Úterý 23. července 2024 17:16
reklama
Purple trading AI
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new

BNP Paribas

C:\fakepath\Francie2.png

Výsledky voleb ve Francii negativně ovlivní ekonomiku

09.07.2024 Výsledky francouzských parlamentních voleb budou mít negativní důsledky pro tamní ekonomiku. Shodli se na tom analytici, které včera oslovila ČTK. Nečekané volební vítězství bloku levicových stran přináší obavy z udržitelnosti francouzských veřejných financí, Francii podle odborníků poměrně brzy čeká další zhoršení jejího ratingu. Překvapivým vítězem voleb se stala levicová Nová lidová fronta, nezískala však v Národním shromáždění většinu.
img

Francouzské akcie rostou, euro už též – trhy ovšem vyhlížejí zhoršení ratingu Francie a vleklou nejistotu na její politické scéně. Oddechly si ale, že ji – prozatím – neovládne ani Mélenchon, ani Le Penová

08.07.2024 Výsledek francouzských parlamentních voleb má na trhy po úvodním mírném pokles už pozitivní dopad. Akciové tituly zahrnuté do hlavního francouzského burzovního indexu, CAC 40, dnes přidávají 0,7 procenta. Daří se i bankovním titulům jako Société Générale nebo BNP Paribas. Akcie největších francouzských bank jsou však stále citelně pod úrovní z doby těsně před vypsáním předčasných voleb před zhruba měsícem. K mírnému růstu vůči dolaru se po ranním poklesu vrátilo i euro.
img

Evropské akcie rostou: Co můžeme očekávat od úrokových sazeb a voleb ve Velké Británii?

08.07.2024 Evropské akcie ve čtvrtek rostly, když naděje na snížení úrokových sazeb v USA podpořily slabé ekonomické údaje. Také londýnské trhy vykázaly pozitivní dynamiku v souvislosti se zahájením hlasování v parlamentních volbách ve Velké Británii, kde průzkumy předpovídaly historické vítězství Labouristické strany.
img

Američtí bankéři věří, že Le Penová dnes pohoří. Doporučují proto kupovat francouzské akcie

07.07.2024 Strana Marine Le Penové v dnešním druhém kole francouzských parlamentních voleb pohoří, spočetli specialisté americké investiční banky Jefferies. Semkla se totiž proti ní „národní fronta“ – či, jak praví prezident Emmanuel Macron, „republikánská fronta“ – sestávající z nebývale širokého konglomerátu stran a politických proudů, od centristů právě Macronových třeba po komunisty, Zelené či propalestinskou ultralevici. Le Penová podle banky Jefferies nejen nezíská absolutní většinu, ale ani nebude moci sestavit vládu.
img

Vývoj ve Francii negativně ovlivnil trhy

04.07.2024 Volby ve Francii jsou ostře sledované téma i z pohledu finančních trhů. Francouzský parlament byl po evropských volbách rozpuštěn prezidentem Emmanuelem Macronem, jehož strana výrazně zaostala za očekáváními. Prezident tak dal Francouzům prostor vyjádřit se k politické scéně, což se ale současně jeví jako riskantní krok, který může vést k nárůstu vlivu extremistických pravicových stran. V evropských volbách si značný úspěch připsalo krajně pravicové Národní sdružení Marine Le Penové a představuje tak jednoho z favoritů aktuálně probíhajících francouzských voleb.
C:\fakepath\trader-01072024-60-zm.jpg

Francouzské akcie po prvním kole voleb posílily, dařilo se bankám

01.07.2024 Francouzské akcie po prvním kole předčasných parlamentních voleb posílily, k jejich růstu výrazně přispěly bankovní společnosti. Hlavní index pařížské burzy CAC 40 si připsal 1,09 procenta a uzavřel na 7561,13 bodu. V prvním kole voleb sice zvítězilo krajně pravicové Národní sdružení (RN), jeho vítězství ale bylo méně výrazné, než naznačovaly některé předvolební průzkumy.
img

Po výsledcích francouzských voleb posilují francouzské tituly

01.07.2024 Po víkendových volbách se francouzské indexy obchodují výše. Průzkumy veřejného mínění očekávaly větší vítězství Le Pen.
C:\fakepath\cac40.jpg

Francouzské akcie po prvním kole voleb posilují

01.07.2024 Francouzské akcie po prvním kole parlamentních voleb posilují. Index CAC 40 kolem 9:40 SELČ přidával přes dvě procenta. Francouzská aktiva oslabovala od překvapivého rozhodnutí prezidenta Emmanuela Macrona z 9. června vypsat předčasné volby. Podle agentury Reuters se trhy obávaly především vyhlídky na výraznou většinu krajní pravice nebo krajní levice.
img

Ranní shrnutí (01.07.2024)

01.07.2024 Nejdůležitější událostí víkendu bylo první kolo francouzských parlamentních voleb. Podle výsledků Exit Poll získalo Národní shromáždění Le Penové 34 % hlasů. Lidová fronta mezitím získala 28,1 % hlasů, prezidentský ansámbl 20,3 % a LR/DVD 10,2 % hlasů.
img

Francouzské volby: Trhy čekají na výsledky

21.06.2024 Za pouhých 9 dní nás ve Francii čekají předčasné volby. První reakce evropských trhů po ohlášení voleb byly velmi negativní. Akcie mnoha francouzských společností klesly a situaci ve Francii jsme pocítili i prostřednictvím oslabení zlotého, ale i koruny vůči dolaru. Nyní se situace poněkud uklidnila, ale trhy netrpělivě čekají na výsledky.
img

Paříž už nemá největší evropskou burzu. Kvůli hrozbě dluhové krize i frexitu ji sesadil Londýn, jenž se sám „sbírá“ z brexitu

17.06.2024 Francie se před blížícími se parlamentními volbami otřásá jak politicky, tak ekonomicky. Volby předčasně vypsal prezident Emmanuel Macron v reakci na eurovolební fiasko své vlastní partaje. První kolo voleb proběhne už 30. června. Přitom v nich Macronovu partaj může přeskočit jak strana Marine Le Penové, tak aliance levicových stran. Ve Francii tak poprvé od let 1997 až 2002 může nastat takzvaná kohabitace, tedy situace, kdy je prezident z jiné politické strany než premiér, resp. parlamentní většina. Což je z hlediska správy země v poloprezidentském systému, jakým Francie je, pochopitelně méně efektivní varianta.
img

Obavy o Francii táhnou evropský trh dolů

14.06.2024 Evropské akcie mají nakročeno k nejslabšímu týdnu od října na pozadí obav o politický vývoj ve Francii. Jak jsme již psali o reakci trhů na volby v pondělí, francouzský prezident Macron v reakci na prohru v eurovolbách svolal mimořádné volby. Z hlavních evropských trhů nejvíce ztrácí francouzský index CAC 40 (-2,3 %) v čele s bankovními domy Societe Generale a BNP Paribas , který táhne i celoevropský Stoxx 50 do 1,3% ztráty. Nervozita se projevuje také na trhu s dluhopisy, když výnos francouzských dluhopisů se vůči německému prudce zvyšuje tempem viděným naposledy až během bankovní krize rok 2011. Z jednotlivých akcií se v DAXu nedaří např. zbrojařské společnosti Rheinmettall, která ztrácí spolu se sektorem před víkendovým summitem o Ukrajině. Index DAX ztrácí 1,01 % na 18080,78 b.
C:\fakepath\trader-10062024-56-zm.jpg

Evropské akcie oslabily kvůli předčasným volbám ve Francii

10.06.2024 Evropské akciové trhy dnes oslabily v čele s francouzskými akciemi. Investory znepokojilo rozhodnutí francouzského prezidenta Emmanuela Macrona vypsat v reakci na výsledky voleb do Evropského parlamentu v zemi předčasné volby. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 klesl o 0,3 procenta. Hlavní index pařížské burzy CAC 40 ztratil 1,4 procenta a sestoupil až na nejnižší úroveň za více než tři měsíce, napsala agentura Reuters.
img

Češi zvolili převážně europoslance, kteří pro euro zrovna nehoří, bylo by zvláštní, kdyby pro něj hořel eurokomisař. Nahrálo by to Babišovi, Turkovi a spol., navíc hrozí „frexit“

10.06.2024 Jednoznačně pro přijetí eura je jen 5 z 21 včera zvolených europoslanců, tedy necelých 24 %. Bylo by tudíž velmi zvláštní, pokud by jednoznačně pro euro měl být český eurokomisař. Veřejnost by si to vyložila jako vládní pohrdání vůlí voličů. A pokud ne, tak jí to tak jistě vyloží opozice.
img

Volby do unijního parlamentu poslaly evropské trhy a euro do záporu, nejvíce francouzské akcie

10.06.2024 Volby do Evropského parlamentu poslaly akcie na kontinentě i euro vůči dolaru do záporu. Nejvíce ztrácí Francie, která míří k předčasným volbám.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie dnes oslabují kvůli předčasným volbám ve Francii

10.06.2024 Evropské akciové burzy dnes oslabují v čele s francouzskými akciemi. Investory znepokojilo rozhodnutí francouzského prezidenta Emmanuela Macrona vypsat předčasné parlamentní volby. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 kolem 9:30 SELČ vykazoval pokles o zhruba 0,7 procenta. Hlavní index pařížské burzy CAC 40 ztrácel dokonce téměř dvě procenta a sestoupil až na nejnižší úroveň za více než tři měsíce, napsala agentura Reuters.
img

Bitcoin a ethereum rostou po zveřejnění údajů o inflaci v USA a nadějích na schválení spotových ETF

21.05.2024 Po slabších údajích o inflaci v USA jsme byli svědky pozitivního týdne pro trhy s kryptoměnami. Celková tržní kapitalizace kryptoměn se minulý týden zvýšila o 6 % a přinesla přírůstek zhruba 130 miliard dolarů. Celková tržní kapitalizace se aktuálně nachází na úrovni 2,36 bilionu dolarů, což je zhruba 30 % od historického maxima ve výši 3 bilionů dolarů z roku 2021.
img

Bitcoin má blízko ke zlomení historického cenového rekordu, pomoci mu může Nvidie. Do bitcoinu už investuje největší banka v EU či penzijní fond z USA

21.05.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější světové kryptoměny bitcoinu se dnes vyšplhala do blízkosti svého dějinného maxima. Na to vystoupala letos v polovině března a činí takřka 73 800 dolarů za kus. Dnes se bitcoin podle dat agentury Bloomberg prodával až za více než 71 929 dolarů poté, co se v mezidobí jeho cena citelně propadla, až do blízkosti 56 500 dolarů dne 1. května.
img

Rozdělený dluhopisový trh

29.04.2024 Akcie a dluhopisy vykázaly v roce 2022 po delší době shodný vývoj, když společně zaznamenaly výraznější propady. Stejný směr nalezly obě třídy aktiv i v roce 2023, ale tentokrát udělaly investorům radost a shodně přinesly výrazné kladné zhodnocení. Co se týká letošního vývoje, dostál vzájemný vztah mezi akciemi a dluhopisy změn: začaly se mezi nimi rozevírat výkonnostní nůžky.
img

Evropu ESG oslabuje, těží z toho americké akcie i banky

28.04.2024 Evropské akcie se letos ocitly v historicky rekordní slevě vůči těm americkým. Vyplývá to ze srovnání poměrového ukazatele vyhlížené tržní ceny akcie a čistého zisku na akcii na horizontu dalších dvanácti měsíců. V potaz jsou přitom vzaty všechny klíčové akciové tituly jak ve Spojených státech, tak v Evropě.
img

Ranní okénko - Důvěra v tuzemskou ekonomiku na vzestupu

25.04.2024 Nejpodstatnější událostí dnešního dne je zveřejnění prvního odhadu růstu americké ekonomiky v prvním kvartále tohoto roku. Tamní ekonomika sice neporoste takovým tempem jako ve druhé polovině loňského roku, ale trhem predikovaný růst o 2,5 % by překonal odhady z minulého roku. Za celý letošní rok by americké hospodářství mohlo vzrůst o více než 2 %, což odhaduje i Fed ve své poslední makroekonomické prognóze. Hlavním faktorem růstu v USA je spotřeba domácností, která neochabuje i díky dobré situaci na trhu práce. Potvrdí-li se takový výsledek nebo dokonce růst předčí očekávání, bude to další důvod pro ponechání úrokových sazeb na restriktivnější úrovni po delší časový úsek.
C:\fakepath\trader-16042024-55-zm.jpg

Evropské akcie za sebou mají nejhlubší denní procentní pokles za devět měsíců

16.04.2024 Evropské akcie za sebou mají nejhlubší denní procentní pokles za více než devět měsíců. Propadly se zejména těžaři a banky. Investoři se kvůli zvýšenému napětí na Blízkém východě vyhýbají rizikovým aktivům. Na akciový trh dále tlačily vyšší výnosy u dluhopisů v eurozóně. Panevropský index STOXX Europe 600 obchodování uzavřel poklesem o 1,5 procenta na 498,21 bodu.
img

Americké banky obsazují trh s půjčkami fosilní energetice, který kvůli zeleným regulacím vyklízejí banky z EU. Evropa se tak „střílí do nohy“, jako v autoprůmyslu

15.04.2024 Americké banky převážně středního, regionálního rozsahu profitují nejvíce ze zelených regulací EU. Zabírají totiž trh, kteří jejich evropští rivalové vyklízejí, aby dostáli závazkům v oblasti klimatických cílů. Tyto cíle stanovuje EU nejambiciózněji ze všech ekonomických celků světa.
img

Euro se vrátí k paritě

15.04.2024 Od 1,20 k paritě. Euro po působivém růstu o 5,6 % ze čtvrtého čtvrtletí zahájilo rok 2024 od úrovně 1,10 USD. Mezi býky páru EUR/USD panovala euforie související s očekáváním 6–7 snížení sazeb Federálního rezervního systému. Věřilo se, že ECB bude následovat Fed, takže americký dolar je extrémně zranitelný. Experti z agentury Bloomberg stanovili konsenzuální odhad pro hlavní měnový pár do konce prosince na úroveň 1,15, ale mnozí věřili, že pár dosáhne úrovně 1,20. Uplynuly jen tři měsíce a situace se úplně obrátila.
C:\fakepath\trader-27032024-49-zm.jpg

Forex: BNP Paribas otevřela long na GBP/USD

27.03.2024 Přední investiční banka BNP Paribas (oddělení Research) věří v další posilování měnového páru GBP/USD a v tomto souladu zde otevřela dlouhou (long) pozici na ceně 1,2625.
C:\fakepath\zlato1.png

Zlato je na dalším rekordu, překonalo hladinu 2157 dolarů

07.03.2024 Cena zlata se dostala na další rekord, jedna troyská unce (oz; 31,1 gramu) kovu k okamžitému dodání se ráno prodávala za více než 2157 dolarů (50.260 Kč). K růstu ceny přispívá očekávání, že americká centrální banka (Fed) začne už brzy snižovat základní úrokové sazby, což ve středu naznačil i šéf Fedu Jerome Powell, uvedli analytici.
img

Analýza společnosti STMicroelectronics, evropského konkurenta společnosti Nvidia

23.02.2024 Umělá inteligence, prohlášená za nejvýznamnější revoluci 21. století, je v centru současných debat z vědeckého, etického a obecně civilizačního hlediska. Toto významné téma má silný dopad na trhy prostřednictvím technologického sektoru. Závod o inovace se nyní stal klíčovým cílem amerických technologických gigantů.
img

Swiss Life Select Investice roku 2023: Prestižní žebříček nejúspěšnějších fondů na českém trhu

21.02.2024 Již počtrnácté proběhlo hodnocení nejúspěšnějších fondů českého investičního trhu – Swiss Life Select Investice roku 2023. Na základě ukazatelů výkonnosti a rizik se na prvním místě v kategorii akciové fondy umístil J&T Opportunity, mezi smíšenými fondy získal první místo Amundi CR Balancovaný, za nejlepší progresivní dluhopisový fond byl vyhodnocen Conseq korporátních dluhopisů a v kategorii Konzervativní fondy zvítězil Conseq Invest Konzervativní. Letos byla soutěž rozšířena o kategorii Trend – technologický fond, kde získal ocenění Fidelity Funds – Global Technology. Výsledky ocenění Swiss Life Select Investice roku 2023 byly vyhlášeny na slavnostním večeru, který se uskutečnil 20. února 2024 v pražském Mánesu.
img

Představujeme nejlepší evropské akcie

14.02.2024 I když je evropský akciový trh provázán s globální ekonomikou stejně jako všechny ostatní, nabízí investiční příležitosti, které jinde najdete jen těžko. A zatímco americké indexy se čím dál víc soustřeďují na technologické firmy, Evropa nabízí diverzifikovanější investiční prostředí. Abychom lépe ilustrovali možnosti evropského trhu, podíváme se na ty akcie z masivního indexu Euro STOXX 600 s tržní kapitalizací přes 5 miliard euro k datu prvního měření, jež si během pětiletého období vedly nejlépe.
img

Ranní okénko - Fed zatím snižování sazeb nepřipouští

01.02.2024 Dnešní den přinese dva údaje z tuzemské ekonomiky. Nejprve bude zveřejněn výsledek indexu nákupních manažerů (PMI) ve zpracovatelském sektoru, který by po nečekaném prosincovém poklesu měl opětovně vzrůst v souladu s lednovým výsledkem Německa. Ovšem od 50bodové hranice oddělující expanzi a kontrakci bude ještě velmi vzdálen, když očekáváme jeho hodnotu ve výši 43,4 bodů (trh 43,2). V dalších měsících by ovšem tempo zhoršování podmínek v tomto segmentu mělo postupně ustávat. Odpoledne Ministerstvo financí odhalí výsledek lednového hospodaření státu, kdy zajímavější, než celkové saldo bude vývoj a porovnání jednotlivých složek příjmů i výdajů vzhledem k účinnosti konsolidačního balíčku od začátku tohoto roku.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
C:\fakepath\trader-12122023-46-zm.png

Forex: BNP Paribas doporučuje short na CHF/JPY

12.12.2023 Přední investiční banka BNP Paribas (oddělení Research) věří v další oslabování měnového páru CHF/JPY a v tomto souladu zde otevřela krátkou (short) pozici na ceně 166,33.
img

Bankou roku se stala opět Komerční banka, pojišťovnou Kooperativa

24.11.2023 Vítězem hlavní kategorie 22. ročníku soutěže Mastercard Banka roku se stala Komerční banka. Navázala tak na výhru z předešlého roku. První místo v kategorii Pojišťovna roku obsadila tradičně Kooperativa. ČTK to dnes oznámili pořadatelé soutěže.
img

Ranní okénko - Další hike od ECB nečekáme

26.10.2023 Dnes nás čeká nejdůležitější událost tohoto týdne, a to měnově-politické zasedání ECB. Trh se shoduje na tom, že centrální bankéři ponechají sazby na stávající úrovni, přestože někteří jestřábí členové bankovní rady se přiklánějí k možnosti ještě jednoho hiku. Většina bankovní rady ale tíhne ke stabilitě, protože dle jejich názoru inflace dosáhla svého vrcholu a nyní znatelně klesá, což potvrzuje i její zářijový výsledek, kdy v meziročním vyjádření poklesla z 5,2 % v srpnu na 4,3 % a jádrová inflace z 5,3 % na 4,5 %. Kombinace příchozích dat a komentářů členů bankovní rady ECB nás utvrzuje v přesvědčení, že další hike nepřijde.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí ECB, CBRT a zpráva o HDP v USA v centru pozornosti

26.10.2023 Trhy s futures ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance v Evropě. Horší nálada v Asii, podpořená včerejším výprodejem na Wall Street, zvedá hlavní benchmarky do zón klíčové podpory. Index US100 včera opakovaně srazil testovanou bariéru 14 700 bodů a tyto poklesy pokračují i dnes.
C:\fakepath\Bloomberg-20102023.png

Hodnocení FX Forecast agentury Bloomberg: Analytici XTB znovu zařazeni mezi světovou špičku v oboru

20.10.2023 Broker XTB se dlouhodobě profiluje nejen jako zprostředkovatel obchodů, ale i jako zdroj kvalitních analytických informací a edukativních materiálů. Fakt, že se nejedná o pouhý marketingový tah, tento rok znovu potvrdila i světoznámá agentura Bloomberg, když analytický tým XTB pod vedením Dr. Przemyslawa Kwieciena byl i v tomto roce oceněn v prestižním hodnocení FX Forecast. Tohoto hodnocení se účastní analytické týmy významných světových bank, brokerů i všech ostatních velkých hráčů finančního světa.
img

Ranní shrnutí (22.09.2023)

22.09.2023 Asijsko-pacifické trhy se během dnešní seance obchodují na smíšených úrovních, neboť rozhodnutí Bank of Japan nepřineslo žádné překvapení.
img

NOK ztrácí po nižším CPI; ECB zruší kapitálové požadavky pro některé banky!

11.09.2023 Inflace měřená indexem spotřebitelských cen v srpnu dosáhla 4,8 % r/r, zatímco se očekávalo 5,4 % r/r. Meziměsíční dynamika činila -0,8 % oproti očekávání -0,3 %. Jádrová m/m inflace poklesla o -0,6 % oproti očekávaným -0,3 % (meziroční údaj na úrovni 6,3 % oproti očekávaným 6,6 %). Data dobrá z měnového pohledu, což snižuje šanci na další zvýšení (NOK ztrácí vůči USD, který je nejhůře výkonnou měnou G7).
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Světová krize roku 2008 naplno začala pádem amerických hypotečních agentur

06.09.2023 Poslední celosvětová hospodářská krize sice vypukla naplno 7. září 2008, když americká vláda převzala polostátní hypoteční agentury Fannie Mae a Freddie Mac, problémy se ale objevily dříve. Již na konci roku 2006 se totiž začal otřásat hypoteční trh v USA, jehož kolaps postupně přerostl v globální krizi. S plnou silou krize udeřila v půlce září 2008, kdy investiční banka Lehman Brothers oznámila, že zažádá o ochranu před věřiteli. Následoval největší bankrot v dějinách USA.
img

Chainlink a Swift oznámily úspěšné výsledky experimentu s tokenizací! 💎

31.08.2023 31. srpna 2023 Swift zveřejnila výsledky své nové série experimentů, které dokazují, že její infrastruktura může usnadnit bezproblémový převod tokenizovaných aktiv napříč více blockchainy. Cílem výzkumu Swift bylo vyřešit problémy s interoperabilitou mezi různými blockchainy, které brzdily růst trhů s tokenizovanými aktivy. Ve spolupráci s více než desítkou finančních institucí a také s Chainlinkem, přední platformou pro služby Web3, společnost Swift ukázala, že blockchain může pro tyto instituce fungovat jako jednotné vstupní místo. To by jim umožnilo využít stávající bezpečnou infrastrukturu, čímž by se výrazně snížily provozní problémy a investice potřebné pro rozvoj tokenizovaných aktiv. Chainlink byl použit jako podniková abstrakční vrstva k bezpečnému propojení sítě Swift se sítí Ethereum Sepolia, zatímco protokol CCIP (Cross-Chain Interoperability Protocol) společnosti Chainlink umožnil úplnou interoperabilitu mezi zdrojovým a cílovým blockchainem.
C:\fakepath\trader-31072023-33-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.07.2023 1) Zahraniční investoři drželi ke konci pololetí rekordní objem českých státních dluhopisů, dosahoval 798,5 miliardy korun. Jejich podíl na všech vydaných státních dluhopisech činil 27,84 procenta, dlouhodobě je stabilní. Celkové zadlužení Česka prostřednictvím dluhopisů dosahovalo v pololetí 2,87 bilionu korun. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo ministerstvo financí. Největší objem českých dluhopisů dosud drželi zahraniční investoři ke konci března 2022, bylo to 785,9 miliardy korun.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Akcie eurozóny vystoupaly na více než 15leté maximum, ECB zvýšila úroky

28.07.2023 Akcie eurozóny včera vystoupaly na více než 15leté maximum. Evropská centrální banka podle očekávání zvýšila úrokové sazby o 0,25 procentního bodu. Řada investorů má však za to, že ECB se blíží ke konci cyklu zpřísňování měnové politiky. Index EURO STOXX 50 stoupl o 2,3 procenta na 4447,44 bodu. Je nejvýše od prosince 2007.
img

Ranní okénko - ECB dnes zvýší sazby. Bude to již naposled?

27.07.2023 Oči ekonomického světa se dnes přesouvají z Ameriky do Evropy. Podobně jako Fed, tak i ECB by měla na svém dnešním zasedání zvýšit sazby o 25 bb. Cokoli jiného by bylo pro trhy překvapením, a tak bude bedlivě sledována především komunikace ohledně dalšího vývoje měnové politiky. Do této chvíle byly trhy rozpolcené, zda ECB přistoupí ještě k jednomu zvýšení sazeb nebo dneškem utahování měnové politiky skončí. Je pravděpodobné, že prezidentka ECB Christine Lagarde tuto otázku jednoznačně nerozsekne. Komunikace bude nejspíše taková, že ECB počká na nejnovější příchozí data, která bude pečlivě vyhodnocovat před zářijovém zasedání. Zároveň bude zopakováno, že uvolnění měnové politiky v blízkém časovém horizontu není na pořadu dne a ECB bude postupovat tak, aby dostála svého mandátu a dostala inflaci zpět ke svému 2% cíli.
img

DE30: Rostoucí futures na americké indexy posilují evropský sentiment!

21.07.2023 Poslední obchodní seance tohoto týdne přináší smíšený sentiment investorů, který se však s blížící se hotovostní seancí v USA zřejmě zlepšuje. Americké futures ukazují na úspěšný začátek seance na Wall Street, nicméně je třeba mít na paměti, že ADR významných amerických společností se v Evropě obchodují níže.
img

Index českého investora CII750: Podílové fondy letos překonávají očekávání

13.07.2023 Od začátku roku do konce prvního pololetí zhodnotily podílové fondy průměrnému investorovi vklady o 5,7 %. Vyplývá to z Indexu českého investora CII750, který sestavuje společnost Swiss Life Select. V prvním čtvrtletí se fondům podařilo vyrůst o 2,9 % a ve druhém pak dodaly svým investorům obdobný výsledek zhodnocení ve výši 2,73 %. Navzdory horším výsledkům z minulého roku dosahuje investor do akciových fondů za poslední tři roky zisk 7,64 % ročně. Kdybychom časový horizont posunuli na pět let, který zahrnuje jak výrazné poklesy z přelomu let 2018 a 2019, tak i propady z covidového března 2020, tak se stále může průměrný český investor těšit z ročního zhodnocení 5,14 %.
C:\fakepath\francie.jpg

Francouzské firmy nepociťují nedávné násilné protesty jako dlouhodobou ránu

10.07.2023 Francouzské firmy nepociťují násilné protesty z posledních dvou týdnů jako dlouhodobou hospodářskou ránu. Vyplývá to z debat na setkání v Aix-en-Provence, kterému se často přezdívá francouzský Davos, napsala včera agentura Bloomberg. Mnozí z účastníků trvali na odolnosti domácí ekonomiky, připustili ale, že někteří partneři zrušili služební cesty do Francie a že část jejich zaměstnanců se připojila k protestům. Do úterý tohoto týdne odhadly pojišťovny škody na přibližně 280 milionů eur (6,7 miliardy Kč). Během velkých nepokojů na konci roku 2005 vznikly škody za 205 milionů eur, uvedla Florence Lustmanová, která předsedá profesní organizaci francouzských pojišťoven France Assureurs.
img

EUR/USD: Euro raketově stoupá

16.06.2023 Euro pokračuje v růstu díky přehodnocení očekávaného stropu depozitních sazeb ECB ze strany trhu a jestřábím komentářům představitelů Rady guvernérů. Evropská centrální banka předstihla Federální rezervní systém v závodě o zpřísnění finančních podmínek a býci EUR/USD si zatím užívají svůj úspěch, z mého pohledu nezasloužený. Nicméně to je trh, ne vždy je spravedlivý.
C:\fakepath\trader-13062023-50-zm.jpg

Forex: BNP Paribas doporučuje short na GBP/AUD

13.06.2023 Přední investiční banka BNP Paribas věří v další oslabování měnového páru GBP/AUD a v tomto souladu zde doporučuje zadat limitní příkaz (Sell Limit) pro krátkou (short) pozici na ceně 1,8700.
C:\fakepath\trader-02062023-38-zm.jpg

Forex: BNP Paribas otevřela short na GBP/USD

02.06.2023 Přední investiční banka BNP Paribas věří v další oslabování měnového páru GBP/USD a v tomto souladu zde otevřela krátkou (short) pozici na ceně 1,2526.
C:\fakepath\etf-29052023.jpg

Seriál o ETF: Příklady konkrétních ETF (díl 13.)

29.05.2023 S naším seriálem se pomalu blížíme ke konci a v dnešním předposledním díle vám představíme konkrétní ETF, které sledují americký akciový index S&P 500 a jeden ETF, který má v koši podkladových aktiv zlato. Všechny ETF se dají obchodovat v Evropě, byť v různých modifikacích, a většina těchto ETF je obsažena i v našem vlastním dlouhodobém portfoliu.
img

Ripple expanduje své aktivity do Švýcarska

17.05.2023 Ripple, jeden z největších kryptoměnových projektů, koupil švýcarský startup Metaco, který poskytuje služby ukládání digitálních aktiv klientům, jako jsou Citi a BNP Paribas. Jedná se o jednu z největších akvizic v kryptoprůmyslu za poslední rok, přičemž akvizice v hodnotě 250 milionů dolarů zaplatila Ripple z vlastních prostředků. Samotné rozhodnutí expandovat na zámořské trhy přichází po vleklé bitvě s americkou Komisí pro cenné papíry a burzy.
C:\fakepath\trader-17052023-52-zm.png

Ripple koupil firmu Metaco zabývající se úschovou kryptoměn za 250 mil. USD

17.05.2023 Americká kryptoměnová společnost Ripple koupila švýcarskou společnost Metaco zabývající se úschovou kryptoměn za 250 milionů USD (5,5 miliardy Kč). Pro Ripple je to podle jejího prohlášení první velká akvizice, která má firmě pomoci rozšířit mezinárodní působnost a nabídku služeb. Server zpravodajské televize CNBC upozornil, že transakce patří mezi největší v kryptoměnovém odvětví za poslední zhruba rok a přichází v době, kdy americké kryptoměnové společnosti bojují v USA se zvýšenou kontrolou ze strany regulátorů.
C:\fakepath\etf-12052025.png

Seriál o ETF: Podle čeho vybrat ten správný ETF (díl 12.)

12.05.2023 Na světě je aktuálně registrováno přes 8 000 Exchange Traded Funds, investoři si tedy mohou vybírat z opravdu velké nabídky. Než tedy začnete do ETF investovat, je velmi dobré zamyslet se, podle čeho vybrat ten správný ETF, abyste ze všech možných ETFs vybrali ten, který nejlépe splní vaše investiční cíle a očekávání.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 10. května 2023

10.05.2023 Krypto komunita dostává poslední dobou neustále zprávy o tom, že velcí hráči spouštějí nové blockchainy. Není divu – globální blockchainový trh se dynamicky rozvíjí a jeho hodnota podle předpovědí analytiků do konce této dekády dramaticky stoupne. Spuštění vlastní sítě Base nedávno oznámila Coinbase. Tentokrát jsou na řadě giganti z poradenského, bankovního a technologického sektoru. Nový blockchain se bude jmenovat Canton Network.
C:\fakepath\trader-03052023-35-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.05.2023 1) Bankovní rada České národní banky (ČNB) i na dnešním jednání ponechala základní úrokovou sazbu na sedmi procentech. Informovala o tom mluvčí ČNB Petra Krmelová. Na stejné úrovni je sazba od loňského června. Bankovní rada dnes také rozhodla, že bude i nadále bránit nadměrným výkyvům kurzu koruny.
img

Ranní okénko - Poslední hike Fedu a pokračující stabilita ČNB

03.05.2023 Dnes odpoledne rozhodne o nastavení úrokových sazeb ČNB, ve večerních hodinách pak Fed. Od ČNB se téměř výhradně očekává, že ponechá sazby beze změny. Dvoutýdenní repo sazba tím setrvá na 7 %. S ohledem na nedávné jestřábější výroky některých členů bankovní rady ČNB ale zazněly i názory upozorňující na možnost hiku o 25bb. Tento scénář nám ale přijde nepravděpodobný. Jádrová inflace, i když nadále zvýšená, je na ústupu a poptávka oslabená. Obavu ohledně vyšší persistence inflace ale mohou v bankovní radě vytvářet mzdy, respektive indikace o jejich svižnějším růstu, než prognóza ČNB očekávala. Další obavou, jež někteří členové bankovní rady zmínili, je deficit státní kasy. Kromě samotného rozhodnutí o sazbách bude tradičně následovat tisková konference a tentokrát centrální banka vydá aktualizovanou makroekonomickou prognózu. Ta nastíní očekávánou trajektorii úrokových sazeb.
C:\fakepath\trader-14042023-38-zm.jpg

Evropské akcie vystoupily nejvýše od loňského února

14.04.2023 Evropské akcie se během dnešního obchodování vyšplhaly na nejvyšší úroveň od loňského února. Panevropský index STOXX Europe 600 si připsal 0,58 procenta a uzavřel na 466,91 bodu. Za celý týden se zvýšil o 1,7 procenta, zaznamenal tak již čtvrtý týdenní nárůst za sebou, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-11042023-37-zm.jpeg

Forex: BNP Paribas otevřela long na AUD/USD

11.04.2023 Přední investiční banka BNP Paribas věří v další posilování měnového páru AUD/USD a v tomto souladu zde otevřela dlouhou (long) pozici na ceně 0,6627.
img

Index českého investora CII750: Podílové fondy si letos drží kladnou výkonnost

11.04.2023 Podle Indexu českého investora CII750 od začátku roku zhodnotily podílové fondy průměrnému investorovi prostředky o 2,9 %. „V lednu se fondům zadařilo, když zaznamenaly výkonnost 3,84 %. V únoru část svých výnosů odepsaly, když klesly o 1,23 %. Za měsíc březen se pak fondy udržely na víceméně stejných úrovních, když lehce zhodnotily o 0,3 %. Navzdory horším výsledkům v minulém roce a stále výrazným výkyvům ve vývoji na finančních trzích dosahuje průměrný investor ke konci března za poslední tři roky zisk 5 % ročně. V případě akciových fondů se jedná o zhruba 11 % ročně,“ uvedl Richard Bechník, hlavní analytik společnosti Fincentrum & Swiss Life Select, která sestavuje Index českého investora CII750.
img

Nejoblíbenější akcií českých investorů zůstává Tesla. Coca-cola si ale získala největší nárůst nových příznivců

11.04.2023 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích ze sociální platformy pro obchodování a investování eToro drobní investoři z celého světa v prvním čtvrtletí nakupovali akcie bank.
img

FRA40 klesá, protože investoři nadále sledují bankovní turbulence

28.03.2023 FRA40 a další hlavní evropské indexy odpoledne odevzdaly většinu počátečních zisků v důsledku obnovených obav o evropský bankovní sektor. Francouzští prokurátoři provedli razie v pěti bankách včetně Societe Generale, BNP Paribas a HSBC v rámci vyšetřování podezření z daňových podvodů a praní špinavých peněz v souvislosti s výplatou dividend. Mezitím pokračují protesty proti důchodové reformě a stávky v úterý vstoupily do desátého dne, kdy byla narušena veřejná doprava a zastaveny dodávky. Z technického hlediska se francouzský index stáhl zpět, když se kupcům nepodařilo prorazit nad 50 SMA (zelená linie) kolem 7180 bodů. Pokud se prodejcům podaří udržet kontrolu, může se pokles prohloubit směrem k vzestupné trendové linii nebo dokonce ke klíčové zóně podpory v oblasti 6550 bodů - 6650 bodů, kterou vyznačuje spodní hranice struktury 1:1, 200 SMA (červená linie) a 23,6 % Fibonacciho retracement vzestupné vlny zahájené v březnu 2020.
C:\fakepath\trader-28032023-34-zm.jpeg

Vyšetřovatelé v Paříži zjišťují v bankách okolnosti podvodů s dividendami

28.03.2023 Vyšetřovatelé dnes v Paříži navštívili kanceláře několika velkých bank, zjišťují okolnosti podvodů při výplatě dividend a jejich zdanění. Byli v bance BNP Paribas, HSBC a také v Société Générale, která je vlastníkem české Komerční banky. Informovala o tom agentura Reuters. Jde o součást vyšetřování, které zasahuje více evropských zemí.
C:\fakepath\trader-28032023-28-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.03.2023 1) Soukromé kryptoměnové burzy ukazují, že jsou schopny klesnout ještě níž, pokud jde o správu a řízení firmy. Jestli si někdo myslel, že podání návrhu na bankrot kryptoměnové burzy FTX podnikatele Sama Bankmana-Frieda bylo ohromující v tom, co ukázalo o řízení té firmy, pak je potřeba se podívat na žalobu, kterou ve Spojených státech podala Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) na kryptoměnovou burzu Binance. V komentáři to píše americký server The Information.
img

Evropská centrální banka je aktuálně posledním zůstávajícím jestřábem, Euro se drží na úrovni 1,08 USD

28.03.2023 Christine Lagardeová, prezidentka Evropské centrální banky (ECB), si i přes rostoucí napětí v oblasti bankovnictví upevňuje pověst největšího jestřába mezi hlavními centrálními bankéři a finančním trhům dává důvod, proč koupit euro a prodat německé dluhopisy.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Akcie evropských bank prudce oslabují, trhy neuklidnilo převzetí Credit Suisse

20.03.2023 Akcie evropských bank na začátku dnešního obchodování prudce oslabují. Bankovní index STOXX 600 ztrácí zhruba tři procenta a je nejníže za tři měsíce. Trhy neuklidnilo ani nedělní oznámení, že švýcarská banka UBS převezme rivala Credit Suisse, který se ocitl v problémech. Dolů zamířily akcie německé Deutsche Bank, britské Standard Chartered i francouzské BNP Paribas.
C:\fakepath\trader-17032023-33-zm.jpg

Evropské akcie přes počáteční růst oslabily, přetrvávají obavy o bankovní sektor

17.03.2023 Evropské akcie dnes navzdory počátečnímu růstu oslabily, na trhu přetrvávají obavy ohledně bankovního sektoru. Panevropský index STOXX Europe 600 se dnes snížil o 1,21 procenta a uzavřel na 436,31 bodu. Za celý týden ztratil téměř čtyři procenta. Podle agentury Reuters tak zaznamenal nejvýraznější týdenní pokles za pět měsíců.
C:\fakepath\trader-17032023-32-zm.png

Forex: BNP Paribas otevřela short na AUD/NZD

17.03.2023 Přední investiční banka BNP Paribas věří v další oslabování měnového páru AUD/NZD a v tomto souladu zde otevřela krátkou (short) pozici na ceně 1,0715.
img

Akcie bank tlačí na evropské indexy

15.03.2023 Evropské akciové indexy dnes po otevření obchodování pokračovaly v poklesu. Včerejší odraz se ukázal jako krátkodobý a dnešní propad ukazuje, že obavy o stav bankovního sektoru ještě nevyprchaly. Je však třeba si všimnout, že pozornost se přesunula od amerických bank k bankám evropským.
C:\fakepath\trader-13032023-39-zm.jpg

Evropské akcie kvůli krachu dvou amerických bank prudce oslabily

13.03.2023 Evropské akcie dnes prudce oslabily, a to v důsledku krachu amerických finančních ústavů Silicon Valley Bank (SVB) a Signature Bank. Panevropský index STOXX Europe 600 odepsal 2,42 procenta a uzavřel na 442,8 bodu. Zaznamenal tak nejprudší jednodenní pokles od začátku letošního roku.
C:\\fakepath\\trader-01032023-24-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.03.2023 1) Belgie prodala za 2,17 miliardy eur celkem asi 33 milionů akcií největší francouzské banky BNP Paribas. Její podíl v bance tím klesl na 5,1 procenta z dřívějších 7,8 procenta, oznámila dnes belgická státní holdingová a investiční agentura SFPI. Belgie tak přišla o pozici největšího akcionáře této francouzské banky.
C:\fakepath\etf-17022023-1.png

Seriál o ETF: Vznik ETF a investiční strategie fondů (díl 8.)

17.02.2023 V dnešním díle si velmi zjednodušeně popíšeme, jak vlastně ETF vzniká a kdo jsou hráči, kteří za ETF stojí. Při svém vzniku musí každý fond definovat svoji strategii, která určuje třeba to, do jakých aktiv bude fond investovat, jakým investorům je určen, investiční strategie má vliv i na výši poplatků fondu. V dnešním díle si proto řekneme něco málo i o investiční strategii fondu a kde ji běžný investor zjistí.
C:\fakepath\trader-10022023-10-zm.jpg

Forex: BNP Paribas doporučuje short na USD/JPY

10.02.2023 Přední investiční banka BNP Paribas věří v další oslabování měnového páru USD/JPY a v tomto souladu zde doporučuje zadat limitní příkaz (Sell Limit) pro krátkou (short) pozici na ceně 134,00.
img

Ranní okénko - Globální sentiment zůstává pod tlakem pátečních dat

07.02.2023 Dnes ráno vychází čísla z tuzemského maloobchodu, dopoledne pak statistika devizových rezerv. Zatímco předběžná data jasně naznačují, že aktivita ČNB potřeba nebyla, u dnešních čísel z maloobchodu je výsledek nejasný. Včera zveřejněná data z průmyslu opět výrazně ovlivnil vývoj v automotive, který dokázal udržet výsledek v kladných číslech. Bilance zahraničního obchodu pak po dlouhé době vykázala „pouze“ jednociferný deficit.
C:\fakepath\usdjpy-24012023-27-zm.png

Forex: BNP Paribas doporučuje short na USD/JPY

24.01.2023 Přední investiční banka BNP Paribas věří v další oslabování měnového páru USD/JPY a v tomto souladu zde doporučuje zadat limitní příkaz (Sell Limit) pro krátkou (short) pozici na ceně 132,50.
img

Kdy se akciové trhy dotknou svého dna?

10.01.2023 „Lokalizace dna u medvědího trhu je obtížná disciplína. Lze však předpokládat, že dno je stále před námi,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Evropské akcie stoupaly, převzaly štafetu od asijských burz

05.01.2023 Přední západoevropské akciové indexy uzavřely ve středu v plusu. Sentiment podpořily výsledky obchodního dne v asijské seanci.
img

Evropské akcie od začátku roku rostou již třetí den v řadě

04.01.2023 Francouzská vláda začala již během předešlého měsíce postupně rušit slevy na pohonné hmoty, což vedlo k očekávání ekonomů, že tamější hodnota indexu spotřebitelských cen dosáhne meziročního nárůstu o 7,1 %. Před otevřením trhů starého kontinentu však tato druhá největší ekonomika pevninské Evropy pozitivně překvapila, jelikož v 8:45 byla zveřejněna cenová hladina vyšší pouze o 6,7 %, a pomalejší tempo růstu bylo možné zaznamenat právě u cen energií a služeb.
img

Zprávy z Číny vyvolaly prudký růst evropských akciových trhů

04.01.2023 V úterý se hlavní západoevropské akciové indexy obchodovaly stabilně v zeleném pásmu. Evropské trhy obchodovaly výš, protože investoři hodnotili znovuotevření Číny a uvolnění jejích covidových restrikcí. Růst hlavního indexu podpořily potravinářské a farmaceutické společnosti.
C:\fakepath\trader-09122022-48-zm.png

Forex: BNP Paribas otevřela short na NZD/JPY

09.12.2022 Přední investiční banka BNP Paribas věří v další oslabování měnového páru NZD/JPY a v tomto souladu zde otevřela krátkou (short) pozici na ceně 87,33.
C:\fakepath\trader-09122022-46-zm.png

Forex: BNP Paribas otevřela short na GBP/JPY

09.12.2022 Přední investiční banka BNP Paribas věří v další oslabování měnového páru GBP/JPY a v tomto souladu zde otevřela krátkou (short) pozici na ceně 167,62.
C:\\fakepath\\etf-09122022.png

Seriál o ETF: Jak se liší ETF od běžných podílových fondů (díl 3.)

09.12.2022 V dnešním díle si ve stručnosti popíšeme, čím se ETF liší od běžného fondu, který se neobchoduje na burze. Proč je to důležité? Není fond jako fond a věříme, že než se kdokoli pustí do jakékoli investice, měl by alespoň rámcově tušit, co je daná investice zač a čím se liší od podobných investic. Možná vám dnešní článek pomůže v rozhodování, jestli své peníze investovat do ETF nebo běžného podílového fondu.
img

Investiční fórum: Kam úspěšně investovat v roce 2023?

07.12.2022 Chcete se dozvědět, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a komoditní trhy v roce 2023? Nebo co čeká svět alternativních investic a kryptoměn? Jedinečnou možnost máte ve středu 4. ledna 2023 na Investičním fóru, kde v rámci moderovaných diskuzí a samostatných přednášek vystoupí přední ekonomové, bankéři a investiční odborníci z Česka i zahraničí a nabídnou ty nejlepší investiční strategie pro nový rok.
C:\fakepath\akcie-28112022-1.jpg

IPO společnosti Teads - Alternativa společnosti Google na reklamním trhu

28.11.2022 Trh digitální reklamy ovládají velké korporace, které vlastní sociální sítě, vyhledávače a cloudové služby. V důsledku toho můžeme pozorovat oligopolizaci tohoto odvětví.
C:\fakepath\eurozona.jpg

Ekonomové: Eurozónu čeká výrazná hospodářská recese, zotavovat se bude pomalu

16.11.2022 Eurozóna v příštích měsících pravděpodobně vstoupí do hospodářství recese, která nebude mírná. Následné hospodářské oživení navíc bude obtížné a jen pomalé. Předpovídají to ekonomové z předních světových bank. Členské země eurozóny se nyní potýkají s energetickou krizí, za kterou částečně stojí válka na Ukrajině. Vysoké ceny energií tlačí vzhůru inflaci, což nutí Evropskou centrální banku (ECB) ke zvyšování úrokových sazeb.
img

Ranní okénko - Fed +75bb, nižší tempo, vyšší vrchol, delší restrikce

03.11.2022 Dnes odpoledne zasedá ČNB. Změna sazeb očekávána není a analytici tak jednomyslně očekávají setrvání základní sazby na úrovni 7 %. Po zasedání bude představena i nová prognóza, která ukáže vyhlídky ČNB ohledně vývoje HDP, inflace, kurzu ale i dalšího nastavení sazeb. Důležitý bude výhled do budoucnosti, kde trhy bude zajímat zejména horizont snižování sazeb. Aktuálně trh předpokládá stejně jako naše prognóza snižování až v druhé polovině příštího roku.
img

Sociální dilema: definice písmene "S" v pojmu ESG

30.09.2022 Písmeno "S" v „ESG“ představuje sociální faktory. Patří sem práva zaměstnanců, zdravotní a bezpečnostní standardy, rovnost pohlaví a rovnost v odměňování – tedy otázky, které mohou mít negativní dopad na společnost. "S" je důležité, protože právě spolupráce ve společnosti nám dává možnost zlepšit náš život, prosperovat a přežít.
C:\fakepath\audusd-19072022-3-zm.jpg

Forex: BNP Paribas otevřela long na AUD/USD

19.07.2022 Přední investiční banka BNP Paribas věří v další posilování měnového páru AUD/USD a v tomto souladu zde otevřela dlouhou (long) pozici na ceně 0,6829.
C:\fakepath\xtb-18072022.png

XTB Research patří mezi nejlepší analytické týmy na světě

18.07.2022 Analytické oddělení XTB se může pochlubit skvělými výsledky v prestižním hodnocení přesnosti předpovědí FX Forecast agentury Bloomberg. Analytici XTB dopadli nejlépe ve svých prognózách pro měnové páry CEE. Na základě celkové přesnosti analýz se ukázalo, že XTB je i v tomto ohledu na předních příčkách globálního žebříčku.
C:\fakepath\spanelsko 123.jpg

Španělsko přechodně mimořádně zdaní energetické firmy a banky, řekl premiér

12.07.2022 Španělsko v letech 2023 a 2024 mimořádně zdaní energetické firmy a banky. Dnes to podle agentury Reuters řekl španělský premiér Pedro Sánchez. Země tak chce obyvatelům pomoct s inflací a s drahými energiemi. Akcie španělských bank jako Sabadell a Caixabank po oznámení klesly až o osm procent a vzaly s sebou dolů i akcie ostatních evropských finančních domů - Deutsche Bank nebo BNP Paribas.
img

Rusko zbankrotuje během necelých 24 hodin, poprvé od roku 1918. Kdo ale bankrot vyhlásí?

26.06.2022 Hodina ruského bankrotu nadchází. Odbije v pondělí brzy ráno středoevropského času. Tento bankrot však bude jiný. I proto je otázkou, kdo jej vlastně oficiálně vyhlásí.
img

Lepší nálada na globálních trzích. DAX podruhé za sebou roste, v regionu investoři slyší na buyback Erste

21.06.2022 Úterním obchodním dnem na globálních trzích rezonuje zlepšení nálady, a tedy i růst akcií. Německý akciový index DAX přidává již druhý den v pořadí a dnes posiluje o 1,1 procenta. Nejvýrazněji roste Commerzbank, které pomohla zpráva o financování projektu RWE na stavbu větrné farmy v Německu, CBK GY +4,31 procenta, RWE GY +0,15 procenta.
img

Evropské burzy se při absenci Wall Street sunou nahoru. Paříži pomáhají banky, pražské burze KB a ČEZ

20.06.2022 Evropské burzy se i přes menší objemy posouvaly severním směrem, když německý akciový index DAX v průměru posiloval o 1 %. Společností, která šla proti proudu, bylo Covestro. Zpráva, která může stát za dnešním více jak 2procentním propadem, je navýšení krátké pozice od POINT72 Europe na 1,58 milionu akcií. Nicméně protizprávou je pokračující buyback 65.756 akcií a celkově oznámený zpětný odkup je ve výši 2,382 milionu, 1COV GY -2,00 %.
img

Nizozemská ABN AMRO roste po zprávách o možném převzetí ze strany BNP Paribas

17.06.2022 Akcie státem vlastněné banky ABN AMRO (ABN.NL) vyskočily až o 18 % poté, co agentura Bloomberg uvedla, že francouzská BNP Paribas (BNP.FR) projevila zájem o převzetí nizozemské banky. Největší francouzská banka uspořádala schůzku s vládními představiteli, kde se jednalo o možném obchodu. Informace pocházejí z anonymního zdroje. BNP se zajímá primárně o retailovou a firemní franšízu ABN AMRO. Dle zdroje však nizozemští vládní představitelé zatím neprojevili o transakci zájem.
C:\fakepath\trader-17062022-20-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.06.2022 1) Míra inflace v zemích Evropské unie v květnu opět překonala rekord a vystoupila na 8,8 procenta. Dosud nejvyšší hodnotu z dubna převýšila o sedm desetin procentního bodu, oznámil dnes evropský statistický úřad Eurostat. Česká republika měla podle jeho údajů po trojici pobaltských států nejvyšší inflaci z celé unijní sedmadvacítky, a to 15,2 procenta.
img

Wall Street i Evropa klesají, sazby po Fedu zvýšily také banky v Británii, Švýcarsku i Maďarsku

16.06.2022 Čtvrteční výplach na burzách v globálním pojetím je „zásluhou“ americké centrální banky, která na svém včerejším zasedání posunula základní úrokovou sazbu o 0,75 % do pásma 1,50-1,75 %, což je nejvyšší hodnota od března 2020, tedy doba, ve které naplno propukla celosvětová pandemie nemoci Covid 19.
img

Evropský akciový trh začal v polovině týdne prudce stoupat

16.06.2022 Klíčové akciové indikátory západní Evropy vykázaly během středečního obchodování po šestidenní sérii poklesů velkolepý...
img

Evropské akciové indikátory po pětidenní sérii poklesů plynule rostou

15.06.2022 Klíčové akciové indikátory západní Evropy vykazují během úterní aukce po výrazném poklesu z předchozího dne růst. Úhrnný indikátor předních evropských společností STOXX Europe 600 tak v době psaní článku vzrostl o 0,05 % na 412,74 bodů.
C:\fakepath\trader-13062022-45-zm.jpg

Akcie v Evropě po překvapivě silném růstu inflace v USA oslabily

13.06.2022 Akcie na evropských trzích v úvodu týdne oslabily a jejich hlavní index odepsal více než dvě procenta. Navázaly tak na propad asijských trhů, kde byly ztráty ještě výraznější. K negativní náladě mezi investory přispěla páteční zpráva o překvapivě silném růstu inflace ve Spojených státech.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Akcie v Evropě po překvapivě silném růstu inflace v USA oslabují

13.06.2022 Akcie na evropských trzích v úvodu týdne oslabují, jejich hlavní index odepisuje více než jedno procento. Navazují tak na propad asijských trhů, kde byly ztráty ještě výraznější. K negativní náladě mezi investory přispěla páteční zpráva o překvapivě silném růstu inflace ve Spojených státech.
C:\fakepath\Madarsko.png

Bloomberg: Maďarsko se po zablokování peněz z EU obrátí na finanční trhy

07.06.2022 Maďarsko plánuje nabídnout na trhu dluhopisy v eurech a dolarech, protože vláda premiéra Viktora Orbána hledá alternativy k zablokovaným miliardám eur z fondů Evropské unie. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na osobu obeznámenou s touto záležitostí.
Související klíčová slova: Setkání G20 | Banco Santander | Akcie Cambria Automotive | Společnost Synot Invest | Býčí pohyb | Střední Evropa | Konvertibilní dluhopisy | Počet nakažených koronavirem | Privatizace | Susannah Streeterová | Úrokové sazby v Turecku | Odhad vývoje ekonomiky | Zpomalení čínské ekonomiky | Akcie Sony | ETF (Prospectus) | Dodávky energií | BCPP | Realitní trh | Phil Hogan | Cena platiny | Hlava a ramena | Prostor k růstu | ChatGPT | Jak fungují akcie | Russell Investments | ABT | Výplach | Euro k americkému dolaru | Automotodrom | Klid před bouří | Welltower (WELL) | Virgin Galactic Holdings Inc | Cap | Hodnota společnosti | Index milánské burzy FTSE/MIB | Výnosy dluhopisů | Průmyslově-technologický holding | Dlouhé pozice | Akcie Klepierre | Světové akcie | Násilné protesty | Premiérka | Ozvěny trhu | Války | Lithium | Vývoj | IGLN.UK | McKesson Corp | Francouzská banka BNP | Postavení země | CET 21 | Patron Go | Obchodní platformy | Dana Drábová | Analýza Bitcoinu | Češi | Data z trhu práce | TD Securities | Australská centrální banka | Allianz | Novozélandská vláda | Panevropský index | Jana Báčová | Globální růst | LHA | Prestige Economics | Radim Dohnal | Vládní pomoc | Skupina Colt | Akcie Societé Generale | Andrés Manuel López Obrador | Investice do marihuany | TV Nova | Zdražovat | DPH | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Investiční rizika | P/E poměr | Digitální reklamy | Spotřebitelské výdaje | Nejlepší analytické týmy | Bundesbank | Outperform | Úvěrový trh | Jaký ETF zvolit | Franklin India | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Akcie Welltower | Globální dluhopisový index | South China Morning Post | Levné peníze | TSCO | Kalifornie | Cable | Finanční ústav | Jan Tománek | Brokeři | Yandex | Společnost GasNet | Accenture | Oživení cen | Fortinet Inc | Hlavní úrokové sazby | Investice roku 2023 | Roche | Garanční systém | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | XOM | Wells Fargo Funds Management | Výkyvy | Itálie | Meta Trader 4 | McDonald's | Obchodování v New Yorku | ČEZ | Německé pojišťovny | Stoxx | Cena severomořské ropy | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | CBDC | Akcie firmy | Texas | Nejstarší ETF na světě | Očekávání | Franklin Innovation | Edison | Korelace | Jüan | Dekabank | Volatilní | Akcie Delta Airlines | Cílový trh | Evropské centrální banky | Bilance zahraničního obchodu | Trh s akciemi | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | Juneteenth | Finanční prokuratura | Maloobchodní tržby v eurozóně | CMC Markets | Chuej Kcha Jüan | GLE.FR | ETF ESD | W.P. Carey (WPC) | Galapagos | Swiss Life | Výše odpisů | EUR USD | Zájem Čechů | České hospodářství | Novo | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Veřejné finance | Dluhopisy zemí eurozóny | Globální dluhopisové trhy | Kit Juckes | EURJPY | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Schodek státního rozpočtu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Odvetná cla | Čtvrtletní pokles | Průměrná sazba hypoték | Stimulační balíček | Trh práce | Zhoršující se epidemiologická situace | Roční míra inflace | Evropská komise | Dopady energetické krize | Skupina Creditas | WeCHat | Pro investory | Oživení ekonomiky | iShares | P/B | Swiss | Stimul | Czech Media Invest | Investice | Uranové akcie | US Bancorp | Britská centrální banka | Believe | DXY | Spotřebitelské úvěry | USD/ZAR | Saldo běžného účtu | Současný propad | Potenciál | Loterijní společnosti | eFXnews | Zpráva z akciového trhu | Support | Diverzifikace | ACA | XEL | Švédské koruny | Dohoda USMCA | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Největší banka | Piper Jaffray | Podnikatelské aktivity | Burzovní prázdniny | Akvizice | ServiceNow | Devon Energy | Posílení | Index aktivity | Ekonomické dopady koronaviru | Pokles cen energií | Societe Generale (GLE.FR) | Nejdůležitější ekonomické události | Macquarie Asset Management (MAM) | Bankovní společnost | Dění na světových burzách | Škoda Auto | ADP report | DBK.DE | Předseda Evropské komise | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Manipulace s trhem | Evropská komise (EK) | Invaze na Ukrajinu | PubMatic | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | Vývoj podílových fondů | Intervence | NYSE | Výkon ekonomiky | Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ | Kategorie Progresivní dluhopisové fondy | E.ON | Equiti Capital | Opouští EU | Levice | Interactive Brokers | Intradenní technická analýza | Experti | Vstoupit na burzu | Futures kontrakt | Mimořádné daně | Rekord | Ministr dopravy | Nižší sazby | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Bitcoinového ETF | Bitcoiny | Biotechnologické akcie | Průměrný výnos | Člen bankovní rady ČNB | Franklin Technology | Stop-Loss | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | Trade Desk | FTSE MIB | Creditas | Francouzské dluhopisy | Indexový fond | Zvýšení minimální mzdy | Měnový pár GBP/USD | Moody's Investors Service | VOW1 | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | Hodnota eura | Černé labutě | Druhý největší ETF | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Reálné příjmy domácností | Obchodní seance | Investing | Český statistický úřad | Impuls | Accor | EUR/USD | Vanad | Bruno Le Maire | IAU.US | Index ekonomické nálady | General Electric | Teads | Vanguard | LULU | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Von der Leyenová | JPMorgan Asset Management | Recese v eurozóně | Předseda představenstva | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Mediální společnost | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Bezpečný přístav | Švédská koruna | PACCAR | Český průmysl | Cena bitcoinu | The Telegraph | Obchodování na burzách | Indexové fondy | Wolters Kluwer | Top Stocks | Akcie společnosti | Chování trhu | Roaring Kitty | Index spotřebitelské nálady | ETF od společnosti BlackRock | Softwarová společnost | Automotodrom Brno | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | J&T Investiční společnost | Většinový podíl | GBP/EUR | Kansas City | Absolutní výkonnost | Fortuna | Měnové zasedání | Cenné papíry | Americké podniky | Čistý příjem | Výnos | P/S | DAI | Wilbur Ross | RBC Capital | Nikola | Černý čtvrtek | Pařížská burza | Měnový pár USD/JPY | RBS | Nova Cinema | IAU | Brent | Soukromá spotřeba | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Boj proti koronaviru | Schválení ETF | Zalando | Americký akciový trh | SMA | USMCA | Vzdělávání | Výsledky francouzských parlamentních voleb | Denník | Šéf Fedu | Opatření v Číně | Small caps | LYNX Trading | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Axiory | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | FIL Investment Management | Technické rezistence | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Server The Information | Měnové riziko | SPDR S&P 500 ETF Trust a iShares Core S&P 500 ETF | Konzervativní fondy | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Import | Bankrot Řecka | Acacia Communications | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Politico | Každodenní analýzy | Airbus SE | Londýn | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | O2 Czech Republic | Splátky dluhů | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Státní dluh | MAE | Výsledky obchodování | Zasedání centrálních bank | Američtí vojáci | Nejlepší technologické akcie | Turecká měna | Kontrakty | Strach | Graf EURUSD | Capitalinked.com Radim Dohnal | Ekonomika Japonska | Šinzó Abe | Propad cen | Akciové investování | Poplatky a provize | AUDUSD | Praxe | Škoda | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zasedání FOMC | Hasbro | Contract for Difference | Euronext | JPY | H&M | GP Alliance | Růst daní | Akcie britské společnosti | Analytický tým FXstreet.cz | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | iShares Gold Trust | Americká investiční banka | Investiční příležitost | AI | CSGN | Ekonomika Velké Británie | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | M5S | SoftBank Group | Rekordní růst | Společnost Czech Media Invest | Tim Herzig | Casino | PAYX | Ekonomický sentiment | Investovat | Společnost Crédit Agricole | Německá společnost | Uber Technologies | ÚOHS | Premiér Mario Draghi | Blue chip akcie | Projekce | Nexen | Peníze | Čas jsou peníze | Pandemie COVID-19 | Ukazatel | Úspěšný trader | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | Podíl dolaru | IIF | FTX | Agentura Standard & Poor's | Průmyslové zakázky | Společnost Kofola | Bydlení | ČNB Rusnok | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Obavy z inflace | Certifikáty | Šéf ECB | Investors | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | SSPs | Evropské firmy | Služby | Protistrana | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Schroder ISF Indian Equity A Acc | Bilance obchodu | Cena Brentu | Obchodovat na burze | USA recese | Pokles ceny ropy | Britská banka HSBC | Zvýšená nervozita | Bezpečné přístavy | Saxo Bank | Hershey | Index těžařů | Anthem | Heatmap | Amgen | Barel ropy | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Tržní hodnota | Globální hospodářský růst | Akcie Societé | Ropa WTI | SPY | Micron | Simon Peters | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | Alaska Air Group | Bankovní rada ČNB | Index milánské burzy | Měnová krize | Viceguvernér ČNB | CIBC | Bankovní domy | Brexit | Eurostoxx 50 | AEX | ZEW index | Společnost NJJ | Buy Limit | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Depreciace | Skupina EPH | Evropské burzy | CSI300 | Valná hromada | Ekologové | Společnost Sentix | FX FORECAST | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Největší světové ekonomiky | WallStreetBets | FedEx | USD/EUR | Vývoj kurzu USD/EUR | Americké ekonomiky | Polymetal International | Ceny elektřiny | Kapitál | GAM | Kč/USD | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Béžová kniha | DZ Bank | Hello Bank | Izraelská ekonomika | Cestování | Nord Stream 2 | AMS | Ocado | O2 | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | WIG20 | Bond | Longevitytech.fund | Broker | Bayer | Společnost Siemens | Snižování sazeb v USA | Akcionáři | Meta Trader | Cash flow | Proražení | Záchranný fond | Posílení koruny | USD | Česká pošta | InterContinental | Převzetí CME | Export | Banka Goldman Sachs | Německé HDP | Shopify | Nejprudší jednodenní pokles | Dluhopisový index | NFLX | Chemické společnosti | Technická analýza | Britský akciový index FTSE 100 | Britové | Macquarie | DTE | Jakub Němec | Investiční analytik | NFP | Koruna česká | Primární nabídky akcií | CSCO | DISCA | Trh s nemovitostmi | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Zynga | Spekulativní investoři | Výstavba gigafactory | GBP/JPY | Komárek | Americká ropa WTI | Eurex | Kapitálové strategie | Skotsko | Gilead | Qualcomm | Signály oživení | Comcast | Výroční zprávy | Sodexo | Southwest Airlines | Ant Group | Více peněz | Plány | Jošihide Suga | Trpělivost | Energetická společnost | Na burze | Blue chip | Zemědělský svaz | Šok | InterGen | State Street Global Advisors | Hurikán Irma | Riziková averze | ČSOB | Měnové války | Ekonom společnosti | Hongkong | EuroCommerce | Globální krize | Italský premiér | ProSiebenSat.1 | ByteDance | Obnovení růstu | Price-to-Earnings | Společnost Emirates | Zavedení eura | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | Růst britské ekonomiky | Vývoj ceny akcií | Kofola | LMT | Maďarsko | Makléři | FME | SPGI | Noviny | Garance | Conseq Invest | Měnový fond | Zhodnocení finančních prostředků | SPY5.DE | Teorie černé labutě | Úroková sazba | ISM pro sektor služeb | Investice do robotiky | Očkování proti covidu-19 | Ahold Delhaize | Zbrojařské společnosti | Kabinet | AAPL | Ekonomiky | Tovární objednávky | Emirates | ČSOB Pojišťovna | Konopí | Trh digitální reklamy | UniCredit Bank | Index FTSE MIB | Analytici XTB | Pověst | Roční růst | Screening akcií | PPF Telecom Group | ATVI | Fitch Ratings | Swapy | Sociální sítě | Saipem | Kanadský premiér | P.A. | HDP v USA | Snižování úroků | Podpůrné programy | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | J&T Opportunity | Akcie REIT | Širší index S&P 500 | Směnné kurzy měn | Wienerberger | Fintech společnosti | Světová krize | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Spolkový sněm | Vládní výdaje | Euroval | Burzovní průvodce | Panevropský akciový index | Dluhopisy německé vlády | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Vyšší náklady | Hospodářské záležitosti | VOW1.DE | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | SIX | Agentura Kjódó | Státní výdaje | Skupování aktiv | Akcie Google | Rozhodnutí soudu | Dovoz | Dovozní cla | Baterie do elektromobilů | Obrovský potenciál | Cum-ex | Akcie KKR & Co Inc | Šíření nemoci | Caterpillar | NextEra | Základní úroková sazba | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Pozitivní zprávy | Czechoslovak Group (CSG) | Historická výkonnost | EOG | Penzijní fondy | Nikkei | Uhelné elektrárny | Obchodování s dluhopisy | Pro tradery | Energie | 1 milion | Výrobní ceny | Fincentrum | Globální pravidla | Čtvrtletní zisk | Politická situace | Komoditní | Marek Mora | Obchodní dohoda | Nárůst výdajů | Nejsilnější růst | Světová finanční krize | Světový obchod | Skupina KKCG | Akciový fond | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Kurz jüanu | Minimální mzda | Investiční specialista | Finanční výsledky společnosti | Northrop Grumman | Scorpio Tankers | Největší ztráty | EUR/CZK | Vybírání zisků | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Spotové obchodování | Válka na Ukrajině | Intercontinental Exchange | Průmyslová výroba v Německu | CIMB Group Holdings | Elon Musk | Euforie | Volby USA | Der Spiegel | Turecký statistický úřad | Steven Mnuchin | FANG | Makrodata | Sell Limit | Akciové indexy | Silná rally | Pluxee | Investoři | Investing.com | Obchodní deník | Portfolio | Myšlení | Petr Pavel | Vládní představitelé | Investice do solární energie | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Akcie na burzách | Oddlužení | Fidelity | Konopné akcie | Koninklijke Ahold Delhaize | Polymetal | Mastercard Banka roku | BaFin | Nálada v Evropě | Zvedání sazeb | Evropská měna | Coca-Cola | AMD | Inflace v listopadu | Moderna | Přidaná hodnota | Finanční ústavy | Prezident ECB | Média | Prezident Pavel | Primární nabídky | Inflační čísla | Petr Koblic | Christine Lagardeová | Zdravotní péče | Metalurgie | Index PPI | Obchodní napětí | Jaroslav Brychta | Euro Stoxx 50 | METROSTAV | AA | Grayscale | IBKR | PMI pro sektor | Západní sankce | Frankfurtský DAX | Tranše | Jádrový index | Světové kryptoměny | Bez rizika | Dovoz ropy | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Vstup na pařížskou akciovou burzu | Credit Agricole SA | Synot Invest | Vojenský konflikt | APA | Fiskální rok | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Mezibankovní trh | Průmyslové revoluce | Makro data | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Silicon Valley Bank (SVB) | Commonwealth Bank | Allianz Europe Equity Growth Select AT (H2-CZK) | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | Jak investovat do zlata | Finanční instituce | Nová prognóza | Kosdaq | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | Lepší výsledky | Fannie Mae | Spotřebitelská nálada v Německu | CAC 40 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | NKÚ | Britský premiér | Volatilita na trzích | Daniel Křetínský | VIG | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Obchodování s termínovými kontrakty | Hlavní index francouzských akcií | Odložení brexitu | Boom | BABA | Energetický gigant | Růst cen ropy | BP | Britské akcie | Commodity futures trading | Christian Lindner | Řetězec Casino | Hold | Nastavení úrokových sazeb | Úvěrové krize | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Dollar Cost Averaging | Ekonomie | ADR | ADS | Makrokalendář | Čínské hospodářství | Raytheon | Ropné společnosti | WYNN | Evropský bankovní úřad (EBA) | SaxoBank | Jak se stát lepším investorem | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Investice do vody | Cestovní kanceláře | Active Invest Vyvážený | Boj s inflací | Analýzy | Vývoj akcií | Světové burzy | Americký S&P 500 | Americké prezidentské volby | Žádný výnos | Arca Investments | Investiční | Průzkum | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Reálné mzdy | Britské banky | Baterie do elektroaut | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Energetický a průmyslový holding | Invesco | Morningstar | IEA | Demokraté | Norddeutsche Landesbank Girozentrale | Ekonomická situace | HeidelbergCement | Německý DAX | Hlavní události | Patria | Anglie | Ceny Bitcoinu | Uber | Tržní podíl | Sloučení | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Ekonomický vývoj | Slavomír Pavlíček | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Solární energie | Akcie a dluhopisy | Evropské trhy | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Chřipka | TRY | Short selling | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Mitsubishi UFJ Financial Group | Aktivita zpracovatelského sektoru | Goldman Sachs Bank Europe | Úrok | Válka | Největší banky v Evropě | Evropské ekonomiky | Náklady financování | Beyond Meat | Les Echos | Jednotná evropská měna | MPO | Davos | Agentura Reuters | Data z průmyslu | Kodiaq | Alice Humlová | Sentiment investorů | Emma Capital | Agrofert | Prodej | Znárodnění | PFE | Cestovní ruch | Spike | P/E | Zpráva | Bohatý | Technologické tituly | Apple | Loonie | Nové příležitosti | First Republic Bank | Prémie | EUR/PLN | Události roku | Tržní kapitalizace | Covid | Neomezené kvantitativní uvolňování | Švýcarská banka | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Rozpočtová politika | Údaje ISM | Jan Kubíček | Huawei | Akcie VIG | Tencent | Colt CZ | Nový koronavirus | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Ministerstvo obchodu | Zvýšení úrokové sazby | Konzistence | Just Eat Takeaway | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Zpomalení české ekonomiky | RoboMarkets | Finanční ředitel | Kolaps finančních trhů | S&P | Ziskovosti společnosti | EPH | Expanzivní politika | Skupina PPF | Česká měna | Hospodářský vývoj | Hrubý domácí produkt (HDP) | Handelsblatt | Rok 2024 | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Zasedání Fedu | Technický výhled trhu | STV | Tisková konference ECB | Brexit bez dohody | Trhy s kryptoměnami | Automobilka | Kryptoaktivum | Zpomalení německé ekonomiky | WGC | Meta | S&P Global | Simon Property Group | Financial Times (FT) | Obchodování na trzích | Nákupy dluhopisů | Dokončení transakce | Nabídka | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | Kurzy měn rozvíjejících se zemí | České koruny | IT společnosti | Thyssenkrupp | Ulrik Fugmann | Management | Důvěra investorů | Posilování eura | ZEW | XM | Obchodní týden | Book Value | Budoucnost | Dobré výsledky | PG | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Centrální banky | Prezidentka ECB | České firmy | Tom Kadeřábek | GAAP | Japonská vláda | Pákový efekt | Největší švýcarská banka | Eurostat | Majitel | Předpověď | Zprávy | Fiat Chrysler | Farmaceutický sektor | Ruský rubl | Deflace | Doporučení | Index britských akcií FTSE 100 | Dolary | FB | Exact Sciences | Patrik Mackových | Růst inflace | Výroční zpráva | Petr Fiala | Nezaměstnanost v USA | MOEX | Turecká lira | Index STOXX Europe | Equity | REGN | Obchodování na Wall Street | CCI | Virgin Galactic | Primární nabídky akcií (IPO) | Investiční banka | Gold Trust | Akciový analytik | James Hickling | Averze k riziku | Larry Kudlow | Nizozemská společnost | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Americký maloobchod | Události ve světě | Index Stoxx 600 | Snižování cen | Stavební povolenky | Buy and hold | Praha | Ceny ropy | Investiční firmy | Berkshire Hathaway | Míra | Evropský parlament | Akcie v Evropě | CII750 | Piráti | Analytik TopForex | Central European Media Enterprises (CME) | Nezaměstnanost v Británii | Pokles tržeb | Byty | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | W.P. Carey | Petr Novotný | Udržitelnost | Program nákupu aktiv | 3M | Credit Suisse dnes | Nejdůležitější události | Silný růst | Měsíční report | Airbus | Akcie 2021 | Dividendové strategie | Úhrnný indikátor | xStation | Platební bilance | Vakcína | Úvěrování | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | České banky | Regulační úřad | Intradenní obchodování | Aktuální inflace | Vyhlídky | Firmy | Graf vývoje | CZ | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Kolínská automobilka | Zadlužování | Nordea | Tržní podmínky | iFX | Index US100 | Cena ropy brent | Evropské dividendové akcie | Bitcoin | Sharpe ratio | Index cen domů | Zakladatel ETF | Automobilky | Co je Sharpe Ratio? | Německý výrobce | Investment management | Akcie CK Hutchison | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Alstom | PEG | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Nástroj | Výsledky | West Texas Intermediate | HUF | Krypto komunita | Depozitní sazby | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | EURCZK | Investice do vodíku | Index pařížské burzy | Hospodaření státu | Tapering | Fundamentální zprávy | Akcie Evergrande | Phillips 66 | Clearing | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Energetická skupina | Dluhopisové fondy | Firma Apple | Hedgeové fondy | Květnový kontrakt | Ruský plyn | Technická recese | Futures | Sázka | Vlastní sociální sítě | Virus | Nio | Kurz koruny k euru | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Evropský výrobce letadel | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Distribuce | Magnificent Seven | Waste Management | Pardubický pivovar | Cena ropy WTI | Bank of America | TIM | Opatření proti koronaviru | Pochybení | Pojišťovny | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Carnival | Macquarie Asset Management | Výrobce letadel | Odhady trhu | Zvyšování daní | Silný dolar | Investiční skupina KKCG | Australský dolar | Instrument | Finanční domy | Retracement | Financial | Uplynulý rok | Evropský statistický úřad Eurostat | Summit G7 | Koruna | Eli Lilly | E15 | Finanční služby | Cenový index PCE | Ministr dopravy Kupka | Výrazný pokles | Commodity Futures Trading Commission | Vyšší poptávka | Akciové tituly | Flow chart | Raiffeisen | American Airlines | Míra zadlužení | Tržní ceny | Colgate-Palmolive | Inflace v zemích Evropské Unie | DJIA | The Information | Hypoteční trh | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Podpora | Shell | Finanční výsledky | Konec medvědího trhu | OPEC+ | Hospodářská politika | Panevropský index STOXX 600 | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | Ekonomické události | Futures na evropské indexy | Meme stocks | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Britská banka | Guvernér banky | Index cen průmyslových výrobců | Dopady koronaviru | BHS | Makroekonomický výhled | DMA | Objem | Propad | Pojišťovna EGAP | Asociace | Růst cen v eurozóně | Evropský stabilizační mechanismus | Celková investice | PNF | IG France | Halifax | Class A | Trigger | Výsledky firem | Výkonnost | TUI | IPO Aston Martin | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | UCITS ETF | Oslabení měny | Údaje | Pokles ceny | London Stock Exchange | Výrazný růst akcií | Společnost Nvidia | Klima | Politika centrální banky | Právo | Asie | Burzovně obchodované fondy | Pasivně spravované | Odchod z EU | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | GameStop (GME) | Americká banka | Zdeněk Nekula | Ceny plynu v Evropě | Management Fee | Podnikatelská nálada | Exxon Mobil | Western Alliance Bancorp | Český index nákupních manažerů | Robert Half International | Propuštění | Prodeje domů | Očekávání analytiků | AWP | Fat finger | Cena akcií Tesly | Čínské ministerstvo obchodu | Nucor | Světové ceny ropy | Alibaba | Reddit WallStreetBets | Nejlepší evropské akcie | IPO společnosti Teads | DPA | Regulátor | Průzkumy | Nomura | CVC Capital | Státní rozpočet | Hlavní indexy | S&P 500 UCITS ETF | Barack Obama | Kanada | Převodník měn | Hospodaření státního rozpočtu | Odvětví cestovního ruchu | Letiště Václava Havla | Dlouhodobý výhled | IBEX 35 | Digitální zlato | Ask | Investiční platforma | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Zpomalování ekonomiky | Důchod | WMT | Aussie | Zájem o dluhopisy | Analytici finančního ústavu | Ekonomika Německa | Pfizer | Investiční společnost | Snižování cel | Case-Shiller | TSM | Britské libry | Toyota Motor | NET4GAS | Hlavní index pařížské burzy CAC 40 | Obchodování s akciemi | Offshore | AFP | Covestro | Studie | Emise skleníkových plynů | Obnovitelné zdroje energie | Převzetí Credit Suisse | Nákup aktiv | Škoda Group | Obchody | Ant | Průraz | Floor | Deficit | EDF | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | Intervence ČNB | Graf | Polsko | Chudoba | Kolaps | Ratingová agentura | Index S&P 500 | FX forecast rank | FRA | Hodnota firmy | Plyn | Marine Le Penová | Nabídka akcií | Příjem díky dividendám | Cenová hladina | Centene | Bankéř | Ropa Brent | Akciový index | Carl Icahn | Kering | Canopy Growth | ADBE | Španělská ekonomika | Výnosové křivky | HDP USA | Sortino ratio | ABB | Hypotéky | Rothschild | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Konzervativní investoři | Současná situace | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | BMO Financial Group | Zoetis Inc | Důvěra investorů v ekonomiku | Portfolio management | LEN | LIBOR | Ministryně práce a sociálních věcí | Společnost Automotodrom Brno | Přijetí | Přední světoví těžaři | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Daniela Hathornová | Česká spořitelna | Jackson Hole | Tvrdý brexit | FinTech akcie 2021 | HUF/EUR | Obavy o globální ekonomický růst | CVS | Francouzská vláda | USD/PLN | OPEC | Short | ČNB Tomáš Holub | Ukrajina | Velké americké banky | Česká bankovní asociace (ČBA) | Akcie ETF | Stabilní výhled | Generali Investments | Jednání FOMC | Tiffany | Xylem | Pár EUR/USD | Schlumberger | Finance Magnates | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Index výrobních cen | Institut Ifo | Johnson & Johnson | Hodnota aktiv | Investice do nemovitostí | Eurodolar | EW | Maspex | Poptávka po nemovitostech | KB | Medián | Carrefour | Volkswagen (VOW1.DE) | Bezpečné útočiště | Thajský baht | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | USCBC | PX Pražské burzy | Disciplína | Maloobchod | CVC | First Republic | Zveřejněná data | Spotřebitelská nálada | Earnings | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Inflace v EU | Trump | Stavebnictví | MRK | Index volatility | Brands | SaxoTraderGO | Mercurius Pro | S&P Global Ratings | Hudební firma | Dow Jonesův index | FTSEurofirst | Finanční rok | Rezidenční nemovitosti | ForexLive | Reuters analytik | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Nejsilnější ekonomiky světa | Britský FTSE 100 | UPS | Křetínský | PYPL | Technické analýzy | Italská vláda | Splunk | P/BV | Růst eura | Šíření nemoci COVID-19 | E*Trade | Finanční krize | High | Česká firma | Euro dnes | Vstupy | Obchodní strategie | Měsíční data | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Akcie největší banky eurozóny | Nakoupit akcie | Hello bank | Index spotřebitelské důvěry | Jaké instrumenty má ETF | Hlavní index čínských akcií | Společnost Tameh Czech | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | Akcie Komerční banky | Warranty | Indikace | Rakousko | GBP/AUD | Turecká centrální banka | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | Portu | Nově zahájené stavby domů | USDCAD | Pokles cen ropy | S&P 500 futures | Pozornost trhu | Kryptoměna Ripple | Jihokorejský KOSPI | Americký dolarový index | CHF | L'Oréal | Instituce | Constellation | Tým InstaForex | Česká koruna | Turecko | Restriktivní opatření | Bitcoinové ETF | Bank of Japan | Investice do fondu | Vlna koronaviru | Průmysl v eurozóně | OECD | Čínský akciový index | Předpokládaný růst | Podnikatelská důvěra | CFD kontrakt | FAANG | G10 | Bankrot kryptoměnové burzy FTX | High Yield | Daně z neočekávaných zisků | LNG | Western Alliance | Vliv na investice | Brokers | JNJ | Burza cenných papírů | Foreign Exchange | Akcie big data | Obnovitelné zdroje | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Nejistota | Odhad růstu světové ekonomiky | Dobrá data | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | Obchodování ETF | BBC | Silná ekonomika | CEPS | Smart kontrakty | Czech Fund | Fiskální stimuly | Úrokové sazby Fedu | Britská měna | UBS Group | TTWO | Řecká krize | Ex-dividend | Běžný účet | Kongres | Obchodní rozhovory | Divize | Iberdrola | Harry Tchilinguirian | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | Vývoj měnového páru USD/JPY | Obchodní výsledky | Makroekonomické ukazatele | Index Nikkei | Oslabení koruny | Westpac Banking | Spot | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | Ziskové marže | ex | PSA | Zkušenost s investováním | Čínský statistický úřad | Americká data | Japonský export | Naše ekonomika | Strategie Buy and Hold | Investment Objective | CVS Health | Fatih Birol | Menšinový podíl | Inflace ve Švýcarsku | Silné stránky společnosti | Nejprudší pokles | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Capital Markets | Equinor | IGLN | Předpověď kurzu | Růst výnosů | Big data | Trh s futures | Trh | Zájem o dolar | Snížení daní | Snížení těžby | Nejlepší biotechnologické akcie | Komise | University of Michigan | Pád rublu | List Financial Times | Crown | SolarEdge Technologies | Volby v USA | Erste Bank | Přehled o dění na světových burzách | Akcie firem | GME | DTE Energy | Technologické firmy | Investiční strategie ETFs | Výrazný růst | Forexové trhy | Core S&P 500 | Vývoj zlata | Index AEX | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | Fed | Nejvýraznější pokles | Zahraniční obchod | United Parcel Service | ČNB euro | Bailout | Index londýnské burzy | Zakladatel | Skupina ČEZ | Korekce | Klesající trend | Vývoz ropy | Upozornění | Příliv kapitálu | CAT | Rubl | Premiér Petr Fiala | Skupina Colt CZ Group SE | Pozornost | FRA40 | Finanční společnosti | Země EU | United Airlines Holdings | Hnutí ANO | Buffett | Illumina | Money management | Vývoj ekonomiky | Equa Bank | Švýcarská ekonomika | Jednání OPEC | Marek Španěl | Výplaty dividendy | Index německých akcií | Finanční analytici | Nákupní příležitost | Analýza akciového indexu | Kjódó | Pražské burzy | Dividendové akcie | Obchodování Bnp Paribas Easy S&P 500 | Alexion | Downtrend | Krajský soud v Ostravě | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Manažeři | Výběry | National Australia Bank | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezident Emmanuel Macron | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | S&P 500 | Ladoga | Globální recese | Spready | Vyšetřování podvodů | Rizika Over-The-Counter trhů | Automobilový průmysl | Investiční skupina Penta | Mastercard Banka | Volby v Británii | Vodafone | CNOOC | Luis De Guindos | IronFX | Electronic Arts | Holger Schmieding | Ruské úřady | JDE | Ruská invaze na Ukrajinu | TopForex | Foreign currency trading | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Situace | ANO | Stock | Marriott | Americké zásoby ropy | Řetězec | Přenos | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | Firemní investice | ProCent | Ministři financí | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Akcie banky | VZ | Technický pohled | Japonská centrální banka | Rating | Platforms | MWh | Dlouhodobí investoři | Agentura S&P | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Miroslav Singer | SNB | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | Petra Krmelová | Velké banky | Akcie roku | Microsoft | Wells Fargo | L3Harris | Floor trader | Příležitosti | Budoucí vývoj | CMS | Borealis | Sellier & Bellot | Saudi National Bank | Výběr akcií | FIL | Natixis | Vládní dluhopisy | Investice do ropy | Prospectus | Data z USA | Evropské obchodování | Odhad růstu HDP | SBUX | Začátečník | Kryptoměnový průmysl | Thermo Fisher Scientific | Eurokomisař | Repo operace | Růst tržeb | IPO Saudi Aramco | Volatility | Úspory | Forwardy | CME | Finanční sektor v ČR | Spotřebitelská inflace | Commission | Shortování | Bloomberg FX forecast | Sell | Demokratické strany | CMA | Mondelez International | Měny&Sazby | Důvěra v průmyslu | Makroekonomické údaje | Poundland | Finanční rezervy | Long pozice | Allianz Gl Artificial Intelligence AT (H2-CZK) | Siemens Energy | IUSA | FX Forecast | Obchodování akcií | Nové akcie | Dceřiné společnosti | LYNX webinář | Kurz dolarů | Banka HSBC | Známý investor | Peugeot | Exporty | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Spojené království | Pravděpodobnost | Vývoj eura | Tvůrce trhu | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | FSB | Solana | Borgis | Konference FOMC | Obchodování na páku | Mexické peso | Prodej dolaru | Unce zlata | Web3 | Investice do fondů | Ripple | ECB dnes | Penzijní fond | Bankovní akcie | ABN AMRO Bank | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Ministryně práce | Směřování | ATR | Společnost BlackRock | Obchodování na zámořských trzích | Spotřební zboží | Nejziskovější | Soukromí investoři | Vítězné fondy Swiss Life Select | Evropská banka | Foreign exchange forex | Arbitráž | Společnost XTB | CMG | Vývoj akciového indexu DAX | Insolvenční návrh | Trendové linie | Marathon | Ministr průmyslu a obchodu | Packeta | Objem obchodů | CFTC | FIAT | Tomáš Pfeiler | Devizové trhy | Japonsko | XRP | TD Ameritrade | S&P Global Inc | Invest | Sdružení automobilového průmyslu | e& | Akcie ve Spojených státech | Gazprom | Wynn Resorts | Akcie v USA | Centrální banka | Silky | Jozef Síkela | Jan Čermák | Ekonomické zpomalení | Riksbank | Index nákupních manažerů ve výrobě | Kellnerová | ZertifikateJournal | Hypotéky v ČR | Andrew Bailey | Silný propad | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Vývoj úrokových sazeb | Životní prostředí | Čtvrtletní výsledky společnosti | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Analytici | Axiory Europe | Běžný investor | Devizové intervence | Řízení rizika | ING | Raymond James Financial | NYMEX | VaR | Vývoj dolaru | Německá vláda | Vladek Krámek | Grafy | QE | Polský zlotý | Měnové otázky | Tržní sentiment | Total Expense Ratio | LYNX | Moody's | Ranní zpráva z akciového trhu | Akcie na evropských trzích | Bund | Internetové akcie | Donald Trump | NAFTA | Dealogic | Zasedání RBNZ | Čistý zisk | Standard & Poor’s 500 | Vzdělávací webináře | Patrik Urban | Jádrová inflace | Twitter | Šíření koronavirové nákazy | Směnný kurz | Akcie Aston Martin | Premiér Justin Trudeau | BIIB | Lex Babiš | Fluktuace | Zasedání americké centrální banky | Internet of Things (IoT) | Margin call | Centrum | ABN | Portugalsko | Francouzská společnost | ETF Bnp Paribas Easy S&P 500 | Snížení sazeb | Společnosti | Mero | Bank of China | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | Royal Dutch Shell | Rozpočet | Další růst | Zprávy o vakcíně | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF | Vysoká zadluženost | Startup | RHI | Finanční systém | USD/CZK | Majitel firmy | Nabízené dluhopisy | Investice do akcií | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Propad akcií | Přímé zahraniční investice | UCG.IT | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Silnější euro | AXA | Ekonomický kolaps | Kellogg | Úplný začátečník | Aukce | CME Group | NJJ Presse | Aktivita v americkém sektoru služeb | Dluhové krize | Finanční výkonnost | Kryptokomunita | Obchodování s bitcoinem | Assets Under Management | Futures kontrakty | Nízká volatilita | Údaje o inflaci | Index frankfurtské burzy | ČNB Aleš Michl | Ekonomická nálada | Euro vůči americkému dolaru | Ministr zahraničí | Analytik Cyrrusu | Předpověď kurzu libry | Reuters | Vlastní nemovitost | Prudký růst cen | Unilever | Antivirus | FTSE 250 | Spotové bitcoinové ETF | Beiersdorf | Baidu | Situace na Ukrajině | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | CZK | Cyklické sektory | Conseq korporátních dluhopisů | Chevron | Kompozitní index | Dobré zprávy | Nákup cenných papírů | Paweł Majtkowski | Energetická skupina ČEZ | Londýnské akciové burzy | Bancorp | Depozitní sazba | Rozhodný den | Česká republika | Souhrnný index | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Zákaz shortování | Negativní úrokové sazby | Ronald Ižip | Předseda | Energetický sektor | Air France | Odvody | TXN | Splácení dluhu | Jak úspěšně investovat | Utahování měnové politiky | Riziko | Morgan Stanley & Co. | Obchodování indexů | Portfolio manager | Deutsche Boerse | Nárůst úroků | Temelín | Inflace zpomaluje | Pedro Sánchez | Americké banky | Chipotle Mexican Grill | Hlavní index německé burzy | Analytika | Období volatility | Splatnost | Tištění peněz | J&T | Bidenův stimulační balík | Strategie fondů | Traders | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Forex market | Steinhoff | Růst české ekonomiky | Makro | Praní špinavých peněz | Boeing | Newmont | SAZKAmobil | Vstup na burzu | Příkaz | Adyen | PINS | Magnite | Volby USA 2020 | Největší kontrakt | Příjmy a výdaje | Merrill Lynch | Podílové fondy | Organizace ADP | Záporné sazby | Bernie Sanders | Prime | Brewin Dolphin | Výzkumná společnost Markit | Pivovar | Allianz Multi Asset Sustainability Balanced | Charter Communications | Empresa Media | Shanghai Composite | Evropské banky | Americký dolar | Libra | TLTRO | WM | Eva Miklášová | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | xPartners | Tomáš Cverna | TOP 09 | CFD | ABN.NL | Výkyvy trhu | DGX | CL | Open | Evropská unie | Lyft (LYFT) | Cena akcie | BNP Paribas Easy S&P 500 UCITS ESD | Chicago Mercantile Exchange | Zvýšení podílu na trhu | Indické akcie | DOT | Akcie Nikola Motor | US100 | Investiční fórum | Akcie W.P. Carey | Financovat | Počet lidí bez práce | Příprava | Čínské měny | Foreign currency trade | Řecko | ETF Trust | Krypto | BRICS | Úřad pro regulaci finančního trhu | Cvičení | Technická analýza Bitcoinu | Kartel OPEC | IIPR | MRO | Americké ministerstvo obchodu | ČNB Vojtěch Benda | Angela Merkelová | TSLA | Investice do palladia | FOREX | Podnikatelská aktivita | Nový rekord | Investiční příležitosti v roce 2020 | BNP Paribas Disruptive Technology | Invaze | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Nová mutace koronaviru | Severomořská ropa | Refinitiv | Viceprezident | KER | Plodiny | PEPSICO | Aktivita v čínském průmyslu | Nexen Tire u Žatce | PPF Telecom | Over-The-Counter | BNP Paribas US Growth Classic | Ranní nadhoz | Cena | Automobilka Toyota Motor | BNP | Investiční banky | Důvěra v eurozóně | Mario Draghi | Swiss Life Select | Odpor | Steen Jakobsen | Předstihové ukazatele | Josh Frydenberg | Snižování státních ratingů | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Prudké zdražování | Kryptoměnové společnosti | GWW | AUD/JPY | ASML Holding NV | Nárůst výnosů | Bank of the West | Air | Snižování úrokových sazeb | Akcie dnes | Hypoteční banka | Ztráta | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | Skupiny PPF | Defenzivní akcie | CVX | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Mezinárodní investoři | Světové centrální banky | Životní úroveň | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Francouzský prezident | EBay | Dolar | Americký index S&P 500 | Orbán | Čínská ekonomika | Pokles úroků | Ceny | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | Standard Chartered | Energetická krize | JPMorgan Chase & Co | Šíření viru | ČNB | Ztráty zaměstnání | Devizoví obchodníci | Telecom | Cigna | Investiční rada | Energetická společnost ČEZ | Spolčení za účelem manipulovat | ANTM | Celkový deficit | Fiserv | Akcie Microsoft | Comcast Corp | NÚKIB | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Global Times | Pokles | Politické napětí | Deutsche Bank (DBK.DE) | Nejstarší ETF | Ceny komodit | Těžaři | MGM | Vládní koalice | Ochrana proti inflaci | IG | Zahraniční investice | Proroctví | Pojišťovnictví | Czech Media Invest (CMI) | Obilniny | Facebook (FB) | Raymond James & Associates | Margin | Guvernér Fedu | Nvidia | AAL | Makroekonomická situace | Obchodní spory | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | IFSC | Biogen | ConocoPhillips | Take-Profit | Uhrazení závazků | Počet uživatelů | Taiwan Semiconductor | Vinci | Mattoni | Americké společnosti | Závazek | Komodita | TUI AG | Švýcarská centrální banka | Charles Schwab | Hedge | Setkání centrálních bankéřů | Rezervní měna | Švédsko | Royal Caribbean | Poplatek | Růst HDP | EUR/HUF | Zemědělci | Maloobchodní tržby | Rabobank | Merck & Co | Největší banky eurozóny | Euro vůči dolaru | Marco Willner | KNF | FTSE | Obchodujte akcie | Světové měny | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Graf fondu ESD.FR | Carlyle | Záchranný program | Deliveroo | Štěpán Hájek | Velké korporace | Zisky dolaru | Americká ekonomika | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Europe 600 | Neinvestovat | FIS | Credit Suisse Group | NVDA | Národní finanční prokuratura | Kurz koruny | Počet žádostí o podporu | Obchodník | Webináře | Ekonomická aktivita v USA | IPO Uber | Čepro | Portfolio manažer | Strategie ETFs | Akcie s LYNX | PHIA | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Global Advisors | PVM | Organizace spojených národů | COVID-19 | Negativní dopad | MGM Resorts International | Google | Cheniere Energy | Tomáš Trávníček | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Bitcoin a další kryptoměny | Blue chips | BoE Andrew Bailey | Ekonomické vyhlídky | Růst mezd | Kapitálové požadavky | CF Industries | ISIN | Remdesivir | Fortune | Evropská centrální banka | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Německý ministr financí | Oversea-Chinese Banking | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | Banka Credit Suisse | Luboš Růžička | Kategorie Smíšené fondy | Index PX | Čínská vláda | EBIT | Daně | Růst americké ekonomiky | Kofola ČeskoSlovensko | Mitsubishi | Lídři | Společnost Automotodrom | Dnešní cena ropy | Alan Greenspan | Moneta | Instinkt | Stabilita | Investment Management | Mutace koronaviru | Štěstí | Malina | Cena za akcii | Pivot | První fáze | Rizika | Kryptoměna | ECB | Sport | Nákup akcií | Výhled české ekonomiky | CRH | Inflace v Turecku | Vývoj inflace | Bristol-Myers | Coinbase | Žádosti o podporu v USA | ECN | Česká ekonomika | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Daně z příjmů | Období zvýšené inflace | Marketingová komunikace | Kurzy | Ajay Dayal | CBOE | Německá kancléřka | Fond | Konsorcium | Mánie | Finanční prostředky | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Turów | Prezident Vladimir Putin | Martin Svoboda | Růst zisků | Zisky | HICP | Evropské akciové indexy | Partners | Konsensus | Trader | Druhý největší ETF na světě | FCA | Ekonomické údaje | Platformy pro obchodování | Conference Board | Konsenzus | Activision Blizzard | E*Trade Financial | BRANO | EURIBOR | Analytik Trinity Bank | Signature Bank | Ceny palladia | Globální ekonomika | AMEX | Peter Bukov | COST | Thomas Jordan | Bitcoin Cash | GRMN | Allianz SE | Rozpočtový schodek | Summit G20 | Swap | USD/TRY | Miliardy eur | Míra inflace v ČR | Šmejc | Výnos desetiletých dluhopisů | Trend GBP | Spotový kurz | Oklahoma | ISM | Benchmarky | Přehled kurzů | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Členské země eurozóny | Francouzský index CAC 40 | Starbucks | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Toyota | Shortování akcií | Delta Air Lines | KLM | Ratingové agentury | Cena severomořské ropy Brent | Pšenice | Cena zlata | Electricite de France | Makroekonomické data | SPAD | Obchodníci | Německý ústavní soud | HSBC | Pullback | Zasedání Bank of England | Ruská vláda | CBRT | Conseq | Ekonomiky eurozóny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Euro STOXX | Trinity Bank | Fincentrum & Swiss Life Select | Flash Crash | IPO Instacart | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Pojištění vkladů | F-35 | RRR | Epidemiologická situace | Měnový výbor | Výše poplatků | Hospodářská krize | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Spekulace na růst | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | GasNet | Implementace | Ředitelka | Indikátor | Moskva | RSI | Guvernér japonské centrální banky | Toyota Motor Manufacturing | Vysoké inflace | Měnová politika | Americký zpracovatelský průmysl | Akcie Apple | Aeroports de Paris | Asset management | Alokace | Obchodování forexu | Býčí trh | Saxo | Americké akciové trhy | Oslabování měnového páru | IFO index | Statistici | REIT ETF | Výrobce pálených cihel | Financování | Vlastní investice | Úroková sazba v USA | ČSÚ | Snížení ratingu | Air Bank | Akciový stratég | Zasedání RBA | Ursula von der Leyenová | Etherea | Fitch | AWK | Internetové společnosti | Akcie Nikola | Nastavení měnové politiky | Typ strategie | Hodnoty měny | GMT | Nálada spotřebitelů | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Occidental | Americká lehká ropa | Růst měny | Philip Lowe | | Turecké liry | Honeywell | Pokles ekonomiky | EGLN.UK | Cena palladia | Růst úroků | Finance | WBA | EURGBP | Dividenda | Republikáni | USDJPY | CSPX.UK | Czechoslovak Group | Madridský index IBEX | KSU | Zprávy z USA | Inflace v ČR | Poptávka | Express | S&P 500 UCITS ESD | DISH | Banka Morgan Stanley | Mercedes-Benz | Báze | Počet bankrotů | Kategorie Akciové fondy | Volby do Evropského parlamentu | Line | Guvernér | EGAP | Nálada na globálních trzích | Globální trhy | Premiér Babiš | Capital | Očekávání trhu | Snížení ekonomické aktivity | Bear Sterns | FT | Australský premiér | Thajský bat | Allianz Global | Jedno euro | Southwest | Obchodování na akciových trzích | Akciové fondy | Recesia | Německý index DAX | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Malé podniky | Obchodovat | Podíl obnovitelných zdrojů | PSX | Poskytovatelé likvidity | Zvýšení inflace | Microsoft Corp | JPMorgan Chase | SolarEdge | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Pokles akcií | Shell Plc | Colt CZ Group | Hospodářský růst | UniCredit SpA | Prezident Fedu | Fixing | Kurz měny | Největší americká banka | S&P/Case-Shiller | Odhodlání | HAS | Uzavření trhů | Akcie technologických firem | Oslabení čínské měny | Bankovní rada České národní banky | Technologický Nasdaq | Akcie Gamestop | Dluhová krize | PacWest Bancorp | WTI | FinTech | Palantir Technologies | Standard & Poor's 500 | Resistance | Bod | Stavební výroba | Miliardy korun | Koncentrace | Reporty | Royal Bank of Canada | Zpřísnění finančních podmínek | Shares | Zisk společnosti | Raiffeisen Bank International | Medvědi | NetEase | Kapitálové trhy | RBNZ | Conseq Invest Akcie Nové Evropy | GfK | PRIBOR | Paládium | AMGN | Protocol | Co bude | Obchodování dnes | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Získané peníze | Únorová inflace | Podíl Daniela Křetínského | Wüstenrot | Problémy Credit Suisse | Obchodování CFD | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Skupina Colt CZ | RBI | Bitcoinové a blockchainové akcie | Predikce vývoje | Vyšší daně | Aliance | Honeywell International | Philadelphia Fed index | Nord Stream | EMU | Fidelity Funds | Saúdská Arábie | Výkonnost ETF | Zájem o akcie | Christine Lagardová | Justin Trudeau | KMX | Zkapalněný zemní plyn | OCI | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | Barclays | Video | Volební vítězství | Podnikání | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | Nejlepší internetové akcie | Karel Šulc | Active Invest | Paradox | Jaderné elektrárny | Inflace | Problémy | Recese světové ekonomiky | Advanced Micro Devices | Walgreens Boots Alliance | Roche Holding AG | Světové žebříčky | Měny regionu | Turbulence na trzích | Sergej Rjabkov | ABC | Drobní investoři | Změny klimatu | Kupón | Marže | Využití kapacit | DAWN | ROCE | Akcie bank | Fiskální politika | Německá ekonomika | DAX | Technology | Macquarie Marcus Garvey | HDP | Zavedení záporných úrokových sazeb | Koruna zpevnila | Capitalinked.com | Infineon Technologies | Projevy centrálních bankéřů | Akcie těžařů stříbra | Netflix | Odhad růstu ekonomiky | Tadawul | Prosus | Kurz USD | Důvěra v Německu | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Petr Šrámek | Předvolební průzkumy | Zkušenosti | Nova 2 | Jüanová aktiva | Technologické akcie roku 2020 | Lehman Brothers | Emmanuel Macron | Firma | Ekosystém | Konkrétní instrumenty | Zbrojovky | Signály | Omikron | Akcie ABN | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Micron Technology | Spotřební daně | Tweety | Warner Bros Discovery | CBOT | Lira | Devizový trh | Francouzský parlament | Načasování | Akcie evropských bank | Pokles cen akcií | Vyšší inflace | Snížení úrokových sazeb v USA | MCD | Obchodní válka | Keystone XL | Rafinérie | Erste | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Peněžní zásoba | Ether | Premiér Rishi Sunak | Byznys | NJJ | Pivovary | RISK-ON | China Telecom | Stoxx 600 | Světová ekonomika | RBC Capital Markets | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | SAP | Empire State Index | Dluhopisové trhy | Odliv zahraničního kapitálu | JPM | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | Tesla Motors | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Global Markets | Ekonom | Propad HDP | Debata | Deutsche Bank | RUB | Tým RoboMarkets | Renáta Kellnerová s rodinou | Američané | Kurz | Vanguard S&P 500 ETF | Market | Referendum | Pasivní investování | Akcie Alphabet | Investiční cíle | BNP Paribas Securities | Ekonomka | Forexu | Akcie Gazprom | Tomáš Holub | Large-cap společnosti | Raiffeisenbank a.s. | Tyson Foods | 256/2004 | Rudolf Špoták | Unicredit | Růst akcií | Společnost Pepco | Pokles výnosů | BNP Paribas US Growth Classic H CZK Cap | Akciové tipy | Mateřská společnost | Naše prognóza | Telefónica | Polská měna | Americká Komise pro cenné papíry | Nejlepší výsledky | Franklin Templeton Investments | Restrikce | Jak obchodovat index S&P 500 | Komisí pro cenné papíry a burzy | Neomezené množství | Zavedení cel | Merck | Optimismus | Konjukturální průzkum | Coinbase Global | Facebook | Rozhodování | Výzkumná společnost | ironSource | DBK | BH Securities | Oracle | Profit-Target | Akcie podniku | Světová obchodní organizace | Francouzský CAC 40 | Výnos do splatnosti | ETF Bnp Paribas | STMicroelectronics | Greensill | Costco | USA | Deficit státního rozpočtu | Fibonacciho retracement | Washington Post | Investujte | Nakupovat | Direct market | Pravidelný příjem | Měď | Prezident USA | Nezaměstnanost v ČR | Konzervativci | Proinflační | Gigafactory | BMO | Futures na bitcoin | Lennar | Index londýnské akciové burzy | Být trpělivý | Konglomerát | ANZ | Rozvíjející se trhy | Japonský export v dubnu | Holding Czechoslovak Group | Akcie na pražské burze | Euro | Yield | AUD | Cena ETF | Huť Liberty Ostrava | Těžba lithia | Datový kalendář | Rada ČNB | Contract | Caixin/Markit | Evropské akciové burzy | Martin Sklenář | Binance | Exchange Traded Funds | Pilulka Lékárny | EuroStoxx50 | Agentura DPA | Breakout Trader | Fnac Darty | Kurz franku | Konferenční centrum City | Seriál o ETF | Capitalinked | Risk | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | DG | Akcie Netflix | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Úřad práce | Hospodářské noviny | Bank of New York Mellon | Kypr | Citigroup | Softbank | Soud v Německu | MBG.DE | Čínský vývoz | Radim Krejčí | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Sony | Index VIX | Hospodářství | MIB | Stagflace | Pražský index PX | Poskytování hypoték | Etoro | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Měnový stratég | EBITDA | Soren Otto Simonsen | Kamil Bednář | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Ekonomika ve světě | Obchodní aktivita | Mezinárodní banky | Siemens Healthineers | Růst ekonomiky | Vývoj kurzu eura | Televizní studio | Constellation Brands | Program OMT | Banka JP Morgan | Firma Wienerberger | KBC Group | Automobilka Škoda Auto | Uniper | Labouristická strana | Trh Prime | Majors | EUR/CHF | Zemní plyn (LNG) | Rozhodnutí Bank of England | Nárůst nezaměstnanosti | Čínská měna | Kommersant | Market Maker | AUM | Intermediate | Palantir | Další posilování | PEP | EU | Holding Agrofert | Ekonomická krize | Redukce | Slabé euro | Nova International | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Akciové trhy v Asii | Převis | CETIN | Precedens | Tatra Trucks | Kurz domácí měny | Prohlášení | NN Group | Komerční banka | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Nástroje měnové politiky | Obchodování s Bitcoiny | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Světové finanční krize | xStation 5 | Akcie Credit Suisse | Theresa May | Samsung | Recese | Rafinérie v Litvínově | ZNGA | Generali Česká pojišťovna | Inflace v Německu | Multi-assetové portfolio | ASML | Švýcarský frank | Renault | Německý ZEW index | Turistické sezóny | Bank of Canada | Capital Partners | Erdogan | Virtuální měny | CZK/EUR | Růst globální ekonomiky | Správa železnic | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | NZDUSD | SEC | Akcie Applu | Agentura Interfax | Hargreaves Lansdown | Aktuální situace | Akcie Alibaby | Začít investovat | Burzovní indexy | USD/CAD | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Měna euro | Počet nových žádostí o podporu | Index francouzských akcií | Miliardy | Sev.en | Denní graf | Petr Kellner | Spekulace | Manažerka | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Air Products | Fosilní paliva | Akcie PayPal | Americké burzy | Hodnota indexu | Český statistický úřad (ČSÚ) | Daňové reformy | Know-how | Frank | Currency trade | Ministři | ETN | Prudký propad | EUR/SEK | KBC | Kapitálové výdaje | Prodeje existujících domů | Mondelez | Kurz eura | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Aktivně spravované | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Pips | Goodyear | Nikkei225 | Pivovary CZ Group | Legg Mason ClearBridge Infrastructure Value | Ekonomický poradce | Silné euro | Dieselgate | Změna sazeb | Ján Hájek | Statistika z amerického trhu práce | KPMG | Ceny energií | Lufthansa | Graf indexu S&P 500 | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Americké indexy | Globální HDP | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Nikola Motor | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Politická nejistota | Akcie Norilsk Nickel | Zajímavé investiční příležitosti | Meziroční míra inflace | Vyhlídky cílového trhu | Japonský jen | Index FTSE 100 | Index důvěry | Měnový kurz | Základní sazby | Online grafy | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Starwood Hotels & Resorts | GBP k USD | Úrokové sazby | Kiwi | Další kryptoměny | Swingové maximum | Averze vůči riziku | USDCHF | Prezident Donald Trump | Silná poptávka | Multi-Asset obchodování | CySEC | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Index PCE | Odchod z eurozóny | Ruský bankrot | Technologický sektor | OSN | Soud | Saudi Aramco | Objem českých dluhopisů | Společnost ČEZ | Komunita | Fresenius SE | Henry Hub | LyondellBasell | Euro posiluje | Blockchain | Politické riziko | Kanadský dolar | Agentura Fitch | China Mobile | Předpovědi | Bondy | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Benzín | Produktivita práce | Channel | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Konfederace | Zastánci brexitu | Akcie a ETF | Pokles sazeb | Adidas | CEE | Dow Jones Industrial | OXY | ETF roku 2020 | Úrokové sazby v Česku | NZD/JPY | Akcie na burze | Franklin India A (acc) USD | Časový rámec | Míra inflace | Fyzické zlato | Přebytek obchodu | Platforma | Norwegian Air | Evropský statistický úřad | Energetika | Manufacturing | Intervence centrální banky | Abenomika | Spotřebitelská důvěra | PBOC | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | United Airlines | Trhy v USA | Náklady na úvěry | USD/RUB | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční situace | ChainLink | Objem objednávek | Oslabení | BlackRock | Nařízení | Prospekt | Verizon Communications | HDP Francie | Odkup vlastních akcií | Ropné akcie | Jak obchodovat | Sazba hypoték | SWIFT | WP | Verizon | Schodek | Farmaceutické společnosti | BTC | Velkoobchodní tržby | Bankovní sektor | Fed index | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hospodářské krize | Obchodní bilance | Ticker | Mizuho | Nouzový stav | Severomořská ropa Brent | Lululemon Athletica | Aktivní investování | Pimco | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Výrobní PMI | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Akcie největší banky | Zhoršení ratingu | Akciová společnost | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Česká národní banka (ČNB) | Poskytovatel likvidity | Průmysl | Investovat do zlata | Gabriel Attal | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Omezení dodávek ropy | Míra inflace v Turecku | Úsilí | Druhá vlna koronaviru | Poskytování úvěrů | Put | Výrobní závody | Akcie KB | Airbus Group | Grexit | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Odkup akcií | InPost | Goldman Sachs Romania Equity | American Airlines Group | Úvěrový rating | Bilance ECB | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Trim Broker | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | Pohonné hmoty | Americké dluhopisy | Penta Real Estate | Aplikace TikTok | BASF | Nadhodnocení | Continental | Air Liquide | Ministerstvo dopravy | Zpracovatelský průmysl | Ekonomický poradce Bílého domu | Banky | Divergence | Biliony | Bankovní index | ETF | Marathon Oil | Plán obnovy | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Norfolk | Hlavní evropské indexy | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Národní sdružení | Myšlenka | Moneta Money Bank | Europoslanci | UnitedHealth | Humana | Varování | Turecká ekonomika | Prezidentské volby USA | Největší propady | Invaze Ruska | Hospodářské soutěže | Počty nových žádostí o podporu | LLY | Viceprezident ECB | Šéfka Fedu | Palladiové akcie | Peněžní zásoby | EOG Resources Inc | Ministr zdravotnictví | Spojení | Bankovní společnosti | Long | Reálná ekonomika | Rally | Western Digital | Inverzní výnosová křivka | Investování do akcií | Bankovní rada | BGF World Healthscience | Pojišťovna | Euro Stoxx 600 | Macron | Výrazný propad | Pandemie | Parametry obchodu | GLE | ČT Jan Souček | Bear | Tripadvisor | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Aktiva | Pražský městský soud | Klid | Pokles inflace | Ekonomické krize | Použití finanční páky | IPO Airbnb | PDD | Dluhopis | Časopis Forbes | Equity Trader | Vývoj finančních trhů | Ministerstvo financí | NextEra Energy | GEVORKYAN | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Smíšené fondy | Index německých akcií DAX | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Věřitelé Arca Investments | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Omar Arnaout | Index londýnské burzy FTSE | UniCredit Markets & Investment Banking | Švýcarská banka UBS | UCITS | Business | Hlavní index německých akcií | GBPJPY | Evropští investoři | Ropný a plynárenský průmysl | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Vyšetřování podvodů s dividendami | Indikátory | Brown Brothers Harriman | Dna | Index japonských akcií Nikkei | WFC | Sev.en Global | 19b-4 | Akcie herních vývojářů | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Royal Dutch | TikTok | Plug Power | Citadel | Bloky | LPR | Obchodování s komoditami | Plynárenské společnosti | Investments | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Počet bankrotů firem | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Americké státy | SP500 | Jan Procházka | Stephen Poloz | Technologická společnost | Začít obchodovat | TWTR | Index euro | Zvedání úrokových sazeb | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | ČBA | Program kvantitativního uvolňování | Institut pro fiskální studie (IFS) | Výsledky voleb | Bankovní unie | Vývoj kurzu | Umělá inteligence | Western Union | Inovace | IPO Luckin Coffee | Španělský IBEX 35 | Akcie Berkshire Hathaway | Konsolidace | Aston Martin | Zdravotnictví | MSCI World Index | Investice do stříbra | Energetické krize | Bregje Roosenboom | Akcie Tesly | Long signál | Výnosnost | Spekulanti | NZD/USD | Čínské akcie | Riziko ztráty | Ministryně financí | Časový úsek | Brazílie | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | Snížení cen | Bank of America Merrill Lynch | Sklizeň obilovin | Poměr rizika a výnosu | | Německý statistický úřad | Velké investiční fondy | Danske Bank | Výsledek voleb | Nemovitosti v Česku | Westpac | Členské země | Seat | IRBT | Německé společnosti | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | ETFs | Zisky firem | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | Fio banka | Řetězce | Schwab | Dividendové akcie 2020 | Zrychlení inflace | Sentiment | Zhoršení pandemie | Události ve světové ekonomice | Investovat do ETF | Stoxx Europe 600 | Silná konkurence | Šéf společnosti | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Berenberg | Budoucnost Bitcoinu | Politika | Britský akciový index | Konkurence | Index německé burzy | Hospodářské recese | IBIT | Nálada na trhu | Commodity futures | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Šéfka ECB | Čínský jüan | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | LYNX WhatsApp | Míra nezaměstnanosti | López Obrador | Ben Laidler | Komunikace | Bankovní asociace | Ekonomické prostředí | Výplaty dividend | Čínský prezident | Dnešní seance | Tier 1 | Novavax | Americké futures | TopMonks | MAM | FinTech akcie | Novinky.cz | KfW | Baterie | ECOFIN | Pravidla hry | Deutsche Telekom | Poplatky | Oslabování eura | Nike | GDP | Cenové maximum | Karel Komárek | Velká Británie | Rating České republiky | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Investment Banking | Jak diverzifikovat | Citibank | CUM ARTE | Si Ťin-pching | Rekordní propad | Mattel | US akcie | Větrná energetika | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Členové bankovní rady | Zlatá horečka | Úrokový výnos | Úřad pro energetické informace | George Soros | Automobilka BMW | Garanční systém finančního trhu | Jerome Powell | Centrální banky USA | PriceWaterhouseCoopers | Investování do ETF | Nálada | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Jak na pravidelný příjem | Symantec | Indie | ABN AMRO (ABN.NL) | Investovat v roce 2020 | Nákupy | Měnové páry | Technologické akcie | Obchodní spor | EdF | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Huť Liberty | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Prudential Financial | Intel | SVB | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | Koncern Volkswagen | Čínský vicepremiér | CSG | Hospodářská recese | Ekonomika | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Jeff Meys | Vasky | Bankrot kryptoměnové burzy | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická data | Historická maxima | DAWN akcie | Stratég Saxo Bank | WTO | Výrobní index PMI | Alokace aktiv | Dohoda o brexitu | Intradenní obchodník | Warner Bros | Blockchainy | Momentum indikátor | Pandemický program | WELL | Nastavení sazeb | SYRIZA | Flexibilita | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Commerzbank | Marshallův plán | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Obchodování s futures | Ministr energetiky | Ceny zlata | Vývoj trhu | Výhled | Trade Financial | Investice v Číně | PPF Renáta Kellnerová | Členové OPEC | Timeframe | Měnové turbulence | Investování do určitých tříd aktiv | České akcie | Futures na indexy | ESM | Obchodování měn | Auta | Volume | Americký akciový index | Úlevy pro banky | Taboola | Komerční banky | GBTC | Believe Denis Ladegaillerie | Americké ministerstvo | PCAR | Timur Barotov | Komise v přenesené pravomoci | Strach z koronaviru | Mexický prezident | Indexové ETF | Invesco Quantitative Strategies | iShares Core S&P 500 | Dnešní zprávy | Colt CZ Group SE | Summit EU | Národní finanční prokuratura (PNF) | Deriváty | Durace | Ethereum | Investiční prostředí | Nejlepší blue chip akcie | Akciový trh | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Economist | Hry | Akciový index DAX | Digitální daň | Odpovědnost | iRobot | Obchodní dohody | Zprávy z Německa | Investiční nástroj | Energetické společnosti | Kurz EUR | Propouštění | Index Hang Seng | Limitní příkaz | Fondy ETF | Zaměstnanci | PayPal | TripleLift | Meopta | Bankovní krize | Forex trading | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Optimismus na trzích | Miliardáři | Burza dnes | Zlaté rezervy | FTSE/MIB | Oživení cen ropy | Cyrrus | PacWest | Data o inflaci | Expanze | Jiří Šmejc | Insider | Cena termínového kontraktu | Největší ekonomika | Trading | Advance Auto Parts | ALXN | Provize | Síkela | Prostor pro růst | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | XTB Tomáš Cverna | Devizová politika | Walt Disney | IPO společnosti | Investice roku | Bílý dům | Komoditní trhy | STT | Austrálie | Cenové hladiny | HDP Číny | Německé ekonomiky | Financial Times | Soukromé kryptoměnové burzy | Počet Američanů žádajících o podporu | Zhoršení ratingu Francie | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Počet nakažených | Výsledkové zprávy | Spread | CZK/USD | Nova Sport | Fondy zaměřené na ESG | Iniciativa | Obavy investorů | Společnost Intel | Theresa Mayová | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Společnost Believe | Peněžní trhy | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Under Armour | Schodek rozpočtu | New York | Manipulace s měnovým kurzem | Anadarko Petroleum | Místní rozvoj | ProSieben | BinckBank | MSFT | Čistá ztráta | UAL | GS | Analytik finančních trhů | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | CFG | AIG | Obligace | Price-to-earnings ratio | Britské firmy | Ministr zemědělství | Fresenius | Epidemie koronaviru | ČNB dnes | Zotavení ekonomiky | Jak investovat | Synot | USD/MXN | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | CMI | Risk Off | Applied Materials | Ukrajinská krize | IBEX | Massachusetts | AOS | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | Uvalení sankcí | Salmán | Exotické měny | EURCHF | CoinGecko | G20 | Společnost GEVORKYAN | Míra inflace v eurozóně | Zkrachovalé společnosti | Investiční bankovnictví | Kurz libry | Akcie roku 2019 | Teads N.V. | NFT | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabost dolaru | DIESEL | Šance | Majoritní akcionář | Devizové rezervy ČNB | Člen rady guvernérů | Výše poplatků (Expense Ratio) | Prezidentské volby | Zlepšení nálady | Dollar | Vratislav Zámiš | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Měnové stimuly | Evropská platební iniciativa (EPI) | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Nákup dluhopisů | Sazby | Mezibankovní | Akcie Tesla | Graf indexu | ODS | Sekyra Group | Paroplynové elektrárny | FOMC | Ceny akcie | Generální ředitel | Akcie eurozóny | HN | Oddělení Research | Devizové rezervy | České vlády | STZ | Měny emerging markets | Investiční tituly | Cíle | BNP Paribas Research | Interfax | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | SPX 500 | LTRO | AXP | Výhled trhů | BNP Paribas Investment Partner | Investiční skupiny | Volkswagen | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Zadlužené Řecko | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | Čas na nákup | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | Investice do zlata | Greenflation | Zákaz výplaty dividend | Derivát | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Teherán | Capital Economics | Parlamentní listy | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Porsche | Španělský IBEX | Spotřeba domácností | Švýcarské banky | Transakce | Jak funguje screening akcií | Dnešní údaje | Důchodový systém | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | Obchodní jednání | TechnipFMC | Dopady pandemie | Trh s kryptoměnami | Válka mezi USA a Čínou | Bloomberg FX | Největší švýcarské banky | Snížení úrokových sazeb | Růst cen potravin | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Nejlepší forexové předpovědi | Lululemon | Krajský soud | SREIT | SPY.US | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Raymond James | Bezpečnost | Výroba v Německu | Atos | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Držení akcií v České republice | Glencore | Maloobchodní prodej | ISRG | Irsko | Regulační úřady | MSCI Europe | Rozjednané prodeje domů | Americké firmy | Analytici společnosti | Tržní kapitalizace kryptoměn | Zpravodajství | Air France-KLM | Nebezpečí | Pharming Group NV | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Nejlepší ropné akcie | Peter Navarro | BTC/USD | Jádrová inflace v eurozóně | Fed dnes | Držení akcií | Inaugurace | UNA | Investiční společnosti | Investor | Abbott | Analytické oddělení XTB | Spojené arabské emiráty | Pokles ekonomické aktivity | Rozhodnutí FOMC | Renminbi | Finanční sektor | Fundamenty | Daňové příjmy | Marathon Petroleum | TradingView | Oslabení eura | Rada ČTK | Státní veterinární správa | George Russell | Německé banky | Internet of Things | Renáta Kellnerová | Alexion Pharmaceuticals | Teroristický útok | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | MSCI | Burzovní index | Karanténní opatření | CV90 | Australská ekonomika | Index IBEX | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Přední investiční banka | Snap | Cloud Computing | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Ekonomické zotavení | SEB | Finanční trh | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Nový trend | JPMorgan | 100 SMA | SPWR | Francouzské akcie | Peníze z EU | Německé akcie | BPCE | USD/JPY | Risk On | Trade | Eni | EFSF | Britské hospodářství | Patria.cz | Limitní příkazy | Carry trades | Šíření koronaviru | Marcus Garvey | Logistické společnosti | Sberbank | Technický výhled | Rychlost | Druhá vlna | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Centrální bankéři | Milník | Světová zdravotnická organizace | Hodnota dolaru | ABN Amro | Předčasné volby | Sanofi | Zlotý | EIA | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | UNH | Rusko | Zbyněk Stanjura | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Akcionář | Miliardy USD | Krátkodobé investiční strategie | Americký ISM | Poradce | Vicepremiér | Obchodníci v New Yorku | Osobní výdaje | FAST | Obchodní den | Index japonských akcií | Vývoz z Číny | Býčí scénář | Pád Lehman Brothers | Obchodování SPDR S&P 500 ETF | ETF od BNP Paribas | Zkušenost | Mylan | ETF ESD.FR | Signál | Írán | Nova Action | Zdražování | FDX | CMC | Carige | Česká národní banka | Investiční skupina | Tematické investování | Allianz Europe Equity Growth Select | Pozemky | Předstihové indikátory | Development | Burzovní zpravodajství | State Street | National Bank of Greece | Britská vláda | Vývoj cen akcií | Analytik portálu | EPS | ADP | Vanadiové akcie | Square | ASEAN | L3Harris Technologies | Jim Rogers | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Short squeeze | Joe Biden | Ropy | Liberty Ostrava (LO) | Rozdílové smlouvy | Historie | Úspěšné obchodování | Meziroční inflace | Nové žádosti o podporu | Francouzská banka BNP Paribas | Singapur | Americké akciové indexy | Klesající dolar | Zadlužení země | Slabé stránky | Člen bankovní rady | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Guvernér české národní banky | Rafinerie | Společnost | Foreign exchange brokers | Wolfgang Schäuble | Italská ekonomika | Xilinx | Rezervní měny | LTV | CBC | Geopolitická nejistota | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | Likvidní | Firma McDonald's | Sázky | Ministr hospodářství | Uhlí | Mezinárodní obchod | Forbes | Investiční instrument | Akcez | Snížení úrokové sazby | Obchodujte | Ocenění akcií | Disclaimer | Colt | Potenciální výnosy | Obchodované fondy | Zmírnění rizik | Allergan | Klíčové faktory | Dealz | Hospodářství Evropské unie | NIO Inc | Francouzský index | Brazilský real | Negativní výhled | Sporting Products | Vysoká volatilita | Kurz britské libry | BMW | Wood & Company | Cena akcií | 1D | Guvernér ČNB | Inflace ČNB | Bezpečné měny | Intradenní vývoj kurzu | Mark Carney | Paychex | Non-Farm Payrolls | Podnikání na kapitálovém trhu | BNP Paribas Personal Finance | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | BBVA | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Německé hospodářství | Situace v USA | D1 | Příliv investic | Mimořádné zasedání | Panika | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | STV Group | DAX 30 | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Buy | ASM International | Eura | Tisková konference | Tržby společnosti | Citrix | Nasdaq Inc | Výsledek HDP | Nízká nezaměstnanost | Nizozemsko | RBAG | Blockchainové akcie | Bankovní systém | LyondellBasell Industries | Organizace | Britský FTSE | Nova Gold | Obilí | DIW | Prodat dluhopisy | Penta | CVC Capital Partners | Our Media | Gap | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Expedia | Services | VIX | Stock Exchange | SYNTHESIA | Premiér Boris Johnson | Růst | Koronavirová opatření | Problémy s likviditou | Vyšší úroveň | Kansas City Southern | Analytické týmy | Poptávka po ropě | TotalEnergies | Michelin | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Pojišťovací společnosti | Výhled pro zlato | Ředitel XTB | Inflační výhled | Příjmy | Standard and Poor's | Nvidia Corporation | Ředitel skupiny PPF | Kvalitní akcie | Nejlepší palladiové akcie | US dolar | Odhad letošního růstu | Firma Believe | Světoví těžaři | Těžba ropy v Rusku | Alexandre Baradez | Propad ceny | Daně z příjmů právnických osob | Emitent | Investujte zodpovědně | WU | Zajištění | Dominion Energy | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | GICS | Ondřej Hartman | Šéf podniku | Fortinet | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | CMCSA | CNY | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | America first | Plynárenský průmysl | Astrazeneca | Fúze | Overweight | Index | Šéf BCPP | CETIN na burzu | Wall Street Journal | Americké vlády | PCE index | Investiční tipy | Align Technology | Infineon | Lockdown | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Hlavní trh | Fundament | Měnové stimulace | Abdalazíz bin Salmán | Bohatství | Banka | Kanadská centrální banka | PMI pro sektor služeb | Investiční fond | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Malý prostor | Jižní Korea | Vista Outdoor | Vítězství | Thermo Fisher | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | Nová sazba | Arca | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Země eurozóny | LVMH | Goldman Sachs Group | Investování | Republikánský prezident | Řetězec Pepco | Akcie AMD | MMM | UCG | Zpracovatelský sektor | Zisk na akcii | BNP Paribas Flexi I ABS Opportunities | Index spotřebitelských cen | Brad Garlinghouse | Největší ETFs | Vývoj akcií Société Générale | Výzkumný ústav | Hledání podhodnocených akcií | Vývoj akcií Crédit Agricole | Vlády | Největší propady HDP | Citrix Systems | Seznam.cz | Akcie NIO | Sektor financí | Akcie | Sentix indikátor | UBS Group AG | Cena / účetní hodnota | SECO | Podíl eura | Jean-Luc Mélenchon | ENEL | Měnové manipulace | Norská koruna | Strategie ETF | Euro Stoxx Banks | MBG | Akcie Welltower (WELL) | Americký akciový index S&P 500 | H413 | Žebříček nejúspěšnějších fondů | Cantor Fitzgerald | Buyback | Liou Che | Správa portfolia | Jestřáb | Large-cap | Swiss Life Select Investice | GameStop | Slovenská UniCredit Bank | Merck KGaA | Kathimerini | Země používající euro | Auditor | Nouzový úvěr | Cílová cena | Paříž | RDSA | Velké evropské banky | Skupina těžařů | Objem průmyslových zakázek | Palantir Technologies Inc. | Strategie Dollar Cost Averaging | Fundamentální výhled | Akcie Renaultu | Bankrot | Banka BNP | Sartorius | Obchodování na burze | COP26 | Generali Prémiový konzervativní fond | Vrácení daně | Evropská platební iniciativa | Analytický tým XTB | PineBridge India Equity A USD | TF1 | Online investování | Program nákupů dluhopisů | CSPX | Období vyšších úrokových sazeb | STNG | Vývoj kurzu USD | Primární veřejné nabídky akcií | Ministr vnitra | Emisní kurz | Británie | Silný kurz dolaru | Světové akciové indexy | McKesson | Ekonomický indikátor | Zemědělský svaz ČR | Správný ETF | Dot plot | Generální ředitel XTB | Příjmy domácností | Nová vakcína | Obchodovat s cennými papíry | IVV.US | IFX | Nový Zéland | Metaco | Přední ekonomové | LBBW | Společnost Gazprom | Potravinářská společnost | Citigroup Global Markets | Wubbe Bos | Barclays Capital | Výsledky společnosti Nvidia | Nejrozšířenější kryptoměna | ProSiebenSat.1 Media | Makro stratég | Sazby Fedu | Očekávaný růst | Platinové akcie | Kurz GBP | Riziková prémie | Ropa zadarmo | Akcie Lyft | Credit Suisse (CSGN.CH) | GM | Vladimir Putin | Akcie CLP Resources | EPI | Měnové krize | Jigar Pandit | Brenntag | Člen bankovní rady České národní banky | Ropné vrty | Výrobci elektroaut | Daimler | Provedení pokynu | SDR | Michal Šnobr | Společnost LVMH | British Petroleum | Bankovní regulace | KARO Invest | Velké ztráty | Dnešní obchodování | Futures na americké indexy | Vítězné fondy | KKCG | Švédské společnosti | USD/oz | MiFID II | Britská burza | Index technologického trhu Nasdaq | Odvětví | Celkové závazky společnosti | Tržní analýza | ENEL SpA | Nejbohatší Čech | Společnost Metaco | Platby kartou v Evropě | Ministr obchodu | Pracovní místa | iShares Core S&P 500 ETF | Regulační orgány | Platby kartou | Franklin Templeton International Services | Vývoj dolarového indexu | Obchodovat s akciemi | Obchody na forexovém trhu | Bankovní skupiny | Halliburton | Přebytek běžného účtu | Harley-Davidson | CAD | ING Groep NV | David Madden | Henkel | EURUSD | Výsledky voleb do Evropského parlamentu | Akcie Discovery | ČNB Petra Krmelová | OIBDA | David Kögler | P/B (P/BV) | Průměrný český investor | Výrobce pneumatik | RWE Gas | S&P 500 ETF Trust | České předsednictví | David Vagenknecht | Pivovary CZ | Vít Hradil | Stav americké ekonomiky | Unie | PPF | Nejlepší vanadiové akcie | Akcie Saxo Bank | Analytička | Nasdaq Composite | Ekonomika USA | CISCO | Vklady | Příklady konkrétních ETF | Zlaté slitky | Hlavní index frankfurtské burzy | Německé maloobchodní tržby | Vlastnictví | Index průmyslové výroby | Forexové obchody | Ministr financí | Norsko | Propady HDP zemí | Kateřina Petko | XYL | Munich Re | Investice do zdravotnictví | Výjimečný stav | Aramco | Výše aktiv pod správou | Information ratio | Španělský premiér | Americký index | Akciový index S&P 500 | Technologické společnosti | Globální vývoj | Giorgia Meloniová | Xandr | Nové volby | Týdenní pivot | Pesimismus | RWE | Nízké úrokové sazby | Směnné kurzy | MGM Resorts | Typ investorů | Americké centrální banky | Velký hráč | J&T investiční společnost | Downgrade | Škoda Transportation | Největší banky | Vznik ETF | Net Asset Value | NN Investment Partners | Hodnota britské libry | Platební neschopnost | Janet Yellenová | IM2A | Denis Ladegaillerie | Propady HDP | Bloomberg | Britský statistický úřad | FTSEurofirst 300 | UBS | PPF Jiří Šmejc | Čistá úroková marže | Tým XTB | Investor Jan Čermák | Pokles HDP | Index německé akciové burzy DAX | William Hill | Cena komodit | Technologický holding | SPY5.UK | Vyšší mzdy | Představitel ECB | Nejobchodovanější akcie | Telecom Italia | Santander | Umění | Swiss Life Select Investice roku 2023 | Dnešní datový kalendář | Obchodní poradce Bílého domu | ACA.FR | Templeton China A (acc) USD | Den díkůvzdání | Počet bankrotů firem v Japonsku | Abbott Labs | Obchodní příměří | Ruské akcie | Ředitel Swiss Life Select | Vypuknutí pandemie | Investice do platiny | Obchodní války | Index italských akcií FTSE MIB | Global X SuperDividend REIT ETF | Aramco na burze | Josef Tetek | CBRE | Index cen domů v USA | Fidelity Funds - Global Technology A-EUR | Kategorie Trend | Michal Semotan | Vysoké ceny energií | Čínské investice | Procter & Gamble | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Řecké volby | Čínský akciový index Shanghai Composite | Nvidia Corp | ING Groep | Závazky vůči věřitelům | City | Snižování sazeb | Makléřské společnosti | Propad exportu | Španělsko | ONE | KER.FR | Biden | Zdroje energie | Online grafy měn | Technologický fond | Konec roku | AllianceBernstein | Americká společnost | Těžba ropy | Vojtěch Benda | Andrej Babiš | Nemovitosti | Kering (KER.FR) | Manipulace na forexu | Hospodaření | Snížení úroků | Nová lidová fronta | Hospodářské oživení | Boris Johnson | Markéta Fišerová | Domácí poptávka | Akciový výprodej | Výrobce munice | WPC | JD.com | Francouzská banka | Prezident Trump | Míra nezaměstnanosti v Německu | PLUG | Amundi | Dobré zprávy z USA | Aberdeen Global Premier Properties Fund | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Přehled | Euro k dolaru | Silky Zdeňka Porybného | Maturity | Dluh Řecka | Růstové akcie v roce 2020 | AbbVie | Investování do akcií Teads | Zvýšení úrokových sazeb | Do čeho investovat | Finanční ztráty | Inflační očekávání v USA | Index CPI | Conseq Invest Konzervativní | CSX | Obchodní investice | Oživení světové ekonomiky | Zlepšení | Globální akcie | TWS | Regrese | Celková průmyslová výroba | Institut ZEW | Marriott International | Obchodní konflikt | BofA | Prognóza ČNB | Maďarský forint | Opatření proti šíření koronaviru | Index Euro Stoxx 600 | Virgin Galactic Holdings | Osobní příjem | Vonovia | Kryptoplatformy | Akcie NN Group | Irská pojistka | Novozélandský dolar | Sektor služeb | Volkswagen AG | Erste Group | Japonský HDP | Soudní dvůr | HDP v eurozóně | Standard & Poor's (S&P) | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Fáze obchodní dohody | Nová mutace | xStation5 | Pověst mezi klienty | Intuitive Surgical | Hlavní burzovní indexy | Foreign currency | Investiční strategie fondů | Hotovost | Česká a slovenská UniCredit Bank | Německý kancléř | Německo | Hermes International | Vivendi | Americké úrokové sazby | Aleš Michl | Haruhiko Kuroda | Liberty Ostrava | MT4 | Akcie Innovative Industrial Properties | Estee Lauder | Elektromobily | Maloobchodní prodeje | Tim Cook | Američtí bankéři | Investiční platforma Portu | IHS Markit Ltd | ProSiebenSat.1 Media SE | Kontrakt | Výkonnost amerického akciového indexu S&P 500 | Zemědělství | Vice | Walmart | Koncern | NN IP | České dráhy | Americké regulační orgány | Fond peněžního trhu | Čistá hodnota aktiv | Mediální společnosti | Zlínská obuvnická firma Vasky | Zadlužení | Program skupování aktiv | Visa | Jak si Teads vede finančně | Le Parisien | Globální sentiment | Bid | Regulační mánie | Allianz Gl Artificial Intelligence | Akcie Liberty Global | Akcie Airbusu | Munich | Hlavní ekonom | Domácnosti | XTB | Odvrátit deflaci | IUSA.DE | Strana Marine Le Penové | Le Penová dnes | INSEE | Závazky společnosti | Tesla | Fiskální balíček | Enel | Politické faktory | Korporace | Vztah k riziku | Chorvatsko | Nové zakázky | Dobrá nálada | SPOT | Státní dluhopisy | opPORTUnity | Hlavní index pařížské burzy | SPY5 | SPDR S&P 500 ETF Trust | Editis | Emerging markets | Marc Faber | Provozní zisk | Hlavní světové burzy | Meta Platforms | Fiskální pomoc | Franklin Technology Fund | Generální ředitel Swiss Life Select | Anna Stupnytska | Le Penová | Schroder ISF Indian Equity | Médea | Inflační očekávání | Conseq Invest Akcie | Vysoká inflace | Americká mincovna | Generali Fond konzervativní | Dividendové vyhlídky | Termínové kontrakty | Britské společnosti | EK | Omezení výplaty dividend | Primoco UAV | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | Směrnice | Abbott Laboratories | Německé dluhopisy | Manažeři fondů | Emise | Znovuotevřít ekonomiku | Sempra Energy | Farmaceutické akcie | Ceny v eurozóně | Akcie Scorpio Tankers | Obchodní výhled | Česká vláda | Platina | MLM | AAA | Závislost | Asijské akciové trhy | Louis Vuitton | Intervenční nákupy | Dassault Systemes | Koš | Amazon | Dluhopisový trh | Výnosy italských dluhopisů | Pepco | EUR/GBP | Nexen Tire | Anheuser-Busch inBev | Velcí hráči | Capital Com | Marika Čupa | Růst čínské ekonomiky | Oslabování koruny | Globální ekonomický růst | Sazby beze změny | Rates | Exane | Vybrat ten správný ETF | Všechny ETF | WHO | UniCredit (UCG.IT) | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS | FX strategie | Problémy Evropy | Výraznější pokles | Volby v Georgii | IPO Ant Group | Americké trhy | Kurzy euro | Lineární regrese | Čeští investoři | Jan Frait | Royal Caribbean Cruises | Holubice | Výnosy řeckých dluhopisů | Posilování měnového páru | Měnověpolitické zasedání | Výrobce sportovního oblečení | CAPEX | Aktivistický investor | Index CSI300 | Statistika | Akcie Brookfield Asset Management | Evropské indexy | ECB Luis De Guindos | Goldman Sachs Asset Management | Makroekonomický kalendář | Americký ministr financí | Nejvyšší zhodnocení | Body | Čínské ministerstvo | Souhrnný čistý zisk | Eric Balchunas | Obchodování iShares Core S&P 500 ETF | Amundi Czech Republic Asset Management | Mark Zuckerberg | CSGN.CH | Skupina Colt CZ Group | Úřad pro energetické informace (EIA) | New York Times | Index italských akcií | Dluhopisový fond | NFP report | Index euro stoxx 50 | Akcie SAP | USTR | PrimStock | Investiční cíl | Amundi CR | Ben Broadbent | Barrick Gold | Investor George Soros | MIFID | EOG Resources | Ericsson | Měnová stimulace | Podnikatelé | Cardano | Časový horizont | Akcie švédské společnosti | Uptrend | Podnikatel | Velká akvizice | Hedging | Akcie Facebook | Ocenění | Jak profitovat | Travelers | Linde | Obchodování iShares Core S&P 500 | Hike | Investiční styl | Bavlna | Spotřebitelské ceny | Capital.com | CEO | Rezistence | Maya Bhandariová | Fidelity Funds - China Consumer A-ACC-USD | Společnost Microsoft | Český investor | Oživení německé ekonomiky | Sentiment trhu | Pozice | Forexové předpovědi | Obchodní model | Intervenovat | Cena benzínu | S&P 500 ETF | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | Zdroj příjmů | Akciové indikátory | ALV | Dividendy | Čistá marže | Burza | Nový virus | Další pokles | Crédit Agricole CIB | Aktiva pod správou | Výrobce elektromobilů | Market Makeři | Dobrý byznys | Národní sdružení (RN) | Největší a nejstarší ETF | Investiční odborníci | Zisk Monety | Největší pokles | Target | Jihoafrický rand | Fio banka, a.s. | Disney | Miliardy dolarů | BNP Paribas Flexi | Indikátor investičního sentimentu | Peter Garnry | ETF Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS | Geopolitika | Lockdowny | Hikvision | Evropské akcie dnes | Novo Nordisk | Řízení rizik | West Texas Intermediate (WTI) | Low | Výnosy u dluhopisů | Ruská ekonomika | Partneři | IPO | Průmyslové podniky | Apache | IVV | Týdenní nárůst | Index NASDAQ 100 | Prémiový konzervativní fond | Inflační cíl | Italský premiér Mario Draghi | Index DAX | Zvyšování úroků | Hospodářské výsledky | Vanguard S&P 500 | Měnový pár | 13F | Americká centrální banka FED | EBRD | JP Morgan Securities | Šíření nového koronaviru | Očekávané Earnings | Americký dolar vůči japonskému jenu | Stimulační politika | S-1 | Marine Le Pen | Index londýnské burzy FTSE 100 | J&T MONEY OPF | iShares Gold | JPM India | EMA | REIT | Opatření | Akcie H&M | Očekávání v USA | Automotive | Pražský PX | Výsledky za první pololetí | Primární nabídka | Kvantitativní utahování | Největší ETF na světě | InstaForex | Novinky | Faurecia | Indická ekonomika | SEDG | Vývoj ceny ropy Brent | Mercedes-Benz (MBG.DE) | Výzkumná skupina | Úvěry klientům | Ministerstvo financí ČR | Vyšší výnosy | Platba | BrandZ | Deutsche Post | IFS | Nejvyšší kontrolní úřad | Focus | Tým FXstreet.cz | AZN | Index Nikkei 225 | Názory analytiků | Akcie Groupe FFP | BCPP Petr Koblic | ARM Holdings | Dow Jones | Měna | Index českého investora CII750 | Francouzské společnosti | Akcie ING | Philip Morris | Ekonomický růst | Akciové burzy | Nasdaq | Vývoj akciového indexu CAC 40 | Roche Holding | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | William Blair & Company | DSTI | ECN broker | Tisková konference FOMC | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Výrobce léků | GSK | Země G7 | ALGN | Geopolitická situace | Největší ETF | Volby ve Velké Británii | Conseq Funds investiční společnost | Evropské dluhové krize | Výsledky hospodaření | Hong Kong | Ministerstvo práce | Underperform | Geopolitické napětí | Růst poptávky | Počet obchodů | Obchodování Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF | Banka BNP Paribas | Přehled o dění | Časový rámec pro investování | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Akcie BNP Paribas | Stimulační balík | Tomáš Kacerovský | Broker XTB | Allianz Global Investors | Digital Exchange | Amundi Czech Republic | Rusko dnes | Akcie W.P. Carey (WPC) | René Rohan | Výroba aut | CENTRICA | Strategie pro investování | Portfoliomanažer | Hang Seng | Currency | Baker Hughes | Destatis | REIT u LYNX | AMZN | Rolls-Royce | Spekulativní investice | Zisk Monety Money Bank | Kryptoměnová společnost | Čínské vlády | Investment | Krize | Prognóza ECB | MetLife | Obchodování SPDR S&P 500 | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Obchodování SPDR S&P 500 ETF Trust | Čínská banka | Společnost Teads | Investiční příležitosti 2020 | Novozélandská centrální banka | GOOGL | PetroChina | Dlouhodobé investiční strategie | Práce | IOT | Clearstream | Největší ekonomika eurozóny | Bitcoin Trust | Fidelity International | Ropný kartel | Hard fork | Schroder ISF China Opportunities A Acc USD | Protiruské sankce | Krizový balík | Globální obchod | Balíček na podporu ekonomiky | Spojené státy | Bnp Paribas Easy S&P 500 | Čistá energie | Parlamentní volby | Zadluženost | Olympijské hry v Tokiu | Úrokové politiky | Ripple Brad Garlinghouse | Server HN.cz | Vládní konsolidační balíček | Fidelity Funds - Global Technology | Zpomalení hospodářského růstu | Expense ratio | Vysoké úrokové sazby | Janet Yellen | BGF World Healthscience A2 USD | Estée Lauder | Obchodní poradce | Tendr | Více volatilní | Global Technology | STP | JPM India A Acc USD | Kryptoměny | Ministři financí eurozóny | Lobbistické skupiny | Akcie Hornbach | Obchodní nastavení | Podnik | Crédit Agricole | Analytik XTB | MF | Oživení ekonomik | Banky v eurozóně | Evropské akciové trhy | INTC | NKE | Kategorie Konzervativní fondy | Export v dubnu | Rekordní pokles | Prodej aut | Retail | KO | MJ | Růst akcie | J.P. Morgan | Jefferies | Psychologický efekt | Situace na trhu | Úvěr | Podílový list | Investiční doporučení | Úspěch | Swiss Life Select Investice roku | Tameh Czech | Innovative Industrial Properties | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Ekonomové | Akcie Wirecard | Získávání peněz | G7 | Hlavní akciové indexy | Velikost ETF | EGLN | Podhodnocené akcie | Ekonomická nálada v eurozóně | Volby | Conseq Funds | Statistický úřad | Miliardář | Větší pokles | Progresivní dluhopisové fondy | Obchodování Futures | JMP Securities | ASR Nederland | CHF/JPY | Analytici Morgan Stanley | Index čínských akcií | Akcie Monety | Foreign exchange trader | Stagnace | Tržby | Magnificent | BNP Paribas Asset Management | Eurozóna | Fio | Akcie v roce 2020 | Americká vláda | ESD | Šéfové amerických podniků | Zrychlení růstu | Hladomor | Ceny mědi | Senátor Bernie Sanders | Odklad olympijských her | Currency trading | Koronavirus | FXstreet | Zásobníky | Thales | Dánsko | PayPal Holdings Inc | Belgie | Index českého investora | Euroclear | Společnost S&P Global | Obchodování na devizových trzích | Podniky | Předseda správní rady | Plán obnovy ruské ekonomiky | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | Odhady analytiků | AUD/USD | Úrokové výnosy | Commitment of Traders | Bilance | Politici | Udržitelné investice | Nákupy zlata | Černá labuť | ICAP | Analytický tým | Správa | Očkování | Zlato | Imperial Brands | Šéf banky | XTB.cz | Cyklické akcie v roce 2020 | EQT | Swedish Match | Instrumenty | Mzdy | Světové trhy | Agentura Moody's | Matthias Müller | Akcie 2020 | Měnové podmínky | Ford Motor | Obchodní komora | Amundi CR Balancovaný | Britská společnost | Hypoteční trh v USA | Čistý dluh | Kotace | Mluvčí ČNB | NZD | Americký ministr obchodu | Globální emise | Produkce ropy | Martin Kujal | PineBridge India Equity | Altria Group | Wall Street | Devizové obchody | ESD.FR | Poradenství | Markit | Campbell Soup | Maďarský forint (HUF) | Franklin Technology A (acc) USD | ČR | BIS | Concho | Ukazatele | SPDR S&P 500 ETF | Průměrná cena | Nonfarm Payrolls | American Express | OTC | P/S emitenta | CNBC | Nesoulad | Tržby v eurozóně | Silicon Valley | SPX | Olaf Scholz | Dodatečný kapitál | Dassault Aviation | Deloitte | Caixin | METODIKA SWISS LIFE SELECT | Akcie Discovery Inc | Tržby v maloobchodě | Objednávky | Obchodní příležitosti | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Automobilové součástky | Vývoj ceny | Polský zlotý (PLN) | Věřitelé Arca | Société Générale | Analytik | Návratnost | Index německé burzy DAX | Tradeři | Ropný kartel OPEC | Ekonomické prognózy | Maloobchodní tržby v USA | Výnosy | Objem obchodování | Výdaje | Banka UBS | ČTK | Dividendový aristokrat | Holding | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Portfolia fondů | Exchange forex | Komodity | Pokles turecké liry | Jan Souček | Analýza | General Plastic | Test na koronavirus | WKL | Nejlepší investiční příležitosti | XTB Research | Home Depot | Hlavní index francouzských akcií CAC 40
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

BNB (BNB)
BNB CFD
BNB CUBE
BNB Chain
BnB Pay
BNB/USD
BND Group
BNP
BNP Groups
bnpgroups.co.uk

Následující klíčová slova

BNP Paribas Asset Management
BNP Paribas Disruptive Technology
BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD
Bnp Paribas Easy S&P 500
Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS
BNP Paribas Easy S&P 500 UCITS ESD
Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF
BNP Paribas Flexi
BNP Paribas Flexi I ABS Opportunities
BNP Paribas Investment Partner
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít