Sobota 22. leden 2022 10:33
reklama
BidAskBit
reklama
Purple Trading Hartman
reklama
fpmarkets
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - IBEX 35

img

Evropa se osměluje k růstu, koruna se vydala znovu posilovat

19.01.2022 Americký 10Y výnos si už sáhl na 1,90 a trh vyhlíží dvouprocentní hranici. Že by Fed odstartoval v březnu zvyšování sazeb rovnou větším krokem než jen o standardních 25 bps? Takové spekulace se začínají objevovat a zatápějí tak akciím.
img

Evropské akciové trhy v úterý klesly téměř o 1 %

19.01.2022 Kompozitní index největších společností v regionu Stoxx Europe 600 v úterý klesl o 0,97 % a dosáhl 479,79 bodů. Německý index DAX ztratil 1,01 %, francouzský CAC 40 0,94 % a britský FTSE 100 0,62 %. Španělský IBEX 35 a italský FTSE MIB klesly o 0,65 %, resp. 0,74 %.
img

Evropské akciové trhy zakončily obchodování silným růstem

18.01.2022 Jak ukázala data z Národního statistického úřadu ČLR, vzrostla čínská ekonomika v posledním čtvrtletí roku 2021 ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku o 4 %, tedy nejméně od druhého čtvrtletí roku 2020. Růst HDP ze 4,9 % v předchozím čtvrtletí zpomalil, překonal však prognózy odborníků, kteří očekávali růst o 3,6 %.
img

Evropské akciové trhy čekají na rozhodnutí centrálních bank

16.12.2021 Většina hlavních ukazatelů evropského regionu na konci včerejšího obchodování vzrostla. Například STOXX Europe 600 získal 0,26 %, německý DAX posílil o 0,2 %, francouzský CAC 40 a italský FTSE MIB vzrostly o 0,5 %. Britský ukazatel klesl o 0,6 % a španělský IBEX 35 o 1,1 %.
img

Evropské akcie uzavřely níž

14.12.2021 Britský FTSE 100 ztratil 0,8 %, německý DAX 0,01 %, francouzský CAC 40 0,7 %, španělský IBEX 35 0,5 % a italský FTSE MIB 0,6 %.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Akcie na pražské burze v listopadu posílily o 2,3 pct., letos o 32,1 pct.

01.12.2021 Akcie na pražské burze v listopadu podle indexu PX posílily o 2,3 procenta a v průběhu měsíce si sáhly na nejvyšší úroveň od září 2008. Jednoznačně nejziskovější firmou se staly akcie Moneta Money Bank, které během listopadu přidaly téměř 11 procent, řekl dnes ČTK analytik společnosti Cyrrus Tomáš Pfeiler. Od začátku roku index přidal 32,14 procenta, doplnil analytik Wood & Company Vojtěch Boháč.
img

Méně účinné vakcíny. Trhy znovu v sevření obav z omikronu

30.11.2021 Dnes ráno trhy mohly potěšit indexy nákupních manažerů z Číny, které naznačily rostoucí, respektive zrychlující aktivitu v průmyslu i sektoru služeb. Jenže převážila nervozita kolem omikronu. K aktuálně dominujícímu tématu včera přišly některé povzbudivé zprávy, dnes naopak optimismus investorů zchladil šéf Moderny. Firma sice už přislíbila úpravu své vakcíny proti koronaviru, ale Stephane Bancel nyní dodal, že současné vakcíny budou na novou variantu méně účinné a široká dostupnost vakcín nových si vyžádá měsíce času.
img

Výprodej akcií. Virus nakopl dluhopisy, ruší sázky na Fed a inflaci

26.11.2021 Odpoledne obrat nepřineslo, a tak se Černý pátek v obchodech stává rudým pátkem na trzích. Tématem zůstává strach z nové varianty koronaviru, která se šíří jižní Afrikou a byla odhalena i v Hongkongu. Velká pozornost nyní bude mířit ke zjištěním WHO a jihoafrických vědců ohledně nakažlivosti a odolnosti vůči současným vakcínám, protože vysoký počet mutací ukazuje na větší proměnu viru.
img

