Středa 19. června 2024 16:22
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO král
reklama
FTMO férovost
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Spokojenost

C:\fakepath\trade-17062024.jpeg

Jak si nastavit ideální tradingovou rutinu?

17.06.2024 Obchodování na finančních trzích vyžaduje nejen technické znalosti a strategii, ale také správné mentální a fyzické nastavení. Ranní rutina hraje klíčovou roli v tom, jak efektivně začneme svůj den a jak se nám daří udržet produktivitu a soustředění. Pojďme si tedy rozebrat, jaké metody mi nejvíce vyhovují.
img

Bezvavlasy začaly s úpisem akcií pro vypořádání akvizice společnosti Hair Servis

07.06.2024 Společnost Bezvavlasy zahájila tříkolový úpis akcií pouze pro stávající akcionáře.
img

Google posílí v USA svůj vyhledávač o generativní umělou inteligenci

15.05.2024 Výsledky vyhledávání na Googlu se nyní budou zobrazovat ve formě odpovědí napsaných technologií generativní umělé inteligence (AI) nad odkazy na webové stránky. Je to největší změna ve vyhledávači od jeho vzniku. Služba bude od tohoto týdne dostupná všem uživatelům v USA. Oznámil to na konferenci pro vývojáře generální ředitel Googlu a jeho mateřské firmy Alphabet Sundar Pichai.
img

Qualcomm po výsledkovém reportu posiluje o 6,50 %📈

02.05.2024 Společnost Qualcomm získává 6,50 % po čtvrtletních výsledcích, které překonaly očekávání a odrážejí oživení na trhu s chytrými telefony. Společnost vykázala upravené tržby ve výši 9,39 miliardy USD, což představuje meziroční nárůst o 1,3 %, a překonala tak odhad 9,32 miliardy USD. Upravený zisk na akcii činil 2,44 USD a překonal tak odhad 2,32 USD.
C:\fakepath\eurozona5.jpg

Dědek: Každá země, která kdy vstupovala do eurozóny, měla z eura obavy

02.05.2024 Každá země, která kdy vstupovala do eurozóny, měla z přijetí eura obavy. Posléze si ale společná měna získala podporu místních obyvatel, řekl na dnešním kulatém stole k euru v Poslanecké sněmovně bývalý národní koordinátor pro zavedení eura Oldřich Dědek. Tuto skutečnost ilustroval na příkladu pobaltských států, kde je podle něj spokojenost s eurem po počáteční skepsi v současné době jedna z nejvyšších v eurozóně. Přijetím eura by Česká republika podle prezidentky firmy Petrof a členky Národní ekonomické rady vlády Zuzany Ceralové Petrofové dala také najevo, že patří na Západ.
C:\fakepath\broker-24042024-1.jpg

Jaký je nejlepší broker?

24.04.2024 Každý z nás, kdo kdysi začínal, si kladl otázku: "Jak si vybrat toho pravého brokera, u kterého budu moci spravovat své tradingové či investiční portfolio?" Ať už jste na začátku své cesty nebo hledáte nové možnosti, správný broker může do velké míry ovlivnit váš celkový finanční úspěch. Pojďme se proto společně podívat, jak to udělat, aby vaše volba byla co nejinformovanější.
C:\fakepath\budoucnost-18042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – technologické inovace (1. díl)

18.04.2024 V dnešním článku přejdeme k dalšímu pilíři fundamentální analýzy, a to k pohledu do budoucnosti. Konkrétněji se dnes podíváme na technologické inovace a podrobně si rozebereme některé oblasti, které tam spadají, jako je umělá inteligence nebo třeba blockchain. Nakonec si projdeme faktory, které technologické inovace ovlivňují, a také jejich dopad na ekonomiku.
img

Stále absurdnější povinnosti ničí ekonomiku. Směřujeme do nerůstu a ještě si u toho tleskáme

25.03.2024 V poslední době se bojím dělat si legraci. Vymyslím nějakou absurdní blbost a řeknu ve vtipu, že to jednou bude povinné ze zákona. A ono se to po pár letech opravdu stane, což už vůbec není vtipné. Raději si proto už srandu nedělám. Příkladem může být zákon o genderové rovnosti, jehož českou podobu připravuje úřad ministra pro evropské záležitosti.
img

US OPEN: Wall Street otevírá na začátku zajímavého týdne růstem 🔎

18.03.2024 Začátek nového týdne na Wall Street vypadá zajímavě. Při zahájení hotovostní seance si americké indexy připisují rovných 1,50 %. US500 se kótuje o 0,90 % výše na 5230 bodech, US100 získává téměř 1,50 % na úroveň 18340 bodů a US2000 ztrácí 0,15 % na 2060 bodů. Nicméně pozorujeme také mírný nárůst hodnoty dolaru (USDIDX) a opětovný růst výnosu amerických dluhopisů na úroveň 4,32 %.
img

ECB dnes představí novou prognózu, sazby ale nezmění

07.03.2024 Dnešní zasedání Evropské centrální banky bude jedno z dalších v řadě, kdy zůstanou úrokové sazby beze změny na 4,0 %. Pozornost trhů tak bude znovu směřovat primárně na doprovodnou komunikaci centrální banky, včetně tiskové konference Christine Lagarde. Rada guvernérů bude mít navíc k dispozici novou makro prognózu, která může otevřít dveře budoucímu snižování sazeb.
C:\fakepath\Británie3.jpg

Britské firmy pokračují ve čtyřdenním pracovním týdnu

22.02.2024 Většina britských firem, které se zapojily do projektu čtyřdenního pracovního týdne, v tomto režimu dobrovolně dál funguje i rok po skončení testu. Polovina z 61 firem se rozhodla si ponechat zkrácený pracovní týden natrvalo. Firmy si pochvalují vyšší produktivitu, spokojenost zaměstnanců, ale také atraktivitu při náboru pracovníků, píše The Guardian.
img

Datadog se po čtvrtletních výsledcích propadá o 6,00 % v premarketu 📌

13.02.2024 Datadog (DDOG.US) po zprávě o výdělcích společnosti klesl o 5,95 %. Datadog odhalil svou roční předpověď, která nesplnila očekávání Wall Street. Pro fiskální rok 2024 očekává Datadog upravený čistý příjem na akcii mezi 1,38 a 1,44 dolary při tržbách 2,555 až 2,575 miliardy dolarů, což je méně než konsensuální odhady 1,78 dolaru na akcii při tržbách 2,59 miliardy dolarů. Očekává se, že první čtvrtletí roku 2024 zaznamená tržby mezi 587 miliony USD a 591 miliony USD, s upraveným čistým příjmem na akcii 0,33 až 0,35 USD, což je opět mírně pod konsensem 0,39 USD.
img

Denní přehled: Bitcoin testuje 48 000 dolarů, indexy dosahují nových maxim 🔔

09.02.2024 Wall Street v poslední den tohoto týdne rozšiřuje zisky. US500 roste o 0,40 % na 5035 bodů a US100 získává 0,90 % a překonává hranici 18 000 bodů.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2024: Konečná

05.12.2023 Společnost Saxo, specialista na online obchodování a investice, vydává každoroční Šokující předpovědi pro rok 2024. Ty se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale přitom ne zcela doceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy.
img

US Open: Wall Street umazává,jak se napětí na Blízkém východě stupňuje📌

18.10.2023 Na trhu pozorujeme únik kapitálu do bezpečných aktiv. Zlato dnes silně získává a dolar je také nahoře, i když v menší míře. Výnosy 10letých dluhopisů rostou, aktuálně se pohybují kolem historických maxim na úrovni 4,86 %. Trhy se obávají eskalace konfliktu a jeho dopadu na globální trh, včetně trhu s ropou. Íránský ministr zahraničí dnes vyzývá k uvalení ropného embarga na Izrael. Obvinění padla i proti USA, které jsou v očích arabských zemí stejně zodpovědné za eskalaci konfliktu jako Izrael. Dnes jsou emoce opravdu napjaté poté, co byla nemocnice v Gaze bombardována, což vedlo ke smrti mnoha Palestinců. Prvotní obvinění byla okamžitě směřována na Izrael, ale zatím přesně nevíme, kdo je za bombardování zodpovědný. V tuto chvíli je na návštěvě Izraele i americký prezident Joe Biden. Pokud víme, Biden veřejně vyjádřil podporu Izraeli a tvrdil, že za bombardováním údajně stojí nějaká palestinská militantní skupina.
img

Denní shrnutí: Konzervativní postoj bankéřů po zápisu z jednání Fedu!

11.10.2023 Středeční burzovní seance přináší pokračování nedávno započatého růstového trendu. Rozsah těchto nárůstů však byl v průběhu druhé části seance na starém kontinentu částečně vymazán, když jsme se dozvěděli vyšší údaje o inflaci PPI z USA.
img

Komentáře Bowmana a Dalyové k politice Fedu a americké ekonomice 💵

22.09.2023 Mary Dalyová a Michele Bowmanová z Federálního rezervního systému se dnes vyjádřily k americké ekonomice. Vyjádření Dalyové - v němž bylo možné spatřovat větší nejistotu a "spokojenost" s dosavadními účinky politiky Fedu - bylo rozhodně holubičí ve srovnání s Bowmanovou, která signalizovala podporu více než jednoho dalšího zvýšení sazeb, což signalizuje, že současná politika celkově nemusí být při pohledu na tempo expanze ekonomiky stále dostatečně restriktivní.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 20. září (americká seance)

20.09.2023 Úroveň 1,0680 byla dříve během dne otestována, právě když linie MACD začala klesat od nuly, což vyvolalo signál k prodeji. K poklesu ale nedošlo, což vedlo ke ztrátám.
img

Amazon po zprávě za 2. čtvrtletí prudce stoupá, ztráta Apple - zpomalení prodeje iPhonů!

04.08.2023 Wall Street s napětím očekávala dnešní zprávy společností Amazon (AMZN.US) a Apple (AAPL.US) - obě společnosti mají dohromady hodnotu přibližně 4,5 bilionu dolarů a značnou váhu v hlavních akciových indexech. Výsledky Amazonu výrazně překonaly odhady analytiků jak z hlediska tržeb, tak i zisku. Naproti tomu očekávaná zpráva společnosti Apple - přestože předpovědi překonala - nedokázala trh překvapit v podobném rozsahu jako Amazon a akcie společnosti v průběhu obchodování po uzavření Wall Street ztrácely. Navíc prodeje vlajkových telefonů iPhone společnosti meziročně klesly o více než 2 %. Stojí za zmínku, že kapitalizace společnosti Apple je téměř dvakrát vyšší než kapitalizace společnosti Amazon. Kontrakty indexu tak vymazaly značnou část dřívějších zisků. Co vidíme na výsledcích obou společností?
img

Výsledky společnosti Caterpillar podpořil zákon Joea Bidena o infrastruktuře!

01.08.2023 Společnost Caterpillar vykázala ve druhém čtvrtletí působivý zisk, který překonal očekávání Wall Street a výrazně k němu přispěl sektor stavebnictví. Zvýšení výdajů na infrastrukturu, zejména zákon prezidenta Joe Bidena o infrastruktuře, vedlo k vyšší poptávce po stavebních strojích, což způsobilo 75% nárůst upraveného zisku na 5,55 USD na akcii oproti stejnému období loňského roku. Tržby skupiny vzrostly o 21,4 % na 17,3 miliardy dolarů a marže provozního zisku dosáhla 21,1 %, což je pozoruhodný skok oproti loňským 13,6 %. Tržby ve stavebnictví vzrostly o 19 %, zatímco tržby v oblasti zdrojů, energetiky a dopravy vzrostly o 27 %. Společnost také úspěšně kompenzovala rostoucí náklady na dopravu a materiál prostřednictvím zvýšení cen zařízení.
img

Řetězec Casino se dohodl na restrukturalizaci, dal přednost nabídce Křetínského

28.07.2023 Zadlužený francouzský řetězec supermarketů Casino se dohodl se svými hlavními věřiteli na restrukturalizaci, aby se vyhnul bankrotu. Firma to dnes uvedla na svém webu. Dala tak přednost nabídce, kterou jí předložil český miliardář Daniel Křetínský a jeho obchodní partner Marc Ladreit de Lacharrière za podpory britského fondu Attestor. Ti firmě navrhli, že jí zajistí čerstvý kapitál.
img

Dvojitá rána pro euro

28.07.2023 Dozvědět se teď pravdu o úrokových sazbách centrální banky je doslova nemožné. Federální rezervní systém i Evropská centrální banka zakládají svou měnovou politiku na datech. Zpomalení inflace v USA i v eurozóně naznačuje, že červencové zvýšení sazeb může být pro obě centrální banky posledním. Není divu, že EUR/USD byl jako na horské dráze.
img

⏬SPA35 po volbách ztrácí 1,5 %

24.07.2023 V nedělních předčasných parlamentních volbách ve Španělsku zvítězila středopravicová Lidová strana (PP), která získala 136 křesel v 350členném parlamentu. Předseda PP Alberto Nunez Feijoo oznámil, že je připraven sestavit novou vládu, a vyzval ostatní strany, aby mu v této misi pomohly. Na druhou stranu mu průzkumy z doby před několika týdny přisuzovaly rozhodně vyšší počet křesel, což lze považovat za mírné zklamání pro stranu PP, které se sestavení nové vlády předpovídalo.
img

ActivTrades získal dvojnásobné vítězství v soutěži ADVFN International Financial Awards 2023

05.06.2023 ActivTrades, přední světový online broker CFD a forexu, s nadšením oznamuje svůj mimořádný úspěch v prestižní soutěži ADVFN International Financial Awards 2023. Společnost se nedávno stala hrdým držitelem dvou vysoce prestižních ocenění – Nejlepší online obchodní služby a Nejlepší zákaznický servis.
img

Google's Bard - AI konkurent ChatGPT! 🤖

12.05.2023 Společnost Alphabet (GOOGL.US) včera vydala aktualizaci svého bezplatného nástroje pro generativní umělou inteligenci s názvem Bard, který je vlastně přímým konkurentem nástroje ChatGPT. Bard nabízí oproti ChatGPT několik výhod, včetně:
C:\fakepath\ceska koruna-3.jpg

Eurobarometr: Češi se obávají inflace, nejsou spokojeni s ekonomikou ani vládou

28.04.2023 V české společnosti nadále panují silné obavy z rostoucích cen a inflace i z dalšího vývoje v energetice a také nespokojenost s domácí ekonomikou. Oproti loňsku klesla důvěra v Evropskou unii i vládu. Vyplývá to z výsledků celoevropského průzkumu veřejného mínění Eurobarometr z letošního ledna a února, kterou dnes zveřejnilo Zastoupení Evropské komise v ČR. Budoucnost Evropské unie vidí optimisticky 55 procent českých respondentů, což republiku řadí mezi sedm nejpesimističtěji naladěných zemí sedmadvacítky.
img

Společnost Broker Consulting v Česku a na Slovensku uzavřela rok 2021 s o třetinu vyšším obratem než v roce 2020. V objemu prodaných nemovitostí dosáhla nárůstu o téměř 85 %

07.03.2022 Podle předběžných hospodářských výsledků za rok 2021 vzrostl obrat společnosti Broker Consulting v České republice a na Slovensku meziročně o 33 % na 2,03 miliardy korun. Širší skupina Broker Consulting pak dosáhla obratu 2,65 miliardy korun a zakončila loňský rok s 25% nárůstem.
img

Češi pracují déle než obecně lidé v EU. Srovnání s Francouzi ale ukazuje, že kratší pracovní doba k růstu spokojenosti nevede – Češi jsou spokojenější než Francouzi

30.05.2021 Průměrná pracovní doba na plný úvazek se v Česku postupně zkracuje. Za posledních deset let to bylo téměř o hodinu týdně. Přesto lidé odpracují za týden v průměru 41,3 hodiny. Dělají tak o víc než půlhodinu déle než průměrný pracovník v EU. Vyplývá to z údajů Eurostatu.
img

Ranní nadhoz - Fed potvrdil spokojenost s vývojem americké ekonomiky

20.02.2020 Zveřejněný zápis z lednového zasedání amerického Fedu potvrdil spokojenost centrálních bankéřů se stavem tamní ekonomiky i s aktuálním nastavením měnové politiky. Vnímají však, že současná epidemie koronaviru může negativně zasáhnout růst globální ekonomiky. Toto riziko bude Fed bedlivě sledovat, protože čínské zboží a díly jsou nezbytné pro řadu amerických produktů. Pokud by se toto riziko začalo naplňovat, Fed by adekvátně zasáhl. Členové výboru také diskutovali, zda místo inflačního cíle na úrovni 2 % nepoužívat cílový interval kolem této hodnoty. Tuto změnu však nakonec nepřijali.
img

Rekordní spokojenost Slováků s eurem: to by dnes neměnilo 9 z 10 Slováků

16.01.2019 Zítra to bude na den přesně 10 let, kdy Slováci definitivně vyměnili slovenské koruny za euro a v obchodech začalo platit výlučně eury. I když v prvních týdnech převládal špatný pocit ze zdražování, ve skutečnosti euro vyšší ceny nepřineslo. Dekáda s eurem potvrdila, že lidé i podniky si na novou měnu zvykli. "Euro jednoznačně usnadnilo příchod nových investic i export zboží do zahraničí, na kterém je postavena slovenská ekonomika. I přes mnoho pesimistických předpovědí se s novou měnou drtivá většina obyvatel Slovenska rychle sžila," hodnotí deset let eura na Slovensku analytik TopForex Patrik Mackových.
img

Rozbřesk – I přes spokojenost OPECu a spol. je na posouzení dodržování dohody producentů brzy

23.01.2017 Máme za sebou první schůzku komise, jež by měla dohlížet na dodržování loňských dohod producentů ropy na omezení její těžby. Zástupci pěti států v čele s předsedajícím Katarem se shodli na tom, že vše prozatím probíhá podle plánu.
Související klíčová slova: Nízké spready a komise | Mzda | Mateřské firmy | Rozšíření perspektivy technologických inovací | ChatGPT | Struktura poplatků | Zvyšování cen | Tržby ze služeb | Války | Vývoj | Obchodní platformy | Češi | Data z trhu práce | Výběr investičních nástrojů | US2000 | Paul Romer | Intuitivní obchodní platforma | EUR | FDA | Paul Krugman | Caterpillar (CAT.US) | Investiční firma | Brokeři | XOM | Vilém Podliska | Itálie | Stoxx | Take Profit | GTC | Lidovci | Pip | Očekávání | Evropské centrální banky | Nikl | Edukativní zdroje | Technické znalosti | Spready a komise | Rozvoj chytrých telefonů | Diverzifikace | EUR/JPY | Goldenburg Group | Rozvoj umělé inteligence | Coca-Cola | Trh práce | Evropská komise | Czech Media Invest | Investice | MACD | Potenciál | Nové technologie | Support | Grafy | Akvizice | Technologie blockchain | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Výkonný ředitel | Levice | Prognózy | Intervence | CARA | Experti | Držení pozice přes noc | Raiffeisenbank | US500 | Evropské měny | Evropské záležitosti | Úrokové sazby v USA | Ochrany kapitálu | EUR/USD | Fungování společnosti | Komercializace | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Předseda představenstva | Správný výběr brokera | Cena bitcoinu | Akcie společnosti | Benchmark | Kritéria pro výběr brokera | Vydavatelství Editis | Lagardeová | Čistý příjem | Brent | Cenné papíry | Google Pay | Uznávaný online broker | New York Community | Výsledky společnosti Apple | Alphabet (GOOGL.US) | 100 miliard dolarů | Spektrum trhů | Vzdělávání | Efektivní trading | R&D | Investiční strategie | Investiční portfolio | Kvalita zákaznické podpory | Dluhopisy | Kontrakty | Online obchodování | Praxe | JPY | Potenciální konflikt zájmů | Casino | Obchodní tipy | Peníze | Ukazatel | Různé typy poplatků | Ziskovosti traderů | Český miliardář | Nalezení brokera | Obchodníci | Prognóza | Výrazný vzestup | Služby | Konsensus | Biotechnologie | Nové léky | Saxo Bank | Sociální sítě | Poplatky za neaktivitu | Palladium | Ropa WTI | Akcie Amazonu (AMZN.US) | Kdo řídí technologické inovace? | Bezvavlasy | Americké ekonomiky | Rizika | Zavedení eura v ČR | Růst trhu | Burzy | Cenové tlaky | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Inovativní řešení | Cestování | USD | Protistrana | Broker | Cash flow | Upravený zisk | Export | Změna klimatu | Qualcomm | Na burze | Investiční analytik | Finanční instituce | Maďarsko | Různé typy aktiv | Akvizice společnosti | Zavedení eura | Regulace | Petr Hrubý | Čekající příkazy | Newmont | Swapy | Speciální požadavky | WIG20 | Mary Dalyová | Tržní trendy | Obchodní cíle | Výsledky společnosti | Unie | Daniel Častvaj | Zvýšení sazeb | Finanční úspěch | Vyšší náklady | Dovednosti | Výzkumy | Obchodní nástroje | Obchodování na finančních trzích | Caterpillar | MT5 | Petrof | QCOM.US | Dlouhodobé držení | Pro tradery | International Financial Awards 2023 | Regulační orgány | Tržní reakce | Výkonnost společnosti | Maďarský forint | Stránky s hodnocením | Pokles ceny akcií | EUR/CZK | Technologický vývoj | Makrodata | iPhone | Obchody | Investoři | Fungování | Portfolio | Christine Lagardeová | Nástroje a obchodní platformy | Obchodní platforma | Nejistoty | Využití různých tržních situací | Slovenská ekonomika | Evropská měna | Euro Stoxx 50 | Globální ekonomiky | Louis Vuitton Moet Hennessy | Společnost Google | Morgan Stanley (MS.US) | Média | Index PPI | Grayscale | Exxon Mobil (XOM.US) | Zisk | Bez rizika | CAC 40 | Prezident | Česká koruna | Gartner | Centrální banky | Daniel Křetínský | Roboti | Americké prezidentské volby | Nástroje pro efektivní trading | Rozhodování | Průzkum | Investiční | IEA | Výhody a rizika | Analýzy | Zasedání Evropské centrální banky | Demokraté | Německý DAX | Fiskální rok | Bydlení | ActivTrades | Uber | Obchodní plán | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Analytik TopForex | Evropské ekonomiky | Zpráva | Agentura Reuters | Vliv na ekonomiku | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Konzistence | Rok 2024 | Nové příležitosti | Akcionáři | Emoce | Warren Buffett | Finanční ředitel | Výkonnost | Obchodování | Potenciální zisky | GBP | Signál k prodeji | Tržby z prodeje | Management | Investiční činnosti | GAAP | Růst cen ropy | Prezidentka ECB | Zprávy | PG | Dolary | Dlouhodobé investování | Startupy a ekosystémy | Bard | Deflace | Obchodování a investice | Růst inflace | Šokující předpovědi Saxo Bank | Ceny ropy | Úpis akcií | Vyhlídky | Provozní výsledky | Startupy a ekosystémy pro inovace | CZ | Snižování cen | MetaTrader 4 (MT4) | Volný čas | Analýza transakcí | Míra | Firmy | Čínské zboží | Software (aplikace) | Depozitní sazby | Pokles tržeb | Nástroj | Výsledky | HUF | Finanční technologie | Raphael Bostic | Australský dolar | Minulá výkonnost | TIM | Koruna | Finanční služby | Monopoly | Analytická společnost | Francie | Předpověď | Regulatory technology | Propad | Objem | Údaje | Ovlivňování ziskovosti traderů | Federální rezervní systém | Steen Jakobsen | xStation | Aktivisté | Exxon Mobil | Asie | Komise v přenesené pravomoci | Očekávání analytiků | Goldenburg | Technologické společnosti | Průzkumy | Spoření | Hlavní indexy | Procter & Gamble | Důchod | Snížit emise | Emise skleníkových plynů | Ovlivňování ziskovosti | AFP | Studie | Investice do technologií | Koordinátor pro zavedení eura | Graf | Polsko | Patenty | Skryté poplatky | Pozornost | Bankéř | Ropa Brent | Lukáš Kovanda | Aktuální hodnoty měny | Akcie Qualcomm | Přijetí | Evropa | USD/PLN | Short | Amazon (AMZN.US) | Rozhodnutí FED | McAfee | Pár EUR/USD | Specialista na online obchodování | Ústavní soud | Polský zlotý | Dnešní makroekonomické ukazatele | ADVFN International Financial Awards | Logistika | Peněžní prostředky | Zveřejněná data | Zpomalení inflace | Trump | Stavebnictví | Moët | Křetínský | Příjmy z obchodování | Obchodní dovednosti | High | Finanční krize | Obchodní strategie | Obchodní proces | Provozní výnosy | Rakousko | Google recenze | Instituce | Íránský ministr zahraničí | Přeprodané oblasti | Bank of Japan | G10 | Internet věcí | Americké akcie | MetaTrader 5 (MT5) | MetaTrader | Růst amerického HDP | Rutina | Divize | Obchodní výsledky | Akcie Amazonu | Zvýšení úrokových sazeb | Trh | Komise | Francouzská vláda | Tržní situace | Fed | Snížení zadlužení | Korekce | CAT | Soukromé společnosti | Buffett | Money management | Ovlivňování pohybů trhů | Konkurenceschopnost | Kanada | Zvýšení mezd | STP/ECN | XOM.US | ProCent | Velké objemy | Obchodní systém | Aktivní obchodování | Komodity | Prezident Joe Biden | Soustředění | Příležitosti | Pohled do budoucnosti | Vládní dluhopisy | Nejistota | Růst tržeb | Intuitive Surgical | Broker Consulting | Long pozice | Banka HSBC | Národní ekonomická rada vlády | Důvěra | Tvůrce trhu | Prosperity | Pomodoro | ECB dnes | Exxon | Představenstvo | Agentura AP | Japonsko | Range | CFTC | Správy majetku | Invest | Centrální banka | Trendová linie | Vzdělávání a odborná příprava | Životní prostředí | Pokročilé obchodní platformy | Intraday | Světová rezervní měna | Zásahy ze strany brokera | Německo | New York Community Bancorp | Makroekonomické ukazatele | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Další růst | Technické problémy | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | CL | Testování na demu | Air France | Měnový pár EUR/HUF | Pokles prodeje | Vyšší ceny | Vice | Nárůst objemů | Klíčové S/R zóny | SPA35 | Česká republika | Kybernetická bezpečnost | Pokrok ve vývoji | CZK | Reuters | Úspory | Společnost XTB | EUR/HUF | Bulhaři | QCOM | Regulace a bezpečnost | Situace | Obchodní partner | Tradingové strategie | Index US500 | PEPSICO | Zakladatel | Předseda | Analytici | Státní dluhopisy | Americký dolar | Provozní zisk | Společenské trendy | USDIDX | Různé obchodní strategie | Burzovní seance | Cvičení | Ekosystémy | Ekonomiky | Dobré analytické nástroje | US100 | Srovnávací nástroje | Prime | Negativní dopad | Google | Apple | Ženy | P2P | Erik Brynjolfsson | CFD | Velké množství obchodů | Řetězec Casino | Dopad na ekonomiku | Open | Velké technologické společnosti | Regulace AI | ADVFN International Financial Awards 2023 | Absence ochrany kapitálu | Příprava | Ztráta | Řecko | Rostoucí náklady | Marek Chudoba | ECB | Plodiny | Technická podpora | Ranní nadhoz | Cena | Šokující předpovědi Saxo | Nízké spready | Výběr brokera | Řetězec | ERÚ | Gemini | Air | MetaTrader 4 | Ceny akcií | Izrael | Epidemie | Ceny | Prudký pokles | Technologie | MetaTrader 5 | ČNB | USD/CZK | Očekávaná korekce | Pokles | Czech Media Invest (CMI) | Amazon Prime | Právo | Dostupná data | Investiční portfolia | Finance Group | Zpomalení globální ekonomiky | Rezervní měna | Poplatek | Platební bilance | Banka | Makro | Investování | Tržní očekávání | Americká ekonomika | NVDA | Důvěryhodnost | Obchodník | Rada guvernérů | Tržby | Luboš Růžička | Bitcoin a další kryptoměny | Snížení sazeb | Evropská centrální banka | Obchodování forexu | Broker poskytující nízké spready | Daně | Společnost OpenAI | Obchodování na burze | Brokerské společnosti | Výzkum a vývoj | Bancorp | Dopad na hospodářství | Daně z příjmů | Proinflační rizika | Příjmy společnosti | Finanční prostředky | Zisky | FCA | Finance | Obchodníci s akciemi | Swap | Miliardy eur | Ministr zahraničí | KLM | Společná měna | HSBC | Nvidia (NVDA.US) | Ekonomiky eurozóny | Zinek | Euro STOXX | Trinity Bank | Přecenění | Růst cen | Saxo | Poplatky a náklady | Akcie Apple | Organizace spojených národů | ERA | Rozvoj kryptoměn | Poptávka | Boston College | Financování | Pokles akcií | Intraday trading | Nabízené obchodní platformy | IoT | ECN | Cenový graf | Zdanění bohatých | Čína | Philadelphia Fed | Peer-to-peer | Inflační očekávání | Technologické inovace | DAX | Maďarská měna | Patrik Mackových | Globální trhy | ECB Christine Lagardeová | RBI | Růst produktivity | MIFID | Obchodovat | Koncentrace | Spotřebitel | Pocity | Tisková zpráva | Medvědi | Philadelphia Fed index | Nárůst výnosů | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Inflace v Maďarsku | FinTech | WTI | Bod | Miliardy korun | Holubičí postoj | New York Times | Spready | Únorová inflace | HDP | ROCE | Klíč k budoucnosti | Pracovní síla | Platforma MetaTrader | Problémy | Android | Saúdská Arábie | Ziskovost | Bankéři | Technology | Cena ropy | Firma | Inflace | Typy Brokerů | Marže | Německá ekonomika | Analýza | Státy EU | Bill Gates | Ředitel banky | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Zkušenosti | Ropa | Výhody | Držení akcií a ETF | Ekosystém | Společnost Procter & Gamble | Signály | Přizpůsobovat se | Statistiky | Náklady na obchodování | Ovlivňování | Deutsche Bank | Kurz | Market | Forexu | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Globalizace | International Financial Awards | Euro | Generativní AI | Dolar | Demo účty | Debata | Hodnoty měny | Měď | Proinflační | AUD | Obchod | Záruky pro ochranu | Christine Lagarde | Hospodářství | EU | Investiční doporučení | Inovativní hnací motory | Společnost Qualcomm | Market Maker | Spojené státy | Zasedání ECB | Gamble | Portfolia | Další kryptoměny | Dealing | Expert | Členské státy EU | Recese | Miliardy | AXA | Švýcarský frank | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Eskalace konfliktu | Největší propad | Pandemie | Globální finanční krize | Expert Advisors | Růstový trend | Frank | Transparentní | Členské státy | Magdaléna Frouzová | Vystoupení z EU | Americké indexy | Nepřímé inovace | Japonský jen | CySEC | Rostoucí inflace | Soud | Snížení stresu | Předpovědi Saxo Bank | Plánování | Blockchain | Předpovědi | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | OK POINT | Trend | Informace o spolehlivosti brokera | Pokles sazeb | Výběr správného brokera | Qualcomm (QCOM.US) | Oslabení | Platforma | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | Soukromý sektor | Finanční ukazatele | Nařízení | Prospekt | Pioneer Natural Resources | Udržitelné inovace | Oblasti umělé inteligence | Převody peněz | Fed index | Indexy | Citi | Baterie | Transparentnost | Průmysl | Očekávané výsledky | Východní Asie | Bankovnictví | Biliony | Divergence | ETF | Saúdové | Obchodní bilance | Úsilí | Zastoupení Evropské komise | Spojení | Národní bezpečnost | Long | Rally | Aktiva | Zlepšení kvality života | Fundamentální analýzy | Zasedání centrální banky | Indexy na Wall Street | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Zdanění | Obchodní příkazy | Obchodní operace | Řízení výnosové křivky | Inovace | Zdravotnictví | Obchodní rozhodnutí | Technologický pokrok | Bezpečnost | Brazílie | | Trinity | Ekonomika eurozóny | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Zákaznická podpora | Sentiment | Online obchodování a investice | Short pozice | Výsledek zasedání | Politika | Konkurence | Nálada na trhu | PLN | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Dnešní seance | Nespokojenost | Podvody | Poplatky | Forint | Velká Británie | Další vývoj | Typ brokera | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Dnes zveřejněná data | Členové bankovní rady | Nálada | Indie | Materiály | Měnové páry | ISRG.US | Měnové politiky | Trading a investice | Vnímání | Ekonomika | Směr trendů | Výnosová křivka | Vivendi | Zhodnocení | Výhled | ZEN | Zerohedge | Auta | Obchodní účet | Ethereum | Hry | Odpovědnost | Propouštění | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Politika Fedu | Finanční trhy | Miliardáři | Ekonomické trendy | Bankovní účty | Burze | Expanze | Zvýšení produktivity | Comfort Finance | AAPL | GOOGL.US | USD za barel | Spread | Skalpování | Výrobce luxusního zboží | New York | Swing | Čistá ztráta | Finanční údaje | Britské firmy | Krize | Fresenius | Epidemie koronaviru | Eurobarometr | Nástroje a indikátory | CMI | Zlotý | IBEX | AOS | Investiční bankovnictví | Algoritmy | Prezidentské volby | Elektrická vozidla | Nezaměstnanost | Trhy | Globální trh | Sazby | ODS | Generální ředitel | Poradenství | Cíle | Politická rozhodnutí | Vývoj technologií | Semináře | Provozní náklady | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Porsche | Transakce | Slabší dolar | Měny | Akciový trh | Výnosy 10letých dluhopisů | Zaměstnanost | MNB | Slovensko | ISRG | Energie | Peněžní tok | Tradeři | Měna | BRANO | Finanční sektor | Pracovní síly | Uvolnění měnové politiky | Thomson Reuters | Výnosy | Miliardy dolarů | FOMC | Překoupené oblasti | Zastoupení Evropské komise v ČR | Emise | EIA | Platformy | Miliardy USD | Guardian | Provozní marže | Tržby společnosti | Vlády | Zkušenost | Signál | Zdražování | S/R zóny | Development | Britská vláda | EPS | Výkonnost společností | Náklady na zajištění | Přijetí eura | Ropy | Singapur | Výdaje | Společnost | Cloudové služby | Apple (AAPL.US) | Časové období | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Matthew Percival | Rozšíření | Umělé inteligence | Eura | Neúspěch | AAPL.US | Ztráty | Internetové bankovnictví | Regulace a politická řešení | Organizace | Růst | Akcie společnosti Alphabet | Příjmy | Comfort Finance Group | Hospodářské výsledky | Zajištění | Index | MiFID II | Odpůrci eura | Bohatství | Meziroční růst | Společnost Gartner | Pandemie covidu-19 | Hlavní investiční analytik | ČTK | Dealing Desk | ECI | Repsol | Dnešní zprávy | Rizikový kapitál | Náklady na obchod | Česká národní banka | Straight Through Processing | Protistrana vašeho obchodu | Přístup k různorodým trhům | Automotive | Záchranný plán | GPT-4o | Miliardář Daniel Křetínský | Recenze a zkušenosti ostatních traderů | Velké investice | LVMH | Dobrý broker | TF1 | Blockchain a kryptoměny | Globální spolupráce | Zisk na akcii | Realitní služby | Správa | Support oddělení | Vinci | Závazek | Obchodní rutiny | Ferrari | Porovnání a výběr | Co jsou technologické inovace? | Internet věcí (IoT) | Nákupy luxusního zboží | Ekosystémy pro inovace | Ziskovost tradera | AI | 5G | Brokeři pro skalpování | Váš kapitál | Pedro Sánchez | Posílení | Perspektivy technologických inovací | Sociální demokraté | Pracovní místa | Jak fungují technologické inovace? | Odreagování | Premiér Pedro Sánchez | Instrumenty | Článek 50 | EURUSD | ČSOB | Držení pozice | Analytička | NVDA.US | Diskusní skupiny | Sundar Pichai | Umělé inteligence (AI) | Investovat | Výkon | Norsko | The New York Times | Sentiment na akciových trzích | Rychlý vývoj | Pomodoro technika | Vyšší úrokové sazby | Americký prezident | Dlouhodobé držení akcií | Americký index | Výběr mezi STP/ECN a Market Makerem | Sazby Fedu | Pokročilé nástroje | Zdravotní péče | Možné zásahy ze strany brokera | Riziko | Vliv na zdravotnictví | Konflikt zájmů | Uživatelská přívětivost | Nabídka investičních nástrojů | Bloomberg | Nabídka | Nový model | Kvalitní technická podpora | Důvěryhodnost a bezpečnost | Generativní umělé inteligence | Hlavní ekonom | Zasedání OPECu | FXstreet srovnávač brokerů | České koruny | Maloobchodní sektor | Oldřich Dědek | Příklad výpočtu | Snižování sazeb | Příjmy z reklamy | Bitcoin | Růst výnosů | No Dealing Desk | AUD/JPY | Přehled | ADVFN | Výnosové křivky | Tržní analýzy | Hennessy | Zemědělství | Pokles ceny | Nemovitosti | MS.US | Typ investora | Communication | FXstreet.cz | Stálost cen | Plný úvazek | Zákaznický servis | Sledování ekonomických ukazatelů | Jakub Matis | Pozice přes noc | Příklad výpočtu tradingových nákladů | Podpora | xStation5 | James Gorman | OpenAI | JDE | Kybernetické hrozby | Vyhlídky ekonomiky | Zlepšení | MT4 | Šokující předpovědi | Typy poplatků | ATH | Portfólia | Tim Cook | Konkurent | Regtech | Očekávání trhu | E-commerce | Zdroj příjmů | Platina | Problémy s výběrem peněz | Louis Vuitton | Editis | Nejnovější údaje | Mezinárodní konkurenceschopnost | Partnerství | Zadlužení | DDOG.US | Nvidia | Platby a převody | TopForex | Dlouhodobí investoři | Obchodní model | ČR | Zkušenosti ostatních traderů | Společnost Bezvavlasy | Průmyslové kovy | Payments | Elektromobily | Jak si vybrat toho pravého brokera | Snižování úrokových sazeb | The Guardian | Kritéria při výběru brokera | Jak testovat a vybírat brokera | Brokeři pro swing trading | Srovnávač brokerů | Robotika a automatizace | Vstupu do EU | Amazon | Market Maker (Dealing Desk) | Závislost | Pepa Zeman | Marketingová komunikace | Výsledky Amazonu | Applepay | XTB | Andrew McAfee | STP/ECN vs. Market Maker | ECN Brokeři | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Společnost Caterpillar | FXstreet | Nižší poplatky | Česká vláda | Umělá inteligence (AI) | Sazby beze změny | Doporučení | Pozornost trhu | Inflace spotřebitelských cen | Sledovat tržní trendy | Podnikání | Goldenburg Group Limited | Procter & Gamble (PG.US) | Mediální společnosti | Co bude | Datadog (DDOG.US) | AMZN.US | Vliv technologických inovací na ekonomiku | Opatření | Těžaři | Pozice | Celkový výsledek | Výběr mezi STP/ECN | Inovace v zemědělství | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Vedení účtu | Sociální vliv | Ocenění | Aktivní obchodování forexu | SEC | Market Maker brokeři | Průmyslové podniky | Analytik | Wall Street | STP/ECN Brokeři | Společnost Exxon Mobil | Provize | Swing tradeři | Časový horizont | Market Makeři | Vysoké poplatky | Úrokové sazby | P&G | Trading | Potenciální podvody | Výsledek obchodu | Biden | Swing Trading | Budoucnost | Banky | Systém brokera | Testování a zlepšování | Bilance | Restrukturalizace | Tým FXstreet.cz | Vlastnictví | Zkušeností jiných obchodníků | Investovat peníze | Mariana Mazzucato | Fio banka, a.s. | Prohlášení | Politici | Obchodní podmínky | Analytické nástroje | Měnový pár | Odvětví | Vliv na trhy práce | Finanční situace | Obchodní úspěch | Nejvyšší výnosy | Realistická očekávání | Joe Biden | Restrukturalizace dluhu | Kotace | Diverzifikace svých financí | Vzdělávací materiály | Webináře | Raketový růst | Novinky | Obchodní příležitosti | Ekonom | USA | Realita obchodování | Zlato | GOOGL | Daň z příjmu | Rizika a etické otázky | Manchester United | Akcie LVMH | Společná evropská měna | Odhady analytiků | Digitální banky | Budoucí obchodní úspěch | Výroční konference | Skupina firem | Co je to broker | Americká seance | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | AMZN | Řešení problémů | Použití automatizovaných obchodních systémů | Odborná příprava | Pozitivní výhled | Průlom | Electronic Communication Network | Obchodní systém brokera | Vyhoření | IOT | Začínající obchodníci | Skalpování a intraday trading | Nejlepší broker | OTC | USD/JPY | Expert Advisors (EA) | STP | Fio | Kryptoměny | Vytváření nových odvětví | Manažeři | Držení akcií | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Další pokles | Mzdy | Akcie | Úspěch | Obchodování páru EUR/USD | Volný obchod | Chudoba | Náklady na spread | Volby | Ukazatele | Faktory ovlivňující technologické inovace | Umělá inteligence | Miliardář | Online broker | DDOG | Lépe rozumět trhům | Británie | Americká vláda | Podniky | Tržby skupiny | Euro vůči americkému dolaru | Inflace v USA | NERV
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Spojené státy americké (USA)
Spojené státy a NATO
Spojení
Spojení Avastu a NortonLifeLock
Spojení burz
Spojení Moneta Money Bank a Air Bank
Spojení Monety
Spojení Monety a PPF
Spojení s Monetou
Spojení WarnerMedia a Discovery

Následující klíčová slova

Spolčení za účelem manipulovat
Společenská odpovědnost
Společenské trendy
Společenské vrstvy
Společenské změny
Společensky odpovědné investování
Společenský rozpad
Společenství latinskoamerických a karibských států
Společenství latinskoamerických a karibských států (CELAC)
Společenství západoafrických států
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít