Pondělí 24. června 2024 21:24
reklama
Purple trading AI
reklama
CapXmaster
reklama
FTMO král
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Zemědělství

img

WHEAT (pšenice) klesá uprostřed americké sklizně a dešťů v Rusku

20.06.2024 Po dnešním rolloveru americké futures na WHEAT klesají, protože obchodníci s komoditami sledují velmi vysoký pokrok v sklizni v USA, což naznačuje vyšší nabídku. Také dva velcí producenti pšenice z Ruska (IKAR) a Argentiny (BAGE) zvýšili prognózy produkce.
C:\fakepath\trader-20062024-34-zm.jpg

USA žádají EU o odklad zákazu dovozu výrobků způsobujících odlesňování

20.06.2024 Americká vláda žádá Evropskou komisi (EK) o odklad zákazu dovozu výrobků způsobujících odlesňování. Dnes to napsal britský deník Financial Times (FT). Odvolává se přitom na dopis amerického ministra zemědělství a ministryně obchodu, který z Washingtonu do Bruselu odešel 30. května. Zákaz dovozu podle administrativy prezidenta Joea Bidena poškodí americké výrobce.
img

Slabý eurokomisař, resp. slabé portfolio Česku způsobí velkou finanční ztrátu – až 47 miliard ročně, což je za pět let 800 kilometrů dálnic. Je zarážející, že politici obsazení postu podceňují

19.06.2024 Slabý eurokomisař, resp. jeho či její slabé portfolio může být pro Česko velmi ztrátovou záležitostí. Finanční újma může činit až 47 miliard ročně, což je za pět let 800 kilometrů dálnic. Je proto zarážející, že obsazení postu eurokomisaře nevěnují čeští politici více pozornosti.
img

Květen ve znamení plošného poklesu výrobních cen

17.06.2024 Ceny průmyslových výrobců v ČR klesly v květnu meziměsíčně o 1,2 % po dubnovém růstu o 0,2 %. Jejich meziroční růst ve výsledku zpomalil z 1,4 % na 1,0 % a nacházel se hluboko pod tržním konsensem, který naopak očekával zrychlení na 2,0 % y/y. Na silném meziměsíčním poklesu se významně podílely ceny energií, ropy a koksu. Pomohly tomu výrazně nižší ceny surové ropy na světových trzích a silnější koruna. Energie (elektřina, plyn, pára a klimatizovaný vzduch) meziměsíčně zlevnily v průměru o 2,1 %. Mírnějším tempem ale ceny v květnu klesaly ve většině sledovaných odvětví.
img

Čína chystá omezení dovozu vepřového z EU, jako odvetu za cla na elektroauta. Čínský krok bude „ránou“ pro zbývající české výrobce vepřového, naopak z něj bude těžit Rusko

17.06.2024 Čína chystá omezení dovozu vepřového z EU, jako odvetu za clo na elektroauta. Čínský krok bude „ránou“ pro zbývající české výrobce vepřového, naopak z něj bude těžit Rusko. Na Green Deal a s ním související obchodní válku EU s Čínou tak může doplatit nejen český autoprůmysl, ale také právě české zemědělství, vydělá na tom Kreml.
img

Ceny v zemědělství i nadále klesají

17.06.2024 „Čísla, která dnes zveřejnil ČSÚ, ukázala, že pokles cen zemědělských výrobců postupně zpomaluje. Ačkoliv ceny meziročně klesají již třináct měsíců v řadě, dvouciferné tempo, kterého se zpočátku držely, zřejmě brzy opustí. Zatímco v dubnu ceny zemědělských výrobců meziročně klesly o 13,4 %, v květnu pokles činil 10,1 %. Pokles cen v rostlinné výrobě představoval 15,7 %, i když s výraznou diferenciací. Například ceny olejnin poklesly o 7,3 %, obilovin dokonce o 23,2 %. Naopak se výrazně zvýšily ceny ovoce, a to o 49,7 %, a brambor o 33,9 %. V živočišné výrobě pak byly ceny nižší o 4,4 %, například ceny vajec poklesly meziročně o 17,3 %, drůbeže o 10,8 %. Meziměsíčně ceny zemědělských výrobců zaznamenaly pokles o 1,5 %. Snížily se například ceny vajec o 6,8 %, drůbeže o 2,3 % či obilovin o 0,7 %. Nahoru šly naopak ceny olejnin, které stouply o 1,7 %, nebo mléka o 0,9 %,“ popisuje Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

Ceny výrobců v průmyslu rostou méně, než se čekalo, v zemědělství nadále výrazně padají. ČNB proto nezmění svůj výhled ohledně snižování úrokových sazeb, ty tak letos klesnou na 4,5 procenta

17.06.2024 Ceny průmyslových výrobců v květnu meziročně vzrostly o jedno procento. Citelně tak zaostaly za očekáváním analytiků. Ti předpokládali vzestup o dvě procenta. Klesly totiž zejména ceny potravinářských výrobků, a to o 3,7 procenta. V jejich poklesu se odráží už řadu měsíců trvající výrazný, dvouciferný pokles ceny zemědělských výrobců, a také stabilizace a pokles velkoobchodních cen energií.
img

Výrazný meziměsíční pokles cen v průmyslu

17.06.2024 Ceny průmyslových výrobců byly v květnu oproti dubnu nižší o 1,2 %, což v meziročním srovnání znamená jejich nárůst pouze o 1,0 %. Tento výsledek tak překonal v pozitivním slova smyslu naši i tržní prognózu. Ceny v zemědělství meziměsíčně poklesly, a to o 1,5 %, meziročně pak padají již více než rok, tentokrát o 10,1 %. V případě cen stavebních prací došlo k meziměsíčnímu nárůstu o 0,2 % a meziročně o 2,1 %. U cen tržních služeb pro podniky byl po dlouhé době zaznamenán meziměsíční pokles (-0,2 %) a v meziročním srovnání došlo k jejich zvýšení o 3,2 %. Dezinflační proces u služeb se tak sice dostavuje, ale relativně pomalejším tempem, což se negativně projevuje i na spotřebitelské inflaci právě v tomto segmentu.
img

Ceny v zemědělství dál klesají. Data z České republiky vévodí evropským statistikám

17.06.2024 „Podle údajů Eurostatu klesají ceny potravin v České republice nejrychlejším tempem ze všech zemí Evropské unie. Ceny potravin klesají ještě v Maďarsku, Litvě, Finsku a Slovinsku. Na Slovensku ceny potravin stagnují. Ve všech ostatních zemích Evropské unie dochází ke zdražování potravin,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Futures na pšenici v Chicagu klesly o téměř 1,5 % v očekávání zprávy WASDE

12.06.2024 Obchodníci na trhu s obilovinami dnes čekají na odhady globální nabídky a poptávky po zemědělských komoditách, zprávu amerického ministerstva zemědělství WASDE. Zpráva bude zveřejněna v 19:00 hodin našeho času. Kontrakty na pšenici v Chicagu dnes v očekávání zprávy téměř zcela vymazaly včerejší téměř 4% zisky a obchodují se o více než 1,5 % níže.
C:\fakepath\trader-11062024-40-zm.jpeg

Zahraniční investice na Ukrajině loni dosáhly 4,25 miliardy dolarů

11.06.2024 Zahraniční investice do ukrajinské ekonomiky loni navzdory pokračující ruské invazi dosáhly 4,25 miliardy dolarů (98 miliard Kč). To je sice více než v předválečných letech, ale nestačí to, uvedla dnes v Berlíně ukrajinská ministryně hospodářství Julija Svyrydenková.
img

Bitcoin ukončil týden na vyšší úrovni po silném přílivu do amerických spotových bitcoinových ETF

11.06.2024 Bitcoin zakončil minulý týden o 3 % výše po silném přílivu peněz do amerických spotových bitcoinových ETF. V úterý došlo k celkovému přílivu 887 milionů USD do amerických spotových bitcoinových ETF, což byl druhý nejvyšší den zaznamenaný od jejich spuštění. V čele stál FBTC společnosti Fidelity s 379 miliony dolarů, následovaný IBIT společnosti BlackRock s 274 miliony dolarů.
img

Dolar může změnit směr

11.06.2024 Údaje z amerického trhu práce za květen se ukázaly jako výrazně nečekané - počet zaměstnanců mimo zemědělství v USA v květnu vzrostl o 272 000 (prognóza byla +185 000), průměrný hodinový výdělek se zvýšil o 0,4 % (předchozí měsíc +0,2 %) a pracovní síla klesla o 250 000. V důsledku toho prudce vzrostly výnosy a dolar vůči všem hlavním světovým měnám výrazně posílil.
img

Libra byla přinucena klesnout

11.06.2024 Politika žije bouřlivým životem po celém světě. Jestliže ale předčasné volby do Národního shromáždění ve Francii způsobily pád eura, pak čekání na vítězství labouristů v parlamentních volbách ve Velké Británii neposkytuje libře o nic menší podporu než pomalé uvolňování měnové politiky Bank of England. Až překvapivě silné statistiky o zaměstnanosti v USA za květen donutily býky páru GBP/USD ustoupit z tříměsíčního maxima.
img

Vývoj nezaměstnanosti v květnu 2024

10.06.2024 „Nezaměstnanost je podle Úřadu práce v Česku i nadále rekordně nízká. Vyplývá to z dnes zveřejněných údajů. Nezaměstnanost se v květnu snížila ve všech krajích a celkově klesla meziměsíčně o 0,1 procentního bodu na 3,6 %. Oproti loňskému květnu se nezaměstnanost zvýšila, ale pouze nepatrně, tehdy činila 3,5 %. Česko má tak nejnižší míru nezaměstnanosti v Evropské unii, což ovšem působí komplikace firmám, které potřebují nové zaměstnance. Trh práce je v České republice přehřátý, zaměstnanci chybí v řadě profesí a najít kvalifikované pracovníky je pro firmy velmi složité,“ říká Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

Prognóza pro EUR/USD na 10. června 2024

10.06.2024 Nezaměstnanost v USA v květnu vzrostla z 3,9 % na 4,0 %, když míra účasti pracovní síly klesla z 62,7 % na 62,5 %, v sektorech mimo zemědělství přibylo 272 tis. nových pracovních míst oproti prognóze 182 tis. a hodinová mzda vzrostla o 0,4 %. Zlato kleslo o 3,45 %, měď o 4,94 %, ropa Brent o -0,54 %, pšenice o -1,92 %, index S&P 500 o -0,11 %, výnos pětiletých amerických státních dluhopisů vyskočil z 4,29 % na 4,46 %, euro ztratilo 0,78 % své hodnoty. Takový "tektonický" posun směrem k dolaru nelze chápat jinak než jako opožděnou reakci na snížení sazeb Evropské centrální banky. I objem obchodů byl ve srovnání se čtvrtkem znatelně vyšší.
img

Nezaměstnanost se opět snížila

10.06.2024 Míra nezaměstnanosti v květnu v souladu s naší prognózou mírně poklesla na 3,6 % a potvrdila tak klesající trend dosavadní části roku. Oživení ekonomiky a teplejší počasí se dle očekávání projevuje na trhu práce, kde v porovnání s předchozím rokem ubývá nově zaevidovaných nezaměstnaných, zatímco Úřadu práce se daří více uchazečů umísťovat do zaměstnání.
img

Podíl nezaměstnaných se v květnu snížil

10.06.2024 Podíl nezaměstnaných osob v květnu poklesl z 3,7 % na 3,6 %, což bylo v souladu s naším i tržním očekáváním. Po sezónním očištění stagnoval na úrovni z předchozího měsíce (3,8 %). Dubnové zlepšení na trhu práce je tak odrazem sezónních faktorů, kdy s teplejším počasím stoupá poptávka po pracovnících ve stavebnictví či zemědělství.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 7. června (americká seance)

10.06.2024 Cenová hladina 1,2797 byla otestována poprvé, když byl indikátor MACD výrazně nad úrovní nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Při druhém testu této úrovně krátce nato byl MACD v překoupené oblasti, což umožnilo rozvinout prodejní scénář č. 2, který vedl k poklesu páru o 15 bodů. Naplánována je série zpráv o změnách počtu pracovních míst mimo zemědělství za květen, míře nezaměstnanosti a změnách průměrné hodinové mzdy. Pokles počtu nových pracovních míst a výrazné zpomalení růstu mezd povede k poklesu dolaru a prudkému posílení libry. V opačném případě bude lepší nakupovat dolar a sázet na pokles páru do konce týdne. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a ignorovat hodnoty indikátoru MACD.
img

Zámořské indexy mírně rostou

07.06.2024 Index Dow Jones +0,22 % na 38972,08 b. S&P 500 +0,31 % na 5369,44 b. Nasdaq Composite +0,23 % na 17211,87 b.
img

BREAKING: Údaje z amerického trhu práce nad očekávaní , dolár posiluje

07.06.2024 Přicházejí nejnovější údaje z trhu práce. Po mírně horších celotýdenních údajích, které začaly JOLTS s volnými pracovními místy na úrovni 8.06M oproti očekávaným 8.37M a pokračovaly ADP změnou zaměstnanosti v soukromém nezemědělském sektoru na úrovni 152k. oproti očekávaným 173 tis. tak přichází poslední důležitý údaj, a to údaj o změně zaměstnanosti mimo zemědělství od BLS.
img

GBP/USD. 7. června. Nejdůležitější den v týdnu

07.06.2024 V hodinovém grafu se pár GBP/USD včera třikrát nebo čtyřikrát pokusil prorazit nad oblast rezistence 1,2788–1,2801. Všechny předchozí pokusy byly neúspěšné. Zdá se, že býkům dochází dech. Pokud jsou však býci vyčerpaní, pak medvědům zřejmě nezbývá už vůbec žádná síla. Odraz od oblasti 1,2788-1,2801 by byl pro americký dolar příznivý, ale posledních několik dní ukázalo, že to neznamená, že by medvědi byli ochotni přejít do ofenzivy. Proražení nad oblast 1,2788–1,2801 zvyšuje pravděpodobnost dalšího růstu směrem k další úrovni retracementu 0,0 %–1,2892.
img

Pšenice ztrácí téměř 2,5 % a jde tak o největší týdenní pokles za posledních 11 měsíců

07.06.2024 Futures na pšenici na Chicago Board of Trade dnes po včerejším výprodeji ztrácejí více než 2 %, protože obchodníci vidí lepší počasí v USA a pokročilou sklizeň jako silnou rovnováhu vůči podmínkám ruského tahu a klesajícím očekáváním úrody. Také komentář ukrajinského ministra Vysockého překvapil obchodníky s pšenicí, kteří od Ukrajiny očekávali nižší úrodu.
img

Čemu bychom měli věnovat pozornost dne 7. června? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

07.06.2024 Na pátek je naplánováno celkem dost makroekonomických událostí, z nichž některé jsou velmi důležité. Samozřejmě bychom měli začít zprávami z USA, protože ty jsou pro trh prioritní. Dnes budou zveřejněny údaje o míře nezaměstnanosti za květen, o počtu nově vytvořených pracovních míst v sektorech mimo zemědělství (Nonfarm Payrolls) a o změnách v úrovni průměrné mzdy. Americký dolar potřebuje velmi silná data, aby vykázal růst, protože trh v současné době interpretuje téměř všechny zprávy v jeho neprospěch. Pokud se americké údaje ukážou být slabé, není pochyb o tom, že americká měna opět prudce klesne.
img

US100 v zóně ATH před NFP 💡

07.06.2024 Před námi je klíčové čtení týdne, údaje NFP z amerického trhu práce. Všeobecně se předpokládá, že navzdory očekávanému mírnému zrychlení několika ukazatelů oproti dubnovému čtení bude celkový tón zprávy naznačovat, že ekonomická dynamika na trhu práce slábne. Horší údaje by teoreticky mohly umožnit prodloužení rally na globálních trzích spojených s rizikem, včetně akciových indexů, kryptoměn nebo měn s výjimkou dolaru. V současné době swapy odhadují 80% pravděpodobnost (kumulativní hodnota), že Fed do září letošního roku provede jedno snížení sazeb o 25 bazických bodů. Horší čtení by mohlo tuto pravděpodobnost dále zvýšit a otevřít tak prostor pro býčí reakci na Wall Street. Co tedy očekávat od dnešních údajů?
img

Jak 7. června obchodovat měnový pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.

07.06.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu s minimální volatilitou. Pár EUR/USD se obchoduje zvláštně, nelogicky a paradoxně, ale tato definice bohužel v současnosti platí pro mnoho měnových párů na trhu, například pro GBP/USD. Včera byly oznámeny výsledky zasedání ECB. Evropský regulátor poprvé v rámci cyklu uvolňování měnové politiky snížil klíčovou sazbu. Euro na to prakticky nezareagovalo. Pak vystoupila s projevem Christine Lagardeová. I když šéfka ECB neřekla nic důležitého, měl trh nějak zareagovat. Denní volatilita ale činila neskutečných 40 bodů a trh celý den hibernoval. Přehlížení fundamentálního pozadí a interpretace makroekonomických statistik jen ve prospěch eura tedy pokračuje.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva NFP a údaje z trhu práce v USA v centru pozornosti 📣

07.06.2024 Dnešní makrokalendář obsahuje několik důležitých publikací, které by mohly ovlivnit globální finanční trhy. Investoři se budou soustředit především na zveřejnění údajů z amerického trhu práce kolem 14:30. Zajímavá by však mohla být i zpráva o HDP v eurozóně a údaje z kanadského trhu práce.
img

Prognóza pro měnový pár EUR/USD na 7. června 2024

07.06.2024 Snížení sazeb ECB o očekávaných 0,25 % je za námi. Euro na tuto zprávu reagovalo klidně a dokonce mírně zvýšilo svou rezistenci na úrovni 1,0905. Christine Lagarde, která optimisticky popsala vyhlídky ekonomiky, však poznamenala, že další kroky centrální banky jsou za hranicí prognóz. Nicméně rozdíl oproti sazbě Fedu se zvýšil na 1,25 % a americká ekonomika vypadá silnější, přičemž ministerstvo financí aktivně láká na dluh prostřednictvím státních dluhopisů, takže trhy tento tlak ještě pocítí a euro bude klesat.
C:\fakepath\eurusd-07062024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 7.6.2024

07.06.2024 Akcie ve Spojených státech uzavřely před dnešní zprávou o vývoji amerických mezd smíšeně. Oslabily technologické tituly. Mírně dolů zamířil americký dolar. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si včera připsal 0,2 procenta a zakončil obchodování na 38.886,17 bodu. Širší index S&P 500 ale klesl o 0,02 procenta na 5352,96 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,09 procenta na 17.173,12 bodu.
img

EUR/USD. 5. června. Zasedání ECB je už blízko.

05.06.2024 Pár EUR/USD se v úterý obrátil ve prospěch amerického dolaru a začal klesat v rámci vzestupného trendového kanálu. Pokles kotací tak dnes může pokračovat k úrovni retracementu 61,8 % – 1,0837. Stejně jako dřív, ani teď nečekám výrazný pokles eura, dokud medvědi nezavřou pod vzestupným trendovým kanálem.
img

GBP/USD. 5. června. Dolar čelí nové zkoušce

05.06.2024 V hodinovém grafu pár GBP/USD včera vzrostl směrem k zóně rezistence 1,2788–1,2801. Pohyb vzhůru však nepokračoval. Kolem této zóny došlo k obratu ve prospěch dolaru, který zahájil pokles směrem k zóně supportu 1,2690–1,2705. Pokles je stále velmi slabý, protože trh čeká na nové údaje z amerického trhu práce a o podnikatelské aktivitě, které budou zveřejněny později během dneška. Pokud budou tyto zprávy slabé (stejně jako ty předchozí z tohoto týdne), mohli by se býci pokusit znovu prorazit nad zónu 1,2788–1,2801.
img

Makroekonomický výhled na tento týden: Trh práce (USA), zasedání ECB

03.06.2024 V tomto týdnu bude pozornost trhu směřovat především k eurozóně, konkrétně k zasedání ECB, která rozhodne o dalším vývoji úrokových sazeb. Predikuje se pokles sazeb o 25 bazických bodů. Neméně důležitý bude report z trhu práce ve Spojených státech, a to především směrem k dalšímu vývoji monetární politiky amerického Fedu.
img

HDP ČR, detailní údaje, 1Q 2024

31.05.2024 Detailní a zpřesněná statistika o výkonu české ekonomiky hlásí, že HDP v letošním prvním čtvrtletí rostl o něco pomalejším tempem, než co naznačoval oficiální předběžný odhad.
img

Ceny v zemědělství stále klesají, v průmyslu se vrátily k růstu

20.05.2024 „Ceny zemědělských výrobců meziročně sice klesají dvouciferným tempem, ale dynamika poklesu již pár měsíců zpomaluje. V dubnu se ceny meziročně snížily již dvanáctý měsíc v řadě – tentokrát o 13,4 %, přičemž v rostlinné výrobě klesly o 18,6 % a v živočišné o 7,2 %. Meziměsíčně pak ceny v zemědělství klesly o 3,5 %, ovšem v březnu poprvé po roce meziměsíčně rostly. Provázanost cen v zemědělství na vývoj cen potravin, a tedy i na spotřebitelskou inflaci, je poměrně silná. Zpomalování tempa meziročního poklesu naznačuje, že několikaměsíční zlevňování potravin pro konečné spotřebitele brzy narazí na svůj strop. Ostatně právě zdražení potravin stálo za meziročním zrychlení dubnové inflace na 2,9 % z březnových 2 %,“ upozorňuje Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
C:\fakepath\ceska koruna-4.jpeg

Analytici: Vývoj výrobních cen ukazuje na ústup inflačních tlaků

20.05.2024 Dubnový vývoj výrobních cen ukazuje na pokračující uklidňování inflačních tlaků. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK. Upozorňují zejména na prohloubení meziročního poklesu cen zemědělských výrobců, to podle nich snižuje riziko dalšího skokového zdražení potravin, jaké spotřebitelé v obchodech zaznamenali v dubnu. Výrobní ceny zpravidla dávají signál o budoucím vývoji spotřebitelských cen.
img

Růst cen ve výrobě pod cílem ČNB, ve službách naopak stále nad ním

20.05.2024 Tuzemské ceny průmyslových výrobců v dubnu meziměsíčně vzrostly o 0,2 % po březnovém poklesu o 0,1 %. Meziročně pak byly vyšší o 1,4 %. To bylo jen nepatrně pod tržním konsensem, který odhadoval růst o 1,5 %.
img

Ceny výrobců/PPI, ČR, duben 2024

20.05.2024 Ceny průmyslových výrobců se v dubnu letos poprvé vydaly k meziročnímu růstu, jenž činil 1,4 % a vyšel mírně pod očekáváním trhu.
img

Výrobní ceny v průmyslu v dubnu rostly, letos poprvé – kvůli dražší ropě. Zemědělci pokračovali ve výrazném zlevňování, které však není tolik patrné na pultech obchodů

20.05.2024 Ceny průmyslových výrobců v dubnu poprvé v letošním roce vykázaly meziroční nárůst, a to o 1,4 procenta. Takový nárůst je zhruba v souladu s očekáváním. Klíčovým důvodem je růst cen ropy na světových trzích a související vzestup cen paliv coby výrobního faktoru, který svým rozsahem převyšuje vliv poklesu cen energií typu elektřiny či plynu.
img

Již rok klesají ceny zemědělských výrobců

20.05.2024 „Podle nově publikovaných údajů Eurostatu klesají ceny potravin v České republice nejrychleji ze všech zemí Evropské unie již pět měsíců v řadě. Podle Českého statistického úřadu klesají ceny v zemědělství již dvanáct měsíců v řadě,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\akcie-16052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – jak vybrat správný sektor pro investování (2. díl)

16.05.2024 Článek poskytuje přehled různých odvětví a jejich charakteristik, včetně technologie, zdravotnictví, energetiky, financí, spotřebního zboží, materiálů a komodit, trhu s nemovitostmi, telekomunikací, pohostinství a veřejných služeb. Dále se zaměřuje na to, jak makroekonomické faktory ovlivňují tato odvětví, včetně úrokových sazeb, inflace a geopolitických událostí. Nakonec uvádí příklady atraktivních odvětví a klíčové společnosti v nich. Celkově nabízí ucelený pohled na investiční možnosti a rizika v různých sektorech.
img

US OPEN: US30 stoupá nad 40 000 bodů

16.05.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní hotovostní seanci víceméně beze změny - S&P 500 při zahájení seance vzrostl o 0,1 %, Nasdaq se obchodoval beze změny a malý Russell 2000 klesl o 0,2 %. Dow Jones byl lepší s 0,9% ziskem. Zisky na Dow Jones však byly vymazány v prvních minutách obchodu. Zklamaná data o trhu s bydlením a průmyslové výrobě ze Spojených států zveřejněná dnes dříve nevyvolala žádné zásadní pohyby na trhu. Na dnešek je naplánována řada projevů členů Fedu, které mohou pomoci pohnout trhy, pokud by se centrální bankéři dotkli tématu včerejších inflačních dat.
img

Denní přehled: GameStop roste o 60 % na vlně „memů“, Cocoa padá o více než 19 %

13.05.2024 Inflační očekávání v USA v krátkodobém až střednědobém horizontu rostou. Zveřejněný průzkum spotřebitelských očekávání Fedu naznačuje, že inflace v horizontu příštích 12 měsíců bude činit 3,3 % (oproti 3 % v předchozím měsíci). Nejvyšší nárůst p.b. oproti předchozímu měsíci zaznamenala očekávání růstu cen vzdělávání, která se předpokládají ve výši 9 % (oproti 7,5 % o měsíc dříve).
img

Další pokles nezaměstnanosti

10.05.2024 Podíl nezaměstnaných se v prvním čtvrtletí letošního roku pohyboval okolo 4 %, ale s nástupem teplejšího počasí jsme očekávali jeho postupný pokles. Tuto hypotézu potvrdil dnešní výsledek, kdy se nezaměstnanost snížila z březnových 3,9 % na 3,7 % v dubnu. Hlavním důvodem tohoto poklesu jsou sezónní vlivy, kdy zaměstnavatelé ve vyšší míře poptávají pracovníky například v oblasti zemědělství, zahradnictví či pohostinství. Zároveň jsou patrné známky oživování české ekonomiky, tudíž je pravděpodobné, že se firmy nebudou chtít zbavovat stávajících zaměstnanců, a naopak mohou ve větší míře nabírat nové pracovníky.
img

Proč v kontextu špatných NFP z USA akciové trhy rostou, ale dolar oslabuje. Pár USD/JPY by mohl znovu klesat, zlato by mohlo stoupat.

09.05.2024 Páteční údaje vlády o americkém trhu práce narušily vítězné tažení robustní zaměstnanosti, které v americké ekonomice pozorujeme od konce loňského roku. Silné NFP byly předtím jednou z příčin, proč Federální rezervní systém fakticky odmítl začít letos snižovat úrokové sazby.
img

Vzestup cen kryptoměn, zatímco mzdy v mimo zemědělský sektor zaostávají za očekáváním

07.05.2024 Začátek týdne byl pro kryptoměny těžký, ceny klesaly a z celkové tržní kapitalizace ubylo více než 235 miliard dolarů.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 6. května 2024

06.05.2024 Před pár dny se předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell vyjádřil, že si není jistý načasováním dalšího snížení sazeb kvůli silné americké ekonomice. V pátek se trh dozvěděl, že míra nezaměstnanosti vzrostla z 3,8 % na 3,9 %. Možná ještě důležitější však je, že poslední americká zpráva ukázala, že počet nově vytvořených pracovních míst mimo zemědělství činil pouze 175 000. To je pro americkou ekonomiku poměrně málo a naznačuje to vysoký potenciál dalšího růstu nezaměstnanosti. Jakmile se investoři seznámili s touto zprávou amerického ministerstva práce, dolar začal okamžitě ztrácet půdu pod nohama. Poté však došlo ke znatelnému ústupu, ale nepodařilo se mu vrátit na původní úrovně.
img

Týden na akciových trzích: Praha opět pod po-dividendovým tlakem

03.05.2024 Ve středu večer podle očekávání ponechal Fed úrokové sazby beze změny. Nicméně doprovodný komentář guvernéra Powella byl spíše holubičí. Dává malou pravděpodobnost dalšímu zvýšení sazeb a zároveň nevylučuje snížení v tomto roce. V našich odhadech počítáme s uvolněním měnových podmínek na jaře příštího roku.
img

Přírůstek pracovních míst bez zemědělství klesl

03.05.2024 Přírůstek pracovních míst bez zemědělství v dubnu klesl na 175 tis. oproti revidovaným 315 tis. v březnu. Trhy očekávaly pokles na 240 tis. pracovních míst.
img

BREAKING: Údaje o NFP pod očekáváním, indexy silně rostou

03.05.2024 Ve 14:30 byla zveřejněna zpráva o počtu zaměstnaných osob mimo zemědělský sektor, tzv. NFP. Předzvěstí tohoto údaje byly jako tradičně údaje ADP, které vykázaly změnu zaměstnanosti ve výši 192 tis. Kč v měsíci dubnu oproti očekávaným 179 tis. Primárně jsme byli svědky růstu ve stavebnictví v důsledku sezónnosti, ale výrazněji také ve službách, především v pohostinství. Nyní však přejděme k datové zprávě BLS.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 3. května (seance v USA)

03.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2560 v první polovině dne došlo shodou okolností ve chvíli, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezuje další růstový potenciál páru – zejména před zveřejněním důležitých statistik z USA. Z tohoto důvodu jsem jej nenakoupil. Údaje o aktivitě PMI v britském sektoru služeb kupujícím libry sedly, ale k výraznějšímu pohybu směrem vzhůru nedošlo, takže vše zůstalo na americkou seanci. Ve druhé polovině dne se očekává zveřejnění údajů o míře nezaměstnanosti, změně počtu pracovních míst mimo zemědělství, změně průměrného hodinového výdělku a indexu nákupních manažerů ISM ve službách. Silné zprávy pomohou dolaru, protože zachovají šanci na vysokou inflaci, proti které Fed stále aktivně bojuje. Pokud údaje obchodníky zklamou a dopadnou hůře, než předpovídají ekonomové – prodám dolar a koupím libru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to i navzdory údajům indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 3. května (americká seance)

03.05.2024 Test ceny 1,0744 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD rychle a výrazně vystoupal nad úroveň nula, což omezilo další růstový potenciál páru – zejména před zveřejněním důležitých amerických statistik. Proto jsem pár nenakupoval. Údaje o trhu práce v eurozóně byly podle očekávání ignorovány, takže veškerá pozornost obchodníků se teď určitě zaměří na zprávy o americkém trhu práce. Ve druhé polovině dne se očekávají údaje o míře nezaměstnanosti, změně počtu zaměstnanců mimo zemědělství, změně průměrného hodinového výdělku a indexu nákupních manažerů ISM ve službách. Silné zprávy ukazují na silnou ekonomiku, a tedy vysokou inflaci, proti které Fed stále aktivně bojuje, když s ní v prvním čtvrtletí letošního roku prohrál. Pokud údaje obchodníky zklamou a dopadnou hůř, než ekonomové předpovídají, budu prodávat dolar a kupovat euro. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to navzdory hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.
img

EUR/USD. 3. května. Býci se nevzdávají bez boje

03.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek provedl nový obrat ve prospěch evropské měny a zahájil nový růstový proces směrem k úrovni Fibonacciho retracementu 76,4 % na 1,0764. Pár může provést nový obrat ve prospěch amerického dolaru už na současných úrovních a zahájit nový pokles směrem k Fibonacciho úrovni 127,2% na 1,0619, jelikož kolem úrovně 1,0740 došlo k obratu již pětkrát. Medvědi dvakrát prolomili spodní linii vzestupného trendového kanálu, ale nedostali očekávanou podporu ze strany Fedu a nyní se obávají slabých statistik z amerického trhu práce.
img

GBP/USD. 3. května. Medvědi spoléhají na silný trh práce v USA

03.05.2024 Pár GBP/USD v hodinovém grafu ve čtvrtek provedl nový obrat ve prospěch britské libry a obnovil vzestupný pohyb k hladině Fibonacci retracementu 38,2 % na úrovni 1,2565. Odraz páru od této úrovně prospěje americkému dolaru a obnoví pokles k hladině Fibonacci 50,0 % na úrovni 1,2464. Setrvání kotací nad úrovní 1,2565 zvyšuje pravděpodobnost dalšího růstu k nejbližší úrovni 1,2611. Býci v krátkodobém horizontu pokračují v útoku, ale přetrvává "medvědí" trend.
C:\fakepath\fundament-02052024-uvod-2.png

Pohled do budoucnosti – environmentální a sociální změny (5. díl)

02.05.2024 Tento článek poskytuje hluboký pohled na environmentální a sociální změny, které formují naši současnou společnost a budoucnost. Dozvíte se o narůstajících výzvách, jako je změna klimatu a úbytek biologické rozmanitosti, a o tom, jak tyto změny ovlivňují naše životní prostředí, ekonomiku a investiční příležitosti. Článek také diskutuje o klíčových faktorech, jako jsou investice do udržitelnosti a faktory ESG, které ovlivňují rozhodování investorů a regulátory.
img

BREAKING: Údaje ADP v USA jsou silnější, než se očekávalo. US30 mírně ztrácí

01.05.2024 Dynamika změn zaměstnanosti v soukromém sektoru mimo zemědělství zůstává solidní. Americký dolar po údajích posílil, US30 mírně ztrácí.
C:\fakepath\budoucnost-29042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – růstové sektory (4. díl)

29.04.2024 Tento článek se zabývá vlivem růstových sektorů na ekonomiku a spotřebitele. Ukazuje, jak tyto sektory formují ekonomický vývoj a jak mohou ovlivnit životy lidí. Zahrnuje i faktory, které ovlivňují růstová odvětví, a jejich vliv na pracovní trh, inovace a konkurenceschopnost. Dále se zaměřuje na to, jak vlády, soukromý sektor a investoři podporují tyto sektory, a jakým způsobem centrální banky reagují na jejich vývoj ve své měnové politice.
img

Forex: Týden ve znamení ve Fedu a ČNB začíná

29.04.2024 Začíná týden sice zkrácený (o středeční svátek práce), ale zato důležitý - plný událostí v čele se zasedáním Fedu a ČNB. Americký Fed ponechá sazby beze změny a s vysokou pravděpodobností naznačí, že jejich pokles v tuto chvíli vzhledem ke strnulé inflaci a silným číslům z trhu práce rozhodně není za rohem. My v tuto chvíli očekáváme v USA dva poklesy sazeb po 25bps do konce roku - rizika jsou ale jednoznačně vychýlena směrem k delšímu pobytu sazeb na vyšších úrovních (na opačných trzích se již někteří investoři začali obávat eventuálního růstu sazeb).
img

Co můžeme příští týden očekávat od dolaru?

29.04.2024 Příští týden bude mít hlavní slovo při dodávání zpráv na měnový trh Amerika. Trh se plně soustředí na zprávy týkající se USA, takže tyto zprávy budou mít největší dopad na kurz dolaru, který je součástí měnových párů EUR/USD i GBP/USD.
img

PŠENICE dosahuje téměř dvouměsíčních maxim, protože kvalita plodin v USA klesá

23.04.2024 Futures na chicagskou pšenici vzrostly téměř o 10 % po „dole“ z rolloveru a dnes již třetí seanci v řadě posilují. Obchodníci s pšenicí oceňují pokles stavu a suchosti ozimých plodin v USA na ruském trhu. Singapurští obchodníci citovaní agenturou Bloomberg uvedli, že trhy stále vidí růst pšenice, protože suché počasí ohrožuje úrodu v Rusku a USA. A co víc, velcí spekulanti jsou na pšenici stále short a jakékoli obavy o nabídku mohou přinutit fondy krýt krátké pozice.
img

Invesco: Neobvyklé pravdy – Německá želva a americký zajíc

22.04.2024 Proč se německá ekonomika potýká s problémy, zatímco americká jde kupředu? Nebylo tomu tak vždy, ale od začátku pandemie se americké ekonomice daří na pozadí rostoucího vládního dluhu a klesající míře úspor. Bude se želva smát jako poslední (a nejdéle)? Můj let z Milána byl zrušen, protože letadlo, kterým jsme měli letět, přistálo na jeden motor. Rozhovory s investory v Itálii, ale i jinde budí dojem, že německá ekonomika také letí na jeden motor, zatímco USA pokračují na oba a plný plyn. Odpovídá to skutečnosti, a pokud ano, proč je mezi oběma ekonomikami takový rozdíl?
C:\fakepath\EU3.jpg

Unijní lídři budou řešit konkurenceschopnost a prosperitu EU

18.04.2024 Prezidenti a premiéři členských zemí Evropské unie se dnes v závěrečný den dvoudenního summitu v Bruselu budou zabývat zejména konkurenceschopností a prosperitou evropského bloku a jeho posilováním. Setkají se rovněž s italským expremiérem Enricem Lettou, který vypracoval zprávu o jednotném trhu EU. Rozsáhlou zprávu ale unijní lídři dostali teprve v úterý odpoledne a není tedy jasné, zda se jim podařilo si ji do detailů prostudovat. Česká republika podle informací ČTK uvítala, že návrh závěrů z jednání obsahuje část o zemědělství, kde se mimo jiné hovoří o překonávání překážek, kterým farmáři v EU čelí.
C:\fakepath\budoucnost-18042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – technologické inovace (1. díl)

18.04.2024 V dnešním článku přejdeme k dalšímu pilíři fundamentální analýzy, a to k pohledu do budoucnosti. Konkrétněji se dnes podíváme na technologické inovace a podrobně si rozebereme některé oblasti, které tam spadají, jako je umělá inteligence nebo třeba blockchain. Nakonec si projdeme faktory, které technologické inovace ovlivňují, a také jejich dopad na ekonomiku.
img

V průmyslu ceny výrobců stagnují, v zemědělství klesají již jedenáctý měsíc po sobě

17.04.2024 „Ceny průmyslových výrobců se v březnu v meziročním srovnání nezměnily. Po únorovém a lednovém poklesu se tak snižování cen zastavilo, nicméně před tím více než tři roky rostly. Meziměsíčně se ceny průmyslových výrobců snížily o 0,1 %. Není tedy důvod obávat se trvalejší změny trendu ve vývoji cen průmyslových výrobců a případného vzedmutí spotřebitelské inflace,“ uvádí Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

Meziroční stagnace cen v průmyslu

17.04.2024 Ceny v průmyslu meziměsíčně poklesly o jednu desetinu procenta, zatímco naše i tržní prognóza predikovala mírný nárůst za březen. V meziročním srovnání ceny v tomto sektoru stagnovaly, a to navzdory vyskytujícím se problémům v námořní dopravě přes Rudé moře.
img

Ceny výrobců/PPI, ČR, březen 2024

17.04.2024 Ceny průmyslových výrobců v březnu meziročně stagnovaly, když trh očekával meziroční růst 0,3 %.
img

Tři měsíce v řadě klesají ceny potravin v České republice nejrychleji ze všech zemí Evropské unie

17.04.2024 „Ceny v průmyslu i stavebnictví se stabilizovaly a meziročně se mění jen velice mírně. Naopak ceny v zemědělství dál prudce klesají, což způsobilo, že potraviny v České republice zlevňují nejrychleji ze všech zemí Evropské unie,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\EU2.jpg

Summit EU bude řešit Ukrajinu, Blízký východ a konkurenceschopnost EU

16.04.2024 Původně se měli šéfové států a vlád Evropské unie na svém mimořádném summitu, který začne ve středu v Bruselu, zabývat pouze konkurenceschopností EU a vztahy s Tureckem, množství témat ale vzhledem k dění ve světě začalo postupně narůstat. Unijní lídři se tak budou během dvoudenního jednání zabývat i situací na Ukrajině, nedávným íránským útokem proti Izraeli a budou rovněž debatovat o ruském vměšování do dění v EU. Česko bude na jednání zastupovat premiér Petr Fiala.
img

Přehled páru EUR/USD. 16. dubna. Jednoduše: ECB v červnu sníží sazby

16.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí po bláznivé druhé polovině minulého týdne znovu obchodoval ve velmi pomalém režimu a s nízkou volatilitou. Trh se samozřejmě uklidnil po zprávě o inflaci v USA, která vykázala růst o 3,5 %. Připomeňme, že inflace je pro Fed hlavním indikátorem při rozhodování o měnové politice. Nezáleží na očekáváních trhu, na prognózách odborníků, na počtu pracovních míst mimo zemědělství, ani na míře nezaměstnanosti. To je třeba pochopit, protože mnoho obchodníků se už několikrát zmýlilo, když očekávalo uvolnění politiky nejprve v březnu a pak v červnu.
C:\fakepath\geopolitika-15042024-uvod.jpg

Geopolitické události – mezinárodní dohody a organizace (7. díl)

15.04.2024 V dnešním článku se zaměříme na mezinárodní dohody a organizace. Podíváme se, jak fungují a jak ovlivňují ekonomiku. Projdeme si některé aspekty, které do mezinárodních dohod a organizací zasahují, a samozřejmě si tyto dohody a organizace představíme. Na závěr si ukážeme, co je to Eulerův diagram a co z něj můžeme vyčíst.
C:\fakepath\geopoliticke-udalosti-11042024-uvod.jpg

Geopolitické události – environmentální události (6. díl)

11.04.2024 V dnešním článku se podíváme na environmentální události. Na začátku se zaměříme na jejich hlubší pochopení. Poté si projdeme faktory ovlivňující environmentální události a také aspekty, které s těmito událostmi souvisejí. Nakonec stručně nastíníme změny klimatu v 21. století.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 11. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.04.2024 Pár EUR/USD ve středu zaznamenal výrazný pokles. Podle nás se nakonec stalo, co se mělo stát minulý týden. Připomeňme, že důležité zprávy z USA o počtu pracovních míst mimo zemědělství, nezaměstnanosti, podnikatelské aktivitě a trhu práce vyšly nad očekávání, a přesto stoupalo euro, nikoli dolar. Včera ale byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která ukázala, že celková spotřebitelská inflace CPI zrychlila na +3,5 % oproti prognózovaným 3,4 %. Trh v daném okamžiku prostě už nevydržel. V posledních měsících odmítal nakupovat dolar a prodávat euro v naději, že Federální rezervní systém nejpozději v červnu začne snižovat sazby. Včera byly tyto naděje zmařeny a trh si konečně uvědomil, že USA začnou uvolňovat měnovou politiku až ve chvíli, kdy se inflace přiblíží cílové úrovni, nikoli v nějakém libovolně vybraném měsíci. Klesající trend přetrvává a dolar by měl dál růst.
img

Nezaměstnanost, ČR, březen 2024

09.04.2024 Míra nezaměstnanosti v české ekonomice v březnu klesla ze 4,0 % na 3,9 %, v souladu s očekáváním trhu.
img

Míra nezaměstnanosti v Česku meziročně roste. Volných pracovních míst za poslední dva roky ubylo skoro 100 tisíc

09.04.2024 Míra nezaměstnanosti v Česku letos v březnu podle údajů úřadů práce činila 3,9 procenta, což je v souladu s očekáváním. Klesla tak z únorové úrovně rovných čtyř procent, což ale primárně souvisí se sezónním vlivem konce zimy, kdy se otevírají možnosti práce v exteriéru, například ve stavebnictví, lesnictví, zemědělství či povrchové těžbě. V porovnání s loňským březnem však byla i tak letošní míra nezaměstnanosti vyšší, neboť loni ve třetím měsíci roku činila 3,7 procenta.
img

Přehled páru EUR/USD na 8. dubna 2024

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek pokusil obnovit klesající pohyb, ale ani se nedokázal usadit pod klouzavým průměrem. Všechny potřebné informace měl, ale celý minulý týden se obchodoval zvláštně a nelogicky. Evropská měna začala růst už v úterý a trh během následujících tří dnů fakticky ignoroval silné údaje o podnikatelské aktivitě, nezaměstnanosti, trhu práce a volných pracovních místech v USA. Ano, v pátek jsme byli svědky mírného posílení dolaru, ale to rychle skončilo. Trh reagoval nákupem americké měny na zprávy o mzdách mimo zemědělství a o nezaměstnanosti. Jaký ale měla reakce na tyto zprávy smysl, když se cena během dvou hodin vrátila na původní pozici?
img

Investice v Norsku? Na výběr není jen těžba ropy a zemního plynu

08.04.2024 Norsko je bohatá a rozvinutá země, která je zajímavá nejen pro milovníky severské panenské přírody nebo lovu ryb. Stává se zajímavou i pro stále rozmanitější skupinu investorů. Přestože by se podle makroekonomických čísel mohlo zdát, že investice v Norsku rovnají se investicím do těžebního sektoru, není to pravda. Investovat lze do poměrně široké škály odvětví, a to jak prostřednictvím akcií, tak prostřednictvím fondů.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 8. dubna 2024

08.04.2024 Na trhu se děje něco zvláštního, podivného. Například ve středu pár po údajích o inflaci v eurozóně vzrostl a pak celý tento pohyb kompletně změnil. Všimněte si, že inflace v Evropě dál klesá. K něčemu podobnému došlo i v pátek. Dolar v jednu chvíli prudce posílil, což bylo vzhledem ke zveřejněným údajům pochopitelné. Podle zprávy amerického ministerstva práce klesla míra nezaměstnanosti z 3,9 % na 3,8 % a ekonomika posílila o 303 000 nových pracovních míst mimo zemědělství. Toto množství stačí k udržení stabilního trhu práce a v nejlepším případě vytváří podmínky pro další pokles míry nezaměstnanosti. Růst dolaru byl tedy logický. Neměl ale dlouhého trvání. Téměř okamžitě začal pokles a trh se vrátil na úrovně, kde byl před zveřejněním zprávy. Bylo poměrně zajímavé, že přední finanční média se o tom nezmiňovala. Navíc ani neupozornila na obsah zprávy. Co se stalo, zřejmě všechny překvapilo. Vždyť to nemá logiku. Ale jak už jsem uvedl, něco podobného se nestalo poprvé. V tomto případě je poměrně těžké pokoušet se zformulovat nějaké hypotézy o dalším vývoji. Zvlášť když je dnes ekonomický kalendář prázdný. A logicky by trh měl přešlapovat na místě. Nicméně je možné, že i přes určité zpoždění trh nakonec začne na páteční údaje o trhu práce reagovat. Je to ale velmi nepravděpodobné.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 8. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.04.2024 Cena je v denním grafu pod linií indikátoru rovnováhy a oscilátor Marlin po krátkém pohybu do strany klesl. Očekáváme, že cena prorazí pod support 1,0796 a klesne ještě níž k úrovni 1,0724.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 8.–10. dubna 2024: prodej pod 2 350 USD (6/8 Murray – překoupeno)

08.04.2024 Během evropské seance dosáhlo zlato nového maxima ve výši 2 354,14. Vzhledem k tomu, že trh tento týden otevřel kolem 2 323 kvůli silné volatilitě a nízké likviditě, zlato během několika hodin vzrostlo na 2 254.
img

BREAKING: Údaje z trhu práce nad očekávání, dolar posiluje

05.04.2024 Trh reaguje na příchozí údaje poměrně silně. Dolar po silnějších údajích posiluje o zhruba 0,3 %. Zveřejněné údaje naznačují stále silný trh práce, což by mohlo zpomalit rozhodování Fedu o nadcházejícím snižování úrokových sazeb.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. dubna (americká seance)

05.04.2024 Během americké seance vyjdou údaje o míře nezaměstnanosti a průměrné hodinové mzdě. Klíčovým bodem ale budou údaje o mzdách mimo zemědělství, přesněji dynamika jejich změny. V případě, že počet nových pracovních míst v březnu prudce klesne, dolar se propadne, zatímco libra vzroste. Pokud ale údaje překvapí, libra klesne, zatímco dolar vzroste.
img

EUR/USD a GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky na 5. dubna

05.04.2024 Ve čtvrtek byly zveřejněny údaje o indexu cen výrobců v EU. Meziroční míra poklesu tovární inflace v březnu eskalovala z -8,0 % na -8,3 %, ale stalo se tak pouze v důsledku revize předchozích údajů směrem nahoru z -8,6 %. Revize předchozích údajů zároveň naznačuje další stabilizaci inflačních procesů. To naznačuje, že ECB bude tou vůbec první bankou, která začne snižovat úrokové sazby. Hlavní pákou pro spekulativní aktivitu byly výroky několika představitelů Fedu, kteří shodně signalizovali, že trh by neměl očekávat brzké snížení úrokových sazeb. Toto informační pozadí vedlo k poklesu indexů na Wall Street a v důsledku toho k posílení amerického dolaru.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 5. dubna 2024

05.04.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek vzrostl ke korekční úrovni 38,2 % – 1,0866, od které se odrazil a obrátil se ve prospěch americké měny. Tak začal proces poklesu k zóně supportu 1,0785–1,0801. Odraz kotací od této zóny podpoří nový růst eura. Konsolidace pod ní zvýší pravděpodobnost dalšího růstu dolaru ke korekční úrovni 0,0–1,0696. Za pravděpodobnější považuji druhou možnost.
img

GBP/USD. 5. dubna. Pomohou údaje o mzdách mimo zemědělský sektor dolaru?

05.04.2024 Na hodinovém grafu pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu směrem k oblasti rezistence 1,2705–1,2715. Poté však došlo k obratu ve prospěch americké měny a začal proces poklesu směrem k oblasti supportu 1,2584–1,2611. Odraz od této zóny bude působit ve prospěch britské měny a obnovení růstu. Konsolidace pod ní zvýší šance na další pokles směrem k úrovni 1,2517.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 5. dubna 2024

05.04.2024 Upřímně řečeno, nemá smysl se ekonomickými zprávami vůbec zabývat. Obecně se trh rozhýbal poté, co se na scéně objevil Neel Kashkari, který všechny ohromil prohlášením, že centrální banka možná v roce 2024 úrokové sazby vůbec nesníží, pokud se inflace bude nadále pohybovat do strany. Podobně se vyjádřil i šéf Federálního rezervního systému Jerome Powell. Řekl, že Fed má dostatek času na to, aby vyhodnotil údaje, než přistoupí ke snížení úrokových sazeb. Celkově to naznačuje, že trh by na nadcházejícím zasedání snížení sazeb očekávat neměl. A zde další představitel Fedu říká, že k němu může dojít i později. A dolar přirozeně okamžitě začal aktivně růst.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.04.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval směrem nahoru, ale pak během americké seance klesl. Jak jsme už zmínili, libra neměla tento týden žádný podstatný důvod k růstu. Je ale důležité si uvědomit, že v globálním kontextu se libra drží v bočním kanálu mezi úrovněmi 1,25 a 1,28, a to déle než 4 měsíce. Přiblížení ke spodní hranici kanálu proto přineslo býčí obrat a pár teď může zamířit k horní hranici. Z technického hlediska klesající trend v hodinovém časovém rámci skončil a fundamentální a makroekonomické pozadí není momentálně pro libru zajímavé.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.04.2024 Pár EUR/USD půl dne pokračoval ve vzestupném pohybu, který nebyl ničím podložen. Už jsme vás upozorňovali, že tento týden měla většina zpráv a událostí podporovat dolar. Jak vidíme, trh se pustil do své oblíbené aktivity, totiž nákupů eura bez konkrétního důvodu. Ještě štěstí, že sestupná trendová linie stála růstu eura v cestě. Momentálně se zdá, že cena se od této úrovně odrazila, což ukazuje, že sestupný trend je stále neporušený a pár může pokračovat v poklesu.
img

Pár EUR/USD tři dny po sobě stabilně stoupal

05.04.2024 Evropská centrální banka (ECB) možná předběhne Federální rezervní systém a uvolní měnovou politiku jako první, ale dění v USA nemůže neovlivňovat eurozónu. Všechny verdikty Fedu se okamžitě promítají do finančních trhů, měnových kurzů, úrokových sazeb, podmínek financování, zahraničního obchodu a dalších ukazatelů. Působí jako gravitace a ovlivňují celou globální ekonomiku. Neutrální rétorika předsedy Fedu Jeroma Powella proto podpořila kotace páru EUR/USD i v době ekonomické slabosti eurozóny a zvěstí o tom, že sazby na vklady budou sníženy už v dubnu.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 4.–6. dubna 2024: prodej pod 2 312 USD (+2/8 Murray – technická korekce)

04.04.2024 Na začátku evropské obchodní seance se zlato obchoduje kolem psychologické hladiny 2 300, přičemž podle denního grafu má silný býčí trend a vykazuje známky překoupenosti. Zlato dosáhlo extrémních úrovní, které podle ukazatele Murray pozorujeme v oblasti 2 312. Ta by mohla být klíčovým bodem pro silnou technickou korekci v nadcházejících dnech.
C:\fakepath\komodity-04042024-1.jpg

Podstata komodit: Průzkum hlavních trhů a jejich specifik

04.04.2024 Komodity můžeme vnímat jako základní pilíře globálního obchodování. Od samotných základů průmyslu až po zemědělské produkty, které krmí svět, představují komodity hmatatelná aktiva, která nám, jakožto obchodníkům, otevírají dveře k rozmanitým příležitostem.
img

Prognóza pro EUR/USD na 3. dubna 2024

03.04.2024 Pár EUR/USD provedl v úterý obrat ve prospěch evropské měny a vrátil se do zóny rezistence 1,0785–1,0801. Odraz kotací od této zóny dnes bude opět působit ve prospěch amerického dolaru s určitým poklesem směrem k korekční úrovni 0,0 % – 1,0896. Konsolidace kurzu páru nad zónou 1,0785–1,0801 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu eura směrem k další korektivní úrovni 38,2 %–1,0866.
img

Přehled páru GBP/USD. 3. dubna. Libra se přiblížila ke klíčovým úrovním

03.04.2024 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v úterý také mírnou vzestupnou korekci, ale volatilita byla slabá, protože makroekonomické pozadí oproti pondělku oslabilo. Britská libra si ponechává skvělé vyhlídky na pokles, pokud se pečlivě zkoumají fundamenty, makroekonomické pozadí a technický obraz. Připomínáme ale, že trh se v posledních 4 měsících úspěšně zdržoval prodeje britské měny. Nebo za úžasnou odolností libry stojí Bank of England, která tajně provádí měnové intervence, aby zabránila novému kolapsu britské měny.
C:\fakepath\Kellnerova.jpg

Nejbohatší Češka je i letos Kellnerová

02.04.2024 Mezi dolarové miliardáře se letos opět dostalo 11 Čechů, z nichž nejbohatší je nadále dědička investiční skupiny PPF Renáta Kellnerová s majetkem 18 miliard dolarů (v přepočtu asi 421 miliard korun). Skokanem roku se stal zbrojař Michal Strnad, který se ve světovém žebříčku meziročně posunul nahoru o stovky příček. S majetkem 4,4 miliardy dolarů (103 miliard korun) je mezi Čechy na šestém místě. Uvedl to dnes časopis Forbes, který mezinárodní žebříček sestavuje. Strnad letos překonal i bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO), jehož majetek podle časopisu činí 3,5 miliardy dolarů (82 miliard korun).
C:\fakepath\zlato2.jpg

AFP: V Uzbekistánu se rozjela zlatá horečka

29.03.2024 Chislat Otčilov jednou rukou roztírá našedlou směs písku a kamení, kterou omývá pramínek vody, a pečlivě zkoumá vzhled lesklých vloček. Jde o zlato, klíčový kov Uzbekistánu, kterým tato středoasijská země oplývá. Nakonec se na Otčilovově rýžovací pánvi objeví nugget velikosti zrnka rýže.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ukrajinská ekonomika loni vzrostla o 5,3 procenta

29.03.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Ukrajiny se v loňském roce zvýšil o 5,3 procenta poté, co se předloni v důsledku ruské invaze propadl téměř o třetinu. Oznámil to včera ukrajinský statistický úřad. Ukrajinská ministryně hospodářství Julija Svyrydenková již v lednu uvedla, že ukrajinská ekonomika loni vzrostla o pět procent.
img

Vláda USA prosadila $1,2 bilionový finanční balíček

25.03.2024 „Americké vládě se podařilo protlačit zbylou část rozpočtového balíčku, který slibuje investovat do USA 1,2 bilionů USD do konce září. To podpoří americkou ekonomiku a finanční trhy,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

EK připravila návrh na zvýšení cel na ruské a běloruské obiloviny

22.03.2024 Evropská komise připravila návrh na zvýšení cel na ruské a běloruské obiloviny, olejnatá semena a další odvozené zemědělské produkty, uvedla dnes šéfka EK Ursula von der Leyenová na tiskové konferenci po skončení prvního dne summitu EU v Bruselu. Navrhovaná opatření zveřejní unijní exekutiva podle informací ČTK během pátku.
img

AUD/USD. Jak dopadly australské údaje o trhu práce mimo zemědělství?

22.03.2024 Ve čtvrtek se měnový pár AUD/USD prudce zvýšil a otestoval úroveň 0,66. Po vleklém poklesu pár již druhý den po sobě roste. Za růstem ceny stojí především oslabení dolaru, který reagoval negativně na výsledky březnového zasedání FOMC. Svým dílem však přispěl i australský dolar, kterému se dostalo výrazné podpory v souvislosti s nečekaně silnými údaji z australského trhu práce. Téměř všechny složky zprávy vyšly v zelených číslech, což zmírnilo obavy z toho, že Reserve Bank of Australia do budoucna zváží snížení úrokových sazeb.
img

Tuzemská inflace hluboko pod průměrem EU

19.03.2024 Inflace v Česku je sedmá nejnižší v Evropské unii. Nejnovější harmonizovaná čísla Eurostatu potvrzují únorový pokles meziroční míry inflace na 2,2 %, zatímco v EU došlo v průměru ke zvolnění na 2,8 %. Mezi členskými státy nadále existují výrazné rozdíly – nejvyšší inflaci reportovalo s náskokem Rumunsko (7,1 %), na opačném konci se nachází Lotyšsko a Dánsko (0,6 %). U našich sousedů na Slovensku inflace v únoru poklesla ze 4,4 % na 3,8 %. Celková inflace napříč sedmadvacítkou sice plošně klesá, jádrové cenové tlaky, především ve službách zůstávají ale nadále zvýšené.
img

Ceny v průmyslu i zemědělství klesají

18.03.2024 „Vývoj cen průmyslových výrobců potvrzuje odeznívání inflačních tlaků v české ekonomice. V lednu ceny v průmyslu klesly poprvé od listopadu 2020 a klesající trend byl potvrzen i v únoru, kdy byly ceny meziročně nižší o 0,9 %. Vliv na to má mimo jiné utlumená poptávka po průmyslové produkci, s níž se výrobci musí vyrovnat. Hodnota nových průmyslových zakázek se podle posledních dostupných údajů v lednu meziročně snížila o 2,7 %. Nové zakázky ze zahraničí se meziročně snížily o 2,5 % a domácí klesly o 3,1 %.
img

Únorový růst průmyslových cen byl tažen dražšími energiemi

18.03.2024 Tuzemské ceny průmyslových výrobců v únoru vzrostly meziměsíčně 0,5 %, když významný vliv mělo zdražení surové ropy. Její ceny oproti lednu povyskočily o 4,9 %. Mimo efektu vyšších cen na světových trzích působilo rovněž oslabení koruny. Ke zdražení navíc došlo i v případě uhlí, a to o 2,6 % m/m. Ceny energií naopak mírně klesly. Elektřina v únoru zlevnila o 0,9 % avšak po silném lednovém zdražení o 7,5 %, které bylo tažené nárůstem regulované složky. Meziročně byly ceny průmyslových výrobců jako celek v průměru nižší o 0,9 %. Jejich pokles byl však oproti tržnímu konsensu (-1,3 % y/y) mírnější.
Související klíčová slova: Akcie Broadcomu | Střední Evropa | Blockstream | Společnost Synot Invest | Býčí pohyb | Onexim Bank | Útok na Izrael | COT (Commitments of Traders) | Silvergate Capital | Dvojité recese | Počet nakažených koronavirem | Obchodní pásmo | ABT | Odhad vývoje ekonomiky | Německý regulátor | První odhad HDP | Vyjádření ekonomů | Objem transakcí | Top 5 kryptoměn | Propad ekonomiky | Sociální vliv | FCF | Svatý Kryštof a Nevis | Cenový kanál | Merck KGaA | BCPP | Největší ruská banka | Uvolněné měnové politiky | Jednání vlané hromady ČEZ | Realitní trh | Marshallův plán | Fastenal Company | Vysoce riziková strategie | Transparentnost a odpovědnost | Cena platiny | Marlin | Hlava a ramena | Prostor k růstu | ChatGPT | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Index ČSOB | ČSA | Zásoby zemního plynu | Euro k americkému dolaru | Automotodrom | Neel Kashkari | Ontario Teachers | Cap | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Faktory ovlivňující environmentální události | Zvyšování cen | Přehled různých odvětví | Průmyslově-technologický holding | Tradeweb | Dlouhé pozice | Lidské činnosti | Rozvoj měst | Světové akcie | Zonky | Vývoj nezaměstnanosti | Geopolitické konflikty | Ozvěny trhu | Jan Kalina | Války | Ekonomický vliv | Snižování stavů | Opětovný pokles | Lithium | Západní země | Snap Inc | Institut ZEW | Vývoj | Míra nezaměstnanosti v USA | IGLN.UK | Plán obchodování EUR/USD | Obchodní platformy | Fed Business Outlook | Údaje z USA | Dana Drábová | Jakub Seidler | Češi | Dolarový index DXY | Rychlé zisky | Allwyn | Práva na dividendu | Data z trhu práce | Rizikový faktor | Australská centrální banka | Allianz | ATR (Average True Range) | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Klimatický plán | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | Marvell Technology | Pokračování růstu | Globální růst | Společnost Invesco | Ocelárny NLMK | Silná rezistence | IW | Skupina Colt | Zpráva WASDE | Zveřejněné údaje | Investice do marihuany | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Belviport Trading | TV Nova | Hlavní trendy | Leonid Michelson | Graf Kakaa (Cocoa) | Ekologické trendy a inovace | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | DPH | Sergej Sobjanin | Americká automobilka | Politická scéna | EUR | Investiční rizika | Spotřebitelské výdaje | Norwegian Air Shuttle | Finančníci | NASDAQ omex us water | Akcie Lufthansy | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | Vývoj cen pohonných hmot | Paul Krugman | Společnost MOL | Býčí formace | Úvěrový trh | Bloomberg Commodity Spot Index | Silnější americký dolar | Historie společnosti | Podpora vývozu | Riziko inflace | Sazka Entertainment | Investiční firma | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Ceny v českém průmyslu | Vlastní prostředky | Význam inovací a výzkumu | Desinflační tendence | Nedostatek čipů | Globální koordinace | OBSE | Hospodářská zvířata | Přemýšlení | Finanční ústav | Oslabení zájmu | Yandex | Společnost GasNet | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Wal-Mart Stores | Garanční systém | Náklady na opravy | Surová ropa | Úroveň inovací | Žebříček nejbohatších | Dnešní obchodování | Trading Group | XOM | Výkyvy | Itálie | Pokračování výsledkové sezóny | McDonald's | Trend měnového páru | Regulační rizika | Stoxx | Stavební produkce | Očekávání v USA | Klíčový ukazatel | Take Profit | Komuniké | Rozvoj chytrých telefonů | PEPP | Frakování | Vývoj ceny zlata | Report změny zaměstnanosti | Hlubší trend | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | La Nina | Tencent Holdings | Údaj o HDP | Mega Millions | Rozpočet EU | Očekávání | Africký mor prasat | Ceny energetických komodit | Korelace | Vyhlášení nouzového stavu | Jüan | Konflikty a spory | Změny životního stylu | Otevřené pozice | Severoevropská dohoda | Cena žlutého kovu | Akcie antivirové společnosti | Inflace v září | Volatilita cen | Evropské centrální banky | Znovuotevření čínské ekonomiky | Trh s akciemi | Aktuální kurzy měn | Útok dronů | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Mezinárodní dohody a organizace | Signet Bank | Galapagos | Volatilní | Swiss Life | L.F. Investment | PMI v eurozóně | Moment obratu trendu | Ohlašovaní | Inflační riziko | Zamyšlení | Podíl ve firmě | Zavedení embarga | Chile | VKontaktě | Obchodování na Energetické burze | Tlak na Rusko | Aleš Zavoral | Světové ceny potravin | EUR/JPY | Odhad letošní sklizně | Salvadorská vláda | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Vliv pandemií | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Veřejné finance | Carmen Reinhartová | Frankfurt | Dalibor Šafařík | Schodek státního rozpočtu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Německá nezaměstnanost | FAA | Ark | Oživení ekonomiky | Ruské invaze na Ukrajinu | Akcie TUI | Trh práce | Roční míra inflace | Příležitost k prodeji | Evropská komise | Gazprom Germania | Skupina Creditas | Spuštění ETF | WeCHat | Souhrnný indikátor | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | Přístup k pákovému efektu | Sezónní výkyvy | Philip Morris ČR | iShares | P/B | Swiss | Czech Media Invest | Investice | Společnost Equinor | US Bancorp | Britská centrální banka | DXY | RDIF | Spotřebitelské úvěry | Rozvolnění | Stravenkové firmy | Spotřebitelský sektor | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Loterijní společnosti | TPCA | Nové technologie | Diverzifikace | Support | XEL | Taneční kroky s trhem | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Fénicie | Sev.en Energy | Míra nezaměstnanosti v ČR | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Akvizice | Devon Energy | Lednová inflace | Soukromý akcionář | Index aktivity | Oslabování měny | Dopad na akcie | Přesnost | Společnost Seznam.cz | Coca-Cola Company | Káva Arabica | Česká měna dnes | Pokles cen energií | Technologie blockchain | Nejdůležitější ekonomické události | Norges Bank | Macquarie Asset Management (MAM) | Bankovní společnost | Alexandr Novak | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Škoda Auto | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Inside Bary | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Miliony dolarů | Dokončení dohody | Ifo | Webinář | Investopedia | Japonské akcie | Zisk před zdaněním | Odklad zákazu dovozu | Obchodní pravidla | Pojišťovna Generali | Inflační index | Invaze na Ukrajinu | Biotechnologie | Streamovací služby | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Salesforce.com (CRM) | Ceny kakaa | Výkonný ředitel | Tom Vilsack | Broadcom | E.ON | Slabá koruna | Ministr vnitra | Zabezpečení potravin | Experti | Trendy na trhu | Snižování stavů zaměstnanců | Autozone | LSEG | Nejvyšší nezaměstnanost | Futures kontrakt | Náklady na financování | Chování | Rekord | Ministr dopravy | Nižší sazby | Vstupní náklady | Raiffeisenbank | Viterra | Bitcoiny | Riziko politických a environmentálních událostí | Zastropování ceny | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Munich | Spirálovitý růst cen | Návrh zákona | Stop-Loss | TPA Valuation & Advisory | Evropský index | Býčí výhled | Evropské měny | Krátkodobé cenové pohyby | Nákupy aktiv | Komoditní výhled | Hnojiva | FTSE MIB | Většinový podíl | Dopad na existující odvětví | Nicholas Stern | Creditas | Dění na trzích | Jak fungují technologické inovace? | Telenor Hungary | Zvýšení minimální mzdy | Měnový pár GBP/USD | Moody's Investors Service | Boris Schlossberg | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Vývoj mezd | Uvolňování měnové politiky | Reálné příjmy domácností | Ukrnafta | Obchodní seance | Zrychlení růstu ekonomiky | Impuls | Český statistický úřad | Petrohrad | Accor | EUR/USD | Efektivní správa | Environmentální akce | Index ekonomické nálady | Co jsou environmentální události? | General Electric | Zdanění bank | Vyvážené portfolio | Nezaměstnanost v Česku | Dění ve světě | Fundamentální analýza pro začátečníky | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Zápis z jednání ČNB | Von der Leyenová | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Americká kosmetická společnost | Mediální společnost | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Prognostici | Sloučení ministerstev | Český průmysl | Cena bitcoinu | Dobré načasování | Schopnost rychle reagovat | The Telegraph | Finanční páka | Obchodování na burzách | Covid19 | Skladování fyzických komodit | Situace na akciových trzích | Indexové fondy | Wolters Kluwer | ESM Klaus Regling | Konkurenti | Řetězec Makro | COT report | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Ukazatele nezaměstnanosti | Akcie společnosti | ETH | Nové léky | Izraelské státní občanství | Roaring Kitty | Agentura AFP | Základní pravidla obchodování | Cyklická nezaměstnanost | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Důvěra v ekonomiku | Softwarová společnost | Automotodrom Brno | Aktuální vývoj | Benchmark | Cena pšenice | Nárůst ceny | Rostoucí výnosy | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Boston Consulting Group (BCG) | Opatrný optimismus | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Co jsou technologické inovace? | Vydavatelství Editis | Lagardeová | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) | Nejvyšší soud | Stav trhů | Průměrné mzdy | Demografie | Historie obchodování | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Kreativita a inovace | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Průzkum | Výnos | DeFi | Celosvětová poptávka po ropě | Velcí investoři | Sibur | Tržby v Německu | Kurzotvorné informace | Sázka na pokles ceny | Psychologické hladiny | Nikola | RBC Capital | Diem Association | Soudní dvůr EU | Ocelářství | Měnový pár USD/JPY | 100 miliard dolarů | Sodexo | Gennadij Timčenko | Trh s dluhopisy | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Průmyslové využití | Zisky na akciových trzích | Brent | Výkon průmyslu | IHNED | Španělsko | Úmluva o zákazu chemických zbraní | BreakEven | Akcie těžařů | Delta | Internet věcí (IoT) | Colorado | Zalando | Národní rozpočtová rada | TNOTE | Zhejiang Huayou Cobalt | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | Pojišťovací skupiny | Retracementy | Medvědí Pin Bar | SMA | Drahokam | USMCA | David Marek | Vzdělávání | Russell 2000 | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Slabá poptávka | Small caps | Komise pro mezinárodní obchod | LYNX Trading | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Dopravci | Vývoj ceny sóji | Technický indikátor | Cena emisních povolenek | Příklady z historie | Technické rezistence | Hedvábná stezka | Šéfové | Intel Corporation | Nový zákon | Akcie Erste | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Import | Rozloha chmelnic | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Překvapivý růst | Fungování společnosti | Acacia Communications | Vlna pandemie | Zvýšení sazeb Fedu | Akcie Facebooku | Zákaz vývozu | Vstupy a výstupy | USD/INR | Exchange | Investiční portfolio | O2 Czech Republic | Forexový trh | Bouře a povodně | Základní pravidla | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Investiční strategie | Kč/USD | KLDR | Státní dluh | Hlavní hybatelé na forexu | Zastavení dodávek plynu | Američtí vojáci | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Kontrariánství | Daytrading | Rovio | Commodities | Dedolarizace | Nejlepší technologické akcie | Zemědělský výbor | Turecká měna | Screening akcií | Kontrakty | INR | Dnešní statistika | Strach | Jeden dolar | Belviport Trading Limited | ČD-Telematika | Budoucí trendy | Odvětví ropy | Zadržování vody | Způsob obchodování | Rudolf Munzig | Výzkumný institut Ifo | ETFS Natural Gas | Propad cen | Barrick Gold (GOLD.US) | Údaje o hrubém domácím produktu | Očekávání ČNB | AUDUSD | Online obchodování | Cenné lekce | Index DXY | Praxe | Akcie Apple (AAPL) | Mezinárodní investiční banka | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Korunový trh | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Palladium - Vývoj ceny palladia | Sentiment na trhu | Contract for Difference | Ropné trhy | JPY | Pozitivní zprávy | Sibur Holding | Politico | Indický trh | Ceny ve výrobě | GP Alliance | CVC | SOTIO | Premiéři zemí Evropské unie | Rekordní růst | Nejvýraznější růst | Analytický tým FXstreet.cz | Společnost Semler Scientific | Spotřebitelské inflace | Philip Morris International | Počet živě narozených | Tescan Orsay Holding | Posílení české měny | Polovodiče | Investiční příležitost | Bulgargaz | Witkowitz | Růst hrubého domácího produktu | Ceny dřeva | Odhad HDP | Čínská telekomunikační společnost | Index Russell | Investiční nálada | Libina | SoftBank Group | Jordánsko | Casino | Jiřina Lužová | Komercializace | Vysoký veřejný dluh | IT skupina | Posilování dolaru | Ekonomický sentiment | Fyzická výměna surovin | Nigérie | Německá společnost | Uber Technologies | Ceny sóji | Akcie Alibaba Group | ÚOHS | Nobelova cena za ekonomii | Unemployment Rate | Life Insurance | Ropné zásoby | Více peněz | Identifikace růstových odvětví | Projekce | Znehodnocení | Nexen | Obchodní tipy | Kontrakce | Růst měnového páru | Eurohold | Investiční zaměření | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Čas jsou peníze | Německé maloobchodní tržby | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Tencent (700) | Robert Habeck | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | Obrat trendu | Obchodování s termínovými kontrakty | Expanze HDP | FTX | Stav energetické nouze | Jannis Samaras | Verizon Communications Inc. | Graf páru GBP/USD | Průmyslové zakázky | Inovativní technologie | SOLEK | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Ceny platiny | Dosáhnout zisku | Křížový kurz | Společnost Glencore | Společnost Kofola | Title Transfer Facility | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | Společnost GameStop | Charles Hoskinson | Ekonomická dynamika | Nestlé | Elektronická evidence tržeb | Český miliardář | Obavy z inflace | Ekosystém baterií | Certifikáty | Nitesh Shah | Šéf ECB | Medvědí trh | Stavební spořitelny | Vyšší úrokové sazby | Stav americké ekonomiky | Výhled globálního růstu | Prognóza | Obchodní politika | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Služby | Dodávky ruského plynu | Obchodovat na burze | Velké problémy | Technologie blockchainu | Bezpečné přístavy | ALUMINIUM | Norilsk Nickel | Čerpání peněz | Saxo Bank | Pařížská dohoda | Běžný účet platební bilance | COP27 | Tuzemská ekonomika | Strategie Trend Swing | Německá zajišťovna | Barel ropy | Amgen | Agentura IFX | Hlubší schodek | Palladium | Federální úřady | Americký Fed | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Události v ČR | Ropa WTI | Měnové zajištění | Vzácné kovy | Vztahy s komunitou | Ministryně hospodářství | Jak vydělat na poklesu | Czechoslovak Group (CSG) | Globální problém | Zrušení daně | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Lockheed Martin | Index NASDAQ 100 | Americká softwarová společnost | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Federální rezervní systém (FED) | Bankovní rada ČNB | eMan | Obchodní strategie pro komodity | CIBC | Indonéská rupie | Představitelé ČNB | Brexit | Smlouva o nešíření jaderných zbraní | Finanční ředitelé | ZEW index | Tržní signály | Změny průměrného pojistného | Společnost NJJ | Ochota riskovat | Uptrend | Jak fungují environmentální akce? | Buy Limit | Environmental, Social and Governance | Kurz eura k dolaru | Vlnový pattern | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Škoda Transportation | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Rychlý růst zaměstnanosti | Formování cenových trendů | Bungie | Ekologové | Valná hromada | Pojišťovací společnost | Histogram | HDP ČR | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | USD/BRL | Americké ekonomiky | Odlesňování | Ceny elektřiny | East Grain | Komoditní trh | Kapitál | Český trh práce | Analytička Saxo Bank | Americký prezident Joe Biden | Technický nástroj | Komplexní ekonomický dialog | Hello Bank | Cestování | Inovativní řešení | Bývalý premiér | Investiční horizont | Primární veřejná nabídka (IPO) | Společnost HARDWARIO | Sezónní změny | Dot plot | Pavel Baudiš | FedWatch | Analytik Saxo Bank | Zdražování v zemědělství | LottoItalia | Plán vstupu na burzu | Vývoj ceny palladia | Jurisdikce | Proražení | Cash flow | Záchranný fond | Citroën | Jaroslav Haščák | Nákup plynu | Magnát | Přetrvávající vysoká inflace | Posílení koruny | Startupy a ekosystémy pro inovace | USD | Největší příležitosti | Velikost pozic | Lídři zemí EU | Česká pošta | Tempo hospodářského růstu | Export | Změna klimatu | Německé HDP | Upravený zisk | Odškodné | Shopify | Mladší generace | NFLX | AEX | Britové | Technická analýza | Macquarie | DTE | Rozhodnutí soudu | Monopoly | Volatility akciových trhů | Vývoj měnového páru EUR/PLN | CFD kontrakty | CFD na komodity | TradeWeb | Chemický průmysl | Berkshire | Hyperinflace | Investiční analytik | Americká sněmovna reprezentantů | Hodnota měny | Míra nezaměstnanosti v české ekonomice | WASDE | Trh s nemovitostmi | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Zynga | ČNB tisková konference | Automobilka | Výstavba gigafactory | Zastavení poklesu | Komárek | Dobré výsledky | Aktuální očekávání | Douglas | Kapitálové strategie | Pozitivní signál | Gilead | Qualcomm | Comcast | Klimatické technologie | Výroční zprávy | Ruská společnost | Sójové boby | Prodávat akcie | Management | Vývoj ceny zemního plynu | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Eroze půdy | App Store | Společnost innogy | Jestřábí komentáře | CATTLE | Úroková sazba | Plány | Vládní opatření | Německý koncern | Energetická společnost | AMS | Na burze | Blue chip | Zemědělský svaz | Vyšší dividenda | CRM | InterGen | Šok | PHO | N7 Holding Ltd. | Varianta delta | Dolarový index (USDIDX) | Přizpůsobení se změnám | Škoda JS | Energetické zdroje | Výrobce pneumatik | Kabinet | Hongkong | Obchodní platformy Metatrader | Inflace v České republice | Kdo řídí technologické inovace? | Globální krize | Evropská inflace | Italský premiér | Průměrná volatilita | ProSiebenSat.1 | Míra | EMH | Nejbohatší Češi | Price-to-Earnings | Zavedení eura | Společnost Emirates | Trh s ropou | Total | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | BofA Global Research | OXY.US | Katar | Kofola | UBS | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Makléři | Bahlil Lahadalia | FME | Noviny | Garance | Ceny emisních povolenek | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Podílový fond | Covid | BHP Billiton (BHP.US) | Konec globalizace | Tichomoří | Dopady epidemie | ISM pro sektor služeb | TJX Companies | Ahold Delhaize | Tempo zdražování | Petrus Advisers | Růst výrobních cen | Energetický a průmyslový holding | Hlavní úroková sazba | Členka rady guvernérů | Kurzovní lístek | Klimatické změny | DJI | Index ISM ve službách | Xiaomi | Čekající příkazy | Tovární objednávky | Emirates | TXN | Konopí | FedEx | Aquis Exchange | Pokles kurzu | CRO | UniCredit Bank | Daňové škrty | Žebříček nejbohatších Čechů | Pověst | Tržní trendy | Roční růst | PPF Telecom Group | Spekulovat | Skutečný výsledek | Fitch Ratings | Bitcoinové transakce | iShares Physical Gold | Nord Stream 2 | Swapy | Cenové tlaky | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | Lyft | FXstreet.cz | Rostoucí ceny energií | ING Jakub Seidler | Mezinárodní finanční korporace (IFC) | Ruský prezident | Česká zbrojovka | IGLN | Sektor polovodičů | Snižování úroků | Podpůrné programy | Giuseppe Conte | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | CBO | Komoditní sektor | Širší index S&P 500 | Využití dlouhodobých trendů | Futures na železnou rudu | Wienerberger | Oživení trhu | Úvod do světa komodit | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Poptávka na trhu práce | Vysoké sazby | Radovan Vítek | Spolkový sněm | Zámořské indexy | Cenové úrovně | Vládní výdaje | Politbyro | Chris Sacca | Velikost fondu | Panevropský akciový index | Středoevropské měny | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Obchodování na komoditním trhu | Sýrie | 4GLD.DE | Olimex Global Water | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | Skupování aktiv | Patria Online | Dovoz | Igor Kim | Automobilka Tesla | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Sazby hypoték | Obrovský potenciál | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | Lenovo | NextEra | Manager Magazin | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Zprávy o trhu | Akcie společnosti Gap | Obchodování na finančních trzích | Burzy cenných papírů | Aircraft Industries | Jat Tehnika | Kurz dolaru | Produktovod | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Objem stimulů | Digitální banky | NASA | Hyundai | The New York Times | Jeffrey Sachs | Nikkei | Penzijní fondy | Instagram | Uhelné elektrárny | Ekonomický propad | Rohlik Group | České hospodářství | Společnost China Mobile | Pro tradery | Investování u XTB | 1 milion | Gigant Gazprom | Cenové pohyby | Fiat Chrysler | Stratégové | Fincentrum | Výrobní ceny | Jak obchodovat s komoditami | CISCO | Čínské úřady | Politická situace | Commodity Channel Index | Oldřich Dědek | Nejsilnější růst | Vliv na energii a dodávky | Intervence ČNB | Doji | Jádrová PCE inflace | Skupina KKCG | Světový obchod | FDP | CFD (Rozdílové smlouvy) | Financial Network | BitMart | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Price-to-Earnings Ratio | Finanční výsledky společnosti | Býčí sentiment | Globální ekonomiky | Rekordní maxima | Progres | Rovnováhy | Trend following | Vybírání zisků | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Zájem investorů | Blockchainové technologie | Elon Musk | Válka na Ukrajině | Intercontinental Exchange | Jaroslav Hanák | Opoziční poslanec | Banka JPMorgan | Průmyslová výroba v Německu | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Znárodnění | Vakcína | Rekordní zisk | OD7F.DE | Munich Re | Euforie | RWE Gas | Der Spiegel | Finančník | Prudký růst cen | Turecký statistický úřad | Nedostatek polovodičů | Steven Mnuchin | Měnový pár EUR/PLN | Akciové indexy | Finanční společnosti | Sell Limit | FANG | Makrodata | Nárůst poptávky | Valná hromada ČEZ | Gotabaja Radžapaksa | Oliver Blume | Tesla Elon Musk | Investoři | Malta | Investing.com | Kolibřík Energie | Arsenal | Fungování | Portfolio | Data o HDP | Sója | Myšlení | Výnosy z amerických dluhopisů | Petr Pavel | xStation | Vládní představitelé | Investice do solární energie | Falešné proražení | Nejistoty | Majitel fotbalové Chelsea | Americký prezident | Oddlužení | Trh s komoditami | Fidelity | Konopné akcie | Situace kolem koronaviru | Německá průmyslová produkce | Očkování proti covidu | Předseda sněmovny | Dluhopisy s vysokým výnosem | Evropská měna | Michail Mišustin | Možnost obchodovat | Debut akcií | Společnost Google | Paušální daně | Přidaná hodnota | Jeff Bezos | Média | Inflační čísla | Petr Koblic | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Kurz japonského jenu | Coca-Cola | Metalurgie | Index PPI | Title Transfer Facility (TTF) | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Euro Stoxx 50 | Konference FOMC | METROSTAV | Západní sankce | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Dosažení zisku | Grayscale | Exxon Mobil (XOM.US) | Venezuela | Fond EU | N7 Holding | Jádrový index | Maso | Statistický úřad Eurostat | Dovoz ropy | Zisk | Bez rizika | Společnost Eurohold | Vývoz pšenice | Global Blood Therapeutics | Credit Agricole SA | Vývoj průmyslu | SZIF | APA | Richard Bechník | Euro klesá | Zpřísňování měnové politiky | Německý index DAX | Hang Seng China Enterprises | Mezinárodní organizace a smlouvy | ČSSD | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Vývoj ceny cukru | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | Volatility | Cenový růst | Finanční instituce | Makroekonomická prognóza | MWh | Ruské ropy | Bank of England | Automobilka Toyota | Lepší výsledky | Společnost Smartwings | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Káva robusta | Plnění objednávek | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | CAC 40 | Fed Staff Nowcast indikátor | NKÚ | Přístup na finanční trhy | Volatilita na trzích | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | Roboti | Daniel Křetínský | VIG | Ministerstvo obchodu | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Míra zisku | AT&T | Normalizace trhu | Rostoucí ceny ropy | Zápis z posledního zasedání | Americké prezidentské volby | Rekordní ceny | Pohyby trhu | České aerolinie (ČSA) | BABA | Graf eura | Evernym | Mimořádná opatření | BP | Britské akcie | Evidence skutečných majitelů | Nízké úrokové sazby | Bohatí | Christian Lindner | Úsporný tarif | Typ tradingu a investice | DOGE | Hold | Nastavení úrokových sazeb | Růst německé ekonomiky | Francouzská společnost | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Ceny sójových bobů | Termínové kontrakty na rýži | Londa | CRHC | Performance | Konflikt na Blízkém východě | Makrokalendář | Sestupný trend | Schválená dividenda | Cena mědi | Raytheon | Vliv ceny ropy | Ropné společnosti | Nedostatečné investice | Pomoc státu firmám | Budějovický Budvar | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Investice do vody | Pesimismus | Papcel | Obrat ekonomiky | Volby v USA | Invesco Water Resources | Sociální napětí | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Výhody a rizika | Analýzy | Počet občanů EU | Finanční pomoc | Hodnota majetku nejbohatších lidí | Jednotné měny | Electronic Arts | Potravinové krize | Environmentální a sociální změny | PMI pro sektor | Politická nestabilita | Ceny ropy WTI | Skladovací kapacity | Přeprodaný trh | TTF | Globální akciové indexy | Arca Investments | Ekonom ING | Investiční | Dopady pandemie COVID-19 | Poradenská společnost | Moderna | Vývoj měnového páru | Chvaletice | Ukazatel inflace | Baterie do elektroaut | Reakce trhů | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Jozef Síkela | Viceprezident | Mary Dalyová | Sociální nepokoje | Invesco | Berlín | IEA | Demokraté | Mina Protocol | Německý DAX | ETS | Ministr práce | Den D | Hlavní události | Brusel | Patria | Ekonom BHS | Nový kapitál | Anglie | EP | Realitní společnost | Bloomberg News | Oslabení USD | Uber | Tržní podíl | Prezidentka ECB | Sloučení | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | BP (BP.UK) | Plavba na otevřeném moři | Sadžith Premadasa | Co je to CFD? | Ekonomický vývoj | Slavomír Pavlíček | Růst v oblasti služeb | Počerady | UnitedHealth Group | Válka | Solární energie | Radovan Hypš | Akcie a dluhopisy | Česká společnost | Kávové akcie | Chřipka | Dopad na centrální banku | TRY | Nabídka | Short selling | NPT | J&J | Program Antivirus | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Firma Belviport Trading | Akcie ve Spojených státech | Klíčové společnosti | Úrok | CHF | US500 | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Alena Schillerová | Investiční riziko | Jednotná evropská měna | MPO | Albertsons | Porovnání vývoje | Insolvence | RWE | Agentura Reuters | Fiskální rok | Mezinárodní skupina | Obchodní ředitel | Potenciální rizika | Nobelovy ceny za ekonomii | Data z průmyslu | Althea Spinozzi | Obchodní plán | Sloe | Sony Interactive | Kryptoměnová burza FTX | HDP Německa | Odhad analytiků | Růst cen ropy | Emma Capital | Spotřebitelský sentiment | Agrofert | Prodej | Dolarové páry | Technologické centrum | P/E | Omezit potenciální ztráty | Cestovní ruch | TPG Capital | Zpráva | Pokles vývozu | Česká televize | Posilování amerického dolaru | Bohatý | Aktuální prognózy | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | NY Fed Staff Nowcast indikátor | Index STOXX Europe | JD.com | Nové příležitosti | First Republic Bank | EUR/PLN | Hladiny podpory | Prémie | Oblast rezistence | Události roku | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Dodávky energií | Ekologické organizace | Onemocnění COVID-19 | Bitcoin | Švýcarská banka | Gen Digital | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Nvidia | Janet Yellenová | Rozpočtová politika | Údaje ISM | Jan Kubíček | Konflikty | Tencent | Pokles cen komodit | Hlavní ekonom ING | Colt CZ | Nový koronavirus | Míra zadlužení | Nové vedení | Akcionáři | Emoce | Výhled ratingu | Rusko dnes | TradingFloor.com | Zvýšení úrokové sazby | Letiště Praha | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Vliv na ekonomiku | Agrárníci | Finanční ředitel | Obchodování s CFD na komodity | Rozpočet na rok 2020 | S&P | Oslabování dolaru | Celoroční výhled | Snížit riziko | Svaz dovozců automobilů | EPH | Defenzivní příkazy | Skupina PPF | Česká měna | Olej | Vzdělání | iPhone | Den daňové svobody | Hrubý domácí produkt (HDP) | Členské země EU | Handelsblatt | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Nový fond | Hospodářské dopady | Změny pracovních míst | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Potenciální zisky | Legislativa | Viceguvernérka | Ministr životního prostředí | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Výhled růstu německé ekonomiky | Společnost Berkshire Hathaway | Skupina OPEC+ | Vesa | Tržní služby | RoboMarkets | Ceny v průmyslu | Zhoršování situace | STV | Nová prognóza | Tržby z prodeje | Lesnictví | Narušení dodávek | Tisková konference ECB | Finanční nástroje | Brexit bez dohody | Obchodování komodit | JOLTS | Nejnovější údaje | MTI | Meta | S&P Global | Simon Property Group | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Dokončení transakce | GBP | Britská premiérka Liz Trussová | Průmyslové komodity | Rekordní hodnoty | Korekční pohyb | Thyssenkrupp | Druhy nezaměstnanosti | Volodymyr Zelenskyj | Cena ropy na světových trzích | Bitfinex | Obchodní týden | Admiral Markets | ZEW | GFT | HCFB | Asociace | Dlouhodobé důsledky | Co se děje na finančních trzích | XM | USDA | Antigenní testování | Ropovod | Reálná mzda | Současný stav | Dezinflační tendence | PG | Zahraniční investoři | Centrální banky | Premiér Petr Fiala | XAU/USD | České firmy | Komoditní přehled | Akcie Philip Morris ČR | Fungování trhů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Prodej dluhopisů | Beta | Výkonnost indexu | Japonská vláda | Mitsubishi UFJ Financial Group | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Alert | Pivovary Staropramen | Německé ceny | Faktory ovlivňující nezaměstnanost | Největší švýcarská banka | Eurostat | Majitel | Surové ropy | Evropské trhy | Guru | Zprávy | Míra nezaměstnanosti v Jihoafrické republice | Ruský rubl | Deflace | Monitorování | Nadšení | VEON | Kristalina Georgievová | Murray | Dolary | Společnost Czech Media Invest | Kukuřice - Vývoj ceny | Investiční aktivita | Vysoký přebytek | Tovární objednávky v USA | FB | Komoditní fondy | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | BREAKING | Tokeny | Exact Sciences | Zemědělské komodity | Dubnová čísla | Růst inflace | Kodiaq | Nezaměstnanost v USA | Petr Fiala | Ceny stříbra | Šokující předpovědi Saxo Bank | Ekonomická teorie | Volná pracovní místa | Turecká lira | Asijská seance | REGN | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na pražské burze | Cílování inflace | Averze k riziku | CCI | Rozdílové smlouvy (CFD) | Investiční banka | Míra inflace v Súdánu | Tesco | Prognózy ČNB | Silné cenové tlaky | Occidental Petroleum | Britský statistický úřad | Marek Brávník | Koncern RWE | Výnosové křivky | Index Stoxx 600 | Home Depot | Americká společnost Intel | Praha | Ceny ropy | Recyklace | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | PEPSICO | Výrobce léků | Vítězné tažení | CME FedWatch Tool | Piráti | Hazardní hry | Raketové útoky | Hospodářské cykly | Euro-dolar | Central European Media Enterprises (CME) | Distribuce | Byty | Jsou komodity dobrou investicí? | Obchod Amazon | Evropské akcie | Bezpečné investice | Důvěra investorů | Ceny Bitcoinu | Náhrady mezd | Tržní úrokové sazby | Petr Novotný | 4iG | 3M | Raman Haloučanka | Sazby v USA | Nejdůležitější události | Deutsche ReGas | Silný růst | HKD | Komodity na trading platformě | Úpis akcií | Údaje o vývoji HDP | YCC | Airbus | Sony Interactive Entertainment | Bydlení | NATO | Světová cena | Hlavní pravidla | Golden Prague Hotel | Dnešní data | Celkový trend | Analýza transakcí | Petrochemická společnost | Cena ropy brent | CZ | Regulační úřad | Změna spotřebitelských preferencí | First Cargo | Poklesy HDP | Vyhlídky | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Snížení DPH | Graf vývoje | Vláda USA | Kevin Tran Nguyen | DIA.US | Martin Pisklák | Kolínská automobilka | Prognóza ČNB | Zadlužování | Nordea | Tapering | Směřování | iFX | Analýza komoditních trhů | Páka | Práce z domova | Evropské dividendové akcie | Snižování cen | Síla dolaru | Natural Gas | Index cen domů | Čínské zboží | Přehřátý trh | Marek Španěl | Růst zadlužení | Základní úrokové sazby ČNB | Vývoj ceny kakaa | Raphael Bostic | Dollar General Corporation | Angela Merkelová | François Villeroy de Galhau | Národní loterie | West Texas Intermediate | Technická situace | Kryptoměnové burzy | Ministerstvo životního prostředí | RBK | Alstom | Program nákupu aktiv | Intradenní obchodování | Nástroj | Lídři zemí | Prodej elektromobilů | Reálné spotřeby domácností | Výsledky | Dominik Stroukal | Pardubický pivovar | Podnikatelé | HUF | Analýza trhů | MJ | Ekonomické oživení | Klín | Dění na finančních trzích | RIOT | EURCZK | Slabý dolar | Support a rezistence | Investice do vodíku | Petr Král | Správkyně Sberbank | Zdražování pohonných hmot | Inflace v Česku | Dnes ČNB | Burzovně obchodované fondy | Energetická skupina | Hedgeové fondy | DailyFX | Veřejné služby | Technická recese | ČNB Petr Král | Licence Sberbank CZ | Správy majetku | Supreme Edition | Faktory ovlivňující environmentální a sociální změny | COCOA | Státy Evropské unie | Současný trend | Inflační tlaky | Nio | Intuitive Surgical | Minulá výkonnost | Siemens | Ekonomika sdílení | Typ koronaviru | Odpovědnost a udržitelnost | Cena ropy WTI | Vodňanská drůbež | Finanční technologie | Bank of America | Úroda | TIM | Fundamentální analýza | Výstav | Další pokles | Výstupní body | Petr Lajsek | Výrobce letadel | Odhady trhu | Silný dolar | Investiční skupina KKCG | Velikost obchodu | Tržní ceny | 787 Dreamliner | Australský dolar | TradeCentrum | Zpřesněný odhad | Finanční domy | Eutelsat | Financial | Suroviny | Retracement | Jednoduché tipy pro začátečníky | Projev Jeroma Powella | American Airlines | Uplynulý rok | Pragerovy sady | Koruna | ČSOB Petr Dufek | Následky pandemie | ProSiebenSat.1 Media SE | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | E.ON Distribuce | E15 | Cukr | Finanční služby | Aktuální ceny akcií | Cenový index PCE | Ministr dopravy Kupka | Výrazný pokles | Znečištění a odpady | BNP | Pandemie koronaviru | Všechny indikátory | Deutsche Bahn | Český holding | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Finance Bank | Finanční výsledky | Budoucí pohyby trhu | Úpis nových akcií | Včerejší obchodování | Vliv demografických změn | Freeport McMoran (FCX.US) | OPEC+ | NEL | Francie | Panevropský index STOXX 600 | Pandemie nemoci COVID-19 | Mark Rutte | Futures na evropské indexy | Pokles HDP | Meme stocks | Plynovod Baltic Pipe | Epidemické situace | Onemocnění | Global Water ETF | Americký výrobce | Sazby ČNB | BHS | Firmy v ČR | Práva ke značce | Objem | Makroekonomický výhled | Propad | Zemědělská prvovýroba | Greenpeace | Ipsos | Ruská vojska | Pojišťovna EGAP | Zvyšování mezd | Měny&Sazby | Zelenskyj | USD/CAD | Ředitel ČEZ | Očekávání investorů | Energetický trh | Záporná cena | Telegram | Obavy z recese | Applied Materials | Hypotéza | Turistika | Marka | Trigger | Těžařská firma | Výsledky firem | HDP eurozóny | Hazard | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Globální dodavatelské řetězce | Oživení v Číně | Microsoft (MSFT) | RIO.UK | Údaje | Rybolov | Cenový šok | Klima | Mediánová mzda | Inovace v zemědělství | Finanční možnosti | Obraty trhu | WHEAT | Šéfové států | Report ADP | Vakcína proti covidu-19 | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | KOL | Společný podnik | Úspěšný rozvoj firmy | Vale | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Náklady na těžbu | Elektrická auta | Exxon Mobil | Český index nákupních manažerů | Propuštění | Aktivisté | Postavení na trhu | Životní náklady | Ceny bavlny | Očekávání analytiků | Čínské ministerstvo obchodu | iPhone 14 | Nucor | Alibaba | Poptávka po pohonných hmotách | Letní měsíce | Záchranný fond EU | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Aktivity v Rusku | Národní měny | Nvidia Corp | Malajsie | Výsledky průzkumu | Bernstein Bank | Swingový výhled | NGAS | Ropa WTI - Vývoj ceny | Regulátor | Průzkumy | Vládní dluh | Shortovat | Praktické tipy pro obchodování | Státní rozpočet | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Hlavní indexy | CVC Capital | Kathy Lien | Nepředvídatelnost | SHIB | S&P 500 a HDP | Podíl nezaměstnaných | Převodník měn | Ceny cukru | Videokonference | Letiště Václava Havla | Dlouhodobý výhled | Počet nových míst | Světové krize | Ask | Status rezervní měny | Michelle Bowmanová | Průmyslová výroba | Zpomalování ekonomiky | Důchod | AMC | Čtení cenových patternů | Poptávka po úvěrech | WMT | Pochybení | Pfizer | Snížit emise | Case-Shiller | Britské libry | Pojišťovny | Posílení amerického dolaru | MEXC | Toyota Motor | NET4GAS | Obchodování s akciemi | Úspěch v obchodování | Sázka | Studie | AFP | Srovnávací základna | EEX | Blízký východ | Josep Borrell | Emise skleníkových plynů | Dohoda Severoatlantické aliance | Velmi bohatý | Marathon | Investice do technologií | CME FedWatch | Hybatelé na forexu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Obnovitelné zdroje energie | Obchodovat s komoditami | Slabší koruna | Škoda Group | První obchodní den | Investice do akcií | CzechToll/SkyToll | Průraz | Arbitráž | Cena plynu | Úřad INSEE | COIN | VHM | Premiér Andrej Babiš | Deficit | EDF | Institut Ifo | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Ratingová agentura | Average daily range | Index S&P 500 | Významné zisky | Nákup libry | CzechInvest | Instrument | Reakce trhu | Zbrojovka | Odliv dividend | FRA | APF Coin (APFC) | Spotové ceny | Velké objemy | Kika | Jak fungují růstová odvětví | Patenty | Státní zemědělský intervenční fond | Kurz české měny | Ekonomický dialog | Sazby na hypotékách | Růžový diamant | Grafy | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | Bankéř | Jiří Svoboda | Vodafone Group | Omezené riziko | Ropa Brent | Kompletní průvodce | Posílení libry | Americké automobilky | Ceny domů | Canopy Growth | ADBE | Le Figaro | TPA | Fibonacci retracement | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | FTSE 250 | Recep Tayyip Erdogan | Jak fungují mezinárodní dohody | Hráči na trhu | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Školení | Zvýšené riziko | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | Důvěra investorů v ekonomiku | Vývoje kurzu | Společnost Automotodrom Brno | Ministryně práce a sociálních věcí | Přijetí | Pokles produkce | Hodnota majetku | Evropa | European Metals Holdings (EMH) | Vojtěch Boháč | Česká spořitelna | Oživení americké ekonomiky | Změny na trhu | Platina - Vývoj ceny platiny | Jackson Hole | Sulut Airways | HUF/EUR | Stabilní výnosy | Vesa Equity | Obraty | Bohatí lidé | USD/PLN | Short | OPEC | Ekonomické události | Záporné reálné úrokové sazby | Hennadij Čyžykov | Ukrajina | Celková investice | Česká bankovní asociace (ČBA) | Zelené investice | Jednání FOMC | Poptávka po bezpečných aktivech | Svíčkové grafy | Chování spotřebitelů | McAfee | Pár EUR/USD | Marathon Digital | Chování obchodníků | Specialista na online obchodování | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Egypt | Johnson & Johnson | Ceny zemědělských výrobců | Trendové indikátory | Omezení pohybu | Eurodolar | Maspex | KB | Disciplína | Anglogold Ashanti (AU.US) | Zpráva o inflaci | Ekonomické ztráty | Ústavní soud | Kontext | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Čínský dovoz | Ghana | Ropa Brent - Vývoj ceny | Dnešní makroekonomické ukazatele | Program nákupu dluhopisů | Thajský baht | Železničná spoločnosť Slovensko | Maloobchod | Mírové mise | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Vepřové maso | Logistika | Oslabení amerického dolaru | Udržení inflace | Maďarská ekonomika | Zveřejněná data | Earnings | Americká centrální banka | Spotřebitelská nálada | Inflace v eurozóně | Zpomalení inflace | Oživení inflace | Americká společnost | Trump | Sazby centrální banky | Devalvace | Stavebnictví | MRK | Hospodářské oživení | Makroekonomický vývoj | Brands | Ceny futures kontraktů | IMG Bohemia | Index Ventures | Zemní plyn (LNG) | XOP | Pomoc lidem | Dow Jonesův index | Dopady války na Ukrajině | Finanční rok | Kurzarbeit | Foot Locker | Prohloubení schodku | Čínský prezident Si Ťin-pching | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Index Dow Jones Industrial Average | Chudé země | Produkční ceny v ČR | Ruský akciový trh | Křetínský | Thomas Cook | Dlouhodobé trendy | PYPL | Technické analýzy | Silnější dolar | Lesy ČR | EFTA | Protiruské sankce západních států | Obchodování v Asii | Růst eura | Zdanění mimořádných zisků | Finanční krize | High | Rostoucí trend | R2G | Patrik Tkáč | Ekonomická situace | Euro dnes | Vstupy | Sektor pro investování | Bankovní úvěry | Genesis | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Společnost Tameh Czech | Andrej Babiš | Akciové výnosy | Hello bank | Obchodování a investování | Index spotřebitelské důvěry | Státní dluhopisy | Makro data | Oslabování měn | GBPUSD | Groupe Beneteau | TIPS | Ministerstvo energetiky | Obchodování s ropou | European Energy Exchange (EEX) | Snížení spotřeby | Ředitel skupiny PPF | Akcie Komerční banky | Platební prostředek | Walgreens Boots Alliance | Právo | Důvěra v eurozóně | Rakousko | Christopher Dembik | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | Nižší zisky | Společnost Takata | Turecká centrální banka | Stříbro | Nejbližší support | Šéfka EK | USDCAD | Zadržování vody v krajině | Euler Hermes | Americký dolarový index | Klíčové události | Tým InstaForex | Úrokové sazby na hypotékách | Instituce | COPPER | DAX (DE30) | Česká koruna | Kakao | Turecko | Co bude | Dogecoin | Přeprodané oblasti | Restriktivní opatření | Bitcoinové ETF | Dopady inflace | Bank of Japan | Cohn Robbins Holdings Corp. | OECD | Navýšení cel | Globální ceny | Podnikatelská důvěra | Dovoz ukrajinského obilí | Ósacká komoditní burza | Investiční společnost | OPAP | Silná korelace | Renfe Operadora | FAANG | G10 | Data z americké ekonomiky | Růstový potenciál | Riziková strategie | LNG | Internet věcí | Foreign Exchange | Výrobce sportovního oblečení | MF DNES | Rajec | Burza cenných papírů | Býčí signál | Akcie big data | Obnovitelné zdroje | Vladimír Dlouhý | Dobrá data | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Rozhodnutí vlády | Čeští spotřebitelé | Americké akcie | Napětí na Ukrajině | Británie | Cla na dovoz hliníku | Měnový trh | BBC | Silná ekonomika | FCX.US | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | CEPS | Smart kontrakty | TTWO | Czech Fund | Zastropování ceny plynu | BitForex | Akciový stratég | Britská měna | UBS Group | Reálný účet | Zastropování cen elektřiny | Telekomunikační společnosti | Lesnické společnosti | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Růst amerického HDP | APF GROUP | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Kongres | Procter & Gamble Company | IOGP.UK | Výdělky | Zakladatel | Těžby Bitcoinu | Divize | Počasí | Spot | Oslabení koruny | Dění v USA | Seznam Zprávy | Pozitivní vliv | Drahý kov | Obchodní výsledky | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Náhoda | Index cen výrobců | Brigádníci | Ondřej Vlček | Asociace kávy | Obchodování s korunou | Srílanská ekonomika | ex | Ziskové marže | Výrobce sportovních vozů | Rally na akciích | GDPNow | Rosněfť | CoinW | Rozpočtový deficit | PSA | Moore Czech Republic | Inflace v Polsku | ABB | European Energy Exchange | Finanční média | Kristina Hooper | Naše ekonomika | Natland | Zvýšení úrokových sazeb | Indikátor RSI | Audi | Menšinový podíl | Big data | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Akcie Alphabet (GOOGL) | Komise pro cenné papíry a burzy | Prezident Hospodářské komory | Ekonomické restrikce | Sazba ČNB | Equinor | Růst výnosů | Šíření koronaviru | Trh s futures | Změna trendu | Trh | Snížení daní | Komise | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | University of Michigan | Pád rublu | Kevin McCarthy | Telecom | BK Asset Management | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Crown | List Financial Times | Technologické firmy | SolarEdge Technologies | DTE Energy | Sněmovní zemědělský výbor | Války na Ukrajině | Německý HDP | Vládní podpory | Komoditní burza | Přehled o dění na světových burzách | Akcie firem | Těžba ropy | Zprávy z ekonomiky | Jiří Hlaváč | Výrazný růst | Restart ekonomiky | CNN Prima News | Světové centrální banky | Koruny vůči euru | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | Fed | Údaje o zářijové inflaci | Samson Mow | Zahraniční obchod | Šéf automobilky Tesla | Výrobce čipů Nvidia | Překonání cílů | Rekordní minimum | Snížení zadlužení | PLATINUM | Lídři EU | Korekce | Coinsbit | Ekonomické cykly | Klesající trend | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Upozornění | CAT | Penále | Rubl | United Airlines Holdings | Skupina Colt CZ Group SE | Drahota | Tržní prostředí | Důvěra spotřebitelů | Spotřebitelská důvěra v USA | Pozornost | Statistické údaje z USA | Vytvoření vlastní kryptoměny | Cohn Robbins | Země EU | Amcor | Celosvětová poptávka | Commodity Channel Index (CCI) | Nové trhy | Alternativní zemědělství | Buffett | Money management | Hnutí ANO | Počet pracovních míst | Vývoj ekonomiky | Závislosti na Číně | Americké dolary | Arbitráže | Equa Bank | Národní rozvojová banka | Výplaty dividendy | Tuzemská inflace | WISE | Pražské burzy | Dividendové akcie | Trojité dno | tunel Blanka | Downtrend | Krajský soud v Ostravě | Krátkodobé obchodování | Česká bankovní asociace | Boháč | Zveřejnění výsledků | Výběry | Investování a obchodování | National Australia Bank | Další rozvoj | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Kanada | Tržní výhled | Vietnam | SAP AG | Konkurenceschopnost | Royal Mail | S&P 500 | Trading Central | Dlouhé (long) pozice | Ladoga | Vstupní a výstupní body | Náklady spojené se skladováním | Globální recese | Automobilový průmysl | Investiční skupina Penta | Překoupeno | Klienti brokerů | Fiocchi Munizioni | Eurozóna | Yahoo | CNOOC | Oživení české ekonomiky | Mississippi | Ekonomický a strategický výzkum | Carlos Salazar | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Vývoz do Číny | Nezaměstnanost v květnu | Ruské úřady | JDE | Technické indikátory | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Konzultant | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | XOM.US | Index Cboe VIX | Front month | Růst spotřebitelských cen | IRS | Kroger | Generali Investments | Poslanci Evropského parlamentu | Kupní cena | ProCent | Akcie roku | Odhad růstu ekonomiky | Ministři financí | Nedostatek paliv | VZ | Čína | Tisknutí peněz | Poměr P/E | Ceny zboží | Kybernetické hrozby | Trumpova administrativa | Rating | PPF Telco | Dezinflace | Alligator | Akcie FAANG | Jihokorejská automobilka | Globální diverzifikace | Agentura S&P | iShares Physical Silver | Zestátnění | Chan Čchang-fu | Ebury | Raketový růst ceny | Znalost | Komora soukromých lesů | Tescan Orsay | Ruská invaze | Peníze na financování | Prezident Joe Biden | Akcie české společnosti | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Velké banky | Black Knight | Microsoft | Wells Fargo | Jelena Borisenková | Příležitosti | Budoucí vývoj | Krátký prodej | Pohled do budoucnosti | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Analýza poptávky na trhu | Plovoucí terminál | UNWTO | Sellier & Bellot | Rozvoj firmy | Výběr akcií | Světový potravinový program (WFP) | Přehled kurzů | Media for Europe | Natixis | Vládní dluhopisy | Rozložení investic | Nejistota | Omezení COVID | Data z USA | Obavy z růstu inflace | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | SBUX | Američtí investoři | Unijní země | Strategický partner | Finanční sektor v ČR | Eurokomisař | Mateusz Morawiecki | Alza.cz | Růst tržeb | Členové Fedu | Společnost Tesla | CME | Inflační vývoj | Spotřebitelská inflace | Defi | Pokles cen ropy | Íránský útok | Shortování | HDP v eurozóně | Akcenta | Intraday přístup | Srí Lanka | Změny cen | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Výkyvy cen | Sell | Demokratické strany | Vývoj ceny platiny | OKD | CMA | Pozitivní zpráva | Mistrovství | Makroekonomické údaje | Eurovia CS | Long pozice | Siemens Energy | Denní objem obchodů | Obchodování akcií | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kurz dolarů | Celkový sentiment | Zemní plyn | Pomoc Ukrajině | Ekonomika Ukrajiny | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dražší energie | Drahé energie | Ekonomické problémy | Důvěra | Schůzka FOMC | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Světová banka | Prosperity | Index Nasdaq | Vliv na rozvoj měst | Uzavření pozice | Spojené království | Borgis | ADP report zaměstnanosti | Unce zlata | Prodej dolaru | Vyhlídky světové ekonomiky | Realitní magnát | ABN AMRO Bank | Futures na DAX | Zpřísnění sankcí | Prezident Ukrajinské obchodní komory | Představenstvo | Ministryně práce | IATA | New York City | Společnost BlackRock | Oblast supportu | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Evropská banka | Skladování komodit | Mexická ekonomika | Nejnovější zpráva | Velcí producenti | Trendové linie | Paušální daň | Ministr průmyslu a obchodu | Výpadky | Packeta | Objem obchodů | Zisky akcií | Range | Latoken | RTL Hrvatska | CFTC | Ceny na realitním trhu | Těžební společnost | FIAT | Podpůrná opatření | Společnost Meta Platforms | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Telco | Nifty 50 | Zemní plyn - Vývoj ceny | Invest | Společnost PPF Telecom Group | Amazon (AMZN) | Gazprom | NOK/SEK | Centrální banka | Silky | MicroStrategy | Jan Čermák | Kellnerová | Propouštění zaměstnanců | Andrew Bailey | J P Morgan Chase & Co | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Federální rezervní banka | Komentátor | Životní prostředí | Inflace v Británii | Intraday | iOS | Air Bank | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Benxy | Západní sankce vůči Rusku | Vlny koronaviru | Nepříznivé počasí | Řízení rizika | Vývoj dolaru | NYMEX | Klaus Regling | ILO | Vliv na energii | Polský zlotý | Německá vláda | Tomáš Kudla | Tržní sentiment | Pojištění proti nepřízni | QE | Jiří Tyleček | Růst počtu začínajících podniků | Diamant | Přesun akciových obchodů | NJJ | Káva - Vývoj ceny | LYNX | Největší kryptoměna | Červnová inflace | Michail Fridman | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Donald Trump | Ostatní investice | UK Global Tariff | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Jádrová inflace | Patrik Urban | Makroekonomické ukazatele | Twitter | Vývoj USD | Kovy | Lex Babiš | Poptávka po ETF | Fluktuace | Instant Trading EU Ltd. | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Activision | Margin call | Centrum | Orná půda | Rizika Over-The-Counter trhů | Obrat dolů | Akciové strategie | Borealis | Globální potravinové zásobování | INEGI | Dopady pandemie na ekonomiku | Společnosti | Fundamentální faktory | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | Složitější řízení | Další růst | CIA | Zprávy o vakcíně | BAT | Data o výrobní inflaci | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Těžařská společnost | Americká automobilka Tesla | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Fiskální politika | Tržní situace | Opce | Společnost CTP | Společnost Amazon | Nastavení sazeb | Politika ČNB | ATR | Šíření viru | LIBOR | Zdražování cen | Povolení obchodu | Recese americké ekonomiky | Aukce | Erste | Reálné ekonomiky | Spoluzakladatel | Pojišťovnictví | Pokles dolaru | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Partnerství | Forwardový kurz | Podíl českých potravin | Globální zájmy | Inflace v ČR | Tameh Czech | Počet leteckých pasažérů | Synthesia | Sociální síť Instagram | Energetická společnost ČEZ | Rovio Entertainment | Nedostatek potravin | Podnikání | Trhy v USA | Bollinger Bands | Počet zákazníků | Nárůst objemů | Energetický sektor | Konečná sazba | Globální index | Příkaz Stop | Březnová inflace | API | Týdenní Forex kalendář | Tuzemská nezaměstnanost | Mezinárodní investoři | Výhled Saxo Bank | Fúze a akvizice | Mattoni | Pojišťovna VIG | Graf ropy (CL) | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Pořízení vlastního bydlení | Komodita | Index frankfurtské burzy | Zlepšení kvality života | Rio Tinto (RIO.UK) | Hospodářské stimuly | Zprávy a analýzy | ČNB Aleš Michl | Zahraniční investice | Setkání centrálních bankéřů | CZK | Gazprom Export | Rozpočtový balíček | Úvěrové podmínky | Reuters | Úspory | Historicky nejnižší výnosy | Erste Group | Majitel firmy | Krátkodobí obchodníci | Přebytek zahraničního obchodu | Obchodníci | Unilever | Index nových zakázek | Česká republika | Ceny kukuřice | ETC | Blog | Čísla o inflaci | EUR/HUF | Společnost XTB | Visa | Hamás | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Baidu | Sdružení automobilového průmyslu | Vodafone | Polská vláda | Starší populace | PPF Petra Kellnera | QCOM | Ekonom | Příležitosti k prodeji | Akcie ze světa pšenice | Intervenovat proti vlastní měně | Chevron | JPMorgan Chase | Kompozitní index | Prezident Pavel | SPOLCHEMIE | Škoda | Podhodnocené akcie | Mero | Směnný kurz | Domácnosti | Primark | Guvernér Michl | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Generovat zisk | Výkonná ředitelka | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Jaderné války | Ruský plyn | Depozitní sazba | Komoditní ETF | Europe 600 | Výrobní aktivita | Největší producent ropy | Kov | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Testovací účet | Zájem o ropu | Souhrnný index | Cohn Robbins Holdings | Vzdělávání a odborná příprava | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Konjunkturální průzkum | Negativní úrokové sazby | Rolování | Index nákupních manažerů | Lagardere | Palo Alto | Růst české ekonomiky | Rekordní maximum | Euronext | Cyklus růstu | Starwisata Air | Primární emise | Libra šterlinků | Předseda | Analytici | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Takata | Kurz koruny | Ekonomické výhledy pro ČR | Nexen Tire u Žatce | Strategie pro komodity | Růst v Číně | Utahování měnové politiky | Řízení růstových odvětví | Zájmové skupiny | Politické a legislativní faktory | Rostoucí ceny plynu | Deutsche Boerse | UK Global Tariff (UKGT) | Nákup eura | CARA | Credit Suisse Group AG | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Růstový impuls | Invesco Physical Gold ETC | Zemědělský svaz České republiky | Supercyklus | Moment obratu | J&T | Kanadský statistický úřad | Podrobný pohled | USDIDX | Situace | Traders | Hackerský útok | Silná data | Kontrakty na rýži | PEP | NGAS.UK | COT (Commitment of Traders) | Equity | CVX.US | Dovoz aut | Společnosti v indexu | VaR | Ontario Teachers' Pension Plan | DPA | Evropská unie | Provozní zisk | Boeing | Media for Europe (MFE) | Politická krize | Daniel Beneš | Alexej Mordašov | CME Group | SAZKAmobil | Nové zákony | Příkaz | Ruský ministr | Adyen | HDP v USA | Kofola ČeskoSlovensko a.s. | Cena zemního plynu | Cenové trendy | Ekonomiky | Steen Jakobsen | Velká změna | Barclays | Guvernér | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Záporné sazby | Bělorusko | WFP | Společnost Walmart | Rychlý růst | Obchodovaných komodit | Ekosystémy | Stagnace | Rozpočet | SLR | Smazání ztrát | Empresa Media | Negativní dopad | Apple | Ženy | Libra | Koronavirová krize | Eva Miklášová | Lulo Rose | SUEK | Zakladatel FXstreet.cz | Otevření Číny | GameStop | Zvýšení základní úrokové sazby | TOP 09 | Ztráty peněz | CFD | Daňové zatížení | Vláda ČR | Sentiment spotřebitelů | Fyzické produkty | SMA 100 | Řetězec Casino | Inflace v květnu | Investování do různých komodit | Nová data | Dopad na ekonomiku | SaxoBank | Open | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Pokračování trendu | Chicago Mercantile Exchange | Investoři na akciovém trhu | Indické akcie | Nabídka akcií | ČEZ Daniel Beneš | Interpretace | Americké ministerstvo obchodu | Zvýšení cel | Západní firmy | Hospodářská činnost | Společnost Lumius | Zahájení výsledkové sezóny | Ekonomické vyhlídky | Jaderná energie | Evropská automobilka Volkswagen | Analýza trhu | Covidová krize | US100 | Zvýšení základní sazby | Webináře zdarma | Příjmy domácností | Chmelnice | Výrobce letadel Boeing | Dnešní výsledky | Financovat | Investiční doporučení | Odvětví v ekonomice | Počet lidí bez práce | Prodeje domů | ISM indexy | Příprava | Dobrá nálada | Kellogg | Daňový balíček | Čínské měny | Pohyby na trhu | Akciové fondy | Ztráta | Řecko | New York Times | Dřevařství | Úřad pro regulaci finančního trhu | Finanční instrumenty | Madeta | Skupina Colt CZ Group | NAFTA | Rostoucí náklady | Futures na americké akciové indexy | Green Deal | Platební bilance | Jednání o brexitu | PHIA | Londýnský index FTSE 100 | Skupina Colt CZ | Komoditní burzy | Nynější krize | Dow Jones Industrial Average | Růst mezd | Nejlepší investice | Orbán | Prime | Alibaba Group | Záchranný balík | Objem zlata | Květnová inflace | Souhrnný čistý zisk | Obchodováním s futures kontrakty | Nový rekord | Médea | P2P | Obchodní spory | JPMorgan Chase & Co | Očekávaná data | Mezinárodní instituce | Úroky | Refinitiv | Steve Bannon | Plodiny | Aktivita v čínském průmyslu | Americký průmysl | Národní podnik | Uniles | Vývozní daně | Krungsri Bank | Belviport | Vakcína proti koronaviru | Nájemné | Microsoft Corp | Zelené energie | CVX | PPF Telecom | Indexy PMI | Akce centrálních bank | Michael Porter | Ranní nadhoz | Portu | Cena | ROE (Return on Equity) | Překoupený trh | NÚKIB | Jaderná elektrárna Temelín | Investiční banky | Pandemie covidu | Míra úspor domácností | Dobré zprávy z USA | Akcie TUI AG | Finanční rizika | Výběr brokera | Intradenní výhled | ING | Salvador | Poradce premiéra Andreje Babiše | Předstihové ukazatele | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | AIGI | Prudké zdražování | Kofola ČeskoSlovensko | Automobilka Renault | WisdomTree | Vývoj měnového páru USD/TRY | Ceny komodit | ASML Holding NV | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Silný trh | DOT | Nový Zéland | Pilsen Steel | Moneta | Nákup akcií | Air | Koronavirus 2020 | Znalost trhu | Akcie dnes | Obchodované akcie | Káva | Zinek - Vývoj ceny zinku | Roční maximum | Obchodování a investování do akcií | Klouzavý průměr SMA | NJJ Presse | Velké peníze | Akcenta CZ | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pražská burza cenných papírů | Bilance běžného účtu | Aktivum | Proočkovanost | Izrael | Ceny akcií | Newmont | Inspirace | Defenzivní akcie | Skupiny PPF | FTSE | TABAK | Fond | Ruská invaze na Ukrajinu | Producent ropy | Japonské ministerstvo zemědělství | Huayou Cobalt | Přenos | S&P500 | Analytik Raiffeisenbank | EBay | Epidemie | Americký dolar | Provozovatel loterií | Telekomunikační společnost | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | Dobré zprávy | MUFG | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Ceny | Euro vůči dolaru | Švédsko | Prudký pokles | Futures kontrakty | Koruna dnes | Abbott Laboratories | Koronakrize | Změny ve výrobních nákladech | Jednoduché tipy | Technologie | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Finální odhad | Čínský ministr zemědělství | Telenor | ČNB | Vesa Equity Investment | TSLA.US | Rizika | Argentina | IKEA | Zajímavé příležitosti | Vládní koalice | Utahování měnových podmínek | VW | A220 | Plynové zásobníky | Zdeněk Kovář | Nobelovy ceny | Akcie Microsoft | Akcie Naked Wines | Report USDA | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Sledování globálních ekonomických trendů | USD/CZK | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | Proprietary Trading | Pokles | Aligator | Contango | MGM | Ochrana proti inflaci | Spotové bitcoinové ETF | Životní pojišťovny | Čínské ministerstvo | Snižování úrokových sazeb | Czech Media Invest (CMI) | Ceny obilovin | Kurzy | Euro | Margin | Afghánistán | Počet žádostí o podporu | Blesk | Vývoj kurzu koruny | Ceny zemního plynu | Společnost Lufthansa | Odvody | Akcie JPMorgan | Biogen | Pšenice | Nová Hedvábná stezka | Evropská unie (EU) | NYT | Investiční portfolia | Take-Profit | Ochranné příkazy | Oceláři | Finance Group | APFC | Energetický regulátor | Co se vyplatí sledovat? | Americké společnosti | Finančnictví | Ceny hliníku | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Odhady ekonomů | Potenciální zisk | Pavel Tykač | Základní ukazatele nezaměstnanosti | Konsensus | Jan Vejmělek | Akcie Tencent | Hedge | Německá kancléřka | Fundamentální ukazatele | Změny v regulačních politikách | Fiskální stimuly | Pokles výnosů dluhopisů | Pozitivní výsledek | Americký trh | Royal Caribbean | Primární emise nových akcií | Poplatek | Server BBC | Moody's | Zemědělci | Google | Produktovod IKL | Rabobank | 4GLD | ECB | Nové zakázky | Lego | Vývoj cen ropy | Řetězec | Futures na ropu | Makro | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Carlyle | Nižší růst | Eurowag | Americká ekonomika | Credit Suisse Group | NVDA | Odpor | Internet of Things (IoT) | Svět investování | Počet zaměstnaných | USD za tunu | Penta Investments Group | Vytváření nových odvětví | Americký výrobce letadel | Letadlo | Oslabení kurzu | Obchodník | ICOM.UK | Budvar | Čepro | Akcie O2 | Akcie týdne | Automobilka Toyota Motor | Thajsko | Plynárenská společnost | Rada guvernérů | Sazby ECB | Výhled české ekonomiky | MRNA | Rozvojová banka | Poptávka a nabídka | Alibaba Group Holding | Aircraft | Tržby | COVID-19 | Pavel Heřmanský | TSLA | Nikl - Vývoj ceny | Bezpečnostní situace | Luboš Růžička | BoE Andrew Bailey | Adaptace | Sam Bankman-Fried | Obchodovaná společnost | Údaj NFP | Regulátoři | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Tempo poklesu | ISIN | ROE | Letecká společnost | Průmyslová komodita | Evropská centrální banka | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Oživení ekonomické aktivity | Roční výnos | OTC obchodování | Indikátor ATR | BHS Timur Barotov | Měkké komodity | Indikátor | Dealer | Index cen | Instinkt | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Situace na trhu | Prezidentské volby v USA | Ruský Gazprom | Epidemie afrického moru | Paypal Holdings | Index PX | Čínská vláda | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Akcie Philip Morris | Daně | Čínská internetová firma | Mitsubishi | Mezinárodní organizace práce | Lídři | Skupina OPEC | Společnost Automotodrom | Alan Greenspan | Vyšší úrok | Tradingové webináře zdarma | Impérium | Inflace v červenci | Spotová cena zlata | Marketingová komunikace | Americká centrální banka (Fed) | Oslabení české koruny | Malina | Velikost pozice | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Sport | Potravinářství | Posilování kurzu koruny | Dluhy | Růst cen nemovitostí | Temelín | Vývoj hodnoty | CRH | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Ekonomické faktory | Bohemia Interactive | Česká ekonomika | NextGeneration | Zásoby ropy v USA | FXCM | Reálné peníze | SaxoStrats | Výzkum a vývoj | Antivirus | Dovoz z Číny | Jackpot | Americké produkce | Chesapeake | Slabší euro | Dopad na hospodářství | Intervenovat na devizovém trhu | Momentum | Pandemie nemoci | Výkyvy v cenách | Období zvýšené inflace | Pozitivní sentiment | UCITS | Státní plynárenská společnost | Horší data | Inflace v listopadu | Dluhopisy | CBOE | Valdis Dombrovskis | Konsorcium | Finanční prostředky | Investiční cíle | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Eulerův diagram | ÚSOVSKO a.s. | Zisky | Leo Express | Černá Hora | HICP | Amazon Jeff Bezos | Maloobchodní tržby | Partners | Licence Sberbank | Množství peněz | Vládní politika | SVOL | Oslabení kurzu koruny | American Express Company | EUR/RUB | Ceny slunečnicového oleje | Šokující předpovědi Saxo | NATGAS | Vysoká poptávka | Konsenzus | BNP Paribas | Conference Board | Historické rekordy | Zátěžový test | Televize ARD | Bývalý prezident | Ceny palladia | Globální ekonomika | Růst ceny | Adler | Intervence na devizovém trhu | AMEX | Spekulativní pozice | Cena palladia | ISSF | COST | ACEA | Vývoj inflace | Alpiq | TradingEconomics | GRMN | Obchodování forexu | Čínská média | Identifikovat trend | Čínské přístavy | Sója - Vývoj ceny | Swap | USD/TRY | ISM | Francouzský statistický úřad | Miliardy eur | Míra inflace v ČR | Šmejc | Ministr zahraničí | Golden Gate | Voda | Zastavení výroby | Přeprodané podmínky | Výnos desetiletých dluhopisů | Cenové formace | Vývoj HDP | Renfe | Obrovské ztráty | Energetická skupina ČEZ | Benchmarky | Úroda obilovin | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | NBP | IHNED.cz | Situace na trhu práce | EPGC | Starbucks | Energie v Evropě | Anglogold Ashanti | Toyota | Odraz ceny | Ratingové agentury | Globální nedostatek čipů | Infineon Technologies | Cena zlata | Deliveroo | MAAE | Výsledkové sezóny v USA | SPAD | Verbální intervence | Světové obchodní organizace | HSBC | Pullback | Akcie Nikola Motor | Opatření vlády | Zvýšení ceny | Internetová společnost Google | Měnověpolitické zasedání | Americký index S&P 500 | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Rizikové averze | Firma HARDWARIO | Výkonnost akcií | Zinek | Euro STOXX | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Otevírání ekonomik | Přecenění | Breakout | Silnější kurz | Přeprodané zóny | HG měď | Obchodníci s měnami | Stabilní společnosti | F-35 | Navýšení kapitálu | Tržní nálada | Trh práce v USA | Měnové intervence | Alza | Moskva | Spiegel | Růst cen | Index Russell 2000 | Intervence na forexu | Přijetí bitcoinu | Šířením nového typu koronaviru | Drahé kovy | Saxo | Historické pohyby | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Král Salmán | Vrcholy | Dluhový strop | Guvernér japonské centrální banky | Zdravotní pojištění | Akcie Lukoilu | Napětí v Perském zálivu | Cenový pohyb | Analytika | RSI | Súdán | Inflace zpomaluje | Vysoké inflace | Měnová politika | Hospodářské riziko | Akcie Apple | Obchodujeme | Nejvyšší zhodnocení | Asset management | PMI ve výrobě | Alokace | Weekly Economic Index | Býčí trh | ERA | Závislost na Rusku | MSCI World | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Energetické trhy | Repo sazby | Rozvoj kryptoměn | Vega | Tržní síly | Výsledky za Q1 | Pád cen | Poptávka | Statistici | IFO index | Výrobce pálených cihel | Financování | Silicon Valley | Obavy z globální recese | Index pražské burzy | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | Zasedání RBA | Investování a obchodování na komoditním trhu | Šíření nákazy | IoT | Organizace spojených národů | Ursula von der Leyenová | Červencová meziroční inflace | Rizika a etické otázky | Akcie Walmart | Fitch | AWK | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Finance | Slušný zisk | Philadelphia Fed | Ikko Nakacuka | Nakupovat zlato | Omezení dodávek | Rostoucí akciové trhy | Stres | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Prodávající | MUFG Bank | Historické momenty | GMT | Nálada spotřebitelů | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Historické maximum | Analýza a strategie | Možné zisky | Otevírání ekonomiky | Růst světové ekonomiky | Barel ruské ropy | Occidental | Babišova vláda | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Dynamika trhu | Růst úroků | Volby do Evropského parlamentu | Přístup k riziku | Mráz v Texasu | Úrokový diferenciál | WBA | Peer-to-peer | Mezinárodní turistika | Solana | XOP.US | Petrus | Republikáni | Czechoslovak Group | Sankce západních států | Pravidla obchodního systému | Long / Short | Zprávy z USA | Globální poptávka | Antarktická smlouva | Inflační očekávání | Výzvy v obchodování s komoditami | Zpracování komodit | Investiční poradenství | PMI index | Technologické inovace | Index pražské burzy PX | Expobank | DISH | Zlepšení ekonomického výhledu | GfK | Stochastic oscillator | Line | Zvýšení produkce | EGAP | Poptávka po zlatě | Strojírenské firmy | VŠE v Praze | Americké banky | Premiér Babiš | Andrej Melničenko | Správkyně Sberbank CZ | Pokles akcií | Globální trhy | DSTI | Rozpočtové politiky | Cisco Systems, Inc. | Výroba elektřiny | Invaze | Capital | ICE | Pákistán | Cizí měny | Arabica | FT | Měnové politiky v USA | ECB Christine Lagardeová | Kancléř Olaf Scholz | Sony Group | Lidské faktory | TA3 | Růst produktivity | Bulharsko | Emise uhlíku | Investor | Osobní příjem | Americké akciové trhy | Kalendář událostí | Průměrná mzda | DNO | Investice do komodit | Malé podniky | Obchodovat | Softwarová společnost Microsoft | Dnešní čísla | Jitan Solanki | EUR/MWh | Kybernetická bezpečnost | Nobelova cena | ÚKZÚZ | Pěstování chmele | Bernard Arnault | NY FED | Reporty | Zvýšení inflace | Státní podpora | Spotřebitel | Strukturální nezaměstnanost | Poradenství | Nejlepší kávové akcie | Korekční fáze | SolarEdge | Wüstenrot | Colt CZ Group | Dluhová krize | WEI | Hospodářský růst | Ceny ropy WTI a zlata | Významné výkyvy cen | Prezident Fedu | Bankovní rada České národní banky | Nové rekordy | Tržní sazby | Podíl obnovitelných zdrojů | Zklidnění trhů | Kurz měny | Příležitosti na měnách | Dividenda | Sociální síť | Vyšší daně | Akcie technologických firem | Koncentrace | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Supporty | Společenské změny | Odhodlání | Spotřebitelské ceny v Česku | Obchodovat s akciemi | Inflace v Maďarsku | Obsazenost hotelů v USA | Stavební výroba | Palo Alto Networks | ROIC | Měkká síla | Kryptotrh | Akcie Gamestop | WTI | Bohumil Trampota | FinTech | Význam firemní kultury | Standard & Poor's 500 | Hrozba recese | Křiž smrti | ETF fondy | Platební síť | Bod | Miliardy korun | RBI | Podmínky na trhu | Vodní indexy | Aliance | Jan Hamáček | Shares | Pokles zásob | Zisk společnosti | Ekonomové | Raiffeisen Bank International | Fed funds | Strategie obchodování | Obilniny | Medvědi | Silnější koruna | Investiční výdaje | RBNZ | PRIBOR | ArcelorMittal Ostrava | Index FTSE 100 | Rada ČNB | STMicroelectronics | Jihokorejská společnost | Nouzový stav | FRED | Klíč k budoucnosti | ATR (average true range) | Greenenergy | Protocol | Poslanecká sněmovna | Pokladniční poukázky | Spready | Obchodování dnes | Reserve Bank of Australia | MIFID | Charlie Munger | Získané peníze | Hledání bezpečných investic | Tweet | Dnešní report | Klouzavý průměr | Pfizer a BioNTech | Bloomberg Economics | Technologický vývoj | Světové události | Dreamliner | Monetární stimulus | Turistický ruch | Výrobní aktivity | O2 CR | Dividendový výnos | Americká měna | Pracovní síla | Nord Stream | EMU | Vývoj měn | Sdružení výrobců automobilů | Program nákupu státních dluhopisů | Android | Saúdská Arábie | AMGN | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Zájem o akcie | Alokovat kapitál | OCI | PMČR | Ziskovost | Payrolls | Kapitálové trhy | Zadlužení firem | Bankéři | Globtrex | Týdenní tržní výhled | Sázet | Co je to fundamentální analýza? | Premiér Denys Šmyhal | LES | Cena ropy | Porušení zákona | Prodejní aktivita | Změny klimatu | Deutsche Bahn (DB) | Plán firmy | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | Diverzifikace portfolia | Inflace | Problémy | Utáhnout měnovou politiku | Advanced Micro Devices | Ocel | UTC | Zpráva Morgan Stanley | Jackpot loterie | Liquid | Americko-čínské napětí | Značné riziko | Marže | Projevy centrálních bankéřů | Využití kapacit | DAWN | Účet platební bilance | Petr Bartoň | Planeo Elektro | ROCE | Německá ekonomika | NEM.US | Statistiky z trhu práce | Participace | Státy EU | Horizon Europe | DAX | Zlato a stříbro | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Technology | Spolupráce s akademickým sektorem | Polygon | HDP | BIS | Diskont | Cboe Europe | Předběžné výsledky | Bill Gates | Organizace pro výživu a zemědělství | Klouzavý průměr EMA | Oživení globální poptávky | Canal Plus | Dotace | Prosus | Televize Netflix | Grünheide | Mírná korekce | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Zkušenosti | Ceny niklu | Index PMI | Zajistit si riziko | Technologické akcie roku 2020 | Emmanuel Macron | Pšenice (WHEAT) | Firma | Ekosystém | Korporace | Německý kancléř Olaf Scholz | Úřad celní a hraniční ochrany | Signály | Omikron | Obchodní kapitál | Protekcionismus | PCE inflace | Přizpůsobovat se | Reálné příjmy | Prezident burzy | Micron Technology | Spotřební daně | Firemní dluhopisy | Úrokové sazby a inflace | Zajistit si riziko výkyvu cen | Lira | Devizový trh | Načasování | Hlavní akciový index | TJX | Jak to funguje v praxi? | Ustanovení zákona | AEHR | Inflace v Austrálii | Rafinérie | Lot | USA a Čína | Ministerstvo financí | Ropa | Ekonomické recese | Statistiky | CRIF | Liz Trussová | Výrobce videoher | Podílník | Pivovary | TTIP | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Alphabet (GOOGL) | Manufacturing PMI | SAP | Dluhopisové trhy | Pokles nezaměstnanosti | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Hlavní index PX | Diverzifikovat | Zrušení karenční doby | Spolkový statistický úřad | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | FX | Ben Bernanke | Ceny nafty | Propad HDP | Ceny zeleniny | Geopolitika | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Kalendář ekonomických událostí | Burzy v Hongkongu | Deutsche Bank | LAToken | RUB | MPSV | Krize eura | Renáta Kellnerová s rodinou | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Týdenní pokles | Akcie Alphabet | Home Credit | Používání kryptoměn | Vývoj ceny niklu | Raiffeisenbank a.s. | Kontrakty na sójové boby | 256/2004 | Bloomberg Commodity Index | Rudolf Špoták | Unicredit | Realizovat zisk | Ropa a Plyn | Aktuální předpověď | Zasedání amerického Fedu | Valné hromady | Pokles výnosů | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Bali | Lukoil | TASS | Blizzard | Objem transakcí na trhu | Analýza EUR/USD | Členka rady guvernérů Fedu | Akcie padají | Rozkolísaný | Telefónica | Zavedení cel | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | JPM | Merck | Optimismus | Snížení spotřební daně | Konjukturální průzkum | Thomas Schäfer | Facebook | Menší poptávka | Rozhodování | GIC | Inskol | Hliník | Gigafactory | Růst dolaru | Akcie v roce 2021 | Ceny pšenice | Liberty Steel | Vývoj indexu S&P 500 | BH Securities | SYNTHESIA | Býčí vyhlídky | Výměra honitby | Profit-Target | Medvědí scénář | Pravidla systému obchodování | Makroekonomické faktory | Globalizace | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Tyson Foods | Obchodováním s futures | Dolar | Německé akcie | Fibonacciho retracement | Vývoj ceny kávy | Greensill | Čínský vicepremiér Liou Che | AMAT | Kukuřice | Costco | Debata | Nejhorší výsledek | Chudé africké země | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Obchodování s nástroji CFD | Průmyslové účely | Spekulanti | Investujte | Prezident Fedu v Dallasu | Rostoucí společnosti | Paolo Gentiloni | Měď | Náklady na opravy a obnovu | Nezaměstnanost v ČR | HCBV | Proinflační | Stock Spirits | Hodnoty měny | Libanon | Evropská investiční banka | Essar | Negativní vývoj | Naše hospodářství | Konglomerát | ANZ | Průzkum společnosti | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Rozvíjející se trhy | Holding Czechoslovak Group | Fundamentální pozadí | AUD | Huť Liberty Ostrava | Těžba lithia | Politické rozhodnutí | Bod zlomu | AIGI.UK | Contract | Caixin/Markit | Byznys | Naše prognóza | Deere | Akcie Nikola | Obchodní bilance | Federální rezervní banky | Commodity | Trh se zlatem | Agentura DPA | Nárůst long pozic | Breakout Trader | Fnac Darty | Spolupráce a přístup na trhy | Tenza | MALL | Místopředseda představenstva | Nedostatek zakázek | Přerušení dodávek ruského plynu | Stanovení pevných stop-lossů | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Environmentální události | Německý vývoz | Komise v přenesené pravomoci | Ropný šok | Plynárenský gigant | DG | Chuť investovat | Politická opatření | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Britská premiérka | Úřad práce | Akcenta Miroslav Novák | Bank of New York Mellon | Kypr | Zahraniční kapitál | ETF na bitcoin | Citigroup | Softbank | Evropský blok | Čínský vývoz | Ruská firma | Christine Lagarde | China Asset Management | Sony | Obchodování s emisemi | Index VIX | Tržní změny | LME | Hospodářství | MIB | Stagflace | Pravděpodobnost hospodářské recese | Africké země | Pražský index PX | Uzbekistán | Výnosy státních dluhopisů | Obchodování v pásmu | Indikátor důvěry | Etoro | Zastavení dodávek | Poskytování hypoték | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Novatek | Zpomalení růstu | EBITDA | Ukrajinská vláda | Moody's Analytics | Obchod | Růst ekonomiky | Mezinárodní banky | Řízení peněz | Jak vytvořit obchodní plán? | Mezinárodní vztahy | Ukrtransnafta | Televizní studio | Prodeje | Obchodování vzácných kovů | Dohled a provádění | Wales | Obchodní aktivita | Dovozní ceny | Russell 3000 | Automobilka Škoda Auto | MFE | Uniper | Výrobci potravin | Trh Prime | Pozice spekulantů | Ruská agrese | Belgická vláda | Rozhodnutí Bank of England | Chmelařské oblasti | Hlavní ekonomka | Epidemie afrického moru prasat | STV Group | Ranní glosa | Oddělení forexu | Nárůst nezaměstnanosti | Banka | Intermediate | Buenos Aires | Komodity na trading | Nižší ceny | Zisková marže | Další posilování | EU | Ekonomická krize | Casinos Austria | FBTC | Cenové stability | Cena stříbra | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Gamble | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Měna euro | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Fidelity Water Sustainability | Tesla | Převis | Indonéský ministr | Maloobchodní tržby v Německu | Dynamika růstu | CETIN | Napětí mezi USA a Íránem | NN Group | Expert | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Spready mezi dluhopisy | Úrovně rezistence | Dopady koronavirové pandemie | Vývoz | Index výrobní aktivity | Organizace pro bezpečnost | Ekologie | Inovativní hnací motory | Sázka na pokles | Energetické firmy | Teplé počasí | Prodeje akcií | Týdenní zpráva | Futures na kávu | Cenové dno | Úroveň rezistence | Úřad pro energetické informace | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Týden na akciových trzích | Předseda Evropské rady | LIFTIA | Inflace v Súdánu | Recese | Rafinérie v Litvínově | ZNGA | Výzkumný institut | Průmyslové ceny | Antivirové firmy | Emisní povolenky | Mzdový růst | Société Générale | Správná diverzifikace | ASML | FLOWX | Hodnota indexu | Globální indexy | Renault | Švýcarský frank | Turistické sezóny | Německý ZEW index | Bank of Canada | Čisté krátké pozice | Capital Partners | Bankovní asociace | Erdogan | Technologický index Nasdaq Composite | Vývoj pandemie | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Baltic Pipe | Agentura Interfax | xStation 5 | Harvest Global Investments | Správa železnic | Jaké komodity obchodovat? | Coronavirus | Napětí na Blízkém východě | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Activision Blizzard | Výhled na rok | Inflace ve světě | Společnost EDF | Eskalace konfliktu | Kyjev | Nižší DPH | Sdružení vlastníků obecních, soukromých a církevních lesů | Burzovní indexy | Naučte se obchodovat | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Těžba ropy v Rusku | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Tencent Holding | Inflace v Německu | Sekce měnové | CIND.UK | Miliardy | Sev.en | Petr Kellner | Spekulace | Denní graf | Manažerka | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | Ekonomický výzkum | František Táborský | Komerční banka | Silný support | Investoři a obchodníci | Růst mědi | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Americké burzy | Internetové firmy | Zvýšení daně z nemovitosti | Nové obchodní příležitosti | Globální pandemie | Daňové reformy | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Sazka Group | Mluvčí holdingu | Know-how | Dceřiná firma | Výzva | Pohyby cen indexu S&P 500 | Power Machines | Frank | Skupina CZG | Ministři | Prudký propad | Vývoz ropných produktů | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Mondelez | Negativní nálada | Transparentní | Pin Bar | Kurz eura | Desetileté dluhopisy | Americké ministerstvo práce | Členské státy | Transpacifické partnerství | Objem investic | MarketResearch.com | Dnešní zpráva | Jednání vlané hromady | Technická korekce | Centrální banka USA | Dlužníci | Goodyear | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Pivovary CZ Group | Oscilátor Marlin | Britské národní loterie | Společnost Allegro | Dieselgate | Globální ETS | Uznání nezávislosti | Statistika z amerického trhu práce | Lufthansa | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Cena Brentu | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Ceny většiny komodit | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Půjčovna kryptoměn | Index důvěry | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Daňové přiznání | Břidlicové ropy | Základní sazby | Íránská měna | KBC | Japonský premiér | Dluhy českých domácností | Úspěchy | Obchodní náklady | Analytik Komerční banky | Ruská plynárenská společnost | Kiwi | Celkový výkon | NEST | Poptávka po americkém dolaru | Averze vůči riziku | Prodeje existujících domů | Denní změna | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Strategie obchodování s komoditami | CySEC | CFD obchodníci | Zvýšení cen ropy | AXA | Kancléřka Angela Merkelová | Cena surové ropy | Rostoucí inflace | Advance | Nejbohatší v ČR | Norilsk | Kurz bitcoinu | Čínské firmy | Potravinová a energetická krize | Dodávky zemního plynu | Očekávané události | Stabilita | Caixin | Světová turistická organizace | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Kotační výbor | Investice do infrastruktury | Panika | Společnost ČEZ | Trading | Komunita | Větrná energetika | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Booking | Předpovědi Saxo Bank | Nákaza koronavirem | Plánování | Cena elektřiny | Blockchain | Purple Trading Petr Lajsek | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Kanadský dolar | Bankman-Fried | David Howson | Sell Stop | China Mobile | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Martin Novák | Vyhlídky americké ekonomiky | Skupina Smartwings | Facebook Ireland | Tomáš Raputa | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Státní distributor paliv | Průzkum ČSÚ | Nord Stream 1 | Benzín | Platina (XPT/USD) | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Zlatý kov | Trailing Stop | Ticker | Western Union | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | IKL | Adidas | Pokles sazeb | Provozní zisk EBITDA | Druhá vlna | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | Plán obnovy | OXY | Automobil | Finanční společnost | Meziroční inflace v září | ETF roku 2020 | Zásoby plynu | Švýcarská společnost | Reorganizační plán | Federální úřad pro letectví | Akcie na burze | Oslabení | Střední podniky | Federal Open Market Committee | Low | Správa kapitálu | Míra inflace | Ceny benzínu | Windfall tax | Fundamentální data | Platforma | Norwegian Air | Evropský statistický úřad | Měnová politika ECB | ReGas | Energetika | Proč investovat | Akcie energetických společností | Manufacturing | Etnetera | Zeměpis | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | CNN | Negativní zprávy | CZK/USD | Zlato (XAU/USD) | Ruská banka | Stop Out | Sibněft | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční ukazatele | Snížení emisí | Průměrné hodinové mzdy | Nařízení | Prospekt | Míra nejistoty | SWIFT | Jak obchodovat | Sazba hypoték | Oblasti umělé inteligence | Kolomba | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | Odliv peněz | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Report stavu ropných zásob | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Oživení ekonomik | ASX 200 | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Výrobní PMI | Mileniálové | Finanční polštář | Hurikány | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | Raiffeisen Bank International (RBI) | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Největší soukromý akcionář | Výrobci elektřiny | Investovat do zlata | Bazický bod | Clo na rýži | Nizozemský premiér | Očekávané výsledky | Globální ekonomický růst | Úroveň supportu | Nákupy plynu | Firma Avast | Kiwi.com | Makroekonomické strategie | Abbott | Senátorka | Pyramida | Protiruské sankce | Verizon | Výrobní závody | Airbus Group | Výrobní inflace | Tempo růstu | České mzdy | Bavlna - Vývoj ceny | Jan Souček | Meziroční růst spotřebitelských cen | Nadprodukce | Podnikatel | Odkup akcií | American Airlines Group | Snížení daně | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Natland Group | Kongsberg | Libye | Aerolinky | Vliv sezónnosti na odvětví | Nejnovější údaje o inflaci | USD index | Pohonné hmoty | STOXX50 | Růst ekonomiky EU | Znehodnocení měny | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | IWC | Specifický typ tradingu | Aplikace TikTok | Nadhodnocení | Empire State Index | Air Liquide | Ministerstvo dopravy | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Divergence | Český vývoz | Trend is your friend | Shiba Inu | Cena cukru | Očekávané události na finančních trzích | Zdražování energií | Sdružení vlastníků obecních, soukromých a církevních lesů v ČR (SVOL) | Měď - Vývoj ceny mědi | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Zlato - Vývoj ceny zlata | Nákupní pozice | Politické události | AU.US | Kamil Janáček | Česká zbrojovka Group | Akciové trhy | Struktura HDP | Kurzy měn | Palo Alto Networks (PANW.US) | Loterie | Omezení těžby | SPOT | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Europoslanci | Moneta Money Bank | Rostlinná výroba | UnitedHealth | Ceny drahých kovů | Varování | Kaprain | Úsilí | Invaze Ruska | Hospodářské soutěže | Družba | Viceprezident ECB | Snížení volatility | Černé zlato | Philip Dybvig | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Íránská ekonomika | Palladiové akcie | Přístup na trhy | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ministr zdravotnictví | Spojení | Ekonomické výhledy | Cykly | Obchodní dohody | Pragerovy sady Libina | Diem | Long | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Základní sazba | Americký Úřad celní a hraniční ochrany | Telekomunikace | Vysoké výnosy | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Pandemie | CPI Property | Zasedání České národní banky | GLE | ČT Jan Souček | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Faktory ovlivňující technologické inovace | Japonský index | Členství v EU | Spokojenost | Modrá pyramida | Bonusy | VÝZVA AKADEMIKŮ | Tripadvisor | EP Global Commerce (EPGC) | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | LEANHOGS | Dlouhodobý úspěch | Fischer | Intesa Sanpaolo | Mezinárodní dohody | Klid | Pražský městský soud | Aktiva | Pokles inflace | Poskytování úvěrů | Změny v průmyslu | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Spotové ETF | Nikl - Vývoj ceny niklu | Ministr zemědělství | Kotace | Prodejní tlak | Korea Heavy Industry& Development | Časopis Forbes | Širší index | Ceny v zemědělství | Cenový strop | XYL | Oživení ekonomik zasažených krizí | Růst zaměstnanosti | NextEra Energy | GEVORKYAN | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | České měny | Napětí mezi USA a Čínou | Investiční možnosti | Věřitelé Arca Investments | Výnosy z dluhopisů | Negativní vývoj ekonomiky | Tuzemský průmysl | Nárůst cen energií | Švýcarská banka UBS | Business | J&T Capital Partners | Staking | CFWAX | Evropští investoři | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Xcel Energy Inc. | Guvernér ČNB | Zdroje fundamentálních dat | Výběr cel | Camelot LS | Indikátory | Albemarle | Srbsko | Arizona | Adler Group | Velké peníze na komoditách | Sev.en Global | IPO Deliveroo | Akcie herních vývojářů | Růst cen akcií | VK (VKontaktě) | Odvolací soud | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | TikTok | Plug Power | Algoritmus | Klimatické podmínky | Obchodování s komoditami | Automatic Data Processing | Nejlepší investiční příležitosti | Plynárenské společnosti | Investments | Ropovod TAL | Free cash flow | Čínská centrální banka | Martin Durčák | Veřejný dluh | Průzkum hlavních trhů | López Obrador | SP500 | Jan Procházka | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | Americký Federální úřad pro letectví | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Zvedání úrokových sazeb | Vývoj meziročního růstu HDP | Řešení energetické krize | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Helena Horská | Nový stavební zákon | ČBA | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | FedWatch Tool | Nový týden | Sucha | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Průmyslový sektor | CZG - Česká zbrojovka Group | Zdravotnictví | NextGeneration EU (NGEU) | MSCI World Index | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Futures na sojové boby | Makroekonomické indikátory | Počet akcií | Inflační vlna | Akcie Tesly | Výnosnost | Ole Hansen | Zpětné odkupy | NZD/USD | Producenti ropy | Čínské akcie | Pivoty | Riziko ztráty | Economic | Šok v mezinárodním obchodě | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Graf ropy | Časový úsek | BlockFi | Technologický pokrok | Analytici Capital Economics | Investice do kávy | Mezinárodní sankce | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Tržní kapitalizace kryptoměn | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | Snížení cen | Agentura TASS | Sklizeň obilovin | Zákaz cestování | CTP | | Orascom Construction Industries | Německý statistický úřad | David Vagenknecht | Macy's | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Smartwings | Joseph Stiglitz | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Omnipol | Danske Bank | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | Westpac | Členské země | Schodek zahraničního obchodu | RTL | Seat | Vztahy s komunitami | Pandemická situace | Německé společnosti | Trinity | Stratég | Politika centrálních bank a geopolitika | Signál k nákupu | Náklady spojené se skladováním surovin | ETFs | Změny ceny | Známky oživení | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Fond obnovy | Majetek | ISM ve službách | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Členské země Evropské unie | Vývoj ceny hliníku | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Přírodní katastrofy | Automatizace | Řetězce | Fio banka | Dividendové akcie 2020 | Zotavení | Sentiment | Životní minimum | Síla měn | L.F. Investment Limited | Online obchodování a investice | Short pozice | Tisknout peníze | Kdo řídí environmentální události? | Částečný úvazek | Bývalý ministr financí | Lucembursko | Události ve světové ekonomice | Nižší úrokové sazby | Měnová unie | Stoxx Europe 600 | Zlato - Vývoj ceny | Šéf společnosti | WarnerMedia | Silná konkurence | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Akcionáři Avastu | Největší pokles | La Stampa | Politika | Největší vítězství | Konkurence | Hospodářské recese | IBIT | Nálada na trhu | COTTON | Alan Fabik | Makro Cash & Carry | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Růst ekonomiky Turecka | Potenciál pro růst | CFD traděři | Vyjádření analytiků | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Organizace spojených národů (OSN) | Míra nezaměstnanosti | Burzovní cena | Reálné výnosy | Cena pšenice (WHEAT) | Ben Laidler | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Powerball | Vývoj meziroční jádrové inflace v Polsku | Backwardation | Obranné příkazy | Konsensus trhu | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Čínský prezident | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | Pomerančový džus | Yahoo Finance | Nespokojenost | MAM | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Novinky.cz | Harvest Global | Skupina Kaprain | BHP | Per rollam | Pravidla hry | Jak investovat | Martin Gürtler | Deutsche Telekom | Cardano | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Forint | Si Ťin-pching | Hnojiva v zemědělství | GDP | Zakladatel firmy | Úrovně supportu | Obchodní domy | Negativní korelace | Karel Komárek | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | Růst libry | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Zahraniční politika | Další vývoj | Citibank | Banky na Wall Street | Změna dohody NAFTA | Dnes zveřejněná data | Pomoc firmám | České aerolinie | Americký ISM | Pokles průmyslové výroby | Denní volatilita | Puma | Joe Biden | Cena pohonných hmot | WeDo | Real Estate | Členové bankovní rady | GPS | Objemy obchodů | Typ tradingu | Indexy S&P | Kde koupit APF Coin | Zlatá horečka | Philadelphia Fed Business Outlook | Klaus Zellmer | Setkání zemí OPEC | Obchodní přístupy | Garanční systém finančního trhu | Centrální bankéři | Procter & Gamble | CAR | ISLN | Return on Equity | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Geopolitická rizika | Materiály | FAO | Indie | Letectví | Zátěžové testy | Nákupy | Měnové páry | Petr Dvořák | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Měnové politiky | EdF | Národní pivovar | Snížení základní úrokové sazby | Huť Liberty | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Vliv na trh | Šéf firmy | Hlavní rizika | Přísná měnová politika | Koncern Volkswagen | Předstihový ukazatel | Zdraví | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Forexové obchodování | Živobytí | Inflace v české ekonomice | Ekonomika | Vasky | Růst vývozu | APF Coin | Burzovně obchodované produkty | Pohyb ceny | Letošní úroda obilovin | Baterie | Výnosová křivka | Nápad | Internetová firma | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Otto Daněk | Ruská společnost Gazprom | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Dohoda o brexitu | Dobrá zpráva | Slábnoucí americký dolar | Hospodářské noviny | Obchodování s cizími měnami | Blockchainy | Řízení kapitálu | Světový potravinový program | Automobilka BMW | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Commerzbank | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Výsledky hospodaření | Inflační krize | AUD/USD | Obchodování s futures | Poradenské společnosti | Ministr energetiky | Jiří Šimáně | Investiční manažer | Americký kongres | 5G akcie | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výplaty dividend | Výhled | Operátor O2 | Velmi volatilní | PPF Renáta Kellnerová | Timeframe | Klesající cena | Prodejní cena | ESM | Analytik skupiny | ZEN | Erste Group Bank | Jak začít s komodity? | Nikkei (JAP225) | Auta | Americký akciový index | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Zahraniční měny | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Mexický prezident | Americký trh práce | Julija Svyrydenková | Obchodní účet | Vliv environmentálních událostí na hospodářství | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Americký lid | Deriváty | Přísná opatření | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Kolaps stříbra | Udržitelné inovace | Investiční prostředí | Zpráva o trhu práce | Akciový trh | Vysoké ceny | Embargo | Japonská ekonomika | Zápis Fedu | Kultura | Spirálovitý růst cen energií | Hry | Odpovědnost | iRobot | Kvapka Rajeckej doliny | Zlevnění potravin | Rozmanitost komodit | Reálný obchodní účet | Čínský vicepremiér | Zpráva amerického ministerstva práce | Počty nakažených | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Vyhlášení bankrotu | ONE | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Scalping | Sentix index | Česká inflace | PGNiG | Měnové unie | PayPal | Zaměstnanci | Polkadot | Meopta | Jaromír Gec | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | ČNB dnes | Lumius | Finanční trhy | Miliardáři | Provoz britské národní loterie | Banka Creditas | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Marvell | Ekonomické trendy | Burza dnes | Burzovní společnost | Pandemická omezení | Dobrý výsledek | Bankovní účty | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Indikátor ADR | eBook | Freeport McMoran | Giphy | Jiří Šmejc | Index DJIA | Insider | Advance Auto Parts | Aktuální rezistence | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Otevření ekonomiky | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | Hospodářský cyklus | Síkela | Americká sociální síť | Prodejní signál | General Motors | Dojimo | Zvýšení produktivity | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Mladá fronta Dnes | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | Místopředseda Evropské komise | Údaje o americké ekonomice | Sega | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Comfort Finance | Týdenní výkon | Investiční společnost CVC | Antivirové společnosti | Epidemie nemoci | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Uhlí | Historické pohyby cen | ČEZ | Cenové hladiny | AAPL | Austrálie | Státní rozpočty | Německé ekonomiky | USA inflace | Společnost PPF Telecom | Financial Times | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Znovuotevření Číny | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Začínající investoři | Poptávky po ropě | Počet nakažených | Americké statistiky | Swingová maxima | Spread | Iniciativa | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Average True Range | Dodávky ruské ropy | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Free Market | Platina - Vývoj ceny | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Gina Raimondová | New York | Pension Plan | Riziko korekce | Tradingové webináře | Místní rozvoj | ProSieben | Informovanost veřejnosti | MSFT | Opatření americké centrální banky | Swing | CSG | Kurs koruny | Společné nákupy plynu | Vývoz zeleniny | Finanční údaje | GS | Saldo zahraničního obchodu | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Dřevo | AIG | Rizika a výzvy | Krize | Bernstein | Obligace | Jak se obchoduje | Price-to-earnings ratio | Vypuknutí pandemie | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Zvýšení úroků | Vývoj objemu ruských devizových rezerv | European Metals Holdings | Newyorská pobočka FEDu | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | JenPráce.cz | Rublové účty | Horizontální linie | Růst cen výrobců | Euro včera | Americká internetová společnost | Životní styl | Epidemie koronaviru | Daňové zvýhodnění | Německé tovární objednávky | Zotavení ekonomiky | Růst spotřebitelských výdajů | Synot | CMI | Ekonomické zprávy | Risk Off | Applied Materials | Nabídka a poptávka na trhu práce | ZINC | Situace na trzích | Zlotý | IBEX | Vysoké ceny ropy | Britské loterie | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | Sedmadvacítka | Kraft Heinz | Světový trh s ropou | Contracts for difference | Salmán | Ceny plynu a elektřiny | Naked Wines | G20 | Společnost GEVORKYAN | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Pokles poptávky | Akcie Microsoft (MSFT) | Investování do komodit | Zkrachovalé společnosti | Rekordní schodek | Panasonic | CEO | Oslabení dolaru | Objednávky | Navyšování cen | GFG Alliance | Napadení Ukrajiny | Finanční ředitel skupiny Kofola | NFT | Fungování Telegramu | Ministryně obchodu | Slabost dolaru | Meziroční míra inflace v eurozóně | Elektronická evidence tržeb (EET) | DIESEL | Majoritní akcionář | Panevropský akciový index STOXX 600 | Dow Jones | Obchodování se zemědělskými komoditami | Evropská rada | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Zvyšování marží | Prezidentské volby | Dollar | Vratislav Zámiš | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity - časté otázky | Trhy | Komodity | Dolarový index | Silné měny | Vývoj ceny stříbra | Akciové trhy v USA | Strategie řízení | Indikátor CCI | Dovozní clo na rýži | Výplata | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Claudia Goldinová | Prazdroj | Trend Swing | Specifika obchodování | Poradci | Zrušení superhrubé mzdy | Sazby | Dubnová inflace | Americké výnosy | US30 | ODS | Dialog | Stock Spirits Group | Sekyra Group | Paroplynové elektrárny | Invaze Ruska na Ukrajinu | Náročná práce | Ředitelka | JAP225 | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Bezpečnost | Kartel OPEC+ | HN | Společnost CVC | Zemědělské produkty | Russia Today | Devizové rezervy | České vlády | Měny emerging markets | DIHK | Cíle | Politická rozhodnutí | Nikola Motor | Burza | Semináře | Interfax | Intradenní obchodník | Ekonomický kalendář | AXP | Smlouva o zákazu jaderných zkoušek | Investiční skupiny | Index MSCI | Guvernér Rusnok | První odhad | Americká inflace | Zvyšování úrokových sazeb | Peníze z EU | Rozvoj | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Exponenciální klouzavý průměr | Izraelská armáda | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Likvidita | Klouzavé průměry | RBA | Dnes na světových trzích | Nabídka a poptávka | Žádosti o podporu | Investice do zlata | Asociace exportérů | Výprodeje | Růst spotřebitelských výdajů v USA | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Nové sankce | Zisk v zemědělství | Průměrná míra inflace | Obchodování s CFD | Káva - Vývoj ceny kávy | Australská centrální banka (RBA) | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Teherán | Capital Economics | Pokračující krize | Parlamentní listy | Analytik ČSOB | Rozhovor | Porsche | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Uttarpradéš | Plán obchodování | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Goldman Sachs Group | Transakce | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Ropa WTI a Brent | Jak funguje screening akcií | DTE Energy Company | Dnešní údaje | Březnová data | Slabší dolar | Cena transakce | Vstup na pražskou burzu | Technologický index | Marian Jurečka | Měny | Premiér Fiala | Technologický rozvoj | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Kdo to řídí | Sankce proti Rusku | Výnosy 10letých dluhopisů | Sezónnost | Růst cen potravin | Philip Lane | Innogy | MasterCard | Vzestup inflace | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Krajský soud | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Zpráva COT | Trend klesající | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Slovensko | MNB | Profitovat | Glencore | Irsko | Nová historická maxima | Regulační úřady | Energie | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Podkladové aktivum | Dobrá investice | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Dmitrij Peskov | Obor budoucnosti | Michal Brožka | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Macy’s | Inflace v březnu | Pohonné hmoty v Česku | Odhad sektoru pohostinství | Odvětví vyspělých technologií | OneWeb | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | ADB | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | Snižování nezaměstnanosti | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | Obchody s akciemi | Podnikání na kapitálovém trhu | Pozitivní výhled | BHS Štěpán Křeček | UNA | Cykličnost | One Ticket | Dividendy | Princip R-R-R | Finanční centrum | Měna | Inflace v prosinci | Jasný signál | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Renminbi | Příležitosti k nákupu | Daňové příjmy | Oslabení eura | Státní veterinární správa | Rada ČTK | Katastrofy | GM | Generální ředitel ČEZ | Zásoby benzinu | Jak vydělat na poklesu komodit? | Pohled na trh | Paul Volcker | Internet of Things | Renáta Kellnerová | Comfort Finance Group | Uvolnění měnové politiky | EP Global Commerce | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Salesforce.com | Ukončení nákupu aktiv | GE Renewable Energy | CV90 | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Australská ekonomika | Investování do zemědělských komodit | Thomson Reuters | Oslabování české měny | Hospodářský pokles | Hladina rezistence | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Inside | Penta Real Estate | Jednání ČNB | Důchodový systém | TradingView | Politická stabilita | Romania-Insider | Sója - Vývoj ceny sóji | Martin Ulčák | Finanční trh | Význam vzdělávání | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Pravidla pro podnikání | Velké ekonomiky | Investiční skupina | FOMC | Nový trend | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Maďarská vláda | Statistika | JPMorgan | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Life Insurance Corp. | SPWR | Pracovní síly | Zahájení ruské invaze | Citrix | Dna | Apple (AAPL) | Český statistický úřad (ČSÚ) | Data z Německa | Obchodování s úrokovými swapy | Risk On | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Regionální měny | Překoupené oblasti | Cena komodity | Eni | Futures na zemní plyn | Kapitalismus | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | Kdo řídí mezinárodní dohody | Huw Pill | Zakladatel FXstreet | Patria.cz | Globální ekonomický kalendář | Zisky společnosti | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Srílanský prezident | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | Nákupní signál | Sentiment na trzích | Společnost Silvergate Capital | Světová zdravotnická organizace | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | Hodnota dolaru | ABN Amro | Nadnárodní firmy | Ministři energetiky | Předčasné volby | Kosmetická společnost | Americké akciové indexy | EIA | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nízké obchodní náklady | Spoluvlastnictví | Platformy | Vývoj ceny bavlny | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Partneři | UNH | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Politické změny | DCA | Ceny výrobců | Akcionář | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Pozitivní sentiment na trzích | Akcie a deriváty | Miliardy USD | Guardian | Brazilský real | Poradce | Vicepremiér | ADA | Reálné úrokové sazby | FAST | Daňový úřad | Obchodní den | Další růst sazeb | J&T Patrik Tkáč | Pád Lehman Brothers | Zkušenost | GBP/EUR | Míra inflace v Británii | Platina | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Technický výhled | Zdražování | Úspěch v obchodování s komoditami | S/R zóny | Oběhová ekonomika | Protiepidemická opatření | Afrika | Vizitky nejbohatších Rusů | Swing Trading | ISLN.UK | Pozemky | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Development | Vlády | Britská vláda | EPS | ADP | Možnosti investování do komodit | Square | Hodnota zlata | Gazprombank | Repo sazba | Přijetí eura | Číst grafy | Kupní síla | Povětrnostní podmínky | Ceny americké ropy WTI | Úbytek | Termínový kontrakt | Rozhodnutí Číny | DAX 30 | Ropy | Rozdílové smlouvy | Liberty Ostrava (LO) | Pracovní den | Soudní dvůr Evropské unie | Sigmar Gabriel | Historie | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Dílčí indexy | Nové žádosti o podporu | EET | Řízení rizik | Singapur | Míra úspor | Index S&P 500 (US500) | Zajištěný token | Polská společnost | CNY | Člen bankovní rady | SICAV | Celní správa | Obiloviny | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Maďarský HDP | Očekávané Earnings | Výdaje | Uvalené sankce | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Změny trendu | Hlediska technické analýzy | Koruna posílila | SXEPEX.UK | Ekonomický dopad | Zisk EBITDA | Rafinerie | Společnost | Petr Dufek | Italská ekonomika | Cloudové služby | Kurz koruny vůči euru | Covidové pandemie | Obchodní systémy | Rezervní měny | LTV | Časové období | CBC | Lídři států EU | Ukrtatnafta | Geopolitická nejistota | Ekonomické důsledky | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | Likvidní | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Jaderná elektrárna | Šance | Sázky | Ministr hospodářství | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Mezinárodní obchod | Akcez | Index MSCI World | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Zboží z Číny | Potenciální výnosy | Dynamika mezd | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Colt | Ceny americké ropy | Akcionáři Monety | Cukr - Vývoj ceny | Zmírnění rizik | Historicky nejnižší | Allergan | Trailing stop loss | Kurzotvorné zprávy | Radomír Jáč | Klíčové faktory | Trh Start | General Atlantic | Nové obzory | BlackRock | Utažení měnové politiky | Francouzský index | Negativní výhled | Sporting Products | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Tkáč | Penta | Potenciál zisku | BMW | Wood & Company | Cena akcií | Tokugawa | Šéfka ECB | Volatilita trhů | Mark Carney | Ukrajinská ekonomika | Non-Farm Payrolls | BNP Paribas Personal Finance | Kupci | ASX | Výkon německé ekonomiky | ETF Industrial Metals | Munger | Špatná data | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | InDoex | Ekonomické indikátory | Velké centrální banky | BBVA | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Německé hospodářství | SUGAR | D1 | Příliv investic | Země OPEC | Mimořádné zasedání | Ropný trh | Analýza indikátorů | Úrokové sazby ČNB | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Beneteau | KO | ČVUT | Rishi Sunak | Bezpečný dolar | CPI Property Group | Umělé inteligence | Burze | Britské měny | Buy | Komoditní akcie | Eura | Tisková konference | Schodek rozpočtu | Vlna veder | Výsledek HDP | Zasedání bankovní rady | Prezident Federální rezervní banky | Holubice | Ztráty | Internetové bankovnictví | Výrobci čipů | Komentář Radomíra Jáče | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Nizozemsko | Bankovní systém | ACT | Regulace a politická řešení | Africký mor | Sulut Airways Indonesia | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Akcie měsíce XTB | Alipay | Allegro | Nižší hodnoty | Obilí | Ryanair | Analýza akciových trhů | Invesco Ltd. | Prodat dluhopisy | Vývoj meziroční jádrové inflace | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | Ceny stavebních prací | Our Media | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Rozpočtový summit | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Expedia | Services | Leverage | VIX | Zmírnění inflace | Inflační data | Úrokové náklady | Analytické nástroje | Regulační rámec | Růst | Obchodování EUR/USD | Česká národní banka | Objem obchodování | Občanské války | Vyšší úroveň | London metal exchange | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Michelin | RegioJet | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Silné momentum | Letošní maximum | Pojišťovací společnosti | Ekologické události | Výhled pro zlato | Energetické komodity | Microsoft Corporation | Příjmy | Top Hop | Zvýšení daně | Pohyby cen | Takata Corp. | SOYBEAN | Mezinárodní finanční korporace | Rusko a Ukrajina | Událostí ve světové ekonomice | NGEU | Stav trhu práce | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Pohyby na trzích | Odhad letošního růstu | IRBT | Propad ceny | Americké firmy | CCE Carlos Salazar | Emitent | VMware | Zajištění | WU | Aukce státních dluhopisů | Ministryně financí Alena Schillerová | Objem prostředků | Propad poptávky | CzechTrade | Administrativa | Domácí měny | Měnový výbor | Podstata komodit | Výnosy amerických státních dluhopisů | Šéf podniku | Ekonomický rozvoj | Propad cen ropy | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | Počet zaměstnaných v Německu | Globální trh s ropou | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Linie podpory | UNHCR | Fúze | Index | Wall Street Journal | Cenový pokles | Indická vláda | Holdingové společnosti | Golden Gate CZ | Merkelová | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Infineon | Wirecard | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Cenový index | Společnost Uniper | Obchodujeme komodity | Pracovní trh | Americké vládní dluhopisy | MiFID II | Token | Nejbližší rezistence | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Investiční fond | Potravinářský průmysl | Intercontinental Exchange (ICE) | Malý prostor | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Vista Outdoor | UCCI | Strategická partnerství | Útlum ekonomiky | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Pravděpodobnost snižování sazeb | Hlavní investiční analytik | Konsolidační balíček | Pokles německé ekonomiky | ČTK | Engulfing | Index amerického dolaru | Arca | Nová sazba | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Bankovní vzdělání | EC Investments | Kontraktní měsíc | Rozšíření perspektivy technologických inovací | Sanofi | Společnost Norilsk | Cena potravinářské pšenice | Hospodaření českého státu | Předsedkyně Evropské komise | Technická vs. fundamentální analýza | Druhá vlna COVID-19 | Ruský majetek | Odhad ekonomické aktivity | dApps | Repsol | Jihoevropské země | UKGT | Společnost Seznam.cz média | Pochopení ekonomických principů | Klíčový prvek | Dnešní zprávy | Výbor FOMC | Firemní sektor | Zpracovatelský sektor | Noční můra | MarketResearch | Fibonacci | Mišustin | Silný býčí trend | Boston Consulting Group | Stříbro (XAG/USD) | IOGP | LVMH | Komplexní analýzy | RDSA | Denys Šmyhal | Ondřej Hartman | Ceny termínových kontraktů | Výzvy a rizika | Trendy na trhu s komoditami | Narůstající ceny | Investování | Akademie věd | IPO Alibaba | Makléřská společnost | Bankrot | LetterOne | Odvětví | Cíl generovat zisk | Aktuality z komoditních trhů | Americký státní dluh | Paul Romer | Reflační obchodování | Daně z nemovitosti | Opatření ECB | Akcie zpevnily | Odchod Británie z Evropské unie | Hluboká znalost trhů | Sociální faktory | Firma Wienerberger | Unemployment Claims | Řešení sporů | Ges Group | Úrovně pro vstupy a výstupy | BHM Group | Resolution Foundation | Cílová cena | Nezaměstnanost v lednu | Výhled růstu HDP | Co jsou to vlastně komodity? | Telenor Real Estate | Jestřábí ECB | Fairmont Hotels & Resorts | Dříví | Tvorba fixního kapitálu | Zemědělské suroviny | Petr Kymlička | Obchodní řetězce | Ruská ekonomika | Costco Wholesale Corporation | Nové studie | Společnost Gazprom | Strategie pro komoditní trading | APF Digital Agrifund | Purple Levels | Target | Akcie na burze v Hongkongu | Zisk na akcii | Tržby skupiny | IFC | Pumpování likvidity | Vývoz obilí | Jeep | HitBTC | Jaké jsou environmentální a společenské změny? | Dolarový pár | Produkční ceny | Czech Credit Bureau | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Přerozdělení bohatství | Apple a Microsoft | Akcie fondů obchodovaných na burze | Vliv klimatických změn | Skupina Sazka | Legendární investor | Vyhlídky dolaru | Velké částky | Nejklíčovější strategie | Raghee Horner | Globální spolupráce | Esther Duflová | Nečekaná zpráva | EP Commodities | Světové trhy | Nesoulad | Kompenzace | Obchodování GBP/USD | Výrobci aut | Průmyslníci | Beta koeficient | NERV | Finanční odměny | Alasdair Haynes | Mezinárodní konkurenceschopnost | Program nákupů dluhopisů | Obchodní signály | Bidenova vláda | Obchodování britské libry | Spolupráce a globální koordinace | Ceny ropy a zemního plynu | Starověké civilizace | Ministr financí | Krize biodiverzity | Politické rozhodnutí o produkci | František Savov | Americké vlády | Zdraví globálního průmyslu | The Block | Dluhopisy zemí eurozóny | CDU/CSU | Sledování základních ukazatelů | MOL | Nové údaje | Jihokorejský won | Mzda | World Agriculture Supply and Demand | Vinci | Státní televize | Zelená energetika | Největší ekonomiky | Zdanění firem | Dušan Kunovský | Výsledky za Q2 | Geopolitické události | Prohlášení | Předpověď pro GBP/USD | Kombinace indikátorů | Investiční nástroj | Dluhopis | Zvýšení dluhového limitu | Lepší zítřky | Konfederace | Chrysler | Rosstat | Finanční zdroje | Správa | Doporučený zdroj | Návratnost | City | Americké rafinerie | Ceny producentů | Záložna | Setkání v Jackson Hole | Burza Dojimo | Zeměpisné podmínky | Celkový stav ekonomiky | Index Cboe | Stimul | Andrej Čírtek | Rezistence | IFX | Ovlivňování | Tradeweb Markets | Pavel Durov | Tescan | Síla akcií | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Vzestupný trend | Potravinové zásobování | Repo sazba ČNB | ProSiebenSat.1 Media | Základní pravidla systému obchodování | Historie obchodování komoditních trhů | Chránit svůj obchodní kapitál | Vývoj ceny sojových bobů | Zemědělský svaz ČR | Udržitelnost | Komoditní obchodníci | Pohyby na komoditním trhu | Potenciální obraty v trendu | Úspěšné obchodování s komoditami | Environmental, Social and Governance (ESG) | Ekosystémy pro inovace | Rozhodnutí o produkci | Očekávání inflace | Perspektivy technologických inovací | Příjmy ruského rozpočtu | Rizika a výzvy v obchodování | Průmyslové aktivity | CIPS | Republikánská senátorka | Hedgové fondy | Soudní dvůr | Vývoj měnového páru EUR/HUF | Nepřízeň počasí | Růst cen zemního plynu | LEROS | Propad ceny ropy | AI | Wilbur Ross | Situace na komoditních trzích | Hodnocení ekonomiky | Platinové akcie | Vlastnictví | Nervozita na finančních trzích | Nízké daně | Marathon Digital Holdings | Daimler | Předběžný údaj o HDP | Omezení dovozu | Akcie společnosti Equinor | Den díkůvzdání | Eastern European Media Holdings | Výrobní aktivita v USA | Průmyslové kovy | Omicron | Traderky | Výhody | Peter Virovacz | Politické a ekonomické faktory | Vysoká likvidita | Instrumenty | Robert Lighthizer | Reálné mzdy | Čínské stimuly | Commodity index | Dovednosti a vzdělání | Bondster | Dovozní clo | Demografické trendy | Sezónní vlivy | Posílení | Andrew McAfee | Význam inovací | Zesílení inflačních tlaků | Scholzova vláda | Sociální osvěta | Použití Stop-Loss příkazů | Poptávka po stříbře | Ropné a plynárenské společnosti | Vliv na trhy práce | Podnikatelé a firmy | Špatné počasí | Držet pozice po delší dobu | Pšenice na burze | Obchodník s komoditami | Pracovní místa | Futures na americké indexy | Rychlý vývoj | Kongsberg Gruppen | Vývoz z USA | Budoucí úspěch | Investice proti inflaci | Celní režim | Potenciální ztráty | CSX | Eurokomisaři | Statoil | Tržby v eurozóně | Tržní hodnota | Vakcinace | Včerejší seance | Cyklická vs. necyklická odvětví | Reckitt Benckiser | Vliv růstových odvětví na ekonomiku | Vývoj dolarového indexu | Ministr obchodu | Vývoj technologií | Banka Sberbank | Michal Strnad | Přebytek běžného účtu | Vstup na burzu | Ekonomický růst | Pád měny | Logistické problémy | Klaus Wohlrabe | Banka UBS | EURUSD | Hýbat trhy | Viceguvernér ČNB | Jemen | Skupina EPH | Pivovar | O2 | Krok za krokem | Nová varianta covidu | Riziko zeleného dluhu | Commonwealth Financial Network | Ceny ropy a plynu | Narušení dodávek ropy | ČSOB | CAD | Lodní společnosti | Béžová kniha | NFP | Bohatství samurajů | Svět komodit | Americký dolar dnes | Vagit Alekperov | České předsednictví | Poměr cen | Vít Hradil | Jakub Němec | CSCO | Průmyslová výroba v Evropské unii | Analýza | Průměrná míra nezaměstnanosti | Unie | CVC Capital Partners | Výkon | Analytička | Ovocnářská unie | Nová kryptoměna | Ruská federace | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Železná ruda | Nasdaq Composite | UBS Global Proprietary Trading Group | InterContinental | Zasedání FOMC | Trpělivost | Papírenský průmysl | Azbit | Vyšší ceny ropy | Obsazenost hotelů | Investovat | Echo24 | Obchodní napětí | Bezemisní ekonomika | Investor Jan Čermák | NFP report | Fundamentální vs. Technická analýza | Mutace omicron | Vklady | Úrokové míry | Komoditní | Vliv úrokových sazeb na nezaměstnanost | Ekonomika USA | Období finanční krize | Sociální demokraté | Společnost Evergrande | Možnost krátkého prodeje | Vladimir Potanin | Průměrný kurz koruny | Norsko | Derivátové trhy | Chicago Board of Trade | Základní principy technické analýzy | Mitsubishi UFJ | Společnost Pfizer | Modern Times Group | Sociální a kulturní vliv | CPIPG | Směnné kurzy měn | Zprávy o nezaměstnanosti | Německá bankovní společnost | LIFFE | Elektroauta | Seznam.cz média | Expanzivní fiskální politika | Silky Zdeňka Porybného | Dnešní sentiment | Aker BP | Celkový objem obchodů | Nízká inflace | XAU/XAG | IMF | RSI indikátor | Makléř | Leverage (páka) | Zahraniční forex | Nezaměstnanost v březnu | Akciový index S&P 500 | Baterie do elektromobilů | 21. století | Specifika obchodování s komoditami | Vývoj cen komodit | Americký index | Důsledná analýza | Počet zemřelých | Ekonomický balíček | Speciální daně | Globální vývoj | Praní špinavých peněz | Ukrajinská ministryně hospodářství | Třída aktiv | OPEC (Organizace zemí vyvážejících ropu) | NAHB | Ceny zinku | Supporty a rezistence | Indikátor ATR (average true range) | Rockaway Capital | Obchodní dohoda | Home Credit & Finance Bank | Globální epidemie | Úvěrová pojišťovna | Situace na americkém trhu práce | Výzvy v obchodování | Vývoj volatility | Quote | Růst čínského hrubého domácího produktu | Plány na podporu ekonomiky | Američtí politici | Směnné kurzy | Americké centrální banky | Svět kryptoměn | Velké firmy | Klíčová průmyslová komodita | Základní úroková sazba | Faktory ovlivňující růstová odvětví | PPF Jiří Šmejc | Graf dne | Výroba počítačů | Skupina Home Credit | Akcie bankovních domů | Zemědělské půdy | Zdravotní péče | Adrenalin | Zemědělské plodiny | Čínská poptávka | Vysoká úroveň inovací | Akcie fondů | Společenské trendy | Meme coiny | Vliv na zdravotnictví | Synot Invest | Board of Trade | Čínský vývoz zeleniny | Platební neschopnost | Průmyslové revoluce | Internetová televize | Ruské společnosti | Oživení z pandemie | Sdružení vlastníků obecních, soukromých a církevních lesů v ČR | Saxo Group | Bloomberg | ADR | Kladenská Poldi | Změny v potravinářství | Údaje o obchodu | StoneX | NICKEL | Pandemie COVID | Společnost Genesis | Hluboké ztráty | Zprávy z pražské burzy | CAPEX | Akciové burzy | Vliv na ceny | Prezidentův poradce Steve Bannon | Startupy a ekosystémy | Nejvyšší cena | Tržní dynamika | Tradingová portfolia | Obchodování a investice | Průmyslové společnosti | Čerpání peněz z fondů | Závislost na dolaru | ZSSK | Louis Vuitton | Výrobce videoher Sega | Návrat poptávky | Rozsah škod | Člen představenstva | Vzdělávání a informovanost veřejnosti | PLUG | Analýza makroekonomických zpráv | Nový obchodní režim | Evropské společenství | UGO | Nejvýraznější propad | Obilné trhy | Technologický holding | Nexen Tire | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Hospodaření státu | UNCTAD | Předvánoční obchodování | Vyšší mzdy | Přístupy k obchodování | Akciové tituly | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | České koruny | Jana Maláčová | Dlouhodobé trendy na trhu | Baby Direkt | Maloobchodní sektor | Michal Dvořák | CNBC | Shell | Semler Scientific | Předpověď | Růst cen ve výrobě | Zdroje energie | Marek Dospiva | Vývoj bilance běžného účtu | DJIA | Makléřské společnosti | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Macquarie Asset Management | S&P/ASX 200 | Ekonomická činnost | CITIC Dicastal | Americká makléřská společnost | Regulatory technology | Konec roku | Schůzce FOMC | Výkonnost | Investice do platiny | Chov skotu | Pozice velkých spekulantů | Vysoké ceny energií | Potenciální obraty | Zdražování potravin | Obchodní války | Burza FTX | Flat | Aspekty růstových odvětví | Příjmy z reklamy | Vysoká nezaměstnanost | Asie | Technologické společnosti | Over-The-Counter | Kreativita | Budoucí pohyby | Jana Mücková | Pivovary CZ | Volatilita cen komodit | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Snižování sazeb | Elektrické vozy | Významné cenové výkyvy | Obraty v trendu | Cyklické tituly | OD7F | Automobilky | Commonwealth Financial | Nejnižší výnosy | Rýže | Bilion | Důležité zprávy z USA | Sankce Rusko | Soukromé banky | Carry trade | Kurz koruny k euru | Výsledky společnosti | Trend na ropě | Dopady pandemie | Hmatatelné produkty | Americké měny | CTA | Čerpání evropských peněz | Odhady ČNB | Německý výrobce | Německý kancléř | Pobočka FEDu | Inflace v Evropě | Kurzy měny | Výkonnost indexů | Výrobce munice | Přehled | TPP | Josh Frydenberg | Plyn | Erik Brynjolfsson | Globální sentiment | Didier Pfleger | Globální akcie | Měď - Vývoj ceny | AbbVie | Důvěra v českou ekonomiku | Zdeněk Nekula | Radar Tradera | Ceny zemního plynu v USA | Hospodaření | Potravinový řetězec | Environmentální udržitelnost | Studium externích faktorů | Futures | TUI | Úroveň investic | Společnost Norilsk Nickel | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | Prodeje rodinných domů v USA | Vývoj ropy | Italská vláda | Dopady koronavirové krize | Walmart | Pokles ceny | Zdražení ropy | Nemovitosti | Sociální dopady | Štěstí | Hlavní ekonom | Odchod z EU | Dluhová služba | Sainsbury’s | Tipy pro obchodování s komoditami | Novela zákona | Joseph Schumpeter | Analytik | Tipy pro začínající obchodníky | Fatih Birol | Akcie Tencent (700) | Předpokládaný růst | Americké trhy | Akcie v roce 2022 | Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě | UBS Global | Zrychlení růstu | Volatilita a nejistota | Ceny ve výrobní sféře | Vysoká cena | Záporožská jaderná elektrárna | Vyhlídky ekonomiky | Sledování ekonomických ukazatelů | Použití Stop-Loss | Agentura APA | Sezónní nezaměstnanost | Dezinflační proces | Rezistenční úrovně | HDP USA | EUR/USD a GBP/USD | Index Nikkei | Pokles české ekonomiky | Communication | Zlínská obuvnická firma Vasky | Médea Group | Dění na Ukrajině | Americká data | Mezinárodní spolupráce | Alibaba Group (BABA) | Carl Icahn | Wall Street Journal (WSJ) | Sektor služeb | PX index | Podpora | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výroba automobilů | Index CPI | Jakub Matis | Aspekty týkající se environmentálních událostí | Vládní dluhopisy zemí eurozóny | Velcí spekulanti | Inflační očekávání v USA | Offshore | Akciový index | SaaS | Inflace v únoru | Ruské soukromé banky | Vliv pandemie | Změny sazeb | Výsledek hlasování | Svíčkový graf | Obchodování GBP | Tendr | Veřejně obchodovaná společnost | Fyzická výměna | Jednodenní zisk | EK | Zlepšení | Evraz | Sezónní výkyvy v cenách | Akcie Amazon (AMZN) | Strop na ruskou ropu | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | EU summit | Alfa Bank | Nový fiskální rok | ATH | Medián | Calvert Global Water | Vliv technologických inovací na ekonomiku | Česká firma | Bohemia Energy | Portfólia | Bankovní tradeři | RBC | Bloomberg Grains Index | Aleš Michl | Obchodování s německými dluhopisy | Maloobchodní prodeje | Globální problémy | Investování do vody | Knorr-Bremse | Růst cen plynu | Riziko | OpenAI | Zpracovatelské metody | Seance v USA | Koncern | Rozhodnutí o úrokové sazbě | First Republic | Výsledek hrubého domácího produktu | Lídři zemí Evropské unie | Uzavření transakce | Sběr bylin | XTB Research | Očekávání trhu | Desinflační trend | Dobré načasování trhu | Ekonomie | Francouzský prezident | Vivendi | Spotřebitelské ceny | Klíč k úspěchu | Podpory ekonomiky | Snížení úroků | Vybrat zisk | Problémy s počasím | Vytěsnění minoritních akcionářů | Polský premiér | Techničtí obchodníci | Dnešní makrodata | Forex kalendář | Dot-com | London Metal Exchange (LME) | Načasování trhu | HARDWARIO | Automobilka Hyundai | Price-to-Book Ratio | Rychle a zběsile | Graf platiny | Geopolitické faktory | Podstatné kurzotvorné zprávy | Zákaz dovozu | Krátkodobé klouzavé průměry | Cenové výkyvy | Války v Evropě | Velkoobchodní ceny elektřiny | Plný úvazek | Emise | Soukromé společnosti | Skupina ČEZ | Americký HDP | Zvýšení těžby | Manažeři | Zpráva pro tradery | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Pokles spotřebitelských cen | Trendová linie | Bavlna | Americké úrokové sazby | Snížení produkce ropy | Index nákupních manažerů ve výrobě | Globální konkurence | Haruhiko Kuroda | CBP | XPT/USD | Plzeňský Prazdroj | Rodinné rozpočty | Představitel Fedu | Kobalt | Nemovitý majetek | Cesta k mistrovství | E-commerce | Index nákupních manažerů (PMI) | Sofistikovanější rozhodnutí | Index Nasdaq Composite | Zadlužení | Přehled o dění | Poradce premiéra | xStation5 | Úroveň parity | Statistické údaje | Makléřská společnost Genesis | Ruské síly | Zastavení růstu | Hotovost | Analytici Fidelity International | Čínská společnost | Německo | Polský průmysl | Business Outlook | Promeškání investičních příležitostí | Akro | CL | Inovační potenciál | WKL | Maďarský forint | Spotřebitelské výdaje v Německu | Politické nepokoje | MT4 | Estee Lauder | Roman Abramovič | Albemarle Corp | Co je to fundamentální | Kartel OPEC | Nákup fyzického zlata | Portugalsko | Insolvenční návrh | Investiční rozpočet | Tokenizace | DNB | Ekonomiky zasažené krizí | Nakupovat | XTB | Ceny rýže | Vývoj ceny | Přírodní faktory | Nové peníze | Ropný průmysl | Velký třesk | Možnost práce z domova | Britský finanční sektor | Vice | Daně z neočekávaných zisků | Emerging markets | Největší kontrakt | Aleš Hála | Analýza fundamentálních událostí | Koš | Geopolitické zájmy | Dow Jones (US30) | České dráhy | Hladiny rezistence | Internetová měna | Moravský Peněžní Ústav | Vstupu do EU | Japonská centrální banka | Embargo na ropu | Vysoké poplatky | LPG | Historie komoditního obchodování | Arnault | Růst ceny ropy | Závislost | Motorová nafta | Ruská ropa | ÚSOVSKO | Data z pracovního trhu | MAST | Robotika a automatizace | Změny pracovních míst a dovedností | Světová poptávka | Melničenkovy společnosti | Česká vláda | Klíčové makroekonomické ukazatele | Český HDP | Překoupené úrovně | Mzdová dynamika | Obchodní schopnosti | Elektromobily | Karel Pospíšil | Obchod s Čínou | Zpráva CFTC | SPX | Ropovody | Mezinárodní firmy | Umělá inteligence (AI) | Commitments of Traders (COT) | Elektronické obchody | VK | Vzdělávací webináře | Ceteris paribus | Principy technické analýzy | INSEE | Postoj investorů | Ceny povolenek | Investice a financování | Dovoz ruské ropy | Investičníweb.cz | Dolarové ztráty | Oslabení forintu | BofA | Charles Michel | Vyšší daň | Dynamické obchodování | Odvětví vzdělávání | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Závazek | Ceny energie | Miroslav Novák | Penta Investments Group Limited | Prodej zlata | Editis | Kjótský protokol | FXstreet | Velké investice | Růst deficitu | IG | Nestabilní situace | Eurojackpot | Zpřísňováním měnové politiky | Vývoj ceny zinku | Coface | Předseda sdružení | Výkyvy počasí | Přísná regulace | Haísám Ghais | Bezpečného útočiště | Ruská centrální banka | Co má na to vliv? | Vypnutí plynu | Ocenění | Poměr P/B | XXX Lutz | WHEAT (pšenice) | Fundamentální analýza akciových trhů | Analýza TPA | BCG | Největší výnosy | Úřad pro ekonomickou analýzu | Americká ministryně financí | Nejnovější zprávy | Výroky z ECB | Důležité aspekty růstových odvětví | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | CITIC Group | Ekonomika nového Zélandu | Německá obchodní bilance | List The Guardian | Pozice | Uzavření dohody | Swiss Life Select | Aker | Termínové kontrakty | INDO Defence | TUI Group | Inflace spotřebitelských cen | FAZ | LOGeco | Společnost Allwyn Entertainment | Typy komoditních trhů | Historie kávy | COT | The Guardian | Směrnice | Otevření Wall Street | Wise | Gilead Sciences | Deloitte | Trpělivost a disciplína | Potenciál dalšího růstu | Burzy v Evropě | Tomáš Prouza | SPD | Hang Seng | Zbrojní průmysl | Globální dostupnost | Zavedení embarga EU | Generali Investments CEE | INTU | Potenciál poklesu | DIA | Vývoj ceny mědi | Úrovně pro vstupy | Míra nezaměstnanosti v březnu | Purple Levels indikátor | Obchody | Pokles průmyslové produkce | Soudní spor | Snížení cen komodit | Graf Kakaa | Výhled tvorby zisku | Stavební zákon | Aktuální prognóza | Objem průmyslových zakázek | PANW.US | Krypto | Šokující předpovědi | Dluhopisový trh | Capital Markets | Mediální společnosti | Ceny kovů | Fiskální impuls | Tipy pro začínající | Cboe VIX | Prudká inflace | Ceny PHM | Změny na trhu práce | Příjmy z turistiky | Jak fungují environmentální a sociální změny? | Financování vládních výdajů | Nárůst sazeb | Výměna surovin | Blockchain a kryptoměny | Opimo Trade | Investiční bublina | Opatření | Varianta covidu | Zkapalněný zemní plyn | Těžaři | Market alert | Severstal | Dodavatelské řetězce | Kroky s trhem | Server HN.cz | Roční příjem | Evropský regulátor | Celkový výsledek | Ekonomka | Webináře | Cox | Extrémní počasí | Obnova ekonomiky | Dluh státu | Veřejný sektor | Oslabování koruny | Chorvatsko | Nový celní režim | Francouzský statistický úřad INSEE | České ceny | Evropské akciové indexy | Německá energetická společnost | WHO | Škody a ztráty | Etiopie | Oživení německé ekonomiky | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Faktory ovlivňující ceny komodit | Index hongkongských akcií | Demo účet | Pravidla EU | Rostoucí mzdy | Bitfarms | Etherea | Ministerstvo hospodářství | Implementace | Arlington Asset Investment | Stav nouze | Charakteristiky růstových odvětví | Antimonopolní úřad | Investing | Carson Group | Strategie pro obchodování s komoditami | CoinDesk | Přijetí bitcoinu v Salvadoru | Oscilátory | Změny v energetickém odvětví | Jak se obchoduje s komoditami? | Evropské investiční banky | Drahokamové vlastnosti | Záporná cena WTI | Znovusjednocení země | Růst Německa | Primoco | Poslanec | Paul Samuelson | Mluvčí Agrofertu | KKCG | Prodeje rodinných domů | R&D | Finanční podmínky | Výprodej ropy | Stříbro - Vývoj ceny | Sociální demokraté (SPD) | Evropské indexy | Albánie | 5G | JP Morgan | Tvorby zisku | Makroekonomický kalendář | Staropramen | Markit | Expense ratio | Paul Jackson | Royal Dutch Shell | Hedging | Pražský PX | Dlouhodobí investoři | CEE | Úřad pro energetické informace (EIA) | Rok 2020 | Virus | Radek Dvořák | Přesun obchodů | Redukce | Put | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Communication Services | GEN | Daňové změny | Pepa Zeman | EBRD | Barrick Gold | Naše akcie | Katastrofální dopady | Mluvčí Kremlu | Ruské rakety | Americký regulátor | Vladimir Lisin | Stárnutí populace | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Příležitosti pro obchodování | Eskalace války | Index PCE | Andrew McCaffery | Agentura Bloomberg News | Dluhové závazky | Světová turistická organizace (UNWTO) | Hlavní trh | Cenu plynu | Capital Management | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Největší evropská automobilka | Důvěra v německou ekonomiku | Přehřátý trh práce | Anders Nysteen | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | UBS Group AG | Indický index | Finanční systém | West Texas Intermediate (WTI) | Graf páru | Kulturní vliv | Světové akciové indexy | Tržní cena | Velké ztráty | Rostoucí nezaměstnanost | Podíl Daniela Křetínského | Expobank CZ | Pokles polského HDP | Globální energetická krize | Obchodní platforma MetaTrader | Zvýšené volatility | Potravinářská společnost | Akcie bank | Ochrana zisků | Hledání podhodnocených akcií | Hypomonitor | Pokles libry | GasNet | Zeměpis a geopolitika | Obchodní dohoda mezi EU a Británií | Cena termínového kontraktu | Nabídka ropy | Roman Juráš | Krize v Evropě | 500 nejbohatších | Omezené dodávky | Pavol Kováčik | Silné inflační tlaky | Žatecké chmelařské oblasti | Společnost Microsoft | Očekávaný růst | Biden | Budoucnost | General Plastic | Banky | Meziroční inflace | CitFin | Testování a zlepšování | Intervenovat | NLMK | Cena benzínu | Bilance | Coffee | Oscilátor | NASDAQ 100 | Chmel | Peking | Ztráta příjmů | Institute for Supply Management (ISM) | ALV | Podnik | Regulace a politická opatření | RBC Capital Markets | Umělá inteligence | Durace | 737 MAX | Restrukturalizace | Dubnový vývoj | Výsledek amerických voleb | American Express | Ray Dalio | Expirace | Tlumit inflační tlaky | Strategie sledování trendů | Ališer Usmanov | Citrix Systems | Environmentální spravedlnost | Ford Motor | First Trust Water ETF | Klaas Knot | Výzvy globalizace | Dovozce ruského plynu | XAG/USD | OTC | CEFC China | Toyota Motor Manufacturing | Organizovanost | Čínské vlády | Bunge | | Žlutý kov | Tomáš Holub | Nižší náklady | Certifikace | Světové produkce | Vysoké úrokové sazby | Pozornost trhu | Marta Nováková | Aktuální kurz | Marek Kameništiak | Akcie | Produkce ropy | Fio banka, a.s. | Doporučení | Motor Sič | Epidemie nemoci covid-19 | Realitní skupina CPI Property Group | Nákup aktiv | Rozhodnutí bankovní rady | Pokles zlata | Lockdowny | Regtech | Podíl eura | Futures na pšenici | Koncern Agrofert | Hyundai Motor | Turecká ekonomika | e& | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Smlouva o volném obchodu | Evropské země | Federální rezervy | CETA | Obchodní režim | Měnové zasedání bankovní rady | Turów | Trader | Obchodní podmínky | Rozvolnění restrikcí | Grains Index | Poptávka po ropě | Finanční situace | Premiér Mark Rutte | Express | Air France-KLM | Společnost Sony | Růst cen průmyslových výrobců | Globální ekonomické trendy | Cena plynu pro evropský trh | Obchody s deriváty | Impulzy | Měnový pár | Šéf burzy | Poldi | České Radiokomunikace | John Hardy | Průmysl a zahraniční obchod | Průběh obchodu | PX Pražské burzy | Premiérka Liz Trussová | PPF | Regulační orgány | CIND | Tempo inflace | Charles Evans | Golden Gate CZ Marek Brávník | CEFC Europe | Výhledy | Price Futures Group | Typy komodit | Platby a převody | Období korekce | UCITS ETF | Cit pro dobré načasování trhu | Těžba dřeva | Komoditní trading | Větší pokles | G7 | Celková inflace | ARD | Produkty a služby | Wall Street | Nejlepší 5G akcie | Statistický úřad | Tolerance rizika | Dobrá čísla | Bilance zahraničního obchodu | Fond Hartenberg | Cenové války | COP26 | EMA | Allwyn Entertainment | Heureka | Česká mlékárna | TPG | Spread strategie | Sazba Fedu | Letecké palivo | Akcie 2020 | Raketový růst | Počet nezaměstnaných v Německu | Soběstačnost | Guyana | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Větší pozice | Důsledná analýza trhů | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Udržitelné investice | Štěpení | Rizika na Blízkém východě | Ukončení činnosti | Autoprůmysl | Invesco Water Resources ETF | Poptávka a dynamika trhu | Demografické změny | Invesco S&P Global Water ETF | Jaká rizika číhají na komodity? | Celková míra nezaměstnanosti | VanEck | Udržitelné financování | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Co ovlivňuje ceny komodit? | Norská vláda | Paradox | Obchodní příležitosti | Indická ekonomika | CBOT | SEDG | Super-cyklus | Možnost poklesu | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Bidenovo vítězství | Risk Management | USA | Ladislav Bartoníček | Dohoda o vývozu obilí | Kupón | Ekologické trendy | Dividendový aristokrat | NextGeneration EU | Vyšší výnosy | Platba | Ondrášovka | Andrej Babiš (ANO) | Aktuální situace | Správa otevřených pozic | Estée Lauder | ING Groep NV | Vzdělávání a analýza | Pozornost obchodníků | Nejvyšší kontrolní úřad | Průvodce komoditním trhem | Jak vydělat | Focus | AZN | Metalloinvest | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Nova Broadcasting Group | Diverzifikace aktiv | Telenor Montenegro | Maďarská centrální banka | GOOGL | Průměrování | Zabezpečení potravin a vody | Česká antivirová firma | Akcie v roce 2020 | CB.US | Míra poklesu | Daň z příjmu | Zastropování cen | Primární úpis akcií | Longovat | Výhled růstu české ekonomiky | Philip Morris | Regulace a legislativa | Buy Stop | RISK-ON | Nasdaq | Dekarbonizace | Rozvojová spolupráce | Společná evropská měna | FED sazby | Stříbrná horečka | Sazby beze změny | Demokracie a legitimita | Společnost Meta | Zpracování kovů | Údaje o výkonu HDP | PMI ve službách | ADR (average daily range) | Světová obchodní organizace | Tisková konference FOMC | Cenový graf | Těžební technologie | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | Náklady na práci | Riot | Geopolitická situace | Dobrý nápad | Holding | Změny v průmyslu a struktuře | Petr Zatloukal | Průměrná cena | Indonésie | Holding Agrofert | Zajištění rizika | Vítězství | Cena kávy | Ján Čarný | Ministerstvo práce | Cukr - Vývoj ceny cukru | Geopolitické napětí | Vývoz potravin | Robert Solow | Investice do projektů | Cenový vývoj | Hike | Camelot | Průmysl a stavebnictví | IPO Coinbase | Institut německého hospodářství | Boeing 737 Max | Slabé euro | Americká seance | Vyšší inflace | Green:Code | Banky v EU | Verizon Communications | Stochastic | Pražská burza | Práce | FOREX | Výroba aut | Údaje o inflaci | Zpomalení globálního růstu | Komoditní burza Dojimo | Výrobní náklady | Národní zájmy | Migrace pracovní síly | Obnovení růstu | Investovat peníze | Texas Instruments Incorporated | Hormuzský průliv | CTBT | Herbert Diess | Specifické výzvy | Německá inflace | Fiocchi | FDX | Brian Price | Dění na akciových trzích | Důvěra v ekonomiku ČR | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | AMZN | Řešení problémů | Polský zlotý a maďarský forint | Růstové sektory | Odborná příprava | Liou Che | CZG | Frontline | Průlom | Nový virus | Investment | Prodej eura | Makrozprávy | Omezení cen plynu | MetLife | Obchodníci s kryptoměnami | Zákaz dovozu ruské ropy | SXEPEX | Efektivní správa kapitálu | Index DAX | Agentura Moody's | Zásobníky | Arménské občanství | Konzervativní unie | Ocelárny | Zelený plán | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Masivní investice | Výraznější pokles | Spojené státy | Mezinárodní měnový fond (IMF) | Bloky | IOT | Začínající obchodníci | Maďarský forint (HUF) | Vládní konsolidační balíček | WISE Air | Konkurenceschopnost EU | Nový blok Jaderné elektrárny | Oficiální míra nezaměstnanosti | OMV | Fidelity International | Komoditní super-cyklus | Akcie NIO | Realitní sektor | Rekordní pokles | Vliv na makroekonomický vývoj | SEC | Odliv prostředků | Klesající inflace | Dohoda mezi EU a Británií | Prodejní pozice | Ruské akcie | Astrazeneca | Indikátor ADR (average daily range) | České zemědělství | Počet nezaměstnaných | Návrh PPF | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Cestovní kancelář | Bureau of Economic Analysis | Chelsea | Vývoj na trhu | TUI AG | Eleanor Creagh | Automobilové součástky | Manažeři fondů | Ruský finančník | Ceny v Česku | Růst průmyslových cen | Fio | Kryptoměny | Riziko výkyvu cen | Coca-Cola HBC | Summit EU | Změny úrokových sazeb | Crédit Agricole | ONS | Zbyněk Stanjura | Největší česká mlékárna | Prodejní ceny | Společnost Media for Europe | Obchodování s komoditními futures | MF | Ekonomické aktivity | Ukazatel zdraví | Odborník na ropný trh | Býčí trend | Kurs koruny k euru | INTC | Jan Frait | NKE | Výrobce elektromobilů Tesla | Počet občanů Evropské unie | Rychlost | Zvýšený zájem | Zasedání Rady guvernérů | Cena kukuřice | Nominální mzda | Invaze ruských vojsk | Hlouběji porozumět trhu | Miliardář | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | SMCI | Úspěch | Stimuly | Gubernátor | Daně z mimořádných zisků | Konec cyklu zvyšování úrokových sazeb | Volný obchod | Výrobce elektromobilů | Ukrajina a Rusko | Biodiverzita | Reposazba | Vliv směnných kurzů | Jerome Powell | Potravinová krize | Metro AG | Nejvyšší výhra | Robusta | Australské požáry | Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) | Volby | Čínský renminbi | Americká pojišťovna | Ukazatele | Moving Average | Vývoj ceny kukuřice | Vrchol inflace | Listopadová bilance zahraničního obchodu | Omezení cestování | Nepřímé inovace | Umění | Spirálovitý růst | Vladimir Putin | ASEAN | USD/CNY | Ministr pro investice | Disney | Non-Farm Employment Change | Nonfarm Payrolls | Varování před riziky | Americká půjčovna kryptoměn | Výhodně investovat | Hanwha Investment & Securities | Seznam.cz | Zlato | Průmyslová výroba v USA | Dnes index PX | Ochránit stávající pozice | Krátkodobý výhled | Potaš | Tranzit ruské ropy | Výnos dluhopisů | Urbanizace | Americká vláda | Eduard Kučera | Zotavení ekonomik | Věřitelé Arca | NZD | Pšenice - Vývoj ceny | Americký trh nemovitostí | Letošní úroda | WhatsApp | USD/JPY | Záporné úrokové sazby | SPAC | Ivo Lukačovič | Ceny mědi | Čistý dluh | Nasdaq Composite Index | Tatra Trucks | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Koronavirus | Altria Group | Plán vstupu | Měnové podmínky | Řídit riziko | Dánsko | Ceny v dopravě | Maloobchodní tržby v eurozóně | Americká Federální rezervní banka | Norská koruna | Průměrný Čech | Belgie | Posílení ekonomiky | Společnost S&P Global | ČR | Currency | Podniky | Obchodování na burze | Dlouhodobý pohled | Rychlé rozhodování | Lenovo Group | Fundamentální výhled | Vyšetřování | Dramatický dopad | Olaf Scholz | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Významné události | Největší jednodenní zisk | Analytický tým | Zakladatel Cardana | Ukrajinský premiér | Inflace v USA | iShares Commodity Diversified Swap | Žebříček | Commitment of Traders | Netflix | Veba Broumov | Tomáš Nidetzký | Bulharská finanční společnost | Indikátor ekonomického sentimentu | Politici | CORN | Elektrovozy | Obchodování na forexu | Enel | Dlouhodobější výhled | Očkování | Foreign exchange trading | Liberty Ostrava | Ceny kávy | Jablečný sad | Důsledky epidemie | Různé typy komoditních trhů | Sledovat vývoj volatility | Obchodní styl | Dojima | Mariana Mazzucato | Trhy s komoditami | Analytici banky | Akumulace | Překážky | Zajištění proti inflaci | CETIN Group | Meta Platforms | Domácí poptávka | Amazon | Index spotřebitelských cen | Akcie měsíce | Rostoucí úrokové sazby | Sankce vůči Rusku | Odhady analytiků | Normalizace úrokových sazeb | Průmyslové podniky | Počet občanů | Japonský index Nikkei | Tvrdá práce | Zemědělská půda | Zvyšování úroků | Tým FXstreet.cz
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Zemědělské komodity
Zemědělské plodiny
Zemědělské produkty
Zemědělské půdy
Zemědělské suroviny
Zemědělský ekonom
Zemědělský svaz
Zemědělský svaz České republiky
Zemědělský svaz ČR
Zemědělský výbor

Následující klíčová slova

Země EFTA
Země EU
Země eurozóny
Země G20
Země G7
Země OECD
Země OPEC
Země Perského zálivu
Zeměpis
Zeměpis a geopolitika
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené: