Neděle 26. červen 2022 20:08
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Purple broker v ziskovosti
reklama
Coinfy
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Yahoo Finance

img

Nový ,,průmyslově příznivý” návrh zákona o regulaci kryptoměn 

09.06.2022 Tržní kapitalizace krypto aktiv v době psaní tohoto článku činí celkem 1,7 bilionu dolarů, což zahrnuje zhruba 18 140 kryptoměn a 460 burz. Každý den investoři obchodují s kryptoměnami v hodnotě cca 90 miliard dolarů, a to konkrétně s BTC a ETH.
img

Bitcoin a Ethereum předčí akciové trhy, říká stratég agentury Bloomberg

17.05.2022 Komoditní stratég agentury Bloomberg, Mike McGlone naznačil, že cena předních kryptoměn Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) v budoucnu překoná akciové trhy, neboť volatilita vlajkové lodi kryptoměn neustále klesá.
img

Zlato bude těžit z inflace

10.01.2022 George Milling-Stanley, expert na zlatý byznys, poskytl pro živé vysílání Yahoo Finance Live rozhovor, ve kterém diskutuje o futures na zlato ve vztahu k akciovým trhům a také o inflaci a kryptoměnách.
img

Akcie Novavax: Vakcína Nuvaxovid míří do Evropy

31.12.2021 Akcie Novavax mají za sebou hned několik důležitých událostí, díky kterým se z řečeného titulu stává skutečná konkurence například pro akcie Pfizer a akcie Moderna. Nuvaxovid dostal v Evropě zelenou a k distribuci této vakcíny by mělo dojít již v lednu 2022. Tato významná událost by mohla mít vliv i na cenné papíry této společnosti, proto se podíváme na aktuální fundamentální a technickou analýzu akcie NVAX.
img

Akcie Microsoft dlouhodobě rostou. Evropská komise schválila akvizici s Nuance

21.12.2021 Akcie Microsoft (MSFT) mají za sebou dlouhé období silného růstu, který zatím nemá konce. Za posledních pět let se se zhodnotily o zhruba 450 %. V první polovině roku jsme si řekli, že Microsoft chystá akvizici se společností Nuance. Ta se zřejmě chýlí ke svému úspěšnému konci. Čína také omezila internetový vyhledávač Bing, který Microsoft provozuje. Samozřejmě nezapomene ani na to nejdůležitější – hospodářskou analýzu společnosti. Provedeme si také aktuální technickou analýzu akcie MSFT a ukážeme si 3 důležité supporty, které by mohly hrát významnou roli při dalším vývoji ceny akcie.
img

Akcie Amazon a problém s dodavatelskými řetězci. Firma si zajišťuje přepravu až 72 % svého zboží

07.12.2021 Globální problémy s dodavatelskými řetězci nadále přetrvávají. Komplikace se týkají nejen mnoha firem, ale i koncových zákazníků. Svět také zasáhla nová varianta koronaviru a panují obavy z dalších lockdownů. Jak se Amazon snaží vypořádat s narušeným nabídkovým řetězcem? A mohl by být omikron pro Amazon příležitostí?
C:\fakepath\1636911596-Vkonnost_SATS_DJIA_po_mscch_Small.png

Obchodní systém SATS DJIA

14.11.2021 Dnes vám představím obchodní systém pro obchodování akcií z akciového indexu DJIA, jehož výkonnost je oproti indexu dvojnásobná. A tento systém se chystám obchodovat live!
img

Internetová společnost Yahoo odchází z Číny kvůli nové regulaci

02.11.2021 Americká internetová společnost Yahoo odchází z čínského trhu, zdůvodňuje to stále náročnějšími podmínkami pro podnikání. Uvedla to dnes agentura AP. V Číně se podle firmy začíná měnit i právní prostředí, které jí tam další působení komplikuje. Yahoo, podobně jako mnoho dalších západních firem, podléhá v Číně masivní cenzuře.
C:\fakepath\akcie-15092021-4.png

Kupte si od Gucciho akcie místo kabelky

15.09.2021 V mém prvním blogu bych se ráda věnovala akcii skupiny Kering, která je podle mého názoru zajímavou obchodní příležitostí pro swingový obchod.
img

Úmrtí bubeníka Rolling Stones ohrožuje rekordní výdělečnost tohoto „strojku na peníze“

24.08.2021 Navíc v prvních vystoupeních po Wattsově úmrtí, která by měla v rámci běžícího turné začít už letos v září, lze předpokládat zvýšený zájem veřejnosti právě z důvodu Wattsova úmrtí, mediální pozornosti, jaká se mu dostává, a snahy fanoušků i širší veřejnosti vyjádřit návštěvou koncertu soustrast.
C:\fakepath\top-27072021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.07.2021 1) Čínské zakleknutí na trh se soukromým vzděláváním vyděsilo investory po celém světě. Společnostem působícím v tomto odvětví země zakáže zisk, navyšování základního kapitálu nebo obchodování na burze. Akcie firem reagovaly prudkým propadem, který se posléze přelil i do dalších sektorů. Čínské akciové indexy padají už druhý den v řadě.
C:\fakepath\akcie-26072021-7.jpg

Ako vyberať akcie do dlhodobého portfólia a prečo práve Conformis?

26.07.2021 Dnes sa pozrieme bližšie na jednu zaujímavú medicínsko-technologickú firmu, prečo ju mám v portfóliu, čo sa v nej udialo za posledného pol roka, ktorá svetoznáma investičná spoločnosť nedávno nakúpila jej akcie a ako pristupujem k tvorbe akciového portfólia. Hovorím o spoločnosti Conformis a verím, že o nej ešte budete počuť.
C:\fakepath\top-11062021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.06.2021 1) Asijské akciové trhy dnes vesměs nesdílely optimismus, který o den dříve přinesl nejsledovanějšímu americkému indexu S&P 500 nový rekord. Investoři nyní posuzují, zdali meziroční růst amerických spotřebitelských cen o 5 %, který překonal očekávání analytiků, znamená jen přechodný výkyv směrem vzhůru a zdali na něj americká centrální banka (Fed) zareaguje zvýšením úrokových sazeb. Mimo níže uvedené indexy stojí za pozornost také dnešní výsledek indického indexu BSE Sensex, který rovněž dosáhl své rekordní hodnoty.
img

Verizon prodá fondu Apollo za pět miliard USD divizi se značkami AOL a Yahoo

03.05.2021  Americká telekomunikační společnost Verizon Communications prodá investičnímu fondu Apollo Global Management za pět miliard USD (107,1 miliardy Kč) divizi Verizon Media, která zahrnuje značky získané akvizicí internetových firem AOL a Yahoo. Verizon oznámil, že po dokončení transakce se divize přejmenuje na Yahoo a Verizon si v ní ponechá desetiprocentní podíl. Transakce by měla být dokončena ve druhé polovině letošního roku.
C:\fakepath\top-30042021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.04.2021 1) Ekonomika Evropské unie je zpět v recesi. Hrubý domácí produkt (HDP) v prvním čtvrtletí kvůli dopadům pandemie klesl o 0,4 %, a navázal tak na propad o 0,5 % ze čtvrtého čtvrtletí. Ve svém prvním rychlém odhadu to dnes oznámil statistický úřad Eurostat. V zemích eurozóny byl hospodářský pokles ještě výraznější - dosáhl 0,6 % proti poklesu o 0,7 % v posledním čtvrtletí loňského roku. Recese je definuje jako dvě čtvrtletí hospodářského poklesu po sobě.
C:\fakepath\top-05042021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.04.2021 1) Japonský index Nikkei 225 dnes stoupl o 0,79 % čímž překonal o 89,25 bodu hranici 30 tisíc bodů, nad níž se nepodíval od ledna roku 1990. O něco nižší růst jihokorejského Kospi o 0,26 % na 3 120,83 bodu byl dán mimo jiné oznámením firmy LG Electronics, že ukončí ztrátovou výrobu chytrých mobilních telefonů. Akcie technologického giganta kvůli tomu odepsaly dvě a půl procenta.
C:\fakepath\ftse.png

Britské akcie mohou začít dohánět zbytek světa

10.02.2021 Akciové indexy po světě mají jedno společné, a to že jsou buď poblíž, nebo na rekordních maximech. Bezprecedentní odezva monetární a fiskální politiky ve světě pomohla akciovým trhům se velmi rychle vzpamatovat z výprodeje na začátku minulého roku a vrátit se na původní úrovně. Za akciovými trhy po celém světě však stále zastávají britské akcie, což může být zajímavá příležitost, jelikož je zde stále velký prostor na rekordní maxima.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (26.1.2020)

26.01.2021 Nadprůměrně volatelní start do nového týdne za sebou mají akciové indexy a devizové trhy. Největším příběhem dne byly akcie společnosti Gamestop, které udělaly v pondělí trojnásobek, ale nakonec uzavřely pouze v 18 % zisku. Akciové trhy dnes čekají v USA výsledky několika velkých společností v čele s 3M a J&J.
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Vývoj ceny zlata v roce 2021– dočkáme se rekordního růstu?

13.01.2021 Rok 2020 byl pro vývoj ceny zlata více než příznivý. Cenný kov dosáhl za poslední rok svého historického maxima a opět nám ukázal, jak jeho cena dokáže působivě růst. Kurz zlata jistě ovlivnila i pandemie koronaviru a celková nejistota na finančních trzích v minulém roce. Ke zlatu se investoři obrací zejména v dobách nejistoty.
C:\fakepath\t-07012021-lv.gif

Elon Musk se stal nejbohatším člověkem světa, předstihl Bezose

07.01.2021 Šéf a spoluzakladatel americké společnosti Tesla Elon Musk se dnes stal nejbohatším člověkem světa. Jeho majetek podle agentury Bloomberg přesahuje 188 miliard dolarů (přes čtyři biliony Kč). Musk, který stojí i za úspěchem firmy SpaceX, v prvenství předstihl zakladatele internetového obchodu Amazon Jeffa Bezose. Ten se titulem nejbohatšího člověka světa podle žebříčku agentury Bloomberg pyšní od října 2017.
C:\fakepath\top-05042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.01.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích dnes skončilo smíšeně. Na hongkongské burze výrazně posílily akcie telekomunikačních podniků China Mobile, China Telecom a China Unicom poté, co newyorská burza překvapivě odstoupila od rozhodnutí vyřadit je z obchodování.
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin po téměř třech letech překročil hranici 19.000 dolarů

24.11.2020 Cena kybernetické měny bitcoin dnes poprvé po téměř třech letech překonala hranici 19.000 dolarů (420.300 Kč). Je tak blízko svého rekordu, který činí 19.666 dolarů. Od začátku letošního roku si nejznámější kryptoměna připsala zhruba 160 procent, z toho jen za tento měsíc už zpevnila téměř o 40 procent, uvedla agentura Reuters.
img

Kodak mění strategii: Plánuje vyrábět generika. Akcie společnosti raketově vzrostly

30.07.2020 Značku Eastman Kodak zná zřejmě každý. Firma s 132letou historií se proslavila jako tehdejší lídr na trhu s fotografickými potřebami. Jenže kamenem úrazu se pro ni stal přechod na digitální fotoaparáty, který neustála, a v roce 2012 vyhlásila úpadek. Následovala série prodejů celé řady patentů, které vlastnila. Nyní se ale zdá, že nejhorší už má za sebou a začíná novou podnikatelskou éru. Svou budoucnost vidí ve výrobě generik a akcie společnosti na oznámení reagovaly doslova raketovým růstem o 570 procent.
C:\fakepath\akcie1.png

Nezabudnime na výsledkovú sezónu

17.04.2020 Viac ako výsledky firiem za posledný kvartál sa pozornosť upiera na koronavírus a jeho dopady. Práve teraz môžu byť výsledkové reporty oveľa dôležitejšie ako za normálnych okolností. Tie nie sú iba o číslach ale aj o slovách, ktoré tieto čísla sprevádzajú.
img

Korekce díky obchodní válce, na kterou akcie čekaly

16.05.2019 Obchodní válka mezi USA a Čínou během minulého roku a začátkem měsíce května opakovaně dostává akciový trh pod tlak. Ten by se však mohl z krátkodobé hrozby růstu protekcionismu rychle vzpamatovat a s obchodní dohodou mezi dvěma největšími ekonomikami navázat na nejdelší býčí trh v historii. Jaké americké společnosti obchodní válka zasáhne nejvíce a jaké akcie by mohly po krátkodobém výprodeji být zajímavou investiční příležitostí?
img

Brexit pokračuje – tržní analýza 1.11.2018

01.11.2018  Tereza Mayová učinila dohodu s EU, která britským bankám a finančním institucím umožní přístup na evropské trhy i po Brexitu. Stále se také hledá řešení irských hranic, Mayová předložila nový návrh. Dominic Raab navrhl, že by se dohoda s UK mohla dokončit do 21. listopadu 2018. Měnový pár GBP/USD posílil nad 1,28216, což je nyní nejsilnější support. Dnes nás čeká rozhodnutí o úrokových sazbách v UK, očekává se, že BOE nechá sazby beze změny právě díky Brexitu a obavám, jak se ekonomika bude vyvíjet dále.
img

Jsou americké akcie stále atraktivní?

19.06.2018 Pojďme společně zavzpomínat na začátek letošního roku, případně i konec toho minulého. Tentokrát se zaměříme na americký akciový trh, podle kterého se odvíjí finanční trhy na celém světě. Rok 2017 se nesl v duchu téměř lineárního růstu bez výraznější korekce a debaty o možné korekci sílily začátkem roku letošního. Trochu se však spekulovalo, co by mohlo být spouštěčem korekce, ale všichni zůstávali pozitivně naladěni a očekávali další růst amerického akciového trhu i v roce 2018.
img

Korekce na akciových trzích může ještě pokračovat

02.02.2018 Akciový trh si tento týden prochází první výraznější korekcí za půl roku. Korekce však nemusí být zdaleka u konce a může dále pokračovat a longové obchody mohou být na nějaký čas z obliga. Na první pohled „zdravou“ technickou korekci, která navazuje na výrazné, téměř lineární zisky za posledních pár měsíců, může navázat několik fundamentů hovořící pro další pokles. Jaké fundamenty hovoří pro další pokles na akciových indexech a čemu věnovat zvýšenou pozornost?
img

Investování pro začátečníky

03.05.2017 V důsledku nízkých úrokových sazeb, zvolení nového prezidenta USA, voleb v Evropě a napětí v zahraničí, již několik týdnů přebírá zpravodajství kontrolu nad pohyby na trzích po celém světě. "Každá politická akce vyvolá reakci na trzích."
img

Takhle dopadnete, pokud budete obchodovat Trumpovy tweety

27.01.2017 Rozmrzelost a chudoba. Právě to bude podle analýzy Tima Mullaneyho na serveru MarketWatch výsledkem investování podle toho, co píše Donald Trump na svém Twitteru.
img

Jak vybírat akcie podle Johna Neffa

24.11.2016 V minulém článku jsme se zmiňovali o Johnu Neffovi jako skromném a disciplinovaném člověku, který i přes investiční úspěch, vždy zůstal především obyčejným mužem. V tomto článku se budeme více věnovat jeho výběrovým kritériím a ukážeme si, jaké akcie John Neff kupoval a proč.
EURCHF-24062016-LV-6.png

Švýcarská centrální banka intervenovala

24.06.2016 Švýcarský frank dnes posílil vůči euru na nejvyšší úrovně od loňského srpna (měnový pár EUR/CHF oslabil)...
NZDUSD-16062016-LV-6.png

Novozélandská ekonomika rostla rychleji

16.06.2016 Ekonomika na Novém Zélandu rostla v prvním čtvrtletí rychleji než novozélandská centrální banka (RBNZ - Reserve Bank of New Zealand) očekávala. Centrální banka má tak méně důvodů pro další snížení úrokových sazeb.
Buffett-16022016-LV-13.jpg

Yahoo poskytne meeting Berkshire živě

16.02.2016 Společnost Yahoo dnes oznámila, že bude vysílat vůbec první přenos z výroční valné hromady Buffettovy...
warren-buffett-30082015-3.png

Investor Warren Buffett dnes slaví narozeniny

30.08.2015 Firma Berkshire Hathaway byla kdysi jen malou textilkou. Warren Buffett z ní ale dokázal vybudovat kolos s tržní hodnotou přes 300 miliard dolarů, který drží podíly v řadě významných firem. Recept na úspěch má zdánlivě prostý: investovat do podhodnocených firem s dobrým vedením. Buffett, přezdívaný "věštec z Omahy", je třetím nejbohatším člověkem světa a významným filantropem. Dnes slaví své 85. narozeniny.
dolar juan.png

Jak obchodovat USD/CNY? (1/2)

10.06.2013 Čína je stále tahounem světové ekonomiky, její vliv nabírá na významu a o čínském jüanu (CNY) se do budoucna hovoří jako o nové rezervní měně. Síla ekonomiky se při nízké inflaci odráží i v síle měny, což dokazuje, že při participaci na dlouhodobém posilování jüanu (short USD/CNY) se dá velice slušně profitovat. Forexový trader se však většinou s tímto měnovým párem nesetká. Jaké tedy USD/CNY nabízí příležitosti a kde si ukousnout z čínského koláče to největší sousto?
irsko.jpg

Irsko se vrátilo na trh dlouhodobých dluhopisů

27.07.2012 Irsko se včera poprvé od září 2010 vrátilo na trh dlouhodobých státních dluhopisů.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Novozélandský dolar | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Austrálie | Německo | Česká měna | Apple | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | EUR/CHF | Export | Nikkei | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Break/Even | Breakout | Broker | Burza | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Close | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Diverzifikace | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Drawdown | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MACD | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Měnový pár | Měny | NYMEX | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obligace | Opce | Open | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | RSI | Rally | Reserve Bank of New Zealand | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Spread | Sterling | Stop-Loss | Support | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Americký prezident | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | PBOC | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Vývoj ceny | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Futures kontrakt | Kurz eura | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | IEA | Euronext | RBNZ | Oanda | Intervenovat | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Eurostat | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Forexový trader | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Praxe | GBPUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Microsoft | Akcie online | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální graf zlata | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bitcoin peněženka | BossaFX | Break Even | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny dolaru | Ceny zlata | CFD kontrakt | Co je bitcoin | Čína měna | Čínský jüan kurz | Čínský yuan kurz | DAX 30 | Degiro | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomika USA | Elektřina | ETF fondy | Eura | Exchange | Expirace | Finanční plánování | Fiskální rok | Fondy | Frank | FXCM | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Graf zlata | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investování na burze | Investování pro začátečníky | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak těžit Bitcoin | Jedno euro | JP Morgan | Komoditní | Kurz akcie | Kurz bitcoinu | Kurz čínského jüanu | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz zlata | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Online broker | OTC trh | Patria Finance | Patria Online | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropné vrty | Ropy | Řízení rizika | Slovník pojmů | Směnárny | Směnný kurz eura | Smíšené fondy | SPX | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Švýcarská centrální banka | Těžba bitcoinů | TopForex | Transakční náklady | Trh | Trh s akciemi | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | Opční prémium | ROIC | CNBC | Benzín | Buffett | Andrej Babiš | Bill Gates | Current Ratio | EBITDA | Elon Musk | Free float | Hold | Hrubá marže | Indie | Intermediate | P.A. | Provozní marže | ROCE | ROE | Sell | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Čistá zisková marže | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Světové ekonomiky | Miliardář | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | Rozhovor | E-mini | Burze | Penny stocks | Commodities | Currencies | Investment | Dow Jonesův index | Natixis | Microsoft | CME Group | Investing.com | Agentura AP | Barrick Gold | Reporty | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Kurz EUR/USD | MarketWatch | Magnát | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Investovaný kapitál | Obchodování s jüanem | Renminbi | Onshore renminbi (CNY) | Offshore renminbi (CNH) | Offshore jüan | Onshore jüan | FX Empire | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Komoditní stratég | Energie | Earnings | BlackRock | Přehled | Vytrvalost | Profit faktor | Volby v USA | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Evropské trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | City | Nejistota na finančních trzích | Zpravodajský server | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Britské akcie | Akcie těžařských společností | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | Xetra | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Deutsche Börse | Americké akciové indexy | Styl obchodování | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Nervozita | Černé pondělí | Finančnictví | Alibaba | Halliburton | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Cenový boom | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | Specifika kontraktu | S&P | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Sinopec | Ekonomická data | Nejistota | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Zajištění | FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Zahraniční firmy | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Predikce | Graf ropy | Krize | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Měnový pár GBP/USD | Rizikovější investice | Očekávání analytiků | Příjmy | ExxonMobil | cTrader | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Sillicon Valley | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Bitfinex | Akcie firem | Purple Trading | Bitstamp | Investopedia | CoinDesk | Sladká ropa | Breakout Trader | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Bitcoinové burzy | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Trh kryptoměn | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETH | ETC | GDAX | Mineři | XBT | Kodak | Kryptoměna ethereum | Věštec z Omahy | Růst bitcoinu | Štěpán Hájek | Crypto | Tether | Burzy kryptoměn | Dlouhodobé investování | BTC/EUR | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Trhy dnes | LYNX webinář | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Virtuální měny | Lockheed Martin | Analytik finančních trhů | Forexové páry | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Obchodní bariéry | Podniky | Asijské akciové trhy | Graf vývoje | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Americký dolarový index | Trh s ropou | Vývoj ceny bitcoinu | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | TLAC | Konzultační společnosti | Nejznámější kryptoměna | Růst zisků | Evropská komise | Pohyby na trzích | Bankomaty | Hodnota indexu | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Obchodování na burzách | Nakoupit akcie | Rekordní růst | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Obchodujte ropu | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Beyond Meat | Růst americké ekonomiky | Hodnota firmy | Cena kybernetické měny | Nejznámější kryptoměny | Infineon | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Boris Johnson | Začít obchodovat | iFX | Americké společnosti | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | GBTC | Pokles dolaru | Růst ceny zlata | Britský premiér | Komoditní obchody | Bohatí | AMZN | Burzovní průvodce | MDAX | KB | Zhodnocení investovaného kapitálu | Denní graf | Vlastní akcie | Novozélandská centrální banka | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Data z Německa | UCITS | Python | iShares | Kurzarbeit | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Cena akcie | Nová měna | Obchodujte | Trinity Bank | S&P 500 Index | Čistý zisk | KOSPI | MetaTrader 5 Supreme Edition | Mediální společnosti | Politická situace | AEX index | Kryptoměnová burza | Trinity | Objem | MSFT | Obchod | Těžba v USA | Supreme Edition | UCITS ETF | Statistický úřad Eurostat | Firma | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | SP500 CFD | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Studie | Server CNBC | BAKKT | Počet obchodů | Maximální drawdown | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | Skupina OPEC+ | Největší pokles | Vyšetřování | Amazon | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | USDT | All Time High | Vyhlídky | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Federální rezervní banka | Finanční rezervy | Ekonomka | Počet nezaměstnaných v Německu | Globální trh | Financovat | SMA | Predikce vývoje | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Rostoucí náklady | Visa | Výrazný pokles | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčový support | Problémy | Total | Prognózy | Nejistoty | Vývoj hodnoty akcií | Půjčka | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Newmont Mining | Goldcorp | Míra | RWE | Úroky | Premiér Boris Johnson | Investujte | Americké centrální banky | Vánoce | Kupní síla | Regulátoři | Ředitelka | Meziroční míra inflace v eurozóně | AT&T | Disney | Kybernetické měny bitcoin | Americké vlády | Dot-com | Uber | První obchod | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | 500 nejbohatších | Peking | Wirecard | Pozitivní zpráva | Ziskovost | Nejistoty na finančních trzích | Hospodaření | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Netflix | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | Írán | Irák | Sezónnost | Budoucnost | Poradenství | Nový rekord | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Proinflační | Ukazatele | SAP | Nižší růst | Parabolický vývoj | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Kapitalizácia | Google | Trhy | Čínské úřady | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Negativní dopad | Pokles | Situace | Blue-chip | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Boeing | Pochybnosti | Úsilí | Obchody | Platit daně | Čínská vláda | ETH/BTC | BP | Fresenius Medical | FME | Aktivity v Číně | Adidas | Rekordní hodnoty | Taleb | Madonna | Metallica | SEC | Americké ekonomiky | Obchodovanie | West Texas Intermediate | Prodávající | Poptávky po ropě | Indikátor RSI | Výrobce elektromobilů | Deutsche Telekom | Bez rizika | Prudký propad | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Shortovat | Jižní Korea | Vývoj | Akcie Microsoft (MSFT) | Mladší investoři | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Ekonomika Evropské unie | WP | Restrikce | Prudký pokles | Aerolinky | Royal Dutch Shell (RDSA) | Mince | Profitovat | Další vývoj | Stimuly | Záchranné balíčky | Největší pády | Fiskální politiky | Největší propad | Cenový vývoj | Oznámení firmy | Důležitý support | Dopady pandemie | Historie | Aktuální situace | Texas | Koronavirová krize | Unilever | Američtí senátoři | Kongres | Škoda | LinkedIn | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Ministryně financí | Úřad práce | Američtí demokraté | Německý akciový index | Spoření | Tým Admiral Markets | Další růst | Růst | United Airlines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Biliony | Potenciál | Boj s koronavirem | Allianz | Německý statistický úřad | E-commerce | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Akcie Amazon (AMZN) | Microsoft (MSFT) | Závislost | Práce | Otázka za miliony | Koronakrize | FAO | Údaje | Skupina OPEC | AOL | Ropný průmysl | Eni | Globální trh s ropou | Cushing | Patenty | Ekonomické oživení | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Extrémní nárůst | Snížení produkce | Výpadky | Úspory | BMO | AMC | Before market open | After market close | Market close | Market open | BMO - before market open | AMC - after market close | Procter & Gamble | Portfolio manageři | Američtí těžaři | Propad ceny | Trade | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Cenové pohyby | Surové ropy | Soukromá spotřeba | Břidlicové ropy | Posílení | WEI | Joe Biden | Grayscale | 3M | Bitcoin dnes | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Prudké pohyby | Shell | Zaměstnanci | FDA | Průměrná míra nezaměstnanosti | Růst výnosů | ETN | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Zdražení ropy | Pozitivní očekávání | Wolt | Bezpečnost | ONE | Merck | Vakcína | CL | Spekulovat | Moderna | GSK | Růst Bitcoinů | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | JDE | Unie | Vakcíny proti koronaviru | Pozitivní sentiment | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Býčí trend | Dlouhodobé rezistence | Index Nikkei 225 | Nevada | Nestlé | Sanofi | Rostoucí trend | Markus Braun | Covid | Technologické firmy | Roční výkonnost | Banka JP Morgan | Společnost Wirecard | Novavax | MAM | Michal Lukáč | E.ON | Johnson & Johnson | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Eastman Kodak | Anglogold Ashanti | Důvěra | Výzkumy | Oživení poptávky | Prezidentské volby USA | Podhodnocený | Pandemická situace | Virgin Galactic | Odborníci | Rentabilita | Zdanění | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | VOW3 | Snížení emisí | Novozélandská ekonomika | Ekonomické dopady pandemie | Cena kávy arabica | Arabica | Evropský statistický úřad | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Snížit emise | Biden | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Delivery Hero | CFMS | Akcie CFMS | Lockdown | AEX | Volby USA | Volby USA 2020 | Newmont | ALV | Futures na ropu | XOM | CVX | JP Morgan Chase | Compound | Výsledky voleb | Martin Malý | Šťastné obchodování | Klesající dolar | Apollo | Apollo Global Management | China Telecom | China Mobile | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Nová vakcína | MRNA | Dnes cena bitcoinu | ARK36 | Jacob Skaaning | ARK36 Jacob Skaaning | Menší digitální měny | Praktické tipy | Proražení | Investice do vody | GameStop | Výběr akcií | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Vakcinace | Očkování | LEN | Peníze navíc | Mutace viru | Voda | Burzy v USA | Počasí | Růst ceny | China Unicom | Vývoj akcie | Vývoj akcie Tesly | Zvýšení ceny | Ceny akcií Tesly | Zvýšení ceny akcií | Zvýšení ceny akcií Tesly | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Tilray | Akcie Gamestop | Účinnost vakcíny | J&J | Akcie společnosti GameStop | Dnešní seance | Technologie společnosti | UNH | Maersk | Zajímavé akcie | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Kering | KER.FR | KER | Rostoucí výnosy | Akcie Boeing | Terra | Dlouhodobý investor | VPN | Kansas City Southern | KSU | AMD | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | MindMed | Verizon | Společnost Verizon | TechCrunch | Engadget | Makers | Ryot | Flurry | HuffPost | BuzzFedd | Tumblr | Yahoo Answers | NBC Universal | Comcast | Mediální divize | Verizon Media | DOGE | Shiba Inu | API | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Největší americká banka | BSE Sensex | Příležitosti | Konkurence | Microsoft Corporation | Mali | Graf akcie | Denní graf akcie | Varianty koronaviru | Akcie Moderna | Technologie | Ethereum (ETH) | UST | COST | Roger | Odvětví | Kryptoaktiva | Načasování | Conformis | Ceny termínových kontraktů | Ceny termínových kontraktů na kávu | Účetní období | Akcie Pfizer | Společnosti | Vrcholy | Akcie Kering | Kering (KER.FR) | Akcie Kering (KER.FR) | Marika Čupa | Tržní kapitalizace Keringu | Gucci | Saint Laurent | Bottega Veneta | Balenciaga | Hermes International | Moët Hennessy Louis Vuitton | LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton | Swingový obchod | Luxusní značky | Parametry obchodu | Boucheron | Yves Saint Laurent | Kering SA | Ticker KER.FR | Mezinárodní skupina | CEO skupiny | François-Henri Pinault | Bohatí Číňané | Nákupy luxusního zboží | 100 SMA | Evropské luxusní značky | Luxusní segment | Akcie luxusního segmentu | Kupní síla v Číně | Zásahy čínské vlády | Vyšší hodnoty | Kvartální účetní období | CureVac | Zdravotnictví | Provozní výnos | Meta | Společnost Yahoo | GreatFire | FAO Global | Yahoo Mail | AOL.com | AMD akcie | Meta (Facebook) | Společnost | SATS DJIA | Tether (USDT) | Lockdowny | TIM | Omikron | | Varianta koronaviru | Globální problémy | Terra Luna | Trh se zlatem | TerraUSD | TerraUSD (UST)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

XTZ
XTZ CFD
XTZ/USD
X.US
XXX Lutz
XYL
Xylem
Xylem (XYL)
Yahoo
Yahoo Answers

Následující klíčová slova

Yahoo Japan
Yahoo Mail
Yale School of Management
Yamoussoukro
Yandex
Yango Group
Yankee dluhopisy
Yappy
Yard
Yavuz
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít