Pátek 31. březen 2023 14:13
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Purple Ropa se obchoduje u nas
reklama
Tickmill logo
reklama
Tickmill logo

Klíčová slova - ETC

img

Událost, která změnila svět investování. Před 30 lety bylo spuštěno první ETF

23.01.2023 Před 30 lety došlo k revoluci v investování. Investoři si totiž vůbec poprvé mohli na burze kromě akcií koupit tzv. burzovně obchodovaný fond (ETF). Ty v následujících letech získaly oblibu investorů především díky nižší rizikovosti oproti nakupování jednotlivých akcií. Došlo tak k zásadní změně v tom, jak lidé zhodnocují své peníze.
img

3 kryptoměny, které překonávají cenu ETH díky Ethereum Merge

12.08.2022 Po letech čekání je Ethereum konečně připraveno stát se plnohodnotným proof-of-stake (PoS) blockchainem. Kromě nativního tokenu Ether (ETH) společnosti Ethereum bylo zhodnocení několika dalších tokenů nejen velmi přínosné, ale mohlo by také po sloučení udržet lepší výkon než ETH.
img

Silná investiční poptávka po zlatě

24.05.2022 Zlato mohlo zažít turbulentní měsíce, kdy ceny klesly z 2000 dolarů. Nyní však Královská mincovna říká, že poptávka po investicích roste, zejména po ETC krytých zlatem.
img

Jak komodity ovlivňují inflaci?

27.04.2022 Inflace se zdála být po mnoho let mrtvé téma. Centrální banky se delší dobu snažily stimulovat růst cen, zejména prostřednictvím stimulace růstu mezd. Inflační cíle byly více než splněny, bohužel především prostřednictvím nabídkových faktorů. Někdy je těžké odpovědět na otázku, zda je vysoká inflace způsobena růstem cen komodit, nebo spíše vysoká inflace způsobuje růst cen komodit (ve snaze investorů se proti vyšším cenám zajistit). V současné době můžeme zcela jednoznačně konstatovat, že rostoucí ceny komodit způsobily všudypřítomné zdražování produktů. V tomto článku se podíváme na spotřebitelské ceny a jednotlivé skupiny komodit v USA a Eurozóně.
img

Nejvýkonnější kryptoměny prvního čtvrtletí letošního roku

08.04.2022 První čtvrtletí tohoto roku skončilo a trh s digitálními měnami v posledních třech měsících zaznamenal mnoho opatření. Z první desítky digitálních měn zaznamenala největší zisk Terra (LUNA), která v 1. čtvrtletí vyskočila vůči americkému dolaru o více než 43%. Ze 30 největších kryptoaktiv za poslední tři měsíce stoupla jeho hodnota vůči dolaru unus sed leo (LEO) o 58 %.
img

Ožívá zájem o dvě hlavní kryptoměny, BTC a ETH

06.04.2022 Krypto fondům se znovu obnovil zájem ze strany institucionálních investorů – to vyplynulo z poslední zprávy coinShares. Společnost CoinShares, která sama je provozovatelem dvou regulovaných kryptofondů, pokaždé začátkem týdne zveřejňuje zprávu o tom, jak se dařilo v předchozím týdnu největším kryptofonům na světě – Grayscale, Coinshares, 3iQ, Purpose, 21Shares, ProShares a ETC.
img

Cena zlata v roce 2022: Jak investovat do zlata?

22.02.2022 Cena zlata v roce 2021 dle mnohých nenaplnila očekávání. Současná nejistota na trzích a rostoucí geopolitické napětí by však mohly k tomuto drahému kovu přilákat investory nazpět. Jaká je tedy prognóza ceny zlata v roce 2022?
img

V roce 2021 zaznamenaly kryptofondy příliv 9,3 miliardy dolarů

05.01.2022 Poptávka po digitálních aktivech jako Bitcoin, nebo Ethereum neustále roste, institucionální kryptoměnové fondy v roce 2021 měli rekordní přílivy.
img

Budoucnost bitcoinu

29.11.2021 Bitcoin po ohromné říjnové rally klesl pod úroveň 60 000 USD. Nicméně Cathie Woodová ze společnosti ArkInvest zůstává ohledně největší světové kryptoměny optimistická. Ve skutečnosti je ještě optimističtější než dříve.
C:\fakepath\ropa-daily.png

Čaká ropu a plyn pád alebo bude tento mega trend pokračovať?

10.09.2021 Ropa a plyn sa ocitli na dne začiatkom roka 2020, no potom nastúpili do masívneho uptrendu a investorom museli urobiť veľké zisky. Obe komodity sa ale zastavili na dôležitých rezistenciach. Čaká nás obrat? Poďme sa pozrieť na grafy.
img

Investice do kávy: Nejlepší kávové akcie v roce 2021

27.05.2021 Investování do kávových akcií není asi první věc, která lidem při vstupu na burzu přistane na mysl. Přesto se jedná o perspektivní odvětví s mnoha investičními příležitostmi. V následujícím článku probereme vše, co potřebuje vědět, pokud se chystáte investovat do kávového sektoru. Podíváme se na historii kávy a také na aktuální situaci na trhu s kávou.
img

Long signál na WisdomTreePhysical Palladium (VZLB)

07.04.2021 WisdomTreePhysical Palladium je ETC, který investuje do palladia a replikuje výkonnost podkladového indexu se zajištěným dluhovým závazkem krytým fyzickým drahým kovem. Dlouhodobě nastavený boční pohyb byl nedávno porušen prudkým výpadem směrem nahoru.
img

Kryptoměny dobývají investiční svět

09.03.2021 „Díky novým finančním nástrojům lze obchodovat s kryptoměnami přes investiční účty u obchodníků s cennými papíry. Tím se obchodování s kryptoměnami stalo přístupné i pro klasické investory, kteří se doposud orientovali hlavně na akciové trhy,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\komodity-30122020.jpg

Aký má potenciál zlato, striebro, ropa a plyn v roku 2021?

30.12.2020 Komodity ako aj iné finančné inštrumenty si prešli veľmi volatilným rokom, ktorý spôsobil samozrejme hlavne koronavírus. Ropa zažila výplach na futures kontraktoch do mínusových hodnôt (na CFD na cca $3), plyn v stranovke a zlato a striebro dokázali urobiť viac než len silné výnosy. Budú tieto trendy pokračovať v roku 2021?
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
C:\fakepath\komodity2.png

Nové obchodné príležitosti na komoditách

09.09.2020 V tomto blogu sa pozrieme na historický vývoj vybraných komodít a podľa pár faktorov vám dám môj odhad na budúci cenový vývoj. Konkrétne sa pozrieme na kukuricu, ropu a plyn.
img

Crypto newsletter: Tržní sentiment na Bitcoinu dosáhl na roční maximum

07.08.2020 Trh s kryptoměnami si během posledních seancí prošel boomem. Téměř všechny hlavní měny prorazily své klíčové úrovně rezistence. Bitcoin po proražení úrovně 10 tis. dolarů pokračoval vzhůru a v současnosti ho od dalšího růstu "zdržuje" rezistence na úrovni 12 tisíc. Další z kryptoměn jako Ripple nebo Ethereum rostly ještě výraznějším tempem. Ripple přidal 42 % a Ethereum se v tomto týdnu už obchoduje se ziskem 26 %.
C:\fakepath\XAUUSDWeekly.png

Zlato vs. akcie a aktuálny rast

27.07.2020 Zlato je veľmi známa komodita a dá sa povedať, že je to kráľ spomedzi drahých kovov. Tak ako iné finančné aktíva aj zlato má svoje výhody a nevýhody. Takisto má zlato svojich priaznivcov a ľudí, čo ním pohŕdajú. Prečo? Poďme sa pozrieť na niekoľko spôsobov investovania do zlata a jeho výkonnosť z dlhodobého hľadiska.
img

Investice do stříbra – nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2020

23.07.2020 Vzácné kovy byly od krize COVID-19 ve středu zájmu mnoha investorů a po letech bočního pohybu jsme opět zaznamenali rostoucí trendy. Akcie těžařů stříbra a zlata se v posledních měsících vyvíjely velmi pozitivně. Hlavním důvodem je fakt, že investoři, kteří reagovali na prudký pokles globálního růstu v důsledku pandemie COVID-19, považují drahé kovy za tradičně bezpečná útočiště.
C:\fakepath\analytics-chart-data-187041.jpg

Investovanie do komodít

23.06.2020 Spôsobov ako obchodovať či investovať na finančných trhoch je mnoho, no každé finančné aktívum je niečím výnimočné. V čom sú iné komodity? Ak je človek dostatočne znalý, skúsený a trpezlivý, tak na nich môže robiť zaujímavé výnosy, pretože tak ako aj iné finančné aktíva, tak aj komodity sú cyklické a to znamená, že pri správnom načasovaní vstupu do trhu sa dá urobiť veľké zhodnotenie investície. Medzi komodity patrí napríklad ropa, zemný plyn, zlato, platina, kukurica, pšenica či bavlna. Ja sám som po páde ropy na negatívne hodnoty nakúpil ropné ETFko a urobil na tom zaujímavý zisk za mesiac 17%.
img

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020

05.06.2020 Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky více než zdvojnásobil. Nové technologie v oblasti získávání, zpracování a vyhodnocování dat pomáhají společnostem ve všech průmyslových odvětvích získat větší ekonomické výhody z této obrovské záplavy informací.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
C:\fakepath\MT4-chart.jpeg

Ako na investovanie či obchodovanie komodít

04.05.2020 Spôsobov ako obchodovať či investovať na finančných trhoch je mnoho, no každé finančné aktívum je niečím výnimočné. V čom sú iné komodity? Ak je človek dostatočne znalý, skúsený a trpezlivý, tak na nich môže robiť zaujímavé výnosy, pretože tak ako aj iné finančné aktíva, tak aj komodity sú cyklické a to znamená, že pri správnom načasovaní vstupu do trhu sa dá urobiť veľké zhodnotenie investície. Medzi komodity patrí napríklad ropa, zemný plyn, zlato, platina, kukurica, pšenica či bavlna.
img

Dokáže vaše ETF portfolio odolat krizi? 6 užitečných tipů, jak se ochránit

06.04.2020 Trhy mohou v extrémních podmínkách klesnout i o více než 60 %. Pokud však své ETF portfolio vybudujete správně, mělo by být dostatečně odolné na většinu tržních podmínek. Dokáže vaše ETF portfolio obstát během finanční krize? Postupujte podle těchto šesti kroků a ochraňte tak svůj kapitál v turbulentních časech.
img

2 nejlepší palladiové akcie roku 2020

30.03.2020 Během posledních tří let patřilo palladium ke komoditám s nejvyšším růstem cen. Celkově vzrostla hodnota palladia o 160 %. V desetiletém horizontu vzrostlo palladium o neuvěřitelných 430 %.
img

Fenomén kapitálových trhů roku už má své jméno: 2019nCoV

31.01.2020 Globální spekulativní kapitál má novou hračku s poněkud nezvyklým označením „2019nCoV". Aktuální informace hovoří o dramatickém intra denním nárůstu potvrzených infikovaných osob v Číně a zvyšující se mortalitě, exportu viru po celém světě (USA, Indie, Japonsko, UK, Itálie, Německo…) a nebývalém nárůstu hodnoty farmaceutických firem, které ne vždy nutně vyvíjejí antivirotika, ale postačí, když produkují ochranné pomůcky.
C:\fakepath\crypto.jpg

Bitcoin spadl o 500 USD, stále je ale v roce 2020 v 20% plusu, Ethereum dokonce v 30%

21.01.2020 Bitcoin narazil na silný odpor při 9 000 USD a bears využili šanci, aby poslali Bitcoin o 500 USD níže, přesto si Bitcoin v roce 2020 připisuje zatím 20,56% zisk. Bull run zažívá i Ethereum, který si připisuje až 30 % a situace vypadá pro bull stále na pokračování trendu. Zastaví ho Bitcoin svým propadem?
C:\fakepath\komodity.jpg

Výhľad komodít na rok 2020

30.12.2019 V tomto blogu poukážem na zaujímavé príležitosti, ktoré vznikajú na vybraných komoditách. Výhľad je dlhodobý, takže očakávané držanie pozícii je na minimálne niekoľko mesiacov a spracovaná analýza je z najvyšších time-frame. Preberieme si komodity ako je zlato, ropa, zemný plyn a cukor.
img

Kryptomeny: Mnuchin a Powell nevidia potrebu kryptomeny podporovanej Fedom

06.12.2019 Tento týždeň sa blíži ku koncu, ale investori aj naďalej hľadajú smer, kam sa budú uberať kryptomeny. Väčšina hlavných kryptomien sa obchoduje v pásme a zdá sa, že neexistuje krátkodobý katalyzátor väčšieho pohybu. Tento týždeň sa pozrieme na Ethereum Classic a kryptomenný pár ADA / BTC.
C:\fakepath\podvod-02122019-lv-4.png

Regulátoři zveřejnili seznam nelegálních brokerů a investičních služeb

02.12.2019 Finanční regulátoři z Velké Británie (FCA), Španělska (CMNV), Belgie (FSMA) a Lucemburska (CSSF) zveřejnili rozsáhlý seznam nelegálních brokerů a investičních služeb, které jsou nabízeny neoprávněně. Níže zmíněné subjekty oslovují rezidenty zemí Evropské unie, čímž ale porušují zákon, protože zde nejsou regulované.
img

Debetní bublina se vymyká kontrole

05.11.2019 FED nemá možnost volit „správně“, musí se rozhodnout mezi rychlým a radikálním řezem, nebo oddálením řešení, s rizikem větších škod a neschopnosti řídit prasknutí debetní bubliny.
img

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

03.10.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Cena ropy – prognóza na rok 2019

03.09.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

3 nejlepší farmaceutické akcie pro rok 2019

12.08.2019 Globální trendy jsou hnacím motorem růstu ve farmaceutickém průmyslu. Farmaceutický průmysl za posledních deset let zaznamenal příkladný triumf. Jedním z důvodů je úspěch biotechnologie. Aplikace výsledků výzkumu genomu, jakož i zvyšující se znalosti o fungování mnoha patogenů vedly k obrovskému posílení inovací pro vývojáře léčiv. Onemocnění jako je například AIDS, hepatitida C a některé druhy rakoviny bude již pravděpodobně možné efektivně léčit během několika let.
img

Uranové akcie – 2 nejlepší tituly v roce 2019

09.08.2019 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován. Své místo si nicméně stále drží.
img

Megatrend E-mobility: 3 nejlepší elektromobilní akcie roku 2019

31.07.2019 Elektromobilní (e-mobility) trh je v pohybu. Od roku 2011 se počet elektromobilů prodaných na celém světě každý rok téměř zdvojnásobil. Pouze v loňském roce se počet prodaných elektrických a plug-in hybridních vozů zvýšil o 2 miliony podle průzkumu globálního výhledu elektrických vozidel Mezinárodní organizace pro elektřinu (IEA).
img

3 nejlepší biotechnologické akcie roku 2019

25.07.2019 Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti lákají mnoho investorů. Populární u investorů LYNX jsou zejména akcie Biogen a Galapagos.
img

10 nejlepších akcií umělé inteligence (AI) roku 2019

24.07.2019 Umělá inteligence (anglicky Artificial Intelligence = AI) je aspekt, který pravděpodobně v blízké budoucnosti bude stále více formovat náš každodenní život.
img

3 nejlepší ropné akcie roku 2019

18.07.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2019

12.07.2019 Pokud chcete také využít výhod bitcoinového humbuku, měli byste pečlivě zvážit své možnosti. Má smysl nakupovat Bitcoiny v běžných cenách nebo investovat do produktů, jako jsou CFD a certifikáty spojené s cenovým vývojem kryptoměny?
img

Nejlepší akcie 4. generace – investujte do nové éry umělé inteligence

14.06.2019 Rostoucí digitalizace ekonomiky vede k vážným změnám, zejména ve výrobě, a má obrovský dopad na moderní pracovní svět. Stále více výrobních procesů je digitalizováno moderními IT systémy, takže mohou být provozovány automatizovaně a pokud možno co nejvíce autonomně.
img

3 nejlepší světové dividendové akcie 2019

10.06.2019 V dobách přetrvávajících nízkých úrokových sazeb nejsou dluhopisy a jiné podkladová aktiva s fixním příjmem velkým přínosem pro vaše investiční portfolio.
img

Nejlepší 5G akcie v roce 2019 – Investice do příští internetové revoluce

06.06.2019 5G akcie mohou mít obrovský prospěch z další internetové revoluce. Revoluce, ve které je ústředním tématem rychlejší internet a zejména internet věcí. Co je to vlastně 5G? A které akcie mohou těžit z této již kontroverzní a rušivé technologie?
img

Nejlepší 5G akcie roku 2019 – Investujte do příští internetové revoluce

06.06.2019 5G akcie mohou mít obrovský prospěch z další internetové revoluce. Revoluce, ve které je ústředním tématem rychlejší internet a zejména internet věcí. Co je to vlastně 5G? A které akcie mohou těžit z této již kontroverzní a rušivé technologie?
img

Jak obchodovat Bitcoin a kryptoměny na základě Elliott Wave Teorie

20.05.2019 Celý článek bych rád věnoval tradingu Bitcoinu i celého Crypto marketu na základě Teorie Elliott Wave. Živíme se obchodováním FX & Crypto párů a sdílením predikcí čistě na základě této teorie. Týdně sdílíme s naší privátní skupinou cca 350 - 500 predikcí na intraday trading + máme na našich webových stránkách 45 stabilních párů, které jsou každý den aktualizovány a nabízí pohled na 4H, 1D a 1W grafy. Cílem je ukázat začínajícím i pokročilým traderů, co to znamená obchodovat na základě Elliott Wave Teorie.
img

Investice do palladia – 5 nejlepších palladiových akcií roku 2019

13.05.2019 Od našeho prvního doporučení ze začátku února 2018 se naše palladiové tipy vyvíjely perfektně. Maximální zhodnocení na jednotlivých titulech dosáhlo u Nikl Norilsk + 12%, Anglo American Platinum + 64% a North American Palladium + 78%. Z dlouhodobého hlediska všechny tři akcie slibují další potenciál pro růst.
img

Stříbro v roce 2019 – navrátí se býčí trend?

10.05.2019 Může stříbro v roce 2019 zažít silný nárůst, jako tomu bylo v letech 2008 a 2011, kdy se jeho hodnota více než zpětinásobila? Nebo medvědi přeruší pokus o dokončení uptrendu a zisky můžeme očekávat v krátkých pozicích?
img

UBER vs LYFT

03.05.2019 Druhá polovina roku 2018 byla ve znamení spekulací o vstupu technologických gigantů, zejména pak ze sféry sdílené ekonomiky. Předpokládalo se, že vstoupí Lyft (LYFT), Uber (UBER), AirBnb, Palantier, Piterest (PINS).
img

Zlato v roce 2019 – Vítěz mezi drahými kovy?

29.04.2019 Bude zlato v roce 2019 vítěznou komoditou? Někteří investoři věří, že jsme na začátku dlouhodobého silného býčího trendu, srovnatelného s obdobím mezi lety 2009-2011. Cena zlata v té době vzrostla ze 700 USD na 1900 USD.
img

Ropa brent – základní informace, které potřebujete znát

17.04.2019 Ropa je pravděpodobně stále nejdůležitější komoditou současnosti a blízké budoucnosti. Ropa se však dělí na několik kategorií zejména podle místa původu.
img

Rast na rope končí, pattern na zlate a môj obchod na komodite kakao

02.04.2019 V tomto blogu poukážem na zaujímavé príležitosti, ktoré vznikajú na vybraných komoditách. Výhľad je strednodobý až dlhodobý, takže očakávané držanie pozícii je na minimálne niekoľko týždňov či mesiacov.
img

Index DAX – nejznámější evropský index

22.03.2019 Index DAX je největším a nejdůležitějším evropským akciovým indexem. Podle vývoje indexu DAX se dá poměrně věrně interpretovat ekonomická situace v Německu a v celé Evropě.
img

Investice do palladia – 3 nejlepší palladiové akcie roku 2019

11.03.2019 Od našeho prvního doporučení ze začátku února 2018 se naše palladiové tipy vyvíjely perfektně. Maximální zhodnocení na jednotlivých titulech dosáhlo u Nikl Norilsk + 12%, Anglo American Platinum + 64% a North American Palladium + 78%. Z dlouhodobého hlediska všechny tři akcie slibují další potenciál pro růst.
img

FTSE 100 – 1. 2. 2019

01.02.2019 Po obrovském výprodeji (o více než 250 bodů) je FTSE 100 obchodován na výšší hladině čtyři po sobě jdoucí dny. Globální trhy se obchodovaly s vyššími výnosy poté, co Fed ponechal IR beze změn. Trhy se posílily o více než 3% kvůli lepším ziskům velkých firem (Apple, Facebook, etc.). Nejistota stran Brexit je hlavním driverem aktiv v UK. Spojené království chce opětovně projednat irskou otázku, ale EU není ochotna znovu zahájit jednání.
img

Apple Inc. – Proč je zde stále prostor pro pokles akcií legendárního výrobce iPhonů?

08.01.2019 Mnozí, zejména po mírném odražení akcií APPL ode dna, se domnívají, že téměř 40% propadem tech. firmy, hluboce posazené v penězích, tento pokles končí… Důvodů k obavám je zde stále dost a není složité je najít – všechny lze dedukovat z vývoje na trhu v posledních měsících, resp. několika málo letech, zejména pak z frustrace uživatelů iPhonů a ze ztráty hybnosti firmy jako takové.
img

Boom na zemnom plyne a klesajúce akciové indexy

16.11.2018 V tomto blogu poukážem na zaujímavé situácie, ktoré vznikajú na vybraných finančných inštrumentoch.
img

Výplach na rope a rastúci cukor s kávou

16.11.2018 V tomto blogu poukážem na zaujímavé situácie, ktoré vznikajú na vybraných komoditách. Výhľad je strednedobý a očakávané držanie pozície je 6-12 mesiacov (až na ropu). Dávnejšie som takýto blog písal a teraz opíšem ako sa darí mojím investíciam a poukážem na zaujímavú situáciu na rope.
img

Update na commodity trading ideas

17.08.2018 V tomto blogu poukážem na zaujímavé situácie ktoré vznikajú na vybraných komoditách. Výhľad bude strednedobý/dlhodobý, no očakávam držanie pozícii na 6-18 mesiacov. Tento blog je pokračovanie tradingových nápadov na komodity, ktorý som písal pred mesiacom s tým, že už ide do tuhého na káve, cukre a na kukurici môže do konca roka vzniknúť takisto nákupná príležitosť.
img

Commodity trading ideas: sugar, coffee and soybean

17.07.2018 V tomto blogu poukážem na zaujímavé situácie ktoré vznikajú na vybraných komoditách. Výhľad bude strednedobý/dlhodobý, takže minimálne na 1-2 mesiace. Výhľad bude technický, no poukážem aj iné veci, ktoré môžu ovplyvniť budúcu cenu daných komodít.
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě?

30.06.2018  V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm...
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě

29.06.2018 V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm produktům, které jsou pro investory nejoblíbenější. Jedná se o průřez produkty, které zpravidla již mají na trhu nějakou historii, jsou regulovány a mohou tak investorům nahradit ty z USA.
img

Akciová rekapitulace

18.03.2018 Evropské akcie vzrostly v pátek, vedené skupinou NEX, když vyskočily po nabídce převzetí, ale akcie skončily v týdnu s mírnou ztrátou, díky obavám z obchodní války a geopolitickému napětí – tyto faktory vedly investory k opuštění, resp. Redukci rizikových aktiv a vyhledávání „bezrizikových“ aktiv, jako JPY, etc.
img

Zloadr spouští novou měnovou kalkulačku

02.02.2018 Společnost Zloadr, jedna z předních světových kryptoměnových platforem, oznámila, že spouští novou online kalkulačku pro převody kryptoměn, kterou připojí ke svým existujícím digitálním nástrojům. Kalkulačka funguje jako automatický převodník světových měn a kryptoměn a umožňuje uživatelům převádět celou řadu světových měn, měn s nuceným oběhem (fiat měny) vydávaných vládami určitých zemí a kryptoměn na hodnotu různých kryptoměn a naopak, snadno a rychle. Očekává se, že kalkulačka bude konkurovat stávajícím online konverzním nástrojům.
img

Líbí se vám komodity? Naučte se do nich investovat

29.01.2018 Rok 2018 naznačuje, že se kryptoměnová horečka uklidňuje a trh hledá svou novou rovnováhu. Zájem drobných investorů se pravděpodobně přesune zčásti jinam a nepochybně také ke komoditám
img

Kryptoměny 2018: Kde obchodovat Bitcoin, Ethereum, Ripple a 10 dalších [+ OTN tokeny zdarma]

26.01.2018 Připojte se ještě dnes ke krypto revoluci a obchodujte s kryptoměnami. Navíc získáte odměny ve formě OTN tokenů zdarma. Nezmeškejte příležitosti, které nabízí Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Stellar (XLM), Neo (NEO), Dash (DASH), Ethereum Classic (ETC), Qtum (QTUM), OmiseGo (OMG), Zcash (ZEC) nebo Bitcoin Gold (BTG).
img

Čistá decentralizácia kryptomien je ilúzia

23.01.2018 Hlavným pilierom krypto podporovateľov je argument, že kryptomeny ako také sú decentralizované siete, ktoré sa nedajú vypnúť alebo narušiť národnou či centrálnou autoritou. Táto paradygma má však jeden nedostatok...
img

Riziká spojené s kryptomenami - časť 2.

28.12.2017 V poslednej dobe sa na titulkoch novín čoraz viac objavuje veľmi sexy a „hot“ téma digitálnych peňazí. S tým ako sa cena bitcoinu v absolútnej hodnote dostala na úroveň hodnoty lepšieho automobilu strednej triedy, začala pútať čoraz viac pozornosti. Je však veľmi pravdepodobné, že značná časť verejnosti opomína riziká, ktoré sú spojené s týmto investičným nástrojom.
img

Ethereum Classic

13.11.2017 Ethereum Classic je síť založená na blockchainu a postavená pro fungování chytrých kontraktů...
img

Hlavní události tohoto týdne

17.07.2017 Tento týden by měl být, z hlediska makroekonomických dat a politických deklarací klidný. V EU je očekáván projev guvernéra ECB Maria Draghiho, který v červnu poněkud rozčeřil vody svým prohlášením. Investoři se budou soustředit na jeho vystoupení ve čtvrtek, kdy by měl potvrdit flat trend ECB a ujistit trh, že nové změny politiky ECB (možné navýšení sazeb, ukončení monetární expanse, etc.) lze očekvat až v září.
img

Bitcoin

26.06.2017 Bitcoin (BTC) vystoupal na scénu světových měn jako zářivá kometa na letní oblohu, ale je v silách této kyber-měny výrazněji ovlivnit světovou ekonomiku, na jakých základech je postavena idea bitcoin a lze s ním, nebo jinou kyber-měnou v budoucnu počítat jako s reálnou měnou platebních transakcí?
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Korelace | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Bezpečný přístav | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Elliott | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bear | Benchmark | Beta | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Buy Limit | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Call opce | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Denní obchodování | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dow Jones Industrial | Downside | Downtrend | Durace | EBIT | ECB | EMA | Ekonomika | Elliott Wave | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční deriváty | Flat | Futures | G7 | Gap | Grafy | Hedging | High | IPO | ISIN | Index DAX | Exchange Traded Fund | Indikátor | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Lot | Low | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | Open | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodejní cena | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Rally | Realizovat zisk | Reinvestice | Resistance | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Směnný kurz | Spike | Spot | Spread | Statut | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Tick | Ticker | Time frame | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Euro STOXX | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | OSN | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | New York Stock Exchange | Euronext | Oanda | Expirace opce | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Daňové ráje | Makro | Index cen | Výrobní náklady | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Time-Frame | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Aktivum | Delta | Druhá měna | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Burzovní obchodování | Likvidita trhu | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie Nokia | Akcie online | Akcie ropy | Akcie Shell | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | BH Securities | Bitcoin peněženka | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je bitcoin | CZK | ČEZ akcie | DAX 30 | Dax index | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Ekonomický růst | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Fortuna | FX Street | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GDP | Graf | Graf zlata | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Nasdaq | Index S&P 500 | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční plán | Investiční portfolio | Investiční služby | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do zlata | Investovat do zlata | IQ Option | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak těžit Bitcoin | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krach na burze | Kurz bitcoinu | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz zlata | Kurzy | Libra | Management | Market | Markets | Měnová kalkulačka | Minimální mzda | Míra inflace | Nákup akcií | Největší producenti ropy | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Online broker | Oslabení měny | OTC trh | Pasivní příjem | PayPal | Pips | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnárny | Směnný kurz eura | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | CNBC | ZEW | ATR | Benzín | Komise pro cenné papíry | Put | Báze | Buy | Cílová cena | EBITDA | Elon Musk | Hold | Indie | Intermediate | Junk bonds | Měď | Obchodní den | Omega | P.A. | Prospekt | Range | REIT | ROCE | Sell | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Hlavní trh | Investiční instrument | Převis | Cenová hladina | Tržby | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Tržní sentiment | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Intraday trading | Trader Workstation | E-mini | Blog | Retail | Frustrace | 1 milion | Burze | Commodities | Commodity trading | Currencies | Currency | Dividendové akcie | Investment | Německá burza | Traders | Průvodce obchodováním komodit | Zlatý standard | Rhodium | Scotiabank | CNN | Microsoft | MSCI | State Street | CME Group | FTSEurofirst 300 | NATO | Barrick Gold | BBC | The Guardian | Black swan | Brazílie | Bavlna | MarketWatch | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Stock Exchange | Trendový kanál | Otočení trendu | Cena kávy | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Tržní nálada | Limitní příkazy | Přehled | DAX (Deutscher Aktienindex) | Odvětví ropy | Politické napětí | Sázet | Americké trhy | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Swapy | Americké firmy | Firmy | Akcie těžařských společností | Inflační tlaky | Glencore | Xetra | Cenné kovy | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Styl obchodování | Globální ekonomický růst | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Nervozita | Kolísání měn | Finančnictví | Alibaba | Fibo | Propad | Německý index DAX | Dopady finanční krize | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Specifika kontraktu | TradingView | Země OPEC | S&P | Německý DAX | Ztráty | Dividendová akcie | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | Ekonomická data | Historická maxima | Nejistota | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Úvěrové krize | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Kryptoměna | Skrill | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Poplatky | Nakupovat akcie | Poptávka investorů | Exxon | Chevron | Mzdy | Ceny futures kontraktů | Predikce | Ekonomická situace | Průzkum | Bankovní systém | Krize | Zisky firem | Velké zisky | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Spravované fondy | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Alphabet | Aktuální cena | Belgie | Hlavní ekonom | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodovaný fond | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Audi | Bitfinex | Globtrex | ex | Akcie firem | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Alokace aktiv | Bitcoinový ETF | Cena palladia | Sladká ropa | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Stox | Breakout Trader | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Návratnost investic | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Americký akciový trh | NEX | Investiční alternativa | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Cena platiny | Palladium | Bitcoin Gold | Podnikové dluhopisy | Obchodování indexů | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Bitcoin futures | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | Bitcoin trading | xPartners | Investiční nástroj | CryptoSvět | Zcash | IOTA | Ethereum Classic | ETC/USD | BCH | LTC | ETH | XRP | ZEC | NEO | GDAX | Investice do bitcoinu | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Kapitálové výnosy | Mineři | Trading Bitcoinu | XBT | Hard fork | Soft fork | Binance | Ethereum blockchain | Růst bitcoinu | BTG | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Stellar (XLM) | Neo (NEO) | Dash (DASH) | Ethereum Classic (ETC) | Qtum (QTUM) | OmiseGo (OMG) | Zcash (ZEC) | Bitcoin Gold (BTG) | Stellar | Qtum | OmiseGo | Open Trading Network | Kryptoměnová horečka | Crypto | Zloadr | Krypto platforma | Krypto platforma Zloadr | Tržní kapitalizace kryptoměn | DocTailor | Chytré kontrakty | MSCI World Index | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | E-book o investování | BTC/EUR | Altcoiny | Výkonnost fondů | Vzácné kovy | Trading ideas | Kobalt | Investice do kobaltu | NovaTrades | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Složený úrok | Složené úročení | Obchodování Futures | Airbnb | Zařízení pro těžbu bitcoinů | Začít investovat | Obchodní války | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Růstové akcie | PANW | Novatrades | Forexové páry | Obchodní válka | Podniky | Long signál | Evropský akciový trh | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Nákup zlata | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | TradeCentrum | Obchodování akcií | IPO kalendář | I-Trader | Použití finanční páky | Jak obchodovat kryptoměny | FKI | Julius Baer | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Signál na akcie | Marihuanové akcie | Vývoj kurzu bitcoinu | Intercontinental Exchange | Next Generation | Nejznámější kryptoměna | LYNX WhatsApp | Nervozita na trzích | Jiné měny | Růst zisků | Steven Mnuchin | Obchodované fondy | Bankomaty | InstaFX24 | Zadluženost | Kryptoměna Bitcoin | Společnost Apple | Růst cen komodit | Intercontinental Exchange (ICE) | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | Ukončení obchodní války | Budoucnost Bitcoinu | Klasické peníze | Bitcoin ETF | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | ETF portfolia | Dluhopisy s vysokým výnosem | Nakoupit akcie | Investice do palladia | Palladiové akcie | Investice do konopí | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | Obchodování přes LYNX | Obchodujte ropu | Rizikové akcie | PINS | Lyft (LYFT) | GoldenPocket | Obchodování platiny | GOLDEN POCKET | Růst cen ropy | Nejznámější kryptoměny | NAGA | Jak na obchodování | AMS | Teorie Elliott Wave | BTC CME FUTURES | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | POMĚR LONGŮ a SHORTŮ | BTC VOLATILITY INDEX | BTC MARKET DOMINANCE | TOTAL MARKET CAP | Marek Vaňha | Jak obchodovat Bitcoin | Obchodovat Bitcoin | Elliott Wave Teorie | Bitcoin a další kryptoměny | NVDA | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Crypto newsletter | NATGAS | CoinShares | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Svět investování | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | GBTC | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Akcia | Štěpán Křeček | Aktuální cena akcií | Akcie týdne | Komoditní obchody | Indická ekonomika | Cena niklu | Burzovní průvodce | MDAX | Kapitálové výdaje | Stříbrné mince | Denní graf | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Overbalance | Poptávka po ropě | Finanční situace | UCITS | iShares | Dluhopisové ETF | Ceny palladia | Akcie Splunk | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Ochrana před inflací | Zlaté ETF | Kakao | Akcií těžařů | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Nová měna | Obchodní spory | Obchodujte | NYBOT | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Swiss Investment FX | Digitalizace | Prodávat své akcie | Čistý zisk | Obchodní model | Deficit | Káva | Michal Dvořák | Německá vláda | IOT | Kryptoměnová burza | BTT | Algo | LNG | Objem | Debetní bublina | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | CIC | Cennější než zlato | Trh práce | Myšlenka | Analýza dat | Dlouhodobé dluhopisy | Obrat trendu | UCITS ETF | Firma | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Aktuální obchodní příležitosti | Obchodovat na burze | Růst cen | Studie | 4G | BAKKT | Bilance | Co bude | Generální ředitel | Rozvoj umělé inteligence | Nejistota na trzích | Amazon | Úrok | Miliardy | All Time High | PoW | Vyhlídky | Legislativa | 5G | Inflační cíle | Dvojité dno | Globální trh | Konkurenti | Financovat | CAPITAL4BANK | CCFD BANK | CRYPTO ROBOT 365 | BITCOIN TRADE ROBOT | BINARY ROBOT 365 | DELTA FX MARKETS | TRADES FLY | FOREXROBOTPLUS | GULF BROKERS | IMM FX | LIBRAMARKETS | GLOBAL STOX | ATLAS STOCKS | GLOBE STOCKS | EUROPEAN STOCKS | STOCK TREND | WORLDFXM | Alysa Group | Bitcoin Markets Cap | Bitcoin Traders Pro | Coinsmex | Crypto SFS | ETC Markets | Fisherih | LTC Markets | STS Royal | TDS Capital Group | TDS Capital | Invest Teck | Tucker and Ross Advisors | 4GLD | Průmysl | Investovat v roce 2020 | PLN | Na burze | Drahý kov | Výrazný pokles | Rozvoj | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | Finanční ztráty | Total | Prognózy | Nejistoty | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | UTC | Goldcorp | Společnost Microsoft | Míra | InterContinental | Úroky | Konec roku | Nejistota kolem brexitu | Investujte | xStation5 | Bankovní vklady | AAPL | FB | NASDAQ: AAPL | WHEAT | Uber | První obchod | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Investiční platformy | Americký index | Halving | Ziskovost | ETF roku 2020 | Černé labutě | Klesající trend | Silný support | Návratnost | Commodity index | Netflix | Inovace | Bitcoinové bubliny | Americké dolary | Letecké společnosti | Miliardy eur | Produkce energie | Hodnota společnosti | Budoucnost | Poradenství | Dividendový aristokrat | Růst cen potravin | SAP | Spotřebitel | Parabolický vývoj | Krach | Komunikace | Ján Kopil | Zvážení rizik | Koronavirus | Nejnovější údaje | Google | WhatsApp | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Změny cen | Vir | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Společnost Starbucks | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | 2019nCoV | Globální spekulativní kapitál | Spekulativní kapitál | NASDAQ: SBUX | SBUX | BABA | NZSE: BABA | NZSE | Akcie v roce 2020 | Akcie Norilsk Nickel | Obchody | ETH/BTC | Americká společnost | Taleb | Rozhodování | Formace technické analýzy | Obchodovanie | Medvědi | COVID-19 | ETF na S&P 500 | Správci aktiv | Největší ztráty | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Kolaps cen | WP | Restrikce | Těžební kapacity | Cílování inflace | Prudký pokles | Hlavní měny | Indické akcie | Bankovky | Mince | Profitovat | Medvědí trend | Další vývoj | Tržby společnosti | Cenový vývoj | Třída aktiv | Prostor k růstu | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Pád ceny | Pandemie COVID-19 | Historie | Prudký pokles cen | Texas | Investiční svět | Další pokles | Vyplácet dividendy | Koronavirová krize | Lamborghini | Domácnosti | Hotovost | Největší zisk | Dividendové výnosy | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Signál | Tisková konference | Potenciál | Platební neschopnosti | Americký investor | Živobytí | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Ekonomiky | Nigérie | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Otázka za miliony | Vláda USA | Podíl na trhu | Údaje | Mexiko | ETF portfolio | Extrémní nárůst | CIA | Tajné služby | Španělé | Snížení produkce | Výpadky | Long signál na akcie | WisdomTree | Úspory | Colorado | Trade | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Dílčí index | Cenové pohyby | Posílení | Amundi | Grayscale | Cestování | Ryanair | Shell | ATH | Zaměstnanci | ETF vs. CFD | Nevýhody komodit | Tweet | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Inverzní ETF | Růst výnosů | Rally na akciích | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Ekonomické výhody | Podezřelé transakce | Dominance bitcoinu | ONE | Hlavní kryptoměny | Konzistentní zisk | Digitální revoluce | Fujitsu | Spekulovat | Rally na stříbře | Růst Bitcoinů | Kupci | Splunk | Umělé inteligence | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE | Salesforce | Průraz | Senseo | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Býčí trend | ETH 2.0 | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Poptávka po zlatě | Období krize | Arizona | Nestlé | Covid | Cardano | Snížení nákladů | Úroda | Zdroj příjmů | Ceny kávy | Šance | Růst tržeb | Ceny | Kolaps | Výplach | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Kolísání cen | Rostoucí ceny komodit | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Exchange Traded Commodity | Alternativa ke zlatu | Anglogold Ashanti | Prognóza ceny zlata | Akcie u LYNX | Důvěra | Indonésie | Tržní sentiment na Bitcoinu | Sentiment na Bitcoinu | Odborníci | Zdanění | Nvidia | Budoucí vývoj | Robusta | Arabica | Vývoj ceny kávy | Diverzifikovat | Ropa a Plyn | CPI v USA | MicroStrategy | Množství peněz | Způsob investování | Newmont | Uniswap | MCD | Pasivní investování | Praktické tipy | Proražení | Investice do vody | AQUA | KSB | GME | GameStop | Proč investovat | LEN | Cenné papíry a burzy | XTI/USD | ADA | Cardano (ADA) | DOT | Zvýšení ceny | Brands | Tržby z prodeje | Macrotrends | Intradenní pohyby | Mincovny | Budoucí vývoj ceny | Rostoucí úrokové sazby | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | WTI Crude Oil | Investování do Bitcoinu | Nabídka ETF | Terra | Akcie ropy v roce 2021 | Silný růst | Strukturované investiční produkty | 21Shares | ETC Group | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | GameStop akcie | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Hotovostní pozice | Společnost MicroStrategy | WisdomTreePhysical Palladium | VZLB | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB) | Prudký růst cen | Ochrana proti inflaci | Cathie Woodová | Ark | Uranium Energy | UEC | Cameco | CCJ | Akcie Cameco | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Uran | Rostoucí ceny | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Recyklované zlato | Investiční poptávka | Arca | Akcie McDonald’s | Oslabení | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Kávové futures | Kávový trh | Historie kávy | Kávového ETF | Investice do kávového ETF | Akcie JDE Peet’s | Akcie JDE Peet’s (JDEP) | JDEP | JDE Peet’s (JDEP) | Akcie Tata Coffee | Akcie Tata Coffee (TATACOFFEE) | TATACOFFEE | Tata Coffee (TATACOFFEE) | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Zajištění proti inflaci | Cíle | Příležitosti | Světové kryptoměny | Zajišťování | Prodej | Nejnovější prognóza | Ethereum (ETH) | Růst společnosti | Kryptoaktiva | Boom | VIAC | Analytik Portu | Tokeny | Společnosti | Opatření | Dna | Solana | Etherea | Algorand | Algorand (ALGO) | ProShares | Obilí | Pozornost | Metaverse | Společnost | Tým InstaForex | TIM | | Cykly | Rostoucí inflace | Terra (LUNA) | Spotřebitelské inflace | Kryptofondy | DAO | Organizace spojených národů | S&P 500 ETF | Společnost State Street | Royal Mint | Růst kryptoměn | Cheniere Energy | Růst cen surovin | Řetězec | Řetězce | Pšenice (WHEAT) | RIOT | Centrum | Sloučení | Upozornění | Goerli | Merge | Sloučení Etherea | Lukáš Raška | Line | Ethereum Merge | SPDR S&P 500 ETF Trust | První ETF
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Reuters | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Estcoin
Estee Lauder
Estée Lauder
Esther Duflová
Esther Georgeová
Esther Gore
Esther Maria Reicheltová
Esther Reichelt
Etapa uvolnění
ETbrokers

Následující klíčová slova

ETC Group
ETC Markets
ETC/USD
ETF
ETF a ETN
ETF Ark Innovation
ETF Ark Innovation (ARKK)
ETF bestsellery
ETF BlackRock
ETF Bnp Paribas
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook ropa
Potvrďte prosím... Zavřít