Čtvrtek 20. leden 2022 23:32
reklama
fpmarkets
reklama
fpmarkets
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
BidAskBit

Klíčová slova - Cena akcie

img

Long signál na akcie Pfizer (PFE)

12.01.2022 Americká farmaceutická společnost Pfizer, která společně s německou společností BionTech vyvinula a vyrábí mRNA vakcínu proti COVID-19, je mezi investory nadále žádaná. Po boční fázi dokázala akcie v listopadu vyrazit směrem nahoru a po řadě vzestupných gapů v prosinci trend posílil na rekordní úroveň 61 USD. Tento silný pohyb je nyní korigován.
C:\fakepath\pfe-10012022-19-zm.png

Akcie Pfizer Inc. (PFE) mohou pokračovat výše

10.01.2022 Cena akcie Pfizer se na denním grafu pohybuje v rostoucím trendu a nyní testuje trendovou linii, která je platná od října minulého roku. Dočkáme se tedy odrazu směrem vzhůru od již zmíněné trendové linie a otestování historických maxim? Naopak v případě poklesu bude důležitá vyznačená S/R zóna, kde se znovu objeví býci.
img

Akcie Microsoft dlouhodobě rostou. Evropská komise schválila akvizici s Nuance

21.12.2021 Akcie Microsoft (MSFT) mají za sebou dlouhé období silného růstu, který zatím nemá konce. Za posledních pět let se se zhodnotily o zhruba 450 %. V první polovině roku jsme si řekli, že Microsoft chystá akvizici se společností Nuance. Ta se zřejmě chýlí ke svému úspěšnému konci. Čína také omezila internetový vyhledávač Bing, který Microsoft provozuje. Samozřejmě nezapomene ani na to nejdůležitější – hospodářskou analýzu společnosti. Provedeme si také aktuální technickou analýzu akcie MSFT a ukážeme si 3 důležité supporty, které by mohly hrát významnou roli při dalším vývoji ceny akcie.
img

Do čeho nyní investovat? Příležitosti ke zhodnocení peněz jsou

15.12.2021 Řada z nás nyní přemýšlí, kam s penězi, aby neležely ladem, neukusovala z nich inflace a vydělávaly nám. Do čeho by měl investor alokovat své finanční prostředky? Na finančních trzích jsou jistá „želízka“, která umožňují každému diverzifikovat své rezervy a současně zvýšit potenciál zisku.
img

Akcie Amazon a problém s dodavatelskými řetězci. Firma si zajišťuje přepravu až 72 % svého zboží

07.12.2021 Globální problémy s dodavatelskými řetězci nadále přetrvávají. Komplikace se týkají nejen mnoha firem, ale i koncových zákazníků. Svět také zasáhla nová varianta koronaviru a panují obavy z dalších lockdownů. Jak se Amazon snaží vypořádat s narušeným nabídkovým řetězcem? A mohl by být omikron pro Amazon příležitostí?
img

Trumpova sociální síť vzbudila velký zájem investorů

03.12.2021 „Donald Trump po zrušení neúspěšného blogu From the Desk of Donald J. Trump, spustí svou sociální síť. Ta zatím funguje jen ve zkušební verzi, přesto její akcie od října stouply o 360 procent,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Warren Buffett lituje, že se vyhýbal akciím těchto společností

03.12.2021 Každý investor jistě ví, jaké to je, když lituje, že nekoupil určité akcie. Dokonce i hráči, kteří zdánlivě nikdy nevsadí na špatnou společnost, někdy přiznají, že udělali chybu. Legendární investor Warren Buffett nejednou litoval, že měl do některých akcií investovat dříve. Přečtěte si náš článek a zjistěte, jaké akcie by americký miliardář koupil za rozumnější cenu, kdyby se rozhodl ve správný okamžik.
img

CZG – Česká zbrojovka Group SE dosáhla za prvních devět měsíců roku 2021 výnosů v hodnotě 7,6 miliard korun

25.11.2021 CZG - Česká zbrojovka Group SE („CZG”, „Skupina“ nebo “Společnost”) dnes zveřejnila své konsolidované neauditované finanční výsledky za devět měsíců roku 2021 končících 30. září.
C:\fakepath\akcie-08112021.jpg

Co je rozdělení akcií a jak ovlivňuje cenu akcií

08.11.2021 Tento článek je věnován myšlence rozdělení akcií, jeho vlivu na cenu akcií a na to, jak atraktivní jsou pro investory.
img

Nedostatek čipů ohrožuje automobilový průmysl. Jak si aktuálně vedou akcie Ford?

27.10.2021 Nedostatek čipů na trhu silně zasáhl automobilový průmysl. Problémům se nevyhnula ani firma Ford. A právě na tuto společnost se dnes podíváme podrobněji. Automobilka se rozhodla ve velkém přeorientovat na elektromobilitu a za tímto účelem se soustředí na investice do výroby potřebných komponentů. V rámci technické a fundamentální analýzy si představíme aktuální výsledky firmy a rozebereme si i cenový graf akcie Ford. Dle všeho se akcie F nachází poblíž významné cenové úrovně a bude zajímavé sledovat, zda bude pokračovat růst, nebo dojde ke korekci.
C:\fakepath\1633881662-stiahnu_2.png

GEO Group

11.10.2021 V uplynulom období sme sa zamerali na akcie investičného fondu zameraného na investície do nehnuteľností. Týmto článkom sa budem snažiť priblížiť náš pohľad a stratégiu na danú spoločnosť na základe našich zistení...
img

Týden na akciových trzích: Praha se kratším týdnem na rozdíl od ostatních burz vyhnula poklesu a rostla

01.10.2021 Podle šéfa Fedu J. Powella bude inflace, proti předchozím odhadům, delší dobu zvýšená. Dále trhem zmítala politická situace kolem dluhového stropu.
img

Akcie Novavax vzrostly o více než 3 419 % během 2 let. Schválí v USA vakcínu do konce roku?

17.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Novavax, takže se vracíme k biotechnologickým společnostem jako jsou dříve analyzované tituly Moderna a Pfizer. Novavax je v popředí zájmu, protože společnost slibuje brzké datum pro schválení jejich vakcíny. Kromě toho společnost testuje „mix“ vakcín, který by měl pacienty chránit nejen před koronavirem, ale i obyčejnou chřipkou.
img

Long signál na akcie Amazon (AMZN)

15.09.2021 Zatímco americké indexy nadále dosahují nových maxim, akcie Amazonu neustále přešlapují. Přestože největší online prodejce na světě chce postavit vlastní kvantový počítač, otevřít obchodní domy a vstoupit na pojistný trh, trend se dlouhodobě pohybuje do strany. Tato bitva býků a medvědů probíhá nepřetržitě již více než rok.
img

Long signál na akcie Siemens (SIE)

08.09.2021 Společnost Siemens je aktivní po celém světě a zaměřuje se na inteligentní infrastrukturu v budovách a decentralizovaných energetických systémech, jakož i na automatizaci a digitalizaci v procesním a výrobním průmyslu. Po mírně klesající boční fázi dokázala akcie opět překonat EMA-50. V posledních týdnech se vytvořila resistence na ceně 144 EUR.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějou problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Společnost Google má velmi dobrá hospodářská čísla, ale momentálně čelí i různým překážkám. Ne jenom Spojené státy, ale i Jižní Korea se snaží bojovat se zneužíváním dominantního postavení na trhu. Jedním z hlavních cílů je právě i Google.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějí problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021  V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Spol...
img

Long signál na akcie TeamViewer (TMV)

01.09.2021 TeamViewer je přední světový poskytovatel softwaru pro řešení vzdáleného připojení. Prostřednictvím platformy lze připojit k IoT platformě širokou škálu elektronických zařízení, což uživatelům umožňuje jejich ovládání na dálku a také dálkovou interakci mezi lidmi a zařízeními, lidmi a lidmi nebo zařízeními navzájem. Akcie byla jedním z velkých vítězů z období pandemie COVID-19. V červenci 2020 její cena vzrostla nad 53 EUR. V únoru letošního roku však přišla ostrá korekce, během které cena klesla pod 25 EUR.
img

Pražská burza dnes vylepšila jedenáctiletá maxima, dařilo se akciím ČEZ

18.08.2021 Pražská burza dnes vylepšila svá jedenáctiletá maxima. Index PX přidal 0,56 procenta na 1290,83 bodu. Vyšší hodnotu měl naposledy v dubnu 2010. Dnes se dařilo především akciím elektrárenské společnosti ČEZ, ztrácela naopak Moneta Money Bank. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Palantir akcie v hledáčku Cathie Wood. Po oznámení výsledků Ark Invest koupil akcie PLTR za 139 mil. USD

18.08.2021 Tématem pro dnešní analýzu jsou Palantir akcie. Firma je na burze poměrně krátce. Teprve před rokem měla své IPO. I tak toho tato firma stihla hodně, například v podobě podpory tzv. startupů a SPAC. Nedávno navíc oznámila své výsledky. Na to zareagovala Cathie Wood a její fond Ark Invest, který PLTR akcie nakoupil.
img

Britského výrobce destilátů Stock Spirits přebírá investiční firma CVC

12.08.2021 Britského výrobce destilátů Stock Spirits Group, který podniká i v České republice, přebírá soukromá kapitálová a investiční společnost CVC se sídlem v Lucembursku. Za akcii firmy obchodované na Londýnské akciové burze (LSE) zaplatí 377 pencí v hotovosti. S akciemi Stock Spirits se obchoduje i na pražské burze, kde ve středu uzavřely na RM-SYSTÉMu na 81,50 Kč. Obchod firmu ohodnocuje na 767 milionů liber (23 miliard Kč), uvedla společnost Stock Spirits ve svém sdělení na webu.
img

Cena akcie Pfizer raketově roste. Je správný čas na nákup?

11.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Pfizer. Aktuálně se schyluje k úplnému schválení jejich vakcíny. Pfizer již dříve získal povolení očkovat děti (od 12 let). Nyní navíc usiluje i o možnost vakcinace dětí ve věku 5 až 11 let. Cena akcie PFE navíc poslední dobou raketově roste.
img

Long signál na akcie Starbucks (SBUX)

11.08.2021 Starbucks je přední mezinárodní výrobce kávy a provozovatel stejnojmenného řetězce kaváren. V sortimentu společnosti nalezneme čerstvě pražené kávové nápoje, vysoce kvalitní ručně vyráběné kávové a čajové výrobky, studené míchané nápoje, pečivo, saláty a řadu dalších produktů. Cena akcií se dlouhodobě pohybovala do strany a nedávno začala před čtvrtletními výsledky pozvolna růst.
img

Long signál na akcie Snowflake (SNOW)

11.08.2021 Snowflake je poskytovatel cloudové platformy pro ukládání dat, která poskytuje klientům ze všech sektorů možnost jednoduše ukládat, shromažďovat, analyzovat a sdílet data na jediné integrované platformě. Akcie se po období slabosti dostaly zpět do starých kolejí, přičemž se pohybovaly nad klíčovými klouzavými průměry EMA-20 a EMA-50.
img

Solidní výhled i cílová cena akcie. ČEZ však bude muset čelit výzvám

05.08.2021 Energetický gigant ČEZ se v průběhu koronavirové pandemie projevil jako stabilní společnost, která má před sebou poměrně optimistické období. Na druhé straně bude muset čelit některým výzvám, které souvisí s plánem Evropské komise na stále razantnější snižování emisí skleníkových plynů.
img

Akcie Volkswagen: Automobilka chce odkoupit Europcar za 2,5 miliardy EUR

04.08.2021 V dnešním příspěvku se zaměříme na akcie Volkswagen. Automobilový sektor je v současné době pod velmi silným tlakem díky snahám EU o rychlou elektrifikaci veškerých vozidel. Volkswagen a jiné automobilky na to samozřejmě musí reagovat. Mezi další zajímavé novinky patří například koupě Europcar a potenciální výstavba továrny na výrobu baterií do elektroaut v České republice.
img

Long signál na akcie NVIDIA (NVDA)

04.08.2021 NVIDIA je předním výrobcem grafických čipů – takzvaných GPU. Tyto procesory mají celou řadu využití – například v herním průmyslu, digitálním zpracování obrazu, v internetovém a průmyslovém designu, ve vozidlech s autonomním řízením a také pří těžbě kryptoměn. Po dlouhodobém bočním pohybu trend začal opět pozvolna růst. Nedávný návrat zpět k EMA-50 poskytl investorů zajímavou vstupní příležitost.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé.

28.07.2021 V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stručná analýza na Moderna akcie. Dnes se na uvedený titul zase zaměříme, protože cena stoupá do nebes. Zároveň máme pár důležitých novinek, které si zaslouží naši pozornost. Společnost získala nové odběratele vakcíny a schváleno bylo také očkování adolescentů v EU. Vakcína Spikevax navíc prokázala účinnost vůči kmenu Delta.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé

28.07.2021  V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stru...
img

Long signál na akcie Mattel (MAT)

28.07.2021 Americký výrobce hraček dnes večer představí své čtvrtletní výsledky. Na začátku týdne byli býci schopni prorazit nastavenou korekci z posledních několika měsíců a dynamicky vyrazit nahoru. To by mohl být startovní signál pro nové rally.
img

Akcie Apple: Firma ztrácí pozici světové dvojky ve výrobě smartphonů

23.07.2021 Svět oblétla zpráva, že Apple ztratil pozici světové dvojky ve výrobě chytrých telefonů. Do popředí se dostala společnost Xiaomi. Navíc se objevilo podezření, že existuje účinný spyware, který napadá telefony iPhone. Dokáže prý získat citlivá data a informace o uživatelích.
img

Short signál na akcie Volkswagen (VOW3)

21.07.2021 Po automobilových akciích byla v letošním roce na německém obchodním trhu obzvláště vysoká poptávka. Akcie jako Daimler, BMW a Volkswagen neustále posilovaly. Akciový trh však není jednosměrná cesta a zdá se, že silná dynamika v tomto sektoru již několik týdnů mizí. Poslední pokus o dosažení nového maxima nad 205 EUR selhal a od té doby cena neustále klesá.
img

Akcie Shell: Pomůžou společnosti investice do alternativní energie?

16.07.2021 V dnešním článku se zaměříme na akcie Shell. Ropný průmysl dlouhodobě skomírá díky relativně levné ropě. Společnost je do jisté míry na cenách ropy závislá. Zřejmě i z tohoto důvodu se rozhodla zaměřit i na obnovitelné zdroje energie.
img

Short signál na akcie Apple (AAPL)

14.07.2021 Společnost Apple na konci dubna vykázala silná čísla za své druhé fiskální čtvrtletí. Technologický gigant v tomto čtvrtletí prodal téměř 48 milionů iPhonů. Analytici doufají v nové prodejní rekordy díky modelům iPhone 12 s podporou 5G. Nicméně i akcie Apple trpěly obecnou slabostí v technologickém sektoru a trend se dlouhodobě pohyboval do strany. Po této těžké fázi však následoval dynamický vzestup.
img

Biotechnologické akcie 2021: 3 nejlepší akcie výrobců vakcín proti Covid-19

12.07.2021 Biotech akcie jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy lákají mnoho investorů. Biotechnologické akcie se dostaly do popředí zájmu investorů zejména v souvislosti s pandemií koronaviru, která trvá již déle než rok a půl.
C:\fakepath\investice-080720201-1.png

3 kroky k investicím do 5G

08.07.2021 Nová generace bezdrátové mobilní technologie, nazývaná 5G, je již dostupná v mnoha telekomunikačních sítích a oproti 4G má obrovské výhody. Rychlost 5G může být až stokrát vyšší než 4G, latence je nižší (což znamená, že se rychleji pohybuje mezi věžemi a zařízeními) a kapacita je lepší, což umožňuje připojení většího počtu zařízení. Vzhledem k tomu, že 5G je již na mnoha trzích zavedeno, investory možná zajímá, které společnosti by mohly z této nové technologie těžit nejvíce. Proč jsou podle mého názoru NVIDIA, Qualcomm a Apple nejlepšími akciemi v oblasti 5G?
img

Cena akcie Newegg (NEGG) za týden vzrostla o více než 512 %. Jedná se o další meme akcii?

08.07.2021 Cena akcie Newegg zažívá v posledních dnech nebývalý růst. Od 30.6 2021 cena NEGG vzrostla o více než 512 %. Cenový graf tak připomíná cenové pohyby, které jsme letos mohli sledovat zejména na meme akciích jako například GameStop a AMC. Za těmito akciemi často stála skupina retail investorů ze skupiny WallStreetBets, kteří komunikují na sociální síťi Reddit.
img

Nvidia akcie a jejich famózní růst. Je správný čas investovat?

08.07.2021 V dnešní analýze se po několika týdnech vrátíme do světa výpočetní techniky, neboť se zaměříme na Nvidia akcie. Cena akcie NVDA zažívá silný růst zejména v důsledku dlouhodobého nedostatku čipů na trhu.
img

Cena Virgin Galactic akcie po schválení komerčních letů zažívá raketové pohyby.

30.06.2021 Závody o komerční lety do vesmíru jsou v plném proudu. Významného pokroku dosáhla společnost Virgin Galactic, které se podařilo získat povolení pro lety do vesmíru s turisty na palubě. Jsme tak opět o krok blíže k vesmírné turistice.
C:\fakepath\13may-electricity-prices-bulb-graph_medium.jpg

Jak profitovat na rostoucích cenách elektřiny?

25.06.2021 Kombinace vysoké poptávky v průmyslu spolu s rostoucími cenami uhlí, plynu a emisních povolenek vyhnala cenu elektřiny na evropském trhu na 13letá maxima. Tento nárůst se během druhého pololetí promítne i do maloobchodních cen, takže zvýšení ceny elektřiny v dnešním všeobecně inflačním prostředí pocítíme všichni. Dá se nějak tento trend zobchodovat?
img

Akcie společnosti CrowdStrike vzrostly o 8 % na nové rekordní maximum

23.06.2021 Akcie společnosti CrowdStrike včera vzrostly o více než 8 % na nové rekordní maximum poté, co akcie této kyberbezpečnostní společnosti získaly hodnocení investiční banky. Analytici Stifel předpovídají, že akcie vzrostou o více než 25 %.
img

Akcie Coca-Cola a jejich nedávný pokles. Opravdu za to může Ronaldo?

23.06.2021 Po minulé analýze na akcie aerolinek Lufthansa výrazně odbočíme, neboť se tentokrát zaměříme na akcie Coca-Cola. Tyto cenné papíry se před pár dny dostaly do popředí novinových zpráv díky eskapádě ze strany jednoho z nejznámějších hráčů fotbalu Christiana Ronalda.
img

Akcie Lufthansa: Společnost odhaluje plány na redukci nákladů do roku 2024

16.06.2021 Po minulých analýzách na akcie Boeing a Airbus zůstaneme i dnes u letectví a podíváme se na akcie Lufthansa. Tyto německé národní aerolinky byly velmi silně zasaženy pandemií koronaviru a zachránila je až finanční injekce od německé vlády v hodnotě 9,8 miliard EUR.
img

Akcie Airbus rostou. Překoná cena akcie AIR hodnoty z dob před pandemií?

10.06.2021 V dnešní analýze se vrátíme k sektoru producentů letecké techniky. Tentokrát se podíváme na akcie Airbus. Tato letecká společnost je největším konkurentem společnosti Boeing, kterou jsme nedávno analyzovali. Airbus již delší dobu těžil z problémů svého amerického konkurenta. Převzal dokonce od Boeingu i znační podíl na trhu. Během pandemia zaznamenala cena akcie Airbus prudký pád. Posledních pár měsíců ale cena opět roste.
img

Cena akcie AMC od ledna vzrostla o více než 2554 %. Jak si vedou další meme akcie?

09.06.2021 V posledních týdnech o sobě meme akcie dávají opět vědět. Velký nárůst zažívá zejména AMC akcie. Někteří analytici se shodují, že zvýšen zájem o meme akcie byl zapříčiněn poklesem kryptoměn.
img

Spekulativní večírek, ze kterého bude některé hodně bolet hlava

04.06.2021 Letošní rok jsou na burzách k vidění velké příběhy, ale zdráhám se napsat, že jde o příběhy investiční, byť i takové bychom našli. V hledáčku médií se nyní často ocitají divoké pohyby kryptoměn nebo některých populárních akcií, na kterých by se lidé rádi svezli a také vydělali. Nic proti zhodnocování peněz, ale v těchto případech jde o čisté spekulace, na kterých sice někteří zbohatnou, ale jiné přijdou opravdu hodně draho.
img

BREAKING: Obchodování AMC bylo pozastaveno, akcie roste o 92 % ❗

02.06.2021 AMC Entertainment (AMC.US) manie pokračuje - cena akcie provozovatele kin roste o více než 90 % jen během dnešní seance. Burza se dokonce kvůli vysoké volatilitě rozhodla pozastavit obchodování. AMC je hvězdou současné euforie obchodníků z Redditu. Cena akcie vzrostla od poloviny května už o více než 350 %. V čase psaní tohoto textu již bylo obchodování obnoveno. Cena aktuálně mírně klesá k úrovni $54,30.
img

Akcie Deutsche Bank: Blýská se po rekordním propadu ceny akcie na lepší časy?

02.06.2021 Od poslední analýzy na akcie McDonald’s zase výrazně odbočíme, jelikož se tentokrát zaměříme na bankovní sektor. Konkrétně na akcie Deutsche Bank, protože se dlouhá léta jedná o velmi zajímavý (až kontroverzní) akciový titul.
img

Akcie spoločnosti Zscaler vzrástli o 12% vďaka lepším hospodárskym výsledkom

26.05.2021 Akcie spoločnosti Zscaler Inc (ZS.US), poskytovateľa cloudovej bezpečnosti, vzrástli o 12% po lepších hospodárskych výsledkoch. Zisk spoločnosti za tretí štvrťrok sa viac ako zdvojnásobil na 0,15 USD na akciu a prevýšil konsenzuálny odhad vo výške 0,07 USD na akciu. Príjmy dosiahli 176,40 milióna dolárov (medziročne +60%) a prekonali očakávania analytikov vo výške 163,71 milióna dolárov. Zscaler tiež zverejnil pozitívny výhľad na celý rok uprostred zvýšeného dopytu po produktoch a službách kybernetickej bezpečnosti.
img

Akcie McDonald’s během pandemie rostly. Jak si vedly řetězce rychlého občerstvení?

26.05.2021 Vypadá to, že alespoň u nás pandemie koronaviru zatím ustupuje a pomyslné světlo na konci tunelu v podobě rozvolnění je na dosah. Právě na to čekají mnohé restaurace a fast foody, které si za poslední rok prošly velmi složitým obdobím.
img

ČEZ je po letech opět miláčkem investorů, jeho akcie po oznámení dividendy stouply na šestiletý rekord

21.05.2021 Společnost ČEZ se opět stává miláčkem investorů. Trh dnes pozitivně přijal dividendové záměry představenstva energetického podniku. To včera po ukončení obchodování na pražské burze navrhlo letos vyplácet dividendu ve výši 52 korun na akcii. Cena akcie dnes vystoupila až o zhruba dvě procenta na 632,50 koruny, tedy na nejvyšší úroveň za celé období od začátku června 2015. Z akcií ČEZ
img

Akcie Boeing – Vystoupá cena akcie Boeing opět do výšin?

19.05.2021 Od minulého příspěvku na akcie Tesla se přesuneme k jinému sektoru, neboť nyní v rámci technické a fundamentální analýzy budeme rozebírat výrobce dopravních letadel Boeing.
img

Akcie Tesla padají – Zastaví se propad ceny akcií?

12.05.2021 V rámci technické a fundamentální analýzy se opětovně zaměříme na technologickou společnost, konkrétně na akcie Tesla. Pokud vás zajímají ekonomické výsledky i jiných technologických firem, před týdnem jsme pro vás zpracovali komplexní přehled tzv. FAANG akcií (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google).
img

Výsledky FAANG předčily očekávání. Poroste cena akcie Amazon i nadále?

05.05.2021 Dnešní technickoua fundamentální analýzu na vybrané akcie pojmeme trochu jinak. Vzhledem k tomu, že máme výsledkovou sezonu, přiblížíme si, jak se dařilo společnostem FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google), protože na výsledky těchto společností mnozí netrpělivě čekali.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

05.05.2021 Nárůst počtu nových klientů lídra v segmentu streamovacích služeb se na začátku roku poměrně zpomalil v důsledku prodlevy v tvorbě nových filmů a seriálů během pandemie COVID-19. Trend se během posledních několika měsíců pohyboval do strany v rozmezí 490-570 USD.
img

Akcie Intel: Aktuální pohled na kvartální výsledky a vývoj ceny akcie!

28.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se opět zaměříme na technologický titul, konkrétně na akcie Intel. Což tedy znamená, že od předešlé analýzy na Microsoft a předminulého příspěvku na akcie AMD zůstáváme u informačních technologií.
img

Akcie Microsoft: Bude cena akcie růst i po odkoupení Nuance?

21.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Microsoft, takže se od minulého příspěvku na akcie AMD nijak neodvrátíme od technologických titulů. Kolem Microsoftu se v poslední době děje spousta věcí.
C:\fakepath\Coinbase-20042021-1.png

Coinbase IPO: další způsob, jak mohou investoři profitovat z rozmachu kryptoměn?

20.04.2021 Americká kryptoměnová burza Coinbase bude příští týden poprvé uvedena na veřejný trh skrze přímou kotaci na akciový trh NASDAQ.
img

Ceny pohonných hmot dělají řidičům vrásky na čele

14.04.2021 „Zatímco investorům do ropných společností dělá vývoj ceny černého zlata radost, řidiči se nestačí divit, jak rychle se ceny na čerpacích stanicích vrátily na úroveň před propuknutím pandemie koronaviru,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Pomůže plánovaná akvizice s Xilinx růstu ceny akcie AMD?

14.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Advanced Micro Devices (AMD), takže se od minulého příspěvku na akcie Nike vracíme zpátky mezi technologické akcie.
img

Bitcoin se teď dostal na nový historický cenový rekord, vyjde až na 1,36 milionu korun. Zítra totiž vstupuje na burzu provozovatel největšího online tržiště s kryptoměnami v USA, Coinbase, což kryptoměny dále popularizuje

13.04.2021 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny bitcoinu dnes dopoledne pokořila své historické maximum. Tohoto maxima dosáhla před přesně měsícem, 13. března, kdy se bitcoin prodával až za 61 742 dolarů. Aktuálně se bitcoin prodává za více než 62 tisíc dolarů za kus. V korunách jen cena bitcoinu za svým březnovým historickým rekordem jen o několik málo tisíc, když se kryptoměna dnes dopoledne prodávala až za více než 1 360 000 korun.
img

Bitcoin atakuje cenový rekord, dnes vyšel i na 1,34 milionu korun. Pozítří totiž vstupuje na burzu provozovatel největšího online tržiště s kryptoměnami v USA, Coinbase, což kryptoměny dále popularizuje

12.04.2021 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny bitcoinu se dnes dopoledne přiblížila ke svému historickému maximu. Tohoto maxima dosáhla před takřka měsícem, 13. března, kdy se bitcoin prodával až za 61 742 dolarů. Dnes se dostal až na cenu 61 229 dolarů za kus. V korunách zaostala cena bitcoinu za svým březnovým historickým rekordem jen o několik málo tisíc, když se dnes dopoledne prodávala až za více než 1 340 000 korun.
img

PMČR: Dnes se již obchodují akcie PMČR bez práva na dividendu, cena akcie klesne

07.04.2021 Dnes (středa 7. dubna 2021)se budou obchodovat akcie společnosti Philip Morris ČR (PMČR) bez práva na dividendu ze zisku minulého roku. Je obvyklé, že cena akcie první den obchodování bez dividendy klesne cca o výši dividendy.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
img

Společnost Deliveroo nezvládla vstup na burzu. Akcie spadly o 30 procent

31.03.2021 „Doručovacím společnostem v koronavirové době rychle narůstaly tržby, ale stále mají problémy s vytvořením zisků. Bude proto zajímavé sledovat, jak si poradí s otvíráním ekonomiky až skončí pandemie,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Příběh společnosti GameStop může skončit happy endem

11.03.2021 „Současná cenová rally na akciích GameStop je založena na očekáváních silného růstu společnosti v budoucnu. Růst akcií GameStop nemá nic společného s reálnými výsledky společnosti. Je tedy značně chatrný a kdykoliv může přejít do silné cenové korekce,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\Momentum-indikator.png

Co je Momentum v tradingu a Jak používat Momentum indikátory

08.03.2021 Momentum trading je přístup k nákupu a prodeji aktiv podle nedávné síly cenových trendů. Je založen na myšlence, že pokud bude za pohybem ceny dostatek síly, bude se i nadále pohybovat stejným směrem.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
C:\fakepath\gamestop-25022021.png

Gamestop opět přidal přes 100 %

25.02.2021 Nikdo jsme zatím nezapomněli na extrémní nárůsty akcií společností Gamestop nebo AMC. Akciové trhy byly v chvíli velmi nervózní a nástup retailových investorů ze skupiny wallstreetbets otevřel bránu pro další katalyzátory pohybů na trzích. Jak rychle nervozita přišla, tak odešla, ovšem během včerejšího obchodování Gamestop opět přidal přes 100 %. Co stálo za růstem a můžeme být svědky další korekce na akciových trzích?
img

Rychlé shrnutí

25.02.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci růstem. Index S&P 500 přidal 1.14 %, Nasdaq rostl o 0.99 %, Russell 2000 o 2.38 % a Dow Jones rostl o 1.35 %.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
C:\fakepath\akcie-17022021-2.png

Předpověď ceny akcií společnosti Tilray: jsou akcie této společnosti jasnou koupí i po obrovském růstu?

17.02.2021 Akcie kanadské firmy zabývající se konopím Tilray (TLRY) se nyní také řadí k akcím, které se během pár dní vyšplhaly raketově vzhůru. Maloobchodní investoři se zaměřili na její vyhlídky růstu a společnost vzrostla o 589 procent.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
img

Investiční thriller. Co si odnést z raketového růstu i pádu akcií

03.02.2021 Všechny hlavní akciové burzy v první polovině ledna posilovaly a dělaly investorům radost. Idyla ale netrvala dlouho. V druhé polovině měsíce už situace tak růžová nebyla. Investoři znervózněli, ceny akcií začaly intenzivněji kolísat a vše podtrhla bláznivá akce ohledně několika akciových titulů, jejichž kurzy vylétly do závratných výšek a pak zamířily opačným směrem. Co si má z tohoto příběhu, který se zapíše do investiční historie, odnést běžný investor?
img

Sociální sítě mění svět investic

01.02.2021 Obchodování na finančních trzích se stává stále dostupnější a ve Spojených státech se za poslední rok roztrhl pytel s internetovými brokery, kde si stačí k obchodování pouze stáhnout aplikaci jako Robinhood. Ačkoliv si to regulátoři nechtějí připustit, tak obchodování se mění a katalyzátory pohybů musíme už hledat také na sociálních sítích jako Reddit. Stejně jako dokáže akciemi pohnout velká objednávka, tak stejně efektivní mohou být tisíce menších objednávek.
img

GameStop je jen špička ledovce. Další akcie se chovají podobně

28.01.2021 „Přibližně před deseti lety jsme mohli sledovat, jak lidé mobilizování přes sociální sítě svrhávají nepohodlné režimy v arabských státech. Vžilo se pro to označení Arabské jaro. V těchto dnech zas můžeme sledovat, jak lidé dohodnutí přes sociální sítě manipulují s cenami na burzách. Těžko říct, co je více nepochopitelné. Každopádně je zřejmé, že sílu sociálních sítí nelze podceňovat,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Amatérští obchodníci způsobili prudký růst akcií GameStopu

28.01.2021 Skupina amatérských obchodníků ze sociální sítě Reddit způsobila obrovské ztráty investičním hedgeovým fondům. Skupina se rozhodla podpořit řadu akcií, u kterých tyto fondy sázejí na jejich pokles, a v případě firmy GameStop byla úspěšná, když se jí podařilo poslat akcie tohoto amerického prodejce videoher, spotřební elektroniky a herního zboží prudce vzhůru. A akcie dalších firem, jako BlackBerry a AMC, zřejmě budou následovat, upozorňují zpravodajské servery CNN a cnet.com.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

27.01.2021 Cena akcie Americké streamovací služby se v posledních měsících prakticky nehýbala. Trend se pohyboval do strany v rozmezí 460-560 USD a čekal na silnější impuls. Tím se nakonec staly extrémně pozitivní čtvrtletní výsledky. Býci následně vytlačili trend na nová historická maxima.
img

Všichni jsou blázni jenom akcie GameStop jsou letadlo

26.01.2021 „Přestože společnost GameStop v loňském roce uzavřela téměř 500 svých poboček, akci společnosti lámou rekordy a za necelého půl roku vzrostly přibližně 30krát,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\\fakepath\\KV_Top10-25012021.png

10 zajímavých akcií pro rok 2021

25.01.2021 Rok 2020 je za námi. Na jeho začátku téměř nic nenasvědčovalo tomu, že půjde o zatím nejdivočejší rok pro celou řadu investorů. Nakonec přinesl mnoho investičních příležitostí ať už na forexu, komoditách či na akciovém trhu. Akciové trhy začátkem roku výrazně oslabily, avšak následně přidaly desítky procent a dosáhly na nová maxima.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Index PX mírně klesl, spadly Erste (RBAG.CZ) a Philip Morris (TABAK.CZ)

05.01.2021 Obchodování v Evropě se v průběhu úterní seance pohybovalo převážně v negativním teritoriu. Díky odpolednímu růstu se však index PX dnes vyhnul výraznější ztrátě. Klesl o 0,16 % a seanci zakončil na 1027,67 bodech. Obchodovaný objem dosáhl na 452,3 mil. Kč. Nejvyšší ztráty z bluechips akcií zaznamenal Philip Morris (TABAK.CZ;-1,45 % na 14 920 Kč) následovaný Erste Bank (RBAG.CZ;-1,3 % na 651,40 Kč). Komerční banka (KOMB.CZ) a MONETA Money Bank (MONET.CZ) uzavřely shodně na včerejší závěrečné ceně. Dobrý růst předvedla energetická společnost ČEZ (CEZ1.CZ;+0,78 % na 516 Kč).
C:\fakepath\indikatory.png

Technické indikátory

04.01.2021 Pokud se pohybujete na akciových trzích, ve světě investic a krátkodobého obchodování určitě víte o technických indikátorech, které jsou pro krátkodobé obchodování nezbytné. K čemu tyto indikátory slouží, jaké typy známe a jsou nám vůbec užitečné?
img

Akcie na pražské burze během týdne posílily o 4,2 procenta

18.12.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne posílily, index PX stoupl o 4,2 procenta na 1009,2 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší růst zaznamenaly opět akcie výrobce antivirových programů Avast. Naopak největší pokles postihl akcie Kofoly. Předchozí týden akcie klesly o 0,4 procenta.
img

AstraZeneca připouští nedostatky ve své vakcíně, bude platit na akciovém trhu?

27.11.2020 Farmaceutická společnost AstraZeneca a Oxfordská univerzita odhalily chyby ve výrobě a podávání dávek své vakcíny proti Covid-19, a proto mají pochybnosti o jejich účinnosti. Zajímavé je, že dobrovolníci, kteří dostali chybnou dávku, vykazovali vyšší míru účinnosti vakcíny, což vyvolalo podezření na finančních trzích.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

Long signál na akcie SAP AG (SAP)

29.10.2020 SAP je jedním z předních světových poskytovatelů podnikových softwarových řešení, které se používají k organizaci různých procesů v rámci společností. Po prvotním poklesu na začátku koronavirové pandemie se akcie rychle zotavila a cena následně stoupla na nové historické maximum. V pondělí se po zveřejnění čtvrtletních výsledků cena akcie softwarového specialisty propadla o více než 20 %.
img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
C:\fakepath\20f2338dbe54f8fcf2a5510c280205f1.jpg

Akcie McAfee při debutu na burze klesají o sedm procent

22.10.2020 Akcie výrobce produktů pro zabezpečení a ochranu počítačů McAfee první den na burze klesají o sedm procent. Firma z primární nabídky akcií získala 620 milionů USD (14,3 miliardy Kč), což ji ohodnotilo na 8,6 miliardy USD, uvedla agentura Reuters.
img

Tesla: Co jsme se dozvěděli z hospodářských výsledků za Q3?

22.10.2020 Automobilka Tesla zveřejnila ve středu své hospodářské výsledky za třetí kvartál. Cena akcie vzrostla v aftermarketu v reakci na již pátý ziskový kvartál v řadě. Americký výrobce elektromobilů zároveň potvrdil celoroční výhled. Dosažený zisk i růst tržeb jsou solidním základem dalšího vývoje Tesly.
img

Long signál na akcie Wheaton Precious Metals (WPM)

14.10.2020 V posledních šesti měsících byl vývoj ceny akcií WPM přesvědčivý s nárůstem přibližně 52 %. Po dosažení nového historického maxima v srpnu cena akcie klesla pod klouzavé průměry, ale v poslední době se trend opět stabilizoval. Pokud by došlo k proražení resistence na ceně 51 USD, otevřela by se cesta zpět k historickému maximu.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Česká zbrojovka získala veřejnou nabídkou akcií 812 milionů korun

02.10.2020 Česká zbrojovka Group SE (CZG) získala ve veřejné nabídce akcií na pražské burze 812 milionů korun, opce může přinést dalších 81,2 milionu Kč. Firma upsala 2,8 milionu nově vydaných akcií, v opci k pokrytí případného zvýšení nabídky se zavázala poskytnout až 280.000 nynějších akcií. Obchodování s akciemi CZG na hlavním trhu pražské burzy začíná dnes s otevírací cenou 290 korun za akcii. ČTK to dnes oznámila firma.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | OPEC | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/CZK | Swiss Life | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový fond | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Balance | Bankovní rada | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CAPEX | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Demo účet | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downtrend | EBIT | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Floating | Large Cap | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Forward | Futures | Fúze | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedging | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Low | MACD | MT4 | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | Open | Order | Oscilátor | P/E | Parita | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Prémie | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reinvestice | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SICAV | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Výsledky | Strach | Trpělivost | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | ČSOB | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/USD | Hedgeové fondy | Index cen | Výrobní náklady | Conseq | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Kasina | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie Lufthansa | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie SAP | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální ceny akcií | Aktuální vývoj ceny ropy | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Běžný účet | BH Securities | Bollingerova pásma | Break Even | Brent | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | CZK | Černá labuť | České akcie | Day trading | Devalvace měny | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Graf ceny zlata | Hang Seng | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Indikátor MACD | Indikátor momentum | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investovat do zlata | J&T Banka | J&T | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | Jak nejlépe investovat | EBay | Jak vydělat | Jak vydělávat peníze | JP Morgan | Kam investovat | Komoditní | Koupit akcie | Kurz akcie | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurzy | Libra | Majoritní vlastník | Management | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Opční strategie | Pád akcií | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria Online | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Psychologie davu | Recenze | Reuters | Roboti | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové události | Švýcarská banka | Tesla Motors | Throwback | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | CNBC | Trading Central | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Accumulate | Bill Gates | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Cílová cena | Current Ratio | Čistý dluh | DCF | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Free float | Hold | Hrubá marže | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | P/S | Protistrana | Provozní marže | PX index | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Small caps | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Akcie na majitele | Akciová společnost | Denní změna | Kmenové akcie | Konzervativní investor | P/E Ratio | Převis | Primární emise | Repo operace | Zaknihované akcie | Čistá zisková marže | Outperform | Směrodatná odchylka | Tržby | Výsledek hospodaření | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Bailout | Investiční analytik | Commission | Komise | Kontrakt | Momentum indikátor | Volby | S/R zóny | S/R hladiny | Know-how | Cukr | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Day trader | Dividendové akcie | Forex indikátor | Investment | Slušný zisk | Traders | Aramco | Danske Bank | Royal Bank of Scotland | KPMG | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | Caterpillar | Baker Hughes | Cantor Fitzgerald | BBC | Technické indikátory | WACC | Reporty | CI Komodity | S/R zóna | Akcie Starbucks | Technický výhled | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Evropské banky | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Precedens | Energie | Earnings | Sentiment trhu | Bloomberg TV | BlackRock | Znalost | Příprava | Přehled | Konzistence | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Volby v USA | Agentura Reuters | Global Advisors | Sázet | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | Brokerský dům | Miliardáři | Obchodní styl | Investiční firma | Forbes | Fundamentální faktory | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | České firmy | Zasedání České národní banky | Glencore | Akcie v Asii | Xetra | Broker Trust | Velké banky | Objem investic | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Styl obchodování | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Nervozita | Růst akcií | Americké burzy | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Bělorusko | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Poměr zlata a stříbra | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Dividendová akcie | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | CySEC | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Ethereum | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Vysoká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Prodejní signál | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Spekulativní sázky | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Predikce | Ekonomická situace | Hospodářská situace | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Pražský parket | Firemní výsledky | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Investovat do akcií | Výnosy | Rizikové investice | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Investiční plány | ARM Holdings | Institucionální investor | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Kapitálové strategie | ExxonMobil | Makléř Fio banky | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Konsenzus | Investice v Číně | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Dánsko | Očekávání | Audi | Business Insider | ex | Obchody s akciemi | Purple Trading | Mizuho | MUFG | State Street Global Advisors | Spekulativní investoři | Akcie Kofoly | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Swiss Life Select | Krize eura | Vstup na burzu | Intradenní obchody | Vydělávat peníze | Sladká ropa | BHS | René Remšík | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin (BTC) | André Kostolany | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Obchodování na pražské burze | Spekulativní investice | Palladium | Podnikové dluhopisy | Technologie blockchain | Václav Pech | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | Backwardation | LYNX Trading | BTCUSD | Kraken | ETH | ETC | XRP | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | Invesco | Fincentrum | Inteligentní investor | Kodak | Ethereum blockchain | Věštec z Omahy | NEST | Tiberius | Štěpán Hájek | Robinhood | Crypto | RoboMarkets | Příznivci kryptoměn | MSCI World Index | Lithium | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | TRON | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Akcie Avastu | Airbnb | Burzovní trh | Burzovní trh START | Začít investovat | Geopolitická rizika | Ekonomické výsledky | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Lockheed Martin | Růstové akcie | Akcie Amazonu | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Capitalinked.com | Podniky | Odpovědné investování | Evropské akciové trhy | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG akcie | FAANG | Prosperující akcie | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trh Start | Americký dolarový index | HKD | Trendové čáry | Trh s ropou | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Obchodní signál | Roční výnos | Daňové úlevy | Starteepo | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Anticyklické akcie | Evropská komise | Základní úroková sazba | Česká firma | Centrální depozitář cenných papírů | Hodnota indexu | Michal Stupavský | Cenné papíry Erste | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | SABIC | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | RSI indikátor | Profesionální trader | Nakoupit akcie | Akcie CME | Obchodní rozhodnutí | Ceny zemního plynu | Německé banky | Hodnotové investování | Burzovní debut | Nejvýznamnější burza | Martin Sklenář | Primární nabídky akcií | Rekordní růst | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Palantir | IPO Instacart | Rizikové akcie | Kvartální výsledky | Investiční rady | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Zákaznická podpora | Akcie Walt Disney | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Obchodní aktivity | NAGA | Jak na obchodování | AMS | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Tencent Holdings | Sharpe ratio | NVDA | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Ferrari | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Štěpení akcií | Svět investování | Ropné akcie | Obchodní pásmo | STAR | Biotechnologické akcie | Gazprom | Defenzivní akcie | Capital Partners | Ripple Labs | Uranové akcie | Vývoj na trzích | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Tomáš Pfeiler | Poptávka po stříbru | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Likvidita na trhu | Ferretti | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | Indická ekonomika | Bohatí | Investiční kapitál | Ekonomické problémy | AMZN | Burzovní průvodce | Kapitálové výdaje | Kótování | KB | Prosus | US500 | Saudi Aramco | Dění na trzích | PPF | Denní graf | Italská ekonomika | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Overbalance | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Úpis akcií | UCITS | Finanční údaje | TeamViewer | iShares | Tuzemské banky | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Formule 1 | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Akcií těžařů | Státní loterie | FDJ | Française des Jeux | Loterie | IPO TeamViewer | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Vysoká likvidita | McKinsey | Alipay | Ant Financial | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | S&P 500 Index | US30 | Dow Jones (US30) | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Celkové příjmy | Deficit | Milan Vaníček | Analytik J&T | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Největší kontrakt | Mediální společnosti | Propad ceny akcií | Ceny akcií CME | Oznámení převzetí | Analytik portálu | Akviziční cena | Politická situace | Německá vláda | IOT | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Trinity | Obrovské množství peněz | LNG | Býčí signál | Objem | Dvojitý vrchol | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Cenné papíry ČEZ | Muhammad bin Salmán | Jak začít investovat | Myšlenka | Standardní odchylka | Analýza dat | FRED | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Obrat trendu | UCITS ETF | Alibaba Group | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Vyšší riziko | Primární nabídky | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | PMČR | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Obchodovat na burze | Firma Aramco | Cena jedné akcie | Čínská firma | Růst cen | Borsa Italiana | Studie | 4G | Vysoké riziko | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Ceny na čerpacích stanicích | Negativní sentiment | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Obchodování akcií u LYNX | IPO Alibaba | Česká měna dnes | Největší pokles | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Citadel | Placebo | Nízké úrokové sazby | Nadhodnocení | Úrok | LVMH | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Hong Kong | Legislativa | Rezistenční pásmo | Trendová linie | Rozdělení zisku | INTC | Intel (INTC) | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Pozornost obchodníků | Walt Disney | 5G | FT | Evropští investoři | Automobilový sektor | KOSP200 | Konkurenti | Too Big to Fail | Financovat | Wüstenrot | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | Ceny výrobců | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Společnost ČEZ | Na burze | Drahý kov | Tržní kapitalizace firmy | Historické události | Impuls | Formule | Akcie Aramco | 2222 | Denní fluktuační limit | Limit pro akcie | Fluktuační limit pro akcie | Firma Apple | Denní fluktuační limit pro akcie | Symbol 2222 | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Důsledky krize | Přijatelné riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Hlavní trend | Koruna dnes | Zdražování | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Breaking | Pojišťovny | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Medvědí vlajka | Rostoucí klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Půjčka | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Fidelity National Information Services | FIS | První den obchodování | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | FTC | Amgen | Apple TV+ | Airbus | Společnost Microsoft | Dieselgate | Zahájení obchodování | Porsche | NN Group | Škoda Auto | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Pivovary Staropramen | Jaderné elektrárny | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Automobil | Regulátoři | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | Disney | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | Významné zisky | Americké vlády | Nike | Dot-com | Česká zbrojovka | Aurora Cannabis | Ztráta | Úbytek | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Miliardy korun | Visa (V) | Cenné papíry Erste Bank | Koruna posílila | US100 | Americký index | Wirecard | Shortování akcií | Halving | Obchodní podmínky | Ziskovost | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Hospodaření | American Airlines Group | Zbrojovky | Analytik Cyrrusu | Růst poptávky | Černé labutě | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobí investoři | Silný support | Volume indikátor | CFA | Prodej automobilů | Napětí mezi USA a Íránem | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Bitcoinové bubliny | Washington | Daimler | Vysoká dividenda | O2 | Investiční příběh | FAA | Miliardy eur | T. Rowe Price | Sezónnost | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Výplaty dividendy | Solidní výnosy | Rekordní maximum | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Poradenství | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Podnik | Emisní cena | Emisní cena akcií | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Analytička | Ukazatele | SAP | Technologická společnost | Velikost ztráty | Nájemné | Nejobchodovanější akcie | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Michal Stupavský, CFA | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Nákaza koronavirem | Trhy | ASX 200 | Americký miliardář | Filantrop | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Velcí institucionální investoři | Pohyby cen | Rostoucí trendové čáry | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Provozní zisk | Výnosy firmy | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | IHNED | Ceny Bitcoinu | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Cena akcií Applu | FIAT | Volné peníze | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Martin Cakl | Spekulativní kapitál | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Švýcarská banka UBS | Cena akcií Tesly | BP | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Snowflake | Palantir | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Průměrná cena | Obchodovanie | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Akcie Biogen | Biogen | Momentum indikátory | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Směrovost | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Akcie společnosti Apple | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Prudký propad | Noviny | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Jižní Korea | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | Šok | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Příležitost k nákupu | Obrovské ztráty | WP | Videokonference | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Vysoké ztráty | Aerolinky | Lufthansa | Akcie včera | Indické akcie | Short-selling | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Medvědí trend | Další vývoj | Nákupy akcií | Stimuly | Letectví | Největší pády | Fiskální politiky | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Vyšší úrok | Cenový vývoj | Poměr cen | Šíření viru | Důležitý support | Burzy cenných papírů | Vedlejší účinky | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Pád ceny | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Texas | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Bilion dolarů | Příležitosti k nákupu | Valné hromady | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Ahold Delhaize | REGN | Katar | MPO | Američtí senátoři | Kalifornie | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Škoda | LinkedIn | Komerční banky | Demokraté | NBC | Domácnosti | Fundament | Iracionální | Výrobce letadel | Hotovost | Prodejní tlak | Enormní zájem | Tým Admiral Markets | Anomálie | Tomáš Raputa | Dividendové výnosy | České státní dluhopisy | Záchranný balíček | Další růst | Růst | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Biliony | Globální poptávka po ropě | Potenciál | Automobilový trh | Allianz | Ceny elektřiny | Historické pohyby | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | US2546871060 | Společnost Walt Disney | Walt Disney (DIS) | Akcie Walt Disney (DIS) | VW | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Special Report | Letecká společnost | Saúdové | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia | Vášeň | Závislost | Sláva | Práce | Vláda USA | Podíl na trhu | Afrika | Model Y | Údaje | Hrozí krach | Mexiko | Ropný průmysl | Pojišťovna | Cushing | Patenty | Ekonomické oživení | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Životní styl | Profitabilnější | Snížení produkce | Oživení cen | Obchodování obnoveno | FANG | DAWN | DAWN akcie | WMT | Emitenti | Více peněz | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Akcie Saxo Bank | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Remdesivir | Vládnoucí strana | Zhodnocování peněz | USD za barel | Propad ceny | S&P500 | Měnový faktor | ESPN | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Finanční pomoc | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Stroj na peníze | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Posílení | Zoom Video Communications | Legendární investor | Joe Biden | Potenciál trhu | Cenový pokles | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Lék na COVID-19 | 737 MAX | Experimentální lék | Norwegian Air | Volvo | BCM | Tomáš Kolomazník | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Pozastavit obchodování | ATH | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Tweet | Dopravci | Dividendové ETF | Růst výnosů | T+2 | Rally na akciích | Soud | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | PEPSICO | Petrochemická společnost | Turistika | Dosáhnout zisku | Generovat zisk | Potenciál zisku | Skladování ropy | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Soudní řízení | Pozastavení obchodování | Převzetí SABIC | Saudi Basic Industries Corp. | Tržní hodnota SABIC | Akcie SABIC | Cena akcie SABIC | Investice v zahraničí | Fond PIF | Macy’s | O2 CR | Dluhy | Průzkum KPMG | Akcie Nike | Technologický pokrok | ONE | Hypoteční banka | Auta | JD.com | NetEase | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Xiaomi | Společnost Xiaomi | FBI | Rostoucí potenciál | Konzistentní zisk | Konsorcium | Vakcína | Velké peníze | Fujitsu | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | WMT.US | Manažeři | Návrh dividendy | Léky na koronavirus | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Vakcíny na koronavirus | GSK | AZN.UK | AZN | Velký růst | Koronavirová pandemie | Velikost fondu | Lesy ČR | Kupci | Společnost Facebook | Aktivity společnosti | Biotechnologická společnost | Renault | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Společnost Lufthansa | Pronájem nemovitosti | Euromonitor International | JDE | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Salesforce | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Hertz | Akcie Intel | iShares China Large Cap UCITS ETF | Nissan | Bohumil Trampota | Průraz | Skupina Starteepo | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Soubor pravidel | EXIMAT | Zbrojovka | Uzavírání pozic | Londýnské burzy | Obchodovaný objem | Pump & Dump | Vedení společnosti | CVC Capital | Waymo | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Býčí trend | Oracle | Rally na ropě | Nikola | ProSiebenSat.1 Media | Teorie černé labutě | Canopy Growth | Cronos | Globální poptávka | Energetický gigant | Akcie FAANG | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Prodeje automobilů | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | Kyperská investiční společnost | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Per rollam | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Roční výkonnost | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Makléř Wood & Company | Akcie Wirecard | Vývoj ceny černého zlata | Google Pay | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Český stát | Den obchodování | eSports | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Signál k prodeji | Jasný signál | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Ant | Prostor pro další růst | Sony | Nový trend | Steve Jobs | E.ON | Johnson & Johnson | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | KPMG Global Automotive Executive Survey | Ceny emisních povolenek | NEXO | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Stellantis | Peugeot | Chrysler | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Společnost Chevron | Zakladatel Amazonu | Akcie Salesforce | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Fresnillo | KGHM | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Index Ventures | Progres | Zlatá horečka | OMV | Konkurenční společnosti | Staking | Nikl | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Silné momentum | Důvěra | Velké technologické firmy | Přístup k tradingu | Ant Group | Výzkumy | Indonésie | Blue Origin | Společnost Blue Origin | WeCHat | Časový úsek | Klesající tendence | Cenové hladiny | Napětí mezi Čínou a USA | Akcie Intel (INTC) | Vyšší dividenda | Vývoj léků | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Prezidentské volby USA | Čas na nákup | Worldometers | eMan | Jiří Horyna | eMan Solutions LLC | eMan Solutions | Podhodnocený | Capital.com | Pandemická situace | Online nakupování | Upozornění na rizika | Fortnite | Virgin Galactic | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Počet akcií | Akcie Airbus | Akcie softwarové společnosti | VisualCapitalist | Investor Warren Buffett | Coca-Cola | Holdingová společnost | Přístup na burzu | Split akcie | SPAC | Zhodnocení akcií | Elektrická auta | Big Tech | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Akcie Zoom | Zoom (ZM) | Akcie Zoom (ZM) | Akcie Volkswagen (VOW3) | VOW3 | Volkswagen (VOW3) | Snížení emisí | Akcie NIO | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Rozdělení akcií | Cena elektřiny | Šéf Tesly | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Snížit emise | App Store | Grubhub | Biden | Marathon Petroleum | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Michal Valentík | Delivery Hero | Česká republika | John McAfee | McAfee | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | NextEra | Energetický sektor | Lockdown | AEX | Naspers | Americké prezidentské volby | Akcie Johnson & Johnson | iPhone 12 | iPhone | Klinické testy | WPM | Wheaton Precious Metals (WPM) | Akciové portfolio | Akcie Sony | Koncern | Chování ceny | Množství peněz | Jitan Solanki | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Akcie McAfee | TPG | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | GS | První obchodní den | Moneta | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | SAP AG | Akcie SAP AG (SAP) | Akcie SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Zveřejnění výsledků | RBAG | Očekávané výnosy | BIIB | Výsledky voleb | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Akcie Berkshire | Sumitomo | Klesající dolar | BioNTech vakcína | MCD | Pfizer Inc. | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Bull run | CEZ1 | Albert Bourla | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Síť restaurací | Akciové investování | Agresivnější obchodníci | Letecká doprava | MRNA | GPS | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | PLTR | Výdělky | Akcie Snowflake | Proražení | Životní prostředí | Nio | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Siemens | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Vakcinace | RBAG.CZ | TABAK | TABAK.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Očkování | LEN | Coinbase Global | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | IPO společnosti | Mutace koronaviru | Voda | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Boeing 737 Max | Lukáš Novotný | Stock Spirits Group | Stimulační balíček | Carnival | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Typy indikátorů | Indikátory volatility | Indikátory objemu | Nejoblíbenější Forex indikátor | Nejoblíbenější Forex | Indikátory momenta | China Unicom | DOT | Vakcinační strategie | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Dopad na akcie | JD | Tržby z prodeje | ProSiebenSat.1 | Firma Boeing | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Carrefour | Nejlepší čínské akcie | Držení pozice | Tilray | TLRY | Konopí | Cronos Group | CRON | ACB | Jack Ma | Situace na trhu | Vhodné akcie | Macrotrends | Macrotrends.net | AMC.US | AMC Entertainment | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | Etsy | KFC | Streamovací služby | Deliveroo | Akcie AMC | Prudký růst akcií | WallStreetBets | Amatérští obchodníci | Růst akcií firmy GameStop | MarketsInsider | Cnet.com | Sever cnet.com | Přerozdělení bohatství | Ztráty pro hedgeové fondy | Přezkoumání obchodů | Růst akcií GameStopu | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Koss | EXPR | Akcie GameStopu | SWKS | Skyworks Solutions | Tržní ceny | Účinnost vakcíny | Cenové výkyvy | Velké fondy | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | Akcie společnosti GameStop | Dnešní seance | Rozvolnění | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Grow Pharma | Technologie společnosti | Nákup bitcoinu | Ark Invest | Předpověď ceny | Zinek | Kov | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Iridium | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Vakcíny proti COVID-19 | Trend ceny | Trendové linie | Růstový trend | Předpověď ceny akcií | Konopný průmysl | Canopy Growth (WEED) | WEED | Akcie společnosti Tilray | Předpověď akcií Tilray | Předpověď akcií | Obchodování akcií TLRY | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Kupování akcií | Pákový efekt CFD | Aurora Cannabis (ACB) | Cronos Group (CRON) | APHA | Aphria (APHA) | Akcie společnosti Aphria | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Air | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | Finanční zdraví | Investoři a obchodníci | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Cla na hliník | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Gil Luria | Silný růst | Momentum v tradingu | Momentum trading | Porozumění divergenci | Obchodníci momenta | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Britská firma | Akcie třídy A | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | Vysoké dividendy | Aleš Hála | Vstup Coinbase na burzu | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | AMC Entertainment (AMC.US) | Příběh společnosti GameStop | CRM | IPO Deliveroo | Archegos | Akcie Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | Akcie PMČR | Práva na dividendu | Společnost BlackBerry | Special Purpose Acquisition Company | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | Akvizice AMD a Xilinx | AMD a Xilinx | COIN | Akcie Coinbase | Coinbase IPO | Akcia týždňa | Ark | Cathie Wood | Shooting Star | British American Tobacco | Imperial Brands | Emise skleníkových plynů | Společnost Coinbase | Uvedení Coinbase | Akcie COIN | NASDAQ: COIN | Coinbase (NASDAQ: COIN) | GoviEx Uranium | GoviEx Uranium (GXU) | GXU | Energy Resources of Australia | ERA | Energy Resources of Australia (ERA) | Uranium Energy Corp. | Uranium Energy | UEC | Uranium Energy Corp. (UEC) | Energy Fuels | UUUU | Uranová akcie | Energy Fuels (UUUU) | Akcie Energy Fuels | Cameco Corp. | Cameco | Cameco Corp. (CCJ) | CCJ | Akcie Cameco | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Uran | Vakcína na covid | Cenový pohyb | Objednávky | Potenciální výnosy | Prezidentský dekret | Problém s nedostatkem čipů | Verizon | Společnost Verizon | Cena povolenek | WSB | Výsledky FAANG | Větší korekce | Francouzská společnost | Praní peněz | WEN | Wendy’s | Cenové úrovně | Vývoj ceny emisních povolenek | Vývoj ceny elektřiny | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Kurzotvorné zprávy | Riziko ztráty | Akvizice Coltu | Těžaři | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | ZS | ZS.US | Zscaler Inc | Zscaler | Zscaler Inc (ZS.US) | Akcie spoločnosti Zscaler | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Zisk za období po zdanění | Aktualizace výhledu | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Průmyslové akcie | Podstatné kurzotvorné zprávy | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Kolaps amerického fondu Archegos | Aktuální problémy Deutsche Bank | Problémy Deutsche Bank | Aktuální problémy | Akcie společnosti AMC | Cena akcie AMC | Proinflační faktory | FAST | Plány | Příležitosti | Gigafactory | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | BCM Begin Capital Markets | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | CrowdStrike | Akcie společnosti CrowdStrike | Trading Central Technical Ideas Lookup | Tennessee | Jak profitovat | CO2 | Nordstream 2 | Nordstream | Nákup futures | Futures na samotnou elektřinu | Cena akcie ČEZ | Pozitivní vliv | NASA | Varianty koronaviru | Akcie Moderna | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Fundamentální analýza Virgin Galactic | SPCE akcie | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | Americký výrobce | Růst společnosti | Hliník | Pojišťovací společnost | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Nvidia akcie | Dělení (split) | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Čínský výrobce | Smartphony | Americký trh | KO | Odvětví | Rekord | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Fundamentální analýza Moderna akcie | Účinnost vakcíny Moderna | Akcie Mattel | Mattel (MAT) | Akcie Mattel (MAT) | Delta mutace | Náhoda | Účetní období | CVC Capital Partners | CVC | Důležité zprávy | BioNTech | Drahota | SNOW | Snowflake (SNOW) | Akcie Snowflake (SNOW) | Starbucks (SBUX) | Akcie Starbucks (SBUX) | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Firma CVC | Akcie Home Depot | Home Depot | Akcie Home Depot (HD) | Home Depot (HD) | Palantir akcie | Palantir akcie (PLTR) | Akcie PLTR | Investice do SPAC | Rozbor | Nedostatek čipů | Společnosti | Opatření | Ronaldo | Dna | Akcie TeamViewer | TeamViewer (TMV) | TMV | Akcie TeamViewer (TMV) | Google akcie | Google akcie (Alphabet) | Siemens (SIE) | SIE | Společnost Siemens | Akcie Siemens (SIE) | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Evropský index | Zprávy z pražské burzy | Kvartální účetní období | Automotive | Minulá výkonnost | GEO Group | Zdravotnictví | TRUTH social | TRUTH | Trump Media & Technology Group | Digital World Acquisition | Digital World | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Meta | Reverzní rozdělení | Příklady rozdělení akcií | Rozdělení akcií společnosti Apple | Rozdělení akcií společnosti Tesla | AMD akcie | Meta (Facebook) | Společnost | Tým InstaForex | Akcie Walmartu | Lockdowny | TIM | Omikron | | Varianta koronaviru | Salesforce (CRM) | NextEra Energy (NEE) | Akcie NextEra Energy | Akcie NextEra Energy (NEE) | Globální problémy | Akcie Pfizer (PFE) | NBC 5 Dallas-Fort Worth | Trumpova sociální síť | Digital Turbine | APPS | Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine | Příležitosti ke zhodnocení peněz | Dynamická strategie | Fondy kapitálového trhu | Defenzivní strategie | Pfizer Inc. (PFE) | Akcie Pfizer Inc. (PFE) | Akcie Pfizer Inc.
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

Celosvětový dluh
Celosvětový HDP
Celosvětový hrubý domácí produkt
Celosvětový počet úmrtí
Celosvětový růst
Celosvětový trh
Celosvětový trh s platinou
Celsius Network
Celý obrat
Cena

Následující klíčová slova

Cena akcie AMC
Cena akcie ČEZ
Cena akcie Newegg
Cena akcie Pfizer
Cena akcie SABIC
Cena akcií
Cena akcií Amazonu
Cena akcií AMD
Cena akcií Applu
Cena akcií Baidu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading Smolen
Potvrďte prosím... Zavřít