Pátek 21. leden 2022 00:38
reklama
BidAskBit
reklama
fpmarkets
reklama
Purple Trading Smolen
reklama
BidAskBit

Klíčová slova - Zahájení obchodování

img

USD: Inflace v USA zrychluje

13.01.2022 Index DXY ve středu prudce klesl po proražení spodní hranice obchodního rozpětí na 95,54. Index dosáhl na konci včerejšího obchodování swingového minima 94,89. DXY futures od dnešního zahájení obchodování opět klesají a v době zveřejnění tohoto článku dosáhly 94,75, což odpovídá úrovním ze září 2020. Ukazuje se, že americký dolar nebyl schopen vyvinout vzestupný trend, navzdory tomu, že představitelé Fedu byli nakloněni rychlému ukončení programu stimulů a kvantitativního uvolňování a podle očekávání začít v březnu zvyšovat úrokové sazby. Fed o tom rozhodl na prosincovém zasedání. Po tomto setkání se DXY obchodoval v rozmezí mezi 96,94 a 95,54. Včera index prolomil toto pásmo, ale ne směrem nahoru, jak mnozí očekávali, ale směrem dolů. DXY včera prudce klesl a nyní klesá. Přiměla obchodníky nová data, která ukázala další zrychlení inflace, uzavřít své dlouhé pozice?
img

Akcie společností s perspektivou růstu v období po pandemii nakupují vyrovnaní a investoři řídící se logikou

21.12.2021 Hysterie spojená s omikronem zcela zachvátila svět a nakonec ovlivnila i finanční trhy. Do konce pondělí dostaly všechny segmenty světového finančního trhu – akciový, devizový i komoditní – tvrdou ránu. Zprávy o prvních úmrtích lidí v důsledku omikronu vyvolaly obavy, že světový hospodářský růst může znatelně poklesnout, a tudíž bude mít poptávka po komoditách, surovinách a případné zpomalení obchodní aktivity silný dopad na poptávku po akciích společností.
img

Týden na akciových trzích: Mnoho důvodů k radosti investoři tento týden neměli, spíše naopak

17.12.2021 Tento týden všichni čekali zejména na rozhodnutí americké centrální banky. Fed na svém měnovém zasedání potvrdil, že snižování podpory ve formě dodávání likvidity do trhu (nakupování aktiv) skončí v březnu a pak se dá čekat začátek zvyšování sazeb. EBC potvrdila ukončení PEPP (pandemic emergency purchase programme), ale částečně ho nahradí jiný (APP – Asset prurchase programme). Nicméně tempo snižování nákupu aktiv je nižší ve srovnání s Fedem. Zvyšování sazeb se v eurozóně hned tak nechystá, taky na rozdíl od Fedu. Nejdříve na konci roku 2023.
img

Měnový trh bude do konce zasedání Fedu konsolidovat a akciové trhy získají podporu

14.12.2021 Jak se říká, v životě nic není jednoduché; pak se objevilo téma omikronu, které vyvolalo další vlnu paniky na měnových trzích. Dříve rozhodnutí britského premiéra B. Johnsona zavést omezení kvůli šíření covid-19 v zemi nevyvolalo obavy, ale poté, co bylo oznámeno úmrtí osoby na kmen omikron, finanční trhy zažily silný šok.
img

Je Omicron z pohledu zbídačených amerických očí produktem zájmu?

30.11.2021 Téma nového jihoafrického kmene covid-19 "Omicron" zůstává na vrcholu finančních zpráv a je stále v zorném poli účastníků trhu. Zatím se zdá, že se investoři mírně uklidnili, protože zprávy od lékařů z Jihoafrické republiky naznačují mírný průběh koronavirové infekce tohoto kmene, ale budou okamžitě reagovat, pokud se vše ukáže být mnohem horší.
C:\fakepath\japonsky jen.jpg

Akcie v Asii dál klesají, po přechodném zotavení oslabuje také Evropa

30.11.2021 Akcie na asijských trzích dnes pokračovaly v poklesu, za kterým stojí hlavně obavy z nové koronavirové varianty nazvané omikron a jejich dopadů na globální ekonomiku. Po přechodném zotavení se k poklesu vrátila také Evropa, kde indexy hned po zahájení obchodování ztráty prohlubovaly.
C:\fakepath\trader-16112021-40-zm.jpg

Ariston plánuje největší nabídku akcií v Itálii od dubna 2019

16.11.2021 Italský specialista na topnou techniku Ariston plánuje největší nabídku akcií na milánské burze od dubna 2019. Firma dnes oznámila, že cena akcií se bude pohybovat v rozmezí od 10,25 eura po 12 eur, což oceňuje celou skupinu až na 3,9 miliardy eur (98,4 miliardy Kč). S akciemi se začne obchodovat 26. listopadu.
C:\fakepath\top5-08112021-28-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.11.2021 1) Velkoobchodní cena zemního plynu v EU se dnes poprvé od 28. října vrátila nad úroveň 81 eur za megawatthodinu, poskočila až o takřka deset procent. Koncem předminulého týdne se přitom dostala už i pod úroveň 65 eur za megawatthodinu. Stalo se tak po příslibu ruského prezidenta Vladimira Putina, že Gazprom, plynárenský monopol většinově ovládaný Kremlem, navýší své krátkodobé dodávky do EU. Mělo se tak stát právě k dnešnímu dni, tj. k 8. listopadu. Jenže zatím nic nenasvědčuje tomu, že by Rusko mělo své dodávky navýšit. O víkendu i dnes ráno naopak ruské dodávky plynovodem Jamal, který posílá plyn do Německa, opět nabíraly opačný směr. To část trhu vnímá jako signál, že Putin ani dnes svému slibu nedostojí. EU by se tak ocitla v ještě hlubší plynové krizi, protože už nyní čelí závažné hrozbě výpadků v zásobování plynem.
C:\fakepath\DAX.jpg

Evropské akcie zahájily týden beze změny, Tesla na frankfurtské burze oslabuje

08.11.2021 Hlavní index evropských akcií zahájil týden téměř beze změny. Optimismus spojený se silnou výsledkovou sezonou a opakovaným tvrzením Evropské centrální banky (ECB), že inflace je dočasná, vyvažovaly obavy z vývoje inflace ve Spojených státech, které budou zveřejněny tento týden. Akcie americké automobilky Tesla na frankfurtské burze po zahájení obchodování odepisovaly přes sedm procent. Investoři se připravují na to, že zakladatel a šéf podniku Elon Musk prodá desetinu svých akcií automobilky.
C:\fakepath\Norsko.jpg

Nabídka akcií AutoStore se stala největší v Norsku za posledních 20 let

20.10.2021 Primární veřejná nabídka akcií (IPO) norské robotické společnosti AutoStore se stala největší nabídkou v zemi za posledních 20 let. Firma dnes stanovila cenu akcií na 31 norských korun za kus, což celou společnost ohodnocuje na 103,5 miliardy norských korun (NOK; 270,3 miliardy Kč). AutoStore se tak stala nejhodnotnějším novým vstupem na burzu od roku 2001, kdy firma Statoil byla v primární nabídce oceněna na 151 miliard NOK.
C:\fakepath\forex-0102021.jpg

Nástrahy trhu na aktivní obchodníky

01.10.2021 Ze statistik je patrné, že většina obchodních účtů u brokerů je ve ztrátě. Zpravidla se udává číslo mezi 70-80 %. V knížkách i na internetu je tato problematiky vcelku podrobně popsána, ale začínající obchodník může nabýt dojmu od různých samozvaných tradingových guru (hlavně na sociálních sítích – Instagramu apod.), že obchodování na finančních je snadné a vede k poměrně rychlému zbohatnutí. V tomto článku blíže rozebíráme, na co si dát při své cestě tradingem pozor.
C:\fakepath\top-27092021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.09.2021 1) Německé akcie dnes po zahájení obchodování vystoupaly na desetidenní maximum. Výsledek německých parlamentních voleb vyloučil možnost, že se zformuje čistě levicová koalice. Obecně evropské trhy těží z růstu ceny ropy, který tlačí vzhůru i akcie ropných společností. Euro na výsledek voleb v největší evropské ekonomice příliš nereagovalo.
C:\fakepath\ceska-koruna-euro.jpg

Analytici: Výsledky německých voleb výrazněji neovlivní českou ekonomiku

27.09.2021 Výsledky německých voleb výrazněji neovlivní vývoj české ekonomiky. Shodli se na tom analytici oslovení dnes ČTK. Úspěch Zelených může sice podle nich znamenat rozpory ohledně využití jaderných elektráren a může také zvýšit tlak na automobilky ohledně opuštění spalovacích motorů. Německo však zůstane stabilním a spolehlivým partnerem, což je zásadní pro český zahraniční obchod, dodali.
C:\fakepath\DAX.jpg

Index DAX vystoupal na desetidenní maximum, volby vyloučily ryze levicovou vládu

27.09.2021 Německé akcie dnes po zahájení obchodování vystoupaly na desetidenní maximum. Výsledek německých parlamentních voleb vyloučil možnost, že se zformuje čistě levicová koalice. Obecně evropské trhy těží z růstu ceny ropy, který tlačí vzhůru i akcie ropných společností. Euro na výsledek voleb v největší evropské ekonomice příliš nereagovalo.
img

Týden na akciových trzích: Na začátku týdne opět rekord, pak sestup z výšin, na konci opět růst

20.08.2021 Ještě v pondělí dokázal širokopásmový index S&P500 posílit a dále vylepšit historické maximum, ale to bylo vše. Následně z výšin ustoupil.
C:\fakepath\rýže.png

Japonsko po 300 letech ukončí obchodování s termínovými kontrakty na rýži

06.08.2021 Ósacká komoditní burza Dojimo ukončí obchodování s termínovými kontrakty na rýži. Rozhodnutí přichází téměř 300 let poté, co se rýže stala prvním produktem, se kterým se na nejstarší burze pro termínové kontrakty na světě začalo obchodovat, upozornila agentura Reuters.
img

České spořitelně stoupl v pololetí čistý zisk meziročně o 43,4 pct na 6,6 mld Kč

30.07.2021 České spořitelně v letošním prvním pololetí stoupl čistý zisk meziročně o 43,4 procenta na 6,6 miliardy korun. Za růstem zisku je nižší tvorba rezerv a lepší provozní výkonnost, uvedla dnes banka v tiskové zprávě. Provozní zisk vzrostl o 1,4 procenta na 10,3 miliardy korun, rostly vklady i úvěry.
C:\fakepath\top-23072021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.07.2021 1) Akcie indické společnosti Zomato, která se zabývá rozvozem jídla do domu, po zahájení obchodování na burze v Bombaji téměř zdvojnásobily svou hodnotu. Vysoký růst předního indického startupu, tedy začínající technologické firmy, je příznivou zprávou pro další takové firmy, které chystají vstup na burzu. Uvedla to dnes agentura Reuters. Firmu Zomato podporuje čínská fintech společnost Ant Group.
C:\fakepath\Indie.jpg

Akcie indické Zomato po zahájení obchodování téměř zdvojnásobily hodnotu

23.07.2021 Akcie indické společnosti Zomato, která se zabývá rozvozem jídla do domu, po zahájení obchodování na burze v Bombaji téměř zdvojnásobily hodnotu. Vysoký růst předního indického start-upu, tedy začínající technologické firmy, je příznivou zprávou pro další takové firmy, které chystají vstup na burzu. Uvedla to dnes agentura Reuters. Firmu Zomato podporuje čínská finančně technologická společnost Ant Group.
C:\fakepath\Ropa-4.PNG

Komodity: Ceny ropy po výstupu na nejvyšší hodnotu za dva roky klesají

07.06.2021 Ceny ropy po výstupu na nejvyšší hodnotu za dva ropy klesají. Po zahájení obchodování v Asii ceny navázaly na páteční růst díky očekávání vyšší poptávky a omezení dodávek od skupiny OPEC+. Později však tyto zisky smazaly.
C:\fakepath\marse-mt5-logo-200x200-5561.png

Testování MarSe Expert Advisor

07.06.2021 Název MarSe byl odvozen od názvů dvou obchodních strategií - Martingale a Surfing. Surfing strategie byla vytvořena Victorem Borishpoletsem pro denní obchodování na Forexu a akciovém trhu. Systém je založen na RSI.
C:\fakepath\forex-04062021.jpg

Začít obchodovat na demu či s malým kapitálem?

04.06.2021 Mnoho obchodníků si přečte knížku o tradingu či navštíví webinář o obchodování na forexu či jiných trzích a logicky je napadne praktická otázka, jak a kde mají s tradingem začít, kolik peněz potřebují do začátku apod. Pravdou je, že mnoho obchodníků si nemůže dovolit velký účet, ať už kvůli nedostatku finančních prostředků nebo nedostatečným obchodním zkušenostem. V tomto článku se zaměříme na aspekty obchodování s demo účtem jako prvním účtem začínajícího trader v kontrastu s reálným účtem s malým počátečním kapitálem.
C:\fakepath\I.USDXH1.png

Forex: Slábnoucí obavy z inflace a vyšších sazeb drží dolar poblíž lednového minima

25.05.2021 Slábnoucí obavy z inflace a vyšších úrokových sazeb drží americký dolar poblíž lednového minima. Nejsilnější od roku 2018 je vůči dolaru čínský jüan.
C:\fakepath\e-19052021-lv.gif

Británie dnes zahájila obchodování s emisními povolenkami

19.05.2021 Británie dnes spustila vlastní systém obchodování s emisními povolenkami (ETS). Ceny povolenek dosáhly více než 50 liber (téměř 1500 Kč) za tunu, což znamená, že náklady na znečištění jsou vyšší než v EU, uvedla agentura Reuters. Británie chce být uhlíkově neutrální do roku 2050.
C:\fakepath\eurusd-19052021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 19.5.2021

19.05.2021 Americké akcie včera oslabily. Po zahájení obchodování nejprve rostly díky výsledkům hospodaření maloobchodních firem Walmart a Home Depot, které překonaly očekávání. Své zisky si však neudržely a nakonec uzavřely den se ztrátou kvůli prudkému poklesu telekomunikačních společností a slabé statistice ze stavebního sektoru.
C:\fakepath\bcpp-2.jpg

Pražská burza slaví 150 let: překonala války i zákaz komunisty

07.04.2021 Letos v dubnu uplyne kulatých 150 let od zahájení obchodování s cennými papíry na burze v Praze. Vůbec první akcie změnily majitele 17. dubna 1871. Obchodování bylo bohužel přerušeno světovými válkami a obdobím komunismu.
C:\fakepath\top-06042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.04.2021 1) Ne všechny asijské burzy dnes sdílely americký optimismus, japonská poztrácela většinu velikonoční nadílky. Kromě dalších rekordů na amerických burzách sledovali investoři do asijských akcií také růst čínského indexu nákupních manažerů ve službách, který v březnu stoupl na 54,3 bodu z únorových 51,5 a potvrdil tak trend oživování tamní ekonomiky. Australská centrální banka (Reserve Bank of Australia) dnes také oznámila ponechání úrokových sazeb na stávajících úrovních. Hongkongská burza zůstala zavřená kvůli svátkům.
img

Evropa se chytila amerického růstu a eurodolar stoupá

06.04.2021 Evropské akcie se dnes vyšplhaly na rekord, investoři díky stimulačním opatřením a očkování proti covidu-19 sázejí na rychlé oživení světové ekonomiky. Panevropský index STOXX Europe 600 už krátce po zahájení obchodování vystoupil až na 436,47 bodu. Překonal tak rekord 433,90 bodu z loňského února a smazal veškeré ztráty způsobené koronavirovou krizí.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Evropské akcie jsou díky lepším vyhlídkám ekonomiky na rekordu

06.04.2021 Evropské akcie se dnes vyšplhaly na rekord, investoři díky stimulačním opatřením a očkování proti covidu-19 sázejí na rychlé oživení světové ekonomiky. Panevropský index STOXX Europe 600 krátce po zahájení obchodování vystoupil až na 436,47 bodu. Překonal tak rekord 433,90 bodu z loňského února a smazal veškeré ztráty způsobené koronavirovou krizí.
C:\fakepath\wall street.jpg

Klíčový index amerických akcií S&P 500 poprvé překonal 4000 bodů

01.04.2021 Americké akcie vystoupily na další rekord, klíčový index S&P 500 dnes poprvé překonal hranici 4000 bodů. Investoři věří v silné oživení ekonomiky Spojených států z útlumu, který způsobila pandemie nemoci covid-19. K dnešnímu růstu výrazně přispěly akcie technologických podniků, které podpořil příznivý výhled výrobce čipů Micron.
img

Zahájení obchodování s emisí akcií CTPNV

18.03.2021 Burza cenných papírů Praha rozhodla o přijetí emise akcií společnosti CTP (ISIN NL00150006R6) k obchodování na trhu Free Market. Obchodování bude zahájeno ve stejný den jako na primárním trhu v Amsterdamu. Předpokládaný termín zahájení obchodování je 25. březen 2021.
C:\fakepath\forex-12032021.png

Vnitřní skryté hrozby na FX trhu

12.03.2021 Forexový trh je jedním z nejobchodovanějších na světě a přitahuje stále více a více nových obchodníků. Hlavním důvodem, proč tradeři preferují forex, je to, že na forexu jsou překážky pro vstup na trh opravdu nízké. Vše, co k zahájení obchodování potřebujete, je počítač, menší množství kapitálu, připojení k internetu pro přístup k vaší online obchodní platformě a (hlavně) obchodní znalosti.
img

Měl byste obchodovat forex nebo akcie?

21.02.2021 Finanční trhy poskytují obchodníkům celou řadu investičních příležitostí. Investice na forexových a akciových trzích mají své vlastní výhody. Abyste mohl zvolit trh, který vyhovuje Vašemu stylu obchodování a obchodní strategii, musíte znát rozdíly mezi těmito trhy, tak si pojďme promluvit o klíčových rozdílech, které byste měl mít na paměti.
C:\fakepath\BRENTH1.png

Komodity: Ceny ropy pokračují v růstu díky nižším dodávkám a poklesu dolaru

09.02.2021 Ceny ropy dnes stouply na novou nejvyšší hodnotu za 13 měsíců díky snížení dodávek, slabšímu dolaru a optimismu investorů z oživení poptávky po pohonných hmotách. Po zahájení obchodování v USA však část svých zisků smazaly, protože investoři se rozhodli využít jejich růstu trvajícího šest seancí za sebou k vybírání zisků.
img

Zvuk zvonu dnes oficiálně zahájil obchodování akcií SAB Finance a.s.

28.01.2021 Na pražské burze se dnes rozezněl zvon a její ředitel Petr Koblic spolu s Radomírem Lapčíkem, zakladatelem společnosti SAB Finance, zahájili obchodování akcií devizového lídra trhu na Burze cenných papírů Praha. Rituál zahájení obchodování zazvoněním na burzovní zvon, Opening Bell Ceremony, tak nechyběl při první emisi akcií roku 2021, jež od 28. ledna 2021 zpestřuje kapitálový trh. V obchodním systému Xetra mají akcie SAB Finance ticker emise SABFG. Obchodování na regulovaném trhu Standard Market bylo zahájeno na ceně 10 560 Kč za akcii.
img

Pražská burza posiluje, PPF plánuje ovládnout Monetu

25.01.2021 Událostí, která podstatně ovlivnila dnešní obchodování na pražském parketu, je jasně snaha PPF ovládnout Monetu (tisková zpráva byla zveřejněna v pátek po zavření obchodování). PPF by ráda nakoupila akcie Monety od jejích akcionářů v objemu až 29 % a nabízí 80 CZK za jednu akcii Monety. Nabízená cena představuje 19,2% prémii k páteční zavírací ceně. Po dalších transakcích by Moneta měla sfúzovat s Air Bankou. PPF by tak ovládla dalších 39,7 % Monety.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (4.1.2021)

04.01.2021 V minulém týdnu nedošlo k aktivaci žádného obchodního nastavení podle mého týdenního komentáře. Trh se pohyboval ve velmi úzkém předvánočním rozpětí bez výraznějšího pohybu. Takže týden bez obchodu.
img

Ohlédnutí za rušným rokem a dále do roku 2021

31.12.2020 V únoru byl obžalovací proces s Donaldem Trumpem, jen třetím americkým prezidentem v historii, který utrpěl tento osud. Prezident byl shledán vinným ve Sněmovně reprezentantů kontrolovaných demokraty a osvobozen Senátem ovládaným republikánem.
C:\fakepath\london7.jpg

Reuters: Evropu čeká největší přesun akciových obchodů za 20 let

29.12.2020 Evropu čeká po zahájení obchodování na burzách v příštím roce největší přesun obchodů s akciemi za více než 20 let. Odchod Británie z Evropské unie totiž přesunul těžiště obchodů z Londýna. Zatímco hráči na trhu doufají, že díky rokům příprav od doby, kdy si Británie odhlasovala odchod z EU, bude přechod většiny obchodů s aktivy v eurech, jako jsou akcie a deriváty, relativně hladký, dlouhodobý dopad je nejistý. Uvedla to agentura Reuters.
img

Česká národní banka schválila IPO společnosti SAB Finance, ta se chystá vstoupit na Burzu cenných papírů Praha

21.12.2020 Česká národní banka vydala rozhodnutí o schválení prospektu zaknihovaných akcií společnosti SAB Finance a.s. Ta se chystá vstoupit na Standard Market Burzy cenných papírů Praha. Zahájení obchodování na burze je plánováno na konec ledna 2021 a bude se jednat o třetí největší emisi na trhu Standard. SAB Finance a.s. nabídne dividendové akcie s dividendou vyplácenou dvakrát ročně. Dividendové akcie jsou v České republice velmi oblíbené.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Akcie v reakci na odhady výsledků amerických voleb oslabují

04.11.2020 Akcie na světových trzích smazaly solidní zisky, které měly během obchodování v Asii, a vydaly se prudce dolů. Reagovaly tak na odhady výsledků prezidentských voleb ve Spojených státech a zejména pak na slova prezidenta Donalda Trumpa. Ten se už prohlásil za vítěze voleb a řekl, že kvůli nesrovnalostem při hlasování a sčítání hlasů se obrátí na nejvyšší soud.
C:\fakepath\20f2338dbe54f8fcf2a5510c280205f1.jpg

Akcie McAfee při debutu na burze klesají o sedm procent

22.10.2020 Akcie výrobce produktů pro zabezpečení a ochranu počítačů McAfee první den na burze klesají o sedm procent. Firma z primární nabídky akcií získala 620 milionů USD (14,3 miliardy Kč), což ji ohodnotilo na 8,6 miliardy USD, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Akcie polské Allegro při debutu na burze přidávají 50 procent

12.10.2020 Akcie polského internetového obchodu Allegro dnes debutovaly na burze ve Varšavě růstem o více než 50 procent. Primární veřejná nabídka (IPO) Allegra je největším vstupem na varšavskou akciovou burzu za několik let a firma je teď největším podnikem na burze podle tržní kapitalizace. Informovala o tom agentura Reuters. Očekává se, že pro varšavskou burzu, která má problém přilákat nové firmy a která se potýká s poklesem obratu, se stane nabídka Allegra zlomovou záležitostí a že přiláká na burzu více firem.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Ruská státní firma Sovkomflot vstoupila na burzu

07.10.2020 Na ruské akciové burze se dnes začalo obchodovat s akciemi státní společnosti Sovkomflot. Primární veřejná nabídka (IPO) akcií největšího lodního přepravce v zemi je první nabídkou státní firmy v Rusku od roku 2013. Cena akcií byla stanovena na 105 rublů (31 Kč), což je na spodním konci původního rozpětí, což ohodnotilo společnost na 3,2 miliardy USD (73,6 miliardy Kč). Po zahájení obchodování ale akcie podniku klesaly.
C:\fakepath\forex-trader.jpeg

3 věci, které může trader dělat přes víkend

02.10.2020 Máte za sebou těžký týden v obchodování. Pátek se rychle blíží a jako obvykle přemýšlíte, co můžete dělat, abyste se nenudili (kromě obvyklého času stráveného s přáteli, rodinou nebo před televizí). Sestavil jsem seznam 3 věcí, kterými se mohou tradeři zabavit o víkendu a které by mohly potenciálně zlepšit jejich výsledky. Pojďme se podívat, které činnosti to jsou.
C:\fakepath\t-08092020-lv-.jpg

Akcie Tesly klesly až o pětinu, nejvíce za den od února

08.09.2020 Cena akcií amerického výrobce elektromobilů Tesla dnes po zahájení obchodování klesla až o pětinu, nejvíce za jeden den od února. Kolem 17:05 SELČ odepisovaly akcie bezmála 15 procent. V pátek nebyla Tesla překvapivě zařazena do akciového indexu Standard & Poor's 500.
C:\fakepath\GOLDH1.png

Zlato je nejdražší za devět let, stříbro od roku 2013

22.07.2020 Cena zlata se dál zvyšuje, dnes pokořila další maximum za devět let a dostala se nad 1860 dolarů za troyskou unci (oz; 31,1 gramu). Investoři očekávají, že centrální banky sáhnou k dalším opatřením ke zmírnění dopadů pandemie, což většinou znamená další tisk peněz. Vzhůru se vydala i cena stříbra, která dosáhla sedmiletého maxima, zejména díky předpokládanému oživení průmyslové aktivity.
img

Rychlé shrnutí

10.07.2020 Americké indexy zakončily včerejší seanci smíšeně. Dow Jones a S&P500 klesly o 1.4 % a 0.6 %, zatímco Nasdaq rostl o 0.5 %.
img

Pozitivní seance byly na pražské parketu tento týden v menšině

26.06.2020 Dva dny se BCPP obchodovala tento týden v plusu. Ale i to stačilo aby eliminovala negativní seance a za celý týden se jeho hodnota jen mírně nižší (krátce před koncem obchodování). Bohužel nebyly zveřejněny žádné podstatnější kurzotvorné zprávy. V růstu pokračuje Avast, který opět posílil za týden o více něž 5 %. Je to nejúspěšnější jméno na BCPP posledních týdnů. Těsně přes jedno procento přidaly za týden ČEZ a PMČR. Ostatní tituly bohužel skončil slabší. Za celý týden se nejvíce propadaly finanční domy Erste Group (-4 %) a Komerční banka (-3 %).
C:\fakepath\top-11062020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.06.2020 1) Trhy v Asii a Tichomoří dnes poklesly po oznámení americké centrální banky (Fed), která ve středu naznačila, že do roku 2022 bude udržovat úrokové sazby blízko nuly.
img

JDE Peet's zíkal z nabídky akcií 2,3 mld. eur, akcie rostou

29.05.2020 Druhý největší výrobce balené kávy na světě, společnost JDE Peet's, získal z primární nabídky akcií 2,3 miliardy eur (62 miliard Kč). Akcie společnosti po zahájení obchodování na burze v Amsterodamu posilují, dopoledne si připsaly 13 procenta, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\forex.jpg

Známé mýty o tradingu, kterým byste měli přestat věřit

15.05.2020 Pokud jste začínajícím obchodníkem a chcete se posunout dále, musíte především porozumět tomu, co všechno obchodování zahrnuje, než abyste jen slepě přijímali běžné mýty. Tím, že poznáte některé z nejčastějších mýtů, můžete se vyhnout zbytečné frustraci při konfrontaci s nimi. I když existuje velká řada mýtů o tradingu, podíváme se na 3 nejběžnější. Právě tyto tři mýty mohou významně ovlivnit fázi vašeho vývoje v oblastech motivace a vývoje obchodního systému.
img

Uber zruší 3700 pracovních míst, potýká se s důsledky koronaviru

06.05.2020 Americký provozovatel alternativní taxislužby Uber Technologies zruší 3700 pracovních míst. To odpovídá zhruba 14 procentům jeho celkové pracovní síly. Oznámila to dnes firma. Dodala, že její šéf Dara Khosrowshahi se na zbytek roku vzdá své základní mzdy. Uber se nyní podobně jako řada dalších podniků potýká s negativními dopady koronavirové krize.
C:\fakepath\usd dolar.jpg

Fed uvolní 2,3 bilionu dolarů na podporu podniků a samosprávy

09.04.2020 Americká centrální banka (Fed) uvolní dalších 2,3 bilionu dolarů (56,6 bilionu Kč) na podporu ekonomiky, na kterou nyní tvrdě doléhají dopady pandemie způsobené koronavirem. Peníze jsou určeny na úvěry malým a středním podnikům a místní samosprávě, oznámil Fed v dnešní tiskové zprávě.
C:\fakepath\eurusd-24032020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 24.3.2020

24.03.2020 Akcie v USA včera kvůli obavám z ekonomických dopadů koronaviru klesly, a to navzdory sérii dalších rázných opatření americké centrální banky (Fed) na podporu ekonomiky. Akcie dolů poslaly mimo jiné zprávy o narůstajícím počtu obětí nemoci COVID-19, o přibývání karanténní opatření ve Spojených státech a o blokaci balíčku určeného na pomoc ekonomice opozičními demokraty v americkém Senátu.
img

Akcie zažily černý den

13.03.2020 Český průmysl vstoupil do nového roku poklesem a navázal tak na nevalný výkon z předchozích měsíců. V lednu výroba meziročně poklesla o 1,4 %, což po sezónním očištění znamená oproti předchozímu měsíci +1,1 %. Na aktuálních datech je varující, že ještě nijak nezachycují dopad epidemie koronaviru, které se ovšem český průmysl v nejbližších měsících dozajista nevyhne.
img

ECB ponechala základní sazbu beze změny

12.03.2020 Český průmysl vstoupil do nového roku poklesem a navázal tak na nevalný výkon z předchozích měsíců. V lednu výroba meziročně poklesla o 1,4 %, což po sezónním očištění znamená oproti předchozímu měsíci +1,1 %. Výsledek je tak téměř přesně v souladu s tržním i naším očekáváním a ve srovnání s přechozím měsícem se dynamika dále zhoršila. Na aktuálních datech je varující, že ještě nijak nezachycují dopad epidemie koronaviru, které se ovšem český průmysl v nejbližších měsících dozajista nevyhne. Zatímco v únoru bude její efekt zřejmě ještě omezený, v následujícím období již lze očekávat pokles poptávky ze zahraničí a zároveň i výraznější výpadky produkčních kapacit.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Pražská burza ztrácí pět procent, koruna prolomila 26 Kč/EUR

12.03.2020 Akcie na pražské burze dnes od rána pokračují v propadu. Po zahájení obchodování ztrácel index PX přes pět procent. Jeho hodnota klesla až na 838,55 bodu, což je nejméně od července 2016. Vyplývá to z údajů na webu burzy. Pražská burza tak následuje Evropu, kde dnes akcie rovněž prudce oslabují kvůli zákazu cestování z Evropy do USA. Podle údajů na webu Patria Online oslabuje i česká měna vůči oběma světovým měnám. Koruna před 10:00 prolomila hranici 26 Kč/EUR, kde byla naposledy v červenci 2018.
img

Pražská burza ztrácí 5 %

12.03.2020 Akcie na pražské burze od dnešního rána pokračují ve svém propadu. Po zahájení obchodování nejprve ztrácel index PX více než 2 %. Hodnota tohoto indexu klesla až na 838,55 bodu, což je nejnižší hranice zaznamenaná od července roku 2016. Údaje vyplývají z údajů na webu pražské burzy.
C:\fakepath\eurusd-10032020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 10.3.2020

10.03.2020 Americké akcie zažily nejvyšší denní propad od finanční krize v roce 2008. Prudký pokles cen ropy a šíření onemocnění způsobeného novým koronavirem vyvolalo mezi investory obavy z globální recese a paniku na burze. Po zahájení obchodování včera trh kvůli propadu indexu S&P 500 krátce přerušil obchodování, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\trader graf.jpg

Akcie mohou dál klesat, na trhu je panika

09.03.2020 Světové a české akcie mohou dál klesat, investoři prudce reagují na další překvapivé zprávy o šíření koronaviru a cenovou válku na trhu s ropou. Shodli se na tom dnes analytici oslovení ČTK. Paniku finančních trhů podle nich přiživují i zprávy o vyhlášených karanténách a omezení ekonomické produkce, cestovního ruchu, dopravy nebo zásobování průmyslových firem.
C:\\fakepath\\česká burza.jpeg

Pražská burza zahájila týden propadem o šest procent

09.03.2020 Akcie na pražské burze zahájily týden propadem. Index PX po 09:30 klesal o 5,86 procenta, zhruba 20 minut po zahájení obchodování se ocitl i na 901,5 bodu. Okolo 900 bodů byl index naposledy v prosinci 2016. Vyplývá to z informací na webu burzy. Pražská burza následuje západoevropské trhy, které reagují na noční kolaps cen ropy. Oslabuje také česká měna, která k euru ztratila proti pátečnímu závěru 23 haléřů a obchoduje se za 25,61 Kč/EUR.
C:\fakepath\wall street.jpg

Americké akcie kvůli koronaviru prudce klesají

24.02.2020 Akcie ve Spojených státech zahájily obchodování prudkým poklesem a index Dow Jones v prvních minutách po otevření trhu ztratil více než 800 bodů. Investoři přecházejí k bezpečnějším investicím, než jsou akcie. Děje se tak kvůli prudkému růstu počtu onemocnění novým koronavirem mimo Čínu, který vyvolal obavy, že koronavirus bude mít na globální růst mnohem vážnější dopad, než se doposud čekalo.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Evropské akcie navzdory koronaviru vystoupily na rekord

11.02.2020 Evropské akcie se dnes vyšplhaly na rekord. Náladu na trzích podpořila zpráva o zpomalení růstu počtu nakažených koronavirem, stále však panují obavy z globálních ekonomických dopadů této epidemie. Panevropský akciový index STOXX 600 krátce po zahájení dnešního obchodování přidával 0,8 procenta na zhruba 428 bodů.
img

Čínské akcie dnes kvůli koronaviru masivně padaly, „akciová nákaza“ se ale dále nešíří. Čeští řidiči se mohou těšit na levnější pohonné hmoty, jejich zlevňování kvůli čínské infekci ještě zrychlí

03.02.2020 Čínské akciové trhy se při pondělním obchodování propadly nejvýrazněji od léta 2015, kdy splaskla tehdejší bublina. Například klíčový burzovní ukazatel šanghajské burzy, index Shanghai Composite, se propadl o necelých osm procent, když po otevření klesal dokonce o takřka devět procent. Index CSI 300, který zahrnuje nejdůležitější tituly burz v Šanghaji a Šen-čenu, klesal po otevření o více devět procent, tedy nejvýrazněji od „šanghajského překvapení“ února 2007, které předznamenalo příchod světové finanční krize.
img

Koronavir udeřil i na čínské burzy, propadají se nejvýrazněji od roku 2015. OPEC kvůli pádu ceny ropy zřejmě svolá nouzové zasedání

03.02.2020 Čínské akciové trhy se po zahájení pondělního obchodování propadly nejvýrazněji od roku 2015, kdy splaskla tehdejší bublina. Například klíčový burzovní ukazatel šanghajské burzy, index Shanghai Composite, se po otevření propadl o necelých devět procent. Suroviny jako železná ruda, ropa, měď či palmový olej se propadly v rozsahu odpovídajícím maximálnímu dennímu limitu.
img

Koronavirus děsí trhy, zlato citelně zdražuje, koruna oslabuje, ropa padá. V Číně odkládají otevření burz

27.01.2020 Cena zlata v korunách dnes ráno přeskočila úroveň 36 230 Kč za troyskou unci. Drahý kov se tak opět přibližuje svému dějinnému maximu. Na ně vystoupal loni v září, kdy se prodával za necelých 36 600 korun.
img

DE30 po zahájení obchodování v Evropě klesá

14.01.2020 DE30 po zahájení Evropské seance začal ztrácet. Propady na jednotlivých akciích nejsou velké, ale nesou se napříč celým indexem. Index testuje cenovou zónu v okolí 13 375 euro se supportem na úrovni 13 375 euro.
img

Šéf Boingu končí, Smartwings budou rády, když se letadla 737 Max vrátí do vzduchu před prázdninami 2020

23.12.2019 Akcie výrobce letadel Boeing dnes po zahájení obchodování v USA zamířily strmě vzhůru, pak ale část svého zisku umazaly a nyní jsou o něco více než dvě procenta výše v porovnání s koncem pátečního obchodování. Trh tak pozitivně přijal dnešní zprávu, že nejvyšší šéf Boeingu Dennis Muilenburg v lednu skončí. Muilenburgovi „zlomila vaz“ hlavně celosvětově ostře sledovaná kauza problémových letadel Boeing 737 Max, která jsou od března mimo provoz v důsledku svých dvou fatálních nehod.
C:\fakepath\forex-2019.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2019

16.12.2019 Blíží se konec roku a je na čase připomenout si nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2019. V tomto pravidelném každoročním článku se podíváme na přehledné shrnutí všech hlavních událostí, které ovlivňovaly světové finanční trhy – akcie, komodity, dluhopisy a forex. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů. Připomeňte si tak vše podstatné, jakými událostmi si prošly centrální banky, světové ekonomiky, akciové korporace, burzy a měny.
img

Ceny ropy dnes vyskočily nejvíce v historii. Prezident Trump autorizoval čerpání strategických rezerv USA

16.09.2019 Ceny ropy dnes vyskočily nejvýrazněji v historii. Důvodem jsou víkendové útoky na saúdskoarabská ropná zařízení, včetně největšího na světě. K nim se přihlásily jemenští povstalci Húsíjové. Americká administrativa viní Írán, ovšem bez důkazů. Teherán Húsíje dlouhodobě podporuje.
img

Turecká krize, emerging markets a pokračující earnigns

17.08.2018 Zahájení obchodování v pondělí se neslo ve znamení obav z turecké liry. Přestože má Turecko vliv především na emerging markets, obavy byly cítit i za oceánem v USA.
DSC_0264.JPG

Reference na kurzy FXstreet.cz

24.11.2009 Výpis referencí na kurzy a semináře FXstreet.cz. Zde si můžete přečíst reference absolventů našich kurzů a seminářů. Každý účastník našich kurzů má možnost ho ohodnotit, případně poslat email a připojit referenci shrnující jeho zkušenost s absolvovaným kurzem. Reference neupravujeme a prezentujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci našich forex kurzů. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů a jsou řazeny podle data, který jsme přijali emailem.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Price Action | Brexit | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Měnový trh | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CBOE | CCI | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | DAX | Demo účet | Denní obchodování | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Forex trader | Futures | Fúze | Gap | Grafy | Hedge | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Intraday | Investice | Investování | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Likvidita | Long | Low | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Risk | MetaTrader | Měna | Měnové páry | Měny | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Opening bell | Papertrading | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Profit Target | Provize | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | RRR | RSI | Rally | Realizace zisku | Reserve Bank of Australia | Resistence | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Skalper | Slippage | Standard & Poor's 500 | Statut | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Take Profit | Technical analysis | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Ukazatel | Výkonnost | Výnos | WTO | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Komerční banka | Patria | Americký prezident | XTB | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Začínáme na burze | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Breakout strategie | Těžba ropy | Spekulant | Kurz dolaru | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Investiční příležitost | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Aktuální kurzy | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Dukascopy | ADP report | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | GBPUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Podpora | Forex pro začátečníky | Hazardní hry | Akcie ČEZu | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Komerční banky | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | BH Securities | Brent | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena stříbra | Cena zlata dnes | Ceny stříbra | Ceny zlata | Cyrrus | CZK | Česká spořitelna | České akcie | Denník | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomický kalendář | Emisní povolenky | Eura | Exchange | Fibonaci | Fondy | Forexo | Forexu | Frank | Full time | FX Street | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Inside | InstaForex | Instrument | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investing | Investování peněz | ISM | EBay | Knihy o forexu | Komoditní | Konfluence | Kurz dolarů | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Manuál | Market | Markets | Měna Bitcoin | MetaTrader 5 | MyFxBook | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodníci s akciemi | Obchodování s komoditami | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Online kurz | Oslabování koruny | Patria Online | PinBar | Pips | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Seminář | Signály | Slovník pojmů | SP500 | Hodnocení brokerů | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Škola tradingu | Švýcarské banky | Throwback | TopForex | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | Škola forexu | CNBC | Obchodní pravidla | Trading Coach | DXY | VTB Capital | ING | Benzín | Komise pro cenné papíry | Buy | CEE | Centrální depozitář | Depozitář | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Indie | Jeff Bezos | Měď | Obchodní den | P.A. | Petr Kellner | Private banking | PX index | Roadshow | ROCE | Sell | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | Denní změna | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | StopLoss | Tržby | Clearing | Světové ekonomiky | Co je forex | Milionář | Miliardář | Bohatý | Equity křivka | Forex Pro | Komise | Kontrakt | Martingale | Stop Loss (SL) | Volby | S/R zóny | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Know-how | Vzdělání | Velcí hráči | Burze | Dividendové akcie | Expert Advisor | Global forex | Profi obchodní systémy | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | Bernstein | The New York Times | KPMG | CNOOC | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | CME Group | Baker Hughes | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | S&P Dow Jones Indices | Agentura AP | Barrick Gold | Forex asistent | Reporty | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Thomson Reuters | Bezpečné měny | HUF/EUR | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Finanční systém | Hledání svatého grálu | Backtestovat | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | BMW | Index pražské burzy PX | Pohyby eura | Index pražské burzy | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Stock Exchange | Snižování úrokových sazeb | Cena kávy | Dlouhé pozice | Energie | Severomořská ropa | Rada ČNB | Earnings | Panevropský akciový index | Index německých akcií DAX | Index londýnské burzy FTSE 100 | Znalost | Příprava | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Odvětví ropy | Volby v USA | Agentura Reuters | Evropské trhy | Americké trhy | Swapy | La Repubblica | London Breakout | City | US akcie | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Investiční firma | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Akcie těžařských společností | Economist | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Televize Sky News | Západoevropské akcie | Index japonských akcií Nikkei | Akcie v Asii | IHS | Xetra | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Forexové trhy | Velké banky | Vladimir Putin | Americké akciové indexy | Algoritmus | Obchodníci na finančních trzích | Supporty a rezistence | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Odchod z EU | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Růst akcií | Obchodování v Asii | Reálné obchody | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Propad | Světové akciové trhy | Bankovní tradeři | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | S&P | Guvernér | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Akciové trhy ve Spojených státech | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Cenné papíry Komerční banky | London Stock Exchange (LSE) | Akcionáři | Zajištění | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Hlavní index německých akcií DAX | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Západoevropské trhy | Burza v Miláně | Propad akcií | Exxon | Chevron | Mzdy | Úspěšné obchodování | Francouzský CAC 40 | Predikce | Průzkum | Začínající trader | Začínající obchodník | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Index amerických akcií | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Quantum | Měnové krize | Příjmy | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Finanční domy | Měny&Sazby | ČTK | Obchodování forexu | Economist Intelligence Unit (EIU) | Rada MMF | Internetové firmy | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Profesionální trading | Hospodářská rizika | Akcie výrobce letadel Boeing | Hlavní ekonom | Norsko | Dánsko | Očekávání | Audi | Informace o forexu | IHS Markit | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | ex | Akcie firem | Obchody s akciemi | MUFG | Obchodovat na forexu | Investiční aktiva | Bernstein Bank | Akcie českých bank | Bankovní index | Vstup na burzu | CoinDesk | Cena palladia | Anadarko Petroleum | Vývoj ceny akcií Tesla | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Obchodování na pražské burze | Velký třesk | Obchodování s kryptoměnami | Podnikové dluhopisy | LIFFE | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | Panevropský index STOXX 600 | Kryptoměna ethereum | NEST | ESMA | Robinhood | Estee Lauder | RoboMarkets | Playtech | Nejlepší tradeři | Asijské trhy | Drobní investoři | Cena bitcoinu | Free Market | Saxo | FinTech | Raytheon | Můj trading | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Podniky | Evropské akciové trhy | Obchodovat forex | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | Nejnovější statistika | Firma McDonald's | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Turecké liry | Turecká krize | Šéf Fedu | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Trh Start | Czech Fund | Pražský index PX | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Akcie v Evropě | I-Trader | Britský finanční sektor | Úrokový výnos | Trhy v USA | Trh s ropou | Pipy | Šéf burzy | Finanční skupina | Reakce trhu | Bannockburn Global Forex | Global Forex | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Obchodní signál | Největší kryptoměna | IG | Primární nabídka | Regulační orgán | Starteepo | FTSE/MIB | Týden na akciových trzích | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Akciový propad | Základní úroková sazba | Německé akcie | Česká firma | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Refinitiv | Cenné papíry Erste | Společnost Apple | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Majetek | Akcie technologických podniků | Analytici společnosti | SABIC | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | FCC | Obchodní grafy | Obchodní přístup | Profesionální trader | Akciové burzy v USA | Akcie Boeingu | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Primární nabídky akcií | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Světové finanční trhy | Začínající obchodníci | Cena zemního plynu | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Burzovní ukazatel | Tržní hodnota Microsoftu | Technologický Nasdaq | Splácení dluhu | Nord LB | Český průmysl | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Obchodní aktivity | CNY | Digitální měna bitcoin | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Moje obchody | Oživení světové ekonomiky | BrandZTop | NVDA | Economist Intelligence Unit | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Americké společnosti | DE30 | Obchodování na demo účtu | Trhy.cz | Základy obchodování | Zhodnocení financí | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Blackstone | Coffee | Pokles dolaru | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Výnosové křivky | Pokles cen | Americké futures | Výkonný ředitel | Jan Rohrbacher | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Tomáš Pfeiler | SEBA | Likvidita na trhu | Nové akcie | Intradenní trader | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Akcie podniku | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Sběratel | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Hongkongská burza | Tisk peněz | SAB Finance | Saudi Aramco | Televize CNBC | PPF | Majitel firmy | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Italská vláda | Vlastní akcie | Backtest | Poptávka po ropě | Úpis akcií | Thomas Cook | Manipulace s akciovým trhem | iShares | Dobrý obchod | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Edge | Obchodní dohoda | Demo účty | Hospodářské dopady | Cena akcie | Očekávané Earnings | Trading na forexu | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Vysoká likvidita | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Rozhodnutí americké centrální banky | Ropná firma | VIP seminář | Radomír Lapčík | Obchodování s reálnými penězi | PXE | LNG | Dodržování obchodního plánu | Indigo | Výkon amerického dolaru | Objem | Rijád | Dovoz čínského zboží | Obchod | Přístup do VIP zóny | SAB Finance a.s. | Obchodní dohody | Myšlenka | Robert Shiller | Pojišťovna VIG | Obchodní nástroje | Spojené státy a Čína | Průmyslová výroba v eurozóně | Šéf Fedu Jerome Powell | Mohammed Barkindo | OPEC Mohammed Barkindo | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | Předseda představenstva | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Firma | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Risk-off | Parlamentní volby | PMČR | Applied Materials | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Obchodovat na burze | Růst cen | Equity křivky | CBI | Dolar k japonskému jenu | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | Největší pokles | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Nízké úrokové sazby | Tiffany | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Český akciový trh | Fintech společnost | AFP | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Konkurenti | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Miloš Mikolanda | Průmysl | ADP | Ján Hájek | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Centrální banka USA | Nabídka Aramco | Tržní kapitalizace firmy | Gabriel Štefaňák | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Abkajk | Churajs | General Motors | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Dodržovat obchodní plán | Rozvoj | Paul Volcker | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Koruna dnes | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Pojišťovny | Americké ministerstvo práce | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Cenové formace | Philip Morris ČR | Konzervativci | Výsledek voleb | GBP/EUR | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | Míra | Akciové korporace | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Smartwings | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Nižší likvidita | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | FedEx | FDX | AT&T | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | Šéf Boingu | Uber | Česká zbrojovka | EY | Odchod Británie z Evropské unie | První obchod | Ztráta | SPD | Miliardy korun | Demokratické strany | Americká politika | Peking | Investiční ředitel | Wirecard | Doba obchodování | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Hospodaření | Analytik Cyrrusu | Růst poptávky | Teherán | Američané | Bruno Le Maire | Akcie GM | General Motors (GM) | Dobrá data | Ceny ropy dnes | Vysoká dividenda | O2 | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Budoucnost | Experti | Zemědělství | Předběžné výsledky | Ropa typu Brent | Poradenství | Německá společnost | Vzdělávat se | Ministerstvo práce | Podnik | Luboš Růžička | Vyšší inflace | Ukazatele | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Britské společnosti | Zamyšlení | HPQ | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Komunikace | Francouzská vláda | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Google | Obchodní vztahy | Nákaza koronavirem | Koronavir | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | WHO | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Infekce X | Španělská chřipka | Koruna oslabuje | Index japonských akcií | Jüan | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Operátor O2 | Výnosy firmy | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Analytik skupiny | IHNED | Vysoká inflace | Čínské burzy | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Reálné peníze | Vstupní signály | Volné peníze | Konzistentní zisky | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Píle | Obchody | Výdaje | Dopady koronaviru | Hospodářské dopady koronaviru | Výrazné ztráty | Akcie americké automobilky | Adidas | Americká společnost | SEC | NFP | Velmi bohatý | Průměrná cena | Obchodovanie | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Organizace zemí vyvážejících ropu | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Gilead Sciences | WHO Bruce Aylward | Bruce Aylward | ILNA | Agentura ILNA | Nejvýraznější ztráty | Šíření onemocnění | Největší ztráty | Fungování finančních trhů | Americký Fed | Shortovat | Jižní Korea | Japonská automobilka | Vývoj | Nová data | Šok | Snížení těžby | Guru | Akcie na světových trzích | Aktuální Price Action | Index čínských akcií | Cenová válka | Kolaps cen | Kolaps cen ropy | Londýnský index | Londýnský index FTSE 100 | Výprodej na burzách | Důsledky koronaviru | Pomoc ekonomice | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Zákaz cestování | Hlavní index PX | Aerolinky | Lufthansa | Akcie včera | Index DAX burzy | Mince | Profitovat | Tencent | Další vývoj | Karanténní opatření | Letectví | Fiskální politiky | Opatření americké centrální banky | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Společnost Saudi Aramco | Index frankfurtské burzy | Šíření viru | Burzy cenných papírů | New York Times | Index evropských akcií | Hlavní index evropských akcií | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie | Mimořádná opatření | Žádosti o podporu | Texas | Fed včera | Internetový obchod | Obchod Amazon | Další pokles | Valné hromady | OSVČ | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Komerční banky | Demokraté | Domácnosti | Páka | Velikost lotu | Výrobce letadel | Úrokové sazby na nízké úrovni | Neomezené množství vládních dluhopisů | Neomezené množství | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Počet potvrzených případů | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Nákupu státních dluhopisů | Negativní hospodářské dopady koronaviru | Futures na americké akcie | Hluboké ztráty | Pomoc velkým korporacím | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony USD | Biliony | Poptávka po surovině | Potenciál | Německý statistický úřad | Ceny elektřiny | Fiat Chrysler | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Index DXY | Války | Poradce | Organizace | British Airways | Nvidia Corp | Vášeň | Závislost | Práce | Zelené energie | Aktivita ve službách | Autoprůmysl | Tesla dnes | Údaje | Ztrátové obchody | Pojišťovna | Dopady koronavirové krize | Velikonoce | Životní styl | Německé automobilky | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Výpadky | WMT | Více peněz | Maloobchodní tržby v USA | EIU | Majitel | Otevírání ekonomiky | Statistiky | Pohled na trading | Správy peněz | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | Nizozemsko | Selský rozum | Reddit | Posílení | Amazon Jeff Bezos | Výkon dolaru | Joe Biden | Větší pokles | ADBE | Odhady výsledků | Cestování | Automobilka Ford Motor | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Ropa roste | Obchodní kapitál | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | Čtvrtletní zisk | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Velikost pozic | Alternativní taxislužby | Centrální banka Japonska | Expanze | Bezpečnost | O2 CR | Prognóza MMF | Členské státy | Výzkumné společnosti | T-Mobile | JD.com | Dohoda mezi EU a Británií | Konzistentní zisk | Mýty o tradingu | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Vstup do obchodu | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Obchodovat dlouhodobě | Americká média | Renault | Investované peníze | JDE Peet's | Euromonitor International | JAB | Mondelez | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE Peet's | Společnost JDE | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | Salesforce | Výrobce aut | Nissan | Bohumil Trampota | Peet's Coffee | Senseo | Tassimo | TiOra | L'OR | Acorn | Výrobce balené kávy | Zbrojovka | Pozitivní sentiment | PEPP | Střední Evropa | Londýnské burzy | Peter Svátek | Počet nových žádostí o podporu | Oracle | Vývoz z Německa | Nikola | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | Světové indexy | Plán investic | Stimulační balík | Proticyklické kapitálové rezervy | Covid | Aplikace Robinhood | Technologické firmy | Analytické společnosti | Dodávání likvidity | ZIL | Index německých akcií | Nové žádosti o podporu | Pozitivní seance | Letecký průmysl | Den obchodování | Medtronic | MAM | Ant | Japonská společnost | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Úspěchy | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Chrysler | Růst tržeb | Ceny | Praha | Verizon Communications | Spotřební daně | Společnost Chevron | Salesforce.com | Názory lidí | Model 3 | Porušení pravidel | Progres | Úspěšně obchodovat | Pár EUR/USD | Čínská společnost | Důvěra | Tradingové kariéry | Ant Group | Oživení poptávky | Obchodní hodiny | Marks & Spencer | Upozornění na rizika | Vládní koalice | Chamtivost a strach | Marc Chandler | Výrobní sektor | Výrobní index | Frank Schwope | Badger | Kroger | Inspirace | Zdanění | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Cena kávy arabica | Arabica | Šéf podniku | Abhijit Banerjee | Plynovody | Micron | Biden | Internetová společnost | Marathon | Speedway | Akční plán | Čas strávený tradingem | Ziskové cíle | Provedení analýzy | Stanovení cílů zisku | Makroekonomická vyhlašování | Začít spekulovat | Česká republika | John McAfee | McAfee | Sovkomflot | Cena akcií firmy | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Firmy na burzu | Firma Sovkomflot | Ruská státní firma | Odvolací soud | Agresivní strategie | Měnový fond | AEX | Allegro | Akcie Allegra | Společnost Allegro | Cinven | Permira | Mid Europa | Ceneo | Trh primárních nabídek | Trh primárních nabídek akcií | Trh primárních nabídek akcií v Evropě | The Hut Group | Firma The Hut Group | Ignitis Group | Aukro | Naspers | iPhone | Výrobce letecké techniky | Foot Locker | Obchodníkem na forexu | Koncern | Množství peněz | Newmont | Akcie McAfee | TPG | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | První obchodní den | Společnost Ant Group | Moneta | Hormel Foods | HRL | MDT | Straits Times | Index Straits Times | Coty | T-Mobile US | Společnost Pfizer | L Brands | GPS | Producent ropy | Hormel | JWN | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Proražení | Adobe Systems | GameStop | Bayer | Vonovia | Henkel | Lego | Očkování | LEN | Finanční společnost | PX Pražské burzy | IPO společnosti SAB Finance | Veřejné emise akcií | Emise akcií | IPO společnosti | Očkování proti covidu-19 | Voda | Přesun akciových obchodů | Obchodování s německými dluhopisy | Obchody s deriváty | Obchodování s úrokovými swapy | Obchodní dohoda mezi EU a Británií | Akcie a deriváty | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Přístup na finanční trhy | Derivátové trhy | Banky v EU | Cboe Europe | David Howson | Přesun obchodů | Boeing 737 Max | Nízké úroky | Nálada investorů | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Guggenheim Investments | Scott Minerd | Pokles zásob | Růst ceny | VET | Společnost Tesla | Silné oživení | Brands | ForFarmers | Cestovní kancelář | Dlouhodobé obchodování | Evropské centrální banky | MJ | Situace na trhu | SABFG | Očkování proti covidu | Bilanční suma | Bidenovy návrhy | Finanční výsledky | ETS | Ceny povolenek | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | James Bullard | Skluz | Nesystematické riziko | Nárůst výnosů | Příznivé údaje | Silný růst | Pandemie covidu-19 | Riziko finanční páky | Riziko likvidity | Obchodní znalosti | Systematické riziko | Riziko na trhu | Riziko na trhu Forex | Velké ztráty | Bezrizikové obchodování | CTPNV | CTP | CTP B.V. | Čekající pokyny | Discovery | Reuters analytik | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Blockfolio | Umění | Ceny ropy Brent | Všechny indikátory | Zomato | Objednávky | Verizon | Obchodování s povolenkami | Systém obchodování | Testování a optimalizace | Pandemie COVID | Obchodování s emisními povolenkami | Ceny povolenek v EU | Kurzotvorné zprávy | Obavy z inflace | Oslabení | Paytm | Výnosy 10letých dluhopisů | Podstatné kurzotvorné zprávy | Princip obchodování | Bit.plus | Martin Klass | Obchodování s demo účtem | Velký účet | Webinář o obchodování na forexu | Obchodování na reálném trhu | MarSe Expert Advisor | MarSe | Surfing | Surfing strategie | Falešné vstupní signály | Princip Martingale | Martingale v obchodování | Money-Management od Larryho Williamse | Denní obchodování na Forexu | Omezování nákupů aktiv | Příležitosti | Snižování nákupu aktiv | Finančně technologická společnost | Prodej | Týdenní výkon | Programátor | Varianty koronaviru | Obchodování v Evropě | Nabídky akcií | Očekávání zisku | První obchody | UST | Raiffeisenbank Helena Horská | JAR | Americký trh | Chování velkých hráčů | Mutace delta | Odvětví | Akcie indické | Akcie indické společnosti | Indické společnosti | Indický podnik | RedSeer | Swiggy | Oyo Hotels | Ola | Sdílené jízdy Ola | Sdílené jízdy | Business Standard | Šíření mutace delta | Šíření mutace | HOOD | Načasování | Rekord | CAR | Štěstí | Náhoda | Hluboké znalosti | Rakouská bankovní skupina | Stefan Dörfler | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Přemýšlení | Chování | Pocity | VIAC | Ósacká komoditní burza | Dojimo | Burza Dojimo | Komoditní burza Dojimo | Kontrakty na rýži | Tokugawa | Povolení obchodu | Japonské ministerstvo zemědělství | Termínové kontrakty na rýži | Bohatství samurajů | Ceny rýže | Rekordní minimum | Dovozní clo | Clo na rýži | Alternativní zemědělství | Dovozní clo na rýži | Takata Corp. | Takata | Společnost Takata | Automobilové součástky | Prezident burzy | Ikko Nakacuka | Dojima | Důležité zprávy | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Vývoj akciového indexu DAX | Základní pojmy | Začátečník | Školení | Společnosti | Opatření | Signály z Fedu | Dna | ANO | Petr Mašláň | Juniorská škola tradingu | Workshop | Gucci | Zprávy z pražské burzy | Dodržování pravidel | Největší čínský těžař ropy | Čínský těžař ropy | CNOOC Ltd. | Výsledky německých voleb | Gamble | Nová vláda | Češi | AutoStore | Robotické společnosti | Thomas H. Lee Partners | EQT | Karl Johan Lier | Firma AutoStore | Tržby společnosti AutoStore | Statoil | Nabídka akcií AutoStore | Pozornost | Akcie britské společnosti | Akcie skupiny Henkel | Akcie skupiny | Velkoobchodní cena zemního plynu | Tým InstaForex | Ariston | Vstup firmy na burzu | Nexi | Firma Nexi | TIM | Omikron | Omicron | | Kmen omikron | Vánoční rally
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

Zadluženost vlád
Zadluženost vlastního jmění (debt ratio)
Zadlužování
Zafixovaný produkt
Záhada
Zahájení dodávek
Zahájení intervencí
Zahájení klesajícího trendu
Zahájení nového růstu
Zahájení nového trendu

Následující klíčová slova

Zahájení výsledkové sezóny
Zahedžovat
Zahraniční akcie
Zahraniční akciové burzy
Zahraniční akvizice
Zahraniční burzy
Zahraniční dluh
Zahraniční dluh ČR
Zahraniční dluh Ruska
Zahraniční firmy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading Smolen
Potvrďte prosím... Zavřít