Sobota 15. června 2024 13:04
reklama
FTMO férovost
reklama
Purple trading AI
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
FTMO férovost

Cena aktiva

C:\fakepath\bitcoin-20042024.jpg

Hedge fondy začínají sázet na pokles bitcoinu: Ztrácí již tato kryptoměna svůj dech?

20.04.2024 Kryptoměny v poslední době získávají obrovskou pozornost díky prudkému růstu. Jak je na tom bitcoin nyní?
C:\fakepath\Halving-18042024-1.jpeg

Historický okamžik Bitcoinu je tady! Jak zareaguje cena?

18.04.2024 Horská dráha na kryptoměnovém trhu pokračuje. Po raketovém růstu posledních měsíců přišel první velký propad tohoto roku. Kromě makroekonomické a geopolitické situace se nyní přidávají i faktory specifické pro trh kryptoměn — bitcoin halving proběhne již 19. - 20. dubna. Jak tyto události ovlivní cenu kryptoměn v následujících dnech a týdnech?
C:\fakepath\volatilita-09042024-1.jpg

Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán

09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
C:\fakepath\trading-27022024-3.jpg

Umění diverzifikace v tradingu

28.02.2024 Diverzifikace je v tradingu klíčovým slovem, o kterém se mluví často, ale ne vždy je plně pochopeno, co všechno může zahrnovat. Většinou si ho spojujeme se světem investic, nicméně je třeba pochopit, že nejde čistě jen o rozložení investic mezi různé finanční instrumenty, ale o mnohem širší koncept, který má za cíl snížit riziko a zvýšit potenciální výnosy.
C:\fakepath\psychologie-22022024.png

Iracionálne rozhodnutia - súčasť investičného diania

22.02.2024 Iracionálne rozhodnutia vo svete tradingu a investovania sú bežným javom, ktorý môže mať vážne dôsledky na finančné portfóliá jednotlivcov, ale aj inštitucionálnych investorov. V zákutiach investičného sveta sa odohrávajú príbehy, ktoré spájajú ľudí a ich rozhodnutia s pohybom trhu. Niekedy sú to emócie, ktoré tancujú medzi ziskom a stratou. Strach, chamtivosť, panika – tieto pocity sa môžu zmocniť aj najskúsenejších obchodníkov, vyvolávajúc lavínu neuvážených rozhodnutí a prešľapov.
C:\fakepath\trader-09022024.png

Jak reagovat na neočekávané tržní události?

09.02.2024 Černé labutě - ty nečekané momenty, kdy se zdá, že celý finanční svět zadržuje dech. Od politických otřesů přes přírodní katastrofy až po finanční krize, každá z těchto situací může vyvolat vlny nejistoty na trzích. Jak na ně tedy reagovat? Jak se připravit na nečekané a využít to ve svůj prospěch, aniž byste se nechali strhnout emocemi?
C:\fakepath\trader-02022024-2.jpg

Chcete začít s tradingem? Máme pro vás ultimátní videokurz pro začátečníky!

02.02.2024 Trading byl odjakživa jednou z nejkontroverznějších disciplín finančního světa. Z jedné strany úspěšný trader může dosahovat profitability, o které se o dlouhodobým investorům ani nesnilo. Ze strany druhé je však aktivní obchodování disciplína, která se povede ovládnout jen determinovaným obchodníkům. Nicméně navzdory na první pohled složitě vypadajícím grafům za vysokou neúspěšností často nestojí složitost tradingu, ale spíše nepřipravenost začátečníků na postupný proces učení se a zdokonalování svých obchodních schopností.
img

Quant vysvětluje, obrat bitcoinu nastane při této cílové ceně:

24.01.2024 Jak vysvětlil analytik v příspěvku CryptoQuant Quicktake, cena BTC a Supply in Loss několikrát následovaly určitý vzorec. “Supply in Loss” je zde ukazatel, který měří procento nabídky Bitcoinu, které je v současné době drženo s určitou ztrátou.
img

Cena bitcoinu pravděpodobně dosáhne před koncem roku svého historického maxima

15.01.2024 Anthony Scaramucci, zakladatel a generální ředitel společnosti SkyBridge Capital, která se zabývá alternativní správou aktiv, předpověděl, že BTC uvidí své historické maximum ještě před koncem roku 2024, protože Komise pro cenné papíry Spojených států (SEC) schválila spuštění spotových burzovně obchodovaných fondů (ETF) Bitcoin.
img

Bitcoin konečně vstupuje do býčí fáze

01.11.2023 Podle nedávné analýzy významného obchodníka s kryptoměnami Dave the Wave překročil měsíční ukazatel MACD (divergence klouzavého průměru) Bitcoinu nulovou linii, což signalizuje potenciální vstup do býčí fáze.
C:\fakepath\xtb-09102023.jpeg

Síla Fibonacciho nástrojů v tradingu a investování

09.10.2023 Obchodování a investování na finančních trzích se v průběhu posledních let výrazně vyvinulo díky technologickému pokroku a dostupnosti sofistikovaných analytických nástrojů. Dnes na běžném obchodním účtu u každého kvalitního brokera naleznete desítky možností pro Vaši technickou analýzu. Mezi ty nejpopulárnější se dlouhodobě řadí i Fibonacciho nástroje.
img

XRP by mohlo zažít téměř 10% nárůst při okamžitém prolomení těchto klíčových úrovní

10.08.2023 XRP zastavila svůj pokles růstem nad úroveň 0,60 USD. Za posledních 24 hodin se jeho hodnota zvýšila o téměř 6 %. Na týdenním grafu však XRP zatím výrazné zisky nevykazuje.
C:\fakepath\stop-loss-31052023.jpg

Nejlepší postupy pro stop-loss a take-profit

31.05.2023 Veškeré obchodování je ze své podstaty rizikové. Někdy i ti nejzkušenější investoři hledají další "obchodní triky", které jim pomohou dosáhnout co nejlepších výsledků. Existuje několik opatření, která mohou snížit vaše vystavení riziku a pomoci zefektivnit celý proces.
C:\fakepath\system-14052023.jpg

Typy obchodních systémů

14.05.2023 Vítejte u pokračování série příspěvků o algoritmickém obchodování tak, jak ho vnímám já. Dnes se zaměřím na typy obchodních systémů.
img

Další Pokus o rally bitcoinových býků nad 25 000 USD selhal ⚡

21.02.2023 Hlavní kryptoměna se opět pokouší vystoupat nad 25 000 dolarů, což se jí v uplynulém týdnu několikrát nepodařilo. Indexy v USA, s nimiž kryptoměny korelují, otevřely po prodlouženém víkendu ve slabším sentimentu. On-chain údaje společnosti CryptoQuant naznačují, že fundamenty pro pokračování býčího trhu bitcoinu jsou stále pochybné.
img

Cena Solany (SOL) za týden vzrostla o téměř 30 % a předstihla tržní kapitalizaci Dogecoinu (DOGE)

21.02.2023 Cena Solany (SOL) se za posledních sedm dní posunula o téměř 30 % a nyní se obchoduje nad hranicí 26 dolarů, protože se tato kryptoměna rychle vzpamatovává z pádu FTX a vývojáři na ní dále staví.
img

Bitcoin překročil hranici 24 000 USD

16.02.2023 Oba cenové body představují od léta 2022 nejvyšší hodnotu BTC. Bitcoin už podruhé v tomto měsíci překonal hranici 24 100 USD.
img

Obchodování se stříbrem: čekají nás protivětry nebo vítr v zádech?

02.02.2023 Stříbro je jednou z nejoblíbenějších komodit ve světě obchodování. Stříbro má tendenci držet si dlouhodobě svou hodnotu a stejně jako zlato bude pravděpodobně čerpat sílu z prostředí nízkých úrokových sazeb. Zatímco zlato zůstává komoditou číslo jedna, pokud jde o preference obchodníků, stříbro by mohlo být alternativou pro lidi, kteří by rádi prozkoumali svět obchodování s komoditami.
img

Spotové ceny zlata na vzestupu: Co byste měli vědět

12.01.2023 Kolikrát jste už četli nebo slyšeli, že zlato je bezpečným přístavem pro investory a obchodníky? Pravděpodobně mnohokrát. Zdá se, že vysoké hodnoty inflace zaznamenané ve většině velkých ekonomik zvýšily spotové ceny zlata, protože se zvýšila poptávka.
C:\fakepath\1668680345-praktick_oknko-17112022.jpg

Praktické okénko – Tržní zákonitosti v praxi

17.11.2022 Dnešní praktické ukázky budou zcela odlišné. Nejprve se podíváme na velmi vydařený obchod a hned vzápětí si ukážeme jednu ze zbytečných chyb. Součástí dnešního článku bude i tržní predikce.
img

Cena bitcoinu by mohla vzrůst, pokud by tyto úrovně byly překročeny

09.09.2022 Cena bitcoinu byla poražena medvědy poté, co se nějakou dobu obchodoval okolo cenové hranice 20 000 dolarů.
img

Cena kryptoměny Cardano se pohybuje nad 0,50 dolaru, je cena připravena na odtržení?

08.08.2022 Cena Cardana se aktuálně obchoduje mírně nad 0,50 dolaru, cena aktiva se v posledních dnech konsoliduje. ADA se potýká pod úrovní okamžité rezistence. Mince se několikrát pokusila prorazit, ale pokaždé se potkala s medvědy.
img

Cena Polkadot se pohybuje nad 8 dolary

04.08.2022 Cena Polkadot se ustálila nad cenou 8 dolarů. Zdá se, že mince prodlužuje zotavení ceny, protože DOT se dívá na překonání svého dalšího cenového stropu. To také vytvořilo býčí vzor na svém denním grafu.
img

Bitcoin: pět fundamentálních a jeden technický argument pro dlouhodobý růst

18.03.2022 Poté, co jsme v předchozím přehledu zkoumali, proč bitcoin vypadá lokálně atraktivněji než zlato, přišlo dnes další potvrzení této prognózy.
C:\fakepath\trader-05122021-1.png

Predikce psychologických cyklů na finančních trzích

06.12.2021 V článku Můj signál nepřichází, a tak čekám dál, jsme hledali paralely mezi chováním traderů na finančních trzích a mimo ně, v běžném životě. Základem našeho pátrání byla myšlenka, že část chování na finančních trzích je vybudováno neustálým opakováním různých činností v běžném životě. Článek jsme uzavřeli s tím, že tvorba návyků určitého druhu chování podléhá počtu jeho opakování, což nás přivádí k článku dnešnímu, který bude věnován psychologickým cyklům na finančních trzích.
img

Finanční krize burze kvůli cenovým bublinám. Je Bitcoin bublina rizikem?

12.07.2018 Titulky New York Times v posledních měsících často nadnášejí otázky, zda se blíží další finanční krize. Světová ekonomika ovšem stále roste. Zdá se, že hlavní světové orgány se z minulosti poučily a tvorbou cenových bublin se nenechají zaskočit.
img

Finanční krize kvůli cenovým bublinám. Je Bitcoin bublina rizikem?

12.07.2018 Titulky New York Times v posledních měsících často nadnášejí otázky, zda se blíží další finanční krize. Světová ekonomika ovšem stále roste. Zdá se, že hlavní světové orgány se z minulosti poučily a tvorbou cenových bublin se nenechají zaskočit.
Související klíčová slova: Bankovní gigant | Popularita kryptoměn | Základní cyklus | Top 5 kryptoměn | Sledování cyklů | Ziskový potenciál | Richard Thaler | Psychologie v obchodování | Dlouhé pozice | Využití indikátorů volatility | Vývoj | Obchodní platformy | Rychlé zisky | ATR (Average True Range) | Trh nemovitostí | Nejlepší obchody | Ředitel komunikace | Velký propad | Supportní zóny | EUR | Štěstí | Spotřebitelské výdaje | Swing Trading | CryptoGlobe | Využití Fibonacciho | Brokeři | Tvorba obchodního plánu | Take Profit | Očekávání | Zohlednění volatility | Korelace | Jüan | Otevřené pozice | Populární indikátory | Očekávání trhu s volatilitou | Volatilní | Diverzifikace obchodních stylů | Hledání průměrné ceny | EUR/JPY | Masivní nárůst volatility | Pro investory | Investice | MACD | Potenciál | Support | SkyBridge | CFD a ETF | Chování | Neočekávaná událost | Prognózy | Obchodovat pro FTMO | NYSE | Fibonacciho posloupnosti | Dlouhodobější pohled na trh | Analýza volatility | Bitcoiny | Stop-Loss | Černé labutě | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Impuls | Prudké pohyby ceny | Dění ve světě | Oblasti supportu | Reality | Bezpečný přístav | Strach | Přizpůsobování se měnícím tržním podmínkám | Cena bitcoinu | Skupiny trhů a jejich specifika | Profesionální trader | ETH | Chování trhu | Rezistence | Změny v pohybech cen | Tulipánová horečka | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Výnos | SMA | Awesome Oscillator | Vzdělávání | Investiční strategie | Juliána Mochnaľová | Technický indikátor | Algoritmické obchodní systémy | Index DOW | Co to vlastně volatilita je | Nový indikátor | Chování volatility | Chyby při obchodování | VIX - Index volatility | Propad cen | Nákupní momentum | Úspěšný trader | JPY | Technický pohled na kryptoměny | FTX | Projekce | Znehodnocení | Peníze | Pandemie COVID-19 | Geopolitické vlivy | Ukazatel | Praktické využití indikátorů | Demo obchodování | Nakupovat akcie | Stop-Loss příkazy | Úvod do světa grafů a indikátorů | Použití indikátoru | Ropa WTI | Americké ekonomiky | Varianční analýza | Kapitál | Brexit | USD | Potenciální ztráty | Občané | Technická analýza | Pozornost investorů | Burzy | GBP/JPY | Plány | Qualcomm | Aktuální informace | Odliv kapitálu | Na burze | Broker | Trh s nemovitostmi | Proražení | Pozorování | Historická volatilita | Ceny BTC | Spekulovat | Určení trendu | Cenové úrovně | Prudké pohyby | Regulace | Sledování cyklů na finančních trzích | Diverzifikace počtu instrumentů | Admirals | Poptávka po stříbře | Zvyšování sazeb Fedu | Trpělivost | Obchodní cíle | Konvergence | Oživení trhu | GBP/USD | Cena Cardana | Rekordní maxima | Investovat | Dovednosti | Válka na Ukrajině | Akciové indexy | Dovozní cla | MT5 | Cenové pohyby | Portfolio | Černé pondělí | Zájem investorů | Euforie | Finančník | Zpřísňování měnové politiky | Finanční instituce | Investoři | Nejistoty | Změny v pohybech cen akcií | Média | Hlavní témata kurzu | Nárůst ceny | Zisk | Boom | Hlavní kryptoměna | Krize 2008 | Pesimismus | ATR a ADR | Tradingové portfolio | Bitcoin futures | Vyšší hodnoty | SkyBridge Capital | Investiční | Co bude dál? | Americké prezidentské volby | Průzkum | DOGE | Pád banky | NSDQ | ActivTrades | Poziční obchody | Kolísání cen | Analýzy | Zpráva | Použití garantovaného stopu | Prodej | Instrument | Finanční krize 2008 | Konzistence | Snížit riziko | Janet Yellenová | Základy tradingu | GBP | Hlavní kryptoměny | Nabídka | Tržní kapitalizace | Management | ADR | Dolary | Simple Moving Average | Konflikty | Příkaz Take-Profit | Olej | Obchodní týden | Centrální banky | Warren Buffett | S&P | Neočekávané tržní události | Nástroje řízení rizik | Daniel Kahneman | Pandemie COVID | Obchodování | Potenciální zisky | Vývoj ceny bitcoinu | Typy strategií | Zprávy | Jak vybrat ideální trh pro Vás? | Trhy s kryptoměnami | Kryptoaktivum | Diverzifikace celkového money-managementu | Averze k riziku | Ceny stříbra | Dow Jones index | Může to být i příležitost? | Nejčastější chyby při obchodování | Average Daily Range (ADR) | Fenomén | Tulipány | Silný růst | Nástroje technické analýzy | Tržní cykly | Ceny Bitcoinu | Deflace | Monitorování | Růst inflace | Covid | CZ | Společnost XTB | Tržní podmínky | Bitcoin halving | Míra | Komodita | Předpověď | Firmy | Výkyvy na měnových trzích | Páka | Nástroj | Výsledky | Makroekonomie | Bitcoin | Minulá výkonnost | Average daily range | Úroda | TIM | Fundamentální analýza | Ultimátní videokurz | Propad | Formy volatility | Prasknutí bubliny | Retracement | Údaje | Síla Fibonacciho nástrojů | Ekonomické klima | xStation | Výkonnost | Objem | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Černá středa | Klima | Deprese | Moving Average Convergence Divergence | Cenné papíry a burzy | Šťastné obchodování | Cena akcií firmy | James Surowiecki | Graf | Regulátor | Index S&P 500 | Světové krize | Digitální zlato | Technické ukazatele | Posílení amerického dolaru | Spotové ceny | Průraz | Short | Průměrné denní volatility | Index volatility | LEN | Přijetí | High | Investiční výzkum | Zvýšení úrokových sazeb | Finanční krize | Ukrajina | Pokles ceny | Automatické obchodní systémy | Obchodování a investování | Témata kurzu | Disciplína | Obchodní proces | Ziskové výsledky | Různé tržní podmínky | Technické analýzy | Mexiko | Michael Saylor | Obchodní strategie | Cryptocompare | Time-Frame | Ekonomické ukazatele | Stříbro | Obraty trendu | Instituce | Turecko | Dogecoin | Swingový pohyb | Chamtivost | Risk Reward Ratio (RRR) | MetaTrader | Frustrace | Cena cibule | Neočekávané události | Pozornost | Komise pro cenné papíry a burzy | Začít s tradingem | Trh | Komise | Trojité dno | Obchodní pozice | Výkyvy | Anthony Scaramucci | S&P 500 | Korekce | JDE | Buffett | Ceny kryptoměny | Populární kryptoměny | Praktické okénko | Výběry | Dopad na trhy | MT4 | Nejistota | Martin Malý | GME | CME | Nastavování Stop-Lossů | Tržní situace | Příležitosti | Intraday | Rozložení investic | Obchodní plány | XRP | Příkaz stop-loss | Shortování | Plnění Prop Trading | MicroStrategy | Range | Zaručený stop-loss | Důvěra | Kraken | Živé vysílání | Unce zlata | Řízení rizika | Short obchod | Překoupenost | Celkové riziko | FIAT | Invest | Spotová cena | Vice | CL | Dlouhodobé obchodování | ATR | LYNX | Aktivní obchodování | Grafy | Čistý zisk | Centrum | Příkaz Stop | Společnosti | Bollinger Bands | Fibonacci extension | Širší Stop-Lossy | Aktivum | Kov | Domácnosti | Vystavení riziku | Nárůst objemů | Erste Group | Solana | Historické příklady | Analytici | Nepřipravenost | Denní volatility | Diverzifikace nekorelovaných instrumentů | Situace | Informace o průměrné denní volatilitě | Vysoká inflace | Extension | Zakladatel | Předseda | Masivní nárůst ceny | Amos Tversky | První fáze | Hedge fondy | Stagnace | Average true range (ATR) | Příkaz | Ekonomiky | PROP Trading | Webináře zdarma | Rozložit riziko | GameStop | CFD | Úspory | Cenové akce | Psychologie tradingu | Analýza trhu | Indikátor ATR | Natažení Fibonacciho | Financovat | Návratnosti investice | Úvěrová krize | Ztráta | Finanční instrumenty | Vývoj na akciovém trhu | Flexibilita a připravenost | TOP 5 kryptoměn | Historický okamžik Bitcoinu | Cena | Silné oživení | Volatility v různých obdobích | Půlení bitcoinu | DOT | Money-Management | Velký růst | S&P500 | Institucionální investoři | Ceny | Trojnásobný zisk | Technologie | MetaTrader 5 | Potvrzení trendu | Zpětný pohled | Dluhopisy | Pokles | Finance | Výběr zisků | Americký trh | Take-Profit | Erste | Potenciální zisk | Hedge | Začněte obchodovat | Poplatek | Hospodářská krize | Stanovení cílů | Americká ekonomika | Ziskové období | Odpor | Obchodník | Umění diverzifikace | Ztrátové období | Tradingové webináře zdarma | COVID-19 | Dobré obchodní příležitosti | Indikátor | Rizika | Růst ceny | Alokace | Daně | Kryptoměna | Pokles indexu | Momentum | CBOE | Zisky | Současné ceny | Situace na trhu | Swap | FXstreet | RRR | Fundamentální aspekty | Analytika | Drahé kovy | Doporučení | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Investování do Bitcoinu | Pullback | Cena CARDANO | Altcoin | Obchodníci | Základy fundamentální analýzy | Breakout | Růst cen | Gustave Le Bon | Zkoumání volatility | RSI | Psychologie | Poptávka | Intraday trading | Základy technické analýzy | Konfluence | Cenový graf | Historické maximum | Americké banky | Obchodovat | Využití pákového efektu | Irving Janis | Investiční poradenství | Investor | Cena kryptoměny | Řízení obchodní pozice | DNO | New York Times | Medvědi | Klouzavý průměr | Uchovatel hodnoty | Akcie Gamestop | WTI | Bod | Problémy | Saúdská Arábie | GlassNode | ROCE | Sázet | Vzrušení | Inflace | Pojistka proti inflaci | Jak je na tom bitcoin nyní? | Zlato a stříbro | Trh kryptoměn | Glassnode | Diverzifikace v tradingu | Ropa | Měřítko očekávané tržní volatility | Ether | Signály | Poziční trading | Specifické tržní podmínky | Světová ekonomika | Manager XTB | Rozhodování | Optimismus | Kurz | Martin Klass | Psychológia | Světová válka | Fibonacciho retracement | Dolar | Potenciální zisk z obchodu | Euro | Profit-Target | Změny v úrovni volatility | Aukční výhody | Risk | Sledování tržních cyklů | AUD | Obchod | Růst ekonomiky | Řízení peněz | Predikce | ETF na bitcoin | Ekonomové | Index VIX | Fibonacciho úrovně | Hospodářství | Růst ceny GameStop | Výsledek predikce | EU | Prvotní rotace | Progresivní trailing stop | Jak na Risk Reward Ratio (RRR) | Miliardy | Psychologické nastavení | Bollingerova pásma | CAR | Credit Suisse | Portfolia | Prodeje akcií | Úroveň rezistence | Výstup z obchodu | Recese | Index strachu | Vlastní kapitál | Úvod do světa grafů | Správná diverzifikace | Cena Polkadot | Index Dow Jones | Situace na Blízkém východě | Největší propad | Pandemie | Postranní pohyb | Denní graf | Ustálení ceny | Cardano | Fibonacciho expanaze | Hlavní ekonomické ukazatele | Intel | Trailing Stop | Celkový výkon | Krypto aktiva | Skillset | XTB Karol Hajduček | Identifikace vstupních a výstupních bodů | Panika | Komunita | Plánování | Předpovědi | Zdravotní krize | Mince | Videokurz | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Cenová válka | Míra inflace | Politické události | Having (půlení) | Nárůst volatility | Nařízení | Proces učení | TOP 5 kryptoměn u XTB | BTC | Bankovní sektor | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Zkušený trader | Úroveň supportu | Tempo růstu | Specifický typ tradingu | Pocity | Divergence | Trend is your friend | ETF | Akciové trhy | Pokročilá technická analýza | Myšlenka | Stabilní zisky | Cykly | Long | Rally | Pohyby ceny | Aktiva | Klid | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Cenový strop | Velikosti pozic | Chování na finančních trzích | Trendové strategie | Vývoj trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Pokles cen | Obchodní příkazy | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Tržní události | Krypto influencer | Cena SOLANY | Obchodní rozhodnutí | Podpory (support) | Ministryně financí | Technologický pokrok | Aktuální situace kryptoměn | | Pochybnosti | Tržní kapitalizace kryptoměn | Risk Reward Ratio | Nevýhody používání příkazů stop-loss | Stratég | Majetek | Short pozice | Největší pokles | Kapitalizace | Komoditní stratég | Reálné výnosy | Komunikace | Stop-Lossy | MAM | Pravidla hry | ETF společnosti BlackRock | Poplatky | Řízení pozice | Globální společnost | Nástroj Fibonacciho retracement | Investování | Typ tradingu | George Soros | Quant | Mike Novogratz | Obchodování se zlatem | Měnové páry | Měnové politiky | Ekonomika | Ondřej Hartman | Commerzbank | Flexibilita | Ceny zlata | Výhled | Timeframe | Výnosy | Nenaplněná očekávání | Obchodní analýza | Nakupovat | Deriváty | Ethereum | Kótování | Hry | Trendové čáry | Bloomberg Intelligence | Polkadot | Finanční trhy | Expanze | Indikátor ADR | eBook | Způsob investování | Fondy | Konsolidace | Komise pro cenné papíry | Cenové hladiny | Chop | Skalpování | New York | Tradingové webináře | Katastrofy | Swing | Krize | Bernstein | BlackRock | Ekonomické zprávy | Úspěšný investor | Navyšování cen | Pohyb Bitcoinu | Algoritmy | Prezidentské volby | Trhy | Akciový trh | Robert Shiller | Generální ředitel | Ceny aktiv | Co je to příkaz stop-loss | Cíle | Average True Range | Semináře | Zvyšování úrokových sazeb | Klouzavé průměry | Cenová bublina | Transakce | Měny | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Úrovně Fibonacciho expanaze | Cykly pohybu rotačního | Energie | Tradeři | BTC/USD | Měna | Skupina investorů | Pohled na trh | EUR/CHF | FTMO | Miliardy dolarů | Půlení | Česká národní banka | Limitní příkazy | Platformy | Používání příkazů stop-loss | Rusko | Poradce | ADA | Breakout systémy | Signál | Zvyšování rizika | Predikce psychologických cyklů | Rotace | Hodnota zlata | Kupní síla | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Scenáristické plánování | Ropy | Historie | Malé zisky | Sociální média | Řízení rizik | Výdaje | Společnost | Obchodní systémy | Časové období | Sázky | Mezinárodní obchod | Potenciální výnosy | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Trailing stop loss | Retailoví investoři | Cena akcií | Kupci | Rozšíření | Komise v přenesené pravomoci | Volatilita | D1 | Přijetí kryptoměn | Ztráty | Lehman Brothers | Diverzifikace je v tradingu | VIX | Růst | Úrovně cyklů | Úrovně Fibonacciho | Nejistoty na trzích | Úrovní podpory (support) | Pohyby na trzích | Zajištění | Linie podpory | Index | Komoditní | MiFID II | Fundament | Fibonacciho expanze | Komodity | Volatilita na finančních trzích | Významná rizika | Jak měřit volatilitu | Širší trh | Výkon tradingového portfolia | Halving | Dna | Šance | Plnění Prop Trading výzev | Rozložení rizika | Geopolitická krize | Nejlepší strategie | Tržní chování | Kam ideálně umístit Stop-Loss | Tržní cena | Aktuální tržní podmínky | Fibonacci | Poradenství | Statistické metody | Diverzifikace | Fibonacciho nástroje | Fundamenty | Odporu (rezistence) | Fibonacciho posloupnost | Vyhození z pozic | Prohlášení | Kurz Trading | Světová kryptoměna | Pohled na kryptoměny | Analýza | Chápání volatility | Velké cenové pohyby | Návratnost | Dropbox | Take-Profit příkazy | Měření volatility | Banka | Vzestupný trend | Posílení | E-book o investování | Výhody používání příkazů stop-loss | Skybridge Capital | Regulační orgány | Geopolitické události | Target | Historický okamžik | Výpočet ADR | Vývoj měnového páru | Výkon | Výkyvy v tržní volatilitě | ATH | Výjimečná situace | Obchodní signály | Zprávy o nezaměstnanosti | Válka | Dosažení stabilních výnosů | Bloomberg | Ekonomické expanze | Fibonacciho extension | Úrovní podpory | ONE | Rizika při obchodování | Zlepšení | Statistický nástroj | Profit-Targety | COIN | Rozhodovací proces | Nastavení Stop-Lossu | Korelační koeficienty | Nastavení obchodní strategie | Nemovitosti | Vývoj akciového trhu | Krátkodobé příležitosti | Ideální RRR | Nejziskovější | Hospodaření | Futures | Riziko | Digitální majetek | FXstreet.cz | Cena BTC | XTB | Obchody | Různé úrovně volatility | Diverzifikace v risk managementu | Konkurent | CHF | Využití indikátorů | xStation5 | Zastavení trendového pohybu | Technický pohled | Cenový vývoj měnového páru | Portfólia | Volatility | Videokurz pro začátečníky | Aktiva volatilní | Zlatý řez | Vliv volatility | Nastavení mysli | Předpovědět vývoj ceny | Uzavření transakce | Očekávání trhu | Cenová válka v ropném průmyslu | Technický výhled | Cenové výkyvy | Úrovně retracementu | Vyrovnat ztráty | Burze | Významné úrovně | Skupiny trhů | Jak na Risk Reward Ratio | Další finanční krize | Marketingová komunikace | Psychologie davu | Karol Hajduček | Pepa Zeman | Range strategie | Technologické indexy | Trading | Počítačové algoritmy | Strategie pro různé úrovně volatility | Nejnovější zprávy | Tým FXstreet.cz | Investiční doporučení | Risk Management | Chování volatility v různých obdobích | Standard Chartered | Analytik | Trader | Praktické využití indikátorů volatility | MIFID | Sledování indexů | Podnikání | Hodnoty VIX | Cílové cenové úrovně | Volatilita a tržní faktory | Vývoj ceny | Krypto | Počasí | Instrumenty | Co bude | EUR/GBP | Investování na finančních trzích | Opatření | Těžaři | Burzovní trhy | Růst bitcoinu | Bollinger Bands indikátor | Pozice | Použití indikátorů volatility | Finanční svět | Fiat měny | SEC | Technický nástroj | Kryptoměnový trh | Kryptoměny aktuálně | Americký regulátor | Tulipánové horečky | TradingView | Dow Jones | Časový horizont | Pokles bitcoinu | Diverzifikace typu instrumentů | Investiční cíl | Tradingového portfolia | Jak vybrat ideální trh | Zveřejnění významných ekonomických dat | Banky | Maximalizovat potenciální zisk | XAG/USD | AUD/USD | Aktuální situace | Prodeje | Jak s tradingem začít | Měnový pár | Sol | Finanční situace | Trading pro začátečníky | Umístění Stop-Lossu | Webináře | Kurz Trading pro začátečníky | Tradingový kapitál | Obchodní příležitosti | CryptoQuant | Ekonom | USA | Jak vnímat volatilitu? | Letošní cyklus | Změny v pohybech | Zlato | Obchodní návyky | Otřesy na trzích | Geopolitika | Zpomalování inflace | Diverzifikace obchodních strategií | Pips | Cenový vývoj | Údaje o inflaci | Schválení spotového ETF | Průlom | Analýza ceny | FTMO Account | Americký ekonom | Specifika kontraktu | Zajištění proti inflaci | Začínající obchodníci | Predikovat cenové úrovně | Kryptoměny | Low | Srdce trhů | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Akcie | Účinný money-management | CNBC | Jerome Powell | Volby | Ukazatele | Moving Average | Index relativní síly | Vliv volatility na obchodování | Umění | Bitcoin a kryptoměny | Situace kryptoměn | NZD | Překážky | Vyšší hodnoty VIX | Růst Bitcoinů
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Cena akcií Volvo Cars
Cena akcií Walt Disney
Cena akcií Well Fargo
Cena akciového indexu
Cena akciového indexu FTSE 100
Cena akciového indexu Hang Seng
Cena akciového indexu S&P 500
Cena akciového Nasdaq
Cena akciového Nasdaq 100
Cena akcí společnosti Netflix

Následující klíčová slova

Cena Algoranda
Cena American oil future
Cena amerického dluhopisu
Cena amerického dolaru
Cena americké ropy
Cena americké ropy WTI
Cena anglické libry
Cena Applu
Cena Aptosu
Cena a Skew opce
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít