Středa 19. června 2024 16:01
reklama
FTMO král
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster

Komunita

img

Cena Dogecoinu roste uprostřed rostoucích investic Arthura Hayese do DOGE, co bude dál?

19.06.2024 Cena Dogecoinu dnes stoupá na pozadí širšího oživení trhu, zatímco nedávný velrybí přesun vzbuzuje obavy. Nedávný komentář Arthura Hayese však podpořil náladu na trhu.
img

Bitcoin se blíží novému ATH

06.06.2024 Po relativně klidném víkendu se cena Bitcoinu na začátku pracovního týdne opět vydala na sever, dosahujíc včera večer 71 767 USD.
C:\fakepath\prop-trading-24052024-1.png

Psychologie v Prop Tradingu a jak moc se liší od klasického obchodování?

24.05.2024 V minulém článku jsme si rozebrali risk-management v prop tradingu včetně pravděpodobnosti neúspěchu v evaluační výzvě. V dnešním článku se podíváme na jeden ze základních aspektů tradingu a to na psychologii, konkrétně se zaměřením na prop trading, i když v dost případech je psychologie prop obchodování stejná jako při obchodování na vlastním účtu, tak jsou zde odlišnosti, které je potřeba brát v potaz, jelikož každý, kdo si zkusil obchodovat jak na vlastním účtu, tak i na účtu prop firmy ví, že hlava vám funguje malinko jinak a v dost případech ještě malinko hůře než při klasickém tradingu. Dnešní téma si rozdělíme na body a každý si popíšeme. První si ale řekneme, co to vůbec psychologie v tradingu je.
C:\fakepath\ctrader-22052024-uvod-2.png

Obchodní platforma cTrader – recenze a návod

22.05.2024 V současném světě obchodování na finančních trzích je volba správné obchodní platformy jednou z klíčových oblastí pro úspěch každého tradera. Jednou z méně známých, ale stále oblíbenějších platforem je cTrader. Tato platforma nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů, které mohou výrazně usnadnit a zefektivnit obchodování. V tomto článku se proto podrobně podíváme na platformu cTrader, její výhody, nevýhody a rozdíly oproti jiným populárním platformám.
img

Trezor přidává bezpečný ethereum staking do Trezor Suite

20.05.2024 Společnost Trezor, stojící za hardwarovými kryptoměnovými peněženkami, přidala do své aplikace Trezor Suite takzvaný „staking“ etherea. Nová funkce tak umožňuje držitelům etherea (ETH) bezpečnou cestou získávat průběžné odměny, pokud se rozhodnou drženou kryptoměnu uzamknout. Odměnu získají už při stakingu minimálně 0,1 ETH ve své peněžence Trezor. ETH staking v Trezoru je umožněn díky integraci se staking-as-a-service platformou Everstake. Staking přišel s novou aktualizací Trezor Suite 16. května, odkdy si uživatelé mohou vybrat různé možnosti stakingu na svém ETH účtu a také stanovit, kolik ze svých ETH chtějí uzamknout.
img

🚀 meme akcie se vracejí!

13.05.2024 První obchodní seance nového týdne na Wall Street je poznamenána silnou rally akcií spojenou s mánií memestocků v roce 2021. GameStop roste o více než 70 %, zatímco AMC Entertainment (AMC.US) přidává kolem 20 % v době tisku. Rally se rozpoutala poté, co Roaring Kitty, obchodník spojený s komunitou sázení na burze WallStreetBets během mánie z počátku roku 2021, zveřejnil tweet po třech letech nečinnosti. Zatímco meme nenaznačovalo GameStop, online komunita se vrhla na nákup akcií společnosti. Velikost pohybu na GameStopu naznačuje, že pravděpodobně dojde ke krátkému stlačení, přičemž krátké pozice budou vymazány.
img

Liberec se již potřetí stane útočištěm kryptoměnových nadšenců

17.04.2024 Třetí ročník kryptoměnové konference CryptoByte zavítá už 4. května 2024 na půdu Technické univerzity v Liberci. Konference se v minulých ročnících zúčastnilo přes 900 návštěvníků a organizátoři rozhodně v kryptoměnové osvětě nemíní polevit.
C:\fakepath\1707426203-capxmaster-08022024.png

Společnost CapXmaster

15.04.2024 CapXmaster - revoluční obchodní platforma, kterou pohání vášeň pro posílení postavení obchodníků a transformaci finančního odvětví. Naše společná cesta začíná jednoduchou, ale hlubokou vizí: poskytnout platformu, kde se může dařit každému, i začínajícímu, obchodníkovi bez ohledu na jeho zkušenosti a kde může dosáhnout svých finančních cílů. Ve společnosti CapXmaster jsme víc než jen obchodní platforma - jsme komunita, která se věnuje podpoře obchodníků na jejich cestě k úspěchu. Náš závazek k inovacím je to, co nás pohání v před. Od nejmodernějších technologií až po flexibilní možnosti financování - neustále posouváme hranice, abychom zajistili, že naši obchodníci budou mít přístup k nástrojům a příležitostem, které potřebují k tomu, aby vynikli na neustále se měnících finančních trzích.
img

Vláda USA prosadila $1,2 bilionový finanční balíček

25.03.2024 „Americké vládě se podařilo protlačit zbylou část rozpočtového balíčku, který slibuje investovat do USA 1,2 bilionů USD do konce září. To podpoří americkou ekonomiku a finanční trhy,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Růst Wall Street pohání AI i přes opatrné kroky Fedu

19.03.2024 Na začátku týdne zaznamenaly klíčové indexy Wall Street růst díky vlivu společností s velkou tržní kapitalizací, jako jsou Alphabet a Tesla, které přispěly k posílení technologického sektoru Nasdaqu. Trh také čeká na nadcházející zasedání Federálního rezervního systému USA, které přitahuje pozornost investorů.
img

Předpověď ceny Ripple (XRP)

12.03.2024 Ripple XRP konečně zaznamenal výrazné oživení poté, co několik týdnů zaostával za pozitivními tržními trendy. Jeho cena vyskočila v denním měřítku o více než 15 % a poprvé od listopadu 2023 krátce překonala hranici 0,70 USD.
img

Bitcoin pokořil své All-time high, ETF mají kryptoměně pomoci ke 100 tis. dolarů dle analytiků

06.03.2024 Bitcoin v současné době zažívá obrovskou vlnu růstu své hodnoty a v jeden moment bylo all-time high, tedy cenové maximum, dokonce i překonáno. Dosažení těchto cenových hodnot jsme mohli naposledy sledovat během konce roku 2021.
C:\fakepath\obrazek-05032024-2.png

Analýza S&P 500, NZD/USD, GBP/USD - Kdy se růst indexů zastaví?

05.03.2024 Neustálé pokořování ATH na indexu S&P 500 už pomalu nikoho nepřekvapuje. Tradingová komunita se tak spíš ptá, kdy začne korekce. Pojďme se nad tím tedy zamyslet.
C:\fakepath\reddit.png

Uživatelé sítě Reddit hrozí, že vsadí proti růstu akcií firmy

05.03.2024 Uživatelé fóra na sociální síť Reddit hrozí, že vsadí proti růstu ceny akcií jejího provozovatele. Ten se chystá vstoupit na akciovou burzu ve Spojených státech a doufá, že by jej investoři mohli ocenit na 6,5 miliardy dolarů (152 miliard Kč), uvedla agentura Bloomberg. Datum vstupu na burzu firma ještě nezveřejnila.
img

Kupující bitcoinů: Která vláda tajně shromažďuje sats?

01.03.2024 Bitcoin tento týden vystřelil na nová maxima a ve středu zaznamenal nové roční maximum 64 200 USD. Spolu s cenou vzrostl i optimismus na trhu, přičemž index strachu a chamtivosti poprvé od předchozího vrcholu trhu dosáhl hodnoty 82.
img

Bitcoin překonává 50 000 dolarů, příliv spotových ETF pokračuje

20.02.2024 Bitcoin v minulém týdnu pokračoval ve své růstové trajektorii, posílil o 8 % a prolomil hranici 50 000 USD.
C:\fakepath\capxmaster-08022024.png

CapXmaster

08.02.2024 CapXmaster je prop firma, které nabízí své služby i v České republice. Sídlo firmy je vedené též v České republice v Praze 4 a samotná firma má podle jejich obchodní smlouvy název Bonypay s.r.o., která byla založena před 6 lety. Samotná značka CapXmaster není v českém prostředí příliš vidět na rozdíl od jiných konkurenčních firem, to si můžeme potvrdit i tím, že je to relativně nová značka, jelikož jejich webová doména byla zaregistrována teprve před půl rokem. Mimoto můžeme CapXmaster vidět i mezi partnery fotbalového klubu Sparta.
img

eToro: Cena Bitcoinu se zvedá a očekávaný upgrade Etherea se stále více přibližuje

30.01.2024 Po několika bouřlivých týdnech na trzích s kryptoměnami, jež nastaly po schválení spotových bitcoinových ETF, se situace rozhodně zpomalila.
C:\fakepath\trader-26012024-49-zm.jpg

Berlín vyzval Kosovo, ať odloží plány na zavedení eura jako své jediné měny

26.01.2024 Německá vláda vyzvala Kosovo, aby odložilo plány na zavedení eura jako své jediné měny. Zdůvodňuje to obavami z dalšího zhoršení etnického napětí, protože takový krok by etnickým Srbům na severu Kosova zkomplikoval přístup k hotovosti. Informovala o tom dnes agentura Bloomberg. Vláda v Srbsku varovala, že plán Kosova by od 1. února v zemi prakticky znemožnil používat srbský dinár.
C:\fakepath\ecb-Panetta.png

Eurozóna by podle činitele ECB neměla využívat euro jako zbraň

26.01.2024 Eurozóna by neměla využívat jednotnou evropskou měnu jako zbraň v mezinárodních konfliktech, protože by to mohlo snížit její atraktivitu. Řekl to dnes šéf italské centrální banky Fabio Panetta, který je členem Rady guvernérů Evropské centrální banky (ECB). Jeho prohlášení přichází v době, kdy Evropská unie zvažuje konfiskaci ruských státních aktiv, uvedla agentura Reuters.
img

Schválení bitcoinového spotového ETF se ukázalo jako prodejní příležitost

23.01.2024 Téměř dva týdny po schválení bitcoinového spotového ETF se začínají objevovat favorité.
img

Kanadský regulátor prosazuje, aby investiční fondy obchodovaly pouze s kryptoměnami kótovanými na burze

19.01.2024 Kanadský finanční regulátor, Canadian Securities Administrators (CSA), nastínil, že jeho projekt směřuje k cílení změn, které odrážejí prioritní otázky týkající se investování do kryptoaktiv.
C:\fakepath\bitcoin-16012024-3.png

Milovaný aj nenávidený. Bitcoin je opäť v centre pozornosti a mnohých diskusií

16.01.2024 Vstup Bitcoinu do hlavného prúdu finančného sveta nastal nedávno s historickým schválením Bitcoinových ETF americkou Securities and Exchange Commission. Toto významné regulačné rozhodnutie otvára dvere pre širší prístup k tejto kryptomene zo strany individuálnych investorov a inštitucionálnych hráčov.
img

Cena bitcoinu pravděpodobně dosáhne před koncem roku svého historického maxima

15.01.2024 Anthony Scaramucci, zakladatel a generální ředitel společnosti SkyBridge Capital, která se zabývá alternativní správou aktiv, předpověděl, že BTC uvidí své historické maximum ještě před koncem roku 2024, protože Komise pro cenné papíry Spojených států (SEC) schválila spuštění spotových burzovně obchodovaných fondů (ETF) Bitcoin.
C:\fakepath\bitcoin-08012024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Akcie v kocovině a bitcoin v očekávání. Startuje rok 2024

08.01.2024 Akciové indexy na konci minulého roku završily úctyhodnou rally, s přelomem roku se ale dostavila lehká kocovina. Přední indexy začaly rok 2024 se ztrátou. Rozpačitý výraz nasadil s novou etapou i bitcoin. Trh totiž očekává zásadní zprávu, která stále nepřichází.
img

🔴 POWELL OTOČIL! Prodávám akcie – proč? | 😰 Bitcoin maxi vs. altcoineři | Propfirm komunita

15.12.2023 Týdenní videokomentář: akcie, indexy, Forex, komodity a kryptoměny.
img

Zakladatel společnosti Solana vyzývá k rozumné rivalitě proti Ethereu

04.12.2023 V nedávném prohlášení se spoluzakladatel Solany Anatolij Jakovenko podělil o osvěžující pohled na dynamiku mezi Solanou a Ethereem.
img

Náběh bitcoinu na 35 000 USD: Co nám říkají data o derivátech

26.10.2023 Zatímco bitcoin podniká svůj odvážný sprint k hranici 35 000 dolarů, kryptografická komunita stojí rozdělená a balancuje na hraně euforie a skepse.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 25. října 2023

25.10.2023 Zprávy z krypto průmyslu:Chainalysis, přední společnost zabývající se analýzou blockchainu, kategoricky odmítla nedávn...
img

Bitcoin se přiblížil k hranici 31 000 dolarů – jak vysoko může BTC tento týden vystoupat?

23.10.2023 Cena Bitcoinu si udržuje vzestupnou trajektorii a tento víkend mnohé zaskočila. Od této chvíle BTC za posledních 24 hodin vzrostl o 2,4 % a za poslední týden si udržuje 13% rally. Na úrovni 30 865 USD je podle údajů společnosti Coingecko špičkové krypto jen pár centimetrů od dosažení opěvované hranice 31 000 USD, kterou krátce překročil 10. dubna letošního roku.
img

Zrychlete své investice během října: 5 nejlepších presales kryptoměn

16.10.2023 Rok 2023 nabídl celou řadu zajímavých krypto presale, které, jak se zdá, v následujících měsících a letech ovládnou svět Web3. Pro každého podporovatele krypta v rané fázi vývoje, který hledá velké zisky, by tyto příležitosti mohly být jedněmi z nejlepších dostupných šancí.
img

Polygon čelí nákladové výzvě v rámci ApeCoin DAO ETH L2 Pitch

12.10.2023 Snaha Polygon Labs přesvědčit ApeCoin DAO, aby přešel na Ethereum Layer 2, naráží na nákladovou překážku.
img

Komunita XRP se rozdělila v názoru na řízení měsíčního uvolňování depozit Ripplem

11.10.2023 Hodnota XRP se opět propadla pod hranici 0,5 dolaru, čímž se vymazaly nabyté zisky po klíčovém soudním rozhodnutí ve věci žaloby Komise pro cenné papíry Spojených států (SEC) proti společnosti Ripple. Tento vývoj vyvolal diskuse o atraktivitě XRP, zejména s ohledem na to, jak společnost Ripple řídí měsíční uvolňování eskontovaných XRP.
img

Cíle Memeinatoru: tržní kapitalizace 1 mld. $ a zničení podřadných meme mincí

06.10.2023 Tržní kapitalizace Dogecoinu (DOGE) ve výši 8,5 miliardy $ přiměla i ty nejskeptičtější kryptoměnové pochybovače přehodnotit své názory, protože prostě nemohou uvěřit, že by psí token mohl mít takovou hodnotu. Jako OG komunity meme coinů – a původně vtip – vydláždil Dogecoin cestu mnohamiliardovému subtrhu v rámci kryptokomunity.
img

Chytré kontrakty POL nasazené v síti Testnet

05.10.2023 Sandeep Nailwail, spoluzakladatel společnosti Polygon, 4. října na Twitteru odhalil, že smlouvy POL byly nasazeny na testovací síti Goerli, a označil toto vydání za významný “krok na cestě k vytvoření Polygonu 2.0”. V souvislosti s nasazením těchto chytrých smluv došlo také k vydání dvou návrhů na vylepšení Polygonu (PIP), PIP-24 a PIP-25.
img

Cena bitcoinu (BTC) v říjnu předznamenána tímto historickým vzorem

02.10.2023 Zdá se, že v říjnu, měsíci, který je známý tím, že zobrazuje silné býčí obraty, se cena Bitcoinu zlepšuje. Od roku 2013 zakončila hlavní kryptoměna říjen se ziskem osmkrát z deseti případů, což podporuje vyhlídky na pozitivní měsíc.
img

Cena bitcoinu vzrostla o 30 % oproti ethereu, přicházejí nová minima na rok 2023?

27.09.2023 Cena bitcoinu se v roce 2023 oproti ethereu (ETH) zvýšila o 30 % a při pohledu na výkonnost v týdenním grafu se zdá, že býci nepolevují. BTC je na pokraji stlačení ETH níže na spotovém kurzu, registruje nová minima pro rok 2023 a rozšiřuje zisky z počátku letošního roku.
img

eToro získává od CySEC registraci Crypto Asset Service Provider ("CASP")

26.09.2023 eToro, platforma pro obchodování a investování, oznamuje, že žádost o registraci do registru CASP (Crypto Asset Service Provider) společnosti CySEC byla schválena.
img

Kryptoanalytik tvrdí, že Ripple (XRP) vyletí o 180 %, pokud překoná klíčovou úroveň: 

22.09.2023 Populární kryptoměnový analytik, který si v X přezdívá EGRAG CRYPTO se domnívá, že nativní token Ripple má šanci vyletět na 1,40 USD.
img

Technická analýza ETH/USD na 11. 9. 2023

11.09.2023 Účet Vitalika Buterina na X (dříve Twitter) byl hacknut. A co víc, hacker účtu využil k podvodu v celkové hodnotě téměř 700 000 USD. Vše se odehrálo o víkendu a sám tvůrce Etherea se k situaci zatím nevyjádřil.
img

Elon Musk “tajně” financoval vývoj Dogecoinu, odhaluje zpráva

05.09.2023 Deník The Wall Street Journal 31. srpna uvedl, že Elon Musk tajně financuje vývoj Dogecoinu. Toto odhalení dodává jeho prominentnímu vztahu ke kryptoměně s psí tematikou další zajímavou vrstvu.
img

Shiba Memu: Neuvěřitelný uchazeč o nejlepší novou kryptoměnu – vede s 2,2m $ získanou během 8 týdnů!

31.08.2023 V rychle se rozvíjejícím světě meme investic se Shiba Memu prosazuje jako jedna z nejlepších nových kryptoměn. S neuvěřitelnou částkou 2,2m $ vybranou za pouhých 8 týdnů je jasné, že to není jen tak obyčejná meme mince.
img

Největší „neanglická“ bitcoinová konference na světě. Na ChainCamp v Ostravě se setkají nejslavnější čeští bitcoineři

30.08.2023 Konání největší lokální bitcoinové konference v Česku je za rohem. ChainCamp 2023 se odehraje 9. září v Ostravě v areálu Dolních Vítkovic. Stejně jako v předchozích letech zde vystoupí ta největší jména tuzemské kryptokomunity, mezi nimi například Jakub „Kicom“ Vejmola, Daniel Steigerwald nebo zakladatelé SatoshiLabs, Pavol „Stick“ Rusnák a vůbec poprvé také Marek „Slush“ Palatinus. Oproti minulému ročníku naroste počet spíkrů, stejně tak organizátoři očekávají rekordní účast okolo 2 200 návštěvníků. Cílem největší neanglofonní konference na světě je kromě networkingu také posílení adopce bitcoinu mezi kryptonadšenci.
img

Curvedao klesá o 📉 20 % na úroveň Egorovovy maržové výzvy?

24.08.2023 Kryptoměna CurveDao je jednou z nejsystémovějších kryptoměn pro decentralizované finance (De-Fi). Zakladatel celého ekosystému Curve Michael Egorov podle zprávy ze začátku srpna držel v protokolech o půjčování kryptoměn 100 milionů dolarů.
img

Cardano ohrožuje vládu Etherea, protože ceny NFT Floor prudce rostou

23.08.2023 Ethereum již několik let kraluje odvětví NFT díky svému objemu obchodů, projektům, přijetí uživateli a statusu. Vzhledem k přetrvávajícím problémům, jako je přetížení sítě a přemrštěné poplatky, se však jeho dominance ukazuje jako pomíjivá, protože se objevují konkurenti, včetně Solany, Polygonu a Cardana, kteří ohrožují jeho trůn.
img

Několik držitelů bitcoinů stahuje BTC z burz, přichází strach?

08.08.2023 Nejnovější údaje společnosti CryptoQuant ze 7. srpna ukazují, že několik držitelů bitcoinů přesouvá mince z centralizovaných kryptoměnových burz, jako jsou Binance a Coinbase. Navzdory tomu, že ceny BTC v posledních týdnech rostou a pohybují se v blízkosti psychologické úrovně 30 000 dolarů, je toto pozorování přesné.
img

Hlavní kryptoměny klesají, na trhu totiž chybí letní jiskra

07.08.2023 Hlavní kryptoaktiva minulý týden pokračovala v poklesu, protože na trhu chyběla jiskra, která by oživila převážně slabou letní výkonnost, a to i přes pozitivní pohyby v červnu.
C:\fakepath\xtb-17072023.jpeg

Trading vs. Investování: Mohou se tyto disciplíny doplňovat?

17.07.2023 Pokud jde o orientování se na finančních trzích, často se objevuje rozdělení na trading a investování. Každá strana má své podporovatele i odpůrce a zejména začínající investoři či tradeři mají tendenci se k tomu druhému stavět spíš negativně. Stojí však za to prozkoumat, jak se tyto zdánlivě protichůdné přístupy mohou ve skutečnosti vzájemně doplňovat , protože většina těch nejúspěšnějších účastníků finančních trhů využívá silných stránek obou přístupů..
img

Právní vítězství Ripplu: Zlomový bod pro regulaci kryptoměn? 💥

14.07.2023 Včera, po téměř tříleté právní bitvě, Ripple vyhrál soudní spor s Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC). Po tomto oznámení dosáhly zisky Ripplu až 90 % a cena tokenu vzrostla z 0,47 na 0,90 USDT. Dnes se XRP obchoduje za 0,77 USDT, což je stále o více než 63 % nad předchozí úrovní.
img

eToro prodlužuje sponzorství SK Slavie Praha

10.07.2023 Obchodní a investiční platforma eToro a SK Slavia Praha společně oznamují, že po působivém vítězství v Českém poháru v minulé sezóně dochází k obnovení sponzorské smlouvy na další sezónu.
img

Jak se trh s kryptoměnami zotavuje, investoři považují těchto 12 kryptoměn za nejlepší koupi

10.07.2023 Zatímco rok 2022 byl k mnoha kryptoinvestorům nevlídný, zdá se, že v roce 2023 se situace opět zlepší. S tolika slibnými projekty na trhu si však mnozí nejsou jisti, kde začít.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 21. června 2023

21.06.2023 Těžaři v uplynulém týdnu hromadně odesílali své bitcoiny na burzy. Dodejme, že podle analytické platformy Glassnode se jedná o největší převod bitcoinů na obchodní platformy za posledních 5 let.
img

V čem se liší žaloby SEC proti kryptoměnovým burzám Binance a Coinbase a v čem si jsou podobné?

13.06.2023 Médii nedávno proběhly zprávy o žalobách SEC proti kryptoměnovým burzám Binance (a osobně jejímu generálnímu řediteli Changpeng Zhao – „CZ“) a Coinbase (v tomto případě je žaloba skutečně zaměřena pouze na právnickou osobu a opomíjí vedení a/nebo vlastníky). Pokusme se ve velmi krátkém komentáři vybrat hlavní podobnosti, ale i rozdíly obou žalob.
C:\fakepath\investorka-07062023.jpg

Odkiaľ a kam?

07.06.2023 Ako som už v minulom blogu spomínala, vo svete obchodovania nie som nová a nejaké skúsenosti už mám. Dokonca som možno skúsenejšia než by som si o sebe myslela alebo o sebe tvrdila. Nechválim sa. Chcem tým povedať len to, že v investovaní a obchodovaní nie som žiaden nováčik. Nie je to prvý ani druhý rok, ktorý sa venujem tejto mojej záľube a vášni. Áno, je to záľuba a vášeň. Rada by som to však už posunula na nový level a spravila z toho viac, ako len vášeň. O level vyššie znalosťou, disciplínou a obchodnými výsledkami. Poďme si prečítať odkiaľ smerujem a kam by som rada došla.
img

Terra Classic vzrostla o 30 % za den!

05.06.2023 Terra Classic (LUNC), původní řetězec zhrouceného ekosystému Terra (LUNA), zažil výrazný nárůst hodnoty, který nabízí záblesk naděje uprostřed týdnů medvědí nálady. Zisky totiž přicházejí s tím, jak komunita LUNC realizuje různé iniciativy, jejichž cílem je dodat síti užitečnost.
img

Ben Usinger, CMO BitMEX, vystoupí na blížící se konferenci BTC Prague

01.06.2023 Ben Usinger, Chief Marketing Officer BitMEXu, jedné z nejdůvěryhodnějších světových kryptoměnových platforem pro profesionální a institucionální obchodníky, se zúčastní prvního ročníku BTC Prague v PVA EXPO Letňany, od 8. do 10. června, jako jeden ze spíkrů.
img

Igor Pauer a majitelé WOOD & Company představují CHFP.io - token krytý švýcarským frankem a nemovitostmi

24.05.2023 Igor Pauer, který patří k předním expertům na krypto a blockchain a majitelé WOOD & Company na konci minulého roku oznámili založení společnosti VEROBLOCK a.s. V jejím rámci nyní představují token CHFP, který je krytý švýcarským frankem a komerčními nemovitostmi a který vznikl s ambicí přemostit propast mezi kryptem a tradičním fiat světem.
img

Ripple vs. SEC: nový nález pošty napadá bezpečnostní status XRP

22.05.2023 Advokát John Deaton, zastupující společnost Ripple, objevil zprávu, která naznačuje, že Komise pro cenné papíry věděla, že XRP zcela neodpovídá definici cenného papíru.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 10. května 2023

10.05.2023 Krypto komunita dostává poslední dobou neustále zprávy o tom, že velcí hráči spouštějí nové blockchainy. Není divu – globální blockchainový trh se dynamicky rozvíjí a jeho hodnota podle předpovědí analytiků do konce této dekády dramaticky stoupne. Spuštění vlastní sítě Base nedávno oznámila Coinbase. Tentokrát jsou na řadě giganti z poradenského, bankovního a technologického sektoru. Nový blockchain se bude jmenovat Canton Network.
img

Podle zakladatele společnosti Cardano se mu komunita XRP vysmívá a nesnáší ho

09.05.2023 Charles Hoskinson, zakladatel společnosti Cardano, v sérii tweetů, ve kterých hájil svůj postoj proti konspiračním teoriím ohledně případu SEC vs. Ripple opět vyvolal napětí s komunitou XRP.
img

Čtvrtletní tržby společnosti Meta překonaly očekávání, akcie výrazně posílily

27.04.2023 Čistý zisk americké internetové společnosti Meta Platforms, která je majitelem sociálních sítí Facebook a Instagram či komunikační služby WhatsApp, se v prvním čtvrtletí meziročně snížil o 24 procent na 5,71 miliardy dolarů (zhruba 122 miliard Kč). Tržby však vzrostly o tři procenta na 28,65 miliardy dolarů a překonaly očekávání analytiků. Akcie podniku si po zveřejnění výsledků připisovaly více než deset procent.
img

Cena XRP získává na dynamice a před klíčovým rozhodnutím vyvolává optimismus

24.04.2023 XRP, kontroverzní kryptoměna spojená se sanfranciskou společností Ripple Labs, nabrala na síle a za posledních 24 hodin zaznamenala podle CoinMarketCap nárůst ceny o 2,45 %.
img

Cardano může vstoupit do býčí rally

06.04.2023 Cena nativního tokenu platformy Cardano (ADA) může vstoupit do býčího růstu, pokud se jí podaří prolomit klíčovou úroveň, na které se právě teď nachází kolosální prodejní zeď tvořená 3,85 miliardami prodaných tokenů.
img

Komentář s tipy pro foundery od Davida Klímka ze SupplyDo

05.04.2023 Od začátku ziskový startup SupplyDO s loňským obratem skoro 11 milionů korun získal investici za bezmála 10 milionů korun od českého venture kapitálového fondu Nation 1. A tady je několik rad pro začínající startupisty od zakladatele SupplyDO Davida Klímka.
img

Jak se trh s kryptoměnami zotavuje, investoři považují těchto 12 kryptoměn za nejlepší koupi

31.03.2023 Zatímco rok 2022 byl k mnoha kryptoinvestorům nevlídný, zdá se, že v roce 2023 se situace opět zlepší. S tolika slibnými projekty na trhu si však mnozí nejsou jisti, kde začít. V tomto seznamu najdete to, co investoři považují za 12 nejlepších kryptoměn k nákupu v současnosti, včetně:
img

Proč se Warren Buffett mýlí, pokud jde o kryptoměny?

28.03.2023 Navzdory tomu, že mnoho lidí na poučení Warrena Buffetta o investování dá, je generální ředitel společnosti Berkshire Hathaway dlouhodobě kritizován krypto komunitou kvůli svému postoji k aktivům, jako je Bitcoin, o kterých prohlásil, že jim chybí vnitřní hodnota a jsou ,,jedem na krysy”.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 22. března 2023

22.03.2023 Administrativa amerického prezidenta Joea Bidena zveřejnila ekonomickou zprávu, ve které se kriticky vyjádřila ke kryptoměnám. Podle ní nejsou účinnou alternativou k suverénním penězům typu americký dolar. Označila je také za "spekulativní investiční nástroje". Vyjadřuje obavy i z regulačních rizik a z možnosti nezákonného používání kryptoměn.
img

Terra LUNA Classic [LUNC] cenová predikce 2025-2030

13.03.2023 Nejnovější propad na kryptotrhu, který urychlil pád banky Silvergate, těžce doléhá na Lunu Classic (LUNC), kryptoměnu, která pohání původní, ale z velké části zaniklý blockchainový ekosystém Terra.
img

Naděje vysoké pro XRP jako řešení klíčového případu SEC vs Ripple Case lze očekávat kdykoli    

08.03.2023 Cena XRP dnes vzrostla, protože investoři doufají, že soudní spor Ripple vs. SEC bude v příštích týdnech uzavřen. A co je nejdůležitější, šance, že případ skončí ve prospěch Ripple jsou každým dnem vyšší.
img

Kryptoměnová komunita v březnu očekává růst ceny Cardana

06.03.2023 Kryptoměnová komunita očekává, že cena Cardana (ADA), zažije v březnu vzestupný pohyb, a to v době, kdy přijetí této kryptoměny stále roste.
C:\fakepath\Izrael.jpg

V Izraeli sílí kritika vlády za snahu oslabit soudní moc, šekel prudce klesl

23.02.2023 Bývalý guvernér izraelské centrální banky Jacob Frenkel se přidal ke kritikům vlády za její snahu oslabit v zemi soudní moc. Kroky vlády z posledních týdnů přispěly k propadu kurzu šekelu, který za měsíc ztratil vůči dolaru asi deset procent hodnoty. Média spekulují, že nynější guvernér centrální banky chystá mimořádnou schůzku, která se bude zabývat možnostmi stabilizace izraelské ekonomiky.
img

Předpověď ceny Terra Luna – dosáhne 1 dolaru?

20.02.2023 Terra Luna Classic (LUN) v poslední době dělá ve světě krypto aktiv vlny, jelikož její cena po prudkém nárůstu objemu obchodů vzrostla. S objemem obchodování dosahujícím 100 milionů dolarů začalo mnoho investorů spekulovat, zda by mohla cena LUN v blízké budoucnosti dosáhnout 1 dolaru.
img

Valentýnský dárek pro komunitu Cardano: Očekávaný upgrade je téměř tady.

13.02.2023 Komunita Cardano se má na letošního Valentýna na co těšit. Dlouho očekávaný valentýnský upgrade (SECP) má přinést do sítě Cardano řadu nových pokroků a vylepšení.
C:\fakepath\trader-04022023.jpeg

Kde hledat nápady na stavbu AOS

02.02.2023 Myslím, že v dnešní době už existuje mnoho zdrojů, kde můžete hledat nápady pro stavbu automatických obchodních strategií, například:
img

Krypto komunita v únoru očekává nárůst cen Cardano 

02.02.2023 Krypto komunita si na únor stanovila býčí cenový cíl pro platformu inteligentních smluv Cardano, pravděpodobně s ohledem na rostoucí adopci sítě.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 31. ledna 2023

31.01.2023 Cena bitcoinu (BTC) se od začátku roku silně odráží, což se promítá i do finanční situace těžařů. Komunita zabývající se těžbou nejstarší kryptoměny zaznamenala v průběhu prvního měsíce roku 2023 nárůst příjmů o 50 %. To vše samozřejmě díky odměnám za vytěžené bloky a transakčním poplatkům.
img

Fantom posiluje o více než 21 % a překonává všechny kryptoměny 📈

26.01.2023 Kryptoměna Fantom dnes posiluje o více než 21 % a předstihuje tak ostatní projekty. Tváří v tvář utlumenému Bitcoinu dnešním nárůstům dominují altcoiny:
img

Předpověď ceny Terra Luna – LUNC vzrostl o 48 %, dosáhne v roce 2023 na 1 dolar?

24.01.2023 LUNC, ticker pro kryptoměnu Luna Classic, která pohání původní, avšak v současné době z velké části zaniklý blockchain Terra, vzrostl o působivých 40 % z minima, kdy v prosinci klesla pod 0,00013 dolaru.
img

XRP vs. Cardano: Který altcoin má větší potenciál dosáhnout 1 dolaru jako první?

20.01.2023 Podívejte se, díky čemu by se altcoiny mohly vrátit na úroveň 1 dolaru a který z nich by této hodnoty mohl dosáhnout jako první.
C:\fakepath\OECD.jpg

OECD: Globální minimální daň může rozpočtům přinést 220 miliard dolarů ročně

18.01.2023 Globální minimální daň z firemních zisků, která je součástí plánované reformy mezinárodního daňového systému, by mohla vytvořit dodatečné rozpočtové příjmy kolem 220 miliard dolarů (téměř pět bilionů Kč) ročně. To je téměř o polovinu více, než se dříve předpokládalo. Uvedla to dnes Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD).
img

Počet velryb Cardano roste s nárůstem ceny a objemu obchodů s kartami ADA

11.01.2023 Počet velryb v síti Cardano (ADA) začal v poslední době růst v době, kdy u této kryptoměny roste objem obchodů a spolu...
img

Polygon (MATIC) aktualizuje své sázky

11.01.2023 Jak již bylo řečeno v roce 2022, Polygon (MATIC) na krypto trhu podnikl důležité kroky. Kromě partnerství, která poznamenala historii Layer 2, se mu podařilo prosadit jako přední škálovatelná síť pro Ethereum (ETH). 
img

SOL za 24 hodin vyskočila o 15 %, jelikož Solana získala podporu od zakladatele Etherea

03.01.2023 Solana (SOL) byla od pádu FTX zcela pohlcena FUD. To vždy vedlo k tomu, že cena tokenu klesala mnohem rychleji než zbytek trhu a minulý týden se SOL poprvé za téměř dva roky dotkla jednociferných hodnot. Zdá se však, že v případě tohoto digitálního aktiva dochází k obratu, neboť se mu dostává podpory od Vitalika Buterina.
img

Terra Classic (LUNC): predikce ceny do konce roku 2022

25.11.2022 Krypto průmysl se stále potýká s následky skandálu FTX, jehož důsledky způsobily výprodej většiny kryptoměn, a to i včetně Terra Classic (LUNC), přeznačené verze Terra (LUNA).
C:\fakepath\carl-icahn-24112022.jpg

Shortoval Icahn GameStop?

24.11.2022 Zpravodajský burzovní kanál Bloomberg zveřejnil informaci, že protřelý investor Carl Icahn otevřel shortovací pozici v lednu 2021, kdy vrcholilo dění okolo GameStop.
img

Zakladatel společnosti Solana (SOL) představil velkou aktualizaci blockchainu

21.11.2022 Anatolij Jakovenko, spoluzakladatel společnosti Solana Labs, která je zodpovědná za vývoj stejnojmenného blockchainu, vyzval všechny validátory k aktualizaci na nejnovější verzi uzlu 1.13.5. Podle Yakovenka by aktualizace měla opravit všechny výpadky sítě Solana způsobené přetížením protokolů založených na protokolu UDP.
img

Cardano vzrostlo o 9 %, zde je důvod

11.11.2022 Jak se prach z kauzy ohledně FTX pomalu usazuje, cenový výkon většiny kryptoměn se normalizoval a některé kryptoměny jsou v současné době v procesu zvratu. Cardano a Ethereum za posledních 24 hodin patří k těm nejlepším.
img

FTX na pokraji bankrotu💥Co čeká kryptoměnový průmysl dál❓

10.11.2022 Kryptoměny čelí vyhlídce na další vlnu bankrotů. Narůstající problémy FTX, jedné z největších kryptoměnových burz, způsobily masivní perturbace na celém trhu a vedly téměř ke krachu jmění Sama Bankmana-Frieda. Nejprve burze přispěchal na pomoc její stávající konkurent, společnost Binance. Nakonec však ani Binance FTX nezachránila. Můžeme se dohadovat, že důvodem je rozsah finanční díry, jejíž hodnota se v současnosti pohybuje kolem 8 miliard dolarů, a hrozící vyšetřování ministerstva spravedlnosti. Bezpečnostní zranitelnost společnosti Alameda Research, významného investičního fondu spojeného s FTX, přiměla Binance k zahájení prodeje burzovních tokenů FTX. Domino efekt vyvolal masivní poklesy hlavních kryptoměnových projektů a mnohé nasvědčuje tomu, že to nemusí být konec. Obstojí toto odvětví ve zkoušce časem?
img

Trh s kryptoměnami ovládají medvědi 📉

09.11.2022 Kryptoměnový trh reagoval na pád jedné z největších kryptoměnových burz FTX panicky. Prodej burzy FTX konkurenční burze Binance, který uskutečnil její majitel Sam Bankman-Fried, nakonec kryptoměnám nepomohl odvrátit pokles. Bitcoin dosáhl nových minim poblíž 17 000 dolarů a v současnosti se obchoduje za 17 500 dolarů. Tržní kapitalizace trhu s kryptoměnami sklouzla z 1 bilionu dolarů na přibližně necelých 900 milionů dolarů a za pouhé dva dny ztratila více než 100 milionů dolarů:
img

Cena bitcoinu klesl pod 20 000 dolarů uprostřed obav ohledně FTX

08.11.2022 Cena bitcoinu opět klesla pod rozhodujících 20 000 dolarů. Ke krachu došlo kolem 12:00 EST kvůli obavám, zda na kryptotrhu nehrozí další katastrofa Terra Luna/Celsius.
img

Dogecoin se za posledních 24 hodin vyšplhal o 6 %

07.11.2022 Dogecoin dnes znovu zahájil rally, která mu za pouhých 24 hodin umožnila vzrůst o 6 % a dosáhnout vrcholu 0,127 dolaru.
img

Elon Musk a převzetí Twitteru: Pumpa DOGE a výhra pro krypto?

31.10.2022 Nejbohatší osobnost světa po dlouhém přemísťování tam a zpět oficiálně uzavřel dohodu na Twitteru 27. října. Miliardář mimo jiné zamýšlel zformovat 15. největší platformu sociálních médií na „aplikaci pro všechno“, kterou nazývá X. Mezitím, kryptoinvestoři/nadšenci se mohou na co těšit.
img

Predikce ceny bitcoinu a etherea – vzroste BTC tento měsíc o 100 %?

25.10.2022 25. října cena bitcoinu vykázala mírnou medvědí korekci poté, co byla odmítnuta na hranici odporu 19 700 USD. Naproti tomu Ethereum se konsoliduje v úzkém obchodním rozmezí 1 335 až 1 360 USD.
img

Bitcoin v roce 2023 prudce vzroste

24.10.2022 Většina analytiků a technických ukazatelů naznačuje, že v následujících měsících by mohla cena primární kryptoměny klesnout na dno mezi 12 000 – 16 000 dolarů.
img

Agentura Standard & Poor’s Česku potvrzuje rating, jde o dobrou zprávu pro Fialovu vládu. ČR podle agentury energetickou krizi zvládne, i díky svému nízkému dluhu

15.10.2022 Ratingová agentura Standard & Poor’s, jedna z tří světově významných ratingových agentur, dnes potvrdila ratingové hodnocení i ratingový výhled dluhu České republiky. Rating agentury tak zůstává na stupni „AA-“, přičemž výhled je nadále „stabilní“.
img

Nová Terra LUNA náhle stoupá o 17 %, zde je důvod

14.10.2022 Nová Terra LUNA, vytvořená po květnové implozi sítě, náhle získala více než 43 %, když vzrostla z minima z 11. října na 2,20 USD a v době tisku dosáhla vnitrodenních maxim 3,15 USD.
C:\fakepath\Appstore-07102022.PNG

Konec MetaTrader 4 na obzoru?

07.10.2022 Rozhovor s Vladimírem Holovkou, obchodním ředitelem XTB.
img

Co brání velkým validátorům v převzetí Etherea?

21.09.2022 Upgrade Etherea na Proof-of-Stake vyvolal obavy ohledně odolnosti sítě proti 51% útokům. Čtyři nejvyšší sázkové subjekty tvoří 59,6 % z celkového sázkového ETH. Uživatelsky aktivované soft forks (UASF) však zajišťují, že špatní aktéři nemohou převzít síť, bez ohledu na to, jak velký je jejich podíl.
img

Měli by Bitcoineři podporovat pokus Nayiba Bukeleho o znovuzvolení?

21.09.2022 Salvadorský prezident Nayib Bukele je kritizován za to, že usiluje o druhé funkční období. Ale měla by bitcoinová komunita stát při něm?
img

Cardano se stává nejlepším krypto projektem podle ,,Technology Development” 

14.09.2022 Podle týmu Contora, platformy sledující sociální a technologická data související s kryptoměnami se Cardano ($ADA) stalo nejlepším kryptoměnovým projektem „vývoje technologií”.
Související klíčová slova: Setkání G20 | Braiins | Celebrity | Znalosti trhu | Útok na Izrael | Etheru | Akcie Meta Platforms | Cenový kanál | Kryptokomunity | Finanční ústav | Konference ChainCamp | Cap | Hlava a ramena | Bitcoinová konference | Zpravodajský server | Kryptoměnové transakce | ČSA | Odborníci na finanční trh | Výnosy dluhopisů | Ceny Etherea | Výplach | Celkový zisk | Dlouhé pozice | Daňový úřad IRS | Nezávislost na Srbsku | Války | GitHub | Snap Inc | Sandbox | Vývoj | Obchodní platformy | Uživatelé sítě | Češi | GameStop (GME.US) | Rizika investice do Uniswapu | US2000 | Poskytovatelé signálů | Transparentnost obchodování | Globální růst | Alternativní investiční fondy | John Hardy | Počet brokerů podporujících cTrader | Americká automobilka | EUR | PGA | Kryptoaktiva | Marcel Fratzscher | CBDC | Psychologie prop obchodování | Investiční firma | Standard & Poor's | Nedostatek čipů | Srbská komunita | Udržení si obchodního účtu | Slush | Brokeři | Oživení cen | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Realitní firmy | Zkušenosti na trhu | JP Morgan Chase | CryptoGlobe | Chytrý Honza | XOM | Výkyvy | Itálie | Analytici Bank of America | Syndrom vyhoření | Nárok na výplatu | Vytváření zisku | McDonald's | Co je Polygon? | Online forex trading | Cena emisních povolenek v EU | Skandinávské měny | Akcie firmy | Texas | FX futures | Tencent Holdings | Neposunování Stop-Lossu | Těžební zařízení | Pip | Očekávání | Korelace | Jüan | Historické události | Otevřené pozice | Russell 2000 (US2000) | Čínský deník | Evropské centrální banky | Co je Uniswap? | JAR | Co je to psychologie v tradingu? | Volatilní | Hodnota trhu s kryptoměnami | L.F. Investment | Uvedení na Coinbase | Předpověď ceny | Brand Finance | AUD/NZD | EUR/JPY | Coca-Cola | EURJPY | Ruské invaze na Ukrajinu | Market cap | Trh práce | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | WikiLeaks | Obrovské peníze | Plynovod Nord Stream 2 | Wells Fargo Investment Institute | iShares | Aramco | Crypto | Investice | Německý automobilový koncern | MACD | Potenciál | Support | Investice do Cardana | ETH 2.0 | Grafy | Akvizice | Oslabování měny | Rizika investování do Bitcoinu | SkyBridge | Nízkoúročené půjčky | Administrativa amerického prezidenta | Přesnost | Nejdůležitější ekonomické události | Kryptoměnové komunity | Technologie blockchain | Indicators | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Prop obchodníci | Programátor | Hlavní index německých akcií DAX | Manipulace s trhem | Úspěšnost strategie | Výkonný ředitel | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | Chování | Zajímavé zisky | Intervence | NYSE | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | CARA | Období medvědího trhu | AltSignals (ASI) | Předpovědi cen | Experti | Non-fungible token | Rekord | Skupina Saxo Bank | Bull run | Zdroje příjmů | Bitcoinového ETF | Dosažení výplaty u Prop firem | Nezávislost | Bitcoiny | Měnový pár GBP/USD | Návrh zákona | Stop-Loss | Ziskové obchody | Býčí výhled | Evropské měny | QuantNet Community | Společnost Apple | LUNA/USD | Obchodní seance | Co je AltSignals? | Impuls | Spekulativní sázky | EUR/USD | Binance Coin | Fungování finančních trhů | Tradiční měny | Spotřebitelé | Krypto burzy | Von der Leyenová | Americká společnost | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Cena kryptoměny ethereum | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Strach | Obavy ze ztrát | Uzavírání obchodů | Kryptoměna IOTA | Cena bitcoinu | Současná cena | Finanční páka | Spotový trh | Konkurenti | Price Action | Blockchainová platforma | Akcie společnosti | ETH | Zvyšující se likvidita | Poradenská firma | Agentura AFP | SkyBridge Capital | Stochastický oscilátor | Softwarová společnost | Aktuální vývoj | Milionáři | Automated trading | Rotterdam | Příliv bitcoinů | Lagardeová | Nejvyšší soud | Obchodní fáze | Množství peněz | Brent | Cenné papíry | FedoraCoin | Výnos | DeFi | Velcí investoři | Rozdělení zisků | DAI | Investiční příležitost | Online sázení | Přímý přístup na trh (DMA) | Medvědí výhled | AdmiralMarkets | Volvo Cars | Americký akciový trh | RBS | Plány obnovy | AOL | Tisk peněz | IHNED | Asijské akcie | Delta | Russell 2000 | Retracementy | SMA | Burzy po celém světě | Vzdělávání | Zajímavý rozhovor | Výrobce letecké techniky | Juliána Mochnaľová | Huobi | Dopravci | Republikánská senátorka | Cena emisních povolenek | Reddit | Technické rezistence | Američtí vojáci | ESG | Index DOW | Investiční strategie | Série ztrát | Exchange | Alcoa | Forexový trh | Dílčí cíle | Fitch | Státní dluh | Dluhopisy | Charles Hoskinson | Index německých akcií | Kontrakty | Market open | Vliv na rozhodování obchodníka | Virtuální měna | Obchodování s cennými papíry | Dlouhodobé investice | Bitcoinové burzy | Analytický tým FXstreet.cz | Poplatky a provize | AUDUSD | Junior Trader | Praxe | Společnost Didi | Platební neschopnosti | Zdravý rozum | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Sentiment na trhu | Co je Cardano? | JPY | Politico | Metaverse | Americká investiční banka | Snížení odměn | Výběry zisků | Redditové fórum | Odhad HDP | Index Russell | Bitcoinové futures | Fundraising | Politická situace | Asociace finančních poradců | Krypto ETF | Platon Finance | Dinár | FTT | Changpeng Zhao | Kanye West | Projekce | Ceny ETH | Znehodnocení | Kontrakce | Peníze | Nabídky akcií | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Pandemie COVID-19 | Obchodovat u Prop firem | Ukazatel | Suezský průplav | Kurz USDCAD | Kryptoměnové ETF | FTX | Geely | Naše obchodní strategie | Coinmarketcap | Presale Metacade | Úřad pro hospodářskou soutěž | HDP ve Spojených státech | Nestlé | Flag | Analytika | Obchodníci | Obchodní příkaz na cTrader | Rozhodování | Doporučení k obchodování | Prognóza | CAD kurz | Služby | Obchodovat na burze | Technologie blockchainu | Federální úřady | Ekonomické údaje | SK Slavia | Evropský výrobce letecké techniky | Saxo Bank | Mediální pokrytí | Stanovení si reálných cílů | Sociální sítě | Stochastický | Vývoj ceny XMR | CapX | Pozitiva | Nejznámější kryptoměna | Atlantic Council | Programátorská komunita | Ropa WTI | Aktualizace Taproot | Ondřej Janata | Zájem obchodníků | Simon Peters | SimpleFX WebTrader | Americká softwarová společnost | Dobrý obchodník | Milionář | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Dramatické dopady | Významný milník | Rizika | Oslabení jüanu | Brexit | Eurostoxx 50 | ZEW index | Vliv na rozhodování | Ted Cruz | David Schwartz | FedWatch | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Argentina | Německý ministr hospodářství | Krypto trh | Ceny elektřiny | Kapitál | Splnění evaluace | Americký prezident Joe Biden | Cena Cardana (ADA) | Discord | Robinhood | USD | Kryptoměnová společnost | Broker | Globální pravidla pro regulaci kryptoměn | Meta Trader | Proražení | Technická analýza | Chuť vydělat | GBP/JPY | Mincovny | Export | Banka Goldman Sachs | Alpha Impact | Čínské technologické firmy | Nové mutace | Macquarie | Plány | TerraUSD | Hyperinflace | Berkshire | Jad Comair | White paper | Na burze | Finanční instituce | Poměr PE | Cena americké ropy | Ruská společnost | Home office | CFH Makrets | Koupit bitcoin | Github | Komise pro cenné papíry (SEC) | Omezený počet brokerů | Katar | Maďarsko | cAlgo | Šok | Podílový fond | Tesla Elon Musk | KvaPay | Společnost GameStop | Průměrná volatilita | Ceny BTC | Strach v obchodování | Split | Zavedení eura | Srovnání s jinými platformami | Ekonomická aktivita | Regulace | Žaloba | Platforma WeWork Labs | GBP/CHF | Velké fondy | Obrovské zisky | Noviny | Spekulovat | Obchodní instrumenty | Nord Stream 2 | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Velký účet | Exekuce | Hertz | Měny účtů | Swapy | Konfluence | Cenné kovy | Alpari | ASIC | Pověst | NATO | Xiaomi | Velké firmy | Velké pohyby | Zvyšování sazeb Fedu | Cenové úrovně | Tržní trendy | Bitcoinové transakce | Úroková sazba | Instagram | Dovoz | Unie | Analytik trhů | Oživení trhu | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Obrovský potenciál | Automobilka Tesla | Dovednosti | Výzkumy | Obchodní nástroje | Nikkei | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Tržní ceny | Rally na Bitcoinu | MT5 | Venture Capital | LinkedIn skupina | Čínské úřady | Syndrom | Penzijní fondy | Tržní pohyby | Zajišťovny | Srovnání prop trading | Ruské banky | Vylepšení Dogecoinu | Bankroty | Model Y | CFD (Rozdílové smlouvy) | Generace Z | 1 milion | Cenové pohyby | MarketsInsider | Válka na Ukrajině | Regulační orgány | Těžaři bitcoinu | Apache Log4j | Tržní hodnota americké společnosti | Elon Musk | Světový obchod | Santiment | Akciové indexy | Prodloužení karantény | Softwarový gigant | Ratingové hodnocení | Vybírání zisků | Investing.com | Myšlení | Americké technologické společnosti | Euforie | Finančník | Vládní představitelé | Francouzská automobilka | Maximální denní ztráta | iPhone | Obchody | Investoři | BitMEX | Fungování | Portfolio | Čeští bitcoineři | Srbská centrální banka | Obchodní platforma | Nejistoty | Oddlužení | Fidelity | IOTA/USD | MetaQuotes | Negativní sentiment | BTC/USD Technická analýza | Zlepšení sentimentu | Platby v kryptoměnách | Západní sankce | Globální ekonomiky | Jeff Bezos | Prezident ECB | Média | Zpřísňování měnové politiky | Bitcoin ETF | Dovoz ropy | Index PPI | Lepší výsledky | Grayscale | Bitcoineři | Průmyslové objednávky | Tranše | Nárůst ceny | QuantConnect | Světové kryptoměny | Bernie Sanders | Zisk | Bez rizika | CAC 40 | Ceny kryptoměn | Hlavní kryptoměna | Prezident | Bitcoin Gold | Arthur Hayes | Americké ministerstvo spravedlnosti | Futures na S&P 500 | Světové burzy | Bitcoin futures | NFT tokeny | Globální pravidla | Česká koruna | CCI | Část zisků | Japonská automobilka | Ropné společnosti | Hlavní index francouzských akcií | Bank of England | Rozhodnutí soudu | Investiční cíle | Automobilka Toyota | Airbnb | Gary Gensler | Cena Etherea | Centrální banky | Vývoj akcií | Commodity futures trading | Technická analýza BTC/USD | Analytické služby | Britské akcie | Nové vakcíny | Ministerstvo obchodu | Propfirm | WSJ | AT&T | Co bude dál? | Odvětví kryptoměn | DOGE | Berlín | Průzkum | Funkční období | NSDQ | Týdenní pivotní body | Do Kwon | AMC.US | Investiční | Nízké úrokové sazby | Vývoj měnového páru | Obchodovat během zpráv | Sestupný trend | Růst ceny Bitcoinu | Akcie společnosti Tesla | Moderna | Svět kryptoměn | Arca Investments | Kolísání cen | Analýzy | Sandeep Nailwail | Sloučení | ATM | HDP Británie | Zemědělské půdy | Luna Foundation Guard | ExxonMobil | Invesco | Meme akcie | Demokraté | Obchodní příležitost | Platforma pro obchodování | Coinbase a Binance | Insolvence | Server CNBC | Brusel | Hlavní události | Sloučení Etherea | Fiskální rok | Bydlení | Uber | Vonovia | Koupit akcie | EUR/AUD | Obchodní plán | Short selling | Události roku | Alameda | Úrok | Richard Curtis | Vladimír Holovka | Zpráva | Agentura Reuters | Prémie | GlobalFoundries | Taproot | Co je Metacade? | Česká měna | Spotřebitelský sentiment | Tencent | Prodej | PFE | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Rok 2024 | TradingFloor.com | Tržní kapitalizace | Strojové učení | Janet Yellenová | Kvalitní obchod | Huawei | Hrubý domácí produkt (HDP) | Technický výhled trhu | Akcionáři | Státní pomoc | Emoce | Kontejnerová loď | Warren Buffett | Rozpočet na rok 2020 | S&P | Automobilka | Quantum | Vzdělání | Breakout strategie | BGA | Výkonnost | Hospodářské dopady | Trezor Safe 3 | Bitfinex | Obchodování | Proč investovat do Chainlinku? | Legislativa | GBP | Společnost Berkshire Hathaway | Cenový boom | Burzy kryptoměn | Trpělivost v tradingu | Rekordní hodnoty | Kryptoaktivum | Management | David Card | Revoluční obchodní platforma | Meta | Výsledky otestované v minulosti | Admiral Markets | Nákupy dluhopisů | Týdenní shrnutí | Ropné zásoby | CHFP | Jaké strategie jsou povoleny | Japonská vláda | Alert | Růst cen ropy | Majitel | ZEW | Zprávy | TSMC | Evaluace | Guru | Krach burzy | Nadšení | České firmy | Fenomén | Nejznámější kryptoměny | Murray | Dolary | Akciové burzy | Pákový efekt | FB | Spotware Systems | Tokeny | Eurostat | Automated Trading Strategies | Ceny stříbra | Evropské akcie | Averze k riziku | Guido Imbens | Deflace | Kristalina Georgievová | Obchodování a investice | Obchodování během zpráv | Britský statistický úřad | News trading | Počet investorů | Zemědělské komodity | Dosahování výplat | Cena povolenek | Turecká lira | Rizika investování | REGN | Ceny ropy | Investiční banka | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Saxo PrivatBank | Ceny Bitcoinu | Opce | Praha | Berkshire Hathaway | Investoři z Redditu | Výrobce léků | Úpis akcií | Gama | Covid | Airbus | Regulační úřad | Cena Cardana | Vyhlídky | Investiční centrum | Santander | CZ | Tržní podmínky | Emoce v tradingu | Virgin Galactic | Wolt | MetaTrader 4 (MT4) | ApeCoin | Udržitelnost | PEG | Angela Merkelová | Míra | Firmy | West Texas Intermediate | Vláda USA | Krypto komunita | Obchodovanie | Zlatý standard | Páka | Digitální měny | Medvědí divergence | Bittrex | Egyptská měna | Kryptoměnové burzy | Hedgeové fondy | Současný trend | Nástroj | Výsledky | Dominik Stroukal | Kurz EUR/USD | Dění na finančních trzích | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Počet obchodních dní | Tlak medvědů | Obchodní nápady | Prudký růst akcií | EOS | Australský dolar | Obnovitelné zdroje | Kryptoanalytik | Minulá výkonnost | Vlastní digitální měny | Bank of America | Tether (USDT) | TIM | Koruna | Finanční služby | Online obchodní platformy | Fundamentální analýza | XTB Trading | Martin Kuchař | Výrazný pokles | Monopoly | Commodity Futures Trading Commission | Retracement | Coinglass | Kupující | ETF fond | New York Stock Exchange (NYSE) | Francie | Předpověď | Altcoineři | Martin Říha | Spravedlivější zdanění | Přímý přístup na trh | Nejznámější světové kryptoměny | Kurz dolaru | Americký výrobce | DMA | Ripple (XRP) | Šéf Tesly | Decentralizace | OPEC+ | Typy grafů | Fiat Chrysler | Propad | Pandemie nemoci COVID-19 | Digitální majetek | Meme stocks | Kryptoměny bitcoin | BHS | Vrtulníkové peníze | Makroekonomický výhled | Objem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Temasek | Údaje | Algorithmic Trading & Quantitative Finance | Federální rezervní systém | Marek “Slush” Palatinus | Psychologie v tradingu | Steen Jakobsen | Cryptocompare | Klima | KOL | xStation | Exxon Mobil | Klienti ruských bank | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Světové ceny ropy | Alibaba | Investice do kryptoměn | Komise v přenesené pravomoci | Podnikatelská nálada | Očekávání analytiků | Postavení na trhu | Technologické společnosti | Průzkumy | Stablecoiny | CVC Capital | Regulátor | Shortovat | Hlavní indexy | Stop-Loss hunting | SHIB | Automobilky | Velikosti prop účtů | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Kryptoměnová směnárna | Digitální zlato | Tržní kapitalizace bitcoinu | Investiční platforma | Společnost Yahoo | Důchod | Byznys plán | AMC | Světové postavení | Pfizer | Bilion | Posílení amerického dolaru | Sázka | Obchodování s akciemi | AFP | Blízký východ | CME FedWatch | Carry trade | Průraz | Floor | Česká firma | Nástroj technické analýzy | Deficit | Graf | Bit.plus | Polsko | Kolaps | Zájmy mimo trading | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Instrument | Promsvjazbank | Investiční firmy | Reakce trhu | BitFlyer | Finanční regulace | Výplaty u Prop firem | Emise tokenů | Pozornost | Finanční weby | PSTH | Ropa Brent | Finanční weby a blogy | Americké automobilky | Sociální síť Reddit | Chief Twit | Hrubý domácí produkt | Upgrade | Recep Tayyip Erdogan | Bart pattern | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | LEN | Finanční operace | Přijetí | Evropa | Distribuce | Technické ukazatele | Jackson Hole | Extrémní velikosti účtu | Obraty | OPEC | Chiliz (CHZ) | Short | Ekonomické události | Ukrajina | Stop Loss (SL) | Jednání FOMC | McAfee | Jakub “Kicom” Vejmola | Grafické karty | Carrefour | Michala Janatová | Cenný papír | Maloobchod | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Custodian | Americká centrální banka | Německé vydavatelství | Trump | Rostoucí obavy | Devalvace | MRK | Hospodářské oživení | Dnešní růst | FactSet | Brands | Institut Ifo | Kurzarbeit | Skupina bohatých | Obavy o bezpečnost | Index Dow Jones Industrial Average | Plány na zavedení eura | Technické analýzy | Obchodování v Asii | Forex tradingem k maximálním ziskům | Srovnání prop trading firem | Florian Bieber | Thierry Breton | Laszlo Hanyecz | High | Směnárny | Finanční krize | Michael Saylor | Vstupy | Universal Music | Americký investor | Obchodní strategie | Genesis | Pokračující medvědí trend | Chiliz | Hackeři | GBPUSD | TIPS | Ministerstvo energetiky | Break of Structure | CapXmaster | CVC | Rakousko | Navyšování účtu | Stříbro | Rizika investování do AltSignals | USDCAD | Americký dolarový index | Tým InstaForex | Instituce | Status bezpečného přístavu | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Bitcoinové ETF | Rusko dnes | Bank of Japan | OECD | Chamtivost | Investiční společnost | G10 | Růstový potenciál | Zasedání americké centrální banky | Foreign Exchange | VTB | Rozhraní a funkce cTrader | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Americké akcie | David Klímek | MetaTrader 5 (MT5) | Komunita okolo GameStop | Uniswap (UNI) | Eset | Standard Oil | Smart kontrakty | Czech Fund | EUR/USD a GBP/USD | MetaTrader | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Kongres | Výdělky | Těžby Bitcoinu | Divize | Melvin | Hrozí krach | Elizabeth Warrenová | Spot | Pozitivní vliv | Drahý kov | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Vývoj měnového páru USD/JPY | Obchodní výsledky | ex | Rally na akciích | Analýza BTC/USD | PSA | Rizika investování do Filecoinu | Zvýšení úrokových sazeb | Audi | Forexové trendy | Největší směnárny | TradeCZ.cz | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Obchodování se CFD | BlackBerry | Time-Frame | SimpleFX | Snížení daní | Trh | Těžit kryptoměny | Komise | University of Michigan | Billy Marcus | Technologické firmy | Boris Tomčiak | Frustrace | Dostatek likvidity | Akcie firem | Držení obchodu | Výrazný růst | Investice do Metacade | Carry obchody | Žádost o vstup na burzu | Fed | Rekordní minimum | Strategie Ondřeje Hartmana | Zahraniční obchod | Korekce | SPOT | Alameda Research | GME.US | Rubl | Upozornění | Příliv kapitálu | Spotřebitelská důvěra v USA | Země EU | Sazby daně | Směřování | Noble Securities | Buffett | Money management | Akcie americké internetové společnosti | Největší ekonomika světa | Trojité dno | Volby v USA | Docomo | Debut na trhu Nasdaq | Finanční společnosti | Pojišťovnictví | Bitcoin cena | Zveřejnění výsledků | Heiken Ashi | Výběry | Další rozvoj | National Australia Bank | Stabilizace izraelské ekonomiky | Sázení | Vysoké ztráty | Prezident Emmanuel Macron | Purdue Pharma | VEROBLOCK | Funke | Konkurenceschopnost | Stripe | Kanada | USDT | Yahoo | Obchodování na vlastním účtu | Technické indikátory | Posílení dolaru | WeWork Labs | Rozpočtový balíček | Stock | ANO | Apollo | Začínající obchodník | Nervozita z otevřené pozice | Jacob Frenkel | Martin Malý | ProCent | Růst spotřebitelských cen | IRS | StopLoss | Ministři financí | Rizika investování do Binance Coin | Nákup akcií | Snap (SNAP.US) | Obchodní systém | Nayib Bukele | Wells Fargo | Rating | Praktické okénko | Velké banky | Komodity | Finanční budoucnost | Znalost | Prezident Joe Biden | SNB | Christiane Hoffmannová | Budoucí vývoj | Microsoft | USD/CHF | Příležitosti | Dopad na cenu | UNWTO | Komise pro cenné papíry a burzu | Začátečník | Nejistota | Investice do Chainlinku | Daňové úlevy | Američtí investoři | Kryptoměnový průmysl | CME | Commission | Bitstamp | Defi | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Sell | Demokratické strany | CMA | Letadla | Compound | Denní objem obchodů | Kurz dolarů | Pomoc Ukrajině | Národní ekonomická rada vlády | Dodavatelské řetězce | F.US | Důvěra | Kraken | Pravděpodobnost | Markets | Tvůrce trhu | Index Nasdaq | FSB | Rivian | Decentraland | Web3 | Obchodní praktiky | Exxon | Společnost BlackRock | IATA | Coinmate | Psychický stav | Historie burzovního obchodování | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Caroline Crenshaw | Rizika investice do Ripplu | Evropská banka | Nižší minima | Trendové linie | Japonsko | Primas (PST) | Výpadky | XRP | Objem obchodů | Range | CFTC | FIAT | Digitální ekonomika | Jimmy Fallon | Pokles eura | Riksbank | AA | Invest | Gazprom | MicroStrategy | Centrální banka | Mobilní aplikace | Apache | Životní prostředí | iOS | Řízení rizika | Vývoj dolaru | Německá vláda | Zemní plyn | Ethery | QE | Německo | Krach | LYNX | Správa obchodních příkazů | Donald Trump | Twitter | Rozsáhlé investice | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Čistý zisk | Hotovost | Kovy | Další růst | New York Stock Exchange | Margin call | Centrum | Společnosti | Obchodovat forex | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Josh Hawley | Správné řízení peněz | CL | Bělorusko | Americká automobilka Tesla | Los Angeles | Mentoring | Podnikatelé | Air France | Carbon offsetting | Šíření viru | Visa | Dvojité dno | Aukce | Spoluzakladatel | FIL | Technologický ředitel | Vice | Dluhové krize | Nárůst objemů | Energetický sektor | TerraUSD (UST) | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | Raghee Horner | Obchodování s bitcoinem | Komodita | BBBY | Česká republika | Cena DOGECOINu | Hamás | BNP | Zoom Video | WeWork | Zahraniční investice | Blog | Směnný kurz | CZK | Reuters | Erste Group | AMC Entertainment | ETC | Společnost XTB | Zprávy a události | Akcie Meta | Kryptoměnový trh | Bitcoin (BTC) | Situace na Ukrajině | Situace | Videohry | Index nákupních manažerů | Škoda | PFE.US | Domácnosti | Spekulativní obchody s akciemi | Tradingové strategie | Letecká společnost | Výkonná ředitelka | Londýnské akciové burzy | PEPSICO | Presale AltSignals | Zajímavé zhodnocení | Akciový index Dow Jones | Maloobchodní tržby | Evropská unie a Spojené státy | Overbalance | Měny zemí | Zakladatel | Primární emise | Předseda | Google Play | Analytici | Dobré zprávy | Stablecoin | Americký dolar | Italia Trasporto Aereo | Co je Binance Coin? | Radek Zalubil | Provozní zisk | Tištění peněz | Drahé auto | Ripple | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Solana | The Sandbox | Splácení dluhu | Nástroj Autochartist | Burzovně obchodované fondy | Equity | Investování | DPA | Evropská unie | Boeing | Cvičení | Investice do Polygonu | Kryptopeněženky | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | US100 | Intradenní obchodování | PROP Trading | Capital Com Bel | BAKKT | Indická vláda | Prime | Stagnace | Rozpočet | Negativní dopad | Google | Apple | Ženy | Libra | Koronavirová krize | Eva Miklášová | P2P | Kurz ECB | Brian Armstrong | GameStop | Opatření centrálních bank | Hard fork | Ztráty peněz | CFD | Startup | Bitcoin Cash (BCH) | SaxoBank | Decentralizované finance | Open | Cena akcie | Dow Jones Industrial Average | Cenové akce | Základy obchodování | Nezávislost centrální banky | Psychologie tradingu | Celsius Network | Automobilka Renault | Vydávat akcie | Americké ministerstvo obchodu | FedoraCoin (TIPS) | Švédsko | Nakoupit akcie | TSLA | Galaxy Digital | Financovat | Bitcoin SV | Příprava | Čínské měny | Pohyby na trhu | Ztráta | Finanční poradce | Řecko | Zakázky německého průmyslu | Americké vlády | Aktuální cena | Investiční rozhodnutí | Jednání ECB | Full time | Fond | SatoshiLabs | ECB | Nový rekord | Arbitráž | Platformy cTrader | Ceny komodit | Centralizované burzy | OKX | Swingoví obchodníci | CVX | Portu | CHFP.io | Cena | Snížení cen ropy | Toshiba | Salvador | Výběr brokera | Řetězec | Velikost pozice | Půlení bitcoinu | Vliv na obchodování | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Správné zvládání emocí | Gemini | DOT | Money-Management | Air | Akcie dnes | Roční maximum | MetaTrader 4 | Cenový cíl | Aktivum | Ceny akcií | Izrael | Capital Com SV Investments | Přenos | Ceny | Kurzy | LRC | Technologie | MetaTrader 5 | ČNB | Letecká osobní doprava | Krátkodobé investice | Link | Viceprezident | Suez | Cena dogecoinu | Agentura Bloomberg | Pokles | Vydání nových akcií | Schnorr | MGM | Proč investovat | Získávání peněz | E-mini | Výběr zisků | Margin | Počet žádostí o podporu | Vývoj kurzu koruny | Útok na společnost Twitter | Právo | Andy Jassy | Rozdělení zisku | Historická data | Take-Profit | Matouš Kilián | Mirai | Počet uživatelů | Společnost Twitter | Apollo Global Management | Americké společnosti | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Hodinky | Potenciální zisk | Analytik Finlordu | Polkadot (DOT) | Charles Schwab | Hedge | Fundamentální ukazatele | Americký trh | Poplatek | Robert Šuman | Banka | Makro | NTT | Startupová platforma | Americká ekonomika | NVDA | Odpor | Akcie spoločnosti | Trading oddělení | Obchodník | Bidenův infrastrukturální plán | MRNA | Tržby | COVID-19 | Bitcoin a další kryptoměny | Futures kontrakty | Sam Bankman-Fried | Regulátoři | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Evropská centrální banka | Prop firma | BHS Timur Barotov | Indikátor | Vládní koalice | Dialog Semiconductor | Globální letecká osobní doprava | Růst ceny | Mutace koronaviru | SNAP.US | ISM | Společnost Facebook | První fáze | Mentor | Daně | Dění okolo GameStop | Lídři | Vyšší úrok | Americká centrální banka (Fed) | Pivot | Tržní fundamenty | Kryptoměna | Sport | Brokerské společnosti | Institucionální investoři | Momentum | Pandemie nemoci | Daně z příjmů | Investování do kryptoaktiv | CBOE | Mánie | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Chrysler | Prezident Vladimir Putin | Vývoj inflace | Americký daňový úřad IRS | Moskva | Stop-Loss a Take-Profit | Obchodní rozpětí | Zisky | SNY | Amazon Jeff Bezos | Partners | FCA | Současné ceny | Platformy pro obchodování | BNP Paribas | Konsenzus | Finance | Společnost DoorDash | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nevýhody | Americký index S&P 500 | Bývalý prezident | Pozitivní korelace | Globální ekonomika | Kicom | Hrubý národní důchod | Růst Etherea | Těžba doma | Obchodní pozice | Cena palladia | Globální nedostatek čipů | ACEA | Situace na trhu | Bitcoin Cash | Swap | Miliardy eur | Ministr zahraničí | KLM | Cenové formace | Obrovské ztráty | Starbucks | Osud GameStopu | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Toyota | Vysoké valuace | Delta Air Lines | El Salvador | Ratingové agentury | Technická analýza ETH/USD | Investování do Bitcoinu | Bukele | Světové obchodní organizace | HSBC | Pullback | Dogecoin Foundation | Zvýšení ceny | Falcon | IMPOSSIBLE | Uvedení na burzu | Trinity Bank | E-mini futures | Breakout | Obchodníci s měnami | MiCA | Bull | Růst cen | Spiegel | Index Russell 2000 | Tok investic | Saxo | Drahé kovy | Dodržovat pravidla | Cenový pohyb | RSI | Měnová politika | Dovoz oceli | Alokace | Býčí trh | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Meme mince | Dash | Poptávka | Investování do Filecoinu | Altcoin | Financování | Metaverzum | Pokles akcií | ČSÚ | Dominancia | ECN | Ursula von der Leyenová | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Analytik PlanB | Čína | Akcie AMC | Stres | Platforma MT4 | Prodávající | Historické maximum | Invaze | Americká lehká ropa | Pozastavení obchodování | Růst HDP | Americké banky | Předpověď ceny etherea | Psychologie | Poplatky a ceny | Pivotní body | Peer-to-peer | Výrobce sportovního oblečení | Pád bitcoinu | Republikáni | USDJPY | Investiční poradenství | DAX | Kryptotrh | Hardware | Reporty | Americké akciové trhy | Otevírání ekonomiky | Semi | GIC | Gamma | Cena kryptoměny | Prémiové nemovitosti | Tilray | Globální trhy | Capital | FT | All-time high | Burzovní ukazatel | Dluhová krize | Investor | Soudní řízení | MIFID | Řízení obchodní pozice | Uzavření trhů | DNO | Mali | Obchodovat | Proč investovat do Uniswapu? | Softwarová společnost Microsoft | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Ethereum 2.0 | Koncentrace | Poskytovatelé likvidity | Dna | Pocity | Parita | Hospodářský růst | Medvědi | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Nové rekordy | Výkyvy na trzích | Uchovatel hodnoty | Jakub Kovář | Sociální síť | Dividenda | Axel Springer | Odhodlání | Mentální zdraví | Směnárna | Akcie Gamestop | FinTech | WTI | ETF fondy | Platební síť | Sociální trading | Bod | Tweet | BCH/USD | Mineři | Miliardy korun | Trading firmy | Ripple David Schwartz | Podmínky na trhu | Sdílení zkušeností | RBNZ | New York Times | Kapitálové trhy | UTC | Fear and Greed Index | FRED | Protocol | Spready | Zpravodajský burzovní kanál | Obchodování s měnami | Charlie Munger | Kyberzločinci | Video | HDP | Klouzavý průměr | ROCE | Turistický ruch | Alternativní měny | Veolia | EURNOK | Co je bitcoin | Kryptomagazin | Nord Stream | Problémy | Android | Saúdská Arábie | Americký miliardář | GlassNode | Fear and Greed | Reebok | OCI | Alternativní kryptoměny | Bankéři | Vzrušení | LES | NDAQ | Obchodování Bitcoinu | Firma | Inflace | Drobní investoři | Značné riziko | Marže | Trading Central | MinFin | SpaceX | Analýza | Státy EU | Zlato a stříbro | Investor George Soros | Polygon | Nezkušení investoři | Jack Dorsey | Trh kryptoměn | Bill Gates | Tweety | Glassnode | Načasování | Uvolněná měnová politika | Váš trading | Vstup do obchodu | Domino efekt | Metacade | Kurz USD | Pokles cen akcií | Recenze | Alphabet | Vzdělávací články | Vedení společnosti | CFTA | Omyl | Systémové riziko | Kurzy USD | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Ropa | Finanční poradci | Výhody | Nejbohatší muž | Obchodní komora | Emmanuel Macron | Celo dolary | Ether | Žádosti o výplatu | Platforma cTrader | Ekosystém | Signály | Omikron | Poziční trading | Nubank | ISO | Investice do Uniswapu | Lira | Kosovo | Statistiky | Erste | Referendum | Zkušený trader | Výprodej | Světová ekonomika | Budoucnost kryptoměn | Monetární politika | Ethereum (ETH) | Kelly Loeffler | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | Global Markets | Americká Komise pro cenné papíry | Ethereum Classic | Proof of Stake | Světové finanční trhy | Facebook | RUB | Krize eura | Kurz | Market | Forexu | Širší trh | Martin Klass | Používání kryptoměn | 256/2004 | EMA | Investování do Apecoinu | Velikost pohybů | Pokles výnosů | Litecoin | Pokles trhů v budoucnu | Polygon (MATIC) | Horizon | UST | Merck | Optimismus | Shany Hahn Shalom | Hliník | About You | Ceny pšenice | BH Securities | The Times | Světová kybernetická měna | Euro | Oracle | Bělehrad | Akcie podniku | 2Bminer.com | BSV | Aave | Zakladatel a šéf podniku | JP Morgan | Dolar | Fibonacciho retracement | Byznys | Reserve Bank of New Zealand | Debata | Sequoia | Investujte | Měď | Loď Ever Given | Konglomerát | Koučink | Rozvíjející se trhy | Procentuální risk | AUD | Mnoho ziskových obchodů | Bank of New York Mellon | Bod zlomu | Contract | Capital Com | Binance | Obchod | Škálování | Commodity | Měnový stratég | Didi Global | Místopředseda představenstva | Výrobce čipů Intel | Risk | Predikce | AFP ČR | Fibo | Řízení peněz | Růst ekonomiky | Navýšení úrokových sazeb | Aranmka | Fiskální stimuly | Prima | Kypr | ETF na bitcoin | Ekonomové | Sony | QuantInsti | Terra (LUNA) | Banka JP Morgan | Kommersant | Hospodářství | Přizpůsobivost | Mediální skupina | Etoro | Asijské akcie dnes | Ohlédnutí | Jednotná měna | EU | EBITDA | Investiční doporučení | BTC Prague | Čínská měna | Obchodování s Bitcoiny | Hobby | Více volatilní | ROI | Zoom Video Communications | Ministerstvo financí | Indické úřady | Vzestupný trend | Oddělení forexu | Kapitalizace bitcoinu | Short obchody | Kapitalizácia | Intermediate | Bollingerova pásma | Realizace obchodu | Konec MetaTrader | Spojené státy | QuantNet | Zasedání ECB | Správce fondu | Credit Suisse | Konec MetaTrader 4 | Objem investic | Portfolia | QuantStart | Transakční náklady | Tesla | Převis | Další kryptoměny | Avalanche | Fork | Precedens | Vytváření zisků | Expert | Koronavirové krize | Světové finanční krize | Plánované obchody | Soubor pravidel | Samsung | Recese | Index strachu | Kontokorent | CMO BitMEX | Německé aerolinky | Miliardy | Finanční web | Renault | Švýcarský frank | Růst akcií | Capital Partners | Erdogan | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Analýza BTC | Silicon Valley | NZDUSD | xStation 5 | Index Dow Jones | Sněmovna reprezentantů | MANA | XMR | Výrobní index | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Zbohatnutí | Index francouzských akcií | Denní graf | Spekulace | Manažerka | Globální finanční krize | CryptoByte | Sever cnet.com | Silný support | Nové kryptoměny | Fosilní paliva | Negativní zprávy | Alea iacta est | Růst dogecoinu | Know-how | Dceřiná firma | Obchodní příkaz | Frank | Cardano | Ministři | EUR/SEK | ERM | Matěj Široký | Transparentní | Pin Bar | David Cameron | Pivot Pointy | Členské státy | EASA | Bankman-Fried | Bitcoinový ETF | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Helicopter money | Exprezident | Internetové monopoly | Goodyear | Proč investovat do Ripplu? | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Obrázek výplat | Americké indexy | Washington | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Obrat trendu | Uniswap | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Jak těžit Bitcoin | Dosažení dohody | Ticker | Obchodovat s kryptoměnami | Japonský premiér | Úspěchy | Jak obchodovat | Kiwi | Virtuální mince | Instant Funding | Swingové maximum | Platformy xStation | USDCHF | Prezident Donald Trump | Krypto aktiva | CySEC | Multi-Asset obchodování | Politické riziko | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | ChainCamp | Plán obnovy | Ben Usinger | Kurz bitcoinu | Kryptoměnová komunita | Pegasus | ACB | Technologický sektor | OSN | Soud | Seznam brokerů | Panika | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Kanadský dolar | Předpovědi | Společnost Microsoft | Konflikt na Ukrajině | Ripple Labs | MATIC | Mince | Analytické společnosti | Světové ekonomiky | dApps | Úspěšné obchody | Ministr financí | Channel | Trend | Trailing Stop | TRIP | Adidas | Blockchain Cardano | Dow Jones Industrial | Automobil | Nakoupit zlato | Splnění výzvy | Oslabení | Filecoin | Ruská aktiva | Kroky Fedu | Časový rámec | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Verizon | Platforma | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Biotechnologické společnosti | CNN | Začínající investoři | Těžba kryptoměn | ChainLink | Fiat Chrysler (FCA) | Nařízení | PoW | Prospekt | Vonovia a Deutsche Wohnen | SWIFT | Vzestup ceny | Schodek | NZD/JPY | Převody peněz | Uživatelé fóra | Xmaster | BTC | Bankovní sektor | Indexy | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Odborníci | Miliarda | Lightning Network | Prudké výkyvy | Recenze a návod | CBOE Global Markets | zk-SNARK | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Trading Systems | Gold | Zhoršení ratingu | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | MiFID 2 | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Bolest | Těžba kryptoměny | Digitální peněženky | Senátorka | IRU | Tempo růstu | Podnikatel | Bankovnictví | Aerolinky | USD index | Joshua Angrist | Dosahovat zisku | Nadhodnocení | Biliony | Divergence | Shiba Inu | NLP | Bilion dolarů | ETF | Axie Infinity | Federální obchodní komise | Akciové trhy | Forex indikátory | Trading ideas | Silvergate | Myšlenka | Varování | Držitelé kryptoměn | Úsilí | Investování do Binance Coin | Údaje o nezaměstnanosti | Kurz amerického dolaru | Uhlíková stopa | Spojení | Cykly | DappRadar | Národní bezpečnost | Long | Rally | Komoditní index | Macron | Klíčový support | Obchodní hodiny | Členství v EU | Michaël van de Poppe | Bonusy | Dlouhodobý úspěch | Výplatní poměr | USDC | Diskuzní fóra | Aktiva | Klid | Posílení ekonomiky | Risk-Management | Prodejní tlak | Flexibilita | Eli Kohen | AUDNZD | Discovery | Index německých akcií DAX | Investiční možnosti | Výnosy z dluhopisů | Business | GBPJPY | Staking | Podíl na trhu | Falešný break | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Zdanění | Pokles cen | Využití umělé inteligence | Trable kryptoměny | Algoritmus | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Black Box | Obchodní operace | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | YouGov | Hodnota trhu kryptoměn | Krypto influencer | Finanční regulátor | Hlavní kryptoaktiva | Nejslabší růst | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Vývoj kurzu | Inovace | Krypto průmysl | Trustpilot | Zdravotnictví | Společnost Coinbase | Obchodní rozhodnutí | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Ole Hansen | NZD/USD | KYC | Pivoty | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Burzovní kanál | Bezpečnost | Brazílie | Rizika decentralizace | Snížení cen | Zákaz cestování | Energy Aspects | | Meme krypta | Mateřská společnost | Pochybnosti | Trezor Safe | FBTC | Členské země | Riziková aktiva | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Dogecoiny | Podnikatelská nálada v Německu | DOGE-ETH | Majetek | Edward | Britské referendum | Purple Trading | Quantocracy | Řetězce | Sentiment | L.F. Investment Limited | Short pozice | Nerealistická očekávání | Události ve světové ekonomice | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Trendový kanál | 2Bminer | Politika | Konkurence | IBIT | CoinShares | Commodity futures | Letecké společnosti | Čínský jüan | Univerzální platforma | Kapitalizace | Typy účtů | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Komunikace | Převzetí Twitteru | ERC-20 | Burza Binance | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Alternativní taxislužby | MAM | Investiční instrumenty | Pravidla hry | Vývoj měnového páru USD/ILS | ETF společnosti BlackRock | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Americké akcie dnes | Cenové maximum | AUD kurz | The Times of Israel | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Primas | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Globální společnost | Zahraniční politika | Další vývoj | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Facebooková skupina | Objemy obchodů | Index DE30 | Společnost Amazon | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Podmínky obchodování | SaxoTrader | Nálada | Geopolitická rizika | Quant | Eliminovat chyby | Indie | Letectví | Nákupy | Měnové páry | Technologické akcie | ProShares | Měnové politiky | Vnímání | Zklamání investorů | Mike Novogratz | Aktuální Price Action | MT5 (MetaTrader 5) | Koncern Volkswagen | Zdraví | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kupující bitcoinů | Čínský výrobce | Martin Stránský | Dnešní ekonomický kalendář | Živobytí | Ekonomika | Kartel při obchodování | Počet brokerů | Automatizované obchodní systémy | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Internetová firma | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | WTO | Politika centrálních bank | Vivendi | Obchodování s cizími měnami | Blockchainy | SYRIZA | Sankce | Akcie spoločnosti GameStop | Commerzbank | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Cena Monera | Ceny zlata | Výplaty dividend | Používané platformy | Výhled | Velmi volatilní | Soudní moc | Timeframe | Obchodování Futures | Klesající cena | Výše kapitálu | Volume | Americký akciový index | GBTC | Americké ministerstvo | Timur Barotov | Americký trh práce | Automobilový koncern | Obchodní účet | Celsius | Technická analýza BTC | Capital Com SV Investments Limited | Saxo Privatbank | Americký lid | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Kolaps stříbra | Investiční prostředí | Kulaté číslo | Kótování | Japonská ekonomika | Roční spotřeba těžby bitcoinu | Hry | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Americká společnost Apple | ONE | Prezident Nayib Bukele | Trendové čáry | Fondy ETF | Scalping | Cypherpunk | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | Polkadot | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Finanční trhy | Couche-Tard | Spotová ETF | Cyrrus | Burze | Dějiny burzovního obchodování | eBook | Giphy | Největší ekonomika | Způsob investování | Obchodní účty | Konsolidace | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | Údaje o americké ekonomice | Walt Disney | Fúze | Ellen DeGeneres | Bílý dům | ČEZ | Nakamoto | Austrálie | Financial Times | USD za barel | Nikkei 225 | Nákup bitcoinu | Spread | CoinBank | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | New York | Katastrofy | Finanční nezávislosti | Swing | Čistá ztráta | Platformy pro chytré kontrakty | Krize | Bernstein | Kartel při obchodování s měnami | Paul Tudor Jones | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Ceny XMR | Nástroje a indikátory | ETH/USD | Ukrajinská krize | Daňové dohody | AOS | EURCHF | CoinGecko | Země se středními příjmy | G20 | Míra inflace v eurozóně | Nákupní signál | Obchodování OTC | CEO | Oslabení dolaru | Objednávky | Těžby bitcoinů | NFT | Meziroční míra inflace v eurozóně | Zcash | Algoritmy | Prezidentské volby | Dollar | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Růst akcií GameStopu | Dolarový index | Indikátor CCI | Výplata | Vývoj ceny ropy | Propfirm komunita | Poradci | Sazby | Dialog | Ředitelka | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Devizové rezervy | Poradenství | Cíle | Burza | Interfax | Merkelová | Ekonomický kalendář | Akcie společnosti Boeing | LTRO | Psychický stav obchodníka | Šekel | Investiční skupiny | Proof of Work | Index MSCI | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Klouzavé průměry | Likvidita | Mathias Cormann | Žádosti o podporu | Výprodeje | Demoverze | Obchodování s CFD | Rozhovor | Porsche | Internetová společnost | Transakce | Volatility trhu | Nejvýraznější propad | Měny | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Sankce proti Rusku | Trading vs. Investování | Těžba BTC | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Profitovat | Slovensko | Irsko | Long position | Energie | Analytici společnosti | Roklen | Pasivní příjem | Zpravodajství | Ekonomika EU | Pozitivní trendy | Tradeři | PMI ve zpracovatelském průmyslu | DE30 | Obchody s akciemi | Certus One | BTC/USD | Dividendy | Měna | Úspěch bitcoinu | The Wall Street Journal | Renminbi | Finanční sektor | Daňové příjmy | XPeng | Pracovní síly | Renáta Kellnerová | Nízká inflace | Kosovská vláda | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Jukos | MSCI | EUR/CHF | Hodnota bitcoinu | Thomson Reuters | Snap | MetaTrader Supreme Edition | LinkedIn | Výnosy | Miliardy dolarů | Algoritmický stablecoin | Finanční trh | Cosmos | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | JPMorgan | Exprezident Obama | Log4j | Index polovodičů | Instant funding | Regulační orgán | Trade | Akcie švédské automobilky | Optimismus na trhu | Prop firmy | Authentic Brands Group | Jiří Makovský | Obchodování OTC instrumentů | Sberbank | Milník | 2bminer.com | Emise | IOTA | Rozpočtové příjmy | Mt. Gox | Měny zemí G-10 | Platformy | Čekání na kvalitní obchod | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Rusko | Vysoké riziko | Nový Zéland | Miliardy USD | Poradce | ADA | Tržby společnosti | Nižší maxima | Obchodní den | Daňový úřad | New American Economy | Vlády | Zkušenost | Signál | Digitální měna | Írán | Zdražování | Behavioral Finance | S/R zóny | Měny rozvíjejících se trhů | Pozemky | Daniel Tanner | Prodej bitcoinů | Britská vláda | Společnost Trezor | EPS | Square | Jim Rogers | Biliony dolarů | Kupní síla | Short squeeze | Úbytek | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Dow Jonesův akciový index | Řízení rizik | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Záchranný balíček | Výdaje | Evropská komise (EK) | Výrobce aut | Porušení pravidel | Společnost | Obchodní systémy | ETC/USD | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | Likvidní | List The Wall Street Journal | I-Trader | Jaderná elektrárna | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Forbes | Investiční instrument | Kryptosvět | Kryptoměna Cardano | Obchodujte | Ocenění akcií | Obchodované fondy | Platforma eToro | BlackRock | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Fibo retracement | Potenciál zisku | BMW | Wood & Company | Cena akcií | Bezpečné měny | AMC Entertainment (AMC.US) | Rozšíření | Ekonomické indikátory | Vitalik Buterin | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Příliv investic | D1 | Pravidla pro regulaci | Fibonacci | Chytré kontrakty | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | Halving | Komunita Reddit | Americké ministerstvo financí | Umělé inteligence | Britské měny | Buy | Eura | Přijetí kryptoměn | Ztráty | Celní správa | Lehman Brothers | Celkové ztráty | Bankovní systém | Pershing Square Tontine Holdings | Organizace | Ryanair | DIW | Deník The Wall Street Journal | Nové investiční nástroje | Kryptoburza | UNCTAD | Ruská měna | Stock Exchange | Filip Kalčák | Regulační rámec | Dogecoin vs. Shiba Inu | Růst | Melanion Capital | Objem obchodování | Problémy s likviditou | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Index Dow Jones Industrial | Zobchodovaný objem | Polská centrální banka | Icahn GameStop | Krypto analytik | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Antivirové firmy | Kmen koronaviru | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Propad ceny | Volvo | Sledovat finanční trhy | Vášeň | Filip Kaczmarzyk | Zajištění | Administrativa | Uptober | Nejprudší pokles v historii | Šéf podniku | Zprávy z krypto průmyslu | Propad cen ropy | Zasedání MMF | Index | Klasické indikátory | Wall Street Journal | Obchodní nastavení | Výsledek referenda | Ruská vláda | Komoditní | Prop Trading firmy | MiFID II | Token | Fundament | Centrální bankéři | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Průmyslová produkce | Úročení | Jižní Korea | Nakupovat | Zakladatel společnosti Cardano | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | Merge | ČTK | Engulfing | Arca | Valuace | Zdanění milionářů | Frekvence výplat | Proč investovat do Binance Coin? | Právní poradce | Short-selling | Sanofi | A16z | Dnešní zprávy | Výhody cTraderu | SK Slavia Praha | FOMO | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Psychologie v Prop Tradingu | Česká národní banka | CHF kurz | Spekulativní obchody | Řídit riziko | Ředitel komunikace | Férové obchodní praktiky | Pravděpodobnost korekce | Netflix | Bitcoinová burza | SegWit | Emoce a chování | Koronavirus | Trumponomika | Záchranný plán | Geopolitická krize | Obchodní rozhodování | Ripple vs. SEC | All Time High | Oscilátor | Velké investice | Socializace | Výkon obchodníka | Objem obchodní pozice | Transakční poplatky | Obchodovat Bitcoin | Soft fork | Přezkoumání obchodů | Ethereum Foundation | Autochartist | TradeCZ | Crypto.com | Americký daňový úřad | Přerozdělení bohatství | NamirTrade | Společnost AltSignals | DDoS útoky | Škálování účtu | Deloitte | Alaska Airlines | Igor Pauer | Hack Twitteru | Express | Trading komunita | Zisk na akcii | Forexoví obchodníci | Eric Adams | Správa | Kurz JPY | Václav Klaus | Zdanění firem | Závazek | Pokročilé funkce | Indexový fond | Devalvace čínského jüanu | Profit split | Investovat do Metacade | Co je Ripple? | Markit | Rezistence | Proč zrovna cTrader? | Take-Profit úrovně | Online komunita | Investment Institute | TRON | CAD | Růst hodnoty bitcoinu | Kryptoměna Bitcoin | Zahájení prodeje | EIP | Grafické nástroje | Automatizovaný obchodní systém v cAlgo | Silnější americký dolar | Point of Control | Tether USDT | Melvin Capital | Štosuj.cz | AI | Měnová stimulace | Daimler | Alty | ZuluTrade | Trh s bitcoiny | PST | Obchodovat s akciemi | Kurz EURSEK | Izraelská centrální banka | Co je Chainlink? | Petr Plecháč | Obchodní výkonnost | Monetární politika centrálních bank | Posílení | Deutsche Wohnen | Société Générale | cAlgo pro automatizované obchodování | Denní obchodování | Rychlá exekuce | Pracovní místa | Představení modulu cAlgo | Rally akcií | Rijád | Minimální počet obchodních dní | 2bminer | Skybridge Capital | Objem nouzových rezerv | Instrumenty | Parag Agrawal | WallStreetBets | Tržní hodnota | Růst bitcoinu | Včerejší seance | Španělské banky | Uživatelé kryptoměn | Vstup na burzu | Obavy z brexitu | EURUSD | Premier League | MCADE | Více peněz | ActualizeAI | NFP | Analytička | Chainalysis | Nevýhody cTraderu | Nápady na stavbu AOS | Výrobce pneumatik | Trpělivost | Praktická ukázka | Výdělečná činnost | Investovat | Certifikát | Ekonomika USA | Nasdaq Composite | Výkon | USD/ILS | Co je to presale kryptoměny? | Mozek | Norsko | Nová kryptoměna | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Problémy s regulací | Munich | Obchodní signály | Munich Re | Mark Cuban | Dumping | ApeCoin (APE) | Vyšší úrokové sazby | Španělsko | Americký prezident | Richard Clarida | Akumulace | Americký index | Vlastní měny | Praní špinavých peněz | Orion | Obrázek výplat publikovaný prop firmami | FX Update | Formace hlava a ramena | Srovnání platformy cTrader | AltAlgo | Nechuť k obchodování | PPF | TLRY | Boom | Směnné kurzy | Pokročilé nástroje | Investování do AltSignals | Velryby | Nastavení Stop-Loss | Předsudky | Americké centrální banky | Bankrot | Finanční nástroje | Zdravotní péče | Riziko | Jediné měny | Meme coiny | Válka | Co je CapXmaster? | Ripple Brad Garlinghouse | Srovnání platformy | Bloomberg | Nabídka | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Riziko ztrát | Pandemie COVID | Cena BTC | Poměr rizika a zisku | Systémové nároky | UBS | BNB | Velké očekávání | Investor Carl Icahn | Globální finanční systém | Bidenův plán | Vybrané měny | Hlavní ekonom | Klienti XTB | České koruny | Start-upy | Společnost Verizon | Přijímání ztrát | PlanB | Snižování sazeb | Ubisoft | Konec roku | Asociace | Verdikt soudu | Obchodní války | Pandemie koronaviru | Mluvčí Bílého domu | EUR/NOK | Algorithmic trading | Guvernéři centrálních bank | Zakladatel etherea | Bitcoin | Flat | Příznivci kryptoměn | Zájem o bitcoin | Monero | Ministerstvo spravedlnosti | Šťastné obchodování | Forexové trhy | Spotware | Metacade (MCADE) | Německý výrobce | AUD/JPY | FINRA | Přehled | Skupina Vivendi | Rizika investování do Apecoinu | Společnost Reddit | Portfolio management | Plyn | Jak koupit bitcoin | Vizionář | Předpokládaný růst | Výnosové křivky | Co je Apecoin? | Nové all-time high | Mladí investoři | cTrader | Hospodaření | Zemědělství | Carl Icahn | Futures | Inflace v eurozóně | EK | GME | Placení daní | SaxoTraderGO | Pokles ceny | Nemovitosti | Farmaceutické firmy | Beta | Disciplína | Odchod z EU | Klesající trend | Prodej akcií | Pravidla pro regulaci kryptoměn | Ponziho schéma | Grayscale Investments | FXstreet.cz | Americká data | CHF | Zakoupení obchodní výzvy | Akciový index | cTrader vs. MT5 | Analytik trhů s kryptoměnami | HDP USA | Prezident Trump | Stephen Curry | Boris Johnson | Wall Street Journal (WSJ) | FinCEN | Quant News | Uptrend | Asociace finančních poradců ČR | Wormhole | Motivace | Podpora | Výroba automobilů | Index CPI | Predikce ceny bitcoinu | S&P 500 | Bit.plus Martin Stránský | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Čínská společnost | Investiční nástroje | JDE | Technická rezistence | Zájem o kryptoměny | Růst cen v EU | Terra Luna | Predikce ceny | COIN | Měny účtu | Celo Dollar | Zlepšení | MT4 | News | Pohyby na finančních trzích | Síla dolaru | Volatility | ATH | CRV | Portfólia | Konkurent | Tesla Inc. | Prodejní příležitost | Latinská Amerika | DAO | Finbold | E-commerce | Největší kryptoměna | Obchodní výhled | Růst kryptoměn | Proces evaluace | Platina | Ján Kopil | Pozitivní zpráva | Portugalsko | The Merge | Nejnovější údaje | Partnerství | Poskytování investičních služeb | Bankovky | Zadlužení | Novozélandský dolar | Největší směnárny a burzy | Vývoj ceny | Smart money | Nvidia | Guvernér | Snoop Dog | Finanční systém | Tržby společnosti Meta | Mario Draghi | Dlouhodobí investoři | Justin Sun | Obchodní model | Japonská centrální banka | Internetová měna | ČR | Americké regulační orgány | Custody | Matěj Žák | Weibo | Binance Coin (BNB) | Obchodník s kryptoměnami | 1Inch | Týdenní pivot | Payments | Kontejnerová loď Ever Given | Interpretace | The Guardian | Zamyšlení | Aleš Hála | Investování do Etherea | Real Vision | TLRY.US | Trading plán | Vysoké systémové nároky | Amazon | Setkání lídrů | Royal Dutch Shell | BAT | Závislost | Ztráty pro hedgeové fondy | Pepa Zeman | Marketingová komunikace | Eurozóna | Aerolinky Lufthansa | Odborníci z oboru | XTB | Proč investovat do Metacade? | Nejnovější zprávy | Splatnost | Co je to bitcoin | Vklady a výběry | Pšenice | Chainlink (LINK) | Výsledný zisk | Kazachstán | Větší peníze | Nástroje pro technickou analýzu | EURGBP | Euroclear | Anthony Scaramucci | Kritický týden | Pepco | FXstreet | Americké trhy | Diskuzní fórum | Velcí hráči | Vysoká poptávka | List The Times | Celková nabídka | Proč investovat do Cardana? | Ruská centrální banka | Sol | Investice do Ripplu | Coinbase Custody | Rizika investice do Metacade | Velké technologické firmy | Ethereum ETF | Muhammad bin Salmán | Americká ministryně financí | Výplaty na prop účtech | Období volatility | Meta Platforms | Trader | SPD | Doporučení | Exekuce obchodních příkazů | Dosažení výplaty | Messari | Soudní spor | Bitcoin rally | Prop Trading společnosti | Soud EU | Ekonomický růst | Statistický úřad | Saudi Aramco | Francouzský prezident | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Podnikání | Simon Pegg | Podnik | Švýcarské hodinky | Krypto a blockchain | Evropské země | Rozhodování obchodníka | Capital.com | Zjednodušování plateb | Krypto | Jakub Kraľovanský | Počasí | IPO Coinbase | Vysoká likvidita | Co bude | Kupón | AMZN.US | EUR/GBP | Rostoucí úrokové sazby | Opatření | Těžaři | Minimální sazby daně | MQL | Multi-asset | Pozice | cTrader vs. MT4 | Jen Psakiová | Proč investovat do Bitcoinu? | Cena Ripplu | Wealth Management | Krach FTX | Prop obchodování | Goerli | Investiční platforma eToro | ABC | Růst akcií firmy GameStop | LYNX Broker | Trezor | EURSEK | Šíření nového koronaviru | Tilray (TLRY.US) | Americká obchodní komora | Obchodní platforma cTrader | Ethereum Merge | Hayden Hughes | Barclays | Kybernetická měna | Etherea | Král kryptoměn | Ministr spravedlnosti | Amber Group | Ocenění | Antimonopolní úřad | Investing | Futures na bitcoin | Fundamenty | CoinDesk | Bitso | Intervenovat | Fair Value | Korelace Bitcoinu | SEC | Výprodej ropy | SupplyDO | Světové trhy | Rizika investování do Etherea | Proč investovat do Polygonu? | Obchodovaný objem | Co je cTrader? | Ekonomický přínos | DIW Marcel Fratzscher | Salvadorský prezident | Šance | Automatizované obchodování | Mark Zuckerberg | Hedging | Proč investovat do Filecoinu? | Online forex | Analytik | Virus | Cena aktiva | Emisní kurz | Schwab | Wall Street | Akcie GME | EURCAD | Ford Motor | AVAX | Americký regulátor | Ondřej Hartman | Grow Pharma | Provize | Universal Music Group | CFTC (Commodity Futures Trading Commission) | Medvědí trend | Vladimír Růžička | BCC | Presale kryptoměny | Proč investovat do Apecoinu? | Dow Jones | Britská společnost | USD/CAD | Investiční nástroj | Úrokové sazby | Trading | Zimní olympijské hry | CNY | Možnosti automatizovaného obchodování | Vyšetřování | Funkce cTrader | Co je Filecoin? | Biden | MetaTrader (MT4 a MT5) | Swing Trading | Budoucnost | Banky | Devizy | Dominance bitcoinu | NASDAQ 100 | Peking | WebTrader | Největší kryptoměny | 737 MAX | Oculus | Kompenzace | BCH | Filecoin (FIL) | JPMorgan Chase | Japonský konglomerát | Žlutý kov | Tým FXstreet.cz | Vlastnictví | Uzavření obchodu | Investovat peníze | Psychologické úrovně | Aktuální kurz | TradingView | Token ADA | Komisí pro cenné papíry a burzy | AUD/USD | USD/CNY | Prohlášení | Prodeje | Politici | Čínské firmy | Kurz EUR | Co je Ethereum? | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Obchodní podmínky | Výhled trhů | cTrader vs. xStation | Velikosti účtu | Zvládání emocí | Výrobce elektromobilů | Měnové trhy | Dánsko | Měnový pár | Odvětví | Finanční situace | Stav obchodníka | Air France-KLM | Ukrajinská vláda | FUNDING | Meziroční inflace | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | G7 | Produkty a služby | Joe Biden | Obnovení růstu | Nativní aktivum | CVC Capital Partners | Spoustu peněz | Kotace | AltSignals | Technický výhled | Výzkumná společnost | Předsedkyně Evropské komise | Pozitivní momentum | American Express | Štěstí | Didi | Finanční poradenství | Meta Trader 5 | Anchorage | Amir Jaron | VanEck | Rizika investice do Cardana | InstaForex | Kontrakt | Útok ruských vojsk | Kurz GBP | CryptoQuant | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | NIESR | Ekonom | USA | WhatsApp | Vnitřní hodnota | Janet Yellen | Zlato | Býčí trend | Zakladatel Tesly | GOOGL | Daň z příjmu | Proč investovat do Etherea? | Investiční glosa | Rene Reinsberg | Krátkodobý sentiment | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Nasdaq | Coinbase (COIN) | Společnost Meta | Akcie společnosti GameStop | Rada pro finanční stabilitu | Mediální podnik | Volkswagen | Plán amerického prezidenta | ITA | Mads Eberhardt | Průměrná cena | Pips | Primární veřejné nabídky akcií | Bloky | Michal Lukáč | Grafické nástroje a indikátory | Spekulanti | Tudor | Investiční aplikace | Psychologický efekt | Skupina G20 | Nový kmen koronaviru | Sanford C. Bernstein | Psychologie prop | Výroční konference | Ukrajinská centrální banka | Boeing 737 Max | Slabé euro | Arcane Research | Nesplnění evaluace | Tržní ocenění | Trading a investování | Verizon Communications | Práce | Etsy | FOREX | Údaje o inflaci | DoorDash | Vydavatelství Axel Springer | Investice firem | Sequoia Capital | Fintokei | AMZN | Chivo | Schválení spotového ETF | Průlom | Zájem o bitcoiny | BBBY.US | Blockchain etherea | Revize právního řádu | Investment | Prodej eura | Ratingový výhled | Nároky na výkon | VIAC | Rusko-Ukrajinská krize | Novozélandská centrální banka | Vyhoření | Zajištění proti inflaci | PetroChina | Bitcoin Trust | Akcie GameStopu | Pinterest | Terra | OTC | Zadluženost | Michal Bílek | Loopring | Balkán | USD/JPY | Astrazeneca | Ekonomické sankce | Obchodování Bitcoin | Nárůst objemu obchodů | GROWING WAY | Daně z příjmů právnických osob | STP | Přijímání bitcoinů | Vybírání likvidity | Kryptoměny | Forex trading | Změny úrokových sazeb | CFD broker | Low | Americké firmy | Cnet.com | Amatérští obchodníci | Programovací jazyk | Ever Given | Fabio Panetta | Výrobce elektromobilů Tesla | Platidlo | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Omniverse | Americký HDP | České startupy | Další pokles | DLT | Úvěr | Automated Trading Strategies & Algorithmic Trading | Investiční společnosti | Mzdy | Bitcoin peněženka | Kryptoměna ethereum | Akcie | SMCI | Úspěch | CNBC | Trading kariéry | Jerome Powell | Rizika investice do Polygonu | Denní ztráta | Volby | Dopad na trading | Ukazatele | TRX | Umělá inteligence | Miliardář | Index relativní síly | Směřování ceny | Vladimir Putin | Američtí zákonodárci | Disney | Americká burza | Kodak | AML | Stabilita | THORChain | Capital Com (UK) Limited | Británie | Kauza | Nemoc COVID-19 | Krátkodobý výhled | Americká vláda | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Druhy emocí | Automatické obchodování | Obrovské společnosti | Kurz NZD | Čistý dluh | Guvernér izraelské centrální banky | Trader 2.0 | Nejdražší firma světa | Měnové podmínky | Norská koruna | Investiční aktivum | Podniky | Tether | Sentiment trhu | CELO | Významné události | Analytický tým | Kurz EURUSD | NERV | Jaké strategie jsou povoleny? | Růst Bitcoinů | Rizika investice do Chainlinku | Hodnota Monera | Vysoká rizika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Kompozitní index
Komunální dluhopisy
Komunikace
Komunikace ČNB
Komunikační politika
Komunikační sektor ETF
Komunikační služby
Komuniké
Komunistická strana
Komunistické strany

Následující klíčová slova

Komunita okolo GameStop
Komunita Reddit
Koňak
Koňak Hennessy
Konání valné hromady
Koncentrace
Koncentrace akciového trhu
Koncentrace na trading
Koncentrace S&P 500
Koncentrace těžařů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít