Pátek 19. duben 2024 11:23
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
CapXmaster srovnani

Velká Británie

img

Výhled pro pár GBP/USD na 18. dubna. Údaje o inflaci na libru nezapůsobily

18.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval do strany. Volatilita zůstává slabá a obchodníci si po opuštění 4měsíčního bočního kanálu oddechli. Cena je aktuálně 80 pipů pod kanálem, ve kterém strávila téměř půl roku. Proto stále očekáváme pokles libry a bereme na vědomí, že v posledních třech měsících byl vždy důvod k prodeji libry.
C:\fakepath\trader-17042024-32-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem DestroFX

17.04.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera DestroFX. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Plán obchodování GBP/USD na 17. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.04.2024 Měnový pár GBP/USD si v úterý obecně zachoval klesající tendenci a dokonce se posunul směrem dolů. Velká Británie zveřejnila tři poměrně důležité zprávy, ale je těžké vyzdvihnout, která z nich byla nejvýznamnější. Míra nezaměstnanosti vzrostla na 4,2 %, ačkoli se předpokládalo, že nepřesáhne 4,0 %. Průměrný výdělek se v souladu s prognózami zvýšil o 5,6 %. A počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti se ukázal být nižší, než odborníci očekávali. Nemůžeme tedy potvrdit, zda tyto zprávy byly pro libru zklamáním, nebo naopak silným impulsem.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 17. dubna. Libře hrozí, že znovu upadne do kómatu

17.04.2024 Pár GBP/USD se obchodoval s nízkou volatilitou, ale stále směřoval dolů. To je jediná věc, která je v tuto chvíli povzbudivá. Připomeňme, že libra se už dlouho drží v bočním kanálu a teprve minulý týden se z něj dokázala vymanit. Teď má jen jednu cestu – dolů. Trh se dlouho zdržoval prodeje britské libry, ale teď už nemá důvod v tom pokračovat. Americké makroekonomické pozadí je (stejně jako dřív) mnohem silnější než britské a Bank of England může začít snižovat klíčovou sazbu ještě před Federálním rezervním systémem, čemuž se na začátku letošního roku dalo jen velmi těžko uvěřit. Z technického hlediska přetrvává ve všech časových rámcích klesající trend.
C:\fakepath\trader-16042024-29-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Capital Trading Hub

16.04.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Capital Trading Hub. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-16042024-28-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Alis Capital Inc.

16.04.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Alis Capital Inc. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

BREAKING: Smíšená reakce na GBP po údajích o zaměstnanosti ve Spojeném království

16.04.2024 Dnes v 8:00 byly zveřejněny údaje o trhu práce ve Spojeném království za únor. Očekává se, že zpráva ukáže podobný nárůst zaměstnanosti jako v předchozím měsíci, zvýšení míry nezaměstnanosti a zpomalení růstu výdělků.
img

Denní shrnutí: Eskalace na Blízkém východě tlačí na akcie a posiluje zlato

15.04.2024 Reakce trhů na víkendové odvetné údery Íránu proti Izraeli byla zpočátku poměrně klidná, zlato a ropa otevřely mírně výše a futures na evropské a americké indexy nezaznamenaly žádné větší pohyby.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 15. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém klesajícím pohybu a po čtyřech měsících obchodování ve flatu ve 24hodinovém časovém rámci se nakonec propadl pod úroveň 1,2502. Tato úroveň dlouho sloužila jako spodní hranice bočního kanálu, takže její proražení naznačuje konec flat fáze. Ačkoli bcyhom vzhledem k neochotě trhu prodávat libru a nakupovat dolar nedělali tak odvážné závěry, signál proražení bočního kanálu je silný a v podstatě první za poslední čtyři měsíce. Pohyb směrem dolů plně podporujeme.
C:\fakepath\trader-09042024-29-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem VIP Businesses

09.04.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera VIP Businesses. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-08042024-49-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Omega Capitals

08.04.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Omega Capitals. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

GBP/USD: technická analýza na 2. dubna. Další pullback britské libry, ale býci jsou ve střehu

02.04.2024 Dobrý den, vážení obchodníci! V pondělí pár GBP/USD na 2hodinovém grafu provedl nový obrat ve prospěch americké měny a konsolidoval se pod zónou supportu 1,2584–1,2611, což britské měně celý týden bránilo v dalším poklesu. Nyní může pokles GBP/USD pokračovat směrem k nižší úrovni 1,2517. Konsolidace pod úrovní 1,2517 zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu směrem ke korekční úrovni 38,2 % na 1,2453. Trend zůstává medvědí.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

28.03.2024 Pár GBP/USD ve středu nevykázal naprosto žádný pohyb. Cena se při nízké volatilitě pohybovala podél úrovně 1,2611. Obecně vzato, o nízké volatilitě mluvíme prakticky každý den, protože už dva měsíce vypadá příznivě nakloněna hlavním měnovým párům. Přesto se ale musíme snažit pracovat s tím, co máme. Zatím zůstává relevantní klesající kanál, takže pokud cena prorazí pod úroveň 1,2611, můžeme očekávat další pokles libry. Rádi bychom ale připomněli, že nedávné pohyby v hodinovém grafu vypadají jako obstojný trend, zatímco ve 24hodinovém časovém rámci máme naprostý flat, který se drží už 4 měsíce. A zatím není jasné, jestli v dohledné době skončí.
C:\fakepath\obrazek-25032024-2.png

Analýza S&P 500, GBP/USD, USD/JPY - Powell poslal indexy k rekordním hodnotám

25.03.2024 Další týden si indexy jedou ve svém býčím tempu, a tak jediným překvapením bylo mírné posílení dolaru či oslabení japonského jenu. Tento týden však přijdou na trh data, která by mohla přínést další volatilitu. Pojďme se na to blíže podívat.
img

Přehled páru GBP/USD. 25. března. Údaje o HDP a Powellův projev pravděpodobně nezmění jižní vektor pohybu

25.03.2024 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu dolů. Americký dolar ve středu večer po zasedání Fedu prudce klesl, což byla logická reakce trhu. Upozorňovali jsme, že první reakce trhu na zasedání Fedu je málokdy logická a odůvodněná. Čtvrtek a pátek nám ukázaly, že trh interpretoval výsledky zasedání FOMC správně, což vyvolalo růst dolaru. Nicméně i po poklesu britské měny o 300 bodů je potřeba být soudit opatrně. Při analýze časového rámce 4H neustále střídáme trendy. Jakmile ale přepneme na denní graf, je okamžitě jasno – stále jsme potenciálně ve flatu. Ten se v posledních týdnech podobá flatu už mnohem méně než před několika měsíci; to je fakt. Cena ale zůstává ve stejném cenovém pásmu jako dřív.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-25032024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (25.3.2024)

25.03.2024 Minulý týden jsme se dočkali nákupního obchodu podle mého týdenního komentáře, nicméně obchod byl realizován dvakrát. Jako první se totiž tento obchod spustil začátkem týdne, kdy došlo k průrazu horní vstupní S/R zóny (buy obchod 1), ovšem jednalo se o falešný průraz a obchod tak skončil na menším Stop-Lossu. Následně dle pravidel mé obchodní strategie došlo k opětovnému vstupu do obchodní pozice (buy obchod 2), který následně již dokonale přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu.
img

Ekonomický kalendář: prodeje nových domů a Fed Dallas Index před námi 📃

25.03.2024 V minulém mimořádně rušném týdnu jsme se dozvěděli o několika důležitých makroekonomických publikacích a rozhodnutích centrálních bank. Tento týden bude méně intenzivní, takže investoři budou mít čas na důkladnější analýzu těchto údajů. Dnes nejsou naplánovány žádné významné publikace s výjimkou údajů o prodejích nových domů v USA.
C:\fakepath\trader-22032024-32-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Finance Group Corp.

22.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Finance Group Corp. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-21032024-30-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Astercap Ltd.

21.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Astercap Ltd. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Ekonomický kalendář: druhý den rozhodnutí centrálních bank, BoE a CBRT 📃

21.03.2024 Dnešek je z hlediska makroekonomických publikací pravděpodobně nejintenzivnějším dnem tohoto týdne. Zajímavá zveřejnění jsou naplánována jak na první část dne pro země starého kontinentu, tak na druhou část dne pro USA.
C:\fakepath\trader-20032024-35-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Fundix Inc.

20.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Fundix Inc.. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-20032024-33-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Goldex Technology Limited

20.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Goldex Technology Limited. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-19032024-36-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Binary Options Ltd.

19.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Binary Options Ltd.. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-19032024-35-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Markets The World

19.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Markets The World. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 19. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

19.03.2024 I pár GBP/USD vykazoval ultra nízkou volatilitu v pondělí. Obchoduje se v klesajícím kanálu, takže můžeme očekávat další pokles libry. Spojené státy ani Velká Británie neměly v pondělí významné fundamentální ani makroekonomické pozadí. Nebylo na co reagovat, jak jsme v pondělí ráno upozorňovali. Tento týden nicméně očekáváme minimálně tři události, které by mohly vyvolat poměrně silné pohyby. A první je naplánována na středu ráno. Velká Británie zveřejní zprávu o inflaci, která ve čtvrtek ovlivní postoj Bank of England. Stále věříme, že britská měna by měla za všech okolností klesat, zatímco dolar by měl stoupat. Můžeme jen doufat, že trh bude tento pár obchodovat v souladu s fundamentálním pozadím, ne naopak.
C:\fakepath\trader-18032024-39-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Broker Official

18.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Broker Official. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-18032024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (18.3.2024)

18.03.2024 V minulém týdnu jsme se dočkali vstupu do další obchodní pozice podle mého týdenního komentáře. Trh totiž prolomil dolní vstupní S/R zónu, čímž došlo ke vstupu do short (sell) obchodu, který se velmi rychle dostal do svého prvního cíle na Profit-Target 1 (PT1). Bohužel trh se odsud odrazil zpět výše a nedošlo tak k zasažení PT2. Zbytek obchodu tak skončilo na Break/Even (B/E).
C:\fakepath\trader-15032024-31-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Trade24 Global Ltd.

15.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Trade24 Global Ltd.. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-14032024-38-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Axetrades

14.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Axetrades. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-13032024-32-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem BoursoTrade

13.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera BoursoTrade. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

BREAKING: Údaje o HDP Spojeného království splnily očekávání, na GBPUSD žádná změna

13.03.2024 Právě byl zveřejněn balíček údajů o britské ekonomice, který byl z velké části v souladu s očekáváním. Zpráva o HDP ukazuje mírný nárůst v sektoru služeb, který přispěl k mírnému celkovému růstu britské ekonomiky na začátku roku. Nejnovější povzbudivé údaje o indexu PMI za únor tento trend dále podporují a alespoň prozatím pomáhají zmírnit obavy z blížící se recese.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 13. března 2024

13.03.2024 Britská libra se po včerejších údajích o inflaci v USA obchodovala v pásmu 76 pipů a dotkla se úrovně supportu 1,2745. Dnes ráno kotace stoupá, pravděpodobně s plánem na usazení se nad úrovní 1,2826, aby mohla stoupat k úrovni 1,2940. Drží se býčí směr.
C:\fakepath\trader-12032024-30-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem WinOptions

12.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera WinOptions. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Klíčové události 12. března: fundamentální analýza pro začátečníky

12.03.2024 Na úterý je naplánováno poměrně hodně makroekonomických událostí. Většina z nich má druhořadý význam, ale celkově mohou vzbudit zájem investorů. Den začne závěrečným hodnocením inflační zprávy z Německa za únor. Neočekáváme silnou reakci trhu na tuto zprávu, protože druhé hodnocení se zřídkakdy liší od prvního. Navíc se tato zpráva týká jen jedné země Evropské unie a o zpomalení růstu už všichni vědí. Pokles inflace naznačuje, že Evropská centrální banka může brzy snížit úrokové sazby, což by mělo vyvinout tlak na euro. V současné době ale nic takového nevidíme.
img

BREAKING: GBP klesá po údajích o pracovních místech ve Velké Británii

12.03.2024 Dnes v 8:00 byla zveřejněna zpráva o trhu práce ve Spojeném království za leden. Očekává se, že zpráva vykáže nárůst zaměstnanosti, i když menší než v prosinci, a také zpomalení celkového růstu výdělků.
img

Ekonomický kalendář: Úterní zpráva o inflaci v USA je klíčovou událostí týdne 📌

11.03.2024 Dnes nás nečekají žádné významné makroekonomické zprávy, které by mohly ovlivnit volatilitu na světových trzích. Tento týden se však investoři dozvědí několik zajímavých zpráv.
img

Co příští týden čekat od britské libry?

11.03.2024 Libra udělala velmi důležitý krok. Vynechávám nepochopitelné důvody jejího růstu, ale aktualizované rozložení vln naznačuje, že libra může zahájit novou etapu vzestupného pohybu. Už dříve jsem zmínil, že každá vlnová formace může mít složitou strukturu bez ohledu na okolnosti. Obvykle nám zpravodajské pozadí pomáhá pochopit, co můžeme od daného instrumentu podle vlnového patternu čekat. Tady je ale trochu jiná situace. Domnívám se, že poptávka po libře v posledních týdnech stoupala naprosto nezávisle na zpravodajském pozadí. Teď očekávám vytvoření vlny C v 2, resp. B. Zpravodajské pozadí proto právě teď nepředstavuje pro účastníky trhu důležitý faktor. Podívejme se nicméně na kalendář událostí na příští týden.
C:\fakepath\trader-08032024-40-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem MarketsWorld

08.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera MarketsWorld. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-07032024-30-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Janus Options

07.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Janus Options. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 6. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

06.03.2024 Pár GBP/USD v úterý posílil a ke konci dne otestoval úroveň 1,2725. Odraz od této úrovně může spustit novou fázi klesajícího pohybu; stojí ale za zmínku, že v časovém rámci 24H pár zůstává v rámci totálního flatu. Britská libra může pozvolna stoupat až k úrovni 1,2787 a flat bude stále přetrvávat. Jediným důvodem, proč se libra v úterý obchodovala směrem nahoru, je slabá americká zpráva o ISM ve službách. Britská libra ale ani v rámci flat pásma nepotřebovala důvod k růstu vůči dolaru. Pohyb nepotřebuje být ospravedlněn konkrétním důvodem, když se pár obchoduje uvnitř bočního kanálu. Ve středu tedy můžete obchodovat od úrovně 1,2725. Odraz naznačuje short pozice s cílovou úrovní 1,2611. Pokud cena tuto hranici překoná, můžete zvážit long pozice s cílovou úrovní 1,2787.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.03.2024 Pár GBP/USD v pondělí po dalším odrazu od úrovně 1,2611 pokračoval v pohybu nahoru. Tato úroveň už dlouho slouží jako spodní hranice bočního kanálu, ale i když ji pár překonal, stále mu pravidelně poskytuje support nebo rezistenci. Pondělní pohyb byl tedy čistě technický. Volatilita nebyla nejnižší, ale zůstala velmi nízká. Situaci trochu zachraňoval fakt, že cena se celý den pohybovala téměř jedním směrem. Musíme si ale uvědomit, že stále pozorujeme flat. Navíc máme flat v hodinovém i 24hodinovém časovém rámci. Britská libra se pohybuje souběžně v několika bočních kanálech. A je jasné, že taková situace nevytváří silné signály a dobré pohyby.
C:\\fakepath\\trader-29022024-31-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Omega Options

29.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Omega Options. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-28022024-31-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem FinPro Trading

28.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera FinPro Trading. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Ekonomický kalendář: zaměření na projevy bankéřů Fedu a HDP USA 🔔

28.02.2024 Dnešní ekonomický kalendář je v první části dne poměrně chudý. V druhé polovině se však pozornost investorů zaměří na USA. Nejprve budou zveřejněny údaje o HDP za 4. čtvrtletí 2023 a poté budou následovat plánované projevy několika členů Federálního rezervního systému.
C:\fakepath\trader-27022024-31-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Azbinary

27.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Azbinary. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-27022024-30-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem ASK Options

27.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera ASK Options. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

GBP/USD. Analýza na 27. února. Libra zahajuje týden růstem

27.02.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně jasná a zároveň komplexní. Tvoří se nový segment klesajícího trendu, jehož první vlna už má rozsáhlou podobu. Druhá vlna byla také poměrně dost rozsáhlá, takže máme důvod očekávat prodloužený vývoj třetí vlny.
C:\fakepath\fuze.jpg

Deloitte: Počet fúzí a akvizic v Evropě a Velké Británii klesl

26.02.2024 Počet fúzí a akvizic v Evropě a Velké Británii v roce 2023 klesl o 24 procent na 11.629. Hodnota transakcí propadla o 34 procent. Evropský trh tak v počtu transakcí loni zaostal za celosvětovým trhem, kde se jejich množství snížilo o pětinu, vyplývá z analýzy, kterou ČTK poskytla poradenská firma Deloitte.
img

Ekonomický kalendář: Prodej nových domů v USA a index dallaského Fedu v centru pozornosti trhu

26.02.2024 Dnešní seance na světových trzích nebude probíhat v očekávání zveřejnění makrodat, protože kalendář na dnešek je velmi chudý. Trh však zároveň otevírá týden s vědomím, že nás v nadcházejících dnech čeká řada důležitých zveřejnění z USA, Číny a Evropy. Mezi nimi bude PCE inflace z USA, objednávky zboží dlouhodobé spotřeby, údaje o soukromé spotřebě a údaje o průmyslových PMI z americké, evropské a čínské ekonomiky.
C:\fakepath\trader-23022024-37-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Capital Bank Markets

23.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Capital Bank Markets. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-22022024-37-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Wynn Finance

22.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Wynn Finance. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

EUR/USD: Dolar si vytváří nárazník, který by mohl vést k jeho pádu

22.02.2024 Americký dolar od začátku roku vzrostl vůči hlavním světovým měnám o 2,6 %, což představuje jeho nejlepší výkon od roku 2015. Jestliže na konci roku 2023 byl dolar kvůli holubičímu obratu Federálního rezervního systému a očekávání snížení sazeb o 150 bazických bodů na 4 % téměř odepsán, nyní se nálada na trhu změnila. Silná ekonomika, pokračující spotřebitelské výdaje a akciové indexy blízko rekordních hodnot mají za následek změnu perspektivy. Nabízí se otázka: proč nepokračovat v prodejích EUR/USD?
img

Ekonomický kalendář: Zápis z jednání ECB a údaje o PMI v centru pozornosti

22.02.2024 Tržní nálady v asijsko-pacifickém regionu se vyznačovaly býčím nadšením, zejména v Japonsku, kde index Nikkei 225 dosáhl nových historických maxim. Čínský Hang Seng si připsal 0,61 % a čínský A50 přidal 0,24 %. Pouze indické indexy čelily tlaku na pokles. Evropské futures naznačují vyšší otevření burzovní seance na starém kontinentu.
img

GBP/USD. Co řekl Bailey?

22.02.2024 Pár GBP/USD se snaží stoupat již druhý den v řadě. I když je tento růst spíše symbolický, důležitý je kontext projevu guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho. Ten mohl britskou měnu klidně potopit, ale během slyšení v britském parlamentu přednesl poměrně výmluvný projev. Při projevu před Výborem ministerstva financí Bailey zachoval ve své rétorice vyváženost a trh si to vyložil ve prospěch libry. To je velmi diskutabilní závěr, ale faktem zůstává, že libra se po rozhodující zkoušce udržela nad vodou.
C:\fakepath\indexy-21022024-uvod.jpg

Akciové indexy: Obchodování burzovních indexů

21.02.2024 Akciový index (burzovní index) měří celkovou cenovou výkonnost skupiny akcií, obvykle za konkrétní zemi. Například DE30 (německý index DAX) je akciový index obsahující 30 společností zalistovaných na německé burze. Akciové indexy reprezentují celý akciový trh a zaznamenávají tržní změny v čase.
C:\fakepath\indexy-20022024.jpg

Analýza S&P 500, DAX a EUR/USD - indexy u magických čísel a Británie v recesi

20.02.2024 Indexy stále rostou a dolar s nimi, kdy ale očekávat jejich zpomalení? A jak do toho zapadá recese ve Velké Británii?
img

Ekonomický kalendář: Čeká nás kanadská inflace a výsledky Walmartu 📌

20.02.2024 Dnešní makroekonomický kalendář je poměrně chudý a postrádá publikace, které by mohly výrazně ovlivnit volatilitu na světových trzích. Přesto jsou však během zahájení seance na Wall Street po prodlouženém víkendu možné větší pohyby.
C:\fakepath\trader-19022024-38-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Market Options

19.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Market Options. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-19022024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (19.2.2024)

19.02.2024 Minulý týden nedošlo k žádnému obchodu podle mého týdenního komentáře. Nedočkali jsme se totiž žádného průrazu vstupní S/R zóny. Týden tak byl na EUR/USD bez obchodu.
img

BREAKING: GBP roste po silných údajích o maloobchodních tržbách

16.02.2024 Dnes v 8:00 byly zveřejněny údaje o maloobchodních tržbách ve Spojeném království za leden. Očekává se, že zpráva vykáže solidní meziměsíční nárůst celkových i jádrových maloobchodních tržeb po prosincovém poklesu. Zpráva se ukázala být velkým pozitivním překvapením, neboť vykázala nejen meziměsíční, ale i nečekaný meziroční nárůst. Jednalo se o největší měsíční nárůst maloobchodních tržeb ve Spojeném království od dubna 2021.
img

Ekonomický kalendář: Maloobchodní tržby v USA 🔎

15.02.2024 První část dne probíhala relativně klidně. Investoři obdrželi údaje z Japonska týkající se HDP v posledním čtvrtletí roku 2023, který byl horší, než se očekávalo. Následoval soubor údajů ze Spojeného království, kde zpráva o HDP vyšla rovněž hůře, než se očekávalo. Stejně jako Japonsko je i Spojené království po dvou po sobě jdoucích záporných čtvrtletních údajích v technické recesi.
img

Představujeme nejlepší evropské akcie

14.02.2024 I když je evropský akciový trh provázán s globální ekonomikou stejně jako všechny ostatní, nabízí investiční příležitosti, které jinde najdete jen těžko. A zatímco americké indexy se čím dál víc soustřeďují na technologické firmy, Evropa nabízí diverzifikovanější investiční prostředí. Abychom lépe ilustrovali možnosti evropského trhu, podíváme se na ty akcie z masivního indexu Euro STOXX 600 s tržní kapitalizací přes 5 miliard euro k datu prvního měření, jež si během pětiletého období vedly nejlépe.
img

Klíčové události 14. února: fundamentální analýza pro začátečníky

14.02.2024 Ve středu nás čeká jen málo makroekonomických událostí, ale některé z nich budou důležité. Spojené království zveřejní zprávu o inflaci za leden, která může vyvolat stejně silnou reakci trhu jako zpráva o inflaci v USA. Prognózy hovoří o tom, že index spotřebitelských cen zrychlí na 4,1–4,2 %. Pokud zpráva překoná prognózy, může britská libra prudce posílit, protože to naznačí, že Bank of England bude sazbu držet na maximální hodnotě po delší dobu. Pokud bude skutečná hodnota nižší, může libra dál klesat, protože trh bude věřit, že Velká Británie začne se snižováním sazeb dřív, než se očekávalo.
img

BREAKING: GBP po údajích o pracovních místech ve Velké Británii vyskočila

13.02.2024 Dnes v 8:00 byly zveřejněny údaje o zaměstnanosti ve Spojeném království za prosinec. Očekávalo se, že zpráva ukáže zpomalení růstu týdenních mezd a také pokles míry nezaměstnanosti na nejnižší úroveň od května 2023. Skutečný report se ukázal být jestřábím překvapením, když růst mezd zpomalil méně, než se očekávalo, zaměstnanost vzrostla více, než se čekalo, a míra nezaměstnanosti klesla na 3,8 % - nejnižší úroveň od dubna 2023.
img

Klíčové události 13. února: fundamentální analýza pro začátečníky

13.02.2024 Na úterý je naplánována celá řada makroekonomických událostí. Den začne zprávami o nezaměstnanosti a mzdách ve Velké Británii. Stojí za zmínku, že mzdy částečně podporují vysokou inflaci ve Spojeném království, takže jejich pokles vyvine tlak na libru, zatímco růst jí poskytne podporu. Pokud jde o nezaměstnanost, čím nižší bude, tím lépe pro britskou libru.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.02.2024 Pár GBP/USD v pondělí nevykázal žádné pozoruhodné pohyby. Volatilita činila pouhých 48 pipů, což ukazuje na absenci výrazných pohybů. Cena se už čtyři dny pohybuje kolem úrovně 1,2611 a podle všeho tím dráždí obchodníky. Připomeňme, že britská libra strávila jeden a půl měsíce v pásmu mezi úrovněmi 1,2611 a 1,2787. Během tohoto období se od úrovně 1,2611 odrazila asi šestkrát nebo sedmkrát. Nakonec prorazila pod tuto úroveň, udržela se tam jen dva dny, vrátila se do oblasti nad ní a teď se ji snaží překonat. Upřímně řečeno, celé to působí paradoxně.
img

Bude euru hozeno záchranné lano?

09.02.2024 Pokles výnosů státních dluhopisů díky úspěšným aukcím tříletých a desetiletých cenných papírů a pokračující rally amerických akciových indexů – to vše vytvořilo pro býky na EUR/USD příznivé prostředí, kterého se snažili využít. Bohužel se hlavnímu měnovému páru nepodařilo prorazit nad úroveň 1,078.
C:\fakepath\trader-08022024-33-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem BeeOptions

08.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera BeeOptions. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-08022024-32-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Binary Das

08.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Binary Das. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-07022024-34-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Lbinary

07.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Lbinary. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 7. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

07.02.2024 GBP/USD zahájil korekční pohyb proti dvoudennímu poklesu. Stojí za zmínku, že pokles libry byl naprosto odůvodněný, protože trh v pátek dostal silné údaje o podnikatelské aktivitě, trhu práce a nezaměstnanosti v USA a předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell zveřejnil v pondělí dobré informace o plánech centrální banky na snížení úrokové sazby. V úterý ale žádné zprávy, které by byly pro dolar dobré, nepřišly a trh se oprávněně rozhodl, že je čas na menší korekci.
img

EUR/USD. Proč dolar posiluje?

06.02.2024 Na páru EUR/USD se nadále rozvíjí klesající trend. Medvědům se na druhý pokus podařilo konsolidovat v oblasti sedmimístného rozpětí díky silným údajům Nonfarm Payrolls a jestřábím komentářům šéfa Federálního rezervního systému Jeromea Powella. Kromě toho dochází k nárůstu averze k riziku v souvislosti s nedávnými událostmi na Blízkém východě a slabými údaji z Číny. Nastolený fundamentální obraz konečně umožnil prodávajícím opustit osmimístnou oblast, v níž se pár obchodoval téměř dva týdny. Další (hlavní) cíl klesajícího pohybu se nachází na úrovni 1,0640 (střední linie ukazatele Bollingerova pásma na časovém rámci MN). Současné informační pozadí podporuje vývoj směrem dolů. Pokud představitelé Fedu tento týden nezklamou dolarové býky, pár by mohl v nadcházejících dnech "nakouknout" do oblasti šestimístných hodnot.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-04022024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (5.2.2024)

05.02.2024 V minulém týdnu jsme se dočkali pouze jednoho obchodu na měnovém páru EUR/USD podle mé breakoutové strategie, na kterou jsem upozornil v mém posledním komentáři. Trh prolomil dolní vstupní S/R zónu, čímž se aktivoval short (sell) obchod, který se velmi rychle dostal do svého prvního cíle na Profit-Target 1 (PT1). Bohužel i tentokrát trh neměl sílu pokračovat ve svém trendu a zbytek pozice tak skončila na Break/Evenu (B/E). Na trhu je stále velmi nízká volatilita. To znamená jedno – již brzy přijde něco většího, tak buďme připravení.
img

Klíčové události 1. února: fundamentální analýza pro začátečníky

01.02.2024 Na čtvrtek je naplánována celá řada makroekonomických událostí, ale pohyb obou měnových párů bude do značné míry závislý na fundamentálních událostech – zasedání Federálního rezervního systému a Bank of England. Začněme ale ekonomickými zprávami. Ve čtvrtek budou zveřejněny výrobní indexy PMI a údaje o inflaci, obojí pro eurozónu. Podobné indexy zveřejní i Německo a Velká Británie. Jsou druhořadého významu a budou nepochybně ve stínu významnějších událostí.
C:\fakepath\trader-24012024-27-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Big Option

24.01.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Big Option. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\burza-23012023-uvod.png

Technická analýza a fundamentální analýza: S&P 500, NASDAQ, DJ30 – nová all-time high

23.01.2024 Býčí trend na amerických akciích pokračuje. Co to znamená pro shortaře? A na co by si měli počkat býčí swingoví obchodníci? To si probereme v dnešní analýze S&P 500, NASDAQ a DJ30.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-21012024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (22.1.2024)

22.01.2024 V minulém týdnu jsme se na měnovém páru EUR/USD dočkali obchodu podle mého týdenního komentáře. Trh prolomil spodní vstupní S/R zónu, čímž se aktivoval prodejní short obchod, který však neměl dostatek síly a skončil pouze na první Profit-Targetu 1 (PT1) a zbytek pozice na Break/Even. Volatilita je na eurodolaru zatím stále velmi nízká.
C:\fakepath\obrazek-16012024-1.png

Technická a fundamentální analýza: NIKKEI, S&P 500 a EUR/USD

16.01.2024 Pojďme se podívat, které důležité fundamenty nás tento týden čekají i co se aktuálně děje na indexech NIKKEI, S&P 500 a páru eura s dolarem.
img

Invesco: Nevšední pravdy – 10 nepravděpodobných, ale možných scénářů pro rok 2024

16.01.2024 Je čas zapomenout na standardní scénáře a přemýšlet o těch méně pravděpodobných a přesto možných. Trhy zakončily rok 2023 pozitivně a náš seznam možných překvapení se proto kloní negativním směrem (tyto hypotetické události jsou naším pohledem na to, co by se mohlo stát, ačkoli to nutně není součástí našeho hlavního scénáře).
C:\fakepath\trader-12012024-39-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Spot Fn

12.01.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Spot Fn. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Na burze se právě začíná obchodovat s prvními americkými ETF, které investují do spotového bitcoinu

12.01.2024 Americká Komise pro kontrolu cenných papírů, SEC, schválila první americké ETF fondy investující do spotového bitcoinu, a umožnila tak expozici v bitcoinu mnohem širšímu světovému publiku. Nyní se tedy začíná obchodovat 11 nových ETF, a protože začíná boj o to, který se stane největším spotovým bitcoinovým fondem světa, mají všechny nízké ukazatele celkové nákladovosti. V tuto chvíli lze jen těžko říct, co to udělá s cenou bitcoinu, ale na jiných trzích, například u zlata a uranu, kde měly ETF v držení podkladová fyzická aktiva, byly dopady na cenu pozitivní. Pro evropské investory, pro něž platí předpisy ESMA, nebudou mít tyto nové americké ETF větší význam, protože se příslušnými předpisy neřídí.
img

Denní shrnutí: Vyšší CPI podporuje USD 💲

11.01.2024 Indexy na Wall Street po prosincových údajích o inflaci v USA ustupují. Rozsah poklesů byl však na konci seance částečně smazán. US500 zaznamenává pokles o 0,40 % a snaží se udržet nad úrovní 4800 bodů. Mezitím US100 ztrácí 0,30 % na úroveň 16880 bodů.
img

Ekonomický kalendář: Údaje z trhu práce v USA - ADP report v centru pozornosti 🔎

04.01.2024 Dnešní kalendář je naplněn několika významnými makroekonomickými publikacemi. Chronologicky se investoři nejprve seznámí s údaji o inflaci z Německa a Francie a dalších zemí EU. Očekává se, že údaje z obou zemí vykáží meziroční zvýšení indexu spotřebitelských cen oproti listopadu. Poté budou mezi 9:00 a 10:00 zveřejněny konečné údaje o indexu PMI ve službách v Evropě. Očekávání analytiků naznačují slabší údaje, zejména za Francii, kde se očekává index pouze 44,3 bodu. Údaje o PMI ve službách ve Spojeném království se však očekávají mnohem lepší, přičemž konsenzus naznačuje solidní výsledek 52,7 bodu.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-25122023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (25.12.2023)

25.12.2023 Minulý týden byl úspěšný na měnovém páru EUR/USD podle mého týdenního komentáře. Trh prolomil horní vstupní S/R zónu, čímž se aktivoval nákupní buy (long) obchod, který skončil v zisku na Profit-Targetu (PT). Následně došlo k prolomení také druhé vstupní S/R zóny, nicméně trh měl sílu dostat se pouze k prvnímu cíli na Profit-Target 1 (PT1) a zbytek pozice skončil na posuvném SL. Až později došlo k opětovnému vstupu do nákupní pozice, kde se trh dostal také ke druhému Profit-Targetu 2 (PT2). Pokud jste mých obchodů využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
img

Ekonomický kalendář: Údaje z německých průzkumů, řečníci v ECB

18.12.2023 Futures na evropské indexy ukazují na mírně nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak poté, co indexy na Wall Street v pátek přerušily šestidenní vítěznou sérii a indexy z asijsko-pacifické oblasti se během dnešní seance obchodovaly níže. USD se stahuje, což poskytuje podporu drahým kovům. Mezi měnami G10 si nejlépe vedou měny protinožců (AUD a NZD). Zpravodajský tok byl zatím nevýrazný a během asijské seance se neobjevily žádné významné, trh ovlivňující titulky.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-18122023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (18.12.2023)

18.12.2023 V minulém týdnu jsme se dočkali pouze jednoho obchodu podle mého týdenního komentáře. Trh totiž prolomil horní vstupní S/R zónu, což aktivovalo nákupní long obchod, který však skončil na menším Stop-Lossu (SL). Po předminulém týdnu, kdy byl velmi vysoký zisk, tak v minulém týdnu dorazila menší ztráta. SL byla škoda, jelikož trh následně opravdu vyrazil nahoru, ale bohužel už bez mého obchodu.
img

Začátek létání bez uhlíkové stopy? Virgin Atlantic vypouští první vlaštovku

13.12.2023 Společnost Virgin Atlantic, kterou založil britský podnikatel Richard Branson, jehož cílem bylo nabídnout alternativu tehdejším leteckým společnostem, uskutečnila první let Boeingu 787 s motorem poháněným palivem tvořeným ze 70 % biomasou. Společnost tvrdí, že se jí tak podařilo uskutečnit krok k nulové uhlíkové stopě do roku 2050, protože palivo je prý stoprocentně udržitelné. Ačkoli zatím neplánuje tento typ letu uvést do komerčního provozu, získané údaje budou využity pro další výzkum.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. prosince. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.12.2023 Pár GBP/USD dokázal v úterý znovu stoupat i klesat. Britská měna měla jen malou podporu, ačkoli bylo zveřejněno dostatečné množství makroekonomických informací. Zprávy z Británie byly bohužel (nebo naštěstí) příliš nevýrazné na to, aby trh vykázal zřetelný pohyb. Míra nezaměstnanosti se nezměnila a počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti odpovídal prognóze. Rezonovala jen zpráva o mzdách, která ukázala větší zpomalení, než se očekávalo. Tato zpráva sama o sobě ale na silný pohyb očividně nestačila.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2024: Konečná

05.12.2023 Společnost Saxo, specialista na online obchodování a investice, vydává každoroční Šokující předpovědi pro rok 2024. Ty se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale přitom ne zcela doceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy.
img

Ekonomický kalendář: Potvrdí konečné údaje PMI oživení? 🔔

01.12.2023 V poslední seanci tohoto týdne otevřou akciové trhy na starém kontinentu v dobré náladě. Futures naznačují vyšší otevření německé, britské burzy a burzy v eurozóně. Lepší náladu podporuje mírně oslabující dolar, rostoucí ceny dluhopisů a pokles desetiletých výnosů na úroveň 3,0 %.
img

Invesco: EU a Velká Británie se rozcházejí v regulaci umělé inteligence

30.11.2023 Evropští politici se předhánějí v tom, aby se vypořádali s novými příležitostmi a riziky, které přináší umělá inteligence (Al), a aby zavedli regulaci, která by podporovala vývoj a využívání Al a zároveň chránila před přirozenými riziky. EU a Spojené království zaujímají rozdílné přístupy, přičemž EU navrhuje právní předpisy a Spojené království zaujímá nelegislativní přístup.
img

Společnost Shopify roste díky rekordním prodejním výsledkům

27.11.2023 Akcie společnosti Shopify (SHOP.US) dnes posilují o téměř 5 % poté, co kanadská platforma pro online obchodování zveřejnila údaje o prodejích během černého pátku. Společnost dosáhla tržeb z prodeje produktů ve výši 4,1 miliardy USD, což představuje meziroční nárůst o 22 %. Největší tržby byly zaznamenány v zemích, jako jsou USA, Velká Británie a Kanada. Společnost rovněž uvedla, že nejprodávanější produkty byly v kategoriích oblečení, osobních výrobků a šperků.
img

Ekonomický kalendář: PMI z Evropy, rozhodnutí CBRT a Riksbank o sazbách

23.11.2023 Futures na evropské indexy naznačují, že hlavní indexy blue chips otevřou beze změny. Stalo se tak po neradostné asijsko-pacifické seanci, během níž se indexy z tohoto regionu snažily najít společný směr. Japonský svátek negativně ovlivnil podmínky likvidity a neočekává se, že by se situace výrazně zlepšila, když jsou dnes americké trhy zavřené kvůli Dni díkůvzdání. Seznam změn obchodních hodin v důsledku amerického svátku naleznete níže.
img

Klíčové události 20. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

20.11.2023 Pondělní nabídka makroekonomických událostí je prakticky nulová. Vyzdvihnout můžeme jen index cen výrobců v Německu, který nemá šanci ovlivnit tržní sentiment. Předstírejme tedy, že nedojde k vůbec žádným makroekonomickým událostem.
img

Ekonomický kalendář: lehký začátek zajímavého týdne 🔔

20.11.2023 Futures kontrakty na indexy naznačují nižší otevření hotovostní seance v Evropě. Německý DAX klesá o 0,20 % a britský UK100 se obchoduje o 0,30 % níže. Dnešní makrokalendář je poměrně chudý a postrádá jakákoli špičková data, která by mohla výrazně ovlivnit globální trhy. Nicméně bude příležitost vyslechnout projevy dvou bankéřů. Nejprve v 19:45 promluví předseda BoE Bailey a po něm ve 21:30 guvernér Bank of France Villeroy de Galhau.
img

eToro: Zastavení zvyšování úrokových sazeb povzbuzuje kryptoměny

06.11.2023 V posledních sedmi dnech pokračoval růst ceny Bitcoinu, který se momentálně obchoduje kolem 34 500 amerických dolarů. Za týden vzrostl o více než jedno procento.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-06112023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (6.11.2023)

06.11.2023 Minulý týden nabídl dvě obchodní příležitosti podle mého týdenního komentáře, který jsem v pondělí s předstihem uveřejnil. Jako první jsme se dočkali prolomení horní vstupní S/R zóny, což znamenalo aktivaci prvního nákupního obchodu, který přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Následně na konci týdne trh aktivoval také druhý čekající nákupní příkaz, u kterého také došlo k velmi přesnému a rychlému zasažení Profit-Targetu a ukončení obchodu v zisku. Vše najdete zobrazeno níže na grafech. Pokud jste mých obchodů také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji ke slušnému zisku!
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí BOE a konečné údaje o PMI v zemích eurozóny 📌

02.11.2023 Futures na evropské indexy naznačují pokračování růstu po včerejším optimistickém závěru seance na Wall Street. Jak DE30, tak EU50 a UK100 se obchodují v mírně kladných číslech.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí FOMC a údaje z trhu práce v USA!

01.11.2023 Futures trhy ukazují na vyšší otevření dnešní hotovostní seance v Evropě. Stane se tak po lepší seanci v asijsko-pacifické zóně, kde si jednotlivé akciové indexy připsaly velké zisky.
img

Ekonomický kalendář: Data PMI a Bitcoin v centru pozornosti!

24.10.2023 Trhy s futures naznačují, že dnešní peněžní seance v Evropě otevře na vyšší úrovni. Zlepšený sentiment v Asii podporuje tržní býky, kteří se v první fázi dnešní seance mohou zaměřit na trh kryptoměn, kde jsme svědky masivních zisků.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Manipulace na forexu | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Česká burza | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/NOK | EUR/SEK | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CHF/JPY | AUD/CAD | SGD | GBP/NZD | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Globální hrozby | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Měnové trhy | GKFX | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | ATM | Absolute-return strategie | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový fond | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Analýza cenných papírů | Anualizovaná volatilita | Zhodnocení | Ask | Asset management | Aussie | B/E | BRICS | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Ben Bernanke | Benchmark | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Break/Even | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cable | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Denní minima | Denní rozpětí | Dealing Desk | Demo účet | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Durace | ECB | ECN | ECOFIN | EFSF | EMA | Monetární unie | ERM | ERM II | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FINMA | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Flat | Fond fondů | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Vyplnění GAPU | Vstup short | Grafy | HDP (Hrubý domácí produkt) | HFT | Hedging | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IFRS | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Inside Bar | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LES | LIBOR | LTRO | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Maastrichtská kritéria | Makléř | Makro data | Margin | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Nemovitostní fond | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Operace Twist | Order | Oscilátor | P/E | PTR | Čekající příkazy | Peněžní zásoba | Pip | Pivot points | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Spread | Stagflace | Statut | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swap | Swing | Swing Trading | Swiss | Swiss National Bank | Swissy | Take Profit | Pokladniční poukázky | Technical analysis | Tick | Ticker | Time frame | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | YTD | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Šedá ekonomika | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Singapurský dolar | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | Market Color | Ken Veksler | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Intervence na forexovém trhu | Intervence na devizovém trhu | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Vývoj eura | Japonská měna | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Forex Factory | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Kopírování obchodů | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňový ráj | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Intradenní analýza | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | BTC | Kybernetická měna | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Trim Broker | FxPro | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | Raiffeisenbank | Global macro | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Forex signály | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Likvidní | Měnové-forexové páry | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Alcoa | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie O2 | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie Unipetrol | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuality ekonomika | Aktuality z ekonomiky | Aktuální kurzy měn | Alibaba akcie | Alpari | Alpari UK | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bonus bez vkladu | Bossa.cz | Break Even | Break Even point | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena amerického dolaru | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy WTI | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je deflace | Conference Board | Conference Board index | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Čínská burza | Členové eurozóny | Členské země eurozóny | ČNB intervence | Dánská koruna | DAX 30 | Dax index | Devizové trhy | Devizový kurz | DJIA | Dluh Řecka | Dnešní události | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika a finance | Ekonomika Španělska | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Engulfing | ETF fondy | Etoro | ETX | ETX binary | ETX Capital | EUR GBP | EUR CHF | EUR JPY | EUR USD | Eura | EURGBP | EURCHF | EURNOK | EURNZD | Euro Exchange | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | EURSEK | Evropská banka | Evropská měna | Evropská měnová unie | Evropská rada | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forex majors | Forex market | Forex zpravodajství | ForexFactory | ForexFactory.com | Forexové obchody | ForexTime | Forexu | Frank | FXDD | FXstreet.cz | GBP CHF | GBP JPY | GBP USD | GBPCHF | GDP | GfK | GKFX recenze | GKFX zkušenosti | GKFX.com | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harami | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | HDP v EU | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHFJPY | Ichimoku | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční platina | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Iron FX | Iron FX recenze | IronFX | IronFX reference | Irsko | Islámský stát | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak obchodovat forex | EBay | Jak vydělat | Jak zhodnotit peníze | Janis Varufakis | Japonská ekonomika | Jedno euro | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Konec eura | Konfluence | Korelační koeficient | Korporátní dluhopisy | Krátkodobé investice | Krize eurozóny | Kurz akcie | Kurz bitcoinu | Kurz britské libry | Kurz ČNB | Kurz CZK | Kurz čínské měny | Kurz čínského jüanu | Kurz dolar | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz GBP | Kurz CHF | Kurz kanadského dolaru | Kurz libry | Kurzy devizového trhu | Kurz USD | Kurzu měn | Kurzy | Kurzy ČNB | Kurzy ČSOB | Volná pracovní místa | Kurzy Česká spořitelna | Kurzy dolar | Kurzy euro | E15 | Libra | Libra šterlinků | Lira | London metal exchange | Londýnská burza | Maďarská měna | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měna převodník | Měna převody | Měna v Anglii | Měna v Dánsku | Měna v Chorvatsku | Měna v Japonsku | Měna v JAR | Měna v Kanadě | Měna v Maďarsku | Měna v Norsku | Měna v Polsku | Měna v Rakousku | Měna v Řecku | Měna v Turecku | Měna ve Francii | Měna ve Slovinsku | Měna ve Švédsku | Měna ve Švýcarsku | Měna zlotý kurz | Měnové kurzy | Měnové kurzy Česká spořitelna | Měnové kurzy ČNB | Měnové kurzy ČSOB | Měnové kurzy dolar | Měnové kurzy euro | Měnové kurzy kalkulátor | Měnový konvertor | Měnový kurz | Měnový kurz ČNB | Měnový prémiový vklad | Měnový převodník | Měnový swap | Měny převodník | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Miroslav Singer | Moving Average | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup EUR | Naučte se obchodovat | Nejsilnější ekonomiky světa | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Norská koruna | Norská měna | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Ocenění akcií | Online kurzy | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Pád akcií | Pád dolaru | Pád rublu | Paládium | Patria Finance | Patria.cz | Pavel Šafařík | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Pokles eura | Portfolia | Práce přes internet | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dolaru | Prodej EUR | Prodej eura | Profil aukce | Prognóza | Převodník měn | Psychologie emoce | Psychologie myšlení | Psychologie online | Pšenice | Rate Of Change | Rakousko | Rating států | Ratingové hodnocení | Recenze | Reuters | Risk On | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecká krize | Řecké akcie | Řecké referendum | Řízení rizik | Řízení rizika | S čím obchodovat | Saxo PDF | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Saxo Trader | Směnné kurzy | Směnný kurz dolaru | Société Générale | SPX | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švédská koruna | Světové burzy | Světový čas | Světové ceny ropy | Světové měny | SWIFT | Swingy | Španělská ekonomika | Švédská měna | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Teorie pravděpodobnosti | Těžba ropy v USA | TopForex | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Tržní zprávy | Turecká měna | Twitter | Unce zlata | Up Down | Úrokové swapy | US dolar | US dollar | USD CAD | USD GBP | USD index | USD JPY | USDRUB | Václav Janoušek | Velká Británie ekonomika | Velká Británie měna | Virtuální měna bitcoin | Volatilita význam | Volatility | Volby v Turecku | Volkswagen | Vstupní bonus bez vkladu | Výměna valut | Výnosy z dluhopisů | Výpočet kurzů měn | Výpočet marže | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj cen akcií ČEZ | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny elektrické energie | Vývoj ceny plynu | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj ceny železa | Vývoj dolaru graf | Vývoj dolaru vůči koruně | Vývoj EUR/USD | Vývoj eura ke koruně | Vývoj hodnoty zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu ČNB | Vývoj kurzu koruny k euru | Vývoj kurzu libry | Vývoj kurzu polský zlotý | Vývoj kurzu švýcarský frank | Vývoj mezd | Vývoj nezaměstnanosti | Vývoj podílových fondů | Vývoj ropy | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | FXDD.com | XTB.cz | XM | Založení účtu | Zavedení eura | Země BRICS | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkratky měn | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlotý kurz | Znaky měn | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | Fed Funds Rate | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Rozkolísanost trhu | BreakEven | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | Formace Shooting Star | EIA | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Balancovaný fond | Báze | BIC | Bill Gates | Book Value | Bunds | Burzovní seance | Buy | CEE | Cenově vážená průměrná cena | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Diskont | EBITDA | Ekonomika Německo | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Fond peněžního trhu | Free float | Gamma | Hodnota dluhopisu | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index akciového trhu | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Komunální dluhopisy | Mark Zuckerberg | Market Underperform | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Omega | P.A. | Price Rate of Change | Price Volume Trend | Private banking | Provozní marže | Příjmy z dluhopisu | PX index | Range | Rate Hike | Redukce | Revalvace | ROCE | ROE | Sell | Small caps | SPAD | Tim Cook | Tovární objednávky | Tranše | Underperform (market underperform) | Upisování akcií | Vážená cena | Věčný dluhopis | VWAP (Cenově vážená průměrná cena) | Výnos do splatnosti | Výnos portfolia do splatnosti | Výnosový index | Výroční zpráva | Využití kapacit | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Crédit Agricole | Zóna obchodníka | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | Denní změna | Převis | Primární emise | Progresivní investor | Put (short) | Vypořádání obchodu/převodu | Běžná likvidita | Cena / účetní hodnota | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Institute for Supply Management (ISM) | M2 | Outperform | Pákový efekt (leverage) | Produktivita a náklady práce | Směrodatná odchylka | Tržby | Ukazatel Price/book value | Underperform | Zaměstnanost | Bod zlomu | Clearing | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | WebTrader | Miliardář | Bohatý | LMAX | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Křížové měny | Trendový indikátor | Majors | Momentum indikátor | Trader Workstation | Volby | Fundamentální data | Pivot Pointy | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | E-mini | Futures trhy | Genesis | Futures trading | Cukr | Harmonické formace | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Commodity futures | Commodity futures trading | Currencies | Currency | Dividendové akcie | Forex jobs | Forex trh | Graf EUR/USD | Investment | Slušný zisk | Traders | Hedžové fondy | Saxo Capital Markets | Asijské obchodování | Evropské obchodování | FX Analyst | Forex analýza | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Deutsche Bundesbank | Sky News | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | The New York Times | Natixis | Jackson Hole | KPMG | Institut ZEW | RBC Capital Markets | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | Westpac | CME Group | Burzovní společnosti | UniCredit Bank | Caterpillar | ANZ | DIW | Sentix | TradingFloor.com | SaxoTrader | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | DIHK | Frankfurter Allgemeine Zeitung | IHS Global Insight | Nordea | Investing.com | Členové OPEC | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | TLTRO | Mitsubishi | Global Insight | NATO | City Index | Ole Hansen | Pimco Total Return Fund | PwC | Standard Chartered | RBC Capital | FX Strategy | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Destatis | Washington Post | Technické indikátory | The Guardian | Sentix index | Hospodářské vyhlídky | Rothschild | Oslabení eura | Reporty | Online FX zpravodajství | Index Fedu | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | S/R zóna | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Finanční analýzy | Finanční regulace | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Obchodníci na forexu | Diamantová formace | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | IG Markets | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kurz USD/EUR | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | EFSI | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | CIX Markets | Dovoz ropy | Výnosy německých dluhopisů | Trading Economics | MarketWatch | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Currenex | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Wolfgang Schäuble | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Mark Carney | Averze k riziku | Kurz české měny | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Panama papers | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Commitments of Traders (COT) | Měnové riziko | Finanční aktiva | Globální trhy | Investovaný kapitál | Rizikový kapitál | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Londýnská City | Hargreaves Lansdown | Finanční centrum | Evropské banky | Lobbistické skupiny | Tržní volatilita | eFXnews | Betfair | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dollar Yen | Aussie Dollar | Dollar Canada | Trendový kanál | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Energie | Obavy z brexitu | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Dividendová sezóna | Finanční stabilita | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Výprodej na Wall Street | Oscilátor RSI | Podnikatelé | Investiční stratégové | Pro tradery | Zkušení investoři | SEB | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Limitní příkazy | KBC | BlackRock | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Odvaha | Klid | DAX (Deutscher Aktienindex) | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Il Sole 24 | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Firemní investice | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Šéf švýcarské centrální banky | Agentura Reuters | Politické napětí | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Salomon Brothers | Sázet | Cena cukru | Obchodní signály | Brexit referendum | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | David Cameron | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Referendum | Událost na finančních trzích | Ekonomická aktivita | City | Helicopter money | Program OMT | Brokerské domy | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Miliardáři | Německý ústavní soud | Expirace opcí | US akcie | Obchodní styl | Svatý grál | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Obchodník s měnami | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Fundamentální faktory | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Bookmakeři | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Měny zemí G-10 | Mezinárodní instituce | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Náklady na zajištění | Nárůst úroků | České firmy | Strategy Research | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Forwardy | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | Britská burza | Členství v EU | IHS | Měnová autorita | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | Německé státní dluhopisy | Cenné kovy | Evropský mechanismus směnných kurzů | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Investiční bankéř | Broker Trust | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Finanční centra | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Analýza akciového indexu | Intervence centrálních bank | Propad měn | Spotřebitelský indikátor | Britské hospodářství | Ekonomika Británie | Die Welt | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Pokles kurzu britské libry | Pád libry | Investor George Soros | Pád měnového páru GBP/USD | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Index IBEX | Víkendové parlamentní volby | Britské banky | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Znehodnocování místních měn | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Odchod z Evropské unie | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Rating AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Richard Branson | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | GER30 | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Měnová opatření | Kurz domácí měny | Bělorusko | Světové akciové trhy | Papírová hodnota akcií | Handelsblatt | Úvěrový rating | Bankovní tradeři | Forex trhy | Kryptoměny | Les Echos | Britský akciový index FTSE 100 | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Eurex | Index AEX | Režim forexových intervencí | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Vývoj akciového indexu FTSE 100 | Země OPEC | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Rating dlouhodobých závazků | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Šéf britské centrální banky | Dow Jones Newswire | Makroekonomické analýzy | Hospodářský růst USA | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Cena mědi | Marže společností | Vývoj na akciových trzích | Teroristický útok | Vývoj měnového kurzu | Německý akciový index DAX | Regulace finančního sektoru | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Akciové trhy ve Spojených státech | SaxoSelect | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Index SPX | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Největší banky | Indikátor Stochastic | Rozpočtová pravidla | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Tradiční měny | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Komoditní index DJ-USB | Potomac Research Group | Investiční poradci | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Šéf společnosti | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Finance Magnates | MetaQuotes | Elektronické peníze | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nižší kurz | Nákupní signál | Prodejní signál | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Skrill | Neteller | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Výnos u desetiletých dluhopisů | Hlavní úroková sazba | Úroková sazba ECB | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | Bankéři | Bankéř | Britská bankovní asociace | Uvolnit měnovou politiku | Spekulativní sázky | Poplatky | Počáteční kapitál | Rekordní minima | Rekordní maxima | Výnos v aukci | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Organizace ADP | Exxon | Chevron | Dnešní aukce | Konec kurzového závazku | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Non-Farm Payrolls | Trading nastavení | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Vyhlídky eurozóny | Snižování státních ratingů | Soukromí zaměstnavatelé | Opatřením na podporu ekonomiky | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Summit G20 | Summit G7 | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Měnové otázky | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Irská ekonomika | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa May | Zprávy a události | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Jádrová inflace v Polsku | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Britské referendum | Index amerických akcií | Pierre Moscovici | Ministři financí EU | Výběr zisků | Německé dluhopisy | Výnosy | Měnové stimulace | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Rozhodnutí britské centrální banky | Americký index S&P 500 | ISTAT | Libra k americkému dolaru | Akciové trhy v USA | Quantum | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Softbank | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Měnové stimuly | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování libry | Oslabování dolaru | Index ekonomické aktivity | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v Británii | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Země G7 | Skupina G20 | Skupina G7 | Guvernéři centrálních bank | Mikro loty | Mini loty | Monopoly | Kurz jednotné evropské měny | Bankovní společnost | Německý Ifo index | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance ECB | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Tisková konference Fedu | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled domácí ekonomiky | Výhled ekonomiky | Stimulace hospodářského růstu | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Investoři do komodit | Evropský bankovní úřad (EBA) | Globální ekonomický výhled | Zátěžové testy bank | HDP v eurozóně | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Tempo růstu ekonomiky | Audi | eTrader | Ekonomické průzkumy | Pew Research Center | Swingoví obchodníci | Monecor | JPMorgan Chase & Co. | ABN AMRO Bank | CME FedWatch | IHS Markit | Morningstar | SaxoTraderGO | Jihokorejské akcie | Flash Crash | Venture Capital | Forexový broker | Carl Icahn | Aleš Sosnovský | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | MUFG | Zklamání investorů | Trump rally | Spekulativní investoři | Nejvyšší výnosy | Bitstamp | Pokles kurzu eura | Spotový kurz | Spotový kurz koruny | Tržní kapitalizace společnosti | Keystone XL | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Měny rozvíjejících se zemí | FxPro Markets | Vstup na burzu | Broker IG | Alokace aktiv | BBVA | Euler Hermes | Zahraniční forex | Vysokofrekvenční obchody | Vysokofrekvenční obchody (HFT) | Bitcoinový ETF | Investiční činnost | ČSOB Finanční trhy | Akciový býk | Sell in May and go away | FX Strategy Research | Chris Svorcik | Credit Agricole SA | UniCredit SpA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Zahraniční FX | Nasdaq Composite Index | NAB Research | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Inflace ve světě | Obchodníci s měnami | Kurzotvorná informace | René Remšík | Začátek výsledkové sezóny | Mean reversion | Ceny pšenice | Aleš Michl | Bancor | Breakout Trader | Akcie na trzích | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Obchodování ETF | Anadarko Petroleum | Kurzový vývoj | Fed Survey | Trade24 | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | Cena hliníku | Akcie Tesly | Investiční specialista | Investiční firmy | Americký akciový trh | Irský bankovní sektor | Obchodování na pražské burze | Hurikán Irma | Obchodování s cizími měnami | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Palladium | Podnikové dluhopisy | Obchodování indexů | Investování do kryptoměn | Pavel Drahotský | Technologie blockchain | Analytik eTrader | Václav Pech | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | BTC/USD | ETH/USD | Kalendář makroekonomických dat | LIFFE | ERM-2 | CIX Trader | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Hodnota všech kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | Altcoin | xPartners | Bitcoinové futures | CBOE Global Markets | ETH | XRP | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | Invesco | Trh s bitcoiny | Nemovitostní fondy | Index S&P/ASX 200 | European Energy Exchange (EEX) | Kryptoměna Ripple | XBT | Hard fork | Fox Business | Inteligentní investor | Binance | Charles Hoskinson | One Financial Markets | General Bytes | NEST | Masivní výprodeje | Komoditní fond | ESMA | Štěpán Hájek | Estee Lauder | Krádež kryptoměn | Těžba kryptoměn | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Správce portfolia | MSCI World Index | Krypto aktiva | Lithium | HantecFX | Hantec Markets | Jak fungují akcie | Dlouhodobé investování | Boursotrade | Altcoiny | Spread Betting | Tržní očekávání | Asijské trhy | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Inverzní výnosová křivka | Wood & Company | Cena bitcoinu | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Globální akcie | Binary Options | Trhy dnes | Skupina Saxo Bank | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Hodnota majetku | Peter Bukov | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Německá centrální banka | PANW | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Vývoj na finančních trzích | Capitalinked.com | Obchodní bariéry | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Vysoké standardy | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | BigOption | Projev Jeroma Powella | Globální ekonomický kalendář | Financial Conduct Authority (FCA) | Obchodovat forex | FXlift | Čínské měny | Globální růst | Klientské objednávky | Regionální měny | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | FAANG | Netflix (NFLX) | Tok investic | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Okénko finančního trhu | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Ruský akciový index | Index RTS | Pokles ceny | Finance Group Corp. | EY Global IPO Trends | Global IPO Trends | Domácí měna | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Cenový kanál | LYNX Pro | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Posílení rublu | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | Jonáš Mlýnek | IPO kalendář | Hlavní akciový index | Czech Fund | Obchodní rozhovory | Ochrana investic | Norges Bank | Zasedání OPEC | Korunový trh | USMCA | Dluhopisové výnosy | Růst výnosů dluhopisů | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | VIX index | I-Trader | Propady na akciových trzích | Přímé zahraniční investice | Kompozitní index | Úrokový výnos | Pipy | NIESR | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Růst amerického dolaru | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Long obchod | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | Cyprus Securities and Exchange Commission | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | CFD makléř | IG | AT Pro | Next Generation | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Daňové úlevy | Obchodování se CFD | Regulační orgán | MSCI All Country World | FXGiants | Notesco Limited | Aktivita na trhu | EMEIA | Jiné měny | Zvyšování úroků | Výkyvy na trzích | Výkonnost akcií | Růst zisků | Zpomalení hospodářského růstu | Financování vlády | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Fondy ETF | Prezident Evropské centrální banky | Jednotná měna | Vstup do eurozóny | Veřejný dluh | Genesis Coin | Bankomaty | Ceny kryptoměn | Globální index | Španělský IBEX | Zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Počet fúzí a akvizic | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Heiken Ashi | Růst dolaru | Výsledková sezóna v USA | Nemovitostní trh | Platforma pro obchodování | WEF | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Zpomalení světové ekonomiky | Dopad brexitu | Silný frank | PDVSA | Australské akcie | Analytici z Wall Street | Volatilita na měnovém páru | Slabší euro | Obchodní jednání | Slabší kurz libry | Celkový globální dluh | Globální dluh | Odložení brexitu | ASIC | Obchodní operace | Makroekonomické strategie | Vývoj kolem brexitu | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | MetaTrader Supreme Edition | Německé banky | Zvýšení sazeb | Volatilní obchodování | Spotřeba komodity | Analýza xPartners | Obchodování GBP | Martin Sklenář | Rekordní růst | Diverzifikace rizika | Analytik Czech Fund | Market alert | Evropské akciové burzy | čnBlog | Norský fond | Norská centrální banka | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Palantir | MUFG Bank | Makroekonomická situace | Finanční produkty | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Dluh zemí eurozóny | Veřejný dluh zemí eurozóny | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | UBS Global Wealth Management | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Short obchod | Micro futures | Vyjádření analytiků | Hodnota firmy | Podíl nezaměstnaných | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | GDPNow | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | SPI Asset Management | Liberum | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Příjmy Ruska | Německé firmy | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Moje obchody | Chainalysis | Oživení světové ekonomiky | TLTRO III | Brexit bez dohody | Boris Johnson | The Telegraph | NVDA | Riziko recese | Dopady obchodní války | Použití eura | Mezinárodní měny | Odklon od dolaru | Začít obchodovat | Finanční svět | David Varga | iFX | Token | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Čínský trh | Libra od Facebooku | Wealth Management | NATGAS | Prezidentka ECB | CoinShares | Investiční omezení | Volný čas | Záporné sazby | Akcie a ETF | Asociace Libra | Vlastní kryptoměny | Štěpení akcií | Rozhodnutí centrálních bank | Ropné akcie | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Coffee | Kurz kryptoměny | Pokles dolaru | Ztrátový obchod | Nálada na akciových trzích | Ekonomické vyhlídky | Globální ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Americké futures | Globální akciové indexy | Snížení úroků | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Digitální aktiva | Obavy z recese | Konglomerát | Nové akcie | Raiffeisen Bank International | Zprávy z Německa | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Cena niklu | AMZN | Burzovní průvodce | Volby v Británii | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Kristalina Georgievová | Čeští investoři | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Růst mezd | SAB Finance | Depozitní sazby | IMK | Pravděpodobnost recese | Prosus | US500 | Deficit rozpočtu | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Dění na trzích | Sazby ECB | Denní graf | Vývoz do USA | Stablecoiny | Breaking news | Očekávání trhu | Italská ekonomika | Dot plot | Ekonomika nového Zélandu | Overbalance | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Vyjednávání o brexitu | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Data z Německa | UCITS | Růst podnikatelské aktivity | Obchodní praktiky | Finanční údaje | TeamViewer | Snížení daní | AKAT | Risk Reward Ratio | Ethery | iShares | Energetické firmy | Kurzarbeit | Vstup do SHORT pozice | Vyzkoušet si trading | MetLife | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Černá středa | F1 | Formule 1 | Makroekonomický výhled | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Nízká nezaměstnanost | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Obchodní dohoda | Cena kakaa | Kakao | Ceny kakaa | Demo účty | Snižování rizika | Dnešní výsledková sezóna | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Bilance zahraničního obchodu | Stav trhu práce | SMMT | Akcie Barrick Gold | Jemný Brexit | Hospodářské dopady | Hospodářské dopady tvrdého Brexitu | Dopady tvrdého Brexitu | Negativa hladkého Brexitu | Pozitiva hladkého Brexitu | Měnový pár EUR/GBP | Provedení Brexitu | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | IPO TeamViewer | Očekávané Earnings | Uvalení cel | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodní spory | Šéfka MMF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Brexitová sága | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Nákupní příkazy | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Dopady devalvace | Devalvaci měn | Co jsou měnové války | Historie novodobých měnových válek | Devalvace měn | Devalvace české koruny | Oslabení čínské měny | Oslabování japonského jenu | Tisk nových dolarů | Devalvace USA | Mnoho ziskových obchodů | Huawei | Vlastní investice | Trump dnes | Světové akciové indexy | FTSE 100 Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Hazard | Rozpočtový schodek | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Lineární regrese | Německá vláda | IOT | Hongkong | AEX index | Patterny | Snížení úrokové sazby | Investice do ropy | Obchodník s devizami | SAB Corporate Finance | Banka Trinity | Trinity | FCM bank | Radomír Lapčík | Chris Webster | David Coleman | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | Zlínský podnikatel | Podnikatel Radomír Lapčík | LNG | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Evropské firmy | Data z USA | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | František Táborský | Bílý dům | MSFT | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Nové kvantitativní uvolňování | Jak začít investovat | XTZ | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Statistické údaje | Histogram | Inflace v říjnu | FRED | Robert Shiller | Analýzy společnosti Purple Trading | Ředitel Purple Trading | Vyšší volatilita | Purple Trading David Varga | Včerejší obchodování | Trumpův projev | Obrat trendu | Spojené státy a Čína | Zpomalování čínské ekonomiky | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Průmyslová výroba v eurozóně | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | EXANTE | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Německé hospodářství | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Riziko pro investory | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | Tezos | USDC | BAT | Hongkongská vláda | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba v USA | Švédská centrální banka | Švédská centrální banka Riksbank | Aktuální obchodní příležitosti | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | USA a Čína | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Jeremy Corbyn | CBI | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | Bankomaty na kryptoměny | BAKKT | Datový kalendář | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Celkový objem obchodů | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Rozvoj umělé inteligence | Negativní nálada | Projev Lagardové | IPO Alibaba | Největší pokles | ICU | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Příliv investic | Lagardeová | Souhrnný index | Black Friday | Vyšetřování | Labouristická strana | Labouristé | Amazon | Fixed income | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Philip Lowe | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Arnault | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | dApps | Důvěra v ekonomiku | Vyhlídky | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Hong Kong | Ekonomika Hong Kongu | Politická krize | Legislativa | Trendová linie | Domácí měny | Záhada | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Disney+ | 5G | AFP | Švýcarská ekonomika | Ekonomická důvěra | Ředitelka AKAT ČR | Předseda Evropské komise | Naše ekonomika | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Ekonomka | Zveřejněná data | Data o HDP | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Wüstenrot | EET | SMA | Omezení těžby | Statistika | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | ČSOB Petr Dufek | Petr Dufek | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Jan Vejmělek | Investovat v roce 2020 | Eva Miklášová | Růst eurozóny | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Propouštění | CBDC | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | USDIDX | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Čínský vývoz | Velikost pozice | Rozvoj | Nové obzory | Stavební produkce | Špatná nálada | Stavebnictví | Copy trading | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Paul Volcker | Volby do parlamentu | Zdražování | Nízká inflace | Překvapení trhu | Sociální sítě | Phil Hogan | Klíčové problémy | Problémy | COPPER | Tempo růstu čínské ekonomiky | Výzkumný institut | NAFTA | Britové | Cvičení | Směřování měnové politiky | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Globální ekonomická recese | Ekonomická recese | Total | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Ranní zpráva | Cena za akcii | Konzervativní strana | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Výsledek britských voleb | Výsledek voleb | GBP/EUR | Celkový zisk | Penále | Výhled centrální banky | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Růst amerických akcií | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Moskva | Ford Motor | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Společnost Microsoft | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | NN Group | Ústavní soud | Míra | RWE | Vivendi | Jaderné elektrárny | InterContinental | Accor | Jaderná elektrárna | Britské volby | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Německý PMI | Francouzská centrální banka | Míra nezaměstnanosti v Británii | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Bloomberg Commodity Spot Index | Důchod | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vánoce | Nižší likvidita | Zlepšení sentimentu | Zpracování kovů | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Švédská Riksbank | Záporné úrokové sazby | Záporné negativní sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Italský premiér | FedEx | FDX | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Rozpočtové politiky | Andrew Bailey | Sergej Rjabkov | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Tempo růstu americké ekonomiky | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Bydlení | Dovozní cla | Obchodování během Vánoc | Obchodní hodiny během vánočních svátků | COCOA | COTTON | SOYBEAN | WHEAT | SUGAR | CORN | Počet veřejných úpisů akcií | Uber | Výhled do roku 2020 | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Počet primárních veřejných úpisů akcií | Odchod Británie z Evropské unie | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | NERV | Nejlepší akcie | BREAKING | Stratég | Akciové indexy v USA | Roční růst | Purple Strike | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Kraft Heinz | Koruna posílila | Americká politika | SSE Composite | Čínská centrální banka (PBOC) | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Počet výdělečně činných osob | Evropské PMI | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Nálada na globálních trzích | Hospodářský růst v Německu | Šéfové amerických podniků | Singapur | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Investiční aktivita | Růst akciových trhů | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zvýšení inflace | Růst měnového páru | Růst měnového páru GBP/USD | Ekonomika Velké Británie | Růst poptávky | Bernie Sanders | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Úrokový rozdíl | Jestřábí hlasy | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Silný support | Objem objednávek | Vyšší ceny ropy | CFA | Stephen Poloz | Snížení globální zadluženosti | Američané | Eskalace napětí | Návratnost | Russell 3000 | Odškodné | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | O2 | Objem průmyslových zakázek | Letecké společnosti | Íránský útok | Aktualizované údaje | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Sodexo | Čínský HDP | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Období po brexitu | Úřad britského premiéra | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Švýcarská vláda | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Experti | Krátké (short) pozice | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Trade Partnership Worldwide | Předběžné výsledky | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Poradenství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Inflační překvapení | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Zpráva o trhu práce | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Podnik | Short měnového páru | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Týden na trhu | Bloky | Fork | Snížit úrokové sazby | Australské požáry | Analytička Saxo Bank | Analytička | Eleanor Creagh | Hospodářské riziko | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Růst spotřebitelských cen v Británii | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Zájem o nová auta | Nová auta | Ceny ve výrobní sféře | Obchodování na Wall Street | Čínské renminbi | Dobré zprávy | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Evropský komisař pro obchod | Komisař pro obchod | Nejnovější statistické údaje | Hospodářský růst v Číně | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Britské společnosti | Velké firmy | Nejobchodovanější akcie | Tesla Inc. | Ceny energií | Vyplácení dividend | Jednání s investory | Předsudky | Podnikatelky | Německá kancléřka | Moje strategie | Měnový pár EUR/CZK | Kancléřka Merkelová | Komunikace | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | Trump | Francie a USA | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Britský pracovní trh | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Paypal Holdings | Firma Avast | Google | Samsung | WhatsApp | Obchodní vztahy | Všeobecné volby | Anglie | Severní Irsko | Skotsko | Hodnota transakcí | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Enbridge | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | American Express | Ratingová agentura Fitch | Rating České republiky | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Eva Čerešňáková | Vyjádření Trinity Bank | Změny cen | Beztrendové obchodování | Obchodování na koruně | Virus | Asijské indexy | Vir | Akciové trhy v Číně | Akciové trhy v Evropě | Jüan | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Blue-chip | Ukončení intervencí | České měny | Astercap | Broker Official | Axetrades | Binary Options Ltd. | Finance Group | Fundix | Goldex Technology | Markets The World | Trade24 Global | Goldex | Coronavirus | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Coronavirus řádící v Asii | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Výnosy firmy | Meziroční růst | Daňový expert | Zdravotní pojištění | Zisky z tradingu | Forex se daní | Vít Hradil | Americká Federální rezervní banka | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Co je to Brexit? | Jak k Brexitu došlo? | Důsledek referenda | Vyjednávání o vystoupení | Kapitálový/finanční trh | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | IHNED | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Dnešní datový kalendář | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Úřad pro energetické informace | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Pravidla obchodního systému | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Opouští EU | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Americká administrativa | Zdanění bohatých | Obchody | Výdaje | Finanční úřad | Daň z příjmu | Průmyslníci | Pesimismus | Trhy v Číně | Čínská vláda | PMI za leden | Index nových zakázek | Deník The Wall Street Journal | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Meziroční vývoj inflace | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Cena akcií Tesly | BP | Americký ISM | PMI pro sektor | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Cathay Pacific | Cathay Pacific Airways | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Vývoz do Německa | Sazby beze změny | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Palantir | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Hodnota aktiv | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Brent Crude Oil | NFP data | Oživení britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Dopad koronaviru na ekonomiku | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Tedros Adhanom | Galapagos | Biogen | Americká inflace | Indikátor RSI | Technický indikátor | Inflace v lednu | Růst sazeb | Politika centrálních bank | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Posílení libry | Zemědělské komodity | Pokračování poklesu | Empire State Index | TWTR | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Lídři zemí Evropské unie | Bez rizika | Aktivita v sektoru služeb | Ztráty na akciových trzích | Nové obchodní příležitosti | Správci aktiv | Směřování trhů | Imperial College | Asijský index | PMI ze sektoru služeb | Gilead Sciences | Prada | Konjunkturální průzkum | FedWatch | Dopad koronaviru | Krize v eurozóně | Obavy z pandemie | Střední podniky | České banky | Šíření onemocnění | Dopady epidemie koronaviru | Slabá čísla | Zisky amerických akcií | Největší ztráty | Výhled růstu globální ekonomiky | Data PMI | Index nákupních manažerů v ČR | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Výskyt koronaviru | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Šok | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Mzda | Německé průmyslové podniky | Výkyvy | Společnost IHS Markit | Aktuální Price Action | Příležitost k nákupu | VOLX | Výsledky HDP | Inflace v únoru | Nástroje měnové politiky | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | WP | Videokonference | Lídři EU | Notesco | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Premiér Conte | Restrikce | Těžební kapacity | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Hlavní měny | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Nouzový stav | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Olaf Scholz | Index strachu VIX | Stav nouze | Nákupy státních dluhopisů | Tržní podmínky | Profitovat | Čínský růst | Technologičtí giganti | Tencent | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Vládní představitelé | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | NY Empire state index | Index výrobní aktivity | Dopad na finanční trhy | Silný propad | Americká seance | Italské dluhopisy | Evropské země | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Domácí data | Masivní propad | Fiskální politiky | Kabinet | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zrychlení inflace | Výrazný vzestup | Cenový vývoj | Špatné výsledky | Asijská seance | Akce vlád | Oznámení firmy | Šíření viru | Stimul | Důležitý support | Burzy cenných papírů | New York Times | Růst cen v eurozóně | NBER | Gazprombank | Odhad inflace | Vedlejší účinky | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Propad poptávky | Akcie Monety | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Ekonomický rozvoj | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Dopady pandemie COVID-19 | Historie | Úvěrový program | Aktuální situace | Nový výhled | Žádosti o podporu z USA | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Refinancování dluhů | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Silně volatilní | Prudký pokles cen | Americké ministerstvo energetiky | Zásobníky | Texas | PYPL | Vyrovnat ztráty | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Zdanění bank | Vyplácet dividendy | Guvernér francouzské centrální banky | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Král Salmán | Salmán | OSVČ | Kongres | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Il Sole 24 Ore | Asociace | Páka | Fundament | Prohlášení politiků | Akciové indexy v Asii | Iracionální | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Dramatický dopad | Neomezené nákupy | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Market update | Počet potvrzených případů | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Index podnikatelské aktivity | Američtí demokraté | Zdraví ekonomiky | Ukazatel zdraví | Extrémní volatilita | Německý akciový index | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Německý index IFO | Graf dne | Dividendové výnosy | Pojišťovací společnosti | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Olympijské hry | Kevin McCarthy | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Poslanci | Silná rezistence | Signál | Index spotřebitelské nálady | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Ratingová agentura S&P | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Biliony | Potenciál | Americké příjmy | Evropský parlament | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | České vlády | Výroba automobilů | Fundamentální zprávy z USA | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Ceny elektřiny | Karanténa | Výhody obchodování | Vlna poklesu | Šíření nákazy | Bulharsko | Buy-stop | Izrael | Krizový fond | Reálné mzdy | Sberbank | Ekonomiky | Nigérie | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Italové | Slovensko | Luno | Index DXY | Války | Tomáš Sedláček | EGAP | Jan Procházka | Schodek | Aukce státních dluhopisů | Globální hospodářské krize | KoroNERV-20 | Michal Mejstřík | Poradce | Organizace | Švédská vláda | Polský PMI | Dluhopisové emise | Potenciál poklesu | Analytik Saxo Bank | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | British Airways | Saúdové | Umělá inteligence | Cloud Computing | Závislost | Práce | Výraznější pokles | ADB | Asijská rozvojová banka (ADB) | Asijská rozvojová banka | Rozvojová banka | Společnost Unilever | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Afrika | Africké země | RBK | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Ekonomické škody | DPH | Mexiko | Ropný průmysl | ETF portfolio | Eni | Cushing | Opatření proti šíření koronaviru | Coface | Společnost Saxo Bank | Výroba v Německu | Pavel Baudiš | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Dopady koronavirové krize | CBS | Ministři | Pomalé oživení | Carsten Brzeski | Ekonomické oživení | Vývoz komodit | Mexický prezident | Alexandr Novak | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Tajné služby | Španělé | Pákistán | Oživení cen | Nákup automobilů | Nejvyšší soud USA | Nejvyšší soud | Sbor volitelů | Výsledek hrubého domácího produktu | Celková inflace | Hackerský útok | Výpadky | FANG | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Emitenti | Delaware | Více peněz | Inflace v březnu | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Premiér Justin Trudeau | Akcie Saxo Bank | Lloyds Banking Group | Boeing Co. | Anglo American | Credit Suisse Group AG | LafargeHolcim | USB Group | Microsoft Corp | NOVACYT | Předseda ČEZ | Maloobchodní tržby ve Francii | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | Before market open | Market open | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Jeffrey Halley | Remdesivir | Antivirotika remdesivir | Antivirotika | Chuť riskovat | Bankomat | Vzrušení | Uzavření trhů | Poskytovatelé signálů | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Rizikové averze | Stephen Innes | Global Wealth Management | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Guvernér australské centrální banky | Dílčí index | Analytik ČSOB | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Úvěrový program COVID | Způsob pomoci jednotlivých zemí | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Rizikový apetit | Cenové pohyby | Americký ropný institut | Ropný institut | CBRT | Reddit | Sociální síť | Debata | Surové ropy | Spotřebitelská nálada v Německu | PMI ve službách | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | Legendární investor | Amundi | Kristina Hooper | Premiéři zemí Evropské unie | Kapitálové zboží | Nové zakázky | Joe Biden | Regulační rámec | Grayscale | Ekonomické restrikce | Lucembursko | Evropské méně | Spotřebitelský sentiment | Korekce na trzích | Očekávané výsledky | Seznam brokerů | Cenový pokles | Propad poptávky po ropě | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Bitcoin dnes | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | SMA 100 | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Výsledky za Q4 | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Blízký východ | PMI z výroby | UBS Global | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Federal Reserve | Obchodní deficit Spojených států | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | Poměr PE | Maloobchodní tržby v eurozóně | Latinská Amerika | PEPSICO | Zasedání britské centrální banky | Dovoz | Vývoz | MSCI World | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | Obchodní přebytek | Dosáhnout zisku | Velikost pozic | Skladování ropy | Rekordní zisk | Regulační orgány | Uvolňování opatření proti koronaviru | Australská ekonomika | Centrální banka Japonska | Pokles ekonomické aktivity | Historicky nejnižší | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Růst EBITDA | Dluhy | Spotřebitelské ceny v USA | Členské státy | NKE | Průmyslová výroba v Evropské unii | Průmyslové kovy | Členské země | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | Bankéři z Fedu | Rekordní propad | Účet platební bilance | Hypoteční banka | T-Mobile | Indexy v Asii | JD.com | Dopad na cenu | Federální úřad pro vyšetřování (FBI) | Federální úřad pro vyšetřování | FBI | Vláda v Berlíně | Vývoj ekonomiky | Velké ekonomiky | Konsorcium | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Vstup do obchodu | Recyklace | Manažerka | CL | Spekulovat | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | Celní režim | Nový celní režim | WMT.US | Fiskální stimul | Experimentální vakcína | Manažeři | Klíčové oblasti | Nekonvenční měnové politiky | Léky na koronavirus | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Vakcíny na koronavirus | GSK | AZN.UK | AZN | Důvěra spotřebitelů | Velký růst | AMZN.US | Kupci | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Falešný průraz | Předsedkyně Evropské komise | Vrcholní představitelé | Renault | PMI v eurozóně | Australská vláda | Klesající trendová linie | Pokračování rally | Splunk | Umělé inteligence | Hikvision | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Inflace v Turecku | Ekonomické zotavení | Euromonitor International | Mondelez | JDE | Index akcií | Rizikovější měny | Unie | Setkání lídrů | ČR | FRA40 | EU50 | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Hospodářský institut | Hertz | Akcie Intel | Průraz | Nové úvěry | Bývalý prezident | Rozhodnutí FOMC | Chování trhu | Simple Moving Average | Simple Moving Average (SMA) | Výrobní PMI | Znovunastartování ekonomiky | PEPP | Střední Evropa | Londýnské burzy | Nová prognóza | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | Eduard Kučera | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Square | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Americké statistiky | Býčí trend | Výbor ekonomických poradců | Jednání mezi EU a Británií | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Oracle | Dlouhodobé rezistence | Společnost BP | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Vývoz z Německa | Rekordní pokles | Poptávka po zlatě | Nikola | Hertz Global | Banky v eurozóně | Index Nasdaq Composite | Americké CPI | Zpomalení inflace | Ropná krize | Nikola Corporation | Francouzský index CAC 40 | Maroš Šefčovič | Místopředseda Evropské komise | Michael Gove | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Světové indexy | Index Nikkei 225 | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Stimulační balík | Japonský vývoz | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra inflace v Evropské unii | Český investor | Prodeje automobilů | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Dluh Británie | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Covid | Realitní firma | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Dodávání likvidity | Roční výkonnost | Infekce Covid | ZIL | Cardano | Zahraniční kapitál | Výroba v Británii | Průmyslová výroba v Británii | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Výrobci aut | Útlum ekonomické aktivity | Svaz výrobců a prodejců automobilů | Makléř Wood & Company | Sektor technologií | Nové žádosti o podporu | Práce z domova | Výkyvy cen | Odkup vlastních akcií | Velké investice | Spotřebitelská důvěra v Evropské unii | Sankce proti Rusku | ONS | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Nálada v japonském průmyslu | TTWO | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Objem zakázek | Šéf banky | Signál k prodeji | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Zasedání MMF | Dopad pandemie | Ekonomická předpověď | Setkání ministrů financí eurozóny | Iress | Australian Securities and Investments Commission | MAM | Růst cen domů a bytů | Růst cen domů | Sony | Fundamentální pozadí | Inflační šok | Chorvatsko | Leva | Generace Z | Mladé generace | E.ON | Johnson & Johnson | KLM | NEXO | Úspěchy | DoorDash | Ocenění | Tisková konference Bank of Canada | Inflace v Británii v červnu | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Stellantis | Růst tržeb | Umělá inteligence (AI) | Ceny | Praha | Výplach | Rozdíly v názorech | Verizon Communications | Kolísání cen | Starší byty | Byty v ČR | Ceny starších bytů | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Amazon | Noble Energy | Společnost XTB | Ceny nových bytů | Znovuotevření ekonomiky | Semi | Akcie těžařů | Životní úroveň | Nálada v eurozóně | Index Ventures | Progres | Exchange Traded Commodity | Celkový výsledek | Odhady HDP | Tvrdá ekonomická data | Americké vládní dluhopisy | Nálada amerických spotřebitelů | Konkurenční společnosti | DeFi | Staking | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Nikl | Čínská společnost | Silné momentum | Komplexní analýzy | Důvěra | Správci investičních fondů | Buy signály | Výsledky ISM | Zkušený obchodník | Aktivita v čínském průmyslu | Caixin | Index výroby | Růst aktivity zpracovatelského sektoru | Alexandr Lukašenko | Výzkumy | Indonésie | Ocelářství | Tempo růstu průmyslové výroby | Objem dovozu | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Významné události | Uskutečnění obchodů | Časový horizont | Zvýšené napětí | Klesající tendence | Quantum Fund | NYT | Lepší výsledky | Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Největší tržby | Oživení poptávky | Dobré zprávy z USA | Zprávy z USA | Obchodní hodiny | Worldometers | Setkání zemí OPEC | Capital Com | Capital.com | Pandemická situace | Zápis ze zasedání FOMC | Vládní koalice | Nové volby | Trh s futures | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Veřejný dluh Británie | Počet akcií | Býčí formace | SMA 200 | Růst důvěry | Světová rezervní měna | Globální pandemie | Pohyby dolaru | Airbus Group | Omega Capitals | VIP Businesses | Zvýšení daní | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Typy grafů | Ceny v eurozóně | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | Růst eura | Představitelé ECB | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Klimatické změny | Manchester United | Brexitové dohody | Kuba | Odborníci | Peso | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Rentabilita | Kyriakos Mitsotakis | Transparentnost | Inspirace | Signál ke vstupu | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Prezidentské volby v USA | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Japonské ministerstvo financí | Čínské technologické firmy | Akcie NIO | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Novozélandská ekonomika | Korporátní daň | Budoucí vývoj | Největší finanční trh | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Ropa dnes | Technický signál | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Evropský automobilový průmysl | Politici z Evropského parlamentu | Politici | Ursula von der Leyen | Ztráty společnosti | Němečtí politici | Ambasador | Strach z Brexitu | Vývoj ceny akcie | Žádosti o podporu v USA | Oživení maďarské ekonomiky | Fiskální stimul v USA | Epidemiologické situace | Účinné vakcíny | Diverzifikovat | Rezervy centrálních bank | Investiční prostředí | Plynovody | Východní Asie | Micron | Americké prezidentské kampaně | Prezidentské kampaně | Biden | USA Joe Biden | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Vinci | Ziskové cíle | Ranní okénko | Delivery Hero | Česká republika | Průmyslové zakázky | Obchodování dnes | Šéf centrální banky | Změna cen bytů | Broker Capital.com | Capital Com (UK) Limited | Capital Com SV Investments | Capital Com SV Investments Limited | NBRB | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | AEX | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | Americký ekonom | Walgreens | MicroStrategy | Významné riziko | Akciové portfolio | Masivní propouštění | Akcie Sony | Koncern | Epidemiologická situace | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Množství peněz | Concho | Dluhopisy EU | Defi | Nařízení | Newmont | Intel | Zásoby benzinu | Investice do solární energie | Solární energie | Pokles indexu | Reálný HDP | ALV | První obchodní den | Obchodování s futures | Futures na ropu | Saxo Bank Steen Jakobsen | Vlny koronaviru | Španělský CPI | Pandemie v Česku | XOM | CVX | PFE | CSCO | Bankovní úvěry | Dluhový trh | Výsledky amerických voleb | Podvážení | BIIB | BIIB.US | Ruské společnosti | GLE | UBER.US | Electronic Arts | Zprávy o vakcíně | Společnost Pfizer | PFE.US | Pfizer a BioNTech | Vakcína proti covidu-19 | Hospodářský vývoj | Celosvětová poptávka po zlatě | China Telecom | China Mobile | Číst grafy | Síť restaurací | Palo Alto Networks | QCOM | Zvyšování dovozu | MRNA | Snižování daní | Jens Spahn | Německý ministr zdravotnictví | Ministr zdravotnictví | Jemen | Babcock | Babcock International | Praktické tipy | BNTX | BNTX.US | Spotřebitelská poptávka | LMAX Group | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Proražení | INTC.US | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Životní prostředí | Nio | Tesco | GameStop | Akcie americké společnosti | Lyft | Výběr akcií | Akcie společnosti Walt Disney | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Vakcinace | Virgin Atlantic | Swingový výhled | Produkce čínských továren | Očkování | Cointelegraph | Zadlužování | NBP | ECI | Lael Brainardová | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Nákup libry | Krizový balík | US2000 | Vývoj spreadu | Burzovní prázdniny | AAL | AAL.US | Plný úvazek | Částečný úvazek | Evropská unie a Británie | Nicola Sturgeonová | Skotská premiérka | Očkování proti covidu-19 | Odvětví kryptoměn | Cenné papíry a burzy | Voda | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Lukáš Novotný | Inflace v Polsku | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Utažení měnové politiky | Atraktivita zlata | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Senátní volby | PMI ve výrobě | ABNB.US | Zvýšení těžby | Německá inflace | Report stavu ropných zásob | Volby prezidenta | Vývoj německé ekonomiky | ADA | Cardano (ADA) | DOT | Ycharts | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Počet pracovních míst | KKR | Rio Tinto | Dopad na akcie | JD | Německá bankovní společnost | Shopify | Nové restrikce | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Dopad na trhy | ACB | SNY | CARA | ACT | Futures na indexy | Logitech | Indexy na Wall Street | Futures na bitcoin | Situace na trhu | Nákupní obchod | Aligator | Pravidla obchodování | United Parcel Service | Philips | UPS | PEP | PEP.US | Deliveroo | Darktrace | Trustly | Očkování proti covidu | DAX (DE30) | Express | Tržní reakce | Tržní ceny | Výrobní aktivity | Přístup ČNB | Jestřábí přístup | ROI | Nasdaq (US100) | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | Stimuly v USA | Růst ceny Bitcoinu | Zpráva o měnové politice | Rozvolnění | Kauza Reddit | Daň z nadměrných zisků | Odezvy trhu | Oživení evropské ekonomiky | Automobilka Tesla | Proočkování populace | MIB | Technologie společnosti | General Motors (GM.US) | GM.US | TWTR.US | Twitter (TWTR.US) | Finanční výkonnost | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | ACB.US | FTX | Kov | Obchodování s emisemi | ETS | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Zajímavé akcie | Just Eat Takeaway | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Trendové linie | Růstový trend | James Bullard | Bilance obchodu | Kering | Odliv peněz | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Obavy investorů z koronaviru | Přísná měnová politika | Zápis ze zasedání ECB | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | PMI indexy | Manufacturing PMI | Aukční síň | Air | Celosvětová poptávka | Index Nasdaq (US100) | Sentiment investorů | Investování do Bitcoinu | NKLA.US | NKLA | Informace o kryptoměnách | Více obchodů | Obchodování s emisemi (ETS) | Zlatý kříž | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Propady na akciích | Nárůst výnosů | Akcie Phillips 66 | PSX | Oživování ekonomiky | XOM.US | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Oživení americké ekonomiky | Obchodní přebytek Číny | Výrazný zisk | Výrazný pohyb | Silný růst | Jemenští povstalci | Banco Santander | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Japonský HDP | 21Shares | CrowdStrike Holdings | CRWD | Akcie třídy A | Fidelity | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Nový americký prezident | Vysoké dividendy | Společnost eToro | Holubičí tón | Decentraland | Decentraland (MANA) | Nové regulace | Pandemická krize | Ropné futures | Zvolení Joe Bidena | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Forwardové sazby | IPO Deliveroo | Platební prostředek | DLT | xStation 5 | Výhled Saxo Bank | Sýrie | Bidenův plán | Akcie Deliveroo | Pohyb ceny | Jobs Plan | PMI index | Akcie Boeing (BA) | Breakoutové strategie | Nejvyšší růst | ISM ve službách | Globální finanční systém | Zvýšení korporátní daně | Korporátní daně | Electricite de France | EDF | Constellation | Prodej kryptoměn | Více časových rámců | Harley-Davidson | Data o inflaci | Bitcoinové transakce | Sell pozice | Ján Čarný | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Tým Admirals | COIN | Krok za krokem | Graf indexu Nasdaq | Krypto trh | AA | Bullish Engulfing | Shooting Star | Ceny ropy Brent | Polymetal | Island | Emise skleníkových plynů | Intel (INTC.US) | Zvýšení ratingu | Bronz | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Chubb Limited | Chubb Limited (CB.US) | Raytheon Technologies | Starbucks (SBUX.US) | United Parcel Service (UPS.US) | AMD.US | GOOGL.US | CB.US | SBUX.US | UPS.US | Vysoká cena | ERA | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | UUUU | Cameco | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Rostoucí ceny | Směřování trhu | Objednávky | Internetové společnosti | Události tohoto týdne | Verizon | Santander | DOGE | Dluhový strop | Boční trend | Přeprodané oblasti | Konsensus trhu | Global Economic Conditions Survey | ACCA | Obavy z růstu inflace | The Association of Chartered Certified Accountants | Vývoj počtu pracovních míst | Situace v eurozóně | Francouzská společnost | Inflace v České republice | JAP225 | Nikkei 225 (JAP225) | Goldman Sachs Group | London Stock Exchange Group | MSCI Inc | Saxo Group | Dogecoiny | Shiba Inu | Dobrá strategie | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové úrovně | EEX | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | Royal Dutch Shell A | Hlavní indikátor | Tuzemská měna | Diverzifikace investičního portfolia | Malta | Hladiny supportu | Cenové trendy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Těžaři | Ochota riskovat | Podnikatelské klima | Obavy z inflace | API | Oslabení | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | PCE index | Retailový obchodník | Dříví | První zvýšení sazeb | MNB | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Tržní hodnota akcií | Akcie TSLA | KOL | Omezování nákupů aktiv | Evropské společnosti | Zajištění proti inflaci | Údaje o nezaměstnanosti | VIX index (VOLX) | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Sell obchod | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Prodeje dluhopisů | Dlouhodobý support | Dodávky plynu | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Platidlo | Dekarbonizace | SAIC | Konkurence | Vláda v Pekingu | Prodej | Jednotné měny | Ghana | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Morrisons | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Alligator | McDonald's | Schůzce FOMC | Graf akcie | CrowdStrike | Cyklus zvyšování sazeb | Propagace kryptoměn | Zvládání pandemie | Didi | Jak profitovat | CO2 | Nordstream 2 | Nordstream | Pozitivní vliv | Vliv na trh | Významné zprávy | Falcon | Solární panely | Vyšší úroveň | Obrovský potenciál | Vstupní objednávka | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Aristoteles | Dynamické prostředí | Varianty koronaviru | Malajsie | Moderna (MRNA.US) | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | SAIC Motor | Technologie | Údaje Eurostatu | Obchodní aplikace | Očekávaná data | Zkušení obchodníci | Odraz ceny | REvil | Skupina REvil | Kybernetický gang | Útok hackerů | Americké tajné služby | Check Point Software Technologies | Peter Kovalčík | Robert Šuman | Virové laboratoře | ESET Robert Šuman | Spojené arabské emiráty | Hliník | Mluvčí společnosti | Sada dat | Koncentrace | Egypt | Dosažení úspěchu | Iberdrola | UST | Zvýšení produkce | Akcie výrobců vakcín | Didi Global | Míra inflace v USA | USA inflace | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | Čínský výrobce | Sentiment University of Michigan | Americký trh | VZ | AXP | AI | PG | Walgreens Boots Alliance | FIXED | Současný trend | Inflace cen | Odvětví | Jednání ECB | Kryptoaktiva | MiCA | BHP | Divize | Načasování | Výrobce elektromobilů Tesla | Americké technologické společnosti | Rekord | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | Bilion | Šíření dezinformací | Dopad na sentiment | Růst v Číně | University of Michigan | Štěstí | SSE Composite Index | Provozní náklady | Výhodný směnný kurz | HICP | Chování | Pocity | Interpretace | Růst aktivity | KBC Group | Devon Energy | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Nikola Corporation (NKLA.US) | Phillips 66 | Diamondback Energy | Projekce | TWS | Gary Gensler | Inovativní řešení | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Inflace ve Švýcarsku | Rekordní minimum | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Společnost Virgin Atlantic | Olympiáda | Kulaté číslo | Páteční NFP | Důležité zprávy | Ebay (EBAY.US) | EBAY.US | Společnost Equinor | Richard Clarida | BioNTech | BioNTech (BNTX.US) | Index Sentix | Vratislav Zámiš | Koninklijke Ahold Delhaize | Hackeři | Index Russell | SABMiller | Admirals Supreme | Supreme pro MetaTrader | Společnost Admirals | Globální názory | Mini terminál | Obchodní terminál | Tick Chart Trader | Tick Chart | Chart Trader | Sbírka cenných indikátorů | Simulátor obchodování | Plug-in Admirals | Plug-in Admirals Supreme | Spread Recorder | Dnešní kalendář | Vývoj akciového indexu DAX | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Prostor pro růst | Vyšší úroky | Velké instituce | Varšava | Tokeny | Medián | Podíl firem | CRH | Očekávaná inflace | SpaceX | SPOT | Nikkei (JAP225) | Fitch Solutions | Americká ministryně financí | Funkční období | ASX | Indexy v Číně | Sympozium | Sympozium v Jackson Hole | Ekonomické sympozium | Vlna pandemie | Koronavirus ve Velké Británii | Inflace ve Velké Británii | David Vagenknecht | Dominion Energy | Pfizer (PFE.US) | Akcie BioNTech | Akcie BioNTech (BNTX.US) | CAPITALS | Jihoafrická republika | Společnosti | Národní měny | Guardian | Neúspěch | Opatření | Vrcholy | Dna | The Times | Britské burzy | Okta | Digitální platby | Carrier Global | Carrier | TraderPro | ETX TraderPro | ETX MT4 | Monecor (Europe) | Evergrande | China Evergrande | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | Uhlí | CSRC | NFT | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | Indexy amerického akciového trhu | Spojené arabské emiráty (SAE) | Energetika | Měnový pár AUD/NZD | Výhod copy-tradingu | Union Pay | AstroPay | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | Platební gigant | Solana | Los Angeles | Nákupy luxusního zboží | Litecoiny | Etherea | Zájem o kryptoměny | Americká firma | Pracovní den | Developer Evergrande | UK100 | J.P.Morgan | Airbus SE | Index Euro Stoxx 600 | Dopady epidemie | American Airlines (AAL.US) | Akcie American Airlines (AAL.US) | Akcie American Airlines | Omezení cestování | Plány Fedu | BNP | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | mmBtu | Zemní plyn (LNG) | Gamble | Energetická krize | Krize v Evropě | Odhady růstu | Klíčový údaj | Zvýšení základní úrokové sazby | Globální inflace | Posilování amerického dolaru | Organizovanost | Těžby Bitcoinu | Nová vláda | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Trader Workstation (TWS) | Regrese | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Napjatá situace | Zhoršení nálady | Energetické krize | Zdražování energií | Dmitrij Peskov | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Pravidla hry | Poseidon | Kryptoměnové společnosti | JPG | Změny na trhu | Procter & Gamble (PG.US) | Verizon Communications (VZ.US) | IBM (IBM.US) | IBM.US | ProShares | Reakce ČNB | Šéf německé centrální banky | Zdravotnictví | AXP.US | American Express (AXP.US) | Schlumberger (SLB.US) | SLB.US | Schlumberger | Rozpočtové schodky | Rozpočtový schodek Spojených států | Podnikatelská aktivita se ve Spojených státech | Obilí | Rumunsko | Silný býčí trend | Pozornost | Buy obchod | Gemini | Ceny zemního plynu v USA | Amazon (AMZN.US) | Kryptoměnový průmysl | Přijetí bitcoinu | Izraelská centrální banka | Zboží dlouhodobé spotřeby | Robert Habeck | Gilead Sciences (GILD.US) | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Návrh rozpočtu | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Squid | Kryptoměna squid | Hra na oliheň | Meta | Klima | Allianz SE | Metaverse | MANA | Meta Platforms | Squid Game | Ceny kryptoměny | Hlavní index francouzských akcií | Francouzský index | Index francouzských akcií | Electronic Arts (EA.US) | Zvýšení sazeb v eurozóně | Airbnb (ABNB.US) | Kaisa | Obavy o čínský realitní sektor | Čínský realitní sektor | Firma Kaisa | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | Výsledky PayPal | PYPL.US | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Walmart (WMT.US) | Technický výhled na trh | Raketový růst | Spotřebitelské ceny v Británii | Guvernér BoE | Airbus (AIR) | Target | Americká Komise pro cenné papíry | Lockdowny | TIM | RTS | Meta Platforms (FB) | Booking Holdings | Booking | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Avalanche | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Nová varianta Covid-19 | Nová mutace | Uber (UBER.US) | Svátek v USA | Omikron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | COVID-19 omikron | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Akcie Gazpromu | Varianta omikron | Švýcarský frank (CHF) | | Kazachstán | Vietnam | Zlotý | BofA | NatWest | Postavení na trhu | Index S&P 500 (US500) | Kmen omikron | Tržní vývoj | Míra inflace v Turecku | Dotcom | Cykly | Rozšíření | Technický nástroj | Rostoucí inflace | Zemědělci | Mobileye | Divize Mobileye | L'Oréal | FTSE 100 (UK100) | Tržní hodnota americké společnosti | Ekonomické ztráty | Emise uhlíku | Liz Trussová | Relativní stabilita | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Obavy z omikronu | Ceny energií v Evropě | Počet případů koronaviru | Počet případů koronaviru ve světě | Trh se zlatem | Bidenova administrativa | Oscilátor Marlin | Marlin | Letadlo | GSK.UK | Obchodní tipy | Technická rezistence | Joachim Nagel | Mluvčí Kremlu | Krátkodobý výhled | Coinglass | Cyklus utahování měnové politiky | Základní sazba | Banka HSBC | Hráči na trhu | Dopad omikronu | Vliv na ceny | Telefónica | Crypto Wealth | Výzkumný ústav | Konvergence | Celkový sentiment | Nulové úroky | Držení short pozice | Tok kapitálu | Přebytky zahraničního obchodu | Příliv dolarů | Investice do rozšiřování kapacit | Rozšiřování kapacit | Znehodnocení hodnoty měny | Hodnoty měny | Pozitivní swapy | Uniper | Miliardy USD | Kazatomprom | Jestřábí komentáře | Společnost PayPal | Biopalivo | Ruský plyn | DAO | ASR Nederland | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Consensys | Míra inflace v Maďarsku | Severokorejští hackeři | Inflace v zemích Evropské Unie | HDP z Číny | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Těžby bitcoinů | Hry | Politické problémy | Philadelphia Fed | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Simon Peters | Analytik trhů | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Iliad | Nový týden | Komoditní analytik | Centralizované burzy | Akcie BHP | Murray | Napětí mezi Ruskem a Západem | HDP z Kanady | London Bullion Market Association | Akcie společnosti Meta Platforms | Severní Korea | Analýza indikátorů | Člen ECB | CRO | Tezos (XTZ) | Duke Energy | Banka Barclays | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Technické nástroje | St. Louis | HTZ | HTZ.US | Deeskalace | Invaze na Ukrajinu | Akcie Shopify | Situace kolem Ukrajiny | Decentralizace | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | General Dynamics | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Sankce na Rusko | Sankce | Sankce vůči Rusku | Evropské vlády | Ruský prezident Vladimir Putin | Nexo | Capitalinked.com Radim Dohnal | Ukrajina a Rusko | Prudký růst ceny ropy | Booking Holding (BKNG.US) | BKNG | BKNG.US | Booking Holding | Hertz Global (HTZ.US) | Lowe's Companies | LOW.US | Lowe's Companies (LOW.US) | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské síly | Ruské banky | Unian | Polymetal International | Ruský útok | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Švýcarská národní banka | Kyjev | Evraz | Bogdan Maioreanu | Uranium Energy Corp | NexGen | Britský ministr dopravy | Ministr dopravy | Ruská vojska | Rusko a Ukrajina | BAE Systems | MWh | Ruská aktiva | Situace na Ukrajině | Statista | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | British Gas | Orsted | Raytheon Technologies Corp | L3Harris Technologies | TransDigm Group | Rolls-Royce Holdings | Thales | Howmet Aerospace | Dassault Aviation | Elbit Systems | Kongsberg Gruppen | Leonardo | Leonardo SpA | Rheinmetall | Ultra Electronics Holdings | QinetiQ Group | Babcock International Group | Chemring Group | INVISIO | Avon Protection | Avio SpA | Avio | Sempra Energy | Cheniere Energy | Flex LNG | Golar LNG | Awilco | NextDecade | Teekay | Mitsubishi Electric | Daikin Industries | Johnson Controls | Nibe Industrier | Raiffesen Bank International | Carlsberg | Rockwool | Sandvik | Zkapalněný zemní plyn | Prima | CIPS | Gubernátor | UCG.IT | UCG | UniCredit (UCG.IT) | Společnost Google | Jennifer Granholmová | MAAE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Záporožská jaderná elektrárna | Dana Drábová | Ženevské konvence | Černobyl | Jaderná katastrofa | Invaze | Narušení dodávek | Konflikt v Evropě | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Pokles inflace | Uzavření příměří | Ukončení války | Zákaz dovozu ruské ropy | Světový hospodářský růst | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Vytvoření svíčkové formace | Finbold | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Štěpení | Import ruské ropy | Světové produkce | APP | Uvalení sankcí | Balík sankcí | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Úroky z dolarových dluhopisů | Opatření v Číně | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | John Glen | Britský FTSE | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Platby za plyn v rublech | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Dodávky LNG | Velké finanční instituce | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Platby za plyn | Allianz Trade | Zastavení dodávek | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Akcie Tesla (TSLA) | Míra inflace v Polsku | Měsíční report | Regulace kryptoměn | Bitcoinové sítě | Energetický problém | Biopaliva | Aktuální inflace | Ben Laidler | Globální ratingové agentury | Správa | Lokální investice | Online platformy | GMT | Vlastnictví | Vzestupný trend | Travelers | Dovoz ruské ropy | Coincub | Poradenská firma | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | PM.US | Newmont Corporation (NEM.US) | Newmont Corporation | NEM.US | Recyklovat | Miliardář Elon Musk | Technický výhled trhu | Cleveland-Cliffs | CLF.US | Korekční pohyb | Kvantitativní zpřísňování | Sociální investiční síť | Investiční síť | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Obavy ze stagflace | Závislosti na ruské ropě | Hlavní investiční analytik | Iva Palusková | Huw Pill | Oblasti supportu | ArcelorMittal | Reverzní formace | Dow Jones Industrial Average | Největší výnosy | Nové daně | Prudká inflace | Invesco S&P 500 ESG UCITS ETF | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | Christopher Waller | PLATINUM | RIOT | Atos | Akcie společnosti Atos | Vedení ECB | Zakladatel Cardana | Šéf německé opozice | Friedrich Merz | ZEN | Přijetí | WYNN | CAKE | Snížení inflace | EdF | Kroky Fedu | Životní náklady | Znehodnocení | Evropské akciové indexy | Úroveň parity | Marketingová komunikace | Zvýšení úroků | Pokles zisku | Míra inflace ve Spojených státech | European Energy Exchange | Skokové posílení | Zvedání úrokových sazeb | Vývoz plynu | Společnost GSK | Centrum | Hike | Největší kryptoměny | Prime | Poměr P/E | Mimořádná daň | Překoupené oblasti | Booking Holdings (BKNG.US) | Britský regulátor | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Zpráva o inflaci | Neel Kashkari | Pohyby ceny | Zpřísnění finančních podmínek | Současná situace | The Merge | Thomas Barkin | Německé ekonomiky | Propad trhů | Pesimistický scénář | Investiční cíle | Zastropování cen | Bolest | Britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | Béžová kniha Fedu | Zveřejnění zpráv | Oslabení USD | Býčí pohyb | Merge | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Obraty | Odrazy | GBP/DEM | Miliardový obchod | Obchod George Sorose | Úrokové náklady | Energetické komodity | Fortum | Zvýšení daně | Daňové škrty | Kwasi Kwarteng | Recese v eurozóně | Neomezené nákupy státních dluhopisů | Keir Starmer | Uzbekistán | Plaza Accord | Čistá místa | GICS | CFD (Rozdílové smlouvy) | Jeremy Hunt | Pěkný zisk | Velikost páky | Kryptoaktivum | Konzervativní strany | Patrick Harker | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Omezení COVID | Volby do Kongresu | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Jessica Amir | Popularita jaderné energie | Clean Energy Ministerial | Clean Energy Ministerial (CEM) | Jaderná energie | Duke Energy Corp | Dominion Energy Inc | Electricite de France SA | Exelon Corp | Exelon | RWE AG | CGN Power Co Ltd | CGN Power Co | CGN Power | Endesa SA | Endesa | Cameco Corp | Korea Electric Power Corp | Korea Electric Power | Fortum Oyj | NAC Kazatomprom JSC | Tokyo Electric Power Co Holdings Inc | Tokyo Electric Power Co Holdings | Tokyo Electric Power | BWX Technologies Inc | BWX Technologies | NexGen Energy Ltd | Paladin Energy Ltd | Denison Mines Corp | CGN Mining Co Ltd | CGN Mining Co | CGN Mining | Energy Fuels Inc | Yellow Cake PLC | Yellow Cake | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Daně z neočekávaných zisků | Kyber | Novinky | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Tržby Disneyho | Bali | Taiwan Semiconductor | Nouriel Roubini | Americký ekonom Nouriel Roubini | Ekonom Nouriel Roubini | Ekosystém | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | Premiér Rishi Sunak | Pokles reálných mezd | Wonderinterest | Regulační dohled | Firemní kontrola | Greenwashing | Aktuální informace | Pokles trhů | ERÚ | Vstupní S/R zóny | Line | Národní bezpečnost | Index cen výrobců | Podnikové objednávky | Válečná ekonomika | Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 | iShares Listed Private Equity | iShares Listed Private Equity UCITS ETF | Varování | CFA Institute | Mimořádné daně | LSEG | Zisky společnosti | Růstový potenciál | Výhled na rok 2023 | IntoTheBlock | Vysoké sazby | Inflace v Evropě | Právo | Nejdůležitější události | Výprodeje | Setkání zemí OPEC+ | Silvergate | ChatGPT | Omezené riziko | Býčí sentiment | Globalizace | První ETF | Federal Reserve Bank | OCI | Akciové tituly | Výhled trhů | Invest | Společnost AMD | Vládní dluh | Nové příležitosti | Kazuo Ueda | Média | Raphael Bostic | Společnost LVMH | Dobré obchodní signály | Circle | Společnost Circle | Vklady | Zvýšení likvidity | PCE inflace | Invesco Ltd. | Americký regulátor | Chile | Černá Hora | Jednotlivé akcie | Wealth Report | Situace evropských bank | Popularita amerického prezidenta | NOVN | NOVN.CH | Novartis (NOVN.CH) | Riot Platforms | Falešný break | Falešné breaky | ČNB Aleš Michl | Europe 600 | Tichomoří | Asie | JOLTS | Nespokojenost | Regulace AI | Spokojenost | Partnerství | Nezávislost | Inflace ve Spojeném království | Pravidla pro kryptoměny | Nařízení MiCA | Regulace kryptoměnových trhů | Pravidla regulace | Fed Williams | Silná poptávka | Dallas index | Bosna | Srbsko | Ztráty peněz | Čtvrtletní výsledky společnosti | Časové rámce | Zvýšení dluhového stropu | Litva | Eurovision Stock Contest | CZPXIDX | CYMAP | MSSERBL | ISEQUIT | GRAGENL | FRCAC40 | DAXINDX | RIGSEIN | LNVILSE | SWEDOMX | COSEASH | IBEX35I | FTSE100 | NLALSHR | CTCROBE | SLOETOP | POPSIGN | POLWIGI | ATXINDX | MALTAIX | ESTALSE | ASX200I | OSLOASH | RMBETRL | HEXINDX | SWISSMI | BGBEL20 | ICEXALL | MSUKRN$ | Pojišťovnictví | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Výsledky WalMartu | Zvýšení limitu pro zadlužení | Mezinárodní zastřešující orgán regulátorů | Orgán regulátorů cenných papírů IOSCO | IOSCO | Typ brokera | Nejvyšší rating | Skvělý výhled | Milník | Státní svátek | Historický milník | Finanční problémy | Směřování | ActivTrader | Společnost ActivTrades | Uhlíkové neutrality | Největší ekonomiky | Dow Jones Industrial Average Index | Nižší ceny | Budoucí směr | Cena indexu DAX | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Finanční podmínky | Generativní AI | Stability AI | Emad Mostaque | Stability AI Emad Mostaque | Skupina firem | YCC | Program kontroly výnosové křivky | HCOB | Řízení výnosové křivky | Futures na evropské indexy | John Williams | Wegovy | Společnost Novo Nordisk | Deficit obchodní bilance Spojených států | Novo | Country Garden Holdings | Country Garden | Čínský realitní gigant | Realitní gigant | Index WPI | WPI | Výrobce luxusního zboží | Pozitivní momentum | Epidemie | News | Cena indexu | Cenová minima | Kupující | Akcie LVMH | Konflikt mezi Izraelem | metodologie | Skepse | Technology | Profesionální investor | Růst libry | Přecenění | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Eskalace na Blízkém východě | Eskalace | Pozorování | Úterní zpráva | CCC | Price Value Gap | Jurisdikce | Poměr rizika a zisku | Paul Jackson | Michele Bullock | Index MSCI World | Velký makroekonomický výhled | Povolení k činnosti | Důvěryhodnost | Vybrání likvidity | Soren Otto Simonsen | DJ30 | Index DJ30 | All-time high | Nové all-time high | ProCent | Obchodování GBP/USD | Supporty | Ekonomické statistiky | Rok 2024 | Snížení ratingu | Kuvajt | Spotové bitcoiny | Big Option | Spot Fn | Americký regulátor CFTC | Regulátor CFTC | CFTC (Commodity Futures Trading Commission) | BeeOptions | Binary Das | Lbinary | Kansas | Obchody pro EUR/USD | Plánované obchody pro EUR/USD | BoursoTrade | Měkké přistání | SEC Gary Gensler | Předseda SEC | Market Options | Wynn Finance | Capital Bank Markets | Bank Markets | Capital Bank | Circle Internet Financial | Platforms | Hortense Holdings Limited | Hortense Holdings | Hortense | Bitcoin Tracker EUR ETF | Bitcoin Tracker | Bitcoin Tracker EUR | XBT/USD | Cena XBT/USD | 11 ETF | ASK Options | Azbinary | FinPro Trading | Omega Options | FinPro | Setkání ministrů financí EU | Setkání ministrů financí | Mimoburzovní obchodování | Japonský index | Janus Options | MarketsWorld | Capital | Option | WinOptions | Trade24 Global Ltd. | Fundix Inc. | Goldex Technology Limited | Astercap Ltd. | Obchodování s komoditními futures | Spojené státy americké | Nové fondy | Nové fondy na spotové bitcoiny | Fondy na spotové bitcoiny | Break of Structure | Break struktury | Nová all-time high | Platformy | Portfólia | Time Line Group Conference House | Time Line Group | Time Line | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Analýza makroekonomických zpráv | Základní pravidla systému obchodování | Základní pravidla | Pravidla systému obchodování | Jak číst grafy | Klíčové události | Fundamentální analýza pro začátečníky | Alis Capital Inc. | Alis Capital | Capital Trading Hub | Capital Trading | Trading Hub | DestroFX | D1 | Fair Value Gap | Value Gap | Velmi nízká volatilita | BBB | BBB- | Targaryen Holdings, Ltd | Targaryen Holdings | Targaryen | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Jednoduché tipy pro začátečníky | Jednoduché tipy | Tipy pro začátečníky | Základní pravidla obchodování | UVTKM Limited | UVTKM | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | Analýza fundamentálních událostí | Výkon | Nejlepší evropské akcie | Plán obchodování | Nákupy | Prodeje | Pohyby směrem dolů | MarketOptions, Ltd | MarketOptions | Keysight Technologies (KEYS.US) | KEYS.US | KEYS | Keysight Technologies | Diamondback Energy (FANG.US) | FANG.US | Mimoburzovní obchodování s cizími měnami | Liz McKeownová | Nevyplněný Fair Value Gap | Indikátor Purple Strike | Nakupovat | Commodity | Výběr správného brokera | Obchodování burzovních indexů | Akciový index (burzovní index) | Výkonnost skupiny akcií | Celý akciový trh | Dow Jones Industrial Average Index (US30) | Výhody obchodování indexů | Jaké jsou výhody obchodování indexů? | Index CFD | Vývoj konkrétního akciového trhu | CFD obchodování indexů | Kontrakty pro vyrovnání rozdílů | Pohyb ceny podkladového aktiva | CFD na index DAX | CFD na index | CFD jsou deriváty | Pákové produkty | Spekulovat na růst i pokles cen | Long (dlouhá pozice) | Short (krátká pozice) | Využití finanční páky | Nejznámější akciové indexy | S&P 500 (US500) | CAC 40 (FRA40) | Jak otevřít účet pro obchodování | Jak otevřít účet pro obchodování indexů? | Účet pro obchodování indexů | Otevření obchodního účtu u brokerů | Otevření obchodního účtu | Index S&P 500 - Vývoj akciového indexu | Index Nasdaq - Vývoj akciového indexu | Index Dow Jones - Vývoj akciového indexu | Index DAX - Vývoj akciového indexu | Index FTSE 100 - Vývoj akciového indexu | Index Botswany | Akciový index Botswany | Které indexy stojí za pozornost? | Vlastnosti CFD | Waterfall Partners Ltd | Waterfall Partners | Waterfall | Wynn | Počet fúzí a akvizic v Evropě | PeakMedia Group Ltd | PeakMedia Group | PeakMedia | FinPro UK | Alpine Capital Ltd | Alpine Capital | Jak na to | Žebříček | Break/Even (B/E) | Vlnový pattern | Kintex Limited | Kintex | Vlnová analýza | Markets The World Limited | Finsa Europe Ltd | Finsa Europe | Finsa | Tvůrci trhu | Rolltrade Solution, LP | Rolltrade Solution | Rolltrade | Oznámení | Fair Value Gapy | 256/2004 | Reakce trhů | Valia Trade LP | Valia Trade | Služby | Odpovědnost
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Velikost rizika
Velikost společnosti
Velikost Take Profit
Velikost účtu
Velikost určité společnosti
Velikost ztráty
Velká akvizice
Velká analýza
Velká bankovní krize
Velká bolest

Následující klíčová slova

Velká Británie ekonomika
Velká Británie měna
Velká burza
Velká cena
Velká finanční instituce
Velká finanční krize
Velká hudební vydavatelství
Velká korekce
Velká krize
Velká kryptoměnová burza
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace
Potvrďte prosím... Zavřít