Neděle 14. července 2024 03:47
reklama
Purple trading AI
reklama
Fintokei Payout
reklama
FTMO férovost
reklama
FTMO král

Cena akcií společnosti

img

US Open: Wall Street otevírá výše díky slabším údajům NFP 🎯

05.07.2024 Slabé údaje o NFP znovu oživily naděje investorů na rychlejší snižování úrokových sazeb. Zatímco celková zaměstnanost překonala očekávání na úrovni 206 tis. osob, pozornost trhu se přesunula k silným revizím údajů za minulý měsíc směrem dolů, zvýšení míry nezaměstnanosti a nižšímu růstu soukromého sektoru. Po zveřejnění údajů jsme byli svědky prudkého skoku indexových futures a poklesu hodnoty dolaru. O chvíli později však byly počáteční pohyby smazány. Investoři oceňují šance na snížení sazeb v září a méně než snížení v prosinci tohoto roku. Po zveřejnění zpráv se šance na snížení úrokových sazeb v USA zvýšily.
img

Ceny nákladní dopravy prudce rostou, zdražování v obchodech je na obzoru

04.07.2024 Ceny námořní přepravy již řadu týdnů rostou. Průměrné náklady na přepravu kontejneru jsou nyní o více než 250 % vyšší než před rokem. A ceny by mohly růst i nadále, což by mohlo značně zatížit obchod a boj s inflací. Za mnohé výrobky zaplatíme více a klesnou i zisky maloobchodníků. Na druhou stranu z toho těží lodní společnosti, přičemž akcie společnosti Maersk minulý týden vzrostly o více než 8 %.
img

Tesla na pozadí komentářů Elona Muska opět roste o téměř 7 % 📈

03.07.2024 Po včerejším růstu cen akcií dnes investoři pokračují v nákupu akcií společnosti Tesla (TSLA.US ), které dále podpořily komentáře Elona Muska. Akcie společnosti dnes posilují o téměř 7 % a jsou známé svou cenovou citlivostí na komentáře svého zakladatele a hlavního akcionáře Elona Muska.Muskovy komentáře navíc přišly v "pravý" čas poté, co společnost vykázala ve druhém čtvrtletí roku o něco vyšší než očekávané dodávky vozidel. V důsledku toho jsou dnes akcie na nejlepší cestě zcela vymazat poklesy, které zaznamenaly od 1. ledna 2024.
img

Rozdělení akcií společnosti Nvidia pomůže drobným investorům

07.06.2024 Okamžik, na který mnozí investoři čekali, je konečně tady: Společnost Nvidia se chystá 7. června rozdělit své akcie. Poměr štěpení je 10:1, což znamená, že cena akcie se z maximálních více než 1 200 dolarů sníží desetkrát. To usnadní nákup akcií zejména individuálním investorům, kteří mají obvykle menší částky k investování než institucionální investoři. K rozdělení dojde po uzavření amerického trhu, přibližně ve 23:30 SEČ, a očekává se, že obchodování bude zahájeno na základě rozdělení při otevření trhu v pondělí 10. června 2024.
C:\fakepath\nvidia.jpg

Nvidia vystřídala Apple na pozici druhé nejhodnotnější firmy světa

06.06.2024 Tržní hodnota amerického výrobce čipů Nvidia včera poprvé překročila tři biliony dolarů (zhruba 68 bilionů Kč). Společnost Nvidia tak podle agentury Reuters předstihla americkou technologickou firmu Apple a stala se druhým nejhodnotnějším podnikem na světě. Jedničkou zůstává americký softwarový gigant Microsoft.
img

Je meme investování zpět? Díky příznivým podmínkám na trhu se investoři vracejí k meme investování

05.06.2024 V lednu 2021 vyvolali uživatelé Redditu na fóru Wall Street Bets rozruch kolem společnosti GameStop (GME), maloobchodního prodejce videoher, který se potýkal s problémy a který byl silně shortován hedgeovými fondy. Rozruch na Redditu způsobil masivní příliv individuálních investorů a cena akcií společnosti GameStop dramaticky vzrostla.
C:\fakepath\btc-trading-02062024.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY, kryptoměna Bitcoin a akcie McDonalds

02.06.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY, kryptoměnu Bitcoin a akcie McDonalds. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Propad American Airlines o 15 % na sedmiměsíční minimum

29.05.2024 American Airlines (AAL.US) se dnes propadají o zhruba 15 % a cena akcií společnosti klesla na nejnižší úroveň od začátku listopadu 2023. Společnost včera večer oznámila snížení výhledu zisku a také odchod jednoho z klíčových manažerů, který pomáhal přetvářet strategii společnosti.
C:\fakepath\trader-26052024-2.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár NZD/CAD, kryptoměna Ethereum a akcie ČEZ

26.05.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár NZD/CAD, kryptoměnu Ethereum a akcie ČEZ. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Ranní shrnutí (23.05.2024)

23.05.2024 Indexy z Asie a Tichomoří prožívají smíšené období. Největší zisky zaznamenávají japonský Nikkei 225 (+0,90 %), australský S&P/ASX200 (+0,50 %) a singapurský SG20 (+0,45 %). Indexy z Číny klesají přibližně o 0,60-0,80 %.
C:\fakepath\Meme-stocks.jpg

V USA se zvedla nová vlna zájmu o meme stocks

14.05.2024 Ve Spojených státech se zvedla nová vlna zájmu o takzvané meme stocks, tedy akcie zpopularizované mezi drobnými investory pomocí sociálních sítí. Stalo se tak poté, co se na internetu poprvé po třech letech objevil příspěvek od investora s přezdívkou Roaring Kitty, který stál v centru mánie kolem meme stocks v době pandemie covidu-19.
img

ARM Holdings po výsledcích klesla o 8 %.

09.05.2024 ARM Holdings (ARM.US) včera po uzavření burzy zveřejnila zprávu o výsledcích za 4. čtvrtletí 2024. Zatímco výsledky za čtvrtletí leden až březen 2024 byly lepší, než se očekávalo, výhled fiskálního roku 2025 nabízený společností byl považován za poněkud zklamání. To vyvolalo pokles ceny akcií po zisku při včerejším obchodování po provozní době a akcie se dnes v předmarketingu nadále obchodují přibližně o 8 % níže.
img

Co očekávat od výsledků společnosti ARM Holdings?

08.05.2024 Společnost ARM Holdings (ARM.US) má dnes po skončení seance na Wall Street oznámit výsledky za 4. čtvrtletí 2024. Zpráva bude bedlivě sledována nejen proto, že ARM je společností spojenou s umělou inteligencí, ale také proto, že její poslední čtvrtletní zpráva vyvolala následující den masivní, téměř 50 % skok ceny akcií.
C:\fakepath\trading-05052024.jpeg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY, akcie Volkswagen a Walt Disney

05.05.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY, akcie Volkswagen a Walt Disney. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Akcie PayPal po čtvrtletní zprávě posílily o 7,5 % 📈

30.04.2024 Akcie společnosti PayPal (PYPL.US) před zahájením dnešní obchodní seance na Wall Street posilují o téměř 7,5 % po zveřejnění lepších než očekávaných finančních výsledků za 1. čtvrtletí. Jeden z lídrů v oblasti Fintech oznámil celkový objem plateb za první čtvrtletí, který překonal průměrné odhady analytiků. Společnost navíc zvýšila celoroční prognózy a oznámila ochotu provést zpětný odkup akcií v hodnotě nejméně 5 miliard USD.
img

Nvidia se podobá Bitcoinu? Senzační vzestup ceny jejích akcií

25.04.2024 V letech 2023 až 2024 zažila cena akcií společnosti Nvidia senzační boom, v některých ohledech dokonce podobný boomu Bitcoinu. Jedná se však o dvě velmi odlišná aktiva, která se ubírají různými cestami, takže jediné, co mají skutečně společné, je boom na finančních trzích.
img

Ekonomický kalendář: Výsledky Meta Platforms a objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v centru pozornosti

24.04.2024 Středeční seance na akciových trzích slibuje pozitivní vývoj. Po včerejších ziscích indexů na Wall Street dnes býčí trend rozšířily indexy z asijských trhů. Futures kontrakty rovněž naznačují vyšší otevření seance na starém kontinentu. Takto dobrá nálada je také reakcí na výsledky společnosti Tesla (TSLA.US). Přestože výsledky byly horší, než se očekávalo, cena akcií společnosti Elona Muska vzrostla o 13,3 %.
img

Tesla nesplnila odhady, ale její akcie během aftermarketového obchodování rostou📊

24.04.2024 Výrobce elektromobilů vykázal výsledky výrazně pod očekáváním trhu. Tesla silně pociťuje konkurenci čínských výrobců, která ji nutí k výraznému snižování cen.Spolu s přetížením automobilového trhu, kde je mezi spotřebiteli trend volit hybridní vozy, čelí společnost výzvám, které oslabují její výsledky.
img

Akcie General Electric po čtvrtletní zprávě o zisku prudce vzrostly

23.04.2024 Akcie General Electric (GE.US) po zveřejnění lepších než očekávaných výsledků a optimistických celoročních předpovědí v obchodování před uvedením na trh posilují téměř o 4,5 %. Vedení společnosti navíc doporučilo zpětný odkup akcií za 15 miliard dolarů.
C:\fakepath\eurusd-10042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 10.4.2024

10.04.2024 Americké akcie včera uzavřely bez výraznějších změn, na trhu panuje nejistota před zveřejněním nových údajů o vývoji inflace ve Spojených státech a začátkem zveřejňování čtvrtletních výsledků amerických firem. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 0,02 procenta a zakončil obchodování na 38.883,67 bodu. Širší index S&P 500 naopak vzrostl o 0,14 procenta na 5209,91 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 0,32 procenta na 16.306,64 bodu.
img

S&P 500: od stability k rekordům – analýza růstu

25.03.2024 Optimistická očekávání ohledně ekonomické budoucnosti a uvolněná politika Federálního rezervního systému motivují investory k rozšíření jejich investičních obzorů nad rámec rychle rostoucích akcií a technologických gigantů, které byly v uplynulém roce motorem růstu amerického akciového trhu.
img

Společnost Nordstrom plánuje vstup do soukromého sektoru; akcie posilují o 11 %

19.03.2024 Akcie společnosti Nordstrom (JWN.US) během dnešní seance posilují o více než 10 % poté, co se objevily zprávy, že se řetězec obchodů snaží vstoupit na burzu a stát se soukromou společností. Rodina zakladatelů řetězce spolupracuje s Morgan Stanley na zjištění, zda mají soukromé kapitálové společnosti zájem o transakci.
img

Největší společnosti na Nasdaqu mají smíšené nálady 📊 Microsoft roste, Nvidia a Tesla se obchodují níže ✂

14.03.2024 Dnešní seance amerických technologických společností vykazuje smíšené nálady. Spotový index Nasdaq100 dnes klesá o téměř 0,4 %, a to především díky akciím společností Tesla a Nvidia, ačkoli "top pódiové" společnosti Microsoft a Apple si dnes vedou velmi dobře.
img

Oracle vyskočil na historické maximum, protože výsledky byly způsobeny zavedením umělé inteligence

12.03.2024 Společnost Oracle oznámila výsledky za třetí fiskální čtvrtletí roku 2024, které překonaly očekávání analytiků. Společnost patří mezi příjemce výhod trendu umělé inteligence. Zde jsou podrobné výsledky:
img

MicroStrategy vzrostlo o 19 %, když bitcoin překonává 66 000 $

04.03.2024 Rally na trhu s kryptoměnami se po krátké pauze obnovila. Bitcoin získává přes 5 % a poprvé od poloviny listopadu 2021 se vyšplhal nad hranici 66 000 USD. Nejznámější kryptoměna se obchoduje jen o 3–4 % pod svými historickými maximy dosaženými na začátku listopadu 2021. Stále silná poptávka po Bitcoinové ETF podporují sentiment vůči digitálním aktivům. Pokračující zisky na trhu s kryptoměnami poskytují palivo pro růst cen akcií na kryptoměnových akciích.
C:\fakepath\forex-26022024-2.png

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/CAD a akcie Microsoft a Adobe

26.02.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/CAD a akcií Microsoft a Adobe. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\trader-22022024-2.png

Elliottovy vlny: Měnový pár AUD/CAD, index S&P 500 a akcie Volkswagen

22.02.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár AUD/CAD, S&P 500 a akcií Volkswagen. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\trading-18022024.png

Elliottovy vlny: Forex pár EUR/USD, kryptoměna Ethereum a akcie Walt Disney

18.02.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/USD, kryptoměnu Ethereum a akcie Walt Disney. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\akcie-11022024.jpeg

Elliottovy vlny: Měnový pár AUD/USD, káva a akcie Johnson & Johnson

11.02.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár AUD/USD, kávu a akcie Johnson & Johnson. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

CleanSpark posiluje o více než 30 % na pozadí prudkého nárůstu bitcoinu a výsledků hospodaření 📌

09.02.2024 Společnost CleanSpark (CLSK.US) posiluje o téměř 30 % díky prudkému růstu bitcoinu a nedávným výsledkům hospodaření. Společnost CleanSpark vykázala působivé finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2024, které skončilo 31. prosince 2023. Společnost dosáhla výrazného meziročního nárůstu tržeb o 165 % a přinesla 73,8 milionu USD, což je více než 27,8 milionu USD ve stejném období loňského roku.
C:\fakepath\akcie-09022024.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár NZD/USD, dolarový index DXY a akcie Bank of America

09.02.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár NZD/USD, dolarový index DXY a akcií Bank of America. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Ranní shrnutí (07.02.2024)

07.02.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování smíšeně – S&P 500 skončil beze změny, Dow Jones si připsal 0,08 %, Nasdaq klesl o 0,23 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 přidal 0,40 %.
img

McDonald's se smíšenými výsledky, ale celkově s pozitivním růstem

05.02.2024 Společnost McDonald's (MCD) oznámila nižší než očekávaný růst srovnatelných tržeb, nižší než očekávané tržby, ale vyšší zisk na akcii (EPS) za čtvrté čtvrtletí a celý rok 2023, čímž se cena jejích akcií v předobchodní fázi mírně zvýšila.
C:\fakepath\trader-04022014.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár NZD/CAD, akcie Tesla a akcie ČEZ

04.02.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár NZD/CAD, akcie Tesla a akcie ČEZ. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\trading-02022024.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár EUR/JPY, kryptoměna Bitcoin a akcie Netflix

02.02.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/JPY, kryptoměnu Bitcoin a akcie Netflix. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\trader-28012024.jpeg

Elliottovy vlny: Měnový pár EUR/NZD, index DAX a akcie Microsoft

28.01.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/NZD, index DAX a akcie Microsoft. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\trader-26012024.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár AUD/CAD, kryptoměna Ethereum a akcie Apple

26.01.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár AUD/CAD, kryptoměnu Ethereum a akcie Apple. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\\fakepath\\canadian-dollar-190120241.png

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/CAD, kryptoměna Bitcoin a akcie Tesla

19.01.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/CAD, kryptoměnu Bitcoin a akcie Tesla. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\trader-15012024.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY a akcie Meta a Moderna

15.01.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY a akcie Meta a Moderna. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Smíšený začátek pro Evropu: aktualizace obchodování společnosti Sainsbury's ukazuje, že potraviny jsou stále hlavní hvězdou přehlídky

10.01.2024 Finanční trhy jsou v polovině týdne poněkud ztracené, bez jasného směru nebo příběhu, který by trhy řídil. Evropské akcie otevřely mírně výše a také e-mini futures na index S&P 500 naznačují, že by americké trhy mohly později dnes otevřít výše.
img

Snížení cen v Saúdské Arábii poškodilo ropu, zatímco americký trh vstřebává zprávy o Boeingu

09.01.2024 Cena ropy byla v pondělí v centru pozornosti poté, co ceny ropy brent na začátku týdne klesly o téměř 4 %. Hnacím motorem byla Saúdská Arábie, která oznámila snížení cen svých dodávek ropy na únor, a to pro všechny odběratele, nejen pro odběratele se sídlem v Asii, jak to dělala dříve.
img

US Open: Wall Street bojuje o směr před rozhodnutím Fedu o úrokových sazbách 🔔

13.12.2023 Wall Street ve středu při zahájení cash session tají dech. Indexy zaznamenávají mírné nárůsty do 0,30 %. Přesto zůstávají na 23měsíčních maximech. Podobné chování lze pozorovat na forexovém trhu, kde je USD dolar mírně klidný. Na dolarovém indexu USD (USDIDX) vidíme během týdne konsolidaci. Výnosy 10letých amerických dluhopisů klesají a aktuálně činí 4,17 %.
C:\fakepath\Netflix-stock-04122023.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/CAD, kryptoměna Ethereum a akcie Netflix

04.12.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/CAD, kryptoměnu Ethereum a akcie Netflix. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\SP500-03122023.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár AUD/CAD, index S&P 500 a akcie Tesla

03.12.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár AUD/CAD, index S&P 500 a akcie Tesla. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\trader-19112023.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY, index DAX a akcie Apple

19.11.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY, index DAX a akcie Apple. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\microsoft_2.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár EUR/AUD a akcie Microsoft a Boeing

17.11.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/AUD a akcie Microsoft a Boeing. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Catalent posiluje o více než 11 % a odráží se ode dna 🔔

15.11.2023 Akcie společnosti Catalent (CTLT.US) posilují o více než 11 % po zveřejnění předběžných výsledků za první čtvrtletí fiskálního roku 2023/2024 a prognóz na celý rok. Cena akcií společnosti roste navzdory rekordní ztrátě zaznamenané v ukončeném období.
img

Vyhlídky Adyenu, překvapení od Disneyho a indická poptávka po oceli

13.11.2023 Akcie společnosti Adyen stouply o 32 %. Investorům se po její prezentaci v rámci Dne pro investory ulevilo a do budoucna hledí optimisticky. Akcie Disneyho stouply mimo řádnou dobu obchodování o 4 %, když společnost odhalila další úspory nákladů v hodnotě 2 miliard USD a překonala očekávání v oblasti předplatitelů kanálu Disney+. ArcelorMittalu nevyšly ve 3. čtvrtletí odhady tržeb, ale EBITDA zůstává podle očekávání. Zajímavější však je, že společnost přišla s předpovědí indické poptávky po oceli, která se má podle ní do roku 2032 zdvojnásobit.
C:\fakepath\tesla-12112023.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár NZD/CHF, kryptoměna Bitcoin a akcie Tesla

12.11.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár NZD/CHF, kryptoměnu Bitcoin a akcie Tesla. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\burza-10112023.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/CAD, index NASDAQ a akcie Walt Disney

10.11.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/CAD, index NASDAQ a akcii Walt Disney. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\zlato-07112023-uvod.jpg

Top 3 akcie na zlato na NYSE

07.11.2023 DRDGold Limited, Wheaton Precious Metals Corp. a Franco-Nevada Corporation patřily mezi tři největší společnosti zabývající se těžbou zlata, jejichž akcie zaznamenaly nejvýraznější růst zisku na akcii. V dnešním článku se podíváme na finanční výkonnost těchto společností, provedeme technickou analýzu jejich cenových grafů a prozkoumáme trendy ceny zlata.
C:\fakepath\elliott-05112023.png

Elliottovy vlny: Měnový pár EUR/NZD a akcie Volkswagen a Google

05.11.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/NZD a akcie Volkswagen a Google. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\trader-03112023.png

Elliottovy vlny: Měnový pár CAD/JPY, index S&P 500 a akcie Amazon

03.11.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár CAD/JPY, index S&P 500 a akcie Amazon. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\trader-29102023.png

Elliottovy vlny: Měnový pár AUD/CAD, kryptoměna Ethereum a akcie ČEZ

29.10.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár AUD/CAD, kryptoměnu Ethereum a akcie ČEZ. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Microsoft a Alphabet s lepšími výsledky, ale se smíšeným obchodováním po uzavření trhu

24.10.2023 Společnost Microsoft vykázala za první čtvrtletí fiskálního roku 2024 dobré finanční výsledky, které překonaly očekávání analytiků v oblasti příjmů i zisku. Zisk na akcii (EPS) činil 2,99 USD, zatímco konsenzuální odhad byl 2,24 USD. Tržby dosáhly 56,5 miliardy dolarů, což je nad konsenzuálním odhadem 54,54 miliardy dolarů.
C:\fakepath\bitcoin-20102023.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár EUR/AUD, kryptoměna Bitcoin a akcie Tesla

20.10.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/AUD, kryptoměna Bitcoin a akcie Tesla. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Akcie výrobců elektromobilů pod tlakem 📉

19.10.2023 Trhy na Wall Street se obchodují na smíšených úrovních a pozornost investorů se během dnešní seance soustředí především na čtvrtletní výsledky společnosti Tesla (TSLA.US), které nedopadly dobře. Poprvé od roku 2019 společnost negativně zklamala, pokud jde o ukazatele zisku na akcii a tržeb.
C:\fakepath\istockphoto-577968602-612x612.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY, akcie Procter & Gamble a zemní plyn

11.10.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY, akcie Procter & Gamble a zemní plyn. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\Elliottovy-vlny-08102023.png

Elliottovy vlny: Měnový pár AUD/NZD, akcie Google a Netflix

08.10.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár AUD/NZD, akcií Google a Netflix. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\akcie-01102023.jpg

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár AUD/CAD, akcie Boeing a kryptoměnu Ethereum

01.10.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár AUD/CAD, akcie Boeing a kryptoměnu Ethereum. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Technická analýza ceny akcie DIS 19. 9. 2023

19.09.2023 Cena akcií společnosti Disney je pod tlakem. Navzdory dvoutýdenní pauze v poklesu vykazuje cena známky odmítnutí na 85 USD. Cena se odrazila zpět k modré trendové linii rezistence, která bývala supportem. Ve stejné době byla cena odmítnuta na červené linii klesající rezistence. Cena akcií DIS je náchylná k dalšímu poklesu, pokud zůstane pod červenou trendovou linií. Býci potřebují získat zpět úroveň 85–86 USD, aby měli opět kontrolu nad krátkodobým trendem.
C:\fakepath\trader-19092023.png

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár NZD/CHF a akcie Tesla a Meta

19.09.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár NZD/CHF a akcie Tesla a Meta. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\forex-11092023.png

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár EUR/USD, dolarový index DXY a akcie Apple

11.09.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/USD, dolarový index DXY a akcie Apple. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\PayPal-11092023-1.jpg

Analýza akcií PayPal - Důvody poklesu ceny a zhodnocení potenciálu pro růst

11.09.2023 Cena akcií PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) dosáhla v červenci 2021 historického maxima 310 USD za kus. Jejich trajektorie se však posunula a do srpna 2023 se propadly o 80 % na 63 USD.
C:\fakepath\forex-10092023.jpg

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár USD/CAD a akcie Boeing a Baidu

10.09.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/CAD a akcie Boeing a Baidu. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\investice-30082023.png

Analýza akcií společností NVIDIA a Teradyne: Efekt investic Cathie Wood

30.08.2023 Nedávný boom novinek kolem umělé inteligence spustil výrazný nárůst cen akcií technologických společností. Cathie Wood, generální ředitelka ARK Investment Management LLC, která se v roce 2020 proslavila svými odvážnými investicemi do technologických společností, se však rozhodla zbavit akcií jednoho z hlavních příjemců AI vývoje, společnosti NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA). Nyní sází na dalšího hráče v tomto sektoru, konkrétně na Teradyne Inc. (NASDAQ: TER).
C:\fakepath\Netflix-270820231.png

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár NZD/CHF, dolarový index DXY a akcie Netflix

27.08.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár NZD/CHF, dolarový index DXY a akcie Netflix. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Kdo nakupuje AI čipy společnosti Nvidia?

24.08.2023 Nvidia teď představuje na akciovém trhu největší jednorázové krátkodobé riziko. Své výsledky za 2. čtvrtletí oznámila ve středu po uzavření amerického trhu a analytici očekávali meziroční nárůst tržeb o 65 %. Právě tyto výsledky rozhodnou o dalším osudu akcií spojených s AI. Investiční výdaje největších amerických a čínských technologických firem však očekávaným výnosům za AI čipy neodpovídají, což lze vysvětlit buď výraznou změnou struktury dosavadních investičních výdajů, nebo tím, že Číňané nakupují čipy přes spřízněné třetí strany. Navíc poptávce po AI čipech určitě pomohly i vyšší ceny bitcoinu. Očekávání ohledně Nvidie jsou extrémně vysoká, a tak raději upozorňujeme na čtyři rizikové faktory, o kterých je třeba vědět.
C:\fakepath\trader-210820231.png

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár GBP/USD, kryptoměnu Ethereum a akcie Procter & Gamble

21.08.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár GBP/USD, kryptoměnu Ethereum a akcie Procter & Gamble. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Akcie společnosti Palantir po výsledcích reagují smíšeně

08.08.2023 Akcie společnosti Palantir Technologies (PLTR.US) se dnes v předobchodní fázi obchodují bez větších změn poté, co společnost včera po skončení seance na Wall Street oznámila výsledky za 2Q 2023. Palantir je velmi optimistický ohledně budoucnosti a rozhodl se zvýšit celoroční prognózy a také oznámil program zpětného odkupu akcií. Pojďme se na výsledky krátce podívat
img

Ranní shrnutí (08.08.2023)

08.08.2023 Indexy z asijsko-pacifického regionu se v úterý obchodovaly smíšeně - Nikkei a Nifty 50 posílily, zatímco Kospi, S&P/ASX 200 a indexy z Číny se obchodovaly níže.
img

Amazon +10,4 %, Apple -2,8 % po čtvrtletních výsledcích!

04.08.2023 Akcie Amazonu rostou o 10,40 % poté, co tento gigant v oblasti e-commerce a cloud computingu překonal očekávání za 2. čtvrtletí a zvýšil svůj výhled. Společnost vykázala v červnovém čtvrtletí zisk 65 centů na akcii, což představuje výrazný obrat oproti loňské ztrátě 20 centů. Celkové tržby se zvýšily o 11 % na 134,4 miliardy dolarů, přičemž tržby Amazon Web Services (AWS) vzrostly o 12 % na 22,1 miliardy dolarů. Ačkoli se jednalo o pomalejší tempo růstu než 16 % v prvním čtvrtletí, stále překonalo odhady, které počítaly s 10% růstem. Slibná je i prognóza společnosti Amazon pro aktuální čtvrtletí, která předpovídá provozní zisk ve výši 7 miliard USD při tržbách 140,5 miliardy USD, což překonává očekávání analytiků. Společnost zdůraznila, že umělá inteligence bude hrát ústřední roli v jejím budoucím úsilí, což dále posílilo důvěru investorů v akcie.
img

Akcie týdne - Spotify Technologies (27.07.2023)

27.07.2023 V posledních dnech se toho hodně děje kolem Spotify Technologies (SPOT.US), švédské společnosti pro streamování hudby kótované v USA. Cena akcií společnosti zažila v poslední době několik volatilních pohybů a tyto pohyby lze zdůvodnit dvěma událostmi - oznámeným zvýšením cen a zveřejněním výsledků za 2. čtvrtletí 2023. Pojďme se blíže podívat na to, co se děje se společností Spotify!
img

Top akcie 2. čtvrtletí: Drobní investoři podporují společnosti v oblasti AI a po spekulacích o prodeji se vrhají na Man Utd

21.07.2023 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích obchodní a investiční platformy eToro se drobní investoři ve druhém čtvrtletí hrnuli do akcií související s umělou inteligencí a zároveň se do jejich hledáčku dostal Manchester Utd kvůli dlouho očekávanému prodeji klubu.
img

BREAKING: Novavax na růstové vlně po obdržení 350 milionů dolarů za nevyužité vakcíny proti COVID📈

10.07.2023 Cena akcií společnosti Novavax (NVAX.US) vyskočila o více než 20 % poté, co biotechnologická společnost oznámila, že Kanada souhlasila se zaplacením 350 milionů dolarů za vakcíny Covid, které měly být dodány již dříve. Urovnání je v případě NVAXu významné, protože vedení společnosti vyjádřilo počátkem roku pochybnosti o jeho životaschopnosti.
img

Rizika extrémně optimistických výhledů Nvidie

04.07.2023 Na americkém akciovém trhu posilují zejména akcie firem spojených s AI, ale vláda Spojených států to může poměrně rychle zarazit. Uvažuje totiž o rozšíření exportních regulací, které od října 2022 omezují vývoz AI čipů do Číny. Akcie společnosti Nvidia se tak před otevřením trhu propadly o 4,5 % a totéž může brzy potkat i další americké technologické akcie.
img

Apple se blíží k tržní hodnotě 3 bilionů dolarů 🚀

30.06.2023 Společnost Apple Inc. (AAPL.US) je blízko tomu, aby se stala první společností v historii, která uzavřela obchodování s tržní hodnotou 3 biliony dolarů, protože její akcie v pátek rostou o více než 1,8 % a dosahují tržní kapitalizace 3,03 bilionu dolarů. Meziroční výnos akcií Apple dosáhl 50 %, což společnosti přidalo více než 940 miliard dolarů. Tento milník naznačuje dominanci velkých technologických společností.
C:\fakepath\apple.jpg

Tržní kapitalizace Applu znovu překonala hranici tří bilionů USD

30.06.2023 Tržní kapitalizace americké společnosti Apple poprvé od loňského ledna znovu překonala hranici tří bilionů USD (65,3 bilionu Kč). Investoři sázejí na to, že výrobce iPhonů bude schopen zvýšit tržby, přestože zkoumá nové trhy, jako je virtuální realita, uvedla agentura Reuters. Apple je podle tržní kapitalizace nejhodnotnější společností na světě a žádné z firem se zatím nepodařilo uzavřít obchodování s tržní kapitalizací více než tři biliony USD.
img

Akcie týdne - Bunge (15.06.2023)

15.06.2023 Nedávná rally na akciových trzích byla poháněna šílenstvím kolem umělé inteligence a pokrýváním krátkých pozic na meme-akciích. Vzhledem k veškerému rozruchu kolem těchto akcií bylo pro obchodníky snadné přehlédnout jiné pozoruhodné akciové zprávy, jako například jedno z největších oznámení o fúzi zemědělských podniků v historii! Bunge (BG.US), americká zemědělská společnost, toto úterý oznámila, že od Glencore (GLEN.UK) koupí společnost Viterra, která se zabývá manipulací s obilím.
img

Apple se chystá o zasvěcení do své „nové éry“

02.06.2023 APPLE: Akcie s největší tržní kapitalizací na světě má příští týden od 5. do 9. června Světovou vývojářskou konferenci. Potenciálně se chystá představit svůj dlouho očekávaný headset pro rozšířenou realitu a virtuální realitu, což je jeho největší premiéra od iWatch v roce 2015 a AirPods v roce 2016. To by mohlo přispět k upevnění dlouhodobých vyhlídek na růst zisků (viz graf), znovu zažehnout nadšení pro neoblíbenou „metaverse“ a dále zvýšit poptávku po vysoce výkonných polovodičových čipech. Cena akcií společnosti Apple letos vzrostla o 38 %, což je téměř čtyřnásobek růstu indexu S&P 500. Díky tomu se její forwardový poměr P/E dostal na 27x, což je výrazně nad dlouhodobým průměrem 21x, i když prognózy růstu zisků po pandemickém boomu stagnovaly. Společnosti by se hodil nový motor růstu vedle jejího rychle se rozšiřujícího impéria služeb.
img

Den dětí: Prodeje Barbie v prvním čtvrtletí klesly o 40 %

01.06.2023 Na Den dětí jsme se podívali, jak si vedou oblíbené firmy výrobců hraček a her pro děti na akciových trzích. Výrobci hraček se musí potýkat s dopady vysoké inflace a rostoucích nákladů. V prvním čtvrtletí letošního roku klesl prodej Barbie až o 40 %. Klesl mimo jiné prodej pistolí Nerf, Play-Doh a prasátka Peppa Pig. Dobře se prodává hra "The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom" od společnosti Nintendo a karetní hra "Magic: The Gathering".
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně a Dow Jones klesl o 0,09 %.

11.05.2023 Na konci obchodování newyorské burzy klesl Dow Jones o 0,09 %, index S&P 500 vzrostl o 0,45 % a index NASDAQ Composite vzrostl o 1,04 %.
img

Jak obchodovat s akciemi Visa po výsledcích za 2. čtvrtletí?

03.05.2023 Výsledky globálních poskytovatelů platebních služeb, jako je Visa, jsou hojně sledovány investory a analytiky po celém...
img

Jak obchodovat s akciemi Visa po výsledcích za 2. čtvrtletí?

03.05.2023 Výsledky globálních poskytovatelů platebních služeb, jako je Visa, jsou hojně sledovány investory a analytiky po celém světě. Vzhledem k tomu, že většina spotřebitelů používá karty Visa nebo Mastercard, mohou výsledky těchto společností poskytnout ukazatele o stavu ekonomiky a spotřebitelských výdajů.
img

Jak obchodovat s akciemi Bank of America po výsledcích za 1. čtvrtletí?

25.04.2023 Od pádu Silicon Valley Bank a Signature Bank minulý měsíc investoři netrpělivě očekávali poslední zprávu o výsledcích ...
img

Společnost Disney do čtvrtka propustí tisíce lidí

24.04.2023 Společnost Walt Disney Co (DIS.US) v únoru oznámila řadu organizačních změn a plánů na snížení nákladů. Společnost Disney uvedla, že do konce letošního roku propustí 7 000 zaměstnanců. První kolo propouštění proběhlo již na konci 27. března 2023. A dnes společnost Disney oznámila druhé kolo propouštění. Ke snižování počtu pracovních míst dojde napříč obchodními segmenty a pobočkami společnosti. Propouštění se týká všech divizí společnosti Disney po celé zemi, včetně centrály v Burbanku a Connecticutu, kde sídlí její sportovní stanice ESPN. Hodinových zaměstnanců v zábavních parcích společnosti Disney se propouštění nedotkne.
img

Jak obchodovat Netflix po výsledcích za 1. čtvrtletí

20.04.2023 Od 77% propadu ceny Netflixu z rekordních 700,99 USD v listopadu 2021 na několikaleté minimum 162,71 USD v květnu 2022 se vedení společnosti snaží stabilizovat cenu akcií tváří v tvář stále konkurenčnějšímu odvětví streamingu.
img

Jak obchodovat Netflix po výsledcích za 1. čtvrtletí

20.04.2023 Od 77% propadu ceny Netflixu z rekordních 700,99 USD v listopadu 2021 na několikaleté minimum 162,71 USD v květnu 2022...
img

Akcie Alphabet klesají kvůli obavám z dohody se Samsungem!

17.04.2023 Cena akcií společnosti Alphabet Inc. (Googl.US) klesá o téměř 4 % kvůli obavám z možné ztráty příjmů od společnosti Samsung. Cena akcií Googl.US se v současné době pohybuje na úrovni 105 USD.
img

Jak obchodovat s Meta po výsledcích za 1. čtvrtletí

05.04.2023 Meta Platforms byla v prvním čtvrtletí roku 2023 nejvýkonnější akcií FAANG. FAANG je zkratka pro technologické akcie s...
img

Jak obchodovat s Meta po výsledcích za 1. čtvrtletí

05.04.2023 Meta Platforms byla v prvním čtvrtletí roku 2023 nejvýkonnější akcií FAANG. FAANG je zkratka pro technologické akcie společností Facebook (nyní Meta), Apple, Amazon, Netflix a Google (nyní Alphabet) a vytvořil ji moderátor pořadu "Mad Money" na CNBC Jim Cramer. Nyní tuto zkratku aktualizoval na MAMAA, která představuje největší technologické akcie: Microsoft, Alphabet, Meta, Amazon a Apple.
img

Albemarle se snaží převzít Liontown 💵 Nastartuje lithiový průmysl vzestupný trend?

29.03.2023 Společnost Albemarle (ALB.US) je největším světovým výrobcem lithia. Společnost se nyní soustředí na akvizici australské těžební společnosti Liontown, která se zaměřuje na vývoj minerálů pro baterie elektromobilů. Analytici považují nejnovější zprávy společnosti za pozitivní signál pro odvětví.
img

Jak obchodovat s akciemi Amazonu během opatření na snižování nákladů

29.03.2023 Většina velkých technologických společností oznámila opatření na snížení nákladů v souvislosti se zpomalením ekonomiky a zdražením výpůjčních nákladů v důsledku rostoucí inflace a úrokových sazeb.
img

Obchodování společnosti FedEx po výsledcích za 3. čtvrtletí

22.03.2023 Po loňském poklesu o 33 % zaznamenaly akcie společnosti FedEx v letošním roce impozantní nárůst o 26 %. Aby se investoři ujistili, zda se nejedná pouze o rally na medvědím trhu, pozorně sledují zprávu o výsledcích společnosti.
C:\fakepath\akcie-20032023.jpg

Co je Prodej na krátko (Short sell) na akciovém trhu

20.03.2023 Na akciovém trhu existují dva hlavní způsoby fungování. Prvním způsobem je nákup akcií a jejich následný prodej. Tomu se říká dlouhá (long) pozice. Druhou možností je prodej akcií, které si půjčíte, poté jejich nákup a vrácení zpět svému brokerovi, když cena klesne. Tomu se říká prodej na krátko (short sell), nebo také shortování.
C:\fakepath\eurusd-19032023.png

Shrnutí páteční seance: Americké akcie oslabily kvůli problémům v bankovním sektoru a obavám z recese

19.03.2023 Americké akcie dnes výrazně oslabily kvůli přetrvávajícím problémům v bankovním sektoru a rostoucím obavám z hospodářské recese. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, ztratil 1,19 procenta a zakončil obchodování na 31.861,98 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 1,10 procenta na 3916,64 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,74 procenta na 11.630,51 bodu.
img

Obchodování Ulta Beauty po zisku za 4. čtvrtletí

14.03.2023 Americký kosmetický řetězec Ulta Beauty zaznamenal na konci roku 2022 poprvé ve své historii zisk, který přesáhl 10 miliard dolarů. Přestože se objevily obavy ze zpomalující ekonomiky a spotřebitelů, kteří si více uvědomují náklady, analytici se o akcie zajímají.
img

Obchodování Salesforce po zisku za 4. čtvrtletí

07.03.2023 Výkonnost softwarové společnosti Salesforce, která se zabývá řízením vztahů se zákazníky, je v letošní výsledkové sezóně v centru pozornosti, protože společnost jedná s pěti aktivistickými investory.
img

Aston Martin po závodu F1 roste o 16 %

06.03.2023 Cena akcií společnosti Aston Martin (AML.UK) po zveřejnění vynikajících finančních výsledků pokračuje v dynamickém růstu. Třešničkou na dortu byly dobré výkony Fernanda Alonsa a Lance Strolla během víkendové GP Bahrajnu. V současné době si cena akcií společnosti připisuje více než 16 %.
img

Kryptoměny klesají 📉 Trh se obává události "FTX 2.0"

03.03.2023 Společnost Silvergate poté, co v roce 2022 vykázala čistou ztrátu ve výši téměř 1 miliardy USD, uvedla, že nestihne včas předložit SEC výroční zprávu ve formátu 10-K, a navíc varovala před možnými finančními problémy. V důsledku toho byly mimo jiné pozastaveny vklady do a z banky Coinbase a akcie Silvergate klesly o 57 %. Vyšetřování vztahů banky s FTX a Alameda Research vede americké ministerstvo spravedlnosti. Pokud dojde k bankrotu, můžeme očekávat zvýšený počet komentářů ze strany regulátorů, i když zatím není jasné, do jaké míry se na neutěšené finanční situaci nepodepsaly vazby na FTX a "run" na listopadové a prosincové výplaty - například v roce 1929 se kvůli lavině výplat zhroutily i dobře kapitalizované banky v USA.
Související klíčová slova: Upstart Holdings | Tim Ghriskey | FNV | Objem transakcí | Společnosti spojené s těžbou zlata | FCF | Celebrity | Klíčový ukazatel | Analýza akcií Franco-Nevada | Hlava a ramena | ChatGPT | Zpomalováním růstu | Akcie Teradyne | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Take Profit | Celkový zisk | Peněžní toky | Války | Lithium | Sandbox | Vývoj | Zvýšení zisku | Míra nezaměstnanosti v USA | Ceny akcií Gamestop | Dolarový index DXY | Vývoj ceny akcií AMC | Nordstrom | Rizikový faktor | Allianz | Marvell Technology | Globální růst | Prezident newyorského Fedu | General Dynamics | EUR | Spotřebitelské výdaje | Býčí formace | Pokračování růstu | Standard & Poor's | HOOD.US | Vlastní prostředky | Nárůst EPS | Nedostatek čipů | Budoucnost | Ortex Technologies | Společnost McDonald's | Finanční ústav | Fortinet Inc | Salesforce | Roche | NASDAQ: TER | Zisk automobilky | Franco-Nevada Corporation | Výkyvy | McDonald's | Stoxx | Německé pojišťovny | Obchody | Akcie firmy | Tencent Holdings | CleanSpark | Očekávání | SPOT.US | Korelace | Předpověď | Možnosti obchodování | Volatilní | Evropské centrální banky | Viterra | Matterport (MTTR.US) | Novo | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | Podnikání společnosti | Ceny akcií McDonalds | Akcie MicroStrategy (MSTR.US) | FAA | Ark | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | Trh práce | Akcie Juventus Football Club | Technologie společnosti | Zveřejnění zpráv | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Prodeje Barbie | P/B | Akcie CRISPR Therapeutics | Investice | U.S. Bank Wealth Management | DXY | Akcie Salesforce | Potenciál | Support | Diverzifikace | Vývoj ceny akcií Microsoft | Edge | Akvizice | Dopad na akcie | Přesnost | Pokrok při snižování inflace | Muskovy investice do akcií Tesly | Formule | Krátkodobé výnosy | Ifo | Future Vertical Lift | Japonské akcie | Franco-Nevada | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | NYSE | MTTR | Společnost Cisco | Nevýhody prodeje nakrátko | Výkonný ředitel | Finanční výkonnost | Ark Investment | Experti | Náklady na financování | Chování | Rekord | Nezávislost | Bitcoiny | FTSE MIB | StoneCo | Měnový pár GBP/USD | Společnost Apple | Hospodářské oživení | Pokles zisku | Asijské trhy | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | General Electric | PayPal (PYPL.US) | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | LULU | Morgan Stanley | Reality | Digitální aktiva | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Vstup do trhu | Ceny kryptoměny Ethereum | Neckline | Cena bitcoinu | Současná cena | Cena akcií společnosti Franco-Nevada Corporation (NYSE: FNV) | Konkurenti | DRDGold | Akcie společnosti | S&P Global Market Intelligence | Roaring Kitty | Softwarová společnost | Aktuální vývoj | Benchmark | Procentuální zisk | Rotterdam | Eisai | Index NASDAQ 100 | Lagardeová | Force | Volatilní poptávka | Cenné papíry | Čistý příjem | Výnos | P/S | Velcí investoři | New York Community | Nikola | RBC Capital | Měnový pár USD/JPY | 100 miliard dolarů | Brent | Google Pay | Delta | Meituan | HOOD | Americký akciový trh | SMA | Russell 2000 | Fibonacciho extenze | Řetězec kin | PayPal ve zkratce | Technický indikátor | Reddit | IDEA | Intel Corporation | Index DOW | Morrisons | Exchange | Alcoa | Aston Martin (AML.UK) | Investiční strategie | Akcie společnosti Palantir | Akcionáři | Pesimismus | Kontrakty | FOLD | First Republic | Výnosy u dvouletých dluhopisů | Covidová situace | Microsoft (MSFT.US) | Společnost Rivian | CSCO | Index DXY | Nasdaq100 | Hasbro | Kryptoměna Bitcoin | JPY | Den prezidentů | Echostar (SATS.US) | Akcie Palo Alto Networks | Metaverse | Nejvýraznější růst | AI | Nordstrom (JWN.US) | Pat Gelsinger | Index Russell | SoftBank Group | Pfizer (PFE.US) | Pár USD/CAD | Home Depot (HD) | CRM | Projekce | Obchodní tipy | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Tržní hodnota | Peníze | Infekce Covid | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Viceprezident | JD.US | GE.US | Ukazatel | Vstoupit na burzu | Kapitalizace Tesly | Analýza akcií Wheaton Precious Metals | Posílení | FTX | Palantir Technologies (PLTR.US) | Nakupovat akcie | Meme investování | Prognóza | FTSE 100 | FBI | Investovat | Pokles ceny ropy | FedEx | Saxo Bank | FedWatch | Běžný účet platební bilance | NVDA.US | Barel ropy | Amgen | GlobalData | Palladium | Vakcíny proti koronaviru | Nejznámější kryptoměna | Cena akcií společnosti Franco-Nevada Corporation | Vývoj měnového páru AUD/USD | Micron | Zájem obchodníků | Lockheed Martin | Akcie společnosti Moderna | Walt Disney Co | INTC.US | Prognózy Wall Street | CISCO | CRSP.US | Ekonomiky | Oliver Pursche | Analytika | Dell Technologies | Target | Nidec | DRD | Akcie Procter & Gamble | NFP | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Americké ekonomiky | Kapitál | Analyzování | Býčí divergence | Vývoj ceny kryptoměny Ethereum | Výkon | Robinhood | Cestování | FDX | Broker | Čtvrtletní výsledky společnosti | Meta Trader | Proražení | Cash flow | PYPL.US | Oslabení | Stefano Pesole | USD | JD | Ceny Bitcoinu | Snižování cen | Upravený zisk | Růst společnosti | NFLX | Čínské technologické firmy | Technická analýza | Macquarie | Berkshire | Moody's | Wheaton Precious Metals Corp. (NYSE: WPM) | Qualcomm | Tržní hodnota firmy | Prodávat akcie | Vývoj ceny zemního plynu | Více peněz | Plány | Na burze | Blue chip | Umělá inteligence | Určení trendu | Aktuální informace | Ceny akcií Meta | Cena akcií společnosti Fisker (FSR.US) | Cowen | Hodnota akcií | Price-to-Earnings | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | Vývoj ceny akcií | Apple Pay | Ranní zpráva pro tradery | Třetí vlna | Makléři | Dopad na cenu akcií | Akvizice společnosti | Tichomoří | Moderna | Rivian Automotive | Split | Index volatility CBOE | DJI | Xiaomi | Verizon Communications Inc. | Americké ministerstvo spravedlnosti | Největší společnosti | Spekulovat | Sociální sítě | Síla poklesu | Snižování úroků | Čtvrtletní výsledky | Širší index S&P 500 | Shenzhen Composite | Oživení trhu | Podrobné výsledky | Bogdan Maioreanu | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Rekordní nárůst | Vývoj ceny akcií Gamestop | Měnový pár EUR/USD | Akcie Google | Netflix (NFLX.US) | Dovoz | RIVN | Analýza akcií PayPal | Admirals | MT5 | Lenovo | Pozitivní zprávy | Akcie Mastercard | Hyundai | Dodávky čipů | Nikkei | Instagram | Mizuho Securities | Pro tradery | Akcie Bank of America | Akcie týdne u Purple Trading | 1 milion | Riot Platforms | Čtvrtletní zisk | Čínské úřady | Komoditní | Akcie společnosti Snap | Silicon Valley Bank (SVB) | Výkonnost společnosti | EUR/AUD | Textron | Vývoj akcií | Finanční výsledky společnosti | Amicus Therapeutics | Pokles ceny akcií | Ministerstvo obchodu | Největší ztráty | Zájem investorů | Nové zprávy | McKinsey | Fondy rizikového kapitálu | Průmyslová výroba v Německu | Softwarová firma | Rekordní zisk | Největší firmy | Elon Musk | Euforie | CO2 | Den dětí | Makrodata | Akciové indexy | Procter & Gamble | Obrat trendu | Investoři | Investing.com | Portfolio | Covid | Globální ekonomiky | Falešné proražení | Nejistoty | Důvěra investorů | Fidelity | Negativní sentiment | Evropská měna | Coca-Cola | Možnost obchodovat | AMD | Rozdělení akcií | Společnost Google | Média | Analytici | ADR | Vyšší úrokové sazby | Christine Lagardeová | Úrokové riziko | Mezinárodní agentura pro energii | AA | Pokles bitcoinu | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Zpřísňování měnové politiky | Graf akcií | PINS.US | BABA.US | Investiční společnost | Rekordní minima | Cena akcií NIO | Vyšší hodnoty | Commonwealth Bank | RIOT | Arm Holdings (ARM.US) | Bank of England | World Gold Council | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Vývoj ceny akcií Moderna | Prezident | AT&T | Alameda | Boom | BABA | BP | Rizika investování | DIS.US | Cena dolarového indexu | Nastavení úrokových sazeb | Hold | Jim Cramer | Konflikt na Blízkém východě | Cena indexu NASDAQ | Raytheon | Akcie společnosti Tesla | Snížení nákladů | Propad ceny akcií | Boj s inflací | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Rallye | S&P/ASX 200 | MSTR | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Poradenská společnost | Baidu (BIDU.US) | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Meme akcie | IEA | Demokraté | Německý DAX | Anglie | Tipranks | Technologické společnosti | Tržní podíl | Uber | Burza FTX | Short selling | Úrok | Formule 1 | US500 | Jednotná evropská měna | LCID | Agentura Reuters | Fiskální rok | Obchodní ředitel | Koupit akcie | Kryptoměnová burza FTX | London Stock Exchange | Odhad analytiků | Sentiment investorů | Vývoj ceny akcií McDonalds | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Akcie McDonalds | P/E | Zpráva | PFE | Obchody ARK Investment Management | Ceny dolarového indexu | First Republic Bank | Oblast rezistence | Teradyne Inc. | Tržní kapitalizace | Strojové učení | Růstové akcie | Dow Jones Indices | Huawei | Tencent | Ceny akcií Netflix | Macquarie Asset Management | Warren Buffett | RoboMarkets | Finanční ředitel | S&P | Ziskovosti společnosti | iPhone | Celoroční výhled | Rok 2024 | Obchodování | Cenový boom | Tržby z prodeje | Spotřebitelské ceny v USA | Futures | Automobilka | WGC | NYSE: WPM | Meta | CLSK.US | S&P Global | Biotechnologická společnost | DHL | Nabídka | Oznámení | GBP | Pokles ceny | IT společnosti | Management | Vývoj ceny akcií Adobe | Velikost obchodu | Společnost Palantir | Výsledková zpráva | Co se děje na finančních trzích | Bitcoin | Automobilky | TSMC | Dobré výsledky | Centrální banky | Trojúhelníkové formace | Pandemie COVID | Ceny akcie Tesla | Fenomén | Elektromobily | Ceny akcií Microsoft | Výkonnost indexu | Pákový efekt | Švýcarské společnosti | Peter Lynch | Equity | Eurostat | Zprávy | Všechny akcie | Nadšení | SPCE.US | Dolary | FB | Příčiny poklesu cen akcií PayPal | BREAKING | Růst inflace | Northwestern Mutual Wealth Management | Akcie třiceti předních amerických podniků | Výběrová kritéria | Investiční banka | Ubisoft | Tesco | Více příležitostí | Occidental Petroleum | PLTR | Bard | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Distribuce | Pokles tržeb | Norský Equinor | Oblečení | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | 3M | Akcie DIS | Investiční centrum | Airbus | NYSE: FNV | Celkový trend | Vyhlídky | Firmy | CZ | Vláda USA | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Práce z domova | Medvědí divergence | Alameda Research | Míra | Investment management | Paxos Trust Company | Úrokové sazby Fedu | Akcie Juventus | PEG | Muskovy investice | Rekordní ceny | Prodej elektromobilů | Výsledky | Adam Button | Fundamentální zprávy | Spoluředitel | Obrovské množství peněz | Hedgeové fondy | PLTR.US | Forex pár EUR/USD | Nio | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Bank of America | TIM | Výrobce letadel | Odhady trhu | Zvyšování daní | Tržby | Retracement | Co je pákový efekt | Kryptoměny bitcoin | Výrazný pokles | Tesla dnes | Vyšší poptávka | Příklad úspěšného short obchodu | Akciové tituly | Nižší low | Raiffeisen | Analytická společnost | American Airlines | Zůstatek | Kupující | Shell | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | OPEC+ | Futures na evropské indexy | Meme stocks | 787 Dreamliner | Onemocnění | Akcie leteckých společností | Objem | Propad | xStation | Asociace | Applied Materials | Společnost Arm | Obavy z recese | Marka | Medián | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | RIO.UK | Makro | Údaje | Společnost Nvidia | Klima | Nové tituly | Asie | Ceny akcií Walt Disney | OpenAI | Efekt investic | Akcie Volkswagen | Softwarový gigant | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Investice do kryptoměn | Společný podnik | Propuštění | Očekávání analytiků | Cena akcií Tesly | iPhone 14 | Alibaba | Růst spotřebitelských cen v USA | mmBtu | Electronic Arts | MTTR.US | Regulátor | Průzkumy | Hlavní indexy | Nakupovat | Wheaton Precious Metals Corp. | Propouštění zaměstnanců | IBEX 35 | Cena akcií společnosti GameStop | Televize CNBC | Michelle Bowmanová | Průmyslová výroba | Lenovo Group | Bilion | Textron Aviation | AMC | Zlomový okamžik | Pfizer | MCD.US | EQNR.NO | TSM | Očekávaný růst | Obchodování s akciemi | ARK Innovation | Studie | Období nízkých úrokových sazeb | Akcionáři společnosti | Cena indexu S&P 500 | Průraz | GME | Vývoj kryptoměny | Ceny zemního plynu | Americký dolar | Graf | Polsko | Rio Tinto | Index S&P 500 | Ceny akcií Baidu | Reakce trhu | Hodnota firmy | Plyn | RBC | ADBE | Akcie výrobce čipů | Nejobchodovanější CFD | Nakoupit akcie | Důvěra investorů v ekonomiku | Přijetí | Evropa | Obchodovat CFD | Virtuální realita | Marathon | CVS | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | Dot-com | Marathon Digital | Pár EUR/USD | Schlumberger | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Vizualizace | Cena akcií Netflixu | Omezení pohybu | Carrefour | Hodnocení akcií | Akcie včera | Maloobchod | Optimistická očekávání | Růst výnosů u dluhopisů | Rekordní růst poptávky | Peněžní prostředky | NASDAQ: MSFT | HRUŠKA | Mnozí investoři | Spotřebitelská nálada | Inflace v eurozóně | Earnings | Americká centrální banka | Teradyne | Index volatility | Dnešní růst | FactSet | Brands | Pokles prodeje | NZD/CAD | Dow Jonesův index | Reuters analytik | ForexLive | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | EPS společností | Adamas Intelligence | PYPL | Disney+ | Technické analýzy | Příjmy z obchodování | Spotřebitelské výdaje v USA | High | Vydělat peníze | Michael Saylor | E-commerce | Prodej akcií | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Cloud computing | Muskovy investice do akcií | Obchodování s ropou | Analýza investice | Provozní výnosy | Alternativní investiční strategie | Vývoj ceny akcií Volkswagen | Řetězec kin AMC | Stříbro | Akcie | Společnost CleanSpark | CHF | Údaje o inflaci | Technická analýza akcií Wheaton Precious Metals | Dogecoin | Bitcoinové ETF | Zpráva pro tradery | Upstart | Podnikatelská důvěra | GameStop (GME) | Akcie technologické společnosti | FAANG | Klíčová rizika | Internet věcí | NYSE:NKE | Samsung Electronics | Investiční plány | Vývoj dolarového indexu DXY | Americké akcie | Akcie společnosti Adyen | VSAT.US | Futures na ropu WTI | MetaTrader | Běžný účet | Divize | AI.US | Spot | Iberdrola | Zvýšení úrokových sazeb | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Současné tržní podmínky | Ceny akcií Nvidia | Akcie Amazonu | Nákupy akcií | Covidová opatření | Vývoj ceny akcií Walt Disney | Investice do akcií Tesly | CVS Health | Apple | Indikátor RSI | NKLA.US | Equinor | Růst výnosů | Cessna | Amicus Therapeutics Inc. | Obchodování se CFD | Trh | Nárůst zásob | Komise | Technologické firmy | Akcie firem | ICU | Výrazný růst | Cena akcií společnosti Walt Disney | Tolerance k riziku | Vyplnění GAPU | ArcelorMittal | Fed | Akcie společnosti Delta Airlines | Výrobce čipů Nvidia | Ruská invaze na Ukrajinu | Velké americké banky | Korekce | Klesající trend | Upozornění | Akcie společnosti Meta Platforms | Počet zákazníků | Pozornost | Finanční společnosti | Celosvětová poptávka | Společnost XTB | Nové trhy | Obchodování na burze | Buffett | Illumina | SMA 200 | Robotaxi | Ceny kryptoměny | RQ7 Shadow | Zveřejnění výsledků | National Australia Bank | AUD/CAD | Prezident Emmanuel Macron | Analýza akcií Wheaton Precious Metals Corp. | Konkurenceschopnost | S&P 500 | Snižování úrokových sazeb | Stripe | Investice do akcií | Alphabet (GOOGL.US) | Automobilový průmysl | Akcie McDonald’s | Zájem o kryptoměny | Kanada | Suez | JDE | Směnný kurz | ANO | Stock | Akcie Nvidie | Obranný průmysl | Volatility | Zemní plyn | Růst spotřebitelských cen | ProCent | Výhody a nevýhody prodeje nakrátko | Energetický sektor | Snap (SNAP.US) | Poměr P/E | Trumpova vláda | Akcie Morgan Stanley | Akcie Twitteru | ARM.US | Rating | Vývoj ceny dolarového indexu DXY | Platforms | Cena akcií společnosti Adobe | Portfolio manager | Alphabet Inc. | Akcie FAANG | Burza Bitfront | Poměr P/S | Ruská invaze | Soustředění | Produkty s pákovým efektem | Rivian | Microsoft | Chase Investment Counsel | Maxim Manturov | Wells Fargo | L3Harris | Snížení dividendy | Budoucí vývoj | Příležitosti | Dopad na cenu | Americké trhy | NFLX.US | Technická analýza akcií DRDGold | Netflix | Akcie společnosti PayPal | Nejistota | Nvr | Barbie | Daňové úlevy | SBUX | Herní průmysl | Ceny akcií AMC | Kryptoměnový průmysl | Norský Equinor (EQNR.NO) | Portfólia | Růst tržeb | Společnost Tesla | CME | Úspory | Shortování | CRSP | Sell | NKLA | Příjmy společnosti NVIDIA | CL | Letadla | Makroekonomické údaje | Long pozice | Siemens Energy | Ojeté vozy | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Společnost PayPal | Akcie BP | Decentraland | Starlink | ECB dnes | Bankovní akcie | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Představenstvo | MSFT.US | Spotřební zboží | Vision Pro | Vývoj úrokových sazeb | Trendové linie | Objem obchodů | Range | Jiří Hruška | Snižování inflace | Nifty 50 | Internetové televize | Invest | Centrální banka | Tesla Inc. | MicroStrategy | Meta Platforms Inc | KKR | U.S. Bank | Tržní sentiment | Arm | Situace | New York Community Bancorp | Čistý zisk | Twitter | Zasedání americké centrální banky | Activision | Centrum | Margin call | Nejobchodovanější CFD akcie | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Další růst | Vývoj akcií ČEZ | Elliottova vlnová teorie | Vývoj ceny akcie Tesla | Vision Fund | Vybírat zisky | Nárůst zisků | Řetězec | Letadlo | Spoluzakladatel | Partnerství | CRISPR | BIDU.US | Nižší růst | Sam Bankman-Fried | API | Investovat peníze | Bancorp | Futures kontrakty | Time Line | Dopad na sentiment | Reuters | AMC Entertainment | Baidu | Průměrný příjem | Chevron | Kompozitní index | Rekordní maximum | Palo Alto | Předseda | Wealth | Advanced Reconnaissance Vehicle | Newmont | Růstový impuls | Teradyne Inc. (NASDAQ: TER) | Ceny akcií NIO | Akcie Fedex | Shanghai Composite | FOREX | Boeing | Opční trhy | Vstup na burzu | Dow Jones a S&P 500 | Adyen | PINS | Zvyšování úroků | Invaze | Equinor (EQNR.NO) | Růst HDP | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Otevření Číny | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | JPMorgan Chase | SMA 100 | Obchodníci | Open | Cena akcie | Advanced Micro Devices (AMD) | Zahájení výsledkové sezóny | DOT | Obchodování Ulta Beauty | US100 | Evropské akciové indexy | Financovat | Příprava | Hubnutí | Pohyby na trhu | Prodej na krátko | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Platební bilance | Nálada investorů | CME Group | Cenový graf | FDIC | AMD.US | Americké ministerstvo obchodu | TSLA | Akcie Nikoly | Startup | Alibaba Group | Nový rekord | IT společnost | Johannesburg | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Rio Tinto (RIO.UK) | Refinitiv | Konfluence | OTCQX | Cena | Investiční banky | City | Akcie společnosti Disney | Společnost Admirals | Akcie Hyundai Motor | Money-Management | ING | Air | Akcie dnes | Káva | Ztráta | Ceny akcií | Rozpočet | TABAK | CVX | Reed Hastings | NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA) | Akcie Tesla a Meta | Německý index DAX | S&P500 | EBay | Dolar | Čínská ekonomika | Amazon | Ceny | Cena akcií společnosti Tesla | Technologie | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | TSLA.US | Velikost pozice | VW | Akcie Microsoft | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Vydání nových akcií | Roční maximum | Pokles | USDIDX | Vyšší ceny | Zahraniční investice | E-mini | Margin | BRKB | Vývoj ceny akcií Baidu | Nvidia | Uzavření trhů | Biogen | F1 | Andy Jassy | Vývoj ceny akcií Apple | Jon Guinness | Etoro | Počet uživatelů | DS.US | Pandemie covidu | BioNTech | Americké společnosti | Potenciální zisk | Hedge | Začněte obchodovat | Pinterest (PINS.US) | Royal Caribbean | Poplatek | Analytické prognózy | Euro vůči dolaru | PFE.US | Lego | Elliott | FTSE | Mercedes | Směrodatná odchylka | Americká ekonomika | NVDA | Akcie Johnson & Johnson | Americký trh | Obchodník | Akcie týdne | 737 MAX | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Negativní dopad | Google | Americká centrální banka (Fed) | Tempo poklesu | Spotřebitelské ceny | Fortune | Evropská centrální banka | Dow Jones Industrial Average | Intel (INTC.US) | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | SNAP.US | Salvador | Čínská vláda | 5G | Franco-Nevada Corporation (NYSE: FNV) | Daně | Piper Sandler | Lídři | Investment Management | CFD akcie | První fáze | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Coinbase | NINTENDO | Obavy o poptávku | Institucionální investoři | Společnost Oracle | Momentum | Marketingová komunikace | Příjmy společnosti | CBOE | Fond | Investment Counsel | Mánie | Čína | Finanční prostředky | Růst zisků | Zisky | Low | Konsensus | Ekonomické údaje | Litecoin | Současné ceny | Konsenzus | Ceny dolarového indexu DXY | Cena akcií společnosti McDonalds | Signature Bank | Link | Překážky | Čínská média | Miliardy eur | Blizzard | Akcie Visa | Růst ceny | Ceny akcií Volkswagen | Benchmarky | Voda | Indikátor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cisco Systems | Starbucks | American Express Company | Energie v Evropě | Akcie MCD | Množství peněz | Zvýšení ceny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Proč se půjčují akcie | Přecenění | Analytici Goldman Sachs | Flash Crash | Cena akcií společnosti Johnson & Johnson | RRR | Výsledky Alphabet | Růst cen | Index Russell 2000 | Společnost Chevron | Drahé kovy | Akcie Cisco | Vrcholy | Cased Telescoped Munice | RSI | Vysoké inflace | Akcie Apple | Měnový pár AUD/NZD | Asset management | Býčí trh | ERA | Saxo | Společnosti Netflix | Francouzský prezident | Snížení ratingu | Financování | Metaverzum | Semi | Etherea | Fitch | Globální trhy | Finance | Výrobce čipů | Očekávání trhu | Historické maximum | Nvidia (NVDA.US) | Pokles ekonomiky | Hodnota akcií DRDGold Limited | Psychologie | USDJPY | Akcie Starbucks | Maloobchodní tržby v eurozóně | Investiční poradenství | Americké ministerstvo obrany | Poptávka | Americké akciové trhy | Express | Jihokorejské společnosti | Banka Morgan Stanley | Cena kryptoměny | Akciový stratég | Line | ASX 200 | Americké banky | Capital | Vývoj ceny akcií Boeing | Covid v Číně | FT | Krypto | Výhled EBITDA | Investor | Obchodovat | Poptávka po zlatě | Akcie Matterport | Spotřebitel | Pokles akcií | Sociální síť | Palo Alto Networks | Silicon Valley | FinTech | WTI | Standard & Poor's 500 | Evercore ISI | Bod | Počasí | Reporty | Shares | Zisk společnosti | Cena akcií společnosti Moderna | Medvědi | Raiffeisen Bank International | NetEase | RBNZ | TradingView | Naučte se obchodovat | Společnost Line | Co bude | Jihokorejská společnost | Klouzavý průměr | Dreamliner | RBI | Veolia | EQNR | Ark Investment Management | Investiční výdaje | Saúdská Arábie | Cena akcií společnosti Microsoft | Tesla (TSLA.US) | Pokles zásob | Ziskovost | OCI | Ředitel Tesly | Podnikání | GLEN | Boeing 737 | Překoupené podmínky | Cena ropy | Akcie Pinterest | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Hospodaření bank | TSM.US | Drobní investoři | Značné riziko | Marže | Účet platební bilance | Akcie bank | ROCE | Cena akcií AMD | SpaceX | Akcie GameStopu | Index S&P/ASX 200 | Státy EU | DAX | HDP | Trh kryptoměn | Váš trading | Televize Netflix | Mírná korekce | Drive Shack | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Členské státy | Volkswagen | Zkušenosti | Akcie online | Emmanuel Macron | Firma | Karty | Ekosystém | Delta Airlines | Signály | Výsledky za Q1 | Vysoké zisky | Načasování | Boeing Co. | Pokles cen akcií | Byznys | Zisk a tržby | Snížení úrokových sazeb v USA | MCD | Futures na ropu | Ceny akcií Adobe | USA | Technologické podniky | Ropa | Obchodování akcie | Statistiky | Cena akcií společnosti Baidu | Zahájení obchodování | Komise v přenesené pravomoci | Společnost Albemarle | Graf nákupů a prodejů akcií Tesly | COIN.US | Analytici z Wall Street | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | Index PMI | Global Markets | Změny ve vedení | AMZN.US | Vývoj ceny akcií Johnson & Johnson | Deutsche Bank | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Kapitalizace Applu | Market | Akcie Alphabet | Akcie Pinterestu (PINS.US) | 256/2004 | Růst akcií | Pokles výnosů | Merck | Optimismus | Facebook | PitchBook | Růst dolaru | Enphase Energy | Oracle | Akcie vydavatele her | Cena akcií společnosti Fisker | Francouzský CAC 40 | Poptávka po čipech | Long Range Air Assault | Akcie Robinhood (HOOD.US) | Vývoj ceny kávy | Investujte | Nejhorší výsledek | Asie a Tichomoří | Gigafactory | Generativní AI | Konglomerát | Inflace cen | Finanční cíle | Euro | AUD | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Binance | Server CNBC | Úsilí | Verizon | SEC | Risk | Dodávky ropy | Fibo | PMI ve službách | Akcie Netflix | Salesforce (CRM) | Citigroup | Investiční ředitel společnosti | Softbank | Index VIX | MIB | Japonský Nikkei | Odkup vlastních akcií | Head and Shoulders | LHX | EV | EBITDA | JP Morgan | Obchod | Zpomalení růstu | Activision Blizzard | Prodeje existujících domů | Short obchody | Vancouver | Zisková marže | EU | Gamble | Credit Suisse | Portfolia | Technická analýza akcií Franco-Nevada Corporation | Dynamika růstu | Akcie Matterport (MTTR.US) | Holdingová společnost | Vývoz | Automotive | Prodeje akcií | Členské státy EU | xStation 5 | Úroveň rezistence | Samsung | Recese | P/E Ratio | Sam Altman | ASML | Ropný gigant | Investiční doporučení | Výprodeje na akciových trzích | Investice Cathie Wood | Chuť riskovat | Mercedes-Benz | NZDUSD | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | USD/CAD | Výhled na rok | Hargreaves Lansdown | Výrobní index | Squad Automatic Rifle | Měna euro | Výrobce hraček | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Manažerka | Růstový trend | Akcie PayPal | Wegovy | USD za tunu | Japonský Nikkei 225 | Kapitálové výdaje | Negativní nálada | Výrobce hraček a her | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | Tržní kapitalizace Applu | Investoři a obchodníci | Vláda Spojených států | ARM | Centrální banka USA | Čínské indexy | Hlavní trend | KPMG | Ceny energií | Americké indexy | Washington | Scott Donnelly | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index FTSE 100 | Index důvěry | Nejrychleji rostoucí | Úspěchy | Hodnota akcií DRDGold Limited (NYSE: DRD) | Streamování videa | 3 akcie na zlato | Silná poptávka | Rostoucí inflace | Advance | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Příklad ztrátového short obchodu | Silicon Valley Bank | Ceny plynu | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Shrnutí obchodování | Dow Jones Industrial | Finanční společnost | Mattel | Japonský jen (JPY) | Ceny akcií Bank of America | Časový rámec | Míra inflace | Platforma | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | United Airlines | Trhy v USA | Diverzifikované portfolio | MAN | Výsledky společnosti Nvidia | Spotify | Finanční situace | Platební systém | Nařízení | Verizon Communications | Jak obchodovat | Vzestup ceny | Oblasti umělé inteligence | Vývoj ceny dolarového indexu | BTC | Tržby z prodeje potravin | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Obchodní bilance | Mizuho | Zpřísnění měnové politiky | Gold | Raiffeisen Bank International (RBI) | Průmysl | Bolest | Americké akcie včera | Akcie MicroStrategy | Marže společností | Tempo růstu | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | Odkup akcií | Bankovnictví | Vývoj ceny akcií Netflix | Čisté úrokové výnosy | USD index | Investiční platformy | Digital World | Nadhodnocení | Air Liquide | Biliony | Divergence | Alibaba (BABA.US) | ETF | Akcie výrobce čipů Nvidia | Akciové trhy | Vývoj ceny akcií Bank of America | Hlavní evropské indexy | Silvergate | Myšlenka | UnitedHealth | McDonald's (MCD) | Varování | Spojení | Cykly | Těžba kryptoměn | Long | Společnost eToro | Rally | Macron | Pandemie | Dvojité dno | Klid | Aktiva | FOMC | Analýza ceny akcií společnosti | Použití finanční páky | Filecoin | Širší index | Vakcíny proti COVID-19 | NVAX | Výprodej | Kmenové akcie | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | Business | Logistické společnosti | Akcie Home Depot | Společnost Arm Holdings | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Albemarle | Obor podnikání | Růst cen akcií | Základní úrok | Pokles cen | TikTok | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Společnost Disney | Technologická společnost | Vývoj měnového páru USD/CAD | Xbox | ARM Holdings | Konsolidace | Průmyslový sektor | Aston Martin | Energetické krize | Počet akcií | Akcie Tesly | Zpětné odkupy | NZD/USD | Čínské akcie | Riziko ztráty | Ministryně financí | Společnost BP | Sentix | Microchip Technology | Snížení cen | Čistá zisková marže | | Counterpoint Research | Forex pár | Pochybnosti | Westpac | Členské země | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Stratég | Hodnota akcií DRDGold | Špatné zprávy | Prodeje automobilů | Čínský akciový trh | Zisky společnosti | Session | Purple Trading | Raytheon Technologies | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Zotavení | Období nejistoty | Sentiment | Značná rizika | Akcie japonské Eisai | Capital Management | Stoxx Europe 600 | Breaking | Růst úrokových sazeb | Nikola Company | Politika | Konkurence | Hospodářské recese | Nálada na trhu | Letecké společnosti | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | Unity | Investiční ředitel | Dnešní seance | Novavax | MAM | Obchodní divize | BHP | Dodržování pravidel | Plány společnosti | Poplatky | Nike | Americké akcie dnes | Finanční zdraví | Další vývoj | Si Ťin-pching | Graf nákupů a prodejů akcií | Pokles průmyslové výroby | Sociální síť Twitter | Cena akcií společnosti Volkswagen | Obchodování na devizovém trhu | Akcie na zlato | CAR | Optimismus investorů | Nálada | Investování | Letectví | Indie | Zveřejnění hospodářských výsledků | Nákupy | Technologické akcie | Měnové politiky | Vnímání | Intel | SVB | Výhled trhů | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Investiční společnosti | Pohyb ceny | Historická maxima | Ekonomická data | Marvell | Stratég Saxo Bank | Politika centrálních bank | Výrobní index PMI | DRDGold Limited (NYSE: DRD) | Volný peněžní tok | Sankce | Zhodnocení | Šance | Poradenské společnosti | Ceny zlata | Opatření na snižování nákladů | Výprodej na akciovém trhu | Vysoké zhodnocení | Výhled | Velmi volatilní | Členové OPEC | Volume | Americký akciový index | Auta | Americké ministerstvo | Zisk firmy | Ethereum | Akciový trh | Kótování | Vysoké ceny | Hry | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Akcie Micron | Letecká společnost | Energetické společnosti | Index Hang Seng | Propouštění | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Finanční trhy | Cena indexu | JWN.US | Expanze | Advance Auto Parts | Akcie Rio Tinto (RIO.UK) | Růst cen energií | Provize | Fondy | Walt Disney | Situace v Číně | ČEZ | Apple Inc. | AAPL | Hrubá marže | Financial Times | Tesla Motors | GOOGL.US | MSTR.US | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Nákup bitcoinu | Vývoj ceny akcie | Společnost Intel | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Peněžní trhy | Under Armour | New York | MSFT | CFD kontraktu | Retail Investor | Čistá ztráta | GS | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Krize | Pád akcií | Akcie výrobce elektromobilů | Ceny ropy Brent | Optimalizace | NZD/CHF | Taiwan Semiconductor | Vlastní akcie | Cloud Computing | Applied Materials | IBEX | Zpětný odkup akcií | Míra inflace v eurozóně | Bing | Objednávky | Investiční bankovnictví | CEO | Meziroční míra inflace v eurozóně | Společnost Walt Disney | Základní úrokové sazby | Trhy | Akcie Meta | Dolarový index | MicroStrategy (MSTR.US) | Podíl akcií | Virgin Galactic (SPCE.US) | Akcie Intel | Sazby | Akcie Tesla | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Akcie společnosti Nordstrom | Cíle | Burza | Čistá marže | Cena akcií společnosti Google | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Ycharts | AXP | Rychlost | Akcie společnosti Apple | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Růst cen komodit | Akcie Boeing | Výprodeje | Transakce | Snížení úrokových sazeb | Dna | MasterCard | Poptávka po ropě | Lululemon | Bezpečnost | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Profitovat | Glencore | Nová historická maxima | Regulační úřady | Energie | Analytici společnosti | Peněžní tok | LCID.US | Odvětví vyspělých technologií | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Retail Investor Beat | USDX | Rozhodný den | Jak nakoupit akcie | Dividendy | Měna | Skupina investorů | Dodávky plynu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Trading | Analýza investic Elona Muska | Lululemon Athletica | Kotace | Aktivity společnosti | Index podnikatelské nálady | Sainsbury | Salesforce.com | Karanténní opatření | Ceny akcií Moderna | Australská ekonomika | Snap | Výnosy | Poradenství | Krypto burza | Miliardy dolarů | W1 | Akcie společnosti Nordstrom (JWN.US) | Cena akcií PayPal Holdings | Růst poptávky | Snižování nákladů | JPMorgan | Společnost Arm Holdings (ARM.US) | Snižování počtu zaměstnanců | Index polovodičů | Půlení | Akcie Tesly a Cathie Wood | Trade | RIVN.US | SPCE | Prodeje | Cena dolarového indexu DXY | Milník | Akcie Rio Tinto | Mt. Gox | Fáze růstu | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Tržby společnosti | Makroekonomické události | Signál | Peter Garnry | Jerome Powell | Zdražování | Cena akcií PayPal | Biliony USD | Afrika | Výsledkové sezóny | AML.UK | Americké vlády | Čínské centrální banky | Snaha PayPal | EPS | Výkonnost společností | Square | Cenový graf akcií Tesla | Biliony dolarů | CPI v USA | Úbytek | Obchodování na newyorské burze | Ropy | Rozdílové smlouvy | RIOT.US | Řízení rizik | Singapur | Americké akciové indexy | Základní sazba | Pracovní síly | Cena kryptoměny bitcoin | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Výdaje | Smartphony | Porušení pravidel | Společnost | Lawrence Stroll | Apple (AAPL.US) | Xilinx | Časové období | ESPN | Likvidní | List The Wall Street Journal | Obchodování s kryptoměnami | Nifty | Forbes | Obchodujte | Ocenění akcií | Implikovaná volatilita | BlackRock | 10 akcií | Retailoví investoři | NIO Inc | Palantir | Vysoká volatilita | NASDAQ: PYPL | Cena akcií | Volatilita trhů | ASX | Objem nákupů | Upozornění na rizika | Rozšíření | Volatilita | D1 | Ropný trh | Akcie Amazon | Umělé inteligence | Burze | Buy | Viasat (VSAT.US) | Eura | Neúspěch | AAPL.US | Podnikání na kapitálovém trhu | Ztráty | Zpomalení v Číně | Britský FTSE | Alipay | Letecký průmysl | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | VIX | Stock Exchange | Růst | Akcie společnosti Alphabet | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Cathie Wood | Akcie ČEZ | Evropský akciový trh | Komodity | Příjmy | Nvidia Corporation | Analýza akcií Franco-Nevady | Hospodářské výsledky | Propad ceny | Volvo | Proti trendu | Investujte zodpovědně | Jak koupit akcie | Obchodování opcí | Zajištění | iPhone city | Cena akcií společnosti ČEZ | Bunge (BG.US) | Fortinet | BIDU | Mississippi | Jak obchodovat s akciemi | Fúze | Overweight | Index | Nikola (NKLA.US) | Wall Street Journal | Nižší úrokové sazby | XTB Research | Dow Jones | Cenový index | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Bohatství | Ortex | Meziroční růst | Širší trh | Mimoburzovní | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | L3Harris (LHX.US) | ČTK | S&P Dow Jones Indices | Valuace | Futures na americké indexy | Návratnost investice | Elliottovy vlny | Prohlášení | Šíření koronaviru | Jack Ablin | Akcie AMD | X (dříve Twitter) | Manažeři | Společnost Baidu | Aston Martin Lagonda | Korporace | Viasat | Největší pohyby | CAD | Albemarle (ALB.US) | Ceny kávy | Tesla | Akcie NIO | Společnost Nike | Finanční pozice PayPal | Marathon Digital (MARA.US) | Fiskální programy | New York Community Bancorp (NYCB.US) | GameStop | Ceny akcií Boeing | Průlom | Akcie konkurentů | Akcie Pinterestu | Prodeje potravin | Internetová televize | Nejhodnotnější firmy světa | Bidenova vláda | Deloitte | Největší banky | Příčiny poklesu cen akcií | Cenový graf akcií | Novavax (NVAX.US) | Vlastnictví | Vývoj měnového páru NZD/CHF | PayPal Holdings Inc | Akcie Wheaton Precious Metals | PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) | JD.com (JD.US) | Trader | Ztráty společnosti | Zisk na akcii | Sysco | Rezistence | Bitfront | Robinhood (HOOD.US) | BRKB.US | Data z World Gold Council (WGC) | Juventus | Cena akcií PayPal Holdings Inc. | Cena akcií společnosti Apple | Deutsche Post DHL | Akcie Under Armour | Štěstí | Keith Gill | Odhady analytiků | Možný scénář | MiFID II | Přenos | Rivian (RIVN.US) | Dnešní obchodování | Regulační orgány | Lodní společnosti | Švédské společnosti | Signature | Akcie Pinterest (PINS.US) | Technická analýza akcií Franco-Nevady | Akcie výrobců elektromobilů | Odvětví | Analytik forexového trhu | Panika | Ceny akcií Johnson & Johnson | Nárůst ceny | AAL.US | EchoStar | TER | GLEN.UK | Wheaton Precious Metals | Zbývající akcie | Vývoj dolarového indexu | Hospodářské výsledky společnosti | General Electric (GE.US) | Společnost Robinhood | Cena akcií Textronu | Výrobce pneumatik | Finanční zpráva PayPal | Rekordní růst | Akcie britské společnosti | Analytička | Nasdaq Composite | Společnost Glencore | Analýza | John Williams | Virgin Galactic | Web Trader | Copilot | Největší společnosti spojené s těžbou zlata | Umělé inteligence (AI) | Sazby Fedu | Top 3 akcie | Růst ceny ropy | Akcie Spotify | COIN | Raytheon (RTX.US) | Agentura Moody's | Akciový index S&P 500 | ADM.US | LHX.US | Nízké úrokové sazby | Americké centrální banky | Společnost Nokia | NYCB.US | Otevírací cena | Beechcraft | Coca-Cola (KO.US) | Ontario | Bloomberg | Panika na trzích | Aktualizace softwaru | Podpora | Prodeje vakcín | Britská Kolumbie | Nový model | UBS | CRISPR Therapeutics | Rostoucí úrokové sazby | NASDAQ: FOLD | Novo Nordisk | DWAC | Macrotrends | Společnost McDonald's (MCD) | Lucid Group | Cena akcií společnosti Franco-Nevada | Wall Street akcie | Juventus Football Club | Akcie Disney | Vypuknutí pandemie | Příjmy z reklamy | Obchodní války | Glencore (GLEN.UK) | SPOT | Kryptoměnová burza Bitfront | Nvidia Corp | ARKK | Technická analýza akcií Wheaton Precious Metals Corp. | Pojišťovny | Vinci | Zpřísňováním měnové politiky | Propad akcií | Northwestern Mutual Wealth Management Company | Apple Watch | Ministerstvo spravedlnosti | Výkonnost indexů | Vývoj ceny akcií Tesla | Biden | Hospodaření | Analýza investic | ATH | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | Stažení akcií | Baker Hughes | Konec roku | Společnost Boeing | Americká společnost | Digital World Acquisition | Nemovitosti | Technická analýza akcií DRDGold Limited | Klínová formace | JD.com | Makroprostředí | WeChat Pay | Snížení sazeb | Akciový index | Přehled | Nikola Corp | CRISPR Therapeutics (CRSP.US) | Prodeje nakrátko | Fisker (FSR.US) | Akcie společnosti Snap (SNAP.US) | Wealthspire Advisors | Cena BTC | Finanční ztráty | Pokles akcie | Obnovitelné energie | Uzavření transakce | Akcie Nvidia Corporation | Maersk | Data z World Gold Council | Maloobchodní tržby | Výsledky Amazonu | ARK Investment Management LLC | Ropná pole | XTB | Úspěšný trading | Meta Platforms | Index Nasdaq Composite | xStation5 | Statistické údaje | 4G | Hotovost | Trendová linie | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | Významné úrovně | Hapag | MT4 | Drive Shack (DS.US) | Společnost PayPal Holdings | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Ericsson | Cena akcií společnosti Meta | Vice | Vysoká rizika | Walmart | Albemarle Corp | Analýza akcií DRDGold | Visa | Silvergate Capital | Zadlužení | Váhání | Asijské akciové trhy | Akcie ARM | Konkurent | Vývoj ceny akcií Google | Akcie Teradyne Inc. | Aktivum | Analýza akcií Franco-Nevada Corporation | Paweł Majtkowski | Domácnosti | Analytik | PYUSD | Disney | Palantir Technologies | Dobrá nálada | Orange | Futures na US100 | Rizika pro společnost | Provozní zisk | Zdroj příjmů | Ingalls & Snyder | Nárůst EPS společností | Pravděpodobnost hospodářské recese | DS | IPO akcie | Index DAX | Wealth Management | Pozice | Britské společnosti | Ulta Beauty | Směrnice | Toronto | Výsledky Meta | Riziko | Akcie společnosti Uber | AAL | Platina | Cena akcií společnosti Boeing | Závislost | Pravidla Money-Managementu | Uživatelé eToro | Železná ruda | Největší rizika | Restriktivní politika | DYDX | Poptávky po oceli | Akcie Delta Airlines | M.US | Používání hotovosti | Ekonomické vyhlídky | Investing | Royal Caribbean Cruises | Akcie BHP | CoinDesk | Pozornost trhu | Býčí trend | Výrobce sportovního oblečení | Cenový gap | ONE | Evropské indexy | Stavební společnosti | Akcie společnosti Pfizer | Omezení exportu | Investiční rozhodnutí | American Airlines (AAL.US) | Mark Zuckerberg | Nejlepší výsledky | Virus | Týdenní nárůst | MIFID | Akcie Hyundai | Elliott Management | C3.ai | Dovoz ruské ropy | Akcie Palo Alto | UK100 | FSR | CleanSpark (CLSK.US) | Cílová cena | Generální ředitel Tesly | Cena zemního plynu | Meziroční inflace | Výběrová kritéria pro firmy | Nabídka ropy | Společnost Microsoft | ABC | Vyřazení akcií | Banky | Stav americké ekonomiky | Lucid | NASDAQ 100 | Peking | Obchodovat s akciemi | WebTrader | Oculus | Příčiny poklesu cen | BG.US | Trh s elektromobily | Trafigura Group | FSR.US | Akcie Robinhood | Největší pokles | Banka | Doporučení | Manchester United | Spuštění ChatGPT | Bill Northey | Drewry | Apache | Hyundai Motor | Ceny akcií Apple | Cílové ceny | Měnový pár | Makléř | Tržby ze služeb | Solidní růst | Video | Ocenění | Výhledy | Obchodník s komoditami | Americká kryptoměnová burza | Společnost Meta | Manažer fondu | Opatření | Ceny akcií Tesla | Teams | Didi | Štěpení | Cena akcií Applu | Baird | CLSK | Home Depot | Novinky | Fisker | Finanční pozice | Retail | Mad Money | Úrokové sazby | Louis Dreyfus | Platba | London Stock Exchange Group | Akcie Wheaton Precious Metals Corp. (NYSE: WPM) | Ceny akcií Google | Deutsche Post | Společnost DRDGold | CFD (Contracts For Difference) | Prezident společnosti | Vývojáři počítačových her | Očištěný zisk na akcii | Vývoj ceny | Newell Brands Inc | Herní divize | Nasdaq | Peněžní příjmy | Ark Innovation | Azure | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Microsoftu | Destatis | Riot | Průměrná cena | Hang Seng | Výsledky hospodaření | Cena kávy | Ministerstvo práce | Obchodní marže | Důvody poklesu ceny | Společnost DRDGold Limited | Hlubší pokles | ARK Innovation ETF | Zlato na NYSE | Vyšší inflace | Cena akcií společnosti Bank of America | Zlevnění akcií | Práce | Etsy | Obnovení růstu | MARA.US | Společnost JPMorgan | Japonská společnost | Microsoft a Activision Blizzard | Contracts for difference | Bunge | Oblasti umělé inteligence (AI) | AMZN | Restrukturalizace | Investment | PayPal Holdings Inc. | NVAX.US | Westpac Banking | Analýza ceny | Apple Music | GOOGL | Fidelity International | Technologické korporace | Spojené státy | Zpravodajská společnost | RTX.US | Shell a BP | Covid Zero | Obchodování jedním kliknutím | Analýza ceny akcií společnosti NVIDIA | NASDAQ: NVDA | Technická analýza akcií Franco-Nevada | Kryptoměny | Pokračování v poklesu | Podnik | Zemědělská společnost | Freedom24 | Ark Invest | Analýza ceny akcií | Akcie FedEx | Boeing 737 Max | INTC | Historické údaje | NKE | Vývoj ceny kryptoměny | Zvýšený zájem | Vývoj ceny akcií Meta | KO | Miliardář | Roku Inc | Kryptoměna ethereum | Úspěch | Ekonomové | Grab | Ulta Beauty Inc | Statistický úřad | Ukazatele | Vývoj ceny akcií ČEZ | Kia | PayPal USD | Zlepšení | Nárůst ceny akcií | Výsledkové zprávy | Výrobce elektromobilů | Velká očekávání | Index relativní síly | Akcie Wheaton Precious Metals Corp. | Americká vláda | Analýza akcií DRDGold Limited | WhatsApp | USD/JPY | E-mini futures | Microsoft Corporation | Koronavirus | Axis | Podniky | Přehled výkonnosti | Zveřejňování výsledků | Vyšetřování | Kritéria pro firmy | AUD/USD | Významné události | Ekonomické aktivity | Úrokové výnosy | Bilance | Paxos Trust | AML | Společnost CleanSpark (CLSK.US) | Cena akcií společnosti Netflix | Vývoj ceny akcií Nvidia | Vnímání Elona Muska | Správa | Hodnota transakce | UCL | Boom kryptoměn | Deutsche Post DHL Group | Zlato | Python | NEV | Technická analýza akcií | Datové centrum | Vzestupný trend | Poptávka po oceli | Laxman Narasimhan | Squad Weapon | Bankrot | WPM | NZD | Společnost Starbucks | Produkce ropy | Chat GPT | Altria Group | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Finanční zpráva | Tržní kapitalizace společnosti | JWN | Celosvětový trh | Americký softwarový gigant | American Express | OTC | CNBC | Emise | Tržby v eurozóně | Streamovací společnosti | Největší týdenní nárůst | SPX | Sorrento Therapeutics | Průmyslový index Dow Jones | DRDGold Limited | Cena indexu DAX | Krátkodobá rezistence | NYSE: DRD | Banka Wells Fargo | Návratnost | Banka UBS
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Cena akcií Pelotonu (PTON.US)
Cena akcií Pluxee
Cena akcií podniku
Cena akcií Primoco
Cena akcií Primoco UAV
Cena akcií pro vstup na burzu
Cena akcií Rivianu
Cena akcií Saudi Aramco
Cena akcií Sesen Bio
Cena akcií Sorrento Therapeutics

Následující klíčová slova

Cena akcií společnosti Adobe
Cena akcií společnosti Apple
Cena akcií společnosti Baidu
Cena akcií společnosti Bank of America
Cena akcií společnosti Boeing
Cena akcií společnosti ČEZ
Cena akcií společnosti Fisker
Cena akcií společnosti Fisker (FSR.US)
Cena akcií společnosti Franco-Nevada
Cena akcií společnosti Franco-Nevada Corporation
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít