Čtvrtek 18. srpen 2022 18:31
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy
reklama
Dukascopy forex
reklama
Coinfy

Klíčová slova - O2

img

Těžiště investic PPF by mělo být v Evropě, chce rozvíjet Air Bank, řekl Šmejc

29.06.2022 Těžiště investic skupiny PPF by nyní mělo být v Evropě, v Asii chce skupina hledat partnery. Ucelenou investiční strategii bude PPF schopná definovat v září. Novinářům to řekl nový ředitel PPF Jiří Šmejc. Po zrušení spojení Moneta Money Bank s bankovní částí PPF chce skupina dále rozvíjet Air Bank, uvedl. Šmejc také řekl, že je ochotnější se při obchodních příležitostech spojit s partnery, než býval zesnulý zakladatel PPF Petr Kellner. Do čela skupiny Šmejc nastoupil v polovině června.
img

Škoda Group, většinově vlastněná PPF, prodala Škodě Auto práva ke značce

23.06.2022 Strojírenské firmy Škoda Group, jejímž většinovým vlastníkem je PPF, prodaly automobilce Škoda Auto ze skupiny Volkswagen práva ke značce Škoda. Dohodly se tak na ukončení sporů o užívání značky s okřídleným šípem. Škoda Group může název Škoda i znak okřídleného šípu používat do roku 2029. PPF to dnes oznámila ČTK, cenu neuvedla. Informaci potvrdila také Škoda Auto.
C:\fakepath\trader-01062022-22-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.06.2022 1) Někteří členové Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) zvažují možnost pozastavit účast Ruska na dohodě o těžbě ropy, protože západní sankce a částečný zákaz dovozu do Evropské unie začínají snižovat schopnost země těžit více ropy. Uvedl to list The Wall Street Journal s odvoláním na informace od delegátů OPEC.
img

Ředitelem PPF se stane dřívější obchodní partner Kellnera Šmejc

04.05.2022 Novým generálním ředitelem investiční skupiny PPF se od 15. června stane podnikatel Jiří Šmejc. Zároveň získává opci na odkup až desetiprocentního podílu ve skupině. PPF to dnes oznámila v tiskové zprávě. V minulosti byl Šmejc obchodním partnerem zesnulého většinového majitele PPF Petra Kellnera a minoritním akcionářem skupiny. Vlastní podíl ve společnosti Home Credit, spadající pod PPF. Šmejc v čele PPF vystřídá Ladislava Bartoníčka, který bude v novém poradním výboru rodiny.
C:\fakepath\kellner.jpg

Kellner byl nejbohatší Čech, věnoval se i pomoci znevýhodněným školákům

27.03.2022 - Podnikatel a finančník Petr Kellner měl pověst nejbohatšího a jednoho z nejvlivnějších Čechů a taky muže, co si hlídal soukromí. V investiční skupině PPF, která investuje do řady odvětví a působí na třech kontinentech, ovládal téměř 99 procenta. Na veřejnosti se miliardář Kellner příliš neukazoval, s médii komunikoval zřídka. Tragicky zahynul při pádu vrtulníku na Aljašce, kam vyrazil lyžovat, ve věku 56 let. Za nehodou podle vyšetřování zřejmě nestála technická závada, ale souhra nešťastných náhod, povětrnostních a přistávacích podmínek.
img

BREAKING: Kreml zvažuje možnost uznání neutrální Ukrajiny s vlastní armádou

16.03.2022 Kreml právě oznámil, že zvažuje možnost uznání Ukrajiny jako neutrálního státu s vlastní armádou. Ruská strana jako příklad uvedla strukturu rakouské armády, která je zaměřena především na obranu vlastních hranic. Trhy na tuto zprávu reagovaly optimisticky, futures US100 rostou o 2 %, ropa vymazala počáteční zisky a obchoduje se na nižších úrovních. Zlato kleslo pod úroveň 1 920 dolarů za unci.
img

PPF Telecom Group loni zvýšila provozní zisk o desetinu na 1,6 miliardy eur

02.03.2022 Telekomunikační divize PPF loni zvýšila provozní zisk EBITDA o deset procent na 1,6 miliardy eur, tedy v přepočtu téměř 40,5 miliardy korun. Konsolidované výnosy skupiny PPF Telecom Group, která zahrnuje operátory O2, CETIN a Telenor, meziročně vzrostly o 5,6 procenta na 3,3 miliardy eur, tedy asi 83,5 miliardy Kč. Firma to uvedla v tiskové zprávě.
C:\fakepath\trader-28022022-30-zm.jpg

České akcie zaznamenaly v únoru nejhorší měsíc za téměř dva roky

28.02.2022 České akcie zaznamenaly v únoru nejhorší měsíc za téměř dva roky. Index PX během února ztratil 4,44 procenta na 1353,41 bodu. Více ztratil naposledy v březnu 2020. V během letošního února sice index dosáhl svých dlouholetých maxim, ale poté následovaly série oslabení, řekl ČTK analytik Wood & Company Vojtěch Boháč. Od začátku roku index odepsal 5,09 procenta.
img

Pražská burza posílila o více než tři procenta, dařilo se bankám

25.02.2022 Pražská burza dnes výrazně korigovala čtvrteční ztráty, index PX posílil o 3,31 procenta na 1382,66 bodu. Nahoru ho táhly především akcie bank. Dařilo se také elektrárenské společnosti ČEZ. Ve ztrátě tak dnes skončily pouze cenné papíry Avastu. Aktivita na trhu byla vysoká. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Týden na akciových trzích: Válečná nejistota zacloumala trhy

25.02.2022 Tím zásadním, co nejvíce ovlivnilo akciové trhy v tomto týdnu byl vpád ruských vojsk na Ukrajinu. Zatímco za mořem se trhy rychle „oklepaly“, na starém kontinentu to trvalo déle.
img

Akcie operátora O2 CR se přestaly obchodovat na BCPP

25.02.2022 Od dnešního dne (25. 2. 2022) byly akcie operátora O2 CR staženy z obchodování na pražské burze.
img

Pražská burza oslabila popáté v řadě, ztrácel celý finanční sektor

22.02.2022 Pražská burza oslabila popáté v řadě, index PX dnes klesl o 0,38 procenta na 1397,04 bodu. Ztrácel celý finanční sektor, nejvíce akcie Erste Bank. Rostly naopak cenné papíry energetické společnosti ČEZ nebo technologické firmy Avast. Aktivita na trhu byla vysoká. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Dění na Ukrajině ovlivňuje i pražskou burzu, klesla o 2,25 procenta

21.02.2022 Index pražské burzy PX dnes klesl o 2,25 procenta na 1402,41 bodu. Je to nejvýraznější denní pokles za posledních 14 měsíců. Vyplývá to z údajů na burzovním webu. Příčinou poklesu je podle analytiků napětí ve vztazích mezi Ruskem a Ukrajinou.
img

Týden na akciových trzích: Důvodů k radosti není popravdě mnoho, v podstatě žádný, všechny indexy v červeném

18.02.2022 Týden na akciových trzích: Důvodů k radosti není popravdě mnoho, v podstatě žádný, všechny indexy v červeném.
img

Týden na akciových trzích: Evropa včetně Prahy slušně posilovaly, za mořem to tak slavné nebylo

11.02.2022 Tento týden byl z hlediska makrodat poměrně chudý. Tím zásadním číslem, na které se čekalo byla inflace v USA. A dopadla špatně, respektive vzrostla nad očekávání. Vysoká inflace samozřejmě hned zasela semínko spekulací a nervozity směrem k dalším krokům tamní centrální banky - Fedu. Zjednodušeně trh čeká rychlejší a vyšší počet zvýšení sazeb (první snad již na mimořádném zasedání v únoru?). A to pro akciové trhy není nejlepší výhled.
img

Pražská burza klesla z mnohaletých maxim, nedařilo se Komerční bance

10.02.2022 Index PX pražské burzy dnes oslabil o 0,28 procenta na 1477,59 bodu. Mírně tak klesl z nejvyšší hodnoty od konce června 2008, na které zavíral ve středu. Dolů ho dnes táhly hlavně akcie Komerční banky. Aktivita na trhu byla vysoká. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražská burza nepatrně oslabila, PX táhly dolů finance, ČEZ získal přes procento

07.02.2022 Pražská burza zahájila týden nepatrným oslabením. Index PX dnes klesl o 0,09 procenta na 1441,45 bodu. Dolů ho táhly především finanční tituly v čele s Komerční bankou, jejíž akcie zlevnily o necelé procento. Mírně ztratila i technologická firma Avast, naopak energetická společnost ČEZ o více než procento posílila. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražská burza posílila potřetí v řadě, nahoru ji táhl ČEZ

04.02.2022 Pražská burza uzavřela týden třetím růstem v řadě, index PX dnes posílil o 0,3 procenta na 1442,72 bodu. Nahoru ho táhly zejména akcie elektrárenské společnosti ČEZ, dařilo se také Avastu. Nejhůře naopak dopadly cenné papíry Komerční banky. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Týden na akciových trzích: Praha vítězem, Amerika ještě v plusu a Evropa stlačená v červeném

04.02.2022 Tento týden všichni čekali na měnová zasedání centrálních bank. ECB sazby neměnila, ale doprovodný komentář byl jestřábího charakteru. Bank of England podle očekávání zvýšila sazby o 25bb, o jeden hlas ale neprošlo zvýšení o 50bb. Naše ČNB také nepřekvapila a podle očekávání zvýšila sazby o 75bb na 4,5 %. To bylo podle očekávání analytiků, ale zdá se, že trh již zacenil vyšší 100bb růst.
img

Pražská burza rostla druhým dnem v řadě, vzhůru jí pomohly hlavně banky

03.02.2022 Pražská burza dnes rostla, i když mírnějším tempem než ve středu. Index PX stoupl o 0,52 procenta na 1438,35 bodu, a to hlavně zásluhou finančních titulů v čele s Komerční bankou. Vyplývá to z údajů na burzovním webu. Ve středu vzrostl index PX o téměř 1,2 procenta.
img

Burza dnes rostla o více než procento, vzhůru ji táhly hlavně banky

02.02.2022 Pražská burza dnes posílila. Index PX vzrostl o 1,19 procenta na 1430,95 bodu. K nejvyšší závěrečné hodnotě za poslední dva týdny mu pomohly především bankovní tituly a ČEZ. Vyplývá to z dat na burzovním webu. Dařilo se rovněž české měně, která si polepšila k euru i vůči dolaru.
img

Pavol Mokoš: Evropské trhy pokračují v odrazu od dna, v centru zájmu výsledky firem a technologie

01.02.2022 Evropské akciové trhy vstoupily do nového týdne optimisticky a mažou část lednových ztrát v návaznosti na včerejší silný růst na Wall Street. Německý DAX přidává 0,8 %, francouzský CAC 40 roste o 1 %, zatímco evropský Stoxx 600 posiluje o 1,1 %. Futures na americké akciové indexy po dvoudenní rally indikují jen mírný pokles kolem 0,2 %. Po slabém otevření výsledkové sezony za 4Q bankami na Wall Street se postupně investoři uklidňují silnými reporty od gigantů jako Apple nebo Microsoft. Před otevřením amerického trhu zveřejní své výsledky za minulý kvartál UPS nebo Exxon Mobil, zatímco po zavření se můžeme těšit AMD, Starbucks nebo General Motors.
img

Pražská burza zahájila týden růstem díky dvojici bankovních titulů

31.01.2022 Pražská burza v úvodu nového týdne mírně posílila. Index PX zpevnil o 0,4 procenta na 1416,28 bodu. Vzhůru mu pomohla hlavně Komerční banka a Moneta. Vyplývá to z údajů na webu burzy. Posilovala také koruna, a to vůči oběma hlavním světovým měnám.
img

Pražská burza zakončila týden oslabením, PX táhly dolů hlavně Erste a KB

28.01.2022 Pražská burza zakončila pracovní týden oslabením. Index PX dnes klesl o 0,69 procenta na 1410,70 bodu. Dolů ho táhly především Erste Bank a Komerční banka. Nedařilo se ani pojišťovně VIG či energetické společnosti ČEZ. Naopak se ziskem uzavřely dnešní seanci Moneta Money Bank nebo Česká zbrojovka. Vyplývá to z internetových stránek burzy.
img

Týden na akciových trzích: Na obou březích Atlantiku 4. týden v mínusu, Praha je na tom lépe

28.01.2022 Investoři čekali zejména na měnové zasedání americké centrální banky. Před rozhodnutím FOMC panovala značná nervozita, která se přelila i na akciové trhy. Sazby se podle očekávání neměnily, ale důležitějším střípkem do celkové skládačky byl doprovodný komentář guvernéra J. Powella.
img

PPF stáhne akcie O2 z burzy na konci února. Výplatu plánuje do konce dubna

28.01.2022 Skupina PPF chce stáhnout akcie O2 z obchodování na pražské burze na konci letošního února. Výplatu minoritních akcionářů plánuje do konce dubna. PPF to uvedla na svých stránkách. Valná hromada O2 v minulých dnech rozhodla o odkupu zbývajících akcií společností PPF Telco, která vlastní podíl přes 90 procent firmy. Dnes se akcie O2 obchodují na pražské burze za 269 Kč.
C:\fakepath\top-28012022-18-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.01.2022 1) Akcie BHP Group se dnes naposledy obchodují jako člen britského akciového indexu FTSE 100. V pondělí je v indexu vystřídá Airtel Africa. Přecházelo tomu rozhodnutí společnosti sjednotit svoji strukturu do jediného listingu v Sydney.
img

O2 CR: Akcionáři schválili vytěsnění minorit

28.01.2022 Operátor O2 CR oznámil, že akcionáři na valné hromadě schválili vytěsnění minoritních akcionářů za cenu 270 CZK. Hlasování na valné hromadě proběhlo distančním způsobem (per rollam) a konalo se od 3. 1. 2022 do 26. 1. 2022. Pro vytěsnění minoritních akcionářů hlasovalo 91,887004 % všech akcionářů. Cenu již dříve schválil regulátor, což je ČNB.
img

Ranní shrnutí (28.01.2022)

28.01.2022 Wall Street zakončila včerejší seanci na nižších úrovních. Nejméně se dařilo technologickým titulům. Index S&P 500 ztratil 0,54 %, Dow Jones zakončil v blízkosti nulového zhodnocení a Nasdaq přišel o 1,40 %. Russell 2000 propadl o 2,29 %.
img

Akcionáři O2 rozhodli o odkupu všech akcií majoritním akcionářem PPF

27.01.2022 Skupina PPF Telco vykoupí zbývající podíly minoritních akcionářů O2. Rozhodli o tom akcionáři O2 na valné hromadě, která se uskutečnila od začátku ledna do středy formou per rollam. Pro odkup bylo 91,9 procenta hlasů. PPF chce poté akcie O2 stáhnout z pražské burzy. Vyplývá to z výsledků hlasování zveřejněných na stránkách O2.
img

Pražská burza dál posílila, PX stoupl o 1,32 pct, nejvíc se dařilo Erste a KB

26.01.2022 Pražská burza dnes dál posílila, index PX stoupl o 1,32 procenta na 1420,64 bodu. Dařilo se většině titulů v čele s Erste Bank, jejíž cenné papíry si polepšily téměř o tři procenta. Přes dvě procenta si připsala Komerční banka, Moneta Money Bank necelé procento a energetická společnost ČEZ a technologická firma Avast končily výše zhruba o půl procenta. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražská burza dnes výrazně oslabila, PX klesl o 1,88 pct, rostl jen Avast

24.01.2022 Pražská burza počtvrté v řadě oslabila, v úvodu týdne výrazněji než předchozí dny, podle analytiků je to mimo jiné kvůli napětí okolo Ukrajiny. Dnes index PX klesl o 1,88 procenta na 1391,29 bodu, je to největší oslabení za poslední rok. Nejvíce, 4,5 procenta, ztratily cenné papíry Erste Bank, přes tři procenta odepsala Komerční banka a energetický ČEZ přišel o dvě procenta. Nedařilo se ale ani dalším titulům, jedinou růstovou emisí byla technologická firma Avast. Vyplývá z údajů na burzovním webu.
img

Týden na akciových trzích: 3. lednový týden mnoho radosti nepřinesl, indexy klesly v Evropě i USA

21.01.2022 Kalendář zveřejňování makrodat byl tento týden docela chudý. Za zmínku snad stojí jen ceny průmyslových výrobců v Německu, které dopadly doslova katastrofálně, nebo německý ZEW index, který naopak očekávání předčil. Za mořem to bylo podobné. Výhled podnikatelů v oblasti Philadelphie dopadl docela dobře, zatímco v New Yorku zklamal. Celkově byla tento týden makrodata smíšená.
img

Burza dnes dále prohlubila ztráty z předchozích dní, index klesl o 0,56 pct

21.01.2022 Pražská burza dnes potřetí v řadě oslabila. Index PX klesl o 0,56 procenta na 1418,01 bodu. Nedařilo se zejména akciím bankovní skupiny Erste. Výraznějšímu poklesu indexu naopak bránila banka Moneta. Vyplývá z údajů na burzovním webu. Koruna dnes oslabila vůči oběma hlavním světovým měnám.
img

Index PX dnes poprvé od září 2008 uzavřel nad 1450 body, pomohla mu hlavně Erste

18.01.2022 Pražská burza dnes mírně vylepšila svá dlouhodobá maxima a index PX stoupl o 0,21 procenta na 1451,75 bodu. Naposledy uzavíral nad 1450 body počátkem září 2008. Nejvíce se dnes dařilo akciím České zbrojovky, vyplývá z údajů na webu burzy.
img

Týden na akciových trzích: První týden obchodování, nové rekordy v Evropě i USA pak korekce, ale Praha v plusu

07.01.2022 Na začátku týdne padly nové rekordy a to jak v USA, tak v Evropě. Následovala ale korekce na konci týdne. Makrodata byla spíše smíšená. Hlavní číslo, na které se čekalo, byly nově vytvořená pracovní místa mimo zemědělství v USA. Bohužel zklamala. Nicméně celková míra nezaměstnanosti klesla. Slabší byl index aktivity ISM v průmyslu a německý průmysl taky za odhady zaostal.
img

Na pražské burze se dařilo většině hlavních emisí, index zpevnil o 0,12 procenta

06.01.2022 Pražská burza dnes smazala část středečních ztrát, když index PX stoupl o 0,12 procenta na 1428,92 bodu. Posílila většina hlavních emisí v čele s akciemi pojišťovny VIG. Vyplývá to z údajů na webu burzy. Koruna dnes k euru pokračovala ve vylepšování svých více než devítiletých maxim, vůči dolaru lehce oslabila.
img

Rok 2021 na akciových trzích: Pražská burza podala výstavní výkon a jasně překonala konkurenční parkety v Evropě i za mořem

31.12.2021 Pražská burza měřená indexem PX předvedla letos výkon, který tu nebyl 16 let. Od začátku roku se její cena katapultovala o vysokých +38,8 %. To je ale jen kapitálový zisk. Spolu s dividendami, tzv. celkový výnos (kapitálový + dividendový) je to dokonce +45,3 %.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2021

31.12.2021 1. - Automobilku Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně plánovaně převzala Toyota. Kolínský závod byl přejmenován na Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. Jde o osmý závod Toyoty v Evropské unii.
C:\fakepath\trader-30122021-31-zm.png

České akcie letos posílily o 39 procent, nejvíce od roku 2005

30.12.2021 České akcie během letošního roku posílily o 38,84 procenta. Šlo o největší roční růst od roku 2005. Pražská burza patří letos mezi nejvíce rostoucí akciové trhy v Evropě i na světě, řekl ČTK analytik Wood & Company Vojtěch Boháč. Index PX skončil na 1426 bodech. Rok uzavřel na svém dlouholetém maximu, výše byl naposledy v září 2008.
img

Pražská burza poslední letošní obchodní den překonala dlouholetá maxima

30.12.2021 Pražská burza během posledního letošního obchodního dne překonala dlouholetá maxima. Index PX si připsal 0,07 procenta a zakončil na 1426,03 bodu, výše byl naposled v září 2008. Vyplývá to z údajů na webu burzy. Na silvestra se v Praze na burze neobchoduje. Znovu se bude obchodovat v pondělí 3. ledna.
img

Pražská burza po Vánocích oslabila, PX táhl dolů hlavně ČEZ, banky rostly

27.12.2021 Pražská burza po vánočních svátcích mírně oslabila, index PX dnes klesl o 0,17 procenta na 1422,81 bodu. Dolů ho táhly především cenné papíry energetické firmy ČEZ, které zlevnily o víc než procento a půl. Mírně ztratil technologický Avast či operátor O2. Naopak bankovní tituly uzavřely dnešní obchodování se ziskem. Vyplývá to z údajů na webu burzy.
img

Pražská burza vylepšila více než třináctileté maximum, PX stoupl o 1,48 pct

21.12.2021 Pražská burza dnes posílila a vylepšila své více než třináctileté maximum. Index PX stoupl o 1,48 procenta na 1412,16 bodu, výrazněji posílil naposledy na začátku listopadu. Dnes se dařilo většině titulů v čele s ČEZ, Erste Bank a Komerční bankou, jejichž akcie si polepšily o více než dvě procenta. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Nad 1400 bodů a tedy na nejvyšší hodnoty od září 2008 se index PX dostal již 9. prosince, v minulém týdnu ale opět oslabil pod tuto hranici.
img

Týden na akciových trzích: Mnoho důvodů k radosti investoři tento týden neměli, spíše naopak

17.12.2021 Tento týden všichni čekali zejména na rozhodnutí americké centrální banky. Fed na svém měnovém zasedání potvrdil, že snižování podpory ve formě dodávání likvidity do trhu (nakupování aktiv) skončí v březnu a pak se dá čekat začátek zvyšování sazeb. EBC potvrdila ukončení PEPP (pandemic emergency purchase programme), ale částečně ho nahradí jiný (APP – Asset prurchase programme). Nicméně tempo snižování nákupu aktiv je nižší ve srovnání s Fedem. Zvyšování sazeb se v eurozóně hned tak nechystá, taky na rozdíl od Fedu. Nejdříve na konci roku 2023.
img

Týden na akciových trzích: Plno optimismu a zisky přes 3 %

10.12.2021 Úvod týdne by ve znamení růstu, a to po zprávách, že nová mutace koronaviru nebude tak „strašná“ a že třetí dávka výrazně zvyšuje ochranu proti ní. Ve druhé polovině došlo v Evropě (St, Čt, Pá) i za mořem (jen Čt) k mírnému vybírání rychlých zisků. Tento týden byla zveřejněna inflace v USA a taky v ČR. Obě čísla dopadla podle očekávání (ČR 6,0 %, USA 6,8 %). Pozitivně překvapila Německá průmyslová produkce, která vzrostla více, než se čekalo.
img

Pražská burza vylepšila třináctileté maximum, zakončila nad 1400 body

09.12.2021 Pražská burza dnes vylepšila své třináctileté maximum, když index PX poprvé od září 2008 zakončil nad 1400 body. Přidal 0,76 procenta na 1409,45 bodu. Růst opět táhly akcie elektrárenské společnosti ČEZ. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna dnes k euru smazala středeční ztráty, vůči dolaru naopak oslabila.
img

Pražská burza uzavřela nejsilnější za čtyři týdny, pomohla jí k tomu Erste

07.12.2021 Pražská burza dnes posílila, index PX stoupl o 1,31 procenta na 1387,24 bodu, což je jeho nejvyšší závěrečná hodnota za poslední čtyři týdny. Dařilo se většině hlavních emisí v čele s Erste. Vyplývá to z dat na webu burzy. Česká měna dnes stagnovala k euru a mírně oslabila vůči dolaru.
C:\fakepath\top-07122021-42-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.12.2021 1) Evropské akcie zahájily týden výrazným růstem, těžily z poklesu obav z negativních hospodářských dopadů nové koronavirové varianty omikron. Panevropský akciový index STOXX 600 se včera zvýšil o 1,28 procenta a obchodování uzavřel na 468,71 bodu. K růstu velkou měrou přispěly akcie podniků působících v oblasti cestovního ruchu a zábavy.
img

O2 CR: ČNB schválila vytěsnění minoritních akcionářů za 270 CZK

07.12.2021 Skupina PPF oznámila, že ČNB jako regulátor schválil vytěsnění minoritních akcionářů za 270 CZK za jednu akcii. Cena je o 2,1 % vyšší než včerejší závěr (264,5 CZK). Je také vyšší ve srovnání s cenou zrychleného úpisu, která byla 264 CZK a při kterém PPF přesáhla v O2 CR podíl 90 %.
img

Týden na akciových trzích: Pražská burza za týden vzrostla a překonala ostatní

03.12.2021 Podle šéfa amerického Fed není inflace přechodná, jak se dosud myslelo. To samozřejmě okamžitě odstartovalo spekulace o dřívějším utahováním měnové politiky – pro akcie tedy negativní (klesly).
img

Ranní shrnutí (02.12.2021)

02.12.2021 Americké indexy se včera po obstojném intradenním růstu opět ponořily do negativního teritoria. Mutace Omikron se objevila v USA. S&P 500 ztratil 1,18 %, Dow Jones klesl o 1,34 % a Nasdaq padl o 1,83 %. Russell 2000 propadl o 2,34 %.
img

Týden na akciových trzích: Žádné rekordy se nekonaly, naopak konec týdne srazila nová mutace koronaviru

26.11.2021 V pátek doslova torpédovala akciové trhy zpráva o nové „horší“ mutaci koronoviru. V tomto světle jsou zveřejněná makrodata nepodstatná. Většina indexů zažily v pátek největší pokles za poslední dobu.
img

O2 zvýšila za tři čtvrtletí zisk o 12,9 % na 4,89 miliardy Kč

19.11.2021 Operátor O2 zvýšil letos za tři čtvrtletí čistý zisk meziročně o 12,9 procenta na 4,89 miliardy korun. Provozní výnosy stouply o 2,9 procenta na 30,08 miliardy korun. Hlavními zdroji růstu byly výnosy z O2 TV, mobilních dat, informačních a komunikačních technologií a růst výnosů na Slovensku. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. Majoritním vlastníkem O2 je investiční skupina PPF, která ovládá přes 90 procent akcií.
img

Týden na akciových trzích: Praha rostla, Evropa přetrhla růstovou řadu, Amerika opět na rekordech

19.11.2021 Tento týden nebylo mnoho důležitých makrodat. Za zmínku stojí snad jen maloobchodní tržby (motor US ekonomiky) a průmyslová produkce. Obě byly lepší, než se čekalo.
img

O2 CR: Vysoká spotřeba mobilních dat, kvartální výsledky vzrostly a překonaly odhady trhu

19.11.2021 Dnešní kvartální výsledky operátora O2 CR za třetí čtvrtletí meziročně vzrostly a překonaly odhady trhu. EBITDA dosáhla 3,78 mld. CZK (+6,9 % y/y) při tržbách 10,01 mld. CZK (+0,7 % y/y). Nižší náklady spolu s mírně rostoucími výnosy znamenají růst EBITDA marže. Čistý zisk vzrostl meziročně o +15,0 % na 1,91 mld. CZK. EBITDA překonala konsensus trhu o 3,6 % a čistý zisk o 5,1 %. O2 CR prezentovalo tradičně silné výsledky, stabilní tržby a přísnou nákladovou disciplínu.
img

Pražská burza po sváteční pauze oslabila o půl procenta

18.11.2021 Pražská burza po sváteční pauze oslabila, index PX dnes klesl o 0,49 procenta na 1376,34 bodu. Ztrácely akcie energetické společnosti ČEZ, Erste Bank a Komerční banky. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna oslabila k euru i dolaru.
img

Pražská burza dnes opět rostla, dařilo se akciím bank a Avastu

16.11.2021 Pražská burza dnes opět rostla, ovšem mírnějším tempem než v pondělí. Index PX posílil o 0,24 procenta na 1383,05 bodu. Dařilo se akciím bank a také technologické společnosti Avast. Výrazně ztrácela Česká zbrojovka, se ztrátou zavřel i ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

O2 CR: Tahounem výsledků budou internet & TV a mobilních data

16.11.2021 Očekávané výsledky hospodaření: Podobně jako v předchozích kvartálech očekáváme další pokles hlasových služeb a SMS&MMS. Vzhledem k nové regulaci poklesnou také výnosy z mobilní terminace. Naopak počítáme s pokračováním růstu segmentů internet & TV a mobilních datových služeb. Situace související koronakrizí a zejména omezení cestování bude mít negativní vliv na roaming. Nicméně podstatný vliv nečekáme.
img

Týden na akciových trzích: Evropa dál na vítězné vlně, roste 6. týden, USA a ČR odpadly

12.11.2021 Výsledková sezóna v USA a Evropě je pomalu na svém konci. A jak jsem již několikrát psal, je úspěšná. Firmy reportují lepší čísla ve srovnání s odhady a vyšší v meziročním srovnání, to znamená že rostou.
img

Pražská burza dnes stagnovala, ztrácel ČEZ, dařilo se Erste

11.11.2021 Pražská burza dnes stagnovala, index PX stoupl o dvě setiny procenta na 1373,99 bodu. Ztrácely akcie energetické společnosti ČEZ nebo Komerční banky, naopak dařilo se emisím rakouské bankovní skupiny Erste. Vyplývá to z informací na burzovním webu.
img

Pražská burza dnes po čtyřech růstech v řadě stagnovala

09.11.2021 Pražská burza po čtyřech růstech v řadě dnes stagnovala, index PX stoupl o nepatrných 0,02 procenta na 1388,38 bodu. Dařilo se Komerční bance, posílila i Erste Bank či technologická firma Avast, naopak oslabily cenné papíry energetické společnosti ČEZ, pojišťovny VIG nebo Monety Money Bank. Vyplývá to z údajů na burzovním webu.
img

Pražská burza počtvrté v řadě posílila, pomohla jí hlavně Erste

08.11.2021 Pražská burza v úvodu týdne posílila, a to čtvrtý den v řadě. Index PX dnes zpevnil o 0,89 procenta na 1388,05 bodu. Pomohly mu hlavně akcie bankovní skupiny Erste a energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z údajů na burzovním webu.
img

Týden na akciových trzích: Úvod měsíce na jedničku, Praha zlomila kladbu po třech týdnech a jasně překonala západní konkurenty

05.11.2021 Na akciových trzích se tento týden rozprostřela pozitivní nálada. Motorem růstu je pravděpodobně silná výsledková sezóna, kdy firmy překonávají odhady trhu a reportují lepší čísla v meziročním srovnání. A to znamená, že rostou.
img

Pražská burza výrazně rostla, dařilo se akciím Komerční banky, Erste a ČEZ

03.11.2021 Pražská burza dnes výrazně rostla, index PX posílil o 1,84 procenta na 1353,84 bodu. Je to nejvyšší růst od poloviny července. Dařilo se hlavně akciím Komerční banky, Erste Bank a elektrárenské společnosti ČEZ. Se ztrátou naopak zavřel operátor O2. Aktivita na trhu byla nadprůměrná. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražské burze se dnes dařilo hlavně zásluhou bankovního sektoru

01.11.2021 Pražská burza v úvodu týdne posílila. Index PX zpevnil o 0,51 procenta na 1332,86 bodu. Vzhůru mu pomohly hlavně bankovní tituly v čele s Erste. Opačným směrem na index působily akcie energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z dat na webu burzy.
C:\fakepath\česká burza2.jpg

České akcie letos výrazně posílily, pražský index přidal 29 procent

01.11.2021 České akcie letos za deset měsíců výrazně posílily, pražský index přidal od začátku roku 29 procent. Výrazně rostly v průměru také evropské a americké akcie. ČTK to dnes řekl analytik společnosti Cyrrus Tomáš Pfeiler. Naopak ztrácely čínské akcie.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 0,3 procenta

29.10.2021 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne opět oslabily. Index PX klesl o 0,3 procenta na 1326,1 bodu. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Nejvýrazněji vzrostly akcie Komerční banky, největší pokles naopak postihl cenné papíry České zbrojovky. V předchozím týdnu index PX klesl o 2,3 procenta.
img

Týden na akciových trzích: 4 růstové týdny v řadě pro USA a Evropu, Praha 3 týdenní poklesy v řadě

29.10.2021 Makrodata (HDP) oznámená tento týden byla v Evropě spíše lepší a naopak v USA mírně slabší. Zasedání ECB žádné překvapení nepřineslo (podle očekávání). A sentiment na trhu se tak řídil lepší než očekávanou výsledkovou sezónou. V indexu S&P 500 již reportovalo 280 společností a překonaly odhady tržeb o cca +2 % a čistého zisku o +10 %. V meziročním srovnání jde pak o růst o +18 % a +40 % respektive.
img

Pražská burza opět vzrostla, dnes o nepatrných 0,09 procenta

26.10.2021 Pražská burza dnes pokračovala v růstu, index PX se ale vzhůru posunul jen nepatrně. Přidal 0,09 procenta na 1340,82 bodu. Posílily akcie energetické společnosti ČEZ a Komerční banky. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna mírně zpevnila k euru, vůči dolaru stagnovala.
img

Pražská burza oslabila podeváté v řadě, dnes se nedařilo hlavně bankám

22.10.2021 Pražská burza oslabila podeváté v řadě, index PX dnes klesl o 0,81 procenta na 1330,19 bodu. Dolů ho táhly především akcie finančního sektoru. Elektrárenská společnost ČEZ po sedmi ztrátách v řadě dnes stagnovala. Nejúspěšnějším titulem dnes se stal operátor O2. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Týden na akciových trzích: S&P500 opět posouvá rekordy, pražská burza tahala tento týden za kratší konec

22.10.2021 Pokračuje divadelní představení zvané výsledková sezóna za Q3 21. A nutno dodat, že podívaná je to náramná. Firmy překonávají tržní odhady, ale zejména rostou v meziročním srovnání. U čistého zisku je to přes 40 % (index S&P500).
img

Pražská burza dál klesá, index PX osmou ztrátou v řadě odepsal 0,3 procenta

21.10.2021 Pražská burza nadále klesá, dnes se index PX snížil poosmé za sebou. Ztratil 0,30 procenta na 1341,06 bodu. Dolů ho vedly akcie energetické společnosti ČEZ a Komerční banky. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna pokračovala v poklesu k euru i dolaru.
img

Indexu pražské burze se ani napošesté nepodařilo vymanit z červených čísel

19.10.2021 Pražská burza dnes pošesté v řadě oslabila. Index PX klesl o 0,12 procenta na 1352,98 bodu. Dolů ho táhly hlavně akcie energetické společnosti ČEZ a Komerční banky. Vyplývá to z údajů na webu burzy. Koruna dnes mírně oslabila vůči euru, zatímco k dolaru lehce zpevnila.
img

PPF prodává 30procentní podíl v CETIN Group investičnímu fondu GIC

18.10.2021 Skupina PPF prodává 30procentní podíl v provozovateli sítí CETIN Group investičnímu fondu GIC s centrálou v Singapuru. PPF si ve skupině CETIN zachová majoritu 70 procent. PPF to uvedla na webu. Vypořádání transakce podléhá schválení příslušných regulačních úřadů. Účastníci transakce se dohodli, že nezveřejní podrobnosti o její finanční stránce. Nový menšinový vlastník získá odpovídající zastoupení v představenstvu CETIN Group.
img

Pražská burza dnes klesla o 0,04 procenta, dařilo se pojišťovně VIG

15.10.2021 Pražská burza v závěru týdne v podstatě stagnovala. Index PX se dnes snížil o 0,04 procenta na 1361,78 bodu, v tomto týdnu posílil pouze v pondělí. Dnes se dařilo akciím pojišťovny VIG, které si připsaly 3,45 procenta. Naopak zbrojovka CZG o 1,85 procenta oslabila, podle analytika Komerční banky Bohumila Trampoty tak koriguje velké zisky z posledních týdnů. Z hlavních titulů dnes většina ztrácela, objemy obchodů byly průměrné. Vyplývá to z informací na webu burzy a webu Patria Online.
img

Týden na akciových trzích: Pozitivní výsledková sezóna otočila sentiment obchodování, Praha tentokrát zaostala

15.10.2021 Naplno se za mořem rozjela výsledková sezóna za třetí čtvrtletí. A nutno dodat, že začátek se podařil opravdu náramně. Tradičně jsou prvními reportujícími velké americké banky, které předvedly výrazně lepší výsledky ve srovnání s konsensem. Když odhlédneme od rozpouštění opravných položek ke špatným úvěrům, tak to ukazuje na čilý investiční ruch. Čísla jsou to lepší proti odhadům trhu, ale hlavně vyšší než vloni. Kvartální reporty pozitivně ovlivnily výsledky zejména ve druhé polovině týdne. Maloobchodní tržby v USA si zachovaly stejnou růstovou dynamiku jako předchozí měsíc, a překonaly odhady trhu. Ten počítal s poklesem. A inflace je v USA stejně jako u nás vysoká.
img

Dobré výsledky nejen amerických bank táhnou akcie vzhůru, dnešní data nejsou brzdou

14.10.2021 Růstová nálada na akciových trzích se během dne upevňuje a hlavní indexy se posouvají nahoru. DAX či CAC 40 už přidávají 1,3 procenta, FTSE 100 je +0,9 pct, AEX roste o 1,6 pct. V zámoří sledujeme na hlavních indexech růst okolo 1,3 procenta a podílejí se na něm všechny sektory. Nejlépe jsou ale na tom suroviny, technologie a zdravotnictví.
img

Pražská burza obrátila, po šesti růstech a jedné stagnaci mírně oslabila

12.10.2021 Pražská burza dnes obrátila směr a po šesti předchozích růstech a jedné stagnaci mírně oslabila. Index PX klesl o 0,1 procenta na 1374,70 bodu. Kurzové změny jednotlivých emisí byly menší. S mírnými ztrátami uzavřely dnešní seanci například finanční tituly a operátor O2, naopak energetický ČEZ mírně posílil. Vyplývá to z internetových stránek burzy.
img

Index PX klesl po osmi růstových seancích, mírný růst zaznamenal ČEZ (CEZ1.CZ)

12.10.2021 Na finančních trzích dnes vládne negativní nálada. Obchodníky trápí vysoké ceny energií a vzestup inflačních očekávání. Náladě nepomohl ani negativně revidovaný výhled na růst globální ekonomiky z pera MMF. Zhoršený sentiment se dnes dotkl také hlavního indexu pražské burzy PX (CZKCASH), který ztratil desetinu procenta a uzavřel na úrovni 1 374,7 bodů. Index klesl po osmi růstových seancích. To je v ostrém kontrastu s některými dalšími indexy. Například německý DAX (DE30;-0,40 % na 15 138 bodů) už dnes klesá posedmé z posledních devíti seancí.
img

Týden na akciových trzích: Praha, každý den v plusu, překonala ostatní trhy

08.10.2021 Obchodování se tento týden přelévalo z kladného do záporného teritoria ovlivněno politickými hrátkami o posunutí dluhového stropu v USA. Důležitá makrodata týkající se počtu nových pracovních míst mimo zemědělství zklamala a byly podstatně pod odhady trhu. Za mořem začala také výsledková sezóna, která se naplno rozjede až příští týden.
img

Týden na akciových trzích: Praha se kratším týdnem na rozdíl od ostatních burz vyhnula poklesu a rostla

01.10.2021 Podle šéfa Fedu J. Powella bude inflace, proti předchozím odhadům, delší dobu zvýšená. Dále trhem zmítala politická situace kolem dluhového stropu.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

České akcie letos posílily o 29 procent a září zakončily na 13letém maximu

01.10.2021 České akcie podle indexu PX od začátku roku posílily o téměř 29 procent a třetí čtvrtletí zakončily blízko 1325 bodů na 13letém maximu. PX růstem překonal většinu evropských i zámořských indexů, řekl dnes ČTK makléř Wood & Company Lukáš Novotný. Pro porovnání německý DAX za stejné období přidal 11,17 procenta, francouzský CAC40 stoupl o 16,66 procenta, nizozemský AEX25 vzrostl o 22,34 procenta a americký S&P 500 zaznamenal růst o 16,97 procenta.
img

Týden na akciových trzích: Problémy Evergrande, zasedání Fedu, akciové trhy mírně v plusu

24.09.2021 Obchodování na začátku týdne bylo negativně ovlivněno situací jednoho z největších čínských developerů společnosti Evergrande. Není v dobré kondici, dluží kam se podívá a zdá se, že není schopen dostát svým závazkům. Na trhu panovala obava z nepřelití jeho potíží na globální trhy. To zatím, zdá se, podařilo vyřešit, minimálně na lokální úrovni.
img

Pražská burza oslabila, PX klesl o 1,51 pct, nejvíce za poslední dva měsíce

20.09.2021 Pražská burza po předchozím vylepšení jedenáctiletých maxim výrazně oslabila. Index PX v úvodu týdne klesl o 1,51 procenta na 1285,49 bodu. Ztrácely téměř všechny emise, především bankovní tituly v čele s Erste Bank, jejíž akcie odepsaly přes 2,5 procenta. O dvě a tři čtvrtě procenta přišla nápojářská Kofola. Mírné zisky si připsala pouze Česká zbrojovka. Vyplývá to z údajů na webu burzy. Výrazněji index PX oslabil naposledy před dvěma měsíci.
img

Pražská burza znovu posílila a vylepšila jedenáctiletá maxima

17.09.2021 Pražská burza dnes opět posílila a vylepšila tak svá jedenáctiletá maxima. Index PX přidal 0,25 procenta na 1305,24 bodu. Silnější byl naposledy v dubnu 2010. Dařilo se akciím Komerční banky nebo operátora 02. Aktivita na trhu byla velmi vysoká, celkový objem obchodů dosáhl zhruba 1,15 miliardy korun. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Týden na akciových trzích: Zatím co burzy v Evropě a USA padají, pražská jede rázně vpřed

17.09.2021 Americké maloobchodní tržby, motor tamní ekonomiky, dopadly lépe, než se čekalo. A hned to bylo na akciích znát. Americká inflace, na rozdíl na naší, dopadla dobře. Žádné nečekané překvapení, čísla byla v souladu s očekáváním. Makro tedy dopadlo dobře. Nicméně se na scénu vrací debata o zvyšování daní. Podle toho také vypadalo obchodování v tomto týdnu. Jeden den krásně zelený, druhý v červeném teritoriu (tab. č. 2).
img

Statisíce Čechů mají díky zapomenutým akciím z kuponové privatizace stále šanci získat peníze, se kterými nepočítali. Jejich nalezení i prodej lze díky službě Zapomenuté miliardy vyřešit rychle a snadno online.

15.09.2021 Češi nechávají na stovkách tisíc investičních účtů z období kuponové privatizace i po 30 letech stále nepovšimnutý majetek za bezmála 10 miliard korun. Dosavadní provoz služby Zapomenuté miliardy, jež lidem pomáhá zapomenuté akcie či nároky na dividendy najít a snadno zpeněžit přitom ukázal, že většina Čechů o svých cenných papírech alespoň tuší. Od dalších kroků je ale dosud odrazoval příliš složitý proces, který čeká každého, kdo se rozhodne svoje cenné papíry z kuponové privatizace prodat sám. Díky službě Zapomenuté miliardy však tato překážka padla a na rychlý odprodej nalezených akcií, který preferuje více než 90 % lidí, teď může dosáhnout úplně každý.
img

Pražská burza mírně posílila, pomohly jí hlavně akcie Erste

13.09.2021 Pražská burza dnes mírně posílila, index PX stoupl o 0,34 procenta na 1288,89 bodu. K růstu mu pomohly především akcie bankovní skupiny Erste. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Týden na akciových trzích: Žádná sláva, akcie na obou stranách Atlantiku klesaly

10.09.2021 Hlavní událostí týdne bylo zasedání ECB. Měnové nastavení se podle očekávání neměnilo. Nicméně ECB řekla, že začne pomalu, aby nevyděsila trhy, snižovat tempo nákupů aktiv. Bez dalších detailů, včetně načasování. Průmyslová výroba pozitivně překvapila jak u sousedů v Německu, tak i u nás doma. Tuzemská inflace naopak předvedla vyšší než očekávaný růst.
img

Pražská burza po šesti růstech v řadě oslabila, aktivita byla nízká

06.09.2021 Pražská burza zahájila týden oslabením, index PX klesl o 0,22 procenta na 1290,73 bodu. Kurzové změny jednotlivých emisí byly menší, se ziskem uzavřely pouze Česká zbrojovka a Philip Morris. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Aktivita byla dnes nízká, na čemž se podepsalo i uzavření trhů v USA z důvodu svátku, podotkl Josef Dudek z Fio banky. V předchozích dnech index PX šest dní v řadě posiloval.
img

Týden na akciových trzích: Akcie v Praze pouze rostly, za mořem se opět posouvala rekordní laťka výše a výše

03.09.2021 Tak jako se minulý týden čekalo na hlavní událost, kterou bylo setkání v Jackson Hole, tento týden to byla dnešní data z trhu práce. Ta jsou důležitým vodítkem pro Fed kvůli nastavení měnové politiky. Zklamala, bohužel, když nová pracovní místa mimo zemědělství hluboce zaostala o odhady trhu. Tentokrát se tak potvrdily předstihové ukazatele. Dobře nedopadla ani spotřebitelská důvěra podle University of Michigan. Naproti tomu ISM Index měřící aktivitu v průmyslu v USA nejenže neoslabil, ale ještě dokázal vylepšit již tak vysokou úroveň.
img

Pražská burza se vrátila k růstu, dařilo se akciím ČEZ

27.08.2021 Pražská burza se po čtvrtečním poklesu dnes vrátila k růstu. Index PX stoupl o 0,11 procenta na 1282,33 bodu. Dařilo se akciím energetické společnosti ČEZ, které byly dnes nejobchodovanějším titulem a stouply o 1,13 procenta na 672 korun. Dolů naopak zamířily akcie Erste Group Bank, cena klesla o procento na 852 korun. Vyplývá to z dat na webu burzy.
img

Týden na akciových trzích: Akcie v Praze, Evropě i Americe této týden rostly; pátek pozitivně podpořen vystoupením v Jackson Hole

27.08.2021 Událostí nejen tohoto týdne, ale pravděpodobně i nadcházejících týdnů, je setkání centrálních bankéřů v Jackson Hole. Vzhledem k posledním datům z ekonomiky a další šíření koronaviru by mohl Fed rozhodnutí pomalu utahovat rozvolněnou politiku ještě odložit na další zasedání. Podle guvernéra Fedu Powella by mohlo dojít k omezování nákupů aktiv ještě v tomto roce.
img

Pražská burza dnes poprvé v týdnu klesla, dolů zamířily ČEZ a KB

26.08.2021 Pražská burza dnes poprvé v týdnu klesla. Index PX se snížil o 0,71 procenta na 1280,92 bodu. Burzu táhly dolů zejména akcie energetické společnosti ČEZ a Komerční banky, oslabovala ale většina hlavních emisí pražské burzy. Dařilo se naopak nápojářské Kofole, která si připsala více než dvě procenta a po dvou letech se cena přehoupla přes 300 korun. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Vytěsnění akcionáři z dob kuponové privatizace mají poslední šanci přihlásit se o své nároky za více než miliardu korun. Klíčové promlčecí lhůty vyprší už letos na podzim

26.08.2021 Nejméně o stovky milionů korun přijdou lidé, kteří se do letošního podzimu nepřihlásí o svoje nároky spojené s vlastnictvím akcií společností Česká spořitelna a Unipetrol. Ukazují to odhady představitelů služby Zapomenuté miliardy, která pomáhá lidem nalézt a zpeněžit dávno zapomenuté akcie získané v rámci kuponové privatizace 90. let. Od svého spuštění před dvěma měsíci už služba pomohla desítkám tisíc Čechů najít majetek za více než 300 milionů korun.
img

PPF bude naplňovat Kellnerovy plány, píše ve výroční zprávě Bartoníček

23.08.2021 Skupina PPF bude naplňovat odkaz a realizovat plány zesnulého většinového majitele skupiny Petra Kellnera. V úvodním slově výroční zprávy PPF za rok 2020 to napsal její výkonný ředitel Ladislav Bartoníček. Při boji s pandemií koronaviru podle něj dál ubývá svobody a zvyšuje se napětí mezi lidmi i státy, krize ale přinesla i schopnost semknout se. Bartoníček úvodní slovo napsal poprvé, předtím jej vždy psal Kellner, který zemřel koncem března při pádu vrtulníku na Aljašce.
img

PX propadl, ČEZ (CEZ1.CZ) masivně korigoval předchozí růsty

19.08.2021 Globální akciové trhy dnes zasáhla zvýšená riziková averze, která souvisí se včerejším zveřejněním zápisu z posledního zasedání americké centrální banky. Hlavní index pražské burzy PX (CZKCASH) ztratil 1,29 % a obchodní den zakončil na úrovni 1 274,2 bodů. Obchodovaný objem dosáhl na 555,5 mil. korun.
img

Týden na akciových trzích: Praha na desetiletých maximech, v Evropě i za mořem opět nové rekordy

13.08.2021 Inflační týden – na programu bylo zveřejnění inflace v ČR, ale také v USA. Zatímco v ČR inflace vzrostla, v USA mírně zpomaluje. A to je samozřejmě signál pro Fed, který se nepohrne do zvyšování sazeb. Pro akciové trhy pozitivní zpráva.
img

O2 CR: Silné kvartální výsledky překonaly odhady

13.08.2021 Výsledky operátora O2 CR za druhé čtvrtletí jsou standardně silné. Reportovaná čísla překonala odhady trhu na všech úrovních. Růst výnosů spolu s přísnou nákladovou disciplínou znamenaly rychlejší růst marží. Operátor reportoval zisk EBITDA 3,44 mld. CZK při tržbách 10,02 mld. CZK. Dnešní kvartální report rozhodně nezklamal, právě naopak, O2 CR prezentovalo tradičně slušné výsledky.
img

T-Mobile v pololetí meziročně zvýšil provozní zisk o 6 % na 5,98 miliardy Kč

12.08.2021 Provozní zisk operátora T-Mobile v letošním pololetí meziročně stoupl o šest procent na 5,98 miliardy korun. Jeho tržby z mobilních a pevných služeb vzrostly o 3,6 procenta na 14,2 miliardy korun. Firma to oznámila v tiskové zprávě.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Bitcoin | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Turecká lira | Bezpečný přístav | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Středoevropské měny | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investujeme | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | BaFin | Bank of England | Bankovní rada | Bear | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CAPEX | CEO | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | EBIT | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | FRA | FX | Fair Value | Fed | Finanční trhy | Finančník | Futures | Fúze | G10 | IFO index | IFRS | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Kiwi | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Management Fee | Záloha | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Osobní příjem | P/E | Platforma | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Provize | Příkaz | Rally | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reinvestice | Repo sazba | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Sentiment | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Spread | Swap | Swiss | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Ukazatel | Vega | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | ZEW index | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Dluhopisové trhy | Sázka | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Bohatství | London Stock Exchange | Credit Suisse | RBNZ | ČSOB | Partners | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Stoxx 600 | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | Riziková averze | LYNX | Akcenta | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | EURUSD | EURCZK | USDCZK | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Zlatý důl | Akcie Apple | Akcie ČEZu | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Komerční banky | Akcie O2 | Akcie Philip Morris | Akcie Pražská burza | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie ve světě | Akcie VIG | Akcie Visa | Aktuální kurs | Aktuální kurzy měn | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | BH Securities | Brent | Burza cenných papírů Praha | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena akcií ČEZ | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Čínská ekonomika | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | ČNB kurz | Daňové přiznání | Dividenda ČEZ | Dolar | Ekonomický kalendář | Elektřina | Emisní povolenky | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropské burzy | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GE money | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | Jiří Rusnok | Kapitálové trhy | Komoditní | Koruna posiluje | Koupit akcie | Kurzovní lístek | Kurz akcií | Kurz akcií ČEZ | Kurz koruny k euru | Kurzy | Kurzy koruny | E15 | Libra | Lira | Majoritní vlastník | Management | Market | Markets | Měšec.cz | Meziroční inflace | Minimální mzda | Naše burza | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodníci s cennými papíry | Odkup akcií | Oslabování koruny | Patria Finance | Patria Online | Penzijní společnosti | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Sázky | Signály | Société Générale | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové měny | Švýcarská banka | Trh | Velká Británie | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj kurzu | Vývoj nezaměstnanosti | Webinář | Webináře | WTI | Země EU | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Rozkolísanost trhu | ZEW | EIA | ING | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Báze | Capital adequacy | CEE | Centrální depozitář | CEPS | Cílová cena | Čistý dluh | Daniel Beneš | Depozitář | Diskont | Due diligence | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Emisní ážio | EV | Ex-dividend | Kapitálová přiměřenost (Capital adequacy) | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | PX index | ROCE | Tim Cook | Výroční zpráva | Miroslav Motejlek | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | Člen burzy | Denní změna | Hlavní trh | Jmenovitá hodnota | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Boháč | Bohatý | eBook | Investiční analytik | Komise | Kontrakt | Mezinárodní banky | Volby | Rozhovor | Genesis | Retail | Poradenská společnost | 1 milion | Akcie 02 | Burza dnes | Burze | Dividendové akcie | Investment | Slušný zisk | Moody's Investors Service | Markit | Unicredit | DPA | Intesa Sanpaolo | Natixis | Jackson Hole | KPMG | CNN | Microsoft | Bankovní sektor | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Home Credit | GE Money Bank | Caterpillar | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | NATO | Next Finance | Agentura AP | Reporty | Petr Koblic | Motejlek.com | Finanční trhy dnes | Zvyšování sazeb | HUF/EUR | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Rada ČNB | Podnikatelé | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Akcie finančního sektoru | BlackRock | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Bankovnictví | Referendum | Posilování koruny | Miliardáři | Investiční firma | Forbes | Cena Brentu | Nejistoty na trzích | Americké firmy | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Mezinárodní instituce | Kapitálové rezervy | České firmy | Akcie v USA | Akcie bank | Japonský index Nikkei | IHS | Euro Stoxx 600 | Realitní trh | Velké banky | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Klidné obchodování | Americké akciové indexy | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Nervozita | Růst akcií | Obchodní partner | AAA | Obchodování v Asii | Setkání centrálních bankéřů | Reálné obchody | Utahování měnové politiky | Walmart | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Burzovní parket | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Likérka Stock | Závěrečná aukce | Index Nikkei | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Marže společností | CzechInvest | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení koruny | Pokles výnosů | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Výkonnost pražské burzy | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Cenné papíry Komerční banky | Tempo růstu | Ředitel pražské burzy | Akcionáři | Obchody na pražské burze | CySEC | Zajištění | FTSE 100 | Tesla | Kryptoměna | Výhled | Francouzská ekonomika | Bankéři | Poplatky | Západoevropské trhy | Poptávka investorů | BDO | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Dnešní zprávy | Americký trh práce | Hlavní evropské indexy | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Ekonomická situace | Bankovní domy | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Pražský parket | Akcie Moneta Money Bank | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Firemní výsledky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | Západoevropské burzy | FTSE MIB | Finanční ústav | Světové trhy | Výběr zisků | Výnosy | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | TRY | Americké investiční banky | Akcie bankovní skupiny Erste | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Oslabování dolaru | Indexy PMI | Finanční domy | Makléř Fio banky | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Aktuální cena | Německý Ifo index | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | Audi | Globtrex | IHS Markit | TPG Capital | ex | Akcie firem | Purple Trading | Makléřské firmy | Akcie Kofoly | Bankovní emise | J.P. Morgan | Fúze a akvizice | Belviport Trading | Skupina PPF | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Manipulace s trhem | UniCredit SpA | Kurzotvorná informace | BHS | Globtrex.com | Začátek výsledkové sezóny | Breakout Trader | Burzovní index PX | Investiční firmy | Americký akciový trh | Markéta Šichtařová | Obchodování na pražské burze | Průmyslový index Dow Jones | Jerome Powell | LYNX Trading | NEO | Capitalinked | Radim Dohnal | Hodnota fúzí a akvizic | Český akciový index PX | Fincentrum | Panevropský index STOXX 600 | Štěpán Hájek | Robinhood | Lithium | Investiční skupiny | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | TRON | Wood & Company | Free Market | Akcie Avastu | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Energetické akcie | Globální akcie | Trhy dnes | Zonky | Twisto | Hodnota majetku | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Slabší koruna | Obchodní týden | OPEC+ | Capitalinked.com | Zobchodovaný objem | Objem na pražské burze | Podniky | Evropské akciové trhy | Rakouské emise | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Výplaty dividend | Šéf Fedu | Kvalifikovaní investoři | Akcie firmy Avast | Index Stoxx 600 | Czech Fund | Pražský index PX | Měny v regionu | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Růst výnosů dluhopisů | Akcie v Evropě | Použití finanční páky | Úrokový výnos | Trhy v USA | Obchodování s korunou | Výsledky firem | Rostoucí akciové trhy | Finanční skupina | Pád ceny ropy | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Dodávky ropy | Cena plynu | Brexitová dohoda | Propad cen ropy | Růst úrokových sazeb | Pražský akciový trh | Aktivita na trhu | Starteepo | Průzkum společnosti | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Denní objem obchodů | Šéf ECB | Akciový index PX | Česká firma | Nový člen burzy | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Český miliardář | Hodnota indexu | Refinitiv | Cenné papíry Erste | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Dění na akciových trzích | Cenné papíry VIG | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Vývoj kurzu koruny | Výsledková sezóna v USA | Zájem o dluhopisy | Obchodovat s akciemi | Zahraniční akcie | Sazby ČNB | Evropské dluhopisy | Inven Capital | Akcie CME | Data z ekonomiky | Výsledky ČEZu | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Primární nabídky akcií | Český akciový index | Vysoké zhodnocení | Státní fond | Zájem investorů | Inflace v ČR | Cena zemního plynu | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Inflační očekávání | Obchodování platiny | Vyjádření analytiků | Optimismus na akciových trzích | Zahraniční investoři | Michal Brožka | CNY | Infineon | Infineon Technologies | AMS | Finanční emise | Německé firmy | Akcie firmy | Odhad růstu ekonomiky | iFX | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Čínský trh | Záporné sazby | Akcie a ETF | NASDAQ 100 | Digitální daň | Capital Partners | Nálada na akciových trzích | Pokles cen | Americké futures | Globální akciové indexy | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Nejlepší reálné obchody | Obchody XTB | Nejlepší reálné obchody XTB | Britský premiér | Tomáš Pfeiler | Konglomerát | Nové akcie | Raiffeisen Bank International | Vliv na obchodování | Oživení ekonomiky | Akcie podniku | Pohonné hmoty | ISM index | Kapitálové výdaje | KB | SAB Finance | Růst na pražské burze | Nárůst cen ropy | Dění na trzích | PPF | Očekávání trhu | Vlastní akcie | Úpis akcií | Thomas Cook | Data z Německa | Energetické firmy | Tuzemské banky | ESG | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku | Profesionální obchodníci | Očekávaný růst | Obchodní dohoda | Nová makrodata | Loterie | Cena akcie | Cenné papíry Avastu | CzechTrade | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Hospodářské krize | McKinsey | Huawei | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Rozpočet | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | TV Nova | Majoritní akcionář | Rozhodnutí americké centrální banky | Mediální společnosti | Investiční skupina | Politická situace | HDP v USA | Německá vláda | Trinity | Radomír Lapčík | Obchodní dohoda s Čínou | Objem | Evropské firmy | Data z USA | František Táborský | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Cenné papíry ČEZ | Společnost SAB Finance | Trh práce | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Pojišťovna VIG | Cenné papíry Kofoly | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Investiční nálada | CETA | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | ČSÚ | Textilka PFNonwovens | PFNonwovens | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Slušné zisky | Statistický úřad Eurostat | SAB o.c.p. | Primární nabídky | Firma | Zasedání ČNB | PLN/EUR | Hlavní události | PMČR | Pfizer | Obchodovat na burze | Týdenní zpráva | Souhrn finančních trhů | Cena jedné akcie | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Royal Mail | 4G | Datový kalendář | Vysoké riziko | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Bilance | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Co bude | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | HCBV | Generální ředitel | Růst světové ekonomiky | Poskytovatelé úvěrů | Negativní nálada | Česká měna dnes | Největší pokles | Dnešní růst | Ukrajina | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Indexy nákupních manažerů | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Způsoby těžby | Důvěra v ekonomiku | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Rozdělení zisku | Rozhodnutí valné hromady | Pohyby kurzu | Vicepremiér | Český akciový trh | Americká data | Walt Disney | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Na burze dnes | Bankovní tituly | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Automobilový sektor | Financovat | Wüstenrot | EET | Omezení těžby | Předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Emise bank | ADP | Jan Vejmělek | Společnost ČEZ | Rozpočet na rok 2020 | HUF | PLN | Na burze | Zmírnění rizik | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Průmyslová výroba v Německu | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Africký mor prasat | Africký mor | Další rozvoj | Rozvoj | Nezaměstnanost v Česku | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Zdražování | Inflace v listopadu | Německý ZEW index | Problémy | NAFTA | Britové | Finanční ztráty | Cvičení | Breaking | Pojišťovny | Zbývající akcie | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Kotační výbor | Cena za akcii | Philip Morris ČR | Akcie tabákové společnosti | Soukromý sektor | GBP/EUR | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kofola | Koruna zpevnila | Prohlášení | Alstom | PKN Orlen | Časopis Forbes | Farmaceutická společnost | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Mylan | Airbus | IAG | Dieselgate | Události roku | Zahájení obchodování | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | EP Power Europe | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Smartwings | Důchod | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Cenné papíry Monety Money Bank | Tabáková firma | Elektrárenská společnost | Automobil | Skupina AXA | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Dnes nejvíce obchodované akcie | Nejvíce obchodované akcie | Obchodované akcie | Optimismus investorů | FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | MasterCard | AT&T | Disney | CECE | Next Finance Markéta Šichtařová | Nike | Bydlení | Americké objednávky | Ztrátové tituly | Ipsos | Martin Novák | Česká zbrojovka | Ztráta | NERV | Cenné papíry antivirové firmy Avast | Nejlepší akcie | BREAKING | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Roční růst | Miliardy korun | Tripadvisor | Josef Dudek | Cenné papíry Erste Bank | Koruna posílila | WIG20 | Události v ČR | Aktivita ve výrobním sektoru | Průmyslové podniky | Investiční ředitel | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Organizace Conference Board | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Objem obchodů na pražské burze | Schodek státního rozpočtu | Ziskovost | Investiční aktivita | Růst akciových trhů | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Hospodaření | Zbrojovky | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Akcie Philip Morris ČR | Eskalace konfliktu | Američané | Odškodné | Netflix | Daimler | Microchip Technology | Stabilní hospodaření | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Dividendová politika | Hlavní rizika | Doporučení Koupit | Investiční příběh | Hospodaření společnosti O2 | O2 Czech Republic | FAA | Miliardy eur | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | ProfitLevel | OX Capital Markets Ltd | Ifo | Kapitálová přiměřenost | Vyšší kapitálová přiměřenost | Výplaty dividendy | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Výsledky hospodaření | Hospodaření za loňský rok | Růst globální ekonomiky | Nový rekord | Ministerstvo práce | Podnik | Nové metody | Tuzemská inflace | Proinflační | Vyšší inflace | Bloky | Dnes index PX | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Technologická společnost | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Solidní výsledky | Nižší růst | Nejobchodovanější akcie | Ceny energií | Horší data | Ptačí chřipka | Prognózy ČNB | Krach | Komunikace | HN | Základ daně | Údaje o HDP | Stabilita sazeb | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Průměrná úroková sazba | Firma Avast | Google | Obchodní vztahy | Všeobecné volby | Anglie | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | WHO | Filantrop | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Koruna oslabuje | American Express | Impérium | Většinový podíl | Reakce investorů | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Pokles | Situace | Blue-chip | České měny | Nejvýraznější pokles | Zhoršený sentiment | Odhad letošního růstu | Jindřich Fremuth | O2 Jindřich Fremuth | Generální ředitel O2 | Ředitel O2 | Investice v roce 2018 | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Výnosy firmy | Firmy v ČR | Výnosy firmy v ČR | Mobilní operátor | Tomáš Kouřil | Finanční ředitel | Meziroční růst | IFRS 16 | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Petr Bartoň | Natland | Jumpshot | Motherboard | PCmag | IHNED | IHNED.cz | DISH | Jednatel | Jednatel společnosti | Vysoká inflace | Očekávané události | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Boeing | Výstupy | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Lukáš Baloga | Burza v Budapešti | Americká administrativa | Série poklesů | Obchody | Life Insurance | Daň z tradingu | DRFG | Dividenda Apple | Výdaje | Úrok z dluhopisu | Příjmy z kapitálového majetku | Zamezení dvojího zdanění | Čeští tradeři | Výpočet daně | Zhodnocení cenných papírů | Obchodování ve ztrátě | Příjmy z tradingu | Trading a daně | Slevy na dani | Zdanění investičních příjmů | Platit daně | Objem 1 lotu | Správce daně | Daňové záležitosti | Finanční úřad | Daň z příjmu | Daňové otázky | Splatnost daně | Útlum aktivity | Nakoupené akcie | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Švýcarská banka UBS | FCF | Cena akcií Tesly | BP | Kiwi.com | Tenza | Student Agency | Rekordní hodnoty | SEC | Francouzský statistický úřad | Rozhodování | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Americké banky | Průměrná cena | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Americká inflace | Závěrečný kurz | Růst sazeb | Státní dluh ČR | Valuace | COVID-19 | Kurzové změny | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Thajský index SET | Index SET | Důvěra v průmyslu | Nejvýraznější ztráty | Prudký propad | České banky | Index aktivity | Největší ztráty | Šířením nového typu koronaviru | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Cyklické akcie | Jižní Korea | Cestovní ruch | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Vyhlášení nouzového stavu | Nová data | Šok | Mzda | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Cenová válka | Ekonomika Evropské unie | Rozpočtový balíček | Cenové války | Pomoc ekonomice | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Ekonomický balíček | Prudký pokles | Hlavní index PX | Nejrozšířenější kryptoměna | Poradci | Panevropský akciový index STOXX 600 | Nouzový stav | Opatření proti koronaviru | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Pozitivní impulz | Impulz z Itálie | Tencent | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Restriktivní opatření | Stimuly | Letectví | Největší pády | Kabinet | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Největší propad | Oslabování české měny | Cenový vývoj | Propad pražské burzy | Silný pokles | Dnes klesly akcie | Antivirové firmy | Akcie antivirové firmy | Situace kolem koronaviru | ČMZRB | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Šíření viru | Stimul | Burzy cenných papírů | Gazprombank | Měnové podmínky | Měnové zasedání | Akcie Monety | Šíření nového typu koronaviru | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Úvěrový program | Mimořádná opatření | Žádosti o podporu | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Loňský zisk | Posílení dnes | Dnešní posílení | Ekologické organizace | Vyrovnat ztráty | Hlavní americké indexy | Další pokles | Národní rozvojový fond | Zdanění bank | Valné hromady | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | REGN | MPO | MF | Náhrady mezd | Daňové povinnosti | OSVČ | Kongres | Automobilka Volkswagen | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Fundament | Výrobce letadel | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Hluboké ztráty | Prodejní tlak | Úřad práce | Největší zisk | Dávky v nezaměstnanosti | Dopad pandemie koronaviru | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Ministr vnitra | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Wood&Company | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Dopady pandemie na ekonomiku | Automobilový trh | Ministryně financí Alena Schillerová | Dění ve světě | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Šíření nákazy | Air Bank | Equa Bank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Podpora živnostníků | O2 eKasa | eKasa | VW | Akciový index S&P 500 | Akcie v bankovním sektoru | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | EGAP | Schodek | Poradce | Organizace | Poskytování hypoték | Letecká společnost | Sláva | Práce | Rozvojová banka | Koronakrize | Špatná data | Podíl na trhu | Údaje | Ekonomické škody | DPH | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Německá průmyslová produkce | Spotřebitelské úvěry | Opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | Radovan Vítek | Karel Komárek | Pavel Tykač | Pavel Baudiš | Marek Dospiva | Prezident Vladimir Putin | Možnosti obchodování | Velké americké banky | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Chřipka | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Velikonoce | Cena benzínu | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | FANG | Více peněz | Hlavní emise | Očištěný čistý zisk | Valná hromada ČEZ | Maloobchodní tržby v USA | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomik | Plánované otevírání ekonomik | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Uzavření trhů | Investiční manažer | Oživit ekonomiku | Madrid | Rizikové averze | Purple Trading Štěpán Hájek | Výrazný vliv na pokles | Trade | S&P500 | Nizozemsko | ODS | Premiér Andrej Babiš | CBRT | Index důvěry v eurozóně | Oslabení akcií | Debata | Tweety | Jaromír Sladkovský | Ředitel Raiffeisen | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Evropské indexy | Posílení | Omezení pohybu | Náklady na obsluhu dluhu | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Podpůrná opatření | Evropské méně | Data z trhu práce | Zrušení daně z nabytí | Odhady výsledků | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Úřad INSEE | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | 737 MAX | Volvo | Liberty Ostrava | Prudké pohyby | Analytik ProfitLevel | BCM | Tomáš Kolomazník | Shell | Energetická společnost | Sazka Group | OPAP | Stoiximan | LottoItalia | Casinos Austria | PFN | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Omezení kvůli koronaviru | Zaměstnanci | Denní pokles | Dopravci | Růst výnosů | T+2 | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Bankovní akcie | Průmysl v Německu | KfW | Banka KfW | Soudní dvůr Evropské unie | Prodat dluhopisy | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Patrik Tkáč | Macy’s | Výnosy O2 | Růst EBITDA | O2 CR | Dluhy | Toyota Motor | Oživení české ekonomiky | Dopad krize | Průzkum KPMG | Společnost Avast | Prognóza MMF | Průmyslové kovy | Cenné papíry likérky Stock | Německá státní rozvojová banka | Státní rozvojová banka | Rozvojová banka KfW | ONE | RBI | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | JD.com | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dopad na předpovědi | Hlavní trendy | Silný fundament | Dopad covid-19 | Dnešní výsledky | CNN Prima News | Dohoda mezi EU a Británií | Scénáře vývoje české ekonomiky | Konsorcium | Vakcína | Spekulovat | Zboží z Číny | Moderna | Společnost Moderna | Svaz dovozců automobilů | Fiskální stimul | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Návrh dividendy | Koronavirová pandemie | Lesy ČR | Kupci | Biotechnologická společnost | Renault | Pokračování rally | Fischer | Argentina | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Předstihové ukazatele | Technologické centrum | OKD | Jacobs | JDE | Fraport | Unie | ČR | Stravenkový paušál | Vakcíny proti koronaviru | Koronavirové pandemie | Andrej Babiš (ANO) | Bohumil Trampota | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Konference prezidenta Trumpa | Akcie České zbrojovky | Jiří Kovařík | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Dušan Jilčík | Starteepo Dušan Jilčík | Akcie společnosti Česká zbrojovka | Zbrojovka | Pozitivní sentiment | PEPP | Genesis Capital | Střední Evropa | Londýnské burzy | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Obchodovaný objem | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | Eduard Kučera | CVC Capital | Antivirus | Předkrizové úrovně | Statistiky z trhu práce | Jednání mezi EU a Británií | Zveřejňování makrodat | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | Rozhodnutí soudu | David Marášek | Nikola | Nejztrátovější finance | ProSiebenSat.1 Media | Národní rozpočtová rada | Korporátní zprávy | Světové indexy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPPE | Index Nikkei 225 | Stimulační balík | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Agrofert | Nikola Motor | Proticyklické kapitálové rezervy | Celková výplata | Výplata | Silné obchodování | Sentiment na trhu | Per rollam | Covid | Technologické firmy | Dodávání likvidity | Společnost Wirecard | Představenstvo | Restrukturalizace | Druhá vlna | Akciový optimismus | Firma ČEZ | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Analytik Purple Trading | Práce z domova | Krach Wirecardu | Mimořádná valná hromada | PT. PROFITFXLEVEL | Koronavirové epidemie | Pozitivní seance | Platební karty Wirecardu | Google Pay | MFTEL | Ipex Bank | Ipex | Vrcholoví manažeři | Skupina Smartwings | Den obchodování | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Nákupní apetit | Apetit investorů | Úroda | Dopad pandemie | MAM | Uvolnění ekonomiky | E.ON | KPMG Global Automotive Executive Survey | Francouzský statistický úřad INSEE | Ceny emisních povolenek | NEXO | Podnikatelské úspěchy | Úspěchy | Ocenění | Šance | Peugeot | Citroën | Ceny | Praha | Výsledková sezona za druhý kvartál | Evropské investiční banky | Malé zisky | Spotřební daně | Technologické společnosti | Zotavení ekonomik | Akcie těžařů | Podílníci | Denní propad | Progres | Mírná korekce | Insolvence | COVID III | OMV | Konkurenční společnosti | Čínská společnost | Obsazenost hotelů | Důvěra | Caixin | Výzkumy | Odhad vývoje ekonomiky | PPF Petra Kellnera | Lepší výsledky | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | BHP Group | VHM | Hnojiva | Upozornění na rizika | Výrobce pneumatik | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Airbus Group | Akcie softwarové společnosti | Setkání v Jackson Hole | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Výpadek příjmů | Dění v USA | BeginCapitalMarkets | DIA | Seznam Zprávy | Klimatické změny | Kuba | Zdanění | Sazba hypoték | Výkon ekonomiky | Ropa dnes | Program Antivirus | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Accenture | Politici | Vývoj ceny akcie | Fiskální stimul v USA | BT Group | Klimatický plán | Ministr životního prostředí | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Omezení výplaty dividend | Fiskální pomoc | Marathon Petroleum | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | ACS | Posílení indexu | Česká republika | Optimismus na globálních trzích | Celková míra nezaměstnanosti | Nejvýraznější růst | Dnes na pražské burze | Průmyslová výroba v ČR | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Lockdown | Měnový fond | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Americké prezidentské volby | Výrobce letecké techniky | Dušan Kunovský | Foot Locker | Sainsbury’s | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Vítězství Joe Bidena | Společnost Pilulka | Pilulka Lékárny | CZKCASH | Protiepidemická opatření | Nařízení | Epidemické situace | TPG | Intel | GS | Pokles indexu | Akcie Pilulky | Bidenovo vítězství | Burzy v Evropě | Moneta | Zhoršování pandemické situace | Banka Moneta | Cardinal Health | BDX | CAH | Zveřejnění výsledků | RBAG | Tržní výhled | Hospodaření skupiny PPF | EP Global Commerce (EPGC) | Výsledky voleb | Vítězství Bidena | Výhra Bidena | Electronic Arts | Coty | Pfizer/BioNTech | CEZ1 | Apollo | Sazka Entertainment | Apollo Global Management | Fondy Apollo | Balík akcií | Průmysl v eurozóně | Rakouské akcie | Letecká doprava | Zprávy o vakcínách | Ministr zdravotnictví | Schválená dividenda | Česká televize | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Daňový balíček | Životní prostředí | NBE | Uvedení akcií | Linde | Siemens | Deutsche Post | Vonovia | Henkel | Continental | HeidelbergCement | Vakcinace | RBAG.CZ | TABAK | TABAK.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Očkování | Antigenní testování | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | CMI | EC Investments | Aktivita investorů | IPO společnosti | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | GS.US | Peloton | Boeing 737 Max | Lukáš Novotný | Stock Spirits Group | Likérka Stock Spirits | Nejobchodovanější emise | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | SOLEK | Počet pracovních míst | Holdingové společnosti | Brands | Cestovní kancelář | JD | ProSiebenSat.1 | MJ | Cellnex | WU | Indexy na Wall Street | Akcie MONETA | MONET.CZ | MONET | UPS | Marriott | Polská společnost | Očkování proti covidu | DAX (DE30) | Express | Návrh PPF | Tržní ceny | Překonání cílů | Dnešní seance | Seance na evropských akciových trzích | Tencent Holding | Finanční výsledky | Objem akcií | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Colt | Nastavení sazeb | Tyson Foods | Nové rekordy | Vytěsnění minoritních akcionářů | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | CETIN | CETIN na burzu | AIG | Negativní vývoj | Porušení zákona | PMI indexy | Air | Rohlik Group | PPF Telecom | Silný růst | ČSA | Zámořské indexy | Velké ztráty | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | Klíčové zasedání | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | CTP | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | Prezident Erdogan | Společnost CTP | Očkování v USA | Benjamin Larochaix | Knik | Jitka Tkadlecová | PPF Jitka Tkadlecová | PPF Group | Tordrillo Mountain Lodge | David Horváth | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | PPF B.V. | Rudolf Jelínek | Linet | Hrubý národní důchod | Ladislav Bartoníček | Silný výhled | Nejvyšší růst | Práva na dividendu | EDF | HoReCa | Spojení s Monetou | AMD | GE Renewable Energy | Zátěžové testy | IMC Exploration Group | IMC Exploration Group (IMC) | IMC | Mineral Ventures Invest | Imperial Brands | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Vysoká cena | Provozní výsledky | Rostoucí ceny | Cena emisních povolenek | Nárůst objemů | Vstup do pozice | Benxy | Akcionáři Avastu | Futures na americké indexy | Pandora | Konsensus trhu | Obavy z růstu inflace | Panasonic | Francouzská společnost | Akcie společnosti Avast | Plán obnovy | Analytické fórum | Zaměření investorů | Valná hromada Erste Group | Kurzotvorné zprávy | Turów | Zvýšené riziko | Akvizice Coltu | Renáta Kellnerová | Oslabení | Jan Drahota | Výsledky za Q1 | Podstatné kurzotvorné zprávy | Lubomír Kovařík | Růst indexu PX | Omezování nákupů aktiv | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Snižování nákupu aktiv | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Primark | Gigafactory | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Hodně peněz | Zvyšování daní | Akcionáři Monety | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Akcionáři Moneta Money Bank | Akcionáři Moneta | Regulační úřad | PPF Telco | Společnost PPF Telco | ČD-Telematika | České dráhy | Stažení akcií O2 | Prodej O2 | Oligopol | SPT Telecom | Uvedení akcií CETIN na burzu | Stažení akcií | Stažení akcií operátora O2 | Domácí kapitálový trh | Stabilní dividendový výnos | Společnost SAB | Společnost SAB o.c.p | UBI | Den daňové svobody | Životní pojišťovny | Pokuta pro Motejlka | Novinář Miroslav Motejlek | Ekonomický novinář | Novinář Motejlek | Růst kurzu akcií | Růst kurzu akcií O2 | Motejlek | Trh dnes | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Varianty koronaviru | Počet nezaměstnaných | Technologie | Eurohold | Pojišťovací společnost | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Společnost Philip Morris | TSMC | Zvýšená riziková averze | Výroční zprávy | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | NortonLifeLock | Symantec | Fúze s Nortonem | Americký trh | DTE | Ztrátový týden | Odvětví | BHP | Divize | Načasování | Nasdaq-100 (US100) | Boom | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Rekord | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Finanční skupina PPF | Bilion | E.ON Distribuce | Výsledky za Q2 | Akcie Robinhood | University of Michigan | Letiště Praha | Skupina Erste Group | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Dřevo | Jysk | Marriott International | Occidental Petroleum | OXY | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Albemarle Corp | Albemarle | Projekce | Výsledky za první pololetí | Viacom | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | CVC Capital Partners | CVC | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Drahota | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Nabídka Nortonu | Pioneer Natural Resources | WIG | BUX | Koninklijke Ahold Delhaize | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Firma CVC | Byty | Exportní garanční a pojišťovací společnost | CBRE | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Funkční období | ASX | Kellnerovy plány | Způsob myšlení | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | Nedostatek čipů | Daniel Surmař | Zapomenuté miliardy | Vytěsnění akcionáři | Mediální společnost | Společnosti | Axel Springer | Opatření | Dna | Prazdroj | Telco | Evergrande | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Brenntag | Qiagen | Velkoobchodní ceny elektřiny | SIE | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Evropský index | Evropský index (Stoxx Europe 600) | Česká společnost | Miliardář Daniel Křetínský | PST | Strojírenské firmy | Lagardere | Zprávy z pražské burzy | Americká firma | Pracovní den | Problémy Evergrande | České aerolinie | A220 | Inskol | Dopady epidemie | Omezení cestování | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Poplatky a provize | Jaroslav Haščák | Telecom | Reorganizační plán | Úročení | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Patrik Štefek | Bankovní skupiny | Hospodářské soutěže | Škodovka | Nová vláda | Akcie zbrojovky | Češi | Bohemia Energy | Objem obchodů s akciemi | Souhlas ČNB | Kolibřík Energie | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Temasek | Fond Temasek | Vládní fond | Nedostatek polovodičů | Obilí | Nová historická maxima | Pozornost | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Ruský prezident | Dceřiná firma | Celkové provozní výnosy | Regeneron Pharmaceuticals | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Akcie skupiny | Společnost | Družba | Převzetí Monety | TIM | Pozemky | Společnost innogy | Innogy | Booking Holdings | Booking | Globální nedostatek čipů | Nová mutace | Omikron | Těžařská společnost | | Výhled české ekonomiky | Vojtěch Boháč | Vietnam | Postavení na trhu | SOTIO | Rozšíření | Rostoucí inflace | Evernym | Letadlo | Nejvyšší výhra | Úpis nových akcií | Jean-Pascal Duvieusart | Sekyra Group | Focus | Telefónica | Těžební společnost | Společnost Smartwings | Získané peníze | CNH Industrial | Uniper | Miliardy USD | Jestřábí komentáře | Petr Lajsek | Gate | Real Estate | Siemens Gamesa | Instituce | Napětí na Ukrajině | Akcionáři O2 | Akcie BHP | Akcie BHP Group | Aareal | Aareal Bank | Pavol Mokoš | Tykačova firma | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Chvaletice | Počerady | Cena transakce | Sev.en | Ivo Lukačovič | Škoda Transportation | Útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Poslední den obchodování | Dění na Ukrajině | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Belviport | Bankovní licence | Západní sankce | Catch me if you can | Anna Kellnerová | Paul Schockemöhle | The Kellner Family Foundation | Open Gate | Open Gate v Babicích | Vila ve Vraném nad Vltavou | Rezidence v Podkozí | Vila na pražské Hanspaulce | Angažmá PPF | PPF v Číně | PPF a J&T | Řád bílého lva | Správa PPF | Sklo Union | Skupiny PPF | Stahování akcií O2 | Stahování akcií | CzechToll | Central European Media Enterprises | Šmejc | Škoda Group | Práva ke značce | PPF Jiří Šmejc
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Oživení z covidu-19
Oživení z pandemie
Oživení z propadu
Oživit ekonomiku
Oživit podnikání
Oživování ekonomiky
Oživování globální ekonomiky
Oživování německé ekonomiky
Oživování světové ekonomiky
Oživování v průmyslu

Následující klíčová slova

O2 CR
O2 Czech Republic
O2 eKasa
O2 Jindřich Fremuth
P.A.
Paal Sletten
PAAS
Pablo Hernández de Cos
PACCAR
Pacific Life Fund Advisors
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading akcie CFD
Potvrďte prosím... Zavřít