Čtvrtek 20. června 2024 04:21
reklama
CapXmaster
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
CapXmaster srovnani

Generální ředitel

img

Nvidia se stává největší firmou na Wall Street 📈Zopakuje se historie Cisco a dot-com?

19.06.2024 Nvidia se stala největší společností kótovanou na Wall Street, a tedy i nejhodnotnější společností na světě. Trvalo jí pouhých 96 dní, než její kapitalizace vzrostla z 2 bilionů dolarů na 3 biliony dolarů. Probíhající boom umělé inteligence je často přirovnáván k bublině dot-com a samotná Nvidia je přirovnávána ke společnosti Cisco Systems - hrdinovi internetového boomu. V březnu 2000 se společnost Cisco stala největší společností kótovanou na americké burze, deset let po svém debutu dosáhla ocenění 500 miliard dolarů. Akcionáři se však z postavení společnosti Cisco na trhu netěšili příliš dlouho. Rok 2000 se ukázal jako konec bubliny a zcela jiný pohled na oceňování společností. Čeká podobný osud i společnost Nvidia, novopečenou hvězdu Wall Street?
img

Barkin zůstává optimistický ohledně ekonomických vyhlídek 📃

18.06.2024 Barkin, prezident a generální ředitel Federální rezervní banky v Richmondu, dnes poskytl rozhovor, v němž se podělil o své názory na současnou makroekonomickou situaci a výhled na nadcházející měsíce. Barkin potvrdil, že současná měnová politika je dostatečně restriktivní. Vyzdvihl silné spotřebitelské výdaje a podmínky na trhu práce. Barkin zůstává opatrně optimistický, zdůrazňuje nedávné povzbudivé údaje o inflaci a očekává větší jasnost v nadcházejících měsících. Níže jsou uvedeny klíčové výňatky z rozhovoru:
img

eToro pokračuje jako hlavní sponzor na dresech SK Slavia Praha i v následující sezóně 2024/25

18.06.2024 eToro, obchodní a investiční platforma, dnes oznamuje prodloužení sponzorské smlouvy s SK Slavia Praha na sezónu 2024/25. Toto partnerství je jediným sponzorstvím společnosti eToro v Evropě, kdy klub bude mít její logo na přední straně dresu a navazuje na další působivou sezónu SK Slavia Praha, která skončila na druhém místě v české lize a dostala se mezi posledních 16 týmů ve vyřazovací fázi Evropské ligy UEFA.
img

US Open: slabé maloobchodní tržby investorům nevadí 📌

18.06.2024 Poslední údaje z americké ekonomiky jsou smíšené. Na jedné straně vidíme první známky zpomalení, respektive normalizace. Tento závěr lze vyvodit z údajů o maloobchodních tržbách, kde vysoké úrokové sazby začínají negativně ovlivňovat americké spotřebitele. Dnešní zpráva znamenala druhý měsíc po sobě slabší než očekávané údaje a pokračující měsíční pokles. Na druhou stranu investoři dostávají i silné údaje, jako je nedávná zpráva NFP z trhu práce a dnešní údaje o průmyslové výrobě, které rovněž překonaly očekávání. Na dnešek je naplánováno několik projevů členů FOMC, které mohou vnést trochu světla do budoucí měnové politiky Fedu.
img

Česká zbrojovka představuje nový model CZ BREN 3

18.06.2024 Česká zbrojovka dnes představila novou generaci pušek CZ BREN 3.
C:\fakepath\prop-trading-14062024-uvod.png

Regulace Prop Tradingu? Možná již brzy

14.06.2024 Minulý týden svět obletěla mimořádná zpráva, která se týkala právě prop tradingu a pro Českou republiku byla výjimečná tím, že ji vyvolala naše Česká národní banka (ČNB). ČNB pro portál Finance Magnates uvedla, že na prop firmy se může vztahovat směrnice MiFID.
img

Bitfarms po nabídce Riotu na odkup za 950 milionů dolarů posiluje o 13 % 📃

13.06.2024 Bitfarms získává více než 13,00 % navzdory negativnímu sentimentu na širším trhu kryptoměn a poklesu většiny společností souvisejících s kryptoměnami. Růst následuje po obnovených pokusech o převzetí ze strany Riot Platforms.
img

Broadcom v předobchodní fázi stoupá o 14 % a díky silné poptávce po umělé inteligenci zvedá Wall Street výš 📈

13.06.2024 Akcie jednoho z největších amerických výrobců čipů Broadcom (AVGO.US) včera po skončení seance vzrostly o téměř 15 % a dnes před otevřením amerického trhu si udržují růstovou dynamiku. Společnost oznámila výsledky hospodaření, poukázala na vyšší poptávku v segmentu čipů s umělou inteligencí a oznámila rozdělení akcií v poměru 10:1, přičemž společnost mimo jiné spolupracuje se společností Alphabet (Google). Společnost rovněž vyplatí "symbolickou" dividendu ve výši 5,25 USD na akcii.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Do Prahy se sjede kryptoměnová scéna na konferenci BTC Prague

13.06.2024 Do Prahy se dnes sjedou významní představitelé světové kryptoměnové scény. V Letňanech začíná druhý ročník konference BTC Prague, která potrvá do soboty 15. června. Zúčastní se okolo 170 řečníků a téměř 90 firem. Na akci dorazí okolo 8500 návštěvníků. Oznámili to organizátoři.
img

eToro ve spolupráci se společností X přináší na platformu spolehlivý a relevantní vzdělávací obsah v oblasti financí

12.06.2024 eToro dnes oznamuje partnerství se společností X, v rámci kterého bude na platformě X zveřejňovat řadu vzdělávacích materiálů o financích prostřednictvím živých přenosů, videí na vyžádání a audio Spaces.
img

Trump na setkání těžařů BTC prohlásil, že kryptoměny miluje a rozumí jim!

12.06.2024 Několik těžařů kryptoměn se v úterý večer sešlo v Mar-a-Lago na setkání s prezidentským kandidátem Donaldem Trumpem, který slíbil, že se jich bude zastávat na mezinárodní úrovni. Mezi účastníky byli zástupci špičkových těžařských společností zabývajících se těžbou bitcoinů, jako jsou CleanSpark, Riot Platforms, Marathon Digital, a další významní hráči v oboru.
C:\fakepath\MyFundedFX-12062024.png

MyFundedFX

12.06.2024 My Funded FX (MFFX) je další z globálních prop firem, která poskytuje obchodníkům simulované obchodní účty. Celkový název firmy zní MyFunded Solutions, LLC. MFFX byla založena v červnu roku 2022 a sídlo firmy je v Dallasu. Firmu řídí generální ředitel Matthew Leech. Matthew Leech klade důraz na transparentnost, efektivitu a vzdělávání obchodníků, což jsou pro firmu klíčové prvky na konkurenčním trhu prop tradingu.
img

Partners Banka překročila 50 tisíc klientů tři měsíce od startu

11.06.2024 Partners Banka hlásí tři měsíce od svého oficiálního spuštění více než 50 000 klientů včetně dětí. V České republice se tak jedná o nejrychleji rostoucí banku v počtu klientů od vstupu na trh za posledních 15 let. Denně banka otevře 300 až 400 účtů, na kterých svým novým majitelům nabízí aktuálně nejlepší sazbu spořicích účtů na trhu bez omezení a administrativních podmínek, která dosahuje 5,06 % p.a. Unikátní prémiové balíčky již používá 15 tisíc klientů. Dětských účtů, které je možné od 3. června sjednat i online, bylo doposud otevřeno téměř 1 700.
img

Škoda Group loni zvýšila tržby o 81 procent, provozní zisk klesl o 57 pct

10.06.2024 Škoda Group, přední evropský výrobce vozidel pro veřejnou dopravu, zvýšila loni meziročně tržby o 81 procent na 1,382 miliardy eur, což je v přepočtu podle kurzu centrální banky zhruba 33,18 miliardy korun. Provozní zisk EBITDA (před úroky, daněmi a odpisy) ale klesl o 57 procent na loňských 21,8 milionu eur, tedy asi 523 milionů Kč. Důvodem poklesu byly pokračující dopady pandemie covidu a ruská agrese na Ukrajině, uvedla dnes firma v tiskové zprávě. Skupina loni dodala 400 vozů, meziročně o 88 procent více, a uzavřela několik velkých kontraktů.
img

Aktuální statistika zahraničního obchodu

06.06.2024 „V dubnu český export meziročně vzrostl o 19,7 % na 416,2 mld. Kč. Jedná se o nejvyšší měsíční meziroční nárůst od ledna roku 2023 a dubnová hodnota exportu je nejvyšší za posledních 12 měsíců. V rámci sektorového pohledu pozorujeme meziroční růst ve většině odvětví. Mezi nejvíce rostoucí položky patřily motorová vozidla, potravinářské výrobky a pryžové a plastové výrobky. Velmi pozitivní je výrazný nárůst exportu u našich hlavních partnerů, s excelentními výsledky u Velké Británie, Španělska a Spojených státu. Výrazný je také meziroční růst exportu do zemí mimo země EU, a to o 39,3 %,“ říká generální ředitel agentury CzechTrade Radomil Doležal a dodává: „Českým firmám pomáháme uspět na zahraničních trzích prostřednictvím projektů zaměřených na zvýšení hodnoty produktu, příkladem je akce Design pro business, tentokrát k tématu vlivu AI a moderních technologií na průmyslový design. Zaměřujeme se i na vysoce inovativní a technologické firmy, pro které jsme zorganizovali fintech misi do San Francisca.“
img

Index Dow Jones se pohybuje v zelených úrovních

05.06.2024 Index Dow Jones +0,15 % na 38769,55 b. S&P 500 +0,69 % na 5327,92 b. Nasdaq Composite +1,3 % na 17076,88 b.
img

Skupina Creditas vstoupila na slovenský energetický trh, koupila firmu GGE

05.06.2024 Investiční skupina Creditas finančníka Pavla Hubáčka vstoupila na slovenský energetický trh. Prostřednictvím své divize UCED koupila energetickou společnost GGE. ČTK o tom dnes informovala skupina Creditas. Akvizici už dříve schválily antimonopolní úřady v ČR i na Slovensku. Cenu transakce firmy nezveřejnily. Společnost je výrobcem a distributorem elektřiny a tepla na Slovensku, do jejího portfolia patří například paroplynová teplárna Považská Bystrica. Plný podíl Creditas odkoupila od společnosti Infracapital, která je investiční částí britské společnosti M&G Plc.
img

Centrus Energy klesá o 5 % navzdory vyhlídkám na převzetí amerického trhu s obohacováním uranu

04.06.2024 Přední americká společnost Centrus Energy (LEU.US), která se zabývá obohacováním uranu, dnes klesá o téměř 5 %, protože Wall Street dnes prodává akcie spojené s tvrdými komoditami. Navzdory tomu se na této společnosti tržní kapitalizace dnes blíží 700 milionům USD, přičemž Centrus drží více než 200 milionů USD v hotovosti a jejím ekvivalentu a dokázal zvýšit čistý zisk za 4Q 2023 z 52,2 milionu USD během 4Q 2022 na 84,4 milionu USD. Společnost stále očekává, že dlouhodobě zvýší objem objednávek nových kontraktů na 1 miliardu USD. V roce 2023 Centrus dosáhl tržeb ve výši 320 milionů USD oproti 293,8 milionu USD za celý rok 2022. Ve 4Q 2023 dlouhodobý dluh společnosti Centrus klesl na 89 milionů USD oproti 95 milionům USD ve 4Q 2022. Celkově v roce 2023 vzrostla globální výroba jaderné energie o 8 % a také vyšší ceny uranu U308 signalizují rostoucí poptávku.
C:\fakepath\Izrael2.jpg

Technologický sektor v Izraeli i za války roste

04.06.2024 Sektor vyspělých technologií nyní tvoří asi 20 procent výkonu ekonomiky Izraele. Uvedl to dnes Izraelský úřad pro inovace (IIA). Zároveň vyzval vládu k větším investicím, které by umožnily rychlejší růst technologického sektoru, informovala agentura Reuters.
img

Vyšší tržby, ale i pokles energií a hlavních vstupů pomohly Kofole k vydařeným výsledkům za první čtvrtletí

03.06.2024 Nápojářská rodina, která v prvním čtvrtletí dokončila hned dvě zajímavé akvizice, má do sezóny nabito. Kromě funkční minerální vody Korunní v plechovce uvádí například i nový nápoj pro děti Jupík SPARKY. S ohledem na celkově pozitivní výhled chce valné hromadě předložit návrh na vyplacení dividendy ve výši 13,50 Kč na 1 akcii před zdaněním. Výhled EBITDA pro rok 2024 zůstává zatím beze změny.
img

IATA: Aerolinky letos po celém světě přepraví téměř pět miliard lidí

03.06.2024 Letecké společnosti v letošním roce po celém světě přepraví rekordních 4,96 miliardy cestujících a jejich souhrnné zisky dosáhnou 30,5 miliardy dolarů (zhruba 695 miliard Kč). Předpovědělo to dnes Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu (IATA). Zlepšilo tak svůj výhled ve srovnání s prosincovou prognózou, která předpokládala, že aerolinky letos přepraví zhruba 4,7 miliardy cestujících a vydělají 25,7 miliardy dolarů.
img

US OPEN: Akcie meme znovu uděřily!

03.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše – S&P 500 si připsal 0,3 %, Dow Jones se obchoduje na stejné úrovni, zatímco Nasdaq a Russell 2000 vyskočí každý o 0,8 %. Akcie meme jsou opět v centru pozornosti poté, co média oznámila, že RoaringKitty, obchodník spojený s mánií 2021, vybudoval velkou pozici na GameStop. GameStop zahájil dnešní obchodování s více než 70% vzestupnou cenovou mezerou.
img

Nvidia představila novou generaci AI čipů

03.06.2024 Generální ředitel společnosti Nvidia Jensen Huang v neděli představil novou generaci čipů.
C:\fakepath\dividendy-02062024-2.png

Dividendy: Jaké druhy dividend společnosti vyplácí? (2. díl)

03.06.2024 V minulém díle jsme uváděli, že dividenda je podíl akcionáře na zisku společnosti, dividend ale existuje více druhů. V dnešním díle probereme jednotlivé druhy dividend a uvedeme vám, jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Kromě toho se také dozvíte, které typy společností vyplácejí dividendy a proč.
img

Peníze v prstenu. mBank přichází s revoluční novinkou v placení

29.05.2024 Inovativní formy placení se díky mBank opět posouvají vstříc budoucnosti. Digitální banka mBank se spojila s partnery Mastercard a Niceboy a jako první v České republice uvedla na trh platební prsten. Placení ještě nikdy nebylo tak snadné a stylové. Už žádné hledání telefonu nebo karty – absolutní svoboda třeba na pláži nebo při běhu právě přichází.
img

Polovina českých párů má peníze ve společných finančních produktech. V rodinných financích přesto tiká časovaná bomba

29.05.2024 Polovina českých párů využívá společné finanční produkty, ať už jde o bankovní účty či třeba stavební spoření. Přesto mohou být v ohrožení v tom, že ke svým penězům nebudou mít přístup právě tehdy, kdy je budou nejvíce potřebovat. Taková situace není neobvyklá, dle průzkumu Partners Banky se s ní setkal každý pátý Čech. Společné náklady si téměř čtvrtina českých párů dělí rovným dílem, další pětina poté poměrově podle výše platu. Starší páry společně nejčastěji šetří na důchod, mladší pak na pořízení nemovitosti.
img

Semler Scientific stoupá o 31 %, když společnost odhalila investici do Bitcoinu 📈

28.05.2024 Společnost Semler Scientific (SMLR.US), která se zabývá zdravotnickou technikou a dodávkami, odhalila, že koupila 581 BTC za přibližně 40 milionů dolarů. Po tomto oznámení vzrostly její akcie o více než 31 %. Společnost uvedla, že Bitcoin v posledních měsících, po zeleném světle SEC 11. ledna, získává obrovskou popularitu a v budoucnu se ukáže být pojistkou proti rostoucí inflaci nebo globální nestabilitě. Semler se rozhodl investovat své hotovostní přebytky právě do BTC a generální ředitel společnosti Eric Semler zdůraznil, že strategie alokace kapitálových přebytků do BTC bude zachována dlouhodobě.
C:\fakepath\Deepfake.jpeg

CNBC: Podvodů označovaných deepfakes přibývá

28.05.2024 Firmy po celém světě už přišly o miliony dolarů kvůli podvodům označovaným jako deepfakes a odborníci na bezpečnost v kybernetickém prostoru upozorňují, že situace se bude dál zhoršovat. Zločinci totiž čím dál více zneužívají generativní umělou inteligenci (AI), informuje server televize CNBC. Jako deepfake se označuje technologie, která v digitálním prostředí umožňuje podvodníkům vytvářet falešný obsah, například i pozměněním obličeje jiných lidí.
img

Spotové ETF na Ethereu jsou o krok blíže k tomu, aby byly dostupné v USA

28.05.2024 Ethereum bylo minulý týden jedním z nejvýkonnějších kryptoaktiv a upoutalo pozornost poté, co Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) schválila systém 19b-4, který umožňuje americkým burzám (místům provozovaným společnostmi Cboe, Nasdaq a NYSE New York Stock Exchange) kótovat ethereum spot ETF.
img

Valná hromada Vienna Insurance Group schválila dividendu 1,4 EUR na akcii

27.05.2024 Na páteční valné hromadě společnosti VIG byla schválena dividenda ve výši 1,40 EUR.
img

Ethereum dosahuje ceny 3 900 dolarů, dosáhne 4 500 dolarů před ETF?

27.05.2024 Arthur Cheong, zakladatel a generální ředitel společnosti Defiance Capital, předpovídá, že cena etherea dosáhne úrovně 4 500 dolarů ještě před spuštěním ETF.
img

US OPEN: indexy se odrážejí ode dna díky oslabení dolaru 💲

24.05.2024 Poslední den tohoto týdne přináší mírné oživení po včerejších silných hodnotách PMI. Po zveřejnění makrozprávy jsme pozorovali návrat kapitálu do bezpečných aktiv, jako je dolar, a pokles akciových indexů a kryptoměn. Ani lepší čtvrtletní údaje zveřejněné společností Nvidia po středeční seanci sentiment nezlepšily.
img

Zájem o zelené bydlení roste, Češi však stále váhají s využitím dotací

23.05.2024 Zelené bydlení je téma, které rezonuje mezi českou populací. Ačkoli se o zelenější a úspornější bydlení zajímá více než 60 % Čechů, skutečně státní dotace využilo zatím pouze 14 % dotazovaných. Zájem o zelené bydlení mají nejčastěji mladí Češi z menších měst. Vyplývá to z průzkumu společnost NMS Market Research pro Raiffeisenbank.
C:\fakepath\trader-23052024-36-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.05.2024 1) Akcie společnosti Nvidia rostou po otevření o 8 procent, od začátku roku cena akcií vzrostla o 107 procent.
img

Představenstvo ČEZ si vydělalo 135 milionů Kč, šéf Beneš 35 mil. Kč

23.05.2024 Sedm členů představenstva energetické společnosti ČEZ mělo v loňském roce celkový příjem stejný jako v roce 2022. Celkem si přišli na téměř 135 milionů korun. Nejvíc dostal šéf představenstva a generální ředitel Daniel Beneš, který měl nárok na skoro 35 milionů korun. Vyplývá to z dnes zveřejněné pozvánky na červnovou valnou hromadu společnosti. Polostátní ČEZ měl v loňském roce čistý zisk zhruba 29,6 miliardy Kč.
img

Ekonomický kalendář: Zápis ze zasedání FOMC a výsledky společnosti Nvidia po uzavření trhu 📃

22.05.2024 Klíčovou událostí dneška je zveřejnění zápisu z posledního květnového zasedání Fedu. Kromě této události by investoři měli věnovat pozornost také údajům o prodejích stávajících domů a údajům EIA o zásobách ropy.
img

Rekordní počet drobných investorů do Tesly podpořil dohodu o Muskově odměně

21.05.2024 Podle nejnovějších údajů obchodní a investiční platformy eToro již rekordní počet drobných investorů hlasoval o klíčových bodech nadcházející valné hromady společnosti Tesla, přičemž většina z nich podpořila tolik diskutovaný kompenzační balíček Elona Muska.
img

Nasdaq zaznamenává maxima a S&P roste: oči všech se upírají ke společnosti Nvidia

21.05.2024 Nasdaq dosáhl v pondělí rekordních hodnot, zatímco S&P 500 zaznamenal skromné zisky, když technologické akcie před zveřejněním výsledků Nvidie posilovaly. Trh také vyhodnocoval pravděpodobnost snížení úrokových sazeb Fedu.
img

Denní shrnutí: Býčí trh s drahými kovy pokračuje

20.05.2024 První seance na Wall Street v novém obchodním týdnu přinesla zisky v kotacích téměř všech indexů. Technologický Nasdaq získává 0,6 %, S&P500 přidává 0,2 % a Russell 2000 roste o 0,35 %. Téměř 0,25 % však zaznamenává index Dow Jones.
img

Čistý zisk skupiny ČSOB v 1. čtvrtletí stoupl o 14 procent na 4,1 miliardy Kč

16.05.2024 Čistý zisk skupiny ČSOB v prvním čtvrtletí 2024 stoupl meziročně o 14 procent na 4,1 miliardy korun. Objem aktiv pod její správou vzrostl o 18 procent na 384 miliard korun. ČSOB, která patří mezi největší tuzemské banky, o tom dnes informovala ČTK. Zisky ostatních velkých bank rovněž spíše rostly.
img

Zbrojovka Colt CZ dokončila akvizici výrobce munice Sellier & Bellot

16.05.2024 Skupina Colt CZ Group SE (Colt CZ) dokončila akvizici českého výrobce munice Sellier & Bellot. Podnik získala od společnosti CBC Europe S.à r.l. (CBC) za 350 milionů dolarů (téměř osm miliard korun) a prostřednictvím nové emise kmenových akcií. V součtu tak celková cena činí 703 milionů dolarů (16 miliard korun), po odečtení čistého dluhu Sellier & Bellot. Zástupci Colt CZ to dnes ČTK sdělili v tiskové zprávě.
img

T-Mobile do března zvýšil provozní zisk o 6,9 procenta na 3,28 miliardy Kč

16.05.2024 Operátor T-Mobile v prvním letošním čtvrtletí zvýšil provozní zisk meziročně o 6,9 procenta na 3,281 miliardy korun. Tržby poklesly o 1,1 procenta na 7,55 miliardy. Na růst zisku měly vliv příznivý vývoj na trhu, snížení inflace, optimalizace interních procesů a zefektivnění hospodaření firmy. T-Mobile to dnes oznámil v tiskové zprávě.
img

Inovativní projekt Kousek Bytu otevírá dveře k investování do nemovitostí komukoliv

16.05.2024 Kousek Bytu představuje revoluční přístup k nákupu nemovitostí. Ten umožňuje koupit 100% online investiční byt nebo jeho část doslova komukoliv. Služba navíc přichází v době, kdy ceny nemovitostí a nájmů stále rostou, a nabízí tak širokému publiku možnost na tomto trendu vydělávat. Za projektem stojí Maverick Group Vladimíra Zuzáka a ONE BOND Group Jiřího Patáka, kteří začínají s nemovitostmi v hodnotě 1 miliardy korun.
img

Zvýšení zisku o 60 %: Německá zbrojovka Rheinmetall navýšila čtvrtletní zisky o více než polovinu

15.05.2024 Německá společnost Rheinmetall, specializující se na výrobu vojenského vybavení jako jsou tanky Leopard, hlásí v prvním čtvrtletí letošního roku nárůst provozního zisku o 60 % na 134 milionů eur (cca 3,3 miliardy Kč) ve srovnání s předchozím obdobím. Tento růst je způsoben zvýšenými výdaji na obranu v reakci na ruskou invazi na Ukrajinu.
img

Google posílí v USA svůj vyhledávač o generativní umělou inteligenci

15.05.2024 Výsledky vyhledávání na Googlu se nyní budou zobrazovat ve formě odpovědí napsaných technologií generativní umělé inteligence (AI) nad odkazy na webové stránky. Je to největší změna ve vyhledávači od jeho vzniku. Služba bude od tohoto týdne dostupná všem uživatelům v USA. Oznámil to na konferenci pro vývojáře generální ředitel Googlu a jeho mateřské firmy Alphabet Sundar Pichai.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Šéfové německých firem varují před ekonomickými dopady populismu na Německo

14.05.2024 Šéfové německých koncernů varují před dopady populismu, rasismu a extremismu na ekonomiku a prosperitu Německa. Ředitelé firem Siemens, Deutsche Bahn (DB) a Deutsche Bank volají po větší toleranci, otevřenosti a různorodosti. Jinak je podle nich v Německu ohrožena životní úroveň. Informuje o tom agentura DPA.
C:\fakepath\AngloAmerican.jpg

Těžební podnik Anglo American se brání převzetí

14.05.2024 Britský těžařský kolos Anglo American chystá změnu strategie, aby odradil svého většího australského rivala BHP Group od záměru jej převzít, informovala agentura Bloomberg. Firma dnes uvedla, že by se mohla rozdělit a například odprodat těžbu koksovatelného uhlí, které se využívá při výrobě oceli. V úvahu připadá rovněž odprodej většinového podílu ve společnosti De Beers, která se zabývá těžbou diamantů. S ní by Anglo American zpřetrhala vazby téměř po 100 letech.
img

US Open: po neutrálním otevření trhu býci znovu získávají kontrolu na Wall Street

14.05.2024 Americké indexy po smíšených datech PPI mírně posílily. Volatilita byla v posledních dnech omezená a investoři pravděpodobně zítra čekají na klíčová data spotřebitelské inflace CPI. V době zveřejnění se US100 zvýšil o 0,30 % a US500 vzrostl o 0,20 %.
img

Čistý zisk ČEZ v prvním čtvrtletí posiluje, dividendní politika zatím ve hře

14.05.2024 Čistý zisk ČEZ v prvním čtvrtletí stoupl meziročně o čtvrtinu na 13,6 miliard Kč, což je velmi pozitivní vývoj. Na druhou stranu, provozní výnosy klesly o šest procent na 87,4 miliardy korun, což může být důsledkem různých faktorů, včetně změn v cenách elektřiny a nákladech na výrobu. Společnost však potvrdila svůj výhled hospodaření na celý letošní rok, což by mohlo posílit důvěru investorů.
img

Společnost Air Products hlásí za druhé čtvrtletí roku 2024 upravený zisk na akcii ve výši 2,85 USD

14.05.2024 Společnost Air Products (NYSE:APD) dosáhla za druhé čtvrtletí fiskálního roku 2024 zisk na akcii podle GAAP ve výši 2,57 USD, což je o 30 procent více než v předchozím roce. Upravený zisk na akcii ve výši 2,85 USD se meziročně zvýšil o čtyři procenta. Čistý zisk podle GAAP dosáhl výše 581 milionů USD a oproti předchozímu roku vzrostl o 29 procent. Čtvrtletní dividenda vzrostla na 1,77 USD na akcii, což je 42. rok po sobě, kdy se dividenda neustále zvyšuje.
img

Investiční analýza akcií Tesla Inc. a Apple Inc.

13.05.2024 Akcie společnosti Tesla Inc. (TSLA) vzrostly poté, co generální ředitel Elon Musk oznámil plány na rozšíření sítě Supercharger. Tato zpráva zvrátila třídenní pokles akcií Tesly. Investoři se však museli vypořádat s různými událostmi, včetně propouštění zaměstnanců a vyšetřování marketingových praktik.
img

US OPEN: nevýrazné otevření trhu poslední den v týdnu 📈

10.05.2024 Poslední den tohoto týdne indexy akciových trhů pokračují v růstu a v době zveřejnění posílily o 0,15-0,30 %. Pozorujeme mírné oživení výnosů amerických dluhopisů po nedávných poklesech. Dolar však nesleduje jasný směr a zůstává kolem úvodních úrovní.
img

US OPEN: Býci znovu získají kontrolu po rovnoměrném otevření na Wall Street 🎯

09.05.2024 Ve čtvrtek indexy v USA otevírají kolem včerejších závěrečných úrovní, dokonce mírně dolů. Nicméně několik minut po otevření vidíme, že býci se snaží znovu získat kontrolu a obnovit indexy k růstu. Akciovým trhům v posledních dnech pomohl slábnoucí dolar a klesající výnosy dluhopisů. Po jestřábí obratu minulý měsíc nyní vidíme pokus býků znovu převzít kontrolu. Trh před pouhými dvěma týdny revidoval předpovědi pro první snížení sazeb před Fedem. Nová data z americké ekonomiky, jako je nejnovější zpráva NFP, data ISM nebo dnešní žádosti o nezaměstnanost, však naznačují, že trh práce se po mírném oživení v prvním čtvrtletí letošního roku začíná stabilizovat.
img

Uber a Instacart sjednocují síly v oblasti doručování potravin, výzva pro DoorDash

09.05.2024 Společnost Instacart se spojila se společností Uber Technologies Inc. a začala nabízet doručování jídel z restaurací prostřednictvím aplikace Instacart. Tímto krokem vstupuje do silné konkurence s největší americkou aplikací na rozvoz jídel, DoorDash Inc.
img

Jak globální oteplování zatěžuje světové odvodňovací systémy?

09.05.2024 Nedávné záplavy v oblasti Arabského poloostrova poukazují na nepřipravenost lidstva na výzvy, které přináší změna klimatu. Globální oteplování přináší změny v průběhu počasí a zvýšené zadržování vody v mracích, což vede k intenzivnějším a častějším přívalovým dešťům po celém světě. Tyto měnící se srážky spolu s nedostatečnými odvodňovacími systémy v městských oblastech následně vedou k rozsáhlým záplavám.
img

Aktuální statistiky zahraničního obchodu

07.05.2024 „Aktuální statistiky zahraničního obchodu ukazují, že po kladném výsledku zaznamenaném v minulém měsíci se v březnu export s meziročním snížením o 3,3 % vrátil ke klesajícímu trendu posledních měsíců. Z hlediska teritoriálního zaměření sledujeme meziroční pokles vývozu do EU, u našich dvou hlavních vývozních partnerů Německa a Slovenska se jedná o pokles o 13,4 %, respektive 9,6 %.
img

Elon Musk se znovu setkává s prezidentem Javierem Milei, podporovatelem Bitcoinu: „Doporučuji investovat v Argentině“

07.05.2024 Generální ředitel společností Tesla a SpaceX Elon Musk a argentinský prezident Javier Milei se v pondělí setkali na okraj 27. výroční globální konference Milkenova institutu, což bylo jejich druhé setkání během necelého měsíce.
C:\fakepath\xtb-06052024.jpeg

Kvartální výsledky XTB: Trend pasivního investování podporuje silný růst

06.05.2024 Společnost XTB, globální fintech nabízející online investiční platformu a mobilní aplikaci, oznámila předběžné finanční výsledky za 1. čtvrtletí 2024. Dlouhodobé trendy na akciových a komoditních trzích spolu s dynamickým růstem zákaznické základny vyústily v rekordní konsolidované tržby ve výši 128,7 mil. EUR (+ 12,5 % meziročně) a konsolidovaný čistý zisk ve výši 70,1 mil. EUR (+ 8,8 % meziročně).
C:\fakepath\Ropa4.jpg

Ruský ropný průmysl přichází o pracovní sílu kvůli válečné ekonomice

06.05.2024 Ruský ropný a plynárenský průmysl je důležitý pro financování ruské invaze na Ukrajinu a poskytuje Kremlu finanční prostředky na pokračování bojů. Tento průmysl se však potýká s nedostatkem pracovních sil kvůli plné mobilizaci ruské ekonomiky pro válečné úsilí, což zhoršuje dlouhodobou demografickou krizi, uvedla agentura Bloomberg.
img

Bitcoin se díky víkendovému zotavení zbavil medvědů

06.05.2024 Bitcoin se během víkendu vzpamatoval z počátečních ztrát růstem o více než 10 % a překročil hranici 64 000 USD poté, co ve středu dosáhl minima kolem 56 800 USD.
C:\fakepath\Komercni banka.png

Komerční bance klesl v 1Q čistý zisk o 21,3 %

03.05.2024 Komerční bance klesl v prvním čtvrtletí čistý zisk meziročně o 21,3 procenta na 2,8 miliardy korun. Provozní zisk stoupl o 1,7 procenta na čtyři miliardy korun. Celkový objem úvěrů i vkladů meziročně vzrostl. Banka, jejímž většinovým vlastníkem je francouzská Société Générale, dnes neauditované konsolidované výsledky zveřejnila na svém webu.
img

Raiffeisenbank v 1. čtvrtletí stoupl čistý zisk o 62% na 1,4 mld. Kč

02.05.2024 Raiffeisenbank v Česku v letošním prvním čtvrtletí meziročně stoupl čistý zisk o 62 procent na 1,4 miliardy korun. Aktiva banky vzrostla o 14,6 procenta na 737 miliard korun. Banka o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě. Ostatním velkým bankám letos zisky také rostou.
img

Qualcomm po výsledkovém reportu posiluje o 6,50 %📈

02.05.2024 Společnost Qualcomm získává 6,50 % po čtvrtletních výsledcích, které překonaly očekávání a odrážejí oživení na trhu s chytrými telefony. Společnost vykázala upravené tržby ve výši 9,39 miliardy USD, což představuje meziroční nárůst o 1,3 %, a překonala tak odhad 9,32 miliardy USD. Upravený zisk na akcii činil 2,44 USD a překonal tak odhad 2,32 USD.
img

US Open: den po zasedání Fedu se indexy snaží najít směr 📌

02.05.2024 Trhy se dnes mírně zotavují z nervózního začátku týdne. Včerejší rozhodnutí Fedu vyvolalo na trhu mnoho emocí. Nyní je volatilita o něco nižší a investoři přehodnocují měnovou politiku Fedu. Jsme svědky mírného oživení rizikových aktiv včetně akciového trhu. Indexy S&P 500 a Nasdaq 100 otevřely přibližně o 0,20-0,40 % výše. Dolarový index získává 0,20 % a výnosy desetiletých amerických dluhopisů ustupují pod 4,65 %.
img

Apple čeká 1. čtvrtletí 📊Pomůže umělá inteligence a služby při zpomalení prodejů iPhonů?

02.05.2024 Dnes po skončení obchodní seance na Wall Street představí finanční výsledky za první čtvrtletí letošního roku společnost Apple (AAPL.US), která nedávno ztratila status největší společnosti na Wall Street, když ji sesadil Microsoft. Investoři to vzali jako důkaz, že cupertinská společnost se začíná stávat "nájezdníkem" v oblasti služeb umělé inteligence a nebude z toho cítit výrazný tahoun poptávky po produktech a maržích. Investoři očekávají, že zisky a tržby společnosti (již 5. čtvrtletí po sobě) budou vykazovat klesající meziroční růst. V dnešní zprávě budou investoři sledovat, nakolik AI a odolné služby s vysokou marží vyváží téměř jistě mnohem nižší prodeje iPhonů, které v 1. čtvrtletí ztratily zhruba 20 % podílu na trhu v Číně, kdysi klíčovém motoru expanze Applu. Opční trh po této zprávě počítá s přibližně 4% volatilitou ceny akcií společnosti Apple.
img

Za první čtvrtletí 2024 vykázala Raiffeisenbank zisk ve výši 1 401 milionů korun

02.05.2024 „Ve spolupráci s klienty neustále zlepšujeme naše služby tak, aby byly stále více snadné, přehledné a pohodlné. Skutečnost, že patříme mezi lídry v digitalizaci bankovních služeb na trhu, potvrzuje fakt, na který jsem mimořádně hrdý. Zatímco před 10 lety probíhal kontakt klientů s bankou v naprosté většině případů na pobočce nebo u bankomatu, dnes je tento poměr přesně opačný.
C:\fakepath\Binance-Zhao.png

Zakladatel kryptoburzy Binance Zhao byl odsouzen

01.05.2024 Zakladatel a bývalý generální ředitel kryptoměnové burzy Binance Changpeng Zhao byl odsouzen ke čtyřem měsícům ve vězení, protože na největší kryptoměnové burze na světě umožnil praní špinavých peněz. Uvedla to agentura AP s odvoláním na rozhodnutí soudu. Prokuratura pro něj původně žádala 36 měsíců.
img

NET4GAS, který loni koupil stát, se loni propadl do ztráty 1,7 miliardy Kč

30.04.2024 Společnost NET4GAS, kterou v závěru loňského roku koupil státní podnik ČEPS, loni prodělal 1,7 miliardy Kč. Předloni přitom společnost zaznamenala zisk přes 6,2 miliardy Kč. Výrazně v loňském roce klesly i tržby podniku, meziročně o více než 76 procent na tři miliardy korun. Vyplývá to z výroční zprávy NET4GAS. Hlavní příčinou propadu je podle Ekonomického deníku výpadek dodávek ruského plynu do střední Evropy cestou přes Německo.
img

Ceny kryptoměn jsou v útlumu, protože se trh srovnává se snížením odměny za blok

30.04.2024 Minulý týden byly cenové výkyvy kryptoměn poměrně mírné, neboť trh se začíná srovnávat se sníženou odměnou za blok po nedávném půlení bitcoinu.
C:\fakepath\xtb-30042024.jpeg

Tesla po špatných výsledcích roste, Meta po dobrých padá. Jak se daří Big techu?

30.04.2024 Výsledková sezóna je v plném proudu a minulý týden začaly zveřejňovat své výsledky opravdu velké společnosti, na které jsou investoři nejvíce zvědaví. Pojďme se tedy podívat na to, co nám tyto společnosti přinesly, a hlavně na to, jak akcie po zveřejnění výsledků reagovaly.
img

eToro umožní hlasovat na valné hromadě napříč celým akciovým světem, neboť mezi drobnými investory roste zájem o hlasování

29.04.2024 Obchodní a investiční platforma eToro rozšířila funkci hlasování v zastoupení na všechny akcie kótované na její platformě poté, co zaznamenala masivní zapojení uživatelů.
C:\fakepath\cnb4.jpg

Analytici čekají další snížení úroků ze strany ČNB

28.04.2024 Bankovní rada České národní banky (ČNB) ve čtvrtek znovu sníží základní úrokovou sazbu ze současných 5,75 procenta. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK, otázkou ale podle nich bude rozsah tohoto kroku. Většina z nich očekává pokles sazeb o půl procentního bodu, nevylučují ale ani poloviční rozsah. Členové bankovní rady v uplynulých týdnech upozorňovali, že je i přes inflaci na dvouprocentním cíli ČNB potřeba zachovat opatrný přístup. Proti výraznějšímu poklesu sazeb se vyslovil i člen rady Tomáš Holub, který v březnu neúspěšně navrhoval snížení o 0,75 procentního bodu.
img

Abbvie po čtvrtletních výsledcích klesá o 4 % 📃

26.04.2024 Společnost Abbvie (ABBV.US) po zveřejnění výsledků za první čtvrtletí roku 2024 klesla o téměř 4,0 %. Reakce investorů na zveřejnění odráží smíšenou zprávu. Poklesy lze přičíst především zklamání z prognóz prodejů vlajkového léku společnosti Humira. Několik aspektů zprávy však může vzbudit pozitivní pozornost. Společnost zaznamenala výrazný nárůst zředěného zisku na akcii podle GAAP, který vzrostl o 492,3 % na 0,77 USD, a to především díky jednorázovým položkám. Mezitím upravený zředěný zisk na akcii meziročně klesl o 6,1 % na 2,31 USD, i když stále překonal odhady trhu.
img

Microsoft po výsledcích za 3. fiskální čtvrtletí posiluje o 4 % v předobchodní fázi

26.04.2024 Společnost Microsoft (MSFT.US) včera po skončení obchodní seance zveřejnila zprávu o výsledcích za 3. čtvrtletí 2024. Zpráva se ukázala být mnohem lepší, než se očekávalo, a vyvolala více než 4 % skok ceny akcií v průběhu odpoledního obchodování. Podívejme se na výsledky společnosti za 3. fiskální čtvrtletí a na výhled na aktuální čtvrtletí.
img

Boeing po zveřejnění čtvrtletních zisků získává 3,5 % ✈️

24.04.2024 Akcie leteckého gigantu Boeing (BA.US) před zahájením dnešní cash session na Wall Street posilují téměř o 3 %. Důvodem zisků je zpráva o výsledcích za 1. čtvrtletí, která si vedla lépe, než se investoři obávali. Technické problémy dosud pozorované u letounu 737 Max společnost řeší a plní doporučení auditu FAA.
img

Denní shrnutí: EURUSD vzrostl o 0,5 %, Nasdaq100 vede zisky na Wall Street

23.04.2024 Nálada v evropské seanci byla dnes pozitivní. Německý DAX si připsal více než 1,5 % a CAC40 vzrostl o 0,8 %. O něco méně se dařilo britskému indexu FTSE, který vzrostl o 0,2 %.
img

Verizon získává 1,50 % poté, co vykazuje silný růst výnosů z bezdrátových služeb 💰

22.04.2024 Verizon Communications (VZ.US) získává 1,50 % poté, co společnost zveřejnila čtvrtletní zprávu o zisku. Společnost Verizon oznámila, že v prvním čtvrtletí ztratila méně předplatitelů bezdrátových sítí, než se očekávalo, a úspěch připisuje svým flexibilním plánům a balíčkům streamování.
img

DE40: DAX otevírá výš, prolomuje rezistenci 18,000 bodů 📌

22.04.2024 Na začátku nového týdne akciové trhy v Evropě otevírají výše v reakci na propady před víkendem. Většina indexových kontraktů získává kolem 0,80-1,10 %. Tento týden by se však pro trhy také mohl ukázat jako volatilní. Tento týden se dozvíme o mnoha zprávách o výdělcích společností, které by mohly ovlivnit sentiment investorů na akciovém trhu. Navíc neexistují žádné známky deeskalace blízkovýchodního konfliktu. Jakékoli další pohyby na obou stranách by mohly znovu vyvolat paniku na trhu a velké pohyby především v USD, ZLATU a ropě
img

eToro umožní hlasovat na valné hromadě napříč celým akciovým světem, neboť mezi drobnými investory roste zájem o hlasování

19.04.2024 16. dubna, Londýn - Obchodní a investiční platforma eToro rozšířila funkci hlasování v zastoupení na všechny akcie kótované na její platformě poté, co zaznamenala masivní zapojení uživatelů.
img

Finanční výsledky Morgan Stanley a Bank of America Q1 🏛️

16.04.2024 Morgan Stanley vykázala nárůst čtvrtletních zisků, tažený oživením investičního bankovnictví a silným výkonem v sektoru obchodování s pevným výnosem. Před otevřením trhu na Wall Street akcie banky vzrostly o více než 3,5 %.
C:\fakepath\trader-16042024-39-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.04.2024 1) Česká národní banka (ČNB) uložila společnosti Bestpay pokutu dva miliony korun a odebrala jí povolení k činnosti platební instituce. Společnost podle ČNB porušila pravidla zákona o platebním styku a zákona proti praní špinavých peněz, když neprováděla kontrolu klientů při prováděných transakcích. Pravomocné rozhodnutí zveřejnila centrální banka na svých internetových stránkách.
img

Genesis Growth získává majoritní podíl ve společnosti Carussel, evropském poskytovateli digitálních řešení pro automobilový průmysl

16.04.2024 Genesis Growth Equity Fund I (GGEF I), fond rozvojového kapitálu specializující se na investice do malých a středních společností v regionu střední a východní Evropy s významným růstovým potenciálem, úspěšně dokončil akvizici majoritního podílu ve společnosti Carussel. Spoluinvestory v transakci jsou zakladatel společnosti, Mario Della Donna, a její současný generální ředitel, András Müller.
img

Piedmont Lithium stoupá o 20 %

15.04.2024 Piedmont Lithium (PLL.US) je dnes jednou z nejvýkonnějších akcií na Wall Street. Akcie společnosti vzrostly o více než 30 % poté, co získala dlouho očekávané povolení k výstavbě svého projektu Carolina Lithium v Severní Karolíně. Generální ředitel společnosti Piedmont uvedl, že společnost hodlá projekt rozvíjet tak, aby se stal jedním z nejlevnějších a nejudržitelnějších provozů na výrobu hydroxidu lithia na světě. Společnost Piedmont rovněž zamýšlí, že projekt bude důležitou součástí dodavatelského řetězce elektromobilů v USA.
img

Banky poskytly v březnu hypotéky za 18 mld. Kč, o půlku více než loni

12.04.2024 Banky a stavební spořitelny v ČR poskytly v březnu hypoteční úvěry za 18 miliard korun, což je proti únoru růst o 15 procent a proti loňskému březnu růst o polovinu. Úrokové sazby nových úvěrů zrychlily pokles na 5,19 procenta z únorových 5,36 procenta. Je to nejnižší hodnota od června 2022. Vyplývá to ze statistik České bankovní asociace Hypomonitor. Data dodávají všechny banky a stavební spořitelny poskytující hypotéky na českém trhu.
img

US Open: Indexy na Wall Street pod tlakem posilujícího dolaru 💲💲

12.04.2024 V USA indexy v úvodu hotovostní seance ztrácejí, čímž se zvyšuje pravděpodobnost druhého medvědího týdne v řadě. Tlak nabídky podporuje posilující dolar a výnosy zůstávají i přes dnešní poklesy vysoko. Nervózní situace na světových trzích je důsledkem vyšších hodnot indexu spotřebitelských cen v tomto týdnu a rostoucího rizika eskalace íránsko-izraelského konfliktu. Vyšší hodnoty CPI posunuly očekávání nejbližšího snížení sazeb ze strany Fedu na září letošního roku. Eskalace konfliktu mezitím vede k odlivu kapitálu k méně rizikovým aktivům, jako je dolar a zlato.
C:\fakepath\trader-12042024-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.04.2024 1) Cena zlata se dnes vyšplhala na další rekordní maximum, poprvé překonala hranici 2400 dolarů (zhruba 57.000 Kč) za troyskou unci (31,1 gramu). K jejímu růstu přispívají geopolitická rizika na Blízkém východě a obavy ohledně čínské ekonomiky, napsala agentura Reuters.
img

Česká pošta loni snížila ztrátu na tři čtvrtě miliardy Kč

11.04.2024 Česká pošta v loňském roce snížila ztrátu o jednu miliardu na 756 milionů korun. Provozní výnosy včetně příjmů z prodeje majetku vzrostly o 0,9 procenta na 19,037 miliardy korun. Provozní náklady bez odpisů klesly o 3,2 procenta na 19,114 miliardy Kč. Uvedli to zástupci České pošty na dnešním setkání s novináři.
img

Podíl ropy z Ruska na dovozu do ČR loni mírně stoupl, Mero dokončilo modernizaci IKL

11.04.2024 Podíl ropy z ruského ropovodu Družba loni na celkovém dovozu do Česka činil 58 procent, meziročně je to nárůst asi o dva procentní body. Zbylá část byla tvořena dodávkami z německého ropovodu IKL, který navazuje na italský ropovod TAL. Celkově loni do Česka přiteklo 7,4 milionu tun ropy, což je zhruba stejné číslo jako o rok dříve. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl generální ředitel státní společnosti Mero Jaroslav Pantůček. Podnik v současnosti připravuje rozšíření ropovodu TAL, po jehož dokončení by se měla Česká republika stát nezávislou na ruské ropě.
img

Denní shrnutí: Wall Street smazala část včerejších ztrát, USD nadále posiluje

11.04.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodovaly na vyšší úrovni a smazaly tak část včerejšího výprodeje po zveřejnění indexu spotřebitelských cen. S&P 500 si připisuje 0,6 %, Nasdaq roste o 1,2 % a Russell 2000 s malou kapitalizací přidává 0,5 %. Dow Jones se obchoduje beze změny.
C:\fakepath\Indie2.jpg

Hodnota indického akciového trhu může za 20 let stoupnout desetinásobně

11.04.2024 Hodnota indického akciového trhu může v příštích 20 letech stoupnout i desetinásobně a dosáhnout nejméně 40 bilionů dolarů (946,4 bilionu Kč), myslí si analytici oslovení zpravodajským serverem CNBC. Svůj odhad vysvětlují důvěrou investorů a hospodářským růstem. Indický akciový trh je s hodnotou 4,6 bilionu dolarů čtvrtý největší na světě, naposledy v prosinci svou tržní kapitalizací překonal Hongkong. Index indických akcií Nifty 50 si loni připsal 20 procent.
img

Co právě řekl šéf největší americké banky svým akcionářům?

10.04.2024 „Jamie Dimon si zachovává skeptický přístup k ekonomice USA a nevylučuje znovu rostoucí úrokové sazby ani dlouhodobě zvýšenou inflaci nad 2 %,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\trader-09042024-95-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy pokračují v poklesu, investoři sledují jednání o příměří v Pásmu Gazy

09.04.2024 Ceny ropy dnes pokračují druhý den v poklesu. Trhy sledují jednání mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás o příměří v Pásmu Gazy.
C:\fakepath\trader-09042024-41-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.04.2024 1) Investiční skupině Penta loni meziročně stoupl čistý zisk o 0,5 miliardy procent na 12,1 miliardy korun. Je to po roce 2021 nejlepší výsledek firmy od jejího založení v roce 1994. Aktiva firem v portfoliu skupiny stoupla o 17 miliard na téměř 360 miliard korun. Penta to dnes oznámila v tiskové zprávě.
img

eToro: Blíží se "breakout" bitcoinu?

09.04.2024 Cena bitcoinu měla obtížný začátek měsíce, kdy se propadla až o 9 % na minimum 64 500 USD.
img

Aktuální statistika zahraničního obchodu

08.04.2024 V únoru český vývoz zaznamenal po čtvrt roce čekání opět pozitivní růst oproti minulému roku, a to o dvojciferných 10,2 %. Tento růst vyhladil i lednový propad exportu a přispěl tak ke kumulovanému růstu za první 2 měsíce prvního kvartálu o 2,3 %. To lze považovat za pozitivní zprávu s ohledem na vysokou hodnotu českého exportu v 1. kvartálu loňského roku. Rovněž optimističtější je v únoru i statistika nových průmyslových zakázek ze zahraničí, nejvyšší od října roku 2022. Z pohledu hlavních sektorů pozorujeme v únoru největší meziroční růst především u počítačů a elektroniky, motorových vozidel a ostatních dopravních prostředků, a to o 18 %.
img

Partners Banka po měsíci svého fungování překročila hranici 22 tisíc klientů. Zájem je o on-line sjednání

08.04.2024 Partners Banka, vůbec první poradenská banka na českém trhu, již po měsíci od svého oficiálního spuštění hlásí celkem 22 000 klientů. Denně otvírá zhruba 700-900 účtů, jejich novopečení majitelé se mohou těšit nejen z nejlepší sazby spořicích účtů bez omezení, která dosahuje 6,03 % p. a., ale také z prémiových párových a rodinných balíčků. Tyto unikátní balíčky využívá aktuálně téměř 29 % klientů. Dětských účtů bylo doposud otevřeno více než 800. Od 1. dubna je možné otevřít účet on-line.
C:\fakepath\krypto-08042024.jpeg

Akciové portfolio Tomáše Vranky: Čas přidat Bitcoin?

08.04.2024 Akciové trhy již několik měsíců pokračují v růstu a mnohé indexy v nedávné době dokonce zvýšily svá předchozí maxima. Ve světě totiž stále panuje obecně pozitivní nálada a z ekonomik nepřicházejí skoro žádné špatné zprávy. Jak tato situace ovlivňuje naše vzorové portfolio?
img

Lévi-Strauss roste o 15 % díky zvýšení přímého prodeje📈

04.04.2024 Výrobce oděvů a obuvi Lévi-Strauss (LEVI.US) dnes posiluje o více než 15 %, protože společnost představila prognózy zisku. Akcie se dnes obchodují v druhé nejlepší seanci v historii, protože investory zaujaly prodejní výsledky společnosti, a to bez zprostředkovatelů. Společnost Levi's spustila vlastní platformu pro online elektronický obchod a přímý prodej (DTC) výrazně zvyšuje ziskovost společnosti, která nemusí využívat zprostředkovatele, zároveň šetří náklady a nabízí zboží za atraktivní cenu, bez dalších velkoobchodních marží.
img

Steen Jakobsen odchází ze Saxo Bank

04.04.2024 Saxo Bank, globální lídr v oblasti obchodování s aktivy a investicemi, dnes oznámila, že po dlouhých dvaceti letech společnost opouští hlavní ekonom a investiční ředitel Steen Jakobsen. Ve společnosti zastával řadu funkcí v oblasti obchodování a významně se podílel na budování její pověsti, a to především díky svému finančnímu výzkumu a podnětným analýzám – zejména vybudováním uznávaného týmu tržních stratégů známého jako Saxo Strats. To se pod jeho vedením stalo vlivovým synonymem pro analýzu trhu.
img

Ulta Beauty se dnes propadá o 13 %

03.04.2024 Ulta Beauty (ULTA.US) je dnes jednou z nejméně výkonných společností na Wall Street, protože aktuálně klesá o 13 %. Propad ceny akcií byl vyvolán varováním o výdajich spotřebitelů, které na konferenci JPMorgan Retail Round Up pronesl David Kimbell, generální ředitel společnosti.
Související klíčová slova: András Müller | Zvýšení ziskovosti | Střední Evropa | Banco Santander | Braiins | LIBOR | Mzda | Společnost Synot Invest | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Další snižování sazeb | Mateřské firmy | Býčí pohyb | Štěpán Hájek | ANKR | Akcie Daimler Truck | Celebrity | Oživení poptávky po službách | Obchodní spolupráce | Střední hodnota | My Funded FX (MFFX) | Znalosti trhu | HFT (vysokofrekvenční obchodování) | Běžná dividenda | Útok na Izrael | Fundamentální analýza akcií | Akcie Nike (NKE.US) | Generální ředitel IAA | CBDC | Akcie Barclays | Signál kvality a výkonnosti | Tomáš Jícha | Autopůjčovna Hertz | Akcie Wix.Com | Walmart | HYQ | Partner společnosti | Dominik Rusinko | Akcionáři Moneta Money Bank | Odhad vývoje ekonomiky | Objem transakcí | Top 5 kryptoměn | Etheru | Nejobchodovanější akcie | Průmyslový index Dow Jones | Londýnské letiště | Maverick Group | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Největší americké společnosti | Index regionálních bank KBW | Zpomalení čínské ekonomiky | FCF | MONECO investiční společnost | Společnost Interactive Brokers | PPI v USA | M&T Bank | Růst v eurozóně | Argentinská centrální banka | Vysoká zadluženost | BCPP | Největší ruská banka | Kryptokomunity | Automobilová skupina | ISS | Frakční akcie | Realitní trh | ARB.UK | Finanční ústav | Avira | Cap | Leverate | UMG | Přidání investičních plánů | Cena platiny | Marek Ditz | Zveřejněné údaje | Dynamický růst a investice | Marlin | Hlava a ramena | Soft-landing | ChatGPT | Tržní ceny bytů | Jak fungují akcie | Broadridge | Výrobce oděvů | Akcie Swatch Group | Zpravodajský server | Zprávy z kryptoprůmyslu | Akcie společnosti Activision | Index ČSOB | ČSA | Zásoby zemního plynu | Odborníci na finanční trh | Roier | Poptávka po novostavbách | Výnosy dluhopisů | Ceny Etherea | PFX | Automotodrom | Goldcorp | Burzovní rozhodčí soud | Nexi | Ontario Teachers | Výsledky bank | Firma Blastr | The Funded Trader | Hodnota společnosti | MAERSKA | Odkup akcií firmy | WSA | Zvyšování cen | The Banker | Celkový zisk | Průmyslově-technologický holding | IPO Alibaba | Jack Ma | Aktualizované údaje | Strategická rozhodnutí | Dlouhé pozice | Landsvirkjun | Cash Dividend | Telefonica akcie | SMLR.US | XTB Group | Zonky | Faurecia | Klimatický plán | Tržby ze služeb | Skandinávské aerolinky | Války | Údaje z USA | Akcie výrobce elektrických aut | Snižování cen u novostaveb | Spuštění fondu | GitHub | Lithium | Strategická revize | Snap Inc | Foxconn | Bitcoinové velryby | Izraelský úřad pro inovace (IIA) | Ředitel Swiss Life Select | Komoditní | Sandbox | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Patron Go | LifeLock | Akciový prémiový dluhopis XII | Jesse Powell | Státní dluhopis | CET 21 | Graph | Dana Drábová | Finanční možnosti | Odraz bitcoinu | Obchodní platformy | Tereza Kaiseršotová | Vývoj ceny akcií Komerční banky | Coca-Cola | Jakub Seidler | Češi | CIEN.US | Allwyn | Thornburg Investment Management | Didier Casimiro | Rizikový faktor | Pobřežní Apartments | Klienti ČSOB | Data z trhu práce | Pokračování růstu | Politické faktory | Pokračování klesajícího trendu | ALK.US | TD Securities | AKHAN Semiconductor | Australská centrální banka | Výrobci elektřiny | Allianz | GameStop (GME.US) | Akcie Zoom | Jan Kalina | Panevropský index | Kryptoměnový podnik | Laurent Kssis | US2000 | Závislost na ruských energetických surovinách | Kateřina Böhmová | Globální růst | LHA | MiFID (Markets in Financial Instruments Directive) | Skupina Coloseum | Podíl bitcoinů | Ceny bytů | Radim Dohnal | Velký propad | Skupina Colt | BioNTech (BNTX.US) | Akcie ČEZ investiční doporučení | Hypomonitor | USD Coin (USDC) | Zakladatel Alibaby | Investiční rizika | Investice do marihuany | Česká ekonomika letos | Belviport Trading | TV Nova | Blockstream Adam Back | Hospodaření firmy | Německý výrobce obuvi Birkenstock | Lea Petrášová | Vedoucí pracovníci | Peněžní toky | Analýza akcie | DPH | CRON | Měna běžné dividendy | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Carvana | Podíl nezaměstnaných | CLSK | Akcie Wendy’s (WEN.US) | Situace na trhu | Mobileye | Přehled kurzů | Vývoj cen pohonných hmot | Kryptoaktiva | Fond zabývající se investicemi do umění | Argo Blockchain (ARB.UK) | Prabos Plus | FDA | Trafigura | Spotřebitelské výdaje | Akcie BHP | Digitální reklamy | Norwegian Air Shuttle | SWIFT Journal | Společnost Birkenstock | Bundesbank | Outperform | Počet aktivních klientů | Akcie Alibaba Group Holding | Index miliardářů agentury Bloomberg | RippleNet | Státní plynárenská společnost | Oznámené štěpení akcií | Býčí formace | Prémiový konzervativní fond | Úvěrový trh | Akcie společnosti CZG | Jiří Beneš | Experimentální lék | Kryptoúvěrové firmy | Caterpillar (CAT.US) | Radomil Doležal | NFC | Sazka Entertainment | Investiční firma | Coface pro ČR a Slovensko | Standard & Poor's | Meta Platforms Mark Zuckerberg | Cloud Computing | Izraelský úřad | Objemy ropy | Vlastní prostředky | VAT | Banky a stavební spořitelny | CITIC Securities | Akciový mix ČSOB | Nedostatek čipů | Růst Facebooku | Kalifornie | Zisk firem z indexu S&P 500 | Vývoj ceny akcie Coinbase | PZEM | Společnost McDonald's | Banka Sberbank | ABNB | Cena akcií TUI | Makléřské společnosti | Brokeři | Solana | Investice roku 2023 | Yandex | Budoucnost firmy | Accenture | Společnost GasNet | Jan Juchelka | Pivotní body | S3 Partners | Zelené ekonomiky | Salesforce | Ošetřovné | Realitní firmy | Garanční systém | Automobilový sektor | Dan Ťok | JP Morgan Chase | CryptoGlobe | IIA | Aktivistický investor | Odborník na kryptoměny | Žebříček nejbohatších | Digitální převody peněz | Dnešní obchodování | OPEC+ a IEA | XOM | Míra inflace v EU | Výkyvy | Bitcoin mining | Alwil Software | Krach kryptoměnové burzy | Vilém Podliska | Itálie | Čistý zisk Sazka Group | Analytici Bank of America | Nárok na výplatu | McDonald's | Hurun Global Rich List 2023 | Uvolnění podmínek | Dlouhodobá investice | Zoomo | World Energy Outlook | Albert Bourla | Stoxx | Stavební produkce | Take Profit | Klíčový ukazatel | Společnost LKAB | Akcie Carnival | SEC (Securities and Exchange Commission) | Africký mor prasat | Wall Street akcie | Fond OK Smart Opportunity | Obchodní deficit | Zisk Sazka Group | GTC | Index PX-TR | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | První den obchodování | Daňové povinnosti | Tencent Holdings | Motor ekonomiky | MFFX | Daihatsu Motor | Finanční aktiva | ICONIQ Capital | Společnost SAB | Miliardové investice | Míra nezaměstnanosti v ČR | Společnost Avast | Plzeňský Prazdroj | Mega Millions | Očekávání | Tamas Varga | AWS | Korelace | Ceny energetických komodit | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | Zavedení embarga EU | Možnosti obchodování | Bain | GlaxoSmithKline | Čínský deník | Sektor spotřebního zboží | Britská letecká společnost | Evropské centrální banky | Tomáš Jaroš | Varianta omikron | Kryptoměny Ankr | Kellogg | Trh s akciemi | Aktuální kurzy měn | Euromoney | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Státy eurozóny | Cena severomořské ropy | Cílový trh | Světové ceny potravin | Dicyklopentadien | Signet Bank | Binance.US | Dani Brinker | Luboš Bedrník | INTU.US | Volatilní | Swiss Life | Ulrich Bindseil | Swiss Life Select Investice | Gili Wolff | Gigafactory v ČR | Plat šéfa firmy | COTY.US | Chile | IC Markets | José Antonio Ramos Calamonte | Diverzifikace | FPFX Tech | Obchodování na Energetické burze | Zájem Čechů | Náklady spojené s bydlením | Tlak na Rusko | Burzovní komise | Kazatomprom (KAP.UK) | Výpadek příjmů | Novo | Předpověď ceny | Mezinárodní investoři | Brand Finance | Pozitivní nálada | EUR/JPY | Zisk automobilky | Target (TGT.US) | Alternativní investice | IFRS 16 | Kvartální výsledky | Prokuratura | Goldenburg Group | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Ředitel americké ropné společnosti | Churajs | Veřejné finance | Joel Kruger | AMC Entertainment (AMC) | Letecké společnosti v Asii | Hrubý provozní zisk EBITDA | Organizátor BTC Prague | Státní dluhopisy | Ředitel skupiny ČSOB | Britské burzy | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Dalibor Šafařík | Ministerstvo průmyslu a obchodu | FAA | Ark | ICT Holding | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | Dolar k japonskému jenu | Akcie Pinterestu | Grafit | Stimulační balíček | Trh práce | Jon Eastick | Technologie společnosti | Partnerství | Business modely | Roční míra inflace | Ruský plyn | Společnost Square | Největší australská banka | Dovoz do Číny | Evropská komise | COP26 | Gazprom Germania | Daniel Zhang | Skupina Creditas | Německý Spolkový sněm | WeCHat | Pro investory | Souhrnný indikátor | Akcie Adidas | Alex Mashinsky | Generální ředitel Swiss Life Select | Plynovod Nord Stream 2 | Regulace Prop Tradingu | Short Interest | Automobilka Ferrari | Investiční potenciál | Philip Morris ČR | Nástroj Stable Diffusion | iShares | Aramco | P/B | Crypto | Swiss | Norská firma | Genesis Capital Equity | Czech Media Invest | Investice | US Bancorp | Společnost Equinor | Britská centrální banka | Plán investic | Pokračující protekcionismus | Loterijní společnosti | Německý automobilový koncern | Martin Novotný | Spotřebitelské úvěry | Rozvolnění | Stravenkové firmy | Jednatel společnosti | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Vládní fond | Declaration Date | D.A. Davidson | Hodnota na burze | Výnosy XTB | TPCA | Nové technologie | Support | Oživení ekonomiky | Návrat inflace | Yoni Assia | Allianz Trade | Alexandr Novak | ACA | Společnost Semler Scientific | Nízké sazby | Mezinárodní ratingová agentura | Sev.en Energy | Finanční produkty | Edge | Podnikatelské aktivity | Akvizice | ServiceNow | Japonské firmy | Lednová inflace | Louis Dreyfus | SkyBridge | Dopad na akcie | Přesnost | Příliv zahraničního kapitálu | Delivery Hero | Společnost Seznam.cz | GAP.US | Bezrealitky | Česká měna dnes | Pokles cen energií | Tony Christoforou | Alexej Miller | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Macquarie Asset Management (MAM) | Bankovní společnost | Dění na světových burzách | QuantBioRes | Škoda Auto | Litecoiny | Future Vertical Lift | CEO Mallpay | Muskovy investice do akcií Tesly | Formule | Alessandro Dazza | Investopedia | Obchodní instrumenty | Klimatická politika | Fidelity Investment | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Americká burzovní komise | DSTI | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Trendline | Japonské akcie | Intradenní volatilita | Programátor | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Meme mince | Obchodní pravidla | Investiční obsah | Pojišťovna Generali | Společnost Polymetal International | Úspěšnost strategie | Výkonný ředitel | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | J&T MONEY OPF | Situace kolem Ukrajiny | Obchodovat s ETF | Prognózy | Britská libra | Ján Lučan | Akcie společnosti Alibaba | Chování | Partnerství XTB | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Šéf Fedu Powell | Špatná nálada | Intervence | NYSE | Růst mezd | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Kurz ropy | Broadcom | CARA | Gruzie | Londýnské letiště Gatwick | E.ON | Zisk firem | Ekonomické vyhlídky | SlateStone Wealth | Ministr vnitra | Odklad splátek | SBLK.US | Redwire | The Block | Softwarové společnosti | Ark Investment | Akcie First Solar (FSLR.US) | Krach kryptoměnové burzy FTX | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Interactive Brokers | Klesly akcie | Předpovědi cen | Ředitel pražské burzy | Experti | Počáteční zisky | Firma Snowflake | Budoucnost prop tradingu | John J Ray III | Německý parlament | LSEG | Čerpací stanice v ČR | Veřejný dluh Británie | Plošná karanténa | Akcie na trhu Start | Rekord | Skupina Saxo Bank | Ministr dopravy | Wood&Company | Bull run | Nižší sazby | Přeshraniční platby | Zdroje příjmů | Raiffeisenbank | Vstupní náklady | Bitcoinového ETF | Alexander De Croo | Herní divize | Viterra | Bondster.cz | Vzestup zlata | Nezávislost | Zajímavé zisky | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Akcie Saudi Aramco | Rozvíjející se země | Zastropování ceny | Průměrný výnos | Wellington | Mimořádné daně | Bankovní skupina | Uranium Energy Corp (UEC.US) | Larry Page | Návrh zákona | Madrid | Býčí výhled | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Portfolio společnosti | Creditas | Ola | Výsledky XTB | Telenor Hungary | Přímé zahraniční investice | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Michal Straka | Metalurgie | Bidenova administrativa | Stablecoin vázaný na dolar | Equiti Capital | Bybit | Společnost Apple | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | Nevýhody Stock Dividend | IHS | Re/Max | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Poptávka po videohrách | Zavedení embarga | Asijské trhy | Ukrnafta | C3.ai (AI.US) | Bankovní certifikát | Obchodní seance | ČMZRB | Analytik společnosti XTB | Český statistický úřad | Impuls | Edward Jones | Rudolf Kypta | Renomovaný analytik krypto trhu | Accor | EUR/USD | Majetek technologických miliardářů | Obchodní bariéry | Bruno Le Maire | Akcie společnosti Coinbase | Binance Coin | Singapore Airlines | General Electric | Fungování finančních trhů | Tradiční měny | Zdanění bank | Generální ředitel IEA | Motorová vozidla | Společnost Volvo Trucks | Administrativa prezidenta | Úřad ministerstva financí pro kontrolu zahraničních aktiv | Teads | Leoš Rousek | Nezaměstnanost v Česku | Dění ve světě | Akcie Walt Disney | Biotechnologická firma | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | AML/KYC | Snížení likvidity | Akcie obchodované na pražské burze | Javier Milei | Von der Leyenová | Franklin Technology | Mimořádná valná hromada | General Motors (GM) | Bloomberg Markets | Nasdaq: IBKR | Předseda představenstva | PKN Orlen | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Die Welt | Americká kosmetická společnost | Mediální společnost | Digitální aktiva | LULU | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Bezpečný přístav | Strach | Versute Investments | Americký soud | Uzavírání obchodů | Shawn Snyder | Investiční bublina | Neckline | Cena bitcoinu | Strategický pohled | Taavet Hinrikus | Současná cena | Inovativní projekt | Celkové závazky společnosti | Obchodování na burzách | Nel Hydrogen / Nel ASA | SOK | Důvěra v ekonomiku | Akcie regionálních bank | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Řetězec Makro | Časovaná bomba | Dvoufázové typy | Výnosy ropných firem | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | Daniel Mahovský | ETH | Chování trhu | Návyky | Roaring Kitty | Americký prezident | Společnost FTX | Agentura AFP | Wells Fargo Investment Institute | FX FORECAST | Distributor paliv | ČSOB Leasing | Dušan Šenkypl | Stochastický oscilátor | Akcie výrobce dronů | Celkový DD | Softwarová společnost | Chewy | Automotodrom Brno | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | Cloudflare | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Antapaccay Mining | Axel Eggert | Opatrný optimismus | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | ZEW Achim Wambach | Lévi-Strauss (LEVI.US) | Everett Millman | Vydavatelství Editis | Akcie společnosti Etsy (ETSY.US) | Další zdroje příjmů | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | BitStock | Nejvyšší soud | Stav trhů | Ekonom BHS | Streamovací služby | Průměrné mzdy | Force | Automobilka PSA | Čistý příjem | Americký výrobce čipů | Credit Suisse (CSGN.CH) | Obchodní fáze | Množství peněz | Fortuna | Brent | Hashrate | Cenné papíry | Formace Pin Bar | Google Pay | Burza Bittrex | Finanční vzdělávání | Výnos | Generali Fond konzervativní | P/S | DeFi | Kansas City | Odvody | Velcí investoři | Rozdělení zisků | DAI | Pojištění proti úpadku | Salesforce.com (CRM) | Pojišťovací skupiny | Benxy (Zonky) | New York Community | Investiční příležitost | Výsledky společnosti Apple | Oxfam | LMAX Group | Medvědí výhled | RBC Capital | Nikola | Diem Association | Shrnutí roku | Soudní dvůr EU | Nejnižší cena | Ocelářství | Americký akciový trh | 100 miliard dolarů | RBS | Trh s dluhopisy | KoBolt Metals | Akcie marihuany | Frakování | Týdenní pivot | Měnový systém | Tisk peněz | Akciový prémiový dluhopis IV | IHNED | Akcie společnosti Best Buy (BBY.US) | Akcie těžařů | Asijské akcie | BreakEven | Jiří Vajner | Delta | Russell 2000 | Colorado | Schválení ETF | Dlužník | Zalando | Aphria (APHA) | AMISTA | HOOD | Silný výhled | REITs | Chování lidí | Vývoj na trzích | EPH | Země G20 | Retracementy | SMA | USMCA | Drahokam | Ross Stores (ROST.US) | Záchranný program | Vzdělávání | Valkyrie Bitcoin Strategy ETF | Zajímavý rozhovor | Jak obchodovat akcie | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | VBTC | Slabá poptávka | LYNX Trading | Znehodnocování měn | Absolutní výkonnost | Dosažení úspěchu | Růst sazeb | Dopravci | Cena emisních povolenek | Reddit | Rekordní růst | Technické rezistence | Návratnost investic | Regulační úřad pro cenné papíry | Zkrocení inflace | Šéfové | US500 | Jiné měny | Ruská internetová společnost | Intel Corporation | Akcie Erste | Tomáš Kouřil | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Akcie ČSOB | Import | Bankrot Řecka | XPEV | Juraj Bednár | Investiční strategie | Akcie firmy Coinbase | Zvýšení sazeb Fedu | Švédský oděvní řetězec | Třinecké železárny | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Akcie Facebooku | Zpráva o schválení | Conseq Funds investiční společnost | Finanční regulátoři | NLI | Varianta koronaviru | ARK Fintech Innovation | Airbus SE | Glencore Plc. | Série ztrát | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | Alcoa | Společnost ADP | O2 Czech Republic | Forexový trh | Fitch | Zadržování vody | Aston Martin (AML.UK) | Akcie roku 2020 | Snižování sazeb ČNB | Miliardář Elon Musk | Společnost Huawei | Státní dluh | Hlavní ekonom XTB | ADP Augustin de Romanet | MAE | Ondřej Horák | Výsledky obchodování | Zastavení dodávek plynu | Jack Mallers | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Colt Canada Corporation | Úrokový diferenciál | Trade Desk | RIA Novosti | Hluboké recese | Commodities | ČD-Telematika | Meta Platforms (FB) | Česká burza | Dluhopisy | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Oživení čínské ekonomiky | Charles Hoskinson | Vzdělávací aktivity | Společnost Xiaomi | Třinecké železárny (TŽ) | Kontrakty | INR | GTLB | Bed Bath & Beyond (BBBY) | MOONBEAM | Vývoj ceny kakaa | Potenciál dlouhodobého růstu | Belviport Trading Limited | Výsledky ČEZ | Způsob obchodování | BRKB.US | Capitalinked.com Radim Dohnal | Pascal Soriot | Burza Coinbase Global | Hurun | Zdeněk Tůma | Investoři a tradeři | Allianz Global Investors | Společnost Immersion | Propad cen | Akcie Walt Disney (DIS.US) | Obchodování s cennými papíry | Dlouhodobé investice | Cathie Woodová | Lámání rekordů | Cenová nabídka | Microsoft (MSFT.US) | Očekávání ČNB | Poplatky a provize | Online obchodování | AUDUSD | Praxe | Nasdaq100 | Mezinárodní investiční banka | Call of Duty | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | Witkowitz | Německá automobilová skupina | Omezení dividend | Sentiment na trhu | Posilování koruny | Contract for Difference | JPY | Politico | SMIC | H&M | Akcie Wells Fargo | Akcie Palo Alto Networks | Diamond Foundry | GP Alliance | Snižování úrokových sazeb v USA | BT Group | Metaverse | Akcie Alibaba Group | Měnová politika Evropské centrální banky | SOTIO | Skilled Funded Traders | Premiéři zemí Evropské unie | Ed Miliband | Lídři zemí EU | Nejvýraznější růst | Spotřebitelské inflace | Philip Morris International | Úvěrová pojišťovna | Pojišťovna MetLife | Tescan Orsay Holding | XTB MENA Limited | Prázdná firma | Polovodiče | Bulgargaz | Peněžní úrok | Růst hrubého domácího produktu | Zájem o akcie | Jak uspět | Index Russell | Letitia Jamesová | Převzetí Activision Blizzard | Většinový podíl | Libina | SoftBank Group | Akcie Anglo American | LottoItalia | Casino | Pfizer (PFE.US) | Jiřina Lužová | Fundraising | Posilování dolaru | IT skupina | BKSY.US | Stanovení dividendy | Dinár | Společnost Crédit Agricole | Uber Technologies | Německá společnost | Oslabení české koruny | FTT | ÚOHS | Akcie společnosti Palantir | Nová bankovní rada | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | Binance Holdings | AVGO.US | Obchodní tipy | Projekce | Ceny ETH | Znehodnocení | Nexen | Kontrakce | The Washington Post | Přístup k financím | Těžba lithia na Cínovci | Eurohold | Peníze | Nabídky akcií | Infekce Covid | Pokles kurzu | Výhled do budoucna | Pandemie COVID-19 | Objemy prodeje | Dopady války na Ukrajině | Drewry | Robert Habeck | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | TeamViewer | Bankovní rady ČNB | Kapitalizace Tesly | Dodávky ruského plynu | Výhled globálního růstu | GLEN.UK | Kabinet | Francouzská společnost Imerys | IIF | FTX | Kenny Wilson | BCPP Petr Koblic | Jannis Samaras | Historický milník | Společnost Tilray | Geely | Investors | Palantir Technologies (PLTR.US) | Americká společnost | SOLEK | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Společnost Kofola | Title Transfer Facility | Coinmarketcap | Nakupovat akcie | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | Převzetí CME | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Elektronická evidence tržeb | Český miliardář | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Akcie Česká spořitelna | Šéf ECB | Evernym | Medvědí trh | Cena emisních povolenek EU | Prognóza | Špatné počasí | Obchodní politika | FTSE 100 | IMMR | Nova Broadcasting Group | Index CAC 40 | Služby | Tržní pozice | The Boring Company | Vítězné fondy | Obchodovat na burze | Zisky bank | Firma Berkshire | Federální úřady | Platby kartou | Ekonomické údaje | Konsensus | Mmcité | Manchester City | Prodej H&M | Amundi Czech Republic | Volby v USA | Investiční kontrakty | ALUMINIUM | Libération | Vzácné kovy | Zbrojovka Colt CZ | SK Slavia | Evropský výrobce letecké techniky | Index NASDAQ 100 | Lordstown Motors (RIDE.US) | Čínský celní úřad | Saxo Bank | GPEF IV | Remon Vos | Sociální sítě | ETF u XTB | Německá zajišťovna | Amgen | Apetit investorů | Akcie Pinterest (PINS.US) | Stochastický | Ceny akcií Meta | Palladium | Microsoft Bing | Ceny elektřiny v Německu | Americký Fed | Procter and Gamble | Federální rezervní systém (FED) | Teorie černé labutě | Vakcíny proti koronaviru | Nejznámější kryptoměna | Medvědí signál | Aktuální cena stříbra | NBC | Solidní výnosy | Ondrášovka | Dlouhodobý investiční produkt | Události v ČR | Svaz německého průmyslu (BDI) | Ropa WTI | Měnové zajištění | Akcie Amazonu (AMZN.US) | ČEZ Pavel Cyrani | Micron | Dynamický pokles | TRAction | Tipy na zajímavé akcie | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Smith Micro Software | EU Tax Observatory | Lockheed Martin | Objem obchodů s akciemi | Úbytek pracovních míst | Krach společnosti | Textron (TXT.US) | Americká softwarová společnost | Kapitál firmy | Ceny pozemků | Implementace AI | Walt Disney Co | Milionář | Alaska Air Group | Gap (GPS.US) | Bankovní rada ČNB | INTC.US | Verizon Communications (VZ.US) | Automobilka Volvo | Akcie Coca-Coly | eMan | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Americké sankce | Borealis | Trigema | Schválení Bitcoin ETF | Burza cenných papírů Praha | Dánská společnost | Významný milník | Očištěný čistý zisk | Omega | BBY.US | Pojišťovací společnost | Developeři | Bankovní domy | Dell Technologies | Technologický fond | Brexit | Společnost NJJ | PPF Leoš Rousek | Bitfarms | Český trh práce | MTF | Equinor (EQNR.NO) | Bayer | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Výhled poptávky | Polymetal International | Dolar dnes | Evropská legislativa | Závod na elektromobily | Bungie | David Schwartz | Společnost Sentix | Valná hromada | Ekologové | FedWatch | Jednofázová výzva 1-step | Bývalý premiér | Den prezidentů | Břidlicové firmy | L'Occitane | Pozornost investorů | Růst trhu | Předvídatelné zisky | Chuck Carlson | Burzy | Norwegian Cruise | Swiss Life Select Investice roku 2023 | Cenové tlaky | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Hugo | Producent syntetických diamantů | NextEra | Krypto trh | Bytové jednotky | Vývoj léků | EBIT marže | Luděk Palata | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Kapitál | Finanční technologie | Nové byty v Praze | Americký prezident Joe Biden | Kontrakty na ropu | Filmové studio | Takata | Snížení dluhu | Prodeje aut | Člen ECB | Discord | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Dividendová politika | Hello Bank | Hyundai | Lobbistické skupiny | Cestování | USD | Reálné ekonomiky | Citroën | Kryptoměnová společnost | Investování do kryptoměn | Plynovod Nord Stream 1 | Zastavení ztrát | Primární veřejná nabídka (IPO) | Private Equity Fund | Zhodnocení finančních prostředků | Bond | Magnát | Broker | Shopify | Společnost Siemens | Kč/USD | Akcie Hyundai | Rizika | Pád ceny | David Solomon | Dubaj | Meta Trader | Fond s proměnným základním kapitálem | Britové | Wheaton Precious Metals | Cash flow | Proražení | PYPL.US | Rosenblatt Securities | Upravený zisk | Nákup plynu | Technická analýza | Robert Kiyosaki | Americká sněmovna reprezentantů | Růst společnosti | ProfitLevel | Bitcoin SV | Státní ropná společnost | AEX | Velká krize | Česká pošta | Jana Vaisová | Krach společnosti FTX | Prodávat akcie | Export | Změna klimatu | První štěpení akcií | Právní zástupce | DASH.US | Primární nabídka akcií společnosti Snowflake | Jak na obchodování | Banka Goldman Sachs | Delta Air | Alpha Impact | Qualcomm | Odškodné | NFLX | Klimatické technologie | Total | Odražení ode dna | Macquarie | OrganiGram Holdings | Plány | Signály oživení | Aktuální informace | TerraUSD | Společnost Sellier & Bellot | CRM | Karlsruhe | CFD na komodity | Akcie RHM | AMS | Hyperinflace | Berkshire | OIV | Bankovní skupiny | Americká média | Akcie francouzské mediální společnosti | Schwab | Ant Group | Instacart | Obavy z pandemie | KLB Legal | Martin Winterkorn | Na burze | Zrušení cel | Trh s nemovitostmi | Zynga | Avalanche (AVAX) | Oddělení alternativních investic | Jestřábí komentáře | Investiční analytik | Výstavba gigafactory | Vstoupit na burzu | Finanční instituce | Zastavení poklesu | Německý koncern | Komárek | Poměr PE | Obchodní aktivita | Globální krize | Kapitálové strategie | Prodej automobilů | App Store | Cena americké ropy | Gilead | Jaran Mellerud | CD Projekt | Disney graf | Tržní hodnota firmy | Výroční zprávy | Zemědělský svaz | Dluhopisový král | Ruská společnost | HD.US | Home office | Zájem institucí | Společnost innogy | Škoda JS | Vládní opatření | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | Charter Communications | Bondster | Komise pro cenné papíry (SEC) | Spikevax | Zakladatel | ČEZ burza | Quadruple witching | Globální prodej aut | Blastr | Katar | Sodexo | Maďarsko | Přetrvávající vysoká inflace | InterGen | Šok | N7 Holding Ltd. | EMH | Interchange | Ropná zařízení | Tvorba pracovních míst | Tesla Elon Musk | Waves | Pozorování | Hodnocení současné situace | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Tiger Global | Akcie C3.ai | Antimonopolní pravidla | Grayscale Bitcoin | Hongkong | Ekonom společnosti | Počáteční kapitál | Balanced based | Petrus Advisers | Italský premiér | Ceny BTC | ProSiebenSat.1 | ByteDance | Dluhové trhy | Výsledky za první čtvrtletí | Akvizice společnosti | BABA.US | Akcie Avastu | Dopady epidemie | QNB | ISIN CZ0009009940 | Split | Společnost Emirates | Zavedení eura | Trh s ropou | Bitcoin (BTC) | Index volatility CBOE | Klimatické změny | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Akcie CarMax (KMX.US) | Regulace | Žaloba | Kurzovní lístek | Petr Hrubý | Pevné terminály | Konglomerát Bolloré | Automobilka BMW | Kofola | Konopí | DJI | Aquis Exchange | FedEx | Garance | LMT | Apple Pay | Ranní zpráva pro tradery | Značka Amazon | Velké fondy | Bridgewater | FME | Spekulovat | Noviny | Nord Stream 2 | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Výrobce čipů Nvidia | Úvěry a hypotéky | Nicola Sturgeonová | Postup regulačních úřadů | Společnost Net4Gas | Hertz | Měny účtů | Tichomoří | Čínská telekomunikační společnost | Stephen Massocca | Cena elektřiny pro německý trh | McGregor | Česká zbrojovka | Inflační spirála | Růst prodejů | ATVI | Fintech společnost | BTC Prague Martin Kuchař | Vagit Alekperov | Největší IPO | Platební prostředek | Snižování úroků | Širší index S&P 500 | Výše dividendy | Paul Zimnisky | CashFlow | Wienerberger | Ruský prezident | Pověst | Standard Chartered | NATO | Xiaomi | WIG20 | Emirates | Velké firmy | Velké pohyby | Vysoké sazby | Středoevropské měny | Aplikace XTB | Budějovický Budvar | Grafy | Klinické testy | Panevropský index STOXX 600 | Burzovní průvodce | Společnost Bittrex Global | Spolkový sněm | Trh digitální reklamy | UniCredit Bank | Daňové škrty | Zvyšování sazeb Fedu | Cenové úrovně | Výsledek inflace | ProSiebenSat.1 Media SE | Roční růst | Konflikt mezi Izraelem | Skupina KKCG | Největší společnosti | PPF Telecom Group | Akciové trhy v Evropě | Radovan Vítek | AP Moller-Maersk | Fitch Ratings | Akcie společnosti Moderna | Denison Mines | Primární úpis akcií | Výsledky společnosti | Igor Kim | Úroková sazba | De Beers | Elektrárenská společnost | APHA | Rostoucí ceny energií | Rekordní nárůst | Peter Wennink | CSCO | P.A. | Průmyslová výroba v Evropské unii | Commonwealth Bank of Australia (CBA) | Nový produkt od XTB | Patria Online | Avast | Devizové rezervy České národní banky | RIVN | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Instagram | Kapitálový trh | Group Management Committee (GMC) | Akcie Ulta Beauty | Obchodník na finančních trzích | Akcie společnosti Intel | Německý export | Vývoz ocele z Indie | NAFTA | Akcie společnosti Disney | Dovoz | Fintech společnosti | Unie | Přehřátý trh práce | Oživení trhu | Daniel Častvaj | Sazby hypoték | Sběr bylin | Zájem o kryptoměny | Zvýšení sazeb | Obrovský potenciál | GBP/USD | Netflix (NFLX.US) | Admirals | Martin Cakl | Next Finance | Automobilka Tesla | Digitální peníze | Vládní výdaje | Panevropský akciový index | Akcie Google | Zvednutí sazeb | Preqin | Rohlik Group | Produktovod | Úrokové sazby | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | General Electric (GE.US) | Dovednosti | Zisky společnosti | CNY | InterContinental | Výzkumy | Uhelné elektrárny | Obchodní nástroje | Akcie společnosti Beyond Meat | Nikkei | Společnost China Mobile | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Sociální investiční síť | Aktuální kurzy | Nejbohatší | ARKK | Obchodování na finančních trzích | Obchodování s dluhopisy | RH.US | Akcie společnosti Nio Inc (NIO.US) | Model 3 | Tržní ceny | Banky v ČR | Dovozní cla | Poměr nákladů a výnosů | Ruští miliardáři | Státní investiční fond | Pivovary Staropramen | Obchodní deficit USA | Power Exchange Central Europe | Použití kryptoměn | Šíření nemoci | Svaz německého průmyslu | Caterpillar | MT5 | Viry | Venture Capital | Čtvrtletní zisk | Čínské úřady | Aircraft Industries | CISCO | Penzijní fondy | Pozitivní zprávy | Investice do těžby | Akcie Ambarella | NASA | Cohn Robbins Holdings | Bloomberg FX | GMC | Srovnání prop trading | Odpojení Ruska | Dodávky čipů | Copilot | First Solar | Ruské banky | Vylepšení Dogecoinu | Rekordní maxima | QCOM.US | American Express (AXP.US) | České hospodářství | Pro tradery | Bankroty | Model Y | Čínská banka | Akcie Bank of America | Generace Z | Akcie Peloton | Wonderinterest Trading Ltd | Sentiment na Wall Street | 1 milion | Riot Platforms | Gigant Gazprom | Cenové pohyby | Finanční výsledky společnosti | Celoroční výhled | Argor-Heraeus | Akcie Micron Technology | Stratégové | Blockchainové technologie | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Jindřich Fremuth | Fincentrum | Axi Select | Výrobní ceny | Nové zprávy | Těžaři bitcoinu | Steven Mnuchin | Pořízení vlastního bydlení | Conseq Invest | Evropský výrobce letadel | Fond Temasek | Zbývající akcie | Der Spiegel | Oliver Blume | Největší firmy | S&P Global | Maloobchodní prodejce | Plynovody | Novak Djokovič | Elon Musk | Alphabet (GOOGL.US) | Světový obchod | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Rostoucí ceny plynu | Akcie SPAC | Take-Two Interactive Software | Výkonnost společnosti | Santiment | Akcie společnosti Nio | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Valná hromada ČEZ | Akciové indexy | Pokles ceny akcií | Matěj Kumstýř | Eurokomisaři | Společnost Shell | Softwarový gigant | Vybírání zisků | EUR/CZK | Investing.com | Czechoslovak Group (CSG) | Zájem investorů | Spotové obchodování | Groupon | McKinsey | Intercontinental Exchange | Celosvětová spotřeba | Jaroslav Hanák | Banka JPMorgan | Myšlení | Investiční fórum | Příležitosti pro nákup | Softwarová firma | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Konopné akcie | Rekordní zisk | Technology Fast | Bullish Engulfing | Dostatek hotovosti | Euforie | Investice do solární energie | Finančník | CO2 | Turecký statistický úřad | Index AEX | Akcie Upstart | Nedostatek polovodičů | FANG | Makrodata | Biotechnologické akcie 2021 | Francouzská automobilka | Nálada v Evropě | Maximální denní ztráta | iPhone | Finanční gramotnost | Čínští výrobci | Evropská scéna | Mimořádný zisk | Nigérie | XTB zavádí změny | Uniper (UN01.DE) | Obchody | Německá bankovní společnost | Investoři | BitMEX | Revolut | Kolibřík Energie | Index asijsko-pacifických akcií | Lordstown Motors | Obchodní deník | Just Eat Takeaway | Portfolio | Fungování | American Airlines | Petr Koblic | Sója | Christine Lagardeová | Petr Pavel | Akciová burza | Securities and Exchange Commission | ADR | Obchodní platforma | Ukrajinský Naftogaz | Online nakupování | Podnikové dluhopisy | Indická firma | Nejistoty | Roger | Fidelity | Marc Chandler | Polymetal | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | BaFin | Jaroslav Brychta | Statistický úřad Eurostat | Mezinárodní agentura pro energii | Zvedání sazeb | Negativní sentiment | Britské domácnosti | Evropská měna | Výsledky za Q1 | Majitel firmy | Burzovní lístek | AMD | Platby v kryptoměnách | Euro Stoxx 50 | Západní sankce | Jaderná elektrárna Temelín | Globální ekonomiky | Společnost Google | Přidaná hodnota | Graf akcií | Morgan Stanley (MS.US) | Richard Bechník | Jeff Bezos | YTD | Finanční ústavy | Bjorn Gulden | Prezident ECB | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Zpřísňování měnové politiky | Bitcoin ETF | Kurz japonského jenu | Společnost mmcité | Dovoz ropy | Vývoji vakcín | Index PPI | Sebastian Ebel | Zařízení na těžbu kryptoměn | Huobi | APA | Vyšší zhodnocení | Lepší výsledky | Společnost Wirecard | Akcie Beyond Meat | Velkoobchodní cena zemního plynu | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Cenový růst | Grayscale | Soud v Haagu | Index výroby | Arbitráž | Nárůst ceny | N7 Holding | Světové kryptoměny | Britský premiér | Zisk | CAC 40 | Fannie Mae | Společnost Eurohold | Tezos | Ceny kryptoměn | Hlavní kryptoměna | Global Blood Therapeutics | Prezident | SZIF | Arthur Hayes | Rekordní minima | Americké ministerstvo spravedlnosti | Ředitel IAA | Vestas | Futures na S&P 500 | ČSSD | Růst společnosti XTB | Vyšší hodnoty | Inflace v lednu | Den obchodování | Commonwealth Bank | Globální pravidla | Česká koruna | Odklon dopravy | Úsporný tarif | William Blair | Ministr financí Steven Mnuchin | Emise CO2 | Zemědělský svaz ČR | Společnost Primagas | Bed Bath & Beyond | Jak investovat do zlata | Pokles cen nemovitostí | Hrubý provozní zisk | Část zisků | Gartner | Údaje o průmyslové výrobě | CZ-USA | NKÚ | Hurun Report | Ochranný software | Japonská automobilka | Francesco Gaetano Caltagirone | Ropné společnosti | Stav energetické nouze | Index KOSPI | Ruské ropy | Bank of England | Rozhodnutí soudu | Automobilka Toyota | Airbnb | Gary Gensler | Společnost Smartwings | Cena Etherea | Centrální banky | Plnění objednávek | Předpověď akcií | Xandr | Vývoj akcií | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | J&T Finance Group | Fiat Chrysler Automobiles | Technická analýza BTC/USD | Snížení nákladů | Uložení peněz | Obchodování s termínovými kontrakty | Analytické služby | Volatilita na trzích | Počáteční investice | René Holeček | Cena mědi | Immersion | Dividendové vyhlídky | Výhody | Schválená dividenda | Daniel Křetínský | VIG | WTI a Brent | Roboti | Nové vakcíny | Ministerstvo obchodu | WSJ | České aerolinie (ČSA) | Kapitálové rezervy | Tiskové agentury | E-commerce | Raytheon | Xetra | AT&T | Alaska Air Group (ALK.US) | Zápis z posledního zasedání | Fastly | Asociace pro kapitálový trh | Odvětví kryptoměn | Jak se stát lepším investorem | Robotické společnosti | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) | BABA | Energetický gigant | Pesimismus | Neziskové organizace | Akcie společnosti Lowe's | Spike | Laszlo Hanyecz | Propad ceny akcií | Experian | Anheuser-Busch InBev | Mimořádná opatření | BP | NDX | Cíl ČNB | José Mourinho | DIS.US | Bohatí | Patrie | DOGE | CDC | Akcie mediální firmy | Hold | Aktuální kurz australského dolaru | AXP.US | Finanční pomoc | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Úvěrové krize | Společnost Havas | Projekt těžby lithia | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Vice | Berlín | KPMG Josef Kupec | Průzkum | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Funkční období | Boj s inflací | Týdenní pivotní body | Gold Trust | Cestovní kanceláře | CRHC | Do Kwon | Investiční | Britské banky | Vývoj měnového páru | Nízké úrokové sazby | AMC.US | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Společnost Pilulka | STMicroelectronics | Divize Intelu | Růst ceny Bitcoinu | Sociální nepokoje | Akcie společnosti Tesla | Sociální síť Instagram | Čínské banky | Moderna | Conseq Funds | Obrat hlavního indexu PX | EMEA | Třífázové typy | Chvaletice | Graf US500 | Kč/EUR | Bloomberg News | Investice do vody | Il Sole 24 Ore | Ministr práce | Svět kryptoměn | Vývoj ceny akcií ČEZ | IBKR | CEO společnosti | Arca Investments | IEA | Kolísání cen | Eskalace | Povolení k činnosti | Pay Date | Mastercard Banka roku | Analýzy | Tržní podíl | 10 akcií | UGO | Nejvýkonnější akcie | Zisk skupiny ČEZ | Sloučení | Ekonomický vývoj | Americký S&P 500 | Global Finance | Slevy | PEPSICO | Zisk výrobců energie | MSTR | Anglie | Politická nestabilita | Čistá energie | Swapové obchody | Program Antivirus | TTF | Zajištění bezpečnosti | Česká a slovenská UniCredit Bank | Uranium Energy | Národní rozvojový fond | Poradenská společnost | Achraf Drid | Slavomír Pavlíček | Luna Foundation Guard | Solární energie | Baterie do elektroaut | PXE | Výkon společností | ExxonMobil | Bestpay | Altria | Netflix (NFLX) | Klíčové společnosti | Invesco | Morningstar | Siemens Gamesa | Meme akcie | Demokraté | Pavel Hubáček | HeidelbergCement | OANDA Corporation | Německý DAX | Albertsons | Insolvence | Portu Marek Malina | Brusel | Patria | Quantum Economics | SK Hynix | Podnikatelská aktivita v eurozóně | KFC | Sloučení Etherea | Riziko volatility | Nový kapitál | Tipranks | Práce z domova | EP | Společnost XTB | Česká republika | Východní blok | ARM.US | Analytik Purple Trading | Bydlení | Fiskální rok | Jednotná evropská měna | Oslabení USD | RWE | Daňové zatížení | Uber | MPO | Růst české ekonomiky | Skupina AXA | Vonovia | Možné scénáře | Koupit akcie | Počerady | UnitedHealth Group | Čínské letecké společnosti | ALGN | First Majestic Silver | Ekologické organizace | Sony Interactive | Koruna dnes | Chřipka | Obchodní plán | Short selling | Kryptoměnová burza FTX | Události roku | Skupina BTS | Firma Belviport Trading | Alameda | Dodávky na trh | Formule 1 | Dluh Británie | Společnost HEICO | Úrok | Sentiment investorů | Americké ministerstvo energetiky | Odhad analytiků | Spotřebitelská nálada | Česká společnost | Evropské ekonomiky | Technologické centrum | Poptávka po úvěrech | Čedok | Výhled na rok 2023 | Beyond Meat | Cena akcií společnosti | Směrnice MiFID | P/E | Kávové akcie | Ekonomické dopady | Zpráva | Cestovní ruch | Davos | LCID | Agentura Reuters | Prémie | Akcie Nike | Půjčka | Obchodní ředitel | Předsedkyně Evropské komise | Akvizice společnosti Pivovary | Euronav | Rozpočtová politika | MESA.US | Dogelon | Recese ve Spojených státech | Sloe | European Energy Exchange | BIRK.US | Platit daně | Česká měna | Tinkoff Bank | Tencent | Agrofert | Colt CZ | Emma Capital | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Onemocnění COVID-19 | Meziroční inflace | TPG Capital | PFE | Pokles vývozu | Česká televize | Performance | Bohatý | Akcie Robinhoodu | Dopad krize | Gojek | Zakladatel FTX | Hlavní kryptoměny | Rok 2024 | Obchody ARK Investment Management | Technologické tituly | Mads Nipper | Platební neschopnost | Letecká společnost Virgin Atlantic | Marek Hoščálek | VaR | Investiční horizont | Znárodnění | Kybernetické měny | Nové příležitosti | First Republic Bank | Akcie Riot Blockchain (RIOT.US) | Majitel Facebooku | Tržní kapitalizace | Průmyslové revoluce | C.W. CFD World | Geosan Development | Členské země EU | Ministr životního prostředí | Švýcarská banka | Mnoho peněz | Strojové učení | Gen Digital | Janet Yellenová | Prezident Javier Milei | Jan Kubíček | Hrubý domácí produkt (HDP) | Huawei | Akcie VIG | Pokles cen komodit | Měny rozvíjejících se ekonomik | Technický výhled trhu | Akcie společnosti Walt Disney | Hedge Fund | Trump dnes | IT poradenství | Společný podnik | Aurora Cannabis (ACB) | Akcionáři | Zpomalení německé ekonomiky | Investown | Emoce | Výhled ratingu | Státní pomoc | Zvýšení úrokové sazby | Letiště Praha | JOLTS | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Finanční ředitel | S&P | Rozpočet na rok 2020 | Zasedání Fedu | Viceguvernérka | Ziskovosti společnosti | 787 Dreamliner | Arnaud Lagardere | Automobilka | RoboMarkets | Skupina OPEC+ | Atlantia | BRKB | Svaz dovozců automobilů | Skupina PPF | Coty | Quantum | Daimler Truck | Vzdělání | Den daňové svobody | X Open Hub | Breakout strategie | Obchodování s deriváty | Korekční pohyb | Stimulační opatření | Handelsblatt | InPost od Advent International | Equal weight | Výkonnost | Rizika a příležitosti | ZI.US | Tržby společnosti AutoStore | Ceny akcií Paypal | Hospodářské dopady | Vedoucí představitelé | Bitfinex | Libra k americkému dolaru | JPM.US | Nová prognóza | Kladenská Poldi | Obchodování | Zvýšení daní | Firmy z indexu Nasdaq 100 | Legislativa | Przemysław Kwiecień | Ondřej Šťastný | Active Invest Vyvážený | GBP | Co se děje na finančních trzích | Zapojení uživatelů | Společnost Berkshire Hathaway | Vesa | Melbourne | Trojúhelníkové formace | Roman Koděra | Burzy kryptoměn | Recese v Evropě | Ford (F.US) | STV | Raoul Pal | Rostoucí životní náklady | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Posilování eura | Oracle (ORCL.US) | Spotřebitelské ceny v USA | Trhy s kryptoměnami | Rekordní hodnoty | Management | Kryptoaktivum | Obchodovaná ropná společnost | Meta | Akcie společnosti Lucid Motors | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | DGB | Admiral Markets | DHL | Dokončení transakce | Nákupy dluhopisů | Týdenní shrnutí | Oznámení | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Jaké strategie jsou povoleny | GAAP | Japonská vláda | Epidemie nového koronaviru | Thyssenkrupp | Alert | Výrobce elektromobilů XPeng | Růst cen ropy | Restriktivní politika | Byznys model | Cena ropy na světových trzích | OK Smart Opportunity | Dobré výsledky | Majitel | Prezidentka ECB | Argentina | Carnival | ZEW | Přijímání plateb v bitcoinech | DRFG Telco | Bolloré | HCFB | Čistý zisk ČEZ | Zprávy | Ropovod | Technologická revoluce | TSMC | Důležité ekonomické události | Guru | Lucia Žárska | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | PG | Nadšení | Shell | České firmy | Rekordní prodeje | BCM | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Akcie prodejců oblečení | Fenomén | Nejznámější kryptoměny | Dolary | Akciové burzy | Pákový efekt | Temelín | Korekce kryptoměn | FB | Futures na evropské indexy | Evropská regulace | Plynovod Baltic Pipe | Digitální ekonomiky | Trigger | BREAKING | SPCE.US | Tokeny | Janis Varufakis | Jump Crypto | SABFG | Největší švýcarská banka | Eurostat | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Ceny stříbra | Uran | Bard | Index Stoxx 600 | Firma Ampere | Evropské akcie | Averze k riziku | Mitsubishi Motors | Quinn Perrott | Globální prodej | Všechny akcie | Rizika při obchodování | Úřad Eurostat | Oanda | Zpomalující inflace | Deflace | IPO Home Credit | Daňový poplatník | Vývoj ceny bitcoinu | Kristalina Georgievová | Glencore (GLEN.UK) | Společnost Czech Media Invest | Dow Jones index | Investiční aktivita | Ředitel Raiffeisen | Saturday Night Live | Britský statistický úřad | News trading | Byty | Alena Schillerová | Matt Murphy | Zdroje energie | Největší americké banky | Adam Khan | Počet investorů | Zemědělské komodity | Eurofer | Růst inflace | Výroční zpráva | Oční duhovky | Goldman Sachs Bank Europe | Petr Fiala | Cena povolenek | AvtoVAZ | Island | MOEX | Singapurská společnost | Turecká lira | BCRA | Lisabonská Apartments | Rozvoj firmy | Globální příjmy pracovníků | Ceny ropy | Obchodování na Wall Street | Obchodování na pražské burze | Soros Fund Management | Peter Hlaváč | Význam Evropy | Německé firmy | Jim Cramer | Hospodářský výsledek | Investiční banka | Steve Moser | BlackSky Technologies (BKSY.US) | Tesco | Společnost MetLife | Dezinformace | Akcie společnosti Lowe's (LOW.US) | Náhrady mezd | Firma KKCG | Telenor | PwC | Investor Jan Čermák | Saipem | ProShares Bitcoin Strategy ETF | PLTR | Ceny Bitcoinu | Index regionálních bank | Rodinné domy | Nejdražší ulice v Česku | Bezpečné investice | XREX | Aliance | Dror Bin | Americká společnost Intel | Opce | Praha | Vývoz ocele | Recyklace | Berkshire Hathaway | Růst sazeb ČNB | Silný růst | Výrobce videoher | Evropský parlament | Výrobce léků | Úpis akcií | CME FedWatch Tool | Člen představenstva | Piráti | Hazardní hry | Mitsubishi UFJ Financial Group | Central European Media Enterprises (CME) | Covid | Špinavá energie | Cena elektřiny na burze | Úvěrování | Rozpočtový schodek | Odklon lodní dopravy | Airbus | ETF na bitcoiny | Obchod Amazon | Regulační úřad | Vojenský konflikt | Tržní úrokové sazby | Petr Novotný | 4iG | Cena Cardana | Vyhlídky | Sazby v USA | Europe 600 | Deutsche ReGas | Reliance | Snížení DPH | Provozní výsledky | Nejdůležitější události | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Aehr Test Systems (AEHR.US) | FinTech akcie 2021 | EP Logistics | Investiční centrum | Aktuální inflace | Santander | Martin Pisklák | CZ | iFX | Prudký nárůst úrokových sazeb | Akro | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Sony Interactive Entertainment | Virgin Galactic | Akcie Johnson & Johnson (JNJ.US) | Akcie Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | McDonald's (MCD.US) | Snižování cen | Gucci | Firemní klienti | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Volný čas | ApeCoin | Vybírat zisky | Petrochemická společnost | Statnett SF | Investiční poptávka | České banky | Udržitelnost | Technologický holding | René Musila | Společnost Beyond Meat | BankID | Nabídka bytů k prodeji | PEG | Alstom | Lévi-Strauss | Míra | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Muskovy investice | Graf vývoje | West Texas Intermediate | RWE Gas | Vláda USA | Nerozhodnost | Krypto komunita | Best stock | Zadlužování | Poskytování investičních služeb | Řetězec | Analýzy trhu | Analytik trhů | Index US100 | Wells Fargo (WFC.US) | ESMA | Páka | Jihokorejská automobilka | Blackwell | EURCZK | Obchodování na trzích | Fáze 2 | Čínské zboží | Index cen domů | Správkyně Sberbank | Enormní zájem | Akciové bubliny | Digitální měny | Medvědí divergence | Ciena (CIEN.US) | Free float | Hong Kong | Depozitní sazby | Bittrex | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Investment management | RIOT | Advokátní kancelář | Národní loterie | Vlastní sociální sítě | Zisk Sazka | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Pokles tržeb | Hedgeové fondy | Statista | Trading & Dealing | Hospodaření státu | Vstřícnosti bank | Kolínská automobilka | ACA.FR | Jan Jenisch | Současný trend | Nástroj | Energetická skupina | Prodej elektromobilů | Výsledky | Akcie Saudi | Dominik Stroukal | John J Ray | HUF | Licence Sberbank CZ | Ekonomické oživení | Hodnota kybernetické měny | Husky Energy | PZEM Pipe | Tennessee | Investice do vodíku | Skupina Toyota Motor | Edmunds | Zápis ze zasedání Fedu | Tesla Inc. (TSLA) | Rozhodování | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Zdražování pohonných hmot | Tlak medvědů | Solární panely | Společnost Gitlab (GTLB.US) | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Obchodní nápady | Spoluředitel | Eutelsat | Ivana Birtová | Vodňanská drůbež | Dluhopisové fondy | Firma Apple | Odhady trhu | PLTR.US | Výrobce letadel | Optimismus mezi šéfy podniků | EOS | DailyFX | Raphael Bostic | Australský dolar | Nio | Obnovitelné zdroje | Hardwarové peněženky | Investiční skupina KKCG | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Kryptoanalytik | Wizz Air | RDW.US | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Uplynulý rok | Zisk Mety | Vyplacení dividendy | Waste Management | Cena ropy WTI | Bank of America | ChytrýHonza | Špatné výsledky | Úroda | Kohl's | Výsledky společnosti XTB | Zajištění majetku | BNTX | Výrobce chytrých telefonů | TIM | Koruna | Finanční služby | Rolex | Fundamentální analýza | Ministr dopravy Kupka | E.ON Distribuce | Petr Lajsek | Lubomír Kovařík | Pokles investic | Pardubický pivovar | Martin Kuchař | Akcie Moneta Money Bank | E15 | Výrazný pokles | Tesla dnes | Mesa Air | Zajímavé akcie a ETF | Yandex NV | Silný dolar | Italský tisk | Saxo Strats | Aktuální ceny akcií | Monopoly | Financial Markets | CZKCASH | Analytická společnost | Cukr | Retracement | Vyšší poptávka | Poměr výplaty | Asociace ACI Europe | Coinglass | Spotové ceny | Pragerovy sady | Kupující | Včerejší obchodování | Vysoká poptávka | Následky pandemie | Francie | New York Stock Exchange (NYSE) | Finanční výsledky | Úpis nových akcií | Cenový index PCE | BTG | Pokles HDP | Předpověď | Martin Říha | Barrick Gold | Sustainable Finance Awards 2022 | Kurz dolaru | Raiffeisen | SVB Financial | Adiquit | Společnost Polymetal | Americký výrobce | Akcie leteckých společností | PSA Group | AutoStore | Zůstatek | DMA | Mallpay | Hypoteční trh | Ripple (XRP) | Práva ke značce | Centrum pro automobilový výzkum | Finance Bank | CNH Industrial | Onemocnění | Předseda dozorčí rady | Šéf Tesly | Ipsos | JSW Steel | Decentralizace | OPEC+ | Fiat Chrysler | Výrobce letadel Airbus | Světová organizace na ochranu duševního vlastnictví (WIPO) | Propad | Pandemie nemoci COVID-19 | Zelenskyj | SAE | Zasedání Světového ekonomického fóra | Applied Materials | Digitální majetek | Meme stocks | Spotřebitelské ceny v Británii | Akcie firmy Orsted | Jacobs | Newmont | CLSK.US | Radan Hanzl | Finanční domy | Dopady koronaviru | Marka | Sazby ČNB | Pokračující pokles | Kryptoměny bitcoin | Digitální platby | BHS | Firma Allwyn | Velké automobilky | Makroekonomický výhled | Objem | Vít Endler | Greenpeace | Konkurent Tesly | Tomáš Vobořil | Ruská vojska | Kategorie Trend | Výsledky firem | Airbnb (ABNB.US) | Pojišťovna EGAP | Temasek | Microsoft Bing Chat | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Evropský stabilizační mechanismus | Worldpay | Vakcína proti koronaviru | Sazby ECB | EP Logistics International | Diamanty | Ředitel ČEZ | Údaje | HDP eurozóny | Ingredience | Očekávání investorů | Energetický trh | Hlavní měny | Zisková firma | Obavy z recese | Společnost Arm | Hypoteční banka | Čistý zisk společnosti | Analytika | Globální dodavatelské řetězce | Těžařská firma | Vývoz ocele z Indie do EU | Francouzský index CAC 40 | IPO Aston Martin | Soukromé firmy | Skladování ropy | Snížení poptávky | WEN | Federální rezervní systém | Pokles akcií | Oživení v Číně | Bob Moritz | BlackBerry (BB.US) | Microsoft (MSFT) | Jaromír Dvorský | Steen Jakobsen | Vakcína proti covidu-19 | Období zvýšené volatility | Cryptocompare | Kontroly AML | Společnost Nvidia | Přeprodání | Pasivní investice | Klima | Magnificent Seven | Inverze výnosové křivky | Americká banka | BlackSky Technologies | Nové emise | Rezidenční nemovitosti | Škoda Transportation | Úrokové výnosy banky | Britská banka HSBC | Frank Slootman | KOL | Úspěšný rozvoj firmy | Leva | xStation | Aktivisté | Exxon Mobil | Zastropování cen ruské ropy | Elektrická auta | Walmart (WMT) | WHEAT | Šéfové států | Data XTB | BDO | Asie | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Plyn z Ruska | Investovat do Bitcoinu | Hospodářský růst v eurozóně | Světové ceny ropy | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Objem poskytnutých úvěrů | Alibaba | Investice do kryptoměn | Petrus | Suezmax | Švýcarské společnosti | Budoucí investice | Podnikatelská nálada | Chuck Schumer | Očekávání analytiků | WMT | Výsledky průzkumu | Propuštění | Goldenburg | Broadridge Financial Solutions | Postavení na trhu | Společnost WisdomTree | Cena akcií Tesly | Technologické společnosti | iPhone 14 | Průzkumy | Mar-a-Lago | Scott Minerd | Poptávka po pohonných hmotách | Letní měsíce | IMMR.US | Stablecoiny | Trendová čára | Aktivity v Rusku | Pavel Baudiš | Videokonference | Malajsie | ARK Fintech Innovation ETF | Nomura | CVC Capital | Spoření | Akcie společnosti Logitech | Elektrické vozy | Regulátor | Vývoz zemního plynu | Počet klientů XTB | CarMax (KMX.US) | Placebo | Porušení zákona proti praní špinavých peněz | Devexperts | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Převodník měn | Alwil | SHIB | RMB | Automobilky | Letiště Václava Havla | Index pražské burzy | Dlouhodobý výhled | Zlomový okamžik | WIX | Vývoj směnných kurzů | Demokraté a Republikáni | Společnost Grayscale | Digitální zlato | Tržní kapitalizace bitcoinu | Propad exportu | Alternativa oficiálních měn | Investiční platforma | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Reddit WallStreetBets | ICBC | Důchod | LYFT.US | AMC | Uzavírání pozic | Pfizer | Snížit emise | Společnost HEICO Corp. | Bilion | Debut akcií | PwC Bob Moritz | Srovnávací základna | Zisk Chevronu | EQNR.NO | NET4GAS | Tempo růstu spotřebitelských cen | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Emise skleníkových plynů | ARK Innovation | Mezinárodní turistika | Sázka | Toyota Motor | Akcie AMD | OKEx Options | Obchodování s akciemi | ZS | Covestro | AFP | Studie | Blízký východ | Převod akcií | Genesis Growth Equity Fund | EEX | Truth Social | Velmi bohatý | Prada | Investice do technologií | CME FedWatch | Americký podnik | Obnovitelné zdroje energie | Tržní hodnota akcií | Akcionáři společnosti | Gate.io | Cena akcií firmy | Ninja Trader | Škoda Group | Pochybení | První obchodní den | Pojišťovny | NYSE Euronext | Ant | Průraz | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Úřad INSEE | VHM | Premiér Andrej Babiš | Česká firma | Akviziční data | Deficit | Northrop Grumman | EDF | S&P 500 Index | Akcie Adobe | Graf | Ředitel BlackRock | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Oživení evropské ekonomiky | Index S&P 500 | Hodnota firmy | Ratingová agentura | Instrument | Francouzský ministr | Významné zisky | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Investiční firmy | FX forecast rank | Zbrojovka | CzechInvest | Reakce trhu | Akcie Bed Bath & Beyond | VectoIQ | FRA | Bavarian Nordic | Státní zemědělský intervenční fond | Finanční regulace | Majoritní vlastník | Patenty | Sdružení výrobců automobilů | Úpis akcií společnosti Instacart | Kovy v Grónsku | Růst cen surovin | Forexové intervence | Vedení energetické společnosti ČEZ | Růžový diamant | Skryté poplatky | Josef Kupec | Příčiny problémů FTX | Cenová hladina | Pozornost | Bankéř | Opening bell | Ropa Brent | Evropští regulátoři | Vodafone Group | Růst EBITDA | Kering | Americké automobilky | Canopy Growth | ADBE | Sociální síť Reddit | NYSE: BR | Norwegian Cruise Line | Fibonacci retracement | FTC | Finanční poradenství | KOMB.CZ | Chief Twit | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Upgrade | Pohyb kurzu | Recep Tayyip Erdogan | Peníze z EU | Roblox | Současná situace | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Školení | Nejlepší akcie | EY | Nájmy | Okrajový trh | Důvěra investorů v ekonomiku | Společnost Volkswagen | LEN | Akcie Qualcomm | Finanční operace | Přijetí | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Společnost Automotodrom Brno | Přední světoví těžaři | Meta (Facebook) | Evropa | Nárůst cen ropy | Zavádění digitálních měn pro platby | European Metals Holdings (EMH) | Vincent Bolloré | Distribuce | Česká spořitelna | Změny na trhu | Technické ukazatele | Data centrální banky USA | Jackson Hole | Nabídka akcií AutoStore | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | Prodej podílů | HUF/EUR | Společnost Fixed.zone | Řízení financí a investičních služeb | Síť restaurací Coloseum | Rekordní objem | Vesa Equity | Blue Origin | Obraty | Bohatí lidé | Americká ropná společnost | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | Zelené investice | STAN | Celkový úspěch | Ekonomické události | Bank of America (BAC.US) | Ukrajina | Arrows | Ropná společnost | Celková investice | Česká bankovní asociace (ČBA) | Albert Manifold | Stabilní výhled | Ukončení intervencí | Internetová banka | Bitcoin dnes | Vedení firmy | Tiffany | Masivní výprodeje | Rozhodnutí FED | Bankomat | Brad Smith | Ropovod Družba | SALVUS Funds | Lednový efekt | Shantanu Narayen | Marathon Digital | Pár EUR/USD | Finance Magnates | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Egypt | Johnson & Johnson | Vizualizace | Národní rozpočtová rada | Budoucí úrokové politiky | Dan Schulman | Grafické karty | Hodnota aktiv | BYD | Akcie Alphabetu | Investice do nemovitostí | Omezení pohybu | Eurodolar | Maspex | Zakladatel Bridgewater Associates | Investování do akcií Teads | Poptávka po nemovitostech | KB | Ústavní soud | Akcie společnosti Bed Bath & Beyond | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Čínský dovoz | Průmyslové kovy | Sulut Airways | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Open interest | Vedení skupiny ČSOB | Cenný papír | Železničná spoločnosť Slovensko | Prsten | Investorka | Generali Investments | Maloobchod | Výsledky hospodaření společností | Německý akciový index | Nakupovat státní dluhopisy | Lamborghini | Havas | Firma Re/Max | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Americká centrální banka | VTP Brno | Aktuální cena ropy | Logistika | Oslabení amerického dolaru | Peněžní prostředky | HB Index | Nejlikvidnější akcie | Zveřejněná data | DPZ | Růst zlata | Earnings | Inflace v EU | Grayscale Solana Trust | Oživení inflace | Trump | Devalvace | Stavebnictví | MRK | Hospodářské oživení | Hospodářský propad | Provozní ztráty | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | Provozovatel loterií | Počet plateb | Index volatility | Očekávaná korekce | FactSet | Brands | Institut Ifo | IMG Bohemia | SEBA | Index Ventures | Milan Galik | Zprávy Goldman Sachs | Pomoc lidem | S&P Global Ratings | Projekt digitální měny | Ústup inflace | SPDR ETF XBI fond | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Finanční rok | Foot Locker | Rollback | Reuters analytik | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Index Dow Jones Industrial Average | Omezení podpory | Společnost Astra | Britský FTSE 100 | Sazby centrální banky | Křetínský | Thomas Cook | Disney+ | Vir | PYPL | Silnější dolar | Technické analýzy | Příjmy z obchodování | Lesy ČR | Urals | Aphria | Česká burza cenných papírů | Obchodování v Asii | Spořící účet | Srovnání prop trading firem | P/BV | Zdanění mimořádných zisků | Thierry Breton | Litecoin | Mexiko | Krátkodobé obchody | Rostoucí trend | High | Směnárny | Finanční krize | Patrik Tkáč | R2G | Michael Saylor | Euro dnes | Salutem | Vstupy | Kancelářské nemovitosti | Universal Music | Neuspokojivé výsledky | Hlasovat na valné hromadě | Obchodní strategie | Genesis | Trash Made | Cornwall | Wall Street | Inflace ve Spojených státech | Celková nabídka bytů | Pokračující medvědí trend | Společnost Tameh Czech | Hackeři | Andrej Babiš | Kvantitativní zpřísňování | Hello bank | Obchodování a investování | Alibaba Group (BABA.US) | Cloud computing | Muskovy investice do akcií | Nové těžební projekty | Ari Epstein | Procento úspěšných výzev | Groupe Beneteau | Čeští exportéři | Kousek Bytu | Akcie Kazatompromu | Ministerstvo energetiky | Ředitel Salvadoru | Ceny ropy WTI | European Energy Exchange (EEX) | Obchodování s ropou | Akcie společnosti ČEZ | Obchodní proces | Ceny zemního plynu v USA | Dot-com | Akcie Komerční banky | Ekonomická situace | Warranty | CVC | Provozní výnosy | Rakousko | Navyšování účtu | Proočkování populace | Turecká centrální banka | Stříbro | Ředitel ING | Nejbližší support | USDCAD | Zadržování vody v krajině | Kryptoměna Ripple | BA.US | Central European Media Enterprises | Opatření vlád | Americký dolarový index | Tým InstaForex | USDCZK | Volvo FH | L'Oréal | Instituce | Historie antivirových firem | Hodnota Indexu bezpečí | Íránský ministr zahraničí | DAX (DE30) | Turecko | Portfolio investic | Kakao | Bertrand Perez | Dogecoin | Riziko občanských nepokojů | Společenská odpovědnost | Bitcoinové ETF | Dopady inflace | Těžařská společnost | Simple Moving Average (SMA) | Investice do fondu | Bank of Japan | UBS Global | Cohn Robbins Holdings Corp. | OECD | Guvernér BOJ | SARS-CoV-2 | Upstart | Podnikatelská důvěra | Investiční společnost | GameStop (GME) | OPAP | CFD kontrakt | Výsledky hospodaření | Alice Waltonová | Renfe Operadora | FAANG | Obchodníci s akciemi | G10 | Data z americké ekonomiky | Digitální měny centrálních bank | Růstový potenciál | Akcie Shopify | Zasedání americké centrální banky | LNG | Internet věcí | Michael Bloomberg | Western Alliance | Brokers | Rajec | Burza cenných papírů | Býčí signál | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Vladimír Dlouhý | Peloton Interactive (PTON.US) | The New York Times (NYT) | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Samsung Electronics | Největší IPO roku | Rozhodnutí vlády | Americké akcie | Renomovaný analytik krypto | MetaTrader 5 (MT5) | Index WIG20 | Napětí na Ukrajině | Cla na dovoz hliníku | FKI | Eagle Bulk Shipping | Pilulka Lékárny, a.s. | BBC | Ředitel investiční divize | Tuzemské banky | Hurun Global Rich List | CEPS | Kapitalizace kryptotrhu | Standard Oil | Zastropování ceny plynu | Levi&Strauss | WOOD SPAC One | Jihokorejské burzy | TTWO | Peloton | Ekonom UniCredit Bank | Czech Fund | deVere Group | VSAT.US | PLUG | UBS Group | Iris Pangová | Home Credit Group | Revoluční přístup | Telekomunikační společnosti | Iveco Czech Republic | Dopad pandemie | Řecká krize | MetaTrader | Ex-dividend | Růst amerického HDP | Evropské sdružení výrobců automobilů | BFM | Kongres | Prodeje dluhopisů | Wonderinterest | Výdělky | CEC Capital | Těžby Bitcoinu | Asociace evropských letišť | ING Tech | Divize | Melvin | Neočekávané události | AI.US | Oslabení koruny | Ekonomické ukazatele | Spot | Počet klientů | Prodejní ceny nových bytů | Pozitivní vliv | Drahý kov | Deutsche Bank Christian Sewing | PANW | Vývoj měnového páru USD/JPY | Obchodní výsledky | Andrew Fieldman | Business Insider | Bez poplatku | Ondřej Vlček | Akcie Amazonu | Benchmark Mineral Intelligence | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | Výrobce sportovních vozů | Ziskové marže | ex | Nákupy akcií | Analýza BTC/USD | Rosněfť | Las Vegas | Platby v bitcoinech | PX START | PSA | Rozpočtový deficit | Moore Czech Republic | Gavin Newsom | JNJ | Čínská celní správa | Investice do akcií Tesly | Natland | Cena akcie Apple | CVS Health | Kristina Hooper | Zvýšení úrokových sazeb | New York City | Prezidentské volby v USA | Audi | Indikátor RSI | Analytik Fio banky | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Akcionáři ČEZ | Komise pro cenné papíry a burzy | Prezident Hospodářské komory | Akcie Airbnb | NKLA.US | Japonská automobilka Toyota | BlackBerry | Equinor | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Téma inflace | Time-Frame | Zhodnocení kapitálu | Martin Krištoff | Thomas Peterffy | Zkapalněný plyn | Mluvčí společnosti | Horizon World | Obchodníci s ropou | Snížení daní | Megatankery | Korporátní zprávy | Trh | Nárůst zásob | Kryptoměnová burza Coinbase | Politická rizika | Graf nákupů a prodejů akcií Tesly | Banka CBA | Snížení těžby | Komise | Oslabení kurzu | University of Michigan | Vydělávání peněz | Akcie Wirecard | Crown | List Financial Times | Přehled o dění na světových burzách | SolarEdge Technologies | BinanceCoin | Největší americké firmy | Války na Ukrajině | Výrobce dronů Primoco | Francouzská vláda | Technologické firmy | Akciové trhy jako celek | Vládní podpory | Erste Bank | Deutsche Bahn | Těžba ropy | Birkenstock (BIRK.US) | Frustrace | Společnost Alibaba | Viktor Orbán | Německý HDP | Akcie firem | Barron's | Největší energetické společnosti | MicroStrategy Michael Saylor | Investice do akcií | Burzy cenných papírů | Výrazný růst | Upravený zisk EBITDA | CNN Prima News | ArcelorMittal | Žádost o vstup na burzu | Ptačí chřipka | Fed | Dobývání lithia | ABNB.US | Oslabování amerického dolaru | Rekordní minimum | Strategie Ondřeje Hartmana | Šéf automobilky Tesla | Zahraniční obchod | Snížení zadlužení | Reálná hodnota | Ekonomické škody | Index londýnské burzy | Signál na akcie | Skupina Colt CZ Group SE | Korekce | Gilead Sciences (GILD.US) | Dlouhodobé strategie | CAT | Alameda Research | GME.US | Světové ekonomické fórum | Drahota | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Vývoz ropy | Statistické údaje z USA | Upozornění | Nové byty | Příliv kapitálu | Justin Hertzberg | Tržní prostředí | Penále | Celosvětová poptávka | Nové IPO | Země EU | MyFundedFX (MFFX) | Zákonodárce | Směřování | Skupina Erste Group | Kris Marszalek | Britský autoprůmysl | Kolísání směnných kurzů | Dividendové akcie | Zisk Raiffeisen Bank | Arbitráže | Cohn Robbins | Nové trhy | Hospodářské výsledky firem | FRA40 | Sten Tamkivi | Hnutí ANO | Buffett | Money management | Počet pracovních míst | Švýcarská ekonomika | Akcie ČEZ na pražské burze | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Burzy krypto | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Francouzská Société Générale | Výplaty dividendy | Arista Networks | Ceny kryptoměny | Premiér Petr Fiala | Trojité dno | Krajský soud v Ostravě | Aktuální kurz rublu ke koruně | RQ7 Shadow | Pražské burzy | WISE | Dividendy ČEZ | Akcie Take-Two Interactive (TTWO.US) | CREDITAS Real Estate | Jurij Vitrenko | Docomo | Ceny akcií H&M | Finanční společnosti | Pojišťovnictví | Downtrend | Fluktuace | Stock-to-Flow (S2F) | Česká bankovní asociace | Společnost Mobileye | Zveřejnění výsledků | Výběry | Další rozvoj | National Australia Bank | Nový index pro akcie | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Analytik J&T | Zvýšení produkce | Vietnam | Konkurenceschopnost | Stripe | Americké firmy | Problémy s dodávkami plynu | KAP.UK | Kanada | Lloyds Banking Group | Ladoga | Akcie Alibaba Group (BABA.US) | Royal Mail | USDT | Globální recese | ALV | RSJ | Mastercard Banka | Index Standard & Poor's | Automobilový průmysl | Investiční skupina Penta | Lowe's | Memecoiny | Vision Fund | Yahoo | Sanford C. Bernstein | Médea | Oživení české ekonomiky | Objem akcií | Burza Crypto | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Koncern RWE | Swingové minimum | Ruské úřady | Chesapeake Energy | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Poslanci Evropského parlamentu | Zvýšení mezd | Organizace ILO | Akcie Palantir Technologies | Posílení dolaru | Cenové změny | Martin Kujal | Stock | ANO | Apollo | Začínající obchodník | Kroger | Ropa roste | Výkon společnosti | Spuštění fondů ETF | Ceny akcií Nvidia | ProCent | UBER.US | Firemní akcie | Růst spotřebitelských cen | Hodnocení bank | Kupní cena | Ministři financí | Platforms | Akcie Exxonu | Nákup akcií | Výhled pro EUR/USD | Měna Bitcoin | Snap (SNAP.US) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | VZ | WIG | Zestátnění | Jiří Kolísko | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | Skladování kryptoměn | Nayib Bukele | PPF Telco | Wells Fargo | Trumpova administrativa | Rating | Miroslav Singer | Futures na Wall Street | Dezinflace | Investiční výdaje | Společnost Datadog | Šíření nemoci COVID-19 | Noel Quinn | Alphabet Inc. | Příležitosti k obchodování | Akcie FAANG | Akcie Shopify (SHOP.US) | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Velké banky | CipherTrace | MWh | Poradce České bankovní asociace | Firma Ermenegildo Zegna | Revoluce elektromobilů | Ebury | XTB Jiří Procházka | Prognóza ČNB | Tescan Orsay | Tržní segment | Prezident Joe Biden | SNB | Akcie české společnosti | Ruská invaze | Soustředění | JRD | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Black Knight | OANDA Edward Moya | Investiční produkt | Budoucí vývoj | Kvapka Rajeckej doliny | Amundi | Microsoft | Skupina Volkswagen | Trh dnes | USD/CHF | L3Harris | Příležitosti | Snížení dividendy | Americký výrobce elektromobilů | Plovoucí terminál | Opatření proti šíření koronaviru | Short signál na akcie | Turistika | Letecká skupina | Další růst úrokových sazeb | Polský premiér | Blízká budoucnost | Dopad na cenu | UNWTO | Argentinská centrální banka (BCRA) | Bit Digital | Global Technology | Sellier & Bellot | NFLX.US | Moonfare | Výběr akcií | Skupina DRFG | Komise pro cenné papíry a burzu | Media for Europe | Hodnota investic | Začátečník | Vládní dluhopisy | Investice do ropy | Data z USA | Patria Forex | Nejistota | Omezení COVID | Obavy z růstu inflace | Herní průmysl | Strategický partner | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | SBUX | Američtí investoři | Dnes ČTK | ACWA | Kryptoměnový průmysl | CleanSpark | Stabilní kryptoměny | Finanční sektor v ČR | Společnost Pivovary CZ Group | Mateusz Morawiecki | IPO Saudi Aramco | Společnost Tesla | Růst tržeb | CME | Spotřebitelská inflace | Commission | Dostatek likvidity | Bitstamp | USA Joe Biden | Defi | Shortování | Společnost Anghami | Akcenta | Srí Lanka | Změny cen | Modrý ptáček | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | Správci aktiv | NKLA | Demokratické strany | Aljazeera | Intuitive Surgical | Broker Consulting | Pokles sentimentu | Starteepo | OKD | CMA | NFP data | Výroba aut v Německu | Letadla | Spojení Moneta Money Bank a Air Bank | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | Anghami | Eurovia CS | Siemens Energy | Karel Pospíšil | Luca de Meo | Denní objem obchodů | Obchodování akcií | LYNX webinář | Kurz dolarů | Banka HSBC | Světová banka | Pomoc Ukrajině | Skotská premiérka | Saúdskoarabský ministr energetiky | Michaël van de Poppe | Známý investor | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Borgis | Akcie společnosti Aphria | Drahé energie | F.US | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Christian Bruch | Prodejci oděvů | Společnost PayPal | Důvěra | Programování | Kraken | Pravděpodobnost | Markets | Rostoucí příjmy | Tvůrce trhu | Index Nasdaq | Bigpoint Games Khaled Helioui | FSB | Rivian | Země BRICS | Investice do fondů | Standard & Poor's (S&P) | Decentraland | Web3 | Zhoršení výhledu firmy | ChytrýHonza.cz | Starlink | Meziroční růst HDP | Náklady na akvizici | Online burza | Spolková vláda | Penzijní fond | Vyhlídky světové ekonomiky | Realitní magnát | Bankovní akcie | Akcie společnosti Salesforce | Rostoucí akcie | Obchodní praktiky | Turów | Příjmy z ropy | Futures na DAX | Výrobce luxusních automobilů | Exxon | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | Nákupní cena | Představenstvo | Regulation on Markets in Financial Instruments | Společnost BlackRock | IATA | Akcie PepsiCo | Instrukce | Transakční poplatek | OCC | Firemní dluhopisy | MSFT.US | CMG | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | FDPI | Soukromí investoři | Ředitel CzechTrade | Evropská banka | Nižší minima | Ministr průmyslu a obchodu | Scott Sheffield | Trendové linie | Akcie Activision Blizzard | Paušální daň | Japonsko | RTL Hrvatska | Výpadky | Firma Porsche | Společnost Meta Platforms | Rozhodnutí ČNB | XRP | Objem obchodů | Zisky akcií | Fixace úrokové sazby | Range | CFTC | Luxusní značky | Správy majetku | Těžební společnost | FIAT | Podpůrná opatření | Aerolinky SAS | Tomáš Pfeiler | Alfa Bank | Zájem o digitální měny | Burzovní obchodní systém | Utility | Rizikové investice | Telco | FRS | Nifty 50 | Internetové televize | AA | Invest | Ekospol | Akcie v USA | Alibaba Jack Ma | Očekávané výnosy | Silky | Gazprom | MicroStrategy | Centrální banka | Jan Čermák | Nikotin | Logitech | Výčitky | Největší kryptoměna bitcoin | Poradce ruského prezidenta | Mobilní aplikace | Kellnerová | Andrew Bailey | Propouštění zaměstnanců | Apache | Deutsche Börse | Výhody Stock Dividend | Meta Platforms Inc | Kolaps cen syntetických diamantů | Trendová linie | Trumpova firma | Životní prostředí | Inflace v Británii | Společnost Deutsche Börse | Benxy | Prostředí investic | Martin Procházka | Řízení rizika | Bittrex Global | Devizové intervence | Německá vláda | Ředitel Saxo Bank | Zemní plyn | ILO | Put | Fondy peněžního trhu | EBITDA marže | Vladek Krámek | Tržní sentiment | IPO Pinterest | XTB Research | QE | Překoupenost | Německo | Larry Ellison | Diamant | Měnové otázky | Akcie Fortuna | Útok na Ukrajinu | TMV | Správce digitálních aktiv | Měny&Sazby | Krach | Chesapeake | LYNX | Trh s elektrokoly | Světově největší | New York Community Bancorp | ORCL | Fond MONECO | Donald Trump | Informace o kryptoměnách | Twitter | Jackpot loterie | Rozsáhlé investice | Jamal | Lex Babiš | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Koronavirová epidemie | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Travis Kalanick | DBS | Rakouská bankovní skupina | AbbVie | Jádrová inflace | Patrik Urban | Dosáhnout úspěchu | Pravděpodobnost úspěchu | Activision | Spotová cena | Hotovost | Výhled poptávky po ropě | Canopy Growth Corporation | Nárůst libry | Kovy | Tržby Coinbase | Pohyb kapitálu | Akciové strategie | Prodejce textilu | Podíl Ruska | Citigroup (C.US) | Rumunsko | Dopady pandemie na ekonomiku | Další růst | New York Stock Exchange | Verze Revolutu | Technické problémy | Zneužití tržní síly | Centrum | Nejvýraznější pokles | Jiří Tyleček | Akcie Aston Martin | Společnosti | ING Tech Poland | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Partners apky | Jozef Síkela | Ředitel Sberbank | Vstupní S/R zóny | Zájem o zřízení fondu | SHL | Ambasador značky XTB | Životní náklady | Anders Schelde | CL | Bělorusko | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Odliv vkladů | Kazatomprom | Akcie společnosti Tilray | Gazprom Export | Americká automobilka Tesla | Index DAX 30 | Los Angeles | Manažeři | Pan American Silver | Kartel OPEC | Soukromá společnost | Luno | Vodafone | Podnikatelé | Ambarella (AMBA.US) | Alžírsko | Sdružení automobilového průmyslu | Air France | Čtvrtletní výsledky společnosti | Paul Chan | Šíření viru | Visa | ETF na DAX | BASF | Sektor finančních služeb | ConocoPhillips | Pokles prodeje | Vyšší ceny | Dvojité dno | Aukce | Odraz ceny | Investiční služby | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Podíl českých potravin | Finský výrobce pneumatik | Bankovní tituly | FIL | Payments | Technologický ředitel | UN01 | Tameh Czech | Inflace v ČR | KPMG Global Automotive Executive Survey | S&P 500 a Nasdaq | Energetická společnost ČEZ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Cerebras Systems | Dluhové krize | Splácení hypotéky | Pojišťovna Coface | Počet zákazníků | Nárůst objemů | Energetický sektor | Akcie mateřské společnosti | Současná dividendová politika | CFD na ropu | J&T investiční společnost | Zvýšení těžby ropy | API | HON.US | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | AWD | TerraUSD (UST) | Šéf ČEZ Beneš | Kurz české měny | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | TWTR.US | Cisco Systems (CSCO.US) | MiFIR (Regulation on Markets in Financial Instruments) | Obchodování s bitcoinem | Ceny realit v ČR | X-Trade | Zdražování potravin | Aukční síň | Akcie na trzích | SMA 200 | Nákladní vozy | Akcie.cz online burza | Azure | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Mattoni | Výstavba větrných farem | Premiér Justin Trudeau | Nižší zisky | Přední technologické firmy | Problém s nedostatkem čipů | BBBY | Estee Lauder (EL.US) | Globální oteplování | Cena DOGECOINu | Hamás | BNP | Nexen Tire u Žatce | Zoom Video | Finanční ředitel ČEZ | Snížení odměny | Úvěrové podmínky | Mero | Podhodnocené akcie | WeWork | ČNB Aleš Michl | Akcie Under Armour (UA.US) | Threads | Zahraniční investice | Mluvčí | Pokrok ve vývoji | Korekční fáze | CZK | Breakthrough Energy Venture | Ztráty společnosti | Analytik Cyrrusu | Dovoz ruského zlata | Again Capital | Opel | Kanadský penzijní fond | Developer CTP Group | Reuters | Úspory | Erste Group | AMC Entertainment | AVG | Přebytek zahraničního obchodu | Kolik je průměrný dividendový výnos? | Obchodníci | Unilever | ETC | Plural II | Premiér Mario Draghi | Dividendový výnos | Tenza | Fondy Apollo | Francouzský miliardář | Marcela Hrdá | Podcast | Anna Stupnytska | Baidu | Akcie Alibaba Group Holding Ltd | PPF Petra Kellnera | Globální ekonomický růst | Situace na Ukrajině | Micron (MU.US) | QCOM | Fixed income | Akcie Twitteru (TWTR.US) | Kov | Nepřipravenost | Situace | Chevron | Prezident Pavel | CZ Export | Videohry | Citi Personal Wealth Management | Kompozitní index | CleanSpark (CLSK.US) | BNP Paribas Flexi | Širší trh s kryptoměnami | Inven Capital | Akcie PayPalu | Index nákupních manažerů | Škoda | PFE.US | Primark | Domácnosti | Rozsáhlé propouštění | Obchodní partner | Letecká společnost | Produkty s pákovým efektem | Index US500 | Výkonná ředitelka | Londýnské akciové burzy | Depozitní sazba | Největší producent ropy | Starwisata Air | Akciový index Dow Jones | Bike Europe | Intuit | Maloobchodní tržby | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Rekordní maximum | Palo Alto | Lagardere | Euronext | Cyklus růstu | Výše investice | Primární emise | Předseda | Wealth | Analytici | Akcie Hyundai Motor | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Etsy (ETSY.US) | Kurz koruny | Advanced Reconnaissance Vehicle | Radek Zalubil | Google Play | Akciové futures | Elliott | Růst v Číně | Globální makléřská společnost | Provozní zisk | Tištění peněz | Olympiáda | Utahování měnové politiky | Darren Woods | Lugano | Nové podmínky | EFES | Deutsche Boerse | Server CNBC | Ripple | Credit Suisse Group AG | Chipotle Mexican Grill | Linda Yaccarinová | Růstový impuls | CEESEG AG | Analytici Morgan Stanley | Ceny energie | Snahy investorů | Orion | Firmy zaměřené na větrnou energii | Splácení dluhu | Supercyklus | Středoevropské trhy | Anglo American | J&T | Burzovně obchodované fondy | Equity | De Stoop | Míra inflace v Evropské unii | CCleaner | USDIDX | Traders | Stock Dividend | Automobilový trh | Silná data | Wise Taavet Hinrikus | Kupní síly peněz | Karlovarská Korunní | Akcie Twitteru | Guvernér Fedu | Fond kvalifikovaných investorů | Statistiky XTB | Ontario Teachers' Pension Plan | Klíčové suroviny | Evropská unie | DPA | Boeing | Media for Europe (MFE) | Daniel Beneš | Cvičení | Wix.Com | SAZKAmobil | Akcie společnosti Microsoft | Společnost Lumius | Interactive Brokers Central Europe Zrt, (IBCE) | Kopírování obchodů | Příkaz | HDP v USA | Vivek Dhar | Mesh | PINS | Cenové trendy | Ekonomiky | Dobrá nálada | Záporožská jaderná elektrárna | US100 | PROP Trading | Factoring | Vincent Pilette | Záporné sazby | Hydroelektrárny | Vitol | Bing Chat | Dlouhodobý investiční produkt (DIP) | Global Infrastructure Partners | Společnost Walmart | Investiční platforma eToro | Rychlý růst | Ges Group | Prime | Biotechnologická firma SOTIO | Online prostředí | Výrobci potravin | Stagnace | Obchodní roboti | Riziko recese | Rozpočet | Postmates | SLR | Wedbush Securities | Empresa Media | Negativní dopad | Evropské banky | Apple | Zakladatel FXstreet.cz | eSIM | Ukrajinské krize | Investiční plány | Libra | Šéf Gazpromu | GM | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | WM | Eva Miklášová | P2P | Největší švýcarské banky | Správce daně | Výkyvy volatility | Brian Armstrong | GameStop | Opatření centrálních bank | Identita burzy | Zvýšení základní úrokové sazby | Hard fork | TOP 09 | Plus500 | CFD | Startup | Bitcoin Cash (BCH) | Vysoké úroky | Investování do biotechnologií | SMA 100 | Inflace v květnu | Řetězec Casino | Nová data | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Dopad na ekonomiku | SaxoBank | Decentralizované finance | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Dow Jones Industrial Average | Pokračování trendu | Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum | Cenové akce | Velké technologické společnosti | Akcie Chewy (CHWY.US) | Světová burza | Miroslav Novák | Indické akcie | MRNA.US | Akcie TUI AG | Nabídka akcií | IPO společnosti Teads | Celsius Network | Automobilka Renault | IPO kalendář | Americké ministerstvo obchodu | ČEZ Daniel Beneš | GGEF | Západní firmy | Jat Tehnika | Zvýšení cel | Pilsen Steel | Švédsko | CERGE-EI | Technologická společnost Apple | Nakoupit akcie | Jaderná energie | Zájem o investice | Obchodování Ulta Beauty | Webináře zdarma | Zvýšení základní sazby | Výrobce letadel Boeing | Dnešní výsledky | Ruský velvyslanec | Akcie dánské společnosti | Pavol Kováčik | Financovat | NJJ Presse | Prodeje domů | StreetAccount | Příprava | Návratnosti investice | Multicharts | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Čínské měny | Pohyby na trhu | Rozhodnutí o úrokové sazbě | UEC.US | Ztráta | Finanční poradce | Řecko | Prodej na krátko | BRICS | Úřad pro regulaci finančního trhu | Madeta | Moderna (MRNA.US) | Galaxy Digital | Zakladatelé Skypu | Dynamický růst společnosti | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Nálada investorů | Fintech podnik | Průměrný dividendový výnos | Průzkum analytiků | AT&T (T.US) | FDIC | Akcie CarMax | Čeští spotřebitelé | Fortune | AMD.US | Pěstitel marihuany | KMX.US | DoubleLine Capital | Ruský Yandex | PTON.US | Destabilizace | Arm | Stát New York | Aktéři | Německá finanční společnost | Investovat a spořit | Planet Labs | Fond | IPO Uber | Hong Kong Exchanges and Clearing | Orbán | Akcie Nikoly | Deglobalizace | Řecký parlament | Alibaba Group | Motley Fool | Objem hypoték v září | ECB | Bitcoin City | Nový rekord | Česká zbrojovka Partners SE | Technický výhled na trh | JPMorgan Chase & Co | Finanční ředitelka | Ruská ropná společnost | Akcie Netflix (NFLX) | Úroky | Severomořská ropa | EZJ.UK | Martin Sklenář | Refinitiv | Získání licence | Plodiny | OKX | Ambarella | Uniles | Krungsri Bank | Belviport | Trh Standard | Nájemné | HSBC Noel Quinn | Obchodování s Bitcoiny | Celkové výsledky | Online investiční konference | PPF Telecom | ANDE | Akcie Swatch | Alokace kapitálu | Nejprodávanější automobilky | PEP.US | Portu | Rheinmetall akcie | Roscongress | Miliardy švýcarských franků | ČEPRO, a.s. | Bloomberg TV | Omezení pohybu kapitálu | Cena | Silné oživení | NÚKIB | Easy Jet | CFD akcie | Chipotle Mexican Grill (CMG) | Investiční banky | Pandemie covidu | LafargeHolcim | Toshiba | Vývoj české ekonomiky | ACWA Power | Finanční rizika | WirtschaftsWoche | ING | Společnost Bittrex | Salvador | Snoop Dogg | DIP | MMA | Dopady pandemie covidu | BioNTech | Společnost Binance | Velikost pozice | Půlení bitcoinu | Vedení ČEZ | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Ruské ropné společnosti | Jak si Teads vede finančně | Kofola ČeskoSlovensko | Rychlé zbohatnutí | Gemini | Dlouhodobý support | Boeing (BA.US) | WisdomTree | ASML Holding NV | Ceny komodit | Provozní zisk před odpisy | Akcie Unipetrol | DOT | Objem peněz | PX Start | BYND | Czech Real Estate Investment | Moneta | Air | Největší hliníkárna v Evropě | Akcie dnes | Chatbot | Investiční platforma Bondster | Ministerstvo financí Ruské federace | Bitcoinová ETF | Roční maximum | Naleziště surovin | Strategie Avastu | IG Markets | Velké peníze | Tchajwanský Foxconn | Celltrion Healthcare | Pražská burza cenných papírů | Akcenta CZ | Aktivum | NCLH | Vyšší riziko | Ceny akcií | Izrael | Norský Equinor (EQNR.NO) | Peter Schiff | Skupiny PPF | Inspirace | Pracovní trh | Burza Crypto.com | TABAK | Zájem o hypotéky | Huawei Technologies | Leasing | FTSE | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Ruská invaze na Ukrajinu | Nvidie (NVDA.US) | Největší banky | Mallpay a Indigo | Přenos | Rohrbeck Heger | Investiční platforma Portu | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Analytik Raiffeisenbank | Epidemie | Telekomunikační společnost | Stablecoin | Americký dolar | NEO | Největší pády | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | Polské firmy | Dobré zprávy | Termínované vklady | MUFG | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Klienti Interactive Brokers | Euro vůči dolaru | Pokles úroků | Ceny | Vyšší úroky | Prudký pokles | Kurzy | Koronakrize | Technologie | WIX.US | Indexy v Číně | Vysoká inflace | Raiffeisenbank Helena Horská | C2C | Energetická krize | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Budvar | Bloomberg FX forecast | Aspekty fundamentální analýzy | ČNB | Vesa Equity Investment | TSLA.US | Dluhy | Devizoví obchodníci | IKEA | Krátkodobé investice | Zajímavé příležitosti | Link | MND Group | Dividendové společnosti | VW | A220 | Akcie Microsoft | Viceprezident | Cena dogecoinu | Investujeme | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Guggenheim Partners | USD/CZK | Peníze z prodeje akcií | Futures na americké akciové indexy | Ranní zpráva | Marco Willner | Pokles | Vydání nových akcií | Global Times | Italský premiér Mario Draghi | ČEZ na pražské burze | Coloseum Holding | Dekret | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Největší zisk za seanci | Nornickel | Eden Lang | Spotové bitcoinové ETF | UEC | Čínský růst | Životní pojišťovny | Získávání peněz | Fundamenty Solana | Snižování úrokových sazeb | Závislost na americkém dolaru | Czech Media Invest (CMI) | Colosseum | Výběr zisků | Margin | Salvadorský prezident | Blesk | Akcie GameStop (GME.US) | Výše úrokových sazeb | Hewlett Packard | Ceny zemního plynu | Amazon Prime | Makroekonomická situace | Ředitel Volkswagenu | Právo | IFSC | Akcie JPMorgan | Ekonomické výsledky | Ruská technologická firma | Andy Jassy | Aktivity v Číně | CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND | NYT | Investiční portfolia | Historická data | Investice do umění | Štěpení akcií | Počet uživatelů | Oceláři | Globální akciový index MSCI | Finance Group | Střední plat | Energetický regulátor | Rekordní zisky | Apollo Global Management | SSPs | Zpomalení globální ekonomiky | Cena kakaa | Americké společnosti | Akcie Siemens | Jumpshot | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Hodinky | Potenciální zisk | Pavel Tykač | Podílové fondy | Charles Schwab | Hedge | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | Hana Wallenfelsová | Cointelegraph | Společnost GM | Držitelé Bitcoinu | Primagas | DPZ.US | Začněte obchodovat | Americký trh | Akcie Nel Hydrogen | Poplatek | Server BBC | Portland Timbers | Luke Hildyard | Nabídka firmy Whoosh | Moody's | Zemědělci | Google | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Zahraniční společnosti | Vzdělávaní obchodníků | Rabobank | Produktovod IKL | ACS | Lego | Hongkongská burza | Nové zakázky | Prodej ropy | Kuvajtský dinár | KNF | Audi Rupert Stadler | Akcie Monety | Banka | Makro | Inflace v listopadu | Mercedes | Investování na burze | Splátky úroků | Tržní očekávání | Carlyle | NTT | Velké korporace | Zisky dolaru | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Nižší růst | Situace v Německu | Eurowag | Americká ekonomika | Regionální Manažerka | Hodnota majetku | NVDA | Credit Suisse Group | Průměrný příjem | Odpor | K.US | Akcie Johnson & Johnson | Internet of Things (IoT) | Svět investování | USD za tunu | Penta Investments Group | Byty v Praze | Europe 1 | TSM | Americký výrobce letadel | Obchodník | Velký problém | Letadlo | Blockchain Capital | Čepro | MDAX | Akcie týdne | Adam Kolesa | Akcie s LYNX | Automobilka Toyota Motor | Thajsko | Plynárenská společnost | Zavedené společnosti | Technologické podniky | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | UHR.CH | Chytrá portfolia | Sputnik V | Žaloba proti Binance | Výhled české ekonomiky | MRNA | Holcim | Rozvojová banka | Poptávka a nabídka | PriceWaterhouseCoopers | PVM | CDCP | Alibaba Group Holding | Aircraft | Domino's Pizza (DPZ.US) | Tržby | Nový index | COVID-19 | Britský automobilový průmysl | TSLA | Čistý zisk skupiny ČEZ | Algorand | Obchodování na americkém trhu | Černý pátek | Bezpečnostní situace | Tomáš Trávníček | Bitcoin a další kryptoměny | Futures kontrakty | Sam Bankman-Fried | Kapitálové požadavky | Obchodovaná společnost | Regulátoři | CF Industries | Coinbase | Snížení sazeb | Akcie ČEZ kurz | Horizon Therapeutics (HZNP.US) | ISIN | Tempo poklesu | General Motors (GM.US) | ROE | Ekonom XTB | Asijské země | Zastavení výroby | Evropská centrální banka | Oživení ekonomické aktivity | Roční výnos | Vít Vařeka | BHS Timur Barotov | UAV SE | Indikátor | Kurs eura | Dealer | Index cen | Skype Sten Tamkivi | Instinkt | BloombergNEF | Vládní koalice | Nabídka firmy | Německý ministr financí | Tým FXstreet.cz | Intel (INTC.US) | Dodávky plynu do Evropy | Francouzský statistický úřad | Paypal Holdings | Akcie Daimler | Růst ceny | Finanční televize | Hospodářský růst v Číně | Hudební vydavatelství | Zdeněk Zaňka | SNAP.US | ISM | Čínská vláda | GE money | Index PX | RIDE.US | Deliveroo | EBIT | Společnost Facebook | Vánoce | Kryptoměnový gigant | Daně | Společnost OpenAI | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Mitsubishi | Vývozní daně | Společnost Automotodrom | Lídři | Skupina OPEC | Mezinárodní organizace práce | Golden Gate | Tradingové webináře zdarma | Projekt Emili | Impérium | Inflace v červenci | Marketingová komunikace | Ceny akcií Komerční banky | Cena nemovitostí | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Cena za akcii | Malina | Pivot | Exor | Kryptoměna | Sport | Investiční rozhodnutí | CEO of El Salvador | Potravinářství | Vývoj hodnoty | WizzAir | CRH | Zprávy z trhů | Burza s kryptoměnami | Pokles indexu | Český stát | Fanoušci kryptoměn | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Šéfové amerických podniků | Jackpot | Antivirus | Nové hypotéky | Alibaba (BABA) | Bancorp | Institucionální investoři | Jednání vlané hromady | Intervenovat na devizovém trhu | BTCE.DE | Pandemie nemoci | Výsledkové sezóny v USA | Momentum | Akcie společnosti Zoom | Akcie Zoom Video | Investování na finančních trzích | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | British Airways | Akcie Shell | SIE | Příjmy společnosti | CBOE | Výsledky Amazonu | Akcie společnosti Lucid | Konsorcium | Poptávka po kryptoměnách | Finanční prostředky | Akcie Meta | Vývoj ceny ropy WTI | Chrysler | Prezident Vladimir Putin | Hodnota všech kryptoměn | Moskva | Růst zisků | Analytik Trinity Bank | Akcie Nikola Motor | Obchodní rozpětí | Zisky | SNY | Majetek šéfa Amazonu | Nová Tesla | Šéf OpenAI | Amazon Jeff Bezos | Emisní povolenky EU | Immersion Corp | Licence Sberbank | Partners | Lucid Group | Shanghai Composite | Revenues | FCA | Oslabení kurzu koruny | Ambasador XTB | Současné ceny | Platformy pro obchodování | BNP Paribas | Konsenzus | Ray Youssef | Conference Board | Společnost DoorDash | Zátěžový test | Nevýhody | Akcie Boeingu | Velký růst | Nejvyšší zhodnocení | Bývalý prezident | Signature Bank | Globální ekonomika | Intervence na devizovém trhu | Cathay Pacific Airways | Plán restrukturalizace | Cena palladia | COST | Roční dividendový výnos | ACEA | Vývoj inflace | Alpiq | Skanska | Bitcoin Cash | Čínská média | Zlatá koruna 2022 | Největší evropská ekonomika | Miliardy eur | Šmejc | Ministr zahraničí | Akcie Visa | Voda | KLM | Rzeczpospolita | Cenové formace | Největší americká kryptoměnová burza | Renfe | Obrovské ztráty | Energetická skupina ČEZ | Benchmarky | Souhlas ČNB k veřejné nabídce | CFD na indexy | Akcie společnosti AP Moller-Maersk | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cisco Systems | Časový pásma | Informace z kryptoměnového trhu | Situace na trhu práce | 4M Systems | EPGC | Starbucks | Automaty | Tržní hodnota Lagardere | Hlavní finanční ukazatele | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Toyota | Vysoké valuace | NATGAS | České Radiokomunikace | Delta Air Lines | Shortování akcií | Digital World Acquisition | Postavení USA | Ratingové agentury | Technická analýza ETH/USD | Manuál | Akcie MCD | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Investování do Bitcoinu | ESCO | Cena zlata | Arena Pharmaceuticals | Electricite de France | AXS | MAAE | Bukele | Zisk mezi akcionáře | Akcie společnosti Ambarella (AMBA.US) | Marc de Grandpré | SPAD | Citron Research | ČTK mluvčí | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Největší řecké banky | Generální ředitel Volkswagenu | Pullback | Tržní síly | Aktuální kurzovní lístek KB | Zvýšení ceny | Nejvýraznější propad | Podhodnocený | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Craig Cameron | Conseq | Falcon | Internetová společnost Google | Marks & Spencer | Organizace zemí vyvážejících ropu | Snižování rizika | Ekonomiky eurozóny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Firma HARDWARIO | Uvedení na burzu | Zinek | Euro STOXX | Fincentrum & Swiss Life Select | NYSE:APD | Trinity Bank | Analytici Goldman Sachs | CAR | IPO Instacart | Akcie společnosti Ciena | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | Tokopedia | Tamás Varga | Pojištění vkladů | F-35 | Lídři zemí | Navýšení kapitálu | Trh práce v USA | Marek Palatinus | MiCA | Hospodářská krize | Morgan Stanley & Co. | Bull | Růst cen | Sektor zdravotnictví | Spiegel | Stability AI Emad Mostaque | Index Russell 2000 | JCB | Společnost Chevron | Skupina ICT | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Saxo | Drahé kovy | Vyplacené dividendy | Dodržovat pravidla | Vyšší sazby | Vrcholy | Předpokládaný zisk | Cased Telescoped Munice | Zdravotní pojištění | RSI | Eurojackpot | Dogecoin Foundation | Vysoké inflace | Inflace zpomaluje | Měnová politika | Operace na volném trhu | Akcie Apple | Boom kryptoměn | Hypoteční sazba | Dovoz oceli | Koupit bitcoin | Rheinmetall | Asset management | PMI ve výrobě | Alokace | Delaware | Podíl ruského plynu | Býčí trh | ERA | MSCI World | Skupina Orlen | Investiční plán | XREX USD | Dash | Společnosti Netflix | Skromné výnosy | ČEZ Ladislav Kříž | Vega | Poptávka | Pinterest (PINS) | Kurzovní lístek KB | Boston College | IFO index | Digitální generace | Kurz australského dolaru | Výrobce pálených cihel | Altcoin | Snížení ratingu | Financování | IEA Fatih Birol | Akcie čínské společnosti | Metaverzum | Obavy z globální recese | Penn Mutual Asset Management | Konsolidovaný čistý zisk | Měkké přistání | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | CIA | Renaissance Capital | Růst čínské ekonomiky | Manfred Hübner | Ředitel HSBC | IoT | Ursula von der Leyenová | Akcie Walmart | Akcie RHM.DE | Cenový graf | Provozovatel sociální sítě Reddit | Nissan Motor | Skupina soukromých žoldnéřů | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Finance | Čína | Omezení dodávek | IPO WeWork | Akcie AMC | Stres | Prodávající | Powercell Sweden (PCELL) | Alphabet (Google) | Evropská investiční banka | GMT | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | EMIR | Historické maximum | Carsten Brzeski | Růst světové ekonomiky | BIDU.US | Barel ruské ropy | Invaze | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | El Salvador | Arista Networks (ANET.US) | Opční prémium | Pozastavení obchodování | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Vysoké dividendy | Americké banky | Obavy o poptávku | Předpověď ceny etherea | Psychologie | Ředitel IEA | Investice do bitcoinu | Peer-to-peer | Britská ministryně | Badger | Výrobce sportovního oblečení | Pád bitcoinu | Kyrgyzstán | Nvidia (NVDA.US) | Opce na DAX | Bain Capital | Republikáni | Inflace v Británii v červnu | USDJPY | Akcie zdarma | Zasedání bankovní rady | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | SK Securities | Martin Dozrál | Divize Ampere | Švýcarská národní banka | Ajay Dayal | Luxusní skupina | Akcie Starbucks | Přístup k investování | Globální poptávka | Inflační očekávání | Sankce na ruský finanční systém | Velké riziko | Investiční poradenství | Amgen (AMGN.US) | Technologické inovace | Index pražské burzy PX | DAX | Expobank | Volatilní trh | Dividendový index | Růst spotřebitelských cen v Německu | Akcie ČEZ aktuálně dividendy 2015 | Jihokorejské společnosti | Dostatek energie | Hardware | Reporty | Americké akciové trhy | Bernard Looney | GIC | Primární veřejné nabídky (IPO) | Jan Hamáček | GS.US | Beyond Meat (BYND.US) | Snížení rizika | Akcie RH | Požadovaný zisk | Polovodičové společnosti | Line | Vývoz plynu | Kryptotrh | Společnost Admirals | Cena kryptoměny | TWD | EGAP | Strojírenské firmy | Michal Skořepa | Hodnota amerického dolaru | Tilray | Obavy z pádu Crypto.com | Premiér Babiš | Správkyně Sberbank CZ | Globální trhy | Pivovar Heineken | Výroba elektřiny | Capital | Letiště Gatwick | Hospodaření banky | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | MU.US | FT | Bernard Arnault | Příliv migrantů | ECB Christine Lagardeová | Kancléř Olaf Scholz | Martin Jarolím | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Sony Group | Stoiximan | RBI | Jedno euro | Globální příjmy | TA3 | Dalibor Trojek | Růst produktivity | Paynovate Unity Card | Bulharsko | Největší světová burza | Odměny za těžbu | Emise uhlíku | Investor | Soudní řízení | Short Interest Ratio | Průměrná mzda | MIFID | Uzavření trhů | DNO | Mali | Kirketerp-Møller | Obchodovat | Softwarová společnost Microsoft | Jitan Solanki | EUR/MWh | ABBV | Kurz egyptské libry | Zisk Komerční banky | ÚKZÚZ | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Ethereum 2.0 | Řemeslo | Koncentrace | Stavební výroba | Starší generace | Vytvoření svíčkové formace | Resistance | Akcie NIO | Coface Barometr rizik | Pokles zásob | Generální ředitel Tesly | Analytik J&T Banky | Zvýšení inflace | Ruský vicepremiér | Spotřebitel | Online trading | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Wüstenrot | Více riskovat | Německé vládní strany | Tatry Mountain Resorts | Colt CZ Group | Tisková zpráva | Parita | Pozitivní výhled | DE40 | Výplata dividend | Hospodářský růst | Medvědi | Společnost Primoco UAV | Vydělávat peníze | Nové rekordy | Tržní sazby | Možnost diverzifikace | Podíl obnovitelných zdrojů | Největší americká banka | Elvira Nabiullinová | Uchovatel hodnoty | Schválení bitcoinových ETF | XTB Štěpán Hájek | BB.US | Posílení eura | Růst Amazonu | Vyšší daně | Sociální síť | Dividenda | Nárůst výnosů | Technologický Nasdaq | Vlad Tenev | Cena severomořské ropy Brent | Ark Investment Management | Americké státní dluhopisy | Výsledky WalMartu | Odhodlání | Výsledky makroekonomických statistik | VBTC.DE | Group Management Committee | HAS | Akcie Fortuny | ArcelorMittal Ostrava | Spotřebitelské ceny v Česku | Organizace Oxfam | Inflace v Maďarsku | Jan Souček | Palo Alto Networks | Dreamliner | Sillicon Valley | Výrobce nákladních aut | Akcie Gamestop | Společnost Blue Origin | Tony Sycamore | WTI | FinTech | Ambasadoři XTB | Bohumil Trampota | Objem obchodů na burze | Výměny akcií | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | Platební síť | Cena ruské ropy Urals | Evercore ISI | Bod | Tweet | Miliardy korun | Trading firmy | Kryptotrhy | Bankovní rada České národní banky | Richard Branson | Podmínky na trhu | Akcie americké společnosti | Ozbrojené složky | Sdílení zkušeností | Společnost TSMC | Shares | Zisk společnosti | Fastly (FSLY.US) | Čínský internetový prodejce | Raiffeisen Bank International | Pro arte | Přesun výroby | RBNZ | Naftogaz | New York Times | Velcí producenti | Kapitálové trhy | Paládium | Ruský finanční systém | UTC | Jihokorejská společnost | Záhada | Index MOEX | Macao | FRED | AMGN | Protocol | Pokladniční poukázky | Bohumil Pavlica | Chladná zima | Free cash flow | Podnik Orsted | My Funded FX | Spready | UA.US | Reserve Bank of Australia | Získané peníze | Charlie Munger | Zlomkové akcie | Video | HDP | Změny klimatu | Obchodování CFD | Pfizer a BioNTech | Wayne Huang | Klouzavý průměr | David Šnajdr | Kiyosaki | Fond Pro arte | Martin Vašek | ROCE | Marihuanové akcie | Micron Technology | Turistický ruch | Výrobní aktivity | Conseq Invest Akcie Nové Evropy | Společnost CME Group | GitLab | Americká měna | BBB | Nord Stream | Premiér Viktor Orbán | Vývoj obchodní bilance | Hodnota transakce | Akcie těžařů stříbra | Problémy | Android | Saúdská Arábie | Century 21 Michael Weber | Vývoje ceny | Americký miliardář | Emisní cena | Tesla (TSLA.US) | GlassNode | Reakce koruny | Fear and Greed | Reebok | KMX | Analýza dat | Peter Brandt | Ceny uranu | Ziskovost | OCI | Payrolls | Indický akciový trh | Zadlužení firem | Bankéři | ATVI.US | Karl Johan Lier | Ulrich Koerner | Sázet | Uranium Energy Corp | Klesající trendová linie | Technology | Odchod z eurozóny | Raymond James & Associates | Nový člen burzy | Vzrušení | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | Porušení zákona | United Auto Workers | Global X | Plán firmy | NDAQ | Příklad běžné dividendy | Rates | Poptávka po oceli | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | Hospodaření bank | Firma | Bohemia Interactive | Platforma Cardano | Inflace | Advanced Micro Devices | Ocel | Recese světové ekonomiky | Akcie Snap | BCS Global Markets | Konference BTC | Grünheide | Zastavení války | Presse indépendente | Investiční byt | Liquid | Úvěry na bydlení | TSM.US | Vývoj indexu S&P 500 | Pentagon | Akcie Uniper (UN01.DE) | Drobní investoři | Kapitálová přiměřenost banky | Značné riziko | Společnost KoBold Metals | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Centralizované burzy | Marže | Obchodování na vlastním účtu | Strategické plány | Poptávka po skladování ropy | Han Tan | DAWN | Vysoké zisky | ICT Group | Planeo Elektro | Jak úspěšně investovat | Palantir (PLTR.US) | SpaceX | Německá ekonomika | ARM Holdings | Státy EU | Zlato a stříbro | Renáta Kellnerová s rodinou | Analytik Bloombergu | Polygon | Jack Dorsey | Diskont | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Canal Plus | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Bill Gates | Carussel | Tweety | Oživení globální poptávky | Glassnode | Společnost Stripe | Fiskální politika | Devizový trh | Načasování | Dotace | VLCC | Ředitel banky | Cena SOLANY | TTWO.US | Apple Watch | PLUG.US | Finanční výkonnost | Akcie Swatch Group (UHR.CH) | Domino efekt | Televize Netflix | Carlos Cotera | Bitcoin velryby | Pokles cen akcií | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Státní podnik ČEPS | PYUSD | Pojistka proti inflaci | Struktura | Zakladatel fondu | Riot Blockchain | Využití kryptoměn | Raiffeisen Centrobank | Align Technology (ALGN.US) | Vedení společnosti | Omyl | Data centrální banky | Systémové riziko | Zkušenosti | Ropa | Index PMI | Akcie online | Immersion (IMMR.US) | TRUTH social | Emmanuel Macron | Akcie u LYNX | Ether | Žádosti o výplatu | Karty | Ekosystém | Společnost Procter & Gamble | Zasedání měnového výboru | Německý kancléř Olaf Scholz | Karosa | Delta Airlines | Signály | Omikron | Protekcionismus | Monetizace | Českomoravská stavební spořitelna | Jan Drahota | Ballard Power (BLDP) | Venezuelský prezident | Reálné příjmy | Ekonomická rizika | Spotřební daně | Alibaba Group Holding Ltd | Nubank | Worldcoin | Akcie-2000.cz | Lira | Hlavní akciový index | ILO Guy Ryder | TJX | Boeing Co. | Alphabet (GOOGL) | JPM | Dunkerque | Marek Chudoba | Vklady klientů | MCD | Rafinérie | Lot | USA a Čína | Akcie Alphabet | IHS Markit | Statistiky | Erste | Liz Trussová | Atomico | BBY | Vnitřní Mongolsko | Podílník | Řetězec lékáren | Pivovary | Kalendář informačních povinností | Referendum | Fiocchi | Stoxx 600 | Výprodej | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Warner Music Group | Růst průmyslu | Bali | Čínský index | Ethereum (ETH) | SAP | Dluhopisové trhy | Tržní kapitalizace firem | Rezervy | Peníze z programu | GGEF I | Alibaba Group Holding Ltd (BABA.US) | Analytici z Wall Street | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Největší stablecoin | Výnosy banky | JPMorgan (JPM.US) | Růst BTC | Diverzifikovat | Akciové tipy | Spolkový statistický úřad | FX | Inskol | BBC News | Ben Bernanke | Global Markets | Podnikatel Křetínský | Americká Komise pro cenné papíry | Peníze na financování | Změny ve vedení | Exinity | ČEZ dividenda | Blizzard | Tokijská burza | BMO Capital Markets | Proof of Stake | Světové finanční trhy | Index PX-GLOB | Facebook | Deutsche Bank | Komise v přenesené pravomoci | VOW3 | Akcie Oracle | Tým RoboMarkets | Pohonné hmoty v ČR | CREIF | Američané | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Letní olympijské hry | Korea Heavy Industry& Development | Širší trh | Home Credit | Zavedení cel | AEHR.US | Akcie Pinterestu (PINS.US) | Používání kryptoměn | Nezaměstnanost mladých | Česká národní banka | 256/2004 | ÚSOVSKO a.s. | Rudolf Špoták | Unicredit | EDX Markets | Big Mac | Bývalý šéf | EMA | LMT.US | Světová válka | Ekonomka | Valné hromady | Pokles výnosů | Duální listing | Objem transakcí na trhu | TASS | Akcie NWR | Kurz rublu ke koruně | Společnost Target | Polygon (MATIC) | Akcie padají | Ředitel Komerční banky | Poptávka po čipech | Unian | Investiční banka Goldman Sachs | Telefónica | Horizon | UST | Franklin Templeton Investments | Restrikce | Merck | Washington Post | Optimismus | Petr Kopeček | Coinbase Global | Thomas Schäfer | Burzy krypto derivátů | Akcie Netflix | Zavedení Frakčních akcií | Studie poradenské společnosti | Zájem o riziková aktiva | Snížení spotřební daně | Ciklum | SAB o.c.p. | RIOT Blockchain | Greta Yuanová | Generální ředitel O2 | Hliník | Embargo na dovoz ruské ropy | Gigafactory | Společnost Air Products | Růst dolaru | Akcie AMC Entertainment | Akcie v roce 2021 | Kybernetická měna Bitcoin | Ceny pšenice | Liberty Steel | BH Securities | Nárůst ceny akcií | Krize v eurozóně | Pákový efekt CFD | Používání HFT | Výhody a nevýhody | Euro | Olympijské hry v Tokiu | Oracle | Průzkum společnosti | Century 21 | Medvědí scénář | Akcie podniku | Upisovací období | Negativní vývoj | Generativní AI | BSV | Nativní mince | CEESEG | Francouzský CAC 40 | Akcie Tesla Motors | Bobby Kotick | MALL | Nikola Motor | Akcie na pražské burze | Antivirová společnost | Agentura DPA | New York Red Bulls | Long Range Air Assault | Silvergate Bank | JP Morgan | Magnificent | Dolar | Fibonacciho retracement | Fnac Darty | Byznys | Šéf IAA | Nejhorší výsledek | Greensill | Čínský vicepremiér Liou Che | eSIM v Revolutu | Krypto mince | Kukuřice | Costco | Akcie Nikola | Debata | NortonLifeLock | Společnost CleanSpark | Nárůst zisků | Indikátor důvěry | Deficit státního rozpočtu | Objem vkladů | Akcenta Miroslav Novák | De Goys | Investujte | Zoom Video (ZM.US) | Výsledky společnosti Meta | Prezident USA | Měď | HCBV | Proinflační | Generické léky | Stock Spirits | Hodnocení rizik | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | ANZ | Dodávky suroviny | Fundamentální pozadí | Zastavení dodávek | Inflace ve světě | Konglomerát | Pavol Rusnák | UFC | Miroslav Štěpán | Holding Czechoslovak Group | Naše prognóza | AUD | Těžba lithia | Huť Liberty Ostrava | Licence ČNB | Obchodování akcií TLRY | Interactive Brokers Central Europe | Contract | CETA | Reputace | Společnost Golden Gate CZ | Červená čísla | EPIF | Binance | Exchange Traded Funds | Akcie Dr. Martens | Palantir Technologies | Generální ředitel JPMorgan Chase | Obchod | Pilulka Lékárny | Škálování | Automobilka FCA | Švédská státní těžařská společnost | Spekulace na pokles | Poskytování hypoték | Federální rezervní banky | Pozitivní výsledky | Digitální život | Akcie Disney (DIS.US) | Akcie Lucid | Nálada na Wall Street | Breakout Trader | Investiční ředitel společnosti | Zpomalení růstu | Black-Scholes | Vysokofrekvenční obchodování | Christine Lagarde | Krachy bank | Počet obyvatel | Pegas Nonwovens | Držení tokenů | Prognózy BlackRock | Místopředseda představenstva | Jasný směr | Výrobce čipů Intel | Železnice | Capitalinked | Risk | Opce na akcie | Dodávky ropy | Predikce | Ceny nájmů | WPIC | Kurz franku | Fibo | Platinové akcie | GLEN | Radomír Lapčík | Visa (V.US) | Plynárenský gigant | Růst ekonomiky | Investování do umělé inteligence | Televizní studio | Navýšení úrokových sazeb | Instant Research | Upisování | Stericycle | Prabos | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Úřad práce | Globální fintech | GoTo | Kypr | Aerolinky Ryanair | ETF na bitcoin | Nový fond | Citigroup | MUFG Bank | BLK.US | Ekonomové | Vývoj akcie Pfizer | Generální ředitel CzechTrade | Intradenní rekordy | Siemens Healthineers | Softbank | Norská státní energetická společnost | Ganfeng Lithium | Denní graf akcie | Japonský Nikkei | Čínský vývoz | Ruská firma | Finančníci | Sony | Reinold Geiger | Index VIX | Výnosy státních dluhopisů | A350 | Terra (LUNA) | Fibonacciho úrovně | Banka JP Morgan | Kommersant | Hospodářství | MIB | Stagflace | Ředitel Patria | ANET | Hlavní ekonomka | Amcor | Head and Shoulders | Nákup nemovitostí | Rada ČNB | Abkajk | Etoro | Bořivojova Apartments | CVS Health Corporation | Útok Hamásu | Asijské akcie dnes | EV | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Akcie Gap | JSPL | EU | Kryptoměnový trh | Správa železnic | Míra nezaměstnanosti v Británii | Půjčovna kryptoměn | EBITDA | Brian Cassin | Mezinárodní banky | Investiční doporučení | ArcelorMittal Nippon Steel India | Ulrich Körner | Tomáš Pleskač | Ukrtransnafta | Ruská agrese | BTC Prague | Rozdělení zisku a navyšování účtu | CETIN | Česká skupina PPF | Využití větrné energie | Rakouský kancléř | Společnost Qualcomm | Čínská měna | Dogelon Mars | Program OMT | RHM.DE | Fidelity Funds | Recyklované kovy | Akciové portfolio | Sev.en | Ovlivňování | Automobilka Škoda Auto | KBC Group | Společnost eMan | AKHAN | MFE | TARGET2 | Uniper | Největší zisk | CVNA | Investovat do kryptoměn | Ceny pohonných hmot v ČR | Trh Prime | Zoom Video Communications | Belgická vláda | Wood & Company Financial Services | Šéfka ECB | Vývoj ceny platiny | GE.US | Ministerstvo financí | CN Group | Pokles zlata | Nexo | Vzestupný trend | Nárůst nezaměstnanosti | Petr Kincl | Kapitalizace bitcoinu | Microsoft Brad Smith | Křetínského EPH | Soud v Karlsruhe | AUM | Intermediate | Globální akciový index | Nižší ceny | Biliony USD | Společnost KoBolt Metals | Archegos | ING Bank | PLL.US | Spojené státy | Zisková marže | XTB MENA | EP Power Europe | Hecla Mining | Ekonomická krize | Akcie společnosti PVH (PVH.US) | Casinos Austria | Úřad pro inovace | Cenové stability | Chewy (CHWY.US) | Šíření nákazy | Advokátní kanceláře | Dna | Air Liquide | Finanční cíle | Gamble | Luděk Slouka | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Společnost British Airways | Take-Two Interactive | Měna euro | Ropa a pohonné hmoty | Vývoj německého hospodářství | Nizozemský pivovar | Akcie v Saxo Bank | Objem investic | Portfolia | Fresenius Medical | AirFrance-KLM | Tesla | Transakční náklady | Justin Trudeau | Převis | Další kryptoměny | Postavení dolaru | Avalanche | Fork | MicroStrategy (MSTR) | Napětí mezi USA a Íránem | Conseq Investment Management | Investované peníze | Precedens | Konference BTC Prague | Holdingová společnost | Dealing | JP Morgan Securities | NN Group | Expert | Disko-Nuussuaq | Hodnota indexu | ARM | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Hlavní trend | Dopady koronavirové pandemie | Vývoz | GTLB.US | Energetické firmy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Prodeje akcií | Komerční banka | Irské aerolinky Ryanair | Marek Malina | Světové finanční krize | Akcie Uniperu | Členské státy EU | Plánované obchody | Gate | Úroveň rezistence | Akcie Credit Suisse | Soubor pravidel | Turistické sezóny | Kupování akcií | Regulace kryptoměn | Souhlas ČNB k veřejné nabídce akcií | Samsung | Recese | Nový lék | Index strachu | Rafinérie v Litvínově | Index relativní síly (RSI) | Střední podniky | Celosvětový růst | Generali Česká pojišťovna | Vyjádření představitelů | CMO BitMEX | Sam Altman | Tržby Tesly | Harvey Kellogg | Emisní povolenky | Akcie bankovní skupiny Erste | Mzdový růst | SPIEF | Bavarian Nordic (BAVA.DK) | Miliardy | ASML | AXA | Ropný gigant | Birkenstock | BAC.US | Zahraniční měny | Renault | Švýcarský frank | Báze | CSG | Růst akcií | WP | BIS | Bank of Canada | Operátor T-Mobile | Capital Partners | Přerušení výroby | Investoři a obchodníci | Chuť riskovat | GameStop akcie | Ředitel PPF | Erdogan | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Jiří Procházka | Technologický index Nasdaq Composite | Poptávka po oceli v EU | Marie Antoinetta | Bannockburn Global Forex | Analýza BTC | Ríjál | Mercedes-Benz | René Holečka | CZK/EUR | Silicon Valley | Baltic Pipe | Agentura Interfax | NZDUSD | Binance Zhao | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | James Swanston | Napětí na Blízkém východě | Výroby elektromobilů | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Sněmovna reprezentantů | Zřízení fondu | Odchod z Ruska | Makléř | Activision Blizzard | Výhled na rok | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Společnost EDF | Aehr Test Systems | Eskalace konfliktu | Kyjev | Začít investovat | Burzovní indexy | Kótování akcií | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Silný americký dolar | Pandemie | Squad Automatic Rifle | Počet nových žádostí o podporu | Tencent Holding | PayPal USD | Inflace v Německu | Výnos z poplatků | Sekce měnové | Zbohatnutí | Výrobce hraček | BNP Paribas Disruptive Technology | Nejbohatším mužem planety | ČSOB DoKapsy | Petr Kellner | Denní graf | Spekulace | Manažerka | Koronavirové pandemie | Sutter Hill | Globální finanční krize | SuperFrank | Produkce zemního plynu | Růstový trend | AFX | Ekonomický výzkum | Irské aerolinky | Silný support | Air Products | TPA | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Největší burza s kryptoměnami | Kategorie Smíšené fondy | Akcie PayPal | Fosilní paliva | Americké burzy | Disney graf (DIS.US) | Wellington Management | Tři světově největší firmy | Snížení úroků | Internetové firmy | Globální pandemie | Ekonomka Raiffeisenbank | Graf indexu S&P 500 | Nizozemský pivovar Heineken | Sazka Group | Mazars | Růst dogecoinu | Know-how | Oživit podnikání | Dceřiná firma | Ocenění na burze | Výzva | Ochrana před inflací | Méně rozvinutý okrajový trh | Cardano | Frank | Nejnovější statistické údaje | Botswana | Skupina CZG | Ministři | ETN | Prudký propad | Genesis Growth | Nejnovější zpráva | Těžební firma | Ceny benzínu | Řízení společnosti | Akcie Alibaby | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Balance | Vyjádření expertů a stakeholderů | NOVACYT | Firmy podle tržní kapitalizace | Negativní nálada | STAR | Transparentní | Kontrola pojištění | Redwire (RDW.US) | Pin Bar | Kurz eura | David Cameron | Pivot Pointy | Desetileté dluhopisy | Americké ministerstvo práce | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Členské státy | Akcie společnosti Horizon Therapeutics | Důležitý support | Výkon dolaru | Bankman-Fried | Růst cen zlata | Zájem o nemovitosti | Olympijské hry | Dnešní zpráva | KBC | Laxman Narasimhan | Trump Media & Technology Group (TMTG) | Prodeje existujících domů | Dividendy nelžou | Exprezident | Bitcoin jako zákonné platidlo | Fingood | Dlužníci | Centrální banka USA | Goodyear | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Ekonomické analýzy | Zbrojovky | Pivovary CZ Group | Legg Mason ClearBridge Infrastructure Value | Bank of Philippine Islands (BPI) | Britské národní loterie | Společnost Allegro | Uplatnění opce | Dieselgate | Závislost na Číně | Outstanding shares | CZG Česká zbrojovka | Patria Finance | Adam Back | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Společnost Cineworld | Hospodářské vyhlídky | Fresenius SE | Makléřské firmy | SOLODOOR | Držitelé dluhopisů Naftogazu | Americké indexy | Kryptoměnové investice | Washington | Globální HDP | Firma Blastr Green Steel | Unipetrol | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Těžařská skupina | Ceny potravin | Ekologie | Scott Donnelly | Obrat trendu | Akcie společnosti Telefonica | Il Sole 24 | Uniswap | Intel | Zmírnění obchodního napětí | Tudor, Pickerin, Holt & Co | Meziroční míra inflace | Americké kryptoměnové burzy | Vyhlídky cílového trhu | Japonský jen | Index důvěry | FOMC minutes | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Dosažení dohody | Nákupní tlak | Ticker | Akcie.cz | Embargo EU | LOTUS | Základní sazby | Allianz Global | Sustainable Finance Awards | Walt Disney (DIS.US) | Nejrychleji rostoucí | Akcie Unipetrolu | Obchodovat s kryptoměnami | Brent (OIL) | Japonský premiér | Dluhy českých domácností | Likvidita trhu | Regeneron Pharmaceuticals | INSEAD | Dr. John Harvey Kellogg | Analytik Komerční banky | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Jak obchodovat | NEST | Kiwi | Analytik JRD | Virtuální mince | Kryptoměnová burza Bittrex | Swingové maximum | Nejbohatší člověk planety | Platformy xStation | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Nouzový stav | Gemini Trust Company | Krypto aktiva | Ermenegildo Zegna | Silná poptávka | CySEC | Multi-Asset obchodování | Politické riziko | Rostoucí inflace | Akcie společnosti Silvergate Capital | Způsoby obchodování | Advance | Zoetis | Žaloba SEC | Výsledek firmy | Plán obnovy | Ben Usinger | Kurz bitcoinu | Zisk ČEZ | Akcie Virgin | Dvoufázová výzva 2-step | Dodávky zemního plynu | ACB | Big Hit Entertainment | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Soud | Platforma OKEx Options | Kotační výbor | Panika | Společnost ČEZ | Paolo Ardoino | Komunita | Společnost Yandex | Majetek 500 nejbohatších lidí | Výkon amerického dolaru | Akcie Etsy | Web3 Foundation | Booking | Emise dluhopisů | Nákaza koronavirem | Plánování | Blockchain | Cena elektřiny | Purple Trading Petr Lajsek | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Licence České národní banky | Rekordní rok | S-1 | Makroekonomické prostředí | China Mobile | Uhlí | Allianz Trade Dalibor Trojek | Předpovědi | Společnost Microsoft | CHWY.US | Údaje z Číny | LIFTIA | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Martin Novák | Ripple Labs | Tomáš Salomon | Skupina Smartwings | MATIC | Mince | Analytické společnosti | Facebook Ireland | Pocity | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Vysoké úrokové sazby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Státní distributor paliv | dApps | Akcie Newegg | Nord Stream 1 | Benzín | Index PX START | OK POINT | Ministr financí | Trhy v USA | Kmen omikron | Luciano Cirin | Channel | Leonardo | Rostoucí ceny | Goldman Sachs Romania Equity | Trend | Živnostníci | Globální dodávky čipů | Global 2000 | Střadatelé | Adam Greguš | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | DCPD | Dění na trhu | Adidas | Pokles sazeb | IKL | Provozní zisk EBITDA | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Blockchain Cardano | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | Vývoj ceny akcií H&M | OXY | Automobil | Finanční společnost | Rozdělení zisku | SVB Financial Group | ETF roku 2020 | Ross Stores | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Zásoby plynu | Švýcarská společnost | Reorganizační plán | Akcie na burze | Qualcomm (QCOM.US) | Kryptoaktiva amerických zákazníků | Oslabení | Ruská aktiva | Kroky Fedu | Centrální depozitář | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Akcie společnosti Peloton | Verizon | Letecká doprava | GE Money Bank | Zvládání pandemie | Cena CARDANO | Indické ocelárny | Skanska Reality | Nákupy plynu | Windfall tax | Evdokia Pitsillidou | Platforma | Norwegian Air | Evropský statistický úřad | Akcie těžařských společností | Hertz Global Holding | Energetika | ReGas | Manufacturing | Nejbohatší člověk | Etnetera | Druh derivátových obchodů | Akcie společnosti Nvidia | Akcie energetických společností | PBOC | Nové investice | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Společnost Bybit | United Airlines | AirFrance-KLM (AF.FR) | CNN | Náklady na úvěry | Kellogg Co (K.US) | David Bystrzycki | Ztracené iluze | Podíl Daniela Křetínského | Ruská banka | Spotify | Ekonomický výhled | Těžba kryptoměn | ChainLink | Finanční ukazatele | Platební systém | Fiat Chrysler (FCA) | Objem objednávek | Peter Rawlinson | Eurobank | Snížení emisí | Nařízení | Firma Astra | PoW | Prospekt | S2F | Pioneer Natural Resources | SWIFT | Sazba hypoték | Yeezy | Zvýšené napětí | Akcie automobilky Tesla | Oslabení technologického sektoru | Nemovitostní trh | Oblasti umělé inteligence | Poskytování úvěrů | Schodek | Americký Senát | Invaze elektroaut | Apple Podcasts | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | Společnost Datadog (DDOG.US) | Invaze Ruska | BTC | Akcie Kellogg Co | Bankovní sektor | KOSPI | Rob Perrins | Sean Sun | Indexy | Citi | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Hnědé uhlí | Převzetí firmy | Kurz akcie | Odborníci | Renomovaný analytik | IB | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Global Forex | Zemědělská společnost | M2 | Největší světové kryptoměnové burzy | Severomořská ropa Brent | Miliarda | Lightning Network | ASX 200 | Ondřej Šmakal | Odkup akcií | Akcie automobilky | Vlastní bitcoiny | Etihad | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | mBank v Česku | Mileniálové | Finanční polštář | Reálné aktivum | UDI Group | Baterie | Penzijní společnosti | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Akcie banky Morgan Stanley | Gold | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | Martin Roscheisen | Nejpopulárnější kryptoměny | Raiffeisen Bank International (RBI) | Český statistický úřad (ČSÚ) | Česká národní banka (ČNB) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Jan Mužátko | Analytici Alfa Bank | Průmysl | Investovat do zlata | Čínské podniky | Bolest | Laurence Fink | Investiční síť | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Lehká ropa WTI | Bridgewater Associates | Investování do akcií | Firma Avast | Kiwi.com | Akcie MicroStrategy | Jednofázové typy | Pyramida | Konkurenční společnost | Kryptoinvestor | Stability AI | Emise akcií | Výrobní závody | Akcie KB | Airbus Group | Linie odporu | Společnost Anglo American | Tempo růstu | Marže společností | Nadprodukce | Prezidenti Turecka | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | InPost | American Airlines Group | Úvěrový rating | AAA firmy | RBB | Aktivita firem | Bankovnictví | Broker Consulting FKI SICAV | Nexen Tire | Natland Group | Libye | Odkup vlastních akcií | Aerolinky | Obchodní aplikace | USD index | Čisté úrokové výnosy | Komodity | Luxusní vozy | Růst ekonomiky EU | Prodej skupiny | Francouzská ekonomika | Digital World | Aplikace TikTok | Nadhodnocení | Bitcoin Suisse AG | Americká výnosová křivka | A321Neo | Continental | Zrušení daně z nabytí | Ministerstvo dopravy | Break-Even | Pohonné hmoty | Zpracovatelský průmysl | Divergence | Biliony | Shiba Inu | Commonwealth Bank of Australia | Celkové provozní výnosy | Dodávky letadel | Lej Ťün | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | Nejvyšší růst | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Crowdfunding | Amber Capital | Investiční skupina ICT | Nové dluhopisy | BHP Group | Federální obchodní komise | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | Astra Linux | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Červnový kontrakt | Časopis The Banker | Loterie | Překoupené podmínky | BNP Paribas Securities | Vylepšení teorie aukcí | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Analytik České bankovní asociace | Ruské diamanty | Americká makléřská společnost | Zhoršení výhledu | SunPower | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Humana | McDonald's (MCD) | Marcela Suchánková | Ceny drahých kovů | Varování | Obchodní bilance | Buy dogecoin | Guidance | Držitelé kryptoměn | Investice v roce 2018 | Těžaři s kryptoměnami | Společnost Arm Holdings | LATAM Airlines | Společnost ChytrýHonza.cz | Hospodářské soutěže | Úsilí | Zisk BP | Jana Marcic | Stanislav Zeman | Družba | Šéf Audi | PayPal Holdings Inc | Obavy z omikronu | Akcie výrobců vakcín | Philip Dybvig | IPO Airbnb | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Metalpha | Ředitel JPMorgan Chase | Palladiové akcie | Tomáš Holub | Anexe Krymu | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Ministr zdravotnictví | Spojení | Ekonomické výhledy | Cykly | DappRadar | Pragerovy sady Libina | Diem | Provedení platby | Národní bezpečnost | Akcie aerolinek | Long | Centrum pro automobilový výzkum (CAR) | Společnost eToro | Firma Whoosh | Rally | Bankovní rada | Telekomunikace | Recese v USA | Pojišťovna | Macron | Větrné energie | Výrazný propad | Klíčový support | Společnost Virgin Galactic | Jan Škrabánek | CPI Property | Apple TV+ | SARS | ČT Jan Souček | Fidelity National Information Services | Ohrožení zdraví | Nálady na trhu | Mastercard pro Českou republiku a Slovensko | Vision Fund 2 | Spokojenost | Globální ekonomický výhled | Michaël van de Poppe | Bear | Akcie RH (RH.US) | Logistické společnosti | Modrá pyramida | Bonusy | EP Global Commerce (EPGC) | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Výplatní poměr | Účastnický fond | USDC | Fischer | Reakce České národní banky | Zadlužení Německa | William Shihara | Kryptoměnová scéna | Celkový počet zákazníků | Ruský Gazprom | Chris Williamson | Futures na americké indexy | Pokles inflace | Pražský městský soud | Aktiva | Klid | Korporace | Guillaume Faury | Ekonomické krize | WEED | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Divize Glencoru | Těžební kapacity | Prodejní tlak | Samson Mow | Časopis Forbes | Širší index | 19b-4 | Zlatá koruna | Cenový strop | Vakcíny proti COVID-19 | NextEra Energy | NVAX | Zasedání centrální banky | GEVORKYAN | Hördur Arnarson | Discovery | Smíšené fondy | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Oživení poptávky v Číně | Index německých akcií DAX | Akcie Deutsche Bank | Royal Bank of Canada | Ceny ropy dnes | Circle | Věřitelé Arca Investments | BAVA.DK | Negativní vývoj ekonomiky | Kryptoprůmysl | Cennější než zlato | Omar Arnaout | Index londýnské burzy FTSE | Švýcarská banka UBS | Úrokové sazby ČNB | Business | Poradenské firmy | Předpověď ceny akcií | Členské země WTO | Akcie Home Depot | Canopy Growth (WEED) | Výhled pro kryptoměny | J&T Capital Partners | Staking | Ropný a plynárenský průmysl | Podíl na trhu | Barchart | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Objem úvěrů | Firmy na burzu | Regulační orgány | Matthias Müller | Emise oxidu uhličitého | Camelot LS | Výnosnost | Indikátory | Nejnovější statistika | Albemarle | Srbsko | Arizona | WFC | Sev.en Global | Akcie herních vývojářů | Slábnoucí dolar | Platby a převody měn | Odvolací soud | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Největší banky v USA | Royal Dutch | Další regulace | Využití umělé inteligence | TikTok | Plug Power | Citadel | Algoritmus | Osobní počítače | Státní podpora | Poradce premiéra Andreje Babiše | Obchodování s komoditami | Kongres USA | Plynárenské společnosti | Investments | Ropovod TAL | Martin Durčák | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Společnost Hyundai | Obchodní operace | Společnost Disney | Jan Procházka | SP500 | Italský výrobce nákladních aut | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | Účetní hodnota na akcii | TRUTH | Poptávka investorů | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Americký Federální úřad pro letectví | S&P 500 (US500) | Keystone XL | Řešení energetické krize | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Bankovní účet | Helena Horská | Krypto influencer | Hlavní kryptoaktiva | Nový stavební zákon | ČBA | Holubičí tón | Růst ceny lithia | Robert Chvátal | Konfederace | FedWatch Tool | Mobilní operátor | Španělé | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Přední ekonomové | Výsledky amerických společností | Tržní kapitalizace Tesly | Nový týden | Sucha | Vývoj kurzu | Výnosy firmy v ČR | Inovace | Úřad pro kontrolu měny | Paschal Donohoe | Španělský IBEX 35 | Fond Hartenberg | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | Aston Martin | Orsted | Nejlepší výsledky | CZG - Česká zbrojovka Group | Zdravotnictví | Investice do stříbra | Společnost Coinbase | Obchodní rozhodnutí | Energetické krize | Cena akcií Primoco | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Trump Media | Ole Hansen | Long signál | Zpětné odkupy | KYC | Čínské akcie | Pivoty | Producenti ropy | Kolísání ceny | Speciální dividenda | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Stable Diffusion | KGHM | Časový úsek | Výrobce elektrovozů | BlockFi | Kamil Staněk | Akcie SunPower | Technologický pokrok | Bezpečnost | Investice do kávy | Jak začít investovat | Diskontní sazba | Celkový počet klientů | Mezinárodní sankce | Brazílie | Jihoafrická republika | Coface Martin Procházka | Společnost BP | Multimilionář | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Index pro akcie | Trhy dnes | Snížení cen | Sklizeň obilovin | Dodávky plynovodem | Director of Product | Čistá zisková marže | ALGN.US | CTP | | Counterpoint Research | Aricoma | Tomáš Cverna | Německý statistický úřad | Akcie ČEZ online | Oleg Tiňkov | Macy's | Indexy PMI | Smartwings | Mateřská společnost | Pochybnosti | Velké investiční fondy | Omnipol | Danske Bank | Orlen Unipetrol | Obchodování s opcemi | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | Westpac | Tržní kapitalizace kryptoměn | Nemovitosti v Česku | FBTC | DAX 30 | Členské země | RTL | Seat | Zákonné platidlo | Provozovatel letišť ADP | BNY Mellon | Riziková aktiva | Německé společnosti | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Nájemní bydlení | Stratég | Cenu plynu | Špatné zprávy | Výhled pro rok 2024 | Známky oživení | Prodeje automobilů | Firma Kellogg’s | Podnikatelská nálada v Německu | Investice roku | American Industrial Partners | Společnost Abbvie (ABBV.US) | Fond obnovy | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Edward | Big tech | Členské země Evropské unie | Sky News | Kontinuální obchodování | Investiční rating | Purple Trading | WFC.US | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Zotavení | Aktuality z Polska | Zrychlení inflace | Životní minimum | Sentiment | NBE | Order | Short pozice | Částečný úvazek | Bývalý ministr financí | Lucembursko | Budoucnost