Pátek 12. srpen 2022 10:14
reklama
Vantage
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Coinfy

Klíčová slova - P/E Ratio

C:\fakepath\PT-CFD-akcie-clanek-uber1-FXstreet-18072022.jpg

TOP 3 nejobchodovanější CFD akcie týdne u Purple Trading

18.07.2022 Informace jsou jednou z nejcennějších komodit. Nikdo vám s naprostou jistotou neřekne, kam která akcie zamíří. Někdy však jen stačí vědět, kde a v jaký okamžik investoři zaujímají nejvíce pozic a pokusit se využít daného volume a případné volatility. Přinášíme vám souhrn 3 nejobchodovanějších akcií v Purple Trading za minulý týden. Co stojí za jejich popularitou a jaký je výhled do budoucna? To vše se dočtete v dnešním článku.
img

TOP 3 nejobchodovanější CFD akcie týdne

15.07.2022 Informace jsou jednou z nejcennějších komodit. Nikdo vám s naprostou jistotou neřekne, kam která akcie zamíří. Někdy však jen stačí vědět, kde a v jaký okamžik investoři zaujímají nejvíce pozic a pokusit se využít daného volume a případné volatility. Přinášíme vám souhrn 3 nejobchodovanějších akcií v Purple Trading za minulý týden. Co stojí za jejich popularitou a jaký je výhled do budoucna? To vše se dočtete v dnešním článku.
img

S propadem Facebooku je pod tlakem i Twitter, trhy jsou vystrašené

04.02.2022 Vlivem poklesu akcií Meta Platforms, která provozuje Facebook a přišla o více než 200 miliard dolarů tržní hodnoty, se dostaly pod tlak i další internetové tituly jako Twitter či Pinterest. Propad akcií vystrašil také trhy.
img

Asijské akcie stále vyčkávají

17.08.2021 Stále více se rozevírají nůžky mezi akciovými trhy USA a Evropy na jedné straně a asijskými na té druhé. Americké akciové indexy Dow Jones a S&P 500 uzavřely pondělní obchodování na nových rekordních maximech. „Náladu na akciovém trhu nadále podpořily například příznivé čtvrtletní výsledky amerických podniků. Zdá se, že zatímco některé akciové trhy dobývají nová maxima, asijské trhy za nimi stále více zaostávají,“ řekl Richard Bechník, investiční analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
C:\fakepath\tesla.png

Tesla mezi velikány

18.11.2020 V pondělí odpoledne vyšla zpráva o Tesle a jejím začlenění do nejprestižnějšího akciového indexu dnešní doby - S&P 500. Oficiálně bude Tesla zařazena do indexu 21. prosince a její podíl v něm bude přibližně 1 %. Nebylo žádným překvapením, že akcie Tesly v reakci na toto oznámení stouply o úctyhodných 12 %. Nebo ano?
img

Bublina na akciových trhoch?

07.05.2020 Vyššie uvedené metódy sa považujú za najbežnejšie, avšak väčšinou sa využívajú pri hodnotení konkrétnych spoločností. Pri hodnotení valuácie akciového indexu S & P 500 sa však často používa pomer trhovej kapitalizácie celého akciového indexu k ročnému hrubému domácemu produktu v USA.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Vítězové a poražení na S&P500 v uplynulém týdnu

26.10.2018 Úroveň rizikových přirážek zůstává i v tomto týdnu výrazně zvýšená kvůli obavám z dopadu vyšších sazeb na ekonomický. Sama o sobě již tak vysoká volatilita jde navíc ruku v ruce s výsledkovou sezónou, která je nyní v plném proudu. O vysoké pohyby proto ani v uplynulých dnech nebyla rozhodně nouze. Níže nabízíme tabulku deseti nejvíce a nejméně úspěšných akcií v S&P500 za uplynulých 5 obchodních seancí.
img

KOMENTÁŘ K VÝVOJI NA ČÍNSKÉM AKCIOVÉM TRHU A OBCHODNÍ VÁLCE S USA

25.09.2018 „Na čínském akciovém trhu se začínají objevovat investice, které mají hodnotu. Ačkoliv je složité vyhlížet konec obchodní války mezi Čínou a USA, když země v duchu rčení „oko za oko, zub za zub“ zpřísňují podmínky vzájemného obchodu, investoři začínají být kompenzováni za rizika, která kvůli tomu dopadají na růst čínského HDP. Tyto dopady přitom nemusí být tak dramatické, jak vykreslují nejhorší scénáře ekonomů. Čína je totiž nyní mnohem víc zaměřená na domácí obchod a současně má více obchodních partnerů.
img

Volatilita na trzích stále zůstává, rýsují se šance v technologickém sektoru?

01.04.2018 Minulý týden, zkrácený o státní svátek v pátek, nám na místo konsolidace akciových trhů připravil pokračující období vysoké volatility a velkých pohybů. Co tento vývoj způsobilo?
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Top 5 biotech akcií – Exelixis

12.02.2018 Akcie vystoupaly na počátku roku 2017 a začaly tvořit base. Ten zůstal v konsolidační fází první polovinu roku. Prudce nahoru z base vyrazily na konci června 2017 a po určité volatilitě v průběhu roku vystartovaly v prosinci znovu prudce nahoru. U akcií lze vidět nějaké to “ups and downs” na začátku roku 2018 a nyní se obchodují mírně nad $30. Exelixis vstoupila minulý rok do licencované dohody s Takeda Pharmaceutical (TKPYY), která potěšila investory.
img

Top 5 biotech akcií – Enzo Biochem

11.02.2018 Enzo nabízí léčbu nádorů cukrovky, kardiovaskulárních nemocí a infekčních onemocnění. Akcie mají rostoucí trend od března 2016 a formace nového base začala prosinci 2016. Stoupat začaly na počátku března 2017 a druhý velký nárůst přišel 11. černa 2017. Akcie jsou teď na novém base, který se začal formovat na konci června. S market cap něco málo přes $341 million představuje Enzo nejmenší společnost na našem seznamu, což může naznačovat větší volatilitu v sektoru, který je už tak známý pro svá “ups and downs”.
img

Top 5 biotech akcií – AbbVie

11.02.2018 AbbVie je producent Humira, což je lék na autoimunitní onemocnění. Společnost má také produkty zaměřující se na léčbu leukémie a hepatitis C nebo léky potlačující virus HIV. Navíc se AbbVie zabývá léčbou náhrady testosteronu a má léky na roztroušenou sklerózu. Akcie jsou v růstovém trendu od konce dubna 2017. Na konci září vystřelily nahoru poté, co společnost ukončila spor s Amgen Inc. (AMGN) a úspěšně zabránila konkurentovi vydat bio podobnou verzi Humira. Akcie AbbVie v lednu vyšplhaly k all-time intraday high přes $125, ale postupně klesly na současnou úroveň těsně nad $115.
img

Top 5 biotech akcií – Gilead Sciences

10.02.2018 Kolem května 2016 se dostala cena Gilead do poklesu. Akcie dosáhly dna kolem $64, ale pak ostře vystartovaly vzhůru na konci června 2017. Další nárůst zaznamenaly v září 2017 a pak znovu na začátku tohoto roku, kdy dosáhle 52 týdenní maximum skoro $90 na konci ledna 2018. Akcie Gilead poté trochu poklesly na začátku února společně se širším trhem a ustálily se na současné ceně $81.73. I když zde panuje nejistota kolem pár produktů společnosti, je tu jeden potenciální katalyzátor v nové kombinaci léčby HIV, který byl navržen k prioritnímu posouzení Food and Drug Administration (FDA). Vyjádření by mělo přijít tento měsíc.
img

Top 5 biotech akcií pro rok 2018 – Celgene Corporation

04.02.2018 Biotech je notoricky známý jako riskantní business. Mnoho biotechnologických produktů neprodukují žádané výsledky konsistentně, zatímco jiné těžce získávají důvěru na trhu. Ovšem pokud se biotechnickému produktu podaří uspět, investoři pak mohou vydělat hodně peněz.
img

IPG Photonics Corporation

07.10.2017  Společnost IPG Photonics Corporation je vývojářem a výrobcem řady fiber lasers, zesilovačů vláken, diodových laserů, laserových systémů a optických doplňků, které se používají pro různé aplikace. Společnost nabízí řadu laserů a zesilovačů, které se používají při zpracování materiálů, komunikaci a v lékařských aplikacích. které prodává po celém světě výrobcům originálního vybavení (OEM), systémovým integrátorům a koncovým uživatelům. Výrobní závody společnosti se nacházejí ve Spojených státech, Německu a Rusku. Společnost nabízí laserové systémy pro určité trhy a aplikace. Její výrobky jsou navrženy tak, aby byly použity jako zdroje energie pro všeobecné účely nebo světelné zdroje. Její produktová řada zahrnuje vysokorychlostní Ytterbium CW (100 až 100 000 W), polovodičové Ytterbium CW (100 až 99 W), impulsní Ytterbium (0,1 až 200 W), impulsní a CW, Quasi-CW Ytterbium (100-400 Watt ), Erbium zesilovače a vysílače.
img

Akcie sektoru Mortage – USA

30.09.2017 Hypotéční trh v USA Výhled pro realitní/hypoteční trh s bydlením je v roce 2017 obecně pozitivní. Trh, přes několik le...
img

Automotive – analýza trendů

27.08.2017  Globální automobilový průmysl je mnohem náročnější než si mnoho lidí, včetně vrcholových managerů, uvědomuje. Na první pohled, což často mate, je výkon i potenciál trhu silný. Celosvětový prodej dosáhl v roce 2016 rekordních 88 milionů vozů, což představuje nárůst o 4,8 procenta oproti předchozímu roku a zisky pro dodavatele a výrobce automobilů (také známé jako výrobci originálních zařízení nebo OEM) dosáhly 10 letého maxima. Nicméně, viděno prostřednictvím focusu na dvě kruciální kritéria, výkonnost, průmysl je ve vážných potížích.
img

NASDAQ 100 – Out-Performance Companies

06.08.2017  Technologický Index NASDAQ 100 si v 1H připsal okolo 17%. Z fundamentálně ekonomického pohledu jsou to právě inovace, technologie, které mohou posunout nabídkovou, i poptávkovou křivku, pokud se nemění elasticita trhu. Níže uvedené společnosti měly out-performance podstatně vyšší, než vůdčí index a stojí minimálně za zmínku, případně zvážení, jestli po korekci nevstoupit do trhu.
img

Akcie Tabákového průmyslu

21.07.2017 Cigarety představují vedoucí segment trhu s tabákem, s příjmy přesahujícími 681 miliard dolarů, což představuje téměř 95% celkového trhu. Očekává se, že růst y/y trhu se do roku 2018 zvýší o 4,5% a přinese tak téměř 890 miliard dolarů.
img

Akcie IBM se dotýkají dlouhodobého supportu

13.11.2015 Jako další blue chip z indexu Dow Jones bude po představení akcií Procter & Gamble (PG) a 3M (MMM) znalyzován další z ...
img

Proč by Rusko a Čína neměly chybět na vašem akciovém seznamu

23.06.2014 Už nějakou chvíli používáme pro stanovení relativního ocenění dané země v rámci vyspělých a rozvíjejících se trhů níže...
img

O bublinách a S&P na historickém maximu

22.03.2013 Peter Garnry, akciový stratég, Saxo Bank. S&P 500 je těsně pod historickým maximem. Co je jinak oproti roku 2007? Amer...
img

Pokles akcií Apple: Mýty a skutečnosti

29.01.2013 Peter Garnry, akciový stratég Saxo Bank.Každého, kdo má co dočinění s akciemi určitě zaskočilo, když akcie největší te...
Související klíčová slova: Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | OECD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | HDP | Obchodní plán | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Analytik | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Obchodování na burze | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Benchmark | Valná hromada | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Broker | Burza | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Konsolidace | DAX | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Elasticita | Emise | Emitent | FOMC | Fannie Mae | Fed | Finanční trhy | Floating | Forward | Futures | Fúze | Grafy | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Komodity | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Low | MAE | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Momentum | Finanční instituce | Měnové páry | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | P/E | PEG | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | RSI | Rating | Riziko | S&P 500 | Sentiment | Short | Short selling | Spike | Spot | Spread | Support | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | USD | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Citigroup | Hospodářský růst | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Investiční instrumenty | Ceny komodit | Zkušenosti | Výsledky | Investiční příležitost | Obchodní příležitost | Bohatství | Burzovní obchodník | Investiční produkty | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Over-The-Counter | Regulace | Financování | Investovat | Makro | Eurostat | Makrodata | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Burzy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Akcie P-E | Akciové indikátory | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Tobinův koeficient q | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PM | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Analýzy | Banka | Brokerské společnosti | CashFlow | Cena | Cena akcií | CFD akcie | Čínská ekonomika | Co je akcie | Day trading | Do čeho investovat | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | ETF fondy | Eura | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Hrubý domácí produkt | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak nakupovat akcie | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak začít obchodovat s akciemi | Kde koupit akcie | Komodita | Koupit akcie | Krach na burze | Kurz akcií | Kurzy | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Nákup akcií | Naučte se investovat | Naučte se obchodovat | Nemovitosti | Nové trhy | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Recenze | Ropy | Signály | Slovník pojmů | Shares | Trh | Twitter | Volatility | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Webinář | Webináře | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Buffett | Báze | Book Value | Buy | Centrální depozitář | Current Ratio | DCF | Depozitář | Elon Musk | Ex-dividend | Hold | Indie | Obchodní den | P/S | REIT | ROCE | ROE | Sell | Strong Buy | Tier 1 | Tim Cook | Spojené státy | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | Zaknihované akcie | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Investiční analytik | Blog | Vzdělání | Burze | Day trader | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | Caterpillar | ANZ | SaxoTrader | Powerhouse | Reporty | Ceny nemovitostí | Fundamentální pohled | Technický pohled | Short squeeze | Brazílie | Průmyslová produkce | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Energie | Earnings | Znalost | Přehled | Bankovnictví | Fidelity International | Obchodní styl | Firmy | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Styl obchodování | Miliardy dolarů | Dostatek hotovosti | Alibaba | Procter & Gamble (PG) | Propad | Ropné společnosti | S&P | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Americké indexy | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Baidu | Tesla | Vysoká volatilita | Kapitalizace | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Poplatky | Nakupovat akcie | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Investovat do akcií | Výnosy | Očekávání analytiků | Příjmy | Čistý příjem | Alphabet | Aktuální cena | Obchodní pozice | Členské země EU | Norsko | Očekávání | Mercedes | ex | Purple Trading | Fúze a akvizice | Swiss Life Select | Investopedia | Intradenní obchody | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Akcie Tesly | LYNX Trading | Fincentrum | Inteligentní investor | NEST | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Asijské trhy | Investování s LYNX | Airbnb | Začít investovat | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Raytheon | Lockheed Martin | Podniky | Technologické akcie | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Manažer fondu | Výsledky firem | Marihuanové akcie | Obchodování se CFD | Anticyklické akcie | Centrální depozitář cenných papírů | Hodnota indexu | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodní rozhodnutí | Hodnotové investování | Inflace v ČR | IPO Instacart | Kvartální výsledky | Americké HDP | Zákaznická podpora | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Začít obchodovat | Akcie a ETF | NASDAQ 100 | XTB Research | Prodej na krátko | Akcie týdne | Intradenní trader | US500 | Výše dividendy | Cena akcie | Obchodujte | Vysoká likvidita | Automobilky | Čistý zisk | HDP v USA | Objem | Obchod | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Pfizer | Vysoké riziko | Počet obchodů | Ekonomický vývoj | Amazon | Miliardy | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Rozvoj | Stavebnictví | Pojišťovny | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Výhled do budoucna | Plyn | Prohlášení | Úroky | Biotechnologické společnosti | Nike | Dot-com | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Stratég | Shortování akcií | Ziskovost | Dlouhodobí investoři | Tržní kapitalizace Tesly | Netflix | Budoucnost | Výplaty dividendy | Poradenství | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Prezident | Koronavirus | Kapitalizácia | Hodnota Tesly | Google | Trhy | Pohyby cen | Pokles | Situace | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | Boeing | Vstupy | Výstupy | Pochybnosti | Obchody | DCF model | Rozhodování | Co je IPO? | Palantir | Prodávající | Valuace | COVID-19 | FinTech akcie | Ekonomické recese | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Toyota | Vývoj | Guru | Vysoká rizika | Profitovat | MSCI China | Nákupy akcií | Letectví | Pokles HDP | Největší pády | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Největší propad | Automobilka | Historie | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Domácnosti | Tým Admiral Markets | Růst | Potenciál | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Poradce | Akcie Nvidia | Koronakrize | Údaje | FANG | DAWN | Emitenti | Index US500 | Majitel | Reddit | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Shell | Zaměstnanci | Čistá ztráta | PEPSICO | Auta | Sektor služeb | Potenciální zisk | Moderna | Společnost Facebook | Australská vláda | Investovat peníze | Roční zhodnocení | JDE | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Soubor pravidel | Covid | Infekce Covid | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | IT společnost | Počet akcií | Coca-Cola | IT společnosti | Zhodnocení akcií | Transparentnost | Zdanění | Nvidia | Budoucí vývoj | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Chování ceny | Investice do solární energie | Solární energie | Pravidelný příjem | Akciové investování | IPO akcie | NextEra Energy | GME | GameStop | Voda | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Počasí | Růst ceny | Držení pozice | Grab | Vhodné akcie | Akcie Gamestop | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Tržní ceny | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | FinTech akcie 2021 | Akcie společnosti Moderna | Obchodovat CFD | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Raytheon Technologies | Cíle | Prodej | Didi | Delta varianta | BioNTech | Společnosti | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Vysoké ceny | Meta | Meta Platforms | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | TIM | | Cena akcií společnosti | Akcie společnosti Palantir | Velmi volatilní | Nejobchodovanější CFD | Nejobchodovanější CFD akcie | Akcie týdne u Purple Trading | Akcie společnosti Uber
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

PEPP
Pepperdyne
Pepper Stone
Pepperstone
P/E (Price/Earnings ratio)
PEPSICO
PEPSICO CZ s.r.o.
Pepsi Cola
PepsiCo (PEP.US)
PEP.US

Následující klíčová slova

Percentage in Point
Percent Allocation Management Module
Perfect Group
Perfect Group LTD
PERFECT-TRADE INVEST
Performance
Performance Trust Capital Partners
Perform (market perform)
PERL
PERL/BTC
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít