Pondělí 26. říjen 2020 16:52
reklama
Capital.com
reklama
Capital.com
reklama
RoboMarkets webinare

Klíčová slova - Cena akcie

img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
C:\fakepath\20f2338dbe54f8fcf2a5510c280205f1.jpg

Akcie McAfee při debutu na burze klesají o sedm procent

22.10.2020 Akcie výrobce produktů pro zabezpečení a ochranu počítačů McAfee první den na burze klesají o sedm procent. Firma z primární nabídky akcií získala 620 milionů USD (14,3 miliardy Kč), což ji ohodnotilo na 8,6 miliardy USD, uvedla agentura Reuters.
img

Tesla: Co jsme se dozvěděli z hospodářských výsledků za Q3?

22.10.2020 Automobilka Tesla zveřejnila ve středu své hospodářské výsledky za třetí kvartál. Cena akcie vzrostla v aftermarketu v reakci na již pátý ziskový kvartál v řadě. Americký výrobce elektromobilů zároveň potvrdil celoroční výhled. Dosažený zisk i růst tržeb jsou solidním základem dalšího vývoje Tesly.
img

Long signál na akcie Wheaton Precious Metals (WPM)

14.10.2020 V posledních šesti měsících byl vývoj ceny akcií WPM přesvědčivý s nárůstem přibližně 52 %. Po dosažení nového historického maxima v srpnu cena akcie klesla pod klouzavé průměry, ale v poslední době se trend opět stabilizoval. Pokud by došlo k proražení resistence na ceně 51 USD, otevřela by se cesta zpět k historickému maximu.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Česká zbrojovka získala veřejnou nabídkou akcií 812 milionů korun

02.10.2020 Česká zbrojovka Group SE (CZG) získala ve veřejné nabídce akcií na pražské burze 812 milionů korun, opce může přinést dalších 81,2 milionu Kč. Firma upsala 2,8 milionu nově vydaných akcií, v opci k pokrytí případného zvýšení nabídky se zavázala poskytnout až 280.000 nynějších akcií. Obchodování s akciemi CZG na hlavním trhu pražské burzy začíná dnes s otevírací cenou 290 korun za akcii. ČTK to dnes oznámila firma.
img

Long signál na akcie Zoom (ZM)

16.09.2020 Zoom Video Communications je americká softwarová společnost poskytující software pro videokonference. Společnost byla kritizována za bezpečnostní nedostatky a neuspokojivou ochranu osobních dat, což bylo vyřešeno novými aktualizacemi. Akcie je jedním z favoritů koronavirové krize. Po posledních čtvrtletních výsledcích cena akcie doslova vystřelila směrem nahoru , aby následně zahájila korekci směrem k SMA-20.
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
C:\fakepath\emaqn-26082020-lv.gif

Investoři podali objednávky na 83 procent akcií emise eMan

26.08.2020 O akcie softwarové společnosti eMan je na trhu Start pražské burzy zájem. Investoři podali od 17. srpna objednávky na 83 procent akcií z celé emise. Firma, která hodlá nabídnout až 47procentní podíl, tj. až 914.000 akcií, o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě.
C:\fakepath\IPOs.PNG

Definicía a príklady IPO

26.08.2020 IPO je veľmi známy pojem medzi investormi, no bežní ľudia to nemusia poznať. Predtým ako si prečítate detailnejšie o investovaní do IPO, tak si najprv vysvetlime čo to vlastne je. IPO (initial public offering) je prvotná verejná ponuka akcii, čo znamená, že si tie akcie firmy môže kúpiť hocikto keďže už to nie je iba v rukách privátnych investorov. Ak by bol záujem, tak firma môže takisto spraviť SPO, čo by bola druhotná verejná ponuka akcií.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Skvělá příležitost: podhodnocené akcie s vyhlídkou oživení v roce 2020

14.08.2020 Najít akcie, které se po prudkém poklesu rychle zotaví, může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jednoduše nakupovat akcie, jejichž hodnota prudce poklesla, v naději, že se cena znovu zotaví, je velmi riskantní.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020  Při slovním spojení „investování v Číně“ stále  mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská z...
img

Nejobchodovanější akcie Saxo Bank v 2. čtvrtlet: Navzdory obavám z COVIDu-19 vystřelily akcie prudce vzhůru

14.07.2020 Po výrazné březnové korekci začali investoři ve 2. čtvrtletí víceméně bez rozmyslu nakupovat. Tím hnali trh zpět tam, kde se nacházel, než udeřil COVID-19. A díky tomu zažil index S&P500 svůj nejlepší kvartál od roku 1998. Tento trend se zřetelně odráží i u pěti nejobchodovanějších akciových titulů mezi klienty Saxo Bank.
img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

ČEZ: Poslední den obchodování s nárokem na dividendu 34 CZK

01.07.2020 Akcie společnosti ČEZ se dnes (1. července 2020) obchodují naposledy s právem na dividendu ze zisku minulého roku.
img

Pražská burza posílila, dařilo se Erste, Komerční bance či ČEZ

29.06.2020 Pražská burza v úvodu týdne posílila, index PX dnes stoupl o 0,41 procenta na 924,68 bodu. Nahoru ho táhly především Erste Bank, jejíž akcie si polepšily přes dvě procenta, Komerční banka a ČEZ. Naopak se nedařilo akciím technologické společnosti Avast, pojišťovny VIG či mediální CME. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Může se Herz vyhnout bankrotu?

10.06.2020 Pandemie koronaviru vytvořila globální ekonomickou krizi. Mnoho společností bylo přinuceno vyhlásit bankrot, nebo fungují "na hraně". Někteří investoři vidí v nákupu těchto společností příležitost a nakupují jejich akcie i přesto, že byl vyhlášen bankrot. Herz je perfektním příkladem. Přestože požádal o ochranu před věřiteli, tak se jeho akcie včera obchodovaly až s 500 % ziskem od počátku června, a to máme za sebou pouze 10 dní nového měsíce!
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

Akcie na pražské burze v týdnu stouply o 1,1 procenta

22.05.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne posílily, index PX stoupl o 1,1 procenta na 877 bodů. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší nárůst zaznamenaly akcie výrobce textilu Pegas Nonwovens, největší pokles postihl akcie výrobce nápojů Kofola. Předchozí týden akcie oslabily o téměř dvě procenta.
img

Sedm nadějných akcií společností, které vyvíjejí léčbu proti koronaviru

20.05.2020 Globální ekonomika byla poničena pandemií koronaviru a panuje shoda na tom, že návrat k normálu bude vyžadovat účinnou a široce dostupnou léčbu a novou vakcínu. Není divu, že investoři sledují akcie společností, které tvrdě pracují na dodávce takových produktů. V této analýze se podívejme na přední kandidáty v oboru.
img

Akcie společnosti Walmart rostou v premarketu po výsledcích o 4 %!

19.05.2020 Walmart (WMT.US) dnes reportoval své finanční výsledky za první kvartál fiskálního roku 2021. Upravené EPS dosáhlo na 1,18 dolarů na akcii při tržbách 134,6 miliard dolarů. Dle očekávání analytiků mělo upravené EPS klesnout o 0,9 % na 1,12 dolarů na akcii a příjmy měly vzrůst o 6,9 % y/y na 132,5 miliardy dolarů.
C:\fakepath\warren-buffett-net-worth-over-time.jpg

Cesta Warrena Buffetta

19.05.2020 Nie každý vie kto to vlastne Warren Buffett je, takže si to poďme objasniť. Warren Buffett je nielen jeden z najúspešnejších investorov všetkých čias, ale takisto aj jeden z najbohatších ľudí na svete a filantrop. Je to veľmi dobrý kamárat s Billom Gatesom a okrem zarobenia všetkých veľkých peňazí ich aj pravidelne daruje na charitu. Založil spolu s Billom Gatesom známu „Giving Pledge“, čo je záväzok, ktorý môžu bohatí ľudia dobrovoľne podpísať a zaväzujú sa tým k darovaniu časti svojho majetku na charitatívne účely.
img

Aramco chce kvůli levné ropě upravit cenu za převzetí SABIC

11.05.2020  Největší světový producent ropy Saudi Aramco se snaží o úpravu dohody o koupi kontrolního podílu v Saudi Basic Industries Corp. (SABIC), čtvrté největší petrochemické firmě na světě, protože hodnota firmy se po propadu cen ropy snížila o více než 40 procent. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na informované zdroje. Firma Aramco se loni dohodla, že koupí od státního fondu bohatství Saúdské Arábie PIF podíl 70 procent v SABIC za 69,1 miliardy USD (1,7 bilionu Kč). Dohoda se zařadila mezi největší dohody ve světovém chemickém průmyslu.
img

Pražská burza dnes stoupla o procento, dařilo se akciím ČEZ

07.05.2020 Pražská burza si dnes polepšila zhruba o procento po středečním mírném poklesu. Indes PX stoupl o 0,99 procenta na 881,34 bodu. Dařilo se akciím společnosti ČEZ, která bude příští týden v úterý zveřejňovat výsledky čtvrtletního hospodaření. Naopak dolů zamířily akcie Komerční banky a Monety. Vyplývá to z údajů na webu burzy.
C:\fakepath\akcie-3.jpg

Jak obchodovat pokles ceny akcií?

27.04.2020 Je obecně známo, že trader může spekulovat, jak na růst ceny, tak na její pokles. Pokles ceny bývá chápán spíše jako příležitost pro nakoupení akcií a jejich následné zhodnocení v závislosti na jejich růstu.
img

Long signál na akcie Walt Disney (DIS)

21.04.2020 Společnost Walt Disney (symbol: DIS – ISIN: US2546871060 – měna: USD – burzy: NYSE, AMEX, ARCA, PHLX) je přední mezinárodní zábavní a mediální společnost, která je známá především svými filmovými produkcemi a provozování tematických parků Disneyland.
img

Special Report: Kde hledat na trhu příležitosti?

02.04.2020 Propad trhů zastihl spoustu investorů nepřipravených. Mnoho z nich čekalo na lepší vstupní ceny, nicméně propad byl velmi rychlý a také prudký. Aktuální valuace mohou být vnímány jako příležitost ke vstupu do obchodu na cenách, které nebyly v některých případech dosažitelné v posledních několika letech. V této analýze se podíváme na to, jak se medvědi podepsali na ohodnocení akciových indexů a jaké příležitosti nabízejí.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2020

13.03.2020 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Akcie Avastu začaly růst, od začátku týdne ztratily 23 procent

31.01.2020 Akcie antivirové společnosti Avast dnes začaly růst. Dopoledne přidaly pět procent a kolem 12:00 se prodávaly za 127 korun. Vyplývá to z údajů BCPP. Od začátku týdne po informaci o prodeji dat uživatelů ale cenný papír stále ztrácí 23 procent. Podle odborníků se však bude postupně zotavovat.
img

Cena akcií Applu je silně přestřelená

30.01.2020 Fundamentální vnitřní hodnotu akcie, resp. celé společnosti, stanovujeme pomoci modelu diskontovaného cash flow (discounted cash flow – DCF). Jednoduchý DCF model na společnost Apple je znázorněn v tabulce níže. V tomto případě se nicméně jedná o tzv. reverzní DCF model (reverse-engineered DCF model), který zpopularizoval známý investiční stratég a proponent behaviorálních financí James Montier. U tohoto typu modelu se nesnažíme odhadnout fundamentální vnitřní hodnotu společnosti, ale naopak se snažíme zjistit, jaká růstová očekávání jsou zaceněna v ceně akcie, resp. v tržní kapitalizaci společnosti.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

S akciemi firmy Aramco se začne obchodovat v Rijádu 11. prosince

06.12.2019 S akciemi saúdskoarabského státního ropného gigantu Saudi Aramco se začne obchodovat na burze v Rijádu 11. prosince. Oznámila to dnes burza. Nabídka akcií firmy bude největší na světě a Aramco se zřejmě stane největší firmou na světě podle tržní kapitalizace.
img

3 nejlepší internetové akcie současnosti

14.11.2019 Od roku 2018 se řada internetových akcií vyvíjela skvěle. Akcie u společností jako Twitter se od konce léta 2018 navýšily o + 99 %, akcie Match Group dokonce o + 218 % a akcie Grubhub zaznamenaly nárůst o + 114 %. Všechny tři akcie jsou stále vzrušujícími investicemi s obrovským potenciálem.
img

Analytici: Za propadem akcií CME je dorovnání jejich ceny v USA

29.10.2019 Důvodem dnešního skokového propadu ceny akcií CME je dorovnání ceny, za kterou se akcie obchodují na americké burze Nasdaq. Tam v pondělí akcie klesaly v reakci na nedělní oznámení prodeje CME skupině PPF. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Očekávají, že by se cena akcie měla nyní stabilizovat a více se blížit akviziční ceně 105,66 Kč za akcii.
img

CME po oznámení převzetí skupinou PPF ztratila v Praze 5,4 pct

29.10.2019 Akcie mediální společnosti CME dnes na pražské burze ztratily 5,40 procenta a obchodování zakončily na 101,60 koruny. Zmírnily tak dopolední pokles, kdy přechodně odepisovaly téměř sedm procent. Důvodem skokového propadu je podle analytiků dorovnání ceny, za kterou se akcie obchodují na americké burze Nasdaq. Tam v pondělí akcie klesaly v reakci na nedělní oznámení prodeje CME investiční skupině PPF. V Praze se v pondělí kvůli svátku neobchodovalo.
img

Chystá se historicky největší kontrakt na dodávku bitevníků F-35

29.10.2019 „Pro investory jsou akcie Lockheed Martin zajímavé tím, že se jim daří, když roste napětí ve světě. V minulosti jsme například byli zvyklí, že akcie společnosti Lockheed Martin rostly, když severokorejský režim odpaloval rakety,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Francouzská státní loterie získala zelenou pro primární nabídku

18.10.2019 Francouzský státem kontrolovaný provozovatel celonárodní loterie Française des Jeux (FDJ) učinil první krok v dlouho očekávané privatizaci. Firma oznámila, že získala souhlas od provozovatele akciového trhu k registraci primární nabídky akcií.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Akcie týdne: Sanofi

05.09.2019 Sanofi (SAN.FR) je francouzská farmaceutická společnost, která si v poslední době užívala stabilního růstu. Rally dokonce v tomto týdnu akcelerovala a vedla k průrazu horní limity dlouhodobého obchodního rozpětí. V této krátké analýze se podíváme na důležité faktory, které stojí za posledními excelentními výkony akcie, a stanovíme si důležité úrovně, které stojí za to sledovat.
img

Ferrari a pivní akcie pro kontrariány

09.11.2016 Dnes se budu věnovat BBC. Ne té britské, mediální, ale americké Boston Beer Company. Jsme národ s nejvyšší spotřebou piva na hlavu a pozoruhodný korporátně investiční příběh BBC tak pravděpodobně bude pro řadu našich domácích investorů zajímavý dvojnásob. Jak jsem avizoval v nadpisu, nejde určitě o potenciální cíl těch, kteří se honí za trendy. Z grafu je totiž zřejmé, že cena akcie je za poslední tři roky hluboko v červených číslech a zejména dva poslední roky jí daly hodně zabrat:
img

Směřují italské banky ke španělskému scénáři?

16.07.2012 Tomas BerggrenDovolte, abych nejprve zopakoval jednu z nejdůležitějších myšlenek týkajících se investování, a vys...
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čína | Video | Finance | Peníze | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Koruna | Obchodní deník | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Nikkei | Akciové trhy | Cenné papíry | Kapitál | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Burzovní index | CAPEX | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Stock | Certifikáty | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dow Jones Industrial | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Large Cap | Futures | Fúze | Grafy | Hedging | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Exchange Traded Fund | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Long | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | Open | P/E | Parita | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Příkaz | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reinvestice | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Split | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Časový rámec | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | JPY | CHF | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Euro STOXX | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Trpělivost | Investiční příležitost | Bohatství | Euronext | Credit Suisse | ČSOB | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | Conseq | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | BCPP | Rozvíjející se trhy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | EPS | Index | Průlom | Uzavření pozice | Volatilní | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Facebook | Akcie Komerční banky | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie Visa | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brokerská společnost | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CZK | Černá labuť | České akcie | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Elektřina | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Fio | Fondy | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investovat do zlata | J&T Banka | J&T | Jak investovat | Jak nejlépe investovat | EBay | Komoditní | Koupit akcie | Kurzy | Libra | Management | Markets | Nákup akcií | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Online obchodování | Pád akcií | Patria Finance | Patria Online | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | Spořící účet | Shares | Stoxx | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj cen akcií | Webináře | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Buffett | Put | Bill Gates | CEE | Cílová cena | Čistý dluh | DCF | EBITDA | Elon Musk | EV | Hrubá marže | Indie | Mark Zuckerberg | Měď | Nominální hodnota | Obchodní den | P/S | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Small caps | Itálie | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | eBook | Komise | Kontrakt | Volby | Retail | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Dividendové akcie | Investment | Aramco | Danske Bank | Royal Bank of Scotland | KPMG | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | BBC | WACC | Technický výhled | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Kurz české měny | Hospodářské výsledky | Renminbi | Velcí investoři | Evropské banky | Fundamentální ukazatele | Energie | Earnings | Znalost | Přehled | Konzistence | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Sázet | Investiční firma | Lídři | Firmy | České firmy | Xetra | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Růst akcií | Walmart | Alibaba | Fibo | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Ropná společnost | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Akcie na pražské burze | Ztráty | Dividendová akcie | Bezpečné útočiště | Historická maxima | Evropský trh | Erste | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Exxon | Dobré výsledky | Spekulativní obchodování | Analytik J&T Banky | Ekonomická situace | Hospodářská situace | Průzkum | Krize | Investiční stratég | Firemní výsledky | Velké zisky | Světové trhy | Investovat do akcií | Výnosy | Očekávání analytiků | Příjmy | Čistý příjem | Kapitálové strategie | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Investice v Číně | Zpomalení ekonomiky | Hlavní ekonom | Dánsko | Očekávání | Audi | Obchody s akciemi | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Krize eura | Vstup na burzu | BHS | René Remšík | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Návratnost investic | André Kostolany | Akcie Tesly | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | Invesco | Ethereum blockchain | Věštec z Omahy | RoboMarkets | MSCI World Index | Lithium | Jak fungují akcie | TRON | Conseq Investment Management | Kobalt | Cena bitcoinu | Složené úročení | Akcie Avastu | Burzovní trh | Burzovní trh START | Saxo | Obchodní války | FinTech | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Lockheed Martin | Růstové akcie | Obchodní válka | Capitalinked.com | Odpovědné investování | Long signál | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Apple (AAPL) | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Pokles ceny | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Trh Start | HKD | Trendové čáry | Akcie společnosti ČEZ | Signál na akcie | Starteepo | Růst zisků | Česká firma | Michal Stupavský | Cenné papíry Erste | Čínské firmy | Společnost Apple | SABIC | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Akcie CME | Martin Sklenář | Primární nabídky akcií | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | Rizikové akcie | Kvartální výsledky | Obchodování platiny | Akcie Walt Disney | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | NAGA | Jak na obchodování | AMS | Akcie firmy | Tencent Holdings | NVDA | Začít obchodovat | Nabídka akcií | DE30 | Snížení sazeb | Ferrari | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Štěpení akcií | Ropné akcie | Defenzivní akcie | Vývoj na trzích | Farmaceutické akcie | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Tomáš Pfeiler | Aktuální cena akcií | Ferretti | Nové akcie | Akcie týdne | Indická ekonomika | Bohatí | Investiční kapitál | US500 | Saudi Aramco | PPF | Italská ekonomika | Výše dividendy | Overbalance | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Úpis akcií | UCITS | iShares | Tuzemské banky | ESG | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Státní loterie | FDJ | Française des Jeux | Loterie | Obchodujte | McKinsey | Světové akciové indexy | US30 | Dow Jones (US30) | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | Hazard | Milan Vaníček | Analytik J&T | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Největší kontrakt | Mediální společnosti | Propad ceny akcií | Ceny akcií CME | Oznámení převzetí | Analytik portálu | Akviziční cena | Německá vláda | Investice do ropy | LNG | Objem | MSFT | Obchod | Cenné papíry ČEZ | Muhammad bin Salmán | Myšlenka | Pojišťovna VIG | Provozní zisk před odpisy | Obrat trendu | UCITS ETF | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Primární nabídky | Firma | Technické analýzy | Obchodovat na burze | Firma Aramco | Studie | Vysoké riziko | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | Největší pokles | Vyšetřování | Amazon | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Rozdělení zisku | Walt Disney | Evropští investoři | Automobilový sektor | KOSP200 | Konkurenti | Financovat | Wüstenrot | SMA | Předpovědi | Ceny výrobců | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Společnost ČEZ | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Historické události | Akcie Aramco | 2222 | Denní fluktuační limit | Limit pro akcie | Fluktuační limit pro akcie | Firma Apple | Denní fluktuační limit pro akcie | Symbol 2222 | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Další rozvoj | Rozvoj | Koruna dnes | Sociální sítě | Problémy | Pojišťovny | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Prohlášení | Yahoo | Americká automobilka | UTC | Farmaceutická společnost | FTC | Airbus | Společnost Microsoft | Dieselgate | Zahájení obchodování | Škoda Auto | Míra | Švýcarská společnost | Úroky | Předseda | Investujte | Automobil | Regulátoři | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | Disney | Tým RoboMarkets | Významné zisky | Americké vlády | Nike | Česká zbrojovka | Ztráta | Nejlepší akcie | Stratég | Hlavní akciové indexy | Miliardy korun | Cenné papíry Erste Bank | US100 | Americký index | Wirecard | Halving | Ziskovost | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Hospodaření | American Airlines Group | Zbrojovky | Černé labutě | Klesající trend | CFA | Prodej automobilů | Návratnost | Netflix | Bitcoinové bubliny | Daimler | Vysoká dividenda | O2 | Investiční příběh | Hodnota společnosti | Budoucnost | Poradenství | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Podnik | Ukazatele | Velikost ztráty | Nejobchodovanější akcie | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Koronavirus | Paypal Holdings | Michal Stupavský, CFA | Google | WhatsApp | Instagram | Trhy | Filantrop | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Rostoucí trendové čáry | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Provozní zisk | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Výstupy | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Cena akcií Applu | Zlepšení | Úsilí | Martin Cakl | Spekulativní kapitál | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Cena akcií Tesly | Americká společnost | Americké ekonomiky | Medvědi | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Gilead Sciences | Prudký propad | Noviny | Ekonomické recese | Stabilita | Toyota | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | WP | Videokonference | Vývoj na trhu | Lufthansa | Akcie včera | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Další vývoj | Stimuly | Tržby společnosti | Cenový vývoj | Poměr cen | Důležitý support | Akcie Monety | Pád ceny | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Příležitosti k nákupu | REGN | Škoda | Komerční banky | Domácnosti | Hotovost | Záchranný balíček | Další růst | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Biliony | Potenciál | Automobilový trh | Allianz | Ceny elektřiny | Historické pohyby | Abbott Laboratories | E-commerce | Ekonomiky | US2546871060 | Společnost Walt Disney | Walt Disney (DIS) | Akcie Walt Disney (DIS) | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Special Report | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Vláda USA | Podíl na trhu | Model Y | Pojišťovna | Patenty | Extrémní nárůst | FANG | DAWN | DAWN akcie | WMT | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Akcie Saxo Bank | Remdesivir | S&P500 | ESPN | Investiční tituly | Posílení | Zoom Video Communications | Joe Biden | Potenciál trhu | Cestování | Norwegian Air | Volvo | Shell | Energetická společnost | Gilead | Tweet | Růst výnosů | Dosáhnout zisku | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Převzetí SABIC | Saudi Basic Industries Corp. | Tržní hodnota SABIC | Akcie SABIC | Cena akcie SABIC | Investice v zahraničí | Fond PIF | Dluhy | Průzkum KPMG | Technologický pokrok | ONE | Hypoteční banka | Auta | Konzistentní zisk | Konsorcium | Vakcína | Fujitsu | CL | Moderna | MRNA.US | WMT.US | Léky na koronavirus | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Vakcíny na koronavirus | GSK | AZN.UK | AZN | Velikost fondu | Lesy ČR | Renault | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | ČR | Hertz | iShares China Large Cap UCITS ETF | Nissan | Skupina Starteepo | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | EXIMAT | Zbrojovka | Vedení společnosti | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Oracle | Nikola | Teorie černé labutě | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Představenstvo | Akcie Wirecard | Google Pay | Den obchodování | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Jasný signál | E.ON | KPMG Global Automotive Executive Survey | NEXO | Ocenění | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Technologické společnosti | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Životní úroveň | OMV | Výzkumy | WeCHat | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Prezidentské volby USA | eMan | Jiří Horyna | eMan Solutions LLC | eMan Solutions | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Počet akcií | Akcie softwarové společnosti | Split akcie | Inspirace | Akcie Zoom | Zoom (ZM) | Akcie Zoom (ZM) | Elektromobily | Biden | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | John McAfee | McAfee | Americké prezidentské volby | WPM | Wheaton Precious Metals (WPM) | Množství peněz | Volby USA | Volby USA 2020 | Akcie McAfee | TPG | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Indikátor | Euro | Graf | Dolar

Předchozí klíčová slova

Celosvětová hodnota fúzí a akvizic
Celosvětová poptávka po ropě
Celosvětová spotřeba kávy
Celosvětové ropné dodávky
Celosvětový dluh
Celosvětový počet úmrtí
Celosvětový růst
Celsius Network
Celý obrat
Cena

Následující klíčová slova

Cena akcie SABIC
Cena akcií
Cena akcií Amazonu
Cena akcií Applu
Cena akcií britské banky
Cena akcií ČEZ
Cena akcií firmy
Cena akcií Hertz
Cena akcií Kawamoto
Cena akcií podniku
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Purple Trading
eToro
FxPro
reklama
Capital.com
Potvrďte prosím... Zavřít