Čtvrtek 25. duben 2024 00:15
reklama
FTMO férovost
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster

Očekávané výnosy

img

Výsledky Meta Platforms za 1. čtvrtletí se blíží 📊Bude umělá inteligence hnacím motorem ocenění giganta sociálních médií? 🔍

24.04.2024 Akcie Meta Platforms (META.US ) se staly jedním z vítězů trendu umělé inteligence a od minima v roce 2022 se odrazily o téměř 550 %. Společnost bude první americkou společností s kapitalizací přesahující 1 bilion USD, která bude reportovat výsledky za 1. čtvrtletí, čímž zahájí sezónu "BigTech" reportů, které by mohly výrazně ovlivnit sentiment na akciových trzích.
img

Goldman Sachs: zůstaňte zainvestování v amerických akciích

06.02.2024 „Ačkoli jsou nyní americké trhy dražší, existuje několik důvodů, proč strategická skupina Goldman Sachs doporučuje i nadále držet americké akciové tituly,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

2024: Snižování úrokových sazeb a velký návrat dluhopisů

24.01.2024 Právě začínající rok 2024 na finančních trzích má jedno hlavní, naprosto určující téma - snižování úrokových sazeb hlavních centrálních bank světa. Pojďme se nyní podívat, jak by to mohlo probíhat a jaký vliv to může mít na hlavní třídy aktiv.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 15.01.2024

15.01.2024 Burzy během minulého týdne opět posilovaly. S&P 500 přidal 2,0 %. Hlavní americký akciový benchmark se nachází pouze 0,2 % pod historickým maximem. Stoxx Europe 600 posílil mírně: o 0,1%. Hlavním důvodem je pokles dluhopisových výnosů, který se odehrál navzdory výraznějšímu CPI. Souvisí zejména s apetitem investorů – viz. extrémní úspěch některých aukcí vládních bondů (např. Španělsko). Nicméně můžeme polemizovat, nakolik je pokles yieldů udržitelný. Investoři v USA sázejí na 6,5 cutů během 2024, což je scénář, který není v souladu s rétorikou představitelů FOMC.
img

První týden v roce skončil v zámoří se ztrátou

08.01.2024 Trhy v zámoří v pátek zaznamenaly lehký nárůst. Z korporátních zpráv můžeme zmínit společnost Axogen, která produkuje a distribuuje zdravotnické instrumenty. Zvýšila totiž své očekávané výnosy pro loňský rok nad odhady analytiků a zajistila svým akciím nárůst o 26,7 %. Akcie maloobchodního gigantu Costco Wholesale rostly o 1,2 %. Boeing dostal zvýšenou cílovou cenu od analytiků z Wells Fargo a výrobce letadel narostl o 1,7 %. Agilon Healthcare, která poskytuje zdravotnické služby, oznámila snížení výnosů i provozního zisku. Akcionáři na razantní oznámení reagovali a poslali cenu akcií o 28,6 % níže. Společnost Medical Properties, která se zabývá pronájmem zdravotnických nemovitostí, poklesla o 29 %.
img

Invesco: Globální alokace aktiv pro rok 2024

03.01.2024 Vzhledem k našemu názoru, že rok 2024 přinese mnohem nižší úrokové sazby, očekáváme lepší výnosy u aktiv s pevným výnosem a také to, že rizikovější aktiva budou těžit z nižších sazeb a dalších vyhlídek na růst. Celkově předpokládáme nejlepší výnosy od roku 2019 i u dalších aktiv. V důsledku toho snižujeme v rámci naší modelové alokace aktiv hotovost na nulu, zatímco zvyšujeme váhu u investičního stupně, vysokého výnosu (rizikových aktiv), bankovních úvěrů a REITS (vše nadváha) a akcií (stále podváha). Preferujeme aktiva evropských a rozvíjejících se trhů (EM).
img

Paul Jackson, Invesco: Výhled pro alokaci aktiv pro první čtvrtletí roku 2024

29.12.2023 Ekonomiky v průběhu roku 2023 byly oproti předchozím odhadům odolnější, ale domníváme se, že zpomalují. Očekáváme, že inflace bude v roce 2024 nadále klesat, i když méně plynule než v roce 2023. Hlavní západní centrální banky začnou ve druhém čtvrtletí roku 2024 uvolňovat své sazby. Historie naznačuje, že jakmile Fed začne s uvolňováním měnové politiky, učiní tak rychle.
img

US Open: zisk Wall Street před rozhodnutím Fedu. Výprodej na Estee Lauder, AMD vyšší po výdělku 📊

01.11.2023 S konsensem ponechat sazby Fedu beze změny na dnešním zasedání se nálada na trhu soustředí kolem konference předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella. Zdá se, že s ohledem na nedávno zveřejněná – stále poměrně silná – data z americké ekonomiky, nebude Powell trhům signalizovat konec cyklu zvyšování, ai kdyby k dalším zvýšením nedošlo, těžko lze počítat s přehnaným holubičí zpráva od předsedy Fedu na dnešním zasedání. Dnes zveřejněná data ADP z amerického soukromého trhu práce naznačovala 113 000 nárůst pracovních míst na plný úvazek ve srovnání s předpovědí 156 000 a 89 000 dříve, což, i když nesplňuje prognózy, naznačuje, že trh práce je stále silný. Ve 14:00 budou zveřejněna data JOTLS a údaje PMI, které vrhnou více světla na zdraví americké ekonomiky. V současné době klesající výnosy 10letých státních dluhopisů pomáhají náladě na Wall Street se ziskem 500 USD o 0,4 % a USD 100 o 0,6 % výše.
img

Americký pre-market 31. 10.: Americký akciový trh pokračuje v postupném oživování

31.10.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely v červených číslech, ale poté rychle kompenzovaly ztráty a pokračovaly ve vzestupném trendu pozorovaném v pondělí. Tento nárůst podpořily diskuse naznačující, že Federální rezervní systém by mohl na svém nadcházejícím zasedání oznámit konec cyklu zvyšování sazeb. Futures na index S&P 500 vzrostly o 0,2 %, zatímco technologický NASDAQ vzrostl o 0,4 %. Dluhopisy prudce vzrostly a výnosy klesly poté, co ministerstvo financí USA snížilo svůj odhad federálních půjček pro aktuální čtvrtletí s odkazem na vyšší než očekávané výnosy.
img

Výhled společnosti Invesco na 4. čtvrtletí 2023

06.10.2023 Očekáváme, že globální ekonomika bude nadále zpomalovat, ale nedávné chování aktiv odpovídá tomu, co bychom očekávali při zrychlení. Proto zůstáváme opatrní a očekáváme u cyklických aktiv období konsolidace.
img

Rozruch kolem umělé inteligence připomíná bubliny z minulosti

01.06.2023 Velká většina košů spojených s růstovými tématy si v posledním týdnu pohoršila a týdenní výsledky trhů by byly opravdu deprimující, nebýt akcií polovodičů a umělé inteligence (AI). Vzrušení kolem AI vyhnaly akcie polovodičů na nejvyšší forwardové hodnoty od ledna 2010 a ceny akcií firmy Nvidia už dosáhly hladiny, kde mohou svými budoucími výnosy investory snad už jen zklamat.
C:\fakepath\investice investor.jpg

Investoři se přesouvají k dluhopisům, podle expertů je lákají vysoké výnosy

23.05.2023 Velcí investoři se začínají ve velkém přesouvat k dluhopisům, kde je lákají vysoké výnosy. Po velmi špatném roce, kdy ceny dluhopisů kvůli růstu úrokových sazeb klesaly, je nyní podle analytiků vhodná doba k investicím do dluhopisů se vrátit, napsal britský ekonomický list Financial Times (FT). Například společnost Capital Group odhaduje, že v nejbližších letech dluhopisy přilákají investice zhruba za bilion dolarů (téměř 22 bilionů Kč).
img

Evropa prahne po elektrifikačních technologiích. Siemens Energy hlásí nečekaně dobré výnosy

17.05.2023 V dnešních aktualitách z akciových trhů se soustředíme na neočekávaně vysoké výnosy Siemens Energy a objednávky, které dosáhly nového absolutního maxima. Může za to zejména výrazná poptávka v segmentu technologií elektrifikačních sítí. Probereme také, jak výnosy za 1. čtvrtletí zvýšily očekávání výnosů pro následujících 12 měsíců. Zdá se, že analytici v tomto okamžiku vůbec nezohledňují recesi. A konečně se podíváme blíž na nejdůležitější výnosy tohoto týdne.
img

Je už „vyvážené“ portfolio 60 % akcií / 40 % dluhopisů minulostí?

20.02.2023 Roky panovala myšlenka, že je vyvážené portfolio věcí minulosti. Nedávný vývoj to však nejspíš změnil.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 24.10.2022

24.10.2022 Během minulého týdne burzy silně posilovaly. S&P 500 přidal 4,7 %, jde o nejlepší týdenní výkonost od konce června. Nyní se obchoduje cca 22 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita se dostala těsně pod hranici 30 bodů. Za růstem stál především povzbudivý průběh výsledkové sezóny a některá optimistická makrodata. Zároveň opět hrají roli technické faktory jako likvidace shortů. K nákupům přistupují kvantitativní investoři. O dalších pohybech na trzích rozhodne kromě měnové politiky i ekonomická dynamika. Dalším faktorem pro směřování burz do konce roku bude vývoj korporátních zisků – výsledková sezóna odstartovala.
img

Na pražskou burzu směřuje globální technologický lídr v oboru práškové metalurgie společnost GEVORKYAN. Jedná se o prvního slovenského emi-tenta a zároveň potenciálně největší emisi na trhu PX START

31.05.2022 Globální dodavatel a technologický lídr v oboru práškové metalurgie, společnost GEVORKYAN, a.s. zahájí 1.6.2022 primární veřejnou nabídku akcií prostřednictvím trhu PX START Burzy cenných papírů Praha s cílem získat finanční prostředky z této nabídky ve výši 35 mil. EUR (přibližně 860 mil. Kč). Tímto úpisem se společnost GEVORKYAN stane na trhu START prvním emitentem se sídlem ve Slovenské republice a zároveň se bude jednat o potenciálně největší emisi na tomto trhu.
C:\fakepath\trader-15102021.png

Ruční trading aneb manuální obchodní systémy

15.10.2021 Manuální obchodní systém je takový, kde obchodní rozhodnutí může být navrženo na základě počítačového algoritmu či jiného pomocného aspektu, ale realizaci obchodu samotného musíte provést sami. Manuální systém si můžete vytvořit sami na základě vašeho know-how a zkušeností nebo zakoupit na internetu. Placené systémy mohou mít formu programu či např. sms upozornění nebo emailové zprávy.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 2.8.2021

02.08.2021 Čínská vláda oficiálně kvůli větší dostupnosti vzdělávání zakázala soukromým čínským vzdělávacím institucím fungovat na principu dosahování zisku. Kromě toho zakázaly tamní autority vzdělávacím společnostem získávat kapitál na zahraničních burzách nebo od zahraničních investorů obecně. Objevily se obavy, že tento regulatorní zásah může mít za následek konec současné praxe, kdy čínské firmy získávaly kapitál na zahraničních burzách.
img

Nvidia akcie a jejich famózní růst. Je správný čas investovat?

08.07.2021 V dnešní analýze se po několika týdnech vrátíme do světa výpočetní techniky, neboť se zaměříme na Nvidia akcie. Cena akcie NVDA zažívá silný růst zejména v důsledku dlouhodobého nedostatku čipů na trhu.
img

Očekávané zhodnocení amerických akcií je extrémně slabé

22.04.2021 Na základě mého regresního modelu jsem došel k závěru, že očekávané zhodnocení amerických akcií v rámci indexu S&P 500 ve střednědobém horizontu příštích pěti let je extrémně slabé. Můj základní scénář počítá s akciovým poklesem, v lepším případě by se výkonnost amerických akcií měla pohybovat kolem nuly.
img

Tři trhy, které stojí za to v tomto týdnu sledovat (15.3.2021)

15.03.2021 Situace na finančních trzích vypadá stále poklidně. Ke snížení rizikové averze přispěly v minulém týdnu 2 důležité události. Evropská centrální banka se rozhodla urychlit nákupy aktiv prostřednictvím krizového programu PEPP. Tento krok by měl přispět k nižší úrovni výnosů, které se v minulých týdnech staly hrozbou rally na akciích. Druhou událostí je schválení stimulačního balíčku v USA ve výši $1,9 bilionu, který mimo jiné znamená, že většina Američanů dostane šek ve výši až $1400. A část z této podpory jistě skončí na finančních trzích.
img

Špinavá energie přebírá vedení, zelené akcie padají

05.03.2021 Náš koš zelené transformace se od počátku roku propadl o 1 %. Firmy v tomto odvětví rozšiřují své podnikání díky úvěrovému financování a nízké ceně kapitálu, a tak se na jejich výsledcích negativně podepisují rostoucí úrokové sazby. Dále pohovoříme o potřebě ropného a plynárenského průmyslu, který letos posílil o 21 %, v průběhu přechodu k ekonomice s menší uhlíkovou stopou a o tom, že nedostatečné investice z posledních let a nízká návratnost kapitálu v energetice povedou ke zvýšení cen ropy a zemního plynu. A nakonec se podíváme na elektromobily – v pondělí totiž trh zaskočily očekávané výnosy společnosti NIO.
img

Kvantitativní uvolňování vyhnalo finanční trhy v roce 2020 na historické maximum

15.01.2021 Reakce centrálních bank na globální pandemii byla v loňském roce skutečně bezprecedentní. Centrální banky v loňském roce natiskly 9,2 bilionu dolarů, což je trojnásobek oproti roku 2008 při globální finanční krizi.
img

Akciové valuace indikují silně podprůměrné očekávané výnosy

19.11.2020 Pokud přihlédneme k faktu, že se momentálně světová ekonomika nachází v nejhlubší hospodářské recesi od 2. světové války, přičemž globální HDP by mělo podle poslední prognózy Mezinárodního měnového fondu z října letos poklesnout o 4,4 %, výkonnost globálních akciových trhů od začátku letošního roku je mimořádně příznivá. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World zatím totiž připisuje zisk 6 %.
img

Akciové valuace indikují podprůměrné očekávané výnosy

02.11.2020 Přestože se světová ekonomika momentálně nachází v nejhlubší hospodářské recesi od 2. světové války a korporátní zisky celosvětově meziročně klesají v průměru o téměř 30 %, akciové trhy jsou na tom díky masivním monetárním stimulům klíčových centrálních bank relativně dobře: nejširší globální akciový index MSCI All Country World je od začátku roku v pěkném plusu 2,9 %.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | EUR/USD | GBP/JPY | Nasdaq | USA | Británie | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Měnová politika | Česká měna | Španělsko | Apple | Analytik | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Benchmark | Bloomberg | Bull | CAPEX | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | Devalvace | Diverzifikace | Dluhopis | Durace | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trhy | Futures | High | High Yield | IPO | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Lot | MIFID | Margin | Marže | Měna | Měny | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Obligace | Open | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Provize | Prémie | RSI | Rally | Riziko | Ropa | S&P 500 | Splatnost | Split | Stop-Loss | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Maturity | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | GBP | Obchodování | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | FTSE | Bank of America | XTB | Saxo Bank | Indexy | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | EU | Aukce | Zasedání Fedu | Cenový graf | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Zisk | Dluhopisové trhy | Zkušenosti | Euforie | Stres | Výsledky | Investiční příležitost | Hospodářský cyklus | Credit Suisse | Investiční fórum | ČSOB | Obchodovat | Online trading | Deutsche Bank | Financování | Investovat | Makrodata | Conseq | Facebook | LYNX | Burzy | Rozvíjející se trhy | Dukascopy | Financial Times | Ceny akcií | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | GBPJPY | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Přenos | Volatilní | Zlatý důl | Akcie Deutsche Bank | Akcie Lufthansa | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | BH Securities | Cena | Cena akcií | CISCO | Cyrrus | CZK | Dolar | Dukascopy Europe | Ekonomický výhled | Eura | Finanční prostředky | Fiskální rok | Graf | Hodnota akcií | Index S&P 500 | Instrumenty | Investice do dluhopisů | Investiční | Investiční doporučení | Jiří Tyleček | JP Morgan | Korporátní dluhopisy | Majoritní vlastník | Management | Market | Markets | Nemovitosti | Ocenění akcií | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | SPX | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Tapering | Termínované vklady | Trh | Tržní hodnota | Volatility | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj inflace | Webináře | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Fed Funds Rate | ING | Cenové rozpětí | EBITDA | EBITDA marže | EV | Free float | Index akciového trhu | Indie | Intermediate | Ministerstvo financí | Overweight | P.A. | P/S | Prospekt | Redukce | REIT | ROCE | Underweight | Spojené státy | Hlavní trh | Převis | Primární emise | Tržby | Komise | Federální rezervní systém | S/R hladiny | Rozhovor | Know-how | Vzdělání | Burze | Investment | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | State Street | TLTRO | NATO | CI Komodity | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Technický výhled | Uložení peněz | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Podnikání | Hospodářské výsledky | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Energie | Earnings | Bloomberg TV | KBC | Přehled | Global Advisors | Obchodní signály | Americké trhy | Firmy | Akcie energetických společností | Velké banky | Americké akciové indexy | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Rizikovější aktiva | Setkání centrálních bankéřů | Walmart | Alibaba | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Status bezpečného přístavu | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | Historická maxima | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Blockchain | Tesla | Výnos desetiletých dluhopisů | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Bankéři | Poplatky | Payrolls | Mzdy | Dobré výsledky | Non-Farm Payrolls | Predikce | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční stratég | Historické rekordy | Investovat do akcií | Výnosy | ARM Holdings | Institucionální investoři | Příjmy | Orderflow | ExxonMobil | ČTK | Konsenzus | Obchodní pozice | Očekávání | HDP v eurozóně | Morningstar | State Street Global Advisors | Nejvyšší výnosy | Alokace aktiv | BHS | Americký akciový trh | Podnikové dluhopisy | Jerome Powell | MiFID II | Investiční nástroj | Invesco | Robinhood | Estee Lauder | Crypto | Conseq Investment Management | Price-to-sales ratio | Akciové valuace | Akciové výnosy | Airbnb | Podnikání na kapitálovém trhu | Saxo | Krypto | Globální růst | Technologické akcie | Akcie společnosti | Pokles ceny | Obchodování akcií | Trh Start | Dluhopisové výnosy | Výsledky firem | Reakce trhu | Roční výnos | IG | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Výkonnost akcií | Růst zisků | Fungování trhů | Financial Times (FT) | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Čínské firmy | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Platforma pro obchodování | Obchodovat s akciemi | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní rozhodnutí | Silný trh | Burzovní debut | Zvýšení sazeb | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Akciový stratég | Sharpe ratio | Globální HDP | Boris Johnson | NVDA | Americké společnosti | Snížení sazeb | Výnosové křivky | Výnos dluhopisů | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Likvidita na trhu | Akcie týdne | Pravděpodobnost recese | US500 | Finanční situace | ESG | Jak se stát lepším investorem | Stav ekonomiky | Cena akcie | Obchodujte | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Hazard | Celkové příjmy | Peter Garnry | Objem | MSFT | Zpomalování ekonomiky | Zájem o investice | Trh práce | Myšlenka | Standardní odchylka | Inflace v USA | Firma | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Applied Materials | Souhrn finančních trhů | Bilance | Generální ředitel | Lagardeová | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Federální rezervní banka | FT | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Předpovědi | Predikce vývoje | Průmysl | ADP | Gabriel Štefaňák | Impuls | Rostoucí mzdy | Problémy | Růstový impuls | Zasedání FOMC | Prognózy | Plyn | Nálada | Prohlášení | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Nižší úrokové sazby | Americké centrální banky | Metalurgie | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | xStation5 | Bydlení | Ztráta | Stratég | Výnosy státních dluhopisů | Investiční ředitel | Ceny dluhopisů | Ziskovost | Hospodaření | Eskalace konfliktu | CFA | Návratnost | Netflix | List Financial Times | Poradenství | FTSE Russell | Podnik | Inflace v prosinci | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Ceny energií | Denní volatilita | Komunikace | Výsledkové sezóny | Michal Stupavský, CFA | Google | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Pražské burzy | Velcí institucionální investoři | Asijské indexy | Pokles | Situace | Zisk EBITDA | Stratég Saxo Bank | Pandemie | Boeing | Zlepšení | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Americká společnost | Sazby beze změny | Capital Group | SEC | Rozhodování | Snowflake | IPO Robinhood | Recese ve Spojených státech | Americké ekonomiky | West Texas Intermediate | Americká inflace | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | Americký Fed | Sestupný trend | Vývoj | Nižší sazby | Šok | WP | Vývoj na trhu | Poradci | Lufthansa | Masivní nákupy | Profitovat | Tencent | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Třída aktiv | Stimul | Burzy cenných papírů | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Historie | Texas | PYPL | Bilion dolarů | Kalifornie | Domácnosti | Průmyslové komodity | Negativní korelace | Výrobce letadel | Hotovost | Růst | Signál | Potenciál | Automobilový trh | Izrael | Ekonomiky | VW | Vzdělávací webináře | Války | Umělá inteligence | Závislost | Práce | Údaje | Ropný průmysl | Poradenské firmy | Splátky dluhů | Data z americké ekonomiky | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Vzrušení | Fanoušci kryptoměn | Rizikové averze | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Rizikový apetit | Evropské indexy | Posílení | Americká centrální banka (Fed) | Volvo | FDA | Akcie padají | Růst výnosů | Rally na akciích | MSCI World | Zadlužení | Expanze | Politika centrální banky | Akcie a dluhopisy | Auta | CL | Manažeři | PMI v eurozóně | Umělé inteligence | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Investment management | JDE | Unie | Costco | Výrobní PMI | PEPP | Internetové bubliny | Technologické firmy | Restrukturalizace | Objem zakázek | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Praha | Akcie v eurozóně | Společnost XTB | Market cap | Insolvence | Velké technologické firmy | Analytik XTB | Match Group | Virgin Galactic | Deglobalizace | Akciová tržní kapitalizace | Představitelé ECB | Big Tech | P/E poměr | Nvidia | Qualcomm | PX START | Elektromobily | Softwarová společnost | iPhone | Akciové portfolio | Nařízení | Bankovní úvěry | Podvážení | Akciové podvážení | Ocenění globálních akciových trhů | Oslabování amerického dolaru | Bull run | Apollo | QCOM | Představitelé americké centrální banky | Praktické tipy | Proražení | Nio | Siemens | Munich Re | Munich | ABNB | Plný úvazek | Investoři v USA | Výhled na rok | ABNB.US | Evropské centrální banky | Oddělení alternativních investic | Indexy na Wall Street | Situace na trhu | SPCE | WallStreetBets | QCOM.US | Technologie společnosti | Rostoucí úrokové sazby | Rostoucí výnosy | Graf US500 | Finanční zdraví | Siemens Energy | Špinavá energie | Silný růst | Britská firma | Dlouhodobý investor | Ministerstvo financí USA | Constellation | Advanced Micro Devices | AMD | Zhodnocení amerických akcií | Očekávané zhodnocení | Zvýšit ziskovost | AMD.US | ERA | Objednávky | Těžaři | Oslabení | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Plány | Příležitosti | Vyvážené portfolio | Luděk Palata | Versute Investments | Bohumil Pavlica | Prodej | Didi | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Technologie | Nvidia akcie | Dělení (split) | UST | Rada guvernérů | AI | Odvětví | Divize | Bilion | Guidance | Chování | KBC Group | Projekce | Pozitivní korelace | Home Depot | Meituan | Experian | Funkční období | SXXP | Mediální společnost | Společnosti | Opatření | ANO | Společnost Siemens | Vodafone | Úročení | Globální inflace | Minulá výkonnost | Manuální obchodní systém | Placené systémy | Vygenerování obchodního signálu | Zákonitosti trhu | Volatilita či likvidita | Pravidla hry | Flexibilní pravidla | Ruční trading | Poměr výnosu | Meta | Goldmani | Qualcomm (QCOM.US) | Airbnb (ABNB.US) | PYPL.US | Indexy pohyb | Společnost | Nové emise | Target | Celoroční výhled | TJX | TIM | Bezpečná aktiva | Sazby centrálních bank | | BofA | Rozšíření | Rostoucí inflace | Liz Trussová | Miliardy USD | Invesco Investment | Big tech | Závislost na Číně | Futures na americké akciové indexy | St. Louis | Luxusní zboží | NVDA.US | TRIP | Nibe Industrier | Peter Siks | Nvidie (NVDA.US) | Rizikovost | Boj s inflací | Nejhodnotnější firmy světa | GEVORKYAN | CRISPR Therapeutics | CRISPR | Akcie CRISPR Therapeutics | Širší trh | Velmi volatilní | Marketingová komunikace | Premiérka Liz Trussová | Ocenění trhu | Energetické komodity | Společnost Siemens Energy | Alokovat kapitál | Telekomunikační společnost | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Novinky | Inflační report | Konkurent | Problémy v Číně | Polovodiče | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Peníze investorů | US CPI | LSEG | Estée Lauder | Výprodeje | Marek Odehnal | ODEHNAL & PARTNEŘI | Investičně-poradenské firmy | OCI | Akciové tituly | Optimalizace | Vklady | Europe 600 | Vyšší ceny | Vysoké úroky | Investiční ředitelka | CEO společnosti | PayPal (PYPL.US) | Vice | Constellation Software | Deere | KE Holdings | National Grid | Sea Ltd | Sonova | Bridgestone | NU Holdings | Trip.com | Silná data | Zlepšení výkonnosti | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Generativní umělá inteligence | Generativní umělé inteligence | EL.US | Estee Lauder (EL.US) | Dezinflační proces | Přecenění | Snižování inflace | REITs | Paul Jackson | Historické maximum | Rok 2024
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Očekáváná událost
Očekávané Earnings
Očekávané hospodářské výsledky
Očekávané oznámení centrální banky
Očekávané reakce trhu
Očekávané rozhodnutí
Očekávané tržní vývoje
Očekávané události
Očekávané události na finančních trzích
Očekávané úrokové sazby

Následující klíčová slova

Očekávané výsledky
Očekávané výsledky hospodaření
Očekávané zhodnocení
Očekávání
Očekávání analytiků
Očekávání budoucího ekonomického růstu
Očekávání býčí
Očekávání ČNB
Očekávání dalšího růstu úroků
Očekávání dluhopisového trhu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít