Čtvrtek 26. leden 2023 23:05
reklama
Purple panelová diskuze
reklama
instaforex webinar leden Plechac
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple panelová diskuze

Klíčová slova - Warren Buffett

img

Jsou americké akciové trhy konečně atraktivně naceněné?

19.01.2023 „I přes současný propad na akciových trzích se americké akcie v agregátu jeví spíše dražší, máme zde situaci opačnou, než na jakou jsme byli zvyklí, kdy defenzivní tituly jsou naceněny štědřeji, než tituly růstové a technologické,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Akcie v roce 2022: Globalizace na rozcestí

05.01.2023 Rok 2022 vstoupí do historie jako ten, kdy byla ničím neomezovaná globalizace let 1980-2021 brutálně ukončena ruskou invazí na Ukrajinu. Ta jasně ukázala, že se svět řítí vstříc novému světovému řádu a rozděluje se na dva hodnotové systémy. Globální dodavatelské řetězce a technologie teď budou z pudu sebezáchovy izolované v uzavřených systémech. Rozvinutý svět zároveň urychluje zelenou transformaci. Může se tak zdát, že všechny cesty vedou k inflaci. My se na rok 2022 podíváme z geopolitické perspektivy a z perspektivy akciových trhů.
img

Jak v novém roce obchodovat se zlatem

04.01.2023 Od března do října 2022 klesla cena zlata o 22 %. Od té doby zaznamenala cena zlata do nového roku šestiměsíční maximu...
img

INVESTORSKÉ CHYBY: JAK V NOVÉM ROCE INVESTOVAT A NEPŘIJÍT NA BUBEN

29.12.2022 Období zvýšené volatility vždy prověří psychickou odolnost investorů a poslední roky jsou toho ukázkovým příkladem. Při pohledu na klesající hodnotu svých investic byli mnozí investoři v pokušení nejen rychle prodávat, ale dokonce přehodnocovat své investiční strategie a horizonty. Ti poučenější vědí, že je třeba zachovat klid a… ideálně nedělat nic.
C:\fakepath\Vládimir-Vavra-19122022-1.png

FXstreet.cz přináší rozhovor s traderem z WOOD & Company Vladimírem Vávrou

19.12.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší další rozsáhlý rozhovor, tentokrát s velmi zkušeným traderem Vladimírem Vávrou ze společnosti WOOD & Company. Vladimír Vávra je senior trader odpovědný ve WOOD & Company za obchodování na akciových trzích a má dvacetiletou zkušenost. Na starosti má institucionální a velké privátní klienty. V rozhovoru jsme si povídali o tom, jak začínal, co obnáší jeho práce, jak obchoduje a také co ke svému tradingu používá za analýzy. Hlavním tématem rozhovoru je však aktuální situace na finančních trzích. Dozvíte se, jak se budou vyvíjet trhy v dalším období, co čekat od akcií a zároveň Vladimír prozradil své tipy na konkrétní akciové tituly.
C:\fakepath\obrazek-07122022.jpg

Investor a CEO Thomas S. Murphy

07.12.2022 Thomas Murphy (1925-2022) nepatří v českém prostředí ke známým postavám. Přitom se o něm s obdivem vyjadřoval Warren Buffett, který ho a jeho pobočníka Dana Burku považoval za nejlepší dvojici managementu, kterou svět kdy viděl. Jeho chloubou byla společnost Capital Cities Broadcasting, kterou řídil od roku 1966. Společnost následně provedla fúzi s ABC v roce 1985. O deset let později pak tuto společnost koupil Disney. Murphy svou původní společnost zhodnotil několikanásobně. Pokud byste investovali jeden dolar do jeho společnosti v roce 1966, po fúzi s Disney by tato investice dosáhla zhodnocení 204 dolarů. Jaký byl jeho rukopis řízení a co si můžeme odnést jako investoři z jeho stylu?
C:\fakepath\buffett-21112022.png

Buffettova sázka na polovodiče

21.11.2022 Warren Buffett je žijící legendou investičního světa. Jeho fanoušci každé čtvrtletí netrpělivě očekávají zveřejnění pohybu v Berkshire Hathaway. I když Buffett již neprovádí všechny nákupy a prodeje sám a menší pozice svěřuje svým pomocníkům, na rozhodování o větších investicích má stále rozhodující vliv. Největší investici za třetí čtvrtletí byl nákup 60 milionů akcií Taiwan Semiconductor.
img

Taiwan Semiconductors získává 11 % po zveřejnění nákupu Berkshire Hathaway 📈

15.11.2022 Investiční společnost Berkshire Hathaway (BRKA.US), kterou vedou Warren Buffett a Charlie Munger, získala 60 milionů akcií největšího tchajwanského výrobce polovodičů Taiwan Semiconductors (TSMC). Hodnota tohoto balíku dosahuje téměř 4,1 miliardy USD. Na této vlně získávají také akcie dalších výrobců čipů včetně společností AMD (AMD.US), Intel (INTC.US) a Nvidia (NVDA.US), které byly letos pod tlakem:
img

Bitcoin se snaží odrazit nad 17 000 USD 📈 SOPR na úrovni z března 2020 ⚡

15.11.2022 Kryptoměny se dnes obchodují mírně výše poté, co se bitcoinu podařilo uhájit klíčové cenové úrovně pod 16 000 USD. Lepší sentiment na burzách, který s sebou nese větší chuť riskovat, má nakonec stále šanci pomoci kryptoměnám dohnat ztráty způsobené bankrotem burzy FTX a klesající důvěrou v kryptoměnové společnosti:
img

Alibaba, Tencent a další čínské akcie rostou

15.11.2022 CHNComp v úterý vzrostl o více než 4,0 % a uzavřel na nejvyšší úrovni za téměř dva měsíce, když oteplení vztahů mezi USA a Čínou po setkání Xi-Biden zastínilo neuspokojivé měsíční údaje o aktivitě druhé největší ekonomiky světa. Představitelé obou zemí během summitu G20 v Indonésii vyzvali ke snížení napětí mezi oběma zeměmi. Čínské akcie navíc rostly navzdory řadě neuspokojivých údajů o domácí ekonomice, které podtrhly údaje o průmyslové výrobě a maloobchodních tržbách, jež v říjnu nesplnily očekávání. Investoři navíc stále očekávají, že Peking zvýší stimulační opatření a zmírní omezení COVID, aby podpořil ekonomiku, která se potýká s problémy.
img

VIDEO: Warren Buffett investuje do TSMC

15.11.2022 Počas včerajšieho dňa spoločnosť Berkshire Hathaway reportovala regulátorom pozície, ktoré za posledný kvartál nakúpila či predala. Minulý Q firma nerobila žiadne extra veľké nákupy, avšak napriek tomu stáli minimálne 3 veci za zmienku. Viac sa dozviete v našom videu.
img

VIDEO: Akciové portfólio Tomáša Vranku – októbrový diel

10.10.2022 Prakticky celý tento rok, až na krátke obdobia rastu, sa na akciových trhoch nesie v znamení výpredajov, ktoré sa prehĺbili aj počas posledného mesiaca. Geopolitických rizík je vo svete stále naozaj veľa a situácia sa ani zdaľeka neupokojuje, práve naopak. K problémom posledných mesiacov sa pridávajú aj problémy na britskom dlhopisovom trhu, ktorý bol pred pár týždňami kúsok pred kolapsom. Problémy sa nevyhýbajú napríklad ani banke Credit Suisse. Výrazne aj naďalej oslabuje Euro. Zo zaujímavých vecí, ktoré stoja ešte za zmienku, môžeme spomenúť aj špekulácie ohľadom prevratu v Číne. Z tejto krajiny sa totiž šírili informácie, že súčasný prezident Xi bol zvrhnutý armádou, keďže sa dlhšie neukazoval na verejnosti, nakoniec sa však ukázalo, že zrejme išlo o nepodložené informácie. Zaujímavosťou je aj vstup spoločnosti Porsche na burzu.
C:\fakepath\xtb-10102022.png

Akciové portfolio Tomáše Vranky: Spoléhám se na Warrena Buffetta a jeho schopnost alokovat kapitál

10.10.2022 Prakticky celý tento rok, až na krátká období růstu, se na akciových trzích nese ve znamení výprodejů, které se prohloubily i během posledního měsíce.
C:\fakepath\trader-fxstreet-12092022-uvod.jpeg

8 nejlepších obchodních strategií – poziční obchodování (5. díl)

12.09.2022 Dnešní článek představí další z řady obchodních strategií, konkrétně poziční obchodování. V minulém díle jsme se zabývali obchodováním v trendu.
C:\fakepath\xtb-05092022.png

Investování je pro většinu největším obchodem v životě, tak je zapotřebí k tomu podle toho přistupovat

05.09.2022 Rozhovor na téma investice a trading s Tomášem Vrankou ze společnosti XTB.
C:\fakepath\PT-buffett-portfolio-clanek-FXstreet-17082022.jpg

Jak se mění portfolio W. Buffetta a proč by vás to mělo zajímat

17.08.2022 Jméno legendárního investora zná pravděpodobně každý z vás, přesná skladba portfolia jeho investiční společnosti Berkshire Hathaway však až tak známá není. Podívejte se na největší pozice v portfoliu slavného “věštce z Omahy” a nechte se inspirovat jeho investiční strategií. Na jaký sektor aktuálně Warren Buffett sází? Věští slavný investor nadcházející krizi? Přinášíme vám největší pozice a také změny, kterých portfolio Warrena Buffetta doznalo v roce 2022.
img

VIDEO: Warren Buffett utlmuje investičnú aktivitu

08.08.2022 Cez víkend zverejňovala výsledky aj spoločnosť Berkshire Hathaway. Tej sa darilo počas minulého Q veľmi dobre a dosiahla veľmi pekné zisky, avšak niektoré firmy, ktoré pod ňu patria, výrazne pociťujú infláciu. Okrem toho firma vyreportovala aj vysokú stratu zo svojich akciových investícií. Ak ale chcete vedieť, prečo to nie je problém, pustite si naše video.
C:\fakepath\obrazek-26072022-1.jpg

Jak řídit své portfolio v tržních cyklech?

26.07.2022 Dnešní blog je poslední pokračování dvou předchozích blogů na téma tržní cykly, tentokrát na slibované téma, jak řídit a ochránit své portfolio. Na zázračné nebo sofistikované rady rovnou zapomeňte, selský rozum opět vítězí.
img

VIDEO: Citi prekonáva očakávania

18.07.2022 Americká banka Citi výsledky zverejňovala ešte koncom minulého týždňa. Banka, do ktorej pred pár mesiacmi investoval aj Warren Buffett, vyreportovala veľmi dobré čísla a prekonala očakávania v oblasti ziskov aj tržieb. Akcie na pozitívne informácie reagovali rastom o 13 %. Viac v našom videu.
C:\fakepath\trader-24052022-24-zm.jpeg

Analytik: Největší výnosy od začátku invaze na Ukrajinu nabízí energetické firmy

24.05.2022 Největší výnosy od začátku ruské agrese na Ukrajinu před třemi měsíci nabízí akcie energetických společností. Polostátní energetická firma ČEZ je přitom v Evropě unikát, když za poslední tři měsíce vzrostla o téměř 109 procent. Stoupají také akcie dalších ropných nebo plynárenských společností, a to především v USA.
img

VIDEO: 😱Warren Buffett nakupoval akcie za vyše 50 miliárd USD!

18.05.2022 Posledné mesiace sa objavili informácie o mnohých nákupoch, ktoré urobila spoločnosť Berkshire Hathaway počas prvého kvartálu tohto roka. Až včera sme sa ale dozvedeli o kompletnom zozname investícií, ktoré legendárny investor a jeho manažéri zrealizovali.Prvým zaujímavým nákupom bola nová pozícia na akciách banky Citigroup, ktorá prechádza posledné roky reštrukturalizáciou a mala aj niekoľko problémov. Viac v našom videu:
C:\fakepath\axa-17052022-1.png

Akciové portfolio podle Warrena Buffetta? Přihoďte si do něj akcie pojišťoven

17.05.2022 To, že pojišťovnictví je dlouhodobě finančně stabilní a ziskový sektor není žádná novinka, a i věhlasný Warren Buffett je známý tím, že pojišťovny rád zahrnuje do svého portfolia. Poslední Buffettovu akvizici v pojišťovně Alleghany sice kopírovat nemůžu, skvělou příležitost přihodit si do portfolia akcie z pojišťovnictví ale nabízí akcie francouzské společnosti AXA S.A., která dlouhodobě patří mezi největší světové pojišťovny.
img

Obchodování s 14% nárůstem BP po uveřejnění zprávy o ziscích

12.05.2022 Energetickým společnostem se v letošním roce zatím daří překonávat širší akciové indexy, a to zejména díky růstu cen ropy a omezením v dodávkách energie.
img

Technická analýza BTC/USD na 3. 5. 2022

03.05.2022 Warren Buffett znovu zaútočil na bitcoin a prohlásil, že by nekoupil všechny BTC na světě ani za 25 dolarů. Tento 91letý muž s čistým jměním zhruba 124 miliard dolarů je zaníceným skeptikem ohledně kryptoměn. Kdysi nazval bitcoin "jedem na krysy na druhou". Jeho argumenty se často týkají digitálních aktiv, která nenabízejí žádnou hmatatelnou hodnotu. Komunita při této příležitosti rychle poukázala na to, že existuje spousta případů použití a prospěšnosti kryptoměn, které Buffet pravděpodobně nezjišťoval.
C:\fakepath\buffett 16102013.jpg

Warren Buffett v prvním čtvrtletí koupil další akcie Apple

02.05.2022 Miliardář a filantrop Warren Buffett nakoupil v prvním čtvrtletí akcie společnosti Apple za 600 milionů USD (14,1 miliardy Kč). Využil k nákupům třídenního poklesu ceny, a kdyby Apple neoživil, nakoupil by další. Buffett to řekl zpravodajské společnosti CNBC. Apple je největší akciovou investicí Buffettova investičního konglomerátu Berkshire Hathaway, na celkovém akciovém portfoliu se na konci prvního čtvrtletí podílel 40 procenty.
img

Denní makro postřehy: Berkshire je lídrem hodnotového odrazu 27/04/2022

27.04.2022 MOJO: V sobotu bude Berkshire Hathaway (BRK.B), největší americká netechnologická společnost, poprvé od roku 2019 pořádat své výroční setkání „karneval kapitalismu“ v přímém přenosu z Omahy. Bude to již 62. rok, co Warren Buffett zastává funkci generálního ředitele, a bude zde po boku svého partnera Charlieho Mungera a příštího generálního ředitele Grega Abela.
img

Warren Buffett zvýšil svůj podíl ve společnosti Occidental Petroleum

07.03.2022 Akcie Occidental Petroleum (OXY.US) v premarketu prudce vzrostly poté, co nedávné regulatorní prohlášení ukázalo, že Berkshire Hathaway nedávno zvýšil svůj podíl ve společnosti. Konglomerát Warrena Buffetta získal od středy do pátku přes 61 milionů akcií ropného giganta za ceny v rozmezí od 47,07 do 56,45 USD. Společnost Berkshire uvedla, že vlastní 91,2 milionů akcií společnosti Occidental, téměř 10 % z těch v oběhu.
img

Warren Buffett investuje miliardu dolarů do Nubank přátelské k BTC, zbavuje se akcií Visa a Mastercard

17.02.2022 „Oracle of Omaha“ má nyní ve svém portfoliu více společností, které mají přímou/nepřímou expozici vůči Bitcoinu a podobným kryptoměnám.
C:\fakepath\xtb-18012022.png

TOP 5 investiční rady expertů pro rok 2022

18.01.2022 Máme tu nový rok a s ním také příležitost začít s čistým štítem. Jak ale zajistit, aby byl tento rok lepší, než ten předchozí? Nabízí se investice do lepších informací a vzdělání obecně. V investicích, tradingu a na trzích obecně to platí dvojnásob.
C:\fakepath\dolary.jpg

Majetek nejbohatších lidí se za pandemie rozrostl, víc lidí je ale v chudobě

18.01.2022 Majetek nejbohatších lidí světa se za pandemie covidu-19 rozrostl, na druhou stranu se ale víc lidí ocitlo v chudobě. Ve své zprávě o nerovnosti to včera uvedla britská nevládní organizace Oxfam. Nízké příjmy těch nejchudších podle ní přispěly ke smrti 21.000 lidí denně. Majetek deseti nejbohatších lidí se od března 2020, tedy od začátku pandemie, více než zdvojnásobil.
img

Americký pre-market 5. 1. 2022. Buffett vydělal 120 miliard na Applu.

05.01.2022 Futures na americké akciové indexy se během ranní seance obchodovaly poměrně různorodě poté, co Dow Jones Industrial Average v úterý uzavřel s rekordním ziskem. Investoři si opět začínají stále více všímat akcií společností, které mohou těžit z letošního ekonomického oživení. Dow futures vzrostly o 28 bodů. Futures na S&P 500 se nezměnily, zatímco futures na Nasdaq 100 klesly o 0,2 %.
img

Warren Buffett lituje, že se vyhýbal akciím těchto společností

03.12.2021 Každý investor jistě ví, jaké to je, když lituje, že nekoupil určité akcie. Dokonce i hráči, kteří zdánlivě nikdy nevsadí na špatnou společnost, někdy přiznají, že udělali chybu. Legendární investor Warren Buffett nejednou litoval, že měl do některých akcií investovat dříve. Přečtěte si náš článek a zjistěte, jaké akcie by americký miliardář koupil za rozumnější cenu, kdyby se rozhodl ve správný okamžik.
C:\fakepath\toptop-16112021-25-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.11.2021 1) Před obrovským pádem na burze varuje Američany uznávaný investiční stratég Jeremy Grantham. Kritizuje centrální banku (Fed), že ignoruje inflaci, a nabádá investory, aby byli opatrní. Svůj pohled na současnou situaci na trzích poskytl v pátek agentuře Bloomberg. Investoři jsou podle Granthama momentálně zaslepeni optimismem ještě víc než před krachem na newyorské burze v roce 1929. „Více než kdykoliv předtím je zde poptávka po nákupech s domněnkou, že ceny nikdy neklesají, a tak jediné, co je třeba, je nakupovat. Až přijde propad, bude pravděpodobně větší než cokoliv předchozího v americké historii,“ varoval.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-forexove_umeni.jpg

Může se průměrný člověk bez zkušeností naučit Forexovému umění?

15.10.2021 Naučit se obchodovat na Forexu nevyžaduje nikterak zvláštní nadání. Hlavní je chtít a mít vůli to dotáhnout do konce. To je paradoxně taky důvod, proč uspěje pouze velmi zanedbatelná menšina. Zbytek se obvykle nedokáže poučit ze svých předchozích chyb a od obchodování na Forexu postupně upustí.
C:\fakepath\buffett 16102013.jpg

Buffett: Dopady pandemie jsou velmi nerovnoměrné, nejistota přetrvává

30.06.2021 Hospodářské dopady pandemie covidu-19 jsou mimořádně nerovnoměrné. Zatímco statisíce či miliony malých firem utrpěly strašlivé škody, většina velkých společností si vede převážně dobře. V rozhovoru s televizí CNBC to řekl americký investor Warren Buffett. Nejistota spojená s pandemií podle něj zdaleka neskončila.
C:\fakepath\top-24062021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.06.2021 1) Michael Burry, který vydělal miliardy na tzv. internetové horečce nebo úderu poslední finanční krize, ostře zkritizoval chování masy drobných investorů, kteří způsobují na trzích značné cenové výkyvy. Spekulace s virtuálními měnami či akciemi krachujících firem jsou podle něj „nepřirozené, šílené a nebezpečné” a amatérům hrozí obrovské ztráty.
C:\fakepath\investice-14062021-1.jpg

Jak je možné investovat 10 000 USD?

14.06.2021 Abychom našli správnou odpověď na otázky jak a kam investovat 10 000 USD, měli bychom vzít v úvahu několik věcí. Nejprve cíle a období investic. Pokud je období poměrně krátké, pak je možné riskovat a zvážit agresivní metody investování. Pokud potřebuje člověk peníze, které chcete investovat, použít za pár měsíců nebo spíše roků, může si vybrat možnost jejich investování do akcií, které mohou během let přinést zisk. Proto jsou investiční horizonty velmi důležitým parametrem.
C:\fakepath\top-09062021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.06.2021 1) Nejznámější kryptoměna bitcoin má za sebou jeden z nejhorších měsíců za poslední dekádu. Za posledních 30 dní se jeho cena propadla téměř o polovinu a zatímco ještě v polovině dubna atakovala 65 tisíc dolarů, nyní se pohybuje kolem 34 tisíc. Podle některých analytiků zlevňování ještě neskončilo a hodnota bitcoinu spadne až na 20 tisíc dolarů.
C:\fakepath\trader-03062021.png

Obchodování z pomsty. Co to je, jak se tomu vyhnout a proč to zažil v životě každý?

03.06.2021 Obchodování z pomsty (Revenge Trading) je jedna z těch věcí, o kterých jste ani nevěděli, že má jméno. Jedná se o fenomén, který během obchodování zažije každý a už jen pouhá znalost jeho existence napomůže ke zlepšení výsledků. O co se tedy jedná?
img

Swingové obchodování: Objevte kouzlo této oblíbené investiční strategie!

16.04.2021 Zajímáte se o investování na burze? Chtěli byste obchodovat na finančním trhu, ale nechcete trávit celý den před cenovými grafy? Dlouhodobé investování vám také není blízké? Naštěstí existuje i obchodní styl, který vám umožňuje aktivní obchodování, přičemž budete mít stále dostatek času na svou práci, koníčky a rodinu. Poznejte s námi swingové obchodování. Seznamte se s tímto obchodním stylem a poznejte specifika swingových obchodů.
C:\fakepath\Bezos.jpg

Forbes: Nejbohatším člověkem na světě je nadále Jeff Bezos

06.04.2021 Titul nejbohatšího člověka na světě si podle žebříčku časopisu Forbes už čtvrtý rok po sobě udržel zakladatel společnosti Amazon Jeff Bezos, těsně následovaný podnikatelem Elonem Muskem. Celkové jmění nejbohatších lidí planety se i přes ekonomickou krizi způsobenou koronavirem zvýšilo, Forbes registruje rekordních 2755 dolarových miliardářů s jměním v celkové výši 13,1 bilionu dolarů (289 bilionů Kč). V roce 2019 to bylo osm bilionů dolarů (176,5 bilionu Kč).
C:\fakepath\akcie-14032021.png

Využije dlouhodobý investor do akcií technickou analýzu?

13.03.2021 K napsání tohoto článku mne vedlo shlédnutí streamového videa jednoho nejmenovaného zpravodajského portálu pro investory, jehož tématem byla technická analýza praktikovaná na cenách akcií. Hostem moderátora byl technický analytik, který předvedl standardní výkon na denních grafech. Vzhledem k reakcím sledujících právě tento fakt mohl být kamenem úrazu. V některých případech diváci vzhledem k dotazům očekávali od technické analýzy něco co nemohli dostat. Jiní sledující rovnou vyjádřili svůj negativní názor. Dlouhodobí investoři všeobecně neuznávají technickou analýzu. Věřím, že z jejich pohledu musí analýza denního grafu vypadat poněkud směšně vzhedem k tomu, že jejich cílem je vlastnit akcie v některých případech ideálně doživotně. Pohled na cenu při nákupu akcií beru v úvahu. Osobně bych měl problém vlastnit akcii s vědomím, že jsem nakoupil desetileté high... Co sleduji před nákupem akcie na cenovém grafu a co z technické analýzy používám si povíme dnes.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Věštec z Omahy napsal dopis investorům

01.03.2021 "Warren Buffett je známý neokázalým a střídmým životním stylem. Jako jeden z nejbohatších lidí na světě bydlí ve starém domě v Nebrasce za 30 tisíc dolarů. Přestože již oslavil devadesáté narozeniny, jeho investiční předpovědi stále slaví úspěchy,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\obr1-25022021.JPG

Buffettov indikátor na maximálnych hodnotách: Je to dôvod na obavy?

25.02.2021 V roku 2001 Warren Buffett slávne opísal pomer kapitalizácie akciového trhu k HDP ako „najlepšie jednotlivé meradlo situácie v akomkoľvek danom okamihu.“
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
C:\fakepath\bitcoin-10022021-4.png

Bitcoin ako alternatíva

10.02.2021 Nie je to tak dávno, čo analytici JP Morgan varovali, že cena bitcoinu sa už nikdy nemusí vrátiť na hodnotu 40 000 USD a máme tu nové historické maximum vyššie o zhruba 20%. Čo okrem Tesly a Elona Muska stojí za týmto nárastom a prečo to môže pokračovať?
C:\\fakepath\\akcie-03022021.png

Jak vybírat akcie do vašeho portfolia?

03.02.2021 Stanovení správných kritérií pro výběr akcií jsou jedním z hlavních předpokladů úspěšného investování. Kde ale začít? Na začátku je důležité stanovit si, jaký typ investora/obchodníka jste vy sami. Jste konzervativní investor a snažíte se co nejvíce eliminovat riziko ztráty? Nebo preferujete riskantnější příležitosti s větší návratností a zajímají vás spíše nové společnosti na trhu, než profláknuté indexy a akcie?
C:\fakepath\obrazek-01022021-1.png

Jak vypočítat ukazatel Návratnosti investice (ROI)?

01.02.2021 Mnoho obchodníků každý den nakupuje/prodává různá aktiva, ale jen málo z nich má představu, jak správně odhadnout kvalitu svých investic.
C:\fakepath\akcie-28012021-0.png

Sebenaplňující proroctví a síla sociálních sítí? Jak ovlivnil Reddit GameStop?

28.01.2021 Bloomberg. Forbes. Investing. Každý web o tom píše. Novým hitem internetu se po Bernie Sandersovi stal nevídaný úkaz na trzích s akciemi. Velká skupina gamblerů ze sociální sítě Reddit údajně ovlivnila cenu akcie GameStop do takové míry, že téměř zlikvidovala hedgeový fond. Co se vlastně stalo?
C:\fakepath\investice-18012021.png

Benjamin Graham a jeho investiční principy

18.01.2021 Existuje spousta známých knih a publikací, které vám mohou přinést plno rad a zlepšit vaše schopnosti při investování. Jedna z nejlepších knih, kterou doporučuje i sám Warren Buffet je Inteligentní investor od Benjamina Grahama. V této knize vysvětluje autor základní principy a pravidla kvalitního investování. Na jedny z nejzákladnějších principů z této knihy se podíváme v tomto článku.
img

5 nejlepších tipů na akcie od Warrena Buffetta

10.01.2021 Připravili jsme pro Vás několik rad o investování do akcií od Warrena Buffetta, který je nyní známý jako „Zázrak z Omahy“, jehož čisté jmění činí téměř 84 miliard dolarů.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
C:\fakepath\investice-30122020.png

Pasivní vs. aktivní investování

30.12.2020 Investování prostřednictvím ETF je každým rokem stále populárnější. Vzniká spousty debat, která z forem investic je nejlepší. Není však žádným tajemstvím, že pasivní investování se dostává v posledních letech do popředí.
C:\fakepath\trader-28122020-3.png

Nejčastější chyby při investování

28.12.2020 Pokud plánujete začít investovat, měli byste vědět, kterým chybám je třeba se vyvarovat. Některé níže zmíněné věci, které jsou v tomto článku, vám mohou přijít jako samozřejmost, jenže někdy i zkušený investor špatně odhadne situaci a dopustí se chyby, která pro něj může být drahá. Často se to stává u nových příležitostí na trhu, a proto je dobré si zopakovat někdy i úplné základy správného investování a zkontrolovat, jestli se z jedné z těchto chyb náhodou nedopouštíte.
img

Nové IPO akcie Snowflake prudce stoupají po hodnocení analytiků!

04.12.2020 Při svém zářijovém debutu na newyorské burze vzrostly akcie Snowflake o více než 111%. Cena akcií včera vyskočila téměř o 15% poté, co společnost vykázala lepší tržby za třetí čtvrtletí, než se ve skutečnosti očekávalo. Zatímco zisk na akcii zaznamenal ztrátu, stále vedl řadu analytiků k aktualizaci cenových cílů.
img

IPO Airbnb: Vstup na burzu bude ještě v prosinci 2020!

04.12.2020 Dlouho očekáváné a odkládané Airbnb IPO se přeci jen uskuteční ještě tento rok. V prosinci 2020 vstoupí Airbnb na burzu NASDAQ a akcie se budou obchodovat pod symbolem „ABNB“. Regulační orgán SEC (Securities and Exchange Comission) obdržel potřebné dokumenty a IPO již nic nestojí v cestě.
C:\fakepath\akcie-1.png

Žhavý Apple přitahuje Morgan Stanley a měl by zajímat i vás

30.09.2020 Apple se stal první americkou společností, která překonala tržní kapitalizaci 2 bilionů amerických dolarů. Svůj All-Time-High si společnost připsala 1. září na 134 USD za jednu akcii. Poté nastala korekce, která poslala společnost na 114 USD za akcii. Gigant se ale nevzdává a přichází s novými produkty, které přitahují i Morgan Stanley.
C:\fakepath\eurusd-17092020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 17.9.2020

17.09.2020 Akcie ve Spojených státech včera po zasedání měnového výboru americké centrální banky (Fed) uzavřely smíšeně. Na forexovém trhu zprvu slábnul americký dolar, poté co Fed oznámil, že zlepšil ekonomický výhled USA, ale začal posilovat.
C:\fakepath\dolary.jpg

Forbes: Nejbohatším Američanem zůstává Bezos, Trump si pohoršil

08.09.2020 Nejbohatším Američanem podle žebříčku časopisu Forbes zůstal třetím rokem za sebou šéf internetového obchodu Amazon Jeff Bezos. Výrazně si ale pohoršil americký prezident Donald Trump, a to kvůli koronavirové pandemii, která těžce zasáhla jeho kancelářské budovy, hotely a rezorty, uvedl Forbes.
C:\fakepath\top-02092020-lv-9.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.09.2020 1) Obchodování na asijských akciových trzích dnes skončilo převážně v plusu. Nejvýraznější růst zaznamenaly cenné papíry v Austrálii, a to i přesto, že tamní statistický úřad informoval o rekordním propadu ekonomiky.
img

Warren Buffett sází na Japonsko

02.09.2020 Holdingová společnost Berkshire Hathaway se začala v poslední době chránit proti inflaci a nakoupila podíly v největší světové těžařské firmě zaměřené na zlato, plynovody a zásobníky zemního plynu. O víkendu oznámila, že získala 5% podíl v pěti japonských investičních společnostech, což vypadá jako sázka na komoditní sektor a japonský jen. Warren Buffett se přeorientoval z USA na zbytek světa. Což by měl zvážit každý investor.
C:\fakepath\top-31082020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.08.2020 1) Vyjednávání mezi Británií a Evropskou unií o vztazích po britském odchodu z evropského bloku uvázla na mrtvém bodě kvůli "neústupnému a nerealistickému přístupu" Londýna. Prohlásil to dnes podle agentury Reuters francouzský ministr zahraničí Jean-Yves Le Drian.
C:\fakepath\top-28082020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.08.2020 1) Japonské akcie dnes výrazně oslabily v důsledku oznámení, že premiér Šinzó Abe se chystá rezignovat. Hlavní index tak smazal zisky, které měl na začátku obchodování, a vykázal největší propad za měsíc. Kromě australského další asijské indexy posilovaly. Tokijský index spotřebitelských cen se zvýšil v meziročním srovnání o 0,3 % při očekávání růstu o 0,6 %.
C:\fakepath\buffett 16102013.jpg

Investor Warren Buffett má čich na akcie a srdce pro charitu

28.08.2020 Firma Berkshire Hathaway byla kdysi jen malou textilkou. Warren Buffett z ní ale dokázal vybudovat kolos s tržní hodnotou přes 300 miliard dolarů, který drží podíly v řadě významných firem. Recept na úspěch má zdánlivě prostý: investovat do podhodnocených firem s dobrým vedením. Buffett, přezdívaný "věštec z Omahy", je čtvrtým nejbohatším člověkem světa a významným filantropem. V neděli 30. srpna oslaví devadesátiny.
img

Investorské chování: Jak investovat a nepřijít na buben

24.08.2020 Období zvýšené volatility vždy prověří psychickou odolnost investorů a letošní rok je toho ukázkovým příkladem. Na akciových trzích došlo v březnu s nástupem koronavirové epidemie k více než 30% poklesu z předchozích maxim. Podobně tak kurz koruny a lokální dluhopisy prošly výraznou korekcí a dostaly se svými cenami na dlouholetá minima. Při pohledu na klesající hodnotu svých investic byli mnozí investoři v pokušení nejen rychle prodávat, ale dokonce přehodnocovat své investiční strategie a horizonty. Ti poučenější vědí, že je třeba zachovat klid a… ideálně nedělat nic. Což se s odstupem několika měsíců opět potvrdilo. Trhy téměř vymazaly předchozí ztráty, a kdo prodával v době ztrát, ten tratil. Získat mohl naopak ten, kdo prozíravě nakoupil. Například americké akcie se od počátku roku dostaly na kladnou nulu, smazaly tedy celý koronavirový pokles.
C:\fakepath\usa-volby.jpg

Prezidentské volby USA: Jaká bude reakce akciového trhu?

16.08.2020 Letošní prezidentské volby v USA budou soubojem na život a na smrt. V tomto článku si projdeme, jak listopadové prezidentské volby mohou ovlivnit akciový trh. Neopomeneme ani historickou zkušenost. Nakonec se podíváme, co doporučují analytici z investiční banky U.S. Bank a já přidám i svůj komentář.
img

IPO Airbnb bude pravděpodobně přece jen ještě v roce 2020

13.08.2020  IPO Airbnb mělo být nejžhavější veřejnou nabídkou roku 2020. Místo toho gigant krátkodobých pronájmů ubytování propustil 25 % svých zaměstnanců a očekává, že příjmy budou letos o polovinu menší než v roce 2019. Přesto to vypadá, že plány na IPO Airbnb nakonec ještě v letošním roce uskuteční.
C:\fakepath\trader.png

Tipy nejlepších obchodníků na světě

12.08.2020 Pokud máte problém uspět ve světě tradingu, akcií a investování rozhodně není hanba vrátit se k základům a inspirovat se několika radami od investorských velikánů jako jsou Warren Buffett, či George Soros.
C:\fakepath\bull-3112617_1920.jpg

Základy logiky investovania

28.07.2020 Spôsobov ako investovať svoje finančné prostriedky je mnoho, no ktorý je bezpečný a zároveň ziskový? Ktorý spôsob je pre mňa vhodný a vyhovuje mojej psychike? Bolo by dobré začať tým, že ak si neviete predstaviť, že vaše portfólio pokleslo o 20% či 30% (ako sa tak stalo pri začiatku korony), nemali by ste investovať do akcií. Ak sa ale pozriete na to ako investovanie do akcií naozaj funguje a ako sa na tom dá zhodnotiť svoj kapitál, tak sa do toho „ponoríte“ a budete neustále vyhľadávať tie najlepšie príležitosti.
img

Podvodníci napadli twitterové účty mnoha známých lidí

16.07.2020 Zatím neznámí podvodníci napadli twitterové účty mnoha známých a bohatých lidí, včetně šéfů velkých technologických firem, ale i politiků, celebrit a také samotných podniků. Jménem skutečných vlastníků účtů hackeři tvrdili, že chtějí pomoci a že když jim někdo pošle 1000 dolarů, obdrží za to dvojnásobek, tedy 2000 USD (téměř 47.000 Kč). Platbu žádali v bitcoinech. Napadení účtů sice není neobvyklou záležitostí, odborníky ale tentokrát překvapil rozsah a způsob, jakým byl útok proveden.
C:\fakepath\twitter-bitcoin.jpg

Obama, Musk, Gates aj Bezos propagovali na Twitteri Bitcoin

16.07.2020 Včera skoro všetky známe osobnosti sveta písali o Bitcoine. Ako je to možné? Bola to reklama? Čo sa vlastne včera na Twitteri stalo a aký to môže mať dopad na trh s kryptomenami?
C:\fakepath\trader.jpg

Jídelníček tradera: Skrytý nástroj těch nejlepších

16.07.2020 Napadlo vás někdy, jak váš jídelníček ovlivňuje obchody? Před časem jsem četl, co jí největší hlavy na světě. Bill Gates, Nancy Pelosi a Warren Buffett. Poslední jmenovaný mě zaujal. Údajně vypije denně až 5 plechovek višňové Coca Coly. V tomto textu si krátce projdeme jeho zřejmé motivy a následně si projdeme doporučenou dietu tradera. Dost se totiž liší.
C:\fakepath\Musk-Buffet.jpg

Musk je díky růstu akcií Tesly bohatší než Buffett

13.07.2020 Zakladatel a šéf společnosti Tesla Elon Musk se díky pátečnímu růstu ceny akcií podniku stal bohatším než legendární investor Warren Buffett. S odvoláním na svůj index miliardářů o tom informovala agentura Bloomberg. Tesla se zabývá výrobou elektromobilů, angažuje se ale i v některých vesmírných projektech.
C:\fakepath\trader1.png

Jak investuje Generace Z: Kuriózní nový trend v obchodování

10.07.2020 Rád bych Váženému čtenáři webu FxStreet.cz představil nový fenomén, kterého jsem si začal v poslední době všímat. Jde o trendové obchodování Generace Z, což jsou pro účely tohoto článku mladí dospělí narození v letech 2000 a 2001. Možná jste si toho ani nevšimli, ale tito mladí hladoví obchodníci využívají všech příležitostí, které se na internetu vyskytnou.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
C:\fakepath\cash-tree.jpg

Najčastejšie chyby pri investovaní do akcií

30.06.2020 To, čo si málokto uvedomuje pri investovaní je, že investor je sám sebe nepriateľom. Jeho emócie, strach, chamtivosť či prehnané očakávania môžu narobiť veľkú škodu na jeho finančných rozhodnutiach. Preto je dobré poučiť sa nielen zo svojich vlastných chýb, ale počúvať rady skúsených. V nasledujúcich riadkoch sa dočítate o najčastejších chybách pri investovaní a ako jednoducho sa im vyvarovať.
C:\fakepath\Robinhood.jpg

Jak Robinhood mění svět tradingu a jak se z toho poučit

22.06.2020 Pravidelně chodím na dlouhé procházky, během kterých poslouchám rozhovory z dílny světových deníků jako je Forbes a The Economist. V druhém zmíněném vyšel rozhovor s mladíkem, který na aplikaci Robinhood vložil veškeré své úspory a podařilo se mu je několikanásobně zhodnotit. Sám pro sebe jsem si říkal, že to nemůže dopadnout dobře.
img

Kvalitní akcie vynášejí dlouhodobě a platí to i pro rok 2020

04.06.2020 Akcie dosáhly vysoké úrovně zhodnocení, a zvýšily tak pravděpodobnost záporné reálné míry návratnosti v následujícím desetiletí. Výnosy z dluhopisů jsou všeobecně nízké, a tak investoři zoufale hledají aktiva, která jim mohou dlouhodobě vynášet. A právě to už téměř čtyři desítky let dělají kvalitní akcie, a proto vám v dnešním komentáři představujeme 25 kvalitních akciových titulů.
C:\fakepath\top-02062020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.06.2020 1) Akcie v Asii a Tichomoří dnes opět rostly. Nejistotu ze zhoršování vztahů mezi USA a Čínou a rostoucí napětí a násilí v USA zastiňuje optimismus z toho, že ekonomiky se začínají vracet k normálu po pandemické krizi.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Lidé masově vstupují na burzu. Mnozí z nich zapláčou

26.05.2020 "Nezkušení investoři nakupují akcie, které věhlasní investoři jako je Warren Buffett prodávají. Často se přitom diví, že dosahují horších výsledků," říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

30 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

22.05.2020 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
C:\fakepath\warren-buffett-net-worth-over-time.jpg

Cesta Warrena Buffetta

19.05.2020 Nie každý vie kto to vlastne Warren Buffett je, takže si to poďme objasniť. Warren Buffett je nielen jeden z najúspešnejších investorov všetkých čias, ale takisto aj jeden z najbohatších ľudí na svete a filantrop. Je to veľmi dobrý kamárat s Billom Gatesom a okrem zarobenia všetkých veľkých peňazí ich aj pravidelne daruje na charitu. Založil spolu s Billom Gatesom známu „Giving Pledge“, čo je záväzok, ktorý môžu bohatí ľudia dobrovoľne podpísať a zaväzujú sa tým k darovaniu časti svojho majetku na charitatívne účely.
img

Obnovené americko-čínské napětí vrhá stín na finanční trhy

04.05.2020 Akciový trh si minulý týden nevedl nejlépe a své obchodování uzavřel s týdenní ztrátou. Ve středu sice akcie rostly o 2,66 %, další dny však přehouply týden do červených čísel. Negativní nálada se přenesla i do úvodu tohoto týdne.
img

Rychlé shrnutí

04.05.2020 USA zvyšují tlak na Čínu. Mike Pompeo uvedl, že existují značné důkazy o tom, že se Covid-19 začal šířit z čínských laboratoří. Americký prezident mezitím uvedl, že USA odstoupí od obchodní dohody, pokud Čína nezačne s nákupy amerických zemědělských produktů.
img

Mýtus černých labutí

24.04.2020 „Investoři se v současné době dělí do dvou skupin. Jedni věří, že v krátké době přijdou další propady na trzích, a proto na burzu nevstupují. Druzí zas věří, že trhy z dlouhodobého hlediska rostou, a proto nyní dokupují akcie se slevou,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Rub a líc rizik a trhů. Spojit síly je jen začátek

19.03.2020 Dosáhli jsme části krizového cyklu, kde již navzdory stále se horšícím zprávám musíme začít řešit hodnoty, předvídat další politické kroky a snažit se odhadnout minimální hodnotu, na které se trh zastaví. Pohybujeme se tedy na velmi tenkém ledě. V podobných situacích je totiž naší přirozenou reakcí obrana nebo útěk, nikoliv výpočet rizik a jejich srovnávání s možnými výnosy, zatímco se dál přitápí pod kotlem.
C:\fakepath\bh-13032020-lv.jpg

Valná hromada Buffettovy Berkshire Hathaway bude bez akcionářů

13.03.2020 Výroční valná hromada investiční společnosti Berkshire Hathaway, kterou spravuje legendární investor Warren Buffett, se letos kvůli novému koronaviru uskuteční bez fyzicky přítomných akcionářů. Buffett držitelům akcií své firmy v dopise napsal, že se akce ale bude konat podle plánu 2. května a stejně jako v předchozích letech ji bude možné sledovat alespoň prostřednictvím streamovací služby Yahoo.
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (2.3.2020)

02.03.2020 Minulý týden došlo na měnovém páru k aktivaci tří obchodů, na které jsem s předstihem upozornil v mém týdenní komentáři, a všechny skončily v zisku. Velmi vysoká intradenní volatilita krátkodobých breakoutovým strategiím velmi svědčí. Trh postupně aktivoval všechny tři long obchody, které byly velmi rychle uzavírány v zisku na Profit-Targetu. Vše najdete zvýrazněno níže na H1 grafech. Pokud jste obchodů také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
img

Nejbohatší lidé světa kvůli koronaviru od pondělí zchudli každý o více než 200 miliard korun, premiér Andrej Babiš přišel o necelých pět miliard

01.03.2020 Pětistovka nejbohatších lidí světa dle Bloombergu přišla v uplynulých pěti obchodních dnech kvůli burzovním propadům v souhrnu o 444 miliard dolarů, plyne z dat Bloombergu. To odpovídá 10,3 bilionu korun, což je suma, jež se blíží hodnotě všeho toho, co česká ekonomika vyprodukuje za dva roky.
C:\fakepath\buffett 16102013.jpg

Buffett: Prodávat akcie není navzdory koronaviru zapotřebí

24.02.2020 Akcie navzdory "děsivé" epidemii nového typu koronaviru zůstávají dobrou dlouhodobou investicí a není načase je prodávat. Uvedl to dnes podle agentury Reuters legendární investor Warren Buffett v rozhovoru s televizí CNBC.
C:\fakepath\top-24022020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.02.2020 1) Asijské akcie začaly týden výprodeji kvůli rostoucímu strachu z rozšiřování koronaviru. Nové případy v Itálii a Jižní Koreji podněcují obavy z šíření pandemie mimo území Číny.
C:\fakepath\obrazek3.jpg

Aká úroveň páky je bezpečná?

17.02.2020 Zhruba pred dvoma rokmi v rozhovore pre CNBC Warren Buffett parafrázoval svojho partnera Charlieho Mungera, že sú iba tri možnosti ako môže múdry človek dostať na mizinu a to kvôli alkoholu, ženám a páke (“My partner Charlie says there is only three ways a smart person can go broke: liquor, ladies and leverage.”). Ako si poradiť s alkoholom a ženami je téma na celú knihu, tak sa pozrime ako si postrážiť páku.
img

27 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

29.11.2019 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
C:\fakepath\top-18112019-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.11.2019 1) Asijské akciové trhy dnes převážně stouply, když investoři čekali na další vývoj obchodního vztahu mezi USA a Čínou. Ekonomický poradce Bílého domu Larry Kudlow v minulém týdnu prohlásil, že se obě země blíží dosažení dohody.
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
img

Na krachu Thomase Cooka někteří vydělali miliardy. Podle papeže Františka je to ale nemravné

23.09.2019 Krach takřka 180let staré cestovky Thomas Cook je ránou pro její akcionáře a také věřitele, byť jejich pohledávky budou částečně uspokojeny z nuceně rozprodaného majetku. Tíživá je situace pochopitelně také pro více než dvacet tisíc zaměstnanců cestovky a statisíce jejích nynějších klientů. Nicméně některé firmy na krachu také dobře vydělají.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

IPO Airbnb můžeme očekávat v roce 2020

20.09.2019 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb. Přesné datum IPO Airbnb zatím není oficiálně známo, ovšem firma Airbnb napsala v krátké tiskové zprávě dne 19.9.2019, že v průběhu roku 2020 hodlá vstoupit na burzu.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/CHF | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Grexit | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | AUD/NZD | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/MXN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investujeme | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | Aussie | ADX | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Buy and hold | Béžová kniha | CCI | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Demo účet | Depreciace | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | EBIT | ECB | ECOFIN | EFSF | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | Exekuce | FOMC | FRA | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Floating | Floor | Large Cap | Hedge fondy | Forex trader | Forexový obchodník | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | HDP (Hrubý domácí produkt) | HFT | Hedge Fund | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Open | Osobní příjem | P/E | PEG | Papertrading | Penzijní fond | Peněžní zásoba | Platforma | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Resistance | Retracement | Rezistence | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Scalper | Scalping | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Short selling | Skalper | Skalping | Splatnost | Split | Spot | Spread | Stop Out | Stop-Loss | Support | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Swiss | Take Profit | Technical analysis | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | WTO | Wall Street | Warranty | ZEW index | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Psycholog | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Josef Košťál | Makroekonomická data | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Gordon Gekko | Futures kontrakt | Sázka | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Hedge fond | Bohatství | Recesia | IEA | Euronext | Credit Suisse | Burzovní makléř | Burzovní obchodník | RBNZ | Intervenovat | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Alexander Elder | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Contracts for difference | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | High frequency trading | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Poziční obchodování | BTC | Kybernetická měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | Abenomika | Akcie P-E | Akciové indikátory | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Likvidní | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Ed Seykota | Kasino | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie ČEZu | Akcie dnes | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie GoPro | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankrot Řecka | Barel ropy | Běžný účet | BH Securities | Bollinger Bands | Brent | Britské libry | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | CAC40 | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy dnes | Cena stříbra | Ceny zlata | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Čínská měna | Co je akcie | Conference Board | Černá labuť | Česká ekonomika | České akcie | DAX 30 | Day trading | Denník | Devalvace měny | Direct market | DJIA | Dlouhodobé investice | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | ETF fondy | Etoro | ETX | ETX Capital | Eura | EURCHF | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Finance.cz | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Hang Seng | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investiční záměr | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investování na kapitálových trzích | Investování peněz | Investovat do zlata | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak investovat na burze | Jak investovat peníze | Jak koupit akcie | Jak nakoupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak nejlépe investovat | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak rychle zbohatnout | Jak vydělat | Jak začít obchodovat s akciemi | Jeden dolar | Jaroslav Brychta | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kde koupit akcie | Kiyosaki | Komoditní | Koupit akcie | Krach na burze | Kurz akcií | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz franku | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurzy | Libra | Lira | London metal exchange | Londýnská burza | MACD indikátor | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Měnový kurz | Meta Trader | MetaTrader 5 | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Otevřené podílové fondy | Pasivní příjem | PayPal | Pips | Pivot | Pivoty | Portfolia | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Recenze | Reuters | Risk On | Ropy | RUB | Rubl | Řecká krize | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Směnné kurzy | Société Générale | SP500 | Spekulace na pokles | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Světové ceny ropy | Světové události | Swingy | Švýcarská banka | Termínované vklady | Těžba ropy v USA | TopForex | Trading Expo | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | US dollar | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | XM | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | CNBC | Backtestování | Rozkolísanost trhu | ZEW | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Buy | Buyout | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Cílová cena | Current Ratio | Defenzivní tituly | Depozitář | Diskont | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Ex-dividend | Hold | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Matthias Müller | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | P/S | Petr Kellner | Provozní marže | Průměrování | PX index | Range | REIT | ROCE | ROE | Sell | SPAD | Využití kapacit | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | Konzervativní investor | P/E Ratio | Převis | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | WebTrader | Miliardář | Bohatý | eBook | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Komise | Kontrakt | Pokles kapitálu | Depreciation | Paper trading | Trader Workstation | Burzovní grafy | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný obchodník | Úspěšný investor | Know-how | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | RichDad | 1 milion | Burze | Day trader | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Swing trading strategie | Traders | Mark DOUGLAS | Jim Rogers | Aramco | Moody's Investors Service | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Deutsche Bundesbank | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | DPA | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | Charles Schwab | Jackson Hole | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | Westpac | CME Group | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | Institut Ifo | Nordea | Investing.com | Mitsubishi | MF Global | BCS | BNY Mellon | PwC | International Business Machines (IBM) | Paulson & Co. | RBC Capital | Barrick Gold | BBC | Washington Post | Technické indikátory | WACC | Reporty | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | Sebenaplňující proroctví | Dění na finančních trzích | Fundamentální pohled | Technický pohled | Technický výhled | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Finanční systém | Bavlna | Backtestovat | Stock Success System | Andy Tanner | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Mark Carney | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Globální trhy | Investovaný kapitál | Evropské banky | Velcí obchodníci | Zvyšování úrokových sazeb | Časování trhu | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Severomořská ropa | PIRA | Earnings | Sentiment trhu | Linie podpory | Podnikatelé | Pro tradery | Globální akciové trhy | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Konzistence | Zdravý rozum | Jádrový index | Volby v USA | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Šéf švýcarské centrální banky | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Zadlužené Řecko | Sázet | Americké trhy | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | City | Program OMT | Ministři financí eurozóny | Miliardáři | Německý ústavní soud | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | US akcie | Obchodní styl | Svatý grál | Forbes | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Americké firmy | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Mezinárodní ratingové agentury | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Economist | Zasedání České národní banky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie bank | Akcie v Asii | IHS | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Investiční bankéř | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Forexoví obchodníci | Alerty | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Globální ekonomický růst | Investor George Soros | S&P Global | Globální ekonomiky | Index miliardářů | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Růst akcií | Obchodní partner | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Rating AAA | Černé pondělí | Uvolňování měnové politiky | Finančnictví | Virgin Group | Richard Branson | Tržní aktuality | Virgin America | Junk rating | Dluhopisy Twitter | Walmart | Alibaba | Duracell | Halliburton | Akcie Walmart (WMT) | Procter & Gamble (PG) | Akcie Virgin | IPO Virgin | Berkshire Hathaway (BRK) | Baker Hughes (BHI) | Akcie Baker Hughes | Burzovní rozcvička | Akcie ropných společností | Propad | Indexové ETF | Handelsblatt | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index Nikkei | Obchodování na pitu | Specifikace kontraktu | TradingView | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Cena mědi | Benchmarky | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Sinopec | Pokles výnosů | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Finanční tituly | Erste | Philip Morris | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Burzovní skupina | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Finanční poradce | Výrobní index PMI | Steve Nison | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | E*Trade | Tesla | Odhodlání | Odvrátit deflaci | Regulovaní brokeři | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch v tradingu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Obchodování na newyorské burze | Globální krize | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Historická data | Západoevropské trhy | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Dobré výsledky | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Aktivní investování | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Světová obchodní organizace (WTO) | General Electric | U.S. Bank | Bankovní domy | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Obchodní cíle | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Makroekonomika | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Investovat do akcií | Theresa Mayová | Vývoj indexu S&P 500 | Aktivně spravované fondy | Spravované fondy | Manažeři fondů | Europe 1 | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Americká vláda | Očekávání analytiků | ISTAT | Quantum | Index cen domů | Americké investiční banky | Softbank | Akcie Bank of America | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Návratnosti investice | Návratnost investice | Index ekonomické aktivity | Kapitálové strategie | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Ziskové obchodování | Obchodování forexu | Aktuální cena | Konsenzus | Růst ekonomiky | Belgie | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Akcie společnosti Coca-Cola | Hlavní ekonom | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Politico | Swingoví obchodníci | Raymond James Financial | IHS Markit | Morningstar | Bill Gross | Bridgewater | Venture Capital | Carl Icahn | TPG Capital | ex | Jeffrey Gundlach | Akcie firem | Stanley Druckenmiller | Purple Trading | CentroFX | Obchodovat na forexu | Makléřské firmy | Bernstein Bank | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Keystone XL | J.P. Morgan | Ruské akcie | Akcie českých bank | Krize eura | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Investiční činnost | Cryptocompare | Investopedia | Intradenní obchody | Vydělávat peníze | Sladká ropa | BHS | René Remšík | Breakout Trader | Jesse Livermore | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Bill Lipschutz | Bruce Kovner | World Gold Council | Obchodování ETF | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Peter Lynch | Obchodování breakoutů | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | André Kostolany | Profesionální tradeři | Americký akciový trh | Jack Schwager | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Palladium | Podnikové dluhopisy | Investování do kryptoměn | Trade Financial | Jak obchodovat akcie | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | Digitální zlato | Měnové zajištění | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Akcie z portfolia | Diverzifikace aktiv | MiFID II | LYNX Trading | xPartners | Investiční nástroj | Crown | XRP | Investice do bitcoinu | Ray Dalio | Světová kybernetická měna | Invesco | Inteligentní investor | Binance | Věštec z Omahy | NEST | Rafiki Capital | Oxfam | Štěpán Hájek | Robinhood | Estee Lauder | Comfort Finance Group CFG | Skupina CFG | CFG | Kryptofond | Jan Záhumenský | Manažer Kryptofondu | Investice do kryptoměn | Coinmap.org | Česká investiční skupina | Investovat do koše virtuálních měn | Fond umožňující investici do virtuálních měn | RoboMarkets | Příznivci kryptoměn | Krypto burza | MSCI World Index | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Lithium | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Investování s LYNX | Wood & Company | Cena bitcoinu | Airbnb | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Globální akcie | Trhy dnes | VŠE v Praze | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Jamie Dimon | Investorský guru | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Německá centrální banka | Akcie Amazonu | OPEC+ | Obchodní válka | Podniky | Asijské akciové trhy | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Edison | Schwab | Apple (AAPL) | L.F. Investment Limited | Firma McDonald's | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Pokles ceny | Volný kapitál | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Cenový kanál | LYNX Pro | ZISIF | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Jonáš Mlýnek | IPO kalendář | Hlavní akciový index | Americký dolarový index | Czech Fund | HKD | Manažer fondu | Obchodovat breakouty | Patrik Mackových | Trendové čáry | I-Trader | Tulipánové horečky | Trh s ropou | Výsledky firem | Mileniálové | Americké volby | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Equity Trader | Investiční chování | Analytické služby | Propad cen ropy | Roční výnos | Marihuanové akcie | Intercontinental Exchange | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | LYNX WhatsApp | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Carell | Primární nabídka | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Regulační orgán | BinckBank | Anticyklické akcie | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Pohyby na trzích | Šéf ECB | Evropský stabilizační mechanismus | Centrální depozitář cenných papírů | Nejbohatší lidé | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Zadluženost | Zpomalení ekonomického růstu | Kryptoměna Bitcoin | Web Trader | Společnost Apple | Majetek | Revenge trading | Fundamentální analýza v praxi | Historie fundamentální analýzy | WEF | Obchodovat s akciemi | Uznávané zahraniční akcie | Zahraniční akcie | Jak se obchoduje | Obchodní přístup | Velké riziko | Obchodní operace | Skalpování | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Ceny zemního plynu | Obchodovat na finančních trzích | Primární nabídka akcií | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Ekonomický poradce | Poziční obchodníci | Inflace v ČR | IPO Pinterest | IPO Slack | IPO Airbnb | IPO Instacart | Cena zemního plynu | Technická situace | Finanční produkty | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Odchod z eurozóny | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Obavy investorů | Akciový stratég | Short obchod | Investiční rady | Investice do rozvoje byznysu | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Zákaznická podpora | Nasdaq100 | Hodnota firmy | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Nejznámější kryptoměny | STMicroelectronics | Marek Vaňha | Akcie firmy | BrandZ | NVDA | Začít obchodovat | Great Crash | Nabídka akcií | Token | Americké společnosti | DE30 | Ferrari | Čínský trh | Wealth Management | Obchodní nápady | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Obchodní principy | Svět investování | Ropné akcie | Swing strategie | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Capital Partners | Senior trader | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | ETF S&P 500 | Úrok na bankovním účtu | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Konfirmační zkreslení | SEBA | SIX | Digitální aktiva | Obavy z recese | Prodej na krátko | Konglomerát | Intradenní trader | Společnost MSCI | Bohatí | Investiční kapitál | Frekvence obchodování | AMZN | Burzovní průvodce | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Čeští investoři | Růst mezd | Prosus | Obchodní pokyny | US500 | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | PPF | Globální recese | Denní graf | Akcie Microsoftu | Výše dividendy | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Obchodník na finančních trzích | Pravidla strategie | Úpis akcií | Thomas Cook | Finanční situace | UCITS | Bublina na trhu | Snížení daní | Obchodování jedním kliknutím | AKAT | Přístup k investování | Risk Reward Ratio | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Dobrý obchod | Poziční obchody | Energetické firmy | Vyzkoušet si trading | MetLife | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Investujte do akcií | Akcie roku | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Profesionální obchodníci | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Akcií těžařů | Hospodářské dopady | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | Alipay | TikTok | Digitalizace | Manažer Hedge Fondu | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Startup | Obchodní model | AKAT ČR | Rozpočet | Hazard | MetaTrader 5 Supreme Edition | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Investiční skupina | Ropný gigant | Začínající tradeři | Hongkong | Larry Kudlow | Obrovské množství peněz | Výkon amerického dolaru | Objem | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak začít investovat | Obchodní dohody | Myšlenka | Proroctví | Obrat trendu | Server Politico | Supreme Edition | UCITS ETF | Trader 2.0 | Firma | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Roční návratnost | BAT | Tesla Elon Musk | SP500 CFD | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | IIF | Obchodovat na burze | Jakub Hodan | Růst cen | SIX Group | Společnost SIX Group | BME | Zájem o španělskou burzu | Renaissance Technologies | Medallion Fund | Vlajkový fond | Fond Medallion Fund | Fond Renaissance Technologies | Jim Simons | CBI | Studie | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | IPO Saudi Aramco | Negativní nálada | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Co je to hedge fond | Dělení hedge fondů | Jak hedge fondy fungují? | Historie hedge fondů | Zajištění hodnoty držených aktiv | Alfread Winslow | První hedge fond | Magazín Fortune | Fortune | Hedge Fund Research | Bob Prince | David McCormick | Eileen Murray | Daily Observation | Rodinná firma | Nejvýdělečnější fond | Shortování britské libry | Investovat jako Warren Buffett | Citadel | Citadel LLC | Citadel Investment Group | Fixed income | Kvantitativní strategie | Úvěrové produkty | Kenneth Griffin | DE Shaw | Baupost | Seth Klarman | Baupost Group | Nákup na páku | Och Ziff | Daniel Och | Lone Pine | Steve Mandel | Fond Lone Pine | Fond Viking | Andreas Halvorsen | Appaloosa | Elliott Associates | Paul Singer | Fond Elliott Associates | SAC/Point 72 | Steven A. Cohen | Problémy hedge fondu | James Simons | Two Sigma | Fond Two Sigma | Machine learning | Významné fondy | Millennium | Moore Capital | Využití hedge fondů | Svět hedge fondů | Sebenaplňující se proroctví | Kapitálové požadavky | Ceny amerických akcií | Nízké úrokové sazby | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | PROP Trading | Vyhlídky | EBRD | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Hong Kong | Trendová linie | INTC | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Billions | 5G | AFP | Předseda Evropské komise | FT | CHNComp | Swingové maximum | Wall Street Warriors | Vzestup peněz | Vlk z Wall Street | Záměna | Trading Places | Enron: The Smartest Guys in the Room | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Outsider | Team Spirit | | Život Warrena Buffetta | Becoming Warren Buffett | Konkurenti | Glengarry Glen Ross | The Wall Street Code | Banking On Bitcoin | Den před krizí | Betting on Zero | Boiler Room | Rogue Trader | Velká krize | Too Big to Fail | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Peníze nikdy nespí | Money Never Sleeps | Barbaři za branou | Barbarians at the Gate | Floored | Chasing Madoff | Quicksilver | Aktivita čínských továren | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | Akcie Saudi Aramco | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | ADP | Na burze | Neinvestovat | Propouštění | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Firma Apple | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Čínské zboží | Klesající trendové čáry | Šinzó Abe | Důsledky krize | Být trpělivý | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Paul Volcker | Sociální sítě | Problémy | EW | NAFTA | Cvičení | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Nejistoty | Těžba ropy v Rusku | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Konzervativci | Půjčka | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Moskva | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | FIS | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | Allergan | Amgen | Airbus | Nord Stream | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | NN Group | Míra | RWE | Švýcarská společnost | General Atlantic | InterContinental | Úroky | Jak určit trend | Měnové politiky | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Skupina AXA | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Fed index | FedEx | FDX | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Americké vlády | Nike | Pojistka proti inflaci | Bydlení | Uber | První obchod | Ztráta | Počet investorů | Nejlepší akcie | Stratég | Hlavní akciové indexy | Miliardy korun | Kraft Heinz | Zasedání měnového výboru | WIG20 | Peking | Investiční ředitel | US100 | Americký index | Wirecard | Shortování akcií | Ziskovost | Růst akciových trhů | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | Vladimír Vávra | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobé pozice | Dlouhodobí investoři | Stephen Poloz | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Návratnost | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | General Motors (GM) | Americké dolary | Washington | Daimler | Micron Technology | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | T. Rowe Price | Velké trhy | Ministr zahraničí | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Vliv na investice | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Breakouty | Podnik | Posouvat kupředu | Vyšší inflace | Ukazatele | SAP | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Dobrá čísla | Velké firmy | Oživení globální ekonomiky | Předsudky | Krach | Komunikace | Údaje o HDP | Astrazeneca | Trump | Davos | Fórum v Davosu | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Samsung | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | CMS | Trhy | Americký miliardář | Filantrop | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Carlos Slim | Carlos Slim Helú | Magnát Carlos Slim | Impérium | Většinový podíl | Mexický magnát | Pohyby cen | Nový virus | Virus | Asijské indexy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | AML | Pochybnosti | Psychické rozpoložení | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Varšavská burza | BABA | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Platit daně | Pesimismus | BP | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Taleb | SEC | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Snowflake | Americké ekonomiky | Spořicí produkty | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | Analýza BTC | Technická analýza BTC | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Pharming Group NV | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | Valuace | COVID-19 | Tradingový portál | Portál FXstreet.cz | TWTR | Akcie společnosti Apple | Bez rizika | E*Trade Financial | Miliardář Warren Buffett | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Prudký propad | Noviny | FinTech akcie | Akcie na evropských trzích | České banky | PHIA | Ekonomické recese | Výroba v Číně | Šíření koronavirové nákazy | Propad burz | Nejbohatší lidé světa | Obchodní myšlenky | Intradenní volatilita | Americký Fed | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Sestupný trend | Cestovní ruch | Vývoj | Šok | Guru | Akcie KKR | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Současná cena | Obrovské ztráty | WP | Davové psychózy | Cílování inflace | Vysoká rizika | Prudký pokles | Aerolinky | Lufthansa | Akcie včera | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Index strachu VIX | Charlie Munger | Skupina Berkshire Hathaway | Mince | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | ishares China | Akcie vs. dluhopisy | Další vývoj | Nákupy akcií | Silný propad | Letectví | Největší pády | Emoce v obchodování | Masivní propad | Vlastnit akcie | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Energetická firma | Zisk společnosti | Největší propad | Honba za hotovostí | Tudor | Šíření viru | Viceprezident | Objem stimulů | Nemoc COVID-19 | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Období finanční krize | Zásobníky | Texas | PYPL | Waste Management | Příležitosti k nákupu | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | WM | REGN | Kroky centrálních bank | Manufacturing | Demokraté | NBC | Domácnosti | Asociace | Páka | Iracionální | Stop-Lossy | Hotovost | Počet potvrzených případů | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Hodinový graf | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Riziko dalšího poklesu | Tým Admiral Markets | Další růst | Růst | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Potenciál | Platební neschopnosti | The Economist | Allianz | Americký investor | Ceny elektřiny | Výhody obchodování | Denní režim | Abbott Laboratories | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Cloud Computing | Akcie Nvidia | Vášeň | Závislost | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Ropný průmysl | Pojišťovna | Cushing | Chudé země | UnitedHealth Group | Anthem | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Big Short | Opětovný pokles | Ekonomické oživení | Jednání OPEC | Obchodní návyky | Životní styl | Pákistán | Oživení cen | Výpadky | FANG | DAWN | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | Více peněz | Microsoft Corp | US Bancorp | Dodavatelské řetězce | Kde investovat | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | Procter & Gamble | Statistiky | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Malé podniky | Propad ceny | Americké produkce | Trade | S&P500 | Měnový faktor | Současný propad | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Průměrný výnos | Nizozemsko | Selský rozum | Cenové pohyby | Reddit | Tweety | Sebevzdělávání | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Omezení pohybu | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Legendární investor | Joe Biden | Grayscale | Cestování | 3M | Bitcoin dnes | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Osobní příjmy | Shell | Zaměstnanci | Gilead | UBS Global Proprietary Trading Group | Trading Group | Proprietary Trading | UBS Global | Americko-čínské napětí | Aktivní obchodování | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | FOMO | Dlouhodobý trend | ETN | Skladování ropy | Australská ekonomika | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Italský statistický úřad | Italský statistický úřad ISTAT | Dluhy | NKE | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | Nejbohatší Čech | Auta | Expedia | Royal Caribbean | Xiaomi | Vstup do obchodu | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Manažeři | Klíčové oblasti | Eli Lilly | LLY | Aktivity společnosti | Pokračování rally | The Ascent of Money | Inside Job | The Wolf of Wall Street | Enron | Quants | America Psycho | The Corporation | The China Hustle | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | MLM | Propad příjmů | Investované peníze | Mondelez | JDE | Nezkušení investoři | Unie | ČR | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Dlouhodobý výhled | Soubor pravidel | Pozitivní sentiment | Ben Carlson | Ritholtz Wealth Management | Gambling | Vedení společnosti | Start-upy | Kvalitní akcie | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Oracle | Společnost BP | Nikola | Index Nasdaq Composite | Období krize | HDP Itálie | Nestlé | Sanofi | Propad cen | Výplata | Rostoucí trend | Trend is your friend | Sentiment na trhu | Covid | Nárůst nově nakažených | Technologické firmy | Správy kapitálu | Changpeng Zhao | Vzestup Robinhoodu | Snížení nákladů | Firma ČEZ | IDEA | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Koronavirové epidemie | Google Pay | Odkup vlastních akcií | Nastavení Stop-Lossu | Velké investice | ASM International | Fintech společnosti | Majetek šéfa Amazonu | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Objem zakázek | Exporty | Dopad pandemie | MAM | Ant | Michal Lukáč | Risk na obchod | Epic Games | Generace Z | Trend v obchodování | Nový trend | Nový trend v obchodování | Trendové obchodování | Obchodování Generace Z | Hladoví obchodníci | Mrtvé kryptoměny | Mladé generace | Steve Jobs | Internetový trend | CEO Binance | E.ON | Johnson & Johnson | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Hodnota Buffettova majetku | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Jídelníček tradera | Zredukovat stres | Růst tržeb | 2020 Twitter Bitcoin Scam | Twitter Bitcoin Scam | Bitcoin Scam | Twitter hack | Mike Bloomberg | Kanye West | Kim Kardashianová | Deset nejbohatších lidí | Deset nejbohatších lidí na světě | Účty celebrit | IDC-softwarehouse | Karel Diviš | Twitterové účty | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Výplach | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Trendová strategie | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Zakladatel Amazonu | Společnost XTB | Model 3 | Akcie těžařů | Herní plán | Porušení pravidel | Příležitost ke vstupu | Zlatá horečka | Nikl | Důvěra | Zkušený obchodník | IPO Ant Group | Ant Group | Program skupování aktiv | Skupování aktiv | Časový horizont | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Deutsche Lufthansa | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Vliv voleb na trhy | Diverzifikace do různých sektorů | Radikální změny | Čas na nákup | Upozornění na rizika | Fortnite | Konec medvědího trhu | Vládní koalice | Virgin Galactic | Goodyear | Počet akcií | Sell the news | Období zvýšené volatility | Investorské chování | Časovat trh | VisualCapitalist | Warren Edward Buffett | Investor Warren Buffett | Čich na akcie | Firma Berkshire Hathaway | Zvýšení daní | Zvýšení daní pro bohaté | Miliardářské manýry | Luxusní letadla | Giving Pledge | Warren je doma | Precision Castparts | Burlington Northern Santa Fe | Coca-Cola | Majetek nejbohatších lidí | Výdaje norské vlády | Venezuela | Holdingová společnost | SPAC | Zhodnocení akcií | Typ obchodování | Klimatické změny | Larry Ellison | Steve Ballmer | Larry Page | Sergey Brin | Alice Waltonová | Southwest Airlines | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Obchodování s ropou | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sequoia | Firma Berkshire | Snížení emisí | Ekonomický výhled USA | Stavební povolenky | Bloomberg Intelligence | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Accenture | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Micron | Snížit emise | App Store | Grubhub | Biden | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Digitální euro | Delivery Hero | Česká republika | Poptávka po akciích | Firmy na burzu | NextEra | Energetický sektor | Ropa a Plyn | iPhone | Ameriprise Financial | Walgreens | Michael Saylor | MicroStrategy | CEO MicroStrategy | Významné riziko | Akciové portfolio | Chování ceny | Množství peněz | Jitan Solanki | Concho | Způsob investování | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Align Technology | ALGN | TPG | Intel | Výrobce čipů | Investice do solární energie | Solární energie | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Pokles indexu | Moneta | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | MMM | JP Morgan Chase | ABT | GWW | JNJ | BIIB | Výsledky voleb | Electronic Arts | T-Mobile US | Akcie Berkshire | Provozní zisk společnosti | Sumitomo | Klesající dolar | MCD | Broker XTB | Akciové investování | MRNA | Jemen | Online investiční konference | Pasivní investování | Obchodování nanečisto | Praktické tipy | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | Ekonomické nerovnosti | Akcie Snowflake | IPO akcie | Nové IPO akcie | Nové IPO | Proražení | INTC.US | AAPL.US | Životní prostředí | Nio | NextEra Energy | TSCO | XYL | AWK | Xylem | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Výběr akcií | A16z | Linde | BASF | Munich Re | Deutsche Boerse | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Continental | Covestro | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | Alexion | BIDU | Proč investovat | Očkování | LEN | Lennar | Burza Coinbase | CMI | Zhodnocení o desítky procent | MGM | US2000 | AAL | Plný úvazek | Částečný úvazek | Chyby při investování | Cenné papíry a burzy | DGX | Nevýhody pasivního investování | Analýza BTC/USD | Carnival | Svět kryptoměn | Růst ceny | Proražení rezistence | Silné oživení | Samsung Electronics | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Shopify | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Velikost obchodu | Držení pozice | Investiční principy | MRK | ACT | MFČR | UAL | Příkaz stop-loss | Vhodné akcie | United Parcel Service | Philips | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Akcie Gamestop | PEP | Deliveroo | Investiční účely | WallStreetBets | Reddit GameStop | Úkaz na trzích s akciemi | Akciové kasino | Internetové akciové kasino | Short pozice akcie | Akcie GME | 4chan | Hodnota firmy GameStop | Melvin | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Express | Tržní ceny | Cenové výkyvy | Thermo Fisher | Návratnosti investice (ROI) | ROI | Ukazatel návratnosti investice | Příklad ROI | Jaká návratnost investic je dobrá? | Výhody ROI | Return On Investment | ROI (Return On Investment) | Akcie BP | Jak vybírat akcie | Historická výkonnost | Velikost společnosti | Poměrové ukazatele | Activision | Blizzard | Daň z nadměrných zisků | Finanční výsledky | Dialog | HAS | Hasbro | Nákup bitcoinu | UNH | Humana | Anheuser-Busch inBev | Předpověď ceny | FTX | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Obchodní přístupy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | AIG | FinTech akcie 2021 | WFC | Negativní vývoj | Air | Sentiment investorů | Current Market Valuation | Více obchodů | Freeport-McMoRan | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Admirals | Dlouhodobé S/R zóny | Pandemie covidu-19 | Apple (AAPL.US) | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Fidelity | Velké ztráty | Akcie růstových firem | Akcie dividendových firem | Vývoj ceny akcií | Vývoj ceny akcií firmy BMW | Vývoj ceny akcií firmy Tesla | Extrémní propad ceny | Vývoj ceny akcií firmy E.ON | Dlouhodobý investor | Investor do akcií | Obchodní kalkulačka | Čínské akcie dnes | Naučit se obchodovat | Kansas City Southern | KSU | Discovery | GRMN | LMT | Velikosti pozice | Paychex | PAYX | Umění | Constellation | Constellation Brands | STZ | Special Purpose Acquisition Company | Harley-Davidson | Konkrétní akcie | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Obchodování gapů | Advanced Micro Devices | AMD | Xilinx | Výhody swingového obchodování | Význam supportů a rezistencí | Intel (INTC.US) | Nejvíce peněz | LME | Centene | AMD.US | Výkonnost zlata | Verizon | Comcast | Trading.com | Větší korekce | Kellogg | Goldman Sachs Group | Nasdaq Inc | Cenové úrovně | Zvýšené riziko | Oslabení | Kryptopeněženky | Obchodování z pomsty | Investiční TikToky | Akcie TSLA | Ruský ministr | Nevládní organizace | Zajištění proti inflaci | Salvador | London Metal Exchange (LME) | FAST | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Průměrný roční výnos | Známý americký investor | Akcie technologických firem | Konkurence | Prodej | Wal-Mart Stores | Hodně peněz | Jednotné měny | Mali | Shortování | McDonald's | Michael Burry | Spekulace s virtuálními měnami | Index podnikatelské nálady | Největší rizika | Nicholas Taleb | Hospodářské dopady pandemie | Dopady pandemie covidu-19 | Prodejci automobilů | Ponaučením z pandemie | Ponaučením z pandemie covidu-19 | Krizové situace | Kybernetické hrozby | Hrozivé možnosti | Technologie | Mluvčí společnosti | Pojišťovací společnost | Philip Morris International | TSMC | Symantec | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | XEL | CMCSA | VZ | TXN | AXP | COST | PG | CAT | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy | Přidaná hodnota | Odvětví | Stabilní zisky | Načasování | Divergence ceny | Divergence ceny a MACD | Současné ceny | Obrovské výnosy | Náhoda | Chování | Vnímání | Devon Energy | DISCA | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | Projekce | TWS | VIAC | Paramount | Comcast Corp | Analyzování | Použití indikátoru | ADS | BUX | Nucor | SABMiller | Společnost Admirals | Home Depot | CBRE | Střední hodnota | Začátečník | Kansas City | Dominion Energy | Mercuryo | Zpravodajské společnosti | Společnosti | Náklady na obchodování | Opatření | Ideální čas | Dna | PayPal Holdings Inc | ANO | Honeywell International | Chevron Corporation | Energetika | Měnový pár AUD/NZD | Finanční ředitelka | Marika Čupa | Parametry obchodu | 100 SMA | Vyšší hodnoty | Ceny kovů | Airbus SE | Kompenzace | BNP | MGM Resorts | Gamble | Energetická krize | DAI | Globální inflace | Automotive | Charter Communications | Minulá výkonnost | OTP | Energetické krize | Vysoké ceny | Jak se začít učit Forexu | Kryptoměnové společnosti | Situace na finančních trzích | Bristol-Myers | Intuitive Surgical | ISRG | CSX | ANTM | EQT | Abbott | Schlumberger | Snap | Rumunsko | Pozornost | Uzavírání obchodů | Bankovní společnosti | Colgate-Palmolive | Meta | Klima | MGM Resorts International | Regeneron Pharmaceuticals | Royal Caribbean Cruises | TME.US | Banka Citi | Globální dodavatelské řetězce | Společnost | Tomáš Vranka | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Obchodní výhled | Burzovní cena | Jeremy Grantham | Akcie Walmartu | TechnipFMC | Lockdowny | TIM | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | | Honeywell | CMA | Postavení na trhu | NBC 5 Dallas-Fort Worth | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Cykly | Časové období | Tržní cykly | Arm | Fundamentální analýzy | Obchodní tipy | Technická rezistence | CarMax | KMX | Dlouhodobé trendy | Celkový sentiment | Miliardy USD | Altria | EOG Resources | Nemoc covid-19 | Akcie v roce 2022 | Cílové ceny | XTB Online Trading | Největší lokální broker | Investiční rady 2022 | Investiční rady expertů | Rady expertů | Cena akcií společnosti | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Instituce | Akcie evropských společností | Western Digital | Zemědělské půdy | Simon Property Group | Chipotle Mexican Grill | Akcie společnosti Alibaba | Období zvýšené inflace | Illumina | Mattel | Under Armour | LHA | Marathon Oil | MRO | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Války v Evropě | Invaze na Ukrajinu | Oracle of Omaha | Nubank | Ruské invaze na Ukrajinu | General Dynamics | Ozbrojené složky | Bidenova vláda | Ruská agrese | DBK | Invaze | XTB Štěpán Hájek | Akcie Occidental Petroleum | Akcie Occidental Petroleum (OXY.US) | Řetězce | Obchodní aktivity v Rusku | Aktivity v Rusku | CF Industries | Optimistická nálada | Společnost Meta | Fiserv | Alleghany | Geico | Růst cen energií | CMG | Krátkodobé strategie | Ben Laidler | Colt CZ | STT | Výhled pro akcie | Travelers | Rizikovost | Alaska Air Group | Nejbohatší muž planety | Technický výhled trhu | Textron | Produkty s pákovým efektem | Oblasti supportu | Oblasti supportu a rezistence | Occidental | Akcie pojišťoven | AXA S.A. | Společnost AXA | Akcie AXA | Akcie AXA S.A. | Akcie AXA S.A. (CS.FR) | CS.FR | AXA S.A. (CS.FR) | Portfolio podle Warrena Buffetta | Největší výnosy | Index BUX | Southwest | Mondelez International | Nadnárodní firmy | EOG | EOG Resources Inc | Ovládněte tržní cykly | Investiční zisky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Wynn Resorts | WYNN | Akcie TSMC | Energetická situace | Marketingová komunikace | Obchodní rozpětí | Obchodování obchodního pásma | Zkušenost je vítěz | Howard Marks | Hodnotový investor | Upozornění | Akcie společnosti Bank of America | Akcie společnosti Coca-Cola Company | Akcie společnosti Chevron Corp | Akcie společnosti Chevron | U.S. Bancorp | Volatilita akcií | Volatilita akcií Apple | Výraznější volatilita akcií | Výraznější volatilita | Paramount Global | Formula One Group | Formula One | Portfolio W. Buffetta | Skladba portfolia | Přesná skladba portfolia | Akcie Coca-Cola Company | Objem nákupů | Objem investovaných peněz | Nákupy ve slevách | Počáteční investice | Investovat do ETF | Největší vítězství | Zestátnění | Zastropování cen | Půjčování cenných papírů | Investice a trading | Porsche na burzu | Teorie Elliottových vln | Běžná obchodní strategie | Strategie breakout | Obchodní strategie breakout | Údaj NFP | Poziční forexoví obchodníci | Pozitivní přínosy | Použití oscilátorů | Příchozí fundamentální zprávy | Zveřejnění zpráv | Použití indikátoru RSI | Kombinace technické a fundamentální analýzy | Výhody fundamentální a technické analýzy | Možnosti k obchodování | Breakouty z obchodního rozpětí | Oslabení USD | Býčí pohyb | Pohyb na EUR/USD | Pochopení trhu | Ocenění trhu | Načasování obchodů | Krátkodobější obchody | Zastropování cen energií | Akciové portfolio Tomáše Vranky | HODLeři | Alokovat kapitál | CFD (Rozdílové smlouvy) | Zajímavé příležitosti | Tradingový portál FXstreet.cz | Období medvědího trhu | Omezení COVID | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Otevření ekonomiky | Investiční konference 2022 | Konference 2022 | Jaderná energie | Matěj Široký | Administrativa | Bali | Společnost TSMC | Taiwan Semiconductor | Průmyslové firmy | CZ | Sázka na polovodiče | Polovodiče | Akcie Taiwan Semiconductor | Načasování nákupu | Zkušený investor | Dlouhodobá strategie | Nákup Taiwan Semiconductor | Ukazatel PE | Nárůst poptávky po polovodičích | Důvody k nákupu | Akcie Taiwan Semiconductors | Akcie Taiwan Semiconductors (TSM.US) | Akcie Taiwan Semiconductor (TSM.US) | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Budoucí potenciál | Thomas Murphy | Capital Cities Broadcasting | Umění akvizic | Znalost prostředí | Capital Cities | CEE Equities | Canary Wharf | Direct market access | DMA obchodovaní | Služby pro institucionální investory | Domácí investiční společnosti | Agency business | Obchodování pro klienty | Prodej akcie | Individuální akcie | Vývoj geopolitické situace | Definitivní obrat trendu | Dopady vysokých úrokových sazeb | Zvýšených cen vstupů | Růstový potenciál | Balkánské země | Analytické pokrytí | BIST 100 | Burza v Istanbulu | Index BIST 100 | Domácí akcie | Středoevropské burzy | Index WIG20 | Český PX index | Maďarský index BUX | Maďarský index | Vývoj válečného konfliktu | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Energetická situace v Evropě | Kvantitativní utěsňování | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Utěsňování centrálních bank | Vývoj situace v Číně | Zmírňování opatření | Omezení pohybu obyvatelstva | Promořenosti populace | Další růst úrokových sazeb | Ziskovosti společnosti | Sektorové alokace | Farmaceutický sektor | Zboží každodenní spotřeby | Akcie ropných firem | Akcie v obranném sektoru | Nadprůměrné cash flow | Zestátnění společnosti | Zestátnění společnosti ČEZ | Částečné zestátnění | Reklasifikace | Frontier trh | Odliv prostředků z trhu | Odliv prostředků | Pokles likvidity | Zdanění mimořádných zisků | WFT zdanění | Cyklické odvětví | Dopady energetické krize | Tvorby rezerv | Akcie Colt CZ | Akcie Colt | Dvojciferné zhodnocení | Výhled recesních scénářů | Produkce základních surovin | Akcie producentů mědi | Modernizace přenosových sítí | Produkce mědi | Světová produkce mědi | Současná cena mědi | Snížení zadlužení | Aktuální valuace | Valuace sektoru | Atraktivní příležitosti | Venture investic | Startup společnosti | SPAC v ČR | Nadprůměrný zisk | Diverzifikace bohatství | Dostatečné zkušenosti | Rizikovost investice | Oblast pro investování | Necyklické aktivum | Rozmach kryptoměn | Krachy velkých krypto burz | Větší regulace | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Blockchainové infrastruktury | Proces učení | Závratné zbohatnutí | Úspěch v investování | Ztrátová investice | Finanční výkazy | Investorské prezentace | Zvažované investice | Příležitost akcie | CEE region | Začínající investoři | Podílové listy | Londýnské banky | Velké londýnské banky | Středoevropský region | Zprostředkování obchodování | Akcie na vlastní účet | Zachování neutrality | Slábnutí inflačních tlaků | Kulminace inflačních tlaků | Český kapitálový trh | Výše zdanění | Struktura zastropování cen | Výhled pro akcie ČEZu | Bankovní sektor v ČR | Akcie pražské burzy | University of Leicester | Začátky obchodní kariéry | Stádovitost chování | Investorské chyby
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Warner Bros Discovery
Warner Bros. Discovery
Warner Bros Discovery (WBD.US)
Warner Bros Entertainment
WarnerMedia
Warner Music
Warner Music Group
Warner Music Group (WMG.US)
Warrant
Warranty

Následující klíčová slova

Warren Edward Buffett
Warren je doma
Warren Patterson
WASDE
WASDE report
Washington
Washington Post
Wash trading
Wasilla
WASOTRADE
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít