýza BTC/USD na 14. 4. 2023

14.04.2023 Přestože cena bitcoinu od začátku roku vzrostla o více než 80 %, někteří kryptoskeptici stále nemohou změnit svůj negativní postoj ke kryptoměnám. Jedním z takových lidí je americký obchodní magnát, filantrop a prezident Berkshire Hathaway Warren Buffett. V nedávném televizním rozhovoru uvedl, že většina lidí nakupuje BTC pouze proto, aby rychle vydělali peníze. To znamená, že "Bitcoin je hrací žeton a nemá žádnou vnitřní hodnotu."
C:\fakepath\trader-12042023-35-zm.jpg

Buffett: V USA zřejmě zkrachují další banky, lidé se však nemusí obávat o vklady

12.04.2023 Ve Spojených státech v budoucnosti pravděpodobně zkrachují další banky, lidé se však nemusí obávat, že přijdou o své vklady. V rozhovoru s televizí CNBC to řekl legendární americký investor Warren Buffett.
C:\fakepath\Arnault.jpg

Nejbohatším člověkem na světě je letos podle časopisu Forbes Bernard Arnault

04.04.2023 Nejbohatším člověkem na světě je letos podle 37. ročníku žebříčku časopisu Forbes šéf podniku na prodej luxusního zboží LVMH Bernard Arnault. Majetek tohoto francouzského podnikatele časopis vyčíslil na 211 miliard dolarů (4,5 bilionu Kč). Na druhou příčku tak Arnault odsunul šéfa americké automobilky Tesla Elona Muska. Jeho majetek se ztenčil na 180 miliard z loňských 219 miliard dolarů.
img

Proč se Warren Buffett mýlí, pokud jde o kryptoměny?

28.03.2023 Navzdory tomu, že mnoho lidí na poučení Warrena Buffetta o investování dá, je generální ředitel společnosti Berkshire Hathaway dlouhodobě kritizován krypto komunitou kvůli svému postoji k aktivům, jako je Bitcoin, o kterých prohlásil, že jim chybí vnitřní hodnota a jsou ,,jedem na krysy”.
C:\\fakepath\\etf-24032023.jpg

Seriál o ETF: Jak investovat do ETF - strategie zvaná Buy and Hold (díl 10.)

24.03.2023 V dnešním díle popíšeme druhou investiční strategii, pokud chcete investovat do ETF. Stejně jako strategie Dollar Cost Averaging, které jsme se věnovali v minulém díle, i dnešní strategie zvaná Buy and Hold je dlouhodobá. Tím ale podobnost končí a v dnešním díle probereme, co je podstata Buy and Hold strategie a pro jaký typ investorů se hodí.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Warren Buffett a jeho Berkshire Hathaway s rekordným 31 miliardovým ziskom

27.02.2023 Cez víkend výsledky zverejňovala aj spoločnosť Berkshire Hathaway, ktorú vedie legendárny investor Warren Buffett. Firma má za sebou úspešný kvartál aj rok, počas ktorého dosiahla rekordný zisk. Buffett ale zrejme stále s veľkými nákupmi vyčkáva, keďže BRK uzatvorila rok s hotovosťou vo výške takmer 130 miliárd USD. Viac v našom videu.
img

Buffett a jeho myšlenky ve zprávě akcionářům

27.02.2023 „V sobotu Berkshire Hathaway Inc. rozeslala svým akcionářům zprávu, ve které se Warren Buffett vyjádřil zejména ke zpětným odkupům akcií, výkonu společnosti, a investiční filosofii Berkshire, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

VIDEO: 🧐 Čo nakupoval Warren Buffett za 4Q2022?

15.02.2023 Včera večer v USA americké úrady zverejňovali informácie o zmenách v portfóliách veľkých investorov. Väčšinu ľudí zaujíma primárne to, aké zmeny v portfóliu robil Warren Buffett a jeho Berkshire Hathaway. Na to, čo prikupoval a čo odpredal, sme sa teda už tradične pozreli v našom videu.
img

Náklady na rostoucí krátkodobá rizika drobným investorům přináší zisk jejich delší časový horizont

09.02.2023 ZKRACUJÍCÍ SE HORIZONTY: Warren Buffett je známý tím, že jeho oblíbená doba držení akcií je navždy, ale to samé se nedá říci o mnoha jiných investorech. Podle analýzy společnosti eToro (viz graf) činila průměrná doba držení amerických akcií v loňském roce pouze 10 měsíců.
img

Jsou americké akciové trhy konečně atraktivně naceněné?

19.01.2023 „I přes současný propad na akciových trzích se americké akcie v agregátu jeví spíše dražší, máme zde situaci opačnou, než na jakou jsme byli zvyklí, kdy defenzivní tituly jsou naceněny štědřeji, než tituly růstové a technologické,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Akcie v roce 2022: Globalizace na rozcestí

05.01.2023 Rok 2022 vstoupí do historie jako ten, kdy byla ničím neomezovaná globalizace let 1980-2021 brutálně ukončena ruskou invazí na Ukrajinu. Ta jasně ukázala, že se svět řítí vstříc novému světovému řádu a rozděluje se na dva hodnotové systémy. Globální dodavatelské řetězce a technologie teď budou z pudu sebezáchovy izolované v uzavřených systémech. Rozvinutý svět zároveň urychluje zelenou transformaci. Může se tak zdát, že všechny cesty vedou k inflaci. My se na rok 2022 podíváme z geopolitické perspektivy a z perspektivy akciových trhů.
img

Jak v novém roce obchodovat se zlatem

04.01.2023 Od března do října 2022 klesla cena zlata o 22 %. Od té doby zaznamenala cena zlata do nového roku šestiměsíční maximum. Podle Světové rady pro zlato nakoupily centrální banky ve třetím čtvrtletí roku 2022 více než 400 tun zlata.
img

INVESTORSKÉ CHYBY: JAK V NOVÉM ROCE INVESTOVAT A NEPŘIJÍT NA BUBEN

29.12.2022 Období zvýšené volatility vždy prověří psychickou odolnost investorů a poslední roky jsou toho ukázkovým příkladem. Při pohledu na klesající hodnotu svých investic byli mnozí investoři v pokušení nejen rychle prodávat, ale dokonce přehodnocovat své investiční strategie a horizonty. Ti poučenější vědí, že je třeba zachovat klid a… ideálně nedělat nic.
C:\fakepath\Vládimir-Vavra-19122022-1.png

FXstreet.cz přináší rozhovor s traderem z WOOD & Company Vladimírem Vávrou

19.12.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší další rozsáhlý rozhovor, tentokrát s velmi zkušeným traderem Vladimírem Vávrou ze společnosti WOOD & Company. Vladimír Vávra je senior trader odpovědný ve WOOD & Company za obchodování na akciových trzích a má dvacetiletou zkušenost. Na starosti má institucionální a velké privátní klienty. V rozhovoru jsme si povídali o tom, jak začínal, co obnáší jeho práce, jak obchoduje a také co ke svému tradingu používá za analýzy. Hlavním tématem rozhovoru je však aktuální situace na finančních trzích. Dozvíte se, jak se budou vyvíjet trhy v dalším období, co čekat od akcií a zároveň Vladimír prozradil své tipy na konkrétní akciové tituly.
C:\fakepath\obrazek-07122022.jpg

Investor a CEO Thomas S. Murphy

07.12.2022 Thomas Murphy (1925-2022) nepatří v českém prostředí ke známým postavám. Přitom se o něm s obdivem vyjadřoval Warren Buffett, který ho a jeho pobočníka Dana Burku považoval za nejlepší dvojici managementu, kterou svět kdy viděl. Jeho chloubou byla společnost Capital Cities Broadcasting, kterou řídil od roku 1966. Společnost následně provedla fúzi s ABC v roce 1985. O deset let později pak tuto společnost koupil Disney. Murphy svou původní společnost zhodnotil několikanásobně. Pokud byste investovali jeden dolar do jeho společnosti v roce 1966, po fúzi s Disney by tato investice dosáhla zhodnocení 204 dolarů. Jaký byl jeho rukopis řízení a co si můžeme odnést jako investoři z jeho stylu?
C:\fakepath\buffett-21112022.png

Buffettova sázka na polovodiče

21.11.2022 Warren Buffett je žijící legendou investičního světa. Jeho fanoušci každé čtvrtletí netrpělivě očekávají zveřejnění pohybu v Berkshire Hathaway. I když Buffett již neprovádí všechny nákupy a prodeje sám a menší pozice svěřuje svým pomocníkům, na rozhodování o větších investicích má stále rozhodující vliv. Největší investici za třetí čtvrtletí byl nákup 60 milionů akcií Taiwan Semiconductor.
img

Taiwan Semiconductors získává 11 % po zveřejnění nákupu Berkshire Hathaway 📈

15.11.2022 Investiční společnost Berkshire Hathaway (BRKA.US), kterou vedou Warren Buffett a Charlie Munger, získala 60 milionů akcií největšího tchajwanského výrobce polovodičů Taiwan Semiconductors (TSMC). Hodnota tohoto balíku dosahuje téměř 4,1 miliardy USD. Na této vlně získávají také akcie dalších výrobců čipů včetně společností AMD (AMD.US), Intel (INTC.US) a Nvidia (NVDA.US), které byly letos pod tlakem:
img

Bitcoin se snaží odrazit nad 17 000 USD 📈 SOPR na úrovni z března 2020 ⚡

15.11.2022 Kryptoměny se dnes obchodují mírně výše poté, co se bitcoinu podařilo uhájit klíčové cenové úrovně pod 16 000 USD. Lepší sentiment na burzách, který s sebou nese větší chuť riskovat, má nakonec stále šanci pomoci kryptoměnám dohnat ztráty způsobené bankrotem burzy FTX a klesající důvěrou v kryptoměnové společnosti:
img

Alibaba, Tencent a další čínské akcie rostou

15.11.2022 CHNComp v úterý vzrostl o více než 4,0 % a uzavřel na nejvyšší úrovni za téměř dva měsíce, když oteplení vztahů mezi USA a Čínou po setkání Xi-Biden zastínilo neuspokojivé měsíční údaje o aktivitě druhé největší ekonomiky světa. Představitelé obou zemí během summitu G20 v Indonésii vyzvali ke snížení napětí mezi oběma zeměmi. Čínské akcie navíc rostly navzdory řadě neuspokojivých údajů o domácí ekonomice, které podtrhly údaje o průmyslové výrobě a maloobchodních tržbách, jež v říjnu nesplnily očekávání. Investoři navíc stále očekávají, že Peking zvýší stimulační opatření a zmírní omezení COVID, aby podpořil ekonomiku, která se potýká s problémy.
img

VIDEO: Warren Buffett investuje do TSMC

15.11.2022 Počas včerajšieho dňa spoločnosť Berkshire Hathaway reportovala regulátorom pozície, ktoré za posledný kvartál nakúpila či predala. Minulý Q firma nerobila žiadne extra veľké nákupy, avšak napriek tomu stáli minimálne 3 veci za zmienku. Viac sa dozviete v našom videu.
img

VIDEO: Akciové portfólio Tomáša Vranku – októbrový diel

10.10.2022 Prakticky celý tento rok, až na krátke obdobia rastu, sa na akciových trhoch nesie v znamení výpredajov, ktoré sa prehĺbili aj počas posledného mesiaca. Geopolitických rizík je vo svete stále naozaj veľa a situácia sa ani zdaľeka neupokojuje, práve naopak. K problémom posledných mesiacov sa pridávajú aj problémy na britskom dlhopisovom trhu, ktorý bol pred pár týždňami kúsok pred kolapsom. Problémy sa nevyhýbajú napríklad ani banke Credit Suisse. Výrazne aj naďalej oslabuje Euro. Zo zaujímavých vecí, ktoré stoja ešte za zmienku, môžeme spomenúť aj špekulácie ohľadom prevratu v Číne. Z tejto krajiny sa totiž šírili informácie, že súčasný prezident Xi bol zvrhnutý armádou, keďže sa dlhšie neukazoval na verejnosti, nakoniec sa však ukázalo, že zrejme išlo o nepodložené informácie. Zaujímavosťou je aj vstup spoločnosti Porsche na burzu.
C:\fakepath\xtb-10102022.png

Akciové portfolio Tomáše Vranky: Spoléhám se na Warrena Buffetta a jeho schopnost alokovat kapitál

10.10.2022 Prakticky celý tento rok, až na krátká období růstu, se na akciových trzích nese ve znamení výprodejů, které se prohloubily i během posledního měsíce.
C:\fakepath\trader-fxstreet-12092022-uvod.jpeg

8 nejlepších obchodních strategií – poziční obchodování (5. díl)

12.09.2022 Dnešní článek představí další z řady obchodních strategií, konkrétně poziční obchodování. V minulém díle jsme se zabývali obchodováním v trendu.
C:\fakepath\xtb-05092022.png

Investování je pro většinu největším obchodem v životě, tak je zapotřebí k tomu podle toho přistupovat

05.09.2022 Rozhovor na téma investice a trading s Tomášem Vrankou ze společnosti XTB.
C:\fakepath\PT-buffett-portfolio-clanek-FXstreet-17082022.jpg

Jak se mění portfolio W. Buffetta a proč by vás to mělo zajímat

17.08.2022 Jméno legendárního investora zná pravděpodobně každý z vás, přesná skladba portfolia jeho investiční společnosti Berkshire Hathaway však až tak známá není. Podívejte se na největší pozice v portfoliu slavného “věštce z Omahy” a nechte se inspirovat jeho investiční strategií. Na jaký sektor aktuálně Warren Buffett sází? Věští slavný investor nadcházející krizi? Přinášíme vám největší pozice a také změny, kterých portfolio Warrena Buffetta doznalo v roce 2022.
img

VIDEO: Warren Buffett utlmuje investičnú aktivitu

08.08.2022 Cez víkend zverejňovala výsledky aj spoločnosť Berkshire Hathaway. Tej sa darilo počas minulého Q veľmi dobre a dosiahla veľmi pekné zisky, avšak niektoré firmy, ktoré pod ňu patria, výrazne pociťujú infláciu. Okrem toho firma vyreportovala aj vysokú stratu zo svojich akciových investícií. Ak ale chcete vedieť, prečo to nie je problém, pustite si naše video.
C:\fakepath\obrazek-26072022-1.jpg

Jak řídit své portfolio v tržních cyklech?

26.07.2022 Dnešní blog je poslední pokračování dvou předchozích blogů na téma tržní cykly, tentokrát na slibované téma, jak řídit a ochránit své portfolio. Na zázračné nebo sofistikované rady rovnou zapomeňte, selský rozum opět vítězí.
img

VIDEO: Citi prekonáva očakávania

18.07.2022 Americká banka Citi výsledky zverejňovala ešte koncom minulého týždňa. Banka, do ktorej pred pár mesiacmi investoval aj Warren Buffett, vyreportovala veľmi dobré čísla a prekonala očakávania v oblasti ziskov aj tržieb. Akcie na pozitívne informácie reagovali rastom o 13 %. Viac v našom videu.
C:\fakepath\trader-24052022-24-zm.jpeg

Analytik: Největší výnosy od začátku invaze na Ukrajinu nabízí energetické firmy

24.05.2022 Největší výnosy od začátku ruské agrese na Ukrajinu před třemi měsíci nabízí akcie energetických společností. Polostátní energetická firma ČEZ je přitom v Evropě unikát, když za poslední tři měsíce vzrostla o téměř 109 procent. Stoupají také akcie dalších ropných nebo plynárenských společností, a to především v USA.
img

VIDEO: 😱Warren Buffett nakupoval akcie za vyše 50 miliárd USD!

18.05.2022 Posledné mesiace sa objavili informácie o mnohých nákupoch, ktoré urobila spoločnosť Berkshire Hathaway počas prvého kvartálu tohto roka. Až včera sme sa ale dozvedeli o kompletnom zozname investícií, ktoré legendárny investor a jeho manažéri zrealizovali.Prvým zaujímavým nákupom bola nová pozícia na akciách banky Citigroup, ktorá prechádza posledné roky reštrukturalizáciou a mala aj niekoľko problémov. Viac v našom videu:
C:\fakepath\axa-17052022-1.png

Akciové portfolio podle Warrena Buffetta? Přihoďte si do něj akcie pojišťoven

17.05.2022 To, že pojišťovnictví je dlouhodobě finančně stabilní a ziskový sektor není žádná novinka, a i věhlasný Warren Buffett je známý tím, že pojišťovny rád zahrnuje do svého portfolia. Poslední Buffettovu akvizici v pojišťovně Alleghany sice kopírovat nemůžu, skvělou příležitost přihodit si do portfolia akcie z pojišťovnictví ale nabízí akcie francouzské společnosti AXA S.A., která dlouhodobě patří mezi největší světové pojišťovny.
img

Obchodování s 14% nárůstem BP po uveřejnění zprávy o ziscích

12.05.2022 Energetickým společnostem se v letošním roce zatím daří překonávat širší akciové indexy, a to zejména díky růstu cen ropy a omezením v dodávkách energie.
img

Technická analýza BTC/USD na 3. 5. 2022

03.05.2022 Warren Buffett znovu zaútočil na bitcoin a prohlásil, že by nekoupil všechny BTC na světě ani za 25 dolarů. Tento 91letý muž s čistým jměním zhruba 124 miliard dolarů je zaníceným skeptikem ohledně kryptoměn. Kdysi nazval bitcoin "jedem na krysy na druhou". Jeho argumenty se často týkají digitálních aktiv, která nenabízejí žádnou hmatatelnou hodnotu. Komunita při této příležitosti rychle poukázala na to, že existuje spousta případů použití a prospěšnosti kryptoměn, které Buffet pravděpodobně nezjišťoval.
C:\fakepath\buffett 16102013.jpg

Warren Buffett v prvním čtvrtletí koupil další akcie Apple

02.05.2022 Miliardář a filantrop Warren Buffett nakoupil v prvním čtvrtletí akcie společnosti Apple za 600 milionů USD (14,1 miliardy Kč). Využil k nákupům třídenního poklesu ceny, a kdyby Apple neoživil, nakoupil by další. Buffett to řekl zpravodajské společnosti CNBC. Apple je největší akciovou investicí Buffettova investičního konglomerátu Berkshire Hathaway, na celkovém akciovém portfoliu se na konci prvního čtvrtletí podílel 40 procenty.
img

Denní makro postřehy: Berkshire je lídrem hodnotového odrazu 27/04/2022

27.04.2022 MOJO: V sobotu bude Berkshire Hathaway (BRK.B), největší americká netechnologická společnost, poprvé od roku 2019 pořádat své výroční setkání „karneval kapitalismu“ v přímém přenosu z Omahy. Bude to již 62. rok, co Warren Buffett zastává funkci generálního ředitele, a bude zde po boku svého partnera Charlieho Mungera a příštího generálního ředitele Grega Abela.
Související klíčová slova: Jak rychle zbohatnout | Býčí pohyb | Admirals MetaTrader 5 | Dostatečné zkušenosti | Mentor Warrena Buffetta | IUCM | Southwest Gas Holdings | Mechanismus měnových trendů | Vybrat ten správný ETF | Silvergate Capital | PayPal Holdings Inc | Akcie Tourmaline | Dynamický růst | Ireallytrade | Ekonomické podmínky | Přerušení dividendy | Cenový kanál | Automobilová skupina | Energetická situace v Evropě | Mezinárodní kontext | Sektor informačních technologií S&P 500 | Velká finanční krize | Zprávy z kryptoprůmyslu | Transparentnost a odpovědnost | Výhody dividendového investování | Hlava a ramena | A16z | Axios | David Holý | Jak fungují akcie | Transparentní společnosti | Zpravodajský server | Výplach | Akcie ASML Holding | CentroFX | Grafy akciových indexů | Nejlepší investiční strategie | Hodnota společnosti | Opětovný pokles | Postavení země | Dlouhé pozice | Hodnota vašich investic | Co je to fundamentální | Světové akcie | Akcie několika společností | Obchodování z pomsty | Výborné společnosti | Cash flow na výplatu dividend | Analytický tým FXstreet.cz | Geopolitické konflikty | Day trader | Války | Deset nejbohatších lidí na světě | Lithium | Západní země | Vývoj | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | Obchodní platformy | Klíčový prvek | Právo společníka | Paul Romer | Rychlé zisky | Investiční poradci | Australská centrální banka | Allianz | Trh nemovitostí | Akcie ropy v roce 2021 | US2000 | Pesimismus | LHA | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Floored | Sektor informačních technologií | Value příležitosti | TeamIT | Frekvence obchodování | Investiční záměr | Dlouhodobá investice | Specifikace kontraktu | Hospodaření firmy | Odvrátit deflaci | Poor's Publishing | General Dynamics | Americká automobilka | Southwest Gas | EUR | Italský statistický úřad | Pověst značky | Výhody fundamentální a technické analýzy | Závislost na dovozu energie | Německá farmaceutická společnost | P/E poměr | IPO Virgin | Bundesbank | Outperform | Zhodnocení akcií | Vhodné příležitosti pro nákup | Paul Krugman | Investice do čínských akcií | Velké finanční krize | Riziko inflace | Standard & Poor's | Akcie Snowflake | Server Politico | Jaké akcie obchodovat | Hodnota Grouponu | Nákup na páku | TSCO | David Malpass | Volatilní | Blockchainové infrastruktury | DE Shaw | Půjčování cenných papírů | Devon Energy | Brokeři | Oživení cen | Accenture | Úspěšný obchodník | Struktura a správa energetického odvětví | Salesforce | Wal-Mart Stores | Automobilový sektor | OTP | JP Morgan Chase | CFD na index | Australský dolar | Spotřebitelské vzorce | Trading Group | XOM | Itálie | McDonald's | SIX Group | Stoxx | Wall Street Warriors | Take Profit | Qualcomm | Manažer Hedge Fondu | Hodnotové versus růstové akcie | Emise | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | Kulminace inflačních tlaků | Očekávání | Současný propad | Edison | Historické události | Otevřené pozice | Akcie Colt | Důvody k nákupu | Politico | Program nákupů dluhopisů | Trh dluhopisů | Deutsche Bundesbank | Poplatky za uskutečnění transakce | Největší regulační orgány | CFD (Contracts For Difference) | T-Mobile | Nikl | Swingová obchodní strategie | Geely | Galapagos | Alfread Winslow | Zájem o španělskou burzu | Davové psychózy | Skupina Pale Fire Capital | Širší obraz | Swingy | Pershing Square | Citáty Warrena Buffetta | Faktory ovlivňující demografické změny | Celý bankovní sektor | Novo | Předpověď ceny | Budoucí potenciál | Pozitivní nálada | AUD/NZD | Bidenova vláda | Současná cena mědi | EUR/JPY | S&P 500 ETF iShares | Filantrop | Rozvoj umělé inteligence | Veřejné finance | Sirius XM | Admirals MetaTrader | Dobré dividendové portfolio | Trh gamingu | EURJPY | Období medvědího trhu | Ekonomika je dobrá | Ruské invaze na Ukrajinu | Alexander Elder | Intradenní volatilita | Faktory ovlivňující měnové trendy | Trh práce | Evropská komise | Dopady energetické krize | Historie společnosti | Znalost prostředí | Pro investory | Diverzifikace | STNG | Short Interest | Two Sigma | iShares | Aramco | AJ Investments | Swiss | Crypto | Investice | Britská centrální banka | US Bancorp | Duracell | Blockchain a kryptoměny | Známé automobilky | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Support | Nové technologie | Zahraniční obchodníci s cennými papíry | XEL | Howard Marks | Freeport-McMoRan | Chování | Coca-Cola Company | Mezinárodní ratingová agentura | Ikonický investor | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Lednová inflace | Ed Seykota | Virgin Galactic | Přesnost | Delivery Hero | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Dění na světových burzách | Stabilnější měny | Norilsk Nickel | Obchodní principy | ADP report | Americký akciový trh | Robert Fogel | Regulační politiky | IUUS.UK | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Současné portfolio společnosti | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Invaze na Ukrajinu | Silné společnosti | Co jsou technologické inovace? | Dušan Šenkypl | Antimonopolní zákony | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | Co jsou demografické změny? | Získávání surovin | Google Pay | Špatná nálada | Intervence | NYSE | Špatné investiční rozhodnutí | Standard Statistics | Nikola | Snížení poptávky | Kurz ropy | Broadcom | Finančně silné společnosti | Riziko nediverzifikovaného portfolia | E.ON | Chasing Madoff | Rozvoj chytrých telefonů | Zpravodajské společnosti | Vklady | Dopad na spotřebitele | Experti | Fibonacciho posloupnosti | Fungování společnosti | Úspěch v investování | Sirius | Výsledková sezóna s XTB | Futures kontrakt | Bezpečný přístav | Rekord | Obchodování s US500 | Nezávislost | Bitcoiny | Průměrný výnos | Hedge Fund | Reliance Industries Ltd | Starší populace | Larry Page | Stop-Loss | Analytické schopnosti | Psychické rozpoložení | Russell 2000 | Evropské měny | David McCormick | Regulovaní brokeři | FTSE MIB | Ekosystémy pro inovace | Dění na trzích | StoneCo | The Wall Street Code | Svět hedge fondů | Moody's Investors Service | Jak nejlépe investovat | Pravidelná výplata | Silný byznys model | Licence brokera | Energetické akcie | Společnost Apple | Černé labutě | IHS | Uvolňování měnové politiky | S&P 500 Stock Composite Index | Americké investiční banky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Index Nikkei | Akciové společnosti | EUR/USD | Na burze | Návratnost investic | General Electric | Základní analýza akcií | Pokles akcií | Vanguard | XMJP | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Dělení akcií | Současný dluh | Akciové burzy | NFP | General Motors (GM) | Dobré výsledky | Předseda představenstva | Posouvat kupředu | Reality | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Strach | Investors | Čtvrtletní zisk | PACCAR | Investiční příležitost | Vlajkový fond | Neckline | Cena bitcoinu | Euroval | Penzijní fondy | ČSOB | Environmental, Social and Governance (ESG) | Akcie ropných firem | Současná cena | Finanční páka | SOK | Indexové fondy | Kansas City | Zprostředkování obchodování | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | Hospodářské dopady pandemie | Chování trhu | Vydělané úspory | Komunikační služby | BRKB.US | IDC-softwarehouse | América Móvil | Aktuální vývoj | Příklad ROI | Obchodování a investování | Benchmark | Rostoucí výnosy | FTX | Supporty a rezistence | Akcie P-E | Market Wizards | Lagardeová | NextEra | Chyby při investování | Hasbro | U.S Steel | Výnosové křivky | Demografie | Majetek nejbohatších lidí | Cenné papíry | Základní analýza | Výnos | P/S | DAI | Příležitosti a rizika | Oxfam | Kryptoměna Bitcoin | Daimler | Dividendové investování | RBC Capital | Historické souvislosti | Spotřeba a ekonomika | 100 miliard dolarů | Jaká návratnost investic je dobrá? | IHNED | Jeremy Grantham | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Rizikovost | AI | SMA | Nižší riziko | Vzdělávání | Jak obchodovat akcie | Denník | Ant Group | Obchodování nanečisto | Juliána Mochnaľová | LYNX Trading | Služby OCP | Styl obchodování | Mezinárodní konkurenceschopnost | Reddit | IDEA | Šéfové | Roční zhodnocení | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Perspektivy technologických inovací | Import | Bankrot Řecka | Akcie TSLA | Sociální osvěta | Varovný signál | Top tým | GAP.US | Reálné ekonomiky | Historická výkonnost | Airbus SE | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Milton Friedman | Správný ETF | Forexový trh | Akcie roku 2020 | Státní dluh | Kanye West | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Regulace a politická opatření | Hluboké recese | Investor Warren Buffett | Burzovní obchody | Psychologie spotřebitelů | Pracovní místa | Věštec z Omahy | Citroën | Obchodovat na burze | Bayer | Podíl na zisku | Kontrakty | Akcie RWE | Jeden dolar | Posílení | Ferrari | WallStreetBets | Způsob obchodování | Zkušený obchodník | Akcie Ralph Lauren | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | The Corporation | Christine Lagardeová | Propad cen | Akciové investování | Microsoft (MSFT.US) | Centrální banky a měnová politika | Online obchodování | AUDUSD | Plány | Potenciální ztráty | FinTech | Praxe | Nasdaq100 | Investiční výhled | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Platební neschopnosti | Zdravý rozum | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americké ekonomiky | WFT zdanění | Current Ratio | Období zvýšené volatility | Německá automobilová skupina | Nejlepší a nejkvalitnější akcie | Sentiment na trhu | JPY | Technická analýza | Béžová kniha | Historie S&P 500 | Vývoj dolarového indexu | Philip Morris International | Jak S&P 500 funguje? | Polovodiče | Pojišťovací společnost | App Store | Globální krize | Poradce Bílého domu | Index Russell | Cenové úrovně | Více peněz | Faktor udržitelnosti | PAYX | Akcie Deutsche Börse AG | Jason Zweig | Organizace Oxfam | Aktuální informace | Výhody strategie Buy and Hold | Společnost Crédit Agricole | Akcie Abott Laboratoires | Prodávat akcie | Changpeng Zhao | Zastavení ztrát | Pozice na US500 | Projekce | Znehodnocení | Twitterové účty | Sebenaplňující proroctví | Akcie na doručitele | Vývoj válečného konfliktu | Rozšíření perspektivy technologických inovací | Magnát | Peníze | Inovace v energetickém odvětví | Rezistence | Sociální vliv | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Nevýhody a rizika | Ropné a plynárenské společnosti | Akcie a trhy | FB | Ukazatel | Liberty Global | Burzovní průvodce | Francie | IIF | Aktuální ceny akcií | Společnost BYD | Poziční obchodníci | Dosáhnout zisku | Americká média | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | ASIC | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | Největší společnosti v indexu | Jemen | Nestlé | Růst akciových trhů | Vliv trendů ve spotřebitelském chování na ekonomiku | Marika Čupa | Certifikáty | Total | NVDA.US | Zdravotní péče | Šéf ECB | Úvěrové produkty | Ponaučením z pandemie | Prognóza | FTSE 100 | Zredukovat stres | Služby | Kulturní faktory | Too Big to Fail | Podílový fond | Marketingové materiály | Pokles ceny ropy | FedEx | The China Hustle | Obchodní aktivity v Rusku | Vzestup peněz | Klimatické změny | Nasdaq Composite | Saxo Bank | Pařížská dohoda | Regulace investičních fondů | TXN | Joseph Chamie | Investiční strategie | Anthem | Systematické riziko | Barel ropy | Amgen | Swapy | RichDad | Sociální sítě | Palladium | Sledovat grafy akcií | Americký Fed | Makléři | NBC | Použití indikátoru | Faktory ovlivňující energetické zdroje | Úroková sazba | CashFlow | Ropa WTI | Měnové zajištění | Obchodník na finančních trzích | The Economist | Obrovský potenciál | Spekulovat | Micron | Snowflake | Komoditní sektor | Instagram | Lockheed Martin | Munich Re | Americký dolar | Širší index S&P 500 | WIG20 | Licence brokera u ČNB | Alaska Air Group | INTC.US | ONE | Akcie Coca-Coly | Pověst | Akcie společnosti Chevron Corp | InterContinental | Držení pozice | Příchozí fundamentální zprávy | Myšlení | Bayer snížil dividendu | Bankovní domy | SIX | Minimální mzda | Brexit | Miliardář Warren Buffett | Diverzifikace osobních financí | Hodnota Buffettova majetku | ZEW index | Devalvace měny | Admirals | Dovoz | ABT | Domácí investiční společnosti | Dvojciferné zhodnocení | Valná hromada | Rychlý vývoj | EURUSD | Billions | Pozornost investorů | Růst trhu | Nikkei | Burzy | Nejbohatší | Ceny elektřiny | Ekonomika USA | Krizové řízení | Americký prezident Joe Biden | Analyzování | Býčí divergence | Závratné zbohatnutí | Web Trader | Tvrdá aktiva | Robinhood | Venture Capital | Investování do kryptoměn | André Kostolany | Bond | Produkty a služby | Broker | Blue chip akcie | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Oliver Blume | Válka na Ukrajině | Meta Trader | Akciové indexy | Cash flow | Proražení | Balkánské země | Investing.com | Měnové riziko | Americký prezident | Revenge trading | Běžné spotřební zboží | Setkání akcionářů Berkshire Hathaway | Roubini | Tesla Elon Musk | Velká krize | Vybírání zisků | Bernard Arnault s rodinou | Export | Změna klimatu | Ekonom BHS | NFLX | Směnné kurzy měn | Coca-Cola | Investiční rady expertů | DTE | Americká ropa WTI | Akcie AXA S.A. (CS.FR) | Berkshire | PYPL | Jaroslav Brychta | DISCA | Akcie Ahold Delhaize | Taleb | Kapitálové strategie | Radikální změny | Gilead | Comcast | ZKPT | Portfolio | Vyšší úrokové sazby | Southwest Airlines | Změny v porodnosti | Průmyslové objednávky | Euro Stoxx 50 | Komise pro cenné papíry (SEC) | Určení trendu | Globální ekonomiky | Pravidelné sledování akcií | Šok | Zrušení dividendy | Obchodní tipy | CAC 40 | HDFC Bank | Investoři a tradeři | Graf akcií | Depreciation | BABA.US | Energetické zdroje | Uskutečnění transakce | Měnové války | Rychle zbohatnout | Hongkong | Finanční instituce | Obchodní platforma | Americký index | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Unie | Akciový index S&P 500 | Regulace | Hospodářské problémy | Myslenie, rýchle a pomalé | OXY.US | Komercializace | LMT | Investice do vašeho portfolia | Michael Burry | Bridgewater | FME | Institut Ifo | SPGI | Model 3 | Noviny | Měnový fond | Hodnota firmy GameStop | Exekuce | Investor Warren | The Little Book That Beats the Market | Ropné společnosti | Princip strategie | Krize v americkém bankovním sektoru | Výsledky Apple | Ahold Delhaize | Raytheon | US500 | Výše dividendy | Xiaomi | Pale Fire Capital | Daňové škrty | Analytické služby | Druhy akcií | Největší společnosti | Propad ceny akcií | Jak se stát lepším investorem | Trpělivost | Kapitál | Obchodní cíle | Daniel Och | Skupina CFG | Investice do lithia | Inflace | P.A. | Citáty Joela Greenblatta | Akcie ConocoPhillips (COP) | Cena mědi | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Bob Prince | Neochvějná důvěra | Kolísání měn | Elon Musk | Fintech společnosti | Jednotné měny | Nízké úrokové sazby | IEA | Environmentální a sociální změny | Jak hedge fondy fungují? | Moderna | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Snížení nákladů | Týdenní pivotní body | Akcie Google | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy | Investovat | Svět kryptoměn | Dovednosti | Hrubý domácí produkt (HDP) | Předsudky | Nárůst nově nakažených | Environmental, Social and Governance | Měnový pár EUR/USD | ETF iShares IDUS.UK | Skupování aktiv | Velké firmy | Ekonomický vývoj | Obchodování obchodního pásma | Australská komise pro cenné papíry a investice | Dropbox | Caterpillar | MT5 | Hodnotové akcie | Viry | Velké instituce | Realistické cíle | Tržní pohyby | Zemědělské půdy | Jeffrey Sachs | EOG | Dlouhodobé pozice | Solární energie | Portfolio Warrena Buffetta | IPO akcie | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Pro tradery | Model Y | Akcie Bank of America | Generace Z | 1 milion | Cenové pohyby | Obchodní příležitost | Stanley Druckenmiller | Jednotná evropská měna | Sociální hnutí | RWE | Vliv na zdravotnictví | Světový obchod | Nejznámější kryptoměna | Silicon Valley Bank (SVB) | Fórum v Davosu | Energetická diverzifikace | Zpráva | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Poskytovat investiční služby | Černé pondělí | Válka | Prémie | IJPD.UK | Lepší výsledky | Scorpio Tankers | Rovnováhy | ETX Capital | VeChain | Letní výsledková sezóna | Představitelé Fedu | Intercontinental Exchange | Investiční rady 2022 | Příležitosti pro nákup | Vývoj indexu volatility VIX | Vliv na ekonomiku | Události roku | Euforie | Konzistence | Trendy v chování spotřebitelů | Pravidelné investování | Finančník | Výdaje norské vlády | Spolupráce s brokerem | Tencent | FANG | Makrodata | Prodej | Colt CZ | Čínští výrobci | Snížit riziko | Investoři | Obchodní deník | Fungování | Technický výhled trhu | Munipolis | Upstream | iPhone | Janet Yellenová | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Fidelity | Automobilka | BaFin | Coinmap.org | Negativní sentiment | Investiční | Long/short equity hedgeový fond | RoboMarkets | Evropská měna | AMD | Moore Capital | IT společnosti | Platit daně | Přidaná hodnota | Jeff Bezos | Prezident ECB | Média | CEE Equities | Bloomberg | Spořicí produkty | Index PPI | ADR | Obchodní plán | Dosažení zisku | Grayscale | Venezuela | Mladé generace | Nárůst ceny | Jádrový index | Nabídka | XM | Bez rizika | Zisk | GBP | Ceny kryptoměn | Bruce Kovner | Nové IPO akcie | Rizika dividendového investování | Sloučení | GAAP | Otevřené podílové fondy | Americko-čínské napětí | Vývoj akcií | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Breakouty z obchodního rozpětí | Jak investovat do zlata | Výkonnost indexu | Údaje o průmyslové výrobě | Zpomalení ekonomického růstu | Situace na finančních trzích | Pandemie COVID | Index KOSPI | Bank of England | Airbnb | World Gold Council | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Majitel | Ministerstvo obchodu | Vzorce chování | Cenové výkyvy | Farmaceutický sektor | Růst cen ropy | Technická analýza BTC/USD | Daniel Kahneman | Zprávy | Roboti | WSJ | Xetra | Sergey Brin | AT&T | Největší lokální broker | Pákový efekt | BABA | Dolary | Nejznámější kryptoměny | TSMC | BP | Bohatí | Dlouhodobé investování | Berkshire Hathaway (BRK) | Hold | Změny pracovních míst | Robert Reich | Evropské trhy | Rating dlouhodobých závazků | Účetní závěrky | Abott Laboratoires | Sestupný trend | Berkshire Hathaway (BRKB.US) | WYNN | Ceny ropy | Kolísání cen | UBS | Akcie producentů mědi | Analýzy | Finanční nástroje | Bezpečné investice | Úpis akcií | Celkový trend | Rozsah škod | Silný růst | Politická nestabilita | Makroekonomické ukazatele | Alert | Obchodování s měnami | Airbus | ExxonMobil | Altria | Migrace | Bydlení | Reliance | Invesco | Dynamika směnných kurzů | Morningstar | Demokraté | CZ | Německý DAX | Tržní podmínky | Patria | Práce z domova | Evropské dividendové akcie | Oslabení USD | UBS Global Proprietary Trading Group | Uber | Obchodování s pákovým efektem | Skupina AXA | Peníze nikdy nespí | Energetická infrastruktura | Komanditní společnosti | UnitedHealth Group | Akcie a dluhopisy | PEG | Počet investorů | Udržitelnost | Míra | Short selling | Papertrading | Obchodovanie | Depozitní certifikáty | Krypto komunita | West Texas Intermediate | Úrok | Věková struktura | Renaissance Technologies | Investorský guru | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Davos | Agentura Reuters | Free float | Půjčka | Potenciální rizika | Hong Kong | Evropské akcie | Ekosystémy | Spotřebitelský sentiment | TPG Capital | PFE | Současný trend | Bohatý | Hedgeové fondy | Výrobce léků | Hlavní kryptoměny | Investice do rozvoje byznysu | Akciové kasino | Nové příležitosti | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Tržní kapitalizace | Digitální měny | Objem stimulů | Švýcarská banka | Růstové akcie | Finanční technologie | Konflikty | Mark Minervini | Obchodní nápady | XTB Online Trading | Důvěra investorů | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Carnival | Emoce | Způsob zbohatnutí | Investice do indexu S&P 500 | S&P | Finanční služby | Ziskovosti společnosti | Nvr Inc | Dlouhodobé S/R zóny | Koruna | Vzdělání | Quantum | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Handelsblatt | Akcie společnosti Amazon | Hospodářské dopady | Monopoly | Výrazný pokles | Obchodování | Zvýšení daní | Legislativa | Cukr | Problém pádu banky | Společnost Berkshire Hathaway | Rozhodovací proces | Financial | Phillips 66 | Kauza amerického Grouponu | American Airlines | Akciové tituly | Chevron Corporation | Nejbohatší lidé | DR Horton | Meta | Simon Property Group | Financial Times (FT) | Regulatory technology | Finanční výsledky | Scuk | Oznámení | Kroky centrálních bank | Faktory ovlivňující environmentální a sociální změny | Tržní ceny | Shell | DMA | Americký výrobce | DJIA | Propad | ZEW | Onemocnění | Nejlepší odvětví | Skalping | Kam až může cena akcie dojít | ETF S&P 500 | Trigger | Kryptoměny bitcoin | PG | Přechod na plovoucí směnné kurzy | Asociace | Fenomén | Výsledky firem | Údaje | Velikost obchodu | Očekávání investorů | Nástroje technické analýzy | Covid | Globální dodavatelské řetězce | Výkonnost | Obchodní války | Peter Lynch | Hodnota měny | IUUS.UK ETF | Prezident | Výkonnosti amerického akciového trhu | Tržní cykly | Aktivita čínských továren | Exxon Mobil | Všechny akcie | xStation | Deflace | Monitorování | Ralph Lauren | Období finanční krize | Cena akcií společnosti | Turecká lira | REGN | Obchodování na Wall Street | Soros Fund Management | Cílování inflace | Robert Half International | Twitter hack | Larry Kudlow | Obchodování s akciemi | Průzkumy | Očekávání analytiků | Occidental Petroleum | PwC | Finanční výkazy | Větší regulace | Nomura | Bilion | MFČR | Televize CNBC | Buy and hold | Barbaři za branou | Praha | Recyklace | Berkshire Hathaway | Sázka | Hospodářské cykly | Inteligentní investor | Americký Forbes | Emise skleníkových plynů | Reddit WallStreetBets | 3M | HKD | IUES.UK | Tržní kapitalizace bitcoinu | Dluhopisy Twitter | WMT | Britské libry | Krátkodobé strategie | Buffett varuje | Evropská dluhová krize | Index S&P 500 | Dividendové strategie | Northrop Grumman | Dividendoví investoři | První hedge fond | Cena indexu S&P 500 | Americká banka | Volný čas | České banky | Významné fondy | Výhody swingového obchodování | Zestátnění společnosti ČEZ | British American Tobacco | Firmy | Graf | Instrument | Hodnota firmy | Nordea | Put opce | Zhoršení nálady | ESMA | Páka | Čínské zboží | Index cen domů | Ropa Brent | Advokátní kancelář | Technická situace | Hrubý domácí produkt | Akcie CK Hutchison | America Psycho | Distribuce | Zvýšené riziko | Nejlepší akcie | Velké transakce | Nástroj | Advokátní kancelář Arrows | Výsledky | Povolení k činnosti | Doktorát | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Marek Vaňha | Příležitost akcie | Fundamentální zprávy | Obrovské množství peněz | Firma Apple | Erik Brynjolfsson | Short | Akcie 2021 | Supreme Edition | Hodnota aktiv | Bitcoin dnes | Eurodolar | Minulá výkonnost | Zvýšených cen vstupů | Stellantis | Italský statistický úřad ISTAT | Pohyb na EUR/USD | Waste Management | Bank of America | MRK | Stavebnictví | Devalvace | TIM | Forma entertainmentu | Fundamentální analýza | René Remšík | Index volatility | Day trading | Hospodaření | Americká společnost | Silný dolar | Integrovaná ropná společnost | Chudé země | Retracement | Euroskupina | High | Eli Lilly | Zaknihované akcie | Krátkodobé obchody | CEO MicroStrategy | Obchodování s indexem | Barrick Gold | CVS | Zdanění mimořádných zisků | Rostoucí trend | Finanční krize | Pokles ceny | Andrej Babiš | Colgate-Palmolive | Stock market | QDVE.DE | Stimulační opatření | Pokles populace | Midstream | Schlumberger | Makro data | OPEC+ | Pandemie nemoci COVID-19 | Ekonomická situace | Disciplína | Typy výnosů z akcií | Tým InstaForex | Fiskální situace | BHS | Objem | Typ investora | FXstreet.cz | Evropský stabilizační mechanismus | Běžná obchodní strategie | Luxusní letadla | Obavy z recese | Halifax | Investiční společnost | Financial Conduct Authority (FCA) | IPO Aston Martin | Akcie v roce 2022 | Federální rezervní systém | G10 | Česká koruna | UBS Global | 2020 Twitter Bitcoin Scam | Akcie GoPro | Lennar Corp | Klima | Různé tržní podmínky | GameStop (GME) | Deprese | Měnový trh | Investiční chování | Akcie Advantest | Cenné papíry a burzy | Citadel LLC | Investice do kryptoměn | Řecká krize | Podnikatelská nálada | Běžný účet | Postavení na trhu | Gotham Capital | CHF | Nucor | Standard Oil | Profit Target | Spot | Letní měsíce | Aktivity v Rusku | Národní měny | CBRE | US dollar | Backtestovat | Regulátor | Investorské prezentace | Britská měna | Shortovat | Pohyb zlata | Ekonomické ukazatele | Cash flow výnos | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | PSA | Dlouhodobý výhled | Prezident Trump | Digitální zlato | Odvětví v ekonomice | Ask | Investiční platforma | Společnost Yahoo | Úkaz na trzích s akciemi | Průmyslová výroba | Důchod | Náhoda | Zvýšení úrokových sazeb | Aussie | ex | Carl Icahn | Pfizer | Snížit emise | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | Rozpočtový deficit | Obchodování se CFD | Analytické pokrytí | AFP | Covestro | Studie | Investice do technologií | Přehled o dění na světových burzách | Mluvčí společnosti | PX index | JNJ | Ubisoft Entertainment | Macrotrends | Ant | Floor | Nový trend v obchodování | Snížení daní | Příležitost ke vstupu | Deficit | Kolaps | Rio Tinto | Ratingová agentura | Francouzský ministr | Reakce trhu | FRA | Patenty | Akciový index | Akcie firem | Důvěra spotřebitelů | Příjem díky dividendám | Cenová hladina | Centene | Obchodujte přes LYNX | Bankéř | Jak investovat do akcií | Uznávání licencí | Kompletní průvodce | Americké automobilky | Spekulace | Zmírňování opatření | Peter Drucker | Volby v USA | Naše ekonomika | Broker se zahraniční licencí | Fibonacci retracement | Klesající trend | Hypotéky | Vlivné skupiny | Virgin America | Lukáš Kovanda | Pozornost | IUCD | LEN | Přijetí | Evropa | Finanční společnosti | Jackson Hole | Stavební povolenky | Automobilový průmysl | Kurz akcií | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Index Nasdaq Composite | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Ropná společnost | Arrows | Akcie ETF | Frustrace | Medtronic | FinTech akcie 2021 | McAfee | Johnson & Johnson | BYD | EW | Bezpečné útočiště | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Cenný papír | Digitální euro | Kanada | JDE | Technický pohled | Neseriózní brokeři | Aktuální cena ropy | Logistika | Precision Castparts | Mnozí investoři | Demografické znalosti | Akcie GRPN | Earnings | Zestátnění | Trump | Rostoucí obavy | Makroekonomický vývoj | Brands | Kybernetické hrozby | Dow Jonesův index | Wells Fargo | Platforms | Tisknutí peněz | Akcie NN Group | Ceny zboží | UPS | Technické analýzy | Znalost | Seth Klarman | Nejbohatší muž planety | Paul C. Brown | Andreas Halvorsen | E*Trade | Budoucí vývoj | Mexiko | Michael Saylor | Plný úvazek | Euro dnes | IPS | Vstupy | Omezení COVID | Začátečník | Obchodní strategie | Nejistota | Intuitive Surgical | GBPUSD | Centuri | Úrokové sazby centrálních bank | GME | Konference XTB | Obchodování s ropou | ProCent | Estee Lauder | Warranty | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Růst tržeb | Výhody obchodování | CME | Stříbro | Rychlé zhodnocení | CMA | Americký dolarový index | Royal Caribbean Cruises | Instituce | Constellation | Akcie Colgate-Palmolive | Sell the news | Turecko | Dogecoin | Bank of Japan | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Alice Waltonová | Světová banka | Akcie Taiwan Semiconductors (TSM.US) | Sjezd akcionářů Berkshire | Risk Reward Ratio (RRR) | Internet věcí | Ralph Waldo Emerson | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | XRP | James Simons | Hazard | Americké akcie | Index WIG20 | Kód akcie | Zlato jako pojistka | BBC | Silná ekonomika | Czech Fund | Soukromé společnosti | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Kongres | Exxon | Federální rezervní banka | BIIB | Divize | Melvin | Neočekávané události | Ameriprise Financial | Primární nabídka akcií | Akcie Amazonu | Řízení rizika | E-commerce | Evropská ekonomika | Nákupy akcií | Změna spotřebitelských preferencí | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Průměrný roční výnos | CVS Health | Indikátor RSI | Ekonomie | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Akcie známé automobilky | IPO Pinterest | Barbarians at the Gate | Oracle of Omaha | Asijské indexy | Zhodnocení kapitálu | Liberty Media Corp | Trh | ETX | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodovat na finančních trzích | Komise | Metavesmír | Vydělávání peněz | Obchodování na páku | Crown | BRKB | Války na Ukrajině | Konference FOMC | Řízení měnových trendů | Kryptopeněženky | Výkyvy | Makroekonomický kalendář | Další růst | Akcie Taiwan Semiconductor (TSM.US) | SP500 CFD | Risk na obchod | Fed | Opatření | Historie fundamentální analýzy | United Parcel Service | Vládní pomoc | Produkce základních surovin | Snížení zadlužení | Ekonomické výkonnosti | Investování s LYNX | Nové akcie | CL | Korekce | Scion Asset | Upozornění | Nejlepší čas na investování | ING | Investiční služby | Středoevropské burzy | Realizace zisku | Ideální čas | Příkaz Stop | Liberty Media | Statistics | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | Illumina | Buffett | Money management | Šíření viru | Americké dolary | Grafy | Severomořská ropa | Výplaty dividendy | Podnikatelé | Pražské burzy | Energetický sektor | Nvidia | Alexion | Downtrend | Zadlužení | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Program skupování aktiv | Konkurenceschopnost | Investice do indexu S&P | Energetický sektor S&P 500 | Globální recese | Startup společnosti | Selský rozum | Mezinárodní investoři | Zahraniční investice | Yahoo | Majitel firmy | Bid | TopForex | Hlavní akciové indexy | Thinking, Fast and Slow | Barometr výkonnosti | Apple | Akcie farmaceutické společnosti | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Česká republika | Behaviorální | Indexový ETF | Úspory | Tvorby rezerv | Akcie ve Spojených státech | VZ | Obchodní systém | Rizikovost investice | Blog | Trumpova administrativa | Rating | Bitcoin (BTC) | Společnost XTB | Agentura S&P | Hotové peníze | Bitcoin Scam | SNB | IUCD.UK | Jak začít obchodovat S&P 500 | Microsoft | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | Pohled do budoucnosti | Rozvoj společnosti | KKR | Síla Fibonacciho nástrojů | Výběr akcií | Vládní dluhopisy | Steen Jakobsen | Další růst úrokových sazeb | Zdanění příjmů | Hlavní investiční služby | Počet obchodů | Dividends | IPO Saudi Aramco | Společnost Tesla | Commission | Bitstamp | Shortování | Štěpán Hájek | Ceny zemního plynu | Sell | Phillips 66 (PSX) | Vyšší kapitálový | Mondelez International | Akcie společnosti Procter & Gamble | Situace | Long pozice | VaR | Diversifikace investic | CMG | International Business Machines (IBM) | Equity | Obchodování akcií | Hongkongská komise pro cenné papíry a futures | LYNX webinář | Steve Carell | Negativní dopad | Známý investor | Peugeot | Exporty | Dluhy | QDVE | Masivní propad | Důvěra | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | MetaTrader 5 Supreme Edition | Markets | Prosperity | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Licence udělená Českou národní bankou | Systém vzájemného uznávání licencí | US500 CFD | Zahraniční OCP | Decentraland | Return On Investment | Penzijní fond | Obchodování zlata | Co je dividendové investování | Short obchod | Problémy hedge fondu | Rostoucí akcie | Nákupní cena | Představenstvo | MGM Resorts International | Moody's | MSFT.US | Makroekonomika | John C. Maxwell | Kellogg | Agentura AP | Spotřební zboží | Dobrá nálada | Investičná filozofia | Trendové linie | Výpadky | Objem obchodů | US100 | FIAT | Akcie HDFC Bank | Salvador | Nové IPO | AA | Příjmy a výdaje | Invest | Gazprom | Vysoké standardy | Centrální banka | Vytrvalost | Moneta | Finanční prostředky v bezpečí | John C. Bogle | Deutsche Börse | Životní prostředí | Archer Daniels Midland | CME Group | Akcie vs. dluhopisy | Rozbor | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Ropné firmy | Enbridge | Dluhopisové emise | Digitální banky | QE | Výraznější volatilita | Podrobný pohled | Udržitelné financování | LYNX | Společnost AJ Investments | Donald Trump | Sledování akcií | Čistý zisk | Patrik Urban | Prodejci luxusního zboží | GRPN | Rumunsko | Americké produkce | Margin call | Pandemie nemoci | Centrum | Rizika | Společnosti | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Kouzlo dividend | Velikost pozice | Hodnota majetku | Akcie Scorpio Tankers | Akcie konglomerátu | Celebrity | Carlos Slim | DPZ | Konsensus | Mezinárodní spolupráce | Prodávající | Fond Lone Pine | iShares IUCD.UK | Spoluzakladatel | Canadian Securities Commission (CSC) | Typy výnosů | GfK | Rozvoj kryptoměn | Ekonomická nálada | Newmont | Rizikovější investice | Tulipánové horečky | Hodnota equity | Zvýšení daní pro bohaté | Největší výnosy | Modernizace přenosových sítí | Azure | Akcie společnosti Chevron | Ověření licence brokera u ČNB | Koncepty dividendového investování | Investice a financování | Strategie Buy and Hold | Zoom Video | Cena ropy dnes | Utilities ETF S&P 500 | Škoda | Reuters | Ceny amerických akcií | LYNX Pro | Stock Composite Index | Specifické riziko | Dolarové priviliegium | Průmyslový Dow Jones | Podcast | Baidu | Londýnská burza | Dopady vysokých úrokových sazeb | Dluhová krize | Změny klimatu | Chevron | Jesse Livermore | Nižší ceny ropy | Akcie v obranném sektoru | Hedge Fund Research | XMJP.DE | BTC/USD | Alokace | Nákupy ve slevách | Hang Seng | Francouzský statistický úřad | Příklady hodnotových akcií | Coinbase | Aktivní trader | Dlouhodobost | Výstupy | Deliveroo | FIS | BIS | Příležitost k prodeji | ADX | Euronext | Zakladatel | Předseda | Americká Komise pro cenné papíry | Růstový potenciál | Měnové intervence | Evropské akciové indexy | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Fibonacciho expanaze | Extrémní výkyvy | Zájmové skupiny | Vlk z Wall Street | Deutsche Boerse | Great Crash | Investing Championship | Metody analýzy | Chipotle Mexican Grill | Obchodujeme | Demo účet | Výnosy z investic | Základní metody analýzy akcií | Akcie ForFarmers | Změny v energetickém odvětví | Traders | Rok 2024 | Investiční zisky | Americký investor | Obchodníci | Společnosti v indexu | Saxo | Guvernér | DPA | Evropská unie | Cena US500 | Obchodování forexu | Boeing | Cvičení | Příkaz | PINS | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Intradenní obchodování | PROP Trading | Globální standardní průmyslové klasifikace | Floating | Rychlý růst | Aspekty týkající se trendů v chování spotřebitelů | Evropské banky | Finance | Ženy | Stabilní příjem | Libra | Koronavirová krize | WM | IPO Instacart | Trader Larry Williams | Paul Samuelson | Nakoupit akcie | xPartners | GameStop | ROUVY | Obchodní návyky | Invaze | CFD | iShares China Large Cap UCITS ETF | Centrální banky | My portfolio | Dopad na ekonomiku | Aktuální valuace | Výhody blue chips | Kasino | Open | Cena akcie | Atlanta Braves | Životní úroveň | Doporučení | Zahraniční brokeři | Kim Kardashianová | MRNA.US | Nabídka akcií | Nový virus | IPO kalendář | Americké ministerstvo obchodu | Jaderná energie | Velké londýnské banky | Hypoteční zástavní listy | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Broker licencí od ČNB | Příklady růstových akcií | Facebook | Časovat trh | Intradenní rekordy | Příprava | Betting on Zero | Pohyby na trhu | Honeywell | Zahájení aktivního obchodování | Ztráta | Quants | Řecko | Prodej na krátko | Finanční instrumenty | Ekonomická zpráva | Moderna (MRNA.US) | Dividenda | Tolerance k riziku | Aktuální cena | Nadnárodní vlivy | Nálada investorů | Jednání o brexitu | Agdata | AMGN | Dlouhodobé obchody | AMD.US | Pojistka proti inflaci | Nynější krize | Akcie společnosti Bank of America | Trading | Typ výnosů | Měnová situace | Důsledky krize | Akcie dividendových firem | Barometr | Vliv energetických monopolů | CFD obchodování | PIRA | Bali | Akcie padají | Boj proti podvodům | Úroky | Vyšší úrok | Přenos | Plodiny | Swingoví obchodníci | Statistický úřad | Vliv technologických inovací na ekonomiku | Top 40 německých akcií | CVX | Online investiční konference | Sebevzdělávání | Cyklické akcie | Nejprodávanější automobilky | Cena | Růst produktivity | Silné oživení | Investiční banky | Rozpočtové deficity | Akcie NN | Riziko amerického dluhu | GWW | Dluhopisový trh | ASML Holding NV | Býčí trh | Společnost SIX Group | Air | Akcie dnes | Denní graf | Firma | Ceny akcií | Inspirace | Defenzivní akcie | Podílové fondy | Nadprůměrný zisk | Klíčové oblasti | Vlastnit akcie | S&P500 | Světová produkce mědi | EBay | Největší pády | Trh zlata | Bill Gross | Payrolls | Čínská ekonomika | Termínované vklady | Proroctví | Ceny | Prudký pokles | Krize biodiverzity | Technologie | Jak investovat do ETF | Energetická krize | MetaTrader 5 | ČNB | Pale Fire Capital (PFC) | Vliv pandemie | Zajímavé příležitosti | ISTAT | ANTM | Pokles likvidity | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Investujeme | Agentura Bloomberg | Středoevropský region | Online trading | Pokles | P/E Ratio | JPM | iShares IUUS.UK ETF | ILO | MGM | Kapitálové výnosy | Šance na zisk | Diverzifikace portfolia | Enbridge (ENB) | Výběr zisků | Japonská agentura pro finanční služby | Margin | Čas nákupu | Large Cap | Ondřej Hartman | Globální inflace | Český PX index | Úmrtnost | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Know-how | Jak fungují technologické inovace? | Biogen | Světové události | KO | Investiční portfolia | Historická data | Take-Profit | Počet uživatelů | Gala | Největší rizika | Rekordní zisky | Investice do S&P 500 | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Finančnictví | Technology | Hodinky | Potenciální zisk | Legendární investoři | Klíč k budoucnosti | Krach na burze | GOOGL | Charles Schwab | Hedge | Dividendové portfolio | Začněte obchodovat | Setkání akcionářů | Royal Caribbean | Akcie Thermo Fisher Scientific | Prodejci automobilů | Poplatek | Server BBC | Kultura a hodnoty | Merck & Co | Nevýhody pasivního investování | Nový finanční produkt | Akciový watch list | Maloobchodní tržby | Investování na burze | Stanovení cílů | Americká ekonomika | CEO Binance | HDP | Finanční deriváty | NVDA | Diverzifikace aktiv | Svět investování | Akcie spoločnosti | Důvěryhodnost | Obchodník | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Swingové obchodování | Charlie Munger | Portfolio manažer | AKAT ČR | Pasivní investování | Akcie s LYNX | Akciové portfolio | Index euro | Schodek | MRNA | Index miliardářů | COVID-19 | Den před krizí | Dění ve společnosti Groupon | ETF Vanguard S&P 500 UCITS | Odkup akcií | Analýzy trhu | Kapitálové požadavky | Údaj NFP | Regulátoři | CF Industries | Problémy | ISIN | ROE | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Index cen | Dolar | Intel (INTC.US) | Paypal Holdings | Atlanta Braves Holdings | Krizové situace | EBIT | Daně | MACD indikátor | Lídři | Jack Schwager | Cena za akcii | Pivot | Kryptoměna | Sport | Velké riziko | Potravinářství | Pokles indexu | Množství akcií | Ekonomické faktory | Obchodovat | Bristol-Myers | RRR | Výzkum a vývoj | Dopad na hospodářství | TradingView | Nezkušení investoři | Momentum | Verizon | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Kontrakty na ropu WTI | Ideální načasování | Regulace a dohled | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Zisky | Portfolio podle Warrena Buffetta | Konglomerát | FCA | Současné ceny | BNP Paribas | Nevýhody | E*Trade Financial | Jaké analýzy se používají | Signature Bank | Globální ekonomika | Akcie Enbridge (ENB) | Venture investic | Intervence na devizovém trhu | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | Inside Job | Nálady investorů | Thomas Jordan | GRMN | Miliardy eur | Akcie Taiwan Semiconductor | DAX | Světová obchodní organizace (WTO) | Akcie Visa | Southwest | Stávající trend | Strach v investování | Obrovské ztráty | Valné hromady | Bottom fishing | STMicroelectronics | Americké akciové trhy | Starbucks | Vysoké valuace | Delta Air Lines | Shortování akcií | Rozhodování | Ratingové agentury | Alerty | Bilance Fedu | Cena zlata | Upisování | HSBC | Generální ředitel Volkswagenu | Pullback | SEC | Lennar | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nubank | Reklasifikace | Trinity Bank | Breakout | Stabilní společnosti | Možnost diverzifikace | Kdo to řídí | Růst cen | Index Russell 2000 | Společnost Chevron | Spotify Technology | Magazín Fortune | Kapitalizace bitcoinu | Pokles cen akcií | Doktorát z financí | Gamble | RSI | Warren Edward Buffett | Vliv na mezinárodní obchod | Shopify | Ropa a Plyn | Politické události | Asset management | Ocenění trhu | Úspěšné investování | Aktivně spravované fondy | IFO index | Honba za hotovostí | Financování | Fibonacciho retracement | Podnikání | Kurz franku | SAIC | IoT | AWK | Historická minima | Výrobce čipů | Stres | 8 nejlepších obchodních strategií | Psychológia | IJPD | Occidental | Růst měny | Americká lehká ropa | Velké investiční fondy | Obchod | Trend na akciovém trhu | Dynamika trhu | ishares China | Akcie Netflix | Raghuram Rajan | WBA | Investice do bitcoinu | Kapitálové trhy | Edward | Peer-to-peer | Plynárenské společnosti | Emisní povolenky | Republikáni | USDJPY | Gigafactory | KSU | Přístup k investování | Mukeš Ambani | Investiční poradenství | Česká investiční skupina | Bankovní sektor v ČR | S&P 500 CSPX.UK | Erste | ROCE | Cykly | Předseda AKAT ČR | Kanadský dolar | VŠE v Praze | Akcie pražské burzy | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | FT | Kam investovat | Výhody ROI | Westpac | Etoro | Obchodování na akciových trzích | Recesia | Obchodovat na forexu | Ropa | Mali | Malé podniky | Americké depozitní akcie | Jitan Solanki | Rozumný investor | Amazon Jeff Bezos | Čínská měna | Robotika a automatizace | Ruská agrese | Akcionáři na valné hromadě | Hospodářský růst | Vydělávat peníze | Ekonomické teorie | Finanční výkonnost | Největší americká banka | XTB Štěpán Hájek | Nejvýdělečnější fond | Koronavirové epidemie | Americké státní dluhopisy | Společenské změny | Odhodlání | HAS | Costco | Big Short | Akciové tipy | Blizzard | Akcie Gamestop | WTI | LVMH | Liberbank | ETF fondy | Akcie Regeneron | Bod | Miliardy korun | Úspěch Berkshire Hathaway | Impérium | Společnost TSMC | Shares | Zisk společnosti | Boiler Room | RBNZ | Zlepšení kvality života | Reserve Bank of Australia | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Obchodování CFD | Trendová strategie | Marihuanové akcie | Merck | Honeywell International | Nord Stream | Pracovní síla | Nejbohatší lidé světa | Barbara Fredrickson | Obchodování Generace Z | Japonský index | Saúdská Arábie | Zachování neutrality | Politické riziko | Americký miliardář | Spolehlivý ukazatel | Euro | Kultura a náboženství | KMX | OCI | Ziskovost | Bankéři | Burzovní obchodník | Sázet | Výhody a nevýhody | John Templeton | Akcie farmaceutické společnosti Pfizer | Cena ropy | Hlavní akciový index | Start-upy | Porsche na burzu | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Být trpělivý | Heijmans | TSM.US | Forexový obchodník | Drobní investoři | Vyhledání tickeru | JPMorgan | Marže | Využití kapacit | DAWN | Akcie Liberbank | Klid | SpaceX | Josef Košťál | Diskont | Američtí politici | Svatý grál | Trh kryptoměn | Bill Gates | Technologický index | Risk | Ministerstvo financí | Vstup do obchodu | Greg Abel | Prosus | Lockdowny | Dividendový výnos | Recenze | Alphabet | Struktura | Technologický vývoj | Vedení společnosti | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Menší riziko | Program OMT | Inovace | Ekosystém | Zasedání měnového výboru | Pozitivní přínosy | Obchodní systémy | Signály | Znehodnocení měny | Přizpůsobovat se | Zdanění | Lira | Růst ekonomiky | Poradenské firmy | Seriál o ETF | Obchodování na pitu | Bank of Canada | MCD | IHS Markit | Statistiky | Investment Banking | Peněžní zásoba | Ekonomické recese | Růst akcií | Náklady na obchodování | Vývoj měn | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Čínský index | Faktory ovlivňující technologické inovace | SAP | Dluhopisové trhy | Účty celebrit | Velké trhy | Diverzifikovat | Fungování měnových trendů | FX | Ben Bernanke | Zahraniční obchodníci | Risk Reward Ratio | Londýnské banky | ROIC | Purple Trading | RUB | Ekonomické systémy | Krize eura | PBOC | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | 256/2004 | Bankovní sektor | Realizovat zisk | Hotovostní pozice | Pokles výnosů | Ajit Jain | Výnosnost | Vyhodnocování recenzí | Horizon | Svenska Cellulosa SCA | xStation 5 | Indický akciový trh | Akcie energetických společností | NZDUSD | Kdo řídí demografické změny? | Částečný úvazek | BH Securities | Odkup vlastních akcií | Nálada na trhu | Obchodovat breakouty | Oracle | Profit-Target | Rozmach kryptoměn | Portfolio W. Buffetta | Soubor pravidel | Anticyklické akcie | Akcie Norilsk Nickel | Propad burz | Investujte | Akcie společnosti Amazon.com | Ekonomický poradce | Obchodní bilance | Pravidelný příjem | Měď | Tým Admiral Markets | VJPA | Co je to hedge fond | Sweet Crude Oil | Platforma | Rozvíjející se trhy | AUD | Globální finanční krize | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Contract | Zhoršení ratingu | Skupina Volkswagen | Formula One | Binance | Exchange Traded Funds | Seminář | Enron: The Smartest Guys in the Room | Breakout Trader | Nové obchodní příležitosti | Počet obyvatel | Abenomika | Americké akciové indexy | Jak vybírat akcie | Otevření ekonomiky | Predikce | Washington Post | Pochopení trhu | Tomáš Raputa | Tržní aktuality | Citigroup | Andy Tanner | Horizon Therapeutics | Úrok na bankovním účtu | Krupa Global Investments | Softbank | Index VIX | Hospodářství | Individuální akcie | Oslabení | Čas na investování | Načasování obchodu | Ovlivňování | Hospodářské politiky | Názor Buffetta | Paychex | Symantec | Short pozice | Regulace a politická řešení | Bank of America Merrill Lynch | Úsilí | Akcie Occidental Petroleum | Plánování | Marathon Petroleum | Market Maker | Intermediate | Nižší ceny | Zisková marže | Ekonomická krize | Cenové stability | Investiční manažeři | Zasedání ECB | ALXN | Credit Suisse | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Převis | Postavení dolaru | EQT | Zdravotní pandemie | Napětí mezi USA a Íránem | Investované peníze | Vysoká cena | Holdingová společnost | NN Group | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Bill Ackman | Hrozivé možnosti | Top/Flop | AKAT | Přístup veřejnosti | Finanční tituly | Recese | Index strachu | Začínající tradeři | Celosvětový růst | Likvidita | ASML | Ropný gigant | BAC.US | Báze | Apple Inc. | Capital Partners | Virtuální mince | Chuť riskovat | Juraj Krúpa | Virtuální měny | Největší vítězství | Analýza BTC | IPO Airbnb | Index Dow Jones | Digitalizace | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Začít investovat | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Tesla Motors | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Zbohatnutí | Těžba a získávání surovin | Čtení recenzí | Petr Kellner | Koronavirové pandemie | Obchodní rozhodnutí | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Dollar General | Baterie | OCP pravidla | Trade Financial | Dobrý obchodní plán | Zkušenost je vítěz | LME | Mariana Mazzucato | Schwab | Denní režim | Frank | ETN | Prudký propad | Negativní recenze | Začínající investoři | Balance | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Mondelez | Negativní nálada | Transparentní | Celý akciový trh | Pracovní síly | Cap | Investopedia | Akcie Sanofi | Goodyear | Nikkei225 | Mercuryo | Přístup ke zdravotní péči | Chování ceny | Ceny energií | Makléřské firmy | Fresenius SE | Americké indexy | Washington | Podpory (support) | Trh s kryptoměnami | Obrat trendu | Meziroční míra inflace | Index důvěry | Měnový kurz | Břidlicové ropy | Short equity | Cena ETF | Regeneron Pharmaceuticals | Úspěchy | Riziková aktiva | NEST | Kiwi | Cushing | Swingové maximum | Prezident Donald Trump | USDCHF | ZEN | Ziskový obchod | CySEC | Politická rozhodnutí | Zvýšení cen ropy | Automobilky v Číně | Proč akcie padají | Kurz bitcoinu | Europe 1 | Jonáš Mlýnek | Identifikace vstupních a výstupních bodů | Kauza | Technologický sektor | OSN | Komunita | Výkon amerického dolaru | LyondellBasell | Blockchain | Možnosti k obchodování | Agentura Fitch | Předpovědi | Společnost Microsoft | Mince | Akcie Intel | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Americké volby | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Benzín | Trend | Peter L. Bernstein | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Dění na trhu | Adidas | Online recenze | Dow Jones Industrial | OXY | ETF roku 2020 | Sankce | Švýcarská společnost | Akcie na burze | Časový rámec | Centrální depozitář | Obchodní pokyny | Míra inflace | Trade | Řízení kapitálu | Energetika | WEF | Manufacturing | Obchodní podmínky | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Diverzifikované portfolio | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | Hodnota dolaru | Stop Out | Spotify | Ekonomický výhled | Preferované akcie | Finanční ukazatele | Snížení emisí | Tlak Číny | Nařízení | Ropné akcie | Proces učení | 4chan | Legislativní rámce | Farmaceutické společnosti | Komerční banka | Převody peněz | BTC | Fed index | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Hospodářské krize | Severomořská ropa Brent | Aktivní investování | Objem obchodování | Ceny ropy a plynu | Mileniálové | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Konfirmační zkreslení | Karel Diviš | Akciová společnost | Investice a trading | Obavy z FEDu | Hodně peněz | Průmysl | Capital Cities Broadcasting | Investovat do zlata | Japonský akciový index Nikkei | Bridgewater Associates | Vzdělávání a odborná příprava | Makroekonomická data | Tempo růstu | Promořenosti populace | Podnikatel | Vývoj ceny akcií firmy Tesla | American Airlines Group | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Aerolinky | ARM Holdings | Americké dluhopisy | Buy and Hold u investování do ETF | Warren Buffett varuje | Pandemie covidu-19 | Continental | ARM | Ekonomický poradce Bílého domu | Divergence | Biliony | Uhlí | Trend is your friend | Diamanty | Silné euro | Akcie ČEZ | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | ETF | Marathon Oil | Pravidelné výplaty | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Cíle | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Jaké jsou měnové trendy? | Poziční forexoví obchodníci | Měnový výbor | Singapurská komise pro cenné papíry a investice | Metody analýzy akcií | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | University of Leicester | Pocity | Humana | UnitedHealth | Crédit Agricole | Slušné peníze | Prezidentské volby USA | Co to je broker | Stabilní zisky | Úrokové sazby | LLY | Větší korekce | Vývoj situace v Číně | Černé zlato | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Spojení | EOG Resources Inc | Bankovní společnosti | Long | WHO | Rally | Western Digital | Regulátoři finančního trhu | Vysoké výnosy | Pojišťovna | Parametry obchodu | Zasedání České národní banky | Provize | Fidelity National Information Services | Nálady na trhu | Spokojenost | Peter T. McIntyre | Pojištění vašich vkladů | Japonský akciový trh | Dlouhodobý úspěch | Strategické plány | Mezinárodní dohody | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Paul Volcker | Fundamentální analýzy | Citrix | Hubení plevele | XYL | NextEra Energy | Velikosti pozic | Kultura | Fond umožňující investici do virtuálních měn | Viktor Hostinský | Discovery | Pravidelnost | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | Investiční kapitál | Výnosy z dluhopisů | Udržitelné inovace | Business | Volume | Linie podpory | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | WFC | Umění akvizic | VUAA | Konsolidace | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Investování do akcií | Pokles cen | TikTok | Citadel | Obchodní příkazy | Volatilita akcií Apple | Top 30 americké společnosti | Čínská centrální banka | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Obchodní operace | SP500 | Keystone XL | Technologická společnost | Začít obchodovat | Current Market Valuation | Junk rating | S&P 500 (US500) | Sebekázeň | S&P 500 Stock | Value Stocks | Výsledky amerických společností | Nový týden | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Velké ztráty | Akcie Berkshire Hathaway | Průmyslový sektor | Aston Martin | Tradingový portál | Zdravotnictví | MSCI World Index | Počet akcií | Akcie Tesly | Zpětné odkupy | Čínské akcie | Pivoty | Contracts for difference | Manažment rizika | Správy kapitálu | Graf ropy | NKE | Technologický pokrok | Jak začít investovat | Jak investovat | Brazílie | Swingový obchodník | Dow Jones | Společnost BP | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Objem zakázek | Spravované fondy | PFC SE | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | Intradenní trader | LYNX WhatsApp | BNY Mellon | Trinity | Stratég | Obchodní přebytek | Zisk na akcii (EPS) | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | Ambani | Dividendové akcie 2020 | Big tech | Trading strategie | Přírodní katastrofy | Automatizace | Řetězce | Zotavení | Zákaznická podpora | Sentiment | Hodnotově orientovaní investoři | Kurzové riziko | Události ve světové ekonomice | Investovat do ETF | Šéf společnosti | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Klíčové faktory | Millennium | Bonita | Team Spirit | Baupost | Jak investovat na burze | Politika | Profesionální investoři | Stephen Poloz | Šíření koronaviru | Konkurence | Hospodářské recese | Přístup k antikoncepci | Vladimír Vávra | DMA obchodovaní | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | Čínský jüan | Akcie ČEZu | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Pozice AJ Investments | Jamie Dimon | Míra nezaměstnanosti | Sázka na polovodiče | Burzovní cena | Ben Laidler | Komunikace | Ukazatel návratnosti investice | Obchodníci s cennými papíry | Dna | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Dnešní seance | Typy zdrojů energie | Your Money and Your Brain | Novavax | Yahoo Finance | NBC 5 Dallas-Fort Worth | Výhled pro akcie | MAM | FinTech akcie | Plodnost | ECOFIN | IHS Markit Ltd | Formula One Group | Pravidla hry | E-sports/gaming | Poplatky | Nike | Si Ťin-pching | GDP | SJPA.UK | Obchodní domy | Koronavirus | Epic Games | Velká Británie | Buyout | Zprávy z krypto | Další vývoj | Investorské chyby | Vlastní akcie | Citibank | Banky na Wall Street | Burzovní obchodování | Investování do nemovitostí | BASF | Japonský akciový index | Výhody a nevýhody | Real Estate | Objemy obchodů | Indexy S&P | Zlatá horečka | Úrokový výnos | CS.FR | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Obchodní přístupy | Elliott Associates | Short pozice akcie | Definitivní obrat trendu | Zdraví ekonomiky | Nárůst poptávky po polovodičích | Investování do ETF | Silnější americký dolar | Optimismus investorů | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | Letectví | Akcie společnosti Coca-Cola | Nákupy | Miliardářské manýry | Výhled trhů | Měnové páry | ASM International | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Výraznější volatilita akcií | Appaloosa | Vnímání | Dopady pandemie | Index volatility VIX | Kybernetická bezpečnost | John Bogle | Investiční příležitosti | Motivátory | Paramount Global | Čínský výrobce | Akcie Merck KGaA | Pohyby na trzích | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Historická maxima | WTO | Klesající dolar | Výrobní index PMI | Vyzkoušet si trading | Těžaři kryptoměn | Dobrá zpráva | Commerzbank | Jednotlivé akcie | Zhodnocení | Katastrofy | Rychlý zisk | Poradenské společnosti | Fitch rating | Investice do zlata | Ceny zlata | Výhled | Timeframe | České akcie | Prodejní cena | ESM | Auta | Americký akciový index | Americké ministerstvo | PCAR | Timur Barotov | Zisk firmy | iShares IUES.UK | Angry Birds | Indexové ETF | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Obchodní myšlenky | Technická analýza BTC | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Investiční prostředí | Nejlepší blue chip akcie | Kraft Heinz | Economist | Strategie breakout | Úspěšný investor | Energetické společnosti | Propouštění | Trendové čáry | Scalping | Tradeři | Ceny dováženého zboží | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Technical analysis | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | Miliardáři | Regulační rámec | Podnikání a inovace | Nevýhody strategie Buy and Hold | Bankovní účty | Cenové rozpětí | Expanze | eBook | Firmy na burzu | Banky | Aktuální rezistence | Způsob investování | Fibonacciho expanze | Růst cen energií | Prostor pro růst | General Motors | Zvýšení produktivity | Fondy | Dlouhodobý trend | Globe Life | Uznávané zahraniční akcie | Komise pro cenné papíry | Soupeření | Walt Disney | Zhoršení ratingu USA | Situace v Číně | STT | 100 SMA | ČEZ | Austrálie | Cenové hladiny | AAPL | Sanofi | Těžba ropy v Rusku | Financial Times | Akcie Meta | VUAA.DE | Dopady pandemie covidu-19 | Philips | Nikkei 225 | Oběhová ekonomika | Akcie z portfolia | Nákup bitcoinu | Spread | Fondy zaměřené na ESG | Nassim Nicholas Taleb | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Skalpování | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Goldman Sachs Group | Významné riziko | Intel | Under Armour | Buy | New York | Akcie Deutsche Börse | Anadarko Petroleum | BinckBank | MSFT | Tržní cena | AXA S.A. | Swing | Finanční údaje | UAL | GS | Index BUX | AIG | Krize | Bernstein | Nejprodávanější automobilky v Číně | Jak se obchoduje | Optimistický výhled | Akcie ropných společností | Fresenius | Paul Tudor Jones | Zajišťování | Investing | Akcie IBM | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Vlády | Investor do akcií | USD/MXN | Luxusní zboží | CMI | Konzervativní investor | Vysoké ceny ropy | AOS | Zpětný odkup akcií | BUX | Exotické měny | EURCHF | Paramount | G20 | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Jak správně investovat? | Pozitivní očekávání | FOMC | Algoritmy | Prezidentské volby | Dollar | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Stádovitost chování | Nezaměstnanost | CSPX.UK | Trhy | Ekonomický nesmysl | Dolarový index | FOMO | Investiční principy | Ztráty | Výplata | Podíl akcií | Vývoj ceny ropy | Varšavská burza | Michal Lukáč | Big Tech | Nákup Taiwan Semiconductor | Šance na úspěch | Index ekonomické aktivity | Dialog | Ředitelka | Generální ředitel | Likvidní | Investiční TikToky | Odvážnější investoři | Devizové rezervy | České vlády | Capital One Financial | STZ | FX trh | Investiční platforma Edward | Internetová společnost | Burza | Semináře | Oživení globální ekonomiky | Diverzifikace do různých sektorů | Ekonomický kalendář | Ukazatel PE | Newmont Mining | AXP | Dotcom | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Odliv prostředků z trhu | Zadlužené Řecko | Rozvoj | Typ zisku | Investovat do akcií | Klouzavé průměry | RBA | Steve Mandel | Výprodeje | Mezinárodní ratingové agentury | Tržby společnosti | Obchodování s CFD | Investovat peníze | Rozhovor | Dlouhá pozice | Transakce | FAST | Banka Citi | Volatility trhu | Finanční produkt | Slabší dolar | Hodinový graf | Nabídka a poptávka | Měny | Záměna | Šum na trhu | Fundamentální analýza v praxi | Bilance | TechnipFMC | CMCSA | Krypto burza | Volby | Snížení úrokových sazeb | Úrovně Fibonacciho expanaze | Fundamenty | Americká vláda | Sezónnost | Vývoj ceny akcií firmy BMW | Express | Raymond James | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Paul Singer | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Promyšlená rozhodnutí | ISRG | Equity Trader | IVV | Nová historická maxima | Regulační úřady | Energie | Pasivní příjem | Dobrá investice | Zpravodajství | Finance.cz | Medallion Fund | Mezinárodní obchod | Distribuce a přeprava | Duševní vlastnictví | Které akcie | Pharming Group NV | Vliv voleb na trhy | Special Purpose Acquisition Company | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | EUR/CHF | BHS Štěpán Křeček | Krachy velkých krypto burz | Legendární trader | Dividendy | Poplatky za obchodování | Vztahy s komunitami | Měna | Údaje o HDP | Akciový trh | Short pozice na US500 | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Carlos Slim Helú s rodinou | Kyberpojištění | Obchodování se státními dluhopisy | Intradenní obchodník | Sazby | Historie | Aktivity společnosti | Trader Workstation | Renáta Kellnerová | Alexion Pharmaceuticals | Index podnikatelské nálady | Velké změny | MSCI | Burzovní index | Dale Carnegie | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | Australská ekonomika | Výsledky hospodaření | Snap | USD | LinkedIn | Akcia | Walgreens | Miliardy dolarů | W1 | Inside | GE HealthCare | Vliv demografických změn na ekonomiku | Politická stabilita | Jak funguje burza | Investiční bankéř | Černý pátek | Algoritmické obchodování | Nový trend | Nová vláda | Jan Záhumenský | Apple (AAPL) | Daň z nadměrných zisků | Michael Armstrong | Regulační orgán | Risk On | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Alleghany | Trend v obchodování | Automotive | EFSF | Udržitelné investice | Jiří Makovský | Shortování britské libry | Nadnárodní firmy | Pravděpodobnost recese | Soudní spory | Platformy | Partneři | IPO | Cílové ceny | Rusko | Vysoké riziko | Politické změny | Grafy akcií | Iracionální | Akcionář | Skyworks Solutions | The Ascent of Money | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Obchodní den | Cloudové služby | Initial Public Offering | Zkušenost | Manažer Kryptofondu | Tradingový portál FXstreet.cz | Zvýšený zájem | Signál | Peter Garnry | Centrální depozitář cenných papírů | Írán | S/R zóny | Většinový podíl | Nejvíce peněz | State Street | Vývoj cen akcií | EPS | Excelová tabulka | ADP | Typ obchodování | Square | BIST 100 | Jim Rogers | Číst grafy | Kupní síla | Akcie Rio Tinto | Nejlepší ropné akcie | Short squeeze | Úbytek | Steven A. Cohen | Optimistická nálada | Ocenění | Ropy | Rozdílové smlouvy | Úspěšné obchodování | Sociální média | Více obchodů | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | CHNComp | Zadlužení země | Investiční doporučení | Forex trader | Burlington Northern Santa Fe | Akcie Coca-Cola | Podcasty | Očekávané Earnings | Výdaje | Vášeň | Porušení pravidel | Hlediska technické analýzy | Důchodový systém | Investor | Společnost | Akcie ropy | Apple (AAPL.US) | Xilinx | Rezervní měny | Pozitivní recenze | Časové období | Joe Biden | Důchody | Firma McDonald's | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | M&A arbitráž | Forbes | Obchodujte | Ocenění akcií | Strategie hybnosti | Colt | Allergan | General Atlantic | Akcie BP | Jerome Powell | BMW | Cena akcií | Mattel | iShares IUUS.UK | Představenstvo společnosti | Mark Carney | Investování | Lehman Brothers | Non-Farm Payrolls | Warren je doma | Objem nákupů | Munger | Upozornění na rizika | Jack Canfield | Rozšíření | CAC40 | Akcie Biogen | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Strategie Dollar Cost Averaging | Thomas Murphy | United Technologies | Slovník pojmů | Akcie Amazon | Umělé inteligence | Investiční rady | Kvantitativní strategie | Eura | Tisková konference | Neúspěch | EBRD | AAPL.US | Nasdaq Inc | Short Term | Internetové bankovnictví | Nízká nezaměstnanost | Nizozemsko | Investiční skupina | ACT | LyondellBasell Industries | Organizace | Mukéš Ambání | Očekávaný zisk | Broker licencí | Poptávka po akciích | CBI | Gap | Celkové příjmy | Expedia | Services | Leverage | VIX | Reddit GameStop | Platforma Edward | Růst | Zákon o kapitálovém trhu | Občanské války | London metal exchange | Kansas City Southern | Centrální bankéři | Investiční tipy | Vitesse Energy | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Standard and Poor's | Pohyby cen | Úrovní podpory (support) | Hospodářské výsledky | ČTK | Fibonacciho posloupnost | Propad ceny | Emitent | Zajištění | Kryptofond | Dominion Energy | Administrativa | Obchodní strategie bottom fishing | Počet potvrzených případů | Šéf podniku | NZD | Altria Group | Hedge fond | Schodek veřejných financí | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | BIDU | Akcie Taiwan Semiconductors | Index | Fond Medallion Fund | Wall Street Journal | Diverzifikace bohatství | Holdingové společnosti | Komoditní | Backtestování | Praktické tipy | Align Technology | Měnový pár | Wirecard | Akcie Alibaba | MiFID II | Token | Čínský trh | Fundament | Bohatství | Výrobce elektromobilů | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Thermo Fisher | Výsledková sezóna | Ministři financí eurozóny | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Graf EUR/USD | Voltaire | Hospodářský pokles | Valuace | Vyšší zdanění příjmů | Akcie Jardine Strategic | Návratnost investice | Panika | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Skupina Berkshire Hathaway | Monopol | Obchodovat s akciemi | Technický výhled | Firma Berkshire Hathaway | Alfa Romeo | Steve Nison | Globální akcie | OCP | Outsider | Různé typy zdrojů energie | Nejkvalitnější akcie | Měnový faktor | Asijská finanční krize | Sledování ekonomických ukazatelů | Šance | Oblasti supportu a rezistence | Čínské firmy | IUCM.UK | Jak fungují změny politik a předpisů? | Legendární investor | Spotřební sektor | Společnost MSCI | Uptrend | Výsledky technologických gigantů | Německý ústavní soud | CEE | Sociální faktory | Machine learning | Volatilita směnných kurzů | Jedinečná příležitost | Akcie Merck | Typ investorů | Vojenské krize | Marsh & McLennan | Svět tradingu | Odvětví v ekonomice USA | Tranzitní země | Americké vlády | Princip dividendového investování | Trading Places | PFC | Saudi Aramco | TWTR | Cesta k úspěchu | Jak začít obchodovat S&P 500 (US500)? | ENB | Poradenství | Akcie Heijmans | Swapové body | Evropský orgán pro bankovnictví | Aktivně řízené fondy | Vlastnictví | Jeep | IDUS | Pokles kapitálu | Strategie skalpování | Poptávka po ropě | Průzkum | Ireallytrade.com | Akcie Sumitomo | E-sports | Vliv krizových situací | Pavol Krúpa | ETF (Exchange Traded Funds) | Necyklické aktivum | Války v Evropě | CSPX | Kupci | UCITS | Globální spolupráce | Zboží každodenní spotřeby | Akcie Saudi Aramco | Navýšení dluhového stropu | HDP (Hrubý domácí produkt) | Změny politik | Sociální a hospodářská politika | Fibonacciho nástroje | Jak fungují environmentální a sociální změny? | McKesson | Distributing ETF iShares IDUS.UK | Riziko dalšího poklesu | Investiční konference 2022 | Nadprůměrné cash flow | Chování spotřebitelů | Paper trading | GE HealthCare Technologies | Vyřizování stížností | Brent | Zástavní listy | BB&T | Nevládní organizace | Obchodování na burze | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Cena indexu S&P | Akcie Virgin | IDUS.UK | Konference 2022 | Internet věcí (IoT) | Ropný průmysl | Gordon Gekko | Uzavřené fondy | BSPXPL | Growth Stocks | Vzdělávací a osvětové kampaně | Dobrý fundament | Dohled nad trhy | Geopolitické události | Šinzó Abe | Inovativní vývoj | Aukro | Zlepšení nálady | Bezpečné přístavy | Zvažované investice | Aktivní trading | Short na Grouponu | Enron | Investování do S&P 500 | Alternativní zdroje energie | S&P 500 a Dow Jones | Propad příjmů | Roundup | Struktura zastropování cen | BRKA.US | Dlouhodobý investor | Linde | Země eurozóny | Kontrakty na ropu | Vstup na burzu | Finanční sektor S&P 500 | Analýza akcií | Tržní hodnota | Sledování grafu | Těžba ropy v USA | Obchodování s indexem S&P 500 | Provozní zisk společnosti | Cestování | Depreciace | David Schwartz | Paulson & Co. | Split | Velké fondy | Blue chip | Skybridge Capital | E-book o investování | BRKA | Akcie na vlastní účet | ČR | Rodinná firma | Firma Berkshire | Nejbohatší Čech | Ztrátová investice | Herní plán | Testování a zlepšování | Nemoc COVID-19 | Nové léky | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Přehled | Biotechnologie | Cyklické odvětví | Kdo řídí technologické inovace? | Pravidla strategie | Quicksilver | Analytička | Částečné zestátnění | Výprodeje na trzích | Volby USA | Vývoj ceny akcií | Twitter Bitcoin Scam | Pokles ceny akcií | Solidní růst | John Maxwell | Celanesse Corp | Obnovitelné zdroje | Složení portfolia | Investice do solární energie | Obchody s cennými papíry | Služby pro institucionální investory | Odporu (rezistence) | Terminál | Scion Asset Management | Dobrý výnos | Historický okamžik | NFP report | Počáteční investice | Index Standard and Poor's 500 | Co to je burza | Mexický magnát | Investovaný kapitál | Měnové trendy | Podíly na zisku | Koupit akcie | Šéf švýcarské centrální banky | Ověření licence brokera | P/E | Sentiment investorů | Cestovní ruch | Investiční horizont | Nízké poplatky | Vývoj měnového páru | Advanced Micro Devices | Směnné kurzy | Zasedání Fedu | ADS | Jeffrey Gundlach | Americké centrální banky | Guru | Admiral Markets | Sebenaplňující se proroctví | S&P Global | FTSE | Scorpio Tankers (STNG) | Fiskální rok | Citadel Investment Group | Společenské trendy | Volatilita akcií | Hodnotové nebo růstové akcie? | Akcie v Asii | Poziční obchody | Analýza Oxfamu | Onemocnění COVID-19 | Přebytek obchodní bilance | CCI | Regulační změny | Plynovody | Psycholog | Směřování ekonomiky | Niall Ferguson | Vyhlídky | Obchodní strategie breakout | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Management | Rozhodování Buffetta | SPY5.UK | IPO Slack | Dividendové akcie | Disney+ | Startupy a ekosystémy | VisualCapitalist | HODLeři | Bill Lipschutz | Zdroje energie | Nio | Američtí regulátoři | Steve Ballmer | Předpověď | Internetové akciové kasino | Analýza sentimentu | Faktory ovlivňující trendy v chování spotřebitelů | Hospodářská politika | Spalování ropy | iShares QDVE.DE | Kurz EUR/USD | Pandemie koronaviru | Akcie českých bank | Bernstein Bank | Ripple | Asie | Pasivní investice | Světové ceny ropy | Alibaba | Fondy a ETF | Ubisoft | Společnost Palantir | Equity hedgeový fond | L.F. Investment Limited | Potenciál dalšího růstu | Konec medvědího trhu | Spekulant | Zasedání Světového ekonomického fóra | Bayer AG | ETF BSPXPL.PL | Jaký je na akcii dlouhodobější trend | Skladování ropy | Standard and Poor's 500 | Burzovní skupina | Změny v potravinářství | Finanční svoboda | SkyBridge Capital | Over-The-Counter | Bitcoin | Technologické společnosti | Převodník měn | Diverzifikace při investování | Investice do služeb | Ekonomické události | Plyn | Mubi | Správa energetického odvětví | Automobilky | Dollar Cost Averaging | Příznivci kryptoměn | IUUS | Akcie vhodné příležitosti | Kontext | Thomas Cook | Akcie koupit | Futures | R&D | Obnovitelné zdroje energie | Stáhnout z burzy | Ziskové obchodování | Pojišťovny | ZISIF | Znalost měnových trendů | Strach a panika | Beta | Sektorové alokace | Výkonnost indexů | Rady expertů | Mark DOUGLAS | Omezení pohybu | Intradenní obchody | Obchodní přístup | Středoafrická republika | Vliv na investice | The Wolf of Wall Street | Americká centrální banka | Lobbing | SEBA | Vývoj indexu volatility | Obchodní výsledky | Dopady koronavirové krize | Burzovní grafy | SPAC | Vydělat peníze | Nemovitosti | Prodej akcií | Canary Wharf | ETF SPY5.UK | DTE Energy | CEE region | Procter & Gamble | Proč investovat do akcií | CAT | Forexové trhy | Obchody | Eileen Murray | Vývoj měnových kurzů | Chci obchodovat akcie | Samsung Electronics | Portfolio společnosti Berkshire Hathaway | Obchodování ETF | Xylem | Dlouhodobější trend | Další rozvoj | Index CPI | Jednání OPEC | Index nákupních manažerů (PMI) | ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | xStation5 | Technická rezistence | Analýza BTC/USD | OpenAI | Electronic Arts | Podpora | Valuace sektoru | Prudké oslabení | Ministři financí | Čínská společnost | Technologické firmy | Těžba ropy | SAC/Point 72 | Oblečení | Rubl | Prezident Joe Biden | Nejlikvidnější akcie | CMS | Načasování v investování | Groupon | MT4 | Společnost Bayer | Cryptocompare | Thermo Fisher Scientific | Obchodování pásma | S&P 500 | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Velké americké banky | Investiční nástroje | Senior trader | Technické indikátory | Activision | Dobrá čísla | Maloobchodní prodeje | Nižší časový rámec | S&P Global Inc | IUES | Steve Jobs | Standard & Poor's (S&P) | Sladká ropa | Herní průmysl | Zemní plyn | Poziční obchodování | Akcie Grouponu | Obchodování kryptoměn | Geopolitické faktory | BSPXPL.PL | Německo | MicroStrategy | T. Rowe Price | Tržní hodnota akcie | Portfólia | Akcie roku | Balance sheet | Trendové obchodování | Volatility | Japonsko | Akcie ConocoPhillips | Fond Elliott Associates | Investování peněz | Fluktuace | Psychologický faktor | Riksbank | U.S. Investing Championship | Mobilní aplikace | Tesla Inc. | Skalper | Kellnerová | Akcie Aston Martin | Prodej akcie | Nejziskovější | Agency business | Range | Američané | Celkový sentiment | Zlatý řez | Výkonnost zlata | EU a USA | Vzdělávací webináře | Standard & Poor’s 500 | Statistické údaje | Velké zisky | Aukce | Visa | Silný propad | Trendová linie | Obchodování jedním kliknutím | Příkaz stop-loss | Raymond James Financial | Obchodování gapů | ConocoPhillips | Larry Ellison | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie na evropských trzích | Virgin Group | Twitter | Aktuální cena akcií | Dosáhnout úspěchu | Zasedání americké centrální banky | Gambling | Bollinger Bands | Money Never Sleeps | Ekonomické příležitosti | Pokračování rally | Walmart | Virus | Obchodní spory | Krach | Čeští investoři | JPMorgan Chase & Co | Hotovost | Marathon | Demografické trendy | Psychologické faktory | Arbitráž | Kenneth Griffin | Registrace cenných papírů | Vliv energetických zdrojů na hospodářství | Giving Pledge | Investovat do koše virtuálních měn | Kvantitativní utěsňování | Investice do akcií | Směřování | Uzavírání obchodů | Rozpočet | Ben Carlson | Finanční ředitelka | Japonská centrální banka | Opce | Historie hedge fondů | Portugalsko | Aktivní obchodování | Vice | Baker Hughes | PEPSICO | Daytrip | Pojišťovnictví | Tisková konference FOMC | Inovativní řešení | Opel | Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů | Wynn Resorts | Sdružení automobilového průmyslu | Dividendová obchodní strategie | Aktivum | Velcí obchodníci | Běžný investor | Britský regulátor | UCITS ETF | Vliv politických a regulačních změn na ekonomiku a investice | Dlouhodobí investoři | Akcie AXA | Propad akcií | Nvr | Podhodnocené akcie | Směnný kurz | Volný kapitál | Fiserv | Politické faktory | Platby a převody | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Generovat zisk | Index nákupních manažerů | Ceny komodit | Fixed income | VJPA.DE | Produkty s pákovým efektem | BNP | Nouriel Roubini | Provozní zisk | Swing trading strategie | Evropské indexy | Funkce měnových trendů | Podhodnocený instrument | Velikosti pozice | Vyšší riziko | Obchodní partner | Viceprezident | Fundamentální ukazatele | Kryptoměnové společnosti | Domácnosti | Google | Euro vůči dolaru | Neinvestovat | Capital Cities | Mario Draghi | Merrill Lynch | Vysoká inflace | Ceny kovů | Seriál o dividendovém investování | Klesající trendové čáry | Návratnosti investice | U.S. Bank | Státní dluhopisy | MRO | Analytici | JD.com | Elektromobily | Potvrzení trendu | Ředitel Volkswagenu | Začínající trader | Právo | Fortnite | Watch list | Core S&P 500 | Kurz koruny | Načasování obchodů | Akcie společnosti Microsoft | Elliott | Úspěšně obchodovat | Splácení dluhu | Čich na akcie | Bezpečné indexy | Arm | Změny pracovních míst a dovedností | Šíření koronavirové nákazy | Dlouhodobé investice | Akcie KKR | Tržby | PHIA | Přehled o dění | Blue chips | Proprietary Trading | Snižování úrokových sazeb | Pepa Zeman | RHI | 737 MAX | Snížení sazeb | Fortune | IPO Uber | Dlouhodobé zhodnocení akcií | TSM | Zamyšlení | Závislost | Link | P2P | Forexoví obchodníci | Baker Hughes (BHI) | Německá centrální banka | Čínský výrobce elektromobilů | Startup | Finanční systém | NAFTA | Makro | Dow Jones Industrial Average | Stagnace | Futures kontrakty | Velké technologické společnosti | Růst mezd | Royal Dutch Shell | Conference Board | Evropská centrální banka | Arnault | Roční výnos | Nákup akcií | BAT | Abbott Laboratories | MF Global | BME | Americká centrální banka (Fed) | Mitsubishi | Výběr brokera | Mezinárodní organizace práce | DGX | Finanční prostředky | Benjamin Graham | Eurozóna | Akciové indikátory | Časový horizont | Fáze obchodní dohody | GEN | Průmyslové firmy | FXstreet | TSLA | První obchod | Burza Coinbase | Forward | Partners | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Jan Barta | Spolehlivost | Hedge fondy | Vyplácet dividendy | MLM | Institucionální investoři | Vládní koalice | Finanční poradce | Euro STOXX | Marketingová komunikace | Majetek šéfa Amazonu | Nicholas Taleb | Burza v Istanbulu | Kurzy | Benchmarky | Český kapitálový trh | Investiční rozhodnutí | Fond | Reálné peníze | Seznam akcií | Akcioví investoři | Vysoká poptávka | Obchodní pozice | Ceny palladia | Čínské akcie dnes | COST | Track record | Život Warrena Buffetta | You Can Be a Stock Market Genius | Viasat | Canadian Securities Commission | Těžaři | ECB | Jim Simons | TWS | Jak určit trend | Ponaučením z pandemie covidu-19 | Měnová politika | Velký růst | Solární panely | Kde se inspirovat pro investice do akcií | American Express Company | Vzestup Robinhoodu | Rezervy | Růst ceny | Becoming Warren Buffett | Hodnota akcií | Robert Kiyosaki | Dluhopisy | Množství peněz | Odpor | SPAD | Stránky ČNB | Ministr zahraničí | Conseq | Hladoví obchodníci | Splatnost | Naučit se obchodovat | ISM | Investiční legenda | Spekulativní investice | Webináře | NATGAS | Průměrný příjem | Indikátor | Nemoc covid-19 | Prodej aut | Dobré obchodní příležitosti | Jefferies | Financial Conduct Authority | Krize v USA | Ekonomické vyhlídky | Rovio | Analytika | IAU | Obchodujte akcie | Technické znalosti | Charter Communications | Špatná ekonomická zpráva | Velikost společnosti | FOREX | Procter & Gamble (PG) | Konsenzus | Americké banky | Hlavní komanditní společnosti | Andrew McAfee | Moskva | Poptávka | Prezident Světové banky | Trader | Rozpočtový schodek | Fitch | Akcie AXA S.A. | Co bude | EBITDA marže | Investiční produkty | Patrik Mackových | Krypto | Měnový pár AUD/NZD | Psychologie | Světové rezervní měny | Stavební společnosti | Sázka na nejistotu | Inflace v ČR | Obchodování s indexem S&P | Technologické inovace | Intellectual property | Regtech | Primární nabídka | Pivotní body | Hodnotová obchodní strategie | Akcie 2020 | Lone Pine | Růst HDP | G7 | Vysoká rizika | Peníze na obchodní účet | Hodnotové investování | Litecoin | Rozkolísanost trhu | Peking | Čína | Baupost Group | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | Ekonomická recese | Ozbrojené složky | Ruské akcie | Munich | Vydělané peníze | Hlavní ekonom | Výhledy | Politici | TPG | Společnost Admirals | Svobodné podnikání | Překážky | Farmaceutické akcie | New York Times | Scalper | Investice do projektů | Akcie společnosti Bayer | EBITDA | Použití oscilátorů | Medvědi | Reporty | Uzavření trhů | Načasování nákupu | Pákistán | Zkušenosti ostatních investorů | Návratnosti investice (ROI) | AAL | Odškodnění | Úspěch v tradingu | Dream team | Světová kybernetická měna | Deset nejbohatších lidí světa | Richard Branson | ROI | Activision Blizzard | Resistance | Klouzavý průměr | Licenční řízení | Burzovní makléř | CNBC | Video | AMZN.US | Portfolio společnosti | Obnovitelné energie | Spready | Zrádná nahodilost | WB | Microsoft Corp | Akcie bank | Fibonacciho linie | Inovace v zemědělství | Co je dividenda? | DBK | Společnost Bayer AG | Napětí mezi USA a Čínou | Fiskální politika | Koš | CK Hutchison | Fond Renaissance Technologies | XTB | Drahé kovy | Akcie Apple | S&P 500 ETF | Výpis z účtu | Demografické faktory | Sociální politika | Hedging | Deutsche Bank | Podnik | Mediální společnosti | Obchodní válka | Redukce | USA | Roční návratnost | PEP | Index PMI | Globální trh | Mnoho ziskových obchodů | Vztahy s komunitou | Mezinárodní organizace a dohody | Meta Platforms | SWIFT | High frequency trading | Home Depot | Jak začít obchodovat s akciemi | EOG Resources | Breakouty | Long pozice na US500 | Důvěra v Apple | Globální trhy | Kurzy měn | Hlubší pohled na fungování | Místopředseda představenstva | Negativní vývoj | Demografické změny | Doba pro nákup | Akcie Pinterest | Downstream | Rafiki Capital | HFT | PSX | Federální rezervní banky | Akcie Phillips 66 | Konvertibilní dluhopisy | Podhodnocený | Vliv na trhy práce | Zestátnění společnosti | Jak na fundamentální analýzu | Jak na pravidelný příjem | Bernard Arnault | MetLife | Akcie technologických firem | Čínský vývoz | Magnát Carlos Slim | Mrtvé kryptoměny | Růst počtu začínajících podniků | ALGN | JP Morgan | Platina | Nadnárodní korporace | Janet Yellen | Defenzivní tituly | Důležité aspekty politických a regulačních změn | Střední hodnota | Cena aktiva | Alcoa (AA.US) | Zlato | MIFID | Vliv měnových trendů na ekonomiku | Ekonomové | Samořízení | Spojené státy | WP | JPMorgan Chase | Průmyslové společnosti | Graf ceny zlata | Zveřejnění zpráv | Souhrnná hodnota | Zbývající akcie | Alokovat kapitál | Kiyosaki | Samsung | USD/CAD | Akcie Enbridge | Disney | Podnikání na kapitálovém trhu | Investoři a obchodníci | Outstanding shares | HealthCare Technologies | US akcie | London Metal Exchange (LME) | JD | Akcie TSMC | Motivace | Martin Řezáč | D.R. Horton | Jak nakupovat akcie | Rozvojové země | Novo Nordisk | Reálné příjmy | SPDR S&P 500 ETF | Načasování | Udržitelnost dividendy | Silicon Valley | Futures na ropu | Jakub Kraľovanský | Řízení peněz | Burze | Úrovně retracementu | Vnitřní hodnota | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Akcie Colt CZ | Orgán pro cenné papíry a trhy | Finanční situace | Vývoj indexu S&P 500 | Americké trhy | Podílové listy | Jaké akcie koupit? | Ekonomické krize | Verizon Communications | Hospodářská výkonnost | Časování trhu | Komunikační sektor ETF | BCS | Akcie Coca-Cola Company | Nákupní aktivita | Změny úrokových sazeb | Zkratka každé akcie | Fond Two Sigma | Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) | Fond Viking | I-Trader | Bunge | Carlos Slim Helú | Forexu | Globalizace | Kupovat akcie | Jardine Strategic | Pandemie | Sledovací akcie | Skupina Pale Fire Capital (PFC) | Reputace | Pips | Likvidita trhu | Cena stříbra | Výprodej | Byznys | Alipay | U.S. Bancorp | Spekulace na pokles | Obchodování breakoutů | Průměrná cena | Obchodní sankce | Umělá inteligence (AI) | Cena barelu ropy | Emoce v obchodování | Bank of New York Mellon | Velmi vysoké výnosy | Merck KGaA | Výkyvy cen | Gilead Sciences | J.P. Morgan | Emerging markets | Význam supportů a rezistencí | Vysoké poplatky | Trading Expo | Stock Success System | Investiční fond | Tisknout peníze | Poptávka a dynamika trhu | Energetická situace | Index BIST 100 | Jindřich Pokora | Měnové trhy | Začínající investor | Investovat jako Warren Buffett | AUD/USD | Nebezpečí | Objem hotovosti | Nevýhody a rizika dividendového investování | Rizika a nejistota | Indexový fond | EU | Skvělé akcie | Tourmaline | Zkušený investor | Travelers | Direct market access | USD/JPY | Vyšetřování | Deset nejbohatších lidí | ROI (Return On Investment) | Obchodník s cennými papíry | Oblast pro investování | Dělení hedge fondů | Rovio Entertainment | Obchodovat ve směru trendu | Politické a regulační změny | Naučte se investovat | Vysoká likvidita | Long/short equity | HDP Itálie | Ruský ministr | M2 | Slábnutí inflačních tlaků | Období propadů | Nakupovat | Wealth Management | Jak investovat peníze | Kryptoměnový trh | Vysoké ceny | Odvětví | Domácí akcie | AMZN | Circle of competence | Bavlna | Zhodnocení o desítky procent | ETF S&P 500 iShares IUCM | Obchod George Sorose | Nicholas Stern | Aktuální vývoj ceny ropy | Řízení portfolia | Výrobní náklady | Prodeje | Micron Technology | ABC | Profesionální tradeři | Tweety | Začátky obchodní kariéry | Fibonacci | Dodržování povinností | Vysoké zisky | REIT | Odklon od fosilních paliv | Americké depozitní certifikáty | Reliance Industries | Cloud Computing | Zdroj příjmů | Index DAX | Západoevropské trhy | WACC | Akciový dream team | Akcie společnosti Coca-Cola Company | Direct market | Barclays | Kybernetická měna | Materiály | Akcie online | Velké investice | Regulační rizika | Zahraniční akcie | Nepřímé inovace | Matthias Müller | Dodavatelské řetězce | Analytik | Plovoucí směnné kurzy | Nové peníze | Finanční poradenství | Úspěch | Bankrot | Akcie na majitele | Pozice | Spekulanti | OTC | Konzervativci | Slovensko | Divergence ceny a MACD | Circle | Kompenzace | Akcie evropských společností | Ropovody | Průvodce pro investování | Ondřej Cicvárek | Co je akcie | Oscilátory | Výše zdanění | Mark Zuckerberg | Obchodovat S&P 500 (US500) | Jak nakoupit akcie | Správné načasování | Intervenovat | Americké firmy | Držení akcií | CAD | NEV | Akcie Prosus | Lufthansa | SVB | Společnost Gazprom | Miliardy | Atraktivní příležitosti | Banka | Markit | Olympiáda | Investiční instrumenty | Walgreens Boots Alliance | AXA | Akcie GME | Větrné turbíny | Co je IPO? | Vyšší úroveň | Jednoduché nástroje technické analýzy | Produkce ropy | SPAC v ČR | Akcie Schneider Electric | Bezpečnost | Výnosy | Dlouhodobé trendy | Správa | Ekonomické zprávy | Komodity | Průměrování | Vyšší inflace | Ekonomický cyklus | Index euro stoxx 50 | Osvětové kampaně | Berkshire Hathaway (BRKA.US) | Výkyvy trhu | Utěsňování centrálních bank | Fúze | Účet u brokera | Ticker | MIC | Finanční vzdělání | Stárnutí populace | IBEX | Investování na kapitálových trzích | OTC Bulletin Board | | Ukazatele | Vývoj geopolitické situace | Grexit | TOPIX | PPF | Regulační orgány | Byznys model | Výhody | Práce | Zdanění příjmů v USA | Čas na nákup | Cílová cena | Korporace | Akcie Walmart (WMT) | Swing strategie | IPO Ant Group | West Texas Intermediate (WTI) | Technologický vliv | Depozitář | Aktivně spravované | Analýza | Vývoj trhu | ForFarmers | Urbanizace | Porsche | Private equity | ConocoPhillips (COP) | Jak koupit akcie | Jak obchodovat | Odpovědnost | Období krize | Ninja Trader | Pinterest (PINS) | Intervence centrální banky | Zasedání centrální banky | Biden | Známý americký investor | CFG | Budoucnost | Index spotřebitelských cen | Stock Market Wizards | Základní metody analýzy | Aktuální situace | Utilities ETF | Dobrá doba pro nákup | Abbott | Tudor Jones | Vývoj akcií Berkshire Hathaway | NASDAQ 100 | Zisk na akcii | Krátkodobější obchody | Použití indikátoru RSI | Startupy a ekosystémy pro inovace | Ověřená hodnocení | WebTrader | Kombinace technické a fundamentální analýzy | Energetické krize | Vysoké úrokové sazby | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Akcie Melcor Developments | Stabilita | Otevření účtu u brokera | Produkce mědi | Sumitomo | Put | MGM Resorts | | Index technologického trhu Nasdaq | Geico | Hry | UNH | Zlepšení | Co to ovlivňuje? | Trading.com | Makléř | Bloomberg Terminal | Optimismus | Rizika a etické otázky | Long Term | Krypto aktiva | Jakub Matis | Akciový stratég | Energetická bezpečnost | DAX 30 | Wall Street | Ovládněte tržní cykly | Larry Williams | Politická opatření | Obchodování na forexu | Vanguard S&P 500 | Trader 2.0 | Sequoia | Petr Krajíček | Vzestupný trend | Proražení rezistence | Kotace | Wood & Company | Rychlost | Investovat v Číně | Mezinárodní vztahy | Dluhopis | Michael Bloomberg | Žádosti o podporu | Velký pohyb | Výplaty dividend | Domino's Pizza (DPZ.US) | Mojmír Hampl | Carl Richards | Akcie Occidental Petroleum (OXY.US) | Zadluženost | Melcor Developments | Jak obchodovat s akciemi | Komise v přenesené pravomoci | Swing Trading | Týdenní pivot | Hlubší pohled | FDX | MMM | Akumulace | AML | Halliburton | Emitenti | Úrovní podpory | Teorie Elliottových vln | Investiční cíle | Bloky | Řízené fondy | Nastavení Stop-Lossu | Kurz stříbra | Proč investovat | Zajištění hodnoty držených aktiv | Poradci | Riziko | Styl investování | GM | Akcií těžařů | Očkování | BrandZ | Zakladatel Amazonu | Předseda Evropské komise | Co je index S&P 500? | Constellation Brands | Obchodní model | Jáchym Petřík | Obchodování pro klienty | DPZ.US | Akcie Medtronic | Akcie | DoorDash | Banking On Bitcoin | MasterCard | Bublina na trhu | Comfort Finance Group CFG | Japonský jen | Vhodné akcie | Investiční účely | Co to je dividenda | Akcie Nestlé | Ceny energie | Jak fungují státní dluhopisy | Agentura Moody's | Investor George Soros | Využití hedge fondů | INTC | Důchodové systémy | Celanesse | Sentiment trhu | InstaForex | Kontrakt | Kde koupit akcie | Volkswagen | Výsledky automobilového sektoru | Obchodní příležitosti | Anthony Scaramucci | Nejdůležitější pojem | Indická ekonomika | Holding | Grubhub | Podniky | Kde investovat | Daily Observation | Retail | Ekonom | Cena zemního plynu | Och Ziff | Dlouhodobá strategie | Dividendový aristokrat | Akcie pojišťoven | Akcie růstových firem | Akcie Walmartu | Kvalitní akcie | Vyšší výnosy | Depozitní akcie | Jak se začít učit Forexu | Omezení pohybu obyvatelstva | Mike Bloomberg | Analytický tým | 5G | AA.US | Skupina Stellantis | Jak fungují demografické změny? | Akcie Microsoftu | Investiční činnost | Investování na finančních trzích | Jak vydělat | Asijské akciové trhy | Maďarský index BUX | Ekonomické prostředí | Vývoj ceny akcií firmy E.ON | Býčí trend | Concho | Anheuser-Busch inBev | Udělené licence | Instrumenty | Rogue Trader | Objem investovaných peněz | Analýzy akcií | Obchodovat S&P 500 | Tomáš Vranka | Obchodní nastavení | Akcie International Flavors & Fragrances | McKesson Corp | Zastropování cen | Vliv na ekonomickou stabilitu | Akcie na jméno | Akcie Daiichi Sankyo | Rychlý způsob zbohatnutí | Philip Morris | Akciový index Nikkei | Pozice v Activision Blizzard | Obrovské výnosy | Nasdaq | Investiční styl | TME.US | Ray Dalio | Společnost Meta | Poměrové ukazatele | Světová obchodní organizace | Návratnost | Geopolitická situace | Akcie Gazprom | Maďarský index | Železnice | Ekonomický výhled USA | Dobrý obchod | Psychologické aspekty | Extrémní propad ceny | Ritholtz Wealth Management | The Big Short | Inovativní hnací motory | Investiční teze | Rychlé zbohatnutí | Výroby elektromobilů | Tudor | Inflace v USA | Úroveň vzdělání | Mainstream | Broker XTB | Druhy dividend | Glengarry Glen Ross | Dramatický dopad | Nejlepší čas na investování do S&P 500 | Server FXStreet | Kapitalový výnos | Manažer fondu | Zastoupení odvětví | Náboženství | Hodnotový investor | EK | Zemědělství | Tržní kapitalizace společnosti | Obchodní dohody | Globální ekonomický růst | Tipy pro vytvoření watch listu | Přesná skladba portfolia | Société Générale | Warren Buffett Foundation | Belgie | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Internetový trend | Řešení problémů | Akcie Baker Hughes | Černá labuť | Citrix Systems | Citi Group | Odborná příprava | Akcie Phillips 66 (PSX) | Fundamentální pohled | Průlom | Odpovědné investování | AAA | Světové trhy | Investment | Výhled recesních scénářů | SPDR S&P 500 ETF SPY5.UK | Zásobníky | Ratingový výhled | XTB Research | Doživotní jistota | Obchodní styl | Akciový sektor | Akcie Berkshire | VIAC | SJPA | Reálné obchodování | Vývoj ceny | iShares IUCM.UK | Jaké jsou environmentální a společenské změny? | Výroba v Číně | IOT | Plovoucí směnný kurz | Příjem z dividend | Stav americké ekonomiky | Divergence ceny | Investiční podmínky | Svenska Cellulosa | Sjezd akcionářů | Jak fungují trendy spotřebitelského chování? | BlackRock | Úloha žen ve společnosti | Energetická firma | Životní styl | Cena indexu | Jak fungují změny politik | CSX | Spekulace s virtuálními měnami | Mentor | Výhled pro akcie ČEZu | Odliv prostředků | Kurz EUR | Joel Greenblatt | Astrazeneca | Investiční účet | Obchodování na newyorské burze | Ford Motor | Denní obchodníci | Zajištění proti inflaci | Obchodní hodiny | Akcie Allianz | Role hedgeových fondů | Osobní příjem | Kryptoměny | Obchodní strategie následování trendu | SABMiller | Odchod z eurozóny | Low | Vytváření nových odvětví | Cíle fundamentální analýzy | Taiwan Semiconductor | HealthCare | Výjimečné situace | Ekonomické aktivity | Společnost AXA | AXA S.A. (CS.FR) | Obchodní výhled | Tým FXstreet.cz | Problém beztrestnosti vedení | Ekonomická nálada v eurozóně | Amazon | Vliv geopolitických událostí | Spotřebitelské ceny | Palantir | Úvěr | Jídelníček tradera | Investiční společnosti | Mzdy | American Express | Investiční nástroj | Stimuly | Vytvoření watch listu | Analytik XTB | Americká Federální rezervní banka | Historie se opakuje | Ekonomické nerovnosti | Apple Podcasts | Americký akciový index S&P 500 | Americké úřady | Netflix | Británie | Akcie CVS Health | Harley-Davidson | Miliardář | Umělá inteligence | Legendární trader Larry Williams | Burzovní zpravodajství | Tesla | Prohlášení | Ekonomický růst | Umění | Obchodní kalkulačka | Skyworks | Zoom Video Communications | Licenční fondy | Charles Munger | Manažeři | Budoucí úspěch | Vývoj technologií | Investorské chování | Manažeři fondů | City | Quants: The Alchemists Of Wall Street | GICS | Skladba portfolia | Frontier trh | Louis Vuitton | SPY5 | News
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Warner Bros Discovery
Warner Bros. Discovery
Warner Bros Discovery (WBD.US)
Warner Bros Entertainment
WarnerMedia
Warner Music
Warner Music Group
Warner Music Group (WMG.US)
Warrant
Warranty

Následující klíčová slova

Warren Buffett a Charlie Munger
Warren Buffett Foundation
Warren Buffett varuje
Warren Edward Buffett
Warren je doma
Warren Patterson
WASDE
WASDE od USDA
WASDE report
Washington
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei SwiftTrader
Potvrďte prosím... Zavřít