Pátek 12. srpen 2022 22:19
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Akcie Amazon

C:\fakepath\souboj-titanu-clanek-FXstreet.jpg

Týden pravdy je zde – blíží se souboj akciových titánů?

26.07.2022 Výsledková sezóna je v USA v plném proudu a tento týden je nabitý velkými jmény. Pojďme se bez otálení podívat, které akcie se vyplatí tento týden sledovat.
img

Americké akciové indexy během obchodování plynule rostou

07.06.2022 Analytici hodnotí, zda trh vzhledem k agresivním úmyslům Federálního rezervního systému zpřísnit měnovou politiku a zvýšit úrokové sazby klesl dostatečně. Poté, co akciový trh zakončil osm z posledních devíti seancí v červených číslech, už možná klesl na dno. V pátek budou zveřejněny nejnovější údaje o změnách spotřebitelských cen (index CPI) v USA.
C:\fakepath\amazon-06012022-1.png

Do nového roku vstupte s akciemi Amazonu

06.01.2022 V dnešním blogu bych se ráda věnovala akcii společnosti Amazon.com Inc, členovi elitní akciové skupiny FAANG, která se po novoroční korekci nachází na hezkém supportu a nabízí tak zajímavou obchodní příležitost.
img

Akcie Coca-Cola na historickém maximu. Jde o příležitost v době inflace?

04.01.2022 Akcie Coca-Cola mají čerstvě po jednom důležitém milníku, který spočívá v dokončené akvizici s Bodyarmor. Firma tak rozšířila portfolio svých produktů. Společnost mimo jiné zase zvedla dividendu, čímž si drží značnou část investorů. Coca-Cola akcie také patří mezi tituly, které jsou odolné proti inflaci (tzv. inflation-proof stocks). Ta totiž firmám doslova požírá marže díky rostoucím nákladům, ale výrobci potravinových a nápojových produktů bývají často ušetřeni a za chvíli si řekneme proč.
img

Akcie Novavax: Vakcína Nuvaxovid míří do Evropy

31.12.2021 Akcie Novavax mají za sebou hned několik důležitých událostí, díky kterým se z řečeného titulu stává skutečná konkurence například pro akcie Pfizer a akcie Moderna. Nuvaxovid dostal v Evropě zelenou a k distribuci této vakcíny by mělo dojít již v lednu 2022. Tato významná událost by mohla mít vliv i na cenné papíry této společnosti, proto se podíváme na aktuální fundamentální a technickou analýzu akcie NVAX.
img

Akcie Microsoft dlouhodobě rostou. Evropská komise schválila akvizici s Nuance

21.12.2021 Akcie Microsoft (MSFT) mají za sebou dlouhé období silného růstu, který zatím nemá konce. Za posledních pět let se se zhodnotily o zhruba 450 %. V první polovině roku jsme si řekli, že Microsoft chystá akvizici se společností Nuance. Ta se zřejmě chýlí ke svému úspěšnému konci. Čína také omezila internetový vyhledávač Bing, který Microsoft provozuje. Samozřejmě nezapomene ani na to nejdůležitější – hospodářskou analýzu společnosti. Provedeme si také aktuální technickou analýzu akcie MSFT a ukážeme si 3 důležité supporty, které by mohly hrát významnou roli při dalším vývoji ceny akcie.
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
img

Ekonomika USA již nepotřebuje zvýšenou podporu, oznámil Powell. Fed plánuje zvýšit sazby a ukončit kvantitativní uvolňování

17.12.2021 Čínská průmyslová produkce zaznamenala v listopadu meziroční růst o 3,8 %, což představovalo o dvě desetiny procentního bodu vyšší růst, než analytici osloveni agenturou Reuters původně očekávali.
img

Inflace v ČR je 6 %, nad očekáváním ČNB. Rusnok oznámil další zvyšování sazeb

10.12.2021 Bank of Canada na svém posledním zasedání v tomto roce ponechala základní úrokovou sazbu na úrovni 0,25 %. Že centrální banka zůstane ve vyčkávajícím módu analytici očekávali, takže se nejednalo o žádné překvapení ze strany banky. Centrální banka se obává, že omikron by mohl mít vliv na růst ekonomiky, jelikož by mohl více narušit dodavatelské řetězce a snížit poptávku po některých službách. Bank of Canada také informovala, že i když došlo k oživení kanadské ekonomiky, tak ta se stále nachází o přibližně 1,5 % níže než před vypuknutím pandemie. Co se týče inflace, tak u ní banka predikuje návrat ke 2 % v druhé polovině příštího roku.
img

Akcie Amazon a problém s dodavatelskými řetězci. Firma si zajišťuje přepravu až 72 % svého zboží

07.12.2021 Globální problémy s dodavatelskými řetězci nadále přetrvávají. Komplikace se týkají nejen mnoha firem, ale i koncových zákazníků. Svět také zasáhla nová varianta koronaviru a panují obavy z dalších lockdownů. Jak se Amazon snaží vypořádat s narušeným nabídkovým řetězcem? A mohl by být omikron pro Amazon příležitostí?
img

Wall Street zahájil týden smíšeně

23.11.2021 Pondělní obchodování bylo ve znamení výprodejů v oblasti technologií, dařilo se naopak akciím bank, ropných společností a necyklické spotřebě. Ztráty hromadily akcie platebních a fintech společností: klesaly akcie Visa, Mastercard, PayPal nebo Square. Po úvodním růstu otočily do červené i akcie Nvidia a AMD, poklesly akcie Amazon, Alphabet.
img

Long signál na akcie Porsche (PAH3)

20.10.2021 Automobilový průmysl trpí nedostatkem čipů. Zavírají se celé výrobní závody, zaměstnanci mají zkrácenou pracovní dobu a čekací doby zákazníků na nové vozy se prodlužují. Po dosažení svého historického maxima 102 EUR se akcie dostala do fáze korekce. Byl nastaven medvědí trend, který byl nedávno přerušen.
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

13.10.2021 Od začátku pandemie COVID-19 prodeje PC a notebooků raketově rostly. Spotřebitelé z celého světa kupovali nové počítače, aby se učili a pracovali z domova. To posílilo akcie výrobců čipů. Konkrétně akcie AMD v srpnu dosáhly nového historického maxima. Po silném rally však následovala korekce.
img

Long signál na akcie Amazon (AMZN)

15.09.2021 Zatímco americké indexy nadále dosahují nových maxim, akcie Amazonu neustále přešlapují. Přestože největší online prodejce na světě chce postavit vlastní kvantový počítač, otevřít obchodní domy a vstoupit na pojistný trh, trend se dlouhodobě pohybuje do strany. Tato bitva býků a medvědů probíhá nepřetržitě již více než rok.
img

Akcie Airbus rostou. Překoná cena akcie AIR hodnoty z dob před pandemií?

10.06.2021 V dnešní analýze se vrátíme k sektoru producentů letecké techniky. Tentokrát se podíváme na akcie Airbus. Tato letecká společnost je největším konkurentem společnosti Boeing, kterou jsme nedávno analyzovali. Airbus již delší dobu těžil z problémů svého amerického konkurenta. Převzal dokonce od Boeingu i znační podíl na trhu. Během pandemia zaznamenala cena akcie Airbus prudký pád. Posledních pár měsíců ale cena opět roste.
img

Akcie McDonald’s během pandemie rostly. Jak si vedly řetězce rychlého občerstvení?

26.05.2021 Vypadá to, že alespoň u nás pandemie koronaviru zatím ustupuje a pomyslné světlo na konci tunelu v podobě rozvolnění je na dosah. Právě na to čekají mnohé restaurace a fast foody, které si za poslední rok prošly velmi složitým obdobím.
img

Výsledky FAANG předčily očekávání. Poroste cena akcie Amazon i nadále?

05.05.2021 Dnešní technickoua fundamentální analýzu na vybrané akcie pojmeme trochu jinak. Vzhledem k tomu, že máme výsledkovou sezonu, přiblížíme si, jak se dařilo společnostem FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google), protože na výsledky těchto společností mnozí netrpělivě čekali.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

Vláda chystá cenovou regulaci respirátorů. Hrozí bujení černého trhu, na Amazonu lze sehnat pomůcky s přirážkou přes 2000 %

04.03.2020 Vláda od dneška zakazuje vývoz respirátorů a také jejich prodej mimo vybraná, zejména zdravotnická zařízení a organizace. Podobně bude postupovat i v případě dezinfekcí. Ministerstvo financí se chystá respirátory cenově regulovat. Pokud však bude postupovat neprozíravě, hrozí bujení černého trhu s respirátory, případně jejich padělání a pašování ze země, vstříc vyšším cenám.
img

Short signál na akcie Amazon (AMZN)

03.09.2019 Akcie společnosti Amazon (AMZN) jsou pod útokem od začátku srpna. Po dosažení nového historického maxima nad 2 000 USD mnoho investorů vybralo své zisky a došlo k ostré korekci. Na rozdíl od květnové korekce se ceny nyní konsolidují poblíž podpůrného rozmezí kolem 1 750 $.
img

Short signál na akcie Amazon (AMZN)

26.03.2019 Také on-line zásilková společnost Amazon byla na konci loňského roku řádně pod útokem a cena akcií spadla až o 30 %. První známky oživení jsme zaznamenali v lednu, ale pak býci o Amazon ztratili zájem. Až během posledních dvou týdnů se cena akcie začala znovu zvyšovat a prorazila silný odpor.
img

Výsledky firem pomohly americkým akciím umazat část říjnových ztrát

01.11.2018 Americký akciový index včera posílil o 1,1 % a umazal tak část celkových říjnových ztrát. Ty dosáhly bezmála sedm procent a jedná se tak o nejhorší měsíc v průběhu celého dosavadního býčího trendu. Včera indexu nejvíce pomohly akcie Amazon.com, které přidaly 4,4 %. Facebook si po hospodářských výsledcích polepšil o 3,9 %. Nejvyšším růstem se však pyšnily akcie pivovaru Molson Coors, které v reakci na oznámená čísla vylétly o 10 %. Jinak se ale defenzivním akciím příliš nedařilo, když hlavní sektor spotřebního zboží, v rámci kterého jsou akcie pivovaru zařazeny, přišel o 0,9 %. Ještě hůře dopadli realitní developeři (-1,4 %) a utility (-1,2 %).
img

Vlna výprodejů zasáhla akcie v USA. Ceny ropy stále rostou

05.10.2018 Akciové trhy v USA byly tento týden poznamenány vlnou výprodejů, díky níž všechny indexy ve čtvrtek zakončily ve ztrátě. Index S&P 500 ztratil přibližně 0,8% a skončil nejníže za poslední měsíc. Dow Jones oslabil o 0,75 %, nejvíce to ale odnesl technologický index Nasdaq, který se propadl asi o 1,8 % a zaznamenal největší pokles od léta. Akcie Google ztratily 2,8%, akcie Facebook 2,4%, akcie Amazon 2,2% a akcie Apple klesly o 1,8%.
img

Špatný týden pro technologické akcie. Netflix -6%

07.09.2018 Minulý týden, zkrácený o pondělní Svátek práce v USA a Kanadě, nám konečně přinesl trochu volatility a vzruchu na akciové trhy. Naplní se historická pověst září, jako měsíce nepřátelského k akciím?
img

Výsledková sezóna vrcholí. Dolar na 13 měsíčních maximech

10.08.2018 Americké akciové trhy v záběru spíše korigují. K poklesu asi přispívá i stále se stupňující obchodní válka mezi USA a Čínou. Navíc podle oznámení amerického ministerstva zahraničních věcí se USA chystá vyhlásit nové sankce proti Rusku, protože moskvu obviňuje březnového chemického útoku.
img

Akciové trhy posilují díky pozitivním earnings

27.04.2018  Akciové trhy v zámoří tento týden opět zaznamenaly poměrně volatilní výkyvy. Ve čtvrtek se vezly na pozitivní...
img

Akciové trhy hledají směr. Ropa je na tříletých maximech

20.04.2018 Akciové trhy v USA V tomto týdnu spíše konsolidovaly, čtvrteční seance byla jednoznačně v červených číslech a indexy zakončily kolem 0,5 % v záporu. Stejně tak páteční seance se začala barvit do ruda. Pokles táhl především slabý technologický sektor a přední technologické společnosti zaznamenaly několika procentní ztráty.
img

Amazon – Šance testování úrovně 1 500 dolarů

07.04.2018 Akcie Amazon porušily místní odpor na úrovni summitu z 28. března 2018 (1 450 USD – 1 455 USD). V případě trvalého průlomu by se před obchodníky otevřela vyhlídka na test hodnoty 1 500 dolarů. Další cíl pro poptávku bude hodnota kolem 1 530 USD. Nadcházející scénář ovšem bude zrušen, jestliže bude díra přerušena na úrovni z 5. dubna 2018 (1.427 dolarů). Maximální test ze 4. dubna 2018 (1.414 dolarů) bude pravděpodobný, pokud překročí úroveň 1.410 dolarů, pak může dojít k poklesu cen akcií Amazon (1.351 – 1.360 dolarů).
eurusd-03022017-11.png

Shrnutí páteční obchodní seance 3.2.2017

03.02.2017 Akcie ve Spojených státech na závěr týdne posílily a index Dow Jones se znovu dostal nad hranici 20.000 bodů. K růstu přispěly hlavně akcie finančních společností, kterým pomohly nové kroky prezidenta Donalda Trumpa, a zpráva o vývoji nezaměstnanosti v USA.
img

Ropa prolomila klíčovou úroveň, euro vyčkává na vystoupení centrálních bankéřů

22.05.2015 Index S&P 500 uzavíral na nových historických maximech, když investoři před vystoupením světových centrálních bankéřů oplývají optimismem.
img

5 technologických akcií, které se vyplatí sledovat tento týden

22.04.2015 Technologické akcie tento týden za?ínají s publikováním kvartálních hospodá?ských výsledk? za první ?tvrtletí tohoto r...
img

5 tech akcií, které se vyplatí sledovat tento týden

22.04.2015 Technologické akcie tento týden začínají s publikováním kvartálních hospodářských výsledků za první čtvrtletí tohoto r...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Apple bude konkurovat GoPro

14.01.2015 Volatilní obchodní den začal 280-bodovou rally na indexu Dow Jones, která se otočila o 400 bodů níže do ztráty. Dow Jo...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Ruský rubl zažil nejhorší propad od 1998

17.12.2014 Naprostý chaos ruského rublu během dopoledne nastolil volatilitu na trhu, která byla srovnatelná s předešlým obchodním...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Zlato vzrostlo nad $1200 a nyní klesá

02.12.2014 Očekávaný pokles tržeb z Thanksgiving víkendu v USA vedl k propadu amerických trhů. Retailoví giganti jako Apple nebo Amazon odepisovali. I přes odmítnutí Švýcarského referenda zažilo největší růst v roce zlato a také ropa výrazně rostla (+4 %). Americký index S&P 500 zavřel o 0,7 % níže na 2053.
img

Burzovní rozcvička s Lynx 24.10.2014

24.10.2014 Pozitivní fundamentální zprávy z americké ekonomiky vedly k dalšímu růstu amerických indexů. Trhy ustály i negativní z...
img

Dolár, euro a libra: Hlavné meny roka

20.12.2013 Rok 2013 sa pomaly končí a preto je na čase si vývoj v krátkosti zrekapitulovať. Trhom totiž hýbalo množstvo fundamentov ako napríklad...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Market Profile | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Turecká lira | Divergence | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Apple | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Valná hromada | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CCI | CEO | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Close | Konsolidace | DAX | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | FOMC | FX | Falešné proražení | Fed | Finanční trhy | Floating | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | GAAP | Grafy | Hedge | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MMF | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Marže | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Opening bell | P/E | PEG | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Profit Target | RSI | Rally | Rating | Reserve Bank of Australia | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SNB | Sentiment | Short | Short selling | Split | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Swing | Swingový obchodník | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Japonské akcie | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Investiční instrumenty | Sázka | Zkušenosti | Deprese | Výsledky | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Euronext | Credit Suisse | Oanda | ČSOB | Investiční produkty | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční banka | Regulace | Financování | Investovat | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Trim Broker | Zásoby ropy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | GBPUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Citigroup | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie Michael Kors | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie Porsche | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie Visa | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Brent | Brokerské společnosti | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Černá labuť | Day trading | Dolar | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomika USA | Elektřina | Eura | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | EBay | Jiří Rusnok | Krátkodobé investice | Kurz akcie | Libra | Lira | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Obchodní platformy | Pád akcií | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Psychologie davu | Recenze | Reuters | Ropy | Rubl | Řízení rizika | Société Générale | Shares | Stoxx | Swingy | Tapering | Tesla Motors | Throwback | Trh | Trh s akciemi | Tržní podíl | Twitter | US dolar | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vývoj australského dolaru | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ROIC | CNBC | ZEW | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Buy | Centrální depozitář | Current Ratio | Čistá marže | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Hrubá marže | Indie | Janet Yellen | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | Protistrana | Provozní marže | REIT | ROCE | ROE | Tranše | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Itálie | Spojené státy | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Čistá zisková marže | Outperform | Směrodatná odchylka | Tržby | Úvěr | QE | Western Union | eBook | Commission | Komise | Kontrakt | S/R hladiny | Know-how | Vzdělání | Burze | Day trader | Dividendové akcie | Investment | Traders | Markit | Raymond James | Bank of New York Mellon | Bernstein | Charles Schwab | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | State Street | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | Barrick Gold | Oslabení eura | Reporty | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Black swan | Brazílie | Průmyslová produkce | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Investovaný kapitál | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Propad cen komodit | BlackRock | Znalost | Přehled | Referendum | City | Obchodní styl | Forbes | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | IHS | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Styl obchodování | S&P Global | Miliardy dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Burzovní rozcvička | Dnešní obchodování | Propad | Ropné společnosti | Citi | S&P | Guvernér | Cena mědi | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Baidu | Blockchain | E*Trade | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nízká volatilita | Prodejní signál | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Úspěšné obchodování | Dnešní zpráva | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Predikce | General Electric | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Makroekonomika | Investovat do akcií | Výnosy | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Index cen domů | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Belgie | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Očekávání | Globtrex | Raymond James Financial | IHS Markit | ex | Purple Trading | Intradenní obchody | Obchodování na zámořských trzích | Cena palladia | Globtrex.com | Breakout Trader | Benjamin Graham | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Peter Lynch | Spekulativní investice | Palladium | Trade Financial | Technologie blockchain | Jerome Powell | LYNX Trading | Rebalancování indexů | Crown | Invesco | Inteligentní investor | NEST | Estee Lauder | CFG | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Airbnb | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Akcie Amazonu | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Podniky | Evropské akciové trhy | Silný americký dolar | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Edison | Schwab | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Firma McDonald's | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Short signál | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Czech Fund | HKD | Přímé zahraniční investice | Trhy v USA | Výsledky firem | Signál na akcie | Intercontinental Exchange | Obchodování se CFD | Regulační orgán | BinckBank | Růst zisků | Anticyklické akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Centrální depozitář cenných papírů | Hodnota indexu | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | RSI indikátor | Obchodní rozhodnutí | Palladiové akcie | Vysoký výnos | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Kvartální výsledky | Zákaznická podpora | STMicroelectronics | Akcie firmy | Tencent Holdings | Sharpe ratio | NVDA | Začít obchodovat | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Svět investování | Biotechnologické akcie | Defenzivní akcie | Uranové akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Prodej na krátko | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | Oživení ekonomiky | Ekonomické problémy | AMZN | Prosus | Denní graf | Výše dividendy | Nejlepší vanadiové akcie | MetLife | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Investujte do akcií | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Vysoká likvidita | McKinsey | Alipay | TikTok | Huawei | Digitalizace | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Celkové příjmy | Prezident Donald Trump | IOT | ČNB Jiří Rusnok | Objem | MSFT | Obchod | Standardní odchylka | Inflace v říjnu | Vyšší volatilita | Alibaba Group | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Vyšší riziko | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | Borsa Italiana | Studie | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | PSA | GM | IPO Alibaba | Největší pokles | Amazon | Fortune | Největší obchod | Miliardy | All Time High | INTC | Federální rezervní banka | 5G | Financovat | SMA | Omezení těžby | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Propouštění | Impuls | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Rozvoj | Stavebnictví | Hlavní trend | Běžný investor | Problémy | EW | Pojišťovny | Total | Prognózy | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Nálada | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | FIS | Ford Motor | United Technologies | Amgen | Airbus | Společnost Microsoft | Porsche | Míra | InterContinental | Úroky | Měnové politiky | Investujte | Evoluce | Automobil | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Nike | Dot-com | Bydlení | Ztráta | Nejlepší akcie | Roční růst | Shortování akcií | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | American Airlines Group | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Výrobce elektrických aut | Washington | Daimler | Letecké společnosti | Ministr energetiky | Budoucnost | Výplaty dividendy | Zemědělství | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Poradenství | Podnik | Proinflační | Ukazatele | Technologická společnost | Spotřebitel | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Amazon.com Inc. | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Google | Samsung | WhatsApp | Trhy | Světová zdravotnická organizace | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pohyby cen | Negativní dopad | Pokles | Situace | Meziroční růst | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Boeing | Vstupy | Výstupy | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Americké ekonomiky | Medvědi | Prodávající | Spuštění bitcoinů | Indikátor RSI | Valuace | COVID-19 | Akcie společnosti Apple | Prudký propad | FinTech akcie | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Šíření koronavirové nákazy | Slabá čísla | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Příležitost k nákupu | WP | Vysoká rizika | Prudký pokles | Aerolinky | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Profitovat | Akcie Tencent | Tencent | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Nákupy akcií | Letectví | Největší pády | Fiskální politiky | Zisk společnosti | Důležitý support | Spotřebitelé | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Prudký pokles cen | Texas | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Příležitosti k nákupu | Vyplácet dividendy | Algoritmy | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | WM | Katar | LinkedIn | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Prodejní tlak | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Nejlepší palladiové akcie | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Poradce | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Sláva | Podíl na trhu | Údaje | Životní styl | Petr Král | ČNB Petr Král | FANG | DAWN | Emitenti | Long signál na akcie | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | AMC | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť | Cenový pokles | 3M | Čas na nákup akcií | 737 MAX | Shell | Zaměstnanci | FDA | Růst výnosů | Rally na akciích | PEPSICO | Dosáhnout zisku | Expanze | Dluhy | Auta | JD.com | Vakcína | Potenciální zisk | Moderna | GSK | AMZN.US | Umělé inteligence | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Pronájem nemovitosti | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Dlouhodobý výhled | Průraz | Soubor pravidel | Waymo | Akcie AMD | Square | Býčí trend | Akcie FAANG | Sanofi | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Rostoucí trend | Covid | Roční výkonnost | Restrukturalizace | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Jasný signál | Novavax | MAM | Ant | Sony | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Úspěchy | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Společnost Amazon | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Progres | Zlatá horečka | Čínská společnost | Ant Group | Čas na nákup | Pandemická situace | Počet akcií | Období zvýšené volatility | Akcie Airbus | Coca-Cola | SPAC | Zhodnocení akcií | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Nvidia | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Rozdělení akcií | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Grubhub | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Lockdown | AEX | Naspers | iPhone | Akciové portfolio | Akcie Sony | Chování ceny | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | Pravidelný příjem | Zveřejnění výsledků | MCD | Pinduoduo | Akciové investování | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Nová vakcína | Letecká doprava | MRNA | Praktické tipy | Nio | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Siemens | ABNB | Vakcinace | Očkování | Mutace viru | Voda | Carnival | Růst ceny | Brands | Akcie Prosus | Akcie Twitteru | JD | Držení pozice | Jack Ma | Vhodné akcie | Macrotrends | Macrotrends.net | Akcie Gamestop | KFC | Akcie AMC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Účinnost vakcíny | Akcie společnosti Alphabet | Rozvolnění | Technologie společnosti | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | AIG | FinTech akcie 2021 | Rostoucí výnosy | Air | Akcie Boeing | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | COMP | GameStop akcie | Special Purpose Acquisition Company | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Objednávky | Výsledky FAANG | Inflace v České republice | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | Růst cen nemovitostí | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Zajištění proti inflaci | Cena akcie AMC | Cíle | Příležitosti | Konkurence | Microsoft Corporation | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | Varianty koronaviru | Akcie Moderna | Technologie | Klesající struktura | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Alibaba Group Holding Limited | KO | Coca-Cola Company | Odvětví | Mateřská společnost | Účetní období | Sekce měnové | Akcie Pfizer | Meituan | Rozbor | Nedostatek čipů | Společnosti | Rivian | Výrobce elektrických aut Rivian | Vrcholy | Evergrande | Rychlý růst | Siemens (SIE) | SIE | Akcie Siemens (SIE) | Marika Čupa | Parametry obchodu | 100 SMA | Kvartální účetní období | CureVac | Rychlý růst cen | PAH3 | Porsche (PAH3) | Akcie Porsche (PAH3) | Zdravotnictví | Provozní výnos | Meta | Meta Platforms | AMD akcie | Meta (Facebook) | Společnost | Lockdowny | TIM | Omikron | | Varianta koronaviru | Globální problémy | Snížení nákupu aktiv | Dotcom | Rozšíření | Digital Turbine | APPS | Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine | Fundamentální analýzy | Miliardy USD | Grafické karty | Amazon.com (AMZN.US) | Akcie Amazon.com (AMZN.US) | Nákup akcií Amazon.com | Společnost Amazon.com | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | Spirit Airlines | Společnost Google | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | GMT | Výsledky Alphabet | Vedení twitteru | Dow Jones Industrial Average | Výsledky Apple | Výsledky Apple za Q2 | Výsledky Alphabet za Q2 | Výsledky Amazon za Q2 | Výsledky Amazon | Velký pád akcií
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Akcie Allegra
Akcie Allianz
Akcie Allianz (ALV)
Akcie Allied Healthcare
Akcie Alpha Bank
Akcie Alphabet
Akcie Alphabet (GOOGL)
Akcie Alphabet (GOOGL.US)
Akcie Alphabet Inc
Akcie Alphabet Inc (GOOG)

Následující klíčová slova

Akcie Amazon (AMZN)
Akcie Amazon.com
Akcie Amazon.com (AMZN.US)
Akcie Amazonu
Akcie Ambarella
Akcie AMC
Akcie AMC Entertainment
Akcie AMC Entertainment (AMC)
Akcie AMC Entertainment (AMC.US)
Akcie AMD
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít