Neděle 14. července 2024 03:12
reklama
FTMO král
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
FTMO král

Technologické akcie

img

📉US100 ztrácí 1,5 %

11.07.2024 Indexy na Wall Street dnes smazaly počáteční euforické zisky, a to v důsledku nižšího než předpokládaného údaje o inflaci v USA. Jak vidíme, klesající výnosy a rostoucí očekávání kolem uvolňování měnové politiky v USA se dnes nepromítly do pokračování rally futures na Nasdaq 100 (US100), které nyní ztrácejí téměř 1,5 %. Korekci vedou technologické akcie, kde vidíme téměř 3,8% pokles společnosti Nvidia a téměř 3% korekci u většiny BigTech akcií. Zároveň kontrakty na index Russell 2000 posilují o více než 3 %; vyšší šance na uvolnění politiky Fedu i v září 2024 podporují ocenění menších, amerických podniků.
img

Kdo vsadil v prvním půlroce na technologie, je v investicích vítězem. Které tituly potěšily na domácí burze?

09.07.2024 První polovina roku 2024 byla pro akciové trhy příznivá, když se drtivá většina hlavních světových indexů pohybovala v jasně pozitivním teritoriu. Hlavní americký index S&P 500 vykázal dvojnásobné zhodnocení než evropský EURO STOXX 50. Z velké části je společným jmenovatelem tohoto růstu boom umělé inteligence. Dařilo se ale i komoditám. Na pražské burze rostla nejvíce firma, která těží z napjaté bezpečnostní situace ve světě.
img

Francouzské volby, královna Nvidia a výnosy FedExu

27.06.2024 V posledním týdnu jsme zaznamenali tři hlavní hybatele akciových trhů. Technologické akcie poskočily o 5,5 % výš a Spojené státy si díky tomu polepšily a brzy mohou překonat i Japonsko, které je letos zatím nejúspěšnějším regionem. Za posílení amerických technologických akcií může hlavně společnost Nvidia, která se vyšplhala na nejvyšší příčku světových akciových trhů (více podrobností v další části článku).
img

Živé vysílání: Wall Street Open 25.06.2024

25.06.2024 Začátkem týdne odepisují masivní zisky z první poloviny roku technologické akcie v čele s Nvidií. O velké chuti zůstat v akciích hovoří velmi pozitivní inflow kapitálu a solidní výkonnost zbytku akciové spektra, které vystřídalo právě technologie. Zatím to vypadá, že i zbytek týdne bude především o sentimentu, jelikož nás žádná zásadní data nečekají a výsledková sezóna nabídne hrstku zajímavých společností.
img

Ranní komentář: Nezastavitelná Nvidia, pád sázkovek a Celsius Holdings, růst cen v McDonald’s

29.05.2024 Akciové indexy včera až na výjimky mírně ztrácely. Jednou z výjimek byl ale Nasdaq, který dál táhnou nahoru hlavně technologické akcie v čele s Nvidií. Ta včera rostla o dalších 7 % až na nové historické maximum. Včerejší seance přinesla i solidní makro, v čele s výsledky americké spotřebitelské důvěry, které potvrzují dobrou kondici americké ekonomiky.
img

Výsledky společnosti Nvidia

23.05.2024 Josh Gilbert, analytik trhu společnosti eToro, uvedl: Nvidia opět splnila svůj úkol. Jensen Huang a jeho tým naplno těží z boomu umělé inteligence, hlásí tržby a zisk výrazně nad odhady a zároveň zvyšuje výhled na druhé čtvrtletí. Tržby z datových center vyskočily ve čtvrtletí o více než 400 % na obrovskou sumu 22,5 miliardy USD.
img

Nasdaq zaznamenává maxima a S&P roste: oči všech se upírají ke společnosti Nvidia

21.05.2024 Nasdaq dosáhl v pondělí rekordních hodnot, zatímco S&P 500 zaznamenal skromné zisky, když technologické akcie před zveřejněním výsledků Nvidie posilovaly. Trh také vyhodnocoval pravděpodobnost snížení úrokových sazeb Fedu.
C:\fakepath\dow-jones-17052024.jpg

Historická meta 40 000 bodů pokořena na indexu Dow Jones

17.05.2024 Index Dow Jones zná prakticky každý investor. Tento slavný index tvoří 30 společností kótovaných na burze v New Yorku. Jedná se o druhý nejstarší burzovní index. Právě tento index pokořil psychologickou hranici 40 000 bodů. Každý takový historický milník je příležitostí pro menší úvahu.
img

Technologické akcie lídry seance

16.05.2024 Středeční obchodovaní nakoply data k americké inflaci a indexy velké trojky zakončily den v plusových hodnotách, kdy nejsilnějším byl technologický index Nasdaq Composite, který přidal více jak 1 %. Mezi hlavní tahouny na trhu patřily akcie společností z polovodičového sektoru, kdy kupříkladu Nvidia a AMD posílily okolo 4 %. Po dvoudenní rally prozatím skončila spanilá jízda meme stocks, tedy akcií oblíbených u investorů nejen na sociální síti Reddit. K nejvýraznějším společnostem se řadí Gamestop a AMC. Oba jmenované tituly odepsaly okolo 20 %.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Objem obchodů s kryptoměnami v ČR v dubnu meziročně stoupl

01.05.2024 Objem obchodů s kryptoměnami v Česku v dubnu meziročně stoupl zhruba o 23 procent na více než 430 milionů korun. Proti březnu je to víc o osm procent. Za první čtyři měsíce roku se pak celkem v ČR zobchodovaly kryptoměny za 1,53 miliardy korun, což je o 32 procent více než ve stejném období loni. Vyplývá to z údajů českého obchodníka Bit.plus.
img

Týden na trzích: Polovodiče stahují akciové indexy

22.04.2024 Z pohledu volatility máma ze sebou nejspíš jeden z nejzajímavějších týdnů v letošním roce. Pod prodejní tlak se dostaly technologické akcie, kde nejvíce ztrátovými byly akcie výrobců polovodičů, které od začátku roku zaznamenaly největší zisky. Například akcie Nvidie v pátek ztratily 10 % a Super Micro Computer klesal dokonce o více jak 20 %. Jediné co postrádáme, je relevantní katalyzátor, který by propad vysvětloval, a tak se dají pohyby vysvětlit stejně, jako v případě nezastavitelného růstu, a to momentem a sentimentem. Tento týden nás čekají výsledky největších firem z technologického sektoru, jako jsou Meta, Alphabet nebo Microsoft.
img

Ethereum dosáhlo v 1. čtvrtletí příjmů ve výši 365 milionů dolarů, což je meziroční nárůst o 155 %

19.04.2024 Síť Ethereum vykázala v prvním čtvrtletí roku 2024 solidní příjem ve výši 365 milionů dolarů, což představuje impozantní meziroční nárůst příjmů o 155 %.
img

Ekonomický kalendář: Inflační očekávání v USA a výsledky nejvýznamnějších amerických bank

12.04.2024 Wall Street se velmi rychle zotavila ze středečního výprodeje způsobeného vyššími údaji o indexu spotřebitelských cen, ačkoli výsledky srovnávacích testů mohou být poněkud zavádějící, protože široký akciový sentiment mimo největší technologické akcie zůstává slabší. Dnes se pozornost přesune na výsledky finančního sektoru, kde bude trh věnovat pozornost úrokovým ziskům bank, ale zejména potenciálním rezervám na ztráty z úvěrů, které by mohly naznačovat, že instituce očekávají oslabení spotřebitelů. V 16:00 budou zveřejněny údaje z Michiganu, kde se pozornost zaměří zejména na inflační očekávání, jejichž zvýšení by mohlo vyvolat větší otazník nad dynamikou inflace v zámoří.
img

Čeští individuální investoři i nadále podporují velké technologické firmy a akcie umělé inteligence

27.03.2024 Podle údajů z nejnovějšího průzkumu Retail Investor Beat (RIB) obchodní a investiční platformy eToro plánuje silná většina (56 %) českých investorů svou investici do nejpopulárnějších technologických akcií ještě navýšit, nebo svou alokaci ponechat bez zásahů. Čímž se potvrzuje i na základě minulých průzkumů, že Češi silně podporují technologický průmysl a věří v jeho budoucnost.
img

Wall Street se na úvod týdne zbarvila do červena

26.03.2024 Úvodní obchodování na zámořských trzích v posledním březnovém týdnu bylo bez jakýchkoliv větších impulsů, které by výrazněji určily směr, kterým budou akcie směrovat. Z indexů držel nejstabilněji směr průmyslový Dow Jones Industrial Average, na kterém bylo nejpatrnější, že start týdne a chybějící data nedodaly investorům potřebný podnět k obchodování a index nakonec uzavřel seanci ve ztrátě 0,4 %. Technologické akcie byly obchodované takřka beze změny a jako takový index Nasdaq 100 zakončil den v mínusu 0,3 %. Americký výrobce nejen letadel Boeing přidal 1,37 %. Coinbase posílil o cca. 9 %. Akcie Micron Technology stanovily rekordní úroveň byla 121,41 USD.
C:\fakepath\trader-21032024-55-zm.jpg.jpg

Hlavní index evropských akcií je na rekordu, pomáhá předpoklad nižších úroků

21.03.2024 Akcie na burzách v Evropě dnes pokračovaly v růstu a jejich hlavní index uzavřel na rekordu. K zájmu o akcie přispívá zejména očekávání, že základní úrokové sazby v západních zemích budou v letošním roce klesat. Jako první z klíčových centrálních bank dnes přistoupila ke snížení úroků překvapivě ta švýcarská, zatímco britská centrální banka zatím ponechala úroky beze změny. Dařilo se především akciím technologických společností a těžařům.
img

Zlato i „digitální zlato“ – bitcoin – jsou nejdražší v dějinách. Kvůli obavě z bobtnajícího amerického dluhu i z Trumpa v Bílém domě

11.03.2024 Tyto dny jsou na světových burzách věru nebývalé. Prakticky v jeden moment se totiž na historickém cenovém rekordu ocitají jak zlato jako takové, tak také „digitální zlato“ neboli „zlato 21. století“, tedy nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna světa, bitcoin. To je trochu paradox.
img

Bloomberg: Bitcoin za 100 000 dolarů nyní vypadá mnohem dosažitelněji, jeho pohyby ovlivňují patrně i vývoj ceny akcií technologických firem typu Nvidie

09.03.2024 Bitcoin za 100 000 dolarů nyní vypadá mnohem dosažitelněji konstatuje agentura Bloomberg s odvoláním na nejnovější dění na opčním trhu.
img

Bitcoin poprvé v historii vyskočil nad 70 000 dolarů. Na dějinný rekord jej vyhnal nárůst míry nezaměstnanosti v USA na dvouleté maximum

08.03.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, v dnes odpoledne pokořila úterní historický rekord. Bitcoin se krátce prodával za více než 70 000 dolarů za kus, s maximem na úrovni 70 085,88 dolaru, vyplývá z dat agentury Bloomberg.
img

Ranní komentář: Výsledky Target a Nio, Albemarle a ceny lithia, bitcoin na novém ATH

06.03.2024 Akciové trhy včera ztrácely a dolů je táhly hlavně technologické akcie. Pod tlakem i nadále zůstává několik velkých tech firem, jako Apple, Alphabet, nebo Tesla. Velmi volatilní byl pak bitcoin, který po dosažení historického maxima začal rychle ztrácet. Dnešek přinese několik důležitých fundamentů v čele s výsledky amerického ADP reportu z trhu práce. Dočkáme se také zasedání Bank of Canada a asi nejzajímavější pak bude odpolední projev J. Powella před americkými zákonodárci.
img

Bitcoin je nejdražší v dějinách, mánie se po třech letech vrací. Dolarová cena bitcoinu nyní vůbec poprvé pokořila hranici 69 000 dolarů za kus

05.03.2024 Bitcoinová mánie je po třech letech opět tu. Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes odpoledne středoevropského času pokořila dosavadní historický rekord. Bitcoin se krátce prodával za více než 69 000 dolarů za kus, s maximem na úrovni 69 191,94 dolaru, vyplývá z dat agentura Bloomberg. Překonal tak dosavadní nejvyšší cenu, dosaženou v listopadu 2021, odpovídající necelým 69 000 dolarů.
img

Tržní kapitalizace bitcoinu dnes dosáhla historicky rekordní úrovně, stejně jako jeho korunová cena. Za svoji dějinně rekordní cenou v dolarech dnes bitcoin zaostal jen o zhruba 188 dolarů

05.03.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes nad ránem středoevropského času dosáhla historicky nejvyšší korunové ceny, takřka 1 610 000 korun. Psychologickou úroveň 1,6 milionu korun dnes bitcoin překonal vůbec poprvé v historii.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Cena kryptoměny bitcoin dnes překonala 65.000 dolarů

04.03.2024 Cena bitcoinu dnes poprvé za více než dva roky překonala hranici 65.000 dolarů (zhruba 1,52 milionu Kč), a blíží se tak svému rekordnímu maximu v těsné blízkosti 69.000 dolarů, na které se vyšplhala v listopadu 2021. V českých korunách je už bitcoin nejdražší v historii.
img

Cena bitcoinu je dnes v korunách nejvyšší v dějinách, činí více než 1,5 milionu korun

04.03.2024 V dolarech dnes překonává úroveň 65 000 a roste k historickému rekordu. Stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová.
img

Cena bitcoinu nyní po letech překonala úroveň 60 tisíc dolarů, roste k historickému rekordu ve výši necelých 69 tisíc dolarů. Bitcoin stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

28.02.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes odpoledne středoevropského času překonala psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím prolomení nyní může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.
img

Cena bitcoinu roste k novému historickému rekordu. Navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

28.02.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes atakuje psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím případném prolomení může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.
C:\fakepath\akcie-27022024.jpg

Velcí hráči trhy shortují

27.02.2024 Když se podíváme na vývoj kurzu akcií Nvidie, která již atakuje hranici 800 USD za kus a od začátku roku posílila o 64 %, a nebo na růst bitcoinu v poslední době, musíme nabýt dojmu, že trhům nic nehrozí.
C:\fakepath\eurusd-23022024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 23.2.2024

23.02.2024 Akcie ve Spojených státech včera vystoupaly na nové rekordy. Impuls k prudkému růstu daly ve středu zveřejněné hospodářské výsledky amerického výrobce čipů Nvidia. Investoři nakupovali především růstové a technologické akcie. Na forexovém trhu oslaboval americký dolar.
img

Akcie z Metaverse mají za sebou vynikající rok. Nejvíce rostly akcie Coinbase

14.02.2024 Akcie v indexu Metaverse mají za sebou vynikající rok. Po postupném odeznění inflace a dalších problémů, které postihly ekonomiku, byl na akciovém trhu prostor pro růst, z něhož těžily zejména technologické akcie. Několik akcií v indexu Metaverse dosáhlo historických maxim a hodnota celého indexu výrazně vzrostla. Navzdory negativnímu roku 2022, v němž akcie klesly o desítky procent, a proto mnozí považovali témata umělé inteligence, virtuální reality nebo světa digitálních technologií za vzdálenou minulost, rok 2023 nakonec překonal očekávání i těch nejhorlivějších fanoušků.
img

Představujeme nejlepší evropské akcie

14.02.2024 I když je evropský akciový trh provázán s globální ekonomikou stejně jako všechny ostatní, nabízí investiční příležitosti, které jinde najdete jen těžko. A zatímco americké indexy se čím dál víc soustřeďují na technologické firmy, Evropa nabízí diverzifikovanější investiční prostředí. Abychom lépe ilustrovali možnosti evropského trhu, podíváme se na ty akcie z masivního indexu Euro STOXX 600 s tržní kapitalizací přes 5 miliard euro k datu prvního měření, jež si během pětiletého období vedly nejlépe.
img

Goldman Sachs: zůstaňte zainvestování v amerických akciích

06.02.2024 „Ačkoli jsou nyní americké trhy dražší, existuje několik důvodů, proč strategická skupina Goldman Sachs doporučuje i nadále držet americké akciové tituly,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Cena bitcoinu se propadá poté, co Fed zmařil naděje na snížení sazeb v březnu

01.02.2024 Poté, co se Federální rezervní systém Spojených států rozhodl ponechat úrokové sazby beze změny a zmařil naděje na jejich případné snížení v březnu, jeden z analytiků předpověděl problémy pro americké akcie a BTC.
C:\fakepath\trader-30012024-52-zm.jpg

Norský státní investiční fond vykázal loni rekordní zisk

30.01.2024 Norský státní investiční fond vykázal za loňský rok rekordní zisk 2,22 bilionu norských korun (4,86 bilionu Kč). Hlavní podíl na tom měly výnosy z investic do technologických akcií. V roce 2022 měl fond naopak kvůli poklesu technologických akcií ztrátu 1,64 bilionu NOK. Uvedla to podle agentury Reuters společnost Norges Bank Investment Management (NBIM), která je správcem fondu. Norský státní investiční fond je s hodnotou 1,6 bilionu USD (36,6 bilionu Kč) největší na světě.
img

Americké akcie vystoupaly na nová historická maxima

24.01.2024 Uplynulý týden přinesl další markantní růst amerických akcií, které si tak vedou znovu nejlépe mezi rozvinutými trhy. Hlavní americký index S&P 500 uzavřel na rekordní hodnotě 4839 bodů, čímž překonal úroveň dosaženou na začátku roku 2022 před začátkem války na Ukrajině. Přestože trhy spíše předpokládají, že americký Fed v březnu ještě sazby nesníží, technologické akcie procházejí další mohutnou „rally“. Jaké jsou hlavní fundamenty, na kterých současný růst stojí? Má ještě trh určitý prostor nebo akcie předběhly již příliš svůj skutečný fundament?
img

Ranní shrnutí (22.01.2024)

22.01.2024 Čínská centrální banka ponechala jednoleté a pětileté sazby na nezměněné úrovni 3,45 %, resp. 4,25 %. Index Hang Seng (HSI) zaznamenal další pochmurnou seanci a prudce se propadl pod 15 000 bodů, čímž se přiblížil ke dnu panického výprodeje z podzimu 2022. HSI zaznamenal nejslabší leden od roku 2016.
img

Akcie: Nové extrémy, problémy a příležitosti

19.01.2024 Klíčovou otázkou pro akciové trhy v roce 2024 je, zda nepřijde recese. Investoři by se měli soustředit na firmy podnikající v obranném průmyslu, kybernetické bezpečnosti a komoditách a na britské a evropské akcie. Měli by také snížit expozice v amerických megakorporacích.
img

Čína odhalila návrh nařízení pro průmysl umělé inteligence 📣

17.01.2024 Čínské ministerstvo průmyslu zveřejnilo návrh pokynů pro standardizaci odvětví umělé inteligence, jak informovala agentura Reuters. Tento krok měl dopad na čínské technologické akcie zaměřené na umělou inteligenci, včetně společností Alibaba a Baidu.
img

2023: Rok technologií a vysokých úrokových sazeb

15.01.2024 Ačkoliv to tak při pohledu na zprávy nemusí vypadat, loňský rok (především díky mohutnému finiši) nakonec dopadl výnosově skvěle. Minimálně z pohledu kapitálových trhů.
img

Smíšené zprávy pro spotřebitele ve Spojeném království, protože prodeje nezapůsobily

09.01.2024 Sváteční sezóna měla přinést trochu povzbuzení sužovaným maloobchodníkům ve Spojeném království, ale Britské maloobchodní konsorcium místo toho oznámilo, že prosincové prodeje zaostaly za očekáváním a vzrostly o 1,9 % oproti očekávaným 2,4 %.
C:\fakepath\stock-exchange.jpg

Akcie ve světě loni vesměs rostly, klíčový index S&P 500 přidal 25 procent

02.01.2024 Akciím na světových trzích se loni vesměs dařilo. Některé indexy, jako například americký Dow Jones nebo německý DAX 40, překonaly historická maxima. Premianty byly technologické akcie ve Spojených státech. Nejsledovanější americký index S&P 500 si loni připsal téměř 25 procent, zatímco index akcií z eurozóny Euro STOXX 50 se zhodnotil o 17 procent, vyplývá z burzovních statistik.
img

Výhled na rok 2024 Štěpána Hájka

02.01.2024 Světové akcie mají za sebou velmi vydařený rok 2023. K ziskům jim pomohla relativně nízká srovnávací základna z roku 2022, kdy akcie zaznamenaly největší pokles od finanční krize v roce 2008. Zisky jsme zaznamenali napříč geografickým spektrem, kdy tahounem byly technologické akcie ve Spojených státech. Akciový se trh se dokázal podívat i přes krach tří menších regionálních bank a fiskální problémy americké vlády. Většinu roku se zisky koncentrovaly v sedmi společnostech z technologického sektoru, které pravděpodobně podobně pozitivní rok nezaznamenají. Koncem roku však naznačil snižování úrokových sazeb americký Fed, což byl signál k růstu i pro ostatní segmenty trhu.
img

Portu – výhled na rok 2024

28.12.2023 Výnosnost jednotlivých aktiv v roce 2023 ovlivňovaly zejména makroekonomické problémy a geopolitická rizika. Spojené státy i EU nadále bojovaly s vysokou inflací, tu se dařilo snižovat centrálním bankám vyššími úrokovými sazbami jen pomalu. Efekt vyšších sazeb tlumil napjatý trh práce, když nedostatek pracovníků způsoboval silný tlak na růst mezd. Ten bránil rychlejšímu poklesu inflace. Nejrychlejší proces zvyšování sazeb americkým Fedem a historicky nejvyšší sazby v eurozóně stanovené ECB ale zabraly. Inflace v současnosti dosahuje v USA 3,1 % a v eurozóně 2,4 %, což je již blízko cílové hodnotě 2 %.
img

Cena Etherea roste, zatímco Bitcoin konsoliduje 📌

27.12.2023 Ethereum posílilo o 5,70 % na 2360 USD a přiblížilo se tak letošním maximům kolem 2400 USD. V současné době se cena Etherea již nachází nad nejvyšší denní zavírací hodnotou tohoto roku. Za růstem stojí obecně pozitivní nálada na světových trzích a na trhu kryptoměn. Po nedávných silných ziscích Bitcoinu se nyní pozornost přesouvá na Ethereum, které dříve zaostávalo za ostatními významnými projekty.
img

Fed má poslední šanci přibrzdit očekávání nižších sazeb

15.12.2023 Poslední údaje o americké inflaci jsou nejednoznačné. Celková i jádrová inflace sice meziměsíčně vzrostly, ale meziročně se celková inflace snížila a jádrová zůstala beze změny. Z podrobností a dlouhodobých trendů vyplývá, že pokračuje dezinflace, ale dnešní oznámení může být poslední šancí Fedu, jak zklidnit očekávání ohledně poklesu sazeb, která už trh zohledňuje v cenách. Podle nás existují tři scénáře, jak může vypadat bodový diagram Fedu pro rok 2024 a jaké tržní dopady může vyvolat.
C:\fakepath\akcie-11122023-uvod.jpg

Akcie: Jak si vytvořit svůj akciový dream team (díl 4.)

11.12.2023 Na burzách po celém světě se obchodují tisíce akcií, jak ale z takového množství vybrat ty správné akcie do vašeho portfolia? Doporučujeme vytvořit si akciový watch list: seznam akcií, které pravidelně sledujete a ze kterých si postupem času postavíte svůj akciový dream team, tedy vaše akciové portfolio. Jak si takový watch list vytvořit? To se dozvíte v dnešním díle.
img

Reálná mzda v Česku padá soustavně už dva roky, což je historický rekord. Nikdy nebylo tak špatně tak dlouho, ovšem světélko na konci dlouhého tunelu vidět je

08.12.2023 …vskutku příslovečné světélko na konci tohoto nebývale dlouhého už je vidět. Nabývá i podoby historického vzestupu ceny zlata, na dějinný rekord.
img

Zlato je nejdražší v dějinách, bitcoin překonal hranici 40 tisíc dolarů za kus. Sázky na snižování úrokových sazeb v USA nabíjí trhy optimismem, že americká centrální banka udolala inflaci

04.12.2023 Skutečné zlato i takzvané zlato digitální – tedy bitcoin – zažívají značný příval investorského zájmu a peněz. Zlato v klasické, kovové podobě dnes vystoupalo na svůj dějinný rekord, zhruba 2135,4 dolaru za troyskou unci. Unce zlata nikdy v historii nestála tolik dolarů. Alespoň tedy čistě v nominálním vyjádření, tedy bez zohlednění kupní síly dolaru, čili inflace. Bitcoin, jemuž se přezdívá „digitální zlato“ nebo také „zlato 21. století“, dnes překonal psychologickou hranici 40 tisíc dolarů a prodává se až za 41 745,5 dolaru za kus, což je nejvyšší cena této nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa za celé období od dubna 2022.
img

Akcie

01.12.2023 Vítězem včerejšího obchodního dne na Wall Street se stal netradičně průmyslový index Dow Jones Industrial Average, který posílil o 1,5 %, mezitím co S&P 500 posílil pouze o 0,4 % a technologický Nasdaq dokonce propadl o 0,2 %. Dow Jones se tak dostal přes svoje předchozí roční maxima ze srpna. Naopak u technologických titulů docházelo k výběru zisků, když od začátku měsíce i přes včerejší propad přidaly přes 10 %. Indexu Dow Jones pomohla k růstu softwarová společnost Salesforce. Report výsledků dopadl pozitivně a akcie Salesforce narostly o 9,4 %. I když měsíc listopad táhly především technologické akcie, poslední den v měsíci se jim příliš nedařilo. Letošní hvězda Nvidia ztratila 2,9 %. Alphabet propadl o 1,9 % a Meta Platforms o 1,5 %.
img

Analytici navrhují: Koupit Bitcoin 6 měsíců před halvingem

28.11.2023 Raoul Pal předpovídá Bitcoinu slibný rok 2024, který by mohl překonat technologické akcie, podpořen býčími tržními ukazateli a blížícím se půlením Bitcoinu.
C:\fakepath\sila-men-01112023-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (říjen 2023)

01.11.2023 Nejsilnější měnou se v měsíci říjnu stal švýcarský frank, který dokázal posílit vůči americkému dolaru o 0,59 %. Naopak nejslabší měnou byl novozélandský dolar, který vykázal ztrátu přes 3,09 %. Cenový vývoj jednotlivých měnových párů se v říjnu výrazně lišil především volatilitou, na což se podíváme blíže společně s komoditními trhy, kde zlato a stříbro dokázaly výrazně posílit, přičemž jejich růst byl hnán negativním geopolitickým napětím ve světě. Cena ropy WTI nevykázala v říjnu téměř žádnou změnu a měsíc uzavřela tam, kde jej i otevřela. Akciový index S&P 500 oslabil pod hodnotu dlouhodobého klouzavého průměru a struktura trhu nevykazuje žádné supportní zóny. Pojďme se nyní již podívat na konkrétní trhy, abychom si dění na konkrétních trzích mohli detailněji popsat.
img

📊 TA (23.10.) - Technologické akcie nad propastí, USD bez reakce

23.10.2023 Negativní nálada se pomalu projevuje i na trzích, kde několik akciových indexů během minulého týdne prolomilo svá lokální minima. Jedním z důvodů je situace na americkém dluhopisovém trhu, který klesá a výnosy desetiletých státních dluhopisů se obchodují s kupónem téměř 5 %. To se však již neprojevuje na síle dolaru, který nezaznamenal výrazný nárůst a u ostatních hlavních měn dokonce registrujeme kladné zisky kontraktů. Indexy a jejich případný prudký pokles by mohly znamenat velmi zásadní nákupní zónu pro agresivní obchodníky do dalších měsíců.
img

Akcie: Vyšší cena kapitálu začíná bolet

19.10.2023 Boj proti inflaci zvýšil cenu kapitálu na úroveň, kdy se začaly otevírat trhliny ve světové ekonomice. Zároveň dochází k obratu amerického fiskálního cyklu, což může v kombinaci s vysokými úrokovými sazbami dostat ekonomiku do stavu lehké stagflace. To bude špatné pro cyklické akcie a v takovém případě ponesou nejvyšší riziko akcie spojené s AI. Vyšší cena kapitálu také jasně ukázala křehkost zelené transformace, a to bude patrně i největší katalyzátor snížení úrokových sazeb hned po oslabující ekonomice, protože k rychlé dekarbonizaci může dojít jen v prostředí nízkých úrokových sazeb.
C:\fakepath\20231002_Sentiment_img1.jpg

Je akciová party u konce? Aneb aktuální sentiment amerického akciového trhu

02.10.2023 Sentiment amerického akciového trhu na konci 2. kvartálu připomínal bujarou party a přirovnání k party si ponechám i pro sentiment akciového trhu na konci 3. kvartálu. Veselou náladu ale vystřídala únava a hned několik věcí nasvědčuje tomu, že party skončila.
img

Výkyvy na Wall Street: Prudké zvýšení sazeb zmátlo investory

27.09.2023 Na pozadí znatelného nárůstu výnosu 10letých státních dluhopisů klesly hlavní indexy Wall Street o 1 % nebo více. Investoři úzkostlivě zvažují své možnosti tváří v tvář dlouhodobému zvyšování úrokových sazeb a jeho ekonomickým dopadům.
C:\fakepath\fed-26092023.png

Proč trhy nevěří, že se Fedu podaří měkké přistání?

26.09.2023 Od začátku cyklu utahování měnové politiky Fedu trhy sázejí na otočku centrální banky. Zatím se jim jejich sázka nevyplatila, ale zásadní postoj trhu nezměnil. Trhy se stále domnívají, že Fed svou měnovou politiku nedotáhne do konce a bude muset kapitulovat a sazby velmi rychle snížit. Sazby se nesnížily, ale naděje na jejich snížení trhy pořád drží.
img

Týden na trzích: Indexům se urputnost Fedu příliš nelíbí

25.09.2023 Akcie mají za sebou jeden z nejhorších týdnů v letošním roce. Samotný měsíc září je prozatím nejhorším měsícem a dostál své pověsti sezónně nehorší měsíce. Máme však před sebou ještě jeden týden, kdy se může trh otočit, ale největším nepřítelem jsou opět rostoucí výnosy z dluhopisů. Jejich růst se zdá být nezastavitelný, stejně jako růst amerického dolaru. Právě ve chvíli, kdy výnosy klesnout, začnou růst akciové trhy, které však za sebou mají výrazný růst od začátku roku. Nejohroženější tak zůstávají technologické akcie s menší kapitalizací. Ekonomický růst mezitím podporuje v dalším růstu ropu, která je na cestě na 100 dolarů za barel.
C:\fakepath\Lehman-Brothers-15092023-1.jpg

Bankrot Lehman Brothers před 15 lety šokoval svět a krize se začala šířit jako epidemie

15.09.2023 Dnes je tomu přesně 15 let, kdy došlo k vyhlášení bankrotu americké investiční banky Lehman Brothers. Její pád byl symbolem finanční krize. Bylo pondělí 15. září 2008 a nad ránem požádala banka Lehman Brothers o ochranu před věřiteli. A největší bankrot v amerických dějinách spustil lavinu po celém světě. V dnešním článku si připomeneme tuto historickou událost, shrneme si všechny důležité údaje kolem Lehman Brothers a zároveň se podíváme na největší burzovní krachy v historii.
img

Ranní shrnutí (12.09.2023)

12.09.2023 Indexy na Wall Street uzavřely včerejší seanci se ziskem, přičemž Nasdaq posílil o více než 1 % díky růstu technologických společností. Indexy S&P 500 a Dow Jones posílily o 0,67 %, resp. 0,25 %, což naznačuje, že investoři sice hromadí technologické akcie, ale nejsou si jisti budoucím zdravím mnoha cyklických a konvenčních odvětví.
img

🔽 US100 klesá o téměř 2 %!

24.08.2023 Společnost Nvidia včera oznámila skvělou zprávu o výsledcích za druhé fiskální čtvrtletí roku 2024. Zisk na akcii byl zhruba o 25 % vyšší, než se očekávalo, zatímco tržby překonaly očekávání zhruba o 20 %. Také pokud jde o výhled do budoucna, společnost se díky segmentu umělé inteligence naladila na optimistickou notu. Akcie Nvidia si v průběhu odpoledního obchodování připsaly zhruba 8 % a dnešní peněžní seanci zahájily s velkým býčím cenovým gapem. Po zahájení hotovostní seance se však zisky začaly vymazávat a v době tisku se Nvidia obchoduje přibližně o 3 % výše, protože se začalo projevovat vybírání zisků po poslední rally.
img

Trh vyčkává na Powella

23.08.2023 Technologické akcie v zámoří včera bohužel nenavázaly na rally z prvního obchodního dne v tomto týdnu, žádná katastrofa se ale nestala. Zámořské indexy se obchodovaly kolem pondělních zavíracích hodnot. Trhy vyčkávají jak na výsledky technologického lídra v oblasti AI chipů Nvidie, hlavně pak na páteční vystoupení guvernéra FEDu Powella v Jackson Hole. Po pondělních ziscích včera odepsala již zmíněná Nvidia 2,8 %. Její konkurent AMD pak ztratil 2,4 %. Nedařilo se finančnímu sektoru (-1 %), agentura S&P včera snížila kreditní rating a revidovala výhled pro několik zámořských bankovních domů a zmiňovala mimo jiné „těžké“ podmínky.
C:\fakepath\burry-18082023.jpg

Bude znovu omluva, nebo se dočká Michael Burry velkého krachu?

18.08.2023 Michael Burryho předpovědi letošního roku získávají více mediální pozornosti než kdy dříve, ačkoliv se zatím nesplnily. Burry je známý jako skeptik a dvakrát ročně zkusí předpovědět finální krach. Jelikož je však sám investor, své slova podporuje konkrétními kroky. Nedávným nákupem prodejních opcí proti Invesco QQQ ETF a SPDR S&P 500 ETF Trust o objemu 1,62 miliardy dolarů (téměř 93 % volných prostředků Scion Asset Management) způsobil v létě rozruch na trhu.
img

Každý desátý drobný investor používá ke správě investic umělou inteligenci typu Chat GPT

31.07.2023 Drobní investoři uvádí jako nejčastější důvod, proč využívat nástroje AI, časovou úsporu a rychlejší rozhodování. Až 11 % drobných investorů využívá umělou inteligenci ke správě svýych portfolií, přičemž podíl investorů ve věku 34-44 let vzrostl na 19 %. Dalších 35 % je otevřeno myšlence využívat umělou inteligenci, zatímco 40 % je vyloženě proti tomu.
img

Ranní shrnutí (26.07.2023)

26.07.2023 Asijsko-pacifické indexy dnes zaznamenaly smíšenou seanci. Japonský futures na Nikkei vzrostl o 0,3 %, australský S&P/ASX 200 se obchoduje o 0,5 % výše a čínské futures jsou o 0,3 % níže.
C:\fakepath\1689338705-41b-14072023.jpg

Čeká americký dolar další oslabení? | Investiční Memento #41

14.07.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 41. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Ranní shrnutí (13.07.2023)

13.07.2023 Indexy z Asie a Tichomoří se dnes obchodují převážně výše – japonský Nikkei si připsal 1,25 %, S&P/ASX 200 se posunul o 0,7 % výše, Kospi vzrostl o 1,0 %, indexy z Číny se obchodovaly o 0,7 % výše.
C:\fakepath\fed-11072023.png

Fed bude muset srazit akcie

11.07.2023 Začátek léta odstartovalo několik pozitivních čísel z americké ekonomiky. Nová pracovní místa rostou i nadále vysoce nadprůměrně, když v červnu se vytvořilo 209 tisíc pozic. Podobně i mzdy stále přidávají kolem 5 % ročně, to však není slučitelné s udržitelným návratem inflace k 2procentnímu cíli.
img

Rizika extrémně optimistických výhledů Nvidie

04.07.2023 Na americkém akciovém trhu posilují zejména akcie firem spojených s AI, ale vláda Spojených států to může poměrně rychle zarazit. Uvažuje totiž o rozšíření exportních regulací, které od října 2022 omezují vývoz AI čipů do Číny. Akcie společnosti Nvidia se tak před otevřením trhu propadly o 4,5 % a totéž může brzy potkat i další americké technologické akcie.
C:\fakepath\nasdaq.jpg

Analýza: Index S&P 500 vzrostl v pololetí o 16 procent, Nasdaq o 33 procent

03.07.2023 V prvním pololetí se dařilo hlavně americkým akciovým trhům. Nejsledovanější akciový index S&P 500 vzrostl od začátku roku o více než 16 procent. Jeho výkonnost zastínil technologický index Nasdaq Composite, který si připsal téměř 33 procent. ČTK to řekl analytik společnosti Portu Lukáš Raška.
img

ŽIVÉ VYSÍLANÍ: Wall Street Open od 15:20

27.06.2023 Čeká nás další seance na amerických akciových trzích. Opět jsme před jejím začátkem trochu nervózní, ačkoliv technologické akcie mírně korigují včerejší ztráty. Z pohledu makrokalendáře nás dnes nečeká nic zásadního a trhy tedy budou vnímat především aktuální sentiment a jeho vývoj. Pohled na aktuální obrázek na trzích probereme s Martinem Jakubce již od 15:20!
img

Ekonomické výhledy společnosti Adobe přispěly k posílení akcií AI

21.06.2023 Zveřejněné hospodářské výsledky Adobe za 2. čtvrtletí měly být testem rostoucích cen akcií umělé inteligence (AI), a jelikož překonaly očekávání a zároveň firma zvýšila výhledy na tento fiskální rok, dostal trh přesně to, v co doufal. Ovšem i když se výhledy Adobe mírně zlepšily, v tomto okamžiku se do nich dopady nových generativních funkcí AI na tempo růstu promítají jen mírně. Také data z Google Trends naznačují, že počáteční nadšení z AI oproti dubnu ochladlo.
img

Ranní komentář: Technologie korigují dřívější zisky, růst výnosů pokračuje

08.06.2023 Akciové trhy včera táhly dolů hlavně velké technologické akcie, které v minulých týdnech výrazně rostly. Amazon, Alphabet, Microsoft, nebo Nvidia ztrácely několik procent a technologický Nasdaq díky tomu odepsal 1.3 %. Překvapením včera bylo zasedání Bank of Canada, která nečekaně zvýšila úrokové sazby. Výnosy pak rostly také na dluhopisovém trhu v Evropě i v USA.
img

Ranní shrnutí (06.06.2023)

06.06.2023 Asijsko-pacifické indexy se dnes obchodovaly smíšeně po pondělním lepším výkonu Wall Street. Nikkei vzrostl o 0,8 %, S&P/ASX 200 klesl o 0,5 %, Kospi beze změny a Nifty 50 klesl o 0,3 %. Naproti tomu čínské indexy se obchodovaly mírně výše.
img

Týden na trzích: Naváže na technologické akcie zbytek trhu?

29.05.2023 Akcie ve Spojených státech mají za sebou jeden z nejúspěšnějších týdnů v letošním roce, kdy jim k ziskům pomohl lepší výhled pro tržby společnosti Nvidia a dohoda o navýšení dluhového stropu v USA. Po delší době se trh dočkal vyloženě pozitivních zpráv, které podpořily sentiment. Nyní bude zajímavé sledovat, zda na růst na technologiích naváže i zbytek trhu, nebo zda růst bude i nadále izolovaný do menšího počtu technologických společností.
img

Proč je Spojené království dole, nikoli však mimo hru.

29.05.2023 ZNEPOKOJENÍ: Znepokojení nad zaostávajícími hospodářskými výsledky Spojeného království a jeho oslabujícím se místem na světových kapitálových trzích je vysoké, ale kapitálové trhy nejsou ekonomiky a britská aktiva si na globální scéně nadále vedou odolně. Šterling je letos nejvýkonnější hlavní měnou a index FTSE 100 byl v loňském roce nejméně špatným globálním akciovým trhem. Všechny země čelí tvrdé konkurenci technologicky vyspělých a supervelkých amerických kapitálových trhů, ale britské akciové a devizové trhy nadále převyšují ekonomickou váhu země a je výhodné být velkou rybou v menším rybníku, přičemž britské technologické akcie mají vyšší hodnocení než v USA.
C:\fakepath\Cathie-Wood-26052023-2.jpg

Jak Cathie Wood zmeškala raketový růst akcií Nvidia

26.05.2023 Také jste už zažili, že jste prodali akcie a ty po vašem prodeji vystřelily nahoru o dalších několik desítek procent? Nezoufejte, toto se neděje jenom nám, individuálním traderům, ale i profesionálům. Dnešní blog je o tom, jak Cathie Wood, známá postava Wall Street a zakladatelka fondů skupiny ARK Investment Management, zmeškala letošní fenomenální růst akcií společnosti Nvidia.
img

Graf dne - US100 (15.05.2023)

15.05.2023 Obchodníci s akciemi zahájili nový týden v optimistické náladě, když indexy z asijsko-pacifické oblasti zakončily dnešní obchodování růstem a evropské benchmarky rovněž rostly. Futures na americké indexy se rovněž obchodovaly výše, přičemž Russell 2000 (US2000) vedl se ziskem 0,7 % a Nasdaq-100 (US100) za ostatními zaostával se ziskem 0,3 %. Nadcházející týden je z hlediska dat a makro událostí o něco chudší než ty předchozí, přesto obchodníkům nabídne několik zajímavých zpráv. Údaje o maloobchodních tržbách v USA za duben zítra ve 14:30 a Powellův projev o měnové politice v pátek v 17:00 jsou hlavními událostmi, které je třeba sledovat v americkém makro kalendáři pro tento týden. Americké technologické akcie mohou zaznamenat určité pohyby později v průběhu týdne, kdy Alibaba Group ve čtvrtek oznámí výsledky hospodaření.
C:\fakepath\klokan-12052023.jpg

Na akciovém trhu zůstává klokan

12.05.2023 Tento týden máme za sebou informace o vývoji inflace za duben, přičemž v USA i v Česku psaly podobný příběh.
img

Indie a jihovýchodní Asie nabízí klid v bouři

12.05.2023 Vzhledem k tomu, že hra na roztříštěnost je v plném proudu a globální ekonomika se stává méně globální, zdá se, že Indie a do jisté míry i ekonomiky jihovýchodní Asie jsou v solidní pozici, aby na všech těch zmatcích, které z toho plynou, vydělaly.
img

Americký pre-market 5. 5. 2023: Akciový trh se po 4denním poklesu zotavuje

05.05.2023 Futures S&P 500 a Nasdaq 100 vzrostly o 0,7 %, zatímco USD index získal zpět část svých ztrát z předchozího dne. Zvýšily se i výnosy státních dluhopisů.
img

Analýza Invesca: Zajdou jestřábi Fedu v boji proti inflaci příliš daleko?

19.04.2023 Myslím, že centrální bankéři se považují za novodobé superhrdiny, tedy tak jak to je v ekonomice možné. A abychom byli spravedliví, v posledních letech vyřešili opravdu velké hrozby pro ekonomiky, od globální finanční krize přes pandemii až po krizi výnosů z britských dluhopisů na podzim loňského roku. Ale jako instituce s mocnými politickými nástroji mají v sobě zabudované riziko, že se mohou dopustit chyb, které jsou dalekosáhlé a mají velké následky. Na vlastní kůži jsme se o tom přesvědčili, když předseda amerického Federálního rezervního systému (Fed) Jay Powell trval na tom, že inflace je přechodná, a rozhodl se nezačít zvyšovat sazby až do března 2022.
C:\fakepath\akcie-12042023-1.jpg

Sentiment amerického akciového trhu pro 2. kvartál 2023 – dočkáme se konečně klidu?

12.04.2023 Letošní 1. kvartál už skoro mechanicky opakoval staré známé vzorce chování akciového trhu: akcie chvilku spokojeně rostou a začíná panovat opatrná veselá nálada, pak se najednou objeví špatné zprávy a na trhu zavládne skoro hysterie. Březen se nesl ve znamení bankovní krize a chvílemi se zdálo, že trhy zachvátí panika. To se ale nestalo a zdá se, že investoři si nenechali zkazit náladu. Pokud vás zajímá, jak vnímám aktuální náladu na americkém akciovém trhu, čtěte dál.
img

Bitcoin pokořil hranici 30 tisíc dolarů, poprvé od června. Svědčí mu otřesy a pády bank euroamerického okruhu a související záchranné akce centrálních bank

11.04.2023 Nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna, bitcoin, dnes pokořila psychologickou hranici 30 tisíc dolarů. Stalo se tak poprvé od loňského června. Bitcoin se tak ocitl takřka na dvojnásobku své ceny z loňského listopadu, kdy se propadl k úrovni pod 15 500 dolarů. Od začátku letošního roku si připsal již přes 80 procent.
img

Jak z Česka udělat technologickou mocnost? Začněme třeba tím, že bitcoin & spol. budeme dani jako akcie

09.04.2023 Dnes platí, že se musí danit zisk z každého prodeje kryptoměny, tedy ať už za ni člověk kupuje jinou kryptoměnu, nebo ji převádí do konvenčních peněz typu korun, dur či dolarů. Do daňového přiznání je pak třeba uvést všechny příjmy z kryptoměn a následně je zdanit sazbou ve výši patnácti procent. Není přitom jasné, proč se tento přístup liší například od srovnatelných akciových trhů. Zde platí takzvaný časový test, kdy je držitel akcie po třech letech od jejího nabytí od daně osvobozen.
img

Jak obchodovat s Meta po výsledcích za 1. čtvrtletí

05.04.2023 Meta Platforms byla v prvním čtvrtletí roku 2023 nejvýkonnější akcií FAANG. FAANG je zkratka pro technologické akcie s...
img

Jak obchodovat s Meta po výsledcích za 1. čtvrtletí

05.04.2023 Meta Platforms byla v prvním čtvrtletí roku 2023 nejvýkonnější akcií FAANG. FAANG je zkratka pro technologické akcie společností Facebook (nyní Meta), Apple, Amazon, Netflix a Google (nyní Alphabet) a vytvořil ji moderátor pořadu "Mad Money" na CNBC Jim Cramer. Nyní tuto zkratku aktualizoval na MAMAA, která představuje největší technologické akcie: Microsoft, Alphabet, Meta, Amazon a Apple.
img

ŽIVÉ VYSÍLANÍ: Wall Street Open 29.3.2023

29.03.2023 Na trzích panuje od začátku týdne klid, což se odráží v postupném růstu akciových indexů. Technologické akcie táhnou BIG tech společnosti a sází na pokles úrokových sazeb. Riziko recese jaksi mírně vyšumělo a investoři čekají na další signál.
C:\fakepath\eurusd-29032023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 29.3.2023

29.03.2023 Americké akcie včera mírně oslabily. Investoři prodávali technologické akcie a vyhodnocovali vystoupení zástupce americké centrální banky (Fed) Michaela Barra před výborem Kongresu. Americký prezident Joe Biden konstatoval, že krize bankovního sektoru ještě neskončila.
img

Ranní shrnutí (28.03.2023)

28.03.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování většinou výše, ale technologické akcie zaostávaly. S&P 500 si připsal 0,16 %, Dow Jones se posunul o 0,60 % výše a Russell 2000 přidal 1,08 %. Nasdaq klesl o 0,47 %.
img

US100 roste o více než 1,5 % 📈

23.03.2023 Technologické akcie vedou dnešní rally na Wall Street, kterou nerozhodilo včerejší rozhodnutí FOMC zvýšit sazby o 25 bazických bodů a ani Powellovy komentáře o dalším utahování měnové politiky. Největší zisky jsou v současné době vidět u největších společnosti, jako jsou Meta nebo Alphabet. US100 futures kontrakt v současné době roste o více než 1,5 % a prorazil nad hranici 12 900 bodů. Žádosti o dávky v nezaměstnanosti v USA zaostaly za očekáváním, což naznačuje pokračující sílu amerického trhu práce.
img

Technologické tituly tlačí indexy směrem dolů

31.01.2023 Technologické akcie včera táhly index S&P 500 níže. Obchodníci zůstali opatrní před týdnem, který přinese rozhodnutí Federálního rezervního systému o úrokových sazbách a výsledky velkých technologických společností, včetně společností Alphabet a Meta Platforms. Ztráty indexu S&P 500 přesáhly 1 %. Technologický index Nasdaq 100 klesl o téměř 2 %. Oba indexy klesaly pod tíhou společností Microsoft, Apple, Nvidia a Tesla.
img

Ranní komentář: Akcie zahajují týden nervózně, napětí na Fed Funds trhu, SoFi

31.01.2023 Akciové trhy zahájily týden mírně nervózně. Pod tlak se dostaly hlavně růstové a technologické akcie a zatímco S&P500 včera klesl o 1.3 %, Nasdaq se propadl o necelá 2 %. Nálada je dnes ráno stabilizovaná a investoři spíše vyčkávají na to co přinesou další seance, v čele se středeční a čtvrteční. Dnešek nabídně výsledky americké spotřebitelské důvěry, nebo výsledky společností Pfizer, ExxonMobil, AMD a Snap.
img

Co sledovat příští týden? (20.01.2023)

20.01.2023 Příští týden je nabitý nejočekávanějšími údaji. Investoři budou mít k dispozici bleskovou zprávu o HDP za 4. čtvrtletí v USA, údaje o PCE v USA za prosinec nebo bleskové PMI za leden z Evropy. Kromě toho se ve středu očekává zvýšení úrokových sazeb o 25 bb od Bank of Canada. V neposlední řadě jsou hlavními body výsledkového kalendáře příštího týdne zprávy společností Tesla, Intel a Microsoft. Nezapomeňte příští týden sledovat USDCAD, US100 a DE30!!
img

Čínské akcie rostou díky optimismu spojeným se znovuotevřením ekonomiky

20.01.2023 Čínské společnosti v posledních dnech výrazně posílily poté, co Peking prohlásil, že to nejhorší v boji proti COVID-19 má za sebou. Naděje na znovuotevření trhu zvýšily v prvních třech lednových týdnech poptávku po čínských akciích. Nákupy čínských aktiv zahraničními investory přesáhly celkový objem z roku 2022:
img

4 Důvody, proč jsou americké akciové trhy stále rizikové

19.01.2023 „Se zpomalující inflací zdánlivě ubývají důvody k dalšímu poklesu na amerických trzích, ovšem rizika jsou stále vysoká, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\vyhled-2023-15012023.jpg

2023: Výhled pro akcie, komodity a kryptoměny

16.01.2023 Do roku 2023 vstoupily finanční trhy na optimistické vlně. Akcie i ostatní riziková aktiva si v prvních lednových dnech připisují slušné zisky, vydrží však býčí sentiment i v následujících 12 měsících? Rizikových faktorů a proměnných do celé skládačky ve fundamentální analýze je více než dost. Pokud ale nepřiletí nějaká černá labuť (např. environmentálního nebo politického rázu), budou mezi dominantní témata patřit vývoj inflace, válka na Ukrajině i znovuotevření Číny.
img

Americký dolar nadále oslabuje, oči se upírají k údajům o HDP Spojeného království

11.01.2023 Americký dolar pokračoval v poklesu vůči britské libře a euru, neboť investoři a obchodníci se soustředí na zveřejnění údajů o inflaci v USA, které má být zveřejněno ve čtvrtek 12. ledna. Index amerického dolaru (DXY) zůstává pod tlakem směrem ke kulaté hodnotě 103,00, což je sotva více než nejnižší úroveň zaznamenaná za posledních sedm měsíců.
img

Leden udává tón trhům v roce 2023

04.01.2023 INFLACE: Leden udá tón trhům v prvním čtvrtletí a v roce 2023 a první kvartál by mohl mít tři klíčové pozitivní faktory: 1) klesající inflace v USA/EU a úrokový šok 2) úspěšné znovuotevření Číny 3) méně protivětrů v technologickém sektoru.
img

Obchodování na pražské burze se na začátku roku nese v pozitivním duchu

03.01.2023 Dnes pražská burza rostla podobně jako včera. Hlavní index PX přidal +0,92 % (1 218,87 b.). Pro srovnání evropský STOXX Europe 600 roste dnes krátce před koncem obchodování zhruba stejně vysokým tempem a přidává asi procento. Pozitivně otevřel taky zámořský index S&P500, když zahájil dnešní obchodní seanci až o procento silnější. Nicméně krátce na to se prvotní zisky rozplynuly a hodnota indexu spadla do mínusu. Vliv na to měly technologické akcie, zejména Tesla a Apple. První jmenovaná společnost nedodala očekávaný počet aut a druhá se pravděpodobně potýká se sníženou poptávkou.
img

Jaké jsou ty nejlepší technologické akcie na dlouhodobé investování – Už je máte v portfoliu?

02.01.2023 V žádné éře lidských dějin nebyly podnikání a technologie tak silně spojeny, jak tomu aktuálně je. Význam by se dal odhadnout z nedávné zprávy, která nastiňuje 6 trendů v minulém roce. Všechny se překrývají s technologickým prostorem. Do těchto odvětví patří vesmírné technologie, biotechnologie, neurotechnika, robotická technologie a energetická technologie.
img

Technologické akcie míří vzhůru, dolar klesá

29.12.2022 Evropské akcie se po počátečních ztrátách drží lehce nad včerejším závěrem. To ale nestačí na to, aby se evropský blue chip index vyhnul svému nejhoršímu roku od roku 2018. Na druhé straně Atlantiku se akcie obchodují výše poté, co počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti k minulému týdnu mírně vzrostl. Stále ale zůstává blízko historických minim. Výnosy státních dluhopisů klesly a kurz dolaru prodloužil svůj pokles. Z akcií se daří zejména technologickému sektoru, kde rostou giganti jako Tesla, Apple, Amazon a Microsoft.
Související klíčová slova: Report finančních trhů | Akcie Kweichow Moutai | South Sea Company | HYQ | Upstart Holdings | Tim Ghriskey | Střední Evropa | Unilever (UNA) | Etheru | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Počet nakažených koronavirem | PPI v USA | Akcie na doručitele | Obchodní pásmo | Cyklické růstové akcie | Objem transakcí | Blockchainové infrastruktury | Nejdůležitější čínské indexy | Dynamický růst | Internetové a technologické akcie | Akcie Meta Platforms | Akcie menších společností | Brokerage | Celebrity | Akcie Sony | Klíčový ukazatel | BCPP | Uvolněné měnové politiky | Italská průmyslová produkce | Prostor k růstu | ChatGPT | Jak fungují akcie | Akcie Visa (V) | Trading knihy | Odhady výsledků | Výplach | Euro k americkému dolaru | ETF na zlato | Cap | Podíl bitcoinů | VOLX | Hodnota společnosti | Akcie Teradyne | Výnosy dluhopisů | Allianz (ALV) | Jack Ma | Dlouhé pozice | Cleveland Iron Mining Company | Standardní odchylka | Oslabené měny | Světové akcie | Zakladatel Alibaby | Zonky | Války | Snap Inc | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Foxconn | Sandbox | Vývoj | Online trading konference | Míra nezaměstnanosti v USA | Obchodní platformy | Češi | Úrokový spread | Rychlé zisky | Akcie Societé Generale | Střídání nálady na trhu | Data z trhu práce | Australská centrální banka | Allianz | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Marvell Technology | Globální růst | Radim Dohnal | Velký propad | Silná rezistence | Dění na opčním trhu | Krize na Blízkém východě | Investice do marihuany | Hospodaření firmy | EUR | Kryptoměny bitcoin dnes | Propady akciových trhů | Kryptoaktiva | P/E poměr | FDA | Spotřebitelské výdaje | Index produkčních cen | Outperform | Zhodnocení akcií | Akcie Dongfeng Motor | Velký hráč | Riziko inflace | Pokračování růstu | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | FOMO (Fear of missing out) | Slabý jüan | Levné peníze | Nedostatek potravin | Kalifornie | Budoucnost | ABNB | Finanční ústav | Půjčování cenných papírů | Yandex | Oživení cen | Hlavní úrokové sazby | Slábnutí inflačních tlaků | Salesforce | Akciové společnosti | Wal-Mart Stores | Měnový report | Automobilový sektor | OTP | Výkyvy | Současný propad | Coca-Cola Company | Itálie | Jak si stojí akciové indexy | Získávání nových půjček | Stoxx | SEC (Securities and Exchange Commission) | TradeCZ | Akcie Carnival | SAMR | Jaké akcie koupit? | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Enviromental, Social and Governance | Obchody | CBDC | Texas | Reálné zisky | Akcie firmy | Dolar zpevňuje | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Akcie čínských společností | Údaj o HDP | Ceny akcií Ford | Očekávání | Vývoj vakcín | Korelace | Edison | Předpověď | Jüan | Akcie Colt | Volatilní | Russell 2000 (US2000) | Luckin Coffee | Fiskální impuls | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Trh s akciemi | LNG z Freeportu | Aktuální kurzy měn | T-Mobile | Nikl | Růst amerických akcií | Swingy | Skotská národní strana | Teradyne (TER) | Pokles hospodářství | České hospodářství | Novo | Webináře | Pozitivní nálada | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Akcie Fidelity | Londýnské burzy | Filantrop | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Veřejné finance | Nákupní párty | Vítězství Německa | Očekávání nastavení úrokových sazeb | Ark | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Akcie Flow Traders | Technologie společnosti | Ripple | Příležitost k prodeji | Evropská komise | Dopady energetické krize | WeCHat | Pro investory | Short Interest | Philip Morris ČR | Oživení ekonomiky | iShares | Snížení odměny | Crypto | Equiti Capital | Akcie Amazon (AMZN) | Investice | Počáteční marže | US Bancorp | Britská centrální banka | Situace v Kazachstánu | Plán investic | DXY | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Geopolitické riziko | Stagnace | Akcie Salesforce | Potenciál | Zpráva z akciového trhu | Nové technologie | Support | Diverzifikace | XEL | Nejvyšší nezaměstnanost | Nízké sazby | CED Capital | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Devon Energy | Výnosy na dluhopisech | Dopad na akcie | Přesnost | Delivery Hero | Současný dluh | China ETF | Technologie blockchain | Norges Bank | Dění na světových burzách | Růst amerického dolaru | Předpoklad nižších úroků | Ifo | Investopedia | Webinář | Japonské akcie | Nálada v eurozóně | Nadprůměrné cash flow | Argos Capital | FAANG akcie | Invaze na Ukrajinu | Iliad | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | NYSE | Intervence | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Fedex Corporation | Ark Investment | Klesly akcie | Modernizace přenosových sítí | Vyvážené portfolio | Experti | LSEG | Společnost Cleveland-Cliffs | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Vstupní náklady | Raiffeisenbank | Nezávislost | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Průměrný výnos | Zahraniční investice v Číně | Stimul | Stop-Loss | Psychické rozpoložení | Maloobchodní tržby v Číně | Evropské měny | Nákupy aktiv | BASF (BAS) | Zlato a bitcoin | Aktuální valuace | Olívia Lacenová | Dění na trzích | Velké technologické firmy | Akcie BASF | Pád akcií technologických obrů | Salesforce.com (CRM) | Vývoj ceny dřeva v USD | Obchodní společnosti | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Asijské trhy | Obchodní seance | Impuls | Accor | EUR/USD | General Electric | World Agriculture Supply and Demand | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Akciový dream team | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Mediální společnost | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Český průmysl | Cena bitcoinu | Návratnost investic | Současná cena | Obchodování na burzách | SOK | Indexové fondy | Wolters Kluwer | Konkurenti | Profesionální trader | Akcie společnosti | Akcie Nike (NKE) | ETH | Streamovací služby | Howard Marks | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Softwarová společnost | Pohyby na komoditním trhu | Americký výrobce čipů | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Marek Malina | Pokles amerických akcií | Benchmark | Rostoucí výnosy | Opatrný optimismus | QQQ | Vývoz z Německa v květnu | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Index NASDAQ 100 | Lagardeová | Ekonomický útlum v USA | Domino efekt | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Výnos | P/S | DeFi | Velcí investoři | Kolaps Lehman Brothers | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | AdmiralMarkets | RBC Capital | 100 miliard dolarů | Hlavní index pařížské burzy | Propady hospodářského růstu | Trh s dluhopisy | Brent | Volby do parlamentu | IHNED | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Schválení ETF | First Citizens | Meituan | TNOTE | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | SMA | Vzdělávání | Russell 2000 | Jak obchodovat akcie | Denník | Šéf Fedu | Úspěch v investování | Slabá poptávka | Small caps | Hlavní akciový index | LYNX Trading | Akcie ropných firem | Akciové fondy | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Posílení akcií | Rozhodnutí o sazbách | Oživení ekonomiky USA | Reddit | IDEA | Technické rezistence | Měnové riziko | Pronájem nemovitosti | Akcie Svenska Cellulosa SCA | TABAK.CZ | Intel Corporation | Postoj investorů | Akcie Erste | Výhled recesních scénářů | ESG | Index DOW | Reálné zisky nad inflací | Hnutí Tálibán | Acacia Communications | Německý akciový index DAX | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Akcie Facebooku | Poměr PE | Exchange | Investiční portfolio | Akcie Fidelity National Information | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Státní dluh | MAE | Růst akcií Nvidia | Investor Warren Buffett | Burzovní obchody | Akcionáři | Nejlepší technologické akcie | Pesimismus | Držení pozice | GameStop Corp | Graf zlata | Kontrakty | INR | Strach | Ceny dřeva | First Republic | Nahromaděný dluh | Graf EURUSD | Nadprůměrný zisk | AMAT | Způsob obchodování | Oživení čínské ekonomiky | Nákupní příležitosti | Propad cen | Nová makroekonomická prognóza | Akciové investování | Styl obchodování | Údaje o hrubém domácím produktu | Očekávání ČNB | Constellation Energy | Online obchodování | AUDUSD | Škoda | Euronext | CSCO | Praxe | Nasdaq100 | Akcie Apple (AAPL) | Call of Duty | Reálné ekonomiky | Coinmarketcap.com | CAPEX | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Hasbro | Sentiment na trhu | JPY | Cena Brentu | Mediánová cena | H&M | Snižování úrokových sazeb v USA | Metaverse | Dollar General Corporation | Roční zhodnocení | Béžová kniha | Otevírání americké ekonomiky | Analytický tým FXstreet.cz | CFD DAX30 | Americká investiční banka | WFT zdanění | Polovodiče | AI | Vývoj válečného konfliktu | Index Russell | Největší IPO | Ekonomický sentiment | Uber Technologies | Akcie Alibaba Group | CRM | Americká sněmovna reprezentantů | Zoom Video | Wonderinterest Trading | Akcie Allianz (ALV) | Prudké cenové výkyvy | Znehodnocení | Ceny ETH | O2 | Akcie Just Eat Takeaway | Obchodní tipy | Tržní hodnota | Růst měnového páru | Růst v Číně | Peníze | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Sell-off | Viceprezident | FinTech akcie 2021 | Londýnské banky | Ukazatel | Vstoupit na burzu | Suezský průplav | TeamViewer | Bankovní rady ČNB | Posílení | FTX | Historický milník | Investiční aktiva | Průmyslové zakázky | Dosáhnout zisku | Nová bankovní rada | MONET.CZ | Měnová situace | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Nestlé | Obavy z inflace | Akcie a trhy | Hlavní centrální banky | Certifikáty | InterContinental | Průmyslové revoluce | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Supplementary Leverage Ratio | Co to je burza | FBI | Investovat | EURUSD | FedEx | Unie | Sankce na dovoz ruského zlata | Nacenění kontraktu | DOGE | Graf komodity | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | Adani | Tuzemská ekonomika | Downside | Amgen | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Představitelé ECB | Nejznámější kryptoměna | Goldmani | Ropa WTI | Měnové zajištění | Momentum trhu | Micron | Sentix index nálady investorů | Tipy na zajímavé akcie | Simon Peters | Lockheed Martin | Průmyslová výroba v Evropské unii | Období silného fundamentu | Outstanding shares | Sledovat grafy akcií | CISCO | Zestátnění společnosti ČEZ | Ekonomiky | Oslabení jüanu | Analytika | Developeři | Bankovní domy | Zasedání FOMC | Brexit | AEX | Zesílení inflačních tlaků | ZEW index | Target | Applied Materials (AMAT.US) | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Dolar dnes | NFP | Evropské burzy | CSI300 | Finfluencer | Valná hromada | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Průmyslový Dow Jones | Největší světové ekonomiky | WallStreetBets | USD/EUR | JPM.US | Americké ekonomiky | Akciový index CAC 40 | Polymetal International | Ceny elektřiny | Akcie TMR | Kapitál | Kč/USD | Americký prezident Joe Biden | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Výkon | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Cestování | FDX | Investiční horizont | Akcie Societé | Odliv kapitálu | Bond | Broker | Investování do čínských ETF | Bayer | Společnost Siemens | Dot plot | David Solomon | Proražení | Cash flow | Oslabení | Vojenský konflikt | Posílení koruny | USD | JD | Export | Ceny Bitcoinu | Akcie pražské burzy | Škola obchodování | Růst společnosti | Shopify | NFLX | Čínské technologické firmy | Technická analýza | DTE | Investiční analytik | Norilsk Nickel | Berkshire | Charu Chanana | Index MSCI Emerging Markets | WASDE | Posilování koruny | Akcie MONETA | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Rozhodnutí ECB o sazbách | Zynga | Akcie Ahold Delhaize | Moody's | Konsolidace trhu | Aktuální očekávání | Fear of Missing Out | Kapitálové strategie | Prodej automobilů | Gilead | Qualcomm | Comcast | Sodexo | Tržní hodnota firmy | Nové mutace | Prodávat akcie | Ant Group | Cena americké ropy | Více peněz | Plány | Centrální banky USA (Fed) | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | Blue chip | Umělá inteligence | Šok | Ropná zařízení | Varianta delta | Akcie Occidental Petroleum | Riziková averze | Hodnota akcií | ČSOB | Příležitost akcie | Burza v Londýně | Globální krize | ProSiebenSat.1 | Terra | Síť restaurací | Akcie Avastu | Tvorba pracovních míst | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | BofA Global Research | Vývoj ceny akcií | Kofola | Ranní zpráva pro tradery | Třetí vlna | Makléři | Michael Burry | Obrovské zisky | Bridgewater | Pokles kurzu | Dopad na cenu akcií | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Exekuce | Tichomoří | Moderna | Investor Warren | Úroková sazba | Recese ve Spojených státech | ISM pro sektor služeb | Investice do robotiky | Ahold Delhaize | Cenné kovy | Nárůst nově nakažených | Akcie Ralph Lauren | Walt Disney (DIS) | Výše dividendy | Index volatility CBOE | DJI | Emirates | Tovární objednávky | Verizon Communications Inc. | Greatest Bull Market | Zvyšování sazeb Fedu | UniCredit Bank | Screening akcií | Roční růst | Nomura Holdings | Spekulovat | ATVI | MT5 Supreme Edition | Swapy | Cenové tlaky | Sociální sítě | CashFlow | Kanadský premiér | P.A. | Česká zbrojovka | Farmaceutická firma | FSLR | RWE | Kapitálový trh | Širší index S&P 500 | Shenzhen Composite | Zajímavé zisky | Fintech společnosti | Oživení trhu | Avast | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Vysoké sazby | Vaxart | Zámořské indexy | Ruské obcházení západních sankcí | Velikost fondu | Panevropský akciový index | Středoevropské měny | Úrovní podpory | Dvojitý vrchol | NTAP | Dovednosti | Janet Yellenová | Měnový pár EUR/USD | Snížení poptávky | Nervozita | SIX | Patria Online | Akcie Google | Dovoz | Akciové burzy | CONSOB | Dluhové krize | Šíření nemoci | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | MT5 | NextEra | Velké instituce | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Pozitivní zprávy | Investiční společnost Berkshire Hathaway | Souhrn finančních trhů | Hyundai | Nikkei | Uhelné elektrárny | Posílení indexu | Pro tradery | Bankroty | Generace Z | Investoři v USA | 1 milion | Stratégové | Zdravotní péče | Čínské úřady | Komoditní | Růst cen ropy | Výrobci elektromobilů | First Solar | Světová finanční krize | Svenska Cellulosa | Union générale | Broker Trust | Venture Capital | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Silicon Valley Bank (SVB) | State Street Global Advisors | China Unicom | Černé pondělí | Býčí sentiment | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Eurex | Ministerstvo obchodu | Vybírání zisků | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Wonderinterest Trading Ltd | Válka na Ukrajině | McKinsey | Intercontinental Exchange | Vývoj indexu finančních podmínek | Průmyslová výroba v Německu | Banka JPMorgan | Trh klokana | Evropské trhy | Příležitosti pro nákup | Rekordní zisk | Elon Musk | Euforie | CO2 | FANG | Makrodata | Akciové indexy | Procter & Gamble | Obrat trendu | NDX | Tesla Elon Musk | Investoři | Investing.com | Index asijsko-pacifických akcií | Uložení finančních prostředků | Rizikovost | Obchodní deník | Index RTS | Portfolio | Britský ministr financí | Spoření | Myšlení | Výnosy z amerických dluhopisů | Covid | MIB index | Investice do solární energie | Kweichow Moutai | Online nakupování | Podnikové dluhopisy | Globální ekonomiky | Nejistoty | Důvěra investorů | Americký prezident | Akcie na burzách | Fidelity | Konopné akcie | Dolar roste | Polymetal | Hong Kong | Německá průmyslová produkce | Promořenosti populace | Statut bezpečného přístavu | Negativní sentiment | Evropská měna | Coca-Cola | AMD | Rozdělení akcií | Společnost Google | Přidaná hodnota | Jeff Bezos | Nákupní apetit | Média | Analytici | ADR | Špatné výsledky | Vyšší úrokové sazby | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Obchodní napětí | Výrobce léků | Euro Stoxx 50 | Grayscale | Západní sankce | MSCI Emerging Markets | Jádrový index | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Credit Agricole SA | Peso | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Graf akcií | BABA.US | Investiční společnost | Pokles společnosti | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Commonwealth Bank | Futures na S&P 500 | Průmyslové objednávky | Jak investovat do zlata | DAX30 | Cenový růst | Údaje o průmyslové výrobě | Finanční instituce | CEZ1.CZ | Situace na finančních trzích | Makroekonomická prognóza | RIOT | Index KOSPI | CFRA Research | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Fannie Mae | Vzorce chování | Předpověď akcií | Akcie Take Two Interactive | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Britský premiér | Volatilita na trzích | Reálné mzdy | VIG | WSJ | Prezident | Tvorby rezerv | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Americké prezidentské volby | Pohyby trhu | Boom | Analytické služby | BABA | Obavy ze stagflace | BP | Britské akcie | Úsporný tarif | Nastavení úrokových sazeb | Japonská automobilka | Hold | Jim Cramer | Pád banky | Bed Bath & Beyond | Akcie kybernetické bezpečnosti | Funkční období | Nižší poptávka | Islamistické hnutí | ADS | Sestupný trend | CDC | Cena mědi | Čínský CHNComp | Raytheon | Poptávka po LNG | Ropné společnosti | Čínské banky | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Investice do vody | Ochota riskovat | Snížení nákladů | Zestátnění společnosti | Boj s inflací | Analýzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Nejvýkonnější akcie | Finanční pomoc | Světové burzy | Telecom | Akcie ve Spojených státech včera | S&P/ASX 200 | Politická nestabilita | TTF | Globální akciové indexy | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Poradenská společnost | Růst ceny Bitcoinu | Baidu (BIDU.US) | Borsa Italiana | Britské banky | Hlavní úroková sazba | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Netflix (NFLX) | Mary Dalyová | Inflační situace | Přístup na burzu | Invesco | Morningstar | Meme akcie | IEA | Demokraté | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Program nákupu aktiv | HeidelbergCement | Německý DAX | Sváteční sezóna | Portu Marek Malina | Akcie Netflixu | Patria | ODEHNAL & PARTNEŘI | Nový kapitál | Vládní a firemní dluhopisy | EP | Tipranks | Technologické společnosti | Analytik Purple Trading | Akcie českých bank | Tržní podíl | Uber | Riziko recese | Státní investiční fond | Ekonomický vývoj | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Solární energie | Short selling | Produkce základních surovin | Dlouhodobé pozice | Dodávky na trh | Růst na pražské burze | Úrok | Válka | US500 | Spalování fosilních paliv | Evropské ekonomiky | České koruny | Vývoj ceny akcie Apple | Scion Asset | Jednotná evropská měna | Agentura Reuters | Situace na japonském jenu | Fiskální rok | Akcie Nike | Koupit akcie | Carsten Roemheld | London Stock Exchange | Obchodní plán | Sázka | Spotřebitelský sentiment | Prodej | P/E | Zpráva | Cestovní ruch | Visa (V) | PFE | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Relativní výkon | Nové příležitosti | EUR/PLN | First Republic Bank | Prémie | Představitelé Fedu | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Souhrnný index nákupních manažerů | Švýcarská banka | Růstové akcie | Vývoj ceny akcie Netflixu | Huawei | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Tencent | Colt CZ | Emoce | Dluhopisové výnosy | Warren Buffett | Just Eat Takeaway | Finanční ředitel | S&P | Ziskovosti společnosti | Oslabování dolaru | Skupina PPF | Česká měna | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Celoroční výhled | Handelsblatt | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Obchodování | Zvýšení daní | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Výrazné ztráty | Legislativa | Zasedání Fedu | Společnost Berkshire Hathaway | Graf ropy WTI | Raoul Pal | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | Spotřebitelské ceny v USA | Futures | Plynovody | Industry Classification Benchmark | Libra k americkému dolaru | Analytik J&T | Automobilka | Meta | S&P Global | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Akcie Cleveland-Cliffs Inc. (CLF) | GBP | Rekordní hodnoty | Pokles ceny | Korekční pohyb | Thyssenkrupp | Management | Posilování eura | Velikost obchodu | Potenciál pokračujícího růstu | ZEW | Co se děje na finančních trzích | XM | Obchodní týden | Nejlepší odvětví | Bitcoin | Ropovod | Admiral Markets | Automobilky | Reálná mzda | Dobré výsledky | Centrální banky | XAU/USD | Pandemie COVID | Akcie Philip Morris ČR | Fenomén | Akcie známé automobilky | Elektromobily | Threads | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Prodej dluhopisů | Armageddon | GAAP | Index šanghajské burzy | Nejlepší čínské akcie | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Objem dluhopisů | Peter Lynch | Equity | Eurostat | Historický vývoj | Majitel | Akcie NN | Guru | Tržní cykly | Vesmírné akcie | Zprávy | Všechny akcie | Oanda | Farmaceutický sektor | Zpomalující inflace | Deflace | Nadšení | Růst amerických výnosů | Index britských akcií FTSE 100 | Nejznámější kryptoměny | Ralph Lauren | Dolary | Marek Odehnal | FB | Akcie v Asii | Dlouhodobé investování | BREAKING | Tokeny | Exact Sciences | Růst inflace | Nezaměstnanost v USA | MOEX | Turecká lira | Index STOXX Europe | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | REGN | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na pražské burze | CCI | Konjunktura | Investiční banka | Averze k riziku | Tesco | Vývoj ceny bitcoinu | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Benjamin Graham | Zajištění na stáří | Vývoj indexu Dow Jones | Index Stoxx 600 | Commonwealth Financial | Praha | Ceny ropy | Diverzifikace bohatství | Berkshire Hathaway | Akcie v Evropě | Podhodnocené tituly | Inteligentní investor | Distribuce | Pokles tržeb | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | 3M | Portu | Sazby v USA | Silný růst | HKD | Investiční centrum | Měsíční report | Airbus | Dividendové strategie | Mutace delta | Volný čas | EPFR Global | České banky | Intradenní obchodování | Vyhlídky | Odhad inflace | Firmy | CZ | Graf vývoje | Vláda USA | NATO | Zadlužování | Indexy Dow Jones a S&P 500 | USA Donald Trump | iFX | ROST.US | Index US100 | Cena ropy brent | NQ100 CFD | Evropské dividendové akcie | Sharpe ratio | Medvědí divergence | Spotové ceny | Míra | Korelace s technologickými akciemi | Co je Sharpe Ratio? | Investment management | Technická situace | Akcie CK Hutchison | Kryptoměnové burzy | Čas na nákup akcií | Počet investorů | Content assets | Webináře zdarma | PEG | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Nástroj | Rekordní ceny | Výsledky | West Texas Intermediate | Nejhlubší fáze | HUF | Obchodovanie | Ekonomické oživení | EURCZK | Slabý dolar | Investice do vodíku | Index pařížské burzy | Zápis ze zasedání Fedu | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Tapering | Spoluředitel | Obrovské množství peněz | Hedgeové fondy | Supreme Edition | Nio | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | cTrader Purple Trading | Waste Management | Cena ropy WTI | Bank of America | TIM | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Carnival | China Evergrande | René Remšík | Petr Lajsek | Day trading | Akcie Moneta Money Bank | Výrobce letadel | Odhady trhu | Vakcína | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Evropský plyn | Tržby | Australský dolar | CZKCASH | James Bullard | Finanční domy | Retracement | Zelená čísla | Koruna | Hodnota akcií společnosti | Smíšené zprávy | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | Cukr | Finanční služby | Aktuální ceny akcií | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | Koruna dnes | Akciové tituly | American Airlines | Tržní ceny | Míra zadlužení | DJIA | Fiat Chrysler | Kroky centrálních bank | Ant Financial | Latinská Amerika | Hypoteční trh | Shell | Finanční výsledky | Finance Bank | Včerejší obchodování | OPEC+ | Francie | Panevropský index STOXX 600 | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | Zadlužení čínské ekonomiky | Futures na evropské indexy | Meme stocks | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Akcie leteckých společností | BHS | Šéf Tesly | Objem | DMA | Propad | xStation | Dobrá doba pro nákup | Asociace | Applied Materials | Obavy z recese | Hypotéza | Očekávání investorů | Medián | Trigger | Výsledky firem | Výkonnost | Cenné papíry Monety Money Bank | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Globální dodavatelské řetězce | Microsoft (MSFT) | Akcie Siemens (SIE) | Makro | Údaje | Společnost Nvidia | Extrémně silný dolar | Měnový pár EUR/PLN | Australské akcie | Asie | Deprese | Nejlepší biotechnologické akcie | Nabídka akcií | Elektrické vozy | OpenAI | Akcie Volkswagen | Vzestup bitcoinu | Období zvýšené volatility | Zákonodárci | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Americká banka | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Exxon Mobil | Akcie NN Group | Western Alliance Bancorp | Prodeje domů | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | iPhone 14 | Alibaba | Dluhové problémy | Malajsie | Evropský blue chip index | Reddit WallStreetBets | Electronic Arts | Nejlepší evropské akcie | Výsledky průzkumu | Swingový výhled | Akcie ForFarmers | US dollar | NYSE Euronext | Regulátor | Investiční nástroje | Průzkumy | Placebo | Výhody diverzifikace | Shortovat | Nomura | Hlavní indexy | Polkadot (DOT) | Nakupovat | RMB | Převodník měn | Videokonference | Equal weight | Odvětví cestovního ruchu | Propouštění zaměstnanců | Měsíční report finančních trhů | Analytické pokrytí | IBEX 35 | Digitální zlato | Jan Sušánka | Průmyslová výroba | Bilion | AMC | Tendr | WMT | Tržní kapitalizace bitcoinu | Uzavírání pozic | Capital Markets | Pfizer | Krátkodobé strategie | Britské libry | Očekávaný růst | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | ARK Innovation | AFP | Covestro | Studie | Offshore | Srovnávací základna | Blízký východ | Obchodujte akcie | Index CHNComp | Britská obchodní bilance | Investice do technologií | Vesmírné akcie 2021 | Likérka Stock | Převzetí Credit Suisse | Trading konference | První obchodní den | Nejziskovější | Ant | Průraz | Premiér Andrej Babiš | Deficit | GME | Ceny zemního plynu | Surové ropy | S&P 500 Index | Comcast Corporation | Akcie České zbrojovky | Bit.plus | Americký dolar | Graf | Polsko | Kolaps | Chudoba | Rio Tinto | Index S&P 500 | Francouzský ministr | Reakce trhu | Zbrojovka | Italský MIB index | Hodnota firmy | Plyn | RBC | CFRA | USDRUB | Cenová hladina | Příjem díky dividendám | Jak investovat do akcií | Omezené riziko | Dolar vůči japonskému jenu | Ropa Brent | Kering | ADBE | Naspers | Akcie výrobce čipů | FTC | Výnosové křivky | KOMB.CZ | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Roblox | Akcie 2021 | Nakoupit akcie | Současná situace | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | EY | Zvýšené riziko | LEN | Přijetí | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Česká spořitelna | Oživení americké ekonomiky | Změny na trhu | Marathon | Jackson Hole | HUF/EUR | Intradenní obchody | Zájem o bitcoin | OPEC | Short | Melcor Developments | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Day trader | Bitcoin dnes | Podvážení | Poptávka po bezpečných aktivech | Jednání FOMC | Tiffany | Akcie Melcor Developments | Dot-com | Investování v Číně | Pár EUR/USD | Senior trader | Institut Ifo | Supportní úroveň | Johnson & Johnson | Vizualizace | Grafické karty | Hodnota aktiv | BYD | VTB | Eurodolar | Omezení pohybu | EW | Dopady na ekonomiku | KB | Fiskální situace | Bezpečné útočiště | Hodnocení akcií | Akcie včera | Cenný papír | Disciplína | Investorka | Maloobchod | Jádrový index spotřebitelských cen | Růst výnosů u dluhopisů | Obrat v měnové politice | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | Udržení inflace | Peněžní prostředky | Zveřejněná data | Informace o vývoji inflace | Spotřebitelská nálada | Inflace v eurozóně | Earnings | Americká centrální banka | Lukáš Raška | Trump | Patria Finance Tomáš Vlk | Devalvace | Stavebnictví | MRK | Provozní ztráty | Online platformy | Italská vláda | Akcie Hypoport | Index volatility | Dnešní růst | Brands | SaxoTraderGO | Pokles prodeje | Index Ventures | S&P Global Ratings | My portfolio | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Primární nabídka akcií | Čínský prezident Si Ťin-pching | UBS Global | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | PYPL | Disney+ | Technické analýzy | Silnější dolar | Beta | Zprávy pro spotřebitele | Výhled na příští rok | Urals | Spořící účet | Zdanění mimořádných zisků | Odpor | E*Trade | Mexiko | Zaknihované akcie | Rostoucí trend | High | Stock market | Finanční krize | Vydělat peníze | Ekonomická situace | Vstupy | Sójové boby | Genesis | Prodej akcií | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Akciové výnosy | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | TIPS | Akcie společnosti ČEZ | Projev šéfky ECB | Flat | Odliv prostředků z trhu | Vysoká cena | Rakousko | Americká data | Akcie Adobe (ADBE) | Turecká centrální banka | Akcie big data | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | Nejbližší support | Švédsko | USDCAD | Spotřebitelské ceny v Číně | Ekonomka | Akcie | Ceny dřeva v USD | TTWO | Americký dolarový index | CHF | Tečka kom | Údaje o inflaci | Instituce | Constellation | COPPER | Česká koruna | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Bitcoinové ETF | Bank of Japan | OECD | Chamtivost | Zpráva pro tradery | Upstart | GameStop (GME) | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Index Nikkei | Americké CPI | FAANG | Vývoj ceny akcií Nvidie od začátku roku | Watch list | G10 | Data z americké ekonomiky | Růstový potenciál | Dnešní fundamenty | Podílový list | LNG | Internet věcí | Western Alliance | Devizové trhy | Burza cenných papírů | Býčí signál | Německý Ifo index | Vývoj ceny akcií Nvidie | Samsung Electronics | Největší IPO roku | Vývoj ceny zlata v USD | Americké akcie | Index WIG20 | Uvolněná fiskální politika | Obchodování ETF | Vývoj ceny akcií Ford | Čínský realitní sektor | Britská měna | UBS Group | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Halving bitcoinu | Dlouhodobější trend | Nový výhled | Kongres | Prodeje dluhopisů | Měsíční průzkum | Wonderinterest | Akciové strategie | Těžby Bitcoinu | Divize | MetaTrader 4 | Melvin | Oslabení koruny | Spot | Rizikovost investice | Zvýšení úrokových sazeb | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Účet v bance | Čínský statistický úřad | Ziskové marže | ex | Nákupy akcií | Las Vegas | Rozpočtový deficit | PSA | Nárůst HDP | Royal Dutch Shell | Finanční média | Průměrný roční výnos | Ping An Insurance | Apple | Indikátor RSI | Big data | Nové akcie | Význam technické analýzy | Akcie Liberbank | Akcie Airbnb | Klesající tendence | Kellogg | Téma inflace | Růst výnosů | Globální akciový index MSCI | BlackBerry | Korporátní zprávy | Trh | Změna trendu | Šíření nemoci COVID-19 | Odhad amerického HDP | Kryptoměnová burza Coinbase | Komise | Grafy | ETF Invesco China Technology | List Financial Times | Crown | Technologické firmy | SolarEdge Technologies | DTE Energy | Války na Ukrajině | Erste Bank | Exchange Traded Fund | Přehled o dění na světových burzách | Akcie firem | Výrazný růst | Tolerance k riziku | Ekonomické zpomalení | Vyplnění GAPU | Aukce | Měnová autorita | Fed | Obchodování na páku | Zahraniční obchod | Míra inflace v USA | Výrobce čipů Nvidia | Tempo očkování | Snížení zadlužení | Ruská invaze na Ukrajinu | Velké americké banky | Signál na akcie | Korekce | Čínská centrální banka (PBOC) | Kurz české měny | Klesající trend | Upozornění | Drahota | Spotřebitelská důvěra v USA | Počet zákazníků | Trendline | Spuštění bitcoinů | Pozornost | Země EU | Finanční společnosti | Celosvětová poptávka | Akcie Tyson Foods | Jiří Tyleček | Společnost XTB | Nové trhy | Podhodnocené akcie | Obchodování na burze | NetApp | Buffett | Money management | Závislosti na Číně | SMA 200 | Největší ekonomika světa | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Švýcarská ekonomika | Výplaty dividendy | Japonská centrální banka | Startup společnosti | Pražské burzy | Dividendové akcie | Nájemné | Česká bankovní asociace | Konkrétní akcie | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Zveřejnění výsledků | Další rozvoj | Drawdown | Tržní výhled | Vietnam | SAP AG | Dopad na trhy | S&P 500 | Vysoké ztráty | Snižování úrokových sazeb | Investice do akcií | USDT | Globální recese | Euronext / Nasdaq | Směřování | Akciové indexy v USA | Automobilový průmysl | Akcie McDonald’s | Lowe's | Zájem o kryptoměny | Akcie Alphabet (GOOGL) | Spotové ceny ropy | Kov | Yahoo | Kanada | Ruské úřady | JDE | Cenové změny | Směnný kurz | ANO | Stock | Akcie Nvidie | Americké zásoby ropy | Volatility | Financials | Zemní plyn | Změny sazeb | Růst spotřebitelských cen | Pfizer/BioNTech vakcína | ProCent | Energetický sektor | Snap (SNAP.US) | Akcie banky | VZ | Poměr P/E | Trumpova vláda | Akcie Morgan Stanley | Rating | Platforms | Blog | Dezinflace | Kartel OPEC | Akcie FAANG | Agentura S&P | Merck & Company | Zestátnění | Znalost | Prezident Joe Biden | SNB | Ruská invaze | Soustředění | Koronavirová pandemie | Fond od BlackRocku | Produkty s pákovým efektem | Dolar k japonskému jenu | Velké banky | Hlavní akciové indexy | Microsoft | Akcie roku | USD/CHF | Wells Fargo | Budoucí vývoj | Příležitosti | Cointelegraph | Dopad na cenu | UnitedHealth Group Incorporated | Americké trhy | Arlington Asset Investment | Lyxor MSCI China UCITS ETF | Netflix | Výběr akcií | Akcie společnosti PayPal | Natixis | Vládní dluhopisy | Data z USA | Nejistota | Portfólia | Růst tržeb | CME | Úspory | Commission | Pokračování rally | Defi | HDP v eurozóně | Norwegian Cruise Line | Sell | Demokratické strany | Erste Group | Index nákupních manažerů | CL | Tržní hodnota akcie | NFP data | UCITS ETF | Měny&Sazby | Akcie ve Spojených státech | Ross Stores | Siemens Energy | Obchodování akcií | LYNX webinář | Kurz dolarů | Králem bude hotovost | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Celkový sentiment | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Důvěra | Beiersdorf | Sainsbury‘s | Živé vysílání | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Markets | Tvůrce trhu | Světová banka | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Zahraniční společnosti | Mexické peso | Akcie technologických společností | Unce zlata | Web3 | Penzijní fond | Bit.plus Martin Stránský | Bankovní akcie | Silnější euro | Futures na DAX | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Pokles úrokových sazeb | Spotřební zboží | BNP | Klokan | Vývoj akciového indexu DAX | John Hardy | Alasdair Haynes | Výpadky | Objem obchodů | Zisky akcií | CFTC | Obchodování na zámořských trzích | FIAT | Podpůrná opatření | The Sandbox | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Snižování inflace | XRP | TD Ameritrade | Nifty 50 | Ceny akcií Nvidie | Internetové televize | Invest | Amazon (AMZN) | Gazprom | Vývoz z Německa | Akcie v USA | Centrální banka | Call opce | Analytici Morgan Stanley | Tesla Inc. | Merrill Lynch | Očekávané výnosy | Životní náklady | Andrew Bailey | Silný propad | Meta Platforms Inc | KKR | Životní prostředí | Jemenští povstalci | Exxon | Akcie Paypal (PYPL) | Akcie KKR | Raymond James Financial | NYFANG | Rozbor | Řízení rizika | BlackRock (BLK.US) | Dobré zprávy | J P Morgan Chase & Co | Burzovně obchodované fondy | Tržní sentiment | Arm | QE | Ranní zpráva z akciového trhu | Nálada na trzích | Komodity zlato | Situace | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Celsius Holdings | Internetové akcie | Donald Trump | Vyšší kapitálový | Kurz EUR | Největší kryptoměna | Standard & Poor’s 500 | Čistý zisk | BIIB | Pozitivní zpráva | Makroekonomické ukazatele | Jádrová inflace | Twitter | Kovy | Fluktuace | Aktuální cena akcií | Krach | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Activision | Centrum | Portugalsko | Internet of Things (IoT) | Rizika Over-The-Counter trhů | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | Akcie společnosti Microsoft | Další růst | Ceny akcie Netflixu | Společnost LVMH | Vládní koalice | Zprávy o vakcíně | Vysoká zadluženost | Index DAX 30 | Cenné papíry Avastu | Měnový faktor | Morgan Stanley Capital International | Prime | Vybírat zisky | Roční výnos | Akcie Church & Dwight | Korekce na trzích | Řetězec | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Partnerství | PEPSICO | Transakční poplatky | Hodnota všech kryptoměn | BIDU.US | Globální index | Nižší růst | Mladší investoři | API | FIS | Rizikovější investice | Eurozóna | Bancorp | Oslabování ropy | Horentní sumy | Euromonitor International | Ropné vrty | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Futures kontrakty | Micron Technology (MU.US) | Index frankfurtské burzy | Ropné firmy | Vhodné akcie | BBBY | Problémy odvětví | Zahraniční burzy | Bossa Investment | Buy-and-Hold | CZK | MQL5.com | Reuters | AMC Entertainment | Unilever | Prudký růst cen | Podcast | Kryptoměnový trh | Baidu | George Bush | QCOM | Akciový index PX | Chevron | Domácí investiční společnosti | Nárůst výnosů | Kompozitní index | Obchodní komora EU | Knihy Howarda Markse | Přehřátí ekonomiky | Obchodování na měnovém trhu | Depozitní sazba | Communication Services | Dluhy | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Obchody s cennými papíry | Souhrnný index | Nesměrový cenový vývoj | Mastercard Incorporated | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Overbalance | Rekordní maximum | Palo Alto | Předseda | Tempo růstu CPI | Freddie Mac | Inflace v listopadu | Americký index S&P 500 | Těžaři | Utahování měnové politiky | VOW3.DE | Deutsche Boerse | Levné akcie | Proinflační riziko | Makléři z Prime Brokerage | Růstový impuls | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Výnosy z investic | Next | Tištění peněz | Heijmans | J&T | Nálada spekulantů | Traders | OIBDA | Shanghai Composite | Commodity index | Deliveroo | Dluhopisy | Investiční Memento | FOREX | Boeing | Vstup na burzu | Dow Jones a S&P 500 | Koronavirové epidemie | TLTRO | Příkaz | Zvyšování úroků | PROP Trading | Floating | Aquis Exchange | Supercyklus | Invaze | Rychlý růst | Americký dolar dnes | Akcie Nio (NIO) | Fiskální stimul | SLR | Růst HDP | Libra | Koronavirová krize | WM | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Otevření Číny | Akcie Intel (INTC) | CFD | JPMorgan Chase | iShares China Large Cap UCITS ETF | SMA 100 | Obchodníci | Nová data | Evropská unie | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Fiat Chrysler Automobiles | Chicago Mercantile Exchange | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Online prostředí | Index technologického trhu Nasdaq | Advanced Micro Devices (AMD) | IPO kalendář | Bankovní holdingy | DOT | Přímé zahraniční investice | US100 | Hodnota indexu PX | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Zajištění dodávek plynu | Evropské akciové indexy | Pomoc ekonomice | Financovat | NTES | Akcie Daimler | Dodd-Frank | Řecko | ETF Trust | Prodej na krátko | Možnost diverzifikace | Panické výprodeje | Cvičení | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Louis Vuitton | Jednání o brexitu | CME Group | Cenový graf | Americké ministerstvo obchodu | TSLA | Nadnárodní společnosti | Startup | Alibaba Group | Nový rekord | Spotřebitelská nálada ve Spojených státech | IG Chris Beauchamp | Úroky | Severomořská ropa | Alokovat kapitál | Refinitiv | Burza v Istanbulu | Konfluence | Komerční banka | Zadlužení veřejného sektoru | Český hrubý domácí produkt | Akce centrálních bank | Over-The-Counter | Tradiční automobilky | Cyklické akcie | Miliardy švýcarských franků | Cena | Menší úrok | Vysoká likvidita | Investiční banky | City | Finanční rizika | MONET | Gemini | Společnost Admirals | ASML Holding NV | Silný trh | Sumitomo | Guvernér Fedu | Dongfeng Motor | ING | Air | Akcie dnes | Economic | Ztráta | Inflační očekávání | IG Markets | Korekce na akciích | Zápis z posledního zasedání Fedu | NCLH | Ceny akcií | Izrael | Solární panely | Inspirace | Defenzivní akcie | Rozpočet | TABAK | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Německý index DAX | Dividenda | Životní úroveň | S&P500 | Analytik Raiffeisenbank | EBay | Epidemie | TradeCZ.cz | Dolar | Největší pády | Valuace sektoru | Čínská ekonomika | MUFG | Amazon | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Skokové oslabení | Technologie | Opce | Grubhub | Energetická krize | Půlení bitcoinu | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | ČNB | Šíření viru | StopLoss | Velikost pozice | Krátkodobé investice | Trian Partners | VW | Pokles likvidity | Akcie Microsoft | Přebytek peněz | Investujeme | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Zajímavé příležitosti | Sillicon Valley | Pokles | Kde investovat | Vstup do dlouhé pozice | USDIDX | IPO roku | Ceny komodit | MGM | Fenomenální růst | Vyšší ceny | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Zahraniční investice | Dynatrace | E-mini | Microsoft Corp | Výběr zisků | Facebook (FB) | Margin | Fiskální politika | Scion Asset Management | Globální inflace | Nvidia | Uzavření trhů | Makroekonomická situace | Vývoj akciového indexu | Druhá největší světová ekonomika | Biogen | Náskok před konkurencí | USDCZK | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Take-Profit | Investiční služby | Etoro | Tencent Music | Vyšší riziko | Rekordní zisky | BioNTech | Pojišťovna VIG | Americké společnosti | Komodita | Potenciální zisk | Švýcarská centrální banka | Charles Schwab | Akcie Tencent | Úvěrové podmínky | Large Cap | Cenové minimum | Pokles výnosů dluhopisů | Začněte obchodovat | Royal Caribbean | Poplatek | Odolnost ekonomiky | 4GLD | Radek Janáč | Euro vůči dolaru | Jihokorejské akcie | Další růst úrokových sazeb | Barclays | Diverzifikace portfolia | Akcie stabilních společností | DIP | FTSE | CARA | Konzervativní investice | Investování na burze | Index ISM | Tržní očekávání | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Směrodatná odchylka | Americká ekonomika | Hewlett Packard | Europe 600 | Válečná krize | Komodity ropa | Neinvestovat | Indexy v Číně | NVDA | Kurz koruny | Dluh USA | Výhled na 2. kvartál | Počet žádostí o podporu | Akcie spoločnosti | Americký trh | Cenový růst stříbra | Obchodník | Historická meta | Situace na ropě | Swingové obchodování | Akcie Siemens | Vývoj kurzu akcií Nvidie | Portfolio manažer | Akcie farmaceutické společnosti Pfizer | Akcie s LYNX | Alphabet/Google (GOOGL) | 737 MAX | Rada guvernérů | Global Advisors | Short signál na akcie | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Negativní dopad | SMA 20 | Wedbush Securities | Algorand | Google | Purple Trading Štěpán Hájek | Manažer Cyrrus | Index amerického dolaru (DXY) | Americká centrální banka (Fed) | Bitcoin a další kryptoměny | Blue chips | Interpretace | Růst mezd | Regulátoři | Fundamentální ukazatele | ISIN | ROE | S&P 500 ETF Trust | Spotřebitelské ceny | Fortune | Evropská centrální banka | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Paypal Holdings | Slušné zisky | Nejnovější zprávy | SNAP.US | Salvador | Dobré obchody | Index PX | Čínská vláda | 5G | Průmyslové kovy | Kryptoměnový gigant | Daně | Růst americké ekonomiky | Moneta | Tradingové webináře zdarma | Inflace v červenci | Investment Management | Statut | Cena za akcii | Malina | Hasan Rúhání | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | BAT | Close | Pracovní trh | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Vývoj inflace | Coinbase | Brokerské společnosti | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Burza Coinbase | Zásoby ropy v USA | Argentina | Žádosti o podporu v USA | Úvěry do realit | Česká ekonomika | Sentiment akciového trhu | Alibaba (BABA) | Institucionální investoři | Momentum | Pandemie nemoci | Příznivý výhled | Stabilní úrokové sazby | Daně z příjmů | Intel (INTC) | Pozitivní sentiment | Kurzy | Marketingová komunikace | Pšenice | CBOE | Akcie Philip Morris | Fond | Konsorcium | Mánie | Čína | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Růst zisků | Prodej podílů | SNY | Zisky | Akcie 5G | Low | HICP | Partners | Konsensus | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Litecoin | Nejlepší 5G akcie | Současné ceny | Conference Board | BNP Paribas | Konsenzus | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Signature Bank | Ceny palladia | Globální ekonomika | Obchodní pozice | Čínský index CHNComp | AMEX | Průmyslové firmy | Čínská média | GRMN | Swap | Miliardy eur | Blizzard | Čínský růst | Akcie Visa | Růst ceny | ISM | Benchmarky | Přehled kurzů | Ministr zahraničí | Indikátor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cisco Systems | Nižší ceny ropy | Starbucks | NATGAS | American Express Company | Splatnost | Toyota | Vysoké valuace | Delta Air Lines | Shortování akcií | Ekonomický růst Číny | Čínští technologičtí giganti | Cena zlata | Forward | SPAD | Pullback | Množství peněz | CBRT | Conseq | Snižování rizika | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | Volvo Cars | Výkonnost akcií | Zinek | Euro STOXX | Trinity Bank | Otevírání ekonomik | Přecenění | Flash Crash | Alibaba Group (BABA) | IPO Instacart | Breakout | Podílové fondy | Zlepšení nálady | Turecký prezident | RRR | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | Tržní nálada | Epidemiologická situace | Online hry | Index FTSEurofirst 300 | Spiegel | Růst cen | Bull | Index Russell 2000 | Index amerického dolaru (USDIDX) | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Kryštof Míšek | Moskva | Cenový pohyb | RSI | Krize v USA | Vysoké inflace | Měnová politika | Akcie Apple | Cleveland-Cliffs Inc. | Nákupy defenzivních titulů | Přicházející recese | Rheinmetall | SPX500 | Asset management | Alokace | Cena palladia | Pevné nervy | Býčí trh | ERA | Saxo | MSCI World | Indexy pohyb | Akciový watch list | Josh Gilbert | Pád cen | Francouzský prezident | Ekonomická nálada | Akcie 2020 | Výrobní aktivity | Dnes na trzích | Kurz australského dolaru | IFO index | Napadení Ukrajiny Ruskem | Financování | Výsledky za Q4 | Index pražské burzy | Nastavení měnové politiky | Kohl's | ČSÚ | Inflace v ČR | Semi | Nejrozšířenější kryptoměna | Zasedání RBA | Etherea | NQ100 | Fitch | Globální trhy | Internetové společnosti | Finance | Otevírání ekonomiky | Výrobce čipů | Akcie na jméno | Philadelphia Fed | Akcie AMC | Stres | Očekávání trhu | Prodávající | Historické maximum | Guvernér | CK Hutchison | Occidental | JPM | Čínské akciové trhy | Turecké liry | Pokles ekonomiky | Vysoké dividendy | Anheuser-Busch inBev | Peer-to-peer | EURGBP | Republikáni | Solana | USDJPY | Gram zlata | Těžby kryptoměn | Maloobchodní tržby v eurozóně | Zemědělství | Velké riziko | Investiční poradenství | Poptávka | Americké akciové trhy | Express | Sankce Evropské Unie | DISH | Spekulace na pokles | Banka Morgan Stanley | Frontier trh | Cena kryptoměny | Akciový stratég | Line | ASX 200 | VŠE v Praze | Hodnota amerického dolaru | Americké banky | Paradox | Capital | MU.US | Cisco Systems, Inc. | FT | Prime Brokerage banky Goldman Sachs | Krize bankovního sektoru | Krypto | Tyson Foods | Burzovní ukazatel | Denní pokles | Politické napětí | Investor | Obchodování na akciových trzích | Odměny za těžbu | Christopher Waller | Recesia | Mali | Malé podniky | Distillate inventories | Obchodovat | Infineon Technologies | Struktura zastropování cen | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Přijetí bitcoinu | Oil inventories | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Investiční zisky | Spotřebitel | Meziroční vývoj jádrové inflace | SolarEdge | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Pokles akcií | Tatry Mountain Resorts | Hospodářský růst | Analytik J&T Banky | Vydělávat peníze | Kapitálové trhy | Nové rekordy | XTB Štěpán Hájek | Potenciál pro zhodnocení | Posílení eura | Sociální síť | Pfizer/BioNTech | Charlie Munger | Americké státní dluhopisy | Palo Alto Networks | Akcie technologických firem | Akcie Gamestop | Silicon Valley | Technologický Nasdaq | Dluhová krize | PacWest Bancorp | Bohumil Trampota | FinTech | WTI | Výsledková sezona za druhý kvartál | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | ETF fondy | Bod | Miliardy korun | Koncentrace | Počasí | Podmínky na trhu | Reporty | Radim Krejčí | Ozbrojené složky | Shares | Zisk společnosti | Šéfka ECB | Medvědi | Silnější koruna | NetEase | Redukce | RBNZ | GfK | Paládium | Fear and Greed Index | FRED | Kryptotrh | TradingView | Online trading | Úrokový diferenciál | Co bude | Získané peníze | Analytik trhů | Únorová inflace | Klouzavý průměr | Pfizer a BioNTech | NEST | Predikce vývoje | O2 CR | HDP v ČR | Americká měna | New Oriental Education | Průmyslové podniky | Ocenění trhu | Ark Investment Management | Uchovatel hodnoty | Světové události | EMU | Akcie GME | Raiffeisenbank Vít Hradil | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Zájem o akcie | Tony Sycamore | Pokles zásob | Fear and Greed | Ziskovost | OCI | Payrolls | Zadlužení firem | Bankéři | Sázet | Podnikání | Cena ropy | Konkurenční společnosti | Nejlepší internetové akcie | Služba Prime Brokerage banky | RBC Capital Markets | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | BLK.US | Straits Times | Drobní investoři | Pevninská Čína | Marže | Využití kapacit | DAWN | Akcie bank | ROCE | Cena akcií AMD | Přísná regulace finančních trhů | FINMA | Další vývoj Bitcoinu | Statistiky z trhu práce | Státy EU | DAX | Zlato a stříbro | Technology | Polygon | HDP | Měny G10 | Diskont | Předběžné výsledky | Capitalinked.com | Bill Gates | Projevy centrálních bankéřů | Akcie těžařů stříbra | Prosus | Televize Netflix | Kurz USD | Recenze | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Volkswagen | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Technologické akcie roku 2020 | Firma | Zasedání měnového výboru | Vzrušení | Zbrojovky | Signály | Omikron | Debata | Monetizace | Vysoké zisky | Micron Technology | PEP | Lira | Načasování | Byznys | Jens Klatt | Snížení úrokových sazeb v USA | Erste | Index DAX burzy | Rychlé očkování | USA | IHS Markit | Technologické podniky | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Ether | China Telecom | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Komise v přenesené pravomoci | Alphabet (GOOGL) | Čínský index | Svenska Cellulosa SCA | SAP | Dluhopisové trhy | Analytici z Wall Street | Hlavní index PX | Diverzifikovat | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | Spolkový statistický úřad | FX | Global Markets | Ekonom | Steve Jobs | Pojistka proti inflaci | Dopady vysokých úrokových sazeb | Deutsche Bank | Podílové listy | Američané | První peníze | Kurz | Forexu | Market | Referendum | Akcie Alphabet | Martin Klass | Rozmach kryptoměn | Bloomberg Commodity Index | 256/2004 | Unicredit | Růst akcií | Zájem o NFT | Barel WTI | BMO Capital Markets | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Akciové tipy | HSI | Akcie padají | Ekonomický útlum | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Zavedení cel | Merck | Optimismus | Rozhodování | Facebook | Předkrizové úrovně | Společnost Deliveroo | Hliník | Růst dolaru | BH Securities | Vývoj indexu S&P 500 | Finančníci | US00724F1012 | Býčí vyhlídky | Oracle | Akcie podniku | Francouzský CAC 40 | Poptávka po čipech | Doba pro nákup | Index Euro Stoxx 600 | Tether | Kukuřice | Costco | Anas Sálih | Norský státní investiční fond | Fibonacciho retracement | Investujte | Slavný index | Prezident USA | Měď | Pravidelný příjem | Ekonomická nálada v eurozóně | Proinflační | Asie a Tichomoří | Generativní AI | Fiskální stimuly | Konglomerát | Bezpečné dluhopisy | Inflace cen | Rozvíjející se trhy | Akcie na pražské burze | Euro | Yield | AUD | Bod zlomu | Akcie Alibaba (BABA) | Indexy PMI | Binance | Cleveland-Cliffs | KBC | Breakout Trader | Úsilí | Kuvajtský ministr financí | Verizon | Pegas Nonwovens | SEC | Prognózy BlackRock | US2546871060 | CED Capital Ltd | Risk | Capitalinked | Predikce | Fibo | Akcie Netflix | DG | Sanofi | Rozpočtové schodky | Salesforce (CRM) | Bank of New York Mellon | Citigroup | Akcie bankovní skupiny Erste | Softbank | Dividendový výnos | Sony | Index VIX | Hospodářství | Nový britský premiér | MIB | Stagflace | Japonský Nikkei | Pražský index PX | Výkon hlavních měnových párů | Výnosy státních dluhopisů | Investovat do kryptoměn | EV | Inflační cíle | WEI | Růst firemních zisků | EBITDA | Akciové portfolio | Soren Otto Simonsen | JP Morgan | Ohlédnutí | Obchod | Zpomalení růstu | Wells Fargo (WFC.US) | Růst ekonomiky | Santa Claus Rally | Marže obchodníků | Activision Blizzard | IPO Deliveroo | ROI | Graf komodity Ropa WTI | Ranní komentář | Rostoucí ceny komodit | Oddělení forexu | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Kapitalizace bitcoinu | Čínská měna | Intermediate | Globální akciový index | Index akciového trhu | Global Industry Classification Standard | EU | Ekonomická krize | Cenové stability | Poskytování úvěrů | Volatilita akciových trhů | Zasedání ECB | Správce fondu | Základní úroková sazba | Credit Suisse | Powellovy komentáře | Portfolia | Fresenius Medical | Převis | Holdingová společnost | NN Group | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Automotive | Energetické firmy | Solidní výsledky | Aktivity v eurozóně | xStation 5 | Gate | Reklasifikace | Samsung | Recese | Index strachu | ZNGA | Výzkumný institut | Začínající tradeři | Netflix Investor Relations | BTCUSD | P/E Ratio | ASML | Švýcarský frank | Renault | Báze | Klesání cen | Investiční doporučení | Bank of Canada | Turistické sezóny | Německý ZEW index | Výprodeje na akciových trzích | Erdogan | Technologický index Nasdaq Composite | Soubor pravidel | Fondy obchodované na burze (ETF) | CZK/EUR | NZDUSD | Bitcoinové a blockchainové akcie | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | USD/CAD | Digitalizace | Výhled na rok | Čas na nákup | Akcie Applu | Měď (COPPER) | Kyjev | Začít investovat | Největší ekonomiky | Burzovní indexy | Deflační tlaky | Postranní pohyb | Zbohatnutí | Miliardy | Firemní dluhopisy | Denní graf | Spekulace | Manažerka | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | Růstový trend | Silný support | Akcie PayPal | Americké burzy | Hodnota indexu | Internetové firmy | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Mazars | Know-how | Mobilní operátor | Frank | DoorDash | Kapitálové výdaje | Zachování neutrality | Matěj Široký | Negativní nálada | Customer Experience | Kurz eura | Investoři a obchodníci | Vláda Spojených států | Orsted | Posílení akcií AI | Větší korekce | Investiční instrumenty | Tipy pro vytvoření watch listu | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Změna sazeb | Závislost na Číně | Patria Finance | Lufthansa | Chování ceny | Ceny energií | Graf indexu S&P 500 | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Výkon dolaru | Politická nejistota | Gilead Sciences | Dluhopis | Přebytek bilance | Meziroční míra inflace | Úrokové platby | Japonský jen | Index FTSE 100 | Index důvěry | Břidlicové ropy | Základní sazby | Likvidita trhu | Inaugurace amerického prezidenta | Čínský průmysl | Úspěchy | Další kryptoměny | Buy the dip | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Kurz bitcoinu | Halliburton | Technologický sektor | Soud | Investice do infrastruktury | China Evergrande Group | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Komunita | Fresenius SE | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Nákaza koronavirem | Blockchain | Politické riziko | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Purple Trading Petr Lajsek | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Avalanche | Makroekonomické prostředí | Sterling | China Mobile | Soukromé podniky | Předpovědi | Představitelé centrální banky | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Citigroup (C.US) | AXA | Analytické společnosti | MATIC | Mince | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Baterie | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Produktivita práce | Rostoucí ceny | Trend | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | Dění na trhu | Adidas | Produkty obchodované s finanční pákou | Luna/Terra | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | ETF roku 2020 | Akcie na burze | Střední podniky | Časový rámec | Centrální depozitář | Americký dolar k japonskému jenu | Obchodní pokyny | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Fyzické zlato | RTS | Platforma | Vzestup Nvidie | Vládní bondy | Energetika | Akcie energetických společností | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Odd Lots | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | Trhy v USA | Diverzifikované portfolio | CNN | Výsledky společnosti Nvidia | Spotify | Finanční situace | Ekonomický výhled | Nařízení | Société Générale | Verizon Communications | PoW | Ray Dalio | Pioneer Natural Resources | Definitivní obrat trendu | Míra nejistoty | Ropné akcie | Proces učení | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Vzestup ceny | RISK-ON | Akcie automobilky Tesla | Oblasti umělé inteligence | Negativní zprávy | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Cenné papíry ČEZ | Obchodní bilance | Ticker | Mizuho | M2 | Nálada na finančních trzích | Severomořská ropa Brent | Miliarda | Lightning Network | Akcie automobilky | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Evoluce | Výrobní PMI | Mileniálové | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Transparentnost | Akcie Electronic Arts | Gold | Akciová společnost | Ukrajinská centrální banka | David Ellis | Průmysl | Vakcinace v Evropě | Investovat do zlata | ZIL | Bridgewater Associates | Market Profile | Emise akcií | Hospodaření firem | Tempo růstu | Odkup akcií | American Airlines Group | Bankovnictví | Evergrande Group | NewYorská burza | Libye | Aerolinky | USD index | Pohonné hmoty | Americké dluhopisy | Investiční platformy | Nadhodnocení | BASF | Continental | Air Liquide | Break-Even | Biliony | Divergence | EasyJet | Commonwealth Bank of Australia | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | Nejvyšší růst | ETF | Pravidelné výplaty | Federální obchodní komise | Investujte do akcií | Akciové trhy | Výprodeje akcií | Kurzy měn | Zajímavé akcie | Hlavní evropské indexy | Index evropských akcií | Metody analýzy akcií | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Centrální bankéři | Coffee | Varování | Největší propady | SWKS | Akcie New Oriental Education | Invaze Ruska | Výsledky Nvidie | Snížení volatility | APP | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ministr zdravotnictví | Ekonomické výhledy | Cykly | Pokles indexu S&P 500 | Akcie aerolinek | Long | Společnost eToro | PFNonwovens | Reálná ekonomika | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Smíšené obchodování | Komoditní index | Pojišťovna | Euro Stoxx 600 | Růstové tituly | Macron | Výrazný propad | Pandemie | Jihomořská bublina | Parametry obchodu | Růst těžby v USA | Fidelity National Information Services | Nálady na trhu | Bear | CMCSA | Tripadvisor | Halving | USDC | Intesa Sanpaolo | Klid | Aktiva | SXXP | Pokles inflace | FOMC | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | PDD | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Širší index | Cenový strop | Ministerstvo financí | CSI China | NextEra Energy | Zasedání centrální banky | Výprodej | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | České měny | IPO Airbnb | Akcie Jardine Strategic | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | Švýcarská banka UBS | Business | Poradenské firmy | Business model | Podíl na trhu | Akcie Norilsk Nickel | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Xcel Energy Inc. | Indikátory | Akcie automobilky BMW | Albemarle | WFC | Americký ISM | Akcie herních vývojářů | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Hodnota kryptoměn | TikTok | Citadel | Obchodní příkazy | Osobní počítače | GM | Automatic Data Processing | Kongres USA | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Služba Prime Brokerage | Veřejný dluh | Cena stříbra | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | Index euro | Vývoj měnového páru USD/CAD | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krach banky | Xbox | XPeng | Čínští investoři | Výsledky amerických společností | Nový týden | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Western Union | Španělský IBEX 35 | Long signál na akcie | Akcie Berkshire Hathaway | Konsolidace | Tradingový portál | Zdravotnictví | Investice do stříbra | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Akcie Tesly | Ole Hansen | Long signál | Výnosnost | Spekulanti | NZD/USD | Čínské akcie | Kolísání ceny | Riziko ztráty | Ministryně financí | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Graf ropy | Jak začít investovat | Brazílie | Swingový obchodník | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Společnost BP | Sentix | Oblast překoupenosti | Trhy dnes | Microchip Technology | Cash-flow Netflixu | | Německý statistický úřad | Pochybnosti | Index akcií | Velké investiční fondy | Intradenní trader | Výsledek voleb | Černý pátek | Členské země | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | IRBT | Nárůst rizikové averze | BNY Mellon | Pandemická situace | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | Mateřská společnost | Splasknutí bubliny | ETFs | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | Zisky společnosti | Majetek | Ekonomika eurozóny | Efekt intervencí | Session | Big tech | Purple Trading | WFC.US | Řetězce | Dividendové akcie 2020 | Zisk na akcii (EPS) | Schwab | Virtuální mince | Zákaznická podpora | Období nejistoty | Relativní výkon hlavních měnových párů | Zrychlení inflace | Sentiment | Short pozice | Bonita | Částečný úvazek | Akcie Cleveland-Cliffs | Investovat do ETF | WEF | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Breaking | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Budoucnost Bitcoinu | Berenberg | Odliv prostředků | Politika | Profesionální investoři | TradingEconomics | Konkurence | Hospodářské recese | Vladimír Vávra | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Akcie ČEZu | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Goldman Sachs Group | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Backwardation | Investiční ředitel | Čínský prezident | CFD na akcie | Dnešní seance | Tier 1 | Americké futures | Yahoo Finance | Výhled pro akcie | MAM | FinTech akcie | Strach z inflace | Akcie evropských společností | Měnové trhy | Nejrozšířenější kryptoměny | Příznivé faktory | Americký dluh | Jak investovat | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | I-Trader | Forint | Americké akcie dnes | Obchodní domy | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | Růst libry | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Jak diverzifikovat | Citibank | Circle | Banky na Wall Street | Si Ťin-pching | Graf komodity Zlato | Zasedání FED | Evropské společnosti | Indexy amerického akciového trhu | Investování do nemovitostí | Společnost Amazon | Puma | Úvěrová krize | Cena pohonných hmot | Členové bankovní rady | Indexy S&P | Index DE30 | FundStrat | Zlatá horečka | Centrální banky USA | Investování do ETF | CAR | Optimismus investorů | Nálada | Geopolitická rizika | Investování | Jak na pravidelný příjem | Letectví | Indie | J&T Banka | Index amerického dolaru | Nákupy | Měnové páry | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Společnost Adobe | Problém u Netflixu | Vnímání | Prudential Financial | Intel | SVB | Index volatility VIX | Martin Stránský | Výprodej akcií | Ekonomika | Skyworks Solutions | Vývoj hlavní úrokové sazby | Klesání cen kryptoměn | Investiční společnosti | Cenu plynu | Hypoteční trh v USA | Výnosová křivka | Historická maxima | DAWN akcie | Marvell | Stratég Saxo Bank | Elektřina | SIE | Politika centrálních bank | Komodity ropa WTI | Situace v průmyslu | Dohoda o brexitu | ČEZ (CEZ1.CZ) | Dobrá zpráva | Volný peněžní tok | Konsolidovaný obrat | Historický vývoj indexu Dow Jones | Karanténa | Akcie Coinbase | Pandemický program | Nastavení sazeb | Sankce | Commerzbank | Očekávání pro rok | Zhodnocení | Hledání podhodnocených akcií | Šance | Spořící účty | 5G akcie | Ceny zlata | Výprodej na akciovém trhu | Analytické fórum | Výhled | Trade Financial | Spoustu peněz | Operátor O2 | Velmi volatilní | Timeframe | Index technologického trhu | České akcie | Futures na indexy | ZEN | Kurzotvorná informace | Americký akciový index | Auta | Komoditní akcie | Worldometers | Americké ministerstvo | Evropský blue chip | Timur Barotov | Zisk firmy | Americký trh práce | Celsius | Obchodní analýza | Firma Novo | Deriváty | Přísná opatření | Ethereum | Cardano (ADA) | Investiční prostředí | Nejlepší blue chip akcie | Akciový trh | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Economist | Hry | Akciový index DAX | Tlak na akcie | Akcie Fidelity National Information Services | Odpovědnost | Vysoké ocenění | iRobot | Akcie Cleveland-Cliffs Inc. | Akcie Micron | Letecká společnost | Počty nakažených | Nový býčí trh | Energetické společnosti | Ingenium Analytics | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | Globální trh s ropou | Index Hang Seng | Propouštění | Fondy ETF | Sentix index | Private equity | Polkadot | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Česká národní banka | Burza dnes | Británie | Cyrrus | PacWest | Data o inflaci | Expanze | Insider | Zasedání bankovní rady | LVMH | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Otevření ekonomiky | Provize | Prostor pro růst | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Ekonomické prognózy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Prime Brokerage | Komoditní trhy | OSVČ | Situace v Číně | ČEZ | Austrálie | Apple Inc. | AAPL | Cenové hladiny | Graf indexu Nasdaq | Hrubá marže | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | Tesla Motors | PMI za leden | USD za barel | Philips | Začínající investoři | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Počet nakažených | Nákup bitcoinu | Spread | CZK/USD | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Aktuální situace | Vývoj měnového páru EUR/USD | Dnešní videokomentář | New York | FOMO | Tradingové webináře | Anadarko Petroleum | BinckBank | MSFT | CFD kontraktu | Retail Investor | Swing | Graf měnového páru | Finanční údaje | GS | Index BUX | Analytik finančních trhů | CFG | Dřevo | AIG | Krize | Bernstein | Pád akcií | Jak se obchoduje | Ceny ropy Brent | Fresenius | Zvýšení úroků | Fundamenty | NERV | Zajišťování | Akcie IBM | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | ČNB dnes | Daňové zvýhodnění | Změny úrokových sazeb | Nákup dluhopisů | Vlastní akcie | Cloud Computing | Applied Materials | S&P 500 nebo Nasdaq | Situace na trzích | IBEX | Vysoké ceny ropy | AOS | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | Zlatý důl | BUX | CoinGecko | Objem obchodů s kryptoměnami | Výrobci automobilů | Bitcoinový fond | Informace z trhu | Pokles poptávky | Akcie Microsoft (MSFT) | Index strachu VIX | Oslabení dolaru | Objednávky | Investiční bankovnictví | CEO | Těžby bitcoinů | Obchodní přebytek | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | Akcie ve světě | NFT | Prezident Erdogan | Pohyb Bitcoinu | Společnost Walt Disney | Algoritmy | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Akcie Meta | Akciové trhy v USA | Dolarový index | ZTS | Globální trh | Výplata | Podíl akcií | DAX30 CFD | Vývoj ceny ropy | Varšavská burza | Boj proti inflaci | Akcie Intel | Big Tech | Sazby | Nadnárodní korporace | Americké výnosy | Akcie Tesla | Mezibankovní | US30 | Graf indexu | Dialog | Ředitelka | Generální ředitel | Ceny aktiv | Akcie Stock | Japonský ministr financí | Příjmy z kryptoměn | Měny emerging markets | Investiční tituly | Cíle | Politická rozhodnutí | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Newmont Mining | SPX 500 | AXP | MarketWatch | Rychlost | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Oživení ve světě | Rozvoj | Investovat do akcií | Fox News | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Vývoj kurzu akcií | Růst cen komodit | Likvidita | Klouzavé průměry | RBA | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Investice do zlata | Výprodeje | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Rozhovor | Španělský IBEX | Transakce | Švýcarské banky | Volatility trhu | Jak funguje screening akcií | DTE Energy Company | Dnešní údaje | Technologický index | Hodinový graf | Měny | Růst podnikatelské aktivity | Nasdaq (US100) | Trh s kryptoměnami | Graf komodity Stříbro | Znovuotevření Číny | Royal Dutch Shell (RDSA) | Snížení úrokových sazeb | Výnosy 10letých dluhopisů | Americký ISM pro sektor služeb | Dna | MasterCard | Waymo | Raymond James | Bezpečnost | Výroba v Německu | Zaměstnanost | RDSA | Slovensko | Profitovat | Glencore | Maloobchodní prodej | Intradenní obchodník | Irsko | Nová historická maxima | Kurzy hlavních měn | Energie | Peněžní tok | Zpravodajství | Které akcie | Odvětví vyspělých technologií | Tradeři | Meziroční vývoj jádrové inflace (CPI) | Retail Investor Beat | Program QE | Chrysler | DE30 | USDX | Nejlepší ropné akcie | Jak nakoupit akcie | Inaugurace | UNA | Soupeření | Dividendy | Obchodní příležitosti | Měna | Inflace v prosinci | Put | Jasný signál | Legendární investor | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Trading | Jamie Dimon | Renminbi | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Intradenní pohyby | Uzavření dohody | Kotace | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Aktivity společnosti | Trader Workstation | Internet of Things | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | Sazba Fedu | Snap | Výnosy | Poradenství | Akcia | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Jak funguje burza | Snížení zisku | Finanční trh | Růst poptávky | Velké ekonomiky | Snižování nákladů | JPMorgan | 100 SMA | Německé akcie | Akcie Erste Bank | SPWR | Půlení | Uhlí | Apple (AAPL) | Daň z nadměrných zisků | Prezident Evropské centrální banky | Trade | Risk On | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Překoupené oblasti | Eni | Globální finanční trhy | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | Sberbank | Vytvoření watch listu | Sentiment na trzích | Milník | Největší americké společnosti | Světová zdravotnická organizace | Akcie Rio Tinto | Tržní cena | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | Předčasné volby | EIA | Generativní umělá inteligence | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | IPO | Partneři | UNH | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Denní graf měnového páru | Graf akciového indexu | Akcionář | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | ADA | Reálné úrokové sazby | Pinduoduo | Obchodní den | Tržby společnosti | Pád Lehman Brothers | Akcie Colt CZ | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Zkušenost | Checklist | GBP/EUR | Tradingový portál FXstreet.cz | Index Nasdaq (US100) | Signál | Peter Garnry | Írán | Centrální depozitář cenných papírů | Jerome Powell | S/R zóny | Čínská firma | Afrika | Zkušení investoři | Pozemky | Výsledkové sezóny | Akcie Amazon.com | Vývoj jádrové inflace | Americké vlády | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | Nejvolatilnější | EPS | Obchodování Futures | ADP | Square | BIST 100 | Apple Podcasts | Napětí mezi Čínou a USA | Biliony dolarů | Číst grafy | CPI v USA | Short squeeze | Short signál | Joe Biden | Dlouhodobý klouzavý průměr | Ropy | Rozdílové smlouvy | Klesající inflace | Mylan | Historie | C.US | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Řízení rizik | Singapur | Americké akciové indexy | CHNComp | Pracovní síly | Cena kryptoměny bitcoin | Obiloviny | Vývoj ceny akcií technologických firem | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Výdaje | Podcasty | Záchranný balíček | Očekávané Earnings | Akcie Royal Dutch Shell (RDSA) | Silný trend | Ekonomický dopad | Společnost | All Time High | Akcie ropy | Kvalitní akcie | Xilinx | ESPN | Geopolitická nejistota | Likvidní | Firma McDonald's | Aktivita v sektoru služeb | Stimuly | Sázky | Futures na americké akcie | Nifty | Forbes | Index MSCI World | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Ocenění akcií | Bull market | Disclaimer | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Colt | Allergan | Podnikatelské aktivity v eurozóně | BlackRock | 10 akcií | NIO Inc | Utažení měnové politiky | Palantir | Světové indexy | Depozitář | Očekávaná inflace | Wood & Company | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Guvernér ČNB | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Prudký pokles cen | ASX | Světové hospodářství | Kompenzace | Rozšíření | Dopad koronaviru | Akcie Biogen | Ekonomické indikátory | Vitalik Buterin | Západoevropské trhy | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Ostatní komodity | Ropný trh | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Industry Classification Benchmark (ICB) | DAX 30 | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Buy | Tisková konference | Eura | Citrix | Sam Stovall | Podnikání na kapitálovém trhu | Ztráty | Investujte na Forexu | EBITDA marže | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | RBAG | Blockchainové akcie | ACT | Výrobci čipů | Organizace | Akcie Erste Group | Britský FTSE | Alipay | Americká centrální banka FED | Obilí | Invesco Ltd. | Posilování USD | Poptávka po akciích | Gap | CEE | Moelis | Expedia | Americké firmy | Leverage | VIX | Stock Exchange | Premiér Boris Johnson | Růst | Objem obchodování | Dopad na finanční trhy | Akcie z oblasti cestovního ruchu | Akcie společnosti Alphabet | Hodně peněz | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Cathie Wood | Fed včera | Akcie ČEZ | Evropský akciový trh | Alokace aktiv | UCITS | Energetické komodity | Komodity | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Pohyby cen | MSCI Asia Pacific | Nvidia Corporation | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Risk-off | Propad ceny | Volvo | Emitent | Investujte zodpovědně | WU | Zajištění | Dominion Energy | Administrativa | AbbVie | Měnový výbor | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Internetové bubliny | Akcie Goldman Sachs | CNY | Propad cen ropy | BOSSA | BIDU | Fúze | Japonský index Nikkei | Oživení globální ekonomiky | Index | Wall Street Journal | Nižší úrokové sazby | XTB Research | Cenový pokles | Dow Jones | Holdingové společnosti | STMicroelectronics | Praktické tipy | US dolar | Infineon | Lockdown | Wirecard | Akcie Alibaba | Hlavní americké indexy | Kupci | Největší kryptoměny | Token | Fundament | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Ruská vláda | Kryptoměnová burza | Bohatství | Kanadská centrální banka | Cenová akce | Investiční fond | Průmyslová produkce | Malý prostor | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Jižní Korea | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Jestřábí politika | Invesco China Technology | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | ČTK | S&P Dow Jones Indices | Chuť investovat | Arca | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Portfolio manažer Cyrrus | Futures na americké indexy | Návratnost investice | Výplaty dividend | ICB | Edward Moya | Investice do elektromobility | Prohlášení | Nejlepší investiční strategie | Šíření koronaviru | Platinové akcie | Akcie AMD | Obchodní spolupráce | Vysoké ceny akcií | National Securities | eSports ETF | Revoluce v technologii | Vývoj tržní kapitalizace | Manažeři | Akcie Wolters Kluwer | Hlavní fundamenty | Lepší zítřky | Midjourney | Čínský index CSI300 | Index BIST 100 | Korporace | Silvercorp Metals | Mzda | CAD | Zpráva WASDE | Akcie Church & Dwight (CHD) | Tesla | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | IPO Alibaba | Makléřská společnost | Akcie NIO | Kulminace inflačních tlaků | Společnost Nike | Americký akciový index S&P 500 | Vítězství Německa nad Francií | Výhled růstu HDP | Mezibankovní sazby | Raketový růst akcií | Tvrdá recese | Snížit úrokové sazby | Akcie velkých technologických společností | Megan Hornemanová | Citrix Systems | Americká obchodní bilance | Britský akciový trh | Kryptoúvěrové firmy | Banka Moneta | Naučte se investovat | American International Group (AIG) | Index nálady investorů | Kryptoměnové komunity | Square (SQ) | Investičně-poradenské firmy | GameStop | Investorské prezentace | Ceny lithia | Průlom | Růst bitcoinu | Dream team | Tencent Music Entertainment Group | SPAC | Ekonomický cyklus | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Souhrnný index nákupních manažerů (PMI) | Pokles reálných mezd | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Akcie na trzích | Petroleo Brasileiro | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Obchodování akcií u LYNX | Prodeje potravin | Chytrý Honza | Volatilní vývoj | Stabilita | Zboží každodenní spotřeby | Regulatorní prostředí | Akcie Euronext / Nasdaq | Začátky obchodní kariéry | Sledování grafu | Bidenova vláda | Extrémní strach | Vývoj amerického akciového indexu | WIG20 | Dovoz ruského zlata | Xetra GOLD | Vlastnictví | ETF na Nasdaq 100 | Tvrdá aktiva | ishares China ETF | Michael James | Kvartální hospodářské výsledky | Index spotřebitelských cen | Měnové politiky v USA | Největší centrální banky | Těžební kapacity | Trader | cTrader | Flow Traders | Akcie BASF (BAS) | Velké ztráty | Ruské zboží | AMGN | Spready | Graf EUR/USD | Zisk na akcii | Puma (PUM.DE) | Projev šéfky ECB Lagardové | Rezistence | AMC Entertainment (AMC) | Ministr financí | Snowflake | Američtí politici | Dominance amerického dolaru | Miláček investorů | KSS | Zprostředkování obchodování | XPEV | Dragon | Zájem o akcie internetových firem | Co to je dividenda | Větší regulace | Odhady analytiků | MiFID II | Vzestup zlata | Hang Seng (HSI) | Rates | Dluhové trhy | Přenos | Veřejně obchodované fondy | Kupovat akcie | Vývoj amerického plynu Henry Hub | Hlavní ekonom | Nike (NKE.US) | Akcie Prosus | Elektronické obchody | Zvažované investice | Daimler | Black swan | Excelová tabulka | Sentiment amerického akciového trhu | Cyklické odvětví | Zoom Video Communications | Nákup indexu S&P 500 | Obavy z krize | SoFi | Akcie producentů mědi | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Michael Arone | Tulipánová horečka | Dnešní obchodování | Regulační orgány | Akcie Square | Výše zdanění | Aktivity WallStreetBets | Vivendi | Hodnotové akcie | Euro vůči americkému dolaru | Systematické riziko | Odvětví | Slábnutí koruny | Panika | Nárůst ceny | Akcie Unilever (UNA) | PPF | Závratné zbohatnutí | TER | Služby pro institucionální investory | Ceny akcií Ford Motor | Otevřené podílové fondy | Krypto trh | E-book o investování | Pracovní místa | Pražská burza | Extrémní růst | Vakcinace | Britský statistický úřad | Petr Plecháč | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | Herní plán | Hospodářské výsledky společnosti | Digitální peněženky | App Store | Devalvace měny | Ceny energií v Evropě | Verdence Capital Advisors | Henkel | CAPEX rozpočty | Vývoj geopolitické situace | Částečné zestátnění | Omicron | Praní špinavých peněz | Zkratka každé akcie | Dění v Afghánistánu | Aramco | Stephen Massocca | Graf dne | Hodnota indexu Nasdaq | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | Rekordní růst | Vít Hradil | Trpělivost | Růst Bitcoinů | Fond Melvin Capitals | Analytička | Nasdaq Composite | Ekonomika USA | Dislokace | Raketový růst akcií Nvidia | Analýza | Hlavní index frankfurtské burzy | Blue chip akcie | Web Trader | Vklady | Regulační úřad pro cenné papíry | Canary Wharf | Copilot | Pravidelné sledování akcií | Andre Bakhos | Norsko | Umělé inteligence (AI) | Fannie Mae a Freddie Mac | Američtí regulátoři | Silné akcie | Diverzifikace osobních financí | Day-tradeři | Gama | Snížení úroků | Breakout na vyšší hodnoty | Události tohoto týdne | Linde | Akcie Spotify | Zajištění proti inflaci | Účet u brokera | Krize v Perském zálivu | Americký index | Akciový index S&P 500 | AMD a Xilinx | Electronic Arts (EA) | Výhled pro akcie ČEZu | Druhy akcií | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Investment grade | Nízké úrokové sazby | Akvizice AMD a Xilinx | Americké centrální banky | Svět kryptoměn | Krach na newyorské burze | Report komodit a indexů | Nové ETF | Koronavirové lockdowny v Číně | Nejvýznamnější burza | Bankrotové ochrany | WKL | KFC | Hodnotové nebo růstové akcie? | Průběh krize | Řízení čínských společností | Obchodní bilance Číny | Digitální peníze | Bloomberg | Onemocnění COVID-19 | Ruské společnosti | Sektorové alokace | Fundamentální hodnota | Íránský prezident | Podpora | Zahraniční forex | Venture investic | Zmírňování opatření | Koronavirové lockdowny | Třída aktiv | FTSEurofirst 300 | UBS | Vyšší ceny ropy | Rostoucí úrokové sazby | Průzkum analytiků | Nové žádosti o podporu v USA | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Novo Nordisk | Sjednocení Německa | Pokles HDP | Prodej akcie | Bydlení | BMO | Zprávy online | Industry Groups | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Tourmaline | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | CDW | Zlatý standard | Tým FXstreet.cz | Akcie BNP Paribas | Zastavení růstu | Co to jsou defenzivní akcie? | Vyšší mzdy | Středoevropské burzy | Kvantitativní utěsňování | KSS.US | Příjmy z poplatků | Trader 2.0 | Vláda v Berlíně | Hlavní měny | Energetická náročnost | Short Interest Ratio | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Domácí akcie | Xetra Gold | Základní metody analýzy | Circle of competence | Prorážení stop-lossů | Zájem o AI | Vývoj ceny zlata v CZK | Investice do platiny | Příjmy z reklamy | Konkurent Tesly | Institut ZEW | Obchodní války | Skyworks Solutions (SWKS) | Vývoj indexu Nasdaq | Lukáš Lipovský | Finanční výkazy | Akcie na majitele | Akcie Nvidia Corp | Chris Beauchamp | Index amerických akcií | Mateřské firmy | Snižování sazeb | Wolters Kluwer (WKL) | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | Northrop Grumman | Nvidia Corp | FANGMAN | Ceny zemního plynu v USA | Colonial Pipeline | ARKK | Reálná mzda v Česku | Pojišťovny | Uvolňování měnové politiky v USA | Společnost Siemens Energy | Dlouhodobý investor | Akcie Adobe | Vinci | Propad akcií | Výstraha od Goldman Sachs | Opakování dluhové krize | Úvěrové portfolio | Lockdowny v Číně | Francouzské volby | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Propad indexu | Biden | Zvýšených cen vstupů | CHD | Hospodaření | Investice do společností budoucnosti | ATH | Povzbuzení ekonomiky | Baker Hughes | Futures zlata | Konec roku | Top 40 německých akcií | Americká společnost | Tempo růstu PPI v USA | Americká investiční společnost | Propad koruny | Andrej Babiš | Dobrá čísla | Dodávky a cenu plynu | Akcie Waste Management | Nemovitosti | ESG investování | Cash flow výnos | Boris Johnson | Akcie finančních společností | JD.com | Futures trhy | Akcie Tencent (700) | CEE region | Inflační očekávání v USA | Snížení sazeb | Report komodit | Výrobce letadel Boeing | Výrobce elektrických aut | Agilent | Spekulativní aktivum | Prezident Trump | Mutace viru | Důsledky krize | Akciový index | Experimentální vakcína | Analytik trhů s kryptoměnami | Oceláři | Hlavní index pařížské burzy CAC 40 | Přehled | PX index | SPDR S&P 500 ETF Trust | KOMB | Poplatky za obchodování | Klouzavý průměr SMA 50 | Produkce mědi | Finanční ztráty | Prosperující akcie | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Celková průmyslová výroba | Tempo růstu PPI | Maloobchodní tržby | Konzervativní uložení finančních prostředků | Opatření proti šíření koronaviru | Více riskovat | Režim bankrotové ochrany | Vonovia | Sektor služeb | Globální problémy | Cenové výkyvy | Akcie Facebook | Vývoj inflace a mezd | Ruské akcie | Novozélandský dolar | Výrobce čipů Micron | Activision Blizzard (ATVI) | Raketový růst | Obchodní komora EU v Číně | Medvědí trend | Co je Reddit | XTB | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Meta Platforms | Seznam akcií | Index nákupních manažerů (PMI) | Benchmark S&P 500 | Index Nasdaq Composite | Výsledky amerických bank | xStation5 | CLF.US | 4G | Hotovost | Akcie Dynatrace | Americké akciové burzy | Ovládněte tržní cykly | Bezpečnostní situace | Čínská společnost | Německo | Akcie amerických bank | Obchodní model | Nálada na americkém akciovém trhu | Kód akcie | Americké úrokové sazby | Aleš Michl | Citron Research | Agency business | Haruhiko Kuroda | MT4 | Estee Lauder | Profesionální obchodník | Krach banky Union générale | Desetileté výnosy v USA | Farmaceutické akcie | Nákup fyzického zlata | Střednědobý klouzavý průměr | Kontrakt | Maloobchodní prodeje | Sazby beze změny | Energetická situace v Evropě | Cena akcií společnosti Meta | Krach amerických bank | Vice | Vysoká rizika | Walmart | Ředitel Raiffeisen | Albemarle Corp | Velké londýnské banky | Španělsko | Český PX index | Aktivní obchodování | Dodd-Frank legislativa | GICS | Růst měnového páru EUR/USD | Visa | Výhledy růstu | Indonésie | Zadlužení | Vodafone | Světová produkce mědi | Lék na COVID-19 | Capital.com | Asijské akciové trhy | Akcie farmaceutické společnosti | Status bezpečného přístavu | Kryptozima | Konkurent | Consumer Discretionary | Aktivum | Paweł Majtkowski | Domácnosti | Uptrend | Finanční svět | Analytik | Fiskální balíček | Klouzavý průměr SMA | Siemens (SIE) | ONS | Vzdělávací webináře | Disney | Další pokles | IPO TeamViewer | Dobrá nálada | Státní dluhopisy | Primární nabídka | Styl investování | Energetická situace | Ekonomický výhled USA | Akcie třídy A | Celsius Network | Ruská ekonomika | VaR | Bankovní sektor v ČR | Provozní zisk | BofA | Václav Pech | Dlouhodobé investice | Ekonomické sankce | Přísná regulace | Le Penová | Zdroj příjmů | Kupní síly peněz | SPY | Underweight | Index DAX | Vysoká inflace | Dohled nad bankami | Akcie internetových firem | PEGI | Investiční produkty | Pozice | Měny navázané na komodity | VanEck | Americký dolar vůči japonskému jenu | Statistika | Waste Management (WM) | Růst valuace | Dostatečné zkušenosti | Akcie First Solar | BlackBerry (BB) | Automobilka Nissan | Směrnice | Abbott Laboratories | Akcie Allianz | Oživení ekonomické aktivity | Analytik XTB | Forex kalendář | Riziko | IG | Navýšení dluhového stropu | Antiticyklické akcie | Útlum ekonomické aktivity | Akcie výrobce elektrických aut | Jak nakupovat akcie | Míra inflace v Číně | Platina | Závislost | Direct market access | Průmyslové společnosti | Objem hotovosti | Investoři se strategií | Aktivity v podnikatelském sektoru | Akcie PacWest Bancorp | Akcie Nike (NKE.US) | Dluhopisový trh | American International Group | Ropná zařízení v Saúdské Arábii | Take Two Interactive (TTWO) | Blue-chips | Google Trends | Železná ruda | Rozjezd turistické sezóny | EUR/GBP | Globální akcie | Největší rizika | Rozpočtové opatření | Přísnější Fed | Velcí hráči | Individuální akcie | Restriktivní politika | Nákupní momentum trhu | Reddit skupina | Držitelé kryptoměn | Supportní zóny | Marika Čupa | Snížení nákladů na státní dluh | První krize | Spořící účet v korunách | Index pražské burzy PX | WHO | Tempo růstu CPI v USA | Pinduoduo Inc | Současná cena mědi | Akcie Waste Management (WM) | Růst výnosů dluhopisů | Hang Seng Tech | Hypoport (HYQ) | Akcie Deliveroo | Čeští investoři | Investing | Hlavní světové burzy | CoinDesk | Americké investiční banky | Pozornost trhu | Býčí trend | A-shares | Burzovní krachy | Obrat v měnové politice Fedu | Akcie Skyworks Solutions | Silné stagflace | ONE | Otřes na světových burzách | Evropské indexy | 4. průmyslová revoluce | Propad akciových trhů | Skokové oslabení koruny | Zasedání WEF | Expirace | Omezení exportu | Makroekonomický kalendář | Základní metody analýzy akcií | SSE Composite | Lowe's Companies | Poměr výnosu | Body | Investiční rozhodnutí | Vývoj španělského akciového indexu | Čínské ministerstvo | Varovné znamení | Inverness Counsel | Mark Zuckerberg | Dot-com horečka | Dlouhodobí investoři | Virus | ETF na Nasdaq | Nákupní gap | Analytici banky | Index euro stoxx 50 | Kapitalový výnos | MIFID | Výnos dluhopisů | TOPIX | Boom na trhu | Podnikatelé | Největší burzovní krachy | CSI China ETF | Obchodovat s ETF | MSCI China ETF | Cílová cena | Nafouknutá bublina | Cena zemního plynu | Meziroční inflace | Index hongkongských akcií | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | Izraelský premiér | Roční návratnost | SPAC v ČR | Fidelity National Information Services (FIS) | Dvojciferné zhodnocení | Ztrátová investice | Společnost Microsoft | ABC | Akcie Square (SQ) | Plynový armageddon | Banky | Cardano | RUS50 | Intervenovat | Inflace a dluhopisy | S&P 500 ETF | Investiční nálada | NASDAQ 100 | Peking | Výraznější pokles | ALV | Obchodovat s akciemi | Silnější americký dolar | WebTrader | Merck KGaA | Nominální růst HDP | Balkánské země | Sledování ceny | Zisky nad inflací | MQL5 | Dostatek likvidních aktiv | Největší pokles | Obchodovaný objem | Beijing Capital International Airport | Americké tovární objednávky | Tým XTB | Banka | Doporučení | Akcie Micron Technology | ishares China | BioNTech vakcína | Evropský plyn TTF | Geopolitika | Lockdowny | Direct market | West Texas Intermediate (WTI) | Spuštění ChatGPT | Astrazeneca | Apache | Tomáš Vlk | Hyundai Motor | Antimonopolní úřad | Uvolnění kurzu rublu | Co je akcie | Ceny akcie Apple | Závislost na dolaru | Cílové ceny | Senát USA | Makléřské společnosti | Přebytek peněz na trhu | Rozšíření krize | Church & Dwight | Impulzy | Švýcarská vláda | Měnový pár | Avalanche (AVAX) | Příjmy domácností | Výhled na rok 2024 | Tálibán | T. Rowe Price | Solidní růst | Video | Ocenění | Situace v Rusku | Výhledy | Akcie Tourmaline | Akcie koupit | Celková inflace | Uchování reálné kupní síly | Regulace finančních trhů | Jaromír Sladkovský | Americké blue-chips | Společnost Meta | Společnost Berkshire | EMA | REIT | Opatření | Digitální platby | Ceny akcií Tesla | Očekávání v USA | William Hill | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Emerging markets | Sledování akcií | Známé automobilky | Generativní umělé inteligence | Gasoline inventories | Baird | Sušánka & partneři | Kohl's Corporation (KSS.US) | Home Depot | Novinky | MSCI China | Jardine Strategic | Aktuální sentiment | SEDG | Ahold Delhaize (AD) | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Mad Money | Liberbank | Superpočítač | Úrokové sazby | Kohl's Corporation | Sentiment trhu | Žlutý kov | Obchodní válka | Top 30 americké společnosti | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Vyšší výnosy | London Stock Exchange Group | Index CSI300 | QUALCOMM Incorporated | Omezení pohybu obyvatelstva | Akcie Sumitomo | IPO Palantir | Akcie Heijmans | Deutsche Post | Index technologického sektoru | CFD (Contracts For Difference) | MGM Resorts | Pozornost obchodníků | Necyklické aktivum | Index Nikkei 225 | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Názory analytiků | Maďarský index BUX | Ekonomické prostředí | Nike (NKE) | Analýzy akcií | Přehled o dění | Britské maloobchodní prodeje | Akcie Royal Dutch Shell | Vývoj ceny | Finanční prostředí | Philip Morris | Investiční bublina | Vyhledání tickeru | Ekonomický růst | Vydělat na Bitcoinu | Nasdaq | Ark Innovation | Azure | OANDA Edward Moya | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Nový americký prezident | Český kapitálový trh | Hodnotové investování | Akcie Microsoftu | Hlavní americký akciový index | Důkladná analýza | Měsíční report komodit a indexů | Ross Stores (ROST.US) | Obchodování FinTech akcií | Obchodníci s akciemi | Bank Term Funding Program | Akcie Activision Blizzard | Hang Seng | BAML | Maďarský index | Výsledky hospodaření | Geopolitické napětí | Zpochybnění voleb | Počet obchodů | Zastropování cen | Cenový vývoj | Psychologický efekt | Nákupní momentum | Melvin Capital | Adidas (ADS.DE) | Stimulační balík | IPO Coinbase | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | IOER | Church & Dwight (CHD) | Konec protipandemických opatření | ARK Innovation ETF | Vyšší inflace | Největší burzovní krachy v historii | CFA | Špatné úvěry | Práce | Graf akciového indexu S&P 500 | Atraktivní příležitosti | Spekulativní investice | Znehodnoceni dolaru | PHLX | Inverzní vztah | AMAT.US | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | SPDR S&P 500 ETF | Regulace v USA | SNP | Akcie na vlastní účet | RBAG.CZ | Evropské země | Contracts for difference | Čínské vlády | Oblasti umělé inteligence (AI) | AMZN | CZG | Blockchain etherea | Restrukturalizace | Investment | Řízení portfolia | MetLife | VOW3 | Utěsňování centrálních bank | Akcie Berkshire | VIAC | Novozélandská centrální banka | Stavebnictví v USA | Hlavní akciový index S&P 500 | GOOGL | Výrobní náklady | IOT | Kyle Rodda | Fidelity International | Krach Credit Suisse | Spojené státy | Akcie společnosti Unilever | Zadluženost | Vnitřní hodnota | Cenový rekord | Intervence centrálních bank | Růst stříbra | CEE Equities | Zpomalení hospodářského růstu | Investiční účet | PUM.DE | Tencent (700) | ForFarmers | Válečná krize na Blízkém východě | VisualCapitalist | Měsíční měnový report | Akcie Euronext | Obchodování jedním kliknutím | Zakládání dalších nových podniků | Daně z příjmů právnických osob | Týden na trzích | Německá inflace | Negativní fundament | Kryptoměny | Koš | Podnik | Crédit Agricole | Jaký je na akcii dlouhodobější trend | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Benjamin Netanjahu | Ark Invest | FUNDING | Evropské akciové trhy | HDP report | Bitcoinový fond od BlackRocku | Boeing 737 Max | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | NKE | Kontrakty TTF | Paradox vysokých sazeb | KO | Akcie Walt Disney (DIS) | Akcie Beijing Capital International Airport | Nálada na světových trzích | Sainsbury’s | Jefferies | Úvěr | Dominance USD | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Akcie Hypoport (HYQ) | Blue chip index | Úspěch | Bitcoinové fondy | Uvolnit měnovou politiku | Ekonomové | Akcie Wirecard | Melvin Capitals | Vývoj situace v Číně | Nejlikvidnější akcie | Grab | Call centra | Cenné papíry Monety | Volby | Statistický úřad | Ukazatele | Xetra GOLD (4GLD) | eSports | Větší pokles | Zlepšení | Nárůst ceny akcií | Výsledkové zprávy | Futures na akcie | Basilejský výbor | Američtí zákonodárci | Výrobce elektromobilů | Agresivnější klesající trend | Vakcína na koronavirus | Středoevropský region | Index čínských akcií | Soudržnost Evropské unie | Splácení zahraničního dluhu | Investice v Číně | Hlavní index evropských akcií | Fio | Akcie v roce 2020 | Tlak ze strany prodejců | Harris Financial | Těžební náklady | Americká vláda | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Anticyklické akcie | Očekávaná data | Ondřej Hartman | WhatsApp | USD/JPY | Graf akcie | Záporné úrokové sazby | Zrychlení růstu | University of Leicester | DMA obchodovaní | Microsoft Corporation | Koronavirus | FXstreet | Pokles technologických akcií | Koupit bitcoin | Dánsko | Tencent Music Entertainment | Belgie | Vývoj ceny dřeva | ČR | Inflační epizoda | Obchodování na devizových trzích | Podniky | Akcie v Číně | Akcie v obranném sektoru | Stroj na peníze | Plán obnovy ruské ekonomiky | Vyšetřování | AUD/USD | CEZ1 | Oblast pro investování | Ekonomické aktivity | BofA Securities | Bilance | Politici | Francouzský ministr financí | Wedbush | Černá labuť | EPFR | Nedostatek financí | Vývoj indexu DAX | Enel | Free cash flow | Admiral Markets Forex Kalendář | Analytický tým | Získávání zákazníků | Očkování | Francouzská průmyslová produkce | Obcházení západních sankcí | ING Groep NV | Zlato | NEV | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Mzdy | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Světové trhy | Obchodní styl | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Platidlo | Vypuknutí válečného konfliktu | Tchaj-wan | Regeneron Pharmaceutical | Bankrot | Ekonomické nerovnosti | Společnost Unilever | Emitenti | Akcie Gazprom | Ford Motor | Obchodní komora | Britská společnost | Čistý dluh | AVAX | NZD | Akcie Regeneron | Chat GPT | Altria Group | Bilance zahraničního obchodu | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Tržní kapitalizace společnosti | Uchování reálné kupní síly peněz | Jakub Kraľovanský | Markit | Campbell Soup | Ceny domů v USA | Riziko skutečné stagflace | Dividendový aristokrat | Bezpečná aktiva | Grafy akcií | American Express | OTC | Problémy Číny | CNBC | Emise | Tržby v eurozóně | Koruna oslabuje | SPX | Čínské firmy | Banka Lehman Brothers | Průmyslový index Dow Jones | Co je IPO? | Nejvyšší propad | Korelace napříč trhy | Manipulace s cenami | Měsíční report komodit | Akcie Silvercorp Metals | Krachy velkých krypto burz | Návratnost | Obchodování pro klienty | Napětí mezi USA a Čínou | BNB | Banka UBS | Inflace v USA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Technokraté
Technologe Mine
TECHNOLOGENT
Technologická ETF
Technologická firma
Technologická revoluce
Technologická skupina
Technologická společnost
Technologická společnost Apple
Technologické a demografické změny

Následující klíčová slova

Technologické akcie roku 2020
Technologické aktualizace
Technologické bubliny
Technologické centrum
Technologické firmy
Technologické giganti
Technologické indexy
Technologické inovace
Technologické korporace
Technologické odvětví
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít