Pátek 06. prosinec 2019 19:25
reklama
BOSSA kviz
reklama
Dukascopy
reklama
Purple trading indikator

Klíčová slova - Převodník měn

img

IPO Saudi Aramco – zjistěte vše o největším IPO v historii

21.11.2019 Saudi Aramco, jeden z nejvíce vyhlížených a nejvíce oddalovaných IPO je opět na scéně. Aramco je zkratkou pro Arabian American Oil Company. Jedná se o ropného giganta ze Saúdské Arábie. Podle tržního ocenění je Saudi Aramco největší společností na světě.
img

9 nejlepších defenzivních akcií současnosti

15.11.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

3 nejlepší internetové akcie současnosti

14.11.2019 Od roku 2018 se řada internetových akcií vyvíjela skvěle. Akcie u společností jako Twitter se od konce léta 2018 navýšily o + 99 %, akcie Match Group dokonce o + 218 % a akcie Grubhub zaznamenaly nárůst o + 114 %. Všechny tři akcie jsou stále vzrušujícími investicemi s obrovským potenciálem.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet ropný trend v roce 2020?

08.11.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

AEX index – zjistěte vše o nizozemském akciovém indexu

31.10.2019 AEX index je často považován za ukazatel stavu nizozemské ekonomiky. Když se však podíváme na vážení podílů v indexu, je nápadné, že AEX není pro mnoho investorů ideálním měřítkem. Jakou vypovídací hodnotu má pro investory skutečně tento nejdůležitější nizozemský index?
img

Investice do nemovitostí: 3 nejlepší nemovitostní fondy pro soukromé investory

24.10.2019 Investice do nemovitostí jsou považovány za vhodnou investici do aktiv během období s nízkými úrokovými sazbami a to z důvodu stability. Nízké úrokové sazby, stálé zvyšování ceny nájemného a silný příliv nového kapitálu tlačí realitní trh po celá léta směrem nahoru. Ceny nemovitostí tedy dlouhodobě rostou. Tento trend se netýká pouze rezidenčních nemovitostí, ale také komerčních nemovitostí.
img

TeamViewer – největší evropské IPO roku 2019

18.10.2019 Od středy 25. září 2019 je společnost TeamViewer kótována na frankfurtské burze. Software TeamViewer, který usnadňuje provádění vzdálené údržby na počítači má i další praktické funkce – například přístup k domácímu počítači z téměř jakéhokoli jiného místa na světě nebo například videokonference.
img

Euro Stoxx 50 – Vše o nejdůležitějším evropském akciovém indexu

16.10.2019 Index Euro Stoxx 50 je měřítkem rozvoje evropského akciového trhu a vlajkovou lodí eurozóny pro mezinárodní investory. Jedná se o nesmírně důležitý ukazatel (benchmarkový index) pro fondy investující v Evropě. Slouží také jako základ pro deriváty všeho druhu, od klasických termínovaných smluv až po ETF. V následujícím článku naleznete vše, co potřebujete vědět o jednom z nejdůležitějších evropském akciovém indexu.
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
img

3 nejlepší anticyklické a defenzivní akcie roku 2019

09.10.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na stabilní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

5 nejlepších akcií Internet of Things (IoT) roku 2019

02.10.2019 Pojem Internet of Things (IoT) není pro mnoho investorů vůbec znám. Nicméně se jedná o megatrend, který v nadcházejících letech pravděpodobně nabude působivých rozměrů. V následujícím článku objevíte 5 nejlepších akcií, které můžeme zařadit do megatrendu Internet of Things (česky také jako internetu věcí), a které mohou v nejbližší době patřit na burze mezi jasné vítěze.
img

Dluhopisové fondy – jak fungují a stanou se velkými vítězi roku 2019?

27.09.2019 Dluhopisové fondy, někdy označované také jako penzijní, jsou investiční fondy, které investují výhradně do dluhopisů. V důsledku výplaty úroků z dluhopisů a obchodování s drženými cennými papíry se zvyšuje hodnota penzijních fondů.
img

Jak fungují státní dluhopisy a jak je obchodovat?

26.09.2019 Pokud nechcete nechat své peníze nečinně ležet na běžném účtu, máte několik alternativ, jak je nechat pracovat. Nejznámější 2 způsoby jsou investice do akcií nebo dluhopisů. To, že akcie překonávají dluhopisy v dlouhodobějším měřítku, co se zisku týče, je zřejmé.
img

IPO Home Credit – dosáhne česká společnost ocenění 1 miliardy USD?

23.09.2019 Home Credit, poskytovatel spotřebitelských půjček, který počítá s Čínou jako s největším trhem pro své aktivity, plánuje koncem letošního roku v Hongkongu realizovat své IPO. Rozhodnutí společnosti Home Credit provést své IPO v Hongkongu však nepřichází v nejlepším čase. Město zažívá týdny protestů, včetně násilných střetů s policií. Ekonomika města byla také zasažena roční obchodní válkou mezi USA a Čínou.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Akciové trhy – 10 největších burz světa a jaký na ně má vliv politika?

05.09.2019 Politika a finance jsou bezpochyby velmi úzce propojené pojmy, které se navzájem velmi ovlivňují. Významné politické události mohou během krátké doby vyvolat rozruch ve společnosti, který se následně reflektuje určitým způsobem do finančních trhů. Přesto z dlouhodobého hlediska má většina politických vlivů dopad pouze na dotčenou ekonomiku, které se bezprostředně týkaly.
img

Cena ropy – prognóza na rok 2019

03.09.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Prodej na krátko neboli short selling – co to znamená?

29.08.2019 Spekulovat na pokles může na první pohled vypadat jako hazard a nebezpečná operace. Mnoho investorů přesně nechápe princip, jakým prodej na krátko neboli short selling probíhá a u některých z nich to může dokonce vyvolávat negativní konotace.
img

Jaké akcie sledovat při příštím pádu akciového trhu?

28.08.2019 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima.
img

3 nejlepší vanadiové akcie roku 2019

20.08.2019 Vanad je relativně neznámá surovina. Mnoho investorů však netuší, že se cena vanadia mezi lety 2016 a 2018 desetkrát zvýšila. Poslední dobou však cena vanadu značně propadla. Podívejte se blíže na tuto komoditu a zjistěte, jakým způsobem lze do vanadu investovat. V následujícím článku objevíte 3 nejlepší vanadiové akcie v roce 2019.
img

6 nejdůležitějších investičních trendů pro rok 2019

15.08.2019 Nejžhavějšími loňskými investičními trendy v roce 2018 byly kryptoměny (Bitcoin, Blockchain & Co.) na začátku roku a marihuanové akcie. Pokud investoři naskočili však na rozjetý vlak okolo těchto 2 fenoménů, mohli značně zhodnotit investované finance.
img

Pavel Kohout (ekonom) o situaci na trzích, tvrdém Brexitu a investování do dluhopisů nebo Tesly

14.08.2019 Hrozba obchodní války mezi USA a Čínou, protesty v Hong Kongu nebo zpomalující ekonomika. Situace na dnešních trzích není pro běžného investora vůbec jednoduchá. Jeden tweet od amerického prezidenta Trumpa a trhy mohou poklesnout i o několik procent. Jak vnímají aktuální stav ve světě ekonomové a zkušení investoři, kteří zažili nejednu recesi a krizi? Drží kapitál mimo trhy nebo vnímají poklesy jako investiční příležitost?
img

3 nejlepší farmaceutické akcie pro rok 2019

12.08.2019 Globální trendy jsou hnacím motorem růstu ve farmaceutickém průmyslu. Farmaceutický průmysl za posledních deset let zaznamenal příkladný triumf. Jedním z důvodů je úspěch biotechnologie. Aplikace výsledků výzkumu genomu, jakož i zvyšující se znalosti o fungování mnoha patogenů vedly k obrovskému posílení inovací pro vývojáře léčiv. Onemocnění jako je například AIDS, hepatitida C a některé druhy rakoviny bude již pravděpodobně možné efektivně léčit během několika let.
img

Uranové akcie – 2 nejlepší tituly v roce 2019

09.08.2019 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován. Své místo si nicméně stále drží.
img

5 užitečných tipů pro obchodování opcí, které byste měli znát

02.08.2019 Pokud čtete knihy o opcích nebo procházíte internet, najdete spoustu tipů a triků, jak zlepšit svůj trading. Čím déle obchodujete s opcemi, tím vyšší je šance, že narazíte na stejnou radu, kterou jste již před časem objevili jinde. To může přinést pocit, že o obchodování s opcemi víte již vše a není se čemu učit.
img

Megatrend E-mobility: 3 nejlepší elektromobilní akcie roku 2019

31.07.2019 Elektromobilní (e-mobility) trh je v pohybu. Od roku 2011 se počet elektromobilů prodaných na celém světě každý rok téměř zdvojnásobil. Pouze v loňském roce se počet prodaných elektrických a plug-in hybridních vozů zvýšil o 2 miliony podle průzkumu globálního výhledu elektrických vozidel Mezinárodní organizace pro elektřinu (IEA).
img

3 nejlepší biotechnologické akcie roku 2019

25.07.2019 Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti lákají mnoho investorů. Populární u investorů LYNX jsou zejména akcie Biogen a Galapagos.
img

10 nejlepších akcií umělé inteligence (AI) roku 2019

24.07.2019 Umělá inteligence (anglicky Artificial Intelligence = AI) je aspekt, který pravděpodobně v blízké budoucnosti bude stále více formovat náš každodenní život.
img

3 nejlepší ropné akcie roku 2019

18.07.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2019

12.07.2019 Pokud chcete také využít výhod bitcoinového humbuku, měli byste pečlivě zvážit své možnosti. Má smysl nakupovat Bitcoiny v běžných cenách nebo investovat do produktů, jako jsou CFD a certifikáty spojené s cenovým vývojem kryptoměny?
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2019

06.03.2019 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem.
img

Jak obodovat volatilitu (VOLX) v roce 2016? Raději jinak než v minulých letech.

20.01.2016 Pokud bude pro rok 2016 něco charakteristické, bude to pravděpodobně zvýšená volatilita. V posledních třech letech jsme se nechali nízkou volatilitou ukolébat a její růst proto může být pro některé investory malým šokem. Průměrná volatilita amerického indexu S&P500 vyjádřená indexem VIX (v naší platformě ticker VOLX) byla v minulém roce 16,6 % a v roce 2014 a 2013 dokonce pouhých 14,2 %. To je výrazně pod historickým průměrem, který od roku 1990 činí 19,8 %.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Finance | Peníze | Disciplína | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Korelace | Inflace | Deflace | OECD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Ask | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | CME | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Index FTSE 100 | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Large Cap | Hedge fondy | Futures | Grafy | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Exchange Traded Fund | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kupón | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | Low | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Obligace | Opce | Order | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Put opce | Příkaz | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reinvestice | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Skalper | Splatnost | Spread | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swap | Pokladniční poukázky | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | Obchodování | Morgan Stanley | Euro STOXX | Objem obchodů | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Ekonom | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Rollover | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Euronext | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Deutsche Bank | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Výrobní náklady | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Průlom | Uzavření pozice | Volatilní | Burzovní obchodování | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Akcie Apple | Akcie Facebook | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie RWE | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analýzy | Anglické libry | Banka | Brent | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | CFD kontrakt | CZK | Čínská burza | DAX 30 | Dolar | Dow Jones index | Ekonomický růst | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská burza | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční rizika | Fiskální rok | Fondy | Frank | Graf | Hodnota akcií | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat na burze | Jak nejlépe investovat | EBay | Komoditní | Koupit akcie | Kurz ropy | Kurzy | Libra | Management | Markets | Měnový kurz | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s opcemi | Ocenění akcií | Opce na akcie | Opční strategie | Pád akcií | PayPal | Portfolia | Právo opce | Pro investory | Proč klesla cena ropy | Prodej anglické libry | Prodej komodit | Prognóza | Převod akcií | Ratingová metoda | RN systém | Ropy | RUB | RUB CAD | RUB CZK | RUB EUR | RUB USD | Řízení rizika | Signály | Státní dluhopisy | Stoxx | Švýcarské banky | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Webinář | WTI | Zavedení eura | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | ING | Benzín | Buffett | Prodejní opce | Put | Bill Gates | Čistý dluh | Doba splatnosti | Elon Musk | Identifikační číslo | Indie | Intermediate | Mark Zuckerberg | Nominální úrok | Obchodní den | Opční prémie | Petr Kellner | Pro jaký dluhopis se rozhodnout? | Profitability Ratios | Prospekt | Příjmy z dluhopisu | Přípustné cenové pásmo | Reinvestice kuponové platby | REIT | Rights Offering | ROCE | Roll Over | Small caps | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | WGC | Hlavní trh | Investiční instrument | Předání vypořádání | Přednostní (prioritní) akcie | Princip poměrného krácení | Priorita cenová | Cenová hladina | Prodeje osobních a nákladních automobilů | Prošlá platnost | Regionální průmyslové výzkumy | Tržby | Clearing | Registrovaný cenný papír | QE | Světové ekonomiky | eBook | Contract | Kontrakt | Reverse order | Rollover (swap) | Volby | E-mini | Retail | Velcí hráči | Burze | Dividendové akcie | Investment | Německá burza | Penny stock | Průvodce obchodováním komodit | Aramco | Markit | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | ABN Amro | CME Group | Home Credit | Baker Hughes | NATO | BBC | Ceny nemovitostí | Brazílie | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Měnové riziko | Globální trhy | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Energie | Malý prostor | Zkušení investoři | Příprava | Přehled | Konzistence | Odvětví ropy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | City | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Kolísání trhu | Lídři | Firmy | Glencore | Akcie v USA | Ekonomické dopady | Britská burza | Xetra | Pavel Kohout | Realitní trh | Deutsche Börse | Globální ekonomický růst | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | AAA | Černé pondělí | Americké burzy | Alibaba | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | TradingView | Země OPEC | S&P | Bezpečné dluhopisy | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Sinopec | Ekonomická data | Historická maxima | Evropský trh | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | Úvěrová krize | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Nákupní signál | Japan Exchange Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Dobré výsledky | Spotová volatilita | Futures na VIX | Úspěšné obchodování | Ekonomická situace | Průzkum | Krize | FTSE MIB | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | ExxonMobil | Alphabet | Aktuální cena | Norsko | Očekávání | Audi | Index KOSPI | ex | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Sladká ropa | Stox | Breakout Trader | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Obchodování ETF | Návratnost investic | Americký akciový trh | Spekulativní investice | Obchodování indexů | Technologie blockchain | Jak obchodovat akcie | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Měnové zajištění | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | Nemovitostní fondy | Index Topix | Ethereum blockchain | Lithium | Investice do lithia | Jak fungují akcie | E-book o investování | Výkonnost fondů | Kobalt | Investice do kobaltu | Výnosy desetiletých dluhopisů | Investování s LYNX | Airbnb | Obchodní války | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Růstové akcie | Obchodní válka | Profesionální investoři | Podniky | Technologické akcie | Evropský akciový trh | FAANG | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Nákup zlata | Výplaty dividend | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Nové peníze | Kompozitní index | Úrokový výnos | Ruská centrální banka | Pokles cen ropy | Roční výnos | Marihuanové akcie | Hodnota amerického dolaru | LYNX WhatsApp | Stanovení ceny | Růst zisků | Anticyklické akcie | Úroková sazba v USA | Německé akcie | Veřejný dluh | Odhady analytiků | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Skalpování | Nakoupit akcie | Zvýšení sazeb | Investice do konopí | Akcie herních vývojářů | IPO Slack | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO 2019 | Obchodujte ropu | Rizikové akcie | Rozdílové smlouvy | Beyond Meat | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Růst cen ropy | IPO Luckin Coffee | NAGA | Jak na obchodování | Bitcoin a další kryptoměny | NVDA | Protesty v Hong Kongu | Americké společnosti | Čínský trh | Opční obchodník | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Ropné akcie | Investiční bublina | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Vanadiové akcie | Vanad | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Nové akcie | Burzovní průvodce | WeWork | Korea Exchange (KRX) | Deutsche Börse (DTB) | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | London Stock Exchange Group (LSE) | Euronext (ENX) | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Shanghai Stock Exchange (SSE) | New York Stock Exchange (NYSE) | Kapitálové výdaje | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Saudi Aramco | PPF | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Úpis akcií | Finanční situace | UCITS | IPO Home Credit | TeamViewer | Nejlepší vanadiové akcie | Výběr státních dluhopisů | Co jsou státní dluhopisy | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | Obchodování dluhopisových ETF | iShares | Nejlepší dluhopisové ETF | Dluhopisové ETF | Klesající úrokové sazby | Akcie Splunk | Akcie Symantec Corporation | Akcie PTC | Akcie Software AG | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Obchodování IoT akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Společnost Deutsche Börse | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | RISK-ON | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | IPO TeamViewer | Obchodujte | S&P 500 Index | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Celkové příjmy | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | Ceny benzínu | IOT | AEX index | Investice do ropy | Obchod s ropou | Objem | MSFT | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Tadawul | Saúdskoarabská burza | Risk-off | Generální ředitel | IPO Saudi Aramco | Obchodování akcií u LYNX | Úvěrové produkty | Úrok | Nejbohatší | Miliardy | Dluhopisoví investoři | Akcie Saudi Aramco
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Výhled | Banka | FOREX | Rezistence | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | Indikátor

Předchozí klíčová slova

Přeprodání
Přeprodáno
Přeprodaný trh
Přeshraniční platby
Přesný způsob obchodování
Přesun do bezpečných útočišť
Převis
Převod akcií
Převod měn
Převod měny

Následující klíčová slova

Převrácená výnosová křivka
Převzetí CME
Příběh milionáře
Příběh obchodníka
Příběh tradera
Příjem z tradingu
Přijetí eura
Přijetí zisku
Přijmout euro
Příjmy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Potvrďte prosím... Zavřít