Neděle 14. července 2024 03:28
reklama
FTMO král
reklama
FTMO král
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei Payout

Dot-com

img

Nvidia se stává největší firmou na Wall Street 📈Zopakuje se historie Cisco a dot-com?

19.06.2024 Nvidia se stala největší společností kótovanou na Wall Street, a tedy i nejhodnotnější společností na světě. Trvalo jí pouhých 96 dní, než její kapitalizace vzrostla z 2 bilionů dolarů na 3 biliony dolarů. Probíhající boom umělé inteligence je často přirovnáván k bublině dot-com a samotná Nvidia je přirovnávána ke společnosti Cisco Systems - hrdinovi internetového boomu. V březnu 2000 se společnost Cisco stala největší společností kótovanou na americké burze, deset let po svém debutu dosáhla ocenění 500 miliard dolarů. Akcionáři se však z postavení společnosti Cisco na trhu netěšili příliš dlouho. Rok 2000 se ukázal jako konec bubliny a zcela jiný pohled na oceňování společností. Čeká podobný osud i společnost Nvidia, novopečenou hvězdu Wall Street?
img

Nvidia se podobá Bitcoinu? Senzační vzestup ceny jejích akcií

25.04.2024 V letech 2023 až 2024 zažila cena akcií společnosti Nvidia senzační boom, v některých ohledech dokonce podobný boomu Bitcoinu. Jedná se však o dvě velmi odlišná aktiva, která se ubírají různými cestami, takže jediné, co mají skutečně společné, je boom na finančních trzích.
C:\fakepath\akcie-21042024.png

Akcie: Kolik se dá vydělat na akciovém trhu (díl 10.)

22.04.2024 Lidé investují proto, že chtějí zhodnotit své peníze, ale řada investorů mívá často nepřiměřená očekávání o tom, kolik se na akciovém trhu dá vydělat. Nejlepší představu o průměrném výdělku na akciovém trhu nám poskytnou informace o výkonu akciových indexů. V dnešním posledním díle našeho seriálu se dozvíte, kolik je průměrný výkon amerických akciových indexů S&P 500 a Nasdaq 100 a zda se dá více vydělat investováním do indexu S&P 500 nebo do indexu Nasdaq 100.
img

Investiční horečka v prvním čtvrtletí roku

11.04.2024 Uplynulý kvartál byl z pohledu světových burz skutečně výjimečný. Řada aktiv významně vzrostla na hodnotě a tato mohutná „rally“ často připomínala technologickou „dot-com bubble“ z konce minulého tisíciletí. Nezůstalo však pouze u technologických akcií, k výšinám se vydalo rovněž zlato nebo stříbro. O čem bylo minulé období na trzích a jaký je možný výhled pro další měsíce?
img

Nvidia - je čas na taktický pullback?

13.03.2024 Důležitá konference pro vývojáře týkající se umělé inteligence se uskuteční 18. března. Konferenci GTC pořádá společnost Nvidia a očekává se, že na ní budou představeny další důležité produkty společnosti. Očekává se, že společnost ukáže aktualizaci svých čipů nazvaných B1000 a N100, ethernetové přepínače a plány na "okrajovou" umělou inteligenci a využití této technologie v počítačích a chytrých telefonech. Společnost se pravděpodobně zmíní také o monetizaci svého cloudu nebo také o automobilovém či herním sektoru.
img

O současné investiční horečce

12.03.2024 Burza a krypto začínají být pořádně nabité. Index akcií S&P 500 dosáhnul hodnot nad 5 100 bodů, kryptoměna Bitcoin atakovala úrovně přes 70 000 USD. Můžeme si jednoznačně říci, že současná „rally“ na finančních trzích čím dál tím více připomíná Dot-com bublinu z počátku tisíciletí. Jaké jsou faktory, které ovlivňují tento vývoj? Máme nějaká vodítka z minulosti? Hrozí výraznější propad?
img

NVIDIA versus bublina na trhu a CISCO

20.02.2024 NVIDIA: Společnost NVIDIA, gigant v oblasti polovodičů a umělé inteligence, reportuje ve středu po uzavření trhu a konsensus počítá s tržbami přes 20 miliard dolarů, což je více než trojnásobek toho, co vykázala loni touto dobou. Pravděpodobně si bude muset vést lépe, protože akcie od 1. ledna vzrostly téměř o 50 % a očekávání investorů jsou tak vysoká. Na širším trhu se také zatajuje dech vzhledem k výkonnosti “Magnificent 7“ velkých technologických firem a koncentraci zisků, která je velmi vysoká.
C:\fakepath\akcie-23102023.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Sedm nevyzpytatelných. Trh sází na pár firem a je to špatně

23.10.2023 Americký akciový index S&P 500 nadále táhne sedmička titulů, která si už pro sebe zabrala skoro třetinu kapitalizace celého indexu. Taková koncentrace úspěchu je ale pro trhy špatná zpráva. Když se totiž některý ze sedmi statečných chytne do lasa, uškrtí celé Wall Street.
C:\fakepath\nasdaq-25092023-2.png

Zaujímavosti a fakty o burze NASDAQ

25.09.2023 Burza NASDAQ je jednou z najväčších a najznámejších svetových akciových búrz. Zažila v priebehu svojej histórie niekoľko významných udalostí, ktoré mali výrazný vplyv na finančné trhy a obchodovanie. V tomto článku je 20 faktov a niekoľko najvýznamnejších udalostí spojených s burzou NASDAQ. V úvode článku si taktiež napíšeme to, ako táto burza vznikala a ktorí jednotlivci a spoločnosti stáli za jej vznikom.
C:\fakepath\Lehman-Brothers-15092023-1.jpg

Bankrot Lehman Brothers před 15 lety šokoval svět a krize se začala šířit jako epidemie

15.09.2023 Dnes je tomu přesně 15 let, kdy došlo k vyhlášení bankrotu americké investiční banky Lehman Brothers. Její pád byl symbolem finanční krize. Bylo pondělí 15. září 2008 a nad ránem požádala banka Lehman Brothers o ochranu před věřiteli. A největší bankrot v amerických dějinách spustil lavinu po celém světě. V dnešním článku si připomeneme tuto historickou událost, shrneme si všechny důležité údaje kolem Lehman Brothers a zároveň se podíváme na největší burzovní krachy v historii.
C:\fakepath\sp500-31082023-1.jpg

Co se můžeme naučit z historie výkonnosti indexu S&P 500

31.08.2023 Investoři rádi hledí do budoucna a snaží se odhadnout, kam se trhy vydají a která akcie bude příští Nvidia, která jenom za letošní rok 2023 nadělila investorům výnos skoro 340 %. Někdy ale není od věci podívat se do historie a podívat se třeba na to, jak si vedl americký akciový index S&P 500. Historická data nám prozradí velmi zajímavé věci, které mohou zejména méně zkušeným investorům pomoci v jejich vlastním investování.
img

Akcie: Horečka umělé inteligence žene trh do nových extrémů

25.07.2023 Zdaleka nejpřekvapivější událostí letošního roku je nástup pokročilých systémů umělé inteligence, jako je GPT-4 od společnosti OpenAI, který vše převrátil naruby. Rally vyvolaná umělou inteligencí vyhnala americký akciový trh do nových extrémů a o přínosech a rizicích této nové technologie se vedou vášnivé diskuse. Umělá inteligence se také stane závodem ve zbrojení mezi USA a Čínou.
img

Je umělá inteligence novou kryptoměnou?

17.07.2023 Horečka kolem umělé inteligence udělala z této technologie miláčka, protože kapitál proudí do firem zabývajících se umělou inteligencí, což posouvá kryptoměny dále do země nikoho, protože o bývalého favorita spekulativního prostředí se nyní zajímá méně lidí. Navzdory kontrastnímu stupni současného uznání existují mezi umělou inteligencí a kryptoměnami nápadné podobnosti. Mají-li se tyto podobnosti naplno projevit, pak umělá inteligence nebude ušetřena bublin.
img

S&P 500: Vyvrácení diverzifikačního mýtu

26.06.2023 Nedávná série výrazných posílení technologických akcií zvýšila jejich koncentraci v indexu S&P 500, kde se váha určuje podle tržní kapitalizace. Tím však investice do indexů, jako je S&P 500, ztrácejí výhodu diverzifikace, protože jsou vystaveny riziku zvýšení úrokových sazeb. Aktivní strategie diverzifikace napříč různými třídami aktiv, odvětvími a zeměpisnými lokalitami je tak nyní ještě důležitější než dřív.
img

💵Technologická ETF zaznamenávají vysoký příliv kapitálu!

21.06.2023 Euforie na akciovém trhu, kterou podpořila technologie umělé inteligence a vyhlídka na brzké ukončení zvyšování úrokových sazeb v USA, způsobila, že kapitál investorů začal velmi rychle proudit do technologických ETF. Tržní býci vzhlížejí především k indexu Nasdaq 100, který byl v loňském roce silně přeprodaný, a existuje velká šance, že první polovina letošního roku bude z hlediska pozitivních změn na tomto indexu patřit k těm rekordním. Kapitalizace sedmi největších amerických technologických společností se od začátku roku zvýšila o rekordních téměř 3,8 bilionu dolarů. V květnu se mezi společnosti s hodnotou vyšší než 1 bilion dolarů zařadila společnost Nvidia, která vedla zběsilý růst akcií výrobce polovodičů. Kyvadlo akciového trhu je opět v pohybu - od paniky a obav z opakování výprodeje "dot-com" bubliny jsme plynule přešli k extrémní euforii. Uprostřed ní už akcie Applu nebo Microsoftu dosáhly nových historických maxim a technologické ETF fondy už dlouho nezaznamenaly tak obrovský příliv peněz. Čím jsou způsobeny?
img

Kdo patří mezi klíčové hráče na trhu s AI?🔌

02.06.2023 Od začátku roku posílil index Nasdaq (US100) o více než 30 %, a to navzdory utažení měnové politiky ze strany Fedu a rekordně vysokým nákladům na financování. Trend umělé inteligence zahájil ChatGPT - pohání ho obrovské množství dat a získává na popularitě rekordním tempem. Právě v oblasti technologií umělé inteligence začaly finanční trhy rozpoznávat potenciál pro další technologický boom.
img

Nvidia - nová vycházející hvězda na Wall Street? 💥

25.05.2023 Umělá inteligence vdechla donedávna silně přeprodávanému indexu Nasdaq "druhý život". Tento index, známý svým velkým podílem technologických společností, loni zaznamenal největší poklesy od splasknutí internetové bubliny. Rok 2023 přinesl nečekaný obrat a býci se hromadně vrátili k technologiím. Důvod? Závan čerstvého vzduchu spojený s umělou inteligencí. Palivo pro růst dnes poskytla společnost Nvidia, která se po téměř 400% nebývalém růstu z říjnového minima s kapitalizací téměř 1 bilion dolarů dostala na 5. místo mezi nejvýše oceněnými americkými společnostmi kótovanými na burze. Po zveřejnění finančních výsledků zaznamenaly akcie společnosti Nvidia největší jednodenní nárůst tržní kapitalizace v historii amerického akciového trhu. Ocenění společnosti se během jediného dne zvýšilo o neuvěřitelných 200 miliard dolarů.
img

Historický vztah mezi nezaměstnaností, sazbami a výkonností amerických akcií

29.03.2023 „Analýza historických vztahů mezi těmito fenomény ukazuje na velmi zajímavou a proměnlivou dynamiku a cykličnost v těchto proměnných, které lze využít k prognózování dalšího vývoje, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Technologie krypto a blockchain budou i nadále „nedílnou“ součástí moderní ekonomiky

03.01.2023 Světové ekonomické fórum (WEF) věří, že technologie, na kterých jsou založeny kryptoměny a digitální aktiva, budou i nadále „nedílnou“ součástí moderní ekonomiky. 
img

Trh s polovodiči čelí studené válce. Hrozí Intelu imploze?

21.09.2022 Intel je uznáván jako předchůdce technologického vývoje kalifornského Silicon Valley a přední výrobce procesorů a grafických čipů, který umožnil stavbu počítačů, notebooků a smartphonů. Společnost mnoho let odolávala odklonu výroby polovodičů do Asie a byla považována za vlajkovou loď amerického výrobce polovodičů.
img

💲 Změní Jackson Hole náhled na USD?

26.08.2022 Trh se nachází ve vyčkávacím módu před projevem předsedy Fedu na dnešním sympoziu v Jackson Hole. Powell promluví v 16:00 a trh vidí šanci na zdůraznění faktu, že Fed bude bojovat s inflací všemi nástroji, které má k dispozici. Nečeká se, že by sympozium v Jackson Hole mělo spustit výrazné tržní pohyby. Význam této události vzrostl pod vedením Bena Bernankeho - guvernéra Fedu, který využil zasedání v Jackson Hole k oznámení opatření měnové politiky během globální finanční krize. Yellenová ani Powell však nenásledovali Bernankeho kroky a zdrželi se zásadních prohlášení na této akci. Přesto nemůžeme vyloučit zveřejnění zásadních informací pro finanční trhy.
img

Parita EURUSD - Co je nutné vedět❓

12.07.2022 Všichni se dnes zaměřili na sledování páru EUR/USD, který se pohyboval poblíž parity. Pár se krátce obchodoval pod hranicí 1,00, ale ještě nedosáhl rozhodujícícho poklesu. Důvody poklesu není nic nového a ECB pro zabránění parity nic převratného neudělala. Geopolitické problémy mohou situaci ještě více zhoršit. Jaké jsou důvody poklesu EUR/USD k paritě a jak tomu zabránit?
img

Výprodej Microstrategy zrychluje tváří v tvář propadu bitcoinu 📌

14.06.2022 Akcie společnosti Microstrategy držící bitcoiny, jejímž generálním ředitelem je známý Michael Saylor, zaznamenaly panický výprodej uprostřed poklesů na trhu s kryptoměnami. Negativní sentiment kolem rizikových aktiv způsobil, že se společnost, která se těšila obrovskému nárůstu ceny akcií, se vrátila k valuaci z lléta 2020. Hrozí Microstrategy likvidace pozice na Bitcoinu? Pouze včera klesla cena akcií společnosti kotované na burze NASDAQ téměř o 25 %:
img

Tether ztrácí korelaci s USD!📌📉

12.05.2022 Největší stablecoin Tether USDT dnes ztrácí svou takzvanou pegovou korelaci s americkým dolarem a klesl pod 0,95 dolaru, což může být příčinou širšího výprodeje Tetheru a celého trhu s kryptoměnami:
img

💲 USD klesá pred zasadaním FOMC

04.05.2022 Americký dolár sa obchoduj menej ako hodinu pred kľúčovým rozhodnutím FOMC (20:00) nižšie voči väčšine mien G10. Trhový konsenzus si očakáva zvýšenie sadzieb o 50 bázických bodov – prvé zvýšenie sadzieb Fedu takého rozsahu od bubliny dot-com. Takýto krok oznámila väčšina členov Fedu a prekvapenie vyzerá nepravdepodobne. Kvôli tomu však môže byť akékoľvek prekvapenie veľkým spúšťačom volatility na USD, ako aj pre americké indexy. Okrem veľkého zvýšenia sadzieb sa očakáva, že FOMC oznámi aj spustenie kvantitatívneho uťahovania. V tomto prípade sa bude venovať pozornosť detailom, ako je tempo znižovania súvahy.
img

Technologičtí giganti odstartovali závody ke dvoubilionové hranici

29.04.2021 Závody společností, které jsou součástí indexu S&P 500, o dosažení tržní hodnoty 2 biliony amerických dolarů přetrvávají. A zdá se, že začínají být zajímavější a výsledek těsnější než kdykoliv v minulosti. Ale Apple už navždy zůstane historicky první společností kótovanou na burze v USA, které se v srpnu 2020 podařilo dosáhnout tržní kapitalizace ve výši 2 bilionů dolarů. Kdo bude další? Údaje z analýzy Investor's Business Daily S&P Global Market Intelligence a MarketSmith hovoří jasnou řečí, Tesla to s největší pravděpodobností nebude.
img

Akcie Intel: Aktuální pohled na kvartální výsledky a vývoj ceny akcie!

28.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se opět zaměříme na technologický titul, konkrétně na akcie Intel. Což tedy znamená, že od předešlé analýzy na Microsoft a předminulého příspěvku na akcie AMD zůstáváme u informačních technologií.
C:\fakepath\bublina-28022021.png

Jak se pozná bublina?

28.02.2021 A je možné vůbec bublinu identifikovat? Co je vlastně bublina v tradingu? Tolikrát v historii se to stalo. Převážily emoce nad racionalitou a pragmatismem. Chamtivost a slepá víra potlačila klidné uvažování. Naděje a víra v lepší budoucnost zcela zastínila kritické uvažování. A výsledek? Tvrdý náraz do zdi reality vystavěné z červených čísel.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Technologické akcie: 5 nejlepších akcií roku 2021, které musíte znát!

27.01.2021 Technologickým akciím se za poslední rok dařilo. V minulém roce společnosti jako Apple, Amazon, Google a Spotify dokázaly posílit americké indexy, přestože byl daný rok silně ovlivněn pandemií koronaviru. Po neuvěřitelném růstu cen a rekordních maximech v roce 2020 jsou investice do technologických akcií i nadále velmi atraktivní. Ale do jakých akcií investovat?
img

Kam zamíří finanční trhy v roce 2021? Argumenty hovoří pro vzestup i pokles

14.01.2021 V den 6. ledna, kdy došlo k největšímu útoku na americkou demokracii v moderní historii, dosáhly indexy S&P 500 a Russell 2000 nového absolutního maxima. Všichni víme, že během pandemie COVID-19 nebylo nijak snadné se v tržním narativu vyznat, a doufáme v úspěšné nasazení vakcíny a v následné zotavení. Pokusíme se proto shrnout všechny argumenty, proč může akciový trh po rychlém zotavení většiny světových trhů začít rychle růst, ale i strmě klesat.
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
img

❔ Čo ďalej po šokujúcom pondelku?

22.09.2020 Technologické akcie, ktoré sú tento rok populárne, sú už druhý týždeň v korekcii, ale ďalšie kľúčové akciové indexy zostali odolné, pričom slabý dolár naznačoval, že investori dôverujú v ďalšiu rally. Všetko sa to včera náhle zrútilo, keď sa európske indexy prepadli a americký dolár prudko vzrástol, čo spôsobilo pokles cien komodít od zlata po ropu.
img

Teorie černé labutě – Co je to černá labuť a proč by se jí měli investoři obávat?

11.06.2020 Teorie černé labutě nám říká, že se někdy mohou odehrát události, které byly do té doby považovány za nemožné. Jedná se o fenomén, který se čas od času na burze objeví a investory zpravidla velmi překvapí. Co přesně představuje pojem černá labuť a jak na ni reagovat.
img

Bublina na akciových trhoch?

07.05.2020 Vyššie uvedené metódy sa považujú za najbežnejšie, avšak väčšinou sa využívajú pri hodnotení konkrétnych spoločností. Pri hodnotení valuácie akciového indexu S & P 500 sa však často používa pomer trhovej kapitalizácie celého akciového indexu k ročnému hrubému domácemu produktu v USA.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
C:\fakepath\graf1.jpg

Co s těmi akciemi?

21.02.2020 Akciový trh působí skálopevně poblíž rekordních maxim a riziko koronaviru a výraznějšího zpomalení globálního růstu ho v podstatě nechává ledově klidným. Valuace jsou však na extrémních úrovních a některé investiční společnosti již začínají přehodnocovat svůj náhled kvůli jistým imbalancím, které můžeme sledovat a hlavně kvůli očekávání poklesu zisků společností kvůli nižší poptávce a narušení dodavatelských řetězů způsobených koronavirem. Důvěra v pokračování býčího trhu a optimismus již překonává úrovně z roku 2007, a ačkoliv časovat trh není vždy nejlepší rozhodnutí, je potřeba být připraven na vše, co by mohlo přijít.
C:\fakepath\akcie.jpg

Rok 2019 byl v režii Fedu

23.12.2019 Před vánočními svátky se tradičně podíváme na vývoj trhů za uplynulých 12 měsíců. Před rokem touto dobou se propadaly akcie i ropa a zdálo se, že další krize je na spadnutí. Žádné globální recese jsme se ale ani přes řadu varovných signálů nedočkali, byť zavedení vysokých cel mezi dvěma největšími světovými ekonomikami nebo inverze americké výnosové křivky by k tomu vybízely.
img

Akciový výhled Saxo Bank: Najděte si padák, dopad už se blíží

26.10.2018 Takticky představují akcie rozvíjejících se trhů dobrý nákup díky tomu, že čínské akcie se nacházejí na medvědím trhu, avšak celkově se akciový býčí trh blíží svému konci. Na závěr představíme způsob, jak se vyrovnat s divokými náhodami na finančních trzích.
img

Nejdůležitější rok pro akcie od 2008

07.02.2018 Akcie jsou na rekordních maximech a téměř všude jsou přeexponované. To však nutně neznamená bublinu. Znamená to ale, že pravděpodobně dojde ke korekci. Podle Saxo Bank by investoři měli sledovat pohyb cen a hledat známky super-exponenciálního růstu. Stejně tak by si měli dát pozor na politiku centrální banky a samozřejmě na inflaci.
Související klíčová slova: South Sea Company | HYQ | Unilever (UNA) | Obchodní pásmo | Cyklické růstové akcie | Internetové a technologické akcie | ChatGPT | Jak fungují akcie | Akcie Visa (V) | Cap | Hodnota společnosti | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | Moderní ekonomie | Války | Snap Inc | Vývoj | Data z trhu práce | Allianz | Americká cla na čínské zboží | EUR | Propady akciových trhů | Průměrná výkonnost indexů | Zhodnocení akcií | Výhled Saxo Bank | Velké finanční krize | Standard & Poor's | Levné peníze | Reakce trhu na různé události | Budoucnost | Finanční ústav | Hodnota Amazonu | Salesforce | JP Morgan Chase | Společnosti na burze | Výkyvy | Itálie | 9/11 Crash | Vývoj ceny zlata | Obchody | Tencent Holdings | Očekávání | Korelace | Předpověď | Volatilní | Investiční horečka | Cla na čínské zboží | Trh s akciemi | Majors měnové páry | Webináře | Podnikání společnosti | Kvartální výsledky | Akcie Fidelity | Londýnské burzy | Rozvoj umělé inteligence | Volatilita cen | Vítězství Německa | Akcie MicroStrategy (MSTR.US) | Příležitost k nákupu | Technologie společnosti | Pro investory | iShares | P/B | Akcie Amazon (AMZN) | Investice | Stagnace | Potenciál | Support | Diverzifikace | Edge | Akvizice | Delivery Hero | Úroková sazba Fedu | Investopedia | Webinář | Juliána Mochnaľová | Argos Capital | Prognózy | NYSE | Intervence | Společnost Cisco | E.ON | Klesly akcie | Chování | Skupina Saxo Bank | Rekord | Bitcoiny | Stop-Loss | Olívia Lacenová | Měnový pár GBP/USD | Salesforce.com (CRM) | Konference pro vývojáře | Společnost Apple | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | C3.ai (AI.US) | EUR/USD | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Cena bitcoinu | Současná cena | Obchodování na burzách | Indexové fondy | Wolters Kluwer | Konkurenti | Akcie společnosti | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | Procentuální zisk | Index NASDAQ 100 | Force | Cenné papíry | Výnos | P/S | Kolaps Lehman Brothers | Propady hospodářského růstu | Brent | IHNED | Akcie těžařů | Americký akciový trh | Vzdělávání | Russell 2000 | Implikace | LYNX Trading | Růst sazeb | Reddit | Index DOW | Akcie Facebooku | Exchange | Investiční portfolio | Akcie Fidelity National Information | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Státní dluh | MAE | Zastavení dodávek plynu | Akcie společnosti Palantir | Akcionáři | Nejlepší technologické akcie | Pesimismus | Podíl na zisku | Kontrakty | Microsoft (MSFT.US) | CSCO | Nasdaq100 | Akcie Apple (AAPL) | Contract for Difference | Kryptoměna Bitcoin | JPY | SMIC | Metaverse | Analytický tým FXstreet.cz | MSCI World Energy | Americká investiční banka | Polovodiče | AI | Tether USDT | Negativní roky | Akcie Alibaba Group | Kontrakce | Tržní hodnota | Peníze | Znalosti ekonomie | Pandemie COVID-19 | FinTech akcie 2021 | Ukazatel | Posílení | FTX | Certifikáty | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Seriál o investování do akcií | Investovat | EURUSD | Unie | Saxo Bank | NVDA.US | Palladium | CFD na DAX | Vzácné kovy | Micron | Vysoká hodnota | INTC.US | Období dot.com krize | CISCO | Historická výkonnost indexů | Ekonomiky | HDP v USA | Brexit | AEX | Barometr amerického akciového trhu | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Burzy | Největší světové ekonomiky | WallStreetBets | Americké ekonomiky | Kapitál | Výkon | Akciový výhled | Odliv kapitálu | Bond | Pády indexu Nasdaq | Bayer | TerraUSD | Proražení | Cash flow | Oslabení | USD | Stablecoin | Export | Růst společnosti | Technická analýza | Restrukturalizace portfolia | Akcie Ahold Delhaize | Taleb | Kapitálové strategie | Plány | Na burze | Blue chip | Umělá inteligence | Šok | Ropná zařízení | Hodnota akcií | Burza v Londýně | Terra | Prudké pohyby | Regulace | FME | Too Big to Fail | Teorie černé labutě | Úroková sazba | Ahold Delhaize | Tržní trendy | Screening akcií | Historická výkonnost | Americké ministerstvo spravedlnosti | Roční růst | Největší společnosti | Nomura Holdings | Spekulovat | Swapy | RWE | Zajímavé zisky | Fintech společnosti | Oživení trhu | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Burzovní průvodce | Měnový pár EUR/USD | Krypto a blockchain | Dovoz | První hike | Viry | Období po dot-com krachu | Růst mezd v USA | 1 milion | Slickcharts | Zdravotní péče | Politická situace | Komoditní | Světová finanční krize | Union générale | Zhodnotit své peníze | Eurex | Deutche Wohnen | Vybírání zisků | McKinsey | Euforie | FANG | Akciové indexy | Investoři | Investing.com | Obchodní deník | Portfolio | Myšlení | Nordstream | Akciová burza | Covid | Investice do solární energie | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Dluhopisy s vysokým výnosem | Negativní sentiment | AMD | Společnost Google | Jeff Bezos | Analytici | Špatné výsledky | Vyšší úrokové sazby | Společnost Wirecard | Pokles bitcoinu | Dovoz ropy | Bez rizika | Zisk | Investiční společnost | Vznik a rozvoj burzy | Globální akciové trhy | Společnost OpenAI | Jak investovat do zlata | Technologie krypto a blockchain | Airbnb | Lepší výsledky | Forward guidance | Fannie Mae | Prezident | Xetra | Boom | BABA | BP | Pád banky | USD/CNY | Jak se stát lepším investorem | Nassim Nicholas Taleb | Snížení nákladů | Analýzy | MSTR | MTU Aero Engines AG | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Reakce trhů | Americký ekonom | Přístup na burzu | HeidelbergCement | Patria | Vládní a firemní dluhopisy | Technologické společnosti | Tržní hodnota Amazonu | Tržní podíl | Riziko recese | Ekonomický vývoj | Solární energie | Úrok | US500 | Evropské ekonomiky | Americké HDP | Insolvence | Sázka | Prodej | P/E | Zpráva | Visa (V) | Prémie | Tržní kapitalizace | Růstové akcie | Huawei | Tencent | Emoce | Zvýšení úrokové sazby | Dot.com krize | Finanční ředitel | S&P | Vzdělání | Rizika a příležitosti | Obchodování | Legislativa | Cenový boom | Futures | Meta | S&P Global | Nabídka | GBP | Rekordní hodnoty | Pokles ceny | Management | Společnost Palantir | Bitcoin | Automobilky | TSMC | Centrální banky | Pandemie COVID | Výkonnost indexu | Guru | Vesmírné akcie | Zprávy | Ruský rubl | Deflace | Nadšení | Dolary | REGN | Investiční banka | Dow Jones index | Benjamin Graham | Obchodování a investice | PLTR | Bard | Berkshire Hathaway | Akcie v Evropě | Byty | Evropské akcie | Sazby v USA | HKD | Investiční centrum | Evropská dluhová krize | Útok na World Trade Center | Vyhlídky | Firmy | CZ | Graf vývoje | USA Donald Trump | iFX | Evropské dividendové akcie | Čínské zboží | Míra | Úrokové sazby Fedu | Nástroj | Výsledky | Nejhlubší fáze | Obchodovanie | Slabý dolar | Parita EURUSD | EOS | PLTR.US | Současný trend | Siemens | Minulá výkonnost | Waste Management | Bank of America | TIM | Fundamentální analýza | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Investice do indexu S&P 500 | Vakcína | Tržby | Obchodní firmy | Retracement | Hodnota akcií společnosti | Eli Lilly | Finanční služby | Výrazný pokles | Akciové tituly | Tržní ceny | DJIA | Fiat Chrysler | Hypoteční trh | Emerging market měny | Finanční výsledky | Francie | Cena akcií společnosti | BHS | Objem | Propad | Pohyb cen | Očekávání investorů | Trigger | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Microsoft (MSFT) | Údaje | Společnost Nvidia | Deprese | OpenAI | Výsledky společnosti | Exxon Mobil | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Alibaba | Prasknutí bubliny | Stablecoiny | Reddit WallStreetBets | Nomura | Převodník měn | Videokonference | Equal weight | Graf ceny akcií | Black Monday China | Extrémní propady | Bilion | Obchodování s akciemi | AFP | Covestro | Obchodujte akcie | Investice do technologií | Vesmírné akcie 2021 | Deficit | GME | Surové ropy | S&P 500 Index | Americký dolar | Graf | Kolaps | Index S&P 500 | Reakce trhu | Plyn | Ropa Brent | Výnosové křivky | Hypotéky | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Akcie 2021 | Nejlepší akcie | Maržový účet | Přijetí | Evropa | Magnificent Seven | Jackson Hole | OPEC | Short | Investovat do indexu S&P 500 | EW | Deficit rozpočtu | Čínský dovoz | Americká centrální banka | MJ | Trump | Stavebnictví | Online platformy | Akcie Hypoport | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Akciový index Nasdaq | PYPL | Technické analýzy | Beta | Rostoucí trend | High | Finanční krize | Ekonomická situace | Michael Saylor | Ropná krize | Obchodní přístup | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Cloud computing | Warranty | Macrotrends.net | Stříbro | Ekonomka | Akcie | CHF | Tečka kom | Turecko | Kakao | Chamtivost | GameStop (GME) | Vývoj akciového indexu S&P 500 | FAANG | CFD kontrakt | G10 | Americké akcie | FKI | Frank Zarb | Divize | AI.US | Pozitivní vliv | Zvýšení úrokových sazeb | Náhoda | Ceny akcií Nvidia | Akcie Amazonu | Index CSI 300 | Průměrný roční výnos | Apple | Růst výnosů | Trh | Komise | Grafy | Technologické firmy | Války na Ukrajině | Světové ekonomické fórum | Index AEX | Měnová autorita | Fed | Ekonomie | Výrobce čipů Nvidia | Velké americké banky | Korekce | Klesající trend | Upozornění | Příliv kapitálu | Rubl | Počet zákazníků | Pozornost | Finanční společnosti | Společnost XTB | Podhodnocené akcie | Money management | Technologická ETF | Dividendové akcie | Investice do indexu S&P | Dopad na trhy | S&P 500 | Snižování úrokových sazeb | Investice do akcií | USDT | Globální recese | Alphabet (GOOGL.US) | Trade Center | Automobilový průmysl | Akcie Alphabet (GOOGL) | Kov | Yahoo | JDE | Volatility | Zemní plyn | ProCent | Energetický sektor | Akcie FAANG | Znalost | Soustředění | Velké banky | Microsoft | Akcie roku | L3Harris | Příležitosti | Netflix | Výběr akcií | Nejistota | Portfólia | Růst tržeb | Úspory | CL | UCITS ETF | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | LYNX webinář | Důvěra | Beiersdorf | Pravděpodobnost | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Mexické peso | Web3 | Futures na DAX | Makroekonomika | MSFT.US | CFTC | FIAT | Japonsko | Amazon (AMZN) | Centrální banka | Merrill Lynch | MicroStrategy | Deutsche Börse | Nicholas Taleb | Období dot.com | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Akcie Paypal (PYPL) | Řízení rizika | Dobré zprávy | Arm | QE | Situace | LYNX | Donald Trump | Čistý zisk | Krach | Centrum | Společnosti | Akcie společnosti Microsoft | Index DAX 30 | Roční výnos | Akcie Church & Dwight | Partnerství | S&P 500 a Nasdaq | Nižší růst | API | FIS | Horentní sumy | Futures kontrakty | Pozitivní roky | Vývoj hodnoty | Reuters | Unilever | Podcast | Baidu | George Bush | Přehřátí ekonomiky | Index US500 | Akciový index Dow Jones | Obchody s cennými papíry | Role indexu S&P 500 | Bernard Madoff | Freddie Mac | Deutsche Boerse | Teroristické útoky | Fond kvalifikovaných investorů | Deliveroo | Dluhopisy | Roční výkonnost | FOREX | Vstup na burzu | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | Výhody | Rychlý růst | Růst HDP | Koronavirová krize | WM | Akcie Intel (INTC) | CFD | JPMorgan Chase | Obchodníci | Kasino | Evropská unie | Cena akcie | Fiat Chrysler Automobiles | Online prostředí | Bankovní holdingy | Zahájení výsledkové sezóny | DOT | US100 | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Financovat | Dodd-Frank | Pohyby na trhu | Výkonnost akcií 500 | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Cenový graf | AMD.US | Barometr | Alibaba Group | Úroky | Český hrubý domácí produkt | Cyklické akcie | Miliardy švýcarských franků | Bloomberg TV | Cena | Vladimir Putin | Vysoká likvidita | Investiční banky | Air | Akcie dnes | Jaderná katastrofa ve Fukušimě | Globální rizika | Ztráta | Ceny akcií | Defenzivní akcie | Rozpočet | Dividenda | S&P500 | EBay | Epidemie | Dolar | Největší pády | Čínská ekonomika | Amazon | Pokles úroků | Ceny | Koronakrize | Technologie | Opce | iShares NASDAQ | Energetická krize | Akcie Microsoft | Přebytek peněz | Investujeme | Ekonomické fórum | Sillicon Valley | Pokles | Ceny komodit | Vyšší ceny | Výběr zisků | Margin | Fiskální politika | Nvidia | Uzavření trhů | Pokračující růst | Vývoj akciového indexu | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Historická data | Etoro | Vyšší riziko | Americké společnosti | Finančnictví | Akcie Tencent | Poplatek | Barclays | Akcie stabilních společností | FTSE | CARA | Štěpán Hájek | Americká ekonomika | NVDA | Obchodník | Akcie s LYNX | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Google | Růst mezd | Regulátoři | ISIN | ROE | Evropská centrální banka | BHS Timur Barotov | MDAX | Intel (INTC.US) | Slušné zisky | Salvador | Dobré obchody | 5G | Celkový roční výkon | Daně | Lídři | Cena za akcii | První fáze | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Pracovní trh | Rozvoj burzy NASDAQ | Coinbase | Argentina | Úvěry do realit | Momentum | Intel (INTC) | Marketingová komunikace | Fond | Čína | Růst zisků | Zisky | Konsensus | Nejlepší 5G akcie | Konsenzus | AMEX | Sedm statečných | Miliardy eur | Akcie Visa | Růst ceny | Indikátor | Cisco Systems | Cena zlata | Ukazatel EBITDA | Forward | Pullback | Vývoj měnového páru GBP/USD | Výkonnost akcií | Flash Crash | Alibaba Group (BABA) | Breakout | Stabilní společnosti | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Vyšší sazby | Kryštof Míšek | RSI | Měnová politika | Akcie Apple | Alokace | Cena palladia | Pevné nervy | Býčí trh | Saxo | MSCI World | Akcie 2020 | Financování | IoT | Etherea | Globální trhy | Finance | Výrobce čipů | Multi-asset | Prodávající | Cena ropy pod 0 USD | Historické maximum | Nvidia (NVDA.US) | Opční prémium | Palantir (PLTR.US) | Pády indexu Nasdaq 100 | Zemědělství | Poptávka | Alphabet (Google) | Akciový stratég | UMA | Americké banky | Capital | Průměrná hodnota | CIA | Krypto | Investor | Mali | Obchodovat | Spotřebitel | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Parita | Jak si vedl akciový index | Akcie Gamestop | Silicon Valley | Dluhová krize | FinTech | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Bod | Koncentrace | Společnost TSMC | The Magnificent Seven | Medvědi | FRED | Co bude | Analytik trhů | Klouzavý průměr | Zájem o akcie | Ziskovost | Zadlužení firem | Bankéři | DCF | Podnikání | Cena ropy | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Drobní investoři | Marže | ROCE | Přísná regulace finančních trhů | FINMA | DAX | HDP | Bill Gates | Alphabet | Struktura | Volkswagen | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Technologické akcie roku 2020 | Firma | Signály | Vysoké zisky | Micron Technology | Načasování | Velká korekce | Pokles cen akcií | Byznys | USA | Ropa | Statistiky | Monetární politika | Komise v přenesené pravomoci | Alphabet (GOOGL) | SAP | Diverzifikovat | Ben Bernanke | Ekonom | Pojistka proti inflaci | Investiční glosa | Deutsche Bank | RUB | Kurz | Forexu | Market | Pasivní investování | Nepřiměřená očekávání | Akcie Alphabet | 256/2004 | Růst akcií | Akciové tipy | Akcie padají | Podíl Číny | Merck | Optimismus | Menší poptávka | Rozhodování | Facebook | BH Securities | Vývoj indexu S&P 500 | Poptávka po čipech | Tether | Investujte | Rostoucí společnosti | Prezident USA | Sweet Crude Oil | Rozvíjející se trhy | Euro | Yield | Contract | Binance | Exchange Traded Funds | Škálování | Výnosy z nemovitostí | Breakout Trader | SEC | Risk | Predikce | Dividendový výnos | Hospodářství | EV | EBITDA | Akciové portfolio | JP Morgan | Zastavení dodávek | Obchod | Zpomalení růstu | Investoři do komodit | IPO Deliveroo | Majors | Kapitalizácia | Market Maker | EU | Krize na asijských finančních trzích | Zasedání ECB | Credit Suisse | Portfolia | Fresenius Medical | Koronavirové krize | Vývoz | Samsung | Recese | P/E Ratio | Investiční doporučení | Technologický index Nasdaq Composite | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Akcie Applu | Burzovní indexy | Největší propad | Miliardy | Firemní dluhopisy | Denní graf | Spekulace | Globální finanční krize | Akcie PayPal | Hodnota indexu | Internetové firmy | Frank | Kapitálové výdaje | ARM | Ceny energií | Graf indexu S&P 500 | Americké indexy | Rychlý růst mezd | Desetileté dluhopisy | Prezident Donald Trump | Multi-Asset obchodování | Co je index S&P 500? | Kurz bitcoinu | Technologický sektor | Fresenius SE | Odhady růstu | Předpovědi Saxo Bank | Blockchain | Kanadský dolar | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Světové ekonomiky | Trend | Akcie a ETF | Pokles sazeb | Adidas | Dow Jones Industrial | Střední podniky | Platforma | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | MMF | CNN | Spotify | Finanční situace | Finanční ukazatele | Zlaťáky | MTU Aero Engines | Nařízení | Americká cla | WP | Jak obchodovat | Vzestup ceny | RISK-ON | Převody peněz | BTC | Indexy | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hospodářské krize | Ticker | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Transparentnost | Gold | Průmysl | Investovat do zlata | Akcie MicroStrategy | Výrobní závody | Marže společností | Tempo růstu | Bankovnictví | BASF | Continental | Biliony | Divergence | Bilion dolarů | ETF | Investujte do akcií | Akciové trhy | Výprodeje akcií | Zajímavé akcie | Společnost Eli Lilly | Myšlenka | Centrální bankéři | Varování | Guidance | Černé zlato | Palladiové akcie | Reálná ekonomika | Rally | Investování do akcií | Pandemie | Jihomořská bublina | SARS | Fidelity National Information Services | Bear | USDC | Klid | Aktiva | FOMC | Ekonomické krize | DCF model | Výprodej | Problémy v dodavatelských řetězcích | Očekávaný vývoj | IPO Airbnb | Politické události | Výnosy z dluhopisů | Business | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Pády indexu | Akcie herních vývojářů | Pokles cen | Využití umělé inteligence | Osobní počítače | Akcie Nvidia | Kurz rublu | Krach banky | Inovace | Konsolidace | Výnosnost | Spekulanti | Čínské akcie | Kolísání ceny | Technologický pokrok | | Pochybnosti | Index akcií | Velké investiční fondy | Černý pátek | Stratég | Splasknutí bubliny | Zisky firem | Pokračování poklesu | Čínský akciový trh | Automatizace | Řetězce | Dividendové akcie 2020 | Zrychlení inflace | Sentiment | WEF | Investiční fondy | Politika | Konkurence | Hospodářské recese | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Kapitalizace | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | Yahoo Finance | FinTech akcie | Obchodní divize | Jak investovat | Deutsche Telekom | Poplatky | Další vývoj | Úvěrová krize | Zlatá horečka | Investování do ETF | Nálada | Geopolitická rizika | Investování | Indie | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Vnímání | Intel | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Vývoj hlavní úrokové sazby | Investiční společnosti | Internetová bublina | Hypoteční trh v USA | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Dobrá zpráva | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Hledání podhodnocených akcií | Šance | 5G akcie | Ceny zlata | Výhled | Vývoj trhu | Americký akciový index | Auta | Americké ministerstvo | Timur Barotov | Deriváty | Přísná opatření | Akciový trh | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Hry | Akcie Fidelity National Information Services | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Energetické společnosti | Vyhlášení bankrotu | Sympozium v Jackson Hole | Krypto průmysl | Ocenění amerického akciového trhu | PayPal | Bankovní krize | Technologický index Nasdaq | Změny v měnové politice | Finanční trhy | Británie | Data o inflaci | Expanze | Fondy | Investiční příležitosti | Údaje o americké ekonomice | Komoditní trhy | Situace v Číně | AAPL | Cenové hladiny | GOOGL.US | MSTR.US | USD za barel | Nákup bitcoinu | Spread | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Společnost Intel | Aktuální situace | MSFT | AIG | Krize | Bernstein | Fresenius | Epidemie koronaviru | Změny úrokových sazeb | Luxusní zboží | Vlastní akcie | Cloud Computing | Konzervativní investor | Pokles poptávky | Akcie Microsoft (MSFT) | Bing | Objednávky | Investiční bankovnictví | CEO | Nezaměstnanost | Trhy | MicroStrategy (MSTR.US) | Akcie Intel | Munich | Sazby | Americké výnosy | Graf indexu | Generální ředitel | Cíle | Burza | Čistá marže | Rychlost | Index MSCI | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Likvidita | Cenová bublina | Investice do zlata | Výprodeje | Akcie roku 2021 | Jak funguje screening akcií | Technologický index | Měny | Nasdaq (US100) | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Dna | Růst nezaměstnanosti | Zaměstnanost | Profitovat | Intradenní obchodník | Nová historická maxima | Energie | Analytici společnosti | Podkladové aktivum | Dobrá investice | Tradeři | Chrysler | DE30 | UNA | Cykličnost | Soupeření | Dividendy | Měna | Put | Trading | Finanční sektor | Internet of Things | Uvolnění měnové politiky | Sympozium | MSCI | Salesforce.com | Hodnota bitcoinu | Sazba Fedu | Nákupy centrálních bank | Výnosy | Poradenství | Miliardy dolarů | JPMorgan | Půlení | Apple (AAPL) | Trade | Společnost AMD | Světová zdravotnická organizace | Pravděpodobnost recese | Generativní umělá inteligence | Fáze růstu | Platformy | IPO | Rusko | Iracionální | Tržby společnosti | Pád Lehman Brothers | Index Nasdaq (US100) | Signál | Peter Garnry | Biliony USD | Výsledkové sezóny | Nejvíce peněz | EPS | Square | Apple Podcasts | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | Short squeeze | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Řízení rizik | Dot-com bubble | Výdaje | Podcasty | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost | All Time High | Xilinx | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Snížení úrokové sazby | Index MSCI World | Obchodujte | Ocenění akcií | Implikovaná volatilita | Historicky nejnižší | BlackRock | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | Palantir | BMW | Cena akcií | Standardní odchylky | Volatilita | D1 | Akcie Amazon | DAX 30 | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Podnikání na kapitálovém trhu | Ztráty | Lehman Brothers | Organizace | Úrokové swapy | Filip Kalčák | Růst | Objem obchodování | Vyšší úroveň | Alokace aktiv | UCITS | Příjmy | Stablecoin Tether | Pohyby cen | Nejlepší palladiové akcie | WU | Zajištění | Internetové bubliny | CNY | BOSSA | Index | XTB Research | Dow Jones | Praktické tipy | Infineon | Wirecard | Akcie Alibaba | Kupci | Fundament | Čínský trh | Ruská vláda | Bohatství | Meziroční růst | Jižní Korea | Ceny nemovitostí | Varovné signály | ČTK | Valuace | Prohlášení | Akcie AMD | Vysoké ceny akcií | Akcie Wolters Kluwer | CAD | ETF na DAX | Akcie Church & Dwight (CHD) | Tesla | Vydělat na akciovém trhu | Maržové obchodování | IPO Alibaba | Vývoje umělé inteligence | Americký akciový index S&P 500 | Vítězství Německa nad Francií | American International Group (AIG) | Square (SQ) | Magnificent 7 | GTC | GameStop | Průlom | SPAC | Ekonomický cyklus | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Investování do akcií pro začátečníky | Historie v investování | Vlastnictví | Trader | Ztráty společnosti | Spready | Zisk na akcii | John Kenneth Galbraith | Rezistence | Američtí politici | Zájem o akcie internetových firem | Odhady analytiků | MiFID II | Hlavní ekonom | Elektronické obchody | Daimler | Black swan | Větší ztráty | Nejoblíbenější ETF | Obavy z krize | Tulipánová horečka | Kurz EURUSD | Regulační orgány | Akcie Square | Amerika na prvním místě | Hodnotové akcie | Odvětví | Akcie Unilever (UNA) | Sektor polovodičů | Růst EBITDA | Nákupy zlata | Henkel | Negativní události | Hodnota indexu Nasdaq | Analytička | Nasdaq Composite | Výkon amerických akciových indexů | iShares Nasdaq | Analýza | Market Trading | Umělé inteligence (AI) | Fannie Mae a Freddie Mac | Američtí regulátoři | Sazby Fedu | Munich Re | Linde | Krize v Perském zálivu | Akciový index S&P 500 | Velké firmy | Nízké úrokové sazby | Krach na newyorské burze | Robert Greifeld | Bankrotové ochrany | WKL | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Bloomberg | Parita EUR/USD | Podpora | Třída aktiv | FTSEurofirst 300 | UBS | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Sjednocení Německa | Pokles HDP | Macrotrends | Zlatý standard | Tým FXstreet.cz | Co to jsou defenzivní akcie? | Kolaps FTX | Celkový roční výkon indexu | Vypuknutí pandemie | Obchodní války | Co je index Nasdaq 100? | Carry trade | Snižování sazeb | Wolters Kluwer (WKL) | Pojišťovny | Dlouhodobý investor | Ministerstvo spravedlnosti | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Výkonnost indexů | Propad indexu | Biden | Dot-Com Crash | CHD | Hospodaření | Dobývání vesmíru | ATH | Baker Hughes | Americká společnost | Forward PE | Akcie Waste Management | Nemovitosti | Roční výkon | Akcie Tencent (700) | Makroprostředí | Export do Číny | Snížení sazeb | Extrémní růsty | Úrokové sazby ve Spojených státech | Mutace viru | Akciový index | Přehled | Hodnota Tesly | Cena BTC | Výkon indexu | Regulace AI | Režim bankrotové ochrany | Vonovia | Akciový býčí trh | XTB | Meta Platforms | Historická výkonnost indexu S&P 500 | xStation5 | Německo | Obchodní model | Americké úrokové sazby | Dot.com | MT4 | Opce na DAX | Krach banky Union générale | Kontrakt | Vice | Dodd-Frank legislativa | Visa | Indonésie | Zadlužení | Konkurent | Aktivum | Uptrend | Analytik | AEX index | Vzdělávací webináře | TopForex | Další pokles | Nové zakázky | Dobrá nálada | Michal Uma | VaR | BofA | Manažeři fondů | Přísná regulace | Informace o výkonu akciových indexů | HFT | SPY | Index DAX | Dohled nad bankami | Akcie internetových firem | Pozice | Statistika | Waste Management (WM) | Vznik a rozvoj burzy NASDAQ | Směrnice | S&P 500 a Nasdaq 100 | Riziko | Antiticyklické akcie | Závislost | Objem hotovosti | Dluhopisový trh | American International Group | Výkon trhu | Globální akcie | Velcí hráči | Marika Čupa | Snížení nákladů na státní dluh | První krize | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | WHO | Technologické bubliny | Akcie Waste Management (WM) | Ředitel Intelu | Hypoport (HYQ) | Ekonomické vyhlídky | Investing | Mads Eberhardt | Americké investiční banky | Býčí trend | Burzovní krachy | Otřes na světových burzách | Poměr ziskových a ztrátových roků | Investiční rozhodnutí | Dot-com horečka | Virus | MIFID | C3.ai | Největší burzovní krachy | Historické výkony | Nafouknutá bublina | Analytik kryptoměn | Fidelity National Information Services (FIS) | Krize v Evropě | Společnost Microsoft | Akcie Square (SQ) | Banky | Stav americké ekonomiky | NASDAQ 100 | Výraznější pokles | ALV | Obchodovat s akciemi | Mark-to-Market | Dostatek likvidních aktiv | Aktuální kurz | Banka | Doporučení | Uvolnění kurzu rublu | Cílové ceny | Makléřské společnosti | Přebytek peněz na trhu | Church & Dwight | Švýcarská vláda | Měnový pár | Ocenění | Zlepšení výkonnosti | Regulace finančních trhů | Opatření | Sláva | Seriál o dividendovém investování | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Emerging markets | Generativní umělé inteligence | Znalosti historie | Technologie krypto | Novinky | Ahold Delhaize (AD) | Úrokové sazby | Obchodní válka | Deutsche Post | Současná hodnota | Vývoj ceny | Investiční bublina | Nasdaq | Azure | Akcie Microsoftu | Hlavní americký akciový index | Obchodování FinTech akcií | Finanční podmínky | Systémy umělé inteligence | Church & Dwight (CHD) | Největší burzovní krachy v historii | CFA | Špatné úvěry | Práce | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Studená válka | AMZN | Čipové společnosti | Restrukturalizace | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | VOW3 | GOOGL | IOT | Historie indexu DAX | Spojené státy | Pentagon | Intervence centrálních bank | Markus Braun | Tencent (700) | Zakládání dalších nových podniků | STP | Graf růstu | Kryptoměny | Koš | Podnik | INTC | Situace na trhu | Akcie Hypoport (HYQ) | Úspěch | Volný obchod | Ukazatele | Obchodní modely | Zlepšení | Basilejský výbor | Výrobce elektromobilů | Splácení zahraničního dluhu | Magnificent | Akcie v roce 2020 | Americká vláda | Anticyklické akcie | Insideři | Ondřej Hartman | WhatsApp | USD/JPY | Bublina na trhu | Zisková období | Nasdaq Composite Index | Koronavirus | FXstreet | Podniky | Celý akciový trh | Vyšetřování | Ocenění na burze | Významné události | Bilance | Politici | Černá labuť | Největší stablecoin | Nedostatek financí | Free cash flow | Analytický tým | Získávání zákazníků | Data o výkonnosti indexů | Zlato | Vzestupný trend | Pohyby akcií | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Black Monday | Tchaj-wan | Regeneron Pharmaceutical | Bankrot | Britská společnost | Čistý dluh | Nižší likvidita | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Tržní kapitalizace společnosti | Celosvětový trh | Zničení poptávky | CNBC | SPX | Banka Lehman Brothers | Nejvyšší propad | Návratnost
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Dostupný kapitál
Dostupný kontrakt
Dost velké zisky
DOT
Dotace
Dotace na elektromobily
Dotace továrnám
Dotazník
DOT CFD
Dot Com

Následující klíčová slova

Dot.com
Dotcom
Dot-com bubble
Dot Com bublina
Dotcom bublina
Dotcom bublina a NASDAQ
Dot-Com Crash
Dot-com horečka
Dot.com krize
Dotcomovová bublina
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít