Úterý 23. července 2024 16:03
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster srovnani

Services

img

Společnost Alphabet dnes večer oznámí výsledky za 2. čtvrtletí❗

23.07.2024 Společnost Alphabet (GOOGL.US) má dnes po skončení seance na Wall Street oznámit výsledky za 2. čtvrtletí. Půjde o první zveřejnění výsledků velké americké technologické společnosti v této sezóně a může mít velký vliv na sentiment vůči technologickému sektoru. Co analytici od zveřejnění výsledků společnosti Alphabet očekávají a na co se zaměřit? Podívejte se na náš stručný přehled!
img

Graf dne - US100 (23.07.2024)

23.07.2024 Indexy na Wall Street se včera obchodovaly na vyšší úrovni, přičemž tahounem byl technologický sektor. Akcie polovodičů se po výprodeji z minulého týdne odrazily ode dna, což podpořilo indexy S&P 500 (US500) a Nasdaq-100 (US100). Pro obchodníky s technologickými akciemi bude situace ještě zajímavější, protože se dostáváme do fáze výsledkové sezóny na Wall Street, kdy budou zveřejňovány zprávy velkých technologických společností. Společnost Alphabet dnes po skončení seance na Wall Street zveřejní své hospodářské výsledky za 2. čtvrtletí, stejně jako společnost Tesla, která je rovněž členem indexu Nasdaq-100. To jsou dvě klíčové zprávy o výsledcích hospodaření naplánované na dnešek, ale existují i další, které mohou pomoci utvářet náladu na akciovém trhu.
img

Ekonomický kalendář: Výsledky společností Alphabet a Tesla za Q2

23.07.2024 Futures na evropské indexy naznačují mírně vyšší nebo stabilní otevření dnešní hotovostní seance pro hlavní indexy blue chips ze starého kontinentu. Stalo se tak po poměrně optimistické asijsko-pacifické seanci, během níž většina regionálních indexů posílila. Příliv zpráv během asijského obchodování byl však slabý a očekává se, že takový zůstane i během evropských obchodních hodin vzhledem k nedostatku pozoruhodných makrozpráv. Obchodníkům však bude nabídnuto rozhodnutí o sazbách z Turecka a Maďarska.
C:\fakepath\trader-18072024-28-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

18.07.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

Ranní okénko - Dnes průzkum ZEW v Německu a maloobchod v USA

16.07.2024 Dnes budeme netrpělivě vyhlížet zejména výsledky červencového průzkumu instituce ZEW mezi finančními analytiky ohledně hodnocení aktuální ekonomické situace Německa včetně budoucích očekávání. V případě přítomnosti by podle trhu k zásadnější změně dojít nemělo, když i nadále je současný výkon německé ekonomiky vnímán negativně. To optimismus týkající se budoucích očekávání roste nepřetržitě od loňského srpna, zejména na pozadí poklesu inflace, predikovaného oživení německé ekonomiky včetně pro ni důležitých exportních trhů a uvolňování měnových podmínek, ačkoli ECB bude zřejmě postupovat velmi pomalu a obezřetně.
img

Nejlepší akcie 2. čtvrtletí: Drobní investoři si vybírají vítěze z oblasti AI, přičemž Nvidia se stává druhou nejoblíbenější akcií na eToro

11.07.2024 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů obchodní a investiční platformy eToro drobní investoři nadále podporují společnost Nvidia a zároveň se snaží najít vítěze v otázce umělé inteligence.
img

Drahé levné akcie – Příběh dvou měst

10.07.2024 „Trhy klamou silným růstem a za atraktivním přebalem se skrývá vcelku znepokojivý příběh, který se pravděpodobně bude ještě zhoršovat,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\trader-09072024-39-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

09.07.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva ADP a zápis ze zasedání FOMC v centru pozornosti 📃

03.07.2024 Dnešní ekonomický kalendář obsahuje několik významných publikací, které by mohly ovlivnit globální finanční trhy. Investoři obdrží konečné údaje o PMI v sektoru služeb z hlavních světových ekonomik a zprávu ADP o zaměstnanosti z USA. Následně bude zveřejněna zpráva ISM mimo zpracovatelský průmysl a zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby za květen. A na závěr dne bude zveřejněn zápis z posledního zasedání FOMC, který osvětlí potenciální perspektivu měnové politiky Fedu.
img

DE40: DAX pod klíčovou zónou odporu 📉

02.07.2024 Úterní obchodní seance v Evropě přinesla pokles hlavních akciových indexů. Německý DAX aktuálně ztrácí 0,94 %, francouzský CAC40 klesá o 0,77 % a britský FTSE 100 o více než 0,3 %. Později během dne se pozornost investorů zaměří na projevy prezidentky Lagardeové a Powella z Fedu. Včerejší zisky v bankovním sektoru byly z velké části vymazány.
img

Wall Street: skromné zisky, neklidné obchodování před údaji o inflaci

27.06.2024 Hlavní americké akciové indexy zakončily středu po rozkolísaném obchodování mírným růstem. Investoři před prezidentskou debatou a klíčovou zprávou o inflaci, kterou bedlivě sledují představitelé Federálního rezervního systému, zaujali vyčkávací postoj.
img

V Česku přibylo firemních bankrotů. Podniky si musejí hlídat cash flow, radí expertka

26.06.2024 Květen byl z pohledu firemních bankrotů zatím nejhorším měsícem letošního roku. I přesto celkové statistiky stále vyznívají optimisticky, jelikož krachujících podniků je nejméně za poslední tři roky. Odborníci přesto varují především malé a střední firmy, aby dávaly pozor na tok hotovosti, jelikož nečekaný výpadek příjmů pro ně může být fatální.
img

US Open: Polovodičový sektor vede pokles na US500 📌

21.06.2024 Hotovostní seance v USA otevřela mírně níže. Po mnohem lepších předběžných údajích PMI za červen však poklesy zrychlily. Reakce investorů na sebe nenechala dlouho čekat a krátce poté začaly indexy snižovat počáteční ztráty. V době zveřejnění se US500 propadá o 0,25 % a US100 se obchoduje o 0,50 % níže.
img

BREAKING: Americké předběžné PMI lepší, než se očekávalo 🎯

21.06.2024 Toto jsou nejnovější předběžná data PMI zveřejněná dnes. Údaje z USA si jednoznačně vedou mnohem lépe než ostatní země. V eurozóně data PMI překvapila negativně, stejně jako Austrálie. Naproti tomu údaje z Japonska a Spojeného království byly víceméně v souladu s očekáváním. Naopak data z USA opět silně překvapila směrem nahoru.
img

US OPEN: Růst AI pokračuje

20.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování smíšené, přičemž technologický sektor rostl. S&P 500 otevřel o 0,2 % výše, Nasdaq si při zahájení seance připsal 0,3 %, Dow Jones otevřel o 0,1 % níže a Russell 2000 s malou kapitalizací klesl při zahájení seance o 0,3 %.
img

Erste Group: Wood & Company zvyšuje cílovou cenu na 57 EUR

11.06.2024 Analytička Marta Jezewska-Wasilewska z Wood & Company Financial Services přistoupila ke zvýšení cílové ceny akcií Erste Group na 57 EUR (1403,68 Kč) se stávajícím doporučením na „buy“. Původní cílová cena analytičky činila 49,5 EUR (1218,99 Kč).
img

EUR/USD. 5. června. Zasedání ECB je už blízko.

05.06.2024 Pár EUR/USD se v úterý obrátil ve prospěch amerického dolaru a začal klesat v rámci vzestupného trendového kanálu. Pokles kotací tak dnes může pokračovat k úrovni retracementu 61,8 % – 1,0837. Stejně jako dřív, ani teď nečekám výrazný pokles eura, dokud medvědi nezavřou pod vzestupným trendovým kanálem.
img

GBP/USD. 5. června. Dolar čelí nové zkoušce

05.06.2024 V hodinovém grafu pár GBP/USD včera vzrostl směrem k zóně rezistence 1,2788–1,2801. Pohyb vzhůru však nepokračoval. Kolem této zóny došlo k obratu ve prospěch dolaru, který zahájil pokles směrem k zóně supportu 1,2690–1,2705. Pokles je stále velmi slabý, protože trh čeká na nové údaje z amerického trhu práce a o podnikatelské aktivitě, které budou zveřejněny později během dneška. Pokud budou tyto zprávy slabé (stejně jako ty předchozí z tohoto týdne), mohli by se býci pokusit znovu prorazit nad zónu 1,2788–1,2801.
img

Dollar Stability Precedes Key Data and Bank of Canada Meeting

05.06.2024 On Wednesday, the dollar held firm as markets awaited crucial U.S. economic releases and the upcoming Bank of Canada policy meeting, which is anticipated to trigger a cycle of rate cuts among major economies.
img

Mateřská firma britské pošty přijala nabídku na převzetí od Křetínského

29.05.2024 Společnost International Distributions Services (IDS), která je vlastníkem britské pošty Royal Mail, přijala nabídku na převzetí od českého miliardáře Daniela Křetínského. Oznámila to dnes v dokumentu pro akciovou burzu v Londýně. Křetínského nabídka firmu ohodnocuje na 3,57 miliardy liber (103,5 miliardy Kč). Návrh ještě musejí schválit akcionáři IDS, hlasovat by měli na valné hromadě v září. Souhlas musí dát i britská vláda.
C:\fakepath\trader-29052024-47-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.05.2024 1) Rusko chce zavést dodatečnou progresivní sazbu daně z příjmu pro ty, kteří vydělávají více než 2,4 milionu rublů (610.000 Kč) ročně. Plánuje zvýšit i daně z těžby nerostných surovin pro výrobce hnojiv a producenty železné rudy. O úterním návrhu ministerstva financí informovala agentura Reuters.
img

Trh průmyslových nemovitostí v Česku je ve špatné kondici

23.05.2024 Český trh s průmyslovými nemovitostmi není v dobré kondici, a to jak po stránce reálné obsazenosti, tak výše nájmů. Přestože oficiální statistiky tuto realitu nenaznačují, skutečnost je čím dál patrnější a projevuje se i odlivem potenciálních nájemců do okolních zemí, zejména Polska.
img

Akciovému trhu v USA se za poslední dekádu dařilo. Podle čeho vybírat fond nebo portfolio ke zhodnocení úspor?

23.05.2024 Dlouhodobá investice do akcií může přinášet zajímavý výnos a v rámci DIP posloužit i jako zajištění na stáří. Nejběžnější akciová portfolia a fondy zhodnotily v posledním desetiletí investice dvojnásobně i víc. Vyplývá to z analýzy společnosti Freedom Financial Services, která porovnala často využívané fondy a portfolia.
img

Wall Street Week: klíčové události a prognózy na nejbližší dny

20.05.2024 Mezi akciemi zahrnutými do indexu Dow Jones vynikly akcie Caterpillar Inc (NYSE:CAT), které si připsaly 5,65 bodů (1,61 %) a uzavřely na 356,37 bodech. Akcie JPMorgan Chase & Co (NYSE:JPM) vzrostly o 2,38 bodu (1,18 %) a skončily na 204,85 bodech. Za zmínku stojí také Boeing Co (NYSE:BA), jehož akcie vzrostly o 2,03 bodů (1,11 %) a den uzavřely na 184,99 bodech.
C:\fakepath\akcie-17052024.jpg

Americký Dow Jonesův akciový index poprvé uzavřel nad 40.000 body

17.05.2024 Americký Dow Jonesův akciový index poprvé uzavřel nad hranicí 40.000 bodů. Investoři dnes vyhodnocovali několikatýdenní růst, k němuž přispěly zejména firemní výsledky a statistika. Ta podpořila očekávání, že americká centrální banka (Fed) sníží v letošním roce úrokové sazby. Zpevnil také index S&P 500, naopak index Nasdaq Composite dnes mírně oslabil. Za celý týden ale všechny tři hlavní indexy zaznamenaly růst.
img

Wall Street a rostoucí akcie: co experti říkají před údaji o inflaci?

13.05.2024 Americký akciový trh vykázal na konci pracovního týdne mírný růst. Všechny tři hlavní indexy – S&P 500, Dow a Nasdaq – zakončily týden s pozitivní dynamikou. Největší růst z nich vykázal Dow Jones, který zaznamenal nejlepší výsledky od poloviny prosince.
C:\fakepath\amazon.jpeg

Američtí giganti ve Francii chystají velké investice

13.05.2024 Americká internetová společnost Amazon plánuje investovat ve Francii přes 1,2 miliardy eur (téměř 30 miliard Kč) a vytvořit více než 3000 pracovních míst. Podle agentury AFP to včera oznámila kancelář francouzského prezidenta. Microsoft pak avizoval investice do datových center za čtyři miliardy eur (téměř 100 miliard Kč). Investice budou podrobně představeny v rámci investičního fóra Choose France, které v pondělí začíná ve Versailles u Paříže.
img

Ranní okénko - Česká ekonomika očekává návrat na růstovou trajektorii

30.04.2024 Dnes očekáváme zveřejnění výše reálného hrubého domácího produktu za první čtvrtletí, a to jak v Česku, tak v Německu. Nejprve budou zveřejněna sezónně očištěná data za Českou republiku, kde, po zohlednění inflace, očekáváme meziroční růst ve výši 0,4 %, což představuje malé zlepšení oproti závěru loňského roku (0,2 %). Mezičtvrtletní růst by měl dosáhnout taktéž výše 0,4 %. Měla by to být především spotřeba domácností tažená, poprvé od roku 2022, růstem reálných mezd, která českou ekonomiku opět vymaní z recese, ve které pobývala po většinu předchozího roku. Pro letošní rok očekáváme návrat na trajektorii růstu, který by měl dosáhnout výše 1,5 %.
img

Český trh průmyslových nemovitostí může díky automotive opět růst

29.04.2024 Trh výrobních, skladových a průmyslových prostor v České republice čelil v nedávné době výzvám spojeným s post-covidovým ochlazením a vysokou inflací. Nyní však prodloužení doby platnosti normy Euro 6 a zmírnění nové regulace Euro 7 u spalovacích motorů přináší automobilovým výrobcům a dodavatelům nové období jistoty a na trhu jsou již patrné signály oživení poptávky v roce 2024, což dává nový impuls i českému trhu s komerčními nemovitostmi.
img

US OPEN: Indexy Wall Street smazávají ztráty od otevření trhu 📌

26.04.2024 Akciové trhy v USA ztrácejí v první hodině obchodování poslední den v týdnu. Poklesy však nejsou výrazné a býci je postupně obnovují. V době zveřejnění již byly poklesy smazány a indexy si přibývají kolem 0,10 %. Investorům chybí jasný katalyzátor konkrétního kroku. Dnešní údaje PCE byly na roční bázi skutečně vyšší, než se očekávalo, ale měsíční údaje byly v souladu s konsensem. Navíc rozdíl mezi skutečnou zprávou a očekáváním nebyl významný. Včerejší údaje o HDP poněkud zamíchaly trhy. Na jedné straně americká ekonomika vykazuje známky stabilizace s anualizovaným růstem HDP na pouhých 1,6 %, což je méně než očekávaných 2,6 %. Na druhou stranu však přetrvávají inflační tlaky, které mohou Fed motivovat k udržení sazeb na vyšší úrovni. Výnosy amerických dluhopisů dnes po zprávě o HDP mažou včerejší zisky. Dolar zůstává silný, index USDIDX posílil o 0,25 %.
C:\fakepath\trader-25042024-30-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Bluegate Financial Services

25.04.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Bluegate Financial Services. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Yen weakens as markets watch for potential action from Japan; dollar declines following data

24.04.2024 The yen’s decline against major currencies raises speculation regarding Japan’s intervention strategy, coinciding with a slight dip in the dollar following softer-than-expected U.S. business activity data.
img

ČSOB a Mastercard vybraly do Fintech Challenge šest startupů, které chtějí změnit svět financí

22.04.2024 Fintech Challenge, vůbec první společná výzva společností ČSOB a Mastercard v rámci startupového programu Start it @ČSOB, zná účastníky pětiměsíčního akceleračního rozvoje. Náročným kvalifikačním sítem prošlo šest inovativních startupů z České republiky a Slovenska.
img

Česká ekonomika je na cestě k zotavení. Mírný optimismus firem nesdílí jen stavební sektor

18.04.2024 Důvěra firem v ekonomiku se v březnu ve srovnání s předchozím měsícem zvýšila, a to nejvíce v oblasti obchodu. Naopak ve stavebnictví důvěra klesá. Může za to opožděný vliv vysoké úrokové sazby nastavené Českou národní bankou, který poptávku po stavebních pracích sráží dolů.
img

Fed a globální nestabilita: dvojí rána pro americké trhy

18.04.2024 Americký akciový trh vykázal ve středu pokles, který souvisí s tím, jak investoři hodnotí kroky Federálního rezervního systému v oblasti řízení úrokových sazeb, a s pozorovanými skromnými finančními výsledky ze začátku výsledkové sezóny.
img

Český miliardář Křetínský se chystá ovládnout britskou poštu Royal Mail, založenou roku 1635. Akcie pošty v reakci letí nahoru o 26 procent, stoupají rovněž akcie nizozemské pošty, v níž má Křetínský takřka třetinový podíl

17.04.2024 Český miliardář Daniel Křetínský se chystá ovládnout britskou poštu Royal Mail, jak píší Financial Times. V britské poště Křetínský, resp. lucemburská investiční společnost Vesa Equity Investments, kterou vlastní společně s dalším česko-slovenským miliardářem Patrikem Tkáčem, má nyní 25procentní podíl.
img

Ranní okénko - Úterý ve znamení smíšeného sentimentu německých analytiků

16.04.2024 Dnes v 11 hodin očekáváme zveřejnění výsledků měsíčního průzkumu vnímání německé ekonomiky, který vydá instituce ZEW za měsíc duben. Tento měsíc se očekává zlepšení sentimentu jak ohledně výhledu, tak současného stavu německého hospodářství, přičemž zveřejňovaná čísla představují poměr mezi 350 finančními analytiky. V případě současného stavu však nálada i přes zlepšení nejspíš zůstane převážně negativní (očekává se -76,0 v dubnu vs -80,5 v březnu), a to s ohledem na pokles německé ekonomiky v posledním kvartále minulého roku a stále ochablý průmysl. Šestiměsíční výhled by ovšem mohl naznačit možný růst HDP vzhledem k příznivé situaci na trhu práce a taktéž z pravděpodobného snížení úrokových sazeb na červnovém zasedání ECB. Vyhlídky pro růst eurozóny ale zůstávají slabé, riziko představuje i současná geopolitická situace.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 4. dubna 2024

04.04.2024 Včera vyšly smíšené údaje z USA. V soukromém sektoru přibylo 184 000 pracovních míst, zatímco index S&P Global Services PMI se snížil z únorových 52,3 na březnových 51,7 bodů. Trh na tyto zprávy nereagoval. O patnáct minut později byl zveřejněn index ISM PMI ve službách, který klesl z 52,6 na 51,4 bodů. Euro v tomto okamžiku prudce vzrostlo o 45 pipů a den zakončilo růstem o 67 pipů. Působí to jako spekulace. Index S&P 500 vzrostl o 0,11 %, zatímco Dow Jones klesl o 0,11 %. Výnosy dluhopisů se trochu změnily. Takové spekulativní akce působí matoucím způsobem na očekávání trhu týkající se zítřejších klíčových údajů o zaměstnanosti. Prognóza pro nonfarm payrolls uvádí 205 000 proti únorovým 275 000. Pokud budeme předpokládat, že údaje vyjdou v souladu s prognózou, může euro vykázat silný pohyb oběma směry, ale s rozdílnou interpretací: nárůst by se mohl vysvětlovat blížícím se snížením sazeb, zatímco pokles by mohl být vnímán jako útěk od rizika.
img

Ekonomický kalendář: Rychlý odhad CPI v eurozóně, údaje o ADP a ISM ve službách v USA

03.04.2024 Dnešní makroekonomický program je nabitý, i když během evropské seance bude pravděpodobně jediným významným údajem předběžný březnový údaj o indexu spotřebitelských cen z Evropy, kde trh očekává další pokles. Dnešní komentáře Holzmanna z ECB naznačují, že pokles může ještě zrychlit. Dále se pozornost trhu zaměří na zprávy ze zasedání OPEC, kde trh neočekává žádné radikální pohyby před červnem.
img

Český průmysl srážejí vysoké ceny energií. Dražší výrobky pak nejsou konkurenceschopné

27.03.2024 Cenu elektřiny letos ovlivní návrat poplatků za obnovitelné zdroje a zvýšení regulovaných poplatků. Průmyslové společnosti přitom stále bojují s tím, že kvůli vysokým vstupním nákladům musejí zvyšovat ceny výrobků, které pak na trhu ztrácejí konkurenceschopnost.
img

Revoluce v umělé inteligenci: Nový superčip společnosti Nvidia může změnit svět

26.03.2024 V rychle se vyvíjejícím technologickém prostředí se společnost Nvidia v posledních letech nepochybně etablovala jako inovační lídr. Díky svým průlomovým pokrokům v oblasti výpočetní techniky, grafiky a zejména umělé inteligence mění tvář nejen počítačového průmyslu, ale i celé řady dalších. Začátkem tohoto týdne představila očekávanou novou řadu budoucích čipů s názvem Blackwell, která její pozici jen potvrzuje.
img

Zajistí vám důstojné stáři I. pilíř, anebo III. pilíř? Vítěznou strategií je komplexní řešení

19.03.2024 Se zhoršující se demografickou situací je zabezpečení na stáří nejen v Česku, ale ve všech vyspělých státech velkým tématem. O vlastní zajištění bychom se měli aktivně zajímat, chybou by ovšem bylo, kdybychom se naivně snažili soukromým spořením nahradit důchody od státu. Důležitou roli totiž hrají obě složky budoucího důchodu. Třetí pilíř je, a ještě dlouho zůstane, finančním zdrojem doplňkovým. Navíc i hlavní příjem z I. pilíře lze ovlivnit ve vlastní prospěch.
img

Ranní shrnutí (14.03.2024)

13.03.2024 Dobře si vedou především indexy z Asie a Tichomoří. Korejský KOSPI si připisuje 0,50 %, australský S&P/ASX 200 se obchoduje o 0,10 % výše a čínské indexy posilují o 0,15-0,30 %. Jediným ztrátovým indexem je japonský Nikkei, který klesá o 0,25 %.
img

BREAKING: USA nevýrobní ISM údaje mírně pod očekáváním

05.03.2024 USA, tovární objednávky na leden. Skutečná: -3,6 % meziměsíčně. Očekávaný: -2,8 % meziměsíčně. Předchozí: +0,2 % meziměsíčně.
img

Gold prices hover near record highs as markets await further interest rate cues

05.03.2024 Gold prices remained relatively unchanged in Asian trade on Tuesday, staying close to record highs amid uncertainty surrounding the global economy and speculation about early interest rate cuts, fueling a significant surge in bullion.
img

Bitcoin vs. S&P 500: kdo bude mít na základě ekonomických dat navrch?

05.03.2024 Cenné papíry na Wall Street v pondělí na konci obchodování zaznamenaly pokles a přišly tak o své předchozí významné zisky. Výnosy amerických státních dluhopisů mezitím vzrostly v souvislosti s očekáváním investorů ohledně klíčových údajů o zaměstnanosti a projevu předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella v Kongresu na konci tohoto týdne.
img

PENZIJNÍ FONDY V ROCE 2023

28.02.2024 Průměrná výkonnost transformovaných fondů v roce 2023 dosáhla 2,31 %. Nejvýkonnější fond klientům připsal bezmála 8 %. Přesto loni nastal velký odliv účastníků. Průměrné zhodnocení v transformovaných fondech od roku 2013 dosáhlo skoro 14 %. Reálně by se však pomyslná jednorázová investice za tuto dobu znehodnotila téměř o čtvrtinu. Vyplývá to z analýzy Freedom Financial Services.
C:\fakepath\Rusko3.jpg

Rusko nabízí africkým vládám podporu za nerostné zdroje

27.02.2024 Ruská vojenská rozvědka podle zjištění analytiků britského think-tanku nabízí africkým vládám takzvaný balíček pro přežití režimu. Moskva je tak ochotna poskytovat vojenskou a diplomatickou podporu výměnou za přístup ke strategicky důležitým přírodním zdrojům. Dnes o tom informuje server americké televize CNBC.
img

Ranní okénko - Dnešní den nabídne zejména data z USA

27.02.2024 Dnešní den bude patřit zejména datům ze Spojených států amerických, kdy nejprve bude publikována statistika objednávek zboží dlouhodobé spotřeby. V meziměsíčním srovnání trh očekává v lednu propad o 5 % po stagnaci v prosinci, pokud ale abstrahujeme o volatilní sektor dopravy, mohly by objednávky zboží dlouhodobé spotřeby dokonce mírně vzrůst (+0,2 %). Pokud by se tato prognóza naplnila, naznačoval by i tento ukazatel značnou odolnost americké ekonomiky navzdory restriktivní měnové politice ze strany Fedu.
img

US OPEN: Wall Street na začátku nového týdne roste

26.02.2024 Indexy na Wall Street zahájily první obchodní seanci nového týdne mírným růstem. Indexy S&P 500 a Dow Jones otevřely o 0,1 % výše, Nasdaq si připsal přibližně 0,3 %, zatímco index Russell 2000 s malou kapitalizací klesl o 0,3 %. Ekonomický kalendář na dnešek je mírný - obchodníkům budou v 16:00 nabídnuty údaje o prodejích nových domů za leden a v 16:30 výrobní index dallaského Fedu za únor.
img

Je ideální doba pro nákup nemovitosti. Ceny ale půjdou nahoru, takže brzy bude trh nakloněn spíše prodávajícím

22.02.2024 Pokud někdo vyčkával s pořízením vlastního bydlení na lepší časy, tak ty právě nastávají. Shodují se na tom odborníci z realitní i hypoteční branže. A doporučují nákup nemovitosti, byť za cenu dražší hypotéky, neodkládat. Kdo naopak uvažuje o prodeji, vyplatí se mu ještě vyčkat.
img

Swiss Life Select Investice roku 2023: Prestižní žebříček nejúspěšnějších fondů na českém trhu

21.02.2024 Již počtrnácté proběhlo hodnocení nejúspěšnějších fondů českého investičního trhu – Swiss Life Select Investice roku 2023. Na základě ukazatelů výkonnosti a rizik se na prvním místě v kategorii akciové fondy umístil J&T Opportunity, mezi smíšenými fondy získal první místo Amundi CR Balancovaný, za nejlepší progresivní dluhopisový fond byl vyhodnocen Conseq korporátních dluhopisů a v kategorii Konzervativní fondy zvítězil Conseq Invest Konzervativní. Letos byla soutěž rozšířena o kategorii Trend – technologický fond, kde získal ocenění Fidelity Funds – Global Technology. Výsledky ocenění Swiss Life Select Investice roku 2023 byly vyhlášeny na slavnostním večeru, který se uskutečnil 20. února 2024 v pražském Mánesu.
img

Rozpor dne: Zisky společnosti Nvidia neuchránily její akcie před poklesem

21.02.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Nejvýraznější propad zaznamenal Nasdaq, a to hlavně kvůli poklesu akcií výrobců čipů Nvidia před očekávanou zprávou o výsledcích, zatímco růst Walmartu pomohl zmírnit ztráty na indexu Dow Industrials.
C:\fakepath\trader-20022024-45-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.02.2024 1) Odvolací soud v Nizozemsku zamítl odvolání Ruské federace proti arbitrážnímu rozhodnutí, podle kterého země musí vyplatit 50 miliard dolarů (zhruba 1,2 bilionu Kč) bývalým akcionářům nyní již neexistující ruské ropné společnosti Jukos. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
img

Zámořské indexy drobně posilovaly

16.02.2024 Hlavní americké indexy uzavřely čtvrteční obchodní seanci v zelených číslech. Oproti středečnímu dni byl růst o poznání menší a S&P 500 posilovalo zhruba o 0,6 %. O něco slabší byly včera technologické tituly, kde index Nasdaq 100 uzavřel okolo 0,2 % v zisku. Bylo to vidět i na konkrétních titulech, kde velká část velkých technologických jmen končila den se ztrátou. Po delší době je tak vítězem index Dow Jones, který přidal přes 0,9 %. Vítězem společností z indexu S&P 500 je poměrně málo známá společnost Zebra Technologies (ZBRA), která připsala za včerejšek přes 10 %. Poraženým z indexu S&P 500 je společnost West Pharmaceutical Services (WST), která odepsala přes 16 %. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 +0,58 %, Nasdaq 100 +0,21 % a Dow Jones +0,91 %.
C:\fakepath\trader-14022024-39-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Byrix Financial Investments

14.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Byrix Financial Investments. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-13022024-33-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem 1Billion Forex

13.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera 1Billion Forex. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-12022024-37-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Forex Investment Services

12.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Forex Investment Services. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

AP Moller-Maersk přináší chmurné prognózy pro rok 2024 ⚓

08.02.2024 Akcie společnosti AP Moller-Maersk (MAERSKA.DK) v dnešní seanci ztrácejí téměř 12 % po zveřejnění horších než očekávaných čtvrtletních výsledků a zrušení programu zpětného odkupu akcií. Jak uvádějí analytici Citi, pozastavení programu je negativní zejména vzhledem k prudkému nárůstu přepravních sazeb v důsledku nepokojů v Rudém moři.
img

Alibaba po zveřejnění výsledků klesá o 4 %

07.02.2024 Akcie společnosti Alibaba Group (BABA.US) kótované na burze v USA se v předobchodní fázi obchodují o 4 % níže po zveřejnění zprávy o výsledcích za 3. fiskální čtvrtletí 2024 (kalendářní 4. čtvrtletí 2023). Zatímco akcie v předobchodní fázi zpočátku vyskočily o zhruba 5 %, později byly tyto zisky vymazány. Pojďme se na zveřejněnou zprávu krátce podívat!
img

Přijetí eura Česku prospěje jen za „příznivého počasí“. Za současného stavu ekonomické integrace převažují nevýhody

07.02.2024 V posledních týdnech se opět rozvířila debata o přechodu Česka na společnou evropskou měnu. Podporovatelé věří, že zavedení eura pomůže zvýšit konkurenceschopnost českých exportérů. Za současného stavu evropské integrace je to však sporné. Ekonomická politika celé eurozóny se tříští pod vlivem dílčích zájmů jednotlivých zemí a regionů, uvádí ve svém komentáři analytik rizik společnosti Bibby Financial Services Ondřej Makeš.
img

Trh čeká na výsledky společnosti Amazon za 4. čtvrtletí 2023

01.02.2024 Dnes po uzavření trhu na Wall Street oznámí společnost Amazon (AMZN.US), gigant v oblasti elektronického obchodu, své hospodářské výsledky za čtvrté čtvrtletí roku 2023. Investoři netrpělivě očekávají další silné výsledky, přičemž se předpokládají rekordní tržby a pokračující růst v klíčových segmentech. Analytici bedlivě sledují cloud computingovou odnož Amazonu, AWS, která je hlavním motorem inovací a budoucího potenciálu.
C:\fakepath\trader-30012024-31-zm.jpg

Americký regulátor CFTC upozorňuje na několik nelegálních brokerů

30.01.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty.
C:\fakepath\Evergrande2.jpg

Nejzadluženější developer světa, China Evergrande, je v likvidaci

29.01.2024 Soud v Hongkongu dnes poslal do likvidace čínskou realitní společnost China Evergrande, která je se závazky v objemu 328 miliard dolarů (7,5 bilionu Kč) nejzadluženější developerskou firmou na světě. Agentura Reuters uvedla, že rozhodnutí pravděpodobně bude mít výrazné dopady na čínské finanční trhy. Evergrande se stala nejvýznamnějším symbolem krize na čínském trhu s nemovitostmi, která vedla ke zpomalení hospodářského růstu a k mnoha bankrotům.
img

BREAKING: Americké PMI údaje silnější, než se očekávalo 🔔

24.01.2024 15:45 Spojené státy americké – Údaje PMI za leden: S&P Global Composite PMI: skutečných 52,3; předchozí 50,9; S&P Global US Manufacturing PMI: skutečných 50,3; předpověď 47,9; předchozí 47,9.
img

Asia FX Stable, Dollar Firm Amid Rate-Cut Uncertainty; Yen Gains on BOJ Signals

24.01.2024 Asian currencies remained within a narrow range on Wednesday, while the dollar stabilized near six-week highs, with markets eagerly awaiting further signals on the potential timeline for the Federal Reserve to initiate interest rate cuts.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o CPI z Kanady a výsledky bank na Wall Street

16.01.2024 Futures ukazují na nižší otevření úterní seance v Evropě. Stalo se tak po relativně slabé seanci na trzích APAC, kterou vyvolaly rostoucí výnosy dluhových cenných papírů. Výnosy amerických desetiletých dluhopisů se vrátily nad 4% hranici.
img

Ranní shrnutí (16.01.2024)

16.01.2024 Mezi nejdůležitější události dne patří německá zpráva o CPI (konečná), údaje o nezaměstnanosti/mzdách ve Velké Británii, německý ZEW, výrobní index NY Fedu v USA a kanadský CPI, projevy Villeroye z ECB, Baileyho z BoE a Wallera z Fedu. Kalendář doplní čtvrtletní zprávy společností Goldman Sachs, PNC Financial Services, Morgan Stanley a Charles Schwab.
img

Ranní okénko - Německá ekonomika v roce 2023 poklesla

16.01.2024 Dnešek z pohledu ekonomických dat přinese vesměs „měkké ukazatele“, které nabídnou pohled do budoucího vývoje. V dopoledních hodinách půjde o německý ZEW index a vývoj inflačních očekávání v rámci eurozóny, později odpoledne pak dorazí z americké ekonomiky také index Empire State pro výrobní podniky. Ten by po nečekaném poklesu měl opět zamířit blíže ke kladným hodnotám.
C:\fakepath\trader-08012024-43-zm.png

Americký regulátor CFTC upozorňuje na několik nelegálních brokerů

08.01.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty.
img

PENZIJNÍ FONDY V ROCE 2023: Účastnické fondy loni vydělaly až 30 %. Zajímavé zhodnocení přinesly i ty méně rizikové

08.01.2024 Účastníci doplňkového penzijního spoření (DPS), kteří v roce 2022 spořili v dynamických fondech, zaznamenali největší propady za 10letou historii účastnických fondů. Rok 2023 byl naopak pro akciové strategie jedním z nejlepších a ani klienti, kteří spoří v konzervativních fondech, nebyli o výnosy ochuzeni, uvádí čerstvá analýza společnosti Freedom Financial Services.
C:\fakepath\trader-12122023-26-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

12.12.2023 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\trader-11122023-38-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.12.2023 1) I přes dnešní korekci, kdy bitcoin skokově oslabil o desítky tisíc korun a ubral téměř 5 procent, zůstává zatím investorům vzhledem k jeho výkonnosti od začátku roku (+153 procent) i tak úsměv na tváři. Možná ještě větší naděje se upínají do nejbližší budoucnosti. Následující graf znázorňuje pravidelné růstové (i klesající) cykly největší kryptoměny. Je z něj patrné, že cena bitcoinu v minulosti prudce rostla o stovky procent po tzv. halvingu, kdy dochází k cílenému půlení odměn těžařům. Ten je na grafu znázorněn v letech 2016, 2020 a v dubnu 2024 bude proveden další. Dočkáme se po něm stejné kryptománie jako v minulosti?
img

Portu se staví na vlastní nohy. Osamostatnění má urychlit expanzi i další rozvoj

11.12.2023 Online investiční platforma Portu vyrostla a odděluje se od společnosti WOOD & Company Financial Services. S licencí obchodníka s cennými papíry od České národní banky se v lednu 2024 odštěpí do samostatné společnosti WOOD Retail Investments. Po tomto oddělení získává Portu kromě samostatnosti především větší flexibilitu pro další rozvoj produktů i expanzi na nové trhy.
img

Gold steadies above $2,000 after volatile record highs

05.12.2023 Gold prices inched up in Asian trade on Tuesday, stabilizing after reaching record highs earlier in the week. Persistent expectations of a less dovish Federal Reserve and increased safe-haven demand contributed to the support for the yellow metal.
img

Oil falls amid ongoing uncertainty over OPEC+ supply cuts

04.12.2023 Oil futures initially rose on Monday but reversed course, facing continued pressure from the OPEC+ decision and uncertainty about global fuel demand growth. However, the potential for supply disruptions due to the Middle East conflict limited the losses.
img

Legislativní novinky, které přináší konsolidační balíček

29.11.2023 Konsolidační balíček je novelou šesti desítek zákonů a v důsledcích se tak dotýká téměř každého, kdo v České republice žije, podniká nebo je zaměstnancem. Jaký bude mít konsolidační balíček dopad na zaměstnanecké benefity, jak bude upraveno zdanění pro používání motorových vozidel pro služební i soukromé účely či jak budou nově zdaněny vysokopříjmoví zaměstnanci? A změny nastanou u dohod o provedení práce?
img

Fidelity International rozšiřuje nabídku ETF

22.11.2023 Společnost Fidelity International ("Fidelity") rozšiřuje svou nabídku ETF o dvě aktivní ETF s pevným výnosem. Fidelity UCITS II ICAV - Fidelity Sustainable EUR Corporate Bond - Paris Aligned Multifactor UCITS ETF a Fidelity UCITS II ICAV - Fidelity Sustainable USD Corporate Bond - Paris Aligned Multifactor UCITS ETF (dále jen "fondy") jsou nyní kótovány na londýnské burze cenných papírů a na burze Xetra, v budoucnu budou kótovány na burzách SIX a Borsa Italiana.
C:\fakepath\ceska koruna6.jpg

Nejcennější české firmy jsou ČEZ, EPH a Agrofert, uvádí žebříček Seznam Zpráv

20.11.2023 Tři nejhodnotnější české firmy jsou podle hodnocení serveru Seznam Zprávy státem kontrolovaná energetická společnost ČEZ, skupina EPH Daniela Křetínského a holding Agrofert, který patří do svěřenských fondů předsedy ANO a bývalého premiéra Andreje Babiše. Žebříček stovky nejcennějších společností pod kontrolou tuzemských vlastníků vychází z odhadu ceny, za který by šly prodat či koupit. Všechny mají minimálně miliardovou hodnotu. Seznam Zprávy pořadí sestavily ve spolupráci s poradenskou společností Deloitte.
C:\fakepath\falcon-15112023-uvod.png

Falcon Broker - recenze, poplatky a hodnocení

15.11.2023 Na trh se právě řítí nový online makléř s názvem Falcon Broker. Přináší mimo jiné také zajímavou nabídku pro obchodníky s vysokým kapitálem. Anebo pro ty, kterým se jednoduše daří. Zajímá vás, zda je to vhodný broker právě pro vás? To zjistíte v naší recenzi. Společně se v ní podíváme na to, co přesně můžete od tohoto brokera očekávat.
C:\fakepath\trader-15112023-35-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.11.2023 1) Licenci České národní banky (ČNB) pro takzvaný investiční crowdfunding, tedy skupinové financování firem a jejich projektů, získaly společnosti Investown Technologies, Roier Invest a Fingood. ČNB to dnes sdělila ČTK. S ohledem na povinnost mlčenlivosti neuvedla informace o počtu podaných žádostí.
C:\fakepath\trader-15112023-31-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

15.11.2023 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\Thajsko2.jpg

Google, Microsoft a AWS v Thajsku investují v přepočtu přes 190 miliard Kč

15.11.2023 Thajsko obdrží investici 300 miliard bátů (190,5 miliardy Kč) od technologických společností Amazon Web Services (AWS), Google a Microsoft. S odvoláním na dnešní oznámení mluvčího vlády o tom informovala agentura Reuters. Každá ze jmenovaných společností k úhrnné investici přispěje třetinou. Firmy se k věci zatím nevyjádřily.
img

Společnost Sea Limited se po výsledcích za 3. čtvrtletí propadla o 20 %

14.11.2023 Akcie singapurského technologického konglomerátu Sea Limited (SE1.US), kótované v USA, se dnes propadají o 20 %. Propad ceny akcií byl vyvolán neuspokojivou zprávou o výsledcích za 3. čtvrtletí 2023, která ukázala, že společnost výrazně zaostala za očekáváním zisku. Pojďme se na zprávu krátce podívat.
C:\fakepath\trader-08112023-30-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

08.11.2023 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

Oil Prices Struggle Near Three-Month Lows Amid Mounting Demand Worries.

08.11.2023 On Wednesday, oil prices faced challenges, having dropped to their lowest point in more than three months during the previous session. The decline was influenced by worries surrounding reduced demand in major oil-consuming nations, particularly the United States and China.
C:\fakepath\falcon-broker-07112023.jpg

Falcon Broker

07.11.2023 Falcon Broker stojí na tom, že každý jednotlivec by měl mít svobodu volně nakládat se svými penězi, ať už je chce vydělávat, držet, zhodnocovat nebo utrácet. Falcon Broker je zde s cílem spojit nový i starý finanční svět dohromady, rychlost a transparentnost kryptoměn se stabilitou a spolehlivostí kryptodenominovaných obchodních instrumentů. Klienti tak získají přístup na zcela nové trhy prostřednictvím známé a spolehlivé platformy.
C:\fakepath\akcie-30102023-uvod.jpg

Akcie: Indexová magie - co jsou akciové indexy a které sledovat (díl 2.)

30.10.2023 Akciové indexy jsou pro akciové investory důležitý nástroj. Řada indexů slouží jako barometr akciového trhu a díky indexům tak snadno získáte přehled, jak si akcie v daném indexu vedou, zda klesají nebo rostou.
C:\fakepath\graf-14082021.png

Reklama/Advertising FXstreet.cz

18.08.2011 FXstreet.cz je exkluzivní finanční server specializovaný na problematiku investování. FXstreet.cz Vám na českém a slovenském internetovém trhu poskytne ojedinělý prostor pro umístění Vaší inzerce.
Související klíčová slova: Banco Santander | BCP Financial Services Ltd | Daily FX | Transformovaný fond | První odhad HDP | Dynamický růst | Repsol | HRANIPEX | FérMakléři.cz | Akcie několika společností | Největší ruská banka | Sektory technologií | Realitní trh | SE1.US | Marlin | FLIPS FX TRADING | František Piškanin | SRRI | Cap | Advanta Wealth | bcp-fs.com | Výnosy dluhopisů | Jak obchodovat u Falcon Broker | Pojistné krytí | Llama | GZ MEDIA | Vývoj | Michael Green | Obchodní platformy | Údaje z USA | Češi | Allwyn | Akcie z technologického sektoru | Pokračování klesajícího trendu | Allianz | Panevropský index | US2000 | Ceny bytů | Radim Dohnal | Akcie United Airlines | Cena futures | VOJENSKÉ LESY A STATKY | TV Nova | PTÁČEK | EUR | Wood Retail Investments | FDA | Spotřebitelské výdaje | RENOMIA | Lumír Kunz | Bundesbank | Standard & Poor's | Accenture | SMCI.US | Investice roku 2023 | Automobilový sektor | Be The Bank and/or BTB | Špatná výkonnost | Výkyvy | Itálie | McDonald's | Miliardář Daniel Křetínský | ČEZ | Stoxx | DigFin | Texas | AWS | Prusa Research | Pip | Očekávání | Růst platů | Volatilní | Dušan Kunovský | Evropské centrální banky | Bilance zahraničního obchodu | Tomáš Chrenek | T-Mobile | Akcie mateřské společnosti | CMC Markets | Swiss Life | Finance Yahoo | Zájem Čechů | AGEL | Výpadek příjmů | EUR/JPY | Zasedání ČNB | Jednatel společnosti | Investment Services | Akcie Target | Ark | Parenta Financial Services | Martin Kvirenc | global-interval.org | Market cap | eliteprotrade.live | Trh práce | Rozvíjející se země | Výrobce iPhonů | Pro investory | Winex Asset Management Group | Philip Morris ČR | iShares | Czech Credit Bureau | Swiss | Crypto | Investice | US Bancorp | Regulace a licence | DXY | MACD | Potenciál | Akcie FedExu | Support | Diverzifikace | Vývoj podílových fondů | Kategorie Progresivní dluhopisové fondy | Akvizice | Devon Energy | Posílení | Výrobní podniky | ADP report | PRIMEDIGITALS.NET | Miliony dolarů | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | Intervence | NYSE | Výkonnosti určité skupiny akcií | Broadcom | Tradesafe-x | Interactive Brokers | Experti | LSEG | FOREX-EARNING | Chování | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | Martin Háva | Nezávislost | Franklin Technology | J&T Investiční společnost | GAP.US | Stop-Loss | Evropský index | Hnojiva | Creditas | Zdeněk Reibl | Jan Světlík | BEST TRADE NATION | Společnost Apple | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Obchodní seance | Investing | Impuls | EUR/USD | VAFO | ARK Innovation ETF | Morgan Stanley | Další zdroje příjmů | UK Options | Předseda představenstva | Jiří Hlavatý | Reality | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Český průmysl | Jan Vild | Cena bitcoinu | Michal Strnad | Konkurenti | COT report | Akcie společnosti | Streamovací služby | Dluhopisová složka | Komunikační služby | Důvěra v ekonomiku | Rozložení investice do více trhů | Autozone | Realitní gigant | Olívia Lacenová | Benchmark | Miliardář Křetínský | Rostoucí výnosy | Radoslava Štěpánková | Vlastislav Bříza | Průměrné mzdy | Absolutní výkonnost | Fortuna | Cenné papíry | Čistý příjem | Výnos | arise-income.net | Modelový příklad | Martin Hájek | AI TO FOREX LIMITED | Brent | Výkon průmyslu | IHNED | Delta | Americký akciový trh | Russell 2000 | Šéf Fedu | Juraj Králik | Slabá poptávka | Swissglobaltrade.org | Reddit | FIL Investment Management | Konzervativní fondy | Intel Corporation | Akcie Erste | Normalizace trhu | ESG | Index DOW | Forex traders | Zasedání FOMC | Tradesafe | Skupina J&T | Jana Škrabalová | Exchange | Alcoa | O2 Czech Republic | Unemployment Rate | HP TRONIC | Martin Jaroš | Investiční strategie | Kontrakty | Tichomir Jenkut | Capitalinked.com Radim Dohnal | Propad cen | Jak si akcie v daném indexu vedou | David Hons | SPOLCHEMIE | AŽD PRAHA | Škoda | Platební neschopnosti | Labouristé | Hasbro | JPY | Crypto Wealth | Asana | Výsledný zisk | AI | tradesafe-x.com | Odhad HDP | TETA | Index Russell | Tradefinancials | SoftBank Group | Mzdová vyjednávání | Makléřské značky | Investovat | Wonderinterest Trading | Patterson | Znehodnocení | Obchodní tipy | Peníze | Pavel Hruzík | Výhled do budoucna | Ukazatel | Jannis Samaras | Skládání svého akciového portfolia | CUSTOM TRADE | Palantir Technologies (PLTR.US) | TUI.DE | Bydlení | Americká ropa | Český miliardář | Obavy z inflace | Certifikáty | Index DE40 | Investors | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Stop-Loss příkazy | FedWatch | Amgen | Tržní hodnota | Optionsxo | Dlouhodobý investiční produkt | Ropa WTI | Vzácné kovy | Aleš Lenc | Micron | vaultexfx.com | INTC.US | Petr Háva | Dell Technologies | ZEW index | Kontrakty na ropu | Skupina EPH | Ivo Lukačovič | Pozornost investorů | Růst trhu | Chuck Carlson | Burzy | Americké ekonomiky | Kapitál | Elitepro Trade | Cestování | O2 | Bond | Broker | Společnost Siemens | Akcionáři | Cash flow | Jurisdikce | Zdeněk Ptáček | Proražení | Prodeje aut | NVDA.US | Výhoda diverzifikace | USD | finalto.pro | Upravený zisk | Jakub Němec | Investiční analytik | NFP | Akciový fond | Chemický průmysl | Berkshire | FX Trading | Trh s nemovitostmi | advantawealth.co | Delta Air | Komárek | Americká ropa WTI | Bitfinex | Výkon | Signály oživení | PRAŽSKÁ ENERGETIKA | C-ENERGY PLANÁ | Plány | Trpělivost | Energetická společnost | Na burze | PRIME DIGITAL | ČSOB | Společnosti v indexu | Ekonom společnosti | Hongkong | Zavedení eura | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | FinTech Hub | Kofola | Makléři | Softwarové řešení pro správu smluv | Conseq Invest | Surveilligence | Zhodnocení finančních prostředků | Tichomoří | Zdeněk Chrdle | Markéta Uhrová | Split | AAPL | Index volatility CBOE | DJI | Ekonomiky | Tovární objednávky | Future Finance Services | Největší společnosti | Sociální sítě | Pokles cen nemovitostí | Čtvrtletní výsledky | J&T Opportunity | Širší index S&P 500 | Oživení trhu | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vratislav Randa | Radovan Vítek | CHLÁDEK A TINTĚRA | Vládní výdaje | Partner společnosti | Zámořské indexy | Velikost fondu | Rekordní nárůst | AP Moller-Maersk | Jiřina Ulčáková | Nervozita | SIX | RIVN | Caterpillar | NextEra | Historická výkonnost | Penzijní fondy | Nikkei | Extrémní nárůst | Bankroty | Frontpay | Energie | Stratégové | Čínské úřady | Komoditní | Výrobci elektromobilů | CYLINDERS HOLDING | Chytré automatizace | Ivan Zach | Rekordní maxima | Progres | Největší ztráty | EUR/CZK | Wonderinterest Trading Ltd | Rekordní zisk | Elon Musk | CO2 | Akciové indexy | Investoři | Investing.com | Rizikovost | Portfolio | GLOBAL-INTERVAL | Nejistoty | Fidelity | Coca-Cola | AMD | Moderna | Přidaná hodnota | Média | Vyšší úrokové sazby | Výkon společností | METROSTAV | AA | IBKR | Venezuela | Zisk | Statistický úřad Eurostat | Zlepšení sentimentu | Peso | Fiskální rok | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Expertka | BABA.US | GLOBALEQUITY FIN.NET | Vyšší hodnoty | Akciová portfolia | Commonwealth Bank | Finanční instituce | Bank of England | Recenze Falcon Broker | Zveřejnění zprávy | Daniel Křetínský | Investiční horizont | Prezident | Xetra | Zápis z posledního zasedání | BABA | Růst cen ropy | Commodity futures trading | SK Hynix | Hold | Pavel Hubáček | ADR | Makrokalendář | PRO-DOMA | Ropné společnosti | Budějovický Budvar | Cestovní kanceláře | Propad ceny akcií | Sterling Investment Management | Active Invest Vyvážený | FUTURELIFE | Analýzy | Vývoj akcií | Sotirios Zavalianis | Investiční | Průzkum | Poradenská společnost | Reálné mzdy | Borsa Italiana | Zasedání Evropské centrální banky | Ekonomická situace | Německý DAX | Hlavní události | EP | Easing | Realitní společnost | Sloučení | Slavomír Pavlíček | Evropské trhy | Klíčové společnosti | US500 | Náklady financování | Les Echos | Agentura Reuters | SwissGlobalTrade | Agrofert | Prodej | Zpráva | P/E | Technologické tituly | Apple | Index dané země | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | PIPSEXPERTTRADES | Covid | finGOOD | Platební bilance | Údaje ISM | Colt CZ | Zvýšení úrokové sazby | Letiště Praha | Warren Buffett | Finanční ředitel | Presto Ventures | S&P | Světové investiční a hedge fondy | EPH | Hrubý domácí produkt (HDP) | Ekonomické podmínky | Celoroční výhled | Rok 2024 | Obchodování | Zasedání Fedu | Společnost Berkshire Hathaway | Vesa | Výkon akcií 500 největších amerických společností | Příjem z pronájmu | DPZ.US | JOLTS | Automobilka | Meta | S&P Global | Sledování indexů | Nabídka | Oznámení | GBP | Upravený zisk EBITDA | Rekordní hodnoty | Equity | Korekční pohyb | Management | ZEW | Obchodní týden | TSMC | Budoucnost | Zasedání OPEC | Centrální banky | České firmy | Fenomén | Ekonomická recese | Domino's Pizza (DPZ.US) | Tom Kadeřábek | Investování do ETF pro začátečníky | Zavedení dovozních cel | Eurostat | Finalto Financial Services Limited | Majitel | Předpověď | Zprávy | Všechny akcie | Úřad Eurostat | Doporučení | S&P/ASX 200 | BREAKING | ICOM TRANSPORT | Emise CO2 | Euro 6 | PwC | Zajištění na stáří | PLTR | Index Stoxx 600 | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Míra | Byty | Evropské akcie | 3M | Nejdůležitější události | Silný růst | UCITS ETF | Investiční centrum | Akcie Novavaxu | Co jsou akciové indexy | Očekávání úrokových sazeb | Celkový trend | Expert Financial Services Ltd | xStation | KRAJSKÁ ZDRAVOTNÍ | Wallet Services | Vyhlídky | Firmy | CZ | NATO | Spoření | Bitcoin | Automobilky | Listopadová inflace | Investment management | Sokolovská uhelná | Počet investorů | Nástroj | Výsledky | Obchodování v české měně | West Texas Intermediate | EURCZK | Petr Král | Raphael Bostic | Clearing | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Dluhopisové fondy | Britský finanční regulátor | Futures | PLTR.US | ČNB Petr Král | Nio | Inflační tlaky | Nedostatečné investice | Siemens | Minulá výkonnost | Distribuce | Magnificent Seven | Bank of America | TIM | Pojišťovny | China Evergrande | Australský dolar | Martin Moravec | Radim Lukeš | David Eim | Financial | Trust Valerie Haščákové | Uplynulý rok | Evropský statistický úřad Eurostat | Raketový útok | Koruna | Eli Lilly | Finanční služby | Výrazný pokles | X.com | Vysoké úroky | Commodity Futures Trading Commission | Akciové tituly | PRIME DIGITALS | Analytická společnost | DJIA | Zůstatek | Podpora | Shell | Kupující | Finanční výsledky | OPEC+ | Panevropský index STOXX 600 | Francie | Futures na evropské indexy | Americký výrobce | Předseda dozorčí rady | BHS | Objem | Propad | Ipsos | Asociace | Sea Limited (SE1.US) | Jiří Šafařík | Třetí pilíř | Očekávání investorů | Trigger | Výsledky firem | Výkonnost | TUI | Federální rezervní systém | Údaje | Pokles ceny | London Stock Exchange | Společnost Nvidia | Asie | KKCG Karla Komárka | Výsledky společnosti | Americká banka | Investice do kryptoměn | Podnikatelská nálada | Očekávání analytiků | btb.inc | Alibaba | Data z americké ekonomiky | Subvence | Regulátor | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Sterling Investment Management Limited | Kanada | OpenAI | Největší a nejlikvidnější akcie | Analytici Citi | Ondřej Štuller | Investiční platforma | Televize CNBC | Michelle Bowmanová | Průmyslová výroba | Důchod | WMT | Ekonomika Německa | Pfizer | Investiční společnost | TSM | Britské libry | Toyota Motor | Vývoj inflačních očekávání | Ukazatel inflace | Velikost páky | Obchodování s akciemi | ARK Innovation | AFP | Studie | Tržní hodnota akcií | Start-up xAI | Škoda Group | Obchody | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Graf | Index S&P 500 | Významné zisky | CFDs | EXPERT MINNERS | FinTech Hub CEE | CFRA | Bankéř | Cenový cíl | Ropa Brent | Akciový index | Akcie výrobce čipů | Sortino ratio | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Americký akciový index Nasdaq | Současná situace | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | tradingeconomics.com | LIBOR | Přijetí | Pokles produkce | Změny na trhu | Vesa Equity | USD/PLN | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | Povolení k činnosti | Burzy cenných papírů | Generali Investments | Pár EUR/USD | BYD | VTB | KB | Kontext | Dnešní makroekonomické ukazatele | Bespoke Funding Program Limited | Maloobchod | Logistika | DAX pro německé akcie | Bespoke Funding Program | Mnozí investoři | HRUŠKA | DPZ | Spotřebitelská nálada | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Zpomalení inflace | Rekordní minimum | Trh průmyslových nemovitostí | Stavebnictví | Index volatility | Brands | Dow Jonesův index | Finanční rok | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | Křetínský | Vyjádření premiéra | Lesy ČR | MS.US | PNČ | Změny sazeb | Směnárny | High | Česká firma | Patrik Tkáč | FXstreet.cz | Hackeři | Nakoupit akcie | Alibaba Group (BABA.US) | Stříbro | Portu | TRADE DAILY FX | Euro 7 | Pozornost trhu | Klíčové události | Academy Account | Instituce | COPPER | Financial Conduct Authority (FCA) | Bank of Japan | Investice do fondu | COIN | Průmysl v eurozóně | MTN Worldwide | G10 | Cíl akciového indexu | High Yield | Dynamics FX Trade | Brokers | Tradiční bankovnictví | Obnovitelné zdroje | Nejistota | High risk | Americké akcie | UBS Group | MetaTrader | Čínský realitní sektor | Wonderinterest | Divize | Ameriprise Financial | Účet v bance | Makroekonomické ukazatele | Index Nikkei | Akcie Amazonu | Seznam Zprávy | Spot | Spready | Ziskové marže | ex | Inflace v Polsku | forex-earning.pro | JUTA | Průměrný roční výnos | Indikátor RSI | Nejprudší pokles | Cyrrus Vít Hradil | Eurowag | Trh | Změna trendu | Prezident Hospodářské komory | Komise | University of Michigan | Aktivita na trhu | Akcie firem | Výrazný růst | Core S&P 500 | Co akciové indexy jsou | Fed | Zakladatel | PLATINUM | Korekce | Klesající trend | Porazit trh | Akciové trhy jako celek | 2SUREMARKETDESK | FUTUREFXTRADEZ.COM | CAT | GLS | Pozornost | Nejzadluženější developer světa | Nové trhy | Buffett | Pokles prodeje | Marek Španěl | Investice do umělé inteligence | Výrobce čipů Nvidia | Zveřejnění výsledků | Manažeři | Výběry | Další rozvoj | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Royal Mail | S&P 500 | USDT | Automobilový průmysl | Yahoo | ONLINE-EXPERT-TRADERS | Ruské úřady | JDE | Zvýšení mezd | Situace | ANO | Stock | Americké zásoby ropy | Růst spotřebitelských cen | Výkon společnosti | ProCent | DBH Holdings | Snap (SNAP.US) | VZ | Technický pohled | Rating | Platforms | E-commerce | Společnost Alphabet | Akciový index Nasdaq | Rivian | Investiční produkt | Microsoft | Wells Fargo | Příležitosti | Budoucí vývoj | Petr Narwa | FIL | Natixis | MTN Worldwide Services | Data z USA | FintechHub | Daňové úlevy | Vláda v Pekingu | Alza.cz | Růst tržeb | Volatility | Úspory | CME | Spotřebitelská inflace | Commission | Alphabet (GOOGL.US) | Sell | Mondelez International | Jiřina Nepalová | Letadla | Siemens Energy | Dollar Tree | Tipsport | Důvěra | Spojené království | Ruské ropné společnosti | Pravděpodobnost | Markets | The Trading Environment | Prosperity | Index Nasdaq | MetaTrader 4 | Investice do fondů | Akcie Rivian | Rostoucí akcie | Akcie Nvidie | Představenstvo | Rate cut | Směřování | MSFT.US | Výběry na Falcon Broker | Jan Purkrábek | Vítězné fondy Swiss Life Select | Společnost XTB | Portfólia | WinexGroup | Marathon | Akcie JPMorgan | Objem obchodů | Zisky akcií | Range | Globální akciový index MSCI | Kanadský CPI | CFTC | FIAT | Japonsko | Pokles eura | Celkový sentiment | FRS | Invest | Centrální banka | Očekávané výnosy | Hamás | Kellnerová | Andrew Bailey | Meta Platforms Inc | Životní prostředí | Analytici | ING | ESCOFINTEX | Grafy | PRUSA RESEARCH | Tržní sentiment | Získání licence | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Centrum | Investown Technologies | Snížení sazeb | Obrat dolů | Nejnovější údaje | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Zpomalení ekonomiky | Rozpočet | Další růst | Radim Passer | Startup | Výsledky bank | USD/CZK | Mentoring | Investice do akcií | HCOB PMI | Partnerství | Klíčový faktor | Fixed income | Globální index | Dluhové krize | Futures kontrakty | EBITDA marže | Údaje o inflaci | Demand | SmartCollection | Důstojné stáří | Mluvčí | Běžné akcie | Akcie v daném indexu | Reuters | Unilever | QuickFXTrade | Podcast | Plán restrukturalizace | CZK | Typ brokera | Conseq korporátních dluhopisů | Trend měnového páru | Kompozitní index | BNP Paribas Disruptive Technology | Budvar | Index US500 | Kategorie Smíšené fondy | Bancorp | Česká republika | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Rolování | Libra šterlinků | Předseda | Wealth | Mega diverzifikace | Karel Pražák | Odvody | Riziko | TradeFinancials | Levné akcie | Splatnost | J&T | Penzijní společnost | Traders | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Horizon Investment Services | HankoTrade | Makro | Performance | Rekordní příjmy | Praní špinavých peněz | Boeing | Newmont | Příkaz | Roční výnos | Příjmy a výdaje | Podílové fondy | Prime | Společnost Walmart | Akcie všech společností | Pivovar | Allianz Multi Asset Sustainability Balanced | Aktuální složení indexu PX | Axi Financial Services | Americký dolar | Libra | Gasoline | Tomáš Cverna | CL | Open | Cena akcie | MRNA.US | Livesport | Analýza trhu | US100 | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Financovat | Příprava | Krypto | Madeta | Moderna (MRNA.US) | Vytěsnění minoritních akcionářů | Forex Broker Inc. | Londýnský index FTSE 100 | TSLA | Barometr | Obchodování s kryptoměnou | Robert Bosch | Alibaba Group | Velikost společnosti | FOREX | Podnikatelská aktivita | Česká fintechová asociace | Úroky | Refinitiv | Vklady a výběry na Falcon Broker | Cena | BNP | Swiss Life Select | Kategorie Akciové fondy | Air | Snižování úrokových sazeb | Akcie dnes | Lululemon athletica | Economic | Ztráta | Ceny akcií | Zájem o hypotéky | E-shopy | Vlastnit akcie | TRASK SOLUTIONS | Federal Reserve | Dolar k japonskému jenu | Dluhy | Dolar | Americký index S&P 500 | Informace o sektorech | Ceny | Technologie | Opce | Energetická krize | JPMorgan Chase & Co | ČNB | Energetická společnost ČEZ | Agentura Bloomberg | Pokles | GS.US | USDIDX | IG | Hlavní obor podnikání | Druhy živých účtů | Margin | Nvidia | Nové vedení | Vývoj akciového indexu | Investiční služby | Americký akciový index Nasdaq 100 | Taiwan Semiconductor | RICHPRIME FINANCE | Pandemie covidu | Finance Group | Licence ČNB | FérMakléři | Americké společnosti | Závazek | Pavel Tykač | Charles Schwab | Hedge | Hlavní město Praha | Poplatek | Růst HDP | Maloobchodní tržby | Euro vůči dolaru | Active Invest | DIP | FTSE | CARA | Ondřej Makeš | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | SpearGPT | Americká ekonomika | FIS | NVDA | TRADERSPAYOUT | Konkrétní plán | Čepro | Portfolio manažer | Pozitivní výsledek | MRNA | PROMET | Negativní dopad | Google | Hodnota majetku | Americká centrální banka (Fed) | TUI (TUI.DE) | Amazon Web Services (AWS) | Dluhopisy | Růst mezd | Regulátoři | ISIN | Evropská centrální banka | DDOG | BHS Timur Barotov | Thajsko | PRIMETRADEOPTIONS | Dow Jones Industrial Average | Paypal Holdings | One Financial Market | SNAP.US | Index PX | EBIT | Daně | Moneta | Stabilita | Investment Management | Rizika | Kryptoměna | ECB | Sport | Potravinářství | Close | BAT | Růst cen nemovitostí | Pokles indexu | Brokerské společnosti | metodologie | Česká ekonomika | Momentum | Podnikání dané společnosti | Daně z příjmů | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | Konsorcium | Finanční prostředky | Čína | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | Velký růst | HICP | Partners | Trader | FCA | Ekonomické údaje | TradeCryptoMasters | Conference Board | BNP Paribas | pipsexpertrades.com | BRANO | Dalibor Dědek | CANIS SAFETY | Link | COST | Anomálie | Miliardy eur | Nevýhody diverzifikace | Výnos desetiletých dluhopisů | Obchodovat u Falcon Broker | ISM | Regulované firmy | Akcie společnosti AP Moller-Maersk | Ranní okénko | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ustupující inflace | Parenta Financial Services Limited | Starbucks | NATGAS | Jaké jsou hlavní indexy | Otakar Šuffner | Toyota | Delta Air Lines | Společná měna | Cena zlata | Obchodníci | Hedge fondy | HSBC | Prodej aut v Číně | Conseq | Partners Financial Services | Falcon | BTG Option | Ekonomiky eurozóny | Trinity Bank | Výše poplatků | Alza | Růst cen | Index Russell 2000 | Freeport-McMoRan | Petra Kutnarová | Vrcholy | MTN Worldwide Services Ltd | Indikátor | Moskva | RSI | Měnová politika | TRADING COIN FX | Rheinmetall | Asset management | Alokace | MSCI World | Americké akciové trhy | SCHW.US | Pivovar Budvar | Financování | Měkké přistání | Letecká společnost | ČSÚ | Snížení ratingu | Air Bank | SWBI.US | FutureLife | Výrobce čipů | Hodnoty měny | Mauritius Financial Services CommissionFX | GMT | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Ameriprise | On-line investiční platforma | Rezervy | Hospodářský růst USA | Jak si založit účet | ERA | Financial Conduct Authority | Finance | Dividenda | LYKKE | Aktuální volatilita | Czechoslovak Group | Zprávy z USA | Poptávka | Americký regulátor | Mercedes-Benz | Semi | Počet bankrotů | Line | Guvernér | FUTUREFX TRADEZ | Globální trhy | Capital | Očekávání trhu | Nvidia (NVDA.US) | Allianz Global | Dlouhodobý investiční produkt (DIP) | Zbyněk Passer | Akciové fondy | Snížení rizika | Německý index DAX | Průměrná mzda | Mali | DNO | Distillate inventories | Obchodovat | TradingDeskFX | Oil inventories | Microsoft Corp | JPMorgan Chase | Skupina akcií | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Nové rekordy | HAS | Uzavření trhů | Směnárna | WTI | FinTech | Palantir Technologies | Standard & Poor's 500 | Bod | Koncentrace | Počasí | Reporty | DE40 | Zisk společnosti | Nákup eura | Medvědi | Kapitálové trhy | Trend na akciovém trhu | Conseq Invest Akcie Nové Evropy | GfK | Zbyněk Frolík | AMGN | Co bude | HSBC Holdings | Data PMI | Americký regulátor CFTC | Klouzavý průměr | LIVESPORT | RBI | BCP Financial | Fidelity Funds | FTV PRIMA | Versailles | Fond ETF | Ziskovost | Payrolls | TEPLÁRNA OTROKOVICE | Barclays | Video | Podnikání | LES | Karel Šulc | Obavy trhu | Bohemia Interactive | Inflace | Problémy | Ocel | Advanced Micro Devices | UTC | Drobní investoři | Marže | ROCE | Německá ekonomika | DAX | Technology | OTEX EXPERT | HDP | Capitalinked.com | Regulátor CFTC | Recenze | Alphabet | Struktura | Zkušenosti | Které indexy sledovat | Firma | Signály | SOLVENT | Micron Technology | Jak často indexy sledovat | Načasování | Snížení úrokových sazeb v USA | Futures na ropu | Erste | CRIF | Ropa | Statistiky | Investoři dnes | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Manufacturing PMI | Empire State Index | JPM | Diverzifikovat | Zprůměrování výkonu | Tesla Motors | FX | Index PMI | Ekonom | AMZN.US | Debata | Kalendář ekonomických událostí | Wagnerova skupina | Deutsche Bank | Renáta Kellnerová s rodinou | Kurz | Market | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Růst akcií | Jak diverzifikovat akciové portfolio | Mateřská společnost | Naše prognóza | Horizon | Nejlepší výsledky | Choose France | Optimismus | Rozhodování | Růst dolaru | BH Securities | Daně z těžby | MTN | Výkon akcií 30 | Doba pro nákup | GIS | Známá společnost | Binární opce | USA | Investujte | Nejhorší výsledek | Nakupovat | Asie a Tichomoří | Generativní AI | Průzkum společnosti | FOSFA | Euro | Yield | AUD | Odvětví a sektory | Exchange Traded Funds | Server CNBC | Federální rezervní banky | Commodity | Truist Advisory | Místopředseda představenstva | Capitalinked | Risk | Radomír Lapčík | Propad cen akcií | Nejlidnatější země světa | Prima | Citigroup | ASX 200 | Intradenní rekordy | Spojené státy americké | Softbank | Radim Krejčí | Hospodářství | Japonský Nikkei | RHM.DE | Nákup nemovitostí | Výnosy státních dluhopisů | Etoro | Markets Analyst | EBITDA | Zpomalení růstu | Obchod | BitVC | Růst ekonomiky | Společnost Target | LOUDA AUTO | Akciové portfolio | cw-expert.co | Mining | Wood & Company Financial Services | CryptoSphereFX | Intermediate | Globální akciový index | Palantir | HCOB | EU | Holding Agrofert | Zasedání ECB | Credit Suisse | customtrade.info | Portfolia | Transakční náklady | Převis | CETIN | Binary Int'l | Prohlášení | Obchodované instrumenty | Komerční banka | Expert | Lykke | Sea Limited | xStation 5 | Crypto Wealth Expert | Recese | Akcie společnosti Alibaba Group | Celosvětový růst | Inflace v Německu | Kazuo Ueda | ASML | Nejzadluženější developer | Německý ZEW index | Bank of Canada | Virtuální měny | Vývoj akciových indexů | ING Bank | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Akcie Applu | Výrobní index | Stavební povolení | Měna euro | Sekce měnové | Miliardy | Sev.en | Spekulace | Manažerka | Air Products | Hodnota indexu | Mazars | Výzva | CryptorateFX Ltd. | KBC | Balance | Mondelez | Životní potřeby | Výkon vašeho portfolia | Dnešní zpráva | Online makléř | ARM | FXUmarkets | Marek Vašíček | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Hlavní trend | Oscilátor Marlin | Závislost na Číně | FX Optimax | Elysejský palác | Ceny energií | Americké indexy | Washington | Investice roku | Japonský jen | Desetileté dluhopisy | Index FTSE 100 | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Roier Invest | Úrokové sazby | Wallet Services Limited | FutureFX | STAR | Technologický sektor | OSN | Soud | Seznam brokerů | Společnost ČEZ | Plánování | Blockchain | Sterling | Soukromé podniky | Předpovědi | Challenge | Investiční stratég | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Leonardo | Trend | 1Billion Forex | Axi Financial Services (UK) | CEE | Dow Jones Industrial | Růst eurozóny | Future Finance Services LTD | Střední podniky | Míra inflace | Platforma | Evropský statistický úřad | Energetika | Manufacturing | Fintech Challenge 2024 | Spotřebitelská důvěra | DBH Holdings Limited | United Airlines | Trhy v USA | Pomalé oživení | B.O. Tradefinancials | Ruská banka | Stable labs | Spotify | Finanční situace | PAP | Nařízení | Verizon Communications | Jak obchodovat | Verizon | Oblasti umělé inteligence | BTC | Session | Vladimír Klouda | KBC Global | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Citi | Odborníci | Oživení poptávky | Obchodní bilance | Lululemon Athletica | Transparentnost | Gold | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Výrobní inflace | Meziroční růst spotřebitelských cen | KBC Global services | Odkup akcií | Goldman Sachs Romania Equity | Bankovnictví | Air Liquide | Break-Even | Zpracovatelský průmysl | Banky | Divergence | Biliony | 1Billion | Commonwealth Bank of Australia | Alibaba (BABA.US) | ETF | Crowdfunding | Nákupní pozice | Akcie výrobce čipů Nvidia | Analýza společnosti | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Struktura HDP | Sríttcha Tchavisin | Trade Quicker | Myšlenka | Nasdaq-100 (US100) | Moneta Money Bank | Varování | Největší propady | ManpowerGroup | CAPITALFX | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Cykly | Long | International Brokerage and Clearing House | Rally | freewallet.org | CryptorateFX | Macron | Výrazný propad | Pandemie | Fidelity National Information Services | Crypto Vertex Pro | Japonský index | Václav Šimek | Účastnický fond | Osobní příjmy | Aktiva | Použití finanční páky | Širší index | NextEra Energy | Výprodej | Smíšené fondy | Indexy na Wall Street | Výkon akcií 40 | Nárůst cen energií | UCITS | Business | Vladimír Heluz | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Emise oxidu uhličitého | Indikátory | Dna | Forex broker | Sev.en Global | Růst cen akcií | Obor podnikání | PMI ve službách | Odvolací soud | Zdanění | Pokles cen | Dekarbonizace | Penzijní společnosti | Investments | Vývoj všech akcií | Akcie Nvidia | Pasivní příjem z pronájmu | Začít obchodovat | Rodinný trust Valerie Haščákové | Finanční regulátor | FedWatch Tool | Nový týden | Umělá inteligence | Inovace | Konsolidace | Zdravotnictví | Energetické krize | Počet akcií | Akcie Tesly | Spekulanti | Riziko ztráty | Fintech Challenge | Jiří Milek | Snížení cen | | Macy's | Pochybnosti | Index akcií | Philadelphia Semiconductor | Nemovitosti v Česku | Expert Financial Services | Trinity | Stratég | ETFs | Zisky společnosti | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Schwab | Zotavení | Zisk na akcii (EPS) | Zákaznická podpora | Sentiment | Breaking | Investiční fondy | Index amerického dolaru | Politika | Finalto Pro | Konkurence | Zápis ze zasedání FOMC | Commodity futures | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Ekonomické prostředí | Dnešní seance | Zisk z obchodování | Yahoo Finance | Poplatky | Britská ministryně | GDP | Karel Komárek | Velká Británie | Panenské Ostrovy | Evergrande | Německý průmysl | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Jak diverzifikovat | Banky na Wall Street | Společnost Amazon | Puma | Indexy S&P | Jerome Powell | Investování do ETF | Nálada | Měnové politiky | Trade Nation | Vnímání | Intel | Byrix Financial | Paramount Global | Dnešní ekonomický kalendář | Ekonomika | Německé automobilky | Historická maxima | Falcon Trader | Bosch | Alokace aktiv | Obchodování s cizími měnami | Capital Management | WELL | Commerzbank | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Poradenské společnosti | Ceny zlata | Výhled | Index technologického trhu | Erste Group Bank | Americký akciový index | Timur Barotov | Komise v přenesené pravomoci | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Colt CZ Group SE | Ethereum | Investiční prostředí | Akciový trh | Vysoké ceny | Hry | Odpovědnost | Finalto Financial Services | Energetické společnosti | Propouštění | Thajský premiér | Zaměstnanci | PayPal | Finanční trhy | Banka Creditas | Údaje o maloobchodních tržbách | Cyrrus | SmartCollection.app | Expanze | Trading | Akcie Intelu | Hlavní výhoda diverzifikace | Fondy | Londýnský index | XTB Tomáš Cverna | Fingood | Austrálie | Cenové hladiny | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Financial Times | PMI za leden | GOOGL.US | USD za barel | Jiří Rataj | B.O. TradeFinancials | Spread | Fondy zaměřené na ESG | Povinnost mlčenlivosti | New York | TRADELINKFX | MSFT | Retail Investor | Premium Invest Club | 10 akcií | UAL | GS | Rizikový apetit | Optimistický výhled | Optimalizace | JenPráce.cz | Euro včera | Americká internetová společnost | Jak investovat | Český miliardář Křetínský | Dolar (AUD) | Správní rada | Paramount | Currencies | Navyšování cen | Šance | Člen rady guvernérů | Dollar | Vratislav Zámiš | Zuzana Paulovics | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Akciové trhy v USA | HELUZ | Poradci | Sazby | US30 | ODS | FOMC | Generální ředitel | Ceny aktiv | Cíle | Trhy v Číně | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | Mateřská společnost Googlu | Investiční skupiny | Dotcom | Volkswagen | Index MSCI | Portfolio manažeři | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Likvidita | Žádosti o podporu | Bonita | Výprodeje | Průměrná míra inflace | Porsche | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Transakce | Dnešní údaje | CloseOption | Měny | Snížení úrokových sazeb | MasterCard | Lululemon | Bezpečnost | Atos | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Glencore | Maloobchodní prodej | Nová historická maxima | Pasivní příjem | Rolování kontraktů | Makléř Falcon Broker | Které akcie | Nezaměstnanosti v Německu | FX Trade | Investor | Abbott | Skupina investorů | Australský dolar (AUD) | Bezpečnost vkladů | Společnosti z indexu | Údaje o HDP | Marathon Petroleum | Zásoby benzinu | Renáta Kellnerová | Futures trading | Velké změny | MSCI | Thomson Reuters | KeyBanc | Snap | FTMO | Nákup nemovitosti | Maloobchod v USA | Nabídková cena | Bezpečné uložení digitálních měn | JPMorgan | Oscilátor | Německá automobilka | Německé akcie | Reakce investorů | USD/JPY | sterlinghubinvestments.com | Trade | Globální finanční trhy | Central Group | UnlimitedWorldwide WinningPlatform | Prodeje | Rychlost | Forex Investment Services | Sanofi | Datové centrum | EIA | Platformy | Výrobce obuvi | Rusko | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Miliardy USD | Provozní marže | Obchodní den | Prezident Federální rezervní banky | Signál | FDX | Binary Book | CMC | Česká národní banka | Indexy amerického akciového trhu | Development | Výsledkové sezóny | State Street | Britská vláda | EPS | ADP | Apple Podcasts | Přijetí eura | Softwarové řešení | Ropy | Rozdílové smlouvy | Texas Instruments | Historie | Meziroční inflace | Dow Jonesův akciový index | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Pracovní síly | Slabé stránky | Změny trendu | Zisk EBITDA | Společnost | Geopolitická nejistota | Důchody | Likvidní | Sázky | Mezinárodní obchod | Index MSCI World | Obchodujte | American Petroleum Institute | Colt | NIO Inc | Tkáč | BMW | Wood & Company | Cena akcií | 1D | Představenstvo společnosti | CAPITALFX.LTD | Podnikání na kapitálovém trhu | Tým Falcon Broker | Výkon německé ekonomiky | ASX | Rozšíření | CAC40 | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Decline | Panika | Digitalizace hypotečního procesu | Umělé inteligence | Burze | Buy | Britské měny | Eura | Sam Stovall | Klon regulované firmy | Organizace | Britský FTSE | Odvolací soud v Nizozemsku | Gap | Leverage | Stock Exchange | SYNTHESIA | Český trh průmyslových nemovitostí | Růst | Byrix | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | AP Moller-Maersk (MAERSKA.DK) | Příjmy | Nvidia Corporation | Propad ceny | Investujte zodpovědně | Obchodování opcí | Účet na Falcon Broker | Zajištění | FIXED | Investiční platformy | Levels | Činnost podniků | Ondřej Hartman | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | European Central Bank | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Cathie Wood | Evergrande Property Services | CNY | TradingEconomics | Snížení inflace | Astrazeneca | Overweight | Index | PCE index | SMCI | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Největší kryptoměny | CoinDeal | Banka | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Mimoburzovní | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Konsolidační balíček | Stanislav Bernard | CommissionFX | Arca | ISM index | XPeng | Valuace | Václav Skala | MAGNA WEALTH INSURED | Moller-Maersk | Goldman Sachs Group | Vladimír Velebný | Investování | Ivan Drbohlav | MAERSKA | Roier | ZTP | Zisk na akcii | Linet | BNP Paribas Flexi I ABS Opportunities | Danuše Hradilová | xAI | Gepard Finance | Jaromír Rataj | Seznam.cz | Makléřská společnost | Akcie | Uživatelé eToro | ExpertFRX | Ceny akcií na burze | Illinois | Jana Valová | Bluegate Financial Services | Americký akciový index S&P 500 | Žebříček nejúspěšnějších fondů | Velikost určité společnosti | Josef Průša | Swiss Life Select Investice | Contipro | Josef Fojtík | CPI v eurozóně | Prodejní pozice | DBH | Josef Mařinec | Jitka Cechlová Komárková | Investiční a hedge fondy | Cílová cena | Amazon Web Services | Bankrot | DLTR | Zdeněk Rýzner | Tomáš Zaněk | Obchodování na burze | online-expert-traders.ltd | Generali Prémiový konzervativní fond | Penzijní systém | Vývoj všech akcií v daném sektoru | Geco | MongoDB | Online investování | SCS SOFTWARE | RESPECT | Marcel Belhocine | Tomáš Svoboda | Británie | Makléř | Berkshire Hathaway (BRKB.US) | Nižší úrokové sazby | Světové akciové indexy | Barometr akciového trhu | Výměny akcií | Sledovat akciový index dané země | Petr Borkovec | NYSE:VLO | Reálné zhodnocení | Poplatek za neaktivitu | Wood & Company Financial | Svaz průmyslu | Truist Advisory Services | Výhody | Investown | Sledování akciových indexů | Communication Services | Hlavní nevýhoda diverzifikace | Lubomír Stoklásek | cryptovertexpro.com | Roman Juřík | Vladimir Putin | BRKB.US | Křetínský a Tkáč | Rodinný trust | Martin Český | Datart | Vanda Insights | Wagnerovy skupiny | SEV.EN ČESKÁ ENERGIE | Anthropic | Josef Vávra | Dnešní obchodování | Futures na americké indexy | Vítězné fondy | KKCG | Žebříček | MiFID II | Robert Novoměstský | Future Finance Group LLC | Vzdělávací videa | Index technologického trhu Nasdaq | Ivan Baťka | Odvětví | CIPS | Likvidátor | Co jsou to akciové indexy | Pavel Juříček | Společnost Meta | Varovný signál | Nárůst ceny | Rheinmetall (RHM.DE) | Ministr financí Jeremy Hunt | Bibby Financial | Jaroslav Nosek | Nejcennější české firmy | Výkon akcií 500 | CDN77 | Výhody a nevýhody diverzifikace | Hlavní myšlenka diverzifikace | Franklin Templeton International Services | Dollar Index | App Store | Tether | EURUSD | Přehřátí ekonomiky | Investovat do více akcií | Viktor Gřešek | Vít Hradil | Unie | PPF | Analytička | Nasdaq Composite | TROJEK | Vklady | CONTIPRO | Vlastnictví | Zprávy o nezaměstnanosti | Ministr financí | Umělé inteligence (AI) | Information ratio | Morgan Stanley (MS.US) | Fintechy | Smith & Wesson Brands (SWBI.US) | Spektrum amerických společností | Axi Financial | Americký index | Akciový index S&P 500 | Technologické společnosti | Petr Poláček | Scope | René Holeček | Radoslava Štěpánková s rodinou | EP INDUSTRIES | Druhy akcií | Simplify | Smith & Wesson | Nabídka na převzetí | Vitězslav Vala | Diverzifikované akciové portfolio | Americké centrální banky | RODINNÝ PIVOVAR BERNARD | J&T investiční společnost | Naděžda Frolíková | Největší banky | Freewallet | Akcie velkých amerických bank | Communication | Future Finance Group | BCP Financial Services | Daniela Veselá | Market Data | Bloomberg | Měření výkonnosti určité skupiny akcií | Nový model | UBS | Akciové portfolio diverzifikovat | NY Empire state index | Sam North | Nové regulace | Zhodnocení prostředků | Martin Vohánka | Nejlikvidnější akcie příslušné burzy | Near term | Druhy příjmů z akcií | Indexová magie | Alcoa (AA.US) | MTX GROUP | Santander | Rentea | Swiss Life Select Investice roku 2023 | Zdeněk Cendra | Nejhodnotnější české firmy | Graf amerického akciového indexu | Ředitel Swiss Life Select | Nevýhoda diverzifikace | Myšlenka diverzifikace | AGROSTROJ PELHŘIMOV | Kategorie Trend | Vysoké ceny energií | Nvidia Corp | Pavel Tomek | Zamyšlení | Společnost Siemens Energy | Snižování sazeb | besttradenation.com | Managing Partner | Španělsko | ONE | NASDAQ:AMGN | Japonský index Nikkei | VESA | Technologický fond | Andrej Babiš | Nemovitosti | Discover Financial Services | Hospodaření | Hospodářské oživení | Dolar (NZD) | Které akciové indexy sledovat | BONATRANS | Eskalace | Pavel Šebor | Poplatky za obchodování | Amundi | Přehled | Harmonizovaná inflace | Zvýšení úrokových sazeb | Finanční ztráty | Živý chat | Seance v USA | Conseq Invest Konzervativní | Akcie Dollar Tree | Zlepšení | Prodej majetku | Dlouhodobá investice | Automatizace pro ehopy | Maersk | Zprůměrování výkonu portfolia | Passerinvest | Zuzana Lencová | Sestavování portfolia | Novozélandský dolar | Volkswagen AG | Erste Group | Keith Lerner | Zbyněk Knoll | Chance | Prudentinvestment | Index Nasdaq Composite | Milan Teplý | Sledovat akciové indexy | xStation5 | Diverzifikovat akciové portfolio | Hotovost | Ústecký kraj | Trendová linie | Německo | ALCA | Ukončení týdne | MT4 | COT | MTX | Elektromobily | BRKB | Akciové strategie | PARTNERS FINANCIAL SERVICES | Investiční platforma Portu | Akcie JPMorgan Chase & Co | Kontrakt | Výkon větší skupiny akcií | Wall Street Week | Zemědělství | Vice | Walmart | expertfrx.com | Super Micro Computer | Český trh | Zadlužení | Pharmaceutical | Discover Financial | Růstové společnosti | Fed fund futures | Ceny starších bytů | Pavel Louda | Konkurent | Hlavní ekonom | Domácnosti | Kontrola trhu | XTB | Finanční svět | Tesla | Politické faktory | Finep | ÚSOVSKO | Nové zakázky | U.S. Dollar index | Dobrá nálada | SPOT | Financování úvěrů | Nejvýraznější propad | opPORTUnity | Arm | Emerging markets | Jaroslava Valová | Market sentiment | LE & CO | Charles Schwab (SCHW.US) | Zlevnění hypoték | Úspěšný začátek | Složení indexu PX | Meta Platforms | Mountfield | Commitments of Traders (COT) | Franklin Technology Fund | Generální ředitel Swiss Life Select | Mimoburzovní obchodování | Jak si poskládat vaše akciové portfolio | Inflační očekávání | Conseq Invest Akcie | Vysoká inflace | Generali Fond konzervativní | Tokenizované kontrakty | Diverzifikace u akcií | Směrnice | Abbott Laboratories | Bluegate Financial | Emise | bitfinex.com | Závislost | Amazon | Společnost T-Mobile | MAERSKA.DK | Freedom Financial Services | Hodnota akcií | Falcon Broker | Zákaznický servis | Martin Luňáček | Průmyslové společnosti | Velcí hráči | Nippon Steel | Marika Čupa | Marek Dospiva | Amundi Czech Republic Asset Management | Falcon LP | Výkon akcií 100 | OTEX-EXPERT.COM | Rates | Radek Procházka | Novozélandský dolar (NZD) | Výraznější pokles | Americké trhy | MADETA | Uložení digitálních měn | Carson Group | Pro-Doma | Generální ředitelé | Petr Lamich | News | Statistika | AKESO | Evropské indexy | Úrovně podpory | Michal Šušák | Účastnické fondy | Goldman Sachs Asset Management | Nejvyšší zhodnocení | Hlavní cíl akciového indexu | Petr Otava | Odborová organizace | Wealth Management | Dluhopisový fond | Rodina Materových | Amundi CR | Datadog (DDOG.US) | MIFID | Daňové výhody | Roční průměrná míra inflace | AUTO JAROV | UK100 | magnawealthinsured.info | expertminner.info | Časový horizont | Filip Tománek | Akcie různých společností | Podnikatel | Hedging | Ocenění | BULLSTASHES | Travelers | Akcie většiny ETFs | Procentní výnos | CEO | Rezistence | DR.MAX | Goldman Sachs (GS.US) | Společnost Microsoft | Oživení německé ekonomiky | Pozice | František Fabičovič | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | Depozitní certifikáty | Dividendy | Burza | Mzda | Chování spotřebitelů | Další pokles | W1 | Výrobce elektromobilů | Ekonomická zpráva | AA.US | Radka Prokopová | Target | Fio banka, a.s. | Miliardy dolarů | BNP Paribas Flexi | Geopolitika | ETF investovat | Řízení rizik | Low | Ztráty na akciových trzích | IPO | Fangdd Network Group | Antimonopolní úřad | Index NASDAQ 100 | Cílové ceny | Prémiový konzervativní fond | Index DAX | Uplynulý obchodní týden | Hospodářské výsledky | Warren Patterson | Měnový pár | Vklady a výběry | Hotovostní pozice | Svaz průmyslu a dopravy | Michaela Bauer | Rozložení investice | Vojenské lesy | J&T MONEY OPF | EMA | Opatření | Generativní umělé inteligence | SWBI | Gasoline inventories | Pokles libry | Automotive | Pražský PX | Whirlpool | Hlavní obor podnikání dané společnosti | EXPERT MINNER | Pavel Rechjrt | Tokenizované akcie | Novinky | DDOG.US | Velké investice | Aleš Zavoral | Superpočítač | DFS | Cequence.io | Založení účtu | Sto nejhodnotnějších firem | Focus | Tým FXstreet.cz | ARM Holdings | CAAM | WHR | Romuald Kopún | Dow Jones | Měna | Zdeněk Trojek | Philip Morris | Hynix | Ekonomický růst | CFTC (Commodity Futures Trading Commission) | Nasdaq | Crocs | Ark Innovation | Azure | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | SCHW | Akcie Microsoftu | DSTI | Jaroslav Beran | RICH PRIME FINANCE | Kateřina Kratochvílová | Geopolitická situace | Conseq Funds investiční společnost | František Fabičovic | Výsledky hospodaření | Hong Kong | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | Geopolitické napětí | Prochazka & Partners | Michal Kocián | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Doba pro nákup nemovitosti | Výroční konference | Allianz Global Investors | S&P 500 a Dow Jones | Amundi Czech Republic | Axi | Michal Šušák s rodinou | Hang Seng | Currency | Baker Hughes | AMZN | Restrukturalizace | Investment | Krize | Pohyb nejlikvidnějších akcií | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | GOOGL | Práce | Forex investment | Seychely | Fidelity International | Budoucnost kryptoměn | Zajímavý výnos | Spojené státy | Stravenky | Akciový index dané země | Úrokové politiky | Zpomalení hospodářského růstu | Vysoké úrokové sazby | Globální investoři | Blackwell | Dnešní sentiment | Manažer podílového fondu | Global Technology | STP | Kryptoměny | BTG | Podnik | Analytik XTB | Oživení ekonomik | Evropské akciové trhy | Sledovaný údaj | INTC | Historické údaje | Smith & Wesson Brands | Americká seance | Pavel Bouška | Kategorie Konzervativní fondy | Prodej aut | Retail | Akcie na rozvíjejících se trzích | Future Finance | Výhled měnové politiky | MJ | Růst akcie | Situace na trhu | Úvěr | Investiční doporučení | Richard Háva | Swiss Life Select Investice roku | Ekonomové | Pořízení vlastního bydlení | Jak diverzifikovat vaše akciové portfolio | Nejlikvidnější akcie | Realitní sektor | Hlavní akciové indexy | Výkon akcií | Conseq Funds | Statistický úřad | Li Auto | Byrix Financial Investments | Miliardář | Progresivní dluhopisové fondy | Advanta Wealth Ltd | Brian Jacobsen | HOPI HOLDING | Štěpení | Sto nejhodnotnějších firem České republiky | Stagnace | Tržby | Magnificent | Petr Šebor | AI TO FOREX | BNP Paribas Asset Management | Eurozóna | Fio | Vymáhání pohledávek | Výkon akciového indexu | NordFX | Standard Account | FXstreet | Celoroční výsledky | PayPal Holdings Inc | Ondřej Průša | Petr Marsa | Robot Jára | Podniky | Jak investovat do akciového indexu | Předseda správní rady | Vyšetřování | Odhady analytiků | Poplatky u brokera | Německá automobilka Volkswagen | Obchodovat denně | Bilance | Počet firemních bankrotů | Zůstatek na účtu | Podpůrný program | Správa | Obor podnikání dané společnosti | Zlato | Instrumenty | Akcie Intelu (INTC.US) | Mzdy | Zdeněk Pelc | PSN | Jiří Dragoun | Odškodnění | Naréndra Módí | Axi Financial Services (UK) Limited | Amundi CR Balancovaný | Jednatel | Start it @ČSOB | Kotace | NZD | Akcie společností z různých sektorů | Wall Street | Libor Chrobok | Clearing house | Poradenství | Kontrola indexů | Videa o investování do ETF | ČR | Currency market | Ukazatele | Nonfarm Payrolls | CNBC | SPX | Capital One | Expert Financial | Deloitte | Jiří Lenc | Nové údaje | METODIKA SWISS LIFE SELECT | Jukos | Tomáš Vala | Mimoburzovní obchodování s cizími měnami | Jarmila Plevová | Objednávky | Zisky společnosti Nvidia | Analytik | Firemní výsledky | Revenues | Panasonic | Vít Kutnar | Výnosy | Stravenkový paušál | Výdaje | ČTK | Pokles německé ekonomiky | Stimuly | Ztráty | Komodity | Analýza | Home Depot
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Server FXStreet
Server HN.cz
Server Meduza
Server Onet
Server Peníze
Server Peníze.cz
Server Politico
Server Seznam Zprávy
Server The Information
ServiceNow

Následující klíčová slova

SERVISBAL OBALY
SERVISBAL OBALY s.r.o.
SERVOBLOCKS
Sesazení firmy Aramco
Sesen Bio
Sesen Bio (SESN.US)
Se Sidem o Forexu
SESN
SESN.US
Session
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít