Středa 19. června 2024 16:15
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple trading AI
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Prospekt

img

Bezvavlasy začaly s úpisem akcií pro vypořádání akvizice společnosti Hair Servis

07.06.2024 Společnost Bezvavlasy zahájila tříkolový úpis akcií pouze pro stávající akcionáře.
img

Schválení bitcoinového spotového ETF se ukázalo jako prodejní příležitost

23.01.2024 Téměř dva týdny po schválení bitcoinového spotového ETF se začínají objevovat favorité.
img

Portu Gallery upsala předměty už za více než čtvrt miliardy korun, investorům nově nabídne největší úpis ve své historii

17.10.2023 Online investiční galerie Portu Gallery oslavila v září 4. výročí od založení. Za dobu svého působení nabídla investorům příležitost podílet se formou úpisů na investicích do 130 sběratelských a uměleckých předmětů v celkové hodnotě 258,1 milionů korun. Tento segment alternativních investic dokáže nabídnout kromě diverzifikace portfolia i zajímavý výnos. Například kategorie umění se podle studie společnosti Knight Frank zhodnotila meziročně o 30 procent, za poslední dekádu pak o 109 procent. Do kategorie umění sáhla Portu Gallery i pro další úpis, kdy na konci října nabídne možnost podílet se na investici do unikátní umělecké sbírky v rekordní hodnotě překračující hranici osmi nul.
C:\fakepath\trader-22082023-31-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.08.2023 1) Míra inflace v České republice byla v červenci v rámci Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) pátá nejvyšší, a to po Turecku, Maďarsku, Polsku a Slovensku. Vyplývá to ze zprávy o vývoji inflace v roce 2023, kterou sestavila společnost Utility Bidder. Naopak nejnižší míru inflace vykázalo Švýcarsko (1,7 procenta), následuje Řecko (1,8 procenta) a Španělsko (1,9 procenta).
C:\fakepath\ARM2.jpg

Britský vývojář čipů Arm požádal o vstup na burzu v USA, letos je zatím největší

22.08.2023 Britský vývojář čipů Arm, který spadá pod japonskou firmu Softbank a jehož technologie se nacházejí prakticky ve všech chytrých telefonech, oficiálně požádal o vstup na burzu ve Spojených státech. Firma k tomu v pondělí zveřejnila burzovní prospekt. Bližší informace o objemu a ceně akcií, které se budou obchodovat na trhu Nasdaq, ale podnik neuvedl. Očekává se, že to bude letos největší primární veřejná nabídka (IPO) akcií.
C:\fakepath\Hidroelectrica.jpg

Rzeczpospolita: Největší letošní nabídka akcií v Evropě se chystá v Rumunsku

30.06.2023 V Rumunsku se chystá největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v historii tamního akciového trhu a letošní největší IPO v celé Evropě. Na trh vstoupí největší rumunský producent energie Hidroelectrica. Rumunský trh ušel v posledních letech dlouhou cestu - od marginálního obchodního místa ve střední a východní Evropě se stal burzou, o které se díky IPO společnosti Hidroelectrica mluví nejen v tomto regionu, píše polský deník Rzeczpospolita.
C:\fakepath\cnb2.jpeg

ČNB udělila pokutu tři miliony korun poskytovateli půjček Fair Credit Czech

12.05.2023 Česká národní banka (ČNB) udělila pokutu tři miliony korun poskytovateli spotřebitelských úvěrů Fair Credit Czech. Společnost podle banky v minulosti zanedbávala zkoumání finanční situace lidí, kterým půjčuje. Vyplývá to z dokumentů na internetových stránkách ČNB. Na udělení pokuty dnes upozornily deník E15 a server Seznam Zprávy. Fair Credit Czech pokutu respektuje.
C:\fakepath\etf-12052025.png

Seriál o ETF: Podle čeho vybrat ten správný ETF (díl 12.)

12.05.2023 Na světě je aktuálně registrováno přes 8 000 Exchange Traded Funds, investoři si tedy mohou vybírat z opravdu velké nabídky. Než tedy začnete do ETF investovat, je velmi dobré zamyslet se, podle čeho vybrat ten správný ETF, abyste ze všech možných ETFs vybrali ten, který nejlépe splní vaše investiční cíle a očekávání.
img

Krize bankovního sektoru nekončí. Objevily se nové, nečekané problémy

20.03.2023 Finanční trhy žijí kolapsem amerických bank a následnou záchranou švýcarské Credit Suisse. Ten, kdo si myslel, že ve chvíli, kdy švýcarskou banku se 167letou historií převezme větší konkurent UBS, se situace na trhu zlepší, se zmýlil. Na trhu dále vládne strach. To se zrcadlí v poklesu cen akcií bankovního sektoru.
img

Technická analýza ETH/USD na 10. 3. 2023

10.03.2023 Několik jurisdikcí po celém světě zvýšilo své úsilí v rámci regulace digitálních aktiv. Také v Německu vydal finanční dozorčí orgán pokyny k regulaci kryptoměn, a to i pro účely boje proti praní špinavých peněz a financování terorismu.
C:\fakepath\etf-17022023-1.png

Seriál o ETF: Vznik ETF a investiční strategie fondů (díl 8.)

17.02.2023 V dnešním díle si velmi zjednodušeně popíšeme, jak vlastně ETF vzniká a kdo jsou hráči, kteří za ETF stojí. Při svém vzniku musí každý fond definovat svoji strategii, která určuje třeba to, do jakých aktiv bude fond investovat, jakým investorům je určen, investiční strategie má vliv i na výši poplatků fondu. V dnešním díle si proto řekneme něco málo i o investiční strategii fondu a kde ji běžný investor zjistí.
C:\fakepath\cnb6.jpg

Upozornění na aktivity společnosti UNIPRO Capital a.s.

12.02.2023 Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že společnost UNIPRO Capital a.s. veřejně nabízí investici do „zelených dluhopisů“, o které v rozporu se skutečností prohlašuje, že je „ověřena ČNB“. Toto tvrzení se nezakládá na pravdě, neboť Česká národní banka neschválila prospekt dluhopisů, jejichž emitentem by byla společnost UNIPRO Capital a.s. Dohledu České národní banky nepodléhá ani emitent nabízených dluhopisů – společnost UNIPRO Capital a.s.
img

Nebezpečná investice jen pro bohaté? Nejčastější mýty o dluhopisech mohou překvapit

30.01.2023 Uplynulý rok byl pro střadatele a investory jedním z nejhorších v posledních 20 letech. Kvůli extrémně vysoké inflaci peníze na spořicích účtech téměř mizely před očima. Kdo vsadil na akcie, byl na tom ještě výrazně hůř, protože hodnota velkých akciových indexů se snížila až o pětinu. Lidé se proto ve větší míře začali zajímat mimo jiné o firemní dluhopisy, které na českém trhu nabízely mnohdy zajímavé zhodnocení.
C:\fakepath\Ponziho-schema-08122022-2.jpg

Ponziho schéma – jak ho poznat a nenechat se obrat o peníze

08.12.2022 Uplynul sotva rok a českou finanční scénu rozvířila další kauza, ve které se skloňuje Ponziho schéma. Jestli Xixoio bylo nebo nebylo Ponziho schéma, mi nepřísluší hodnotit, to je téma pro orgány činné v trestním řízení. Tato kauza mě ale inspirovala k úvahám, jestli se „investice“ založená na Ponziho schématu dá poznat včas, tedy dříve, než vše praskne a peníze investorů zmizí v nenávratnu. Mám za to, že ANO, poznat se dá, a to je téma dnešního blogu.
img

ČNB schválila prospekt pro IPO liberecké HARDWARIO, společnost vstupuje na pražskou burzu

30.09.2022 Česká firma HARDWARIO, která se zaměřuje na obor budoucnosti – internet věcí (IoT), dnes obdržela souhlas České národní banky (ČNB) k veřejné nabídce akcií (IPO). Akcie společnosti bude možné upsat v rámci veřejné nabídky prostřednictvím člena burzy v termínu od 4. do 18. října 2022. Následně se s akciemi HARDWARIO bude obchodovat na trhu START Burzy cenných papírů Praha. Úspěšný rozvoj firmy dokresluje v září představené nové řešení bezdrátového monitoringu spotřeby strojů na bázi technologií internetu věcí s využitím technologií Vodafone a Microsoft.
C:\fakepath\česká burza2.jpg

Společnost Bezvavlasy zakončila nabídku akcií, získala 113 milionů Kč

01.09.2022 Společnost Bezvavlasy dnes zakončila veřejnou nabídku svých akcií na trhu pražské burzy Start, od investorů získala 112,7 milionu Kč. Obchodovat s akciemi společnosti se začne 7. září 2022 za cenu 490 Kč za akcii. Burza o tom dnes informovala ČTK. Půjde o druhou veřejně obchodovanou e-commerce společnost na pražském parketu
img

Druhá e-commerce firma úspěšně vstoupila na trh START

01.09.2022 Společnost Bezvavlasy a.s. dnes zakončila veřejnou nabídku svých akcií (IPO). Obchodování s akciemi společnosti bude zahájeno 7. září 2022, za cenu 490,- Kč za akcii. Celkem bylo od investorů získáno 112 700 tis. Kč.
img

Na pražskou burzu směřuje globální technologický lídr v oboru práškové metalurgie společnost GEVORKYAN. Jedná se o prvního slovenského emi-tenta a zároveň potenciálně největší emisi na trhu PX START

31.05.2022 Globální dodavatel a technologický lídr v oboru práškové metalurgie, společnost GEVORKYAN, a.s. zahájí 1.6.2022 primární veřejnou nabídku akcií prostřednictvím trhu PX START Burzy cenných papírů Praha s cílem získat finanční prostředky z této nabídky ve výši 35 mil. EUR (přibližně 860 mil. Kč). Tímto úpisem se společnost GEVORKYAN stane na trhu START prvním emitentem se sídlem ve Slovenské republice a zároveň se bude jednat o potenciálně největší emisi na tomto trhu.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Senát schválil změny na finančním trhu, které vycházejí z předpisů EU

07.04.2022 Sjednocení předpisů u přeshraniční nabídky investičních fondů nebo změny kapitálových požadavků na obchodníky s cennými papíry přináší vládní novela, kterou dnes schválil Senát. Novela zavádí úpravy, které vyplývají z evropských směrnic. Předlohu nyní dostane k podpisu prezident.
img

Budoucnost bitcoinu

29.11.2021 Bitcoin po ohromné říjnové rally klesl pod úroveň 60 000 USD. Nicméně Cathie Woodová ze společnosti ArkInvest zůstává ohledně největší světové kryptoměny optimistická. Ve skutečnosti je ještě optimističtější než dříve.
img

Bitcoin míří k novému rekordu. V USA totiž už nejspíše v pondělí spustí první bitcoinový fond pro širokou veřejnost

17.10.2021 Bitcoin míří k novému cenovému rekordu. Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny se včera přehoupla dokonce přes hodnotu 62 500 dolarů za kus. Vyšších cen dosahoval bitcoin za celou svoji historii od roku 2009 pouze v jediném týdnu letos v polovině dubna. Rekordní cena, které dosáhl letos 14. dubna, představuje necelých 65 tisíc dolarů. Už o tomto víkendu nebo v příštím týdnu bitcoin tuto „cenovku“ může trumfnout. Už v pondělí totiž pravděpodobně bude v USA spuštěn první tamní burzovně obchodovaný fond umožňující investice do termínových kontraktů na bitcoin.
img

K HOREČCE PRAŠIVÝCH DLUHOPISŮ SE PŘIDÁVAJÍ KVAZIFONDY

17.09.2021 Zájem o korporátní dluhopisy stále roste, a to jak na straně emitentů, tak investorů. Není to překvapivé v době minimálních úrokových sazeb, obzvláště když se stále častěji skloňuje téma rostoucí inflace. Ve snaze porazit inflaci se tak se mnozí nechají nachytat na „garantovaný výnos“ nejrůznějších dluhopisů, včetně těch pofiderních. K horečce tzv. prašivých dluhopisů se přidávají poslední dobou i subjekty dle § 15 Zákona o investičních společnostech a investičních fondech, tzv. „kvazifondy“.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Bloomberg: Úřady vyšetřují jednu z největších kryptoměnových burz Binance

14.05.2021 Americké úřady, které vyšetřují praní špinavých peněz a daňové podvody, se zaměřily na jednu z největších kryptoměnových burz Binance. Společnost, která je díky své české verzi populární i mezi českými fanoušky kryptoměn, vyšetřuje americké ministerstvo spravedlnosti a daňový úřad IRS. Napsala to včera s odkazem na své zdroje agentura Bloomberg.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (14.5.2021)

13.05.2021 Investoři skutečně včera využili nižších cen na většině akciových titulů a podařilo se jim dostat akcie výrazně výše, nicméně stále jsme od začátku týdne v hlubokých ztrátách. Uvidíme, jak proběhne dnešní seance a zda trhy svou setrvačností udrží mentalitu “Buy the dip”. Dolar mírně oslabil a ropa WTI klesla.
img

IPO Instacart: Ovládne platforma pro nákupy akciový trh?

19.01.2021 V roce 2021 nás čeká mnoho zajímavých IPO a úpis akcií společnosti Instacart v očekávané hodnotě $ 30 miliard bude jistě jeden z nejvíce vzrušujících. V následujícím článku rozebereme vše, co potřebujete vědět o této doručovatelské firmě, stejně jako důvody, proč se rozhodla pro IPO.
img

Česká zbrojovka Group SE oznamuje záměr nabídnout své akcie k obchodování na pražské burze

09.09.2020 CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále jen CZG nebo Společnost), jejíž akcie byly s účinností od 1. června 2020 zapsány na hlavním trhu (Prime Market) Burzy cenných papírů Praha („BCPP“), oznamuje svůj záměr uskutečnit veřejnou nabídku svých akcií („Nabídka“). Podrobné informace o Nabídce budou zveřejněny v prospektu, jakmile jej schválí Česká národní banka („Prospekt“).
C:\fakepath\euro.jpg

Budúcnosť eura - nová svetová mena číslo 1?

27.07.2020 V súvislosti s bojom proti kríze spôsobenej ekonomickým útlmom v čase pandémie prišla Európska Komisia s myšlienkou získať peniaze na kapitálových trhoch a pomôcť tak európskym firmám, čo najrýchlejšie sa zotaviť. Aj pomocou nasledovných opatrení chce povzbudiť investície do ekonomiky a umožniť bankám financovať zotavujúcu sa ekonomiku vo väčšej miere. Aký to môže mať dlhodobý vplyv na euro?
img

IPO Palantir: dodavatel datové analýzy vlády Spojených států

08.07.2020 Týden poté, co Palantir v tichosti podal plány na navýšení kapitálu o 1 miliardu dolarů, veřejně oznámil, že se rozhodl odstartovat veřejné kotování u Komise pro kontrolu cenných papírů Spojených států amerických (SEC).
img

Akcie společnosti CZG - Česká zbrojovka Group SE budou zapsány na Burze cenných papírů Praha

31.05.2020 Akcie společnosti CZG - Česká zbrojovka Group SE („CZG” nebo „Společnost”), jednoho z předních evropských výrobců ručních palných zbraní, byly s účinností od 1. června 2020 přijaty k obchodování na hlavním trhu Burzy cenných papírů Praha („Prime Market“). Zapsány budou formou tzv. technického listingu bez předchozí veřejné nabídky akcií. V souvislosti se zápisem na burze Společnost zpracovala prospekt, který dnes zveřejnila na svých webových stránkách.
img

Novinka ISIN od května zpřehlední trh s dluhopisy

14.04.2020 Novela zákona o dluhopisech, která vstoupí v platnost 1. května, přinese 2 změny, které opět pomohou přehlednosti a korektnosti trhu. První je povinnost informovat v rámci emisních podmínek či prospektu o roli České národní banky (ČNB). Kratší, ale zásadnější změnou je zavedení mezinárodní identifikace tzv. ISIN čísla pro každou emisi.
C:\fakepath\forex3.jpg

Sněmovna nezmírnila povinnost makléřů uchovávat hovory s klienty

11.03.2020 Makléři budou muset uchovávat nahrávky všech hovorů a záznamy elektronické komunikace se svými klienty. Rozhodla o tom Sněmovna, když včera odmítla pozměňovací návrh Senátu, který chtěl tuto povinnost zmírnit. Podle Senátu se měla týkat jen pokynů zákazníka. Sněmovna však stvrdila původně schválenou podobu předlohy měnící zákony týkající se podnikání na finančním trhu. Předloha má mimo jiné zjednodušit přístup emitentů akcií a dluhopisů na kapitálový trh.
C:\fakepath\uslugi-broker-forex-binary-3.jpg

Změny navrhované Senátem jsou podle viceguvernéra ČNB krokem zpět

09.03.2020 Pozměňovací návrh Senátu v novele zákona o podnikání na finančním trhu, který se týká uchovávání nahrávek hovorů s klienty, zruší jedinou možnost, jak se mohou klienti domáhat náhrady škody. Z pohledu rozvoje a reputace kapitálového trhu je to významný krok zpět, který poškodí klienty i poctivé finanční poradce. ČTK to dnes řekl viceguvernér České národní banky Tomáš Nidetzký.
img

Manuál opatrného investora aneb Pozor na nešvary kapitálového trhu

27.02.2020 Kapitálový trh od svého vzniku v devadesátých letech prošel turbulentním vývojem. Ač tento vývoj vedl jednoznačně pozitivním směrem a spotřebitel si dnes může být mnohem jistější svým postavením a právy, než tomu bylo před lety, stále zde najdeme problémová místa, kde je třeba být ostražitý.
img

12 nejzajímavějších IPO roku 2020

07.02.2020 Primární úpisy akcií neboli IPO je mnohdy velkou událostí na burze – obzvláště pokud se jedná o notoricky známou společnost. Vše nasvědčuje tomu, že rok 2020 bude na zajímavé IPO velmi bohatý. Co je to vlastně IPO a jaké poskytuje příležitosti investorům? V následujícím článku poznejte 11 nejzajímavějších IPO roku 2020.
C:\fakepath\graf trader.jpg

Senát chce omezit uchovávání nahrávek hovorů makléřů s klienty

31.01.2020 Senát chce omezit povinnost makléřů uchovávat nahrávky hovorů s klienty tak, aby se vztahovala jen na uzavírané obchody. Upravil tak včera novelu o podnikání na finančním trhu. Důvodem je snaha zamezit nadbytečnému shromažďování informací. Proti omezení byla Česká národní banka i ministryně financí Alena Schillerová (ANO). Spor bude muset rozhodnout Sněmovna.
img

KORPORÁTNÍ DLUHOPIS. INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST NEBO ČASOVANÁ BOMBA?

19.12.2019 Česko v posledních letech zasáhla doslova horečka korporátních dluhopisů. Nezkušení investoři mají v korporátních dluhopisech velmi rizikového typu zainvestováno odhadem už několik miliard korun. Je možné zamezit negativním dopadům současné situace na drobné investory?
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Primární nabídka akcií Saudi Aramco by mohla být rekordní

04.12.2019 Saúdskoarabská státní ropná společnost Saudi Aramco zvažuje, že pro akcie nabízené v primární nabídce (IPO) stanoví cenu na horní hranici avizovaného rozsahu. V takovém případě by to byla největší primární nabídka akcií na světě. Rekord dosud drží čínský internetový prodejce Alibaba s hodnotou 25 miliard dolarů (576 miliard Kč). Informovala o tom dnes agentura Bloomberg s odvoláním na obeznámené zdroje.
img

IPO Alibaba: Sekundární IPO v HK bude největší IPO roku 2019

22.11.2019 V letošním největším IPO je čínský e-commerce gigant Alibaba připraven získat až $12,9 miliard na burze v Hongkongu, čímž se posílí finanční trh města zasaženého politickými nepokoji.
img

Sedm kroků, jak bezpečně nakoupit firemní dluhopisy

19.11.2019 Dluhopis bývá označován za jednu z nejbezpečnějších investic. Odborníci se ovšem shodují, že není všechno zlato, co se třpytí. Důležité také je, abyste odvětví, do kterého investujete, rozuměli a neřídili se pouze výší úroku. Vaší investici totiž může ovlivnit řada faktorů od politiky, přes ekonomický vývoj na světových trzích. Tomu všemu je nutné věnovat náležitou pozornost. Zde je našich sedm základních kroků na vaší cestě k bezpečné dluhopisové investici, abyste nenaletěli finančním šmejdům a nepřišli o pracně nastřádané úspory.
img

Saudi Aramco na burze

04.11.2019 Největší světový producent ropy Saudi Aramco už může na burzu. Předpokládaný prodej akcií se odhaduje na stamiliardy a očekávají se nabídky investorů.
img

7+1 rada pro začínajícího investora do korporátních dluhopisů

25.10.2019 Firemní, nebo také korporátní dluhopisy jsou v poslední době hojně skloňovaným pojmem. Na internetu naleznete řadu lákavých nabídek s velmi zajímavými úroky, z poslední doby ovšem pamatujeme i odstrašující případy, kdy emitent drobným investorům dluhopis nesplatil. Proto je užitečné zejména u těchto nabídek postupovat obezřetně. Korporátní dluhopisy vydané obchodní společností jsou spíše rizikové investice, a proto jsou vhodné pro investory, kteří již mají nějaké zkušenosti s investováním.
img

TeamViewer – největší evropské IPO roku 2019

18.10.2019 Od středy 25. září 2019 je společnost TeamViewer kótována na frankfurtské burze. Software TeamViewer, který usnadňuje provádění vzdálené údržby na počítači má i další praktické funkce – například přístup k domácímu počítači z téměř jakéhokoli jiného místa na světě nebo například videokonference.
img

IPO WeWork – druhé největší IPO 2019?

24.09.2019 Rok 2019 je na zvučná IPO velmi bohatý. Začátkem května další velká společnost avizovala, že plánuje vstoupit na burzu prostřednictvím IPO. Společnost WeWork uvedla, že závazně uvažuje o IPO, které by mělo proběhnout koncem roku 2019 na burze NASDAQ. Společnost byla nedávno oceněná na přibližně 47 mld. USD.
img

IPO Home Credit – dosáhne česká společnost ocenění 1 miliardy USD?

23.09.2019 Home Credit, poskytovatel spotřebitelských půjček, který počítá s Čínou jako s největším trhem pro své aktivity, plánuje koncem letošního roku v Hongkongu realizovat své IPO. Rozhodnutí společnosti Home Credit provést své IPO v Hongkongu však nepřichází v nejlepším čase. Město zažívá týdny protestů, včetně násilných střetů s policií. Ekonomika města byla také zasažena roční obchodní válkou mezi USA a Čínou.
img

Nezajištěné dluhopisy, a proč se jich vyvarovat

28.08.2019 Pojem dluhopis se, v posledních měsících, objevuje čím dál častěji, ale ne všichni si plně uvědomují jeho význam. Následky, které může neuvážené investování do dluhopisů způsobit, přitom mohou být nedozírné. A jak vlastně tato dluhopisová investiční chiméra vznikla?
C:\fakepath\trading.jpg

Obchodníkov plán (časť 1.)

24.07.2019 Akokoľvek sa chcete pozrieť na obchodovanie, benefity plánovania sú naozajstné: Hlavne ak robíte náročnú aktivitu. Môže to pomôcť dosiahnuť naše ciele. V tomto blogu sa pozrieme na „obchodníkov plán“ a na iné elementy na ktoré sa obchodníci pozerajú. Obchodníkov plán sa môže veľmi líšiť medzi obchodníkmi a často okolo osobných preferencií a hlavne cieľov.
img

Investoři se dnes akcií zbavovali

12.06.2019 Americký index S&P 500 na úvod seance kolísá okolo včerejšího zavíracího kurzu. Aktuálně ztrácí několik setin procenta. Na jedné straně prospekt nižších úrokových sazeb po dnes zveřejněných slabších datech inflace přilévá vodu na mlýn akciovým trhům, na straně druhé investory do větších nákupů nepouštějí obavy o vývoj v jednáních o obchodní dohodě mezi USA a Čínou.
img

IPO Uber – Jedno z největších IPO v historii se blíží

10.04.2019 IPO Uber se nevyhnutelně blíží. Jedná se o jedno z 10 největších IPO v historii. Generální ředitel společnosti Dara Khosrowshahi uvedl, že jeho společnost vedla rozhovory s legendárním investorem Warren Buffettem a jeho firmou Berkshire Hathaway. Možná právě Buffett bude jeden z prvních, kdo akcie Uberu nakoupí.
img

Erste pomohla pražskému parketu k růstu

28.02.2019 Evropský akciový index Stoxx 600 nakonec uzavírá dnešní obchodování v plusu, když si připisuje zisky okolo 0,1 %, zatímco na začátku dnešní seance klesal až o půl procenta. Dařilo se především finančním titulům, jejichž akcie přidaly 0,9 %. Naopak těžaři a zpracovatelé komodit přišli o dvě třetiny procenta, ropné producenty (-0,3 %) pak dolů táhly klesající ceny ropy. Konec měsíce vybízí k hodnocení vývoje od začátku letošního roku. Evropské akcie v rámci indexu Stoxx 600 si za první dva měsíce polepšily o 10,5 %.
img

Žebříček investičních příležitostí do dluhopisů podle jejich rizikovosti

19.12.2018 Na českém trhu působí stovky firem, které neveřejně nabízejí tzv. prašivé dluhopisy. Na první pohled vysoký výnos a unikátní investiční příležitost. Ve skutečnosti ale podnikatelský plán krytý firmou s miniaturním základním jměním nebo záporným hospodářským výsledkem. Pro lepší orientaci jsme sestavili žebříček pěti nejčastějších investičních příležitostí do dluhopisů dle jejich rizikovosti.
img

IPO Sonos: Akcie Sonos se začínají obchodovat na burze NASDAQ

03.08.2018  Akcie Sonos se od čtvrtka 2.8.2018 obchodují na burze Nasdaq pod tickerem SONO. Před svým debutem ve středu v...
img

IPO Sonos: Akcie Sonos se začínají obchodovat na burze Nasdaq

03.08.2018  Akcie Sonos se od čtvrtka 2.8.2018 obchodují na burze Nasdaq pod tickerem SONO. Před svým debutem ve středu v...
img

IPO Sonos: Akcie Sonos se začínají obchovat na burze Nasdaq

03.08.2018  Akcie Sonos se od čtvrtka 2.8.2018 obchodují na burze Nasdaq pod tickerem SONO. Před svým debutem ve středu v...
img

IPO Sonos: Akcie Sonos se začínají obchovat na burze Nasdaq

02.08.2018 Akcie Sonos se od čtvrtka 2.8.2018 obchodují na burze Nasdaq pod tickerem SONO. Před svým debutem ve středu večer oznámila společnost upisovací cenu při IPO Sonos na $15 za akcii.
img

Na pražskou burzu míří společnost Primoco UAV a Prabos

13.04.2018 Trojice společností se svými poradci navštěvuje potenciální investory a obchodníky a chystá své prezentace. V druhé vlně v červnu se připojí i společnost Hub Ventures, která nabídne své akcie. Trojice společností se chystá na nový akciový trh pražské burzy, který je zaměřený zejména na malé firmy. O úpis akcií v prvním kole projektu Start se tedy chystá výrobce bezpilotních letounů Primoco UAV a výrobce pracovní a profesní obuvi Prabos. Třetí společnost zůstává zatím skryta před zraky investorů.
img

Bitcoin: Praktický průvodce & odpovědi na 13 zásadních otázek

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě.
img

Bitcoin: 15 klíčových otázek a odpovědí

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě. Bitcoin, který původně vznikal jako akademický projekt, se během pár let dostal na první stránky snad všech investičních magazínů. Během jediného roku vzrostl o tisíce procent a zapsal se do historie jako nejvýnosnější aktivum všech dob. Měna, která nepatří žádnému státu, nepodléhá regulaci a kterou vytvořil někdo, koho se doosud nepodařilo vypátrat.
img

IPO DropBox

13.01.2018 Firma se sídlem v San Francisku je na trhu od roku 2007 a už roky se spekulují, že se blíží veřejný úpis akcií (IPO). Ocenění společnosti ve výši 10 miliard dolarů zvýšilo tlak na DropBox, aby počkala, dokud se nepřiblíží tomuto odhadu na akciovém trhu.
img

IPO China Literature – hongkongský Unicorn

23.10.2017  China Literature ltd IPO 8/11/2017 Hong Kong Stock Echange (SEHK)   Společnost China Literature Ltd, která je za...
img

Mongo DBDB zisk 36% za první obchodní den

20.10.2017 Společnost Mongo, vstoupila na americký trh NASDAQ Global 19. října tohoto roku. Programátor databázových systémů postavených na modelu Lotus Notes db, poskytující základní model zdarma, úspěšně realizoval své IPO. Primární úpis, který proběhl 18. října přinesl investorům 20 % zisku, když ze základní ceny 20 USD byly všechny akcie koupeny jediným investorem, Renesance Capital Invest, za cenu 24 USD.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Nižší inflační vývoj v USA je podporou pro akciové trhy

17.08.2017 Americký akciový trh výrazných změn v průběhu včerejší seance nedoznal, když index S&P 500 povyskočil jen o 0,1 %. Podobně se dařilo i průmyslovému indexu Dow Jones, dvě desetiny procenta pak přidal technologický Nasdaq. Ze sektorů se v rámci nejširšího indexu dařilo nejvíce těžebním společnostem (+0,9 %), které profitovaly z rostoucích cen komodit. Akcie energetických firem pak stály na opačném pólu, když odepsaly 1,1 %. Zápis z posledního zasedání Fedu se na obchodování s akciemi příliš nepromítnul. V něm zazněly obavy některých centrálních bankéřů o inflační vývoj, u kterého se zdá, že se inflace bude delší dobu držet pod hranicí 2 %. Tím se snižují spekulace na další zvýšení úrokových sazeb v letošním roce. Snižování velikosti bilančí sumy Fedu by mohlo být oznámeno na zářijovém zasedání.
Dreamvestice.png

ČNB upozornila na DreamVest Europe LTD.

27.02.2017 Česká národní banka upozornila na aktivity společnosti DreamVest Europe LTD. V České republice je v souvislosti s internetovou prezentací projektu "Dreamvestice" veřejně nabízena investice do dluhopisů emitenta DreamVest Europe LTD., aniž by byl ale v souladu se zákonem o podnikání na kapitálovém trhu schválen a uveřejněn prospekt těchto cenných papírů. ČNB o tom informovala na svém webu. Tam také centrální banka zveřejňuje schválené prospekty cenných papírů.
img

Zápisnica z FOMC odpovede nepriniesla - denný výhľad

17.08.2016 Napriek komentárom člena FOMC Dudleyho, o možnom navršovaní sadzieb v USA už na septembrovom zasadaní, trh ani po stredajšej zápisnici FOMC nemá v názoroch jasno. Záspisnica, odhaľujúca nejednotnosť voliacich členov FOMC v otázke načasovania rastu sadzieb, očakávaný jastrabí signál nepriniesla. USD sa tak na krátko dostal pod výpredajný tlak.
img

Brexit až koncom 2019? - týždenný výhľad

14.08.2016 Zostane Veľká Británia súčasťou EÚ až do konca 2019? The Sunday Times cez víkend priniesol informáciu o tom, že januárový termín pre aktiváciu článku britská vláda nemusí stihnúť.
img

Denný výhľad na 9.8.2016

08.08.2016 OPEC plánuje v septembri informačné stretnutie svojich členov. Obnovenie limitov pre produkciu ropy členov OPEC je pritom jednou z možných tém.
img

Metallica euru nevěří

07.12.2011 Metallica prý odložila své koncertní turné po Evropě. Důvodem by měly údajně být...
img

Rozhovor se společností E4U - zkušení investoři nezapomínají mít v portfoliu obnovitelné zdroje energie

27.06.2011 V Česku je E4U první, kdo s veřejnou nabídkou tohoto typu přichází. Rozprodaná je již téměř polovina nabízeného množství dividendových akcií, uvedl Aleš Jelínek.
forex466.jpg

Forex fond aneb další šance pro tradery

26.11.2009 Někteří tradeři jsou schopni na trhu dosahovat velmi vysokého procenta zhodnocení kapitálu ale už jim nestačí spokojit se s desetitisíci dolary vydělaných měsíčně na svůj účet. Mnoho těchto traderů si proto zakládá své vlastní fondy, kde nabízejí správu peněz na forexu pro investory s možností velmi vysoké procentuální návratnosti. Mohou si tak proto vybudovat mnohamilionový byznys. Každý si jistě umí spočítat, že spravovat svých 20 000 USD a dosahovat roční zhodnocení na Forexu okolo 70% je něco jiného než obchodovat například s jedním milionem USD. Tam potom mohou být zisky pro tradera mnohonásobně vyšší. Forex díky své obrovské likviditě toto samozřejmě umožňuje.
Související klíčová slova: Celebrity | Walmart | IPO Alibaba | ETF (Prospectus) | BCPP | Jak fungují akcie | Hodnota společnosti | Války | Vývoj | Spoluzakladatel firmy | EUR | Akcie společnosti CZG | Jaký ETF zvolit | Typ investorů | Prospekt dluhopisů | Kotované dluhopisy | Strategie ETF | Akciové společnosti | Dnešní obchodování | Investiční galerie | Výkyvy | Stoxx | Pip | Očekávání | Bezvavlasy a.s. | Trh dluhopisů | JAR | Očekávaná IPO | Volatilní | EUR USD | Diverzifikace | Směrnice EU | Alternativní investice | Coca-Cola | Ark | Samba Capital | Technologie společnosti | Evropská komise | Pro investory | iShares | Aramco | Investice | MACD | Potenciál | Zpráva z akciového trhu | Support | Grafy | Akvizice | Dění na světových burzách | Škoda Auto | Miliony dolarů | Webinář | Výkonný ředitel | Prognózy | NYSE | Experti | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Raiffeisenbank | Bitcoinového ETF | Bitcoiny | Akcie Saudi Aramco | Průměrný výnos | Společnost Apple | Zkušení investoři | EUR/USD | Vanguard | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Americká společnost | Předseda představenstva | Goldman Sachs | Strach | Versute Investments | Cena bitcoinu | Dluhopisy.cz | Indexové fondy | Akcie společnosti | ETH | Obchodování na zámořských trzích | Benchmark | Cenné papíry | Společnost Lukoil | Výnos | Velcí investoři | Investiční příležitost | AdmiralMarkets | Americký akciový trh | Trh s dluhopisy | IHNED | Delta | Vzdělávání | Jak obchodovat akcie | LYNX Trading | Akcie Erste | ESG | CZ-USA | Investiční strategie | Exchange | Dluhopisy | Kontrakty | Asana | Virtuální měna | Dlouhodobé investice | VaR | Bitcoinové burzy | Cathie Woodová | Snížení odměn | Primární nabídka akcií Saudi Aramco | Většinový podíl | Časový rámec pro investování | Changpeng Zhao | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Krypto ETF | TeamViewer | Kabinet | BEZVA | Coinmarketcap | Nakupovat akcie | Analytika | Obchodníci | Prognóza | FBI | Očekávaná IPO 2020 | Ředitelka AKAT ČR | Zahájení dodávek | Ropa WTI | Investiční strategie fondů | Simon Peters | Milionář | Bezvavlasy | Rizika | Brexit | Uchovávání nahrávek | Pozornost investorů | Burzy | Investiční dotazník | Kapitál | Pasivní investování | Robinhood | USD | Investování do kryptoměn | Primární veřejná nabídka (IPO) | Broker | Cash flow | Technická analýza | Růst společnosti | Státní ropná společnost | Export | Banka Goldman Sachs | Qualcomm | Plány | Na burze | Viceguvernér ČNB | Oddělení alternativních investic | Finanční instituce | Inflace v České republice | Energetická společnost | Komise pro cenné papíry (SEC) | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Akvizice společnosti | Koupit bitcoin | Trh s ropou | Regulace | FedEx | Garance | Těžba bitcoinů | Dividendový výnos | Česká zbrojovka | Cenné kovy | Největší IPO | NATO | Velké firmy | Korporátní dluhopis | Výsledky společnosti | Úroková sazba | Kapitálový trh | Unie | Reálný účet | GBP/USD | Vyšší náklady | Nejbohatší | Casper | Pro tradery | Bankroty | State Street Global Advisors | 1 milion | Elon Musk | BEZVA.PR | Rizikovost | Ratingové hodnocení | Investing.com | Euforie | Obchody | Investoři | Obchodní deník | Portfolio | Petr Koblic | Metalurgie | Obchodní platforma | Podnikové dluhopisy | Roger | Fidelity | BaFin | AMD | Globální ekonomiky | Primární nabídky | Bitcoin ETF | Grayscale | Investice do dluhopisů | Typ strategie | Světové kryptoměny | Zisk | Bez rizika | Prezident | Bitcoin Gold | Americké ministerstvo spravedlnosti | Historická výkonnost | Bitcoin futures | Předseda AKAT ČR | Ropné společnosti | Investiční cíle | Airbnb | Centrální banky | Plnění objednávek | Vývoj akcií | Fiat Chrysler Automobiles | Analytické služby | VIG | Jak se stát lepším investorem | Rozhodování | Patrie | CDC | Hold | Výkonnost fondů | Průzkum | Týdenní pivotní body | Investiční | Kolísání cen | Analýzy | Fair Credit | Fair Credit Czech | Firemní dluhopisy | ExxonMobil | Invesco | Patria | Nový kapitál | Uber | Zakladatel ETF | Obchodní plán | Úrok | Zpráva | Obchodní aktivita | Agentura Reuters | Půjčka | Pravidelné investování | Prodej | Onemocnění COVID-19 | Bohatý | Tržní kapitalizace | Hedge Fund | Akcionáři | Emoce | S&P | Zasedání Fedu | Vzdělání | Výkonnost | Obchodování | Legislativa | GBP | Cenový boom | Graf ropy WTI | Management | Admiral Markets | Zprávy | Guru | Zahraniční investoři | České firmy | Fenomén | Dolary | FB | Trigger | Tokeny | Evropské trhy | Index Stoxx 600 | Evropské akcie | Obchodování IPO | IPO Home Credit | Vývoj ceny bitcoinu | Počet investorů | Rozvoj firmy | Ceny ropy | Obchodování na pražské burze | Ceny Bitcoinu | Opce | Buy and hold | Praha | Berkshire Hathaway | Úpis akcií | Covid | Airbus | CZ | Udržitelnost | Míra | Firmy | Inflace v roce 2023 | Krypto komunita | Nordea | Free float | Hong Kong | RIOT | Pokles tržeb | Hedgeové fondy | Nástroj | Výsledky | Investiční majetek | Dluhopisové fondy | DailyFX | Obnovitelné zdroje | Inflační tlaky | Siemens | Cena ropy WTI | TIM | Finanční služby | René Remšík | E15 | Kvazifondy | ETF fond | Ant Financial | Zůstatek | Onemocnění | Fiat Chrysler | Propad | Objem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Luxusní kabelky | Údaje | Společnost Arm | Federální rezervní systém | Prime Market | Úspěšný rozvoj firmy | Cenné papíry a burzy | Alibaba | Investice do kryptoměn | Regulátor | Shortovat | Převodník měn | Automobilky | Dollar Cost Averaging | Bilion | Obchodování s akciemi | Studie | Převod akcií | Velmi bohatý | Pojišťovny | Česká firma | Graf | Kolaps | Index S&P 500 | Instrument | Zbrojovka | ZISIF | Majoritní vlastník | Úpis akcií společnosti Instacart | Pozornost | Hypotéky | Lukáš Kovanda | Systém pyramidy | Evropa | Distribuce | Česká spořitelna | OPEC | Short | Ropná společnost | Akcie ETF | Cenný papír | Logistika | PYPL | CI Komodity | High | Obchodní strategie | Makro data | Ekonomická situace | Warranty | Scorecards | Rakousko | Stříbro | Novela zákona | Tým InstaForex | Korporátní výsledky | Bitcoinové ETF | OECD | Bernard Madoff | Chamtivost | Investiční společnost | High Yield | Internet věcí | Michael Bloomberg | Dlouhodobé investiční strategie | Americké akcie | BBC | CEPS | MetaTrader | Zdravý selský rozum | Spot | Seznam Zprávy | PX START | Průměrný roční výnos | Forex fond | Investment Objective | Zvýšení úrokových sazeb | Komise pro cenné papíry a burzy | Zhodnocení kapitálu | Trh | Komise | Offshore | Přehled o dění na světových burzách | Výrobce dronů Primoco | Investice do akcií | Burzy cenných papírů | ArcelorMittal | Fed | Investování s LYNX | Upozornění | Země EU | Buffett | Money management | Pražské burzy | Fluktuace | Další rozvoj | Konkurenceschopnost | Kanada | Selský rozum | Swingové minimum | Stock | ANO | IRS | Rating | Velké banky | Komodity | Microsoft | Příležitosti | Výběr akcií | Začátečník | Prospectus | IPO Saudi Aramco | CME | Commission | Shortování | Světová měna | Starteepo | Long pozice | Národní ekonomická rada vlády | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Nižší minima | Japonsko | CFTC | FIAT | Rizikové investice | Šperky | Očekávané výnosy | MicroStrategy | Centrální banka | Řízení rizika | IPO Pinterest | QE | Německo | Ranní zpráva z akciového trhu | LYNX | Čistý zisk | Harmony | Další růst | Společnosti | Vodafone | Podnikatelé | Šíření viru | Eurobondy | Aukce | Investiční služby | Spoluzakladatel | Úplný začátečník | Vice | Obchodování s bitcoinem | Největší ETFs | Nízká volatilita | Komodita | BNP | WeWork | Blog | CZK | Reuters | ETC | Bitcoin (BTC) | Situace | CZ Export | Škoda | Online investiční galerie | Výkonná ředitelka | Zakladatel | Předseda | Analytici | Státní dluhopisy | Americký dolar | Provozní zisk | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Core S&P 500 | Traders | Investování | HDP v USA | PINS | Ekonomiky | Intradenní obchodování | Postmates | Google | Apple | CFD | Startup | Nabídka akcií | IPO kalendář | FTSE | Financovat | Ztráta | Finanční poradce | Řecko | BRICS | Americké vlády | Aktuální cena | Investiční rozhodnutí | Fortune | Marek Chudoba | Arm | Fond | Nejlepší investice | IPO Uber | Hong Kong Exchanges and Clearing | Alibaba Group | ECB | RRR | Vysoký výnos | Úroky | Co je IPO? | Portu | Cena | Investiční banky | ING | Velikost ETF | Aktivum | Ceny akcií | Merrill Lynch | Inspirace | Ceny | Kurzy | Technologie | MetaTrader 5 | ČNB | Viceprezident | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Pokles | Margin | Počet žádostí o podporu | Právo | Finance Group | Americké společnosti | Charles Schwab | Hedge | Poplatek | Lego | Banka | Makro | Obchodník | Strategie ETFs | AKAT ČR | Akcie s LYNX | CDCP | Tržby | COVID-19 | Regulátoři | Coinbase | ISIN | Roční výnos | Indikátor | Index PX | Daně | Cena za akcii | Pivot | Kryptoměna | Obchodování na burze | Institucionální investoři | IPO 2020 | CBOE | Finanční prostředky | Zisky | Partners | Strategie fondů | BNP Paribas | Finance | Společnost DoorDash | Americký index S&P 500 | Prospekt cenného papíru | COST | Situace na trhu | Bitcoin Cash | Miliardy eur | Rzeczpospolita | Ratingové agentury | Technická analýza ETH/USD | Manuál | Investování do Bitcoinu | Hedge fondy | HSBC | Firma HARDWARIO | Trinity Bank | IPO Instacart | Breakout | MiCA | Výše poplatků | Měnová politika | Asset management | Dash | Pinterest (PINS) | Poptávka | Dnes na trzích | Financování | CIA | IoT | Čína | IPO WeWork | Prodávající | Goldplating | Psychologie | Pivotní body | Výkyvy trhu | Velké riziko | Investiční poradenství | Bulharsko | Investor | MIFID | Obchodovat | Spotřebitel | Medvědi | Odhodlání | FinTech | WTI | Bod | Mineři | Miliardy korun | Krize bankovního sektoru | Bohumil Pavlica | Video | HDP | Klouzavý průměr | ROCE | IPO Wish | Alternativní měny | GitLab | Co je bitcoin | Diverzifikace portfolia | Problémy | Nařízení o crowdfundingu | Saúdská Arábie | Ziskovost | OCI | Bankéři | Cena ropy | Obchodování Bitcoinu | Firma | Inflace | Drobní investoři | Marže | Vysoké zisky | Analýza | Devizový trh | Riot Blockchain | Vedení společnosti | Zkušenosti | Ropa | Konkrétní instrumenty | Lot | Erste | Stoxx 600 | Korporátní dluhopisy | Ethereum (ETH) | Akciové tipy | FX | Americká Komise pro cenné papíry | Investiční styl | Facebook | Kurz | Market | Forexu | Home Credit | Strategie pro investování | Merck | Optimismus | BH Securities | Euro | Oracle | Průzkum společnosti | Dolar | Byznys | Investujte | Konglomerát | Pražský index PX | Yield | AUD | Binance | Exchange Traded Funds | Breakout Trader | Risk | ETF na bitcoin | Citigroup | Softbank | Dokument pro investory | Etoro | EU | EBITDA | Investiční doporučení | Ministerstvo financí | UNIPRO | Spojené státy | Credit Suisse | Portfolia | Transakční náklady | Tesla | Investované peníze | Holdingová společnost | ARM | Koronavirové krize | Komerční banka | AKAT | Recese | Multi-assetové portfolio | Miliardy | Báze | WP | Capital Partners | Digitalizace | Pandemie | Petr Kellner | Denní graf | Spekulace | Štěpán Křeček | Know-how | Ochrana před inflací | Frank | Akcie Alibaby | Balance | Bitcoinový ETF | KPMG | Intel | Jak těžit Bitcoin | Ticker | Jak obchodovat | Buy the dip | Rostoucí inflace | Kurz bitcoinu | Soud | Společnost ČEZ | Komunita | Investiční galerie Portu Gallery | Blockchain | Společnost Microsoft | Americké volby | UNIPRO Capital | Úspěšné obchody | Benzín | Trend | Střadatelé | Akcie a ETF | Provozní zisk EBITDA | Časový rámec | Míra inflace | Platforma | Nařízení | Uzavírané obchody | iShares Core S&P 500 ETF | BTC | Citi | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Odborníci | M2 | UNIPRO Capital a.s. | Aktivní investování | Gold | Zbrojovka Brno | Česká národní banka (ČNB) | Investování do akcií | Tempo růstu | Trim Broker | ETF | Crowdfunding | Česká zbrojovka Group | Investujte do akcií | Akciové trhy | Myšlenka | Varování | Úsilí | IPO Airbnb | Jiří Mesároš | Long | Rally | Identifikační číslo | Spokojenost | Bonusy | Aktiva | Investiční cíl | GEVORKYAN | Business | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Výnosnost | Zdanění | Začít obchodovat | Nezajištěné dluhopisy | Finanční regulátor | ČNB Tomáš Nidetzký | Zdravotnictví | Graf ropy | Bezpečnost | Brazílie | | Novinka ISIN | Pochybnosti | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | ETFs | Majetek | Purple Trading | Fio banka | Řetězce | Sentiment | Budoucnost Bitcoinu | Investovat do ETF | Investiční fondy | Politika | CoinShares | Kapitalizace | Komunikace | Jaroslav Palát | Dnešní seance | MAM | Jak investovat | Poplatky | Portfolia fondů | Satoshi Nakamoto | Kybernetický útok | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Investování do ETF | Nálada | Indie | ProShares | Vnímání | Ekonomika | Roadshow | Zhodnocení | Výhled | Timeframe | Investování do určitých tříd aktiv | Volume | GBTC | Americké ministerstvo | Indexové ETF | iShares Core S&P 500 | Deriváty | Ethereum | Kótování | Economist | Hry | Propouštění | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Finanční trhy | Burze | Cenové rozpětí | Způsob investování | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Comfort Finance | IPO společnosti | ČEZ | Austrálie | Financial Times | Spread | New York | Swing | Čistá ztráta | Krize | Bernstein | Jak se obchoduje | ETH/USD | Zlatý důl | Rizikovedluhopisy.cz | Bitcoinový fond | CEO | Objednávky | NFT | Prezidentské volby | Dollar | Nezaměstnanost | Trhy | Poradci | Sazby | Graf indexu | Ředitelka | Generální ředitel | Poradenství | Cíle | Burza | Interfax | MarketWatch | Index MSCI | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | Likvidita | Žádosti o podporu | Rozhovor | Transakce | Finanční plán | Vstup na pražskou burzu | Měny | Trh s kryptoměnami | Akciový trh | Profitovat | Energie | Zpravodajství | Finance.cz | Obor budoucnosti | Vyšetřování Binance | Tradeři | Dividendy | Měna | Aktivity společnosti | Německé banky | Internet of Things | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Hodnota bitcoinu | Emitent dluhopisu | Thomson Reuters | Výnosy | Miliardy dolarů | Finanční trh | Investiční alkohol | FOMC | JPMorgan | Primární veřejná nabídka | Emise | EIA | Partneři | IPO | Rusko | Vysoké riziko | Firemní dluhopis | Akcionář | Miliardy USD | Krátkodobé investiční strategie | Poradce | Tržby společnosti | Nižší maxima | Obchodní den | Lukoil | Digitální měna | State Street | Britská vláda | Biliony dolarů | Úbytek | Ropy | Historie | Záchranný balíček | Výdaje | Guvernér české národní banky | Zisk EBITDA | Společnost | Obchodní systémy | Likvidní | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Investiční instrument | Obchodujte | Ocenění akcií | Trh Start | BlackRock | Společnost MicroStrategy | Wood & Company | Cena akcií | Mark Carney | Česká asociace společností finančního poradenství a zprostředkování | Rozšíření | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Ropný trh | Buy | Eura | Ztráty | Lehman Brothers | Organizace | Alipay | Růst | Objem obchodování | Příjmy | Comfort Finance Group | Hospodářské výsledky | Emitent | Zajištění | Zavedení ISIN | Právní struktura | Index | Komoditní | Akcie Alibaba | MiFID II | Čínský trh | Centrální bankéři | Bohatství | Investiční fond | Investiční ikona | Mimoburzovní | ČTK | Alan Fabik | Zákony Evropské unie | Jaké instrumenty má ETF | Coffee | Offshore fond | Česká národní banka | FTSE Russell | Bitcoinová burza | Palantir | IPO Palantir | South China Morning Post | Hlavní trh | Graf indexu Nasdaq | Podřízené dluhopisy | Psychologie investování | Závazek | Správný ETF | Indexový fond | Wish | XIXOIO | Marika Čupa | Internet věcí (IoT) | Diverzifikace investičního portfolia | CAD | Investiční zkušenosti | Snowflake | Investování do fondů | IPO u LYNX | IPO Lyft | Obchodovat s akciemi | Posílení | Société Générale | Pracovní místa | Next Generation | CAPEX | Instrumenty | Výkonnost fondu | Tržní hodnota | Růst bitcoinu | Vstup na burzu | EURUSD | Makléři | NHS | Zařízení pro těžbu bitcoinů | ČSOB | Výše aktiv pod správou | Investovat | The Sunday Times | Clearing | Potenciální zhodnocení | Solidní růst | Španělsko | Praní špinavých peněz | Rizikové kvazifondy | Akciový index S&P 500 | PPF | Boom | Bankrot | Uvedení společnosti na burzu | Zdravotní péče | Riziko | Společnost HARDWARIO | Fondy rizikového kapitálu | Bloomberg | Nabídka | HKEX | UBS | Hlavní ekonom | Ministerstvo financí České republiky | Martin Řezáč | Koš | Obchodní války | Bitcoin | IPO 2019 | Velký hráč | Přehled | Jak koupit bitcoin | cTrader | Hospodaření | Zemědělství | Futures | Pasivně spravované | Nemovitosti | Prodej akcií | Ponziho schéma | FXstreet.cz | Akciový index | Investiční strategie ETFs | Drawdown | Podpora | S&P 500 | JDE | Novela zákona o dluhopisech | Volatility | Vybrat ten správný ETF | Portu Gallery | Konkurent | Prodejní příležitost | Primární nabídka akcií | E-commerce | Obchodní výhled | Růst kryptoměn | Vzdělávací webináře | Strategie Buy and Hold | HARDWARIO | Nejnovější údaje | Poskytování investičních služeb | Zadlužení | Vývoj ceny | Veřejná nabídka akcií | Nvidia | Guvernér | Přehled o dění | Běžný investor | Obchodní model | Nejnovější prognóza | ČR | Společnost Bezvavlasy | Týdenní pivot | Snižování úrokových sazeb | Jefferies | Assets Under Management | Amazon | Royal Dutch Shell | IPO Asana | IHNED.cz | FXstreet | Americké trhy | Akcie Pinterest | S&P 500 ETF | Lyft (LYFT) | Nesledovatelné kryptoměny | Chorvatsko | Trader | Investiční produkty | Hodnota akcií | Doporučení | Primoco UAV | Saudi Aramco | Podnikání | Podnik | IPO Robinhood | ISIN čísla | Colonial Pipeline | Umělecké předměty | Podílové dluhopisové fondy | Krypto | Mediální společnosti | Kupón | Global Advisors | Opatření | Pozice | Seriál o ETF | Luděk Palata | Obchodujte akcie | Pražský parket | LYNX Broker | Peníze investorů | Didi Chuxing | Ocenění | Investing | Futures na bitcoin | Primoco | SEC | Vztah k riziku | Obchodování s novou emisí | Šance | Mark Zuckerberg | Analytik | Schwab | Wall Street | IPO TeamViewer | EBITDA marže | Ondřej Hartman | Provize | Dow Jones | Dnešní videokomentář | Časový horizont | USD/CAD | Investiční nástroj | Úrokové sazby | London Capital Group | Aktivně spravované | Akcie bank | Jana Brodani | Trading | Vyšetřování | Nový akciový trh | Budoucnost | Banky | Vývoj na světových trzích | NASDAQ 100 | Kabelky | Ray Dalio | Aktiva pod správou | JPMorgan Chase | Japonský konglomerát | Tým FXstreet.cz | Kontrakty na bitcoin | Vlastnictví | Aktuální kurz | TradingView | Fio banka, a.s. | Komisí pro cenné papíry a burzy | AUD/USD | Úvěrové produkty | Prohlášení | Politici | Intradenní obchodník | Odvětví | Finanční situace | Emitenti | Joe Biden | Jiří Soustružník | IPO Casper | Merck KGaA | Webináře | Jednatel | Vznik ETF | VanEck | InstaForex | Kontrakt | Facebook Inc. | Obchodní příležitosti | Retail | Ekonom | USA | Vnitřní hodnota | Zlato | Bitcoinové peněženky | Nasdaq | Dluhopis je půjčka | IPO Ant Financial | IPO Didi Chuxing | Primární veřejné nabídky akcií | MiFIR | Bloky | Michal Lukáč | Velké varování | Dluhopis | Pražská burza | FOREX | Spekulativní investice | DoorDash | Akcie Lyft | CZG | ETF od společnosti BlackRock | Průlom | Investment | Výkonnost ETF | IOT | Bitcoin Trust | OTC | 4M Systems | Obchodník s cennými papíry | Obchodování Bitcoin | Hidroelectrica | IPO GitLab | Fio | Kryptoměny | Forex trading | Low | Manažeři | Podnikání na kapitálovém trhu | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Bitcoin peněženka | Akcie | Úspěch | CNBC | Chudoba | Volby | IPO Snowflake | Umění | Americká burza | Británie | Tematické investování | IPO Postmates | Upozornění na aktivity | IPO Luckin Coffee | Podniky | Primární nabídka | NERV | Tomáš Nidetzký | Růst Bitcoinů | Strategie Dollar Cost Averaging
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Prosincová bilance zahraničního obchodu
Prosincová cenová stagnace
Prosincová inflace
Prosincová meziroční inflace
Prosincová sezónnost
Prosincové obchodování
PROSINEC20
Prosoché
Prospectus
Pro Speed Tech Ltd

Následující klíčová slova

Prospekt cenného papíru
Prospekt dluhopisů
PROSPERBRIDGES
Prosperity
ProsperityFX
Prosperity LLC
Prosperující akcie
Prostor ke zlepšení
Prostor k růstu
Prostor pro další oslabení
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít