Pátek 12. srpen 2022 22:16
reklama
Coinfy
reklama
InstaMarkets
reklama
Dukascopy krypto
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Dlouhodobé investování

C:\fakepath\burza-22042022.jpg

Různé obchodní styly - různí tradeři

22.04.2022 Finanční trhy jsou mnohostranným světem, který nabízí spoustu příležitostí, jak vydělat peníze obchodováním. První otázka, kterou si musíte položit, je kde a jak začít. Zjistit, jaký typ obchodníka chcete být, je základním rozhodnutím, které musíte udělat, když začínáte svou kariéru tradera. Tento příspěvek zkoumá typy obchodníků na základě jejich obchodního stylu.
img

Ukrajina může zpomalit celou Evropa. Jistotu udrží dolar či švýcarský frank

14.02.2022 Nejistota a hrozba válečného konfliktu na Ukrajině způsobuje kolísání trhů s cennými papíry, které může skončit až zpomalením ekonomického růstu v Evropě. Větší jistotu poskytnou státní dluhopisy, globální investování nebo americký dolar či švýcarský frank.
img

Největší investiční událost už zítra od 10:00

19.11.2021 Online investiční konference 2021 brokera XTB se koná již za pár dní – živý neveřejný přenos na YouTube začne v sobotu 20. 11. od 10:00 – seznamte se s kompletním programem živého vysílání, kterého se zúčastní elitní investoři, ekonomové a profesionální analytici!
C:\fakepath\1636911596-Vkonnost_SATS_DJIA_po_mscch_Small.png

Obchodní systém SATS DJIA

14.11.2021 Dnes vám představím obchodní systém pro obchodování akcií z akciového indexu DJIA, jehož výkonnost je oproti indexu dvojnásobná. A tento systém se chystám obchodovat live!
img

Finanční vzdělání dětí je nejlepší investice

29.06.2021 O tom, zda zabezpečit finančně budoucnost potomků netřeba diskutovat. Složitější už je rozhodování, jaké prostředky a způsoby zvolit. Neměli bychom rovněž zapomínat na to, že důležité je nejen vytvořit pro děti finanční zdroje, ale také je naučit s nimi hospodařit. S tím souvisí jejich dostatečná finanční gramotnost, ale také rodičovský přístup k hodnotám, a to nejen těm hmatatelným.
img

Květnový Broker Consulting Index podílových fondů: Květnovými vítězi jsou komoditní a akciové fondy, ostatní fondy po krátkodobém růstu opět ztratily

10.06.2021 Broker Consulting Index podílových fondů v měsíci květnu již nepřinesl tak příznivé výsledky u všech sledovaných fondů, jak tomu bylo v dubnu. Posílily pouze akciové a komoditní fondy, kterým se daří už od začátku tohoto roku. Komoditní fondy jsou také jednoznačným vítězem měsíce, za který si připsaly 2,60 %. Naopak nemovitostní, dluhopisové fondy a fondy peněžního trhu zaznamenaly v květnu zápornou nulu.
img

Kurzy tradingu – vyplatí se?

03.06.2021 V současné době čelíme čím dál tím většímu zájmu o obchodování s akciemi. Nováčci hledají způsob, jak zhodnotit své úspory, mnohdy snížené kvůli pandemii covid-19. Stávající dlouhodobý investoři zase hledají nové možnosti výdělku než jen držení akcií v delším časovém horizontu.
C:\fakepath\admirals-20052021.png

Jak začít investovat na burze

20.05.2021 Jak začít investovat na burze pokud nemáte žádné zkušenosti ani znalosti finančního trhu? To a mnohem více zjistíte v našem průvodci pro začínající obchodníky...
img

Swingové obchodování: Objevte kouzlo této oblíbené investiční strategie!

16.04.2021 Zajímáte se o investování na burze? Chtěli byste obchodovat na finančním trhu, ale nechcete trávit celý den před cenovými grafy? Dlouhodobé investování vám také není blízké? Naštěstí existuje i obchodní styl, který vám umožňuje aktivní obchodování, přičemž budete mít stále dostatek času na svou práci, koníčky a rodinu. Poznejte s námi swingové obchodování. Seznamte se s tímto obchodním stylem a poznejte specifika swingových obchodů.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
C:\fakepath\obrazek-1.png

Investice do akcií výrobců konopí

18.01.2021 Začněme vtipem: Představte si obchodníky spěchající na burze sem a tam. Každý z nich má ve svých rukou tři mobilní telefony. Všichni křičí: “Kup! Prodej! Pět dolů!” Najednou obchodník ztichne a dívá se z okna. Je zima, svět je bílý a leskne se. “Lidi, podívejte”, říká, “padá sníh.” Hala na chvíli ztichne a pak někdo zakřičí: “Prodávejte!”
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Rok 2020 budeme mít ještě dlouho v paměti

18.01.2021 Za rok 2020 vykazují akciové fondy výkonnost 2,50 %, v listopadu vykazovaly 1,17 %. Dluhopisové fondy si za stejné období připisují zhodnocení 1,05 %, v listopadu 0,95 % a peněžní fondy zaznamenaly mírný meziměsíční propad a vykazují zhodnocení pouze 0,34 %, pro připomenutí v listopadu si připisovaly 0,43 %. Smíšené fondy si připisují 2,60 %, v listopadu to bylo 1,88 %. Komoditní fondy stále vykazují pokles ve všech sledovaných obdobích, od začátku roku vykazují pokles -3,23 % a v listopadu měly pokles o -5,97 %. Nemovitostní fondy zaznamenaly v prosinci pokles a vykazují tak za uplynulý rok -9,62 %, v listopadu měly pokles -8,46 %. Index podílových fondů uvádí celkové číslo za jednotlivé skupiny fondů. Rozdílná výkonnost fondů v měně fondu a v CZK je dána vývojem měnových kurzů.
img

Akciové fondy jsou od začátku roku v kladných číslech

21.12.2020 Od začátku roku akciové fondy vykazují výkonnost 1,17 %, v říjnu vykazovaly -2,05 %. Dluhopisové fondy si v listopadu připisují zhodnocení 0,95 %, v říjnu 3,07 % a peněžní fondy zaznamenaly nejvyšší meziměsíční propad za listopad a vykazují tak 0,43 %, pro připomenutí v říjnu si připisovaly 5,14 %. Smíšené fondy si připisují 1,88 %, v říjnu to bylo 0,57 %. Komoditní fondy vykazují pokles ve všech sledovaných obdobích, od začátku roku vykazují pokles -5,97 % a v říjnu poklesly o -6,23 %. Nemovitostní fondy si na konci listopadu odepsaly -8,46 %, v říjnu měly pokles -8,74 %. Index podílových fondů uvádí celkové číslo za jednotlivé skupiny fondů. Rozdílná výkonnost fondů v měně fondu a v CZK je dána vývojem měnových kurzů.
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Druhá vlna přinesla zvýšenou volatilitu

19.11.2020 Od začátku roku akciové fondy vykazují výkonnost -2,05 %, v září vykazovaly -3,01 %. Dluhopisové fondy si v říjnu připisují zhodnocení 3,07 %, v září 1,93 % a peněžní fondy vykazují 5,14 %, pro připomenutí v září si připisovaly 3,32 %. Pokles zažily pouze smíšené fondy, které si připisují 0,57 %, v září 1,49 %. Komoditní a nemovitostní fondy vykazují pokles ve všech sledovaných obdobích. Komoditní fondy od začátku roku vykazují pokles -6,23 %, v září to bylo -6,50 %. Nemovitostní fondy si na konci října připisovaly -8,74 %, v září měly pokles -8,90 %. Broker Consulting Index podílových fondů za říjen 2020 uvádí celkové číslo za jednotlivé skupiny fondů. Rozdílná výkonnost fondů v měně fondu a v CZK je dána vývojem měnových kurzů.
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Dluhopisové a peněžní fondy v červenci investory nepotěšily

12.08.2020 V červenci výkonnost některých skupin podílových fondů stále zůstávala hluboko pod nulou. Dluhopisové a peněžní fondy se v minulosti těšily skutečnosti, že nesly svým investorům od začátku roku kladné zhodnocení, ovšem v červenci si právě tyto dvě skupiny připsaly pokles. Dluhopisové fondy měly v červenci výkonnost -0,82 %, v červnu 1,40 % a peněžní fondy vykazují výkonnost mírně pod hranicí nuly, a to -0,03 %, pro připomenutí v červnu si připisovaly 4,30 % a vykazovaly tak nejvyšší výkonnosti od začátku roku ze všech skupin podílových fondů. Vyplývá to z Broker Consulting Indexu podílových fondů za červenec 2020.
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Červen přinesl na trhy korekci

17.07.2020 V červnu došlo ke korekci na finančních trzích, jednotlivé skupiny podílových fondů stahovaly ztráty, které zaznamenaly na přelomu února a března. Od začátku roku vykazují akciové fondy výkonnost -5,79 %, pro připomenutí v květnu to bylo -8,90 % v CZK. Posilovaly také fondy fondů, nemovitostní fondy a komoditní fondy, které si stále připisují nejvyšší propady ze skupiny podílových fondů. Naopak pokles ve výkonnosti v červnu zažily dluhopisové fondy a fondy peněžního trhu. Vyplývá to z Broker Consulting Index podílových fondů za červen 2020.
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Květen ve znamení zvýšené volatility

08.06.2020 Podílové fondy v květnu stahovaly propady, které si připsaly na přelomu února a března, kdy jsme na finančních trzích zažili výrazný pokles v souvislosti s koronavirem. Akciové fondy se na konci března odrazily od svého pomyslného dna a následující dva měsíce posilovaly. V květnu se však dostavila zvýšená volatilita a akciové fondy od začátku roku tak dosahují záporné výkonnosti -8,90 %. Pro připomenutí v dubnu si připisovaly výkonnost -11,39 %. Posilovaly také fondy fondů, které mají od počátku roku výkonnost -6,49 % a komoditní fondy, byť ty stále zaznamenávají největší propady ze skupiny podílových fondů. Kladného zhodnocení od začátku roku dosahují pouze fondy peněžního trhu a dluhopisové fondy. Výkonnost fondů v CZK byla ovlivněna březnovým oslabením koruny, tudíž si fondy připsaly mírnější propady. Vyplývá to z Broker Consulting Index podílových fondů za květen 2020.
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Duben přinesl menší oživení

12.05.2020 Po propadech v březnu přinesl duben optimismus v podobě oživení. I když akciové trhy jsou od začátku roku stále v mínusu 11,39 %, tak již propady nejsou tak vysoké jako v březnu. Plusové hodnoty si za to samé období připsaly fondy dluhopisové, a to plus 1,41 %. Vyplývá to z Broker Consulting Indexu podílových fondů.
img

Může růst obchodu s marihuanou přinést zisky?

24.02.2020 Odvětví kolem obchodu s marihuanou nabídne v nadcházejících pěti letech velké příležitosti k růstu. Jsou s nimi však spojena i velká rizika. Tato oblast má totiž značné problémy s generováním volného cash flow, a tak rostou rizika spojená s refinancováním růstu a provozu. Očekává se, že hlavním hnacím faktorem růstu se stane rekreační užívání. S ním jsou však spojena další legislativní rizika, protože marihuana byla původně určena pro medicínské využití.
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Překvapení se nekoná, nejvýkonnější v roce 2019 byly akciové fondy

17.01.2020 V loňském roce se nejvíce dařilo akciovým fondům, závěr roku ukončily s průměrným výnosem 21,12 %, což vzhledem k průběžným výsledkům není příliš překvapující. Vyplývá to z Broker Consulting Indexu podílových fondů za prosinec 2019.
C:\\fakepath\\forex.jpg

Forex: Výhled na rok 2020

06.01.2020 Čeká nás rok plný událostí či procesů, které budou silně ovlivňovat finanční trhy. V USA se dočkáme prezidentských voleb, v eurozóně zase nového přístupu k měnové politice, členové OPEC budou muset ladit přezásobený ropný trh a možná přijde i skutečný brexit. Tradičně se proto podíváme na výhled hlavních měnových párů a dalších hojně obchodovaných aktiv.
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Nejvýkonnější během října akciové fondy

12.11.2019 Akciové fondy si i během října udržely pozici lídra, meziroční výkonnost byla 10,89 % v CZK. Dech s nimi udržely pouze fondy fondů, které se meziročně během října připsaly v CZK 9,28 %. Vyplývá to z dat Broker Consulting Indexu podílových fondů za říjen 2019.
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Během září na akciových trzích růst a nižší volatilita

11.10.2019 Akciové fondy potvrdily roli investorova favorita, od začátku roku si připsaly 13,7 % v CZK. Velmi dobře si zatím vedou také smíšené a balancované fondy s výsledkem 6,06 % v CZK. Vyplývá to z dat Broker Consulting Indexu podílových fondů za září 2019.
img

Akciové trhy citlivé na obchodní válku mezi Čínou a USA

10.09.2019 Podílovým fondům se od začátku roku dařilo dobře. Nevětší nárůst si připsaly akciové fondy, a to 13,5 procenta v CZK. Pozadu nezaostaly ani fondy fondů (růst 7 %), smíšené/balancované fondy (meziročně + 6,43 %) a dluhopisové fondy (nárůst 6,42 %). Vyplývá to z dat Broker Consulting Indexu podílových fondů za srpen 2019.
C:\fakepath\graf.jpg

CFD obchodování se Saxo Bank

05.09.2019 CFD kontrakty nejsou zas tak komplikované, jak se na první pohled může zdát. V tomto článku si rozebereme CFD produkty, které můžete se Saxo Bank obchodovat.
img

Technická analýza: Praktický průvodce

21.08.2019 V obchodování na burze se používají dva základní přístupy, jak analyzovat cenné papíry nebo jejich deriváty a podle získaných informací otevřít či zavřít pozici. Prvním z nich je technická analýza, druhým z nich je fundamentální analýza.
img

Investiční rady od Warrena Buffetta

29.04.2019 Warren Buffett - šéf a ředitel investiční společnosti Berkshire Hathaway - je jeden z nejlepších investorů současné doby. Jeho zaměřením jsou dlouhodobé investice do podhodnocených společností, které mají "dobrý produkt nebo službu" a zároveň k tomu i konkurenční výhodu ve svém sektoru. Díky těmto pravidlům dokázal Buffet dlouhodobě překonávat benchmark SP500.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Korelace | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | USA | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Divergence | Měnová politika | Kanada | Turecko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | USD/SEK | EUR/CZK | Svíčkové formace | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový fond | Akciový trh | Aktiva | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | ADX | Bank of England | Behaviorální | Benchmark | Valná hromada | Bloomberg | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Buy and hold | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Daytrader | Denní obchodování | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dluhopisový fond | Dow Jones Industrial | Drawdown | ECB | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FX | Fed | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Floating | Fond fondů | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Futures | Fúze | Gap | Grafy | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | MACD | MT4 | Margin | Záloha | Obchodní příkazy | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obligace | Opce | P/E | Papertrading | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Profit Target | Příkaz | RRR | RSI | Rezistence | Risk Reward Ratio (RRR) | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Short selling | Spread | Stop-Loss | Support | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Maturity | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | GBP | ČEZ | Obchodování | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Dluhopisové trhy | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Burzovní obchodník | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | Investiční produkty | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Over-The-Counter | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Poziční obchodování | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Dukascopy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Aktivum | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Podpora | Přenos | Vnitřní hodnota | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýzy | Banka | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Britské libry | Broker Consulting | Brokerské společnosti | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | CFD obchodování | Co je akcie | CZK | Černá labuť | Day trading | DJIA | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | ETF fond | ETF fondy | Eura | Exchange | Finanční plán | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Index S&P 500 | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do podílových fondů | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Jak vydělat peníze | Jak začít obchodovat s akciemi | Jaroslav Brychta | Kde koupit akcie | Komoditní | Koupit akcie | Kurz EUR | Kurzy | Libra | MACD indikátor | Management | Market | Markets | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Naučte se investovat | Nejlepší investice | Nemovitosti | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Odkup akcií | Otevřené podílové fondy | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Ropy | Řízení rizika | SaxoBank | Sierra Chart | Smíšené fondy | SP500 | Srovnání brokerů | Státní dluhopisy | Shares | Švédská koruna | Swingy | Trh | Turecká měna | Velká Británie | Volatility | Výběr brokera | Vydělat peníze | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Backtestování | Buffett | Put | Balancovaný fond | Buy | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Depozitář | Ex-dividend | Fond peněžního trhu | Hold | Měď | Obchodní den | Provozní marže | Range | REIT | ROCE | Výnos do splatnosti | Vybírání zisků | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | Konzervativní investor | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Tržby | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | eBook | Reálné obchodování | Komise | Contract | Paper trading | Volby | Úspěšný trader | Futures trhy | Know-how | Vzdělání | Velcí hráči | Burze | Day trader | Swing trading strategie | Dow Jonesův index | Wells Fargo | Microsoft | Caterpillar | Členové OPEC | Reporty | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Backtestovat | Finanční gramotnost | Úspěch | Podnikání | BMW | Vývoj akciového indexu | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Pro tradery | Globální akciové trhy | Znalost | Přehled | Klid | Profit faktor | Volby v USA | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Obchodní styl | Kolísání trhu | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Pokles ceny akcií | Index volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Alerty | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Miliardy dolarů | Alibaba | Propad | Ropné společnosti | S&P | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení koruny | Historická maxima | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Finanční poradci | Investiční divize | Tesla | Investovat do bezpečnějších aktiv | Kapitalizace | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Držení akcií | Historická data | Propad akcií | Exxon | Chevron | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Rizikovější investice | Příjmy | Kapitálové strategie | Obchodování forexu | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Norsko | Očekávání | Swingoví obchodníci | Úspěšné investování | ex | Investopedia | Intradenní obchody | Makroekonomické zprávy | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Tomáš Mirzajev | Martin Stibor | LYNX Trading | Investiční nástroj | Nemovitostní fondy | Inteligentní investor | Dominik Stroukal | Věštec z Omahy | NEST | Komoditní fond | RoboMarkets | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Výkonnost fondů | Drobní investoři | Investování s LYNX | Airbnb | SaxoTraderPRO | Začít investovat | Saxo | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | LYNX webinář | Investování do ETF | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Profesionální investoři | Podniky | Technologické akcie | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Volný kapitál | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Úrokový výnos | Výsledky firem | Stavební spoření | Americké volby | Propad cen ropy | Marihuanové akcie | Úspěšné obchody | Výkyvy na trzích | Růst zisků | Anticyklické akcie | Centrální depozitář cenných papírů | Zadluženost | Vysoká zadluženost | Volatilita na trzích | Majetek | Obchodovat s akciemi | Denní obchodník | Analýza cenových grafů | Kvantitativní technická analýza | Fibonacciho pásma | RSI indikátor | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Denní obchodníci | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Poziční obchodníci | Inflace v ČR | IPO Instacart | Technická situace | Finanční produkty | Investiční rady | Investice do rozvoje byznysu | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Zákaznická podpora | Růst cen ropy | Sójové boby | Akcie firmy | Začít obchodovat | Pohyb kurzu | Akcie a ETF | Svět investování | Swing strategie | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Výnos dluhopisů | Prodej na krátko | Intradenní trader | Obchodování se Saxo Bank | CFD na akcie | CFD produkty | CFD na akciové indexy | CFD na ETF fondy | CFD na ETF | CFD na komodity | CFD na index volatility VIX | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Čeští investoři | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Zhodnocení investovaného kapitálu | Globální recese | Denní graf | Výše dividendy | Finanční situace | Asociace pro kapitálový trh | Risk Reward Ratio | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Edge | Nižší volatilita | Swingová obchodní strategie | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Demo účty | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Vysoká likvidita | Čistý zisk | Jana Brodani | Celkové příjmy | Peter Garnry | Politická situace | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Obchod | Jak začít investovat | Vyšší volatilita | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Pfizer | TradingEconomics | Růst cen | Globální dluhopisové trhy | Studie | Počet obchodů | Maximální drawdown | Ekonomický vývoj | Co bude | Ukrajina | Black Friday | Amazon | Reverze k průměru | Miliardy | Vyhlídky | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | Globální trh | Předpovědi | Technologický sektor | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Na burze | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Výrazný pokles | Čína a USA | Být trpělivý | Velikost pozice | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Problémy | Pojišťovny | Prognózy | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Prohlášení | Yahoo | AbbVie | Ropná zařízení | Míra | Úroky | Jak určit trend | Měnové politiky | Důchod | Investujte | Vánoce | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Biotechnologické společnosti | Tým RoboMarkets | Nike | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Aurora Cannabis | Ztráta | Nejlepší akcie | Stratég | Miliardy korun | Koruna posílila | Shortování akcií | Ziskovost | Hospodářská katastrofa | Zvýšení inflace | Zvýšení inflačního cíle | Zotavení v Německu | Skutečný brexit | Růst měnového páru | Růst měnového páru GBP/USD | Ekonomika Velké Británie | Sjednocení Irska | Očekávaný růst poptávky | Růst poptávky | Výrazný růst cen ropy | Saúdská ropná zařízení | Útok na saúdská ropná zařízení | Černé labutě | Americká WTI ropa | Kontrariánské pozice | Akciový býčí trh | Elizabeth Warrenová | Bernie Sanders | Trumpova opce | Nakoupit ve výprodeji | Místní centrální banka | Nízké ceny ropy | Dokončený brexit | Nakupovat švédskou korunu | Klesající trend | Trend USD/SEK | Vývoj měnového páru USD/SEK | Krátkodobé obchodování | Příležitosti pro krátkodobé obchodování | Dlouhodobé pozice | Úrokový rozdíl | Jestřábí hlasy | Dlouhodobí investoři | Dlouhé pozice v koruně | Pozice v koruně | Pohyb kurzu EUR/CZK | Tlak na zvyšování sazeb | Předpokládaný vývoj | Přezásobený ropný trh | Reakce eura | Pracovní trh | Akciová maxima | Minima eurodolaru | Guyana | OPEC & Friends | Silný support | Akciové ceny | Příměří v obchodních válkách | Altria Group | Netflix | Budoucnost | Hodnota investic | Výplaty dividendy | Negativní zprávy | Poradenství | Práce s rizikem | Broker Consulting Index podílových fondů | Komunikace | Astrazeneca | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Google | Trhy | Pohyby cen | Pokles | Situace | Blue-chip | Situace okolo koronaviru | Pravidelné investice | SARS | Pandemie koronaviru | Pandemie | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Dovednosti | NASDAQ: SBUX | SBUX | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Rozhodování | Co je IPO? | Průměrná cena | Medvědi | Prodávající | Momentum indikátory | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | COVID-19 | Akcie 3M | FinTech akcie | Ekonomické recese | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | Guru | Výkyvy | Příležitost k nákupu | WP | Makroekonomické údaje | Vývoj na trhu | Poradci | Profitovat | Nákupy akcií | Letectví | Největší pády | Zisk společnosti | Největší propad | Pandemie COVID-19 | Možnosti technické analýzy | Směr trendů | Historie | Určení trendu | Značný pokles | Onemocnění | Další pokles | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Hodinový graf | Spoření | Sněmovna reprezentantů | České státní dluhopisy | Růst | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Poradce | Akcie Nvidia | Práce | Údaje | Omyl | Lukáš Vokel | Nárůst nezaměstnanosti | Nárůst nezaměstnanosti v USA | FANG | DAWN | Emitenti | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Majitel | Úspory | Propad ceny ropy | Propad ceny | Cenové pohyby | SARS-CoV-2 | Reddit | Posílení | Největší propady | Joe Biden | 3M | Shell | Zaměstnanci | Biofarmaceutické společnosti | Aktivní obchodování | PEPSICO | Dlouhodobý trend | ETN | Skladování ropy | Zadlužení | Akcie a dluhopisy | Merck | Auta | Vakcína | Potenciální zisk | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Pronájem nemovitosti | JDE | Společnost JDE | ČR | Chování trhu | Soubor pravidel | Obchodovaný objem | Býčí trend | Canopy Growth | Cronos | Sanofi | Propad cen | Výplata | Rostoucí trend | Trend is your friend | Covid | Druhá vlna | Nastavení Stop-Lossu | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Risk na obchod | Výrazný propad | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Kolísání cen | Příležitost ke vstupu | Časový horizont | Cenové hladiny | Vývoj léků | Obchodní hodiny | Analytik XTB | Upozornění na rizika | Počet akcií | Coca-Cola | SPAC | Zhodnocení akcií | Transparentnost | Zdanění | Prezidentské volby v USA | Nvidia | Budoucí vývoj | Nákup cenných papírů | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Biden | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Chování ceny | Množství peněz | Nařízení | Investice do solární energie | Solární energie | Pravidelný příjem | PFE | ABBV | Martin Malý | Šťastné obchodování | Akciové investování | Online investiční konference | Obchodování nanečisto | Praktické tipy | Proražení | NextEra Energy | GME | GameStop | Jindřich Pokora | Martin Babocký | Výběr akcií | Očkování | Rozpočtové deficity | Stabilní příjem | Rychle zbohatnout | Plný úvazek | Růst ceny | Indikátory volatility | Proražení rezistence | Držení pozice | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | Výrobci marihuany | CGC | Cronos Group | Cronos Group Inc. | CRON | Aurora Cannabis Inc. | ACB | HEXO | HEXO Corp. | GWPH | MRK | SNY | NASDAQ: SNY | NYSE: MRK | NYSE: PFE | NASDAQ: CARA | CARA | MJ | NYSE: MJ | ETFMG | ETFMG Alternative Harvest ETF | ETFMG Alternative Harvest | AdvisorShares Pure Cannabis | YOLO | NYSE: YOLO | Indxx MicroSectors Cannabis ETN | MJJ | NYSE: MJJ | Cannabis ETF | NYSE: THCX | THCX | POTX | NASDAQ: POTX | Global X Cannabis ETF | Cambria Cannabis ETF | AMEX: TOKE | TOKE | AdvisorShares Vice ETF | NASDAQ: ACT | ACT | CNBS | NYSE: CNBS | Amplify Seymour Cannabis ETF | NYSE: ABBV | NASDAQ: TLRY | NASDAQ: APHA | NYSE: HEXO | NYSE: ACB | NASDAQ: CRON | NASDAQ: CGC | NYSE: IIPR | Pumd and Dump | Očekávaný růst trhu s konopím | Očekávaný růst trhu | Růst trhu s konopím | Acreage Holdings Inc. | Acreage Holdings | Lékařské konopí | ETF které investují do marihuany | Vhodné akcie | Akcie Gamestop | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Vstupní signál | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Obchodní přístupy | Trendové linie | FinTech akcie 2021 | Více obchodů | Admirals | Dlouhodobý investor | Pohyb ceny | Special Purpose Acquisition Company | Obchodování gapů | Tým Admirals | Výhody swingového obchodování | Význam supportů a rezistencí | Admirals (Admiral Markets) | Diverzifikace investičního portfolia | Jak začít investovat na burze | Investovat na burze | Investování do cenných papírů | Kurzy tradingu | Příležitosti | Finanční vzdělání dětí | Finanční vzdělání | Roger | Načasování | Otevřené pozice | Chování | Analyzování | Společnosti | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Juraj Karpiš | SATS DJIA | Tomáš Vranka | Poradce XTB | TIM | Pozice přes noc | Investování v Číně | Ondřej Koběrský | Různé obchodní styly | Obchodní styly | Jak vydělat peníze obchodováním | Swing trader | Position trader | Intraday trader
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Dlouhé pozice u akcií
Dlouhé pozice v koruně
Dlouhé stíny
Dlouhodobá investiční strategie
Dlouhodobá obchodní strategie
Dlouhodobá předpověď
Dlouhodobá tajemství krátkodobých obchodů
Dlouhodobá výkonnost
Dlouhodobé dluhopisy
Dlouhodobé investice

Následující klíčová slova

Dlouhodobější cíle
Dlouhodobější dopady
Dlouhodobější investice
Dlouhodobější výhled
Dlouhodobé nastavení cílů
Dlouhodobé obchodování
Dlouhodobě obchodovat
Dlouhodobé obchody
Dlouhodobé posilování koruny
Dlouhodobé pozice
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading akcie CFD
Potvrďte prosím... Zavřít