Pátek 24. březen 2023 11:06
reklama
Purple Ropa se obchoduje u nas
reklama
Purple Ebook ropa
reklama
Tickmill logo
reklama
Tickmill logo

Klíčová slova - Costco

img

Ranní okénko - Jestřábi získávají navrch. Výnosy rostou, sázky na cuty klesají

02.03.2023 Dnešní hlavní údaj představuje únorová inflace v rámci eurozóny, vzhledem k dílčím výsledkům z jednotlivých členských států je ale prostor pro překvapení jen omezený. Takřka jasné již je, že trhem očekávaných 8,3 % stačit nebude a meziroční výsledek se bude pohybovat poblíž poslední lednové hodnoty (8,6 %). Zásadní bude především statistika jádrové inflace, kde trh očekává setrvání na lednových 5,3 %.
img

Jsou americké akciové trhy konečně atraktivně naceněné?

19.01.2023 „I přes současný propad na akciových trzích se americké akcie v agregátu jeví spíše dražší, máme zde situaci opačnou, než na jakou jsme byli zvyklí, kdy defenzivní tituly jsou naceněny štědřeji, než tituly růstové a technologické,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones si připisuje 2,13 %

09.01.2023 V závěru obchodování na Newyorské burze vzrostl index Dow Jones o 2,13 %, index S&P 500 o 2,28 % a index NASDAQ Composite o 2,56 %.
C:\fakepath\akcie-06012023.png

Akcie v USA posílily, zpráva z trhu práce uklidnila obavy z růstu úroků

06.01.2023 Akcie ve Spojených státech v závěru týdne posílily. Pomohla jim zpráva z trhu práce a zpráva o poklesu aktivity v sektoru služeb, které uklidnily obavy z růstu úroků. Na devizovém trhu oslaboval dolar.
img

Ranní okénko - Obavy z recese zatěžují akciové indexy

08.12.2022 Data z české ekonomiky pro tento týden uzavřel údaj z trhu práce. Ten zůstává v historickém kontextu nadále napjatý, začínají se již ale rýsovat známky ochlazování. Během listopadu setrvala míra nezaměstnanosti na 3,5 %. Výhledově naše prognóza počítá s pozvolným nárůstem nezaměstnanosti do blízkosti 4 % na přelomu roku, kde by se mohl pohybovat také průměr za příští rok. Mírné oslabení na trhu práce by ale nemělo stát v cestě růst mezd, který podle nás příští rok dosáhne v průměru tempa poblíž 11 % s tím, jak se v mzdových vyjednávání projevují vysoká inflační očekávání.
C:\fakepath\cost-05122022-8-zm.png

Akcie Costco Wholesale Corporation (COST) testuje klíčovou S/R zónu

05.12.2022 Cena akcie Costco Wholesale Corporation na denním grafu prolomila směrem dolů support rostoucího trendového kanálu a nyní poblíž prolomeného supportu (nyní rezistence) testuje klíčovou S/R zónu kolem psychologické hladiny 500 USD. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět nad prolomený support trendového kanálu? Nebo se naopak dočkáme průrazu vyznačené S/R zóny a budeme postupně oslabovat k nižším hodnotám?
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 1,11 %

27.09.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze Dow Jones klesl o 1,11 % na 52týdenní minimum, S&P 500 se propadl o 1,03 % a NASDAQ Composite spadl o 0,60 %.
img

WalMart je po zveřejnění výsledků výše. BedBath roste v důsledku short squeeze 📈🧨

16.08.2022 WalMart dnes před otevřením americké obchodní seance vykázal výborné finanční výsledky, což se propsalo i do akcií dalších amerických maloobchodníků. Rostou tedy akcie společností Target a Costco:
img

WalMart padá o 10 % v premarketu. Mají maloobchodníci problém?

26.07.2022 WalMart snížil očekávání zisku kvůli rostoucí inflaci. WalMart, který již desítky let patří mezi top maloobchodníky v USA, lze považovat za jakýsi barometr spotřebitelského sentimentu a trendů. Společnost oznámila rostoucí poptávku po potravinách a zároveň klesající nákupy zbytného zboží. Drastický pokles cen maloobchodního giganta se již rozšířil na další společnosti v tomto odvětví, přičemž mimo jiné Costco, Target a Macy's ztratily v premarketu půdu pod nohama:
C:\fakepath\cost-04072022-4-zm.png

Akcie Costco Wholesale Corporation (COST) testuje rezistenci rostoucího trojúhelníku

04.07.2022 Cena akcie Costco Wholesale Corporation na denním grafu aktuálně testuje klíčovou rezistenci rostoucího trojúhelníku kolem hladiny 485 USD, která koresponduje s úrovní 38,2 % Fibonacciho retracementu. Dojde tedy k průrazu zmiňované rezistence a otestování vyšších úrovní? Nebo se naopak dočkáme odrazu a následného poklesu zpět k supportu formace? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

Target a Walmart kazí investorům náladu

07.06.2022 Akcie retailových řetězců Target a Walmart dnes ztrácejí půdu pod nohama a připisují 2% ztrátu. Nad akciemi maloobchodních řetězců se stahují mračna. Slabé odhady, problémy se zásobami a obavy o zdraví spotřebitelů tíží sentiment investorů a ti napomáhají poklesům.
C:\fakepath\akcie6.jpg

Akciovým trhům se letos nedaří, žádný z velkých indexů není v plusu

01.06.2022 Akciovým trhům se letos nedaří, žádný z velkých indexů není podle údajů od ledna do konce května v plusu. Nejlépe se vedlo japonským akciím, které jsou do značné míry izolovány od dění ve zbytku světa, japonský Nikkei odepsal pouze 6,5 procenta. Naopak nejhůře se daří ruským akciím, řekl ČTK analytik investiční platformy Portu Filip Louženský. České akcie klesly letos o 8,1 procenta
img

Americké akcie zakončily týden solidními zisky

30.05.2022 V pátek hlavní americké indexy uzavřely v zelených číslech kvůli velkolepému nárůstu v sektorech technologických, průmyslových a spotřebitelských služeb. Hlavním důvodem pro oživení trhu byly známky zpomalení inflace v USA.
img

Akcie Costco - sleva nebo past?

20.05.2022 Costco je americký velkoobchodní řetězec (cash and carry), jehož cena akcií tento týden prudce klesla. Co bylo důvodem hlubokého výprodeje?
img

📉Americké akcie klesajú❗

18.05.2022 Hlavné akciové indexy na Wall Street v stredu prudko klesli, keďže pochmúrne makroekonomické vyhliadky spolu so slabými štvrťročnými výsledkami od veľkých amerických maloobchodníkov naďalej ovplyvňujú náladu na trhu. Dnešné údaje z trhu s bývaním ukázali známky ochladzovania, keďže inflácia zostáva blízko 40-ročného maxima, hypotekárne sadzby vyskočili na 12-ročné maximá, náklady na stavebný materiál zostávajú zvýšené a obmedzenia ponuky pretrvávajú. Akcie Costco, Target a Walmart prudko klesli, pretože ich výsledky boli slabé, pričom spoločnosti očakávajú, že vysoká inflácia a negatívny vývoj môže pokračovať aj v nasledujúcich štvrťrokoch. Z týchto dôvodov S&P Global teraz očakáva pokles rastu v USA o 80 bázických bodov na 2,4 %.
img

Nákupy akcií Amazonu před jejich rozdělením

10.04.2022 V červnu dojde k rozdělení akcií AMZN. Je to pro investory znamení nakupovat ještě teď. Akcie Amazonu (NASDAQ:AMZN) se poslední dobou obchodují mnohem lépe, když od minima v roce 2022 stouply o 26%. Zejména akcie AMZN se od oznámení plánů distribuce akcií v poměru 20:1 obchodují mnohem lépe.
img

Akcie Gamestop po oznámení splitu akcií znovu rostou

01.04.2022 Akcie Gamestop (GME.US) posílily téměř o 12 % před otevřením amerického akciového trhu. Společnost se připojuje ke skupině amerických společností, které nedávno oznámily split akcií, včetně Tesly, Amazon, Alphabet, Costco a Shopify.
img

Ako môže rozdelenie akcií ovplyvniť Amazon?

29.03.2022 Americký maloobchodný gigant Amazon AMZN.US nedávno oznámil plánované rozdelenie akcií. Cieľom operácie bude zníženie súčasnej vysokej ceny akcií, čo samozrejme neovplyvní reálnu hodnotu akcií akcionárov:
img

Ekonomický kalendář: Služby ISM, druhý projev Powella

03.03.2022 Evropské futures trhy dnes poukazují na nižší otevření obchodní seance na starém kontinentu. Futures se během asijské seance obchodovaly výše, ale krátce před zahájením evropské seance začaly mazat zisky. Očekává se, že dnes proběhne další kolo jednání mezi ruskými a ukrajinskými představiteli, což je jedna z událostí, které mohou ovlivnit trh. Kromě toho budou obchodníkům nabídnuta data z Evropy a Spojených států. Většina zpráv z Evropy však bude revize údajů PMI sekotru služeb za únor, a proto by neměly mít velký dopad. ISM sektoru služeb v USA v 16:00 může vyvolat krátkodobou volatilitu. V neposlední řadě se Powell dnes objeví v Kongresu. Obsah projevu bude stejný jako včera, proto je nepravděpodobné, že by událost měla zásadní dopad na trh.
C:\fakepath\costro-28022022-7-zm.png

Akcie Costco Wholesale Corporation (COST) vytvořila dvojité dno

28.02.2022 Cena akcie Costco Wholesale Corporation na denním grafu vytvořila dvojité dno. Aby však byla tato formace platná, je zapotřebí jasného prolomení linie neckline směrem vzhůru. Dočkáme se prolomení zmiňované hranice neckline a dalšího růstu, nebo naopak dojde k odrazu a poklesu níže?
img

Americké akciové indexy vzrostly o 0,6–1 %

13.12.2021 V pátek byly zveřejněny aktuální údaje o inflaci, které ukazují na nejrychlejší růst spotřebitelských cen v zemi od června 1982. Investoři však doufají, že tempo růstu cen dosáhlo maximálních hodnot nebo se jim alespoň přiblížilo. Spotřebitelské ceny (CPI) v USA v listopadu oproti stejnému měsíci minulého roku prudce vzrostly o 6,8 %. Inflace zrychlila z 6,2 % z předchozího měsíce a splnila předpovědi analytiků. Už devátý měsíc v řadě tedy zůstala nad cílem Federálního rezervního systému (FRS) ve výši 2 %.
img

Ceny nejen ojetin v USA zpomalují. Žádosti o podporu opětovně klesají k významné hranici

13.08.2021 Inflace v Česku zrychluje. Stejně jako je tomu u dalších evropských zemí, i v Česku začala inflace výrazně zvyšovat. Červencové číslo překvapilo trhy i centrální banku. Meziročně inflace vyskočila na 3,4 % a jádrová dokonce na 3,8 %. Jedná se o nejvyšší hodnoty za posledních čtrnáct a půl roku.
img

ČNB zvýšila sazbu na 0,75 %, tento rok očekává inflaci 3 %. Nezaměstnanost v USA klesla na 5,4 %

06.08.2021 Česká národní banka se opět rozhodla zvýšit základní úrokovou sazbu o čtvrtprocentního bodu na 0,75 %. K zvýšení sazby banka přikročila v tomto roce již podruhé především kvůli rostoucí inflaci, která souvisí s oživením ekonomiky. Banka také oznámila, že hodlá pokračovat ve zvyšování repo sazby v letošním i v průběhu příštího roku. Pro hike zvedli ruku čtyři členové bankovní rady. Jeden člen dokonce hlasovat pro zvýšení sazby o půl procentního bodu. Další dva bankéři byli pro zachování repo sazby na současné úrovni.
img

ČNB bude i nadále pokračovat ve zvyšování sazeb. Čína zavádí regulace i na vzdělávání.

30.07.2021 Čínské úřady o víkendu oznámily, že vzdělávací společnosti budou muset být pouze neziskové. Po nedávném zpřísňování regulací u čínských technologických firem to přirozeně vyvolalo obavu u investorů, kteří se houfně začali zbavovat akcií ze “země draka“. Tamní akciový index CSI 300 v tomto týdnu klesl až na osmiměsíční dno. Řada firem odepsala i přes 50 % své hodnoty. Investorům tak bylo rázným způsobem připomenuto, že při investicích v Číně musejí kromě standardních rizik počítat i s nevyzpytatelností komunistické strany a regulacemi. To může vést k tomu, že zahraniční investoři budou u těchto aktiv požadovat výraznější diskont, nebo sníží expozici.
img

Německo očekává návrat ekonomiky na úroveň před krizí již v Q3. Rusko zvedlo sazbu o rekordních 6,3 %, bojí se inflace

23.07.2021 Podle Deutsche Bundesbank se největší evropská ekonomika brzy vrátí na úroveň před koronakrizí. Německá centrální banka tedy očekává, že se tak stane nejspíše ve třetím čtvrtletí letošního roku, avšak jedním dechem dodává, že nesmí dojít k žádným významným komplikacím ve zpracovatelském průmyslu.
img

Inflace nezadržitelně roste, proti Powellovi stojí Rusnok. Dle něho se nejedná o přechodný jev

16.07.2021 Během dvoudenního vystoupení šéfa Fedu Jeroma Powella před Kongresem zaznělo, že finanční instituce ve spojených státech jsou dobře kapitalizované. Inflace, která se dostala vysoko nad inflační cíl centrální banky, v současnosti není podle Powella vázána na obvykle faktory, jako je napjatý trh práce či přehřátá ekonomika. Tento typ inflace je v historii jedinečný a podle centrálního bankéře bude pro Fed výzvou reagovat na tuto inflaci. Proto bude centrální americká banka i nadále pokračovat s hodnocením rizik, které ovlivňují inflaci. Powell také zopakoval, že se stále domnívá, že vysoká inflace je pouze přechodným jevem a že postupně bude docházet k jejímu poklesu.
img

Ekonomický kalendář: Zasedání OPEC+ a Powell

04.03.2021 Evropské trhy otevřely na nižších úrovních, přestože velká část ztrát futures na indexech v Evropě byla v druhé části asijské seance zlikvidována. Dnes máme před sebou dvě důležité události: Zasedání OPEC+ a projev guvernéra Fedu Powella. Nezdá se, že by existoval jasný konsenzus na to, o kolik by měl OPEC+ snížit kvóty a zda k tomu kroku vůbec přistoupí. Ropa si tak může v reakci na oznámení výsledku projít výrazným zvýšením volatility. Po Powellově projevu jsou na programu otázky z publika. Pravděpodobně bude stále tvrdit, že výhled je nejistý a monetární stimul je stále potřeba. Měl by však zaútočit také na rostoucí výnosy. A pokud to neudělá dostatečně razantně, tak akcie mohou reagovat dalším poklesem.
img

Nečekaný růst zaměstnanosti. USA vytvořilo 2,5 mil. pracovních míst

05.06.2020 Dle statistik US ekonomika v květnu vytvořila 2,5 mil. nových pracovních míst. Míra nezaměstnanosti se tak dostala na 13,3 %. Trh očekával ztrátu až 8,3 mil. pracovních míst a míru nezaměstnanosti 19,5 %. Růst zaměstnanosti v květnu byl nejvyšší v US historii od roku 1939.
img

Německo je v recesi. Ekonomická aktivita v USA zaznamenala prudký pokles

29.05.2020 Spolkový statistický úřad v pondělí zveřejnil, že se německá ekonomika v prvním čtvrtletí propadla v porovnání s předchozím měsícem o 2,2 %, což byl největší pokles od finanční krize v roce 2009. V předchozím čtvrtletí klesla ekonomika Německa o 0,1 % a nyní se tedy nachází v recesi.
img

Ekonomický kalendář: Trump vyhrožuje sociálním médiím, čekáme také na americké HDP

28.05.2020 Globální akciové trhy se včera obchodovaly jako na houpačce. Prvotní ztráty však byly brzy ty tam a Wall Street nakonec uzavřela opět ve výrazném zisku. Akciím se dařilo také během asijské seance a Evropa dopoledne otevřela v pozitivním teritoriu. Německý DAX se pohyboval až v blízkosti 11 800 bodů a index S&P 500 testoval úroveň 3050 bodů.
img

Ranní nadhoz - ekonomický sentiment se zvedá, inflace zpomaluje

28.05.2020 Evropská komise představila svůj plán pro ekonomickou obnovu kontinentu zasaženého pandemií koronaviru, který je součástí rozpočtového výhledu pro období 2021-2027. Počítá v něm s nalitím dodatečných 750 mld. euro, z nichž dvě třetiny budou ve formě grantů, jedna třetina pak ve formě půjček. Prezentovaný návrh vychází vstříc tandemu Francie a Německa, které prosazovaly právě zvolený systém grantů, spíše než výpůjček. Celkový objem peněz, se kterými Unie počítá v rozpočtu pro roky 2021-27 se tak navýšil na 1,85 bilionu eur.
img

Ranní nadhoz - Fed sazby nezměnil, stabilitu dnes potvrdí i ECB

12.12.2019 Několik členů bankovní rady ČNB se týden před měnovým zasedáním vyjádřilo k nastavení měnových podmínek. Z jejich vyjádření vyplývá, že aktuální úroveň sazeb bude zachována. Dokonce i Vojtěch Benda hlasující v poslední době pro zpřísnění měnových podmínek nyní nevidí potřebu pro pohyb sazeb. T. Niedetzký připomněl vnější nejistoty a rizika, která neubývají, navíc opět připomněl úmysl rady vyhlazovat sazby. T. Holub pak vidí silnější kurz koruny jako argument pro stabilitu sazeb, i když nová ekonomická data nemění jeho vnímání ekonomické situace.
img

S&P 500 i Dow Jones na rekordních maximech.

21.09.2018 Vítězný tanec býků pokračoval i minulý týden. Naleznou medvědi podporu pro své tlapy někdy v blízké budoucnosti? Býci si připsaly i další vítězný týden, kdy jsme byli opět svědky nových all-time high, na které se podívaly hlavní US indexy. Další a další vyostřování obchodní války Trump vs Čína? Bez odezvy. Problémy ve vyjednání Brexitu na summitu v Salzburgu? Nezájem. Možné zvýšení sazeb FEDu příští týden? Ale kdepak.
Související klíčová slova: Offshore | Fundamentální analýza | Čína | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Fibonacci | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | AOS | Advance | Akcie | Akciový trh | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Bank of England | Bloomberg | Bod | Bundesbank | Burza | CBOE | CCI | CEO | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FRA | Fed | Fibonacci retracement | Futures | GAAP | Gap | HDP (Hrubý domácí produkt) | High | IFO index | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Investice | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | MIFID | MMF | MT4 | Marže | Mezinárodní obchod | Finanční instituce | Měny | NYSE | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Osobní příjem | P/E | PEG | Pozice | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Split | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Support | Ticker | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | JPY | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Německá ekonomika | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Babypips | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Business | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Kurz koruny | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | London Stock Exchange | Credit Suisse | RBNZ | Deutsche Bank | Zprávy z trhů | Regulace | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | LYNX | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Vzdělávání | Centrální bankéři | Raiffeisenbank | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Odpor | Volatilní | Akcie Alibaba | Banka | BH Securities | Brent | Cena | Cena akcií | CISCO | Conference Board | CZK | České akcie | Dolar | Ekonomický kalendář | Ekonomika Německa | Exchange | Forexu | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Investiční | Investiční doporučení | ISM | Jádrová inflace | EBay | Jiří Rusnok | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Míra inflace | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodování opcí | PayPal | Pro investory | Prognóza | Reuters | Ropy | Ruská ekonomika | Růst HDP | Sázky | Société Générale | Shares | Stoxx | Trh | Twitter | Volatility | Volkswagen | Webinář | WTI | XM | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | ZEW | ING | Benzín | Buffett | Buy | Defenzivní tituly | Diskont | Ex-dividend | Hold | ISM indexy | ROCE | Tovární objednávky | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Western Union | Komise | S/R zóny | Futures trhy | Burze | Investment | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Deutsche Bundesbank | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | State Street | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | Sentix index | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Thomson Reuters | Short squeeze | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Trading Economics | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Euro proti dolaru | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Earnings | Globální akciové trhy | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Přehled | Klid | Christine Lagardeová | Evropské trhy | Americké trhy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Index důvěry | Firmy | Standard & Poor's | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | IHS | Xetra | Turbulence na finančních trzích | JPMorgan Chase | Americké akciové indexy | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Walmart | Alibaba | Halliburton | Dnešní obchodování | Propad | Eurex | TradingView | S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Philip Morris | Indikátor Stochastic | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Ethereum | E*Trade | Tesla | Dluhové krize | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Obchodování na newyorské burze | Bankéři | Bankéř | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | General Electric | Průzkum | Krize | Inflace v Česku | Výnosy | Japonská vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Index cen domů | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | ČTK | Obchodování forexu | Japonský Nikkei | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Očekávání | Raymond James Financial | IHS Markit | ex | Ranní nadhoz | Vstup na burzu | ING Groep NV | Cena palladia | BHS | Anadarko Petroleum | Coinbase | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Palladium | Trade Financial | MiFID II | Crown | Invesco | Estee Lauder | CFG | Index MOEX | Kryptoměnové burzy | Podnikání na kapitálovém trhu | Trhy dnes | Obchodní války | LYNX webinář | Výnosy italských dluhopisů | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Německá centrální banka | Akcie Amazonu | OPEC+ | Obchodní válka | Technologické akcie | Edison | Schwab | FAANG | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Portu | CSI 300 | Royal Dutch Shell | Zasedání OPEC | Spotřebitelská inflace | Ruská centrální banka | Intercontinental Exchange | BinckBank | Výkonnost akcií | Prezident Trump | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Oživení trhu | Palladiové akcie | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Uber Technologies | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Inflační očekávání | Český průmysl | Zahraniční investoři | Pokles sazeb | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | Ceny pohonných hmot | Svět investování | Defenzivní akcie | Uranové akcie | Pokles cen | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Akcia | SIX | Obavy z recese | Akcie týdne | Oživení ekonomiky | AMZN | ISM index | Thyssenkrupp | FRS | Růst mezd | Prosus | Denní graf | Očekávání trhu | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | MetLife | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Akcie roku | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | Čistý zisk | Obchodní model | Hongkong | ČNB Jiří Rusnok | Objem | MSFT | Obchod | Trh práce | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | Cisco Systems | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | CBI | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Největší pokles | Lagardeová | Amazon | Fortune | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Proof of Stake | INTC | Walt Disney | Švýcarská ekonomika | Překoupené podmínky | Dvojité dno | Nezaměstnanost v eurozóně | Struktura HDP | SMA | Statistika | Předpovědi | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | PLN | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Šinzó Abe | Problémy | EW | Total | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Konzervativci | Nálada | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Newmont Mining | FIS | Ford Motor | United Technologies | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | InterContinental | Accor | Konec roku | Měnové politiky | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | AXA | Fed index | FedEx | FDX | xStation5 | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Kraft Heinz | Investiční platformy | US100 | Americký index | Wirecard | Ziskovost | American Airlines Group | Silný support | Američané | Exact Sciences | Altria Group | Netflix | NFLX | Washington | Daimler | Micron Technology | Ministr zahraničí | Sodexo | RBA | Ifo | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Ministerstvo práce | Luboš Růžička | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Silnější kurz | Americké ministerstvo | Apple Inc. | Ceny energií | MOEX | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | CMS | Trhy | Čínské úřady | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Šíření koronaviru | American Express | Zlepšení nálady | Pokles | Situace | Provozní zisk | Meziroční růst | Vít Hradil | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Vysoká inflace | Las Vegas Sands | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Raiffeisenbank a.s. | Zpomalení růstu | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Zlepšení | SBUX | Akcie v roce 2020 | Výdaje | Americký ISM | Fresenius Medical | FME | Adidas | Sazby beze změny | SEC | NFP | Americké ekonomiky | Medvědi | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Valuace | COVID-19 | TWTR | Akcie společnosti Apple | Deutsche Telekom | E*Trade Financial | Index CSI 300 | Gilead Sciences | PHIA | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Výkyvy | Únorová inflace | Prudký pokles | Lufthansa | Charlie Munger | Profitovat | Další vývoj | Karanténní opatření | Nákupy akcií | Členové bankovní rady | Energetické společnosti | Největší propad | Stimul | Obnova ekonomiky | Měnové zasedání | Spotřebitelé | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Waste Management | Hlavní americké indexy | Prodeje domů | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | REGN | Index ISM | Manufacturing | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Repo sazby | Potenciál | Spotřebitelská důvěra v USA | Allianz | Inflace zpomaluje | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | E-commerce | Ekonomiky | Čtvrtletní pokles | Potenciál pro růst | Války | Schodek | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Nezaměstnanost v USA | Průmyslové revoluce | Cloud Computing | Práce | Aktivita ve službách | Podíl na trhu | Údaje | Eni | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Anthem | Rušení objednávek | Jednání OPEC | Nárůst nezaměstnanosti | FANG | DAWN | DAWN akcie | WMT | Microsoft Corp | US Bancorp | Dodavatelské řetězce | Procter & Gamble | Statistiky | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | USD za barel | Trade | S&P500 | Současný propad | Nizozemsko | Reddit | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Větší pokles | Data z trhu práce | ADBE | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Maloobchodní tržby v Německu | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Osobní výdaje | HDP report | Shell | Výsledky za Q4 | Výzkumná skupina | ATH | Zaměstnanci | Gilead | Čistá ztráta | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | ETN | NKE | Psychologické hladiny | Průmyslová výroba v Evropské unii | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | T-Mobile | Expedia | Royal Caribbean | Sektor služeb | Ekonomická aktivita v USA | CL | Moderna | WMT.US | Advance Auto Parts | Eli Lilly | LLY | AMZN.US | Renault | Bezpečnostní zákon | MLM | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Balíček na podporu ekonomiky | Salesforce | Knorr-Bremse | Výrobní PMI | PEPP | Plán obnovy ruské ekonomiky | Londýnské burzy | Počet nových žádostí o podporu | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Oracle | Index Nasdaq Composite | Zpomalení inflace | Světové indexy | Sanofi | Největší evropská ekonomika | Covid | Představenstvo | Příjmy a výdaje | ASM International | Akcie Coca-Cola | Thermo Fisher Scientific | Exporty | Johnson & Johnson | Větší riziko | Vysoké ocenění | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Verizon Communications | Technologické společnosti | Společnost XTB | Pár EUR/USD | Důvěra | Deutsche Lufthansa | Goodyear | Coca-Cola | Zisk a tržby | Nižší výdaje | Výrobní sektor | SPAC | Southwest Airlines | Odborníci | Kroger | P/E poměr | TSLA | Qualcomm | Stavební povolenky | NAHB | Rozdělení akcií | Accenture | Micron | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Ranní okénko | Nejvýraznější růst | NextEra | Měnový fond | CPI v USA | Oživení německé ekonomiky | Ameriprise Financial | Walgreens | Concho | Nařízení | Newmont | Align Technology | ALGN | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Futures na ropu | Bed Bath & Beyond | BBBY | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | ABT | GWW | JNJ | Zveřejnění výsledků | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | T-Mobile US | MCD | QCOM | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | NextEra Energy | TSCO | XYL | AWK | Xylem | GME | GameStop | GME.US | Linde | BASF | Deutsche Boerse | Fresenius SE | Fresenius | Continental | Covestro | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | Alexion | BIDU | LEN | Lennar | CMI | MGM | Peloton | AAL | DGX | Carnival | Vývoj akcie | Brands | Shopify | VMware | Evropské centrální banky | Acacia Communications | MRK | WU | Indexy na Wall Street | UAL | Situace na trhu | United Parcel Service | Philips | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | GameStop (GME.US) | Akcie Gamestop | PEP | Deliveroo | Akcie GME | Express | Thermo Fisher | Dnešní seance | Zpráva o měnové politice | Finanční výsledky | HAS | Hasbro | UNH | Humana | Anheuser-Busch inBev | MSFT.US | Akcie 2021 | Tyson Foods | Linie neckline | AIG | WFC | Rostoucí výnosy | SPWR | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Sentiment investorů | Freeport-McMoRan | PSX | Fidelity | Výrazný růst | Kansas City Southern | KSU | IPO Deliveroo | xStation 5 | Discovery | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | LMT | Paychex | PAYX | Constellation | Constellation Brands | STZ | Special Purpose Acquisition Company | Harley-Davidson | Advanced Micro Devices | AMD | Xilinx | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | BBBY.US | Akcie kryptoměnové burzy | Centene | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Objednávky | Verizon | Comcast | Kellogg | Goldman Sachs Group | London Stock Exchange Group | Nasdaq Inc | API | Oslabení | Meme akcie | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Aktuální problémy | FAST | Příležitosti | Konkurence | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | McDonald's | Očekávaná data | Andy Jassy | Američtí centrální bankéři | Philip Morris International | Očekávání zisku | Symantec | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Přidaná hodnota | Odvětví | Letní období | Nálada mezi německými spotřebiteli | CAR | HICP | Vnímání | Devon Energy | DISCA | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Albemarle Corp | Albemarle | Projekce | TWS | Comcast Corp | Vratislav Zámiš | ADS | SNOW | Pioneer Natural Resources | Nucor | Home Depot | CBRE | Medián | Střední hodnota | Kansas City | David Vagenknecht | Dominion Energy | Best Buy | BBY | BBY.US | Best Buy (BBY.US) | Společnosti | Dna | PayPal Holdings Inc | Chewy | Honeywell International | Merck & Company | Airbus SE | BNP | MGM Resorts | Gamble | DAI | Automotive | Charter Communications | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Nejvyšší výnos | Bristol-Myers | Intuitive Surgical | ISRG | CSX | ANTM | EQT | Abbott | Schlumberger | Snap | Pozornost | Amazon (AMZN.US) | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Colgate-Palmolive | Meta | Klima | MGM Resorts International | Regeneron Pharmaceuticals | Royal Caribbean Cruises | Společnost | Walmart (WMT.US) | Target | Maloobchodní prodejce | Macy's | TechnipFMC | TIM | Broadcom | | Honeywell | CMA | Akciové indexy na Wall Street | Fibonacciho retracement | CarMax | KMX | Odvětví cestovního ruchu | Hodnoty měny | Miliardy USD | Altria | EOG Resources | Real Estate | Western Digital | Akciový graf | Simon Property Group | Chipotle Mexican Grill | Illumina | Mattel | Under Armour | LHA | Marathon Oil | MRO | General Dynamics | Costco Wholesale Corporation (COST) | Akcie Costco Wholesale Corporation | Vývoj akcie COST | Akcie COST | TGT.US | Target (TGT.US) | TGT | Filip Louženský | Dell Technologies | DBK | Řetězec | Řetězce | Andy Jass | CF Industries | Fiserv | Akcie GameStop (GME.US) | Nárůst výdajů | CMG | STT | Travelers | Alaska Air Group | Textron | Occidental | Akcie Costco | Akcie Costco (COST.US) | Costco (COST.US) | COST.US | Dow Jones Industrial Average | Southwest | Mondelez International | EOG | EOG Resources Inc | Wynn Resorts | WYNN | Cena akcie Costco Wholesale Corporation | Marketingová komunikace | Prime | BedBath | Širší index | Cloud computing | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Budoucí potenciál | Anheuser-Busch InBev | Akcie Costco Wholesale | Akcie Costco Wholesale Corporation (COST) | Bankovní rady ČNB | FED sazby
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Reuters | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Correction
Correctiv
Correlation Matrix
Cortal Consors
Corvus Gold (KOR)
Co se děje na finančních trzích
CoShi Inu
COSM
Cosmos
COST

Následující klíčová slova

Costco (COST.US)
Costco Wholesale Corporation
Costco Wholesale Corporation (COST)
Costin
Costin Limited
Costs/Income ratio
COST.US
COT
COT (Commitments of Traders)
CotextMarkets
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít