Instinkt

Archetyp Analytika: Když rozum vítězí nad instinktem
28.10.2025 Archetyp analytika má nejlepší průpravu pro kvalitní trading. Jaké jsou jeho slabé a silné stránky, na kterých může postavit svůj úspěch?

Myšlení rychlé a pomalé v tradingu
22.09.2025 Je lepší spoléhat na instinkt, nebo na pečlivou analýzu? Daniel Kahneman ve své slavné knize popisuje dva způsoby myšlení, které ovlivňují naše rozhodování. Jak tyto principy využít, aby trading nebyl jen hra emocí?

Instinkt dravce vás může připravit o bohatství, pokud nakoupíte příliš brzy
15.08.2024 Neuvěřitelné podmínky ještě neznamenají dobrou investici. Když něco kleslo o 90 %, neznamená to, že to neklesne o dalších 90 % nebo 100 %. Neskákejme bez rozmyslu do velkých investic a dejme v současné ekonomické situaci velký pozor na to, aby instinkt opatrnosti nepřebil instinkt dravce. Může se z něj stát zabiják našeho bohatství. Taková „zajímavá příležitost” může potopit i vlastní, původně dobře fungující, byznys.

Investovat jako celebrita? I drobný investor může vsadit na oblasti, ke kterým má osobní vztah
10.07.2024 Někdo má rád fotbal, jiný rychlá auta, někdo našel zalíbení třeba v hamburgerech. Mohlo by se zdát, že osobní preference ve spotřebě, koníčky nebo emoční vztah k různým věcem nemá vůbec vliv na to, kam lidé investují. Jenže v řadě případů tomu je jinak. Do oblastí, ke které mají lidé osobní vztah, investují také celebrity a ukazuje se, že občas mají i celkem slušný instinkt. Podívejme se, kterým známým osobnostem se v investování daří nejvíce.

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023
31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:

INVESTIČNÍ GLOSA: Bitcoin vystřelil. A medvědi se chystají k zimnímu spánku
30.10.2023 Nejslavnější kryptoměna bitcoin propálila před pár dny hranici 34 500 dolarů (přes 800 tisíc korun) a znovu začala plnit přední stránky novin. Poslední dva roky přitom leckdo bitcoin zatracoval. V kryptoměnové komunitě si ale na „medvědy“ ve svých řadách zvykli. Tuší totiž, že přichází konec jejich éry.

Proč je pro kryptoinvestory důležitá psychologie obchodování!
19.04.2023 Strach a chamtivost mohou z investora udělat buď bohatého, nebo chudého. Proto je pro většinu investic do kryptoměn zvládnutí těchto vrozených lidských projevů stejně důležité jako určitý investiční plán. A pokud jde o to, jak by měl být sestaven, nezáleží jen na vnějších faktorech, vnitřní motivace mohou hrát ještě důležitější roli. Investoři by si měli být vědomi svého chování vůči obchodním příležitostem, jako je digitální obchodování. Neměli by dovolit, aby jejich rozhodování ovlivňoval strach a aby jim chamtivost diktovala, kolik jim v danou chvíli stačí.

Vliv zpráv z komoditních trhů na sentiment
15.12.2022 Při neustálém hledání hodnoty by obchodníci a investoři měli sledovat makroekonomické zprávy z komoditního sektoru. O ...

Shortujeme akcie - kdy se cesta proti proudu vyplácí
23.08.2022 Shorting je jednou z obchodních technik, která svou podstatou budí rozporuplné reakce u veřejnosti, avšak která má obrovský ziskový potenciál. Pojďte se s námi podívat na 3 nejznámější investory v historii, kteří si díky shortování přišli na mnohdy pohádkové bohatství a zároveň do základů otřásli světem financí.

Bitcoin dál oslabuje, při obchodování v Asii klesl pod 30.000 dolarů
10.05.2022 Cena bitcoinu klesla při obchodování v Asii pod 30.000 dolarů. Nejznámější kryptoměna je tak nejníže od loňského července, od listopadového maxima už odepsala kolem 55 procent. Propad akciových trhů se totiž negativně projevuje i na kryptoměnách, které se teď obchodují v souladu s rizikovými aktivy, jako jsou například akcie technologických společností. Uvedla to agentura Reuters.

Měnově inflační armagedon v Turecku
10.02.2022 Turecko zažívá turbulentní období rekordně vysoké inflace a prudkého oslabení měny. Popularita vládní garnitury se propadá, neboť prezident Erdogan je oprávněně vnímán jako hlavní viník současné situace. Ke smůle Turků je současné uklidnění s vysokou pravděpodobností pouze přechodné a dříve či později budou muset turecké autority přistoupit k zavedení dalších nepopulárních opatření na podporu liry.

Proč je psychologie v tradingu tak důležitá?
26.11.2021 Pro úspěšné obchodování na finančních trzích je zapotřebí mnoho dovedností. Mimo jiné zahrnují schopnost vyhodnotit fundamenty námi obchodovaného trhu a určení cenových trendů a významných úrovní supportů a rezistencí na trhu. Ovšem žádná z těchto technických dovedností není tak důležitá jako myšlení obchodníka. Udržování emocí v určitých mezích, rychlé rozhodování a cvičení disciplíny jsou součástí toho, co bychom mohli nazvat psychologií obchodování. Existují dvě hlavní emoce, které je třeba pochopit a udržet pod kontrolou: strach a chamtivost.

Facebook vs. Twitter
30.06.2021 Která ze čtyř hlavních amerických sociálních sítí - Facebook, Twitter, Pinterest a Snapchat - si v roce 2020 vedla nejhůře? Pokud jste tipovali Facebook, máte pravdu. Nárůst ceny Pinterestu o 250 % v roce 2020 výrazně předčil nárůst ceny Facebooku o 31 %. Facebook také zaostal za indexem Global X Social Media Index ETF, který sleduje více než 30 společností působících v oblasti sociálních médií. V roce 2020 dosáhl ETF anualizovaného výnosu 78,4 %. Přesto je příliš brzy na to, abychom Facebook označili za společnost s horšími výsledky. Koneckonců se jedná o společnost, která rok co rok vykazuje dvouciferný růst. Velkou otázkou je, zda se akcie společnosti Facebook mohou znovu postavit na nohy.

ROVNOVÁHA MEZI SPOTŘEBOU A INVESTICEMI PO PANDEMII
14.06.2021 Přirozenou lidskou reakcí v dobách nejistoty je šetření. A málokterý rok byl tak nejistý jako ten uplynulý. Evropské domácnosti v reakci na krizi způsobenou Covid-19 zvýšily ve třetím čtvrtletí roku 2020 míru úspor na více než 17 %. Podle Eurostatu (Eurostat 12. 1. 2021) se jedná o druhou nejvyšší úroveň od počátku záznamů v roce 1999.

Začíná světová válka o vakcínu. A prvotní „výstřel“ v ní má na svědomí Evropská unie
31.01.2021 Evropská unie se dostává pod palbu kritiky pro své rozhodnutí omezit vývoz koronavirových vakcín mimo své území. Šéf Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus uvedl, že takové projevy „vakcinačního nacionalismu“ mohou zpomalit postup vakcinace a tím pádem i podvázat globální ekonomické zotavení.

Intuice a instinkt v tradingu: Jak to funguje a na co si dávat pozor
30.06.2020 V posledních dnech se hned v několika příspěvcích rozjela naplno diskuse o tom, jestli jsou intuice a instinkt v tradingu dobrým nástrojem. Intuice a instinkt je do jisté míry filozofický koncept, nad kterým si láme člověk hlavu po staletí. Téměř se mi zdá, že došlo k nedorozumění v tom, co vlastně slova znamenají podle moderní vědy.

Intuitívne a inštinktívne obchodovanie
28.06.2020 Nasledujúci článok je písaný ako reakcia na článok: „Intuitivní a instinktivní obchodování – nikdy!“. Nie ako obhajoba môjho článku: „Typické obchodné chyby“, ktorý spomínanému článku predchádzal. Tento článok píšem len ako vysvetlenie vecí vytrhnutých z kontextu. Vysvetlenie niečoho, čo mi bolo podsunuté a pritom to bolo viac ako zavádzajúce.

Intuitivní a instinktivní obchodování – nikdy!
24.06.2020 Nedávno jsem četl článek, ve kterém autor, mimo jiné, mluvil o intuitivním obchodování. Dokonce hovořil o tom, že zadávání obchodů na základě intuice a instinktu je znakem profesionality tradera. Už když jsem to četl, říkal jsem si, že to tak rozhodně není. Ale pár dnů jsem o tom ještě trochu uvažoval, no a dospěl jsem k závěru, že k tomu musím něco říct.
Související klíčová slova:
Intuice a instinkt | Výsledek hospodaření | Inflace zpomaluje | Společnost Facebook | Emma Capital | Obchodník | Disciplinovaný trader | Odhad vývoje ekonomiky | Zkušenosti | Tradingové webináře | Společnost Kofola | Pojišťovna | Cenový pohyb | Greenlight Capital | Silky Zdeňka Porybného | Životní prostředí | Analytická práce | Kč/EUR | Baterie do elektroaut | Konsorcium | EUR | APP | Opatření | Trend | Mince | Ministr dopravy | Valeant Pharmaceuticals | Sev.en Global | Line | ČBA | NIM | Akciové trhy | Dovednosti | Long pozice | Hnojiva | Průkopník day tradingu | Podnikatel | Vysoké inflace | Vodafone | Arca Investments | Evropská komise | Pravděpodobnost | Aktiva | Škoda Auto | ČT Jan Souček | Automotodrom Brno | Reality | Index PX | Martin Pohl | Snížení cen | Belgie | Měsíční příjem | Makroekonomické zprávy | Hypoteční bublina | Energetika | Platba | Dotcom | Výhled ekonomiky | Schodek státního rozpočtu | Development | Tržní kontext | Vývoj akcií banky Lehman Brothers | Bankovní rada ČNB | Koncern Volkswagen | Ekonomické zotavení | Kč/USD | Super Bowl | USA | Journaling | O2 Czech Republic | Investiční skupiny | Covid19 | Meopta | Český statistický úřad | Spojení | Shortujeme akcie | Dosahovat zisku | Financial Times | Petr Fiala | ProSieben | Poplatky | Úrokové sazby | Česká firma | Mediální společnost | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Výhled ratingu | Impulz | Snížení úrokových sazeb | České vlády | Dividendy | Vysoké riziko | Počasí | Ceny aktiv | Ceny elektřiny | Strach | Efektivní trading | Jesse Livermore | Přehlcení informacemi | Huť Liberty | Trading in The Zone | Kryptoměna Bitcoin | Rafinerie | Exchange | Exchange Traded Funds | Loterijní společnosti | Archetyp | Automobilka Toyota | Pojišťovací společnosti | Prezident Erdogan | Colt CZ Group SE | Pád Lehman Brothers | Úspěšné obchodování | Renáta Kellnerová | Garanční systém finančního trhu | Vicepremiér | Posílení | Odvětví | Průmyslová produkce | ČSÚ | Státní dluh | Matematika | Makroekonomický analytik | Peníze | Nejznámější kryptoměna | Akcie banky Lehman Brothers | Kanye West | Rafinérie v Litvínově | Ratingová agentura | Politika | Vedení společnosti | CVC Capital Partners | Malé podniky | Facebook Shops | Vnitřní motivace | METROSTAV | Silný impuls | Společnost GasNet | Wienerberger | Parlamentní listy | Temelín | Zvýšení minimální mzdy | Daniel Křetínský | Deprese | Majetek | Allianz | Důchody | Nákupy | Růst | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Garanční systém | Příležitosti | Hospodaření státu | Czechoslovak Group (CSG) | Karel Komárek | Drobní investoři | Prognóza | Asset management | Czech Media Invest (CMI) | Společnost Automotodrom | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Toyota Motor Manufacturing | Výhled | Akvizice | Pochybnosti | Světová válka | Sociální sítě | Výzkumy | Oslabení liry | Inflace | Politické dilema | Rozhodnutí soudu | Poplatek | Cena bitcoinu | Systematický přístup | Ceny výrobců | Long | Chování | SAZKAmobil | Váš trading | SEBA | Lira | Uhelné elektrárny | Vasky | Národní ekonomická rada vlády | Investiční portfolio | KKCG | Analýzy | PPF Renáta Kellnerová | Regulační úřady | Meziroční růst | Pozornost | Dokončení transakce | Investiční rada | Valeant | Trh | TOP 09 | Instinktivní obchodování | KDU-ČSL | Zkušenost | Ekonomiky | Konopí | Mysl | Open | Kapitálový trh | Průmysl | Index | Studie | Hýbat trhy | MMF | Prima | Wealth | Majitel | Eura | Komise | Nejistoty | Liberty Ostrava | Obchodování na devizovém trhu | Kapitál | Financial Times (FT) | Jiří Rusnok | Statistický úřad | Vakcinace | Analytika | Agentura Reuters | Globální ekonomické zotavení | Daniel Kahneman | Změny klimatu | Vysoká rizika | Novinky.cz | Tržní kapitalizace | Investor Jan Čermák | S&P | Silné emoce | Nabídka | Slavomír Pavlíček | Obrovský potenciál | Unie | Penzijní fondy | Investiční doporučení | Obchodování na finančních trzích | Vladimír Beszédes | Zpráva | Hospodářské krize | Rolex | Události roku | Centrální banky | Ministerstvo životního prostředí | Menšinový podíl | Střadatelé | Skupina KKCG | CV90 | Hlavní ekonom | Turecko | Míra zadlužení | Cestovní ruch | Česká měna | Covid | Rozpočtová politika | CoinDesk | Investiční skupina KKCG | Nová prognóza | Deficit | Pojišťovna EGAP | Lukáš Kovanda | Emocionální reakce | Ovládat své emoce | Ministr dopravy Kupka | Psycholog | Akciová společnost | Ceny Bitcoinu | Pardubický pivovar | Zdeněk Nekula | Index Nasdaq Composite | Úvěrování | Twitter | Vládní konsolidační balíček | Koruna | Rudolf Špoták | Spotřební daně | RWE | Asie | Tedros Adhanom | Pravidla strategie | Energetická skupina | Výsledky společnosti | CBC | Česká bankovní asociace (ČBA) | Závislost | Obnovitelné zdroje energie | DIESEL | Pokles ceny | Bohatství | PPF Telecom | Graf | Proč investovat do akcií | Toyota Motor | Akcie banky | Výroba aut | Zdroje energie | Období nejistoty | Mark DOUGLAS | Akcez | Společnost Automotodrom Brno | Obchodní plán | e& | Bitcoin | Myšlení rychlé a pomalé | Cvičení | Chamtivost | Psychologie v tradingu | Vývoj akcií Valeant | Řetězec | Cena kryptoměny | Země EU | Odpor | Křetínský | Multitimeframe analýza | Společnosti | Patterny | NÚKIB | Výhled české ekonomiky | Platformy | Huť Liberty Ostrava | Kapitálové trhy | Ladoga | Čistý zisk | Premiér Petr Fiala | Tržní sentiment | E-commerce | Borgis | Lex Babiš | Genesis Global Trading | Tendr | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | ProSiebenSat.1 | Pokles cen | Packeta | Vice | Podnikatelé | Ekologové | Pozemky | ETF | Kellnerová | BNP Paribas | Domácnosti | Filip Kalčák | Hedge fond | Ruský plyn | Elektromobily | Finance | Fundamentální analýzy | CSG | PPF | Věřitelé Arca Investments | Automobilka Toyota Motor | Behaviorální ekonomie | Marek Španěl | Moody's | CVC Capital | Index nákupních manažerů | Společnost Synot Invest | Hra emocí | Sázka | Čepro | Dluhopisy | Webináře | Czechoslovak Group | Ziskový potenciál | Penta | Vládní koalice | Pepa Zeman | Boeing | Obchodníci | Poptávka | Vývoj | Drahota | Investiční plán | Skupina Colt | Big Short | Inflace v Turecku | TŽ | Energetická skupina ČEZ | Investiční poradenství | TikTok | Obchodovat | Erdogan | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Ministr zdravotnictví | Investice do nemovitostí | Ropa | Podnikání | Dow Jones | Sklizeň obilovin | Varování | Firma | Problémy | FAST | Holding Czechoslovak Group | Společnost Czech Media Invest | Facebook | Průměrný výnos | Obchodní návyky | Ředitel skupiny PPF | Moody's Investors Service | Finanční zdraví | Technologický holding | Podíl Daniela Křetínského | Investiční cíle | Měnové politiky | MIFID | Renáta Kellnerová s rodinou | Sellier & Bellot | Manufacturing | Byznys | Souhrnný čistý zisk | Platforma | Nejvyšší kontrolní úřad | Televizní studio | Kapitálové rezervy | Sev.en | Poskytování hypoték | Výrobní závody | Aplikace TikTok | Miliardy dolarů | Skupina Colt CZ Group SE | Pandemie | Short pozice | 3М | Obilí | Cenové pohyby | Miliardy korun | Škoda Transportation | Fotbal | Automobilka | Česká národní banka (ČNB) | Sazby | Koronavirus | Fahmi Quadir | Jasná pravidla | Federal Trading Commision | Obchodní pozice | Patria | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nová sazba | Těžba lithia | Historie | MF | Výnosy | Investovat | Instinkt v tradingu | Komoditní | Finanční výsledky společnosti | Konsolidační balíček | Výdaje | Generální ředitel | Jiří Makovský | Průzkum | Firmy | Energetický a průmyslový holding | Největší vítězství | Zvýšení mezd | Medvěd z Wall Street | Seat | Automobilka Škoda Auto | Český státní rozpočet | STV Group | Backtestování | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Podíl obnovitelných zdrojů | Ministr zemědělství | ProSiebenSat.1 Media SE | Oslabení měny | Zbyněk Stanjura | Místní rozvoj | Podvědomí | Turów | ProSiebenSat.1 Media | Moje obchody | Trading | Distribuce | Mediální společnosti | Byznysmeni | Správa železnic | David Einhor | Investování | Británie | Hry | General Plastic | Prohlášení | Automobilka BMW | Trhy | Myšlení obchodníka | Energetická společnost ČEZ | Podpora finančního zdraví | Pivovary CZ | Potravinářská společnost | Rizika | Michal Uma | Rada ČNB | Fond | Zemědělství | Agentura Moody's | Cena benzínu | Sdružení automobilového průmyslu | Co je to shortování | Porozumění strachu | Pšenice | Úspory | Pokles cen akcií | Vlastní kapitál | Prodávající | Vývoj akcií Valeant Pharmaceuticals | Zkušený trader | CETIN | Ředitelka | Plán obnovy | Pohledávky | EdF | Černý pátek | Proč investovat | Ministerstvo financí | Společnost S&P Global | CEE | Světová válka o vakcínu | Bankovní asociace | ONE | Solidní růst | Mezinárodní obchod | Tvorby strategie | Český statistický úřad (ČSÚ) | Komodity | Josh Lim | Mzdy | Poradenství | Firma Wienerberger | Profitabilní trader | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Společnost GEVORKYAN | Shortování | Akcionáři | Analytička | Premiér Fiala | Společnost | Zpřísňování měnové politiky | Zadlužování | Intuice v tradingu | Hospodaření | Hello bank | Aleš Hála | FXstreet | Velké riziko | Obchod | Válka o vakcínu | Tradeři | Energetický regulační úřad | Volkswagen | Astrazeneca | EK | Riziko | Jan Frait | Analytik | Trinity | MAM | Spotové ceny | Právo | Pražské burzy | FT | Casino | Hnutí ANO | AOS | Semináře | Transakce | Portfolio | Nástroj | Maspex | Plyn | CEPS | Insolvenční návrh | Ceny | Představenstvo | Financování | Recese | Nexen | Pokles | Gazprom | Úvěrový trh | Dukascopy | Války | Omega | Rizikový kapitál | Impuls | Capital Partners | Centrální banka | DPH | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Praxe | Intuice | GEVORKYAN | Odborníci | E.ON | Instituce | Důchod | Ceny zlata | Proticyklické kapitálové rezervy | Společnost E.ON | Společnost Emirates | Výnos | ČEZ | Index Nasdaq | Paper trading | Optimalizace | CFD | Zkrachovalé společnosti | CEO | Trinity Bank | Spotřeba domácností | CMI | Úřad pro regulaci finančního trhu | ERÚ | Trh Prime | Česká bankovní asociace | Singapur | Ceny akcií | Ceny energií | Energetická krize | Channel | Investiční rady | Obchodní analýza | Michelin | MarketWatch | Strach a chamtivost | Jiří Šmejc | Petr Pavel | Káva | Shopify | Zisk | ČNB | Ruské ropy | Swapy | Jan Kubíček | Sberbank CZ | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Nejbohatší | Zahraniční investoři | Obchodování | Pokles ceny akcií | Vzdělání | Metalurgie | Obchodní platforma | Úroky | Eurostat | Prezident | NKÚ | Shortovat | Synot Invest | Sekyra Group | Colt CZ | Státní rozpočet | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Zprávy | Bailout | Akcie Facebooku | Miliony dolarů | Finanční výsledky | Údaje | The Big Short | Pojišťovny | Macquarie Asset Management | List Financial Times | Kontext | Finanční krize | EGAP | Sberbank | FXstreet.cz | Obchody | Obchodování se CFD | Dieselgate | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Multitimeframe | Možné zisky | Portfólia | Zemní plyn | Borealis | Editis | Arbitráž | Zemědělci | Behaviorální | Prezident Pavel | Ursula von der Leyenová | BNP | Situace | Nové zakázky | Google | Miliardy eur | Tržby | Největší kontrakt | Médea | Šmejc | Signály | Psychologie | Guvernér | Trader | Dukascopy Europe | GasNet | Hospodářské noviny | HDP | NJJ | Ekonom | Rozhodování | Euro | Zkapalněný zemní plyn | Fnac Darty | Zdanění | Turistické sezóny | Průměrná cena | Politici | Investiční glosa | Meziroční růst spotřebitelských cen | Brazílie | Slovensko | Síkela | Baterie | Paroplynové elektrárny | ČTK | Investiční fond | Státní veterinární správa | Lehman Brothers | Novinky | Peníze z EU | Odhad letošního růstu | Guvernér ČNB | Ztráty | SYNTHESIA | Penta Real Estate | Zásobníky | Česká národní banka | ASEAN | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Americké firmy | Úvěr | Nakupovat | ETF (Exchange Traded Funds) | Akcie | Jan Souček | NERV | Žebříček | Zemědělský svaz ČR | Psychologie obchodování | Podniky | Coronavirus | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Nexen Tire | Dodávky energií | Motivace | Vývoj ceny | Tým FXstreet.cz | Vývoz | Reuters | PEPP | Elektronické obchodování | Celebrity | Technologie | Skupina PPF | Colt CZ Group | Prognózy | Kurz | Daně | ÚOHS | Energetická společnost | Dana Drábová | Pivovary | Pivovary CZ Group | Světové ekonomiky | Komárek | Výsledky | Přemýšlení | Sport | Hospodářské soutěže | Bankovní rada | Bear | Investice | Časopis Forbes | Pro investory | Fidelity | Potenciál | Zdravotnictví | Macquarie Asset Management (MAM) | Obchodování v Asii | Špatné zprávy | Pražský městský soud | Kapitalizace | Vnímání | Společnost NJJ | Vydavatelství Editis | Hospodářské noviny (HN) | Ministr vnitra | Genesis | Zisky | Regulace | Zaměstnanci | Fondy | SAP | Ministerstvo dopravy | WHO | Synot | ODS | HN | Akcie Boeing | Krajský soud | Měny | Výstavba gigafactory | Finanční sektor | Burzy | Rada ČTK | Chaos | F-35 | Patria.cz | Politico | Michael Burry | Poradce | Většinový podíl | Rafinérie | Signál | Investiční skupina Penta | Investovat do akcií | České firmy | Kofola | Řízení rizik | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Real Estate | Liberty Ostrava (LO) | Emirates | Zhodnocení | Organizace | Česká spořitelna | Praha | Média | Rozšíření | Špatné počasí | Skupiny PPF | Plány | Nižší poptávka | Toyota | Zemědělský svaz | Skupina EPH | COVID-19 | Brusel | Hypotéky | Short selling | Myšlení | Baterie do elektromobilů | TIM | Škoda Group | Energie | Objem | Investiční | Americké centrální banky | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Příjmy | MPO | Prodej | Evropská komise (EK) | Rok 2024 | Bloomberg | Evropská unie | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Bezpečné investice | Kodiaq | Vyhlídky | Míra | Obchodovanie | Colt | Kolínská automobilka | Divize | Vyšší mzdy | LNG | Obchodní strategie | Ptačí chřipka | Asociace | Vista Outdoor | STV | Výkonnost | Letiště Václava Havla | NET4GAS | Index S&P 500 | Hrubý domácí produkt | Zvýšené riziko | Přehled | Short | Carlyle | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Krize | Společnost Tameh Czech | CVC | OECD | Obnovitelné zdroje | Centrum | Výrobce munice | Zvýšení úrokových sazeb | Frustrace | Krajský soud v Ostravě | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | JDE | Podpora | MWh | Skupina ČEZ | Cena | Silky | Jozef Síkela | Tameh Czech | Komerční banky | Apple | Zadlužení | Mattoni | Rozpočet | Propad akciových trhů | Prime | Česká ekonomika | Partners | PX Pražské burzy | Fidelity International | Odvody | Bankovní vklady | DSTI | Medvědi | Podnik | Gigafactory | Akcie společnosti | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Zlato | Ekonomika | SEC | Schodek | Indikátory | Jan Procházka | Ruleta | Oslabení | Práce | Úspěch | Cíle | Kryptoměny | Sporting Products | Bezpečnost | Nejvíce peněz | Důchodový systém | Banky | Seznam.cz | Investiční skupina | Fundamenty | Očekávaný růst | Konfederace | Správa | Wall Street | Analýza | Ministr financí | Věřitelé Arca | Zlepšení | ČR | Vivendi | Kontrakt | Zlínská obuvnická firma Vasky | Lithium | Pozice | Stock | Portfolia | Automotodrom | Průmyslově-technologický holding | Creditas | Platební neschopnosti | ČNB Aleš Michl | Hedge | Společnost ČEZ | Gabriel Štefaňák | Valná hromada | GP Alliance | Soud | Výroční zprávy | Investiční banka | Česká pošta | Skupina Creditas | Czech Media Invest | InterGen | Řetězce | Sentiment | Greensill | Experti | Investoři | Von der Leyenová | Automobilka Škoda | Výkonný ředitel | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Vzdělávání | Polsko | Ceny potravin | PPF Telecom Group | Empresa Media | Auta | Hello bank! | Komoditní trh | Velké banky | Hello Bank | Nařízení | Zavedení eura | Noviny | Zdražování | Ropy | Macquarie | BNP Paribas Personal Finance | Předseda | Škoda | Our Media | Hospodářské výsledky | Nárůst ceny | Deficit státního rozpočtu | Arca | USD | Chřipka | Zkušení obchodníci | O2 | Pivovar | Kabinet | Emoce | České předsednictví | Piráti | Petr Novotný | Agrofert | BMW | Nízké úrokové sazby | RWE Gas | EPH | USDA | Vývoj akcií | Řetězec Casino | Americké ministerstvo | Regulační úřad | CZ | EDF | Pokles HDP | Propad | ANO | Výplaty dividendy | Celková investice | Americká společnost | Nemovitosti | Invest | Aleš Michl | Nejistota | České dráhy | Finanční sektor v ČR | Ministr průmyslu a obchodu | Jan Čermák | Kryptoměna | Ekonomie | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Investment | Martin Klass | Malina | Mero | Majitel firmy | Ceny komodit | NJJ Presse | Nexen Tire u Žatce | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Kofola ČeskoSlovensko | Telecom | CFD akcie | Výrobce pálených cihel | Hospodářská krize | Doporučení | Stavební výroba | Skupina Colt CZ Group | Jaderné elektrárny | ROCE | Spekulace | Profesionální tradeři | Kupón | Wales | Zemní plyn (LNG) | EU | Bankovní sektor | Skupina Colt CZ | Redukce | Miliardy | Holding Agrofert | Spekulanti | Obchodní hodiny | Větrná energetika | Plynárenské společnosti | Uhlí | Investovat peníze | Investor | Bloky | Tatra Trucks | Hlavní trh | Banka | Vlastnictví | PPF Jiří Šmejc | Statistika | Koncern | Server HN.cz
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Výhled | Index | Rezistence | Trh | Růst | Obchodování | Pokles | Banka | Trading | 3М | Reuters | Indikátor | Banky | ČTK | Cena | Pivot




