Středa 19. června 2024 14:45
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
FTMO férovost
reklama
Swissquote Bank
reklama
Fintokei SwiftTrader

Cena americké ropy

img

Technický sektor dovedl Wall Street k rekordním hodnotám, Nasdaq a S&P 500 na maximech

14.06.2024 Indexy Nasdaq a S&P 500 ve čtvrtek zaznamenaly čtvrtý rekordní zavírací den v řadě, zatímco výnosy státních dluhopisů klesly na nejnižší úroveň od začátku dubna. Investoři reagovali na nižší než očekávané údaje o inflaci a mírný výhled Federálního rezervního systému na snížení sazeb.
img

Vzestupy a pády: reakce trhu na Fed a úspěch společnosti Nvidia

23.05.2024 Americké akciové trhy ve středu klesly, což způsobila především reakce investorů na zveřejněný zápis z posledního zasedání Federálního rezervního systému. Současně prudce vzrostly akcie společnosti Nvidia, které po oznámení výsledků, jež překonaly očekávání analytiků, posílily během odpoledního obchodování o 6 %.
img

Nasdaq zaznamenává maxima a S&P roste: oči všech se upírají ke společnosti Nvidia

21.05.2024 Nasdaq dosáhl v pondělí rekordních hodnot, zatímco S&P 500 zaznamenal skromné zisky, když technologické akcie před zveřejněním výsledků Nvidie posilovaly. Trh také vyhodnocoval pravděpodobnost snížení úrokových sazeb Fedu.
img

Powell uklidňuje investory: Nasdaq uzavřel na rekordním maximu, přičemž se zaměřil na cenový index

16.05.2024 Nasdaq dosáhl během úterního uzavření nového historického maxima, přičemž také indexy S&P 500 a Dow znamenaly zisky, protože komentáře předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella uklidnily investory před zveřejněním důležité zprávy o spotřebitelské inflaci, jež se očekává ve středu.
img

Finanční budoucnost na obzoru: americké akcie před zprávami o spotřebitelských cenách rostou

10.04.2024 Indexy Nasdaq a S&P 500 vykázaly v úterý před zveřejněním klíčových údajů o inflaci mírný růst, a to navzdory poklesu ve finančním sektoru. Stalo se tak před výsledkovou sezónou předních amerických bank, která začíná v pátek.
img

Otřesy na finančních trzích: akcie a zisky jsou kvůli sazbám ohroženy

04.04.2024 Dříve se očekávalo, že Federální rezervní systém zahájí proces snižování sazeb už v červnu. Silné ekonomické ukazatele z tohoto týdne ale vyhnaly výnosy státních dluhopisů na úrovně, na kterých nebyly celé měsíce. To bylo důvodem spekulací trhu o možném opuštění plánovaného harmonogramu snižování sazeb.
img

Akcie na Wall Street neudržely úvodní optimismus

07.12.2023 Slabší čísla z trhu práce zvyšují sázky na dřívější snižování sazeb Fedu, ale na druhé straně vzbuzují obavy z dalšího ekonomického vývoje v zámoří. Včera v úvodu vše nasvědčovalo tomu, že převládnou optimisté z prvního zmiňovaného tábora, ale nakonec otěže převzali medvědi a jejich strach o zdraví největší světové ekonomiky. Hlavní indexy na Wall Street tak včera zavřely v červených číslech. Za zmínku rozhodně stojí další propad ceny ropy, když cena americké ropy WTI oslabila o více než 4 % na 69,3 USD/barel. Cena ropy se tak ocitla nejníže od konce června.
img

USA má v plánu prodávat ropu z rezerv, zlato stouplo o 0,3%

15.02.2023 Ropa poklesla v důsledku plánu USA prodat více ropy ze svých rezerv, což kompenzovalo pokles ruské produkce a rostoucí čínskou poptávku.
img

Americký dolar začal týden negativně, Euro se dostalo za 9 měsíců na nejvyšší úrovni

17.01.2023 Americký dolar zažívá negativní začátek týdne kvůli rizikovému sentimentu, který se zatím drží na nízké úrovni. Americký dolar se vůči svým hlavním soupeřům konsoliduje na úrovni kolem 102, i když předtím během asijské seance byl na sedmiměsíčním minimu na 101,77.
img

Zlato se pohybuje kolem 8měsíčního maxima, ropa klesá

16.01.2023 Na začátku týdne se ceny zlata ustálily kolem nedávných maxim kvůli investorům, kteří uzavřeli zisky a zachovali určitou opatrnost před řadou důležitých ekonomických údajů a zasedání centrálních bank z celého světa.
img

Evropské indexy klesají třetí den za sebou. Games Workshop vystřelila nahoru po dohodě s Amazonem

16.12.2022 Předsedkyně ECB Christine Lagardeová včera prohlásila, že úrokové sazby ještě budou muset výrazně růst, než se podaří zkrotit inflaci ke kýženému 2% cíli. V obavách z recese tak klesá širší index Stoxx Europe 600 o 0,8 %, německý DAX o 0,7 % a francouzský CAC 40 o 0,8 %. Britský FTSE 100 ztrácí 0,5 %. Zajímavostí je, že všechny tyto indexy klesají třetí den v řadě.
img

Ropa roste i po propadu, který zažila minulý týden, a klíčový ropovod v USA zůstává uzavřen

12.12.2022 Ropa začala růst kvůli klíčovému severoamerickému ropovodu, který zůstal uzavřen, a také kvůli trhu, který se zabýval nejnovějším vývojem virů v Číně.
img

Globální akciová rally pokračuje; OPEC zvažuje razantní škrt produkce

04.10.2022 Globální akciové trhy dnes pokračují v rally, když investoři dále navyšují sázky, že slabší makrodata by mohla zbrzdit Fed v jeho jestřábích plánech na další agresivní zvyšování sazeb. Tyto úvahy se projevují i na dluhopisovém trhu, když výnosy amerických desetiletých vládních dluhopisů klesají již na 3,57 %, když ještě v minulém týdnu prorážely hranici 4 %. To nejdůležitější z pohledu makrodat nás čeká až na konci týdne, kdy budou zveřejněna čísla z amerického trhu práce. Podle současné logiky se tedy zdá, že rally by měla podpořit slabší čísla z ekonomiky, zatímco výrazně pozitivní překvapení by mohlo opět obnovit obavy investorů z jestřábího Fedu. Index S&P 500 roste o 3 %, a tak rozšiřuje svůj dvoudenní zisk na 5,5 %. Evropský Stoxx 600 roste rovněž o 3 %, což představuje nejvyšší denní růst od poloviny března.
img

Americké trhy obnovují pokles při nervozitě před zítřejším Fedem

20.09.2022 Americké akciové trhy se po včerejším krátkém pozitivním nadechnutí opět vracejí k negativní náladě. Na trhu nadále panují obavy z toho, jak nakonec zítra přistoupí Fed k nastavení své měnové politiky. Tato událost bude mít dopad na globální finanční trhy a podle průměrného očekávání analytiků a ekonomů by Fed měl zvýšit své sazby o 0,75 %. Pořád ale zůstává ve hře i zvýšení sazeb o 1 % a investory bude velice zajímat komentář šéfa Fedu ohledně budoucích očekávání. Hlavní indexy na Wall Street klesají o více než 1 % a index S&P 500 se tak opět blíží svému dvouměsíčnímu minimu.
C:\fakepath\ropa.jpg

Ropa v klesajícím trendu

22.08.2022 Cena americké ropy WTI se dostává pod 90 USD za barel, je tak levnější než před zahájením ruské invaze na Ukrajinu. Sestupný trend by mohl navíc dále pokračovat, zvlášť pokud restriktivní politika americké centrální banky (Fed) bude držet poptávku utlumenou a dolar silný.
img

Rostoucí akcie mohou utlumit poptávku po bezpečných aktivech

24.03.2022 Jelikož Federální rezervní systém zahajuje cyklus agresivního zpřísňování s cílem dostat inflaci pod kontrolu, znepokojuje investory stav americké ekonomiky a to, co říká trh s dluhopisy. A podle toho reaguje i cena zlata.
img

Rozbřesk: Jak se Fed vypořádá s inflačními tlaky?

16.03.2022 Cena ropy Brent se včera dostala pod 100 USD za barel a snad tak poskytne částečnou úlevu spotřebitelům, i když jde samozřejmě o vývoj cen ropných produktů, a ne o ceny ropy surové. Ale i tak je zřejmé, že nabídkové inflační tlaky sílí. Nejen našemu pravidelnému čtenáři jistě neuniklo, že ceny energetických komodit a dalších v meziročním srovnání letí vzhůru.
img

Komodity: Cena ropy se dostala pod 100 USD/barel

16.03.2022 Cena ropy Brent se poprvé od 1. března dostala dokonce pod hranici 100 USD/barel, zatímco cena americké ropy WTI odepsala přes 7 % a zastavila se až na hranici 95,5 USD/barel.
img

Rozbřesk: Dvouciferná inflace a další růst cen před námi

11.03.2022 Meziroční míra inflace v Česku se poprvé od června 1998 přehoupla do dvouciferných hodnot. Zatímco v lednu stouply spotřebitelské ceny o 9,9 %, v únoru již meziroční inflace zrychlila na 11,1 %, čímž o téměř jeden procentní bod (opětovně) překonala očekávání trhu.
img

Komodity: Cena ropy pod 110 USD/barel

11.03.2022 Po středečním výprodeji na trhu s ropou se cena americké ropy WTI pokusila o návrat nad 110 USD/barel, avšak denní zisky neudržela, a nakonec zavřela o 2,1 % níže na 106,4 USD/barel.
img

Rozbřesk: Silnější bombardování ukrajinských měst poslalo korunu k 25,50 EUR/CZK

02.03.2022 Zostřené bombardování ukrajinských měst a rostoucí geopolitická nejistota včera opět dolehla na trhy a vedla k “úprku” investorů do bezpečných aktiv. Americké akcie proto poklesly o více než 1,5 % (evropské skoro o 2,5 %) a výnosy bezpečných dluhopisů relativně výrazně propadly - výnos desetiletého německého bundu spadl o více než 20 bps a dostal se znovu do záporných úrovní. Současně s tím jsou pod výrazným tlakem i všechny středoevropské měny, které jako by reagovaly ještě daleko citlivěji na nové zprávy o sílícím ostřelování hlavních ukrajinských měst. Česká koruna se tak během dne vyšplhala až do blízkosti 25,50 EUR/CZK.
img

Komodity: Ropa Brent směřuje k 110 USD

02.03.2022 Strmý růst včera obnovila cena ropy, když cena americké ropy WTI posílila o 9 % na 104,4 USD/barel. Cena ropy je tak nejvýše za posledních 7 let.
img

Na trhu se objevily zvěsti, že Fed dnes možná zvýší sazby

14.02.2022 Globální trhy zakončily minulý týden nejsilnějším jednorázovým poklesem akciových indexů, především ve Spojených státech, které se již propadly uprostřed dříve prezentovaných údajů o inflaci a stáhly trhy dolů.
img

Cena ropy se příliš nezměnila, obchodníci sledují situaci mezi USA a Íránem

11.02.2022 Ceny ropy ve čtvrtek poklesly poté, co v předchozí seanci vzrostlo v důsledku neočekávaného poklesu zásob ropy v USA. Obchodníci očekávají výsledek americko-íránských jaderných jednání, která by mohla rychle navýšit dávky ropy na světové trhy.
C:\fakepath\investovani-10122021.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2021

13.12.2021 Rok 2021 se blíží ke svému konci, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v tomto roce.
C:\fakepath\brent-08102021-22-zm.gif

Komodity: Cena americké ropy WTI poprvé od roku 2014 překročila 80 dolarů za barel

08.10.2021 Ceny ropy dnes výrazně rostou kvůli napětí na trzích s energií. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) tak poprvé od listopadu 2014 překročila hranici 80 dolarů za barel. Ke zdražování ropy přispívá prudký růst cen zemního plynu v Evropě a nedostatek elektřiny v Číně, napsala agentura Reuters.
img

Rozbřesk: ČNB zvýší sazby o 50 bps a vyšle jestřábí komentář

30.09.2021 Poslední inflační čísla vedla k výraznějšímu posunu v náladě uvnitř bankovní rady ČNB a ta pravděpodobně zrychlí tempo zvyšování úrokových sazeb. Na dnešním zasedání očekáváme růst sazeb o 50 bps a do konce roku celkově nárůst sazeb o 100 bps na 1,75 %. Centrální banka by v utahování měnové politiky měla pokračovat i v roce 2022. Po dosažení 2 % si však pravděpodobně vybere na nějaký čas taktickou pauzu, aby zhodnotila dopady růstu sazeb na ekonomiku.
img

Týdenní zásoby ropy překvapivě vzrostly

30.09.2021 V USA byly včera zveřejněny pravidelné týdenní zásoby ropy. Zásoby tohoto černého zlata v minulém týdnu překvapivě vzrostly o 4,578 mil. barelů, zatímco analytici v průměru očekávali jejich pokles o 2,15 mil. barelů. Cena americké ropy WTI tak poklesla o 0,6 % na 74,85 USD/barel.
img

Po zprávě, že zásoby ropy v USA klesly její cena roste

24.09.2021 Po zprávě, která informovala svět že v USA klesly zásoby ropy po dvou hurikánech více než se očekávalo, její cena stále stoupá. Ropa Brent kolem 17:05 SELČ ukazovala nárůst o 1,65 procenta na 75,59 dolarů za barel. Cena americké ropy West Texas Intermediate vzrostla o 1,6 procenta na 71,64 dolarů za barel. K nárůstu ceny přispěl i fakt, že někteří z členů Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) jen obtížně dodávají na trh tolik ropy, jak se zavázaly.
img

Rozbřesk: Mzdy a HDP napoví, co stojí za zaostáváním Česka

30.08.2021 Tímto týdnem vstupují na scénu ostře sledované statistiky jak z Evropy, tak ze Spojených států. Čekají nás čísla, která mají potenciál ovlivnit zářijové zasedání Fedu i ECB a mohou na trhy po nějaké době opět přinést vyšší volatilitu. A pozadu nezůstane ani Česko.
C:\fakepath\BRENTH1.png

Komodity: Ceny ropy rostou, trhy čekají oživení poptávky ve druhé polovině roku

15.06.2021 Ceny ropy dnes pokračují v růstu na nové nejvyšší hodnoty za více než dva roky. Pomáhá jim očekávání, že poptávka po ropě ve druhé polovině letošního roku výrazně oživí.
C:\fakepath\BRENTH1.png

Komodity: Ceny ropy se dnes vydaly oběma směry, vliv má dolar a zpráva o zásobách

08.04.2021 Ceny ropy se dnes vydaly oběma směry. Zatímco cena ropy Brent roste, cena americké ropy klesá. Na jedné straně ropě k růstu pomáhá slabý dolar a růst akciových trhů, dolů však cenu tlačí zpráva o růstu zásob benzinu v USA a slabá poptávka ve srovnání s úrovní před pandemií.
C:\fakepath\ropa-zpravy.jpg

Reuters: Ceny ropy letos zažily rekordní propad, obavy trvají

29.12.2020 Letošní rok byl pro ceny ropy jako doposud žádný jiný. Na konci roku se ceny pohybují kolem 51 USD (1100 Kč) za barel, tedy téměř na průměru z let 2015 až 2017, letošní rok však pro ně byl rokem velké nestability. V dubnu se kvůli pandemii nemoci covid-19 a cenové válce mezi ropnými giganty Saúdskou Arábií a Ruskem cena americké ropy propadla do negativního teritoria a cena ropy Brent pod 20 dolarů za barel. Zbytek roku pak strávila oživováním z tohoto propadu, protože pandemie prakticky zničila poptávku po pohonných hmotách po celém světě, píše agentura Reuters.
img

Ranní komentář: Energetický sektor díky ropě znovu ztrácí, Trump oznámil pozitivní test na COVID-19

02.10.2020 Včerejší seance na finančních trzích probíhala bez výraznější volatiltiy a v lehce pozitivním duchu. Americké indexy rostly, přičemž solidní zisky si připisoval hlavně technologický Nasdaq. Pod tlakem byl naopak energetický sektor, který doplácí na probíhající korekci na ropě. Ta včera znovu ztrácela, když se cena americké ropy typu WTI dostala až pod hranici 38 dolarů za barel.
img

Britská ropná společnost BP chce propustit 10.000 zaměstnanců

08.06.2020 Britská ropná společnost BP chce propustit zhruba 10.000 zaměstnanců, což odpovídá asi 15 procentům celkové pracovní síly. Firma dnes uvedla, že pandemie nemoci covid-19 prudce snížila ceny ropy i poptávku po této surovině. Generální ředitel Bernard Looney také plánuje, že zaměření podniku posune od těžby ropy a zemního plynu více k obnovitelným zdrojům energie, informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\ropa.jpg

Trump slíbil kvůli levné ropě finanční pomoc ropným firmám

21.04.2020 Americká vláda chce pomoci ropným firmám, aby zabránila ztrátě pracovních míst v odvětví. Prezident Donald Trump dnes prohlásil, že požádal vládu o vypracování plánu finanční pomoci pro ropné společnosti. Ceny ropy prudce klesají a cena americké ropy se propadla pod nulu, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\I.USDXH1.png

Forex: Americký dolar dnes posiluje, investoři se vyhýbají rizikům

21.04.2020 Americký dolar dnes na forexovém trhu posiluje vůči koši měn. Investoři dávají přednost bezpečí nejlikvidnější měny na světě kvůli propadu cen ropy, který snížil zájem o rizikovější investice. Výrazně ztrácejí hlavně měny zemí těžících ropu.
C:\fakepath\ropa2.jpg

Cena americké ropy je po masivním propadu zpět v kladném pásmu

21.04.2020 Cena americké lehké ropy West Texas Intermediate (WTI) se dnes vrátila do kladného pásma. V pondělí prudce klesla a poprvé za dobu trvání těchto obchodů se dostala do minusu. Jde ale o květnový kontrakt, jehož platnost končí dnes a který tudíž nemá velkou vypovídací hodnotu. Ropa WTI k dodání v červnu se prodává asi za 21 dolarů, kontrakty na pozdější dodání suroviny jsou ještě dražší.
img

Ranní zpráva z FOREX trhu: Deflace tuzemských cen průmyslových výrobců je na spadnutí

21.04.2020 Meziroční dynamika cen průmyslových výrobců spadla v březnu zřejmě na hranu deflace, za duben již ceny vykáží pokles. Bude to jeden ze střípků do mozaiky dalšího uvolnění měnové politiky v tuzemsku. Maďarská centrální banka dnes oznámí detaily svého programu kvantitativního uvolňování. Polský březnový průmysl zaznamená významný meziroční pokles kvůli koronaviru. Tradičně se jedná o předstihový ukazatel tuzemské průmyslové produkce. Tentokráte se ale obáváme mnohem horšího českého čísla. Opatření ve srovnání s Polskem začala dříve a byla razantnější. Z Německa bychom se naopak mohli dočkat první vlaštovky v podobě ZEW indexu očekávání finančních analytiků. Vše se dnes bude odehrávat se světle kolapsu trhu s ropou.
C:\fakepath\ropa.JPG

Cena americké ropy WTI spadla pod devět USD na rekordní minimum

20.04.2020 Ropa dnes na světových trzích výrazně zlevňuje, vliv na pokles její ceny mají negativní dopady koronavirové krize na poptávku a částečně také obavy z nedostatku kapacit pro skladování suroviny ve Spojených státech. Cena americké lehké ropy West Texas Intermediate (WTI) s dodáním v květnu od rána odepsala více než 50 procent a sestoupila na rekordní minimum.
img

Forex: Úvod týdne ve znamení rizikové averze

20.04.2020 Úvod týdne byl na světových trzích ve znamení nárůstu rizikové averze a kolapsu cen černého zlata. Cena americké ropy WTI spadla během dne o téměř 40 % a přiblížila se hladině 11 dolarů za barel. Takto nízko byla naposledy v roce 1998. Trh doplácí na slábnoucí poptávku a rychle rostoucí zásoby vytěžené ropy, kterých se producenti snaží zbavit v podstatě za každou cenu. Zejména energetický sektor se pak podepisuje na ztrátách akciových trhů, na devizových trzích ze situace obecně profituje americký dolar. Euru příliš neprospěl vývoj cen německých průmyslových výrobců za březen. Data potvrdila prohlubování deflačních tendencí v tomto primární okruhu.
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

Cena americké ropy WTI spadla na nejnižší úroveň za 21 let

20.04.2020 Ropa dnes na světových trzích výrazně zlevňuje, vliv na pokles její ceny mají negativní dopady koronavirové krize na poptávku a částečně také obavy z nedostatku kapacit pro skladování suroviny ve Spojených státech. Cena americké lehké ropy West Texas Intermediate (WTI) s dodáním v květnu od rána odepsala více než třetinu hodnoty a sestoupila nejníže od roku 1999.
img

Investiční soutěž zná výherce 100 000 Kč, rozhovor s vítězem

16.12.2014 Vánoční investiční soutěž společnosti Bossa zná svého výherce a nového majitele 100 000 Kč, stejně jako i výherce dalších lukrativních cen. Investoři dosáhli skvělých výsledků, když využili aktuální dění na finančních trzích. Prokázali, že vsadit se dá nejen na růst, ale i pokles ceny finančních aktiv. Soutěžící se chopili šance a prodávali ropu, případně měny na ni navázané jako ruský rubl, norskou korunu nebo kanadský dolar.
Související klíčová slova: Odhad poptávky po ropě dle OPEC | Etheru | Průmyslový index Dow Jones | Zveřejněné údaje | Kryptoměnové transakce | Války | Vývoj | Rizikový faktor | Panevropský index | Americká automobilka | EUR | Megan Hornemanová | Nedostatek čipů | Oznámení výsledků | Makléřské společnosti | Stephen Innes | Realitní firmy | Automobilový sektor | Výkyvy | Itálie | Stoxx | Cena emisních povolenek v EU | PEPP | Texas | Tencent Holdings | Očekávání | Evropské centrální banky | Cena severomořské ropy | Index německých akcií | CMC Markets | Volatilní | Hodnota trhu s kryptoměnami | Brand Finance | EUR/JPY | Coca-Cola | Ruské invaze na Ukrajinu | Ropné zásoby ve Spojených státech | Trh práce | Evropská komise | Ředitel investic | Plynovod Nord Stream 2 | Skupina G7 | Investice | U.S. Bank Wealth Management | DXY | Německý automobilový koncern | Potenciál | Nejdůležitější ekonomické události | Škoda Auto | Hlavní index německých akcií DAX | Výkonný ředitel | Invaze na Ukrajinu | Obchodovat s ETF | Prognózy | Britská libra | Akcie společnosti Alibaba | Šéf Fedu Powell | Špatná nálada | Zajímavé zisky | Intervence | NYSE | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Broadcom | Akcie společnosti AMC Entertainment | LSEG | Rekord | Vstupní náklady | Koruna dnes | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Bidenova administrativa | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Reálné příjmy domácností | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Restriktivní politika | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Nástup elektromobility | Goldman Sachs | Cena kryptoměny ethereum | Švédská koruna | Strach | Cena bitcoinu | Inkaso deviz | Akcie společnosti | Softwarová společnost | Rotterdam | Lagardeová | Nejvyšší soud | Průměrné mzdy | Brent | Cenné papíry | Výnos | Volvo Cars | Měnový pár USD/JPY | RBS | Plány obnovy | Trh s dluhopisy | AOL | Delta | Russell 2000 | Schválení ETF | Silný výhled | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Rizika | Slabá poptávka | Růst sazeb | Cena emisních povolenek | Index DOW | Překvapivý růst | Ekonomické údaje | Údaje Refinitiv Eikon | Fitch | Kapacita elektráren | Zasedání centrálních bank | Dluhopisy | Kontrakty | Analytický tým FXstreet.cz | Automobilka Ford Motor | Společnost Didi | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Labouristé | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | JPY | Politico | Spotřebitelské inflace | Americká investiční banka | Růst cen zemního plynu | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Analytik trhů | Ukazatel | Suezský průplav | Geely | Title Transfer Facility | Úřad pro hospodářskou soutěž | Americká ropa | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Analytika | Obavy z inflace | Whiting Petroleum | Obchodníci | Rozhodování | Prognóza | FTSE 100 | Vzácné kovy | Evropský výrobce letecké techniky | Sociální sítě | Přebytek ropy | Nejznámější kryptoměna | Ropa WTI | Micron | Objem obchodů s akciemi | Americká softwarová společnost | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Růst akciových trhů | ZEW index | Výhled poptávky | CSI300 | FedWatch | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Cenové tlaky | Ceny elektřiny | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Kontrakty na ropu | Obchodní aktivita | Cestování | USD | Otřesy na finančních trzích | Banka Goldman Sachs | Čínské technologické firmy | Total | Nové mutace | Americká ropa WTI | Plány | Na burze | Zvyšování těžby | Komise pro cenné papíry (SEC) | Maďarsko | TJX Companies | Tesla Elon Musk | Index ISM ve službách | Trh s ropou | Klimatické změny | DJI | Spekulovat | Nord Stream 2 | Měnový fond | Hertz | Stephen Massocca | NATO | Xiaomi | Středoevropské měny | Panevropský index STOXX 600 | Zvyšování sazeb Fedu | Ropa roste | Výsledky společnosti | Čtvrtletní výsledky | Instagram | Akcie Ulta Beauty | Dovoz | Unie | Reálný účet | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Automobilka Tesla | Zprávy o trhu | Klesající reálné příjmy domácností | Nikkei | Čtvrtletní zisk | Zajišťovny | Akcie Micron Technology | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Tržní hodnota americké společnosti | Elon Musk | Světový obchod | Aktivity v USA | Maďarský forint | Softwarový gigant | EUR/CZK | Zkušenost s obchodováním | Banka JPMorgan | Americké technologické společnosti | Jestřábí postoj | Makrodata | Kontrakt na WTI | Francouzská automobilka | iPhone | Obchody | Investoři | Index asijsko-pacifických akcií | Christine Lagardeová | Západní sankce | Globální ekonomiky | Jeff Bezos | Inflační čísla | Lepší výsledky | Britský premiér | Zisk | CAC 40 | Prezident | Atraktivita zlata | Futures na S&P 500 | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Česká koruna | Japonská automobilka | Ropné společnosti | Hlavní index francouzských akcií | Bank of England | Automobilka Toyota | Centrální banky | Zveřejnění zprávy | Nové vakcíny | Ministerstvo obchodu | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Poptávka po ropě v Číně | TC Energy | Pesimismus | BP | Finanční pomoc | Investiční | Nízké úrokové sazby | Vývoj měnového páru | Sestupný trend | Akcie společnosti Tesla | Moderna | IEA | Analýzy | TTF | HDP Británie | Reakce trhů | ExxonMobil | Obchodní příležitost | Německý DAX | Hlavní události | Patria | Bydlení | Uber | Vonovia | Události roku | Dodávky na trh | P/E | Zpráva | Agentura Reuters | Prémie | GlobalFoundries | Tencent | Prodej | Tržní kapitalizace | Huawei | Trump dnes | Akcionáři | Státní pomoc | Kontejnerová loď | S&P | Zasedání Fedu | Automobilka | Skupina OPEC+ | Coty | Equal weight | Obchodování | Legislativa | GBP | Společnost Berkshire Hathaway | Rekordní hodnoty | Management | David Card | Meta | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Oznámení | Carnival | ZEW | Zprávy | Ropovod | TSMC | Nejznámější kryptoměny | Akciové burzy | Eurostat | Index STOXX Europe | Index Stoxx 600 | Evropské akcie | Guido Imbens | Oanda | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Britský statistický úřad | Cena povolenek | Turecká lira | Ceny ropy | Investiční banka | Silné cenové tlaky | Berkshire Hathaway | Výrobce léků | Japonské ministerstvo financí | Covid | Airbus | Regulační úřad | Otevřené obchody | Vojenský konflikt | Vyhlídky | Sazby v USA | Cena ropy brent | Wolt | Očekávání úrokových sazeb | Dnešní data | Míra | Odhad inflace | Firmy | West Texas Intermediate | Slabý dolar | Digitální měny | Investment management | Pokles tržeb | Nástroj | Výsledky | Pokles ceny americké ropy | HUF | Dění na finančních trzích | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Inflace v Česku | Raphael Bostic | Inflační tlaky | Bank of America | TIM | Koruna | Spotové ceny | Rystad Energy | Francie | Předpověď | Komodity | Kurz dolaru | Americký výrobce | OPEC+ | Fiat Chrysler | Propad | Pandemie nemoci COVID-19 | Hodnota černého zlata | SAE | Kryptoměny bitcoin | Objem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Propad poptávky po ropě | Údaje | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Klesající reálné příjmy | Exxon Mobil | Alibaba | Očekávání analytiků | Postavení na trhu | Technologické společnosti | CVC Capital | Hlavní indexy | Automobilky | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Společnost Yahoo | AMC | Bilion | AFP | Dluhové poradce | Graf | Index S&P 500 | Ruské exporty | Reakce trhu | Pozornost | Dolar vůči japonskému jenu | PSTH | Ropa Brent | Americké automobilky | ADBE | Recep Tayyip Erdogan | Lukáš Kovanda | Výkyvy jenu | Přijetí | Distribuce | Jackson Hole | OPEC | Ekonomické události | Ropná společnost | McAfee | Eurodolar | Carrefour | Polský zlotý | Americká centrální banka | Oslabení amerického dolaru | Německé vydavatelství | Zpomalení inflace | Trump | Brands | Reuters analytik | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Urals | Obchodování v Asii | Finanční krize | Odhad poptávky po ropě | Universal Music | Obchodní strategie | Rystad | Ministerstvo energetiky | CVC | Indikace | Problémy se subdodávkami | Stříbro | Bank of Japan | OECD | Investiční společnost | Dnešní fundamenty | LNG | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Americké akcie | Měny zemí těžících ropu | BBC | Nadměrné výkyvy | Czech Fund | Evropské sdružení výrobců automobilů | Divize | Volatilní výkyvy | Ekonomické ukazatele | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Vývoj měnového páru USD/JPY | PSA | Zvýšení úrokových sazeb | Audi | Nejprudší pokles | Akcie provozovatelů výletních lodí | Trh | Snížení těžby | Komise | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Těžba ropy | Výrazný růst | Fed | Rekordní minimum | Rubl | Země EU | Money management | Počet pracovních míst | Akcie americké internetové společnosti | Spotřeba ropy | Debut na trhu Nasdaq | Zveřejnění výsledků | Prezident Emmanuel Macron | Purdue Pharma | Kanada | Ekonomický a strategický výzkum | Yahoo | Oživení české ekonomiky | Chesapeake Energy | Apollo | Dolar vůči jenu | Růst spotřebitelských cen | Obchodní systém | Wells Fargo | Rating | Finanční budoucnost | Prezident Joe Biden | Koronavirová pandemie | Microsoft | Příležitosti | UNWTO | Nejistota | Omezení COVID | CME | Pokles sentimentu | CMA | Kurz dolarů | Exporty | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Rivian | Exxon | Rizikovější aktiva | IATA | Ziskové akcie | Slabý americký dolar | Japonsko | Objem obchodů | FIAT | Invest | Amazon (AMZN) | Gazprom | MicroStrategy | Centrální banka | Pomoc ropným firmám | Zemní plyn | QE | Německo | Krach | Donald Trump | Twitter | Čistý zisk | Jádrová inflace | Spotová cena | Výhled poptávky po ropě | Další růst | Centrum | Společnosti | Americká automobilka Tesla | JPMorgan Chase & Co | Air France | Čtvrtletní výsledky společnosti | Spoluzakladatel | S&P 500 a Nasdaq | Vice | Energetický sektor | Akcie mateřské společnosti | API | Rizikovější investice | Zoom Video | CZK | Reuters | Erste Group | AMC Entertainment | EUR/HUF | Situace na Ukrajině | Kov | Situace | Chevron | Společnost TC Energy | Škoda | Domácnosti | Letecká společnost | Londýnské akciové burzy | PEPSICO | Akciový index Dow Jones | Měny zemí | Rekordní maximum | Zásoby ropy ve Spojených státech | Předseda | Wealth | Finanční pomoc ropným firmám | Analytici | Americký dolar | Italia Trasporto Aereo | Nasdaq a S&P | Provozní zisk | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Splácení dluhu | Kurz eura vůči dolaru | Investování | DPA | Boeing | Ekonomiky | Vitol | Rychlý růst | Wedbush Securities | Negativní dopad | Google | Apple | Libra | Koronavirová krize | GameStop | Růst ceny zlata | Dow Jones Industrial Average | Automobilka Renault | Americké ministerstvo obchodu | Zvýšení cel | FTSE | TSLA | Výnosy bezpečných dluhopisů | Ztráta | Nálada investorů | Fond | ECB | Nový rekord | Ceny komodit | Severomořská ropa | Refinitiv | Nájemné | Cena | Toshiba | Salvador | Chrysler | Gemini | Chuť k riziku | Akcie Alphabet Inc | Air | Akcie dnes | NCLH | Ceny akcií | Americký Úřad pro energetické informace | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Ruský trh | Ceny | Prudký pokles | ČNB | Letecká osobní doprava | Viceprezident | Suez | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Pokles | MGM | Ceny zemního plynu | Růst hlavních ekonomik | Andy Jassy | Společnost Twitter | Globální akciový index MSCI | Apollo Global Management | Americké společnosti | Geopolitická nestabilita | Výprodeje na akciovém trhu | Jan Vejmělek | Rabobank | Banka | Index ISM | Americká ekonomika | NVDA | Odpor | MRNA | Tržby | COVID-19 | Futures kontrakty | Regulátoři | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Blue-chip | Evropská centrální banka | Oživení ekonomické aktivity | Indikátor | Dialog Semiconductor | Globální letecká osobní doprava | Růst ceny | Mutace koronaviru | ISM | Daně | Skupina OPEC | Spotová cena zlata | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Kryptoměna | České HDP | Pokles indexu | Zásoby ropy v USA | Pandemie nemoci | Těžba skupiny OPEC | Workshop | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Moskva | Růst zisků | Zisky | Amazon Jeff Bezos | Partners | FCA | Obchodovat ropu | EUR/RUB | Finance | Společnost DoorDash | Americký index S&P 500 | Cena palladia | Globální nedostatek čipů | ACEA | Americký ropný a plynárenský průmysl | Miliardy eur | KLM | Jestřábí hlasy | Toyota | Delta Air Lines | Cena zlata | Světové obchodní organizace | HSBC | Organizace zemí vyvážejících ropu | Rizikové averze | Hongkongský index Hang Seng | Růst cen | Saxo | Měnová politika | Dovoz oceli | Poptávka | Metaverzum | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Čína | Omezení dodávek | Prodávající | Invaze | Americká lehká ropa | Růst HDP | Výrobce sportovního oblečení | Globální poptávka | Inflační očekávání | DAX | Americké akciové trhy | Bernard Looney | Line | Cena kryptoměny | Globální trhy | Capital | ECB Christine Lagardeová | Investor | Malé podniky | Obchodovat | Softwarová společnost Microsoft | Pokles zásob | Medvědi | Nové rekordy | Technologický Nasdaq | Cena severomořské ropy Brent | Axel Springer | Akciová rally | Tony Sycamore | WTI | Bod | Tweet | Spready | Obchodování s měnami | Video | Únorová inflace | HDP | Klouzavý průměr | ROCE | Micron Technology | Turistický ruch | Veolia | Nord Stream | Problémy | Americký miliardář | Reebok | OCI | Payrolls | Bankéři | Sázet | Technology | Cena ropy | Obavy trhu | Firma | Inflace | Marže | Vysoké zisky | SpaceX | Analýza | Statistiky z trhu práce | Státy EU | Jack Dorsey | Devizový trh | Index bank | Zprostředkovatelé | Alphabet | Zkušenosti | Ropa | Nepokoje na Blízkém východě | Index PMI | Emmanuel Macron | Ether | Zasedání měnového výboru | Signály | Omikron | Lira | TJX | LME | JPM | Akcie Alphabet | Statistiky | Erste | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Nedostatek elektřiny v Číně | FX | Global Markets | Americká Komise pro cenné papíry | Ovlivňování | Světové finanční trhy | Facebook | Deutsche Bank | RUB | Kurz | HSI | Restrikce | Cetera Investment Management | Merck | Optimismus | Coinbase Global | Hliník | Obchodování ropy | About You | Premiér Rishi Sunak | Euro | Francouzský CAC 40 | JP Morgan | Dolar | Debata | Nálada na globálních trzích | Měď | Loď Ever Given | Konglomerát | Obchod | Federální rezervní banky | Akcie na Wall Street | Investiční ředitel společnosti | Zpomalení růstu | Didi Global | Výrobce čipů Intel | Dodávky ropy | Zahraniční kapitál | Citigroup | Ekonomové | Japonský Nikkei | Sony | Index VIX | Výnosy státních dluhopisů | Banka JP Morgan | Hospodářství | Mediální skupina | EU | Zoom Video Communications | Ministerstvo financí | Ranní komentář | Intermediate | Globální akciový index | Spojené státy | Cenové stability | Zasedání ECB | Credit Suisse | Tesla | Převis | Expert | Koronavirové krize | Vývoz | Komerční banka | Světové finanční krize | Úřad pro energetické informace | Samsung | Recese | Index strachu | Německé aerolinky | Miliardy | Renault | Růst akcií | Německý ZEW index | Capital Partners | Erdogan | Vývoj pandemie | CZK/EUR | Index Dow Jones | Pandemie | Index francouzských akcií | Denní graf | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | VIX na trhu s ropou | Dceřiná firma | Ministři | Prudký propad | Ekonomické teorie | Kurz eura | Desetileté dluhopisy | Členské státy | EASA | Goodyear | Kurz eurodolaru | Lufthansa | Americké indexy | Washington | Ceny potravin | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Úspěchy | Prezident Donald Trump | Technologický sektor | OSN | Soud | Komunita | Kanadský dolar | Uhlí | Společnost Microsoft | Konflikt na Ukrajině | Tomáš Raputa | Investiční stratég | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Ministr financí | Rostoucí ceny | Trend | Adidas | Pokles sazeb | Dow Jones Industrial | Automobil | Růst eurozóny | Oslabení | Míra inflace | Verizon | Platforma | Zdražování ropy | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | MMF | Michala Moravcová | Biotechnologické společnosti | Fiat Chrysler (FCA) | Vonovia a Deutsche Wohnen | Oblasti umělé inteligence | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Oživení poptávky | Severomořská ropa Brent | Odkup akcií | Zpřísnění měnové politiky | Mezinárodní měnový fond | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Lehká ropa WTI | Nebraska | Tempo růstu | Aerolinky | Joshua Angrist | Biliony | Trend is your friend | Bilion dolarů | ETF | Akciové trhy | Červnový kontrakt | Omezení těžby | Varování | Rally | Macron | Japonský index | Pokles inflace | Aktiva | Klid | Širší index | Discovery | Indexy na Wall Street | Index německých akcií DAX | Ceny ropy dnes | Ropný a plynárenský průmysl | Indikátory | Pokles cen | Využití umělé inteligence | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | Vývoj měnového páru USD/CAD | Hodnota trhu kryptoměn | Nejslabší růst | Inovace | Plynovod Nord Stream | NZD/USD | Náskok před konkurencí | Ministryně financí | Bezpečnost | Společnost BP | Trhy dnes | | Členské země | Pandemická situace | Stratég | Majetek | ISM ve službách | Řetězce | Události ve světové ekonomice | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Růst úrokových sazeb | Cushing | Největší pokles | Politika | Údaje Refinitiv | Nálada na trhu | Letecké společnosti | Kapitalizace | Ceny průmyslových výrobců | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Alternativní taxislužby | Deutsche Telekom | Nike | Forint | Americké akcie dnes | Rekordní propad | Indexy S&P | Společnost Amazon | Nálada | Napětí na trzích | Indie | Letectví | Nákupy | Technologické akcie | Měnové politiky | Přísná měnová politika | Koncern Volkswagen | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Čínský výrobce | Ekonomika | Kartel při obchodování | Výnosová křivka | Internetová firma | Elektřina | WTO | Vivendi | Akcie Coinbase | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Ceny zlata | Výhled | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Automobilový koncern | Konzultační společnosti | Ethereum | Hry | Akcie Micron | Dnes na forexovém trhu | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Propouštění | Index Hang Seng | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Couche-Tard | Burze | Expanze | Giphy | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Fúze | Bílý dům | ČEZ | AAPL | Poptávky po ropě | USD za barel | Nikkei 225 | Obavy investorů | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Čistá ztráta | Světové akciové trhy | Analytik finančních trhů | Krize | Kartel při obchodování s měnami | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Americká internetová společnost | Bossa FX | Situace na trzích | Zlotý | Zpětný odkup akcií | Míra inflace v eurozóně | Index strachu VIX | Meziroční míra inflace v eurozóně | Akcie Moderny | Konzervativní strana | Trhy | Měnové stimuly | Dolarový index | Vývoj ceny ropy | Sazby | Dialog | Ředitelka | Generální ředitel | Devizové rezervy | Japonský ministr financí | Cíle | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Výrobci čipů | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Likvidita | Mathias Cormann | Žádosti o podporu | Výpis z účtu | Rozhovor | Porsche | Internetová společnost | Transakce | Nejvýraznější propad | Březnová data | Slabší dolar | Technologický index | Měny | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Energie | Důležité zprávy | Zpravodajství | Jamie Dimon | Ekonomika EU | USDX | Fed dnes | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Pracovní síly | Zásoby benzinu | Uvolnění měnové politiky | Jukos | MSCI | Nákupy centrálních bank | Britská ropná společnost | Výnosy | Miliardy dolarů | Setkání v Jackson Hole | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | JPMorgan | Index polovodičů | Reakce investorů | Globální poptávka po ropě | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Akcie švédské automobilky | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Patria.cz | Authentic Brands Group | Emise | EIA | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Rusko | Ceny výrobců | Poradce | Tržby společnosti | Obchodní den | Zkušenost | Signál | Výrazný zisk | Írán | Zdražování | CMC | Investiční ředitelka | ADP | Square | Biliony dolarů | Termínový kontrakt | Ropy | Nové žádosti o podporu | Dow Jonesův akciový index | Člen bankovní rady | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Výdaje | Evropská komise (EK) | Výrobce aut | Společnost | Likvidní | Jaderná elektrárna | Sázky | Forbes | Ceny americké ropy | BW Research Partnership | BMW | Rozšíření | Výhled růstu globální ekonomiky | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Tisková konference | Eura | Ztráty | Americké výsledky z pracovního trhu | Pershing Square Tontine Holdings | Organizace | Britský FTSE | Ryanair | UNCTAD | VIX | TGT | Růst | Akcie společnosti Alphabet | Index Dow Jones Industrial | Polská centrální banka | Akcie ČEZ | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Událostí ve světové ekonomice | Odhad letošního růstu | Propad ceny | Volvo | Propad poptávky | Administrativa | Nejprudší pokles v historii | Výnosy amerických státních dluhopisů | Propad cen ropy | BOSSA | Plynárenský průmysl | Index | Komoditní | Cenový index | Centrální bankéři | Společnost AT&T | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | ČTK | Index STOXX Europe 600 | Sanofi | Investiční soutěže | Ryan Detrick | Netflix | OPEC Monthly Report | Target | Nové údaje | Produkce ropy | Obnovení rovnováhy na trhu | Levná ropa | Rezistence | Banka Morgan Stanley | CAD | Kryptoměna Bitcoin | Spotřebitelské ceny | Propad ceny ropy | Daimler | Statistiky z pracovního trhu | Obchodovat s akciemi | Index spotřebitelských cen | Deutsche Wohnen | Zájem o ropu | Americký dolar dnes | Objem nouzových rezerv | Instrumenty | Parag Agrawal | Květnový kontrakt na WTI | Tržní hodnota | Vývoj dolarového indexu | Vývoz LNG | EURUSD | ČSOB | NFP | Výrobce pneumatik | Investovat | Nasdaq Composite | Norsko | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Zasedání FOMC | Sektor polovodičů | Munich | Obchodní napětí | Rozdělení akcií | Munich Re | Španělsko | Saxo Capital Markets | Americký prezident | PHLX | Ulta Beauty | Americký index | Celkový objem obchodů | Americké centrální banky | Bankrot | Riziko | Bill Northey | Bloomberg | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Pandemie COVID | Covid Zero | UBS | Analog Devices | Květnový kontrakt | Spalování ropy | Hlavní ekonom | Společnost Verizon | AVGO | Americká společnost | Snižování sazeb | Jane Foleyová | Konec roku | Nezájem investorů | Obchodní války | Pandemie koronaviru | Finanční výkazy | Bitcoin | On Holding | Povinné očkování | Americké měny | Německý výrobce | Přehled | Skupina Vivendi | Plyn | Výnosové křivky | Hospodaření | Futures | Inflace v eurozóně | EK | Title Transfer Facility (TTF) | GME | Dopady koronavirové krize | Pokles ceny | Nemovitosti | Farmaceutické firmy | Prodej akcií | FXstreet.cz | Index Nikkei | Dění na Ukrajině | Velkoobchodní ceny elektřiny | Akciový index | Výroba automobilů | S&P 500 | Callon Petroleum | Index Nasdaq Composite | Čínská společnost | Prosincová inflace | JDE | Oživení poptávky po ropě | Růst cen v EU | Globální ropný trh | Zlepšení | MT4 | Pohyby na finančních trzích | Nasdaq a S&P 500 | Očekávání trhu | Zvýšení cel na dovoz | Nejnovější údaje | Vývoj ceny | Nadbytek ropy | Nvidia | Guvernér | Výsledky Nvidie | ULTA | ČR | Ropný průmysl | Norwegian Cruise Line | CME Group | Průmyslové kovy | U.S. Bank | Elektromobily | Kontejnerová loď Ever Given | AxiCorp | Snižování úrokových sazeb | Týdenní nárůst | Nízká likvidita | Capital Markets | Ropná firma | Amazon | Růst ceny ropy | Eurozóna | Aerolinky Lufthansa | Ropné firmy | IG | Výzkumné firmy | Pepco | FXstreet | Americké trhy | Ruská centrální banka | Underweight | Meta Platforms | Hang Seng | Doporučení | Termínové kontrakty | Koss | Cyklické sektory | Soud EU | Statistický úřad | Francouzský prezident | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Podnikání | Podnik | Capital.com | Dluhopisový trh | Index Nikkei 225 | Donald Trump dnes | Ceny kovů | Co bude | Nárůst sazeb | Zveřejnění zpráv | Opatření | Poptávková strana | Pozice | Wealth Management | Snížení úrokových sazeb v USA | Maďarská centrální banka | Šíření nového koronaviru | Barclays | Demo účet | Ocenění | Antimonopolní úřad | Růst cen zemního plynu v Evropě | Carson Group | Fundamenty | Akcie společnosti AMC | SEC | Vydání zprávy | Světové trhy | Evropské indexy | Analytik | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prudký růst cen | Schwab | Redukce | Wall Street | Ford Motor | Third Bridge | Denbury Resources | Ondřej Hartman | Universal Music Group | Dow Jones | Home Depot | Britská společnost | USD/CAD | Investiční nástroj | West Texas Intermediate (WTI) | Investiční soutěž | Úrokové sazby | Biden | Růst poptávky po ropě | Budoucnost | Banky | Bilance | Stav americké ekonomiky | Peter McNally | 737 MAX | Poptávka po ropě | JPMorgan Chase | Japonský konglomerát | Tým FXstreet.cz | Ceny mědi | Prohlášení | Čínské firmy | Španělské statistiky z pracovního trhu | Výrobce elektromobilů | SPX | Měnový pár | Odvětví | Výkyvy cen | Příjmy domácností | Air France-KLM | Meziroční inflace | G7 | Joe Biden | Trend je tvůj přítel | CVC Capital Partners | Prezident Federální rezervní banky | Výzkumná společnost | Didi | Kontrakt | Vývoj ceny ropy Brent | Ekonom | USA | WhatsApp | Japonský index Nikkei | Vyšší výnosy | Topné oleje | Zlato | Asijské akciové trhy | GOOGL | Refinitiv Eikon | Analog Devices | Nasdaq | Akcie společnosti GameStop | PMI ve službách | Mediální podnik | Volkswagen | ITA | Holding | Ministerstvo práce | Primární veřejné nabídky akcií | Geopolitické napětí | Cenový vývoj | Boeing 737 Max | Vyšší inflace | Michael McCarthy | Verizon Communications | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | DoorDash | Vydavatelství Axel Springer | AMZN | Pozitivní výhled | Investment | Zásobníky | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Kyle Rodda | USD/JPY | Astrazeneca | Potaš | Kryptoměny | Ekonomické aktivity | Ever Given | Výrobce elektromobilů Tesla | Americký HDP | Další pokles | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | Úspěch | Stimuly | CNBC | Jerome Powell | Volby | Ukazatele | Li Auto | Miliardář | Disney | Vojtěch Benda | Británie | Cena zemního plynu | Americká vláda | Wedbush | NZD | Koncern | Znovuotevření Číny | Čistý dluh | Norská koruna | Belgie | Ztráty eura | Podniky | Překážky | Analytický tým | Inflace v USA | Zahraniční forex | Očkování
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Cena akciového indexu Hang Seng
Cena akciového indexu S&P 500
Cena akciového Nasdaq
Cena akciového Nasdaq 100
Cena akcí společnosti Netflix
Cena aktiva
Cena Algoranda
Cena American oil future
Cena amerického dluhopisu
Cena amerického dolaru

Následující klíčová slova

Cena americké ropy WTI
Cena anglické libry
Cena Applu
Cena Aptosu
Cena a Skew opce
Cena Avalanche
Cena barelu ropy
Cena bavlny
Cena benzínu
Cena benzinu v USA
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít