Pondělí 17. června 2024 19:52
reklama
Purple trading AI
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Dukascopy new

Business

C:\fakepath\prop-trading-14062024-uvod.png

Regulace Prop Tradingu? Možná již brzy

14.06.2024 Minulý týden svět obletěla mimořádná zpráva, která se týkala právě prop tradingu a pro Českou republiku byla výjimečná tím, že ji vyvolala naše Česká národní banka (ČNB). ČNB pro portál Finance Magnates uvedla, že na prop firmy se může vztahovat směrnice MiFID.
img

Fiasko Green Dealu nutí Evropskou unii přejímat Trumpovu agendu, kterou dříve tolik kritizovala. Proti už je jen „pročínské“ Německo, kroky Bruselu tak poškodí i Česko

09.06.2024 Když svého času Donald Trump obýval Bílý dům, činovníci zemí Evropské unie se mu rádi vysmívali. Pokud jej tedy neměli hned za zlosyna. Dnes už jim úsměv ztuhl. Pýcha zase jednou předešla pád. Nakonec vlastně dokonce Trumpovu agendu přejímají. V řadě klíčových oblastí.
img

Úspěšný obchodní model přijatý online kasiny

06.06.2024 Online kasina jsou oblíbená místa online herní zábavy pro dospělé. Jsou místem, kde se vám nejen rozproudí adrenalin v žilách, ale také se vám dostane jedinečného herního zážitku. A právě ten si můžete užít dky několika principům, které online kasina adaptovaly jako základ jejich obchodního modelu. Ten zajišťuje jak férovost, tak bezpečné podmínky pro hráče.
img

Aktuální statistika zahraničního obchodu

06.06.2024 „V dubnu český export meziročně vzrostl o 19,7 % na 416,2 mld. Kč. Jedná se o nejvyšší měsíční meziroční nárůst od ledna roku 2023 a dubnová hodnota exportu je nejvyšší za posledních 12 měsíců. V rámci sektorového pohledu pozorujeme meziroční růst ve většině odvětví. Mezi nejvíce rostoucí položky patřily motorová vozidla, potravinářské výrobky a pryžové a plastové výrobky. Velmi pozitivní je výrazný nárůst exportu u našich hlavních partnerů, s excelentními výsledky u Velké Británie, Španělska a Spojených státu. Výrazný je také meziroční růst exportu do zemí mimo země EU, a to o 39,3 %,“ říká generální ředitel agentury CzechTrade Radomil Doležal a dodává: „Českým firmám pomáháme uspět na zahraničních trzích prostřednictvím projektů zaměřených na zvýšení hodnoty produktu, příkladem je akce Design pro business, tentokrát k tématu vlivu AI a moderních technologií na průmyslový design. Zaměřujeme se i na vysoce inovativní a technologické firmy, pro které jsme zorganizovali fintech misi do San Francisca.“
img

Gold Prices Decline Amid Dollar Strength and Rate Uncertainty

30.05.2024 Gold prices experienced a downturn in Asian trading on Thursday, primarily influenced by the strength of the dollar and U.S. Treasury yields, as investors awaited key economic indicators that could impact interest rate decisions.
C:\fakepath\krypto-27052024.png

Týchto 5 Solana memecoinov má obrovský potenciál

27.05.2024 Solana memecoiny vzrástli z trhovej hodnoty 1 miliardy dolárov koncom roka 2023 na viac ako 10 miliárd dolárov dnes.
C:\fakepath\trader-14052024.jpg

Realita tradingu 12: Hlavně neukázat výpis

14.05.2024 Věc stará stejně jako trading samotný. Vzít si peníze, ale neukázat výpis.
img

Co dnes očekávat od zpráv o velkých technologiích❓

25.04.2024 Dnes po skončení seance na Wall Street budou obchodníkům nabídnuty zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024 od tří známých amerických technologických společností. Alphabet (GOOGL.US), Microsoft (MSFT.US) a Intel (INTC.US). Zprávy těchto tří společností by mohly pomoci utvářet sentiment vůči americkému technologickému sektoru. Obchodníci by však měli mít na paměti, že trhy jsou nepředvídatelné a překonání zisků nemusí znamenat růst cen akcií po zveřejnění výsledků - zklamání z výsledků společnosti Tesla poslalo akcie výrobce elektromobilů do vzduchu, zatímco společnost Meta Platforms se v předobchodní fázi propadá, přestože vykázala lepší než očekávané výsledky. Pojďme se krátce podívat na to, co trh očekává od společností Alphabet, Microsoft a Intel a na co se zaměřit.
img

Oil stable as US demand worries offset Middle East tensions

25.04.2024 Oil stabilized Thursday following a previous dip, as concerns over weakening fuel demand in the U.S., the largest oil consumer globally, balanced against escalating tensions in the Middle East.
img

Denní shrnutí: Tesla po výsledcích roste o 11 %, Meta Platforms zveřejní po uzavření trhu výsledky!

24.04.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují smíšeně - S&P 500 roste o 0,1 %, Nasdaq přidává 0,2 %, Dow Jones klesá o 0,1 % a Russell 2000 s malou kapitalizací se obchoduje o 0,5 % níže.
img

Yen weakens as markets watch for potential action from Japan; dollar declines following data

24.04.2024 The yen’s decline against major currencies raises speculation regarding Japan’s intervention strategy, coinciding with a slight dip in the dollar following softer-than-expected U.S. business activity data.
img

Ranní okénko - PMI data optimismus nedodala

24.04.2024 Za pár minut zveřejní Český statistický úřad výsledky dubnového konjunkturálního průzkumu. Od začátku roku pozorujeme vyšší důvěru spotřebitelů v českou ekonomiku, což je dáno především vývojem inflace. Skokové zdražování pominulo, některé položky dokonce zlevňují a Češi tak přestávají chodit do obchodů se strachem. V případě byznysové sféry je situace komplikovanější, protože poptávka je stále utlumená a vývoj v Německu musí znervózňovat zejména český průmysl. Na druhé straně se očekává pokračování uvolňování měnové politiky ČNB a s tím spojené větší dostupnosti finančních úvěrů na rozvoj své aktivity. Zároveň došlo ke stabilizaci cen energií, které trápily firmy zejména v posledních dvou letech.
img

Oil retreats amid strong EU data and lingering Mideast tensions

23.04.2024 Oil prices experienced a decline on Tuesday, relinquishing gains sparked by robust economic data from Europe. This retreat came as market participants contemplated the possible implications of renewed U.S. sanctions targeting Iran’s oil exports.
img

Zoom Video Communications v postpandemickém prostředí 🖥️

22.04.2024 Skutečným průlomem na trhu videokonferenčního softwaru se ukázala být pandemie COVID-19. V roce 2020 si celosvětová výluka vyžádala, aby firmy zavedly řešení umožňující komunikaci na dálku. V té době také došlo k rozkvětu práce na dálku, která se v době pandemie stala pro mnoho podniků nezbytností. Nyní, i když makroekonomické prostředí již nevyvíjí vnější tlak na podniky, aby udržovaly práci na dálku, se zdá, že tato forma zůstane na trhu natrvalo. Navíc, i když v roce 2024 globální epidemie nenutí k zavádění nabídek práce na dálku, má tento trh stále značný růstový potenciál.
img

ČSOB a Mastercard vybraly do Fintech Challenge šest startupů, které chtějí změnit svět financí

22.04.2024 Fintech Challenge, vůbec první společná výzva společností ČSOB a Mastercard v rámci startupového programu Start it @ČSOB, zná účastníky pětiměsíčního akceleračního rozvoje. Náročným kvalifikačním sítem prošlo šest inovativních startupů z České republiky a Slovenska.
C:\fakepath\trader-16042024-27-zm.jpg

FCA varuje před brokerem Unlimited Stock Trade

16.04.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera Unlimited Stock Trade. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\prop-trading-10042024-1.jpg

Jak se stát prop obchodníkem?

10.04.2024 V minulé kapitole jsme si sepsali výhody a nevýhody prop tradingu, což jsou velmi důležité faktory ve volbě toho, zda se vůbec prop tradingem zabývat, což jak jsme si řekli, tak tato volba je pro každého tradera individuální a záleží na mnoha okolnostech. Pokud jste si zvolili ano, tak tato kapitola bude přímo pro vás, dnes si totiž řekneme, jak se stát prop obchodníkem a ideálně i tím ziskovým, co vše je potřeba dodržovat a jaká je hlavní cesta k úspěchu. Celou kapitolu pojmeme ve stylu jednotlivých bodů, které je dobré si uvědomit a následně po celou dobu dodržovat a aplikovat, jelikož i na těchto bodech je postaven budoucí úspěch vás jako prop obchodníka.
img

GBP/USD. 4. dubna. Medvědi začali navzdory Powellovým prohlášením ustupovat

04.04.2024 Na hodinovém grafu pár GBP/USD ve středu konsolidoval nad zónou 1,2584–1,2611, takže můžeme počítat s pokračováním růstu britské libry směrem k další zóně rezistence 1,2705–1,2715. "Medvědí" trend se může chýlit ke konci, protože kotace konsolidovaly nad koridorem sestupného trendu.
C:\fakepath\MicroStrategy-03042024-3.png

MicroStrategy: Horkým terčem shortařů v době růstu bitcoinu?

03.04.2024 Jedním z mnoha finančních aktiv, které od začátku roku neuvěřitelně rostou, je bitcoin. Na vzestupu ceny bitcoinu se přenášejí i ostatní kryptoměny, ale také akcie firem spojených se sektorem kryptoměn. Současně rychlý nárůst ceny bitcoinu vyvolal spekulace, zda se nejedná pouze o klasickou bublinu. Právě tyto spekulace vedly k tomu, že někteří investoři začali masivně shortovat akcie společnosti MicroStrategy.
C:\fakepath\prop-trading-29032024-uvod.jpg

Výhody a nevýhody Prop Tradingu

29.03.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali to, jak prop firmy fungují, konkrétně jejich business model. V dnešním světě je prop trading velké téma a snad každý obchodník si četl minimálně jednu nabídku od jakékoli prop firmy, proto se v dnešní kapitole podíváme na to, jaké jsou vůbec výhody, a hlavně nevýhody obchodování pro prop firmy. Je to lepší než obchodovat takzvaně sám na sebe na svém účtu u brokera nebo jaká strana pomyslné váhy výhod a nevýhod převažuje nad druhou? Na tyto prvky se podíváme v dnešním článku a na závěr si je všechny zhodnotíme.
C:\fakepath\burza-28032024.jpeg

4 pilíře pražské burzy: ČEZ, Komerční banka, Erste a Moneta – průvodce pro investory

28.03.2024 Pražská burza cenných papírů (BCPP) představuje obzvláště pro tuzemské investory atraktivní platformu s bohatou historií a širokou nabídkou investičních nástrojů. Zvláště pro dividendové investory je BCPP lákavá díky silné tradici vyplácení dividend u mnoha společností. Analytik XTB Tomáš Cverna na toto téma nově zpracoval aktuální analytický report zvaný Hlavní tituly Pražské burzy. V tomto článku přinášíme krátké shrnutí klíčových bodů:
img

Zvěsti o možném ETF na Litecoin podnítily nárůst o 10 %, přičemž instituce naznačují zájem

27.03.2024 Zvěsti o potenciálním burzovně obchodovaném fondu (ETF) Litecoin (LTC) vyvolaly výrazný nárůst ceny a digitální aktivum posílilo o 10 % v souvislosti se spekulacemi o zájmu institucí. Novinářka Eleanor Terrettová z Fox Business prostřednictvím příspěvku na X (dříve Twitter) odhalila poznatky naznačující rostoucí zájem institucí o Litecoin ETF.
C:\fakepath\prop-trading-22042024-1.png

Jak fungují prop firmy?

22.03.2024 V minulé kapitole jsme se zaměřili na to, abychom pochopili, co je to prop trading a jak se rozděluje. Nyní pojďme naši pozornost více posunout k moderním prop firmám, a to konkrétně jak vůbec fungují, je vůbec legální poskytovat investiční kapitál lidem, bez ekonomického vzdělání a na čem vůbec vydělávají? Na to všechno se podíváme v dnešním článku včetně statistik úspěšnosti u daných prop firem, které své statistiky zveřejnily, lehce se budeme věnovat matematice, a nakonec si odhalíme business model těchto prop firem.
img

Microstrategy přesahuje 200k BTC v aktivech 💰

11.03.2024 Podle posledních informací MicroStrategy (MSTR.US), kterou založil Michael Saylor, investovala dalších přibližně 821,7 milionů dolarů do nákupu dalších 12 000 bitcoinů. Společnost získala další bitcoiny od 26. února do 10. března 2024. Investice byla financována 781,1 milionu USD z nedávné nabídky dluhopisů a 40,6 milionu USD přebytečné hotovosti. K 10. březnu společnost držela celkem 205 000 bitcoinů, nakoupených za celkem 6,91 miliardy dolarů, v průměru 33 706 dolarů na každý, včetně poplatků a výdajů. Za předpokladu ceny bitcoinu 72 000 USD činí celková hodnota aktiv MicroStrategy 14,7 miliardy USD, takže celkový zisk z investice přesáhl 7,79 miliardy USD.
img

Zájem o investice do zahraničních rekreačních nemovitostí roste. Výnos činí 7 až 11 %, někde i přes 20 procent

08.03.2024 Koupě rekreační nemovitosti v zahraničí není žádnou novinkou. Postupem času se ale stává mnohem dostupnější alternativou, a tak velká část zájemců o pořízení druhého bydlení dává namísto Česku přednost přímořským destinacím. K oblíbeným lokalitám nyní patří jižní Evropa, Blízký východ, Střední Amerika či dálná Asie. Kupující kromě vlastního rekreačního vyžití u moře láká rovněž možnost výhodné investice do realit v atraktivním prostředí s vysokou mírou zhodnocení. V Praze se v současnosti výnosnost pronájmů pohybuje mezi 3 až 5 %, kdežto v Chorvatsku a ve Španělsku je to mezi 7 a 11 % a například v Dubaji lze dle lokality dosáhnout i na roční výnos přes 20 %. Aktuální situaci na poli zahraničních nemovitosti, vč. propočtů výnosnosti, přibližují experti realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties.
C:\fakepath\trader-04032024-25-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

04.03.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

T-Mobilu loni klesl provozní zisk o devět procent na 11,3 miliardy Kč

23.02.2024 Operátorovi T-Mobile loni klesl provozní zisk o 8,8 procenta na 11,27 miliardy korun. Tržby stouply o 1,9 procenta na 30,695 miliardy korun. Výsledky ovlivnila stagnace ekonomiky, protiinflační opatření i výrazný růst cen. T-Mobile to dnes oznámil v tiskové zprávě.
img

Stavební řízení? Proč jsme vlastně nejpomalejší?

20.02.2024 V letošním roce má u nás dojít k jedné z největších revolucí v rámci stavebního řízení v historii. Domácí ekonomika se podle řady studií potýká s pomalým povolováním staveb, které přinášejí vysokou míru neefektivity do celého systému rozvoje infrastruktury nebo kvality života obyvatel. Ekonomika se každoročně nachází v rychlosti povolování staveb na nelichotivém 150. až 157. místě žebříčku Doing Business. Připomeňme, že podobně jako Česko si vedou v této oblasti Pobřeží slonoviny, Barbados, Kamerun nebo Kosovo. V jakém stavu je současná snaha o reformu a mohou tyto změny vůbec přinést tolik potřebné zlepšení?
img

Invesco: ETFka, která si rozumí s ESG

07.02.2024 Silná poptávka po pasivních investicích do ESG vedla v uplynulém desetiletí k zavedení více než 500 typů ETF zaměřených na ESG. V současné době je v ETF, které jejich emitenti klasifikují jako ESG, investováno více než 310 miliard dolarů aktiv. Jak ale při takovém množství fondů, které jsou nyní v Evropě k dispozici, mohou investoři najít ty, které jim nejvíce vyhovují? V tomto článku prozkoumáme a pomůžeme definovat širokou škálu přístupů ESG, včetně toho, co je jejich cílem…a co jejich cílem není.
img

Gold prices stabilize as dollar rally pauses; focus on $2,000 support

06.02.2024 Gold prices stabilized on Tuesday following a significant decline over the past week, as the dollar’s rally took a pause. Market focus now shifts to whether the yellow metal will test a critical support level.
C:\fakepath\trader-02022024-50-zm.jpg

Trump nehodlá obnovit mandát současného šéfa americké centrální banky

02.02.2024 Donald Trump, pokud bude znovu zvolen prezidentem Spojených států, nehodlá obnovit mandát současného šéfa americké centrální banky (Fed) Jeromea Powella. Zdůvodnil to tím, že hlava Fedu má podle něj příliš politický přístup k měnové politice a předpověděl, že předseda Rady guvernérů letos sníží úrokové sazby, prý aby pomohl demokratům. Trump přitom Powella, který je stejně jako on republikán, v roce 2018 do čela banky sám jmenoval.
img

Trigea oficiálně dokončil koupi Arkád Pankrác za více než šest miliard Kč

01.02.2024 Nemovitostní fond Trigea oficiálně dokončil koupi pražského obchodního centra Arkády Pankrác. Cena přesáhla šest miliard korun a je to největší transakce uskutečněná tuzemskými maloobchodními fondy v České republice. Trigea o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Arkády Pankrác vlastnila prostřednictvím firmy Atrium Pankrác izraelská společnost G City, firmu koupila v roce 2022.
img

Průzkum: České firmy mají velkou rezervu ve využívání AI, otevírá se prostor pro externí konzultanty

30.01.2024 46 % zaměstnanců, kterým by využití nástrojů umělé inteligence mohlo pomoci usnadnit a zefektivnit práci, o této možnosti zatím příliš neslyšela, 12 % dokonce vůbec. Vyplývá to z průzkumu, který realizovala společnost Seyfor mezi pěti sty odpovědnými pracovníky českých firem. 35 % oslovených ještě nikdy nevyužilo nejznámější nástroj AI – ChatGPT, který je při správném využití vhodným pomocníkem například při přípravě textů či analýz. Výsledky průzkumu naznačují jasný trend, na který je třeba se zaměřit v roce 2024, a zároveň otevírají možnosti pro zkušené konzultanty.
img

Gold Struggles Pre-Fed; Copper Set for Strong Week

26.01.2024 Gold prices remained within a narrow range on Friday, marking a second consecutive week of losses as traders awaited further signals on U.S. interest rates. Attention is now focused on upcoming inflation data and the Federal Reserve meeting.
img

IBM vykazuje silné zisky ve čtvrtém čtvrtletí a získává téměř 13 %

25.01.2024 International Business Machines (IBM) vykázala ve čtvrtém čtvrtletí silné zisky a překonala očekávání analytiků v horní i dolní linii. Společnost také vydala býčí výhled na rok 2024 se silnými pokyny pro volný peněžní tok a růst tržeb. Akcie IBM po včerejší zprávě vzrostly o téměř 13 %.
img

Ranní okénko - Výhled v eurozóně se zlepšuje pouze velmi pomalu

24.01.2024 Středa přinese pokračování předstihových ukazatelů, kdy za několik minut vychází výsledek tuzemského konjukturálního průzkumu, v průběhu dne pak dorazí také indexy nákupních manažerů (PMI) z hlavních evropských ekonomik a z USA. V případě Evropy by měl být obrázek vesměs podobný, a to postupné odrážení směrem vzhůru, stále ale na pozadí hodnot značících problémy zejména ve výrobním sektoru. Ve Spojených státech naopak předstihové ukazatele mohou varovat před postupným zpomalováním ekonomiky, na rozdíl od Evropy ale z vyšších úrovní. V Česku lze očekávat pozitivní dopad postupného ústupu inflace na důvěru spotřebitelů, byť výraznější skok může nabídnout až únorový výsledek, kdy bude známá hodnota inflace za leden.
img

Gold Prices Dip Amid Expectations of Prolonged Higher Interest Rates

22.01.2024 Gold prices declined in Asian trade on Monday due to rising expectations that the Federal Reserve will maintain higher interest rates for an extended period. However, some safe-haven demand and short-term dollar weakness helped support the yellow metal above key levels.
C:\fakepath\trader-18012024-41-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.01.2024 1) Největšímu smluvnímu výrobci čipů na světě, tchajwanské společnosti Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC), klesl ve čtvrtém čtvrtletí čistý zisk o 19 procent na 238,7 miliardy tchajwanských dolarů (171,7 miliardy Kč). Firma o tom dnes informovala ve zprávě o výsledcích hospodaření. Poptávku po čipech utlumily podle firmy celosvětové ekonomické potíže. Výsledek, na který mělo vliv i velmi úspěšné poslední čtvrtletí roku 2022, i tak překonal odhady analytiků. Akcie TSMC rostou po výsledcích na newyorské burze o 8 procent.
C:\fakepath\akcie-16012024-uvod.jpg

Top 5 akcií roku 2023 s vysokým dividendovým výnosem pro strategické investování

16.01.2024 Companhia Siderúrgica Nacional ADR, International Seaways Inc., Frontline plc, Civitas Resources Inc. a Blue Owl Capital Corporation se umístily mezi pěti nejlepšími společnostmi s nejvyšším dividendovým výnosem v roce 2023. Na konci roku 2023 jsme prozkoumali tyto přední společnosti. V tomto článku se podělíme o informace z jejich finančních zpráv, provedeme technickou analýzu jejich akcií a podělíme se o prognózy odborníků na rok 2024.
C:\fakepath\BlackRock-14012024.png

Spolupráca BlackRocku a Global Infrastructure Partners má potenciál otriasť sektorom správy majetku

14.01.2024 BlackRock vstupuje do novej éry súkromného kapitálu cez historickú dohodu s Global Infrastructure Partners (GIP). Táto dohoda v hodnote 12,55 miliardy dolárov predstavuje významný krok pre BlackRock v rozširovaní jeho pozície v oblasti súkromného kapitálu, najmä v sektore infraštruktúry. V článku si predstavíme pozadie rozhovorov a kompromisov, ktoré viedli k tejto významnej dohode.
C:\fakepath\nasdaq-11012024-2.png

Burza Nasdaq je pod prísnym dozorom ženy, ktorá dokázala transformovať svet financií

11.01.2024 S viac ako 20 rokmi odbornej kariéry a významného vedenia v oblasti finančných trhov, Adena Friedman prevzala v roku 2017 pozíciu prezidentky a generálnej riaditeľky spoločnosti Nasdaq, a stala sa hybnou silou transformácie spoločnosti na poprednú globálnu entitu v oblasti obchodovania a technologických riešení. Svoje skúsenosti a vedúcu úlohu uplatnila nielen v Nasdaq, ale aj v iných renomovaných inštitúciách. Tento článok sa zameriava na pozoruhodnú kariéru a významné prínosy Adeny Friedman v oblasti finančného sektora a transformácie Nasdaq na svetového lídra.
img

Denní shrnutí: NATGAS roste o 13 %, nálada na Wall Street zůstává slabá

09.01.2024 Dolarový index dnes vzrostl o 0,3 %, zatímco EUR/USD zaznamenal pokles o 0,24 % a obchoduje se kolem 1,0925. Výnosy desetiletých státních dluhopisů zůstaly nad úrovní 4 %.
img

Bitcoin v zóně 47 000 dolarů 📊 Přední američtí právníci citovaní Gasparinem komentují Genslerovo prohlášení

09.01.2024 Bitcoin se před zítřejším konečným rozhodnutím Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) o fondu Ark Invest a 21 akciích spotového fondu Bitcoin ETF opět dostal do zóny silné rezistence na úrovni 47,000 USD. Valkyrie CIO signalizovala 95% pravděpodobnost schválení spotového ETF a reportér Fox Business, Charles Gasparino, citoval anonymní zdroje z řad špičkových amerických právníků zabývajících se cennými papíry, kteří jednají se SEC.
C:\fakepath\Zuckerberg.jpg

Zuckerberg koncem roku odprodal akcie Mety za více než 400 milionů USD

05.01.2024 Generální ředitel americké internetové společnosti Meta Platforms Mark Zuckerberg odprodal v posledních dvou měsících loňského roku akcie firmy za 428 milionů dolarů (9,65 miliardy Kč). Podle webu Business insider to vyplývá z údajů pro regulační úřady. Zuckerberg se akcií Mety zbavoval poprvé po dvou letech, a těžil tak z jejich růstu. Loni tyto akcie zpevnily o 194 procent a obchodují se poblíž svých maxim.
img

Bitcoin čeká rozhodující pátek, šíří se totiž zvěsti o schválení ETF

05.01.2024 Ve světě kryptoměn sílí spekulace, protože se zdá, že americká Komise pro cenné papíry (SEC) je připravena tento pátek schválit několik žádostí o burzovně obchodovaný fond (ETF) Bitcoinů.
img

Gold prices surge as 2024 begins with a focus on potential early rate cuts

02.01.2024 Gold prices continued their upward momentum on Tuesday, building on the robust gains observed in the final trading sessions of 2023, fueled by optimism surrounding potential early interest rate reductions by the Federal Reserve in 2024.
img

Arkády Pankrác kupuje nemovitostní fond Trigea ze skupiny Partners

29.12.2023  Majitele obchodního centra Arkády Pankrác, společnost Atrium Pankrác, kupuje český nemovitostní fond Trigea ze skupiny Partners. Transakci posuzuje Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), který o tom informoval na svých internetových stránkách. Arkády Pankrác momentálně prostřednictvím firmy Atrium Pankrác vlastní izraelská společnost G City, firmu koupila v roce 2022. Agentura Bloomberg v polovině letošního roku informovala, že je obchodní centrum na prodej odhadem za 6,4 miliardy korun.
C:\fakepath\20223-25122023.jpg

Rok 2023 na finančních trzích

25.12.2023 Uplynulý rok si investoři užívali relativní zklidnění. Po covidu, čipové krizi, akutní fázi ukrajinské války a navazujícímu energetickému a inflačnímu šoku se za posledních 12 měsíců začal ekonomický i politický vývoj vracet blíže k normálu. Když přimhouříme oči nad Blízkým východem, dalo by se říct, že se 20. léta vrací do předcovidových „business as usual“.
img

US Open: US500 opět testuje ATH 🔔

21.12.2023 Ve čtvrtek futures na americké akciové indexy naznačovaly pravděpodobné oživení Wall Street poté, co den předtím zažily svůj nejvýraznější pokles od konce září. To přichází po řadě ekonomických aktualizací, které shrneme v odstavci níže. Poslední hodinu před otevřením trhu byly futures na Nasdaq 100, S&P 500 a Dow všechny nahoře, což signalizovalo pozitivní začátek a tento sentiment pokračuje i na otevřeném trhu. Toto oživení následuje po středečním prudkém poklesu, kdy S&P 500 téměř dosáhl rekordního maxima, než náhle klesl o 1,5 %.
img

Invesco: Investiční výhled na rok 2024 v oblasti nemovitostí

18.12.2023 Existuje citát běžně připisovaný Marku Twainovi, který říká: "Kdykoli se ocitnete na straně většiny, je čas se zastavit a zamyslet". Je to dobrá rada obecně – ale možná obzvlášť důležitá pro aktivní investory, kteří hledají nekonsenzuální příležitosti.
C:\fakepath\trader-28112023-29-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

28.11.2023 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\usa-06112023.png

Oběd zadarmo pro americké banky

06.11.2023 Slabá data z amerického trhu práce udržela na akciových trzích optimismus a prodloužila tak silnou rally celého minulého týdne.
img

Průzkum: Přes 60 procent Čechů nezná současnou výší inflace, kvůli ní se ale více než polovina vlastníků obává znehodnocení své nemovitosti

01.11.2023 Téměř polovina Čechů si myslí, že je aktuální míra inflace vyšší než v září loňského roku, kdy vrcholil její meziroční růst. Třetina z nás se navíc domnívá, že v příštích šesti měsících inflace nadále poroste. Navzdory zdražování v předchozím období polovina populace odhaduje, že se svými příjmy vychází tak akorát, pro čtvrtinu lidí je to ale obtížné. U nemovitostí si myslí většina Čechů, že ceny a nájmy jsou vysoké.
img

Microsoft po zveřejnění zisků získává 3 %.

25.10.2023 Microsoft (MSFT.US) se dnes v premarketu obchoduje přibližně o 3 % výše. Tento růst přichází po zveřejnění výsledků za fiskální Q1 2024 (kalendářní Q3 2023) po skončení včerejší seance na Wall Street. Společnosti se podařilo vykázat lepší než očekávané výsledky v každém ze tří hlavních segmentů.
img

Ranní okénko - Nálada v ČR se zvedla

25.10.2023 Dnes zveřejní renomovaná instituce Ifo výsledky svého průzkumu v Německu, nicméně se neočekává významnější změna trendu v hodnocení aktuální situace ani budoucích očekávání. Nálada mezi podnikateli zůstává depresivní, kdy hůře firmy vnímaly současnou situaci naposledy v polovině roku 2020 a budoucnost na konci minulého roku. Od Evropské centrální banky se dozvíme, jak se vyvíjela v září peněžní zásoba M3, kdy je predikováno její snížení třetí měsíc v řadě a zároveň v září by její pokles byl tím nejsilnějším. Ze Spojených států amerických dorazí údaj o prodeji nových domů za září a trh odhaduje podobné číslo (680 tis.) jako v srpnu (675 tis.).
img

Microsoft dnes oznámí zisky za fiskální čtvrtletí 2024!

24.10.2023 Microsoft (MSFT.US), významná americká technologická společnost, dnes po skončení zasedání na Wall Street oznámí své fiskální čtvrtletí 2024 (kalendář 3. čtvrtletí 2023). Očekává se, že společnost vykáže čtvrté čtvrtletí v řadě s růstem celkových příjmů pod 10 %. Očekává se však, že růst tržeb v podnikání Cloudových služeb zrychlí ve srovnání se 4. fiskálním čtvrtletím 2023. Pojďme se v rychlosti podívat na to, co očekávat od výsledků Microsoftu.
img

Gold prices fluctuate as yield surge eases, spotlight on US data deluge

24.10.2023 Gold prices traded in a mixed range on Tuesday, holding on to recent gains as traders watched further developments in the Israel-Hamas war, while attention also focused on a slew of key US economic data due for release this week.
img

Musk popřel zprávu médií, že by mohl svou síť X stáhnout z EU

19.10.2023 Americký podnikatel Elon Musk dnes popřel zprávu médií, že by mohl svou sociální síť X stáhnout z Evropské unie. O takovém záměru psal s odkazem na informovaný zdroj server Business Insider. Musk se podle něj nechce podřídit unijnímu nařízení o digitálních službách (DSA), které internetovým společnostem mimo jiné nařizuje, aby mazaly nelegální obsah, jako jsou nenávistné příspěvky.
img

Pár EUR/USD před vydáním zprávy o mzdách mimo zemědělství v USA (NFP)

05.10.2023 Euro-dolar prochází korekcí v očekávání nejvýznamnější makroekonomické zprávy týdne. Zítra, 6. října, budou ve Spojených státech zveřejněny klíčové údaje o trhu práce. Jak je známo, tato zpráva má potenciál vyvolat zvýšenou volatilitu dolarových párů a pár EUR/USD nebude výjimkou. V očekávání této události jsou obchodníci zjevně opatrní, takže zatímco pár vykazuje korektivní růst, tento růst se zdá být spíše pomalý a postrádající iniciativu.
img

V ČR se spouští se projekt přesného měření inflačních očekávání

04.10.2023 Inflační očekávání domácností, významný faktor ovlivňující samotnou inflaci, budou nově modelována na základě propracovaného podrobného šetření. Anglo-americká vysoká škola (AAU) připravila spolu s Fakultou sociálních věd UK a Českou národní bankou (ČNB) projekt, který získal grant Technologické agentury ČR (TAČR) v rámci Programu SIGMA ve výši 2 milionů korun. Na projektu bude pod vedením Jiřího Schwarze ml. pracovat šestičlenný tým ekonomů a dalších výzkumných pracovníků ze všech tří jmenovaných institucí.
img

EUR/USD. Euro vypadá jako outsider; dolar dominuje

26.09.2023 Pár EUR/USD se nadále obchoduje v rámci úrovně 1,06 a pomalu se dostává směrem k 1,0600. Po poklesu o 400 bodů jsou prodejci EUR/USD nuceni udělat si pauzu a čekat na další informaci, která bude řídit pohyb trhu. Obchodníci potřebují dostatečně silný informační impuls, který jim nejen pomůže prolomit úroveň supportu na 1,0600 (spodní linie Bollingerových pásem na denním grafu), ale také se etablovat v rámci oblasti 1,05. V pátek 29. září bude zveřejněna řada klíčových ekonomických dat. Můžeme se těšit na jádrový PCE index a index spotřebitelských cen eurozóny. Tyto zprávy mají potenciál vyvolat výrazné turbulence na páru EUR/USD a za určitých podmínek (zrychlení inflace v USA a současné zpomalení CPI v eurozóně) by mohly vydláždit cestu k 1,05. Do pátku je však ještě daleko a ekonomický kalendář na aktuální týden je poměrně nabitý. Obchodníci s EUR/USD jsou proto nuceni na jedné straně reagovat na aktuální tok zpráv a na druhé straně být opatrní před klíčovými zprávami.
img

Gold Prices Stable Amid Fed Interest Rate Warning and Global Economic Worries

25.09.2023 Gold prices held firm on Monday, defying potential declines linked to Federal Reserve warnings of prolonged high interest rates, dollar strength, and mounting yield pressures. In recent weeks, gold has exhibited limited fluctuations within its trading range.
C:\fakepath\trader-25092023-44-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.09.2023 1) Thajsko očekává investice v řádu miliard dolarů od firem Tesla, Google a Microsoft. Uvedl to včera thajský premiér Sríttcha Tchavisin, který zmínil sumu nejméně pět miliard dolarů (114,6 miliardy Kč). Informovala o tom agentura Reuters, podle níž není jasné, zda jde o úhrn investic, nebo zda tolik vydá každá z firem.
C:\fakepath\Cina-mena.jpg

Čínský státní správce aktiv zřídí fond na investice do rozvíjejících se odvětví

25.09.2023 Čínský správce státních aktiv China Reform Holdings plánuje získat nejméně 100 miliard jüanů (319 miliard Kč) pro fond, který bude investovat do rozvíjejících se průmyslových odvětví. Informoval o tom server China Business News.
img

Textron se blíží historickým maximům, v centru pozornosti je dohoda s NetJets

20.09.2023 Textron (TXT.US), americký průmyslový konglomerát se silným zastoupením v leteckém průmyslu, je dnes jedním z nejvýkonnějších členů indexu Russell 1000 (index 1000 největších veřejných amerických společností). Akcie se obchodují o 5 % výše, přičemž cena akcií vzrostla díky transakci s NetJets.
img

Gold prices inch lower amid hawkish Fed fears

20.09.2023 Gold prices experienced a slight decline on Wednesday as traders refrained from making significant investments ahead of the Federal Reserve’s imminent interest rate decision. Heightened worries about a potentially hawkish outcome were fueled by the recent uptick in inflation.
img

Před zprávou o inflaci v USA se na trzích obchodovalo klidně. Přehled USD, NZD, AUD

14.09.2023 Před vydáním indexu spotřebitelských cen za srpen zůstala volatilita nízká, výnosy dluhopisů se téměř nezměnily a CAD byl jedinou měnou, která se snažila posílit vůči americkému dolaru. Důvodem jsou rostoucí ceny ropy, které v úterý dosáhly ročního maxima. Rozhodnutí OPEC+ dále snížit úroveň produkce podporuje ceny ropy a poskytuje podporu komoditním měnám, a to navzdory skutečnosti, že globální poptávka roste pomaleji, než se očekávalo.
img

EUR/USD. Týdenní rekapitulace. Čína, ropa a rostoucí jestřábí sentiment.

11.09.2023 Pár EUR/USD uzavřel obchodní týden na úrovni 1,0700. Tento cíl symbolicky odráží současnou situaci. Na jedné straně se medvědi EUR/USD dokázali usadit v rozmezí čísla 7, což ukazuje na sestupný trend. Na druhou stranu se jim přes jejich pokusy nepodařilo prolomit hranici čísla 6. Úroveň 1,0700 představuje kritický okamžik: buď se pár zkonsoliduje pod touto úrovní, nebo projde korekční fází směrem k rozmezí čísla 8.
img

Gold Prices Pressured as Dollar Approaches 6-Month High

06.09.2023 Gold prices remained largely unchanged during Asian trading hours on Wednesday. This stability was influenced by the dollar’s recent strength and rising Treasury yields. Investors were eagerly anticipating insights into U.S. monetary policy from various Federal Reserve officials scheduled to speak later this week.
img

Gold prices reach nearly a three-week peak as the dollar and yields decline

29.08.2023 On Tuesday, gold prices hit a near three-week high after the dollar and Treasury yields weakened; meanwhile, markets are awaiting a slew of key U.S. economic data due to be released at the end of this week.
C:\fakepath\dolary.jpg

Indický ministr: Dolar ve světové ekonomice ještě dlouho neztratí vliv

25.08.2023 Americký dolar ve světové ekonomice ještě dlouho neztratí svůj vliv a například energetické suroviny se budou v dolarech obchodovat asi pořád. V rozhovoru v americké televizi CNBC to dnes řekl indický ministr pro ropu a zemní plyn Hardíp Singh Purí. O takzvané dedolarizaci, tedy snížení závislosti na americké měně, tento týden jednali zástupci skupiny BRICS. Tu tvoří Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika.
img

NVIDIA Capitalizes on AI Boom to Achieve Record-Breaking Revenue

24.08.2023 In its latest quarter, NVIDIA achieved record-breaking revenue driven by the increasing demand for its graphics processing units (GPUs), particularly for applications in artificial intelligence and generative AI models.
img

Donald Trump, který byl dlouho ke kryptoměnám skeptický, má v Ethereu až 500 000 dolarů

14.08.2023 Bývalý prezident a republikánský favorit pro rok 2024 se v minulosti vyjadřoval o hodnotě kryptoměn odmítavě.
img

T-Mobilu v pololetí klesl provozní zisk o šest procent na 5,8 miliardy

10.08.2023 Operátorovi T-Mobile klesl v letošním prvním pololetí provozní zisk o 6,2 procenta na 5,8 miliardy korun. Tržby naopak stouply o 5,7 procenta na 15,4 miliardy korun. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě.
C:\fakepath\trader-03082023-20-zm.jpg

FCA varuje před brokerem crypto-miners.org

03.08.2023 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera crypto-miners.org. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Gold prices fall, copper hits three-month high thanks to Chinese stimulus

01.08.2023 Gold prices slightly declined on Tuesday, with futures remaining slightly higher than spot rates, while copper prices were supported by increasing expectations of additional stimulus measures in China.
img

Ranní shrnutí (31.07.2023)

31.07.2023 Americké indexy zakončily páteční obchodní seanci růstem - S&P 500 vzrostl o 0,95 %, Dow Jones se posunul o 0,50 % výše a Nasdaq vzrostl o 1,85 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací posílil o přibližně 1,4 %.
img

Český trh fúzí a akvizic po útlumu opět nabírá dech, investory po období krizí zajímá odolnost firem

27.07.2023 Podle odborníků z poradenské skupiny Moore Czech Republic se v průběhu tohoto roku opět začíná zvyšovat aktivita na poli fúzí a akvizic. Následkem pandemie a války na Ukrajině je však patrná větší rozvážnost investorů. Ti kladou zvýšený důraz na odolnost firem vůči otřesům, jako byla právě nemoc Covid-19 či ekonomické dopady agrese na Ukrajině.
img

Microsoft oznámí výsledky po uzavření trhu

25.07.2023 Společnost Microsoft (MSFT.US) má dnes po skončení seance na Wall Street zveřejnit finanční zprávu za 4. fiskální čtvrtletí 2023 (období duben-červen 2023). Pojďme se v rychlosti podívat, co trh očekává a na co se zaměřit!
img

Ranní okénko - Americká ekonomika zpomaluje, trh čeká poslední hike

19.07.2023 Dnes přichází jediný tuzemský zápis do ekonomického kalendáře, kdy vychází statistika cen ve výrobě. V případě průmyslu očekáváme další pokles, který by dostal meziroční dynamiku do blízkosti nuly. To by pak potvrdilo pokračující desinflační pokles, který navzdory stále vysoké inflaci teoreticky otevírá prostor pro snižování sazeb ze strany ČNB. Ostatně první vlaštovku v tomto směru již včera vypustila viceguvernérka Eva Zamrazilová, která před parlamentním výborem uvedla, že měnové podmínky jsou dostatečně utažené a otázkou je, kdy začít s uvolňováním měnové politiky. Zároveň zmínila, že očekává další oslabování koruny, na což domácí měna reagovala oslabením vůči euru o 0,5 % na 23,85 EUR/CZK.
img

If Russia withdraws, the Black Sea grain deal will expire on Monday.

17.07.2023 The agreement facilitating the safe export of grain from Ukraine in the Black Sea region, brokered by the United Nations and Turkey to address a global food crisis exacerbated by Russia’s invasion of Ukraine, is set to expire at the end of Monday. Its extension relies on Russia’s agreement.
img

Berkshire Hathaway navyšuje expozíciu na energetických komoditách

11.07.2023 Po rozhodnutí Warrena Buffetta navýšiť svoj podiel v Occidental Petroleum (OXY.US), spoločnosť Berkshire ďalej pokračuje v navýšení expozícií na energetických komoditách. Tentokrát sa spoločnosť Berkshire Hathaway Energy rozhodla navýšiť podiel v zariadení LNG v Cove Point, v Marylende, určenom na export LNG do 28 krajín.
C:\\fakepath\\FXstreet-clanek-obecny-bull-bear-30062023.jpg

Ženské legendy tradingu

30.06.2023 Pokud si myslíte, že trading není pro ženy vhodný, další díl naší minisérie o nejúspěšnějších osobnostech ze světa finančních trhů vás přesvědčí o opaku.
C:\fakepath\investori-22062023.jpg

Mená a osudy najúspešnejších investorov, ktorí zmenili hru

22.06.2023 Vo svete finančných trhov sa nachádza úzky okruh jednotlivcov, ktorí dokázali zanechať veľkú stopu svojimi úspechmi a zmeniť pravidlá hry investovania. Sú to osobnosti, ktoré zosobňujú vášeň, múdrosť a odvahu, čím vytvorili svoje vlastné investičné impériá. Ich úspechy nie sú iba o získaní veľkých bohatstiev, ale predstavujú skutočnú inšpiráciu pre generácie investorov po celom svete. Títo výnimoční jedinci majú schopnosť vidieť príležitosti tam, kde ostatní vidia riziká. Tento článok sa zameriava na životy a príbehy niekoľkých najúspešnejších investorov v histórii, ktorí sa stali legendami finančného sveta.
img

Více než polovina českých investorů minulý rok prodělala, nejvíce na podílových fondech, akciích a kryptoměnách

19.06.2023 Na svých investicích loni prodělalo 55 procent českých investorů. Nejčastěji ztratili mezi 10 a 20 procenty, a to především na investicích do volatilních aktiv, jako jsou podílové fondy, akcie a kryptoměny. Právě tyto nástroje také nejvíce lidí přestalo využívat, investice do fondů i do kryptoměn opustilo shodně 6 procent investorů. Vyplývá to z průzkumu české investiční platformy Bondster. Celkově ztratilo důvěru v některé investiční nástroje 8 z 10 investorů. Roste naopak zájem o nové způsoby investování, například prostřednictvím fintechových platforem.
img

Z Prahy se stal „skanzen“, nové výškové budovy v ní nevznikají, na rozdíl od Varšavy, Bratislavy i Budapešti. To tlačí cenu bydlení v Praze výrazně nahoru a poškozuje to životní prostředí

18.06.2023 Z České republiky, a Prahy zvláště, se stává jakýsi skanzen. V první padesátce žebříčku nejvyšších budov zemí Visegrádské čtyřky má Česko jen dvě zastoupení. A to brněnskou AZ Tower na 39. místě a pražskou City Tower na 42. místě. Žebříčku dominují Poláci s bezmála čtyřiceti zastoupeními; výrazně vyšší budovu, než jsou ty české nejvyšší, ovšem mají také Slováci a Maďaři (viz žebříček níže).
img

Regionální ekonomický výhled pro USA - shrnutí 🔎

15.06.2023 Podle nejnovějšího Empire State Manufacturing Indexu a průzkumu filadelfského Fedu se výrobní sektor ve Spojených státech v červnu 2023 vyvíjel smíšeně.
img

BREAKING: DE30 rozšiřuje medvědí trend po IFO Business Climate!

24.05.2023 Německo, IFO Business Climate za květen. Currently: 91.7. Expected 93. Previous 93.6.
img

Dollar hits 6-month high

23.05.2023 The U.S. dollar touched a 6-month high against the yen on Tuesday, as expectations grew that U.S. rates would continue to be higher and as the debt ceiling impasse kept risk sentiment fragile.
img

Americký akciový trh uzavřel níž, Dow Jones klesl o 1,01 %

17.05.2023 Dow Jones klesl do konce obchodování na Newyorské burze o 1,01 % na měsíční minimum, S&P 500 spadl o 0,64 % a kompozitní index NASDAQ o 0,18 %.
img

Vodafone ve stínu historické redukce pracovníků

16.05.2023 Akcie Vodafonu (VOD.UK) v dnešní seanci klesly o více než 3,5 % a po oznámení plánu propustit 11 000 zaměstnanců a zpomalení růstu tržeb v letošním roce klesly na nejniožší úrovně v letošním roce. Navrhovaný program hromadného propouštění bude největší v historii společnosti a očekává se, že bude rozložen mezi příští tři roky. Nová generální ředitelka společnosti, paní Margherita Della Valle, uvedla, že výkonnost společnosti není dostatečně dobrá a společnost se musí změnit.
img

Začali jako youtubeři, dnes úspěšně podnikají. Erik Meldik a MamaDomisha bodují vlastní značkou šperků

15.05.2023 Točili úspěšná videa na kanál YouTube, poté se přesunuli na sociální síť Instagram, kde jako rodina baví dohromady přes milion sledujících. Před dvěma lety se však Erik Meldik a Dominika Šťovíčková alias MamaDomisha rozhodli posunout svůj business na další stupeň a splnit si sen o vlastní kolekci šperků. Vstoupili na trh s první designovou stříbrnou náušnicí jménem Kasiopea – a strhla se mela. Od té doby spustili dalších pět kolekcí unikátních šperků, které sami navrhují. Jaká je dnes jejich vize ohledně značky? Co jim přijde nejtěžší? A kdo z nich má při neshodách poslední slovo?
img

Cestovní ruch se loni zotavil z Covidu, letos poroste. Posílí hlavně zavedené značky

11.05.2023 Podle odborníků z poradenské skupiny Moore Global přinesl rok 2022 v sektoru cestovního ruchu zotavení z pandemické krize. Předpokládají, že letos bude mnoho firem dále expandovat. Týká se to především velkých zavedených značek v oblasti hotelnictví, které budou stále více zavádět franšízový model. To může být výhodné i pro drobnější podnikatele. Experti z Moore Czech Republic věří, že tuzemský sektor cestovního ruchu letos neminou globální trendy, jako je ESG (enviromentální a sociální řízení firem), automatizace nebo kombinace pracovní cesty s dovolenou v rámci tzv. bleisure. Expanzi pak očekávají i cestovní kanceláře, které už nyní reportují násobně vyšší předprodeje.
img

Trhy jsou před zprávou o inflaci v USA opatrné. Přehled USD, EUR, GBP

11.05.2023 Trhy byly ve středu ráno opatrné z důvodu očekávání výsledků jednání mezi Bidenem a předsedou Sněmovny reprezentantů McCarthym o dluhovém stropu USA. Žádná ze stran není ochotna jednat o krátkodobých řešeních, která by umožnila zvýšit výpůjční strop, a nejsou připraveny na kompromisy. Nemělo by se očekávat rychlé řešení a možná při hledání řešení nastane riziko defaultu.
img

Karlova korunovace může být až pětkrát dražší než ta Alžbětina před sedmdesáti lety, hostů ale je čtyřikrát méně. Bezpečnostní náklady ale pokryje zvýšený turistický zájem a tržby hospod

07.05.2023 Náklady na korunovaci krále Karla III. se podle umírněných odhadů vyšplhají nejspíše na 100 milionů liber. To odpovídá 2,7 miliardy korun. Přitom korunovace Karlovy matky, královny Alžběty II., vyšla roku 1953 na 1,6 milionu liber, což v dnešních cenách odpovídá 47 milionům liber – po přepočtu do korun dle nynějšího kursu taková částka odpovídá 1,3 miliardy korun. Karlova korunovace je reálně, v očištění o inflaci, tedy více než dvakrát dražší než ta Alžbětina. A to minimálně.
img

German consumers raise their income expectations in line with their morals

26.04.2023 Consumer sentiment in Germany is set to rise in May as softening energy prices and expected wage growth help to dispel households‘ initial fears of a loss of purchasing power.
img

The dollar falls, while the euro rises ahead of central bank meetings

25.04.2023 The US dollar was on the retreat in early European trading on Tuesday as traders anticipated a more hawkish stance from the European Central Bank than the Fed ahead of the policy-setting meeting.
img

Ekonomický kalendář: Průzkumy z Evropy a Spojených států

24.04.2023 Futures na evropské indexy se před otevřením hotovostní seance obchodují mírně níže. To přichází po poměrně nevýrazné asijské seanci, během níž indexy z Jižní Koreje a Číny silně poklesly a ostatní regionální indexy se obchodovaly beze změny. USD byl v průběhu asijského obchodování jedním z nejvýkonnějších indexů G10, ale s blížícím se začátkem evropské seance začal zisky vracet. To umožnilo drahým kovům nabrat dech a zlatu vystoupat zpět nad hranici 1 980 USD.
img

BREAKING: DE30 zareagoval jen mírně na překonání odhadů neměckého IFO

24.04.2023 Německé IFO indexy za duben byly zveřejněny dnes ráno v 10:00. Očekávalo se, že data vykáží mírné zlepšení ve srovnání s březnovými údaji.
img

EUR/USD. 21. 4. 2023. Rozhodnutí o sazbě na březnovém zasedání bylo přijato téměř jednomyslně.

21.04.2023 Ve čtvrtek pár EUR/USD vykazoval nerozhodný pohyb bez jasného směru. Pár obchodoval celý den mezi 1,0917 a 1,1000, aniž by se pokusil přiblížit k některé z těchto hodnot. Předchozí dva dny byly obsahově podobné, ale čtvrtek překonal rekord tohoto týdne, pokud jde o slabý pohyb. Pohyb je nyní horizontální.
Související klíčová slova: Newmont Goldcorp | Banco Santander | Jak fungují prop firmy | Výhody Prop tradingu | BIT.AC LIMITED | Setkání G20 | Forex company | TRADEFX | Braiins | Hantec Markets | Odvětví těžby ropy | Kasiopea | Technologie kryptoměn | Šíření dezinformací | První odhad HDP | Profitabilní | Ajayi | Hlavní fundamenty | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Zpomalení čínské ekonomiky | Poplatky za challenge | FCF | Repsol | Akcie Sony | Cenový kanál | Uvolněné měnové politiky | Globe Bitcoin | Růst v eurozóně | BCPP | Kryptokomunity | Realitní trh | Obchodní spolupráce | Finanční ústav | Pokles na trzích | Leverate | CryptoFX | Hlava a ramena | Největší kybernetická měna | Phil Hogan | ChatGPT | Zpravodajský server | Neel Kashkari | Rizikový tým | Energetická situace v Evropě | Zásoby zemního plynu | Výnosy dluhopisů | Výplach | Euro k americkému dolaru | Goldcorp | Rizikový kapitál | Outsider | Světové organizace | Cardano Blockchain Ltd | The Funded Trader | Hodnota společnosti | Zvolení Joe Bidena | Zvyšování cen | Nejslavnější kryptoměna | Celkový zisk | Jack Ma | Dlouhé pozice | Vzdělávací materiály | CentroFX | Světové akcie | Obchodování pro prop firmy | Největší ekonomiky | Zonky | Napákování kapitálu | Analytický tým FXstreet.cz | Hospodářství Evropské unie | Stock Success System | Války | Skandinávské aerolinky | Snižování stavů | Tržby ze služeb | Cryptocoinsbitrade Ltd | Lithium | Oslabení zájmu | Údaje z USA | Unlimited Stock Trade | Online trading konference | Vývoj | Suscoin | Dostupný kapitál | Obchodní platformy | BRIC | Češi | Dolarový index DXY | Experimentální lék | Rychlé zisky | Zpřísňování úvěrových podmínek | Data z trhu práce | Opce | Budapešť | Australská centrální banka | GameStop (GME.US) | Allianz | Bithumb | Rada guvernérů ECB | TXT.US | Zakladatel Alibaby | LHA | Globální růst | Společnost Invesco | Ceny bytů | Trading u prop firmy | Silná rezistence | Velký propad | Alternativní investiční fondy | Brent Crude Oil | Andrés Manuel López Obrador | Královna fundamentů | Investice do marihuany | Strong Buy | Šíření viru | Česká ekonomika letos | Hospodaření firmy | Měnový pár EUR/CZK | Gadcet Limited | Daně z nemovitosti | DPH | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Akademie věd | Návrat růstu cen na cíl | FDA | KitaruCoin | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Euromoney | Bundesbank | Outperform | Zhodnocení akcií | HIGH-TECH FX | Investovanie | Index miliardářů agentury Bloomberg | First Solar Inc (FSLR.US) | Společnost China Reform | Meta Platforms Mark Zuckerberg | Rozložení rizika | Býčí formace | Kvalitní vzdělání | Největší propady HDP | Devon Energy | Radomil Doležal | Průkopnice ženského investování | Investiční firma | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Rubl k dolaru | Akciové společnosti | Slušný ekonomický růst | Ex-date | Levné peníze | BedBath | Kalifornie | TSCO | Analytik Joe Manimbo | Cable | Zpráva z akciového trhu | Banka Sberbank | Půjčování cenných papírů | Výkyvy | Návrh regulací prop tradingu | Brokeři | Yandex | Accenture | Oživení cen | Fortinet Inc | Hlavní úrokové sazby | Úspěšný obchodník | Salesforce | Wal-Mart Stores | Oběd zadarmo | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | OTP | Dnešní obchodování | Ohodnocení | Robotické investování | XOM | Akcie Blue Owl | Itálie | Ceny akcie Netflix | Meta Trader 4 | LYNX Pro | Euro proti dolaru | Crypto Facilities Ltd | McDonald's | Organizace Conference Board | Obchodování v New Yorku | Limit ztráty | Pohyb výnosů dluhopisů | Okénko finančního trhu | Stoxx | MiFID (Markets in Financial Instruments Directive) | DigFin | Take Profit | Cryptocoindash Ltd | Crypto Bit Business Ltd | Ekonomové a investiční fondy | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Výhody a nevýhody prop tradingu | Prodejní opce | Albert Bourla | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | Daňové povinnosti | Tencent Holdings | Zhodnocovat kapitál | Těžební zařízení | Překoupení USD | Údaj o HDP | Mega Millions | Očekávání | Dosažení ziskových výsledků | Korelace | Edison | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | Historické události | Otevřené pozice | Akcie Colt | BDSwiss | Crypto Assist Ltd | Varianta omikron | Forex weby | Aktuální kurzy měn | Evropské centrální banky | Tomáš Jaroš | Trh s akciemi | Úrokové sazby v eurozóně | Cena severomořské ropy | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Forex bonus | Solana memecoin | Leverate Ran Strauss | MetaTrader 4 Supreme Edition | Největší hedge fond | CMC Markets | Chuej Kcha Jüan | Volatilní | Úrokové sazby v USA a Evropě | Galapagos | Ceny bydlení | Swiss Life | L.F. Investment | Blockchainové infrastruktury | A-booking kopírování | EUR USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Brent | Počet nákupů výzev | Pershing Square | Budoucnost prop tradingu | Tomáš Kolomazník | Regulační orgány | Peníze.cz | Pozitivní nálada | EUR/JPY | Frankfurt | Podnikání společnosti | Goldenburg Group | Filantrop | Zasedání ČNB | Slábnutí inflačních tlaků | Haná Olomouc | Opcebinarni.com | EURJPY | Business modely | Odvetná cla | Ark | Čtvrtletní pokles | Stimulační balíček | Market cap | Trh práce | Příjmy v dlouhodobém horizontu | ČNB upozorňuje | Saxo Trader | Online casino | Roční míra inflace | Evropská komise | Dopady energetické krize | Předpovědi cen | WeCHat | Okénko trhu | Pro investory | Nakupující centrální banky | Aktivně řízené fondy | Oživení ekonomiky | Gpay | Aramco | P/B | Crypto | Swiss | Investice | Uranové akcie | US Bancorp | Britská centrální banka | DXY | Německý automobilový koncern | Martin Novotný | Obchodování u brokera na vlastní účet | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Saxo Select | Nálada v ČR | Zhoršující se epidemiologická situace | Výzkumná skupina | Support | Companhia Siderúrgica | XEL | BitOnyx Labs Limited | Indicators | Snížení finanční páky | Švédské koruny | Coca-Cola Company | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Média Daniela Křetínského ve Francii | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | ServiceNow | Lednová inflace | Index aktivity | Zlepšit v tradingu | Podmínky výzvy | Přesnost | Vývoj ceny akcií MicroStrategy | Ekonomické dopady koronaviru | Technologie blockchain | Nejdůležitější ekonomické události | Investice do realit | Výkonný ředitel | Dění na světových burzách | Škoda Auto | Formule | Antivirotika | Akcie International Seaways | Česká fintech asociace | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Problémy Evergrande | Ifo | Webinář | Vývoj hlavní úrokové sazby v eurozóně | Japonské akcie | Nákupní centra | Programátor | Manipulace s trhem | První vydělané peníze z tradingu | Argos Capital | Norwegian Cruise Line Holdings | Aspekty tradingu | Burzovní prázdniny | Vyplacení výplaty | Obchodní pravidla | Investiční svět | Obchodníky na krátko | Invaze na Ukrajinu | HDP v Maďarsku | Prognózy | Small caps | Britská libra | Chování | ČNB Jiří Rusnok | Zkušení obchodníci | NYSE | Zajímavé zisky | Intervence | Výkon ekonomiky | Společnost Cisco | Sdílení zisku | Kryptoburzy | Broadcom | E.ON | Awax | Ark Investment | Interactive Brokers | Obchodování na účtech od prop firmy | Zisky z tradingu | Experti | Nákupy cenných papírů | Měnový pár GBP/USD | Ceny ve výrobě | Baird Business | Německý parlament | LSEG | Volnost v obchodování | Původní poplatek | Futures kontrakt | Skupina Saxo Bank | Rekord | Nižší sazby | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Localtrade Group Ltd | Bitcoiny | Biotechnologické akcie | Průměrný výnos | Václav Klaus | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Návrh zákona | Stop-Loss | Psychické rozpoložení | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | Michal Straka | Hnojiva | FTSE MIB | Začátky obchodní kariéry | Opouští EU | Mass Earn BTC | Dění na trzích | WOOD & Company Retail podfond | Herzog Law | Doporučení pro tradera | Výkonná rada MMF | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Obchodování s binárními opcemi | Společnost Apple | Investiční výhled na rok 2024 | Boris Schlossberg | První vydělané peníze | Úrokové sazby v USA | Černé labutě | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Prognostici | Americké investiční banky | Obchodní seance | AML/KYC | Český statistický úřad | Impuls | Bit coin | Accor | EUR/USD | Bruno Le Maire | Vanad | Vývoj výše aktiv | Index ekonomické nálady | Singapore Airlines | General Electric | BTCoin Xpress | Vanguard | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | ROI (Return On Investment) | Krypto burzy | Vývoj těžby ropy | HIGH FOREX SIGNALS | Exinity UK | LULU | General Motors (GM) | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | PKN Orlen | Reality | Akcie Coinbase (COIN.US) | Digitální aktiva | Cenový propad u akcií | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Švédská koruna | Strach | Finex | Spartan Casino | PACCAR | Americký soud | Český průmysl | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | Sunlife Finance | The Telegraph | Nejlepší online casino | Současná cena | Finanční páka | Roaring Kitty | Indexové fondy | Spotový trh | Wolters Kluwer | Pád burzy | LCCX | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Agentura AFP | Top Respect | Index spotřebitelské nálady | Američtí vojáci | B-bookování obchodníků | Softwarová společnost | Demo trading | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | MicroStrategy cash-flow | Rostoucí výnosy | Čistý příjem | Streamovací služby | D.US | Akcie P-E | Kansas City | Vydavatelství Editis | Miliony měsíčně | Lagardeová | BitStock | Automobilka PSA | Crypto Fox ATM | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Progres | Cenné papíry | Google Pay | Americké podniky | Americký akciový trh | Nikola | Condor Capital Markets | Výnos | DeFi | P/S | Celosvětová poptávka po ropě | Currency exchange | Rozdělení zisků | Tržby Amazonu | Ceny australského uhlí | DAI | Russell 2000 | Jak profitovat | Úspěch v investování | Axiory | Vstupovat do obchodu | RBC Capital | Shrnutí roku | Soudní dvůr EU | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | RBS | Akcie Wise | Soukromá spotřeba | Měnový systém | IHNED | Akcie těžařů | Delta | Restartování ekonomiky | Boj proti koronaviru | Sentiment v ekonomice | Schválení ETF | Colorado | Zalando | First Citizens | TNOTE | Silný výhled | CRYFIN | Acacia Communications | Vývoj na trzích | SMA | USMCA | Akcie společnosti Palantir | Business Outlook | Vzdělávání | Cryptonex LP | Účinné vakcíny | Profit split | Jak obchodovat akcie | Šéf Fedu | Juraj Králik | Návratnost investic | Automated trading | Juliána Mochnaľová | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Investiční strategie | Panelová diskuze | Splnění challenge | Náklady na potencionální ztrátu kapitálu | Intel Corporation | KahnChat | ESG | Index DOW | Uber Technologies (UBER.US) | Import | Bitmentum | Forex traders | Elliott Management | Inflation Reduction Act (IRA) | ARK Fintech Innovation | Zvýšení sazeb Fedu | Crypto Exchange | Analytické schopnosti | Začátky úspěšných traderů | Shopify | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Odvětví ropy | Regulace Prop Tradingu | Chief Financial Officer | Airbus SE | Londýn | Exchange | A-book | Propad rublu | Investiční portfolio | Alcoa | O2 Czech Republic | Forexový trh | Splátky dluhů | Bitcoin nákup | Akcie roku 2020 | MAE | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Hluboké recese | Commodities | Předpověď počasí | Index Exportu ČR | Ken McElroy | Solární energie | Dedolarizace | Nejlepší technologické akcie | Věštec z Omahy | Zákon č. 256/2004 Sb. | Prudký pokles cen akcií | OX Capital Markets Ltd | Turecká měna | BRKB.US | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Úspěšnosti jednotlivých strategií | Tichomir Jenkut | Hasbro | Krize v Řecku | Zkušený obchodník | Change | Peníze z vrtulníku | Ztrátová investice | Průmyslová výroba v Itálii | Zoom Video Communications (ZM.US) | Bed Bath & Beyond | Propad cen | Virtuální měna | Obchodování s cennými papíry | David Hons | Microsoft (MSFT.US) | Politico | Styl obchodování | Údaje o hrubém domácím produktu | Online obchodování | AUDUSD | Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře | Ztráty předešlého roku | Appreciation | Index DXY | Praxe | Americký dolar dnes | Investiční výhled | AI | Coinmarketcap.com | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Teorie černé labutě | Americká technologická společnost | Zdravý rozum | Forex book | Skilled Funded Traders | Labouristé | Bank of Coin | Sentiment na trhu | Bitpie UK Limited | JPY | FXmarket | FXPAY | SMIC | Koníček | H&M | Akcie Wells Fargo | Kapitál na obchodování | Zvažované investice | Metaverse | Akcie společnosti Hewlett Packard | Členové eurozóny | Spotřebitelské inflace | Philip Morris International | Americká investiční banka | Dow Chemical Company | Intel dnes | MSCI World Energy | Akcie letecké společnosti | Ekonomika Velké Británie | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | Index Russell | Money Flow Index | Prognóza Evropské komise | SoftBank Group | Casino | Mike Bessell | PAYX | Posilování dolaru | Dominion Energy (D.US) | Ekonomický sentiment | FILES.FM | Úspěšný trader | Německá společnost | Uber Technologies | ÚOHS | Vydělané peníze z tradingu | SS&C | Projekce | Znehodnocení | Výrobní sektor | Zprostředkování obchodování | Kontrakce | Globtrex.com | Peníze | CashFlow | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Investors | Geely | Forex android | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | List Global Times | Vývoj měnové politiky | Aktuální kurzy | Kapitalizace Tesly | National Futures Association (NFA) | Crypto Traders Ltd | Průmyslové zakázky | Shanghai Composite Index | Lídři Evropské unie | Měnová opatření | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | MT 4 | Libonomy Ltd | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Základní materiály | ČNB Rusnok | Úřad pro hospodářskou soutěž | TLAC | Automobilka Tesla | Nestlé | Český miliardář | Tuga Trades Limited | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Šéf ECB | Medvědí trh | Růst daní | Prognóza | FTSE 100 | Slippage | Služby | Zisky bank | Nákup akcií po výplatě dividend | Objem hypotečních úvěrů | Bezpečné přístavy | Pokles ceny ropy | USHI | Hlavní události tohoto týdne | Online kasina | XCOEX LIMITED | Next Coin Market | Měnová politika Fedu | Ochrana záporného zůstatku | YNDX | Saxo Bank | Centex Ltd | Běžný účet platební bilance | Adani | Axi | Anthem | Omezení výplaty dividend | Amgen | BlueBay | Barel ropy | Přebytek ropy | Palladium | Americký Fed | Federální rezervní systém (FED) | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Vývoj měnového páru AUD/USD | Ropa WTI | Měnové zajištění | Výhled v eurozóně | TRAction | Micron | Cryptocurrency International Limited | Zájem obchodníků | Obchodní transakce | Kapitál firmy | David Varga | Lockheed Martin | Výhody investování do akcií | Confirmo Limited (Coinmate) | Otevřený obchod | Automobilka Volvo | Penzijní společnost | Walt Disney Co | Alaska Air Group | Kurzový vývoj eura | INTC.US | Bankovní rada ČNB | Eurokomisaři | eMan | Tomáš Kálal | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Růst akciových trhů | Master of Business Administration | Významný milník | Omega | Developeři | Bankovní domy | Dell Technologies | Brexit | ZEW index | Degiro | Volby do parlamentu | Polymetal International | Dobrý byznys | Hybridní model | Kurz eura k dolaru | Bayer | Společnost Sentix | Výhled poptávky | ABT | Dolar dnes | Bývalý premiér | Paulson & Co. | FedWatch | Kapitál | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | A-booking (A-book) | Hugo | USD/EUR | Fondy dostupné pro obchodování s marží | USD/BRL | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Záchranný fond | Cherry Lane Investments | Proč začít s tradingem? | Americký prezident Joe Biden | Akcie na vlastní účet | Zastavení ztrát | Fondy obchodované na burze | Magnát | Dividendová politika | Robinhood | Jake Dollarhide | Izraelská ekonomika | Cestování | Poker | Reálné ekonomiky | Investování do kryptoměn | Index technologického trhu Nasdaq Composite | USD | A.P. Moller-Maersk | Protistrana | Odliv kapitálu | Kč/USD | Kapitálové rezervy | Bond | Broker | Dubaj | Current Ratio | Inovestments | Nová makroekonomická prognóza | Upravený zisk | Meta Trader | WallStreetBets | Technická analýza | Britský akciový index FTSE 100 | Cash flow | Britové | Proražení | Oeystein Olsen | Bitmorex Limited | AEX | Vakcinace | GBP/JPY | ProfitLevel | Qualcomm | Posílení koruny | Výhled recesních scénářů | Balíček na podporu ekonomiky | Investorský sentiment | Plány | Export | Banka Goldman Sachs | Na burze | NFLX | Čínské technologické firmy | Nové mutace | Signály oživení | AMS | Jistý příjem | Trh s nemovitostmi | Výprodej akcií firem | DTE | Největší geopolitické riziko | Martin Winterkorn | CRM | Ceny akcií Meta | Čínský státní správce aktiv | Ant Group | Viceguvernér ČNB | Hyperinflace | Jestřábí komentáře | OIV | Resistence | Investiční analytik | Poměr PE | ETHLYTE CRYPTO LTD | Total | Zrušení cel | Crypto-Invest UK | DISCA | Zynga | Akcie Ahold Delhaize | Inflace v České republice | Co je to prop trading | App Store | Taleb | ExtStock | Kapitálové strategie | Gilead | Zájem institucí | CDW | Comcast | Výroční zprávy | Tržní hodnota firmy | Tvorba pracovních míst | Ruská společnost | Home office | Top 5 akcií | Southwest Airlines | FinTech Hub | Podílový fond | Bondster | Výnos v aukci | Sodexo | Katar | Vládní opatření | Centrální banky USA (Fed) | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Energetická společnost | Capital Expenditures | Blue chip | Akcie Novavax | Maďarsko | Šok | Index volatility CBOE | Investice do robotiky | Akvizice společnosti | Růst výrobních cen | MRK | Měnové války | Hongkong | Počáteční kapitál | Markéta Uhrová | Zvolte Francii | Evropská inflace | TXN | ByteDance | Split | Zavedení eura | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | FedEx | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Garance | Spekulovat | Regulace | Žaloba | OXY.US | Viktor Gřešek | LMT | Apple Pay | Swapy | Ranní zpráva pro tradery | Softwarové řešení pro správu smluv | FME | SPGI | Noviny | Nord Stream 2 | Měnový fond | Olympiáda | Exekuce | ATVI | The Little Book That Beats the Market | Skandál SB | Podpůrné programy | ISM pro sektor služeb | Snižování úroků | Ahold Delhaize | Sdílené jízdy | Paytm | Alpari | WIG20 | Akcie roku | Širší index S&P 500 | Oživení z pandemie | CFD kontrakty | ASIC | Pověst | Vysoké sazby | Ruský prezident | Program nákupu aktiv | Silný růst | Xiaomi | Tovární objednávky | Emirates | Budoucí vývoj | Středoevropské měny | Spolkový sněm | Burzovní průvodce | Saxo Payments | Realitní tým | CEE Equities | UniCredit Bank | Výsledek inflace | Roční růst | Bývalé prop firmy | FSLR | MT5 Supreme Edition | Úroková sazba | Kanadský premiér | CSCO | Citáty Joela Greenblatta | P.A. | Patria Online | Sazby hypoték | Obrovský potenciál | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Dovoz | Agentura Kjódó | Akcie společnosti Intel | Nasdaq Composite | Dillí | Unie | Fintech společnosti | Oživení trhu | Nejlepší vanadiové akcie | Daniel Častvaj | Admirals | Reálný účet | Obchody obchodníků | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Dodávky ruského zemního plynu | Služby pro institucionální investory | Rekordní růst | Výzkumy | Vládní výdaje | NextEra | Akcie Google | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Evropské akcie | Instagram | Nejbohatší | InterContinental | Nikkei | Obchodní nástroje | Pandemie a akciové trhy | Obchodování na finančních trzích | Hospodářské záležitosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Jošihide Suga | Politická situace | Skupování aktiv | Zasedání FOMC | Dovozní cla | Red The Mal | Dot plot | Data z amerického trhu práce | CISCO | Měnový impuls | Šíření nemoci | Pozitivní zprávy | NFP report | Caterpillar | NASA | MT5 | PMI ze sektoru služeb | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Rich Dad seminář | Využití prop firmy | Rekordní maxima | České hospodářství | John Williams | First Solar | Německé maloobchodní tržby | EOG | CWG Foreign Exchange | Blockchainové technologie | UK-Trades | Krátká pozice | Vývoj měnového páru EUR/SEK | Pro tradery | CFD (Rozdílové smlouvy) | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Vklady | Gigant Gazprom | 1 milion | Axi Select | Průmyslová výroba v Německu | Pokles ceny akcií | Fincentrum | Výrobní ceny | Volby USA | Steven Mnuchin | Propady HDP zemí | Marek Mora | Der Spiegel | Nejsilnější růst | Balkánské země | Novomountain Ltd | BTC XPRESS | Mindsync | Longbow Asset Management | Světový obchod | Ceny pozemků | Investing.com | Elon Musk | Býčí sentiment | Kurz jüanu | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Britská obchodní komora | Černé pondělí | Vybírání zisků | Akciové indexy | Saxo Capital Markets | Firemní zisky | Trader X | Zdroje energie | Americký prezident | Rizikovost | EUR/CZK | Hard brexit | Zájem investorů | MindMed | Myšlení | Jak vydělat peníze na burze | McKinsey | Čínský list | Intercontinental Exchange | GitLab Inc | Společnost Pfizer | Konopné akcie | Rekordní zisk | Údaje o ekonomice | Týdenní pivot | Euforie | Ola | Investice do solární energie | Dluhopisy s vysokým výnosem | Vládní představitelé | CO2 | Makrodata | FANG | Francouzská automobilka | Tiff Macklem | Christine Lagardeová | Investoři | Malta | Investice ve stavebnictví | Obchodní deník | Portfolio | Mezinárodní agentura pro energii | Obchodní platforma | Coca-Cola | Forex charting | Investovaný kapitál | Kristian Csepcsar | Nejistoty | Fidelity | Koninklijke Ahold Delhaize | YTD | Polymetal | Statistický úřad Eurostat | FSLR.US | B-book | Očkování proti covidu | Nejnovější výsledky | BaFin | Credit Agricole SA | Negativní sentiment | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Globální ekonomiky | AMD | Morgan Stanley (MS.US) | Mezibankovní trh | Hrubý domácí produkt | Richard Bechník | Jeff Bezos | Zpřísňování měnové politiky | APA | Nákupní apetit | Prezident ECB | Média | Primární nabídky | Vyšší zhodnocení | Exxon Mobil (XOM.US) | Bitcoin ETF | Kurz japonského jenu | Úrokové riziko | Finanční instituce | Lepší výsledky | Index PPI | Průmyslové objednávky | Kosdaq | Nízká kapitálová náročnost | Venezuela | Nárůst ceny | Jádrový index | Kopírování úspěšných obchodníků | Britský premiér | Světové kryptoměny | Bernie Sanders | Akcie výrobce letadel Boeing | Zisk | Bez rizika | Kerrisdale Capital | Fannie Mae | Bias | Ceny kryptoměn | Peso | Prezident | Globální vývoj | Spotřebitelská nálada v Německu | CAC 40 | Decentralizovaný systém | TCRD | ČSSD | Lukáš Baloga | Forex expert Facebook | Korporátní daň | Japonská automobilka | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Kvantitativní utahování | Ministr financí Steven Mnuchin | Jak investovat do zlata | DAX30 | Pokles cen nemovitostí | Část zisků | Minimální mzda | Situace na finančních trzích | Makroekonomická prognóza | Ruské ropy | Bank of England | Kulatá čísla | Automobilka Toyota | Airbnb | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Forward guidance | Scope | Commodity futures trading | Zveřejnění zprávy | Fiat Chrysler Automobiles | Britské akcie | Tržní ceny | Raytheon | Boom | Tele7 Jours | Daniel Křetínský | Roboti | Ropné společnosti | Condor Capital Markets Ltd | Ministerstvo obchodu | Tiskové agentury | WSJ | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Analytické služby | Šéf Bílého domu | Americké prezidentské volby | Obchodní dohoda | Adena Friedman | Asociace pro kapitálový trh | Starbucks Corporation | Jak se stát lepším investorem | Odložení brexitu | BABA | Energetický gigant | Cena mědi | Propad ceny akcií | CFD World | BP | Bohatí | Mike Pence | DOGE | Hold | Janus Capital | Finanční pomoc | Populismus | Snížení nákladů | Investiční | McDonald's Corporation | Riziko prop firmy | Funkční období | Boj s inflací | Rozdělení zisku u financovaného obchodníka | Cestovní kanceláře | Britské banky | M5S | Nízké úrokové sazby | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Arkády | REDROCK500 | Makrokalendář | Sestupný trend | Moderna | Sociální nepokoje | Čínské hospodářství | Berlín | Svět kryptoměn | Návrat francouzského franku | WYNN | Čínské banky | Velké firmy | Americké centrální banky | Kč/EUR | Investice do vody | PMI pro sektor | IBKR | Průzkum | Sloučení | Avis | Výkon společností | Tržní podíl | Ekonom BHS | IEA | Akcie producentů mědi | WBTCB | FINdependence zone | Analýzy | Finakademie | Akciové trhy ve Spojených státech | Nejvýkonnější akcie | Akcie v USA | Energetické suroviny | Ženské legendy | Global Finance | Lukáš Lipovský | Komodita | Anglie | Americký S&P 500 | Eurodolar | Fiskální rok | MSTR | Easing | Výhled pro akcie ČEZu | Zdravotní péče | Dlouhodobé pozice | Tým XTB | Hlavní úroková sazba | Klíčové společnosti | US500 | Akcie First Citizens | Analýza akcií Blue Owl Capital | PXE | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Tom Wheelwright | Vývoj ceny akcie Apple | Investiční riziko | Invesco | Morningstar | Meme akcie | Demokraté | HeidelbergCement | Německý DAX | Jednotná evropská měna | Hlavní události | Brusel | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Patria | The Carlyle Group | Nový kapitál | Práce z domova | Tipranks | Honeywell International Inc. | TRY | Aktivita ve výrobním sektoru | Oslabení USD | RWE | Uber | Trojúhelník | Investiční fórum | Oblasti konsolidace | UnitedHealth Group | London Bitcoin Exchange Ltd | Koupit akcie | Napětí na Ukrajině | Ekologické organizace | Energy Information Administration | Zpomalení české ekonomiky | Obchodní plán | FintechHub | Formule 1 | Aktivita zpracovatelského sektoru | Odhad analytiků | Úrok | ZISIF | Americké ministerstvo energetiky | Spike | Čedok | Ekonomické dopady | Evropské ekonomiky | Směrnice MiFID | Beyond Meat | Zpráva | P/E | Les Echos | Kávové akcie | Prémie | Davos | Porovnání vývoje | Snižování nákupu aktiv | Cestovní ruch | Události roku | Oslabování dolaru | Představitelé Fedu | Agentura Reuters | Investorky | Trendový růst | zipmex-fx.com | Nobelovy ceny za ekonomii | Uživatelé internetu | Performance | Tencent | Česká měna | Prodej | AllianceBernstein | Colt CZ | Onemocnění COVID-19 | Rok 2024 | Konzistence | Platební neschopnost | Investiční horizont | TPG Capital | PFE | iPhone | Pomoc ekonomice | FRC | Bohatý | TradingFloor.com | Průmyslové revoluce | Ministr životního prostředí | Zasedání Fedu | Loonie | EPH | Nové příležitosti | Dnešní napadení Ukrajiny Ruskem | Janet Yellenová | First Republic Bank | Vítězství Joe Bidena | Clarion Congress Hotel | Rizikové měny | Ruské společnosti | Tržní kapitalizace | SALVUS Funds | Hrubý domácí produkt (HDP) | Historie MicroStrategy | C.W. CFD World | Technický výhled trhu | Jan Purkrábek | Gen Digital | Realitní fondy od WOOD & Company | Index volatility | Vývoj ceny akcie Netflixu | Brexit bez dohody | TradeEd | Akcie společnosti Walt Disney | Nový koronavirus | Trump dnes | Hedge Fund | Akcionáři | Viceguvernérka | Emoce | Státní pomoc | Výhled ratingu | Live účet | Josh Frydenberg | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Warren Buffett | Finanční ředitel | Skupina OPEC+ | RoboMarkets | Visa | S&P | Presto Ventures | Ziskovosti společnosti | Automobilka | Antivaxeři | Růst kapitálu | Atlantia | Vzdělání | Quantum | Riziková přirážka | InterTrader Limited | Nová prognóza | Italský statistický úřad ISTAT | Handelsblatt | Libra k americkému dolaru | Rizika a příležitosti | Posilování eura | JPM.US | XM | Zhoršování situace | Obchodování | Zvýšení daní | André Kostolany | ADR | Legislativa | Co se děje na finančních trzích | GetCoins Ltd | GBP | Vyšší ceny | Export v dubnu | Společnost Berkshire Hathaway | Vesa | Bitfinex | Klamání investorů | Tisková konference ECB | Produkce mědi | S&P Global | Rozhodnutí soudu | Management | Centrální banky | Rekordní hodnoty | Chevron Corporation | Vývoj akcií | Nástroje řízení rizik | Meta | Obchodní týden | Simon Property Group | Financial Times (FT) | Admiral Markets | Nákupy dluhopisů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Abinance | Ropné zásoby | Japonská vláda | Oznámení | Propad u akcií | Zpomalení ekonomického růstu | XAU/USD | GAAP | Třída aktiv | Majitel | Thyssenkrupp | Ceny akcií EDF | Růst cen ropy | Farmaceutický sektor | Cena ropy na světových trzích | Dobré výsledky | Rhode Island | Výkonnost indexu | Prezidentka ECB | GFT | ZEW | Arbitráž | Zprávy | GCI | Index spotřebitelské důvěry | Akcie v Asii | TSMC | BHS Real Estate Fund | Důležité ekonomické události | Guru | PG | Zahraniční investoři | Nadšení | Krach burzy | České firmy | Nezaměstnanost v USA | BCM | Exact Sciences | Fenomén | Dolary | Pákový efekt | Dlouhodobé investování | FB | BREAKING | Tokeny | Peter Lynch | Eurostat | MamaDomisha | Akciový analytik | Evropské trhy | Averze k riziku | Oanda | Quinn Perrott | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Prognózy ČNB | Vývoj ceny bitcoinu | Deflace | Americký maloobchod | Kristalina Georgievová | Obchodování a investice | Dow Jones index | Investiční aktivita | Britský statistický úřad | Kristina Hooperová | Akcie v Evropě | Alena Schillerová | Ceny ropy | Byty | Dubnová čísla | Růst inflace | Výroční zpráva | Jim Cramer | Cena povolenek | UBS | Turecká lira | REGN | Obchodování na Wall Street | Makroekonomické reporty | Island | Hospodářský výsledek | ConocoPhillips (COP) | Německé firmy | Investiční banka | Bezpečné investice | Covid | Tesco | Larry Kudlow | Saxo PrivatBank | Occidental Petroleum | PwC | PLTR | Ceny Bitcoinu | Retailový trh | Praha | Recyklace | Berkshire Hathaway | Ziskovost obchodníka | Člen představenstva | Evropský parlament | Gama | Další růst | Výrobce léků | Úpis akcií | CME FedWatch Tool | CEE region | Cena ropy brent | Inteligentní investor | CRISPR Therapeutics | Airbus | Úvěrování | Bydlení | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Obchod Amazon | Terminální úroková sazba | Mutace delta | Vojenský konflikt | BlackBerry | 3M | Sazby v USA | Podíl Evropy | Vyhlídky | Reliance | Obchodování u brokera | Investiční centrum | Aktuální inflace | Santander | McKinsey & Co | iFX | Tržní podmínky | CZ | Evropské dividendové akcie | Hodnota Amazonu | Virgin Galactic | Evropská dluhová krize | NATO | Dividendové strategie | Wolt | Gucci | Fundovaný účet | Očekávání úrokových sazeb | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Snižování cen | Volný čas | Sharpe ratio | Udržitelnost | České banky | Míra | PEG | Angela Merkelová | Firmy | CRYPTO CURRENCY TRADING LIMITED | West Texas Intermediate | Vláda USA | Co je Sharpe Ratio? | Forex trade | Obchodování na trzích | Společnost Rosněfť | Strach z druhé vlny | Zadlužování | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Nordea | PEPSICO | Virtuální realita | Obchodovanie | ESMA | Páka | EURCZK | Depozitní sazby | Index cen domů | Čínské zboží | Digitální měny | Free float | Phillips 66 | Lula | Hong Kong | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Investment management | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Pokles tržeb | Wolfstreet | Statista | Současný trend | Nástroj | Hedgeové fondy | Výsledky | Kurz EUR/USD | Dominik Stroukal | Švédská centrální banka | PLTR.US | Vanderbilt University | HUF | Tlak medvědů | Ekonomické oživení | Hamburk | Buy the rumor, sell the news | Opatření proti koronaviru | Tennessee | Kvalifikovaní investoři | Investice do vodíku | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Napákování kapitálu skrze prop firmy | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Český nemovitostní trh | Spoluředitel | ShapeShift | Carnival | Panama | Odhady trhu | Výrobce letadel | Britský finanční regulátor | DailyFX | Australský dolar | Nio | Supreme Edition | BITCOIN: Peníze budoucnosti | Uplynulý rok | TD Ameritrade | Inflační tlaky | Kryptoanalytik | Minulá výkonnost | Siemens | Zajištění majetku | Waste Management | Zpřesněný odhad | Bank of America | Peněženka bitcoin | Koruna | E15 | Komoditní měny | BTCoin | TIM | Finanční služby | Výrazný pokles | Fundamentální analýza | René Remšík | Monopoly | Day trading | Commodity Futures Trading Commission | Zvyšování daní | Silný dolar | Bitxero | Senior trader | Refundex | Coinbox Ltd | Poměr výplaty | Paralelní polis | Cukr | Retracement | Manažer hedgeového fondu | Finanční výsledky | Kupující | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Včerejší obchodování | Kroky centrálních bank | Akciové tituly | Rystad Energy | Následky pandemie | Business Today | Eli Lilly | Francie | Předpověď | Cenový index PCE | Podnikatel Elon Musk | Vybavení na home office | Pokles HDP | Kurz dolaru | Americký výrobce | Barrick Gold | Shell | Raiffeisen | Onemocnění | Aramco na burze | Colgate-Palmolive | PSA Group | Ant Financial | Zůstatek | DMA | Cena akcií společnosti | S&P/ASX 200 | Ripple (XRP) | Index cen průmyslových výrobců | Propad | Spekulant | Fiat Chrysler | Ruská invaze | Americké technologické firmy | Ipsos | Applied Materials | OPEC+ | MSCI USA | Pandemie nemoci COVID-19 | Eurobondy | SAE | Bollinger Bands | Jacobs | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Dopady koronaviru | FCLTGlobal | Stimulační opatření | BHS | Nemovitosti v zahraničí | Rybolov | Objem | Greenpeace | Hlavní měny | HDP eurozóny | Údaje | Ingredience | Investice do platiny | Vakcína | Britská banka | Očekávání investorů | Zvyšování mezd | Výkonnost | Globální dodavatelské řetězce | Média Daniela Křetínského | Obavy z recese | Class A | Catwifhat | Profesní rozvoj | Leva | Blízká budoucnost | IPO Aston Martin | Obavy o likviditu | Softwarový gigant | Vakcína proti covidu-19 | Federální rezervní systém | Devizové trhy | Oživení v Číně | Exxon Mobil | Obchodní války | Kontroly AML | Měnové páry s eurem | Klima | Inverze výnosové křivky | Britská banka HSBC | Den díkůvzdání | xStation | Deprese | Asie | Český index nákupních manažerů | Příjmy z reklamy | Plyn z Ruska | Vypořádávání transakcí | WHEAT | Robert Half International | Průzkumy | Technologické společnosti | Hospodářský růst v eurozóně | Alibaba | Kapitalizace MicroStrategy | Očekávání analytiků | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Bernstein Bank | Investovat do Bitcoinu | Investice do kryptoměn | Index CHNComp | Globitex Ltd | Podnikatelská nálada | Adani Group | premium-asset.ltd | Výsledky průzkumu | Over-The-Counter | Nomura | Bitcoin investice | Čínské ministerstvo obchodu | Větší regulace | Nucor | Aukce | Crypto-Galaxy.com | Propad exportu | Stablecoiny | Trendová čára | Kryptopeněženka | Ceny akcií MicroStrategy od začátku roku | Národní měny | Malajsie | Spoření | Růst spotřebitelských cen v USA | Devexperts | Převodník měn | Swingový výhled | US dollar | FAST TRADEFX | Regulátor | Investorské prezentace | Intetrader.com | Automobilky | Raytheon Technologies Corp | Shortovat | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Reddit WallStreetBets | Exinity UK Ltd | Barack Obama | Kathy Lien | Jak obchodovat komodity | RMB | Trh fúzí a akvizic | Goldenburg | Dlouhodobý výhled | WMT | Ask | Investiční platforma | Sázka | Nové systémy | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Krátkodobé strategie | Dolar k japonskému jenu | ARK Innovation | Britské libry | LYFT.US | Bilion | Důchod | MMF Kristalina Georgievová | Emise skleníkových plynů | Obchodování s akciemi | AMC | Aussie | CBRE | Pfizer | Ekonomika Německa | Case-Shiller | Forex broker review | Obnovitelné zdroje energie | Charles Robertson | Pojišťovny | Vývoj inflačních očekávání | Coin Sector | Úspěch v obchodování | AFP | Studie | Covestro | Blízký východ | Carry trade | Výsledky společnosti | Velmi bohatý | CME FedWatch | Gambling | Joachim Nagel | Ministerstvo pro místní rozvoj | Generovat zisk | Trading konference | USDCZK | Slabší koruna | Northrop Grumman | Ant | Průraz | Revize amerického HDP | Floor | Index S&P 500 | Možnost zhodnocení | Jakub Kraľovanský | Cena plynu | Šéf německé centrální banky | Graf | Premiér Andrej Babiš | Druhy ropy | Deficit | CCL | EDF | Fintree.cz | Hodnota firmy | Investiční firmy | Rentea | FinTech Hub CEE | Polsko | Kolaps | MT4 Supreme Edition | Rio Tinto | Oživení evropské ekonomiky | Ratingová agentura | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Reakce trhu | XRP | FRA | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | CFDs | Patenty | ShowFx | Canopy Growth | Bonus akcie | Přehled | Příjem díky dividendám | Cenová hladina | Centene | Bankéř | Hráči na trhu | Upgrade | Nejlepší akcie | Sektorové alokace | Zvýšené riziko | Salomon Brothers | Důvěra investorů v ekonomiku | Kering | Americké automobilky | ADBE | Investování do dividendových akcií | Real-time | Short | Hypotéky | Firma Kerrisdale | Distribuce | Recep Tayyip Erdogan | Lukáš Kovanda | Michal Dvořák | Školení | Aktuální hodnoty měny | EY | Nájmy | tradingeconomics.com | Schlumberger | LEN | Ethereum blockchain | Přijetí | Pokles exportu | ČNB Tomáš Holub | Evropa | Nárůst cen ropy | Pár EUR/USD | Ukončení intervencí | Plyn | Česká spořitelna | Ekonomické události | Další růst úrokových sazeb | Jackson Hole | Tvrdý brexit | Maturity | HUF/EUR | Vesa Equity | Omezení pohybu | Hodnota aktiv | USD/PLN | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Zpráva o inflaci | Argentinské peso | Zvýšených cen vstupů | Výroba v eurozóně | Maximální ztráty | Stabilní výhled | Investorka | Global CIO Office | AI Trendz | Jednání FOMC | Tiffany | Německý akciový index | Slabý jüan | Finance Magnates | Devalvace | Index výrobních cen | Egypt | Jakub Valníček | Jakub “Kicom” Vejmola | Johnson & Johnson | Ceny zemědělských výrobců | Celková investice | Investice do nemovitostí | Zveřejněná data | EW | Poptávka po nemovitostech | X-Trade | KB | Stavebnictví | Americká centrální banka | Bezpečné útočiště | Spotřebitelská nálada | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Akcie včera | Cryptocito | Maloobchod | Hospodářské oživení | Optimistická očekávání | Devizový dohled | London School of Economics | SEBA | Martin Toman | Křetínský | Autoinvest | Reuters analytik | Karel Fillner | Earnings | Míra neúspěšnosti | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Americká společnost | Chudé země | Institut Ifo | Trump | Jim Cramer z CNBC | PYPL | Index nákladů práce | Hospodářský propad | Makroekonomický vývoj | Disney+ | Dnešní růst | FactSet | Brands | Dopady války na Ukrajině | High | Rostoucí trend | Zdanění mimořádných zisků | Směnárny | Dow Jonesův index | Stock market | Kurzarbeit | Thierry Breton | Finanční krize | Čínský prezident Si Ťin-pching | William Hill | ForexLive | Vydělat peníze | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | UPS | Andrej Babiš | Silnější dolar | Technické analýzy | Splunk | Urals | Procento úspěšných výzev | Equity market neutral | Nejbohatší muž planety | Obchodování v Asii | Spořící účet | Makro data | Rezidenční nemovitosti | E*Trade | Mexiko | Ekonomická situace | Michael Saylor | Euro dnes | Vstupy | Nejbližší support | Navyšování účtu | Obchodní strategie | Sociální síť Instagram | Sójové boby | Inflace ve Spojených státech | Turecká centrální banka | The Information | C2C | Maryland | Ředitel ING | Nově zahájené stavby domů | Bitcoinové ETF | Overbought | Financial Conduct Authority (FCA) | GBPUSD | Guvernér banky | Warranty | Bitckup Ltd | Česká koruna | Vlna koronaviru | Rakousko | OECD | Christopher Dembik | SARS-CoV-2 | Růstový potenciál | Upstart | Stříbro | Mercatox | Různé tržní podmínky | USDCAD | GameStop (GME) | Investiční společnost | BA.US | G10 | Americký dolarový index | Data z americké ekonomiky | Dnešní fundamenty | Instituce | L'Oréal | Constellation | COPPER | High Yield | Sell the news | Turecko | Brokers | Pohyb cen | Dogecoin | Firma My Forex Funds (MFF) | Restriktivní opatření | Foreign Exchange | Akcie big data | Bank of Japan | Investice do fondu | Vývoj měnových kurzů | Bublina virtuálních měn | Chamtivost | Gotham Capital | Majetek amerických miliardářů | Mutual Fund | Podnikatelská důvěra | Samsung Electronics | Profit Target | Technická analýza akcií International Seaways | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jan Dvořák | International Seaways Inc. | FAANG | Obchodování ETF | Měnový trh | Úrokové sazby Fedu | Snižování cel | Větší potenciál zisku | PLUG | TTWO | Ochrana financí | Markets.com | LNG | Internet věcí | CB Exchange LP | Britská měna | Burza cenných papírů | Běžný účet | Býčí signál | Řecká krize | BFM | Růst amerického HDP | Dobrá data | Enrique Martinez | Michael J. Saylor | Procter & Gamble Company | Vývoj ceny zlata v USD | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | Index WIG20 | Čerpání účtu | Cla na dovoz hliníku | BBC | Oslabení koruny | Spot | Krizový balík | Czech Fund | Benchmark Mineral Intelligence | Čínský statistický úřad | Do čeho investovat | Vyplácení dividend | MetaTrader | Ex-dividend | ex | Nový výhled | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | PSA | Ministerstvo financí USA | Dnešní aukce | Akcie Civitas Resources | Obchodní rozhovory | Inflace v Polsku | Výdělky | Měnový koš | Analytické pokrytí | Záporné ceny | Rozpočtový deficit | Japonský export | ING Tech | Naše ekonomika | Divize | Cena akcie Apple | Iberdrola | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | Růst EBITDA | Nejprudší pokles | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Zvýšení úrokových sazeb | Kristina Hooper | Avis Budget | Domácnosti | Business Insider | Index cen výrobců | Big data | Carl Icahn | Akcie Amazonu | JNJ | Evropská ekonomika | Rosněfť | Japonská automobilka Toyota | Růst výnosů | Las Vegas | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Stefan Vegh | Obchodování se CFD | Moore Czech Republic | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Změna trendu | Průměrný roční výnos | Snížení daní | Audi | Valuace sektoru | Menšinový podíl | BK Asset Management | Prudké oslabení | Kevin McCarthy | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Wirecard | Přehled o dění na světových burzách | DTE Energy | Dění na akciové burze | Offshore | Německý HDP | Technologické firmy | Martin Krištoff | Zhodnocení kapitálu | Akcie firem | Nová Čína | Těžba ropy | Trh s futures | Trh | Mutace viru | Phillips 66 (PSX) | Obchodovat na finančních trzích | Komise | University of Michigan | Crown | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Oslabování amerického dolaru | Correction | Rekordní minimum | Kanadská měna | Obchodní investice | Společnost Alibaba | Stabilní příjmy | Signál na akcie | Klesající trend | CAT | Světové ekonomické fórum | GME.US | ICU | Pozornost | Výrazný růst | Rubl | Trendline | Důvěra spotřebitelů | Equal weight | Multicharts | ArcelorMittal | Země EU | Fed | Justin Hertzberg | United Airlines Holdings | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Celosvětová poptávka | Společnost ByteDance | Snížení zadlužení | Investování s LYNX | Heroine | Stavební povolenky | Reálná hodnota | PLATINUM | Korekce | Arbitráže | Xylem | Vývoz ropy | Upozornění | Švýcarská ekonomika | USD/NOK | Počet pracovních míst | Ideální čas | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Skupina Erste Group | Volby v USA | Nové trhy | Illumina | Buffett | Money management | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Finanční společnosti | Další rozvoj | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Jednání OPEC | Spotřeba ropy | Mezinárodní organizace práce | Omezení finanční páky | Zestátnění | Kjódó | WISE | Pražské burzy | Automobilový průmysl | Kasina | Alexion | Downtrend | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Krize eurozóny | Luis De Guindos | Nákup akcií Coinbase | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Fond na investice | Ekonomický a strategický výzkum | IronFX | Coin Corner Ltd | SAP AG | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Kanada | Marek Kyrsch z Anycoinu | Globální recese | Zvýšení mezd | XOM.US | Vlastník bitcoinu | Kristian Csepcsar z Braiins | Volná pracovní místa | Volby v Británii | Výkon společnosti | Začínající obchodník | Kroger | Dolar vůči jenu | Tradiční bankovnictví | Yahoo | CNOOC | Růst spotřebitelských cen | Oživení české ekonomiky | ProCent | Ministři financí | Swingové minimum | Měna Bitcoin | Posílení dolaru | Rostoucí akciový trh | Coinbase na Nasdaq | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Ceny zboží | Platforms | Martin Malý | Irská pojistka | UBER.US | Firemní investice | Příležitosti k obchodování | Prognóza ČNB | Šíření nemoci COVID-19 | Anthony Fauci | VZ | Analytici finančního ústavu | Poměr P/E | Capital Group | eSports | Znalost | Rating | Trumpova administrativa | Investorský magazín | Prezident Joe Biden | Miroslav Singer | Burza v Istanbulu | Futures na Wall Street | Dezinflace | Cryptobitecoin | Nike, Inc. | Velké banky | Wells Fargo | Cryptopoint | AAL | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Otevření obchodu | Galaxy S24 | Merck & Company | Opatření proti šíření koronaviru | Index kryptoměn | CMS | UnitedHealth Group Incorporated | SNB | Nejistota | Investice do ropy | Microsoft | ARK Fintech Innovation ETF | About forex | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | Omezení COVID | Track record | Thermo Fisher Scientific | Začátečník | Plný úvazek | UNWTO | COIN | Nejlepší biotechnologické akcie | Dluhopisy a zlato | GME | Růst tržeb | Výhody obchodování | Výběr akcií | Intuitive Surgical | Hodnota investic | CME | Pokles cen ropy | Vládní dluhopisy | Patria Forex | Horizont Invest | HDP v eurozóně | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | COST | SBUX | CMA | Makroekonomické údaje | Eurokomisař | Společnost Pilulka | Repo operace | Mateusz Morawiecki | Dividends | IPO Saudi Aramco | Členové Fedu | Amundi | Broker Consulting | Banka HSBC | Commission | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Defi | Shortování | Federální korporátní daň | Akcenta | CRSP | Změny cen | Sell | Demokratické strany | Pěstitel marihuany | Bitbankatm | Důvěra v průmyslu | Brett Hartl | RBI | Mondelez International | Úpis akcií v USA | Direct listing | Ekonomika nového Zélandu | Finanční rezervy | Zpráva pro tradery | Compound | Obchodování akcií | Rivian | Světová banka | Index miliardářů | LYNX webinář | Kurz dolarů | Mexické peso | Hodnota indexu | Skluz | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dražší energie | Konference FOMC | Investice do fondů | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Důvěra | Aerolinky SAS | Programování | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Vývoj eura | Markets | Deficit nabídky | Index Nasdaq | Uzavření pozice | ABN AMRO Bank | Instrukce | Regulation on Markets in Financial Instruments | Unce zlata | My Forex Funds | Senátor Bernie Sanders | Obchodování na forexovém trhu | Vývoj akciového indexu DAX | Vyhlídky světové ekonomiky | Ziskové akcie | CMG | Rizikovější aktiva | Haruhiko Kuroda | Představenstvo | Ministryně práce | Společnost Finex | Coinmate | Makroekonomika | MSFT.US | Range | Pokles úrokových sazeb | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Agentura AP | Spotřební zboží | Správy majetku | Evropská banka | Dluhopisy | Mukeš Ambani | Celkový sentiment | Trendové linie | Nicola Mendelsohnová | MicroStrategy | Výpadky | Rizikové investice | CFTC | Těžební společnost | FIAT | S&P Global Inc | Riksbank | Zájem o digitální měny | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Mobilní aplikace | Silný propad | Pair trading | Vývoj dolaru | Apache | Internetové televize | AA | Intraday | Ekospol | Invest | ForexFactory.com | ILO | Trendová linie | Gazprom | Řízení rizika | Centrální banka | Call opce | Exxon | Raymond James Financial | Panelové diskuze | Americký investor | Devizové intervence | Andrew Bailey | Německá vláda | Zemní plyn | Deutsche Börse | Apreciace | Tržní sentiment | Meta Platforms Inc | Rozpad eurozóny | Kurzový vývoj | Finanční gramotnost | IPO Pinterest | Německo | Ceny akcií MicroStrategy | Index PMI | Životní prostředí | Měny&Sazby | Koupení výzvy | Ranní zpráva z akciového trhu | HDP Austrálie | Akcie vs. dluhopisy | Rozbor | Německý Ifo index | Vystoupení šéfa Fedu | Rozsáhlé investice | Indická firma | QE | Globalt | BRKB | Twitter | Náklady na B-booking | Odhad vývoje HDP | Zasedání americké centrální banky | BIIB | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Velká kryptopeněženka | DBS | LYNX | Rakouská bankovní skupina | Krach | Rizika Over-The-Counter trhů | Výhled pro Evropu | Activision | Hotovost | Internetové akcie | Donald Trump | Čistý zisk | Jádrová inflace | IHS Markit Ltd | Nejvýraznější pokles | Akcie Aston Martin | Dluh Řecka | Jiří Tyleček | Obchodovat forex | ING Tech Poland | Vydělávat na forexu | Pohyb kapitálu | Forex best | VESA | Rumunsko | Forex charts online | Margin call | Centrum | Walmart | Zelená politika | Životní náklady | Luxe Asset Finance | Společnosti | Nové akcie | Úspěšní obchodníci | Cessna | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Evercore ISI | Sinopec | CL | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Obchodní spory | Obchodování na páku | Výsledky bank | Los Angeles | Aktivní obchodování | Investice do akcií | Zprávy o vakcíně | JPMorgan Chase & Co | Brookings Institution | Investiční služby | Nájemné | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Energetický sektor | Počet zákazníků | Mentoring | Refundable | Kartel OPEC | Facebook (FB) | CRISPR | Dluhové krize | Podnikatelé | Podfondy | Pravidlo maximální ztráty | Akcie společnosti MicroStrategy | Jack Schwager | MetaTrader 5 Supreme Edition | Kurz české měny | Aktivita v americkém sektoru služeb | ConocoPhillips | Ron DeSantis | Vodafone | ShowFx World | Blog | Alphabet (GOOGL.US) | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Role ECB | Bankovní tituly | Grafy | Forex Finance | ING | Akcie indické společnosti | Inflace v ČR | S&P 500 a Nasdaq | Globální hrubý domácí produkt | Abbott Laboratories (ABT.US) | Air France | DeSantis | SMA 200 | Nadbytek ropy | Program skupování aktiv | Vice | Březnová inflace | Zhodnocení jednotlivých měn | API | FX market | BBBY | Startup společnosti | Podhodnocené akcie | Směnný kurz | Obchodování s bitcoinem | Erste Group | Azure | Fúze a akvizice | Chci investovat | Fiserv | Daniel Zhang | WeWork | Úvěrové podmínky | Zahraniční investice | Swiggy | Premiér Justin Trudeau | Threads | Aktivum | Nextcoinmarket | Společnost XTB | Legendární investor | Cena DOGECOINu | Demand | Česká republika | Hamás | BNP | Současná cena mědi | Zoom Video | Porovnání vývoje akciového indexu | Vývoj měnového páru USD/TRY | Online investování | CZK | MetaTrader 4 | Opel | Reuters | Úspory | Obchodní principy | AMC Entertainment | Top Stocks | Konjunkturální průzkum | Ruský plyn | Unilever | Dnešní výsledky | ETC | Kov | Travelcoin | Velcí obchodníci | JPM | Bankovní systém USA | London and Oxford Capital Markets | Marcela Hrdá | Obchodní styl | Podcast | Baidu | Vystavení riziku | Londýnská burza | Situace na Ukrajině | QCOM | Přiměřená zadluženost | Japonská burza | Černý pátek | Odhady růstu | Dobré zprávy | Gpay Limited | Hillary Clintonová | Situace | Pierre Moscovici | Chevron | Alpha FXC | Bitcoin Holdings Ltd | Velikosti pozice | Elliott | Kompozitní index | Důvěra v eurozóně | Penny stocks | Index nákupních manažerů | Bilance běžného účtu | Škoda | Cena dogecoinu | Hewlett Packard | Prognóza IE | Stablecoin | Tradingové strategie | Letecká společnost | Zlevnění akcií | Výkonná ředitelka | Státní dluhopisy | Index US500 | Analytici | Americký dolar | Crypto Factor Limited | Zajištění bezpečnosti | Výrobní inflace | Depozitní sazba | Kurz koruny | Rada MMF | Výrobní aktivita | First Citizens BancShares | Štěpán Hájek | Souhrnný index | VaR | Bill Gross | Údaje o ekonomice USA | Overbalance | Rolování | Cyklické odvětví | Utahování měnových podmínek | Euronext | Palo Alto | Nové zakázky | Rekordní maximum | Zakladatel | Výplaty od prop firmy | Předseda | Finanční trhy dnes | Burzovně obchodované fondy | Splácení dluhu | Fiancia Coin | Přímé zahraniční investice | Radek Zalubil | Equity | Dezinformace | Kurz eura vůči dolaru | Viceprezident | Guvernér Fedu | Forex market | Provozní zisk | MGM Resorts International | Utahování měnové politiky | Udržení konzistentního obchodního výkonu | Komoditní manuál zdarma | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Deutsche Boerse | Great Crash | Účet prop firmy | Ripple | Chipotle Mexican Grill | Fintechy | ROFX | Růstový impuls | US100 | Vývoj reálného ročního příjmu | Akcie společnosti Microsoft | Výnosy z investic | Internet of Things (IoT) | CFD na kryptoměny | Příjmy prop firmy | Palantir (PLTR.US) | J&T | Míra inflace v Evropské unii | P2P | Traders | Tržby | Příležitost akcie | TSLA | Robinhood Financial LLC | Rick Meckler | Akcie Twitteru | 3M Company | Růst mezd | Fond kvalifikovaných investorů | Mediální pokrytí | Roční výkonnost | DPA | Evropská unie | Boeing | Rate Hike | Startup | Neomezené kvantitativní uvolňování | Kryptopeněženky | Stagnace | Dow Jones a S&P 500 | Kopírování obchodů | Příkaz | Adyen | HDP v USA | PINS | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Příjmy a výdaje | Akcioví býci | Oversold | Ripple Markets | Intradenní obchodování | PROP Trading | Indexy CFD | Akcie Netflixu | Factoring | Finanční systém | Floating | Organizace ADP | Záporné sazby | Inflation Reduction Act | Global Infrastructure Partners | Rychlý růst | CMCSA | Prime | Vývoj výnosu amerického 10leté vládního dluhopisu | Online prostředí | Cenový cíl | TraderX | Nižší růst | Rozpočet | Riziko recese | Investiční zisky | Negativní dopad | Evropské banky | Google | Apple | Ženy | Libra | Koronavirová krize | WM | Eva Miklášová | Citrix | Otevření Číny | xPartners | GameStop | Vytrvalost | Gasoline | Zvýšení základní úrokové sazby | Bankovní sektor v ČR | Akcie Adani Enterprises | Crown Business Finance Limited | Nákup akcií | Companhia Siderúrgica Nacional ADR | Ztráty peněz | Situace kolem šíření koronaviru | CFD | Vývoj ceny akcií Tesla | Extension | Vinci | Cryptodeploy Ltd | Benjamin Graham | SMA 100 | Bitcoin Consulting | Ztráty zaměstnání | Air Liquide | SaxoBank | Kasino | Decentralizované finance | Open | Investor | Cena akcie | CERGE-EI | Životní úroveň | Pokračování trendu | Dow Jones Industrial Average | Očekávaná data | Velké technologické společnosti | Základy obchodování | Indické akcie | Nezávislost centrální banky | Nabídka akcií | USCBC | Švédsko | IPO kalendář | Americké ministerstvo obchodu | ČNB Vojtěch Benda | Finanční poradce | Nakoupit akcie | Zájem o investice | Marek Kyrsch | Webináře zdarma | FTSE | Výrobce letadel Boeing | Financovat | Řetězec | Fond | Ochrany kapitálu | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Prodeje domů | Příprava | Investiční rozhodnutí | Čínské měny | Ztráta | Řecko | Ukazatel zdraví | Ekonomické výsledky | Kurz EUR/CZK | Nízkonákladový broker | US Treasury | BRICS | Finanční instrumenty | Úřad pro regulaci finančního trhu | Brokerské společnosti | Vysoké inflace | Americké vlády | Nejnižší ceny ropy | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Green Deal | Hlavní akciové indexy | Vývoj nominální výše amerického federálního dluhu | Pandemie nemoci | PHIA | FDIC | Fortune | Forex automated trading | AMD.US | Výše amerického federálního dluhu | Amgen Inc. | Ruská invaze na Ukrajinu | Cena práce | Full time | IPO Uber | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Trumpova vláda | Federal Reserve | Řecký parlament | Alibaba Group | VEON | ECB | NinjaTrader | RRR | Vysoký výnos | Čínské ministerstvo | Ceny komodit | Úroky | Návrat růstu cen | Nová mutace koronaviru | Refinitiv | Silnější kurz | Pohyb trhu | Plodiny | Aktivita v čínském průmyslu | NAFTA | Mutace koronaviru delta | CVX | Středoevropské burzy | Ranní nadhoz | Portu | Bloomberg TV | Cena | Překoupený trh | Investiční banky | Alokace aktiv | Václav Pech komodity | Dobré zprávy z USA | Napětí na finančních trzích | Měny rozvíjejících se zemí | Předstihové ukazatele | DIP | John Heagerty | Roční výnos | GWW | Forex books | Akcie Pinterest | Dlouhodobý support | ASML Holding NV | Silný trh | Zasedání RBNZ | DOT | Partners | Nastavení měnové politiky | Link | Benchmarky | Guvernér japonské centrální banky | Moneta | Air | Akcie 3M | Eden Lang | Americká centrální banka (Fed) | Horší data | Akcie dnes | Globální rizika | Mutace koronaviru | Kicom | Klouzavý průměr SMA | Přenos | Charter Communications | Pražská burza cenných papírů | Potencionální zisk | DAX 30 | Izrael | Ceny akcií | Financování vlády | Defenzivní akcie | DGX | Merrill Lynch | Podpůrný balíček | NYSE:MMM | Leasing | Spekulativní pozice | Forex bonus no deposit | Euro STOXX | Tradefx | Mayzus | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Algotrading | EBay | Epidemie | Telekomunikační společnost | NEO | Trh zlata | Ruský trh | Česká ekonomika | Čínská ekonomika | MUFG | Bancorp | Ceny | Explora Business Centre | Pokles úroků | FiniVieX | Vyšší úroky | Euro vůči dolaru | Kurzy | Abbott Laboratories | Prudký pokles | Koronakrize | Moskva | Technologie | Vysoká inflace | Speciální Report | Energetická krize | Ekonomický institut Ifo | MetaTrader 5 | British Airways | Budvar | ČNB | Vesa Equity Investment | TSLA.US | Dluhy | Forex X | Zajímavé příležitosti | Krátkodobé investice | Next Coin | Zoetis Inc | VW | Delta mutace | Investičníweb.cz | ANTM | Celkový deficit | Pokles likvidity | Akcie Microsoft | Ranní okénko | Hedge fondy | Comcast Corp | Investujeme | Andrew Wilson | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | USD/CZK | SNY | Ranní zpráva | Global Times | Pokles | Conseq | Rowan Energy Blockchain | MGM | Obchodování na zámořských trzích | Robert Kiyosaki | WinFX | Německá kancléřka | Výběr zisků | Jak prop firmy fungují | RHI | Epidemiologická situace | Margin | Globální inflace | International Flavors & Fragrances | Počet žádostí o podporu | Výše úrokových sazeb | Český PX index | Makroekonomická situace | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Konsensus | Americký trh | Cyberark Software Ltd | Podfond | Market Financial Solutions | Situace na trhu práce | Telekomunikační skupiny | Těžba v USA | Biogen | Kerrisdale | Atraktivita americké měny | Andy Jassy | NYT | Koupení výzvy u prop firmy | Historická data | Uhrazení závazků | Počet uživatelů | Osobní příjem | Centrální banka Nového Zélandu | Hobby | Největší rizika | Maloobchodní tržby | Rekordní zisky | Erste | Americké společnosti | Blue chips | Inflace v listopadu | Vedení centrální banky | Potenciální zisk | Kostarika | SQ.US | Podílové fondy | Charles Schwab | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Hedge | Deliveroo | Měnová politika | Průměrný příjem | Rezervní měna | Royal Caribbean | Londýnské banky | Poplatek | Regulované firmy | Server BBC | Moody's | Guvernér | Platební bilance | Rabobank | Insider trading | ACS | NBP | Thajsko | Bidenův infrastrukturální plán | Index Exportu | Lego | Vimarket UK Ltd | Makro | Banka | Majetek fondu | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Carlyle | Finanční rozpočet | Americký dolar vůči japonskému jenu | Zisky dolaru | Impérium | Americká ekonomika | Snížení sazeb | Mosaic | Investiční styl Geraldine | Finanční deriváty | Credit Suisse Group | NVDA | Darnley Mining Limited | Odpor | Coinbase | Svět investování | ENPH.US | Fio e-broker | Dluh USA | Slušné zisky | Drahé kovy | Důvěryhodnost | Psychologický tlak | Evropská centrální banka | Americký výrobce letadel | Obchodník | Silnější euro | TradeEd Group Ltd | Ekonomická aktivita v USA | Situace na ropě | Fitch | Portfolio manažer | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Rada guvernérů | Finanční prostředky | Close | Býčí trh | PVM | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Doing Business 2018 | Vidina rychlých zisků | Mitsubishi | Data z reálné ekonomiky | Futures kontrakty | Ekonomické vyhlídky | BoE Andrew Bailey | Regulátoři | CF Industries | Jihokorejská automobilka | Tempo poklesu | ROE | Stimulační balík | Remdesivir | Freeport-McMoRan | Event driven | OTC obchodování | Prop firma | Argentina | Indikátor | Index cen | Obchodování forexu | Vládní koalice | Operace na volném trhu | Německý ministr financí | Intel (INTC.US) | Rizika | Paypal Holdings | Vývoj těžby zemního plynu | Růst ceny | Finance | Firma Kerrisdale Capital | Šéfové amerických podniků | Pablo Hernández de Cos | ISM | Index PX | GE money | Čínská vláda | Analytika | Daně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Lídři | Skupina OPEC | Alan Greenspan | Tradingové webináře zdarma | Procter & Gamble (PG) | Investment Management | Cena za akcii | Pivot | Kryptoměna | Sport | Vývoj hodnoty | Konfluence | Python | CRH | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Výpočet Raiffeisenbank | Akcie Nikola Motor | CRYPTO CURRENCY TRADING | Bristol-Myers | Žádosti o podporu v USA | FXCM | Výzkum a vývoj | Jackpot | Antivirus | Alibaba (BABA) | Momentum | Cenový propad | Akcie čínské realitní společnosti | You Can Be a Stock Market Genius | Conference Board | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | CBOE | Sázkové kanceláře | Zvýšení inflace | Nvidia (NVDA.US) | Workshop | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Zákaz shortování | Vývoj inflace | Růst zisků | Newmont | Zisky | HICP | Ceny akcií GM | Shanghai Composite | Realitní fondy | FCA | American Express Company | Epidemiolog | Současné ceny | Analytik XTB | Bitcoin Mining Finance | ERM II | Globální trhy | BNP Paribas | Konsenzus | Zboží dlouhodobé spotřeby | Historické rekordy | Americký index S&P 500 | E*Trade Financial | EASY CONFX CRYPTO INVESTMENT | Fox Business | EURIBOR | Signature Bank | Bývalý prezident | Globální ekonomika | Co je to A-booking | Sazby ECB | Asociace pro kapitálový trh ČR | Hlavní index německé burzy | Marianne | Obchodujeme | Kopírovat úspěšné obchodní strategie | Poskytnutí kapitálu | Cena palladia | Obchodní pozice | Prodávající | Kaspersky | ACEA | Thomas Jordan | SPAD | Růst světové ekonomiky | Situace na trhu | Akcie NIO | TradingEconomics | Bitcoin Cash | GRMN | Allianz SE | Swap | USD/TRY | Miliardy eur | Vývoj sektorového bankovního akciového indexu S&P | Ministr zahraničí | Ceny akcií NIO | Financial Conduct Authority | Voda | KLM | China Reform Holdings | Obrovské ztráty | Velké londýnské banky | Ekonomiky eurozóny | Kryptotrh | Inflační očekávání | Business as usual | Otevírání ekonomik | MLM | Cisco Systems | Členské země eurozóny | Starbucks | Automaty | Statistiky prop trading | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Toyota | Vysoké valuace | NATGAS | Delta Air Lines | Shortování akcií | Vyšší sazby | Michal Skořepa | Ratingové agentury | Očekávání do budoucna | Manuál | Investování do Bitcoinu | Alerty | Cena zlata | Akcie Apple | PMI ve výrobě | Úspěšné obchodní strategie | Propady na akciových trzích | Světové obchodní organizace | HSBC | Pullback | CEO platformy Bondster | CBRT | Zvýšení ceny | Opatření vlády | Falcon | Měnověpolitické zasedání | Organizace zemí vyvážejících ropu | Invaze | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | KontoFX | Alokace | Obchodníci | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Kořist pro obchodníky | IPO Instacart | Breakout | Investiční plán | Turecký prezident | Capital | Pojištění vkladů | Záchranný program | Navýšení kapitálu | Velké riziko | CPI index | Index inflace | Akcie Palantiru | Růst cen | Bull | Pinterest (PINS) | Index Russell 2000 | Zkušenost s investováním | Pokles akcií | Index pražské burzy PX | Odborné knihy | Philadelphia Fed | Saxo | Projít ověřovacím procesem | Dodržovat pravidla | Změny v ekonomice | Grab | Kryštof Míšek | ORBIT Capital | Zdravotní pojištění | PSX | Turecké liry | Cenový pohyb | RSI | Technologický Nasdaq | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Gasoline inventories | Dovoz oceli | CSX Corporation | Zasedání Bank of England | Asset management | Předseda správní rady | Návratnost | Podpůrný program | Delaware | King Banner | ERA | MSCI World | Nálada spotřebitelů | Repo sazby | Zavedení vlastní měny | Kancléř Olaf Scholz | Reporty | Společnosti Netflix | Poptávka | GS.US | IFO index | Dnes na trzích | Financování | Shell Plc | Luxe Asset Finance Ltd | Akcie čínské společnosti | Legendy tradingu | ČSÚ | Intraday trading | Akcie indické | Malé banky | Růst čínské ekonomiky | Turecká ekonomika | Zasedání RBA | ECN | Cenový graf | AWK | Historická minima | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Konfederace | Naftogaz | Čína | Stock screener | Omezení dodávek | Stres | Poplatky za otevřený obchod | GMT | Celkový drawdown | Maloobchodní tržby v Británii | Zlepšující sentiment | Hospodářský růst USA | Occidental | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Překoupení | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Quality Trends | Index pražské burzy | Růst úroků | EUR/KRW | Americké banky | Psychologie | WBA | Pivotní body | Peer-to-peer | Investiční poradce | Indické společnosti | Obchodovat | Republikáni | eFXplus | USDJPY | Těžby kryptoměn | Dogecoiny | KSU | Švýcarská národní banka | Makroekonomické data | Zprávy z USA | Úrokový diferenciál | Globální poptávka | Tržní kapitalizace MicroStrategy | Poslanecká sněmovna | Investiční poradenství | Expobank | FRED | Bulharsko | DISH | Abigail Disneyová | Southwest | Americké akciové trhy | Kirketerp-Møller | Rychlý nárůst ceny | GfK | Simplify Asset Management | Line | Betfair | Odhad růstu ekonomiky | VŠE v Praze | Venture investic | Sociální síť | Správci kapitálu | Tilray | Výkon světové ekonomiky | Premiér Babiš | Dividenda | Bookmakeři | Vydělané peníze | Church & Dwight | MIFID | Ceconomy | Průměrná hodnota | Parita | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Výsledky hospodaření | MU.US | FT | PlayStation 5 | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Poptávka po ropě | Plán obnovy ruské ekonomiky | Dluhová krize | DAX | Fear and Greed | Jedno euro | Forex US | ALGN | Obchodování na akciových trzích | Louisiana | Recesia | Pokles zásob | Strategy Provider | Mali | Uzavření trhů | GitLab | Malé podniky | Distillate inventories | Korelace měn | Struktura zastropování cen | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Stavební výroba | Koncentrace | Ozbrojené složky | Oil inventories | Resistance | Micron Technology | Tlak na výkonost | Spotřebitel | Online trading | Nejlepší kávové akcie | New York Times | SolarEdge | Euro-dolar | Jihokorejská společnost | Zachování neutrality | Hospodářský růst | Medvědi | Klouzavý průměr | Vydělávat peníze | Výrobní aktivity | Prezident Fedu | Philadelphia Fed index | Forex charts | Světové události | Crypto Stock Trades Limited | Payrolls | MultiCharts | Aktivně spravované fondy | Vyšší daně | Turistický ruch | Cena severomořské ropy Brent | Investiční výdaje | S&P/Case-Shiller | Společenské změny | Odhodlání | HAS | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Směnárna | Akcie Gamestop | MF | Trading Expo | WTI | FinTech | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Afghánistán | Akcie Netflix | Otevřená pozice | Bod | Tweet | Miliardy korun | Trading firmy | Globtrex | Sdružení výrobců automobilů | Zpřísnění finančních podmínek | Shares | NetEase | Market Financial Solutions (UK) Limited | Christine Lagardová | RBNZ | Jaderné elektrárny | PRIBOR | Kapitálové trhy | UTC | Fear and Greed Index | Macao | AMGN | Pokladniční poukázky | Wells Fargo (WFC.US) | BPI | Spready | Arciris | Obavy z koronaviru | Trading jako business | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Charlie Munger | Video | Únorová inflace | Nákup akcií před snížením dividendy | HDP | Změny klimatu | Obchodování CFD | Pfizer a BioNTech | Indický podnik | Kiyosaki | ROCE | Marihuanové akcie | Nejlepší kurzy | Predikce vývoje | Měnové kurzy | Očekávaný růst trhu | Americká měna | Honeywell International | Diverzifikace portfolia | Nord Stream | Vývoj měn | Akcie těžařů stříbra | Problémy | Projevy centrálních bankéřů | Saúdská Arábie | Státní banka | RoiCrypto.icu | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | KMX | OCI | Ziskovost | Bankéři | Výprodej | Technology | Deutsche Bank | Vzrušení | Zahraniční firmy | Měny regionu | LES | Cena ropy | Spolehlivost a důvěra | Důvěra v Německu | Nejlepší internetové akcie | Tadawul | Německý kancléř Olaf Scholz | Participace | Firma | Inflace | Tržní aktuality | DG | UBS Wealth Management | Advanced Micro Devices | Recese světové ekonomiky | Ocel | Ondřej Koběrský | Crypto Rewards Studio Ltd | Milionové účty | Definitivní obrat trendu | Zkušený trader | Drobní investoři | Železná ruda | Klouzavý průměr EMA | Conseq Venture Debt | Marže | Vydělávají miliony | Využití kapacit | Vysoké zisky | Účet platební bilance | DAWN | Geraldine Weiss | Binární opce | Domácí měna | SpaceX | Německá ekonomika | Zobchodované objemy | Státy EU | Zlato a stříbro | NTMT Transformatic Markets | Obchodní zásoby | Jack Dorsey | Musk dnes | Svatý grál | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Bill Gates | Tweety | Warner Bros Discovery | Fiskální politika | Devizový trh | Načasování | Dotace | Váš trading | BOOST | Výsledky za Q1 | Apple Watch | Vstup do obchodu | Intetrader | Prosus | Televize Netflix | FMarketX | No More 925 Ltd | Kurz USD | Wood & Company | Pokles cen akcií | Recenze | Alphabet | Struktura | Lot | Měsíční příjem | USA a Čína | Firstoptionfxtrade | Vedení společnosti | Měny považované za bezpečné | Omyl | Konjukturální průzkum | China Telecom | Jak vybírat akcie | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Ropa | Optimismus | Technologické akcie roku 2020 | Ether | Emmanuel Macron | Ekosystém | Zasedání měnového výboru | Monetární politika | Akcie Adani | Manufacturing PMI | Signály | Omikron | Protekcionismus | Nezaměstnanost v Británii | Akcie Civitas | Venezuelský prezident | Daňový ráj | Ekonomická rizika | Brokerská společnost | Zrádná nahodilost | Největší stablecoin | Aktivita investorů | Empire State Index | FX7 OPTIONS | Lira | Útok spekulantů | BFX Cryptoworks Limited | Boeing Co. | Kalendář ekonomických událostí | Vývoj reálných výdajů na výstavbu | Investiční styl | LME | Jens Klatt | ALV | MCD | Akcie Alphabet | IHS Markit | Investovať do kryptomien | Ekonomické recese | Statistiky | Peněžní zásoba | Podílník | Řetězec lékáren | Raiffeisenbank a.s. | Referendum | Restrikce | Stoxx 600 | Gary Dugan | Akcie padají | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Světová kybernetická měna | Čínský index | SAP | Diverzifikovat | Akciové tipy | Daňový expert | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | Global Markets | Americká Komise pro cenné papíry | Steve Jobs | Propad HDP | Telefónica | Rozhodování | Blizzard | Výhodné investice | BMO Capital Markets | Proof of Stake | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Facebook | Michal Stupavský | High frequency trading | Indická rupie | LAToken | RUB | 1D | Krize eura | Olympijské hry v Tokiu | Druhá vlna | Američané | Kurz | Obchody a nákupní centra | Market | Forexu | Kvantitativní utěsňování | Zavedení cel | Situace v Hongkongu | Problémy v bankovním sektoru | Nancy Pelosiová | 256/2004 | Unicredit | Realizovat zisk | Měsíční mzda | Multi-asset | EMA | International Business Machines Corporation | Tyson Foods | LMT.US | Ekonomka | Pokles výnosů | PriceWaterhouseCoopers | Litecoin | Czech Media Investment (CMI) | Živnostník | Investiční banka Goldman Sachs | AMAT | Horizon | UST | Velké téma | Dolar | Indická komise pro cenné papíry | Strategie pro investování | Reklamy na sociálních sítích | Merck | Washington Post | Simplea | Zájem o riziková aktiva | Goldman Sachs Group | Hliník | Gigafactory | Vývoj HDP Německa | Předvídatelnost kurzů | DBK | Napadení Ukrajiny Ruskem | Růst dolaru | Akcie v roce 2021 | Kybernetická měna Bitcoin | European Central Bank | BH Securities | Active Trader | Hodnoty měny | Výhody a nevýhody | Forex broker comparison | Euro | Oracle | Naše prognóza | Průzkum společnosti | Medvědí scénář | Akcie podniku | Strategické investování | Generativní AI | Yield | Americká obchodní komora | Fundamentální pozadí | Kanadský statistický úřad | Úspěšný týden | eternity.inc | Francouzský CAC 40 | Vývoj ceny elektřiny | Server CNBC | Enphase Energy | Global Business Group | Agentura DPA | JP Morgan | FX SWISS | Čínská měna | Fnac Darty | EuroStoxx50 | Byznys | Reserve Bank of New Zealand | Čínský vicepremiér Liou Che | Kukuřice | Costco | Akcie Nikola | Debata | Vydání zprávy | Deficit státního rozpočtu | Indikátor důvěry | Volatilita eura | YORK CG | Investujte | Firstoptionfxtrade.com | Klíčové centrální banky | Dominion Energy Inc | Risk | Clemens Fuest | Prezident USA | Pravidelný příjem | Měď | Nezaměstnanost v ČR | Ekonomický institut | Instant Research | Proinflační | Rhodia | Stock Spirits | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Konglomerát | LetsBuild | Rozvíjející se trhy | AUD | CWG Markets | Bank of New York Mellon | Bod zlomu | Česká legislativa | Contract | Capital Com | Caixin/Markit | The Centric Corp Ltd | CNN Business | Binance | Obchod | BLK.US | Dividendový výnos | Škálování | Japonský Nikkei | Investovat jako Warren Buffett | Blair Singer | Pozitivní výsledky | Federální rezervní banky | Poskytování hypoték | Ben Broadbent | MiFIR (Regulation on Markets in Financial Instruments) | Nálada na Wall Street | Výnosy z nemovitostí | Trh se zlatem | Světové trhy | Breakout Trader | Měnový stratég | Constellation Brands | Akcie na Wall Street | Zpomalení růstu | Christine Lagarde | Ředitel Patria | Obchodovat na forexu | Xiaohongshu | Didi Global | FX Trade Options | Neomezené množství | Trigea | Fakulta managementu a ekonomiky | Forex auto | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | Platinové akcie | Magnát Carlos Slim | Patria-direct.cz | Covid-krize | Plynárenský gigant | Inflace ve Švédsku | Růst ekonomiky | Upisování | Zisková strategie | Zisk Microsoftu | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Kypr | Citigroup | Zahraniční kapitál | ETF na bitcoin | Ekonomové | Softbank | Čínský vývoz | EVLV | Sony | Index VIX | A350 | Hospodářství | Kam investovat | MFF | Stagflace | Hlavní ekonomka | Nákup nemovitostí | Nepříznivé situace | Rada ČNB | Etoro | EV | Střední podniky | EU | Superlative FX Market | EBITDA | FXstreet.com | Krach na burze | Sociální trading | SATS DJIA | ROIC | Program OMT | Obchodování s Bitcoiny | Defenzivní tituly | Akciové portfolio | KBC Group | Labouristická strana | Miliardy | ROI | Rates | Ministerstvo financí | Ranní komentář | Nárůst nezaměstnanosti | Global Business Outlook | Forex business | Kapitalizácia | Intermediate | Market Maker | Škoda ENYAQ | Prodeje existujících domů | Nižší ceny | Forex auto trade | Infinity Business Brokers | ING Bank | 21st Century Business Herald | Spojené státy | Galerie Louvre | CAR | Ekonomická krize | Cenové stability | Advokátní kanceláře | Hlavní inovace | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Powellovy komentáře | Měna euro | Philip Lowe | Cigarety | Portfolia | Fresenius Medical | Komoditní manuál | Tesla | Business Standard | Justin Trudeau | Převis | Další kryptoměny | Dynamika růstu | Vlastní kapitál | Conseq Investment Management | Převzetí firmy | Precedens | NN Group | Obchodované instrumenty | Expert | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Výkon dolaru | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Bitcoinové a blockchainové akcie | Matthew Keator | Komerční banka | Zprávy z pracovního trhu | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Úroveň rezistence | Theresa May | FX SWISS LIMITED | Byznys aktivita | Samsung | Recese | ZNGA | Sono Motors | Začínající tradeři | Netflix Investor Relations | Pravidla Evropské unie | Zoufalství | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Reentry | P/E Ratio | Zavedení záporných úrokových sazeb | Kazuo Ueda | Emisní povolenky | Německé aerolinky | Tržní hodnota Amazonu | ASML | AXA | Renault | Švýcarský frank | Báze | Růst akcií | WP | BIS | Německý ZEW index | Kaspersky Lab | Bank of Canada | Japonský export v dubnu | Customer Experience | Operátor T-Mobile | Forex funds | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Nákup bitcoin | Analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Silicon Valley | NZDUSD | xStation 5 | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Výhled na rok | Leverage trading | Začít investovat | Tipy pro investory | Největší propad | Výrobní index | Stavební povolení | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Zbohatnutí | Výrobce hraček | Buckinghamský palác | Spekulace | Investiční nemovitosti | Denní graf | Manažerka | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | Ekonomický výzkum | Campbell Soup | Silný support | Forex companies | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Americké burzy | Realitní společnosti | Snížení úroků | Firemní dluhopisy | Long Term | Maximální čerpání účtu | Globální pandemie | Daňové reformy | Procter & Gamble | Know-how | Výzva | Galaxy Crypto Index | Ochrana před inflací | Cardano | Frank | Státní správce aktiv | Ministři | Měnové politiky centrální banky | ETN | Prudký propad | EUR/SEK | ERM | Ceny benzínu | Investiční cíle | Řízení společnosti | Kapitálové výdaje | Balance | Matěj Široký | Desetileté dluhopisy | Mondelez | STAR | Tržby v eurozóně | Kontrola pojištění | Pin Bar | Kurz eura | David Cameron | Americké ministerstvo práce | Politické riziko | Členské státy | Olympijské hry | Dnešní zpráva | KBC | Centrální banka USA | Dlužníci | Napákování | Goodyear | Čínské indexy | Ceny akcií ALB | Nakupovat | Investiční workshopy | Ondřej Kolman | Ekonomický poradce | Silné euro | iForex | Dieselgate | CEBR | Patria Finance | Martin Vašek | Lufthansa | KPMG | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | GLOBAL FOREX TRADERS | Cena Brentu | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Fresenius SE | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Neutrální strategie | Ratingová agentura S&P | Těžařská skupina | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Ekologie | Politická nejistota | Obrat trendu | Rychlý růst mezd | Intel | Prognóza Ministerstva financí | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | ETERNITY BUSINESS LIMITED | Měnový kurz | Finanční skupina | Ticker | Polská centrální banka (NBP) | Nejrychleji rostoucí | Indický ministr | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Mínusový úrok | WOOD & Company Office podfond | Náklady na korunovaci krále | Úspěchy | Jak obchodovat | Vývoj ceny průměrného ojetého vozu | NEST | Kiwi | Virtuální mince | Crypto-miners | Averze vůči riziku | Prezident Donald Trump | USDCHF | NYSE: FRO | Nouzový stav | Silná poptávka | CySEC | Multi-Asset obchodování | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Doing Business | Forex-max | Dodávky zemního plynu | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Soud | China Evergrande Group | Panika | Komunita | Výkon amerického dolaru | Booking | Plánování | Předpovědi Saxo Bank | LyondellBasell | Blockchain | Cena elektřiny | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Makroekonomické prostředí | China Mobile | PMI indexy | Předpovědi | Společnost Microsoft | primefunds.net | Bondy | Martin Novák | Konflikt na Ukrajině | Dopady vysokých úrokových sazeb | Mince | Challenge | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Evdokia Pitsillidou | Zásoby ropy | Referenční index kryptoměn | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | BASF | Benzín | Ministr financí | Trhy v USA | Channel | Snadná kořist | P2P/P2B | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | G City | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Western Union | Inflace v Evropské unii | Adidas | Provozní zisk EBITDA | Produkty obchodované s finanční pákou | Nárůst úroků | Dow Jones Industrial | OXY | Finanční společnost | ETF roku 2020 | Citigroup (C.US) | TT Blockchain Solutions Ltd | Las Vegas Sands | Akcie na burze | Vstoupit do obchodu | Oslabení | Média v Polsku | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Obchodní pokyny | SaxoTraderPRO | Míra inflace | Fyzické zlato | Verizon | Poptávky po ropě | Letecká doprava | RTS | Platforma | Finex Global Markets | Evropský statistický úřad | Energetika | Manufacturing | Nejbohatší člověk | Akcie energetických společností | PBOC | Fintech Challenge 2024 | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Ochrana kapitálu | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | MAN | CNN | Náklady na úvěry | Andy Tanner | Stop Out | Stable labs | Spotify | Ekonomický výhled | Těžba kryptoměn | ChainLink | Finanční ukazatele | Objem objednávek | Snížení emisí | Nařízení | Forex charting software | Náklady na trading | Prospekt | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | Proces učení | SWIFT | Vzestup ceny | Zvýšené napětí | Akcie automobilky Tesla | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nemovitostní trh | Poskytování úvěrů | infinity-brokers.com | Schodek | Americký Senát | Zabezpečení účtu | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Oslabování libry | Bankovní sektor | KBC Global | Fed index | KOSPI | Kapitálové zboží | Indexy | Forex Factory | Altcoiny | Citi | Vanderbilt | EBITDA marže | Zvyšování sazeb | Pimco | Odborníci | Hospodářské krize | Global Forex | M2 | Miliarda | FXC | Lightning Network | ASX 200 | Akcie automobilky | Německý index IFO | Odkup akcií | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Výrobní PMI | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Akciová společnost | Materiální cíle | Guvernér centrální banky | Česká národní banka (ČNB) | Korporace | Playtech | Průmysl | Investovat do zlata | Bazický bod | Vývoj čistého zisku Tesly | Náklady na korunovaci krále Karla III. | Bolest | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Investování do akcií | Těžba kryptoměny | Trade Classified | Druhá vlna koronaviru | CFMS | Akcie MicroStrategy | Makroekonomické strategie | Airbus Group | Marže společností | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Golding Financial | Podnikatel | KBC Global services | Akcie společnosti International Seaways | American Airlines Group | Finmag.cz | Úvěrový rating | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Evergrande Group | NewYorská burza | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Aerolinky | USD index | Asijské obchodování | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | Francouzská ekonomika | Digital World | Aplikace TikTok | Exinity | Continental | Zmrazení ekonomiky | Doug Guthrie | Ministerstvo dopravy | Pohonné hmoty | Ekonomický poradce Bílého domu | Nižší kurz | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Divergence | CRESTFOREXTRADING | Bilion dolarů | ETF | Atlantic Equities | Talent | Marathon Oil | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Kurzy měn | Sríttcha Tchavisin | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Forex alerts | Hlavní evropské indexy | Měnový výbor Fedu | Omezení těžby | Forexový trader | SunPower | Silvergate | Cloud Computing | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Europoslanci | Moneta Money Bank | Saúdové | Humana | Activision Blizzard | UnitedHealth | Varování | Hypefxlive | Obchodní bilance | Guidance | Prezidentské volby USA | Největší propady | Vánoční svátky | Stabilní zisky | SWKS | Hospodářské soutěže | Úsilí | Počty nových žádostí o podporu | Stanislav Zeman | Cathie Wood | LLY | Viceprezident ECB | Bankovní unie | IPO Airbnb | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Geraldine výsledky | Palladiové akcie | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Tomáš Holub | Crown Business Finance | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | EOG Resources Inc | Spojení | Ekonomické výhledy | GoldingFX | Cykly | ECB Christine Lagardeová | Národní bezpečnost | Long | Společnost eToro | Rally | Western Digital | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | TRADEFXELITE | Pohyby ceny | Western Union Business Solutions | Euro Stoxx 600 | Pojišťovna | USD za tunu | Macron | Výrazný propad | Střední třída | Cenové indexy | Výsledky za Q4 | Parametry obchodu | Zasedání České národní banky | Apple TV+ | GLE | SARS | Fidelity National Information Services | JPMorgan (JPM.US) | PlayStation | Tripadvisor | Internetový obchod | Výplatní poměr | USDC | Investiční doporučení | Intesa Sanpaolo | Aktiva | Pokles inflace | Klid | Osobní příjmy | Philadelphia Fed Business Outlook | Ekonomické krize | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | BLUE OCEAN CAPITAL MANAGEMENT | Americké akciové indexy | Burzovní společnosti | Joza Perića | Širší index | Cenový strop | XYL | Zlatá koruna | Růst zaměstnanosti | Live trading | NextEra Energy | InterTrader | Zasedání centrální banky | Discovery | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | České měny | Investiční kapitál | Očekávaný vývoj | Výnosy z dluhopisů | US akcie | Nezaměstnanost v Německu | Vývoj trhu | Nízké ceny benzínu | Business model | Prodej akcií MicroStrategy | Nastavení sazeb | Akcie Stock | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výnosnost | Indikátory | Albemarle | XTB aktuálně | WFC | Vývoj ceny americké ropy | GD.US | Akcie herních vývojářů | Růst cen akcií | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Největší banky v USA | Royal Dutch | TikTok | Cena práce v USA | Plug Power | Obchodní příkazy | Operace na hongkongské burze | Algoritmus | Osobní počítače | LPR | Obchodování s komoditami | Automatic Data Processing | Kongres USA | Plynárenské společnosti | Psychická zátěž | Palantir | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Obchodní operace | SP500 | Technologická společnost | Forex Crown | Začít obchodovat | Keystone XL | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Nákup australského dolaru | Helena Horská | Finanční regulátor | Krach banky | Xbox | University of Leicester | Mobilní operátor | FedWatch Tool | Výsledky amerických společností | Tržní kapitalizace Tesly | Výsledky voleb | CAPITALS | Vývoj kurzu | Inovace | Long signál na akcie | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Akcie Berkshire Hathaway | Aston Martin | Tradingový portál | Zdravotnictví | Investice do stříbra | Energetické krize | Počet akcií | Swing Trading | American Express | Akcie Tesly | Long signál | NZD/USD | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Nárůst ceny bitcoinu | Cardano Markets | Technologický pokrok | Fintech Challenge | Bezpečnost | Investice do kávy | Brazílie | Jihoafrická republika | Společnost BP | Paul Kim | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | Bank of America Merrill Lynch | Cash-flow Netflixu | | Tomáš Cverna | Německý statistický úřad | Macy's | Indexy PMI | Pochybnosti | Mateřská společnost | Velké investiční fondy | Danske Bank | Obchodování s opcemi | Michaela Bauer | Westpac | Členské země | Sierra Chart | Vedení ECB | Forexové obchody | Forex contest | Riziková aktiva | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | Ruleta | Prodeje automobilů | Známky oživení | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Raytheon Technologies | WFC.US | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Dividendové akcie 2020 | Období nejistoty | Zrychlení inflace | Sentiment | Crypto Outlook Ltd | Order | Ifo Clemens Fuest | L.F. Investment Limited | Zhoršení pandemie | Short pozice | Provoz eshopu | Částečný úvazek | Události ve světové ekonomice | Investovat do ETF | WEF | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Breaking | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Drahé auto | Největší pokles | Politika | CFG | Koš | Konkurence | Hospodářské recese | Vladimír Vávra | Nálada na trhu | Commodity futures | Duke Energy Corp | Letecké společnosti | Akcie BinckBank | Striktní pravidla | Čínský jüan | Akcie ČEZu | Kurz čínského jüanu | PLN | Kapitalizace | EBRD | Marek "Slush" Palatinus | Potenciál pro růst | LYNX WhatsApp | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Obchodníci s cennými papíry | Unity | Vypuknutí pandemie a akciové trhy | SAS | Konsensus trhu | Reklasifikace | Hráči na forexu | Čínský prezident | Skyworks Solutions | Spoření na důchod | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Alternativní taxislužby | Výhled pro akcie | Cebr | MAM | FinTech akcie | Centrální banky USA | ECOFIN | BHP | Tým Admiral Markets | Pravidla hry | Jak investovat | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Hnojiva v zemědělství | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | GDP | Obchodní domy | Velká Británie | Rating České republiky | Evergrande | Concho | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Globální společnost | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Reakce České národní banky | Finanční zdraví | Další vývoj | Investment Banking | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Jak diverzifikovat | Citibank | Banky na Wall Street | Problém v ohodnocení | Rekordní propad | Double bottom | Investování do nemovitostí | Pokles průmyslové výroby | Softwarové firmy | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | GPS | Indexy S&P | Konzistentně ziskový | Zlatá horečka | Úrokový výnos | George Soros | Napětí kolem Ukrajiny | Obchodování na devizovém trhu | Zdraví ekonomiky | General Electric (GE) | Investování do ETF | Martin Kopáček opce | SaxoTrader | Poskytovatelé úvěrů | Tržní očekávání nastavení úrokových sazeb | Nálada | Napětí na trzích | Představitelé centrální banky | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Applied Materials | Symantec | Jak na pravidelný příjem | Nízkoinflační měny | Indie | Letectví | CWG Markets Ltd | Nákupy | ForexFactory | Peter Navarro | Měnové páry | LTC | Technologické akcie | Technologičtí giganti | Měnové politiky | Obchodní firmy | Jen-tchien | Problém u Netflixu | Vnímání | Martingale | Oregon | Vliv na trh | Zklamání investorů | Prudential Financial | SVB | Index volatility VIX | Lula da Silva | Koncern Volkswagen | Šum na trhu | CFD Funds | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Forexové obchodování | Ekonomika | Martin Kopáček | Vývoj hlavní úrokové sazby | Německé automobilky | Pohyb ceny | Workhorse | Výnosová křivka | Vytvoření svíčkové formace | Vývoj ceny australského uhlí | Historická maxima | Ekonomická data | DAWN akcie | Silný fundament | Elektřina | WTO | Erik Meldik | Otto Daněk | Ruská společnost Gazprom | Výrobní index PMI | Dohoda o brexitu | Roadshow | Volný peněžní tok | Hospodářské noviny | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Akcie Coinbase | Pandemický program | SYRIZA | DigitalChainFx Ltd | Investiční aktivity | Sankce | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Komodity Václav Pech | Britská firma | Varianty koronaviru | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Spořící účty | Ministr energetiky | Ceny zlata | Výplaty dividend | Výhled | Trade Financial | Členové OPEC | Timeframe | Index technologického trhu | Amazon.com Inc. | České akcie | Korunovace | Prodejní cena | Cena digitální měny | ESM | ZEN | Jak investovat v roce 2023 | Zerohedge | NEXUS FINANCIAL FX | Erste Group Bank | Jiří Hrbáček | Jakub Valníček z Portu | Volume | Volatilita akcie | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | Spojené státy a Čína | PCAR | Strach z koronaviru | Mexický prezident | Americký trh práce | Automobilový koncern | Nízkonákladové obchodování | Konzultační společnosti | Obchodní účet | Celsius | Televizní reklamy | Obchodní analýza | Vývoj situace v Číně | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Occidental Petroleum (OXY.US) | Čínský vicepremiér | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Nejlepší blue chip akcie | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Hedge fond | Nemovitosti v ČR | Economist | Hry | Akciový index DAX | Digitální daň | Odpovědnost | iRobot | Seminář | CryptoCashATM | Dnes na forexovém trhu | Clarion Congress Hotel Prague | Indexy nákupních manažerů | NAGA | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Propouštění | Index Hang Seng | ONE | Trendové čáry | Vlastní bydlení | Sentix index | Private equity | Thajský premiér | PGNiG | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | Měnové unie | NYSE: BABA | PayPal | Meopta | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Bankovní krize | Technical analysis | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Zpomalení růstu ekonomiky | Finanční trhy | Miliardáři | Opuštění Evropské unie | Ropný kartel OPEC | Merkelová | Forex VPS review | Luxeeforex | HAMI | Zlaté rezervy | Oživení cen ropy | Cyrrus | SmartCollection.app | Komunistická strana | Burze | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | X-Trade Brokers | eBook | Index DJIA | Insider | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Růst cen energií | Hospodářský cyklus | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Dominika Šťovíčková alias MamaDomisha | Cryptocurrency | Komise pro cenné papíry | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Fúze | Platina | FINdependence | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | STT | ČEZ | AAPL | Austrálie | Apple Inc. | Kurzová volatilita eura | HDP Číny | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Odliv mozků | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | Tesla Motors | GOOGL.US | MSTR.US | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Italský módní dům | Začínající investoři | Počet nakažených | Univerzita Tomáše Bati | Údaje o vývoji trhu práce | Nákup bitcoinu | Spread | Nemovitostní fond Trigea | Iniciativa | Obavy investorů | Vývoj ceny akcie | Společnost Intel | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vstup Coinbase na Nasdaq | Kanadská centrální banka | Caixin | Under Armour | New York | Riziko korekce | Tradingové webináře | Anadarko Petroleum | Místní rozvoj | Realitní bubliny | BinckBank | Západoevropské trhy | St. Louis | MSFT | ESG ETF | Retail Investor | Swing | Čistá ztráta | UAL | GS | Index BUX | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Dřevo | AIG | Krize | Bernstein | Obligace | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Fresenius | Zvýšení úroků | Akcie Vodafonu (VOD.UK) | Paul Tudor Jones | Choose France | Riziko | Burzy v USA | Euro včera | Akcie IBM | Portál FXstreet.cz | Epidemie koronaviru | Bankrot Silicon Valley | Zotavení ekonomiky | Federal Funds Rate | Fundamenty | USD/MXN | Vlastní akcie | CMI | Ekonomické zprávy | Risk Off | Spotový VIX | Zlotý | Massachusetts | AOS | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | Světový trh s ropou | Zlatý důl | Bitcoin burza | BUX | Salmán | EURCHF | Pořad o investování | G20 | Start it @ČSOB | Úspěšný investor | Currencies | Míra inflace v eurozóně | Slabá čísla | Norská centrální banka | Informace z trhu | Nákupní signál | CEO | Objednávky | Oslabení dolaru | Kurz libry | Navyšování cen | Pozitivní očekávání | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | NFT | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | DIESEL | Zcash | Společnost Walt Disney | Algoritmy | Investiční instrumenty | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Investice společnosti | Nassim Nicholas Taleb | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Zuzana Paulovics | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Block’23 | Dolarový index | Akciové trhy v USA | ZTS | MicroStrategy (MSTR.US) | Výplata | Vývoj ceny ropy | Trading bez volatility | Varšavská burza | Boj proti inflaci | Výrobci čipů | Sazby | Akcie Tesla | Mezibankovní | ODS | Ředitelka | Index Topix | Heritage Coins | Rozdělení zisku | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | PARO Exchange Ltd | Brazilský real | Devizové rezervy | České vlády | STZ | Měny emerging markets | Investiční tituly | Cíle | Čistá marže | Burza | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | Akcie společnosti Boeing | LTRO | AXP | MarketWatch | Investiční skupiny | Dotcom | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Zadlužené Řecko | První odhad | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Cenová bublina | Žádosti o podporu | Fond Trigea | Asociace exportérů | Investice do zlata | Aptera | Reinvestice | Heineken | OIL.WTI | Krádež duševního vlastnictví | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Ondřej Mikulčík | Capital Economics | Porsche | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Dlouhá pozice | Wall Street výsledky | Internetová společnost | Transakce | Švýcarské banky | BMO | TNFL FX | Jak funguje screening akcií | DTE Energy Company | Capital.com | Buyout | Slabší dolar | Global Business | Dnešní údaje | Technologický index | Měny | Obchodní jednání | TechnipFMC | Session | Hladiny supportu | Válka mezi USA a Čínou | Trh s kryptoměnami | Globalnetmining | Snížení úrokových sazeb | Náklady na korunovaci | Akciový trh | Sezónnost | Uhlí | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Lululemon | Přístup k měnové politice | Mylan | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Raymond James | Výzkumné společnosti | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | ISRG | Irsko | Nová historická maxima | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | Energie | Trade Brokers | Peněžní tok | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Anytime | Dobrá investice | Zpravodajství | Jamie Dimon | Justice | Rolování kontraktů | ETERNITY BUSINESS | Macy’s | Inflace v březnu | Czech Media Investment | Pharming Group NV | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Jak funguje B-booking | Crypto Facilities | AUDJPY | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | China Reform | Société Générale | BTC/USD | Brazilský prezident | Bitcoin cz | Spravované fondy | Fed dnes | UNA | Inaugurace | Prodávat své akcie | FX Trade | Ekonomický cyklus | Investice do rozvíjejících se odvětví | Dividendy | Měna | Produktivita práce | Nový Zéland | Jasný signál | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | BRANO | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | HoReCa | Finanční sektor | Marathon Petroleum | Pracovní síly | Oslabení eura | Owen Graduate School of Management | Klesající dolar | Silný pokles | Aktivity společnosti | Německé banky | Internet of Things | ICAPITALS | Alexion Pharmaceuticals | Hotelnictví | Teroristický útok | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Kyperská investiční společnost | MSCI | Salesforce.com | EUR/CHF | Karanténní opatření | Ukončení nákupu aktiv | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Snap | Hospodářský pokles | LinkedIn | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Bullish | Akcia | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Libra k dolaru | Přirážka | Obchodování na forexu | Jednání ČNB | Nákup nemovitosti | Snížení zisku | Finanční trh | Carlyle Group | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | JPMorgan | Australský regulátor ASIC | ALXN | Rozhodnutí centrální banky | SPWR | Daň z nadměrných zisků | Data z Německa | London and Oxford Capital Markets Limited | Risk On | Trade | Eni | Joe Manimbo | Kapitalismus | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Globální finanční trhy | Nové prognózy | EFSF | Prop firmy | Britské hospodářství | Investování do zlata | Patria.cz | Tightening | Index burzy v Šanghaji | Vyspělé ekonomiky | UNH | Světové indexy | Carry trades | Nikola Motor | Sberbank | Infinity Business Brokers Limited | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Sentiment na trzích | Microsoft Corporation | Milník | Světová zdravotnická organizace | Start-upy | ABN Amro | Nadnárodní firmy | Pravděpodobnost recese | Karlova korunovace | EIA | Akcie Meta | Bezpečnější investice | Platformy | Partneři | IPO | TradeEd Group | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Miliardy USD | Guardian | Protiinflační opatření | Provozní marže | Forex conversion | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | ADA | FAST | Carlsberg | Obchodní den | Další růst sazeb | Vývoz z Číny | Akcie Colt CZ | Initial Public Offering | Zkušenost | GBP/EUR | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | BTCC UK Limited | Zdražování | CMC | Wall Street | Pozemky | Nejlepší ropné akcie | Konference Block’23 | Předstihové indikátory | Akcie Amazon.com | Development | Bonita | Tržby obchodníků | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | EPS | EasyCoin | David Kufa | ADP | Vanadiové akcie | Square | BIST 100 | Hodnota zlata | Náklady na zajištění | Uptrend | Repo sazba | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Přijetí eura | Biliony dolarů | Firstoptionfxtrade.com Ltd | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | Úbytek | Softwarové řešení | Saxo Bank v Praze | Ropy | Rozdílové smlouvy | Pracovní den | Cena akcií Amazonu | Soudní dvůr Evropské unie | Historie | C.US | Správce aktiv | Důvěra amerických spotřebitelů | Úspěšné obchodování | Sociální média | Nové žádosti o podporu | Dvojité dno | Valerie Rockefellerová | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Singapur | Ziskový poměr PE | CHNComp | MYTRADEFX | NFIB | Člen bankovní rady | SICAV | Forex trader | Druhá vlna pandemie | ICAPITALS FX | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Záchranný balíček | Očekávané Earnings | Výdaje | Guvernér české národní banky | Analytik BCM | Evropská komise (EK) | Změny trendu | Mosaz | Silný trend | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Italská ekonomika | Cloudové služby | Kurz koruny vůči euru | Apple (AAPL.US) | Xilinx | Rezervní měny | LTV | Cryptos Bank | ZEW index ekonomického sentimentu | Likvidní | List The Wall Street Journal | cryptocito.net | I-Trader | Firma McDonald's | PinBar | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Snížení úrokové sazby | Forbes | Mezinárodní obchod | Index MSCI World | Obchodujte | Maloobchodní tržby v USA | Ocenění akcií | Colt | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Historicky nejnižší | Úrokové diferenciály | Allergan | Swiss National Bank | Vstupní poplatek | Forex brokers list | BlackRock | Antivirotika remdesivir | Vývoj ceny akcií MicroStrategy od začátku roku | Utažení měnové politiky | Společnost MicroStrategy | Fondy kvalifikovaných investorů | Negativní výhled | Vysoká volatilita | MOL | Pobřeží slonoviny | Kurz britské libry | Očekávaná inflace | Potenciál zisku | Fibo retracement | BMW | Cena akcií | Bezpečné měny | Volatilita trhů | Mark Carney | Zlatá kolekce | Non-Farm Payrolls | Kniha forex | ASX | Kosovo | Objem nákupů | Upozornění na rizika | Rozšíření | Dopad koronaviru | CAC40 | Komise v přenesené pravomoci | BBVA | Standardní odchylky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákup měnových párů | Chytré kontrakty | Ropný trh | FXmarket Ltd | Andrew Krieger | Finanční wellness | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Akcie Amazon | Jak vydělat peníze | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | Digitalizace hypotečního procesu | Umělé inteligence | Buy | Eura | Tisková konference | ASM International | Přijetí kryptoměn | Schodek rozpočtu | Neúspěch | AAPL.US | Nasdaq Inc | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Short Term | Investujte na Forexu | Ztráty | China Business News | Klon regulované firmy | CanniMed Therapeutics | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Bankovní systém | ACT | LyondellBasell Industries | Organizace | Alipay | Britský FTSE | Obilí | Ryanair | DIW | Letecký průmysl | Vývoj meziroční jádrové inflace | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | XTB.cz | Expedia | Services | Úrokové swapy | Leverage | VIX | Inflační data | Stock Exchange | LondonInvestmentMarket | Regulační rámec | Růst | Premiér Boris Johnson | Šíření nákazy | Koronavirová opatření | Objem obchodování | Dopad na finanční trhy | ETERNITY PRIME LIMITED | Ministři financí zemí platících eurem | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | London metal exchange | Kansas City Southern | Put | Ceny surovin | Bitcoin cena | Chrysler | Odborník na virtuální měny | Polská centrální banka | Akcie ČEZ | Hlavní úrokové sazby v eurozóně | Inflační výhled | Příjmy | Zasedání bankovní rady | Stablecoin Tether | Událostí ve světové ekonomice | Intervenovat | Stav trhu práce | Crypto-miners.org | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Prezident Ifo | Nejlepší palladiové akcie | Trend klesající | Odhad letošního růstu | První veřejná nabídka akcií | Risk-off | Propad ceny | Volvo | Výsledková sezóna v USA | Emitent | Vášeň | Obchodování opcí | WU | Aukce státních dluhopisů | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Kvartální vývoj HDP | Dominion Energy | Levels | CzechTrade | Administrativa | IAG | Opce v praxi | Měnový výbor | TWTR | Fortinet | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Sektor služeb | Zprávy z krypto průmyslu | Ekonomický rozvoj | Propad cen ropy | BOSSA | Fxfastgrowingcapital | Snížení inflace | BIDU | Equal Pay Day | Business & Professional Women ČR | America first | Citrix Systems | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Počet bankrotů firem | Wall Street Journal | Nároky na počáteční kapitál | PCE index | Výsledek referenda | Ruská vláda | Komoditní | Robinhood Financial | Prop Trading firmy | Nevýhody prop tradingu | Investiční tipy | Rychlý růst cen | Trh s cizími měnami | Infineon | Align Technology | Lockdown | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Mobilní software | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Centrální bankéři | Eva Zamrazilová | Měnové stimulace | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Komodity | Příjmy domácností | Investiční fond | PMI pro sektor služeb | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Statistiky o vašem obchodování | Kontrakty CFD | Thermo Fisher | Mimoburzovní | Pandemie covidu-19 | Vývoj ceny americké ropy WTI | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Výhody obchodování na účtech od prop firmy | Varovné signály | CFDWorld | S&P Dow Jones Indices | ČTK | Výsledkové zprávy | ISM index | Valuace | Forex arbitrage | Výsledky hospodaření za Q1 | Návratnost investice | Dostatečné zkušenosti | Lukrativní business | Dassault Systemes | Vývoj ceny akcie Netflix | GLOBALT Investments | Znovuotevírání ekonomiky | Uvolnění ekonomiky | Obchodní impérium | Poměr kopírování | Online život | Vývoj ceny akcií EDF | Šéfka ECB | Odvětví | Stimulační politika | Cap | X (dříve Twitter) | TWS | Auto forex | Turów | Snaha Fedu | Sanofi | BIT7PAY LIMITED | Steve Nison | Tržní cena | Market conditions | Kolektivní investování | Likvidní měny | Louis Vuitton | Forex signals | Očekávaný růst | IBM.US | Simplify | Měnové zasedání bankovní rady | Fed Business Outlook | Fintel | Bankovní asociace | Obchodování na devizových trzích | Odvrátit deflaci | Česká národní banka | Italský statistický úřad | Splnit obchodní výzvu | Výzkumný ústav | Obchodovat s cennými papíry | Index BIST 100 | Intradenní obchodník | Vyjádření expertů a stakeholderů | Scoine | Hlavní cesta k úspěchu | Ředitel komunikace | Futures na americké indexy | Robot Jára | Index amerického dolaru | Snížit úrokové sazby | Stop-out | Upstart Holdings | Top 5 akcií roku 2023 | Vypuknutí pandemie | Společnost Uber | Forex.cz | Koronavirus | Automotive | Kulminace inflačních tlaků | Coffee | Akcie společnosti Micron Technology | Ekonomické uzavírky | Šperky | B-bookování | Blue Owl Capital Corporation | Bitcoinová burza | Akcie zpevnily | Začít obchodovat s prop firmou | Asociace pro kapitálový trh České republiky | Capital Management | ČSOB Asset Management | Coinnection Ltd | Mississippi | Bitmax | Časopis Heroine | Investiční strategie pro dividendové akcie | Co je dividendový výnos | USD CAD | ACY | Merck KGaA | Šíření koronaviru | Phillipsova křivka | 5G | Nulový úrok | Miliardář Daniel Křetínský | Centrum Arkády Pankrác | Ministr obchodu | Cenové války | Chuť něčeho dosáhnout | Long/short equity | Markets in Financial Instruments Directive | WMT.US | Finanční poradenství | Investování do akcií s vysokým dividendovým výnosem | Niro Trade | Vlastnictví | CryptoCOM | Dnešní napadení Ukrajiny | Poradenství | Očekávání nastavení úrokových sazeb | IC Markets | South China Morning Post | Cenové manipulace | LVMH | Macromicro | Obchodování podle pravidel | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Diverzifikace | B-booking (B-book) | Osobní finance | Investice do drahých kovů | TRADEGRAPHITE | USD/CNY | Prohlášení | Opční trhy | Mzda | Obchodování pro klienty | Podíl ve firmě | Bitcoin mining | Ceny ropy a plynu | Short seller | DigitalChainFx | SPOT | Objem průmyslových zakázek | Financované (funded) účty | Renaissance Capital | Program nákupů dluhopisů | Dluhopisové emise | Rozsáhlé sankce | Sleecoin Limited | Medvědí trend | Vlajkový fond | Vývoj tržní kapitalizace | Japonské maloobchodní tržby | Ministři financí eurozóny | Zisk na akcii | Ford Motor | Frontline plc | Vlastní účet | Saxo Privatbank | Deloitte | GM | Necyklické aktivum | Párové obchodování | Ran Strauss | Motorová vozidla | Oslabení zájmu o prop trading | Firma My Forex Funds | Zboží každodenní spotřeby | Express | Burza Nasdaq | Kim Kiyosaki | Země eurozóny | Španělsko | Obchodování na burze | Produkce ropy | GBP USD | Ondřej Hartman | Berkshire Hathaway (BRKB.US) | Elite Way Developments LLP | FPFX Tech | Ed Seykota | Dohoda USMCA | RDSA | Jana Brodani | Nadprůměrné cash flow | Dodatečné zisky | Společnost FTMO | NYSE: CIVI | Investovanie do memecoinov | Indexový fond | Holubice | Cesta k úspěchu | Obnovení rovnováhy na trhu | Dividendové tituly | Upisovat nové akcie | Dun & Bradstreet | Efekt na psychiku | Finanční mobilní aplikace | Spendee | Proces škálování | Gautam Adani | Nová vakcína | Výhody | Podnikatelské klima | Používání demo účtů | Stagflační riziko | Statut fondu | FX Concepts | ZLOADR LIMITED | Obchodovat s akciemi | Rezistence | Ženská přednost | Rostoucí těžba v USA | Stimul | Youtubeři | Ceny amerických akcií | Nálada v ekonomice | Olívia Lacenová | Solmax Group UK Ltd | Moelis | Čínské realitní společnosti | Global Forex Trade | International Seaways | Vysoké úrokové sazby | Trustdex Global Limited | Abbott Labs | Uvolnění zákazů | Americké makro | Marika Čupa | NYSE: SID | Na volné noze | Lék remdesivir | Sysco | Investiční roadshow | Sazby v USA a Evropě | Crypto Ace FX | Snowflake | Vakcína na covid-19 | Libracash Blockchain Ltd | Prodej challengí | Objem maloobchodních tržeb | Target | Adani Total Gas | Zajímavý rozhovor | Růst bitcoinu | Tým Admirals | Investiční příležitost | Kapitál prop firmy | GER30 | Roadshow Bernstein Bank | Kurz měn | John Bogle | Větší podniky | Markit | Technická analýza akcií Frontline | Prudký pokles cen | Micron Technology (MU.US) | Diverzifikace bohatství | Software pro online život | GlobalMarkets | Investování pro začátečníky | Dlouhodobý pohled | Obchodování s finančními deriváty | Wilbur Ross | Ruský Urals | Jesse Livermore | Manažeři velkých fondů | Dolar slábne | Šinzó Abe | Revenur | CapitalPanda | CyberArk Software | Co je akcie | PayPal Holdings Inc | ZIL | Analýza | Budoucí úspěch | Daimler | Gruzie | Zvyšování úrokového nákladu | LeapRate | IPO Lyft | FCNCA | Prognózy inflace | Nedostatek nezávislosti | Ropa zadarmo | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Nasdaq Composite Index | Stanley Druckenmiller | Companhia Siderúrgica Nacional | Kontroly AML/KYC | Forex cena | COINEGG Ltd | Akcie Block | Rizikové akcie | Ekonomický růst | WFT zdanění | Vývoj dolarového indexu | Omezování ekonomiky | Posílení | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Gazeta | International Business Machines (IBM) | Makroekonomický fundament | Tržní hodnota | Člen bankovní rady České národní banky | Odreagování | Business intelligence (BI) | Společnost X | Ropné a plynárenské společnosti | Pracovní místa | Bruce Kovner | Posilování koruny | Otevřené podílové fondy | Elektroauta | E-book o investování | Rijád | Včerejší seance | Více peněz | Regulační dohled | NPR | Investování na finančních trzích | Falcon 9 | Tržní pozice | John Hardy | Herní plán | Výhody obchodování na účtech | Vstup na burzu | Platby kartou | Dnešní statistika | Dollar Index | Vývoj ceny akcií | ČSOB | Obavy z brexitu | Extrémní volatilita | NVDA.US | Vývoj válečného konfliktu | Cenové tlaky | SIX | Duke Energy | Obchodní příměří | Pokrytí ztrát | Daňový balíček | Očkování proti covidu-19 | Částečné zestátnění | Henkel | Jason Pride | Vývoz LNG | RoboForex | BitBays Ltd | Consumer Confidence | EURUSD | Instrumenty | Coronavirus | INSW | Vymáhání pohledávek | Analytička | Bezop Blockchain Ltd | Béžová kniha | Sociální sítě | Ztráty z obchodování | O2 | Údaje americké vlády | Pivovar | Makléři | Textron (TXT.US) | Fondy a ETF | Úvěrová krize | Významný kapitál | Zvrat v podnikání | Tlak na maximální celkovou ztrátu | Akcie Walmartu | Bitero Ltd | Obchodní komora | Screening akcií | NFP | Nové podmínky | Primární nabídky akcií | Spekulativní investoři | Vít Hradil | Výkon | SPAC v ČR | Tradingový vrchol | Hyundai | ECB minutes | Globální hospodářský cyklus | Index burzy | První obchody | Domácí investiční společnosti | Blue chip akcie | Dvojciferné zhodnocení | Účinnosti vakcín | Řídit riziko | Obsazenost hotelů | Trpělivost | Carlos Slim | Vyšší úrokové sazby | Dobrý výnos | Jádrová spotřebitelská inflace | Vývoj technologií | Stav americké ekonomiky | KO | Harley-Davidson | Investovat | Verizon Communications Inc. | Certifikát | Ekonomika USA | Odebrání obchodního účtu | Denní limit ztráty | Události tohoto týdne | Největší banky | Zpracování informací | Analytické shrnutí | Norsko | The New York Times | Utěsňování centrálních bank | Cryptox Ltd | Eurex | BTCC | Ženské legendy tradingu | Zestátnění společnosti ČEZ | Hedžovat | Vývoj reálných výdajů na výstavbu v průmyslu v USA | Světlo na konci tunelu | Barclays Capital | Energy Information Administration (EIA) | Rozdělení akcií | Denis Olivennes | Druhy akcií | Technické obchodní strategie | Generativní umělé inteligence | Nejrozšířenější kryptoměna | Mexický magnát | ISTAT | Matúš Tutko | Upisování akcií | Oryxian | Vývoj geopolitické situace | Risk-off sentiment | Válka | Znovuotevřít ekonomiku | Micklecoin Technology Ltd | Americký index | Easy forex | Síť Facebook | Výsledky od traderů | Forex broker | Fungování prop firem | COINS FX | Závratné zbohatnutí | Sazby Fedu | Akciový index S&P 500 | Dynamic Crypto Market | ADS | Investování na kapitálových trzích | Technická analýza akcií Civitas Resources | Top 5 akcií roku | Obrázek schématu fungování prop firem | Baker Hughes | Praní špinavých peněz | Nastavení úrokových sazeb | Goldman Sachs (GS.US) | Silicon Valley Bank (SVB) | Zdeněk Tůma | TOP 5 akcií | Unijní soud | Nákup cenných papírů | Vývoj eura vůči dolaru | Finanční vzdělání | Chytré automatizace | Tisková konference Bank of Canada | Celkový limit ztráty | Volumes | Zrychlení růstu | Co je to MiFID? | Bitcoin Mandates Ltd | Obtížná výzva | Globální epidemie | Osobní výdaje | Nárůst nově nakažených | Finanční ředitelé | CCI | Ochrana před záporným zůstatkem | Random Walk | Connecticut | Crypto Coins Bank | Institut ZEW | My Forex Funds (MFF) | Národní centrální banky | Náskok před konkurencí | Pavel Bambásek | Akcie MicroStrategy (MSTR.US) | Bankrot | Adrenalin | City | Index průmyslové výroby | Akcie Robinhood | Treasury Yields | Kurz akcií | Skrill | Hnutí Hamás | Šílený rok | Expanzivní politika | Arkády Pankrác | Panika na trzích | Společnost Evergrande | Frontpay | Fintech společnost | Canary Wharf | IPO Ant Group | Akvizice BTC | Plynovody | Propady HDP | Telekom | FTNT | Zakladatel Amazonu | Forex Funds | Atraktivita zlata | Bloomberg | Alibaba Group Holding Limited | Fyzické akcie | Macerich | Ceny akcie Apple | TradeFX TradingBot | Nabídka | S&P 500 ESG | NICKEL | FX BTC Ltd | Pád USD | Pandemie COVID | Index technologického trhu Nasdaq | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Demise | Luiz Inácio Lula da Silva | Vyšší mzdy | Akcie Frontline | Golding Financial Limited | Vyšší ceny ropy | Britský ministr financí | Hrozné zprávy | Bill Lipschutz | Blue Owl | Rating dlouhodobých závazků | Conformis | Indický podnikatel | Finanční nástroje | Zpomalení německé ekonomiky | Nové regulace | Financial | Hedgingový fond | Obchodní poradce | Ariel Yosefi | Základní úroková sazba | Graf dne | ATM | Poskytovatelé obchodních signálů | American Airlines | Lyft | Nejbohatší člověk Asie | Peníze z tradingu | Exchange City | Květnový kontrakt | Investiční zprávy | Bidenův plán | DJIA | Tesla dnes | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Obchodní poradce Bílého domu | Akcie českých bank | Maďarský forint | Americký podnikatel | Příjmy z poplatků | SaxoInvestor | Známý americký investor | Ondřej Machač | CitiFX | Produkce základních surovin | Důvěra investorů | Právní zástupce | Crypto-Asset Management Ltd | Trigger | České koruny | Auto forex trading | Vysoké ceny energií | China Evergrande | Operativní marže | Zprávy z Řecka | Pověst firmy | Politika centrální banky | Dot-com | Finanční výkazy | Snižování sazeb | Katastrofální dopady | David Vagenknecht | Služby prop tradingu | Tvorby rezerv | Aktivní zkušený trader | Konec roku | Asociace | SPAC | Náklady na potencionální ztrátu | Nvidia Corp | Tata Steel | Nastavení obchodní strategie | Ředitel Purple Trading | A-booking a B-booking | Nízká inflace | Mluvčí Bílého domu | Pandemie koronaviru | Válka měnová | Odvětví prop tradingu | Společnost Ant Group | EK | Dluhové problémy | Jak diverzifikovat portfolio | Akcie Facebook | Výkonnost indexů | MFČR | Dopad brexitu | Bitcoin | Akcie Evergrande | IPO 2019 | CAD USD | Citelná inflace | Forex brokers | Vision Wallet Ltd | Flat | Povolení k činnosti | Trend oslabování | Novavax Inc | Platforma Bondster | Akcie ropných firem | Ministerstvo spravedlnosti | Intervence ČNB | Šťastné obchodování | Comcast Corporation | Zlepšení | Americké měny | Nejziskovější | Žádný výnos | Rychlý nárůst | Index spotřebitelských cen | Hlavní ekonom | Trading Point of Financial Instruments | Vizionář | Akcie 2021 | Hindenburg | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | Výnosové křivky | Měsíční data | Lars Andreasen | Veřejná nabídka akcií | Analýza akcií International Seaways | Hospodaření | London Stock Exchange | Futures | Inflace v eurozóně | Caesar | TUI | Farmaceutické akcie | Kapitálová náročnost | Evropský statistický úřad Eurostat | Finanční ztráty | Zhejiang Geely | Kanadská ekonomika | U.S. Treasury | Neteller | Placení daní | Italská vláda | SaxoTraderGO | Obchody | Nemovitosti | Pokles ceny | Farmaceutické firmy | Capital Panda | Odchod z EU | Disciplína | MS.US | Jak se stát prop obchodníkem | Salomon | Block Movement Ltd | Nemoc covid-19 | Prohlášení politiků | Prodej akcií | Obnovitelné zdroje | TradesFX | Bezpečná aktiva | Propad akcií | Investování z karantény | Dobrá čísla | Nejistota kolem brexitu | Obchodování s mědí | Důvěra v českou ekonomiku | Obchodní přístup | FXstreet.cz | Index Nikkei | Čínský index CHNComp | Union Finance Investment & Management Ltd | Futures trhy | Dluhopisoví investoři | Americká data | FPFX | XTB | Bankers Trust | WKL | Auto Forex Trading Ltd | Nevyhnutelná devalvace | Střední cena | Parlamentní volby | CHF | Inflace v únoru | High risk | Míra nezaměstnanosti v Německu | Civitas Resources | Akciový index | Futures na ropu WTI | Vysoce ziskové společnosti | Ondřej Štuller | Skupina ČEZ | Prezident Trump | TechCrunch | Nová mutace | FX BTC | LinkDoc Technology | Hikvision | Technologie a infrastruktura | PX index | Zmírňování opatření | Boris Johnson | Společnost Boeing | Binatex | Drawdown | Česká fintechová asociace | LATOKEN LTD | James Bullard | Skvělá investice | Euro k dolaru | World BTC Business | Stellar | FinTech akcie 2021 | Aleš Michl | Vývoj zlata | Mad Money | Coinfalcon Limited | Problémy s dodavatelskými řetězci | Začít s tradingem | Medián | Podpora | Strategie pro dividendové akcie | Výroba automobilů | Vonovia | Index CPI | Analýza akcií Civitas Resources | Index amerických akcií | AUD/CAD | Index nákupních manažerů (PMI) | Průmysl v eurozóně | S&P 500 | xStation5 | AOS-Exchange Ltd | Index Nasdaq Composite | Technický pohled | Obchodní konflikt | Electronic Arts | Investiční nástroje | Memecoiny | Vedení twitteru | JDE | Akcie Uberu | B-booking | Tržní kapitalizace společnosti | Kancelářské nemovitosti | ECE Projektmanagement | Svíčkový graf | Cena železné rudy | FXBALLANCE | First Republic | Pankrác | Estee Lauder | Globální akcie | MT4 | Výsledky Alphabet | Specialista na investice | Volatility | Ahold Delhaize (AD) | Zoom Video Communications | Ruské akcie | ATH | Investování peněz | SaaS | Technická analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Tim Cook | Pád Silicon Valley Bank | Portfólia | Royal Caribbean Cruises | Desetileté výnosy v USA | Analytické oddělení bank | Maloobchodní prodeje | ECB Luis De Guindos | Propad výnosů dluhopisů | Trading Point of Financial Instruments UK | Transakční poplatek | Profesionální obchodník | ČNB euro | Prodej akcie | Reálný účet prop firmy | Vývoj úrokových sazeb | Strategie a přístupy | ZIP strategie Kathy Lien | Zpřísňováním měnové politiky | Agency business | Polský zlotý | Očekávání trhu | NASDAQ:AMGN | Statistiky prop trading firem | Zájem o rizikovější aktiva | E-commerce | Coin Celect Ltd | Ekonomie | Adobe Systems | Statistické údaje | Celková průmyslová výroba | Maersk | ASR Nederland | MJ | Surové ropy | TIDEX | Obchodní výhled | Editis | Vivendi | Portugalsko | Forex basics | Obchodní model | Vládní pomoc | Dall-E | Propad trhů | Poskytování investičních služeb | Greg Rubin | Nejnovější údaje | Linde | Albemarle Corp | Bankovky | Jak se stát forexovým obchodníkem | Lucia Žárska | Spotřebitelské ceny | Zadlužení | Backtesty | Novozélandský dolar | Setkání centrálních bankéřů | Česká vláda | Vývoj čistého zisku | Varšava | Finmag | Daně z neočekávaných zisků | Akcie ve Spojených státech | Ziskové společnosti | Eurokomisařka | Smart money | Non-business rizika | Hopson Development | Wynn Resorts | Automobilka Hyundai | Carlos Slim Helú | Fotrading | Nvidia | Peníze z vrtulníků | Řízené fondy | Akciový výprodej | Bid | Wu-chan | Frontier trh | Evercore | Nicolás Maduro | Chance | Crypto Investment | Obchodování dluhopisů | Global forex | Riziko pro investory | Přehled o dění | Business & Professional Women | Ekonomika Japonska | TopForex | Mario Draghi | Cryptonits Ltd | Avis Budget Group | Bidenův stimulační balík | FTSE 250 | Josef Tošovský | Rizikovost investice | Pfizer Inc. | opPORTUnity | Česká mincovna | Bit Exchange | Výsledky Morgan Stanley | Clearing | Japonská centrální banka | Banka Silvergate | Internetová měna | Fiskální pomoc | Vyjádření expertů | ČR | TradeCentrum | Velká korekce | ZIP strategie | Norwegian Cruise Line | Nejnovější prognóza | Lamassu | Relativní zklidnění | Novozélandská vláda | Futures zlata | CME Group | Poptávka po zlatu | CWG | U.S. Bank | GEN | Portfolio manager | Fan360 Limited | Amazon | Axiory Europe | JD.com | Elektromobily | Slabá čínská ekonomika | Být bohatý | Foreign currency exchange | TAP | Zprávy z ekonomiky | Snižování úrokových sazeb | Týdenní nárůst | Beiersdorf | Výzvy u prop firmy | The Guardian | Diligio Limited | Statistika | London Metal Exchange (LME) | BlackRock (BLK.US) | Zomato | Investory na správu kapitálu | Commitments of Traders (COT) | Aktivita na odreagování | Jefferies | Capital Markets | Michal Uma | Akumulace | Ropná firma | Akciové indikátory | Dominika | Akcie ropné firmy | Český kapitálový trh | Průchodnost výzev | Stará strategie | Analýza akcií Blue Owl | Ceny v eurozóně | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Dealogic | Hlavní měnové páry | Kellogg | Royal Dutch Shell | Accumulate | FX7 | Obchodovat s prop firmou | Kurz čínské měny | Německý kancléř | BAT | Závislost | Fáze obchodní dohody | First Solar Inc | Burza Coinbase | Orgán pro cenné papíry a trhy | Marketingová komunikace | Global macro | Golden Trading LTD | Jak rychle zbohatnout | Best Buy | Americké trhy | Americké statistiky | Market sentiment | Eurozóna | Aerolinky Lufthansa | Aktivní trader | USB.US | Fintree | Investiční společnost Hindenburg | Ropné firmy | Výsledky Amazonu | A-booking | Makroekonomický kalendář | UBI ATM Ltd | Federální dluh | Ztráta vstupního poplatku | Zemědělství | LVS | Živnostenské banky | Obchodování dluhopisů online | Fieldcoin Ltd | Pavel Klema | Thales | Splatnost | Zestátnění společnosti | Trading Point of Financial Instruments UK Limited | Marathon | Vývoj těžby zemního plynu v USA | Solana | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy | Pšenice | Fastenal Company | Vývoj německé ekonomiky | Marshall Gittler | Finančně technologická společnost | Civilní letectví | BLUE OCEAN CAPITAL MANAGEMENT LLC | Forex menové páry | Ministerstvo financí České republiky | Civitas Resources Inc. | První support | Dax index | AlfaOmegaTrhov | Nejpřesnější informace z trhu | OX Capital Markets | XTB Research | Odklad olympijských her | Investice do palladia | Král kryptoměn | Hodnota akcií automobilky | EURGBP | Eurasia | Margrethe Vestagerová | Anthony Scaramucci | Risk Management | Mluvčí MMF | Nákup komodit | Lael Brainardová | FXstreet | Výkonnostní standardy | Confirmo Limited | Velcí hráči | Forward | IPO WeWork | Indonésie | Platební gigant | Analytik | Ceny lithia | Obchodování na pitu | Čisté příjmy prop firmy | USA prezidentské volby | Lyft (LYFT) | Goldenburg Group Ltd | Pokročilý obchodník | Ruská centrální banka | Ochrany kapitálu obchodníka | Next | Poskytnutí kapitálu od prop trading firmy | Společnost Nike | Počet bankrotů | Akcie Verizon Communications | Chorvatsko | TLTRO | Bankovky a mince | Investovat do nemovitostí | Ochrana vašeho kapitálu | Velké technologické firmy | Podnikatelská aktivita | IOER | Umělá inteligence (AI) | Market Wizards | Americká ministryně financí | Sazby beze změny | Brock Pierce | Předpovědi analytiků | Akcie společnosti Micron | Důležité aspekty tradingu | Trader | Hang Seng | VPN | Modernizace přenosových sítí | Monarchie | Hodnota akcií | AAA | Pozastavení obchodování | Swiss Life Select | Doporučení | Profit Target (zisk) | Automatizace pro ehopy | Pozornost trhu | FinWeb | MonetaHawk | Ikona finančního světa | Evropské akciové indexy | AFL-CIO | Aktuální valuace | Dodávky automobilů | Čisté příjmy | Messari | Albánie | Energetická situace | Alibaba a čínská vláda | Tým FXstreet.cz | Směrnice | Václav Pech | Gilead Sciences | Wise | Daily FX | Začít vydělávat peníze | Prop Trading společnosti | Soud EU | Akcie v obranném sektoru | Elektronické peněženky | Saudi Aramco | Statistický úřad | Strategie Kathy Lien | Francouzský prezident | Přijetí bitcoinu | Nejobchodovanější měnový pár | Podnikání | Steve Ballmer | Simon Pegg | Počet bankrotů firem v Japonsku | Podnik | Trh s bydlením | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Crypto-com | Slabé údaje o ekonomice | Technická analýza akcií Blue Owl Capital | Meta Platforms | Emerging markets | Evropské země | Muinmos | Honeywell | Dluhopisový trh | Obchodník s akciemi | Larry Fink | Německé dluhopisy | Foreign currency | Obchodování podle pravidel prop firmy | Uspět v tradingu | Direct market access | Situace na live účtu | Brokerské firmy | Prodeje rodinných domů | Krypto | Bitcoin Mining Investment IC Ltd | Stabilní dividendová politika | MRO | Počasí | Mediální společnosti | Řízení portfolia | Akciové fondy | Co bude | Macromicro.com | Německý index DAX | Kupón | Zájem o akcie | Zveřejnění zpráv | Investice do BTC | The London Crypto Exchange Ltd | AMZN.US | EUR/GBP | Mattel | Opatření | Rostoucí úrokové sazby | Stock Trade | Hlavní indikátor | Nemovitostní fond | Akcie Walgreens Boots Alliance | Oživení ekonomik | IBITT Ltd | B-booking kopírování | Praktiky ze strany prop firmy | Jen Psakiová | Zhodnocení o desítky procent | Obchodujte akcie | Futures na ropu | Vývoj ceny | BKR.US | Oslabování koruny | CAPEX | ABC | Maďarská centrální banka | Generální ředitel Raiffeisenbank | Wealth Management | Trading range | Měny vyspělých zemí | Australský premiér | Rozvojové země | WHO | Šíření nového koronaviru | Motivace | Bitwise | Předpovědi analytiků pro akcie | Obavy ECB | Emise | Volby v Georgii | Nadprůměrný zisk | Barclays | Demo účet | Kybernetická měna | Středoevropský region | Etherea | Berkeley | Proč s tradingem začínáte | Kopírováním vašich obchodů | COIN.US | Čeští investoři | Arlington Asset Investment | Kim Fournais | Mimořádně úspěšný obchodník | Procentuální risk | Fiskální balíček | Jihoafrický rand | Antimonopolní úřad | Nejsilnější ekonomiky světa | Fiskální stimuly | Hodnota Tesly | Investing | Reálná očekávání | Vývoj ceny amerického zemního plynu | CoinDesk | Domácí akcie | Krize důvěry | Finanční zátěž | Kurzová volatilita | News | Bitso | Finanční svět | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Nároky na likviditu | SEC | Koučink | Lululemon Athletica | Oyo Hotels | Currency market | SQ | QUALCOMM Incorporated | Obchodní ZIP strategie | USTR | Rozmach kryptoměn | Evropské indexy | Pozornost obchodníků | MetLife | Historie kávy | Akcie TSMC | Průmyslové podniky | Americký ministr financí | Dopad na sentiment | Bitengen Solutions Limited | Jestřáb | Šance | Home Depot | Employment Cost Index | Výrobní náklady | Investiční magazín | Futures na americké akciové indexy | HFT | Mark Zuckerberg | Hedging | Dodavatelské řetězce | Čínské firmy | Odhady HDP | GSK | Virus | Schwab | Redukce | REIT | Avatar | Možnost reinvestice | Analytické nástroje | Daňové změny | Identifikační číslo | Akcie evropských bank | Match Group | Celkový počet zákazníků | Diverzifikovat portfolio | Evgeny Sorokin | Bankovní vklady | CZK/USD | ONS | Seeking Alpha | Analytik ProfitLevel | Walgreens Boots Alliance | Vývoj těžby ropy kartelu OPEC | Statut | Short equity | Nákup dluhopisů | Provize | Tajné služby | Index PCE | TradingView | OTC market | Obchodování na vlastním účtu | Inflace ve světě | Akcie pražské burzy | U.S. Bancorp | PEP | Obavy z ekonomických dopadů | Dow Jones | Síť X | Šéfka Fedu | Reálné obchodování | Obrovský náskok | Časový horizont | CARA | Realita tradingu | Summit EU | Pokles bitcoinu | Intervence centrální banky | Velké investice | Zvyšování úroků | Cílová cena | USD/CAD | Investiční soutěž | Úrokové sazby | Agilent | Aktivně spravované | Riziko ztráty kapitálu | Expobank CZ | Akcie Ahold Delhaize (AD) | KYC | Blue Owl Capital | Obchodní marže | Sázková kancelář | Akcie bank | Return On Investment | US dolar | Twisto | Roční návratnost | Výběrová kritéria pro firmy | Trading | Bývalá prop firma | CNY | Zisky společnosti | Výše zdanění | Retailový obchodník | Analýza akcií | Vyšetřování | Ruská ekonomika | Súdán | Travelers | Stažení akcií | Litecoin (LTC) | Biden | Index DAX | Obchodovať kryptomeny | Pozice | Budoucnost | CEE | Velkoobchodní tržby | Banky | Ekonomika Hongkongu | Soudní dvůr | Bilance zahraničního obchodu | Výhledy | Infineon Technologies | Bilance | Mycoinbanking | NASDAQ 100 | Peking | Institute for Supply Management (ISM) | IGNIV LTD | Black Friday | Signály z Fedu | Poptávka po plynu | Německé podnikatelské klima | Vzdělávací kurz | Jak trh reaguje | Lennar | Konzervativci | Ray Dalio | Kompenzace | Ocenění | Německé akcie | Samoyedcoin | Fundamentální výhled | Active Invest | Akcie Companhia Siderúrgica Nacional | EOG Resources | Pražský PX | RTX.US | Brookings | Fiskální balík | Microsoft Corp | Igor Vida | Nákup aktiv | MGM Resorts | Kde investovat | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Žlutý kov | Kontrakty na bitcoin | Ceny mědi | Solidní výsledky | NKE | Dna | To nejdůležitější | Commitment of Traders | V4 | Krádež kryptoměn | Investovat peníze | Aktuální situace | Promořenosti populace | TOP dividendové tituly | Mauricius | NextPage Media | Rozhodnutí bankovní rady | Nákup nebo prodej akcií | Adani Green Energy | WELL | Hodnotové investování | Kurz dolaru dnes | Trading Hours | Lockdowny | Stabilní business model | AUD/USD | Nesoulad | Erste Asset Management | Prodeje | Halliburton | Politici | Ženy v investičním světě | Kurz EUR | Elle | Verdikt soudu | Teams | Otevřený drawdown | Rostoucí trendová čára | Aplikace Robinhood | Individuální akcie | MEDAPP UK LTD | Obchodní podmínky | Crypto 247 Exchange Ltd | STMicroelectronics | Akcie výrobce elektromobilů | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Index FTSE 100 | Funkční obchodní strategie | Výrobce elektromobilů | Měnové trhy | Goldman Sachs Asset Management | Dánsko | Purple Technology | Měnový pár | Heritage Coins Fx | PX Pražské burzy | Výhled na rok 2024 | USD za mBTU | Finanční situace | Tempo inflace | Dnešní události | Těžba ropy v Rusku | Emitenti | Air France-KLM | Nové vedení | Forex Expert | Meziroční inflace | FUNDING | Investování | Pracovní trh | MMM | Větší pokles | G7 | xPuls | Celková inflace | Příliv investorů | BlueBay Asset Management | Joe Biden | Obnovení růstu | BitchainCapital Ltd | Inflace ČNB | IRBT | SocialRemit Blockchain Networks Ltd | Paychex | Guvernér ČNB | Kotace | Prezident Federální rezervní banky | Hypoteční banky | Technický výhled | Texas Instruments | Webináře | Abbott | López Obrador | Akcie 2020 | Funding Talent | Netflix | Podílové listy | HDP report | CMI France | KM Finance | DAX30 CFD | CoreLogic | Didi | CAD | Akcie společnosti Palantir (PLTR.US) | Izraelská společnost | Investiční platformy | Výsledky za první pololetí | Úspěch v tradingu | Baird | Úroková míra | Autoprůmysl | Zahraniční měny | B-booking obchodníků | Ultimate Chain | OBDC | Poptávky po dolaru | Cena surovin | Nákladová efektivita | Market Data | Rozpočtové deficity | Novinky | Kontrakt | Fisker | Jak obchodovat opce | Obchodní příležitosti | Odezvy trhu | Indická ekonomika | ESG principy | Robinhood Markets | SEDG | Solana memecoiny | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Mark-to-Market | Kia | Ekonom | NFA | Superpočítač | Cena barelu ropy | USA | Dividendový aristokrat | Vrácené poplatky | Intelligent Cloud | CryptoSvět | Josh Gilbert | WhatsApp | Dark pools | Obchodní válka | Cequence.io | Představitelé Riksbank | Založení účtu | Snížení ekonomické aktivity | Vyšší výnosy | Prodejní pozice | Platba | HangSeng | Bitpoint Ltd | Strategie prop tradingu | Evropská regulace | Index cen domů v USA | Omezení pohybu obyvatelstva | Ropovody | Zákaz binárních opcí | Swingový trading | Příjmy z poplatků za prodej challengí | Deutsche Post | Janet Yellen | ING Groep NV | Světové akciové indexy | Nástroje peněžního trhu | Vývoj kurzu dolaru | Cena Ripple | Zlato | Akcie Microsoftu | IFS | Lenox | Jak vydělat | Focus | AZN | Maďarský index BUX | Býčí trend | Ruské hospodářství | Hewlett Packard Enterprise | Bithumb Europe Ltd | Anheuser-Busch inBev | Vývoj na kapitálových trzích | Hledání podhodnocených akcií | Rizika podnikání | Den výplaty | GOOGL | More Personal Computing | Možnost navyšování účtu | Akcie v roce 2020 | 10leté bondy | Rychlé ekonomické oživení | Analog Devices | Newell Brands Inc | Zastropování cen | Atraktivní příležitosti | Underperform | Zpomalování inflace | Glenmede | Následky krize | Philip Morris | Jozo Perić | Manchester United | RISK-ON | Nasdaq | Bank of Scotland | Decline | Společná evropská měna | Cenovka | Americký ministr obchodu | Výkon obchodní platformy | Private banking | Technická analýza akcií | Společnost Meta | UBI | AbbVie | Bankrot Silicon Valley Bank | mBTU | PMI ve službách | Světová obchodní organizace | Tisková konference FOMC | Potenciální kapitálový růst | Strategy leader | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | Plán amerického prezidenta | Solus Alternative Asset Management | Světová produkce mědi | Holding | FX Swiss | Průměrná cena | Globální investoři | Pips | Kurz BTC | Odhady analytiků | Maďarský index | Ministerstvo práce | CSCO.US | Geopolitické napětí | Index nových objednávek | MiFIR | Index RTS | Sankce na ruskou centrální banku | Bloky | Michal Lukáč | Akcie TUI | Spekulanti | Tudor | Cenový vývoj | Larry Williams | Psychologický efekt | Hike | NYSE: INSW | Dluhopis | Akciová riziková přirážka | Domácí poptávka | Slabé euro | Investování do Tesly | Arcane Research | Nicholas Taleb | ARK Innovation ETF | Vyšší inflace | Vývoj těžby ropy kartelu | CFA | Tržní ocenění | Akcie společnosti Zoom | Rekordní pokles | Crypto Verification Coin Ltd | PLUTUS ABRA FINANCIAL LIMITED | Verizon Communications | Zákon o snížení inflace | Forex Therm | Pražská burza | Práce | Direct market | Fox | Obchodní centra | FIS | FOREX | Údaje o inflaci | Forex Yahoo | Akcie Lyft | Pokles jüanu | Abdalazíz bin Salmán | BCM Begin Capital Markets | Výhled růstu ekonomiky | Herbert Diess | Společnost JPMorgan | Zpomalení hospodářského růstu | Seriózní business | NYSE:NKE | Oblast pro investování | FDX | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | NYSE: OBDC | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Ark Innovation | AMZN | Akcie Blue Owl Capital | Tržní kapitalizace firmy | Černá labuť | 12/10 CRYPTO LTD | Analytik devizového trhu | Schválení spotového ETF | Rivian Automotive | Liou Che | Fundamentální pohled | Frontline | Čínský HDP | Průlom | Dohoda o globální dani | Zájem o bitcoiny | BBBY.US | Efekt na obchodní psychiku | Skandály | Investment | Index německé burzy DAX | Agentura Moody's | Firemní zisk | Dominika Šťovíčková | Zásobníky | Finanční noviny | Globální ekonomický růst | Forex VPS | Business Intelligence | Investování do podílových fondů | Pravidla prop firmy | VIAC | Ředitel Patria Finance | Kontejnerový terminál | Peter Murín | Forex calculator | BCM Begin Capital Markets CY | Rate cut | Britské volby | Novozélandská centrální banka | ETF portfolia | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Zprávy z Německa | Vývoj ceny akcií Meta | Apple Music | Výraznější pokles | Crypto Pro Investment | Zajištění proti inflaci | PetroChina | Home Of Stock FX | IOT | Firemní výsledky | Fidelity International | Sdílené jízdy Ola | Ropný kartel | Globální obchod | Realitní sektor | Obchodní dohody | Investiční záměry | Sudán | OTC | Zadluženost | CSX | ETERNITY PRIME | Odliv prostředků | Bronz | USD/JPY | Obchodník s cennými papíry | IPO Facebooku | Investování žen | Joel Greenblatt | Astrazeneca | Bill Ackman | Počet nezaměstnaných | Hodnocení Číny | RoiCrypto | Lyft (LYFT.US) | Vývoj nových systémů | Obchodování na newyorské burze | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Obchodování Bitcoin | Cash4bitcoin Limited | Společnost Hindenburg Research | Daně z příjmů právnických osob | Manažeři fondů | BFM Business | STP | Fio | Konec protipandemických opatření | Měnový pár EUR/SEK | Kryptoměny | Nekalé praktiky ze strany prop firmy | Forex trading | Změny úrokových sazeb | Low | Manažeři | Portfolio manageři | Crédit Agricole | PT. PROFITFXLEVEL | Držení akcií | Taiwan Semiconductor | Retail Investor Beat | Randy Frederick | Úroveň vzdělání | Sociální síť X | Potenciální riziko pro investory | Obchodování s komoditními futures | LVS.US | Americké firmy | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Star Pacific | Altmarkets | Bilance australského běžného účtu | SmartCollection | Záchranný balík | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Olaf Scholz | Akcie kryptoměnové burzy | Akcie Vodafonu | Václav Holler | INTC | ZM.US | Výrobce elektromobilů Tesla | Trading software | Tržní vývoj | Napětí mezi USA a Čínou | Rychlost | Špatný marketing | Podnikání na kapitálovém trhu | Zničení poptávky | Exchange Cloud Limited | Další pokles | Institut pro fiskální studie (IFS) | J.P. Morgan | Otevřenost | Nový britský premiér | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Funded Trader | Cyprus Securities and Exchange Commission | Divi & Matt Ltd | mBank | Sergej Rjabkov | Kvalitní akcie | Akcie | SECO | Úspěch | KER | CNBC | Stimuly | Retail park | Cudo Ventures Ltd | Jerome Powell | ENPH | Akcie CFMS | Prodej challenge | CME.US | Zpráva amerického ministerstva obchodu | Volby | Kritéria pro firmy | ZCash-Global | Index německé burzy | Evropský průmysl | Investiční byty | Ukazatele | Moving Average | Umělá inteligence | Miliardář | Financovaný obchodník | Umění | Vladimir Putin | Mercatox Ltd | Hindenburg Research | CPI v eurozóně | Online broker | Abenomika | Efektivita nákladů | Disney | CME Group (CME.US) | Nonfarm Payrolls | AML | Vývoj ceny průměrného ojetého vozu v USA | Nathan Anderson | Portu Crypto | Stabilita | Capital Com (UK) Limited | Zloadr | Burzovní zpravodajství | Intervence centrálních bank | Odvětví Prop Tradingu | Země G7 | Vojtěch Benda | Burzovní kalendář | Británie | Celosvětový trh | Měnové manipulace | Výběrová kritéria | Průmyslová výroba v USA | COT | Nemoc COVID-19 | Aplikace Keep | Simulované obchodování | Vývoj jádrové inflace | Americká vláda | ETF tituly | Dopady pandemie | NZD | Content assets | DMA obchodovaní | Koncern | Společnost Gazprom | Overnight | Big Sea Coins | Byznysmeni | Kurz NZD | Čistý dluh | Obchodování s kontrakty | Systém prop firmy | Norfolk | Diamanty | EQT | Currency | Ropné cenové války | Zlepšení nálady | Trader 2.0 | Stephen Poloz | Altria Group | Měnové podmínky | A-bookování | Maloobchodní tržby v eurozóně | Norská koruna | IPO Luckin Coffee | Belgie | Forex se daní | Jak funguje A-booking | Currency trading | Podniky | Tether | Švýcarská měna | Překážky | Odliv prostředků z trhu | ZM | Sentiment trhu | Euro vůči americkému dolaru | Ceny obilí | Analytický tým | Vliv války | Krachy velkých krypto burz | Inflace v USA | Kurz EURUSD | Maržové požadavky | Chování spotřebitelů | NERV | CORN | 2U | Počet nemocných | The Crypto Store Ltd | Enel | Zahraniční forex | RedSeer | Bitmax Crypto Limited | ACY Securities | Očkování | Vývoj bilance australského běžného účtu | Ceny akcie Netflixu | Apexasset
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Burzy krypto derivátů
Burzy kryptoměn
Burzy padají
Burzy po celém světě
Burzy s digitálními měnami
Burzy s virtuálními měnami
Burzy v Evropě
Burzy v Hongkongu
Burzy v Šanghaji
Burzy v USA

Následující klíčová slova

Business as usual
BusinessEurope
Business Insider
Business Intelligence
Business intelligence (BI)
Business model
Business modely
Business Outlook
Business & Professional Women
Business & Professional Women ČR
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené: