Pondělí 05. prosinec 2022 02:32
reklama
Coinfy
reklama
Dukascopy forex
reklama
Trading Room webináře Purple
reklama
Trading Room webináře Purple

Klíčová slova - MAM

C:\fakepath\banking_and_capital_market-1030x685.jpg

Technická analýza měnových párů AUD/USD, USD/JPY a USD/CAD

04.12.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru AUD/USD se nachází na rozhodující S/R úrovni. Korekce rostoucího trendu měnového páru USD/JPY je nedaleko cílového supportu a cena USD/CAD je v technickém sevření.
img

Raiffeisenbank je podle Financial Times nejlepší bankou v České republice

02.12.2022 Prestižní odborný časopis The Banker vydavatelství Financial Times ocenil Raiffeisenbank jako nejlepší banku v České republice. Ocenění pro nejlepší banku ve své zemi získaly i dceřiné banky Raiffeisen Bank International v Kosovu, Rumunsku a Rakousku.
img

MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FOTBALE: EXISTUJÍ PARALELY MEZI FTSE A ANGLICKÝM FOTBALEM? A CO SE MOHOU INVESTOŘI NAUČIT OD FOTBALOVÉHO MISTRA?

22.11.2022 Hlavní body: • Skutečný stav fotbalu v Anglii se patrně nehodnotí dle síly národního týmu, ale kvality anglické Premier League. Její rozmanitost je zdrojem trvalé síly. Totéž lze říci i o akciovém indexu FTSE All-share. • Od slavné „otočky“ Johana Cruyffa uplynulo už několik desetiletí. Byla to taková ukázka fotbalového mistrovství, že podle legendy soupeř Cruyffa na hřišti stále hledá. Ve finančních kruzích je „otočkou“, kterou investoři vyhlíží, potenciální pivot amerického Federálního rezervního systému (Fed). • Jaké scénáře se mohou odehrát na turnaji? Jak daleko se Anglie dostane tentokrát? Budou Nizozemci hledat inspiraci u dávných hrdinů, jako byl Cruyff? A co Brazílie? Mohou Francouzi dosáhnout dalšího finále? A přišel konečně čas Lionela Messiho?
C:\fakepath\ftx2.jpg

FTX chyběl regulační dohled a firemní kontrola, uvedl její nový šéf

18.11.2022 Zkrachovalé kryptoburze FTX, kterou založil Sam Bankman-Fried, chyběl regulační dohled a firemní kontrola. V podání k americkému soudu to včera uvedl nový šéf firmy John Ray, bývalý likvidátor Enronu. Informovala o tom agentura Reuters. FTX minulý pátek požádala ve Spojených státech o ochranu před věřiteli. Dokument podle agentury Bloomberg vykresluje chaotickou síť vzájemně provázaných a špatně řízených společností a nedostatek kontroly výdajů peněz firmy i klientů.
C:\fakepath\1668680345-praktick_oknko-17112022.jpg

Praktické okénko – Tržní zákonitosti v praxi

17.11.2022 Dnešní praktické ukázky budou zcela odlišné. Nejprve se podíváme na velmi vydařený obchod a hned vzápětí si ukážeme jednu ze zbytečných chyb. Součástí dnešního článku bude i tržní predikce.
img

Invesco: Po pozitivním inflačním překvapení jsou trhy na rozcestí

16.11.2022 Minulý týden trhy obdržely to, v co dlouho doufaly – nižší než očekávanou inflaci v USA. Co bude následovat? Bude inflace v příštích měsících dále slábnout? Nebo setrvá na vysokých úrovních? První scénář by pravděpodobně znamenal, že pauza ve zvyšování sazeb se blíží, zatímco ten druhý, že Federální rezervní systém (Fed) bude muset zůstat agresivní i nadále.
C:\fakepath\usdjpy-14112022.png

Měnový pár USD/JPY: Analýzy více časových rámců (W1 až H1)

14.11.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár USD/JPY a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Musk pracuje od rána do večera sedm dní v týdnu, ostatním to nedoporučuje

14.11.2022 Miliardář Elon Musk pracuje od rána do večera sedm dní v týdnu. Ostatním toto nasazení nedoporučuje. Řekl to dnes během rozhovoru na podnikatelském fóru B20, které se koná na pozadí summitu velkých světových ekonomik G20 v Indonésii. Na Muskův výstup upozornila agentura Bloomberg.
C:\fakepath\1668086506-usdjpy_m15_analysis.png

Jde to i jinak

10.11.2022 Spousta lidí obchoduje šíleně složité systémy, graf je plný barev a nesmyslů, ale proč?
img

Česká pošta na začátku příštího roku zvýší ceny základních služeb

08.11.2022 Česká pošta chystá na začátku příštího roku další zvýšení cen všech základních služeb. Zdraží mimo jiné i obyčejná nebo doporučená psaní. Ceny by měly stoupnout řádově o jednotky korun. ČTK to řekl mluvčí pošty Matyáš Vitík. Generální ředitel pošty Roman Knap v rozhovoru v dnešních Lidových novinách uvedl, že zdražování je reakcí na rostoucí náklady, zejména drahé energie a pohonné hmoty.
C:\fakepath\euro penize.jpg

FIala: Během tohoto volebního období Česko euro nepřijme

07.11.2022 V nynějším volebním období Sněmovny a tedy i působení nynější pětikoaliční vlády nebude přijetí eura aktuálním tématem a Česko euro přijímat nebude. Novinářům to včera řekl premiér Petr Fiala (ODS). Dodal však, že vláda chce umožnit firmám, aby mohly vést své účetnictví v eurech. Premiér to uvedl v odpovědi na dotaz ohledně sobotního vyjádření předsedkyně koaliční TOP 09 Markéty Pekarové Adamové. Předsedkyně strany na programové konferenci řekla, že vidí pro přijetí eura jako realistický rok 2030.
img

Nejlepší bankou roku 2022 se stala Raiffeisenbank

02.11.2022 Raiffeisenbank zvítězila v soutěži Visa Nejlepší banka 2022, kterou pořádají Hospodářské noviny. Banka ovládla i kategorii Klientsky nejpřívětivější banka, když toto ocenění získala celkem posedmé. Nejvýkonnější a nejlépe fungující bankovní dům byl letos vyhlášen již počtrnácté.
img

Fidelity International: Propad cen nemovitostí v USA může tvrdě zasáhnout spotřebitelský sentiment

01.11.2022 Americký realitní sektor byl v roce 2008 v centru finančního krachu a trh nemovitostí je opět v centru pozornosti, protože nedostupnost bydlení se vrací na vrchol let 2005-2007, což vyvolává špatné vzpomínky.
C:\fakepath\Brazílie.png

Pár dnů před volbami v Brazílii průzkumy stále vede levicový exprezident Lula

27.10.2022 Brazilský levicový exprezident Luiz Inácio Lula da Silva před nedělním rozhodujícím kolem voleb hlavy státu mírně zvýšil vedení v průzkumech. Podle dvou z nich z počátku týdne by porazil současného pravicového prezidenta Jaira Bolsonara o šest procentních bodů, uvedl server televize Euronews. Ten též připomněl, že průzkumy mohl ovlivnit nedělní incident, při němž Bolsonarův příznivec v Riu de Janeiro postřelil dva policisty. Kampaň v Brazílii je už řadu týdnů vyhrocená a provázelo ji několik podobných incidentů a řada dezinformací a bizarních obvinění.
C:\fakepath\Miroslav-Plojhar-24102022.png

FXstreet.cz přináší rozhovor se stratégem finančních trhů České spořitelny

24.10.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší rozsáhlý rozhovor s investičním stratégem České spořitelny Miroslavem Plojharem. Povídali jsme si o tom, jak to funguje v investičním oddělení této největší banky v Česku, nicméně hlavním tématem je aktuální situace na finančních trzích. V rozhovoru se tak dozvíte, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a další trhy v nejbližším období a co na trzích očekávat. Velký prostor v rozhovoru má samozřejmě také česká koruna, která je bedlivě sledovaným trhem v poslední době.
C:\fakepath\chart_3.jpeg

Technická analýza měnových párů EUR/USD, USD/CHF a NZD/USD

23.10.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Price Action na akciových indexech naznačuje formování korekce klesajícího trendu. S tím souvisí možnost oslabování amerického dolaru. Budu se věnovat některým hlavním měnovým párům a protitrendové Price Action z pohledu trendového obchodníka.
img

Fed se neobává zpomalení americké ekonomiky.

18.10.2022 Evropská měna a libra zůstávají vůči dolaru na velmi nízkých cenových úrovních. Ačkoli ve Spojených státech a Evropské unii hrozí recese a inflace je místy vysoká, trh nakupuje ochotněji dolary než eura. Z toho vyvozuji, že americká ekonomika láká investory mnohem víc než evropská. Připomínám, že evropskou ekonomiku neohrožuje jen recese, ale i energetická krize. Evropě se podle odborníků sice podařilo naplnit zásobníky plynu z více než 90 %, na bezbolestné přežití zimy to ale nestačí. Běžní spotřebitelé, podniky i státní úřady budou muset šetřit. Evropané, jejichž ekonomická kultura je mnohem rozvinutější než ekonomická kultura mnoha jiných národů, to nevnímají jako zvláštní problém. Samozřejmě se vždy najdou odpůrci, většina Evropanů ale nevidí na skutečnosti, že budou letos v zimě budou muset šetřit energií, nic špatného. Koneckonců nejde jen o šetření pro dobro země, ale i pro menší účty za elektřinu a vytápění.
C:\fakepath\akcie-13102022-1.jpg

Seriál o klasifikaci akcií – díl 2: První porce masa s názvem GICS

13.10.2022 V minulém díle jsme krátce prošli, k čemu je dobré vědět něco o klasifikaci akcií, v dnešním díle se už podíváme na „informační maso“ - první z dvou systémů klasifikace, a to Global Industry Classification Standard neboli zkráceně GICS. Ten v roce 1999 společně vyvinuli Morgan Stanley Capital International (MSCI) a S&P Dow Jones Indices.
C:\fakepath\xtb-12102022-4.png

Pokud chcete vítězit, musíte do toho dát všechno

12.10.2022 Několikanásobný šampion UFC Conor McGregor je globální sportovní i podnikatelskou ikonou a novou tváří společnosti XTB. Pochází z irského Dublinu, kde se učil instalatérem a věnoval se amatérským zápasům. Na scénu UFC vtrhl v roce 2013 a již v roce 2015 získal titul v pérové váze. Historii MMA ale přepsal o rok později, kdy vybojoval titul i v lehké váze. Stal se tak prvním bojovníkem, kterému se podařilo být šampionem ve dvou různých váhových kategoriích současně, a zařadil se mezi nejúspěšnější sportovce všech dob.
img

Týden na akciových trzích: Slabší konec nedokázal eliminovat silný začátek týdne

07.10.2022 Začátek týdne byl pozitivní a zásadně se tak ovlivnil výsledek za celý týden. V druhé polovině došlo ke korekci. Na samotném konci týdne byla zveřejněna data z amerického trhu práce, která dopadla lépe, a jestřábi zase začali vystrkovat drápky s výhledem na vyšší sazby.
img

Invesco: Pozitivní znamení v pesimistickém prostředí

05.10.2022 Třetí čtvrtletí konečně skončilo a troufám si říct, že většině z nás chybět nebude. Přitom začalo pozitivně, na akciovém trhu pokračovalo oživení započaté v polovině června. Tomuto růstu však v polovině srpna došel dech a následoval brutální výprodej akcií. A neomezoval se pouze na akcie. Dluhopisy i akcie klesaly celosvětově poté, co centrální banky agresivně zpřísňovaly finanční podmínky a investoři zaceňovali vyšší úrokové či diskontní sazby a nižší krátkodobý růst. Níže skončily také komodity – zejména energie, k čemuž přispěl silný dolar a slábnoucí globální poptávka.
C:\fakepath\Obrazek2234.jpg

Technická analýza měnových párů EUR/USD, EUR/GBP a CHF/JPY

02.10.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Společným jmenovatelem všech měnových párů je korekce trendu.
C:\fakepath\vesmir-25092022.png

Existuje dokonalá strategie?

25.09.2022 Každý z nás ji hledá, každý z nás by ji chtěl. Hledáme ji, pátráme po ní, ptáme se, jestli ji někdo má. Dokonalou strategii, která by nám zajistila snadný přísun toho, co chceme, tedy peněz. Bez nervů, bez ztrát. A víte co? Ona opravdu existuje.
img

Technická analýza S&P: Na chytání dna to rozhodně nevypadá

16.09.2022 Naposledy jsem se zde věnoval technické analýze indexu S&P 500 dne 5. srpna, kdy jeho hodnota činila 4150 bodů a po čtyřměsíční pauze právě prorazil 100denní klouzavý průměr (100 SMA). Kolem této úrovně se nacházela výraznější technická rezistence, kde ve skutečnosti došlo ke krátkému zastavení růstu a konsolidaci. Pak však došlo k rozhodnému proražení této hranice, kde jsme anticipovali další pohyb až na 200 SMA kolem 4340 b., což se nakonec s velkou přesností taky potvrdilo. Tato úroveň se však ukázala jako lokální vrchol a s obratem sentimentu jsme se nyní dostali zpět na 3900 b. Co nám tedy říká technická analýza nejsledovanějšího amerického akciového indexu dnes?
img

Ozvěny trhu: Je cenový strop skutečně protiinflační?

15.09.2022 Jedním z faktorů, který v posledním roce přispěl k inflaci, ale opravdu pouze jedním z nich, jsou ceny energií. Vzhledem k jejich váze ve spotřebním koši, a protože se jedná o nezbytný statek, bez nějž se drtivá většina domácností ani firem neobejde, se staly jejich ceny v současné době politickým tématem číslo jedna. V posledních dnech nabrala vládní či celoevropská diskuse nad řešením vysokých cen na obrátkách s cílem zamezit jejich dalšímu výraznému nárůstu. U nás se vláda nakonec rozhodla pro domácnosti ceny energií zastropovat.
C:\fakepath\Forex-Signal-service.jpg

Technická analýza měnových párů NZD/USD, GBP/JPY a AUD/NZD

11.09.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na hlavních měnových párech pro nadcházející období. Oslabování dolaru během minulého týdne ukončilo rotaci kolem supportu na měnovém páru NZD/USD. Na měnovém páru GBP/JPY jsou sladěny trendy na více časových rámcích a na AUD/NZD se formuje specifický pattern.
C:\fakepath\putin.png

Protiruské sankce jsou krátkozraké a nebezpečné pro celý svět, řekl Putin

07.09.2022 Protiruské západní sankce jsou krátkozraké a představují nebezpečí pro celý svět, který se stále více obrací k Asii, prohlásil dnes ruský prezident Vladimir Putin na ekonomickém fóru ve Vladivostoku. Informovala o tom agentura Reuters. Vládu v Kyjevě ruský prezident označil za nelegitimní režim, který se k moci dostal po převratu v roce 2014. Podle ruských agentur také odmítl obvinění, že by Rusko porušovalo mezinárodní právo. Evropská unie a další země uvalily rozsáhlé ekonomické a diplomatické sankce na Rusko a jeho představitele po únorovém ruském vojenském útoku na sousední Ukrajinu.
img

Invesco: Navzdory jestřábí rétorice je stále možný obrat FEDu

06.09.2022 Akcie po celém světě klesají v reakci na jestřábí projev předsedy Federálního rezervního systému (Fed) Jaye Powella. Během necelých deseti minut Powell zasáhl investory po celém světě, kteří se obávají, co to může znamenat pro zářijové zasedání Federálního výboru pro volný trh (FOMC). Domnívám se, že to, co jsme viděli v Jackson Hole, nebylo ani tak předzvěstí toho, co FED udělá příště, jako spíše prvním dějstvím broadwayského představení – všichni aktéři se řídili daným scénářem, ale než spadne opona, může se mnohé změnit.
C:\fakepath\xtb-05092022.png

Investování je pro většinu největším obchodem v životě, tak je zapotřebí k tomu podle toho přistupovat

05.09.2022 Rozhovor na téma investice a trading s Tomášem Vrankou ze společnosti XTB.
C:\fakepath\1662016671-praktick_oknko-01092022.jpg

Praktické okénko – 2x zisk a důležitost neunáhlit se při řízení pozice

01.09.2022 Již jsme si ukázali, že nedodržování obchodní strategie vede k rychlému stop lossu. V tomto článku si připomeneme, že v rámci strategie je potřeba dodržovat i ty nejmenší detaily, aby obchod skončil v zisku.
C:\fakepath\forex-26082022.jpg

Jak vytvořit profi obchodní plán

26.08.2022 U tradingu, stejně jako při jiném řemesle, je klíčové, abyste si na začátku vypracovali základní obchodní plán, který budete v průběhu upravovat a vylepšovat na základě pravidelně získávaných zkušeností z reálných trhů. V tomto příspěvku se budeme zabývat tím, jak vytvořit sofistikovaný obchodní plán.
img

Bitcoin klesl pod 22 000 USD, co to znamená pro poptávku v těchto sektorech

22.08.2022 Likvidace na kryptotrhu se za posledních 24 hodin rychle sčítaly. Data z Coinglass zdůraznila, že ve výše uvedeném období bylo zlikvidováno zhruba 600 milionů dolarů v kryptoměnách a zlikvidováno 168 586 obchodů.
C:\fakepath\10-12-2020-2-41-20-pm-06122021.png

Měnový pár GBP/NZD - Kombinovaná analýza denního grafu

21.08.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\kostel-14082022.png

Šetření není sprosté slovo

14.08.2022 Jsem z generace, která si ze základní školy pamatuje, mimo jiné, i tzv. energetické hlídky. Byla to taková zvláštní funkce, o kterou nikdo nestál, přičemž její náplní bylo dohlížet na úsporu energií.
C:\fakepath\akcie-trading.jpg

Technická analýza měnových párů GBP/USD a EUR/CAD

31.07.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru GBP/USD dorazila během korekce klesajícího trendu k slabšímu Klíčovému levelu. EUR/CAD dokončil cenový pattern Dvojité dno.
C:\fakepath\1658768759-WTI_SPREAD.png

SHORT NA WTI

25.07.2022 Po dnešnom pripomienkovaní na fóre ohľadom obchodovania ropy som sa rozhodol zverejniť môj obchod ktorý som práve teraz otvoril...
C:\fakepath\trader-25072022.jpg

Pohled forex tradera: Nebojte se ztrát!

24.07.2022 Pojďme se krátce podívat na přístup obchodování na burze z pohledu strachu ze ztráty.
C:\fakepath\investovani-13072022.jpg

Bojí se ženy investovat?

13.07.2022 Aktuální situace na akciovém trhu mi poskytla sice nucenou, ale zároveň prospěšnou pauzu od obchodování. Léto mám ráda jako období, kdy má člověk čas číst, studovat a přemýšlet. Jedním z témat, které poslední měsíce kolem mě živě rezonují, je téma „Ženy a investování“. Obecně se všude dočtete, že žen aktivně investuje málo, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Dnešní blog je malým zamyšlením nad tím, proč tomu tak může být.
C:\fakepath\trader-30060222.jpg

Dno všude

28.06.2022 Tento rok je to na trzích opět horská dráha, ale jak jsme minulý rok vyjeli nahoru, tak letos máme velký pád pokud vezmu akciový trh. Bohužel můj kapitál tento trend kopíruje a jak se spekuluje jestli akciové trhy našly své dno, tak můj účet své dno našel.
img

Embargo na ruské zlato: další komáří píchnutí, nebo se už mám začít bát?

27.06.2022 Včera čtyři ze sedmi zemí G7 oznámily svůj záměr uvalit embargo na dovoz zlata z Ruska. Pojďme zjistit, co to znamená pro trh s drahými kovy, a jsou sankce tak hrozné, jak jsou prezentovány?
C:\fakepath\fxstreet-27062022.png

Procházíte některou ze 4 fází ztrát při obchodování?

27.06.2022 Ačkoli je ztráta normální součástí obchodního procesu, je to něco, s čím má mnoho obchodníků - nováčků i profesionálů - potíže.
img

Ethereum je na dně, je tak čas začít nakupovat

22.06.2022 Ethereum (ETH-USD) se nachází na rozcestí. Propadá se tak rychle a tak daleko, že pokud překoná důležitou psychologickou bariéru cenového bodu 1000 dolarů, mohl by ještě klesnout.
C:\fakepath\eurusd-22062022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 22.6.2022

22.06.2022 Akcie ve Spojených státech posílily. Investoři nakupovali akcie růstových a energetických společností. Minulý týden akciový trh propadl kvůli obavám z globálního hospodářského poklesu.
img

Elon Musk navzdory turbulencím na krypto trhu zdvojnásobil podporu pro DOGE

21.06.2022 Elon Musk svou podporu dogecoinu (DOGE) zopakoval v dnešním rozhovoru na Katarském ekonomickém fóru navzdory pokračující slabosti na krypto trhu.
C:\fakepath\obrazek.16062022-1.png

Historie se opakuje, ale nikdy ne stejně

16.06.2022 Dnešní blog je pokračování blogu s názvem „Kam až trhy padnou?“, potěšily mě pozitivní reakce na článek a někteří zmiňovali, že by rádi pokračování. První článek jsem napsala úmyslně hodně obecně a každému, kdo přemýšlí nad tématem cyklů a dlouhodobého výkonu trhu, je jasné, že na reálném trhu rozhodně věci nechodí takto ukázněně. Tak kdo má chuť, pojďme se ponořit o něco více do šířky i do hloubky.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 15. června 2022

15.06.2022 Edward Snowden poskytl na včerejší konferenci Consensus 2022 v texaském Austinu rozhovor. Slavný autor knih a whistleblower se s publikem podělil o své názory na bitcoin, zcash, moneru a budoucnost celého kryptoměnového trhu.
C:\fakepath\trader-08062022-31-zm.jpg

Zeman jmenoval viceguvernérkou ČNB Zamrazilovou a členy rady Fraita a Kubelkovou

08.06.2022 Prezident Miloš Zeman dnes jmenoval viceguvernérkou České národní banky (ČNB) předsedkyni Národní rozpočtové rady Evu Zamrazilovou (61) a novými členy bankovní rady hlavní analytičku Hospodářské komory a poradkyni premiéra Karinu Kubelkovou (38) a ředitele sekce finanční stability ČNB Jana Fraita (56). Premiér Petr Fiala (ODS) pokládá tři nové členy bankovní rady za zkušené odborníky.
C:\fakepath\CNB1.jpg

Zeman jmenoval viceguvernérkou ČNB Zamrazilovou a členy rady Fraita a Kubelkovou

08.06.2022 Prezident Miloš Zeman dnes jmenoval viceguvernérkou České národní banky (ČNB) předsedkyni Národní rozpočtové rady Evu Zamrazilovou (61) a novými členy bankovní rady hlavní analytičku Hospodářské komory a poradkyni premiéra Petra Fialy (ODS) Karinu Kubelkovou (38) a ředitele sekce finanční stability ČNB Jana Fraita (56). V radě nahradí od července stávajícího guvernéra banky Jiřího Rusnoka, viceguvernéra Tomáše Nidetzkého a člena bankovní rady Vojtěcha Bendu.
C:\fakepath\Forex-Signal-service.jpg

Technická analýza měnových párů NZD/USD, AUD/USD a GBP/JPY

05.06.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnových párů NZD/USD a AUD/USD se nachází na významných rezistencích a na GBP/JPY očekávám korekci rostoucího trendu.
C:\\fakepath\\Forex22.jpg

Technická analýza měnových párů EUR/USD, USD/CHF a CAD/CHF

01.06.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Vzhledem k tomu, že nás koncem týdne čeká důležitý fundament, zaměřím se na hlavní měnový pár EUR/USD a USD/CHF. Měnové páry s negativní korelací. Doplňkovým měnovým párem tentokrát je CAD/CHF. Kanadský dolar dnes čeká rozhodnutí o úrokové sazbě. Pohyb by měl být zajištěn.
img

Šanghaj zmírňuje restrikce, lídři EU se setkávají, ropa Brent dosahuje 120 dolarů

30.05.2022 Ropa Brent, která přesáhla hodnotu 120 dolarů za barel, a poté část zisků po skoku o více než 6 % minulý týden snížila, aby dosáhla nejvyšší hodnoty za dva měsíce. Klíčové centrum Šanghaj umožnilo od června všem výrobcům obnovit provoz, úředníci mezitím uvedli, že COVID-19 v Pekingu je pod kontrolou.
img

Pojďme si rozebrat McCormackův dokument „Follow The Money #1“, Pt. 2- Underbelly

26.05.2022 Ve svém jádru pojednává film Petera McCormacka o druhé straně Salvadoru. A postaví se k němu čelem v části svého dokumentu „Follow The Money Pt. 1“, který dnes budeme pitvat. Pomůže bitcoinový zákon Salvádorcům, kteří se nestarají o internet? Dokáže bitcoin vyřešit každý problém, na který narazí? V dostatečně dlouhém časovém rámci může a také bude. Zdá se však, že McCormack spěchá. Jak tato část filmu postupuje, zdá se, že je čím dál tím víc zahlcen.
img

Fidelity International: Podniky počítají náklady na dlouhodobý odchod z Ruska

25.05.2022 Nejnovější průzkum analytiků Fidelity International poukazuje na to, že globální společnosti nebudou v budoucnosti investovat v Rusku, protože nechtějí obnovovat obchod s Putinovým režimem. Některé si ale uvědomují, že ač se to může zdát jednoduché, ďábel je v detailu.
C:\fakepath\twitter-19052022.jpg

Leveraged buyout Twitteru

19.05.2022 Jestli vás stejně jako mě zajímá transakce, na základě které má Elon Musk v plánu koupit Twitter, pak jste určitě narazili na pojem leveraged buyout, zkráceně LBO. O mechanismu LBO jsem věděla spíše základní věci, a tak jsem se pustila do podrobnějšího průzkumu. Překvapilo mě, jak smart forma financování akvizicí to je a jak poměrně nízké riziko může představovat pro toho, kdo nějakou společnost kupuje. V češtině mě napadlo přirovnání, které LBO dle mého názoru dobře vystihuje: za málo peněz, hodně muziky.
img

Týden na akciových trzích: Praha pokulhávala za Evropou, Amerika prohlubuje ztráty

13.05.2022 Mezi nejdůležitější makrodata tohoto týdne se bezpochyby zařadila inflace v USA. Meziročně sice již mírně klesla, avšak méně než se čekalo. Drobný pokles však nic nemění na tom, že americká inflace je stále vysoká a spekuluje se o tom, jestli tamní centrální banka Fed neutáhne šrouby měnové politiky více než se odhaduje. Pro akcie nepříliš radostný výhled.
img

Rozbřesk: ČNB bude asi v květnu opatrnější, než jsme si původně mysleli

02.05.2022 Po sérii posledních komentářů z ČNB měníme náš výhled na další pohyb úrokových sazeb v Česku. Očekáváme mírnější růst úrokových sazeb v květnu, a to o 50bps s tím, že si ČNB ponechá ještě prostor pro jemné doladění měnové politiky v červnu (maximálně +25bps).
img

ČNB bude v květnu opatrnější

02.05.2022 Po sérii posledních komentářů z ČNB měníme náš výhled na další pohyb úrokových sazeb v Česku. Očekáváme mírnější růst úrokových sazeb v květnu, a to o 50bps s tím, že si ČNB ponechá ještě prostor pro jemné doladění měnové politiky v červnu (maximálně +25bps). Hlavním důvodem je změna nálady v jestřábím táboře v posledních dvou týdnech.
C:\fakepath\cnb 1110.jpg

Zeman už má víceméně jasno o tom, koho ze čtyř kandidátů jmenuje guvernérem ČNB

02.05.2022 Prezident Miloš Zeman už má víceméně jasno o tom, koho ze čtyř kandidátů jmenuje novým guvernérem České národní banky (ČNB). Řekl to ve včerejší Partii Terezie Tománkové v televizi CNN Prima News. Současnému guvernérovi ČNB Jiřímu Rusnokovi v červnu končí druhý mandát a hlava státu tak bude muset jmenovat nového.
C:\fakepath\fx-traders-1024x657.jpg

Technická analýza měnových párů NZD/USD, EUR/CHF a CAD/CHF

01.05.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. U měnového páru NZD/USD mne bude zajímat technický level vhodný pro zastavení klesajícího trendu na týdenním grafu. EUR/CHF může nabídnout buy obchodní příležitost v aktuálním stranovém trendu a na CAD/CHF došlo k odmítnutí dalšího růstu ceny.
C:\fakepath\akcie-27042022-1.png

Technologické akcie padají, oceláři jedou

27.04.2022 Při pohledu na americké akciové indexy a na padající akcie zejména technologických společností člověk snadno získá dojem, že akciový trh aktuálně není moc dobré místo pro nákupy. I za současné divoké situace se ale dají najít akcie společností, kterým se i v současných podmínkách nedaří vůbec zle a nabízí zajímavé obchodní příležitosti. Jedna z těchto společností je ocelářská společnost Cleveland-Cliffs Inc.
C:\fakepath\Musk.jpg

Komisař Breton připomněl Muskovi přísná pravidla EU pro sociální sítě

27.04.2022 Bruselu nepřísluší komentovat koupi firmy Twitter miliardářem Elonem Muskem, řekl včera komisař pro vnitřní trh Thierry Breton. Připomněl však, že sociální síť musí plnit pravidla EU pro odstraňování nelegálního obsahu, na jejichž zpřísnění se před několika dny shodli vyjednavači za Evropský parlament a členské země EU. Musk v minulosti prohlašoval, že chce ze sociální sítě twitter učinit platformu, která by přijímala co nejširší okruh uživatelů včetně některých, jejichž účty firma v minulosti trvale zablokovala kvůli porušování pravidel pro obsah příspěvků.
C:\fakepath\complete-forex-trader-2.jpg

Technická analýza měnových párů: EUR/CAD a EUR/NZD

24.04.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Zajímavostí na těchto měnových párech obsahujících euro je cenová formace Klín a to s rozdílným charakterem.
C:\fakepath\trader-18042022-20-zm.jpg

Putin: Inflace v Rusku se stabilizuje, Západ sankcemi uškodil sám sobě

18.04.2022 Inflace v Rusku se stabilizuje a k normálu se vrací i kurz rublu. Na poradě s vládními činiteli věnované otázkám domácí ekonomiky to dnes řekl ruský prezident Vladimir Putin. Podle agentury TASS rovněž upozornil, že snaha Západu ochromit ruskou ekonomiku v reakci na rozpoutání války selhala a že sankce západních zemí se obrátily proti nim samotným.
C:\fakepath\akcie-11042022-1.jpg

Velké změny v AT&T – jaký budou mít vliv na akcionáře?

11.04.2022 Začátkem února 2022 oznámilo vedení AT&T, že společnost razantně snižuje svoji dividendu z původních 2,08 USD za akcii/rok na 1,11 USD za akcii/rok. O měsíc později proběhla médii další zásadní zpráva, že AT&T prodává WarnerMedia společnosti Discovery. Jaké dopady má prodej WarnerMedia a snížení dividendy na akcionáře AT&T? Ne tak špatný, jak se na první pohled může zdát.
img

Likvidní portfolium třetího nejbohatšího Mexičana

10.04.2022 Třetí nejbohatší muž Mexika, Ricardo Salinas se zúčastnil velké kryptoměnové konference Bitcoin 2022 v Miami, potvrdil, že se neustále stává větší BTC býk.
C:\fakepath\inflace-04042022-1.jpg

Lze změnit to, že za chyby jednotlivců platí celá společnost? Aneb, jak potrestat Českou národní banku?

04.04.2022 V uplynulém týdnu jsem dočetl knihu How Markets Fail. Kniha mi dodala několik nových poznatků a zamyšlení. Jedno z těch zamyšlení mě po dlouhé době inspirovalo napsat něco veřejně.
C:\fakepath\Zoetis-04042022-1.jpg

Akcie Zoetis opět nabízí skvělou příležitost

04.04.2022 V září 2021 jsem psala blog, který se týkal swingového obchodu s akciemi skupiny Zoetis Inc., tento obchod na podzim skvěle vyšel. O to větší radost mám, že letošní pokles akcií poslal dolů i akcie Zoetis Inc., které dle mého názoru opět nabízí skvělou obchodní příležitost.
C:\fakepath\analyza_eur-29032022.jpg

FOREX - Analýza tradera z pohledu lovení likvidity velkými hráči

28.03.2022 Můj pohled na největší tržiště světa a krátká analýza hlavních měnových párů. Edit: když jsem to dopsal, tak koukám, že ta analýza zas tak krátká není. :-)
C:\fakepath\fx-traders-1024x657.jpg

Technická analýza měnových párů: USD/CHF, EUR/USD a NZD/CAD

27.03.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Specifický je v tom, že na všech měnových párech hraje roli Pin bar a jeho alternativy o kterých jste se mohli dočíst nedávno zde na webu v článcích o pokročilém obchodování této cenové formace.
C:\fakepath\kellner.jpg

Kellner byl nejbohatší Čech, věnoval se i pomoci znevýhodněným školákům

27.03.2022 - Podnikatel a finančník Petr Kellner měl pověst nejbohatšího a jednoho z nejvlivnějších Čechů a taky muže, co si hlídal soukromí. V investiční skupině PPF, která investuje do řady odvětví a působí na třech kontinentech, ovládal téměř 99 procenta. Na veřejnosti se miliardář Kellner příliš neukazoval, s médii komunikoval zřídka. Tragicky zahynul při pádu vrtulníku na Aljašce, kam vyrazil lyžovat, ve věku 56 let. Za nehodou podle vyšetřování zřejmě nestála technická závada, ale souhra nešťastných náhod, povětrnostních a přistávacích podmínek.
C:\fakepath\desktop.jpg

Aktuální Price Action obchody na měnových párech EUR/GBP, NZD/CAD a EUR/CAD

23.03.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru EUR/GBP se nachází v TOP konfluenci. NZD/CAD nabízí možnost odrazu od trendové čáry na W1 grafu a EUR/CAD může zakreslit Dvojité dno.
C:\fakepath\OBR1_ukrajina.png

Trochu jiný pohled tradera na obchodování forexu v období Ukrajinské krize a jiných silných makroekonomických událostí

21.03.2022 Všude teď čteme, jak obchodovat, nebo neobchodovat v době Ukrajinské invaze. Jak se podmínky hry totálně mění. Jak nám ta Ukrajina nepředvídatelně hýbe cenami…No já na to mám, tak jako tradičně, trochu jiný názor.
C:\fakepath\Obrazek2234.jpg

Technická analýza měnových párů EUR/USD, AUD/USD a EUR/CHF

20.03.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cenu měnového páru EUR/USD svírá Trojúhelník. Na AUD/USD proběhl pullback a dennímu grafu na EUR/CHF dominuje pattern Engulfing.
C:\fakepath\trader-denik-18032022.jpg

Jak a proč si vést obchodní deník

18.03.2022 Každý trader by si měl vést deník, který se zaměřuje především na zaznamenávání jednotlivých obchodů, jejich vyhodnocování a porovnávání cílů obchodního plánu s reálnými výsledky. Cílem deníku je monitorovat jak výkon vašeho obchodního systému, tak vaši schopnost jej konzistentně realizovat a v neposlední řadě také vyhodnocovat obchodní systém jako takový. V tomto článku se zaměříme na to, jak a proč si vést obchodní deník z pohledu profesionálního tradera.
C:\fakepath\trader-08032022.png

Praktická ukázka: Pěkný zisk

08.03.2022 Tak mám za sebou další týden, kdy spíš sleduji zprávy, než svíčky v grafu. Je to opravdu složitá situace, která nenechává v klidu asi nikoho. Přesto obchodovat se musí a tak se můžeme podívat na výsledky uplynulého týdne.
C:\fakepath\Forex-FI_1483415777.jpg

Analýza více časových rámců měnových párů USD/CHF a NZD/CAD

07.03.2022 V dnešním blogu se blíže podíváme na měnové páry USD/CHF, NZD/CAD a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\trader-06032022.jpg

132 týdnů praktických ukázek: Bilance

06.03.2022 Čas letí neúprosně a tak je tady další bilance mé strategie. Je to už 132 týdnů co se v tom, jak se hezky česky říká, patlám. Snad to přes všechno bude pro někoho zajímavé, alespoň v tom, jak se dá s jednou strategií jít časem.
img

Garanční systém zahájí výplatu náhrad vkladů Sberbank CZ nejpozději 9. března

28.02.2022 Garanční systém finančního trhu zahájí výplatu náhrad vkladů Sberbank CZ nejpozději 9. března. Očekávané výplaty náhrad činí přibližně 28,5 miliardy Kč. Garanční systém to dnes oznámil ČTK. Česká národní banka dnes zahájila kroky k odnětí bankovní licence Sberbank CZ, která má vazby na Rusko. Důvodem je zhoršení situace banky v souvislosti s odlivem vkladů po napadení Ukrajiny Ruskem. Klienti Sberbank CZ budou vypláceni prostřednictvím vybraných poboček Komerční banky, s níž má Garanční systém uzavřenu smlouvu na zajištění výplaty náhrad pohledávek z vkladů.
img

Předpověď pro pár GBP/USD na 28. února. Libra se v pondělí propadla

28.02.2022 Podle hodinového grafu se pár GBP/USD v pátek obchodoval mezi úrovněmi 1,3357 a 1,3425. Dá se tedy říct, že pátek byl pro libru poměrně klidný. Nedokázala se sice zotavit ze čtvrtečních ztrát, ale nic dalšího neztratila. Na začátku pondělního obchodování se pár znovu propadl, tentokrát o 90 bodů, ale rychle se vzpamatoval a nyní se obchoduje víceméně stabilně. Přestože ve čtvrtek a v pátek došlo ke dvěma významným odrazům od úrovní, mám za to, že obchodníci jsou v tuto chvíli neklidní. Úrovně tedy mohou být ignorovány a pár může provádět prudké obraty a silné pohyby. Propad ještě neskončil. Čím víc se bude konflikt na Ukrajině rozvíjet, tím spíš uvidíme páry euro/dolar a libra/dolar mnohem níž. Všechny trhy nyní analyzují a zvažují jen informace související s vojenským konfliktem na Ukrajině. Veškeré ostatní informační pozadí proto nemá na sentiment obchodníků prakticky žádný vliv. A v každém případě už je prakticky pryč.
img

Aktuální informace z kryptoměnového trhu na 21. února 2022

21.02.2022 Bitcoin za poslední čtyři dny klesl o 6 000 USD. Mám tedy všechny důvody předpokládat, že formace vzestupné vlny je dokončena. Pokud je to pravda, pak v tuto chvíli začala výstavba nové klesající vlny, jejíž cíle se mohou nacházet v blízkosti 27 500 USD. Pokud se kryptoměně podaří této hranice dosáhnout, bude to minimum její hodnoty od prosince 2020. Z mého pohledu vypadá tento cíl poměrně realisticky. Současný vlnový obrázek vypadá poměrně přesvědčivě a zpravodajské pozadí nyní nedovoluje očekávat vzestupný pohyb.
img

Intel chce vyřešit „klimatické problémy“ Bitcoinu s jeho chystaným „blockchain čipem“

20.02.2022 Včera (16. února), Generální ředitel Intel Corporation, Patrick Gelsinger vysvětlil, jak by nadcházející těžba kryptočipu jeho společnosti mohla pomoci vyřešit „klimatickou otázku“ Bitcoinu.
img

Fidelity International: Udržitelné 5G

16.02.2022 Investování do sítí 5G je klíčovým tématem letošního roku. S tím souvisí i průmyslová automatizace. Neméně důležitá je také otázka udržitelnosti, metodiky měření a celkově, zda se společnosti chovají podle udržitelných principů.
C:\\fakepath\\akcie-15022022.png

Je čas pro pauzu od obchodování na akciových trzích?

15.02.2022 Nemůžu si pomoci, ale poslední týdny na akciových trzích mi silně připomínají béčkový americký film – špatné a nevyrovnané výkony hlavních představitelů a spousta krve z bitev mezi býky a medvědy.
img

Nvidia nabízí jasnou situaci v nejisté ekonomice 

15.02.2022 Dobré akcie se náhle nestanou špatnými. To však ne vždy brání tomu, aby byly uvedeny do prodeje na trhu. To je můj důvod k šikaně ohledně Nvidie (NASDAQ:NVDA), i když populace nedávno spadla do medvědího teritoria.
C:\fakepath\price-action-14022022-uvod.jpg

Price Action: Pokročilé obchodování formace Pin Bar (2. díl)

14.02.2022 V minulém článku zaměřeném na pattern Pin Bar jsme si přiblížili základní charakterové rysy této populární svíčkové formace. Už víme, v jaké situaci se tvoří kvalitní Pin Bar a také něco o jeho vnitřní struktuře. Dnes se zaměříme na to, kde Pin Bar hledat a jaké základní podmínky před vstupem do obchodu by měly být splněny.
C:\fakepath\Lagardeova.jpg

Lagardeová chce mít na eurobankovkách místo fiktivních staveb slavné Evropany

13.02.2022 Prezidentka Evropské centrální banky (ECB) by na eurobankovkách viděla místo fiktivních staveb raději slavné Evropany. Podle jejího názoru by se tak lidé s Evropskou unií snáze identifikovali. Christine Lagardeová to uvedla v rozhovoru s německou mediální sítí Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND).
img

Pár XRP/USD si udržuje býčí momentum.

09.02.2022 Černé linie – Fibonacciho retracementPár XRP/USD se obchoduje poblíž úrovně 0,90 USD. Krátkodobý trend zůstává býčí. Cena se vymanila z obchodního pásma, ve kterém se nacházela, a vytváří vyšší maxima a vyšší minima. Cíl růstu zůstává poblíž oblasti 1,05–1 USD.
C:\fakepath\1643989894-fxstrret.png

Dokumentácia môjho obchodovania

04.02.2022 Zdravím všetkých priaznivcov forex obchodovania. Na úvod niečo o mne. Mám 26 rokov, forex som objavil v roku 2019 a ohúrila ma možnosť rýchleho zarobenia veľkého balíka peňazí. No namiesto toho aby som hľadal mentora čo by ma to naučil tak som "investoval" svoje ťažko zarobené peniaze do skupín so signálmi a analýzami ktorým som absolútne nerozumel.
C:\fakepath\Forex-FI_1483415777.jpg

Technická analýza měnových párů USD/CAD, EUR/AUD a AUD/CAD

30.01.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru USD/CAD míří k horní hranici rostoucího trojúhelníku (D1). EUR/AUD nabízí konfluenční buy příležitost na čtyřhodinovém grafu. A cena měnového páru AUD/CAD se nachází v ukázkovém rozšiřujícím se trojúhelníku (D1).
C:\fakepath\krypto-30012022.png

Už jsem na to přišel

30.01.2022 Tak nějak pořád přemýšlím o těch kryptoměnách. Tedy ne vlastně pořád, protože mám na práci důležitější věci, jako například vnoučky, ale když už o nich někde vyskočí nějaká zpráva, zamýšlím se nad nimi o pár minut déle, než by si zasluhovaly.
C:\fakepath\Forex-trader-reviewing-data-on-tablet.jpg

Technická analýza měnových párů GBP/USD, EUR/AUD a AUD/CHF

23.01.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena na týdenním grafu měnového páru GBP/USD právě reaguje na silnou rezistenci. EUR/AUD tvoří cenovou formaci Trojúhelník a AUD/CHF se vrací zpět do klesajícího trendu
C:\fakepath\tradera-23012022.png

Jak nepřijít o celý účet

23.01.2022 Hned na začátku řeknu, že se nebude v tomto článku jednat o nějakou mistrovskou radu, která by měla aspirovat na Nobelovu cenu, ale bude to o tom, jak neuvěřitelně dokáží někteří lidé poradit.
C:\fakepath\akcie-21012022.png

Kupte si podíl v 500 největších amerických společnostech

21.01.2022 Index S&P 500, který ukazuje výkonnost 500 největších amerických společností, zná určitě každý, je jedním z nejsledovanějších indexů na celém světě a slouží jako barometr výkonnosti amerického akciového trhu. Jak ale do indexu S&P 500 investovat?
C:\fakepath\1642069930-PT_soutz.png

Příprava na tradingovou soutěž

13.01.2022 Zdar tradeři, taky se budete účastnit tradingové soutěže u Purple Trading? Já ano. A tak jsem si říkal, že o své zkušenosti z této soutěže napíšu tento blog. Každý týden sem "fóknu" nějaký svůj postřeh.
C:\fakepath\akcie-adobe-11012022.png

Akcie Adobe Inc – kdo koupí, neprohloupí?

11.01.2022 Kdo by neznal společnost Adobe Inc, autora PDF dokumentů a výrobce grafických programů Adobe Photoshop, Adobe Illustrator či programů pro publikování nebo čtení PDF dokumentů. V posledních pár týdnech akcie Adobe prošly hezkou korekcí, proto se domnívám, že opravdu kdo koupí, neprohloupí.
img

Týden na akciových trzích: První týden obchodování, nové rekordy v Evropě i USA pak korekce, ale Praha v plusu

07.01.2022 Na začátku týdne padly nové rekordy a to jak v USA, tak v Evropě. Následovala ale korekce na konci týdne. Makrodata byla spíše smíšená. Hlavní číslo, na které se čekalo, byly nově vytvořená pracovní místa mimo zemědělství v USA. Bohužel zklamala. Nicméně celková míra nezaměstnanosti klesla. Slabší byl index aktivity ISM v průmyslu a německý průmysl taky za odhady zaostal.
C:\fakepath\EQF_9B3XkAUFC3i.jpg

AUD/JPY: Analýza více časových rámců (W1-H1)

07.01.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár AUD/JPY a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\amazon-06012022-1.png

Do nového roku vstupte s akciemi Amazonu

06.01.2022 V dnešním blogu bych se ráda věnovala akcii společnosti Amazon.com Inc, členovi elitní akciové skupiny FAANG, která se po novoroční korekci nachází na hezkém supportu a nabízí tak zajímavou obchodní příležitost.
C:\fakepath\trader-04012022-1.png

Praktická ukázka: Ztráta na závěr

04.01.2022 Tak máme za sebou poslední týden minulého roku a i v něm se obchodovalo. Jak to dopadlo, předjímá tak trochu nadpis, no jak to skončilo konkrétně, na to se mrkneme.
C:\fakepath\original-59d4a2dea6394a9b21c0e690c18cf855.jpeg

Aktuální Price Action obchody na měnových párech EUR/USD, CHF/JPY a GBP/CAD

02.01.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Sluší se zahájit nový rok královským měnovým párem (EUR/USD). Zde pravděpodobně v závěru roku došlo k dokončení dna. Na denním grafu měnového páru CHF/JPY cena právě překonala stávající maxima a týdenní graf GBP/CAD nabízí konfluenční obchodní příležitost.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | George Soros | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Pražská burza | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Bankovní trader | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | AUD/NZD | Export | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | USD/SEK | EUR/AUD | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | EUR/CAD | CAD/CHF | EUR/NZD | GBP/NZD | NZD/CAD | NZD/CHF | EUR/CZK | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Ekonomické události | Svíčkové formace | Brett Steenbarger | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Investujeme | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | B/E | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Behaviorální | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Buy and hold | CCI | CEO | CFD | CME | COT report | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Channel | Autochartist | Chop | Close | Commodity Channel Index | Konsolidace | DAX | Demo účet | Denní obchodování | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Downside | Downtrend | Drawdown | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Elasticita | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Exekuce | FOMC | FX | Falešné proražení | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fondy peněžního trhu | Forexový obchodník | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | Hedge Fund | Hedging | Hedge | High | High Yield | IFRS | IPO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Inside Bar | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční certifikáty | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Kurzové riziko | LES | LIBOR | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Risk | Marže | Mentální Stop-Loss | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Neckline | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obligace | Opce | Open | Oscilátor | Outside Bar | P/E | PAMM | Papertrading | Parabolic SAR | Parita | Pasiva | Pivot points | Platforma | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Profit Target | Provize | Prémie | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | Quote | RRR | RSI | Rally | Range (Rozpětí) | Rating | Ratingová agentura | Relative Strength Index (RSI) | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | S&P 500 | STP | Scalping | Scoring | Sentiment | Short | Long Term | Short pozice | Short selling | Skalper | Skalping | Splatnost | Spot | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swing Trading | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Technical analysis | Tick | Ticker | Time frame | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Value at Risk | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Social Trading | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Psychologie tradingu | Blue chips | Fundamenty | Začínáme na burze | Fond | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Babypips | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Zisk | Ziskový obchod | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Komise pro cenné papíry a burzy | Spekulant | Overtrading | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Sociální obchodování | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Trading in The Zone | Credit Suisse | Akciové opce | Burzovní obchodník | Oanda | Ozvěny trhu | ČSOB | Partners | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | Alexander Elder | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | Deutsche Bank | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Money-Management | Algoritmické obchodování | Makro | USDX | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Poziční obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | FX trh | Žlutý kov | Tomáš Vobořil | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | Raiffeisenbank | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | OHLC | Volatilní | Vystavení riziku | StrategyQuant | Forex pro začátečníky | Ruleta | Akcie Amazon | Akcie Erste | Akcie Microsoft | Akcie O2 | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Atlantik | AUDJPY | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | Break Even | Brent | Britské libry | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CISCO | CitFin | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České koruny | Day trading | Denník | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Elektronické obchodování | Elektřina | Engulfing | Etoro | Eura | EURGBP | EURNZD | Euro dolar | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Fibonaci | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forex calculator | Forex Invest | Forexo | Forexové obchodování | Forexu | Frank | Full time | FX Street | FXstreet.com | FXstreet.cz | GBPNZD | Graf | Guvernér ČNB | Hedging strategie | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Indikátor MACD | Inside | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | ISM | J&T | Jak investovat | Jak investovat peníze | Jak vydělat | Jiří Rusnok | JP Morgan | Knihy o forexu | Komoditní | Komodity zlato | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurz rublu | Kurzy | Libra | Maďarsko | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Maximální riziko | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Moving Average | MyFxBook | Nákup akcií | Nemovitosti | NewYorská burza | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Odkup akcií | Online kurz | Oslabení koruny | Pasivní příjem | Patria Online | Patterns | Pavel Kaiser | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Portfolia | Pozitivní myšlení | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Psychologie davu | Recenze | Reuters | Roboti | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Řecká krize | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Signály | Société Générale | SP500 | Hodnocení brokerů | Státní dluh | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie řízení | Světové burzy | SWIFT | Swingy | Škola tradingu | Throwback | TopForex | Trh nemovitostí | Trh | Tržní podíl | Tržní zprávy | Twitter | US dolar | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webináře | WTI | Zavedení eura | Země EU | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Škola forexu | Live účet | CNBC | Backtestování | BreakEven | Obchodní pravidla | Trading Coach | DXY | ATR | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Buy | Buyout | Cílová cena | Due diligence | EBITDA | Elon Musk | EV | Free float | Hold | Indie | IRS | Jeff Bezos | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obálka | Obchodní den | P.A. | P/S | Petr Kellner | Průměrování | PX index | Range | ROCE | Sell | Tranše | Výroční zpráva | CTA | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | WSJ | Denní změna | Instrukce | AOS (Automatický Obchodní Systém) | Cena / tržby | Cena / účetní hodnota | Klouzavý průměr (Moving average) | StopLoss | Tržby | Úvěr | Co je forex | WebTrader | Milionář | Miliardář | Bohatý | Equity křivka | eBook | Forex Pro | Investiční analytik | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Zhodnocení účtu | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Intraday trading | Trendový indikátor | Majors | Martingale | Backtesty | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Vydělávat na burze | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Butterfly | Know-how | Genesis | Blog | Retail | Vzdělání | COT | Velcí hráči | Disciplinovaný trader | Burza dnes | Burze | Penny stocks | Commodities | Commodity trading | Čtení grafu | Diskusní fórum | Expert Advisor | Investment | Slušný zisk | Traders | Mark DOUGLAS | Victor NIEDERHOFFER | Profi obchodní systémy | Zlatý standard | Aramco | Tempus | Crowdfunding | Jackson Hole | CNN | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Westpac | ANZ | Investing.com | S&P Dow Jones Indices | Agentura AP | BBC | Technické indikátory | Forex asistent | Breakout strategie AOS | AOS systém | Zdeněk Zaňka | Reporty | CI Komodity | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Daily FX | Technický výhled | Uložení peněz | Short squeeze | Black swan | Brazílie | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Firemní dluhopisy | Backtestovat | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Tomáš Kadeřávek | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Zajištění investice | Internetová bublina | Cizí měny | Zvyšování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Rada ČNB | Sentiment trhu | Podnikatelé | Investiční stratégové | Pro tradery | Target Profit | Limitní příkazy | BlackRock | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Moneta Money Bank | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Sázet | Obchodní signály | Kurzotvorné informace | Bankovnictví | Swapy | London Breakout | City | Fidelity International | Golden Gate CZ | Miliardáři | Expirace opcí | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Svatý grál | Forbes | Americké firmy | Pozornost investorů | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Britské akcie | České firmy | Economic | Inflační tlaky | Akcie ve Spojených státech | Akcie bank | Ekonomické dopady | Forwardy | Globální finanční krize | Cenné kovy | Forexové trhy | Broker Trust | Realitní trh | Velké banky | Vladimir Putin | Finanční centra | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Algoritmus | Alerty | Supporty a rezistence | Pokles libry | Miliardář George Soros | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Růst akcií | Fitch Ratings | Obchodování v Asii | Reálné obchody | Utahování měnové politiky | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Kurz domácí měny | Indexové ETF | Bankovní tradeři | Kryptoměny | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Ztráty | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování AOS | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Dogecoin | Ethereum | Dash | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Poskytovatelé likvidity | Prodejní signál | Agentura AFP | Odhodlání | Kryptoměna | Skrill | Neteller | Kapitalizace | Úspěch v tradingu | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Řízení peněz | Akcie na burze | Predikce | Globální obchod | Bankovní unie | Bankovní domy | Průzkum | Začínající trader | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční stratég | Pražský parket | Opatření na podporu ekonomiky | Světové trhy | Investovat do akcií | Manažeři fondů | Výběr zisků | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Americká vláda | Česká vláda | Quantum | Měnové krize | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Rande Howell | ARM Holdings | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Poměr RRR | Finanční domy | Alphabet | ČTK | Země G7 | Ziskové obchodování | Mikro loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Konsenzus | Obchodní pozice | Profesionální trading | Členské země EU | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Dánsko | Očekávání | Vývoj eurodolaru | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Informace o forexu | Pew Research Center | Politico | Bridgewater | Obchodování s českou korunou | Zajištění proti kurzovému riziku | Akcie firem | Purple Trading | J.P. Morgan | Fúze a akvizice | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Alokace aktiv | Andrea Unger | Bitcoinový ETF | Investopedia | CoinDesk | Vydělávat peníze | René Remšík | Aleš Michl | Investování na finančních trzích | Návratnost investic | Peter Lynch | Breakout obchody | Coinbase | Bitcoin Cash | Protiruské sankce | Cena hliníku | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Palladium | Václav Pech | BTC/USD | XRP/USD | Digitální zlato | Jerome Powell | Investiční nástroj | Monero | Zcash | ETH | XRP | Capitalinked | Radim Dohnal | IPO Facebooku | Invesco | Trh s bitcoiny | Nemovitostní fondy | Fincentrum | Kodak | Binance | Paralelní polis | General Bytes | NEST | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Dash (DASH) | Crypto | RoboMarkets | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Patrik Klempár | Investorský sentiment | Drobní investoři | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Obchodování na kapitálových trzích | Burzovní trh | Začít investovat | Společnost Cyrrus | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Propad kapitálu | Růstové akcie | Můj trading | Obchodní týden | OPEC+ | Posilování dolaru | Události ve světě | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Edison | FAANG | Apple (AAPL) | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Geopolitika | Šéf Fedu | Graf indexu | Správci kapitálu | ZISIF | Index kryptoměn | Obchodování akcií | Trh Start | Živit se obchodováním | Manažer fondu | Profesionální obchodník | Trendové čáry | VIX index | I-Trader | Levné akcie | Pipy | Finanční skupina | Stavební spoření | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Výprodej akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Vývoj české koruny | Dodávky ropy | Cena plynu | Propad cen ropy | Long obchod | Roční výnos | Cyprus Securities and Exchange Commission | TLAC | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Stanovení ceny | Daňové úlevy | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Týden na akciových trzích | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Pohyby na trzích | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Prezident Evropské centrální banky | Pojištění vkladů | Česká firma | Hodnota indexu | Inflační vývoj | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Transakční poplatky | Majetek | The Wall Street Journal | Revenge trading | Obchodovat s akciemi | Snížení volatility | Otevřené obchody | Vysoké zisky | Dluhopisy s vysokým výnosem | Technický obchodník | Fibonacciho pásma | Obchodní přístup | Index Option | Velké riziko | ASIC | Kopírování strategií | PurpleZone | Skalpování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Ceny zemního plynu | Obchodovat na finančních trzích | Výsledky ČEZu | Zvýšení sazeb | Michal Uma | Ekonomický poradce | Myšlení tradera | Poziční obchodníci | Zájem investorů | Inflace v ČR | Technická situace | Profesor ekonomie | Kvartální výsledky | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Short obchod | Investiční rady | Akcie firmy | Pokles kurzu | Moje obchody | Intradenní strategie | Psychika tradera | NVDA | Dopady obchodní války | Začít obchodovat | Finanční svět | BCC | Token | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Pattern vigo | Prezidentka ECB | Volný čas | Obchodní nápady | Základy obchodování | Markets Broker | Obchodní pásmo | Obchodování Pin Barů | Způsob tradingu | STAR | Capital Partners | Ripple Labs | Ziskové obchody | Obchodní myšlenka | Ztrátový obchod | Spready a poplatky | Výnosové křivky | Pokles cen | Aston Martin | Výkonný ředitel | Akcia | Silný dolar | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | SEBA | Poskytování úvěrů | Akcie týdne | Intradenní trader | Raiffeisen Bank International | Bohatí | Obchodní situace | AMZN | Pohonné hmoty | Shrnutí obchodování | Růst mezd | KB | Saudi Aramco | Deutsche Welle | PPF | Býčí pattern | Denní graf | Očekávání trhu | Backtest | Úpis akcií | UCITS | Python | Snížení daní | Risk Reward Ratio | Dobrý obchod | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | Vyzkoušet si trading | ESG | Investujte do akcií | Akcie roku | F1 | Formule 1 | Jak se stát lepším investorem | Price Action analýzy | Edge | Stav ekonomiky | Projevy centrálních bankéřů | Analýza měnových párů | Loterie | Cena akcie | Trading na forexu | Obratové patterny | Obratový pattern | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | Alipay | TikTok | Huawei | Konfluenční oblast | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Celkové příjmy | Deficit | Prohloubení schodku | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Obchodní příprava | Káva | Pattern Inside Bar | Indikátor ZigZag | VIP seminář | Začínající tradeři | Patterny | Larry Kudlow | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Výstup z obchodu | Ziskový trader | Objem | Dvojitý vrchol | Bílý dům | Obchod | Částečný odprodej | Přístup do VIP zóny | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Praktický příklad | Myšlenka | Hypotéza | Praktická ukázka | Statistické údaje | Histogram | Vyšší volatilita | Autotrade | Pojišťovna VIG | Obrat trendu | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | ČSÚ | Předseda představenstva | Slušné zisky | Trader 2.0 | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Firma | Zasedání ČNB | Reálné ekonomiky | Hlavní události | Technické analýzy | MKR | BAT | PMČR | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | Obchodovat na burze | Obchodování s trendem | Pravděpodobnost úspěchu | Obchodní záměr | Rostoucí trendová čára | Svíčková formace | Jakub Hodan | Růst cen | Equity křivky | Renaissance Technologies | Zůstatek | 4G | Vysoké riziko | Počet obchodů | Maximální drawdown | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Ekologie | Co bude | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | Ukrajina | Lagardeová | Fox News | Čínská armáda | Si Ťin-pching | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Placebo | Nízké úrokové sazby | Nadhodnocení | Úrok | Nejbohatší | Miliardy | Proof of Work | All Time High | PoW | Vyhlídky | Průzkumy | Administrativa prezidenta | Domácí měny | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | 5G | AFP | Dlužníci | FT | Domácí poptávka | Zveřejněná data | Analýza hlavních měnových párů | Dvojité dno | Technické rezistence | Záměna | Too Big to Fail | Financovat | Fakey Pattern | Master Candle | Pattern Master Candle | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Miloš Mikolanda | Průmysl | Jan Vejmělek | Primoco UAV | Eva Miklášová | Ján Hájek | PLN | Na burze | Gabriel Štefaňák | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Rostoucí náklady | ABC | Visa | Výrazný pokles | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Váš trading | Dodržovat obchodní plán | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Zdražování | Ceny zboží | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | Multitasking | Finanční ztráty | Cvičení | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Podíl akcií | Libanonci | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Vybírat zisky | Cenové formace | Rostoucí klín | Klesající klín | Přehled o dění | Philip Morris ČR | Celkový zisk | Půjčka | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | Časopis Forbes | Společnost Microsoft | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Seznam.cz | Míra | Tendr | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Chování centrálních bank | Nálada v USA | NSDQ | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vánoce | Automobil | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Obchodované akcie | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | TASS | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | EY | První obchod | Ztráta | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Purple Strike | Purple Levels | Miliardy korun | Předsevzetí | Demokratické strany | US100 | Ceny dluhopisů | Obchodní podmínky | Ziskovost | Maximální propad | Hospodaření | Analytik Cyrrusu | Černé labutě | Bernie Sanders | Klesající trend | Silný support | Eskalace konfliktu | CFA | Američané | Návratnost | Netflix | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | O2 | Doporučení Koupit | Letecké společnosti | Miliardy eur | Sezónnost | FP Markets | Budoucnost | Hodnota investic | Experti | Zemědělství | Nejbližší rezistence | Poradenství | Vzdělávat se | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Pohled tradera | Trendová obchodní příležitost | Wall Street Journal (WSJ) | Breakouty | Podnik | Posouvat kupředu | Proinflační | Vyšší inflace | Bloky | Potvrzení transakce | Josef Zeman | Růst cen potravin | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Stažení indikátoru | Inflace v Rusku | Valuace akcií | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Zájem o dolar | Nájemné | Oblasti konfluence | Amazon.com Inc. | Ceny energií | Zamyšlení | Předsudky | Moje strategie | Zajímavé zisky | Vladimír Beszédes | Krach | Komunikace | Kapitalismus | Trump | Pozitivní zprávy | Chudoba | Prezident | Ján Kopil | Koronavirus | Výsledky průzkumu | Kapitalizácia | NICE | Google | 100 miliard dolarů | Všeobecné volby | Anglie | Trhy | WHO | Filantrop | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Ratingová agentura Fitch | Reakce investorů | Ziskový obchodní systém | Rostoucí trendové čáry | Vir | Negativní dopad | Viceguvernéři | Pokles | Situace | Důchody | Zisk EBITDA | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Býčí Pin Bar | Medvědí Pin Bar | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | AML | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Reálné peníze | Vstupní signály | Moudro | Volné peníze | Konzistentní zisky | Výčitky | Pochybnosti | Cenné lekce | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Píle | Americká administrativa | Aktuální rezistence | Techničtí obchodníci | Buy obchody | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Americká společnost | Čierna labuť | Taleb | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Americké ekonomiky | Technická analýza měnových párů | Formace Fakey Pattern | Obchodovanie | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové páry | Americká inflace | Indikátor RSI | Marek Mora | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Tradingový portál | Portál FXstreet.cz | ETF na S&P 500 | Hlavy států | Bez rizika | Nové obchodní příležitosti | Globální indexy | Noviny | Index aktivity | Obchodní myšlenky | Fungování finančních trhů | Šéfka ECB | Čínské banky | Úprava strategie | Americký Fed | Technická analýza BTC/USD | Zhodnocení situace | Shortovat | Pokračování klesajícího trendu | Cestovní ruch | Vývoj | Analytická společnost | Šok | Výkyvy | Změny trendu | Aktuální Price Action | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | WP | Lídři EU | Restrikce | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Hlavní index PX | Poradci | Bankovky | Mince | Nákupy státních dluhopisů | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Medvědí trend | Další vývoj | S&P 500 futures | Stimuly | Oldřich Dědek | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Euro-koruna | Emoce v obchodování | Fiskální politiky | Energetické společnosti | Zrychlení inflace | Cenový vývoj | Silný pokles | Dnes klesly akcie | ČMZRB | Společnost Saudi Aramco | Snížení dividendy | Šíření viru | Prostor k růstu | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Směr trendů | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Člen bankovní rady Aleš Michl | Zásobníky | Investiční svět | Bilion dolarů | Vydělat peníze na FOREXu | Peníze na FOREXu | Perpetuum mobile | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Valné hromady | Algoritmy | Unilever | MPSV | Ošetřovné | Pravidla EU | OSVČ | Kongres | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Iracionální | Stop-Lossy | Hotovost | Helikoptérové peníze | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Hodinový graf | Německý akciový index | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Anomálie | Dividendové výnosy | Sell & Sell Short | Další růst | Růst | Kevin McCarthy | Senátor Bernie Sanders | Koronavirové krize | Poslanci | Silná rezistence | Signál | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Ministr vnitra | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | ČBA | Platební neschopnosti | Americký investor | Farmaceutické firmy | Viry | Živobytí | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Ekonomické ukazatele | Izrael | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Slovensko | Používání AOS | Luno | Vijay Ayyar | Luno Vijay Ayyar | Index DXY | Války | Poradce | Organizace | LTV | Analytik Saxo Bank | Umělá inteligence | Internet věcí | Vášeň | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | Koronakrize | Poplatky za držení pozice přes noc | Vláda USA | Údaje | Dlužník | Hrozí krach | DPH | Strach ze ztráty | Ztrátové obchody | Omyl | Thierry Breton | Pojišťovna | Patenty | Prezident Vladimir Putin | Juan Pérez | Propad cen nemovitostí | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Oživení ekonomik | Chřipka | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Hlavní měnové páry | Velikonoce | Mozek | Rutina | Životní styl | Řemeslo | Zpravodajské služby | CRFB | Výbor pro zodpovědný federální rozpočet | Výbor pro zodpovědný federální rozpočet (CRFB) | Splátky dluhů | Celková inflace | IMF | Více peněz | Vedení ČEZ | Dodavatelské řetězce | Kde investovat | Jiří Makovský | CME futures | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | AMC | Statistiky | Jeffrey Halley | Pohled na trading | Vzrušení | Indikace | Strategy Provider | Portfolio manageři | Poskytovatelé signálů | Pavel Bambásek | Commodity trading advisor | Commodity Trading Advisor (CTA) | Ověřené výsledky | Zhodnocování peněz | Výsledky traderů | Sell obchody | Vydělávat na finančních trzích | Dlouhodobě vydělávat | Analýza tradera | Colorado | Vývoj měnového páru USD/CAD | Madrid | Procentuální zhodnocení kapitálu | Zhodnocení kapitálu obyčejných traderů | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Průměrný výnos | Finanční pomoc | Nizozemsko | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Vstoupit do obchodu | Reddit | Sociální síť | Debata | Posílení | Swingové minimum | Sociální napětí | Omezení pohybu | NY FED | Amundi | Kristina Hooper | Nové zakázky | Joe Biden | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | ADBE | Akcie Adobe | Seznam brokerů | Cestování | Čas na nákup akcií | Superpočítač | Americká centrální banka (Fed) | Prudké pohyby | SMA 100 | Shell | Série zisků | ATH | Zaměstnanci | FDA | Blízký východ | Tweet | Akcie padají | Soud | FOMO | Dovoz | Vývoz | Artemis | Dlouhodobý trend | MSCI World | Maximalizace zisku | Dosáhnout zisku | Předpokládaný zisk | Velikost rizika | Wolt | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | O2 CR | Dluhy | Členské státy | Členské země | Burza Binance | Link | ONE | Hypoteční banka | Nejbohatší Čech | Auta | Silný fundament | FBI | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Volatility trhu | Historické výsledky | Býčí scénář | Medvědí scénář | Vstupovat do obchodu | Udržet na uzdě své emoce | Trendová období | Hluchá období | Vstup do obchodu | Aktuální dění na trhu | Dění na trhu | Typ strategie | Období pohybu v obchodním pásmu | Portfolio různorodých strategií | Velké peníze | Období obrovské volatility | Jistota na finančních trzích | Manažerka | Záporné ceny | Spekulovat | Potenciální zisk | Marek Brávník | Státní podpora | Advance Auto Parts | Manažeři | AMZN.US | Obchodovat dlouhodobě | Kupci | Falešný průraz | Argentina | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Investment management | Proti trendu | Josef Nykl | Ekonomické zotavení | Technologické centrum | Investované peníze | JDE | Unie | ČR | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | Andrej Babiš (ANO) | Bohumil Trampota | Průraz | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Exprezident | Bývalý prezident | Tržní situace | Chování trhu | Zbrojovka | CBO | Genesis Capital | Genesis Capital Equity | Střední Evropa | Špatné zprávy | Peter Svátek | Gambling | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Kvalitní akcie | Square | Předkrizové úrovně | Dlouhodobé rezistence | Plánování obchodů | Pokračování růstu | Nikola | Premier League | Vladimír Růžička | Zápisky tradera | Globální poptávka | Arizona | Investice do infrastruktury | Nestlé | Stimulační balík | Prodeje automobilů | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Rostoucí trend | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Signály do obchodu | Otevření obchodu | Per rollam | Covid | Roční výkonnost | ZIL | Cardano | Vyšší daně | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | IDEA | LULU | Nové žádosti o podporu | Umístění Stop-Lossu | Nastavení Stop-Lossu | Den obchodování | Apetit investorů | Online hry | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Signál k prodeji | FPMarkets | Iress | Broker FP Markets | Australian Securities and Investments Commission | PoliPay | BPay | Fasapay | Paytrust88 | Ngan Luong | Online Pay | Broker to Broker | Převedení peněz od jiného brokera | Klientská podpora | MAM/PAMM | Virtual Private Server | Virtual Private Server (VPS) | VPS | Traders Toolbox | Michal Lukáč | Leva | Nový trend | Potenciální zisky | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Větší pozice | Zpětná analýza | LINK/USD | ChainLink | Úspěchy | Ocenění | Šance | Výsledky v backtestu | Dobré výsledky v backtestu | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | Předpokládaný profit | Technologické společnosti | The World Cup Trading Championships | Šampion v tradingu | Dlouhodobé výsledky | Zhodnocení kapitálu na finančních trzích | Společnost Amazon | Možnost dalšího růstu | Zakladatel Amazonu | Cenové patterny | Názory lidí | Důležitá rezistence | Market cap | Progres | Úspěšně obchodovat | Mírná korekce | Vlastní úspěch | Silný trend | DeFi | Pár EUR/USD | Zastavení růstu | Strach a chamtivost | Ztracený kapitál | Důvěra | Obchodní filozofie | Výstup z backtestů | Ideální výstup z backtestů | Ideální výstup | Dilema backtestů | Buy signály | Candlestick Patterns | Psychika | Zkušený obchodník | Výzkumy | Kreativita | Myšlenkové pochody | WeCHat | Interní informace | Dlouhodobě profitabilní | Použití AOS | Velká cena | Časový úsek | Statistické výhody | Quantum Fund | Open Society Foundations | Steven Hanke | Měnové spekulace | Karl Popper | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Zpomalování inflace | Podhodnocené akcie | Dobré zprávy z USA | Zprávy z USA | London Break | Obchodní hodiny | Dobrá obchodní příležitost | Čas na nákup | eMan | Jiří Horyna | Velký propad | Upozornění na rizika | Virgin Galactic | Výrobce pneumatik | Přeobchodování | Špatná obchodní rozhodnutí | Investice do vodíku | Počet akcií | Chamtivost a strach | Kryptoměnový trh | LEND | YFI | DIA | CRV | Přístup na burzu | Decentralizované finance | Trh s decentralizovanými financemi | Platforma eToro | Tail Risk | Typ obchodování | AlexandruCinca | JeppeKirkBonde | Junaidshaffy | MarianoPardo | Thunderstorm654 | Nízké drawdowny | Velký propad kapitálu | Atlantis Medium | Jackson Capital | Bulletproof Strategy | OceanBlue Fund | Kopírování signálů | Skvělé zhodnocení | Seznam Zprávy | Manchester United | Akcie Manchesteru United | Odborníci | Rentabilita | Inspirace | Signál ke vstupu | Zdanění | Prezidentské volby v USA | TSLA | Nvidia | Akvizice Arm Holdings | Japonské ministerstvo financí | Akcie NIO | PX START | Budoucí vývoj | Stanovování cílů | Řízení obchodu | Volatilita na NASDAQ | Krátkodobé dno | Cena elektřiny | Politici | Svatý grál tradingu | Zlatý grál | Zlatý grál tradingu | ChainLink/USD | Technická analýza LINK/USD | Investoři na Bitcoinu | Epidemiologické situace | Použití fraktálů | Fraktál | Wiliamsův fraktál | Williamsův fraktál | Bill Williams | Biden | Adobe Inc. | Softwarová společnost | Programy Adobe | Aston Martin DB11 | Porsche 911 | Porsche 911 turbo | Ferrari 812 | Ferrari 812 Superfast | Oltcit | Nejlepší Price Action | Marathon | Pracovní místa | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Posílení indexu | Michal Valentík | Pozitivní výsledek | Události typu černá labuť | Propady kapitálu | CFMS | Akcie CFMS | Celková míra nezaměstnanosti | Obchodování dnes | Agresivní strategie | Pump and dump | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Lockdown | Měnový fond | iPhone | Americký ekonom | První peníze | Akciové portfolio | Embargo | Chování ceny | Množství peněz | Mluvčí Bílého domu | Způsob investování | Defi | Nařízení | Tunelové vidění | Intel | Homma Munehisa | Geopolitické faktory | Moneta | Pravidelný příjem | JP Morgan Chase | UMA | Compound | Roman Janeček | Tržní výhled | Jon Guinness | Soudní spor | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Share screening | Úspěšní tradeři | Martin Malý | Šťastné obchodování | Oslabování amerického dolaru | Sezónní cykly | MCD | RONDA INVEST | Úvěry podnikatelům | RONDA INVEST a.s. | China Telecom | China Mobile | Exekutivní příkaz | Zisky bank | Česká televize | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Silné S/R úrovně | Proražení | Nastavení trhů | Vzorce chování | Investice do vody | GME | GameStop | Změny úrokových sazeb | Očkování | Představitelé ČNB | LEN | Orbán | Nákup libry | Ceny aktiv | Peloton | Chyby při investování | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Galaxy Crypto | Index kryptoměn Bloomberg | Analytik kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Bloomberg Galaxy Crypto | Voda | Imperial Finance | Analýza BTC/USD | Emise dluhopisů | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | Počasí | Růst ceny | Akcie čínských telekomů | China Unicom | VET | DOT | Zvýšení ceny | Obchodování s finanční pákou | Brands | Zdravotní péče | Dlouhodobé obchodování | VMware | Evropské centrální banky | Price Action na forexu | Realizace obchodu | Držení pozice | Tilray | SNY | CARA | MJ | YOLO | Price Action obchody | Obchody na forexu | Nejlepší Price Action obchody | Multitimeframe | Multitimeframe analýza | Platforma JForex | Longové příležitosti | WU | Příkaz stop-loss | Situace na trhu | Nastavení money-managementu | Zablokovaný trader | VTB | Akcie Gamestop | KFC | Investiční účely | WallStreetBets | Akcie GME | Akcie GameStopu | Tržní ceny | Velké fondy | Akvizice Air Bank | Investoři z Redditu | Jen Psakiová | Poměrové ukazatele | Rozvolnění | Finanční výsledky | Dialog | HAS | UNH | Maersk | Blockchainy | FTX | Kov | ETS | Colt | Akcie Amazon.com | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trojité dno | Trendové linie | Růst produktivity | Vytěsnění minoritních akcionářů | Měnový pár CHF/JPY | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Obavy investorů z koronaviru | Platby kryptoměnami | Skluz | Air | Celosvětová poptávka | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | Systémové riziko | Více obchodů | Eliminace emocí | Snížení počtu obchodů | Chyby obchodního plánu | Akcie Boeing | Libanonská libra | Mnoho peněz | Výrazný pohyb | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Průzkum analytiků | Akcie AT&T | Riziko likvidity | Dlouhodobý investor | Společnost Nokia | Aleš Hála | Decentraland | ForexNation | Kansas City Southern | KSU | Fungování ČNB | Přeprodané zóny | Nastavení grafů | Čekající pokyny | Discovery | Bidenův plán | Pohyb ceny | Horší období | Globální finanční systém | Umění | Primoco | Více časových rámců | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Indikátor Fibonacci | Indikátor Fibonacci retracement | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | Masternods | Co jsou Masternods? | Tvorba Dash | Vybalancování tradingu | Psychická příprava | Vítězný přístup | AA | Bearish Engulfing | Medvědí pohlcení | Dlouhé stíny | Všechny indikátory | Ceny surovin | Emise skleníkových plynů | Předpovědi ceny | Bohemian Empire | MindMed | Vysoká cena | Reálná finanční páka | ERA | Objednávky | Ministr práce | Události tohoto týdne | Čas obchodování | Comcast | WSB | WallStreetBets (WSB) | Legenda WallStreetBets | Martin Shkreli | token DOGE | DOGE | Riskantní token | Výsledky FAANG | Jakub Vadlejch | Čistá energie | Přeprodané oblasti | Medvědí Outside Bar | Konsensus trhu | Dogecoiny | Meziroční růst cen | Trh Forex | Systém obchodování | Sledování grafu | Cenové úrovně | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Reverzní patterny | Kurzotvorné zprávy | Riziko ztráty | Těžaři | Renáta Kellnerová | Obavy z inflace | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Deník N | Růst úroků | Hypoteční sazby | Podstatné kurzotvorné zprávy | Retailový obchodník | Pokročilé obchodování | Cenový pattern | Princip obchodování | Fibonacciho extension | Cena dřeva | Dynamické supporty a rezistence | Kombinovaná analýza | Martin Klass | Obchodování z pomsty | Investiční TikToky | Akcie TSLA | Dlouhodobé obchody | Skalpování (Scalping) | Základy fundamentální analýzy | Způsoby obchodování | Nejbohatší člověk | Nayib Bukele | Salvador | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Sell obchod | Fibonacci Cluster | Reakce ceny | Trend klesající | Průměrný roční výnos | Dodávky plynu | Platidlo | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Hodně peněz | Mali | Tržní prostředí | Obchody z nudy | Potenciální obchodní příležitost | Shortování | Zvyšování daní | Investování do vody | Globální ETS | FLOWX | Fidelity Water Sustainability | Global Water ETF | CFWAX | Calvert Global Water | First Trust Water ETF | IWC | Expense ratio | Invesco S&P Global Water ETF | Olimex Global Water | Vodní indexy | Invesco Water Resources ETF | Invesco Water Resources | PHO | NASDAQ omex us water | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Akcionáři Moneta Money Bank | Akcionáři Moneta | Stínové bankovnictví | Stínové bankovnictví v Číně | Dolar dnes | CO2 | Pozitivní vliv | NASA | Programátor | Obchodní výsledky | El País | Finanční vzdělání | Dopady pandemie covidu-19 | Dodavatelský řetězec | Technologie | Rizikový profil | Struktura ceny | Key level | Trendová struktura | Odraz ceny | Klíčový level | Vývoje ceny | Struktury ceny | Největší banky v Česku | Pohyb dolaru | Koncentrace | Chování spotřebitelů | Vnitřní dialog | Trenér | První obchody | UST | Otevřené ztráty | JAR | Spuštění digitálního eura | Smartphony | Americký trh | COST | Intel Corporation | Fond ČMZRB | Nové tituly | Výhody vstupu na burzu | FIXED | RECALL | Vasky | Rekola | Chování velkých hráčů | Ztrátový týden | Odvětví | Úroky v bance | Produkty v bance | Realita dluhopisů | Exponenciální průměr | Divize | Načasování | Správné načasování | Conformis | Azure | Beneteau | Groupe Beneteau | Bilion | Dodávky čipů | CAR | Obrovské výnosy | Štěstí | Náhoda | Hluboké znalosti | Mateřská společnost | Technické kovy | Dřevo | Světová cena dřeva | Světová cena | Vyhlídky ekonomiky | Útlum na trzích | Přemýšlení | Chování | Pocity | Slabé stránky | Vnímání | Interpretace | Svíčkový pattern | Projekce | VIAC | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Messi | Breakout rezistence | Analyzování | Dobré obchodní příležitosti | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Finančně nezávislý | Medián | Bonusy | SpaceX | Vývoj v trhu | SPOT | Základní pojmy | Začátečník | Funkční období | Školení | Způsob myšlení | Checklist tradera | Checklist | Kontrolní seznam | Dupont | Dominion Energy | Agilent | Butterfly spread | Kdy obchod ukončit | Důvody pro obchodování | Plán vstupu | Plán vstupu a výstupu | Nedostatek čipů | GPEF | Společnosti | Prezident Nayib Bukele | Opatření | Ideální čas | Dna | Evergrande | Výběr daní | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | NFT | Non-fungible token | Petr Mašláň | Juniorská škola tradingu | Měnový pár AUD/NZD | Ženy a investování | Salvadorský prezident | El Salvador | Evropský index | Workshop | Marika Čupa | Swingový obchod | Parametry obchodu | 100 SMA | Bukele | Prezident Bukele | Nakamoto | Etherea | Zprávy z pražské burzy | Dodržování pravidel | Pracovní den | Společnost AT&T | American Telephone and Telegraph | WarnerMedia | Warner Bros | Filmové studio Warner Bros | Filmové studio | Akcie AT&T (T) | Cash flow výnos | Akcie Evergrande | Česká pošta | Chinese Estates Holdings | BNP | Pokračování trendu | Čínský Evergrande | Akcie Zoetis | Zoetis | Společnost Zoetis | ZTS | Zoetis (ZTS) | Akcie Zoetis (ZTS) | Zoetis Inc | Samou | Energetická krize | Odhady růstu | Kellnerová | Globální inflace | White & Case | Shengjing Bank | Fantasia Holdings Group | Zákonné platidlo | OKTAGON | Minulá výkonnost | Enviromental, Social and Governance | Zelený seriál | Češi | Formulování cílů | Rychlý růst cen | Konfluenční oblasti | Sledování kurzu koruny | Sledování vývoje kurzu | Vývoje kurzu | Pozorování trhu | Situace na finančních trzích | MoneyExpo | Cit pro trh | Pozornost | Teoretický výklad | Sociální experiment | Získávání peněz | Myšlenkové plánování | Naše obchodní strategie | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ruský prezident | Meta | Metaverzum | Vanguard | Morgan Stanley Capital International | Metaverse | Meta Platforms | BankID | Igor Vida | Generální ředitel Raiffeisenbank | Kaisa | Drahé energie | Kaisa Group | Kaisa Group Holdings | Společnost | Stratégové | Inflace ve Spojených státech | Tomáš Vranka | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Pattern Engulfing | Obchodní výhled | ESG principy | S&P Global ESG Scores | DJSI Index | DJSI | Best ESG Companies | Dow Jones Sustainability Indices | ESG investice | Obor ESG investic | Obor ESG | Dopady inflace | Jak chránit úspory | Target | Bidenův investiční balík | Investiční balík | Přístup k obchodování | TIM | Index technologického trhu | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | | QUINTA-ANALYTICA | BBA Capital Partners | LVA Holding | LVA Holding GmbH | GPEF III | Quinty | Kazachstán | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Cykly | Rotace | Postranní pohyb | Fibonacciho posloupnosti | Využití Fibonacciho | Rozšíření | Extension | Tržní cykly | Fibonacci extension | Řízení obchodní pozice | Řízení pozice | Rostoucí inflace | WEXO | Arm | Informace z kryptoměnového trhu | Restricted Default | Nezaplacený dluh | Fundamentální analýzy | Trh se zlatem | Technická rezistence | Joe Manchin | Coinglass | Supportní pásmo | Hráči na trhu | Logistické společnosti | Celkový sentiment | Amazon.com (AMZN.US) | Akcie Amazon.com (AMZN.US) | Nákup akcií Amazon.com | Společnost Amazon.com | Vladimír Dlouhý | Akcie Adobe Inc | Akcie Adobe Inc (ADBE.US) | Adobe Inc (ADBE.US) | Gate | Matouš Kilián | Hry | Cena akcií společnosti | Politické problémy | Kristina Hooperová | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | ETF ESD | ESD.FR | ETF ESD.FR | Large-cap společnosti | Large-cap | ETF od BNP Paribas | S&P 500 UCITS ESD | Graf fondu ESD.FR | BNP Paribas Easy S&P 500 UCITS ESD | Jak obchodovat index S&P 500 | Vanguard S&P 500 | Vanguard S&P 500 ETF | S&P 500 ETF | Instituce | Individuální trader | Ericsson | Pár USD/CAD | Formace Pin Bar | Pattern Pin Bar | Vytvoření Pin Baru | Jednoduchá svíčková formace | Cenová akce | Pin Bary | Praktické okénko | London Bullion Market Association | Ebury | Zmírnění sankcí | Argo Blockchain | Populární svíčkové formace | Obchodování do směru trendu | Růstové struktury | Klesající struktury | Proražení S/R úrovně | Strategie obchodování Pin Baru | Dynamické S/R úrovně | Dynamické supporty | Obchodování korekcí trendu | Fibonacci úrovně | Úrovně retracementu | Fibonacci úrovně retracementu | Filtrování Pin Barů | Obchodování korekcí | Andrews' Pitchfork | Rostoucí trendová struktura | Momentum trendu | Kvalitní Pin Bar | Technické nástroje | Možnosti filtrování | Několikasvíčkové formace | Frustrující trh | Války v Evropě | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | Poslední den obchodování | Ruské hospodářství | Sankce na Rusko | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Směr trhu | Konflikt na Ukrajině | Napadení Ukrajiny Ruskem | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Boje na Ukrajině | Sberbank CZ | Volksbank | Nokian | Klienti Sberbank CZ | Klienti Sberbank | Motivace | Odnětí bankovní licence | Bankovní licence | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Garanční systém | Garanční systém finančního trhu | Sberbank Europe | Ministerstvo financí Ruské federace | Eva Davidová | Peníze na účtech Sberbank | Evropská divize Sberbank | Renáta Kadlecová | Situace na Ukrajině | BAL | Prima | VK | Agentura TASS | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Raiffeisen | Invaze | Santiment | XTB Štěpán Hájek | Ukončení války | Vnitřní motivace | Řetězce | Odchod z Ruska | Západní sankce | Ukrajinské krize | Výrobce pneumatik Nokian | Oleg Tiňkov | Catch me if you can | Anna Kellnerová | Paul Schockemöhle | The Kellner Family Foundation | Open Gate | Open Gate v Babicích | Vila ve Vraném nad Vltavou | Rezidence v Podkozí | Vila na pražské Hanspaulce | Angažmá PPF | PPF v Číně | PPF a J&T | Řád bílého lva | Správa PPF | Sklo Union | Skupiny PPF | Stahování akcií O2 | Stahování akcií | Vyznačená S/R | Odpovědnost ČNB | Společenská odpovědnost | Gideon Capital Management | Růst cen energií | Petr Fiala | Bitcoin 2022 | Portfolium | Pohyby trhu | WBD | Změny v AT&T | Spojení WarnerMedia a Discovery | Discovery Channel | Animal Planet | Eurosport | Warner Bros Entertainment | Vedení AT&T | Warner Bros. Discovery | Rosbank | Nejbohatší člověk světa | Sergej Sobjanin | Starosta Moskvy | Zelenskyj | MinFin | Pokles produkce | Korekce trendu | Krátkodobé obchody | Miliardář Elon Musk | Technický výhled trhu | Oceláři | Cleveland-Cliffs | Cleveland-Cliffs Inc. | Cleveland Iron Mining Company | Společnost Cleveland-Cliffs | Akcie Cleveland-Cliffs | Akcie Cleveland-Cliffs Inc. (CLF) | Akcie Cleveland-Cliffs Inc. | CLF.US | Konsolidovaný obrat | Situace na akciovém trhu | MMA | UFC | Leveraged buyout | LBO transakce | LBO | LBO Twitteru | Riziko LBO | Splátky úroků | Cílová společnost | Target company | Varování před riziky | Realitní sektor | Jan Frait | Ovládněte tržní cykly | Investiční zisky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Wall St. Cheat Sheet | Kapitulace technické analýzy | ZEN | Racionalizace | Popírání | Přijetí | Pokročilejší trader | Psychické problémy | Pochybení | Fáze racionalizace | Fáze ztráty | Druh pochybností | Zotavit se finančně | Zvládat své ztráty | Jak lépe zvládat své ztráty | Fundovaný účet | Snížení inflace | Překoupené pásmo | Velmi volatilní | Změna trendu | Cenový strop | Vztah k penězům | Potřeba mít situace pod kontrolou | Potřeba být perfektní | Nejčastější předsudky | Investorky | Zastavení poklesu | Centrum | Prime | Překoupené oblasti | Nedostupnost bydlení | Energetické hlídky | Analýzy více časových rámců | Premiér Petr Fiala | Počáteční investice | Práce na sobě | Výdělečný trading | Zastropování cen | Investice a trading | Zastropování cen energií | Obraty | Odrazy | Cenové stropy | Conor McGregor | McGregor | Plaza Accord | Industry Groups | Global Industry Classification Standard | GICS | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | UFC Conor McGregor | Industry Classification Benchmark | ICB | Industry Classification Benchmark (ICB) | Communication Services | Financials | Consumer Discretionary | Začátky na forexu | Newton | Newton Investment Management | Miroslav Plojhar | VaR modely | Riziko měřené z minulé volatility | Tradingový portál FXstreet.cz | Work & Travel | Inflační swapy | CDS v regionu | Forecasty | Fondy a ETF | Covid panika | Northern Rock | Relief rally | Fed vs. ECB | Flow z ekonomiky | Treasury v České spořitelně | J.P. Morgan v Londýně | Velké finanční krize | Drahé dovozy | Výhled snižování sazeb | Stratég finančních trhů | Pozice tradera | Metody analýzy trhu | Analýzy trhu | Vlna inflace | První vlna inflace | Velké centrální banky | Inflační hedge | Lula | Luiz Inácio Lula da Silva | Euronews | Dezinformace | Hlas Ameriky | Hlas Ameriky (VOA) | VOA | Philip Friedrich | Freedom House | Ceny nemovitostí v USA | Propad cen nemovitostí v USA | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Trh s bitcoinem | Problémy FTX | Výběry | B20 | Nejvolatilnější | Regulační dohled | Firemní kontrola | John Ray | Likvidátor Enronu | Likvidátor | FTX bankrot | Společnost FTX | Firemní prostředky | Zaměstnanci FTX | Cena kryptoměn | FTX Group | Auditorské služby | Mistrovství světa ve fotbale | Pivot Fedu | The Banker | Prestižní odborný časopis | Časopis The Banker | Bank of the Year
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Maloobchod v únoru
Maloobchod v USA
Málo zkušeností
Malta
Maltská vláda
Malý kapitál
Malý prostor
Malý přebytek rozpočtu
Malý reálný účet
Malý tržní podíl bitcoinů

Následující klíčová slova

MAM/PAMM
Mamutí balíček
MAN
MANA
Managed account
Managed floating
Managed forex
Managed forex account
Managed forex accounts
Managed futures
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
InstaForex
xPartners
BOSSA
reklama
Coinfy
Potvrďte prosím... Zavřít