Neděle 20. září 2020 09:29
reklama
Dukascopy
reklama
Bossa live mentoring
reklama
Purple Trading USA volby

Klíčová slova - Jeff Bezos

C:\fakepath\dolary.jpg

Forbes: Nejbohatším Američanem zůstává Bezos, Trump si pohoršil

08.09.2020 Nejbohatším Američanem podle žebříčku časopisu Forbes zůstal třetím rokem za sebou šéf internetového obchodu Amazon Jeff Bezos. Výrazně si ale pohoršil americký prezident Donald Trump, a to kvůli koronavirové pandemii, která těžce zasáhla jeho kancelářské budovy, hotely a rezorty, uvedl Forbes.
C:\fakepath\buffett 16102013.jpg

Investor Warren Buffett má čich na akcie a srdce pro charitu

28.08.2020 Firma Berkshire Hathaway byla kdysi jen malou textilkou. Warren Buffett z ní ale dokázal vybudovat kolos s tržní hodnotou přes 300 miliard dolarů, který drží podíly v řadě významných firem. Recept na úspěch má zdánlivě prostý: investovat do podhodnocených firem s dobrým vedením. Buffett, přezdívaný "věštec z Omahy", je čtvrtým nejbohatším člověkem světa a významným filantropem. V neděli 30. srpna oslaví devadesátiny.
C:\fakepath\b-06082020-lv.gif

Šéf Amazonu Bezos prodal akcie firmy za 3,1 miliardy USD

06.08.2020 Generální ředitel internetového obchodu Amazon.com Jeff Bezos prodal v posledních dnech akcie společnosti za 3,1 miliardy USD (68,6 miliardy Kč). Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na zprávu pro americkou Komisi pro cenné papíry a burzy. Akcie firmy v letošním roce posílily o 73 procent.
img

Šéfové Amazonu, Applu, Googlu a Facebooku čelí dotazům Kongresu

29.07.2020  V právním podvýboru Sněmovny reprezentantů pro antimonopolní záležitosti začalo dlouho očekávané slyšení šéfů společností Amazon, Apple, Google a Facebook. Podle agentury Reuters akce poskytne náhled do myšlení zákonodárců, kteří gigantům chtějí utáhnout otěže, a patrně ji bude provázet "zdravá dávka politického divadla".
img

Padl rekord v rychlosti bohatnutí. A proč Evropa nemá své „Amazony“?

26.07.2020 Zakladatel Amazonu Jeff Bezos při uplynulém pondělku, za 24 hodin, zbohatl o zhruba 300 miliard korun. Jeden den mu stačil na to, aby zbohatl bezmála o tolik, kolik mají za celý život vyděláno Petr Kellner s Andrejem Babišem dohromady. Samozřejmě, Bezos ten den bohatl díky osmiprocentnímu růstu akcií Amazonu. I tak dechberoucí věc. Pravděpodobně nikdy v historii nikdo jiný tak rychle nebohatl. Každé tři vteřiny Bezos bohatl o tolik, kolik Čech s mediánovou mzdou vydělá za 40 let, vlastně za celý profesní život.
C:\fakepath\dolary.jpg

Šéf Amazonu Jeff Bezos za den zbohatl o rekordních 13 miliard USD

21.07.2020 Majetek zakladatele a šéfa amerického internetového obchodu Amazon Jeffa Bezose jen za pondělí vzrostl o 13 miliard dolarů (302 miliard Kč). Podle agentury Bloomberg jde o rekordní denní nárůst majetku jednotlivce od roku 2012, kdy agentura začala vést a denně aktualizovat svůj index miliardářů.
img

Zakladatel Amazonu Jeff Bezos včera během 24 hodin zbohatl o takřka pětinásobek celoživotně budovaného majetku Andreje Babiše. Každé tři vteřiny Bezos vydělával tolik, co běžný Čech celý život

21.07.2020 Zakladatel Amazonu Jeff Bezos včera za jediný den zbohatl o třináct miliard dolarů. Jedná se o největší jednodenní nárůst bohatství kterékoli konkrétní osoby od roku 2012, kdy agentura Bloomberg spustila svůj dennodenně průběžně aktualizovaný žebříček nejmajetnějších lidí světa.
img

Podvodníci napadli twitterové účty mnoha známých lidí

16.07.2020 Zatím neznámí podvodníci napadli twitterové účty mnoha známých a bohatých lidí, včetně šéfů velkých technologických firem, ale i politiků, celebrit a také samotných podniků. Jménem skutečných vlastníků účtů hackeři tvrdili, že chtějí pomoci a že když jim někdo pošle 1000 dolarů, obdrží za to dvojnásobek, tedy 2000 USD (téměř 47.000 Kč). Platbu žádali v bitcoinech. Napadení účtů sice není neobvyklou záležitostí, odborníky ale tentokrát překvapil rozsah a způsob, jakým byl útok proveden.
C:\fakepath\Musk-Buffet.jpg

Musk je díky růstu akcií Tesly bohatší než Buffett

13.07.2020 Zakladatel a šéf společnosti Tesla Elon Musk se díky pátečnímu růstu ceny akcií podniku stal bohatším než legendární investor Warren Buffett. S odvoláním na svůj index miliardářů o tom informovala agentura Bloomberg. Tesla se zabývá výrobou elektromobilů, angažuje se ale i v některých vesmírných projektech.
img

Šéf Facebooku přišel kvůli bojkotu reklamy o 7,2 miliardy dolarů

28.06.2020  Šéf americké společnosti Facebook Mark Zuckerberg přišel kvůli bojkotu reklamy na této sociální síti o 7,2 miliardy dolarů (167 miliard Kč). Informovala o tom dnes agentura Bloomberg. Ke kampani, která má upozornit na to, že firma nedělá dost pro to, aby zastavila nenávistné projevy na svých platformách, se dosud přidalo kolem 90 velkých inzerentů. Akcie Facebooku v pátek klesly o 8,3 procenta, nejvíce za poslední tři měsíce.
C:\fakepath\USA dolar.jpg

IPS: Jmění miliardářů v USA se za pandemie zvýšilo o 10 procent

24.04.2020 Jmění amerických miliardářů se během koronavirové krize rozrostlo o téměř deset procent. Vyplývá to ze zprávy společnosti Institute for Policy Studies (IPS), na který včera upozornila agentura Reuters. Za pět týdnů, tedy od začátku krize, kterou vyvolala pandemie způsobená koronavirem, přitom přišlo v USA o práci už více než 26 milionů lidí.
img

Mezi dolarovými miliardáři zůstává osm Čechů, premiér je čtvrtý

07.04.2020 Mezi světové dolarové miliardáře se letos opět zařadilo osm Čechů. Prvenství si mezi nejbohatšími Čechy dál drží majitel investiční skupiny PPF Petr Kellner s odhadovaným majetkem v hodnotě 14,9 miliardy dolarů, což je v přepočtu 372,7 miliardy korun. Následuje realitní magnát Radovan Vítek, většinový vlastník Energetického a průmyslového holdingu Daniel Křetínský a premiér Andrej Babiš. Vítek a Křetínský zbohatli a v žebříčku sesadili premiéra Babiše z druhého na čtvrté místo. Hodnota Babišova majetku navíc klesla proti loňsku z 3,5 na 3,2 miliardy dolarů (80 miliard korun). Vyplývá to z údajů, které dnes na webu zveřejnil Forbes.
img

Forbes: Nejbohatším člověkem světa zůstává šéf Amazonu Jeff Bezos

07.04.2020 Nejbohatším člověkem světa je už třetím rokem za sebou šéf internetového obchodu Amazon Jeff Bezos. Hodnota jeho majetku činí zhruba 113 miliard dolarů (2,8 bilionu Kč). Vyplývá to z nejnovějšího žebříčku časopisu Forbes. Nejbohatším Čechem je Petr Kellner s majetkem za 14,9 miliardy dolarů (373 miliard Kč).
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

Černá labuť je tu, jmenuje koronavirus

05.03.2020 Tak je to oficiální. Obávaná „černá labuť“ je tu, po dvanácti letech uplynuvších od světové finanční krize. V konečném důsledku může i tato černá labuť připravit o práci třeba statisíce Čechů.
C:\fakepath\akcie.jpg

Bloomberg: Nejbohatší světa přišli tento týden o 444 miliard USD

01.03.2020 Uplynulý týden byl kvůli propadu akciových trhů velmi drahý nejen pro většinu investorů, ale i nejbohatších lidí světa. Pokračující se šíření nového koronaviru po celém světě prudce stáhlo dolů globální akciové trhy a celkové bohatství 500 nejbohatších lidí světa se snížilo o 444 miliard USD (10,3 bilionu Kč), uvedla agentura Bloomberg.
img

Nejbohatší lidé světa kvůli koronaviru od pondělí zchudli každý o více než 200 miliard korun, premiér Andrej Babiš přišel o necelých pět miliard

01.03.2020 Pětistovka nejbohatších lidí světa dle Bloombergu přišla v uplynulých pěti obchodních dnech kvůli burzovním propadům v souhrnu o 444 miliard dolarů, plyne z dat Bloombergu. To odpovídá 10,3 bilionu korun, což je suma, jež se blíží hodnotě všeho toho, co česká ekonomika vyprodukuje za dva roky.
img

Měsíčník finančních trhů – Leden 2020

04.02.2020 Globální ekonomika loni vzrostla o 2,3 %, což byl nejpomalejší růst za deset let. Letos by tempo růstu mohlo zrychlit na 2,5 %. Vyplývá to ze zprávy o situaci a vyhlídkách světové ekonomiky (WESP), kterou zveřejnila OSN. OSN upozornila, že i deset let po finanční krizi je globální ekonomika pomalá. Obchodní a geopolitické napětí mohou dál podkopat její oživení. "V letošním roce je tu naděje na oživení, ale rizika poklesu a zranitelnosti zůstávají velmi výrazná," varoval vedoucí oddělení strategie pro globalizaci a rozvoj při Konferenci OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) a spoluautor studie Richard Kozul-Wright. Upozornil, že oživení z velké části bude záviset na výkonu velkých rozvíjejících se ekonomik, jako jsou Argentina, Mexiko, Turecko a Rusko. Vyhlídky letošního oživení růstu může zhatit zesílení obchodního napětí, problémy na finančních trzích nebo eskalace geopolitického napětí. Pokud by tyto problémy nastaly, růst by výrazně zpomalil a činil by zřejmě jen 1,8 %, varovala OSN. Ekonomický růst většiny rozvinutých zemí, včetně USA, zůstane podle OSN letos nevýrazný. Lépe by si mohlo vést pouze Japonsko, které letos pořádá olympijské hry. Evropa by měla růst o pouhých 1,6 %. Jedenáct zemí, které do EU vstoupily po roce 2004, tedy včetně České republiky, by však mělo růst nad průměrem celé unie a některé budou expandovat i o více než čtyři %. Výhled pro Evropu ohrožuje hlavně možná eskalace napětí v mezinárodním obchodě, výkon regionu však bude také záviset na tom, jak dopadne odchod Británie z EU a jak se bude vyvíjet měnová politika Evropské centrální banky. Světová banka předminulý týden snížila odhad globálního růstu na loňský a letošní rok kvůli pomalejšímu oživení obchodu a investic. Letos rovněž očekává globální růst o 2,5 %.
img

Měsíčník finančních trhů – Prosinec 2019

02.01.2020 Zemřel bývalý guvernér amerického Fedu Paul Volcker, bylo mu 92 let a proslavil se tím, že v 80. letech zavedl jako nový guvernér Fedu přísně restriktivní měnovou politiku velmi vysokých úrokových sazeb, aby skoncoval s nadměrnou inflací. Jeho boj byl úspěšný a tím se velice proslavil. Při globální finanční krizi před 10 lety stál rovněž po boku tehdejšího prezidenta Baracka Obamy jako hlavní finanční poradce pro sanaci bankovního sektoru.
C:\fakepath\bohaci.png

Bloomberg: Majetek 500 nejbohatších letos stoupl o 25 procent

30.12.2019 Majetek 500 nejbohatších lidí světa podle seznamu miliardářů sestavovaného agenturou Bloomberg v letošním roce stoupl o 25 procent na 5,9 bilionu USD (134,2 bilionu Kč). Jedničkou v žebříčku zůstal zakladatel a ředitel internetového obchodu Amazon.com Jeff Bezos, i když ten se kvůli rozvodu dostal mezi zhruba pět desítek osob, jejichž hodnota majetku se loni snížila, a to o téměř devět miliard USD na 116 miliard USD.
C:\fakepath\forex-2019.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2019

16.12.2019 Blíží se konec roku a je na čase připomenout si nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2019. V tomto pravidelném každoročním článku se podíváme na přehledné shrnutí všech hlavních událostí, které ovlivňovaly světové finanční trhy – akcie, komodity, dluhopisy a forex. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů. Připomeňte si tak vše podstatné, jakými událostmi si prošly centrální banky, světové ekonomiky, akciové korporace, burzy a měny.
img

Akcie Amazonu jsou nadhodnocené minimálně o 30 %

13.09.2019 Akcie společnosti Amazon s tržní kapitalizací 900 miliard dolarů patří mezi nejoblíbenější akcie institucionálních i retailových investorů. Na základě mého valuačního modelu diskontovaného cash flow (DCF – discounted cash flow) chci ukázat, že akcie je výrazně nadhodnocena minimálně o 30 %.
img

Bezos minulý týden prodal akcie Amazonu za 2,8 miliardy USD

06.08.2019 Generální ředitel a zakladatel internetového prodejce Amazon.com Jeff Bezos prodal minulý týden akcie své firmy za 2,8 miliardy USD (64,5 miliardy Kč). Vyplývá to z hlášení pro akciovou burzu. Amazon se k prodeji akcií odmítl vyjádřit. Bezos však již dříve uvedl, že plánuje každým rokem prodat akcie za zhruba jednu miliardu USD, aby měl finance pro svou vesmírnou společnost Blue Origin, napsala agentura Reuters.
img

Nejhodnotnější značkou světa je Amazon, až za ním Apple a Google

11.06.2019 Americký internetový obchod Amazon letos po 12 letech přeskočil Apple a Google a s ohodnocením 315,5 miliardy dolarů (7,15 bilionu Kč) se stal nejhodnotnější značkou světa. Vyplývá to z žebříčku BrandZTop 100, který sestavuje reklamní agentura WPP a její firma pro průzkum trhu Kantar.
img

Amazon je nejhodnotnější značkou světa

11.06.2019 Internetový obchod Amazon se letos stal nejhodnotnější značkou světa. Cena akcií Amazonu za posledních 5 let vzrostla celkem 6x. Největším skokanem roku je společnost Instagram, který zvýšil svou cenu téměř dvojnásobně.
img

Nejbohatší podnikatelé na světě

20.03.2019 Do klubu největších boháčů s majetkem přes 100 miliard dolarů se zařadili 2 členové. K Jeffu Bezosovi se opět přidal Bill Gates. Oba dva by ale mohli v blízké budoucnosti o své peníze přijít.
img

Seznamu 500 magnátů Bloombergu vévodí Bezos, Babiš z něj vypadl

31.12.2018 V důsledku turbulencí na finančních trzích se řada magnátů letos dostala do červených čísel. Podle indexu 500 největších miliardářů agentury Bloomberg nejbohatší lidé na světě ztratili tento rok 451 miliard dolarů (10,15 bilionu Kč). To je zásadní rozdíl oproti roku 2017, kdy své bohatství zvětšili o jednu miliardu dolarů. K těm, kdo z indexu agentury letos vypadli, patří český premiér Andrej Babiš nebo ruský magnát Oleg Děripaska.
img

Microsoft se vrátil na pozici druhé nejhodnotnější firmy v USA

28.10.2018 Americký softwarový gigant Microsoft se vrátil na pozici druhé největší firmy v USA podle tržní kapitalizace. Z pozice americké dvojky sesadil internetového prodejce Amazon, jehož akcie v pátek po zveřejnění výsledků hospodaření klesly nejvíce od října 2014, uvedla na svých internetových stránkách CNBC.
img

Tržní hodnota Amazonu dosáhla hranice bilionu dolarů

04.09.2018 Tržní hodnota internetového prodejce Amazon dnes dosáhla jednoho bilionu dolarů (zhruba 22,3 bilionu Kč). Firma je tak po Applu druhým americkým podnikem, který tuto hranici pokořil. Amazon je největším internetovým obchodem na světě. Jeho zakladatelem je Jeff Bezos, který je díky úspěchu svého podniku nejbohatším člověkem světa, upozorňuje agentura AFP.
img

Jeff Bezos i Bill Gates mají pozitivní vztah k technologii blockchain. Kryptoměny zatím berou s rezervou

18.07.2018 „V případě, že by velké internetové společnosti začaly využívat kryptoměny k přímým platbám za své produkty a služby, výrazně by se zvýšila poptávka po kryptoměnách a došlo by k oživení celého trhu s kryptoměnami. V současné době však společnosti typu Amazon či Microsoft spíše testují technologii blockchain a kryptoměny akceptují jen omezeně,“ říká hlavní analytik Coinbank.
img

9 koní pro americkou burzu, aneb technologické firmy jako suroviny nového věku

10.04.2018 Investoři dávají své peníze do akcií firem, které jsou nejvíce vidět a nabízejí největší růst. V čele stojí technologické společnosti Amazon, Apple či Netflix. Možná si ale investoři vyberou své zisky.
C:\fakepath\rok-2017.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2017

11.12.2017 Konec roku se nezadržitelně blíží, a proto je tu každoroční přehledné shrnutí všech důležitých ekonomických událostí v tomto roce. Událostí bylo velké množství, takže přinášíme pouze zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších.
img

Černý pátek udělal z Jeffa Bezose jediného člověka s majetkem větším než 100 miliard dolarů

01.12.2017 Jeff Bezos je nejbohatším mužem na Zemi. Majetek v celkové hodnotě více než 100 miliard dolarů vlastnil v 90. letech jen Bill Gates.
img

Jack Ma, Jeff Bezos a akcie Alibaby

04.09.2017 Webové tržiště a e-shop Alibaba si vede skvěle. Doma v Číně mu patří 80 % trhu. O dobré kondici svědčí i zveřejněné aktuální čtvrtletní výsledky. Mezi investory se stal Alibaba velmi populárním a jeho tržní kapitalizaci to dostalo až na 420 miliard dolarů. Zakladatel a šéf Alibaby Jack Ma je se svými 38 miliardami dolarů druhým nejmajetnějším Číňanem. Alibaba, čínský e-shop a webové tržiště v jednom, zažalovala 2 podnikatele za to, že na jeho stránkách nabízeli nepravé, okopírované výrobky. Díky tomu, že se největší čínský internetový obchod velmi málo brání prodeji falešného zboží, jej dokonce americké vládní úřady již loni zařadily na černou listinu nepoctivých obchodníků. Akcie firmy od září 2014 na newyorské burze pak oslabily pod 90 dolarů.
img

Akcie Amazonu udělali z jeho šéfa na 1 den nejbohatšího muže na světě

29.07.2017 Ve čtvrtek odpoledne sředoevropského času se akcie Amazonu obchodovaly za zhruba 1 071 dolarů za kus. Zaznamenaly tak 1,8procentní nárůst a vyšvihly hodnotu Bezosova majetku přes 91 miliard dolarů.
img

Jeff Bezos sa stal najbohatším mužom sveta. Na chvíľu.

28.07.2017 Jeff Bezos, riaditeľ Amazonu sa stal vo štvrtok najbohatším mužom na svete. Na prvom mieste vystriedal dlhoročného „víťaza“ Bill Gatesa z Microsoftu. Bezosovo prvenstvo ale trvalo iba niekoľko hodín. V poobchodnej fáze vo štvrtok reportoval Amazon výsledky za druhý kvartál a tie investorov nepotešili.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Uber oceněn na $40 miliard

03.12.2014 Americký index Dow Jones včera zavřel na novém historickém maximu, poté co trh překvapily nejvyšší tržby z automobilů ...
img

US retail na vzestupu, top 10 retailových společností

03.09.2014 Růst retailu je jedním z ukazatelů zdraví ekonomiky. Čím více spotřebitelé utrácí, tím větší mají firmy zisky a ekonom...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Bitcoin | Intervence | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Akciový index | Fitch | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Americké akcie | ETF | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Akciová burza | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akcionář | Alokace | Americký dolar | Zhodnocení | Transakce | Bank of Japan | Bankovní rada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Burza | Burzovní index | CAPEX | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Durace | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | High | IPO | ISIN | Index PX | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | MMF | Margin | Marže | Mezinárodní obchod | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Obchodník | P/E | Platforma | Poplatek | Pozice | Příkaz | Rally | Rating | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Splatnost | Spread | Standard & Poor's 500 | Statut | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zlato | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Barack Obama | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Zasedání Fedu | Ekonom | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Kurz dolaru | Kurz koruny | Deprese | Optimismus | Výsledky | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Regulace | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | Nasdaq Composite | Eurostat | Český statistický úřad | Makrodata | Conseq | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Delta | Index | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Microsoft | Akcie Tesla | Akciové burzy | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České akcie | Dolar | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektřina | Eura | Evropská banka | Exchange | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investování do akcií | Irsko | Japonská ekonomika | Jedno euro | Jiří Rusnok | Komoditní | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Kurz dolarů | Kurz zlata | Kurzy | Libra | Maďarsko | Management | Market | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Směnné kurzy | Státní dluhopisy | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Webináře | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zisky | CNBC | DXY | Buffett | Andrej Babiš | Bill Gates | Čistý dluh | DCF | Dluhopisový index | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Mark Zuckerberg | Obchodní den | P/S | Petr Kellner | ROCE | Tim Cook | Itálie | Spojené státy | Převis | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Clearing | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Paul Krugman | Komise | Kontrakt | Know-how | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Burze | Dividendové akcie | Investment | Aramco | Dow Jonesův index | Unicredit | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | CNN | RBS | Microsoft | MSCI | Burzovní společnosti | Institut Ifo | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | Agentura AP | Barrick Gold | Washington Post | Propad na finančních trzích | WACC | UNCTAD | Black swan | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Magnát | Realitní magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Hospodářské výsledky | Internetová bublina | Stock Exchange | Londýnská akciová burza (LSE) | Snižování úrokových sazeb | Výnosová křivka | Energie | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | Globální akciové trhy | Index německých akcií DAX | Znalost | Přehled | Zdravý rozum | Kč/EUR | Kč/USD | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Ekonomická aktivita | Miliardáři | Investiční firma | Forbes | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Televize Sky News | Britská centrální banka | Realitní trh | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Růst měn | Globální ekonomiky | Index miliardářů | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Index technologického trhu Nasdaq | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Růst akcií | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Burzovní rozcvička | Propad | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Režim devizových intervencí | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Nejistota | Erste | Unipetrol | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Finanční poradce | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Tesla | Nízká volatilita | Agentura AFP | Kapitalizace | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Obchodování na newyorské burze | Poplatky | Hlavní index německých akcií DAX | Britská vláda | Propad akcií | Exxon | Chevron | Dobré výsledky | Německý export | Hrubý domácí produkt Německa | Světová obchodní organizace (WTO) | Průzkum | Krize | Investiční stratég | Makroekonomika | FCA | Finanční ústav | Inflace v Česku | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Indikátor důvěry | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Finanční domy | Alphabet | ČTK | Bankovní společnost | Aktuální cena | Rada MMF | Internetové firmy | Konsenzus | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Členské země EU | Hlavní ekonom | Dánsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Audi | Globtrex | Akcie firem | MUFG | LCH Clearnet | Cena palladia | Globtrex.com | Breakout Trader | Anadarko Petroleum | Bitcoin Cash | Investiční firmy | Palladium | Technologie blockchain | Jerome Powell | Hodnota všech kryptoměn | LYNX Trading | Hypoindex | Věštec z Omahy | NEST | Oxfam | ESMA | Air Berlin | Lithium | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Conseq Investment Management | Obchodní války | Očekávání investorů | CoinBank | Hodnota majetku | Bitcoiny | Raytheon | Německá centrální banka | Akcie Amazonu | Obchodní válka | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Podniky | Globální růst | Globální hospodářský růst | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Šéf Fedu | Cena akcií Amazonu | BofAML | Měny rozvíjejících se ekonomik | Tržní hodnota Amazonu | Royal Dutch Shell | Czech Fund | HKD | I-Trader | Finanční skupina | Výprodej akcií | Primární nabídka | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Průzkum společnosti | Zpomalení hospodářského růstu | EK | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Základní úroková sazba | Český miliardář | Nejbohatší lidé | Nejbohatší lidé na světě | Miliardáři v Singapuru | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Společnost Apple | Prezident USA | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Majetek | SABIC | WEF | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | FCC | Podnikové investice | Akcie CME | Palladiové akcie | Primární nabídka akcií | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Světové finanční trhy | Státní fond | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Globální rizika | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Tržní hodnota Microsoftu | Český průmysl | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Merlin Entertainments | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Tencent Holdings | Globální HDP | BrandZTop | BrandZ | NVDA | Nabídka akcií | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Gazprom | Digitální daň | Defenzivní akcie | Blackstone | Coffee | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Pokles cen | Akciový růst | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Konglomerát | Bohatí | Americká cla | Cla na čínské zboží | Akciové alokace | AMZN | Thyssenkrupp | Sběratel | Kristalina Georgievová | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Saudi Aramco | Televize CNBC | PPF | Italská vláda | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Thomas Cook | Manipulace s akciovým trhem | The Washington Post | GOOGL | Měsíčník finančních trhů | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Uvalení cel | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | McKinsey | Huawei | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Prezident Donald Trump | Ropná firma | Investiční skupina | Ropný gigant | Německá vláda | IOT | LNG | Indigo | Objem | Klíčová rizika | Dovoz čínského zboží | Čínské podniky | MSFT | Obchod | Německý průmysl | Obchodní dohody | Nobelovy ceny za ekonomii | Spojené státy a Čína | CETA | Alibaba Group | Snižování úroků | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | ČSÚ | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Německé hospodářství | Statistický úřad Eurostat | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | BAT | Index MSCI Emerging Markets | Tesla Elon Musk | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Růst cen | Globální dluhopisové trhy | Studie | Index DOW | Americký Senát | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | IPO Alibaba | Hodnota kybernetické měny | Lagardeová | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Fortune | Důvěra v českou ekonomiku | Louis Vuitton | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Hong Kong | Fáze obchodní dohody | 5G | AFP | Konkurenti | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | Omezení těžby | Předpovědi | Alza.cz | Průmysl | Na burze | Nabídka Aramco | Propouštění | Impuls | Abkajk | Churajs | Visa | General Motors | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Ceny potravin | Rozvoj | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Paul Volcker | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Problémy | NAFTA | Pojišťovny | Prodeje akcií | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Konzervativci | Plyn | Nálada | Koruna zpevnila | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Sev.en Energy | KKCG | Míra | Daniel Křetínský | Akciové korporace | Úroky | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hypoteční trh | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vánoce | Evoluce | Automobil | Meziroční míra inflace v eurozóně | Akcie v roce 2019 | Nejziskovější | AAPL | Snap Inc | AT&T | Nike | Nákupy centrálních bank | Dot-com | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Stratég | Miliardy korun | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Kylie Jennerová | Kylie Cosmetic | Majetek Zuckerberga | Majetek majitele Facebooku | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Koruna posílila | Ruští miliardáři | Reality show | Průmyslové podniky | Peking | Pozitivní zpráva | Zpráva z Německa | Aktuální klíčová rizika | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Stabilní společnosti | Zbrojovky | CFA | Eskalace napětí | Netflix | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Washington | Miliardy eur | Budoucnost | Ifo | Clemens Fuest | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Růst globální ekonomiky | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Cena akcií podniku | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Ukazatele | Šéf Bílého domu | Technologická společnost | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Alibaba Group Holding | Krach | Komunikace | Edelman | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Nový koronavirus | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Michal Stupavský, CFA | Hodnota značky | Google | Samsung | WhatsApp | Trhy | Šíření nového koronaviru | Akcie roku 2020 | Šíření koronaviru | Nejbohatším mužem planety | Impérium | Většinový podíl | Negativní dopad | Pokles | Situace | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Zlepšení | Dovednosti | Nezaměstnanost v EU | Tempo růstu hrubého domácího produktu | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Peníze na financování | Výdaje | Akcie v Číně | Zpracovatelský sektor | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | Americká společnost | Americké ekonomiky | Spuštění bitcoinů | COVID-19 | Výroba v Číně | Šíření koronavirové nákazy | Propad burz | Nejbohatší lidé světa | Nejbohatší světa | Hodnota globálních akcií | Největší ztráty | Vývoj | Mzda v ČR | Mzda | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | WP | Videokonference | Prudký pokles | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Skupina Berkshire Hathaway | Profitovat | Technologičtí giganti | Akcie Tencent | Tencent | Viceprezident | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Onemocnění | Prudký pokles cen | Algoritmy | Koronavirová krize | Unilever | Kongres | Domácnosti | Iracionální | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Růst | Koronavirové krize | Potenciál | Křetínský | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Vášeň | Práce | Radovan Vítek | Karel Komárek | Pavel Tykač | Pavel Baudiš | Marek Dospiva | Zakladatel firmy Avast | Spolumajitel Penty | Vlastník skupiny KKCG | Majitel společnosti Sev.en Energy | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Majitel | Malé podniky | Tweety | Stroj na peníze | Jmění miliardářů | Jmění miliardářů v USA | Institute for Policy Studies (IPS) | Institute for Policy Studies | IPS | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Legendární investor | Joe Biden | Bezpečnost | Dluhy | Spoluzakladatel | JDE | ČR | Nikola | Covid | Práce z domova | Šéf Facebooku | Majetek šéfa Amazonu | Hodnota Buffettova majetku | Mike Bloomberg | Kanye West | Kim Kardashianová | Deset nejbohatších lidí | Deset nejbohatších lidí na světě | Účty celebrit | IDC-softwarehouse | Karel Diviš | Twitterové účty | Ceny | Zakladatel Amazonu | Rekord v rychlosti bohatnutí | Sundar Pichai | Blue Origin | Společnost Blue Origin | Vesmírné společnosti | Warren Edward Buffett | Investor Warren Buffett | Čich na akcie | Firma Berkshire Hathaway | Zvýšení daní | Zvýšení daní pro bohaté | Miliardářské manýry | Luxusní letadla | Giving Pledge | Warren je doma | Precision Castparts | Burlington Northern Santa Fe | Larry Ellison | Steve Ballmer | Larry Page | Sergey Brin | Alice Waltonová
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Graf | Dolar

Předchozí klíčová slova

Jednoduché systémy
Jednoduchost tradingu
Jednoduchý klouzavý průměr
Jednoduchý klouzavý průměr (SMA)
Jedno euro
Jednorožec
Jednotná evropská měna
Jednotná měna
Jednotný řešící mechanismus (SRM)
Jeep

Následující klíčová slova

Jefferies
Jefferies Bache
Jefferies & Co.
Jeffrey Currie
Jeffrey Gundlach
Jeffrey Halley
Jemný Brexit
Jennocrypto
JenPráce.cz
JeppeKirkBonde
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít