Pátek 21. června 2024 11:58
reklama
Dukascopy new
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster srovnani

Pár EUR/USD

img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 21. června

21.06.2024 Cena 1,0724 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Poté, co obchodníci zareagovali na údaje z USA, se pár mírně odrazil a následoval další test ceny 1,0724. Došlo k němu na začátku pohybu indikátoru MACD, takže obchodníci mohli vstoupit na trh a prodávat euro. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 20 pipů. Z vývoje usuzujeme, že euro může zůstat pod tlakem, zejména po sérii dnešních údajů souvisejících s ekonomickou aktivitou. Eurozóna zveřejní indexy podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a ve službách a kompozitní index PMI. Slabé indikátory jen zvýší tlak na riziková aktiva včetně eura, což povede k novému výprodeji páru EUR/USD a dalšímu testu týdenního minima. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Výhled pro EUR/USD na 21. června. Evropská měna se plynule obrátila směrem dolů

21.06.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v pohybu směrem dolů poté, co se před pár dny odrazil od úrovně 1,0757, a poté znovu provedl další test této úrovně. Byli jsme tak svědky plynulého poklesu a cena konsolidovala pod kritickou hranicí. Vytvořila se také klesající trendová linie, která ukazuje současnou situaci na trhu. Celkově nemáme ohledně měnového páru EUR/USD žádné otázky. Možná jeho výkonnost není nejlepší, ale jeho nedávné pohyby byly logické a konzistentní. Euro již dva měsíce absolvuje býčí korekci, která podle našeho názoru trvá příliš dlouho. Globální klesající trend však zůstává beze změny a nyní se obnovil. Pár se rozhodně pohybuje směrem dolů, a to pozvolným tempem.
img

Centrální banky rozkolísaly euro

21.06.2024 Úspěšná aukce francouzských dluhopisů v celkové hodnotě 10,5 miliard eur potvrdila, že euro se frexitu nebojí. Poptávka 2,41násobně převýšila nabídku, což se dá přirovnat k předchozím primárním emisím dluhu. Prázdné místo se ale vždycky zaplní. Když ne politika, pak pomohou zvýšit tlak a nechat pár EUR/USD spadnout centrální banky. Jejich fokus na uvolňování měnové politiky působí hlavnímu měnovému páru utrpení.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. června (analýza dopoledních obchodů)

21.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0713 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu směrem dolů tam přinesly dobrý vstupní bod pro nákup eura, což vedlo k růstu páru o téměř 20 bodů. Odpoledne nebyl technický obrázek zrevidován.
img

EUR/USD. 20. června. Býci nadále podnikají slabé protiútoky

20.06.2024 Ve středu pár EUR/USD provedl nový obrat ve prospěch evropské měny a obnovil slabý růstový proces směrem ke korekční úrovni 50,0 % (1,0760). V úterý došlo k odrazu od této úrovně, ale ve středu se na ni kotace nedokázaly dostat. Dnes se tak pár může vrátit k úrovni 1,0722. Konsolidace pod touto úrovní bude působit ve prospěch amerického dolaru a dalšího poklesu směrem ke korekční úrovni 76,4 % (1,0676).
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 20. června pro začátečníky

20.06.2024 K otestování ceny 1,0747 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně posunul nad nulu, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval. Absence zpráv z USA a eurozóny měla velký vliv na objem obchodování a způsobila, že pár uvízl v úzkém obchodním rozpětí. Doufejme, že se dnes něco změní, ale v první polovině dne se téměř žádné zásadní události neodehrají. Kromě zpráv o indexu cen výrobců v Německu a spotřebitelské důvěře v eurozóně nás nic dalšího nečeká, takže neočekáváme, že by se pár posunul výrazně výše. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD a GBP/USD: technická analýza 20. června

20.06.2024 Pár EUR/USD včera neprošel výraznějšími změnami a nijak nepokročil. Na trhu přetrvává nejistota. Nejbližší rezistencí se dnes stal denní krátkodobý trend (1,0760), následovaný rezistencemi denního střednědobého trendu (1,0792) a měsíčního krátkodobého trendu (1,0795), které si zachovávají význam a pozici. Pro medvědy je stále důležité otestovat minimum (1,0668) a tlačit pár k měsíčnímu supportu 1,0611.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 20. června. Vše se vrací do normálu

20.06.2024 Měnový pár EUR/USD se postupně vrací ke vzorci, který vykazoval před dvěma týdny a dříve. V grafu vidíme, že volatilita páru v poslední době roste a v současné době činí 76 pipsů, což je pro euro poměrně významná hodnota. Před tímto obdobím jsme během několika měsíců byli svědky průměrné volatility kolem 50 pipsů. Několik posledních dní však ukázalo, že se vše vrací do normálu a trh stále není připraven na výraznější aktivitu.
img

Výhled pro EUR/USD na 20. června. Trh šel zase spát

20.06.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval na vyšší úrovni. Tento pohyb má zcela korekční charakter. Včerejší odraz od kritické linie nehrál žádnou významnou roli a volatilita páru opět klesla na absolutní minima. Po několika týdnech relativně slušné volatility si musíme přiznat, že trh usnul na vavřínech.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 20. června 2024

20.06.2024 Včerejší den na trzích byl poměrně klidný. Měny nečekaly na vnější podněty k riziku a zůstaly na neutrálních úrovních. Spojené státy slavily svátek. Dnes je hlavní událostí zasedání Bank of England. Včerejší údaje o inflaci ve Velké Británii ukázaly, že jádrový index CPI klesl z 3,9 % meziročně na 3,5 % meziročně, zatímco index spotřebitelských cen se snížil z 2,3 % meziročně na 2,0 % meziročně, takže dosáhl cílové úrovně inflace.
img

EUR/USD. 19. června. Býčí korekce možná skončila.

20.06.2024 Pár EUR/USD v úterý vystoupal ke korekční úrovni 50,0 % (1,0760), odrazil se od ní a obrátil se ve prospěch amerického dolaru. Začal tedy pokles, jehož prvním cílem je Fibonacciho úroveň 1,0722. Odraz od ní prospěje euru a podpoří nový růst k úrovni 1,0760, zatímco konsolidace pod ní umožní nový "medvědí" trend k úrovni 1,0676.
img

Předčasné volby ve Francii: Nečekaný šok pro evropskou ekonomiku

19.06.2024 Emmanuel Macron po prohraných eurovolbách způsobil ve Francii politické zemětřesení, které nenechalo pařížskou burzu klidnou. Největší obavy vzbuzuje státní rozpočet, který je již nyní v hlubokém deficitu a který by mohla ohrozit případná krajně pravicová vláda. Vzhledem k tomu, že Francie je druhou největší ekonomikou v Evropě, mohly by volby narušit stabilitu nejen na domácí scéně, ale i v celé Evropě. To může znamenat novou překážku na cestě k hospodářskému oživení po letech krize.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 19. června

19.06.2024 Cena 1,0729 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl o více než 25 pipů. Prodej při odrazu od hladiny 1,0755 podle druhého scénáře vynesl také zhruba 15 pipů. Včerejší zprávy o indexu spotřebitelských cen v eurozóně, zvlášť jádrových cen, a indexech ekonomického sentimentu ZEW pro Německo a eurozónu omezily růstový potenciál páru, zatímco slabé maloobchodní tržby v USA tlačily euro ve druhé polovině dne k aktivnímu růstu.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 19. června 2024

19.06.2024 Maloobchodní tržby ve Spojených státech v květnu 2024 meziročně vzrostly o 2,3 % po dubnovém růstu o 2,7 % revidovaném směrem dolů. Květnový výsledek byl výrazně horší než prognóza 2,8 %. Překvapivě však nedošlo k prudkému poklesu dolaru. Celkově zůstal trh stabilní. Dolaru poskytly podporu údaje o průmyslové výrobě v USA, které na rozdíl od maloobchodních tržeb dopadly výrazně lépe, než se očekávalo. Tempo poklesu se podle očekávání zpomalilo z -0,4 % na -0,1 %. Předchozí údaje však byly nejprve revidovány směrem dolů na -0,7 %, což mělo na dolar vyvíjet tlak. Místo toho se však pokles změnil v růst o 0,4 %. Takové dobré výsledky dolar povzbudily, takže se mu podařilo udržet si své pozice.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 19. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

19.06.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval v pomalém korekčním pohybu. Nemůžeme říct, že by makroekonomické pozadí mělo na tento pohyb vliv, ale zmínili jsme, že euro by po výrazném poklesu z minulého týdne mohlo několik dní procházet korekční fází. Klesající trend zůstává nedotčený, takže o primárním směru páru by nemělo být pochyb. I fundamentální pozadí naznačuje, že by pár měl klesat.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 19. června. Projev Lagarde ani konečná zpráva o inflaci euro nijak výrazněji nepoznamenaly

19.06.2024 EUR/USD nejprve provedl korekci k úrovni Murray "4/8" – 1,0742 a poté ke klouzavému průměru, přičemž od obou se odrazil. Pár tak může obnovit klesající pohyb a ten může pokračovat i v nadcházejících dnech. Cena zůstává pod linií klouzavého průměru a od eura očekáváme pouze další pokles. Všimněte si, že euro po dobu dvou měsíců vytrvale rostlo. Pohybovalo se směrem vzhůru, i když pozadí zpráv působilo v jeho neprospěch. Neustále jsme byli svědky toho, jak pár vytrvale vykazoval nelogické pohyby, které připomínaly práci tvůrců trhu proti retailovým obchodníkům. Bez ohledu na to nemůže zůstat bez povšimnutí skutečnost, že Evropská centrální banka v červnu zahájila cyklus uvolňování měnové politiky. Skutečnost, že Federální rezervní systém nezahájil cyklus snižování sazeb v březnu ani v červnu, rovněž hovoří za vše. Kombinaci těchto dvou faktorů považujeme za dostatečný důvod pro pokles eura na cenovou paritu. Opakovaně jsme to zmiňovali.
img

Výhled pro EUR/USD na 19. června. Je korekce dokončená?

19.06.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval na vyšší úrovni. Tento pohyb má zcela korekční charakter. Ke konci dne se cena dostala ke kritické hranici a okamžitě se odrazila zpět. Euro by proto mohlo klesnout už během dneška. Evropská unie včera zveřejnila konečný odhad své květnové zprávy o inflaci. Trh na zprávu nereagoval, protože druhý odhad se plně shodoval s tím prvním. Navíc nárůst na 2,6 % v současné době nemá pro Evropskou centrální banku žádné negativní důsledky. Centrální banka již snížila své sazby a dalšího snížení sazeb se možná dočkáme až v září. Pokud se tedy míra inflace v nadcházejících měsících zvýší, nesníží to pravděpodobnost, že ECB zpomalí uvolňování měnové politiky. Ukazatel bude mít do září dostatek času, aby se vrátil do rozmezí 2,3–2,4 %.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 18. června (analýza dopoledních obchodů)

19.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0707 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Došlo k poklesu, ale ne k testu a formaci falešného průrazu. Proto se nedaly najít vhodné vstupní body. Technický obrázek na druhou polovinu dne je třeba ještě zrevidovat.
img

EUR/USD. 18. června. Christine Lagardeová zchladila medvědí sentiment.

18.06.2024 Pár EUR/USD v pondělí pokračoval v růstu, předtím se odrazil od Fibonacciho retracementu 76,4 % (1,0676) a konsolidoval se nad Fibonacciho retracementem 61,8 % (1,0722). Mohl by tedy prodloužit vzestupný pohyb k další úrovni Fibonacciho retracementu 50,0 % (1,0760). Konsolidace pod hladinou 1,0722 by prospěla americkému dolaru a možná by obnovila pokles k hladině 1,0676. Medvědi si udělali krátkou přestávku.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 18. června. Americký dolar má dnes volno.

18.06.2024 Pár EUR/USD v prvním obchodním dni nového týdne pokračoval v korekci po dokonalém odrazu z pásma 1,0658–1,0669, které otestoval koncem minulého týdne. Pár tedy může ještě nějakou dobu korigovat, což odpovídá současnému technickému obrazu. Tento týden se v USA ani v eurozóně nečekají významné události ani zprávy, takže pohyby páru mohou být mírné nebo až líné – ideální čas na korekci. Nejbližším cílem korekčního pohybu je linie Kijun-sen. Odraz od ní by mohl vrátit sestupný trend, což by bylo logické.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance na 18. června pro začátečníky

18.06.2024 K otestování ceny 1,0726 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což v závěru dne omezilo potenciál páru EUR/USD k růstu. Tento potenciál byl sporný již po výprodeji EUR/USD z minulého týdne. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. Komentáře představitelů Federálního rezervního systému negativně ovlivnily vyhlídky dolaru, i když se nedá říci, že by to mělo výrazný vliv na dynamiku trhu.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 18. června. Uvolnění měnové politiky bude muset počkat do prosince

18.06.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí podle očekávání obchodoval na mírně vyšší úrovni. Trh se rozhodl využít první obchodní den v týdnu jako příležitost ke korekci páru směrem vzhůru vzhledem k tomu, že euro v poslední době znatelně pokleslo. Domníváme se, že tento pokles byl zcela předvídatelný, ale neznamená to, že by euro mělo klesat každý den bez korekcí.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 17.–19. června 2024: nákup nad 1,0700 (3/8 Murray – přeprodáno)

18.06.2024 Na začátku americké seance se měnový pár EUR/USD obchoduje kolem 1,0721 a nad úrovní 3/8 Murray. Nástroj se odráží v rámci klesajícího trendového kanálu poté, co dosáhl minima na úrovni 1,0666, které se shodovalo se dnem tohoto kanálu.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 18. června 2024

18.06.2024 Včerejší růst ropy a akciových indexů změnil očekávanou konsolidaci protidolarových měn v plnohodnotnou korekci. Euro si připsalo 29 pipů a prolomilo rezistenci 1,0724. Na tento růst mírně reagoval oscilátor Marlin, což naznačuje, že cena se hodlá konsolidovat nad úrovní rezistence, kterou překonala.
img

Euro bylo minulý týden také v čele poklesu vůči americkému dolaru

18.06.2024 Euro kleslo v důsledku několika faktorů, které na ně společnými silami vyvíjejí značný tlak. Zaprvé se očekávalo, že Evropská centrální banka zahájí cyklus snižování úrokových sazeb dříve než Federální rezervní systém. Předminulý týden se očekávalo, že Fed sníží sazby poprvé v listopadu. Do té doby by ECB mohla snížit sazby už dvakrát, což by přirozeně vedlo ke změně výnosového rozpětí ve prospěch dolaru.
img

EUR/USD. Přehled a analýza. Pár EUR/USD začíná nový týden opatrně.

18.06.2024 Pár EUR/USD začíná nový týden zdrženlivě a snaží se konsolidovat nedávné těžké ztráty. Spotové ceny se v současnosti obchodují kolem úrovně 1,0700.
C:\fakepath\fed-17062024.jpeg

Analýza S&P 500, DJ30, EUR/USD, USD/CAD: Jestřábí rétorika Fedu zaskočila trhy

17.06.2024 Snížením sazeb FED zaskočil asi úplně všechny. Jestřábí rétorika však překvapila o to víc. V reakci na toto dění posiloval dolar a S&P 500 se podíval na nová ATH. Co čekat dál?
img

EUR/USD. 17. června. Christine Lagardeová může zastavit medvědy.

17.06.2024 V pátek se pár EUR/USD propadl na úroveň retracementu 76,4% (1,0676), od které se odrazil a obrátil se ve prospěch eura. Pohyb kotací směrem nahoru by tedy mohl v pondělí pokračovat k další Fibonacciho úrovni 61,8 % (1,0722). Odraz od ní by podpořil americký dolar a vedl k novému poklesu k úrovni 1,0676. Konsolidace nad hladinou 1,0722 by zvýšila pravděpodobnost dalšího růstu k nejbližší úrovni retracementu 50,0 % (1,0760).
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské senace dne 17. června pro začátečníky

17.06.2024 The price test of 1.0715 occurred at a time when the MACD indicator sharply fell from the zero mark, which limited the EUR/USD pair's potential fall. For this reason, I did not sell the euro. In the second half of the day, after weak US data there was a price test of 1.0677, where I was going to buy the euro with a bounce in mind. All this led to a good upward correction, making it possible to make a profit of around 25 pips. Traders simply ignored the data on the French Consumer Price Index and the Italian foreign trade balance
img

Co libru v tomto týdnu čeká?

17.06.2024 Britská libra může tento týden prudce klesnout. Rád bych se o tom zmínil hned na začátku. Vezměte na vědomí, že libra je na měnovém trhu stále žádaná a často ignoruje zpravodajské pozadí. Vlnový pattern zůstává neporušený, ale mohl by se určitým způsobem změnit. V posledních dnech jsme si mohli trochu oddechnout, protože kotace páru GBP/USD nedokázaly prolomit hranici 1,2822. Teď je vlna 2 neboli B považována za dokončenou a my můžeme očekávat tvorbu nové klesající vlny.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD 17. června? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.

17.06.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek dál klesal a pokračoval by v tomto trendu celý den, kdyby nebylo indexu spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity v USA, který byl mnohem slabší, než se předpokládalo, což zastavilo posilování amerického dolaru. Americký dolar bude v příštích měsících dál posilovat. Zmiňovali jsme to už dřív. Současné fundamentální pozadí nenaznačuje pokles dolaru a pár EUR/USD na rozdíl od páru GBP/USD reaguje na významné zprávy a události. Dvouměsíční vzestupná korekce je u konce, takže očekáváme nový, silný a dlouhodobý pokles páru. ECB začala uvolňovat měnovou politiku a Fed začne uvolňovat jen na krátkou dobu, protože inflace stále víc než 1,5násobně převyšuje cílovou úroveň. Dokud inflace v USA neklesne alespoň na 2,5 %, měl by se držet klesající trend eura.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 17. června 2024

17.06.2024 V týdenním grafu cena konsolidovala pod linií ukazatele MACD (modrá) a linií ukazatele rovnováhy (červená). Oscilátor Marlin vstoupil do oblasti klesajícího trendu.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 14.–19. června 2024: nakupujte nad úrovní 1,0681 (Murray 3/8 – přeprodaná)

17.06.2024 Pár EUR/USD se obchoduje kolem kurzu 1,0688 a po dosažení minima 1,0667 se odráží nad Murray 3/8. Euro po zveřejnění údajů o inflaci v USA silně technicky korigovalo, což trvá dodnes, a obchoduje se pod prodejním tlakem. Mohlo by se dostat do stavu vyčerpání a brzy by mohlo být přeprodané.
img

Francie zničí euro

17.06.2024 Při vyhlášení předčasných parlamentních voleb ve Francii Emmanuel Macron doufal, že lidé se oklepou a po porážce jeho Obnovy ve volbách do Evropského parlamentu jí projeví důvěru. Ve skutečnosti bylo všechno jinak. Vládní strana ztrácí podle průzkumů nejen na pravici vedenou Marine Le Penovou, ale i na socialisty. Program druhé jmenované strany, který spatřil světlo světa, znamenal další ránu pro pár EUR/USD.
img

EUR/USD. Jaké jsou vyhlídky dolaru po zasedání Fedu?

17.06.2024 Měnový pár EUR/USD pokračuje v poklesu již druhý den v řadě. Před tímto poklesem se vytvořila klesající vlna, která přerušila býčí trend. Po ní následovala poměrně silná vzestupná vlna a nyní se obnovil "medvědí" trend. Koreční vlnu považuji za "silnou", protože při jejím vzniku informační pozadí podporovalo medvědy mnohem silněji než býky. Poté, co se trend definitivně ztratil, se však býci rozhodli euro co nejvíce pozvednout. Připomínám, že ve středu, kdy se vzestupná vlna plně zformovala, klesla zpráva o inflaci v USA o 0,1 %. Jádrová inflace zpomalila o 0,2 %. To není tak významné zpomalení, aby se americká měna již druhý měsíc po sobě propadla o 100 a více bodů.
img

EUR/USD. Inflace ve Spojených státech zpomaluje a dolar roste

17.06.2024 Na jedné straně se současný růst amerického dolaru napříč trhem zdá nelogický. Všechny složky dvou nejdůležitějších zpráv o inflaci (CPI a PPI) se nacházely v "červeném pásmu", což odráží zpomalení inflace v květnu. Jádrový index PCE, přestože zůstává na stejné úrovni (2,8 %) již tři měsíce v řadě, je na tříletém minimu (nejnižší úroveň od března 2021). Jediným proinflačním ukazatelem hovořícím ve prospěch dolaru byla zpráva Nonfarm Payrolls, která ukázala zrychlení růstu mezd (4,1 % oproti prognóze 3,9 %).
C:\fakepath\trade-14062024.png

Volatilní červen a výprodeje v Evropě

14.06.2024 Žádná okurková sezóna! Před nástupem léta hýbe trhem spousta faktorů – zasedání centrálních bank, statistik a politických otřesů. Zdá se, že červen bude jedním z nejdůležitějších období, které budou vytvářet letošní vývoj na finančních trzích.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci 14. června (analýza dopoledních obchodů). Euro pokračovalo v poklesu.

14.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0722 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Poklesy a vytvoření falešného průrazu směrem dolů byly signálem k nákupu eura, které se ale nikdy nedostalo na běžný růst a pokračovalo v poklesu. S nákupy při falešném průrazu v oblasti 1,0677 jsme ale měli štěstí. Z trhu se podařilo vytáhnout více než 30 bodů zisku. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

EUR/USD. 14. června. Medvědi na prahu vývoje nového trendu

14.06.2024 Ve čtvrtek pár EUR/USD pokračoval v poklesu a konsolidoval pod zónou supportu 1,0785–1,0797 a následně pod korekční úrovní 38,2 % (1,0748). Pokles tedy může pokračovat směrem k další Fibonacciho úrovni 23,6 % na 1,0692. Konsolidace nad úrovní 1,0748 by mohla vést k mírnému růstu eura směrem k zóně 1,0785–1,0797.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 14. června 2024

14.06.2024 Pod tlakem slabých údajů o průmyslové výrobě, jejíž tempo poklesu se zrychlilo z -1,2 % na -3,0 %, jednotná evropská měna rychle ustoupila na hodnoty, na kterých se nacházela před zveřejněním údajů o americké inflaci. Celkově se vše zdá být logické. Navzdory rostoucí důvěře, že Federální rezervní systém do konce letošního roku ještě sníží úrokové sazby, se rozdíl v úrokových sazbách mezi Evropou a Amerikou nikam neposouvá. Spíše se bude zvyšovat ve prospěch dolaru. Navíc stav ekonomiky eurozóny je ve srovnání se Spojenými státy znatelně horší. A tyto faktory nakonec vyvinou na euro značný tlak, který v dlouhodobém horizontu přispěje k jeho oslabení.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 14. června pro začátečníky

14.06.2024 Cena 1,0777 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej eura. V důsledku toho se pár EUR/USD propadl o více než 30 pipů. Zprávy z eurozóny na euro dopadly, ale údaje z USA ovlivnily tržní sentiment pozitivně. Jenže to nestačilo, takže iniciativu a kontrolu nad trhem převzali ve výsledku znovu medvědi. Dnes bude v eurozóně zveřejněno několik zpráv. Vše začne indexem spotřebitelských cen z Francie, následovat bude bilance zahraničního obchodu z Itálie a eurozóny a vše zakončí projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Jelikož Lagardeová sdělila všechno důležité už minulý týden, neočekávám, že by euro po dnešních příchozích informacích získalo příliš podpory. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 14. června. Jak tvůrci trhu všechny oklamali

14.06.2024 Měnový pár EUR/USD včera vykazoval pohyby, které jsme měli očekávat. Připomeňme si stručně chronologii událostí. Zhruba před týdnem, po zveřejnění zprávy NonFarm Payrolls a po dvou měsících, kdy pár procházel býčí korekcí, měl konečně ukončit svůj pohyb vzhůru. Vzhledem k tomu, že v globálním měřítku se stále nacházíme v klesajícím trendu, bylo důvodné očekávat, že euro bude pokračovat v poklesu. Euro skutečně několik dní po sobě klesalo, ale pak byla zveřejněna notoricky známá zpráva o inflaci v USA. Americký index spotřebitelských cen zpomalil druhý měsíc po sobě, což dolar zjevně nestáhlo o 100 bodů dolů. Ve středu večer Federální rezervní systém oznámil výsledky zasedání FOMC. Úroková sazba zůstala beze změny, nic nenasvědčovalo tomu, že by v příštích měsících mělo dojít k uvolnění měnové politiky, předseda Fedu Jerome Powell dokonce uvedl, že inflace je stále příliš vysoká na to, aby se uvažovalo o snížení sazeb, a graf "dot-plot" ukázal, že holubičí očekávání FOMC slábnou. Vše tedy nasvědčovalo tomu, že by dolar měl růst.
img

Plán obchodování GBP/USD na 14. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.06.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval na nižší úrovni. Zatímco pokles eura naznačuje potenciální klesající trend pro měnový pár EUR/USD, pro britskou libru pokles neznamená nic důležitého. Jen připomínáme, že pár GBP/USD se již tři týdny obchoduje mezi úrovněmi 1,2693 a 1,2798. Ve středu se obchodoval prudce výše nad tímto bočním kanálem, ale na celkové situaci to nic nezměnilo. Pár se stále obchoduje do strany, protože se mu nedaří zahájit medvědí korekci a není schopen prolomit úroveň 1,2693, zatímco trh se nadále vyhýbá velkým nákupům dolarů.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

14.06.2024 Pár EUR/USD strávil polovinu včerejšího dne na místě a druhou polovinu klesal. Vcelku těžko se dalo vysvětlit, proč se dolar obchodoval směrem nahoru. Průměrná zpráva o inflaci v USA ve středu vyvolala silný pokles greenbacku. Naopak zasedání Federálního rezervního systému mu dokázalo poskytnout jen malou podporu, ačkoli výsledky zasedání byly vnímány jako jestřábí. Dolar ve výsledku vykázal prudký pokles i malý růst. Trh dal proto situaci do pořádku až ve čtvrtek. Dále, v časovém rámci 24H přetrvává celkový klesající trend. Pár v časovém rámci 1H opustil vzestupný kanál, takže současný technický obraz plně podporuje další pohyb směrem dolů. Mezi eurem a librou není aktuálně téměř žádná korelace, takže britská měna se může dál obchodovat za vlastních podmínek.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 14. června 2024

14.06.2024 Euro se včera vrátilo k základně středeční velké bílé svíčky a teď je na cestě k překonání supportu 1,0724. Konsolidace pod touto úrovní otevře jeho ceně cestu k dosažení cíle 1,0656.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 14. června. Znovu spravedlnost pro dolar.

14.06.2024 Pár EUR/USD čelil ve čtvrtek silnému tlaku na pokles. Logika pohybu páru byla vcelku nejednoznačná. Na jedné straně trh ve středu dolar prodával, i když měl víc důvodů k nákupu. Proto bylo konzistentní, že pár následně vykázal pohyb dolů. Na druhé straně byl právě zveřejněn index cen výrobců v USA, který ukázal výraznější zpomalení, než se očekávalo. Trh má tendenci využívat formální důvody k prodeji americké měny. Obchodníci ale vzali v úvahu fakt, že květnové zpomalení inflace v USA o 0,1 % nemá vliv na vyhlídky na snížení sazeb Fedu. Dolar tedy v průběhu dne posiloval. Otázkou je, co bude dál.
img

EUR/USD. 13. června. Medvědi se po zprávě o inflaci v USA rychle stáhli z trhu.

13.06.2024 Pár EUR/USD se ve středu obrátil ve prospěch evropské měny a prošel silným růstem ke korekční úrovni 61,8 % (1,0837). Od této úrovně se neodrazil, ale po zasedání Fedu se obrátil ve prospěch dolaru. V současnosti je trh ve fázi excitace kvůli hojnému počtu zpráv a informací. Dnes můžeme pozorovat spíš nervózní pohyby s falešnými signály.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky

13.06.2024 Cena 1,0777 byla otestována v době, kdy byl indikátor MACD daleko od úrovně nula. Zmínil jsem ale, že budu jednat bez ohledu na jeho hodnoty, protože celý výpočet vycházel ze silného pohybu, ke kterému došlo po zveřejnění dat. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů, pokud euro nakoupili na úrovni 1,0777. Výsledek včerejšího zasedání Federálního rezervního systému byl vcelku očekávaný. FOMC přehodnotil svůj postoj na výrazněji jestřábí, ačkoli inflace v USA klesala už druhý měsíc po sobě. Uvedené ukazuje na dlouhodobější vyčkávací postoj a pozdější snížení úrokových sazeb v tomto roce – pokud bude vůbec nějaké. Z tohoto důvodu by se americký dolar neměl zatím odepisovat a býčí trh se nikam nechystá.
img

Přehled páru EUR/USD na 13. června. Inflace v USA uvrhla trh do euforie.

13.06.2024 Pár EUR/USD vykazoval po celou středu silný vzestupný pohyb. Zatímco v první polovině dne byl pohyb extrémně slabý, těsně před zveřejněním zprávy o inflaci v USA a bezprostředně poté se trh utrhl ze řetězu a rychle se amerického dolaru zbavoval. Vezměte na vědomí, že náš přehled nebere v úvahu výsledky zasedání Federálního rezervního systému a projev předsedy Fedu Jeroma Powella. Jak už jsme mnohokrát zmínili, nejlepší je analyzovat takto významnou událost nejdřív den poté, kdy napětí na trhu poleví.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 13. června. Toto je konec dolaru a dobro pro ty, kdo obchodovali.

13.06.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu prudký a opět nelogický růst o zhruba 100 pipů. Situace odráží dění z doby před měsícem, kdy mírný pokles inflace vyvolal výrazný pokles amerického dolaru. Tehdy jsme zmínili, že dolar nemá pro tak prudký pokles solidní důvod, a totéž může platit pro včerejší události. Chceme zdůraznit, že v tomto článku záměrně nezvažujeme výsledky zasedání Federálního rezervního systému a jeho vliv na měnový trh. Reakce obchodníků podle nás mohou přetrvávat ještě den po skončení zasedání, takže případné závěry by se měly vyvozovat nejdřív dnes odpoledne.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 13. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

13.06.2024 Pár EUR/USD ve středu po odrazu od úrovně 1,0726 stoupal. Tento odraz může vypadat jako důvod k novému růstu eura, ale není to úplně takto. Včera byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která během dne vyvolala růst o více než 100 pipů. Index spotřebitelských cen zpomalil na 3,3 % meziročně a podobně jako v předchozím měsíci klesl o pouhých 0,1 %. Věříme, že reakce trhu byla přehnaná a pokles dolaru příliš silný. Pokles inflace o 0,1 % neznamená vůbec nic pro výhled měnové politiky Federálního rezervního systému, což pak večer potvrdil Jerome Powell. Inflace výrazně klesla z maxima, ale zůstává příliš vysoká, uvedl předseda Fedu.
img

Graf dne - EURUSD (12.06.2024)

12.06.2024 Dnešní seance přinese větší volatilitu mezi řadou aktiv přímo i nepřímo korelovaných s měnovou politikou USA. Ve 14:30 se investoři dozvědí údaje o inflaci v USA a ve 20:00 rozhodnutí a aktualizace projekcí Fedu. V 20:30 zase na tiskové konferenci vystoupí Jerome Powell. Zdá se být jasné, že pár EUR/USD bude "nervózně" reagovat na všechny údaje, které dnes investory "překvapí", počínaje možným překvapením v Powellově vyprávění, tedy dříve zveřejněnými údaji o americkém indexu spotřebitelských cen.
img

EUR/USD: Co můžeme očekávat od americké inflace?

12.06.2024 Měnový pár EUR/USD se od 16. dubna nachází v růstové fázi. Situace se změnila až koncem minulého týdne, kdy se ECB rozhodla zahájit uvolňování měnové politiky. Na takové rozhodnutí se čekalo již delší dobu, ale až do jeho oficiálního oznámení panovaly určité pochybnosti, zda k němu dojde. Nebo naděje. Naděje, které měli především býci, kteří téměř dva měsíce hnali evropskou měnu vzhůru. Kdyby ECB odložila první snížení sazeb na příští zasedání, mohla si evropská měna udržet svůj býčí trend. V posledních měsících však euro rostlo dostatečně. ECB by ke snižování sazeb přistoupila v každém případě.
img

Analýza páru EUR/USD ze dne 11. června 2024

12.06.2024 Vlnová struktura měnového páru EUR/USD ve 4hodinovém grafu se nezměnila. Aktuálně sledujeme formování předpokládané vlny 3 ze 3 neboli c segmentu klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, jelikož první vlna tohoto segmentu dokončila svou formaci kolem hladiny 1,0450. V důsledku toho by třetí vlna tohoto segmentu trendu měla skončit níže.
img

Euro má problémy

12.06.2024 Zvěsti o rezignaci francouzského prezidenta vyvolaly novou vlnu výprodejů evropských aktiv a vyústily v nový klesající pohyb páru EUR/USD. Ačkoli Emmanuel Macron tyto zvěsti vyvrátil s odkazem na to, že existují zákony a ne jen touha po Národní rally, "medvědi" už se nedali zastavit – využili faktu, že výnosový diferenciál mezi francouzskými a německými dluhopisy, který je klíčovým ukazatelem politického rizika v eurozóně, dosahuje od března 2020 nevídaných výšin.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 11. června (analýza dopoledních obchodů). Euro se vrací k poklesu.

12.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0757 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Průraz ven a retest tohoto pásma poskytly vynikající signál k prodeji eura dál podél trendu a vyústily v pokles o více než 30 bodů. Vzhledem k agresivnímu chování prodejců během evropské seance byl technický obrázek na druhou polovinu dne revidován.
img

EUR/USD. 11. června. Medvědi prorazili důležitou zónu a zvyšují prodeje

11.06.2024 V pondělí měnový pár EUR/USD prorazil pod zónu supportu 1,0785–1,0797 a klesl ke korekční úrovni 38,2 % (1,0748). Odraz od této úrovně vyzněl ve prospěch eura a vedl k růstu směrem k zóně 1,0785–1,0797. Odraz od této zóny směrem níže bude opět příznivý pro americký dolar, což povede k opětovnému poklesu směrem k 1,0748 a 1,0692. Medvědi převzali na trhu iniciativu a nyní mohou zahájit nové útoky.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky

11.06.2024 The price test of 1.0757 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the EUR/USD pair's potential to rise, especially within the bearish market we have observed recently. For this reason, I did not buy the euro. The lack of U.S. data still made it possible for the bulls to regain some positions and keep the pair trading within a sideways channel, in which the pair may remain for the next few days. The reason for this is the lack of important data from the Eurozone and the U.S., as well as the Federal Reserve meeting that starts today, with results to be published tomorrow closer to the middle of the U.S. session. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2.
img

Měnový pár EUR/USD včera vytvořil rostoucí pin bar

11.06.2024 Volby do Evropského parlamentu přinesly výrazný neúspěch německému kancléři Olafu Scholzovi a francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi. Euro v pondělí zaznamenalo výrazný pokles v důsledku politické nejistoty způsobené oznámením francouzského prezidenta Emmanuela Macrona o náhlých parlamentních volbách. Národní sjednocení Marine Le Penové; nejvýznamnější francouzské krajně pravicové politické hnutí, získalo ve Francii 32 % hlasů.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 11. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

11.06.2024 Pár EUR/USD včera pokračoval v pohybu dolů, ale v závěru dne si nakonec vzpomněl, že je pondělí, ne pátek. Euro tedy za necelý den ztratilo zhruba 170 pipů, což je významné zvlášť s ohledem na průměrné indikátory volatility z posledních měsíců. Domníváme se, že takto rychlý pokles by mohl a měl znamenat začátek nového, dlouhodobějšího sestupného trendu. Stojí za zmínku, že trh poprvé po dlouhé době ignoroval páteční negativní zprávu ze Spojených států. Míra nezaměstnanosti vzrostla na 4 % oproti prognózovaným 3,9 %, což považujeme za pozitivní signál pro americký dolar, který dlouhodobě klesá bez jasných důvodů.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 10.–12. června 2024: nakupujte nad úrovní 1,0742 (Murray 4/8 – gap)

11.06.2024 Euro se na začátku americké seance obchoduje kolem hladiny 1,0735 pod silným tlakem medvědů. Dosáhlo přeprodaných úrovní a vykazuje známky vyčerpání.
img

Záznamy – Analytické fórum 2024

10.06.2024 Minulou středu a čtvrtek proběhl další ročník Analytického fóra XTB. Diskuze se soustředily na mnohá klíčová témata, vzhledem k aktuální situaci na finančních trzích. V tomto článku vám přinášíme stručný přehled nejdůležitějších bodů z této akce. Celkové trvání fóra bylo čtyři hodiny, proto nelze v tomto textu pokrýt všechny detaily.
img

EUR/USD. 10. června. Dlouho očekávaná ofenzíva medvědů.

10.06.2024 Pár EUR/USD se v pátek znovu odrazil od korekční úrovně 76,4 % (1,0892), obrátil se ve prospěch amerického dolaru a konsolidoval se pod uptrendovým kanálem. Iniciativu na trhu tak převzali medvědi, kteří teď začínají formovat trend. Pár se konsolidoval pod Fibonacciho úrovní 61,8 % (1,0837), tzn. pod zónou supportu 1,0785–1,0797, a do pondělního odpoledne dosáhl korekční úrovně 38,2 % (1,0748). Odraz od ní podpoří měnu EU a povede k určitému růstu k zóně 1,0785–1,0797. Fixace páru pod úrovní 1,0748 zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu k úrovni 23,6 % (1,0692).
C:\fakepath\trader-10062024.jpg

Analýza S&P 500, EUR/USD, USD/CAD, USD/JPY - Trh práce potvrdil odolnost americké ekonomiky

10.06.2024 Závěrem minulého týdne dolar skokově posílil, ale akciové indexy na to příliš nereagovaly. Na jaká data si musíme ještě tento týden počkat, abychom se dočkali nějaké změny? To si povíme v dnešní analýze.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 7.-10. června 2024: nakupujte, pokud dojde k odrazu na úrovni 1,0800 (5/8 Murray–200 EMA)

10.06.2024 V následujících hodinách by se euro mohlo odrazit nad 1,0821 (200 EMA), ale pokud budou silnější medvědi, mohl by EUR/USD tento dynamický support prolomit a dostat se až k 5/8 Murray na 1,0803. Cena by dokonce mohla dosáhnout dna rostoucího trendového kanálu kolem 1,0800.
img

EUR/USD: Co můžeme očekávat od amerického indexu ISM?

10.06.2024 Měnový pár EUR/USD od 16. dubna roste. Tento růst vyvolává mnoho otázek, protože býčí obchodníci pokračují ve svých útocích téměř za jakýchkoli podmínek. Informační pozadí se v poslední době různí, ale ve většině případů jsme byli svědky posilování eura. Co to může způsobovat a jak dlouho bude tento růst ještě pokračovat?
img

EUR/USD. 7. června. Medvědi se navzdory všemu zdráhají zaútočit.

07.06.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek potřetí nebo počtvrté vrátil k úrovni retracementu 76,4% (1,0892). Další odraz od této úrovně prospěje americkému dolaru a povede k mírnému poklesu k Fibonacciho hladině 61,8% (1,0837). Zajištění páru nad úrovní 1,0892 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu k další úrovni retracementu 100,0% (1,0982). Je třeba také poznamenat, že navzdory silnému a hojnému zpravodajskému zázemí v tomto týdnu zůstává aktivita obchodníků poměrně slabá.
img

Jak 7. června obchodovat měnový pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.

07.06.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu s minimální volatilitou. Pár EUR/USD se obchoduje zvláštně, nelogicky a paradoxně, ale tato definice bohužel v současnosti platí pro mnoho měnových párů na trhu, například pro GBP/USD. Včera byly oznámeny výsledky zasedání ECB. Evropský regulátor poprvé v rámci cyklu uvolňování měnové politiky snížil klíčovou sazbu. Euro na to prakticky nezareagovalo. Pak vystoupila s projevem Christine Lagardeová. I když šéfka ECB neřekla nic důležitého, měl trh nějak zareagovat. Denní volatilita ale činila neskutečných 40 bodů a trh celý den hibernoval. Přehlížení fundamentálního pozadí a interpretace makroekonomických statistik jen ve prospěch eura tedy pokračuje.
img

Prognóza pro měnový pár EUR/USD na 7. června 2024

07.06.2024 Snížení sazeb ECB o očekávaných 0,25 % je za námi. Euro na tuto zprávu reagovalo klidně a dokonce mírně zvýšilo svou rezistenci na úrovni 1,0905. Christine Lagarde, která optimisticky popsala vyhlídky ekonomiky, však poznamenala, že další kroky centrální banky jsou za hranicí prognóz. Nicméně rozdíl oproti sazbě Fedu se zvýšil na 1,25 % a americká ekonomika vypadá silnější, přičemž ministerstvo financí aktivně láká na dluh prostřednictvím státních dluhopisů, takže trhy tento tlak ještě pocítí a euro bude klesat.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 6.–8. června 2024: nakupujte nad úrovní 1,0870 (21 SMA – Murray 6/8)

07.06.2024 Pár EUR/USD se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,0874 v rámci uptrendového kanálu a nad supportem, který odpovídá linii Murray 6/8. Instrument sleduje býčí tendenci, ale vykazuje známky vyčerpání.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 6. června (analýza dopoledních obchodů). Euro před zasedáním ECB ztrácí býčí momentum.

06.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0873 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě poskytly euru vynikající nákupní signál, ale po 10bodovém růstu se obchodování vrátilo do oblasti 1,0873. Proto jsem se rozhodl trh opustit a počkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

EUR/USD. 6. června. Obchodníci v poklidu čekají na rozhodnutí ECB

06.06.2024 Ve středu se pár EUR/USD odrazil od korekční úrovně 76,4 %–1,0892, nepatrně klesl, a dnes – obnovil návrat k této úrovni a znovu se odrazil. Aktivita obchodníků byla včera poměrně nízká, ale dnes se může prudce zvýšit. Pokles kotací může pokračovat směrem k Fibonacciho úrovni 61,8 %–1,0837. Konsolidace kurzu páru pod vzestupným trendovým koridorem může ukončit nadvládu býků.
img

Jak 6. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.

06.06.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu opět vykázal vzestupný pohyb. Konkrétně, pohyby byly během dne smíšené, ale ke konci dne evropská měna opět vzrostla. Začínající obchodníci tak mohli vidět, že situace na trhu se nemění ani s pozitivními informacemi z USA – evropská měna dál roste. Připomeňme, že USA včera zveřejnily poměrně silný index ISM PMI ve službách, který o několik bodů překonal prognózu. Dolar nedávno posílil o zhruba 20 bodů, ale v tichosti se vrátil k poklesu. A podobně v pondělí, kdy byl index ISM PMI ve výrobě slabší, než se očekávalo, se dolar na šest hodin propadl a ztratil víc než 60 bodů. Trh tedy stejně jako dříve reaguje s dvojnásobným až trojnásobným úsilím na údaje, které jsou pro dolar negativní, zatímco pozitivní údaje ignoruje.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 5.–8. června 2024: nakupujte nad úrovní 1,0864 (21 SMA – Murray 6/8)

06.06.2024 Euro (EUR/USD) se na začátku americké obchodní seance obchoduje kolem úrovně 1,0864, nad Murray 6/8 a uvnitř rostoucího trendového kanálu, který se v grafu H4 utváří od 14. května.
img

EUR/USD. 5. června. Zasedání ECB je už blízko.

05.06.2024 Pár EUR/USD se v úterý obrátil ve prospěch amerického dolaru a začal klesat v rámci vzestupného trendového kanálu. Pokles kotací tak dnes může pokračovat k úrovni retracementu 61,8 % – 1,0837. Stejně jako dřív, ani teď nečekám výrazný pokles eura, dokud medvědi nezavřou pod vzestupným trendovým kanálem.
C:\fakepath\eurusd-05062024-31-zm.jpg

EUR/USD testuje klíčovou S/R zónu, dočkáme se dalšího posilování?

05.06.2024 Měnový pár EUR/USD se na 1hodinovém grafu aktuálně oslabil zpět do vyznačené S/R zóny kolem hladiny 1,0875, která koresponduje s úrovní 38,2 % Fibonacciho retracementu. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a dojde k odražení zpět k vyšším hodnotám nebo se naopak dočkáme prolomení S/R zóny směrem dolů a budeme postupně oslabovat k nižším hodnotám?
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 5. června

05.06.2024 Cena 1,0876 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl jednotnou měnu nenakupovat. A udělal jsem dobře. Pár vystoupal asi o 10 pipů a pak s růstem přestal. Včerejší německé zprávy o nezaměstnanosti zklamaly, a pár v důsledku toho v první polovině dne klesl. Slabé údaje z USA ale ke konci dne vrátily poptávku po euru. Situace pro riziková aktiva by se dnes po zveřejnění indexu PMI ve službách v zemích eurozóny a kompozitního indexu, který zahrnuje slabou výrobní aktivitu, mohla vyvíjet špatně. Slabé údaje budou před zítřejším zasedáním Evropské centrální banky vyvíjet tlak na euro. Index cen výrobců v eurozóně dnes nemusí zaujmout investory. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 5. června. Euro je i nadále optimistické

05.06.2024 V úterý měnový pár EUR/USD pokračoval ve svých nelogických pohybech. Tentokrát pár začal klesat již v průběhu dopoledne. Všimněte si, že den předtím euro pokračovalo v růstu od okamžiku, kdy byly zveřejněny údaje o americkém indexu ISM PMI. Rádi bychom zdůraznili skutečnost, že trh na tuto konkrétní zprávu reagoval mimořádně silně. Obvykle taková reakce trvá 1–2 hodiny, ale tentokrát trh prodával dolar 4–5 hodin, což svědčí o tendenci trhu nakupovat euro a prodávat dolar. A pokud tak opravdu je, jednotná měna bude v každém případě pokračovat v růstu.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 5. června 2024

05.06.2024 Euro včera po silném pondělním růstu ztratilo 25 pipů od rezistence 1,0905, aniž by před čtvrtečním zasedáním Evropské centrální banky zkusilo štěstí. V důsledku toho se v denním grafu vytvořila divergence, která naznačuje, že cena dnes pravděpodobně klesne.
img

EUR/USD. 4. června. Výhoda je opět na straně býků

04.06.2024 Pár EUR/USD v pondělí zaznamenal odraz od úrovně korekce 61,8 % - 1,0837, tedy obrat ve prospěch evropské měny a silného růstu. Došlo také k uzavření nad úrovní Fibo 76,4 % – 1,0892. Růst tedy může pokračovat, ale dnes ráno již kotace uzavřely pod úrovní 1,0892, což nám umožňuje očekávat mírný pokles směrem k 1,0837. Domnívám se, že se dnes euro vrátí o něco níže, neboť pár se v zásadě poměrně často koriguje v rámci vzestupného trendového koridoru.
img

EUR/USD. Odrazový můstek pro dolar.

04.06.2024 Pár EUR/USD zahájil obchodní týden v klidném duchu. V první polovině dne měli navrch medvědi. Mluvit v této souvislosti o iniciativě ale není úplně přesné, protože cena stoupá a klesá v rámci 8. čísla. Medvědi se ji minulý týden snažili stlačit pod cíl 1,0800, zatímco býci se pokoušeli dosáhnout hranic 9. čísla, ale úsilí obou skupin bylo marné. Pár se už třetí týden po sobě stále pohybuje v rámci osmé figury, což ukazuje na nerozhodnost obchodníků. Podle mého názoru je opatrnost obou stran vzhledem k nadcházejícím událostem normální.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 4. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

04.06.2024 Pár EUR/USD v pondělí pokračoval v růstu. Po jedenapůlměsíční rally se zhruba dva týdny držel ve flat pásmu mezi úrovněmi 1,0804 a 1,0888, a jak vidíme, nedokázal korigovat dolů. Americký dolar tudíž dál nelogicky klesá. Makroekonomické pozadí včera podpořilo euro a působilo proti dolaru. Zatímco indexy podnikatelské aktivity S&P v USA, Německu a Evropské unii byly neutrální, americký ISM PMI ve zpracovatelském průmyslu byl mnohem slabší, než trh očekával, což vyvolalo výprodej dolaru, který trvá doteď.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 4. června. Zasedání ECB – "pseudoklíčová" událost týdne

04.06.2024 Měnový pár EUR/USD se první obchodní den týdne obchodoval relativně klidně...dokud nepřestal. Pár v průběhu americké seance po zveřejnění indexu ISM ve zpracovatelském průmyslu skokově vzrostl. Celkově se pár v posledních dvou týdnech nadále obchoduje spíše do strany než nahoru. Je však nepravděpodobné, že by pár v příštích dnech vykazoval flat pohyb, protože očekáváme, že z USA a EU bude přicházet mnoho důležitých informací.
img

EUR/USD. Co čekat od indexu ISM v USA?

04.06.2024 Pár EUR/USD je od 16. dubna v uptrendu. Tento vzestupný pohyb vyvolává mnoho otázek, protože býčí obchodníci útočí téměř za jakýchkoli podmínek. Informační pozadí se může měnit a v poslední době se také mění, ale ve většině případů vidíme růst eura. S čím může souviset a jak dlouho bude pokračovat?
img

EUR/USD. 3. června. Býci neustupují a čekají na podporu z USA.

03.06.2024 Pár EUR/USD v pátek po odrazu od zóny supportu 1,0785–1,0797 pokračoval ve vzestupném pohybu. Zvládl konsolidaci nad Fibonacciho hladinou 61,8 % (1,0837), která mu přináší možnost dalšího růstu k další Fibonacciho hladině 76,4 % (1,0892). Jen konsolidace pod zónou 1,0785–1,0797 a vzestupným trendovým kanálem umožní očekávat medvědí trend a výrazný pokles eura. Býci zatím nejsou připraveni vzdát se kontroly nad trhem.
img

Co čekat od ECB: Jen jednou je málo

03.06.2024 Na snížení úrokových sazeb, které může ECB oznámit již příští týden, se její odpovědní činitelé připravují už celé týdny. I když inflace dosud neklesla na 2% hladinu, kterou si centrální banka stanovila za svůj cíl, ECB evidentně vidí příležitost mírně rozvolnit monetární politiku a přitom udržet celkový restriktivní tón. Vzhledem k úporné inflaci v USA a geopolitickému napětí, které žene ceny komodit výš, však trhy dychtivě čekají, nakolik bude banka ochotná svou politiku letos zmírnit, a bojí se případné politické chyby. Tyto obavy nejspíš ECB donutí, aby i do budoucna vycházela z dostupných dat.
C:\fakepath\obrazek-03062024-1.png

Analýza S&P 500, EUR/USD a zlata - tradeři se připravují na páteční NFP

03.06.2024 Ať už patříte k býkům a radujete se z červnového nárůstu na amerických indexech, či vám udělala radost vysoká volatilita, která se na trzích objevila minulý pátek, pozornost byste měli nyní ubírat jedním směrem. Na data z amerického trhu práce.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. června pro začátečníky

03.06.2024 K otestování ceny 1,0871 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD k růstu, přestože makrodata, která mohla euro podpořit, se ukázala jako poměrně dobrá. Z toho důvodu jsem se rozhodl jednotnou evropskou měnu nenakupovat. Bohužel jsem se nedočkal ani druhého testu úrovně 1,0871 pro realizaci prodejního scénáře. Index spotřebitelských cen v eurozóně v první polovině dne euro podpořil a prudký pokles amerických příjmů a výdajů ho posunul ještě výše. Kupující však denní maxima neudrželi, protože obchodníci začali vybírat zisky.
img

Kritický týden pro EUR/USD: technické a fundamentální faktory

03.06.2024 Tento týden bude obzvláště důležitý pro měnový pár EUR/USD. Euro se drží dobře, přestože globální indexy korigují, což brání tomu, aby síla USD ovlivnila kurz páru.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 3. června 2024

03.06.2024 Euro v pátek otestovalo horní hranici cenového kanálu. Pokud cena bude usilovat o retest této linie, bude rezistence o něco níž na úrovni 1,0880. Pokud cena tuto rezistenci překoná, bude dalším cílem úroveň 1,0905.
img

Analýza páru EUR/USD ze dne 31. května. Inflace v EU podporuje euro.

03.06.2024 Vlnový pattern v grafu 4H pro měnový pár EUR/USD zůstává beze změny. V současnosti pozorujeme konstrukci navrhované vlny 3 v 3 neboli C klesajícího trendu. Pokud to tak opravdu je, budou kotce dál značnou dobu klesat, protože první vlna tohoto segmentu skončila kolem úrovně 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tedy měla skončit pod touto úrovní.
img

EUR/USD a GBP/USD: technická analýza 31. května

31.05.2024 S blížícím se koncem května převládá na trhu aktuálně nejistota, přičemž hranice jsou vymezeny clustery úrovní z různých časových intervalů: 1,0885–71–59 a 1,0817–08–1,0796–92. Pokud dnes pár EUR/USD vykáže výraznou aktivitu a někdo se na konci měsíce rozhodne pohnout, mohly by do hry vstoupit vzdálenější úrovně, například poslední úroveň týdenního mrtvého kříže Ichimoku (1,0934) nebo spodní hranice denního cloudu (1,0722).
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 31. května. Dopad inflace v EU na euro za současných okolností

31.05.2024 EUR/USD se ve čtvrtek pokusil pokračovat v poklesu, který začal den předtím. Účastníci trhu se však "probudili" a začali euro opět nakupovat. Včera jsme varovali, že americký dolar klesal pouze jeden den, takže bychom neměli očekávat, že pár zahájí nový trend. Mohlo by jít o začátek připravovaného klesajícího trendu, ale jeden den je příliš krátký na to, abychom mohli vyvozovat tak odvážné závěry. Vzestupný trend, který je stále korekcí, tak prozatím zůstává nedotčen. Euro pokračuje ve svém nelogickém růstu. To, že se cena nachází pod klouzavým průměrem, nic neznamená. Minulý týden pár klouzavý průměr překonal pětkrát.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 31. května

31.05.2024 Cena 1,0825 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup eura. Pár EUR/USD ve výsledku vzrostl o 20 pipů. Včerejší index spotřebitelských cen ve Španělsku a zpráva o nezaměstnanosti v eurozóně pomohly euru v dopoledních hodinách znovu získat půdu pod nohama. A dále, vcelku neuspokojivé údaje o americké ekonomice, jejíž růst nebyl tak silný, jak se původně odhadovalo, zesílily tlak na dolar. Euro proto prudce stouplo.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 31. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

31.05.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval jednoznačně pozitivně. Příčinou tohoto pohybu nebyly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody, ale jak zároveň uznáváme, trh měl na nákup eura právo. Za prvé, cena se odrazila od spodní hranice vzestupného kanálu, což už naznačovalo, že pár poroste. Za druhé, míra nezaměstnanosti v eurozóně klesla, což nesplnilo prognózy expertů, takže euro mohlo stoupat. Za třetí, čtvrteční zpráva ukázala, že americká ekonomika v prvním čtvrtletí vzrostla méně, než se původně odhadovalo – na 1,3 % v mezikvartálním vyjádření.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 31. května 2024

31.05.2024 Euro se včera dostalo téměř až na klíčový support linie MACD a na linii klesajícího cenového kanálu, ale zpráva z USA jednotnou měnu zastavila. Americké HDP za první čtvrtletí ve "druhém odhadu" bylo revidováno směrem dolů z 1,6 % na 1,3 %. Americký akciový index S&P 500 ztratil 0,60 %, zatímco evropské indexy zakončily den růstem (Euro Stoxx 50 +0,42 %).
img

Analýza páru EUR/USD ze dne 30. května. Nečekaná zastávka poblíž úrovně 1,0788.

31.05.2024 Vlnový pattern v grafu 4H pro pár EUR/USD zůstává beze změny. Aktuálně sledujeme utváření předpokládané vlny 3 v 3 neboli C v segmentu klesajícího trendu. Pokud to tak opravdu je, budou kotace ještě dlouho klesat, protože první vlna tohoto segmentu se přestala tvořit u hladiny 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tudíž měla skončit níž.
img

EUR/USD. 30. května. Medvědi přešli do útoku. Euro rychle klesá.

30.05.2024 Pár EUR/USD téměř celou středu pokračoval v poklesu a konsolidoval se pod úrovní retracementu 61,8 % – 1,0837. Kotace se aktuálně obchodují v zóně supportu 1,0785–1,0797. Konsolidace pod touto zónou napomohou dalšímu poklesu k další Fibonacciho úrovni 38,2 % –1,0748. Odraz od zóny 1,0785–1,0797 podpoří obrat ve prospěch eura a určitý růst k úrovni retracementu 1,0837. Býci začínají ztrácet kontrolu nad trhem.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 30. května

30.05.2024 Cena 1,0836 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej eura. Pár EUR/USD se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Včerejší německé údaje o spotřebitelské důvěře a indexu spotřebitelských cen vyvíjely tlak na euro a komentáře představitelů Federálního rezervního systému týkající se vyhlídek americké inflace jen zvýšily tlak na riziková aktiva a tlačily pár ještě níž. Dnes budou zveřejněny zprávy o španělském indexu spotřebitelských cen a míře nezaměstnanosti v eurozóně. Slabé výsledky zvýší tlak na euro, což pomůže korekčnímu pohybu v závěru měsíce. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Plán obchodování EUR/USD na 30. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

30.05.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu nadále obchodoval níže, což začalo po druhém odrazu od úrovně 1,0888. Ačkoli si mnoho lidí přeje vidět klesající trend, musíme si přiznat, že EUR/USD v současné době vykazuje spíše flat fázi než trend. Jak je vidět v grafu výše, cena se již více než dva týdny pohybuje mezi úrovněmi 1,0785 a 1,0888. Navíc vzestupný kanál, který euro v posledním měsíci a půl podporoval, zůstává i nadále relevantní. Bylo velmi obtížné vytušit, že se objevuje klesající trend, i když na něj všichni čekají. Pokud však cena konsoliduje pod vzestupným kanálem a úrovní 1,0785, může to zvýšit pravděpodobnost delšího a výrazného poklesu eura, které v posledních týdnech roste z čirého nadšení a nezřízené touhy trhu nakupovat bez zjevného důvodu.
Související klíčová slova: Francouzi | Růst ropy | Report finančních trhů | Další snižování sazeb | Býčí pohyb | Obchodní omezení | Trvalejší pohyb | Akcie PacWest Bancorp | Relativní zklidnění | Prognóza vývoje | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Fedex Corporation | Obchodní pásmo | Vyjádření ekonomů | NASDAQ:CMND | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Investování na Forexu | Americký dolarový index (USDIDX) | Dolarové dluhopisy | Cenový kanál | Druhé pravidlo FX | Prolomení S/R zóny | Investiční soutěže | Outsider | Vědomosti tradingu | Růst v eurozóně | Uvolněné měnové politiky | Největší ruská banka | Realitní trh | Šéfka ECB | Marlin | Hlava a ramena | Stimulační politika | Prostor k růstu | Neel Kashkari | ChatGPT | Okurková sezóna | Doba obchodování | Zásoby zemního plynu | Výplach | Simplify | Vyzkoušené trendové strategie | Ontario Teachers | Cap | Goldcorp | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | NYSE: DIS | Hodnota společnosti | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Německá míra nezaměstnanosti | Index regionálních bank KBW | Specializace Finance | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Stabilní zisky po celý rok | Strategická rozhodnutí | Světové akcie | Indikátor Parabolic | Potvrzení bias | Dukascopy | Formace dvojité dno | Koncepty likvidity | Války | Křížové kurzy | Opětovný pokles | Lithium | Aktualizované údaje | Joe Biden | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Měnový výbor maďarské centrální banky | Kurz CHF | Kvalita tradingového obsahu | Korunové instrumenty | Obchodní platformy | Údaje z USA | Dolarový index DXY | AUD/USD | Allwyn | Mezibankovní sazby | Data z trhu práce | Pokračování růstu | Investování pravidelně | Pokračování klesajícího trendu | Buy the rumour, sell the news | TD Securities | Budapešť | Medvědí Outside Bar | Rizikový faktor | Ozbrojené konflikty | Australská centrální banka | Allianz | Valneva | Ekonomický vliv | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Skrytá býčí divergence | ESmini | Esther Georgeová | Globální růst | Silná rezistence | Plán obchodování EUR/USD | Skupina Colt | Fangdd Network Group | Zveřejněné údaje | EUR/CAD | DRIP (dividend reinvestment plan) | Prezident newyorského Fedu | Devizové obchodování | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | Analytická práce | DPH | Americká automobilka | EUR | Imbalance | Selhávání forex obchodníků | Spotřebitelské výdaje | Ztrátový obchod | Ceny akcie Netflix | Bundesbank | Zbytečné ztráty | Dílčí měny v páru | Býčí formace | Vývoz z Japonska | Výhled trhů | Aktivity v podnikatelském sektoru | Cena akcie společnosti | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Independent Advisor Alliance | Lepší pochopení | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Levné peníze | Kalifornie | Cable | IOO (Imbalance Of Orders) | Oznámení výsledků | InstaForex Kurz | Brokeři | Yandex | Oživení cen | Accenture | Fortinet Inc | Hlavní úrokové sazby | Pivotní body | Salesforce | Falešný průraz | PMI v eurozóně | Měnový report | Automobilový sektor | Surová ropa | Rollover (převedení) | Dnešní obchodování | XOM | Ruská vláda | Výkyvy | Itálie | Euro proti dolaru | McDonald's | Obchodování v New Yorku | Ekonomické sympozium | Akcie Merck | Stoxx | Očekávání v USA | Klíčový ukazatel | Hlasovací právo | Take Profit | Rozšíření úrokového diferenciálu | Akcie Carnival | Růstový trendový kanál | Komuniké | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Atakování maxim | Akcie firmy | Texas | Reálné zisky | Meziroční vývoj jádrové inflace v eurozóně | Michael Barr | Údaj o HDP | Mega Millions | JForex | Pip | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | Korelace | Edison | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | Oživení ekonomiky | Silvana Tenreyro | Emocionální obchodování | Trh dluhopisů | Obchodování korekcí trendu | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Úrokové sazby v eurozóně | Aktuální kurzy měn | BDSwiss | Poslanci | Nikl | Mezera mezi dvěma stíny svíček | Ekonom Evropské centrální banky | Akcie společnosti Cisco | Investiční instrumenty | Volatilní | Galapagos | L.F. Investment | Růst amerických akcií | Swingy | Newmont Goldcorp | EUR USD | Nastavení SL | Tlak na Rusko | Úrokové sazby v USA a Evropě | Výpadek příjmů | AUD/NZD | Sell High | Změny krátkodobého trendu | EUR/JPY | Filantrop | Rozvoj umělé inteligence | Zasedání ČNB | eFXnews | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Frankfurt | Nálada amerických spotřebitelů | Index americké měny | Investment Managers | Očekávání nastavení úrokových sazeb | FAA | Příležitost k nákupu | Dluhopisy Saxo | Ruské invaze na Ukrajinu | Vývoj devizových rezerv ve Švýcarsku | Stimulační balíček | Slábnutí inflačních tlaků | Trh práce | Proces obchodování | Roční míra inflace | Příležitost k prodeji | FX Instructor | Evropská komise | Gazprom Germania | Pro investory | Souhrnný indikátor | Akcie problémové banky | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Aramco | DCA (Dollar-Cost Averaging) | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Britská centrální banka | US Bancorp | DXY | Důvody k nákupu | USD/ZAR | Saldo běžného účtu | Akcie Salesforce | MACD | Potenciál | Vývoj tradingu | Intermarket analýza | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Úrokové sazby v Austrálii | Support | Návrat inflace | Konfluenční oblasti | Druhá rezistence | Obchodování breakoutů | Fundamenty | Imbalance nevytvořené fundamentem | Mezinárodní ratingová agentura | Akcie Salesforce.com | Podnikatelské aktivity | Edge | Zóny supportu | Akvizice | ServiceNow | Finanční stabilita | Lednová inflace | Devon Energy | Ukončení pozice | Přesnost | Administrativa amerického prezidenta | Forex indikátor | Pokles cen energií | Volatilita páru EUR/USD | Norges Bank | Bankovní společnost | Cyklus zvyšování sazeb | Zkušení tradeři | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Vývoj spreadu | Čas obchodování | Zvyšování úrokových sazeb Fedu | Nejvyšší výnosy | Skrytá medvědí divergence | Ifo | Meziroční vývoj jádrové inflace v USA | Webinář | Hlavní index německých akcií DAX | Norwegian Cruise Line Holdings | Neutrální indikace | Obchodní pravidla | 1M | Pojišťovna Generali | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Imbalance vytvořené fundamentem | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Britská libra | Šéf Fedu Powell | NYSE | Intervence | Společnost Cisco | Makroprognózy | Výkonný ředitel | Broadcom | Levice | Klesly akcie | Experti | Počáteční zisky | LSEG | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Šéf řecké centrální banky | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Trader Zdeněk | Zastropování ceny | Makro stratég | Člen bankovní rady ČNB | Stop-Loss | Návrh zákona | Key level | Býčí výhled | Evropské měny | Intradenní volatilita | Nákupy aktiv | Sysco | Hnojiva | FTSE MIB | Dění na trzích | StoneCo | Cena akcií společnosti Apple | Kryptoměna Bitcoin | Nová varianta omikron | Čtyřhodinový graf | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Vývoj německého akciového indexu DAX | ANZ Bank | Největší světová ekonomika | Spuštění digitálního eura | Bidenova administrativa | Graf EURUSD | Uklidnění trhů | Společnost Apple | Obchodování GBP/USD | Hodnota eura | Úrokové sazby v USA | Černé labutě | Negativní data | Světová kryptoměna | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Přetrvávající vysoká inflace | Hlavní zprávy | Asijské trhy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Ukrnafta | Obchodní seance | Mimořádné daně | Šéf nizozemské centrální banky | Akcie Galapagos | Impuls | EUR/USD | Bruno Le Maire | Sazby v USA a Evropě | Buy-stop | Ceny dřeva | Fungování finančních trhů | FX Strategy Research | Objem maloobchodních tržeb | Vanguard | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Oblasti supportu | Drobní obchodníci | Nakupující centrální banky | Von der Leyenová | Riziko dalšího poklesu | Recese v eurozóně | PKN Orlen | Reality | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Zvyšování tržního podílu | Histogram | Americká kosmetická společnost | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Prognostici | Bolívar | Akcie obchodované na pražské burze | Neckline | Cena bitcoinu | Skokové oslabení koruny | Zvýšení dluhového limitu | Současná cena | Finanční páka | Hurikán Ida | Neefektivita | SOK | Ziskové obchody | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | Praktická ukázka | ETH | Chování trhu | Klesající výnosy ze státních dluhopisů | Růst akciových indexů | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Negativní účinky | Velké částky | Reálné ekonomiky | Stochastický oscilátor | Významnější korekce | Softwarová společnost | Živelné katastrofy | CSI 300 | Aktuální vývoj | Pattern vigo | Desetileté výnosy | Benchmark | Rostoucí výnosy | Zákony Forexu | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Stav trhů | Nízkoinflační bezpečný přístav | Průměrné mzdy | Kansas City | Krátkodobé očekávání | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Cenné papíry | Prezidentské kampaně | Objemy dané měny | Napjatá situace na trhu | Výnos | Inflace ze Spojených států | Velcí investoři | Leonardo fibonacci | Nákupy státních dluhopisů | Medvědí výhled | AdmiralMarkets | RBC Capital | Diem Association | Masakr na trzích | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Globální ekonomické zpomalení | Švédská Riksbank | Frakování | Brent | IHNED | Jestřábi z Fedu | Španělsko | Asijské akcie | BreakEven | Delta | First Citizens | TNOTE | Silný výhled | Americký akciový trh | SMA | Retracementy | Medvědí Pin Bar | Drahokam | Rostoucí těžba v USA | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | Analýza síly dílčí měny | Nacenění kontraktu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | IDEA | Technické rezistence | Možnost dalšího poklesu | Zajímavé zhodnocení | Zkrocení inflace | Šéfové | Jiné měny | Intel Corporation | Index DOW | Import | Reálné zisky nad inflací | Překvapivý růst | Mini terminál | Jak bude reagovat trh? | Zvýšení sazeb Fedu | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Fibonacciho čísla | USD/INR | Návratnost investic | Cíl Evropské centrální banky | Exchange | Boom | Forexový trh | Měnový výbor ruské centrální banky | Munich Re | Základní pravidla | Miliardář Elon Musk | Investiční strategie | Státní dluh | Výsledky obchodování | Zastavení dodávek plynu | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Obchodovat intradenně | Hluboké recese | Burzovní obchody | Euro vůči USD | Americké makro | Vyšší úrokové sazby | Hlavní zákony forexu | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Rostoucí ekonomické problémy | Style | INR | Strach | Jeden dolar | Přehnané sebevědomí | Nahromaděný dluh | Prague Economic Papers | Budoucí trendy | Způsob obchodování | Průraz supportu | Oživení čínské ekonomiky | Nákupní příležitosti | Kurz CHF/JPY | Vývoj ceny akcií | Pozitivní signál | Údaje o hrubém domácím produktu | Výsledkové období | Válka | AUDUSD | SNOW | Negativní vývoj války | Hospodářský růst eurozóny | Úroková sazba | Logistické problémy | Index DXY | Praxe | Finanční války | Coinmarketcap.com | Platební neschopnosti | Makro a měnová politika | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zdravý rozum | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Hasbro | Sentiment na trhu | JPY | Akcie Wells Fargo | Premiéři zemí Evropské unie | Nejvýraznější růst | Analytický tým FXstreet.cz | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Graf komodity | Akcie Walmartu | Trading Room | Bulgargaz | Instituty | Odhad HDP | Přebytky zahraničního obchodu | Rozhodování o obchodování | Index Russell | Výhled hospodaření | Výprodeje na trzích | Falešné signály | Ztráty předešlého roku | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Společnost Crédit Agricole | Německá společnost | J&J | Obchodní dny | Nová bankovní rada | Světové hospodářské krize | Hodnoty COT reportu | Projekce | Globální ekonomiky | Znehodnocení | Spořící účet v korunách | Obchodní tipy | Výběr likvidity | Kontrakce | Růst měnového páru | Peníze | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Cenové směřování | Robert Habeck | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Úspěšný trader | EchoStar | Vývoj měnové politiky | Výrobní sektor | Kabinet | Strop pro výnosy | FTX | Nízké úrokové sazby | Příklady na grafu | Investiční aktiva | Měnověpolitické zasedání Fedu | Kurzy vedlejších párů | Investice do reálných aktiv | Dosáhnout zisku | Nabídka | Title Transfer Facility | Ztracený kapitál | Pojem likvidita | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Znárodnění | Úřad pro hospodářskou soutěž | The New York Times | Americká ropa | Růstový balíček | Lukáš Voženílek | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Intradenní pokles | Zavírací cena | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Služby | Dodávky ruského plynu | Hospodářské dopady pandemie | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Meziroční porovnání vývoje | Porovnání výnosů vládních dluhopisů | Hlavní události tohoto týdne | Bezpečné přístavy | JPG | Prezidentka ECB | Stop-Loss příkazy | Take-Two Interactive Software | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Adani | Long obchod | Falešné breaky | Německá zajišťovna | Heatmap | Amgen | Stochastický | Index CAC 40 | Americký Fed | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Ropa WTI | NYSE:NEM | Slippage | Micron | Zájem obchodníků | Obchodní transakce | Kurz americké měny | Lockheed Martin | Index NASDAQ 100 | Americká softwarová společnost | Popularizace tradingu | Německý konglomerát | Federální rezervní systém (FED) | Automobilka | Signál na EURUSD | KKCG | Růst cen ropy | CIBC | Růstový směr | Omega | Pravidlo FX | Hershey | Developeři | Zvýšení stropu pro zadlužení Spojených států | Brexit | ZEW index | Čínský úřad | Tržní signály | Oficiální údaje | Kurz eura k dolaru | Vlnový pattern | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Ursula von der Leyen | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Měnová krize | Bungie | Valná hromada | Silný cenový pohyb | Důvěra investorů | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Reálné mzdy | Největší světové ekonomiky | USD/EUR | Německý ministr hospodářství | USD/BRL | Vývoj léků | Euro klesá | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Kapitál | Pohyb v jednom směru | Americký prezident Joe Biden | NYSE:TRV | Analyzování | Kontrakty na ropu | Býčí divergence | Člen ECB | Uspět na finančních trzích | Den prezidentů | Cestování | Mladé generace | Covid | Primární veřejná nabídka (IPO) | Odliv kapitálu | EUR/USD short obchod | Broker | Dot plot | FedWatch | Příležitost na EUR/USD | Prohloubení recese | Švýcarská centrální banka (SNB) | Proražení | Posílení koruny | Technický signál | Kč/USD | USD | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Politika centrální banky | Vývoj devizových rezerv | Lídři zemí EU | Tempo hospodářského růstu | Investorský sentiment | Export | Performance | HDP Německa | Banka Goldman Sachs | Shopify | NFLX | Britové | Technická analýza | Pandemie koronaviru | Kolaps amerického dolaru | Investiční analytik | Evropské PMI | Americká sněmovna reprezentantů | Obavy z pandemie | Konsolidace trhu | Posilování koruny | Trh s nemovitostmi | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Zynga | Rozhodnutí ECB o sazbách | GBP/JPY | Zastavení poklesu | Americká ropa WTI | Poměr PE | Vývoj bilance běžného účtu v eurozóně | Aktuální očekávání | Qualcomm | Comcast | Signály oživení | Ruská společnost | Nové mutace | Tržní volatilita | Finanční nástroje | Southwest Airlines | Vývoj ceny zemního plynu | App Store | Americká média | Jestřábí komentáře | Plány | Vládní opatření | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Německý koncern | Energetická společnost | Na burze | Volodymyr Zelenskyj | Akcie Novavax | Určení trendu | CRM | Šok | Depozitní úroková sazba | Cesta k ziskům | TMS | N7 Holding Ltd. | Hodnocení současné situace | Síla amerického dolaru | Cowen | Měnové války | Hospodářská politika | Vzestupný trend | Počáteční kapitál | IMF | Evropská inflace | Průměrná volatilita | Inflace v České republice | Globální krize | ProSiebenSat.1 | Rozvahy Fedu | Tvorba pracovních míst | Zavedení eura | Měsíční futures report | Trh s ropou | Total | AUD/JPY | Výnosové křivky | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Béžová kniha Fedu | BofA Global Research | GBP/CHF | Bezpečná měna | Maďarsko | Společnost Verizon | Garance | Velké fondy | Bitcoin | Měnový fond | EUR/USD short | Kroky centrálních bank | Bossa.cz | Objem obchodů s akciemi | Hlavní ukazatele | ISM pro sektor služeb | TJX Companies | Inflační spirála | Výhled Saxo | Akcie Ralph Lauren | Split | Emoce v tradingu | Index ISM ve službách | Index volatility CBOE | Klimatické změny | Tovární objednávky | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | FedEx | Pokles kurzu | Asociace | ZAR | Reálné hodnoty | Daňové škrty | Zvyšování sazeb Fedu | Analytici XTB | Pověst | Roční růst | Overlap | Největší společnosti | Zobchodovaný objem na futures | Spekulovat | Fitch Ratings | ATVI | Akcie společnosti Moderna | Nord Stream 2 | MT5 Supreme Edition | Swapy | Cenové tlaky | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | CashFlow | Rostoucí ceny energií | Nižší úroky | Síla poklesu | Ruský prezident | P.A. | Snižování úroků | Automatické obchodní systémy | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Širší index S&P 500 | Wienerberger | Oživení trhu | Inflace v eurozóně | Spreadové obchodování | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vysoké sazby | Vnímání rizika | Slabé maloobchodní tržby | Vládní výdaje | Zámořské indexy | Cenové úrovně | Středoevropské měny | Pivot Point | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Rekordní nárůst | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Sýrie | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | Akcie společnosti Intel | Oslabení měny | Dovoz | Chilské peso | Automobilka Tesla | Sazby hypoték | Fotky z Dubaje | Obrovský potenciál | Šíření nemoci | Longový pohyb | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | Jens Spahn | MT5 | NextEra | Růst spotřebitelských cen v USA | Velké instituce | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | Zprávy o trhu | Nejbohatší | NYSE:EXR | Produktovod | Skokové posílení | HDP USA | Hyundai | Index Nikkei | Beta | Nikkei | Instagram | Mizuho Securities | Pro tradery | Společnost China Mobile | Dluhové problémy | Bankroty | Cenové pohyby | 1 milion | Gigant Gazprom | Stratégové | Konvergence | Regionální měnové páry | Výrobní ceny | Potenciál dalšího růstu | Čtvrtletní zisk | CISCO | Politická situace | EUR/NOK | Nejsilnější růst | First Solar | Splasknutí realitní bubliny | PMI ze sektoru služeb | Doji | Tržní reakce | Pozitivní zprávy | Vývoj meziroční inflace | Jádrová PCE inflace | Ruské banky | CFD (Rozdílové smlouvy) | Aktivity v USA | Bundesbanka | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Textron | Kurz jüanu | Volatilita na eurodolaru | Zasedání Bank of Japan | Vypuknutí válečného konfliktu na Ukrajině | Býčí sentiment | Adani Group | Překoupené pásmo | Progres | Jádrová inflace v Německu | Rovnováhy | EUR/CZK | Vybírání zisků | Největší ztráty | Krátká pozice | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Nové zprávy | Elon Musk | Válka na Ukrajině | Intercontinental Exchange | Průmyslová výroba v Německu | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Institut Ifo | Příležitosti pro nákup | Rekordní zisk | Údaje o ekonomice | Euforie | Finančník | CO2 | Liz Truss | Turecký statistický úřad | Graf páru GBP/USD | Makrodata | Jestřábí postoj | Sell Limit | Rozšiřování kapacit | Akciové indexy | Oliver Blume | Výběr měny | Tesla Elon Musk | Prudké oslabení | Investoři | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Investing.com | Test rezistence | Portfolio | Data o HDP | Celosvětové zadlužení | Uvolňování měnové politiky v USA | Day-tradeři | Index FTSE MIB | Online nakupování | Falešné proražení | Nejistoty | Americký prezident | OCBC | Fidelity | Mimořádný zisk | Dolar roste | Německá průmyslová produkce | Tiff Macklem | Předseda sněmovny | MetaQuotes | Negativní sentiment | Evropská měna | AMD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Společnost Google | Krátké (short) pozice | Prezident ECB | Média | Inflační čísla | Kurz japonského jenu | Bitcoin ETF | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Index PPI | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Prosincová inflace | Euro Stoxx 50 | Grayscale | Dosažení zisku | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Západní sankce | CVS | Exxon Mobil (XOM.US) | Venezuela | N7 Holding | Nárůst ceny | Jádrový index | Bez rizika | Zisk | Dovoz ropy | Zlepšení sentimentu | Bias | Global Blood Therapeutics | Volatility | Peso | APA | Vývoj hlavní úrokové sazby ECB | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Vyšší hodnoty | Simulátor obchodování | Globální akciové trhy | Ceny ropy a plynu | Červencová inflace | Inflace v lednu | Den obchodování | Commonwealth Bank | Futures na S&P 500 | Průmyslové objednávky | Údaje o průmyslové výrobě | Finanční instituce | Koronavirové lockdowny v Číně | Ruské ropy | Bank of England | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Purple Strike | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Nepříznivé období | Britský premiér | Volatilita na trzích | Situace na akciových trzích | Imbalance vytvořené na bearish svíčce | WTI a Brent | Ministerstvo obchodu | WSJ | Prezident | Míra zisku | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Tradingový zvyk | Co bude dál? | Americké prezidentské volby | Růst výnosů | Pohyby trhu | David Vagenknecht | Makroekonomický kalendář | Co je to měnový pár? | Graf eura | KO | Mimořádná opatření | BP | Carry trading | Pokles cen nemovitostí | Commodity futures trading | Hold | Nastavení úrokových sazeb | Cenový index výdajů | Bed Bath & Beyond | Výsledkové období amerických společností | Nižší poptávka | Funkční období | Přehled měnového páru | Intervence proti euru | Futures na ropu WTI | Makrokalendář | Konflikt na Blízkém východě | Sestupný trend | Předpokládaná výše hlavní úrokové sazby | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | WYNN | Kč/EUR | Měření trendovosti | Cestovní kanceláře | Pesimismus | Ministři financí | Technická analýza EUR/USD | Majors páry | Starbucks Corporation | Správně určený trend | Odhad spotřebitelské důvěry | Long příležitost | Kolísání cen | Boj s inflací | Společnost SAB | Analýzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Důležité fundamentální zprávy | Zvolení Donalda Trumpa | Monex USA | Americký S&P 500 | Jednotné měny | Politická nestabilita | Šíření nemoci COVID-19 | Lídři zemí | TTF | Hlavní úroková sazba | Makro data | Investiční | Moderna | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Mary Dalyová | Průzkum | Inflační situace | Invesco | Berlín | IEA | Demokraté | Ochota riskovat | Německý DAX | Imbalance pomocí indikátoru | Brusel | Hlavní události | Akcie Nvidia Corporation | EP | Anglie | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Obchodní přístup | Oslabení USD | Tržní podíl | Trojúhelník | Ekonomický vývoj | PYR | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Shooting Star | Klesající trend | Zisky nad inflací | Obchodování na krátko | TRY | Data z ekonomiky | AUD/CAD | Rating USA | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Dlouhodobé pozice | Úrok | Easing | US500 | Pár euro-dolar | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Implikace | Jednotná evropská měna | Porovnání vývoje | Americké HDP | Albertsons | RWE | Agentura Reuters | Společnost UPS | Akcie Cisco Systems | Akcie Nike | Fiskální rok | Průmysl v eurozóně | Bid | Prognóza vývoje měnového páru | Althea Spinozzi | Obchodní plán | Kryptoměnová burza FTX | Sony Interactive | Dlouhodobý sentiment | Nerozvážnost | Sentiment investorů | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Skrill | PFE | P/E | Zpráva | Posilování amerického dolaru | EUR/AUD | Bohatý | Loonie | Nové příležitosti | Volatilita na forexu | First Republic Bank | Prémie | EUR/PLN | Oblast rezistence | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | Využití stop-lossu | Souhrnný index nákupních manažerů | Švýcarská banka | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Gen Digital | Výhled růstu německé ekonomiky | Janet Yellenová | Jednoduchost je vrcholem sofistikace | Konflikty | Údaje ISM | Tencent | Colt CZ | Akcie společnosti Walt Disney | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Emoce | Střední cena | Zvýšení úrokové sazby | Akcie Citrix | S&P | Oslabování dolaru | Pozitivní zpráva | Česká měna | Quantum | Vzdělání | Olej | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Rok 2024 | Čísla o inflaci | Rétorika Fedu | Hospodářské dopady | Parabolic SAR | Evropská data | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Výrazné ztráty | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Skupina OPEC+ | RoboMarkets | Objem intervencí | Medvědí kanál | Technický výhled trhu | Zhoršování situace | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Tisková konference ECB | Spotřebitelské ceny v USA | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | Plynovody | JOLTS | Meta | S&P Global | ZIL | Nákupy dluhopisů | Management | GBP | Oznámení | Průmyslové komodity | Rekordní hodnoty | Panické výprodeje | Thyssenkrupp | Korekční pohyb | Tajemství křížových kurzů | Posilování eura | Základy tradingu | Obchodní týden | Výhled pro GBP/USD | Dlouhodobé rezistence | Admiral Markets | ZEW | Co se děje na finančních trzích | Doplněk pro lepší analýzu trhu | Pip kalkulačka | Market sentiment | S&P 500 | Walmart | Důležité ekonomické události | PG | Zemní plyn | Trojúhelníkové formace | Centrální banky | XAU/USD | Nejziskovější akcie | GBP/CAD | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Vývoj úrokových sazeb | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Armageddon | Nástroje technické analýzy | Výkonnost indexu | Japonská vláda | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Největší švýcarská banka | Virologie | Eurostat | Majitel | Indikátor volatility | Evropské trhy | S/R zóna | Guru | Zprávy | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Růst amerických výnosů | Nadšení | Týdenní shrnutí | Výhled pro EUR/USD | Murray | Ralph Lauren | Dolary | Nejznámější kryptoměny | Tick Chart | Peter Tuz | FB | Vysoký přebytek | eSports | BREAKING | Růst inflace | Nezaměstnanost v USA | Ceny stříbra | Turecká lira | Signály Fedu | REGN | Území Guyany | Averze k riziku | CCI | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční banka | Kolaps eura | Akciový analytik | Tesco | Prognózy ČNB | Occidental Petroleum | Britský statistický úřad | Guvernér RBA | Ochlazování inflace | Index Stoxx 600 | Životní náklady | Americká společnost Intel | Opce | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Sazby v Austrálii | Evropský parlament | Výrobce léků | CME FedWatch Tool | Raketové útoky | Evropské HDP | Obchod Amazon | Evropské akcie | Dupont | Tržní úrokové sazby | Ceny Bitcoinu | 3M | Sazby v USA | Deutsche ReGas | Reliance | Nejdůležitější události | Korektivní pohyb | Silný růst | Výroba v Británii | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Neptune | Airbus | Sony Interactive Entertainment | Bydlení | Mutace delta | Opakování dluhové krize | NATO | Pokračování rally | Prognóza Fedu | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Elektromobily | Celkový trend | Analýza transakcí | Vojenský konflikt | Udržitelnost | CZ | Cena ropy brent | Vyhlídky | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Powell dnes | Příklad vzniku imbalance | Nerozhodnost | Euro měna | Nordea | Tapering | Tržní podmínky | Index US100 | ESMA | Bureau of Economic Analysis | Páka | Čínské zboží | Index cen domů | Energetická závislost | Medvědí divergence | HeadHunter | Dollar General Corporation | Listopadová inflace | François Villeroy de Galhau | Investment management | Obchodování na trzích | Kryptoměnové burzy | Ceny akcií Apple | Program nákupu aktiv | Alstom | Intradenní obchodování | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | Míra | Jefferies | HUF | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Obchodovanie | Klín | Nerovnováha podle konceptů likvidity | Dění na finančních trzích | Slabý dolar | EURCZK | Marek Vaňha | Support a rezistence | Zápis ze zasedání Fedu | Sociální síť Instagram | Analýza akciového indexu | Fundamentální zprávy | USD majors | Obrovské množství peněz | Směřování | Phillips 66 | Dluhopisové fondy | Hedgeové fondy | Technická recese | Snížení úrokových sazeb v USA | Forex pár EUR/USD | Supreme Edition | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Současný trend | Kurz EUR/USD | Tržní situace | Nio | Siemens | Minulá výkonnost | Maďarský forint | Dnešní sentiment | Tlak medvědů | Cena ropy WTI | Bank of America | TIM | Statut bezpečného přístavu | Komoditní měny | Zisky po celý rok | Fundamentální analýza | René Remšík | Carnival | Odhady trhu | Výrobce letadel | Silný dolar | Ekonomický růst | Australský dolar | Poptávka po zlatě | EUR CZK | Eutelsat | Retracement | Jednoduché tipy pro začátečníky | Projev Jeroma Powella | American Airlines | Uplynulý rok | Bullish struktura | Cena akcie společnosti Netflix | Koruna | Eli Lilly | Analytická společnost | Finanční služby | Cukr | Cenový index PCE | Campbell Soup | Akcie Garmin | Výrazný pokles | Makroekonomie | Commodity Futures Trading Commission | Rozhodovací proces | Situace ve Spojených státech | Všechny indikátory | SVB Financial | Včerejší obchodování | Proražení parity | Objem obchodů s fondy | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Finanční výsledky | Dluhopisy Saxo Bank | Francie | Pesimistické scénáře | Panevropský index STOXX 600 | OPEC+ | Kurz dolaru | Pandemie nemoci COVID-19 | Zelenskyj | Tvůrci trhu | Nastavení stop lossů | Pokles HDP | Plynovod Baltic Pipe | Snižování produkce | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Objem exportu | Sazby ČNB | Index cen průmyslových výrobců | Kryptoměny bitcoin | CME Group | BAT | Makroekonomický výhled | DMA | Objem | Propad | Kodiak Sciences | Zvyšování mezd | Růst cen v eurozóně | Typy grafů | Spekulant | Očekávání investorů | Energetický trh | Obavy z recese | Applied Materials | Hypotéza | Pokračující pokles | Devalvace amerického dolaru | Equity křivka | 787 Dreamliner | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Údaje | Ingredience | HDP eurozóny | Společnost Nvidia | Pozice velkých spekulantů | Problémy amerických bank | Klima | Time frame | Rostoucí příjmy | Den díkůvzdání | Deprese | Ceny akcií Walt Disney | Společný podnik | Skupina Colt CZ Group | Barclays | Report ADP | Současná hodnota | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Období zvýšené volatility | Exxon Mobil | Pokračování rostoucího trendu | Dodávky a cenu plynu | Americká banka | Zastropování cen ruské ropy | KOL | Leva | Obchodování pásem | Přeprodání | Indikátor Parabolic SAR | xStation | Robert Half International | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Cena akcií Tesly | iPhone 14 | Nucor | Alibaba | Trendová čára | mmBtu | Národní měny | Výsledky průzkumu | Základní druhy emocí | Bernstein Bank | Swingový výhled | US dollar | Regulátor | Průzkumy | Shortovat | Nomura | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Spoření | Převodník měn | Tržní šum | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Dlouhodobý výhled | Pozitivní swapy | Ask | Průmyslová výroba | Michelle Bowmanová | Šéf centrální banky | Venezuelský bolívar | AMC | Zlomový okamžik | WMT | Guvernér | Pokles technologických akcií | Návrat poptávky | Pfizer | Case-Shiller | Kontrolovat rizika | Index S&P/ASX 200 | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Sázka | Nový premiér | Situace v eurozóně | AFP | Studie | 60 Minutes | Trendovost | EEX | Blízký východ | Velmi bohatý | CME FedWatch | Tempo růstu spotřebitelských cen | Joachim Nagel | Plug-in Admirals Supreme | Cena eura | První obchodní den | Průraz | Cena plynu | Šéf německé centrální banky | Italské hospodářství | Ministerstvo obchodu USA | Úřad INSEE | Deficit | S&P 500 Index | Graf | Position sizing | Polsko | Kolaps | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Instrument | Francouzský ministr | Reakce trhu | Akcie Bed Bath & Beyond | Akcie AT&T | FRA | Spotové ceny | Masivní nákupy | MT4 Supreme Edition | CFRA | Patrick Harker | Vir | Růžový diamant | Spotřebitelská nálada | Cenová hladina | Centene | Pozornost | Bankéř | Ropa Brent | Kering | Europe 600 | Americké automobilky | 6E | ADBE | Tipy na obchodování zlata | Fibonacci retracement | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Konfluence více faktorů | Pohyb kurzu | Recep Tayyip Erdogan | Hráči na trhu | Současná situace | Vývoje kurzu | Trh státních dluhopisů | Zvýšené riziko | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | Důvěra investorů v ekonomiku | tradingeconomics.com | LEN | Přijetí | Meta (Facebook) | Terminál | Evropa | Pokles produkce | Nárůst cen ropy | Ekonomové | Nákup eura | Technické ukazatele | Oživení americké ekonomiky | Změny na trhu | Meziroční porovnání | Jackson Hole | Long příležitosti | Akcie HP Inc | Obraty | USD/PLN | OPEC | Short | Zelené investice | Ekonomické události | Sazby centrální banky | ČNB Tomáš Holub | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Bitcoin dnes | Zpracování mezd | Poptávka po bezpečných aktivech | Svíčkové grafy | Jednání FOMC | Investování v Číně | Schlumberger | Index výrobních cen | Egypt | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Trendové indikátory | Omezení pohybu | Eurodolar | UBS Global | KB | Zpráva o inflaci | Ústavní soud | Vývoj v Evropě | Kontext | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Čínský dovoz | Program nákupu dluhopisů | Thajský baht | Open interest | Dnešní makroekonomické ukazatele | Stanovení ceny | Maloobchod | Euforie v tradingu | Německý akciový index | Optimistická očekávání | Nakupovat státní dluhopisy | Honeywell | Jádrový index spotřebitelských cen | Americká centrální banka | Americká společnost | Oslabení amerického dolaru | Udržení inflace | NASDAQ: MSFT | HRUŠKA | Mnozí investoři | Zveřejněná data | DPZ | Ziskové obchodní příležitosti | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Trump | Rostoucí obavy | Dění na měnovém páru | Stavebnictví | Devalvace | MRK | Hospodářské oživení | Směnný kurz eura | Index volatility | Dnešní růst | FactSet | Brands | Dolarové likvidity | Reshoring | NZD/CAD | Booking Holdings | Dopady války na Ukrajině | Rollback | ForexLive | Index Dow Jones Industrial Average | Moët | Britský FTSE 100 | UPS | Inflační cíl 2 % | PYPL | Technické analýzy | Jachty | Euroskupina | Urals | Ekonomická aktivita v eurozóně | Obchodování v Asii | Spořící účet | P/BV | Zdanění mimořádných zisků | Růst eura | United Auto Workers | Rostoucí trend | Směnárny | High | Finanční krize | Vydělat peníze | Futures na ropu | Euro dnes | Vstupy | Neuspokojivé výsledky | Bankovní úvěry | Obchodní strategie | Genesis | HDP v Evropě | Načasování vstupů | Inflace ve Spojených státech | Pokračující medvědí trend | Neefektivita trhu | Kvantitativní zpřísňování | Stimulační program | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | Ministerstvo energetiky | European Energy Exchange (EEX) | Akcie společnosti ČEZ | Euro vůči americkému dolaru | Break of Structure | Ekonomická situace | Indikace | Ukazatel inflace | Provozní výnosy | Rakousko | Česká koruna | Přední finanční instituce | APAC | Sladění příkazů | Turecká centrální banka | Stříbro | Nejbližší support | USDCAD | Stagnace poptávky | Imbalance Of Orders | Dlouhé (long) pozice | Americký dolarový index | Tým InstaForex | Klíčové události | Constellation | COPPER | Instituce | Sell the news | Turecko | Kakao | Přeprodané oblasti | Restriktivní opatření | Bank of Japan | Admirals Supreme | Americké objednávky | Guvernér BOJ | Chamtivost | 20leté dluhopisy | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Podnikatelská důvěra | Upstart | Investiční společnost | PACW | Jakub Hodan | Americké CPI | Německý PMI | Data z americké ekonomiky | G10 | Růstový potenciál | LNG | Foreign Exchange | Aktuální problémy | Brokers | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Počet úmrtí | Vstupní S/R zóny | Dobrá data | Vývoj ceny zlata v USD | Rozhodnutí vlády | Reálný účet | Americké akcie | Profit Target | Napětí na Ukrajině | Index WIG20 | Cla na dovoz hliníku | Uvolněná fiskální politika | Měnový trh | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Silná ekonomika | Zastropování ceny plynu | TTWO | PLUG | EUR/USD a GBP/USD | Vlnový pattern pro pár EUR/USD | Britská měna | MetaTrader | Růst amerického HDP | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | Procter & Gamble Company | Obchodní rozhovory | Výdělky | Divize | Kevin McCarthy | Neočekávané události | Oslabení koruny | Spot | Dění v USA | Ekonomické ukazatele | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Pozitivní vliv | Drahý kov | Instacart | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Účet v bance | Odhad amerického HDP | Náhoda | Bez poplatku | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Index CSI 300 | Obavy ECB | Hranice imbalance | Výrobce sportovních vozů | Evropská ekonomika | Inflace ve Švýcarsku | Trendline | Las Vegas | Rozpočtový deficit | JNJ | Inflace v Polsku | Vývoj ceny akcií Walt Disney | Finanční média | Průměrný roční výnos | Japonský export | European Energy Exchange | CVS Health | Zvýšení úrokových sazeb | Výsledky HDP | Indikátor RSI | ABN | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Ziskové obchodní systémy | Time-Frame | Téma inflace | Zájem o dolar | Snížení daní | Trh s futures | Korporátní zprávy | Změna trendu | Trh | Cena stříbra | Dividendový výnos | Velcí spekulanti | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Cyklus zvyšování úroků | Vydělávání peněz | Ukončení konfliktu | Aktivita na trhu | Světlo na konci tunelu | Crown | SolarEdge Technologies | Výrobce sportovního zboží | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Vydělávat peníze na své sny | Vládní podpory | Těžba ropy | Frustrace | Akcie firem | Výrazné pohyby | Cerberus | Correction | ICU | Výrazný růst | Příležitost ke vstupu | Cena akcií společnosti Walt Disney | Vyplnění GAPU | Otočení trendu | Standardní daň | Měnová autorita | Tomáš Cverna | Fed | Rekordní minimum | Strategie Ondřeje Hartmana | Oslabování amerického dolaru | Kurz dolar | United Parcel Service | Šéf automobilky Tesla | Zahraniční obchod | Tempo očkování | Obchodní investice | Reálná hodnota | Časový plán | Skupina Colt CZ Group SE | Korekce | CAT | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Vývoz ropy | Statistické údaje z USA | Upozornění | Příliv kapitálu | United Airlines Holdings | NYSE:URI | Tržní prostředí | Nákup dolaru | Akcie Tyson Foods | Celosvětová poptávka | Země EU | Sazby daně | Ideální čas | Fair Value Gap | NetApp | Pokles nezaměstnanosti | Počet pracovních míst | Money management | Illumina | Xylem | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Uvolněné fiskální politiky | Největší ekonomika světa | Nákupní příležitost | Ceny kryptoměny | McDonald's Corporation | Problémy s dodavatelskými řetězci | Vyšší náklady na půjčky | Finanční společnosti | Potenciální změny | Downtrend | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Heiken Ashi | Výběry | Vonovia | Dnešní výprodej | Další rozvoj | National Australia Bank | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Kanada | Relativní výkon | Účinnosti vakcín | Globální recese | Medtronic | Druh obchodování | Buy Low | Selský rozum | Obcházení západních sankcí | Ekonomický a strategický výzkum | Překoupeno | Luis De Guindos | Peníze na své sny | Swingové minimum | Indikátory sentimentu | Technické indikátory | Upvest | Fiskální stimuly | Wegovy | Posílení dolaru | XOM.US | Volná pracovní místa | ANO | Stock | Poslanci Evropského parlamentu | Apollo | Kroger | Ekonomická předpověď | ProCent | Růst spotřebitelských cen | FX strategie | Index výrobních cen (PPI) | Vývoj pšenice | VZ | Další vývoj Bitcoinu | Obchodní systém | GBP/NZD | Náklady na půjčky | Ceny zboží | Rating | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Dezinflace | Alligator | Praktické okénko | Příležitosti k obchodování | Velké banky | Agentura S&P | MWh | Merck & Company | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | SNB | Soustředění | Black Knight | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Budoucí vývoj | Microsoft | Trh dnes | USD/CHF | Wells Fargo | L3Harris | Příležitosti | Otevření obchodu | Plovoucí terminál | Standardní medvědí divergence | Dopad na cenu | Amundi | Náměstek japonského ministra financí | Volatility online | UnitedHealth Group Incorporated | Vyšší high | UNWTO | DJ30 | Výběr akcií | Media for Europe | Začátečník | Natixis | Vládní dluhopisy | Nejistota | Data z USA | Omezení COVID | Odhad růstu HDP | SBUX | Ekonom ECB | Akciové indexy v USA | Vstoupit do trhu | Analýza trendu | Míra inflace v Maďarsku | Prolomení rezistence | Thermo Fisher Scientific | Chase Investment Counsel | Mateusz Morawiecki | Růst tržeb | Společnost Tesla | Členové Fedu | CME | Commission | Spotřebitelská inflace | Outside Bar | Shortování | HDP v eurozóně | Srí Lanka | Změny cen | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | Správci aktiv | Demokratické strany | Světová měna | Intuitive Surgical | CMA | Velký pohyb | Makroekonomické údaje | Standard Chartered | Long pozice | Anghami | Siemens Energy | Dollar Tree | Nastavení Stop-Lossu | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Banka HSBC | Potřeba odvety | Prodejní iniciativní svíčka | iBOS | Drahé energie | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Deficit nabídky | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | VFC | Nízká letní volatilita | BID cena | Jak chápat imbalanci | Cenový vývoj měnového páru | Skluz | Mexické peso | ADP report zaměstnanosti | Shelter | Američtí politici | Futures na akcie | ECB dnes | Prodej dolaru | Vyhlídky světové ekonomiky | Obchodování zlata | Bankovní akcie | Antony Blinken | Krach na akciovém trhu | Short obchod | Počet zaměstnaných | Rizikovější aktiva | Obchodování GBP | Natixis Investment Managers | Oblast supportu | Makroekonomika | MSFT.US | Měnící tržní podmínky | Evropská banka | Ziskové akcie | Nižší minima | CMG | Průmysl v USA | Trendové linie | Propad výnosů dluhopisů | Výpadky | Společnost Meta Platforms | Plán obchodování pro EUR/USD | Akcie ConocoPhillips | Objem obchodů | Zisky akcií | Range | CFTC | Jiří Hruška | Celkový sentiment | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Snižování inflace | FRS | Očekávaná reakce centrální banky | Pair trading | Kurzový vývoj | AA | Invest | Gazprom | Akcie v USA | Centrální banka | Investro.com | Riksbank | Propouštění zaměstnanců | Andrew Bailey | Významné zprávy | Silný propad | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Trendová linie | Akcie State Street | Federální rezervní banka | Životní prostředí | Inflace v Británii | Intraday | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Světová rezervní měna | Růst firemních zisků | Vývoj dolaru | Světová turistická organizace | Představitelé centrální banky | Polský zlotý | NASDAQ:AMGN | Německá vláda | Tržní sentiment | Apreciace | QE | Překoupenost | Prognózy českého hospodářství | Rezistence kanálu | Diamant | Útok na Ukrajinu | Pravidla regulace trhů | Bankovky | Růst čínského HDP | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Akcie pro nákup | Německý Ifo index | Akcie společnosti Caterpillar | Červnová inflace | Plány Fedu | Donald Trump | Dopady na euro | BIIB | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Velké zisky | Jádrová inflace | Patrik Urban | Makroekonomické ukazatele | Twitter | Derivátové trhy | Fluktuace | Gambling | DBS | Krach | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Pohyb měnových párů | Activision | Margin call | Centrum | Obrat dolů | Společnosti | Fundamentální faktory | Nejvýraznější pokles | Zpomalení ekonomiky | Spotová cena | Instant Trading EU Ltd. | Další růst | Tempo růstu britské ekonomiky | Využití imbalancí | Zprávy o vakcíně | Snížení kvantitativního uvolňování | Oživení amerického trhu práce | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Gazprom Export | Americká automobilka Tesla | Principal Global Investors | Arbitráž | ATR | Šíření viru | Obchodní vztahy s Ruskem | LIBOR | Visa | Bollinger Bands | Aktivita v americkém sektoru služeb | Aukce | U.S. Bancorp | Svíčka fundamentu | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Pokles dolaru | Bankovní tituly | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Devizové trhy | USDCZK | Pokles prodeje | Více časových rámců | Inflace v ČR | Index německých akcií | Podnikatelé | S&P 500 a Nasdaq | Pokles měny | Ruské obcházení západních sankcí | Přeprodáno | Prudký růst inflace | Dluhové krize | Nárůst objemů | Energetický sektor | FXstreetCZ | Březnová inflace | Příkaz Stop | API | Prohlášení Bílého domu | Britský regulátor | Grafy | X-Trade | Fiserv | Break struktury | Nízká volatilita | Příležitosti k prodeji | Důležitá rezistence | První support | SMA 200 | Komodita | BBBY | Nákupy dolaru | Akcie Occidental Petroleum | Směnný kurz | Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby | Investiční soutěž | CZK | Nuance | Rates | Reuters | Úvěrové podmínky | Úspory | Erste Group | AMC Entertainment | Obchodníci | Index nových zakázek | Česká republika | Blog | EUR/HUF | Společnost XTB | Hamás | Přehřátí ekonomiky | Cena práce | Situace na Ukrajině | QCOM | Denní minima | VEON | Chevron | Kompozitní index | Marže obchodníků | Ichimoku Kinko Hyo | Pavel Peterka | Investro | Index nákupních manažerů | Eskalace | Škoda | NYSE:MMM | Domácnosti | Letecká společnost | Index US500 | Vývoj USD | Predikce finančních trhů | Neptune Wellness | Depozitní sazba | Ruský plyn | Norwegian Cruise Line | Ekonomické vyhlídky | Výrobní aktivita | Kov | Výstupy | Situace na zlatě | Souhrnný index | Kosmetická společnost | Konjunkturální průzkum | Evropská unie a Spojené státy | Overbalance | Negativní úrokové sazby | Rolování | Hlavní německý akciový index DAX | Rekordní maximum | Cyklus růstu | Intuit | Libra šterlinků | Předseda | First Citizens BancShares | Analytici | Fiskální pakt | BNP | Kurz koruny | Světové měny | Riziko deflace | Radek Zalubil | Harley-Davidson | City Index | Akcie Discovery | Růst v Číně | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Reakce ceny | Marine Le Penová | Nové podmínky | Deutsche Boerse | Povaha obchodování | Automotive | Chipotle Mexican Grill | CARA | Proprietary trader | Hlavní finanční trhy | Růstový impuls | Akcie American Airlines | Akcie společnosti Netflix | Komodity ropa | Obchodní terminál | Změna inflačního cíle | Singapurský dolar | Zákony FOREX tradingu | Míra inflace v Evropské unii | Burzovní seance | Výhled eura | USDIDX | Prognózy inflace | Situace | Traders | Proobchodování | Silná data | Elliott | Volatilita cenových pohybů | Kupní síly peněz | CVX.US | COT (Commitment of Traders) | Equity | Velikosti bilance Fedu | Důvěra v eurozóně | Fibo úrovně | Ontario Teachers' Pension Plan | DPA | Evropská unie | Alexandria Real Estate | Java | Provozní zisk | Boeing | Forex market | Media for Europe (MFE) | Cvičení | Denní volatilita | Stabilní hospodářský růst | Akcie Electronic Arts | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | Steen Jakobsen | Nové signály | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Zpomalení globální ekonomiky | Dlouhodobé investice | Vytvoření svíčkové formace | Rychlý růst | Online prostředí | Stagnace | Rozpočet | Riziko recese | Oživení kryptoměn | SLR | Harris Financial | Negativní dopad | Apple | Ženy | Libra | Koronavirová krize | Zakladatel FXstreet.cz | Kurz ECB | Vytrvalost | Kurz eura vůči dolaru | Ztráty peněz | CFD | SMA 100 | Guvernér Fedu | Inflace v květnu | Nová data | Open | Graf páru | Cena akcie | Životní úroveň | Commitments of Traders (COT) | Pokračování trendu | I-Trader | Silnější support | 3M Company | Psychologie tradingu | Uchování reálné kupní síly peněz | Americké ministerstvo obchodu | Interpretace | Západní firmy | Cenové turbulence | Masový výprodej | Posílení USD/JPY | Covidová krize | US100 | Akcie společnosti Microsoft | Guvernér rakouské centrální banky | Výrobce letadel Boeing | Zprávy z Fedu | Dnešní výsledky | Financovat | Prodeje domů | Nárůst long pozic | Příprava | Kellogg | Dobrá nálada | Čínské měny | Překoupené úrovně | Vybírat zisky | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Cardinal Health | Druhý odhad amerického HDP | Finanční instrumenty | Zakázky německého průmyslu | Trading v České republice | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Nálada investorů | Green Deal | Platební bilance | Jednání o brexitu | Hlavní akciové indexy | FDIC | Jen Psakiová | Klíčový level | Dlouhodobé obchody | SMC | Hladiny Fibonacciho retracementu | Dow Jones Industrial Average | Arm | Jednání ECB | Růst mezd | Klesající trendové čáry | Prime | Federal Reserve | Deglobalizace | Alibaba Group | Guvernér francouzské centrální banky | Květnová inflace | Nový rekord | Bankéři z Fedu | Technický výhled na trh | JPMorgan Chase & Co | Očekávaná data | Elliottova vlnová teorie | Úroky | Severomořská ropa | Formace dvojitý vrchol | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Akcie Newegg | Bullish Engulfing | Swingoví obchodníci | Vakcína proti koronaviru | Nájemné | CVX | Akcie Dollar Tree | Indexy PMI | Bancorp | Výrazné cenové pohyby | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Pandemie covidu | Míra úspor domácností | Zahájení nového trendu | Forex heatmap | Napětí na finančních trzích | ING | Salvador | BioNTech | Politické otřesy | Dlouhodobý support | Bearish Engulfing | Automobilka Renault | Vývoj měnového páru USD/TRY | Ceny komodit | Silný trh | DOT | Money-Management | Akcie 3M | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Káva | MetaTrader 4 | Klouzavý průměr SMA | Velké peníze | Zápis z posledního zasedání Fedu | Bilance běžného účtu | Klidná doba | Aktivum | NCLH | Ceny akcií | Izrael | Newmont | FTSE | Ruská invaze na Ukrajinu | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fond | Klíčové oblasti | Přenos | S&P500 | EBay | Osobní výdaje | Telekomunikační společnost | Americký dolar | Trh zlata | Dobré zprávy | Míra inflace v Německu | MUFG | Čínská ekonomika | Speciální daň | Ázerbájdžán | Patterny | Euro vůči dolaru | Vyšší úroky | Ceny | Pokles úroků | Prudký pokles | Švédsko | Futures kontrakty | Koronakrize | Skokové oslabení | Jednoduché tipy | Technologie | Úspěšně obchodovat | Break Even | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Finální odhad | Guvernér australské centrální banky | ČNB | Rizika | IKEA | Wall Street | Vládní koalice | VW | 200 SMA | Pohyb trhu | Viceprezident | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Agentura Bloomberg | Překoupené zóny | USD/CZK | Tipy pro obchodování | Aligator | Pokles | Global Times | Zpomalující růst | Největší rizika | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Tuzemský maloobchod | Snižování úrokových sazeb | Směřování trhů | Výběr zisků | Kurzy | Margin | Globální inflace | International Flavors & Fragrances | Blesk | Počet žádostí o podporu | Hewlett Packard | Ceny zemního plynu | Právo | Strategie Smart Money | Vývoj akciového indexu | Studijní materiály | Akcie JPMorgan | Obyvatelé eurozóny | Ekonomické výsledky | Těžba v USA | Biogen | CHF/JPY | Take-Profit | Ochranné příkazy | Centrální banka Nového Zélandu | Globální akciový index MSCI | Fraktál | Zasedání bankovní rady | Americké společnosti | Odhady ekonomů | Hodinky | Potenciální zisk | Konsensus | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Charles Schwab | Hedge | Německá kancléřka | Cenové minimum | Nastavení SL nebo TP | Pokles výnosů dluhopisů | Rezervní měna | Příliv dolarů | Pozitivní výsledek | Royal Caribbean | Americký trh | Peter Kažimír | Best Buy | Poplatek | Moody's | Purple Trading Štěpán Hájek | Google | Rabobank | Produktovod IKL | Signály z Fedu | ECB | Nové zakázky | AXS | Řetězec | Makro | Index amerického dolaru (DXY) | Mercedes | Akcioví investoři | Index ISM | Tržní očekávání | Základy obchodování | Situace v Německu | Americká ekonomika | Největší evropská ekonomika | NVDA | Odpor | Akcie Johnson & Johnson | WBD | Americký výrobce letadel | Obchodník | Velký problém | Oslabení kurzu | Silnější euro | Situace na ropě | Síla měny | Plynárenská společnost | Rada guvernérů | Philip Lane | Nové úvěry | Sazby ECB | Praporek | MRNA | Pozitivní trendy | Tržby | COVID-19 | Spread Recorder | Koronavirová mutace | TSLA | Index CRB | Adaptace | BoE Andrew Bailey | Sam Bankman-Fried | Regulátoři | CF Industries | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Tempo poklesu | Blue-chip | Postřehy z obchodování | Evropská centrální banka | Roční výnos | Indikátor | Index cen | Krátkodobá technická analýza | Tým FXstreet.cz | Situace na trhu | Paypal Holdings | Slušné zisky | Zvyšování úroků | Tick | Čas na nákup | Mutace koronaviru | Pablo Hernández de Cos | Čínská vláda | Vánoce | MACD indikátor | Daně | Lídři | Skupina OPEC | Dobré obchodní příležitosti | Alan Greenspan | Close | Koronavirová mutace delta | Inflace v červenci | Spotová cena zlata | Marketingová komunikace | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Pivot | Akcie Schlumberger | Velikost pozice | Deficit federální vlády | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Dluhy | Růst cen nemovitostí | Epidemiologické situace | Mosaic | Inflace v Turecku | Zprávy z trhů | Zaplnění GAPU | Pokles indexu | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Bristol-Myers | Odstraňovat emoce | Globální šíření koronaviru | Reálné peníze | Jackpot | Antivirus | Institucionální investoři | Zpráva amerického ministerstva práce | Slabší euro | Pandemie nemoci | Momentum | Business as usual | Ekonomický institut Ifo | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Horší data | Státní plynárenská společnost | Dluhopisy | Inflace v listopadu | Praktické příklady na grafu | CBOE | Finanční prostředky | Analýza trendů | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Prezident Vladimir Putin | Obchodní rozpětí | Druhá vlna | Zisky | SNY | Vývoz z Německa | Teorie obchodování | HICP | Maloobchodní tržby | Partners | Množství peněz | Vstup do pozice | Vládní politika | American Express Company | Index tokijské burzy | Trading systém | NATGAS | Vysoká poptávka | Konsenzus | Conference Board | BNP Paribas | Asijské země | USD GBP | S&P 500 Banks | Velký růst | Průměrný příjem | COVID-19 omikron | Large speculators | EURIBOR | Signature Bank | Bývalý prezident | Jihokorejská automobilka | Globální ekonomika | Růst ceny | Časová pásma | Těžba ropy v Rusku | Spekulativní pozice | Obchodní pozice | COST | ACEA | Vývoj inflace | Thomas Jordan | TradingEconomics | USA prezidentské volby | GRMN | Uhlí | Identifikovat trend | Obchodování forexu | Zajímavé pohyby | Euforie z úspěchu | Swap | USD/TRY | Příležitost pro swingové obchodníky | ISM | Francouzský statistický úřad | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Akcie Visa | Voda | Zastavení výroby | Cenové formace | Vývoj HDP | Obrovské ztráty | Jestřábí hlasy | Ceny nemovitostí v USA | Benchmarky | Vydělávat na forexu | Normální volatilita | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | NBP | Situace na trhu práce | Starbucks | NYSE:MPC | Delta Air Lines | Charter Communications | Odraz ceny | Ratingové agentury | Manuál | Tržní fundamenty | Společná měna | Ziskové obchodní strategie | Cena zlata | Shanghai Composite | MAAE | Propady na akciových trzích | Verbální intervence | LVS | Vývoj meziroční jádrové inflace v USA | HSBC | Pullback | Obchodování pro EUR/USD a GBP/USD | CBRT | Zvýšení ceny | Internetová společnost Google | Marks & Spencer | Měnověpolitické zasedání | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | CEF | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Přecenění | Otevírání ekonomik | Analytici Goldman Sachs | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Přeprodané zóny | Silnější kurz | Hegemonie | Pojištění vkladů | RRR | Epidemiologická situace | Trh práce v USA | Hongkongský index Hang Seng | Moskva | Růst cen | Index Russell 2000 | Vysoká finanční páka | Společnost Chevron | Saxo | Drahé kovy | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Velký makroekonomický výhled | Freeport-McMoRan | News Corp | Vyšší sazby | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Vrcholy | Dluhový strop | Guvernér japonské centrální banky | TLTRO | Cenový pohyb | Analytika | OctaFX | RSI | Likvidita obchodních příkazů | Inflace zpomaluje | Měnová politika | Vysoké inflace | Akcie Apple | Obchodní instrumenty | Obchodujeme | Asset management | PMI ve výrobě | Delaware | Pevné nervy | Býčí trh | ERA | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Repo sazby | Energetické trhy | Společnosti Netflix | Úrovně supportů či rezistencí | Akcie Verizon Communications | Poptávka | Ekonomická nálada | IFO index | Snížení ratingu | Financování | Konec trendu | Akcie čínské společnosti | Vývoj války na Ukrajině | Úroková sazba v USA | Měkké přistání | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | Technologický gigant | ECN | Ursula von der Leyenová | Akcie Walmart | Buy Stronger | Fitch | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Slušný zisk | Finance | Financial Conduct Authority | Čína | Omezení dodávek | Nakupovat zlato | Akcie AMC | Stres | Prodávající | Alphabet (Google) | GMT | Prostor pro pokles | Historické maximum | Hospodářský růst USA | Otevírání ekonomiky | Occidental | Barel ruské ropy | Růst měny | Jarda Tupý | Christopher Waller | Turecké liry | Konfluence | Překoupení | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Stav postranního trendu | Obchodování na forex | Přicházející recese | Dynamika trhu | Výprodeje v Evropě | Růst úroků | Kohl's | Oslabení japonského jenu | Počet bankrotů | Psychologie | Volby do Evropského parlamentu | Crowdfundingové platformy | WBA | Úrokový diferenciál | Mezinárodní turistika | Výrobce sportovního oblečení | Solana | Republikáni | USDJPY | Akcie Newmont Goldcorp | InstaForex Kurz pro začátečníky | Švýcarská národní banka | ECB sazby | Pravidla obchodního systému | NASDAQ:ONCT | Zprávy z USA | Akcie Starbucks | Inflační očekávání | Globální poptávka | Banky v EU | Velké riziko | Investiční poradenství | Růst spotřebitelských cen v Německu | DISH | Pohyby měnových párů | Účastníci trhu | Vývoj ceny akcie Thyssenkrupp | Vývoj války | Obchodní nastavení | Obezřetný obchodník | Simplify Asset Management | GfK | Zasedání Bank of England | Line | Lineární regrese | Downing Street | VŠE v Praze | Hodnota amerického dolaru | Americké banky | Globální trhy | Obchodování na měnových trzích | Pokles akcií | Invaze | Průměrná hodnota | Southwest | Menší úrok | Masato Kanda | Arabica | BOJ Kazuo Ueda | EURGBP | ECB Christine Lagardeová | Kancléř Olaf Scholz | Cena akcií Walt Disney | Sony Group | Ceny akcií bankovních domů | Postoj FOMC | Jedno euro | Denní pokles | Cena kryptoměny | Růst produktivity | Bulharsko | Investor | Louisiana | Porovnání vývoje akciového indexu | All-time high | Americké akciové trhy | Průměrná mzda | Ziskový trader | Kalendář událostí | DNO | Uzavření trhů | Dolarové sazby | Mali | Malé podniky | Obchodovat | EUR/MWh | ABBV | Softwarová společnost Microsoft | Korelace měn | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Měnové trhy | Cenový pattern | Měnový pár EUR/GBP | Bernard Arnault | Reporty | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Meziroční vývoj jádrové inflace | Korekční fáze | SolarEdge | Základní měna | Přehled o fundamentech | Index výdajů | Reverzní formace | Colt CZ Group | Produktivita práce | Parita | Dluhová krize | Hospodářský růst | Haísám Ghais | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Bankovní rada České národní banky | Tržní sazby | Press centrum | Kurz měny | XTB Štěpán Hájek | Posílení eura | Nárůst výnosů | Vyšší daně | Sociální síť | Technologický Nasdaq | Dividenda | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Společnost Admirals | Odhodlání | HAS | Směnný kurz dolaru | Inflace v Maďarsku | Směnárna | Akcie Walt Disney Company | WTI | PacWest Bancorp | FinTech | Směřování ceny | Standard & Poor's 500 | Hrozba recese | Komise v přenesené pravomoci | Platební síť | Euro-dolar | Resistance | Problémy Credit Suisse | Bod | Miliardy korun | RBI | Podmínky na trhu | Zpřísnění finančních podmínek | Aliance | Pokles zásob | Zisk společnosti | Fed funds | Medvědi | Holubičí postoj | RBNZ | New York Times | Záhada | FRED | Pokladniční poukázky | Spready | Objem na futures trzích | Margin (marže) | Reserve Bank of Australia | Hodnota Pipu | MIFID | Řemeslo | Klouzavý průměr | Bloomberg Economics | Světové události | Dreamliner | Výrobní aktivity | Trading | Americká měna | Prohloubení deficitu | Modelování výnosové křivky | Honeywell International | Nord Stream | EMU | Vývoj měn | Falešné průrazy | Sdružení výrobců automobilů | Akcie Meta | Saúdská Arábie | AMGN | Vývoje ceny | Americký miliardář | KMX | Ziskovost | OCI | Rostoucí trendová čára | Payrolls | Kapitálové trhy | Vývoj událostí | Bankéři | Sázet | Shortování eura | Hlavní pravidla | LES | Cena ropy | Šance | Obavy trhu | Oživení ekonomiky eurozóny | Umělé oslabení | Inflace | Měnové kurzy | Utáhnout měnovou politiku | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Recese světové ekonomiky | UTC | Jackpot loterie | Liquid | Drobní investoři | Marže | Projevy centrálních bankéřů | Využití kapacit | Vysoké zisky | Obchodovat na forexovém trhu | ROCE | Jay Hatfield | Německá ekonomika | Statistiky z trhu práce | Klesající trendová linie | Výhled roku | Státy EU | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | HDP | Diskont | Profesionální tradeři | Předběžné výsledky | Short příležitost | Klouzavý průměr EMA | Warner Bros Discovery | Zákony FOREX | Váš trading | BOOST | Plovoucí limitní příkazy | Vstup do obchodu | Meziroční inflace | Televize Netflix | Kurz USD | Grünheide | Hodnota HDP | Důvěra v Německu | Mírná korekce | Recenze | Alphabet | Struktura | Dovoz ruské ropy | Bulvár | Paychex | Ztráty dolaru | Zkušenosti | Index PMI | Akcie online | Emmanuel Macron | Firma | Akcie Snap | Zasedání měnového výboru | Vzrušení | Ostatní komodity | Signály | Omikron | Poziční trading | PCE inflace | Lednové přecenění | Reálné příjmy | Micron Technology | Ceny akcie Thyssenkrupp | Zveřejnění úrokových sazeb | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | Burza a měnové trhy | Lira | Devizový trh | Vývoj kurzu EUR/USD | Klesající trojúhelník | Načasování | TJX | Jens Klatt | Výrazný růst cen ropy | Lot | USA a Čína | Obchodování akcie | Ropa | Statistiky | Peněžní zásoba | Výrok Lagardeové | Erste | Omyl | Pracovní trh | Výrobce videoher | Ekonomická rizika | Bilance zahraničního obchodu | Stoxx 600 | Nasdaq (US100) | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Čínský index | Signály přeprodanosti | Manufacturing PMI | Dluhopisové trhy | Diverzifikovat | FX | Turistika | Ben Bernanke | Global Markets | Propad HDP | Výsledky voleb do Evropského parlamentu | Změny ve vedení | Společnost Procter & Gamble | Dvojité dno | Světové finanční trhy | Kalendář ekonomických událostí | Tapering v USA | Deutsche Bank | RUB | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Jestřábí rétorika | Forexu | Vývoj ceny zlata v CZK | Martin Klass | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Unicredit | Zpomalení výkonnosti | Pivot points | Aktuální předpověď | Škola tradingu | Světová válka | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Bali | Blizzard | Analýza EUR/USD | Investoři dnes | Zavedení cel | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Reakce eura | Finančník George Soros | Restrikce | Nákupní aktivita | JPM | Merck | Překoupenost dolaru | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Akcie Chipotle Mexican Grill | Overlap rezistence | Hliník | Předvídatelnost kurzů | Růst dolaru | Akcie AMC Entertainment | Vývoj indexu S&P 500 | Vývoj německého akciového indexu | Býčí vyhlídky | Profit-Target | Medvědí scénář | Sbírka cenných indikátorů | Zpráva CoT | Makroekonomické faktory | Globalizace | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Cardano | Poměr RRR | Nákupní korekce | Tyson Foods | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Investiční banka Goldman Sachs | Pohyby eura | Zápis ze zasedání ECB | Dolar | Fibonacciho retracement | Demo účty | Reserve Bank of New Zealand | Costco | Debata | NortonLifeLock | Statistický proces | Pattern Bullish Engulfing | Nikkei Asian Review | Zájem o riziková aktiva | Důležité fundamenty | Investujte | Nákupní oblasti | Turecká ekonomika | Strategie řízení | Nový virus | Vstupní objednávka | Enphase Energy | Prezident Fedu v Dallasu | Měď | Ekonomický institut | Proinflační | Volatilita eura | Technická analýza intradenního pohybu | Hodnoty měny | Pohyby jednotlivých měn | Libanon | Euro | Centrální banka ve Frankfurtu | Negativní vývoj | Bezpečné dluhopisy | Konglomerát | ANZ | Rozvíjející se trhy | OsMA | Fundamentální pozadí | Dnešní report | AUD | Vývoj kurzu rublu | Politické rozhodnutí | Klíčové zasedání | Naše prognóza | Byznys | Akcie SolarEdge | Akcie Thyssenkrupp | Deere | Wood Mackenzie | EuroStoxx50 | Federální rezervní banky | Oscilátor RSI | Truist Advisory | Podhodnocený | Sazba Evropské centrální banky | Pohyby ceny | Německá průmyslová výroba | Krize v akciovém segmentu | Obchodování forex | Spekulace na pokles | Počet obyvatel | Odhady HDP | Ruský Urals | Jasný směr | Akcie Gap Inc | Poptávka po plynu | Risk | Predikce | Bearish | Statistiky z eurozóny | Fibo | Plynárenský gigant | Akcie Netflix | Investování do umělé inteligence | Wall Street Week | Bank of New York Mellon | Kypr | ETF na bitcoin | Citigroup | AOS - EA | Držení short pozice | Obchodování páru EUR/USD | Kontrakty na ropu WTI | Vývoj akciového indexu Stoxx Europe 600 | Ruská firma | Christine Lagarde | Sony | Index VIX | Pantheon Macroeconomics | Hospodářství | Bankovní problémy | MIB | Úrokové sazby ČNB | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Čínský export | Japonský Nikkei | Head and Shoulders | Výnosy státních dluhopisů | Obchodování v pásmu | Indikátor důvěry | Zastavení dodávek | Emitenti | Technické korekce | Inflační cíle | Jednotná měna | Zpomalení růstu | Míra nezaměstnanosti v Británii | Obchodovat na forexu | Konvergenční proces | Obchod | Ohlédnutí | Růst ekonomiky | Řízení peněz | Santa Claus Rally | Ukrtransnafta | Okta | Indická centrální banka | Wales | Obchodní aktivita | Hormel Foods | Medvědí vlajka | Dovozní ceny | Banka JP Morgan | Vzestupný trojúhelník | LPL Financial | Trh je nervózní | Graf komodity Ropa WTI | Pokles zlata | Uniper | MFE | Největší zisk | Labouristická strana | Fibonacci | Pozice spekulantů | Majors | Belgická vláda | Rozhodnutí Bank of England | Faktor klesajících cen komodit | Jádrový CPI | Oddělení forexu | Nárůst nezaměstnanosti | Setkání ministrů financí eurozóny | Čínská měna | Fibonacciho úrovně | Market Maker | Bollingerova pásma | Globální akciový index | Rada ČNB | Bankrot | Nižší ceny | Vítězství nad inflací | Další posilování | HCOB | EU | Dividend growth investing | Cenové stability | Investiční manažeři | Dna | Zasedání ECB | Gamble | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Měna euro | Powellovy komentáře | Philip Lowe | Portfolia | Tesla | Konzistentně ziskový trader | Akciové portfolio | Maloobchodní tržby v Německu | Banka | Odhady PMI | Dealing | Expert | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Vývoz | Index výrobní aktivity | Prodeje akcií | Týdenní zpráva | Postavení dolaru | Aktivity v eurozóně | Cenové dno | Úroveň rezistence | Akcie Credit Suisse | Recese | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | Zoufalství | Vyjádření představitelů | Intradenní rally | Fáze růstu | Kazuo Ueda | Cena plynu pro evropský trh | Záloha | Globální indexy | Hodnota indexu | Renault | Švýcarský frank | Plánované obchody | Báze | Růst akcií | Vyhlídky eurozóny | Bank of Canada | Turistické sezóny | Výprodeje na akciových trzích | Čisté krátké pozice | Chuť riskovat | Klidné období trhu | Erdogan | Technologický index Nasdaq Composite | Chart Trader | Ztráty eura | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Baltic Pipe | NZDUSD | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | ING Bank | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Výhled na rok | Activision Blizzard | Akcie Applu | Inflace ve světě | Eskalace konfliktu | Kyjev | Burzovní indexy | Naučte se obchodovat | Výrobní index | Největší propad | Silný americký dolar | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Postranní pohyb | Inflace v Německu | Sekce měnové | Miliardy | Symetrický trojúhelník | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | František Táborský | Komerční banka | Silný support | Tajemství křížových kurzů - SOK | Inflace ve Spojeném království | Investoři a obchodníci | Akcie PayPal | Fosilní paliva | Nakupovat | Japonský Nikkei 225 | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Nejnovější statistické údaje | Ministři | Měnové politiky centrální banky | ERM | Změna politiky | Akcie Lucid | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Balance | Order Monitor | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Negativní nálada | Druhy emocí | Transparentní | Pin Bar | Kurz eura | Pivot Pointy | Desetileté dluhopisy | Americké ministerstvo práce | Zpráva z amerického trhu práce | Regulace trhů | Růst cen zlata | VF Corporation | Dnešní zpráva | Německá Bundesbanka | Nové údaje | ARM | Technická korekce | Ovlivňování | Centrální banka USA | Rozpočtové schodky | Čínské indexy | Omezení stimulů | Asijská obchodní seance | Hlavní trend | Oscilátor Marlin | Korekce na akciových indexech | Reverzní formace Hlava a ramena | Ekonomický poradce | Index NDX100 | Aktivita obchodníků | Kurz eurodolaru | Chování ceny | Ceny energií | KPMG | Lufthansa | Babypips | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Ceny potravin | Obrat trendu | Počet nových žádostí o dávky | Rychlý růst mezd | Intel | Výkon hlavních měnových párů | Akcie Gap | Neuzavřená ztráta | Meziroční míra inflace | Přebytek bilance | Japonský jen | Index důvěry | Akcie Align Technology | Půjčovna kryptoměn | FOMC minutes | Měnový kurz | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Dosažení dohody | Nákupní tlak | Daňové přiznání | Napětí mezi Ruskem a Západem | Základní sazby | Parita na eurodolaru | Likvidita trhu | Regeneron Pharmaceuticals | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Digital Turbine | NEST | Kiwi | Poptávka po americkém dolaru | Buy the dip | Swingové maximum | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Averze vůči riziku | Prodeje existujících domů | Silná poptávka | Průmyslové zboží | CySEC | Zvýšení cen ropy | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Advance | Dodávky zemního plynu | Sterling | Investování | Technická analýza na forexu | Svíčkové formace | STAR | Caixin | OSN | Signál ke vstupu | Soud | Eskalace napětí | NASDAQ:NOGN | Panika | Projev šéfa Fedu | Akcie Etsy | Booking | Výrazný pohyb | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Boje na Ukrajině | Ben Broadbent | Intradenní obchodník | Tržní cena | Kanadský dolar | Politické riziko | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Sell Stop | Bankrot Silicon Valley | China Mobile | Soukromé podniky | Předpovědi | Společnost Microsoft | Směr trhu | Fundamentální základ | Údaje z Číny | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Vyhlídky americké ekonomiky | Skyworks Solutions | US100 (NQmini) | Facebook Ireland | Býčí potenciál | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Vývoj francouzského akciového indexu | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | Silicon Valley | Ministr financí | Kmen omikron | Channel | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | IKL | Pokles sazeb | Produkty obchodované s finanční pákou | Odvětví | Dow Jones Industrial | Jackson Hole 2021 | OXY | Automobil | SVB Financial Group | Pozice ekonomiky | Růst eurozóny | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Důležité informace | Zásoby plynu | Las Vegas Sands | Komentáře Fedu | Japonský jen (JPY) | Růst průměrné mzdy | Oslabení | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Míra inflace | Ceny benzínu | Fundamentální data | Platforma | Rollover | Měnová politika ECB | Energetika | ReGas | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | MAN | CNN | Náklady na úvěry | Měny k obchodování | USD/RUB | Negativní zprávy | Sebevědomí | Ruská banka | Spotify | Ekonomický výhled | Nejprudší denní propad | Objem objednávek | TradingView | Nařízení | Pioneer Natural Resources | HDP Francie | SWIFT | Jak obchodovat | Zvýšené napětí | Zápis z Fedu | Schodek | Americký Senát | Chuť k riziku | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Forex Factory | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Odborníci | Růst výnosů v eurozóně | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Alibaba Group Holdings | Severomořská ropa Brent | ASX 200 | Akcie automobilky | Pimco | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Vývoj spreadu mezi německými a americkými dluhopisy | Výrobní PMI | Obchody pro EUR/USD | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Nejnovější zpráva | Gold | Tisková konference šéfa Fedu | NZD/JPY | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Volatilní obchodování | Dolarový pár | Centrální bankéři | Bolest | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Úroveň supportu | Market Profile | Akcie Lucid Group | Nákupy plynu | Míra inflace v Turecku | Obchodování měnových párů | Letní volatilita | Napjatá situace | Trhy v USA | Verizon | Odonate Therapeutics | Výrobní inflace | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Odkup akcií | American Airlines Group | Úvěrový rating | Prodávat státní dluhopisy | Bilance ECB | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Libye | Aerolinky | USD index | Načasování obchodu | Nejnovější údaje o inflaci | Scotiabank | Pohonné hmoty | Růst ekonomiky EU | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | Francouzská ekonomika | Nadhodnocení | Americká výnosová křivka | Tvorba patternu | Break-Even | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Bankovní index | Divergence | Biliony | Commonwealth Bank of Australia | Nejvyšší růst | ETF | Marathon Oil | Stabilita | Trend dolů | Nákupní pozice | Politické události | Akcie klesají | Akciové trhy | PAMM | Jeremy Hunt | Kurzy měn | CarMax | Value Gap | Překoupené podmínky | Loterie | Omezení těžby | Forexový trader | Větší zisky | Silvergate | Myšlenka | Europoslanci | UnitedHealth | Saúdové | Humana | Varování | Obchodní bilance | Prezident Federální rezervní banky | Největší propady | Stabilní zisky | Vánoční svátky | Invaze Ruska | Úsilí | Družba | Obavy z omikronu | Snižování úroků v USA | Viceprezident ECB | Černé zlato | Philip Dybvig | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Ministr zdravotnictví | Spojení | Ekonomické výhledy | Cykly | Pokles indexu S&P 500 | Diem | Long | Western Digital | Rally | Bankovní rada | Mohutné intervence | Vysoké výnosy | Recese v USA | Komoditní index | Euro Stoxx 600 | Pojišťovna | Macron | Klíčový support | Pandemie | Růst těžby v USA | Fidelity National Information Services | Výsledek obchodování | Nálady na trhu | Japonský index | Spokojenost | Globální ekonomický výhled | Bear | Internetový obchod | CDLX | Hlavní měnové páry | Úrokové prostředí | Futures na americké akciové indexy | Osobní příjmy | Klid | Aktiva | Pokles inflace | NASDAQ:IFRX | Poskytování úvěrů | Mississippi | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Inflace v Evropské unii | Prodejní tlak | Širší index | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Live trading | NextEra Energy | Obrovský náskok | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Euro/Americký dolar | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | Hlavní index německých akcií | České měny | Index německých akcií DAX | Analýza měnových párů | Očekávaný vývoj | Vývoj meziroční jádrové inflace v eurozóně | Nadměrné obchodování | Jednoduchý klouzavý průměr | Švýcarská banka UBS | Business | Akcie Home Depot | Falešný break | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Bariéra | Devizové rezervy SNB | Schwab | Barchart | Camelot LS | Indikátory | Albemarle | Inflace v eurozóně v červnu | US dolar | Růst cen akcií | Tempo růstu americké ekonomiky | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Největší banky v USA | Další regulace | Plug Power | Algoritmus | LPR | XTB Portugalsko | Plynárenské společnosti | Kongres USA | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Akcie Cisco | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Obchodní operace | Swingová maxima | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | Vývoj měnového páru USD/CAD | Index euro | European Central Bank | Americký Federální úřad pro letectví | Řešení energetické krize | 1D | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krach banky | Holubičí tón | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní myšlenka | Nový týden | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Eskalace geopolitického napětí | Španělský IBEX 35 | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Akcie Berkshire Hathaway | Index S&P 500 Banks | Tradingový portál | Zdravotnictví | Fox Corp | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Zpětné odkupy | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Časový úsek | BlockFi | Diskontní sazba | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Francouzské společnosti | Sentix | Robert Holzmann | Microchip Technology | Trhy dnes | Cílová cena | | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Macy's | Pochybnosti | Velké investiční fondy | Danske Bank | Výsledek voleb | Obchodování s opcemi | Trendové strategie | Westpac | Risk Reward Ratio | Členské země | Schodek zahraničního obchodu | Vedení ECB | BNY Mellon | Německé společnosti | Pandemická situace | Mini loty | Národní sdružení | Stratég | Špatné zprávy | Signál k nákupu | NASDAQ:EA | Známky oživení | Prodeje automobilů | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | ISM ve službách | Trading strategie | Členské země Evropské unie | Purple Trading | Šíření koronaviru | Řetězce | Zotavení | Vznik eura | Období nejistoty | Sentiment | Relativní výkon hlavních měnových párů | Zrychlení inflace | Síla měn | Order | L.F. Investment Limited | Short pozice | Částečný úvazek | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Měnová unie | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Breaking | Investiční fondy | Trendový kanál | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Federální rezervy | Největší pokles | Politika | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | Konkurence | Zápis ze zasedání FOMC | Objem na futures | Nálada na trhu | Reakce trhu na zprávu | Commodity futures | Utaženější měnové politiky | Riziková aktiva | Letecké společnosti | LVMH | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Obchodní hodiny | Ceny průmyslových výrobců | Powerball | Unity | Umělé oslabení eura | Vlastnosti hlavních měnových párů | Indikátor MACD | Hráči na forexu | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Novavax | Nespokojenost | Rizika globální | MAM | ECOFIN | Akcie AbbVie | Forex obchodování | Dodržování pravidel | Cena dolaru | Příznivé faktory | Pravidla hry | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Americké akcie dnes | GDP | Mountain Crest Acquisition | Úrovně supportu | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Makroekonomická data | Ziskový obchod | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Analytické fórum | Graf komodity Zlato | Dnes zveřejněná data | Zasedání FED | Vývoj trhu | Pokles průmyslové výroby | Puma | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | GPS | Indexy S&P | Index DE30 | Společnost Amazon | George Soros | Napětí kolem Ukrajiny | Setkání zemí OPEC | Centrální banky USA | Silnější americký dolar | Vývoj úrokových sazeb v USA | Ross Stores | CAR | Optimismus investorů | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Federální vláda | Nálada | Napětí na trzích | Geopolitická rizika | Obchodování eura | FAO | Indie | Letectví | Flexibilita | MXN | Nákupy | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Supreme pro MetaTrader | Technologické akcie | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | Centrální bankéř | Vnímání | Vliv na trh | Hlavní rizika | Velký zisk | SVB | Aktuální Price Action | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | Vstupní signály | Předstihový ukazatel | Plánované obchody pro EUR/USD | Paramount Global | Dnešní ekonomický kalendář | Sentiment v USA | Forexové obchodování | Ekonomika | Růst vývozu | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Pohyb ceny | Oxford Economics | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Silný fundament | Elektřina | CBS | WTO | Politika centrálních bank | Ruská společnost Gazprom | Zprávy euro | Komodity ropa WTI | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Úroková sazba ECB | Uspěchané obchody | Warner Bros | Karanténa | Sněmovna reprezentantů USA | Petr Mašláň | Sankce | Commerzbank | Varianty koronaviru | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Inflační krize | Prolomení supportu | Americký kongres | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Bez práce nejsou koláče | Výplaty dividend | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Výhled | Vývoj salda obchodní bilance Německa | Velmi volatilní | Timeframe | České akcie | Futures na indexy | ZEN | Kurzotvorná informace | Obchodování měn | Americký akciový index | Auta | Oživení akcií | Komerční banky | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | Zahraniční měny | Nastavení sazeb | Americký trh práce | Diamondback Energy Inc | Indexové ETF | Obchodní účet | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | John Hardy | Austan Goolsbee | Deriváty | Ethereum | Zpráva o trhu práce | Kulaté číslo | Embargo | Japonská ekonomika | Akcie Moderna | Vysoké ceny | Hedge fond | Bilance Fedu | Indikátor Ichimoku | Hry | Akciový index DAX | Glapinski | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Seminář | Očekávaný růst | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Energetické společnosti | Vyhlášení bankrotu | ONE | Propouštění | Krátkodobé dluhopisy | Sympozium v Jackson Hole | Index Hang Seng | Trendové čáry | Tok kapitálu | Česká inflace | Vývoj meziročního růstu cen | PGNiG | Měnové unie | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Optimismus na trzích | Údaje o maloobchodních tržbách | Role stop-lossu | Vybrání likvidity | Burzovní společnost | Výsledek zasedání Fedu | Zlaté rezervy | Oživení cen ropy | Dobrý výsledek | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | X-Trade Brokers | eBook | Giphy | Insider | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Makroekonomické analýzy | Aktuální rezistence | Růst cen energií | Prostor pro růst | Prodejní signál | Americká sociální síť | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Konsolidace | Poptávka po dolaru | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Týdenní výkon | Nižší úrokové sazby | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | STT | ČEZ | Cenové hladiny | Apple Inc. | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Německé ekonomiky | USA inflace | Financial Times | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Nikkei 225 | Druhý support | Počet nakažených | Zájem o riziko | CAD | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Average True Range | Dodávky ruské ropy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Trading pohled | Návrh rozpočtu | Under Armour | Pension Plan | New York | První úroveň rezistence | Riziko korekce | US500 (ESmini) | Realitní bubliny | St. Louis | MSFT | Swing | Společné nákupy plynu | GS | Analytik finančních trhů | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Krize | Bernstein | Rizikový apetit | Vývoj akcie Boeing | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | Zajišťování | Horizontální linie | NZD/CHF | Burzy v USA | Euro včera | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Německé tovární objednávky | Růst spotřebitelských výdajů | Vydělávání peněz na finančních trzích | Pasiva | USD/MXN | Ekonomické zprávy | Obchodování na burze | S&P 500 nebo Nasdaq | Ukrajinská krize | Applied Materials | Zlotý | Situace na trzích | IBEX | Vysoké ceny ropy | AOS | Zpětný odkup akcií | Světový trh s ropou | Kraft Heinz | Uvalení sankcí | Dynamické supporty | Exotické měny | Paramount | Krize na Ukrajině | G20 | Míra inflace v eurozóně | Slabá čísla | Norská centrální banka | Pokles poptávky | Rekordní schodek | Objednávky | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Kurz libry | Constellation Brands | Pozitivní očekávání | Napadení Ukrajiny | Prezident Erdogan | Dobrý obchodní plán | Slabost dolaru | Společnost Walt Disney | Komentátor | Algoritmy | MMM | Stav americké ekonomiky | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | AppLovin | Dollar | Vstup long | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | FX trh | KBW | Základní úrokové sazby | Break struktury (BOS) | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Komodity | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Akciové trhy v USA | Indikátor CCI | Obchodní tipy pro zlato | Deeskalace | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Akcie Intel | Nový cyklus | Sazby | Americké výnosy | Mezibankovní | Akcie Tesla | Dialog | Invaze Ruska na Ukrajinu | Zahájení klesajícího trendu | Ředitelka | Lucid | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Bezpečnost | Devizové rezervy | Měny emerging markets | Cíle | Target | Burza | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Akcie společnosti Boeing | AXP | Dotcom | Akcie společnosti Apple | Index MSCI | Britské firmy | První odhad | Carrier | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Americká inflace | Izraelská armáda | Exponenciální klouzavý průměr | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Nabídka a poptávka | Šíření varianty omikron | Akcie Boeing | Federální společnost pro pojištění vkladů | Reinvestice | Výprodeje | M1 | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Teherán | Úspěšný investor | Dolarové zisky | Price Value Gap | Porsche | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Plán obchodování | Internetová společnost | Výrobní ceny v USA | Švýcarské banky | Transakce | Volatility trhu | Evropská průmyslová produkce | Ropa WTI a Brent | Dnešní údaje | Březnová data | Hodinový graf | Technologický index | Měny | Růst podnikatelské aktivity | TechnipFMC | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Graf komodity Stříbro | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | Růst nezaměstnanosti | Vzestup inflace | Přístup k měnové politice | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Zpráva COT | Výroba v Německu | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Slovensko | Vedlejší účinky | Korporace | Energie | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Trade Brokers | Instant Trading EU | Zpravodajství | Nákup EUR | Akcie Church & Dwight | Nadhodnocení franku | Dmitrij Peskov | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Světové trhy | Inflace v březnu | Větší korekce | OneWeb | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | Program QE | Značný pokles | DE30 | USDX | Snižování nezaměstnanosti | Nezaměstnanosti v Německu | Pozitivní výhled | Jádrová inflace v eurozóně | Fed dnes | Dividendy | Session | Zakotvení inflačních očekávání | Měna | Inflace v prosinci | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Platební neschopnosti USA | Společnost Deutsche ReGas | Akcie Regeneron | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Jamie Dimon | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Marathon Petroleum | Oslabení eura | Globální názory | Intradenní pohyby | Pokles evropské ekonomiky | Break/Even | Katastrofy | Květnový růst | Zásoby benzinu | Silný pokles | Německé banky | Vývoj akcie Netflix | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Futures trading | Sympozium | MSCI | Salesforce.com | EUR/CHF | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Pozice dolaru | Australská ekonomika | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | Základní úroková sazba | Snap | Oslabování české měny | MetaTrader Supreme Edition | Hospodářský pokles | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Bullish | Walgreens | W1 | Miliardy dolarů | Libra k dolaru | Inside | Přirážka | Růst aktivity | Směr obchodů | Klíčové události tohoto týdne | Finanční trh | Nové restrikce | Infrastructure Capital Advisors | Růst poptávky | Cosmos | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Nabídková cena | NASDAQ:SECO | FOMC | Nový trend | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Hospodářské politiky | Riziko skutečné stagflace | JPMorgan | NQmini | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Uzavření obchodování | Pracovní síly | Citrix | Daň z nadměrných zisků | Reakce investorů | Data z Německa | Risk On | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Regionální měny | Překoupené oblasti | Optimismus na trhu | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | Zakladatel FXstreet | Limitní příkazy | Zisky společnosti | Světové indexy | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Cena akcie společnosti Apple | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | Sentiment na trzích | Nákupní signál | Světová zdravotnická organizace | Společnost Silvergate Capital | Hodnota dolaru | ABN Amro | Prezident Putin | Obchodování pro EUR/USD | Předčasné volby | Ministři energetiky | Americké akciové indexy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | UNH | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | DCA | Nissan | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Iracionální | Akcionář | Ziskový poměr PE | Přizpůsobivost | Miliardy USD | Vývoj globální poptávky | Brazilský real | Poradce | FAST | Reálné úrokové sazby | Nižší maxima | Obchodní den | Další růst sazeb | Tchaj-wan | Země eurozóny | Zisk na akcii | Makroekonomické události | Zkušenost | Breakout systémy | Míra inflace v Británii | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Výrazný zisk | Írán | Zdražování | S/R zóny | Předstihové indikátory | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Poslední den obchodování | State Street | Britská vláda | Nejvolatilnější | EPS | Rotace | České sazby | ADP | Repo sazba | Strategy Research | Biliony dolarů | Číst grafy | Kupní síla | CPI v USA | Short signál | Termínový kontrakt | Bit Brother | Pracovní den | Dlouhodobý klouzavý průměr | Rozdílové smlouvy | Ropy | Historie | Malé zisky | Úspěšné obchodování | Důvěra amerických spotřebitelů | Nové žádosti o podporu | Více obchodů | Dílčí indexy | Oblasti konfluence | Řízení rizik | Singapur | Míra úspor | Dividendové výnosy | NFIB | CNY | Člen bankovní rady | Cena kryptoměny bitcoin | Bilance běžného účtu v eurozóně | Obiloviny | Výnosy firmy | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Výdaje | Možnost dalšího růstu | Evropská komise (EK) | Korelační koeficient | Změny trendu | Silný trend | Hlediska technické analýzy | Kontext trhu | Společnost | Obchodní systémy | Xilinx | Rezervní měny | Časové období | Ukrtatnafta | ESPN | Časové rámce | Ekonomické důsledky | ZEW index ekonomického sentimentu | List The Wall Street Journal | Maloobchodní tržby v listopadu | Jaderná elektrárna | Aktivita v sektoru služeb | Sázky | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Diamondback Energy | Forbes | Snížení úrokové sazby | CAD/CHF | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Ocenění akcií | Disclaimer | Dynamika mezd | Colt | Zvýšení volatility | Thomas Barkin | Nové obzory | Tržní pohyb | Utažení měnové politiky | Patová situace | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Minimalizovat ztráty | Kurz britské libry | Očekávaná inflace | BMW | Cena akcií | Otočení britské politiky | Bezpečné měny | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Pepperstone | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Objem nákupů | Forexoví tradeři | Špatná data | Upozornění na rizika | Rozšíření | USD graf | Global Payments | CAC40 | Schodek veřejných financí | Ekonomické indikátory | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Příliv investic | Ropný trh | Analýza indikátorů | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Pullback oblasti | Rishi Sunak | Bezpečný dolar | Umělé inteligence | Extrémní ceny energií | Burze | Britské měny | Buy | Eura | Tisková konference | Neúspěch | Sam Stovall | Nasdaq Inc | Monex | Investujte na Forexu | Ztráty | Výrobci čipů | Obchodní signál | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | Bankovní systém | Organizace | Britský FTSE | Rozdíl ve spravedlivé hodnotě | Očekávaný zisk | Obilí | Posilování USD | Vývoj meziroční jádrové inflace | Kryptoburza | Dosavadní vývoj inflace | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | AppLovin (APP.US) | Expedia | Ruská měna | Services | Úrokové swapy | Leverage | VIX | Korekce trendu | Inflační data | Zmírnění inflace | TGT | Růst | Obchodování EUR/USD | Trading view | Česká národní banka | Objem obchodování | Objem zakázek | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Negativní data z americké ekonomiky | Hodně peněz | Výdaje japonských domácností | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Indexy amerického akciového trhu | Juniorská škola tradingu | Fed včera | Zobchodovaný objem | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Silné momentum | Ceny výrobců v USA | Microsoft Corporation | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Kotační měna | SL nebo TP | Vývoj amerického dolaru | Kmen koronaviru | Nvidia Corporation | Rusko a Ukrajina | Událostí ve světové ekonomice | Carrier Global Corp | Stav trhu práce | Obratová formace | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Risk-off | Proti trendu | VMware | Obchodování opcí | Zajištění | Strach a chamtivost | L3Harris Technologies | Domácí měny | Administrativa | Měnový výbor | Obchodování na trhu | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Internetové bubliny | Fortinet | Ekonomický rozvoj | BOSSA | Snížení inflace | Globální trh s ropou | Linie podpory | Fúze | Index | Akciový trh | Svíčková formace | Vánoční rally | Wall Street Journal | PCE index | Cenový pokles | Pipy | Letní obchodování | Praktické tipy | Align Technology | Lockdown | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Jestřábí rétorika Fedu | Společnost Uniper | Skepse | MiFID II | Fundament | Fibonacciho expanze | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Big Order Monitor | Cenová akce | Kanadská centrální banka | Investiční fond | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Útlum ekonomiky | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | ČTK | Tuzemská měna | Engulfing | Index DJ30 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | COT (Commitments of Traders) | Americký bankovní sektor | Dvojité recese | Bretton Woods | Měnové politiky v USA | Cenu plynu | Mimořádné dividendy | Vývoj ceny akcie Netflix | GLOBALT Investments | Sloupcový graf | Silvergate Capital | Forex pár | GBP CHF | Australská vláda | Affirm Holdings | Americké statistiky | Sektory technologií | Investice do akciových titulů | Vyčerpanost býků | Dnešní zprávy | Výbor FOMC | Míra nezaměstnanosti v EU | Banka Sberbank | Oblast fiskální politiky | BAL | Návratnost | Komplexní analýzy | Největší pohyby | Volatilní červen | Odchod investorů | Vysoké devizové rezervy | Možný zisk | Nákupní obchod | Long Term | Výsledky breakoutových strategií | Mzda | Dynamický support | Makléřská společnost | Express | Křížové měnové páry | Index amerického dolaru | Pokles aktivity v podnikatelském sektoru | Nový Zéland | Prohlášení Fedu | Investiční doporučení | Globální měny | Holubice | Formace Bearish Engulfing | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Snížit úrokové sazby | Hlavní německý akciový index | Bankovní asociace | Cena futures | NASDAQ:WBA | Kryptoměnový svět | Upstart Holdings | Koronavirus | Worldgovernmentbonds | Zhodnocení účtu | Naplnění prognózy | Obchodní grafy | Apetit k riziku | Stav globální ekonomiky | Nebezpečí | Virgínie | Jestřábí tlak | Akcie Garmin Ltd. | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Růstové investování | Geopolitická krize | Tvrdá recese | Vyčerpání kupců | Klíčové centrální banky | Růst měnového páru EUR/USD | Očekávání do budoucnosti | Analýza | Pozitivní sentiment na trzích | Akcie HP | Americká obchodní bilance | Hedgers | Carrier Global | Míra inflace v EU | Růstová portfolia | Portfolio cenných papírů | Slabé makro | Vybrat zisk | Nárůst případů koronaviru | Obdélníková formace | Risk-off sentiment | Oslabování švýcarského franku | Svíčkový pattern | Omezování nákupů dluhopisů | Nevyplněný Fair Value Gap | Předsedkyně Evropské komise | Nižší likvidita | Znehodnocení hodnoty měny | Reakce dolaru | Macromicro | Dividendově růstové investování | DLTR | Automatizované obchodní systémy | Štěstí | Isabel Schnabelová | Vyhlídky dolaru | Powellovo sdělení | Exelon | Snížení rizikových spreadů | Vstup do dlouhé pozice | Citrix Systems | Vývoj španělského akciového indexu | Ondřej Hartman | Poradenství | Přeprodané podmínky | Société Générale | Vlna zdražování v Německu | Vývoj tržní kapitalizace | Objem průmyslových zakázek | Světové akciové trhy | Vlastnictví | Vlna omikronu | TD Bank | Overlap support | Formace Bullish Engulfing | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Pravidla regulace | Program nákupů dluhopisů | Technické signály | Náskok před konkurencí | Rostoucí mzdy | Institut ZEW | Hnutí Hamás | NBH | Instrumenty | Halving | Nákupní iniciativní svíčka | Německá nezaměstnanost | Americké vlády | Vývoj ceny akcií Apple | Tipy pro začínající | Jim Reid | Odborová organizace | Forex kalendář | Hospodářský růst v EU | První pravidlo FX | Správa | Americký výrobní sektor | Vývoj inflace a mezd | Zátěžové testy bank | Býčí rally | Clustery | Nákupní párty | Bělorusko | Vývoj finančních instrumentů | Závazek | Ekonomická nálada v EU | TD Research | Struktury ceny | Býčí pattern | SPARK | Rezistentní zóny | CMCSA | Klidný trh | Hegemonie dolaru | Silný býčí signál | Webináře Trading Room | Index USD | Prolomení parity | Euro ECB | Drahá auta | Vydělat na Bitcoinu | Člen Rady guvernérů Fedu | Apreciace dolaru | Vývoj základní úrokové sazby v USA | Imbalance vytvořené z více svíček | NYSE:VLO | Žádná imbalance | Vyšší low | Odborné přednášky | Trend měnového páru | Dollar-Cost Averaging | Snížení likvidity | SCHW | Nízká inflace | Časovaná bomba | Truist Advisory Services | Rezistence | Olívia Lacenová | Akciové portfolio Tomáše Vranky | LBBW | Rozšiřování úrokového diferenciálu | Dominance amerického dolaru | ProSiebenSat.1 Media | PayPal Holdings Inc | Historie se opakuje | Rekordní růst | Banka Morgan Stanley | Jádrový PCE inflační index | Internetová televize | Sentiment v ekonomice | Blahobyt | Růst cen plynu v Evropě | Sell obchod | Nasdaq Composite Index | Zpráva CFTC | Netflix | Forex trhy | Průmyslový index Dow Jones | Historické zkušenosti | Měnové krize | Santa rally | Fundamentální analýza pro začátečníky | Vývoj jádrové inflace v USA | Tým Admirals | Liz McKeownová | Kroky Bank of England | USD JPY | FX Strategy | Prodej státních dluhopisů | Akcie USA | Medvědí trend | Société Générale Group | Znalosti tradingu | Situace na americkém trhu práce | Ceteris paribus | DRIP | Silný základ | AI | Hodnocení ekonomiky | Elliottovy vlny | Zisk z minulého měsíce | Inflační index | Absence Money-Managementu | Vývoj amerického akciového indexu | Euro dolů | Nákupní příkazy | Daimler | Nákup aktiv | 5G | Snižování fiskálních schodků | Zvyšování úrokového nákladu | ICT | Nákup indexu S&P 500 | FCNCA | Martin Gregor | HDP ve Spojených státech | Snižování tempa nákupů dluhopisů | WELL | City | Býčí kanál | Zákony Evropské unie | Tržby v Německu | Fibonacciho extenze | Signature | MUFG Bank | Světové rezervní měny | Posílení | CNBC | Ukrajinské síly | Linie odporu | Největší banky | Tržby v eurozóně | Rally akcií | Makroekonomický fundament | Konspirační teorie | Překřížení klouzavých průměrů | Extrémní růst | Pracovní místa | Měny v regionu | ICM | Nižší daně | CEF dividendy | Louis Vuitton | Pohled na akciové trhy | Forexový pamětník | Současné tržní prostředí | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Tržní hodnota | Markit | Vakcinace | Včerejší seance | Vlna poklesu | Události v eurozóně | Medvědí potenciál | Přebytek běžného účtu | Vývojář čipů | Dollar Index | Imbalance v tradingu | EURUSD | Obchodníci dnes | Formace Pin Bar | Futures na zlato | BuzzFeed | Nová varianta covidu | Depreciace | Dlouhodobý pohled | Krok za krokem | Inside Bar | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Praktické příklady | Rozhodnutí americké centrální banky | Halliburton | Jason Pride | Trendový indikátor | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | ČSOB | Čínská telekomunikační společnost | NFP | Béžová kniha | Cílové ceny | Americký dolar dnes | Snižování sazeb v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | WIG20 | Tradingové nápady | Očekávaná reakce | Počasí v Brazílii | Centrální bankéři z Fedu | Průmyslová výroba v Evropské unii | Longovat | Vít Hradil | Longové obchody | CSCO | Unie | Ekonomika USA | Technický pullback | ECB minutes | Nasdaq Composite | Výkon | Analytička | Technická analýza (TA) | InterContinental | Ruská federace | Data ze Spojených států | Rozdělení zisku | Psychologické hladiny | Jádrová spotřebitelská inflace | Vysoké úrokové sazby | Medvědí svíčka | Německý ministr zdravotnictví | Zasedání FOMC | Pokles k supportu | Trpělivost | Sentiment na akciových trzích | Zisk z obchodu | Konsolidační stav | Proražení rezistence | Volatilní měnový pár | Investovat | Obchodní napětí | NFP report | Plynový armageddon | Komoditní | Možný scénář | Konstrukce portfolia | Německé maloobchodní tržby | Vklady | Politický šok | Mário Centeno | Práce v Německu | Buy obchody | John Williams | NDX100 | Velké ztráty | Norsko | Obchodní signály | Formace hlava a ramena | Slabé měny | Společnost Pfizer | Události tohoto týdne | Členka Rady guvernérů | Ulta Beauty | Hlavní ekonom ECB | Inflační trend | Akcie Intel Corporation | Zprávy o nezaměstnanosti | Německá bankovní společnost | Statistická arbitráž | Měnové instituce | Sazby Fedu | Procter & Gamble | Výjimečný stav | Celkový objem obchodů | Zhodnocení prostředků | RSI indikátor | Neomezené nákupy | Hoteliéři | Mozek | Akciový index S&P 500 | Akcie Procter & Gamble | Americký index | Trendové pohyby | Investování na kapitálových trzích | Technická analýza měnových párů | Realitní bublina | Index výroby | Dobrý nápad | Stav energetické nouze | Třída aktiv | NAHB | Supporty a rezistence | Vyjednávání o zvýšení stropu | Tick Chart Trader | Vedoucí představitelé americké centrální banky | Rostoucí struktura | První obchod | Indikátory volatility | Švýcarská vláda | Americké centrální banky | Svět kryptoměn | Varianty covidu | Šéf švýcarské centrální banky | Sledování ceny | Honeywell International Inc. | Hodnotové akcie | Otevírací cena | Výrobní index ISM | Akcie First Citizens | Fusion | Napjatá situace na trhu práce | Analýza páru EUR/USD | FVG | Omicron | Největší světová kryptoměna | Oblasti konsolidace | Silicon Valley Bank (SVB) | ETF na kryptoměny | Dobrá čísla | Panika na trzích | Platební neschopnost | Cena akciového indexu | Silné akcie | Bitcoin obchodovanými na burze | Ruské společnosti | Breaky struktury | Celosvětová recese | Parita EUR/USD | Společnost Genesis | Vývoj akcie ČEZ | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | Akademické aktivity | ADR | Otevřít obchodní účet | Minerva | Pandemie COVID | Dobré výsledky | Vliv na americký dolar | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Nárůst volatility | Reakce centrální banky | Tradiční odvětví | CIBC Capital Markets | Rychlejší růst inflace | Závislost na dolaru | Poměr rizika a zisku | Globální finanční systém | Pip value | UBS | Představitel ECB | Bank of America (BofA) | DPH v Německu | Technické nastavení | Analýza makroekonomických zpráv | Nasdaq akcie | České koruny | HDP v Kanadě | Rok 2020 | Žádný trend | Vybrané měny | Banka UBS | Zastavení intervencí | Wolfstreet | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Raphael Bostic | Kolaps dolaru | Příklad zaplněného prostoru | Akciové tituly | Vysoké ceny energií | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Modelový aparát | Růst cen plynu | Pokles turecké liry | Vakcína | APA Corporation | Objem obchodů s fondy na spotový bitcoin | Předpověď | Ulta Beauty Inc | Vývoj bilance běžného účtu | Tempo růstu průmyslové výroby | HUM | DJIA | BOS | Nastavení Profit-Targetu | Záporožská jaderná elektrárna | Úrokové sazby Fedu | S&P/ASX 200 | Konec roku | Střednědobý výhled | Bearish Market | Spotřebitelské ceny ve Švýcarsku | Nižší low | Poptávka po kovech | Pojem imbalance | Výkonnost | Snížení poptávky | Vyšší ceny ropy | Silná rally | Obchodní války | Trading měnových trhů | Spotřebitelské ceny v únoru | Burza FTX | Flat | Index regionálních bank | Příjmy z reklamy | Asie | The Travelers Companies | Trend oslabování | Hospodářský růst v eurozóně | Forexové trhy | Automobilky | Hodnoty COT | Snižování sazeb | Euro roste | Nejziskovější | Noční obchodování | Povinné očkování | National Australia Bank (NAB) | Výnosy USD | Bilion | FRC | Důležité zprávy z USA | CFA Institute | Carry trade | Intradenní obchody | Výsledky společnosti | Intervence ČNB | Americké měny | Northrop Grumman | CCL | Německý výrobce | Žádný výnos | Inflace v Evropě | Lockdowny v Číně | Porsche SE | Dlouhodobé obchodování | Výkonnost indexů | Přehled | Zhoršení nálady | Rady expertů | Plyn | Neteller | Intradenní analýza | Členství v NATO | Export v dubnu | Akcie Broadcomu | Přehřátý trh práce | Vstupní signál | Riziková přirážka | Nové all-time high | Týdenní pivot | Hennessy | Guvernér Glapinski | Hospodaření | Propad akcií | Futures | Makléřská společnost Genesis | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | FXstreet.cz | Finanční ztráty | Nová all-time high | Růst aktivity zpracovatelského sektoru | Zdeněk (Sid) | Title Transfer Facility (TTF) | Indikátor Purple Strike | Simple Moving Average | Štědrý den | | Bezpečná aktiva | Členka rady guvernérů | Target Profit | IBEX 35 | Pokles ceny | Carry trade pozice | Parlamentní volby | Měsíční data | Nemovitosti | CHF | Oživení světové ekonomiky | Absence kupců | Růst akcie | Výběr měny k obchodování | Maryland | Tipy pro začínající obchodníky | Fatih Birol | Futures trhy | AXS Investments | Obchody | Dominance USD | Obratový pattern | Ondřej Janata | Ropné futures | Míra nezaměstnanosti v Německu | James Bullard | Zdravý selský rozum | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Dění na Ukrajině | RSI MULTIFRAME | Americká data | xStation Mobile | WEN | Nákup jüanů | Wall Street Journal (WSJ) | Depozitní sazba Evropské centrální banky | Podpora | Setkání ministrů financí | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Boris Johnson | Prodej v USA | Index CPI | Fundamenty z USA | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Americký HDP | Akciový index | Klesající tendence | Posilování měn | Zdeněk - SID | Electronic Arts | Pattern ABCD | Inflace v únoru | Údaje o prodejích | Analýzy více časových rámců | Technická rezistence | Klaviyo | Změny sazeb | Svíčkový graf | Tendr | Rozjezd turistické sezóny | Akcie banky | Úrokové sazby ve Spojených státech | SPOT | Koronavirové lockdowny | Setkání ministrů financí EU | Zlepšení | Akciový index Nasdaq | Multitimeframe | Vysoké ceny nemovitostí | Velké americké banky | Inženýrské stavitelství | Německé volby | Úspěšný trading | First Republic | Dolar australský | Hospodářský výhled | Síla dolaru | Strop na ruskou ropu | Měsíční report finančních trhů | Vyšší časové rámce | Fair Value Gapy | ATH | Medián | Portfólia | Royal Caribbean Cruises | RBC | ICT a SMC | Aleš Michl | Maloobchodní prodeje | Akcie Pfizeru | Oblíbený měnový pár | Supportní pásmo | Obchodování pásma | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | OpenAI | Lulo Rose | Manažeři | Seance v USA | Konkurent | JDE | Macromicro.com | Přísnější Fed | Nano | Destatis | Rozhodnutí Číny | Očekávání trhu | Velmi volatilní měnový pár | Trend odklonu od amerického dolaru | Německá energetická společnost | Ekonomie | Sada dat | Objem obchodů na burzách | Extrémně silný dolar | UBS Global Wealth Management | Koncern RWE | Federální úřad pro letectví | Zahraniční forex | Ohraničení imbalance | Prognóza ČNB | Sílící dolar | Krátkodobé dno | Indikátor ZigZag | Automobilka Hyundai | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Pokles ceny stříbra | MJ | Polský premiér | Zrychlení růstu | Surové ropy | Portugalsko | Pattern Pin Bar | Spotřebitelské ceny | Akumulace | Ekonomické zpomalení | Úrokový rozdíl | Pšenice vs. káva | Slabé výsledky | Geopolitické faktory | MarketAxess Holdings | Nejnovější údaje | Zákaz dovozu | Cenové výkyvy | Vyhlášení předčasných voleb | Úrokový spread | Vysoká volatilita trhů | Chování amerického dolaru | Rostoucí úrokové sazby | Vyrovnat ztráty | Silná měna | Jak se stát forexovým obchodníkem | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Vývoj kryptoměny | Pokles spotřebitelských cen | Americké úrokové sazby | Akcie ve Spojených státech | Akcie Nvidie | Medvědí rally | BANXICO | Profesionální obchodník | Nevyhnutelná devalvace | Haruhiko Kuroda | T. Rowe Price | Riskovat na trzích | Nvidia | Hlavní index CSI 300 | Státní dluhopisy | Wynn Resorts | Americký ministr zahraničí | Příjmy a výdaje | Dividend reinvestment plan | Rizikový management | CL | Munich | Index nákupních manažerů (PMI) | Velké objemy | Index Nasdaq Composite | Zadlužení | Prodejní příležitost | Latinská Amerika | Plug-in Admirals | EU a USA | xStation5 | Úroveň parity | Globální ekonomický růst | Statistické údaje | Dlouhodobí investoři | Supporty | Projev šéfky ECB | Zastavení růstu | USD majors páry | Hotovost | Komodity zlato | Čínská společnost | Německo | Významné úrovně | Trh japonského jenu | Růst akciového trhu | Japonská centrální banka | Boční trend | Banka Silvergate | Vyhlídky ekonomiky | Načasování snížení úrokových sazeb | Hlavní ekonom | Vyčerpanost medvědů | Spojené státy americké | Ekonomické statistiky | MT4 | Kurz pro začátečníky | Estee Lauder | Seriál o Forexu | Cena amerického dolaru | Dolarový index (USDIDX) | Albemarle Corp | Konec dolaru | Nákup fyzického zlata | Klínová formace | Kurzy měnových párů | Zavedení dovozních cel | Americká makléřská společnost | GEN | Bezpečného útočiště | Rostoucí trendová linie | Pád Silicon Valley Bank | Buy signály | Lael Brainardová | Mártiňš Kazáks | Zisky na forexu | Náklady na obchod | Church & Dwight | AAA | Vice | Emerging markets | Analýza fundamentálních událostí | Černá středa | Opačný trend | Měnový pár EUR/HUF | Výnosy italských dluhopisů | Capital Markets | Kurzotvorný faktor | Hladiny rezistence | Uzavírání ekonomiky | Slabá čínská ekonomika | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Ekonomika Německo | Robert Kaplan | Goldman Sachs Group | Zprávy a události | Ceny v eurozóně | Aktuální tržní podmínky | Piper Sandler | Politické faktory | Shrnutí obchodní seance | Mikro loty | Arnault | Růst ceny ropy | Snižování rozvahy Fedu | Závislost | Vývoj akcie | Náměstek ministra financí | Králem bude hotovost | Meta Platforms | Pozice | MAST | Cena kávy arabica | TopForex | Adobe Systems | Akciový výprodej | Platební prostředek | EURUSD (6E) | Klíčové makroekonomické ukazatele | Technické patterny | Rezistence obchodního pásma | Odraz na finančních trzích | GBP USD | Porovnání vývoje výnosu | XTB | Načasování obchodů | Uptrend | Mario Centeno | Pád dolaru | ULTA | Úrovně retracementu | Dolarové páry | Vzdělávací webináře | Dlouhodobý investor | Globalt | John Doyle | INSEE | Pšenice | Britský akciový trh | Tradingové kariéry | Zpřísňováním měnové politiky | Riziková měna | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | BofA | Výprodej na amerických akciích | Další růst úroků | Koronavirová epidemie | Hodnota jednoho pipu | Výhled dolaru | Thomas Martin | Depozitní sazby ECB | Denní rutiny | Akcie Newmont | Mario Draghi | Sektor služeb | Konsolidace ceny | Investoři se strategií | 3cAnalysis | Kritický týden | Simple Moving Average (SMA) | Akcie společnosti Salesforce | FXstreet | Pohyb koruny | NewAge | Velcí hráči | Hlavní úrokové sazby ECB | Počet případů koronaviru | Rovnováha na trhu | AbbVie | Vývoj indexu Nasdaq | Ruská centrální banka | Next | Le Penová | Regulace trhů s kryptoměnami | Nálada na trzích | Přebytek německé obchodní bilance | Britský pracovní trh | Smíšený signál | Podnikatelská aktivita | Henrique Tomé | Americká ministryně financí | Nejnovější zprávy | Riziko | Šéf banky | Smart money | Vývoj ceny | Nízké ceny energií | Brad Smith | Měsíční report | Futures zlata | Termínové kontrakty | Vedení centrální banky | Volatilita je nízká | Expirace | Ruský ministr | Inflace spotřebitelských cen | Zasedání britské centrální banky | Damoklův meč | Soudní spor | Chicagský index nákupních manažerů | Směrnice | First Solar Inc | Daily FX | Důležité makroekonomické zprávy | Bitcoin obchodovanými na burze (ETF) | Dnešní prohlášení | Známky konjunktury | Ekonomický optimismus | Globální sentiment | Uchování reálné kupní síly | USD CHF | Vývoj základní úrokové sazby | Týdenní analýza | Cyber Monday | Analýza hlavních měnových párů | Hang Seng | Jean-Luc Mélenchon | Úspěch na akciovém trhu | Pokles průmyslové produkce | Stop hunting | Dluhopisový trh | Price Action obchody | Společnost Nike | Sazby beze změny | EK | Aktuální prognóza | Objem aktiv | Cenový graf | Západní Virgínie | Evropské země | První rezistence | Americká investiční společnost | Krypto | Francouzský prezident | Počasí | Investment Counsel | Vysoká likvidita | Co bude | Big Order | Politické napětí | Německý index DAX | Prudká inflace | Zveřejnění zpráv | Nárůst sazeb | EUR/GBP | Opatření | Správné strategie | IOO | ALGN | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Evropský regulátor | Celkový výsledek | Webináře | Prostor pro další růst | Páteční NFP | Zemědělství | Francouzský statistický úřad INSEE | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Maďarská centrální banka | Evropské akciové indexy | WHO | Výstup z obchodu | Fondy na spotový bitcoin | Pád bitcoinu | Oživení německé ekonomiky | Příkaz stop-loss | Nová generace | Překážky | Linde | Kurz eura a dolaru | Amazon | ECB Luis De Guindos | Marathon | Fiskální politika | Vývoj běžného účtu platební bilance | Analytik | Etherea | Základní úrokové sazby v USA | Dluhový trh | Přivýdělek | Finanční systém | Investing | Program odkupu aktiv | CoinDesk | Match Group | Oscilátory | U.S. Bank | Finanční svět | Britský trh práce | Evropské investiční banky | Vývoj velikosti bilance Fedu | Fair Value | Index DAX | Obchodování v obchodní range | Americké trhy | Video | Analýza intradenního pohybu | Neomezené nákupy státních dluhopisů | EMA | Cena akciového indexu S&P 500 | Buy-and-Hold | SEC | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Automobilový holding | Německé dluhopisy | Akcie Medtronic | Technický nástroj | Finanční podmínky | Zamyšlení | Dividend growth | Louis Vuitton Moet Hennessy | UBS Wealth Management | Evropské indexy | Pozornost obchodníků | Negativní stav globální ekonomiky | Společnost Lufthansa | JP Morgan | Oblasti likvidity | Průmyslové podniky | Dopad na sentiment | Travelers | Jestřáb | Přehřátý trh | Medvědí fáze | Varovné znamení | Situace okolo koronaviru | Důvody pro posílení | Hedging | Předkrizové úrovně | Throwback | Spojené státy | Tržní hráči | Imbalance vytvořené na bullish svíčce | Makroekonomická analýza | Štěpení | Prudký růst cen | Virus | Průraz trendové linie | Redukce | REIT | Index euro stoxx 50 | Daňové změny | Eurozóna | Nulové úroky | EBRD | Odrazy | Country Garden | SMA 20 | Americký regulátor | Nejobchodovanější měnový pár | Důležitý support | Walgreens Boots Alliance | Investice do rozšiřování kapacit | Světové centrální banky | Statut | Premiérka | PCE inflační index | NDAQ | Společnost Exxon Mobil | Pozitivní výsledky | Index PCE | Multitimeframe analýza | Emise | XTB Research | Regrese | Podnikatelské aktivity v USA | Světová turistická organizace (UNWTO) | Nákupní pohyb | MF | Týdenní nárůst | Akcie SolarEdge Technologies | Časový horizont | Home Depot | Základní pravidla systému obchodování | Konzervativní uložení finančních prostředků | HDP z Číny | Počet obchodů | Grab | Prudké výkyvy | Vlna zdražování | Dow Jones | Dlouhodobé trendy | Konflikt v Evropě | Agilent | Lucid Group | Globální energetická krize | Umělé nadhodnocení | Prodejní reakce | Potenciál poklesu | Ministerstvo financí | Nadějné zprávy | Pokles libry | Americký ISM | Cena termínového kontraktu | Ceny zemního plynu v Evropě | Graf akciového indexu S&P 500 | Krize v Evropě | Wealth Management | Holubičí rétorika | ABC | Překoupené signály | Tisková konference šéfa Fedu Powella | Biden | HDP EU | Premiérka Liz Truss | Budoucnost | Dodavatelské řetězce | Banky | Akcie Walgreens Boots Alliance | Průmyslová výroba v Británii | Intervenovat | Brexit průmyslu | Bilance | Prezident Microsoftu | Nordea Markets | Oscilátor | NASDAQ 100 | Peking | Umělé nadhodnocení franku | Nákup dluhopisů | Podnik | RBC Capital Markets | Údaje o sentimentu | Durace | 737 MAX | Jak trh reaguje | Nominální růst HDP | Konzervativci | Lennar | Letní období | Tomáš Holub | Linie neckline | News | Dynamické supporty a rezistence | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Iniciativní svíčka | Ford Motor | Protesty v Číně | Microsoft Corp | Fiskální balík | Klaas Knot | Dovozce ruského plynu | JPMorgan Chase | Chování velkých hráčů | SPD | Žlutý kov | Pravidla systému obchodování | Francouzská centrální banka | Slabé stránky | Akční plán | Solidní výsledky | Nálada německých spotřebitelů | Dezinflační trend | Pozornost trhu | Investovat peníze | Vývoj jádrové inflace v eurozóně | Psychologické úrovně | Doporučení | Motor Sič | Ocenění | Býčí Pin Bar | Rizikový sentiment | Lockdowny | Investiční cíle | Prolomení oblasti | Vývoj ceny dřeva | Inflace ve Velké Británii | USD/CNY | Zkapalněný zemní plyn | Nesoulad | Vítězství Donalda Trumpa | Prohlášení | Prodeje | Akcie Hasbro | Politici | Pravidla Money-Managementu | Hyundai Motor | Tempo růstu HDP | Kurz EUR | Rozhodnutí australské centrální banky | Italský dluh | Obchodování na měnovém trhu | Dobré obchodní signály | Trader | BioXcel Therapeutics | Obchodní podmínky | Sankce USA | Finanční situace | Dopady amerických voleb | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Společnost Sony | Nové peníze | Tedros Adhanom | Výrobce elektromobilů | Chování spotřebitelů | Impulzy | Měnový pár | Analýza Elliottových vln | Nadměrná důvěra | Futures na americký dolarový index | Lockheed Martin Corporation | Cena dnes | Tempo inflace | Dnešní události | EUR JPY | Akcie JPMorgan Chase & Co | Výhledy | Cenový výběžek | Nové vedení | ARM Holdings | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Forex aktuálně | Uložení finančních prostředků | USD/CAD | Měny s vysokým výnosem | G7 | Větší pokles | Rakouský lockdown | Celková inflace | Varianta covidu | Holding Porsche SE | Obnovení růstu | Sektor služeb v USA | Trend je tvůj přítel | Investování pravidelně měsíčně | Rostoucí ceny komodit | Trend klesající | Statistický úřad | Java API | Ziskové pozice | Kotace | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Sazba Fedu | Vývoj meziroční spotřebitelské inflace | American Express | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Deindustrializace | Price Action strategie | Vývoj ceny kryptoměny | Základní sazba | Zahraniční bilance | Podnikání | Úroková míra | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Poptávky po dolaru | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Americká půjčovna kryptoměn | Obchodní příležitosti | Aktuální sentiment | Kurz GBP | SEDG | Co je to imbalance? | Nerovnováha | Nevyváženost | Experimentální vakcíny | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Oblasti S/R zóny | Ekonom | Superpočítač | Cena barelu ropy | USA | Býčí scénář | Hormel | Značení imbalancí | WhatsApp | Japonský index Nikkei | Magnet na cenu | Značení imbalancí pomocí indikátoru | Obchodní válka | Snížení ekonomické aktivity | Vyšší výnosy | Prodejní pozice | Aktuální situace | Prolomení vstupní S/R zóny | Hladina supportu | Estée Lauder | Akcie Fortinet | Světové akciové indexy | Zlato | Procyklické měny | Historické údaje | Novo Nordisk | Problémy Evropy | Focus | Index Nikkei 225 | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Inflační report | Řešení inflace | Evropské maloobchodní tržby | Hewlett Packard Enterprise | Greg Bassuk | Společnost Media for Europe | GOOGL | Průměrování | Porovnání výnosů | Hospodářství Velké Británie | Míra poklesu | 10leté bondy | Newell Brands Inc | Zastropování cen | Swingová minima | Geopolitika | Zpomalování inflace | Glenmede | Zajištění dodávek plynu | Philip Morris | Výhled roku 2024 | Buy Stop | Pandemie ve Spojených státech | Akcie Charter Communications | Poptávka po bezpečném přístavu | Imbalance vytvořené bez fundamentu | Nasdaq | Společná evropská měna | FED sazby | Společnost Meta | Falešný signál | PMI index | Bankrot Silicon Valley Bank | PMI ve službách | Uzavření obchodu | Volkswagen | Dolar vůči jüanu | Geopolitická situace | Vývoj objemu aktiv | Intradenní strategie | Jakub Kraľovanský | Průměrná cena | Pips | Odhady analytiků | MIC | Vítězství | Cena kávy | Ministerstvo práce | Trustly | Geopolitické napětí | Zemní plyn (LNG) | Ministři financí EU | Bloky | Skupina Colt CZ | Spekulanti | Cenový vývoj | Camelot | Nový kmen koronaviru | Průmysl a stavebnictví | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Výsledky amerických voleb | Hikkake | Výprodeje akcií | Akciová riziková přirážka | Domácí poptávka | Michigan Consumer Sentiment | Akcie Disney | Americký akciový index S&P 500 | Likvidity na trhu | Slabé euro | Server FXStreet | Nárůst rizikové averze | Norton | Americká seance | Vyšší inflace | CFA | Signál pro medvědy | Centrální banka Japonska | Imbalance - Fair Value Gap | Verizon Communications | Stochastic | Práce | Fox | Dukascopy Europe | Etsy | Setkání lídrů | Zdražování v Německu | FOREX | Údaje o inflaci | Akcie GE | Výrobní náklady | Akcie Under Armour | Investice firem | Výhled růstu ekonomiky | Krátkodobý rostoucí trend | Herbert Diess | Společnost JPMorgan | Zpomalení hospodářského růstu | Německá inflace | NYSE:NKE | CME Fed Watch | Silné stagflace | Obchodování korekcí | DPH u elektřiny | Měnový kurs | Omezení exportu | AMZN | Polský zlotý a maďarský forint | Černá labuť | Akcie First Republic | Průlom | Spotový bitcoin obchodovanými na burze | Zasedání Rady guvernérů | Akcie Twitter | Aktualizovaná prognóza | Investment | Prodej eura | Podíl dolaru | Omezení cen plynu | Doplněk pro lepší analýzu | Technický obchodník | Francouzský ministr financí | Zákaz dovozu ruské ropy | Znehodnocujícího platidla | Agentura Moody's | Zásobníky | Sell Weaker | Akcie Berkshire | VIAC | Informace o trhu | Novozélandská centrální banka | Sentiment v eurozóně | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Zprávy z Německa | Držení plné zaměstnanosti | Netradiční měnové páry | Proražená rezistence | IFRX | Výraznější pokles | Ceny dolaru | Začínající obchodníci | Wheel | Klesající struktura | Pokračující geopolitické napětí | Obchodní dohody | OTC | Vypuknutí válečného konfliktu | ActionForex | Ronald Ižip | Pozitivní komentáře | Klesající inflace | Silná koruna | Astrazeneca | Graf EUR/USD | Počet nezaměstnaných | Se Sidem o Forexu | Institucionální obchodníci | Výskyt koronaviru | Obchodování na newyorské burze | Bearish svíčky | Evropské akciové trhy | Zahájení nového krátkodobého trendu | Vývoj na trhu | Větší imbalance | Tempo růstu čínské ekonomiky | Cyklus utahování měnové politiky | Doji svíčka | MyFxBook | Situace na akciovém trhu | APP.US | Výrobní ceny v Číně | Dluhový strop USA | STP | Zmírnění sankcí | Vybírání likvidity | Kryptoměny | Forex trading | Summit EU | Změny úrokových sazeb | Low | Crédit Agricole | ONS | Taiwan Semiconductor | Analýzy pohybů měnového páru | Prodejní ceny | Vývoj měnových párů | Nápad | Ekonomické aktivity | Odborník na ropný trh | Býčí trend | INTC | NKE | Výrobce elektromobilů Tesla | Slábnoucí euro | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Zvýšený zájem | Inflace v Kanadě | Tvrdohlavost | Breakout rezistence | DGI | Vývoj české koruny | Další pokles | Růst inflace v USA | Výhled měnové politiky | Úvěr | Investiční společnosti | Americká centrální banka dnes | Mzdy | Cyprus Securities and Exchange Commission | Kryptoměna ethereum | Akcie | SECO | Úspěch | Stimuly | Daně z mimořádných zisků | Uvolnit měnovou politiku | Kyber | Jerome Powell | ENPH | FVG (Fair Value Gap) | Transparentní řešení | Úroková sazba v eurozóně | Francouzské akcie | Uzavření továren | Makro zprávy | Volby | Australian Securities and Investments Commission | Evropský průmysl | Ukazatele | Moving Average | Akcie Apple Inc. | FXDAILY | Miliardář | Umělá inteligence | Obavy ze stagflace | Asijský index | Umění | Adobe Analytics | Vladimir Putin | CPI v eurozóně | Třetí světová válka | Američtí zákonodárci | Oživení globální ekonomiky | Inflační epizoda | Disney | Americká burza | Nonfarm Payrolls | NYSE: MRK | Varování před riziky | Hospodaření firem | Index dolaru | Intervence centrálních bank | Backtestování | Index relativní síly | Nižší volatilita | Británie | Cena zemního plynu | APPS | Průmyslová výroba v USA | COT | Novoroční korekce | Nová auta | Tranzit ruské ropy | Krátkodobý výhled | Vývoj jádrové inflace | Strategie ECB | Admiral Markets Forex Kalendář | Americká vláda | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Indikátor ekonomického sentimentu | Společnost Gazprom | Indikace RSI | USD/JPY | Graf dne | Zlepšení nálady | Co je to imbalance v tradingu | Hra o pravděpodobnosti | Trader 2.0 | Altria Group | Pečlivé analýzy | Maloobchodní tržby v eurozóně | Síly dílčí měny | Norská koruna | Belgie | Vlnový pattern v grafu | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Zápis z lednového zasedání Fedu | ČR | Currency | Podniky | Krátkodobá rezistence | Obří deficit | SJM | Strukturální změny | Měsíční měnový report | Vyšetřování | Sentiment trhu | Olaf Scholz | Významné události | David Frost | Analytický tým | Inflace v USA | Kurz EURUSD | Ministr financí Jeremy Hunt | Geopolitické dění | Omezování nákupů aktiv | Commitment of Traders | NERV | Dollar General | Ekonomika Evropské unie | Obchodování na forexu | Důležitá zpráva | Obchodní výhled | Nedostatek zboží | Očkování | Kola kvantitativního uvolňování | Profitabilní trader | Výsledek voleb ve Francii | Současný klesající trend | Psychologické překážky | Denní propad | Agresivní pohyb ceny | Analytici banky | SPX | Jihoafrický rand
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

PARAMOUNT GROWTH
Paras Anand
PARA.US
Pardubický pivovar
Parenta Financial Services
Parenta Financial Services Limited
Paretova analýza
Paretovo pravidlo
Paretův princip
Pár euro-dolar

Následující klíčová slova

Pari FX Trade
Paris Saint-Germain
Parita
Parita eura
Parita EUR/USD
Parita EURUSD
Parita kupní síly
Parita na eurodolaru
Parita na trhu
Parita na trhu eura
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít