Pondělí 11. prosinec 2023 04:12
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook velky Makro vyhled 2024 (V5)

Klíčová slova - Procter & Gamble

C:\fakepath\akcie-20112023.png

Co nakupoval a prodával Warren Buffett v posledních měsících?

20.11.2023 Díky americké legislativě, která nařizuje velkým fondům pravidelně zveřejňovat změny ve svých portfoliích, jsme minulý týden měli znovu možnost nahlédnout do portfolia Warrena Buffetta a jeho společnosti Berkshire Hathaway. Jaké nákupy a prodeje provedla tato investiční legenda tentokrát? V tomto článku přinášíme souhrn toho nejzajímavějšího. Detailní rozbor celého portfolia poté analytik XTB Tomáš Vranka vytvořil ve svém aktuálním videu.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-20112023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (20.11.2023)

20.11.2023 Minulý týden byl na měnovém páru EUR/USD úspěšný, protože nabídl dvě obchodní příležitosti a obě skončily v zisku. Na vše jsem s předstihem upozornil v mém týdenním komentáři, takže pokud jste mých obchodů využili ve svůj prospěch, tak jste také měli slušný zisk stejně jako já. Trh totiž prolomil horní vstupní S/R zóny, což znamenalo aktivaci nákupních (buy) obchodů, které se velmi přesně dostaly ke svým cílům a byly ukončeny v zisku na Profit-Targetech.
C:\\fakepath\\akcie-20112023.jpg

Akcie: Dvě tváře zisků aneb hodnotové versus růstové akcie (díl 3.)

20.11.2023 Než začnete investovat do akcií, je důležité zamyslet se, jaký typ zisku je vaším cílem a podle toho vybírat akcie do vašeho portfolia. Některé akcie jsou jako Ferrari, dovezou vás rychle do cíle, ale pokud nebudete opatrní, snadno se můžete vybourat. Jiné akcie jsou jako linkový autobus, do cíle dojedete za hodně dlouhou dobu a asi bezpečněji, zato se budete po cestě nudit o dost více, než kdybyste se svezli ve Ferrari.
C:\fakepath\buffett 16102013.jpg

Buffettova společnost prodala podíly v GM a dalších firmách, hromadí hotovost

15.11.2023 Investiční společnost Berkshire Hathaway amerického miliardáře Warrena Buffetta prodala podíly v automobilce General Motors (GM), farmaceutické firmě Johnson & Johnson a ve výrobci spotřebního zboží Procter & Gamble. Snížila rovněž podíl v internetovém obchodě Amazon. Objem hotovosti firmy Berkshire se tak vyšplhal na rekordních 157,2 miliardy dolarů (přes 3,5 bilionu Kč). Vyplývá to ze zprávy pro regulační úřady, na kterou dnes odkazuje agentura Reuters.
C:\fakepath\eurusd-19102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 19.10.2023

19.10.2023 Americké akcie včera výrazně oslabily, výnosy u dluhopisů americké vlády opět vzrostly. Náladu na trhu negativně ovlivňuje konflikt mezi Izraelem a konfliktu mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás. Investoři vyhodnocují poslední várku čtvrtletních výsledků společností.
img

US Open: Wall Street umazává,jak se napětí na Blízkém východě stupňuje📌

18.10.2023 Na trhu pozorujeme únik kapitálu do bezpečných aktiv. Zlato dnes silně získává a dolar je také nahoře, i když v menší míře. Výnosy 10letých dluhopisů rostou, aktuálně se pohybují kolem historických maxim na úrovni 4,86 %. Trhy se obávají eskalace konfliktu a jeho dopadu na globální trh, včetně trhu s ropou. Íránský ministr zahraničí dnes vyzývá k uvalení ropného embarga na Izrael. Obvinění padla i proti USA, které jsou v očích arabských zemí stejně zodpovědné za eskalaci konfliktu jako Izrael. Dnes jsou emoce opravdu napjaté poté, co byla nemocnice v Gaze bombardována, což vedlo ke smrti mnoha Palestinců. Prvotní obvinění byla okamžitě směřována na Izrael, ale zatím přesně nevíme, kdo je za bombardování zodpovědný. V tuto chvíli je na návštěvě Izraele i americký prezident Joe Biden. Pokud víme, Biden veřejně vyjádřil podporu Izraeli a tvrdil, že za bombardováním údajně stojí nějaká palestinská militantní skupina.
img

Ranní okénko - Záchvěv optimismu v Německu

18.10.2023 Dnes budou Eurostatem publikovány konečné výsledky spotřebitelské inflace za měsíc září. Podle prvotního odhadu se meziroční inflace v eurozóně snížila z 5,2 % na 4,3 % a to především v souvislosti s výrazným poklesem inflace v Německu. Rovněž došlo k výraznému snížení jádrové inflace z 5,3 % v srpnu na 4,5 % v září. Pokud se tyto předběžné výsledky potvrdí, bude to zajisté dobrá zpráva pro ECB a ujištění, že její restriktivní měnová politika působí ve správném směru. Ale je třeba zmínit, že ačkoli většinou jsou prvotní odhady potvrzeny, nelze vyloučit určitou korekci tak, jako tomu bylo u srpnové inflace.
img

Nejlepší přehledy akcií ke shlédnutí tento týden (16.10.2023)

16.10.2023 První celý týden výsledkové sezóny Wall Street za Q3 2023 právě začal. V rozvrhu stále dominují finanční instituce, jako tomu bylo v předchozím týdnu, ale tok zisků bude tento týden mnohem rozmanitější.
C:\fakepath\istockphoto-577968602-612x612.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY, akcie Procter & Gamble a zemní plyn

11.10.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY, akcie Procter & Gamble a zemní plyn. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\trader-210820231.png

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár GBP/USD, kryptoměnu Ethereum a akcie Procter & Gamble

21.08.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár GBP/USD, kryptoměnu Ethereum a akcie Procter & Gamble. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

SATS DJIA Live 08/2023

01.08.2023 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první srpnový pracovní den a prodám poslední srpnový pracovní den.
img

Ranní okénko - Německé ekonomice se nedaří odrazit ode dna

28.07.2023 Zájem investorů se na konci týdne otáčí zpět do USA, kde mj. vychází Fedem více favorizovaný ukazatel inflace v podobě PCE indexu, doplněný o data o osobních příjmech a výdajích. Cenová hladina dle tohoto ukazatele patrně rostla podobným meziměsíčním tempem jako v případě CPI a to poblíž 0,2 %.
C:\fakepath\Evropa.jpg

WSJ: Evropané čelí nové realitě, kterou nezažili desítky let - chudnou

18.07.2023 Život na evropském kontinentě byl dlouho předmětem závisti cizinců, zejména kvůli stylu označovanému jako umění žít. Nyní však rychle ztrácí svůj lesk, protože kupní síla Evropanů se postupně snižuje. Francouzi jedí méně foie gras a pijí méně červeného vína. Španělé šetří olivovým olejem. Finové jsou nabádáni, aby využívali sauny ve větrných dnech, kdy je energie levnější. Píše to americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ).
img

Americká burza uzavřela obchodování ne zrovna šťastně: index Dow Jones klesl o 1,07 %.

07.07.2023 Zápis z červnového zasedání Federálního rezervního systému (Fed) Spojených států byl zveřejněn včera. Obsah dokumentu napovídá, že regulátor hodlá v roce 2023 sazby zvýšit kvůli rychlému růstu inflace. Fed navíc předpovídá možnou recesi americké ekonomiky do konce roku 2023 a předpovídá pokles HDP země ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku a v prvním čtvrtletí příštího roku.
C:\fakepath\trader-25062023.png

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár EUR/NZD a akcie Berkshire Hathaway a Procter & Gamble

25.06.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/NZD a akcie Berkshire Hathaway a akcie Procter & Gamble. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Americké akcie uzavřely níže, Dow Jones klesl o 0,30 %

22.06.2023 Hlavní akciové indexy na Wall Street ztrácejí. Šéf americké centrální banky Jerome Powell byl i nadále odhodlán dostat inflaci na cílovou hodnotu 2 %, což vyvolalo obavy z dalšího zpřísňování politiky. Inflační tlaky zůstávají vysoké a bude trvat dlouho, než se inflace vrátí k cíli 2,0 %.
img

Americké akcie uzavřely výš, Dow Jones vzrostl o 0,56 %

13.06.2023 V závěru obchodování na Newyorské burze vzrostl Dow Jones o 0,56 % na měsíční maximum, S&P 500 stoupl o 0,93 % a NASDAQ Composite o 1,53 %.
C:\fakepath\akcie-06062023-1.jpg

Víte, co jsou to blue chip akcie a jak je poznáte?

06.06.2023 S pojmem blue chip akcie se jistě setkal každý, kdo se zajímá o investování do akcií. Jako blue chip akcie jsou obvykle obecně označovány akcie velkých, známých a finančně stabilních společností, které často patří mezi lídry v daném odvětví. Zajímá vás, jaká kritéria musí daná společnost splňovat, aby její akcie byly blue chips?
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones klesl o 0,42 %

23.05.2023 Obchodníci sledují vývoj situace ohledně veřejného dluhu země. Bílý dům a republikáni, kteří kontrolují Sněmovnu reprezentantů v Kongresu, pokračují v jednáních o zvýšení dluhového stropu. Předseda americké Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy již dříve uvedl, že se v pondělí setká s prezidentem Joem Bidenem k jednání na toto téma.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones si připisuje 0,34 %

19.05.2023 Počet prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA klesl v týdnu do 13. května oproti předchozímu týdnu o 22 000 na 242 000. Analytici přitom očekávali pokles na 254 000. Menší počet žádostí tak může být signálem pozitivního směru amerického dolaru.
img

Akcie společnosti P&G po zveřejnění výsledků rostou o 4 %

21.04.2023 Procter & Gamble, největší světový výrobce domácích potřeb, zvýšil ceny svých spotřebních výrobků rychleji než vlastní náklady, což poprvé za dva roky vedlo ke zvýšení ziskových marží. Také díky vyšším cenám a mírně vyšší poptávce po některých výrobcích společnost zvýšila svůj odhad tržeb pro fiskální rok končící v červnu. Podle představitelů společnosti se nyní očekává, že organické tržby porostou meziročně přibližně o 6 % oproti dříve předpokládaným 5 %.
img

Ekonomický kalendář: Na programu jsou indexy PMI

21.04.2023 Evropské akciové indexy zahájily dnešní hotovostní obchodní seanci mírně níže. Pokles přichází po včerejším slabším obchodování na Wall Street a dnešní medvědí asijské seanci. USD ráno sílil - EURUSD klesl zpět pod 1,0950, zatímco GBP/USD testuje oblast 1,2400. Posílení USD vytváří tlak na ceny komodit, což vede k určitému poklesu ropy i na trhu drahých kovů.
img

Ranní okénko - Týden zakončí PMI indexy

21.04.2023 Dnes budou týden uzavírat předstihové ukazatele, a to konkrétně indexy nákupních manažerů v hlavních ekonomikách eurozóny, odpoledne pak dorazí i report z USA. V obou případech se ukáže, jestli nejistota v bankovním sektoru výrazněji ovlivnila očekávání u firem. Ostře sledováno bude i hodnocení cenových tlaků, ale také celkové poptávky. Již včera dorazilo množství předstihových ukazatelů, kdy podle očekávání došlo k mírnému zlepšení spotřebitelské důvěry v eurozóně, v USA pak Leading index naznačil hrozbu rychlejšího zpomalování americké ekonomiky.
img

Reporty top firem pro tento týden (17.04.2023)

17.04.2023 Velké americké banky minulý týden zahájily výsledkovou sezónu na Wall Street za 1. čtvrtletí 2023. První zprávy velkých bank dopadly většinou lépe, než se očekávalo, ale doprovodné komentáře varovaly, že ekonomika může mít v budoucnu problémy. Tento týden bude proud výsledků pestřejší a obchodníkům budou nabídnuty první zprávy od některých velkých amerických technologických společností.
C:\fakepath\Kretinsky.jpeg

Křetínského EPH odmítá obviňování holdingu z vazeb na ruskou ekonomiku

23.03.2023 Ukrajina dala na svůj seznam "mezinárodních sponzorů války" německý obchodní koncern Metro AG, který nadále působí v Rusku. Upozornil na to polský server Onet, který zároveň zdůraznil, že "klíčovým podílníkem v koncernu je český oligarcha Daniel Křetínský" s vazbami na ropný, plynárenský a bankovní sektor ruské ekonomiky. Mluvčí Energetického a průmyslového holdingu (EPH) většinově vlastněného Křetínským na dotaz ČTK sdělil, že společnosti ovládané EPH napojení na ruskou ekonomiku nemají a že podobné tvrzení je "nepravdivé, neférové a urážející".
img

Americký akciový trh uzavřel níž, Dow Jones klesl o 1,63 %

23.03.2023 V závěru obchodování na Newyorské burze klesl Dow Jones o 1,63 %, S&P 500 o 1,65 % a index NASDAQ Composite o 1,60 %.
img

Americké akcie uzavírají výš, Dow Jones si připisuje 0,98 %

22.03.2023 Přední americké akciové indexy na začátku dnešního obchodování rostou. Podle agentury Reuters zmírnil program na záchranu Credit Suisse obavy z rozšíření a investoři nyní čekají na rozhodnutí amerického Federálního rezervního systému, který dnes zahajuje své dvoudenní zasedání.
img

Americké akcie v očekávání kroků Fedu klesají, Dow Jones se propadl o 2,06 %

22.02.2023 Jak uvádějí odborníci, na pozadí nejnovějších makroekonomických statistických údajů o zemi, zvlášť o jejím trhu práce a inflaci, obchodníci odmítli možnost, že by Fed uvolnil svou politiku, která v poslední době popdorovala rally na trzích.
img

Makroekonomické postřehy Saxo Bank přinášejí nové obavy o budoucí růst

25.01.2023 Navzdory tomu, že se trhy i nadále nejvíce obávají inflace, slabší maloobchodní tržby a průmyslová výroba v USA náhle vyvolaly i obavy z ekonomického zpomalení. Díky příznivé situaci na pracovním trhu je tu však stále šance, že nás nečeká hluboká recese, ale hladké přistání. Trhy tak budou čím dál citlivější na údaje o zaměstnanosti. Větší pozornost se bude věnovat i hospodářským výsledkům – velké technologické firmy je začínají publikovat už tento týden.
img

Americké akcie uzavřely výš, Dow Jones vzrostl o 0,76 %

24.01.2023 Mezi složkami indexu Dow Jones dnes vedly akcie Intel Corporation, které vzrostly o 1,05 bodů, resp. 3,59 %, a uzavřely na hodnotě 30,27. Salesforce Inc stoupla o 4,62 bodů, resp. 3,05 %, a uzavřela na hodnotě 155,87. Apple Inc vzrostla o 2,35 %, resp. 3,24 bodů, a uzavřela na úrovni 141,11.
img

Ranní komentář: Netflix po výsledcích +7 %, bankrot Genesis

20.01.2023 Akciové trhy včera opět klesaly. V USA indexy zaznamenaly ztráty do procenta, v Evropě pak nad procento. Za pozornost stály výsledky společností Procter & Gamble, která dál úspěšně brání tržby i marže zvyšováním cen. Netflix pak překvapil výrazným růstem v počtu předplatitelů, díky kterému akcie společnosti rostly v after-marketu o 7 %. 
img

Procter & Gamble je pod tlakem po smíšených čtvrtletních výsledcích

19.01.2023 Akcie společnosti Procter & Gamble (PG.US) se obchodují o 1,0 % níže poté, co gigant v oblasti spotřebního zboží zveřejnil smíšené čtvrtletní výsledky za 2Q 2023. 
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Procter & Gamble stratí kvôli silnému USD a inflácii 3,7 miliardy USD

19.01.2023 Firmy z oblasti spotrebného tovaru sú všeobecne považované za stabilné a aj v horších časoch by sa im malo dariť dobre. Napriek tomu už počas tretieho kvartálu minulého roka spoločnosť Procter & Gamble pocítila spomalenie v niektorých segmentoch a pokles objemu predajov pokračoval aj teraz. Firma síce zvýšila ceny, čo jej ale pomohlo iba čiastočne. Aké ďalšie faktory spôsobili medziročný pokles tržieb? Dozviete sa v našom videu.
img

Jsou americké akciové trhy konečně atraktivně naceněné?

19.01.2023 „I přes současný propad na akciových trzích se americké akcie v agregátu jeví spíše dražší, máme zde situaci opačnou, než na jakou jsme byli zvyklí, kdy defenzivní tituly jsou naceněny štědřeji, než tituly růstové a technologické,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Ranní okénko - Data z USA potvrzují únorový hike o 25bb

19.01.2023 Dnes v rámci eurozóny budou investory zajímat zápisky z prosincového zasedání ECB, kde již tradičně budou hledat nápovědy o podobě příštího hiku. Většinově je trhem očekáváno 50bodové zvýšení sazeb, byť některé komentáře členů Evropské centrální banky z posledních dnů lze interpretovat tak, že nelze vyloučit ani zpomalení tempa na 25bb. Prezidentka Lagarde sice na posledním zasedání velmi zřetelně naznačila, že další zpomalení se v únoru nechystá, na druhou stranu nebylo by to poprvé, co mezi zasedáními dojde ke změně názoru. To u Fedu je o 25bb hiku takřka rozhodnuto poté, co včerejší data ukázala razantnější zpomalování maloobchodních tržeb a průmyslové produkce. To vše pak doplnil 0,5% meziměsíční pokles cen amerických výrobců.
img

Ekonomický kalendář: Zápis z ECB, výsledky Netflixu za 4. čtvrtletí

19.01.2023 Evropské akciové indexy začaly mírně ztrácet po včerejším poklesu v USA a dnešní smíšené asijské seanci. EUR a JPY jsou nejúspěšnějšími hlavními měnami, zatímco AUD po zveřejnění špatných údajů o zaměstnanosti v Austrálii nejvíce zaostává. Rozsah pohybů na trhu kryptoměn je malý a hlavní digitální měny  se obchodují smíšeně. Drahé kovy získávají, zatímco ropa mírně stahuje.
img

Co sledovat příští týden? (13.01.2023)

13.01.2023 Tento týden začaly na Wall Street zprávy o výsledcích hospodaření a po víkendu se investoři dočkají dalších zpráv od amerických finančních společností a také některých zpráv z oblasti technologií. Kromě toho se Bank of Japan chystá oznámit svou další měnovou politiku, přičemž pozornost bude zaměřena na její případnou revizi. V neposlední řadě budou údaje ze Spojeného království, Německa a USA udržovat GBP, EUR a USD v pohybu. Nezapomeňte příští týden sledovat US500, GBP/JPY a EUR/USD !
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones získává 0,80 %

12.01.2023 Podle prognóz zpomalila roční inflace v USA z listopadových 7,1 % na 6,5 %. Analytici uvádějí, že základ optimismu na trzích tvoří očekávané zpomalení inflace spolu se zlepšením situace v dodavatelských řetězcích a zmírněním covidových restrikcí v Číně. Zveřejnění indexu spotřebitelských cen se očekává ve čtvrtek.
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 1,05 %

23.12.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze klesl Dow Jones o 1,05 %, index S&P 500 o 1,45 %, index NASDAQ Composite o 2,18 %.
img

Americký akciový trh uzavřel níž, Dow Jones klesl o 1,03 %

07.12.2022 UnitedHealth Group Incorporated, která vzrostla o 4,28 bodů, resp. 0,80 %, a uzavřela na hodnotě 539,32, byla během dnešního obchodování nejvýkonnější složkou indexu Dow Jones. The Travelers Companies Inc vzrostla o 0,69 %, resp. 1,29 bodů, a uzavřela na hodnotě 188,50. Procter & Gamble Company vzrostla o 0,19 bodů, resp. 0,13 %, a uzavřela na značce 149,28.
img

SATS DJIA Live 12/2022

28.11.2022 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první prosincový pracovní den a prodám poslední prosincový pracovní den:
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 1,95 %

10.11.2022 Nejziskovější složkou indexu Dow Jones byla během dnešního obchodování Merck & Company Inc, která vzrostla o 0,09 bodů (0,09 %) a uzavřela na hodnotě 101,59. Kotace McDonald's Corporation klesly o 0,61 bodů (0,22 %) a obchodování zakončily na úrovni 277,79. Procter & Gamble Company ztratila 0,33 bodů, resp. 0,24 %, a uzavřela na úrovni 136,48.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones získává 2,47 %

24.10.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze vzrostl index Dow Jones o 2,47 % na měsíční maximum, index S&P 500 vzrostl o 2,37 % a index NASDAQ Composite o 2,31 %.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Procter & Gamble zvláda infláciu pomocou zvyšovania cien (3Q/2022)

20.10.2022 Výsledky včera reportoval aj výrobca spotrebného tovaru a kozmetiky Procter & Gamble. Firma zatiaľ bojuje s infláciou zvyšovaním cien, avšak postupne už evduje pokles objemu predaných výrobkov. Nepomáha jej tiež ani silný USD. Viac v našom videu.
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 0,33 %

20.10.2022 Nejziskovější složkou indexu Dow Jones dnes byla společnost The Travelers Companies Inc, která získala 7,40 bodů neboli 4,44 % a uzavřela na hodnotě 174,17. Chevron Corp vzrostla o 5,28 bodů neboli 3,24 % a uzavřela na hodnotě 168,00. Procter & Gamble Company vzrostla o 0,93 % neboli 1,19 bodů a uzavřela na úrovni 129,56.
img

Akcie společnosti Procter & Gamble v premarketu rostou navzdory nepříznivým vyhlídkám prodejů

19.10.2022 Akcie společnosti Procter & Gamble (PG.US) před otevřením vyskočily o 2,0 % poté, co společnost se spotřebním baleným zbožím vykázala lepší než očekávané výsledky za první čtvrtletí. Společnost uvedla, že vyšší ceny měly pozitivní dopad na tržby, ale snížila své výhledy na celoroční prodeje, protože silnější dolar zatížil její příjmy ze zemí mimo USA.
img

Ekonomický kalendář: Výsledky Tesla a IBM, Kanadská inflace

19.10.2022 Futures trhy dnes ukazují na mírně vyšší otevření evropské seance. Zatímco americké a evropské indexové futures rostly po zveřejnění solidních zisků Netflixu, tyto zisky byly během asijské seance vymazány. GBP je jednou z nejhůře výkonnostních měn G10 poté, co britská inflace v září vyskočila na 10,1 % meziročně, což odpovídá 40letému maximu z července.
img

Ekonomický kalendár: GBP v centre pozornosti pred Huntovým vyhlásením

17.10.2022 Európske akciové indexy začali dnešné obchodovanie bez výraznejších zmien. Stalo sa tak po zmiešanom obchodovaní v Ázii. GBP dnes ráno posilňuje na základe správ z médií, že premiér Truss odloží niektoré časti svojho plánu na zníženie daní. Nový minister financií Spojeného kráľovstva Jeremy Hunt dnes ráno o 12:00 prednesie vyhlásenie k tejto záležitosti. Existujú však aj nejaké špekulácie, že sa môže objaviť aj v Dolnej snemovni o 16:30.
img

Americký pre-market 10. října: Americký akciový trh je kousek od aktualizace ročního minima

10.10.2022 Tlak na americké akciové indexy přetrvává. Futures na S&P500 se obchodují v červených číslech po velkém výprodeji pozorovaném minulý pátek kvůli rostoucím obavám z dalšího zpřísňování politiky centrální banky, které jistě ovlivní globální ekonomiku a zisky společností. Futures kontrakty na index Nasdaq 100 klesly o 0,3 % pod tlakem polovodičového sektoru poté, co Washington dále přijal opatření k omezení přístupu Číny k americkým technologiím. Průmyslový Dow Jones klesl o 0,1 %.
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 1,11 %

27.09.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze Dow Jones klesl o 1,11 % na 52týdenní minimum, S&P 500 se propadl o 1,03 % a NASDAQ Composite spadl o 0,60 %.
img

SATS DJIA Live 10/2022

25.09.2022 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první říjnový pracovní den a prodám poslední říjnový pracovní den:
img

Americký akciový trh uzavřel poklesem, Dow Jones klesl o 1,07 %

05.09.2022 Chevron Corp byl dnes nejvýkonnějším komponentem indexu Dow Jones, když vzrostl o 2,31 bodu neboli 1,49 % a uzavřel na 157,85. Salesforce.com Inc vzrostl o 0,16 bodu (0,10 %) a uzavřel na 153,69. Walgreens Boots Alliance Inc vzrostl o 0,01 bodu (0,03 %) a uzavřel na 35,27.
img

SATS DJIA Live 09/2022

28.08.2022 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první zářijový pracovní den a prodám poslední zářijový pracovní den:
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 0,47 %

24.08.2022 Nejziskovější složkou indexu Dow Jones byla dnes Chevron Corp, která vzrostla o 5,09 bodů, resp. 3,24 %, a zavřela na hodnotě 161,99. Kotace Caterpillar Inc stouply o 5,45 bodů, resp. 2,84 %, a seanci zakončily na hodnotě 197,21. Dow Inc vzrostla o 1,21 bodů, resp. 2,22 %, a uzavřela na úrovni 55,62.
img

Americký akciový trh uzavřel poklesem, Dow Jones klesl o 1,91 %

23.08.2022 Společnost Procter & Gamble Company měla v dnešním obchodování největší zisky mezi komponenty Dow Jones, když ztratila 0,40 bodu (0,27 %) a uzavřela na 149,33. Kotace Johnson & Johnson klesly o 0,59 bodu (0,35 %) a obchodování zakončily na 167,59. Chevron Corp ztratil 0,79 bodu nebo 0,50 % a uzavřel na 156,90.
img

Ekonomický kalendář: Německé HDP, výsledky ropných spol. z USA

29.07.2022 Evropské futures trhy dnes poukazují na vyšší otevření seance na starém kontinentu. Nálada na globálních trzích se zlepšila po zveřejnění solidních zisků od společností Apple a Amazon. Na devizovém trhu však lze pozorovat poněkud rizikové nálady, přičemž mezi měnami G10 vede CHF a JPY.
img

Ranní komentář: Americké HDP klesá druhým kvartálem v řadě, AMZN a AAPL v reakci na výsledky rostou

29.07.2022 Americké HDP se v 2Q propadlo o 0.9 %, zatímco konsenzus počítal s růstem o 0.4 % a největší světová ekonomika se tak dostala do recese. Nálada na trzích je přesto pozitivní a americký index S&P500 dokázal i včera růst. Ze svých červnových low už přitom vystoupal o 11 %.
img

Reporty top společností pro tento týden (25.07.2022)

25.07.2022 Výsledková sezóna na Wall Street je v plném proudu a před námi je nezajímavější týden. Investorům totiž budou nabídnuty výsledky největších amerických společností. Mezi nejočekávanější zprávy patří ty od společností Alphabet, Microsoft, Meta Platforms, Amazon a Apple. Reportovat budou i další zajímavé firmy, včetně 10 z indexu Dow Jones. Těmi jsou 3M, Apple, Boeing, Chevron, Honeywell International, Intel, McDonald's, Microsoft, Procter & Gamble, Visa.
img

SATS DJIA Live 08/2022

25.07.2022 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první srpnový pracovní den a prodám poslední srpnový pracovní den:
img

Americký akciový trh ve středu smíšený

21.04.2022 Americké akciové indexy byly ve středu vzhledem k nevyrovnaným zprávám o výsledcích hospodaření předních amerických společností smíšené. Zisky v sektorech zdravotnictví, financí a veřejných služeb táhly akcie nahoru, zatímco ztráty v sektorech spotřebitelských služeb, technologií a spotřebního zboží táhly akcie dolů.
img

VIDEO: Procter & Gamble vidí silný dopyt po drahších produktoch

21.04.2022 Americký výrobca kozmetiky a spotrebného tovaru včera zverejnil čísla za prvý kvartál tohto roka. Napriek rastu snáď všetkých druhov nákladov firma dokázala prekonať odhady a darilo sa takmer všetkým segmentom. P&G napriek zvyšovaniu cien paradoxne eviduje vyšší dopyt po drahších výrobkoch, chystá sa ale aj na horšie časy.
C:\fakepath\eurusd-21042022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 21.4.2022

21.04.2022 Akcie v USA uzavřely smíšeně. Index technologického trhu Nasdaq oslabil vlivem propadu akcií internetové televize Netflix. Dow Jonesův index oproti tomu posílil díky pozitivním výhledům firem Procter & Gamble a IBM.
img

Americký pre-market 20. 4. 2022

20.04.2022 Futures na americké akciové indexy ve středu vzrostly a ignorovaly tak prudký pokles akcií Netflixu, stejně jako několik dalších neuspokojivých zpráv o ziscích dalších společností. Futures Dow Jones Industrial Average vzrostly o 126 bodů neboli 0,3 %, futures na S&P 500 si připsaly 0,4 % a futures na Nasdaq 100 vzrostly o 0,5 %.
img

Ekonomický kalendár: Inflácia z Kanady, výsledky Tesly

20.04.2022 Futures trhy dnes poukazujú na mierne vyššie otvorenie európskej seansy po včerajšom solídnom výkone amerických akcií. Futures na DAX sa obchodujú približne 50 bodov nad včerajšou uzatváracou cenou. Sentiment sa v noci trochu zhoršil, pretože výsledky Netflixu spustili masívny pokles ceny akcií v postmarkete.
img

Americký akciový trh v úterý posiluje

16.03.2022 V závěru včerejšího obchodování se americké akciové indexy na pozadí poklesu cen ropy posunuly vpřed. Největší zisky zaznamenaly společnosti z technologického sektoru a také ze sektoru spotřebního zboží a služeb.
C:\fakepath\letecka dopr.jpg

Ruské aerolinky si mohou v Rusku registrovat pronajatá zahraniční letadla

14.03.2022 Ruský prezident Vladimir Putin dnes podepsal zákon, který umožňuje, aby si ruské letecké společnosti v Rusku zaregistrovaly letadla pronajatá od zahraničních společností. Informovala o tom agentura TASS. Sankce uvalené na Rusko po invazi Moskvy na Ukrajinu dávají leasingovým firmám čas do 28. března, aby se osvobodily od smluv s ruskými aerolinkami, připomněla agentura Reuters.
img

Americké akcie uzavřely na nižší úrovni, Dow Jones klesl o 0,56 %

09.03.2022 Při uzavření newyorské burzy klesl index Dow Jones o 0,56 % na šestiměsíční minimum, index S&P 500 klesl o 0,73 % a index NASDAQ Composite klesl o 0,28 %.
img

Americké akcie uzavřely růstem, Dow Jones vzrostl o 1,79 %

03.03.2022 Na konci obchodování v New Yorku vzrostl Dow Jones o 1,79 %, index S&P 500 vzrostl o 1,86 % a index NASDAQ Composite přidal 1,62 %.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones beze změn

25.02.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze zůstal index Dow Jones beze změn (0 %), index S&P 500 vzrostl o 1,50 % a index NASDAQ Composite zůstal také beze změn (0 %).
img

Klíčové americké akciové indexy během čtvrteční seance klesají

04.02.2022 Index NASDAQ Composite se propadl o 3,74 % na 13 878,82 b. v důsledku masivního propadu akcií Meta Platforms. Akcie mateřské společnosti Facebooku ztratily za den více než 26 %. Výprodej vymazal 232,02 mld. USD z tržní kapitalizace společnosti Meta, což je největší jednodenní ztráta tržní kapitalizace americké společnosti.
img

Americké akciové indexy neustále klesají a nadále straší významnými antirekordy

24.01.2022 Po výsledcích páteční seance se americké akciové ukazatele výrazně propadly, přičemž ukazatele S&P 500 a NASDAQ Composite uzavřely týdenní obchodování s maximálním poklesem od jara 2020. Lídry poklesu byly sektory surovin, technologií a spotřebitelských služeb.
img

Americký akciový trh klesá. Výskyt omikronu dosáhl nového maxima.

20.01.2022 Americký akciový trh klesá již druhý den v řadě. Přesto analytici předpokládají, že obchodníci mohou otevírat pozice v malých objemech.
img

VIDEO: Procter & Gamble odolný voči inflácii

19.01.2022 Známy americký Blue Chip ukazuje silu svojej značky, vďaka ktorej prenáša zvyšovanie nákladov na svojich spotrebiteľov bez toho, aby objemy predaného tovaru klesali. Ako vidí firma tento rok, koľko ju bude inflácia naozaj stáť a ako sa darilo jednotlivým segmentom? Dozviete sa v našom videu:
img

Ekonomický kalendář: Kanadský CPI + pokračování výsledkové sezóny v USA

19.01.2022 Evropské akciové trhy začaly středeční seanci v negativním teritoriu. Navázaly tak na ranní výsledky Asie a včerejší Wall Street. Trhy tíží růst výnosů, které drtí primárně růstové akcie a malé společnosti. Trhy zůstávají nervózní a čekají na zasedání Fedu, které je na programu v příštím týdnu.
img

Jak Čína snižuje úrokovou sazbu, akciové trhy rostou

17.01.2022 Globální akciové indexy zaznamenaly v pondělí díky pozitivním zprávám z Číny silný růst. Bylo oznámeno, že Čínská lidová banka ve snaze podpořit ekonomiku země, která se potýká s problémy, snížila klíčovou úrokovou sazbu.
img

Ekonomický kalendář: Svátek v USA přináší změnu obchodních hodin + výsledková sezóna v tomto týdnu

17.01.2022 Evropa začala pondělní seanci v pozitivním teritoriu. Optimismus se přenesl z asijské seance, kde převažoval růst. Stojí za zmínku, že na globálních trzích dnes bude nižší kvůli státnímu svátku v USA. Akciové a dluhopisové trhy dnes zůstanou zavřené a obchodování futures dnes bude zkráceno - viz info níže. Standardních makrodat dnes bude pomálu a neměly by dění na trzích příliš ovlivnit.
C:\fakepath\2018-12-28t213851z_4_181229-063605_haf.JPG

SATS DJIA Live 12/2021

22.11.2021 Jak jsem slíbil v minulém příspěvku, uvádím seznam společností, které nakoupím první prosincový pracovní den a prodám poslední prosincový pracovní den:
img

Akcie spoločnosti Procter & Gamble klesli v predobchodnej fáze napriek lepších hospodárskym výsledkom

19.10.2021 Akcie spoločnosti Procter & Gamble (PG.US) klesli v predobchodnej fáze o viac ako 2% napriek tomu, že gigant spotrebiteľských produktov zverejňoval štvrťročné pozitívne čísla. Spoločnosť zarobila 1,61 dolára na akciu, čo je mierne nad odhadmi analytikov vo výške 1,59 dolára na akciu. Príjmy tiež prekonali očakávania trhu. Spoločnosť však varovala, že vyššie náklady na komodity a náklady na dopravu budú ukrajovať zo zisku vyššie sústo. Spoločnosť stále dodržiava svoju ročnú prognózu zisku s tým, že zvýši ceny pre ďalšie hlavné produkty.
img

Ekonomický kalendář: Pokračuje výsledková sezóna a čekáme na projevy bankéřů z Fedu

19.10.2021 Evropské trhy otevřely mírně do pozitivního teritoria. Dobrá nálada je zřetelná také na forexu. Měnám bezpečných přístavů USD, CHF a JPY se daří nejméně. Komoditní trh vykazuje růst.
img

Ranní komentář: Americké indexy mírně v plusu, Evropa ztrácí.

19.10.2021 Máme za sebou klidný start do nového týdne, který byl na nové makro i fundamenty spíše chudší. Akciové indexy v USA dokázaly mírně růst. V růstu jim přitom pomáhaly především velké technologické společnosti, jako například FB, který včera přidal více než 3 %. Pod mírným tlakem byly naopak akcie v Evropě.
img

Najlepšie hospodárske výsledky zverejnené tento týždeň (18.10.2021)

18.10.2021 Finančné správy veľkých amerických bánk zverejnené minulý týždeň sa ukázali byť silné a umožnili americkým indexom zaznamenať najlepší týždeň od júla. Existujú náznaky, že dynamika úverov sa v treťom štvrťroku roka zlepšila a po minuloročnom spomalení sa mohla konečne priblížiť k inflexnému bodu.
img

Ciklum kupuje CN Group od Genesis Capital a rozšiřuje tím svou působnost v rámci Evropy. Akvizice posílí pozici Ciklumu na trzích střední Evropy a německy mluvících zemí.

31.08.2021 Ciklum, globální společnost specializující se na vývoj softwaru a digitální služby, dnes oznámila akvizici společnosti CN Group, české firmy pro vývoj softwaru, od Genesis Capital, jedné z nejvýznamnějších skupin v oboru private equity ve střední Evropě. V rámci právě dokončené transakce prodal Genesis Capital, jenž investoval do CN Group v roce 2019, 100 % svého podílu společnosti Ciklum.
img

Ceny nejen ojetin v USA zpomalují. Žádosti o podporu opětovně klesají k významné hranici

13.08.2021 Inflace v Česku zrychluje. Stejně jako je tomu u dalších evropských zemí, i v Česku začala inflace výrazně zvyšovat. Červencové číslo překvapilo trhy i centrální banku. Meziročně inflace vyskočila na 3,4 % a jádrová dokonce na 3,8 %. Jedná se o nejvyšší hodnoty za posledních čtrnáct a půl roku.
img

ČNB zvýšila sazbu na 0,75 %, tento rok očekává inflaci 3 %. Nezaměstnanost v USA klesla na 5,4 %

06.08.2021 Česká národní banka se opět rozhodla zvýšit základní úrokovou sazbu o čtvrtprocentního bodu na 0,75 %. K zvýšení sazby banka přikročila v tomto roce již podruhé především kvůli rostoucí inflaci, která souvisí s oživením ekonomiky. Banka také oznámila, že hodlá pokračovat ve zvyšování repo sazby v letošním i v průběhu příštího roku. Pro hike zvedli ruku čtyři členové bankovní rady. Jeden člen dokonce hlasovat pro zvýšení sazby o půl procentního bodu. Další dva bankéři byli pro zachování repo sazby na současné úrovni.
C:\\fakepath\\eurusd-01082021-1.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA po ztrátách Amazonu klesly, dolar posílil

01.08.2021 Americké akcie v pátek oslabily. Výrazně k tomu přispěla firma Amazon.com, která varovala, že čeká nižší růst tržeb. Za celý měsíc si však index S&P 500 udržel zisk a vzrostl již šestý měsíc za sebou.
img

ČNB bude i nadále pokračovat ve zvyšování sazeb. Čína zavádí regulace i na vzdělávání.

30.07.2021 Čínské úřady o víkendu oznámily, že vzdělávací společnosti budou muset být pouze neziskové. Po nedávném zpřísňování regulací u čínských technologických firem to přirozeně vyvolalo obavu u investorů, kteří se houfně začali zbavovat akcií ze “země draka“. Tamní akciový index CSI 300 v tomto týdnu klesl až na osmiměsíční dno. Řada firem odepsala i přes 50 % své hodnoty. Investorům tak bylo rázným způsobem připomenuto, že při investicích v Číně musejí kromě standardních rizik počítat i s nevyzpytatelností komunistické strany a regulacemi. To může vést k tomu, že zahraniční investoři budou u těchto aktiv požadovat výraznější diskont, nebo sníží expozici.
img

Týdenní výhled trhu FOMC, CPI a výsledky FAANG v centru pozornosti

26.07.2021 Tento týden se všechny oči obrátí ke středeční americké tiskové konferenci FOMC. Obchodníci se budou chtít dozvědět více o plánech Fedu po dramatickém posunu politiky minulý měsíc, který způsobil, že americký dolar prudce vzrostl.
img

Německo očekává návrat ekonomiky na úroveň před krizí již v Q3. Rusko zvedlo sazbu o rekordních 6,3 %, bojí se inflace

23.07.2021 Podle Deutsche Bundesbank se největší evropská ekonomika brzy vrátí na úroveň před koronakrizí. Německá centrální banka tedy očekává, že se tak stane nejspíše ve třetím čtvrtletí letošního roku, avšak jedním dechem dodává, že nesmí dojít k žádným významným komplikacím ve zpracovatelském průmyslu.
img

Inflace nezadržitelně roste, proti Powellovi stojí Rusnok. Dle něho se nejedná o přechodný jev

16.07.2021 Během dvoudenního vystoupení šéfa Fedu Jeroma Powella před Kongresem zaznělo, že finanční instituce ve spojených státech jsou dobře kapitalizované. Inflace, která se dostala vysoko nad inflační cíl centrální banky, v současnosti není podle Powella vázána na obvykle faktory, jako je napjatý trh práce či přehřátá ekonomika. Tento typ inflace je v historii jedinečný a podle centrálního bankéře bude pro Fed výzvou reagovat na tuto inflaci. Proto bude centrální americká banka i nadále pokračovat s hodnocením rizik, které ovlivňují inflaci. Powell také zopakoval, že se stále domnívá, že vysoká inflace je pouze přechodným jevem a že postupně bude docházet k jejímu poklesu.
img

Japonské ponaučení

02.06.2021 Na konci 80. let minulého století bylo Japonsko nejrychleji rostoucí ekonomikou z vyspělých zemí. Japonské společnosti dobývaly světové trhy a všichni předpokládali, že takový vývoj bude i nadále pokračovat. V té době japonská ekonomika rostla průměrným čtyřprocentním tempem, v některých letech tempo růstu atakovalo téměř 10% hranici.
img

Long signál na akcie Procter & Gamble (PG)

21.04.2021 Procter & Gamble je americký výrobce spotřebního zboží. Aktivity společnosti se zaměřují na vývoj a výrobu značkových produktů pro krásu, péči o textil a domácnost, hygienu, zdraví a péči o dítě, potraviny a nápoje. Poté, co se akcie v listopadu loňského roku posunuly na nové historické maximum, následovala velká korekce.
img

Forex: Finanční trhy sledují korporátní výsledky

21.04.2021 Makroekonomický kalendář dnes nabízí jen rostoucí inflaci ve velké Británii. V regionu Polsko vykáže zrychlení průmyslových cen, navýšení průmyslové výroby a zrychlené tempo růstu mezd. Finanční trh bude sledovat především zveřejňované korporátní výsledky a výhledy.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme hospodářské výsledky dalších amerických společností

20.04.2021 Evropské akciové trhy otevřely mírně do pozitivního teritoria po nevýrazné seanci v Asii. Přestože se pokles zastavil, tak obchodníci by měli mít na paměti, že včerejší sentiment byl po ránu pozitivní a nálada se postupně zhoršovala v průběhu dne. Dnešek je z pohledu makrodat velmi chudý, nicméně máme před sebou mnoho hospodářských výsledků amerických firem.
img

Týdenní tržní výhled: ECB, BOC a zisky amerických firem v centru pozornosti

19.04.2021 Aktuálně jsou zůstávají oči účastníků trhu zaměřeny na vzrůstající akciové trhy po celém světě. Americké i evropské akciové indexy vedly závod v růstu a zaznamenávaly nová maxima, v době kdy se obchodníci zaměřují na pozitivní ekonomický dopad a zavedení vakcíny proti koronavirům.
img

Týden na akciových trzích: Pozitivní nálada a bezbřehý optimismus, kam se podíváš

16.04.2021 Za mořem začala výsledková sezóna za první čtvrtletní tohoto roku. Tradičně jako jedny z prvních oznámily svá kvartální čísla velké banky. A nutno dodat, že dodané výsledky jsou opravdu dobré. Meziroční zisky rostly násobně (např. 5x). Důvodem je pravděpodobně rozpouštění rezerv ke špatným úvěrům a zisky z obchodování.
img

Procter & Gamble modernizuje, budoucnost společnosti vypadá růžově

23.03.2021 Společnost Procter & Gamble působí v 10 kategoriích zboží denní potřeby se spotřebitelskými značkami, jako jsou prací prostředky Ariel, pleny Pampers a šampony Head & Shoulders. Je lídrem na trhu (s ročními tržbami 72 miliard USD v roce 2020). Společnost je však rozhodnuta inovovat a digitalizovat. Jelikož od začátku koronakrize lidé zůstali doma a předzásobili se produkty osobní péče a péče o domácnost, PG zaznamenala jedny z nejlepších čtvrtletí za mnoho let.
img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

Prudký pokles tržeb v eurozóně o 6,4 %. Růst HDP a spotřebitelské důvěry v USA překonává očekávání

05.03.2021 České hospodářství zaznamenalo v minulém roce nejhlubší propad od vzniku samostatné České republiky. Podle zpřesněného odhadu Českého statistického úřadu HDP vloni pokleslo o 5,6 %. „Nejvýrazněji k poklesu, o 2,2 procentního bodu, přispěl vývoj ve skupině odvětví obchodu, dopravy, ubytování a dále průmysl o 2,1 procentního bodu,“ konstatoval ředitel odboru národních účtů ČSÚ Vladimír Kermiet.
img

Stimulační politika ze strany ECB a FEDu pokračuje. Rusko očekává návrat ekonomiky na předkrizovou úroveň koncem 2021

19.02.2021 Izraelská ekonomika poprvé od roku 2002 poklesla, když se HDP v letošním roce snížilo o 2,4 %. O rok dříve přítom izraelské hospodářství vzrostlo o 3,4 %. Tamní centrální banka však predikovala mnohem větší pokles o 3,7 %. Institut pro fiskální studie (IFS) konstatoval, že by Británie musela zvednou daně o 60 miliard liber ročně, pokud by se rozhodl současný ministr financí Rishi Sunak kompenzovat ztráty způsobené pandemii. Sunak má 3. března nastínit, jakým způsobem bude řešit dopady pandemie.
img

Evropský parlament schválil protikrizový balíček. Němečtí podnikatelé nelibě nesou prodloužení lockdownu.

12.02.2021 Americký prezident Joe Biden oznámil, že chce k Číně přistupovat odlišně než Donald Trump a soustředí se hlavně na mezinárodní pravidla. Dále prezident dodal, že obě ekonomické velmoci budou extrémně soupeřit. Inflace v lednu ve Spojených státech zůstala nezměněna na úrovni 1,4 %. Analytici očekávali mírnější růst na úrovni 1,5 %. Jádrová inflace v lednu zaznamenala pokles z 1,6 % na 1,4 %.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/NZD | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Obchodování na burze | Interactive Brokers | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AOS | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Valná hromada | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Béžová kniha | CBOE | CCI | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | DAX | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Falešné proražení | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Large Cap | Forex trader | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | GAAP | Gap | Grafy | HDP (Hrubý domácí produkt) | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Open | Osobní příjem | P/E | PEG | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Produktivita práce | Prémie | Průmyslové objednávky | RRR | Rally | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Split | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Asijské akcie | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Dluhopisové trhy | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Devizové intervence | Facebook | Riziková averze | LYNX | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Time-Frame | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Centrální bankéři | EURUSD | GBPUSD | GBPJPY | Raiffeisenbank | Abenomika | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie CETV | Akcie Facebook | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie PG | Akcie Tesla | Akcie Unipetrolu | Americká burza | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Brent | Brokers | Burzovní lístek | Burzovní zpravodajství | Burzovní zprávy | Cena | Cena akcií | Cena akcií Unipetrol | Cena ropy brent | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | ČNB euro | DAX 30 | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Japonska | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Eura | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forexu | Fortuna | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nemovitosti | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Koupit akcie | Kurzy | Lira | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Naše burza | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodníci s akciemi | Obchodování opcí | Obchodování s opcemi | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Pasivní příjem | Tatry Mountain Resorts | Patria.cz | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropné vrty | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | SP500 | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Telefonica akcie | Telefonica O2 akcie | Tesla Motors | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Twitter | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | XM | Země EU | Zemní plyn | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | ROIC | CNBC | ZEW | EIA | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | Bill Gates | Buy | CEE | Cenově vážený index | Čistá marže | DCF | Defenzivní tituly | Diskont | EBITDA | Ex-dividend | Hold | Christine Lagarde | Janet Yellen | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | P/S | PX index | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | ROE | SPAD | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | WSJ | Převis | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Bohatý | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | S/R zóny | Futures trhy | Know-how | Genesis | Retail | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Investment | Slušný zisk | Stock market | Traders | Aramco | Moody's Investors Service | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Deutsche Bundesbank | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | Jackson Hole | Institut ZEW | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | DIW | Sentix | Baker Hughes | Členové OPEC | TLTRO | NATO | TD Ameritrade | International Business Machines (IBM) | Barrick Gold | BBC | Washington Post | Sentix index | Reálný obchodní účet | Reporty | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Short squeeze | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Yahoo Finance | Energie | Prezident Fedu | Finanční stabilita | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Linie odporu | Podnikatelé | Pro tradery | Globální akciové trhy | KBC | BlackRock | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Jádrový index | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | City | Bezpečné investice | Americké firmy | Pozornost investorů | Index důvěry | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Standard & Poor's | České firmy | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Ekonomické dopady | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Britské hospodářství | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Bezpečnější investice | Britské banky | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | AAA | Rating AAA | Černé pondělí | Obchodování v Asii | Uvolňování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Fibo | Propad | Kryptoměny | Eurex | DAX30 | DAX30 CFD | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení koruny | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Ředitel pražské burzy | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Zajištění | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Ethereum | E*Trade | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Zahraniční firmy | Odhodlání | Credit Suisse Group | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Francouzský CAC 40 | Odhady trhu | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | General Electric | Bankovní krize | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Manažeři fondů | Výnosy | Měnové stimulace | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Hlavní ekonom britské centrální banky | Akciové trhy v USA | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Americké investiční banky | Softbank | Institucionální investoři | Čínský statistický úřad | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | ČTK | Obchodování forexu | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Raymond James Financial | ABN AMRO Bank | IHS Markit | ex | Akcie firem | Tržní kapitalizace společnosti | Ranní nadhoz | Skupina PPF | Vstup na burzu | BBVA | Silicon Valley Bank | Investopedia | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Nasdaq Composite Index | Cena palladia | Makroekonomické zprávy | BHS | Breakout Trader | IBKR | Benjamin Graham | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Jack Schwager | Palladium | Obchodování indexů | Trade Financial | Jan Dvořák | Investovat do Bitcoinu | Průmyslový index Dow Jones | Jerome Powell | MiFID II | Crown | ETH | Invesco | Kapitálové výnosy | Inteligentní investor | Cena kryptoměny ethereum | Věštec z Omahy | Estee Lauder | CFG | Lithium | Obchodování na trzích | Úspěšný trading | Výnosy u dluhopisů | Investování s LYNX | Obchodování Futures | Airbnb | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Krypto | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Německá centrální banka | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | Edison | Schwab | FAANG | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Obchodníci s ropou | Turecké liry | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Šéf Fedu | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Norges Bank | Profesionální obchodník | Akcie GE | Pražský PX | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | Trhy v USA | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Silnější dolar | Signál na akcie | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Roční výnos | Intercontinental Exchange | IG | Obchodní platforma MetaTrader | Posilování eura | Zvýšení mezd | BinckBank | Výkonnost akcií | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Náklady na úvěry | Evropská komise | Steven Mnuchin | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | The Wall Street Journal | Výsledky bank | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Makroekonomické statistiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Rekordní růst | Konopné akcie | Investice do marihuany | Poziční obchodníci | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO Instacart | Cena zemního plynu | PINS | Uber Technologies | Plánované obchody | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | HeadHunter | Splácení dluhu | Český průmysl | Akcie Walt Disney | Optimismus na akciových trzích | Nezaměstnanost v ČR | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Akcie firmy | Sharpe ratio | Elliottovy vlny | Stav americké ekonomiky | Boris Johnson | The Telegraph | NVDA | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Ferrari | NATGAS | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Svět investování | Akcie Netflixu | STAR | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Uranové akcie | Vývoj na trzích | Pokles cen | Německé HDP | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Globální akciové indexy | XTB Research | Ministerstvo obchodu | Britský premiér | SIX | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Likvidita na trhu | Konglomerát | Akcie týdne | Zprávy z Německa | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Shrnutí obchodování | FRS | Růst mezd | KB | Depozitní sazby | Prosus | US500 | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Deutsche Welle | Dění na trzích | PPF | Denní graf | Očekávání trhu | Italská vláda | Vlastní akcie | Výše dividendy | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | UCITS | Finanční údaje | iShares | MetLife | GOOGL | Internet of Things | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Rychlé zhodnocení | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Obchodní dohoda | Projevy centrálních bankéřů | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | ByteDance | TikTok | S&P 500 Index | US30 | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Silné akcie | MetaTrader 5 Supreme Edition | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Politická situace | HDP v USA | Německá vláda | Výsledkové zprávy | ČNB Jiří Rusnok | Výkon amerického dolaru | Objem | Hodnota vašich investic | Data z USA | Ropný kartel OPEC | Bílý dům | MSFT | Obchod | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Statistické údaje | Hluboká recese | Obchodování na americkém trhu | Supreme Edition | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | ČSÚ | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Luis De Guindos | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Hlavní události | Inflace ČNB | BAT | Průmyslová výroba v USA | SP500 CFD | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Poradce Bílého domu | Růst cen | CBI | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Souhrnný index | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Politická krize | Rozdělení zisku | INTC | Intel (INTC) | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | 5G | Švýcarská ekonomika | SECO | Hospodářské záležitosti | Evropská ekonomická důvěra | Ekonomická důvěra | FT | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Zveřejněná data | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | Financovat | Christine Lagardová | SMA | Statistika | Předpovědi | Predikce vývoje | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | PLN | Na burze | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Standard Oil | Hospodářský výsledek | SoftBank Group | ABC | Visa | General Motors | Enel | Ceny potravin | Čínský vývoz | Čína a USA | Šinzó Abe | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Stavebnictví | Dolar vůči japonskému jenu | Inflace v listopadu | Běžný investor | Německý ZEW index | Problémy | COPPER | EW | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Růstový impuls | Britové | Vládní výdaje | Cvičení | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Ekonomická recese | Zbývající akcie | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Ranní zpráva | Cena za akcii | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | Newmont Mining | PKN Orlen | FIS | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Federální obchodní komise | Amgen | Airbus | Goldcorp | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Metro AG | InterContinental | Accor | Daniel Křetínský | Inflační výhled | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Premiér Boris Johnson | Důchod | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | Kupní síla | AXA | Philadelphia Fed index | Fed index | Záporné úrokové sazby | Zavedení záporných úrokových sazeb | Europoslanci | FedEx | FDX | xStation5 | Nejziskovější akcie | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | TASS | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Bydlení | COTTON | SUGAR | Uber | Česká zbrojovka | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Stratég | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Visa (V) | Tripadvisor | Kraft Heinz | Výnosy státních dluhopisů | Peter Navarro | Obchodní poradce Bílého domu | Obchodní poradce | SSE Composite | Izraelská ekonomika | Vývoj měnové politiky | Peking | Aktivita zpracovatelského sektoru | Evropské PMI | US100 | Americký index | Wirecard | Slabý ekonomický růst | Nálada na globálních trzích | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zvýšení inflace | Ekonomika Velké Británie | Černé labutě | Klesající trend | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | Američané | Exact Sciences | Návratnost | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Akcie GM | General Motors (GM) | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Evropská inflace | Dobrá data | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | O2 | Letecké společnosti | Miliardy eur | T. Rowe Price | Ministr zahraničí | Íránský ministr zahraničí | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Česká průmyslová výroba | Poradenství | Ministerstvo práce | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Podnik | Luboš Růžička | Vyšší inflace | Bloky | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | ČNB Vojtěch Benda | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nižší růst | Apple Inc. | Ceny energií | Celková průmyslová výroba | Vyplácení dividend | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | General Electric (GE) | Ropná pole | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | Nezaměstnanost v Británii | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Instagram | Obchodní vztahy | CMS | Anglie | Trhy | Čínské úřady | Světová zdravotnická organizace | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Stabilní výhled | Carlos Slim | Carlos Slim Helú | Magnát Carlos Slim | Impérium | Mexický magnát | Jüan | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Důchody | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Dobrý obchodní plán | Las Vegas Sands | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Raiffeisenbank a.s. | Beijing Hotgen Biotech | FIAT | Zpomalení růstu | López Obrador | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Konzistentní zisky | Zlepšení | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | SBUX | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Dopady koronaviru | FCF | PMI pro sektor | Fresenius Medical | FME | Korporátní výsledky | Adidas | Společnost Nike | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | America first | NFP | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | TNOTE | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Medvědi | Poptávky po ropě | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Hospodářství Evropské unie | Inflace v lednu | Marek Mora | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Empire State Index | TWTR | Akcie Twitter | Akcie 3M | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | Bez rizika | E*Trade Financial | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Index CSI 300 | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Statistické údaje z USA | Údaje z USA | Prudký propad | FinTech akcie | PHIA | Ekonomické recese | Index aktivity | Největší ztráty | Data PMI | Šéfka ECB | Caixin/Markit | Stabilita | Německé maloobchodní tržby | Cestovní ruch | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Nižší sazby | Vyhlášení nouzového stavu | Šok | Guru | Výkyvy | Aktuální Price Action | VOLX | Výsledky HDP | Nástroje měnové politiky | WP | Rishi Sunak | Restrikce | Prudký pokles | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Deficit státního rozpočtu | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Akcie vs. dluhopisy | Medvědí trend | Další vývoj | Karanténní opatření | Nákupy akcií | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Průmyslové ceny | Silný propad | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Odhady ekonomů | Guvernér Rusnok | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Největší propad | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Inflace v EU | Nákupy aktiv | Obnova ekonomiky | Měnové zasedání | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Dopady pandemie | Charles Dow | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Waste Management | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Prodeje domů | Další pokles | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | REGN | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Fundament | Negativní korelace | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Německý akciový index | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Kevin McCarthy | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Ratingová agentura S&P | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Počet Američanů žádajících o podporu | Potenciál | Evropský parlament | Platební neschopnosti | České vlády | Allianz | Německý statistický úřad | Propad HDP | Křetínský | Ceny elektřiny | Karanténa | Bulharsko | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Izrael | Abbott Laboratories | E-commerce | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | Walt Disney (DIS) | VW | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Microsoft (MSFT) | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Údaje | Výhled ratingu | Oživení v Číně | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | Prezident Vladimir Putin | IT poradenství | Zpracování mezd | Velké americké banky | UnitedHealth Group | Anthem | Ministři | Pomalé oživení | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Jednání OPEC | Znárodnění | Nejsilnější růst | Nárůst nezaměstnanosti | Španělé | FANG | DAWN | DAWN akcie | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Delaware | Inflace v březnu | Long signál na akcie | Index US500 | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Dluhopisy s kratší splatností | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Úspory | Hospodářské oživení | Internetové televize | Televize Netflix | BMO | AMC | Before market open | After market close | Market close | Market open | BMO - before market open | AMC - after market close | Statistiky | Remdesivir | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | Malé podniky | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Květnový kontrakt | Japonský export | Trade | S&P500 | Současný propad | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | CBRT | Reddit | Debata | Tweety | Spotřebitelská nálada v Německu | PMI ve službách | Evropská data | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Evropské indexy | Air France | Posílení | Zoom Video Communications | Největší propady | Ropa zadarmo | Amundi | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Větší pokles | Podpůrná opatření | Data z trhu práce | ADBE | Očekávané výsledky | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Propad exportu | Maloobchodní tržby v Německu | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | Shell | Výzkumná skupina | Maloobchod | Jiří Hruška | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Dividendové ETF | ISM pro sektor služeb | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Soudní dvůr | Aktivita v americkém sektoru služeb | PMI pro sektor služeb | Maloobchodní tržby v eurozóně | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Export v dubnu | Dovoz | Vývoz | ETN | Hugo | Australský premiér | Australská ekonomika | Zadlužení | Expanze | Politika centrální banky | Zveřejněné údaje | Ben Broadbent | Nike (NKE) | NKE | Průmyslová výroba v Evropské unii | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | Rekordní propad | Účet platební bilance | T-Mobile | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Rostoucí potenciál | Vývoj ekonomiky | Vakcína | Sektor služeb | Ekonomická aktivita v USA | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Moderna | Advance Auto Parts | Manažeři | Eli Lilly | LLY | AZN | Japonský export v dubnu | Omezení produkce | Kupci | Společnost Facebook | Aktivity společnosti | Kanadská data | Čínské hospodářství | Renault | Josh Frydenberg | Splunk | Umělé inteligence | Hikvision | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | MLM | Vládní pomoc | Propad příjmů | Ekonomické zotavení | Jaguar | Předstihové ukazatele | Ztráty zaměstnání | Euromonitor International | Mondelez | JDE | Akcie mateřské společnosti | Unie | Propady HDP | ČR | Záchranný program | Balíček na podporu ekonomiky | Počty nových žádostí o podporu | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Akcie Intel | Akcie Merck | Spolkový sněm | Rozhodnutí FOMC | Zbrojovka | Výrobní PMI | Sentiment na trzích | PEPP | Prodej podílů | Genesis Capital | Plán obnovy ruské ekonomiky | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Antivirus | Zvyšování mezd | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Square | Investoři v Evropě | Počet nových žádostí o podporu | Letecká skupina | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Big data | Oracle | Akcie big data | Dlouhodobé rezistence | Pokračování růstu | Rekordní pokles | Nikola | Index Nasdaq Composite | Zpomalení inflace | Teorie černé labutě | Black Monday | Největší světová ekonomika | Canopy Growth | EPH | EPIF | APA | Nestlé | Sanofi | Stimulační balík | Roční míra inflace | Podpůrné programy | CapitalPanda | Jozo Perić | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Negativní výhled | Výplata | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Tiff Macklem | Index průmyslové výroby | Vyšší daně | Koronavirová opatření | Druhá vlna | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nízké sazby | Mississippi | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | ASM International | Letecký průmysl | Fintech společnosti | TTWO | Akcie Coca-Cola | Medtronic | Thermo Fisher Scientific | Cerberus | Situace na trhu práce | Exporty | Dopad pandemie | Novavax | Prostor pro další růst | Sony | Leva | E.ON | Johnson & Johnson | Abbott Labs | Větší riziko | KLM | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Peugeot | Americký maloobchod | Růst tržeb | Investice do robotiky | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Spotřební daně | Technologické společnosti | Makro zprávy | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Společnost XTB | Kanadský CPI | Salesforce.com | Akcie Salesforce | Akcie Salesforce.com | Akcie těžařů | Konjukturální průzkum | Newmont Goldcorp | Porušení pravidel | Mírná korekce | Zlatá horečka | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Největší propady HDP | Propady HDP zemí | Odhad růstu HDP | Důvěra | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Aktivita v čínském průmyslu | Caixin | Program skupování aktiv | Skupování aktiv | WeCHat | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Zpomalování inflace | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Dobré zprávy z USA | Zprávy z USA | Prezidentské volby USA | Setkání zemí OPEC | Analytik XTB | Match Group | Pokles tržeb | Vládní koalice | Goodyear | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Adyen | Počet akcií | Airbus Group | Coca-Cola | Ruská vláda | Ceny v eurozóně | Výrobní sektor | Výrobní index | Venezuela | SPAC | Southwest Airlines | Odborníci | P/E poměr | Inspirace | Zdanění | Prognóza Ministerstva financí | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Jošihide Suga | Stavební povolenky | Akcie NIO | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Nákup cenných papírů | NAHB | Zhoršení pandemie | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Accenture | Politici | Žádosti o podporu v USA | Diverzifikovat | Micron | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Omezení výplaty dividend | Fiskální pomoc | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Pracovní místa | Druhá vlna koronaviru | Vinci | Ranní okénko | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | NextEra | Lockdown | Měnový fond | Jens Klatt | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Oživení německé ekonomiky | Ameriprise Financial | Walgreens | Daniel Častvaj | Mluvčí EPH | EPH Daniel Častvaj | Akcie Sony | Koncern | Epidemiologická situace | Zhoršující se epidemiologická situace | Jitan Solanki | Concho | Nově zahájené stavby domů v USA | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Dobrý byznys | Newmont | Align Technology | ALGN | Intel | Zásoby benzinu | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Pokles indexu | ALV | Futures na ropu | Moneta | Bed Bath & Beyond | Pandemický program | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | NCLH | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | GLE | Electronic Arts | T-Mobile US | Martin Malý | Šťastné obchodování | Akcie Berkshire | Akcie Coca-Coly | Klesající dolar | MCD | Zprávy o vakcíně | Pfizer a BioNTech | China Telecom | China Mobile | Týdenní tržní výhled | Nová vakcína | QCOM | Snižování cel | MRNA | Online investiční konference | Akcie spoločnosti | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Proražení | INTC.US | Enphase Energy | NextEra Energy | TSCO | Investice do vody | XYL | AWK | Xylem | GME | GameStop | Akcie společnosti Walt Disney | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | Alexion | BIDU | Očkování | LEN | Lennar | CMI | Stabilní příjem | Rychle zbohatnout | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | GS.US | Krizový balík | Ceny aktiv | MGM | Peloton | US2000 | Burzovní prázdniny | Futures na ropu WTI | AAL | Očkování proti covidu-19 | DGX | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Stimulační balíček | Norwegian Cruise | Carnival | Burzy v USA | Počasí | Růst ceny | Německá inflace | Report stavu ropných zásob | Volby v Georgii | Vývoj akcie | Počet pracovních míst | Brands | Zdravotní péče | Salutem | Salutem Fund | Shopify | Zoom Video | Evropské centrální banky | USCBC | Acacia Communications | Dopad na trhy | Bidenův stimulační balík | MRK | MJ | WU | Indexy na Wall Street | Inaugurace | MFČR | UAL | UAL.US | Situace na trhu | United Parcel Service | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Týdenní Forex kalendář | Akcie Gamestop | Etsy | KFC | PEP | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | JNJ.US | Tržní ceny | Thermo Fisher | Dnešní seance | Zpráva o měnové politice | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | Dynamický růst | HAS | Hasbro | UNH | Humana | Anheuser-Busch inBev | ABBV.US | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Kering | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | AIG | FinTech akcie 2021 | WFC | Světový dluh | SPWR | PMI indexy | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Sentiment investorů | Freeport-McMoRan | Akcie Boeing | Akcie společnosti Moderna | Dollar Tree | DLTR | Phillips 66 (PSX) | PSX | ConocoPhillips (COP) | XOM.US | Admirals | Silný růst | Evolv | Banco Santander | Market Wizards | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Vývoj ceny akcií | Hodnotové akcie | Mentor | Týdenní shrnutí | Vývoj pandemie | Kansas City Southern | KSU | Společnost Procter & Gamble | CRM | IPO Deliveroo | xStation 5 | Discovery | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | LMT | Paychex | PAYX | Blízká budoucnost | Umění | Výnosy z investic | Constellation | Constellation Brands | STZ | Special Purpose Acquisition Company | HoReCa | Harley-Davidson | Prudký růst cen | Advanced Micro Devices | AMD | Křetínského EPH | Xilinx | Goldman Sachs (GS.US) | Alcoa (AA.US) | AA.US | AA | P&G | Akcie Procter & Gamble | Akcie Procter & Gamble (PG) | NFLX.US | Strach z inflace | Centene | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Objednávky | CVX.US | Verizon | Comcast | Santander | Výsledky FAANG | Kellogg | Akcie společnosti Intel | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | Nasdaq Inc | flatexDEGIRO | API | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Růst cen nemovitostí | Výnosy 10letých dluhopisů | Aktuální problémy | Dlouhodobé obchody | Evropské společnosti | Spotřeba domácností | FAST | Cíle | Příležitosti | Úroveň rezistence | Dodávky plynu | Konkurence | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Eco | McDonald's | Trading Central Technical Ideas Lookup | Cyklus zvyšování sazeb | Společnost SAB | Jak profitovat | Podcast | Společnosti Netflix | Akcie Moderna | Technologie | Philip Morris International | Společnost EPIF | Iberdrola | Symantec | Americký trh | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Současný trend | Přidaná hodnota | Odvětví | Jednání ECB | Divize | Uzavření obchodování | Nálada mezi německými spotřebiteli | Rekord | ABB | CAR | Yum Brands | University of Michigan | Štěstí | Mateřská společnost | HICP | Vnímání | Interpretace | Take-Two Interactive | TIO Markets | TIOmarkets | KBC Group | Devon Energy | DISCA | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | PSX.US | Phillips 66 (PSX.US) | Albemarle Corp | Albemarle | Projekce | TWS | VIAC | Paramount | Comcast Corp | Rekordní minimum | Vratislav Zámiš | ADS | SNOW | Cena kryptoměny | Cena kryptoměny bitcoin | Pioneer Natural Resources | Koninklijke Ahold Delhaize | Nucor | Akcie Home Depot | Home Depot | CBRE | Streamovací společnosti | Střední hodnota | CRH | Rozbor | Mluvčí firmy | Kansas City | David Vagenknecht | Dominion Energy | Společnosti | Opatření | Rivian | Vrcholy | Dna | PayPal Holdings Inc | Ciklum | CN Group | Globální společnost | Lenka Kalivodová | ANO | Uhlí | Honeywell International Inc. | Honeywell International | Chevron Corporation | 3M Company | McDonald's Corporation | Merck & Company | Ceny plynu | Hospodářský růst v eurozóně | Marika Čupa | Hermes International | Pracovní den | Airbus SE | Warner Bros | Cash flow výnos | BNP | MGM Resorts | Telecom | Cenový šok | Gamble | Nový lék | DAI | Automotive | Inflace v září | Organizovanost | Charter Communications | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Minulá výkonnost | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Bank of America (BAC.US) | BAC.US | Složení portfolia | Bristol-Myers | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Procter & Gamble (PG.US) | Netflix (NFLX.US) | Phillip Morris (PM.US) | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Intuitive Surgical | ISRG.US | ISRG | Bank of New York Mellon (BK.US) | Travelers (TRV.US) | Haliburton (HAL.US) | United Airlines Holdings (UAL.US) | Abbott Laboratories (ABT.US) | IBM (IBM.US) | CSX | ANTM.US | ANTM | IBM.US | EQT | Čínské centrální banky | Abbott | Akcie Verizon Communications | Zdravotnictví | AXP.US | American Express (AXP.US) | Schlumberger (SLB.US) | SLB.US | Schlumberger | Snap | Obilí | Pozornost | Gemini | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | AbbVie (ABBV.US) | Colgate-Palmolive | Colgate-Palmolive (CL.US) | Meta | Klima | Allianz SE | Meta Platforms | MGM Resorts International | Take-Two Interactive Software | Regeneron Pharmaceuticals | IG Metall | Royal Caribbean Cruises | Globální dodavatelské řetězce | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | SATS DJIA | Tomáš Vranka | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Target | Futures na americký dolarový index | TechnipFMC | Regulační úřady | Lockdowny | TIM | Dostupný kapitál | Index technologického trhu | Booking Holdings | Booking | Nová mutace | Svátek v USA | Omikron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Nálada na trzích | | Honeywell | CMA | Akcie SolarEdge | Hlavní akciové indexy na Wall Street | Akciové indexy na Wall Street | Rozšíření | L'Oréal | Spotřebitelské inflace | Joachim Nagel | CarMax | KMX | Telefónica | Výzkumný ústav | Hodnoty měny | Miliardy USD | Altria | EOG Resources | Ruský plyn | ASR Nederland | Cena akcií společnosti | Real Estate | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Western Digital | Amgen Inc. | Simon Property Group | Chipotle Mexican Grill | Peloton Interactive | Illumina | Mattel | Under Armour | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | LHA | Blesk | Čtyřdenní pracovní týden | Marathon Oil | MRO | Dropbox | Elliottova vlnová teorie | General Dynamics | Sankce | Evropské vlády | Ruský prezident Vladimir Putin | Obchodování akcie | Ukrajinská agentura | Motivace | TGT | Akcie Schlumberger | Oligarcha | Pegas | DBK | Agentura TASS | Akcie Occidental Petroleum | Řetězce | CF Industries | Mosaic | Západní sankce | Zvyšování cen | Ruské aerolinky | Společnost Intel | Fiserv | Akcie Advanced Micro Devices | Nákupy plynu | Růst cen energií | CMG | Výsledek inflace | Warner Bros Discovery | WBD | Warner Bros. Discovery | Správa | GMT | STT | Vzestupný trend | Travelers | Alaska Air Group | Vývoj kryptoměny | Nejbohatší muž planety | Onet | Výsledky Amazonu | Textron | Huw Pill | Occidental | Wall Street výsledky | ArcelorMittal | Dow Jones Industrial Average | Southwest | Mondelez International | EOG | EOG Resources Inc | Fedex Corporation | Nike, Inc. | Wynn Resorts | WYNN | Evropské akciové indexy | Marketingová komunikace | Centrum | Nárůst zásob | Hike | Prime | Zpomalování americké ekonomiky | Pomoc Ukrajině | Paramount Global | Akcie Coca-Cola Company | Německé ekonomiky | Akcie banky | Bolest | Výsledek HDP | Apple Inc. (AAPL) | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | Zveřejnění zpráv | Dividendové investování | Dividends | Jeremy Hunt | Výsledková sezóna s XTB | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Exelon | Gen Digital | GEN | Novinky | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Širší index | Týden na pražské burze | Akcie Walt Disney Company | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | Výrobci spotřebního zboží | CZ | CCL | Zdravotní sestry | Vstupní S/R zóny | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Budoucí potenciál | Růstové vyhlídky | Konference XTB | Meziroční inflace v eurozóně | Nejdůležitější události | Setkání zemí OPEC+ | Dobré obchody | Nvidia Corporation | Média | Hermes | Quality Trends | Pád Silicon Valley Bank | Signature Bank | First Republic | Bancorp | First Republic Bank | NAZK | Ukrajinská agentura pro předcházení korupci | Agentura pro předcházení korupci | NACP | Metro Cash & Carry | Eustream | Společnost Eustream | Napojení na ruskou ekonomiku | Skupina EPH | Seznam mezinárodních sponzorů války | Společnost Metro | Auchan | Polský server Onet | Polský server | Server Onet | Mluvčí holdingu | Mentor Warrena Buffetta | Jednotlivé akcie | Americké úřady | Vyšší ceny | NASDAQ:WBA | NYSE:NKE | NYSE:MMM | NYSE:NEM | Odvážnější investoři | Dlouhodobost | Spokojenost | Zvýšení dluhového stropu | Pojišťovnictví | Vice | James Gorman | Státní svátek | Co jsou to blue chip akcie | Co jsou to blue chip | Pojem blue chip | Seznam blue chip akcií | Vysoká tržní kapitalizace | Zisky a dividendy | Silná značka | Definice blue chip akcií | Definice blue chip | Geraldine Weissová | Termín blue chips | Investment Quality Trends | Dividend History | Institutional Holdings | Total Institutional Shares | Institutional Shares | Analýzy akcií | Analýzy akcií Coca-Coly | Mega Cap | Blue chips stocks | Hodnoty EPS | Ticker akcií | Earnings per Share | Zisk na jednu akcii | Cena akcie společnosti | NDAQ | Akcie společnosti Procter & Gamble | Vývoj akcie Procter & Gamble | Vývoj akcie Berkshire Hathaway | Seriál o dividendovém investování | Nižší low | Apple Podcasts | Správy majetku | Objem hotovosti | News | Hamás | Podíl na zisku | Konflikt mezi Izraelem | Investiční legenda | Akcie několika společností | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Buffettova společnost | Value Stocks | Hodnotově orientovaní investoři | Typ investora | Growth Stocks | Metavesmír | Typ výnosů | Mark Minervini | Investing Championship | U.S. Investing Championship | Stock Market Wizards | Typy výnosů z akcií | Typy výnosů | Typ zisku | Hodnotové versus růstové akcie | Dělení akcií | Příklady hodnotových akcií | Příklady růstových akcií | Liberty Media | Liberty Media Corp | Sirius XM | Sirius | Atlanta Braves Holdings | Atlanta Braves | Velké transakce | Portfolio společnosti Berkshire Hathaway | Portfolio společnosti | Současné portfolio společnosti
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | Graf | EUR/USD | Cena | ROCE

Předchozí klíčová slova

Proces rozhodování
Proces učení
Proces volby prezidenta
Proces zdokonalování
Proces znárodnění
Procloud Options
PROCOIN MARKETS
Procore Technologies
ProCryptor Cloud
procryptor.cloud

Následující klíčová slova

Procter & Gamble Company
Procter & Gamble (PG)
Procter & Gamble (PG.US)
Procyklické měny
Proč dochází k Santa Claus Rally
Pro Čechy je nebe nízko
Proč investovat
Proč investovat do akcií
Proč investovat do Apecoinu?
Proč investovat do Binance Coin?
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Kawase
GKFX
Bernstein Bank
reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít