Čtvrtek 26. leden 2023 23:05
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple panelová diskuze
reklama
Purple panelová diskuze

Klíčová slova - Salvador

img

Bitcoin překonává hranici 20 000 dolarů

16.01.2023 Bitcoin se poprvé od listopadu loňského roku vyšplhal na hodnotu vyšší než 20 000 USD, protože tato kryptoměna pokračuje v úžasné formě. Poté, co se na konci loňského roku bitcoin na platformě eToro obchodoval pod 16 300 USD, vzrostl o 29 % a nyní se obchoduje těsně pod 20 900 USD.
img

Salvadorský kongres schválil legislativu umožňující získávání finančních prostředků prostřednictvím „Volcano Bonds“

16.01.2023 El Salvador, první země, která v září 2021 učinila z Bitcoinu zákonné platidlo, schválila legislativu, která zemi umožňuje vydávat dluhopisy kryté bitcoiny. 
img

El Salvador připravil cestu pro dluhopisy kryté bitcoiny

12.01.2023 El Salvador schválil přelomovou legislativu poskytující právní rámec pro bitcoinový dluhopis známý jako „Volcano Bond“, který bude použit ke splacení státního dluhu a financování výstavby navrhovaného „Bitcoin City“.
img

Krypto news: Kryptoměny otevírají nový rok se zisky. Solana pokračuje v býčím pohybu 📈

02.01.2023 Trh s kryptoměnami začíná začátek roku v lepší náladě, Bitcoin obhájil úroveň 16 500 USD. Vzhledem k tomu, že americké indexy a britský akciový trh jsou dnes zavřené, se však může ukázat, že toto oživení bude krátkodobé a bude hodně záležet na atmosféře na Wall Street v následujících dnech. Volatilita bitcoinu, stejně jako ostatních hlavních kryptoměn, v posledních dvou prosincových týdnech mohutně poklesla. 'Král kryptoměn' se dnes opět pohybuje kolem 16 750 dolarů, Solana posiluje o téměř 11 % a obchoduje se poblíž 11 dolarů, komentář Vitalika Buterina zastavil medvědí trend.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 2. ledna 2023

02.01.2023 Salvador, tzn. první země, která legalizovala bitcoin, byl z hlediska celkového počtu nainstalovaných kryptomatů sesazen z trůnu. Stalo se tak, když Austrálie zaznamenala 216 bankomatů vstupujících do roku 2023.
img

Salvador vzdělává studenty o bitcoinech, připravuje tím cestu pro další přijetí

27.12.2022 Salvador podniká další kroky k prosazení hromadné adopce bitcoinů prostřednictvím vzdělávání studentů. 
img

Miliardář Tim Draper říká, že bitcoin z El Salvadoru udělá jeden z nejbohatších národů 

09.12.2022 Investor Tim Draper prohlásil, že věří, že bitcoin pravděpodobně El Salvador změní z jedné z nejchudších zemí světa na jednu z nejbohatších.
img

Kryptoměnový ráj? Salvador připravuje nový zákon pro všechny kryptoměny

23.11.2022 V návaznosti na svůj průlomový zákon o bitcoinech se v současné době El Salvador snaží soudit o širší odvětví krypto aktiv.
img

Koupit jeden bitcoin denně – je to dobrý nápad?

18.11.2022 Od té doby je věrným zastáncem bitcoinu, a to i navzdory nepříznivým událostem, které přispěly k propadu BTC. Pozoruhodné je, že Bukele dnes na svém profilu na Twitteru oznámil, že od 18. listopadu 2022 bude El Salvador nakupovat jeden bitcoin denně.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 18. listopadu 2022

18.11.2022 Jeho účast byla většinou vřele přijata lidmi a spekulanty, kteří hovořili o tom, zda bitcoin (BTC) konečně dosáhl dlouho očekávaného minima a můžeme mluvit o vytváření základů nového býčího trhu.
img

Obrovské zisky altcoinů. Kryptoměny se před zveřejněním CPI odrazily od 2letých minim 📈.

10.11.2022 Tato noc pro kryptoměny rozhodně nebyla úspěšná. Na vlně komentářů ze strany Binance, která ostře vycouvala z akvizice FTX, začal na trhu kaskádový výprodej. Bitcoin se usadil v okolí 15 500 dolarů a Ethereum krátce stálo 1 050 dolarů. Nyní se kryptoměny snaží odrazit od nových jednoletých minim a skutečná euforie vstoupila na trh altcoinů, který byl v posledních dnech vyprodán. Co víme nového?
img

Informace o nákupu bitcoinů v Salvadoru nelze zveřejnit

01.11.2022 Jako rozvojová banka pro El Salvador vytvořila BANDESAL svěřenecký fond ve výši 150 milionů dolarů, který občanům a obchodníkům zaručí konvertibilitu na dolary.
img

Bitcoin debutuje v Guinessově knize rekordů

27.10.2022 Svět kryptoměn je nyní oficiálně uznán i v Guinessově knize rekordů (GWR), která přidala bitcoin do své nové kategorie "Kryptománie" a jmenuje tak kryptoměnu první decentralizovanou měnou.
img

Krypto news: Bitcoin nahlíží na sentiment indexů

24.10.2022 Bitcoin vylétl blízko 19 700 USD poté, co trhy pozitivně reagovaly na zprávy The Wall Street Journal o nižším zvýšení sazeb na prosincovém zasedání Fedu. O chvíli později Mary Dalyová z Federálního rezervního systému v San Franciscu zdůraznila, že bankéři budou na příštích zasedáních (po listopadovém) zvažovat nižší zvýšení, tj. o 25 a 50 bazických bodů. Počáteční pivot pomohlo indexům a pomohlo i kryptoměnám. Ty však ustoupily z místních maxim:
C:\fakepath\krypto-20102022.jpg

Ako nás Bitcoin prekvapí tentokrát?

20.10.2022 Svetová ekonomika na tom nie je práve najlepšie a mnohé oči sa upierajú na kryptomeny, najmä Bitcoin, ktorý by v týchto turbulentných časoch mohol ukázať svoju silu. V poslednej dobe miznú tisícky BTC centralizované burzy. Situácia vyzerá podobne ako pred vzostupom k poslednému all-time high (ATH).
img

Bitcoin byl přidán do Guinessovy knihy rekordů

19.10.2022 Světová kryptoměna číslo jedna podle tržní kapitalizace, Bitcoin (BTC), získala několik titulů Guinessovy knihy rekordů, včetně nejstarší a první decentralizované kryptoměny.
img

Bitcoin je příležitostí pro novou ekonomiku ve Střední Americe

23.09.2022 Vlastnosti bitcoinu z něj dělají perfektní aktivum pro získání vlastní suverenity. To ale neplatí jen pro jednotlivce. Toto je stejně důležité téma pro národní státy jako pro občany národa. Na individuální úrovni jsou často za nejdůležitější aspekty považovány atributy ochrany soukromí bitcoinu, skutečnost, že nemůže být cenzurován, a ochrana, kterou může poskytnout proti znehodnocující měně. Pro některé dnešní ekonomiky, zejména pro ty, které byly po desetiletí či staletí obětí nějaké formy kolonialismu, by bitcoin mohl představovat naději na nový nekontrolovaný průmysl, který je také přímo ziskový doma.
img

Měli by Bitcoineři podporovat pokus Nayiba Bukeleho o znovuzvolení?

21.09.2022 Salvadorský prezident Nayib Bukele je kritizován za to, že usiluje o druhé funkční období. Ale měla by bitcoinová komunita stát při něm?
C:\fakepath\trader-06092022-20-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.09.2022 1) Středoamerický Salvador, který má skoro sedm milionů obyvatel a jehož území je velké přibližně jako Morava, zavedl před rokem 7. září jako první země světa kryptoměnu bitcoin jako oficiální národní měnu (vedle amerického dolaru). To kritizoval Mezinárodní měnový fond, podle kterého zavádění kryptoměn jako zákonných platidel představuje značné riziko a ohrožuje globální ekonomiku. V Salvadoru se kvůli zavedení bitcoinu jako zákonného platidla konaly loni demonstrace. Honduraská centrální banka odmítla za transakce s kryptoměnami ručit.
img

El Salvador a budoucnost bitcoinu

06.09.2022 Důvod, proč je zákon o bitcoinech v El Salvadoru obrácen, je nepravděpodobnější, než si možná myslíte.
C:\fakepath\Salvador_bitcoin.jpg

Salvador jako první země zavedl bitcoin jako oficiální národní měnu

06.09.2022 Středoamerický Salvador, který má skoro sedm milionů obyvatel a jehož území je velké přibližně jako Morava, zavedl před rokem 7. září jako první země světa kryptoměnu bitcoin jako oficiální národní měnu (vedle amerického dolaru). To kritizoval Mezinárodní měnový fond, podle kterého zavádění kryptoměn jako zákonných platidel představuje značné riziko a ohrožuje globální ekonomiku. V Salvadoru se kvůli zavedení bitcoinu jako zákonného platidla konaly loni demonstrace. Honduraská centrální banka odmítla za transakce s kryptoměnami ručit.
img

Dominance kryptoměn v Africe nevykazuje žádné známky zpomalení 

16.08.2022 I přes převládající tržní podmínky stále roste adopce kryptoměn, především v rozvíjejících se ekonomikách. Tato realita podněcuje zájem investorů o potenciální trhy.
img

Kryptoměny nabírají na obrátkách

01.08.2022 Trhy s kryptoměnami zaznamenaly minulý týden další silný růst, protože hlavní kryptoměny jako bitcoin a ether pokračovaly v tažení vzhůru.
img

El Salvador nakoupil 80 bitcoinů

01.07.2022 Salvadorský prezident Nayib Bukele zdvojnásobil klesající investici své země do primární kryptoměny tím, že ji v pátek nakoupil za více než 1,5 milionu dolarů.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 21. června 2022

21.06.2022 Salvadorský prezident Nayib Bukele v reakci na masivní prodej bitcoinu promluvil o investicích do něj. Od září loňského roku, kdy Salvador přijal vedle amerického dolaru jako zákonné platidlo i bitcoin, nakoupil 2 301 BTC. S poklesem ceny bitcoinu ale hodnota investice Salvadoru údajně klesla o 50 %, tedy o více než 50 milionů USD.
img

Výprodej Microstrategy zrychluje tváří v tvář propadu bitcoinu 📌

14.06.2022 Akcie společnosti Microstrategy držící bitcoiny, jejímž generálním ředitelem je známý Michael Saylor, zaznamenaly panický výprodej uprostřed poklesů na trhu s kryptoměnami. Negativní sentiment kolem rizikových aktiv způsobil, že se společnost, která se těšila obrovskému nárůstu ceny akcií, se vrátila k valuaci z lléta 2020. Hrozí Microstrategy likvidace pozice na Bitcoinu? Pouze včera klesla cena akcií společnosti kotované na burze NASDAQ téměř o 25 %:
img

Pojďme si rozebrat McCormackův dokument „Follow The Money #1“, Pt. 2- Underbelly

26.05.2022 Ve svém jádru pojednává film Petera McCormacka o druhé straně Salvadoru. A postaví se k němu čelem v části svého dokumentu „Follow The Money Pt. 1“, který dnes budeme pitvat. Pomůže bitcoinový zákon Salvádorcům, kteří se nestarají o internet? Dokáže bitcoin vyřešit každý problém, na který narazí? V dostatečně dlouhém časovém rámci může a také bude. Zdá se však, že McCormack spěchá. Jak tato část filmu postupuje, zdá se, že je čím dál tím víc zahlcen.
img

Salvador Dalí vstupuje do Metaverzu s pohlcující uměleckou výstavou

26.05.2022 Salvador Dalí dobyl svět ještě předtím, než se zrodil internet. Nyní s ním budou moci nadšenci do umění komunikovat v metaverzu.
img

El Salvador po propadu ceny BTC nakoupil

13.05.2022 Nepříznivá situace na krypto trhu se za poslední den jen více prohloubila. Před necelými sedmi dny primární kryptoměna BTC po zasedání FOMC atakovala hranici 40 000 dolarů, avšak bez úspěchu.
img

Které země uznávají Bitcoin jako zákonné platidlo?

09.05.2022 Momentálně jsou na světě jen dvě země, kde je Bitcoin oficiálně zákonným platidlem. Obě země jsou chudé nebo relativně chudé a mají malý počet obyvatel. Z měnového hlediska mají společné to, že nemají svou národní fiat měnu.
img

Bitcoin poklesl pod $37 500 s výprodejem na akciových trzích

06.05.2022 Trh s kryptoměnami zažívá v posledních dnech velmi vysokou volatilitu. Výprodeje vyvolaly obavy z rizika recese a zvýšené inflace. Tyto faktory způsobily, že se akciové indexy znovu ponořily a stáhly s sebou trh s kryptoměnami. Je vidět, že korelace bitcoinu s technologickým indexem NASDAQ je stále silná.
img

eToro: Tento týden je to pro kryptoaktiva buď, anebo

03.05.2022 Jak bitcoin, tak ether minulý týden bojovaly se strachem investorů a obě měny skončily v mezitýdenním srovnání výrazně níže. Zdá se, že tento týden představuje pro kryptoaktiva něco jako scénář „buď, anebo“, protože investoři po celém světě se zhluboka nadechují před posledním oznámením měnové politiky amerického Federálního rezervního systému.
img

Technická analýza ETH/USD na 3. 5. 2022

03.05.2022 Panamský kongresman Gabriel Silva ve svém tweetu uvedl, že zákonodárci po třetí debatě schválili "Panamský zákon o kryptoměnách". Podle Silvy zákon "pomůže Panamě stát se centrem inovací a technologií v Latinské Americe".
C:\fakepath\trader-28042022-21-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.04.2022 1) Středoafrická republika povolila bitcoin jako zákonné platidlo. Loni to jako první země učinil Salvador. Středoafrická republika patří k nejchudším zemím světa, i když se na jejím území nacházejí ložiska diamantů, zlata a uranu. V roce 2019 tam měly podle serveru WorldData přístup k internetu jenom čtyři procenta z jejích pěti milionů obyvatel, přičemž internet je k používání kryptoměn nezbytný.
C:\\fakepath\\bitcoin3.jpg

Středoafrická republika přijala bitcoin jako zákonnou měnu

28.04.2022 Středoafrická republika povolila bitcoin jako zákonné platidlo. Loni to jako první země učinil Salvador. Středoafrická republika patří k nejchudším zemím světa, i když se na jejím území nacházejí ložiska diamantů, zlata a uranu. V roce 2019 tam měly podle serveru WorldData přístup k internetu jenom čtyři procenta z jejích pěti milionů obyvatel, přičemž internet je k používání kryptoměn nezbytný.
img

Středoafrická republika schválila zákon o regulaci kryptoměn

27.04.2022 Včera se po celém světě roznesla zpráva, že Středoafrická republika (CAR) se inspirovala Salvadorem a přijala BTC jako zákonné platidlo. Po pravdě novinky nejsou přesné.
img

Do Salvadoru přijíždějí krypto milionáři aby investoři do projektu Bitcoin City

22.04.2022 Investoři již obyvatelům Salvadoru v okolí navrhované oblasti výstavby Bitcoin City nabízejí až pětinásobek částky, kterou zaplatili za své pozemky.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 20. dubna 2022

20.04.2022 Podle miliardáře a příznivce bitcoinu Ricarda Salinase je růst BTC nevyhnutelný, ale jeho budoucnost závisí na tom, jak rychle a levně ho obchodujete. Jako jeden z prvních uživatelů bitcoinu (BTC) – začínal na 200 USD – zažil Salinas vzestupy a pády tohoto trhu na vlastní kůži a pochopil několik věcí.
img

Bitcoin klesá, trhy trápí obavy z růstu sazeb

11.04.2022 Bitcoin se minulý týden propadl, protože trhy trápily obavy ze zvyšování úrokových sazeb a konce kvantitativního uvolňování.
img

V Miami se koná největší kryptoměnová konference na světě

08.04.2022 Desítky tisíc nadšenců do Bitcoinu jsou v Miami na konferenci Bitcoin 2022, která potrvá do této soboty. Na této konferenci o kryptoměnách, která je největší na světě, vystoupí na několika pódiích přes 300 řečníků. Většinu z těchto prezentací bude možné sledovat zdarma díky živému vysílání na YouTube.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Zvláštní ekonomická zóna v Hondurasu přijala bitcoin jako legální platidlo

08.04.2022 Zvláštní ekonomická zóna ve středoamerickém Hondurasu přijala bitcoin a další kryptoměny jako zákonné platidlo. Ve čtvrtek to podle agentury Reuters uvedli její představitelé.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 28. března 2022

28.03.2022 Přijímání kryptoměn má dnes mnoho podob, země a města jsou ale – jak se zdá – čím dál otevřenější myšlence umožnit provádění určitých plateb v těchto aktivech. Druhé největší brazilské město oznámilo, že chce jako první v zemi přijímat platby daní v bitcoinech. Obyvatelé Ria de Janeria budou moci od příštího roku platit IPTU (daň z městských pozemků a nemovitostí) v digitálních aktivech.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 28. března 2022

28.03.2022 Podle nedávné studie Salvadorské obchodní komory salvadorské firmy od okamžiku, kdy země v září 2021 proslula uznáním bitcoinu za zákonné platidlo, s přijímáním této kryptoměny nespěchají.
img

Honduras chce z BTC učinit zákonné platidlo

23.03.2022 Honduras se může stát dalším státem, která z bitcoinu učiní zákonné platidlo. Max Keizer, investor do bitcoinu, ve svém příspěvku na Twitteru z minulého pátku šířil zvěsti o tom, že se tak již stalo
img

Malajsijské ministerstvo: přijmout krypto jako zákonné platidlo pro zapojení mladých 

22.03.2022 Náměstek malajsijského ministra komunikací a multimédií v pondělí parlamentu řekl, že by země měla zvážit přijetí kryptoměn typu Bitcoin jako zákonného platidla, to uvedl místní média The Star.
img

V Salvadoru pokračuje adopce BTC u firem pomalu

22.03.2022 Podle posledního průzkumu salvadorské obchodní komory podnikatelské subjekty ve středním Salvadoru rozšiřují své možnosti adopce bitcoinů (BTC) jen velmi pomalu. Salvador je první zemí na světě, která učinila bitcoin zákonným platidlem od září 2021.
img

Senátor Wyden chce být na straně inovátorů

10.03.2022 V rozhovoru pro Financial Times, poznamenal americký demokratický senátor Ron Wyden, že pokud se jedná o kryptony, chce být mezi lidmi, kteří touží po revolučních inovacích
img

Technická analýza páru BTC/USD na 28. února 2022

28.02.2022 Nemocnice pro zvířata postavená ze zisků z investic do bitcoinu? Salvador ukázal, že je to možné. Kromě toho budou všechna ošetření dostupná na klinice stát 0,25 USD a platby budou vypořádány v BTC.
img

Stane se BTC v Mexiku zákonným platidlem?

25.02.2022 Senátorka mexického státu Nuevo Leon, Indira Kempisová, by ráda prosadila zákon, který by v Mexiku učinil z Bitcoinu zákonné platidlo.
img

Salvador zvyšuje cestovní ruch o 30%

23.02.2022 Cestovní ruch v Salvadoru vzrostl o 30% od zavedení Bitcoinu jako zákonného platidla 7. září, 2021. Zemský ministr cestovního ruchu informaci odhalil s tím, že ve 4. čtvrtletí 2021 došlo k nárůstu, asi o 300 milionů více, než se čekalo.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 23. února 2022

23.02.2022 Přijetí bitcoinu Salvadorem jako zákonného platidla v září 2021 vedlo k výraznému nárůstu nejen hrubého domácího produktu, ale také k rozvoji místního cestovního ruchu.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 22. února 2022

22.02.2022 Prezident Bukele krypto komunitě prostřednictvím Twitteru oznámil, že Kongresu zaslal seznam 52 právních úprav. K těm nejzajímavějším patří výzva k omezení byrokracie, vytvoření daňových pobídek a především nabídka občanství cizincům, kteří v jeho zemi chtějí investovat.
img

V Arizoně se snaží legalizovat bitcoin jako platidlo

04.02.2022 Arizonská senátorka navrhla zákon, který by z bitcoinu učinil legální platidlo. Pokud zákon projde, bude možné bitcoin používat jako hotovost k placení nákupů, účtů a daní.
C:\fakepath\top-02022022-20-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.02.2022 1) Plynovodem Jamal začal dnes ráno proudit malý objem ruského zemního plynu z Polska do Německa. Zhruba po jedné hodině byly dodávky zastaveny, ukazují podle agentury Reuters data německého provozovatele plynovodní sítě Gascade. Rusko přitom své závazky vůči evropským odběratelům dlouhodobě plní bez problémů. V obraceném režimu plyn proudil od 21. prosince, což v Evropě přispělo k citelnému růstu ceny plynu.
img

Salvador spouští peněženku Chivo a chce zavést 1 500 bitcoinmatů

02.02.2022 Vláda Salvadoru se zaměřuje na stabilitu, dostupnost a škálovatelnost peněženky Chivo pro své uživatele, kterých je více než 4 miliony.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 1. února 2022

01.02.2022 Krátce potom, co Mezinárodní měnový fond vyzval Bukeleho vládu, aby zrušila status bitcoinu coby zákonného platidla, předpověděl salvadorský prezident Nayib Bukele další růst bitcoinu. Zveřejnil tweet, že bitcoin nakonec díky omezené nabídce pouhých 21 milionů digitálních mincí zaznamená "obrovský nárůst ceny".
img

Technická analýza páru BTC/USD na 27. ledna 2022

27.01.2022 Mezinárodní měnový fond je znepokojen riziky souvisejícími s dluhopisy krytými bitcoinem, které vydává Salvador. Následně byl Salvador vyzván, aby bitcoiny co nejdříve přestal používat jako zákonné platidlo.
C:\fakepath\Salvador_bitcoin.jpg

MMF vyzvala Salvador, aby upustil od zavedení bitcoinu jako zákonného platidla

26.01.2022 Výkonná rada Mezinárodního měnového fondu (MMF) opět vyzvala Salvador, aby upustil od zavedení bitcoinu jako zákonného platidla. Středoamerickou zemi zároveň nabádá k přísné regulaci tamní digitální peněženky Chivo. Informoval o tom včera MMF v prohlášení. Salvador se loni v září stal první zemí na světě, kde se nejznámější kryptoměna bitcoin stala oficiálním platidlem. Vedle bitcoinu se v Salvadoru dál platí také americkým dolarem.
img

Bitcoin vede český kryptoměnový žebříček eToro. Na vzestupu je decentralizované financování DeFi

21.01.2022 Drobní čeští investoři po spektakulárním roce 2021 znovu potvrdili svou důvěru v bitcoin. Potvrzují to poslední data společnosti eToro. Žebříček Top 10 nejvíce obchodovaných kryptoměn také ukazuje, že bitcoin dosáhl 476% meziročního nárůstu otevřených pozic a zůstává vůbec nejobchodovanější kryptoměnou na platformě.
img

Tichomořská země napodobuje zákon Salvadoru o legalizaci Bitcoinu

17.01.2022 Ostrovní země Tonga, která se nachází v Tichomoří oznámila, že chce přijmout Bitcoin jako zákonné platidlo. Zákon je téměř identický jako ten Salvadorský.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

WSJ: Turci kvůli slabé domácí měně více nakupují bitcoin a tether

13.01.2022 Turci kvůli prudkému propadu domácí liry více nakupují kryptoměny bitcoin a tether. Je o ně největší zájem za posledních pět čtvrtletí, píše na svém webu deník The Wall Street Journal (WSJ).
img

Superagresivní politika Fedu se odkládá

12.01.2022 Bitcoin a ether mírně obnovily své pozice poté, co předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell učinil řadu prohlášení, z nichž vyplynulo, že "zatím není nic jasné". Superagresivní politika Fedu se odkládá. Hrozba čtyř zvýšení úrokových sazeb v USA v letošním roce zůstává pouze hrozbou, neboť Jerome Powell sice potvrdil informaci, že Fed letos začne zvyšovat sazby a snižovat bilanci, nicméně centrální banka zatím nerozhodla, jak agresivní tato politika bude. Na úplný obrázek si počkáme dva až šest měsíců.
img

Prezident Salvadoru Nayib Bukele je přesvědčen, že svět ještě plně nepocítil všechnu tu sílu a nadvládu bitcoinu, a jakmile se tak stane, bude to varovný výstřel pro fiat měny

06.01.2022 Bukele a Salvador díky zavedení bitcoinu do svého finančního systému zcela změnili tvář své ekonomiky. Bukele si je jistý, že v blízké budoucnosti fiat měny zcela zmizí z oběhu, dolar se zcela znehodnotí a bitcoin se stane skutečnou jiskrou, která zažehne skutečnou finanční revoluci po celém světě.
img

Peru se přidává na seznam: Země předložila svůj návrh zákona o kryptoměnách

06.01.2022 Zatímco obchodníci s etherem a bitcoiny po Novém roce svědomitě čekají, jakým směrem se bude pohyb dále vyvíjet a budou očekávat zlepšení, protože je s čím počítat, v Peru byl představen návrh nového zákona o digitálních aktivech, jehož součástí jsou i kryptoměny.
img

Bukele: Další země přijmou Bitcoin v roce 2022

05.01.2022 Nayib Bukele, prezident Salvadoru ve svém Twitterovém příspěvku predikoval cíle největší kryptoměny pro rok 2022.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 3. ledna 2022

03.01.2022 Salvadorský prezident Nayib Bukele dnes zveřejnil pět býčích předpovědí výkonu bitcoinu pro rok 2022. Salvador se stal loni první zemí, která za prezidenta Bukeleho přijala bitcoin jako zákonné platidlo coby opatření proti rostoucí inflaci v zemi. Od okamžiku jeho legalizace získal prezident z rezerv země 1 370 BTC a nerealizované zisky reinvestoval do nových infrastrukturních projektů, včetně nemocnice a školy.
img

Technická analýza BTC/USD na 28. 12. 2021

28.12.2021 Salvadorský prezident Nayib Bukele oznámil, že jeho země nakoupila další bitcoiny. Jeho oznámení začalo tweetem, ve kterém napsal: "Celková rozloha El Salvadoru je 21 000 km2. Náhoda? To si nemyslím!"
img

Zákulisí salvadorských bitcoinových dluhopisů

17.12.2021 Přijetí bitcoinu v Salvadoru na národní úrovni bylo nejrevolučnějším milníkem letošního roku v oblasti kryptoměn. Zdá se, že používání bitcoinu jako zákonného platidla je připraveno přilákat vlnu experimentů i investic, zatímco program těžby bitcoinu s využitím vulkanické energie by mohl být pro ekonomiku s nízkými příjmy významnou vzpruhou.
C:\fakepath\investovani-10122021.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2021

13.12.2021 Rok 2021 se blíží ke svému konci, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v tomto roce.
C:\fakepath\top-10122021-32-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.12.2021 1) Středoamerický Salvador plánuje vydat dluhopisy za zhruba jednu miliardu dolarů (asi 22,5 miliardy korun), které by měly být kryty kryptoměnou bitcoin. Jejich splatnost bude desetiletá a značnou část takto získaných prostředků by Salvador měl alokovat na budování unikátního bitcoinového města a těžbu kryptoměn.
img

Bitcoin nabírá na síle

09.12.2021 Vzestupný pohyb bitcoinu by mohl být stejně dramatický jako jeho pokles. Navíc se zdá, že hlavní kryptoměna je vůči fundamentálním útokům imunní. Poté, co Čína zakázala těžbu, se její podíl na globálním hash rate snížil ze 75 % v září 2019 na nynější nulu.
img

Salvador drží více než 60 milionů dolarů v BTC

06.12.2021 Za posledních 24 hodin se Botcoin propadl o 17%, to je další pád, který kryptotrh v pátek večer zažil. Bitcoin dosáhl hodnoty 48 315 USD. Bitcoin ve středu dosáhl téměř 59 000 USD. V pátek otevíral na hodnotě 57 000 USD. Nynější cena je nejnižší od konce září.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin ztrácí přes 16 procent, jeho cena klesla pod 48.000 USD

05.12.2021 Nejznámější kryptoměna bitcoin včera výrazně oslabovala, od pátku její cena odepsala více než 16 procent a klesla pod 48.000 USD. Ukazují to záznamy na specializovaném webu CoinDesk. Oslabují i další kryptoměny, jako je ethereum.
C:\fakepath\top5-23112021-32-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.11.2021 1) Realitní společnost Atrium European Real Estate, která se specializuje na nákupní centra ve střední Evropě, se sloučí se svou mateřskou firmou Gazit Globe a v polovině února opustí burzu. Za účelem schválení fúze se příští měsíc uskuteční mimořádná valná hromada akcionářů společnosti Atrium.
C:\fakepath\Salvador_bitcoin.jpg

MMF: Salvador by neměl používat kryptoměnu bitcoin jako zákonné platidlo

23.11.2021 Středoamerický stát Salvador by vzhledem k souvisejícím rizikům neměl používat kryptoměnu bitcoin jako zákonné platidlo. V pondělí to uvedl Mezinárodní měnový fond (MMF). Salvador se na začátku září stal první zemí na světě, kde se nejznámější kryptoměna bitcoin stala oficiálním platidlem. Tento krok vedl k rozsáhlým protestům z obav, že bitcoin v této chudé latinskoamerické zemi vyvolá nestabilitu a inflaci. Vedle bitcoinu se v Salvadoru dál platí také americkým dolarem.
C:\fakepath\bitcoin-city.png

Salvador vybuduje město Bitcoin City, projekt bude financovat kryptoměnou

22.11.2021 Středoamerický stát Salvador plánuje vybudovat město nazvané Bitcoin City. Bude u pobřeží, na úpatí sopky Conchagua na jihovýchodě země, Projekt hodlá financovat stejnojmennou kryptoměnou, informují dnes zahraniční média. Geotermální energii vulkánu chce přitom země využít při těžbě bitcoinu. Stavba má začít příští rok, uvedl prezident Nayib Bukele.
img

El Salvador oznámil založení Bitcoin city

22.11.2021 El Salvador se stala prvním státem, která z BTC učinil zákonné platidlo. Nově Salvador oznámil další projekt, chce vybudovat první Bitcoin město a nazve ho jednoduše, Bitcoin City.
img

Salvador postaví 20 škol ze zisků státního bitcoinového fondu

05.11.2021 V Salvadoru bude vybudováno 20 nových škol a to díky ziskům z FIDEBITCOINU, což je státní fond pro podporu přijetí digitální mince. Salvadorský prezident Nayib Bukele chce podpořit úroveň vzdělanosti země pomocí Bitcoinů.
img

Bitcoin je na rekordu. Tleská mu Wall Street i Salvador. Vlády a centrální banky v něm ale zpravidla vidí stále nebezpečnějšího rivala

24.10.2021 Bitcoin se v týdnu vyhoupl na nový cenový rekord. Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny se dostala až na úroveň necelých 67 tisíc dolarů za kus. V korunách tak bitcoin vyšel takřka na 1,5 milionu, poprvé v historii. Bere jej totiž za svůj jak Wall Street, tak země typu Salvadoru.
C:\\fakepath\\bitcoin2.jpg

V Salvadoru tisíce lidí protestovaly proti bitcoinu a prezidentovi

18.10.2021 Ve středoamerickém Salvadoru v neděli protestovaly tisíce lidí proti způsobu vládnutí prezidenta Nayiba Bukeleho a jeho rozhodnutí zavést v zemi kryptoměnu bitcoin jako oficiální platidlo. Uvedla to dnes agentura AFP.
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

MMF: Zavádění kryptoměn jako zákonných platidel je nerozumné a riskantní

13.10.2021 Zavádění kryptoměn jako zákonných platidel s sebou nese značné riziko a ohrožuje globální ekonomiku. Ve zprávě o finanční stabilitě to uvedl Mezinárodní měnový fond (MMF). Jde podle něj o nerozumnou zkratku a fond se obává takzvané "kryptoizace", tedy postupného zavádění zahraničních měn či kryptoměn v jednotlivých zemích.
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

Reuters: V Salvadoru si zvykají na bitcoin, obavy ale přetrvávají

10.10.2021 Od září, kdy Salvador zavedl bitcoin jako zákonné platidlo, tam s touto kryptoměnou experimentuje čím dál více lidí. Denně jeho prostřednictvím posílají migranti domů několik milionů dolarů. Ale platby v bitcoinech přijímá v této středoamerické zemi jen zlomek podniků. Kryptoměnová aplikace od vlády se potýká s technickými problémy, což frustruje i oddané uživatele této technologie. Uvedla to agentura Reuters.
C:\fakepath\BTC-06102021-zm-11.png

Bitcoin vystoupal nejvýše od poloviny května, přesáhl hranici 55.000 USD

06.10.2021 Bitcoin dnes vystoupal nejvýše od poloviny května, podle serveru CoinDesk překonal mez 55.000 dolarů (přes 1,2 milionu Kč). Poté, co se neznámější kryptoměna v úterý vrátila po čtyřech týdnech nad hranici 50.000 dolarů, investoři sázejí na její další růst, napsala agentura Reuters.
img

Bitcoin opět překročil hranici 50 000 USD

06.10.2021 Bitcoin po měsíci překročil hranici 50 000 dolarů (to činí přibližně 1,1 milionu Kč). Nejznámější digitální mince významně posiluje od začátku října jak plyne z údajů krypto burz.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin je po čtyřech týdnech zpět nad hranicí 50.000 dolarů

05.10.2021 Bitcoin se po čtyřech týdnech vrátil nad hranici 50.000 dolarů (zhruba 1,1 milionu Kč). Nejznámější a největší kryptoměna výrazně posiluje od začátku října, vyplývá to z údajů kryptoměnových burz.
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

Salvadorská vláda vytěžila první bitcoiny za použití energie ze sopky

03.10.2021 Salvadorský prezident Nayib Bukele v pátek oznámil, že jeho vláda nechala poprvé vytěžit kybernetickou měnu bitcoin za použití geotermální energie ze sopky. Hodnota vytěžené kryptoměny činila zhruba 500 dolarů (zhruba 11.000 korun), uvedla agentura EFE.
C:\fakepath\9-24092021-lv-6.jpg

Na světě existuje přes 6800 kryptoměn, trhu dominují bitcoin a ethereum

24.09.2021 Vybrané údaje o kybernetických měnách (čínská centrální banka označila všechny kryptoměnové transakce za nezákonné):
img

Důvod, proč by Bitcoin mohl být v bezpečí před globální krizí na akciovém trhu

22.09.2021 Někteří považují Bitcoin za tzv. digitální zlato, vzácného uchovatele hodnoty. Jiní Bitcoin považují za technologický projekt či typ softwaru s odpovídající sítí. To, že Salvador přijal Bitcoin jako zákonné platidlo bude podle všeho důkaz funkce směnných prostředků, kterou Lightning Network nabízí. Řešení škálování druhé vrstvy nabízí okamžité a levné převody, i když ke vstupu nebo výstupu ze sítě potřebuje pravidelné transakce na blockchainu.
img

Stinná stránka Bitcoinu, aneb proč zatím nepřijímat platby v kryptoměně?

22.09.2021 Bitcoin zažívá velký boom. Stále více firem zavádí možnost přijímat platby v této měně, Salvador jej dokonce nedávno přijal jako oficiální státní měnu. My v Ekonomických stavbách se přirozeně zajímáme o inovace, a proto intenzivně přemýšlíme, zdali už nenastal čas umožnit lidem zaplatit svůj dům či měsíční splátku Bitcoinem?
img

Salvador se snaží nalákat zahraniční investory, nebude jim danit zisky z Bitcoinu

16.09.2021 Salvadorský prezident Nayib Bukele chce přilákat zahraniční kapitál, aby tak posílil bitcoinový průmysl a zároveň aby kryptoměna byla přijata jako zákonné platidlo. Pro cizince by toto rozhodnutí mohlo být velmi příznivé. Salvador se tímto snaží přilákat investory ze zahraničí. Podle interview s Javierem Arguetem, právním poradcem prezidenta Nayiba Bukeleho, zahraniční investoři, kteří vytvoří zisky pomocí Bitcoinu, nebudou muset platit daně.
img

V Salvadoru budou používat Bitcoin výhradně k nákupu zboží a služeb.

13.09.2021 Bitcoin je nyní pro Salvador měnou a země, pokud si to bude přát, by mohla Bitcoin používat výhradně k nákupu zboží a služeb. Spoléhat se na Bitcoin při obchodování však znamená, že ekonomika by podléhala likviditě a volatilitě Bitcoinu, které nelze kontrolovat domácí měnovou politikou.
img

48 procent Brazilců by chtělo Bitcoin jako oficiální měnu

13.09.2021 Téměř polovina Brazilců by ráda viděla Bitcoin jako oficiální měnu. Co si budeme povídat. Oči mnohých kryptoměnových nadšenců i kritiků se v poslední době upírají do oblasti Střední a Jižní Ameriky. Zájem podporují i výsledky nedávno zveřejněného průzkumu veřejného mínění, podle kterých by až 48 procent Brazilců chtělo udělat po vzoru Salvadoru z Bitcoinu oficiální měnu v zemi.
C:\fakepath\top-10092021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.09.2021 1) Český statistický úřad se zveřejněním srpnové inflace postaral o událost dne. Tempo růstu cen v meziročním vyjádření vzrostlo na vysokých 4,1 %, což je o nejvyšší číslo od roku 2008. Pro trhy to bylo překvapení ve výši 70 bazických bodů. Oproti červenci rostla cenová hladina o vysokých 0,7 %, když trhy čekaly pouze 0,1% růst cen. Koruna v reakci na tato překvapivá data prudce posílila.
img

Mladí lidé přestávají věřit bitcoinu, objevují kouzlo stabilnějších investic typu zlata. Salvador jim zatím důvěru nevrací

08.09.2021 Bitcoin už mladé lidi tolik netáhne. Vadí jim značná nestabilita jeho cenového vývoje, jakou lze pozorovat i právě v těchto hodinách, v souvislosti se zaváděním bitcoinu jako zákonného platidla v Salvadoru.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Na digitální peněžence se Salvadorem bude spolupracovat platforma Bitso

08.09.2021 Kryptoměnová platforma Bitso bude hlavním poskytovatelem služeb pro digitální peněženku Chivo, kterou zavedl Salvador. Informovala o tom agentura Reuters. Středoamerický Salvador se včera stal první zemí světa, která přijala bitcoin jako zákonné platidlo. Světová banka (SB) ale zopakovala, že nemůže Salvadoru s tímto procesem pomoci, podle mluvčího SB jsou důvodem nedostatky v oblasti životního prostředí a transparentnosti.
img

El Salvador nakoupil Bitcoin během výprodeje

07.09.2021 Dnešní seance je na kryptoměnách velmi zajímavá. Bitcoin se dnes stal v malé středoamerické zemi El Salvador zákonným platidlem. Prezident Nayib Bukele opakovaně vyzdvihoval přínosy kryptoměn jako snadnější přístup k finančním službám v zemi, kde většina lidí stále nemá svůj bankovní účet. Bitcoin zároveň výrazně zlevňuje peněžní transfery ze zahraničí, na kterých je ekonomika chudé země závislá.
C:\fakepath\b-07092021-lv.gif

Kryptoměna bitcoin výrazně oslabila, její sestup kopíruje také ethereum

07.09.2021 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin dnes odpoledne výrazně klesla, podle záznamů na specializovaném webu CoinDesk spadla až na 42.921 USD (919.771 Kč), což byl za posledních 24 hodin propad asi o 19 procent. Její pohyb kopíruje i druhá největší kryptoměna ethereum. Bitcoin dnes za oficiální platidlo jako první země na světě přijal středoamerický Salvador.
img

Salvador je ode dneška první zemí na světě, kde lze platit bitcoinem

07.09.2021 Salvador drží 400 bitcoinů, oznámil den před jejich zavedením jako oficiální národní měny prezident země Nayib Bukele. Cena kryptoměny v reakci v pondělí večer přidala 1,49 procenta na 52.680 dolarů (1,1 milionu Kč) a poblíž této hodnoty setrvává i dnes ráno, kdy zákon o zavedení bitcoinu jako platebního prostředku v zemi vstoupil v platnost. Podle analytiků agentury Reuters by se cena bitcoinu teď mohla vydat do pásma 56.000 až 56.300 dolarů.
C:\fakepath\top-07092021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.09.2021 1) Evropská společná měna začala v druhé polovině srpna posilovat. Ve prospěch jejích zisků mluví čím dál tím více fundamentů, poslední zveřejněný report Komise pro obchodování s komoditními futures ji ale ubral vítr z plachet. Čisté dlouhé pozice na euro v týdnu končícím minulým úterkem ukázaly další pokles. Společné měně tak momentálně věří nejmenší počet velkých tržních spekulantů od příchodu pandemie.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Salvador, který chce zavést bitcoin jako platidlo, jich nyní drží 400

07.09.2021 Salvador drží 400 bitcoinů, oznámil den před jejich zavedením jako oficiální národní měny prezident země Nayib Bukele. Cena kryptoměny v reakci v pondělí večer přidala 1,49 procenta na 52.680 dolarů (1,1 milionu Kč) a poblíž této hodnoty setrvává i dnes ráno. Podle analytiků agentury Reuters by se cena bitcoinu teď mohla vydat do pásma 56.000 až 56.300 dolarů.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Bitcoin | Nový Zéland | Price Action | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Fibonacci | Devizové rezervy | Brazilský real | Turecká lira | Pin Bar | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Ekonomické události | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Bond | Burza | CEO | CFD | CFTC | CME | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | Custody | DAX | Devalvace | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trhy | Forex trader | Futures | Fúze | G7 | Hedge | High | Hlavní měna | IPO | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Kurz | Leverage | Likvidita | Long | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodování s měnami | Open | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Směnný kurz | Splatnost | Support | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Asijské akcie | Finanční krize | Hospodářský růst | Evropská ekonomika | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | OSN | PBOC | Investoři | Produkce ropy | Fond | Měnový výbor | Stimulační opatření | EU | Psycholog | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Ziskový obchod | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Bohatství | Credit Suisse | Partners | Investiční produkty | Obchodovat | Ondřej Hartman | CAC 40 | Investiční banka | Regulace | Financování | Investovat | USDX | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Portugalsko | Facebook | LYNX | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Internetová měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Time-Frame | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Centrální bankéři | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Odpor | Průlom | Volatilní | Akcie dnes | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Brokers | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CISCO | Conference Board | Devalvace měny | Devizové trhy | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Elektřina | Engulfing | Etoro | Eura | Evropské měny | Exchange | Finanční investice | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Frank | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index PMI | Index S&P 500 | InstaForex | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční služby | Investing | ISM | Jádrová inflace | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kurz bitcoinu | Kurzy | Lira | London metal exchange | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | Nové trhy | Pád akcií | PayPal | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prognóza | Reuters | Ropy | Rubl | Strategie nákupu | Těžba bitcoinů | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výprodej | WTI | Zahraniční měny | Zavedení eura | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | ZEW | Dolarové dluhopisy | Buffett | Komise pro cenné papíry | Čistý dluh | Dluhové trhy | Due diligence | Ekonomika EU | Elon Musk | Ex-dividend | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Průměrování | Překoupení | ROCE | Itálie | Spojené státy | WSJ | Instrukce | Převis | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Outperform | Tržby | Underperform | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | Commission | Komise | Kontrakt | Volby | Rozhovor | Futures trading | Cukr | Vzdělání | 1 milion | Burze | Commodities | Currency | Investment | Moody's Investors Service | DPA | Jackson Hole | Institut ZEW | CNN | Julius Bär | RBS | Microsoft | CME Group | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | YouGov | BBC | Reporty | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | UNCTAD | Finanční regulace | Technický výhled | Brazílie | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Averze k riziku | Ministr financí | Renminbi | Finanční centrum | Finančníci | Zvyšování úrokových sazeb | Cena kávy | Dlouhé pozice | Energie | Earnings | Index německých akcií DAX | Znalost | Přehled | Klid | Zdravý rozum | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Finanční poradenství | Swapy | Ekonomická aktivita | City | Helicopter money | Milionáři | Miliardáři | Forbes | Firmy | Vývoj dolarového indexu | Mezinárodní instituce | Globální finanční krize | Soros Fund Management | Daňové příjmy | Americký akciový index | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Finančnictví | Alibaba | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Guvernér | Agentura Moody's | Výzkumná společnost | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Finanční injekce | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Americké indexy | Evropský trh | Erste | Světové finanční krize | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | Výrobní index PMI | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Elektronické peníze | Tesla | Vysoká volatilita | Agentura AFP | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Hlavní úroková sazba | Bankéři | Poplatky | Hlavní index německých akcií DAX | Konsensus | Mzdy | Úspěšné obchodování | Ekonomická situace | Světový obchod | General Electric | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Měnový pár EUR/USD | Americká vláda | Quantum | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Institucionální investoři | Měnové stimuly | Příjmy | ExxonMobil | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | ČTK | Rada MMF | Internetové firmy | Rozjednané prodeje domů | HDP Británie | Hlavní ekonom | Norsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodovaný fond | Mercedes | Audi | Bitfinex | Politico | Flash Crash | Fondy rizikového kapitálu | ex | Purple Trading | Bitstamp | Vstup na burzu | Bitcoinový fond | Cryptocompare | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Ondřej Janata | René Remšík | Coinbase | BitMEX | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Trhy s kryptoměnami | Nejpopulárnější kryptoměny | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | Investování do kryptoměn | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | Kryptoměnové ETF | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | Altcoin | BTCUSD | IOTA | LTC | ETH | XRP | Bolívar | Kontrakty na bitcoin | Investice do bitcoinu | Trh s bitcoiny | Mineři | Power Exchange Central Europe (PXE) | Binance | Kryptoměna ethereum | Cena kryptoměny ethereum | Boom kryptoměn | Růst bitcoinu | Lightning Network | Litecoin (LTC) | Stellar (XLM) | Stellar | Crypto | Tether | Tržní hodnota kryptoměn | Pokles bitcoinu | Krypto burzy | Vitalik Buterin | Digitální peněženky | Altcoiny | TRON | Objem kryptoměnových obchodů | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Podnikání na kapitálovém trhu | Obchodní války | FinTech | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Burza kryptoměn | Kryptoburza | OPEC+ | Posilování dolaru | Podniky | Technologické akcie | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Americká investiční banka | Pokles ceny | Šéf Fedu | Graf indexu | Royal Dutch Shell | Ether | I-Trader | Julius Baer | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Cena plynu | Největší kryptoměna | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Politika Fedu | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Veřejný dluh | Bankomaty | Financial Times (FT) | Systém bitcoinu | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Transakční poplatky | Majetek | The Wall Street Journal | Budoucnost Bitcoinu | WEF | Obchodovat s akciemi | Mt. Gox | Zvýšení sazeb | Světové finanční trhy | Státní fond | Zájem investorů | Uber Technologies | Statistický úřad | Obavy investorů | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Nasdaq100 | Zahraniční investoři | Nejznámější kryptoměny | Bitcoin a další kryptoměny | Tencent Holdings | Chainalysis | Společná měna | Token | Stablecoin | Americké společnosti | CoinShares | Banky na Wall Street | Obchodní pásmo | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Gazprom | Instant Trading EU | Capital Partners | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Konglomerát | Bohatí | Čeští investoři | Transakce s kryptoměnami | Denní graf | Projekt digitální měny | Stablecoiny | Dot plot | Finanční situace | Internet of Things | Akcie roku | Očekávané Earnings | Měnový systém | Obchodní spory | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | TikTok | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Káva | TRX | Patterny | Kryptoměnová burza | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Obrovské množství peněz | PXE | Objem | MSFT | Obchod | Myšlenka | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Cisco Systems | Firma | Technické analýzy | USDC | BAT | XLM | Tesla Elon Musk | Applied Materials | UnitedHealth | Výrobce léků | Svíčková formace | Růst cen | Server BBC | CBI | Studie | Server CNBC | Vysoké riziko | Zpráva CNBC | Bilance | Index DOW | Negativní sentiment | Co bude | Erste Group | Generální ředitel | PSA | GM | Ukrajina | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Nízké úrokové sazby | Úrok | Miliardy | Brock Pierce | Technologie blockchainu | PoW | Průzkumy | Legislativa | Domácí měny | INTC | Walt Disney | 5G | AFP | FT | Technické rezistence | Konkurenti | Financovat | Statistika | Předpovědi | Průmysl | ADP | Společnost ČEZ | Na burze | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Impuls | ABC | General Motors | Být trpělivý | Další rozvoj | Rozvoj | Hlavní trend | Klíčová rezistence | Klíčový support | Ceny zboží | Sociální sítě | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Růstový impuls | Britové | Zasedání FOMC | Státy EU | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Světové obchodní organizace | Plyn | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Moskva | EASA | Americká automobilka | UTC | Farmaceutická společnost | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Federální obchodní komise | Londýnské akciové burzy | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Míra | Vivendi | Jaderná elektrárna | Měnové politiky | Geely | Předseda | Americké centrální banky | Nabídka a poptávka | Automobil | Regulátoři | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AT&T | Disney | Ministr spravedlnosti | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Dot-com | Bydlení | Uber | Ztráta | NERV | Yandex | ACEA | Miliardy korun | Kraft Heinz | Peking | Pozitivní zpráva | Singapur | Halving | Hospodaření | Světová válka | Zvýšení inflace | Elizabeth Warrenová | Klesající trend | CFA | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | Inovace | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Washington | Daimler | Letecké společnosti | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Světová banka (SB) | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | Rekordní maximum | Nejbližší rezistence | ASML | Poradenství | Mercedes-Benz | Nový rekord | Dow Jonesův akciový index | Wall Street Journal (WSJ) | Iniciativa | Podnik | Vyšší inflace | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Banka Morgan Stanley | Zajímavé zisky | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Prezident | AMGN | Brand Finance | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Trhy | Šíření nového koronaviru | Americký miliardář | Pražské burzy | American Express | Impérium | Pohyby cen | Jüan | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Konzultant | Ceny Bitcoinu | Boeing | FIAT | Obchodovať kryptomeny | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Platit daně | Deník The Wall Street Journal | PMI pro sektor | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Taleb | Universal Music Group | SEC | NFP | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Britský statistický úřad | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | London School of Economics | Výrobce elektromobilů | Deutsche Telekom | Miliardář Warren Buffett | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Výhled růstu globální ekonomiky | Technická analýza BTC/USD | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Šok | Výkyvy | Aktuální Price Action | Ekonomika Evropské unie | Pohyb Bitcoinu | Restrikce | Těžební kapacity | Vysoká rizika | Prudký pokles | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Mince | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Nejprudší pokles v historii | Tencent | Medvědí trend | Maloobchodní tržby v Číně | Stimuly | Letectví | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Finanční válka | Burzy cenných papírů | Gazprombank | Viceprezident | Spotřebitelé | Ekonomický rozvoj | Automobilka | Historie | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | Prudký pokles cen | PYPL | Bilion dolarů | Prodeje domů | Další pokles | Algoritmy | Koronavirová krize | Republikánská senátorka | Senátorka | Kongres | Škoda | LinkedIn | Manufacturing | Republikáni | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Hotovost | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Výroba automobilů | Farmaceutické firmy | Ceny elektřiny | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Luno | Války | Poradce | Organizace | Realitní firmy | Letecká společnost | Práce | Rozvojová banka | Vláda Spojených států | Údaje | IATA | AOL | DPH | Mexiko | Chudé země | UnitedHealth Group | Ministři | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | CIA | Nejvyšší soud | DAWN | WMT | IMF | Majitel | Úspory | Růst cen v EU | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Červnový kontrakt | Tlak medvědů | Důvěra v eurozóně | Tweety | Air France | Posílení | Swingové minimum | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Legendární investor | Joe Biden | Regulační rámec | Binance Coin | Americký HDP | Bitcoin dnes | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Osobní příjmy | Shell | Energetická společnost | ATH | Gilead | Čistá ztráta | Tweet | Soud | Koncern Volkswagen | PMI pro sektor služeb | Oddlužení | Latinská Amerika | PEPSICO | HashRate | Dovoz | Vývoz | UNWTO | Wolt | Alternativní taxislužby | Soud EU | Regulační orgány | Prodat dluhopisy | Zadlužení | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Dluhy | Členské státy | NKE | Členské země | Link | Hlavní kryptoměny | Merck | Expedia | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Xiaomi | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Sektor služeb | Medvědí scénář | CL | Moderna | Jukos | Advance Auto Parts | Růst Bitcoinů | Růst BTC | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Renault | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Finanční prospěch | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Hertz | Výrobce aut | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Bývalý prezident | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Internetová firma | CVC Capital | Start-upy | Riot Blockchain | Square | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Zpomalení inflace | Arizona | Nestlé | Sanofi | Sentiment na trhu | Covid | Technologické firmy | Changpeng Zhao | Cardano | Zahraniční kapitál | Banka JP Morgan | Index německých akcií | Státní pomoc | Mimořádná valná hromada | Výkyvy cen | Fintech společnosti | Den nezávislosti | MAM | Michal Lukáč | Sony | Životní úspory | Generace Z | Zdroj příjmů | KLM | ChainLink | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | Chrysler | Ceny | Praha | Kolaps | Verizon Communications | Daňové příjmy státu | Technologické společnosti | Společnost Twitter | PlanB | Analytik PlanB | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Společnost XTB | Hegemonie | Dollar-Cost Averaging | Letecká osobní doprava | OMV | Plynárenské společnosti | DeFi | Staking | Pár EUR/USD | Čínská společnost | Důvěra | Turistický ruch | WeCHat | Technická analýza ETH/USD | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | Setkání zemí OPEC | Pokles tržeb | Goodyear | Výrobce pneumatik | SkyBridge Capital | Coca-Cola | Kryptotrh | Výrobní index | Venezuela | Kubánská vláda | Peso | Fiat Chrysler (FCA) | Qualcomm | Čínské technologické firmy | Sequoia | Universal Music | Nákupní centra | Evropský statistický úřad | Politici | Ztráty společnosti | Epidemiologické situace | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Marathon | GROWING WAY | Česká republika | McAfee | Antimonopolní úřad | Největší centrální banky | Měnový fond | iPhone | Výrobce letecké techniky | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | Koncern | Množství peněz | Defi | Nařízení | Reebok | Intel | Výrobce čipů | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | SAP AG | CSCO | Aave | Fond Fidelity | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | Apollo | Apollo Global Management | Exekutivní příkaz | QCOM | Hlavní kryptoměna | MRNA | Životní prostředí | GameStop | Společnost DoorDash | Sektor kryptoměn | Munich Re | Vonovia | Munich | BIDU | Cointelegraph | LEN | Lael Brainardová | Mutace koronaviru | Ceny aktiv | MGM | Plný úvazek | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Boeing 737 Max | Analýza BTC/USD | Citadel Securities | Makléřská firma | Elektronické databáze | Netěžař | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | DOT | Hodnota trhu s kryptoměnami | Zájem o bitcoin | Bloomberg Markets | Brands | Akcie americké internetové společnosti | Shopify | Zoom Video | DCA | Carrefour | Couche-Tard | Evropské centrální banky | Acacia Communications | CBC | MRK | CARA | ACT | WU | Toshiba | PEP | Deliveroo | Nárůst ceny | Express | Prodej bitcoinů | Kryptoburza Binance | Thomas Peterffy | Ted Cruz | Cenové výkyvy | ADP report zaměstnanosti | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | Platby v bitcoinech | Nákup bitcoinu | UNH | FTX | Nastavení sazeb | Akcie 2021 | Tyson Foods | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | AIG | Evropský výrobce letecké techniky | SPWR | Air | Investování do Bitcoinu | Zlatý kříž | Silný růst | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | Nassim Nicholas Taleb | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | CryptoQuant | Dnešní videokomentář | Chainlink (LINK) | Decentraland | Decentraland (MANA) | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | IPO Deliveroo | Platební prostředek | Suezský průplav | Discovery | Loď Ever Given | Ever Given | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Globální finanční systém | Umění | Bitcoinové transakce | Používání kryptoměn | Power Exchange Central Europe | COIN | Debut na trhu Nasdaq | Cathie Wood | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Medvědí pohlcení | Bullish Engulfing | Akcie MicroStrategy | Akcie fotbalového klubu | Pepco | LME | Odhad letošního růstu ekonomiky | Rostoucí ceny | Kapitálové zisky | Internetové společnosti | Úspěch bitcoinu | Verizon | Společnost Verizon | Comcast | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Cena povolenek | DOGE | Kellogg | Optimismus na trhu | Blockchain etherea | Japonský konglomerát | Goldman Sachs Group | Interactive Brokers Group | Platby v kryptoměně | Shiba Inu | Akcie MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | Malta | Hladiny supportu | cTrader Purple Trading | Těžaři | Deutsche Wohnen | Vonovia a Deutsche Wohnen | Obavy z inflace | API | Oslabení | About You | Hodnota kryptoměn | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Nayib Bukele | Prezident Salvadoru | Salvadorská ekonomika | Reakce bitcoinu | London Metal Exchange (LME) | IB | Interactive Brokers Group (IB) | IB Thomas Peterffy | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Tim Draper | Legální platidlo | Platidlo | Konkurence | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Mali | Další kryptoměny | Známé digitální měny | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Rozhodnutí Číny | Navýšení kapitálu | Regulační úřad | Cryptocurrency | Didi | UBI | Rizika CBDC | Programátor | Trh dnes | Energetická společnost ČEZ | Malajsie | Nicholas Taleb | Domino efekt | Společnost Didi | Technologie | Americký výrobce | Nabídky akcií | Zvyšování těžby | Rizikový profil | Nákupní příležitost | Andy Jassy | Hliník | Američtí centrální bankéři | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | TSMC | Cenový rekord | Výstav | Didi Global | Plány obnovy | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | COST | GlobalFoundries | Mutace delta | Odborník na kryptoměny | Sledování ceny | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Kryptoaktiva | Divize | Rotterdam | Načasování | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Energetická skupina | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Suez | Bilion | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Náhoda | Ministerstvo spravedlnosti | Interpretace | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Gary Gensler | VIAC | Rekordní minimum | Barcelona | Zajišťovny | CVC Capital Partners | CVC | SHIB | Cena kryptoměny | Kryptoměnová platforma | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Zahraniční společnosti | Dovoz oceli | Velké instituce | Liquid | Tokeny | Meituan | SpaceX | Americká ministryně financí | Funkční období | Nedostatek čipů | Jihoafrická republika | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Bitcoin jako národní platidlo | Národní platidlo | Chivo | Carlos Acevedo | Prezident Nayib Bukele | Salvadorci | Vydávané tokeny | Decentralizovaný systém | Athena Bitcoin Global | Prudké výkyvy cen | Salvadorská centrální banka | Rating dluhu Salvadoru | Robert Kaplan | Národní měny | Popularita kryptoměn | Erich García | Esther Reichelt | Juventus | Akcie fotbalového klubu Juventus | Manchester City | Guardian | List Guardian | Neúspěch | Opatření | Růst spotřebitelských výdajů | Rivian | Dna | Koronavirová mutace | Koronavirová mutace delta | Dlouhodobé strategie | Bitcoinové peněženky | Evergrande | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) | ANO | Random Capital | Brokerské firmy | On-line brokerské firmy | EFE | Agentura EFE | Latinskoamerické země | NFT | Nezaměnitelný token | Laszlo Hanyecz | Salvadorský prezident | Velkoobchodní ceny elektřiny | El Salvador | Prezident El Salvadoru | Dnešní volatilita | Dnešní volatilita na Bitcoinu | Volatilita na Bitcoinu | Seance je na kryptoměnách | Bitso | Platforma Bitso | Přijetí kryptoměny | Přijetí kryptoměny bitcoin | Silvergate Bank | Federální úřady | Ceny plynu | Brian Armstrong | Coinbase Brian Armstrong | Investor Ondřej Janata | Eric Rosenberg | Solana | Los Angeles | Kryptoměnová komunita | Salvador a Bitcoin | Bukele | Prezident Bukele | Vytvoření měny | Anonymní vývojář | Nakamoto | Etherea | Opačný trend | Společnost AT&T | WarnerMedia | Mediální skupina | Skupina Vivendi | David Mencl | Ekonomické stavby | Pokračování trendu | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Salvadorská vláda | Použití energie ze sopky | Energie ze sopky | Algorand | Dawn Fitzpatricková | Šéfka fondu | Hospodářské soutěže | Těžby Bitcoinu | Mathias Cormann | Mediální podnik | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Zavádění kryptoměn | Pravidla hry | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Občané Salvadoru | ProShares | Veolia | Giphy | Spuštění fondu | Americká automobilka Tesla | Pozornost | Volvo Cars | Přijetí bitcoinu | Nejstarší kryptoměna | Dodávky z Ruska | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Peněžní prostředky | Metaverse | MANA | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Gascade | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | PYPL.US | Poskytování likvidity | Daimler Truck | Společnost | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Crypto.com | RIA Novosti | Skybridge Capital | Bitcoin město | Bitcoin City | TIM | Pozemky | Conchagua | Mizata | Blockstream | Samson Mow | Město Bitcoin City | Město Bitcoin | Ceny BTC | Atrium European Real Estate | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Globální nedostatek čipů | Nové mutace | Omikron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zprávy z krypto průmyslu | Parag Agrawal | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Nové vakcíny | Nejvýraznější propad | Občanské války | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Postavení na trhu | CEC Capital | Laurent Kssis | Expert na kryptoměny | CEO of El Salvador | Ředitel Salvadoru | Cykly | Rozšíření | Rostoucí inflace | Výrobce čipů Intel | Tržní hodnota americké společnosti | Kryptoměnové transakce | Daimler Truck AG | Liz Trussová | Jakub Vejmola | Bitcoinovej kanál | Sequoia Capital | Přijetí bitcoinu v Salvadoru | Technická rezistence | Jamal | Odvětví cestovního ruchu | DAO | KuCoin | Kryptoměna tether | Odraz bitcoinu | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Cena akcií společnosti | Reality | Ukrajinské hřivny | Coinmarketcap.com | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Koncept DeFi | Instituce | Digitální ekonomiky | Zavedení bitcoinu | Centralizované burzy | GlobalBlock | Julius Baer Group | Výplatní poměr | Ocado | Akcie společnosti Ocado | Cena plynu pro evropský trh | MWh | Velkoobchodní cena plynu | Řetězec | Řetězce | Zákon o kryptoměnách | Značné riziko | Honduras Prospera | Honduras | Ekonomická zóna | Zvláštní ekonomická zóna | Ekonomická zóna v Hondurasu | Bitcoin jako legální platidlo | Bitcoin 2022 | Zákonodárci | Vlastnictví | Správní rada | Krypto milionáři | Technický výhled trhu | Středoafrická republika | Thierry Vircoulon | Faustin-Archange Touadéra | Trojúhelníkové formace | Daňové výhody | Přijetí | Celsius | Marketingová komunikace | Centrum | Největší kryptoměny | Krypto news | Pohyby na trhu | Období propadů | Obrovské zisky | Britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | Vlastnosti bitcoinu | Kostarika | Nikaragua | Guatemala | Glassnode | Mary Dalyová | Burza FTX | Investro | Investro.com | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | FTT | Sam Bankman-Fried | Alameda Research | Bankman-Fried | Kyber | Graf Kyber | Nejlepší nástroje | Britský akciový trh | Investor Tim Draper | Miliardář Tim Draper | GlassNode
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Salesforce (CRM.US)
Salmán
Salman Ahmed
Salomon Brothers
Salomon Smith Barney
Sal Oppenheim
Sal. Oppenheim
SALTX TECNOLOGY
Salutem
Salutem Fund

Následující klíčová slova

Salvador a Bitcoin
Salvadorci
Salvadorská centrální banka
Salvadorská ekonomika
Salvadorská republika
Salvadorská vláda
Salvadorský prezident
Salvax
Salvax Limited
Salzburger Nachrichten
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít