Pátek 21. června 2024 13:43
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Stavebnictví

img

Ekonomický kalendář: Lehký makro kalendář při uzavřené seanci na Wall Street

19.06.2024 Dnes nebudou světové trhy reagovat na žádné důležité makroekonomické údaje, protože je velmi slabý ekonomický kalendář. Nejdůležitějším dnes zveřejněným údajem byla inflace ve Spojeném království v 19:00 hod. Inflace ve Spojeném království dopadla v souladu s očekáváním jak v ukazateli CPI, tak v jádrovém CPI. Nyní investoři očekávají údaje o stavební produkci v eurozóně, americký NAHB index bydlení a zápis z jednání BoC, které mohou signalizovat vyšší volatilitu pro pár USDCAD.
img

Květen ve znamení plošného poklesu výrobních cen

17.06.2024 Ceny průmyslových výrobců v ČR klesly v květnu meziměsíčně o 1,2 % po dubnovém růstu o 0,2 %. Jejich meziroční růst ve výsledku zpomalil z 1,4 % na 1,0 % a nacházel se hluboko pod tržním konsensem, který naopak očekával zrychlení na 2,0 % y/y. Na silném meziměsíčním poklesu se významně podílely ceny energií, ropy a koksu. Pomohly tomu výrazně nižší ceny surové ropy na světových trzích a silnější koruna. Energie (elektřina, plyn, pára a klimatizovaný vzduch) meziměsíčně zlevnily v průměru o 2,1 %. Mírnějším tempem ale ceny v květnu klesaly ve většině sledovaných odvětví.
img

Index cen výrobců (květen 2024)

17.06.2024 „Nárůst cen stavebních prací je kompenzován poklesem cen materiálů a výrobků spotřebovávaných ve stavebnictví. Což je vítané zejména u tolik potřebných energeticky udržitelných rekonstrukcí, kde cena nových technologií tvoří podstatnou část rozpočtu. Což vede v podstatě ke zvýšení dostupnosti těchto opatření pro více domácností.“
img

Ceny v zemědělství i nadále klesají

17.06.2024 „Čísla, která dnes zveřejnil ČSÚ, ukázala, že pokles cen zemědělských výrobců postupně zpomaluje. Ačkoliv ceny meziročně klesají již třináct měsíců v řadě, dvouciferné tempo, kterého se zpočátku držely, zřejmě brzy opustí. Zatímco v dubnu ceny zemědělských výrobců meziročně klesly o 13,4 %, v květnu pokles činil 10,1 %. Pokles cen v rostlinné výrobě představoval 15,7 %, i když s výraznou diferenciací. Například ceny olejnin poklesly o 7,3 %, obilovin dokonce o 23,2 %. Naopak se výrazně zvýšily ceny ovoce, a to o 49,7 %, a brambor o 33,9 %. V živočišné výrobě pak byly ceny nižší o 4,4 %, například ceny vajec poklesly meziročně o 17,3 %, drůbeže o 10,8 %. Meziměsíčně ceny zemědělských výrobců zaznamenaly pokles o 1,5 %. Snížily se například ceny vajec o 6,8 %, drůbeže o 2,3 % či obilovin o 0,7 %. Nahoru šly naopak ceny olejnin, které stouply o 1,7 %, nebo mléka o 0,9 %,“ popisuje Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

Ceny v zemědělství dál klesají. Data z České republiky vévodí evropským statistikám

17.06.2024 „Podle údajů Eurostatu klesají ceny potravin v České republice nejrychlejším tempem ze všech zemí Evropské unie. Ceny potravin klesají ještě v Maďarsku, Litvě, Finsku a Slovinsku. Na Slovensku ceny potravin stagnují. Ve všech ostatních zemích Evropské unie dochází ke zdražování potravin,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Prognóza pro GBP/USD na 13. června 2024

13.06.2024 Včerejší ekonomické údaje odhalily slabé výsledky ve stavebnictví, zpracovatelském průmyslu a obchodní bilanci ve Spojeném království. Dramatický pokles amerického indexu spotřebitelských cen však libru vytáhl nad cílovou rezistenci na úrovni 1,2826. A v důsledku toho libra získala 57 pipsů.
img

Vývoj nezaměstnanosti v květnu 2024

10.06.2024 „Nezaměstnanost je podle Úřadu práce v Česku i nadále rekordně nízká. Vyplývá to z dnes zveřejněných údajů. Nezaměstnanost se v květnu snížila ve všech krajích a celkově klesla meziměsíčně o 0,1 procentního bodu na 3,6 %. Oproti loňskému květnu se nezaměstnanost zvýšila, ale pouze nepatrně, tehdy činila 3,5 %. Česko má tak nejnižší míru nezaměstnanosti v Evropské unii, což ovšem působí komplikace firmám, které potřebují nové zaměstnance. Trh práce je v České republice přehřátý, zaměstnanci chybí v řadě profesí a najít kvalifikované pracovníky je pro firmy velmi složité,“ říká Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

Podíl nezaměstnaných se v květnu snížil

10.06.2024 Podíl nezaměstnaných osob v květnu poklesl z 3,7 % na 3,6 %, což bylo v souladu s naším i tržním očekáváním. Po sezónním očištění stagnoval na úrovni z předchozího měsíce (3,8 %). Dubnové zlepšení na trhu práce je tak odrazem sezónních faktorů, kdy s teplejším počasím stoupá poptávka po pracovnících ve stavebnictví či zemědělství.
img

Ranní okénko - Přehled týdne: nezaměstnanost v ČR, inflace v ČR a SRN, v USA inflace a zasedání Fedu

10.06.2024 Tento týden bude co do objemu nových dat zřejmě skromnější, nabídne však několik důležitých událostí. V České republice nás bude zajímat především statistika nezaměstnanosti, dále pak vývoj inflace, který se dozvíme kromě ČR postupně i z Německa a USA. Právě Spojené státy budou pomyslným středobodem pozornosti investorů v tomto týdnu, když ve středu zasedne Federální výbor pro volný trh (FOMC), který bude diskutovat nastavení měnové politiky. Na základě dosavadního ekonomického vývoje by dle našich i tržních očekávání zatím nemělo dojít ke změně referenčních úrokových sazeb směrem dolů ani nahoru, byť obě možnosti jsou předmětem diskuzí.
img

Síla trhu práce jako špatná zpráva - naděje na dřívější pokles úrokových sazeb vadnou

07.06.2024 S takovými daty Fed nebude chtít brzy snižovat sazby - to je klíčový závěr ze statistik, které dnes zveřejnilo americké ministerstvo práce. Po slabším dubnu byl totiž květen naopak nečekaně silný. Negativní reakce dluhopisů i akcií tomu odpovídá, dolar naopak posiluje. Zaměstnanost se v zámoří za květen zvedla o 272 tisíc, zatímco se čekalo 180 tis. Je to dáno opětovným oživením v nabírání lidí ve stavebnictví, specializovaných službách, finančním sektoru nebo pohostinství.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 7. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

07.06.2024 Ve čtvrtek zůstal měnový pár GBP/USD v podstatě na místě. Zasedání ECB nebylo pro britskou libru nijak významné ani relevantní. Ačkoli občas na takové události libra reaguje, včerejšek k nim nepatřil. Pár tak zůstává v blízkosti svých lokálních maxim a drží se zcela nelogického vzestupného trendu, který není schopný ani mírné korekce směrem dolů. Vytvořila se třetí po sobě jdoucí vzestupná trendová linie, která zůstává relevantní. Připomeňme, že prolomení ceny pod první dvě linie nevedlo k poklesu libry ani k vytvoření klesajícího trendu. Trendové linie tedy v současné době existují pouze jako potvrzení nepřetržitého růstu libry.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 6. června. Dolar se blíží k další kritické úrovni

07.06.2024 Vlnová struktura páru GBP/USD je i nadále poměrně složitá. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho úrovně 50,0 % v dubnu naznačil, že je trh připraven vytvořit klesající vlnu 3 nebo c. Pokud se tato vlna bude vyvíjet i nadále, vlnová struktura se výrazně zjednoduší a odpadne tak hrozba dalších komplikací. Pár však v poslední době zůstává silný, což vyvolává pochybnosti o připravenosti trhu k prodeji.
img

Zahraniční obchod roste, průmyslu a stavebnictví se nedaří

06.06.2024 „Průmyslové produkci se na začátku letošního roku příliš nedařilo, březen dokonce přinesl větší propad. Průmyslová výroba tehdy meziročně klesla o 2,7 %, především kvůli vyšší srovnávací základně ve výrobě motorových vozidel z března roku 2023. Jak ukázala dnes publikovaná data Českého statistického úřadu, v dubnu si průmyslová produkce meziměsíčně drobně polepšila, když vzrostla o 0,6 %, meziročně však mírně klesla o 0,4 %. Za horšími výsledky stojí především pokračující pokles ve výrobě strojů a zařízení, pokles v hutnictví a slevárenství, ale také nižší produkce v energetickém sektoru. Nadprůměrné dubnové teploty zapříčinily pokles spotřeby plynu, na produkci ve výrobě a rozvodu elektřiny, plynu a tepla, která klesla o desetinu, měly vliv i plánované odstávky v elektrárnách a pokles výroby v uhelných elektrárnách,“ vysvětluje Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

Dubnová data potvrzují pozvolné ožívání domácí ekonomiky

06.06.2024 Dubnová data pozitivně překvapila. Zahraničnímu obchodu pomohl především vývoz dokončených automobilů, na růstu průmyslové produkce se pak pozitivně odrazila výroba ostatních dopravních prostředků a oživení ve strojírenství. Celkově lze však oživení v českém průmyslu zatím hodnotit pouze jako pozvolné, když ve více než třiceti procentech odvětvích zpracovatelského průmyslu výroba v dubnu meziměsíčně poklesla. Teplé počasí pak prospělo českému stavebnímu sektoru, jehož výstup meziměsíčně vzrostl o tři procenta.
img

GBP/USD. 6. června. Libra se odmítá uklidnit.

06.06.2024 Pár GBP/USD se včera v hodinovém grafu vrátil k zóně rezistence 1,2788–1,2801. V její blízkosti by se mohlo obrátit ve prospěch dolaru a zahájit sestupný trend k zóně supportu 1,2690–1,2705. Pokles je stále velmi slabý, protože trh čeká na nové údaje o trhu práce a nezaměstnanosti, které budou zveřejněny zítra ve druhé polovině dne. Pokud budou také slabé (jako mnoho předchozích zpráv z tohoto týdne), mohou se býci znovu pokusit o konsolidaci nad zónou 1,2788–1,2801.
img

Stavebnictví vstoupilo do druhého kvartálu svižným růstem

06.06.2024 Zatímco březnová stavební výroba výrazně zklamala, dubnová již vypadala mnohem lépe. Celková produkce ve stavebnictví se meziměsíčně po očištění o sezónnost a rozdílný počet pracovních dnů v průběhu dubna zvýšila o 3,0 %, když v březnu o 6,8 % poklesla. Třetí měsíc letošního roku byl ale výjimkou posledních měsíců, od prosince loňského roku jinak stavebnictví z pohledu meziměsíční dynamiky roste. Kumulativní nárůst od loňského prosince do letošního dubna činil 2,3 %. Vysoká volatilita březnových a dubnových čísel může být způsobena obtížemi při sezónním očišťování vlivu Velikonoc. Z pohledu struktury si v dubnu meziměsíčně polepšilo inženýrské stavitelství o 2,4 %, pozemní stavitelství na tom bylo s růstem o 3,2 % ještě lépe.
img

Stavebnictví je v útlumu, klesá, což do budoucna může zdražit byty

06.06.2024 Stavební výroba v Česku se nadále nachází v útlumu, v dubnu meziročně klesla o 0,3 procenta, a to zejména v oblasti pozemního stavitelství. V něm je z vyšší míry než ve stavitelství inženýrském zaangažován soukromý sektor, který slabší stavební produkcí reaguje na mimořádnou inflaci uplynulých let a s ní související poměrně vysoké úrokové sazby, z nichž pramení investiční nejistota a horší dostupnost financování jak samotné výstavby, tak vlastního pořizování nemovitostí. Navíc, úrokové sazby letos klesají pozvolněji, než se čekalo, což útlum tuzemského stavebnictví prodlouží.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 6. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

06.06.2024 Měnový pár GBP/USD se i ve středu obchodoval v rostoucím trendu. Během dne byly ve Spojeném království a v USA zveřejněny tři zprávy, které mohly ovlivnit pohyb páru. Britský index PMI ve službách nevykázal nijak významnou hodnotu. Americká zpráva ADP o zaměstnanosti byla o něco slabší, než se předpokládalo, zatímco důležitý index ISM ve službách výrazně překonal očekávání. Vše nasvědčovalo tomu, že americký dolar posílí minimálně o 50 bodů. K tomu však nedošlo. Byli jsme svědky krátkodobého poklesu o 20–25 bodů, po kterém následovalo obnovení růstu páru.
img

Čemu 6. června věnovat pozornost? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky.

06.06.2024 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí. Eurozóna zveřejní více či méně významnou zprávu o maloobchodních tržbách. Spojené království vydá sekundární zprávu o PMI ve stavebnictví. Spojené státy zveřejní sekundární zprávu o žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Tyto zprávy pravděpodobně nevyvolají reakci trhu větší než 10–20 bodů. Pozornost se dnes upne hlavně na projev Christine Lagardeové.
img

M&T představilo výhled na rok 2024 a plán vyplatit dividendu

05.06.2024 Výrobce klik M&T 1997 v rámci START DAY na pražské burze zveřejnila predikci na rok 2024.
C:\fakepath\eurusd-04062024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 4.6.2024

04.06.2024 Akcie ve Spojených státech zahájily měsíc červen smíšeně. Oslabila je nepříznivá data ze zpracovatelského průmyslu a obchodní den poznamenala závada, která zapříčinila masivní výkyvy v cenách akcií společností Berkshire Hathaway a Barrick Gold. Dařilo se ale technologiím v čele s Nvidií. Na forexovém trhu ztrácel americký dolar.
C:\fakepath\trader-03062024-65-zm.jpg

Forex: Dolar klesl po slabých statistikách na třítýdenní minimum

03.06.2024 Americký dolar dnes klesl na třítýdenní minimum. Dolů mu pomohla data o výdajích ve výrobě a ve stavebnictví, která byla slabší, než se čekalo. To podpořilo očekávání, že americká centrální banka (Fed) letos povzbudí zpomalující ekonomiku snížením úrokových sazeb. Dolarový index, který sleduje výkon dolaru ke koši šesti předních světových měn, ztrácí před 18:00 SELČ 0,5 procenta na 104,15 bodu.
img

Česká ekonomika i nadále roste

31.05.2024 „Zpřesněné údaje o vývoji hrubého domácího produktu v prvním čtvrtletí letošního roku, které dnes zveřejnil Český statistický úřad, v podstatě potvrdily to, co naznačoval již předběžný odhad z konce dubna. Podle zpřesněného odhadu vzrostl HDP očištěný o cenové vlivy a sezónnost v prvním čtvrtletí mezičtvrtletně o 0,3 %, v porovnání se stejným obdobím předchozího roku pak o 0,2 %. Předběžný odhad počítal s nárůstem mezičtvrtletně o 0,5 % a meziročně o 0,4 %. Zatímco v loňském roce česká ekonomika klesla o 0,2 %, poslední čtvrtletí 2023 už přineslo mírný růst HDP (meziročně o 0,2 % a mezičtvrtletně o 0,4 %). Trend růstu si tak naše ekonomika drží i v letošním roce,“ uvádí Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

HDP ČR, detailní údaje, 1Q 2024

31.05.2024 Detailní a zpřesněná statistika o výkonu české ekonomiky hlásí, že HDP v letošním prvním čtvrtletí rostl o něco pomalejším tempem, než co naznačoval oficiální předběžný odhad.
C:\fakepath\ceska koruna-24.jpg

Česká ekonomika v 1Q vzrostla meziročně o 0,2 pct

31.05.2024 Česká ekonomika v prvním čtvrtletí letošního roku vzrostla meziročně o 0,2 procenta. Proti poslednímu čtvrtletí loňského roku hrubý domácí produkt (HDP) stoupl o 0,3 procenta. Vyplývá to ze zpřesněného odhadu Českého statistického úřadu (ČSÚ). Na konci dubna statistici předpokládali meziroční růst HDP o 0,4 procenta a mezičtvrtletní pak o 0,5 procenta.
C:\fakepath\trader-29052024-59-zm.jpg

BHP odstoupila od snahy o převzetí Anglo American za 49 miliard USD

29.05.2024 Těžařská společnost BHP Group nehodlá podat formální nabídku na převzetí menšího konkurenta Anglo American. Odstoupila tak od svého záměru o převzetí společnosti za 49 miliard USD (1,1 bilionu Kč), kterým by vznikl největší producent mědi s podílem na světové produkci kolem deseti procent, protože Anglo American odmítla prodloužit lhůtu pro podání nabídky. Uvedla to BHP v dnešním prohlášení.
img

Ranní okénko - Smíšený obrázek průzkumu instituce Ifo

28.05.2024 Dnešní den nabídne pouze jediný zajímavější údaj a tím bude spotřebitelská důvěra Conference Board. Americkému hospodářství se dosud dařilo nad očekávání, a to zejména kvůli spotřebě domácností. Jejich důvěra v tamní ekonomiku byla totiž historicky nadprůměrná díky rostoucím příjmům a příznivé situaci na pracovním trhu, přestože se předpokládalo jeho ochlazení. V tuto chvíli ale nezaměstnanost atakuje historicky nejnižší úrovně a stále je vytvářeno značné množství nových pracovních míst. V rámci průzkumu Conference Board i v rámci průzkumu University of Michigan se zdá, že na spotřebitele zatím příliš nedoléhala vyšší inflace či vyšší úrokové sazby. Výsledky z minulého měsíce nicméně naznačily možné ochlazení domácí poptávky, kdy v případě Conference Board index důvěry spotřebitelů výrazně klesl z 103,1 bodů na 97 bodů, přičemž se očekával mírný nárůst.
C:\fakepath\Nemecko8.jpg

Podnikatelská nálada v Německu se v květnu nezměnila

27.05.2024 Podnikatelská nálada v Německu po dubnovém citelném zlepšení v květnu stagnovala. Vyplývá to z dnešní zprávy mnichovského hospodářského institutu Ifo, podle kterého je ale patrné, že se německé hospodářství pomalu dostává z krize. Index, který Ifo každý měsíc sestavuje, zůstal na květen na hodnotě 89,3 bodu. Původně zveřejněnou dubnovou hodnotu 89,4 bodu institut zpřesnil, index je tak o 0,1 bodu níže.
img

Očekávání dalšího zlepšení spotřebitelské důvěry se nenaplnilo

24.05.2024 Zatímco v dubnu spotřebitelská důvěra výrazně rostla, v květnu se indikátor snížil o 2,2 bodu a poklesl na hodnotu 101,6 bodu. I tak ale stále zůstává nad svým dlouhodobým historickým průměrem a indikuje, že nálada spotřebitelů je již výrazně lepší, než tomu bylo v minulém roce. To je pak vidět i na výsledku průzkumu mezi obchodníky, kde se hodnota ukazatele zvýšila o 3,7 bodu na 96,4 a je nejvyšší za poslední rok. Rostla i důvěra podnikatelů ve vybraných odvětvích služeb (vč. finančního sektoru) a to o 1,1 bodu. Spotřebitelům by měla do karet v nadcházejících měsících nahrávat, růst reálných mezd, stále vysoká míra úspor i utažený trh práce.
C:\fakepath\ceska republika2.jpg

Analýza: Nižší důvěra v ekonomiku je výkyv, ne obrat k horšímu

24.05.2024 Květnové snížení důvěry v ekonomiku je spíš jednorázový výkyv než začátek obratu k horšímu. Shodují se na tom analytici, které ČTK oslovila. Zároveň upozorňují na to, že důvěra, a to zejména spotřebitelská, je na vyšší úrovni než před rokem. Souhrnný indikátor důvěry se v porovnání s dubnem snížil o 0,6 bodu na 96,4 bodu, nižší byla důvěra podnikatelů i spotřebitelů, uvedl dnes Český statistický úřad (ČSÚ).
C:\fakepath\Nemecko7.jpg

Německá ekonomika se vrátila v prvním čtvrtletí k růstu

24.05.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Německa se po poklesu o 0,5 procenta v posledním čtvrtletí loňského roku zvýšil v prvním letošním kvartálu proti předchozím třem měsícům o 0,2 procenta. Dnes to v konečné zprávě oznámil Spolkový statistický úřad, který tak potvrdil předběžné výsledky z konce dubna. Návrat k růstu označila šéfka statistického úřadu Ruth Brandová za dobré znamení.
img

Dobré zprávy došly, nálada spotřebitelů se v květnu letos poprvé zhoršila. Lidé začínají chápat, že ceny z doby před covidem se už nevrátí

24.05.2024 Důvěra spotřebitelů v českou ekonomiku se v květnu letos poprvé zhoršila, byť nepatrně. Dobré ekonomické zprávy totiž jaksi došly. Zejména v prvních třech měsících roku se inflace stabilizovala, takže se lidé osmělili k navýšení svých nákupů. A to i kvůli vyhlídce na letošní celoroční růst reálných mezd. To je významné zlepšení oproti rokům 2022 a 2023, kdy reálné mzdy klesaly. Příznivý efekt tohoto vývoje se však zatím letos vyčerpal a v květnu si lidé plněji uvědomili, že zlevňování potravin či energií má své meze a že cenová úroveň z doby před covidem je již nenávratně minulostí. Navíc se potýkali s citelnějším růstem cen v odvětví služeb. Přitom vnímali stále nepříliš utěšené vyhlídky české ekonomiky jako celku, které na důvěře nepřidávají.
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

Odvětvím s vysokým podílem umělé inteligence roste produktivita

21.05.2024 Typy podniků, které nejčastěji využívají umělou inteligenci (AI), zaznamenávají téměř pětkrát rychlejší růst produktivity pracovníků než ty, které ji příliš nevyužívají. To zvyšuje naději, že využití AI by mohlo podpořit širší ekonomiku, uvedla ve své zprávě poradenská společnost PwC.
img

Forex: Maďarská centrální banka sníží úrokové sazby o dalších 50 bb

21.05.2024 Dnešní den nenabídne zásadní makroekonomická data. Ve středoevropském regionu zasedne maďarská centrální banka, která podle nás opět sníží sazby o 50 bb. V Maďarsku by se však již pomalu mohlo blížit zastavení uvolňování měnové politiky. Dnes bude zároveň pokračovat svým třetím dnem výroční konference atlantského Fedu k finančním trhům, kde jsou naplánovaná četná vystoupení představitelů americké centrální banky.
img

Forex: Cenové tlaky ve výrobních sektorech zůstávají utlumené

20.05.2024 Vývoj tuzemských výrobních cen v dubnu skončil téměř v souladu s konsensem analytiků, když meziroční růst PPI dosáhl 1,4 % (+0,2 % m/m). Cenové tlaky ve zpracovatelském průmyslu zůstávají utlumené v souvislosti se slabou poptávkou po průmyslovém zboží. V ostatních výrobních okruzích je růst cen rovněž umírněný. Ceny zemědělských výrobců zůstávají v meziročním srovnání v hlubokém poklesu (-13,4 %) a ve stavebnictví zase vykazují pouze mírný růst, respektive ceny stavebních prací meziročně v dubnu rostly o 2,0 %, zatímco ceny materiálů o 1,5 % y/y klesly. V souladu se spotřebitelskou inflací zůstává růst cen ve službách pro podniky nadále vysoký, byť se v dubnu zmírnil na 3,4 % po březnových 4,1 % y/y.
C:\fakepath\ceska koruna-4.jpeg

Analytici: Vývoj výrobních cen ukazuje na ústup inflačních tlaků

20.05.2024 Dubnový vývoj výrobních cen ukazuje na pokračující uklidňování inflačních tlaků. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK. Upozorňují zejména na prohloubení meziročního poklesu cen zemědělských výrobců, to podle nich snižuje riziko dalšího skokového zdražení potravin, jaké spotřebitelé v obchodech zaznamenali v dubnu. Výrobní ceny zpravidla dávají signál o budoucím vývoji spotřebitelských cen.
img

Růst cen ve výrobě pod cílem ČNB, ve službách naopak stále nad ním

20.05.2024 Tuzemské ceny průmyslových výrobců v dubnu meziměsíčně vzrostly o 0,2 % po březnovém poklesu o 0,1 %. Meziročně pak byly vyšší o 1,4 %. To bylo jen nepatrně pod tržním konsensem, který odhadoval růst o 1,5 %.
img

Již rok klesají ceny zemědělských výrobců

20.05.2024 „Podle nově publikovaných údajů Eurostatu klesají ceny potravin v České republice nejrychleji ze všech zemí Evropské unie již pět měsíců v řadě. Podle Českého statistického úřadu klesají ceny v zemědělství již dvanáct měsíců v řadě,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\trader-17052024-52-zm.jpg

Ruská ekonomika zrychlila čtvrtletní růst na 5,4 procenta, vyšší je také inflace

17.05.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska v prvním čtvrtletí vzrostl meziročně o 5,4 procenta. Tempo růstu zrychlilo z 4,9 procenta v posledních třech měsících loňského roku. Ekonomiku podpořily vojenské výdaje a příznivý vývoj cen na ropy, vyplývá z předběžného odhadu, který dnes zveřejnil ruský statistický úřad Rosstat. Statistici rovněž oznámili, že inflace v dubnu zrychlila na 7,84 procenta z březnového tempa 7,72 procenta.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2672 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení byly signálem k nákupu, ale po pohybu o 15 bodů vzhůru se tlak na pár vrátil. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. května (seance v USA)

17.05.2024 K úvodnímu otestování ceny na úrovni 1,0872 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem se, zejména vzhledem ke včerejšímu trendu, zdržel prodeje eura. Krátce poté došlo k dalšímu testu na úrovni 1,0872, když se ukazatel MACD zotavil z přeprodané oblasti, což umožnilo uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. K výraznému růstu však nedošlo a tlak na pár se vrátil. Na náladu na trhu měla negativní dopad absence statistik z eurozóny.
C:\fakepath\akcie-16052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – jak vybrat správný sektor pro investování (2. díl)

16.05.2024 Článek poskytuje přehled různých odvětví a jejich charakteristik, včetně technologie, zdravotnictví, energetiky, financí, spotřebního zboží, materiálů a komodit, trhu s nemovitostmi, telekomunikací, pohostinství a veřejných služeb. Dále se zaměřuje na to, jak makroekonomické faktory ovlivňují tato odvětví, včetně úrokových sazeb, inflace a geopolitických událostí. Nakonec uvádí příklady atraktivních odvětví a klíčové společnosti v nich. Celkově nabízí ucelený pohled na investiční možnosti a rizika v různých sektorech.
img

US OPEN: US30 stoupá nad 40 000 bodů

16.05.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní hotovostní seanci víceméně beze změny - S&P 500 při zahájení seance vzrostl o 0,1 %, Nasdaq se obchodoval beze změny a malý Russell 2000 klesl o 0,2 %. Dow Jones byl lepší s 0,9% ziskem. Zisky na Dow Jones však byly vymazány v prvních minutách obchodu. Zklamaná data o trhu s bydlením a průmyslové výrobě ze Spojených států zveřejněná dnes dříve nevyvolala žádné zásadní pohyby na trhu. Na dnešek je naplánována řada projevů členů Fedu, které mohou pomoci pohnout trhy, pokud by se centrální bankéři dotkli tématu včerejších inflačních dat.
img

Ranní okénko - Inflace v USA mírně zpomalila, koruna dále posiluje

16.05.2024 Dnešní den bude zajímavý opět zejména z pohledu americké ekonomiky, která odhalí stav svého průmyslu. Ten by měl dle analytických odhadů mírně ochladit a z 0,4% revidovaného růstu v březnu zpomalit na 0,1 % v dubnu. Vzhledem k tomu, že trh má v posledních letech tendenci výkonnost průmyslu spíše nadhodnocovat, skutečná data tak mohou vykázat spíše stagnaci, volatilita by však měla zůstat nízká.
img

Zápis z bankovní rady zdůrazňuje obavy ze mzdového vývoje

13.05.2024 Zápis z posledního zasedání ČNB vyzněl také v jestřábím duchu. I když dva členové (Jan Frait, Tomáš Holub) zvažovali také tentokrát agresivnější snížení sazeb o 75bps, většina bankovní rady je “komfortní” s vyzněním nové prognózy a zmiňuje setrvačnou inflaci ve službách a zejména pak rychlejší růst mezd jako zdroje “inflačních obav”. I proto je velmi pravděpodobné, že již od příštího zasedání bude centrální banka sazby snižovat po 25bps krocích.
C:\fakepath\Britská libra.jpg

Britská ekonomika se v 1Q vymanila z recese

10.05.2024 Britská ekonomika se v prvním čtvrtletí vymanila z recese a dařilo se jí lépe, než se očekávalo. Hrubý domácí produkt se za leden až březen zvýšil o 0,6 procenta po poklesu o 0,3 procenta v posledním čtvrtletí loňského roku. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil britský statistický úřad.
img

Forex: Britská i polská centrální banka ponechají sazby beze změny

09.05.2024 Světový kalendář je dnes téměř prázdný. Pozornost bude směřovat na britskou centrální banku, která však zřejmě ponechá sazby beze změny. První snížení sazeb očekáváme ale již na dalším zasedání v červnu. K jednacímu stolu zasedne i polská centrální banka. Ani ta dnes nastavení měnové politiky s největší pravděpodobností nezmění. Z dat zaslouží pozornost domácí maloobchodní tržby za březen. Ty by měly potvrdit postupné oživování spotřeby domácnosti a vykázat meziměsíční růst.
C:\fakepath\trader-07052024-38-zm.png

Forex: Česká koruna dnes posílila shodně o haléř k euru i dolaru

07.05.2024 Česká koruna dnes oproti pondělnímu závěru posílila k euru i dolaru shodně o haléř. K euru skončila na úrovni 25,01 EUR/CZK a k dolaru na 23,20 USD/CZK. Vyplývá to z informací uvedených k 17:00 na serveru Patria Online.
img

Forex: Data z domácí ekonomiky zklamala

07.05.2024 Březnová data z českého průmyslu i stavebnictví zklamala. Zatímco v předchozím měsíci obě statistiky vykazovaly solidní růsty, v březnu na své úspěchy nenavázaly a v meziměsíčním i meziročním vyjádřením poklesly. Jediným pozitivním překvapením byl výrazný přebytek bilance zahraničního obchodu.
img

Březnový průmysl i stavebnictví zklamaly

07.05.2024 Březnová data z českého průmyslu i stavebnictví zklamala. Zatímco v předchozím měsíci obě statistiky vykazovaly solidní růsty, v březnu na své úspěchy nenavázaly a v meziměsíčním i meziročním vyjádřením poklesly. Jediným pozitivním překvapením byl výrazný přebytek bilance zahraničního obchodu. Ta za něj však do určité míry vděčila nižším importům, které měl na svědomí výpadek dodávek elektromotorů pro Škodu Auto z německého závodu v Kasselu. Nadcházející měsíce by však podle naší prognózy měly přinést jak vyšší stavební aktivitu, tak i průmyslovou výrobu.
img

Stavebnictví se v Česku propadá nejvíce od covidu, hrozí zdražení bytů. Stavebnictví drtí vysoké úrokové sazby a nejistota, zejména v oblasti rezidenční výstavby

07.05.2024 Stavební produkce v Česku se v březnu výrazně propadla a značně zklamala. Meziročně pokles činí 8,3 procenta. To je nejvýraznější pokles od února 2021, tedy za více než tři roky. Přitom v únoru 2021 se ve slabých číslech odrážela tehdejší pandemie covidu. Únor 2020 představoval poslední předcovidový měsíc, takže je zřejmé, že meziroční pokles února 2021 byl poznamenán pandemií citelně.
img

Stavební produkce se prudce propadla

07.05.2024 „Snižování úrokových sazeb pomůže českému stavebnictví. To však bude i nadále brzděno dlouhými povolovacími procesy a nesmyslnými regulacemi, které výrazně prodražují vlastnické bydlení,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Navzdory příznivému březnovému počasí stavební aktivita zamrzla

07.05.2024 Zatímco únorová stavební produkce potěšila, březnová čísla byla velkým zklamáním. Od prosince do února totiž nepřetržitě produkce odvětví meziměsíčně rostla, kumulativně o zhruba sedm procent, jenom za březen byl ovšem zaznamenán pokles o 7,8 % m/m. Úrovňově se tak objem stavební produkce dostal v reálném vyjádření na hodnoty dva roky zpět.
img

Česká průmyslová produkce v březnu meziročně klesla stejně jako celý průmysl

07.05.2024 České stavebnictví se výrazně propadlo nejen meziměsíčně o 7,8 %, ale především o 8,3 % meziročně (únor +3,6 % YoY). Důvodem meziměsíčního poklesu byla slabší výkonnost v inženýrských istavbách, zatímco za meziročním poklesem stálo pozemní stavitelství. Pozitivní však je, že meziročně bylo zahájeno o 17,6 % bytů více, což reflektuje snížení nákladů na financování a také nižší srovnávací základnu z loňského března.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Spotřebitelská poptávka v tuzemsku nabírá na síle

06.05.2024 Tuzemská data z reálné ekonomiky za březen by měla potvrdit charakter oživení domácí ekonomiky, které se podle nás opírá o růst spotřebitelské poptávky. Průmyslová výroba v březnu zřejmě pokračovala v kolísavém trendu a meziměsíčně oslabila, z části i kvůli nižší výrobě aut. Po dvou měsících růstu německá průmyslová výroba v březnu pravděpodobně rovněž klesla (o 1,3 % m/m). Výhled pro oživení v průmyslu zůstává nejistý, byť se sentiment indikátory v posledních měsících mírně zlepšily, stále však zůstávají na velmi nízkých úrovních. V závěru týdne zveřejněný písemný zápis z posledního jednání ČNB může více poodhalit podhoubí jestřábí komunikace bankovní rady.
img

Forex: Trh práce v USA konečně oslabuje, k radosti investorů

03.05.2024 Po čtyřech měsících, kdy data z amerického trhu práce konsistentně překonávala odhady, přišel duben, kdy se konečně dostavilo vyhlížené ochlazení. Týká se všech hlavních sledovaných parametrů a dál zlepšuje sentiment na finančních trzích v závěru týdne. Počet nových pracovních míst za duben klesl na 175 tisíc namísto odhadovaných 240 k. Předchozí měsíc byl sice revidován vzhůru na 315 tisíc, ale důležitý je aktuální směr dolů.
img

BREAKING: Údaje o NFP pod očekáváním, indexy silně rostou

03.05.2024 Ve 14:30 byla zveřejněna zpráva o počtu zaměstnaných osob mimo zemědělský sektor, tzv. NFP. Předzvěstí tohoto údaje byly jako tradičně údaje ADP, které vykázaly změnu zaměstnanosti ve výši 192 tis. Kč v měsíci dubnu oproti očekávaným 179 tis. Primárně jsme byli svědky růstu ve stavebnictví v důsledku sezónnosti, ale výrazněji také ve službách, především v pohostinství. Nyní však přejděme k datové zprávě BLS.
img

Týdenní zpráva o komoditách: Neústupná inflace a nepříznivé počasí

02.05.2024 Sektor komodit se již pět týdnů posouvá výš a Bloomberg Commodity Total Return Index je připraven uzavřít týden na nejvyšší hodnotě za posledních sedm měsíců. Drahé kovy a měkké komodity sice po týdnech výrazného posilování svůj vzestup zastavily, teď však převzaly štafetu obiloviny pod vedením pšenice, která zažila nejlepší týden od loňského června. Příčinou bylo nepříznivé počasí v klíčových pěstitelských regionech na severní polokouli.
img

Ekonomický kalendář: ADP, JOLTS, ISM a Powellův projev v centru pozornosti trhu

01.05.2024 Dnes se pozornost finančních trhů po celém světě zaměří především na USA, kde bude před očekávaným rozhodnutím Fedu a konferencí Jeroma Powella zveřejněna řada důležitých údajů. V brzkém odpoledni bude pozornost upřena na zprávu ADP, která naznačí změnu zaměstnanosti mezi soukromými, americkými podniky. Není jasné, jak trh na zprávu zareaguje, i když dokud existuje riziko zvýšené a přetrvávající inflace, zjevně „přestal“ mít v poslední době rád slabší než prognózované „stagflační“ údaje. Ve 15:45 budou zveřejněny údaje S&P PMI ve zpracovatelském průmyslu, ale pozornost se bude soustředit především na důležitější údaje ISM ve zpracovatelském průmyslu, které budou zveřejněny o 15 minut později.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Německá ekonomika po poklesu opět roste

30.04.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Německa se po poklesu o 0,5 procenta v závěru loňského roku zvýšil v prvním letošním čtvrtletí proti předchozím třem měsícům o 0,2 procenta. Dnes to na základě sezonně, cenově a kalendářně očištěných dat v předběžné zprávě oznámil Spolkový statistický úřad. Pokles za čtvrté čtvrtletí byl však po revizi mnohem výraznější, dosud statistici hovořili o poklesu o 0,3 procenta.
img

HDP ČR, předběžný odhad, 1Q 2024

30.04.2024 Česká ekonomika dle předběžných údajů vykázala v letošním prvním čtvrtletí růst HDP 0,5 % v mezikvartálním vyjádření a růst 0,4 % meziročně.
C:\\fakepath\\ceska koruna-3.jpg

Česká ekonomika v 1. kvartálu vzrostla podle odhadu o 0,4 procenta

30.04.2024 Česká ekonomika v letošním prvním čtvrtletí vzrostla meziročně o 0,4 procenta. Proti poslednímu loňskému čtvrtletí se hrubý domácí produkt (HDP) zvýšil o 0,5 procenta. Vyplývá to z předběžného odhadu, který dnes na svém webu zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Mezičtvrtletní růst HDP podle statistiků pozitivně ovlivnila rostoucí domácí poptávka, negativně působila poptávka ze zahraničí.
img

HDP by měl potvrdit pokračující oživení

30.04.2024 Dnešní první odhad HDP by měl potvrdit pokračující oživení české ekonomiky (náš odhad +0,4% mezikvartálně). Půjde ovšem o oživení značně nerovnoměrné. Česká ekonomika má mnoho různých tváří a zdaleka ne všem zákoutím se daří stejně dobře. Předpokládáme, že relativně svižně porostou zejména reálné útraty obyvatel. Ukazují na to ostatně poměrně silné maloobchodní tržby i tržby v segmentu služeb pro domácnosti - např. pohostinství a hoteliérství.
img

Ranní okénko - Důvěra v tuzemskou ekonomiku na vzestupu

25.04.2024 Nejpodstatnější událostí dnešního dne je zveřejnění prvního odhadu růstu americké ekonomiky v prvním kvartále tohoto roku. Tamní ekonomika sice neporoste takovým tempem jako ve druhé polovině loňského roku, ale trhem predikovaný růst o 2,5 % by překonal odhady z minulého roku. Za celý letošní rok by americké hospodářství mohlo vzrůst o více než 2 %, což odhaduje i Fed ve své poslední makroekonomické prognóze. Hlavním faktorem růstu v USA je spotřeba domácností, která neochabuje i díky dobré situaci na trhu práce. Potvrdí-li se takový výsledek nebo dokonce růst předčí očekávání, bude to další důvod pro ponechání úrokových sazeb na restriktivnější úrovni po delší časový úsek.
C:\fakepath\ceska republika2.jpg

Důvěra v českou ekonomiku výrazně stoupla

24.04.2024 Důvěra v českou ekonomiku je nejvyšší za posledních 12 měsíců. V dubnu souhrnný indikátor důvěry meziměsíčně vzrostl o 2,8 bodu na 97 bodů. Vyšší byl naposledy loni v dubnu, a to o půl bodu. Roste důvěra u podnikatelů i spotřebitelů. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ).
img

ČSOB Data Watch: Spotřebitelská nálada na vzestupu

24.04.2024 Dubnové výsledky konjukturálních průzkumu ukazují na pokračující oživení tuzemské ekonomiky. Souhrnný indikátor důvěry se meziměsíčně zvýšil o 2,8 bodu na hodnotu 97,0 (100 = dlouhodobý průměr), přičemž nálada se zlepšila jak na straně spotřebitelů, tak podnikatelů.
img

Spotřebitelská/podnikatelská důvěra, ČR, duben 2024

24.04.2024 Dubnový průzkum spotřebitelské a podnikatelské důvěry je celkově ve znamení dobré nálady v české ekonomice.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Podnikatelská nálada v Německu se v dubnu výrazně zlepšila

24.04.2024 Podnikatelská nálada v Německu se v dubnu výrazně zlepšila, firmy optimističtěji hodnotí současnou situaci i budoucí vývoj. Dnes to ve své zprávě uvedl mnichovský hospodářský institut Ifo. Index, který Ifo každý měsíc sestavuje, se tento měsíc dostal na 89,4 bodu z únorových 87,9 bodu.
C:\fakepath\ekonomika-22042024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – demografické změny (2. díl)

22.04.2024 V tomto článku se blíže podíváme na demografické změny a nastíníme některé důležité aspekty, které s nimi souvisejí. Poté se budeme zabývat faktory, které tyto demografické změny ovlivňují, a na závěr se klasicky podíváme na dopad těchto změn na ekonomiku, spotřebitele atd.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-22042024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (22.4.2024)

22.04.2024 Minulý týden došlo ke vstupu do několika obchodů podle mého týdenního komentáře. Došlo nejprve k aktivace nákupního (buy) a následně prodejního (sell) obchodu, nicméně oba průrazy byly falešné a obchody tak skončily na SL. Až později došlo dle pravidel strategie k opětnému vstupu do nákupní (buy) pozice, která se dostala do svého prvního cíle a byla ukončena v zisku na Profit-Targetu 1 (PT1). Bohužel ke druhému cíli PT2 nedošlo a zbytek pozice tak skončilo na Break/Even (B/E).
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Předstihové ukazatele naznačují zlepšování ekonomické situace v Evropě i USA

22.04.2024 Solidní růst americké ekonomiky během prvního čtvrtletí doprovázený zrychlováním inflačních tlaků by měl potvrdit náš názor, že se letos snížení úrokových sazeb od Fedu nedočkáme. Z obou stran Atlantického oceánu pak přijdou vpředhledící sentiment indikátory naznačující zlepšování nálady a v mnoha případech i zvyšování ekonomické aktivity. Další vzestup spotřebitelské důvěry předpokládáme i v Česku.
img

Dolar je pod kontrolou

19.04.2024 Čím víc pozitivních zpráv o americké ekonomice slyšíme, tím víc trh věří, že pár EUR/USD směřuje k paritě. Societe Generale říká, že pokud Federální rezervní systém v roce 2024 nesníží sazbu federálních fondů, propadne se tento měnový pár minimálně na úroveň 1,05. V tom případě byly konzistentně nízké počáteční žádosti o podporu v nezaměstnanosti na úrovni 212 000 za týden končící 13. dubna dalším důkazem správnosti měnové politiky. Tento názor vyjádřila prezidentka clevelandské Federální rezervní banky Loretta Mesterová a my nemáme důvod jí nevěřit.
img

Deloitte: Cena nájemného v prvním čtvrtletí vzrostla o procento na 295 Kč/m2

18.04.2024 Průměrné nájemné v České republice v prvním čtvrtletí vzrostlo mezičtvrtletně o procento na 295 korun za metr čtvereční. Nejvýznamněji vzrostlo nájemné v Olomouci o 4,3 procenta a o 3,1 procenta v Hradci Králové. Naopak propad cen pronájmů byl zaznamenán v Karlových Varech o 1,8 procenta, v Liberci o 1,2 procenta a v Jihlavě o necelé procento. Vyplývá to z dat Rent Indexu poradenské a technologické společnosti Deloitte, které má ČTK k dispozici.
img

Česká ekonomika je na cestě k zotavení. Mírný optimismus firem nesdílí jen stavební sektor

18.04.2024 Důvěra firem v ekonomiku se v březnu ve srovnání s předchozím měsícem zvýšila, a to nejvíce v oblasti obchodu. Naopak ve stavebnictví důvěra klesá. Může za to opožděný vliv vysoké úrokové sazby nastavené Českou národní bankou, který poptávku po stavebních pracích sráží dolů.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Německá ekonomika by mohla ve čtvrtletí mírně posílit

18.04.2024 Německá ekonomika by v prvním čtvrtletí mohla vykázat mírný růst. Nečekaně jí k tomu pomohl průmysl a stavebnictví. Známky významného oživení ale stále chybí, uvedla ve své pravidelné měsíční zprávě německá centrální banka Bundesbank.
img

Tři měsíce v řadě klesají ceny potravin v České republice nejrychleji ze všech zemí Evropské unie

17.04.2024 „Ceny v průmyslu i stavebnictví se stabilizovaly a meziročně se mění jen velice mírně. Naopak ceny v zemědělství dál prudce klesají, což způsobilo, že potraviny v České republice zlevňují nejrychleji ze všech zemí Evropské unie,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 17. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.04.2024 Pár EUR/USD v úterý nedokázal prodloužit klesající pohyb, ani zahájit býčí korekci. Volatilita zůstala druhý den po sobě nízká, a to navzdory makroekonomickým událostem a fundamentům. Zveřejněny byly konkrétně indexy ekonomických očekávání institutu ZEW v eurozóně. Jak jsme už zmínili, tyto zprávy byly považovány za druhořadé a neočekávalo se, že by měly ovlivnit pohyb páru. A opravdu to tak bylo. Dále vystoupila představitelka Federálního rezervního systému Mary Dalyová, která uvedla, že snížení úrokových sazeb v USA "není urgentní" a že úrokové sazby začnou klesat, až se inflace přiblíží k cílové úrovni.
C:\fakepath\fed-15042024.jpg

QT stahuje obří objem „peněz“ ze systému

15.04.2024 Hlavní centrální banky kvůli vysoké inflaci utahují měnovou politiku nejenom vysokými úrokovými sazbami, ale také rozprodejem svých portfolií dluhopisů, jiných cenných papírů a úvěrů. Takové kvantitativní utahování (QT) zdaleka není zanedbatelnou položkou, mluvíme zde globálně o bilionech dolarů.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 12. dubna 2024

12.04.2024 Poté, co se libra po zasedání Evropské centrální banky pohybovala v širokém pásmu (den zakončila růstem o 12 pipů), dnes čelí další výzvě v podobě několika zveřejněných údajů o HDP, průmyslové výrobě a stavebnictví. Prognózy klíčových údajů naznačují oslabení: stavební výroba za únor -0,4 %, HDP -0,4 % r/r, průmyslová výroba 0,0 %, bez známek zlepšení obchodní bilance.
img

Krach na Wall Street: inflace vs. snížení sazeb

11.04.2024 Americké akciové trhy zaznamenaly ve středu pokles – na pozadí zveřejněných údajů o inflaci, které překonaly očekávání odborníků, se dostaly na minimální zavírací úrovně. Hodnoty zchladily optimistickou víru investorů v to, že by americký Federální rezervní systém mohl před létem začít snižovat úrokové sazby.
img

Nezaměstnanost, ČR, březen 2024

09.04.2024 Míra nezaměstnanosti v české ekonomice v březnu klesla ze 4,0 % na 3,9 %, v souladu s očekáváním trhu.
img

Míra nezaměstnanosti v Česku meziročně roste. Volných pracovních míst za poslední dva roky ubylo skoro 100 tisíc

09.04.2024 Míra nezaměstnanosti v Česku letos v březnu podle údajů úřadů práce činila 3,9 procenta, což je v souladu s očekáváním. Klesla tak z únorové úrovně rovných čtyř procent, což ale primárně souvisí se sezónním vlivem konce zimy, kdy se otevírají možnosti práce v exteriéru, například ve stavebnictví, lesnictví, zemědělství či povrchové těžbě. V porovnání s loňským březnem však byla i tak letošní míra nezaměstnanosti vyšší, neboť loni ve třetím měsíci roku činila 3,7 procenta.
img

Ranní okénko - Nezaměstnanost katalyzátorem ekonomického dne

09.04.2024 Již za několik okamžiků Ministerstvo práce a sociálních věcí vydá aktualizaci statistiky nezaměstnanosti v ČR o nová data za měsíc březen. Naše prognóza počítá s poklesem podílu nezaměstnaných na 3,8 %, což by představovalo mírné zlepšení oproti prvním dvěma měsícům tohoto roku, kdy nezaměstnanost dosahovala 4 %. Ani na začátku roku i přes nedobrou kondici české ekonomiky nezaměstnanost neroste. Trh práce tak zůstává i nadále napjatý, což může v dlouhodobém horizontu nejen brzdit českou ekonomiku, ale také vytvářet proinflační riziko.
img

Výroba v českém průmyslu hlásí mírné posílení

08.04.2024 Česká průmyslová produkce se v únoru vrátila na růstovou trajektorii, kdy objem výroby oproti předchozímu roku vzrostl bez očištění o 1,5 %. Náš i tržní odhad počítal s vyšším růstem daným zejména silnější výrobou automobilů. Růst v automotive byl opravdu nejsilnější složkou průmyslu, vyvážen byl však poklesem v hutnictví a slévárenství a také nižší poptávkou po základních kovech. Meziměsíčně průmyslová produkce vzrostla o 1,9 %.
img

GBP/USD. 8. dubna. Nonfarm payrolls dolaru nepomohly.

08.04.2024 Pár GBP/USD se v pátek v hodinovém grafu odrazil od oblasti supportu 1,2584–1,2611 a obrátil se ve prospěch britské libry. Na nový růst neměl dost času, ale býčí obchodníci stále neztrácejí možnost posunout libru tento týden nahoru. Pokud se kotace zkonsolidují pod zónou 1,2584–1,2611, podpoří americkou měnu a obnoví pokles k úrovním 1,2517 a 1,2453. Trend v hodinovém grafu zůstává "medvědí".
img

Únorová data z reálné ekonomiky potěšila

08.04.2024 Únorová data pozitivně překvapila. Průmyslu i zahraničnímu obchodu pomohla především výroba automobilů a ostatních dopravních prostředků. V rámci zpracovatelského průmyslu byl ovšem nárůst produkce plošný, když zlepšení vykázalo osmdesát procent kategorií. Rostla i hodnota nových zakázek, což je příslibem pro český průmysl do budoucna. Teplé počasí pak prospělo českému stavebnímu sektoru, jehož výstup meziměsíčně vzrostl o téměř pět procent. Počet nově zahájených staveb i vydaných stavebních povolení zůstal nicméně v meziročním srovnání výrazně v záporu.
img

Teplá zima stavební aktivitě prospěla

08.04.2024 Únorové statistiky tuzemské stavební produkce přinesly potěšující informace. Po lednovém meziročním poklesu o 5,5 % (původní údaj přitom ukazoval na horších -5,9 %) byl za únor vykázán růst o 3,6 %. Aktuální dynamika je ještě mnohem slibnější, když meziměsíční sezónně očištěný růst činil v únoru 4,8 %.
img

Stavebnictví v únoru podalo nejlepší výkon za půldruhého roku, ovšem i díky teplému počasí a tomu, že nemá moc, kam dál klesat

08.04.2024 Tuzemské stavebnictví letos v únoru rostlo meziročně o 3,6 procenta, tedy vůbec nejvýrazněji za celou dobu od května 2022. Právě v květnu 2022 vykázalo naposledy růst ještě výraznější, a sice 3,8 procenta v meziročním vyjádření. Pak následoval zhruba rok a půl citelného útlumu stavební výroby, kdy v jednotlivých měsících zpravidla docházelo k meziročnímu propadu stavební produkce. Tomu by nyní mohl být konec, byť výsledky z jednoho měsíce nelze přeceňovat. Zejména když letos v únoru panovalo nadprůměrně teplé počasí, které stavební činnosti celkem přálo. A také z důvodu nízké základny meziročního srovnání.
img

Stavebnictví roste díky inženýrským stavbám

08.04.2024 „Postupný pokles úrokových sazeb zvyšuje zájem lidí o hypoteční úvěry. Díky tomu se dostává více peněz na realitní trh, což vyvolává růst cen nemovitostí. Zdražování realit následně povede k oživení stavební produkce,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Růst průmyslové výroby v Německu zrychlil

08.04.2024 Průmyslová výroba v Německu se v únoru zvýšila ve srovnání s předchozím měsícem o 2,1 procenta. Tempo růstu tak zrychlilo z 1,3 procenta v lednu. K růstu přispěl hlavně stavební sektor, naopak produkce energií se snížila. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil spolkový statistický úřad Destatis.
img

Příliš vysoká zaměstnanost

05.04.2024 Tržní očekávání ohledně pozvolna slábnoucího trhu práce vypadají čím dál víc jako přání než realita. Březnový report ministerstva práce byl opět jeden z těch silných, a to hlavně na úrovni zaměstnanosti. Počet pracovních míst se za březen zvedl o 303 tisíc po 270 tis. v únoru.
img

GBP/USD. 5. dubna. Pomohou údaje o mzdách mimo zemědělský sektor dolaru?

05.04.2024 Na hodinovém grafu pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu směrem k oblasti rezistence 1,2705–1,2715. Poté však došlo k obratu ve prospěch americké měny a začal proces poklesu směrem k oblasti supportu 1,2584–1,2611. Odraz od této zóny bude působit ve prospěch britské měny a obnovení růstu. Konsolidace pod ní zvýší šance na další pokles směrem k úrovni 1,2517.
img

Velmi příznivý začátek roku pro sektor maloobchodu

05.04.2024 Třetí měsíc v řadě reálné tržby maloobchodních prodejců rostou, když v únoru stouply o 1,6 %. Zároveň byl revidován výrazně směrem výše lednový výsledek, a to z 2,4 % na 3,2 %. I z tohoto důvodu v meziměsíčním srovnání tržby poklesly o 0,8 %. Nicméně i přes meziměsíční snížení tržeb lze konstatovat, že spotřeba domácností se odráží ode dna.
img

CRIF: V roce 2024 přibylo bankrotů podnikatelů, mezičtvrtletně o 22 %

05.04.2024 V březnu letošního roku bylo v Česku vyhlášeno 484 bankrotů fyzických osob podnikatelů a zároveň bylo podáno 502 návrhů na bankrot podnikatelů. Ke konci prvního čtvrtletí zbankrotovalo 1 407 podnikatelů, mezičtvrtletně o 22 % více. Také bylo podáno více insolvenčních návrhů, a to o 12 %. Vyplývá to z analýzy dat portálu www.informaceofirmach.cz, kterou provedla společnost CRIF.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. dubna

05.04.2024 Smíšené údaje o podnikatelské aktivitě v sektoru služeb ve Spojeném království spolu s kompozitním indexem PMI, který nesplnil očekávání, omezily růstový potenciál páru. Tlak na libru se také vrátil a při projevech představitelů Fedu zesílil.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva o NFP a projevy bankéřů Fedu v centru pozornosti trhu

05.04.2024 Po včerejším dynamickém výprodeji na konci seance v USA dnes investoři čekají na jakýkoli holubičí signál, který by zvedl tlak na růst dolaru a ropy a zlepšil náladu vůči rizikovým aktivům. Zdá se, že takovým čtením bude pravděpodobně NFP (14:30), pokud skutečně naznačí nečekaný, výraznější pokles změny zaměstnanosti. Nicméně při pohledu na velmi jasné, jestřábí náznaky včerejších prohlášení Kashkariho a Goolsbeeho' i v takovém případě lze jen těžko očekávat zásadní změnu narativu.
img

Klíčové události 5. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

05.04.2024 Na pátek je naplánováno několik makroekonomických událostí. Německo, EU a Spojené království zveřejní své vlastní údaje o PMI ve stavebnictví. EU mezitím také zveřejní zprávu o maloobchodních tržbách. Neočekáváme, že by tyto zprávy měly na účastníky trhu výrazně zapůsobit. Ve Spojených státech však budou zveřejněny údaje o NonFarm Payrolls, míře nezaměstnanosti a úrovni průměrné mzdy. Všechny tři zprávy mají přímý dopad na Federální rezervní systém a jeho rozhodnutí o měnové politice. Pokud údaje předčí očekávání, může dolar zahájit růstový pohyb, což by byl nejlogičtější možný postup. Alespoň na měnovém páru EUR/USD, kde přetrvává klesající trend.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.04.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval směrem nahoru, ale pak během americké seance klesl. Jak jsme už zmínili, libra neměla tento týden žádný podstatný důvod k růstu. Je ale důležité si uvědomit, že v globálním kontextu se libra drží v bočním kanálu mezi úrovněmi 1,25 a 1,28, a to déle než 4 měsíce. Přiblížení ke spodní hranici kanálu proto přineslo býčí obrat a pár teď může zamířit k horní hranici. Z technického hlediska klesající trend v hodinovém časovém rámci skončil a fundamentální a makroekonomické pozadí není momentálně pro libru zajímavé.
img

Prognóza pro GBP/USD na 5. dubna 2024

05.04.2024 Britská libra horním stínem denní svíčky prorazila zapuštěnou linii klesajícího cenového kanálu a linii ukazatele rovnováhy, načež se pod tyto linie vrátila zpět a den uzavřela černou svíčkou. Takový falešný pohyb ceny směrem vzhůru naznačuje její záměr posílit klesající trend. Včera libra rostla navzdory negativním údajům: index PMI ve službách v březnu oslabil na 53,1 b. z únorových 53,8 b. a kompozitní index PMI oslabil z 53,0 na 52,8 b.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 5. dubna. Libra udržela čtyřměsíční flat

05.04.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek vykázal mírný růst. Jak už jsme uvedli v článku o páru EUR/USD, tento pohyb nemá žádné fundamentální ani makroekonomické opodstatnění. Jestliže to ale v případě eura vypadá zvláštně, v případě libry jsme si na to za poslední 4 měsíce zvykli. Britská libra se dál obchoduje do strany mezi úrovněmi 1,2500 a 1,2800 a neklesá, ani když k tomu má vážný důvod. Každým dnem jsme čím dál víc přesvědčeni, že za britskou měnou stojí neznámá síla, která jí brání pokračovat v downtrendu. Klidně to může být Bank of England.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Geopolitické eskalace | Banco Santander | Společnost Synot Invest | Býčí pohyb | Oživení poptávky po službách | Německé ministerstvo hospodářství | Akcie na doručitele | Prognóza vývoje | Počet nakažených koronavirem | HYQ | Odhad vývoje ekonomiky | První odhad HDP | Vyjádření ekonomů | Objem transakcí | Aktualizovaný výhled | Dynamický růst | Maďarská inflace | Akcie Meta Platforms | Měsíčník finančních trhů | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Telmex | Tomáš Lébl | Nálada českých spotřebitelů | Manažer Finmex Academy | HealthCare Technologies | Marcela Fialková | Česká vláda | Růst v eurozóně | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | Marlin | Přehled různých odvětví | Prostor k růstu | Neel Kashkari | ChatGPT | Jak fungují akcie | POSCO | Zásoby zemního plynu | Přerušení dodávek zemního plynu | Poptávka po novostavbách | Výplach | Short USD/CAD | 500 Plus | Automotodrom | Euro k americkému dolaru | Kolektivní investování | Cap | Klíčový prvek | Hodnota společnosti | Daňová optimalizace | Koronavirové mutace delta | WSA | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Průmyslově-technologický holding | Jack Ma | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Subdodávky | Vývoj nezaměstnanosti | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Realitní portfolia | Ozvěny trhu | Co jsou komodity? | Rizikové prémie | Války | Snižování stavů | Nejnovější makroekonomické údaje | Snižování cen u novostaveb | Opětovný pokles | Lithium | Americký ADP | Aktualizované údaje | Posílení dnes | Jistoty proti inflaci | Měnové zasedání bankovní rady | Joe Biden | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Fed Business Outlook | Obchodní platformy | Údaje z USA | Dana Drábová | Jakub Seidler | Češi | Dolarový index DXY | AUD/USD | Dojné krávy | Data z trhu práce | Pokračování růstu | Časové řady | Maloobchodní prodej v eurozóně | TD Securities | Australská centrální banka | Allianz | Trh nemovitostí | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Globální růst | Hospodářství Evropské unie | Ryan Detrick | Ceny bytů | Velký propad | Silná rezistence | Skupina Colt | IW | Nastavení ropného trhu | Mlékárenský průmysl | Zveřejněné údaje | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Pokles cen nových bytů | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | DPH | EUR | Klimatická opatření | Michal Stupavský, CFA | Ceny plynu TTF | Ceny uhlí v USD za tunu | Ekonomické uzavírky | Spotřebitelské výdaje | Infografika | Výstup USA z NATO | Vývoj růstu průmyslové výroby | Bundesbank | Dalibor Trojek | Nezaměstnanost v lednu | Zhodnocení akcií | Desinflační tendence | Úvěrový trh | Caterpillar (CAT.US) | Ceny akcií v USA | Kvantitativní uvolňování (QE) | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Výsledky HDP eurozóny | Vývoz do Británie | SoFi Technologies | Nedostatek čipů | Kalifornie | Hospodářská zvířata | Lars Feld | Snížení geopolitického rizika | Finanční ústav | Bydlení v ČR | Nastartování české ekonomiky | Oživení cen | Společnost GasNet | Hlavní úrokové sazby | Člen bankovní rady Aleš Michl | Roche | Akciové společnosti | Garanční systém | Automobilový sektor | Surová ropa | Dnešní obchodování | Trading Group | XOM | LNG z Freeportu | Spotřebitelské vzorce | Výkyvy | Itálie | Euro proti dolaru | Kurz PLN | Stoxx | Stavební produkce | Take Profit | Výhled růstu HDP | Komuniké | Epidemická situace | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | Meziroční vývoj jádrové inflace v eurozóně | Institut Prognos | Akcie čínských společností | Údaj o HDP | Německé průmyslové objednávky | Rozpočet EU | Očekávání | Korelace | Vyhlášení nouzového stavu | Jüan | PMI v eurozóně | Oživení ekonomiky | Otevřené pozice | Reálné zisky | Inflace v září | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Uvolnění podmínek | JSW | Aktuální kurzy měn | Poslanci | Michael Barr | T-Mobile | Nikl | Makrotrend | Vývoz obilí | Chuej Kcha Jüan | Ceny bytů v Praze | Predikovatelný | Cena severomořské ropy | Volatilní | Galapagos | L.F. Investment | Dicyklopentadien | Inflační riziko | Chile | Vývoj ceny akcií Heidelbergcement | Index nálady investorů | Pokles hospodářství | Aleš Zavoral | Novo | Pozitivní nálada | EUR/JPY | Edelman | PANW.US | Extrémně volatilní | Kvartální výsledky | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | Londýnské burzy | Vliv pandemií | Stavebnictví v březnu | Zasedání ČNB | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Časová osa | Veřejné finance | Dnešní napadení Ukrajiny | Schodek státního rozpočtu | Novartis | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Velikost kontraktu | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Evropská komise | Skupina Creditas | WeCHat | Pro investory | Souhrnný indikátor | Zahraniční obchod ČR | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Masivní propouštění | iShares | Aramco | P/B | Swiss | Investice | Czech Media Invest | Britská centrální banka | Plán investic | DXY | Juneteenth | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Realitní služby | Spotřebitelský sektor | Geopolitické riziko | Jednatel společnosti | MACD | Potenciál | Nálada v ČR | Loterijní společnosti | Penzijní systém | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Prudký pokles sazeb | Support | Diverzifikace | Návrat inflace | Globální dluhopisové trhy | Opční smlouvy | Allianz Trade | Fundamenty | Švédské koruny | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Míra nezaměstnanosti v ČR | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Japonské firmy | Lednová inflace | Index aktivity | Německé pojišťovny | Delivery Hero | Ekonomické dopady koronaviru | Česká měna dnes | Pokles cen energií | Co jsou futures kontrakty? | Macquarie Asset Management (MAM) | Alexandr Novak | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Hluboká recese | Škoda Auto | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Robert Fogel | Stavební výroba v květnu | Ropný benchmark WTI | Burza v Hongkongu | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Předpověď pro GBP/USD | Nákupní centra | Nálada v eurozóně | Nové akcie | Zisk před zdaněním | Argos Capital | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Příznivé ekonomické údaje | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Šéf Fedu Powell | NYSE | Špatná nálada | Intervence | Výkon ekonomiky | Přístav v Číně | Ceny kakaa | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Jaroslav Tupý | Ministr vnitra | Lístky | Experti | GE HealthCare Technologies | Narušení dodávek z Ruska | Produkce energie | LSEG | Futures a opce | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Chování | Náklady na financování | Rekord | Ministr dopravy | Nižší sazby | Dluhopisy zemí eurozóny | Vstupní náklady | Raiffeisenbank | Průměrný výnos | Člen bankovní rady ČNB | Vývoj meziročního růstu reálného HDP | Pandemická krize | Stop-Loss | Návrh zákona | Skrytá medvědí divergence | Evropský index | Svaz průmyslu | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Creditas | Dění na trzích | WIIW | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Měsíční předpovědi | Měnový pár GBP/USD | Vývoj německého akciového indexu DAX | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Negativní data | Změny v porodnosti | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Index prosperity | Asijské trhy | Americké investiční banky | Reálné příjmy domácností | Obchodní seance | Proti-inflační riziko | Český statistický úřad | Impuls | Accor | EUR/USD | Vanad | Bruno Le Maire | Nejvyšší nezaměstnanost | Bruegel | HDP na obyvatele | Index ekonomické nálady | General Electric | Výnos amerických bondů (TIPS) | Nálada v průmyslu | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | Dění ve světě | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Oblasti supportu | Von der Leyenová | ERSTE (RBAG.CZ) | Protiíránské sankce | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Mediální společnost | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Budoucí tržní podmínky | Analýza makroindikátorů | Bezpečný přístav | Prognostici | Český průmysl | Účinné vakcíny | Jednání prezidentů | PMI z Německa | Vstup do trhu | Cena bitcoinu | Iva Palusková | Začít vydělávat | General Motors (GM) | Celková míra nezaměstnanosti | Obchodování na burzách | Aleš Mendl | Wolters Kluwer | Konkurenti | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Prodeje nových aut | Chování trhu | Růst akciových indexů | Japonská burza rýže | Agentura AFP | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Komunikační služby | Conseq Funds investiční společnost | Tuzemské hospodářství | América Móvil | Důvěra v ekonomiku | AXA ČR | Dolarové příjmy Ruska | Automotodrom Brno | CSI 300 | Aktuální vývoj | Příjmy domácností | Benchmark | Rostoucí výnosy | Dovoz ruského zlata | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Opatrný optimismus | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Průměrné mzdy | Kansas City | Index důvěry v eurozóně | Demografie | Měnové zasedání | Cenné papíry | Zápis z jednání ČNB | Americké podniky | Výnos | P/S | Velcí investoři | Nová prognóza ČNB | Přecenění zboží | Oxfam | Styl obchodování | Ocelářství | 100 miliard dolarů | Globe Life | Švédská Riksbank | Trh s dluhopisy | Zpřesněné údaje | Brent | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | IHNED | Španělsko | Asijské akcie | Akcie těžařů | BreakEven | Delta | Skokové oslabení koruny | Dlužník | Ceny ve výrobě | TNOTE | Jen-tchien v Číně | Americký akciový trh | SMA | USMCA | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | Úroky na hypotékách | Ceny dřeva | Opatření v Číně | Slabá poptávka | LYNX Trading | Růst sazeb | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Dnes na pražské burze | Reddit | Indikátor investičního sentimentu | Zkrocení inflace | Jiné měny | Nervozita na finančních trzích | ESG | Index DOW | Import | Překvapivý růst | Alternativní zdroje energie | Vlna pandemie | Airbus SE | Exchange | Londýn | Alcoa | Investiční portfolio | O2 Czech Republic | Čokolády | Splátky dluhů | Munich Re | Topný olej | Základní pravidla | Akcie roku 2020 | Snižování sazeb ČNB | Investiční strategie | Společnost Huawei | Státní dluh | Výsledky obchodování | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Hluboké recese | Zpomalující ekonomika | Investor Warren Buffett | Burzovní obchody | Americké makro | Dedolarizace | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Masakr na trzích | Tvorba pracovních míst v USA | Strach | Nahromaděný dluh | Swapové body | Americká nezaměstnanost | Investice do mědi v 2022 | Hluboké průmyslové recese | Oživení čínské ekonomiky | Propad cen | Akciové investování | Futures na obilí | Očekávání ČNB | Válka | AUDUSD | Online obchodování | Úroková sazba | Nacenění kontraktu | Praxe | Nasdaq100 | Investiční výhled | Uvolňování měnových politik | Coinmarketcap.com | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nový průzkum ČSÚ | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Ministři financí Evropské unie | Sentiment na trhu | Contract for Difference | Největší propady v historii | JPY | H&M | GP Alliance | CIPS | Metaverse | Nálada spekulantů | Nejvýraznější růst | Analytický tým FXstreet.cz | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Počet živě narozených | Investiční příležitost | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Dostupné informace | Histogram | Zajímavé zhodnocení | Reálné zisky nad inflací | Odhad HDP | Business Outlook | Vyšší daň | Příslib výměny | Casino | Pfizer (PFE.US) | Většinový podíl | Tempo zdražování | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Školení Finmex | Eurex | ÚOHS | Nová bankovní rada | Světové hospodářské krize | Více peněz | Podnikové objednávky | Reálné ekonomiky | Zasedání MNB | Znehodnocení | Nexen | Spořící účet v korunách | Obchodní tipy | Kontrakce | Jozef Síkela | Institut DIW | Růst měnového páru | Peníze | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Robert Habeck | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Polské maloobchodní tržby | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | Ekonomické obchodování | Rekordní pokles HDP | Kabinet | Investiční aktiva | Průmyslové zakázky | Pokles cen kovů | Optimismus mezi podniky | Henkel | Výzkumný institut Ifo | MONET.CZ | Společnost Kofola | Malý trader | Vzestup zlata | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | ČNB Rusnok | Meziroční růst cen | Americká ropa | Logistické problémy | Výrobní aktivita v USA | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Čerpání peněz z fondů EU | Nitesh Shah | Vývoj ceny akcií | Šéf ECB | Medvědí trh | Geely | Prodražování staveb | Stavební spořitelny | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Evropské firmy | Služby | Bilance obchodu | Futures na sójové boby | Dodávky ruského plynu | Obnovení dodávek | Technologie blockchainu | Přetrvávající vysoká inflace | The New York Times | Hlavní události tohoto týdne | Sankce na dovoz ruského zlata | ALUMINIUM | Lepší zítřky | Rekordní deficit | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Prezidentka ECB | Měnová politika Fedu | Čínský celní úřad | Čerpání peněz | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | COP27 | Tuzemská ekonomika | Falešné breaky | Německá zajišťovna | Electronic Arts (EA.US) | Energetické úspory | Barel ropy | Amgen | Apetit investorů | Výrobce pneumatik | Hlubší schodek | Palladium | Americký Fed | Důvěra v ČR | Počet insolvenčních návrhů | Pozitivní signál | Výprodeje na trzích | Makléři | Energetický tarif | Vývoj měnového páru AUD/USD | Události v ČR | Svaz německého průmyslu (BDI) | Ropa WTI | Vzácné kovy | Ministryně hospodářství | Tipy na zajímavé akcie | Sentix index nálady investorů | Roční zhodnocení | Válka v Izraeli | Výsledek hospodaření | Celanesse Corp | Lockheed Martin | Index NASDAQ 100 | Ceny emisních povolenek | Produkce v průmyslu | Vyšší úrokové sazby | Německý konglomerát | Federální rezervní systém (FED) | Bankovní rada ČNB | Akciová maxima | Ekonomické dopady pandemie | USD/ILS | Představitelé ČNB | Developeři | Pokles cen elektřiny | Brexit | ZEW index | Společnost NJJ | Premier League | Burza cenných papírů Praha | Kurz eura k dolaru | Vlnový pattern | Výhled poptávky | Dolar dnes | Evropské burzy | Růst britské ekonomiky | Data z tuzemské ekonomiky | Valná hromada | AAL.US | Ekologové | Období finanční krize | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | Investor Jan Čermák | USD/EUR | Německý ministr hospodářství | USD/BRL | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Komoditní trh | Český trh práce | CFD na DAX | Býčí divergence | Boom | Průměrný kurz koruny | Podnikatelský sektor | Hello Bank | Cestování | Mladé generace | Covid | Růst investiční aktivity | Broker | Bytové jednotky | Společnost Siemens | Bayer | Analytik Saxo Bank | FedWatch | Jiří Cihlář | Zdražování v zemědělství | Vývoj ceny palladia | Proražení | Záchranný fond | Prodeje aut | PYPL.US | Objem hypoték | Magnát | Posílení koruny | Kč/USD | USD | Velká krize | Česká pošta | Investorský sentiment | Export | Změna klimatu | Celosvětová spotřeba | Příjmy a výdaje domácností | Upravený zisk | Mladší generace | NFLX | Dluhopisový index | AEX | Britský akciový index FTSE 100 | Technická analýza | Macquarie | Globální ekonomiky | Kurz zlata | Výrobní index ISM | Chemický průmysl | Berkshire | Posílení kurzu | Investiční analytik | Evropské PMI | Americká sněmovna reprezentantů | Ekonomika Jihoafrické republiky | Míra nezaměstnanosti v české ekonomice | Obavy z pandemie | Tržní pozice | Posilování koruny | Kolínská automobilka | Trh s nemovitostmi | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Rozhodnutí ECB o sazbách | Stav devizových rezerv | Automobilka | Výstavba gigafactory | Deficit zahraničního obchodu | Roční průměrná míra inflace | Zastavení poklesu | Komárek | Provident Financial | Aktuální očekávání | Kapitálové strategie | Nabídka | Prodej automobilů | Gilead | CD Projekt | Qualcomm | Comcast | Signály oživení | Výroční zprávy | Ožívání ekonomiky | Ruská společnost | Nové mutace | Tržní volatilita | Vývoj ceny zemního plynu | Plán vlády | Odražení ode dna | Jestřábí komentáře | Plány | Vládní opatření | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Energetická společnost | Akcie průmyslových společností | AMS | Na burze | Blue chip | Vývoj ukazatele Forward P/E | Zemědělský svaz | Šok | InterGen | Velké privátní firmy | Varianta delta | Hodnocení současné situace | Riziková averze | Německý hospodářský institut DIW | Nízké úrokové sazby | Hospodářská politika | Hongkong | Evropská inflace | Italský premiér | Inflace v České republice | Globální krize | ProSiebenSat.1 | Rozvahy Fedu | HDP Německa | METROSTAV | Price-to-Earnings | Tvorba pracovních míst | Zavedení eura | Společnost Emirates | Trh s ropou | Total | Růst cen nájmů | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Hospodářské problémy | Home office | Ekonomický magazín | Katar | Kofola | Dnešní statistika | Bezpečná měna | Prostředí klesající inflace | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | FME | Kulturní faktory | Prostředí pro nákup a prodej | Noviny | Velké fondy | Data ČSÚ | Měnový fond | Američtí centrální bankéři | Investor Warren | ISM pro sektor služeb | Očkování proti covidu-19 | Ahold Delhaize | Inflační spirála | Cenné kovy | Růst výrobních cen | Růst cen ropy | Výše dividendy | Index ISM ve službách | Klimatické změny | Xiaomi | Emirates | Tovární objednávky | Konopí | FedEx | Pokles kurzu | Balíček na podporu ekonomiky | Asociace | Hospodářské problémy v Číně | Reálné hodnoty | UniCredit Bank | Pověst | PPF Telecom Group | Spekulovat | Fitch Ratings | CB.US | Skutečný výsledek | Znárodnění | Nord Stream 2 | MT5 Supreme Edition | Swapy | Cenové tlaky | Rostoucí ceny energií | ING Jakub Seidler | Slábnutí ekonomik | Ruský prezident | P.A. | Česká zbrojovka | Korunový trh | Snižování úroků | Podpůrné programy | ArcelorMittal Nippon Steel | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Zahraniční obchod České republiky | Komoditní sektor | Širší index S&P 500 | Shenzhen Composite | Fintech společnosti | Zajímavé zisky | Wienerberger | Oživení trhu | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Nejúspěšnější odvětví české ekonomiky | Šíření mutace | Vládní výdaje | Cenové úrovně | Středoevropské měny | Akciové trhy v Evropě | Vyšší náklady | Zpomalování ekonomiky | Hutnictví | Dovednosti | Sýrie | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | Agentura Kjódó | Státní výdaje | Patria Online | Akcie Google | Mzdový nárůst | Hospodářský institut | Butter and Cheese Exchange | Dovoz | Kroky centrálních bank | Gennadij Timčenko | Podnikatelé a firmy | Sazby hypoték | Obrovský potenciál | Šíření nemoci | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | Next Finance | MT5 | NextEra | Lenovo | Viry | Velké instituce | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | Zprávy o trhu | Nejbohatší | Kodiaq | Investice do těžby | Predikovat vývoj cen kryptoměn | Hyundai | Odpojení Ruska | Dodávky čipů | Penzijní fondy | Ekonomika oživuje | Nikkei | Instagram | Uhelné elektrárny | Firma Alphabet | Ekonomický propad | Posílení indexu | České hospodářství | Pro tradery | Dluhové problémy | Bankroty | SPS | Cenové pohyby | 1 milion | Reálné mzdy | Stratégové | Konvergence | Výrobní ceny | CISCO | Čínské úřady | Marek Mora | Splasknutí realitní bubliny | PMI ze sektoru služeb | Světová finanční krize | Nemovitostní fondy | Snížení dodávek na trh | Maloobchodní prodejce | Pozitivní zprávy | Index STOXX Europe | Světový obchod | Vývoj meziroční inflace | Skupina KKCG | CFD (Rozdílové smlouvy) | Bundesbanka | Price-to-Earnings Ratio | Finanční výsledky společnosti | Býčí sentiment | Tržní ceny | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Rovnováhy | EUR/CZK | Vybírání zisků | Sentiment na Wall Street | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Nové zprávy | Elon Musk | Válka na Ukrajině | Intercontinental Exchange | Průmyslová výroba v Německu | Poptávka centrálních bank | Příležitosti pro nákup | Rekordní zisk | Rozvoji obchodování | Euforie | Alena Schillerová | CO2 | Liz Truss | FANG | Makrodata | Jestřábí postoj | Akciové indexy | Break/Even (B/E) | Investoři | Malta | Revolut | Investing.com | Vývoj indexu bankovního sektoru | Obchodní deník | Portfolio | Fungování | Data o HDP | Petr Pavel | Akciová burza | Day-tradeři | Západní společnosti | Investice do solární energie | Online nakupování | Stavebnictví v USA | Nejistoty | Americký prezident | Oddlužení | Fidelity | Dolar roste | Německá průmyslová produkce | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | Nálada v Evropě | B/E | Slovenská ekonomika | Negativní sentiment | Evropská měna | AMD | Vzdělávací nástroje | Přidaná hodnota | Cena hliníku dnes | Jeff Bezos | Tomáš Kálal | Nvidia Corp | Finanční ústavy | Média | Inflační čísla | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Metalurgie | Jaroslav Brychta | Prosincová inflace | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | Deutche Wohnen | MSCI Emerging Markets | Západní sankce | Investice do dluhopisů | ČSOB Finanční trhy | Nárůst ceny | Jádrový index | Odeznívání inflace | IWH | Zisk | Dovoz ropy | Statistický úřad Eurostat | Zlepšení sentimentu | Ceny kryptoměn | Credit Agricole SA | Volatility | Peso | Digitální peněženky | Vývoj průmyslu | Zpřísňování měnové politiky | Český běžný účet | Akcie 2021 | Vývoji vakcín | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Červencová inflace | Inflace v lednu | NFT tokeny | Den obchodování | Vývoj ceny cukru | Nezaměstnanost v březnu | Průmyslové objednávky | Růst spotřebitelských cen v USA | Cenový růst | Finanční instituce | Důvěra investorů | Makroekonomická prognóza | Ruské ropy | První chytrý prsten | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | Vývoj objemu aktiv Bank of Canada | Lepší výsledky | Forward guidance | Plnění objednávek | Purple Strike | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | Ekonomický sentiment v Česku | CAC 40 | NKÚ | Britský premiér | XTB Jiří Tyleček | Uložení peněz | Fáze obchodní dohody | Dnešní sentiment | Daniel Křetínský | Vývoj ceny pšenice | VIG | Ministerstvo obchodu | Dopady koronaviru | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Xetra | Míra zisku | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Americké prezidentské volby | David Vagenknecht | Poměr P/B | Makroekonomický kalendář | Statut bezpečného přístavu | Politika centrální banky | Mimořádná opatření | BP | Cíl ČNB | Míra zadlužení | Poklesy HDP | Muriel Pénicaudová | Pokles cen nemovitostí | Bohatí | Christian Lindner | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Nastavení úrokových sazeb | Růst německé ekonomiky | KPMG Josef Kupec | Statistiky ze stavebního sektoru | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Měnový pár EUR/PLN | Tuzemské banky | Průmyslová produkce v únoru | Silný indikátor | Sestupný trend | Schválená dividenda | Čínské hospodářství | Cena mědi | Raytheon | Ropné společnosti | Pákistánský premiér | Ekonomika Číny | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Snížení nákladů | Cestovní kanceláře | Pesimismus | Inflace v eurozóně | Uskupení OPEC | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Boj s inflací | Výhody a rizika | Analýzy | Svaz německého průmyslu | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Finanční pomoc | Zajímavý výnos | Americký S&P 500 | Vyjádření ČNB | Vietnamská ekonomika | MSTR | PMI pro sektor | Politická nestabilita | Šíření nemoci COVID-19 | TTF | Globální akciové indexy | Arca Investments | Prognóza vývoje kurzu CZK/EUR | Hlavní úroková sazba | Investiční | Ekonom ING | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Moderna | Britská centrální banka dnes | Britské banky | Pohyby cen komodit | Baterie do elektroaut | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Altria | Migrace | Mary Dalyová | Průzkum | Inflační situace | Invesco | Sociální nepokoje | Berlín | IEA | Demokraté | HeidelbergCement | Německý DAX | ETS | Ifo Klaus Wohlrabe | Důvěra domácností | Hlavní události | Patria | Ekonom BHS | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Analytik Purple Trading | Akciový fokus | Uber | Tržní podíl | Sloučení | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Ekonomický vývoj | Slavomír Pavlíček | Růst v oblasti služeb | Akciové trhy ve Spojených státech | Korunový devizový trh | Solární energie | Pandemie koronaviru | Chřipka | Zisky nad inflací | Short EUR/CZK | TRY | Data z ekonomiky | Short selling | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Lenovo notebook | Klíčové společnosti | Úrok | US500 | TARP | Evropské ekonomiky | Náklady financování | Výhled na rok 2023 | Implikace | Siemens Gamesa | DZ Bank | Očekávaný růst poptávky | MPO | Porovnání vývoje | Americké HDP | Insolvence | RWE | Agentura Reuters | Hudebních vydavatelství | Fiskální rok | Obchodní ředitel | Nobelovy ceny za ekonomii | ING Groep | Prognóza vývoje měnového páru | Data z průmyslu | Silnější zlotý | Obchodní plán | Odhad analytiků | Sentiment investorů | Pavel Baudiš | Emma Capital | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | Pokles tuzemské ekonomiky | Prodej | Index Nikkei | PFE | P/E | Cestovní ruch | Zpráva | Pokles vývozu | Česká televize | Posilování amerického dolaru | Bohatý | Aktuální prognózy | Technologické tituly | Výrazný růst inflace | PMI z výroby | Ubisoft | Nové příležitosti | Prémie | EUR/PLN | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | Onemocnění COVID-19 | Bitcoin | Mnoho peněz | Švýcarská banka | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Ekonomické dopady | Janet Yellenová | China Unicom | Rozpočtová politika | Jan Kubíček | Konflikty | Údaje ISM | Huawei | Tencent | Pokles cen komodit | Ropný deficit | Hlavní ekonom ING | Colt CZ | Nový koronavirus | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Výhled ratingu | Emoce | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Agrárníci | Just Eat Takeaway | Zpomalení české ekonomiky | Petr Beneš | Vzdušný prostor | S&P | Oslabování dolaru | Podmínky v tuzemském průmyslu | Celoroční výhled | Pozitivní zpráva | Expanzivní politika | EPH | Skupina PPF | Česká měna | Quantum | Vzdělání | Olej | Hrubý domácí produkt (HDP) | Těžba v Číně | Handelsblatt | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Hospodářské dopady | Evropská data | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Výrazné ztráty | Růst výnosů | Legislativa | Dnešní napadení Ukrajiny Ruskem | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Kupón dluhopisu | Objem intervencí | Zhoršování situace | STV | Tržby z prodeje | Akcie Universal Music | Nová prognóza | Aktuální obchodní příležitosti | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Průmyslová výroba ČR | Brexit bez dohody | Spotřebitelské ceny v USA | Breakout strategie | Plynovody | Ajťáci | JOLTS | DR Horton | Meta | Simon Property Group | S&P Global | Hospodářství země | Financial Times (FT) | Nákupy dluhopisů | Dokončení transakce | Management | GBP | Průmyslové komodity | Minimální rezervy bank | Rekordní hodnoty | Panické výprodeje | Thyssenkrupp | IT společnosti | Korekční pohyb | Rozhodnutí soudu | Výrobce elektromobilů XPeng | Posilování eura | Cena ropy na světových trzích | Růst českého průmyslu | Obchodní týden | Gartner | Admiral Markets | ZEW | Co se děje na finančních trzích | XM | Úsporný energetický tarif | Reálná mzda | Walmart | Demografické znalosti | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Centrální banky | Pobočka FEDu | České firmy | Fungování trhů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Armageddon | Beta | Jednání bank | Zpomalení ekonomického růstu | Alert | Peter Lynch | Eurostat | Počet firemních bankrotů v Japonsku | Majitel | Uran | Evropské trhy | Guru | Zprávy | Ukončení války na Ukrajině | Míra nezaměstnanosti v Jihoafrické republice | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Monitorování | Nadšení | Kristalina Georgievová | Týdenní shrnutí | Investiční aktivita | Společnost Czech Media Invest | Dolary | Tovární objednávky v USA | FB | Vysoký přebytek | Akcie v Asii | Prezident institutu ZEW | BREAKING | Tokeny | Zemědělské komodity | Dubnová čísla | Růst inflace | Petr Fiala | Nezaměstnanost v USA | Sledování zdravotního stavu | Ceny stříbra | Ekonomická teorie | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Asijská seance | REGN | Koronavirové lockdowny v Číně | Britský ministr financí | Superstar | Averze k riziku | CCI | Německé firmy | Vývoj ceny bitcoinu | Přebytek obchodní bilance | Nepříznivé období | Akciový analytik | Pozornost finančních trhů | Tesco | Prognózy ČNB | Silné cenové tlaky | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Britský statistický úřad | PwC | Výnosové křivky | Americký maloobchod | Události ve světě | Index Stoxx 600 | Akcie roku | 1 000 barelů | Klesající trend | Praha | Ceny ropy | Makro data | Recyklace | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Akcie v Evropě | CME FedWatch Tool | Příjmy Ruska | Petr Javůrek | Piráti | Raketové útoky | Hospodářské cykly | Inteligentní investor | Byty | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Dupont | Tržní úrokové sazby | Ceny Bitcoinu | Petr Novotný | 4iG | 3M | Provozní výsledky | Nejdůležitější události | Silný růst | Saipem | Údaje o vývoji HDP | Broker Trust | Airbus | Analytička společnosti ING | Bydlení | Mutace delta | Opakování dluhové krize | NATO | Očekávání úrokových sazeb | Shell | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Elektromobily | Celkový trend | Institut Ifo | Analýza transakcí | Prodej akcií | České banky | Udržitelnost | Cena ropy brent | CZ | Regulační úřad | Vyhlídky | Odhad inflace | British American Tobacco | Firmy | Snížení DPH | RWE Gas | Vláda USA | Powell dnes | Kevin Tran Nguyen | Zadlužování | Nordea | USA Donald Trump | Tapering | iFX | Tržní podmínky | Index US100 | Evropské dividendové akcie | Práce z domova | Virgin Galactic | Snižování cen | Čínské zboží | Index cen domů | Medvědí divergence | Základní úrokové sazby ČNB | Listopadová inflace | Angela Merkelová | François Villeroy de Galhau | Investment management | Tomáš Vlk | Obchodování na trzích | Ministerstvo životního prostředí | Program nákupu aktiv | Intradenní obchodování | Nástroj | Nová data o inflaci | Reálné spotřeby domácností | Výsledky | Míra | Dominik Stroukal | Jefferies | HUF | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Dění na finančních trzích | EURCZK | Zápis ze zasedání Fedu | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Petr Král | Corporate Governance | Zdražování pohonných hmot | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Phillips 66 | Sumitomo Mitsui | Energetická skupina | Hedgeové fondy | Ukazatele ocenění | Džajant Ačarja | Veřejné služby | Technická recese | ČNB Petr Král | Spalování ropy | Snížení úrokových sazeb v USA | Supreme Edition | COCOA | JD.com | Ministři financí | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Kurz EUR/USD | Tržní situace | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Analytici finančního ústavu | Cena ropy WTI | Bank of America | Úroda | HDP USA | Špatné výsledky | TIM | Opatření proti koronaviru | Národní investiční plán | Komoditní měny | Fundamentální analýza | Carnival | Day trading | Odhady trhu | Výrobce letadel | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Investiční skupina KKCG | Australský dolar | CZKCASH | Zpřesněný odhad | Nvr Inc | Retracement | Suroviny | Financial | Jednoduché tipy pro začátečníky | American Airlines | Propad průmyslu | Uplynulý rok | Ondřej Tomek | Koruna | ČSOB Petr Dufek | Následky pandemie | Eli Lilly | Pokles investic | E15 | Finanční služby | Cukr | Cenový index PCE | Aktuální ceny akcií | Ministr dopravy Kupka | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | Měny rozvíjejících se ekonomik | Týdenní výhled | Všechny indikátory | Vývoj ceny plynu | Včerejší obchodování | Ekonom Ifo | BFM | Pardubický pivovar | Hypoteční trh | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Finanční výsledky | Chubb Limited | Francie | S&P 500 | Barrick Gold | Panevropský index STOXX 600 | JSW Steel | OPEC+ | Kurz dolaru | Pandemie nemoci COVID-19 | Futures na evropské indexy | Capital One Financial | Pokles HDP | Epidemické situace | Onemocnění | Sazby ČNB | Index cen průmyslových výrobců | Kryptoměny bitcoin | BHS | Předseda dozorčí rady | Makroekonomický výhled | DMA | Objem | Propad | Ipsos | Platit daně | Opotřebovávací válka | Pojišťovna EGAP | Zvyšování mezd | Jak je to s cenou komodit? | Fiat Chrysler | Očekávání investorů | Výhled růstu německé ekonomiky | Hlavní měny | Obavy z recese | Vývoj ukazatele Forward P/E pro indexy S&P | Halifax | Index podnikatelské nálady ISM | Class A | Hypotéza | Trigger | Pokračující pokles | Výsledky firem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | HDP Británie | Expertní komise | Stimulační opatření | Úhrnný indikátor | Federální rezervní systém | Nákup a prodej | RIO.UK | Údaje | Lennar Corp | HDP eurozóny | Cenový šok | Klima | Týden na finančních trzích | Saxo Bank Steen Jakobsen | Aktivita čínských továren | Pořízení vlastního bydlení | Nezaměstnanost v květnu | Den díkůvzdání | Škoda Transportation | Soukromé firmy | Akcie Volkswagen | Souprava | Report ADP | Index šanghajské burzy | Exxon Mobil | Pokračování rostoucího trendu | Elektrická auta | Dodávky a cenu plynu | Luboš Komárek | Zemní plyn | Zpomalování růstu světové ekonomiky | KOL | Leva | Ceny plynu v Evropě | Ceny kukuřice | Podnikatelská nálada | xStation | Propuštění | Český index nákupních manažerů | Očekávání analytiků | Kering (KER.FR) | Světové ceny ropy | Čínské ministerstvo obchodu | Alibaba | Letní měsíce | Výsledky průzkumu | Demografické trendy | Subvence | Jihoafrická ekonomika | Regulátor | Průzkumy | Strach z druhé vlny | Shortovat | BAT | Nomura | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Hlavní indexy | CVC Capital | Státní rozpočet | Spoření | Průmysl v eurozóně | Podíl nezaměstnaných | Hospodaření státního rozpočtu | Převodník měn | Ceny cukru | Videokonference | Letiště Václava Havla | Propad do chudoby | Digitální zlato | Televize CNBC | Reddit WallStreetBets | Průmyslová výroba | Michelle Bowmanová | 5 000 bušlů | Důchod | Forwardové sazby | Převzetí aktiva | Mzdy v ČR | Nominální úročení | Pfizer | Ekonomika Německa | Snížit emise | Srovnávací základna | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Sázka | Index spotřebitelské důvěry GfK | NET4GAS | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | Situace v eurozóně | AFP | Covestro | Studie | Emise skleníkových plynů | CME FedWatch | Tempo růstu spotřebitelských cen | Ministerstvo pro místní rozvoj | Obnovitelné zdroje energie | Růst důvěry v českou ekonomiku | JRD | Slabší koruna | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Škoda Group | První obchodní den | Pojišťovny | Průraz | Cena plynu | Úřad INSEE | Globální dění | Deficit | S&P 500 Index | EDF | Inflace v říjnu | Graf | Čínský výrobce elektromobilů | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Koronavirové mutace | Odliv dividend | Index S&P 500 | Nákup libry | Ratingová agentura | Instrument | Reakce trhu | Akciový růst | Ekonomická důvěra v dubnu | Pokles exportu | Spotové ceny | Státní zemědělský intervenční fond | MT4 Supreme Edition | Patrick Harker | Vir | Spotřebitelská nálada | Maďarský forint | Josef Kupec | Jana Maláčová | Cenová hladina | Pozornost | Čínský sektor služeb | Carlos Tavares | Bankéř | Omezené riziko | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Vodafone Group | Vývoj indexu důvěry podnikatelů v ČR | Posílení libry | Kering | Americké automobilky | Virtuální realita | Hrubý domácí produkt | KOMB.CZ | Hypotéky | Opce | Hráči na trhu | Současná situace | Lukáš Kovanda | Fundamentální hodnota | Nejlepší akcie | Školení | Vývoje kurzu | EY | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | tradingeconomics.com | LEN | Společnost Automotodrom Brno | Ministryně práce a sociálních věcí | Přijetí | CAPEX rozpočty | Evropa | Pokles produkce | Hodnota majetku | Distribuce | Nákup eura | Vojtěch Boháč | Oživení americké ekonomiky | Česká spořitelna | Trhy komodit | Jackson Hole | HUF/EUR | SBUX.US | Natland Petr Bartoň | Ceny na čerpacích stanicích | Obraty | USD/PLN | OPEC | Short | Rezidenční nemovitosti | Ekonomické události | Sazby centrální banky | Argentinské peso | Švédská měna | ČNB Tomáš Holub | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Ropná společnost | Česká bankovní asociace (ČBA) | Celková investice | Jednání FOMC | Reálný HDP | Důvěra v tuzemské ekonomice | Pár EUR/USD | Schlumberger | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Egypt | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Poptávka po oceli v Číně | Ceny zemědělských výrobců | Investice do nemovitostí | Omezení pohybu | Eurodolar | Maspex | UBS Global | Poptávka po nemovitostech | KB | Dopady na ekonomiku | Kontext | Deficit rozpočtu | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Vývoj úrokových sazeb | Cenný papír | Vývoj mediánové ceny bytů v Praze | Prsten | Vliv ceny ropy | Maloobchod | Německý akciový index | Optimistická očekávání | Honeywell | Jádrový index spotřebitelských cen | Obrat v měnové politice | Americká centrální banka | Americká společnost | Logistika | Oslabení amerického dolaru | Boční trend | Zveřejněná data | Earnings | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Konkurenceschopnost Číny | Oživení inflace | Trump | Patria Finance Tomáš Vlk | Devalvace | Hospodářské oživení | Vývoj průmyslu v ČR | Hospodářský propad | Online platformy | Index volatility | Makroekonomický vývoj | Brands | S&P Global Ratings | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Finanční rok | Dopady války na Ukrajině | Prohloubení schodku | Čínský prezident Si Ťin-pching | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Průmyslová produkce v srpnu | Příznivé údaje | Ruský akciový trh | UPS | Křetínský | PYPL | Novozélandská ekonomika | Silnější dolar | Technické analýzy | Jachty | Euroskupina | Živočišné komodity | Urals | Výhled na příští rok | Spořící účet | Růst eura | Zaknihované akcie | Rostoucí trend | Spotřebitelské výdaje v USA | High | Finanční krize | Vydělat peníze | Euro dnes | Salutem | Vstupy | Pokles populace | Universal Music | Bankovní úvěry | Obchodní strategie | Směřování | Inflace ve Spojených státech | Tučné dividendy | Společnost Tameh Czech | Andrej Babiš | Hello bank | Příběh krize | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | TIPS | Čeští exportéři | Ekonomická situace | Warranty | CVC | Indikace | Provozní výnosy | Rakousko | Problémy se subdodávkami | Firma ArcelorMittal | Česká koruna | Christopher Dembik | Proočkování populace | Úvěrová aktivita v eurozóně | APAC | Turecká centrální banka | Stříbro | Nejbližší support | Novela zákona | USDCAD | Kolaps těžby v USA | Euler Hermes | Guvernér banky | Klíčové události | Klíčové události ve světě | Platby za plyn | Constellation | COPPER | L'Oréal | Instituce | DAX (DE30) | Turecko | Kakao | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Výkyvy v cenách | Dopady inflace | Bank of Japan | Infineon Technologies | Vlna koronaviru | Setkání centrálních bankéřů | OECD | SARS-CoV-2 | Americké objednávky | Podnikatelská důvěra | Globální ceny | GameStop (GME) | Investiční společnost | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | CFD kontrakt | Jan Dvořák | Německý PMI | Data z americké ekonomiky | G10 | Růstový potenciál | Dluhopisoví investoři | Dnešní fundamenty | Dopady epidemie koronaviru | LNG | Foreign Exchange | Růst cen stavebních materiálů | VTB | Burza cenných papírů | Německý hospodářský institut | Dobrá data | The New York Times (NYT) | Samsung Electronics | Vývoj ceny zlata v USD | Makléřská firma | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | Uvolněná fiskální politika | Obnovitelné zdroje | BBC | Silná ekonomika | Severstal | CEPS | Světová cena | Ekonomická důvěra | Ekonom UniCredit Bank | Dubnová stavební produkce | Czech Fund | Vývoj ceny akcií Ford | PLUG | UBS Group | S&P 600 SmallCap | Telekomunikační společnosti | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Běžný účet | Nový výhled | Kongres | Výdělky | Divize | Úrokové sazby v Číně | Oslabení koruny | Spot | Dění v USA | Ekonomické ukazatele | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Seznam Zprávy | Pozitivní vliv | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Účet v bance | PANW | Důchodové systémy | Odhad amerického HDP | Index cen výrobců | Expanze HDP | Obchodování s korunou | Čínský statistický úřad | Index CSI 300 | ex | Ziskové marže | Evropská ekonomika | Podniky v eurozóně | Nákupy akcií | Inflace ve Švýcarsku | PSA | Moore Czech Republic | Prezident Hospodářské komory | Nárůst HDP | Inflace v Polsku | ABB | Naše ekonomika | Natland | Zvýšení úrokových sazeb | Kristina Hooper | Výsledky HDP | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Lesnictví | Zvýšení sazeb ČNB | Nízký potenciál | Index AEX | Equinor | Time-Frame | Martin Krištoff | Obchodníci s ropou | Snížení daní | Trh s futures | Změna trendu | Trh | NLMK | Dividendový výnos | Nárůst zásob | Ekonomické cykly | Snížení těžby | Reddit IPO | Komise | University of Michigan | EUR Index | Inflační očekávání v USA | Přehled o dění na světových burzách | List Financial Times | Offshore | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Francouzská vláda | Vládní podpory | Srovnávače dluhopisů | Evropský plyn | Frustrace | Viktor Orbán | Německý HDP | Akcie firem | Nová Čína | Znalost | BDI | Čínský koronavirus | Výrazný růst | Převod komodit | CNN Prima News | Otočení trendu | Měnová autorita | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | Fed | Rekordní minimum | Strategie Ondřeje Hartmana | Dezinflační tendence | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Čínská centrální banka (PBOC) | Dnešní zasedání Fedu | Italský MIB index | Reálná hodnota | Ekonomické škody | Signál na akcie | Skupina Colt CZ Group SE | Lídři EU | Korekce | Fond EU | CAT | Světové ekonomické fórum | Drahota | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Vývoz ropy | Statistické údaje z USA | Nové byty | United Airlines Holdings | Koronavirová epidemie | Celosvětová poptávka | Spotřebitelská důvěra v USA | Země EU | Fair Value Gap | Dividendové akcie | Španělská ekonomika | Opatření proti šíření epidemie | FRA40 | Počet pracovních míst | Buffett | Money management | Hnutí ANO | Vývoj ekonomiky | Uvolněné fiskální politiky | Levnější ropa | Comenius | Největší ekonomika světa | Internetové prodeje | Volby v USA | Výplaty dividendy | Nákupní příležitost | Krajský soud v Ostravě | Premiér Petr Fiala | Guvernér | Kjódó | Pražské burzy | Finanční společnosti | Downtrend | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Boháč | Výběry | Vonovia | Další rozvoj | Českých 100 | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Vysoké ztráty | Důvěra v ekonomice | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Nasdaq Bank | Kanada | Ladoga | Royal Mail | Uvolňování karanténních opatření | Globální recese | Medtronic | Kasina | Index Standard & Poor's | Automobilový průmysl | Investiční skupina Penta | CME Group | Ekonomický a strategický výzkum | Yahoo | Luis De Guindos | CNOOC | Oživení české ekonomiky | Vývoz do Číny | Indikátory sentimentu | Fiskální stimuly | Zvýšení mezd | Výprodejní tlak | Posílení dolaru | Marriott | XOM.US | Volná pracovní místa | ANO | Stock | Tlumit inflační tlaky | Generali Investments | ProCent | Růst spotřebitelských cen | IRS | Firemní investice | Příjmy Ruska z prodeje ropy | Poměr P/E | Obchodní systém | SHL | Ceny zboží | Trumpova administrativa | Rating | Platforms | Pokles nezaměstnanosti | Dezinflace | Globální diverzifikace | Agentura S&P | CEEC Research | Exim Tours | MWh | Americký ADP report | Mezinárodní finanční instituce | Akcie výrobce robotických vysavačů | Vývoj na komoditních trzích | Ruská invaze | SNB | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Burza rýže | Kontrakty na obilí | S&P Global Inc | Budoucí vývoj | Cotton Exchange | Hospodářský růst v Německu | Rané formy obchodování | Microsoft | Trh dnes | Wells Fargo | USD/CHF | L3Harris | Příležitosti | Opatření proti šíření koronaviru | Otevření obchodu | Pohled do budoucnosti | Polská inflace | Sellier & Bellot | Výhodné ceny | Svaz průmyslu a dopravy ČR | Vládní dluhopisy | Nejistota | Data z USA | Evropské obchodování | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | SBUX | Litecoin | Finanční sektor v ČR | Thermo Fisher Scientific | Alza.cz | Růst tržeb | Členové Fedu | Inflační vývoj | Forwardy | CME | Dostatek likvidity | Spotřebitelská inflace | USA Joe Biden | Pokles cen ropy | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Akcenta | Změny cen | Sell | Ceny akcií Ford | Pokles sentimentu | OKD | Michal Valentík | Letadla | Finmex Academy | Důvěra v průmyslu | Makroekonomické údaje | Standard Chartered | Finanční rezervy | Long pozice | Packeta | Obchodování akcií | LYNX webinář | Kurz dolarů | Market update | Skotská premiérka | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dražší energie | Drahé energie | SaaS | Ekonomické problémy | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Zpřesněná data o HDP | Spojené království | Borgis | Dluh firem | Skluz | Mexické peso | Akcie technologických společností | Unce zlata | ADP report zaměstnanosti | Meziroční růst HDP | Cena hliníku | Spolková vláda | Rivian | ECB dnes | Vyhlídky světové ekonomiky | Bankovní akcie | ABN AMRO Bank | Forward | Futures na DAX | Výrobce luxusních automobilů | S&P 400 MidCap | Skupina Colt CZ Group | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Ministryně práce | Oblast supportu | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Evropská banka | Tržní odhad | Trendové linie | Ministr průmyslu a obchodu | Výpadky | Vision Pro | Akcie ConocoPhillips | Objem obchodů | Zisky akcií | CFTC | Ceny na realitním trhu | FIAT | Podpůrná opatření | Celkový sentiment | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Utility | Ekonomické dopady nákazy | Kurzový vývoj | Nifty 50 | Investice do akcií | Invest | ForexFactory.com | Silky | Gazprom | MicroStrategy | Akcie v USA | Hypoteční splátky | Centrální banka | Jan Čermák | Klíčová rizika | Riksbank | Kellnerová | Propouštění zaměstnanců | Andrew Bailey | Silný propad | Deutsche Börse | Výkyvy kurzu koruny | Meta Platforms Inc | Trendová linie | Životní prostředí | Newcrest Mining | Posco Holdings | Společnost Deutsche Börse | Dopad krize | Exxon | Vlny koronaviru | Geosan Development | Devizové intervence | Panelové diskuze | Řízení rizika | Vývoj dolaru | NYMEX | ILO | Oslabení české koruny | Gilead Sciences (GILD.US) | Polský zlotý | Německá vláda | Tržní sentiment | QE | Měnové otázky | Odhad vývoje HDP | Útok na Ukrajinu | Zakladatel e-shopu Alza.cz | Měny&Sazby | Kurzový závazek | LYNX | Akcie pro nákup | Německý Ifo index | Akcie společnosti Caterpillar | Plány Fedu | Donald Trump | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Odhadovaná cena | Čistý zisk | Makroekonomické ukazatele | Jádrová inflace | Forward P/E | Twitter | Kovy | Lex Babiš | Derivátové trhy | Fluktuace | Krach | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Activision | Centrum | Rizika Over-The-Counter trhů | Borealis | Společnosti | Nejvýraznější pokles | Zpomalení ekonomiky | Spotová cena | Jiří Tyleček | Další růst | Aktivita v průmyslu | Americká průmyslová produkce | Burzovní měsíc | Index Sentix | Data o výrobní inflaci | Další růst úrokových sazeb | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Snížení kvantitativního uvolňování | Oživení amerického trhu práce | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Výroba průmyslu | Těžařská společnost | Unijní ministři | Index DAX 30 | Izraelský šekel | Podkladové komodity | Arbitráž | Rozhodnutí ČNB | Zadlužení podniků | Šíření viru | LIBOR | Eurobondy | Visa | ETF na DAX | Vodafone | Aukce | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Chování centrálních bank | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Pojišťovnictví | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Devizové trhy | Hospodářský institut Ifo | Partnerství | Hrozí zpřísnění měnové politiky | Ekonomové | Dolar k japonskému jenu | Inflace v ČR | Tameh Czech | Podnikatelé | Energetická společnost ČEZ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Dluhové krize | Nárůst objemů | Energetický sektor | Sdružení automobilového průmyslu | Globální index | Březnová inflace | Air France | Příkaz Stop | API | Alphabet (GOOGL.US) | Český maloobchod | Kurz české měny | Šéfka Fedu | Grafy | Konsenzus ekonomů | Fúze a akvizice | Mattoni | Futures na ropu | Komodita | Zdražování potravin | Rio Tinto (RIO.UK) | Dow Jones 30 | Velké částky | Veřejná dražba | Zprávy a analýzy | Snížení odměny | Rusnokův výrok | Vývoj růstu průmyslové výroby v ČR | ČNB Aleš Michl | Směnný kurz | Zahraniční investice | Analytik Cyrrusu | CZK | Index DAX (DE30) | Tikety | Indikátory ekonomického sentimentu | Mero | Úvěrové podmínky | Reuters | Úspory | Erste Group | Majitel firmy | Přebytek zahraničního obchodu | Obchodníci | Unilever | Česká republika | J Sainsbury | EUR/HUF | Společnost XTB | Bankovní systém USA | Baidu | Londýnská burza | Starší populace | Situace na Ukrajině | Analýzy makroindikátorů | QCOM | Denní minima | Prostor pro posílení | Chevron | Posílení domácí měny | T-Mobile Czech Republic | Kompozitní index | Prezident Pavel | Vliv demografických změn | ProSiebenSat.1 Media SE | Index nákupních manažerů | Eskalace | Škoda | PFE.US | Domácnosti | Guvernér Michl | Letecká společnost | VOW3 | Výkonná ředitelka | Nižší provize | Rozvoj společnosti | Depozitní sazba | Ruský plyn | Rada MMF | Výrobní aktivita | Embargo na dovoz uhlí | Kov | Vývoj zisků | Výstupy | Setkání OPEC | Souhrnný index | Index S&P/ASX 200 | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Konjunkturální průzkum | Obchodní partner | GM.US | Rolování | Růst české ekonomiky | Palo Alto | Rekordní maximum | Anticyklické akcie | Předseda | Primární emise | Libra šterlinků | Wealth | Analytici | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Finanční trhy dnes | Český hrubý domácí produkt | BNP | Kurz koruny | Ekonomické výhledy pro ČR | Nexen Tire u Žatce | Růst v Číně | Tištění peněz | Olympiáda | Utahování měnové politiky | Deficit veřejných financí | Deutsche Boerse | Automotive | Ripple | CARA | Růstový impuls | USA recese | EUR kurz | Anglo American | Podrobný pohled | USDIDX | Prognózy inflace | Situace | Traders | Silná data | Kupní síly peněz | COT (Commitment of Traders) | Equity | Dovoz aut | Korunové sazby | Maďarský premiér | Krize důvěry | Rates | Výroba počítačů | VaR | Důvěra v eurozóně | DPA | Evropská unie | Čínská firma Lenovo | Provozní zisk | Boeing | Akciové alokace | Cvičení | Stabilní hospodářský růst | SAZKAmobil | HDP v USA | Příkaz | Ekonomický šok | Ekonomiky | Steen Jakobsen | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Obcházení západních sankcí | Zpomalení globální ekonomiky | Floating | Peter Altmaier | Vitol | Rychlý růst | Obchodovaných komodit | Online prostředí | Stagnace | Rozpočet | Riziko recese | Empresa Media | Fiskální stimul | Negativní dopad | Apple | Ženy | Ukrajinské krize | Investiční plány | Libra | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | Eva Miklášová | Kurz české koruny | GameStop | Zprávy z ekonomiky | Splácení dluhu | Zvýšení základní úrokové sazby | Těžební náklady | Další vývoj Bitcoinu | Kurz eura vůči dolaru | TOP 09 | Ztráty peněz | Britský hrubý domácí produkt (HDP) | CFD | Rekordní inflace | Důvěra v domácí ekonomiku | Sentiment spotřebitelů | Brexitové dohody | Vysoké úroky | Řetězec Casino | Inflace v květnu | Nová data | Cena stříbra | Dopad na ekonomiku | Celní válka | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Růst ceny zlata | Commitments of Traders (COT) | Pokračování trendu | Chicago Mercantile Exchange | Světová burza | IPO kalendář | Americké ministerstvo obchodu | Interpretace | ČNB Vojtěch Benda | Covidová krize | US100 | Webináře zdarma | Zvýšení základní sazby | Ondřej Šťastný | Výrobce letadel Boeing | Dnešní výsledky | Hotovostní pozice | Financovat | Počet lidí bez práce | Prodeje domů | Tuzemská nezaměstnanost | Návratnosti investice | Dobrá nálada | Čínské měny | Vybírat zisky | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Kurz EUR/CZK | Prodej na krátko | Úřad pro regulaci finančního trhu | Zakázky německého průmyslu | Vývoj výroby automobilů | NAFTA | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Platební bilance | Nový ekonomický výhled | Jednání o brexitu | Hlavní akciové indexy | PHIA | Čeští spotřebitelé | Říjnová inflace | AMD.US | Německá centrální banka | Dow Jones Industrial Average | Jihokorejská ekonomika | Arm | Jednání ECB | Růst mezd | Orbán | Prime | FX strategie | Nový rekord | Přímé zahraniční investice | Médea | Aktuální údaj | Vývoj měnového páru USD/RUB | Obchodní spory | JPMorgan Chase & Co | MONET | Úroky | Severomořská ropa | Andrew Kenningham | Refinitiv | Swingoví obchodníci | Americký průmysl | Nájemné | CVX | Stavební boom | PPF Telecom | Indexy PMI | Zpomalování čínské ekonomiky | Ztráty zaměstnání | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | ROE (Return on Equity) | Taper | Cena | Silné oživení | NÚKIB | Investiční banky | Pandemie covidu | Míra úspor domácností | Vývoj české ekonomiky | ING | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Outstanding shares | Předstihové ukazatele | Kdo řídí demografické změny? | BioNTech | ERÚ | Prudké zdražování | Kofola ČeskoSlovensko | Politické otřesy | Výsledky ISM | WisdomTree | ASML Holding NV | Vývoj měnového páru USD/TRY | Ceny komodit | Rozdíly v názorech | Rezervy bank | Silný trh | DOT | Objem peněz | Moneta | Nákup akcií | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Káva | Bezprecedentní propad indexu | Globální rizika | Marže obchodníků | Nvr | NJJ Presse | Zápis z posledního zasedání Fedu | Bilance běžného účtu | Aktivum | Proočkovanost | Ceny akcií | Izrael | Skupiny PPF | Defenzivní akcie | Newmont | Podpůrný balíček | Směrodatná odchylka | TABAK | FTSE | Ruská invaze na Ukrajinu | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fond | Přenos | Short signál na akcie | S&P500 | EBay | Analytik Raiffeisenbank | Telekomunikační společnost | Americký dolar | Největší pády | Ruský trh | Dobré zprávy | Míra inflace v Německu | Čínská ekonomika | Proroctví | Benjamin Graham | Patterny | Euro vůči dolaru | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Švédsko | Futures kontrakty | Koruna dnes | Koronakrize | Skokové oslabení | Abbott Laboratories | Jednoduché tipy | Technologie | Indexy v Číně | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Hypoteční sazby | Finální odhad | ČNB | Průmysl v Polsku | Rizika | Devizoví obchodníci | IKEA | Wall Street | Zajímavé příležitosti | Link | Vládní koalice | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Utahování měnových podmínek | Hospodářský vzestup | VW | Plynové zásobníky | Celkový deficit | Nobelovy ceny | Viceprezident | Akcie Naked Wines | Comcast Corp | Investujeme | Ekonomické aktivity v eurozóně | Agentura Bloomberg | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Tržby z průmyslové činnosti | USD/CZK | Peníze z prodeje akcií | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | Proprietary Trading | Pokles | Zpomalující růst | Bytová výstavba | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Čínské ministerstvo | Tuzemský maloobchod | Snižování úrokových sazeb | Czech Media Invest (CMI) | Směřování trhů | Ceny obilovin | Útlum aktivity | Kurzy | Margin | Kalendář tento týden | Globální inflace | Počet žádostí o podporu | Obchodování na parketu burzy | Vývoj kurzu koruny | Výše úrokových sazeb | Ceny zemního plynu | Nižší zisk | Makroekonomická situace | Úmrtnost | Právo | Velikonoce | Vývoj akciového indexu | Informace pomocí umělé inteligence (AI) | Druhá největší světová ekonomika | Odvody | Ekonomické výsledky | Polská ekonomika | Biogen | Aktivity v Číně | Speciální Report | NYT | Kurs koruny k euru | Ochranné příkazy | Globální akciový index MSCI | Finance Group | Zasedání bankovní rady | Akcie Siemens | Americké společnosti | Finančnictví | Ceny hliníku | Blue chips | Odhady ekonomů | Potenciální zisk | Konsensus | Jan Vejmělek | Charles Schwab | Hedge | Fundamentální ukazatele | Pokles výnosů dluhopisů | Pozitivní výsledek | Americký trh | Dnešní PMI | Poplatek | Server BBC | Růst HDP v Americe | Moody's | Zemědělci | Kultura a hodnoty | Google | Ekonomické restrikce | Zahraniční společnosti | Merck & Co | Martin Svoboda | ECB | Nové zakázky | Vývoj cen ropy | Řetězec | Rýžové lístky | Makro | Ondřej Makeš | Mercedes | Vypuknutí pandemie | Index ISM | Tržní očekávání | Carlyle | Obchod s ropou | Vysoká hodnota | Nižší růst | Americká ekonomika | Diverzifikátor akciových ztrát | Největší evropská ekonomika | Úrokové sazby na hypotékách | NVDA | Odpor | KLM | USD za tunu | WBD | Obchodník | Oslabení kurzu | Silnější euro | Swingové obchodování | Čepro | Automobilka Toyota Motor | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Sazby ECB | Výhled české ekonomiky | Poptávka a nabídka | Firma Lenovo | Tržby | Protiíránské sankce USA | COVID-19 | TSLA | Data z reálné ekonomiky | Luboš Růžička | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Tempo poklesu | General Motors (GM.US) | Stimulační balík | ROE | Oslabení forintu | Futures kontrakty na obilí | Evropská centrální banka | Oživení ekonomické aktivity | Roční výnos | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Měkké komodity | Indikátor | Index cen | Spotové operace | Instinkt | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Tým FXstreet.cz | Německý ministr financí | Prezidentské volby v USA | Situace na trhu | Epidemie afrického moru | Paypal Holdings | Slušné zisky | Finanční televize | Zvyšování úroků | Ministerstvo obchodu a průmyslu | Hospodářský růst v Číně | Přehled kurzů | Mutace koronaviru | Čínská vláda | Index PX | Vánoce | Daně | Německé podnikové objednávky | Hnutí FIDESZ | Společnost Automotodrom | Lídři | Mezinárodní organizace práce | Tradingové webináře zdarma | Close | Inflace v červenci | Spotová cena zlata | Marketingová komunikace | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Malina | Velikost pozice | Sport | Investiční rozhodnutí | Potravinářství | Posilování kurzu koruny | Dluhy | Růst cen nemovitostí | Epidemiologické situace | Temelín | České HDP | Inflace v Turecku | Vhodné akcie | Pokles indexu | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Konec kurzového závazku | Ekonomické faktory | Bristol-Myers | Český stát | Růst výroby | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Tuzemská inflace | Zásoby ropy v USA | Výzkum a vývoj | Antivirus | Intervenovat na devizovém trhu | Slabší euro | Pandemie nemoci | Momentum | Ekonomický institut Ifo | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Horší data | Proinflační rizika | Inflace v listopadu | Dluhopisy | Valdis Dombrovskis | LGES | Konsorcium | Workshop | Finanční prostředky | Deficit federální vlády | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Analytik Trinity Bank | Zisky | SNY | Vývoz z Německa | HICP | Maloobchodní tržby | Partners | Vládní politika | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Oslabení kurzu koruny | CHN.cash | Index tokijské burzy | Současné ceny | Šokující předpovědi Saxo | NATGAS | Vysoká poptávka | Konsenzus | Conference Board | BNP Paribas | Historické rekordy | Velký růst | Ceny palladia | Trh s nemovitostmi v ČR | Globální ekonomika | Insider trading | Růst ceny | Proinflační riziko | Vývoj deficitu obchodní bilance | Cena palladia | Obchodní pozice | ACEA | Vývoj inflace | Thomas Jordan | TradingEconomics | Allianz SE | USD/TRY | ISM | Francouzský statistický úřad | Miliardy eur | Anomálie | Šmejc | Ministr zahraničí | Golden Gate | Voda | Zastavení výroby | Rzeczpospolita | Výkupní ceny ve sběrnách surovin | Vývoj HDP | Energetická skupina ČEZ | Jestřábí hlasy | Benchmarky | Ruský list | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | NBP | Nižší ceny ropy | Situace na trhu práce | Členské země eurozóny | Koronavirová situace | Starbucks | Vysoké valuace | Toyota | Shortování akcií | Ratingové agentury | FIDESZ | Očekávání do budoucna | Společná měna | Cena zlata | Shanghai Composite | Deliveroo | Verbální intervence | Burza futures a opcí | HSBC | Pullback | Opatření vlády | Zvýšení ceny | Conseq | Měnověpolitické zasedání | Snižování rizika | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj ceny ruské ropy Urals | Americké hospodářství | Rizikové averze | Zinek | Euro STOXX | Trinity Bank | Přecenění | Otevírání ekonomik | Analytici Goldman Sachs | Vývoj indexu hypoteční splátky v USA | IPO Instacart | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Přeprodané zóny | Silnější kurz | F-35 | Trh práce v USA | Aktuální makrotrend | Alza | Hospodářská krize | Moskva | Růst cen | Vývoj výstavby nových bytů | Společnost Chevron | Rating vyšší | Drahé kovy | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Saxo | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Prémie koruny | Výsledky hospodaření | Kryštof Míšek | Vrcholy | Předseda správní rady | Analytika | RSI | Gold.plus | Inflace zpomaluje | Měnová politika | Vysoké inflace | Hypoteční sazba | Americký zpracovatelský průmysl | Norilsk | Asset management | Alokace | PMI ve výrobě | Býčí trh | ERA | Výsledky Wall Street | Investiční plán | Repo sazby | Pád cen | Poptávka | Ekonomická nálada | Statistici | IFO index | Rozpočtový schodek | Výrobce pálených cihel | Financování | Změny v ekonomice | Metaverzum | Úroková sazba v USA | Index pražské burzy | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | ORBIT Capital | Karanténa v čínském přístavu | Opce na DAX | Růst průmyslových cen | Růst čínské ekonomiky | Technologický gigant | Červencová meziroční inflace | Ursula von der Leyenová | Nálada na světových trzích | Fitch | Nissan Motor | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Ruské obcházení západních sankcí | Historická minima | Daňové zatížení | Finance | Čína | Philadelphia Fed | Omezení dodávek | Nakupovat zlato | Stres | Prodávající | Nálada spotřebitelů | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Carsten Brzeski | Růst světové ekonomiky | Otevírání ekonomiky | Occidental | Barel ruské ropy | Kultura a náboženství | Photon Energy | Nový notebook | Christopher Waller | Turecké liry | Opční prémium | Konfluence | Růst HDP | Úder koronaviru | Pokles ekonomiky | Přicházející recese | Růst úroků | Počet bankrotů | Epidemická situace v ČR | Úrokový diferenciál | Křetínského EPH | Republikáni | USDJPY | Tovární objednávky v Německu | Czechoslovak Group | Japonská burza | Změny HDP | Martin Dozrál | Cenový propad | Švýcarská národní banka | Pravidla obchodního systému | Zprávy z USA | Inflační očekávání | Globální poptávka | Osobní výdaje | Co jsou demografické změny? | Scott Ladner | Velké riziko | Investiční poradenství | Technologické inovace | Index pražské burzy PX | Výsledek zahraničního obchodu | Růst spotřebitelských cen v Německu | Sankce Evropské Unie | Vývoj ceny akcie Thyssenkrupp | GfK | Co jsou komodity | Zasedání Bank of England | Line | Hospodářské instituty | Zvýšení produkce | EGAP | Premiér Babiš | Americké banky | Globální trhy | Pokles akcií | DSTI | Rozpočtové politiky | Výroba elektřiny | Invaze | Capital | ICE | Pákistán | Cizí měny | Menší úrok | FT | ECB Christine Lagardeová | Kancléř Olaf Scholz | Počet firemních bankrotů | Denní pokles | Růst produktivity | Investor | Emise uhlíku | Růst průmyslové výroby v Německu | Americké akciové trhy | Průměrná mzda | Kalendář událostí | Uzavření trhů | Dolarové sazby | DNO | Malé podniky | Revenues | Obchodovat | Vývoj meziroční inflace v ČR | EUR/MWh | Dnešní čísla | Cena evropského plynu | Bernard Arnault | Devizové rezervy ČNB | Reporty | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Meziroční vývoj jádrové inflace | Korekční fáze | Colt CZ Group | Dluhová krize | Hospodářský růst | Analýzy trhu | Prezident Fedu | Bankovní rada České národní banky | Zavedení dovozní cel | Nové rekordy | Tržní sazby | Možnost diverzifikace | Podíl obnovitelných zdrojů | Aktuální klíčová rizika | XTB Štěpán Hájek | Ústup rizik | Posílení eura | Sociální síť | Technologický Nasdaq | Dividenda | Cena severomořské ropy Brent | Slabý burzovní měsíc | Odhodlání | HAS | Spotřebitelské ceny v Česku | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Stavební výroba | Krmný dobytek | Akcie Gamestop | Státní banka | WTI | Polská průmyslová výroba | FinTech | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | Zvýšené úrokové sazby | HDP Ukrajiny | Bod | Miliardy korun | RBI | Obchodování dolaru | Ruský vicepremiér | Hrubý domácí produkt Německa | Podmínky na trhu | Akcie americké společnosti | Zpřísnění finančních podmínek | AAL | Shares | Trans Mountain Pipeline | Pokles zásob | Zisk společnosti | Philadelphia Fed index | Fed funds | Medvědi | Silnější koruna | Investiční výdaje | Znehodnocení úspor | RBNZ | New York Times | Elektrovozy | PRIBOR | Joseph Chamie | Paládium | MTU Aero Engines | FRED | Poslanecká sněmovna | Obchodování dnes | MIFID | HSBC Holdings | Data PMI | Únorová inflace | Klouzavý průměr | Indikátor důvěry v ekonomiku | Produktivita práce | Turistický ruch | Veolia | Sillicon Valley | Trading | Americká měna | Prohloubení deficitu | Honeywell International | Nord Stream | Pracovní síla | EMU | Komise v přenesené pravomoci | Spotřeby plynu | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | AMGN | Výhled německé ekonomiky | Ředitel skupiny PPF | Hotelnictví | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | Uhlí | Hlavní pravidla | Zahraniční firmy | Měny regionu | Cena ropy | Komoditní bilance | Změny klimatu | Šance | Kartel OPEC+ | Jaderné elektrárny | Nižší výdaje | Kontejnerový terminál | Oživení ekonomiky eurozóny | Diverzifikace portfolia | Inflace | Utáhnout měnovou politiku | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | UTC | Obavy z koronaviru | DSCR | Investiční byt | Epidemie afrického moru prasat | Americko-čínské napětí | Uchování reálné kupní síly peněz | Německá státní banka KfW | Marže | Projevy centrálních bankéřů | Využití kapacit | DAWN | Atény | Účet platební bilance | Petr Bartoň | ROCE | COMEX | Evropský plyn TTF | Domácí měna | Německá ekonomika | Statistiky z trhu práce | Klesající trendová linie | Výhled roku | Státy EU | Participace | DAX | Zlato a stříbro | Technology | HDP | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Bill Gates | Warner Bros Discovery | Moderní komoditní trhy | Prezidentka Christine Lagardeová | Prosus | Domino efekt | Kurz USD | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Důvěra v Německu | Mírná korekce | Recenze | VP Bank Group | Alphabet | Struktura | Akcie na jméno | Orkán Sabine | Vedení společnosti | China Telecom | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Tweety | Ceny niklu | Index PMI | Firma | Asset alokace | Zasedání měnového výboru | Tuzemský HDP | Německý kancléř Olaf Scholz | Ostatní komodity | Delta Airlines | Signály | Omikron | PCE inflace | Přizpůsobovat se | Pohledávky | I-Trader | Reálné příjmy | Spotřební daně | Micron Technology | Ceny akcie Thyssenkrupp | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | Conseq Venture Debt | Lira | Devizový trh | Načasování | Ondřej Holoubek | Hlubší deficit | Vývoj hrubého domácího produktu | Noví členové bankovní rady | Jens Klatt | Akcie Universal Music Group | Výrazný růst cen ropy | Rafinérie | Druhy komodit | Demografické faktory | USA a Čína | Nákup a prodej různých surovin | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Erste | HDP v Americe | Omyl | Pivovary | Dojima | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Růst průmyslu | Čínský index | SAP | Rezervy | Dluhopisové trhy | Diverzifikovat | Dnešní zasedání ČNB | Oslabuje dolar | Spolkový statistický úřad | Zrušení karenční doby | Výrobce robotických vysavačů iRobot | FX | Turistika | Ben Bernanke | Propad HDP | Ceny zeleniny | Turów | Pracovní trh | Dopady vysokých úrokových sazeb | Dvojité dno | Kalendář ekonomických událostí | Vlády | Michal Stupavský | Deutsche Bank | Výhled domácí ekonomiky | RUB | MPSV | Renáta Kellnerová s rodinou | Američané | Kurz | Market | Forexu | Referendum | Americký PMI | Vývoj ceny zlata v CZK | Stavebnictví v červnu | Naked Wines | Vývoj ceny niklu | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Rudolf Špoták | Unicredit | Měsíční mzda | Ropa a Plyn | Bývalý šéf | Philip Lane | BMO Capital Markets | Zasedání amerického Fedu | Valné hromady | Pokles výnosů | Ekonomka | Bali | Sanofi | TASS | Lukoil | Blizzard | Rozkolísaný | Polská měna | Propad sentimentu | Horizon | UST | Druhá vlna | Indická rupie | Restrikce | Nákupní aktivita | Merck | Automobilový sektor v ČR | Optimismus | Konjukturální průzkum | Facebook | Rozhodování | HealthCare | Fiskální balíček | Gigafactory | Hliník | Růst dolaru | Ceny pšenice | BH Securities | Holubičí názor | Vývoj německého akciového indexu | Krize v eurozóně | Oracle | Povinné minimální rezervy bank | Makroekonomické faktory | Úspěšný týden | Francouzský CAC 40 | Poptávka po čipech | Česká průmyslová výroba | Ministr financí Scholz | Počet bankrotů firem | Dolar | Fibonacciho retracement | Vývoj ceny kávy | Greensill | Čínský vicepremiér Liou Che | Kukuřice | Debata | Nejhorší výsledek | Deficit státního rozpočtu | Investujte | Záporné nominální úročení | GE HealthCare | Strategie řízení | Prezident USA | Pravidelný příjem | Měď | Nezaměstnanost v ČR | Ekonomický institut | STV Group | Proinflační | Hodnoty měny | Generativní AI | Euro | Negativní vývoj | Inflace cen | LetsBuild | Konglomerát | Průzkum společnosti | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Rozvíjející se trhy | Holding Czechoslovak Group | Fundamentální pozadí | Yield | AUD | Napadení Ukrajiny Ruskem | Těžba lithia | Huť Liberty Ostrava | Politické rozhodnutí | Datový kalendář | Contract | Průměrný zaměstnanec | Naše prognóza | Byznys | Vliv směnných kurzů | Binance | Akcie Thyssenkrupp | Deere | Objem devizových intervencí | Federální rezervní banky | Commodity | Agentura DPA | Breakout Trader | Fnac Darty | Růst domácí měny | Německá průmyslová výroba | Nálada na globálních trzích | NXP Semiconductors | Počet obyvatel | Clemens Fuest | Domácí data | Cena niklu | Odhady HDP | Nejistota na finančních trzích | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Ceny nájmů | Výrobci osobních počítačů | Fibo | Německý vývoz | Vývoz komodit | Americké firmy | Akcie Netflix | Propad cen akcií | Prima | Úřad práce | Akcenta Miroslav Novák | Bank of New York Mellon | Kypr | Citigroup | Evropský blok | Zdražování bytů | Čínský vývoz | Christine Lagarde | Dluhopisomat | Sony | Mnichovský ekonomický institut | Index VIX | Obchodování s emisemi | LME | První moderní burza | Pantheon Macroeconomics | Hospodářství | MIB | Stagflace | Japonský Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Heidelbergcement | Německá recese | Indikátor důvěry | Etoro | Poskytování hypoték | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Emitenti | EV | Novatek | Zpomalení růstu | EBITDA | Nepříznivé počasí | Obchod | Ohlédnutí | Růst ekonomiky | Řízení peněz | Vývoj kurzu eura | Siemens Healthineers | Televizní studio | Dopad vysokých cen energií | Indická centrální banka | Místní centrální banka | Obchodní aktivita | ArcelorMittal Nippon Steel India | Oves | Automobilka Škoda Auto | Uniper | Singapurská ekonomika | Labouristická strana | Trh Prime | Ruská agrese | Rozhodnutí Bank of England | Hlavní ekonomka | Ranní komentář | Jádrový CPI | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Čínská měna | Fibonacciho úrovně | Švédská ministryně financí | Bollingerova pásma | Kommersant | Globální akciový index | Rada ČNB | Oslabení čínské měny | Nižší ceny | Vývoj přírůstku nových pracovních míst | Vítězství nad inflací | Zisková marže | EU | Ekonomická krize | Cenové stability | Dna | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Růst důvěry | Převis | Dynamika růstu | CETIN | Investiční skupina | Obchodní nastavení | Conseq Investment Management | Odhady PMI | Kurz domácí měny | NN Group | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Vývoj německého indexu ZEW | Dopady koronavirové pandemie | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Prodeje akcií | Teplé počasí | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Počty nových případů | Aktivity v eurozóně | Členské státy EU | Gate | Soubor pravidel | Samsung | Recese | Rafinérie v Litvínově | Výzkumný institut | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Ropa roste | P/E Ratio | Úrokové sazby ČNB | Emisní povolenky | Mzdový růst | ASML | Ropný gigant | Alokace investičních portfolií | Hodnota indexu | Švýcarský frank | Plánované obchody | Růst akcií | Německý ZEW index | Bank of Canada | Turistické sezóny | Výprodeje na akciových trzích | Capital Partners | Erdogan | Virtuální měny | Technologický index Nasdaq Composite | Indický premiér | Měnová politika ČNB | Vývoj pandemie | Vývoj akciových indexů | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | Správa železnic | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Sněmovna reprezentantů | Výhled na rok | Activision Blizzard | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Eskalace konfliktu | Kyjev | Nižší DPH | Burzovní indexy | Naučte se obchodovat | Výrobní index | Největší propad | Budoucnost nemovitostí | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Inflace v Německu | Sekce měnové | Miliardy | Sev.en | Investiční nemovitosti | Denní graf | Spekulace | Meziměsíční inflace | Manažerka | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Ekonomické vzdělání | Růstový trend | Ekonomický výzkum | František Táborský | Komerční banka | Silný support | Formy obchodování | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Americké burzy | Snížení úroků | Vývoj indexu NAHB | Nálada na akciových trzích | Popularita obchodování s komoditami | Nakupovat | Průměrné nájemné v České republice | Know-how | Protiinflační kroky | Ruský hliník | Frank | Ministři | Prudký propad | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Nízká cena ropy | Mondelez | Negativní nálada | Ekonomické dopady nákazy koronavirem | Kurz eura | Mediánové ceny bytů | Americké ministerstvo práce | Zpráva z amerického trhu práce | Členské státy | Objem investic | Olympijské hry | Komoditní vlna | Dnešní zpráva | Nové údaje | ARM | Společnost Lenovo | Ovlivňování | Dlužníci | Rozpočtové schodky | Zbrojovky | Pivovary CZ Group | Oscilátor Marlin | WisdomTree Nitesh Shah | Přístup ke zdravotní péči | Bibby Financial | Dieselgate | Polská průmyslová produkce | Změna sazeb | Závislost na Číně | Šíření nového typu koronaviru | Kurz eurodolaru | Obchodní přebytek Německa | Patria Finance | Statistika z amerického trhu práce | Chování ceny | Ceny energií | KPMG | Lufthansa | Hospodářské vyhlídky | Barel WTI | Spotřebitelské ceny v eurozóně | SOLODOOR | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Hospodářský růst v Rakousku | Unipetrol | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Výkon dolaru | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Průmyslová výroba v lednu | Rychlý růst mezd | Investiční instrumenty | Intel | Meziroční míra inflace | Přebytek bilance | Japonský jen | Index důvěry | Měnový kurz | Napětí mezi Ruskem a Západem | Základní sazby | Vývoj ceny platiny | KBC | Lukoil Vagit Alekperov | Likvidita trhu | Regeneron Pharmaceuticals | Čínský průmysl | Analytik Komerční banky | Úspěchy | NEST | Kiwi | Celkový výkon | Odhad HDP v eurozóně | Averze vůči riziku | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | USDCHF | Prodeje existujících domů | Nouzový stav | Silná poptávka | CySEC | AXA | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Vývoj indexu DAX | Předpokládaný vývoj | Dostupnost bydlení | Protiinflační dluhopisy | Fresenius SE | Sterling | Šéfka ECB | Investování | Caixin | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Panika | Společnost ČEZ | Očkovací program | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Výrazný pohyb | Předpovědi Saxo Bank | Plánování | Euro posiluje | Cena elektřiny | Aktuální konsenzus ekonomů | Intradenní obchodník | Kanadský dolar | Politické riziko | Agentura Fitch | Allianz Trade Dalibor Trojek | China Mobile | PMI indexy | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Údaje z Číny | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Meziroční inflace | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Vyhlídky americké ekonomiky | Mince | Odbyt osobních počítačů | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Vývoz ropy a plynu | Nord Stream 1 | Benzín | Silicon Valley | V4 | Ministr financí | Channel | Rusal | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Palivové dříví | Tržby z prodeje potravin | Ticker | Adam Greguš | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Nájemné v Česku | Adidas | Pokles sazeb | Produkty obchodované s finanční pákou | Odvětví | Dow Jones Industrial | Plán obnovy | Německý vicekancléř | Meziroční inflace v září | Růst eurozóny | Důležité informace | Zásoby plynu | Zpomalení růstu ekonomiky | Akcie na burze | Růst průměrné mzdy | Oslabení | Střední podniky | Časový rámec | Centrální depozitář | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Letecká doprava | Zvládání pandemie | Platforma | Přebytek obchodu | Francouzská průmyslová produkce | Evropský statistický úřad | Měnová politika ECB | Energetika | Manufacturing | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | Vývoz do Německa | Diverzifikované portfolio | CNN | Náklady na úvěry | Nedostatek zakázek | USD/RUB | Pomalé oživení | Negativní zprávy | Sebevědomí | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční ukazatele | Snížení emisí | Nařízení | HDP Francie | Míra nejistoty | SWIFT | Sazba hypoték | WP | Jak obchodovat | Zvýšené napětí | Oblasti umělé inteligence | Nemovitostní trh | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | NEMO Report | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Akcie Meta | Indexy | Citi | Newyorská akciová burza (NYSE) | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | M2 | Severomořská ropa Brent | ASX 200 | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mileniálové | Obchody pro EUR/USD | Vývoj indexu důvěry podnikatelů | UDI Group | Hurikány | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Gold | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | Výzkumná společnost | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Volatilní obchodování | Vývoj výroby automobilů v USA | Centrální bankéři | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Úroveň supportu | Americké akcie včera | Hnědé uhlí | Druhá vlna koronaviru | Makroekonomické strategie | Akciové futures | Trhy v USA | Výrobní závody | Výrobní inflace | Tempo růstu | České mzdy | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | American Airlines Group | Úvěrový rating | Citrix Systems Inc | Aktivita firem | Bankovnictví | NewYorská burza | Aerolinky | Pohonné hmoty | Růst ekonomiky EU | Americké dluhopisy | Majetek 500 nejbohatších lidí | Francouzská ekonomika | Aplikace TikTok | Nadhodnocení | BASF | Americká výnosová křivka | Empire State Index | Continental | Zrušení daně z nabytí | Ministerstvo dopravy | Air Liquide | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Divergence | Biliony | Zdražování energií | Bilion dolarů | Počet nakažených koronavirem ve Spojených státech | Nejvyšší růst | ETF | FCC | Pravidelné výplaty | Stabilita | BHP Group | Nákupní pozice | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | České dluhopisy | Struktura HDP | Poptávka po oceli | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Value Gap | Hlavní evropské indexy | Určení možného trendu | Omezení těžby | Analytik České bankovní asociace | Myšlenka | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Saúdové | Gigant Lenovo | Varování | Obchodní bilance | Největší propady | Vánoční svátky | Hospodářské soutěže | Invaze Ruska | Úsilí | Počty nových žádostí o podporu | ManpowerGroup | Viceprezident ECB | Vývoj ceny akcií American Airlines | APP | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Vývoj naplněnosti plynových zásobníků | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Ministr zdravotnictví | Spojení | Ekonomické výhledy | Cykly | Akcie aerolinek | Long | Rally | Investování do akcií | Budoucí pohyby cen komodit | Bankovní rada | Telekomunikace | Banka | Vysoké výnosy | Recese v USA | Komoditní index | Smíšené obchodování | Pojišťovna | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | MWC v Barceloně | Komodity s růstovým potenciálem | Pandemie | Střední třída | Cenové indexy | Zasedání České národní banky | SARS | ČT Jan Souček | Růst těžby v USA | Britský hrubý domácí produkt | EY Item Club | Spokojenost | Bonusy | Ekonomické dopady pandemie koronaviru | Fischer | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Klid | Aktiva | Pražský městský soud | Pokles inflace | Liberum | Poskytování úvěrů | Dolarové příjmy | Ekonomické krize | Použití finanční páky | Počet obyvatel České republiky | Místní producenti | HDP za Q2 | Širší index | Časopis Forbes | Ceny v zemědělství | Cenový strop | Tržní cena | Růst zaměstnanosti | NextEra Energy | GEVORKYAN | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Kmenové akcie | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Očekávaný vývoj | Dubnová inflace | Akcie Deutsche Bank | Investiční možnosti | Výnosy z dluhopisů | Věřitelé Arca Investments | Tuzemský průmysl | Nezaměstnanost v červenci | Nárůst cen energií | Ceny ve sběrnách surovin | Švýcarská banka UBS | Business | Poradenské firmy | Evropští investoři | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Falešný break | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Schwab | Barchart | Brown Brothers Harriman | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Vývoj ceny americké ropy | Sev.en Global | Slábnoucí dolar | Podnikatelská důvěra v ekonomiku | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Využití umělé inteligence | TikTok | Plug Power | Překvapení trhu | Obchodní příkazy | Omezení DSCR | Obchodování s komoditami | Automatic Data Processing | Vliv demografických změn na ekonomiku | Plynárenské společnosti | Investments | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Singapurské ministerstvo obchodu a průmyslu | Tempo růstu ekonomiky | Jan Procházka | Technologická společnost | Začít obchodovat | Vývoj měnového páru USD/CAD | Index euro | 1D | Embargo na dovoz uhlí z Ruska | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Helena Horská | Nový stavební zákon | ČBA | FedWatch Tool | XPeng | Španělé | Výsledky amerických společností | Nový týden | Výsledky voleb | Sucha | Nálada malých a středních firem | Otevření ekonomik | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Obchodování na burze v Londýně | Eskalace geopolitického napětí | Paschal Donohoe | Španělský IBEX 35 | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | Orsted | Nejlepší výsledky | Zdravotnictví | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Průmysl v Německu | Long signál | Ole Hansen | NZD/USD | Výnosnost | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | KGHM | Časový úsek | Technologický pokrok | Diskontní sazba | Brazílie | Swingový obchodník | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Ekonom Komerční banky | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | Snížení cen | Cílová cena | Sklizeň obilovin | | Sportisimo | Německý statistický úřad | Cena olova | Mateřská společnost | Pochybnosti | CEE | Velké investiční fondy | Intradenní trader | Orlen Unipetrol | Konfederace | Nemovitosti v Česku | Zveřejnění výsledků HDP | Členské země | Schodek zahraničního obchodu | Seat | Vedení ECB | Německé společnosti | Pandemická situace | Trinity | Americké státy | Nájemní bydlení | Stratég | Britský akciový index | Snížení nákupu aktiv | Splasknutí bubliny | Známky oživení | Prodeje automobilů | Pokračování poklesu | Čínský akciový trh | Vlnová analýza | Podnikatelská nálada v Německu | American Industrial Partners | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | ISM ve službách | Spolkové ministerstvo hospodářství | Vývoj ceny hliníku | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Meziroční vývoj průmyslu v ČR | Purple Trading | CPPIB | Fio banka | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Dividendové akcie 2020 | Zotavení | Zákaznická podpora | Sentiment | Zrychlení inflace | L.F. Investment Limited | Ifo Clemens Fuest | Zhoršení pandemie | Dnešní statistiky | Short pozice | Lucembursko | WEF | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Breaking | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Eduard Kučera | Největší pokles | Politika | Roman Blažíček | Profesionální investoři | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | Konkurence | Konzultační služby | Hospodářské recese | Přístup k antikoncepci | COTTON | Nálada na trhu | Utaženější měnové politiky | Riziková aktiva | Letecké společnosti | LVMH | Čínský jüan | Kurz čínského jüanu | PLN | Kapitalizace | Růst ekonomiky Turecka | Vyjádření analytiků | Budování státu | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Míra nezaměstnanosti | Burzovní cena | MWC | Ben Laidler | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Unity | Konsensus trhu | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Nespokojenost | Newyorská akciová burza | Alternativní taxislužby | Výhled pro akcie | MAM | Růst vývozu Číny | Meziroční vývoj průmyslu | FinTech akcie | Novinky.cz | Lehký kov | Plodnost | Strach z inflace | ECOFIN | BHP | SAB Finance | Pravidla hry | Jak investovat | Vývoj měnového páru USD/ILS | Martin Gürtler | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Výpadek čínské výroby | Forint | Nálada podnikatelů | Si Ťin-pching | GDP | Úrovně supportu | Obchodní domy | Karel Komárek | Epic Games | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | Koronavirová nejistota | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Privátní firmy | Další vývoj | Byznysmeni | Investment Banking | Citibank | Dnes zveřejněná data | Rekordní propad | Zasedání FED | Evropské společnosti | Vývoj trhu | Investování do nemovitostí | Pokles průmyslové výroby | LG Chem | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Členové bankovní rady | Dnešní kalendář | Průzkum PMI | Indexy S&P | Akciové trhy v Asii | Úrokový výnos | Garanční systém finančního trhu | ETS II | UCITS | CAR | Samsung Health | Return on Equity | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Ekonomická důvěra v ČR | Aktivita ve službách | Geopolitická rizika | Materiály | Indie | Letectví | MXN | Bilance zahraničního obchodu | Nákupy | ForexFactory | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Měnové politiky | EdF | Snížení základní úrokové sazby | Obchod s rýžovými tikety | Ceny v českém průmyslu | Výrazná inflace | Huť Liberty | Centrální bankéř | Životní potřeby | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Aktuální Price Action | Carso | Index volatility VIX | Koncern Volkswagen | Předstihový ukazatel | Zdraví | Plánované obchody pro EUR/USD | Martin Stránský | Dnešní ekonomický kalendář | Inflace v české ekonomice | Živobytí | Hospodářská recese | Ekonomika | Vasky | Růst vývozu | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Pohyb ceny | Zklidnění situace | Oxford Economics | Baterie | Svaz průmyslu a dopravy | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Politika centrálních bank | Ruská společnost Gazprom | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Těžaři kryptoměn | Dohoda o brexitu | Dobrá zpráva | ČEZ (CEZ1.CZ) | Slábnoucí americký dolar | Obchodování s cizími měnami | Hospodářské noviny | Warner Bros | Karanténa | Zlevnění ropy | Státní banka KfW | Pandemický program | Slovalco | Automobilka BMW | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Sankce | Commerzbank | Varianty koronaviru | Proinflační působení | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Obchodování s futures | Poradenské společnosti | Zmírnění obav | Americký kongres | Ceny zlata | Co je IPO? | Výplaty dividend | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Výhled | Velmi volatilní | PPF Renáta Kellnerová | Index technologického trhu | Tokyo Shoko Research | Klesající cena | Futures na indexy | ESM | Analytik skupiny | ZEN | Zerohedge | Americký akciový index | Auta | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Strach z koronaviru | Stavebnictví v květnu | Americký trh práce | Finanční televize CNBC | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Deriváty | Ethereum | IfW | Přísná opatření | Zpráva o trhu práce | Kulaté číslo | Embargo | Japonská ekonomika | Kultura | Vysoké ceny | Filadelfský Fed | Economist | Nemovitosti v ČR | Porovnání vývoje cen bytů | Hry | Glapinski | Odpovědnost | iRobot | Oslabení akcií | Hospodářský růst Německa | Očekávaný růst | Silné hospodářské oživení | Čínský vicepremiér | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | ONE | Propouštění | Index Hang Seng | Vlastní bydlení | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | 2222 | Cena zinku | Sentix index | Česká inflace | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | Meopta | Bankovní krize | Jaromír Gec | Export německého průmyslu | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | ČNB dnes | Finanční trhy | Miliardáři | Banka Creditas | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | ČNB Luboš Komárek | Hospodářská odvětví | Rozhodnutí o brexitu | Americká centrální banka FED | GM | Vicekancléř | Těžaři ropy | Pandemická omezení | Cyrrus | Dobrý výsledek | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Klesající úrokové sazby | Jiří Šmejc | Insider | Největší ekonomika | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Hospodářský cyklus | Otevření ekonomiky | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | Síkela | Prodejní signál | General Motors | Dlouhodobý trend | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Kalendář makroekonomických dat | Walt Disney | Comfort Finance | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Nižší úrokové sazby | Epidemie nemoci | OSVČ | Komoditní trhy | Situace v Číně | ČEZ | Cenové hladiny | Státní rozpočty | Austrálie | AAPL | Německé ekonomiky | USA inflace | Evropské velmoci | Růst průmyslové produkce | Financial Times | PMI za leden | GOOGL.US | MSTR.US | Philips | USD za barel | Nikkei 225 | Počet nakažených | Poptávky po ropě | CAD | Spread | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Bankrot | Návrh rozpočtu | New York | Tradingové webináře | Místní rozvoj | ProSieben | Realitní bubliny | MSFT | Swing | CSG | Graf měnového páru | Saldo zahraničního obchodu | CFG | Dřevo | Krize | Price-to-earnings ratio | Hurikány a sucha | Optimistický výhled | Ceny ropy Brent | Fresenius | Zvýšení úroků | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | JenPráce.cz | Ekonomika Singapuru | Rublové účty | Růst cen výrobců | Euro včera | Životní styl | Epidemie koronaviru | Daňové zvýhodnění | Školení Finmex academy | Německé tovární objednávky | Zotavení ekonomiky | Protipandemická opatření | Pasiva | Synot | USD/MXN | Tuzemská spotřebitelská důvěra | Vlastní akcie | CMI | Ekonomické zprávy | Zpřesněná data | S&P 500 nebo Nasdaq | Ukrajinská krize | Applied Materials | Ekonomiky zemí V4 | Situace na trzích | ZINC | Zlotý | IBEX | Vysoké ceny ropy | Omezení produkce | NXP | Kraft Heinz | Chicago Mercantile Exchange (CME) | G20 | Společnost GEVORKYAN | Míra inflace v eurozóně | Výrobci automobilů | Slabá čísla | Pokles poptávky | Zkrachovalé společnosti | Rekordní schodek | CEO | Objednávky | Oslabení dolaru | Obchodní přebytek | Navyšování cen | Kurz libry | Constellation Brands | Test na koronavirus | Pozitivní očekávání | Oslabení polského zlotého | Napadení Ukrajiny | NFT | Růst americké spotřebitelské důvěry | Meziroční míra inflace v eurozóně | Elektronická evidence tržeb (EET) | Slabší kurz | DIESEL | Těžař | Vývoj důvěry v ekonomiku | Komentátor | Obchodování se zemědělskými komoditami | Ředitel Ekospolu | Algoritmy | Evropská rada | Hypomonitor | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Růst mezd v ČR | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Komodity | Horší data z Německa | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Akciové trhy v USA | Deeskalace | MicroStrategy (MSTR.US) | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Segment stavebnictví | Boj proti inflaci | Čínský stavební sektor | Poradci | Zrušení superhrubé mzdy | Sazby | Americké výnosy | Akcie Tesla | Graf indexu | US30 | KfW | Index ekonomické aktivity | ODS | Sekyra Group | Invaze Ruska na Ukrajinu | Paroplynové elektrárny | Ředitelka | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Bezpečnost | Průmyslníci | HN | Philadelphia Fed Business Outlook | Devizové rezervy | České vlády | Měny emerging markets | Sázky na pokles | DIHK | Problémy v Číně | Cíle | Hypoindex | Politická rozhodnutí | Trhy v Číně | Burza | Semináře | Interfax | Provozní náklady | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | Šekel | Investiční skupiny | Guvernér Rusnok | Index MSCI | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Americká inflace | Peníze z EU | Investovat do akcií | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Firma ArcelorMittal Nippon Steel India | Likvidita | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Nabídka a poptávka | Šíření varianty omikron | Investice do zlata | Reinvestice | Heineken | Výprodeje | Průměrná míra inflace | Obchodování s CFD | Druhá největší ekonomika světa | Teherán | Capital Economics | Analytik ČSOB | Parlamentní listy | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Plán obchodování | Spotřeba domácností | Transakce | BMO | Německá státní banka | Vývoj jádrové spotřebitelské inflace | Dnešní údaje | Březnová data | Slabší dolar | Jiří Feix | Vstup na pražskou burzu | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | Filadelfský Fed index | Snížení úrokových sazeb | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Sezónnost | Růst cen potravin | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Nedostatek stavebních materiálů | Vzestup inflace | Sociální a hospodářská politika | Krajský soud | Nárůst meziroční míry inflace | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Výzkumné společnosti | Zpráva COT | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Technologický rozvoj | Atos | MNB | Profitovat | Slovensko | Glencore | Irsko | Korporace | Regulační úřady | Energie | Rozjednané prodeje domů | Pohyby na kurzu české koruny | Důležité zprávy | Znovurozšíření pandemie | Analytici společnosti | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Michal Brožka | Rolování kontraktů | Ekonomika EU | Světové trhy | Inflace v březnu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | Soudržnost Evropské unie | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Vývoj meziročního růstu mezd | Hřivna | Wenyu Yaová | Pozitivní výhled | Jádrová inflace v eurozóně | Nejhlubší propad ekonomiky | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | UNA | Dividendy | Stylus | Měna | Inflace v prosinci | Karlín Group Management | Objem zakázek v německém průmyslu | Dodávky plynu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | HoReCa | Finanční sektor | Renminbi | Příležitosti k nákupu | Daňové příjmy | Depozitář | Vývoj ceny uhlí v USD | Marathon Petroleum | Oslabení eura | Rada ČTK | Státní veterinární správa | Break/Even | Katastrofy | David Marek | Ropa dnes | Šíření koronaviru | Zásoby benzinu | Silný pokles | Trader Workstation | Německé banky | Renáta Kellnerová | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Nové protiíránské sankce | Index podnikatelské nálady | Sainsbury | MSCI | Euro na dolar | Karanténní opatření | Ukončení nákupu aktiv | CV90 | České maloobchodní tržby | Australská ekonomika | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | Hlavní trh | Snap | Oslabování české měny | Nákupy centrálních bank | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Mining | W1 | Miliardy dolarů | Růst aktivity | Penta Real Estate | Dodávky LNG | Jan Souček | Jednání ČNB | Důchodový systém | Pokles evropské ekonomiky | Jak funguje burza | Obchodování na burze | Finanční trh | Nové restrikce | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Zhoršení epidemické situace | Velké ekonomiky | FOMC | Nový trend | Maďarská vláda | Riziko skutečné stagflace | JPMorgan | Realitymix | Irák | Firma Wienerberger | Německá automobilka | Nová vláda | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Pracovní síly | Citrix | Český statistický úřad (ČSÚ) | Propad průmyslové výroby | Deloitte | Data z Německa | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Regionální měny | Překoupené oblasti | Optimismus na trhu | Kapitalismus | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Central Group | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Britské hospodářství | Patria.cz | Globální ekonomický kalendář | Zisky společnosti | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Sentiment na trzích | Nákupní signál | Hodnota dolaru | Starbucks (SBUX.US) | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | EIA | Americké akciové indexy | Protikoronavirová opatření | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | USD graf | Ceny výrobců | Martin Maršovský | Iracionální | Akcionář | Miliardy USD | Snižování daní | Ceny komodit na světových trzích | Poradce | Vicepremiér | FAST | Reálné úrokové sazby | Obchodní den | Další růst sazeb | Tchaj-wan | Palo Alto Networks (PANW.US) | Initial Public Offering | Zkušenost | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Výrazný zisk | Centrální depozitář cenných papírů | Írán | Zdražování | S/R zóny | Čínská firma | DCPD | Protiepidemická opatření | Daňový balíček | Pozemky | Předstihové indikátory | Development | Tržby obchodníků | Poslední den obchodování | Britská vláda | Nejvolatilnější | EPS | ADP | Gazprombank | Projev šéfa Fedu Powella | Repo sazba | Strategy Research | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Přijetí eura | Biliony dolarů | Číst grafy | Kupní síla | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Úbytek | Short signál | Obchodní plán pro pár GBP/USD | DAX 30 | Pracovní den | Rozdílové smlouvy | Liberty Ostrava (LO) | Ropy | Historie | Úspěšné obchodování | Důvěra amerických spotřebitelů | Ekonomický cyklus | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Dílčí indexy | EET | Singapur | Vývoj akciového indexu Dow Jones | CHNComp | Podmínky půjčky | Míra úspor | NFIB | CNY | Člen bankovní rady | SICAV | Obiloviny | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Očekávané Earnings | Výdaje | Produkce energií | Uvalené sankce | Guvernér české národní banky | Mzdová vyjednávání | Evropská komise (EK) | Cena nájemného | Změny trendu | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Petr Dufek | Italská ekonomika | Covidové pandemie | Kurz koruny vůči euru | Rezervní měny | LTV | CBC | Úvěrová aktivita | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Domino efekt v globálním obchodě | Sázky | WKL | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Forbes | Mezinárodní obchod | Diverzifikátor | Akcez | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Ocenění akcií | Dynamika mezd | Colt | Mimořádná událost | Ceny americké ropy | Zmírnění rizik | Historicky nejnižší | Allergan | Radomír Jáč | Klíčové faktory | Thomas Barkin | BlackRock | Ukončení války | Utažení měnové politiky | Francouzský index | Negativní výhled | Sporting Products | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Penta | Očekávaná inflace | Wood & Company | BMW | Cena akcií | Aktivita obchodníků | Ukrajinská ekonomika | Non-Farm Payrolls | BNP Paribas Personal Finance | Kupci | ASX | Výkon německé ekonomiky | Rozšíření | Global Payments | CAC40 | BBVA | Ekonomické indikátory | Velké centrální banky | Hlavní manažer | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Mimořádné zasedání | Ropný trh | Nový Zéland | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Turecká ekonomika | Kompenzace | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Britské měny | Buy | Eura | Tisková konference | Prudký pokles cen | Schodek rozpočtu | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Investujte na Forexu | Ztráty | Komentář Radomíra Jáče | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Nizozemsko | RBAG | Bankovní systém | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Britský FTSE | Jen-tchien | Obilí | Ryanair | DIW | Analýza akciových trhů | Letecký průmysl | Posilování USD | Vývoj meziroční jádrové inflace | Ceny stavebních prací | Our Media | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Services | VIX | Inflační data | Zmírnění inflace | Stock Exchange | Premiér Boris Johnson | Růst | Česká národní banka | Objem obchodování | Dopad na finanční trhy | Objem zakázek | Vyšší úroveň | London metal exchange | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Michelin | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Silné momentum | Letošní maximum | Vitesse Energy | Pojišťovací společnosti | Ekologické události | Energetické komodity | Inflační výhled | Příjmy | Zvýšení daně | Pohyby cen | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Prezident Ifo | Odhad letošního růstu | Propad ceny | Volvo | Emitent | Podnikové investice | Zajištění | Aukce státních dluhopisů | Analytik JRD | Ministryně financí Alena Schillerová | Domácí měny | Počet potvrzených případů | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Propad cen ropy | Snížení inflace | BIDU | Počet zaměstnaných v Německu | Třetí vlna covidu | Propad cen nemovitostí | LEF Cooperative Foundation | Fúze | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Akciový trh | Wall Street Journal | Německá expertní komise | Cenový pokles | Pohyby kurzu | Golden Gate CZ | REALISM Construction | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Merkelová | Lockdown | Infineon | Hlavní americké indexy | Wirecard | Cenový index | Stříbro a platina | Expanzivní měnová politika | MiFID II | Nejbližší rezistence | Eva Zamrazilová | Bohatství | Potravinářský průmysl | Investiční fond | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Vista Outdoor | Kontrakty CFD | Nejvyšší deficit | Útlum ekonomiky | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Vývoj ceny americké ropy WTI | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Ruth Brandová | Ceny nemovitostí | Konsolidační balíček | Zásobníky s plynem | Varovné signály | CFDWorld | Nejbohatší muž v Asii | Pokles německé ekonomiky | ČTK | Tuzemská měna | Arca | Nová sazba | Vývoj indexu hypoteční splátky | Kurz euro | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Peníze navíc | Bonita | Výsledky Applu | Dassault Systemes | Riziková prémie | Legendární investor | Cenu plynu | Investice do elektromobility | Guvernér polské centrální banky | Květnový růst | Státy OPEC | Osa komoditních trhů | Tuzemské automobilky | Digital Turbine | Americké statistiky | Finanční plánování | Zisk na akcii | Dnešní zprávy | Objem plynu | Výběr daní | Open-outcry obchodování | Zambie | Míra nezaměstnanosti v EU | Čínské strany | Zpravodajské události | Úrokové výnosy | Kurs koruny | Saudi Aramco | Šíření nákazy | Celkové investice | Tolerance rizika | BAL | Návratnost | Šíření koronavirové mutace | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Vliv klimatických změn | Oděvy | Pálení peněz | Vysoké devizové rezervy | L3Harris Technologies | Finanční možnosti | Italský statistický úřad | Cena kontraktu | Mzda | Mediánové ceny bytů v Praze | Růst čínského vývozu | Evropský datový kalendář | Co je akcie | Express | Index amerického dolaru | Průmyslová výroba v září | Tržby skupiny | Faurecia | Sentix indikátor | Investiční doporučení | Snížit úrokové sazby | Bankovní asociace | Akcie British Petroleum | Sentiment ve světě | New York Cotton Exchange | Prognóza MMF | Koronavirus | Komoditní akcie | Indický magnát | Zotavení globální ekonomiky | Stav globální ekonomiky | McKesson Corp | Středoevropské devizové trhy | Burzy v Evropě | Analytik Patria Finance | Target | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Tvrdá recese | Růst měnového páru EUR/USD | Uzavření Rudého moře pro tankery | Očekávání do budoucnosti | Analýza | Marsh & McLennan | Restriktivní politiky | Americká obchodní bilance | Tvorba fixního kapitálu | Přístup k obchodování s komoditami | Petr Kymlička | KKCG | Vybrat zisk | RDSA | Comfort Finance Group | Euromoney | Mzdy v Česku | Podíl eura | Obchodovat s akciemi | Míra nezaměstnanosti v březnu | Air France-KLM | Nevyplněný Fair Value Gap | PPF | Optimismus spotřebitelů | Prognos | Uskupení OPEC+ | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Země eurozóny | Výkyvy v hodnotě | Okénko trhu | Vývoj na akciích | Vyhlídky dolaru | Vývoj indexu ISM | Dnešní datový kalendář | Kapitalový výnos | Holubice | Citrix Systems | Vývoj španělského akciového indexu | Jihokorejská centrální banka | Ondřej Hartman | Brutální propady | Růst cen průmyslových výrobců | Poradenství | Daň z nabytí nemovitosti | Financování úvěrů | Société Générale | Podíl ve firmě | Vývoj tržní kapitalizace | Vývoj objemu | Zemědělský svaz ČR | Prognóza americké centrální banky | Objem průmyslových zakázek | Vlastnictví | Vliv války na Ukrajině | Vlna omikronu | Czech Credit Bureau | Beta koeficient | Vývoj ceny uhlí v USD za tunu | Prodej počítačů | Imperial College | Rostoucí mzdy | Mise MMF | Stav americké ekonomiky | Geco | Výkon českého průmyslu | Historie komoditních trhů | Instrumenty | Halving | Korunové úrokové sazby | Společnost Comenius | Německá nezaměstnanost | Americké vlády | Akcie Delta Airlines | Výhody | Přerušení výroby | Tipy pro začínající | Obchodní komora | Reálný výnos amerických bondů | Faktory ovlivňující demografické změny | Jan Večerka | Prodeje potravin | Správa | Produkce ropy | EY ITEM | Vývoj inflace a mezd | Pokles reálných mezd | Vinci | Průmyslové kovy | Vzestupný trend | Nákupní párty | Závazek | Opouští EU | Ekonomická nálada v EU | Ekonomický sentiment v eurozóně | McKesson | Ministerstvo financí ČR | Geopolitické události | Výkonná rada MMF | UNCTAD | Výhled Fidelity International | Akcie menších společností | Ceny ropy a zemního plynu | Ferrari | Cenové limity | Kosovo | AXA ČR a SR | Vydělat na Bitcoinu | Rosstat | Podpora ekonomice | Market alert | CVC Capital Partners | Dun & Bradstreet | Ceny producentů | Živý skot | ZEW Achim Wambach | Vývoj cen komodit | Auta se spalovacími motory | Snížení dodávek | Gautam Adani | Brent nebo WTI | Stimul | Andrej Čírtek | Euro vůči americkému dolaru | Nízká inflace | Rezistence | LBBW | Nálada v české ekonomice | Dominance amerického dolaru | Fyzické trhy komodit | ProSiebenSat.1 Media | Podnikatelské klima | Extrémní volatilita | Rekordní růst | Techy | Sociální demokraté | Digital Turbine (APPS) | Evropská průmyslová produkce | Komerční banka (KOMB.CZ) | Společnost PwC | Snowflake | Pokles produkce mědi | Varianta koronaviru | Základní úroková sazba | Odhadnout tržní sentiment | Efektivnější systém | ZIL | Odhad růstu ekonomiky | Průmyslové recese | Netflix | Zrychlení růstu ekonomiky | Nákupní manažeři | Nálada domácností | Poptávka po ropě | Průmyslový index Dow Jones | Výraznější impuls | Obliba bitcoinových peněženek | British Petroleum | Historické zkušenosti | Fundamentální analýza pro začátečníky | Zdražování cen | Brenntag | Liz McKeownová | Obchodování na forexových trzích | Medvědí trend | Ziskové obchodování | Výhled letošního vývoje ekonomiky | Počet nezaměstnaných v Německu | Situace na komoditních trzích | AI | Růst v průmyslu | Oživení exportu | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Hodnocení ekonomiky | Vývoj amerického akciového indexu | Akcie Digital Turbine | Pivovary CZ | Daimler | Další halving | Předběžný údaj o HDP | Nákup aktiv | Silnější americký dolar | 5G | ICT | Nákup indexu S&P 500 | Ruský útok na Ukrajinu | SoFi | První část obchodní dohody | City | Futures v Evropě | Telekom Austria | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Pedro Sánchez | Situace ve stavebnictví | KOSP200 | Nedostatek hliníku | Posílení | Skepse | Význam inovací | CNBC | Analytici Fidelity International | Začátek nového trendu | Nákup platiny | Tržby v eurozóně | Extrémní růst | Šéf britské centrální banky | Pracovní místa | Měny v regionu | Obchodování na devizových trzích | Čínská poptávka | Světlo na konci tunelu | Pokles sazeb hypoték | Bohuslav Čížek | WallStreetBets | Akcie a trhy | Nová makroekonomická prognóza | Realitymix.cz | Tržní hodnota | Markit | Vakcinace | Včerejší seance | Dopady krize | Vývoj dolarového indexu | Přebytek běžného účtu | Drahý plyn | Poplatky za obchodování | Vstup na burzu | Koronavirové opatření | Viceguvernér ČNB | Klaus Wohlrabe | EURUSD | Decentralizovaný systém | Sodexo | Elektronický systém | Levné energie | Bondster | Skupina EPH | Oživení hospodářství | O2 | Pivovar | Štěstí | Nálada v ekonomice | Věková struktura | Halliburton | Sezónní vlivy | Německá spolková vláda | Stavební produkce v srpnu | ČSOB | Nicola Sturgeonová | NFP | Béžová kniha | Americký dolar dnes | Spekulovat na budoucí cenu | Vagit Alekperov | Měnový pár USD/CNY | Snižování sazeb v USA | Richard Kozul-Wright | The Economist | Držení pozice | České předsednictví | Průmyslová výroba v Evropské unii | Index agentury Bloomberg | Vít Hradil | Konjunktura Spojených států | Průměrná míra nezaměstnanosti | Unie | Ekonomika USA | Česká nezaměstnanost | Nasdaq Composite | Výkon | Analytička | UDI | Naučte se investovat | InterContinental | Data ze Spojených států | Železná ruda | Šíření onemocnění | Nabídka nemovitostí | Britské dluhopisy | UBS Global Proprietary Trading Group | Propad investic | Vysoké úrokové sazby | Výnos amerických bondů | Ruský Urals | Zasedání FOMC | Trpělivost | Papírenský průmysl | Spotřebitelské ceny v ČR | NHS | Mutace omicron | Investovat | NFP report | Plynový armageddon | Komoditní | Německé maloobchodní tržby | Vklady | Mário Centeno | Evropský fond finanční stability | VP Bank | Růst indické ekonomiky | Druhy akcií | Norsko | Obchodní signály | Umělé inteligence (AI) | Czechoslovak Group (CSG) | Události tohoto týdne | Cenové války | Zisk indexu S&P 500 | Typ ropy | Počet zaměstnaných | Investice ve stavebnictví | Sazby Fedu | Diverzifikace osobních financí | Zpráva Evropské komise | Procter & Gamble | Úřad ONS | Finmex | Prodej vozů | Stavební výdaje | Norilsk Nickel | Šíření nákazy COVID-19 | Ekonomický růst | Akciový index S&P 500 | Baterie do elektromobilů | Řecké banky | Indexy aktivity | Americký index | Extrémní nárůst | Trendové pohyby | Tipy na futures | Vývoj objemu aktiv Fedu | NAHB | Investiční činnost | Ceny zinku | Coronavirus | Solidní růst | Export zboží | Obchodní dohoda | Obavy ze zrychlení inflace | Úvěrová pojišťovna | Indikátory v eurozóně | Počet zemřelých | Bezprecedentní propad | Směnné kurzy | Americké centrální banky | Evžen Korec | Popularita obchodování | Šéf švýcarské centrální banky | Hodnotové akcie | Zdravotní péče | Ocado | Omicron | Barnabás Virág | Průběh krize | Markus Braun | Synot Invest | Hodnocení vitality | Vývoj průměrné mzdy | Dobrá čísla | Telekom | Platební neschopnost | Státní plánovač | Obchody prostřednictvím online platforem | Solventnost | Ruské společnosti | Chicago Board of Trade | Chemické společnosti | Důvěra v českou ekonomiku | Patrick Garvin | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | ADR | Tradiční automobilky | ČNB tisková konference | Institut ZEW | Vývoj elektronického obchodování | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | EUR/CNY | NICKEL | Pandemie COVID | Dobré výsledky | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Růst čínského HDP | Akciové burzy | Dlouhodobé investování | Retail obchodníci | Klidné obchodování | Dovoz uhlí z Ruska | Budoucí pohyby cen | Čerpání peněz z fondů | Poměr rizika a zisku | Vývoj indexu ISM ve službách | Německé instituty | Výhled vývoje ekonomiky | UBS | Rodinné domy | Člen představenstva | Poptávka po LNG | Analýza makroekonomických zpráv | Santander | Podíl Evropy | Výhled rakouské ekonomiky | Inflační situace v ČR | BankID | Technologický holding | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | České koruny | Navýšení cen ropy | SWDA | PPF Jiří Šmejc | Pokles tržeb | Zásobování průmyslu | Banka UBS | Hospodaření státu | Wolfstreet | Real-estate | Vyšší mzdy | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Elektroauta | Kontrakty vázanými na komodity | Intervenční režim | Vstup do dlouhé pozice | Vysoké ceny energií | Český nemovitostní trh | Počet bankrotů firem v Japonsku | Levnější půjčky | Maloobchodní sektor | Grupo Carso | Tempo růstu CPI | Vakcína | Německá průmyslová a obchodní komora | Zdroje energie | Board of Trade | Centrální instituce | Předpověď | Vývoj bilance běžného účtu | Tempo růstu průmyslové výroby | Ceny akcií Ford Motor | Macquarie Asset Management | Úrokové sazby Fedu | S&P/ASX 200 | Konec roku | Recese v Evropě | Graf akcie | Vývoj na devizovém trhu | Výkonnost | Zhoršování pandemické situace | Snížení poptávky | Obchodní války | Spotřebitelské ceny v únoru | Státní svátek | Flat | Polský PMI | Asie | Hospodářský růst v eurozóně | Kurz koruny k euru | Technologické společnosti | Over-The-Counter | Budoucí pohyby | Výrazný pokles ekonomiky | Dopad brexitu | Zvýšené napětí na Blízkém východě | Forexové trhy | Automobilky | Snižování sazeb | Konjunktura | Propad exportu | Nerovnosti bohatství | Posilování české koruny | Vyšší ceny ropy | Bilion | Vývoj měnového páru USD/CNY | Potenciál pro zhodnocení | Pád Ukrajiny | MIB index | Složení portfolia | Intradenní obchody | Výsledky společnosti | Ukrajinská hřivna | Intervence ČNB | Americké měny | Northrop Grumman | Mzda v ČR | Sazby na hypotékách | Ceny zemního plynu v USA | Inflace v Evropě | Lockdowny v Číně | Výrobce munice | Akciové zisky | Silky Zdeňka Porybného | Rozšiřování úrokového diferenciálu | Přehled | Hospodaření českého státu | Zhoršení nálady | Plyn | Korelace s technologickými akciemi | Volba příštího prezidenta | CRO | Společnost BHP | Navýšení rizikové prémie | Landesbank Baden-Wuerttemberg | Přehřátý trh práce | Slabší data z průmyslu | Prodejci luxusního zboží | Denso | Sójové boby | Zdeněk Nekula | Prohlášení politiků | Mzdová dynamika | Banka KfW | Hospodaření | HDP z Kanady | Propad akcií | Obchodníci s rýží | Vývoj ceny akcií HSBC | Futures | Pozitivní impulz | FXstreet.cz | Fujitsu | Standardizované futures | Převzetí společnosti | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | Citelná inflace | Dopady koronavirové krize | Růst cen ve výrobě | Analytik Commerzbank | IBEX 35 | Pokles ceny | Důvěra ve výrobním sektoru | Měsíční data | Nemovitosti | CHF | Oživení světové ekonomiky | Akcie Moderny | Phil Smith | Radovan Hypš | Vývoj reálného výnosu | Lednová inflace v USA | Tipy pro začínající obchodníky | Předpokládaný růst | Ceny ve výrobní sféře | Stabilní úrokové sazby | Futures trhy | Vysoká cena | Nexen Tire | Drahé komodity | Obchody | KER.FR | Dominance USD | Společnost Boeing | Ekonomika ČR | Míra nezaměstnanosti v Německu | James Bullard | Pokles české ekonomiky | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Investiční kovy | Prezident Trump | Dění na Ukrajině | Vývoj ceny akcií Citibank | Mutace viru | Pokračování expanze | Americká data | Gold.plus Martin Stránský | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní konflikt | Wall Street Journal (WSJ) | Situace v Rusku | Podpora | Šéf Ifo | Boris Johnson | Průmysl v listopadu | Rating Číny | Výroba automobilů | CitFin | Index CPI | Jakub Matis | Vládní dluhopisy zemí eurozóny | Informace pomocí umělé inteligence | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Americký HDP | Výrazný přebytek | Akciový index | Electronic Arts | Inflace v únoru | Údaje o prodejích | Balík opatření | Produkce ve stavebnictví | Změny sazeb | Tendr | Cena železné rudy | Rozjezd turistické sezóny | Formy obchodování s komoditami | Německý kancléř | Výstup USA | Silná data z trhu práce | Koronavirové lockdowny | Euro k dolaru | Zlepšení | Oblečení | Equal weight | Předvánoční obchodování | Velké americké banky | Inženýrské stavitelství | Ruské akcie | Časová osa komoditních trhů | CEZ1.CZ | Medián | Chicago Board of Trade (CBOT) | Nejhorší den | Burza futures | Tržní ekonomiky | Bohemia Energy | Česká firma | Portfólia | FinTech akcie 2021 | Veřejný sektor | Marek Španěl | Aleš Michl | Maloobchodní prodeje | New York Mercantile Exchange (NYMEX) | Inflace cen v průmyslu | GME | Cyklická vs. necyklická odvětví | Sociální politika | OpenAI | Investiční nástroje | Manažeři | Seance v USA | JDE | Přísnější Fed | Zásah centrálních bank | Destatis | Ališer Usmanov | Desinflační trend | Očekávání trhu | Ekonomie | Sada dat | Francouzská společnost | Vivendi | Fyzické trhy | Extrémně silný dolar | Federální úřad pro letectví | Německé hospodářské instituty | Zahraniční forex | Prognóza ČNB | Sílící dolar | Symposium v Jackson Hole | Celková průmyslová výroba | MJ | Zrychlení růstu | Surové ropy | Markéta Šichtařová | Portugalsko | Spotřebitelské ceny | Globální akcie | Akumulace | Ekonomické zpomalení | Propad trhů | Slabé výsledky | Nejnovější údaje | Cenové výkyvy | Soutěž Českých 100 | Úrokový spread | Plný úvazek | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Průzkum ČSÚ | Skupina ČEZ | Rostoucí úrokové sazby | Vývoj amerického plynu Henry Hub | Německý ukazatel | Zpráva pro tradery | Oblasti rezistence | Conseq Funds | Louis Vuitton | Prezident Biden | Makléř | Americké úrokové sazby | Akcie ve Spojených státech | Profesionální obchodník | Snížení produkce ropy | Index nákupních manažerů ve výrobě | PIE | Nvidia | Státní dluhopisy | NDRC | Přechod na čistou energii | Chubb Limited (CB.US) | Kobalt | Příjmy a výdaje | e& | Logitech | CL | E-commerce | Munich | Index nákupních manažerů (PMI) | Poradce premiéra | Velké objemy | Index Nasdaq Composite | Zadlužení | Přehled o dění | EU a USA | xStation5 | Globální ekonomický růst | Statistické údaje | Dlouhodobí investoři | Mediánová mzda | Zastavení růstu | Hotovost | Poptávky po oceli | Německo | Obchodní model | Japonská centrální banka | Jak nakupovat akcie | Vyhlídky ekonomiky | Hlavní ekonom | Aktualizace výhledu | Šokující předpovědi | Průmyslové společnosti | Prosincová bilance zahraničního obchodu | Ekonomické statistiky | Vyvíjející se technologie | MT4 | Varianty covidu | Čínské renminbi | Kartel OPEC | Nákup fyzického zlata | Insolvenční návrh | HDP Česká republika | Rostoucí trendová linie | Ukrajinské ministerstvo financí | Dokončování staveb | Open-outcry | Výhled pro rok | London Metal Exchange (LME) | Price-to-Book Ratio | Vice | Pozice bitcoinu | Emerging markets | Analýza fundamentálních událostí | Největší kontrakt | Dow Jones (US30) | Capital Markets | České dráhy | Mastercard (MA.US) | Alexander Krüger | Uzavírání ekonomiky | Maxim Rešetnikov | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Goldman Sachs Group | STMicroelectronics | Zprávy a události | Ceny v eurozóně | Hrubý domácí produkt České republiky | New York Mercantile Exchange | Telecom | Platby za plyn v rublech | Důsledky koronaviru | Průměrné nájemné | Sociální faktory | Arnault | Růst ceny ropy | Snižování rozvahy Fedu | Závislost | Slabý americký dolar | Králem bude hotovost | PEPSICO | Meta Platforms | Celní úřad | Pozice | Objem poskytnutých úvěrů | Světová poptávka | Forexoví obchodníci | Index technologického trhu Nasdaq | Nejvýraznější propad | Makroprostředí | Rané formy obchodování s komoditami | Achim Wambach | XTB | Burza Dojima | Zastropování cen plynu | Uptrend | Index prosperity Česka | Výhled 2022 | Mario Centeno | AEX index | Splatnost | Rodinné rozpočty | Vzdělávací webináře | Dlouhodobý investor | Protiruské sankce | Oživení ekonomik | INSEE | Pšenice | Vývoj ceny dřeva v USD | Zpřísňováním měnové politiky | BofA | Tržby v maloobchodě | Alexej Mordašov | HDP v ČR | Guvernér NBP | Rozvolnění protipandemických opatření | Mario Draghi | Sektor služeb | Miroslav Novák | Ekonomická situace v eurozóně | Investoři se strategií | Editis | AMD akcie | Horizon Investments | FXstreet | Velcí hráči | Jak investovat do mědi? | Vývoj ceny zinku | AbbVie | Coface | Vývoj indexu Nasdaq | Přísná regulace | Akcie amerických aerolinek | Ruská centrální banka | Next | Ústup pandemie | Zablokování Suezského průplavu | Nejstarší zaznamenané obchodování | Nálada na trzích | Pokles dovozů | Fundamentální analýza akciových trhů | Veřejné investice | Chytrý prsten | Podnikatelská aktivita | Americká ministryně financí | Podíl majetku | Nejnovější zprávy | Ekonomika Británie | Riziko | MDAX | Zlínská obuvnická firma Vasky | Platina | Investiční produkty | Daň z nabytí | Vývoj ceny | Měsíční report | Futures zlata | Indikátor Purple Strike | Kolaps těžby | Expirace | Ekonomická nerovnost | Damoklův meč | Cena nemovitostí | Růst Německa | Vývoj ceny kukuřice | Směrnice | Gilead Sciences | Motivace | Globální sentiment | Výhled pro Evropu | Uchování reálné kupní síly | Velikost kontraktu pro komodity | Cena akcií podniku | Hang Seng | Čistý dluh firem | Biopalivo | Obchodované komodity | Generali Investments CEE | Vývoj ceny mědi | Pokles průmyslové produkce | UPS.US | Dot-com | Dluhopisový trh | Covid v Číně | Robert Špalek | EK | Sazby beze změny | Stavební zákon | Aktuální prognóza | Vývoj produkce | Cenový graf | Investičníweb.cz | Evropské země | Krypto | Francouzský prezident | Země platící eurem | Důvěra v českou ekonomiku v dubnu | KOMB | Počasí | Americké univerzity | Investice do služeb | Mediální společnosti | Ceny kovů | Vysoká likvidita | Co bude | Státní podpora | Německý index DAX | Výrobce robotických vysavačů | Kontrakty TTF | Zveřejnění zpráv | Thales | Nárůst sazeb | Hodnoty bytů | Opatření | Provident | Těžaři | Rozvolnění restrikcí | Význam inovací a výzkumu | Důvěra v ekonomiku v květnu | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Ruský útok | Kurzové intervence | Reálný výnos v Evropě | Evropský regulátor | Celkový výsledek | Webináře | Prostor pro další růst | Kurz kryptoměny | Conference Board index | Páteční NFP | Dluhová služba | Běžný malý trader | Siemens Healthineers (SHL) | Oslabování koruny | Zemědělství | NJJ | Maďarská centrální banka | Vývoj ceny uhlí | České ceny | Evropské akciové indexy | Ceny platiny | Očekávání firem | Dodávky energií | Šíření nového koronaviru | Beiersdorf | Oživení německé ekonomiky | Riziko stagflace | Překážky | Ceny kávy | Linde | Amazon | ECB Luis De Guindos | Marathon | UK100 | Fiskální politika | Recese ekonomiky | Maďarská ekonomika | Nůžky ve valuaci | Analytik | Ministerstvo hospodářství | Východní Evropa | Finanční systém | Archer Daniels Midland | Kvantitativní utahování (QT) | Investing | UCITS ETF | Carson Group | AJ Bell | Sektor pro investování | Ceny v průmyslu | Volatilní vývoj | Premiér Naréndra Módí | Sjednocení Německa | Nervozita na trzích | Finanční svět | Zelené energie | Komoditní trhy dnes | Fair Value | Index DAX | HDP ČR | Ján Čarný | Americké trhy | Video | Znovusjednocení země | EMA | Těžař zlata | Buy-and-Hold | Nízká likvidita | SEC | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Paul Samuelson | Obchodování na burze v USA | Analytik skupiny AXA | Důvěra v německou ekonomiku | Regulační rizika | R&D | Ekonomické příležitosti | Evropské indexy | Pozornost obchodníků | MetLife | Standardizované futures kontrakty | Příklady fyzických komoditních burz | JP Morgan | Mountfield | Pražský PX | Průmyslové podniky | Americký ministr financí | Jestřáb | Přehřátý trh | Akciové indikátory | Český průmysl v dubnu | CAPEX | Důvody pro posílení | Royal Dutch Shell | Předkrizové úrovně | Spojené státy | Ekonomika Německo | Prudký růst cen | Virus | Emisní kurz | Redukce | REIT | Index euro stoxx 50 | Daňové změny | Dohody Evropské unie | Eurozóna | Oživení britské ekonomiky | United Parcel Service (UPS.US) | EBRD | Odrazy | Bankovní vklady | CZK/USD | Odvětví české ekonomiky | AGSI | Vladimir Lisin | Reálné hodnoty bytů | Důležitý support | Stárnutí populace | Světové centrální banky | Statut | Ukázka open-outcry | Prorážení stop-lossů | Sazby v Číně | Index PCE | Vlastní nemovitost | BofA Securities | XTB Research | Hon Pak | TOPIX | Dluhové závazky | MF | Emise | PX (CZKCASH) | Salutem Fund | Akcie na majitele | Základní pravidla systému obchodování | Konzervativní uložení finančních prostředků | Počet obchodů | Ruská ekonomika | Drahá ropa | Index MSCI All Country World | Snižování cen výrobců | Poslední burza v Evropě | Dow Jones | Fiskální stimul v USA | Společnost Coface | Podíl Daniela Křetínského | Ekonomická recese | Nominální růst | Růst valuace | Hospodářský výhled | Imran Chán | Akcie bank | Ministerstvo financí | Nadějné zprávy | Pokles libry | Kvantitativní utahování | Twisto | GasNet | Společnost Caterpillar | Nejbohatší muž | Americký ISM | Analytik XTB | Krize v Evropě | 500 nejbohatších | Home Depot | Silné inflační tlaky | Čínský výrobce elektromobilů XPeng | Biden | Nižší produkce | Bavlna | Budoucnost | Thomas Gitzel | General Plastic | Banky | Dodavatelský řetězec | Dodavatelské řetězce | Intervenovat | Cena benzínu | Nové ekonomiky | Bilance | Výsledky NFP | Oscilátor | NASDAQ 100 | Peking | Data Watch | ALV | Vývoj měnového páru USD/MXN | Black Friday | Nákup dluhopisů | Universal Music Group | Podnik | Provize | Durace | Prezident institutu | Restrukturalizace | Nominální růst HDP | Dubnový vývoj | Konzervativci | Lennar | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Evropská spotřebitelská důvěra | Koruna sílí | Ray Dalio | Společnost Golden Gate | Tomáš Holub | Fundamentální výhled | Obchodní bilance eurozóny | Zvyšování úrokových sazeb hypoték | Ford Motor | Průmysl a zahraniční obchod | Hlavní ekonomické události | Microsoft Corp | Sumitomo | Zdroj příjmů | Co to je burza | Průměrné mzdy v ČR | Toyota Motor Manufacturing | JPMorgan Chase | Bunge | Čínské vlády | | SPD | Žlutý kov | Pravidla systému obchodování | ČSOB Data Watch | Ekonomická nálada v eurozóně | Solidní výsledky | Výkon ruské ekonomiky | Co to ovlivňuje? | Pozornost trhu | Investovat peníze | Vývoj jádrové inflace v eurozóně | Průměrné nájemné v Česku | Průměrná mzda v ČR | Aktuální kurz | Řízení portfolia | Fio banka, a.s. | Doporučení | Epidemie nemoci covid-19 | Rané počátky | Rozhodnutí bankovní rady | Ocenění | Vývoj ceny plynu TTF | Hodnotové investování | Ukrajinská vláda | Akciový stratég | Lockdowny | Zahraniční investice v Číně | Investiční cíle | Vývoj ceny dřeva | USD/CNY | Zkapalněný zemní plyn | Nesoulad | Prohlášení | Prodeje | Španělská vláda | Vnější prostředí | Politici | Jakub Rybacki | Účtenky | Hyundai Motor | Kurz EUR | Prodej různých surovin | Obchodování na měnovém trhu | Dobré obchodní signály | Richemont | Potíže v dodavatelských řetězcích | Trader | Obchodní podmínky | Sankce USA | GSK | Finanční situace | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Index FTSE 100 | Hodnota akcií | Nové peníze | Výrobce elektromobilů | Chování spotřebitelů | Tržní kapitalizace společnosti | Impulzy | Měnový pár | Ekonomiky rozvíjejících se trhů | Zlepšující sentiment | PwC ČR | Ceny energie | PX Pražské burzy | Ruské firmy | Výhled na rok 2024 | Průmyslové ceny | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | Výkyvy cen | Tempo inflace | Obchodní styl | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | ARM Holdings | Největší ekonomika eurozóny | Uložení finančních prostředků | Akcie Siemens Healthineers | USD/CAD | MTU Aero Engines AG | Jak fungují komoditní trhy? | Výkyvy kurzu | Pavel Sobíšek | G7 | Větší pokles | Akcie v Číně | Celková inflace | JMMC | Obnovení růstu | Sektor služeb v USA | Politika ČNB | Čínský technologický gigant | Rostoucí ceny komodit | Statistický úřad | IRBT | Guvernér ČNB | Kotace | Evropský kalendář | Letošní úroda | CEZ1 | Dynamika HDP | Sentiment v Německu | American Express | Sláva | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Akcie 2020 | Institut německého hospodářství | Potravinářská společnost | Fyzické dodávky | Základní sazba | Co to je dividenda | Americká pojišťovna | Spotify Technology | Jednatel | Podnikání | Institut WIFO | Autoprůmysl | Profitabilnější | Investoři v Evropě | Demografické změny | Delta varianta | Poptávky po dolaru | Celanesse | Vývoj ceny palladia v USD | Výhled centrální banky | Novinky | Oslabení maďarského forintu | Kontrakt | Větrná energetika | Obchodní příležitosti | Indická ekonomika | Vysoký veřejný dluh | Výnos v Evropě | Kurz GBP | CBOT | Vývoj ceny ropy Brent | Energetická náročnost | Posílení kapitálu | Retail | Zastavení produkce | Ekonom | Cena barelu ropy | USA | Kupón | Býčí scénář | Vývoj mediánové ceny bytů | Japonský index Nikkei | Vnitřní hodnota | Snížení ekonomické aktivity | WESP | Prodejní pozice | Platba | Aktuální situace | Dolarové úrokové sazby | Jak fungují demografické změny? | Deutsche Post | ING Groep NV | Poklidné obchodování | Zlato | Novo Nordisk | Zhodnocení v desítkách procent | Investice v Číně | Nejvyšší kontrolní úřad | Zlevnění hypoték | Ivo Lukačovič | Focus | Index Nikkei 225 | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Metalloinvest | Ohromné zisky | Asijské akciové trhy | Italové | GOOGL | 10letý reálný výnos | Hospodářství Velké Británie | Cena dřeva | Tomáš Vranka | Ceny nemovitostí v ČR | Zastropování cen | Mitsui | Geopolitika | Zpomalování inflace | Akcie BNP Paribas | Zajištění dodávek plynu | Tržní služby | Philip Morris | Výhled roku 2024 | Počet zahájených bytů | Nasdaq | Společná evropská měna | Cenovka | FED sazby | Obchodování na parketu | PMI index | Zpracování kovů | Údaje o výkonu HDP | PMI ve službách | Světová obchodní organizace | Náměstek ředitele | New York Board of Trade | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | Nové zdroje | Geopolitická situace | WIFO | Vývoj objemu aktiv | Průměrná cena | Holding Agrofert | Globální investoři | Počet firemních bankrotů v Německu | Odhady analytiků | Cena kávy | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Souhrnný čistý zisk | Zemní plyn (LNG) | Ministři financí EU | Bloky | Skupina Colt CZ | Spekulanti | Cenový vývoj | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Vývoj cen kryptoměn | Investice do mědi | Psychologický efekt | Hike | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Vývoj těžby surové ropy | Průmysl a stavebnictví | Ceny PHM | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Propad indexu | Francie a USA | Uzavření Rudého moře | Výroční konference | Mrazivé počasí | Prodej aut | Domácí poptávka | Region Guyany | Dovoz uhlí | Slabé euro | Nárůst rizikové averze | Akcie Digital Turbine (APPS) | Vyšší inflace | CFA | Tržní ocenění | Jaroslaw Kaczyński | Rekordní pokles | Náboženství | Pražská burza | Nová prognóza ECB | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | Výroba aut | PMI indikátor | Ceny nových bytů | Výrobní náklady | DoorDash | Silné mexické peso | Hermes | Investice firem | Výhled růstu ekonomiky | JD | Zpomalení hospodářského růstu | Německá inflace | RBAG.CZ | Silné stagflace | FDX | Typy obchodovaných komodit | DPH u elektřiny | Oblasti umělé inteligence (AI) | Důvěra v ekonomiku ČR | Výrobce baterií | AMZN | Polský zlotý a maďarský forint | Černá labuť | Liou Che | Pinpoint Asset Management | Čínský HDP | Průlom | Libra klesá | IOBE | Americké tovární objednávky | Investment | Prodej eura | ČSOB Data | Východoevropské akcie | Aktuální nálada | Prognóza ECB | Dopad na korunu | Naše hospodářství | Agentura Moody's | Zásobníky | HDP report | Restart ekonomiky | Prognóza České národní banky | Ocelárny | Automobilové součástky | Zvyšování marží | Sentiment v eurozóně | Zprávy z Německa | Masivní investice | Výraznější pokles | Průměrná hrubá měsíční mzda | Výroba v Číně | Začínající obchodníci | Premiér Conte | Vládní konsolidační balíček | Historie indexu DAX | Oficiální míra nezaměstnanosti | Fidelity International | Adam Glapiński | Globální obchod | Realitní sektor | Středoevropské měny dnes | Obchodní dohody | Investiční záměry | Úloha žen ve společnosti | OTC | Dubnový PMI | Internetové obchody | Skupina Orlen Unipetrol | SYNTHESIA | Klesající inflace | Silná koruna | Astrazeneca | Investiční účet | Počet nezaměstnaných | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Vývoj na trhu | Ekonomické systémy | Cyklus utahování měnové politiky | Průmysl v březnu | Daně z příjmů právnických osob | Čeští podnikatelé | Next Finance Vladimír Pikora | Ceny v Česku | Fio | Přístup k obchodování | Kryptoměny | Summit EU | Změny úrokových sazeb | Pěstování kakaa | Low | Významný vývoj | Crédit Agricole | Nálada na finančních trzích | Ministr zemědělství | ONS | Zbyněk Stanjura | Taiwan Semiconductor | Průměrná sazba hypoték | Úroveň vzdělání | Prodejní ceny | Vývoj měnových párů | Ekonomické aktivity | Posílení hotovostní pozice | Server HN.cz | Býčí trend | Landesbank Baden-Württemberg | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Ruské ministerstvo hospodářství | INTC | Jan Frait | Index NFIB | Tržní vývoj | Napětí mezi USA a Čínou | CRIF | Rychlost | Riziková pozice | Podnikání na kapitálovém trhu | Moderní burza | Nominální mzda | Panika na finančních trzích | Vývoj české koruny | Další pokles | Růst inflace v USA | Tatra Trucks | Úvěr | Investiční společnosti | Americká centrální banka dnes | Mzdy | Akcie | Úspěch | KER | Příliv přímých zahraničních investic | Stimuly | Chudoba | Jerome Powell | MSCI All Country World | Vliv sezónnosti na odvětví | Reposazba | Volby | Evropský průmysl | Ukazatele | Burza pro forwardy | Listopadová bilance zahraničního obchodu | Český HDP | Ropný benchmark | Miliardář | Umělá inteligence | Umění | Palo Alto Networks Inc | Vladimir Putin | CPI v eurozóně | ASEAN | Inflační epizoda | Disney | Nonfarm Payrolls | Daniel Münich | Ceny dřeva v USD | Michael Widmer | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Rozvoji obchodování s futures | Vojtěch Benda | Počet potvrzených případů nákazy | Británie | Next Finance Markéta Šichtařová | Cena zemního plynu | Seznam.cz | APPS | Vývoj indexu PMI | Průmyslová výroba v USA | COT | Význam firemní kultury | Vývoj jádrové inflace | Podíl firem | Urbanizace | Americká vláda | Věřitelé Arca | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Indikátor ekonomického sentimentu | Společnost Gazprom | Znovuotevření Číny | Použití záporných sazeb | Programy technické analýzy | Doing Business | USD/JPY | Záporné úrokové sazby | Ceny mědi | Čistý dluh | Korekce akciového trhu | Graf dne | Zlepšení nálady | Indická vláda | Altria Group | Měnové podmínky | Aktuální situace v Česku | Dánsko | Ceny v dopravě | Maloobchodní tržby v eurozóně | Belgie | Společnost S&P Global | Futures na sojové boby | EU fondy | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | ČR | Jihokorejský výrobce elektroniky | Podniky | Tether | Pokračující růst těžby v USA | Vyšetřování | Sentiment trhu | Dramatický dopad | Olaf Scholz | Významné události | Analytický tým | Vliv války | Horší časy | Inflace v USA | Průmysl eurozóny | Akcie Hypoport | Ministr financí Jeremy Hunt | Commitment of Traders | NERV | Manažer Finmex | Ekonomika Evropské unie | Naréndra Módí | Obchodování s derivátovými kontrakty | Enel | Russ Mould | Očkování | Liberty Ostrava | Vývoj amerického dolarového indexu | Day trader | Americký trh nemovitostí | MICEX | Ekonomické podmínky | Finanční situace firem | SPX | Vývoj objemu aktiv ECB | Jihoafrický rand
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Stávající úrokový diferenciál
Stav americké ekonomiky
Stav a vývoj trhu
Stav běžného účtu
Stav britské libry
Stav českého průmyslu
Stav devizových rezerv
Stav devizových rezerv ČNB
Stavebko
Stavební boom

Následující klíčová slova

Stavebnictví v březnu
Stavebnictví v červnu
Stavebnictví v květnu
Stavebnictví v USA
Stavební povolení
Stavební povolenky
Stavební povolenky v USA
Stavební produkce
Stavební produkce v srpnu
Stavební prvky portfolia
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít