Pondělí 05. prosinec 2022 05:48
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Coinfy
reklama
Instaforex webinar petr plechac
reklama
Trading Room webináře Purple

Klíčová slova - Miliardář

img

Dogecoin za poslední týden vzrostl o 24 %, protože spekulace na Twitteru nepřestávají

02.12.2022 Dogecoin za poslední týden vzrostl o více než 24 % v souvislosti se spekulacemi, že by mohl hrát roli v Muskových plánech na Twitteru.
C:\fakepath\trader-01122022-7-zm.png

Tesle v USA klesá podíl na trhu, objevuje se levnější konkurence

01.12.2022 Americká automobilka Tesla, v jejímž čele stojí miliardář Elon Musk, zůstává jedničkou na trhu s elektromobily ve Spojených státech. Její tržní podíl se však snižuje, protože konkurenti uvádějí na trh čím dál více cenově dostupnějších modelů. Vyplývá to ze zprávy společnosti S&P Global Mobility. V letošních prvních třech čtvrtletích se podíl Tesly na trhu s elektromobily v USA podle této zprávy snížil na 65 procent ze 71 procent před rokem a ze 79 procent v roce 2020. S&P předpokládá, že do roku 2025 se tento podíl propadne na méně než 20 procent.
img

Současná DOGE rally vydána na milost a nemilost držitelům

30.11.2022 Není to tak dávno, co krypto investoři o Dogecoin nejevili zájem, jelikož jeho cenová akce byla mezi červnem a říjnem relativně nečinná. Jeho listopadový výkon však lze považovat za pozoruhodný díky obnovenému zájmu investorů.
img

Oculus - černý kůň Meta Platforms pro rok 2023?

25.11.2022 Akcie Meta Platforms jsou pod tlakem, protože investoři do společnosti 2022, která se potýká s problémy, nesdílejí nadšení Marka Zuckerberga z rostoucích výdajů v oblasti Metaverse. Náročných 12 měsíců způsobilo, že se "investoři vrátili na zem" a obávají se rozsahu, v jakém společnost utrácí peníze na stále "nejistý zítřek", a to v prostředí oslabujícího reklamního sektoru, který je hlavní součástí příjmů společnosti. Reality Labs jsou i nadále "trnem v oku" Zuckerbergovi, který začal považovat rostoucí výdaje na výzkum a vývoj za klíč k získání dlouhodobé konkurenční výhody v "novém internetu". Miliardář věří, že jím bude virtuální realita. Opravdu by to mělo investorům způsobit bezesné noci?
img

Tesla roste po vyšším doporučení Citi 📈

23.11.2022 Navzdory obavám z návratu čínské politiky Covid Zero, která by mohla zasáhnout továrny Tesly (TSLA.US), dnes akcie vlajkové společnosti Elona Muska posilují o téměř 6 % díky zvýšení ratingu akcií od Citi. Akcie společnosti za měsíc ztratily téměř 20 %, a to i přes oživení indexů:
img

U břehů Ománu byl zasažen ropný tanker a cena ropy roste

22.11.2022 Agentura AP uvedla, že loď vlastní nepřímo izraelský miliardář Idan Ofer. Naštěstí při útoku nebyl nikdo zraněn, kdo to ale zavinil se zatím neví. V reakci na tuto zprávu a také na vyřazení ropovodu Družba z provozu se začala zvyšovat cena ropy, Brent se vyšplhal na hodnotu vyšší než 94 USD za barel.
C:\fakepath\trader-17112022-30-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.11.2022 1) Británie více zdaní dividendy a příjmy z kapitálu. Zvýší daň z mimořádných zisků energetických gigantů z 25 na 35 procent a prodlouží ji o tři roky do roku 2028. Zmrazí také slevu na dani z příjmu a sníží hranici, při které lidé začínají platit nejvyšší sazbu daně z příjmu. Dnes to řekl britský ministr financí Jeremy Hunt, když představoval aktualizovanou podobu rozpočtového plánu. Ten má zemi pomoct zalepit díru ve státních financích.
C:\\fakepath\\Ukrajina.png

Australský miliardář Andrew Forrest založil fond na obnovu Ukrajiny

17.11.2022 Australský miliardář Andrew Forrest založil investiční fond na obnovu válkou poničené Ukrajiny. Doufá, že se v něm sejde nejméně 25 miliard dolarů (586 miliard Kč). Informuje o tom na svém webu BBC. Fond počítá s investicemi do ukrajinské infrastruktury, jako jsou energetické a telekomunikační sítě.
img

Jeff Bezos řekl CNN, že plánuje většinu ze svého jmění do konce života rozdat

14.11.2022 Zakladatel Amazonu a miliardář Jeff Bezos řekl CNN, že chce většinu svého jmění do konce života rozdat na boj s klimatickou změnou a podporu lidí, kteří mohou "sjednotit lidstvo v hlubokém sociálním a politickém rozkolu". Agentura Bloomberg Bezosovo jmění nyní odhaduje na 124 miliard dolarů (asi 2,92 bilionu korun).
img

Musk pracuje od rána do večera sedm dní v týdnu, ostatním to nedoporučuje

14.11.2022 Miliardář Elon Musk pracuje od rána do večera sedm dní v týdnu. Ostatním toto nasazení nedoporučuje. Řekl to dnes během rozhovoru na podnikatelském fóru B20, které se koná na pozadí summitu velkých světových ekonomik G20 v Indonésii. Na Muskův výstup upozornila agentura Bloomberg.
C:\fakepath\trader-14112022-35-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.11.2022 1) Kauzou kryptoburzy FTX, která v pátek vyhlásila bankrot, se zabývá bahamská policie, napsala dnes agentura Reuters. Firma na Bahamských ostrovech sídlí. Skandál otřásl celým odvětvím kryptoměn, bitcoin se zotavuje z poklesu na dvouleté minimum. Konec spolupráce s kryptoburzou ohlásila společnost Visa. Šéf největší kryptoburzy Binance vyzval k regulaci odvětví.
img

Krach kryptoburzy FTX není krachem bitcoinu. Ukazuje na problematičnost jeho napodobenin, „shitcoinů“, nikoli originálu samotného

14.11.2022 Tahle doba nepřeje rizikovému investování. Máloco to dokládá tolik jako pohled na vývoj ceny kryptoměn. A minulý týden se zařadí mezi ty nejčernější v jejich dosavadní nedlouhé historii. Celou kryptoscénu již řadu měsíců drtí utahování monetárních šroubů v podání americké centrální banky. Vyšší úroky totiž znamenají zhoršenou dostupnost financování spekulativních rejdů a rizikových obchodů, jako jsou ty s kryptem. V minulém týdnu se však přidal další ponurý příběh. Ten na rozdíl od razantně se zpřísňující měnové politiky, zasahující ekonomiku jako celek, ničí bezprostředně vyhlídky pouze kryptoscény samotné. V bankrotovém stavu se ocitla klíčová světová kryptoburza, FTX.
img

Bitcoin se snaží přežít víkend nad 17 000 USD⚡

11.11.2022 Kryptoměny včera rostly na vlně euforické reakce Wall Street. Zpomalující růst inflace a pokles síly dolaru podporují pozitivní rizikovou náladu. Ještě před dvěma dny jsme byli svědky totální kapitulace trhu kryptoměn, nakonec se býci rozhodli medvědí sérii přerušit. Na konci týdne však krátkodobí investoři možná budou chtít vybírat zisky a v odvětví se rozšířila zpráva, že další kryptoměnová instituce, BlockFi, zastavila výběry. Trh to čte jako první předzvěst dominového efektu insolvence burzy FTX a fondu Alameda Research:
C:\fakepath\trader-09112022-27-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.11.2022 1) Míra inflace v Maďarsku v říjnu vzrostla na 21,1 procenta, a je tak nejvyšší v zemích Visegrádské skupiny (V4), kam patří ještě Česká republika, Slovensko a Polsko. Maďarský statistický úřad ve své dnešní zprávě uvedl, že v říjnu se nadále zvyšovaly zejména ceny energií a potravin.
img

Trh s kryptoměnami ovládají medvědi 📉

09.11.2022 Kryptoměnový trh reagoval na pád jedné z největších kryptoměnových burz FTX panicky. Prodej burzy FTX konkurenční burze Binance, který uskutečnil její majitel Sam Bankman-Fried, nakonec kryptoměnám nepomohl odvrátit pokles. Bitcoin dosáhl nových minim poblíž 17 000 dolarů a v současnosti se obchoduje za 17 500 dolarů. Tržní kapitalizace trhu s kryptoměnami sklouzla z 1 bilionu dolarů na přibližně necelých 900 milionů dolarů a za pouhé dva dny ztratila více než 100 milionů dolarů:
C:\fakepath\Tesla2 (1).jpg

Musk prodal akcie Tesly v hodnotě 3,95 miliardy dolarů

09.11.2022 Americký miliardář Elon Musk prodal 19,5 milionu akcií výrobce elektromobilů Tesla za 3,95 miliardy dolarů (95,36 miliardy korun). Vyplývá to z údajů pro americkou Komisi cenných papírů (SEC). Ředitel automobilky Tesla tak od letošního dubna, kdy se stal největším akcionářem internetové společnosti Twitter, prodal akcie Tesly v hodnotě skoro 20 miliard dolarů, píše agentura Reuters.
img

Miliardář Elon Musk doporučil Američanům volit republikány

08.11.2022 Majitel společnosti Twitter a nejbohatší muž světa Elon Musk dnes doporučil americkým voličům, aby v úterních volbách do Kongresu hlasovali pro republikány. Informovala o tom agentura Reuters.
img

Tim Draper: Bitcoin vzroste v roce 2023 na 250 000 dolarů.

07.11.2022 Ve 24hodinovém rámci není tento pohyb prakticky vidět. Nicméně na 4hodinovém grafu se dá zvážit. Pokud přejdeme na přesnější odhad, bitcoin za poslední tři týdny vyrostl o 2,5 tisíce dolarů. Každému je jasné, že takový pohyb nelze nazvat ani trendovým, ani silným. Kryptoměna zůstává uvnitř vedlejšího kanálu 18 500 – 24 350 USD po dobu téměř pěti měsíců, takže všechny pohyby v ní jsou v bočním trendu. Máme slabý vzestupný trend, v jehož rámci se bitcoin může vyšplhat na 24 350 dolarů, ale obchodníci se musí rozhodnout, zda chtějí využít tohoto potencionálního pohybu.
C:\fakepath\trader-04112022-39-zm.jpg

Twitter dnes hodlá zahájit snižování počtu zaměstnanců

04.11.2022 Americká internetová společnost Twitter, kterou v minulých dnech převzal miliardář Elon Musk, dnes zahájí snižování počtu zaměstnanců. Podle médií to vyplývá z e-mailu, který firma zaměstnancům rozeslala ve čtvrtek večer. Do dnešních 17:00 SEČ by měl každý zaměstnanec obdržet zprávu o své budoucí roli v podniku. Twitter se v souvislosti s tímto krokem rozhodl dočasně uzavřít své kanceláře.
C:\fakepath\trader-04112022-34-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.11.2022 1) Inflace v USA vykázala třetí měsíc po sobě mírné známky poklesu, avšak stále se dle očekávání mohutně nachází nad 2% inflačním cílem Fedu, což rozhodně není uspokojivé. Americká centrální banka tak tento týden již počtvrté za sebou zvýšila úrokové sazby o 75 bazických bodů na rozmezí 3,75 % až 4 % ve snaze snížit poptávku po zboží a službách. Na dalším zasedání v prosinci chce Fed zvyšovat mírněji, bude však záležet na vývoji inflace a důležitých makrodatech z trhu práce.
C:\fakepath\trader-03112022-34-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.11.2022 1) Míra inflace v Turecku se v říjnu znovu zvýšila, v meziročním srovnání se dostala na 85,5 procenta ze zářijové hodnoty 83,5 procenta. Oznámil to dnes turecký statistický úřad. Ceny se v Turecku prudce zvyšují už asi rok, před dvěma lety byla míra inflace nad 11 procenty. Nyní je na dalším maximu za 24 let.
img

Elon Musk koupil Twitter. Firma tak nově není obchodována na burze

03.11.2022 Elon Musk je vlastníkem Twitteru. Plány miliardáře nad získáním kontroly nad sociální sítí vyšly na povrch už v dubnu, k oficiálnímu převzetí ale po několika obratech ve vyjednávání došlo až 27. října. Twitter se tak proměnil z veřejně obchodované společnosti na firmu privátně vlastněnou, došlo ke stažení jeho akcií z newyorské burzy a platformu pravděpodobně čekají pod novým vedením velké změny.
C:\fakepath\Musk.jpg

Bloomberg: Musk hodlá propustit polovinu zaměstnanců společnosti Twitter

03.11.2022 Nový majitel internetové společnosti Twitter, americký miliardář Elon Musk, chce propustit asi polovinu zaměstnanců této společnosti. S odkazem na své zdroje ve firmě to uvedla agentura Bloomberg. Musk se chystá výrazné personální škrty oznámit dotčeným zaměstnancům v pátek. Současně ale musí čelit obavám inzerentů, kteří pochybují, že se novému šéfovi podaří ze sociální sítě Twitter vymýtit dezinformace, uvedla dnes agentura Reuters.
img

Musk plánuje uživatelům ověřených účtů na twitteru účtovat osm dolarů měsíčně

02.11.2022 Miliardář Elon Musk uvedl, že uživatelé sociální sítě twitter budou platit měsíčně osm dolarů (198 korun), pokud chtějí, aby se u jejich jména objevovala modrá ikona označující ověřený profil. Za použití tohoto zatržítka, používaného běžně u známých osobností, se nyní nic neplatí.
img

Elon Musk a převzetí Twitteru: Pumpa DOGE a výhra pro krypto?

31.10.2022 Nejbohatší osobnost světa po dlouhém přemísťování tam a zpět oficiálně uzavřel dohodu na Twitteru 27. října. Miliardář mimo jiné zamýšlel zformovat 15. největší platformu sociálních médií na „aplikaci pro všechno“, kterou nazývá X. Mezitím, kryptoinvestoři/nadšenci se mohou na co těšit.
img

Dogecoin po akvizici Twitteru Elonem Muskem roste 📈

31.10.2022 Kryptoměna Dogecoin, jedno z nejaktivnějších a nejoblíbenějších „spekulativních“ aktiv na kryptotrhu, v posledních několika dnech vzrostla o více než 100 % poté, co Elon Musk dokončil svou nabídku na převzetí Twitteru:
C:\fakepath\trader-28102022-30-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.10.2022 1) Americký prezident Joe Biden reagoval skepticky na výrok ruského prezidenta Vladimira Putina, že nemá v úmyslu použít na Ukrajině jadernou zbraň. Napsala to agentura Reuters. Šéf Kremlu podle ní ve čtvrtečním projevu uvedl, že Rusko použitím nukleárních zbraní nehrozilo, ale reagovalo na jaderné "vydírání" ze strany západních představitelů.
img

Elon Musk sa rozhodol. Akcie Twitteru boli dnes odstránené z NYSE

28.10.2022 Elon Musk ukončil akvizíciu Twitteru (TWTR.US) v hodnote 44 miliárd dolárov a rozhodol sa stiahnuť akcie. K dnešnému dňu sa akcie spoločnosti prestanú obchodovať na NYSE. Cena akcií od júla vzrástla takmer o 65 %:
C:\fakepath\Musk-twitter2.jpg

Musk převzal Twitter a propustil jeho vedoucí pracovníky, informují média

28.10.2022 Miliardář Elon Musk převzal kontrolu nad internetovou společností Twitter a propustil její vedoucí pracovníky. Informovaly o tom světové agentury a list The Wall Street Journal s odvoláním na nejmenované zdroje. Nejbohatší muž světa podle nich dokončil akvizici sociální sítě a okamžitě propustil mimo jiné jejího výkonného ředitele Paraga Agrawala. "Pták je osvobozen," napsal o něco později na svém twitterovém účtu Musk s odkazem na logo sociální sítě.
img

Musk se v otevřeném dopise obrátil na reklamní zákazníky Twitteru

27.10.2022 Miliardář a šéf automobilky Tesla Elon Musk se v otevřeném dopise obrátil na reklamní zákazníky společnosti Twitter. Vysvětluje v něm, proč se rozhodl firmu koupit, a vyvrací obavy o její budoucí vývoj pod jeho vedením.
img

Musk slíbil, že do pátku uzavře dohodu o převzetí Twitteru

26.10.2022 Americký miliardář Elon Musk slíbil, že do pátku uzavře dohodu o převzetí internetové společnosti Twitter. Informovala o tom agentura Bloomberg s odvoláním na zdroje obeznámené se situací. Musk podle zdrojů takový slib učinil při videokonferenci s bankéři, kteří se podílejí na financování transakce.
C:\fakepath\trader-26102022-26-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.10.2022 1) Euro je na měsíčním maximu k dolaru a zároveň zpět na paritě s touto měnou. Jednotné evropské měně pomohly horší ekonomické statistiky ze Spojených států, které posílily spekulace, že americká centrální banka (Fed) zpomalí zvyšování úrokových sazeb. To by byl i důvod k dalšímu poklesu kurzu dolaru.
img

Výsledky Tesly nenaplňují očekávání Wall Street 📉

20.10.2022 Americký výrobce elektromobilů Tesla (TSLA.US) po včerejší seanci oznámil finanční výsledky, které zklamaly analytiky zpomalujícím růstem tržeb. Pokles akcií Tesly může ovlivnit celkový sentiment akciových indexů, kdy akcie před otevřením trhu ztrácely téměř 6 %.
img

DXY. Fed zvýší sazby na 9 %

19.10.2022 Korekce dolaru v důsledku růstu rizikového apetitu pravděpodobně nebude trvat dlouho, protože dnes je nálada v investorském prostředí sklíčená a americký měnový index vzrostl z týdenních minim.
img

Kryptoměny pod tlakem. Nastane větší pohyb? 📌

11.10.2022 Cena bitcoinu se stáhla na úroveň 19 100 USD a mírný pokles je pozorován i mezi altcoiny. Trh s kryptoměnami se pravděpodobně připravuje na prudký nárůst volatility, který může mít po zítřejším FOMC (20:00) a čtvrteční inflaci CPI (14:30) ve Spojených státech:
C:\fakepath\trader-06102022-23-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.10.2022 1) Miliardář Elon Musk a americká internetová společnost Twitter se dohodli, že odloží Muskovu na dnes plánovanou výpověď u soudu. V příštích dnech by mohli dosáhnout dohody o ukončení svého soudního sporu, uvádějí zdroje agentury Reuters. To by nejbohatšímu muži na světě umožnilo odkoupit provozovatele sociální sítě, za kterého v pondělí nabídl původně dohodnutou cenu 44 miliard dolarů (zhruba 1,1 bilionu Kč), pokud Twitter upustí od soudního sporu.
C:\fakepath\Musk.jpg

Musk a Twitter se dohodli, že odloží Muskovu výpověď u soudu

06.10.2022 Miliardář Elon Musk a americká internetová společnost Twitter se dohodli, že odloží Muskovu na dnes plánovanou výpověď u soudu. V příštích dnech by mohli dosáhnout dohody o ukončení svého soudního sporu, uvádějí zdroje agentury Reuters. To by nejbohatšímu muži na světě umožnilo odkoupit provozovatele sociální sítě, za kterého v pondělí nabídl původně dohodnutou cenu 44 miliard dolarů (zhruba 1,1 bilionu Kč), pokud Twitter upustí od soudního sporu.
C:\\fakepath\\trader-05102022-33-zm.jpeg

Musk a Twitter se zatím nedohodli na ukončení soudního sporu

05.10.2022 Miliardář Elon Musk a americká internetová společnost Twitter se ještě nedohodli na ukončení soudního sporu, napsala dnes agentura Reuters s odvoláním na dva obeznámené zdroje. Musk tak zatím nemůže převzít provozovatele sociální sítě, za kterého v úterý nabídl původně dohodnutou cenu 44 miliard dolarů (zhruba 1,1 bilionu Kč).
img

Předpovědi cen dogecoinu jsou nyní býčí, protože Elon Musk znovu převzal Twitter?

05.10.2022 Cena dogecoinu dnes vzrostla téměř o 9 %, protože akvizice Elona Muska na Twitteru je zpět na pořádku dne. Obnoví se dogecoin na svá maxima z roku 2021?
img

Tesla navzdory dobrým údajům oslabuje 📌 Čelí akcie problémům?

03.10.2022 Jako jeden z nejoblíbenějších „koňů akciového trhu“ na Wall Street za poslední 3 roky zažívají letos masivní oslabení valuace akciového trhu. Akcie dnes před otevřením trhu ztrácejí téměř 5 %, a to navzdory zprávám o rekordních zásilkách a páteční prezentaci robota „Optimus“ od Elona Muska, která rezonovala v tisku.
img

Bitcoin opäť pod 19 000 USD. Odrazia sa kryptomeny nahor?

28.09.2022 Trh s kryptomenami sa dnes niesol v negatívnej nálade, ktorú zlepšilo vyhlásenie Bank of England, ktorá má v úmysle nakupovať štátne dlhopisy. Miernu pozitívnu reakciu vidíme aj na indexoch. Bude to stačiť na to, aby Bitcoin stúpol a dostal sa nad hladinu 20 000 $ ?
img

Akcie Meta Platforms se přibližují minimům z roku 2018

23.09.2022 Cena akcií Meta Platforms pokračuje ve svém drastickém poklesu. Společnost tíží nákladné uvádění produktů na trh související s trendem Metaverse a slábnoucím reklamním segmentem:
img

Ray Dalio: Při zvýšení sazeb o 4,5 % klesnou akcie o 20 %

20.09.2022 Miliardář Ray Dalio, zakladatel Bridgewater Associates, říká, že když Federální rezervní systém pokračuje v agresivním zpřísňování měnové politiky, úrokové sazby budou muset vzrůst alespoň na 4,5 %, což povede k poklesu akcií o 20 %.
img

Počet krypto miliardářů rychle roste 

29.08.2022 Adopce kryptoměn se zvyšuje, což znamená, že více peněz směřuje do krypto projektů. Kvůli potenciálu bohatství lidé do kryptoměn investují, což vede k vzestupu miliardářů.
img

Michael Saylor (MicroStrategy) si přeje, aby Elon Musk koupil více BTC místo fotbalového týmu

22.08.2022 Michael Saylor ve své propagaci primární kryptoměny nepolevuje. Spoluzakladatel business intelligence firmy MicroStrategy i nadále zůstává jedním z nejvýraznějších bitcoinových fanoušků. Nedávno poradil Elonu Muskovi, aby nakoupil více bitcoinů.
img

Americké akciové trhy otevřely o 0,5–1 % níže

22.08.2022 Kvůli absenci důležitých statistik sledují investoři čtvrtletní a jiné korporátní zprávy, stejně jako prohlášení zástupců Fedu.
img

Dogecoin pokračuje ve víkendovém růstu, za poslední týden vzrostl o 22 %.

17.08.2022 Populární memecoin v úterý vyšplhal o dalších 15,81 %, což přispělo k výrazným ziskům dosaženým o víkendu. Obchodování s coinem se od té doby ochladilo, ale DOGE je stále přes 9 % v den. Podle údajů z CoinMarketCap za poslední týden vzrostl DOGE o neuvěřitelných 22 % na 0,084 USD v době psaní tohoto článku.
img

Miliardář Mark Cuban oslovuje držitele Cardano, říká, že DOGE je lepší měna než ADA

16.08.2022 Na Twitteru Cuban svým 8,8 milionům sledujících sdělil, že zatímco Cardano může být schopno provozovat více aplikací na svém blockchainu, Dogecoin je v současné době použitelnější.
img

Musk znovu prodává akcie Tesly

10.08.2022 Dokumenty americké Komise pro cenné papíry (SEC) odhalily, že Musk se zbavil akcií Tesly mezi 5. a 9. srpnem. Celkový počet prodaných akcií byl asi 7,92 milionu v celkové hodnotě téměř 7 miliard dolarů. Musk prodal za průměrnou cenu 869 dolarů za akcii. V dubnu Musk prodal blok 9,6 milionu akcií v tehdejší hodnotě asi 8,5 miliardy dolarů, za průměrnou cenu vyšší než během srpnové transakce, tedy 883 dolarů za akcii. Miliardář v dubnu prohlásil, že letos nehodlá realizovat žádné další prodeje:
img

Cardano (ADA) agresivně navyšuje cenu

09.08.2022 Podle nedávné zprávy zveřejněné společností Messari je Cardano (ADA) „cenově agresivnější“ ve srovnání s metrikami přijetí blockchainu.
img

Doge je lepší než bitcoin, říká Musk

09.08.2022 Ve 4hodinovém časovém rámci dosáhly včera kotace BTC 24 350 USD. Cena již dosáhla této úrovně třikrát. Může se zdát, že bitcoin včera strmě rostl, ale není tomu úplně tak. Získal pouhých 1500 dolarů. Podle grafu se digitální aktivum obchoduje v bočním kanálu téměř měsíc. Cena sotva vykázala růst v rámci kanálu. Navíc BTC se ani nesnažil konsolidovat nad, nebo dokonce pod něj. Proto se cena pravděpodobně stáhne z 24 350 USD. Zároveň, pokud by BTC prolomil pod tuto úroveň, růst bude trvat několik týdnů. Jen těžko by byl silnější než v posledních týdnech. Přesto se to může stát. Pokud jde o možný pokles, věříme, že k němu určitě dojde, pokud se cena zkonsoliduje pod vzestupný kanál v časovém horizontu 4 hodin. Jeho spodní hranice se nyní pohybuje kolem 20 500 USD.
img

Musk: Ukáže-li Twitter, jak dokázal pravost účtů, převzetí by mělo proběhnout

08.08.2022 Pokud společnost Twitter předloží metodu, jak náhodně vybrala sto vzorků účtů a jak dokázala, že jsou tyto účty skutečné, dohoda o převzetí společnosti by se měla uskutečnit za původních podmínek. Na svém twitterovém účtu to napsal Elon Musk, který za technologickou firmu v dubnu nabídl 44 miliard dolarů (více než jeden bilion Kč). Provozovatel sociální sítě se k věci odmítl vyjádřit, napsala agentura Reuters.
img

Bitcoin se do 5 let dostane na 500 000

20.07.2022 CEO Galaxy Digital a miliardář Mike Novogratz tvrdí, že navzdory pokračujícímu medvědímu krypto trhu dosáhne bitcoin v příštích 5 letech hodnoty 500 000 USD.
img

Jak dlouho může vydržet odraz krypta? Alcoiny stoupají

20.07.2022 Akciové indexy pokračují ve svém silném oživení, technologický index NASDAQ se obchoduje nejvýše za poslední měsíc. Chuť riskovat se zvýšila, což se ukazuje na valuacích Bitcoinu a dalších kryptoměn.
C:\fakepath\Dubai.jpg

Bloomberg: Dubaj se stává novým Švýcarskem pro obchodníky s ruskými komoditami

22.06.2022 Obchodníci s ruskými komoditami si narychlo zřizují podniky v Dubaji, neboť Švýcarsko jim čím dál více ztěžuje dohody s Moskvou. Švýcarsko přitom bylo desítky let domovem prostředníků, kteří pomáhali zprostředkovávat styky mezi ruskými producenty a odběrateli po celém světě. Nyní je zpřísnění sankcí nutí přesunout se do Spojených arabských emirátů. Informuje o tom agentura Bloomberg.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 1,1 procenta

10.06.2022 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily. Index PX klesl o 1,1 procenta na 1315,3 bodu. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Největší růst zaznamenaly akcie elektrárenské skupiny ČEZ. Nejvýraznější pokles naopak postihl cenné papíry Pilulka Lékárny. V předchozím týdnu akcie na pražské burze posílily o 1,5 procenta.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-30052022-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (30.5.2022)

30.05.2022 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu přinesl velmi povedený a ziskový obchod, na který jsem opět s předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Došlo totiž k prolomení horní vstupní S/R zóny, což aktivovalo čekající nákupní příkaz a následně se trh vydal prudce nahoru, aby přesně došel do mého předem stanového cíle, kde došlo k ukončení long obchodu ve slušném zisku. Pokud jste mého obchodu tak využili, tak vám gratuluji k profitu.
img

Miliardář Bill Miller nazývá Bitcoin „pojištěním“ proti finanční katastrofě 

27.05.2022 Bill Miller, zakladatel a vedoucí investičního oddělení investiční firmy Miller Value Partners, uvedl, že Bitcoin „fungoval bez Fedu a bez jakéhokoliv vměšování“ v dobách tržního chaosu, a dospěl k závěru, že „je to pojistka, podle toho, jak se na to dívám.“
C:\fakepath\trader-25052022-20-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.05.2022 1) Rusko podle všeho definitivně bankrotuje. Americké ministerstvo financí totiž dnes těsně po půlnoci newyorského času zakázalo přijímat americkým bankám a jednotlivcům splátky od ruské vlády. Dosud platila výjimka, takže američtí věřitelé Ruska mohli i po uvalení sankcí nadále přechodně přijímat ruské splátky. Dneškem ale tato výjimka končí, v souladu s plánem nastíněným v době uvádění sankcí letos v zimě, po únorové invazi Ruska na Ukrajinu.
img

Davos 2022: Miliardář Ray Dalio nazývá blockchain skvělým; tvrdí, že drží Bitcoiny

25.05.2022 Tento týden dominovaly zprávy ze zasedání Světového ekonomického fóra (WEF – The World Economic Forum) ve švýcarském Davosu, které začalo 22. května a končí 26. května. Ray Dalio, zakladatel Bridgewater Associates, na akci hovořil o současném stavu ekonomiky, Federálním rezervním systému, hotovosti a kryptoměnách.
C:\fakepath\soros.jpg

Soros: Ruská invaze na Ukrajinu může znamenat začátek třetí světové války

25.05.2022 Ruská invaze na Ukrajinu může znamenat začátek třetí světové války. Na Světovém ekonomickém fóru (WEF) ve švýcarském Davosu to včera řekl americký miliardář a filantrop maďarského původu George Soros. Nejlepším způsobem, jak zachovat svobodnou civilizaci, je podle něj porazit ruského prezidenta Vladimira Putina. Informovala o tom agentura Reuters.
C:\fakepath\Saudska Arabie.jpg

Saúdskoarabský miliardář Valíd prodá podíl ve své firmě státnímu fondu PIF

23.05.2022 Miliardář princ Valíd bin Talál podepsal dohodu se saúdskoarabským státním investičním fondem PIF o prodeji podílu 16,87 procenta ve své investiční firmě Kingdom Holding Co. PIF za podíl zaplatí 5,68 miliardy rijálů (35,3 miliardy Kč). Vyplývá to z prohlášení firmy Kingdom Holding pro akciovou burzu.
img

Podařilo se pokles cen kryptoaktiv zastavit?

16.05.2022 Bitcoin v minulém týdnu zaznamenal velký výprodej, který začal nad 33 800 americkými dolary a ve čtvrtek se na platformě eToro dostal až na 26 350 dolarů. Během víkendu se však mince trochu zotavila a nyní se obchoduje mezi 29 000 a 30 000 dolary.
img

Bitcoin jako potenciální alternativa hotovosti, věří Tesla

05.05.2022 Tesla, jakožto jedna z předních světových společností vyrábějící elektromobily, kterou vlastní miliardář Elon Musk, uvedla, že Bitcoin (BTC) považuje za reálnou alternativu k hotovosti.
img

Ředitelem PPF se stane dřívější obchodní partner Kellnera Šmejc

04.05.2022 Novým generálním ředitelem investiční skupiny PPF se od 15. června stane podnikatel Jiří Šmejc. Zároveň získává opci na odkup až desetiprocentního podílu ve skupině. PPF to dnes oznámila v tiskové zprávě. V minulosti byl Šmejc obchodním partnerem zesnulého většinového majitele PPF Petra Kellnera a minoritním akcionářem skupiny. Vlastní podíl ve společnosti Home Credit, spadající pod PPF. Šmejc v čele PPF vystřídá Ladislava Bartoníčka, který bude v novém poradním výboru rodiny.
C:\fakepath\trader-04052022-17-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.05.2022 1) Měnový výbor americké centrální banky (Fed) by měl dnes podle všeobecného očekávání finančních trhů v rámci boje s vysokou inflací přistoupit k dalšímu zvýšení základní úrokové sazby. Rozhodnutí na závěr dvoudenní schůzky svého měnového výboru Fed oznámí ve 20:00 SELČ a o půl hodiny později jej zdůvodní jeho šéf Jerome Powell.
C:\fakepath\Musk-twitter2.jpg

WSJ: Musk plánuje uvést Twitter tři roky po koupi znovu na akciovou burzu

04.05.2022 Šéf Tesly Elon Musk plánuje uvést sociální síť Twitter tři roky po její koupi znovu na akciovou burzu. S odkazem na své zdroje o tom píše na webu deník The Wall Street Journal (WSJ). Miliardář podepsal dohodu o koupi Twitteru za 44 miliard dolarů (přes bilion Kč), kterou se firma po devíti letech z burzy stáhne. Musk zároveň v úterý na twitter napsal, že společnost by mohla začít vybírat za své služby mírné poplatky od firem a vlád.
img

Dogecoin by mohl v následujících měsících vzrůst až o 190 %.

03.05.2022 Dogecoin (DOGE) se opět stává centrem pozornosti kryptografického trhu potom, co miliardář Elon Musk, generální ředitel Tesly a SpaceX – DOGE podporovatel – koupil za 44 miliard dolarů Twitter. Chvíli po oznámení vyskočila cena kryptoměny o skoro 35 %, což nadchlo nadšence i investory.
img

Musk chce výrazně rozšířit počet uživatelů sociální sítě Twitter

03.05.2022 Šéf Tesly a Space X Elon Musk chce rozšířit počet uživatelů Twitteru na většinu Američanů. Sociální síť už podle něj nemá být jen pro omezenou výseč lidí. Musk to podle agentury Reuters řekl na pondělní tradiční velkolepé módní přehlídce Met Gala v Metropolitním muzeu umění (MET).
C:\fakepath\buffett 16102013.jpg

Warren Buffett v prvním čtvrtletí koupil další akcie Apple

02.05.2022 Miliardář a filantrop Warren Buffett nakoupil v prvním čtvrtletí akcie společnosti Apple za 600 milionů USD (14,1 miliardy Kč). Využil k nákupům třídenního poklesu ceny, a kdyby Apple neoživil, nakoupil by další. Buffett to řekl zpravodajské společnosti CNBC. Apple je největší akciovou investicí Buffettova investičního konglomerátu Berkshire Hathaway, na celkovém akciovém portfoliu se na konci prvního čtvrtletí podílel 40 procenty.
C:\fakepath\eurusd-01052022-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (2.5.2022)

02.05.2022 Zvýšená volatilita pokračuje a ziskové obchody rovněž. Také minulý týden nabídla moje strategie další ziskový obchod, na který jsem s předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Trh prolomil spodní vstupní S/R zónu, čímž byl aktivován vstup do sell (short) obchodu, který velmi rychle doputoval do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Moje metoda si tak drží extrémně vysokou úspěšnost obchodů!
C:\fakepath\Musk.jpg

Komisař Breton připomněl Muskovi přísná pravidla EU pro sociální sítě

27.04.2022 Bruselu nepřísluší komentovat koupi firmy Twitter miliardářem Elonem Muskem, řekl včera komisař pro vnitřní trh Thierry Breton. Připomněl však, že sociální síť musí plnit pravidla EU pro odstraňování nelegálního obsahu, na jejichž zpřísnění se před několika dny shodli vyjednavači za Evropský parlament a členské země EU. Musk v minulosti prohlašoval, že chce ze sociální sítě twitter učinit platformu, která by přijímala co nejširší okruh uživatelů včetně některých, jejichž účty firma v minulosti trvale zablokovala kvůli porušování pravidel pro obsah příspěvků.
C:\fakepath\trader-26042022-19-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.04.2022 1) Americký miliardář Elon Musk se dohodl, že koupí internetovou společnost Twitter za 44 miliard dolarů (zhruba bilion Kč). Oznámila to včera firma. Musk tak získá kontrolu nad vlivnou sociální sítí používanou miliony lidí na celém světě. Po dokončení transakce budou akcie Twitteru staženy z burzy, na kterou vstoupily v roce 2013.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 26. dubna 2022

26.04.2022 Přestože se vedení Twitteru snažilo nabídku Elona Muska na převzetí firmy původně zablokovat, lidé za tuto platformu zodpovědní se rozhodli návrh znovu přezkoumat. To by mohlo znamenat, že oblíbená webová stránka bude ještě tento týden miliardáři prodána.
C:\fakepath\Musk-twitter2.jpg

Budoucnost twitteru je nejistá, sdělil jeho šéf po dohodě s Muskem

26.04.2022 Vedení twitteru neví, jakým směrem se bude platforma ubírat, když nad ní získá kontrolu nejbohatší muž planety Elon Musk. Podle médií to řekl výkonný ředitel twitteru Parag Agrawal, když mluvil se zaměstnanci po oznámení dohody o prodeji firmy Muskovi. Uznal, že pro část z více než 5000 pracovníků je vývoj znepokojivý, zatímco čelil otázkám ohledně financí nebo možných změn ve firmě. Zaměstnanci své pocity dávali najevo i v rozhovorech s novináři, kteří popisují spíše negativní reakce uvnitř společnosti.
C:\fakepath\twitter.jpg

Elon Musk kupuje sociální síť Twitter za 44 miliard dolarů

26.04.2022 Americký miliardář Elon Musk se dohodl, že koupí internetovou společnost Twitter za 44 miliard dolarů (zhruba bilion Kč). Oznámila to včera firma. Musk tak získá kontrolu nad vlivnou sociální sítí používanou miliony lidí na celém světě. Po dokončení transakce budou akcie Twitteru staženy z burzy, na kterou vstoupily v roce 2013.
img

Muskův nákup Twitteru zvyšuje Trumpovy šance na návrat do Bílého domu

26.04.2022 Šéf automobilky Tesla kupuje za 44 miliard dolarů sociální síť Twitter a hodlá ji stáhnout z burzy. Stažení z burzy mimo jiného znamená, že Musk se stane jednoznačným pánem Twitteru. Twitter se z korporace, jež musí vyvažovat zájmy svých jednotlivých akcionářů, a navíc ještě politické a jiné tlaky, stane podnikem jednoho muže. V uplynulé době přitom Musk několikrát naznačil, že není spokojený s tím, jak v rámci tohoto neustálého vyvažování dopadá to, co by mělo být Twitteru nejvlastnější, tedy samotná svoboda slova.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-18042022-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (18.4.2022)

18.04.2022 Minulý týden pokračovala moje zisková obchodní série. Mé breakoutové obchodní strategii se poslední dobou velmi daří díky vyšší volatilitě na finančních trzích. V minulém týdnu jsem v mém týdenním komentáři opět s předstihem zveřejnil mé obchodní nastavení, které opět bylo přesně a ziskově naplněno. Jak můžete vidět a grafu níže, tak jsem měl v pondělí připraveno několik obchodů a nakonec došlo k aktivaci spodního sell (short) obchodu, protože došlo k průrazu předem připravené dolní vstupní S/R zóny, čímž se aktivoval obchod, který velmi přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Pokud jste mého obchodu také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
C:\fakepath\twitter.jpg

Musk chce koupit Twitter, jeho nabídka firmu ohodnocuje na zhruba 43 mld. USD

14.04.2022 Miliardář a šéf automobilky Tesla Elon Musk chce koupit Twitter. V provozovateli stejnojmenné sociální sítě už má podíl 9,2 procenta, a je tak jeho největším akcionářem. Jeho "nejlepší a konečná" nabídka společnost podle agentury Bloomberg ohodnocuje na zhruba 43 miliard dolarů (963,4 miliardy Kč). Firma má podle něj mimořádný potenciál, který on zcela rozvine, cituje Muska Bloomberg. V oznámení americkému regulátorovi Musk uvedl, že má v plánu společnost stáhnout z burzy. Twitter sdělil, že jeho nabídku zváží. Dnes bude o nabídce diskutovat představenstvo, napsal server CNBC.
C:\fakepath\trader-14042022-18-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.04.2022 1) Miliardář a šéf automobilky Tesla Elon Musk chce koupit Twitter. V provozovateli stejnojmenné sociální sítě už má podíl 9,2 % a je tak jeho největším akcionářem. Jeho "nejlepší a konečná" nabídka společnost podle agentury Bloomberg ohodnocuje na zhruba 43 miliard dolarů (963,4 miliardy Kč). Firma má podle něj mimořádný potenciál, který on zcela rozvine, cituje Muska Bloomberg.
C:\fakepath\trader-12042022-21-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.04.2022 1) Ruská ekonomika by v letošním roce mohla klesnout o 10 %, což bude největší pokles hrubého domácího produktu od roku 1994. Řekl to dnes agentuře RIA Novosti bývalý ruský ministr financí a nynější šéf Účetní komory Alexej Kudrin. Ruská ministerstva hospodářství a financí v současné době podle něj pracují na nových prognózách.
img

Miliardář a šéf automobilky Tesla Musk nebude členem správní rady Twitteru

11.04.2022 Miliardář a šéf automobilky Tesla Elon Musk nebude členem správní rady Twitteru. Na stejnojmenné sociální síti o tom informoval šéf společnosti Parag Agrawal. Musk minulý týden uvedl, že získal ve Twitteru podíl 9,2 procenta, a stal se tak jeho největším akcionářem.
img

Bitcoin klesá, trhy trápí obavy z růstu sazeb

11.04.2022 Bitcoin se minulý týden propadl, protože trhy trápily obavy ze zvyšování úrokových sazeb a konce kvantitativního uvolňování.
img

Musk dává hlasovat o tlačítku na úpravu twitterových příspěvků

05.04.2022 Elon Musk, který vlastní téměř desetinový podíl v Twitteru, dává hlasovat o tlačítku na dodatečnou úpravu twitterových příspěvků. Miliardář, majitel Tesly a nový největší akcionář podniku tak reaguje na dávné přání uživatelů této sociální sítě. Pár hodin poté, co anketu v noci na twitteru zveřejnil, bylo pro 75 procent hlasujících.
C:\fakepath\Musk.jpg

Musk má devítiprocentní podíl v Twitteru, akcie firmy prudce rostou

04.04.2022 Šéf automobilky Tesla Elon Musk si vytvořil podíl 9,2 procenta ve společnosti Twitter. Vyplývá to z údajů amerického burzovního regulátora, o kterých informuje agentura Reuters. Akcie provozovatele sociální sítě po zprávě prudce zpevňují.
C:\fakepath\Rusko-Ukrajina.jpg

V Istanbulu začaly mírové rozhovory mezi Moskvou a Kyjevem

29.03.2022 V Istanbulu dnes začala mírová vyjednávání mezi Ruskem a Ukrajinou, oznámila turecká a ukrajinská média. Zástupci obou stran dříve uvedli, že od prvních rozhovorů tváří v tvář od začátku března nečekají průlom.
C:\fakepath\kellner.jpg

Kellner byl nejbohatší Čech, věnoval se i pomoci znevýhodněným školákům

27.03.2022 - Podnikatel a finančník Petr Kellner měl pověst nejbohatšího a jednoho z nejvlivnějších Čechů a taky muže, co si hlídal soukromí. V investiční skupině PPF, která investuje do řady odvětví a působí na třech kontinentech, ovládal téměř 99 procenta. Na veřejnosti se miliardář Kellner příliš neukazoval, s médii komunikoval zřídka. Tragicky zahynul při pádu vrtulníku na Aljašce, kam vyrazil lyžovat, ve věku 56 let. Za nehodou podle vyšetřování zřejmě nestála technická závada, ale souhra nešťastných náhod, povětrnostních a přistávacích podmínek.
C:\fakepath\trader-10032022-18-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.03.2022 1) Ceny ropy se po středečním prudkém poklesu dnes opět výrazně zvyšují. Na trhu panuje nejistota ohledně toho, zda Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a její spojenci přikročí k výraznějšímu zvyšování těžby, aby kompenzovali výpadky dodávek z Ruska. Cena severomořské ropy Brent kolem 10:30 SEČ vykazovala nárůst o 4,1 % zhruba na 115,70 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) si ve stejnou dobu připisovala 3,1 % na 112,10 dolaru za barel.
C:\fakepath\london3.jpg

Británie uvalila sankce na další ruské oligarchy, na seznamu je i Abramovič

10.03.2022 Británie dnes kvůli ruské invazi na Ukrajinu uvalila sankce na dalších sedm ruských oligarchů. Na seznamu je nově také ruský miliardář a majitel britského fotbalového klubu Chelsea Roman Abramovič, dále podnikatel Oleg Děripaska, šéf ropného koncernu Rosněfť Igor Sečin a blízcí spolupracovníci ruského prezidenta Vladimira Putina, oznámila britská vláda.
img

Warren Buffett zvýšil svůj podíl ve společnosti Occidental Petroleum

07.03.2022 Akcie Occidental Petroleum (OXY.US) v premarketu prudce vzrostly poté, co nedávné regulatorní prohlášení ukázalo, že Berkshire Hathaway nedávno zvýšil svůj podíl ve společnosti. Konglomerát Warrena Buffetta získal od středy do pátku přes 61 milionů akcií ropného giganta za ceny v rozmezí od 47,07 do 56,45 USD. Společnost Berkshire uvedla, že vlastní 91,2 milionů akcií společnosti Occidental, téměř 10 % z těch v oběhu.
img

Podle miliardáře Billa Millera to s Bitcoinem vypadá optimisticky

07.03.2022 Jedním z miliardářů, jehož názory a predikce jsou brány obzvlášť vážně je právě Bill Miller, který se nejnověji zmiňuje o Bitcoinu.
img

Miliardář Bill Miller věří, že bitcoin může aktualizovat absolutní maximum a stát se hlavní rezervou pro Ruskou federaci. Jak moc je to pravděpodobné?

04.03.2022 Na pozadí ruské invaze na území Ukrajiny získal bitcoin býčí potenciál a od 4. 3. je blízko oblasti finální rezistence. Nebývalý zájem o kryptoměny byl způsoben záplavou evropských sankcí, které zahnaly ruskou ekonomiku do propasti.
C:\fakepath\rusko-bohaci.jpg

Většina nejbohatších Rusů k invazi na Ukrajinu mlčí, zmenšují se jim ale majetky

03.03.2022 Globální sankce vůči Rusku za jeho invazi na Ukrajinu mají negativní dopady na ruskou ekonomiku i finanční trhy. EU ale také zmrazila majetek a zakázala cestování některým bohatým Rusům. Hodnota majetku nejbohatších lidí z Ruska se tak od napadení Ukrajiny rychle zmenšuje. Majetek 22 nejbohatších Rusů, kteří jsou v žebříčku 500 nejbohatších lidí světa sestavovaného agenturou Bloomberg, letos už klesl celkem asi o 83 miliard USD (1,9 bilionu Kč).
img

Abramovič prodává Chelsea, zájem má švýcarský miliardář Wyss

02.03.2022 Miliardář Roman Abramovič potvrdil, že se rozhodl prodat fotbalovou Chelsea, kterou vlastní od roku 2003. Ruský oligarcha se dostal pod tlak v souvislosti s ruskou agresí na Ukrajině a minulý týden předal zodpovědnost za chod londýnského klubu správní radě charitativní nadace Chelsea. O koupi týmu úřadujících šampionů Ligy mistrů uvažuje švýcarský podnikatel Hansjörg Wyss, šestaosmdesátiletý miliardář to řekl v rozhovoru pro deník Blick.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Rusko dočasně zakáže cizincům prodávat ruská aktiva, nechce politický tlak

01.03.2022 Rusko dočasně zakáže zahraničním investorům prodávat ruská aktiva, aby se ujistilo, že se rozhodují uvážlivě, nikoliv pod politickým tlakem. Na dnešním zasedání ruské vlády to řekl premiér Michail Mišustin. Vláda také využije svého rozsáhlého státního investičního fondu, ze kterého vezme až jeden bilion rublů (přes 223 miliard Kč) na nákup akcií ruských společností.
img

Mexický miliardář vyzývá následovníky, aby koupili Bitcoin a drželi ho: „Později mi poděkujete“

22.02.2022 Mexický miliardář Ricardo Salinas Pliego, zakladatel a předseda mexického konglomerátu Grupo Salinas a třetí nejbohatší osoba v Mexiku, vyzval své stoupence na sociálních sítích, aby „koupili bitcoin“ a drželi ho.
img

Mexický miliardář Ricardo Salinas Pliego říká: Kupujte bitcoiny, dokud jsou levné

22.02.2022 Kurz bitcoinu míří k 36 000 USD a ether opět testuje support na úrovni 2 620 USD. Skutečnost, že obchodníky zneklidňuje dnešní otevření amerických trhů, které první světová kryptoměna poslední dobou bedlivě následuje, poukazuje na nervozitu situace i na trhu kryptoměn, zejména v kontextu prudké eskalace geopolitického napětí. Na druhou stranu řada technických ukazatelů dlouhodobě naznačuje pokračování medvědího trendu, který u některých altcoinů a tokenů započal v letošním roce, a nedávný růst, byť tak sebevědomý, zatím změnu sentimentu nedokazuje. Než se podrobněji zmíním o technickém obrazu bitcoinu a etheru, rád bych řekl pár slov o prezidentovi peruánské centrální banky, který nedávno kritizoval hodnotu kryptoměn.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 17. února 2022

17.02.2022 Twitter nedávno zavedl funkci spropitného v bitcoinech. Teď ale gigant v oblasti sociálních médií pokročil ještě dál. Přidal do své nabídky další kryptoměnu – ether, který se dal zatím používat jen na mobilních zařízeních.
img

Akcie spoločnosti Rivian vzrástli po tom, čo fond Georgea Sorosa zverejnil investíciu vo výške 2 miliárd dolárov

14.02.2022 Akcie Rivian Automotive (RIVN.US) v pondelok vzrástli o viac ako 12 % po tom, čo spoločnosť fondu Georga Sorosa zverejnila svoju investíciu vo výške 2 miliárd dolárov. Jedným z hlavných akcionárov je Amazon, ktorý najmä vďaka vynikajúcemu IPO Rivianu prezentoval pôsobivé finančné výsledky za štvrtý štvrťrok.
C:\fakepath\eurusd-09022022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 9.2.2022

09.02.2022 Americké akcie včera posílily. Přispěli k tomu hlavně velcí technologičtí giganti v čele se společnostmi Apple a Microsoft. Skokové zvýšení výnosů státních dluhopisů pomohlo k růstu akciím předních bank.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | George Soros | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | EUR/CHF | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | USD/MXN | EUR/CZK | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Robert Kiyosaki | Objemy obchodů | Měnové trhy | Spready | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | B/E | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CBOT | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Demo účet | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downgrade | EBIT | ECB | ERM | ESM | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trhy | Finančník | Flat | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Forex trader | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | Hedge Fund | Hedge | High | Hlava a ramena | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | LES | Likvidita | Long | Long pozice | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Open | Oscilátor | P/E | Penzijní fond | Platforma | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Sterling | Stochastic | Support | Swiss | Pokladniční poukázky | Termínový kontrakt | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Asijské akcie | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Měnové války | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Makroekonomická data | Zisk | Ziskový obchod | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Trpělivost | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Credit Suisse | Japonská měna | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | CAC 40 | Deutsche Bank | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Regulace | Obchodní transakce | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | USD/EUR | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | Měnový index | LYNX | Index strachu | Akcenta | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Time-Frame | MultiCharts | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Centrální bankéři | EURCZK | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Poměr ceny k výnosu (PE) | Průlom | Volatilní | Kasino | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie O2 | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Atlantik | Atlantik finanční trhy | Banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | Bitcoin nákup | Bossa.cz | Break Even | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena drahých kovů | Cena ropy brent | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | Co je akcie | Conference Board | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | Daňové přiznání | Do čeho investovat | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní kurz | Emisní povolenky | Engulfing | Etoro | Eura | EURCHF | Euro dnes | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GfK | Graf | Hodnota akcií | Hodnota eura | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | Islámský stát | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jiří Tyleček | JP Morgan | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Komodita | Komoditní | Konfluence | Koupit akcie | Krize eurozóny | Kurz bitcoinu | Kurz franku | Kurz libry | Kurz měny | Kurz rublu | Kurzy | E15 | Libra | Lira | London metal exchange | Londýnská burza | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Nákup akcií | Nejlepší broker | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Patria Finance | Patria Online | PayPal | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Recenze | Reuters | Roboti | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řecká krize | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Signály | Směnárny | Société Générale | Spekulace na pokles | Spořící účet | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové ceny ropy | SWIFT | Španělská ekonomika | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | TopForex | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volby v Řecku | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | Země EU | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Finanční nástroj | CNBC | ZEW | DXY | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Buy | CEPS | Cílová cena | Čistý dluh | Daniel Beneš | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | IRS | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Matthias Müller | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | OIBDA | Petr Kellner | Provozní marže | Překoupení | Redukce | ROCE | Sekundární trh | Sell | Tranše | Výroční zpráva | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Itálie | Spojené státy | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | WGC | Investiční instrument | P/E Ratio | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Co je forex | Western Union | Karel Janeček | Boháč | Bohatý | eBook | Tržní sentiment | Casino | Komise | Kontrakt | Double bottom | Federální rezervní systém | Martingale | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | Rozhovor | E-mini | Know-how | Genesis | Vzdělání | 1 milion | Burza dnes | Burze | Commodities | Dividendové akcie | Investment | Jim Rogers | Zlatý standard | Aramco | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | PrimStock | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Natixis | KPMG | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | ANZ | Sentix | SaxoTrader | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | BMO Capital Markets | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | The Sunday Times | Mitsubishi | NATO | Cantor Fitzgerald | S&P Dow Jones Indices | PwC | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Washington Post | Agentura DPA | The Guardian | Propad na finančních trzích | Insider informace | Reporty | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | UNCTAD | Halifax | Thomson Reuters | Technický pohled | Technický výhled | Short squeeze | Brazílie | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Byznysman | Magnát | Realitní magnát | The Trump Organization | Úspěch | Podnikatel | Škola byznysu | Podnikání | DZ Bank | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Mark Carney | Kurz české měny | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Velcí investoři | Evropské banky | Betfair | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Energie | Severomořská ropa | Vizionář | Kitco | Rada ČNB | PriceWaterhouseCoopers | PIRA | Tržní nálada | Oscilátor RSI | Podnikatelé | Malý prostor | Index německých akcií DAX | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Hillary Clintonová | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Rosněfť | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Šéf švýcarské centrální banky | Agentura Reuters | Politické napětí | Hodnota bitcoinu | Zadlužené Řecko | Salomon Brothers | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Futures kontrakty | City | Program OMT | Ministři financí eurozóny | Miliardáři | Německý ústavní soud | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Institucionální objednávky | Investiční firma | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Setrvání Británie v EU | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Mezinárodní ratingové agentury | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Televize Sky News | Členství v EU | Mladý podnikatel | IHS | Sumitomo Mitsui Trust Bank | Investiční názory | Investiční články | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Turbulence na finančních trzích | Německé státní dluhopisy | Cenné kovy | Plovoucí systém směnných kurzů | Evropský mechanismus směnných kurzů | Evropský kurzový mechanismus ERM | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Londýnští bankéři | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Legenda George Soros | Velké banky | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | Anomálie v kurzech | Pokles libry | Pokles kurzu britské libry | Zisky spekulantů | Pád libry | Investor George Soros | Miliardář George Soros | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Britský ministr financí | Růst akcií | Euro proti libře | Obchodní partner | Odchod z Evropské unie | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Rating AAA | Obchodování v Asii | Uvolňování měnové politiky | Finančnictví | Virgin Group | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Akcie Virgin | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Prezidentský kandidát | Handelsblatt | Investiční výhody | Kryptoměny | Les Echos | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Sázkové kanceláře | Citi | Internetové investice | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Šéf britské centrální banky | Výzkumná společnost | Cena mědi | Německý akciový index DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Dividendová akcie | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | VIG | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Cashflow klub | Cenné papíry Komerční banky | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Daně z příjmů | Libra vůči dolaru | Zajištění | Investiční poradci | Výrobní index PMI | Ekonomický přínos | FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | E*Trade | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Agentura AFP | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | Odvrátit deflaci | Prestige Economics | National Australia Bank | Credit Suisse Group | UniCredit Markets & Investment Banking | Norddeutsche Landesbank Girozentrale | CIMB Group Holdings | Oversea-Chinese Banking | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Depozitní sazba | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | Bankéři | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Nakupovat akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Dnešní aukce | Investiční zkušenosti | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Analytik J&T Banky | Predikce | Automatické obchodování | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Světová obchodní organizace (WTO) | Světový obchod | Globální obchod | Internetové podnikání | General Electric | Záchranný fond | Průzkum | Začínající trader | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Opatření na podporu ekonomiky | Migrační krize | Zisky firem | FCA | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Devalvace čínské měny | Manažeři fondů | Europe 1 | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Internetové sázky | Internetové kurzové sázky | Kurzové sázky | Investiční magazíny | Měnový pár EUR/USD | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Quantum | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Index cen domů | Americké investiční banky | Softbank | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | ExxonMobil | Makléř Fio banky | cTrader | Alphabet | xStation | ČTK | Světový finanční systém | Bankovní společnost | Rada MMF | Internetové firmy | Konsenzus | Růst ekonomiky | Přístup k financím | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Být milionářem | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Členské země EU | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Mercedes | Audi | Bitfinex | Politico | Business Insider | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | ABN AMRO Bank | IHS Markit | Bridgewater | Carl Icahn | ex | DoubleLine Capital | Jeffrey Gundlach | Dluhopisový král | Akcie firem | Stan Druckenmiller | Stanley Druckenmiller | Obchody s akciemi | MUFG | Spekulativní investoři | Obchodovat na forexu | Makléřské firmy | Bitstamp | Keystone XL | J.P. Morgan | Ruské akcie | Belviport Trading | Skupina PPF | Krize eura | Bridgewater Associates | Manipulace s trhem | Zahraniční forex | Vývoj ceny hliníku | Obchodování na zámořských trzích | CoinDesk | Cena palladia | Úřad pro regulaci finančního trhu | Pohyby na finančních trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Vydělávat peníze | BHS | Globtrex.com | Aleš Michl | Breakout Trader | LBBW | Paul Tudor Jones | Nákupy zlata | Obchodování ETF | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Cena hliníku | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Roklen24 | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | ETH/USD | Alternativní měny | Cena Etherea | Multicharts | Digitální zlato | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | LYNX Trading | Altcoin | CryptoSvět | Poloniex | ETH | ETC | NEO | Kontrakty na bitcoin | Investice do bitcoinu | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Ray Dalio | Kapitalizace bitcoinu | Fincentrum | Hard fork | Coinmate | Kodak | Binance | Kryptoměna ethereum | Cena kryptoměny ethereum | Charles Hoskinson | Věštec z Omahy | NEST | Oxfam | Lightning Network | ESMA | Robinhood | Kryptoměna Dogecoin | Těžba kryptoměn | Investice do kryptoměn | Crypto | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | Zakladatel etherea | Bitcoinová bublina | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Craig Wright | FundStrat | Altcoiny | Kobalt | Drobní investoři | Wedbush Securities | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Obchodování Futures | Airbnb | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | Peter Bukov | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Akcie Amazonu | Kryptoburza | OPEC+ | Obchodní válka | Stock picking | Podniky | Asijské akciové trhy | Globální hospodářský růst | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | Schwab | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Pokles ceny | Výplaty dividend | Šéf Fedu | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Obchodování akcií | USMCA | Spotřebitelská inflace | I-Trader | FKI | Tulipánové horečky | Šéf burzy | Finanční skupina | Stavební spoření | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Cena plynu | Long obchod | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Předpovědi Saxo Bank | AETOS | Nejznámější kryptoměna | FrontPoint Partners | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Eisman | Steve Carell | Propad britských bank | Primární nabídka | Daňové úlevy | Regulační orgán | Jiné měny | Daňové reformy | Výkonnost dluhopisů | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Šéf ECB | Vývoj finančních trhů | Evropský stabilizační mechanismus | Český miliardář | Nejbohatší lidé | Nejbohatší lidé na světě | Miliardáři v Singapuru | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Hodnota indexu | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Akciová rally | Fidelity Investment | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | SABIC | Budoucnost Bitcoinu | WEF | Obchodovat s akciemi | FCC | Analytici z Wall Street | Obchodní operace | Poptávka po zlatu | Nakoupit akcie | Investice do palladia | Primární nabídka akcií | Německé banky | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Michal Uma | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Nárůst bitcoinu | Norská centrální banka | Cena zemního plynu | Profesor ekonomie | Odchod z eurozóny | Plánované obchody | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Tržní hodnota Microsoftu | Ropovod | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Short obchod | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Nasdaq100 | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | CNY | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | Digitální měna bitcoin | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Chainalysis | Odhad růstu ekonomiky | Oživení světové ekonomiky | Boris Johnson | BrandZTop | BrandZ | Riziko recese | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Token | Stablecoin | Americké společnosti | CoinShares | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Blackstone | Capital Partners | Maržové obchodování | Maržový účet | Ziskové obchody | Akcie Commerzbank | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Digitální aktiva | Prodej na krátko | Konglomerát | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Bohatí | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Burzovní průvodce | Akcie podniku | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Sběratel | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Hongkongská burza | Tisk peněz | Pravděpodobnost recese | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Televize CNBC | PPF | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Italská vláda | Nastavení úrokových sazeb | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Thomas Cook | Finanční situace | Manipulace s akciovým trhem | The Washington Post | Ethery | Dobrý obchod | Energetické firmy | Internet of Things | Spotová cena zlata | Akcie roku | Formule 1 | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Profesionální obchodníci | Stav ekonomiky | USA prezidentské volby | Informace z trhu | Obchodní dohoda | Vývoz ropy | Nízké daně | Loterie | Cena akcie | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Vysoká likvidita | TikTok | Huawei | Digitalizace | Střadatelé | Manažer Hedge Fondu | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Rozpočtový schodek | Deficit | Milan Vaníček | Analytik J&T | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | Majoritní akcionář | Ropná firma | Mediální společnosti | Investiční skupina | HDP v USA | Německá vláda | Hongkong | Trinity | LNG | Indigo | Výkon amerického dolaru | Objem | Dvojitý vrchol | Dovoz čínského zboží | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Muhammad bin Salmán | Jak začít investovat | Michael Bloomberg | Obchodní dohody | Myšlenka | Skupina ČEZ | Včerejší obchodování | Spojené státy a Čína | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar k japonskému jenu | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Tezos | USDC | Tesla Elon Musk | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | IIF | USA a Čína | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Růst cen | Royal Mail | Maďarská centrální banka | Studie | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Negativní sentiment | Co bude | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | Generální ředitel | PSA | GM | Odhad růstu světové ekonomiky | Poskytovatelé úvěrů | Obchodování akcií u LYNX | Obchodní spor | Čínský prezident | Kybernetická měna Bitcoin | Největší pokles | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Lagardeová | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Kapitálové požadavky | Nízké úrokové sazby | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Volatilita FX trhů | Volatilita FX | All Time High | dApps | Technologie blockchainu | PoW | PROP Trading | Global Times | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Hong Kong | Trendová linie | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Walt Disney | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Švýcarská ekonomika | Oblast supportu | Předseda Evropské komise | FT | Naše ekonomika | Růst české ekonomiky | Technické rezistence | Konkurenti | Financovat | EET | SMA | Omezení těžby | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | Cla na dovoz hliníku | Průmysl | ADP | Společnost ČEZ | Lawrence Stroll | Kanadský miliardář | Podíl v automobilce | Na burze | Neinvestovat | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Nabídka Aramco | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Firma Apple | Abkajk | Churajs | SoftBank Group | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Ceny potravin | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Paul Volcker | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Cenné papíry Monety | Inflace v listopadu | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Britové | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Sev.en Energy | Czech Media Invest | KKCG | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | Premiér Babiš | Vivendi | Energetický a průmyslový holding | Elektronická evidence tržeb (EET) | Médea | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | Státní zemědělský intervenční fond | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | Akciové korporace | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Smartwings | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Metalurgie | Automobil | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Biotechnologické společnosti | MasterCard | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Peter Altmaier | Tempo růstu americké ekonomiky | Ministr spravedlnosti | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Bydlení | Uber | Martin Novák | Česká zbrojovka | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | Ztráta | Nejlepší akcie | Hlavní ekonomické události | Stratég | Hlavní akciové indexy | ACEA | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | 500 nejbohatších | Josef Dudek | Události v ČR | Peking | Investiční ředitel | Pozitivní zpráva | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Ziskovost | Růst akciových trhů | Hospodaření | Placení daní | Elizabeth Warrenová | Klesající trend | Vyšší ceny ropy | Američané | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Netflix | Celsius Network | Inovace | List Financial Times | Výrobce elektrických aut | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Washington | Daimler | Hospodářské statistiky | Výprodeje akcií | O2 | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Ministr zahraničí | USA Donald Trump | Von der Leyenová | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Ifo | Experti | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Poradenství | Nový rekord | Dow Jonesův akciový index | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Iniciativa | Podnik | Fork | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Tesla Inc. | Ceny energií | Ptačí chřipka | Zasedání v Davosu | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Klaus Schwab | WEF Klaus Schwab | Thunbergová | Greta Thunbergová | Moje strategie | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | HN | Le Figaro | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Davos | Ekonomické fórum v Davosu | Fórum v Davosu | Prezident | Koronavirus | Průměrná úroková sazba | Vlastní digitální měny | Firma Avast | Hodnota Tesly | Brand Finance | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Trhy | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | Trump v Davosu | Americké hospodářství | Americký miliardář | Filantrop | Soros v Davosu | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Carlos Slim | Nejbohatším mužem planety | Carlos Slim Helú | Magnát Carlos Slim | Slimovo impérium | Impérium | Muzeum Soumaya | Southwestern Bell | Telmex | América Móvil | Ora TV | Amín Džamáíl | Prezident Libanonu | Hulera el Centenario | Sanborns | FRISCO | Calinda | OSTAR | Condumex | První firmy | Carso | Grupo Carso | Cigatam | Inbursa | Telekom Austria | Většinový podíl | Mexický magnát | Reakce investorů | Pohyby cen | Virus | Vir | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | České měny | Americký kongres | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Petr Bartoň | Natland | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Boeing | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | FIAT | AML | Zpomalení růstu | Reálné peníze | Zlepšení | Úsilí | BABA | Miliardář Bloomberg | Vyšší zdanění bohatých | Zdanění bohatých | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Pesimismus | Deník The Wall Street Journal | Pokles akcií Tesly | Dopady koronaviru | Cena akcií Tesly | Tenza | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | Akcie finančních společností | Nahrávací společnost | Universal Music Group | SEC | Francouzský statistický úřad | NFP | Velmi bohatý | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Akcie společnosti Apple | Deutsche Telekom | Nemovitý majetek | Bez rizika | Miliardář Warren Buffett | Společnost Berkshire Hathaway | Noviny | FinTech akcie | Guggenheim Partners | Index aktivity | Výhled růstu globální ekonomiky | Shortovat | Sestupný trend | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | CPCA | Analytická společnost | Vyhlášení nouzového stavu | Šok | Institut pro mezinárodní finance | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Mzda | DoubleLine | Guru | Výkyvy | Aktuální Price Action | Obrovské ztráty | WP | Sazby hypoték | Restrikce | Zákaz cestování | Prudký pokles | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Akcie včera | Asijské akcie dnes | Olaf Scholz | Extrémní strach | Charlie Munger | Mince | Tržní podmínky | Nejprudší pokles v historii | Technologičtí giganti | Tencent | Medvědí trend | Další vývoj | Letectví | Kabinet | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Česká energetická firma | Energetická firma | Zisk společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Antivirové firmy | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Tudor | Společnost Saudi Aramco | New York Times | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Nemoc COVID-19 | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Čerpací stanice | Mimořádná opatření | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Prudký pokles cen | Ekologické organizace | Texas | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Valné hromady | Algoritmy | Koronavirová krize | Salmán | MPO | MF | Náhrady mezd | Senátorka | Komentátor | Pravidla EU | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Ducati | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Výrobce letadel | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Zahraniční dluh | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Spoření | Úvěrové linky | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Tým Admiral Markets | Anomálie | Politická rozhodnutí | Další růst | Růst | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Ministr vnitra | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony USD | Biliony | Býčí potenciál | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Dopady pandemie na ekonomiku | Výroba automobilů | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Americký investor | Farmaceutické firmy | Křetínský | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Viry | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | VW | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Realitní firmy | Poskytování hypoték | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Vášeň | Práce | Rozvojová banka | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | IATA | Hrozí krach | AOL | DPH | Mexiko | Omyl | Thierry Breton | Ropný průmysl | Radovan Vítek | Karel Komárek | Pavel Tykač | Pavel Baudiš | Marek Dospiva | Patenty | Ruské podniky | Prezident Vladimir Putin | Devizové rezervy České národní banky | Propouštění zaměstnanců | Menší poptávka | Big Short | Ministři | Ekonomické oživení | Chřipka | Cena benzínu | Indický premiér | Naréndra Módí | Německé automobilky | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Výpadky | Delaware | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | Růst cen v EU | BMO | AMC | EP | Statistiky | Chuť riskovat | Vzrušení | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Producenti ropy | Důvěra v eurozóně | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Tweety | Air France | Institut GfK | Posílení | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Legendární investor | Joe Biden | Regulační rámec | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Evropské méně | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Cestování | Americký HDP | Automobilka Ford Motor | Bitcoin dnes | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Globální pracovní síly | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Maloobchodní tržby v Německu | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Sazka Group | ATH | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Tweet | Dopravci | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | HashRate | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | UNWTO | Turistika | Státní banka | Wolt | Alternativní taxislužby | Soud EU | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Regulace na forexu | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Huobi | Patrik Tkáč | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Toyota Motor | Členské státy | Členské země | Burza Binance | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck | RBI | T-Mobile | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | Dopad na cenu | Xiaomi | FBI | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Sunday Times | Velké peníze | CL | Spekulovat | Zahájení dodávek | Zboží z Číny | Moderna | Jukos | Svaz dovozců automobilů | Rizikové investování | Manažeři | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Lesy ČR | Kupci | Společnost Facebook | Falešný průraz | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | Aktivity společnosti | Britské aerolinky | Biotechnologická společnost | Renault | Přežití Evropské unie | Soukromé banky | Realitní společnosti | Odchod z burzy | Fischer | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Vládní pomoc | Inflace v Turecku | OKD | Investované peníze | Jacobs | JDE | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Salesforce | Koronavirové pandemie | Leonid Michelson | Novatek | Vladimir Lisin | Alexej Mordašov | Vagit Alekperov | Lukoil | Vladimir Potanin | Norilsk Nickel | Hertz | Akcie Merck | Andrej Babiš (ANO) | Výrobce aut | Nissan | Gazprom Něfť | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Záchranný balík | Exprezident | Václav Klaus | Bývalý prezident | Zbrojovka | Prodej podílů | Mišustin | Kommersant | Ruské úřady | Londýnské burzy | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Gambling | Pump & Dump | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Square | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Býčí trend | Rozhodnutí soudu | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | OCBC | Poptávka po zlatě | Nikola | VectoIQ | Míra inflace v květnu | Inflace v květnu | WSF | Premier League | Národní rozpočtová rada | Nikola Corporation | Korporátní zprávy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | APA | Nestlé | Sanofi | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Český investor | Prodeje automobilů | Agrofert | Spořit na spořicím účtu | Jak investovat v době krize | Banky.cz | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Google Trends | Proticyklické kapitálové rezervy | Rostoucí trend | Covid | Internetové bubliny | Technologické firmy | Tiff Macklem | Changpeng Zhao | ZIL | Cardano | Banka JP Morgan | INEOS | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Průzkum Reuters | Index německých akcií | Státní pomoc | Mimořádná valná hromada | Akcie Lufthansy | Stabilizační balík | Velké investice | Vrcholoví manažeři | Skupina Smartwings | Fintech společnosti | Den obchodování | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Akcie Coca-Cola | Zasedání MMF | Ekonomická předpověď | MAM | Ant | Sony | Životní úspory | Nový trend | E.ON | Tolerance rizika | Zbohatnutí | Emirates | BBC prezident | Společnost Emirates | KLM | NEXO | Akcie farmaceutické firmy | Úspěšný podnikatel | Podnikatelské úspěchy | Úspěchy | Bransonovy podnikatelské úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | Peugeot | Citroën | Chrysler | Růst tržeb | Kanye West | Ceny | Praha | Kolaps | Ethereum 2.0 | Verizon Communications | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Útok na společnost Twitter | Exprezident Obama | WikiLeaks | Hack Twitteru | Josh Hawley | PlanB | Analytik PlanB | David Schwartz | Ripple David Schwartz | Mediální pokrytí | Trable kryptoměny | Společnost Amazon | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Zakladatel Amazonu | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Cybertruck | Semi | Model 3 | Podílníci | Následky pandemie | Porušení pravidel | Key Investments | Enic | Natland Group | SI Asset Management | Via Chem Group | Insolvence | KI | Fungování Key Investments | Letecká osobní doprava | Plynárenské společnosti | DeFi | Staking | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Důvěra | Turistický ruch | IPO Ant Group | Ant Group | List Global Times | Odhad vývoje ekonomiky | Program skupování aktiv | Skupování aktiv | Blue Origin | Společnost Blue Origin | Vesmírné společnosti | WeCHat | PPF Petra Kellnera | Zpomalující růst | Časový úsek | Quantum Fund | Open Society Foundations | Steven Hanke | Měnové spekulace | Karl Popper | NYT | Trump efekt | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Oživení poptávky | VHM | Setkání zemí OPEC | Capital.com | Wedbush | Marks & Spencer | Virgin Galactic | Goodyear | Výrobce pneumatik | Kryptoměnový trh | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Období zvýšené volatility | Vesa Equity | Akcie Airbus | Warren Edward Buffett | Investor Warren Buffett | Čich na akcie | Firma Berkshire Hathaway | Zvýšení daní | Zvýšení daní pro bohaté | Miliardářské manýry | Luxusní letadla | Giving Pledge | Warren je doma | Precision Castparts | Burlington Northern Santa Fe | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Majetek nejbohatších lidí | Analýza ceny | Kryptotrh | Výrobní index | Holdingová společnost | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | SPAC | Seznam Zprávy | Klimatické změny | Manchester United | Badger | Zdanění | Fiat Chrysler (FCA) | TSLA | Qualcomm | Sazba hypoték | Čínské technologické firmy | Altimeter Capital | Firma Berkshire | Snížení emisí | Universal Music | Budoucí vývoj | Vodíkový pohon | Program Antivirus | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Šéf Tesly | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Nejbohatší Brit | Jim Ratcliffe | Vystoupení Británie z Evropské unie | Zastánce brexitu | Přesídlení do Monaka | James Dyson | Zakladatel firmy | JCB | Anthony Bamford | Abhijit Banerjee | Diverzifikovat | Plynovody | The New York Times (NYT) | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Nová Tesla | Biden | Kandidát na prezidenta | Kandidát na prezidenta USA | USA Joe Biden | List The New York Times | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Česká republika | McAfee | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Centrální banky USA (Fed) | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Allegro | Společnost Allegro | Americké měny | iPhone | Výrobce letecké techniky | Big Hit Entertainment | Akcie jihokorejské společnosti | Jihokorejské společnosti | BTS | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | Skupina BTS | Marketingová firma | Multimilionáři | Celltrion Healthcare | Foot Locker | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Množství peněz | Pilulka Lékárny | Defi | Protiepidemická opatření | Nařízení | Newmont | Epidemické situace | Reebok | Intel | Výrobce čipů | Ropný tanker | První obchodní den | Moneta | Bed Bath & Beyond | UMA | Soudní spor | Nestabilní situace | T-Mobile US | Provozní zisk společnosti | MCD | Společnost Pfizer | Bull run | Trade Center | Apollo | Sazka Entertainment | Apollo Global Management | Balík akcií | MRNA | Producent ropy | Akcie spoločnosti | Transněfť | Ropovod Družba | Praktické tipy | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Zelené dluhopisy | Proražení | Zasedání WEF | Životní prostředí | Nio | Tesco | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Uvedení akcií | Siemens | Munich Re | Vonovia | Munich | Virgin Atlantic | Lego | Očkování | Antigenní testování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | CMI | EC Investments | Vesa Equity Investment | Rychle zbohatnout | Orbán | Mutace koronaviru | Ceny aktiv | MGM | Očkování proti covidu-19 | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | Boeing 737 Max | Stock Spirits Group | Stimulační balíček | Boston Consulting Group | Lenovo | Celní války | Scott Minerd | Online prostředí | Růst ceny | SOLEK | NIO.US | Newyorská akciová burza | ADA | Cardano (ADA) | Zvýšení ceny | Hodnota trhu s kryptoměnami | Společnost Tesla | Rally na Tesle | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | TUI | TUI Group | Cestovní kancelář | Akcie Twitteru | Akcie americké internetové společnosti | Černý kůň | Tržby z prodeje | Zoom Video | Carrefour | Couche-Tard | Nemovitosti v Česku | Evropské centrální banky | CARA | MJ | YOLO | Jack Ma | Toshiba | VTB | AMC Entertainment | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | Etsy | Polská společnost | Akcie AMC | Očkování proti covidu | WallStreetBets | Akcie GME | Melvin | GameStop (GME) | AMC Entertainment (AMC) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Sociální média | Melvin Capital | Velké investiční fondy | Express | Koss | Thomas Peterffy | Mark Cuban | Návrh PPF | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Cenové výkyvy | Retailoví investoři | Akcie společnosti GameStop | ADP report zaměstnanosti | Globální letecká osobní doprava | Tencent Holding | Finanční výsledky | Dynamický růst | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | MIB | Mateřské firmy | Technologie společnosti | Nákup bitcoinu | TWTR.US | Akcie spoločnosti Twitter | Twitter (TWTR.US) | Bitcoinist | Bitcoinist.com | Předpověď ceny | Předpověď ceny Dogecoinu | Cena dogecoinu | Blockchainy | FTX | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Vklady a výběry | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | James Bullard | CETIN | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | V4 | FinTech akcie 2021 | Rizika a příležitosti | Robinhood Markets | Negativní vývoj | Evropský výrobce letecké techniky | Vlad Tenev | Porušení zákona | Rozhodnutí vlády | Třetí vlna | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Sentiment investorů | Negativní sentiment investorů | Finanční záznamy | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Investoři a obchodníci | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Nio (NIO.US) | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | Mnoho peněz | Silný růst | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | ČSA | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Filecoin | Decentraland | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Suezský průplav | xStation 5 | Discovery | Benjamin Larochaix | Airbus AS350B3 | Soloy Helicopters | Wasilla | Heliskiing | Knik | Knik na Aljašce | Jitka Tkadlecová | PPF Jitka Tkadlecová | PPF Group | Loď Ever Given | Ever Given | Tordrillo Mountain Lodge | David Horváth | Ladislav Bartoníček | CPI Property Group | CPI Property | Vesmírné akcie | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Reuters analytik | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Blockfolio | EDF | Realitní fondy | Budoucnost BTC | Prezident Světové banky (SB) | Umění | Spojení s Monetou | Bitcoinové transakce | EP Infrastructure | GE Renewable Energy | Zátěžové testy | Sainsbury | Aimee Donnellanová | COIN | Držitelé kryptoměn | Debut na trhu Nasdaq | Krypto trh | Formace Bullish Engulfing | Bullish Engulfing | Emise skleníkových plynů | Předpověď ceny etherea | Ceny Etherea | ETH CFD | Analýza ceny Etherea | Předpovědi ceny | Ceny ETH | Předpovědi ceny ETH | Zvýšení ratingu | Pepco | LME | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Výkonnost zlata | Objednávky | Objem transakcí | Internetové společnosti | Úspěch bitcoinu | Finanční produkt | Nový finanční produkt | Finanční životy | Verizon | Společnost Verizon | Ekonomická obnova | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Cena povolenek | WSB | WallStreetBets (WSB) | Legenda WallStreetBets | Martin Shkreli | token DOGE | DOGE | Riskantní token | Nárůst objemů | Benxy | Akcionáři Avastu | Hospodaření firem | TMZ | Boční trend | Obavy z růstu inflace | Panasonic | Japonský konglomerát | Francouzská společnost | Interactive Brokers Group | Platby v kryptoměně | Platby v kryptoměně dogecoin | Digitální měna dogecoin | Měna dogecoin | Dogecoiny | Sen spekulantů | Růst dogecoinu | Saturday Night Live | Shiba Inu | Dogelon Mars | Dogelon | Zakladatel Tesly | Plán obnovy | Trump Organization | Turów | Cenové trendy | Petrus Advisers | Těžaři | Deutsche Wohnen | Vonovia a Deutsche Wohnen | Vesa | Renáta Kellnerová | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | Jan Drahota | About You | Paytm | Investor Carl Icahn | Petrus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Ruský ministr | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Nejbohatší člověk | Nevládní organizace | Zajištění proti inflaci | Salvador | London Metal Exchange (LME) | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Bitcoiny vytěžené za pomoci čisté energie | Loterijní společnosti | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Tim Draper | Platidlo | Primark | Gigafactory | Konkurence | Prodej | Další kryptoměny | Akcie Morrisons | Morrisons | CD&R | Společnost CD&R | Clayton, Dubilier & Rice (CD&R) | Clayton, Dubilier & Rice | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Akcionáři Monety | Akcionáři Moneta Money Bank | Akcionáři Moneta | Regulační úřad | ČD-Telematika | České dráhy | Michael Burry | Spekulace s virtuálními měnami | Index podnikatelské nálady | Didi | Den daňové svobody | NASA | Crew Dragon | Solární panely | Podcast | Zajímavý rozhovor | Obchodní výsledky | Obrovský potenciál | Zakladatel fondu | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Fundamentální analýza Virgin Galactic | SPCE akcie | Dodavatelský řetězec | Společnost Didi | Technologie | Americký výrobce | Ethereum (ETH) | Nabídky akcií | Zvyšování těžby | Letecké palivo | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Hliník | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Eurohold | Pojišťovací společnost | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | TSMC | Výroční zprávy | Didi Global | Míra inflace v USA | Plány obnovy | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | Jozef Tkáč | NortonLifeLock | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | AI | Ermenegildo Zegna | Luxusní skupina | Firma Ermenegildo Zegna | GlobalFoundries | Uzavření dohody | Současný trend | Odvětví | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | Divize | Rotterdam | Načasování | Výrobce elektromobilů Tesla | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Suez | Současné ceny | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Finanční skupina PPF | Bilion | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Letiště Praha | Thomas Schäfer | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | Dřevo | Chování | Pocity | Vnímání | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Daňová přiznání | Bývalý prezident USA | Trumpův tým | EIP | VIAC | Rekordní minimum | Předseda správní rady | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Aerolinky Virgin Atlantic | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Zajišťovny | Psychologické úrovně | CVC Capital Partners | CVC | Norilsk | Drahota | Analytik Portu | SHIB | Cena kryptoměny | Ocelárny | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Zahraniční společnosti | Byty | Dovoz oceli | Home Depot | Vyšší úroky | Tokeny | SpaceX | SPOT | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Nedostatek čipů | Mediální společnost | Zpravodajské společnosti | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Opatření | Rivian | Dna | Prazdroj | Evergrande | Katastrofy | China Evergrande | Platební síť | ANO | Uhlí | NFT | Moelis | Porsche SE | Energetika | Delimobil | Sdílení automobilů | Velkoobchodní ceny elektřiny | Ceny plynu | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Solana | Workshop | TF1 | Miliardář Daniel Křetínský | Gucci | Luxusní značky | Lagardere | Akcie mediální firmy | Akcie mediální firmy Lagardere | Akcie francouzské mediální společnosti | Francouzské mediální společnosti | Amber Capital | Tržní hodnota Lagardere | Společnost Lagardere | Canal+ | Televizní studio | Editis | Havas | Společnost Havas | Vydavatelství Editis | Vincent Bolloré | Francouzský miliardář | Bolloré | Konglomerát Bolloré | Arnaud Lagardere | Nakamoto | Litecoiny | Etherea | Zájem o kryptoměny | Společnost AT&T | WarnerMedia | České aerolinie | Inskol | Dopady epidemie | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Čínský finanční systém | Kolaps podniku | Týdeník Euro | Jaroslav Haščák | Ivan Chrenko | Telecom | Reorganizační plán | Úročení | Cena DOGECOINu | Společnost Evergrande | Hopson Development | Odhady růstu | Algorand | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Hospodářské soutěže | Automotive | Těžby Bitcoinu | Mathias Cormann | Mediální podnik | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Nejnovější zprávy | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | Bohemia Energy | Dmitrij Peskov | Vysoké ceny | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kolibřík Energie | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Nedostatek polovodičů | Veolia | Giphy | Oculus | Spuštění fondu | Americká automobilka Tesla | Snap | Pozornost | Volvo Cars | Správce digitálních aktiv | Spuštění fondů ETF | Kryptoměnový průmysl | Společnost Delimobil | Ruská společnost Delimobil | Ruská společnost | Anytime | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Meme mince | Ruský prezident | Miliardář Křetínský | West Ham United FC | The Athletic | FC Southampton | Sparta Praha | Akcie švédské automobilky | Meta | Oculus Quest | Metaverzum | Dceřiná firma | Plyn v EU | Metaverse | Rivian Automotive | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Polygon | SunPower | RIVN | Trh s elektromobily | Evergrande Group | Čínský realitní sektor | Česká národní banka (ČNB) | Držitelé Bitcoinu | WeDo | Velkoobchodní cena zemního plynu | Messari | West Ham | 1890s holdings | Tomáš Souček | Vladimír Coufal | Alex Král | Akcie Rivian Automotive | Akcie Rivian | RIVN.US | Společnost | Stratégové | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Spotřebitelské ceny v Británii | Virgin Galactic Holdings | Virgin Galactic Holdings Inc | Akcie Walmartu | Celoroční výhled | RIA Novosti | Družba | Rivian Automotive (RIVN.US) | One97 Communications | TIM | Pozemky | Blockstream | Rivian (RIVN.US) | Společnost innogy | Innogy | Index technologického trhu | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Avalanche | Zprávy z krypto | Globální nedostatek čipů | Nové mutace | Shiba inu (SHIB) | Omikron | Zprávy z krypto průmyslu | Parag Agrawal | Společnost Norilsk Nickel | Společnost Norilsk | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Nové vakcíny | Výhled české ekonomiky | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Vietnam | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Postavení na trhu | SOTIO | 1Inch | NBC 5 Dallas-Fort Worth | Míra inflace v Turecku | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Rostoucí inflace | Akcie výrobce čipů | Výrobce čipů Intel | Akcie výrobce čipů Intel | Terra (LUNA) | Tržní hodnota americké společnosti | Informace z kryptoměnového trhu | Evernym | Kryptoměnové transakce | Akcionáři společnosti | Fundamentální analýzy | Spotřebitelské inflace | Lidová kryptoměna | Musk dogecoin | Letadlo | Provozovatel sociální sítě | Technická rezistence | Firma Interactive Brokers | Úpis nových akcií | Jean-Pascal Duvieusart | Mluvčí Kremlu | Sekyra Group | Základní sazba | Těžební společnost | Motley Fool | Společnost Smartwings | Celkový sentiment | China Evergrande Group | Miliardy USD | Firma Evergrande | Blockchain Cardano | Situace v Kazachstánu | Krypto miliardář | Mike Novogratz | Ocel | Breakthrough Energy Catalyst | Fond Breakthrough Energy Catalyst | Fond, za kterým je Gates | BEC | Fond BEC | Breakthrough Energy Group | Breakthrough Energy | Boston Consulting | Zelená přirážka | Ruský plyn | Stripe | Nemoc covid-19 | Gate | DYDX | Míra inflace v Maďarsku | Realitní skupina CPI Property Group | Immofinanz | ÜbK | Rakouská komise pro převzetí | Radovan Patrick Vítek | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Valneva | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | Hodnota sloučené společnosti | Upravený zisk | Provozovatel loterií | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Instituce | Bitcoin velryby | Společnost Allwyn | Teams | Zavedení bitcoinu | Základní úrok | Navellier & Associates | Louis Navellier | Akcie firmy Netflix | William Ackman | Rusko dnes | Cenová akce | Aareal | Atlantic BidCo | Advent International | CPPIB | Kanadský penzijní fond | Centerbridge Partners | Centerbridge | Společnost Atlantic BidCo | Aareal Bank | Andrew Forrest | Miliardář Andrew Forrest | Tykačova firma | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Clamount Investments | Clamount Investments Limited | Miliardář Tykač | Chvaletice | Počerady | Hnědouhelné elektrárny | Teplárna Kladno | Teplárna Zlín | Hnědouhelné lomy | Cena transakce | Sev.en | Sev.en Group | Skupina Sev.en Group | Firma Twitter | Škoda Transportation | Akcie Rivian Automotive (RIVN.US) | St. Louis | Útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Uzavření transakce | Decentralizace | Ruské invaze na Ukrajinu | TotalEnergies | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Sankce | Sankce vůči Rusku | Ruský prezident Vladimir Putin | Nexo | Obchodování akcie | NLMK | Ocelárny NLMK | Severstal | Gennadij Timčenko | Ricardo Salinas Pliego | Mexický miliardář | Belviport | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské síly | Ruské banky | Alfa Bank | Cena plynu pro evropský trh | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Evraz | MWh | Michail Fridman | Oleg Děripaska | Akcie Lukoilu | Hodnota majetku nejbohatších lidí | Chelsea | LetterOne | Ruské soukromé banky | Ruská aktiva | Politický tlak | Zasedání ruské vlády | Michail Mišustin | Společnost TotalEnergies | Commerzbank dnes | VEON | Gala | Velkoobchodní cena plynu | Hansjörg Wyss | Roman Abramovič | Ruský oligarcha | Oligarcha | Petr Čech | Švýcarský miliardář | Dodávky automobilů | Turecký statistický úřad | Zpřísnění sankcí | Andrej Melničenko | Pavel Durov | Ališer Usmanov | Vizitky nejbohatších Rusů | First Cargo | Lodní společnosti | ISSF | Onexim Bank | Power Machines | Sibur | SUEK | Melničenkovy společnosti | VKontaktě | VK | VK (VKontaktě) | Telegram | Svatý Kryštof a Nevis | Fungování Telegramu | Sibur Holding | Petrohrad | Arménské občanství | Metalloinvest | Arsenal | Majitel fotbalové Chelsea | Gubernátor | Sibněft | Izraelské státní občanství | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Invaze | Bill Miller | Pokles inflace | Cena elektromobilů | Akcie Occidental Petroleum | Akcie Occidental Petroleum (OXY.US) | Řetězec | Řetězce | Štěpení | Oznámené štěpení | Odkup akcií firmy | Oznámené štěpení akcií | Rozsáhlé sankce | Uvalení sankcí | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Americký výrobce elektromobilů | NIO (NIO.US) | Catch me if you can | Anna Kellnerová | Paul Schockemöhle | The Kellner Family Foundation | Open Gate | Open Gate v Babicích | Vila ve Vraném nad Vltavou | Rezidence v Podkozí | Vila na pražské Hanspaulce | Angažmá PPF | PPF v Číně | PPF a J&T | Řád bílého lva | Správa PPF | Sklo Union | Skupiny PPF | Stahování akcií O2 | Stahování akcií | MOL | Bitcoinové sítě | Honduras Prospera | Honduras | Ekonomická zóna | Zvláštní ekonomická zóna | Bitcoin 2022 | Aktuální inflace | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Akcionáři Twitteru | GMT | Vlastnictví | Společnost Nexo | Kryptoměnová společnost | Švýcarská kryptoměnová společnost | Akcie společnosti Valneva | Daniel Ives | Vital Knowledge | Adam Crisafulli | Nejbohatší člověk světa | Veřejně obchodovaná společnost | Obchodovaná společnost | Šéf Twitteru | Muskova oznámení | Místo ve správní radě | Převzetí Twitteru | Tržní ocenění Twitteru | Ocenění Twitteru | Tržní ocenění | Musk dnes | Správní rada | Správní rada Twitteru | Vzestupný trend | Zelenskyj | Dovoz ruské ropy | Krátkodobé obchody | Budoucnost twitteru | Sociální síť Twitter | Miliardář Elon Musk | Časopis Time | Vedení twitteru | Nejbohatší muž planety | Dodávky ruského zemního plynu | Buy dogecoin | CzechToll | Central European Media Enterprises | Šmejc | Předpovědi cen | Dan Ives | Převzetí firmy | Valíd bin Talál | Kingdom Holding | PIF | Valíd | Depozitní sazba Evropské centrální banky | Sazba Evropské centrální banky | Dow Jones Industrial Average | Covid Zero | Web3 | ZEN | Přijetí | Snížení inflace | Game-changer | Velmi volatilní | Propuštění | Znehodnocení | Celsius | Marketingová komunikace | Pokles zisku | Zastavení poklesu | Centrum | Daň z mimořádných zisků | Společnost MOL | Virtuální realita | Obraty | Marka | Ruské ropy | Humanoidní roboti | Glassnode | HARDWARIO | Sabotáž plynovodů | Internetová společnost Twitter | Musk a Twitter | Národní rozvojová banka | Burza FTX | Jeremy Hunt | Akcie Orpea | Orpea | Dezinformace | Obchodovat s kryptoměnami | Chief Twit | Nejrychleji rostoucí | Lukáš Raška | Israir | Izraelská letecká společnost | Společnost Israir | Vladimíra Dufková | Mluvčí Smartwings | Snižování počtu zaměstnanců | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | FTT | Krach FTX | Sam Bankman-Fried | Alameda Research | Bankman-Fried | Obrovský výprodej | Dluhová pravidla | Dluhová pravidla Evropské unie | Pravidla Evropské unie | BlockFi | Alameda | Výběry | Kryptoburzy FTX | B20 | Krach kryptoburzy FTX | Krach kryptoburzy | Zřízení fondu | OsMA | Ministr financí Jeremy Hunt | Fond na obnovu Ukrajiny | Australský miliardář | Příjmy z kapitálu | Akcie One 97 Communications | Akcie One97 Communications | Mistrovství světa ve fotbale | Graf ceny akcií | S&P Global Mobility | Levnější konkurence | Pozice Tesly | Cena elektromobilu Tesly
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Milánská akciová burza
Milánská burza
Milánský FTSE MIB
Milan Svoboda
Milan Teplý
Milan Vaníček
Milan Wagner
Mileniálové
Miles Corak
Miles Hart Trades

Následující klíčová slova

Miliardář Andrew Forrest
Miliardář Bloomberg
Miliardář Daniel Křetínský
Miliardář Elon Musk
Miliardář George Soros
Miliardáři
Miliardáři Fridman a Aven
Miliardáři v Singapuru
Miliardář Křetínský
Miliardářské manýry
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít