Neděle 14. července 2024 04:16
reklama
CapXmaster
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
FTMO král

Costco

img

Denní přehled: US100 prohlubuje pokles a ztrácí 2,5 % 📉Wall Street se propadá navzdory "příznivým" údajům o CPI

11.07.2024 Evropské indexy dnes prožily úspěšnou seanci. DAX a CAC40 si připsaly téměř 0,7 %, o něco méně se dařilo britskému FTSE, který si připsal 0,4 %. Akcie norské banky DNB po zveřejnění výsledků posílily o téměř 6 %. Na německém akciovém trhu vedlo zklamání z výsledků EBITDA ke korekci akcií Suedzucker.
img

Index Nasdaq-100: Kde podle společnosti Invesco sídlí největší inovátoři?

04.07.2024 Kde najdete nejznámější světové společnosti, podniky, které se staly synonymem růstu a inovací? A kde se nachází společnosti produkující převratné novinky v oblastech, jako jsou elektromobily, umělá inteligence, cloud computing, sociální média a elektronický obchod?
img

Americké indexy v mírném zisku

17.06.2024 Index Dow Jones +0,29 % na 38701,01 b. S&P 500 +0,49 % na 5458,29 b. Nasdaq Composite +0,51 % na 17779,05 b.
img

Americké indexy se obchodují smíšeně, HP po včerejším růstu koriguje

31.05.2024 Index Dow Jones +0,11 % na 38154,6 b. S&P 500 +0,08 % na 5239,71 b. Nasdaq Composite -0,11 % na 16718,4 b.
img

Růst maloobchodníka Costco ve 3Q překonal analytické odhady, s akciemi na maximu však trhu nestačil

31.05.2024 Americký maloobchodní řetězec Costco reportoval výsledky za 3Q FY 2024. Společnosti se podařilo překonat očekávání analytiků ve všech sledovaných metrikách. I přes vydařené výsledky se akcie obchodují v červeném.
img

Ranní okénko - Inflace v Německu stoupla

30.05.2024 Ve Spojených státech amerických bude dnes publikován druhý odhad růstu HDP v letošním prvním čtvrtletí. Úvodní odhad naznačil zpomalení růstu z 3,4 % v posledním kvartále minulého roku až na 1,6 %, přičemž trh očekával růst ve výši 2,5 %. Nyní trh ještě více korigoval svou predikci směrem níže až na 1,3 %. To se zdá jako dobrá zpráva z pohledu Fedu, protože ten podmiňoval možné zahájení snižování sazeb v případě utlumení ekonomické aktivity. Nicméně ze struktury růstu je zřejmé, že zpomalení bylo dáno volatilnějšími položkami, tedy změnou stavu zásob, jejichž příspěvek byl záporný. Zároveň negativní vliv měl zahraniční obchod, kdy kvůli silné domácí poptávce bylo třeba více dovážet a také zmiňované rozpouštění zásob. Na druhé straně soukromé investice rostly výraznějším tempem a také soukromá spotřeba byla značná, přestože oproti poslednímu kvartálu loňského roku mírně poklesla. Právě vysoká spotřeba domácností tak nedovoluje další pokles inflace blíže k 2% cíli.
img

Volby v USA: Wall Street se ocitá na křižovatce

11.03.2024 Indexy S&P 500 a Nasdaq zakončily páteční obchodní seanci v záporných číslech a ustoupily z rekordních hodnot dosažených během dne. K tomuto poklesu došlo na pozadí poklesu v sektoru výrobců čipů a smíšených údajů o trhu práce, které odrážejí překonání očekávání ohledně počtu vytvořených pracovních míst při současném růstu míry nezaměstnanosti.
img

Ranní okénko - Dnes ECB sazby nesníží

07.03.2024 O dnešní hlavní ekonomické události ve světě nemůže být pochyb. Zasedá Evropská centrální banka, která patrně nechá depozitní sazbu na stávající úrovni (4 %), a to přestože inflace rychle klesá, když v únoru letošního roku spadla až na 2,6 %, přičemž svého vrcholu dosáhla v říjnu 2022 (10,6 %).
img

Ekonomický kalendář: Druhý den Powellovy výpovědi, rozhodnutí ECB o sazbách

07.03.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování poklesem po smíšeném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance. JPY je po několika jestřábích komentářích představitelů BoJ nejvýkonnější měnou G10, přičemž USDJPY testuje oblast 148,00. Zlato se drží na rekordních hodnotách nad 2 150 USD za unci.
img

První týden v roce skončil v zámoří se ztrátou

08.01.2024 Trhy v zámoří v pátek zaznamenaly lehký nárůst. Z korporátních zpráv můžeme zmínit společnost Axogen, která produkuje a distribuuje zdravotnické instrumenty. Zvýšila totiž své očekávané výnosy pro loňský rok nad odhady analytiků a zajistila svým akciím nárůst o 26,7 %. Akcie maloobchodního gigantu Costco Wholesale rostly o 1,2 %. Boeing dostal zvýšenou cílovou cenu od analytiků z Wells Fargo a výrobce letadel narostl o 1,7 %. Agilon Healthcare, která poskytuje zdravotnické služby, oznámila snížení výnosů i provozního zisku. Akcionáři na razantní oznámení reagovali a poslali cenu akcií o 28,6 % níže. Společnost Medical Properties, která se zabývá pronájmem zdravotnických nemovitostí, poklesla o 29 %.
img

US OPEN: Wall Street se otevírá po „jestřábí“ zprávě NFP

05.01.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní hotovostní seanci víceméně beze změny. Futures na americké indexy se potápěly poté, co se zpráva o NFP za prosinec ukázala být mnohem silnější, než se očekávalo, ale část tohoto poklesu byla vymazána před zahájením seance. S&P 500, Nasdaq a Dow Jones se při zahájení seance obchodovaly beze změny, zatímco malý Russell 2000 otevřel téměř o 1 % níže.
img

US OPEN: US2000 testuje klíčovou rezistenci, Costco roste na rekordní maxima

15.12.2023 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování smíšeně – S&P 500 při otevření klesl o 0,2 %, Nasdaq si připsal 0,2 %, zatímco Dow Jones a malý Russell 2000 zahájily obchodování beze změny. Nicméně S&P 500, Dow Jones a Russell 2000 se během první hodiny peněžní seance posunuly níže, zatímco Nasdaq rozšířil zisky na přibližně 0,4 %.
img

Ranní okénko - Fed představil výhled pro příští rok, jak tomu bude v případě ECB?

14.12.2023 Hlavní událostí dnešního dne je zasedání Evropské centrální banky. Ta s vysokou pravděpodobností již ukončila cyklus utahování měnové politiky a ponechá tak sazby na stávajících úrovních na svém posledním jednání v tomto roce. Diskuze se tak přetočila k tomu, kdy bude zahájen proces uvolňování měnové politiky.
img

US Open: Indexy se zastavily, protože USD stále posiluje

27.09.2023 Wall Street začala o něco výše a pozastavila tak celosvětový výprodej zaznamenaný v posledních dnech. Dolar však pokračuje ve svém vzestupném trendu, přičemž USD se dnes stává jednou z nejsilnějších měn mezi velkými ekonomikami. To ukazuje na pokračující trend, protože investoři nyní očekávají, že vyšší sazby budou přetrvávat po delší dobu. US500 je o 0,30 % vyšší, čímž se odrazil od klíčové úrovně podpory, zatímco US100 zaznamenává podobnou denní změnu. Výnosy amerických státních dluhopisů se mezitím stáhly ze svého nedávného maxima.
img

Výkyvy na Wall Street: Prudké zvýšení sazeb zmátlo investory

27.09.2023 Na pozadí znatelného nárůstu výnosu 10letých státních dluhopisů klesly hlavní indexy Wall Street o 1 % nebo více. Investoři úzkostlivě zvažují své možnosti tváří v tvář dlouhodobému zvyšování úrokových sazeb a jeho ekonomickým dopadům.
img

Ranní okénko - Důvěra v českou ekonomiku poklesla

26.09.2023 Dnešním dnem bude pokračovat seriál týkající se spotřebitelských nálad. Další díl se odehraje ve Spojených státech amerických, kde bude tento průzkum publikován od Conference Board. Trh očekává mírné zhoršení nálady v září v souvislosti s oznámením Fedu o potřebě držet sazby na vyšších úrovních po delší časový úsek, nicméně i tak nálada mezi spotřebiteli zůstane pozitivní. Po minulém týdnu, kdy byla vydána statistika již prodaných bytů, se v tomto týdnu dozvíme nejnovější údaje ohledně prodeje nových domů. Trh očekává, že v srpnu došlo k meziměsíčnímu poklesu prodeje nových bytů zhruba o 2 %. V rámci nemovitostního trhu vyjde také červencový údaj cen nemovitostí, kdy je predikován pátý meziměsíční nárůst v řadě (nyní o 0,65 %), což by znamenalo, že po čtyřech měsících by i v meziročním srovnání došlo k nárůstu cen v tomto segmentu.
img

Invesco: Co by investoři měli vědět o recesi v USA a inflaci v eurozóně

08.06.2023 Problém dluhového stropu byl odsunut do ledna 2025 a v tuto chvíli se už není třeba obávat, že by USA nesplnily své finanční závazky. Když je toto drama úspěšně za námi, nastává čas podívat se v širších souvislostech na dění v globální ekonomice.
img

Ranní okénko - Pokles spotřeby dostal německou ekonomiku na -0,3 %

25.05.2023 Důležitá data dorazila během včerejška i dnes ráno. Německý Ifo index nečekaně poklesl ve všech sledovaných složkách včetně složky očekávaného vývoje, která dosáhla na 88,6 (odhad 91,6) z 91,7 bodů. Stalo se tak navzdory zlepšení situace v dodavatelských řetězcích. Nicméně ekonomika čelí jiným překážkám, například narůstajícím úrokovým sazbám, které dolehly i na nedávno zveřejněný ZEW index. V ekonomice probíhá nerovný vývoj, kdy je v útlumu průmyslový sektor, kterému chybí impulzy se strany poptávky.
img

Sonova prohlubuje výprodej po ztrátě hlavního amerického klienta 📉

16.05.2023 Akcie švýcarské lékařské holdingové společnosti Sonova (SOON.CH) klesají téměř o 8 % a klesají pod klíčovou podporu, protože společnost oznámila ztrátu významného amerického zákazníka, což by mohlo zasáhnout její finanční výsledky minimálně v první polovině roku. Také výsledky za Q1 byly smíšené. Společnost Sonova však nezveřejnila název dané americké společnosti:
img

Ranní okénko - Jestřábi získávají navrch. Výnosy rostou, sázky na cuty klesají

02.03.2023 Dnešní hlavní údaj představuje únorová inflace v rámci eurozóny, vzhledem k dílčím výsledkům z jednotlivých členských států je ale prostor pro překvapení jen omezený. Takřka jasné již je, že trhem očekávaných 8,3 % stačit nebude a meziroční výsledek se bude pohybovat poblíž poslední lednové hodnoty (8,6 %). Zásadní bude především statistika jádrové inflace, kde trh očekává setrvání na lednových 5,3 %.
img

Jsou americké akciové trhy konečně atraktivně naceněné?

19.01.2023 „I přes současný propad na akciových trzích se americké akcie v agregátu jeví spíše dražší, máme zde situaci opačnou, než na jakou jsme byli zvyklí, kdy defenzivní tituly jsou naceněny štědřeji, než tituly růstové a technologické,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones si připisuje 2,13 %

09.01.2023 V závěru obchodování na Newyorské burze vzrostl index Dow Jones o 2,13 %, index S&P 500 o 2,28 % a index NASDAQ Composite o 2,56 %.
C:\fakepath\akcie-06012023.png

Akcie v USA posílily, zpráva z trhu práce uklidnila obavy z růstu úroků

06.01.2023 Akcie ve Spojených státech v závěru týdne posílily. Pomohla jim zpráva z trhu práce a zpráva o poklesu aktivity v sektoru služeb, které uklidnily obavy z růstu úroků. Na devizovém trhu oslaboval dolar.
img

Ranní okénko - Obavy z recese zatěžují akciové indexy

08.12.2022 Data z české ekonomiky pro tento týden uzavřel údaj z trhu práce. Ten zůstává v historickém kontextu nadále napjatý, začínají se již ale rýsovat známky ochlazování. Během listopadu setrvala míra nezaměstnanosti na 3,5 %. Výhledově naše prognóza počítá s pozvolným nárůstem nezaměstnanosti do blízkosti 4 % na přelomu roku, kde by se mohl pohybovat také průměr za příští rok. Mírné oslabení na trhu práce by ale nemělo stát v cestě růst mezd, který podle nás příští rok dosáhne v průměru tempa poblíž 11 % s tím, jak se v mzdových vyjednávání projevují vysoká inflační očekávání.
C:\fakepath\cost-05122022-8-zm.png

Akcie Costco Wholesale Corporation (COST) testuje klíčovou S/R zónu

05.12.2022 Cena akcie Costco Wholesale Corporation na denním grafu prolomila směrem dolů support rostoucího trendového kanálu a nyní poblíž prolomeného supportu (nyní rezistence) testuje klíčovou S/R zónu kolem psychologické hladiny 500 USD. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět nad prolomený support trendového kanálu? Nebo se naopak dočkáme průrazu vyznačené S/R zóny a budeme postupně oslabovat k nižším hodnotám?
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 1,11 %

27.09.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze Dow Jones klesl o 1,11 % na 52týdenní minimum, S&P 500 se propadl o 1,03 % a NASDAQ Composite spadl o 0,60 %.
img

WalMart je po zveřejnění výsledků výše. BedBath roste v důsledku short squeeze 📈🧨

16.08.2022 WalMart dnes před otevřením americké obchodní seance vykázal výborné finanční výsledky, což se propsalo i do akcií dalších amerických maloobchodníků. Rostou tedy akcie společností Target a Costco:
img

WalMart padá o 10 % v premarketu. Mají maloobchodníci problém?

26.07.2022 WalMart snížil očekávání zisku kvůli rostoucí inflaci. WalMart, který již desítky let patří mezi top maloobchodníky v USA, lze považovat za jakýsi barometr spotřebitelského sentimentu a trendů. Společnost oznámila rostoucí poptávku po potravinách a zároveň klesající nákupy zbytného zboží. Drastický pokles cen maloobchodního giganta se již rozšířil na další společnosti v tomto odvětví, přičemž mimo jiné Costco, Target a Macy's ztratily v premarketu půdu pod nohama:
C:\fakepath\cost-04072022-4-zm.png

Akcie Costco Wholesale Corporation (COST) testuje rezistenci rostoucího trojúhelníku

04.07.2022 Cena akcie Costco Wholesale Corporation na denním grafu aktuálně testuje klíčovou rezistenci rostoucího trojúhelníku kolem hladiny 485 USD, která koresponduje s úrovní 38,2 % Fibonacciho retracementu. Dojde tedy k průrazu zmiňované rezistence a otestování vyšších úrovní? Nebo se naopak dočkáme odrazu a následného poklesu zpět k supportu formace? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

Target a Walmart kazí investorům náladu

07.06.2022 Akcie retailových řetězců Target a Walmart dnes ztrácejí půdu pod nohama a připisují 2% ztrátu. Nad akciemi maloobchodních řetězců se stahují mračna. Slabé odhady, problémy se zásobami a obavy o zdraví spotřebitelů tíží sentiment investorů a ti napomáhají poklesům.
C:\fakepath\akcie6.jpg

Akciovým trhům se letos nedaří, žádný z velkých indexů není v plusu

01.06.2022 Akciovým trhům se letos nedaří, žádný z velkých indexů není podle údajů od ledna do konce května v plusu. Nejlépe se vedlo japonským akciím, které jsou do značné míry izolovány od dění ve zbytku světa, japonský Nikkei odepsal pouze 6,5 procenta. Naopak nejhůře se daří ruským akciím, řekl ČTK analytik investiční platformy Portu Filip Louženský. České akcie klesly letos o 8,1 procenta
img

Americké akcie zakončily týden solidními zisky

30.05.2022 V pátek hlavní americké indexy uzavřely v zelených číslech kvůli velkolepému nárůstu v sektorech technologických, průmyslových a spotřebitelských služeb. Hlavním důvodem pro oživení trhu byly známky zpomalení inflace v USA.
img

Akcie Costco - sleva nebo past?

20.05.2022 Costco je americký velkoobchodní řetězec (cash and carry), jehož cena akcií tento týden prudce klesla. Co bylo důvodem hlubokého výprodeje?
img

📉Americké akcie klesajú❗

18.05.2022 Hlavné akciové indexy na Wall Street v stredu prudko klesli, keďže pochmúrne makroekonomické vyhliadky spolu so slabými štvrťročnými výsledkami od veľkých amerických maloobchodníkov naďalej ovplyvňujú náladu na trhu. Dnešné údaje z trhu s bývaním ukázali známky ochladzovania, keďže inflácia zostáva blízko 40-ročného maxima, hypotekárne sadzby vyskočili na 12-ročné maximá, náklady na stavebný materiál zostávajú zvýšené a obmedzenia ponuky pretrvávajú. Akcie Costco, Target a Walmart prudko klesli, pretože ich výsledky boli slabé, pričom spoločnosti očakávajú, že vysoká inflácia a negatívny vývoj môže pokračovať aj v nasledujúcich štvrťrokoch. Z týchto dôvodov S&P Global teraz očakáva pokles rastu v USA o 80 bázických bodov na 2,4 %.
img

Nákupy akcií Amazonu před jejich rozdělením

10.04.2022 V červnu dojde k rozdělení akcií AMZN. Je to pro investory znamení nakupovat ještě teď. Akcie Amazonu (NASDAQ:AMZN) se poslední dobou obchodují mnohem lépe, když od minima v roce 2022 stouply o 26%. Zejména akcie AMZN se od oznámení plánů distribuce akcií v poměru 20:1 obchodují mnohem lépe.
img

Akcie Gamestop po oznámení splitu akcií znovu rostou

01.04.2022 Akcie Gamestop (GME.US) posílily téměř o 12 % před otevřením amerického akciového trhu. Společnost se připojuje ke skupině amerických společností, které nedávno oznámily split akcií, včetně Tesly, Amazon, Alphabet, Costco a Shopify.
img

Ako môže rozdelenie akcií ovplyvniť Amazon?

29.03.2022 Americký maloobchodný gigant Amazon AMZN.US nedávno oznámil plánované rozdelenie akcií. Cieľom operácie bude zníženie súčasnej vysokej ceny akcií, čo samozrejme neovplyvní reálnu hodnotu akcií akcionárov:
img

Ekonomický kalendář: Služby ISM, druhý projev Powella

03.03.2022 Evropské futures trhy dnes poukazují na nižší otevření obchodní seance na starém kontinentu. Futures se během asijské seance obchodovaly výše, ale krátce před zahájením evropské seance začaly mazat zisky. Očekává se, že dnes proběhne další kolo jednání mezi ruskými a ukrajinskými představiteli, což je jedna z událostí, které mohou ovlivnit trh. Kromě toho budou obchodníkům nabídnuta data z Evropy a Spojených států. Většina zpráv z Evropy však bude revize údajů PMI sekotru služeb za únor, a proto by neměly mít velký dopad. ISM sektoru služeb v USA v 16:00 může vyvolat krátkodobou volatilitu. V neposlední řadě se Powell dnes objeví v Kongresu. Obsah projevu bude stejný jako včera, proto je nepravděpodobné, že by událost měla zásadní dopad na trh.
C:\fakepath\costro-28022022-7-zm.png

Akcie Costco Wholesale Corporation (COST) vytvořila dvojité dno

28.02.2022 Cena akcie Costco Wholesale Corporation na denním grafu vytvořila dvojité dno. Aby však byla tato formace platná, je zapotřebí jasného prolomení linie neckline směrem vzhůru. Dočkáme se prolomení zmiňované hranice neckline a dalšího růstu, nebo naopak dojde k odrazu a poklesu níže?
img

Americké akciové indexy vzrostly o 0,6–1 %

13.12.2021 V pátek byly zveřejněny aktuální údaje o inflaci, které ukazují na nejrychlejší růst spotřebitelských cen v zemi od června 1982. Investoři však doufají, že tempo růstu cen dosáhlo maximálních hodnot nebo se jim alespoň přiblížilo. Spotřebitelské ceny (CPI) v USA v listopadu oproti stejnému měsíci minulého roku prudce vzrostly o 6,8 %. Inflace zrychlila z 6,2 % z předchozího měsíce a splnila předpovědi analytiků. Už devátý měsíc v řadě tedy zůstala nad cílem Federálního rezervního systému (FRS) ve výši 2 %.
img

Ceny nejen ojetin v USA zpomalují. Žádosti o podporu opětovně klesají k významné hranici

13.08.2021 Inflace v Česku zrychluje. Stejně jako je tomu u dalších evropských zemí, i v Česku začala inflace výrazně zvyšovat. Červencové číslo překvapilo trhy i centrální banku. Meziročně inflace vyskočila na 3,4 % a jádrová dokonce na 3,8 %. Jedná se o nejvyšší hodnoty za posledních čtrnáct a půl roku.
img

ČNB zvýšila sazbu na 0,75 %, tento rok očekává inflaci 3 %. Nezaměstnanost v USA klesla na 5,4 %

06.08.2021 Česká národní banka se opět rozhodla zvýšit základní úrokovou sazbu o čtvrtprocentního bodu na 0,75 %. K zvýšení sazby banka přikročila v tomto roce již podruhé především kvůli rostoucí inflaci, která souvisí s oživením ekonomiky. Banka také oznámila, že hodlá pokračovat ve zvyšování repo sazby v letošním i v průběhu příštího roku. Pro hike zvedli ruku čtyři členové bankovní rady. Jeden člen dokonce hlasovat pro zvýšení sazby o půl procentního bodu. Další dva bankéři byli pro zachování repo sazby na současné úrovni.
img

ČNB bude i nadále pokračovat ve zvyšování sazeb. Čína zavádí regulace i na vzdělávání.

30.07.2021 Čínské úřady o víkendu oznámily, že vzdělávací společnosti budou muset být pouze neziskové. Po nedávném zpřísňování regulací u čínských technologických firem to přirozeně vyvolalo obavu u investorů, kteří se houfně začali zbavovat akcií ze “země draka“. Tamní akciový index CSI 300 v tomto týdnu klesl až na osmiměsíční dno. Řada firem odepsala i přes 50 % své hodnoty. Investorům tak bylo rázným způsobem připomenuto, že při investicích v Číně musejí kromě standardních rizik počítat i s nevyzpytatelností komunistické strany a regulacemi. To může vést k tomu, že zahraniční investoři budou u těchto aktiv požadovat výraznější diskont, nebo sníží expozici.
img

Německo očekává návrat ekonomiky na úroveň před krizí již v Q3. Rusko zvedlo sazbu o rekordních 6,3 %, bojí se inflace

23.07.2021 Podle Deutsche Bundesbank se největší evropská ekonomika brzy vrátí na úroveň před koronakrizí. Německá centrální banka tedy očekává, že se tak stane nejspíše ve třetím čtvrtletí letošního roku, avšak jedním dechem dodává, že nesmí dojít k žádným významným komplikacím ve zpracovatelském průmyslu.
img

Inflace nezadržitelně roste, proti Powellovi stojí Rusnok. Dle něho se nejedná o přechodný jev

16.07.2021 Během dvoudenního vystoupení šéfa Fedu Jeroma Powella před Kongresem zaznělo, že finanční instituce ve spojených státech jsou dobře kapitalizované. Inflace, která se dostala vysoko nad inflační cíl centrální banky, v současnosti není podle Powella vázána na obvykle faktory, jako je napjatý trh práce či přehřátá ekonomika. Tento typ inflace je v historii jedinečný a podle centrálního bankéře bude pro Fed výzvou reagovat na tuto inflaci. Proto bude centrální americká banka i nadále pokračovat s hodnocením rizik, které ovlivňují inflaci. Powell také zopakoval, že se stále domnívá, že vysoká inflace je pouze přechodným jevem a že postupně bude docházet k jejímu poklesu.
img

Ekonomický kalendář: Zasedání OPEC+ a Powell

04.03.2021 Evropské trhy otevřely na nižších úrovních, přestože velká část ztrát futures na indexech v Evropě byla v druhé části asijské seance zlikvidována. Dnes máme před sebou dvě důležité události: Zasedání OPEC+ a projev guvernéra Fedu Powella. Nezdá se, že by existoval jasný konsenzus na to, o kolik by měl OPEC+ snížit kvóty a zda k tomu kroku vůbec přistoupí. Ropa si tak může v reakci na oznámení výsledku projít výrazným zvýšením volatility. Po Powellově projevu jsou na programu otázky z publika. Pravděpodobně bude stále tvrdit, že výhled je nejistý a monetární stimul je stále potřeba. Měl by však zaútočit také na rostoucí výnosy. A pokud to neudělá dostatečně razantně, tak akcie mohou reagovat dalším poklesem.
img

Nečekaný růst zaměstnanosti. USA vytvořilo 2,5 mil. pracovních míst

05.06.2020 Dle statistik US ekonomika v květnu vytvořila 2,5 mil. nových pracovních míst. Míra nezaměstnanosti se tak dostala na 13,3 %. Trh očekával ztrátu až 8,3 mil. pracovních míst a míru nezaměstnanosti 19,5 %. Růst zaměstnanosti v květnu byl nejvyšší v US historii od roku 1939.
img

Německo je v recesi. Ekonomická aktivita v USA zaznamenala prudký pokles

29.05.2020 Spolkový statistický úřad v pondělí zveřejnil, že se německá ekonomika v prvním čtvrtletí propadla v porovnání s předchozím měsícem o 2,2 %, což byl největší pokles od finanční krize v roce 2009. V předchozím čtvrtletí klesla ekonomika Německa o 0,1 % a nyní se tedy nachází v recesi.
img

Ekonomický kalendář: Trump vyhrožuje sociálním médiím, čekáme také na americké HDP

28.05.2020 Globální akciové trhy se včera obchodovaly jako na houpačce. Prvotní ztráty však byly brzy ty tam a Wall Street nakonec uzavřela opět ve výrazném zisku. Akciím se dařilo také během asijské seance a Evropa dopoledne otevřela v pozitivním teritoriu. Německý DAX se pohyboval až v blízkosti 11 800 bodů a index S&P 500 testoval úroveň 3050 bodů.
img

Ranní nadhoz - ekonomický sentiment se zvedá, inflace zpomaluje

28.05.2020 Evropská komise představila svůj plán pro ekonomickou obnovu kontinentu zasaženého pandemií koronaviru, který je součástí rozpočtového výhledu pro období 2021-2027. Počítá v něm s nalitím dodatečných 750 mld. euro, z nichž dvě třetiny budou ve formě grantů, jedna třetina pak ve formě půjček. Prezentovaný návrh vychází vstříc tandemu Francie a Německa, které prosazovaly právě zvolený systém grantů, spíše než výpůjček. Celkový objem peněz, se kterými Unie počítá v rozpočtu pro roky 2021-27 se tak navýšil na 1,85 bilionu eur.
img

Ranní nadhoz - Fed sazby nezměnil, stabilitu dnes potvrdí i ECB

12.12.2019 Několik členů bankovní rady ČNB se týden před měnovým zasedáním vyjádřilo k nastavení měnových podmínek. Z jejich vyjádření vyplývá, že aktuální úroveň sazeb bude zachována. Dokonce i Vojtěch Benda hlasující v poslední době pro zpřísnění měnových podmínek nyní nevidí potřebu pro pohyb sazeb. T. Niedetzký připomněl vnější nejistoty a rizika, která neubývají, navíc opět připomněl úmysl rady vyhlazovat sazby. T. Holub pak vidí silnější kurz koruny jako argument pro stabilitu sazeb, i když nová ekonomická data nemění jeho vnímání ekonomické situace.
img

S&P 500 i Dow Jones na rekordních maximech.

21.09.2018 Vítězný tanec býků pokračoval i minulý týden. Naleznou medvědi podporu pro své tlapy někdy v blízké budoucnosti? Býci si připsaly i další vítězný týden, kdy jsme byli opět svědky nových all-time high, na které se podívaly hlavní US indexy. Další a další vyostřování obchodní války Trump vs Čína? Bez odezvy. Problémy ve vyjednání Brexitu na summitu v Salzburgu? Nezájem. Možné zvýšení sazeb FEDu příští týden? Ale kdepak.
Související klíčová slova: Projekce Fedu | Fastenal Company | Knorr-Bremse | Filip Louženský | Cap | Výnosy dluhopisů | Války | Vývoj | Data z trhu práce | Allianz | US2000 | Marvell Technology | LHA | GameStop (GME.US) | Cena akcie Costco Wholesale Corporation | Chování centrálních bank | General Dynamics | EUR | P/E poměr | Spotřebitelské výdaje | Costco Wholesale Corporation | Bundesbank | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | TSCO | Budoucnost | Yandex | Accenture | Salesforce | Wal-Mart Stores | XOM | Výkyvy | Současný propad | Coca-Cola Company | Itálie | Euro proti dolaru | McDonald's | Stoxx | PEPP | Obchody | Texas | Očekávání | Edison | Předpověď | Volatilní | Russell 2000 (US2000) | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | T-Mobile | Galapagos | Výzkumná skupina | Target (TGT.US) | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Čtvrtletní pokles | Trh práce | Evropská komise | Pro investory | Souhrnný indikátor | Oživení ekonomiky | Investice | Uranové akcie | US Bancorp | Potenciál | Support | XEL | DGX | Akvizice | Devon Energy | Dění na světových burzách | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Zisk před zdaněním | Prognózy | ČNB Jiří Rusnok | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Broadcom | Chování | Raiffeisenbank | Stimul | IHS | Uvolňování měnové politiky | Šinzó Abe | Obchodní seance | Accor | EUR/USD | General Electric | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Akcie Costco Wholesale Corporation | Goldman Sachs | PACCAR | Český průmysl | Neckline | Wolters Kluwer | Akcie společnosti | Pesimistická nálada | CSI 300 | Rostoucí výnosy | Lagardeová | Kansas City | Měnové zasedání | Cenné papíry | Výnos | DAI | ETF EQQQ | Brent | Soukromá spotřeba | IHNED | Delta | Americký akciový trh | SMA | Vzdělávání | Russell 2000 | Rozhodnutí o sazbách | Výkonnost řízená | Reddit | Hodnoty měny | Intel Corporation | Index DOW | Acacia Communications | Viceguvernér ČNB | Airbus SE | Exchange | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Akcionáři | Nejlepší technologické akcie | Kontrakty | Strach | AMAT | CPI v eurozóně | CSCO | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Hasbro | JPY | Dollar General Corporation | Béžová kniha | Nejvýraznější růst | Philip Morris International | AI | Odhad HDP | Index Russell | PAYX | Ekonomický sentiment | Uber Technologies | Projekce | Peníze | Výhled do budoucna | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | Solární společnosti | Palantir Technologies (PLTR.US) | InterContinental | Průmyslové revoluce | Prognóza | Služby | Investovat | FedEx | Unie | NVDA.US | Anthem | Amgen | Palladium | CCL.US | Představitelé ECB | Ropa WTI | Micron | Lockheed Martin | Průmyslová výroba v Evropské unii | Alaska Air Group | INTC.US | Constellation Brands (STZ.US) | CISCO | Ekonomiky | Dell Technologies | ZEW index | Target | FSLR.US | NFP | Jakub Němec | Burzy | Americké ekonomiky | Marek Kameništiak | Americký prezident Joe Biden | Výkon | Cestování | FDX | Cash flow | Oslabení | Akcie Costco Wholesale | USD | Upravený zisk | Shopify | NFLX | DTE | DISCA | Rozhodnutí ECB o sazbách | Zynga | Moody's | Delta Air | Gilead | Qualcomm | Comcast | Sodexo | Southwest Airlines | Na burze | Umělá inteligence | ČSOB | Hongkong | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | LMT | FME | SPGI | Měnový fond | Američtí centrální bankéři | Moderna | Úroková sazba | Ahold Delhaize | Split | Index volatility CBOE | DJI | Tovární objednávky | Situace Evergrande | Verizon Communications Inc. | FSLR | RWE | Čtvrtletní výsledky | Širší index S&P 500 | Psychologické hladiny | Monster Beverage | Oživení trhu | Zvýšení sazeb | Vládní výdaje | NTAP | SIX | Dovoz | Dluhové krize | Caterpillar | NextEra | EOG | Nikkei | Čínské úřady | First Solar | Maloobchodní prodejce | Textron | Rekordní maxima | Eurex | Vybírání zisků | EUR/CZK | Intercontinental Exchange | Průmyslová výroba v Německu | Evropské trhy | FANG | Makrodata | Akciové indexy | Procter & Gamble | Investoři | Covid | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Coca-Cola | AMD | Rozdělení akcií | Přidaná hodnota | Média | Analytici | Christine Lagardeová | Jádrový index | Zisk | Globální akciové trhy | Průmyslové objednávky | Finanční instituce | Makroekonomická prognóza | Bank of England | NAHB | Prezident | Xetra | AT&T | Anheuser-Busch InBev | Hold | Bed Bath & Beyond | ADS | Raytheon | WYNN | Starbucks Corporation | Bezpečnostní zákon | Investiční | Průzkum | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Invesco | Meme akcie | Německý DAX | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Hlavní události | Technologické společnosti | Uber | Sloučení | Ekonomický vývoj | UnitedHealth Group | Kávové akcie | US500 | Evropské ekonomiky | Americké HDP | London Stock Exchange | Odhad analytiků | Sentiment investorů | Prodej | P/E | Zpráva | PFE | Prémie | Tržní kapitalizace | Colt CZ | Akcie COST | Warren Buffett | S&P | Obchodování | Zasedání Fedu | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Futures | JOLTS | Meta | S&P Global | Simon Property Group | Thyssenkrupp | Management | ZEW | Společnost Palantir | XM | Automobilky | Zasedání OPEC | Centrální banky | Zahraniční investoři | PG | Prezidentka ECB | Elektromobily | GAAP | Japonská vláda | Ekonomické události | Equity | Vesmírné akcie | Zprávy | FB | Exact Sciences | Růst inflace | Nezaměstnanost v USA | MOEX | REGN | CCI | Occidental Petroleum | PLTR | Události ve světě | Commonwealth Financial | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Distribuce | Příjmy a výdaje | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | 3M | Portu | Airbus | Vyhlídky | Firmy | CZ | Index cen domů | Míra | Kryptoměnové burzy | PEG | Nástroj | Výsledky | Vývoj akcie COST | Corporate Governance | Inflace v Česku | Phillips 66 | PLTR.US | Minulá výkonnost | Waste Management | Bank of America | TIM | Fundamentální analýza | Carnival | China Evergrande | Výrobce letadel | Tržby | Zpřesněný odhad | Financial | Retracement | Koruna | Eli Lilly | Cenový index PCE | Výrazný pokles | Tesla dnes | Inflace ve službách | American Airlines | Colgate-Palmolive | Shell | Finanční výsledky | OPEC+ | Francie | BHS | Objem | DMA | Propad | xStation | Applied Materials | Obavy z recese | Očekávání investorů | Medián | Trigger | Výkonnost | IPO Aston Martin | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Makro | Údaje | Společnost Nvidia | Klima | Americká banka | Přeprodání | Podnikatelská nálada | Exxon Mobil | Český index nákupních manažerů | Robert Half International | Prodeje domů | Očekávání analytiků | Nucor | Alibaba | Electronic Arts | Výsledky průzkumu | Průzkumy | Hlavní indexy | Odvětví cestovního ruchu | Německá centrální banka | Konference FOMC | Průmyslová výroba | WMT | Ekonomika Německa | Pfizer | Covestro | Offshore | Vesmírné akcie 2021 | Nejziskovější | GME | Comcast Corporation | Americký dolar | Graf | Index S&P 500 | FRA | IHS Markit Ltd | Plyn | ETF EQQQ Nasdaq-100 UCITS | Centene | Bankéř | Ropa Brent | ADBE | Fibonacci retracement | Hrubý domácí produkt | Zpráva o měnové politice | Akcie 2021 | Xylem | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | LEN | Evropa | Marathon | USD/PLN | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | Reálný HDP | Pár EUR/USD | Schlumberger | Johnson & Johnson | EW | Dnešní makroekonomické ukazatele | Akcie včera | Maloobchod | Jádrový index spotřebitelských cen | Udržení inflace | Inflace v eurozóně | Earnings | Zpomalení inflace | MJ | Trump | MRK | Index volatility | Brands | Dow Jonesův index | UPS | PYPL | Odpor | E*Trade | High | Finanční krize | E-commerce | Nárůst výdajů | Cloud computing | Index spotřebitelské důvěry | Stříbro | Akcie | CHF | Údaje o inflaci | Constellation | Akcie Costco Wholesale Corporation (COST) | Bank of Japan | FAANG | G10 | Růstový potenciál | Aktuální problémy | JNJ | Německý Ifo index | Americké akcie | Kristina Hooper | Peloton | Ex-dividend | Běžný účet | Procter & Gamble Company | Ameriprise Financial | Akcie Amazonu | Index CSI 300 | Evropská ekonomika | ex | Nákupy akcií | Las Vegas | PSA | Royal Dutch Shell | Apple | Wynn Resorts | Kellogg | Korporátní zprávy | Trh | Nárůst zásob | Snížení daní | Komise | Crown | SolarEdge Technologies | DTE Energy | Volby v USA | Přehled o dění na světových burzách | Výrazný růst | Ekonomické zpomalení | Fed | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Korekce | CAT | GME.US | Spotřebitelská důvěra v USA | Pozornost | Společnost XTB | NetApp | Buffett | Illumina | Stavební povolenky | Vývoj ekonomiky | Robotaxi | Švýcarská ekonomika | Jednání OPEC | Japonská centrální banka | Alexion | Nájemné | Zveřejnění výsledků | S&P 500 | Snižování úrokových sazeb | Směřování | Kanada | JDE | Stock | Volatility | Růst spotřebitelských cen | Kroger | VZ | Rating | Merck & Company | Prezident Joe Biden | Microsoft | Akcie roku | Wells Fargo | Příležitosti | CMS | UnitedHealth Group Incorporated | Americké trhy | Arlington Asset Investment | Netflix | Nejistota | Odhad růstu HDP | SBUX | Thermo Fisher Scientific | Růst tržeb | Inflační vývoj | CME | Spotřebitelská inflace | Index nákupních manažerů | CL | CMA | Mondelez International | Akcie ve Spojených státech | Dollar Tree | LYNX webinář | Costco (COST.US) | Exporty | Důvěra | Index Nasdaq | Představenstvo | MSFT.US | BNP | CMG | Objem obchodů | Japonsko | FRS | S&P Global Inc | Akcie v USA | Centrální banka | Očekávané výnosy | MRO | Exxon | Raymond James Financial | J P Morgan Chase & Co | Situace | LYNX | Donald Trump | RHI | Čistý zisk | BIIB | Makroekonomické ukazatele | Nejnovější údaje | Jádrová inflace | Twitter | Akcie Aston Martin | Fluktuace | Společnosti | Další růst | ABT | Největší evropská ekonomika | Prime | Řetězec | PEPSICO | Největší inovátoři | Akcie Delta Air Lines | Intuit Inc. | API | FIS | Eurozóna | Rušení objednávek | BBBY | COST.US | CZK | Reuters | Kumulativní výnos | Unilever | Baidu | QCOM | Chevron | Zombifikace | Depozitní sazba | Chewy | Prezidentské volby v USA | Rekordní maximum | Předseda | TXN | Americký index S&P 500 | Newmont | Utahování měnové politiky | MLM | Deutsche Boerse | Chipotle Mexican Grill | Performance | Silná data | Deliveroo | Dluhopisy | Boeing | Vstup na burzu | Příkaz | Akcie GameStop (GME.US) | Růst HDP | WM | JPMorgan Chase | Open | Cena akcie | Charter Communications | Defenzivní tituly | US100 | Rostoucí náklady | Louis Vuitton | Platební bilance | CME Group | TSLA | News | Indikátor Stochastic | Ranní nadhoz | Cena | Honeywell | City | GWW | ASML Holding NV | Silný trh | Guvernér Fedu | ING | Air | Ztráta | Inflační očekávání | Ceny akcií | Defenzivní akcie | CVX | Dividenda | S&P500 | EBay | Dolar | Amazon | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Anualizovaná volatilita | JPMorgan Chase & Co | ČNB | TSLA.US | Oppenheimer | Akciový graf | ANTM | Fiserv | Comcast Corp | BBBY.US | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Pokles | MGM | Microsoft Corp | Nvidia | Uzavření trhů | Biogen | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ConocoPhillips | Andy Jassy | Americké společnosti | Charles Schwab | Úvěrové podmínky | Royal Caribbean | FTSE | CARA | Index ISM | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Americká ekonomika | NVDA | Kurz koruny | Svět investování | Počet žádostí o podporu | Ekonomická aktivita v USA | IPO Uber | Akcie týdne | PHIA | MRNA | COVID-19 | MGM Resorts International | Google | Exane | Růst mezd | CF Industries | ISM indexy | Spotřebitelské ceny | Fortune | Evropská centrální banka | BHS Timur Barotov | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Intel (INTC.US) | Paypal Holdings | Luboš Růžička | Nejnovější zprávy | Daně | Rizika | ECB | Zprávy z trhů | Bristol-Myers | Coinbase | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | Čína | Zisky | HICP | Best Buy | Konsensus | Conference Board | BNP Paribas | Konsenzus | E*Trade Financial | Globální ekonomika | COST | GRMN | ISM | Ministr zahraničí | Ranní okénko | Indikátor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cisco Systems | Starbucks | American Express Company | Walgreens Boots Alliance | Delta Air Lines | STZ.US | Ekonomiky eurozóny | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Zlepšení nálady | Silnější kurz | Růst cen | Index Russell 2000 | Obchodování forexu | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Inflace zpomaluje | PMI ve výrobě | Cena palladia | Repo sazby | IFO index | Statistici | Výsledky za Q4 | Nastavení měnové politiky | Zasedání RBA | AWK | Globální trhy | Očekávání trhu | Guvernér | Možné zisky | Occidental | JPM | Pokles ekonomiky | Anheuser-Busch inBev | WBA | USDJPY | KSU | Zemědělství | Poptávka | Americké akciové trhy | Express | DISH | Polovodičové společnosti | Line | Americké banky | Southwest | Cisco Systems, Inc. | Tyson Foods | Investor | Hlavní ekonomické události | Naše prognóza | Infineon Technologies | PSX | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Pokles akcií | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Charlie Munger | HAS | Akcie Gamestop | Silicon Valley | Technologický Nasdaq | WTI | Standard & Poor's 500 | Bod | Podmínky na trhu | Shares | Šéfka ECB | Medvědi | Silnější koruna | RBNZ | GfK | Nejlepší uranové akcie | Index MOEX | TradingView | Co bude | Reserve Bank of Australia | Zvýšené úrokové sazby | Únorová inflace | Klouzavý průměr | RBI | Honeywell International | EMU | Akcie GME | Tesla (TSLA.US) | KMX | Ziskovost | Bankéři | Podnikání | Překoupené podmínky | Nižší výdaje | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Marže | DAWN | ROCE | Akcie Costco | Německá ekonomika | DAX | Technology | HDP | Diskont | Projevy centrálních bankéřů | Prosus | Alphabet | Vedení společnosti | Volkswagen | Technologické akcie roku 2020 | Firma | Výsledky za Q1 | Micron Technology | PEP | Načasování | Byznys | Zisk a tržby | Snížení úrokových sazeb v USA | MCD | Futures na ropu | USA | IHS Markit | Ropa | Peněžní zásoba | Statistiky | Komise v přenesené pravomoci | SAP | Konzervativci | Spolkový statistický úřad | Index PMI | Ekonom | AMZN.US | Proof of Stake | Deutsche Bank | Američané | Kurz | Forexu | Referendum | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | BBY | Merck | Optimismus | Facebook | DBK | Akcie v roce 2021 | BH Securities | Enphase Energy | Oracle | Fibonacciho retracement | Investujte | Měď | Lennar | Finanční cíle | Euro | KBC | Verizon | SEC | Predikce | PMI ve službách | DG | Sanofi | Bank of New York Mellon | Citigroup | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Hospodářství | Japonský Nikkei | EQQQ | EBITDA | JP Morgan | Obchod | Zpomalení růstu | Růst ekonomiky | Ustanovení zákona | IPO Deliveroo | Nárůst nezaměstnanosti | EU | Zasedání ECB | Gamble | Základní úroková sazba | Credit Suisse | Fresenius Medical | Maloobchodní tržby v Německu | Inflace v Německu | NN Group | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Vývoz | Automotive | Prodeje akcií | Rating bank | xStation 5 | Recese | ZNGA | Cyklus utahování měnové politiky | ASML | Renault | Investiční doporučení | Bank of Canada | ALXN | Index Dow Jones | Největší propad | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Silný support | Hodnota indexu | ETN | Mondelez | Americké ministerstvo práce | Dnešní zpráva | Goodyear | Lufthansa | Babypips | Ceny energií | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Gilead Sciences | Dluhopis | David Vagenknecht | Index důvěry | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Úspěchy | Advance | Halliburton | Technologický sektor | China Evergrande Group | Fresenius SE | LyondellBasell | Předpovědi | AXA | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Benzín | Rostoucí ceny | Trend | Pokles sazeb | Adidas | Dow Jones Industrial | OXY | Mattel | Las Vegas Sands | Míra inflace | Akcie energetických společností | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | MMF | Pomalé oživení | Finanční situace | Nařízení | Société Générale | Verizon Communications | Pioneer Natural Resources | Schodek | Farmaceutické společnosti | Fed index | Indexy | Zvyšování sazeb | Odborníci | Obchodní bilance | Ticker | M2 | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Průmysl | Tempo růstu | American Airlines Group | Citrix Systems Inc | Evergrande Group | NewYorská burza | Investiční platformy | BASF | Continental | ETF | Marathon Oil | Federální obchodní komise | Akciové trhy | Struktura HDP | CarMax | T-Mobile US | Zhoršení výhledu | Humana | UnitedHealth | Centrální bankéři | Varování | LLY | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | EOG Resources Inc | Western Digital | Rally | Bankovní rada | Pandemie | CMCSA | Dvojité dno | Intesa Sanpaolo | Klid | Osobní příjmy | Pokles inflace | FOMC | Použití finanční páky | Širší index | NextEra Energy | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Indexy na Wall Street | Business | Podíl na trhu | 1D | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Xcel Energy Inc. | Indikátory | Albemarle | WFC | Americký ISM | Pokles cen | GM | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Nový týden | ČNB Tomáš Nidetzký | Western Union | Průmyslový sektor | Aston Martin | Zdravotnictví | Počet akcií | Čínské akcie | Riziko ztráty | Časový úsek | Investice do kávy | Sentix | Trhy dnes | | Macy's | IRBT | Mateřská společnost | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Fio banka | Řetězce | Schwab | Sentiment | Bonita | ECB Christine Lagardeová | Konkurence | Nálada na trhu | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Goldman Sachs Group | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Dnešní seance | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Abbott | Výkonnost řízená inovacemi | Evergrande | Další vývoj | Real Estate | Členové bankovní rady | GPS | Indexy S&P | CAR | Optimismus investorů | Nálada | Aktivita ve službách | Investování | Symantec | Domov technologických gigantů | Technologické akcie | Měnové politiky | First Solar (FSLR.US) | Vnímání | Intel | Index volatility VIX | Dnešní ekonomický kalendář | Ekonomika | Ekonomická data | DAWN akcie | Marvell | Dobrá zpráva | Ceny zlata | Výhled | Vývoj trhu | Trade Financial | České akcie | Americké ministerstvo | PCAR | Timur Barotov | Colt CZ Group SE | Ethereum | Akciový trh | Japonská ekonomika | Hry | Odpovědnost | Vysoké ocenění | iRobot | Energetické společnosti | Sentix index | Zaměstnanci | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Cena indexu | Česká národní banka | Andy Jass | Expanze | WMT.US | LVMH | Advance Auto Parts | General Motors | Walt Disney | STT | ČEZ | Apple Inc. | AAPL | Německé ekonomiky | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Obavy investorů | Aktuální situace | Aktuálně trh | Under Armour | New York | Anadarko Petroleum | BinckBank | MSFT | Swing | Čistá ztráta | UAL | GS | CFG | AIG | Krize | Fresenius | Fundamenty | Epidemie koronaviru | CMI | Cloud Computing | Applied Materials | AOS | Kraft Heinz | Míra inflace v eurozóně | Objednávky | CEO | Constellation Brands | Prezidentské volby | Dollar | Vratislav Zámiš | Nezaměstnanost | Paychex | Trhy | Dolarový index | SHOP.US | Sazby | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | STZ | Cíle | Politická rozhodnutí | Burza | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | AXP | Mateřská společnost Googlu | Akcie společnosti Apple | Zvyšování úrokových sazeb | RBA | Žádosti o podporu | Spotřeba domácností | DTE Energy Company | Dnešní údaje | Měny | TechnipFMC | Snížení úrokových sazeb | Dna | MasterCard | Lululemon | Raymond James | Výroba v Německu | Profitovat | Maloobchodní prodej | ISRG | Energie | Rozjednané prodeje domů | Zpravodajství | Justice | Pharming Group NV | Special Purpose Acquisition Company | UNA | Dividendy | Měna | Osobní výdaje | Trading | Marathon Petroleum | Lululemon Athletica | Kotace | Alexion Pharmaceuticals | MSCI | Karanténní opatření | Thomson Reuters | Snap | Výnosy | Poradenství | Akcia | Walgreens | Miliardy dolarů | JPMorgan | SPWR | Trade | Eni | Prodeje | ABN Amro | EIA | IPO | UNH | Rusko | Vysoké riziko | Politické změny | Ceny výrobců | Miliardy USD | FAST | Obchodní den | Tržby společnosti | Signál | Jerome Powell | S/R zóny | Americké vlády | State Street | EPS | ADP | CPI v USA | Short squeeze | Joe Biden | Obchodování na newyorské burze | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Sociální média | Americké akciové indexy | Klesající dolar | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Výdaje | Očekávané Earnings | Společnost | Xilinx | Firma McDonald's | Sázky | Mezinárodní obchod | Colt | BlackRock | Palantir | Světové indexy | Cena akcií | Guvernér ČNB | CAC40 | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | United Technologies | Umělé inteligence | Burze | Buy | ASM International | Tisková konference | Nasdaq Inc | Citrix | Podnikání na kapitálovém trhu | Ztráty | Inflační cíl | Nizozemsko | LyondellBasell Industries | Očekávaný zisk | Invesco Ltd. | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | Expedia | VIX | TGT | Stock Exchange | Růst | Kansas City Southern | Očekávání zisku | UCITS | Komodity | Příjmy | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Investujte zodpovědně | VMware | WU | Obchodování opcí | Zajištění | Dominion Energy | Výnosy amerických státních dluhopisů | BIDU | Overweight | Index | Důvěra v českou ekonomiku | PCE index | Dow Jones | Holdingové společnosti | Akcie Costco (COST.US) | STMicroelectronics | Infineon | Align Technology | Wirecard | Cenový index | Akcie Alibaba | Hlavní americké indexy | Shopify (SHOP.US) | Kanadská centrální banka | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Thermo Fisher | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | ČTK | ISM index | Valuace | Futures na americké indexy | ETF EQQQ Nasdaq-100 | Prohlášení | Šíření koronaviru | Korporace | Mzda | Fibonacci | Sektor informačních technologií | Invisalign | Walmart (WMT.US) | Tesla | Citrix Systems | BedBath | GameStop | Průlom | Harley-Davidson | Linie odporu | SPAC | Prodeje potravin | Inovátoři | Budoucí potenciál | PayPal Holdings Inc | Index spotřebitelských cen | Společnost Googlu | AMGN | Zisk na akcii | SNOW | Rezistence | Odhady analytiků | MiFID II | Hlavní ekonom | Daimler | Dnešní obchodování | Vivendi | Odvětví | Sektor polovodičů | Letní období | Pražská burza | mRNA | Vít Hradil | Nasdaq Composite | Analýza | XYL | Linde | Americký index | Travelers | Akcie společnosti Gap | Americké centrální banky | WKL | Bloomberg | Osobní příjem | Podpora | DNB | UBS | Costco Wholesale Corporation (COST) | BBY.US | Bydlení | Nejvyšší výnos | Výnosy italských dluhopisů | Rozhodnutí o úrokové sazbě | TWTR | Obchodní války | Technologie mRNA | Budoucí výsledky | CBRE | Snižování sazeb | Northrop Grumman | CSX | Ministerstvo spravedlnosti | Zhoršení nálady | Biden | USD/CZK | ATH | Lululemon athletica | Baker Hughes | Konec roku | Nemovitosti | Anualizovaný výnos | Futures trhy | Snížení sazeb | Prezident Trump | Akciový index | Přehled | Finanční ztráty | Index CPI | TWS | Canoo | Medtronic | Maloobchodní tržby | Sektor služeb | XTB | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | xStation5 | Intuitive Surgical | Německo | Obchodní model | Haruhiko Kuroda | MT4 | Estee Lauder | Maloobchodní prodeje | Sazby beze změny | Vice | Walmart | Albemarle Corp | Španělsko | Visa | Nvidie (NVDA.US) | Domácnosti | Uptrend | Finanční svět | Analytik | Disney | Další pokles | Palantir Technologies | Státní dluhopisy | Ruská ekonomika | VaR | Futures na US100 | Provozní zisk | Ruská centrální banka | Commonwealth Financial Network | Vysoká inflace | Pozice | Tokijská burza | Statistika | Směrnice | Abbott Laboratories | Akciové indexy na Wall Street | INTU | Riziko | AAL | Vývoj akcie | Royal Caribbean Cruises | Akcie Broadcomu | Měnověpolitické zasedání | Obnova ekonomiky | Cena futures | ONE | Evropské indexy | Makroekonomický kalendář | HDP (Hrubý domácí produkt) | MIFID | Oživení německé ekonomiky | Index PCE | Podnikatelé | Best Buy (BBY.US) | Cílová cena | Banky | Indikátor ekonomického sentimentu | NASDAQ 100 | Merck KGaA | Linie neckline | Největší pokles | Banka | Fio banka, a.s. | Doporučení | Impulzy | Střední hodnota | Ocenění | Pražský PX | Home Depot | Novinky | SEDG | Financial Network | Úrokové sazby | Obchodní válka | London Stock Exchange Group | QUALCOMM Incorporated | MGM Resorts | Přehled o dění | Daň z příjmu | Philip Morris | Nasdaq | FED sazby | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Tisková konference FOMC | ALGN | Hang Seng | Ministerstvo práce | Stochastic | Práce | Nálada mezi německými spotřebiteli | Texas Instruments Incorporated | Brian Price | AMZN | Investment | MetLife | GOOGL | Balíček na podporu ekonomiky | TGT.US | HDP report | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | CCL | NKE | KO | J.P. Morgan | Jefferies | Úvěr | Situace na trhu | Úspěch | Volby | Statistický úřad | Ukazatele | Větší pokles | Zlepšení | Trading Economics | Fio | Akcie v roce 2020 | Očekávaná data | USD/JPY | Microsoft Corporation | Koronavirus | Belgie | ČR | Podniky | Plán obnovy ruské ekonomiky | Vyšetřování | MMM | Ekonomické aktivity | Tomáš Nidetzký | Bilance | Wedbush | Enel | Dollar General | ING Groep NV | Zlato | EQT | Instrumenty | Ford Motor | Altria Group | Bilance zahraničního obchodu | Wall Street | Dodavatelské řetězce | EOG Resources | Markit | Concho | American Express | SPX | Vojtěch Benda | Inflace v USA | Historie kávy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

coscoins.com
COSEASH
Co se děje na finančních trzích
Co se stane se zlatem
Co se událo na finančních trzích
Co se vyplatí sledovat?
CoShi Inu
COSM
Cosmos
COST

Následující klíčová slova

Costco (COST.US)
Costco Wholesale Corporation
Costco Wholesale Corporation (COST)
Costin
Costin Limited
Cost-of-Living-Index
Cost-of-living index (COLI)
Costs/Income ratio
COST.US
Cosworth
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít