Úterý 23. července 2024 15:49
reklama
FTMO férovost
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster
reklama
FTMO král

API

img

Microsoft viní z pátečního největšího IT výpadku dějin Evropskou unii

23.07.2024 Microsoft viní z pátečního největšího IT výpadku dějin Evropskou unii. Koncem předminulého desetiletí hrozilo americké firmě vyšetřování a tučné pokuty ze strany Evropské unie, a to kvůli údajně nesoutěžnímu jednání (přeloženo: systémy Windows plnily svoji roli dostatečně spolehlivě, takže běžní uživatelé neměli moc důvod hledat alternativy). Takže roku 2009 raději s Bruselem uzavřela dohodu, že bude sdílet své rozhraní API pro klientské a serverové operační systémy Windows s vývojáři bezpečnostního softwaru třetích stran.
img

Ekonomický kalendář: Výsledky společností Alphabet a Tesla za Q2

23.07.2024 Futures na evropské indexy naznačují mírně vyšší nebo stabilní otevření dnešní hotovostní seance pro hlavní indexy blue chips ze starého kontinentu. Stalo se tak po poměrně optimistické asijsko-pacifické seanci, během níž většina regionálních indexů posílila. Příliv zpráv během asijského obchodování byl však slabý a očekává se, že takový zůstane i během evropských obchodních hodin vzhledem k nedostatku pozoruhodných makrozpráv. Obchodníkům však bude nabídnuto rozhodnutí o sazbách z Turecka a Maďarska.
img

Nejlepší českou bankou pro korporátní klienty je Raiffeisenbank

19.07.2024 Raiffeisenbank zvítězila v kategorii Nejlepší banka pro korporátní klienty v mezinárodní soutěži Euromoney Awards for Excellence 2024. Soutěž má tradici přes třicet let a vítěz v daných kategoriích je vždy vyhlašován jako nejlepší z daného regionu.
C:\fakepath\trader-17072024-48-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy dnes rostou, pomáhá jim slabší dolar i nečekaně velký pokles zásob USA

17.07.2024 Ceny ropy dnes na světových trzích dnes rostou. Děje se tak poté, co úterní obavy z poklesu čínské poptávky zastínil pokles zásob suroviny ve Spojených státech, který byl větší, než se čekalo. Poptávku pohání i slabší dolar. Kolem 18:40 SELČ severomořská ropa Brent přidávala 1,36 procenta na 84,87 USD za barel. Americká lehká ropa WTI ve stejnou dobu připisovala 2,22 procenta na 82,55 dolaru za barel.
img

BREAKING: ROPA po údajích o zásobách klesá

17.07.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 16:30 vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže malý pokles zásob ropy a také mírný pokles zásob benzínu a destilátů. Včera zveřejněná zpráva API však naznačovala velké čerpání hlavních zásob ropy a neočekávané zvýšení zásob benzínu a destilátů.
img

Oil Prices Steady Amid Falling US Inventories and China Concerns

17.07.2024 Oil prices remained stable on Wednesday, balancing between a decline in U.S. oil stockpiles and signs of weakening demand in China. This stability comes a day after Brent crude hit a one-month low.
img

Denní shrnutí: Zlato vystoupilo na historické maximum, Russell 2000 roste o 2,7 %. Ropa před zprávou API klesá o 1 %

16.07.2024 Nálada na evropském trhu se během úterní seance zhoršila. Německý DAX dnes ztratil 0,35 %, francouzský CAC40 0,69 % a britský FTSE100 klesl o 0,22 %.
img

Ekonomický kalendář: Druhý den Powellova slyšení, zpráva DOE o ropě

10.07.2024 Evropské akciové indexy jsou na základě aktuálního ocenění na trhu s futures nastaveny pro bezvýrazné otevření dnešní hotovostní seance. Stalo se tak po smíšeném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance. NZD patří mezi měny G10 s nejhorší výkonností poté, co RBNZ ponechala sazby beze změny a uvedla, že očekává návrat inflace k 1-3% cíli ve druhé polovině letošního roku.
img

Ranní shrnutí (10.07.2024)

10.07.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování smíšeně – S&P 500 posílil o 0,07 %, Nasdaq se posunul o 0,15 % výše, Dow Jones klesl o 0,13 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 se obchodoval o více než 0,3 % níže.
img

Ekonomický kalendář: Powellovo pololetní svědectví v centru pozornosti

09.07.2024 Začátek úterní seance na akciových trzích může přinést mírné zisky většiny akciových indexů. Stane se tak po relativně dobré seanci v Asii, kde japonský Nikkei přidal více než 2 % a prorazil tak na nová historická maxima. Pozornost investorů se dnes zaměří na podnikové zprávy a Powellovo svědectví v Kongresu, kde mohou přijít komentáře k dalšímu rozhodování rezervního systému ohledně vývoje úrokových sazeb.
img

Ekonomický kalendář: klidný začátek intenzivního týdne 📌

08.07.2024 Dnešní makroekonomický kalendář je poměrně chudý a nejsou naplánovány žádné události, které by mohly mít dopad na světové finanční trhy. V dalších dnech tohoto týdne se však investoři dozvědí zprávy jako CPI z USA, projevy představitelů FOMC, výpověď Jerome Powella. Kromě toho příští týden začne na Wall Street čtvrtletní výsledková sezóna. V pátek se dozvíme zprávy z bankovního sektoru, včetně JP Morgan, Wells Fargo a Citigroup.
C:\fakepath\trader-03072024-49-zm.jpeg

Komodity: Ceny ropy stagnují, severomořský Brent zůstává nad 86 dolary za barel

03.07.2024 Ceny ropy uprostřed týdne stagnují. V průběhu dne vykazovaly růst v důsledku výraznějšího poklesu zásob ropy ve Spojených státech, později se ale zisky začaly snižovat. Vliv měly zejména hospodářské statistiky z Číny a z eurozóny.
img

BREAKING: ROPA klesá po údajích o zásobách v USA

26.06.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA dnes v 16:30. Ve zprávě se očekával pokles ve všech třech hlavních kategoriích – ropa, benzín a destiláty. Včera zveřejněná soukromá zpráva API však naznačila znatelný nárůst hlavních zásob ropy a také velký nárůst zásob benzínu.
img

Ekonomický kalendář: Index Conference Board, zpráva o kanadském CPI

25.06.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu, přičemž futures na DAX se obchodují o více než 0,5 % pod včerejšími hotovostními závěrečnými úrovněmi. Děje se tak navzdory poměrně optimistickému obchodování během asijsko-pacifické seance, během níž většina indexů z regionu posílila. AUD a JPY jsou nejúspěšnějšími hlavními měnami, zatímco USD nejvíce zaostává
C:\fakepath\trader-20062024-64-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy po nejnovější statistice z USA rostou

20.06.2024 Ceny ropy dnes rostou. Nejnovější údaje z amerického trhu práce posílily naději, že centrální banka USA (Fed) by ještě letos mohla snížit úrokové sazby. Ceny podporují také obavy z eskalace konfliktu na Blízkém východě a objevily se obavy z narušení dodávek z tohoto regionu, který je hlavním producentem ropy.
img

Revolut Business spouští FlexiFondy pro české firmy, které demokratizují přístup k fondům peněžního trhu

20.06.2024 Revolut, globální fintech s více než 40 miliony zákazníků s osobním účtem a stovkami tisíc zákazníků s účtem Business, dnes uvádí na trh svou zcela novou nabídku FlexiFondů pro zákazníky s placenými plány Business na vybraných trzích EHP včetně České republiky. Prostřednictvím FlexiFondů mohou zákazníci Revolut Business investovat do nízkorizikových fondů peněžního trhu, které jsou tradičně dostupné pouze velkým podnikům s nejvyšším množstvím volného kapitálu.
img

⛽Ropa se dostala na 7týdenní maxima

19.06.2024 Ropa pokračuje v oživení, i když dnešní nárůst je omezen na přibližně 0,5 % jak u ropy WTI, tak u ropy Brent. V druhém případě se dnes jedná o rolování futures kontraktů. Za zmínku stojí, že ropa získává navzdory nárůstu zásob podle API a zprávě STEO od EIA, která ukázala snížení prognózy průměrné ceny ropy pro letošní rok. Červnová zpráva STEO ukázala, že se letos očekává průměrná cena ropy WTI 80,32 USD za barel, zatímco květnová zpráva ukázala průměrnou cenu 84,76 USD za barel.
img

US Oil Futures Retreat as API Reports Increase in Crude Stocks

19.06.2024 U.S. crude oil futures dipped in late trading on Tuesday following a report from the American Petroleum Institute (API) showing a rise in domestic crude inventories. This comes as the market anticipates a seasonal decline in crude stocks during the summer months, coupled with an expected uptick in demand.
img

Ranní shrnutí (19.06.2024)

19.06.2024 Index S&P 500 uzavřel včerejší seanci o krok blíže k historickému historickému maximu 5 500 bodů, protože společnost Nvidia, která je poháněna umělou inteligencí, vzrostla o 3,5 % a stala se nejhodnotnější společností na Wall Street, čímž překonala Microsoft. Dnes můžeme vidět futures na americké indexy mírně výše, ale futures na akcie EU i Německa ztrácejí 0,15 % - 0,2 %.
img

Ekonomický kalendář: Maloobchodní tržby v USA v centru pozornosti

18.06.2024 Futures na evropské indexy naznačují vyšší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu, přičemž futures na EuroStoxx a DAX se obchodují o zhruba 0,6 % výše. Stalo se tak po optimistické asijsko-pacifické seanci, která přinesla růst regionálních indexů. AUD je dnes nejvýkonnější měnou G10 - RBA dnes sice ponechala úrokové sazby beze změny, guvernér RBA Bullock však připustil, že diskuse o zvýšení sazeb proběhla.
img

BREAKING: Ropa klesá po medvědí zprávě DOE

12.06.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 16:30 hodin našeho času vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva vykáže mírný pokles hlavních zásob ropy a také mírný nárůst zásob benzínu a destilátů. Soukromá zpráva API zveřejněná včera ve večerních hodinách však naznačila hlubší než očekávaný pokles hlavních zásob ropy i neočekávaný pokles zásob benzinu. API naznačila větší než očekávaný nárůst zásob destilátů.
img

Ekonomický kalendář: Řečníci z ECB dominují jinak prázdnému kalendáři

11.06.2024 Futures na evropské indexy ukazují na mírně vyšší otevření dnešní hotovostní seance pro indexy blue chips po včerejším povolebním výprodeji. Futures na indexy DAX a EuroStoxx se v době tisku obchodovaly přibližně o 0,2 % výše. Japonský jen je nejhorší měnou skupiny G10, zatímco EUR překonává ostatní hlavní měny.
img

Ekonomický kalendář: klidný začátek intenzivního týdne 📌

10.06.2024 Dnes nejsou v makroekonomickém kalendáři naplánovány žádné významné události, které by mohly ovlivnit světové finanční trhy. V nadcházejících dnech se však dočkáme několika důležitých zpráv včetně rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách.
img

Ropa WTI s omezenou reakcí po datech DOE 📣

05.06.2024 Data DOE nezpůsobila žádnou volatilitu na trhu, což může být způsobeno naceněním vyšších dat po včerejším čtení API, které dnes naznačovalo vyšší hodnotu.
img

Ranní shrnutí (05.06.2024)

05.06.2024 Po včerejší smíšené seanci na Wall Street se dnes futures na americké a evropské indexy obchodují mírně výše. US100, US500 a US30 rostou v rozmezí 0,2-0,3 %. Německý DAX se obchoduje o 0,3 % výše. Investoři dnes čekají hlavně na údaje ISM ze sektoru služeb v USA.
img

Ekonomický kalendář: Revize objednávek zboží dlouhodobé spotřeby v USA, zpráva API o zásobách ropy

04.06.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování poklesem – německý DAX otevřel o 0,3 % níže, britský FTSE 100 při zahájení seance klesl o 0,2 %, zatímco francouzský CAC40 se propadl o téměř 0,4 %. Stalo se tak po včerejší smíšené seanci na Wall Street a převážně nevýrazném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva o HDP USA v centru pozornosti

30.05.2024 První náznaky z trhu s futures naznačují, že čtvrteční seance na evropských trzích začne poklesem. Indexy tak mohou prodloužit vlnu poklesů, která je tažena růstem výnosů amerických dluhových cenných papírů. Pozornost investorů se dnes může obrátit k několika zajímavým makroekonomickým údajům. Nejdůležitější z nich jsou uvedeny níže.
img

Ranní shrnutí (30.05.2024)

30.05.2024 Čtvrteční seance na trzích APAC byla opět pod tlakem rostoucích výnosů amerického dluhu (aktuálně na úrovni 4,6 %). Japonský Nikkei ztratil téměř 1,3 %, Hang Seng klesá o 1,5 % a Nifty 50 ztrácí 0,67 %.
img

Ropa stoupá na 85 dolarů, protože geopolitické napětí stoupá a globální makroekonomická situace se zlepšuje

29.05.2024 Ceny ropy dnes mírně rostou, Brent dosáhl 84,5 USD za barel, před zprávou API, která bude zveřejněna ve 22:40. Hlavním důvodem vyšších cen ropy nejsou pouze silnější než očekávané světové makroekonomické údaje, které signalizují stále silnou poptávku, ale také geopolitika.
img

Ekonomický kalendář: Rychlý odhad CPI z Německa a Béžová kniha Fedu v centru pozornosti trhu

29.05.2024 Dnešní makrokalendář je stejně jako včerejší poměrně chudý. V 8:00 se dozvíme údaje o maloobchodních tržbách ze Španělska a v 9:00 bleskovou inflaci CPI z Polska za květen, kde se již očekává údaj o 0,4 procentního bodu vyšší než předchozí. Další čtení již budou mít větší váhu, řeč je o inflaci CPI/HICP z Německa, která bude známa ve 13:00, a zde se na trhu očekávají vyšší data.
img

Ekonomický kalendář: klidný začátek zajímavého týdne 📣

27.05.2024 Dnešní makrokalendář je mimořádně chudý a vzhledem ke svátkům v USA a Velké Británii zůstanou trhy v těchto zemích zavřené. Jediným významným zveřejněním bude květnová zpráva německého institutu IFO. Očekávání naznačují mírné zlepšení podnikatelské nálady za poslední měsíc.
img

BREAKING: Údaje DOE ukazují, že zásoby ropy rostou, v souladu se včerejšími údaji API

22.05.2024 Spojené státy americké - údaje EIA: Zásoby ropy: předpověď Skutečnost: 1,820 mil. Předpověď: -2,400 mil.; předchozí hodnota: -2,508 mil.
C:\fakepath\trader-15052024-61-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy se mírně zvyšují po zprávě o inflaci a stavu zásob suroviny v USA

15.05.2024 Ceny ropy se dnes odrazily od dvouměsíčního minima, kam se propadly v úterý. Nahoru jim pomohla zpráva o stavu zásob suroviny ve Spojených státech a také informace o dubnové inflaci, které podpořily očekávání, že americká centrální banka (Fed) ještě letos sníží základní úrokovou sazbu. Před vydáním těchto statistik ropa ale ještě oslabovala a dostala se na jedenáctitýdenní minimum. Mezinárodní agentura pro energii (IEA) totiž uvedla, že poptávka po ropě ve vyspělých zemích letos pravděpodobně klesne.
img

BREAKING: OIL snižuje ztráty po DOE reportu

15.05.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA dnes v 16:30. Očekávalo se, že zpráva ukáže pokles hlavních zásob ropy a také pokles zásob benzínu a destilátů. Včerejší zpráva API však naznačovala hlubší pokles zásob ropy, než se očekávalo, neočekávaný pokles zásob benzínu a menší, než se očekávalo, nárůst zásob destilátů.
img

Oil Prices Climb on Decline in US Inventories; Attention Shifts to CPI Inflation

15.05.2024 Oil prices inched up during Asian trading on Wednesday following reports of a decline in U.S. inventories, which bolstered expectations of tighter supply. However, gains were tempered by the anticipation of important inflation data.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva o CPI v USA v centru pozornosti

15.05.2024 Futures založené na evropských indexech ukazují na lepší zahájení dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Společnosti v regionu APAC si připsaly převážně zisky a navázaly tak na dynamiku z USA, kde Nasdaq zaznamenal na hotovostním trhu nový ATH závěr.
img

Ekonomický kalendář: Americká inflace PPI, německý index ZEW

14.05.2024 Futures na evropské indexy ukazují na víceméně stabilní zahájení dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po poklidné asijsko-pacifické seanci, během níž se regionální indexy obchodovaly bez větší volatility. Zdá se, že trhy jsou před nadcházejícími údaji o inflaci v USA ve vyčkávacím režimu. Zatímco klíčová zpráva o CPI bude zveřejněna zítra, obchodníkům bude dnes nabídnut tisk inflace PPI, který může sloužit jako nápověda. Kromě toho se dnes v 16:00 předseda Fedu Powell zúčastnímírné diskuse s uzlem ECB, takže komentáře k měnové politice nelze vyloučit. Pokud jde o nadcházející výsledkové zprávy, obchodníkům budou dnes nabídnuty výsledky společností Home Depot (HD.US) a Alibaba Group (BABA.US).
img

Ekonomický kalendár: Správa o CPI a maloobchodných tržbách v USA tento týždeň 📃

13.05.2024 Dnešní den je z hlediska makroekonomických publikací poměrně lehký. V kalendáři nejsou naplánovány žádné události, které by mohly mít významný dopad na světové trhy. Je to však teprve začátek velmi důležitého týdne.
C:\fakepath\broker-09052024-1.jpg

Podle čeho vybírají brokera pokročilí tradeři?

09.05.2024 Každý zkušený trader ví, že výběr správného brokera je jedním z rozhodujících kroků na cestě k úspěšnému obchodování. Broker nejenže poskytuje přístup k finančním trhům, ale také ovlivňuje každodenní obchodní zkušenosti a dokonce může hrát klíčovou roli v profitabilitě obchodních strategií.
img

BREAKING: Ropa po zprávě o zásobách roste

08.05.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 16:30 zveřejnilo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva vykáže více než milionový pokles barelů ve všech třech hlavních kategoriích. Soukromá zpráva API zveřejněná včera ve večerních hodinách však naznačila, že zásoby ropy, benzinu a destilátů vzrostly.
img

Ekonomický kalendář: Data z Evropy a Kanady, výsledky Walt Disney a Arista

07.05.2024 Evropské indexy zahájily dnešní peněžní seanci růstem a navázaly na předchozí včerejší zisky. Německý DAX se obchoduje o 0,5 % výše, francouzský CAC40 získává 0,6 %, zatímco španělský IBEX, italský FTSE MIB a nizozemský AEX přidávají 0,7 %. Britský FTSE 100 roste o více než 1 %. Děje se tak po včerejších silných výsledcích na Wall Street a po dnešní poměrně optimistické asijsko-pacifické seanci. AUD je nejhůře si vedoucí měnou G10 poté, co RBA ponechala sazby beze změny a ponechala i pokyny k sazbám.
C:\fakepath\trader-01052024-37-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy v naději na příměří na Blízkém východě pokračují v poklesu

01.05.2024 Ceny ropy dnes již třetí seanci za sebou klesají a dostaly se na nejnižší hodnotu za sedm týdnů. Může za to zpráva o překvapivém růstu zásob v USA, vyhlídky na dohodu o příměří na Blízkém východě a přetrvávající vysoká inflace v USA, která by mohla zpomalit tempo snižování úrokových sazeb v zemi. Kolem 17:10 SELČ cena severomořské ropy Brent klesala o 2,2 procenta na 84,43 dolaru za barel. Americká lehká ropa WTI ve stejnou dobu ztrácela 2,4 procenta a prodávala se za 79,95 dolaru za barel.
img

Ranní shrnutí (01.05.2024)

01.05.2024 Po včerejší slabé seanci na Wall Street, která byla poznamenána poklesem technologických společností a téměř 2% výprodejem indexu Nasdaq100, uzavřely trhy APAC seanci se smíšeným sentimentem. Index Nikkei ztratil 0,3 %, korejský KOSPI zaznamenal malý 0,17% zisk a čínský Hang Seng uzavřel beze změny. Australský ASX klesl o více než 1,2 %. Evropská seance je dnes z důvodu státního svátku z větší části uzavřena
C:\fakepath\FT-FXstreet-24042024-1.png

Půl milionu za měsíc? I to je ve Fintokei možné

24.04.2024 Stačí znát základy fundamentální analýzy a price action a můžete si ve Fintokei přijít na velice slušné zisky. Své o tom ví trader Lubomír, který si od nás v březnu odnesl payout v hodnotě 450 000 Kč. Pojďte se s námi podívat na jeho nejpovedenější obchody.
img

BREAKING: WTI tiká výše po údajích o zásobách ropy

24.04.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 15:30 BST vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže nárůst hlavních zásob ropy a také pokles zásob benzínu a destilátů. Soukromá zpráva API zveřejněná včera večer však naznačovala pokles zásob ropy a také vytváření zásob destilátů.
img

BREAKING: WTI roste po údajích o zásobách ropy

24.04.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 15:30 BST vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže nárůst hlavních zásob ropy a také pokles zásob benzínu a destilátů. Soukromá zpráva API zveřejněná včera večer však naznačovala pokles zásob ropy a také vytváření zásob destilátů.
img

Ekonomický kalendář: Výsledky Meta Platforms a objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v centru pozornosti

24.04.2024 Středeční seance na akciových trzích slibuje pozitivní vývoj. Po včerejších ziscích indexů na Wall Street dnes býčí trend rozšířily indexy z asijských trhů. Futures kontrakty rovněž naznačují vyšší otevření seance na starém kontinentu. Takto dobrá nálada je také reakcí na výsledky společnosti Tesla (TSLA.US). Přestože výsledky byly horší, než se očekávalo, cena akcií společnosti Elona Muska vzrostla o 13,3 %.
img

Ekonomický kalendář: Bleskové indexy PMI z Evropy a USA, zpráva o výsledcích společnosti Tesla

23.04.2024 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. To následuje po převážně optimistické asijsko-pacifické seanci, která proběhla dříve, a také po včerejších solidních ziscích na Wall Street.
img

Ekonomický kalendář: čtvrtletní výsledky společností Tesla, Microsoft, Alphabet a Meta tento týden📃

22.04.2024 První den týdne začíná na trzích poměrně klidně. V makroekonomickém kalendáři nejsou naplánovány žádné významné události, které by mohly výrazně ovlivnit světové finanční trhy.
img

BREAKING: OIL roste po zprávě DOE

17.04.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA dnes v 16:30. Očekávalo se, že zpráva ukáže nárůst celkových zásob ropy, stejně jako pokles zásob benzínu a destilátů. API, které bylo zveřejněno včera večer, odpovídalo očekávaným směrům pohybů, ale naznačovalo větší rozsah, než naznačovala očekávání.
C:\fakepath\trader-16042024-46-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy se téměř nemění, sledují vývoj na Blízkém východě a statistiku

16.04.2024 Ceny ropy se dnes drží v úzkém rozpětí a pohybují se oběma směry kolem svého předchozího závěru. Na jedné straně je dolu tlačí zmírnění obav o dodávky z Blízkého výhodu po víkendovém útoku Íránu na Izrael a vyšší maloobchodní tržby v USA, které oslabily naději na snížení úrokových sazeb, které by podpořilo poptávku. Podporu cenám naopak poskytla zpráva o růstu čínské ekonomiky v prvním čtvrtletí a Mezinárodní měnový fond svým výhledem, který předpovídá další rok pomalého, ale stabilního růstu globální ekonomiky.
img

Ekonomický kalendář: Powellův projev, údaje o CPI z Kanady

16.04.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Děje se tak po včerejším poklesu obchodování na Wall Street a dnes v asijsko-pacifickém regionu. Trhy stále čekají na další vývoj na Blízkém východě, zejména na izraelskou reakci na víkendový íránský útok. Reakce se zdá být jistá a podle některých zdrojů i bezprostřední, rozhodující však bude její rozsah a typ, protože určí, zda bude následovat totální válka.
img

BREAKING: Ropa po velkém nárůstu zásob klesá

10.04.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 16:30 zveřejnilo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže nárůst zásob ropy a také pokles zásob benzínu a destilátů. Nicméně zatímco zpráva API potvrdila očekávané zvýšení zásob ropy a pokles zásob benzinu, naznačila také neočekávaný nárůst zásob destilátů.
img

Ekonomický kalendář – zpráva o CPI v USA, rozhodnutí BoC a zápis z FOMC

10.04.2024 Futures ukazují na vyšší otevření dnešní seance na starém kontinentu a v USA. Stalo se tak po včerejší mírně lepší seanci na Wall Street a smíšeném sentimentu na trzích APAC. Nejdůležitějšími údaji dne byly zpráva o CPI z USA, rozhodnutí BoC a zápis z FOMC.
img

Ranní shrnutí (10.04.2024)

10.04.2024 Včerejší seance na Wall Street celkově skončila mírným růstem většiny benchmarků. Nasdaq si na konci dne připsal 0,32 %, S&P 500 přidal 0,14 %, Russell 2000 si připsal 0,27 %, zatímco index Dow Jones ztratil 0,02 %.
img

Ekonomický kalendář: klidný den před zítřejší zprávou o CPI v USA 🧭

09.04.2024 Dnešní den je z hlediska makroekonomických publikací mimořádně klidný. Trhy mají chvíli oddechu před klíčovými publikacemi tohoto týdne, konkrétně zítřejší zprávou o inflaci CPI. Jedinou významnou publikací, která investory ještě čeká, je týdenní zpráva o zásobách, která bude zveřejněna ve 22:40.
img

Ekonomický kalendář: Pomalý začátek rušného týdne

08.04.2024 Futures na evropské indexy ukazují na víceméně stabilní zahájení dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po poměrně optimistickém obchodování během asijsko-pacifické seance, kdy se většina regionálních indexů posunula výše. Čínské akcie se obchodovaly níže, a to i navzdory tomu, že Čínská lidová banka oznámila program půjček ve výši 500 miliard jüanů pro technologický sektor.
C:\fakepath\trader-03042024-55-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy kvůli obavám z narušení dodávek rostou

03.04.2024 Ceny ropy dnes rostou. Investoři se obávají narušení dodávek kvůli zhoršování geopolitické situace. Překvapivý růst zásob ropy ve Spojených státech však tyto obavy částečně zmírnil.
img

BREAKING: Ropa se po údajích o zásobách v USA stahuje z oblasti 90 USD

03.04.2024 Americké ministerstvo energetiky dnes v 16:30 vydalo týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže pokles zásob ropy, plynu a destilátů, ale ne tak velký, jak naznačovala soukromá zpráva API včera večer.
C:\fakepath\forex-26032024-uvod.png

Se Sidem o Forexu: Zákony FOREX tradingu (1. díl)

27.03.2024 Zásadním rozdílem mezi měnovými spot (forex) trhy a trhy akciovými nebo komoditními je hlavně to, že měnové trhy neobchodují konkrétní titul (jako jsou z jiných trhů známé zlato, ropa, stříbro, pšenice, káva, kakao, různé akcie, burzovní indexy atd.), ale výhradně jen párovaný vztah mezi dvěma měnami. Základem veškeré snahy na trhu je tedy kupovat silnou měnu a prodávat měnu slabou a houby záleží na tom, zda jdeme Long nebo Short, to se odvíjí pouze od toho, zda je daná měna za nebo před lomítkem v názvu měnového páru. Pokud to ještě více zjemníme, tak se jen neustále obchoduje vztah mezi měnou posilující vs. oslabující nebo naopak oslabující vs. posilující. O nic jiného totiž primárně na trhu ani nejde. Na burzách, ale i v obchodování všeobecně, platí okřídlené Buy Low, Sell High. Na forexu k tomu směle přidejme Buy Stronger, Sell Weaker.
img

Ranní shrnutí (27.03.2024)

27.03.2024 Nálada na asijsko-pacifických trzích se dnes ukázala jako smíšená. Dařilo se zejména Japonsku a Indii, kde indexy zaznamenaly 0,75% zisky. Čínské trhy dnes ztrácely. Hang Seng klesl o 1,1 % a šanghajský benchmark o 0,5 %.
img

Ekonomický kalendář: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v USA a index Conference Board

26.03.2024 Futures na evropské indexy naznačují, že hlavní indexy blue chips ze starého kontinentu otevřou na stejné nebo vyšší úrovni. To přichází po poměrně nevýrazné asijsko-pacifické seanci, která byla ve znamení slabého toku zpráv a smíšené výkonnosti regionálních indexů. Kryptoměny nadále posilují, přičemž Bitcoin se drží nad hranicí 70 000 USD. Nejvýkonnějšími hlavními měnami jsou NZD a GBP, zatímco CHF a USD nejvíce zaostávají.
img

Ekonomický kalendář: prodeje nových domů a Fed Dallas Index před námi 📃

25.03.2024 V minulém mimořádně rušném týdnu jsme se dozvěděli o několika důležitých makroekonomických publikacích a rozhodnutích centrálních bank. Tento týden bude méně intenzivní, takže investoři budou mít čas na důkladnější analýzu těchto údajů. Dnes nejsou naplánovány žádné významné publikace s výjimkou údajů o prodejích nových domů v USA.
img

BREAKING: Ropa po zprávě DOE roste

20.03.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes ve 15:30 vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva vykáže pokles hlavních zásob ropy, stejně tak zásoby benzinu a destilátů zůstaly ve srovnání s obdobím před týdnem víceméně beze změny. Včera zveřejněná zpráva API poukázala na menší než očekávaný pokles zásob ropy, větší než očekávaný pokles zásob benzinu a větší než očekávaný nárůst zásob destilátů.
img

Data o inflaci způsobují ústup trhů s kryptoměnami

19.03.2024 V minulém týdnu způsobily údaje o vyšší inflaci, než se původně očekávalo, ústup akciových a kryptoměnových trhů, přičemž investoři se zamýšleli nad tím, zda je inflace stále příliš vysoká na to, aby Federální rezervní systém začal uvolňovat finanční podmínky.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva o CPI v USA v centru pozornosti

12.03.2024 Evropské akciové indexy zahájily dnešní obchodování s penězi růstem: německý DAX posílil o 0,3 %, francouzský CAC40 přidal 0,4 % a britský FTSE 100 vyskočil o 0,7 %. Stalo se tak po poměrně optimistickém obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance, kdy většina regionálních indexů rostla.
img

Ekonomický kalendář: Úterní zpráva o inflaci v USA je klíčovou událostí týdne 📌

11.03.2024 Dnes nás nečekají žádné významné makroekonomické zprávy, které by mohly ovlivnit volatilitu na světových trzích. Tento týden se však investoři dozvědí několik zajímavých zpráv.
img

BREAKING: WTI testuje 80 USD po datech DOE

06.03.2024 Americké ministerstvo energetiky dnes v 16:30 vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže nárůst hlavních zásob ropy a také pokles zásob benzínu a destilátů. Zpráva API zveřejněná včera večer naznačovala malé navýšení zásob ropy a také větší než očekávaný pokles zásob benzínu a destilátů.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o ISM ve službách v USA, Bitcoin na rekordních hodnotách

05.03.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Bitcoin během dnešní asijsko-pacifické seance vyskočil nad 68 000 USD a obchodoval se necelých 300 USD pod historickými maximy z listopadu 2021. Od té doby se však mince stáhla zpět do oblasti 67 000 USD. ZLATO se obchoduje o 0,1 % výše poté, co zaznamenalo první denní závěr nad 2 100 USD za unci v historii. Nejvýkonnějšími hlavními měnami jsou USD a JPY, zatímco AUD a NZD nejvíce zaostávají.
img

BREAKING: Ropa po zprávě DOE klesá

28.02.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 16:30 vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže nárůst zásob ropy a pokles zásob benzínu a destilátů. Tato očekávání do jisté míry potvrdil včerejší údaj API. Údaje API však potvrdily směr, ale rozsah změn se výrazně lišil.
img

Oil drops 1% amid Fed caution, stock buildup, offsetting OPEC+ hopes.

28.02.2024 Oil prices retreated in Asia on Wednesday due to concerns about a potential delay in the U.S. rate-cutting cycle and an increase in U.S. crude stocks, despite a boost from news indicating OPEC+ might extend its output cuts.
img

LBank Exchange bude kótovat beoble (BBL) 28. února 2024

27.02.2024 Společnost LBank Exchange, přední světová platforma pro obchodování s digitálními aktivy, oznámila významný krok pro nadšence do kryptoměn a mobilních technologií: 28. února 2024 vstoupí na burzu beoble (BBL). Uživatelé burzy LBank Exchange se mohou připravit na obchodování s párem BBL/USDT, které bude ve stanovený den spuštěno ve 12:00 UTC.
img

Ekonomický kalendář: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v USA, index Conference Board

27.02.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování mírným poklesem nebo malou změnou. Stalo se tak navzdory poměrně optimistické asijsko-pacifické seanci, během níž se většina regionálních indexů obchodovala výše. JPY je jednou z nejvýkonnějších měn G10 poté, co japonská inflace v lednu zpomalila méně, než se očekávalo. USD mezitím patří mezi hlavní zaostávající měny G10, což poskytuje podporu drahým kovům.
img

BREAKING: ROPNÉ zisky po hlášení inventury

22.02.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) vydalo týdenní zprávu o zásobách ropy v USA v 16:00 GMT. Zpráva byla o den zpožděna oproti obvyklému středečnímu plánu kvůli americkému svátku, který se slaví v pondělí tento týden (Den prezidentů). Trh očekával nárůst zásob v případě ropy a pokles zásob benzínu a destilátů. Včera zveřejněná zpráva API však také naznačila navýšení zásob benzínu.
img

Ranní shrnutí (22.02.2024)

22.02.2024 Náladu na asijsko-pacifických trzích dnes charakterizovalo býčí nadšení. Dařilo se zejména Japonsku, kde index Nikkei 225 dosáhl nových historických maxim. Čínský Hang Seng si připsal 0,61 % a čínský A50 přidal 0,24 %. Indické indexy však čelily tlaku na pokles.
C:\fakepath\komodity-14022024.jpg

Komodity: Obchodování na komoditních trzích

15.02.2024 Komodity jsou jedinečným odvětvím finančních trhů. Jedním z nejzajímavějších aspektů obchodování s komoditami je komplexní vztah mezi nabídkou a poptávkou mezi ekonomickými faktory a spotřebitelskými zvyklostmi, které zapříčiňují velkou fluktuaci cen komodit.
img

BREAKING: OIL klesá po obrovském nahromadění zásob

14.02.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA dnes v 16:30. Trh očekával nárůst zásob ropy a také pokles zásob benzínu a destilátů. Zpráva Private API zveřejněná včera večer potvrdila směr změn, ale rozsah byl mnohem větší, než se očekávalo.
img

Ekonomický kalendář: Inflace v USA v centru pozornosti

13.02.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování poklesem, a to navzdory včerejšímu smíšenému obchodování na Wall Street a dnešnímu optimistickému obchodování v Asii. Německý DAX klesá o 0,5 %, britský FTSE 100 se obchoduje o 0,2 % níže, francouzský CAC40 klesá o 0,3 % a nizozemský AEX se propadá o téměř 0,8 %.
img

Ekonomický kalendář: lehký první den důležitého týdne pro trhy 🔔

12.02.2024 V dnešním makroekonomickém kalendáři nejsou naplánovány žádné klíčové publikace, které by mohly ovlivnit globální trhy. Futures nenaznačují větší volatilitu při zahájení hotovostní seance v Evropě. Většina instrumentů nezaznamenává změny větší než 0,10 %.
img

Ekonomický kalendář: Údaje druhé úrovně z USA a Kanady, výsledky Alibaby

07.02.2024 Futures na evropské indexy ukazují na víceméně stabilní zahájení dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po smíšeném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance a po včerejším smíšeném obchodování na Wall Street. Nejvýkonnějšími měnami skupiny G10 jsou EUR a GBP, zatímco CHF a USD nejvíce zaostávají. Obchodní rozpětí na devizovém trhu jsou však poměrně úzká.
img

Ranní shrnutí (07.02.2024)

07.02.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování smíšeně – S&P 500 skončil beze změny, Dow Jones si připsal 0,08 %, Nasdaq klesl o 0,23 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 přidal 0,40 %.
img

Ekonomický kalendář: lehký makro kalendář, čtvrtletní výsledky MicroStrategy 📣

06.02.2024 Druhý den týdne se zdá být z hlediska makroekonomických publikací relativně klidný. Nejdůležitější zprávy již proběhly v první části dne. Investoři se dozvěděli o rozhodnutí australské rezervní banky o hotovostních sazbách a o továrních objednávkách z Německa.
img

BREAKING: ROPA po údajích o zásobách stoupá výše

31.01.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 16:30 vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávání trhu ukazovala na malý pokles zásob ropy a destilátů a také na nárůst zásob benzínu. Včera zveřejněná zpráva API však naznačovala mnohem hlubší pokles zásob ropy a destilátů a také menší nárůst zásob benzínu.
img

Ekonomický kalendář: Čtvrtletní výsledky Microsoftu a Alphabetu; údaje JOLTS

30.01.2024 Evropské futures ukazují na vyšší otevření seance v Evropě. Trhy v regionu APAC se obchodovaly s mírně slabším sentimentem. Čínské indexy se obchodovaly se značnými poklesy, které negovaly část oživení zaznamenaného v poslední době. Hang Seng aktuálně ztrácí 2,02 %. Trhy v Koreji a Japonsku si připisují mírné zisky.
img

Ranní shrnutí (24.01.2024)

24.01.2024 Akcie v regionu APAC se obchodovaly se smíšeným sentimentem, podobně jako v USA během včerejší seance. Čínské indexy většinou posilovaly, zatímco japonský Nikkei a korejský Kospi během dne ztrácely.
img

Ekonomický kalendář: před zítřejšími zprávami o indexech PMI je dnes na programu málo 🔎

23.01.2024 Dnešní ekonomický kalendář je na významné události slabý. Jedinými zprávami, které stojí za pozornost, mohou být údaje z Nového Zélandu a Austrálie, kde budou na konci dne zveřejněny čtvrtletní údaje o CPI a bleskový PMI za leden. Očekává se, že inflace CPI klesne jak mezičtvrtletně, tak meziročně (z 5,6 % na 4,7 % meziročně). Zprávy PMI v Austrálii jsou první za leden, před zítřejším zveřejněním z dalších zemí včetně USA, eurozóny, Německa a Japonska.
img

Denní shrnutí: akciové trhy prohlubují výprodej 📌

17.01.2024 Wall Street a evropské indexy pokračují v klesajícím trendu, který je tažen prudkým růstem výnosů amerických desetiletých státních dluhopisů, které dnes překonaly hranici 4,1 % (nejvyšší hodnota od první poloviny prosince 2023). US500 a US100 klesly o více než 1,00 %.
img

Ekonomický kalendář: Tržby z maloobchodu a průmyslová výroba v USA v centru pozornosti trhů

17.01.2024 Po katastrofální seanci pro čínské indexy, které testovaly úrovně z říjnových minim 2022, ztrácí po otevření trhů také evropský benchmark. Hlavní události dne se zaměří na americkou ekonomiku, kde se investoři dozvědí údaje o maloobchodních tržbách a průmyslové výrobě. Vzhledem k růstu dolaru v posledních dnech by slabší údaje mohly potenciálně vyvolat tlak na dolarový index a přinést na trh větší volatilitu po včerejším vyjádření Wallera z Fedu, který signalizoval snížení sazeb o 75 bazických bodů v roce 2024 a pomalé tempo snižování. Obě prohlášení stála v rozporu s očekáváním trhu a podpořila dolar. Zdá se však, že potenciálně slabší údaje z americké ekonomiky, pokud budou následovat včerejší pochmurný regionální údaj NY Empire State, by mohly zelenou bankovku oslabit. Investoři zaměří svou pozornost zejména na maloobchodní tržby, které vrhnou více světla na sílu amerických spotřebitelů v prosinci, který je pro prodejce nejdůležitějším měsícem.
img

Denní shrnutí: kryptotrh roste v očekávání historického rozhodnutí o ETF

10.01.2024 Indexy na Wall Street se po nejistém začátku peněžní seance vracejí k růstu. US500 si připisuje 0,40 % a vrací se nad úroveň 4800 bodů, zatímco US100 si připisuje 0,50 % a zůstává kolem 16950 bodů.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva o zásobách ropy v USA, druhořadé údaje z Evropy

10.01.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Futures na indexy DAX a EuroStoxx se obchodují přibližně o 0,3 % níže. Stalo se tak po nevýrazném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance a po včerejší poměrně slabé seanci na Wall Street. Bitcoin se po včerejších volatilních pohybech vyvolaných falešným tweetem SEC o schválení Bitcoin spot ETF uklidnil. AUD je nejvýkonnější měnou G10, zatímco JPY zaostává nejvíce.
img

Ranní shrnutí (10.01.2024)

10.01.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování poklesem – S&P 500 klesl o 0,15 %, Dow Jones se posunul o 0,42 % níže a Russell 2000 klesl přibližně o 1 %. Nasdaq byl se ziskem 0,1 % nejvýkonnější.
C:\fakepath\trader-09012024-61-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy rostou kvůli krizi na Blízkém východě a výpadku v Libyi

09.01.2024 Ceny ropy dnes rostou po pondělním výrazném poklesu. Může za to pokračující krize na Blízkém východě a výpadek dodávek z Libye.
img

Ekonomický kalendář: Údaje druhé úrovně z Evropy a USA, zpráva API o ropě

09.01.2024 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Děje se tak po včerejším optimistickém obchodování na Wall Street a v návaznosti na zisky, kterých dnes dosáhly asijsko-pacifické indexy. Futures na indexy DAX a EuroStoxx se dnes obchodují přibližně o 0,2 % výše.
img

Denní shrnutí: Kryptoměny dohánějí část včerejších ztrát; Wall Street před NFP smíšená

04.01.2024 Evropské akciové trhy dnes po včerejší vlně výprodejů zaznamenaly zisky. Německý DAX si připsal 0,48 %, francouzský CAC40 0,52 % a Euro Stoxx 50 0,57 %.
img

BREAKING: Ropa klesá po inventory reportu EIA

04.01.2024 Americký úřad pro energetické informace (EIA) dnes v 17:00 vydal oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže pokles hlavních zásob ropy a benzínu a také nárůst zásob destilátů. Včera zveřejněná zpráva API naznačila výrazný pokles zásob ropy.
img

Graf dne – OIL (03.01.2024)

03.01.2024 Dnešní seance je opět ve znamení návratu dolaru po krátké korekci k růstu a tlaku na energetické komodity. Ceny ropy Brent a WTI ztrácejí 0,5 % a 0,6 %. Počáteční rally kvůli eskalaci napětí v oblasti Rudého moře se neudržela. Navíc ani včerejší precizní útok izraelských sil na vůdce Hamasu Al-Arouri v Bejrútu nepřinesl nárůst kvůli geopolitické prémii. Zdá se, že trh je znepokojen slabší poptávkou po ropě. Investoři zatím neočekávají, že by se konflikt na Blízkém východě přelil, a to i přes vyslání íránského torpédoborce do Rudého moře. Dnes ve 22:40 se obchodníci dozvědí o zásobách ropy podle API, ale ještě předtím budou zveřejněna makrodata, která mohou ovlivnit i kotace.
img

Ekonomický kalendář: Na programu jsou konečné výrobní PMI

02.01.2024 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu, přičemž futures na EuroStoxx se obchodují přibližně o 0,6 % výše a futures na DAX posilují o 0,3 %. Nejhůře si vede japonská měna G10, a to v důsledku zemětřesení o síle 7,6 stupně, které o víkendu zasáhlo Japonsko. Ropa se obchoduje o 1,7 % výše poté, co americká armáda o víkendu potopila 3 lodě Hútíů, čímž reagovala na útok na obchodní plavidlo v Rudém moři. Bitcoin na začátku nového roku zachytil nabídku a vyšplhal se nad hranici 45 000 USD.
img

Ekonomický kalendář: Údaje druhé úrovně z USA a Evropy, zpráva o zásobách ropy

28.12.2023 Futures na evropské indexy naznačují mírně vyšší otevření dnešní seance na starém kontinentu. Stalo se tak poté, co včera byly na Wall Street zaznamenány malé zisky a poté, co se indexy z asijsko-pacifické oblasti během dnešní seance obchodovaly výše. JPY je nejvýkonnější hlavní měnou, zatímco USD nejvíce zaostává.
img

Ranní shrnutí (28.12.2023)

28.12.2023 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování mírně výše. S&P 500 si připsal 0,14 %, Dow Jones se posunul o 0,30 % výše, zatímco Nasdaq přidal 0,16 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací si připsal přibližně 0,3 %.
img

Ekonomický kalendář: Richmond Fed index, zpráva API o ropě

27.12.2023 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření dnešní hotovostní seance. Pro většinu evropských indexů to bude první povánoční hotovostní obchodní seance. Na trzích je však patrný koncem roku útlum, přičemž obchodní rozpětí na devizovém trhu jsou poměrně úzká. Ropa se obchoduje mírně výše, protože situace na Blízkém východě a v Rudém moři zůstává napjatá.
Související klíčová slova: Účty u Market Maker | Avis Budget Group | PPI v USA | Čekací doba | FlexiFondy | Risk-on sentiment | United Airlines Holdings (UAL.US) | Autoriteit Financiële Markten (AFM) | Uvolněné měnové politiky | SE1.US | Devon Energy (DVN.US) | Fastenal Company | Roku (ROKU.US) | Hlava a ramena | ChatGPT | Vědomosti tradingu | Zásoby zemního plynu | PTON | ABT | LBank | Státní rezervy ropy | Neel Kashkari | Cap | AMC Networks (AMCX.US) | Výnosy dluhopisů | Graf ceny akcií společnosti | Kvalita tradingového obsahu | Kurzy vedlejších párů | Dukascopy | Investování pravidelně | Války | Novozélandská vláda | DKNG.US | Sandbox | Vývoj | Graph | Walmart (WMT.US) | Obchodní platformy | Údaje z USA | Home Depot (HD.US) | DRIP (dividend reinvestment plan) | Bank of Montreal | Data z trhu práce | Australská centrální banka | HTZ1 | Zveřejněné údaje | Akcie ropy v roce 2021 | Nordstrom | US2000 | Ropný institut | Globální růst | GameStop (GME.US) | Institut API | Ceny bytů | Straight Through Processing | Brent Crude Oil | CRON | DPH | General Dynamics | EUR | New York Community Bancorp (NYCB.US) | HTZ.US | FDA | Spotřebitelské výdaje | Hurikán | Bundesbank | Booking Holding | Riziko inflace | Caterpillar (CAT.US) | Pokračování růstu | Nezaměstnanost v eurozóně | HOOD.US | Nedostatek čipů | Parag Agrawal | AMGN.US | Cable | ABNB | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | Brokeři | Yandex | Oživení cen | Dividendově růstové investování | SMCI.US | Hlavní úrokové sazby | LYNX Pro | Salesforce | Roche | Wal-Mart Stores | Krize na Blízkém východě | XOM | Výkyvy | Itálie | Pokračování výsledkové sezóny | McDonald's | Organizace Conference Board | ČEZ | Stoxx | Kohl's Corporation (KSS.US) | Cena severomořské ropy | Norwegian Cruise Line (NCLH.US) | PEPP | Vývoj ceny zlata | Obilí z Ukrajiny | Texas | Dnešní makrodata | Robert Kaplan | Juneteenth | JForex | Pip | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | Cronos Group | Korelace | Volatilní | Russell 2000 (US2000) | Inflace v září | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Bilance zahraničního obchodu | Eli Lilly (LLY.US) | T-Mobile | Nikl | Globální ekonomické zpomalení | Uvolněné měnové | CMC Markets | COTY.US | Cisco Systems (CSCO.US) | Růst amerických akcií | Tlak na Rusko | Představení platformy IBKR | EUR/JPY | Target (TGT.US) | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Novartis | Ark | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | CSCO.US | Trh práce | Technologie společnosti | ZRX | Coca-Cola Company | Evropská komise | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | Udržení ziskovosti | Giovanni Staunovo | Skupina G7 | Ruský export | Oživení ekonomiky | DCA (Dollar-Cost Averaging) | P/B | Stimul | Investice | Uranové akcie | US Bancorp | Britská centrální banka | Plán investic | Potenciál | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Japonské maloobchodní tržby | Support | Návrat inflace | Diverzifikace | XEL | Ebay (EBAY.US) | Míra nezaměstnanosti v ČR | Edge | Podnikatelské aktivity | Akvizice | ServiceNow | Devon Energy | Posílení | Index aktivity | CME futures | Dopad na akcie | Norges Bank | Objemy dané měny | Alexandr Novak | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Zkušení tradeři | ADP report | Biogen (BIIB.US) | Indicators | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Gabelli Funds | Japonské akcie | Programátor | Norwegian Cruise Line Holdings | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Špatná nálada | Intervence | Booking Holding (BKNG.US) | Ceny kakaa | Výkonný ředitel | UNH.US | Ark Investment | Interactive Brokers | Regulace a bezpečnost | Experti | Počáteční zisky | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Zendesk | Raiffeisenbank | Investiční konference 2022 | Bitcoiny | Binance Coin | Návrh zákona | Stop-Loss | Trade Desk | FTSE MIB | Bidenova administrativa | Objem ropy | Asijské trhy | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Investing | Impuls | EUR/USD | General Electric | Richmondský Fed index | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Předseda představenstva | Forexový pamětník | Šéf Fedu Jerome Powell | Zoominfo Technologies | Digitální aktiva | Goldman Sachs | PACCAR | Správný výběr brokera | Vstup do trhu | SOK | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Index spotřebitelské nálady | CSI 300 | Desetileté výnosy | Benchmark | Cloudflare | Rostoucí výnosy | D.US | Lagardeová | Průměrné mzdy | Force | Kansas City | Sankce EU | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Výnos | P/S | DeFi | Celosvětová poptávka po ropě | Poškodit ekonomiku | New York Community | Nikola | Uber Technologies (UBER.US) | Option Chains | Brent | Soukromá spotřeba | Výhled poptávky | Asijské akcie | Dollar Tree (DLTR.US) | Delta | Snowflake | Finanční podmínky | HOOD | Americký akciový trh | SMA | Obnova ekonomiky | Vzdělávání | Russell 2000 | Kurz CHF/JPY | Šéf Fedu | LYNX Trading | Nejnovější zprávy z trhů | Růst sazeb | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Růst poptávky po ropě | FIL Investment Management | Šéfové | Jiné měny | Intel Corporation | Index DOW | Import | KSS | Překvapivý růst | Acacia Communications | NOVN | Německý akciový index DAX | Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Investiční strategie | Výsledky obchodování | Hurikán Ida | Dallas index | Daytrading | Commodities | Burzovní obchody | Kontrakty | Naeem Aslam | Strach | Oživení čínské ekonomiky | Propad cen | Obchodování s cennými papíry | Barrick Gold (GOLD.US) | Microsoft (MSFT.US) | AUDUSD | Praxe | Nasdaq100 | Škoda | Raytheon Technologies (RTX.US) | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vzdělávací zdroje | Hasbro | Palladium - Vývoj ceny palladia | Sentiment na trhu | JPY | Akcie společnosti Snap | Metaverse | TLAC | Prudký růst ceny ropy | AI | Nordstrom (JWN.US) | Ekonomika Velké Británie | Odhad HDP | Index Russell | Rekordní růst | Pfizer (PFE.US) | Pečlivě vybírat brokera | ECN (Electronic Communication Network) | PAYX | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Investovat | Uber Technologies | Ceny sóji | Popularizace tradingu | Webináře IBKR | Projekce | Automatické obchodní systémy | Peníze | Tajemství křížových kurzů | Ukazatel | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | FTX | Těžba ropy v USA | Palantir Technologies (PLTR.US) | Průmyslové zakázky | Aurora Cannabis | Ford (F.US) | Bydlení | Securities and Exchange Commission | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Pohyb v jednom směru | Investors | Den prezidentů | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Protistrana | Cena Brentu | Zisky bank | ICM | Hlavní události tohoto týdne | Bezpečné přístavy | ALUMINIUM | Americká sněmovna reprezentantů | Saxo Bank | FedWatch | Anthem | Electronic Arts (EA.US) | Heatmap | Amgen | Barel ropy | IBM (IBM.US) | Přebytek ropy | Palladium | Nizozemský regulační orgán pro finanční trhy | NBC | Ropa WTI | Vzácné kovy | Růst v Číně | Micron | AbbVie (ABBV.US) | Trader Lubomír | Simon Peters | STEO | CRM | Lockheed Martin | Walt Disney Co | INTC.US | Dragonfly Doji | Zavedení digitální daně | Služby zákazníkům | Viceguvernér ČNB | SYY.US | Brexit | AEX | ZEW index | Applied Materials (AMAT.US) | WBD.US | Výše investice | Kontrakty na ropu | Dolar dnes | DOGE | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Největší světové ekonomiky | FedEx | Hugo | Americké ekonomiky | Resistence | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Kapitál | Dukascopy Bank | ProTrader | Americký prezident Joe Biden | Revolut Business | Béžová kniha | Robinhood | Cestování | Nord Stream 2 | CB.US | WIG20 | Bond | Broker | Bayer | David Solomon | Akcie spoločnosti Agora | Vývoj ceny palladia | Náklady na držení pozice přes noc | Cash flow | Proražení | PYPL.US | Ruské rakety | NVDA.US | Tradingové nápady | Backtesting | Dodávky na trh | USD | Držení pozice | Velikost pozic | Plynovod Nord Stream 1 | Tempo hospodářského růstu | Export | Banka Goldman Sachs | Německé HDP | Upravený zisk | Shopify | NFLX | Technická analýza | DTE | NFP | Energetické akcie | UNI CFD | Berkshire | CSCO | WASDE | Oracle (ORCL.US) | Přetrvávající vysoká inflace | DISCA | Zynga | GBP/JPY | Eurex | Skotsko | Výkon | Gilead | Qualcomm | Comcast | HD.US | Prodávat akcie | XTZ | Vývoj ceny zemního plynu | Zasedání FOMC | Cena americké ropy | Jestřábí komentáře | Plány | Centrální banky USA (Fed) | Akcie průmyslových společností | Na burze | Github | Trading Room | Blue chip | Bilion | Šok | Varianta delta | Riziková averze | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Hongkong | Inflace v České republice | Evropská inflace | Obnovení růstu | Kanadské maloobchodní prodeje | BKNG.US | Zvyšování těžby | Booking Holdings (BKNG.US) | Společnost Pfizer | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | BIIB.US | Regulace | Béžová kniha Fedu | GBP/CHF | OXY.US | LMT | Maďarsko | SPGI | Noviny | Garance | Měnový fond | Hertz | Exekuce | Američtí centrální bankéři | Tichomoří | Energy Information Administration | Úroková sazba | Index ISM ve službách | Zpráva o vývoji inflace v USA | Xiaomi | Ekonomiky | Tovární objednávky | Zkušení obchodníci | Verizon Communications Inc. | ZAR | Roční růst | Opční strategie | ATVI | Fitch Ratings | Swapy | Cenové tlaky | Akcie Exxon | ECN a STP účty | Ruský prezident | HDP v USA | Verizon Communications (VZ.US) | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Bankomaty | Fintech společnosti | Budoucnost digitalizace | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Obchodní aspekty brokera | Stavební výdaje | Akciové trhy v Evropě | NTAP | Dovednosti | SIX | Netflix (NFLX.US) | Dovoz | RIVN | Ceny zinku | Caterpillar | MT5 | Základní úroková sazba | Nejbohatší | Omezené dodávky suroviny | Nikkei | Energie | Cenové pohyby | 1 milion | Premiér Sunak | Čínské úřady | Komoditní | Marek Mora | Doji | PMI ze sektoru služeb | FIRST FIVE | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | American Express (AXP.US) | Finanční výsledky společnosti | QCOM.US | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Rovnováhy | Scorpio Tankers | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | MindMed | AMCX | Nové zprávy | Válka na Ukrajině | Nigérie | Majors páry | Průmyslová výroba v Německu | Ropné zásoby | Euforie | Buy the rumor, sell the news | CO2 | Makrodata | Jestřábí postoj | Akciové indexy | Společnost Shell | Investoři | 3M (MMM.US) | Revolut | Investing.com | Obchodní deník | Roblox (RBLX.US) | Fungování | Portfolio | Sója | Velké firmy | Výnosy z amerických dluhopisů | Upstream | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Oddlužení | Hertz Global | Fidelity | Nejnovější výsledky | BaFin | Předseda sněmovny | Coca-Cola | Možnost obchodovat | AMD | Inflace v listopadu | Moderna | Společnost Google | Prezident ECB | Média | Inflační čísla | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Severní Korea | Index PPI | Aurora Cannabis (ACB.US) | Mezinárodní agentura pro energii | Euro Stoxx 50 | AA | Grayscale | IBKR | PMI pro sektor | AT&T (T.US) | Fox Corporation (FOXA.US) | Akciová portfolia | Jádrový index | Dovoz ropy | Zisk | Zlepšení sentimentu | Bias | Tezos | EUR/AUD | Fiskální rok | Zpřísňování měnové politiky | BABA.US | Bitcoin futures | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Makro data | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Vývoj ceny cukru | Průmyslové objednávky | Údaje o průmyslové výrobě | Jednoduchost je vrcholem sofistikace | Finanční instituce | Konflikt mezi Izraelem | Index KOSPI | Coca-Cola (KO.US) | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Cena Etherea | Vývoj průměrné mzdy | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Britský premiér | Volatilita na trzích | NAHB | Vývoj ceny pšenice | Investiční horizont | WSJ | Prezident | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Pohyby trhu | Boom | BABA | Komoditní expert | JPM.US | Růst cen ropy | NOVN.CH | BP | DIS.US | Hold | AXP.US | Cieľ (TGT.US) | Nižší poptávka | Skupina OPEC+ | Ekonomie | ADR | Warner Bros Discovery (WBD.US) | Konflikt na Blízkém východě | Makrokalendář | Čínský CHNComp | Raytheon | Ropné společnosti | WYNN | Čínské banky | Platformy IBKR | Jak se stát lepším investorem | Snížení nákladů | Avis | Starbucks Corporation | Analýzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | MSTR | Vliv na ceny | AMC.US | Investiční | Průzkum | Poradenská společnost | Týdenní pivotní body | Hlavní úroková sazba | Reakce trhů | ExxonMobil | Netflix (NFLX) | Růst amerických výnosů | IEA | Demokraté | Ekonomická situace | Německý DAX | Platforma pro obchodování | Hlavní události | Easing | Výrobní index ISM | Bank of New York Mellon (BK.US) | Bloomberg News | Oslabení USD | Uber | Nabídka IBKR | UnitedHealth Group | Evropské trhy | TRY | Člen představenstva | Rating USA | Kávové akcie | Dlouhodobé pozice | Vyšší pákový efekt | Válka | Americké ministerstvo energetiky | US500 | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Traders´Academy | LCID | Agentura Reuters | Půl milionu | Tezos (XTZ CFD) | Odhad analytiků | Spotřebitelský sentiment | Prodej | PFE | Zpráva | P/E | Bitcoin Cash (BCH CFD) | Bohatý | Hlavní kryptoměny | MC.FR | Apple | First Republic Bank | Prémie | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Covid | Strojové učení | Růstové akcie | Ekonomické dopady | DPZ.US | Údaje ISM | Tencent | MAR.US | Kohlova korporácia (KSS.US) | Ministerstvo obchodu | Management Fee | Segregované účty | S&P | Oslabování dolaru | Snížit riziko | Coty | Česká měna | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Ekonomické podmínky | Celoroční výhled | Rok 2024 | Equity | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Dopad na finanční trhy | Dollar General Corporation | Zasedání Fedu | Live účet | Technický výhled trhu | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Finanční nástroje | Obchodování komodit | JOLTS | Chevron Corporation | Meta | S&P Global | Conformis | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Domino's Pizza (DPZ.US) | Oznámení | GBP | Thyssenkrupp | Management | ZEW | USDA | Ropovod | Budoucnost | Dobré výsledky | PG | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Centrální banky | Prezidentka ECB | České firmy | Nízké poplatky | Pákový efekt | Kevin McCarthy | Uran | Sysco (SYY.US) | Vesmírné akcie | Předpověď | Zprávy | Oanda | Nadšení | Doporučení | Kristalina Georgievová | SPCE.US | Ralph Lauren | Dolary | S&P/ASX 200 | Tovární objednávky v USA | FB | Akcie v Asii | Denní minima | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | BREAKING | Tokeny | Exact Sciences | Zemědělské komodity | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Růst inflace | Nezaměstnanost v USA | Emise CO2 | Turecká lira | Asijská seance | Projev Jeroma Powella | Obchodování na Wall Street | Cílování inflace | Spotify (SPOT.US) | Board of Trade | Alena Schillerová | Virgin Galactic | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Averze k riziku | Kukuřice - Vývoj ceny | Hlavní měny | Occidental Petroleum | PLTR | Snižování cen | Stavební povolenky | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Míra | CME FedWatch Tool | Wyoming | Evropské akcie | Program nákupu aktiv | 3M | Nejdůležitější události | Silný růst | HKD | Příjmy z reklamy | Investiční centrum | Asijská rozvojová banka | Měsíční report | Akcie 2021 | Mutace delta | MetaTrader 4 (MT4) | xStation | Vakcína | Ropné zásoby ve Spojených státech | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Book Trader | Intradenní obchodování | Aktuální inflace | Vyhlídky | Odhad inflace | Firmy | CZ | Powell dnes | PFE.US | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Put opce | Trading měnových trhů | Cena ropy brent | ESMA | Bitcoin | Index cen domů | Lyft | Vývoj ceny kakaa | Wolt | Investment management | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Nástroj | Kohlova korporácia | Výsledky | Intuitive Surgical (ISRG.US) | West Texas Intermediate | HUF | Depozitní sazby | Obchodovanie | Pohyby měnových párů | Dění na finančních trzích | Slabý dolar | Free float | Tapering | Raphael Bostic | Akcie Evergrande | Vitol Group | Phillips 66 | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Ruský plyn | EOS | Futures | PLTR.US | Virus | Nio | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Digitální měny | HDP Singapuru | Cena ropy WTI | Bank of America | TIM | Fundamentální analýza | China Evergrande | Odhady trhu | Financial Markets | Australský dolar | Instrument | Retracement | Suroviny | Financial | Ministři OPEC+ | Uplynulý rok | Koruna | Rystad Energy | Eli Lilly | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Finanční služby | Cukr | Technické ukazatele | Výrazný pokles | Obchodování na forex | Upgrade | BKR.US | Analytická společnost | American Airlines | Tržní ceny | DJIA | Zůstatek | Podpora | Shell | Kupující | Finanční výsledky | Chubb Limited | Včerejší obchodování | OPEC+ | Francie | SAE | Futures na evropské indexy | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Oldřich Dědek | Guvernér banky | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Activision Blizzard (ATVI.US) | Objem | Propad | BaFin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) | Airbnb (ABNB.US) | Zelenskyj | Přístup k finančním trhům | Spekulant | Activision | Applied Materials | Obavy z recese | Halifax | Očekávání investorů | Čínské trhy | Trigger | Pokračující pokles | Výkonnost | HDP eurozóny | Upstart | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Globální dodavatelské řetězce | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Microsoft (MSFT) | Vysoká cena | Údaje | Pokles ceny | Společnost Nvidia | Klima | Politika centrální banky | Polkadot (DOT CFD) | Asie | Skladování ropy | WHEAT | Midstream | Report ADP | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Americká banka | Podnikatelská nálada | Portfolio Vojtěcha Slováka | Exxon Mobil | Prodeje domů | Ceny bavlny | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Alibaba | Poptávka po pohonných hmotách | Stablecoiny | Trendová čára | Aktivity v Rusku | mmBtu | Obchodní platformy a technologie | Pád ceny | Data z americké ekonomiky | Regulátor | Ropa WTI - Vývoj ceny | Průzkumy | US Bancorp (USB.US) | Hlavní indexy | Kanada | Převodník měn | OpenAI | Ceny cukru | Dlouhodobý výhled | Graf ceny akcií | Ask | Michelle Bowmanová | Průmyslová výroba | LYFT.US | MMF Kristalina Georgievová | AMC | WMT | Pfizer | Investiční společnost | Case-Shiller | TSM | Britské libry | Offshore | Studie | CME FedWatch | Vesmírné akcie 2021 | Nákup aktiv | Obchody | Floor | Kansas | Celosvětová poptávka | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Záporné zůstatky | Intervence ČNB | Comcast Corporation | Graf | Polsko | Kolaps | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Reakce trhu | CFDs | Micro Bitcoin futures | Plyn | Patenty | Zinek - Vývoj ceny | Bankéř | EU50 | Ropa Brent | Akciový index | Kering | Ceny domů | ADBE | PSX.US | Real-time | Fibonacci retracement | Výnosové křivky | HDP USA | Hypotéky | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Orderflow | Zpráva o měnové politice | Roblox | Hráči na trhu | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Zoetis Inc | LEN | Přijetí | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Pokles produkce | Nárůst cen ropy | Oživení americké ekonomiky | Platina - Vývoj ceny platiny | Jackson Hole | FinTech akcie 2021 | SBUX.US | Korporátní daně | CVS | Chubb Limited (CB.US) | OPEC | Short | ATH | Vydělávat peníze na své sny | Bank of America (BAC.US) | Ukrajina | Velké americké banky | Ropná společnost | Bitcoin dnes | Krátkodobý výhled | Jednání FOMC | Reálný HDP | Pár EUR/USD | Schlumberger | Johnson & Johnson | Hodnota aktiv | Prudké oslabení | BYD | Eurodolar | KB | Medián | Zpráva o inflaci | Carrefour | Čínský dovoz | Ropa Brent - Vývoj ceny | Akcie včera | Maloobchod | Regulace AI | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | First Republic | Zveřejněná data | DPZ | Spotřebitelská nálada | Earnings | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Chipotle Mexican Grill (CMG.US) | Trump | Stavebnictví | MRK | Brands | Booking Holdings | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | UPS | PYPL | Technické analýzy | MS.US | Obchodní dovednosti | Obchodování v Asii | Spotřebitelské výdaje v USA | High | Rostoucí trend | Ropná krize | Vstupy | Sójové boby | Akcie Barrick Gold | Neuspokojivé výsledky | Marriott International (MAR.US) | Obchodní strategie | Rystad | AOS - EA | FXstreet.cz | Den nezávislosti | Alibaba Group (BABA.US) | Cloud computing | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | Ministerstvo energetiky | Obchodní proces | Akcie společnosti ČEZ | Indikace | Ceny ropy WTI | UAL.US | Provozní výnosy | Rakousko | Omezení COVID | Turecká centrální banka | Stříbro | Výhody obchodování | Úrokové sazby v Číně | Nejbližší support | USDCAD | Pokles cen ropy | BA.US | Pozornost trhu | Kryptoměna Ripple | CHF | Klíčové události | APAC | Instituce | Financial Conduct Authority (FCA) | Sell the news | DAX (DE30) | Česká koruna | Turecko | Kakao | Dogecoin | Bank of Japan | COIN | Americké objednávky | Guvernér BOJ | Podnikatelská důvěra | Ropné futures | G10 | Pšenice vs. káva | Dnešní fundamenty | LNG | Aktuální problémy | Brokers | JNJ | Nejistota | High risk | Americké akcie | Seriál o Forexu | FKI | Vojtěch Slovák | Profit Target | GfK Rolf Bürkl | Peloton | Měnový trh | Trader Workstation (TWS) | Futures na ropu WTI | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Čínský realitní sektor | Kongres | Výdělky | Procter & Gamble Company | EUR/USD a GBP/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Iberdrola | Autorité des marchés financiers (AMF) | Drahý kov | Správy majetku | Bez poplatku | Index cen výrobců | Index Nikkei | AI.US | Spot | Spready | Index CSI 300 | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | ex | Rally na akciích | Las Vegas | Inflace v Polsku | Japonský export | CVS Health | Fatih Birol | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | NKLA.US | Capital Markets | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | Avis Budget | Trh | Nárůst zásob | Odhad amerického HDP | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Dividend reinvestment plan | Obchodování se CFD | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Volby v USA | Přehled o dění na světových burzách | GME | DTE Energy | Coty Inc. (COTY.US) | Fed | ABNB.US | Rolf Bürkl | United Parcel Service | Investování s LYNX | Reálná hodnota | Stellar | Signál na akcie | Algo | Korekce | Klesající trend | Vývoz ropy | Upozornění | CAT | GME.US | Spotřebitelská důvěra v USA | Pozornost | FRA40 | Země EU | United Airlines Holdings | Obchodujte přes LYNX | Nové trhy | NetApp | Illumina | RBC | Money management | Americké dolary | Arista Networks | ORCL | McDonald's Corporation | Zveřejnění výsledků | Manažeři | National Australia Bank | Další rozvoj | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Drawdown | Tržní výhled | SAP AG | Nový britský premiér | Dopad na trhy | S&P 500 | DISCA.US | Index s malou kapitalizací | USDT | Globální recese | Oživení poptávky po ropě | Lowe's | Yahoo | Luis De Guindos | Gilead Sciences (GILD.US) | Stellar (XLM CFD) | Electronic Arts | JDE | Technické indikátory | Ruská invaze na Ukrajinu | Zprávy o covidu | Rekotace | Situace | ANO | Stock | Marriott | Americké zásoby ropy | XOM.US | Řetězec | Financials | Přenos | Růst spotřebitelských cen | UBER.US | Zemní plyn | Volná pracovní místa | ProCent | Snap (SNAP.US) | VZ | KER | Japonská centrální banka | Obchodní systém | Ceny zboží | Akcie Morgan Stanley | Náklady na půjčky | Rating | Platforms | Futures na Wall Street | Australský index ASX | Dezinflace | LINK CFD | Agentura S&P | Merck & Company | Blog | SNB | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | United Parcel Services (UPS.US) | DOGE CFD | Rivian | Velké banky | Akcie roku | Microsoft | Tina Tengová | Wells Fargo | USD/CHF | L3Harris | Příklady obchodování | Snížení dividendy | Příležitosti | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Dopad na cenu | UnitedHealth Group Incorporated | Polská inflace | Ropný průmysl | Craig Erlam | NFLX.US | Cena dogecoinu | Výběr akcií | FIL | Investice do ropy | Data z USA | Evropské obchodování | SBUX | Thermo Fisher Scientific | Repo operace | Mateusz Morawiecki | Dividends | Růst tržeb | Členové Fedu | Volatility | Úspory | CME | Spotřebitelská inflace | Commission | Alphabet (GOOGL.US) | Defi | Íránský útok | CRSP | Změny cen | Flat | Sell | NKLA | Makroekonomické údaje | Dollar Tree | Compound | Nízká likvidita | LYNX webinář | Banka HSBC | Exporty | F.US | Saxo Group | Důvěra | Spojené království | Programování | Kraken | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Obchodujeme | Tvůrce trhu | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | MetaTrader 4 | Solana | ADP report zaměstnanosti | Decentraland | Web3 | Meziroční růst HDP | Ripple | ECB dnes | Předseda SEC | Futures na DAX | Představenstvo | Rate cut | Směřování | MSFT.US | Společnost XTB | Trendové linie | Marathon | Výpadky | Range | Kanadský CPI | Netflix (NFX.US) | Devizové trhy | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Snižování inflace | Akcie ConocoPhillips | Nifty 50 | Zemní plyn - Vývoj ceny | Invest | Gazprom | Wynn Resorts | Centrální banka | Gambling | MicroStrategy | Hamás | Ekonomické zpomalení | Riksbank | Inflace v říjnu | Významné zprávy | Los Angeles | Životní prostředí | Inflace v Británii | Investovat do ropy | Čtvrtletní výsledky společnosti | Exxon | Analytici | Řízení rizika | ING | NYMEX | Enbridge | Fondy peněžního trhu | VaR | J P Morgan Chase & Co | Německá vláda | Grafy | QE | Polský zlotý | Surové ropy | LYNX | Moody's | Káva - Vývoj ceny | Donald Trump | NAFTA | UBS Giovanni Staunovo | Zasedání RBNZ | Německý Ifo index | Čistý zisk | New York Community Bancorp | Vzdělávací webináře | Pozitivní zpráva | Jádrová inflace | Twitter | ZI.US | Směnný kurz | BIIB | Uniswap (UNI CFD) | Kovy | Akcie společnosti Microsoft | DBS | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Prodeje čipů | Technické problémy | Gelber & Associates | Centrum | Norwegian Cruise Line | Snížení sazeb | Nejnovější údaje | Společnosti | Výhled poptávky po ropě | Fundamentální faktory | Bank of China | Spotová cena | Sinopec | Royal Dutch Shell | Poptávka a nabídka | Rozpočet | Kraft Heinz (KHC.US) | Výsledky bank | Investice do akcií | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | General Dynamics (GD.US) | UCG.IT | Hospodářský růst v Číně | Kellogg | Aukce | CME Group | CRISPR | Řízení měnového rizika | Výběr brokera | LVS.US | Finanční výkonnost | Cena ropy dnes | Autorité des marchés financiers | Příznivé údaje z Číny | Futures kontrakty | Nízké spready | Portfolio manageři | Analytické fórum | Údaje o inflaci | Cena DOGECOINu | Demand | Ekonomická nálada | Ministr zahraničí | Počet nezaměstnaných | Ruská ropa | Reuters | AMC Entertainment | Unilever | Největší evropská ekonomika | Letadlo | Prognózy inflace | Baidu | Rate Hike | Hlasování v Senátu | QCOM | Ceny kukuřice | CZK | Typ brokera | Chevron | Trend měnového páru | Kompozitní index | Penny stocks | SPGI.US | Index US500 | EHP | Bancorp | Podpora a služby zákazníkům | Zpomalení růstu ekonomiky | Česká republika | Overbalance | Rolování | Zásoby ropy ve Spojených státech | Předseda | SONY.US | Síla měny | Finanční trhy dnes | TXN | Plynovod Jamal | Pšenice na burze | Utahování měnové politiky | Riziko | Růst ceny | PepsiCo (PEP.US) | Americké banky | Chipotle Mexican Grill | Analytika | BBBY | DLTR.US | Traders | Baidu (BIDU.US) | Makro | Performance | Arlington Asset Investment | Fond kvalifikovaných investorů | Oeystein Olsen | Pozornost obchodníků | Boeing | Vstup na burzu | BSC | Hodnocení brokerů | Vitol | Prime | Fujitomi Securities | Americký dolar | Pokles dovozů | Libra | TLTRO | DraftKings (DKNG.US) | Gasoline | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Zajímavý trh | Rozpočtový úřad Kongresu | CL | Open | Cena akcie | Online prostředí | MRNA.US | DOT | Baker Hughes (BKR.US) | US100 | Model Market Maker | CSX Corporation | Makrozprávy | Chicago Board of Trade | Financovat | Příprava | Pohyby na trhu | Protiobchody | Krypto | Moderna (MRNA.US) | Německá centrální banka | Aktuální cena | Cvičení | Možnost nastavení páky | Nálada investorů | FDIC | MRO | AMD.US | Americké ministerstvo obchodu | Harley-Davidson (HOG.US) | TSLA | Nařízení ESMA | Neustálé vzdělávání | Alibaba Group | FOREX | Nový rekord | Prezident pobočky Fedu v Atlantě | Invaze | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Severomořská ropa | Plodiny | PEPSICO | Státní svátek | Online investiční konference | Cena | Silné oživení | Revize amerického HDP | Odpor | AMC Networks | AUD/JPY | Cointelegraph | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Nárůst výnosů | Výsledky hospodaření společností | Money-Management | Cukr - Vývoj ceny cukru | BYND | Air | Snižování úrokových sazeb | Káva | Economic | Zinek - Vývoj ceny zinku | Ztráta | Zápis z posledního zasedání Fedu | 3M Company | NCLH | Pád ceny ropy | Izrael | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | CVX | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Amgen (AMGN.US) | S&P500 | EBay | Federal Reserve | Dolar | Trh zlata | Čínská ekonomika | MUFG | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | MetaTrader 5 | ČNB | TSLA.US | Devizoví obchodníci | Telecom | Akciový graf | ANTM | Nikl - Vývoj ceny | Investujeme | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | DDOG | Global Times | Pokles | GS.US | USDIDX | Contango | Boeing (BA.US) | Ceny komodit | Těžaři | MGM | Vyšší ceny | IG | WTI (OIL.WTI) | E-mini | Gaurav Sharma | Peter Altmaier | Margin | Guvernér Fedu | Nálada na trzích | International Flavors & Fragrances | Nvidia | AAL | Makroekonomická situace | Next | Biogen | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ConocoPhillips | Historická data | Tencent Music | Klesající trendové čáry | Centrální banka Nového Zélandu | Tamas Varga | Vinci | Americké společnosti | Závazek | Hodinky | Komodita | Mosaic | BMBL | Charles Schwab | Hedge | Švédsko | Royal Caribbean | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Poplatek | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Růst HDP | EUR/HUF | Maloobchodní tržby | FTSE | CARA | Zvýšení produkce | Investování na burze | Federal Reserve Bank | Index ISM | Tržní očekávání | Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) | Deliveroo | DoorDash | Americká ekonomika | Indexy v Číně | NVDA | Svět investování | WBD | Počet žádostí o podporu | Akcie spoločnosti | Americký trh | Obchodník | Webináře | Jednání ECB | Situace na ropě | Pevný směnný kurz | Zajímavé pohyby | Akcie týdne | HPQ | MRNA | PVM | COVID-19 | Negativní dopad | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | MGM Resorts International | Google | Cheniere Energy | Americká centrální banka (Fed) | Cyberark Software Ltd | Dluhopisy | Blue chips | Hospodářské výsledky Walmartu | Růst mezd | CF Industries | CPI index | General Motors (GM.US) | Evropská centrální banka | Index cen | Německý ministr financí | Intel (INTC.US) | Paypal Holdings | Slušné zisky | Nejnovější zprávy | SNAP.US | Index PX | Salvador | Čínská vláda | EBIT | Daně | Obchodní zásoby | EOS CFD | Lídři | Spotová cena zlata | Investment Management | Aircraft | Pivot | Akcie Schlumberger | První fáze | Rizika | Kryptoměna | ECB | Rozvojová banka | Close | Pracovní trh | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Vývoj inflace | Bristol-Myers | Coinbase | Zásoby ropy v USA | ECN | Česká ekonomika | Vyplácet dividendy | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Horší data | Skupina OPEC | Akcie Shell | Marketingová komunikace | Kurzy | CBOT | CBOE | Fond | Finanční prostředky | Čína | Uvolněná měnová politika | Vývoj ceny ropy WTI | Tisková zpráva | Prezident Vladimir Putin | Obchodní rozpětí | SNY | Zisky | HICP | Evropské akciové indexy | Best Buy | Konsensus | Trader | Vstup do pozice | FCA | Ekonomické údaje | Akcie Schlumberger (SLB) | Conference Board | Konsenzus | Historické rekordy | Activision Blizzard | Ceny palladia | Globální ekonomika | Obchodní pozice | Intervence na devizovém trhu | Směřování trhů | Link | COST | Bitcoin Cash | Čínská média | GRMN | USD/TRY | Miliardy eur | Oklahoma | ISM | Benchmarky | Voda | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nejlepší 5G akcie | NBP | Situace na trhu práce | Starbucks | American Express Company | NATGAS | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Delta Air Lines | Ruský útok | Základní úroková sazba Fedu | Cena severomořské ropy Brent | Pšenice | Cena zlata | Výsledkové sezóny v USA | Verbální intervence | Obchodníci | HSBC | Pullback | Nákup komodit | Zvýšení ceny | CBRT | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vysoká poptávka | Rizikové averze | Zinek | Euro STOXX | Dolarová aktiva | Breakout | Turecký prezident | Tamás Varga | RRR | Měnový výbor | Novartis (NOVN.CH) | Růst cen | Index Russell 2000 | Drahé kovy | Vrcholy | Dluhový strop | Indikátor | ABBV | Moskva | RSI | Operace na volném trhu | Forward | Měnová politika | PMI ve výrobě | Alokace | Delaware | WASDE report | Býčí trh | Saxo | Repo sazby | Americké akciové trhy | Dash | Společnosti Netflix | IFO index | Financování | CPI v Británii | Obavy z globální recese | Kohl's | ČSÚ | Snížení ratingu | PVM Tamas Varga | Zasedání RBA | IoT | Etherea | Fitch | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Výrobce čipů | LOW.US | Omezení dodávek | Nastavení měnové politiky | GMT | Nálada spotřebitelů | Historické maximum | Rezervy | Occidental | Americká lehká ropa | Philip Lowe | Philadelphia Fed | Spirit Airlines | Turecké liry | Arista Networks (ANET.US) | Prodávající | Honeywell | Pokles ekonomiky | Prognóza poptávky | Vysoké dividendy | Růst úroků | Financial Conduct Authority | Finance | WBA | BLK.US | Dividenda | Burza a měnové trhy | Republikáni | USDJPY | KSU | Švýcarská národní banka | Investování je rizikové | Zprávy z USA | Globální poptávka | Inflace v ČR | Pravidla obchodního systému | Investiční poradenství | Poptávka | Express | Alphabet (Google) | DISH | Semi | Báze | Globální hrubý domácí produkt | Line | Guvernér | Globální trhy | Tilray | Očekávání trhu | Nvidia (NVDA.US) | Cisco Systems, Inc. | Cenový graf | FT | Bulharsko | Kancléř Olaf Scholz | Německý index DAX | Index ASX | Průměrná mzda | Mali | DNO | Distillate inventories | Obchodovat | Rozjednané prodeje domů v USA | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Pivotní body | PSX | Oil inventories | Beyond Meat (BYND.US) | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Shell Plc | International Business Machines Corporation | Hospodářský růst | Kalendář událostí | Vydělávat peníze | Java API | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | HAS | Uzavření trhů | Inflace v Maďarsku | Order Wheel | Technologický Nasdaq | WTI | FinTech | Sony Group | Palantir Technologies | Hrozba recese | Covid v Číně | Bod | Počasí | Podmínky na trhu | Reporty | Zisk společnosti | Medvědi | RBNZ | GfK | Půl milionu za měsíc | Paládium | AMGN | Nejlepší uranové akcie | Kryptotrh | Reserve Bank of Australia | Hodnota Pipu | Bumble (BMBL.US) | Chainlink (LINK CFD) | Data PMI | Zveřejnění zpráv | Americké maloobchodní prodeje | Autoriteit Financiële Markten | Klouzavý průměr | DOT CFD | Honeywell International | Nord Stream | EMU | DGI | LLY.US | Tweet | Saúdská Arábie | GE.US | Tesla (TSLA.US) | Pokles zásob | FTSE 100 (UK100) | Zkapalněný zemní plyn | OCI | Ziskovost | Bankéři | TOP americké společnosti | Barclays | Video | Podnikání | Cena ropy | HKComp | Porušení zákona | Spotify Technology | DBS Bank | Inflace | Problémy | Ocel | Advanced Micro Devices | Walgreens Boots Alliance | Obavy z koronaviru | TSM.US | UTC | Marže | ROCE | Německá ekonomika | DAX | Zlato a stříbro | Technology | Polygon | Měny G10 | HDP | Diskont | Trh kryptoměn | Oživení globální poptávky | Růst inflace v USA | Projevy centrálních bankéřů | Netflix | BOOST | Analýzy pohybů měnového páru | Dovoz uhlí | Tadawul | Investování pravidelně měsíčně | Kurz USD | Mírná korekce | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Hugo Boss (BOSS.DE) | Turistika | Zkušenosti | Ceny niklu | Firma | Ekosystém | Zasedání měnového výboru | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Omikron | PCE inflace | BMO.US | Výsledky za Q1 | Micron Technology | Warner Bros Discovery | Programovací jazyk | Lira | Devizový trh | Načasování | TJX | TMO.US | Vyšší inflace | Phillip Morris (PM.US) | MCD | Futures na ropu | Travelers (TRV.US) | Rafinérie | Volatilita ropy | Ropa | Ekonomické recese | Statistiky | Náklady na obchodování | Byznys | RISK-ON | Ekonomická rizika | Blizzard | Investoři dnes | China Telecom | Světová ekonomika | Zpráva o vývoji inflace | JWN | Čínský index | Manufacturing PMI | SAP | Empire State Index | AMAT | JPM | Global Payments (GPN.US) | Litecoin | FX | Index PMI | Global Markets | Propad HDP | COIN.US | Proof of Stake | Světové finanční trhy | Demo účet | Deutsche Bank | Vysoká rizika | RUB | Kurz | Market | Týdenní pokles | Akcie Alphabet | Investiční cíle | Se Sidem o Forexu | Forexu | Vývoj ceny niklu | 256/2004 | Tyson Foods | Unicredit | Ropa a Plyn | Růst akcií | Cardano (ADA CFD) | BBY | Kaisa | Hugo Boss | Agilent | Dogecoin (DOGE CFD) | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Komisí pro cenné papíry a burzy | Nákupní aktivita | Merck | Optimismus | Coinbase Global | Facebook | Rozhodování | STT.US | Downstream | Hliník | Akcie v roce 2021 | Ceny pšenice | LMT.US | Oracle | API.US | Francouzský CAC 40 | WMG.US | Rizikový sentiment | Loss Potential | Vývoj ceny kávy | Costco | USA | Kukuřice | Washington Post | Investujte | Nakupovat | Reserve Bank of New Zealand | Měď | Asie a Tichomoří | Proinflační | BMO | Futures na bitcoin | Dodávky suroviny | Sweet Crude Oil | ANZ | Graf ceny akcií společnosti Microsoft | Euro | Jeffrey Halley | AUD | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Dnešní report | Contract | Caixin/Markit | Markets Analyst | Kyjev | Binance | Průběžné vzdělávání | Expert Advisor | Škálování | Trader Workstation (TWS) pro začátečníky | WU.US | Dominion Energy Inc | Breakout Trader | Index S&P/ASX 200 | JPMorgan (JPM.US) | Dolarové úrokové sazby | Risk | Dodávky ropy | Fibo | Pokračující krize | NEST | DG | Visa (V.US) | Bank of New York Mellon | Citigroup | ASX 200 | Spojené státy americké | Kontrakty na ropu WTI | Čínský vývoz | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Sony | Index VIX | Hospodářství | MIB | Japonský Nikkei | ANET | Výnosy státních dluhopisů | Nastavení grafů | Etoro | EBITDA | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Růst ekonomiky | MultiCharts | Banka JP Morgan | Oves | ConocoPhillips (COP.US) | ROI | Majors | EUR/CHF | Ranní komentář | Zemní plyn (LNG) | Rozhodnutí Bank of England | Kommersant | Kapitalizácia | Market Maker | Intermediate | DKNG | Palantir | Nižší ceny | Vítězství nad inflací | PEP | EU | Redukce | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Powellovy komentáře | Portfolia | BMBL.US | Převis | Maloobchodní tržby v Německu | Holdingová společnost | Prohlášení | Expert | Koronavirové krize | Daytrader | Vývoz | Energetické firmy | Týdenní zpráva | Manipulace s cenami | Coty Inc. | xStation 5 | Úroveň rezistence | Samsung | Recese | ZNGA | Dynamický ekosystém | ASML | Ropný gigant | BAC.US | Švýcarský frank | Renault | Polkadot (DOT) | Německý ZEW index | Bank of Canada | Chuť riskovat | GameStop akcie | Kanadská data | Erdogan | Virtuální měny | Japonský vývoz v květnu | Stříbro - Vývoj ceny | Napětí na Blízkém východě | ZNGA.US | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | NZDUSD | Odhadnutí trendu | Výhled na rok | SEC | Situace na Blízkém východě | Eskalace konfliktu | Aktuální situace | Burzovní indexy | USD/CAD | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Guvernér BoE | Produkce zemního plynu | Ropa roste | Růstový trend | Tajemství křížových kurzů - SOK | MRO.US | Akcie PayPal | Nálada na akciových trzích | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Japonský Nikkei 225 | Frank | Ministři | Mizuho Bob Yawger | Cenový strop na ruskou ropu | Balance | Kapitálové výdaje | Prodeje existujících domů | Mondelez | Negativní nálada | Dnešní zpráva | Investoři a obchodníci | ARM | Centrální banka USA | Goodyear | Čínské indexy | Fundamentální analýza komodit | Změna sazeb | Ceny energií | Konkrétní příklad | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Uniswap | Komoditní spread | Japonský jen | Index důvěry | FOMC minutes | Břidlicové ropy | Walt Disney (DIS.US) | Polská centrální banka (NBP) | Brent (OIL) | Japonský premiér | Úrokové sazby | Buy the dip | Swingové maximum | USDCHF | Prezident Donald Trump | Funkce platformy TWS | CySEC | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Las Vegas Sands (LVS.US) | Index PCE | Dodávky zemního plynu | ACB | Technologický sektor | OSN | Soud | China Evergrande Group | Saudi Aramco | Ostatní akcie | WTI Crude Oil | Projev šéfa Fedu | Henry Hub | Výrazný pohyb | Booking | Plánování | Boje na Ukrajině | Blockchain | Agentura Fitch | Pozitivní výsledky | PMI indexy | Předpovědi | Údaje z Číny | Konflikt na Ukrajině | Mince | Vývoj ceny platiny | Zásoby ropy | Americké volby | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | CrowdStrike | Rostoucí ceny | Trend | Investiční poradce | Konfederace | Akcie a ETF | TRIP | Pokles sazeb | Kupci | Provozní zisk EBITDA | OXY | CME Group (CME.US) | NZD/JPY | Zásoby plynu | Las Vegas Sands | Výběr správného brokera | Futures na americké akciové indexy | Qualcomm (QCOM.US) | Kroky Fedu | Základy fundamentální analýzy | Míra inflace | Letecká doprava | FDX.US | Rollover | Indexy PMI | Platforma | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | PBOC | MMF | United Airlines | Pomalé oživení | Ruská banka | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční situace | ChainLink | Oslabení | BlackRock | Nařízení | Verizon Communications | Pioneer Natural Resources | Obchodní aspekty | Akciové futures | Ropné akcie | Jak obchodovat | SWIFT | WP | Ceny benzínu | Verizon | Oblasti umělé inteligence | Anthem (ANTM.US) | Americký Senát | BTC | Tržní zprávy | Velkoobchodní tržby | Session | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Citi | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Report stavu ropných zásob | Odborníci | Oživení poptávky | Obchodní bilance | Ticker | Mizuho | Severomořská ropa Brent | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | HAS.US | CBOE Global Markets | Výrobní PMI | Hurikány | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Ruský Gazprom | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Sankce na Rusko | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Lehká ropa WTI | Obchodování měnových párů | Úsilí | CFMS | Put | Výrobní závody | Tempo růstu | Marže společností | Bavlna - Vývoj ceny | Meziroční růst spotřebitelských cen | Odkup akcií | American Airlines Group | Úvěrový rating | Bankovnictví | Evergrande Group | Libye | Air Liquide | Zpracovatelský průmysl | Banky | Biliony | Měď - Vývoj ceny mědi | Commonwealth Bank of Australia | ETF | Marathon Oil | Zlato - Vývoj ceny zlata | Akciové trhy | PAMM | Kurzy měn | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Hlavní evropské indexy | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Zadávání spreadu | SunPower | Myšlenka | Nasdaq-100 (US100) | UnitedHealth | Ceny drahých kovů | Inflace v Evropské unii | Turecká ekonomika | Družba | LLY | Podíl na tržbách | Obavy z omikronu | Ceny obilí | Kurz amerického dolaru | GD.US | Ministr zdravotnictví | Spojení | Cykly | Long | Rally | Bankovní rada | Recese v USA | Výrazný propad | Pandemie | COP.US | Bear | Tripadvisor | Lowe's Companies (LOW.US) | Významné události | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Nikl - Vývoj ceny niklu | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Vývoj finančních trhů | Ministerstvo financí | NVAX | Výprodej | AUDNZD | Discovery | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | McDonald's Corporation (MCD.US) | Ceny ropy dnes | Investiční možnosti | Business | GBPJPY | Podíl na trhu | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Xcel Energy Inc. | Indikátory | Dna | Albemarle | Obor podnikání | PMI ve službách | Pokles cen | Royal Dutch | Plug Power | Obchodní příkazy | LPR | Obchodování s komoditami | Tržní události | Automatic Data Processing | Začít obchodovat | TWTR | Index euro | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | FedWatch Tool | ČNB Tomáš Nidetzký | Umělá inteligence | Western Union | Inovace | Long signál na akcie | Zdravotnictví | GT.US | Plynovod Nord Stream | Long signál | Zpětné odkupy | Ole Hansen | Spekulanti | NZD/USD | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Ministryně financí | Graf ropy | Investice do kávy | Zkušený trader | Vývoj ceny bavlny | Jihoafrická republika | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | | EQ Derivatives | Německý statistický úřad | Macy's | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Pochybnosti | Westpac | IRBT | Sierra Chart | Mohammed Barkindo | Stratég | Pokračování poklesu | Zisky společnosti | ISM ve službách | Náklady na držení pozice | Americké statistiky | Vývoj ceny hliníku | Purple Trading | Raytheon Technologies | Automatizace | Řetězce | Schwab | Zisk na akcii (EPS) | Zákaznická podpora | Sentiment | Pracovní den | Order | Lucembursko | Zlato - Vývoj ceny | Breaking | JD | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Výsledek zasedání | Politika | Konkurence | Zápis ze zasedání FOMC | Nálada na trhu | Duke Energy Corp | Riziková aktiva | Profit Potential | Kapitalizace | Typy účtů | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | 2U | Reálné výnosy | Rivian Automotive | Komunikace | Obchodní hodiny | Unity | CME.US | Backwardation | Konsensus trhu | Čínský prezident | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | MAM | FinTech akcie | Baterie | ECOFIN | Pravidla hry | Poplatky | Nike | Cushing | Forint | GDP | Řízení pozice | Velká Británie | Rating České republiky | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Další vývoj | Anton Siluanov | Si Ťin-pching | Společnost Amazon | Akcie Exxon Mobil | Členové bankovní rady | Dnešní kalendář | Indexy S&P | Úřad pro energetické informace | Obchodování na devizovém trhu | Jerome Powell | Centrální banky USA | Tobin Gorey | CAR | Jamal | Nálada | Držení pozic | Indie | Nákupy | Obchodování se zlatem | Amista investiční společnost | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Ross Stores | Intel | SVB | Čínský výrobce | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Sentiment v USA | Ekonomika | Lyft (LYFT.US) | Historická maxima | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Ceny platiny | WTO | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Výrobní index PMI | Intradenní obchodník | Warner Bros | Akcie Coinbase | Pandemický program | WELL | Nastavení sazeb | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Ministr energetiky | 5G akcie | Zvyšující se inflace | Ceny zlata | Vývoj trhu | Výhled | Členové OPEC | Timeframe | Futures na indexy | USD/CNY | Zerohedge | Auta | Volume | Výše kapitálu | Akcie v Hongkongu | Americké ministerstvo | PCAR | Komise v přenesené pravomoci | Americký trh práce | Obchodní účet | Celsius | Dnešní zprávy | Analytik GfK | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Occidental Petroleum (OXY.US) | Cardano (ADA) | Akciový trh | Japonská ekonomika | Embargo | Vysoké ceny | Economist | FOXA.US | Hry | Infrastrukturní plán | Akciový index DAX | Glapinski | Odpovědnost | iRobot | Obchodní dohody | Bez práce nejsou koláče | Počty nakažených | Energetické společnosti | Kurz EUR | Propouštění | Sympozium v Jackson Hole | Index Hang Seng | Trendové čáry | Sentix index | Private equity | Investovat peníze | PGNiG | Polkadot | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Forex trading | Technologický index Nasdaq | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Oživení cen ropy | Data o inflaci | eBook | Balík sankcí | Trading | Advance Auto Parts | Čínský výrobce elektromobilů | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | General Motors | Fondy | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Epidemie nemoci | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | STT | Austrálie | Bankovnictví Raiffeisenbank | HDP Číny | Hrubá marže | Financial Times | PMI za leden | GOOGL.US | Trade Station | MSTR.US | USD za barel | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Počet nakažených | Výsledkové zprávy | Spread | Nikkei (JAP225) | Obavy investorů | Představení platformy | Peněžní trhy | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Under Armour | New York | MSFT | Retail Investor | UAL | GS | Výsledky maloobchodních tržeb | CFG | AIG | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Burzy v USA | Akcie IBM | Německé tovární objednávky | Jak investovat | Luxusní zboží | Ekonomické zprávy | Applied Materials | Situace na trzích | IBEX | Agora Inc (API.US) | AOS | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | Lídři G7 | Salmán | CoinGecko | G20 | Prodejní ceny | Slabá čísla | Norská centrální banka | Bing | Obchodní přebytek | NFT | Prezident Erdogan | Slabší kurz | DIESEL | Šance | Rally na ropě | Algoritmy | Zlepšení nálady | Dollar | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | SPAC | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | ZTS | MicroStrategy (MSTR.US) | SHOP.US | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Státní podpora | Nový cyklus | Sazby | Mezibankovní | US30 | FOMC | Coinbase (COIN.US) | JAP225 | Generální ředitel | Ceny aktiv | Japonský ministr financí | Cíle | Interfax | Ekonomický kalendář | AXP | Výhled trhů | Proof of Work | Volkswagen | Zvyšování úrokových sazeb | Hospodářské statistiky | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | Izraelská armáda | Agora Inc | Klouzavé průměry | Likvidita | RBA | Dnes na světových trzích | Žádosti o podporu | Americká administrativa | Výprodeje | Heineken | OIL.WTI | Akcie roku 2021 | Hliník - Vývoj ceny | Teherán | Rozhovor | Španělský IBEX | Wall Street výsledky | Haliburton (HAL.US) | Transakce | Komoditní portfolio Vojtěcha Slováka | Americké tovární objednávky | Terra | DTE Energy Company | Dnešní údaje | Slabší dolar | Technologický index | Měny | Obchodní podmínky | Trh s kryptoměnami | Goodyear Tire & Rubber | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Sezónnost | Bezpečnost | Výroba v Německu | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | MNB | Maloobchodní prodej | ISRG | Irsko | Nová historická maxima | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | ADA CFD | Zpravodajství | Craig Bewick | ANET.US | Prodej starších domů | LCID.US | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | AUDJPY | DE30 | Nejlepší ropné akcie | BTC/USD | Fed dnes | Investiční společnosti | Investor | Abbott | Nabídka a poptávka | Holubičí Fed | Spojené arabské emiráty | Dodávky plynu | Údaje o HDP | Jamie Dimon | Rozhodnutí FOMC | Fundamenty | Marathon Petroleum | Společnost Morgan Stanley | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Trader Workstation | Internet of Things | Situace na trhu s ropou | Index podnikatelské nálady | Sympozium | MSCI | Salesforce.com | Fed Williams | Ukončení nákupu aktiv | Hodnota bitcoinu | Australská ekonomika | Gilead Sciences | Snap | LinkedIn | Cloud Computing | Spotřebitelská poptávka | Akcia | Walgreens | Sója - Vývoj ceny sóji | Finanční trh | Nové restrikce | Velké ekonomiky | Algoritmické obchodování | Snižování nákladů | JPMorgan | SPWR | Rozhodnutí centrální banky | USD/JPY | Data z Německa | Regulační orgán | Trade | RIVN.US | SPCE | Cena komodity | Společnost AMD | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | XTZ CFD | Binance Coin (BNB CFD) | Limitní příkazy | Tightening | Prodeje | Sberbank | Technický výhled | Rychlost | Ruský prezident Vladimir Putin | Centrální bankéři | Co je komodita | Starbucks (SBUX.US) | Prezident Putin | Nadnárodní firmy | Zlotý | EIA | Platformy | UNH | Měnové trhy | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | DCA | Nissan | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Guardian | Miliardy USD | Michal Lukáč | Provozní marže | Vicepremiér | Americký ISM | Poradce | ADA | ANTM.US | Osobní výdaje | FAST | Obchodní den | Makroekonomické události | Index Nasdaq (US100) | Signál | ISRG.US | Írán | FDX | CMC | Česká národní banka | Development | Výsledkové sezóny | State Street | EPS | Káva - Vývoj ceny kávy | MCD.US | ADP | Projev šéfa Fedu Powella | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | ANZ Research | CPI v USA | Joe Biden | Optimistická nálada | Ropy | Rozdílové smlouvy | Texas Instruments | Malé zisky | Historie | Správce aktiv | Nové žádosti o podporu | Singapur | Americké akciové indexy | CHNComp | Pracovní síly | NFIB | SICAV | Obiloviny | Institut GfK | Větší riziko | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Akcie ropy | Obchodní systémy | Xilinx | ZEW index ekonomického sentimentu | Firma McDonald's | Maloobchodní tržby v listopadu | Sázky | Australský index | Ministr hospodářství | Uhlí | Nifty | Nasdaq (US100) | Mezinárodní obchod | Obchodujte | American Petroleum Institute | Disclaimer | Cukr - Vývoj ceny | Vstupní poplatek | Komoditní portfolio | BCH CFD | Utažení měnové politiky | Intuit Inc. | Vysoká volatilita | Fibo retracement | Cena akcií | Guvernér ČNB | Paychex | AMC Entertainment (AMC.US) | Podnikání na kapitálovém trhu | ASX | Rozšíření | Global Payments | CAC40 | WMT.US | Cena WTI Crude Oil | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Sea Ltd | D1 | Země OPEC | Mimořádné zasedání | IPO Deliveroo | Decline | Ropný trh | HTZ | ČVUT | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Tisková konference | Tržby společnosti | Citrix | Short Term | Internetové bankovnictví | Nizozemsko | Bankovní systém | Organizace | Britský FTSE | Obilí | Posilování USD | CBI | Hra o pravděpodobnosti | Gap | Ceny pohonných hmot | Moelis | Komunistické strany | Expedia | Leverage | VIX | TGT | Růst | Problémy s likviditou | Dvojité dno | Vyšší úroveň | Kansas City Southern | Goodyear Tire & Rubber (GT.US) | Poptávka po ropě | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Energetické komodity | Inflační výhled | Příjmy | Vzpoury ruských žoldnéřů | Cena dnes | Zvýšení daně | Black Friday | Odhad letošního růstu | Pohyby na trzích | Risk-off | Volvo | Výsledková sezóna v USA | Investujte zodpovědně | WU | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Dominion Energy | Levels | Administrativa | Tencent Music Entertainment | Sazba Fedu | European Central Bank | Cathie Wood | CMCSA | CNY | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | BIDU | Sója - Vývoj ceny | Astrazeneca | Nižší hodnoty | Fúze | Index | Wall Street Journal | Nikola (NKLA.US) | Americké vlády | SMCI | Fibonacci | Edward Moya | Praktické tipy | Lockdown | Cyprus Securities and Exchange Commission | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Největší kryptoměny | Hertz Global (HTZ.US) | Shopify (SHOP.US) | Token | Fundament | Banka | Palladium - Vývoj ceny | Cenová akce | PMI pro sektor služeb | Investiční fond | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Barel ropy WTI | Jižní Korea | GM.US | Warner Music | Vítězství | Thermo Fisher | Výsledková sezóna | Cenové stropy | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | ISM index | Silná měna | Německý finanční regulační orgán | LVMH | Goldman Sachs Group | Investování | Druhé pravidlo FX | Ukrajina a Rusko | LNG.US | Americké příjmy | IB | Trading view | MMM | UCG | Kolektivní investování | Použití algoritmického obchodování | Zisk na akcii | Křížové kurzy | 5G | GitHub | Cena ropy WTI (OIL.WTI) | Index spotřebitelských cen | Obchodníci komodit | Novozélandský premiér | Citrix Systems | Měnový pár EUR/HUF | Dlouhodobě profitabilní | Akcie | Renko | Omezené dodávky | Kraft-Heinz | Kurz CHF | API přístupy | Snížit úrokové sazby | Abbott Laboratories (ABT.US) | ETSY.US | Drahá auta | Rezervy ropy | Norská koruna | Costco Wholesale Corporation | Cheniere Energy (LNG.US) | Transakční poplatky | Tesla v Číně | AMCX.US | Obchodní rozhodování | TME.US | Nastavení páky | TWTR.US | Dílčí měny v páru | Hypoteční sazba | CPI v Kanadě | GameStop | CPI v eurozóně | Zynga (ZNGA.US) | Lowe's Companies | RDSA | Vývoj tradingu | RTX | Fundamentální výhled | Kryptoměnový trh | Kvantitativní obchodování | Základní opční strategie | DLTR | Časová náročnost | Graf ceny akcií Alphabet (GOOGL.US) | Ropa v USA | Diskuzní fórum | LEVI.US | Hnutí Hamás | Ochrany obchodníků | Obchodování ve ztrátě | BIDU.US | Severomořský Brent | Ford Motor (F.US) | Aktivita v podnikatelském sektoru | Výsledky za Q2 | Británie | Makléř | JD.com (JD.US) | Zvýšení produkce ropy | Dollar General (DG.US) | Wish | Pokročilé funkce | Novavax (NVAX.US) | Heating Oil | Dot plot | NZDJPY | VIV | Dollar-Cost Averaging | Nový Zéland | JWN.US | Platební instituce | Analýza síly dílčí měny | Raytheon Technologies (RTX.US) | Růstové investování | FB.US | Discovery (DISCA.US) | Poplatková struktura | Transparentnost brokera | Očekávaný růst | Co je komodita? | GM | Statistiky z Číny | Walgreens Boots Alliance (WBA.US) | Ropný institut API | United Parcel Service (UPS.US) | Yum Brands | Vladimir Putin | Práce s grafy | Japonský vývoz | Coty (COTY.US) | Barrick Gold (GOLD) | Vanda Insights | Sazby v Číně | DRIP | Globální výhled | Sezónnost a počasí | DASH.US | Wagnerovy skupiny | Makro zprávy | Etsy (ETSY.US) | Lucid | Nikola Corporation | Dnešní obchodování | Futures na americké indexy | Lodní společnosti | Průlom | Aktualizace softwaru | NIO (NIO.US) | MiFID II | Ropa Brent (OIL) | Dominion Energy (D.US) | Odvětví | Týdenní pivot | Akcie společnosti Palantir | Nárůst ceny | Údaje o sentimentu | AAL.US | JD.US | CRWD.US | NOW.US | Pracovní místa | Trader’s Insight | Regulační orgány | Včerejší seance | Obchodovat s akciemi | Halliburton | IBKR mobile | Harley-Davidson | CAD | EURUSD | Ministři OPEC | Consumer Confidence | Jordánsko | Disney (DIS.US) | Bob Yawger | Velké pohyby | NIO.US | Průmyslová výroba v Evropské unii | Unie | CSX Corporation (CSX.US) | Fotky z Dubaje | Francouzský regulační orgán pro finanční trhy | Růst zásob v USA | HDP z Kanady | Analytička | John Williams | EchoStar | CISCO | Vklady | Vlastnictví | Index průmyslové výroby | Ministr financí | Norsko | Prezident pobočky Fedu | Britská obchodní komora | Cena zemního plynu | KER.FR | První pravidlo FX | Zákony FOREX | Supply | Aramco | Události tohoto týdne | Guvernér RBA | Morgan Stanley (MS.US) | Držení pozice přes noc | Rostoucí počty nakažených | Americký index | Technologické společnosti | cTrader | Gita Gopinathová | Index výroby | Výborné RRR | General Electric (GE.US) | Čínský index CHNComp | ABBV.US | Druhy akcií | Obchodní zkušenosti | Kritický týden | United Airlines (UAL.US) | Pravidlo FX | Směnné kurzy | Upstart Holdings | RSI MULTIFRAME | Rating Číny | MGM Resorts | AMF | Americké centrální banky | Měď - Vývoj ceny | John Kilduff | Honeywell International Inc. | NYCB.US | Těžební kapacity | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Hedge Fund | Communication | Agora | Chicago Board of Trade (CBOT) | VeChain | YNDX | ROKU.US | Janet Yellenová | PTON.US | RBLX | Historické výsledky | Bloomberg | Podnikatelé a firmy | Macerich | Data ke sledování | Růst dovozu | Ceny stříbra | UBS | NY Empire state index | CRISPR Therapeutics | Nastavení Stop-Loss | Zoominfo Technologies (ZI.US) | Duke Energy | Macy's (M.US) | McDonald's (MCD.US) | CDW | Near term | Rostoucí potenciál | Pip value | BNB | Správci fondů | EBAY.US | MDT | BBY.US | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Again Capital | Den díkůvzdání | Tempo růstu CPI | Vypuknutí pandemie | Online obchodní platformy | Fond s proměnným základním kapitálem | Etické kodexy | Automatické obchodní systémy (AOS) | Buy Low | IBKR webináře | Alcoa (AA.US) | Přímý přístup na trh | Graf dne | Ukazatel EBITDA | BKNG | Irák | Procter & Gamble | Omicron | CVS.US | FedEx (FDX.US) | SPOT.US | City | MRK.US | Úterní zpráva | ORCL.US | Snižování sazeb | Makléřské společnosti | Nová generace | První obchod | Růst ceny ropy | Španělsko | ONE | Hospodářské výsledky společnosti | TRIP.US | Biden | Market Outlook | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | ZISIF | Kraft-Heinz (KHC.US) | Těžba ropy | Vojtěch Benda | Výsledky obchodního systému | Andrej Babiš | Malé ztráty | Nikola Corporation (NKLA.US) | Nemovitosti | Kering (KER.FR) | WEN | Pokročilé funkce platformy TWS | Hospodaření | Obchodní bilance Číny | Hospodářské oživení | Zdeněk (Sid) | Eskalace | Futures trhy | Zdeněk - SID | UPST | Automatické obchodování | Inflace v únoru | Domácí poptávka | TAP | JD.com | Marko Kolanovic | PLUG | Den výplaty | Přehled | Cronos | Carsten Fritsch | Footprint | Procter & Gamble (PG.US) | Energetické společnosti z EU | AbbVie | NFX.US | Zvýšení úrokových sazeb | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Finanční ztráty | Dlouhodobý investor | Problémy s dodavatelskými řetězci | Ceny zemního plynu v USA | USB.US | Index CPI | CSX | Zlepšení | TWS | Regrese | Průmyslové kovy | Maersk | Nárůst volatility | HDP z Číny | Marriott International | Medtronic | Zvýšená riziková averze | Zákaz dovozu | Íránský ministr zahraničí | Oilprice | Producer Price Index | Novozélandský dolar | Prezident Biden | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Sektor služeb | Japonský HDP | Index Sentix | HDP v eurozóně | UPST.US | Fáze obchodní dohody | Výsledky amerických bank | Dot-com | xStation5 | Pozice přes noc | Intuitive Surgical | USD majors páry | SaaS | Německý kancléř | Německo | BOSS.DE | Aleš Michl | Alfa Bank | DoorDash (DASH.US) | Haruhiko Kuroda | MT4 | Zastavení růstu | COT | Elektromobily | Americký ropný institut | Maloobchodní prodeje | Úroveň parity | CSX.US | Kontrakt | Výhled pro rok | Zemědělství | Vice | Walmart | Vývoj pšenice | Albemarle Corp | Visa | American Petroleum Institute (API) | Bid | Komentáře členů Fedu | Indikátory ekonomického sentimentu | Domácnosti | XTB | Peloton (PTON.US) | Dow Jones (US30) | Tvorba AOS | Tesla | Fiskální balíček | Korporace | Kurzotvorné události | Zákony FOREX tradingu | XLM CFD | Regulační orgán pro finanční trhy | Nové zakázky | Extension | Úspěšně obchodovat | Dobrá nálada | Typ poplatků | SPOT | Státní dluhopisy | Unitedhealth Group (UNH.US) | Kirkúku | Delta Air Lines (DAL.US) | Akcie CFMS | M.US | Arm | Market sentiment | Provozní zisk | Celsius Holdings | Formace hlava a ramena | Meta Platforms | Ruská centrální banka | Lockheed | Inflační očekávání | Grafické nástroje | Archer Daniels Midland | Sol | Vysoká inflace | Schlumberger (SLB) | Tržní data | Termínové kontrakty | Britské společnosti | CELO | Inflace spotřebitelských cen | OANDA Edward Moya | Nakládka ruské ropy | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Electronic Communication Network | Směrnice | Abbott Laboratories | RBLX.US | Oficiální údaje | Mezinárodní firmy | Ceny hliníku | Graf akcie | Emise | Pohyby jednotlivých měn | Vývoj ceny kukuřice | CEF dividendy | Vývoj ceny mědi | OilPrice | INTU | Páteční NFP | PM.US | LVS | Obchodní výhled | Otevření Wall Street | Platina | AAA | Závislost | Asijské akciové trhy | Správné strategie | Vzdělávací programy | Amazon | Graf ceny akcií Alphabet | Hodnota akcií | PayPal Holdings (PYPL.US) | Pepco | EUR/GBP | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Velcí hráči | JBC Energy | UPS.US | Vývoz obilí | Regulační orgán v EU | Conference Board index | Sazby beze změny | Rates | Dividend growth | WHO | Uber (UBER.US) | UniCredit (UCG.IT) | XLM | Rivian Automotive (RIVN.US) | Výraznější pokles | Výsledky Meta | Americké trhy | NIFTY | Selhávání forex obchodníků | Americké ropné zásoby | Grab | Royal Caribbean Cruises | Celková míra inflace | KSS.US | Apetit k riziku | Představitelé Číny | Pokročilí tradeři | Market close | Ceny kávy | News | Market Maker brokeři | Statistika | Cenový gap | Býčí trend | Archer Daniels Midland (ADM.US) | Plug Power (PLUG.US) | Sell High | Sentiment v Německu | Soubor opatření | Regulační politika | Evropské indexy | Rozhodnutí Číny | Makroekonomický kalendář | MQL | SierraChart | Automatizované obchodování | Revize výhledu | Úřad pro energetické informace (EIA) | ATVI.US | People's Bank of China | New York Times | Volby do Kongresu | NFP report | HPQ.US | KHC.US | Index euro stoxx 50 | Richmond | Růst ropy | Barrick Gold | Zahraniční forex | Datadog (DDOG.US) | HFT | Palantir (PLTR.US) | Euromoney | Rostoucí úrokové sazby | MIFID | Plovoucí limitní příkazy | Eskalace války | PLUG.US | C3.ai | Pokrok při snižování inflace | Peloton Interactive (PTON.US) | TOPIX | Podnikatelé | AMISTA | Volby do Kongresu v USA | Best Buy (BBY.US) | Fox Corporation | UK100 | Cardano | Inflační šok | Noble Energy | Peloton Interactive | Uptrend | Profitabilnější | JNJ.US | Ocenění | Travelers | Zvýšené volatility | Twitter (TWTR.US) | Hike | Bavlna | Lucid Group (LCID.US) | Izraelský premiér | Umělá inteligence (AI) | CEO | Ruský ministr | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Rezistence | Orange | Ceny nafty | Goldman Sachs (GS.US) | WYNN.US | Společnost Microsoft | Oživení německé ekonomiky | Phillips 66 (PSX.US) | Pozice | Obchodní model | SS&C | Nio (NIO.US) | Aktivum | Peking | ECB minutes | Micro futures | Historie kávy | Dividendy | Schválení Bitcoin | Burza | Trading v České republice | Mzda | FTSE100 | Další pokles | BCH | Výrobce elektromobilů | WEN.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Index US30 | AA.US | Největší pokles | Bloomberg Terminal | Ruský velvyslanec | Target | CVS Health (CVS.US) | Disney | Epidemie nemoci covid-19 | Finanční standardy | Miliardy dolarů | Inflace v Austrálii | Geopolitika | Lockdowny | Držení pozic po dlouhou dobu | Absence Money-Managementu | Řízení rizik | West Texas Intermediate (WTI) | Low | Market Scanner | Partneři | IPO | Wheel | Python | MMM.US | Makroprostředí | Cílové ceny | Inflační cíl | Ceny domů v USA | Index DAX | Zvyšování úroků | Hospodářské výsledky | Měnový pár | BlackRock (BLK.US) | Vysoké poplatky | 2222 | Očekávané Earnings | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Celková inflace | ADM.US | IBM.US | Průmyslový růst | EMA | Nissan Securities | REIT | Opatření | Dow Chemical Company | Americká ministryně financí | Gasoline inventories | Automotive | Neutrální úroková sazba | Buy Stronger | DG.US | MSCI China | Novinky | DDOG.US | Robinhood Markets | Ruský vicepremiér | SEDG | Pokročilí obchodníci | Vývoj ceny ropy Brent | Kohl's Corporation | Trh pro své klienty | Žlutý kov | GPN.US | Vyšší výnosy | Prodeje domů v USA | QUALCOMM Incorporated | Sysco | Peníze na své sny | V.US | Focus | Tým FXstreet.cz | Index Nikkei 225 | Buy pozice | Wynn Resorts (WYNN.US) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Wendy's (WEN.US) | Dow Jones | Mutace omicron | Analog Devices | Měna | Labor Day | Philip Morris | Obchodování přímo z grafu | Warner Music Group (WMG.US) | Ekonomický růst | Nasdaq | Pohyby cen | Java | Crocs | Marathon Oil (MRO.US) | Azure | Čínská armáda | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Microsoftu | Aktivita v čínském sektoru služeb | Ross Stores (ROST.US) | Země G7 | Trader Zdeněk | Konference 2022 | Výsledky hospodaření | Geopolitické napětí | Růst poptávky | Analýza komodit | Znalosti tradingu | Přehled o dění | IPO Coinbase | Zákony Forexu | Výsledky amerických voleb | NU Holdings | Inflace CPI | Britský premiér Sunak | Index CHNComp | Suvro Sarkar | KOSP200 | Axi | DraftKings | Omyl | Vývoj ceny zinku | Etsy | Nálada mezi německými spotřebiteli | Hang Seng | Texas Instruments Incorporated | Hlavní zákony forexu | Baker Hughes | Pepa Zeman | Fintokei | Robinhood Markets (HOOD.US) | CRWD | AMZN | ROST.US | Čínský HDP | Dohoda o globální dani | Bunge | ACB.US | Investment | Krize | Stress testy | Sell Weaker | Výhled pro rok 2021 | PMI index | VIAC | Investice do cloud computingu | Maďarská centrální banka | Novozélandská centrální banka | Údaje o zásobách v USA | Warner Music Group | GOOGL | EOS (EOS CFD) | Výrobní náklady | Práce | IOT | Fidelity International | Protiruské sankce | TRIPS | Spojené státy | Oblasti forexu | Intervence centrálních bank | Investiční účet | RTX.US | TGT.US | Obchodní znalosti | General Bytes | STP (Straight Through Processing) | Velké pohyby na trhu | STP | Benjamin Netanjahu | Kryptoměny | Levi Strauss (LEVI.US) | Húsíové | Evropské akciové trhy | Agentura Bloomberg News | HDP report | TripAdvisor (TRIP.US) | Druhý odhad amerického HDP | INTC | NKE | Inflace v Kanadě | PEP.US | Rekordní pokles | Retail | KO | MJ | Český broker | Situace na trhu | Úvěr | Phil Flynn | Investiční doporučení | Španělský CPI | Úspěch | Rozhodnutí bankovní rady | Ekonomové | Krypto CFD | Multicharts | Realitní sektor | G7 | Price Futures Group | Volby | Statistický úřad | Nike, Inc. | Ninja Trader | Větší pokles | Kov | Obchodování Futures | Futures na akcie | United Parcel Services | KKR | Spotřebitelská nálada University of Michigan | CHF/JPY | Dolarový index (USDIDX) | USD majors | HOG.US | Digitální revoluce | Platina - Vývoj ceny | STP účty | Australská banka | Backtestování | Tržby | Bank of Montreal (BMO.US) | Eurozóna | Rovnováha na trhu | Cosmos | CRM.US | Očekávaná data | Pšenice - Vývoj ceny | Záporné úrokové sazby | Zrychlení růstu | Ceny mědi | Ceny nemovitostí v USA | CMG.US | Microsoft Corporation | Zákaz dovozu ruské ropy | Koronavirus | FXstreet | Podniky | CEF | Akcie v Číně | Akcie společnosti Snap (SNAP.US) | Ekonomické aktivity | Odhady analytiků | AUD/USD | NIFTY 50 | dApps | Tomáš Nidetzký | Bilance | BNB CFD | Politici | Výhled EBITDA | Saúdskoarabský ministr energetiky | AMAT.US | Správa | Obchodování na komoditních trzích | Očkování | Dollar General | Evropské země | After market close | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Zlato | Ethereum (ETH) | EQT | Vzestupný trend | Instrumenty | Mzdy | Světové trhy | Agentura Moody's | Úrokové sazby a inflace | Tchaj-wan | Nabídka ropy | Jen-tchien | NVAX.US | NCLH.US | Status profesionálního obchodníka | Ford Motor | Obchodní komora | Kotace | Doing Business | NZD | Globální fintech | Minimální výše kapitálu | Produkce ropy | WBA.US | Wall Street | Akcie Phillips 66 | Poradenství | Výběr správného typu brokera | Markit | Dividend growth investing | ČR | BIS | Síly dílčí měny | Concho | Ukazatele | HTZ1.US | Průměrná cena | Fundamentální aspekty | American Express | OTC | Růstové faktory | Úroveň supportu | Výsledky ISM | Německá inflace | Olaf Scholz | Silné hospodářské oživení | Royal Dutch Shell A | Vývoj ropy | Caixin | Institucionální obchodníci | Objednávky | BYND.US | Protistrana obchodu | Automatizované obchodní systémy | Vývoj ceny | Analytik | Návratnost | Průmyslová výroba v USA | Tradeři | Tržní kapitalizace společnosti | Analytici banky | Krypto burza | Výzkumná agentura | Ekonomické prognózy | Maloobchodní tržby v USA | Výnosy | Objem obchodování | Kontejnerový terminál | Zmírnění obav | Sentiment v eurozóně | Výdaje | CyberArk Software | ČTK | AFM | DVN.US | Holding | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | BBBY.US | Výsledky Alphabet | Analýza | Společnost Palantir | Dodavatelské řetězce | XTB Research | Volatility View | Home Depot | Lucid Group
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

APF Digital Agrifund
APF GROUP
APF VENTURE
APF VENTURE CAPITAL
APF VENTURE CAPITAL CR
APG Asset Management
APHA
APHA.US
Aphria
Aphria (APHA)

Následující klíčová slova

API přístupy
API ropná data
API.US
AP Kristin Heitmannová
Aplikace Autochartist
Aplikace Cash App
Aplikace Duolingo
Aplikace Ernie Bot
Aplikace eToro
Aplikace Change
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO férovost
Potvrďte prosím... Zavřít