Bitcoinu | Tajemník Organizace zemí vyvážejících ropu | Události ve světové ekonomice | Země WTO | Industrial and Commercial Bank of China | WEF | Finanční ředitel skupiny Kofola | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Silná konkurence | Jaroslav Ton | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Negativní hospodářské dopady | Akcionáři Avastu | Akcie Align Technology | Berenberg | Bulharský parlament | Jiří Paták | Největší pokles | Nikola Company | British Lithium | Politika | Profesionální investoři | Čistý zisk skupiny ČSOB | Konkurence | Stažení akcií operátora O2 | Hospodářské recese | Lehký kov | IBIT | Zápis ze zasedání FOMC | CoinShares | Banka Barclays | Nálada na trhu | Obchodní řetězce | Makro Cash & Carry | Letecké společnosti | Medvědí trend | Čínský jüan | Akcie ČEZu | Bankovní asociace | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Typy účtů | Cena indexu | BlackRock Laurence Fink | Akvizice společnosti Pivovary CZ | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Předsevzetí | Burzovní cena | Augustin de Romanet | Ministr pro energetiku | Ben Laidler | Akvizice klientů | Komunikace | Světová válka o vakcínu | Převzetí Twitteru | Burzovní hodnota | Piedmont Lithium | Powerball | Jaroslav Palát | Obchodníci s cennými papíry | Unity | SAS | Nový fond společnosti | Josef Dudek | Burza Binance | Investiční ředitel | Největší hliníkárna | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Zisk z obchodování | Dnešní seance | Tier 1 | Institucionální akcionáři | DBS Bank | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Rizika globální | Nespokojenost | Alternativní taxislužby | MAM | Předseda ČEZ | FinTech akcie | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Novinky.cz | Centrální banky USA | HEICO | Strach z inflace | BHP | SAB Finance | Dodržování pravidel | Per rollam | Plány společnosti | Forex obchodování | Jak investovat | Pravidla hry | Noble Energy | Podvody | ETF společnosti BlackRock | Deutsche Telekom | AMBA.US | Poplatky | Nike | Pátrání po penězích | Forint | Americké akcie dnes | Zakladatel firmy | Guy Ryder | Obchodní domy | Karel Komárek | Satoshi Nakamoto | Epic Games | Velká Británie | Akcie Intelu | Systém ChatGPT | Evergrande | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Globální společnost | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Úročení neinvestovaných prostředků | SMLR | Jak diverzifikovat | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Citibank | CUM ARTE | Banky na Wall Street | Finanční vypořádání | Kryptoměna Dogecoin | Dnes zveřejněná data | Akcie CETV | Pomoc firmám | Hliníkárna Slovalco | Ministři financí eurozóny | Česká finanční skupina | Společnost Pivovary CZ | Kryptosektor | Investování do nemovitostí | České aerolinie | Šéf firmy | Nejdražší ulice | TaiwanBusiness | Výhody a nevýhody | Puma | Cena pohonných hmot | Real Estate | WeDo | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | GPS | Indexy S&P | FundStrat | Společnost Amazon | Úrokový výnos | Diamantové destičky | Klaus Zellmer | EdF | Ruské elity | Garanční systém finančního trhu | Rozpočtový deficit USA | Makoto Učida | Ředitel společnosti Allegro | ZAI | General Electric (GE) | Investování do ETF | Pasivně investovat | Gary Pilnick | FTX Sam Bankman-Fried | Producent zlata | Optimismus investorů | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Nastavení sazeb | Aktivita ve službách | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Applied Materials | Symantec | FAO | Materiály | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Shany Hahn Shalom | Společnost Virgin Atlantic | Nákup zlata | J&T Banka | Zátěžové testy | Nákupy | ForexFactory | LTC | Energetická krize v Evropě | ISRG.US | Technologické akcie | ProShares | Účetní období | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Snížení základní úrokové sazby | Společnost Adobe | Společnost CNH Industrial | Split akcie | First Solar (FSLR.US) | Huť Liberty | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Vliv na trh | Hlavní rizika | Zklamání investorů | Přísná měnová politika | Burzovní zpravodajství | Mike Novogratz | Aktuální Price Action | SVB | Index volatility VIX | Společnost Gilead | MultiCharts | Odvodňovací systémy | Koncern Volkswagen | Nejlepší nástroje | United Auto Workers (UAW) | Zdraví | Sektor se syntetickými diamanty | Čínský výrobce | Akcie společnosti Nio Inc | Martin Stránský | Robin Kolvenbach | Výprodej akcií | Bitcoin Suisse | Inflace v české ekonomice | Hospodářská recese | Ekonomika | Akciová burza v Aténách | Vasky | Růst vývozu | Německé automobilky | Norilsk | Pohyb ceny | Analytik krypto | Objem prodejů bytů na trhu | Výnosová křivka | Internetová firma | Odvětví krypta | ACI Europe | Expert na kryptoměny | Historická maxima | Ekonomická data | DAWN akcie | Stratég Saxo Bank | Elektřina | CBS | WTO | Politika centrálních bank | ČSOB stavební spořitelna | Vivendi | Ruská společnost Gazprom | Investování dostupnější | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Cena jedné akcie | Těžaři kryptoměn | ČEZ (CEZ1.CZ) | Roadshow | Dobrá zpráva | Volný peněžní tok | Akcie cestovní kanceláře | Hospodářské noviny | Warner Bros | Karanténa | Sněmovna reprezentantů USA | Vitalij Nesis | Blockchainy | John Harvey Kellogg | Akcie Coinbase | Fintechové společnosti | Slovalco | Dodávky čipů pro automobilky | Státní veterinární správa | Proticyklické kapitálové rezervy | Upcyklace | Investiční aktivity | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Index Topix | Open Whisper Systems | Objem klientských vkladů | Fixed.zone | Spořící účty | Obchodování s futures | Ministr energetiky | Poradenské společnosti | Jiří Šimáně | Investiční manažer | Americký kongres | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | 5G akcie | Roger Dominik Stroukal | Zvyšující se inflace | Úrokové sazby ECB | Bernstein Research | Ceny zlata | Výplaty dividend | Opatření na snižování nákladů | Společnost Metaco | Používané platformy | Výhled | Allegro.cz | Skupina ICT Holding | Obchodované akcie | Operátor O2 | Velmi volatilní | PPF Renáta Kellnerová | Akcie společnosti Etsy | Timeframe | Jan Kovalovský | Index technologického trhu | Amazon.com Inc. | České akcie | Poptávka po dolaru | Prodejní cena | Cena digitální měny | ESM | Futures na indexy | ZEN | Zerohedge | Erste Group Bank | SPDR ETF XBI | EQIX.US | Prodej aut v EU | Akcionáři CME | Auta | Výše kapitálu | XTB Česká republika | Americký akciový index | Volume | Oživení akcií | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Redpoint Ventures | Akcie Goldman Sachs | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Telefonica O2 akcie | Zisk firmy | Americký trh práce | Automobilový koncern | Konzultační společnosti | Odvětví ETF | Obchodní účet | Adrian Wang | Finanční televize CNBC | Celsius | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Deriváty | Výsledky Nissanu | Ethereum | Přísná opatření | Čínský vicepremiér | Cardano (ADA) | Nasdaq (US100) | WIPO | Investiční prostředí | Oznámené štěpení | Kulaté číslo | Embargo | Kótování | Japonská ekonomika | Akcie Moderna | Vysoké ceny | Hedge fond | Economist | Baker Hughes | Hry | Tlak na akcie | Akciový index DAX | Marketingová firma | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Oslabení akcií | Akcie BlackRock | KEGOC | Roberto Azevedo | Midjourney | Akcie Reddit | Protos | Akcie Micron | Kryptoměnový gigant Binance | Burza OKEx | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Energetické společnosti | Stabilita | Americká společnost Apple | Zamítnutí žaloby | Vyhlášení bankrotu | ONE | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | Index Hang Seng | Vlastní bydlení | Asociace nezávislých dodavatelů energií | Private equity | PGNiG | Dánská společnost Vestas | Bloomberg Intelligence | Polkadot | Zaměstnanci | Měnové unie | NYSE: BABA | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | TripleLift | Meopta | Poradenské služby | Trans Adriatic Pipeline | Bankovní krize | Jaromír Gec | ProSiebenSat.1 Media | Ondřej Dusílek | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evaluační fáze | Čerpací stanice | Evropský trh | Zvýšení dividend | Lumius | Finanční trhy | ČNB dnes | Miliardáři | Optimismus na trzích | Banka Creditas | Provoz britské národní loterie | BKSY | WIZZ.UK | Genesis Growth Equity | Nízké ceny ropy | Burza dnes | Eduard Kučera | Burzovní společnost | Výsledek zasedání Fedu | Cyrrus | Dobrý výsledek | Mesa Air (MESA.US) | Bankovní účty | Komunistická strana | Burze | Andy Jass | Akcie společnosti Chewy (CHWY.US) | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Problémy FTX | X-Trade Brokers | Americké akciové indexy | eBook | Trh Standard pražské burzy | Giphy | Jiří Šmejc | Insider | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Mojmír Hampl | Euro Pacific | Nabídka a poptávka | Plural | Růst cen energií | Hospodářský cyklus | Síkela | Obchodní účty | Prostor pro růst | Americká sociální síť | General Motors | Dlouhodobý trend | Konsolidace | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | XTB Tomáš Cverna | PINS.US | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Fúze | MobileCoin | IPO společnosti | Investiční společnost CVC | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Antivirové společnosti | Epidemie nemoci | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Situace v Číně | ČEZ | Nakamoto | Apple Inc. | Cenové hladiny | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Saxo Bank Group | Akcie Rheinmetall | Společnost PPF Telecom | Financial Times | Developer CTP | Tesla Motors | GOOGL.US | MSTR.US | Poptávky po ropě | Připojení k evropské elektrické síti | Dopady pandemie covidu-19 | Kryptoměnová burza Binance | USD za barel | Nikkei 225 | Italský módní dům | Počet nakažených | Důchodový systém | AEHR | Nákup bitcoinu | Spread | Private Equity Fond | Fondy zaměřené na ESG | Iniciativa | Platební společnost PayPal | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Omezení dodávek ropy | Povinnost mlčenlivosti | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Britský antimonopolní úřad | Český státní rozpočet | Dodávky ruské ropy | Hodnota kryptoměn | Vývoj měnového páru EUR/USD | Významné riziko | Mateřská společnost Googlu | Americké vlády | Roy Perticucci | Šéf Coinbase | Návrh rozpočtu | Under Armour | Společnosti z USA | Ministři energetiky | Pension Plan | New York | Tradingové webináře | Místní rozvoj | Katastrofy | ProSieben | BinckBank | St. Louis | Pokles kryptoměn | MSFT | Finanční nezávislosti | CFD kontraktu | Wizz Air (WIZZ.UK) | Retail Investor | Čistá ztráta | Společné nákupy plynu | Kryptodary | Finanční údaje | GS | Akcie americké firmy | Saldo zahraničního obchodu | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Mluvčí EPH | Dřevo | Forexové předpovědi | Krize | Bernstein | Zmeškání kryptoměn | Nejprodávanější automobilky v Číně | Pád akcií | Jak se obchoduje | Optimistický výhled | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Fresenius | Zvýšení úroků | Akcie Vodafonu (VOD.UK) | Bitcoiner | European Metals Holdings | Paul Tudor Jones | Projekt Diem | Zdenka Kladníčková | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Staropramen | Tržní hodnota Tesly | Depozitní sazba ECB | Burzy v USA | Krypto miliardář | Akcie IBM | EZJ | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | UEFA | BYND.US | Jana Lvová | Galina Danilčenková | Michael Weber | Franklin Templeton Investment Management | Růst poptávky po oceli | Synot | Sektor energetika | Vlastní akcie | CMI | ETH/USD | Ukrajinská krize | Akcie v Japonsku | Oděvní řetězec | Situace na trzích | Silné ekonomické údaje | IBEX | Fertin Pharma | Britské loterie | Massachusetts | Správní rada | AOS | Zpětný odkup akcií | Zlatý důl | Uvalení sankcí | Růst nerovnosti ve světě | Contracts for difference | BUX | Salmán | Společnost Imerys | Exotické měny | Paramount | CoinGecko | G20 | Společnost GEVORKYAN | Currencies | Bitcoinový fond | Výrobci automobilů | Sequoia | Pokles poptávky | Akcie Riot Blockchain | Akcie Microsoft (MSFT) | Zkrachovalé společnosti | Návratnost | Ondřej Hartman | IPO na trhu START | Bing | Panasonic | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Objednávky | TCL | Těžby bitcoinů | Kurz libry | Pozitivní očekávání | Napadení Ukrajiny | Íránský ríjál | NFT | Zlatý kříž | German Gref | Nejhorší výsledek firmy | Elektronická evidence tržeb (EET) | Slabší kurz | APEC | DIESEL | Bluejay | Společnost Silvergate Capital | Majoritní akcionář | Společnost Walt Disney | Těžař | Projekt kryptoměny | Partnerství Boeingu a Ryanairu | Algoritmy | Ředitel Ekospolu | SHOP.US | Generální ředitel BlackRock | Prezidentské volby | Největší firmy zaměřené na větrnou energii | Investice společnosti | Válka o vakcínu | Dollar | Burzy v Šanghaji | Vstup Airbnb na burzu | Elektrická vozidla | KBW | Základní úrokové sazby | Aplikace Kousek Bytu | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Čínská letecká doprava | Trhy | Úročení vkladů | Jihokorejský won (KRW) | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Akciové trhy v USA | ZTS | Súdán | Deeskalace | MicroStrategy (MSTR.US) | Převody měn | Výplata | Podíl akcií | Globální trh | Segment stavebnictví | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Prazdroj | Robert Shiller | Akcie Intel | Zrušení superhrubé mzdy | Poradci | Sazby | Big Tech | Společnost SAB o.c.p | Americké výnosy | Akcie Tesla | US30 | Graf indexu | Joanna Jędrzejczyk | Paxful | ODS | Dialog | Stock Spirits Group | Sekyra Group | Invaze Ruska na Ukrajinu | Paroplynové elektrárny | Akcie Rivian Automotive (RIVN.US) | Ředitelka | Lucid | Coinbase (COIN.US) | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | HN | Společnost CVC | Společnost Vestas | Výrobce pneumatik Nokian | Devizové rezervy | Poradenství | České vlády | Buyout | Japonský ministr financí | Kuwait | Jakub Vejmola | DIHK | Problémy v Číně | Cíle | Politická rozhodnutí | Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA) | Trhy v Číně | Čistá marže | Burza | Investování | Semináře | Interfax | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Akcie společnosti Boeing | AXP | HashRate | Investiční skupiny | Dotcom | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Výrobci čipů | Zadlužené Řecko | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | UHR | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Izraelská armáda | Exponenciální klouzavý průměr | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Cenová bublina | Žádosti o podporu | World Energy Outlook 2020 | Největší kryptoměnové burzy | Investice do zlata | Asociace exportérů | Federální společnost pro pojištění vkladů | David Madden | Reinvestice | Heineken | Výprodeje | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Provozovatel tankerů | M1 | Derivát | Výkon britské ekonomiky | Obchodování s CFD | Druhá největší ekonomika světa | Jan Špringl | Capital Economics | Parlamentní listy | Analytik ČSOB | Melvin Capitals | Porsche | Rozhovor | Španělský IBEX | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Rupert Hoogewerf | Firmy z indexu Nasdaq | Švýcarské banky | Transakce | BMO | Volatility trhu | ADA/USD | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Ropa WTI a Brent | Jak funguje screening akcií | Nefinanční výkaznictví | Finanční plán | METODIKA SWISS LIFE SELECT | Dnešní údaje | Slabší dolar | Cena transakce | Vstup na pražskou burzu | Marian Jurečka | Technologický index | BAACZGCE | Měny | Premiér Fiala | Biotechnologický SPDR ETF | Session | Bitcoinovej kanál | Trh s kryptoměnami | Akciový trh | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Růst cen potravin | Výnosy 10letých dluhopisů | Velkometrážní byty | Růst nezaměstnanosti | Innogy | MasterCard | Nejlepší forexové předpovědi | Lululemon | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Krajský soud | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Raymond James | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Vedlejší účinky | Slovensko | Glencore | WD Lab Grown Diamonds | ISRG | Irsko | Georgia Energy | TotalEnergies | Investoři sázejícící na pokles | Nová historická maxima | Regulační úřady | Energie | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Trade Brokers | Peněžní tok | Milei | Podkladové aktivum | NortonLifeLock a Avast | Zpravodajství | Jamie Dimon | Bank of the Year | Dmitrij Peskov | Justice | Obor budoucnosti | Michal Brožka | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Pohonné hmoty v Česku | IPO roku | ANET.US | Větší korekce | OneWeb | Akcie Kellogg Co (K.US) | Tradeři | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Program QE | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Obchody s akciemi | Nejdůležitější finanční údaje | Zscaler | BTC/USD | BHS Štěpán Křeček | 4fin | One Ticket | Princip R-R-R | Dividendy | Horizon Investment Services | ACPM | Finanční centrum | Zprostředkovatel devizových obchodů | Měna | Ceny akcií Tesly | Vypuknutí pandemie | Jasný signál | Dodávky plynu | BRANO | UN01.DE | Pokles ekonomické aktivity | Firmy z Jižní Koreje | The Wall Street Journal | Vývoj ceny etherea | Společnost Deutsche ReGas | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Jak obchodovat s akciemi | HoReCa | Finanční sektor | Daňové příjmy | Depozitář | XPeng | Vytvoření vakcíny | Pracovní síly | Analýza investic Elona Muska | Intradenní pohyby | Rada ČTK | ETF (Exchange Traded Funds) | Společnost Morgan Stanley | Ycharts | Bo Stensgaard | David Marek | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Cena komodity | Aktivity společnosti | Trader Workstation | ICT | Úřad pro kontrolu měny (OCC) | Internet of Things | Renáta Kellnerová | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | Jukos | EP Global Commerce | Dubai Financial Services Authority | Generální ředitel Renaultu | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Salesforce.com | EUR/CHF | Karanténní opatření | Fed Williams | GE Renewable Energy | Hodnota bitcoinu | HZNP | Patria Direct | CV90 | KeyBanc | Thomson Reuters | Mike Manley | Snap | Hospodářský pokles | Saxo Bank A/S | Genesis Growth Equity Fund I | LinkedIn | Tlak Číny | Britská ropná společnost | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Paul Milgrom | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Analytik krypto trhu | Walgreens | Ekonomické zotavení | Mining | Krypto burza | W1 | Miliardy dolarů | Ceny realit | Odvětví Prop Tradingu | Penta Real Estate | Jednání ČNB | COP28 | Klíčové události tohoto týdne | Nákup nemovitosti | Martin Ulčák | Finanční trh | Akcie společnosti Pinterest | Nové restrikce | Ředitel skupiny PPF | Růst poptávky | Cosmos | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Nabídková cena | FOMC | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Nový trend | Maďarská vláda | Robert Wilson | Snižování nákladů | JPMorgan | Generation Digital | Firma Wienerberger | Hugo De Stoop | Ředitel XTB Česká republika | SPAC | Německá automobilka | Index polovodičů | Akcie Erste Bank | Půlení | Zahájení ruské invaze | LKAB | Reakce investorů | Virgin Atlantic | Regulační orgán | Risk On | Trade | BPI | Globální poptávka po ropě | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | RIVN.US | Eni | Společnost PSA | Společnost AMD | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Obchodování na burze | Nové prognózy | Central Group | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Prop firmy | Zakladatel FXstreet | Investování do zlata | Patria.cz | Správy peněz | Tightening | Finanční újmy | Velké energetické společnosti | Vyspělé ekonomiky | Mateřská společnost Volkswagen | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Zájem o nájemní bydlení | Primární veřejná nabídka | Milník | Světová zdravotnická organizace | Blastr Green Steel | Nejnovější zprávy ze světa | Prezident Putin | EIA | Khaled Helioui | Generativní umělá inteligence | Zakladatel kryptoburzy | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Spoluvlastnictví | Platformy | Globální emise oxidu uhličitého | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | DRFG | Výrobce obuvi | Rusko | Bard AI | Smíšené výsledky | Tisková mluvčí Raiffeisenbank | Vysoké riziko | Martin Chvoj | Ředitel Renaultu | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Těžební projekty | Nový Zéland | Miliardy USD | Guardian | Snižování daní | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | ADA | Tržby společnosti | Vlna inflace | Předpověď akcií Tilray | FAST | Reálné úrokové sazby | Carlsberg | Nižší maxima | Pinduoduo | Obchodní den | Další růst sazeb | Vývoz z Číny | Společnost Lagardere | J&T Patrik Tkáč | Lukoil | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Vlády | mmcité, a.s. | Zkušenost | Akcie FCA | GBP/EUR | Míra inflace v Británii | Index Nasdaq (US100) | Invaze ruských vojsk | Signál | Peter Garnry | Česká finanční skupina PPF | Digitální měna | Centrální depozitář cenných papírů | Írán | Zdražování | RBB.UK | S/R zóny | Nové strategie | Protiepidemická opatření | Afrika | Česká zbrojovka Partners | Sucden Financial | Analytici JPMorgan | Pozemky | Výsledkové sezóny | Development | AML.UK | Západoevropské akcie | PwC Legal | Přelom roku | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | Bank of America Global Research | Analytik portálu | EPS | Výkonnost společností | Martin Podolák | Akcie amerického výrobce elektrovozů | ADP | Akvizice Twitteru | Square | Cenový graf akcií Tesla | Gazprombank | Napětí mezi Čínou a USA | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | Kupní síla | Cena dnes | CPI v USA | Short squeeze | Úbytek | Crowdfundingové platformy | Short signál | Rozvoj automobilky | Termínový kontrakt | Optimistická nálada | Společnost SpaceX | Pracovní den | Liberty Ostrava (LO) | Rozdílové smlouvy | Ropy | O2 Jindřich Fremuth | Soudní dvůr Evropské unie | Dovoz ruského plynu | Virgin Orbit | Historie | Conor McGregor | Správce aktiv | C.US | Úspěšné obchodování | Penta | Sociální média | Více obchodů | Poptávka po bitcoinech | EET | Řízení rizik | Singapur | CHNComp | Wendy’s (WEN.US) | Podmínky půjčky | Logo OANDA | Dividendové výnosy | Polská společnost | Člen bankovní rady | SICAV | Výnosy firmy | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Finanční výsledky XTB | Větší riziko | Divize Microsoftu | Výdaje | Uvalené sankce | Ben Zhou | Guvernér české národní banky | Smartphony | Evropská komise (EK) | Catherine Yeung | Výrobce aut | Porušení pravidel | Hlediska technické analýzy | Společnost HEICO Corp. (HEI.US) | Ekonomický dopad | Rafinerie | Zisk EBITDA | Canal+ | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost | Petr Dufek | Italská ekonomika | Lawrence Stroll | Investice do PFX | Apple (AAPL.US) | Matt Comyn | Xilinx | LTV | Barometr rizik | Časové období | CBC | Dluhopis | Ukrtatnafta | ESPN | Geopolitická nejistota | Bigpoint Games | Ekonomické důsledky | Důchody | Skype | WizzAir (WIZZ.UK) | Likvidní | List The Wall Street Journal | Součet Frakčních akcií | I-Trader | Jiří Mika | Jaderná elektrárna | CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND (CREIF) | Sázky | Akcie zdarma pro dobrý začátek | Ministr hospodářství | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Nifty | Mezinárodní obchod | Forbes | Investiční instrument | Akcez | AF.FR | Postoj k riziku | Působení v Evropské unii | Obchodujte | Milan Vaníček | Maloobchodní tržby v USA | Ocenění akcií | Zboží z Číny | Potenciální výnosy | Obchodované fondy | Colt | Implikovaná volatilita | Akcie mediální firmy Lagardere | Akcionáři Monety | Zmírnění rizik | Platforma eToro | Allergan | Prodej elektrokol v ČR | Radomír Jáč | Klíčové faktory | Thomas Barkin | Trh Start | Goldman Sachs Group | General Atlantic | Produkt od XTB | Michael O'Leary | BlackRock | Ukončení války | Retailoví investoři | Společnost PFX | Společnost MicroStrategy | NIO Inc | Utažení měnové politiky | Jiří Šindelář | Georgia Energy SICAV | Francouzský index | Fondy kvalifikovaných investorů | Negativní výhled | Sporting Products | Kopírování obchodů od jiných obchodníků | Kryptovzdělávání | Vysoká volatilita | Tkáč | Allier | Fibo retracement | BMW | Wood & Company | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Major League Soccer | Peter Markovič | Volatilita trhů | Pepperstone | AMC Entertainment (AMC.US) | Dennis Veilleux | Information ratio | Yelp | BNP Paribas Personal Finance | Zprávy z ropného trhu | Kupci | ASX | Objem nákupů | EBITDA firmy | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Graf nákupů a prodejů akcií | Divize investičního bankovnictví | Vitalik Buterin | Akcií těžařů | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | IBCE | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Příliv investic | Imerys | Fibonacci | Mimořádné zasedání | Britská společnost Cineworld | Chytré kontrakty | Společnost Gitlab | Ropný trh | Active Invest | Halving | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Zaostávání Německa | Beneteau | NEXO | Rishi Sunak | ČVUT | Rheinmetall akcie RHM.DE | CPI Property Group | Vienna Insurance Group | Umělé inteligence | Christian Sewing | Buy | ASM International | List The New York Times | Viasat (VSAT.US) | Eura | Tisková konference | KoBolt | Přijetí kryptoměn | Schodek rozpočtu | NAS.NO | Neúspěch | AAPL.US | Nasdaq Inc | Ztráty | Internetové bankovnictví | Celní správa | CanniMed Therapeutics | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Nizozemsko | RBAG | Blockchainové akcie | Bankovní systém | Africký mor | Rupert Stadler | Sulut Airways Indonesia | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Akcie Erste Group | Výběry z FTX | Miliardář Warren Buffett | Alipay | Britský FTSE | Óscar García Maceiras | Očekávaný zisk | Obilí | Ryanair | Deník The Wall Street Journal | Invesco Ltd. | Nová data centrální banky | Letecký průmysl | Posilování USD | Prodat dluhopisy | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | Ceny stavebních prací | DRFG ENERGY | Our Media | CBI | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Bank of Philippine Islands | XTB.cz | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Expedia | Wilson | Services | Ředitel ADP | Snižování počtu zaměstnanců | VIX | Úrokové náklady | TGT | Stock Exchange |