Úterý 05. březen 2024 15:59
reklama
CapXmaster
reklama
Swissquote Bank
reklama
Instaforex ebook
reklama
Dukascopy new

MACD

img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 5. března (americká seance)

05.03.2024 Dopoledne nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě trhu. Stalo se tak navzdory poměrně dobrým údajům o aktivitě v sektoru služeb zemí eurozóny. Odpoledne bude vše záviset na zprávě ISM o indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a změně objemu výrobních zakázek. Růst těchto indikátorů by mohl vést k poklesu páru EUR/USD a také ke značnému růstu volatility. Pokud budou výsledky odpovídat prognózám, trh bude vykazovat malou aktivitu, což bude pár držet v rámci kanálu. Směr trhu by mohl ovlivnit i projev člena FOMC Michaela S. Barra.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. března (americká seance)

05.03.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli extrémně nízké volatilitě trhu. Navíc, navzdory neuspokojivým údajům o aktivitě v sektoru služeb zůstal index nad úrovní 50 bodů, takže kompozitní index si udržel celkovou růstovou rovnováhu. Výsledkem bylo vyrovnání poklesu libry. Teď bude vše záviset na zprávě ISM o indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a změně objemu výrobních zakázek. Pokles těchto indikátorů by mohl vést k růstu páru GBP/USD a také ke značnému růstu volatility. Pokud budou výsledky odpovídat prognózám, trh bude vykazovat malou aktivitu, což bude pár držet v rámci kanálu. Směr trhu by mohl ovlivnit i projev člena FOMC Michaela S. Barra.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 5. března (americká seance)

05.03.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli extrémně nízké volatilitě trhu. Odpoledne by se ale vše mohlo změnit, protože mnohé bude záviset na zprávě ISM o indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a změně objemu výrobních zakázek. Pokles těchto indikátorů by mohl vést k poklesu páru USD/JPY, zatímco nad očekávání dobré údaje vyvolají prudký růst páru. Směr trhu by mohl ovlivnit i projev člena FOMC Michaela S. Barra.
img

Zlato exponenciálně roste k maximu na 2 143

05.03.2024 Ceny zlata zaznamenaly v předchozím týdnu působivou býčí rally, dotkly se horní hranice střednědobého obchodního rozpětí na úrovni 2 088 a prorazily směrem vzhůru linii klesajícího trendu. Technické oscilátory tento názor potvrzují. MACD posiluje svou hybnost nad svou spouštěcí a nulovou linií, zatímco RSI se drží poblíž překoupené oblasti, což naznačuje, že po pohybu vzhůru může přijít medvědí korekce.
img

Analýza a tipy na obchodování USD/JPY na 5. března

05.03.2024 V pondělí odpoledne na páru nedošlo k žádným otestováním ceny, jelikož údaje o peněžní zásobě a kapitálových výdajích v Japonsku pomohly udržet na trhu rovnováhu. Dnes byl zveřejněný poměrně dobrý soubor údajů o ekonomické aktivitě v Japonsku, ale jen je ignoroval. Ekonomy s největší pravděpodobností potěšil nárůst indexu PMI ve službách a kompozitního indexu PMI. Na kupující však tyto údaje dojem neudělaly. To naznačuje, že problémy jenu přetrvávají i nad úrovní 150.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. března

05.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2631 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD vzdalovala od překoupené oblasti, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o zhruba 15 pipů. Při třetím testu úrovně 1,2680 začala linie MACD stoupat od nuly, což vyvolalo buy signál a vedlo k růstu ceny o více než 30 pipů. Růst indexu PMI ve službách a kompozitního indexu ve Spojeném království posílí libru a prodlouží vzestupný trend.
img

Analýza a tipy na obchodování EUR/USD na 5. března

05.03.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 1,0857 došlo během prudkého vzestupu linie MACD z nuly. Krátce poté došlo k dalšímu otestování a tentokrát se linie MACD vzdálila od překoupené oblasti, což vyvolalo prodejní signál. To mělo za následek pokles ceny páru o zhruba 20 pipsů.
img

Klíčové události 5. března: fundamentální analýza pro začátečníky

05.03.2024 V úterý nás čeká méně makroekonomických událostí než v pondělí. Většina zpráv je bohužel druhořadého významu, ale v podmínkách tenkého trhu mohou i takové zprávy vyvolat znatelnou reakci. Vzhledem k současné volatilitě ale nečekáme výrazné pohyby. Dnes bude zveřejněn finální PMI ve službách pro eurozónu, Německo a Spojené království. Důležitější jsou počáteční odhady. Blok zveřejní také index cen výrobců, který lze považovat za odvozenou zprávu o inflaci, ale na tržní sentiment má také malý vliv.
img

Prognóza pro AUD/USD na 5. března 2024

05.03.2024 V pondělí australský dolar nesdílel optimismus ostatních komoditních měn a klesl o 16 pipsů. Pokusy páru o růst zastavila linie ukazatele rovnováhy. Dnes ráno se cena snaží otestovat support na úrovni 0,6504.
img

Prognóza pro GBP/USD na 5. března 2024

05.03.2024 Britská libra byla včera odhodlaná a prolomila důležitou technickou rezistenci linie MACD. V současné době je denní svíčka bílá. Pokud změní barvu a kotace skončí pod linií MACD, potenciálnímu růstu páru to rozhodně nijak nepomůže.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 5. března 2024

05.03.2024 Euro zpomalilo; pár včera nedokázal dosáhnout rezistence linie MACD (1,0877). Signální linie oscilátoru Marlin naznačuje úmysl otočit se dolů. Neutralita je zřejmá, pokud se podíváme na pozici ceny mezi liniemi indikátorů a mezi úrovněmi 1,0825 a 1,0877.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 5. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.03.2024 Pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval v bočním kanálu. Cena se už téměř dva týdny pohybuje do strany mezi úrovněmi 1,0785 a 1,0888. Nic se nemění. Ačkoli se během dne obchodovala směrem nahoru, nic neovlivnila a denní volatilita stěží přesáhla 30 pipů. Fundamentální i makroekonomické pozadí chybělo, takže začínající obchodníci neměli co analyzovat ani na čem pracovat. Byli jsme svědky dalšího "nudného pondělí", ale v poslední době k takovým událostem dochází i v úterý, ve středu, ve čtvrtek, stejně jako v pátek...
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.03.2024 Pár GBP/USD v pondělí po dalším odrazu od úrovně 1,2611 pokračoval v pohybu nahoru. Tato úroveň už dlouho slouží jako spodní hranice bočního kanálu, ale i když ji pár překonal, stále mu pravidelně poskytuje support nebo rezistenci. Pondělní pohyb byl tedy čistě technický. Volatilita nebyla nejnižší, ale zůstala velmi nízká. Situaci trochu zachraňoval fakt, že cena se celý den pohybovala téměř jedním směrem. Musíme si ale uvědomit, že stále pozorujeme flat. Navíc máme flat v hodinovém i 24hodinovém časovém rámci. Britská libra se pohybuje souběžně v několika bočních kanálech. A je jasné, že taková situace nevytváří silné signály a dobré pohyby.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. března (americká seance)

04.03.2024 Promluví člen FOMC Patrick Harker, ale pokud neřekne něco nového, obchodníci budou jeho komentáře pravděpodobně ignorovat. Pokud se jeho projev bude shodovat s míněním ostatních členů, bude se nejspíš dál obchodovat v rámci horizontálního kanálu s nízkým objemem obchodů. Nicméně šance na růst dolaru budou mnohem vyšší než šance na pokles.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 4. března (americká seance)

04.03.2024 Na páru nedošlo kvůli extrémně nízké volatilitě trhu k žádným cenovým testům. Dnes sice vystoupí člen FOMC Patrick Harker, ale pokud neřekne něco nového, obchodníci budou jeho komentáře pravděpodobně ignorovat. Postoj Fedu zůstane nicméně vcelku přísný, protože boj proti inflaci ještě neskončil, zejména po zveřejnění posledních údajů o CPI v USA.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 4. března (americká seance)

04.03.2024 Prázdný makroekonomický kalendář bude dnes držet volatilitu trhu na stejné úrovni. A přestože promluví člen FOMC Patrick Harker, pak pokud neřekne něco nového, budou obchodníci jeho komentáře pravděpodobně ignorovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na evropskou seanci 4. března. Kupci libry přebírají vedení.

04.03.2024 V pátek bylo vygenerováno několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2612 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Měnový pár opravdu klesl, ale na test ani falešný průraz nikdy nedošlo. Nebylo možné najít vhodné body pro vstup na trh. Falešný průraz úrovně 1,2612 odpoledne vygeneroval signál k nákupu libry. Měnový pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o 30 pipů. Prodejci ubránili hladinu 1,2649 a umožnili nám tak zachytit vhodný vstupní bod k prodeji. Po sestupné korekci o 15 pipů se ale poptávka po libře vrátila.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 4. března. Euro je připraveno pokračovat v růstu.

04.03.2024 V pátek byl vygenerován jen jeden signál ke vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a uvidíme, k čemu došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0797 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD totiž klesl k oblasti 1,0797, ale žádný falešný průraz ani test této úrovně jsem nezaznamenal. V první polovině dne se proto neobjevily žádné signály ke vstupu na trh. Průraz a reverzní test úrovně 1,0829 odpoledne vytvořily buy signál, ale euro vzrostlo jen o zhruba 17 pipů, protože volatilita na konci dne a týdne výrazně klesla.
img

Kontrakty na ropu BRENT útočí na úroveň 83,50

04.03.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT jen nepatrně překonaly lednové maximum 83,50, než uzavřely zpět v oblasti 83,00. Boční trajektorie RSI a zplošťující se MACD nemohou zaručit další růst ceny, ačkoli se ukazatele nacházejí v kladném teritoriu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. března

04.03.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 150,66 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu poklesu páru USD/JPY, při kterém linie MACD právě začala klesat od nuly dolů, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 4. března

04.03.2024 Úroveň 1,2631 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vyústil v pokles ceny o více než 30 pipů. Slabé údaje z USA vedly v odpoledních hodinách k obratu, ale pár nedosáhl cílové úrovně 1,2590.
img

Analýza a tipy pro obchodování EUR/USD na 4. března

04.03.2024 V pátek odpoledne na páru nedošlo k žádným cenovým testům, jelikož zveřejněné údaje z USA udržovaly obchodování uvnitř kanálu a bránily mu v prolomení jeho hranic. Dnes bude zveřejněn indikátor důvěry investorů od společnosti Sentix a růst pravděpodobně vyvolá růstový trend eura, zejména pokud údaj překoná očekávání. Pokud se tak nestane, obchodování zůstane uvnitř kanálu.
img

Prognóza pro EUR/USD na 4. března 2024

04.03.2024 V pátek jsme na pozadí růstu indexu S&P 500 o 0,80 %, který stanovil rekordní hodnotu, růstu ropy o 2,19 % (WTI), zlata o 2,00 % a poklesu výnosů pětiletých státních dluhopisů ze 4,25 % na 4,16 % již nemohli očekávat pokles eura. Cena se vrátila nad úroveň 1,0825 a uzavřela den nad linií rovnováhy denního časového rámce.
img

Prognóza pro GBP/USD na 4. března 2024

04.03.2024 V pátek se dolarový index propadl o 0,29 %, což způsobilo, že britská libra získala 28 pipsů. Tento mírný zisk stačil na to, aby se na denním grafu vyšplhala nad linii rovnováhy a dokonce otočila oscilátor Marlin směrem vzhůru.
img

Předpověď pro USD/JPY na 4. března 2024

04.03.2024 Přestože pár USD/JPY ve čtvrtek prošel zvýšenou volatilitou, v pátek se držel v obvyklém pásmu 149,72–150,79 a den uzavřel malou bílou svíčkou. V dnešní asijské seanci pár projevil záměr dále růst, ale oscilátor Marlin se usadil v záporném teritoriu a nadále klesá.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 4. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.03.2024 Pár EUR/USD se dál obchodoval v bočním kanálu. Jak vidíme v grafu nahoře, i bez dalších údajů je jasné, že cena se už téměř dva týdny pohybuje do strany. Operuje v pásmu 1,0785–1,0888. Máme zde tedy klasický flat se všemi důsledky. Oba hlavní měnové páry se teď obchodují v omezeném cenovém pásmu. Zdá se, že rostoucí trend skončil, ale nevidíme známky příprav na nový klesající trend. Dokud tedy cena neopustí uvedené pásmo, lze očekávat jen slabé a zmatené pohyby.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 4. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.03.2024 Pár GBP/USD se v pátek snažil pokračovat v klesajícím pohybu, ale ve druhé polovině dne ho rušila makrodata z USA. Pozornost obchodníků upoutaly dvě zprávy. Index nákupních manažerů ISM ve zpracovatelském průmyslu dosáhl hodnoty 47,8 oproti předchozí hodnotě 49,1 a očekávané hodnotě 49,5. Index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity dosáhl v únoru hodnoty 76,9, která je také pod prognózami i předchozí hodnotou. Pokles dolaru během americké seance byl tudíž naprosto logický. Britské libře se bohužel stále nedaří zahájit nový klesající trend, který by nejvíc odpovídal celkovému fundamentálnímu pozadí. Trh často prostě odmítá libru prodávat, ale občas jsou dny, kdy proti růstu amerického dolaru pracuje makroekonomické pozadí.
img

Klíčové události 4. března: fundamentální analýza pro začátečníky

04.03.2024 Ekonomický kalendář je v pondělí v podstatě prázdný. Během týdne sice dojde k několika důležitým událostem, ale mnoho od nich nečekáme. Například čtvrteční zasedání Evropské centrální banky může být nezajímavé, protože úrokové sazby mají podle očekávání zůstat beze změny. Zajímavé informace lze očekávat jen od prezidentky ECB Christine Lagardeové a předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella, kteří mají vystoupit. V USA budou zveřejněny důležité údaje ISM pro sektor služeb, nonfarm payrolls, nezaměstnanost, ADP a JOLTS. Všechny ale až v průběhu týdne, ne v pondělí.
img

US Open: pozitivní nálada na Wall Street se s koncem týdne rozšiřuje 📌

01.03.2024 Závěrečný den týdne bude pokračovat v pozitivní náladě, kterou jsme pozorovali po celý týden. Kontrakty na hlavní americké indexy po otevření hotovostní seance posilují. US500 roste o 0,40 % na 5120 bodů a US100 získává 0,60 % a dosahuje 18180 bodů. Dolarový index (USDIDX) po slabé zprávě ISM klesá, zatímco výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů mírně rostou na 4,27 %.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 1. března (americká seance)

01.03.2024 Test úrovně 150,50 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal buy signál, což vedlo k růstu ceny o 17 pipů. Krátce nato se tlak na dolar vrátil.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 1. března (americká seance)

01.03.2024 Pokles se zastavil, protože úroveň 1,2623 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Vcelku dobré údaje o výrobní aktivitě ve Spojeném království také omezily potenciál páru klesat v době evropské seance.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 1. března (americká seance)

01.03.2024 Cena eura stoupala, protože výrobní aktivita v eurozóně ukázala zlepšení situace. Údaje o inflaci také naznačily pomalejší zmírnění cenového tlaku. Odpoledne by ale dynamiku trhu mohly ovlivnit údaje o indexu ISM ve zpracovatelském průmyslu a zprávy o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity. Stejně tak projevy členů FOMC Raphaela Bostice, Christophera Wallera a Mary Dalyové, pokud zůstanou u tvrdého přístupu k měnové politice, mohou tlačit dolar nahoru.
img

USD/JPY: obchodní plán na evropskou seanci 1. března. Obchodníci nakupují USD při každém poklesu

01.03.2024 Včera bylo vygenerováno několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost hladině 149,71 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pokles a falešný průraz úrovně 149,71 přinesly vynikající buy signál, který vedl k růstu páru o 40 pipů. Odpolední prodej při falešném průrazu úrovně 150,10 vedl k poklesu páru na úroveň 149,71. Snaha býků ubránit tuto úroveň nepřinesla očekávaný výsledek, ale long pozice po falešném průrazu v oblasti 149,27 se velmi hodily a umožnily býkům získat z trhu dalších asi 80 pipů.
img

GBP/USD: obchodní plán na 1. března. GBP se opět dostává pod prodejní tlak

01.03.2024 Pár GBP/USD včera vygeneroval několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2671 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a vytvoření falešného průrazu zde vytvořily vynikající vstupní bod k prodeji libry. Instrument se v důsledku toho propadl o více než 25 pipů. Nákupní aktivita v oblasti 1,2644 při falešném průrazu vedla odpoledne k růstu zpět k úrovni 1,2671. Prodejci se ale nechtěli vzdát. Medvědi nakonec dali signál k otevření short pozic, což znamenalo další výprodej libry šterlinků.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 1. března

01.03.2024 Test úrovně 149,88 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál, což vedlo k poklesu ceny o více než 20 pipů. Ale nákupy při odrazu od úrovně 149,41 a zprávy o přetrvávajícím cenovém tlaku v USA vedly v závěru dne k růstu o více než 50 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 1. března

01.03.2024 Úroveň 1,2652 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o zhruba 25 pipů. Druhý test této úrovně vedl k poklesu na úroveň 1,2615.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 1. března

01.03.2024 Úroveň 1,0837 byla otestována v době poklesu linie MACD od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o 13 pipů. Druhý test této úrovně, ke kterému došlo po zveřejnění amerického indexu PCE, vyústil v pokles o více než 30 pipů.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 1. března 2024

01.03.2024 Euro zakončilo včerejšek pod dříve odolnou úrovní 1,0825. Kleslo o 32 pipů. Teď je jeho cílem úroveň 1,0724. Růst akciového trhu ale vyvolává obavy – index S&P 500 včera posílil o 0,52 %. Další okolnosti naznačují, že není třeba spěchat. Pokud se cena vrátí nad úroveň 1,0825, může se euro dál držet v pásmu posledních čtyř dnů a pak se znovu pokusit klesat nebo rozvinout opožděný růst. Oscilátor Marlin nám k tomu nic nenaznačuje.
img

Prognóza pro GBP/USD na 1. března 2024

01.03.2024 Britská libra včera pilně dosáhla cílové úrovně 1,2610, jak předepisuje hlavní scénář. Dnes ráno cena koriguje směrem vzhůru, ale pokud se jí podaří posílit a překonat hladinu supportu, pár by mohl dosáhnout dalšího medvědího cíle na úrovni 1,2524.
img

Prognóza pro pár AUD/USD na 1. března 2024

01.03.2024 Horní stín australského dolaru se včera odrazil dolů od linie indikátoru rovnováhy, vrátil se do oblasti pod úrovní 0,6504 a usadil se pod ní. V dnešní pacifické seanci se cena pokouší o návrat nad tuto úroveň. Podporuje ji v tom oscilátor Marlin, jehož signální linie se od linie nula obrací nahoru (zelená šipka).
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 1. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

01.03.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek vykázal obstojný pohyb dolů (byť ne příliš silný), ale bez velkého významu. Jak dobře vidíme v grafu nahoře, pár se poslední jeden a půl týdne obchoduje v pásmu 1,0785 až 1,0888. I euro tedy prochází flat fází. Čtvrteční pokles páru nelze logicky vysvětlit. Německo ráno zveřejnilo několik zpráv, které euru neposkytly podporu. Někdo by se mohl ptát, co je špatně na tom, že euro se obchoduje směrem dolů. Problém je v tom, že euro začalo klesat už během americké seance, což naznačuje, že na vině nebyly údaje z Německa. I kdybychom předpokládali, že Američané začali na tyto zprávy reagovat, proč euro neklesalo hned při zahájení obchodní seance?
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 1. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

01.03.2024 Pár GBP/USD vykázal ve čtvrtek nový pokles a v závěru dne se ocitl poblíž úrovně 1,2611. Odraz od této úrovně nejenže vyvolá nový růst, ale také pár udrží v bočním kanálu 1,2611–1,2725. Naneštěstí pro libru se v posledních měsících formuje pouze boční trend. Pevný průraz pod úroveň 1,2611 nám ale konečně umožní očekávat předvídatelný a logický pokles britské měny.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 29. února (americká seance)

29.02.2024 Před námi jsou údaje o výdajích na osobní spotřebu, výdajích domácností, úrovni příjmů, žádostech o podporu v nezaměstnanosti, chicagském PMI a očekávaných prodejích domů v USA. Pozitivní statistiky povedou k růstu poptávky po dolaru a poklesu jenu. Další růst dolaru by mohly vyvolat i výroky členů FOMC Raphaela Bostice a Loretty Mesterové.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 29. února (americká seance)

29.02.2024 Před námi jsou údaje o výdajích na osobní spotřebu, výdajích domácností, úrovni příjmů, žádostech o podporu v nezaměstnanosti, chicagském PMI a očekávaných prodejích domů v USA. Pozitivní statistiky povedou k růstu poptávky po dolaru a trvalejšímu poklesu libry. Další růst dolaru by mohly vyvolat i výroky členů FOMC Raphaela Bostice a Loretty Mesterové.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 29. února (americká seance)

29.02.2024 Před námi jsou údaje o výdajích na osobní spotřebu, výdajích domácností, úrovni příjmů, žádostech o podporu v nezaměstnanosti, chicagském PMI a očekávaných prodejích domů v USA. Pozitivní statistiky povedou k růstu poptávky po dolaru a volatility na trhu. Další růst dolaru by mohly vyvolat i výroky členů FOMC Raphaela Bostice a Loretty Mesterové.
img

Cena Dogecoinu stoupá o 25 %, proč býci DOGE ještě neskončili

29.02.2024 Cena Dogecoinu vzrostla vůči americkému dolaru o více než 25 %. DOGE překonal rezistenci 0,120 USD a mohl by pokračovat v růstu směrem k rezistenci 0,132 USD.
img

Zlato se propadlo k psychologické hranici 2 000

29.02.2024 Ceny zlata klesají pod krátkodobou vzestupnou trendovou čáru a setkávají se s 200-periodickým jednoduchým klouzavým průměrem na úrovni 2026,60 EUR, který je na 4hodinovém grafu připraven vytvořit býčí kříž s 50-periodickým SMA. Pokud dojde k pokusu o pokles pod výše zmíněné linie a pod hladinu podpory 2 025, mohla by komodita bojovat s regionem 2 015 a poté se propadnout k barikádě 1 995 bodů.
img

EUR/GBP se konsoliduje kolem 20denním SMA

29.02.2024 EUR/GBP konsoliduje pod 50denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA), který se překrývá s hladinou odporu 0,8578 a šestiměsíčním minimem 0,8500. Podle technických oscilátorů RSI potvrzuje pohyb do strany, neboť se drží poblíž neutrální hranice 50, zatímco MACD stojí nad svou spouštěcí linií, ale stále pod nulovou úrovní. Pokud se trh udrží nad 20denním SMA, pak by dalším cílem mohla být horní hranice současného krátkodobého obchodního rozpětí na úrovni 0,8578 před 200denním SMA na úrovni 0,8610.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 29. února

29.02.2024 Test úrovně 150,73 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal nákupní signál, což vedlo k růstu ceny o 15 pipů. Další růst byl ale omezený kvůli slabým údajům o HDP z USA.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 29. února

29.02.2024 Před námi jsou údaje o agregátu peněžní zásoby M4, počtu schválených žádostí o hypoteční úvěry a objemu čistých úvěrů fyzickým osobám ve Spojeném království. Silné statistiky pomohou libře pokračovat v růstu, zatímco slabé údaje o úvěrech budou mít na pár negativní vliv.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 29. února

29.02.2024 Dnes budou zveřejněny údaje o spotřebitelských cenách ve Francii a Německu a pak zpráva o nezaměstnanosti v eurozóně. Dobrá čísla pomohou euru obnovit růstovou dynamiku a povedou k novému růstu páru. Tržní sentiment může ovlivnit i projev člena bankovní rady ECB Joachima Nagela.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 29. února 2024

29.02.2024 Euro se ve středu pokusilo silně prorazit pod úroveň supportu 1,0825, ale jak jsme předpokládali ve včerejším přehledu, nedokázalo to v rámci jediného dne. Přesto se o to pokusilo a spekulativní zájem je zřejmý. Očekáváme další útok na výše zmíněnou úroveň supportu. Obchodníci by mohli dostat pomoc zvenčí – index S&P 500 včera klesl o 0,17 % a index S&P/ASX 200 v dnešní asijsko-pacifické seanci ztrácí 0,16 %.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 29. února 2024

29.02.2024 Britská libra včera téměř dosáhla cílového supportu 1,2610. Den zakončila černou svíčkou a cena se v denním grafu propadla pod linie obou indikátorů. Doufáme, že se nevrátí nad linii MACD (1,2677), protože v tom případě by pár mohl sledovat alternativní scénář s cílovou úrovní 1,2745.
img

Předpověď pro USD/JPY na 29. února 2024

29.02.2024 Středa se stala dalším dnem, kdy cena nedokázala překonat support na úrovni 150,79. Dnes však na rozdíl od předchozích dnů kotace na denním grafu překonala rostoucí klín a vydala se směrem dolů. Oscilátor Marlin současně opustil oblast rostoucího trendu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

29.02.2024 Pár EUR/USD se ve středu pokusil zahájit nový klesající trend, ale neúspěšně. Středeční zpráva šla bohužel proti americkému dolaru, i když ji trh mohl ignorovat, protože ani zdaleka nebyla nejdůležitější. Druhý odhad HDP ve Spojených státech za čtvrté čtvrtletí se ukázal být o něco nižší, než trh očekával a předpovídal. Upřímně, nechápeme, proč byli kupci dolaru touto hodnotou tak zklamáni a ustupovali. Každopádně bude zveřejněn ještě jeden, třetí, finální odhad, který dotazy na růst americké ekonomiky ve čtvrtém čtvrtletí ukončí. Dolar ale kvůli této zprávě nedokázal dál stoupat.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 29. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

29.02.2024 Pár GBP/USD vykazoval v rámci dne poměrně chaotické pohyby. Téměř ve všech vyššího časových rámcích je patrný flat trend. V časovém rámci 5M ale stále pozorujeme slabé a nevyzpytatelné pohyby. Například ve středu se volatilita pohybovala kolem 60 pipů. Den začal slibně. Pár se posunul jen jedním směrem, a to přesně o 60 pipů, ale tento pohyb začal už v noci, takže obchodovat bylo vcelku problematické.
img

Analýza a tipy na obchodování páru USD/JPY 28. února (americká obchodní seance)

28.02.2024 Otestování úrovně 150,65, shodující se s růstem linie MACD z nuly, vyvolalo nákupní signál, což vedlo k růstu ceny o 15 pipsů. Po tomto pohybu se pár vrátil na úroveň 150,65.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 28. února (americká seance)

28.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2567 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Krátce nato byla otestována znovu a linie MACD tentokrát vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo buy signál. K silnému poklesu ale nedošlo, protože libra dál padala.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 28. února (americká seance)

28.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0820 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu a tentokrát linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo buy signál. Výrazný pokles ale nepřišel a euro dál padalo, což vedlo ke ztrátám.
img

EUR/JPY atakuje předchozí maxima

28.02.2024 EUR/JPY po agresivním nákupním zájmu směrem k tříměsíčnímu maximu 163,70 poněkud ustupuje. Od odrazu od hladiny podpory 153,15 cena vyvíjí rostoucí trend, což potvrzuje býčí tendenci v krátkodobém i dlouhodobém obraze. Technicky vzato ukazatel RSI po skoku nad úroveň 70 směřuje mírně dolů, oscilátor MACD však stále ukazuje na posílení momenta nad svými spouštěcími a nulovými liniemi.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 28. února

28.02.2024 Pokles japonské inflace vyvolal růst jenu. Průraz ven z horizontálního kanálu se ale nezdařil. Slabé údaje o spotřebitelské důvěře v USA neměly na pár žádný vliv.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 28. února

28.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2671 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Krátce nato byla otestována znovu a tentokrát linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákup. Výsledkem byl růst ceny o více než 20 pipů.
img

Prognóza pro AUD/USD na 28. února 2024

28.02.2024 Měnový pár AUD/USD se za poslední tři dny propadl, ale na denním grafu nepřekonal linii rovnováhy. Oscilátor Marlin mezitím zaostával, ale přiblížil se k hranici klesajícího trendu. To naznačuje blížící se breakdown tohoto páru.
img

Prognóza pro GBP/USD na 28. února 2024

28.02.2024 Libra má zřejmě v úmyslu dále klesnout pod linii MACD. Signální linie oscilátoru Marlin mezitím naznačuje začátek poklesu.
img

Prognóza pro EUR/USD na 28. února 2024

28.02.2024 Situace eura se nezměnila, i když ukazatele na denním grafu si své pozice udržely. Cena nadále testuje svou sílu jak při pohybu směrem vzhůru, tak směrem dolů a přiklání se k poklesu. To naznačuje potenciální prolomení hladiny supportu na úrovni 1,0825, přičemž konsolidace pod touto úrovní pár pravděpodobně přivede k cílové úrovni 1,0724.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 28. února

28.02.2024 Zprávy o předstihovém indikátoru spotřebitelského klimatu v Německu, změnách peněžní zásoby M3 v eurozóně a objemu úvěrů soukromému sektoru neměly na trh žádný vliv. Stejně tak ani slabé údaje o spotřebitelské důvěře a objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby v USA neovlivnily směr EUR/USD, což naznačuje, že trh našel rovnováhu a obchodovat se bude nejspíš dál v rámci kanálu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 27. února (americká seance)

27.02.2024 Test úrovně 150,42 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 30 pipů. Pár se tak přiblížil k cílové úrovni 150,15.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 27. února (americká seance)

27.02.2024 Úroveň 1,2688 byla otestována v době, kdy linie MACD stoupala od nuly. Výsledkem byl buy signál, ale k prudkému růstu ceny nedošlo.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 27. února (americká seance)

27.02.2024 Odpoledne vyjde několik zpráv. Nejdůležitější bude ta s údaji o spotřebitelské důvěře, kde jakýkoli pokles a odchylka od prognózy způsobí pokles dolaru a růst eura. K poklesu poptávky po dolaru přispějí i neuspokojivé údaje o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby a mírné stanovisko člena FOMC Michaela S. Barra.
img

USD/JPY míří na předchozí maxima

27.02.2024 USD/JPY se po mírném poklesu pomalu plazí zpět k vrcholu na úrovni 150,87. Navzdory úzkému rozpětí posledních dvou týdnů a silné bezprostřední zóně podpory však býčí síly možná ještě nejsou dostatečně silné, aby cenu vyhnaly na nová maxima. Stochastický ukazatel se obrátil do kladných hodnot, zatímco MACD je plochý a je omezen svou červenou signální linií. Pokus o proražení nad vrchol 150,87 je v krátkodobém horizontu pravděpodobný.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 27. února

27.02.2024 Údaje o japonském indexu cen výrobců ve službách neměly na trhy znatelný vliv, ale zpráva o poklesu inflace vedla k posílení jenu. Dokud se japonský jen bude držet nad úrovní 150, budou obchodníci aktivně nakupovat dolar a pokračovat v býčím trendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 27. února

27.02.2024 Výroky viceguvernérky Bank of England pro finanční stabilitu Sarah Breedenové a člena MPC Huwa Pilla dávaly dopoledne libře podporu, ale nepřinesly výraznou změnu rozložení sil. Pár bude s největší pravděpodobností dál stoupat, protože kromě projevu viceguvernéra pro trhy a bankovnictví Davida Ramsdena dnes nic důležitého nezazní. Jeho slova nejspíš nevyvolají prudký růst volatility.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 27. února

27.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0857 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Krátce nato byla otestována znovu, ale tentokrát linie MACD klesala z překoupené oblasti dolů, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o zhruba 20 pipů.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 27. února: Jednoduché tipy pro začátečníky

27.02.2024 Pár EUR/USD vykazoval v pondělí velmi nízkou volatilitu. Na celý den byla naplánována jen jedna událost, která mohla vyvolat zájem trhu, a to projev Christine Lagardeové, který se konal později večer. Žádné výrazné skoky trhu se v té době neobjevily.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. února: Jednoduché tipy pro začátečníky

27.02.2024 Pár GBP/USD vykázal v pondělí mírné pohyby, ale udržel si krátkodobý růstový trend. Růst britské měny tak může ještě nějakou dobu pokračovat. Chceme ale obchodníkům připomenout, že aktuálně jsme obecně na flat trhu. V rámci tohoto flatu se mohou tvořit jak vzestupné, tak sestupné trendy, které ale nemají velký smysl, protože cena se už několik měsíců pohybuje v omezeném cenovém pásmu. Po překonání trendové linie lze očekávat stejně postupný pohyb směrem dolů.
img

Předpověď pro USD/JPY na 27. února 2024

27.02.2024 Rally na páru USD/JPY zpomalila u hladiny rezistence 150,79 a po třech neúspěšných pokusech o proražení této úrovně začala couvat. Zdá se, že směr páru se brzy změní směrem dolů, takže jakmile cena překoná hladinu 149,72, bude pohyb směrem k 148,82 snazší. Pokles oscilátoru Marlin rovněž naznačuje blížící se pokles páru.
img

Prognóza pro GBP/USD na 27. února 2024

27.02.2024 Libra včerejší den uzavřela nejistým růstem a zasekla se na linii rovnováhy. Ačkoli se cena usadila nad linií MACD a mohla by se pohybovat směrem k cílové úrovni 1,2745, nákupní tlak zeslábl, takže pár může brzy klesnout zpět pod linii MACD.
img

Prognóza pro EUR/USD na 27. února 2024

27.02.2024 S&P500 klesl o 0,38 %, zatímco dolarový index se snížil o 0,20 % díky mírnému nárůstu výnosů státních dluhopisů. Investoři také vyjádřili určité obavy ohledně absence shody v Kongresu týkající se rozpočtu, což by mohlo vést k dalšímu částečnému shutdownu vlády (počínaje 1. březnem). Pokud k shutdownu dojde, nemusí to nutně vést k automatickému poklesu dolaru. S největší pravděpodobností bude ve střednědobém horizontu dolar posilovat jako bezpečná měna na pozadí poklesu akciových trhů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 26. února (americká seance)

26.02.2024 Test úrovně 150,60 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal buy signál. K prudkému růstu ceny ale nedošlo. Vyjdou údaje o prodejích domů v USA, přičemž dobré indikátory zvýší poptávku po dolaru a povedou k dalšímu růstu páru. Pokud ale údaje zklamou, cena páru klesne, protože se vrátí tlak na dolar.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 26. února (americká seance)

26.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2675 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Krátce na to byla otestována znovu, ale linie MACD vstoupila do překoupené oblasti, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles o 10 pipů. Při třetím testu se objevil signál k nákupu, protože linie MACD právě začala stoupat od nuly. Toto odstartovalo růst ceny o téměř 20 pipů.
img

Analýza a tipy na obchodování EUR/USD 26. února (americká obchodní seance)

26.02.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 1,0835 došlo během prudkého pohybu linie MACD směrem vzhůru od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu otestování, ale linie MACD se dostala do překoupené oblasti, což vyvolalo signál k prodeji. K výraznému poklesu bohužel nedošlo.
img

Cena bitcoinu se zasekla, zatímco ETH roste, čekají nás další poklesy?

26.02.2024 Cena bitcoinu se snaží překonat rezistenci 52 000 dolarů. BTC by mohl zahájit slušnou korekci směrem dolů, pokud prolomí zónu podpory 50 500 dolarů.
img

BRENT se za několik seancí obchoduje do strany

26.02.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT se po prolomení 50denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na začátku února vracejí zpět. Zdá se však, že oživení je prozatím pozastaveno, neboť 200denní SMA omezuje růst ceny. Vzhledem k tomu, že ukazatele RSI i MACD jsou vychýleny směrem vzhůru, mohli by býci zaútočit na cenu 82,66. Další růst by se pak mohl zastavit kolem úrovně 84,47.
img

Analýza a tipy na obchodování USD/JPY 26. února

26.02.2024 Byly zveřejněny údaje o indexu cen podnikových služeb v Japonsku, které však neměly na trh žádný vliv. Vzhledem k tomu, že se nadále obchoduje v rámci kanálu a býci minulý pátek nepředvedli nic významného, měli by hráči na trhu pokračovat v obchodování v rámci bočního trendu, zejména vzhledem k tomu, že dnešní makroekonomický kalendář bude prázdný.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 26. února

26.02.2024 Výroky členky MPC Bank of England Megan Greenové cenovému růstu libry nepomohly, takže kupci se neudrželi na týdenním maximu. A dále, páteční prázdné makroekonomické údaje v USA obnovily tlak na pár a vyvolaly jeho pokles.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 26. února

26.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0835 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Krátce nato byla otestována znovu, ale tentokrát linie MACD klesala z překoupené oblasti dolů, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o zhruba 20 pipů.
img

Prognóza pro pár AUD/USD na 26. února 2024

26.02.2024 Pár AUD/USD se začal po otestování linie indikátoru rovnováhy v denním grafu obracet. Tento scénář odráží i oscilátor Marlin, který se pohybuje do kladné oblasti. Až se cena propadne pod support 0,6504, pár s největší pravděpodobností klesne a zamíří k úrovni 0,6410.
img

Prognóza pro GBP/USD na 26. února 2024

26.02.2024 Ačkoli libra minulý pátek vzrostla nad linii MACD (modrá), uzavřela pod linií ukazatele rovnováhy (červená). Nicméně díky rostoucímu oscilátoru Marlin zůstává trend býčí a naznačuje další růst. V případě, že se však býkům nepodaří prolomit robustní dvouměsíční rozpětí 1,2610–1,2745, může se pár vrátit pod linii MACD a zamířit k úrovním supportu 1,2610 a 1,2524.
img

Prognóza pro EUR/USD na 26. února 2024

26.02.2024 Index S&P500 v pátek zaznamenal nový historický rekord. Otestoval horní hranici globálního hyperkanálu. Vytvořila se divergence s oscilátorem Marlin.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 23. února (americká seance)

23.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0818 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, ale linie MACD se dostala do přeprodané oblasti, což vyvolalo signál k nákupu. K silnému růstu bohužel nedošlo.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 23. února (americká seance)

23.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2672 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, ale linie MACD vstoupila do překoupené oblasti, což vyvolalo prodejní signál. Výsledkem byl pokles ceny o 20 pipů. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři na dnešní odpoledne budou mít kupci šanci obnovit vzestupnou dynamiku.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 23. února (americká seance)

23.02.2024 Test úrovně 150,68 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal signál k nákupu, což vedlo k růstu ceny o 15 pipů. Prázdný makroekonomický kalendář na dnešní odpoledne přeje víc dolaru než jenu. Může být tedy aktualizováno roční maximum.
img

EUR/USD překonal klesající trendovou čáru

23.02.2024 Měnový pár EUR/USD roste již sedmý den, což představuje jeho nejdelší býčí běh za poslední dobu, kdy dosáhl kritické úrovně 1,0880. Zklamáním je, že bleskové údaje o indexu PMI v podnikatelské sféře eurozóny za únor dnes nedokázaly zvednout pár nad tuto hranici, neboť výrobní sektor se nadále zmenšoval, avšak technické ukazatele se stále pohybují v býčí oblasti.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 23. února

23.02.2024 Nejnovější údaje o americkém indexu PMI umožnily pokračování růstového trendu a vyústily v růst páru USD/JPY až do konce dne. Kupci budou s největší pravděpodobností pracovat na aktualizaci ročního maxima, ale budou se nad ním těžko držet bez dobrých statistik z USA.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 23. února

23.02.2024 Úroveň 1,2663 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly, což vyvolalo sell signál. Cena libry se ve výsledku propadla o více než 40 pipů. Nákupy při odrazu od úrovně 1,2625 naopak vedly k růstu o zhruba 20 pipů.
img

Analýza a tipy na obchodování EUR/USD na 23. února

23.02.2024 Další pokles byl omezený, protože k otestování úrovně 1,0810 došlo během prudkého poklesu linie MACD z nuly. Poté euro po zveřejnění údajů o podnikatelské aktivitě ve výrobním sektoru a sektoru služeb v eurozóně zdražilo. Během americké seance pár změnil směr, protože podobné údaje z USA předčily očekávání. Silné údaje snížily chuť riskovat, což vedlo k návratu páru do horizontálního kanálu. S největší pravděpodobností bude euro po zveřejnění údajů z Německa nadále klesat. Hráči na trhu by měli sledovat zprávy o HDP, podnikatelském prostředí, současné situaci a ekonomických očekáváních. Zazní také projevy členů Výkonné rady ECB Isabel Schnabel a Joachima Nagela.
img

Plán obchodování GBP/USD na 23. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

23.02.2024 Také pár GBP/USD ve čtvrtek vykazoval poměrně vysokou volatilitu, ale obchodoval se se smíšenými pohyby. Britská měna zahájila den růstem z nelogických důvodů. Po zveřejnění údajů o indexu podnikatelské aktivity ve Spojeném království se pár propadl a vykazoval poměrně silný pokles. Údaje o americkém indexu PMI tento pokles zastavily a dolar zamířil dolů. Poměrně průměrné hodnoty indexů tak vyvolaly silné pohyby na trhu, protože trh od začátku týdne neobdržel žádné informace.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 23. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

23.02.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek konečně vykázal znatelné pohyby. Kotace nejprve zaznamenaly poměrně slušný růst a pak ještě silnější pokles. Nedá se říct, že by šlo o úplně logické pohyby, ale ve čtvrtek jsme měli silné makroekonomické pozadí. Už dříve jsme vás upozorňovali, že indexy podnikatelské aktivity nejsou klíčové, ale při nedostatku dat může trh na tyto zprávy reagovat. A přesně to se stalo. Trh brzy ráno nakupoval euro, ale po zveřejnění slabých indexů PMI ve zpracovatelském průmyslu v Německu a EU začal prodávat. PMI ve službách ale vyšlo dobře, takže i euro mohlo dál růst.
img

Předpověď pro USD/JPY na 23. února 2024

23.02.2024 Jen již osmý den konsoliduje v pásmu 149,72–150,79. Proražení výše umožní ceně vypracovat se k zakotvené linii cenového kanálu kolem hranice 151,58, resp. k cílové úrovni 151,95 – maximu z 13. listopadu 2023, které se nachází nad ní. Na denním grafu jsme také pozorovali rozšířenou divergenci mezi cenou a oscilátorem Marlin.
img

Předpověď pro GBP/USD na 23. února 2024

23.02.2024 Včera bylo zveřejněno, že se kompozitní index PMI Spojeného království v únoru zvýšil na 53,30 z lednových 52,90 b. Britská libra si pod vlivem vnějších trhů připsala 22 pipsů. Intradenní růst činil 74 pipsů, ale cena se nedokázala vymanit z mřížek linií indikátorů v denním časovém rámci.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | George Soros | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Harmonic trading | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Market Profile | Pullback | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/NOK | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | EUR/CAD | CAD/CHF | EUR/NZD | GBP/NZD | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/MXN | USD/ZAR | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Deník tradera | Intradenní obchodníci | Svíčkové grafy | Tradestation | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Ask | Aussie | Average True Range | ADX | B/E | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Behaviorální | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Bod | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Break/Even | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Béžová kniha | CCI | CEO | CFD | CFTC | COT report | CPI index | Cable | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Chop | Close | Commodity Channel Index | Kongesce | Konsolidace | DAX | Denní minima | Denní rozpětí | Daytrader | Daytrading | Decline | Demo účet | Denní obchodování | Depreciace | Devalvace | Devizový trh | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downside | Downtrend | Drawdown | EBIT | ECB | ECN | ECOFIN | EMA | ESM | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Euroval | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fading | Falešné proražení | Fed | Fibonacci retracement | Figúra | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Flat | Floating | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forex trader | Forexový obchodník | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Vyplnění GAPU | Vstup short | Grafy | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Inside Bar | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | Kurzové riziko | LES | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Limit order | Long | Long pozice | Lot | Low | MIFID | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Moving Average (Klouzavý průměr) | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Outside Bar | Overnight | P/E | PEG | PPI index | Papertrading | Parabolic SAR | Parita | Čekající příkazy | Penzijní fond | Peněžní zásoba | Pip | Pivot Point | Pivot points | Platební bilance | Platforma | Politické riziko | Portfolio | Posuvný Stop-Loss | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Profit Target | Provize | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Realizovat zisk | Relative Strength Index (RSI) | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Scalping | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Skalper | Slippage | Sloupcový graf | Směnný kurz | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Sterling | Stochastic | Stop Out | Stop-Loss | Support | Support a resistance | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Swiss | Take Profit | Technical analysis | Termínový kontrakt | Tick | Tightening | Time frame | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Value at Risk | Vedlejší měna | Vega | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Čárový graf | Úroková míra | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | BOSSA | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | Social Trading | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Kurzový závazek | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Market Watch | Michala Moravcová | Scoach | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Fibonacciho čísla | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Market Color | Zisk | Ziskový obchod | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Sociální obchodování | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Recesia | IEA | Vývoj dolaru | Vývoj eura | Japonská měna | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Nial Fuller | Intervenovat | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Forex roboti | Investiční banka | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Regulace | Kopírování obchodů | Bossainfo | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | USD/EUR | Hedgeové fondy | Intradenní analýza | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Index PPI | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Měnový index | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Poziční obchodování | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Intermarket analýza | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Colosseum | Tomáš Vobořil | FxPro | EuroStoxx50 | Raghee Horner | Zásoby ropy | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | Aktivum | Bollingerovy pásy | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Křiž smrti | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | OHLC | Théta | Uzavření pozice | Volatilní | StrategyQuant | Kasino | Kasina | Hazardní hry | AdmiralMarkets | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Google | Akcie Siemens | Akciové burzy | Aktuální cena bitcoinu | Alpari | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýza trhu | Analýzy | AOS forex | AUD USD | AUDJPY | Australská měna | Automatický obchodní systém | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | Bitcoin graf | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bossa.cz | Break Even | Brent | Britské libry | Brokers | Brokeři | CAC40 | CAD USD | Cena | Cena akcií | Cena libry | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakt | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je akcie | Co je divergence | Co je to forex | Colosseum.cz | Conference Board | CZK | Časové pásmo | Časové zóny | České koruny | Členové eurozóny | DAX 30 | Day trading | Devalvace měny | DJIA | Dnešní finanční trhy | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Druhy grafů | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Elliotovy vlny | Engulfing | EUR GBP | EUR CHF | EUR JPY | EUR USD | Eura | EURCAD | EURGBP | EURCHF | EURNOK | Euro dnes | Euro dolar | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Fibonacci fans | Fibonacci time zones | Fibonacciho posloupnost | Fibonaci | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex demo | Forex knihy | Forex Young Cup | ForexFactory | ForexFactory.com | ForexPeaceArmy | Forexu | Frank | FXstreet.com | FXstreet.cz | GBP USD | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Graf ropa | Graf zlata | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Francie | HDP USA | High Low | Hodnota dolaru | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHFJPY | Ichimoku | Ichimoku Kinko Hyo | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index inflace | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Indikátor momentum | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do komodit | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční výdaje | Investování do akcií | Investování na burze | IQ Option | IronFX | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak obchodovat forex | Jak vydělávat peníze | Jak získat peníze | Japonská ekonomika | Jeden dolar | JP Morgan | Kam investovat | Knihy o tradingu | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Konfluence | Koruna posiluje | Koupit akcie | Kurs EUR | Kurs USD | Kurz akcií | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz GBP | Kurz jüanu | Kurz libry | Kurz USD | Kurzy | Leonardo fibonacci | Libra | Libra euro | Libra šterlinků | Lira | Lukáš Němec | MACD histogram | MACD indikátor | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Mayzus | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Míra inflace | Money Flow Index | Morning Star | Moving Average | MQL | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Norská koruna | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Obchodování s Čínou | Obchodujeme | Oslabení měny | Oslabování koruny | Paládium | Parabolic SAR indikátor | Pasivní příjem | Patterns | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma MT4 | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prodej dolaru | Prodej eura | Prognóza | Převodník měn | Psychologie trhu | Pšenice | Rate Of Change | Rates | Recenze | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropa graf | Ropné vrty | Ropy | RUB | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Shanghai Composite Index | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | Směnný kurz dolaru | Société Générale | SPX | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastic oscillator | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Strategie řízení | Surová ropa | Švédská koruna | Světové měny | SWIFT | Swingy | Škola tradingu | Švédské koruny | Švýcarská centrální banka | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Trailing Stop | Traling Stop | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní zprávy | Twitter | US dollar | USD CAD | USD EUR | USD GBP | USD CHF | USD index | USD JPY | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj USD | Webinář | Webináře | WTI | XTB.cz | X-Trade | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zlatý řez | Změna času | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | Live účet | Finanční nástroj | EUR/PLN | CNBC | Backtestování | Rozkolísanost trhu | BreakEven | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | Indikátor ekonomického růstu | EIA | ATR | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | Báze | Buy | Call option | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Dluhové trhy | EBITDA | Elon Musk | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Janet Yellen | Mark Zuckerberg | Měď | Medium Term | Obálka | Obchodní den | P/S | Posuvný Stop | Prospekt | Provozní marže | Průměrování | Překoupení | Přeprodání | Range | Rate Hike | Redukce | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | SPAD | Typická cena | Hráči na forexu | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | WSJ | Převis | Cenová hladina | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Moving Average Convergence Divergence (MACD) | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Co je forex | Western Union | Karel Janeček | Miliardář | eBook | Bailout | Jan Kovalovský | Reálné obchodování | Vydělávat na forexu | Ekvitní křivka | Tržní sentiment | Zhodnocení účtu | Candlestick chart | Komise | Contract | Kontrakt | Correction | Double bottom | Double top | Federální rezervní systém | Flag | Křížové měnové páry | Trendový indikátor | Majors | Momentum indikátor | Overbought | Přeprodáno | Oversold | Paper trading | Reverse order | Session | Technická analýza (TA) | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Fibonacci trading | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Know-how | Blog | Cukr | Harmonické formace | Retail | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Cena eura | Podvědomí | Currencies | Currency | Day trader | Dividendové akcie | Expert Advisor | Head and Shoulders | Forex indikátor | Graf EUR/USD | Investment | Německá burza | Slušný zisk | Stock market | Swing trading strategie | Traders | Profi obchodní systémy | xSocial | Aramco | Markit | TD Securities | Rabobank | Jefferies | Bernstein | Jackson Hole | Institut ZEW | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | Westpac | Caterpillar | Sentix | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | MICEX | Nordea | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | TLTRO | NATO | Standard Chartered | BBC | Technické indikátory | Forex asistent | Live obchodování | Oslabení eura | Reporty | FX společnosti | Investiční soutěže | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Fat finger | Ceny nemovitostí | Halifax | S/R zóna | Akcie Starbucks | Forex webináře | Forex semináře | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Světová měna | Diamantová formace | Fundamentální pohled | Technický pohled | Technický výhled | Zig Zag | Kurz EUR/USD | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | OctaFX | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Hledání svatého grálu | Backtestovat | XAG/USD | MarketWatch | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Trading v praxi | Investičníweb.cz | Automobilový průmysl | Mark Carney | Pohyby eura | Averze k riziku | USOil | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Globální trhy | Velcí investoři | Evropské banky | Analýza finančních trhů | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trading range | Trendový kanál | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Příležitosti na trzích | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Oscilátor RSI | Linie odporu | Linie podpory | Podnikatelé | Pro tradery | SEB | Globální akciové trhy | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Obchodník na forexu | Implikovaná volatilita | Konstrukce AOS | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Konzistence | Zdravý rozum | Jádrový index | Profit faktor | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Úspěšný obchod | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | Index eura | Index britské libry | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Cenové gapy | Referendum | Časová pásma | Ekonomická aktivita | London Breakout | City | Ministři financí eurozóny | Volumes | Milionáři | Obchodované instrumenty | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Svatý grál | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Sázení | Pozornost investorů | Bookmakeři | Index důvěry | Setrvání Británie v EU | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Standard & Poor's | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Japonský index Nikkei | Forexoví tradeři | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Intervence centrálních bank | Obchodníci na finančních trzích | Forexoví obchodníci | Alerty | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Klouzavý průměr EMA | Klouzavý průměr SMA | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Ekonomická rizika | Obchodování v Asii | Summit EU | Americké burzy | Světové centrální banky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Měnová opatření | Forex trhy | Kryptoměny | Britský akciový index FTSE 100 | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | FactSet | TradingView | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Rating Evropské unie | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Volatilita na forexu | Makroekonomické analýzy | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Cena mědi | Marže společností | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Index SPX | Člen rady guvernérů | Nejistota | Finanční tituly | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Bankovní gigant | Největší banky | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Obchodování na forexovém trhu | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Čínské devizové rezervy | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | MetaQuotes | Tesla | Dluhové krize | Zástupci komoditních měn | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Neutrální výhled | Agentura AFP | Odhodlání | Měny na forexu | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch v tradingu | Výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úroková sazba Fedu | Akciový index DAX | Globální krize | Bankéři | Bankéř | Utáhnout měnovou politiku | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Britská vláda | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Klientské operace | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Dosahovat zisku | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Odhady trhu | Predikce | Ekonomická situace | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Začínající trader | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Nadměrné obchodování | Krize | Investiční rozhodnutí | Dolar vůči jenu | Inflace v Německu | Krize bankovního sektoru | Makroekonomika | Velké zisky | FTSE MIB | Long příležitost | Short příležitost | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa May | Zprávy a události | Theresa Mayová | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Devalvace čínské měny | Pierre Moscovici | Výběr zisků | Nadbytek ropy | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Rozhodnutí britské centrální banky | Americký index S&P 500 | Hlavní ekonom britské centrální banky | Akciové trhy v USA | Index cen domů | Odliv kapitálu | Indická rupie | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Intradenní šum | Zájem obchodníků | Měnové stimuly | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Nástroje technické analýzy | Poměr RRR | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | Překoupený trh | Přeprodaný trh | Alphabet | xStation | Polský zlotý (PLN) | Maďarský forint (HUF) | Česká koruna (CZK) | Ziskové obchodování | Obchodování forexu | Aktuální cena | Německý Ifo index | Cenové indexy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Obchodování na měnovém trhu | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance ECB | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Profesionální trading | Tisková konference ECB | Tisková konference Fedu | Americký dolar vůči japonskému jenu | Cena akcií společnosti Apple | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | HDP v eurozóně | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Tempo růstu ekonomiky | Audi | Bitfinex | Swingoví obchodníci | Globtrex | Investec | EUR/KRW | Spinning Top | ex | Purple Trading | Trump rally | Obchodovat na forexu | Bernstein Bank | Bitstamp | Interbank VIP indikátor | Keystone XL | Ruské akcie | Měny rozvíjejících se zemí | Obchodování ropy | Silicon Valley Bank | VolumeByPrice | Intradenní obchody | Pohyby na finančních trzích | Makroekonomické zprávy | Snižování rozvahy Fedu | Vydělávat peníze | Globtrex.com | René Remšík | Andrej Rády | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování breakoutů | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Americký akciový trh | MetaTrader 4 Supreme Edition | Obchodování s cizími měnami | Obchodování s kryptoměnami | Palladium | Investování do kryptoměn | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | BTC/USD (Bitcoin) | Vývoj BTC/USD | Cena Litecoinu | Cena Etherea | Obchodování s bitcoinem | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | ETHUSD | Investiční nástroj | Kraken | NEO/USD | DASH/USD | BCH/USD | BCH | LTC | ETH | XRP | NEO | Obchodník s kryptoměnami | Cena Ethereum | Blockchain Capital | Index S&P/ASX 200 | XRPUSD | Kodak | Binance | Vývoj ceny etherea | Bithumb | Korbit | Růst bitcoinu | NEST | ESMA | Estee Lauder | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | RoboForex | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Krypto burzy | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Dlouhodobé investování | BTC/EUR | Cena Ripplu | Obchodování na trzích | Altcoiny | Coindash | Úspěšný trading | Trading ideas | Kryptoměna TRON | TRON | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Kryptoměna EOS | EOS | Bitcoiny | Lockheed Martin | Analytik finančních trhů | Můj trading | PANW | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Kurzy měnových párů | Posilování dolaru | Podniky | Evropské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Obchodovat forex | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Obchodní aktivita | Amazon (AMZN) | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Posílení kurzu | Graf indexu | Indikátor Ichimoku | Cenový kanál | Short signál | RDSA | Ether | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | Profesionální obchodník | Obchodovat breakouty | CLEO.one | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | I-Trader | Použití finanční páky | Kompozitní index | Úrokový výnos | Trhy v USA | Trh s ropou | Pipy | Americké volby | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Pomerančový džus | Růst amerického dolaru | Cena plynu | Tvrdý brexit | Obchodní signál | Long obchod | Největší kryptoměna | Automatické obchodní strategie | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | Stanovení ceny | Úspěšné obchody | Regulační orgán | Aktivita na trhu | Výkyvy na trzích | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | Prezident Trump | Evropská komise | Fungování trhů | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | François Villeroy de Galhau | Jednotná měna | Budoucnost eura | Kongres USA | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Sazby Fedu | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Růst dolaru | Momentum trhu | Budoucnost Bitcoinu | Bitcoin ETF | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Poptávka po americkém dolaru | ADX indikátor | Zahájení výsledkové sezóny | Otevřené obchody | Lukáš Adámek | Vysoké zisky | Petr Kouba | Makroekonomické statistiky | Irská pojistka | Analýza cenových grafů | Kvantitativní technická analýza | Fibonacciho pásma | RSI indikátor | Kdy nakoupit akcie | Obchodní přístup | Globální dluh | Velké riziko | Profesionální trader | Skalpování | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Petr Plecháč | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Intradenní trading | Trading akciových indexů | Obchodovat na finančních trzích | Volume By Price | Daily OHLC | Silný trh | Zvýšení sazeb | Obchodování GBP | Michal Uma | Evropský regulátor | Indikátor ATR | Začínající obchodníci | Poziční obchodníci | Zájem investorů | FORANGE | Moje obchodování | Makroekonomická situace | Technická situace | Rozdílové smlouvy | Index peněžních toků (MFI) | Index peněžních toků | MFI | Statistický úřad | Price Action strategie | Americké HDP | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Výsledky obchodního systému | Short obchod | Splácení dluhu | GOLDEN POCKET | Nasdaq100 | Obchodování průrazů | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Automatická obchodní strategie | Růst cen ropy | CNY | Trendové strategie | Velikost Take Profit | Obchodování divergencí | Jak na obchodování | Konfluenční faktory | Vyhledávání divergencí | Marek Vaňha | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Hang Seng China Enterprises | Elliottovy vlny | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Ztráty dolaru | Boris Johnson | NVDA | Příjem z tradingu | Začít obchodovat | AOS Klub | Token | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Fibo retracement | Prezidentka ECB | Volný čas | Základy obchodování | Akcie a ETF | Svět investování | Rozhodnutí centrálních bank | Obchodní pásmo | Swing strategie | Způsob tradingu | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Jednoduchost tradingu | Statističtí obchodníci | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | MACD revers systém | Zadávání Stop-Lossu | Pokles dolaru | Ziskové obchody | Výnosové křivky | Pokles cen | VbP | Intradenní Price Action | NQ100 | Aplikace Price Action | XTB Research | Silný dolar | Britský premiér | Recese v USA | Začít vydělávat | Indikátor pivot point | Pivot Point MT4 | Výpočet pivot point | SEBA | Digitální aktiva | Obavy z recese | Analýza stříbra | Vliv na obchodování | Zprávy z Německa | Bohatí | Ekonomické problémy | AMZN | ISM index | Výnosy amerických státních dluhopisů | Růst mezd | Kótování | US500 | Saudi Aramco | Sazby ECB | Ukazatel volatility | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Akcie Microsoftu | Novozélandská centrální banka | Pravidla strategie | Finanční situace | Data z Německa | MiFIR | Pohyb měnových párů | Snížení daní | Risk Reward Ratio | Dolarové likvidity | Dobrý obchod | Poziční obchody | Sestavení obchodního systému | Vstup do LONG pozice | Ziskové výsledky | Investiční roadshow | Roadshow Bernstein Bank | GOOGL | Předstihové indikátory | Akcie roku | Momentový indikátor | Obchodování EUR/USD | Jak se stát lepším investorem | Pohled na zlato | Edge | Nižší volatilita | Swingová obchodní strategie | Strategie skalpování | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Demo účty | Bilance zahraničního obchodu | Analýza měnových párů | Nastavení Stop-Loss | Stav trhu práce | Cena akcie | Patrik Polák | Obratové patterny | Obratový pattern | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Nákupní příkazy | Hospodářské krize | Oslabování japonského jenu | Jednoduché obchodní systémy | Konfluence více faktorů | TOPIX | US30 | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | MetaTrader 5 Supreme Edition | Deficit | Jednání o brexitu | Pattern Inside Bar | Indikátor ZigZag | Rozhodnutí americké centrální banky | Politická situace | HDP v USA | TRX/USD | TRX | Indikátor Linear Regression | Linear Regression | Lineární regrese | Patterny | Snížení úrokové sazby | Ropné firmy | Výstup z obchodu | Dosáhnout úspěchu | LNG | Dodržování obchodního plánu | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | MT4 a Apple | Data z USA | Dvojitý vrchol | MSFT | Obchod | Jak začít investovat | Trh práce | Myšlenka | Standardní odchylka | Statistické údaje | Histogram | Inflace v říjnu | Obrat trendu | Supreme Edition | NQ100 CFD | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | Růst průmyslové výroby | Luis De Guindos | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | CPI v eurozóně | Hlavní události | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | USDC | BAT | SP500 CFD | Pfizer | Obchodování s trendem | Pravděpodobnost úspěchu | Rostoucí trendová čára | Svíčková formace | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Týdenní zpráva | Konfluence faktorů | Růst cen | Equity křivky | ETF na zlato | Technická analýza na forexu | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Vstup Saudi Aramco na burzu | WTI CFD | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Křížení klouzavých průměrů | Vysoké riziko | Počet obchodů | Maximální drawdown | Bilance | Index DOW | Swingová maxima | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Co bude | Vývoj trhu | Výhled dolaru | Generální ředitel | GM | IPO Saudi Aramco | ECB Luis De Guindos | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Lagardeová | Akcie společnosti Tesla | Amazon | Machine learning | Posuzování divergencí | Určování divergencí | Zobrazení supportů a rezistencí | Philip Lowe | Vysoké ceny ropy | Miliardy | USDT | Vyhlídky | Průzkumy | Fibonacciho support | Formace dvojitý vrchol | Američtí zákonodárci | Politická krize | Rezistenční pásmo | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Ekonomický optimismus | Administrativa prezidenta | Domácí měny | Federální rezervní banky | Kalendář událostí | Americká data | Pozornost obchodníků | Alty | Oblast rezistence | Oblast supportu | Překoupené podmínky | Chilské peso | Ekonomka | Zveřejněná data | Dvojité dno | CHNComp | Swingové maximum | Poptávka po úvěrech | Globální trh | HSI 50 | CFD intraday | DJI30 CFD | DJI30 | Financovat | Formace dvojité dno | Master Candle | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Indikátor GMMA | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Mario Centeno | Na burze | Drahý kov | Gabriel Štefaňák | Vyšší poptávka | Dnešní data | CBDC | Impuls | CrudeOilUS | Průmyslová výroba v Německu | 2222 | USDIDX | Hospodářský výsledek | ABC | Visa | Výrazný pokles | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Váš trading | Být trpělivý | Velikost pozice | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčová rezistence | Klíčový support | Viceprezident ECB | Problémy | COPPER | Přeprodané podmínky | NAFTA | Britové | Supporty a Rezistencie | Finanční ztráty | Člen bankovní rady | Signál pro medvědy | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Růst spotřebitelských cen v USA | Nejnovější údaje o inflaci | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Vybírat zisky | Slabý trend | Medvědí vlajka | Rostoucí klín | Klesající klín | Býčí vlajka | Symetrický trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Chuť k riziku | Posílení domácí měny | Soukromý sektor | Konzervativci | Celkový zisk | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Moskva | HDP Německa | UTC | IAG | ČVUT | Míra | Levnější ropa | Úroky | Konec roku | Jak určit trend | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Hypotéky | Premiér Boris Johnson | Důchod | Předseda | Naše prognóza | Americké centrální banky | Libra klesá | Kupní síla | Regulátoři | Záporné úrokové sazby | Optimismus investorů | xStation5 | Nejziskovější | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | Nike | Nejbližší support | Forward PE | Bydlení | První obchod | Ztráta | Nejlepší akcie | Stratég | Roční růst | Důležité ekonomické události | Předsevzetí | Demokratické strany | Výnosy státních dluhopisů | Peking | US100 | Americký index | Pozitivní zpráva | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Hospodaření | Růst poptávky | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobí investoři | Silný support | Point of Control | Volume indikátor | Objem objednávek | Vyšší ceny ropy | Američané | Eskalace napětí | Vzestup ceny | Návratnost | Netflix | Inovace | Prodej v USA | Dobrá data | Daimler | Finální odhad | Analýza společnosti | Hlavní rizika | Objem průmyslových zakázek | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Sezónnost | RBA | Budoucnost | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | INR | Příjmy domácností | Zpráva COT | Poradenství | Nový rekord | Zpráva o trhu práce | Breakouty | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | SAP | Kryptoměny bitcoin | BTC DOMINANCE | Dobré zprávy | Spotřebitel | Dobrá čísla | Oblasti konfluence | Ceny energií | Horší data | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Zamyšlení | Cyklus růstu | Hladiny podpory | Denní volatilita | Volatilita je nízká | Komunikace | Prezidentka Christine Lagardeová | Údaje o HDP | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Prezident | Výsledkové sezóny | Ján Kopil | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Dominancia | Kapitalizácia | Google | Samsung | Anglie | Wales | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | WHO | Evropské ekonomiky | Počáteční zisky | Reakce investorů | Pohyby cen | Změny cen | Rostoucí trendové čáry | Virus | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Blue-chip | Prezident Ifo | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | SARS | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Konzultant | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Medvědí Pin Bar | Starbucks | Boeing | Analýza zlata | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Krypto rally | XMR | USDIRR | FIAT | Investovať do kryptomien | AML | AML Directive 5 | AML Directive | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Vstupní signály | Pravidla obchodního systému | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | SBUX | Růst v eurozóně | Růst akciových indexů | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | LearnToTradeTheMarket | Pesimismus | Čínská vláda | PMI za leden | Hlavní úrokové sazby | ETH/BTC | EOSBTC | LTCBTC | Pohled na kryptoměny | FCF | XNG/USD | BP | Americký ISM | PMI pro sektor | Adidas | Společnost Nike | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Technická analýza forexu | Casper | Recese ve Spojených státech | Americké ekonomiky | Technická analýza měnových párů | PriceAction | Formace Inside Bar | Pin Bar formace | Falešný signál | Prvky technické analýzy | Průměrná cena | Obchodovanie | Analýza BTC | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Lednová inflace | Americká inflace | Momentum indikátory | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | Indikátor ADX | Indikátor OBV | Indikátor MFI | Indikátor Ichimoku Cloud | Ichimoku Cloud | Indikátor ROC | Indikátor STO | Technický indikátor | Dělení technických indikátorů | On Balance Volume | Moving Average Convergence Divergence | Average Directional Index | Indikátor Stochastic Oscillator | Směrovost | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Britské měny | Zemědělské komodity | Pokračování poklesu | Akcie 3M | Ekonomické aktivity | Výkonnost obchodního účtu | Signály Price Action | Bez rizika | Magický indikátor | Objem zobchodovaných kontraktů | Aktivita v sektoru služeb | Směřování trhů | PMI ze sektoru služeb | Statistické údaje z USA | Údaje z USA | Ekonomické recese | Slabá čísla | Obchodování pomocí indikátorů | Průraz ceny | Šéfka ECB | Míra nezaměstnanosti v EU | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Sestupný trend | Guvernér japonské centrální banky | Vývoj | Analytická společnost | HSCEI | Šok | Mzda | Nakoupit zlato | Guru | Výkyvy | Současná cena | Obraty trendu | Změny trendu | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Výsledky HDP | Nástroje měnové politiky | Volatilita na finančních trzích | Pohyb Bitcoinu | WP | Makroekonomické údaje | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Vlna výprodejů | Euro včera | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Buy the dip | Sell the rally | Medvědí trend | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Index výrobní aktivity | Nízká cena ropy | Poškodit ekonomiku | Americká seance | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Tržby společnosti | Zrychlení inflace | Cenový vývoj | Špatné výsledky | Silný pokles | Stimul | Důležitý support | Inflace v EU | Obavy trhu | ECB dnes | Odhad inflace | Prostor k růstu | Měnové podmínky | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Index DJIA 30 | DJIA 30 | Russell 2000 (RUT) | Wall Street index | Hyundai | Možnosti technické analýzy | Směr trendů | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Potenciální změny | Aktuální situace | Značný pokles | Žádosti o podporu | Onemocnění | Rozkolísaný | Zásobníky | Vyrovnat ztráty | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Další pokles | Koronavirová krize | Unilever | Kroky centrálních bank | Nejlepší forex stránka | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Divergence indikátoru | Páka | Iracionální | Stop-Lossy | Výrobce letadel | Ministryně financí | Prodejní tlak | Udržení inflace | Porovnání grafů | Zápis z posledního zasedání | Hodinový graf | Index podnikatelské aktivity | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Následky karantény | Tým Admiral Markets | Prostor pro pokles | Graf dne | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | Silná rezistence | Signál | Americká banka | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | Býčí potenciál | Potenciál | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Viry | Vlna poklesu | Bulharsko | Ekonomické ukazatele | Izrael | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Slovensko | Solidní růst | Války | Březnová data | Poradce | Organizace | Potenciál poklesu | Růst nezaměstnanosti | Americké žádostí o podporu | British Airways | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Špatná data | Swapové body | Podíl na trhu | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | DPH | Ztrátové obchody | Omyl | Signály oživení | Eni | Výroba v Německu | Veřejný sektor | Oblasti S/R zóny | Možnosti obchodování | Spirit AeroSystems | Menší poptávka | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Ministři | Ekonomické oživení | Hlavní měnové páry | Životní styl | Rozhodnutí britské vlády | Pákistán | Celková inflace | Emitenti | Více peněz | WisdomTree | Index US500 | Maloobchodní tržby v USA | Medvědí kanál | Kde investovat | Jiří Makovský | Krize koronaviru | Otevírání ekonomiky | Býčí vyhlídky | BMO | AMC | Before market open | After market close | Market close | Market open | BMO - before market open | AMC - after market close | Procter & Gamble | Statistiky | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | Indikace | Vydělávat na finančních trzích | Demokraté a Republikáni | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Obchodovat ropu | CFD na ropu | Propad ceny | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Kontrakt na ropu Brent | Kontrakty na ropu | Rizikový apetit | Selský rozum | Cenové pohyby | Formace Head and Shoulders | Kdy vstoupit do obchodu | Vstoupit do obchodu | Kam umístit Stop Loss | Formace (Pattern) | Obrácená Hlava a ramena | Tweety | PMI ve službách | Air France | Posílení | Swingové minimum | WEI | Slabé makro | Joe Biden | Větší pokles | Šance na větší pokles | Evropské méně | Data z trhu práce | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Období volatility | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Rozhodnutí o sazbách | SMA 100 | Jiří Hruška | ATH | Obchodní kapitál | FDA | Tweet | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Aktivní obchodování | Rozhodnutí australské centrální banky | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Euro klesá | Maloobchodní tržby v eurozóně | Zasedání britské centrální banky | Artemis | Turistika | Dlouhodobý trend | Dosáhnout zisku | Předpokládaný zisk | Potenciál zisku | Justice | Regulační orgány | Pokles ekonomické aktivity | Kola kvantitativního uvolňování | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Zveřejněné údaje | Akcie a dluhopisy | Macy’s | Dluhy | Spotřebitelské ceny v USA | Akcie Nike | NKE | Psychologické hladiny | COT (Commitments of Traders) | Členské země | Dominance bitcoinu | ONE | Hlavní kryptoměny | Riziko korekce | Auta | Expedia | Oblasti rezistence | Volatility trhu | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Vstupovat do obchodu | Vstup do obchodu | Velké peníze | Negativní hodnoty | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Silná rally | Potenciální zisk | Pocket Option | Moderna | Klíčové oblasti | Růst Bitcoinů | Růst BTC | Špatný obchod | Nastavení indikátorů | Kupci | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Falešný průraz | Pokles k supportu | PMI v eurozóně | Klesající trendová linie | Pokračování rally | Rally australského dolaru | The Ascent of Money | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Proti trendu | JDE | Unie | ČR | FRA40 | Prodělečný obchod | Výdělečný obchod | Tempo růstu HDP | Překoupené zóny | Dlouhodobý výhled | Obchod na Forexu | Průraz | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Chování trhu | Lagující indikátory | Lagující indikátor | Simple Moving Average | Simple Moving Average (SMA) | Exponential Moving Average | Exponential Moving Average (EMA) | Výrobní PMI | Dluh USA | Pozitivní sentiment | Špatné zprávy | Obchodovaný objem | Akcie AMD | Rekordní nárůst | Americké statistiky | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Růst Etherea | ETH 2.0 | Nepřipravenost | Plánování obchodů | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Mário Centeno | Zpomalení inflace | Odraz mrtvé kočky | Four Candle Hammer Strategy | Strategie páté svíce | Obchodování pomocí Price Action | Medvědí potenciál | Index Nikkei 225 | Nestlé | Členové Fedu | Inflace v Evropské unii | Foxconn | Rostoucí trend | HDP EU | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Obchodovat do trendu | Obchodování proti trendu | Obchodování do trendu | Skalpeři | Signály do obchodu | Otevření obchodu | Šance na zisk | Vydělat spekulací | Sentiment na trhu | Správná strategie | Strategie vstupu a výstupu | Kvalitní Money Management | Bezpečná měna | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Správce aktiv | ZIL | Cardano | Zahraniční kapitál | Snížení nákladů | Ukončení činnosti | Druhá vlna | Podnikatelské aktivity v USA | IDEA | LULU | Lululemon | Paretova analýza | Analýza v tradingu | Paretův princip | Paretovo pravidlo | Pozitivní seance | Výkyvy cen | Nastavení Stop-Lossu | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Nákupní apetit | Online hry | Signál k prodeji | Jasný signál | Situace na trhu práce | MAM | Michal Lukáč | Prostor pro další růst | Risk na obchod | Ceny výrobců v USA | Fundamentální pozadí | Výrazný propad | Chorvatsko | Leva | Nový trend | Trendové obchodování | Zbohatnutí | Větší riziko | Spotřebitelské výdaje ve Francii | KLM | Bullish kanál | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Statistiky z eurozóny | Ceny | Krátkodobé trendy | Praha | Kolaps | Ethereum 2.0 | Očekáváná událost | Směřování ceny | Kolísání cen | Tržní šum | Trendové pohyby | Technologické společnosti | David Schwartz | Ripple David Schwartz | Možnost dalšího růstu | Reálná hodnota | Společnost XTB | Tradingová strategie | Cenové patterny | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Důležitá rezistence | Korekční fáze | Medvědí fáze | Nový indikátor | Životní úroveň | Úspěšně obchodovat | Příležitost ke vstupu | Mírná korekce | Insolvence | Silný trend | DeFi | Staking | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Propad ekonomiky | Pozice dolaru | Zastavení růstu | Silné momentum | Důvěra | Tradingové kariéry | Buy signály | Obnovení růstu | Psychika | Zkušený obchodník | Přístup k tradingu | Index výroby | Známky oživení | Philip Lane | Výzkumy | Býčí kanál | Zlato a USD/JPY | Významné události | Časový horizont | Určování trendu | Používat Price Action | Klesající tendence | Vstupy do pozic | Inflace v červenci | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Zalando | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Obchodní hodiny | Čas na nákup | Upozornění na rizika | Pokles tržeb | Trh s futures | Fear and Greed | Kryptoměnový trh | Býčí formace | Prolomení supportu | SMA 200 | Analýza ceny | Nižší výdaje | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Oblasti odporu | Výrobní sektor | Výrobní index | Růst eura | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | YFI | SPAC | Typ obchodování | Ceny mědi | Odborníci | Výrazný pokles libry | Transparentnost | Inspirace | Analyzovat trh | Signál ke vstupu | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Změny v ekonomice | Obchod dne | Bloomberg Intelligence | Budoucí vývoj | Nákup cenných papírů | Identifikovat trend | Skutečné peníze | NAHB | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Technický signál | Politici | Kvalita obchodní platformy | Žebříček nejlepších brokerů | Opteck | Gembell Limited | Gembell | Diverzifikovat | Nákupní příležitosti | Biden | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Investovat do ropy | Pracovní místa | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Pokles spotřebitelských cen | Ziskové cíle | Pozitivní výsledek | Tržby v eurozóně | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Lockdown | Jens Klatt | CPI v USA | Americké měny | Michael Saylor | MicroStrategy | Foot Locker | Příležitosti k obchodování | Chování ceny | Projev šéfky ECB | Jitan Solanki | Růst zlata | BNB | Defi | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | První obchodní den | Poptávka a nabídka | Futures na ropu | Technologické tituly | UMA | Aave | Zveřejnění výsledků | Pokles EUR/USD | Soudní spor | Výsledky voleb | Martin Malý | Šťastné obchodování | Oslabování amerického dolaru | MCD | Nové zprávy | Zájem o riziko | Číst grafy | Agresivnější obchodníci | Palo Alto Networks | Hlavní kryptoměna | NFIB | Cena bitcoinu dnes | Odhad amerického HDP | Akcie spoločnosti | Obchodování nanečisto | Praktické tipy | SUSHI | Yearn.finance | Cena sushi | Výše mezd | Růst průměrné mzdy | Rovnováha na trhu | Proražení | Nastavení trhů | Nio | GME | GameStop | GME.US | LULU.US | Siemens | Bayer | Očkování | AMBcrypto | Cointelegraph | LEN | Coinbase Global | Realistická očekávání | Stabilní příjem | Výhody na trhu | Lael Brainardová | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Nákup libry | Awesome Oscillator | Obchodování s indikátory | Jak otevřít long obchod | Longový obchod | Histogram Awesome Oscillator | Jak otevřít short obchod | Shortový obchod | Příklad prodeje | Příklad nákupu | GS.US | Plný úvazek | Velký kapitál | Cenné papíry a burzy | BA.US | XTI/USD | Stimulační balíček | Denní rutiny | Výhled na rok | Počasí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Typy indikátorů | Indikátory volatility | Indikátory objemu | Nejoblíbenější Forex indikátor | Nejoblíbenější Forex | Indikátory momenta | PMI ve výrobě | Proražení rezistence | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | DOT | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Server FXStreet | Silné oživení | Správné řízení rizik | Počet pracovních míst | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Dopad na akcie | TUI | ET7 | Zpomalující inflace | Carrefour | Couche-Tard | Údaj o HDP | Evropské centrální banky | Tempo hospodářského růstu | Realizace obchodu | Držení pozice | Poměr rizika k zisku | CARA | Cellnex | Larry Fink | Příkaz stop-loss | Situace na trhu | Pravidla obchodování | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | GameStop (GME.US) | GameStop rally | Envelopes | DAX (DE30) | Nárůst ceny | Intradenní pohyby | Tržní ceny | Indikátor Envelopes | Vstupní signál | Začátek nového trendu | Výrobní aktivity | Vypuknutí pandemie | Dnešní seance | Zpráva o měnové politice | Slabý trh | Nákup bitcoinu | Ark Invest | Předpověď ceny | Předpověď ceny Dogecoinu | Cena dogecoinu | FTX | Arcane Research | Kov | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Zajímavé akcie | Obchodní přístupy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Den prezidentů | Linie neckline | Trend ceny | Trendové linie | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Ceny akcií společnosti Berkshire Hathaway | V4 | FOMC minutes | Měnový pár CHF/JPY | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Zápis ze zasedání ECB | Třetí vlna | Falešné signály | MXN | ZAR | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Sentiment investorů | Špatný trader | Více obchodů | Zlatý kříž | Terra | Admirals | Rozjetý rostoucí trend | Pohyb trhu | Dlouhodobé S/R zóny | Výrazný zisk | Výrazný pohyb | Silný růst | Momentum v tradingu | Momentum trading | Porozumění divergenci | Obchodníci momenta | Analýza EUR/USD | Investice společnosti | Fidelity | Velké ztráty | Výrazný růst | CryptoQuant | Holubičí tón | Filecoin | Decentraland | Decentraland (MANA) | Vývoj pandemie | Zájem institucí | Přeprodané zóny | Tržní pohyb | xStation 5 | Nastavení grafů | Pohyb ceny | Hybnost trhu | Horší období | Velikosti pozice | Obchodovat CFD | ISM ve službách | CoinGecko | Special Purpose Acquisition Company | Více časových rámců | Uzavřít všechny pozice | Data o inflaci | Používání kryptoměn | Obchodování gapů | Sell pozice | AMD | Akcie Goldman Sachs | COIN | COIN.US | Krok za krokem | Ark | Krypto trh | Silná americká data | Výhody swingového obchodování | Význam supportů a rezistencí | Bearish Engulfing | Formace kladivo | Zvýšení úspěšnosti | Ceny ropy Brent | Předstihové signály | Druhy indikátorů | Všechny indikátory | Předpověď ceny etherea | Ceny Etherea | Analýza ceny Etherea | Předpovědi ceny | Ceny ETH | Alphabet (GOOGL.US) | AMD.US | GOOGL.US | Rostoucí ceny | Take-Profit příkazy | Potenciál obchodu | Směřování trhu | Cenový pohyb | Objednávky | Objem transakcí | Nárůst zákazníků | Události tohoto týdne | DOGE | Dluhový strop | Tempo ekonomického růstu | Trading.com | Poptávka po mincích | Nárůst objemů | Vstup do pozice | Optimismus na trhu | Boční trend | Přeprodané oblasti | Hodnocení současné situace | JAP225 | Goldman Sachs Group | Shiba Inu | Meziměsíční inflace | Dobrá strategie | Cenové akce | Cenové úrovně | Doji svíčka | Indikátor Parabolic | Indikátor Parabolic SAR | Pád bitcoinu | DOGE/USD | Hlavní indikátor | Hladiny rezistence | Hladiny supportu | Forexové měnové páry | Riziko ztráty | Sentiment spotřebitelů | Oslabení | ADA/USD | Cena Cardana | Výnosy 10letých dluhopisů | Nerozhodnost trhu | Kulatá psychologická čísla | Průraz trendové linie | Technické potíže | Fundamentální hodnota | Obchodovat ve směru trendu | Nayib Bukele | Prezident Salvadoru | Zajištění proti inflaci | Údaje o nezaměstnanosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Sell obchod | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Dlouhodobý support | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Platidlo | Zajišťování | Kontrolovat rizika | Konkurence | Vláda v Pekingu | Prodej | Jednotné měny | Mali | Platný signál | Tržní prostředí | Shortování | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Další kryptoměny | McDonald's | Navýšení kapitálu | Změny ceny | Nové prognózy | Cyklus zvyšování sazeb | Nový cyklus | Dolar dnes | CO2 | Pozitivní vliv | Vliv na trh | Významné zprávy | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Obchodní dovednosti | Největší kryptoměnové burzy | Trh dnes | Varianty koronaviru | Úvěrový trh | Cenové stability | Technologie | Americký výrobce | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Dolarový index (USDIDX) | Makroekonomické indikátory | Key level | Odraz ceny | Klíčový level | Vývoje ceny | Nákupní příležitost | Prodejní příležitost | Pohyb dolaru | Obchodování korekce | UST | TSMC | Včerejší seance | JAR | TSM | TSM.US | Americký trh | NTAP | NetApp | AI | Starbucks Corporation | AMAT | Recese americké ekonomiky | Současný trend | Sledování ceny | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Pokles poptávky | Jednání ECB | Přístup k měnové politice | Administrativa prezidenta Bidena | Stabilní zisky | Načasování | Divergence ceny | Divergence ceny a MACD | Rizika obchodování proti trendu | Boom | Otevřené pozice | Spotřebitelský sektor | Rekord | HDP ve Spojených státech | Bilion | CAR | University of Michigan | Štěstí | Náhoda | Zisková strategie | Provozní náklady | Chování | Pocity | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Růst výrobních cen | Projekce | Gary Gensler | VIAC | Skalpovat | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Takata | Budoucí pohyby | Psychologické úrovně | Kulatá čísla | Potvrzení signálu | Kulaté číslo | Použití indikátoru | Důležité zprávy | Osobní počítače | Falešné průrazy | Objem HDP | SHIB | ADS | Cena kryptoměny | Mini terminál | Pozitivní korelace | Výstupy z obchodních pozic | Úroveň dluhu | První odhad | Velké instituce | Tokeny | David Solomon | Medián | Americká ministryně financí | ASX | Sympozium | Sympozium v Jackson Hole | Inflace ve Velké Británii | DWS | Společnosti | Prezident Nayib Bukele | Národní měny | Neúspěch | Opatření | Ideální čas | Vrcholy | Dna | Dlouhodobé strategie | Globální společnost | Evergrande | Výrobní aktivita v USA | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | Uhlí | NFT | Petr Mašláň | SLOPE obchodní systém | Peníze na finančních trzích | Začít vydělávat peníze | Ziskové obchodní systémy | Obchodní systémy a strategie | Juniorská škola tradingu | Puma | Měnový pár AUD/NZD | Salvadorský prezident | SIE | Ceny plynu | Solana | Workshop | Studijní materiály | Pocit z obchodu | Tržní trend | Nejdůležitější ukazatele | Parametry obchodu | Index CHNComp | 100 SMA | Vyšší hodnoty | Bukele | Prezident Bukele | Etherea | Zájem o kryptoměny | Ztrátové pozice | Noční obchodování | Pracovní den | UK100 | Index UK100 | Puma SE | Výsledek zasedání Fedu | Plány Fedu | Arrows | VanEck | Pokračování trendu | Kulaté dno | Kryptoanalytik | Cena DOGECOINu | Gamble | Energetická krize | Klíčový údaj | Posilování amerického dolaru | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Úspěšnost strategie | Nejnovější zprávy | Buy (nákupní) signál | Sell (prodejní) signál | Minulá výkonnost | Zhoršení nálady | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | ITA | Změny na trhu | Objemy prodeje | Šéf německé centrální banky | Cit pro trh | Obilí | Nová historická maxima | Pozornost | Obchodování trendové strategie | Parametry obchodní strategie | Hodnoty MACD | Uzavírání obchodů | Buy obchod | Strategie MACD | Nejlepší obchodní strategie | Výsledky strategie | Přijetí bitcoinu | Izraelská centrální banka | Boeing (BA.US) | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Meta | Klima | Metaverse | MANA | Trading pohled | Chaikin | Oscilátor Chaikin | Meta Platforms | Ceny kryptoměny | Ethereum (ETH/USD) | Polygon | ROKU.US | XBR | XBR/USD | Brent (XBR/USD) | Ropa Brent (XBR/USD) | Objem maloobchodních tržeb | Podmínky na trhu | Messari | NFT tokeny | Společnost | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Cena akcií AMD | Bitcoinová síť | MAST | Raketový růst | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Williams %R | Indikátor Williams %R | Hrnek s ouškem | Target | AMAT.US | Macy's | Družba | Lockdowny | TIM | Pozemky | Ceny BTC | Bezpečná aktiva | Omikron | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Sazby centrální banky | Zveřejnění zprávy | NDX100 | Index NDX100 | | Fibonacciho extenze | Powellovy komentáře | Postavení na trhu | Zlato (XAU/USD) | Index S&P 500 (SPX500) | S&P 500 (SPX500) | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Cykly | Rotace | Časové období | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Extension | Fibonacciho úrovně | Řízení pozice | Rostoucí inflace | Krypto komunita | Index FTSE 100 (UK100) | FTSE 100 (UK100) | Informace z kryptoměnového trhu | Zprávy o covidu | Prognózy inflace | Kryptoměnové transakce | Krypto mince | Liz Trussová | Fundamentální analýzy | Nasdaq (NDX100) | Index Nasdaq (NDX100) | Bidenova administrativa | Oscilátor Marlin | Marlin | Metaverse hra | Bitcoinová metaverse hra | Cena MATIC | MATIC | Fidelity Investments | Obchodní tipy | Technická rezistence | Joachim Nagel | Ropa (XBR/USD) | Krátkodobý výhled | Coinglass | Indikátor Force | Force | Cloudflare | Cyklus utahování měnové politiky | Vzdálenosti stop-lossů | Základní sazba | Údaje o covidu | Hráči na trhu | Konvergence | Bitcoin (BTC/USD) | Dlouhodobé trendy | Celkový sentiment | Miliardy USD | Rozvahy Fedu | Jestřábí komentáře | Dynamika trhu | Klesající trojúhelník | Zvyšování sazeb Fedu | Předpokládaný růst | Ocel | Srí Lanka | Doporučení k obchodování | Seance volatilita | Růst inflace v USA | Consensys | LBank | Cílové ceny | Rozhodnutí japonské centrální banky | Rady expertů | Hry | A/D | Politické problémy | Upravený zisk | Akciový index Nasdaq | Významné úrovně | Streamování videa | Instituce | Napětí na Ukrajině | Nový týden | Ericsson | Snížení daně | Arthur Hayes | Analýza páru EUR/USD | Pár USD/CAD | Vytvoření Pin Baru | Cenová akce | SOL/USD | Cena SOLANY | Anthony Scaramucci | HDP z Kanady | Víkendové gapy | Analýza trendu | Plyn (XNG/USD) | Zemní plyn (XNG/USD) | Under Armour | Rusko-ukrajinský konflikt | Obchodování do směru trendu | Klesající struktury | Proražení S/R úrovně | Obchodování korekcí | Technické nástroje | Cena CARDANO | St. Louis | Napětí kolem Ukrajiny | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Roku (ROKU.US) | Elliottova vlnová teorie | Akcie Roku (ROKU.US) | Index PCE | Cenový index | Index DAX (DE30) | Dění na Ukrajině | DeMarker | Oscilátor DeMarker | Indikátor Chaikin | Sankce | Sankce vůči Rusku | Směr trhu | Vyhodnocení obchodních příležitostí | Konflikt na Ukrajině | Světoví lídři | Situace na Ukrajině | Cena Cardana (ADA) | Gala | Dell Technologies | Prima | Krátkodobý vývoj | Invaze | Santiment | Bill Miller | Pokles inflace | Nákupy dolaru | Řetězec | Řetězce | APP | Úrokové riziko | Silné trendy | Společnost Meta | Cenové změny | Axie Infinity | Inflace v Japonsku | Celkový trend | Technické korekce | Indikátor DeMarker | Průraz kontrakce | FXDAILY | Inflační data | Správa | GMT | Akcie BlackRock | BlackRock (BLK.US) | BLK.US | Indikátor RVI | RVI | Zákonodárci | Vlastnictví | Normalizace měnové politiky | Tržní ocenění | Akcie Nike (NKE.US) | Nike (NKE.US) | Cena dnes | Pokračovací grafické formace | Vlajkové formace | Vzestupný trend | Tipy pro začínající obchodníky | Analýza transakcí | Lululemon (LULU.US) | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Vývoj kryptoměny | Různé obchodní styly | Obchodní styly | Formace vlajky | Krátkodobé obchody | Impulzivní pohyb | Korekční pohyb | Nákupní aktivita | Vývoj akcie AMD | Boj s inflací | Intradenní rally | Trojúhelníkové formace | Konsolidace ceny | Širší trh s kryptoměnami | Huw Pill | Doji svíčky | Oblasti supportu | Oblasti supportu a rezistence | Obchodování v trendu | Dow Jones Industrial Average | Indexy S&P | Varování před riziky | Christopher Waller | Šéfové | Index HSCEI | ApeCoin | Disclaimer | Dragon | Pattern Dragon | Peter Kažimír | Přijetí | Širší trh | Silné inflační tlaky | Snížení inflace | Překoupené pásmo | Silný cenový pohyb | Obchodní instrument | Kroky Fedu | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Znehodnocení | Evropské akciové indexy | Cena BTC | Cenový strop | Marketingová komunikace | Obchodování v pásmu | Obchodní rozpětí | Obchodování obchodního pásma | Počet obchodních příležitostí | Znalosti technické analýzy | Centrum | Největší kryptoměny | Prime | Neuspokojivé výsledky | Překoupené oblasti | Britský regulátor | Cena Polkadot | Prognóza vývoje | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Zpráva o inflaci | Upozornění | Počet uživatelů | Neel Kashkari | Jednoduchá tradingová strategie | Pohyb v jednom směru | Pohyby na trhu | Identifikace trendu | Použití indikátoru CCI | Načasování vstupů | Obchodování v trendu EUR/USD | Obchodování s trendy | Strategie obchodování s trendy | Nakupuj levně a prodávej draze | Prodávej draze | Nakupuj levně | Vytváření trendové strategie | Trendový trh | Využití analýzy | Analýzy více časových rámců | Pohyby ceny | Jisté pokračování trendu | Směrová tendence | Dlouhodobější trend | Obchod s trendem | Zítřejší cenové pohyby | Způsob obchodování v trendu | Objektivnější způsob obchodování | Možnosti vydělávat | Současná situace | Thomas Barkin | Německé ekonomiky | Videokurz | Investiční cíle | Powell dnes | Velký zisk | Výsledek HDP | Akcie společnosti Amazon | EU a USA | Teorie Elliottových vln | Běžná obchodní strategie | Strategie breakout | Obchodní strategie breakout | Údaj NFP | Poziční forexoví obchodníci | Pozitivní přínosy | Použití oscilátorů | Příchozí fundamentální zprávy | Zveřejnění zpráv | Použití indikátoru RSI | Kombinace technické a fundamentální analýzy | Výhody fundamentální a technické analýzy | Možnosti k obchodování | Breakouty z obchodního rozpětí | Oslabení USD | Býčí pohyb | Pohyb na EUR/USD | Pochopení trhu | Ocenění trhu | Načasování obchodů | Krátkodobější obchody | Obraty | Odrazy | Marka | Energetické komodity | Výhodné ceny | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Kwasi Kwarteng | Glassnode | Boj proti inflaci | Akcie technologických společností | Mary Dalyová | Burza FTX | Pokles nezaměstnanosti | Největší pravděpodobnost úspěchu | Měnová intervence | CFD (Rozdílové smlouvy) | Jeremy Hunt | Možnost dalšího poklesu | Patrick Harker | Telekomunikační společnost | Adidas (ADS.DE) | Analýzy trhu | Obchodování páru EUR/USD | Korelace Bitcoinu | Predikce ceny | Predikce ceny bitcoinu | Obchodní partnerství | Implikace | Intervence Bank of Japan | Pozitivní nálada | Téma inflace | Intervence japonské centrální banky | Krátkodobá rezistence | Puma (PUM.DE) | PUM.DE | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Alameda Research | Zmírnění inflace | Three Arrows Capital | Kyber | Novinky | Administrativa | Vysoké inflace | BlockFi | Alameda | Výběry | Otestování rezistence | Společnost TSMC | Taiwan Semiconductor | Potenciál většího růstu | Potenciál dalšího růstu | Ekosystém | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | Pokles reálných mezd | Načasování nákupu | Dlouhodobá strategie | Důvody k nákupu | Aktuální informace | Aktuální stav trhů | Pokles trhů | Skalpování na finančních trzích | Dosahování malých zisků | Délka obchodování | Úrovně Stop-Lossů | Ověření trendu | Širší obraz | Aspekty scalpingu | Různé tržní podmínky | Tradeři používající scalping | Obchodní pásma | Průrazy s vysokou volatilitou | Skalpovací strategie | Stav trhů | Základní technické analýzy | Přehled o směru trhu | Rozdělení tržních podmínek | Obchodní pásma (range) | Identifikace obchodního rozpětí | Jasný směr | Nalezení pásma | Identifikace supportu a rezistence | Identifikace supportu | Postoj k trhu | Příležitosti ke skalpování | Proces obchodování průrazu | Proces obchodování | Prolomení oblasti supportu | Prolomení oblasti | Vstup long | Proces identifikace trendu | Dění v grafu | Signál pro skalpery | Poměr rizika a výnosu | Proražení trhu | Nižší minima | Nižší maxima | Důležité zprávy z USA | Podnikání společnosti | Trade Desk | Line | Graf akcií | Holubičí rétorika | Proražený support | Cenovka | Index cen výrobců | Analytik kryptoměn | Aktivity v USA | Varování | Načasování obchodu | RobotEra | RobotEra (TARO) | FED sazby | Společnost BlackRock | Růstový potenciál | Výhled na rok 2023 | GlassNode | Inflace v Evropě | Vyjádření představitelů | Právo | Nálada na Wall Street | Ceny ropy a plynu | Nejdůležitější události | Cenový růst | Výprodeje | Vyhlídky dolaru | Rizikový sentiment | OpenAI | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Býčí sentiment | Ryan Cohen | OCI | Výhled trhů | Invest | Vyšší náklady | Aktivita velryb | Agresivní pokles | Pokračující pokles | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Camarilla | Pivot Pointy Camarilla | Skalpování obchodních pásem | Obchodování pásma | Pásmo s oscilátory | Obchodování s oscilátorem | Skalpování korekcí | Korekce s oscilátory | Klíč k tradingu | Určování hladin obratu | Riziko a breakouty | Riziko versus potenciál zisku | Obchodování metodou skalpingu | Kazuo Ueda | NDX | Příležitosti k prodeji | Skalpování breakoutů | Obchodování s breakouty | Nové signály | Akcie NVDA | Vývoj akcie NVDA | Sol | Výkyvy trhu | Viceguvernérka | Raphael Bostic | Nákupní momentum | Prodejní sentiment | Zajímavé pohyby | Notifikace | Push notifikace | Instant Trading EU Ltd. | SVB | Nástroje a indikátory | Dobré obchodní signály | Vklady | Obchodník měsíce | Krachy bank | Bancorp | Potenciál rally | Tržní signály | Alitalia | ITA Airways | Ripple vs. SEC | Král kryptoměn | Hybnosti trhu | Momenta trhu | Spojení | Vyšší ceny | Silný základ | Asie | Překážky | Platba | JOLTS | Vysoké úrokové sazby | Základní znalosti | Technické faktory | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Roční maximum | Spokojenost | Definovaný obchodní plán | Dobře definovaný obchodní plán | Nerozhodnost | Váhání | První support | Partnerství | Evropská unie a Spojené státy | BYD | Inflace ve Spojeném království | Rychlost | Přesnost | Investiční teze | Zakladatel | Cenový index výdajů | Index výdajů | Index výdajů na osobní spotřebu | Tipy a triky | Ztráty peněz | Oblasti konsolidace | Nárůst long pozic | Yeezy | Myšlenkový proces | Soustředění | Pozitivní signál | Časové rámce | Dynamický pokles | Zvýšení dluhového stropu | Tvorba patternu | Nálady na trhu | Kaiko | Michelle Bowmanová | Přesun výroby | Nastavení indikátoru | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Star Bulk Carriers | SBLK.US | SBLK | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | Zhoršení výhledu | Aktuální stav | New York Community | Milník | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Státní svátek | Společnost Nvidia | Zahraniční fondy | UA.US | Silná data | Směřování | Současný klesající trend | Velké objemy | Nákupní tlak | Prodejní momentum | Vývoj měnového páru AUD/USD | XTB Obchodník měsíce | Hodnocení rizik | Retailové fondy | ETF společnosti BlackRock | Vliv na finanční trhy | Monitorování | Ekonom ECB | Hlavní ekonom ECB | Ekonom Evropské centrální banky | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Pokračování v poklesu | Nižší low | Kurz jenu | DNO | Emocionální výkyvy | Varovné znamení | Generativní umělé inteligence | Finanční podmínky | Vhodné podmínky | Situace v USA | Holubičí postoj | Sebevědomí | Tržní pohyby | Hlavní zprávy | John Williams | Prezident newyorského Fedu | Eagle Bulk Shipping | Country Garden | Rostoucí ekonomické problémy | Bitcoinového ETF | Americká obchodní seance | Pozitivní momentum | Odhadovaná cena | Dariusz Dargo | Tradingové osobnosti | Trading Price Action Patterns | MACD strategie | Základní aspekty Price Action | Aspekty Price Action | MACD oscilátor | Dvousvíčkové formace | Inside a Outside bar | Gerard Appel | Vstoupení do trhu | Strategie PA | Outside bar pattern | Plánování | Signál k nákupu | Překoupené úrovně | Prodejní aktivity | Hamás | Kupující | Úrovní podpory | Hnutí Hamás | CHN.cash | 200denní klouzavý průměr | Normální volatilita | Úroveň volatility | Schválení bitcoinových ETF | ETF na bitcoiny | Bitcoinové ETF | Světová kryptoměna | Bitwise | Nadšení | Skepse | Struktura | Americký akciový index Nasdaq 100 | Americký akciový index Nasdaq | Růst libry | Optimistický výhled | Michael Barr | Investice do ETF | Možný scénář | Poměr rizika a zisku | ETF na bitcoin | Býčí rally | Příležitost k prodeji | Star Bulk | Velký pohyb | Dnešní prohlášení | Historické maximum | Doji | Klín | Obchodování GBP/USD | Supporty | Trojúhelník | Proražení supportu | Analýza trendů | Medvědí formace | Rok 2024 | Pravděpodobnost korekce | Obchodování USD/JPY | Schválení ETF | Další snižování sazeb | Makroekonomické faktory | Údaje ISM | Ekonomická zpráva | Prolomený support | Dobrá zpráva | SEC Gary Gensler | Předseda SEC | WisdomTree Bitcoin Fund | Výhody a nevýhody obchodování | Oblíbené indikátory | Klávesové zkratky | Navigátor | Klávesová zkratka | Nastavit klávesovou zkratku | Terminál | Uzavření obchodu | Otevření a uzavření obchodu | Jak uzavřít část pozice | Program MetaTrader | Reálné hodnoty | Historie účtu | Ceny bydlení | Capital | Předpovědi analytiků | Vývoj akcie MCD | Akcie MCD | Austan Goolsbee | Rekordní objem | Růst akciového trhu | Index výrobních cen (PPI) | Jádrový CPI | Analýza makroekonomických zpráv | Základní pravidla systému obchodování | Základní pravidla | Pravidla systému obchodování | Jak číst grafy | Klíčové události | Fundamentální analýza pro začátečníky | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Typy strategií | 8 nejlepších obchodních strategií | 1D | D1 | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | NYCB | NYCB.US | COT (Commitment of Traders) | XCU/USD | Copper (XCU/USD) | Futures kontrakt Copper | XCU | New York Community Bancorp | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Isabel Schnabelová | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Jednoduché tipy pro začátečníky | Jednoduché tipy | Tipy pro začátečníky | Základní pravidla obchodování | Předpověď pro GBP/USD | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | Analýza fundamentálních událostí | Vstup na trh | Vyšší časové rámce | Předpověď ceny bitcoinu | Plán obchodování | Nákupy | Prodeje | Akcie společnosti AMD | Coinbase Global (COIN.US) | Zóny supportu | Nakupovat | Spolehlivost | Zápis z lednového zasedání Fedu | Jestřábí postoj | Tipy pro obchodování GBP/USD | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Obchodní tipy pro pár EUR/USD
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | FOREX | Indikátor | Trading | Cena | Graf | EUR/USD | ROCE

Předchozí klíčová slova

L3Harris (LHX.US)
L3Harris Technologies
L410 NG
MAAE
M&A arbitráž
Maastrichtská kritéria
Macao
Macau
Macau Legend Development
MacCoin

Následující klíčová slova

MACD histogram
MACD indikátor
MACD oscilátor
MACD revers systém
MACD strategie
Macenění amerických blue-chips společností
Macerich
Macerich (MAC.US)
Macquarie
Macquarie Asset Management
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei SwiftTrader
Potvrďte prosím... Zavřít