Pátek 24. května 2024 00:50
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
FTMO sleva
reklama
FTMO sleva

Open

img

Gold and Copper Prices Decline Amid Rate Jitters and Profit-Taking

23.05.2024 Gold prices continued to decline in Asian trading on Thursday, moving further away from recent record highs due to renewed concerns over high interest rates and diminishing safe haven demand.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 22.05.2024

22.05.2024 Na akciových trzích se tento týden zatím nic zásadního nestalo a tak pokračují indexy v růstu. Dnešní seance však bude obzvlášť zajímavá, jelikož večer zveřejní své výsledky vedoucí společnost v AI nadšení, Nvidia. Pravděpodobně nejsledovanější událost tohoto týdne zasáhne celou řadu akcií z technologického sektoru, nejen Nvidie.
img

US Open: indexy se na konci týdne otevírají beze změny 📉

17.05.2024 Poslední den tohoto týdne vypadá docela zajímavě. Indexy z USA jsou na historických maximech a býci bojují o trvalé proražení těchto úrovní. Na druhou stranu však sledujeme rostoucí výnosy dluhopisů a dolar, což přidává další nabídkový tlak na akciový trh.
img

US OPEN: US30 stoupá nad 40 000 bodů

16.05.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní hotovostní seanci víceméně beze změny - S&P 500 při zahájení seance vzrostl o 0,1 %, Nasdaq se obchodoval beze změny a malý Russell 2000 klesl o 0,2 %. Dow Jones byl lepší s 0,9% ziskem. Zisky na Dow Jones však byly vymazány v prvních minutách obchodu. Zklamaná data o trhu s bydlením a průmyslové výrobě ze Spojených států zveřejněná dnes dříve nevyvolala žádné zásadní pohyby na trhu. Na dnešek je naplánována řada projevů členů Fedu, které mohou pomoci pohnout trhy, pokud by se centrální bankéři dotkli tématu včerejších inflačních dat.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 16.5.2024

16.05.2024 Akciové trhy se otřepaly z obav ohledně vyšší inflace, rostoucích výnosů ze státních dluhopisů a přibližují se zpět k historickým maximům. Po včerejší inflaci, která dopadla podle očekávání, také vzrostly sázky na snížení sazeb ke konci roku. Díky lepší výsledkové sezóně tak mají akcie ideální prostředí k dalším ziskům. Na úrovni ekonomiky však vidíme trhlinky, které by potenciálně mohly být problém pro dlouhodobější vývoj akcií. Zatím však pouze zpomalujeme z extrémního tempa posledních měsíců. Kde hledat příležitosti při indexech poblíž historických maxim?
img

US OPEN: Wall Street získává po údajích CPI, akcie meme klesají

15.05.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše, podpořené přímým čtením CPI za duben. Zatímco data byla v souladu s očekáváním, bylo to také první čtení v roce 2024, které pozitivně nepřekvapilo. To vysvětluje silnou holubičí reakci trhu, která následovala po zveřejnění. S&P 500, Dow Jones a Nasdaq si při zahájení seance připsaly přibližně 0,5 %.
img

US Open: po neutrálním otevření trhu býci znovu získávají kontrolu na Wall Street

14.05.2024 Americké indexy po smíšených datech PPI mírně posílily. Volatilita byla v posledních dnech omezená a investoři pravděpodobně zítra čekají na klíčová data spotřebitelské inflace CPI. V době zveřejnění se US100 zvýšil o 0,30 % a US500 vzrostl o 0,20 %.
img

Dollar Holds Steady as Focus Shifts to US Inflation Data

13.05.2024 The dollar held its ground against other major currencies on Monday as investors awaited the release of U.S. inflation data. This data is crucial for assessing whether there could be interest rate cuts later this year.
img

US OPEN: nevýrazné otevření trhu poslední den v týdnu 📈

10.05.2024 Poslední den tohoto týdne indexy akciových trhů pokračují v růstu a v době zveřejnění posílily o 0,15-0,30 %. Pozorujeme mírné oživení výnosů amerických dluhopisů po nedávných poklesech. Dolar však nesleduje jasný směr a zůstává kolem úvodních úrovní.
img

US OPEN: Býci znovu získají kontrolu po rovnoměrném otevření na Wall Street 🎯

09.05.2024 Ve čtvrtek indexy v USA otevírají kolem včerejších závěrečných úrovní, dokonce mírně dolů. Nicméně několik minut po otevření vidíme, že býci se snaží znovu získat kontrolu a obnovit indexy k růstu. Akciovým trhům v posledních dnech pomohl slábnoucí dolar a klesající výnosy dluhopisů. Po jestřábí obratu minulý měsíc nyní vidíme pokus býků znovu převzít kontrolu. Trh před pouhými dvěma týdny revidoval předpovědi pro první snížení sazeb před Fedem. Nová data z americké ekonomiky, jako je nejnovější zpráva NFP, data ISM nebo dnešní žádosti o nezaměstnanost, však naznačují, že trh práce se po mírném oživení v prvním čtvrtletí letošního roku začíná stabilizovat.
img

US OPEN: Výsledky jsou hnací silou pohybu cen akcií

08.05.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci poklesem po smíšeném obchodování v Evropě. Akcie s malou tržní kapitalizací si při zahájení seance vedly hůře než jejich větší protějšky. S&P 500 se při otevření obchodování snížil o 0,3 %, Dow Jones se obchodoval o 0,2 % níže, Nasdaq se posunul o 0,6 % níže a Russell 2000 klesl o více než 1 %. Hlavním motorem pohybů jednotlivých akcií zůstávají zisky, přičemž velké cenové pohyby po výsledcích zaznamenaly společnosti Arista Networks, Shopify, Reddit a ZoomInfo.
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše, S&P 500 na 3týdenních maximech

06.05.2024 Indexy Wall Street zahájily první obchodní seanci nového týdne výše. S&P 500, Dow Jones a Nasdaq po otevření získaly více než 0,4 %, zatímco Russell 2000 s malou kapitalizací se obchoduje o více než 0,8 % výše. Stalo se tak po pozitivní seanci v Evropě, kde se hlavní indexy z regionu obchodovaly o více než 0,5 % výše.
img

US Open: den po zasedání Fedu se indexy snaží najít směr 📌

02.05.2024 Trhy se dnes mírně zotavují z nervózního začátku týdne. Včerejší rozhodnutí Fedu vyvolalo na trhu mnoho emocí. Nyní je volatilita o něco nižší a investoři přehodnocují měnovou politiku Fedu. Jsme svědky mírného oživení rizikových aktiv včetně akciového trhu. Indexy S&P 500 a Nasdaq 100 otevřely přibližně o 0,20-0,40 % výše. Dolarový index získává 0,20 % a výnosy desetiletých amerických dluhopisů ustupují pod 4,65 %.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 2.5.2024

02.05.2024 Včerejší zasedání Fedu si trhy vyložily velmi pozitivně, nicméně veškeré zisky trh po skončení konference odevzdal. Jerome Powell na tiskové konferenci ani na moment neodbočil z připravených poznámek a rétoricky konferenci zvládl, což byla pro trhy na konci dne dobrá zpráva. Nejzásadnější bylo, že Powell zopakoval, že inflace půjde na nižší úrovně a stejně tak sazby, jejichž růst řekl, že je nepravděpodobný. Vysílání Wall Street Open začíná v 15:20.
img

US Open: Očekávané zasedání FOMC a 14% výprodej Super Micro Computer táhnou náladu na Wall Street

01.05.2024 Wall Street se po otevření snaží zotavit ze včerejšího výprodeje, ale odrazu kontraktů Nasdaq 100 nepomáhá ani slabý sentiment kolem technologických akcií. Výsledky výrobce serverových stojanů používaných v datových centrech Super Micro Computer (SMCI.US) hlásaly zklamání, což vedlo k dvoucifernému zlevnění akcií, které jsou mnohými považovány vedle Nvidie (NVDA.US) za jeden ze silných benchmarků celého býčího trhu s umělou inteligencí. Po silnějším než předpokládaném reportu ADP investoři čekají na výrobní ISM a JOLTS (16:00), stejně jako na rozhodnutí Fedu (20:00) a Powellovu konferenci (20:30). Dolar v úvodu seance mírně ztrácí, USDIDX se obchoduje o 0,1 % níže a ropa ztrácí téměř 0,8 % navzdory komentáři izraelského premiéra Netayahua, který po setkání s Blinkenem sdělil, že upuštění od další války v Gaze (Rafah) není v centru pozornosti Izraele.
img

US OPEN: Indexy Wall Street smazávají ztráty od otevření trhu 📌

26.04.2024 Akciové trhy v USA ztrácejí v první hodině obchodování poslední den v týdnu. Poklesy však nejsou výrazné a býci je postupně obnovují. V době zveřejnění již byly poklesy smazány a indexy si přibývají kolem 0,10 %. Investorům chybí jasný katalyzátor konkrétního kroku. Dnešní údaje PCE byly na roční bázi skutečně vyšší, než se očekávalo, ale měsíční údaje byly v souladu s konsensem. Navíc rozdíl mezi skutečnou zprávou a očekáváním nebyl významný. Včerejší údaje o HDP poněkud zamíchaly trhy. Na jedné straně americká ekonomika vykazuje známky stabilizace s anualizovaným růstem HDP na pouhých 1,6 %, což je méně než očekávaných 2,6 %. Na druhou stranu však přetrvávají inflační tlaky, které mohou Fed motivovat k udržení sazeb na vyšší úrovni. Výnosy amerických dluhopisů dnes po zprávě o HDP mažou včerejší zisky. Dolar zůstává silný, index USDIDX posílil o 0,25 %.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 24.04.2024

25.04.2024 Volatilita, na kterou jsme čekali více jak půl roku je zpět a zatím zdaleka nikam nemizí. Iracionální reakce na výsledky tu s námi také zůstává, kde je nejlepším příkladem včerejší reakce na výsledky Mety. Akciové indexy začátkem týdne začaly korigovat strmé ztráty z předchozího týdne, ale reakce na výsledky a pokračující růst výnosů stojí v cestě rychlého návratu na historická maxima. V následujících týden bude vše o výsledcích, které se ukazují být solidní, ale reakce trhu nemusí dávat vždy smysl.
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše, Texas Instruments posiluje o 7 %

24.04.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování malou změnou, navzdory velkému skoku po zisku akcií Tesly. S&P 500 otevřel o 0,2 % výše, Dow Jones při otevření získal 0,1 %, Nasdaq vyskočil o 0,6 %, zatímco malý Russell 2000 klesl o 0,4 %
img

US OPEN: Wall Street získává, Tesla klesá kvůli zprávám o snížení cen

22.04.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše, po pozitivním obchodování v Evropě a navzdory smíšené výkonnosti regionálních indexů během dnešního asijsko-pacifického regionu. S&P 500 si při zahájení seance připsal 0,3 %, Dow Jones a Nasdaq se posouvaly o 0,4 % výše a malý Russell 2000 vyskočil o 0,6 %.
img

US Open: Indexy bojují o směr, protože izraelský konflikt doléhá na trhy

19.04.2024 Poslední den tohoto týdne otevírají indexy na Wall Street s menšími ztrátami. V první části dne, během cash session v asijsko-pacifickém regionu, byly finanční trhy opět nervózní kvůli izraelskému odvetnému útoku po nedávných raketových útocích z Íránu. V té době mnoho nástrojů vykazovalo vysokou volatilitu. Výnosy dolaru i dluhopisů zaznamenaly silný nárůst, zatímco futures na americké indexy zaznamenaly výrazný pokles. V době, kdy se v USA otevřela hotovostní seance, však většina nástrojů již část svých ztrát získala.
img

Expert: S nástupem ChatGPT stroje přestaly jen data analyzovat, ale tvoří nová

19.04.2024 S příchodem generativní umělé inteligence, jako je například chatbot ChatGPT, stroje přestaly být jenom prostředky, která analyzují data, ale získaly schopnost produkovat nové a vysoce kvalitní informace. Na dnešní debatě Člověk a média zaměřené na umělou inteligenci to řekl odborník na toto téma a spoluautor podcastu Kanárci v síti Josef Holý. První kontakt společnosti s umělou inteligencí jako takovou podle něj představují sociální sítě. Předpokládá, že za rok až dva budou umělou inteligenci na mobilních telefonech využívat všichni lidé - obsažena bude v cloudu nebo čipech.
img

Meta Platforms získává více než 2 % při debutu AI LLama3

18.04.2024 Společnost Meta Platforms (META.US ) získává více než 2 % po debutu nového jazykového modelu LLama3 pro tréninkové chatboty. Také analytici Bernstein zvýšili cílovou cenu pro Meta na 590 USD z předchozích 535 USD a ponechali rating outperform (19 % nad dnešní cenou). Nový tréninkový model umělé inteligence, její poslední krok společnosti, který má posunout vpřed ostatní velké LLM společnosti, jako je Microsoft (OpenAI), nebo Alphabet (Google) a signalizuje, že Meta se skutečně zaměřuje na obchodní katalyzátory AI. Dopady tohoto trendu se však nemusí projevit okamžitě a velká část tohoto kroku je podpořena velmi silným, spekulativním sentimentem mezi akciemi AI a BigTech.
img

US Open: Akcie navzdory lepším než očekávaným výsledkům ztrácejí

18.04.2024 Americký trh má již více než týden sestupný trend. Slabá data o inflaci negativně ovlivnila sentiment investorů a eskalace napětí na Blízkém východě zvyšuje tlak na pokles. Čtvrteční seance by však mohla negativní dynamiku zpomalit. Dosavadní výsledková sezóna přinesla pozitivní informace o finanční situaci společností, i když predikce do budoucna zůstávají neutrální nebo negativní. Optimistická data z indexu Philly Fed posunula výnosy 10letých dluhopisů výše a vrátila je zpět na zhruba 4,6 %, což by mohlo dále vyvíjet prodejní tlak na americké indexy.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 18.04.2024

18.04.2024 Akciové indexy mají za sebou nehorší týden od začátku letošního roku. Rostoucí výnosy ze státních dluhopisů a klesající sázky na snižování sazeb v letošním roce se ukazují jako problém pro vysoké valuace. Ekonomická data tento týden spíše potvrdila trend silné ekonomiky a výsledková sezóna zatím doručila smíšená čísla. Na výhledu pro zbytek roku se však zatím nic nemění. Akcie spíše přecenily vývoj sazeb a ekonomiky a aktuálně mírně korigují optimismus ze začátku roku.
img

US Open: indexy zůstávají pod tlakem z rostoucího dolaru a výnosů dluhopisů 📌

16.04.2024 Druhý den tohoto týdne přináší na trhy další dávku volatility. Těsně před zahájením peněžní seance se americké indexy pokusily odrazit a na chvíli dokonce získaly kontrakty US500 a US100. Zisky však byly vymazány na začátku peněžní seance, protože rostoucí výnosy amerických dluhopisů podporují medvědy. V době zveřejnění jsou výnosy 10letých dluhopisů na 4,68 %, zatímco 2leté dluhopisy se blíží hranici 5,00 %. V obou případech jsou výnosy asi o 4–7 % méně než vrcholy dosažené v říjnu 2023. Spodní hranice konsolidačního kanálu na vrcholech je však již v aktuálním rozmezí výnosů. To vyvolává otázku, jak velkou část vzestupného momentu máme ještě před sebou, za předpokladu, že již nedojde k dalšímu růstu úrokových sazeb a že současná úroveň bude dlouhodobě udržována.
img

US Open: Indexy na Wall Street pod tlakem posilujícího dolaru 💲💲

12.04.2024 V USA indexy v úvodu hotovostní seance ztrácejí, čímž se zvyšuje pravděpodobnost druhého medvědího týdne v řadě. Tlak nabídky podporuje posilující dolar a výnosy zůstávají i přes dnešní poklesy vysoko. Nervózní situace na světových trzích je důsledkem vyšších hodnot indexu spotřebitelských cen v tomto týdnu a rostoucího rizika eskalace íránsko-izraelského konfliktu. Vyšší hodnoty CPI posunuly očekávání nejbližšího snížení sazeb ze strany Fedu na září letošního roku. Eskalace konfliktu mezitím vede k odlivu kapitálu k méně rizikovým aktivům, jako je dolar a zlato.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 11.4.2024

11.04.2024 Zveřejnění americké inflace investory překvapilo a zdá se, že šlo o změnu v dosavadních inflačních reportech. Ukazuje se znovu, že centrální banky nemají boj s inflací tak pod kontrolou, jak se zdálo. Dosavadní propad na akciích je zatím velmi mírný a nejedná se ani o větší korekci. Ta by však mohla přijít, jelikož se pohled trhu na sazby a inflaci mírně změnil.
img

US Open: Wall Street na začátku týdne bojuje o to, kam směřovat

08.04.2024 Na začátku nového týdne otevírají trhy v USA mírně výše a rozšiřují lepší náladu v Evropě i dříve v asijsko-pacifickém regionu. Zisky na Wall Street podporuje oslabující dolar. Index USDIDX se kótuje o téměř 0,15 % níže. Zajímavé je, že výnosy amerických dluhopisů naznačují jiný směr a dnes posilují na úroveň 4,43 %. Tyto úrovně byly naposledy k vidění na konci listopadu 2023. Vysoká volatilita USD a výnosů by mohla být předzvěstí nadcházejících zpráv CPI a PPI, které budou zveřejněny tento týden. Tyto zprávy pravděpodobně přinesou zvýšenou volatilitu a vysoké údaje o inflaci mohou potvrdit delší období vysokých úrokových sazeb v USA.
img

US Open: indexy se snaží obnovit ztráty, ale silný USD ukazuje jiným směrem 💲

05.04.2024 Poslední den tohoto týdne přináší mnoho zajímavých informací. Americké indexy se snaží v první části dne po včerejším propadu, kdy ztráty na US500 přesáhly dokonce 2,00 %, odrazit. Dnešní pokusy o odraz však byly zastaveny po zveřejnění zprávy o trhu práce v USA. Aktuálně je US500 o 0,60 % vyšší a US100 o 0,80 %. Tlak na akciový trh vyvíjí také silný dolar a rostoucí výnosy dluhopisů. V době zveřejnění výnosy rostou na úroveň 4,36 % a prakticky od konce roku 2023 se pohybují ve stabilním vzestupném kanálu.
img

US Open: Indexy otevírají výše a vymazávají nedávné poklesy 💰

04.04.2024 Dnešní nálada na trhu je rozhodně lepší než v předchozích dnech. První obchodní seance nového měsíce a čtvrtletí byly medvědí a dnes mohou investoři očekávat mírné oživení. US500 otevírá o 0,60 % výše a US100 o 0,80 % výše. Indexy tak obnovují větší část poklesu z předchozích dnů. Výhled na duben může být smíšený. Je třeba připomenout, že 15. duben je konečným termínem pro zaplacení daní ze zisků roku 2023, což obvykle koreluje s poněkud vyšším prodejním tlakem. Na druhou stranu na katalyzátor většího kroku nebudeme muset dlouho čekat, protože zítra je naplánováno zveřejnění zprávy NFP o trhu práce. Z pohledu Fedu jde o důležitou zprávu a zveřejnění, které je daleko od konsensu, může ovlivnit volatilitu indexů a forexu.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 4.4.2024

04.04.2024 Lepší data z americké ekonomika na pár seancí vylekala akciové indexy, podpořily růst výnosů, ale akciím se podařilo velmi svižně umazat ztráty a vrací se k původnímu růstu. Poklidný týden na trzích zítra doplní data z amerického trhu práce a vše naznačuje, že by měla dopadnout znovu dobře. Mezitím můžeme vidět zajímavé pohyby na forexu nebo komoditách. Wall Street Open začíná již v 15:20 s Martinem Jakubcem.
img

US OPEN: Pozitivní vstup do nového čtvrtletí

01.04.2024 Futures na Wall Street zahájily dnešní obchodování velmi silně, což může souviset s pátečním zveřejněním PCE inflace, která se nezvýšila více, než se očekávalo. Powell uvedl, že údaj o inflaci byl v souladu s očekáváním, a to je dobrá zpráva. Index S&P 500 si v prvním čtvrtletí připsal zhruba 10 % a jednalo se o nejlepší čtvrtletí od roku 2019. Index Nasdaq naopak zaznamenal 9% zisky a jednalo se o nejlepší čtvrtletí od roku 2019. Dnes index S&P 500 otevírá 0,1 % nad čtvrtečním závěrem, zatímco Nasdaq získává 0,35 %.
img

US Open: Russell 2000 zaznamenává druhou sérii dynamických zisků 📌

28.03.2024 Indexy začínají poslední obchodní seanci tohoto čtvrtletí a zároveň tento týden. Zítra začínají prázdniny, během kterých zůstane většina trhů v pátek zavřená a dlouhý trh se pro evropské burzy protáhne do pondělí. Americké burzy začnou v pondělí normálně obchodovat. Na začátku peněžní seance US500 získává 0,10 % na 5310 bodů, US100 také 0,10 % na 18500 bodů a US200 získává 0,45 % na 2145 bodů.
img

US Open: Wall Street na konci čtvrtletí bojuje o směr 📌

27.03.2024 Ve středu se indexy otevírají bez jasného směru. US500 získává 0,10 % na 5280 bodů, zatímco US100 zaznamenává mírný pokles o 0,25 % na 18400 bodů. Nižší volatilita na trhu v tomto týdnu může být ovlivněna sváteční náladou související s nadcházejícími velikonočními svátky a menším počtem makroekonomických publikací po intenzivním minulém týdnu. Klíčovou událostí tohoto týdne je páteční vydání zprávy o inflaci PCE. Reakce trhu však bude kvůli delšímu prázdninovému víkendu omezená a bude možné ji sledovat po víkendu v dubnu.
img

US Open: Indexy Wall Street otevírají na konci týdne níže 📌

22.03.2024 Poslední den na Wall Street začíná v červených číslech. Indexy při zahájení peněžní seance mírně ztrácejí, ale je třeba poznamenat, že kotace jsou aktuálně na historických maximech. Slabší sentiment na akciovém trhu podporuje i posilující dolar. USD zisky o 0,3 % a u většiny měnových párů mezi 0,3-0,4 %, a dokonce až 0,6 % v případě NZD, AUD a SEK. Výnosy 10letých amerických dluhopisů přitom ztrácejí z úrovně 4,21 %.
img

Asia FX dips as dollar hits 3-week high post-SNB rate cut

22.03.2024 Most Asian currencies experienced sharp declines on Friday, as a rebound in the dollar gained momentum following an unexpected interest rate cut by the Swiss National Bank. This move prompted currency traders to shift their focus towards the greenback, leading to downward pressure on Asian currencies.
C:\\fakepath\\cnb5.jpg

Upozornění na aktivity subjektu vystupujícího pod názvem „Open Sails Holding s.r.o.“

22.03.2024 Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že subjekt vystupující pod názvem „Open Sails Holding s.r.o.“, který na webových stránkách https://opensailsholding.com/ nabízí obchodování s akciemi, s měnovými páry (forex), akciovými indexy, komoditami a kryptoměnami, nemá žádné povolení k poskytování investičních služeb, ani nedisponuje žádným jiným povolením k činnosti na finančním trhu v České republice. Případná investice není ze zákona pojištěna ani jinak chráněna.
img

US OPEN: Wall Street otevírá na začátku zajímavého týdne růstem 🔎

18.03.2024 Začátek nového týdne na Wall Street vypadá zajímavě. Při zahájení hotovostní seance si americké indexy připisují rovných 1,50 %. US500 se kótuje o 0,90 % výše na 5230 bodech, US100 získává téměř 1,50 % na úroveň 18340 bodů a US2000 ztrácí 0,15 % na 2060 bodů. Nicméně pozorujeme také mírný nárůst hodnoty dolaru (USDIDX) a opětovný růst výnosu amerických dluhopisů na úroveň 4,32 %.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Soud v Londýně odmítl tvrzení Craiga Wrighta, že je vynálezce bitcoinu

14.03.2024 Soud v Londýně dnes odmítl tvrzení počítačového vědce z Austrálie, který se vydával za vynálezce bitcoinu a na základě toho podával žaloby na vývojáře této kryptoměny. Informovala o tom agentura Reuters. Skutečný vynálezce bitcoinu je dodnes neznámý.
img

US Open: Hrozí korekce na akciovém trhu? ✂

14.03.2024 Konec tohoto týdne vypadá napínavě. Trhy jsou svědky mírného návratu k bezpečným aktivům, přičemž dolar (USD) i výnosy 10letých amerických dluhopisů výrazně rostou. Příští týden je naplánováno rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách a konference předsedy Jeroma Powella. Přestože ponechání úrokových sazeb na současné úrovni je téměř jisté, trhy budou pozorně sledovat Powellova prohlášení ohledně příštího snížení. V posledních několika týdnech trhy ovládala euforie, kdy kapitál proudil do rizikových aktiv, jako jsou akcie a bitcoiny. Dnešní silný dolar může být předzvěstí blížící se korekce na akciových trzích, které se od začátku letošního roku téměř nepřetržitě pohybují ve vzestupném trendu.
img

Stocks await US triple-data release

14.03.2024 Global shares held close to record levels on Thursday, while the dollar was on track for its first weekly increase in a month. Investors awaited a trio of U.S. data releases that could influence interest rate expectations.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 13.3.2024

13.03.2024 Americká inflace druhý měsíc po sobě překvapila nahoru, což by pro mnoho investorů byl signál ke snížení rizikovosti portfolia, ale stal se pravý opak. Z inflace se stává sekundární fundament, který není příliš zásadní pro dlouhodobý vývoj, mají trhy jasno. Novou realitu musí zohlednit každý investor i trader. Zatímco jsou indexy na historických maximech, dosavadní růst není zdaleka jen o velkých technologiích, ale pozitivní nálada je cítit ve většině sektorů. Bude býčí trh pokračovat, nebo ho něco zastaví?
img

US OPEN: Americké benchmarky otevírají výše a USD zůstává pod prodejním tlakem 🔎

07.03.2024 Ve čtvrtek americké indexy zahájily hotovostní seanci solidními zisky. V době zveřejnění se US500 zvýšil o 0,70 % na 5150 bodů a US100 vzrostl o 1,00 % na 18220 bodů. Zisky podporuje slábnoucí dolar (USD), který je dnes jednou z nejslabších měn v G10. USD Index (USDIDX) zaznamenává ztrátu 0,30 % na 103 bodů.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 5.3.2024

05.03.2024 Akciové indexy zůstávají poblíž historických maxim, zatímco býci mají v zádech silná korporátní data, ale soustředí se hlavně na technologické tituly. Na dalších trzích můžeme najít zajímavé příležitosti, kde trh nezohledňuje aktuální fundament a například dluhopisy jsou stále atraktivním aktivem. Nejnovější události probereme s Marinem Jakubce při příležitosti Wall Street Open od 15:20.
img

US Open: pozitivní nálada na Wall Street se s koncem týdne rozšiřuje 📌

01.03.2024 Závěrečný den týdne bude pokračovat v pozitivní náladě, kterou jsme pozorovali po celý týden. Kontrakty na hlavní americké indexy po otevření hotovostní seance posilují. US500 roste o 0,40 % na 5120 bodů a US100 získává 0,60 % a dosahuje 18180 bodů. Dolarový index (USDIDX) po slabé zprávě ISM klesá, zatímco výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů mírně rostou na 4,27 %.
img

US Open: Wall Street otevírá výše po údajích o PCE 📌

29.02.2024 Čtvrtý obchodní den tohoto týdne Wall Street rozšiřuje své zisky po zveřejnění zprávy o inflaci PCE. Index US500 vzrostl o více než 0,64 % a přiblížil se svému historickému maximu nad 5 100 bodů. Podobný vývoj vykazuje i technologický index Nasdaq100, který posiluje o více než 1,05 % a překonává tak hranici 18 000 bodů. Za těmito růsty stojí oslabující dolar a klesající výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů, které nyní dosahují 4,23 %.
img

US Open: Wall Street při otevření mírně roste

27.02.2024 Futures na indexy se při zahájení hotovostní seance na Wall Street obchodují výše. US100 si připisuje 0,11 % a přibližuje se k úrovni 18 000 bodů a US500 zaznamenává mírný nárůst o 0,05 %, kolem 5 080 bodů.
img

US OPEN: Wall Street na začátku nového týdne roste

26.02.2024 Indexy na Wall Street zahájily první obchodní seanci nového týdne mírným růstem. Indexy S&P 500 a Dow Jones otevřely o 0,1 % výše, Nasdaq si připsal přibližně 0,3 %, zatímco index Russell 2000 s malou kapitalizací klesl o 0,3 %. Ekonomický kalendář na dnešek je mírný - obchodníkům budou v 16:00 nabídnuty údaje o prodejích nových domů za leden a v 16:30 výrobní index dallaského Fedu za únor.
C:\fakepath\komodity-26022024-1.jpg

Komodity: Historie komoditních trhů

26.02.2024 Komoditní trhy hrály po staletí významnou roli ve světě obchodu a financí. Tyto trhy poskytují prostředí pro nákup a prodej různých surovin a primárních produktů, známých jako komodity. V tomto článku se ponoříme do historie komoditních trhů, prozkoumáme, co jsou komodity, typy obchodovaných komodit, jak fungují komoditní trhy a časovou osu jejich vývoje.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 22.02.2024

22.02.2024 Výsledky Nvidie máme za sebou a býci si mohou oddechnout, jelikož žádné překvapení nedorazilo a aktuální směr na akciových indexech může nejspíš pokračovat. Vyhledávání kvalitních příležitostí bude speciálně v polovodičovém sektoru velmi složité a pozitivní nálada se začíná rozlévat i do dalších částí akciového trhu.
img

Technická analýza BTC/USD na 22. února 2024

22.02.2024 Poslední vývoj ceny bitcoinu byl pro investory jako jízda na horské dráze: cena oscilovala mezi prudkými propady a opětovným svižným zotavením. Odolnost kryptoměny byla opět otestována po krátkém poklesu, kdy se bitcoin propadl na 50 700 USD a ether se potopil těsně pod 2 890 USD.
img

US OPEN: Wall Street po prodlouženém víkendu otevírá níže

20.02.2024 Indexy Wall Street zahájily první hotovostní seanci nového týdne níže. S&P 500 otevřel přibližně o 0,3 % níže, Dow Jones klesl o 0,2 %, Nasdaq klesl o 0,5 % a Russell 2000 s malou kapitalizací se obchoduje o více než 1,3 % níže. Globalfoundries a Intel o pobídkách Bílého domu pro domácí výrobce polovodičů, zatímco Home Depot po zveřejnění zisků za 4. fiskální čtvrtletí mírně klesá. Ekonomický kalendář pro dnešní seanci v USA je prázdný a trhy podle všeho čekají dvě klíčové události naplánované na zítra – minuty FOMC a zisky Nvidie
img

US Open: Wall Street ztrácí na síle, protože snížení sazeb od Fedu v červnu je méně pravděpodobné📌

16.02.2024 Indexy Wall Street v pátek ztrácejí po další negativní zprávě o inflaci z tohoto týdne. Inflace hlavních výrobců (PPI) vykázala v lednu vyšší dynamiku cen na 2,00 % ve srovnání s očekávanými 1,6 %. V důsledku toho dolar posílil a je v současnosti nejsilnější měnou mezi měnami G10. Volatilita trhu je však dnes nízká, takže nárůsty o 0,2-0,4 % postačují k udržení nejsilnější pozice USD. Rostou také výnosy 10letých amerických dluhopisů, které dosahují 4,31 %.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 15.02.2023

15.02.2024 Po úterní seanci, kdy vyšší americká inflace vylekala riziková aktiva se akciové trhy vrací k původnímu růstu. Výnosy se však vrací udržitelně na vyšší úrovně, což je riziko pro dividendové společnosti, které si musí obhájit svou pozici aktiva s pravidelnou výplatou kupónu. Trh se totiž i nadále drží růstových společností, které mají silný příběh ziskovosti. Nejnovější vývoj již od 15:20 na vysílání Wall Street Open.
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše po včerejším propadu po CPI

14.02.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování o něco výše po včerejším propadu po CPI. S&P 500 posílil o 0,6 %, Dow Jones se obchoduje o 0,3 % výše, Nasdaq vyskočil o 0,8 % a malý Russell 2000 vzrostl o 1,5 %.
img

Ekosystém Solany na vzestupu - meme mince založené na SOL zažívají nový býčí běh

13.02.2024 Solana v posledním roce dokázala připsat obrovské zhodnocení - za poslední rok cca 400 %. V současné době stojí 1 SOL cca 104 $ a nic nenaznačuje, že by se růst měl v následujících měsících zastavit. Tržní kapitalizace této kryptoměny tak v současné době dosahuje cca 46 miliard dolarů, čímž se solana řadí do top 5 největších kryptoměn, co se této statistiky týče.
img

US Open: vysoká inflace tíží akciové indexy 🔔

13.02.2024 Inflační zpráva z USA nezklamala a přinesla na trh opět solidní dávku volatility, tentokrát bohužel způsobila propady. Inflace v USA je mnohem vyšší, než se očekávalo. V důsledku toho pozorujeme dynamický pokles na akciových trzích, přičemž US500 klesá pod 5000 bodů. Dolar posiluje a je nejsilnější měnou mezi měnami G10. V dlouhodobějším horizontu, po zveřejnění, stále nedochází k pokusu získat část ztrát na EUR/USD, který aktuálně ztrácí 0,50 % na 1,07150. Výnosy amerických státních dluhopisů rostou na 4,27 %.
img

US Open: Wall Street v pátek prodlužuje býčí náladu 📌

09.02.2024 Konec týdne přináší další růst na trzích. Wall Street dosahuje nových rekordů. Kromě dobrých firemních výsledků dnes palivo pro další růst přináší revize údajů o americkém indexu spotřebitelských cen směrem dolů. Býkům pomáhá také slabší dolar, jehož dolarový index ztrácí 0,07 % a klesá pod 104 bodů. Navzdory historicky nejvyšším úrovním US500 a US100 rostou výnosy amerických dluhopisů na 4,19 %, což odráží snižující se pravděpodobnost snížení úrokových sazeb v březnu.
img

US OPEN: S&P 500 zahajuje seanci v blízkosti 5 000 bodů

08.02.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování bez větších změn. S&P 500 se obchodoval beze změny, zatímco Dow Jones, Nasdaq a Russell 2000 posílily přibližně o 0,1 %. Futures na index S&P 500 (US500) se včera vyšplhaly nad hranici 5 000 bodů, ale hotovostnímu indexu se zatím nepodařilo tuto hranici překonat. Může se tak však stát dnes vzhledem k tomu, že se hotovostní index při zahájení seance obchoduje v blízkosti 4 995 bodů.
img

US Open: US500 se blíží k hranici 5 000 bodů 🔔

07.02.2024 Polovina týdne přináší další zisky na americkém akciovém trhu. Futures na začátku seance posilují a US500 se blíží historické hranici 5000 bodů. Růst akcií je samozřejmě podpořen výsledkovou sezónou. Nejdůležitější zveřejnění již máme za sebou a je zřejmé, že společnosti investory nezklamaly. Až na několik výjimek byly finanční zprávy solidní, stejně jako výhledy na rok 2024. Lepší náladu udržuje i návrat dolaru k poklesu. Nicméně výnosy desetiletých státních dluhopisů se mírně odrážejí a vracejí se na úroveň kolem 4,10 %.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 7.2.2024

07.02.2024 Žádná slabost na trzích cítit není ani poté, co Jerome Powell zopakoval, že snížení sazeb v březnu není příliš pravděpodobné. Trhům pomáhají i nadále velmi solidní výsledky, o které se opírají hlavně velké technologie, které táhnou indexy výše. Tento týden se však s lepšími výsledky přihlásily také spíše spotřebitelské společnosti, což dává jistý signál o ekonomické kondici.
img

US OPEN: Coherent roste, zatímco Symbotic se po výsledcích propadá

06.02.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování smíšeně - S&P 500 a Nasdaq na začátku seance mírně posílily, zatímco Dow Jones a index s malou kapitalizací Russell 2000 se pohybovaly o něco níže. Ekonomický kalendář pro dnešní den je prázdný a obchodníci s akciemi se nadále soustředí na příchozí výsledkové zprávy. Coherent (COHR.US) a Symbotic (SYM.US) jsou příkladem akcií, které dnes zažívají velké pohyby cen po výsledcích.
img

US Open: Wall Street částečně obnovuje ztráty po rozhodnutí Fedu 📌

01.02.2024 Americké trhy otevírají výše po včerejších propadech na konci seance. Jestřábí postoj Jeroma Powella způsobil pokles rizikových aktiv a růst hodnoty dolaru. Fed jasně sdělil, že březnové snížení sazeb není na stole, na rozdíl od některých spekulací.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 1.2.2024

01.02.2024 Včerejší zasedání amerického Fedu přineslo nečekaně vysokou volatilitu a jeden z největších propadů amerických akciových indexů za posledních několik měsíců. Trh chtěl slyšet, že Fed začne v březnu se snižováním sazeb, ale jasného signálu se nedočkal. Vývoj v následujících seancích bude rozhodovat výsledková sezóna, kdy nás čekají výsledky dalších firem v technologického sektoru, které jsou stále na extrémně vysokých valuacích a jak se již tento týden ukázalo, musí doručit skutečně skvělé výsledky, jinak je trh potrestá.
img

US OPEN: Wall Street klesá po výsledcích technologických společností

31.01.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování níže a reagovaly na poněkud neuspokojivé výsledky společností Alphabet, AMD a Microsoft zveřejněné včera večer. Nasdaq a Russell 2000 byly největšími zaostalými na otevřené seanci na Wall Street, každý klesl o 1 %. S&P 500 se obchoduje o 0,5 % níže, zatímco Dow Jones si připsal 0,1 %.
img

US Open: Wall Street se obchoduje o něco níže před klíčovými publikacemi 📌

30.01.2024 Futures naznačují mírně nižší otevření pro hotovostní seanci v USA. Investoři očekávají zveřejnění klíčových čtvrtletních a makroekonomických zpráv. Ihned po zahájení cash session bude zveřejněna zpráva JOLTS o nových volných pracovních místech a index Conference Board. Dnes, po uzavření relace, budou známy zprávy mimo jiné od Microsoftu, Alphabetu a AMD.
img

eToro: Cena Bitcoinu se zvedá a očekávaný upgrade Etherea se stále více přibližuje

30.01.2024 Po několika bouřlivých týdnech na trzích s kryptoměnami, jež nastaly po schválení spotových bitcoinových ETF, se situace rozhodně zpomalila.
img

Maxima indexu S&P 500: naděje v nadcházející zasedání Fedu a zisky tech firem

30.01.2024 Americké akciové indexy vykázaly v pondělí růst. Investoři se připravovali na náročný týden, kdy očekávali velké množství finančních zpráv společností s velkou tržní kapitalizací, nové ekonomické údaje a zasedání Fedu věnované měnové politice. Všechny tři hlavní americké akciové indexy vykázaly růst, přičemž nejvíc vzrostl hi-tech index Nasdaq (.IXIC). Index S&P 500 (.SPX) dosáhl nové rekordní zavírací úrovně. Po 3,3% růstu hlavního indexu v prvním měsíci roku 2024 revidoval BlackRock své hodnocení amerických akcií směrem nahoru.
img

US OPEN: Společnost SoFi Technologies vzrostla o 15 % v prvním čtvrtletí

29.01.2024 Indexy Wall Street se ve srovnání s pátečními závěrečnými úrovněmi na začátku dnešní peněžní seance v USA obchodují jen málo. Situace na světových finančních trzích je po týdnu klidná. Víkendový útok dronu na základnu americké armády v Jordánsku, který zabil 3 americké vojáky, nespustil žádné velké pohyby na akciových trzích, zatímco skok v cenách ropy byl spíše malý a krátký. Nadcházející nápor špičkových amerických technologických zisků naplánovaný na tento týden, stejně jako středeční rozhodnutí FOMC, jsou potenciálními hybateli pro americké indexy v nadcházejících dnech.
C:\fakepath\akcie-29012024-uvod.jpg

Akcie: Základy akciových grafů pro začátečníky (díl 6.)

29.01.2024 Pokud máte vybranou akcii, kterou byste rádi zahrnuli do svého portfolia, technická analýza vám může pomoci zodpovědět otázku, kdy danou akcii koupit a kdy jí prodat. Technická analýza pracuje s grafy, a pokud jste začátečník a s grafy nejste úplně kamarád, v dnešním díle se základy akciových grafů naučíte.
img

US Open: Indexy dosáhly nových rekordů uprostřed výsledkové sezóny 📌

24.01.2024 Americké indexy na začátku seance posilují, růst opět vedou technologické společnosti. Nárůsty jsou taženy lepšími čtvrtletními zprávami od společností jako Netflix a očekáváním zpráv od Tesly a IBM po uzavření seance. US500 se zvýšil o 0,40 % na 4920 bodů a US100 ještě více, o 0,80 % na 17700 bodů. Zisky akciového trhu jsou podporovány slábnoucím dolarem a klesajícími výnosy amerických státních dluhopisů. Dnes je dolar (USD) nejslabší měnou v G10. V době zveřejnění se euro obchodovalo za 1,0929 USD.
img

US Open: US500 šplhá výše po otevření trhu 🛎

22.01.2024 První den nového týdne otevřely americké indexy mírně výše poté, co US100 a US500 dosáhly historických maxim na konci minulého týdne. Investoři čekají na zveřejnění předstihových ukazatelů z Conference Board. Růst dolaru se zpomalil a dnes nevykazuje žádné zásadní změny. Výnosy amerických dluhopisů klesají a blíží se 4,08 %.
img

MATIC boduje, ale je to opravdu celý příběh?

22.01.2024 Polygon [MATIC] za posledních 24 hodin obchodování vzrostl o téměř 3 %, čímž přerušil týdenní sérii ztrát, během níž tato kryptoměna podle údajů CoinMarketCap ztratila 9,7 % své tržní hodnoty.
img

The dollar rose for a fifth session on strong labor data

19.01.2024 The dollar index extended gains for a fifth consecutive session on Thursday following labor market data indicating job growth, thereby maintaining expectations for an interest rate cut from the Federal Reserve in check.
img

US Open: silné údaje o maloobchodních tržbách vyvíjejí tlak na akcie 📌

17.01.2024 Americké akciové indexy otevírají níže po silných údajích o maloobchodních tržbách, které opět snižují pravděpodobnost březnového snížení úrokových sazeb Fedu. Dolar dnes opět patří k nejsilnějším měnám, EUR/USD ztrácí 0,20 % na 1,08550, zatímco výnosy amerických dluhopisů posilují na 4,10 %.
img

US Open: akciové trhy se při otevření obchodují níže 🔔

16.01.2024 Druhý den týdne začíná horší náladou na akciových trzích. Dolar je dnes nejsilnější z měn G10, což vyvíjí tlak na rizikovější aktiva. Rostou také výnosy desetiletých dluhopisů, které se vracejí nad úroveň 4,00 %. Investoři upravují svá očekávání ohledně letošního snižování úrokových sazeb Federálním rezervním systémem. Nedávné komentáře bankéřů naznačují, že trhy příliš agresivně oceňovaly první letošní snížení. Po zveřejnění vyšších údajů o indexu spotřebitelských cen z USA v minulém týdnu se tento scénář zdá být ještě nepravděpodobnější.
C:\fakepath\zkratky-14012024.jpg

Klávesové zkratky pro MetaTrader (kapitola 14.)

14.01.2024 Ovládání většiny aplikací si lze usnadnit pomocí klávesových zkratek. MetaTrader 4 není výjimkou. Pomocí klávesových zkratek se můžete v grafu pohybovat, měnit vizuální stránku grafu (např. zobrazení mřížky), typ grafu (sloupcový, svíčkový nebo čárový), zobrazovat různá okna v rámci MetaTraderu (např. Terminál, Navigátor a Trh) atd. Níže uvádíme výběr těch nejužitečnějších a nejpraktičtějších klávesových zkratek:
img

US OPEN: US 500 se po bankovních výnosech přiblížilo historickému maximu

12.01.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše po zprávách o příjmech amerických bank za čtvrté čtvrtletí. S&P 500 a Dow Jones si při zahájení seance připsaly 0,3 %, Nasdaq se obchodoval o 0,2 % výše, zatímco malý Russell 2000 vyskočil o 0,9 %. Ekonomický kalendář pro dnešní seanci v USA je prázdný a nejsou naplánována žádná pozoruhodná data. Obchodníkům však bude nabídnut projev Fedu Kashkari v 15:00 GMT.
img

US OPEN: Akcie spojené s kryptoměnami po schválení bitcoinového ETF prudce vzrostly

11.01.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování většinou výše - S&P 500 si při otevření připsal 0,3 %, Nasdaq vyskočil o 0,6 %, Dow Jones se obchodoval beze změny a malý Russell 2000 klesl o 0,6 %. Společnosti spojené s kryptoměnami získávají poté, co americká SEC včera schválila bitcoinové spotové ETF, když bitcoin vyskočil nad hranici 48 000 USD.
img

US Open: akcie utlumené před zítřejšími zprávami CPI

10.01.2024 Větší volatilitu na trzích dnes nepozorujeme, kromě trhu s kryptoměnami. Dolar mírně posiluje, ale stále se několik dní nachází v úzkém konsolidačním kanálu. Mezitím se indexy na Wall Street obchodují kolem úrovní včerejšího uzavření seance. Vzhledem k dnešnímu malému počtu makroekonomických publikací se trhy více zaměřují na zítřejší zprávu CPI pro USA. Údaje o inflaci jsou v současnosti nejvlivnější zprávou, která může jak změnit trend na trzích, tak očekávání ohledně trajektorie snižování úrokových sazeb Fedu. K tomu však budou nutné údaje výrazně odchylující se od očekávání trhu. Vzhledem k současné situaci je šance na velké překvapení spíše malá.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 10.01.2024

10.01.2024 Akciové indexy se po menší přestávce vracejí k růstu a býci vrací medvědům protiúder. Trh bedlivě vyčkává na data americké inflace, která budou zveřejněna zítra a středobodem pozornosti je potenciální schválení ETF na Bitcoin, které je na programu dnes a dosavadní události rozhýbaly kryptoměny již nyní. Ačkoliv neznáme oficiální čas, může být zajímavé sledovat, jak se trh na rozhodnutí připravuje a především, jak bude reagovat poté. Nejnovější zajímavosti již od 15:20.
img

Očekává se brzké schválení Bitcoin ETF, medvědi ztrácí 100 milionů dolarů

09.01.2024 Futures sledující krypto trhy zaznamenaly za posledních 24 hodin po náhlém růstu cen v amerických hodinách likvidaci shortů v hodnotě přibližně 155 milionů dolarů.
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše, Boeing klesá o 8 %

08.01.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování o něco výše po malých ziscích, které evropské indexy dnes dosáhly. S&P 500 si při zahájení seance připsal 0,2 %, Dow Joens se obchodoval o 0,1 % výše, zatímco Nasdaq vyskočil o 0,5 %. Small-cap Russell 2000 klesl o 0,4 %.
C:\fakepath\metatrader-07012024-9.png

Práce s grafem v platformě MetaTrader (kapitola 5.)

07.01.2024 Pojďme si popsat další možnosti nastavení grafu v programu MetaTrader 4 (MT4) a MetaTrader 5 (MT5).
img

US OPEN: Wall Street se otevírá po „jestřábí“ zprávě NFP

05.01.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní hotovostní seanci víceméně beze změny. Futures na americké indexy se potápěly poté, co se zpráva o NFP za prosinec ukázala být mnohem silnější, než se očekávalo, ale část tohoto poklesu byla vymazána před zahájením seance. S&P 500, Nasdaq a Dow Jones se při zahájení seance obchodovaly beze změny, zatímco malý Russell 2000 otevřel téměř o 1 % níže.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 04.01.2024

04.01.2024 První vysílání Wall Street Open v letošním roce s Martinem Jakubcem probere začátek roku na akciových trzích. Akciové indexy se vydaly zkorigovat výraznou část zisků z konce minulého roku, ačkoliv postrádáme racionální důvody k poklesu. Stejně jako jsme postrádali důvodů k tak masivnímu růstu pár týdnů zpět. Nejnovější události probere již od 15:20.
img

US OPEN: US 500 klesá na 2týdenní minimum

03.01.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování níže, po slabším obchodování v asijsko-pacifické oblasti a v Evropě dříve. Trhy jsou na začátku roku 2024 v režimu bez rizika, přičemž USD roste a akcie klesají. Eskalace napětí na Blízkém východě, přerušení lodní dopravy v Rudém moři a také obavy z toho, jak moc bude letos uvolněno měnové uvolnění, jsou hnací silou výprodejů.
img

US Open: Wall Street začíná nový rok korekcí

02.01.2024 Nový rok na Wall Street začíná opravou. Kontrakty na hlavních indexech zaznamenávají ztráty a dolar se odráží od klíčové podpory. US500 klesla o 0,80 % na 4775 bodů, zatímco US100 klesla o 1,60 % na 16700 bodů. Výnosy 10letých amerických dluhopisů také výrazně rostou na 3,94 %.
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
img

US OPEN: Wall Street na konci roku blízko rekordních hodnot

29.12.2023 Indexy na Wall Street zahájily poslední peněžní seanci roku bez větších změn. Indexy S&P 500, Nasdaq a Dow Jones se při zahájení seance obchodovaly beze změny, zatímco index Russell 2000 s malou kapitalizací se obchodoval přibližně o 0,2-0,3 % níže. Indexy S&P 500, Nasdaq-100 a Dow Jones se chystají zakončit rok na rekordních úrovních nebo blízko nich. Russell 2000 zaostává a obchoduje se přibližně 15 % pod maximy z konce roku 2021.
img

US Open: US500 konsoliduje na rekordních maximech 🔔

27.12.2023 Přední americké benchmarky otevřely ve středu s opatrným optimismem a mírným nárůstem u US500, US30 a US100. Během posledních obchodních dnů letošního roku bychom mohli být svědky rozkolísaného obchodování v důsledku nízkého objemu na konci roku. Index US500 si dnes připisuje mírné zisky, podporované oslabujícím dolarem a klesajícími výnosy dluhopisů. Výnos desetiletých státních dluhopisů se mírně snížil a dvouletý výnos zaznamenal výraznější pokles. Dnešní ekonomický program je nevýrazný.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 27.12.2023

27.12.2023 Vánoční přestávku na Wall Street přečkaly indexy poblíž historických maxim a hned další seanci býci znovu převzali kontrolu a index S&P 500 přiblížili na pouhých půl procenta do rekordů. Do konce letošního roku zbývají pouhé tři seance a akciové trhy možná budou chtít v roce 2024 začít na nových maximech. Při pohledu do kalendáře trhům v dalším růstu nic nebrání a stáhnout je může převážně nečekaná událost. Pozornost je tento týden na komoditním trhu, kde výrazně rostla ropa, ale volatilní jsou také drahé kovy. Bitcoin se po korekci vrací výše. Co dalšího nás čeká a novinky z trhu probereme živě v 15:20.
img

US OPEN: US500 bojuje o 9. týden zisků v řadě

26.12.2023 Futures na akciové indexy na Wall Street mají od začátku dnešní obchodní seance rostoucí tendenci. S&P 500 na začátku peněžní seance roste o 0,2 % a Nasdaq o 0,33 %.
img

US Open: slabý dolar podporuje růst indexů 📌

22.12.2023 V pátek americké akcie otevřely mírně výše uprostřed smíšených nálad po zveřejnění preferovaného inflačního ukazatele Federálního rezervního systému, indexu cenových výdajů na osobní spotřebu (PCE). Tato data potvrzují pokračující uvolňování inflace. Navzdory propadům před trhem a smíšeným futures jsou hlavní indexy připraveny na osmý vítězný týden v řadě. Poslední den týdne je zlepšení nálady na trhu podporováno také oslabujícím dolarem a klesajícími výnosy dluhopisů.
img

US Open: US500 opět testuje ATH 🔔

21.12.2023 Ve čtvrtek futures na americké akciové indexy naznačovaly pravděpodobné oživení Wall Street poté, co den předtím zažily svůj nejvýraznější pokles od konce září. To přichází po řadě ekonomických aktualizací, které shrneme v odstavci níže. Poslední hodinu před otevřením trhu byly futures na Nasdaq 100, S&P 500 a Dow všechny nahoře, což signalizovalo pozitivní začátek a tento sentiment pokračuje i na otevřeném trhu. Toto oživení následuje po středečním prudkém poklesu, kdy S&P 500 téměř dosáhl rekordního maxima, než náhle klesl o 1,5 %.
img

US OPEN: Wall Street otevírá níž, FedEx se propadá

20.12.2023 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování o dotek níže. S&P 500, Nasdaq a Dow Jones otevřely přibližně o 0,2 % níže, zatímco index Russell 2000 s malou kapitalizací při zahájení seance klesl přibližně o 0,4 %. FedEx je v centru pozornosti, protože americká společnost pro doručování zásilek klesla o více než 10 % po zveřejnění nevýrazných zisků za fiskální čtvrtletí 2024. Index spotřebitelské důvěry Conference Board za prosinec, naplánovaný na 15:00 GMT, je dnes jediným pozoruhodným čtením v ekonomickém kalendáři USA.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 20.12.2023

20.12.2023 Akciové trhy navazují na předchozí zisky dalším růstem a index S&P 500 je velmi blízko historických maxim. Výnosy mezitím pokračují v poklesu a nadále reagují na změnu v komunikaci Fedu. Konec roku zatím vypadá, že bude pozitivní, jelikož všichni chtějí udržet solidní zisky od začátku roku. Pro investory i přesto mohou následující seance představovat rizika i příležitosti. Sledujte živé vysílání od 15:20!
img

US OPEN: US2000 testuje klíčovou rezistenci, Costco roste na rekordní maxima

15.12.2023 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování smíšeně – S&P 500 při otevření klesl o 0,2 %, Nasdaq si připsal 0,2 %, zatímco Dow Jones a malý Russell 2000 zahájily obchodování beze změny. Nicméně S&P 500, Dow Jones a Russell 2000 se během první hodiny peněžní seance posunuly níže, zatímco Nasdaq rozšířil zisky na přibližně 0,4 %.
img

US OPEN: Nasdaq po FOMC vzrostl na rekordní maxima

14.12.2023 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše poté, co nové projekce FOMC ukázaly 3 snížení sazeb během roku 2024. S&P 500 zahájil obchodování o 0,4 % výše, Dow Jones získal 0,1 % a Nasdaq byl při otevření téměř o 0,5 % vyšší. Small-cap Russell vyskočil o 2 %. To je způsobeno silnými včerejšími zisky (Nasdaq, S&P 500 a Dow Jones získaly přes 1 %). Kromě zasedání FOMC podporuje sentiment na akciových trzích také dnes zveřejněná zpráva o maloobchodních tržbách v USA, která byla lepší, než se očekávalo.
img

US Open: Wall Street bojuje o směr před rozhodnutím Fedu o úrokových sazbách 🔔

13.12.2023 Wall Street ve středu při zahájení cash session tají dech. Indexy zaznamenávají mírné nárůsty do 0,30 %. Přesto zůstávají na 23měsíčních maximech. Podobné chování lze pozorovat na forexovém trhu, kde je USD dolar mírně klidný. Na dolarovém indexu USD (USDIDX) vidíme během týdne konsolidaci. Výnosy 10letých amerických dluhopisů klesají a aktuálně činí 4,17 %.
Související klíčová slova: AMBcrypto | Úrovně retracementu | Mastercard (MA.US) | IOTA | Střední hodnota | Nový model iPhone | Akcie společnosti Best Buy | Etheru | Braiins | Akcionáři Moneta Money Bank | Objem transakcí | Forex live economic calendar | Merck (MRK.US) | Úrokové výnosy | Akcie Nike (NKE.US) | Marže obchodů | Dynamický růst | Affirm Holdings | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Výnosy dluhopisů | Demo účet zdarma | Olaf Scholz | Pravidelná Doji | Vila na pražské Hanspaulce | Snowflake (SNOW.US) | Sloupcový graf | London Breakout | Finanční ústav | Co je Apecoin? | Cena platiny | Hlava a ramena | Omezení ztrát | Obchodování do směru trendu | Japonský svíčkový graf | Palatin | ChatGPT | Jak fungují akcie | GameStop (GME.US) | Mediální magnát Rupert Murdoch | USD Coin | Prezident Microsoftu | Zásoby zemního plynu | Michal Horáček | Výplach | Ziskový potenciál | Polo Ralph Lauren | Vital Knowledge | Zvyšování cen | Graf akcií společnosti | Evercore | Manuální obchodování | Dlouhé pozice | Market on open | Roku (ROKU.US) | Prezident Biden | Světové akcie | XTB Group | Unity Software | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Možnosti filtrování | S&P 500 a Nasdaq 100 | Ropná společnost Exxon Mobil | Skandinávské aerolinky | Války | EightCap | Lululemon (LULU.US) | Llama | Charles Hoskinson | Lithium | Foxconn | USD Coin (USDC) | Sandbox | Vývoj | CentroFX | EBAY.US | PTON | DAX | Obchodní platformy | ABBV.US | Home Depot (HD.US) | Obratový pattern | Rychlé zisky | Co je to presale kryptoměny? | Data z trhu práce | Budapešť | Salesforce (CRM.US) | Standardní odchylka | Australská centrální banka | Daimler | Skupina Volkswagen | Amsterdam | US2000 | Poskytovatelé signálů | Globální růst | Mlékárenský průmysl | Společnost Invesco | Ukazatel EBITDA | Makers | CRON | Opce jednoduše | Silná rezistence | Brent Crude Oil | Pokračování růstu | Pattern Hikkake | Otevření Wall Street | EUR/CAD | Investice do marihuany | SoFi Technologies | Volatilní | Charlie Lee | DPH | General Dynamics | Americká automobilka | Akcie společnosti Micron Technology | EUR | Cena kontraktu | US 500 | Kryptoaktiva | Affirm Holdings (AFRM.US) | FDA | Morning Star | Daily OHLC | Bundesbank | Outperform | Salvadorci | CrowdStrike Holdings | Ethereum Foundation | Trading platform | Býčí formace | Exercise | ACY | Časová osa komoditních trhů | Marvell Technology | HOOD.US | Kalifornie | Martin Šulhin | TickINSIDER | Hospodářská zvířata | Federální úřad pro letectví | Cable | ABNB | Oznámení výsledků | FxPro | Brokeři | Accenture | FX Solutions | Salesforce | Falešný průraz | Australský dolar | XOM | Swissquote Bank | ETSY.US | Itálie | Meta Trader 4 | Alcoa (AA.US) | SegWit | McDonald's | Digitální reklamy | Forex lot | Stoxx | Riziko | CBDC | Co je Polygon? | Take Profit | IC Markets | Snižování nákupu aktiv | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Lock up period | PEPP | Altcoin | Magnát Rupert Murdoch | PMI v eurozóně | Purple Levels | Prodejní opce | Soft fork | Obilí z Ukrajiny | Texas | První den obchodování | Cisco Systems (CSCO.US) | Tencent Holdings | JForex | Program nákupů dluhopisů | Pip | Justin Drake | Očekávání | Denominace | Korelace | Saxo Trader | Historické události | Otevřené pozice | Russell 2000 (US2000) | Cinemark (CNK.US) | Evropské centrální banky | Nikl | Investiční záměr | Proč investovat do kryptoměn | CMC Markets | Náklady na financování | SQ | Časové pásmo | L.F. Investment | Market Makers | London Metal Exchange (LME) | EUR USD | Pershing Square | Ruská centrální banka | Novo | Fibonacci úrovně | Pozitivní nálada | AUD/NZD | NetEase (NTES.US) | EUR/JPY | Target (TGT.US) | Londýnské burzy | Týden na trzích | Filantrop | Fill | Veřejné finance | EURJPY | Best forex brokers | PTN | Novartis | FAA | Ark | Renko | Příležitost k nákupu | Ford Motor (F.US) | Úspěšné obchodování Pin Baru | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | AltSignals (ASI) | Trh práce | Tečkový graf | Společnost Ryanair | Americký akciový trh | Implikovaná křivka | Evropská komise | Spekulace na pokles cen | Diverzifikace | Pro investory | Philip Morris ČR | Swiss | Crypto | Proč investovat do Bitcoinu? | Czech Media Invest | Investice | Pokles kurzu | Britská centrální banka | Počáteční marže | Firemní zisky | Believe | DXY | Geopolitické riziko | Finance Yahoo | MACD | Potenciál | ICO (initial coin offering) | USFD | Krok za krokem | Proč investovat do Binance Coin? | Support | Akcie společnosti Intel | Opční smlouvy | Vynálezce bitcoinu | Chování | Akcie společnosti Arm | Čistý příjem | GO Markets | Edge | Akvizice | Finanční stabilita | Továrny na čipy | Přesnost | Carvana | JD.com (JD.US) | Pokles cen energií | Paramount Global (PARA.US) | Technologie blockchain | Brent | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Generální ředitel XTB | Supportní zóna | QuantBioRes | ADP report | Růst amerického dolaru | Výrobní sektor | Japonská automobilka | Formule | Zajímavé výnosy | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Programátor | Zisk před zdaněním | Norwegian Cruise Line Holdings | Time Frames | Sloupcové grafy | Invaze na Ukrajinu | Hikkake-pattern | Prognózy | Britská libra | Akcie společnosti Alibaba | YTD | Partnerství XTB | Šéf Fedu Powell | Skupina J&T | NYSE | Zajímavé zisky | Intervence | Pověst | Společnost Cisco | Nikola | Trh s dluhopisy | Kryptoburzy | Broadcom | X Open Hub (XOH) | XMR/USD | Běžný malý trader | Jaroslav Tupý | Ark Investment | Interactive Brokers | Měnový pár GBP/USD | Experti | Počáteční zisky | Správná volba time frame | Příjmy ruského rozpočtu | Tržní příkaz | Sociální sítě | Společnost Starlink | Motivace | Futures a opce | Futures kontrakt | Tester strategií | Rekord | Web Trader | Raiffeisenbank | Vstupní náklady | Jak vypadá Gravestone Doji | Zdroje příjmů | Bitcoinového ETF | Akcie Activision | Viterra | Baterie do elektromobilů | Bitcoiny | Rizika investování do Etherea | Dynamický trh s kryptoměnami | Appreciation | Návrh zákona | Stop-Loss | Madrid | Russell 2000 | Evropské měny | Býčí výhled | Key level | Airbus | Dění na trzích | Meziroční inflace ve Velké Británii | Otevírací cena akcie | PDCO.US | Directa | 2B Pattern | Čtyřhodinový graf | Japonská burza rýže | Bidenova administrativa | Společnost Apple | Černé labutě | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Oslabování dolaru | ZECUSD | Účely primární veřejné nabídky | Plus 500 | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Formace Bullish Engulfing | Český statistický úřad | Impuls | Akciové společnosti | EUR/USD | PiS | Používání Price Action | Pokračující expanze | General Electric | Tradiční měny | Fond Quantum Fund | Muskovy aktivity | GBP | GTLB | OmiseGo | Management | Mediální magnát | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Oblasti supportu | Krypto burzy | Javier Milei | Hlavní zprávy | LULU | Trader René | Předseda představenstva | Open Sails Holding s.r.o. | Sydney | Reality | Mediální společnost | Digitální aktiva | Investors | Goldman Sachs | Strach | Budoucí tržní podmínky | Obchodování korekcí trendu | Správný výběr brokera | Neckline | Cena bitcoinu | Penzijní fondy | Euroval | Kryptoměna Bitcoin | Finanční páka | Historie Wall Street | Obchodování na burzách | Výrobce robotických vysavačů | Akcie Alibaba Group | Konkurenti | Nike (NKE.US) | COT report | Price Action | Gitlab (GTLB.US) | Akcie společnosti | Profesionální trader | ETH | Chování trhu | Historie komoditních trhů | Agentura AFP | Stochastický oscilátor | Uber (UBER.US) | Softwarová společnost | Forex futures | Další drahé kovy | Konfluenční oblast | Desetileté výnosy | Těžba ropy v USA | Benchmark | Zlatý grál | Cloudflare | Budoucí pohyby | Rostoucí výnosy | 1M | Axiory | Upravený zisk | Vydavatelství Editis | Lagardeová | Nejvyšší soud | Stav trhů | Force | EQIX | SSR Mining | Cenné papíry | Hashrate | Graf EURUSD | Výnos | DeFi | Úspěšný trader | DAI | FinTech | LG Energy Solution | New York Community | Maloobchodní tržby | FTX | Leonardo fibonacci | Nákupy státních dluhopisů | Medvědí výhled | Vstupovat do obchodu | AdmiralMarkets | Měnový pár USD/JPY | Euro dolů | RBS | Forex letadlo | BTC/EUR | Měnový systém | Co je Chainlink? | 24option | IHNED | BreakEven | Delta | Zavírací cena | False breakout | Schválení ETF | Hospodaření | First Citizens | HOOD | TNOTE | Zhejiang Huayou Cobalt | Likvidita na trhu | Expirace opce | Vývoj na trzích | Retracementy | Medvědí Pin Bar | SMA | Vzdělávání | MRK | Presale Metacade | Výrobce letecké techniky | Co je trend | Šéf Fedu | Obchodovat na burze | Open Sails Holding | LYNX Trading | Slippage | Swiss Markets | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Styl obchodování | Technický indikátor | Reddit | Jiné měny | Swissquote | ESG | Index DOW | Import | Forex traders | Binance Coin | Capri | Americká společnost Tapestry | Americká energetická společnost | Visící muž | Nemovitosti | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Zákaz vývozu | Akcie společnosti Best Buy (BBY.US) | Odchod z EU | Zlevnění akcií | Forex pairs | Vklady | Finanční prostředí | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | Alcoa | RIVN | Forexový trh | Topný olej | Akcie roku 2020 | Výsledky obchodování | Konopné akcie | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Presale kryptoměny | Daytrading | Vyšší úrokové sazby | Trade Desk | Shortový obchod | Commodities | Ziskovost strategie | EIP | Americké centrální banky | Investice FEDu | Prodeje aut | Boom | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Americké ekonomiky | Finanční instituce | Kontrakty | INR | Obchodování na finančních trzích | Jeden dolar | Co je to hedging? | Finex | Best Buy (BBY.US) | Způsob obchodování | The Kellner Family Foundation | Akcie Ralph Lauren | Buy Limit | Novavax (NVAX.US) | Nákupní příležitosti | Propad cen | Lze na dluhopisu prodělat? | Burza Dojima | Virtuální měna | Obchodování s cennými papíry | Dividendová politika | Vizionář Elon Musk | Hedgeové fondy | Slabý trend | BrokerJet | Microsoft (MSFT.US) | KeyStock | Verizon Communications (VZ.US) | Ticková data | UFX Trading | Forex option | Online obchodování | Index spekulativního sentimentu | AUDUSD | Plány | Soudce | Praxe | Nasdaq100 | CSCO | Spinning Top | Platební neschopnosti | Cestování | Americká technologická společnost | Britové | Makroekonomické statistiky | Colgate-Palmolive (CL.US) | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Tesla (TSLA.US) | HotForex | Listinný CP | Coca-Cola | Premier League | Metaverse | Forex mini account | Magnát | Krátká pozice | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Forex příležitosti | Spotřebitelské inflace | Síť Threads | Polovodiče | Falcon 9 | Prodávat akcie | GBP/JPY | Vývoj ceny dané akcie | Zoominfo Technologies | Analyzovat vývoj kurzu | XTB MENA Limited | Index Russell | Honest | Co je Ripple? | Akciové trhy v Evropě | Dollar Index | Casino | Pfizer (PFE.US) | Klesání ceny | Pandemie COVID | Německé HDP | Jestřábí komentáře | Resistence | Posilování dolaru | Grimes | Aktuální informace | TerraUSD | Pattern 123 | Uber Technologies | Praní špinavých peněz | FTT | Changpeng Zhao | Trh s nemovitostmi | Teorie černé labutě | Podnikové objednávky | App Store | Katar | Projekce | Llama 2 | Jaroslav Brychta | Kontrakce | Trendový indikátor | Total | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Rezistence | MQL | Maďarsko | Pandemie COVID-19 | TXN | Robert Habeck | Norské společnosti | DASG | Pozorování | Ukazatel | Nové peníze | Steve Nison | Největší kryptoměnová burza | FedWatch | Snížení nákladů | Boj s inflací | Francie | Nasdaq v New Yorku | Zvýšené riziko | Ambarella (AMBA.US) | Kryptoměnové ETF | Swapy | MT 4 | Palantir Technologies (PLTR.US) | NVDA.US | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Čínské úřady | FedEx | Makléři | Kupující | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | New York Stock Exchange (NYSE) | Největší krize | Úřad pro hospodářskou soutěž | Ruský prezident | Úvod do Price Action | Jak se stát lepším investorem | FSLR | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Americká lehká ropa WTI | Růst akciových trhů | Maximální riziko | InterContinental | Analytik kryptoměn | Marika Čupa | Certifikáty | Blockchainová platforma | Medvědí trh | Nasdaq Composite | Prognóza | FTSE 100 | Pozitivní zprávy | Dnešní aktivita | Technologie blockchainu | Histogram | Match Group | Kryptoměny CFD | Reálné obchody | Japonské vlády | Nejbohatší | Currenex | Měnová politika Fedu | Evropský výrobce letecké techniky | Společnost Shell | Saxo Bank | Long obchod | Investiční strategie | Úpis akcií | Downside | Nikkei | Stochastický | Duolingo (DUOL.US) | Discord | Instagram | Palladium | Americký Fed | Americké ministerstvo spravedlnosti | Cronos Group | Svíčkový pattern | Medvědí signál | CISCO | Zajištění zisků | Ropa WTI | Odhad analytiků | James Gorman | AbbVie (ABBV.US) | Výkon | Micron | Snowflake | SOL/USD | Luminar | NASA | General Dynamics (GD.US) | Simon Peters | Pákový efekt | Lockheed Martin | John Williams | Americká softwarová společnost | Pravidla pro kryptoměny | Ukončení pozice | Data z amerického trhu práce | Alaska Air Group | INTC.US | Společnost Pfizer | Americký výrobce | The New York Times | Solidní výsledky | Akcie Coca-Coly | Sentiment investorů | Očekávání úrokových sazeb v USA | Výkon společností | Ztrátové pozice | Předsudky | A16z | Významný milník | Posilování eura | Morgan Stanley (MS.US) | Dell Technologies | Admirals | Brexit | Currency pairs | ZEW index | Společnost NJJ | Online investování | Open Society Foundations (OSF) | Šíření onemocnění | Charles Schwab (SCHW.US) | Upozornění na aktivity subjektu | Falešné proražení | Dolar dnes | Evropské burzy | Obchodní příležitost | EURUSD | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Walgreens Boots Alliance (WBA.US) | Norwegian Cruise | Německý ministr hospodářství | Silný hráč | Komoditní trh | Forex mobile | Oslabování japonského jenu | Americký prezident Joe Biden | Graf US500 | Ceny ropy | Analyzování | Býčí divergence | ETX Capital | Dopravní subvence | Snížení dluhu | Velké investice | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Myšlení | Graf akcií | Mezibankovní trh | Investování do kryptoměn | Portfolio | Divergence indikátoru | Bond | Broker | Index DAX | XAU/USD | Dolar (USD) | Pattern Doji | Implikované volatility | Výrobní index ISM | Meta Trader | Nabídka | Cash flow | Proražení | PYPL.US | Cenový růst | Společnost Nasdaq | Volatilita akcií | Konflikt mezi Izraelem | DLTR.US | Export | Co jsou CFD kontrakty | USD/INR | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | NFLX | DTE | Moderna | Americká ropa WTI | BABA.US | Podmínky na trhu | Ropné společnosti | Forex brokers | Berkshire | Extrémní nárůst | EUR/GBP | Futures | Anglie | Přeprodaný trh | Nízké úrokové sazby | X Open Hub | Ocel | AI | Crypto Exchange | RIOT | Průzkum | Gilead | Výroční zprávy | HD.US | Cox | Nejznámější kryptoměny | Vládní opatření | Energetická společnost | Akcie Novavax | Určení trendu | Institucionální objednávky | Šok | Zpřísňování měnové politiky | Forex materiál | Odchod z Evropské unie | Depreciation | Cowen | Hongkong | ByteDance | Výsledky za první čtvrtletí | Obchodní platforma | Hong Kong | Degiro | Zavedení eura | Společnost Emirates | Velikost páky | Trh s ropou | Unie | Praktický příklad | Ekonomická aktivita | Regulace | Žaloba | GME | Analýzy pomocí technických indikátorů | GBP/CHF | OXY.US | Chicago Board of Trade (CBOT) | LMT | Oblast rezistence | TRY | Obrovské zisky | Model 3 | Jim Cramer | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Depozitní sazby | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Exekuce | Zpráva | FTC | Tržní podmínky | BMFN | Brokers | Celoroční výhled | Alpari | Aktivita investorů | JPM.US | Emirates | Tovární objednávky | SDR | Hyundai | Money Flow Index | State Street Global Advisors | XRPUSD | Zvyšování sazeb Fedu | S/R zóna | West Texas Intermediate (WTI) | Zasedání FOMC | Konzistence | Trpělivost | Bitcoinové transakce | Kapitál | Pokles tržeb | MT5 Supreme Edition | Cestovní ruch | Prémie | Forex margin | PEG | Spike | P.A. | Tencent | Market Ratios | Majitel | Rizika investování | Mobile trader | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Bankomaty | Kapitálový trh | Elon Musk | Telekom | Market Data | Zvýšení sazeb | GBP/USD | TradingFloor.com | ATM | Odhady trhu | Raphael Bostic | Vyšší náklady | Investovat | Dvojitý vrchol | NTAP | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | Akcie SoFi Technologies | Nervozita | EUR/AUD | ADR | Evropské společenství | Burzy kryptoměn | Velké pohyby na trhu | Indikátor ROC | Co jsou CFD kontrakty? | Obchodní týden | RWE | Skupina OPEC+ | Sestavení obchodního systému | Nižší provize | MT5 | Nadšení | LHX.US | Constellation Brands (STZ.US) | Investice do těžby | BREAKING | GAAP | Index STOXX Europe | Šéf Tesly | EverTrader | Mizuho Securities | Pro tradery | Model Y | Autochartist | Cenové pohyby | 1 milion | Riot Platforms | Akcie Deutsche Telekom | Tokeny | Ethereum Classic (ETC) | Stratégové | Dynamický pokles | Těžaři bitcoinu | Performance | SPCE.US | Výrobci elektromobilů | Obchodování a investice | Tučné zisky | Maloobchodní prodejce | Novak Djokovič | Nejznámější kryptoměna | Santiment | Výkonnost společnosti | Bundesbanka | Spoření | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Textron | Live účet | Výrobce letadel | EUR/CZK | Vysoké inflace | Zájem investorů | Spotové obchodování | Květnový kontrakt | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Banka JPMorgan | Commodity Futures Trading Commission | Euforie | Tvrdý lockdown | Finančník | Makrodata | Riziko recese | Co je to Doji | PLTR.US | 3M (MMM.US) | Investoři | Prodej nových osobních automobilů | BitMEX | Soukromé investiční společnosti | Obchodní deník | Disney | Rarible | Nio | Toyota Motor | Rate Of Change | Výnosy z amerických dluhopisů | Upstream | Dobré výsledky | Akciová burza | Tether (USDT) | Udržitelnost | Německá automobilka Porsche | Koruna | Online nakupování | Pokles bitcoinu | Nejistoty | Fidelity | IOTA/USD | Sázka | Investiční | Výsledky společnosti | Evropská měna | Konec roku | Britské banky | AMD | Vytvoření Pin Baru | Společnost Google | Krátké (short) pozice | Board of Trade | Prezident ECB | Média | Bitcoin ETF | Index PPI | Důvěra investorů | TXT.US | Obchodní plán | CNK | Marine Le Pen | CNCE | Grayscale | E15 | Tranše | UNH.US | Jádrový index | Nárůst ceny | Snižování sazeb | Beta | Coinglass | Bez rizika | Zisk | Tezos | Firma Meta | Virgin Galactic | Budoucnost | Tržní ceny | Hlavní kryptoměna | Terminál | JD.US | Sloučení | Komoditní měny | Otevřené podílové fondy | Bitcoin futures | Vyšší hodnoty | Inflace v lednu | Den obchodování | Commonwealth Bank | Indigo | DAX30 | Část zisků | Údaje o průmyslové výrobě | Meme coiny | Telegram | CGC | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | Cena Etherea | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | Cineworld Group | Přeprodání | Cenové výkyvy | Technická analýza BTC/USD | Volatilita na trzích | Obchodní války | Asociace | Očekávání analytiků | Vývoj sazeb | Vyčerpanost trhu | WSJ | Xetra | AT&T | Alaska Air Group (ALK.US) | Zápis z posledního zasedání | Obnovitelné zdroje energie | Kavita Gupta | Purple Extreme | BABA | Neziskové organizace | Plus500 | Logitech International | BP | Konec medvědího trhu | HighSky | Nomura | Jak je to s cenou komodit? | NCEE IBM Consulting | Hold | AXP.US | Forex analýzy | Makrokalendář | Sestupný trend | Berkshire Hathaway (BRKB.US) | Akcie společnosti Tesla | Velký hráč | Hut 8 Mining | LBMA | Kč/EUR | Investice do vody | České koruny | xStation | Maďarské forinty platné | Zájem o bitcoin | Společnost BYD | CEO společnosti | Společnost Lululemon | Kolísání cen | Analýzy | Forex market news | Slevy | xTrade | MSTR | Doporučení | Indikátor Purple Bands | Alert | TRIP.US | ExxonMobil | Qtum (QTUM) | Zasedání Evropské centrální banky | Propad | Altria | Popis strategie | Bitcoin | Invesco | Meme akcie | ILMN.US | Tvorba Dash | Německý DAX | Platforma pro obchodování | Hlavní události | Brusel | Patria | IKEA | JFD Brokers | Aktivita ve výrobním sektoru | Realitní společnost | Uber | Plyn | Pokles libry | Open range | Shooting Star | Upgrade | DJIA | Zelenskyj | Krize koronaviru | Forex Street | Short selling | Evropský statistický úřad Eurostat | Úrok | Beyond Meat | Index australského dolaru | ORCL.US | Investiční společnost | Nuevo León | Porovnání vývoje | LCID | Agentura Reuters | Akcie Nike | Althea Spinozzi | Poskytování investičních služeb | Evropské akcie | Spotřebitelský sentiment | Americká společnost | PFE | Bohatý | Technologické tituly | Velké pohyby | Sestupný Tasuki Gap | First Republic Bank | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Strojové učení | Růstové akcie | Huawei | MAR.US | WIG20 | CAD/JPY | Akcionáři | Emoce | Státní pomoc | Sundar Pichai | Zvýšení úrokové sazby | Finanční ředitel | Warren Buffett | S&P | On-line obchodování | Mimořádný rollover | Akcie Boeingu (BA.US) | TUI | Vzdělání | Quantum | Rozhodnutí soudu | BTIG | Parabolic SAR | Obchodování | Proč investovat do Chainlinku? | Fáze 2 | Slabý dolar | FP MARKETS | Americká centrální banka | Signál k prodeji | Svátek v USA | Vizionář | Společnost Berkshire Hathaway | Cenový boom | Redmond Wong | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Phillips 66 | Oracle (ORCL.US) | ATR | Eurobondy | Spotřebitelské ceny v USA | High | ex | Kryptoaktivum | Chevron Corporation | Open A.I. | Buy obchod | Jak trh reaguje | Meta | Pokles ceny | Akcie společnosti C3.ai (AI.US) | Ropné zásoby | Oznámení | Investiční činnosti | Provozní výsledky | Automatické obchodní systémy | Cinema City | CIX Markets | Maďarsko měna | ZEW | GFT | Výsledková zpráva | Devalvace | Příjmy z obchodování | Dnešní fundamenty | Miliardář George Soros | Ropovod | GCI | Investiční téma | Argo Blockchain | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | PG | Planet Labs (PL.US) | Queen's University | Fenomén | Praktické okénko | Fungování trhů | Nástroje technické analýzy | Obchodníci s rýží | Digitální ekonomiky | Covid | Purple Strike | Největší švýcarská banka | Historický vývoj | Eurostat | Prezident | Potenciální zhodnocení | Uran | Rostoucí trend | Finanční krize | Řecká krize | Oanda | Technická analýza měnových párů | Ruský rubl | Monitorování | Zavírání otevřených obchodů | Svíčkový graf | Ralph Lauren | Ministerstvo spravedlnosti | Forex live | Největší americké banky | Zemědělské komodity | Růst inflace | Cena akcií společnosti | Výroční zpráva | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Soros Fund Management | Druhy Doji svíček | Investiční banka | Kryptomagazin | Occidental Petroleum | Společnost Verizon | PLTR | Turecká centrální banka | Americká společnost Intel | Sójové boby | Velikost kontraktu pro komodity | Praha | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Přístup k obchodování s komoditami | Zahraniční investice | Overbought | Obchod Amazon | 3M | Trader René Remšík | Nejdůležitější události | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Point and Figure | Základní nástroj | Guild Esports | Obchodování se CFD | Estee Lauder | Index peněžních toků | G10 | Americká banka | Očekávání úrokových sazeb | Dnešní data | Analýzy více časových rámců | ApeCoin | Otevírací cena | Profit Target | Make money | Firmy | Graf vývoje | Offshore | Vláda USA | Příjmy z reklamy | Nerozhodnost | Pepper Stone | Trojité dno | Ziskové marže | Zakladatel | Příklad prodeje | Put opce | Index US100 | ESMA | Páka | Nová pravidla pro kryptoměny | Index cen domů | Medvědí divergence | Andrea Unger | Růst výnosů | Investment management | Technická situace | Kryptoměnové burzy | FXstreet.cz | Nástroj | Kurz dolaru | eTrader | Výsledky | Wells Fargo | MWh | Honeywell International (HON.US) | Luxusní značky | Zápis ze zasedání Fedu | Klesající trend | Fundamentální zprávy | Fibonacci úrovně retracementu | EOS | DailyFX | JPM | Jak otevřít long obchod | XRP/USD | Supreme Edition | Spirit AeroSystems | FxNet | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | S/R hladiny | Minulá výkonnost | MATIC | Hladiny podpory | Cena ropy WTI | Bank of America | Trendline | TIM | Bitcoin Gold | Fundamentální analýza | Měna KR | René Remšík | Petr Lajsek | Day trading | Silný dolar | Co jsou CFD | Financial Markets | AltAlgo | Filtrování Pin Barů | Země EU | Retracement | Monero (XMR) | Hodnota výrobce čipů Nvidia | USD/SGD | Rystad Energy | Eli Lilly | Nejistota | ATH | Cenový index PCE | Podnikatel Elon Musk | JDE | Formace neutrální | Maloobchodní prodeje | Ekonomické ukazatele | SVB Financial | Colgate-Palmolive | Zůstatek | Ripple (XRP) | Coincheck | Decentralizace | Canoo | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | Členství v ERM | NU Holdings | Momentum trendu | Index kanadského dolaru | Fastly | Celková investice | Objem | Volba time frame | For Traders | Airbnb (ABNB.US) | Kanada | SWFX | Mikuláš Peksa | Obavy z recese | Společnost Arm | Čistý zisk společnosti | Equity křivka | Federální rezervní systém | Nákup a prodej | Jemenští povstalci | Noví investoři | Společnost Nvidia | Začátečník | Moving Average Convergence Divergence | Dovoz z USA | Cryptologie | Převzetí aktiva | Rizika investování do Binance Coin | Deprese | Platforms | Doji nákupní signál | Počet nových klientů | Podnikatelé | Velké automobilky | Cenné papíry a burzy | Seminář | Investovat do Bitcoinu | Pattern Pin Bar | Propuštění | Postavení na trhu | Stablecoiny | Trendová čára | Společnost Lululemon (LULU.US) | Expirace kontraktu | Federální rezervní banka | Subvence | US dollar | Regulátor | Shortovat | FXDD | Hlavní indexy | Alibaba Group (BABA.US) | RMB | EPS společností | Grayscale Investments | Alternativa oficiálních měn | Ask | Průmyslová výroba | Polský zlotý | LYFT.US | AMC | Tim Cook | Market If Touched | Pfizer | Derivátové trhy | Posílení amerického dolaru | Následující kontraktní měsíce | ZS | AFP | UPST.US | Studie | McLaren | Investice do technologií | Illumina (ILMN.US) | Stavební povolenky | Chelsea | Cena eura | Průraz | Floor | Cena plynu | United Airlines (UAL.US) | Deficit | Krátkodobí tradeři | Polsko | Kolaps | Ratingová agentura | Transakční poplatek | Významné zisky | SaaS | Reakce trhu | ASRNL | FRA | CFDs | Patenty | TopForex | Co je Metacade? | Open Gate v Babicích | Růst kryptoměn | Open-outcry | Equity risk premium | Martin Pring | Cenová hladina | Bankéř | Vodafone Group | Program MetaTrader | Kering | Ceny domů | Real-time | Fibonacci retracement | CME | CVX.US | Roblox | Řízení rizika | Lukáš Kovanda | Equivolume | LEN | Rizika investice do Cardana | Přijetí | Intuitive Surgical | Zasedání Bank of Canada | XRP | Evropa | Obchodovat CFD | Úspory | Změny na trhu | Jackson Hole | Jak vstupovat do trhu | SBUX.US | Burze | Americká ropná společnost | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Společnost GM | Ukrajina | Stop Loss (SL) | Ropná společnost | Komoditní trhy dnes | Společnost Logitech | Jednání FOMC | Marathon Digital | Finance Magnates | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | Equity | BYD | Ústavní soud | Bid | Bezpečné útočiště | Otevření obchodu | BTC futures | ING | Program nákupu dluhopisů | Erik Bregar | Open interest | Cenný papír | Maloobchod | Optimistická očekávání | Easy language | Earnings | Růst tržeb | Trump | Ambarella | Online platformy | Provozní ztráty | Brands | No deposit bonus | Další růst | Chování účastníků na trhu | NZD/CAD | Stablecoin | Mutace koronaviru | Foot Locker | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | New York Board of Trade | UPS | Správce digitálních aktiv | Technické analýzy | Pohled tradera | Splunk | Rizika Over-The-Counter trhů | Nasdaq Futures | Obchodování v Asii | Komoditní CFD | MRK.US | Euro dnes | Marriott International | Vstupy | Neuspokojivé výsledky | Obchodní strategie | Rystad | Inflace ve Spojených státech | Chiliz | Chorvatsko | Hackeři | HOG.US | ETHUSD | Kvantitativní zpřísňování | MetaTrader download | Konsolidovaný čistý zisk | Nejvyšší cena | Futures na sójové boby | GBPUSD | Groupe Beneteau | Air France | Ex-Cap | Akcie společnosti ČEZ | ProCent | Warner Bros Discovery (WBD.US) | CapXmaster | Warranty | Provozní výnosy | Brokerský dům | Česká republika | Akcie společnosti Logitech | Fisker (FSR.US) | Stříbro | Roadster | USDCAD | ADX | S&P 500 futures | Euro 7 | BA.US | StopLoss | Klíčové události | 1 000 barelů | Instituce | COPPER | Constellation | Turecko | Dogecoin | Cessna | LTCUSD | Bank of Japan | Zisky amerických akcií | Kukuřice | Dovoz ukrajinského obilí | Jakub Hodan | UAL.US | PFE.US | Psychologická analýza | Crypto newsletter | Markets.com | LNG | Risk Reward Ratio (RRR) | Burza cenných papírů | Býčí signál | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zahraniční společnosti | FXGiants | Forex exchange market | Americké akcie | Index WIG20 | MetaTrader 5 (MT5) | BBC | Chesapeake | ETF USO | Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů | Peloton | Czech Fund | BBY.US | Vývoj libry | Moneta | MetaTrader | Ex-dividend | Evropské sdružení výrobců automobilů | Ripple | Rutina | Výdělky | Kvalitní Pin Bar | Divize | Investice do Chainlinku | USD/CZK | Počet klientů | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Indikátor STO | Josef Lukáč | Evropská ekonomika | Rosněfť | Las Vegas | Head and Shoulders | Vývoj cen ropy | Salvador | Negativní dopad | New York Mercantile Exchange | Audi | Indikátor RSI | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | MSC titul | Kov | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Weibo Corporation (WB.US) | Tradestation | Asijské indexy | Forex jak začít | Trh s futures | Trh | ETX | Nárůst zásob | Kryptoměnová burza Coinbase | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Vydělávání peněz | NJJ Presse | CME Group | Crown | SolarEdge Technologies | CL | Erste Bank | Společnost Alibaba | Viktor Orbán | Open Gate | Výkyvy | Výrazný růst | Vyplnění GAPU | Schválení ETF na bitcoin | Apple | Pandemie nemoci | Fed | ABNB.US | Bull | Dobrá nálada | Trading | Zahraniční obchod | Společnost ByteDance | Investování s LYNX | Poslední burza v Evropě | Výsledkové sezóny v USA | Reálná hodnota | Eskalace | Bailout | PLATINUM | Korekce | Trading Pit | MNST.US | Upozornění | Spotřebitelská důvěra v USA | One Financial Markets | Nové trhy | Buffett | Illumina | Money management | Bitcoin a další kryptoměny | Evropská komisařka | Ceny kryptoměny | Pád cen | WISE | Pražské burzy | Banka First Citizens | Logitech | Makroekonomické nerovnováhy | Obchodníci s akciemi | Schválení Bitcoin ETF | BMO - before market open | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Výběry | Mobilizace nové síly | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Decentralizované finance | Komise pro futures trhy | Výrobce luxusních aut | Konkurenceschopnost | Canopy Growth Corporation | Capri Holdings | Dopad na trhy | BlackRock (BLK.US) | Akcie Alibaba Group (BABA.US) | USDT | FIS | Selský rozum | Obchodování pomocí čisté ceny | CEO společnosti XTB | Lowe's | Sociální síť | Soud v Tokiu | NYMEX | Aurora Cannabis (ACB.US) | Yahoo | SNOW.US | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Separátory období | Keynes | Chesapeake Energy | Zprávy o covidu | Posílení dolaru | Rizika investování do AltSignals | BofA | ANO | Stock | Americké zásoby ropy | Apollo | Akcie Plug Power (PLUG.US) | Financials | UBER.US | Hloubka trhu | Snap (SNAP.US) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | VZ | WIG | Čekající příkaz | Obchodní systém | VaR | GBP/NZD | Rating | Americké desetileté výnosy | Futures na Wall Street | Dezinflace | Společnost XTB | Chemická společnost | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Pozitivní zpráva | Největší kryptoměna | Inverted Hammer | Vývoj spotřebitelské inflace | SNB | Soustředění | CrowdStrike Holdings (CRWD.US) | Microsoft | About forex | Trh dnes | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | Dopad na cenu | Globální pracovní síly | NFLX.US | Hedgový fond Quantum Fund | Dluhopisy a zlato | CM.com | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Rivian Automotive (RIVN.US) | Patria Forex | Data z USA | Evropské obchodování | Weibo Corporation | Daňové úlevy | Formace pokračující | SBUX | GoPro | Nezisková organizace | Irské aerolinky | Členové Fedu | Forwardy | Commission | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Obchodování kryptoměny | Defi | Outside Bar | ZIM.US | Blockchain fork | Sell | Americký trh | Konsensus | PPF a J&T | Koncentrace | Dividendový výnos | Chatbot | Long pozice | Cybertruck | Dollar Tree | Compound | Eskalace na Blízkém východě | Denní objem obchodů | Obchodování akcií | Kurz dolarů | Obchodníci | Vláda ČR | Národní ekonomická rada vlády | F.US | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Ivan Bartoš | Programování | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Markets | MetaTrader 5 Supreme Edition | Akcie Alphabet (GOOGL) | Tvůrce trhu | Commitments of Traders (COT) | Index Nasdaq | Uzavření pozice | PMI ve výrobě | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Decentraland | Web3 | Starlink | Bankovní akcie | PPF v Číně | Skalpeři | Short obchod | Futures na DAX | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Coinbase | Oblast supportu | MSFT.US | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | AETOS | Evropská banka | Nižší minima | Trendové linie | DEM | Jak obchodovat Price Action | Výpadky | Objem obchodů | Komodita | CFTC | Jiří Hruška | FIAT | Prohlubující se krize | Digitální ekonomika | Alokace | Analýzy trhu | AA | Invest | Americký dolar vůči japonskému jenu | Amazon (AMZN) | Stochastic oscillator | Upravený zisk EBITDA | Gazprom | Centrální banka | Call opce | Inflace CPI | Hang Seng | Andrew Bailey | Poslední vývoj ceny | Metacade (MCADE) | Meta Platforms Inc | Životní prostředí | Výhoda svíčkových grafů | AltSignals | QE | Quantum Fund | Longový obchod | Pravidla regulace trhů | LYNX | Statistický úřad | Klouzavý průměr | Donald Trump | Úvěry od komerčních bank | Čistý zisk | Dobrá strategie | Maďarská měna kurz | Odhadovaná cena | Patrik Urban | Jádrová inflace | Rozhodnutí FED | Horší data | New York Stock Exchange | Margin call | Centrum | Rizika | Vzestupný Tasuki Gap | Elliott Wave | Společnosti | Fundamentální faktory | Růst světové ekonomiky | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Ambasador značky XTB | Obchodovat | Dluhopisový trh | Zprávy o vakcíně | Zvyšováním těžby | Intradenní rekordy | Americká automobilka Tesla | Bukele | Sociální síť Twitter | DPZ | Akciové indexy na Wall Street | Podnikání XTB | Kryptoměnový projekt | CRISPR | Odolné proti inflaci | Pád libry | Údaje o prodejích | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Výsledky Amazonu | Zip2 | Bar chart | Obchodování Bitcoinu | Spoluzakladatel | GfK | S&P 500 a Nasdaq | Zvýšené úrokové sazby | Komuniké | Snížení ratingu | Ichimoku Cloud | Abnormální cenové pohyby | Technická analýza (TA) | Nárůst objemů | API | Link | Rizikovější investice | Jed McCaleb | Co jsou futures kontrakty? | Nákup a prodej různých surovin | UPS.US | Azure | BlackBerry | Cena kryptoměny | GS.US | Guvernér | Index relativní síly (RSI) | Aker | Demand | Zoom Video | Obchodování AOS | LTC/USD | CZK | Akcie CRISPR Therapeutics | Práce s grafem | Reuters | WB | AMC Entertainment | Unilever | ETC | Exponenciální klouzavý průměr | Podcast | Baidu | Londýnská burza | Prodávající | Nejnižší cena akcie | QCOM | USD JPY | Obchodník na forexu | Chevron | CNK.US | Ceny benzínu | Market on close | Shiba Inu | Banka HSBC | Index Wall Street | Michael Kors | Týdeník Euro | Index US500 | GME.US | Proč investovat do Uniswapu? | Purple indikátory | Technology | Pokles akcií | Výstupy | IFC Markets | Hodnocení brokerů | Spotřeby plynu | Palo Alto | Rekordní maximum | Euronext | MARA.US | Předseda | Forex analýza | Evercore ISI | Růstový potenciál | CITIC Securities | City Index | DASH.US | Uzavření trhů | Utahování měnové politiky | Wells Fargo (WFC.US) | Gravestone Doji | Schválení bitcoinového ETF | CFD na kryptoměny | Členské státy | Linda Yaccarinová | Výkonný ředitel | Sazby Fedu | Nákup mědi | EBITDA | ZEC | Online zprávy | Palatin Technologies | J&T | The Honest Company (HNST.US) | Jednoduché nástroje technické analýzy | Traders | Rok 2024 | SierraChart | Silná data | Americký investor | Dynamické supporty a rezistence | Ropa | Saxo | Crypto Kingdom | DPA | Evropská unie | GBP/CAD | Boeing | Cvičení | Příkaz | PINS | Ekonomiky | Projevy centrálních bankéřů | Intradenní obchodování | PROP Trading | Indexy CFD | Factoring | Shanghai Composite | Payrolls | Majors | MT4 for android | Intradenní šum | Obchodovaných komodit | Indikátor Fibonacci | Know-how | Objemy obchodování | Ženy | Paul Schockemöhle | Libra | WM | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | Crypto Eboy | xPartners | GameStop | Lyft (LYFT.US) | CFD | Členské státy EU | Forex asistent | Centrální banky | Rekordní hodnoty | SMA 100 | Indikátor Fibonacci retracement | Řetězec Casino | Nová data | Kryptoměnové produkty | Tripadvisor | Cena akcie | EOS/USD | Růst ceny zlata | Chicago Mercantile Exchange | Světová burza | Indické akcie | Near term | MRNA.US | Nabídka akcií | Velké riziko | Proč investovat do Metacade? | Klid | NATO | Zvýšení cel | Analýza trhu | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Financovat | Prodeje domů | Orbán | Příprava | Fibonacciho retracement | Vývoj ceny v grafu | Pohyby na trhu | Honeywell | EH.US | Ztráta | White spinning top | Řecko | Finanční instrumenty | Dividenda | Moderna (MRNA.US) | Aktuální cena | Rostoucí náklady | FDIC | Japonské svíčkové grafy | Klíčový level | AMD.US | FXlift | Tržní likvidity | Měnová politika ECB | PTON.US | EQT.US | Dynamický trh | Alibaba Group | NinjaTrader | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Nový rekord | Technický výhled na trh | Vstup short | Forex no deposit | Trh se zlatem | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Demo účet | Přenos | Plodiny | CVX | Potenciál obchodu | Miliardy švýcarských franků | Cena | Tempo očkování | Boeing 737 Max | Investiční banky | Vladimír Beszédes | Akcie Roku (ROKU.US) | Omezení rizika | Kypr | Ministerstvo financí | Soud v Německu | Předstihové ukazatele | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Dlouhodobý support | Gemini | Bearish Engulfing | Býčí trh | Forex investing | Silný trh | Kryptotrh | Money-Management | Andreessen Horowitz | Air | Akcie dnes | Káva | IG Markets | Hedging | Zápis z posledního zasedání Fedu | NCLH | Foreign Exchange | Izrael | Ceny akcií | Skupiny PPF | Podílové fondy | Producent ropy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | Huayou Cobalt | Nálada na trhu | S&P500 | Plánování | Royal Bank of Scotland | EBay | Telekomunikační společnost | NEO | Největší pády | LEAG | NFT RTFKT | X AE A-12 Musk | Patterny | Coinbase Global (COIN.US) | Ceny | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | Laszlo Hanyecz | MetaTrader 5 | ČNB | Velký pohyb | TSLA.US | Zajímavé příležitosti | Krátkodobé investice | Merck | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Bilance Fedu | Kótování | Pokles | Contango | Index PCE | ILO | Czech Media Invest (CMI) | E-mini | Bitcoinové a blockchainové akcie | Margin | Open Trading Network | Evening Star | Day traders | NYT | Take-Profit | Společnost Twitter | Centrální banka Nového Zélandu | Gala | Apollo Global Management | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Společnost State Street | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Nejobchodovanější měny | Fyzické trhy | Potenciální zisk | Ether | Charles Schwab | GOOGL | Emise akcií | Poplatek | Rýžové lístky | AFRM.US | Jaderné elektrárny | EMA | Podnikání | Lego | KNF | eSports | Restrikce | Cash App | Mercedes | Investování na burze | PBOC | Index ISM | Tržní očekávání | Velké korporace | Situace na trhu | Zisky dolaru | Možnost spekulovat na pokles cen | Invaze | Rivian | Americká ekonomika | HDP | CVNA.US | NVDA | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Svět investování | Option | WBD | Akcie spoločnosti | Důvěryhodnost | Ekonomický výhled pro rok 2022 | IPO na XTB | Obchodník | Národní bezpečnost | Pád GBP/DEM | Situace na ropě | Swingové obchodování | Kurz domácí měny | Kawase | Akcie s LYNX | AMAT | Plynárenská společnost | Růst akcií | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Participace | MRNA | Foot Locker (FL.US) | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Tokio | Obchodování na americkém trhu | Úrovně supportu | MT5 android | Regulátoři | Problémy | ISIN | General Motors (GM.US) | HashRate | OTC obchodování | Index cen | Intel (INTC.US) | Paypal Holdings | Tick | Regulace trhů | SNAP.US | Proražení S/R úrovně | Greg Kelly | Index PX | Forex market trading | Copilot | EBIT | Pracovní síly | Daně | MACD indikátor | CoverdealFX | Lídři | Jak vypadá dlouhonohá Doji | Investment Management | Cena za akcii | Pivot | Kryptoměna | Sport | Indikátor ADX | Bankovní sektor | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Bristol-Myers | RRR | FXCM | Výzkum a vývoj | Alibaba (BABA) | Dělení technických indikátorů | Momentum | Craig Wright | Populární svíčkové formace | Pozitivní sentiment | Příjmy společnosti | COMEX | CBOE | LGES | Ředitel Saxo Bank | Obchodování na burze | Prezident Vladimir Putin | Strategie obchodování Pin Baru | Růst zisků | Zisky | FCA | Platformy pro obchodování | Facebook | BNP Paribas | Nevýhody | Akcie Boeingu | Nejlepší akcie 2022 | US Foods Holdings | Informace o kryptoměnách | I-Trader | ZI.US | Časová pásma | Metaverzum | ACEA | Equity risk | Bitcoin Cash | Identifikovat trend | Swap | Miliardy eur | Anomálie | Míra inflace v ČR | Costco (COST.US) | Komentáře Fedu | Vývoj HDP | Převod komodit | Cisco Systems | Americké akciové trhy | Starbucks | Americká Komise pro cenné papíry | Toyota | Vysoké valuace | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Delta Air Lines | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Investování do Bitcoinu | Alerty | Cena zlata | Akcie Crocs | Izraelský konflikt | Burza futures a opcí | Zvýšení produkce | HSBC | Pullback | SNL | Zvýšení ceny | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Dash (DSH) | Mexický dolar | Activision Blizzard (ATVI.US) | Organizace zemí vyvážejících ropu | Euro | Pozice bitcoinu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Flash Crash | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Turecký prezident | Pojištění vkladů | UFX | Růst cen | Index Russell 2000 | Ministři financí eurozóny | Společnost Chevron | Open Society Foundations | BB.US | Obchodování měnových párů | Gamble | Cenový pohyb | RSI | OctaFX | JD | Dovoz oceli | Shopify | Aave | SPX500 | Asset management | Forex investments | Akcie Nikola | Obchodní příkaz | Dash | Co je trend a jak ho určit | IFO index | Dnes na trzích | Financování | Chivo | Debata | Americká pojišťovna | ČSÚ | Výrobce robotických vysavačů iRobot | Intraday trading | Plug Power (PLUG.US) | NTES | IoT | Co je bitcoin | Založení účtu | Burza v Argentině | Internetové společnosti | Index peněžních toků (MFI) | Výrobce čipů | Omezení dodávek | GMT | Investice do Cardana | Přeprodáno | Occidental | Forexoví tradeři | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Navigátor | Arista Networks (ANET.US) | Navrhovaná dohoda | Opční prémium | Překoupení | Poziční obchodník | IONWAY | Martin Klass | Cenové formace | Algotrading | WBA | Kapitálové trhy | Peer-to-peer | Zkratky pro MetaTrader | Německý kancléř Olaf Scholz | Katarina Kakalíková | Tři černé vrány | USDJPY | Švýcarská národní banka | Datadog (DDOG.US) | Investiční poradenství | Akcie GameStop (GME.US) | Volatilní trh | Erste | Jihokorejské společnosti | Poptávka po kryptoměnách | ROCE | Největší krize na Wall Street | Schwartz György | Primární veřejné nabídky (IPO) | Měna KLDR | Kanadský dolar | Line | eBroker | Trenér | Společnost Procter & Gamble | Monster Beverage (MNST.US) | ICE | MU.US | FT | SSI | Option trading | Jak obchodovat s Purple Bands | Obchodování na akciových trzích | Jak obchodovat podle Doji svíček | Akcie výrobce robotických vysavačů | Soudní řízení | DNO | Mali | Malé podniky | Krypto trh | Distillate inventories | Korelace měn | Daňové zatížení | Bollingerova pásma | Renko grafy | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Poskytovatelé likvidity | Oil inventories | Whirlpool (WHR.US) | Short pozice | NY FED | Automobilka Tesla | Omikron | Automatizace obchodování | Spotřebitel | SolarEdge | Hospodářský růst | Růst dolaru | Ralph Lauren (RL) | Prezident Fedu | Finanční výkonnost | Nové rekordy | Největší americká banka | Kurz měny | Americké státní dluhopisy | Investování do Apecoinu | Odhodlání | Velikost pohybů | NVAX.US | Costco | HAS | Palo Alto Networks | Michal Šnobr | Akciové tipy | Nárůst zákazníků | Blizzard | Akcie Gamestop | BBY | WTI | LVMH | ETF fondy | Platební síť | Otevřená pozice | Bod | Palantir Technologies | Miliardy korun | Impérium | Shares | Zisk společnosti | NetEase | RBNZ | Paládium | Obchodování forex | Co je to hedging | Protocol | Nálada na globálních trzích | NYSE Euronext | JPMorgan (JPM.US) | Data PMI | Obchodování CFD | IPO roku | Indikátor Ichimoku Cloud | Akcie CM.com | Nejhorší výsledek | Index amerického dolaru | Predikce vývoje | Americká měna | MFI | Honeywell International | Tři bílí vojáci | EMU | Tempo růstu HDP | Denní graf | BLK.US | Saúdská Arábie | Rikša Doji | Vývoje ceny | Americký miliardář | GlassNode | Omezení těžby | KMX | OCI | Ziskovost | Yard | Bankéři | Average Directional Index | Sázet | Irské aerolinky Ryanair | X.com | LES | Cena ropy | Porušení zákona | Obchodní grafy | SolarCity | Mezinárodní standard | Základy akciových grafů | Černý pátek | OmiseGo (OMG) | Cushing | Liquid | TSM.US | Indikátor Linear Regression | Drobní investoři | Falešný signál | Marže | Světová obchodní organizace (WTO) | Síla na Wall Street | Pohyby ceny | SpaceX | Cup and handle | Michal Uma | Státy EU | Zlato a stříbro | Polygon | Pirátský europoslanec | Ceny ropy Brent | Jack Dorsey | Předběžné výsledky | Svatý grál | Glassnode | Nezaměnitelný token | BOOST | Naftogaz | Vstup do obchodu | Cenový vývoj | Capital Management | Zprostředkovatelé | Recenze | Alphabet | Struktura | USD/CAD | Profesor ekonomie | Martingale | Jednoduchá svíčková formace | Planet Labs | Vedení společnosti | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Ekosystém | Karty | Klíčové faktory | Teorie aukce | Obchodní systémy | Signály | PCE inflace | Akcie společnosti Micron | Globální trh | Intradenní obchodník | Index novozélandského dolaru | Výsledky brokerské společnosti | Infineon | FBS | Forex jak na to | Investovat do Metacade | Jens Klatt | Sklo Union | Bankovní účet | Bank of Canada | STP | Ekonomické recese | Statistiky | Bezpečné měny | Úrovně rezistence | Správa PPF | xStation 5 | Stoxx 600 | Cíl pro akcie | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Rozhodnutí Bank of England | Pinterest | Intradenní trading | LOW.US | SAP | USFD.US | Exane | Forex market hours | Diverzifikovat | Zrušení karenční doby | FX | PARA.US | Ben Bernanke | Změny ve vedení | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Světové finanční trhy | Doji svíčka | GTLB.US | Purple Trading | Cineworld | Fastly (FSLY.US) | Krize eura | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Americká Federální obchodní komise | Home Credit | XMR | 256/2004 | Pozitivní výsledky | Messari | Double top | Pokles výnosů | Analýza EUR/USD | Polygon (MATIC) | UST | Finančník George Soros | Coinbase Global | ATVI.US | Obchodování ropy | Výrobce luxusního zboží | Ceny pšenice | Forex.com | The Times | Hyperloop | Krmný dobytek | Společnost Oracle | Opce evropského typu | Oracle | Profit-Target | Akcie SoFi | Medvědí scénář | UA.US | Investovat peníze | Finanční situace | Forex no deposit bonus | Pohledávky | Forex news | TTWO.US | BKNG | Jak investovat | Ethereum Classic | Důležité fundamenty | Tasuki Gap | Investujte | Zoom Video (ZM.US) | IG Group | NewYorská burza | Pravidelný příjem | Měď | Avalanche | Devizy | Tým Admiral Markets | Hodnocení rizik | Útok dronů | SCHW.US | Platforma | Proč investovat do Polygonu? | Rozvíjející se trhy | High Low | Burza pro forwardy | Charting | AUD | Globální finanční krize | Měnové spekulace | Contract | Jak těžit Bitcoin | Stratég Saxo Bank | SGD | The Trading Pit | Binance | Odvolací soud | Index relativní síly | Akcie Intelu (INTC.US) | Breakout Trader | Vzrušení | Vysokofrekvenční obchodování | Druhy komodit | Japanese candlestick chart | Obchodování na parketu burzy | Trh NFT | Indikátor momentum | Predikce | Washington Post | Fibo | Tomáš Raputa | Hanging man | Tržní aktuality | Propad cen akcií | Prima | Síla Sibiře 2 | Aerolinky Ryanair | ETF na bitcoin | Citigroup | NKE | Trade | Softbank | DTE.DE | Slábnoucí euro | Hospodářství | ANET | Barchart | Oslabení | Schwab | Členské země | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Nastavení grafů | Akcionáři Moneta | Activision Blizzard | Útok Hamásu | Odhad letošního růstu | EV | Petr Kouba | ParagonEx Web Trader | Filecoin | Marvell | Riziková aktiva | Referendum | BTC Prague | Wales | Pivot points | Blockchainy | Oves | Pojištění Lloyd's | Vývoj svíčky | Dnešní údaje | Pozice spekulantů | Boeing 737 | Pohyby na trzích | Belgická vláda | Společnost Arm Holdings | Pokračující patterny | Krach SVB | Kapitalizácia | Market Maker | Intermediate | Uhlí | Vývoj ceny americké ropy WTI | Společnost ExxonMobil | Zisková marže | XTB MENA | Xcoin | Objem obchodů s CFD | Investiční fond | Centrální banky USA | Zasedání ECB | Credit Suisse | Take-Two Interactive | CandleVolume | Portfolia | Transakční náklady | Fork | Federal Funds Rate | Opakující se vzory | Dealing | Expert | Koronavirové krize | Daytrader | Vývoz | Juneteenth | Prodeje akcií | Týdenní zpráva | Obchodování na burze v Londýně | Gate | Zavedení eura ve Velké Británii | Karl Popper | Recese | Pat Gelsinger | Interpretace svíčkových grafů | DG | Celosvětový růst | Akcie Tesla Motors | BTCUSD | Euro/Americký dolar | Europoslanec | Akcie Manchesteru United | Kazuo Ueda | Německé aerolinky | Likvidita | Nárůst zisků | Větší korekce | Ropný gigant | Globální indexy | Švýcarský frank | European Central Bank | RBOB | Báze | Erdogan | Virtuální měny | Sentiment kvalifikovaných investorů | Prodejní signál | Analýza BTC | Vývoj pandemie | Mercedes-Benz | Jak obchodovat Pin Bar | CZK/EUR | Stimul | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Výhled na rok | MANA | Akcie Applu | Markit | Baterie | Kyjev | Začít investovat | Burzovní indexy | Výrobní index | Tesla Motors | Stavební povolení | Petr Kellner | Guvernér BoE | Expert Advisors | Obchodní rozhodnutí | Růstový trend | Silný support | Americké burzy | Globální pandemie | LME | Dnešní ekonomický kalendář | Směr trendů | ZEC/USD | Frank | Ministři | ETN | ERM | Terra | Balance | Kapitálové výdaje | OSF | Transparentní | Momentum indikátory | Kurz eura | Pivot Pointy | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | 1W | Bitcoinový ETF | Dnešní zpráva | Obchodovat na základě technické analýzy | Cap | Údaje z USA | Oscilátor | Kryptoměna IOTA | 123 pattern | Investopedia | Quorum | Nikkei225 | Řízení kapitálu | Uplatnění opce | iForex | Patria Finance | Americký internetový obchod | Ceny energií | Cena Brentu | Neo (NEO) | Americké indexy | Washington | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Politická nejistota | Obrat trendu | Uniswap | Správná volba | Meziroční míra inflace | FOMC minutes | Yoni Assia | Finanční skupina | Inovace | Nejrychleji rostoucí | Indikátor Stochastic Oscillator | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | NEST | Kiwi | Streamování videa | MQL4 | Swingové maximum | GPN.US | Vyšší volatilita | USDCHF | ZEN | Ziskový obchod | Silná poptávka | Průmyslové zboží | CySEC | Rostoucí inflace | Způsoby obchodování | Advance | Zoetis | Ben Usinger | Kurz bitcoinu | ACB | Proof of Work | Očekávané události | Svíčkové formace | OSN | Soud | Eskalace napětí | Komunita | CME BTC | Henry Hub | Booking | Blockchain | Agentura Fitch | Rekordní rok | Sell Stop | Předpovědi | Společnost Microsoft | Bondy | Etoro | Koncern Sony | Mince | Challenge | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Maloobchodní tržby v USA | Zásoby benzinu | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Benzín | CrowdStrike | Ripple Labs | Channel | Trend | EUR/NZD | Střadatelé | Akcie a ETF | TRIP | MimbleWimble | Dění na trhu | Adidas | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | SVB Financial Group | Sankce | Zásoby plynu | Confinity | Las Vegas Sands | Vantage FX | Fond USO | Beneteau | Qualcomm (QCOM.US) | Vstoupit do obchodu | ConocoPhillips (COP.US) | Kroky Fedu | Časový rámec | SaxoTraderPRO | Míra inflace | Rollover | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | Forex news gun | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | MAN | CNN | Jim Ratcliffe | Spotify | Ekonomický výhled | ChainLink | Platební systém | Nařízení | PoW | TradingView | Pioneer Natural Resources | Americký trader | Oblasti umělé inteligence | Inflace v Německu | Společnost Morgan Stanley | Maloobchodní prodej | Komerční banka | Převody peněz | BTC | Fed index | Indexy | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Palatin Technologies (PTN.US) | Odborníci | Samy Chaar | Proč investovat do Apecoinu? | Hospodářské krize | Mizuho | Největší světové kryptoměnové burzy | Lightning Network | Provize | Levi Strauss (LEVI.US) | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Výrobní PMI | zk-SNARK | Hurikány | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | American Petroleum Institute | Česká národní banka (ČNB) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Průmysl | Firemní zprávy | Taiwan Semiconductor | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Market Profile | Výrobci čipů | Napjatá situace | VolumeByPrice | Makroekonomická data | Marže společností | Tempo růstu | Nadprodukce | Podnikatel | Bilance ECB | Bankovnictví | Trim Broker | Currency traders | Aerolinky | Čisté úrokové výnosy | USD index | ARM Holdings | Měna FT | Linie podpory | Nadhodnocení | A321Neo | ARM | Divergence | Biliony | Bankovní regulační orgány | EasyJet | Letecká společnost | Cenové svíčky | Commonwealth Bank of Australia | Úrokové sazby | Alibaba (BABA.US) | ETF | Marathon Oil | Nové dluhopisy | Federální obchodní komise | Compaq | Analýza společnosti | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | CarMax | Zajímavé akcie | Červnový kontrakt | Nastavení indikátorů | Hlavní evropské indexy | Forexový trader | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Měnový výbor | SunPower | Myšlenka | Nasdaq-100 (US100) | Společnost Newmont | Moneta Money Bank | Europoslanci | CFD kontrakty XTB | UnitedHealth | Aktivistický investor | Varování | Hospodářské soutěže | Družba | LLY | Hikkake | Vážená cena | APP | Cenový pattern | Obchodní aktivity | Konstrukce AOS | Uhlíková stopa | Spojení | DappRadar | Objem obchodování | Long | WHO | Rally | Western Digital | Bankovní rada | Společnost Target | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | TotalEnergies | Parametry obchodu | Fidelity National Information Services | Výsledek obchodování | Nálady na trhu | Spokojenost | Bear | Starbucks (SBUX.US) | PlayStation | Internetový obchod | Řád bílého lva | Japonská ekonomika | USDC | Delta Air Lines (DAL.US) | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Aktiva | Pokles inflace | Denní volatilita | Použití finanční páky | Prodejní tlak | Časopis Forbes | Polkadot | Evropský statistický úřad | Růst zaměstnanosti | Forex kontakt | Vakcíny proti COVID-19 | Velikosti pozic | NVAX | Očištěný zisk na akcii | AUDNZD | Discovery | Indexy na Wall Street | Výnosy z dluhopisů | Výsledky hospodaření | Jednoduchý klouzavý průměr | Růstové struktury | Omar Arnaout | Švýcarská banka UBS | Volume | Business | Dow Jones | GBPJPY | Staking | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Palo Alto Networks (PANW.US) | Japonská burza | ITM | Indikátory | Srbsko | WFC | Slábnoucí dolar | Investování do akcií | Pokles cen | Základní úrok | Britské společnosti | Využití umělé inteligence | TikTok | Plug Power | Obchodní příkazy | Algoritmus | LPR | Open Sails | Obchodování s komoditami | HubSpot | Zákonné platidlo | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | S&P 500 (US500) | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | FedWatch Tool | Nový týden | Anonymní Kryptoměna | White Label | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Trustpilot | EUR/TRY | Jamie Dimon | Zdravotnictví | Fox Corp | MSCI World Index | Akcie Tesly | Indikátor MFI | Zpětné odkupy | NZD/USD | Pivoty | Producenti ropy | Čínské akcie | Contracts for difference | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | KGHM | Časový úsek | Akcie SunPower | Technologický pokrok | Jak začít investovat | John Maynard Keynes | Brazílie | Swingový obchodník | Maďarský forint kurz | Společnost BP | Trhy dnes | Snížení cen | Japonské úřady | Counterpoint Research | Macy's | Indexy PMI | Pochybnosti | Intradenní trader | Síla měn | Správní rada | LEVI.US | Dynamické S/R úrovně | Akcie Moderna | Jak Monero ochraňuje soukromí | Sierra Chart | Trinity | Stratég | Trading akciových indexů | Zisk na akcii (EPS) | Signa Holding | ETFs | Prodeje automobilů | Noble Securities | Majetek | Ekonomika eurozóny | Big tech | Členské země Evropské unie | Sucha | Měna 1 dolar | iRobot | Ztráty | WFC.US | Fio banka | Řetězce | Zotavení | Graf svíčkový | Maržový vklad | Období nejistoty | Sentiment | Order | Dokonalé Pin Bary | Slavomír Steigauf | Elektrovozy Tesla | Princip obchodování | Události ve světové ekonomice | Stoxx Europe 600 | Trendový kanál | Breaking | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Buy | Americká seance | Politika | Profesionální investoři | Konkurence | CoinShares | Commodity futures | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | Jakub Holub | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | EHang Holdings Limited | Unity | SAS | ERC-20 | Burza Binance | Indikátor MACD | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Paxlovid | MAM | Purple Trading indikátory | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Index DJIA | Kompenzace | Si Ťin-pching | GDP | Koronavirus | Akciový trh | Satoshi Nakamoto | Epic Games | Velká Británie | Evergrande | Zprávy z krypto | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | CAD/CHF | Obchodovat Price Action | Dnes zveřejněná data | Zasedání FED | Double bottom | Potvrzení transakce | Japonský akciový index | Výhody a nevýhody | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Indexy S&P | Forex opening hours | GBP/DEM | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Point and figure chart | GitLab Inc | SaxoTrader | EURHUF | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Geopolitická rizika | Gain Capital | FAO | Letectví | Indie | Americký dolar (USD) | 1D | J&T Banka | Nákupy | ForexFactory | Výhled trhů | Měnové páry | LTC | Technologické akcie | Měnové politiky | Společnost Adobe | First Solar (FSLR.US) | XPeng | Automotive | HighSky Brokers | Český statistický úřad (ČSÚ) | Investor | Investiční příležitosti | Paramount Global | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Ekonomika | Německé automobilky | Pohyb ceny | Česká národní banka | Výnosová křivka | Průmyslový index Dow Jones | Ekonomická data | Historická maxima | Finanční cíle | WTO | Zisky společnosti | Vyzkoušet si trading | Dobrá zpráva | Volný peněžní tok | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Commerzbank | Varianty koronaviru | AMBA.US | Zhodnocení | Open Whisper Systems | Obchodování s futures | Ministr energetiky | Americká vláda | Ceny zlata | Obchodování se zemědělskými komoditami | BTG | Evropské akciové trhy | Výhled | Alexander Novak | Timeframe | Dmitrij Peskov | Kontrakty XTB | Automatické obchodní strategie | ESM | Úřad pro ochranu osobních údajů | EQIX.US | Vinci | Mozek | Auta | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Analýza měnových párů | Dnešní zprávy | Roadshow | Akciový index DAX | Technická analýza BTC | NYSE Composite Index | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Occidental Petroleum (OXY.US) | London Break | Cardano (ADA) | Embargo | Joe Biden | Economist | Indikátor Ichimoku | Tlak na akcie | Pokročilé obchodování | Vysoké ocenění | Linear Regression | Indexy nákupních manažerů | Trading Hours | Jestřábí politika | Energetické společnosti | NAGA | Americká společnost Apple | Propouštění | Trendové čáry | Rizika investice do Ripplu | Scalping | CCI indikátor | Bilance | Tradeři | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | ETH/USD | Technical analysis | Politika Fedu | Maďarsko - burza | Čerpací stanice | Evropský trh | Finanční trhy | Největší naleziště zemního plynu | Údaje o maloobchodních tržbách | Burzovní společnost | HNST.US | Zlaté rezervy | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | X-Trade Brokers | UNI/USD | eBook | Přístup k obchodování | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Forex open hours | Více volatilní | Stahování akcií | Aktuální rezistence | WBA.US | General Motors | AUD/USD | Fondy | Cryptocurrency | Komise pro cenné papíry | Rising Three | Obrovská panika | Ukrajinský prezident | MobileCoin | OSVČ | Komoditní trhy | ČEZ | Nakamoto | AAPL | Cenové hladiny | Austrálie | Tether | Hrubá marže | Financial Times | GOOGL.US | MSTR.US | Obchodník s cennými papíry | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Počet nakažených | CMS forex | DUOL.US | Spread | Forex minimální vklad | Iniciativa | Americký odvolací soud | Obavy investorů | Společnost Intel | Burzovní kalendář | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Intel | Peněžní trhy | Backtestování | Under Armour | New York | Anadarko Petroleum | Místní rozvoj | MSFT | Retail Investor | Swing | Čistá ztráta | Britská společnost | Finanční údaje | UAL | GS | MePro trading | Index BUX | Krize | Bernstein | Obligace | Pád akcií | Optimistický výhled | Lukáš Kintr | Optimalizace | Digital ringing signatures | Zajišťování | Investing | NZD/CHF | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Německé tovární objednávky | Tightening | Ceny XMR | Automobilka Porsche | CMI | Risk Off | Situace na trzích | Výnosy 10letých dluhopisů | AOS | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | NXP | Světový trh s ropou | Zlatý důl | Anna Kellnerová | BUX | ADA | EURCHF | Paramount | DASH/USD | CoinGecko | G20 | Currencies | Informace z trhu | CEO | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Citigroup (C.US) | Těžby bitcoinů | Virgin Orbit | Jakub Kraľovanský | Napadení Ukrajiny | NFT | Zcash | Těžař | Algoritmy | Prezidentské volby | Obchodování Doji | Investice společnosti | Dollar | Halving | Elektrická vozidla | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Indikátor CCI | ZTS | MicroStrategy (MSTR.US) | Výplata | Claudia Goldinová | Virgin Galactic (SPCE.US) | Big Tech | Akcie Tesla | Mezibankovní | US30 | Graf indexu | Prodej EUR | Masternods | Ředitelka | TRON | Úroková sazba | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Objem kontraktů | Tapestry | Devizové rezervy | Capital One Financial | STZ | FX trh | Sázky na pokles | Internetová společnost | Čistá marže | Burza | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Investiční doporučení | AXP | Poradenství | Akcie Meta | Firma Meta Platforms | Index MSCI | Zlepšení nálady | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Americká administrativa | Výprodeje | OIL.WTI | Nové sankce | Derivát | Oneok | Biliony USD | Obchodování s CFD | Air France-KLM | Rozhovor | Open Dialogue Foundation | Dlouhá pozice | Wall Street výsledky | Hlavní měnové páry | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Švýcarské banky | FAST | Volatility trhu | Slabší dolar | Nabídka a poptávka | Hodinový graf | Awesome Oscillator | Měny | Produktivita práce | Dna | Hladiny supportu | Vlastní vývoj | Volby | Snížení úrokových sazeb | Presale AltSignals | PL.US | Forex mini | Tony Roberts | Znovuotevření Číny | Lululemon | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Waymo | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Akcie Intelu | Profitovat | Investice do Ripplu | Glencore | ISRG | Irsko | Nová historická maxima | Energie | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Vila ve Vraném nad Vltavou | Trade Brokers | Peněžní tok | Instant Trading EU | Milei | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | IRBT | Zpravodajství | Justice | Embargo na ruské diamanty | Ekonomika EU | Cathie Wood | ANET.US | AUDJPY | DE30 | Šance | USDX | Zscaler | EUR/CHF | HNST | Co je Binance Coin? | Dividendy | Finanční centrum | Měna | Ceny akcií Tesly | Jasný signál | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Sazby | Společnost Oneok | Silný pokles | Historie | Trader Workstation | Renáta Kellnerová | BitMonero | Ichimoku | Futures trading | Velké změny | MSCI | Burzovní index | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Hodnota bitcoinu | Konsolidace | KeyBanc | Obchodování opcí | Snap | Vydělat na forexu | USD | Kupní opce | LinkedIn | Britská ropná společnost | Fundamenty | FTMO | Akcia | Walgreens | Ekonomické zotavení | W1 | Mining | Miliardy dolarů | Inside | Cena SOLANY | Firma eBay | ProLogium | MetaTrader4 | Růst poptávky | Algoritmické obchodování | Nový trend | Jak vypadá Rikša Doji | Snižování nákladů | PTN.US | Německá automobilka | Index polovodičů | Americké vlády | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Cena Litecoinu | Data z Německa | Risk On | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Překoupené oblasti | RIVN.US | Eni | Live Forex | Kalifornské bankovní regulační orgány | Výnosy desetiletých dluhopisů | Zdeněk Macur | Satoši Nakamoto | Patria.cz | Automatický obchodní systém | Jiří Makovský | Ruský prezident Vladimir Putin | Ukazatel tržního sentimentu | Sentiment na trzích | Milník | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | EIA | Mt. Gox | Brokerská značka | Las Vegas Sands (LVS.US) | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Alexej Navalnyj | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Iracionální | Významný vývoj | Miliardy USD | Forex Exchange | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Eskalace konfliktu | Nižší maxima | Obchodní den | Qtum | Zobrazování ceny | Zkušenost | Instaforex brokers | Signál | Elektrovozy | Írán | Digitální měna | Zlepšení sentimentu | Zdražování | FRC.US | S/R zóny | CMC | Většinový podíl | Dnešní obchodování | Hawkish | Lyudmyla Kozlovska | Pozemky | Odhady růstu | Výsledkové sezóny | RIOT.US | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | Britská vláda | FX Street | EPS | Výkonnost společností | ADP | Hodnota zlata | Square | Napětí mezi Čínou a USA | Číst grafy | Breakout obchody | ANZ Research | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Úbytek | Short signál | Ocenění | Společnost SpaceX | Rozdílové smlouvy | Ropy | C.US | Úspěšné obchodování | Řízení rizik | Burzovní rozcvička | Singapur | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Společnost Tapestry | Index S&P 500 (US500) | Dividendové výnosy | Obiloviny | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Podcasty | Výdaje | Evropská komise (EK) | Smartphony | Korelační koeficient | Změny trendu | Vášeň | Silný trend | Angažmá PPF | ThinkMarket | Zisk EBITDA | Společnost | Apple (AAPL.US) | Xilinx | Darkcoin | Časové období | Bitcoin Gold (BTG) | PIVX | List The Wall Street Journal | Potravinářský průmysl | PinBar | NZD | Currency | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Stahování akcií O2 | Forbes | Obchodujte | Ocenění akcií | Forex option trading | Obchodované fondy | Snižování počtu zaměstnanců | Tržní kapitalizace kryptoměn | Swiss National Bank | Vysoká volatilita | Jerome Powell | BMW | Wise | Cena akcií | Medvědí trend | Představenstvo společnosti | Volatilita trhů | Mark Carney | Ukrajinská ekonomika | Pepperstone | Investování | Lehman Brothers | Non-Farm Payrolls | Objem nákupů | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Minimální velikost obchodu | Rozšíření | Global Payments | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Jak Wall Street funguje? | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Příliv investic | D1 | Bankrot | Země OPEC | Chytré kontrakty | Společnost Gitlab | On Balance Volume | Ninja Trader | WB.US | Americké ministerstvo financí | Engulfing pattern | Umělé inteligence | Tisková konference | Eura | Neúspěch | Foreign exchange markets | AAPL.US | CEE | Short Term | Obchodní signál | Nizozemsko | Blockchainové akcie | ACT | Organizace | Ondřej Hartman | Banky | Fyzické akcie a ETF | Obilí | Ryanair | Deník The Wall Street Journal | Kryptoburza | Poptávka po akciích | Gap | Expedia | Services | Leverage | VIX | Zmírnění inflace | TGT | Úrokové náklady | Stock Exchange | Růst | Politické dilema | Index britské libry | London metal exchange | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | Centrální bankéři | Zobchodovaný objem | Letošní maximum | Pohyb ceny akcie | Ředitel XTB | Ekologické události | Energetické komodity | Allegro | Příjmy | Uvalení cel | Fintokei | Obratová formace 1-2-3 | Pohyby cen | Událostí ve světové ekonomice | OTC trh | Obratová formace | Hospodářské výsledky | Ministři EU | ČTK | Risk-off | Fundamentální výhled | Zajištění | Zvýšení ceny akcií Tesly | Omezení dodávek ropy | Levels | Administrativa | Typická cena | Obchodování na trhu | Andrews' Pitchfork | Výnosy amerických státních dluhopisů | Šéf podniku | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Snížení inflace | FX příležitosti | Overweight | Kagi chart | Index | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Wall Street Journal | Komoditní | Nikola Corporation | Praktické tipy | Lockdown | Implikovaná volatilita | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Cenový index | Stříbro a platina | MiFID II | Shopify (SHOP.US) | Token | Prodeje | Fundament | Kryptoměnová burza | Bohatství | Cenová akce | Intercontinental Exchange (ICE) | Výrobce elektromobilů | Průmyslová produkce | Meziroční růst | AMC Entertainment (AMC.US) | Omezení spotřeby plynu | Kontrakty CFD | Strategy Research | Volume By Price | Mimoburzovní | Elektronický sport | Výsledková sezóna | Kupci | Výhody | Prodejní signál podle Doji | Farmaceutická společnost | NHTSA | L3Harris (LHX.US) | S&P Dow Jones Indices | Merge | Engulfing | Nákupní signál | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Panika | Global Payments (GPN.US) | Měnový pár | Očekávaný růst | Kontraktní měsíc | New York Mercantile Exchange (NYMEX) | Binance Coin (BNB) | Apple Podcasts | Pricing power | Dopad na cenu akcií | Option trade | Bitcoin (BTCUSD) | PPI v USA | ISS | VIP zóna | Vyšetřování | Příklad nákupu | Daily FX | Falcon Broker | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Dovoz | Šíření koronaviru | XOH | Tržní konsolidace | Americká společnost Nvidia | DG.US | Burza rýže | Společnost Boeing | Rizika investice do Uniswapu | Fox | Before market open | New York Cotton Exchange | Upstart Holdings | Tržby ze služeb | Finbold | InstaMarkets | Společnost Fedex | ALK.US | SMCI.US | Analýza Bitcoinu | American Petroleum Institute (API) | Specifikace kontraktu | Klasické peníze | Sunbird FX | Výměny akcií | Specifika kontraktu | Růst bitcoinu | Stellar | MetaTrader 4 Supreme Edition | AMC Entertainment Holdings | OTC | CM.com (CMCOM) | Formy obchodování s komoditami | Cena plynu pro evropský trh | Spekulovat | Časová osa | Balenciaga | Proč investovat do Cardana? | Velikost kontraktu | U.S. Dollar index | DLTR | Demo účet zdarma u XTB | Chris Larsen | Commitment of Traders | Levi Strauss | Země eurozóny | Zisky za čtvrté čtvrtletí | Obchodování breakoutů | Amazon Web Services | Společnost Gazprom | Zisk na akcii | Cenový cíl pro akcie | Rekordní nárůst | PANW.US | Indicators | All Time High | ATC Brokers | Premarket | Lukáš Adámek | Wall Street | Lístky | Meme kryptoměny | ATVI | Měnový trh | COST.US | Firemní výsledky | Bezpečné přístavy | ParagonEx | RDDT | Veřejná dražba | WELL | Nová měna | Wendy's (WEN.US) | Technická analýza | Energetické akcie | MongoDB | TriangleMarkets | Pokrok ve vývoji | Investiční bublina | Na burze | Trading range | Candlestick chart | Výsledky XTB | Forex Yard | Roaring Kitty | Crocs | Forex CFD | Další zdroje příjmů | Krátkodobé výnosy | SCHW | AMC (AMC.US) | Silver Gold Bull | Trendová struktura | Fyzické trhy komodit | Nesoulad | VT trader | Dollar Tree (DLTR.US) | Zpravodajské společnosti | Bayer | Zastavení ztrát | Zájem o investování | XPEV | Vývoj dolarového indexu | Online trader | The Moscow Times | Micron (MU.US) | Uber Technologies (UBER.US) | Bitfinex | Aktivní kontrakt | Efektivnější systém | Futures na obilí | Výzkumy | SNOW | FP Markets | BRKB.US | FIBO Group | CDR | ApeCoin (APE) | Co je Cardano? | Příslib výměny | Ebay (EBAY.US) | WhatsApp | Harami | Osobní příjem a spotřeba | Indikátor OBV | Delta Air | Marathon Digital Holdings | Broker Ex-Cap | S&P 500 a Dow Jones | Pronájmy | Základní analýza | Velké cenové pohyby | SUSHI | Růst Bitcoinů | Růst společnosti | Civilní letectví | NTES.US | Qualcomm | Patent | Automatické systémy | Burzovní průvodce | Nejstarší zaznamenané obchodování | Patterson | Výhled pro rok 2022 | Nasdaq Composite Index | Fibonacciho čísla | Sentiment na akciových trzích | GAP.US | Investiční specialista | Dobrý obchodník | CFI Markets | CFD (Rozdílové smlouvy) | Největší IPO | Hnutí Hamás | Volume profile | Posílení | Protistrana | E-book o investování | Druhy grafů | PayPal (PYPL.US) | Netflix (NFLX.US) | Tržní hodnota | Nejbohatší Čech | Analytička | IQ | American Eagle | Vstup na burzu | ProfitLevel | Živý komentář | CRM | Commodity Channel Index | NFP report | Účtenky | Rizika investování do Apecoinu | Crypto Eboy - René Remšík | Etsy (ETSY.US) | Obavy z brexitu | WBD.US | Inside Bar | BuzzFeed | NFP | Split | Čekající příkazy | Cílové ceny | Zprávy o trhu | Ziskové obchodování | O2 | ActualizeAI | CB.US | Měny na forexu | CFD kontrakty | The Verge | Události tohoto týdne | MoffettNathanson | Spekulovat na budoucí cenu | Podpůrné programy | Futures na americké indexy | Forex Metal | ACB.US | ETH 2.0 | CMCOM | Společnost X-Trade Brokers | Exxon Mobil (XOM.US) | NIO.US | SIX | American Express (AXP.US) | Údaje o sentimentu | Hammer (kladivo) | Rizika investování do Bitcoinu | Butter and Cheese Exchange | Obrovský potenciál | PayPal Holdings (PYPL.US) | Sell Limit | Čárový graf | Doji | Politická situace | Venture Capital | Čtvrtletní zisk | Rekordní maxima | Schválení Bitcoin | Formace hlava a ramena | Olej | WEN.US | First Solar | Největší ztráty | Finanční výsledky společnosti | Ekonomika USA | QCOM.US | Válka na Ukrajině | Statistický úřad Eurostat | Blockchainové technologie | Norsko | Data z trhu práce USA | Globální ekonomiky | Progres | Rozvoji obchodování | Akciové indexy | Vybírání zisků | Investing.com | Týdenní pivot | Býčí sentiment | Data o HDP | Obchodní signály | ADS | Aker BP | Dluhopisy s vysokým výnosem | MCADE | Americký prezident | Předpovědi analytiků | FB | Nejnižší cena | Christine Lagardeová | CCI | Decentraland (MANA) | Útok Hamásu na Izrael | Japonská Softbank | Konzervativní obchodníci | Prodej vozů | FSLR.US | Britské akcie | RSI indikátor | Kapitálové rezervy | Norilsk Nickel | Index US 500 | Celkový objem obchodů | NagaTrader | Banka UBS | Futures na S&P 500 | Formule 1 | Quantitative tightening | Americký index | Úrokové sazby v roce 2022 | Automatické obchodování | Commodity futures trading | Obchodování s termínovými kontrakty | General Electric (GE.US) | Supporty a rezistence | CCL.US | Prostředí pro nákup a prodej | Inflace | Akcie Polo Ralph Lauren | AMC.US | Advanced Micro Devices | Vývoj měnového páru | Investování do AltSignals | Bloomberg | KO | Týdenní pivotní body | Pohyby cen komodit | Základní druhy grafů | Popularita obchodování | Tržní podíl | IEA | Just Eat Takeaway | Investiční riziko | Zdravotní péče | Easing | Klesající struktury | Jednotná evropská měna | US500 | Fiskální rok | Koupit akcie | EPH | ActivTrades | Janet Yellenová | Poziční obchody | Tower Semiconductor | UBS | JOLTS | Symposium v Jackson Hole | Bard | Posilování amerického dolaru | Skrill | Reakce trhů | P/E | WHR.US | Technický výhled trhu | Analytik eTrader | Inflační výhled | Celkový trend | Prodej | Vývoj akcií | Ripple Brad Garlinghouse | ROKU.US | Typ obchodu | iPhone | Obchody prostřednictvím online platforem | Chicago Board of Trade | Prezident Javier Milei | Zasedání Fedu | Prezidentka ECB | iPhone 15 | Obchodované komodity | RoboMarkets | Atraktivita zlata | Zprávy | Automobilka | Jobless Claims | CFD trading | Akcie společnosti C3.ai | Klamání investorů | XM | Admiral Markets | Stellar (XLM) | Nástroje řízení rizik | Japonská vláda | NICKEL | Akcie Micronu | Růst cen ropy | Guru | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Španělsko | Saxo PrivatBank | Dolary | TSMC | IBM Consulting | Metacade | Evropské trhy | Macy's (M.US) | Retail obchodníci | Vývoj ceny bitcoinu | Britský ministr financí | Averze k riziku | Dow Jones index | Vyhlídky | Akcie v Evropě | CZ | Výhled vývoje ekonomiky | Vzdělávací nástroje | Ceny Bitcoinu | Finanční nástroje | Silný růst | Kryptoměny CFD u XTB | Míra | CRISPR Therapeutics | Regulační úřad | Marka | Santander | Práce z domova | Investice do Polygonu | Forex options | Gucci | Ropná válka | Snižování cen | Natural Gas | Lyft | West Texas Intermediate | Obchodovanie | Krypto komunita | EURCZK | Zlatý standard | Tlak medvědů | Maximální drawdown | Carnival | Zásobování průmyslu | Tapering | Vývoj kurzu bitcoinu | Kaiko | Kurz EUR/USD | Tipy a triky | FedEx (FDX.US) | Kontrakty vázanými na komodity | Digitální měny | Spreadové obchodování | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Evropský výrobce letadel | Vlastní sociální sítě | American Airlines | Pokles HDP | Shell | US Foods Holdings (USFD.US) | Nerozhodnost trhu | Výrazný pokles | FxPrimus | Monopoly | Financial | Cukr | Zdroje energie | Předpověď | Finanční výsledky | ETF fond | Instrument | DMA | Frankfurtský DAX | Onemocnění | Algoritmus obchodování | Spekulant | Upstart | Trigger | Vrtulníkové peníze | KOL | Výkonnost | Údaje | HDP eurozóny | Vakcína | Velikost obchodu | Hlavní měny | Pozice velkých spekulantů | Kotování BTC | Alibaba | Bernstein Bank | Pandemie koronaviru | Over-The-Counter | Ubisoft | Thoma Bravo | Akcie ASR Nederland | ONE | Exxon Mobil | Wood Mackenzie | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Technické nástroje | Technologické společnosti | XTZ | Významné úrovně | Monero vs. Bitcoin | Převodník měn | Canopy Growth | Automobilky | Booking Holdings | 5 000 bušlů | Makrozprávy | Pojišťovny | FRC | Emise skleníkových plynů | Obchodování s akciemi | Britské libry | Bilion | Investor Carl Icahn | Volodymyr Zelenskyj | BKNG.US | Northrop Grumman | Pochybení | Carry trade | CCL | Placebo | Americké měny | Index S&P 500 | Graf | Firma Guild Esports | Druhy time frames | Držení ztrátových pozic | Technické ukazatele | Rezistentní zóna | Ropa Brent | Ajay Banga | Hrubý domácí produkt | Akciové zisky | Nejlepší akcie | Přehled | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Zoominfo Technologies (ZI.US) | BidAskBit | Zhoršení nálady | Eurodolar | Trendové indikátory | Distribuce | Chiliz (CHZ) | Short | Vstupní signál | Ukončení intervencí | Svíčkové grafy | Německý akciový index | Intradenní obchody | Pár EUR/USD | AUD/JPY | Denso | Výnosové křivky | Zveřejněná data | Kontraindikátor SSI | Stavebnictví | Biden | Trh s bitcoiny | Tržní analýzy | Forex kalkulačka | Finanční ztráty | Digitální peníze | Index volatility | Finanční rok | Nárůst EPS | Převzetí společnosti | Hodnocení akcií | ADBE | Výhled na příští rok | PYPL | MS.US | Simple Moving Average | SaxoTraderGO | Alitalie | UPST | Stock market | Směnárny | IQ Option | Index spotřebitelské důvěry | Chaikin | Disciplína | Příležitosti na trzích | Midstream | Catch me if you can | Forex Invest | Prodej akcií | Indikace | Jak vypadá Doji | Nejbližší support | Obchodní přístup | Kakao | Pivot Point | Schválení SEC | DAX (DE30) | Akcie v roce 2022 | Tým InstaForex | Futures trhy | Česká koruna | OECD | Předpokládaný růst | Silná korelace | CFD kontrakt | Data z americké ekonomiky | ČR | Obchody | AOS Klub | Vliv na investice | Rejection Bar | The New York Times (NYT) | CHF | Největší IPO roku | Makléřská firma | Napětí na Ukrajině | TTWO | NASDAQ 100 | Smart kontrakty | Obnovitelné zdroje | High risk | CHFPLN | Trader 2.0 | PLUG | Růst amerického HDP | Ropné futures | Aukce | Společnost Novo Nordisk | Reálný účet | TraderPro | AI.US | Těžby Bitcoinu | Backtestovat | Index Nikkei | Hrozí krach | Prezident Trump | Analýza BTC/USD | Spot | Zpřísňováním měnové politiky | Drahý kov | Vyšší ceny ropy | Dánská farmaceutická společnost | Cronos | Investice do Metacade | Výhody intradenního obchodování | WEN | Jak vypadá Doji se čtyřmi cenami | PX index | Lesnictví | Instacart | Wall Street Journal (WSJ) | Zvýšení úrokových sazeb | Analytici Citi | Japonská automobilka Toyota | Time-Frame | Carl Icahn | JNJ | Graf akcie | Velcí spekulanti | WebTrader | Kevin McCarthy | Solidní růst | Přehled o dění na světových burzách | Těžba ropy | Snížení daní | Diamanty | Technologické firmy | Akciový index | Correction | Krypto rally | Oslabování amerického dolaru | Makléř | Forexové trhy | Otočení trendu | NetApp | Příliv kapitálu | Iress | Celosvětová poptávka | Dlouhodobé strategie | Makroprostředí | Začínající obchodník | GlobalFoundries | Forex long | Pozornost | Rubl | Zcash (ZEC) | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Equal weight | Obchodujte přes LYNX | Crew Dragon | Burza futures | AUD/CAD | Stripe | Obchodování pásma | Společnost AMC | Akumulace | Arista Networks | Automobilový průmysl | Výrobce čipů Nvidia | Píle | OpenAI | FX Global | Technické indikátory | Obchodování Renko grafy | Drawdown | Index CPI | Marriott International (MAR.US) | Vývoj na trhu | Veřejný sektor | Kroger | Wegovy | Index Nasdaq Composite | Vysoké ztráty | Íránský ministr zahraničí | Algotrader | S&P 500 | xStation5 | Technická rezistence | IronFX | Alphabet Inc. | STP/ECN | Znalost | Podpora | BlackBerry (BB.US) | Marriott | Kontrakty na obilí | XOM.US | Zavírací cena akcie | Výkon společnosti | Velké banky | Obchodování kryptoměn | Pravidla formace | Ministři financí | Čínská společnost | AT&T (T.US) | Multitimeframe | RH.US | Unijní země | Uniswap (UNI) | Pin Bary | Capital Markets | Plný úvazek | Volatility | Joshua Goldbard | Prezident Joe Biden | Ropná firma | Vývoj na komoditních trzích | CMA | Krize v oblasti nemovitostí | Makroekonomické údaje | Evropský regulátor | Forex loty | Americký výrobce elektromobilů | Zvýšení ceny akcií | L3Harris | Close | CMS | Mexické peso | ADP report zaměstnanosti | First Republic | RBC | MT4 | Navýšení dluhového stropu | OHLC | Společnost Cisco Systems | Spekulace na pád | Focus | Cryptocompare | Akcie roku | Akciové indexy v USA | COIN | Open-source kryptoměny | Nejziskovější | Flat | Steven Hanke | Společnost Meta Platforms | Activision | Antony Blinken | Zlatý řez | Manažeři | Velké objemy | Otázka za miliony | Český investor | CNBC | Finance | Exxon | DAO | Německá vláda | ASR Nederland | Americké trhy | Instrukce | Zemní plyn | Profesionální obchodník | Obchodování na forexovém trhu | Tržní sentiment | Larry Ellison | Výkonná ředitelka | Obchodování na páku | Německo | MicroStrategy | Technický nástroj | ORCL | Portfólia | Japonsko | BRKB | Správy majetku | Range | Živočišné komodity | Kancléř Olaf Scholz | MetaTrader 4 | Otevřené obchody | Aerolinky SAS | Trh s platinou | Očekávané výnosy | Riksbank | Mobilní aplikace | Newcrest Mining | Nabídka kryptoměn | Dlouhonohá Doji | Intraday | Nejvýraznější pokles | Kellnerová | Saturday Night Live | Georgia | EURAUD | Opatření | News Corp | Šíření viru | Globální akcie | Černá středa | Unijní ministři | Opce | Monero | Maďarský forint | Německý Ifo index | Vyšší ceny | New York Community Bancorp | Vzdělávací webináře | USDCZK | Twitter | Norwegian Cruise Line | Více časových rámců | Velké zisky | CME BTC futures | Pojišťovnictví | Threads | Akcie Nvidie | Bar charts | C3.ai | Zprávy a analýzy | Krach | Novozélandský dolar | Nejnovější údaje | OKX | Zasedání americké centrální banky | Energetický sektor | Hotovost | Portugalsko | Instant Trading EU Ltd. | WeWork | Americké sankce | Kurzy.cz | Bollinger Bands | ConocoPhillips | Non-Fungible Tokens | Blog | X-Trade | MJ | Ekonomické zpomalení | Editis | Investice do akcií | FIL | Polská vláda | Hlavní akciové indexy | Hodnota Monera | Aktivní obchodování | Makroekonomický kalendář | Těžařská společnost | Bankovky | Jak se stát forexovým obchodníkem | Dlouhodobí investoři | Generativní umělé inteligence | Virtuální realita | Forex market | Rozhodnutí ČNB | Směřování | JPMorgan Chase & Co | Tikety | Marathon | První support | Magellan Midstream Partners | Finanční ředitelka | Velké peníze | Kartel OPEC | Vodafone | Partnerství | Obchodní výhled | Index japonského jenu | Vyšší riziko | Průmyslové kovy | Bitcoin (BTC) | Viceprezident | Boční trend | Spotřebitelské ceny | Hamás | Smart money | Nájemné | Axiory Europe | Grafy | Čtvrtletní výsledky společnosti | Dluhové krize | Počet zákazníků | Nvidia | Oblasti rezistence | Podpora finančního zdraví | Alphabet (GOOGL.US) | NÚKIB | Blastar | MTNB | Rozpočet | Investiční plány | TradeCentrum | Ruský plyn | Obchodní model | Merrill Lynch | Kazachstán | Vice | Snížení schodku | Boeing (BA.US) | Prezident Bukele | Domino's Pizza (DPZ.US) | Investiční Memento | Ceny komodit | Maximalizace zisku | FTSE | NAFTA | CARA | Brad Smith | Simple Moving Average (SMA) | Směnný kurz | Cenový cíl | Aktivum | Státní dluhopisy | XTB | Rané formy obchodování | Huobi | Elektromobily | Platební prostředek | Základní pojmy | Technologická společnost Apple | Market sentiment | Finanční svět | Několikasvíčkové formace | Velcí obchodníci | Dolarový index (USDIDX) | Tvrdá ekonomická data | Federal Reserve | USDIDX | DIP | Klouzavý průměr SMA | Obchod s indikátory | Cenový graf | Štěpán Hájek | Return On Investment | Nové zdroje | DPZ.US | Politické faktory | Colosseum | Evropské investiční banky | Nejstarší kryptoměna | Formace obratové | opPORTUnity | Analytici | Rate Hike | JD.com | Burzovně obchodované fondy | Index nákupních manažerů | Právo | Snižování úrokových sazeb | CRM.US | Dobré zprávy | Dobré obchodní příležitosti | Standardizované futures kontrakty | Zamyšlení | Akciová burza v Argentině | Domácnosti | Provozní zisk | Ripple (XRPUSD) | Evropské indexy | Korporace | Aleš Hála | Elliott | Boring Company | The Sandbox | Dlouhodobé investice | Standardizované futures | Fundamentální ukazatele | Přehled o dění | Americký dolar | Lloyd's | Wedbush Securities | Line chart | Google | Euro vůči dolaru | Situace | Mezinárodní organizace práce | Space Explorations Technologies | Mario Draghi | Vysoká inflace | CHF/JPY | Makro | Portfolio manager | Bitcoin Cash (BCH) | Forex micro | BSC | Klesající trendové čáry | Dow Jones (US30) | Investování do Etherea | MRO | Prime | SSI index | HPQ | Burza Coinbase | Měkké přistání | Pin Bars | Evropská centrální banka | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Splácení dluhu | US100 | Vesmírné společnosti | DOT | Akvizice (finanční) | Arm | TUI Group | Nové zakázky | Počet žádostí o podporu | Krize na Wall Street | Supporty | Tržby | Nálada na trzích | Dow Jones Industrial Average | Žlutý kov | Blue chips | Bancorp | Institucionální investoři | Interpretace | 737 MAX | Bit Digital | Skupina OPEC | Snížení sazeb | Fortune | IG | Švédsko | Dealogic | Investiční rozhodnutí | Global Advisors | Fond | Piper Sandler | TSM | Závislost | Indikátor Purple Levels | Instinkt | Moudro | Indikátor ATR | Automobilka Toyota Motor | SNY | Harley-Davidson (HOG.US) | Multitimeframe analýza | P2P | Stagnace | Startup | Marketingová komunikace | Růst mezd | Evoluce svíčky | Rozhodnutí australské centrální banky | Růst americké ekonomiky | Finanční systém | Řetězec | ASR Nederland (ASRNL) | ECB | Dceřiné společnosti | Futures kontrakty | Velké technologické společnosti | Šmejc | Opce na BTC | Závazek | Statut | Hladiny rezistence | Three Line Break Chart | Nákup akcií | Bullish Engulfing | BAT | Americká centrální banka (Fed) | Výběr brokera | Hlavní ekonom | Finanční prostředky | Co jsou Masternods? | TSLA | Malé ztráty | Dealer | Antimonopolní úřad | Eurozóna | Ministr zahraničí | Argentina | SQ.US | Brokerské společnosti | Průmyslové firmy | Co je to bitcoin | FXstreet | KRW | Partners | Společnost OpenAI | Vyhlídky zlata | Vývoj hodnoty | LVS | STZ.US | Kurzy | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Benchmarky | Warner Bros Discovery | Filecoin (FIL) | Best Buy | AMEX | Brokerské domy | Indikátor | Klienti XTB | Conference Board | Obchodní pozice | Ekonomické údaje | Režim devizových intervencí | Nové ekonomiky | Risk Management | Open-outcry obchodování | COST | Typy obchodovaných komodit | PPF Group | Obchodování dolaru | Intervenovat | Aerolinky Lufthansa | Odpor | Cryptografie | Nissan Motor | Zboží dlouhodobé spotřeby | FOREX | Gasoline inventories | Solární panely | Těžaři | Situace na trhu práce | Americké ropné zásoby | ITA Airways | EHang Holdings Limited (EH.US) | TWS | Dekret | Dluhy | Online hry | Komoditní obchody | Měnová politika | Nárůst výnosů | LG Energy Solution (LGES) | Reverzní svíčkové formace | Analytik | Konsenzus | KLM | Cena BTC | Etherea | Splatnost | CIX Trader | After market close | Býčí Pin Bar | Gilead Sciences (GILD.US) | Růst ceny | Co je Uniswap? | Cla na dovoz | Forex market maker | Základní příjem | Cenový výběžek | Dluhopisy | Prostor pro další růst | Česká vláda | Vrcholy | Vyšší sazby | Zprávy ze společností | DFS | Ukázka open-outcry | Trading systém | Chance | Dominik Kovařík | Falcon | Ekonomické vyhlídky | Restrukturalizace | Obchodujte akcie | ISM | Bankovní vklady | Jaké jsou druhy Doji svíček | Air Bank | Meta Platforms | Webináře | Newmont | Sazby beze změny | Komoditní burza | Jefferies | Akcie Nikola Motor | Analytika | Bývalý prezident | Pozornost trhu | Pšenice | Alexej Miller | Maďarská měna | PlayStation 5 | TLTRO | FSLY | Jasný směr | Americké banky | Malý trader | Odraz ceny | SoFi | Christopher Waller | Inflace v ČR | ECN | AMAT.US | Meme mince | Poptávka | USO | Soudní spor | Trader | Výpadky proudu | Alphabet (Google) | Fitch | Oversold | Ethereum 2.0 | Semi | Zasedání Bank of England | Krypto | Konfluence | Psychologie | Bulharsko | Expirace | Ark Investment Management | Solana | Obchodování na měnových trzích | Čína | Global X | Makroekonomické data | Obchodování na burze v USA | Swingový obchod | Očekávání trhu | Nvidia (NVDA.US) | Dash (DASH) | PSX.US | GitLab | Discover Financial | Pivotní body | EURGBP | Růst HDP | G7 | ABBV | Uptrend | Fibonacciho linie | Litecoin | BofA Securities | Snížení rizika | Cizí měny | Zvýšení inflace | Soběstačnost | Abú Dhabí | Finanční podniky | Firma | Maynard Keynes | Softwarová společnost Microsoft | Tchajwanská firma | Převzetí firmy Twitter | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Cenový gap | GitHub | Extension | Výhledy | Cena NEO | Reverzní formace | Opačný trend | Reporty | Goerli | NCLH.US | SPX | Zákaz dovozu | Neuralink | Počasí | New York Times | Medium Term | Německý index DAX | Medvědi | Král kryptoměn | Vývoj obchodního kapitálu | Lucid Group (LCID.US) | UTC | Payments | Ambasador | Price Action analýzy | Konkurenční společnosti | Tweet | Richard Branson | Fix GBP/DEM | Eli Lilly (LLY.US) | Elektrotechnický koncern | Sdružení výrobců automobilů | Lowe's Companies | Globtrex | LYNX Broker | Resistance | Sam Altman | Video | AMZN.US | Underweight | Inflace ve Velké Británii | CleanSpark | Spready | Struktury ceny | ON Semiconductor | Chod ekonomiky | Microsoft Corp | LLY.US | IPO Coinbase | Společnost Nike | Estee Lauder (EL.US) | Země Perského zálivu | Deere | Páteční NFP | USA | Obálka | Klouzavý průměr EMA | Očekávané úrokové sazby | Rating bank | Mayzus | Velcí hráči | KMX.US | Drahé kovy | Akcie Apple | Pozornost obchodníků | Cardano | Americká cla | Margrethe Vestagerová | Next | Jak vypadá Dragonfly Doji | Vysoká rizika | Deutsche Bank | Podnik | Samořízení | Deltastock | Spojené státy | NAV Coin | Podnikatelská aktivita | Obchodní válka | Tvorba Monera | Index PMI | Dan Ives | Market open | Mnoho ziskových obchodů | Dlouhodobý investor | SWIFT | Currency market | Volby v Řecku | Goldman Sachs (GS.US) | Capital.com | Baird | Alokovat kapitál | Pin Bar | ETH/BTC | Nákupní korekce | EUR/KRW | Hliník | Globální trhy | Capital | Liquidity ratios | Trade.com | Bavlna | Dukascopy Europe | Obchodování s indikátory | Generativní AI | Přijetí bitcoinu | Textron (TXT.US) | PSX | Federální rezervní banky | Cykly | Základní měna | Backtesty | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Struktura ceny | Co jsou komodity? | Federal Reserve Bank | Pokles k supportu | Prodej různých surovin | Nejnovější zpráva | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Mineři | JP Morgan | Index eura | Janet Yellen | TGT.US | Purple Bands | WHR | FDX.US | Proč investovat do Filecoinu? | Ranní komentář | Zlato | Profit Target (PT) | Market Analyst | MIFID | Ekonomové | ThinkMarkets | Estée Lauder | WP | Německý ústavní soud | JPMorgan Chase | Dragonfly Doji | Formace Pin Bar | Situace na akciových trzích | GD.US | CRWD.US | Carvana (CVNA.US) | Platidlo | Regulační orgány | Obchodní bilance | Dnešní sentiment | Monster Beverage | Kommersant | Celkový počet klientů | Evropské méně | Dominance bitcoinu | NJJ | Samsung | Coca Cola (KO.US) | Investoři a obchodníci | Akcie Robinhood | Výroby elektromobilů | US akcie | Fintech společnost | Znovusjednocení Německa | Spekulace | Ekonomie | SEC | Chainlink (LINK) | Důležitý support | Celková inflace | FxOpen | Načasování | Custody | Konkrétní příklad | Novo Nordisk | Jak fungují komoditní trhy? | Home Depot | Futures na ropu | Silicon Valley | Grafy akcií | Obchod s rýžovými tikety | Alphabet (GOOGL) | Řízení peněz | ECB (European Central Bank) | ZS.US | Akcie Virgin Galactic | BAKKT | Vnitřní hodnota | Lukáš Němec | Phillips 66 (PSX.US) | Advanced Micro Devices (AMD) | Akcie společnosti Pfizer | AT Pro | Vývoj indexu S&P 500 | Predikce ceny | Zasedání amerického Fedu | Hantec Markets | Verizon Communications | Bloomberg Commodity Index | Poptávka po zlatě | Dolar | Nástroj technické analýzy | Akcie společnosti Nvidia | Výhled na rok 2024 | Regulace trhů s kryptoměnami | TripAdvisor (TRIP.US) | PINS.US | SP500 CFD | News | Verizon | Čínské vlády | Bunge | Světová obchodní organizace | GCI Financial | Forexu | Nikki Haleyová | Expert Advisor | Rostoucí trendová struktura | Sběratelé | Procter & Gamble (PG.US) | David Němec | Poměr RRR | Renko graf | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Komisí pro cenné papíry a burzy | Pandemie | OMV | Moderní burza | ANZ | JPMorgan | Pips | Likvidita trhu | Akcie Alibaba (BABA) | GitLab IPO | Index výrobních cen (PPI) | Výprodej | Byznys | Koss | FSLY.US | Investiční kalkulačka | TeleTrade | José Mourinho | Spekulace na pokles | Průměrná cena | Cinemark | BMO | Large speculators | PPF | Pozice | Risk | AxiTrader | Dostatečný kapitál | Bill Ackman | Gilead Sciences | J.P. Morgan | Forexové páry | 7 dní s korunou | TWS platforma | Polo Ralph Lauren (RL) | XM.com | ARM.US | BTC/USD | Zemní plyn (LNG) | Investování do Filecoinu | Eightcap | Poradci | Očekávaná korekce | Členové OPEC | Zdanění | Růst ekonomiky | Nálada na Wall Street | DDOG | Intradenní S/R úroveň | První moderní burza | Forex brokeři | Nastavení Renko grafu | Low | Ole Hansen | Stagflace | Super contango | Sezonalita | Rychlý zisk | EU | GTC | Přiznání k dani z příjmu | USD/JPY | Technologický index | Formy obchodování | Obchodní platforma MetaTrader | HON.US | Chop | Úřady ve Spojených státech | Stabilní výnosy | MyFxBook | Sentiment v Německu | SIRIX | Fyzické dodávky | Objem investic | Novinky | Velké investiční společnosti | Online trading | DoorDash (DASH.US) | Obchodujeme | Nákup eura | Evropské společnosti | Ford Motor | Obchodování CFDs | Pokles zásob | Společnost AltSignals | NZDUSD | Forex trh | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Americká pravidla | Rostoucí mzdy | STAR | Lineární regrese | Odvětví | Rané formy obchodování s komoditami | Burza kryptoměn | AMZN | Investiční platformy | Upozornění na aktivity | Schodek | Podkladové komodity | Market close | Ceny niklu | Oslabování koruny | Micron Technology | Tweety | Profesionální tradeři | Sociální trading | Nvidie (NVDA.US) | Vysoké zisky | Trhy v USA | REIT | Nárůst volatility | Úsilí | Spotový VIX | Výsledky Nvidie | Příklady fyzických komoditních burz | Dnešní videokomentář | Hurikány a sucha | Známky oživení | Etsy | Nabídka ropy | Monetární politika | Retail | MB Trading | Futures na sojové boby | Ekonom | Futures na americké akciové indexy | CMO BitMEX | Optimismus | Akcie CM.com (CMCOM) | Microsoft 365 | Barclays | Rozhodování | Poptávky po ropě | Short příležitost | Norilsk | COIN.US | PLUG.US | Výnosy společnosti XTB | Peloton Interactive (PTON.US) | London Bullion Market Association | Čtyř cenová Doji | Investment Banking | Ukazatele | Procter & Gamble | VIAC | Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) | Cotton Exchange | Worldcoin | Akcie Activision Blizzard | PDCO | CoinDesk | Varování před riziky | Kanadská data | PMI ve službách | Fyzické akcie | Agentura DPA | Lot | Správa | Spekulovat na pokles cen | Úspěch | PIF | MRO.US | Spekulanti | Oslabování kurzu koruny | Rizikový sentiment | Larry Williams | Slovensko | Stabilita | Sony | Holding | Circle | Typy grafů | Bílý kolovrátek | Throwback | Graf akcií společnosti Tesla | Dopady pandemie | Zpomalení růstu | Oscilátory | Obchod | Mark Zuckerberg | Market Outperform | Výstup ze systému ERM | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Společnost Lufthansa | Trhy komodit | GKFX | Trh s kryptoměnami | Technická analýza na forexu | Buy Stop | Risk Reward Ratio | Zkapalněný zemní plyn | MasterCard | Co jsou komodity | Capital One | Knihy o tradingu | Riziková prémie | Lufthansa | Akcie Virgin | Společnost Palantir | Christine Lagarde | Hotovostní pozice | SVB | Nio (NIO.US) | Banka | Očekávání zisku | Volkswagen | dApps | Miliardy | DUOL | Měnový výhled | Platformy xStation | Plynárenské společnosti | Cíle | Minuty FOMC | Růst ropy | Výstup z obchodu | Novozélandská centrální banka | Trader Steve Nison | Finexo | Vymáhání práva | Investiční nástroj | StrategyQuant | Akcie 2022 | Světové trhy | Walgreens Boots Alliance | FL.US | GE.US | Poptávka po ropě | Obchodování Bitcoin | Sterling | XTB.cz | Zásobníky | Produkce ropy | DAX30 CFD | Směr trhu | Černá káča | OTM | HDP report | Bezpečnost | Výnosy | Nikola Motor | Další kryptoměny | Komodity | Vyšší inflace | Fed Williams | Odkup akcií | Pohyb ceny XMR | Breakouty | Litecoin CFD | Ekonomické prostředí | KBW | Politické otřesy | Ticker | Ekonomika Evropské unie | Překřížení klouzavého průměru | Krypto aktiva | | S-1 | Moderní komoditní trhy | Kartel OPEC+ | Indigo Trader | Společnost Exxon Mobil | Likvidní | Seat | Robinhood Markets | CNY | Futures kontrakty na obilí | LULU.US | Arcane Research | SPCE | Investování do Binance Coin | Schválení spotového ETF | Příjmy společnosti NVIDIA | RIOT Blockchain | Analýza ceny | Halliburton | NXP Semiconductors | Trend je tvůj přítel | Obchodování s derivátovými kontrakty | Práce | Šéfka Fedu | Americké akciové indexy | Apollo Global | Společnost Virgin Galactic | Crypto.com | Obchodování na forexu | Růst japonské ekonomiky | Co je Filecoin? | Profit faktor | Můj trading | Tchaj-wan | CAR | Linie odporu | American Express | Vývoj trhu | Vstupní signály | Měnový výhled v roce 2022 | Porsche | Analýza | Svíčková formace | Fibonacciho posloupnost | TradingEconomics | MetaEditor | Výsledkové zprávy | Fio | AMC - after market close | Fáze 1 | Jak obchodovat | GM.US | Makro zprávy | Odpovědnost | Krizové situace | Bosch | Zasedání centrální banky | Ichimoku Kinko Hyo | Hodnota dluhopisu | Lombardní úvěr | Společnost Signal | Prvky technické analýzy | Dynamické supporty | Začínající obchodníci | Aktuální situace | Klávesové zkratky | ZM.US | Investice do Uniswapu | LVS.US | Lululemon Athletica | ACY Securities | Pozastavit obchodování | Očkování | Nissan | Hledání svatého grálu | Přizpůsobivost | DEMO account | Tiket | Vlastnictví | CAD | Investiční cíle | Ropné vrty | LCID.US | SHOP.US | COTTON | RISK-ON | Šíření nákazy | Realitní sektor | Forex zprávy | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Britský FTSE | BCH | Tržní ocenění | ADA/USD | Prodeje potravin | Put | Rezidence v Podkozí | Objednávky | Session | Trading ideas | První obchod | Futures na indexy | Úrovní podpory | Hry | UNH | Transakční poplatky | cTrader | Analytici JPMorgan | Osobní příjem | PFC | Situace Evergrande | Podvědomí | Mig Bank | Trading.com | Kurz EUR | BlackRock | Teams | Index spotřebitelských cen | Patterns | SMCI | Long Term | Crédit Agricole | Mluvčí Kremlu | Rané počátky | Otevírací mezera | Elektronický systém | Letní obchodování | Panika na ropě | Býčí scénář | M1 | Moving Average | P&G | Opce na akcie | MMM.US | DAX 30 | RIOT Blockchain (RIOT.US) | Lucid | Elektroauta | Další pokles | Express | DDOG.US | Hyundai Motor | Snižování tempa nákupů dluhopisů | Kotace | Proražení rezistence | xStation Mobile | Rychlost | Švédská společnost | HFT | Histogram Awesome Oscillator | Konkurent | Best forex | Ekonomický růst | Zajímavé pohyby | Cena kávy | Kontraktní měsíce | Žádosti o podporu | FXTM | Harley-Davidson | Vývoj ceny americké ropy | Mojmír Hampl | Tržby společnosti | Bitcoin peněženka | Automobilka BMW | Technický výhled | Finex.cz | Komise v přenesené pravomoci | Rozvoji obchodování s futures | Nadnárodní společnosti | NERV | Nová kryptoměna | Exness | Ekonomiky rozvíjejících se trhů | CPI v Kanadě | ZIL | BRANO | Emise | FDX | Zvýšení ratingu | Free Market | MMM | ITA | Emitenti | Ceny letenek | Yum Brands | Riot Blockchain (RIOT.US) | Tržní cena | IntoTheBlock | Budoucí pohyby cen | Bloky | Čínský výrobce elektromobilů | Palantir | Podnikání na kapitálovém trhu | Dojima | Zlepšení výkonnosti | Mimořádná situace | Nastavení Stop-Lossu | Nedoplatky | Lombard Odier | Zlepšení | Finanční derivát | Nárůst objemu obchodů | L.F. Investment Limited | Sankce proti Íránu | Převzetí firmy | Proč investovat | Easy forex | Marathon Oil (MRO.US) | Oppenheimer | Cestovní kancelář | Time frame | Hard fork | Společnost Arm Holdings (ARM.US) | Nejlepší akcie v roce 2022 | Arm Holdings (ARM.US) | GM | Obchodovat s akciemi | Zhodnocení účtu | Average True Range | Nový Zéland | Constellation Brands | Black spinning top | Bezpečná aktiva | Cena indexu | Akcie | Graf EUR/USD | Pinterest (PINS.US) | DoorDash | Trhy očima Štěpána Hájka | Nízkonákladová letecká společnost | Nižší volatilita | Duolingo | Heikin-Ashi | BNB | Sanofi | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Micron Technology (MU.US) | UBI | Cílová cena | Japonský jen | Mini lot | Meziroční inflace | Reálné obchodování | Target | Maďarsko měna EUR forint | Rates | Projekce Fedu | Weibo | Whirlpool | Německý kancléř | INTC | VanEck | ECN broker | Programy technické analýzy | Sentiment trhu | Litecoin (LTC) | RTrader | InstaForex | Kontrakt | Fibonacci | Společnost Uber | Wedbush | Platforma xStation | Fisker | Obchodní příležitosti | Historie se opakuje | Vyvíjející se technologie | Indická ekonomika | Ekonomické obchodování | Altria Group | Kurz GBP | CBOT | Obchodování Pin Barů | SEDG | Change | Podniky | Texas Instruments | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | Superpočítač | Toronto | Zakladatel fondu | Ministr financí | Názory analytiků | Těžební kapacity | Zásoby společnosti | Vyšší výnosy | Platba | Znalosti trhu | Americká kryptoměnová burza | Riot Blockchain | CITIC | SPOT | Analytický tým | 5G | EL.US | AA.US | Osa komoditních trhů | Rosenblatt Securities | Cena Ripple | Akcie Microsoftu | Akcie Plug Power | EQT | Federal Open Market Committee | Skepse | Prodeje vakcín | Možný zisk | Býčí trend | Oběšenec | Kryptoburza Binance | Kobalt | Platforma JForex | DAL.US | Instrumenty | AGM Markets | Pražská burza | Clearing | Nejvyšší cena akcie | Marathon Digital (MARA.US) | CLSK | Graf dne | Daně z nemovitosti | Philip Morris | Tezos (XTZ) | Overnight | Akciový index Nikkei | Decline | Nasdaq | Maržové požadavky | Vysoký veřejný dluh | GDAX | Společnost Meta | IFC | Obchodování na parketu | Finanční pozice | AbbVie | USD/KRW | Velikost ztráty | Akcie Redditu | Proč investovat do Ripplu? | Lék na COVID-19 | Německá Bundesbanka | Riot | Aktivita obchodníků | Bitcoin jako zákonné platidlo | Akcie Gap | Co je AltSignals? | Ethereum (ETH) | Síla Sibiře | Obchodovat Bitcoin | R StocksTrader | Odhady analytiků | Pravidla regulace | CSCO.US | Zrychlení růstu | Geopolitické napětí | Index nových objednávek | Rizika investice do Metacade | Ericsson | Alteryx | Výrobce domácích spotřebičů | Inflace v USA | Skupina XTB | Doji svíčky | M.US | Hike | MIG | Opční právo | ZM | Výroční konference | Amazon | Peloton Interactive | Equinix | AMBA | Rizika investování do Filecoinu | Jaroslaw Kaczyński | Manažer fondu | Optimalizace obchodní strategie | Stochastic | EK | Průmyslové podniky | The Honest Company | Údaje o inflaci | Zemědělství | Koncern | Štěstí | Sektor služeb | Space Explorations Technologies (SpaceX) | Německá inflace | Robinhood Markets (HOOD.US) | Obchodování korekcí | FOMC | Vakcíny na koronavirus | Société Générale | CRWD | RPSN | CFD u XTB | Americké vládní dluhopisy | Parabolic SAR indikátor | FSR | Belgie | Take-Two Interactive (TTWO.US) | Černá labuť | Forex broker | Pattern dvojitý vrchol | Rivian Automotive | Americké rafinerie | Bitcoinové burzy | Fundamentální pohled | Operativní zisk | Téma akciových grafů | JNJ.US | Průlom | Ropný průmysl | AAA | Konfluence více faktorů | Americký podnikatel | Opční bariéra | Investment | Platina | XPEV.US | Interbank FX | Uzavření dohody | Živý skot | ADBE.US | XTB Research | Producer Price Index | Jak otevřít short obchod | Statistika | Rate cut | Měna kurz | Vývoj ceny | Výraznější pokles | IOT | Adenza | Obchodovaný objem | NYCB.US | Fidelity International | FSR.US | Exness brokers | Sol | Lucid Group | MO.US | FundedNext | Čtení grafu | Proč investovat do Etherea? | Vývoj elektronického obchodování | Xpeng (XPEV.US) | NIO (NIO.US) | Popularita obchodování s komoditami | Investiční účet | Produkce v Číně | Recep Erdogan | FinFX | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Obchodní hodiny | Kyber | Equinix (EQIX.US) | Co je Ethereum? | Kryptoměny | Zlepšení ekonomiky | Forex trading | Sony Pictures Entertainment | Tadawul FX | XBT | Alpari UK | Húsíové | LHX | CVNA | Zvyšování úroků | Tým FXstreet.cz | Obchodné signály | Výrobce elektromobilů Tesla | Cenový pattern Pin Bar | Budoucí pohyby cen komodit | Saturday Night Live (SNL) | Lowe's Companies (LOW.US) | Parabolický vývoj | Zhoršený sentiment | Downgrade | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Rizika investice do Polygonu | Aleš Rod | ISRG.US | Netflix | Americké úřady | Británie | Umělá inteligence | Miliardář | Prohlášení | Tesla | Umění | COP.US | Vladimir Putin | Rizika investice do Chainlinku | City | COT
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

OPEC+
OPEC+ a IEA
OPEC & Friends
OPECFX TRADE
OPECFX-TRADE
OPEC Mohammed Barkindo
OPEC Monthly Report
OPEC (Organizace zemí vyvážejících ropu)
OPEC plus
Opel

Následující klíčová slova

Open A.I.
OpenAI
OpenAI Sam Altman
OpenDAO
Open Dialogue Foundation
Open Gate
Open Gate v Babicích
Opening bell
Open interest
Open-outcry
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít