Pondělí 11. prosinec 2023 02:59
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Purple trading AI
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new

Klíčová slova - Čínské akcie

img

🚩 Čínské akcie na ročních minimech

01.12.2023 Čínské výrobní PMI údaje, které dnes zveřejnil Caixin, byly 50,7 oproti prognóze 49,6 a dříve 49,5, ale nedokázaly zvrátit sentiment na čínském akciovém trhu. Zástupci pekingské burzy prý nedávno ovlivňovali majoritní akcionáře čínských společností, aby se svých akcií nezprodávali. A co víc, podle zdrojů agentury Reuters bylo zástupcům třetí největší čínské investiční banky CICC řečeno, aby analytici nezveřejňovali „medvědí názory“ na čínskou ekonomiku a nezveřejňovali obsah, který je v rozporu s vyprávěním vlády. Jak dnes vidíme, trhy čtou takové fámy jako varovný signál.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

16.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

15.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Co sledovat tento týden?

13.11.2023 Ekonomický kalendář na příští týden zahrnuje několik špičkových makroekonomických údajů z největších světových ekonomik. Obchodníkům budou nabídnuty údaje o americkém indexu spotřebitelských cen a maloobchodních tržbách, měsíční zpráva o aktivitě z Číny a také údaje o indexu spotřebitelských cen a zaměstnanosti ze Spojeného království. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte AUD/USD, CHN.cash a EUR/GBP!
img

Je Čína na pokraji stagflace? 🔎

09.11.2023 Ekonomický výhled Číny je v současnosti pod tlakem způsobeným jejím slabým realitním sektorem, kde klesající ceny nemovitostí a poptávka signalizují širší ekonomické problémy. Vzhledem k tomu, že nemovitosti jsou významnou složkou bohatství domácností v Číně, pokles cen bytů způsobil, že se mnozí zdráhali utrácet, což přispívá k ekonomické výkonnosti. Navíc přísná pandemická opatření země měla dlouhodobý dopad na spotřebitelské a obchodní výdaje, přestože byla téměř před rokem zrušena. Kombinace těchto faktorů představuje riziko deflace, kdy ceny neustále klesají a ekonomická stagnace pokračuje, což potenciálně vytváří cyklus snižování výdajů a investic.
img

Ranní shrnutí (09.11.2023)

09.11.2023 Asijsko-pacifické zasedání probíhalo bez jasného směru. Zisky vynikal japonský trh, kde Nikkei 225 vzrostl o 1,50 %, čímž od začátku měsíce dosáhl výnosu přes 6,60 %.
C:\fakepath\Wall Street.jpg

Akcie ve světě letos přes podzimní pokles zpevňují, S&P 500 o deset procent

01.11.2023 Akcie na světových trzích zaznamenaly i v říjnu pokles, od začátku je ale většina akciových trhů stále v plusu. Nejsledovanější americký index S&P 500 si do konce října připsal téměř deset procent, index akcií technologických firem Nasdaq Composite pak 24 procent. Index akcií z eurozóny Euro STOXX 50 se zhodnotil o více než pět procent, vyplývá z burzovních statistik.
C:\fakepath\Cina-ekonomika.jpg

Bloomberg: Čína dává najevo nulovou toleranci k prudkému zpomalení ekonomiky

25.10.2023 Čínský prezident Si Ťin-pching naznačil, že prudké zpomalení ekonomického růstu a přetrvávající deflační rizika vláda nebude tolerovat a učinil řadu neobvyklých politických kroků, aby v druhé největší ekonomice světa podpořil náladu. V rozmezí 24 hodin Čína oznámila zvýšení celkového schodku veřejných financí nejvýše za posledních 30 let, představila balíček státních dluhopisů, který znamená odklon od tradičního modelu růstu, a prezident uskutečnil bezprecedentní cestu do centrální banky, čímž vyslal jasný signál o svém zaměření na ekonomiku, uvedla agentura Bloomberg.
img

Ranní shrnutí (25.10.2023)

25.10.2023 Čínské akcie rostly poté, co Peking přijal důraznější opatření na podporu druhé největší světové ekonomiky, což podpořilo naději, že se krize na trhu může zmírnit.
img

Ranní komentář: Chevron kupuje Hess, levné čínské akcie, americké automobilky a bitcoin na $35 tis.

24.10.2023 Akciové trhy za sebou mají klidný start do nového týdne. Zajímavá situace panovala na bondech, kde výnosy na desetiletých splatnostech nejprve překonaly hranici 5 %, aby následně rychle klesly na 4.85 %. To částečně podrželo akcie a dostalo pod mírný tlak americký dolar. Prudkého růstu se naopak v noci ze včerejška na dnešek dočkal bitcoin, který vyskočil na úroveň 35 tis. dolarů. Dnes pozor na důležité výsledky PMI z Evropy a z USA. Úterý nabídne také několik velmi silných korporátních výsledků, když budou svá čísla reportovat Coca-Cola, Verizon, GE, Microsoft, Alphabet a další.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie jsou navzdory známkám o stabilizaci ekonomiky na letošním minimu

19.10.2023 Akcie na burzách v Číně dnes výrazně oslabily a jejich hlavní index je na letošním minimu. Statistika z tohoto týdne ukázala, že ekonomika se po pandemii covidu-19 zotavuje, důvěra investorů ale zůstává slabá. Prudce dolů zamířily také akcie v Hongkongu.
img

Ranní shrnutí (13.10.2023)

13.10.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování poklesem po vyšší inflaci CPI. S&P 500 se obchodoval o 0,60 % níže a Nasdaq klesl o 0,40 %.
img

Investiční platforma Edward zavádí individuální klientská portfolia

05.10.2023 Nové možnosti pro poradce a větší prostor pro osobní preference klientů. To přináší individuální portfolia, která do své nabídky zavádí investiční platforma Edward. Očekávaná novinka umožní, aby poradci dokázali svým klientům na míru upravit portfolio a vedle preferované míry výnosu a rizika nově zohlednili i klientovy osobní preference. Mezi ně může například patřit zařazení konkrétních regionů, sektorů nebo investic zaměřených na udržitelnost. Někteří klienti se naopak mohou rozhodnout konkrétní typy investic ze svého investičního mixu vyřadit. Platforma zároveň hlídá, aby portfolio zůstalo dostatečně rozložené a v souladu s klientovým rizikovým profilem.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 25.09.2023

25.09.2023 Včerejší týden ukázal poklesový trend. S&P 500 odepsal 2,9 % a nachází se tak na nejslabší úrovni od začátku června. Výkonnost Stoxx Europe 600 dosáhla -1,9 %. VIX s ohledem na výprodeje vystoupal na 17 bodů. Hlavním poklesovým faktorem je zasedání Fedu a jeho politika higher for longer. Investoři se domnívají, že delší období vyšších sazeb mohou firmy již pocítit. Doposud americké firmy nepociťovaly akutní problémy s refinancováním svých dluhů, v roce 2024 se však setkáme se značnou potřebou korporací refinancovat své závazky. Podle našeho názoru zůstávají rizika stále nakloněna směrem dolů.
img

Ranní shrnutí (25.09.2023)

25.09.2023 Asijsko-pacifické trhy vykázaly v úvodní seanci tohoto týdne smíšené výsledky. Japonský index Nikkei 225 byl s nárůstem o 0,85 % hlavním tahounem, zatímco čínské indexy klesly o více než 1,30 %.
C:\fakepath\trader-04092023-31-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.09.2023 1) Ruský prezident Vladimir Putin dnes přivítal v luxusním sanatoriu v letovisku Soči tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana. Očekává se, spolu budou jednat o obnově dohody o vývozu ukrajinského obilí přes Černé moře nebo o situaci na Ukrajině. Tu Rusko před rokem a půl vojensky napadlo.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie za sebou mají nejlepší den za měsíc, daří se realitám

04.09.2023 Čínské akcie za sebou dnes mají díky vládním opatřením na podporu ekonomiky nejlepší den za déle než měsíc. Daří se realitám, akcie jednoho z největších čínských developerů, ztrátové Country Garden, zpevnily téměř o 15 procent.
img

Graf dne - AUDUSD (21.08.2023)

21.08.2023 Australský dolar je dnes jednou z nejhorších měn skupiny G10. AUD se nedaří v návaznosti na rozhodnutí Čínské lidové banky o úrokových sazbách. PBoC oznámila snížení jednoleté zápůjční sazby o 10 bazických bodů na 3,45 % a rozhodla se ponechat pětiletou sazbu beze změny na úrovni 4,20 %. To bylo zklamáním, protože ekonomové doufali, že PBoC rozhodne o snížení jednoletých i pětiletých sazeb o 15 bazických bodů. Tato očekávání byla o víkendu dále podpořena zprávami, podle nichž se představitelé Čínské lidové banky a čínského regulátora finančního trhu setkali s řediteli čínských bank a požádali je, aby v zájmu podpory hospodářského oživení zvýšili úvěrové akce.
img

Ranní shrnutí (21.08.2023)

21.08.2023 Indexy z asijsko-pacifického regionu se během první seance nového týdne obchodovaly smíšeně - Nikkei a Kospi posílily každý o 0,3 %, Nifty 50 přidal 0,2 %, S&P/ASX 200 klesl o 0,3 % a indexy z Číny se obchodovaly až o 1 % níže.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čína kvůli váznoucímu ekonomickému oživení znovu snížila úrokové sazby

21.08.2023 Čínská centrální banka dnes podle očekávání podruhé za tři měsíce snížila jednu ze svých klíčových úrokových sazeb. Chce tak povzbudit váznoucí ekonomické oživení po pandemii covidu-19. Jiné sazby ale ponechala beze změn, což podle agentury Reuters překvapilo investory a vedlo k poklesu čínských akcií.
img

Invesco: Pro USA to bylo „léto dezinflace“

16.08.2023 Index spotřebitelských cen (CPI) v USA dosáhl nižší hodnoty, než se očekávalo, a to 0,2 % meziměsíčně a 3,2 % meziročně (oproti očekávaným 3,3 %). Jádrový CPI, který nezahrnuje ceny potravin a energií, vzrostl o 0,2 % meziměsíčně a o 4,7 % meziročně. I když některé kategorie inflace jsou lepší než jiné, pokrok, kterého bylo dosaženo, je významný a velmi vítaný.
C:\fakepath\cina-14082023.png

Čína jako časovaná bomba

14.08.2023 Příští černá labuť by mohla přiletět druhé největší světové ekonomiky, která svým přebujelým a předluženým realitním sektorem nahání strach. Zdá se, že problémy spojované s gigantem Evergrande zkrachovalého na konci roku 2021, se čínským plánovačům nedaří uhasit, ale spíše je odsouvají a nabalují na sebe.
C:\fakepath\Nikkei.jpg

Japonské akcie za sebou mají nejprudší jednodenní pokles od prosince

02.08.2023 Japonské akcie dnes výrazně oslabily a mají za sebou nejprudší jednodenní pokles od loňského prosince. Trh reagoval na snížení ratingu Spojených států. Oslabily také akcie v Číně, kde investoři vybírali zisky. Peking totiž dosud nepřijal konkrétní a důrazná opatření na podporu ekonomiky, a tak nedávný růst čínských akciových trhů polevuje.
img

Morning wrap (24.07.2023)

24.07.2023 Asijsko-pacifické indexy se během pondělní obchodní seance obchodovaly převážně na nižší úrovni. Japonský Nikkei klesl o 0,1 %, australský S&P/ASX 200 se obchodoval o 0,5 % níže a čínské futures se obchodovaly o 0,8 % níže.
img

Ranní shrnutí (21.07.2023)

21.07.2023 Během pátečního obchodování se asijsko-pacifické indexy obchodovaly převážně níže. Japonský Nikkei ztratil téměř 0,52 %, australský S&P/ASX 200 se obchodoval o 0,20 % níže a čínské futures se obchodovaly o 0,2 % výše.
img

Invesco: Měsíční přehled vývoje na trzích za červen 2023

12.07.2023 Červen byl pro globální akciové trhy převážně pozitivním měsícem, protože ve všech hlavních regionech se trhy odrazily od květnových ztrát. Inflace v Evropě a USA se zmírňuje, přičemž v USA bylo po posledním zasedání Federálního rezervního systému pozastaveno zvyšování úrokových sazeb. Evropská centrální banka a Bank of England budou ve zvyšování sazeb prozatím pokračovat. V Číně přetrvávají obavy kolem post-covidové ekonomiky, ale nezabránily jejím ziskům. Dařilo se i Austrálii, Japonsku a Indii. Trhy s pevným výnosem zůstaly pod tlakem kvůli dalšímu zvyšování úrokových sazeb ze strany některých centrálních bank.
img

Investiční výhled Fidelity International na 3. čtvrtletí 2023: Trhy budou oscilovat mezi odolností a křehkostí

04.07.2023 Vzhledem k tomu, že centrální banky stále zaujímají kvůli přetrvávajícím inflačním tlakům jestřábí postoj, pravděpodobnost měkkého přistání, na rozdíl od některých částí trhu, které se pohybují v překoupeném teritoriu, klesá. Vzhledem k tomu, že finanční trhy oscilují mezi odolností a křehkostí, měli by investoři zvážit snížení celkové ochoty riskovat a zároveň takticky i strategicky využít podhodnocených příležitostí v rozvíjejících se zemích, uvádí investiční výhled společnosti Fidelity International pro třetí čtvrtletí roku 2023.
img

Čtvrtletní výhled Fidelity International pro Asii: Předbíhání, ale opožděné

28.06.2023 Asie je i nadále světlým bodem v pochmurné globální ekonomice. Hospodářské oživení je však pomalejší, než se očekávalo, a tak investování vyžaduje selektivnější přístup.
img

Americký pre-market 15. 6. 2023: Americký akciový trh po rozhodnutí Fedu prudce klesá

15.06.2023 Futures na americké akciové trhy ve čtvrtek nadále klesaly, protože býčí nálady byly tlumeny jestřábím postojem Federálního rezervního systému a slabými ekonomickými údaji z Číny.
img

Ranné zhrnutie (12.06.2023)

12.06.2023 Indexy z Ázie a Tichomoria sa dnes obchodovali väčšinou vyššie. Nikkei si pripísal 0,6 %, Nifty 50 pridal 0,2 %, zatiaľ čo Kospi sa obchodoval o 0,5 % nižšie. Indexy z Číny sa obchodovali až o 0,5 % vyššie
C:\fakepath\trader-02062023-32-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.06.2023 1) Akcie na burze v Hongkongu dnes vykázaly po těžkém týdnu největší jednodenní zisk za tři měsíce. Hlavní index hongkongských akcií Hang Seng přidal 4,1 procenta na 18 949,94 bodu. Trhům podle agentury Reuters pomohla zpráva, že americký Senát schválil zákon o pozastavení platnosti dluhového stropu Spojených států, a rostoucí naděje, že americká centrální banka (Fed) přeruší cyklus zvyšování úrokových sazeb. Rostly i akcie na pevninské Číně.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Analýza: Světové akcie letos převážně rostly, nejvíce zářily technologické firmy

02.06.2023 Světové akcie letos do konce května převážně rostly, nejvíce se dařilo technologickým společnostem. Německé a japonské indexy se dostaly na rekordní hodnoty. Naopak pokles zaznamenaly britské a čínské akcie. Vyplývá to z analýzy společnosti Portu.
img

Grandiózní oživení čínské ekonomiky se nekoná

31.05.2023 „Čínská ekonomika již má své dno za sebou, ale její další růst bude pravděpodobně zatížen strukturálními faktory, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Akciím evropských firem zaměřených na luxus se mimořádně daří, z důvodu oživení čínské ekonomiky. Kvůli rostoucímu geopolitickému napětí jsou lepším způsobem, jak se vézt na růstové vlně Číny, než přímo čínské akcie

15.05.2023 Tyto dny patří na burzách třpytu okázalosti. Ikony luxusu jako švýcarská společnost Richemont, pod jejíž křídla patří třeba značka Cartier, rostou málem do nebes. Zrovna akcie Richemontu v pátek pokořily svůj historický cenový rekord poté, co firma zveřejnila lepší než předpokládané výsledky. Nečekaně výrazně jí svědčí ukončení covidových restrikcí v Číně, k němuž došlo loni koncem roku. Silnější než předpokládaná čínská poptávka zapříčila již dříve pozitivní překvapení při ohlášení výsledků za první letošní čtvrtletí jak v případě společnosti Louis Vuitton Hennessy Moet (LVHM), tak třeba i Prady.
img

Fidelity International: Po SVB se pozornost vrací k inflaci a růstu

09.05.2023 Měsíc plný dramatických titulků a pozornosti upřené na bankovní sektor je za námi a zdá se, že hrozba plnohodnotné finanční krize je prozatím zažehnaná. Náš indikátor napětí v americkém bankovnictví Fidelity je stále zvýšený, ale v posledních týdnech poklesl.
img

Ranné zhrnutie (04.05.2023)

04.05.2023 Hlavné ázijské akciové indexy mierne posilnili napriek včerajšiemu poklesu na Wall Street po rozhodnutí Fedu o úrokových sadzbách. Čínske akcie posilnili, podporené lepšími údajmi o výdavkoch počas prázdnin. CHNComp vzrástol o 1,8 %, HKComp o 1,1 % a CH50 o 1,3 %.
C:\fakepath\investor-02042023.jpg

Michael Burry se omluvil za špatnou radu

02.04.2023 Investor Michael Burry, přezdívaný občas „Big Short“, se omluvil za svou radu z 31. ledna 2023, kterou publikoval na svém twitteru. Zveřejněná zpráva byla lakonická: „Prodej“. Investoři, který ho poslechli, mohou být zklamáni. I přes bankovní krizi (která se zdá být pomalu za námi) se velká korekce na indexech nekonala. Burrymu můžeme přiznat alespoň jistou pokoru, když se za svůj výrok omluvit. To se u investorů až tak často nestává. V každém případě bude Michael Burry další krizi vyhlížet i nadále.
img

Ranní komentář: Alibaba se rozdělí na 6 částí, ceny domů v USA a důvody výplachu na Deutsche

29.03.2023 Akciové trhy si prochází postupnou stabilizací. Výnosy dál rostou a mírného růstu se včera dočkaly i akcie a další riziková aktiva. Včera výrazně rostla hlavně Alibaba, která oznámila, že se hodlá rozdělit na šest samostatných společností, které by mohly být v budoucnu zalistovány na burze. Společně s Alibabou rostly i ostatní čínské akcie. Za pozornost pak stálo i americké makro, v čele s pokračujícím pádem cen nemovitostí. Dnešek mnoho nových fundamentů nepřinese. O sazbách ale bude odpoledne rozhodovat ČNB.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Hodnota světových finančních akcií se po krachu SVB snížila o 465 mld. USD

14.03.2023 Hodnota světových finančních akcií se po krachu Silicon Valley Bank (SVB) a Signature Bank snížila za dva dny o 465 miliard dolarů (přes 11 bilionů Kč). Napsala to dnes agentura Bloomberg, která přitom zohlednila firmy zahrnuté v indexech MSCI World Financials a MSCI EM Financials. Investoři od New Yorku po Japonsko se zbavují akcií finančních institucí.
C:\fakepath\trader-13032023-29-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.03.2023 1) Americké úřady uzavřely newyorskou banku Signature Bank. Rozhodnutí následuje po pátečním uzavření Sillicon Valley Bank, které se stalo největším krachem banky v USA od zhroucení Washington Mutual v roce 2008. Signature Bank měla na konci loňského roku vklady 88,59 miliardy USD a aktiva 110,36 miliardy USD.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Akcie evropských bank kvůli pádu SVB dále oslabují, čínské akcie zpevnily

13.03.2023 Akcie evropských banky vlivem krachu amerických bank Silicon Valley Bank (SVB) a Signature Bank dále oslabují. Posílily naopak čínské akcie, zatímco hlavní index japonských akcií klesl. Futures na americké akcie mírně stoupají. Krátce po 10:30 SEČ bankovní index ukazatele STOXX Europe 600 odepisoval kolem 4,3 procenta. V pátek tento dílčí index odepsal 3,8 procenta.
C:\fakepath\Michael-Burry-02032023.jpg

Michael Burry koupil balík akcií Alibaby, drží ho stále?

02.03.2023 Investorskou legendu Michael Burryho není třeba dlouze představovat. Kdo ho ještě nezná, může shlédnout dokukomedii Sázka na nejistotu (The Big Short) z roku 2015, který se inspiruje zatím nejznámější akcí tohoto investora. Burry patří k velmi netypickým investorům už jen z toho důvodu, že je specialista v neurologii. Investice vnímal jako vedlejší zábavu při práci. Avšak z tohoto náročného koníčka se stal hlavní zdroj jeho obživy. A Burry překonal mnoho profesionálů v oboru.
img

Reserve Bank of New Zealand: Další zvýšení sazeb na obzoru?

21.02.2023 Investoři a obchodníci se soustředí na středeční rozhodnutí o úrokových sazbách novozélandské centrální banky (RBNZ). Tržní analytici očekávají zveřejnění zápisu z jednání Federálního výboru pro volný trh (FOMC), aby zjistili, zda Federální rezervní systém (Fed) plánuje pokračovat v dalším zpřísňování měnové politiky.
C:\fakepath\trader-20022023-37-zm.jpg

Goldman Sachs: Čínské akcie do konce letošního roku stoupnou až o 24 procent

20.02.2023 Čínské akcie do konce letošního roku zpevní díky oživení ekonomiky až o 24 procent, odhadují analytici investiční banky Goldman Sachs. Ve zprávě investorům dnes také uvedli, že čínská ekonomika letos podle jejich odhadu vykáže růst o 5,5 procenta, k čemuž přispěje zejména růst ve druhém pololetí.
img

Americký premarket 20. února: Den prezidentů v USA

20.02.2023 Globální akciové indexy v pondělí klesly v důsledku obav, že Federální rezervní systém udrží sazby vysoko. Naděje na oživení čínské ekonomiky, které vedly k asijskému vzestupu, se během evropské seance rozplynuly. Index Stoxx Europe 600 klesl. Shanghai Composite Index před korekcí výrazně vzrostl.
img

Obchod dne - CHNComp (09.02.2023)

09.02.2023 Čínské akcie se prudce odrazily od nedávných minim, když investoři přivítali zprávu, že agentura Fitch Rating zvýšila své prognózy HDP Číny pro rok 2023 na 5 % z předchozích 4,1 %, a to v souvislosti se zrychlením spotřeby a celkové aktivity poté, co vláda zmírnila omezení COVID. Čínská CDC dnes navíc oznámila, že pravděpodobnost nové vlny infekcí v nadcházejících měsících je relativně nízká. Začátkem týdne čínský prezident Si prohlásil, že Peking bude usilovat o dosažení zlepšení hospodářského provozu a stabilizaci očekávání. Navíc začaly slábnout obavy z vyhrocení geopolitického napětí mezi Čínou a USA. Prezident Biden uvedl, že vztahy s Čínou neutrpěly velký zásah, zatímco americká ministryně financí Yellenová stále plánuje návštěvu Pekingu, nicméně žádné podrobnosti nebyly poskytnuty.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Akcie v Hongkongu zpevnily o 2,4 procenta, jsou na maximu od loňského března

26.01.2023 Akcie na burze v Hongkongu zakončily dnešní obchodování na maximu od loňského jara. Obchodovalo se první den po skončení třídenních oslav lunárního Nového roku a místní akcie doháněly zisky, které mezitím zaznamenaly jiné trhy.
img

Invesco: Trhy vidí pozitivní signály v čínské ekonomice i v inflaci v USA

23.01.2023 Otočili jsme list za „annus horribilis“, kterým byl rok 2022. Začátek roku 2023 byl skvělý, protože akcie a dluhopisy v prvních lednových dvou týdnech celosvětově rostly.
img

Čínské akcie rostou díky optimismu spojeným se znovuotevřením ekonomiky

20.01.2023 Čínské společnosti v posledních dnech výrazně posílily poté, co Peking prohlásil, že to nejhorší v boji proti COVID-19 má za sebou. Naděje na znovuotevření trhu zvýšily v prvních třech lednových týdnech poptávku po čínských akciích. Nákupy čínských aktiv zahraničními investory přesáhly celkový objem z roku 2022:
img

Invesco: Aristotelův seznam – 10 nepravděpodobných, ale možných výsledků pro rok 2023

19.01.2023 Paul Jackson: „Je čas na každoroční seznam nepravděpodobných, ale možných výsledků na trzích, v politice a sportu. Pro rok 2023 zůstávají trhy volatilní, takže seznam překvapení – nápadů vymykajících se konsensu pro rok 2023, které mají alespoň 30% šanci na uskutečnění – se kloní k pozitivním hodnotám.
img

Asijské trhy ve středu vzrostly

11.01.2023 Hlavní asijské indexy zaznamenaly během středeční obchodní seance zisky až o 1,5 %. Jediný index, který uzavřel v záporném pásmu, byl Shenzhen Composite, který ztratil 0,03 %. Ostatní indexy vzrostly. Shanghai Composite vzrostl o 0,2 %, zatímco KOSPI si připsal 0,4 %. Nikkei 225 a S&P/ASX 200 vzrostly o 0,93 % a 0,96 %. Index Hang Seng zaznamenal největší nárůst o 1,4 %.
img

Analýza společnosti Invesco: Šest novoročních předsevzetí pro investory

11.01.2023 Federální rezervní systém (FED) a další centrální banky zpřísňovaly mnohem více než se očekávalo, protože inflace byla mnohem horší, než se předpokládalo.
img

Armageddon nečekejme, na investování je brzy

10.01.2023 Výkon světové ekonomiky v roce 2022 podle všeho poprvé v historii překonal psychologickou hranici 100 bilionů dolarů (odpovídá zhruba 2270 bilionům korun). V letošním roce jí ale hrozí recese.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 9.01.2023

09.01.2023 Během minulého týdne burzy rostly. S&P 500 přidal 1,4 %. Nyní se SPX obchoduje cca 19 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku 2022. Volatilita sice klesla, stále se však nachází nad psychologickou hranicí 20 bodů. Evropské akcie přidaly 4,6 %, což představuje nejlepší vstup do nového roku od 2009. Minulý týden poslala trhy nahoru především makrodata. Zejména inflace v eurozóně a americké payrolls poskytly naději, že by ECB a Fed nemusely utahovat politiky až tak agresivně. Rizika vnímáme nakloněna směrem dolů, jelikož k dosažení 2% inflačního cíle zbývá dlouhá cesta. Zároveň platí, že kurzy akcií dostatečně nereflektují ekonomické zpomalování, ke kterému během letoška dojde. 
img

Akcie v roce 2022: Globalizace na rozcestí

05.01.2023 Rok 2022 vstoupí do historie jako ten, kdy byla ničím neomezovaná globalizace let 1980-2021 brutálně ukončena ruskou invazí na Ukrajinu. Ta jasně ukázala, že se svět řítí vstříc novému světovému řádu a rozděluje se na dva hodnotové systémy. Globální dodavatelské řetězce a technologie teď budou z pudu sebezáchovy izolované v uzavřených systémech. Rozvinutý svět zároveň urychluje zelenou transformaci. Může se tak zdát, že všechny cesty vedou k inflaci. My se na rok 2022 podíváme z geopolitické perspektivy a z perspektivy akciových trhů.
img

Ranní komentář: Čínské akcie prudce rostou, americké techy pokračují v propouštění

05.01.2023 Akciové trhy včera v Evropě i v USA rostly. Výrazného růstu se dočkaly ale hlavně čínské tituly, které dál těží z postupného otevírání čínské ekonomiky a také ze zpráv o možná trochu smířlivějším postoji Pekingu k USA i k domácímu technologickému sektoru. 
img

Ranní komentář: Energie včera nejvíce ztrátovým sektorem, čínské akcie se dál zvedají

04.01.2023 Americké indexy zahájily nový rok mírnou korekcí. Pod tlakem byly hlavně energetické společnosti, které doplácejí na klesající ceny zemního plynu a ropy. Ztrácely ale také technologie v čele s Applem, který včera odepsal více než 3 %. Výrazně pak zaostává i Tesla, která se propadla o 12 %. 
C:\fakepath\trader-30122022-26-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.12.2022 1) Laureát Nobelovy ceny za ekonomii Paul Krugman přirovnal akcie Tesly k bitcoinu a prohlásil, že je nad vodou drží jen víra jejich zapřisáhlých investorů. Opřel se také do zakladatele této automobilky a jednoho z nejbohatších lidí světa Elona Muska. Krugman to napsal ve svém sloupku pro server deníku The New York Times.
C:\fakepath\japonsky jen.jpg

Japonské akcie letos oslabily o téměř desetinu, čínské klesly o více než pětinu

30.12.2022 Japonské akcie letos zaznamenaly první celoroční pokles za čtyři roky. Hlavní index tokijské akciové burzy Nikkei uzavřel poslední letošní obchodování na 26.094,50 bodu. Za celý rok tak ztratil 9,4 procenta. Ještě výraznější celoroční pokles utrpěly čínské akcie. Index CSI 300, který sleduje výkonnost tří set největších akciových titulů na burzách v Šanghaji a Šen-čenu, se za celý rok propadl o 21,6 procenta. To představuje jeho nejhorší celoroční výkon od roku 2019. Informovala o tom agentura Reuters.
img

Graf dne: CHNComp (29.12.2022)

29.12.2022 Čínské akcie čelily v poslední době prodejnímu tlaku, a to kvůli narůstajícímu počtu případů COVID-19 a novým cestovní omezením, která na čínské cestující uvalilo několik zemí, což eskaluje obavy investorů z vyhlídek na hospodářský růst země a potenciálně celosvětová omezení. CHNComp letos klesl o více než 43,0 %, protože čínská aktiva zasáhla hospodářská krize související s Covidem. Kupující však na konci října 2022 zahájili korekci výše a podařilo se jim smazat některé nedávné ztráty. Přesto se býci snaží prolomit nad zónou klíčové rezistence kolem 6700 bodů, což je poznamenáno předchozími cenovými reakcemi, 200 SMA (červená čára) a 23,6 % Fibonacciho retracement sestupné vlny zahájené v únoru 2021. Dokud bude cena sedět pod touto úrovní může být spuštěn další sestupný impuls směrem k nedávným minimům na úrovni 5000 bodů. Na druhou stranu, pokud se kupujícím podaří udržet aktuální dynamiku a prolomit výše zmíněnou rezistenci, pak se pohyb výše může rozšířit směrem k další klíčové rezistenci na 7765 b.
img

Ranné zhrnutie (27.12.2022)

27.12.2022 Americké futures začali dnešné obchodovanie vyššie. US30 a US500 vzrástli každý o viac ako 0,50 %, zatiaľ čo US100 si pripísal 0,65 % .
img

Ranní shrnutí (23.12.2022)

23.12.2022 Americké indexy zakončily včerejší obchodování na nižších úrovních, nicméně dokázaly smazat velkou část prvotních ztrát. S&P 500 klesl o 1,45 %, Dow Jones klesl o 1,05 % a Nasdaq klesl o 2,18 %. Small-cap index Russell 2000 se propadl o 1,29 %.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí o sazbách CBRT, revize HDP USA za 3. čtvrtletí

22.12.2022 Trhy s futures naznačují vyšší otevření dnešní evropské hotovostní seance, přičemž futures na DAX se obchodují přibližně 100 bodů nad včerejším hotovostním závěrem. To přichází po optimistické seanci v Asii, kde čínské akcie posílily díky sektoru nemovitostí. Čínské úřady oznámily nová podpůrná opatření pro realitní společnosti. Kryptoměny se obchodují o něco výše, zatímco drahé kovy se obchodují smíšeně. Ropa si připisuje přibližně 0,2 %.
img

Investičním ternem roku 2023 má být Čína. Pokud tedy zvládne nezřízené promořování, do něhož se nyní nově pouští a které v rámci náhlé otočky nahrazuje drakonické covidové restrikce

13.12.2022 Investoři, kteří se chystají vrátit na akciové trhy, by měli zase o něco více zpozornět. Celosvětová inflace má totiž podle všeho svůj vrchol již za sebou. I když i v roce 2023 setrvá ve výšinách, svůj sestup z maxima několika uplynulých desetiletí již zahájila. Podle odhadu Bloombergu činila v letošním třetím čtvrtletí meziročně 9,8 procenta – což je právě ono maximum za posledních několik dekád –, zatímco v posledních třech měsících letoška to bude nejspíše jen 9,5 procenta. V příštím roce pak 5,3 procenta.
img

CHNComp testuje klíčovou rezistenci

08.12.2022 Čínské akcie prožily dobrou seanci, protože optimismus pramenící ze změny čínské politiky v oblasti Covidu alespoň prozatím zastínil obavy z globální recese. CHNComp se pohybuje poblíž nejvyšších úrovní od konce srpna 2022 poté, co Peking dále uvolňuje omezení týkající se covidu, umožňuje občanům cestovat mezi různými částmi země i bez negativních testů na virus a přestává uzavírat rozsáhlé oblasti. Deset nových opatření vydaných tento týden následovalo po dvaceti opatřeních oznámených v listopadu, kdy čínská vláda čelila silnému tlaku, aby upustila od své přísné politiky nulové tolerance covidu, která silně zatěžuje ekonomiku a vede k občanským nepokojům a demonstracím.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí BoC o sazbách v centru pozornosti

07.12.2022 Averze k riziku na trzích tento týden zjevně zesílila, když americké indexy včera již druhý den po sobě skončily o více než 1 % níže. Špatně si vedly také akcie z asijsko-pacifického regionu. Oznámení o uvolnění omezení Covid v Číně přineslo jen krátkou úlevu a omezilo se především na čínské akcie. Futures na evropské indexy rovněž naznačují mírně nižší otevření hotovostní seance na starém kontinentu. Zdá se, že obavy z recese sílí, když se akciím nedaří a ropa se obchoduje na úrovni nevídané od přelomu let 2021 a 2022.
img

Nálada na Wall Street jako na houpačce. Akcie se vzdávají zisků, dolar redukuje ztráty

29.11.2022 Index S&P 500 se v první polovině dnešní seance snažil zastavit dvoudenní pokles, pozitivní nálada ale v nestabilní seanci rychle vyprchala u něj i dalších dvou hlavních amerických akciových indexů. Vzhůru zamířily čínské akcie obchodované na amerických burzách, kterým mohla pomáhat vyjádření čínských činitelů ohledně uspíšení vakcinace proti Covid 19 mezi čínskými seniory. To je podle expertů klíčový krok směrem k opětovnému otevření druhé největší světové ekonomiky. Na stejných zprávách rostla dnes i ropa, které Čína je jejím největším světovým dovozcem. K rally na ropě nutno přidat rozhovor o možných škrtech v produkci ropné koalice OPEC+, která podle delegátů změní svoje prosincové jednání a virtuální schůzku.
img

Americký pre-market 28. listopadu: Americký akciový trh prudce klesá uprostřed protestů v Číně

28.11.2022 Americké akciové indexy v pondělí klesly v důsledku rostoucích nepokojů v Číně způsobených restrikcemi, které měly negativní dopad na globální trhy. Americký dolar oslabil poté, co se během asijské seance stabilizoval na averzi k riziku. Americké státní dluhopisy vzrostly.
img

Je čas kupovat čínské akcie?

24.11.2022 „Čínské trhy na počátku listopadu započaly výraznou růstovou etapu, po více než roce medvědího trendu na hlavních akciových indexech. Čínské blue-chipové akcie v posledních týdnech rostou výrazně rychlejším tempem, než srovnatelné evropské, nebo americké akcie,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Americký pre-market 22. listopadu: Americký akciový trh ignoruje prohlášení Fedu

22.11.2022 Futures na americké akciové indexy vzrostly, ale vykázaly smíšenou výkonnost. Včera se již přibližovaly současným úrovním, ale býkům se nepodařilo posunout kotace výše.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 21.11.2022

21.11.2022 Během minulého týdne burzy mírně korigovaly. S&P 500 odevzdal 0,7 %. Ve čtvrtek předvedly indexy nejlepší růst od jara 2020. Nyní se SPY obchoduje cca 17 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita se nachází pod hranici 25 bodů. Růst v předchozích týdnech vyvolal inflační čísla. Investoři zapojily část cashe, který drželi na svých portfoliích. Zůstává otázkou, jak nakonec bude Fed reagovat – prohlášení Bullarda naznačuje, že monetární autority nemusí tak rychle přejít k benevolentnější měnové politice.
img

Asijské trhy zakončily úterý smíšeně

15.11.2022 Hlavní asijské indexy se v úterý pohybovaly různými směry, některé zaznamenaly zisk až 3,6 %. Patří k nim Shanghai Composite a Shenzhen Composite, které si připsaly 1,27 %, resp. 1,43 %, a dále index Hang Seng, který získal 3,58 %. Nikkei 225 vzrostl jen o 0,13 %, zatímco S&P/ASX 200 o stejnou hodnotu klesl. KOSPI ztratil 0,08 %.
img

Taiwan Semiconductors získává 11 % po zveřejnění nákupu Berkshire Hathaway 📈

15.11.2022 Investiční společnost Berkshire Hathaway (BRKA.US), kterou vedou Warren Buffett a Charlie Munger, získala 60 milionů akcií největšího tchajwanského výrobce polovodičů Taiwan Semiconductors (TSMC). Hodnota tohoto balíku dosahuje téměř 4,1 miliardy USD. Na této vlně získávají také akcie dalších výrobců čipů včetně společností AMD (AMD.US), Intel (INTC.US) a Nvidia (NVDA.US), které byly letos pod tlakem:
img

Alibaba, Tencent a další čínské akcie rostou

15.11.2022 CHNComp v úterý vzrostl o více než 4,0 % a uzavřel na nejvyšší úrovni za téměř dva měsíce, když oteplení vztahů mezi USA a Čínou po setkání Xi-Biden zastínilo neuspokojivé měsíční údaje o aktivitě druhé největší ekonomiky světa. Představitelé obou zemí během summitu G20 v Indonésii vyzvali ke snížení napětí mezi oběma zeměmi. Čínské akcie navíc rostly navzdory řadě neuspokojivých údajů o domácí ekonomice, které podtrhly údaje o průmyslové výrobě a maloobchodních tržbách, jež v říjnu nesplnily očekávání. Investoři navíc stále očekávají, že Peking zvýší stimulační opatření a zmírní omezení COVID, aby podpořil ekonomiku, která se potýká s problémy.
img

Ranní komentář: Čínské akcie pokračují v růstu, Biden a Xi na G20, Amazon propustí 10 tis. zaměstnanců

15.11.2022 Akciové trhy začaly nový týden mírnou korekcí vysokých zisků z konce minulého týdne. Už dnes ráno se ale situace mění k lepšímu a futures na americké i evropské indexy rostou. Výrazné zisky si pak připisují akcie v Číně, které těží jak z nedávných podpůrných opatření pro čínský realitní trh, tak z jednání mezi americkým a čínským prezidentem na setkání zemí G20. Oba prezidenti se shodli na obnovení spolupráce v několika oblastech a na návštěvě amerického ministra zahraničí, který by do Číny měl přiletět už začátkem příštího roku.
img

Ranné zhrnutie (14.11.2022)

14.11.2022 Indexy z Ázie a Tichomoria sa dnes obchodovali väčšinou nižšie. Nikkei klesol o 1 %, S&P/ASX 200 sa posunul o 0,2 % nižšie, Kospi sa obchodoval o 0,4 % nižšie a Nifty zaznamenal minimálne zmeny. Indexy z Číny sa obchodovali zmiešane.
C:\fakepath\akcie-08112022-uvod.png

Je Alibaba největší Mungerovou chybou?

08.11.2022 Blízký přítel a spolupracovník Warrena Buffetta je sám o sobě investiční legendou. Jako správný investor orientující se na podhodnocené společnosti Charlie Munger nestaví obrovská portfolia, ale zaměřuje se jen na několik hodnot. Jeho současné portfolio jich obsahuje pouze pět: Bank of America, Wells Fargo, Alibaba, U.S. Bancorp a již velmi malou hodnotu POSCO - mimochodem této akcie se z velké části zbavil v třetím letošním čtvrtletí. Jeho obrovskou investicí měla být sázka na akcie Alibaby. Nestalo se tak. Munger polovinu své pozice uzavřel, ale úplně nekapituloval - ještě mu 300 000 kusů zbývá.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 7.11.2022

07.11.2022 Během minulého týdne burzy silně posilovaly. S&P 500 odepsal 3,3 %. Nyní se obchoduje cca 21 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita se dostala těsně pod hranici 25 bodů. Za poklesem stál zejména Fed. Poslední zasedání pohřbilo naděje investorů na holubičí pivot, ke kterému se burziáni až zbožně upínali. Minulý týden platilo, že terminální sazby ve výši 5 % představují určitou kotvu. Nyní je realistické, že se konečná verze úroků v rámci cyklu vyšplhá nad 5 %. O dalším směřování indexů rozhodne inflační dynamika. Dílčí pozitivní zprávou je dění v Číně, to však promlouvá dominantně do vývoje asijských indexů.
C:\fakepath\akcie-04112022.jpg

Akcie v USA posílila zpráva o americkém trhu práce, oslaboval dolar

04.11.2022 Akcie ve Spojených státech se po vydání dnešní zprávy o vývoji amerického trhu práce a komentářích představitelů americké centrální banky (Fed) o tempu zvyšování úrokových sazeb pohybovaly oběma směry. Nakonec ale hlavní indexy obchodování uzavřely se zisky, a přerušily tak čtyřdenní sérii ztrát. Na forexovém trhu oslaboval dolar.
img

Invesco: Globální trhy – co sledovat v listopadu?

04.11.2022 Ekonomika eurozóny vykazuje známky dalšího oslabování a Čína oznámila data, která odhalila složitou cestu k hospodářskému oživení.
img

Ranní shrnutí (04.11.2022)

04.11.2022 Americké indexy včera po propadech FOMC dále klesaly a zakončily další seanci níže. S&P 500 klesl o 1,06 %, Dow Jones se posunul o 0,46 % níže a Nasdaq se propadl o 1,73 %. Russell 2000 klesl o 0,53 %.
img

Zahraniční investoři rychle opouštějí čínské akcie

25.10.2022 Zahraniční investoři se chystají vůbec poprvé v tomto roce začít prodávat čínské akcie, protože obavy z nedostatku podpory z kongresu komunistické strany a obnovení politiky nulového covidu děsí trhy.
img

Americké akciové indexy rostou, investoři čekají na zprávy

25.10.2022 Pondělní makroekonomický kalendář byl bez důležitých zpráv. Podle zpráv IHS Markit jsou indikátory aktivity ve zpracovatelském průmyslu a ve službách pod hodnotou 50 a pod prognózami. To ukazuje na pokles aktivity. Nejvíc utrpěl sektor služeb, jehož index se propadl na 46,6 bodů.
img

Západní trhy setřásají čínský problém, Nasdaq zaostává kvůli výnosům

24.10.2022 Čínské akcie dnes výrazně odnesly zprávy z tamní politické scény a částečně se efekt přenesl i na západní trhy. Ty ale nakonec odolávají docela dobře. Evropské akciové indexy se drží v zeleném; AEX sice minimálně, ale DAX přidává 1,5 procenta a třeba FTSE MIB je nahoře o 2 pct. V zámoří už to není tak slavné, když S&P 500 roste o půl procenta, zatímco Nasdaq zůstává mírně v záporu.
img

Čínské akcie se dnes propadly nejvíce do roku 2008, v důsledku komunistického sjezdu

24.10.2022 Akciové tituly pevninské Číny obchodované na hongkongské burze se dnes propadly o 7,3 procenta. Jedná se o nejhlubší propad příslušného ukazatele – Hang Seng China Enterprise Index – od světové finanční krize roku 2008. Prudce rovněž oslabil hlavní ukazatel hongkongských akciových titulů – Hang Seng –, jenž ztratil 6,4 procenta. Slábnou také čínské akcie obchodované jinde ve světě, třeba v USA.
img

Klíčové asijské indexy ztrácejí v pátek přibližně 1 %

21.10.2022 Klíčové asijské indexy klesly v pátek většinou zhruba o 1 %. Čínský Shanghai Composite vzrostl o 0,5 % a Shenzhen Composite o 0,15 %. Index Hang Seng ztratil 0,19 %, KOSPI klesl o 0,32 %, Nikkei 225 se snížil o 0,38 % a S&P/ASX 200 šel dolů o 0,81 %.
img

Americký pre-market 29. 9. 2022

29.09.2022 Futures na americké akciové indexy ve čtvrtek klesly, protože zásah Bank of England byl zastíněn obavami z inflace a globální ekonomiky. S&P 500 futures klesly o více než 1 %, zatímco NASDAQ futures ztratily 0,8 %. Futures Dow Jones ve čtvrtek ztratily zhruba 0,5 %. Evropské akcie také klesly, zatímco čínské akcie na amerických burzách klesly poté, co index Hang Seng Tech dosáhl svého historického minima.
C:\fakepath\Cina-ekonomika.jpg

Růst spotřebitelských cen v Číně v srpnu překvapivě zpomalil na 2,5 procenta

09.09.2022 Spotřebitelské ceny v Číně se v srpnu meziročně zvýšily o 2,5 procenta. Jejich růst tak zpomalil z 2,7 procenta v červenci, oznámil dnes čínský statistický úřad. Pokles meziroční míry inflace je překvapením pro analytiky, kteří její srpnovou hodnotu odhadovali v průměru na 2,8 procenta. Meziroční růst výrobních cen navíc zpomalil na 2,3 procenta z červencových 4,2 procenta. Dostal se tak na nejnižší úroveň za rok a půl. Za jeho zpomalením stály nižší ceny energií a surovin.
img

Asijské akciové indexy ve středu klesly

07.09.2022 Hlavní asijské akciové indexy skončily ve středu v záporných hodnotách. Index Hang Seng klesl o 1,74 %, zatímco Shanghai Composite klesl o 0,01 %. Nikkei 225 ztratil 0,9 %, S&P/ASX 200 klesl o 1,51 % a KOSPI klesl o 1,62 %. Shenzhen Composite vzrostl o 0,38 %.
img

Ranní shrnutí (22.08.2022)

22.08.2022 Akcie v Asii se na začátku nového týdne obchodují smíšeně – čínské akcie po snížení sazeb PBoC rostou, zatímco indexy z jiných částí asijsko-pacifické oblasti klesají. Jihokorejský Kospi je jedním z nejhorších - ztrácí 1,2%.
C:\fakepath\eurusd-16082022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 16.8.2022

16.08.2022 Akcie ve Spojených státech na začátku týdne dál posilovaly díky růstovým a technologickým titulům, kterým se podařilo zvrátit počáteční ztráty na trhu způsobené obavami z recese po zveřejnění čínských statistik. Na forexovém trhu zpevňoval americký dolar.
img

Graf dne: CHNComp (15.08.2022)

15.08.2022 Čínské akcie dostaly během dnešní seance zásah po zveřejnění dalšího setu slabých ekonomických dat. Údaje o průmyslové výrobě a maloobchodních tržbách zklamaly, což vyvolalo další obavy z globálního ekonomického zpomalení. Čínská lidová banka (PBoC) nečekaně poprvé od ledna snížila klíčovou úrokovou sazbu, aby oživila poptávku po úvěrech na podporu ekonomiky zasažené pandemií COVID. Z technického hlediska byla korekce směrem vzhůru zastavena kolem úrovně 7190 bodů. Index následně opět klesl a prorazil zpět pod rostoucí trendovou čáru. Index později dosáhl krátkodobého supportu v oblasti 6 650 bodů. Pokud by došlo k prolomení na nižší úrovně, může následovat pohyb dolů směrem k dolní limitě formace klínu (aktuálně v oblasti 6 000 bodů).
img

Asijské trhy ve středu výrazně klesly

10.08.2022 Asijské akciové indexy skončily ve středu převážně v záporných hodnotách. Index Hang Seng klesl o 2,38 %. Shanghai Composite a Shenzhen Composite klesly o 0,58 % a 0,18 %. KOSPI ztratil 0,98 %, Nikkei 225 klesl o 0,69 % a S&P/ASX klesl o 0,5 %.
img

Graf dne - CHNComp (08.08.2022)

08.08.2022 Čínský index CHNComp zůstává pod tlakem navzdory skutečnosti, že nedávno zveřejněná data z druhé největší světové ekonomiky byla pozitivní. Nicméně činské akcie mohou zůstat pod tlakem tak dlouho, dokud nebude uvolněno napjetí ve vztahu k Taiwanu. Investoři zůstali v útlumu i po zveřejnění amerických NFP dat, která dala prostor americkému Fedu k dalším jestřábím krokům. Vliv na rozhodnutí americké centrální banky však bude mít i inflace, jejiž míru se dozvíme v tomto týdnu. Nedávná korekce směrem nahoru byla zsatavena kolem 7 190 bodů a index se znovu prolomil pod vzestupnou linii. Index následně dosáhl krátkodobé podpory na 6 650 bodech. Pokud by došlo k prolomení níže, sestupný trend může pokračovat ke spodní úrovni formace klínu (nyní kolem 6 000 bodů).
img

Graf dne: CHNComp (03.08.2022)

03.08.2022 Čínské akciové trhy se již téměř rok a půl obchodují níže. Index CHNComp klesl o 45 % ze svého maxima z února 2021 a nedávná price action nevěstí nic dobrého pro kupce. Krátká korekce směrem nahoru na CHNComp byla zastavena zónou rezistence 7875 bodů na konci června a index pokračoval v poklesu. Cena se dostala pod krátkodobou vzestupnou trendovou linii v důsledku nárůstu čínsko-amerického napětí ohledně Tchaj-wanu. Index později dosáhl krátkodobého supportu v oblasti 6 650 bodů a zda se mu podaří prorazit pod, se teprve uvidí. Pokud prolomí pod touto oblast, může následovat sestupný pohyb směrem k dolní hranici dlouhodobého sestupného kanálu (aktuálně v oblasti 5 900 bodů).
img

Týden na finančních trzích - Akciím i dluhopisům se dařilo

25.07.2022 Přestože nová makroekonomická data byla v průběhu minulého týdne vesměs velmi slabá, např. indexy PMI v eurozóně a USA, a indikující, že se do eurozóny a USA blíží minimálně mírná recese, finančním trhům se minulý týden dařilo. Akcie solidně rostly, když nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zisk 3,2 %. Jediným sledovaným trhem, který zaznamenal nepatrný pokles, byly čínské akcie (CSI 300 -0,2 %), pravděpodobně kvůli tamější splaskávající realitní bublině.
img

Fidelity International: Těžká volba – odvrátit recesi, nebo porazit inflaci?

22.07.2022 Červnový příběh trhu je z oblasti pevných výnosů. Dluhopisy s vysokým výnosem klesly o téměř 7 %, zejména v důsledku širších spreadů. Po většinu letošního roku byly ztráty dluhopisů způsobeny růstem sazeb, přičemž ten se nyní projevuje v úvěrovém riziku, což signalizuje přesun pozornosti od inflace k růstu.
C:\fakepath\trader-15072022-17-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.07.2022 1) Cena zlata tento týden atakovala hranici 1700 dolarů za unci (cca 41.478 Kč) a dostala se tak v dolarovém vyjádření na nejnižší úroveň od začátku letošního roku. V korunovém vyjádření se cena zlata pohybuje na přibližně stejné úrovni jako na počátku roku. ČTK to řekl analytik Golden Gate CZ Pavel Ryba.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie oslabily nejvíce za téměř osm týdnů, hlavně kvůli bankám

15.07.2022 Čínské akcie dnes oslabily nejvíce za téměř osm týdnů. Náladu na trhu pokazily údaje o prudkém poklesu hrubého domácího produktu (HDP) Číny ve druhém čtvrtletí, i když data ukázala i překvapivý nárůst maloobchodního prodeje. Nedařilo se hlavně finančním firmám a developerským společnostem.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.06.2022

20.06.2022 Během minulého týdne burzy citelně oslabily. S&P 500 odepsal 5,8 %, což představuje nevýznamnější týdenní pokles od března 2020. Volatilita zůstává zvýšená (VIX na 31). Klíčovým faktorem je globální utahování měnové politiky – kromě Fedu zvyšovala sazby i BoE a překvapivě i Švýcarská centrální banka. Přestože Powell investory uklidňoval, hrozí, že reálně bude muset Fed udělat více. Tento týden bude bohatý na vyjádření amerických centrálních bankéřů (viz. tabulka).
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Měnové indexy | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Měnové trhy | Binární opce | Spready | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AMEX | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Close | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Durace | ECB | ECOFIN | EFSF | EMA | ESM | European Stability Mechanism | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Fixing | Large Cap | Globální fondy | Hedge fondy | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Forex trader | Forward | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | Hedge | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Odvrácení rizika | Opce | Open | Oscilátor | P/E | PTR | Penzijní fond | Peněžní trh | Pip | Platební bilance | Platforma | Podílový fond | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SNB | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Candlesticks | Swap | Swing | Swing Trading | Swiss | Pokladniční poukázky | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | YTD | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Index CSI300 | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Singapurský dolar | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Ropné zásoby | Investoři | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Hospodářská krize | Rollover | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | Zisk | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Intervence na devizovém trhu | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Hedge fond | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Japonská měna | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | Partners | ForexLive | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Trim Broker | Tomáš Vobořil | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Forexový trader | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | AUDNZD | Raiffeisenbank | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Kasina | Hazardní hry | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Komerční banky | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie O2 | Akcie PayPal | Akcie Philip Morris | Akcie ropy | Akcie Sanofi | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Unipetrolu | Akcie ve světě | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální kurzy měn | Alibaba akcie | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena dolaru | Cena komodit | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy WTI | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | DAX 30 | Denník | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | DJIA | Dnešní kurz | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Drachma | Roman Dvořák | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektřina | Emisní kurz | Emisní povolenky | ETF fondy | Eura | EURGBP | EURHUF | EURCHF | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská měna | Evropská měnová unie | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční služby | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HangSeng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak koupit akcie | Jak nakoupit akcie | EBay | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | Jak zhodnotit peníze | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Krach na burze | Krize v Řecku | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz amerického dolaru | Kurz čínského jüanu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz forintu | Kurz jüanu | Kurz libry | Kurzy | Kurzy akcií | Volná pracovní místa | E15 | Libra | Lira | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měnová krize | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | MSCI index | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup eura | Nejlepší investice | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Ninja Trader | Neuronové sítě | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s nemovitostmi | Ocenění akcií | Odkup akcií | Oslabení měny | OTC trh | Pád akcií | Pád Lehman Brothers | Paládium | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria.cz | PayPal | Pivot | Plus500 | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Reuters | Risk Off | Risk On | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řecká krize | Řecké akcie | Řecké referendum | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Société Générale | Software Pin Bar | SPX | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie binární opce | Strategie forex | Světové burzy | Světové ceny ropy | Světové časy | SWIFT | Swiss Trade | Švýcarská centrální banka | Švýcarské franky | Tapering | TopForex | Trade Brokers | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | US dolar | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | XM | X-Trade | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z Řecka | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | Rozkolísanost trhu | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ING | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Buy | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistý dluh | Diskont | Dluhopisový index | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Ex-dividend | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jeff Bezos | Komunální dluhopisy | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | OIBDA | Overweight | P.A. | P/BV | P/S | Provozní marže | Průměrování | Redukce | REIT | RIC | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | Small caps | Směný kurz | Spotová FX | Strong Sell | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Underweight | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | P/E Ratio | Převis | Primární emise | Repo operace | Běžná likvidita | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Svíčkové grafy (Candlesticks) | Tržby | Zaměstnanost | Bod zlomu | Úvěr | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | eBook | Paul Krugman | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Casino | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezibankovní sazby | Trendový indikátor | Majors | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný trader | Úspěšný investor | Know-how | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Co je CFD | Currency | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Slušný zisk | Software forex | Spread forex | Strategie online | Swing trading strategie | Swingtrading | Swiss forex | Zisk na akcii (EPS - earning per share) | Saxo Capital Markets | FX Analyst | Aramco | Rhodium | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Crédit Agricole CIB | Western Union Business Solutions | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Royal Bank of Scotland | DPA | Intesa Sanpaolo | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Macquarie Capital | PVM Oil Associates | Jackson Hole | KPMG | Institut ZEW | CNOOC | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Tokai Tokyo | Nataxis | Oxford Economics | Mizuho Bank | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Caterpillar | CSI300 | ANZ | CIBC World Markets | FTSEurofirst 300 | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | J.P. Morgan Asset Management | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | Nová Čína | ANZ Bank | TD Ameritrade | Standard Chartered | PVM | BBC | Agentura DPA | Sója | The Guardian | Sentix index | Oslabení eura | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Bezpečné měny | Short squeeze | Black swan | IG Markets | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Výnosy německých dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Pád burzy | Index pražské burzy | Zero Hedge | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Finanční aktiva | Globální trhy | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Finanční centrum | Evropské banky | Offshore jüan | Onshore jüan | Velcí obchodníci | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Rada ČNB | Earnings | Linie podpory | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Globální akciové trhy | Bezpečnější měny | Panevropský akciový index | Henry Hub | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Klid | Jádrový index | Moneta Money Bank | Odvětví ropy | Volby v USA | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Šéf švýcarské centrální banky | Agentura Reuters | Politické napětí | Kybernetické měny | Bezpečné přístavy | Sázet | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Brokerské domy | IPO akcií | Fidelity International | Golden Gate CZ | US akcie | Svatý grál | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Mezinárodní ratingové agentury | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Britské akcie | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Akcie těžařských společností | Index britských akcií FTSE 100 | Strategy Research | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Západoevropské akcie | Index japonských akcií Nikkei | Akcie v Asii | Japonská burza | Japonský index Nikkei | IHS | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Panika na burze | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Turbulence na finančních trzích | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Vladimir Putin | Finanční metropole | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Algoritmus | Die Welt | Globální ekonomický růst | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Bezpečnější investice | Index IBEX | Akcie britských bank | Britské banky | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Světové centrální banky | Kolísání měn | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Richard Branson | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Bělorusko | Dopady finanční krize | Světové akciové trhy | Index burzy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Likérka Stock | Nejprudší jednodenní pokles | Britský akciový index FTSE 100 | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index AEX | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Rating dlouhodobých závazků | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Volatilita na forexu | Cena mědi | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Dividendová akcie | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Index burzy v Šanghaji | PetroChina | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Index SPX | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Největší banky | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Libra k dolaru | Libra vůči dolaru | Zajištění | Čínské devizové rezervy | Obilniny | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Úvěrové krize | FTSE 100 | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Šéf společnosti | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | E*Trade | Finance Magnates | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nákupní signál | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | National Australia Bank | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Držení akcií | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Devizové obchody | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Spotová volatilita | Non-Farm Payrolls | Trading nastavení | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Dosahovat zisku | Opatřením na podporu ekonomiky | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | General Electric | Bankovní krize | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Firemní výsledky | Technologický trh Nasdaq | Měnové otázky | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | Oslabení jüanu | Odliv zahraničního kapitálu | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Zpomalení čínské ekonomiky | Devalvace čínské měny | Manažeři fondů | Index amerických akcií | S&P Global Ratings | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnové stimulace | Zásoby zemního plynu | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Rizikovější investice | Rizikové investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | ISTAT | Akciové trhy v USA | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Softbank | Institucionální investoři | Čínský statistický úřad | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Index ekonomické aktivity | Orderflow | Kapitálové strategie | Indexy PMI | ExxonMobil | Finanční domy | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Německý Ifo index | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Americký dolar vůči japonskému jenu | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Audi | Politico | Globtrex | IHS Markit | Devizy | Morningstar | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | ex | Akcie firem | Stanley Druckenmiller | Oslabování měny | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | JP Morgan Asset Management | Rhodium Group | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Skupina PPF | Bankovní index | Swiss Life Select | Krize eura | Vstup na burzu | CIBC | Alokace aktiv | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | ČSOB Finanční trhy | JPMorgan Asset Management | UniCredit SpA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Akciové výhledy | Inflace ve světě | Bond Connect | BHS | Globtrex.com | Začátek výsledkové sezóny | Breakout Trader | IBKR | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Akciové společnosti | Coinbase | Veřejně obchodované fondy | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny palladia | Palladium | Obchodování indexů | Trade Financial | Technologie blockchain | Tomáš Mirzajev | Kalendář makroekonomických dat | Průmyslový index Dow Jones | Měnové zajištění | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | LYNX Trading | Rebalancování indexů | ETC | Invesco | Kapitálové výnosy | Nemovitostní fondy | Index S&P/ASX 200 | Akciové obchody | Fincentrum | Index Topix | Panevropský index STOXX 600 | Binance | Kosdaq | NEST | Štěpán Hájek | Robinhood | Estee Lauder | Příznivci kryptoměn | Pokles bitcoinu | MSCI World Index | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Jak fungují akcie | E-book o investování | Dlouhodobé investování | Chuť investovat | Patrik Klempár | Obchodování na trzích | Výkonnost fondů | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | TRON | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Co je kobalt | Kobalt | Investice do kobaltu | Hospodářské výsledky firem | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složený úrok | Akcie Avastu | Vstup Avastu na burzu | Obchodování Futures | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Index českého investora | CII750 | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Developed markets | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Objem obchodů na burzách | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Wood Mackenzie | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Podíl dolaru | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Profesionální investoři | Podniky | Odpovědné investování | Evropské akciové trhy | Akcie na burze v Šanghaji | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | Long signál | Nejnovější statistika | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Ekonomická setkání | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Diverzifikovaná portfolia | Obchodní analýza | Objem obchodování | Hodnota čínských akcií | Šanghajský akciový index | Japonský akciový index | Japonský akciový index TOPIX | First Shanghai Securities | Čínský akciový trh | CSI 300 | Obchodníci s ropou | Index RTS | Turecké liry | Turecká krize | Pokles ceny | Domácí měna | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | LYNX Pro | ZISIF | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | IPO kalendář | Hlavní akciový index | Czech Fund | Obchodní rozhovory | Pražský index PX | HKD | USMCA | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Spotřebitelská inflace | Akcie na burzách | Akcie v Evropě | Použití finanční páky | Brookings Institution | Globální investoři | Kompozitní index | Úrokový výnos | Srílanská rupie | Julius Baer | Trh s ropou | Výsledky firem | Akciový výhled | Finanční skupina | Směnný kurz jüanu | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Výprodej akcií | Silnější dolar | Investiční chování | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Long obchod | IG | Hodnota amerického dolaru | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Akciové trhy v Asii | Nejznámější kryptoměna | Burzy po celém světě | Sázka na nejistotu | The Big Short | Nervozita na trzích | Oslabování akcií | Daňové úlevy | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Zvyšování úroků | Akcie na rozvíjejících se trzích | Hospodářský vzestup | Růst zisků | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Akciový propad | Steven Mnuchin | Americké podniky | Základní úroková sazba | Odhady světových akciových indexů | Index spotřebitelské důvěry | Šanghajský akciový trh | Index šanghajské akciové burzy | Obchodované fondy | Fondy ETF | Denní objem obchodů | Investování za vypůjčené peníze | François Villeroy de Galhau | Pojištění vkladů | Ceny kryptoměn | Globální index | Index hongkongské burzy | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Nemovitostní trh | Platforma pro obchodování | WEF | Obchodovat s akciemi | Petr Tmej | Zpomalení světové ekonomiky | Obchodování na burzách | Australské akcie | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | ETF portfolia | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní jednání | RSI indikátor | Velké riziko | Super obchod | Odložení brexitu | Nakoupit akcie | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Mezinárodní investoři | Vysoký výnos | Burzovní debut | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Světové finanční trhy | Vysoké zhodnocení | Market alert | Norská centrální banka | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | USTR | Inflace v ČR | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Burzovní ukazatel | Index Athex Composite | Ropovod | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Ekonomická stagnace | Růst americké ekonomiky | Ruský akciový trh | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Nasdaq100 | Akcie Walt Disney | Hodnota firmy | Čínské fondy | Zahraniční investoři | Obchodní aktivity | CNY | Nejznámější kryptoměny | Infineon | Infineon Technologies | AMS | Marek Vaňha | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Tencent Holdings | Hang Seng China Enterprises | Globální HDP | Stav americké ekonomiky | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Dopady obchodní války | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Dolarové sazby | Čínský trh | NATGAS | Prezidentka ECB | Investiční omezení | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Svět investování | Rozhodnutí centrálních bank | Ropné akcie | Obchodní pásmo | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Pokles úroků | Maržové obchodování | Coffee | Asset alokace | Nálada na akciových trzích | Napětí na trzích | Uranové akcie | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Německé HDP | Americké futures | Globální akciové indexy | XTB Research | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | VM Markets | Obavy z recese | Aktuální cena akcií | Konglomerát | Akcie týdne | Indická ekonomika | Bohatí | Investiční kapitál | Kurz české koruny | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | AMZN | Burzovní průvodce | Akcie podniku | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Čeští investoři | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Růst mezd | Kótování | SAB Finance | US500 | Deficit rozpočtu | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | PPF | Kjódó | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Vývoz do USA | Očekávání trhu | Dot plot | Akcie Microsoftu | Novozélandská centrální banka | LPR | Poptávka po ropě | Úpis akcií | Finanční situace | UCITS | Obchodní praktiky | Finanční údaje | Pohonné hmoty v Česku | Snížení daní | iShares | Tuzemské banky | Britská obchodní komora | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Měsíčník finančních trhů | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Makroekonomický výhled | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Edge | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Zkušený trader | Zerohedge | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Cena akcie | Očekávané Earnings | Sestavování portfolia | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Hospodářské krize | McKinsey | Alipay | Ant Financial | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | TOPIX | Prodávat své akcie | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Rozhodnutí americké centrální banky | Propad ceny akcií | Ropný gigant | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Hodnocení ekonomiky | IOT | Hongkong | AEX index | Investice do ropy | Larry Kudlow | Výsledkové zprávy | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Objem | Data z USA | Rijád | Hlavní index burzy | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | CIC | Společnost SAB Finance | Jak začít investovat | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Standardní odchylky | Analýza dat | Statistické údaje | Dlouhodobé dluhopisy | Nobelovy ceny za ekonomii | Robert Shiller | Pojišťovna VIG | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Přijmout euro | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Zdražování pohonných hmot | Akcie Alibaby | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Růst průmyslové výroby | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | List The Wall Street Journal | Slušné zisky | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Potíže s likviditou | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | CPI v eurozóně | Hlavní události | Technické analýzy | Risk-off | Akciový top pick | Top pick | Index MSCI Emerging Markets | Parlamentní volby | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Týdenní zpráva | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Růst cen | Borsa Italiana | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Studie | 4G | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Zavedení digitální daně | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Negativní sentiment | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Fortune | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Philip Lowe | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Rezistenční pásmo | Hongkongské akcie | Domácí měny | INTC | Intel (INTC) | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Čínský průmysl | Walt Disney | 5G | Premarket | Předseda Evropské komise | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | CHNComp | HKComp | KOSP200 | Data o HDP | Velká krize | Financovat | Nákupní manažeři | Konsenzus ekonomů | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Společnost ČEZ | Růst japonské ekonomiky | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | USDIDX | SoftBank Group | Industrial and Commercial Bank of China | ICBC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Čínský vývoz | Americká cla na čínské zboží | Šinzó Abe | Velikost pozice | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Stavebnictví | Federal Open Market Committee | European Central Bank | Klíčový support | Lukáš Lipovský | Dolar vůči japonskému jenu | Zdražování | Ceny zboží | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Sociální sítě | Klíčové problémy | Problémy | Spotřebitelské ceny v Číně | Výzkumný institut | Růstový impuls | Soukromé firmy | Soukromé podniky | NAFTA | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Směřování měnové politiky | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Ranní komentář | Ranní zpráva | Cena za akcii | Konzervativní strana | Válka mezi USA a Čínou | Medvědí vlajka | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Světové obchodní organizace | Konzervativci | GBP/EUR | Celkový zisk | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Yahoo | Moskva | Internetový gigant | United Technologies | Tata Steel | Farmaceutická společnost | FTC | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Amgen | Nissan Motor | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Dieselgate | Zahájení obchodování | Porsche | NN Group | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Vivendi | Jaderné elektrárny | Tendr | Jaderná elektrárna | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Přerušení výroby | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Nejistota kolem brexitu | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Míra inflace v Británii | Geely | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Kupní síla | Automobil | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Fed index | Eurokomisař | FedEx | xStation5 | Akcie v roce 2019 | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Dot-com | Bydlení | Dovozní cla | Americké objednávky | Uber | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Stratég | Propad akciových trhů | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Snižování stavů | Předsevzetí | Inflace v Maďarsku | Tripadvisor | Kraft Heinz | Japonský akciový index Nikkei | Širší index Topix | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | SSE Composite | Index šanghajské burzy | Čínský index CSI300 | Čínská centrální banka (PBOC) | Průmyslové podniky | Peking | AJ Bell | Investiční ředitel | Russ Mould | US100 | Americký index | Wirecard | Organizace Conference Board | Růst hrubého domácího produktu | Obchodní podmínky | Ziskovost | Index londýnské akciové burzy | Cyrrus Tomáš Pfeiler | ETF roku 2020 | Hospodaření | Dublin | Zbrojovky | Ekonomika Velké Británie | Černé labutě | Akciový býčí trh | Bernie Sanders | Klesající trend | Pracovní trh | CFA | Prodej automobilů | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | General Motors (GM) | Míra inflace v eurozóně | Stoupající trend | Washington | Daimler | Micron Technology | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | O2 | Malaysian Airlines | Miliardy eur | Írán | Ministr energetiky | T. Rowe Price | Eric Moffett | Velké trhy | Investoři i analytici | Ministr zahraničí | Čínský HDP | Světová banka (SB) | Období po brexitu | Míra nezaměstnanosti v ČR | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | ProfitLevel | Ifo | Experti | Výhled Fidelity International | Kapitálová přiměřenost | Zemědělství | Výsledky hospodaření | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Ropa typu Brent | Poradenství | Růst globální ekonomiky | Vliv na investice | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Ministr financí Steven Mnuchin | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Podnik | Proinflační | Vývoj měnového páru USD/TRY | Maloobchodní tržby v listopadu | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Bankroty | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Federální vláda | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Velikost ztráty | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Nejnovější statistické údaje | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nižší růst | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Ceny energií | Broker Consulting Index podílových fondů | Zamyšlení | MOEX | Krach | Komunikace | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | General Electric (GE) | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Chudoba | Prezident | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Michal Stupavský, CFA | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Nákaza koronavirem | Nálada v Evropě | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | American Express | Ratingová agentura Fitch | Velcí institucionální investoři | Impérium | Většinový podíl | Nový virus | Virus | Asijské indexy | Index japonských akcií | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | České měny | Nejvýraznější pokles | Meziroční růst | Růst inflace | SARS | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Vysoká inflace | Akcie na burze v Hongkongu | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Lehká ropa WTI | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Lukáš Baloga | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | Akcie v Číně | Čínská vláda | Iris Pangová | S3 Partners | Výrazné ztráty | Alokace investičních portfolií | BP | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Cathay Pacific | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Taleb | Posilování domácí měny | Sazby beze změny | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | Amerika na prvním místě | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Snowflake | IPO Robinhood | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | Průměrná cena | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Mezinárodní finanční instituce | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Spuštění bitcoinů | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Hospodářství Evropské unie | Americká inflace | Růst sazeb | Marek Mora | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Čínské stimuly | Týden na finančních trzích | ChiNext | Obavy z dopadu koronaviru | TWTR | Akcie Twitter | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | E*Trade Financial | Index pro zpracovatelský průmysl | Směřování trhů | Index CSI 300 | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Prada | Údaje z USA | Globální indexy | Prudký propad | Noviny | Akcie na evropských trzích | Střední podniky | Šíření onemocnění | Ekonomické recese | Výroba v Číně | Index aktivity | Největší ztráty | Výhled růstu globální ekonomiky | Šéfka ECB | Commonwealth Bank of Australia | Čínské banky | Caixin/Markit | Průměrná mzda | Americký Fed | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Sestupný trend | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Toyota | Vývoj | Pokles prodeje | HSCEI | Nová data | Šok | Mzda | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Akcie na světových trzích | Změny trendu | Aktuální Price Action | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Čínské exporty | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | WP | Rishi Sunak | Restrikce | Cílování inflace | Povzbuzení ekonomiky | Vývoj na trhu | Index australské akciové burzy | Australské akciové burzy | Zákaz cestování | Technická recese | Prudký pokles | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Akcie včera | Indické akcie | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Počet firemních bankrotů | Charlie Munger | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Opatření vlády | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Průmyslová výroba v Číně | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Armageddon | Desetileté dluhopisy | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | S&P 500 futures | Stimuly | Evropské země | Brusel | TARP | Letectví | Členové bankovní rady | Fiskální politiky | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Největší propad | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Silný pokles | Poměr cen | Šíření viru | Fiskální balíček | Důležitý support | New York Times | Inflace v EU | Anton Siluanov | Obnova ekonomiky | Měnové podmínky | Viceprezident | Spotřebitelé | Objem stimulů | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Politbyro | Nemoc COVID-19 | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Výkon světové ekonomiky | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Tiskové agentury | Prudký pokles cen | Zásobníky | Texas | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Další pokles | Oeystein Olsen | Algoritmy | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Katar | Kongres | Automobilka Volkswagen | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Páka | Fundament | Výrobce letadel | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Citrix | Citrix Systems | Německý akciový index | Spoření | Největší zisk | Dávky v nezaměstnanosti | Tomáš Raputa | Podpůrný balíček | Politická rozhodnutí | Graf dne | České státní dluhopisy | Další růst | Růst | United Airlines | American Airlines | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Biliony | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | České vlády | Automobilový trh | Allianz | Ministryně financí Alena Schillerová | Americký investor | Tempo růstu CPI | CPI ve Španělsku | Rozjednané prodeje domů v USA | Propad HDP | Ceny elektřiny | Karanténa | Rozložení kapitálu | Historické pohyby | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Bulharsko | Inflace zpomaluje | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Ekonomické ukazatele | Izrael | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Globální koronavirová krize | Prudký ekonomický propad | Ekonomický propad | Nigérie | Alžírsko | US2546871060 | Společnost Walt Disney | Walt Disney (DIS) | Akcie Walt Disney (DIS) | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Globální dluhopisový index | Index vládních dluhopisů | Globální index vládních dluhopisů | Index DXY | Výkonnost dolaru | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Války | Schodek | CECEEUR | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Poskytování hypoték | Special Report | Nezaměstnanost v USA | Deficit veřejných financí | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | Společnost Unilever | Vláda USA | Podíl na trhu | FAO | Údaje | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | Mexiko | Thierry Breton | Ropný průmysl | ETF portfolio | Oživení v Číně | Eni | Pojišťovna | Cushing | Opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | Lukáš Vokel | Prezident Vladimir Putin | Poradenské firmy | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Hluboké recese | Big Short | CBS | CDC | Ministři | Ekonomické oživení | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Nadprodukce | Pákistán | Německé automobilky | Snížení produkce | Čínské oživení | Celková inflace | Výpadky | FANG | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Vývoj HDP | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Microsoft Corp | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Jeffrey Halley | Remdesivir | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | Indikace | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Americké makro | Colorado | USD za barel | CFD na futures | Potravinové krize | Rizikové averze | Propad ceny | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Měnový faktor | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Guvernér australské centrální banky | Dílčí index | Nizozemsko | Ceny domů v USA | Premiér Andrej Babiš | CBRT | Reddit | Sociální síť | Debata | Americké zásoby zemního plynu | Surové ropy | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | PMI ve službách | Investiční tituly | Evropské indexy | Institut GfK | Posílení | Zoom Video Communications | Kristina Hooper | Premiéři zemí Evropské unie | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Grayscale | Podpůrná opatření | Lucembursko | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Bitcoin dnes | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Maloobchodní tržby v Německu | Zasedání Evropské centrální banky | Rozhodnutí o sazbách | Shell | Maloobchod | Finanční polštář | Zaměstnanci | Denní pokles | Gilead | Čistá ztráta | Zisk firmy | Akcie padají | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Rally na akciích | Federal Reserve | Poměr PE | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | Turistika | Dlouhodobý trend | MSCI World | Obchodní přebytek | Regulační orgány | Australská ekonomika | Riziko deflace | Deflační tlaky | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Američtí regulátoři | Zveřejněné údaje | Průmyslová výroba v Itálii | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Toyota Motor | Ben Broadbent | Průzkum KPMG | Členské státy | Akcie Nike | NKE | Průmyslová výroba v Evropské unii | Průmyslové kovy | Omezení investic | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | Auta | Indexy v Asii | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Xiaomi | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Recyklace | CL | Spekulovat | Moderna | Experimentální vakcína | Více riskovat | Státní podpora | Advance Auto Parts | Manažeři | Contemporary Amperex Technology | CATL | Nekonvenční měnové politiky | Eli Lilly | LLY | Velký růst | Velikost fondu | Kupci | Aktivity společnosti | Renault | PMI v eurozóně | Josh Frydenberg | Australská vláda | Akcie v Hongkongu | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Realitní společnosti | Komunistická strana | Umělé inteligence | Argentina | Investment management | Inflace v Turecku | Předstihové ukazatele | Kia | Mondelez | JDE | Index akcií | Rizikovější měny | Unie | Setkání lídrů | ČR | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Tempo růstu HDP v USA | Tempo růstu HDP | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Akcie Intel | iShares China Large Cap UCITS ETF | Dlouhodobý výhled | Výrobce aut | Nissan | Průraz | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Akcie České zbrojovky | Záchranný balík | Rozhodnutí FOMC | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Ruské úřady | Nová prognóza | Vedení společnosti | Waymo | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Square | Počet nových žádostí o podporu | Statistiky z trhu práce | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Růst Etherea | Oracle | Mateusz Morawiecki | Rekordní pokles | Rally na ropě | Nikola | ProSiebenSat.1 Media | Index Nasdaq Composite | Americké CPI | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Ropná krize | Vysoké valuace | Parlament dnes | Největší světová ekonomika | Světové indexy | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Pevninská Čína | Arizona | Investice do infrastruktury | Akcie FAANG | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Inflace v Evropské unii | Český investor | Foxconn | Propad cen | Nikola Motor | Výplata | Rostoucí trend | Šance na zisk | Covid | Druhá vlna pandemie | Akciové bubliny | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Dlouhodobá výkonnost | Infekce Covid | Zahraniční kapitál | Banka JP Morgan | Index průmyslové výroby | Restrukturalizace | Druhá vlna | Průzkum Reuters | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Příjmy a výdaje amerických domácností | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | ONS | Objem aktiv | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | International Flavors & Fragrances | Thermo Fisher Scientific | Ukrajinský parlament | Růst čínských akcií | Hlavní index Hang Seng | Známky ekonomického oživení | Hlavní index Nikkei 225 | Šéf banky | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Zasedání MMF | MAM | Ant | Uvolnění ekonomiky | Sony | Marko Kolanovic | Inflační šok | Výrazný propad | Chorvatsko | E.ON | Johnson & Johnson | Abbott Labs | Tolerance rizika | Větší riziko | Zdroj příjmů | Podíl Evropy | KPMG Global Automotive Executive Survey | NEXO | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Šance | SAE | Stellantis | Peugeot | DS | Maserati | Růst tržeb | Šok z koronavirové krize | Investice do robotiky | Twitterové účty | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | American Depositary Receipt | Verizon Communications | Malé zisky | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Společnost Amazon | Zakladatel Amazonu | Společnost XTB | Salesforce.com | MSCI Asia Pacific | Akcie těžařů | Životní úroveň | Progres | Insolvence | Richmondský Fed index | OMV | Konkurenční společnosti | DeFi | Vepřové maso | Pár EUR/USD | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Největší firmy | Propad ekonomiky | Odhad růstu HDP | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Výsledky ISM | Caixin | Ant Group | Výzkumy | Indonésie | Ocelářství | Blue Origin | WeCHat | Zpomalující růst | Inflace v červenci | Hyundai Motor | Možné zisky | Napětí mezi Čínou a USA | Akcie Intel (INTC) | Lepší výsledky | Zpomalování inflace | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Worldometers | Setkání zemí OPEC | Velký propad | Analytik XTB | Pandemická situace | Online nakupování | Pokles tržeb | Virgin Galactic | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Adyen | Růst důvěry | Globální pandemie | Období zvýšené volatility | Airbus Group | Akcie Airbus | Akcie Airbus Group (AIR) | Akcie Airbus Group | Čínská komunistická strana | Zvýšení daní | Coca-Cola | Ruská vláda | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index | Průměrné mzdy | Vývoj průměrné mzdy | Představitelé ECB | Přístup na burzu | Decentralizované finance | Výrobce baterií | SPAC | Tail Risk | Vývoj indexu Nasdaq | Big Tech | Southwest Airlines | Inflace spotřebitelských cen | Odborníci | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Kyriakos Mitsotakis | Transparentnost | Inspirace | Dolarové úrokové sazby | Prezidentské volby v USA | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Universal Music | Akcie NIO | Obchod dne | Bloomberg Intelligence | Cena kávy arabica | Arabica | Americký podnik | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Žádosti o podporu v USA | Diverzifikovat | Investiční prostředí | Plynovody | Východní Asie | Micron | App Store | Biden | Internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Marathon | Pracovní místa | Druhá vlna koronaviru | Pokles spotřebitelských cen | Vinci | Česká republika | Epiq | Průmyslové zakázky | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Data centrální banky | Nová data centrální banky | Data centrální banky USA | Největší centrální banky | Největší centrální banky světa | Centrální banky světa | Zvolení Bidena | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | AEX | Ceny bytů | CPI v USA | iPhone 12 | iPhone | Oživení německé ekonomiky | Walgreens | Masivní propouštění | Akcie Sony | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Akcie TWTR | Platby v kryptoměnách | Defi | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Pokles indexu | Čínská aktiva | ALV | Průměrný český investor | Burzy v Evropě | Moneta | Technologické tituly | SAP AG | CVX | PFE | CSCO | MMM | JNJ | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Podvážení | Očekávané výnosy | Jon Guinness | SolarEdge | Státy Evropské unie | Nasdaq Futures | BIIB | Zynga | ZNGA | Akciové trhy v Austrálii | Vítězství Bidena | Electronic Arts | Sumitomo | Bidenovy plány | MCD | Nové zprávy | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Míra inflace v Číně | Balík akcií | PDD | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Zisky bank | QCOM | MRNA | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Ceny v Japonsku | GPS | Akcie spoločnosti | Představitelé americké centrální banky | Praktické tipy | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Akcie Snowflake | Proražení | Zasedání WEF | INTC.US | AAPL.US | Nio | AQUA | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Futures na DAX | BASF | Vakcinace | Vývoj měnového páru USD/CNY | H&M | BIDU | Očkování | LEN | Zadlužování | NBP | Stabilní příjem | Emise akcií | MGM | Index ChiNext | Kryptoburzy | Lukáš Novotný | Likérka Stock Spirits | Inflace v Polsku | Nálada investorů | Lenovo | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Zlepšení ekonomického výhledu | Burzy v USA | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | PMI ve výrobě | China Unicom | Zvýšení těžby | Počet žádostí o bankrot ve Spojených státech | Epiq AACER | Investice do Alibaby | DOT | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Samsung Electronics | Fiskální situace | Brands | Rio Tinto | Dopad na akcie | JD | Shopify | Zoom Video | ProSiebenSat.1 | Firma Boeing | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Acacia Communications | Nejlepší čínské akcie | Velikost obchodu | MRK | CARA | ACT | WU | Indexy na Wall Street | Jack Ma | Situace na trhu | United Parcel Service | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | PEP | Deliveroo | WallStreetBets | Cnet.com | BlackBerry | Express | Akcie GameStopu | SWKS | Skyworks Solutions | Tržní ceny | Cenové výkyvy | Thermo Fisher | Obchodování na asijských akciových trzích | Vypuknutí pandemie | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | Zpráva o měnové politice | Rozvolnění | Activision | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Dialog | MIB | Zisky akcií | Poslanci Evropského parlamentu | Nákup bitcoinu | UNH | FTX | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Tyson Foods | Iridium | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Den prezidentů | VIV | James Bullard | Předpověď akcií | AIG | Rizika a příležitosti | Rostoucí výnosy | SPWR | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Nová strategie | Manufacturing PMI | Nový kapitál | Celosvětová poptávka | Index Cboe | Cboe VIX | Index Cboe VIX | Sentiment investorů | Tržní rizika | Systémové riziko | Finanční zdraví | Investoři a obchodníci | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Riziková prémie | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Obchodní přebytek Číny | Silný růst | Pandemická opatření | Pandemie covidu-19 | Apple (AAPL.US) | Investice společnosti | Hang Seng Tech | Index Hang Seng Tech | Fidelity | Vývoj ceny palladia v USD | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | TER | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | Společnost Nokia | GameStop akcie | Čínské akcie dnes | Hlavní index CSI 300 | Hodnotové akcie | Ropné futures | Online trading konference | Trading konference | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Vývoj pandemie | IPO Deliveroo | xStation 5 | Discovery | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Výhled Saxo Bank | Martin Pohl | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | Obchodovat CFD | Hotovostní pozice | Paychex | PAYX | WisdomTreePhysical Palladium | VZLB | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB) | Realitní fondy | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Special Purpose Acquisition Company | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ark | Vstupní náklady | AA | Ceny ropy Brent | Emise skleníkových plynů | Zotavování Číny | Očekávané zhodnocení | Intel (INTC.US) | Nezaměstnanost mladých | Centene | Raytheon Technologies | AMD.US | Techy | Vysoká cena | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Rostoucí ceny | Směřování trhu | Objednávky | Objem transakcí | Akcie internetové společnosti | Internetové společnosti | Události tohoto týdne | Verizon | Comcast | Výsledky FAANG | Dluhový strop | Kellogg | Futures na americké indexy | Konsensus trhu | Inflace v České republice | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | Index hongkongských akcií | Meziroční růst cen | Vývoj ceny elektřiny | Pandemie COVID | Analytické fórum | Royal Dutch Shell A | Tuzemská měna | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Byznysmeni | Obavy z inflace | API | Zpřesněné údaje | Oslabení | Meme akcie | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Luckin Coffee | Infrastrukturní plán | Ceny dřeva | První zvýšení sazeb | MNB | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Ruský ministr | Weibo | KOL | Nejbohatší člověk | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | FAST | Největší americká banka | Nůžky bohatství | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Dodávky plynu | XPeng | Prodej | XPEV | Italské HDP | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Hodně peněz | Jednotné měny | Ghana | Shortování | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | McDonald's | iShares Nasdaq | Shares Nasdaq US Biotechnology | iShares Nasdaq US Biotechnology ETF | Biotechnology ETF | 2B70 | iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF | Graf akcie | České dráhy | Michael Burry | Společnost SAB | Didi | Rating Číny | Jak profitovat | CO2 | Pozitivní vliv | Významné zprávy | Vyšší úroveň | Investor Michael Burry | Aristoteles | Malajsie | Thajsko | Nicholas Taleb | Počet nezaměstnaných | Jen-tchien | Kontejnerový terminál | Úvěrový trh | Cenové stability | Technologie | MAN | Protipandemická opatření | Obchodování v Evropě | Údaje Eurostatu | Sazby daně | Nákupní příležitost | Mluvčí společnosti | Eric Rosengren | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Prodej zboží | Vzorec chování | Index českého investora CII750 | UST | TSMC | Cenový rekord | Zvýšení produkce | Didi Global | Včerejší seance | Evropská automobilka Volkswagen | Rada guvernérů | Čínský výrobce | Smartphony | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Americký trh | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Nové tituly | Odvětví | Ostatní kryptoměny | BHP | Načasování | Čínský CHNComp | New Oriental Education & Technology Group | Zhangmen Education | Youdao | Gaotu Techedu | Varianta delta | Největší světová burza | Světová burza | Burza pro kryptoměny | After-market | Boom | Otevřené pozice | Pinpoint Asset Management | Kchen Čche | Spotřebitelský sektor | Firmy podnikající v nemovitostech | Investovanie v Číne | Lyxor China Enterprise HSCEI | iShares MSCI China A UCITS ETF | iShares MSCI China UCITS ETF | Xtrackers FTSE China 50 ETF | Výrobce elektromobilů Tesla | Azure | Nálada mezi německými spotřebiteli | Rekord | Počasí v Brazílii | Současné ceny | Výsledek hlasování | Delta mutace | Bilion | Dodávky čipů | CAR | Guidance | Výprodej akcií v Číně | Korekce na Amazonu | Dopad na sentiment | Růst v Číně | University of Michigan | Štěstí | Kapitálová přiměřenost banky | Dvojité recese | HICP | Vnější prostředí | Chování | Vnímání | Interpretace | Slabost americké ekonomiky | Růst výrobních cen | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Ubisoft | Albemarle Corp | Albemarle | Ceny akcií NIO | Projekce | Futures na železnou rudu | Gary Gensler | VIAC | Čínští regulátoři | Delta varianta | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Drahota | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | SNOW | Snowflake (SNOW) | Akcie Snowflake (SNOW) | Pioneer Natural Resources | Index Russell | Asijské země | Společnost Admirals | Zahraniční společnosti | Home Depot | Prostor pro růst | ARK Innovation ETF | ARK Innovation | Richemont | Medián | SAMR | Americká ministryně financí | Funkční období | Korekce na čínských akciích | ASX | SXXP | Dominion Energy | Agilent | Nedostatek čipů | New Oriental Education | Společnosti | Opatření | Vrcholy | Dna | The Times | Evergrande | China Evergrande | Rychlý růst | ANO | Uhlí | CSRC | Honeywell International Inc. | Analog Devices | Honeywell International | International Business Machines Corporation | Chevron Corporation | CDW | Dow Chemical Company | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Covidové restrikce | Energetika | Ceny surových diamantů | Akcie společnosti Tencent | Konfederace | Solana | Los Angeles | Analytici Goldman Sachs | High-yield | Luxusní značky | Index CHNComp | Čínský index | Čínský index CHNComp | Macau | Macao | Sands China | Akcie Sands China | Regulace kasin | Zásahy čínské vlády | Etherea | Doing Business | Ceny kovů | Developer Evergrande | Znovurozšíření pandemie | Corporate Governance | Akcie čínských společností | Akcie Evergrande | Akciový trh v Hongkongu | Utahování měnových podmínek | Utažení úrokových sazeb | Akcie Nio (NIO) | Kompenzace | Dolar vůči jüanu | MGM Resorts | Zoetis | ZTS | Zoetis Inc | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Paras Anand | Společnost Evergrande | Energetická krize | Odhady růstu | Zvýšení základní úrokové sazby | Globální inflace | Posilování amerického dolaru | Dohoda o globální dani | Automotive | Dosažení dohody | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Schroder ISF Global Energy A Acc | Templeton China A (acc) USD | Zhoršení nálady | Energetické krize | Výrobní ceny v Číně | Příjmy z ropy | Giorgia Meloniová | Poseidon | Složení portfolia | CSX | EQT | Čínské centrální banky | Zdravotnictví | Potenciální výnosnost | Obilí | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | SPX 500 | Zboží dlouhodobé spotřeby | Dodávky z Ruska | Ruský prezident | Meta | Metaverzum | Peněžní prostředky | Vanguard | Goldmani | Metaverse | MANA | Tim Taylor | The Conversable Economist | Meta Platforms | Avis Budget Group | Avis | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Avis Budget | Polygon | MGM Resorts International | SunPower | Fialova vláda | Evergrande Group | Čínský realitní sektor | Royal Caribbean Cruises | Tencent Music Entertainment | TME.US | Indexy pohyb | Globální dodavatelské řetězce | Společnost | Cartier | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Reálné výnosy | NTES | Dopady inflace | Družba | Regulátor trhů | Lockdowny | TIM | Index technologického trhu | Meta Platforms (FB) | Booking Holdings | Booking | Omikron | Omicron | Operace na volném trhu | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Nová varianta omikron | Varianta omikron | Výhled Fidelity | | Honeywell | Grayscale Bitcoin Trust | Vietnam | Postavení na trhu | Míra inflace v Turecku | Dotcom | Fibonacciho retracement | Cykly | Rozšíření | Developeři | Ekonomické ztráty | Liz Trussová | Relativní stabilita | Bidenova administrativa | Ukončení nákupu aktiv | Letadlo | Obchodní tipy | Dluhopisy rozvíjejících se zemí | Banka HSBC | Hráči na trhu | Celosvětový HDP | Logistické společnosti | Sumitomo Mitsui DS Asset Management | Sumitomo Mitsui | Celkový sentiment | China Evergrande Group | Akciový trh v Číně | Šéf regulačního úřadu | Desetileté výnosy | Miliardy USD | Předpokládaný růst | Ocel | Gate | Akcie v roce 2022 | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Big tech | Ceny domů | Průměrná míra inflace | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Hry | Call of Duty | Cena akcií společnosti | Downing Street | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Analytik trhů | Shell Plc | Instituce | Napětí na Ukrajině | Nový týden | Ericsson | Přerušení dodávek ruského plynu | Pár USD/CAD | Akcie automobilek | Electrolux | Závislost na Číně | Spirit Airlines | Akcie společnosti Alibaba | Období zvýšené inflace | Duke Energy | Illumina | Under Armour | Futures na americké akciové indexy | St. Louis | Luxusní zboží | Kabelky | Marathon Oil | MRO | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Války v Evropě | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Filip Kohoutek | China 50 market index | China 50 | Čínské akcie a jejich dělení | A-shares | SZSE | Ping An Insurance | Hong Kong Stock Connect | B-shares | CITIC | N-shares | Depository receipts | H-shares | Ruské invaze na Ukrajinu | Čínský prezident Si Ťin-pching | XTB Jiří Tyleček | Sankce | Sankce vůči Rusku | DNR | LNR | Ruský prezident Vladimir Putin | Ceny zemního plynu v Evropě | Prezident Putin | Bidenova vláda | Moskevská burza | Ruské banky | Green Deal | Přímé intervence | YNDX | Rusko a Ukrajina | MWh | Čínské trhy | Polská centrální banka (NBP) | Zkapalněný zemní plyn | Turecký statistický úřad | Invaze | XTB Štěpán Hájek | Britská banka | Britská banka HSBC | Pokles inflace | Řetězce | CF Industries | Mosaic | Západní sankce | APP | Úrokové platby | Optimistická nálada | Cizoměnový dluh | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | SS&C | Dopady války na Ukrajině | Opatření v Číně | Akcie kybernetické bezpečnosti | CyberArk Software | Cyberark Software Ltd | Cena akcií NIO | Čínští investoři | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně | Ruská burza | Moskevská burza MOEX | Ruský vicepremiér | Covid v Číně | Inflace v Japonsku | Zastavení dodávek | Míra inflace v Polsku | Aktuální inflace | Pohyby trhu | Správa | Ark Innovation | Nejbohatší člověk světa | Dovoz ruské ropy | Rizikovost | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Chytré sankce | Sankce na dovoz ruské ropy | Nákupní aktivita | Situace na akciových trzích | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Occidental | Rozdělení ČEZ | Dow Jones Industrial Average | Největší výnosy | Dollar General | Realitní sektor | CRISPR Therapeutics | CRISPR | CRSP | Nadnárodní firmy | RIOT | Mimořádné zasedání ECB | Mimořádné zasedání | Přijetí | Nike, Inc. | Nové sankce | Snížení inflace | Obchodní instrument | Akcie TSMC | Propuštění | Znehodnocení | Evropské akciové indexy | Cenový strop | Marketingová komunikace | Pokles zisku | Obchodní rozpětí | Hike | Největší kryptoměny | Prime | Akcie internetového prodejce | Poměr P/E | Daň z mimořádných zisků | Neuspokojivé výsledky | Mimořádná daň | Ceny komodit na světových trzích | Výrobci automobilů | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Investiční ředitel společnosti | Udržitelnost | Růst výnosové křivky | Zpřísnění finančních podmínek | Energetické podniky | Thomas Barkin | U.S. Bancorp | 2U | Restrukturalizace dluhu | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Největší vítězství | Zestátnění | Zastropování cen | Akcie Hewlett-Packard | Hoya | Britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | Růst spotřebitelských cen v Číně | Oslabení USD | Fenomén | Zastropování cen energií | TAP | Energetické komodity | Ruské ropy | Den výplaty | Dividends | Tržní události | Keir Starmer | Vienna Insurance Group | Mary Dalyová | Financials | Patrick Harker | Implikace | Ruské embargo | Pozitivní nálada | Macerich | Omezení COVID | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Zákonodárce | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Otevření ekonomiky | Jaderná energie | Duke Energy Corp | Dominion Energy Inc | Matěj Široký | Budování pozice | POSCO | Obrovský výprodej | Komunistické strany | Pokles společnosti | Kapitalistické země | Svobodné podnikání | Walt Disney Co | Stíhačky | Majitel Facebooku | Daně z neočekávaných zisků | Administrativa | Války na Ukrajině | Britský akciový trh | Bali | Společnost TSMC | Taiwan Semiconductor | Andrew McCaffery | Ekosystém | CZ | Mistrovství světa ve fotbale | Mitsui | Polovodiče | Akcie Taiwan Semiconductor | Akcie Taiwan Semiconductors | Akcie Taiwan Semiconductors (TSM.US) | Akcie Taiwan Semiconductor (TSM.US) | Mitsubishi UFJ | Kupovat čínské akcie | Pokles trhů | Lidové bouře | Nepokoje v Číně | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Index cen výrobců | Inflační krize | Akcie farmaceutických společností | Varování | Problémy s dodavatelskými řetězci | Mimořádné daně | Zpětné odkupy | Moët | Hennessy | FED sazby | Inflace v Evropě | Vyjádření představitelů | Marek Malina | Portu Marek Malina | Otevření Číny | Laureát Nobelovy ceny | Čínský regulátor trhu cenných papírů | Baseload | Výprodeje | Prezident Biden | Šíření covidu | AUS200 | Index AUS200 | Znovuotevření Číny | Prodeje bytů | Pershing Square | Bill Ackman | OCI | Alphabet Inc. | Pokračující pokles | Akcie Googlu | Kazuo Ueda | ProSiebenSat.1 Media SE | ProSieben | Alibaba Group Holding Ltd | Média | Scion Asset | Hermes | SVB | Signature Bank | Washington Mutual | Krach SVB | Vklady | Silicon Valley Bank (SVB) | Bank Term Funding Program | Hodnota světových finančních akcií | KBW Regional Banking Index | Hlavní index japonské burzy | Index japonské burzy | Index japonské burzy Nikkei | Invesco Ltd. | Klesající ceny nemovitostí | Europe 600 | Správný odhad bankovní krize | Správný odhad | Odhad bankovní krize | Indexová iluze | Akciový vývoj | Vývoj akcií Alibaby | Vyšší ceny | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Růstové společnosti | Sektor komerčních nemovitostí | Capital Management | BYD | Nové investice | Příznivé ekonomické údaje | Zakladatel | Index agentury Bloomberg | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Ceny hypoték | Rating USA | Společnost Nvidia | Výhledy | Největší jednodenní zisk | Jednodenní zisk | Inflace v Austrálii | Výhled Číny | Vývoj akciového indexu Hang Seng | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | YCC | Program kontroly výnosové křivky | Akcie Stellantis | Společnost Novo Nordisk | Novo | Country Garden Holdings | Country Garden | Časovaná bomba | Akcie Country Garden Holdings | Akcie Country Garden | Vývoj ceny akcie Country Garden Holdings | Vývoj ceny akcie Country Garden | Hubnutí | Ozempic | Edward | Investiční platforma Edward | Platforma Edward | Viktor Hostinský | CHN.cash | Malina | Japonský trh | Nadšení
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | Graf | EUR/USD | Cena | ROCE

Předchozí klíčová slova

Čínská Shanghai Stock Exchange
Čínská společnost
Čínská společnost Bitmain
Čínská státní televize
Čínská telekomunikační společnost
Čínská televize
Čínská továrna
Čínská tragédie
Čínská vláda
Čínská vývozní omezení

Následující klíčová slova

Čínské akcie a jejich dělení
Čínské akcie dnes
Čínské akciové trhy
Čínské automobilové značky
Čínské banky
Čínské bondy
Čínské burzy
Čínské centrální banky
Čínské devizové rezervy
Čínské dluhopisy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Z.com Trade
Finexo
OctaFX
reklama
Fintokei Vánoce
Potvrďte prosím... Zavřít