Pondělí 17. června 2024 22:31
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
FTMO král
reklama
FTMO král
reklama
FTMO král

Put

C:\fakepath\trhy-30052024-uvod.png

Fundamentální analýza akciových trhů – behaviorální ekonomie a psychologie investování (5. díl)

30.05.2024 Článek se zaměřuje na to, jak psychologické faktory ovlivňují ekonomická rozhodnutí. Čtenář se dozví o vlivu emocí a kognitivních zkreslení na investiční chování, fenoménu stádového chování, perspektivní teorii a ego-depleci. Popisuje, jak iracionální chování může ovlivnit trhy a jak jej lze využít v investičních strategiích, včetně kontrariánského investování a arbitráže. Závěrem zdůrazňuje význam psychologie při investování a řízení rizik.
C:\fakepath\opce-28052024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – využití opčních trhů ve fundamentální analýze (4. díl)

28.05.2024 Článek poskytuje úvod do opčních trhů, vysvětluje základní pojmy, jako jsou opce, kupní (call) a prodejní (put) opce, a zdůrazňuje jejich roli ve finančním systému. Čtenář se dozví, jak opce umožňují řízení rizika, spekulaci a strategickou flexibilitu. Dále článek rozebírá faktory ovlivňující cenu opce, jako je volatilita a úrokové sazby, a vysvětluje význam tzv. řeckých písmen v opčním obchodování. V neposlední řadě článek popisuje různé opční strategie, jejich využití při diverzifikaci portfolia a ochranu proti makroekonomickým a podnikovým událostem.
img

Oil surges on Israeli strike reports

19.04.2024 Oil prices surged on Friday following reports of an Israeli attack on Iran, causing market turbulence and raising concerns about potential disruptions to oil supply in the Middle East.
C:\fakepath\uran-17042024.png

Investícia do uránu?

17.04.2024 Počas hľadania príležitostí na trhu som spozoroval neobvyklú opčnú aktivitu na akciách CAMECO Inc. Začal som sa viac o daný titul zaujímať a o dané zistenia som sa rozhodol podeliť.
C:\fakepath\akcie-baidu-10042024.jpg

Dobrá špekulatívna pozícia?

09.04.2024 Pri zhodnocovaní toho či je na investovanie do AI už neskoro alebo sa ešte nájde príležitosť ktorá by dávala nejaký zmysel som natrafil na zaujímavý obchod ktorý nemusí byť na zahodenie. Po vyhodnotení všetkých pre a proti som túto pozíciu označil za špekulatívnu z potenciálom zhodnotenia okolo 30 % ročne.
img

Gold prices dip below $2,150 ahead of Fed meeting; copper rally eases

18.03.2024 Gold prices declined in Asian trading on Monday, breaching a crucial support level as traders shied away from non-yielding assets ahead of further signals on interest rates from a Federal Reserve meeting later in the week.
img

Nvidia před zveřejněním výsledků klesá o 3 % 📉

21.02.2024 Společnost Nvidia (NVDA.US) dnes po skončení obchodování na Wall Street zveřejní svou finanční zprávu za 4. čtvrtletí 2024. Zpráva za kalendářní období od listopadu 2023 do ledna 2024 bude zveřejněna kolem 22:20 a ukáže, zda jsou výsledky společnosti v souladu s trendem umělé inteligence, který vyhnal akcie společnosti na rekordní úrovně. Společnost dnes prožívá slabou seanci, její akcie ztrácejí více než 3 %.
C:\fakepath\akcie-20022024-uvod.jpg

Akcie jsou na maximech. Je dobrý nápad nakupovat?

20.02.2024 Minulý týden vyšší než očekávaná inflační data v USA ukázala na značnou citlivost rizikových aktiv jako akcie na horší data a jejich potenciálně rychlou a větší korekci. Začátkem roku se indexy jako S&P 500 nebo Nasdaq 100 dostaly na nové historické maxima a uplynulý trading týden ukončili 5-ti týdenní vítězné tažení.
img

Podle klíčových metrik přecházejí obchodníci s kryptoměnami z BTC na ETH

06.12.2023 Futures a metriky opčního trhu naznačují, že tradiční finanční hráči a sofistikovaní účastníci trhu mohou brzy převést peníze z bitcoinu do etheru.
img

Brent edges lower toward $80 per barrel ahead of the OPEC+ meeting

27.11.2023 Oil prices dipped on Monday, with Brent approaching $80 a barrel, as investors anticipated an OPEC+ meeting later in the week for an anticipated agreement to limit supplies into 2024.
C:\fakepath\PT-webinar-Hedging-20112023.png

Hedging jako efektivní forma ochrany před ztrátou

20.11.2023 Jedna z nejúčinnějších technik risk managementu, který využívají jak velcí hráči, tak mnozí retailoví obchodníci a drobní investoři. Pojďme se hedgingu podívat na zoubek a zároveň vás pozvat na webinář hedgingu věnovaný.
img

Oil prices fall on US oil hoarding and Chinese demand concerns

16.11.2023 Oil prices fell on Thursday, extending losses from the previous session, as signals of higher supply from the United States were met with concerns about a lack of energy demand from China.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

16.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

15.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Surge in Oil Prices Amidst Turmoil in the Middle East Rocks Financial Markets

09.10.2023 On Monday, oil prices witnessed a robust 2% surge driven by escalating military clashes between Israel and the Palestinian Islamist group Hamas, stoking concerns of a broader conflict erupting in the Middle East.
img

Gold Prices Pressured as Dollar Approaches 6-Month High

06.09.2023 Gold prices remained largely unchanged during Asian trading hours on Wednesday. This stability was influenced by the dollar’s recent strength and rising Treasury yields. Investors were eagerly anticipating insights into U.S. monetary policy from various Federal Reserve officials scheduled to speak later this week.
img

Co nakupovali nejlepší akcioví investoři ve 2. kvartále?

21.08.2023 „Jedni z nejlepších amerických investorů odkryli svá investiční portfolia, často vybírali zisky a bylo relativně málo objemných nákupů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\1692355918-46j.jpg

Legenda vsadila all-in na propad US akcií! | Investiční Memento #46

18.08.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 46. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Gold prices fall, copper hits three-month high thanks to Chinese stimulus

01.08.2023 Gold prices slightly declined on Tuesday, with futures remaining slightly higher than spot rates, while copper prices were supported by increasing expectations of additional stimulus measures in China.
C:\fakepath\Niederhoffer-10072023.JPG

Vzestupy a pády legendárního Victora Niederhoffera

10.07.2023 Jak dobrým obchodníkem musíte být, aby k vám George Soros poslal svého syna na zkušenou? To se dozvíte v posledním díle naší minisérie o veleúspěšných traderech z novodobé historie.
img

Gold strenghten as dollar falls; investors await inflation data.

27.06.2023 On Monday, gold prices ticked up as the dollar declined in anticipation of crucial inflation data that may influence the decisions of major central banks worldwide in the upcoming weeks. Many of these banks are currently preparing to raise interest rates.
img

Oil rises as market awaits Fed rate outlook

14.06.2023 On Wednesday, oil prices experienced a slight upward movement while investors eagerly anticipated the results of the U.S. Federal Reserve’s June meeting. Additionally, they were keeping a close eye on important economic data from China and the latest government reports concerning U.S. crude stockpiles.
img

Fears of weak Chinese demand cause oil to decline

02.05.2023 Oil prices fell in Asian trade on Tuesday, extending losses from the previous session, while weak economic data from China and expectations of a US interest rate hike weighed on the market.
img

Argentina vows to fight the black-market peso’s drop to $500 per dollar

26.04.2023 In informal markets, which have flourished as the official foreign exchange market remains tightly controlled, the peso reached 495 per dollar.
img

Boeing views a report from China as being essential to restarting 737 MAX deliveries

21.04.2023 After being suspended more than four years ago following two fatal crashes, China’s aviation regulator has now released a report that Boeing (NYSE:BA) believes is crucial to the American aircraft manufacturer’s ability to resume 737 MAX deliveries to Chinese carriers.
img

Pro většinu lidí je to stále ‚‚bolavý obchod‘‘

18.04.2023 SENTIMENT: Obrat v letošní rally 2022 poražených byl bolestivý pro většinu investorů, kteří zůstali obezřetní. Náš kompozitní index sentimentu je pod průměrem a je pro trhy opakem podpory - a ponechává mnohým k dispozici pozice k navýšení, protože fundamenty nejsou nadále ‚‚tak špatné‘‘. Tento index také podceňuje míru skutečného pesimismu vzhledem k velkým poklesům ‚‚zlomeného‘‘ indexu volatility VIX. Vidíme zrychlené zpomalení ekonomiky a inflace, které povede k brzkému snížení sazeb. Z tohoto kroku budou pravděpodobně těžit trhy orientované na budoucí vývoj a dlouhou dobu splatnosti.
C:\fakepath\akcie-13032023-9292.png

A je to tu zase! Přichází inverze

13.03.2023 Řeč bude samozřejmě o inverzi výnosové křivky, jednom z nejvíce spolehlivých indikátorů přicházející recese. Když se výnos 10letých amerických vládních dluhopisů dostane pod krátkodobý výnos, pokles ekonomiky Spojených států můžeme čekat v následujících 6-18 měsících. Trh totiž očekává, že americká centrální banka (Fed) bude muset v blízké době kvůli recesi snižovat úroky.
img

Bitcoin se blíží 25 tisícům dolarů

09.02.2023 Není žádným tajemstvím, že globální ekonomika v průběhu minulého roku nadále oslabovala. K tomu 19. ledna vláda Spojených států narazila na svůj „dluhový strop“, tj. celkovou sumu peněz, kterou si americké ministerstvo financí může půjčit na financování probíhajících federálních operací, což vedlo k obnovení obav, že by mohla přijít další finanční bolest a zpomalení ekonomiky.
img

Pár důležitých poznámek k dnešní americké inflaci

12.01.2023 Máme tu den, během kterého se to hlavní bude dít až po zveřejnění klíčových dat. Jde o americkou inflaci za prosinec, která vyjde ve 14:30 a od níž se čeká další podstatný pokles (na 6,5, resp. u jádrové 5,7 pct). Vypadá to, že prakticky celý trh s poklesem počítá, a navíc mnozí sázejí na další podstřelení konsensu. Akcie v posledních dnech slušně narostly, ale v případě pozitivního překvapení mají možnost postoupit aspoň krátkodobě dál nahoru.
img

Akcie se těší na nižší inflaci, dluhopisy se však drží zpět

13.12.2022 Několik dní zůstávaly velmi opatrné a jen opatrně se zvedaly. Včera však akcie v zámoří zabraly o něco víc a hlavní indexy si připsaly slušné zisky. Futures před rozjezdem další seance opět naznačují mírný růst, jenže to tentokrát nic moc neznamená. Evropa mezitím navazuje na včerejší Wall Street pozitivně, když si hlavní indexy připisují zhruba kolem půl procenta.
img

Bear market rally dochází dech...

05.12.2022 Čekání, čekání… Poslední týdny na akciových trzích vlastně jen čekáme. Čekáme na moment, kdy se trhy odhodlají jedním nebo druhým směrem. Jednoduše hledáme katalyzátor. Změnu v dosavadním myšlení. Pojďme se ideálně pokusi pochopit, co si nyní trhy vlastně myslí, s čím počítají a jaký je vlastně celkový narrative. Až poté můžeme zjistit, co je může zklamat, nebo potěšit.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 12.09.2022

12.09.2022 Během minulého týdne burzy silně posilovaly. S&P 500 přidal 3,6 % a přerušil tak předchozí třítýdenní pokles v řadě. Aktuálně se obchoduje cca 15 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita sestoupila pod hranici 25 bodů. Index posiloval navzdory jestřábí rétorice centrálních bank. Hlavním faktorem je v tomto případě pozicování. Sentiment byl v posledních týdnech extrémně medvědí – to bývá často signál k obratu. Podobně jako uprostřed června jsme i od září byly svědky vysokých hodnot pull ratia, což signalizuje, že se investoři pojišťovali proti poklesu / resp. sázeli na pokles. Od 7.9. poměrně značná reverze (z 0,75 na 0,52). Aktuální růst má tedy svůj původ především v technických faktorech a proto lze pochybovat o jeho udržitelnosti. S jestřábími centrálními bankami a ochabující globální ekonomikou je velmi pravděpodobný další pokles indexů do konce roku.
C:\fakepath\1658768759-WTI_SPREAD.png

SHORT NA WTI

25.07.2022 Po dnešnom pripomienkovaní na fóre ohľadom obchodovania ropy som sa rozhodol zverejniť môj obchod ktorý som práve teraz otvoril...
img

Stres kvůli recesi. Investoři sázejí na otočku Fedu

30.06.2022 Wall Street včerejšek docela ustála a dnes ráno potěšila data z Číny, podle nichž v červnu slušně oživil sektor služeb. Jenže vedle toho roste strach z recese v západních zemích, a to má evidentně daleko větší váhu. Akcie v Evropě strmě padají - DAX nebo CAC 40 jsou dole asi o 2,5 procenta. Naproti tomu sílí poptávka po dluhopisech, jejichž výnosy dál klesají. Eurodolar pak po včerejším poklesu zhruba drží pozice, když se obchoduje u 1,0440.
img

Hedging jako efektivní forma ochrany před ztrátou

09.06.2022 Využívají jej jak profesionální obchodníci, tak i velcí hráči v podobě bank a investičních fondů. Není se čemu divit. Pokud si totiž hedging zvládnete osvojit, může vám pomoci značně zredukovat případné ztráty a udržet vás tak v ziskovosti. Jak na to a které instrumenty k tomu využít si ukážeme v tomto článku.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-07062022.jpg

Dva instrumenty jako stvořené pro efektivní hedging

07.06.2022 Aktuální vývoj na trzích, ovlivněný vysokou inflací a válkou na Ukrajině, trhům moc nepřeje. Nervozita na trzích podle indexu VIX bude nadále stoupat a akciové indexy jako SP500 se momentálně vydávají přesně opačným směrem. Věděli jste ale, že právě tyto 2 zmíněné ukazatele lze nyní v Purple Trading obchodovat a získat tak poměrně efektivní hedgovací nástroj?
img

Denní makroekonomické postřehy: Fed nenechá trhy příliš růst 31/05/2022

31.05.2022 Co na to Fed: Nemyslíme si, že „Fed put“, tedy opatření k omezení poklesu akciových trhů, dnes nebo na těchto úrovních existuje. Zpřísnění finančních podmínek dělá velkou část práce Fedu, snižuje inflační očekávání a snižuje případný rozsah tohoto cyklu zvyšování. Velká akciová rally to riskuje, a to v době, kdy inflace dosahuje svého vrcholu, ale prudce neklesá. Vidíme, že Fed vysílá signály, aby zadržel pokračující prudkou rally, a akciový odraz ve tvaru písmene U, nikoli V. Úvěrové, nikoli akciové trhy jsou ty, které je třeba sledovat ohledně „putu“. Investujte, ale zůstaňte defenzivní.
img

Saxo Bank přináší 7 způsobů, jak se bránit chaosu na trzích

14.03.2022 Koncem loňského roku dosáhl akciový trh svého vrcholu, nyní však došlo k prudkému obratu směrem dolů. Nejenže se na něm negativně podepisuje rostoucí inflace a bezprostředně hrozící navyšování úrokových sazeb, teď ještě došlo k rozpoutání konfliktu. Dlouhodobé důsledky zatím nejsou jasné, ale dopady na ceny energií jsou patrné již dnes. Konflikt navíc samozřejmě nijak nepřispívá k celkové geopolitické stabilitě. Každopádně vede k nejistotě a to je něco, co investoři nemají rádi.
img

BREAKING: Ukrajina je připravena na diplomatické řešení - akcie rostou

09.03.2022 Poradce prezidenta Zelenského naznačuje, že Ukrajina je připravena na diplomatické řešení. Klade si však požadavky:
img

Poptávka po kryptoměnách roste, Bidenova administrativa žádá krypto burzy o pomoc

01.03.2022 Růst kryptoměn v posledních několika dnech na pozadí války na Ukrajině a eskalace sankcí vůči Rusku vedl mnoho investorů k tomu, aby akceptovali, že kryptoměny jsou dalším rizikovým aktivem. Adam Farthing, ředitel pro rizika v Japonsku ve společnosti B2C2, která se zabývá obchodováním s kryptoměnami, uvedl, že by se bitcoin mohl "odpojit od rizika" a začít se obchodovat spíše jako zajištění proti geopolitické nestabilitě a inflaci.
img

Cena zlata v roce 2022: Jak investovat do zlata?

22.02.2022 Cena zlata v roce 2021 dle mnohých nenaplnila očekávání. Současná nejistota na trzích a rostoucí geopolitické napětí by však mohly k tomuto drahému kovu přilákat investory nazpět. Jaká je tedy prognóza ceny zlata v roce 2022?
img

👁‍🗨Co dnes večer očekávat od Fedu❓

26.01.2022 Inflace v USA je nejvyšší za posledních takřka 40 let na úrovni 7 %. V těchto výšinách si už ani Fed nedovolí tvrdit, že se jedná pouze o dočasný fenomén. Ať už je za změnou narativu Fedu jakýkoliv důvod (ekonomický či politický), tak se zdá, že americká centrální banka začala konečně brát problematiku inflace vážně. A to znamená utahování měnové politiky. Po výrazné rally na akciích a kryptoměnách, kterou podpořil masivní přiliv likvidity z centrálních bank, jsme se dostali do období, kdy se začíná likvidita pomalu stahovat. Není tak vůbec překvapením, že jsou trhy nervózní. Co dnes můžeme čekat od guvernéra Fedu Powella?
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 6.12.2021

06.12.2021 Přestože na týdenní bázi nebyl pokles až tak výrazný, předvedly burzy v minulém týdnu výrazné turbulence. Volatilita bude pokračovat i v následujících týdnech. Zatím panuje nejistota ohledně varianty omicron. Hlavním scénářem zůstává, že nedojde k plošným lockdownům, nicméně některé investiční banky, např. GS, již přistoupily k revizím ekonomického růstu směrem dolů.
img

Co se děje na akciích automobilky Tesla❓

10.11.2021 Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) propadly v úterý o téměř 12 %. Jedná se o nejvyšší jednodenní propad od března. Společně s pondělním poklesem už cena akcií automobilky klesla o 16,2 %, což znamená nejvyšší dvoudenní pokles za posledních 14 měsíců. Zdá se, že hlavním impulsem poklesu je aktivita CEO Elona Muska na Twitteru. A zklamaní investoři se ptají, zda už bublina praská.
C:\fakepath\1633881662-stiahnu_2.png

GEO Group

11.10.2021 V uplynulom období sme sa zamerali na akcie investičného fondu zameraného na investície do nehnuteľností. Týmto článkom sa budem snažiť priblížiť náš pohľad a stratégiu na danú spoločnosť na základe našich zistení...
C:\fakepath\IBRK-10102021-ilus.jpg

Interactive Brokers klade vzdělávání investorů vždy na první místo

11.10.2021 Interactive Brokers (známí také pod burzovním symbolem IBKR) měli po celou svou 43letou historii vždy za cíl vzdělávat investory, aby jim pomohli lépe porozumět trhům a finančním nástrojům. Jak se investiční trhy stávaly čím dál globálnějšími a s rostoucí tržní nabídkou a složitostí produktů, stala se i nabídka IBKR poměrně rozsáhlou, aby udržela krok s požadavky trhu a příležitostmi. Rychlý vývoj finančních trhů ale představuje výzvu i pro nové zájemce o investování a zkušené investory.
C:\fakepath\13_6_21fxSP500.png

Burzovní výhled na Forex, Krypto, Akcie a Komodity pro 24. týden 2021

13.06.2021 Polovinu roku 2021 máme téměř za sebou a příliš mnoho neznámých se zatím nevyjasnilo. Pandemie covid-19 je momentálně na ústupu, ale to se kolem léta a po tvrdých lockdown dalo předpokládat. Centrální banky dál tisknou levné peníze a podporují ekonomiku, která je vyloženě na steroidech.
img

Akcie spoločnosti Tesla sa posúvajú vyššie napriek medvedej stávke „Big Short“ Michaela Burryho

18.05.2021 Akcie spoločnosti Tesla (TSLA.US) klesli v predobchodnej fáze o viac ako 1,0% po tom, čo Michael Burry, ktorého preslávil film Christiana Balea „The Big Shot“, odhalil významnú krátku pozíciu voči výrobcovi elektromobilov. Podľa údajov Komisie pre cenné papiere a burzy odhalila spoločnosť Burry's Scion Asset Management krátku pozíciu v hodnote okolo 800 100 akcií, čo je necelých 535 miliónov dolárov, na základe držby put opcií. Nie je však možné určiť, kedy Burry uskutočnil transakciu proti spoločnosti Tesla. Burry sa rozhodol staviť proti Tesle kvôli obavám, že spoločnosť Elona Muska generuje veľkú časť ziskov z predaja emisných povoleniek, na rozdiel od výroby sedanov Model 3 a Model S. Akciám spoločnosti Tesla sa však podarilo vymazať skoré straty po správach, že plány prezidenta Joe Bidena ponúknuť „“ stimuly v mieste predaja, ktoré podporujú zavedenie EV, „ktoré budú„ stimulovať výrobcov, ktorí používajú správne pracovné postupy “.
img

Pandemie rozproudila obchodování na finančních trzích

11.05.2021 V loňském roce jsme zaznamenali přímo explozivní růst obchodních aktivit. Stojí za ním rekordní přírůstek drobných investorů, kteří s obchodováním na finančních trzích začali během lockdownu. Otázkou je, zda takto vysoký růst našeho koše 30 firem z ekosystému obchodníků na finančních trzích vydrží i nadále. Volatilita postupně klesá a ekonomiky se otevírají, takže už budoucnost obchodování nejspíš nebude tak růžová. Celkově však bude toto odvětví patrně dál vzkvétat s tím, jak bude docházet k další financializaci světové ekonomiky. Dále se zabýváme tím, zda v tomto odvětví existují firmy, které mohou nabídnout dlouhou volatilitu bez negativního carry, k němuž dochází u strategií využití put opcí a dlouhých futures na index VIX.
C:\fakepath\obrazek-23032021-1.png

Hedging v praxi aneb klidné spaní

23.03.2021 Pokud bychom hedgování měli shrnout do páru klíčových slov, vyjádřil bych se jasně, snižování rizika. To je v podstatě myšlenka všech strategií zajištění (dále jen hedging). Jak rád říkám, Websterova definice hedgingu zní: pozice účastníka trhu neboli také obchodníka s cílem snížit jeho vystavení rizika cenovým pohybům a volatilitě celkově. Je dobré mít nějaké zkušenosti s korelací instrumentů na trhu, k tomuto tématu se budu brzy věnovat v dalších článcích. Tak to na úvod a pojďme do praxe.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 1.2.2021

01.02.2021 Přehnaná aktivita retailových investorů pravděpodobně přetrvá i v následujících dnech. U retailových brokerů dochází k opětovnému uvolnění restrikcí na nákup některých titulů. Znovu tak můžeme být svědky nárůstu volatility na titulech s vysokým short interestem. Nicméně lze očekávat i tvrdší regulaci diskusních fór, jelikož praktiky retailových traderů, kteří jednají ve shodě, připomínají manipulaci s trhem. Shortovat některé přepálené tituly, jako například GME však nedoporučuji. Květnová at the money put opce na akcie GME odpovídá cca na 68 %, ceny akcií!!! To souvisí s obrovskou volatilitou. Pro srovnání stejný kontrakt by v případě Apple vyšel na cca 10 % z ceny akcie. Některé firmy se snaží masivního cenového vzestupu využít a emitují nové akcie. Například American Airlines vydaly nové akcie za 1,1 mld. dolarů
img

🥈 Bude stříbro opakovat úspěch GameStopu?

29.01.2021 Trhy se v poslední době zaměřily na boj mezi retailovými investory z Redditu a hedgeovými fondy se svými short pozicemi na malé americké firmy. Objevila se však nová myšlenka, a to nakupovat stále relativně levné stříbro. Stane se tento kov novým Gamestopem? Můžeme s novou rally na stříbře počítat?
img

Kam zamíří finanční trhy v roce 2021? Argumenty hovoří pro vzestup i pokles

14.01.2021 V den 6. ledna, kdy došlo k největšímu útoku na americkou demokracii v moderní historii, dosáhly indexy S&P 500 a Russell 2000 nového absolutního maxima. Všichni víme, že během pandemie COVID-19 nebylo nijak snadné se v tržním narativu vyznat, a doufáme v úspěšné nasazení vakcíny a v následné zotavení. Pokusíme se proto shrnout všechny argumenty, proč může akciový trh po rychlém zotavení většiny světových trhů začít rychle růst, ale i strmě klesat.
img

Rok 2021 začne nebezpečnou jízdou dolaru a pobrexitovou Británií na křižovatce

30.12.2020 Trh se převážně shoduje na tom, že nás v roce 2021 čeká reflační odraz ode dna a oslabený americký dolar. My s tímto pohledem vcelku souhlasíme, ale pořád se toho může spousta pokazit. Bezprostředním nebezpečím je hlavně spekulativní zápal, který může vést dříve či později ke korekci – a asi spíš dříve. Brexitová dohoda byla pro libru velkým zklamáním.
img

🔻 Obavy z vírusu strašia trhy 🩸

21.12.2020 OIL klesá o 5%, DE30 klesá o 600 bodov, americký dolár sa prudko zotavuje, volatilita sa prejavuje takmer všade. Čo spôsobilo paniku v závere roka a mali by sme sa báť?
C:\fakepath\spx.png

Americké akcie vylepšují maxima. Bude závěr roku klidný?

20.12.2020 Americké akciové trhy se na další vlnce optimismu ohledně fiskálního stimulačního balíčku pro ekonomiku USA a díky zprávám o zahájení vakcinace proti covidu-19 vyvezly na nová historická maxima. Index S&P 500 navzdory páteční mírné ztrátě za týden přidal 1,25 %.
img

Očima Steena Jakobsena: Pozor na dopady vývoje ve tvaru K

06.10.2020 Proč právě písmeno K definuje společnost, ekonomiku, politiku i trhy? Jak tento nový makroekonomický model ovlivňuje tvorbu portfolia do budoucna? To vše se vám pokusí ve svém komentáři zodpovědět Steen Jakobsen.
img

Akcie Nikola Motor – sen Trevora Miltona o dokonalém elektrickém nákladním voze se rozplynul

29.09.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

NOVINKA: Micro E-mini opce na Micro E-mini futures na indexy S&P 500 a Nasdaq-100

09.09.2020 31. srpna byly představeny opce na Micro E-mini futures, se kterými můžete investovat do futures na 2 nejpopulárnějších americké akciové indexy s menšími částkami: S&P 500 a NASDAQ 100. Nízké požadavky na marži a transakční náklady představují skutečný průlom ve světě investic. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o Micro E-mini opcích.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 7.9.2020

07.09.2020 Propad trhů kromě klasické korekce na technologických titulech souvisí i s aktivitou na opčním trhu. Patrná výrazná převaha call opcí - na indexu S&P 500 se hodnota poměru nakupovaných prodejních a kupních opcí propadla na 0,4, což představuje nejslabší úroveň za cca měsíc a půl. V případě individuálních technologických akcií, např. Apple, propadla hodnota ukazatele na mnohaletá minima. Nákupy call opcí hnaly technologické akcie dále nahoru. Dále platí, že banky, od kterých investoři opce nakupují se zajišťují prostřednictvím nákupů podkladových akcií. Tyto mechanismy brutální cenový vzestup trhů umocňovaly. Jedním z klíčových hráčů se ukázala japonská Softbank, která nakoupila opce v hodnotě asi $4 mld. přičemž hodnota podkladových akcií, dosáhla $30 mld. V posledních týdnech se objem obchodů s opcemi ztrojnásobil, což svědčí o horečnaté spekulativní aktivitě. Mnozí investoři považovali za varovný signál růst akcií doprovázený růstem VIXu – VIX totiž standardně roste pokud trhy ztrácí. V následujících dnech tak na trzích přetrvá zvýšená rozkolísanost. Fakt, že technologické akcie nehnala nahoru důvěra investorů, ale spekulace s opcemi, může taktéž vyvolat tlak na pokles.
img

Graf dne: Investoři stále sázejí na vzestup amerických akcií

02.09.2020 Investoři na opčním trhu zvyšují sázky na nárůst amerických akcií. Poměr put/call opcí obchodovaných na amerických trzích klesl v úterý na 0,5 a pětidenní průměr se dostal na 0,54. Jedná se o nejnižší úroveň průměru tohoto poměru od roku 2010. Rostoucí poptávka po call opcích naznačuje, že se investoři ženou za rally na akciových trzích, které se pohybují na dosah historických rekordů. Opce dává kupujícímu právo koupit (call opce) nebo prodat (put opce) podkladové aktivum za předem stanovenou cenu do určitého data.
C:\fakepath\index.png

Fear and Greed Index: Jak funguje a jak ho číst

21.08.2020 S nástrojem Fear and Greed Index přišla americká televizní stanice CNN. Jde o kombinovaný indikátor, který se s pomocí několika faktorů snaží identifikovat, jestli na trhu převládá strach, anebo naopak chamtivost. Jednoduchá a snadno stravitelná metrika je oblíbená u běžných investorů, kteří neumí nebo se obávají tradičních způsobů analýzy akciového trhu.
img

Korelace zlata a všeho ostatního se blíží jedné

13.08.2020 Objevují se první náznaky, že jsme dosáhli vrcholu. Obě hnací síly růstu – nižší reálné sazby i nafukování rozvahy Fedu – jsou u konce s dechem.
img

ČEZ: Výsledky nad odhady, zvýšení celoroční projekce

11.08.2020 ČEZ dnes ráno reportoval výsledky za druhé čtvrtletí tohoto roku, které jsou na zisku EBITDA lepší ve srovnání s konsensem analytiků. EBITDA je 12,8 mld. CZK (-5,5 % y/y, konsensus 12,4 mld. CZK) při tržbách 49,2 mld. CZK. Upravený čistý zisk pak dosáhl 2,5 mld. CZK. Výsledky jsou nicméně meziročně horší, vzhledem k slabší poptávce vyplývající z restriktivních opatření spojených s nákazou covid-19. To nedokázaly kompenzovat ani vyšší realizační ceny elektřiny. Jednoznačně pozitivní skutečností je zvýšení celoročních cílů, což indikuje vysokou dividendu. Celkově jsou pro nás reportované výsledky pozitivním překvapením.
C:\\fakepath\\spx.png

Index S&P 500 hraje o nová koronavirová maxima

19.07.2020 Americké akciové trhy v týdnu převážně posilovaly, slabší výkon podaly technologické hvězdy posledních měsíců a let. Index S&P 500 si i přes jejich nepříznivý vliv na celkovou výkonnost připsal zisk 1,25 %.
img

Hedging – mocný nástroj pro zajištění vašeho portfolia

26.06.2020 Hedging je strategie řízení rizik, která se v praxi používá k k vyrovnání ztrát investic tím, že zaujímá opačné postavení v souvisejících aktivech. Na druhou stranu, snížení rizika zajištěného hedgingem obvykle také vede ke snížení potenciálního zisku. Pro hedgingové strategie se obvykle používají finanční deriváty, jako opce či futures.
img

Akcie Nikola Motor – strmé zhodnocení akcí výrobce elektrických nákladních automobilů

18.06.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Obchodujte volatilitu trhů úspěšně. Výběr nejlepších opčních strategií na VIX

15.05.2020 Volatilita je při obchodování na burze bezesporu jedním z nejdůležitějších faktorů. Zejména pro obchodování s opcemi je volatilita klíčovým ukazatelem.
img

ČEZ: Lepší výsledky, úprava celoroční projekce

12.05.2020 ČEZ dnes ráno reportoval výsledky za Q1 20, které jsou na všech úrovních lepší, než s čím počítal tržní konsensus. Pozitivně se na výsledcích promítla zejména vyšší cena elektřiny a lepší výsledek zaznamenala společnost také z obchodování s komoditami. Příznivý vliv měl také zisk z německých zajišťovacích kontraktů pro dodávky v ČR. Podle očekávání došlo k úpravě celoročních cílů o negativní vliv covid-19. Jako pozitivní vnímáme také to, že ČEZ zopakoval návrh dividendy ze zisku minulého roku (34 CZK, 7,1 % hrubý výnos).
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
img

Zaostřeno na akcie Tesla

06.02.2020 Akcie firmy Tesla tento rok posilují přímo explozivně. Spekulanti na poklesu cen tratí a za poslední dvě obchodní seance došlo k nucenému uzavírání krátkých pozic, protože růst Tesly zcela ignoruje základní ekonomické ukazatele. Je velmi pravděpodobné, že se časem zase vrátí k normálu. Jak a kdy k tomu dojde, lze však stěží předvídat. Pojďme se zaměřit na různé možnosti a s nimi spojená rizika.
C:\\fakepath\\forex.jpg

Forex: Výhled na rok 2020

06.01.2020 Čeká nás rok plný událostí či procesů, které budou silně ovlivňovat finanční trhy. V USA se dočkáme prezidentských voleb, v eurozóně zase nového přístupu k měnové politice, členové OPEC budou muset ladit přezásobený ropný trh a možná přijde i skutečný brexit. Tradičně se proto podíváme na výhled hlavních měnových párů a dalších hojně obchodovaných aktiv.
img

Historická vs. implikovaná volatilita

04.10.2019 V předchozím článku jsme se věnovali řeckým písmenům delta, gamma, vega a théta. Pochopení těchto parametrů dává investorovi možnost nahlédnout do tvorby ceny opce, což je pro opčního obchodníka klíčové. Řecká písmena ukazují, jaký vliv má kupř. změna volatility nebo tok času na tvorbu ceny opce. Abychom se v opčním vzdělávání posunuli dále, je potřeba si blíže objasnit jeden extrémně důležitý pojem – volatilitu.
img

Prodej na krátko neboli short selling – co to znamená?

29.08.2019 Spekulovat na pokles může na první pohled vypadat jako hazard a nebezpečná operace. Mnoho investorů přesně nechápe princip, jakým prodej na krátko neboli short selling probíhá a u některých z nich to může dokonce vyvolávat negativní konotace.
img

Jaké akcie sledovat při příštím pádu akciového trhu?

28.08.2019 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima.
img

5 užitečných tipů pro obchodování opcí, které byste měli znát

02.08.2019 Pokud čtete knihy o opcích nebo procházíte internet, najdete spoustu tipů a triků, jak zlepšit svůj trading. Čím déle obchodujete s opcemi, tím vyšší je šance, že narazíte na stejnou radu, kterou jste již před časem objevili jinde. To může přinést pocit, že o obchodování s opcemi víte již vše a není se čemu učit.
img

Akciový výhled: Globální akcie vykazují největší odklon od roku 2007

09.07.2019 Společnost dosáhla zásadního bodu zlomu na několika frontách, což bude mít zásadní dopad na globální akcie i investory. Dosáhli jsme konce globalizace, jak ji známe od počátku osmdesátých let minulého století. Životní prostředí, nerovnost, úvěry a globální nabídkové řetězce vykazují obrovskou nerovnováhu.
img

Jak se připravit na riziko recese?

18.06.2019 V dnešní době jsme svědky extrémně dlouhého růstu, který však s jistotou nevydrží věčně. Důvodů k možnému vypuknutí recese je na trhu dost a dost. Evropa se dlouhodobě potýká s vypořádáním se s Británií po brexitu a riziko visí i nad Itálií a dalšími státy jižní Evropy. V neposlední řadě vyvolává vášně i obavy obchodní válka mezi USA a Čínou. Ukazovat prstem na onen sud se střelným prachem, který odstartuje krizi, je proto loterie.
img

Market Alert: Akcie se propadají, riziková averze roste kvůli novým Trumpovým clům

31.05.2019 V pátek jsme dosud svědky výrazného výprodeje na akciových trzích. Globální trhy padají po oznámení nových cel amerického prezidenta Donalda Trumpa na Mexiko kvůli nelegální migraci. Otevírá se tak další fronta obchodních válek?
img

Burzovní grafy: Index S&P 500 zůstal nad důležitým supportem

26.05.2019 Americký akciový index S&P 500 odepsal za týden 1,17 %. Nervozita ohledně obchodní války USA s Čínou určovala tón obchodování po většinu týdne, ostatní faktory byly spíše podružné.
img

Burzovní grafy: Index S&P 500 navzdory poklesu uhájil důležitý support

19.05.2019 Americké akcie hned na úvod týdne výrazně ztratily kvůli obavám z dalšího vyostření obchodních válek. Týdenní sesun o 0,76 % proto nakonec není tak dramatický.
img

Akcioví býci v USA si to před výsledkovou sezónou užívají

07.04.2019 Americké akcie mají za sebou druhý růstový týden v řadě, index S&P 500 posílil o 2,06 %.
img

Akcioví býci zakončili nejlepší kvartál od roku 2009 stylově

31.03.2019 Uplynulý týden byl pro americké akcie úspěšný, index S&P 500 si připsal 1,20 % a za celé první čtvrtletí posílil o impozantních 13,07 %.
img

Co očekávat od zasedání Fedu?

19.03.2019 Takzvaný "Fed put" je jedním z důležitých faktorů tohoto roku. Obchodníci zkrátka počítají s tím, že v případě problémů by se Fed vydal do boje. Zpomalení globální ekonomiky změnilo očekávání dalšího vývoje měnové politiky v USA, což pomohlo akciovým trhům a naopak zastavilo posilování amerického dolaru. Budeme čekat na zmínky a informace o tom, zda se něco změnilo na holubičím přístupu, se kterým Fed přišel na počátku roku. V této krátké analýze nastíníme, co bychom mohli zítra čekat a podíváme se na možné reakce na US500 a EURUSD.
img

Opční strategie v LYNX Idea Center

18.03.2019 Funkční investiční strategie je základním pilířem pro efektivní a úspěšně obchodování na burze. Každý investor by si měl postupně vybudovat svoji strategii, která odpovídá jeho povaze, možnostem, přijatelnému riziku a v neposlední řadě očekávanému zhodnocení.
img

Jak se obchoduje na medvědích trzích?

18.02.2019 Medvědí trhy jsou volatilní, nepředvídatelné a náročné na obchodování. V období, kdy jsou podmínky na trhu nastavené na averzi vůči riziku, je proto důležité mít dobrou strategii. Směřujeme ke globální recesi?
img

FED překvapil holubičím tónem, nevymstí se mu to však?

31.01.2019 FED drží v souladu s očekáváními úrokovou sazbu beze změn, ale celkový tón usnesení překvapil holubičím vyzněním. Výrazně změnil hodnocení rizik, posunul se v prohlášení a naznačil přerušení zvyšování sazeb a je připraven k úpravám procesu snižování své bilance. Otázkou je, zda se mu to nevymstí.
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Poskytol FED trhom ďalší „put“?

18.01.2019 Posledných veľkých výpredajov na trhoch sme boli svedkami počas Vianočných sviatkov (kedy likvidita nebola nič moc), odvtedy na trhoch panuje pozitívna nálada. A postupne sa to prenáša na ďalšie aktíva.
img

Dolar přichází o páteční zisky, trhy čekají hlavně na Trumpa

17.09.2018 Pondělní seance zatím přináší na většinu trhů tradičně líné obchodování. Nově příchozího makra je zatím málo a trhy se soustředí hlavně na téma americko-čínské obchodní války. Čeká se přitom zejména na to, až Trump konečně oznámí jaká bude finální podoba nových cel na čínské dovozy. Trump v tomto ohledu dnes zatím pouze zveřejnil pár nových tweetů, z nichž nejvíce zaujal tento, ve kterém se celních opatření zastával, když naznačuje, že vylepšují vyjednávací pozici Spojených států.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Špatný týden pro technologické akcie. Netflix -6%

07.09.2018 Minulý týden, zkrácený o pondělní Svátek práce v USA a Kanadě, nám konečně přinesl trochu volatility a vzruchu na akciové trhy. Naplní se historická pověst září, jako měsíce nepřátelského k akciím?
img

Je ropa za 70 USD udržitelná?

20.08.2018 Po prudkém nárůstu cen ropy během zimy a jara přechází býčí trh do bočního trendu. Cena ropy Brent zůstává již několik měsíců lehce nad 70 USD za barel, americká WTI si kvůli záplavě nové těžby z Texasu drží diskont a obchoduje se lehce pod touto hranicí. Otázkou tedy je, jestli tato cenová hladina vydrží na trhu delší dobu a případně jakým směrem by se měl trend během druhé poloviny letošního roku vydat.
img

Jak i nadále obchodovat US ETF?

19.06.2018 Vzhledem k tomu, že dne 18.6.2018 bylo všem obyvatelům ČR omezeno obchodování s americkými burzovně obchodovanými fondy (ETF), rádi bychom Vám v následujícím článku představili varianty, jak tyto produkty nadále obchodovat – ať už přímo v USA, nebo na burzách v EU.
img

Americké akcie mírně posílily, Trump ale opět střílí ostrými

27.05.2018 Americký akciový index S&P 500 za pět obchodních dnů posílil o 0,31 %, když vzestup z první poloviny týdne zmírnily v jeho závěru změny v geopolitické situaci a také pokles cen ropy.
img

Další otočka dolaru. S čím dnes přijde předseda Powell?

27.02.2018 Nový předseda Fedu dnes vystoupí v Kongresu s pololetním hodnocením ekonomiky a měnové politiky. Text úvodního proslovu bude zveřejněn ve 14:30, samotná akce začne v 16 hodin našeho času. Kromě kondice ekonomiky a plánů na normalizaci měnové politiky zřejmě přijde na přetřes také regulace bankovního sektoru či případná revize konceptu měnové politiky.
img

Vývoj na akciovém trhu rozhodně není nudný

25.02.2018 Současný vývoj na akciovém trhu rozhodně není nudný, oproti uplynulému roku je to výrazná změna. Americké akcie ve zkráceném týdnu předvedly pokračující intradenní kolísání a páteční silný vzestup, díky kterému na týdenním grafu svítí zelená.
img

USD/MXN

23.01.2018 USD/MXN nejen pod tlakem optimismu a pesimismu stran vývoje NAFTA, ale i volebního rizika   6. kolo jednání mezi ...
img

Môžu byť akcie o 30 rokov desaťnásobne drahšie?

22.01.2018 Začiatkom roka oslávil nemecký index DAX 30 rokov. Svoju púť začal písať v roku 1988 na úrovni 1000. Aktuálne sa pohybuje okolo úrovne 13400, čiže za 30-rokov vzrástla jeho hodnota na viac ako 13-násobok. Priemerné ročné zhodnotenie predstavovalo takmer 9%. Pri tejto príležitosti usporiadal nemecký denník Die Welt medzi investormi anketu ohľadom toho, kde by sa mohol DAX pohybovať o 30 rokov. Odhady sa pohybovali od 36000 (znásobenie 2,75x) do 185000 (znásobenie 14,2x). Priemer bol okolo 87000 (znásobenie 6,7x).
img

VIX Index: Vše co je nutné vědět o indexu volatility

06.12.2017 Index VIX, neboli index volatility, je pro investory horkým tématem. Často se o něm hovoří jako o indexu strachu. Odráží totiž aktuální nervozitu na trzích.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Nákup fyzického zlata | Prodejní (put) opce | Kontraktní měsíc | Out of Money | Etheru | Option trade | Recency bias | Uvolněné měnové politiky | Jak fungují akcie | Opční strategie a techniky | Výnosy dluhopisů | Tradeweb | Goldcorp | Liberty Global | Podstoupení rizika | Delisting | Hodnota společnosti | Celkový zisk | StopLoss | FAAMG | Dlouhé pozice | Analytický tým FXstreet.cz | Války | CMC Markets PLC | Vývoj | Sell in May and go away | Baron Rothschild | Obchodní platformy | Archegos Capital | Rizikový faktor | Opce a arbitráž | Data z trhu práce | Noční můra | Opce | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Zajištění diverzifikací | Poměr put a call opcí | Využití iracionálního chování | Infografika | DPH | EUR | S&P 500 (SPX) | Trading platform | Exercise | Velké finanční krize | Standard & Poor's | Levné peníze | Cable | Kupní (call) | Výkyvy | Brokeři | Salesforce | Investovat na burze | Behaviorální | Obchodování v praxi | Itálie | Stoxx | Brexitová dohoda | Confirmation bias | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Prodejní opce | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | Očekávání | Korelace zlata | Korelace | Jüan | Otevřené pozice | Aktuální kurzy měn | T-Mobile | Saúdská ropná zařízení | CMC Markets | Volatilní | L.F. Investment | Swingy | CFD futures | Pershing Square | Představení platformy IBKR | Obchodování přes LYNX | EUR/JPY | Alternativní investice | EURJPY | Volební rok v USA | Bear market | Trh práce | GEO Group | Pro investory | Swiss | Investice | Uranové akcie | Počáteční marže | Murban | DXY | MACD | Potenciál | Monex Group | Support | Výhody hedgingu | Finanční produkty | Edge | Akvizice | Index aktivity | Fidelity Investment | Dění na světových burzách | Využití volatility | Webinář | Gabelli Funds | Finanční nástroj | Brent | Market alert | Prognózy | Britská libra | Chování | NYSE | Intervence | Nové historické maxima | Interactive Brokers | Futures kontrakt | Biotechnologické akcie | Rizika hedgingu | Stop-Loss | Sergio Massa | Nákupy aktiv | Bidenova administrativa | Aroon Oscillator | Černé labutě | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Vanad | Call option | General Electric | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | Digitální aktiva | Die Welt | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Švédská koruna | Strach | Flow Traders | Současná cena | Spotový trh | Konkurenti | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Cheat Sheet | Aktuální vývoj | Benchmark | Lagardeová | Progres | Cenné papíry | Americký akciový trh | Nikola | Výnos | DeFi | P/S | Velcí investoři | Russell 2000 | Options Lock | Míra fluktuace grafu kolem střední hodnoty (exces) | Investiční certifikáty | Option Chains | IHNED | Akcie těžařů | Delta | Vývoj na trzích | Ceteris paribus | SMA | Vzdělávání | Denník | Šéf Fedu | LYNX Trading | Růst sazeb | Reddit | Investiční strategie | Jiné měny | ESG | Index DOW | Import | Šíře trhu | Forex traders | Náklady na pozornost | Akcie Facebooku | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Americká nezaměstnanost | Akcie roku 2020 | Commodities | Currency exchange | Co je opce | Graf zlata | Kontrakty | Kontrariánská strategie | Co je to hedging? | Měnové krize | Stanley Druckenmiller | Dostupné informace | Chaos na finančních trzích | Opce a podnikové události | Virtuální měna | BrokerJet | Forex option | AUDUSD | Praxe | AI | Zotavení v Německu | Contract for Difference | JPY | Metaverse | Zajištěný fond | Ekonomika Velké Británie | Zajištění portfolia | Odhad HDP | Ochrany před ztrátou | Striker | Webináře IBKR | Největší příležitosti | Akcie Stellantis | Projekce | Kontrakce | Růst měnového páru | Peníze | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Investors | Ukazatel | Aktuální kurzy | Velké fondy | Nakupovat akcie | Maximální riziko | Index SPX | Certifikáty | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Obchodovat na burze | Bezpečné přístavy | Regulace a likvidita | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Downside | Příležitosti pro krátkodobé obchodování | Představitelé ECB | Ropa WTI | Tipy na zajímavé akcie | Forex jobs | Americké ekonomiky | Bear market rally | Developeři | Bankovní domy | Brexit | ZEW index | Kurz eura k dolaru | Kapitál | Volume profile | Burzy | Opční strategie na VXX | USD/EUR | Ceny elektřiny | Akciový výhled | Největší finanční trh na světě | Dividendová politika | Robinhood | Cestování | Potenciální ztráty | USD | Protistrana | Odliv kapitálu | Bond | Broker | Micro Nasdaq 100 | Implikované volatility | Technická analýza | Britský akciový index FTSE 100 | Cash flow | Vakcinace | AEX | Vliv na akciové trhy | Posílení koruny | Derivátové produkty | Panama papers | Plány | Export | Jak na obchodování | Na burze | Americká ropa WTI | Kurz zlata | Hyperinflace | Trading týden | Historická volatilita | Kapitálové strategie | Světové burzy | Tvorba pracovních míst | Tržní volatilita | Ožívání ekonomiky | Vládní opatření | Pozorování | Alikvotní úrokový výnos | Klienti Purple Trading | Šok | Depreciace | Ropná zařízení | Index volatility CBOE | Depreciation | Riziková averze | FedEx | Garance | Spekulovat | Regulace | Swapy | Michael Burry | Bridgewater | Měny na forexu | Měnový fond | Exekuce | Hertz | Akcie roku | CFD kontrakty | Silný růst | Emirates | Budoucí vývoj | Burzovní průvodce | Ceny emisních povolenek | Úroková sazba | P.A. | The Way Smart Money Invests Today | Swissquote Group Holding | RIVN | Nasdaq Composite | Unie | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Model 3 | Výzkumy | Instagram | Dovednosti | InterContinental | Nikkei | Obchodování na finančních trzích | Obchodování s dluhopisy | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Data z amerického trhu práce | MT5 | VIX index | Rekordní maxima | John Williams | Bidenovy plány | Měření volatility trhu | Krátká pozice | Pro tradery | CFD (Rozdílové smlouvy) | Válka na Ukrajině | Cenové pohyby | Pokles ceny akcií | Obchodování spreadů | Světový obchod | Jádrová PCE inflace | Elon Musk | Zvýšení inflačního cíle | Vybírání zisků | Akciové indexy | Firemní zisky | Pákový efekt (leverage) | Americký prezident | Rizikovost | EUR/CZK | Krátkodobý obchod | Myšlení | Falešné proražení | Intercontinental Exchange | Euforie | Makrodata | Investoři | Obchodní deník | Portfolio | Coca-Cola | Investovaný kapitál | Nejistoty | Fidelity | Prodat část akcií | Očekávaná inflační data | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Globální ekonomiky | Výskyt anomálií na trhu | Média | Inflační čísla | Finanční instituce | Lepší výsledky | Index PPI | Investice do dluhopisů | Venezuela | Jádrový index | Bernie Sanders | Zisk | Bez rizika | Bias | Pozice v koruně | Peso | Prezident | Globální spotřebitelská důvěra | CAC 40 | Bitcoin futures | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Dobrý nápad | Kvantitativní utahování | Jak investovat do zlata | Bank of England | Commodity futures trading | Evropské akcie | Boom | Program nákupu aktiv | Supporty a rezistence | Xetra | Pesimismus | Jak se stát lepším investorem | Near term | BP | Hold | Jednotné měny | Zprávy o chystaných vakcínách | Snížení nákladů | Investiční | Boj s inflací | Vývoj měnového páru | Scoach | Sestupný trend | Sociální nepokoje | Akcie společnosti Tesla | Platformy IBKR | Americké centrální banky | IBKR | Put/Call | Souhrn finančních trhů | Průzkum | IEA | Kolísání cen | Očekávaný růst poptávky | Analýzy | Trend akciových trhů | Akcie v USA | Komodita | Fiskální rok | Easing | Dlouhodobé pozice | US500 | ExxonMobil | Investiční riziko | Obchodní příležitost | Jednotná evropská měna | Německý DAX | Patria | PCED | TRY | Nabídka IBKR | Forex Pro | Koupit akcie | Short selling | Spike | Zpráva | P/E | Prémie | Představitelé Fedu | LCID | Performance | Česká měna | Tencent | Prodej | Investiční horizont | iPhone | Bohatý | Opční obchodník | TradingFloor.com | Průmyslové revoluce | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Zasedání Fedu | Janet Yellenová | Degiro | Tržní kapitalizace | Index volatility | Huawei | Hedge Fund | Akcionáři | Emoce | Psychologie online | Warren Buffett | Visa | S&P | Automobilka | Obchodování s deriváty | Základní opční strategie | Vzdělání | Kupní opce (call option) | Burzovní výhled | Akcie společnosti Amazon | Obchodování | Legislativa | GBP | Alert | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | S&P Global | Management | Centrální banky | Kryptoaktivum | Vivek Dhar | Nástroje řízení rizik | Meta | Nízké poplatky | Nákupy dluhopisů | Třída aktiv | Růst cen ropy | Dobré výsledky | FANMAG | Iron butterfly | xStation | ZEW | Arbitráž | Zprávy | GCI | Guru | Nezaměstnanost v USA | Dolary | Pákový efekt | Dlouhodobé investování | FB | BREAKING | Tokeny | Akciový analytik | Ceny stříbra | Uran | Treasuries | Oanda | Deflace | Hrubý domácí produkt | Akcie v Evropě | Ceny ropy | Počet investorů | Akcie Facebook (FB) | UBS | Obchodování na Wall Street | Soros Fund Management | Investiční banka | Covid | Saxo PrivatBank | Occidental Petroleum | UVXY | Buy and hold | Berkshire Hathaway | Další růst | Gama | Vítězné tažení | Cena ropy brent | Inteligentní investor | Airbus | Index spotřebitelské důvěry | Vyhlídky | Investiční centrum | CZ | Chování stáda | Očekávání úrokových sazeb | Macrotrends | Míra | Odhad inflace | Firmy | West Texas Intermediate | OPEC & Friends | VectoIQ | Zadlužování | Vertical spread | Put opce | Tapering | ESMA | Zlatý standard | EURCZK | Index cen domů | Hong Kong | Technická situace | Skutečný brexit | Statista | Nástroj | Hedgeové fondy | Výsledky | HUF | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Odhady trhu | Australský dolar | Expirace opce | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Stellantis | Eurodolar | Uzavírání ziskových pozic | Waste Management | Cena ropy WTI | Bank of America | Koruna | TIM | Finanční služby | Výrazný pokles | Online obchodní platformy | Fundamentální analýza | Monopoly | Petr Lajsek | Commodity Futures Trading Commission | Zajímavé akcie a ETF | Retracement | Kupující | Francie | Předpověď | Cenový index PCE | Barrick Gold | Shell | Put (short) | Propad | OPEC+ | ProCent | BHS | Objem | HDP eurozóny | Údaje | Vakcína | Výkonnost | Federální rezervní systém | Devizové trhy | Exxon Mobil | Obchodní války | Společnost Nvidia | Investice do akciových fondů | Přeprodání | Průzkumy | Alibaba | Očekávání analytiků | Zákonodárci | Cena uranu | Vývoj indexu volatility | Trendová čára | Převodník měn | US dollar | Regulátor | Automobilky | Shortovat | Hlavní indexy | Barack Obama | Investice akcie | Pevný kurz | Sázka | Ask | Průmyslová výroba | Britské libry | Obchodování s akciemi | Aussie | Tempo růstu spotřebitelských cen | Studie | Carry trade | Výsledky společnosti | Průraz | Floor | Index S&P 500 | Graf | Aktivita retailových investorů | Instrument | Deficit | S&P 500 Index | Kolaps | CCTV | Reakce trhu | FRA | Ropa Brent | CFDs | Micro Bitcoin futures | FTC | ATR | Vypršení platnosti | Přehled | Price Rate of Change | USDRUB | Cenová hladina | Hráči na trhu | Pomět put a call opcí | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Short | Distribuce | Pohyb kurzu | Nájmy | LEN | Přijetí | Obchodovat CFD | Evropa | Jackson Hole | HUF/EUR | Opční trhy jako barometr sentimentu | OPEC | Ego-depletion | Ukrajina | Akcie ETF | Jednání FOMC | Devalvace | Johnson & Johnson | Black-Scholesův model | Americká centrální banka | Bezpečné útočiště | Open interest | Cenný papír | Jádrový index spotřebitelských cen | Mnozí investoři | Earnings | Booking Holdings | Trump | PYPL | Obchodní dovednosti | Směnný kurz eura | Brands | High | Stock market | Finanční krize | Vydělat peníze | Načasování vstupů | Technické analýzy | Obchodování v Asii | Mexiko | Ekonomická situace | Vstupy | Maržovní obchody | Nejbližší support | Obchodní strategie | Overbought | GBPUSD | Guvernér banky | Warranty | Macrotrends.net | Česká koruna | OECD | Stříbro | USDCAD | Seth Klarman | G10 | Instituce | COPPER | High Yield | Turecko | Brokers | Investiční chování | Foreign Exchange | Bank of Japan | Psychologické faktory | Chamtivost | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Makléřská firma | FAANG | Obchodování ETF | Měnový trh | Internet věcí | Britská měna | Běžný účet | Býčí signál | Prodejní opce (put opce) | Americké akcie | Backtestovat | FKI | Spot | Outstrike | Trader Workstation (TWS) | MetaTrader | Ex-dividend | ex | Rally na akciích | Denní rozpětí | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | Zvýšení úrokových sazeb | Index cen výrobců | Rosněfť | Růst výnosů | Obchodování se CFD | Běžná opce | Průměrný roční výnos | CVS Health | Velcí spekulanti | Jakub Matis | Zvýšená volatilita | Přehled o dění na světových burzách | Offshore | Akcie firem | Trh | Mutace viru | Budoucí vývoj ceny | Komise | Exchange Traded Fund | Correction | Index AEX | Signál na akcie | Klesající trend | Pozornost | Trendline | Equal weight | Význam technické analýzy | Multicharts | Příliv kapitálu | Fed | United Parcel Service | Investování s LYNX | PLATINUM | Význam psychologie | Korekce | Arbitráže | Nákupní příležitost | Dividendové akcie | Volby v USA | Začínáme investovat | LIBOR | Buffett | Money management | Americké dolary | Downtrend | Krátkodobé obchodování | Konkrétní akcie | Krize eurozóny | Tržní výhled | Vietnam | Implikovaná vs. historická volatilita | Kanada | Technické indikátory | Aukce | Vakcína a covid | Bollinger Bands | Posílení dolaru | MES | Stock | ANO | Ceny zboží | Tisknutí peněz | Alphabet Inc. | Tamas Varga | Capital Group | Obchodní systém | GBP/NZD | Znalost | Rating | Investiční produkt | Wells Fargo | SNB | Nejistota | Microsoft | About forex | Příležitosti | Omezení COVID | Thermo Fisher Scientific | GME | Růst tržeb | Striker Securities | CME | Vládní dluhopisy | Akciové korporace | Obchodní plány | Amundi | Forwardy | Commission | Defi | Time Decay | Sell | Long pozice | Compound | Podpory ekonomiky | Obchodování akcií | Rivian | LYNX webinář | Známý investor | Prodej dolaru | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Asijské indexy | Unce zlata | USDMXN | Obchodování zlata | Bankovní akcie | Nákupní cena | Představenstvo | Makroekonomika | Range | Japonsko | Evropská banka | Dluhopisy | Market Order | E-mini opce | Burzovně obchodované fondy | Objem obchodů | CFTC | Tomáš Pfeiler | Hladiny podpory | S&P Global Inc | Riksbank | Klíčová rizika | Pokles eura | Vývoj dolaru | Invest | Řízení rizika | Centrální banka | Call opce | Exxon | Raymond James Financial | NYMEX | Jakub Kovařík | Zemní plyn | Německo | Překoupenost | COST | Měny&Sazby | Fluktuace | HNonline.sk | Úroveň parity | QE | Twitter | Zasedání americké centrální banky | Velké zisky | Avanza Bank Holding | LYNX | Pravděpodobnost úspěchu | Aktuální cena akcií | Krach | Activision | Hotovost | Donald Trump | Spotová cena | Čistý zisk | Jádrová inflace | Patrik Urban | Nejvýraznější pokles | Behaviorální ekonomie | Margin call | Centrum | Walmart | Společnosti | Nové akcie | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | CL | Investice do akcií | Pohyb kurzu EUR/CZK | Severomořská ropa | Kartel OPEC | Facebook (FB) | CAMECO | Opční prémie | Blog | Spoluzakladatel | Grafy | ING | Vice | Nevýhody hedgingu | API | USD/SEK | Směnný kurz | Příležitosti k prodeji | Nízká volatilita | Zahraniční investice | Aktivum | SVXY | Společnost XTB | Demand | Hamás | Zoom Video | E-mini futures | CZK | Reuters | Úspory | Martin Lembák | ETC | Kov | Baidu | Vystavení riziku | Řecká písmena | Situace | Chevron | Světové měny | Kompozitní index | Index nákupních manažerů | Letecká společnost | Měření volatility | Státní dluhopisy | Analytici | Index US500 | Americký dolar | Kurz koruny | Steen Jakobsen | Výrobní aktivita | Štěpán Hájek | ATM forward strike | VaR | Chování na trhu | Rolování | Akcie Siemens | Euronext | Předseda | Právo | Přímé zahraniční investice | Equity | Guvernér Fedu | Trump rally | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Zpomalení globální ekonomiky | Deutsche Boerse | Chipotle Mexican Grill | US100 | Akcie společnosti Microsoft | Traders | Tržby | TSLA | Fond kvalifikovaných investorů | Micro E-mini opce | Investiční Memento | Boeing | Rate Hike | Stagnace | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | Příjmy a výdaje | Intradenní obchodování | Komoditní burzy | Práce přes internet | Overconfidence | Online prostředí | Rozpočet | Riziko recese | Google | Apple | Libra | GameStop | Nákup akcií | Ztráty peněz | CFD | Barometr sentimentu | SaxoBank | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Dow Jones Industrial Average | Chicago Mercantile Exchange | Základy obchodování | Nakoupit akcie | FTSE | Fond | Investiční rozhodnutí | Ztráta | Řecko | Prodej na krátko | Finanční instrumenty | Vysoké inflace | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Archegos Capital Management | Přehled behaviorální ekonomie | Barometr | Brexitové dohody | Nejlepší investice | Federal Reserve | Alibaba Group | ECB | Objem zlata | RRR | Bankéři z Fedu | Ceny komodit | Vývoj běžného účtu platební bilance | Úroky | Pohyb trhu | Euronext NV | Cena | Překoupený trh | Základní pojmy | Investiční banky | Alokace aktiv | DIP | VIX.f futures | Roční výnos | WisdomTree | Silný trh | DOT | Tržní formace | Partners | Nastavení měnové politiky | Moneta | Air | Závazek | Americká centrální banka (Fed) | Horší data | Charter Communications | DAX 30 | Ceny akcií | Inspirace | Směrodatná odchylka | Euro STOXX | Mayzus | S&P500 | EBay | Čínská ekonomika | Institucionální investoři | Ceny | Kurzy | Prudký pokles | Break Even | ČNB | TSLA.US | Dluhy | Krátkodobé investice | Asijská opce | Dlouhodobé investice | Hedge fondy | Investujeme | Cointelegraph | Pokles | Contango | MGM | Ochrana proti inflaci | Přehled kurzů | E-mini | Výběr zisků | Margin | Vývoj akciového indexu | Konsensus | Ekonomické vztahy | Investiční portfolia | Maloobchodní tržby | Vývoj cen ropy | JPM | Blue chips | Potenciální zisk | Charles Schwab | Hedge | Fundamentální ukazatele | Měnová politika | Rezervní měna | Poplatek | Guvernér | Platební bilance | Merck & Co | 4GLD | Makro | Banka | Investování na burze | Extension | Americká ekonomika | Snížení sazeb | Progresivní investor | Finanční deriváty | NVDA | Odpor | Vývoj jádrové PCE inflace v USA | Coinbase | Option | Aktuální ceny ropy | Akcie spoločnosti | Slušné zisky | Drahé kovy | Evropská centrální banka | Obchodník | Swingové obchodování | Portfolio manažer | Akcie s LYNX | Finanční prostředky | Close | Býčí trh | PVM | Aircraft | COVID-19 | Futures kontrakty | Regulátoři | ISIN | Argentina | BHS Timur Barotov | Indikátor | Index cen | Obchodování forexu | Obchodování indexů | Rizika | Paypal Holdings | Růst ceny | Finance | ISM | Čínská vláda | Analytika | Daně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Lídři | Kryptoměna | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Využívání technologií | Akcie Nikola Motor | Opce amerického typu | Nová Tesla | MNQ | Envelopes | Momentum | Cenový propad | Conference Board | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | CBOE | Zvýšení inflace | Nvidia (NVDA.US) | Vývoj ceny ropy WTI | Vývoj inflace | Růst zisků | Newmont | Zisky | Waste Management (WM) | Shanghai Composite | Zajištění investice | VXX | Platformy pro obchodování | Globální trhy | Cena zakoupené akcie | BNP Paribas | Konsenzus | Americký index S&P 500 | IMPOSSIBLE | Globální ekonomika | Obchodujeme | Prodávající | TradingEconomics | Swap | Summit G20 | China Eastern | Spotový kurz | Jestřábí hlasy | Kryptotrh | Využití opcí při diverzifikaci | Inflační očekávání | CFD na indexy | Vývoj zisků | Anglogold Ashanti | Cena zlata | Akcie Apple | Virtu Financial | HSBC | Indexy pohyb | Pullback | Zvýšení ceny | Snižování rizika | Vývoj měnového páru GBP/USD | Alokace | Obchodníci | Breakout | Kdy nakoupit akcie | Tamás Varga | Velké riziko | Obratové formace | Růst cen | Bull | Vega | Pokles akcií | Kurz australského dolaru | Saxo | Dluhový strop | RSI | Technologický Nasdaq | Zasedání Bank of England | Asset management | Návratnost | Reporty | Poptávka | Akciový opční plán | Financování | Badger | ECN | Cenový graf | Čína | Valuace P/E | Stres | GMT | Occidental | Opční prémium | Opce a makroekonomické události | Otevírání ekonomiky | Překoupení | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Psychologie | Obchodovat | Republikáni | USDJPY | Cizí měny | Úrokový diferenciál | Základní aktivum | Investiční poradenství | FRED | Růstový trend akciových trhů | Americké akciové trhy | Gamma | Snížení rizika | Dividenda | MIFID | Co je dluhopis | Parita | Výsledky hospodaření | Bear Sterns | Investiční web | DAX | Fear and Greed | Útok na saúdská ropná zařízení | DNO | Dnešní čísla | Oil inventories | Resistance | Online trading | Výplata dividend | Hospodářský růst | Medvědi | Klouzavý průměr | Kurz měny | Payrolls | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | HAS | Order Wheel | Sillicon Valley | Akciová rally | FinTech | WTI | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Akcie Netflix | Otevřená pozice | Bod | Shares | Jaderné elektrárny | PRIBOR | Fear and Greed Index | Pokladniční poukázky | Spready | Ego-deplece | Video | HDP | Obchodování CFD | OpceŽIVĚ | ROCE | Marihuanové akcie | Americká měna | Diverzifikace portfolia | EMU | Zajišťovací obchody | Problémy | Vývoje ceny | Tesla (TSLA.US) | Zadlužení firem | Bankéři | Sázet | Turbulence na trzích | Deutsche Bank | Cena ropy | Časová hodnota | Firma | Trump-Kim | Inflace | Tržní aktuality | Vývoj indexu S&P 500 | Americké dividendové akcie | Forward valuace | Drobní investoři | Marže | Účet platební bilance | Binární opce | Vývoj indexu volatility VIX | Josef Košťál | Diskont | Svatý grál | Bill Gates | Fiskální politika | Načasování | BOOST | Výsledky za Q1 | Kdo je Victor Niederhoffer | Vstup do obchodu | Pokles cen akcií | Alphabet | Lot | Vedení společnosti | Omyl | Zkušenosti | Ropa | Optimismus | Ether | Ekosystém | Monetární politika | Signály | PCE inflace | Výrazný růst cen ropy | Akcie Alphabet | Ekonomické recese | Náklady na obchodování | Referendum | Big Short | Výprodej | Akcie padají | Bali | Reakce eura | Dluhopisové trhy | Diverzifikovat | Akciové tipy | FX | Global Markets | Rozhodování | Blizzard | Řízení obchodu | Facebook | Kurz | Market | Forexu | CAMECO (CCJ) | Kaisa | Horizon | UST | Dolar | Merck | Coinbase Global | Bull/Bear | OTM - Out of the Money | European Central Bank | BH Securities | Použití opcí | Opce evropského typu | Euro | Oracle | Yield | Makroekonomické faktory | ANZ | Aktuální výnosová křivka | JP Morgan | Spekulace na pokles | EuroStoxx50 | Reserve Bank of New Zealand | Akcie Nikola | Řecká písmena v obchodování s opcemi | Investujte | Risk | Měď | Změny ceny podkladového aktiva | Rozvíjející se trhy | Evropská opce | AUD | MultiCharts | Contract | Obchod | Dividendový výnos | Japonský Nikkei | Trader Workstation (TWS) pro začátečníky | Commodity | Breakout Trader | Christine Lagarde | Predikce | Fibo | Růst ekonomiky | Kypr | Citigroup | Ekonomové | Softbank | Rozkolísanost trhu | Index VIX | Hospodářství | Head and Shoulders | Etoro | Opční termínové kontrakty | Nastavení grafů | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Ohlédnutí | EV | EU | EBITDA | Sociální trading | Různé opční strategie | LPL Financial | Virová nákaza | Miliardy | Majors | Hotovostní pozice | Ministerstvo financí | Oddělení forexu | Intermediate | Bollingerova pásma | Prodeje existujících domů | Archegos | Spojené státy | Cenové stability | Zasedání ECB | Objem investic | Portfolia | Transakční náklady | Tesla | Dynamika růstu | Avalanche | LemBros | Expert | Elizabeth Warrenová | Energetické firmy | Prodeje akcií | Komerční banka | Finanční tituly | Recese | Index strachu | Emisní povolenky | Velká Británie měna | Renault | Báze | Růst akcií | WP | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | Investoři a obchodníci | Virtuální měny | Změna volatility | Investiční poradce | CZK/EUR | NZDUSD | xStation 5 | Index Dow Jones | Digitalizace | Kyjev | Největší propad | Pandemie | Deflační tlaky | Lidská psychologie | Spekulace | Denní graf | Globální finanční krize | Růstový trend | Silný support | Akcie PayPal | Firemní dluhopisy | Long Term | Korekce u vybraných akcií | Frank | Odliv peněz | Anticyklické akcie | ETN | Prudký propad | Retailoví obchodníci | Investiční cíle | Micro E-mini | Kapitálové výdaje | Balance | Dopad covid-19 | STAR | Kurz eura | David Cameron | Alikvotní úrokový výnos (AUV) | Vláda Spojených států | Nikkei225 | Uplatnění opce | Price Volume Trend | KPMG | Ceny energií | Cena Brentu | WTI ropa | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Neutrální strategie | Ceny potravin | Obrat trendu | Japonský jen | Měnový kurz | Ticker | Úspěchy | Jak obchodovat | NEST | Kiwi | Vyšší volatilita | USDCHF | CySEC | Multi-Asset obchodování | Rostoucí inflace | Předpokládaný vývoj | Očekávané události | Panika | Hainan Airlines | Booking | Emise dluhopisů | Blockchain | Cena elektřiny | Předpovědi | Trader’s Insight | Challenge | Tomáš Raputa | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Benzín | Trhy v USA | Trend | Akcie a ETF | Western Union | TRIP | Pokles sazeb | Psychologie myšlení | Dow Jones Industrial | Automobil | CFD futures instrument | Oslabení | Chamtivost a strach | Doporučení Saxo Bank | Fyzické zlato | Fundamentální data | Platforma | Politické události | Manufacturing | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Co je opční právo | Diverzifikované portfolio | CNN | Nárůst volatility | Psychologie emoce | Nařízení | Míra nejistoty | Akcie automobilky Tesla | BTC | Oslabování libry | Indexy | Citi | PCE inflace v USA | Zvyšování sazeb | Pimco | Odborníci | Úspěch GameStopu | Severomořská ropa Brent | Strategická flexibilita | Aktivní investování | Akcie automobilky | CBOE Global Markets | Výrobní PMI | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Průmysl | Sjednocení Irska | Investovat do zlata | Bolest | Bridgewater Associates | Market Profile | Investování do akcií | Emise akcií | Prodejní opce (Put option) | Tempo růstu | STOXX50 | Americké dluhopisy | Nadhodnocení | Break-Even | Biliony | Divergence | Flexibilita | ETF | Hedgingové účely | Investujte do akcií | Akciové trhy | Kurzy měn | Analýza chování investorů | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Nasdaq 100 (MNQ) | Myšlenka | Ukazatel nálady na trhu | Moneta Money Bank | Activision Blizzard | Obchodní bilance | Úsilí | Růst měnového páru GBP/USD | Černé zlato | Přístup na trhy | Obchodní aktivity | Long | Rally | Reálná ekonomika | Market Analyst | Pohyby ceny | Finanční kapacita | Trading.com | Futures na VIX | Obchodní hodiny | Nálady na trhu | Bear | Investiční doporučení | Aktiva | Klid | Osobní příjmy | SXXP | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | Americké akciové indexy | Live trading | Vývoj finančních trhů | Intuice | Zasedání centrální banky | Správné načasování | Investiční kapitál | Goldman Sachs Group | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | US akcie | Business | Akcie Stock | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výnosnost | Indikátory | Vývoj ceny americké ropy | Růst cen akcií | Pokles cen | Obchodování s komoditami | Americká centrální banka FED | Čínská centrální banka | SP500 | Long signál na akcie | Psychologie tržních cyklů | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Bezpečnost | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Sentix | | EQ Derivatives | Pochybnosti | Obchodování s opcemi | Walt Disney (DIS) | Sierra Chart | Riziková aktiva | Stratég | Změny ceny | Model black scholes | Majetek | Uplatněná cena | Ekonomika eurozóny | Trading strategie | Purple Trading | Dividendové akcie 2020 | Období nejistoty | Sentiment | Order | L.F. Investment Limited | Short pozice | Investor | Profil aukce | Měnová unie | Stoxx Europe 600 | Breaking | Trendový kanál | Investiční fondy | Akcie Walt Disney (DIS) | Politika | Koš | Konkurence | CoinShares | Commodity futures | Profit Potential | Čínský jüan | Kurz čínského jüanu | Forexové opce | PLN | Kapitalizace | Opční kontrakt amerického typu | Timing a pozice | Míra nezaměstnanosti | Assignment | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Opce na akcie | Backwardation | Konsensus trhu | Skyworks Solutions | CFD na akcie | Zisk z obchodování | Free cash flow | Americké futures | MAM | Nápad nakupovat | Jak investovat | Poplatky | GDP | Řízení pozice | Negativní korelace | Velká Británie | Nakupovat | Ziskový obchod | PLN/EUR | Další vývoj | Citibank | Real Estate | Objemy obchodů | Indexy S&P | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Investování do ETF | SaxoTrader | Optimismus investorů | ETF a ETN | EURHUF | Nálada | Indie | Nákup zlata | Nákupy | Alternativa ke zlatu | Obchodování se zlatem | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Hlavní rizika | Index volatility VIX | Rho | Ekonomika | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Silný fundament | Elektřina | MSCI Inc | Obchodování s cizími měnami | FX Opce | Sankce | Zhodnocení | Ceny zlata | Book Trader | Výplaty dividend | Výhled | Členové OPEC | Timeframe | Prodejní cena | Futures na indexy | Volume | Americký akciový index | Americké ministerstvo | Perspektivní teorie | Timur Barotov | Obchodní účet | Deriváty | Ethereum | Economist | Hry | ONE | Nakoupit ve výprodeji | Měnové unie | PayPal | Zlaté ETF | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | Nízké ceny ropy | Forward valuace P/E | Cyrrus | Burze | Cenové rozpětí | Expanze | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Fúze | IPO společnosti | Komoditní trhy | ČEZ | Austrálie | Cenové hladiny | HDP Číny | Chop | PMI za leden | Tesla Motors | Klíčové zasedání | Nikkei 225 | Spread | Představení platformy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Loss Potential | New York | Katastrofy | Retail Investor | Swing | GS | Krize | Obligace | Jak se obchoduje | Riziko | Zajišťování | Portál FXstreet.cz | Fundamenty | Baupost | USD/MXN | Použití opcí v hedgování | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | Risk Off | S&P 500 nebo Nasdaq | IBEX | AOS | EURCHF | G20 | Currencies | Logaritmické měřítko | Informace z trhu | Nákupní signál | CEO | Oslabení dolaru | Objednávky | FOMO | Prezidentské volby | Dollar | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Jak funguje hedging? | Trhy | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Výplata | Vývoj ceny ropy | Sazby | Akcie Tesla | Generální ředitel | Tržní zprávy | Exces | Cíle | Burza | Newmont Mining | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Klouzavé průměry | ETN na VIX | Likvidita | Jestřábí přístup | Investice do zlata | Výprodeje | OIL.WTI | Derivát | Obchodování s CFD | Rozhovor | Dlouhá pozice | Transakce | Volatility trhu | Opční dluhopis | Dnešní údaje | Nákup put opce | Technologický index | Měny | Session | Trh s kryptoměnami | Akciový trh | MasterCard | Raymond James | Zaměstnanost | Cheat Sheet zdarma | Profitovat | Irsko | Butterfly | Nová historická maxima | Rozjednané prodeje domů | Energie | Podkladové aktivum | Dobrá investice | Zpravodajství | Craig Bewick | Alokace (IPO) | Tradeři | AUDJPY | DE30 | Fed dnes | Ekonomický cyklus | Dividendy | Měna | Produktivita práce | Jasný signál | Renminbi | Finanční sektor | Oslabení eura | Intradenní pohyby | Trader Workstation | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | MSCI | Hodnota bitcoinu | Kupní opce | Výnosy | Akcia | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Finanční trh | Růst poptávky | Aktuální výnosová křivka v USA | FOMC | Citlivost na změny úrokových sazeb | JPMorgan | Rozhodnutí centrální banky | Risk On | Trade | RIVN.US | Kapitalismus | EFSF | Investování do zlata | Tightening | Jiří Makovský | Carry trades | Nikola Motor | EIA | Akcie Meta | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | IPO | Rusko | Vysoké riziko | Druh obchodníků | Iracionální | Akcionář | American Express | Poradce | Zahedgováno | Obchodní den | Další růst sazeb | Prodejní opce (put) | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Zkušenost | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Inflační data v USA | Írán | CMC | Development | Bonita | Vývoj cen akcií | EPS | Vanadiové akcie | Square | Hodnota zlata | Náklady na zajištění | Uptrend | Biliony dolarů | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Úspěšné obchodování | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Vztah opcí put a call | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Očekávané Earnings | Výdaje | Korelační koeficient | Hlediska technické analýzy | Zisk EBITDA | Společnost | Obchodní systémy | Likvidní | PinBar | Sázky | Investiční instrument | Obchodujte | Ocenění akcií | American Petroleum Institute | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Nové obzory | BMW | OTC trh | Cena akcií | Bezpečné měny | Volatilita trhů | Maržové obchodování | Rozšíření | CAC40 | Komise v přenesené pravomoci | Akcií těžařů | Volatilita | Ropný trh | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Akcie Amazon | Umělé inteligence | Buy | Eura | Nikola Corporation | Nasdaq Inc | Monex | Ztráty | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Organizace | Analýza akciových trhů | Letecký průmysl | Hodnota Opce | Gap | Expedia | Leverage | Ken Veksler | VIX | Inflační data | Stock Exchange | Růst | Objem obchodování | London metal exchange | Příjmy | Nejistoty na trzích | Vývoj amerického dolaru | Hospodářské výsledky | Cameco | Risk-off | Propad ceny | Obchodování opcí | Zajištění | Levels | Strach a chamtivost | Měnový výbor | Internetové bubliny | Sektor služeb | Index | Wall Street Journal | Market rally | Komoditní | Lockdown | Cenový index | MiFID II | Token | Fundament | Centrální bankéři | Bohatství | Komodity | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Thermo Fisher | Vývoj ceny americké ropy WTI | Výsledková sezóna | Varovné signály | ČTK | Valuace | Theta | Odvětví | Cap | Micro Nasdaq 100 (MNQ) | Skew | TWS | Tržní cena | Dokončený brexit | Akciový býk | OTM | Očekávaný růst | Vodíkový pohon | Místní centrální banka | Světové trhy | Wall Street | Maximální kapitál | Pozitivní carry | Intradenní obchodník | Německý ústavní soud | Největší finanční trh | Kryptoměnový trh | Koronavirus | Capital Management | Long/short | Finanční derivát | Oceňování akcií | Celoroční projekce | Oscilátor | Strategie řízení | Vlastnictví | Nordnet AB | Prezidentský volební rok v USA | Poradenství | Výkyvy v hodnotě | Diverzifikace | CITIC Securities | Analýzy opcí | USD/CNY | Prohlášení | Opční trhy | Rates | Akcie Paypal (PYPL) | SPOT | Obchodování Futures | Profit Taking | Současný propad | Zisk na akcii | Trend USD/SEK | Larry Swedroe | Express | Komoditní spready | Psychologie investování | Španělsko | Peter Siks | Obchodování na burze | Akcie Waste Management (WM) | Ondřej Hartman | Guyana | Využití opcí při diverzifikaci portfolia | Zajišťování se | Kontrariánské pozice | IG Group Holdings | S&P 500 (MES) | AEX index | Vývoj měnového páru USD/SEK | Cena a Skew opce | Tradeweb Markets | Obchodovat s akciemi | Rezistence | CFETS | IAU | Investice na burze | Target | Cena opce a její složky | Růst bitcoinu | Využití opčních trhů | Akcie stabilní | Markit | Micro Nasdaq | Ninja Trader | IMF | Co je akcie | Analýza | Obchodní aplikace | Američtí politici | Micro S&P 500 | Nasdaq Composite Index | Nejnovější zprávy z trhů | Tlak na zvyšování sazeb | Petr Plecháč | Názorná ukázka | Ekonomický růst | Posílení | Rivian (RIVN.US) | Psychologické ukazatele | Omicron | Pracovní místa | Minima eurodolaru | Korelace napříč trhy | Trendový indikátor | Jak opce odhalují očekávání trhu | John Hardy | Měnový pár USD/CNY | Poměr cen | NVDA.US | Cenové tlaky | SIX | Popis strategie | Consumer Confidence | EURUSD | Instrumenty | Skyworks | Efektivní hedging | Béžová kniha | Sociální sítě | Lembros Commodity Advisors LLC | Sektor technologií | Zlepšení | Obchodní komora | NFP | Investiční nástroj | Akciová maxima | Základy opčních trhů | Trpělivost | Vyšší úrokové sazby | Investovat | Norsko | Supply | Zahedgování | Eurex | Investoři na trzích | Hedžovat | Nejistota na trzích | Druhy akcií | Hong Kong Exchanges & Clearing | Coronavirus | Válka | Lidské chování | Baupost Group | Opční strategie | Swissquote | Traders´Academy | Býčí strategie | PPF | CCI | Lembros | Bankrot | City | Treasury Yields | Výskyt anomálií | Margin cally | Přínos do světa spekulací | Bloomberg | Nabídka | Scion Asset Management | IBKR webináře | Identifikace iracionálního chování | Pandemie COVID | IBKR mobile | Finanční nástroje | Graf dne | Scion Asset | ATM | American Airlines | DJIA | Andrew Berkin | Úrokový rozdíl | Iron Condor | Důvěra investorů | Trigger | Využití opcí | MarketAxess Holdings | Snižování sazeb | CitiFX | SPAC | Japan Exchange Group | Pandemie koronaviru | Opce na VIX | Dot-com | Spread na burze | Sol | Nové nástroje | Bitcoin | Standardní množství | Trumpova opce | FANGMAN | Budoucí pohyby | TradeWeb | Interactive Brokers Group | Nejziskovější | Reverze k průměru | Rothschild | Index spotřebitelských cen | Hospodářská katastrofa | Portfolio management | Reflexivity Research | Avanza Bank | Výnosové křivky | Hospodaření | London Stock Exchange | Futures | Burzovní grafy | SaxoTraderGO | Obchody | Akcie Waste Management | CVS | Automatické obchodní systémy | Nemovitosti | Pokles ceny | Disciplína | Beta | CFD Futures | Prodej akcií | Propad akcií | FXstreet.cz | Index Nikkei | XTB | CHF | High risk | Akciový index | HDP USA | Market Outlook | Spouštěč korekce | Výnosová křivka v USA | Stellar | Cenová efektivita | Podpora | Index CPI | AUD/CAD | S&P 500 | xStation5 | Technický pohled | Delta hedging | Investiční nástroje | JDE | Maržový účet | Opce jednoduše | Hlavní ekonom | Globální akcie | MT4 | Volatility | Zoom Video Communications | ATH | Portfólia | Vývoj měnového páru USD/CNY | Přezásobený ropný trh | Prodej akcie | Očekávání trhu | Nejlepší investiční příležitosti | Ekonomie | Vzdělávací webináře | Růst kryptoměn | Knight Capital | Zdroj příjmů | Portugalsko | Obchodní model | Akcioví investoři | LYNX Idea Center | Bankovky | Spotřebitelské ceny | Zadlužení | Novozélandský dolar | Mimořádná výkonnost | Micro E-mini futures | Smart money | Nvidia | Makléřské společnosti | Bid | Chance | Přehled o dění | Mario Draghi | Futures instrument | Běžný investor | Tečkový graf | Dlouhodobí investoři | VIX.f | Dominik Kovařík | opPORTUnity | Futures symbol | Clearing | ČR | Kupní opce (call opce) | MICEX | CME Group | Portfolio manager | Amazon | JD.com | Foreign currency exchange | Auditor | Snižování úrokových sazeb | Datum vypršení platnosti | Celoroční výsledky | Tvrdá ekonomická data | EUR na CZK | Aleš Hála | Fundamentální analýza akciových trhů | Návrh dividendy | Accumulate | Andrej Rády | XTB Research | BAT | GLOBEX | Co je volatilita | Marketingová komunikace | Americké trhy | Market sentiment | Eurozóna | Makléřské služby | Viasat | IG | Makroekonomický kalendář | Zemědělství | Nejnovější zprávy | Změna delty | Splatnost | Option trading | Význam na finančních trzích | Pšenice | ITM | EURGBP | Micro S&P 500 (MES) | Risk Management | Forex opce | FXstreet | Riskování | Velcí hráči | Forward | Indonésie | Analytik | Využití opcí ve strategiích | ADX | Prezidentský volební rok | Next | Buying stocks | Přicházející recese | TLTRO | Zakoupené akcie | Forward P/E | Sazby beze změny | Důležité signály | Trader | Hang Seng | Investiční produkty | Opční trader | Hodnota akcií | AAA | Modely oceňování opcí | Doporučení | Omezení kvůli koronaviru | Expirace | Evropské akciové indexy | Prognóza ceny zlata | Opční burza | Vývoj rozdílu mezi výnosy | Tým FXstreet.cz | Měnový forward | Podnikání | Podnik | Formace Head and Shoulders | Cena opce | Dlouhé pozice v koruně | Emerging markets | Dluhopisový trh | Obchodníci s kryptoměnami | Foreign currency | Emocionální faktory | Krypto | Vysoká likvidita | Co bude | Německý index DAX | Dlouhodobý investor | EUR/GBP | Opatření | Opce živě | Chování investorů | Obchodujte akcie | Futures na ropu | Vývoj ceny | Akcie Facebook | Řecká písmena v obchodování | Nákupní aktivita | Intervenovat | WHO | Podíl v automobilce | Emise | Demo účet | LemBros Commodity Advisors | Berkeley | Fiskální balíček | Fiskální stimuly | Investing | CoinDesk | News | Nervozita na trzích | VOLX | Podhodnocený | Fair Value | International Monetary Fund | Buy-and-Hold | SEC | Platformy MT4 | Kognitivní zkreslení | Šance | Výrobní náklady | Cena stříbra | Mark Zuckerberg | Hedging | SaxoBank Academy | MQL | Čínské firmy | Nové peníze | Virus | Schwab | Redukce | Příměří v obchodních válkách | Akcie GME | CZK/USD | Volatility View | Nákup dluhopisů | Provize | Index PCE | Inflace ve světě | Regrese | Poměry put a call opcí | CCJ | Co je to volatilita | Dow Jones | Časový horizont | Zisky a ztráty | Co je to hedging | Market Makeři | USD/CAD | Poptávka po kryptoměnách | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Denní data | Ekonomická recese | Příklady obchodování | Akcie bank | Nadějné zprávy | Fibonacci | US dolar | Trading | CNY | London Stock Exchange Group | Vyšetřování | Biden | Index DAX | Pozice | Budoucnost | Banky | Foreign exchange market | Skew opce | Bilance | Produktivita a náklady práce | NASDAQ 100 | Micro futures | Úvod do opčních trhů | Out of the money | 737 MAX | Ray Dalio | Ocenění | MGM Resorts | LCID.US | JPMorgan Chase | Akciové ceny | Rate Of Change | Žlutý kov | Expirace opcí | Dna | Regulace ESMA | Investovat peníze | Opce SPX | WELL | Sezonalita | Trading Hours | Lockdowny | AUD/USD | CHFJPY | Nesoulad | Politici | Derivátový produkt | Kurz EUR | LEAPS | Artemis | Index FTSE 100 | Doba splatnosti | Měnové trhy | Dánsko | SPX | Měnový pár | At best order; at market order | Proč investovat | Finanční situace | Dnešní události | Dynamika HDP | flatexDEGIRO | Forward S&P 500 | Investování | Pracovní trh | Théta | G7 | Citlivost na volatilitu | Kotace | Sláva | Webináře | Akcie 2020 | Netflix | VIX.f futures symbol | Didi | CAD | Zahraniční měny | Kontrakt | Obchodní příležitosti | Kurz GBP | Robinhood Markets | Retail | Ekonom | USA | WhatsApp | Vnitřní hodnota | Obchodní válka | Victor NIEDERHOFFER | Janet Yellen | Světové akciové indexy | Zlato | Focus | Proč obchodovat CFD | Býčí trend | Nordnet | Alokovat kapitál | Geopolitika | Decline | Nasdaq | Inverzní vztah | Pips | Geopolitické napětí | IG Group | Spekulanti | Cenový vývoj | AUV | Hike | Opční právo | Put option | Dluhopis | Akcie Disney | Akciový býčí trh | Rally na stříbře | Americká opce | CFA | Americká WTI ropa | Stochastic | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | Aroon Up/Down | Manažer Cyrrus | JD | Německá inflace | Sociální napětí | FDX | Černá labuť | Průlom | Investment | Investování do podílových fondů | VIAC | Rate cut | Zajištění proti inflaci | Schůzka FOMC | IOT | Swissquote Group | Fidelity International | OTC | USD/JPY | Graf EUR/USD | Astrazeneca | Bill Ackman | Investiční účet | LPL Financial Holdings | Spravovat peníze | Vývoj na trhu | Vývoj jádrové PCE inflace | Fio | Kryptoměny | Forex trading | Změny úrokových sazeb | CFD broker | Low | Taiwan Semiconductor | Americké firmy | Nápad | Portfolio manažer Cyrrus | Investice online | SOL Trader | Podnikání na kapitálovém trhu | Zvýšený zájem | IVV | Volební rok | Druhý krach | Další pokles | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | Úspěch | Stimuly | Jerome Powell | Federal Open Market Committee | Změna ceny opce | Volby | Ukazatele | Moving Average | Miliardář | Index relativní síly | Markets Analyst | Vladimir Putin | Black-Scholes | Horizon Therapeutics | Disney | Jak nakoupit akcie | Nonfarm Payrolls | Knight Capital Group | Valeria Bednarik | Lembros Commodity | Intervence centrálních bank | Nižší volatilita | Británie | Problémy Číny | Nakupovat švédskou korunu | COT | Volatilita jako indikátor | NZD | Automatické obchodování | Historické maxima | Open Interest a Volume | Čistý dluh | Currency | Inflačně-očištěný vývoj indexu S&P 500 | Měnové podmínky | Belgie | Podniky | Překážky | Open Interest | Sentiment trhu | Analytický tým | Inflace v USA | Kurz EURUSD | Dollar General | Růst Bitcoinů | Downgrade | Tržní vývoje | Očkování | Akcie CVS Health | Saxo Group | Vysoká rizika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Purple Trading indikátory
Purple Trading Jaroslav Tupý
Purple Trading Petr Lajsek
Purple Trading Štěpán Hájek
Purple Ventures
PurpleZone
Push notifikace
Působení fiskální politiky
Působení v Evropské unii
Působnosti banky

Následující klíčová slova

Put/Call
Putin/Biden
Putinova mobilizace
Putinovo vyjádření
Putinův nový dekret
Putinův režim
Put opce
Put option
Put (short)
Původ koronaviru
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO férovost
Potvrďte prosím... Zavřít