Trhy vstřebaly data i Fed, Evropa roste, Amerika stojí

25.11.2021 Včerejšek přinesl indikace, které trhu postupně potvrzují, že má asi pravdu v sázkách na budoucí politiku Fedu. Sází totiž na rychlejší odbourávání QE a růst sazeb a ve prospěch takového vývoje hovoří i slušná makrodata či zprávy od centrálních bankéřů. Zápis z jednání Fedu ukázal, že část bankéřů vyzývala k připravenosti k urychlení normalizace politiky, pokud inflace bude dál růst. Následně vyšla inflační čísla, která nárůst potvrdila.
img

Akcie přerušily pokles a zůstávají opatrné, eurodolar míří dál dolů

24.11.2021 Výnosy na globálních dluhopisových trzích naznačují, že se spekulace na rychlejší odebírání podpory centrálních bank dál neroztáčejí. Dopoledne jdou kratší i delší splatnosti v USA a Německu dolů o 2-3 bazické body. Spolu s tím klesá i tlak na akcie, které však zatím situace nevyužívají k nahrazování ztrát. Investoři zřejmě zůstávají opatrní nejen kvůli měnové politice, ale také vlně koronaviru či energiím, které včera znovu poskočily výš.
img

Nejistota ano, prodejní tlak zatím ne. Evropské akcie beze směru, Amerika se chystá korigovat ztráty

18.11.2021 Asijské trhy dnes klesají. Průběžným závažím jsou obavy z čínského realitního trhu, na který upozornila S&P svým stanoviskem k Evergrande. Přestože firma rozprodává další aktiva, její bankrot je podle ratingové agentury stále vysoce pravděpodobný. V Asii se navíc dostaly pod tlak technologické firmy, které tak doléhají na indexy.
img

Smíšená data evropským akciím směr neukázala, dluhopisům se však daří

15.11.2021 Úvodem týdne stihlo Japonsko zklamat výkonem své ekonomiky za 3Q, když HDP klesl nečekaně výrazně (-0,8 % q/q). Naopak Čína dodala údaje o maloobchodu (+4,9 % y/y) a průmyslové výrobě (+3,5 % y/y), jejichž tempo se oproti minulému měsíci zlepšilo a překonalo odhady. Výkon asijských trhů je převážně pozitivní, ale Evropa znovu sklouzává k nepřesvědčivému vývoji.
img

Amerika míří vzhůru, Evropa dál nerozhodná. Propad důvěry trhy přešly

12.11.2021 Finanční trhy závěrem týdne postrádaly motivaci k větším pohybům. Impulsem se nestala data o spotřebitelské důvěře v USA, třebaže se překvapivě výrazně zhoršila. Inflační očekávání spotřebitelů obsažené ve stejném reportu však od minula příliš nestoupla a zůstala na jednoletém horizontu těsně pod 5 procenty. Na pozitivní straně stojí některé firemní zprávy, kdy trh ocenil plán Johnson&Johnson na rozdělení na 3 firmy nebo výsledky Richemontu. Tématem zůstává inflace a reakce centrálních bank. Riziko tvrdšího postupu však dnes na trzích tolik nerezonovalo.
img

Akcie převážně v plusu, dolar dnes drží zisky

11.11.2021 Dnešní výročí konce první světové války je zároveň svátkem v některých zemích. V USA se neobchodují dluhopisy a nevycházejí nová makrodata. O zprávy se částečně starají firmy svými kvartálními výsledky, přičemž po nich dnes propadl třeba Disney. Debata o inflaci postrádá nové impulsy, ale bude se znovu vracet na scénu.
img

Inflace v USA zřejmě zaútočí na 6 %. Výnosy rostou, akcie jsou opatrné

10.11.2021 Výnosy na hlavních trzích v USA a Evropě mají během listopadu jasně sestupný trend. Není to ovšem nižšími inflačními očekáváními - ta naopak dál stoupají a zájem investorů o inflačně zajištěné dluhopisy je silný. Dnes jsou na programu další důležitá data o inflaci z USA a před nimi dochází na dluhopisech k obratu. Výnosy obracejí nahoru a v americkém případě jsou výš zhruba o 4 bazické body. Menší měrou stoupají také výnosy v Evropě.
img

Razantní ČNB vs pasivní BoE. Koruna dnes výrazně posiluje hlavně k libře

04.11.2021 Čekali jsme výrazné zvýšení domácích úrokových sazeb, ale ČNB překvapila ještě větším, o 1,25 procentního bodu. Centrální banka vyslala silný jestřábí vzkaz podpořený novou prognózou. Inflační tlaky a riziko odpoutávání inflačních očekávání vnímá ČNB tak intenzivně, že s ním hodlá bojovat i na úkor růstu ekonomiky. Představy o budoucí trajektorii sazeb se tak posouvají znovu vzhůru a vypadá to na překročení 3 procent. Výnosy českých dluhopisů poskočily výrazně nahoru.
img

Smíšené obchodování a čekání na Bidenův plán

31.03.2021 Akciové trhy v Evropě jsou na tom dopoledne smíšeně, ale jejich kondice se postupně zlepšuje. Na jihu (FTSE MIB, IBEX 35) vidíme slušný růst, jádro eurozóny (DAX, CAC 40, AEX) je poblíž včerejšího závěru a Londýn klesá o 0,3 pct. Výnosy se drží výš po včerejším nárůstu, dopoledne se však spíše konsolidují. Eurodolar koriguje ztráty a dostává se nad 1,1740.
img

Jak obchodovat akciové indexy

01.03.2021 Primárním účelem akciových indexů je poukazovat na životaschopnost určitých regionů, či odvětví trhu. K tomu jsou ostatně využívány už od roku 1896. Avšak kromě ekonomů, bankéřů, či analytiků, kteří akciových indexů za tímto účelem skutečně využívají, se najdou také jedinci, jenž si spekulováním na vývoj jejich ceny dokáží přijít k potenciálně slušným výdělkům. Pokud vás zajímá jak, pak čtěte dál.
img

Evropské akcie konsolidují s oživením v polovině dne

26.01.2021 Uprostřed obchodního dne se hlavní evropské indexy odrazily a získaly 1%, čímž se vzpamatovaly z pádů posledních dvou dnů, především včerejšího negativního uzavření asijských akciových trhů, kde vede hongkonská burza (-2%). Index DAX, který zaznamenal největší nárůst po 12 hodinách (1.5%), byl následovaný CAC 40 (1%) a IBEX 35 (0,9%).
img

Denné zhrnutie: Nádeje na dosiahnutie stimulov v USA sa obnovili, akciové indexy zaznamenali nárast

03.12.2020 Európske indexy ukončili dnešné obchodovanie nižšie, vďaka zmiešaným údajom PMI a neistote ohľadom brexitu. DAX 30 poklesol o 0,4% a CAC 40 a IBEX 35 poklesli o menej ako 0,2%, zatiaľ čo FTSE 100 aj FTSE MIB skončili mierne vyššie. Údaje spoločnosti Markit PMI ukázali, že ekonomika EÚ v súkromnom sektore sa prvýkrát za päť mesiacov znížila v dôsledku nových obmedzení, ktoré bránia šíreniu pandémie. Pokiaľ ide o brexit, írsky minister zahraničných vecí Simon Coveney uviedol, že existuje veľká šanca, že Británia a EÚ môžu v nasledujúcich dňoch dosiahnuť obchodnú dohodu.
img

Denné zhrnutie: Globálne akcie sa obchodujú zmiešane napriek pozitívnym správam o vakcínach

02.12.2020 Hlavné burzy v Európe ukončili dnešné obchodovanie v zmiešanej nálade, keď DAX 30, CAC 40 a FTSE MIB zaznamenali pokles a FTSE 100 a IBEX 35 zaznamenali nárast. Neistota ohľadom rokovaní o obchodných dohodách po brexite zatienila pozitívne správy o vakcínach proti koronavírusom. Ani lepšie údaje nemeckého maloobchodu za október, ktoré prekonali očakávania, nedokázali zlepšiť sentiment na trhu. Do konca prechodného obdobia zostáva iba 29 dní, pričom obchodné rokovania zostávajú pozastavené vďaka pretrvávajúcim nezhodám týkajúcim sa rybolovu, štátnej pomoci a riešenia sporov. Hlavný vyjednávač EÚ o brexite - Michel Barnier dnes varoval, že nemôže zaručiť, že s Britániou uzavrie obchodnú dohodu do konca roka. „V Londýne pokračujú intenzívne rokovania, ale od dnešného rána stále nie je jasné, či vyjednávači dokážu prekonať medzery v otázkach, ako sú rovnosť podmienok, správa vecí verejných a rybolov,“ uviedol Barnier. Britskí úradníci medzitým povolili pre núdzové použitie vakcíny Pfizer (PFE.US) a nemecké vakcíny BioNTech (BNTX.US) proti COVID-19. Vláda uviedla, že vakcína bude zavedená od budúceho týždňa.
img

Akciové trhy ztrácejí uprostřed zrychlující se pandemie

19.11.2020 Strach z dopadů koronaviru na globální ekonomiku opět zaplavuje mysl investorů a zpomaluje vývoj evropských akciových trhů. Ani pozitivní zprávy o klinických studiích vakcín od AstraZeneca a Oxfordské univerzity, které se připojují k testům Pfizer a Moderna, nebrání evropským akciovým trhům v dalším ztrátám.
img

⏫ Trhy jsou z nové vakcíny radostí bez sebe! ⚕

09.11.2020 Očekávání dlouhých a ponurých lokdownů vrhalo temný stín na vývoj globální ekonomiky. Trhy si od tohoto tématu "odpočinuly" díky amerických prezidentským volbám. Jakmile se však zpravodajské agentury začaly vracet k pandemické realitě, tak byly zveřejněny zprávy o nové vakcíně společností Pfizer a BionTech. Zpráva o vysoké účinnosti vakcíny způsobila euforii jako nečekaný předčasný vánoční dárek. Ne všichni však skáčou radostí do nebes.
C:\fakepath\akcie.png

Evropské akcie zpevnily vlivem oživení průmyslové aktivity

02.11.2020 Evropské akcie dnes zpevnily. Přispělo tomu globální oživení průmyslové aktivity, které v náladě trhu převážilo nad obavami z nárůstu nakažených koronavirem a ze zavádění plošných karantén. Panevropský index STOXX 600 si připsal 1,61 procenta na 347,86 bodu.
img

Španielsko vyhlasuje výnimočný stav z dôvodu prudkého nárastu prípadov COVID-19

26.10.2020 IBEX 35 začal tento týždeň obchodovanie nižšie a nachádza sa okolo úrovne 6 880 bodov. Akcie klesli po tom, čo bol v mnohých krajinách počas víkendu zaznamenaný rekordný počet nových infekcií. V sobotu španielske ministerstvo zdravotníctva hlásilo 20 986 nových prípadov, čo predstavuje najvyšší počet prípadov od začiatku pandémie, po ktorom v nedeľu nasledovalo 19 851 prípadov. Vláda vyhlásila nový výnimočný stav a nariadila celoštátny zákaz vychádzania v snahe obmedziť prudký nárast koronavírusových infekcií a zabrániť zrúteniu základných zdravotníckych služieb. Zákaz vychádzania zostane v platnosti najmenej dva týždne a ďalšie predĺženie bude podľa ústavy vyžadovať súhlas parlamentu. "Čím viac mobility, tým viac infekcií," uviedol predseda vlády Pedro Sánchez, ktorý dúfa, že sa výnimočný stav predĺži až do 9. mája 2021.
img

Pesimismus zaplavuje evropské indexy z důvodu zhoršení důvěry německých spotřebitelů

22.10.2020 Evropské indexy klesly na měsíční minima po zveřejnění indexu důvěry německých spotřebitelů. Podle německého institutu GfK se index spotřebitelské důvěry ve srovnání s listopadem zhoršil z -1.7 bodu na -3.1 bodu v porovnání s předchozím měsícem. Jedná se o větší pokles, než se očekávalo.
img

Denné zhrnutie: Zmiešané obchodovanie na akciových trhoch, americký dolár zostáva silný

22.09.2020 V utorok sa globálne akcie snažili zotaviť zo včerajšieho poklesu. Európske akcie však do konca obchodovania stratili na obrátkach a deň skončili zmiešane. DAX pridal 0,41%, zatiaľ čo FTSE 100 vzrástol o 0,43% - v obidvoch prípadoch ukončili obchodovanie mimo denných maxím. Na druhej strane, CAC 40 uzatvoril deň o 0,40% nižšie, zatiaľ čo IBEX 35 stratil až 0,65%.
img

Hlavní evropské indexy klesají, stahují je dolů sektory cestovního ruchu

18.09.2020 Obavy ze zhoršení druhé vlny koronaviru v Evropě a jejího dopadu na odvětví cestovního ruchu způsobily, že se hlavní evropské indexy propadly, přičemž IBEX 35 je na čele. Španělský index ztratil 7 000 bodů, když v prvních hodinách obchodování klesl těsně nad 1%, zatímco FTSE 100 ztratil půl procentního bodu.
img

Inditex se zotavuje a stoupá na akciovém trhu

16.09.2020 Skupina Inditex, majitel značky Zara a jedna z největších módních distribučních společností na světě, se začíná zotavovat z dopadu Covid-19 opětovným zaznamenáváním zisků ve svém druhém fiskálním čtvrtletí (květen-červenec). Konkrétně se společnosti podařilo dosáhnout zisku 214 milionů eur ve srovnání se ztrátami 409 milionů eur v předchozím čtvrtletí. Inditexu se však nepodařilo uzavřít semestr pozitivně a nashromáždil ztráty 195 milionů eur.
C:\fakepath\akcie-eu.jpg

Evropské akcie po čtvrtečním propadu zpevnily

13.03.2020 Evropské akcie dnes posílily, zotavily se tak mírně z výrazných ztrát, za kterými byly obavy z dopadů koronaviru. Panevropský index STOXX 600 obchodování uzavřel s nárůstem o 1,43 procenta na 299,16 bodu. Ve čtvrtek se index propadl asi o 11,5 procenta a zaznamenal nejprudší pokles v historii.
C:\fakepath\burza.png

Americké akcie kvůli koronaviru klesly nejvíce od roku 1987

13.03.2020 Evropské akcie včera prudce oslabily a jejich hlavní index byl nejníže za téměř čtyři roky. Velmi výrazně klesaly zejména aerolinky. Oznámený zákaz cestování z Evropy do Spojených států totiž prohloubil obavy investorů z negativních dopadů nového typu koronaviru na ekonomiku.
C:\fakepath\FX3.jpg

Evropské akcie kvůli koronaviru rekordně klesly

12.03.2020 Evropské akcie se dnes kvůli nejistotě vyvolané koronavirem prudce propadly. Burzy v Paříži, Miláně a Madridu zaznamenaly nejvyšší propad od svého založení stejně jako panevropský index STOXX 600. Burza v Londýně klesla nejvíce od října 1987, ta frankfurtská od roku 1989. Propad umocnil zákaz cestování z Evropy do Spojených států, který v noci na dnešek oznámil americký prezident Donald Trump. Velmi výrazně klesly zejména aerolinky.
img

Burzovní indexy – 10 nejdůležitějších akciových indexů

01.04.2019 Burzovní index je ukazatel výkonnosti daného trhu. Nejedná se tedy o podkladové aktivum, které byste mohli nakoupit či prodat, ale pouze o statistický údaj. Obecně lze z daného indexu vyčíst mnoho informací o ekonomickém segmentu, ke kterému se index váže.
img

Schůzka FRS stane se významnou událostí tohoto týdne.

29.10.2013 Na Evropských trzích, obchodní dynamika v Pátek byly poněkud odlišná. Indexy periferních zemí klesali. Španělsky IBEX 35 ztratil 1,01%, Italsky FTSE MIB ztratil 1,45%, a ostatní byli ponechané skoro beze změny.
Související klíčová slova: Technická analýza | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Měnová politika | Německo | Pražská burza | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | New York | Spekulace | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dividendy | Ratingové agentury | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Spotřebitelské ceny | Eurodolar | Cenné papíry | Sazby | ADR | Akcie | Akciové fondy | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Bank of England | Bank of Japan | Bazický bod | Bod | Burza | Burzovní index | CBOE | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Demo účet | Diverzifikace | Dolarový index | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trhy | Futures | Fúze | Gap | Index DAX | Index PX | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Klouzavý průměr | Korekce | Kurz | Kurzy měn | MMF | MT4 | MetaTrader | Měnový pár | Měny | NYSE | Nástroj | Obchodník | Opce | Podkladové aktivum | Portfolio | Pozice | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Standard & Poor's 500 | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warranty | Zlato | ČNB | Černý pátek | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Evropa | Index MSCI | Panevropský index | Finanční krize | Cena ropy | FTSE | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Globální ekonomika | Investoři | Fond | Měnový výbor | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Výnosy dluhopisů | Zisk | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Těžba ropy | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Stoxx 600 | Aktuální kurzy | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Makrodata | LYNX | Donald Trump | Burzy | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodní účet | EURUSD | GBPUSD | EURCZK | Aktivum | Delta | Index | Odpor | Volatilní | Akcie dnes | Akcie Erste | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | DAX 30 | Dax index | DJIA | Dolar | Dow Jones index | Ekonomický kalendář | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Exchange | Fondy | Forexu | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční poradenství | ISM | Jak investovat | Kam investovat | Koruna posiluje | Kurzy | Libra | Market | Markets | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Reuters | Ropy | Růst HDP | Sázky | Spekulace na pokles | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švýcarské banky | Trh | Velká Británie | Výprodej | Webináře | WTI | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ZEW | EIA | Ekonomika EU | Index akciového trhu | Měď | PX index | ROCE | Finanční společnosti | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Tržby | QE | Světové ekonomiky | Boháč | Kontrakt | Federální rezervní systém | Burza dnes | Burze | Stock market | Markit | Microsoft | MSCI | Mitsubishi | Destatis | Zvyšování sazeb | Riksbank | HUF/EUR | BMW | Pokles akcií | Stock Exchange | Výnosová křivka | Energie | Panevropský akciový index | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Přehled | DAX (Deutscher Aktienindex) | Moneta Money Bank | Odvětví ropy | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Bankovnictví | Ekonomická aktivita | Index důvěry | Firmy | Standard & Poor's | Inflační tlaky | Akcie v USA | IHS | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Deutsche Börse | Americký akciový index | S&P Global | Globální ekonomiky | Index IBEX | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Walmart | Fibo | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | DAX30 | DAX30 CFD | S&P | Guvernér | Benchmarky | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | PetroChina | Pokles výnosů | Americké indexy | Nejistota | Erste | Unipetrol | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Credit Suisse Group | Obchodování s finančními deriváty | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Index pařížské burzy CAC 40 | Propad akcií | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | General Electric | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Akcie Moneta Money Bank | Firemní výsledky | FTSE MIB | Světové trhy | Investovat do akcií | Výnosy | Měnové stimulace | Měnové stimuly | Indexy PMI | cTrader | Měny&Sazby | ČTK | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Výhled ekonomiky | Inflační čísla | Očekávání | IHS Markit | Akcie firem | Purple Trading | Akcie Kofoly | Tržní kapitalizace společnosti | BBVA | Nasdaq Composite Index | Začátek výsledkové sezóny | Panevropský index STOXX 600 | MSCI World Index | Ochrana před negativním zůstatkem | Maximální finanční páka | Asijské trhy | Wood & Company | Akcie Avastu | Index Russell 2000 | Trhy dnes | OPEC+ | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Portu | Americké dluhopisy | Pokles ceny | Graf indexu | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Profesionální obchodník | Dluhopisové výnosy | Akcie v Evropě | Kompozitní index | Výprodej akcií | MSCI All Country World | FTSE/MIB | Tlak na akcie | Pohyby na trzích | Index spotřebitelské důvěry | Německé akcie | Španělský IBEX | Hodnota indexu | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | CFD DAX | Zvýšení sazeb | Diverzifikace rizika | Zájem investorů | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Americké HDP | Obavy investorů | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Růst cen ropy | CNY | Začít obchodovat | Americké společnosti | Rozhodnutí centrálních bank | NASDAQ 100 | Americká výnosová křivka | Pokles cen | Americké futures | Tomáš Pfeiler | Konglomerát | Nové akcie | Index londýnské burzy | Thyssenkrupp | CFD na akcie | FRS | Dění na trzích | PPF | Denní graf | Nová makrodata | Obchodujte | Hospodářské krize | FTSE 100 Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | Čistý zisk | Prezident Donald Trump | Objem | Obchod | Smíšené obchodování | Inflace v Británii | Inflace v USA | Předseda představenstva | Slušné zisky | Firma | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Hlavní události | BAT | Pfizer | Výrobce léků | Růst cen | Produkty obchodované s finanční pákou | Index DOW | Amazon | Indexy nákupních manažerů | Miliardy | Vyhlídky | Federální rezervní banky | Walt Disney | EET | Aktivita zpracovatelského průmyslu | SMA | Statistika | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Centrální banka USA | Visa | Koruna dnes | Problémy | Total | Prognózy | GBP/EUR | IAG | Společnost IAG | Míra | InterContinental | Úroky | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Regulátoři | Optimismus investorů | xStation5 | Nejziskovější | Disney | Nike | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Koruna posílila | SSE Composite | US100 | Americký index | Ceny dluhopisů | Index pařížské burzy | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Hospodaření | Objem objednávek | Russell 3000 | Daimler | Miliardy eur | Hodnota společnosti | Ifo | Spolkový statistický úřad | Výsledky hospodaření | Poradenství | FTSE Russell | Analytička | Ukazatele | SAP | Koruna sílí | Solidní výsledky | Očekávaný vývoj | Komunikace | Údaje o HDP | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | WhatsApp | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | WHO | Šíření koronaviru | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | SPA35 | Boeing | Úsilí | Obchody | Strach z koronaviru | Pesimismus | BP | Adidas | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | Obchodovanie | Růst sazeb | Valuace | COVID-19 | Obavy z dopadu koronaviru | OIL.WTI | Paul Nolte | Ekonomické aktivity | Šíření onemocnění | Index aktivity | Shortovat | Sestupný trend | Vývoj | Nová data | Michel Barnier | Společnost IHS Markit | Pomoc ekonomice | Index australské akciové burzy | Australské akciové burzy | Zákaz cestování | Prudký pokles | Bright Trading | Dennis Dick | Vysoké ztráty | Další finanční krize | Masový výprodej | Poklesu evropských akcií | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | Milánská burza | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Kingsview Asset Mangement | Nouzový stav | Cestování z Evropy do Spojených států | Strach z hospodářského útlumu | Euro včera | Akcie včera | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Short-selling | Spekulace na pokles cen | Vypůjčené cenné papíry | Index DAX burzy | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Technologičtí giganti | Opatření vlády | Stimuly | Simon Coveney | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Index frankfurtské burzy | Burzy cenných papírů | New York Times | Vedlejší účinky | Akcie Monety | Spotřebitelé | Vyplácet dividendy | Ahold Delhaize | Unilever | Komerční banky | Chuck Schumer | Páka | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Prodejní tlak | Mitch McConnell | Dávky v nezaměstnanosti | Růst | Vyšší výnosy | Potenciál | Allianz | Výhody obchodování | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Práce | Údaje | Pedro Sánchez | ETF portfolio | Activision Blizzard | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | Majitel | Statistiky | Indikace | USD za barel | S&P500 | Debata | Evropské indexy | Air France | Posílení | Joe Biden | Větší pokles | Firemní zprávy | InterContinental Hotels Group | Cestování | 737 MAX | Ryanair | Shell | Růst výnosů | PEPSICO | UNWTO | MSCI World | Světová organizace cestovního ruchu | Dosáhnout zisku | Hugo | Vakcína | Spekulovat | Moderna | Manažeři | GSK | EasyJet | JDE | Fraport | Index akcií | FRA40 | Vakcíny proti koronaviru | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Střední Evropa | Hlavní index frankfurtské burzy | Vysoké valuace | GlaxoSmithKline | Sentiment na trhu | Covid | Technologické firmy | ONS | Situace na trhu práce | Sony | KLM | Úspěchy | Šance | Růst tržeb | Ceny | Obchodní divize | Hugo Boss | Známky oživení | Worldometers | Pandemická situace | Coca-Cola | Inspirace | Zasedání FED | Inditex | Skupina Inditex | Ropa dnes | Pandemie v Evropě | Účinné vakcíny | Biden | Česká republika | Energetický sektor | AEX | Jens Klatt | Nancy Pelosiová | Futures na ropu | Moneta | SAP AG | PFE | RBAG | Pfizer/BioNTech | Pfizer Inc. | Vakcína Pfizer | Vakcína Pfizer/BionTech | PFE.US | Pfizer a BioNTech | Akcie spoločnosti | BNTX | BNTX.US | Tesco | Siemens | Očkování | Burzy v USA | Rio Tinto | Dopad na trhy | Situace na trhu | Akcie MONETA | Philips | Amerika dnes | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | MIB | Akcie Air France-KLM | Air | Dlouhodobý investor | Bidenův plán | Data o inflaci | Graf indexu Nasdaq | Eurodolar dnes | Události tohoto týdne | London Stock Exchange Group | MSCI Inc | Plány | SAIC | Morrisons | Dolar dnes | Varianty koronaviru | SAIC Motor | Analytici JPMorgan | Odvětví | Divize | Varianta delta | Covidová situace | SSE Composite Index | DCC | Ubisoft | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Index Russell | Německý výrobce | Zápis Fedu | Výrobní inflace | Společnosti | Opatření | Evergrande | ANO | Evropský index | Vyšší hodnoty | Úročení | Pozornost | Zboží dlouhodobé spotřeby | Daimler Truck | Společnost | TIM | Omicron | | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Rozšíření | Rostoucí inflace | Základní sazba | Hry
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

IAM INVEST Ltd
IATA
IB
IBA ‎Group
IBAN
IBCE
Iberdrola
Iberoamerikanista
IBEX
Ibex Prime

Následující klíčová slova

IBFX
IBGE
iBillionaire
IBIS InGold
IBITT Ltd
IBKR
IBKR mobile
IBKR webináře
IBM (IBM.US)
IBM.US
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
BidAskBit
Potvrďte prosím... Zavřít