Sobota 01. říjen 2022 13:36
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Coinfy
reklama
Dukascopy forex
reklama
XTB ambasador Conora McGregor

Klíčová slova - Komunita

img

Co brání velkým validátorům v převzetí Etherea?

21.09.2022 Upgrade Etherea na Proof-of-Stake vyvolal obavy ohledně odolnosti sítě proti 51% útokům. Čtyři nejvyšší sázkové subjekty tvoří 59,6 % z celkového sázkového ETH. Uživatelsky aktivované soft forks (UASF) však zajišťují, že špatní aktéři nemohou převzít síť, bez ohledu na to, jak velký je jejich podíl.
img

Měli by Bitcoineři podporovat pokus Nayiba Bukeleho o znovuzvolení?

21.09.2022 Salvadorský prezident Nayib Bukele je kritizován za to, že usiluje o druhé funkční období. Ale měla by bitcoinová komunita stát při něm?
img

Cardano se stává nejlepším krypto projektem podle ,,Technology Development” 

14.09.2022 Podle týmu Contora, platformy sledující sociální a technologická data související s kryptoměnami se Cardano ($ADA) stalo nejlepším kryptoměnovým projektem „vývoje technologií”.
img

Ethereum merge je mezi kryptoměnami pro každého důležité

12.09.2022 Po letech a letech odkladů je za námi sloučení Etherea. K události dříve známé jako Ethereum 2.0, kdy se mechanismus proof-of-work Ethereum spojí s beacon řetězcem proof-of-stake, by mohlo dojít již v úterý.
img

Ethereeum merge je vmezi kryptoměnami pro každého důležité

12.09.2022 Po letech a letech odkladů je za námi sloučení Etherea. K události dříve známé jako Ethereum 2.0, kdy se mechanismus proof-of-work Ethereum spojí s beacon řetězcem proof-of-stake, by mohlo dojít již v úterý.
img

Terra Classic Cena stále stoupá – LUNC je vyšší až o 80 %

09.09.2022 Zdá se, že Terra Classic (LUNC) se vrací po svém zjevném zhroucení na začátku května 2022. Jeden z nejpůsobivějších návratů roku se rýsuje kolem tokenu. LUNC se zvýšil o 37 000 % od doby, kdy dosáhl svého dna po kolapsu Terra.
img

Data ukazují, že krypto komunita zaznamenala v září nárůst cen XRP

02.09.2022 Krypto komunita předpovídá, že cena XRP roste a na konci září by se mohla dotknout 0,4917 USD, což by znamenalo, že cena kryptoměny vzroste o 51,3 % ze současné úrovně 0,324 USD.
img

Krypto komunita předvídá vzestup ceny SOL na konec září 

01.09.2022 Vzhledem k tomu, že celý trh s kryptoměnami čelí silné volatilitě po nejnovějších zprávách o zvýšení úrokových sazeb s cílem omezit inflaci, kryptoinvestoři a obchodníci se snaží odhadnout, kde se budou decentralizované finance (DeFi) Solana (SOL) obchodovat do konce září.
img

Ethereum opět padá pod 1500 USD 📉

30.08.2022 Trh s kryptoměnami se vyznačuje neuvěřitelnou volatilitou a nedávno zareagoval další lavinou poklesů tváří v tvář neoblomnému postoji Fedu a Powellovu projevu v Jackson Hole. Americké indexy dnes klesly kvůli zprávám o eskalaci konfliktu mezi Čínou a Tchaj-wanem:
img

Texaský senátor říká, že BTC může přinést prosperitu, a těžba BTC přínos pro životní prostředí

24.08.2022 Senátor státu Texas, Ted Cruz, věří, že těžba bitcoinů je prospěšná jak pro ekonomiku, tak pro životní prostředí.
img

Dogecoin stoupl o 15 % za 24 hodin, protože DOGE překonává kritickou úroveň

18.08.2022 Dogecoin (DOGE), oblíbená psí meme mince Elona Muska, vzrostla o 15 %. Pondělí bylo pro dogecoin fenomenální, protože vzrostlo o více než 16 % a meme coin se teprve zahřívá.
img

„Meme akcie" opět na vzestupu 🎢

08.08.2022 Akcie společností Gamestop (GME.US) a AMC Entertainment (AMC.US) se dnes odrazily od nedávného útlumu v obchodování, zatímco akcie Bed Bath Beyond (BBBY.US) pokračují v růstu, který začal v minulém týdnu. Povede dynamický odraz k širšímu zlepšení sentimentu kolem kotací společností a způsobí opět vlnu zběsilých rally?
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Češi v pololetí koupili kryptoměny za 2,2 miliardy, meziročně o 37 pct méně

12.07.2022 Češi v letošním prvním pololetí nakoupili kryptoměny za 2,2 miliardy korun, tedy o 37 procent méně než ve stejném období loni. V červnu se objem obchodů pohyboval okolo 300 milionů Kč, což je však meziročně o téměř polovinu více. Vyplývá to z aktuálních údajů největšího obchodníka Bit.plus, které má ČTK k dispozici.
img

Invesco: Metaverzum aneb další proměny internetu

22.06.2022 Nic nezměnilo naše životy v posledních dvou desetiletích tolik jako internet. Nyní však samotný internet čeká jedna z jeho dosud největších proměn: metaverzum. Všeobecně se považuje za další přelom internetu a očekává se, že předznamená vznik jednotného a trvalého prostředí, které uživatelům poskytne přístup k zážitkům ve virtuální realitě (VR) a rozšířené realitě (AR). Jinými slovy, 2D internet, který známe dnes, se jednoho dne může vyvinout v pohlcující 3D online svět.
img

Průzkum: Stále více lidí projevuje zájem o kryptoměny 

15.06.2022 Bank Of America po krachu LUNA ze začátku června provedla průzkum, aby určila sentiment trhu vůči digitálním aktivům. Výsledek překvapivě ukázal, že lidé stále plánují kryptoměny nakupovat a dokonce je používat k online transakcím.
img

Komunita ApeCoin se rozhodla zůstat na blockchainu Ethereum

09.06.2022 Podle údajů Snapshot se komunita ApeCoin rozhodla zůstat na blockchainu Ethereum. Padesát čtyři procent tokenů APE bylo odevzdáno ve prospěch zachování projektu v ekosystému.
img

Přehled páru GBP/USD na 1. 6. 2022. Problém severoirského protokolu je stále palčivější.

01.06.2022 Měnový pár GBP/USD začal v úterý korigovat oproti růstu za poslední 2-3 týdny. Jak jsme již řekli, hlavní důvod růstu britské měny je technického rázu. Libra, stejně jako euro, klesaly příliš dlouho a prostě se musely přizpůsobit. Po této korekci může následovat nový kolaps libry a eura. Stále odmítáme věřit takovému scénáři, protože například euro je již velmi blízko svým 20letým minimům. Přesto stojí za zmínku, že dolar stále vypadá pro obchodníky mnohem sebevědoměji a atraktivněji než libra nebo euro. Celý problém je v tom, že Evropa je na Rusku a Ukrajině mnohem více závislá než USA, které jsou na druhé straně oceánu. Evropa (a také Spojené království) si přirozeně vytvořila mnohem více vazeb s Ruskem než se Spojenými státy. V důsledku toho pro ně bude přerušení těchto vazeb mnohem bolestivější než pro Spojené státy a jejich ekonomiku. To je to, co právě teď vidíme.
img

Cena Cardana (ADA) prorazí 0,5 dolaru

30.05.2022 Po oživení bitcoinu a trhu s kryptoměnami, prolomil Cardano token ADA významnou psychologickou rezistenci a mohl být nachystán na masivní ozdravnou rally.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 27. května 2022

27.05.2022 Krypto komunita ostře kritizuje prezidentku Evropské centrální banky (ECB) Christine Lagardeovou za nedávné komentáře na adresu kryptoměn.
img

Snapchat padá v premarketu o 30 % kvůli zhoršenému výhledu

24.05.2022 Technologická společnost Snap Inc. (SNAP.US) včera vydala znepokojivé prohlášení, jehož část byla zaslána Americké komisi pro cenné papíry SEC. Společnost snížila své čtvrtletní prognózy růstu a poukázala na zhoršující se makroekonomické prostředí. Povede vyhlášení Snapchatu k dalšímu kaskádovému výprodeji a zhoršení sentimentu mezi technologickými společnostmi, podobně jako tomu bylo dříve s Netflixem?
img

Ethereum ($ETH) tvůrce, Vitalik Buterin: „The Merge“ je „velmi blízko k happeningu“

23.05.2022 V pátek (20. května) spoluzakladatel Ethereum Foundation, Vitalik Buterin, který vydal původní Ethereum bílou knihu (nazvanou: „Bílá kniha Etherea: Chytrá smlouva příští generace a decentralizovaná aplikační platforma“) v prosinci 2013 – hovořila o nadcházejícím přechodu společnosti Ethereum na konsenzuální mechanismus proof-of-stake (PoS).
img

BTC je zpět na 30 000 dolarech, jako krypto komunita slaví 12. výročí Bitcoin Pizza Day

23.05.2022 Každý rok 22. května se kryptokomunity po celém světě sjednotily v tom, že si připomínají možná jednu z nejpodivnějších událostí v dějinách Bitcoinu.
img

Krvavý měsíc: Záchranný plán Terra LUNA prosazoval průmysl 

18.05.2022 Necelý týden po zhroucení stablecoinu TerraUSD (UST) vázaného na americký dolar zveřejnil spoluzakladatel projektu plán, který, jak doufá, udělá čáru za mnohamiliardovým krachem tokenu a jeho rodné měny LUNA. Společnost Kwon Do-hyung – známější pod jménem Do Kwon – uvedla, že záchranný plán, který bude mít podobu hard fork, by mohl vdechnout ekosystému nový život a kompenzovat ty, kteří utrpěli uprostřed jeho téměř úplného kolapsu. „Fork“ však byla z Kwonova posledního oživovacího návrhu odstraněna poté, co komunita Terra tuto myšlenku v drtivém předběžném hlasování odmítla.
img

Buterin: Terra by měla chránit malomocné, ne velryby 

16.05.2022 Vitalik Buterin vyzval k úlevě průměrného malého držitele UST, který se nechal nalákat přísliby vysokého výnosu stabilních mincí od kryptoinfluencerů.
img

Technická analýza BTC/USD na 3. 5. 2022

03.05.2022 Warren Buffett znovu zaútočil na bitcoin a prohlásil, že by nekoupil všechny BTC na světě ani za 25 dolarů. Tento 91letý muž s čistým jměním zhruba 124 miliard dolarů je zaníceným skeptikem ohledně kryptoměn. Kdysi nazval bitcoin "jedem na krysy na druhou". Jeho argumenty se často týkají digitálních aktiv, která nenabízejí žádnou hmatatelnou hodnotu. Komunita při této příležitosti rychle poukázala na to, že existuje spousta případů použití a prospěšnosti kryptoměn, které Buffet pravděpodobně nezjišťoval.
img

Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) opětovně posílily – proč se kryptoměn nebát? 

20.04.2022 V rámci dnešního článku se koukneme na čerstvé price action na trzích s bitcoinem a etherem. Máme tu menší oživení, což si proto naši pozornost jistě zaslouží. Taktéž si ve stručnosti zpracujeme krátkézamyšlenínad tím, proč se kryptoměn nebát. Kryptoměny jsou totiž bezesporu mnohem jednodušší na pochopení než klasický bankovní systém. Bankovní systém totiž není nijak transparentní a je doslova prohnilý.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 19. dubna 2022

19.04.2022 Ruské ministerstvo financí (MinFin) finalizovalo návrh zákona "o digitální měně" a poslalo ho ke schválení ruské vládě . Návrh federálního zákona objasňuje předpisy pro obchodování a těžbu kryptoměn.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 14. dubna 2022

14.04.2022 Aby město Sorradino v argentinské provincii Santa Fe získalo finance na modernizaci železniční infrastruktury, mohlo by začít těžit kryptoměny. Jeho starosta nepovažuje těžbu digitálních měn, které lze okamžitě prodat, za rizikovou.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Nynější postoj Číny vůči Rusku ovlivní její světové postavení, řekla Yellenová

14.04.2022 Postoj Číny vůči Rusku za současných okolností ohrožuje její hlubší zapojení do světové ekonomiky, řekla včera americká ministryně financí Janet Yellenová a vyzvala Peking, aby pomohl co nejrychleji ukončit konflikt na Ukrajině. Varovala rovněž, že všichni, kdo budou podrývat západní sankce vůči Moskvě, budou čelit ekonomickým následkům.
img

3 důvody opětného vzestupu kryptoměn

30.03.2022 Krypto nadšenci jsou upět u kormidla. Zde jsou hlavní faktory, které přispěly k rallye. Už 19. března upozornil Luke Lango členy své crypto investorské sítě, že bitcoin (BTC-USD) dokončuje ne jednu, ale dvě praporcové formace: medvědí s krátkou životností a dlouhodobou býčí. Podle toho, která vyhraje, Luke předpověděl, že „Bitcoin se do dubna chystá buď na velký pohyb nahoru, nebo dolů.“
img

Koruna je teď nejsilnější od dnů před invazí, prudce zpevňuje také rubl. Důvodem jsou nadějná jednání Ruska a Ukrajiny v Turecku

29.03.2022 Finanční trhy a burzy po celém světě nyní zažívají příval optimismu. Děje se tak v souvislosti s nadějí na průlom v mírových jednáních Ruska a Ukrajiny, která probíhají v Turecku. Rusko dnes v jejich rámci uvedlo, že se v podstatě stáhne od ukrajinské metropole Kyjeva. To by mohlo signalizovat, že Kreml definitivně opouští záměr podmanit si větší část Ukrajiny, nebo dokonce celou tuto zemi. Rusko má dnešní turecká jednání za „konstruktivní“. Ukrajinská strana zároveň deklaruje, že z jednání vzešel solidní základ pro setkání lídrů obou znesvářených zemí, tedy prezidentů Volodymyra Zelenského a Vladimira Putina.
img

Ethereum je na dobré cestě k verzi 2.0

22.03.2022 Vývojáři a nadace Ethereum Foundation oznámili optimistické výsledky testů řetězce Beacon, který funguje podle ohlášeného modelu proof of stake.
img

Krypto uprchlíci našli útočiště v Portugalsku

22.03.2022 Stejně jako další západoevropské země, které se staly útočištěm Ukrajinců prchajících před ruskou invazí, i Portugalsko přijímá příliv uprchlíků. Krypto pracovníci z Ukrajiny, která se etablovala jako průmyslové centrum, však mohou v Portugalsku začít znovu jednodušeji než v jiných evropských zemích.
img

Bitcoin zaostává za ostatními kryptoaktivy i navzdory oživení cen

21.03.2022 Bitcoin v uplynulém týdnu zaostával za ostatními kryptoměnami, přestože jeho cena pokračuje v mírném růstu. Největší světové kryptoaktivum začalo týden pod hranicí 37 400 amerických dolarů a během sedmi dnů se na platformě eToro vyšplhalo až na 41 847 dolarů.
img

Bitcoin: pět fundamentálních a jeden technický argument pro dlouhodobý růst

18.03.2022 Poté, co jsme v předchozím přehledu zkoumali, proč bitcoin vypadá lokálně atraktivněji než zlato, přišlo dnes další potvrzení této prognózy.
img

Objemy obchodování s bitcoinem dosáhly lokálních maxim

02.03.2022 Dne 24. února Rusko napadlo Ukrajinu. Krypto komunita předpokládala, že býčí trend bitcoinu pravděpodobně skončí. Byla pravda, že kryptoměna v určitém okamžiku dosáhla lokálního minima 34 200 USD. Později se však situace změnila a býkům se podařilo převzít iniciativu
img

Bank of America nevidí pro krypto zimu žádné důvody. Jakou dynamiku BTC v blízké budoucnosti ukáže?

01.03.2022 Bitcoin opět dosáhl nového lokálního minima – 34 300 USD. Poté začali obchodníci aktivum nakupovat. V důsledku toho BTC prudce vzrostl a vytvořil sebevědomou býčí svíčku. Přestože aktivum roste, krypto komunita nadále očekává globální krypto zimu.
img

Prvé kolo rokovaní medzi Ukrajinou a Ruskom sa skončilo

28.02.2022 Hlavné indexy z Wall Street vymazali časť strát, keďže investori monitorovali vývoj týkajúci sa ruského útoku na Ukrajinu, vrátane dopadu nových sankcií a rokovaní medzi oboma stranami. RIA s odvolaním sa na ukrajinského predstaviteľa po štyroch hodinách uviedla, že Rusko a Ukrajina ukončili mierové rozhovory a vrátia sa do svojich hlavných miest na ďalšie konzultácie pred druhým kolom rozhovorov. Vzhľadom na pomerne dlhé trvanie rozhovorov a skutočnosť, že sa uskutoční druhé kolo rokovaní, naznačuje, že existuje aspoň kúsok spoločného základu.
C:\fakepath\trader-25022022-20-zm.jpg

Klienti ruských bank mohou mít problémy s platbami kartou v zahraničí

25.02.2022 Klienti některých ruských bank, na které se vztahují západní sankce, již nebudou moci používat své karty v zahraničí nebo v mobilních platebních systémech společností Apple a Google. Uvedla to ruská centrální banka, která současně zvýšila svoji podporu bankám.
img

Americké akcie kvůli zhoršující se ukrajinské krizi klesají

25.02.2022 Akcie ve čtvrtek brzy ráno klesly a vedly ke korekci indexů, protože uvalení sankcí na Rusko kvůli jeho válečnému postupu proti Ukrajině zvýšilo tlak na trh, který vykazuje známky prohýbání pod snahou Federálního rezervního systému potlačit inflaci.
img

Invaze Rusů na Ukrajinu - klíčová fakta

24.02.2022 Index DE30 propadl po zprávách o ruské invazi na Ukrajinu. Index poklesl pod klíčový support definovaný spodní limitou struktury Overbalance. Index následně propadl až pod psychologickou úroveň 14 000 bodů.
img

Kryptoměny: Jaká jsou rizika decentralizace

17.02.2022 Decentralizace je klíčovou užitnou hodnotou kryptoměn. Umožňuje budování důvěry a poskytování služeb bez prostředníků. Ale protože nic není zadarmo, i s decentralizací jsou spojena závažná rizika. Důkazem je zneužití protokolu Wormhole, které nadělalo v minulém týdnu škody za 320 milionů dolarů. To může snížit důvěryhodnost decentralizovaných aplikací a dát podnět k další regulaci.
img

Předpověď ceny Etherea: 7 609 dolarů v roce 2022 a 26 338 dolarů do roku 2030

15.02.2022 Ethereum (ETH) by mělo letos dosáhnout 7 609 dolarů. To je podle panelu 33 specialistů na fintech, kryptoměny a NFT. Podle nejnovější zprávy Finder.com o předpovědích cen Etherea, ETH dosáhne vrcholu na 7 609 dolarech v roce 2022. To je přibližně o 102% více než jeho cena na začátku roku 2022. nicméně Předpokládá se, že ETH skončí rok na 6 500 dolarech. To je podle průměru panelů.
img

Terra zajišťuje sportovní dohodu s Washington Nationals MLB

10.02.2022 V něčem, co může být pravděpodobně označeno jako první DAO hlasování o dohodě o sportovním sponzorství v historii, Terra oficiálně oznámila svou novou smlouvu o sportovním sponzorství s Washington Nationals.
C:\fakepath\Meme-stocks.jpg

WSJ: Zájem o takzvané meme stocks mezi drobnými investory odeznívá

31.01.2022 Spekulativní obchody s akciemi, které si před rokem oblíbili někteří drobní investoři a pro které se vžil pojem meme stocks, už z valné části opadly. Tito drobní a často i nezkušení investoři se naopak vracejí ke spolehlivým titulům, a to nejen ke stabilním fondům, ale i k akciím označovaným jako blue chips, tedy k tomu nejkvalitnějšímu, co na trhu je. Upozornil na to ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ), který to dokládá na sérii grafů.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 26. ledna 2022

26.01.2022 Na fastfoodový gigant McDonald's se po jeho odpovědi generálnímu řediteli Tesly Elonu Muskovi snesla kritika. Miliardář včera chicagskou fastfoodovou korporaci požádal o uznávání plateb v kryptoměně dogecoin. Na oplátku slíbil, že v televizi sní Happy meal:
C:\fakepath\1642069930-PT_soutz.png

Příprava na tradingovou soutěž

13.01.2022 Zdar tradeři, taky se budete účastnit tradingové soutěže u Purple Trading? Já ano. A tak jsem si říkal, že o své zkušenosti z této soutěže napíšu tento blog. Každý týden sem "fóknu" nějaký svůj postřeh.
img

Blockchain Cardano zaregistroval v roce 2021 nejvyšší aktivitu vývojářů

06.01.2022 Blockchain Cardano v roce 2021 zaznamenal vysokou aktivitu vývojářů. Nativní kryptoměna tohoto blockchainu, ADA, se na růstu trhu s altcoiny v roce 2021 podílela. Token ADA zaznamenal výrazný nárůst, v jednom bodě se stal třetí největší kryptoměnou.
img

Eset: Kyberzločinci se letos zaměří na trh s kryptoměnami

05.01.2022 Kyberzločinci se v letošním roce zaměří především na trh s kryptoměnami. Pro firmy nadále poroste počet hrozeb, které souvisejí se zranitelnostmi legitimních aplikací a nástrojů a velkým tématem bude zranitelná knihovna Apache Log4j. Očekává se také nárůst škodlivých programů v souvislosti se stále větším využíváním mobilních zařízení nebo s nadcházejícími globálními událostmi, jako jsou například zimní olympijské hry v Pekingu. Vyplývá to z předpovědi antivirové firmy Eset.
img

Průzkum, který PlanB provedl ukázal, že pouhých 24% nevěří, že BTC překročí hranici 50 000 dolarů

04.01.2022 Analytik a trader, jménem PlanB svým průzkumem ukazuje, že 24% tázaných očekává, že Bitcoin v příštích 12 měsících nepřekročí hranici 50 000 USD.
img

Billy Marcus, otec a spoluzakladatel kryptoměny Dogecoin, uvedl, že v blízké budoucnosti může být vydán most DOGE-ETH, který globálně škáluje kryptoměnu

22.12.2021 Zdá se, že dogecoin má v roce 2022 obrovské vyhlídky na růst. Elon Musk nejprve uvedl, že Tesla začne přijímat dogecoin jako platbu za merchandisové zboží společnosti.
C:\fakepath\investovani-10122021.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2021

13.12.2021 Rok 2021 se blíží ke svému konci, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v tomto roce.
img

V Rusku se těžba kryptoměn stane profesí

08.12.2021 Aby se těžba kryptoměn stala skutečnou profesí, chce ministerstvo hospodářského rozvoje a ministerstvo energetiky. Zatímco centrální banka nesouhlasí, Duma je pro návrh. Banka nesouhlasí z důvodů, že těžaři by platili daně ze svých výdělků, to momentálně nedělají a dělalo by to z nich skutečné podnikatele
img

Bitcoin vlastní každý čtvrtý americký investor

08.12.2021 Průzkum provedený společností Grayscale Investments, ukázal, že každý čtvrtý americký investor, který byl tázaný vlastní Bitcoin. Také ukázal, že 55% investorů na trh vstoupilo v posledních 12 měsících.
img

Bitcoin: digitální zlato bude stát 100 000 USD, ale později – nikoli v roce 2022, ale v roce 2023

08.12.2021 Bitcoinový býk a hlavní tržní stratég InTheMoneyStocks Gareth Soloway předpověděl, že bitcoin stále dosáhne milníku 100 000 USD, ale řekl, že by této úrovně mohl dosáhnout v roce 2023.
img

Krypto komunita předvídá, že Cardano do konce roku dosáhne na 2,4 $

07.12.2021 Podle posledních předpovědí krypto komunity CoinMarketCap se cena Cardano (ADA) se na konci roku bude obchodovat za cenu kolem 2,40 dolarů.
img

Budoucnost bez budoucnosti: V indickém parlamentu začala diskuse o kryptoměnách

30.11.2021 Bitcoin a další kryptoměny reagují na zprávy z Indie týkající se regulace kryptoměn v této zemi stále méně.
img

Komunita Kryptoměn

24.11.2021 Bitcoin a krypto komunita za poslední rok zažívají obrovský růst po stránkách tržní kapitalizace, trend investování do nových kryptoměn a rozšíření již existujících kryptoměn, rozšíření do povědomí veřejnosti apod.
img

Z trhu kryptoměn: Týden ve znamení Bitcoinu

18.11.2021 Na konci minulého týdne byla nasazena první aktualizace Bitcoinu po čtyřech letech. Jen o pár dní dřív SEC celkem předvídatelně odmítla schválit bitcoinový ETF založený na spotovém trhu. NFT tokeny dál nabývají na síle.
C:\fakepath\1636625971-praktick_oknko.jpg

Praktické okénko

11.11.2021 První díl praktických ukázek obchodní přípravy, obchodních myšlenek, realizace obchodů a money managementu.
img

Elon Musk probíral s fanoušky důležitá vylepšení Dogecoinu

28.10.2021 Nejbohatší muž na světě, Elon Musk se podělil o to, co je podle něj nejdůležitější vylepšení Dogecoinu. Dále také upřesnil, že s Dogecoin Foundation nemá nic společného.
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

Skupina evropských zemí se dohodla s USA na dani z digitálních služeb

22.10.2021 Rakousko, Británie, Francie, Itálie, Španělsko a Spojené státy se dohodly, že místo svých národní daní z digitálních služeb přejdou k nové globální daňové dohodě. Země to oznámily ve společném prohlášení. Národní daně z digitálních služeb kritizoval Washington, tvrdil, že jsou zaměřené na americké firmy, a hrozil zavedením odvetných opatření.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-10102021-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (11.10.2021)

11.10.2021 Minulý týden byl z pohledu mé obchodní strategie velmi úspěšný. Dočkali jsme se dvou obchodů a oba skončily v zisku. Vše jsem s předstihem uveřejnil v mém týdenním komentáři. Trh totiž prolomil horní vstupní S/R zónu, čímž došlo k aktivaci long obchodu, který dokonale přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Později ke konci týdne pak ještě došlo k prolomení spodní vstupní S/R zóny, čímž došlo k aktivaci short obchodu, který také velmi rychle a přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Takže minulý týden byla 100% úspěšnost mé strategie a pokud jste mých obchodů také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
C:\fakepath\oecd-08102021.jpg

OECD ohlásila dosažení dohody o globální minimální dani

08.10.2021 Mezinárodní komunita dosáhla dohody, která zajistí, že nadnárodní podniky budou od roku 2023 podléhat minimální daňové sazbě ve výši 15 procent. Oznámila to dnes Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Dodala, že domluvené změny mezinárodního daňového systému odsouhlasilo 136 zemí a jurisdikcí, jež vytvářejí více než 90 procent globálního hrubého domácího produktu (HDP).
img

Asociace finančních poradců ČR: Finanční poradci z kauzy Growing Way museli vědět, co nabízejí. Poškozuje to celý trh

27.09.2021 Investičním trhem v České republice nedávno otřásl šrapnel s názvem Growing Way, pod kterým byl podepsán Ondřej Janata. Ten vybral od asi čtyř tisíc investorů zhruba 1,5 miliardy korun. Podvodně. Celý obchodní model byl klasické Ponziho schéma, tedy letadlo, které spadlo, a příčiny havárie nyní vyšetřuje policie. Stejně jako u dalších podobných případů, ani Ondřej Janata by ale sám o sobě od lidí nevybral 1,5 miliardy korun. Pevnou součástí tohoto letadla se stali finanční poradci, obchodníci, kteří tento podvodný produkt za vysoké provize lidem prodávali. To je jeden z důvodů, proč se k případu rozhodla vyjádřit také Asociace finančních poradců ČR (AFP ČR).
img

Primas (PST) – 15. 9. 2021

15.09.2021 Primas (PST) se během čtyřiadvacetihodinové seance, končící v 1300 GMT 15. září, vůči americkému dolaru obchodoval o 1,9% výše. Mince má celkovou tržní kapitalizaci 1,20 milionu USD a Primas byl za poslední den zobchodován na burzách v hodnotě přibližně 7,40 milionu USD. Jednu minci Primas lze aktuálně zakoupit za 0,0228 $ nebo 0,00000048 BTC na populárních burzách kryptoměn. Za poslední týden se Primas vůči dolaru obchoduje o 23,7% výše.
img

48 procent Brazilců by chtělo Bitcoin jako oficiální měnu

13.09.2021 Téměř polovina Brazilců by ráda viděla Bitcoin jako oficiální měnu. Co si budeme povídat. Oči mnohých kryptoměnových nadšenců i kritiků se v poslední době upírají do oblasti Střední a Jižní Ameriky. Zájem podporují i výsledky nedávno zveřejněného průzkumu veřejného mínění, podle kterých by až 48 procent Brazilců chtělo udělat po vzoru Salvadoru z Bitcoinu oficiální měnu v zemi.
img

Ethereum Gold – 9.9. 2021

09.09.2021 Ethereum Gold (ETG) se obchodovalo o 38% výše vůči dolaru během čtyřiadvacetihodinového období končícího v 22:00 GMT 8. září. Ethereum Gold má celkovou tržní kapitalizaci 347 501,75 USD. Za poslední týden Ethereum Gold vůči dolaru vzrostlo až o 46,4%. Jednu zlatou minci Ethereum lze v současné době zakoupit na hlavních burzách za přibližně 0,0172 USD nebo 0,00000037 BTC.
img

FedoraCoin

08.09.2021 FedoraCoin (TIPS) se obchodoval vůči americkému dolaru o 11,6% níže během včerejší seance končící v 22:00 GMT 7. září. Jednu minci FedoraCoin lze v současné době koupit na burzách kryptoměn za přibližně 0,00001553. FedoraCoin má celkovou tržní kapitalizaci 3,02 milionu USD a za posledních 24 hodin bylo na burzách zobchodováno FedoraCoin v hodnotě přibližně 85 427,00 USD. Za posledních sedm dní se FedoraCoin vůči americkému dolaru obchoduje o -12%.
C:\fakepath\Monero-1024x576.jpeg

Monero - ultimátna elektronická hotovosť

30.06.2021 Monero stelesňuje predstavy mnohých ľudí o bitcoine. Je to naozaj anonymná, nevystopovateľná a decentralizovaná kryptomena, ktorá pomaly ale isto získava na popularite. Prečo je tak dôležité?
C:\fakepath\krypto-24062021.jpg

Dogecoin vs. Shiba Inu, zásadní detaily, které je třeba znát

24.06.2021 „Meme“ krypta se v posledních pár měsících dostaly do světla reflektorů díky Elonu Muskovi. Ten se stal hlasitým zastáncem Dogecoinu, což vedlo k obrovskému nárůstu jeho ceny. Výrazně z toho těžily i další coiny a mezi nimi je jednou z nejpopulárnějších Shiba Inu. Stylizuje se jako „Dogeův zabiják“ a prošla zásadním vzrůstem ceny i spoustou volatility.
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

Těžaři bitcoinu se dohodli na upgradu nejznámější světové kryptoměny

14.06.2021 Těžaři bitcoinu z celého světa se dohodli na prvním upgradu nejznámější světové kryptoměny po čtyřech letech. Změny, které začnou platit v listopadu, mu mají umožnit lépe konkurovat kryptoměnové dvojce ethereu. Informuje o tom zpravodajský server CNBC.
img

Renata Kellnerová v čele PPF bude zárukou kontinuity. Mohla by se nyní ocitnout v první dvacítce světově nejbohatších žen dle agentury Bloomberg

25.05.2021 Fakt, že koncovým vlastníkem skupiny PPF se stala Renata Kellnerová, vdova po zesnulém Petru Kellnerovi, bude mezinárodní investorská komunita a současní i potenciální obchodní partneři skupiny, ale i široká veřejnost, vnímat jako logické vyústění nešťastné situace a přijme jej pozitivně z hlediska dosažení vysoké míry kontinuity v zajištění chodu celé skupiny.
C:\fakepath\Celo-20042021-1.png

Celo

20.04.2021 Včera jsem četl článek o zjednodušování plateb kryptoměnami, jedna metoda pro mě byla novinkou, tak jsem se chtěl o ní podělit. Platforma Celo si klade za cíl zajistit, aby finanční nástroje byly bez hranic, snadno použitelné a přístupné pro kohokoli s mobilním telefonem.
C:\fakepath\mmf 132.jpg

Šéfka MMF chce nízkoúročené půjčky i pro země se středními příjmy

08.04.2021 Výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Kristalina Georgievová chce jednat s členskými zeměmi o tom, zda podpoří poskytnutí bezúročných a nízkoúročených půjček zemím se středními příjmy, které těžce zasáhla pandemie nemoci covid-19. V současnosti mají k těmto půjčkám z programu MMF zaměřeného na snížení chudoby a podporu růstu (Poverty Reduciton and Growth Trust, PRGT) přístup jen nejchudší země, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\b-31032021-lv.gif

Bidenův infrastrukturální plán by měl vytvořit miliony pracovních míst

31.03.2021 Plán amerického prezidenta Joea Bidena investovat 2,3 bilionu dolarů (přes 51 bilionů Kč) do infrastruktury by měl vytvořit miliony nových pracovních míst a napravit část hospodářských škod, které způsobila pandemie covidu-19. Uvedli to podle agentury Reuters ekonomové. Obavy však vyvolává záměr financovat tyto investice prostřednictvím vyššího zdanění podniků.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
C:\fakepath\n-11022021-lv.gif

Reuters: Německé podnikatele děsí prodloužení karantény

11.02.2021 Německá podnikatelská komunita dnes vyjádřila zděšení poté, co se kancléřka Angela Merkelová ve středu se spolkovými zeměmi dohodla na prodloužení karantény nejméně do 7. března. Informuje o tom agentura Reuters.
img

Komunita Reddit sa zameriava na akcie spoločnosti Tilray

10.02.2021 Akcie spoločnosti Tilray (TLRY.US) dnes vzrástli o 50% a včera navýšili obrovské zisky, pretože sektor kanabisu sa stal novou oblasťou záujmu obchodníkov z komunity Reddit. Príspevok zo strany WallStreetBets, týkajúci sa akcií spoločnosti sa páčil približne 10 000 ďalším používateľom iba za dvanásť hodín a akcie spoločnosti Tilray vzrástli o 21% .
img

Bitcoin zůstává vysoko, protože se trh změnil

04.02.2021 Růst ceny Bitcoinu na 40 000 dolarů zatím nedoprovází podobný výprodej jako v roce 2017 a nejspíše k němu ani nedojde. Musel by dorazit nějaký externí šok, který však oddalují centrální banky svou monetární politikou. Zároveň se trh od roku 2017 hodně změnil a kryptoměny už nekupují pouze geekové, anarchisté a libertariáni. Sebevědomí zůstává vysoko, dokáže ale Bitcoin navázat dalším růstem, nebo najde novou “férovou” cenu?
img

Najzaujímavejšie hospodárske výsledky, ktoré budú zverejnené tento týždeň (01.02.2021)

01.02.2021 Pozornosť trhov sa sústreďuje na aktivity retailových investorov zo spoločnosti Reddit, pretože sú v poslednej dobe hnacou silou veľkých pohybov na trhu. Po vyslaní cien akcií spoločností ako Gamestop alebo AMC do nebies sa komunita retailových investorov zamerala na striebro. Cena drahého kovu vyskočila na 7-ročné maximum a dnes sa zvýšila o 10%. Investori by však nemali zabúdať, že výsledková sezóna na Wall Street práve prebieha, čo môže byť taktiež spúšťačom veľkých pohybov.
img

Obchod dňa - STRIEBRO (01.02.2021)

01.02.2021 Po týždni otvorilo striebro s obrovským cenovým gapom. Drahý kov dnes vzrástol o 10% a v súčasnosti sa obchoduje mierne pod hladinou 30 dolárov za uncu. Zisky prichádzajú po tom, ako býčie stávky na striebro povzbudila komunita Reddit, rovnaká, ktorá nedávno poslala akcie spoločnosti GameStop do neba. Rally navyše podporujú víkendové správy mnohých predajcov drahých kovov, ktorí tvrdia, že dostupné zásoby fyzického striebra sú takmer vyčerpané. Striebru sa dnes podarilo dostať cenu nad najvyššie úrovne v roku 2020 a to do oblasti 29,80 USD. Stiebro sa na týchto cenách obchodovalo naposledy vo februári 2013! Nárast zaznamenali aj ďalšie drahé kovy, keď zlato sa obchodovalo o 1,2% vyššie a platina zaznamenala nárast o 5%.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Amatérští obchodníci způsobili prudký růst akcií GameStopu

28.01.2021 Skupina amatérských obchodníků ze sociální sítě Reddit způsobila obrovské ztráty investičním hedgeovým fondům. Skupina se rozhodla podpořit řadu akcií, u kterých tyto fondy sázejí na jejich pokles, a v případě firmy GameStop byla úspěšná, když se jí podařilo poslat akcie tohoto amerického prodejce videoher, spotřební elektroniky a herního zboží prudce vzhůru. A akcie dalších firem, jako BlackBerry a AMC, zřejmě budou následovat, upozorňují zpravodajské servery CNN a cnet.com.
img

📉 Kryptomeny: Najprudší výpredaj od marca🔽

27.11.2020 Na začiatku týždňa sa kryptomenám podarilo dosiahnuť silnú rally. Bitcoin sa dostával k historickým maximám, ktoré sú na hladine 20 000 dolárov, avšak vo štvrtok zaznamenala cena výrazný pokles, pričom aj iné digitálne aktíva klesli o viac ako 20%. Medzi dôvody uvádzané v súvislosti s náhlym poklesom patrili obavy z prísnejšej regulácie a zisku. Výkonný riaditeľ Coinbase Brian Armstrong prostredníctvom Twitteru vysvetlil, že súčasný minister financií Steve Mnuchin urýchľuje zavedenie nariadenia, ktoré by narušilo anonymitu digitálnych transakcií. Kapitalizácia všetkých digitálnych aktív v obehu sa znížila na 500 miliárd dolárov, zatiaľ čo priemerný denný objem obchodov je registrovaný na 235,9 miliárd dolárov. Dominancia bitcoinu na trhu klesla na 62,2%.
img

Kryptomeny: BitMEX sťahuje trh nadol

02.10.2020 Tento týždeň je pre trh s kryptomenami výrazne negatívny. Všetky hlavné kryptomeny sa dostali pod tlak po tom, čo americká komisia pre obchodovanie s komoditnými futures (CFTC) a ministerstvo spravodlivosti (DOJ) podali trestné oznámenia na jednu z najväčších búrz kryptomien BitMEX. Sentiment na trhu zasiahla aj správa o pozitívnom teste Covid-19 amerického prezidenta Donalda Trumpa, pričom do novembrových prezidentských volieb ostáva už len niekoľko týždňov. Dominancia bitcoinu na trhu klesla na 58,2%. Kapitalizácia všetkých digitálnych aktív v obehu sa znížila na 332 miliárd, zatiaľ čo priemerný denný objem obchodov je na úrovni 105 miliárd dolárov.
C:\fakepath\ebook.jpg

Několik věcí, které byste si měli ujasnit, než začnete obchodovat Forex

20.08.2020 Pokud čtete tyhle řádky, znamená to jediné - máte zájem o zhodnocení svých finančních prostředků a online Forex trading vám přijde jako správná cesta, jak toto učinit. Jenže je třeba mít se na pozoru, Forex sice může být ziskovou disciplínou, jenže pouze za předpokladu, že k němu přistupujete svědomitě a s těmi správnými informacemi. A přesně ty vám během 5 minut, které strávíte čtením tohoto článku, nabídneme.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Může být Bitcoin kvůli twitterovému podvodu zakázán či silně zregulován?

19.07.2020 Proběhl útok na společnost Twitter. Díky sociálnímu inženýrství se povedlo útočníkům dostat se k 130 účtům. Mezi nimi byl exprezident Obama, zpěvák Kanye West nebo miliardář Bill Gates. Společnost kvůli útoku musela přijmout drastické opatření. Jde o další ránu pro sociální sítě v boji proti reprezentantům Spojených států Amerických. Mohlo by zneužití sítě a kryptoměny vést k ilegalitě Bitcoinu?
img

Kryptomeny hľadajú smer

19.06.2020 Tento týždeň sme nezaznamenali výrazné zmeny cien na trhu s kyptomenami. Väčšina hlavných kryptomien sa obchodovala v pásme a zdá sa, že investori hľadajú katalyzátor pre výraznejší pohyb. Dnešné obchodovanie začali kryptomeny nižšie a v prípade, ak bude prevládať negatívny sentiment, pokles môže pokračovať aj počas víkendu. Celková trhová kapitalizácia v súčasnosti predstavuje 263,5 miliárd dolárov. Bitcoin si udržuje dominantné postavenie na trhu (65,0%).
C:\fakepath\krypto.jpeg

Technická analýza: BTC a ETH: Zhodnocení a růst za rok 2020

05.06.2020 V dnešní analýze se podíváme na dva největší kapitalizované coiny na trhu kryptoměn. Bitcoin i Ethereum jsou za rok 2020 v plusu. Budou pokračovat v růstu a kolik % růstu zaznamenali?
C:\\fakepath\\bitcoin-1.png

Prepad o 7 % v priebehu minúty? Vitajte na krypto trhu

21.05.2020 Ahojte traderi. Dnes sa pozrieme na včerajšiu situáciu, ktorú ste asi na trhoch postrehli. Jednalo sa o prepad takmer o 680 USD. To by možno nebolo až také divné, ale problém bol, že sa to udialo behom jednej minúty.
C:\fakepath\bitcoin.png

Bitcoin devadesátky: Důvody, proč bitcoin není jako v roce 2017

27.04.2020 Všichni známe nekonečný proud dobrých zpráv, které se na nás hrnou ze všech stran. I ty nejvíce bizarní indikátory mají ukazovat na to, že bitcoin dříve či později zopakuje svůj legendární běh z roku 2017. Jako by všichni zapomněli, že trh s kryptoměnami za několik posledních let značně vyspěl. Bitcoinové divoké devadesátky již skončily a my se musíme naučit žít v nové éře, kde se kryptoměny nepoužívají jen na nákup drog.
C:\fakepath\top-24042020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.04.2020 1) Asijské akcie dnes klesaly a napodobily tak americké akciové trhy kvůli pochybnostem ohledně vývoje nového léku na nemoc covid-19. Výjimkou v regionu byly akcie v Austrálii.
C:\fakepath\Německo.jpg

Německo dá do ekonomiky stovky miliard, pomoc chtějí stále další

24.04.2020 Německo dá na podporu ekonomiky, těžce zkoušené dopady epidemie způsobené koronavirem, nejméně stovky miliard eur (biliony Kč). Přesto jsou stále častěji slyšet hlasy, že ani takováto suma, která nemá obdoby, nebude stačit. O další podporu prakticky každý den žádají tak rozličné skupiny, jako jsou zaměstnanci hotelů, řidiči v autobusové dopravě nebo muslimská náboženská komunita.
img

Komodity hledají podporu u fiskální artilerie

03.04.2020 Pandemie koronaviru s sebou přinesla tři významné makroekonomické impulsy. Všechny budou mít v nadcházejících měsících velký dopad na komodity, a to zejména v energetickém sektoru. Globální ekonomika prožívá v současnosti největší poptávkový šok od globální finanční krize, globální šok nabídky a navíc i válku o cenu ropy. To vše dohromady způsobuje destrukci kapitálu.
C:\fakepath\euro2.jpg

Skupina bohatých vyzývá bohaté, aby se nechali víc zdanit

24.01.2020 Přes 120 milionářů a miliardářů z osmi zemí vyzvalo v otevřeném dopise podobně movité, aby ve svých zemích žádali vyšší zdanění bohatých a prevenci daňových úniků. Vyzyvatelé se nazývají "členy té nejprivilegovanější třídy lidských bytostí, která kdy chodila po světě". Na dopis včera upozornil ve sloupku v britském deníku The Times jeden ze signatářů, herec Simon Pegg. Načasování iniciativy se časově kryje s letošním Světovým ekonomickým fórem v Davosu. Sociální nerovnost podle podepsaných vyvolává po celém světě narůstající napětí.
img

Makroekonomický výhled: Klima a inflace jako dvě nové priority trhů

23.01.2020 Klima je téma, ke kterému má asi každý co říct. Jste zastáncem jedné ze stran této podivně politicky nabité debaty o klimatické změně, nebo prostě jen máte obavy, protože víte, co říká vědecká komunita? Poprvé od 2. světové války cítíme posun, kdy se prioritou vlád a jejich občanů stává klima a životní prostředí, nikoli růst.
img

O 200 miliard dolarů vyšší hodnota během okamžiku, vstup podniku Saudi Aramco na burzu nemohl dopadnout lépe. V Rijádu se dnes píšou dějiny burzovního obchodování

11.12.2019 Dnes se píše další kapitola historie burzovního obchodování. A zatím zlatým písmem. Začíná se obchodovat s akciemi ropného podniku Saudi Aramco. Jedná se o největší primární úpis akcií dějin. A vypadá to s ním znamenitě. Akcie podniku dnes na rijádské burze rychle poskočily o deset procent, čímž dosáhly denního limitu. Tržní hodnota podniku tím pádem vzrostla na 1,88 bilionu dolarů, přičemž nelze vyloučit, že již zítra docílí psychologické úrovně dvou bilionů dolarů. Tím by podnik pokořil další metu dějin burzovního obchodování, neboť takovou hodnotu nikdy žádná burzovně obchodovaná společnost neměla.
img

Nejdražší firma světa bude po deseti letech opět z Asie, Saudi Aramco slibuje dividendu větší než český rozpočet na rok 2020

06.12.2019 Od příštího týdne bude mít svět novou celkově nejhodnotnější firmu – se štemplem z burzy. Na rijádské burze se totiž začne obchodovat s částí akcií dosud plně státního podniku Saudi Aramco, neboli Saudi Arabian Oil Co. Globálně nejziskovější podnik, který těží desetinu veškeré světové ropy, včera oznámil, že v rámci primárního úpisu svých akcií získá kapitál ve výši 25,6 miliardy dolarů. Vzhledem k tomu, že Aramco dá na burzu pouze 1,5 procenta svých akcií, a to za cenu odpovídající zhruba 8,50 dolaru za akcii, činí celková hodnota podniku 1,7 bilionu dolarů.
img

V Praze otevírá WeWork Labs, potvrzuje tím světovou úroveň českých technologických firem a startupů

07.11.2019 Globální startupová platforma WeWork Labs míří do Prahy a od 7. listopadu zahajuje spolupráci s českými startupy a firmami. Česko bylo do plánu expanze zařazeno jako druhý stát ve střední Evropě. WeWork Labs do Prahy přichází především díky úspěchům českých startupů a technologických firem a zkušenostem, které česká startupová komunita může nabídnout globálním partnerům. Počet WeWork Labs by měl do konce roku globálně dosáhnout stovky. Českým členům se tak rázem otevře možnost komunikovat a sdílet zkušenosti s týmy na všech kontinentech.
C:\fakepath\bitcoin.png

Čo je Bitcoin Cash a prečo vznikol?

21.07.2019 Historicky prvú kryptomenu Bitcoin vytvoril v roku 2009 človek známy ako Satoshi Nakamoto a postupom času sa dočkal aj mladšieho brata - Bitcoin Cash. V tomto článku sa pozrieme na to prečo vôbec BCH vznikol, aké sú rozdiely medzi Bitcoinom a Bitcoin Cash, aké sú výhody BCH oproti BTC a čo by mohlo hovoriť do budúcna v prospech jeho rastu.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | George Soros | Bitcoin | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | SYRIZA | HDP | Obchodní plán | Devizové rezervy | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | EUR/CHF | AUD/NZD | Hyperinflace | Export | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | EUR/NOK | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | AUD/JPY | NZD/JPY | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Objemy obchodů | Měnové trhy | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Ben Bernanke | Beta | Black Box | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Carry trade | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Autochartist | Konsolidace | DAX | Denní obchodování | Devalvace | Distribuce | Dividenda | Dolarový index | Dollar | ECB | ECN | EMA | ERM | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Flat | Forex trader | Futures | Fúze | G10 | G7 | Grafy | Hedge | High | IPO | Indexový fond | Indikátor | Indikátory | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kupón | Kurz | LES | LTRO | Likvidita | Long | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Margin | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Open | Oscilátor | Parita | Platforma | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Provize | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | RSI | Rally | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | STP | Scalping | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spotový trh | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swing Trading | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | JPMorgan | Bank of China | Obchodování s cennými papíry | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Finanční krize | Hospodářský růst | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Ropné zásoby | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Ministři financí | Klouzavé průměry | Koučink | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání ECB | Ekonom | Bitcoinová burza | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Carry obchody | Makroekonomická data | John Hardy | Zisk | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Kurz dolaru | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Obchodní příležitost | Bohatství | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Japonská měna | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Money-Management | ZuluTrade | Makro | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Roklen | Obchodní seance | Portugalsko | Facebook | LYNX | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Internetová měna | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Raghee Horner | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | Aktivum | Delta | EPS | Forex indikátory | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie dnes | Akciové burzy | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | AUD kurz | Banka | Směnárna | Běžný účet | Bitcoin cena | Bitcoin peněženka | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | CAD kurz | Cena | Cena akcií | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská měna | Co je bitcoin | Cyrrus | CZK | České koruny | Dolar | Dolary | Egyptská měna | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | EURCAD | EURGBP | EURCHF | EURNOK | Euro posiluje | EURSEK | Evropská banka | Evropské měny | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forex tradingem k maximálním ziskům | Forexu | Frank | Full time | FXstreet.cz | Graf | HDP USA | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHF kurz | Ichimoku | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Indikátor CCI | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investing | Irsko | ISM | Jak koupit bitcoin | Jak těžit Bitcoin | Japonská ekonomika | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Konfluence | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz ECB | Kurz EUR | Kurz GBP | Kurz JPY | Kurz NZD | Kurz USD | Kurzy | Kurzy USD | Libra | Lira | LYNX Broker | Makroekonomické ukazatele | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Norská koruna | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | PayPal | Pips | Pivot | Pivoty | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej eura | Prognóza | Pšenice | Rakousko | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Ruská měna | Růst HDP | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Směnárny | Státní dluh | Stochastický oscilátor | Stochastický | Švédská koruna | Světové ceny ropy | SWIFT | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webinář | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | ZEW | Trading Central | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Bill Gates | Čistý dluh | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Indie | Intermediate | IRS | Janet Yellen | Jeff Bezos | Long position | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Prospekt | Range | ROCE | Tranše | Itálie | Spojené státy | WSJ | Akciová společnost | Investiční instrument | Převis | Primární emise | Dumping | Hrubý domácí produkt (HDP) | StopLoss | Tržby | Bod zlomu | QE | Světové ekonomiky | WebTrader | Miliardář | eBook | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | S/R zóny | Rozhovor | E-mini | Know-how | Mentoring | Genesis | Futures trading | Blog | Retail | Frustrace | Burze | Commodity futures | Commodity futures trading | Investment | Online forex | Online forex trading | Jim Rogers | IMPOSSIBLE | Aramco | Markit | DPA | Bernstein | Charles Schwab | Jackson Hole | Energy Aspects | CNN | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | DIW | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Institut Ifo | Investing.com | Macquarie | YouGov | NATO | Ole Hansen | Agentura AP | Technické indikátory | The Guardian | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | UNCTAD | Thomson Reuters | Finanční regulace | Dění na finančních trzích | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Úspěch | Pokles cen akcií | Podnikání | FX futures | BMW | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Chytrý Honza | Globální trhy | Renminbi | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Energie | Obavy z brexitu | Prezident Fedu | Sentiment trhu | Podnikatelé | Index německých akcií DAX | Oddělení forexu | Ekonomické indikátory | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Zdravý rozum | Volby v USA | Vrtulníkové peníze | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Skandinávské měny | David Cameron | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | Helicopter money | Milionáři | Investiční firma | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Americké firmy | Zpravodajský server | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Měnový stratég | Devalvace čínského jüanu | Měny zemí G-10 | Britské akcie | České firmy | Economic | Členství v EU | Globální finanční krize | Turbulence na finančních trzích | Cenné kovy | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Americký akciový index | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Investor George Soros | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Výsledek referenda | Odchod z EU | Hlavní indexy | Růst akcií | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Alibaba | Fibo | Propad | Bělorusko | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Status bezpečného přístavu | TradingView | S&P | Guvernér | Výzkumná společnost | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | PetroChina | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Ekonomická data | Americké indexy | Nejistota | Erste | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Finanční poradce | Finanční poradci | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Agentura AFP | National Australia Bank | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéři | Spekulativní sázky | Poplatky | Hlavní index německých akcií DAX | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Mzdy | Slabé euro | Úspěšné obchodování | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Predikce | Světový obchod | Bankovní krize | Průzkum | Začínající obchodník | Bankovní systém | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Oslabení jüanu | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Světové trhy | Zprávy a události | Theresa Mayová | Britské referendum | Výběr zisků | Výnosy | Měnová stimulace | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Americký index S&P 500 | Quantum | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Institucionální investoři | Příjmy | ExxonMobil | Alphabet | xStation | ČTK | Skupina G20 | Guvernéři centrálních bank | Monopoly | Aktuální cena | Konsenzus | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Nárůst objemu obchodů | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Setkání G20 | Kurz EURSEK | Kurz USDCAD | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | HDP v eurozóně | Audi | Bitfinex | Politico | SaxoTraderGO | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | Oslabování měny | New American Economy | Bitstamp | Krize eura | Vstup na burzu | Bitcoinový ETF | Cryptocompare | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Ondřej Janata | Vydělávat peníze | Obchodníci s měnami | Poziční trading | Ceny pšenice | Paul Tudor Jones | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Investiční firmy | Americký akciový trh | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Bitcoin Gold | Technologie blockchain | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | Alternativní měny | Cena Etherea | Digitální zlato | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Bitcoin futures | Altcoin | Investiční nástroj | Kraken | Monero | Zcash | IOTA/USD | IOTA | Ethereum Classic | ETC/USD | BCH/USD | Bitcoinové futures | BCH | ETH | ETC | XRP | Kryptoměna IOTA | Světová kybernetická měna | Invesco | Mineři | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Hard fork | Soft fork | Dominik Stroukal | Kodak | Binance | Cena kryptoměny ethereum | Charles Hoskinson | Růst bitcoinu | Lightning Network | SegWit | Robinhood | Těžba kryptoměny | Těžba kryptoměn | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Crypto | Tether | Příznivci kryptoměn | Chytré kontrakty | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | CFTA | Altcoiny | Trading ideas | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Airbnb | Cena Monera | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | CoinBank | Krypto | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Analytik Finlordu | Boris Tomčiak | Roční spotřeba těžby bitcoinu | Těžba doma | OPEC+ | Podniky | Obchodovat forex | Čínské měny | Globální růst | Technologické akcie | Schwab | Tok investic | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Americká investiční banka | Pokles ceny | Výplaty dividend | Cenový kanál | Alternativní investiční fondy | Royal Dutch Shell | Ether | Americký dolarový index | Czech Fund | Sanford C. Bernstein | Kryptomagazin | I-Trader | Poskytování investičních služeb | BGA | NIESR | Platon Finance | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Propad cen ropy | Daniel Tanner | Největší kryptoměna | CFD broker | Nejznámější kryptoměna | Burzy po celém světě | Obchodování se CFD | Výkyvy na trzích | Politika Fedu | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Fondy ETF | Ceny kryptoměn | Zadluženost | Silnější americký dolar | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Heiken Ashi | Vývoj kurzu koruny | Obchodovat s akciemi | Saxo Privatbank | Nakoupit akcie | MetaTrader Supreme Edition | Mt. Gox | Trumponomika | Zvýšení sazeb | Světové finanční trhy | Klesající cena | MiFID 2 | Plánované obchody | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Růst cen ropy | CNY | Nejznámější kryptoměny | Vybrané měny | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Akcie firmy | Tencent Holdings | Chainalysis | Boris Johnson | Zájem o bitcoiny | Začít obchodovat | Investice firem | BCC | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Ponziho schéma | Fibo retracement | CoinShares | Obchodní nápady | SimpleFX | SimpleFX WebTrader | Forexové trendy | Medvědí výhled | Gazprom | Capital Partners | Výnosové křivky | Pokles cen | Ministerstvo obchodu | Digitální aktiva | Konglomerát | AMZN | WeWork | Akcie podniku | Kristalina Georgievová | Tisk peněz | Saudi Aramco | PPF | Denní graf | Stablecoiny | Novozélandská centrální banka | Overbalance | Úpis akcií | Finanční situace | Snížení daní | Ethery | Kurzarbeit | GOOGL | Makroekonomický výhled | Pravidla pro regulaci kryptoměn | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Největší ekonomika | FSB | Šéfka MMF | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Mnoho ziskových obchodů | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Politická situace | Kryptoměnová burza | Trinity | Objem | Rijád | Bílý dům | Obchod | Muhammad bin Salmán | WeWork Labs | Startupová platforma | Platforma WeWork Labs | České startupy | Trh práce | Myšlenka | Praktická ukázka | FRED | Obrat trendu | Růst spotřebitelských cen | ČSÚ | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Trader 2.0 | Odborníci z oboru | Firma | Hlavní události | USDC | BAT | Tesla Elon Musk | Pfizer | Výrobce léků | Růst cen | Server CNBC | BAKKT | Vysoké riziko | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Negativní sentiment | Co bude | Erste Group | Generální ředitel | PSA | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Nejbohatší | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | All Time High | Technologie blockchainu | PoW | Vyhlídky | Průzkumy | Měny rozvíjejících se trhů | Americká data | Walt Disney | AFP | Alty | FT | Swingové maximum | Martin Stránský | Technické rezistence | Financovat | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Eva Miklášová | Rozpočet na rok 2020 | Zakázky německého průmyslu | Na burze | Drahý kov | Nejdražší firma světa | Aranmka | CBDC | Impuls | Standard Oil | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Ceny potravin | Další rozvoj | Rozvoj | Klíčový support | Celebrity | Zdražování | Nízká inflace | Sociální sítě | Problémy | Dějiny burzovního obchodování | Historie burzovního obchodování | Cvičení | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Světové obchodní organizace | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Moskva | EASA | Ford Motor | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Londýnské akciové burzy | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Míra | Vivendi | Jaderná elektrárna | Ohlédnutí | Konec roku | Měnové politiky | Geely | Důchod | Předseda | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Automobil | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Meziroční míra inflace v eurozóně | Údaje o americké ekonomice | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Snap Inc | AT&T | Disney | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Ministr spravedlnosti | Nike | Bydlení | Uber | Ztráta | NERV | Počet investorů | SPD | Stratég | ACEA | Miliardy korun | Demokratické strany | Peking | US100 | Obchodní podmínky | Američtí vojáci | Hospodaření | Placení daní | Bernie Sanders | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Silný support | Point of Control | Vzestup ceny | Netflix | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | Apache | Letecké společnosti | Miliardy eur | Ekonomické sankce | Von der Leyenová | Budoucnost | Ifo | Experti | Dramatické dopady | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Poradenství | Nový rekord | Dow Jonesův akciový index | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Fork | Technické ukazatele | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Velké firmy | Zamyšlení | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Prezident | Ján Kopil | Koronavirus | Vlastní digitální měny | Dominancia | Kapitalizácia | Brand Finance | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Alea iacta est | Internetové monopoly | Trhy | Simon Pegg | Zdanění milionářů | Spravedlivější zdanění | Richard Curtis | Skupina bohatých | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | Americký miliardář | Virus | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | L.F. Investment | XMR | FIAT | AML | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Daň z příjmu | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Universal Music Group | SEC | NFP | Americké ekonomiky | Americké banky | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Analýza BTC | Technická analýza BTC | West Texas Intermediate | Medvědi | Uživatelé kryptoměn | Monetární politika centrálních bank | Politika centrálních bank | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Zemědělské komodity | Deutsche Telekom | Bez rizika | Společnost Berkshire Hathaway | Noviny | Výhled růstu globální ekonomiky | Fungování finančních trhů | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Shortovat | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Šok | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Nakoupit zlato | Výkyvy | Aktuální Price Action | Obrovské ztráty | Vysoká rizika | Výsledný zisk | Zákaz cestování | Vysoké ztráty | Poradci | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Asijské akcie dnes | Short-selling | Bankovky | Mince | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Nejprudší pokles v historii | Tencent | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Vládní představitelé | Další vývoj | Evropské země | Brusel | Letectví | Tržby společnosti | Antivirové firmy | Tudor | Šíření viru | Viceprezident | Nemoc COVID-19 | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Spiegel | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | Texas | Bilion dolarů | Další pokles | Algoritmy | Koronavirová krize | REGN | Senátorka | Škoda | Manufacturing | Návrh zákona | Asociace | Páka | Fundament | Posílení amerického dolaru | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Prodejní tlak | Sněmovna reprezentantů | Záchranný balíček | Další růst | Růst | Olympijské hry | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Spotřebitelská důvěra v USA | Výroba automobilů | Americký investor | Farmaceutické firmy | Ceny elektřiny | Živobytí | Fiat Chrysler | Sberbank | Ekonomiky | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Realitní firmy | Letecká společnost | Umělá inteligence | Práce | Kolaps stříbra | Výprodej ropy | Údaje | IATA | AOL | Omyl | Prezident Vladimir Putin | Ministři | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Oživení cen | Nejvyšší soud | Více peněz | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | Majitel | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | Růst cen v EU | AMC | Statistiky | Geopolitická krize | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Tlak medvědů | Cenové pohyby | Reddit | Debata | Tweety | Air France | Posílení | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Joe Biden | Kelly Loeffler | Nové investiční nástroje | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Největší směnárny | Největší směnárny a burzy | Obrovské společnosti | DDoS útoky | Grayscale | Zvyšující se likvidita | Spotřebitelský sentiment | Americký HDP | BTC/USD Technická analýza | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Maloobchod | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Tweet | Dopravci | Soud | Koncern Volkswagen | Poměr PE | Latinská Amerika | PEPSICO | FOMO | Dovoz | UNWTO | Wolt | Alternativní taxislužby | Soud EU | Regulační orgány | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Kontrakce | Huobi | Členské státy | Členské země | Alternativní kryptoměny | Dominance bitcoinu | Link | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck | Dopad na cenu | Xiaomi | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Vstup do obchodu | CL | Spekulovat | Moderna | Jukos | Růst Bitcoinů | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Společnost Facebook | Stop-Loss hunting | Tether USDT | Předsedkyně Evropské komise | Renault | Americká obchodní komora | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Výše kapitálu | JDE | Nezkušení investoři | Unie | Setkání lídrů | ČR | Hertz | Výrobce aut | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Exprezident | Václav Klaus | Bývalý prezident | Kommersant | Internetová firma | Emoce v tradingu | Bart pattern | Obchodovaný objem | CVC Capital | Start-upy | Square | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Funke | Růst Etherea | ETH 2.0 | Vysoké valuace | Vladimír Růžička | Rozsáhlé investice | Nestlé | Sanofi | Výplata | Sentiment na trhu | Covid | Technologické firmy | Changpeng Zhao | Cardano | Banka JP Morgan | Index německých akcií | Státní pomoc | Velké investice | Sankce proti Rusku | Den nezávislosti | Ukrajinská vláda | Zasedání MMF | MAM | Michal Lukáč | Sony | Generace Z | KLM | Úspěchy | DoorDash | Ocenění | Americká společnost Apple | Druhá největší kryptoměna | Chrysler | Kanye West | Ceny | Praha | Kolaps | Ethereum 2.0 | Ethereum Foundation | Verizon Communications | Kolísání cen | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Útok na společnost Twitter | Exprezident Obama | WikiLeaks | Hack Twitteru | Josh Hawley | PlanB | Analytik PlanB | David Schwartz | Ripple David Schwartz | Mediální pokrytí | Trable kryptoměny | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Společnost XTB | Semi | Market cap | Letecká osobní doprava | Plynárenské společnosti | DeFi | Staking | Čínská společnost | Důvěra | Velké technologické firmy | Turistický ruch | Výzkumy | Digitální ekonomika | Významné události | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Capital Com | Capital.com | Goodyear | Výrobce pneumatik | Coca-Cola | Ruská vláda | Kryptotrh | Výrobní index | Decentralizované finance | Odborníci | Transparentnost | Zdanění | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Čínské technologické firmy | Universal Music | Bloomberg Intelligence | Šéf Tesly | Politici | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Pracovní místa | GROWING WAY | Česká republika | McAfee | Antimonopolní úřad | Capital Com (UK) Limited | Capital Com SV Investments | Capital Com SV Investments Limited | Energetický sektor | Měnový fond | F.US | iPhone | Výrobce letecké techniky | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | Koncern | Množství peněz | Mluvčí Bílého domu | BNB | Platby v kryptoměnách | Defi | Nařízení | Interfax | Reebok | Intel | Výrobce čipů | BBBY | XOM | CVX | PFE | Aave | Kryptoměnová směnárna | PFE.US | Apollo | Apollo Global Management | Indické úřady | MRNA | Akcie spoločnosti | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Proražení | Životní prostředí | GME | GameStop | GME.US | Společnost DoorDash | CELO | A16z | Anchorage | Munich Re | Vonovia | Munich | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | MGM | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Index DE30 | Boeing 737 Max | Analýza BTC/USD | Rally na Bitcoinu | Marcel Fratzscher | DIW Marcel Fratzscher | Home office | Růst ceny | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Zvýšení ceny | Hodnota trhu s kryptoměnami | Zájem o bitcoin | Brands | Akcie americké internetové společnosti | Zoom Video | Carrefour | Couche-Tard | Evropské centrální banky | Realizace obchodu | Tilray | TLRY | MRK | Situace na trhu | Toshiba | VTB | AMC.US | AMC Entertainment | Akcie spoločnosti GameStop | GameStop (GME.US) | Akcie Gamestop | Etsy | Akcie AMC | Prudký růst akcií | WallStreetBets | Amatérští obchodníci | Růst akcií firmy GameStop | MarketsInsider | Cnet.com | Sever cnet.com | Přerozdělení bohatství | Ztráty pro hedgeové fondy | Přezkoumání obchodů | Růst akcií GameStopu | BlackBerry | Akcie GME | Nárůst ceny | Mark Cuban | Ted Cruz | Velké fondy | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | Jen Psakiová | Akcie společnosti GameStop | Globální letecká osobní doprava | Růst ceny Bitcoinu | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | TLRY.US | Tilray (TLRY.US) | Grow Pharma | Komunita Reddit | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | Cena dogecoinu | Blockchainy | FTX | Arcane Research | Prodloužení karantény | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Vklady a výběry | Trojité dno | Evropský výrobce letecké techniky | Air | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | Systémové riziko | Krypto influencer | Terra | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | Záchranný plán | Aleš Hála | Decentraland | AMC Entertainment (AMC.US) | Týdenní shrnutí | Suezský průplav | xStation 5 | Discovery | Loď Ever Given | Ever Given | Hrubý národní důchod | Bidenův plán | Hodnota Monera | Pohyb ceny | Ceny XMR | Bidenův infrastrukturální plán | Plán amerického prezidenta | Hodnota trhu kryptoměn | Globální finanční systém | Daňové dohody | Nízkoúročené půjčky | Země se středními příjmy | Bitcoinové transakce | zk-SNARK | GitHub | BBBY.US | COIN | Držitelé kryptoměn | Debut na trhu Nasdaq | Krypto trh | Předpověď ceny etherea | Ceny Etherea | Ceny ETH | Společnost Coinbase | Zjednodušování plateb | Real Vision | Rene Reinsberg | Celo Dollar | Carbon offsetting | Celo dolary | Zimní olympijské hry | Pepco | Odhad letošního růstu ekonomiky | Objednávky | Investiční aktivum | Internetové společnosti | Úspěch bitcoinu | Verizon | Společnost Verizon | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Cena povolenek | DOGE | Nárůst objemů | Přeprodané oblasti | Blockchain etherea | Japonský konglomerát | Dogecoiny | Růst dogecoinu | Arca Investments | Arca | Meme coiny | Shiba Inu | Pandemie COVID | Pád bitcoinu | Těžaři | Deutsche Wohnen | Vonovia a Deutsche Wohnen | Renáta Kellnerová | Oslabení | Cena Cardana | Meme akcie | About You | Kryptopeněženky | Bit.plus | Martin Klass | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Weibo | Nayib Bukele | Zajištění proti inflaci | Salvador | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Těžaři bitcoinu | Světové kryptoměny | Nejznámější světové kryptoměny | Platidlo | Prodej | Zdanění firem | Další kryptoměny | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Regulační úřad | Americký daňový úřad | Americký daňový úřad IRS | Daňový úřad IRS | Daňový úřad | Dogecoin vs. Shiba Inu | Meme krypta | Capital Com Bel | Uvedení na Coinbase | Didi | Pozitivní vliv | Programátor | Obrovský potenciál | Varianty koronaviru | Programátorská komunita | Vývoj ceny XMR | Společnost Didi | Technologie | Americký výrobce | Ethereum (ETH) | Nabídky akcií | Síla dolaru | Andy Jassy | Robert Šuman | Hliník | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Koncentrace | UST | TSMC | Videohry | Didi Global | Včerejší seance | Plány obnovy | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | GlobalFoundries | Bit.plus Martin Stránský | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Amber Group | Kryptoaktiva | Divize | Rotterdam | Výrobce elektromobilů Tesla | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Suez | HDP ve Spojených státech | Bilion | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | University of Michigan | Štěstí | Chování | Pocity | Vnímání | Interpretace | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Gary Gensler | VIAC | Rekordní minimum | Zajišťovny | CVC Capital Partners | CVC | Richard Clarida | Čínský deník | SHIB | Cena kryptoměny | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Token ADA | Dovoz oceli | Tokeny | ERC-20 | SpaceX | Americká ministryně financí | Funkční období | Nedostatek čipů | Mirai | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Protocol | Chivo | Prezident Nayib Bukele | Vydávat akcie | Opatření | Rivian | Dna | Růst trhu | ANO | NFT | Vysoká poptávka | Laszlo Hanyecz | Salvadorský prezident | El Salvador | Bitso | FedoraCoin | TIPS | FedoraCoin (TIPS) | Brian Armstrong | Solana | Los Angeles | Kryptoměnová komunita | Celková nabídka | Primas | Primas (PST) | PST | Bukele | Nakamoto | Etherea | Zájem o kryptoměny | Společnost AT&T | WarnerMedia | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Kompenzace | VanEck | AFP ČR | Michala Janatová | Asociace finančních poradců ČR | Asociace finančních poradců | Kryptoanalytik | Cena DOGECOINu | Dosažení dohody | Mathias Cormann | Mediální podnik | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Nejnovější zprávy | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Investiční možnosti | GIC | Temasek | Globální pravidla | ProShares | Veolia | Giphy | Horizon | Oculus | Americká automobilka Tesla | Snap | Pozornost | Získávání peněz | Volvo Cars | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Naše obchodní strategie | Zboží dlouhodobé spotřeby | Meme mince | Dogecoin Foundation | Vylepšení Dogecoinu | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Klima | Metaverse | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Polygon | Eric Adams | Těžba BTC | Messari | NFT tokeny | Společnost | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Alpha Impact | Hayden Hughes | Crypto.com | Mads Eberhardt | Aktualizace Taproot | Stephen Curry | Snoop Dog | Ellen DeGeneres | Coinbase (COIN) | Americká Komise pro cenné papíry | Jimmy Fallon | TIM | Pozemky | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Avalanche | Zprávy z krypto | Globální nedostatek čipů | Nové mutace | Omikron | Zprávy z krypto průmyslu | Parag Agrawal | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Nové vakcíny | Kazachstán | Nejvýraznější propad | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Postavení na trhu | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Cykly | Rozšíření | Řízení obchodní pozice | Rostoucí inflace | Krypto analytik | Krypto komunita | Výrobce čipů Intel | Terra Luna | Grayscale Investments | Tržní hodnota americké společnosti | Kryptoměnové transakce | Apache Log4j | Log4j | Technická rezistence | DOGE-ETH | Billy Marcus | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Hráči na trhu | IRU | Kyberzločinci | Eset | Těžit kryptoměny | Grafické karty | Blockchain Cardano | Mike Novogratz | Zvyšování sazeb Fedu | Meme stocks | Doporučení k obchodování | DAO | Matouš Kilián | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Hry | Válka na Ukrajině | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Instituce | Omniverse | Sandbox | Murray | Rusko dnes | Spekulativní obchody s akciemi | Spekulativní obchody | Zemědělské půdy | Praktické okénko | Wormhole | Futures na S&P 500 | Invaze na Ukrajinu | Rizika decentralizace | Decentralizace | Certus One | Ruské invaze na Ukrajinu | Sankce | Konflikt na Ukrajině | Ruské banky | Promsvjazbank | Klienti ruských bank | Situace na Ukrajině | Cena Cardana (ADA) | Loopring | LRC | Prima | Invaze | Analytici Bank of America | Santiment | Řetězec | Řetězce | Finbold | Západní sankce | Čínští investoři | Blockchainová platforma | Vlastnictví | Světové postavení | Atlantic Council | Tržní ocenění | Vzestupný trend | MinFin | Technický výhled trhu | Pokračující medvědí trend | Do Kwon | Algoritmický stablecoin | Kryptokomunity | ApeCoin | Rada pro finanční stabilitu | Globální pravidla pro regulaci kryptoměn | Pravidla pro regulaci | Marketingová komunikace | Centrum | Sloučení | The Merge | Merge
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Kompenzace
Kompenzační programy
Kompletní průvodce psychologie obchodování
Kompletní průvodce úspěšného finančníka
Komplexní analýzy
Komplexní ekonomický dialog
Kompozitní index
Komunální dluhopisy
Komunikace
Komunistická strana

Následující klíčová slova

Komunita Reddit
Konání valné hromady
Koncentrace
Koncentrace těžařů
Koncept DeFi
Koncern
Koncern Agrofert
Koncern Volkswagen
Koncern VW
Konec binárních opcí
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít