Pátek 25. září 2020 03:09
reklama
RoboMarkets webinare
reklama
Dukascopy
reklama
Purple Trading USA volby

Klíčová slova - Deutsche Börse

C:\fakepath\euro penize.jpg

Bloomberg: Euronext chystá nabídku na italskou akciovou burzu

10.09.2020 Panevropská burzovní skupina Euronext se chystá předložit nabídku na převzetí společnosti Borsa Italiana, která je provozovatelem akciové burzy v Itálii. Informovala o tom agentura Bloomberg s odvoláním na zdroje obeznámené se situací. Nabídka by podle zdrojů měla italský podnik ohodnotit zhruba na 3,5 až čtyři miliardy eur (93 až 106 miliard Kč).
C:\fakepath\akcie1.jpg

Obchodování na evropských burzách narušil výpadek systému Xetra

01.07.2020 Několik evropských akciových burz včetně těch ve Frankfurtu nad Mohanem a v Praze dnes postihl výpadek kvůli technickým potížím německé elektronické obchodní platformy Xetra. Obchodování bylo obnoveno zhruba po třech hodinách. Technické problémy platformy Xetra zasáhly také burzy ve Vídni, Lublani, Budapešti, Záhřebu, Sofii a na Maltě, informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Obchodování na pražské burze bylo tři hodiny přerušeno

01.07.2020 Obchodování s cennými papíry na pražské burze bylo dnes dopoledne přes tři hodiny z technických důvodů přerušeno, kolem 12:25 se obnovilo. ČTK to řekl mluvčí Burzy cenných papírů Praha Jiří Kovařík. Problém podle něj stále je na webu pražské burzy, kde se zatím nezobrazuje hodnota indexu. Zasaženy technickými problémy byly dnes všechny trhy obchodující na platformě Xetra T7, tedy například rakouské, německé či maďarské.
C:\fakepath\top-05062020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.06.2020 1) Akcie v Asii a Tichomoří dnes posilovaly. Dobrou zprávou pro trhy jsou další monetární stimuly ze strany Evropské centrální banky (ECB) a očekávání podobných kroků od ostatních centrálních bank. Faktorem, který mohl omezit další růst, je nervozita trhů před dnešními daty z trhu práce v USA.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
C:\fakepath\dax.jpg

DAX a scalping na DAX-e

03.05.2020 Základné informácie o DAX a o obchodovaní skalpovacou technikou na tomto inštrumente. Najdôležitejšom nemeckom akciovom indexe. Pár realizovaných obchodov v tomto týždni, ako aj niečo v časti vážne, ale aj pre odľahčenie – napr. význam a pôvod slova skalp.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Obchody na burzách ve Vídni i Praze přerušily technické problémy

14.04.2020 Obchodování na vídeňské akciové burze dnes přerušily technické problémy u poskytovatele systému Deutsche Börse. Oznámil to provozovatel vídeňské burzy. Výpadky ale kvůli tomu zaznamenaly i další evropské akciové burzy, včetně pražské.
img

Ranní nadhoz - Týden bude ve znamení předstihových ukazatelů

17.02.2020 V závěru minulého týdne byl zveřejněn růst tuzemské ekonomiky za poslední čtvrtletí. V souladu s našimi očekáváními růst HDP značně zpomalil meziroční růst na 1,7 % a to zejména zásluhou vysoké srovnávací základny z loňska. Dobrou zprávou je, že k růstu přispěly všechny jeho složky od domácí poptávky, přes čistý export až po investice, které zásluhou vysoké míry nejistoty ve zbytku roku zaznamenávaly značně horší výsledky.
C:\fakepath\FX3.jpg

Bloomberg: Ukrajinské dluhopisy lákají zahraniční investory

22.11.2019 Ukrajinské dluhopisy v letošním roce lákají zahraniční investory, jedna z nejlukrativnějších investičních příležitostí na rozvíjejících se trzích ale není bez rizika, upozorňuje agentura Bloomberg. Málo rozvinutý sekundární trh na Ukrajině může vést k tomu, že až opadne zájem o riziková aktiva, budou se držitelé ukrajinských dluhopisů zbavovat těchto cenných papírů jen s obtížemi. I kdyby kupce našli, další ztráty by mohl přivodit nelikvidní devizový trh kvůli poklesu hřivny, která je zatím letos nejvýkonnější měnou světa.
img

Euro Stoxx 50 – Vše o nejdůležitějším evropském akciovém indexu

16.10.2019 Index Euro Stoxx 50 je měřítkem rozvoje evropského akciového trhu a vlajkovou lodí eurozóny pro mezinárodní investory. Jedná se o nesmírně důležitý ukazatel (benchmarkový index) pro fondy investující v Evropě. Slouží také jako základ pro deriváty všeho druhu, od klasických termínovaných smluv až po ETF. V následujícím článku naleznete vše, co potřebujete vědět o jednom z nejdůležitějších evropském akciovém indexu.
C:\fakepath\london7.jpg

Hongkongská burza HKEX stáhla nabídku na převzetí londýnské LSE

08.10.2019 Provozovatel hongkongské akciové burzy Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) stáhl nabídku na převzetí londýnské burzy London Stock Exchange (LSE) za 39 miliard dolarů (zhruba 915 miliard Kč). Oznámila to dnes firma.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
C:\fakepath\lse-13092019-lv-7.jpg

Londýnská burza odmítla nabídku na převzetí od hongkongské HKEX

13.09.2019 Společnost London Stock Exchange (LSE), která provozuje akciovou burzu v Londýně, odmítla nabídku na převzetí za 39 miliard USD (907,5 miliardy Kč) od firmy Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX). Rozhodla se přitom držet plánu na převzetí společnosti Refinitiv, která poskytuje analýzy a data. Spojením LSE a HKEX by vznikl globální gigant v oblasti finančních trhů, který by pokrýval Asii, Evropu a Spojené státy.
img

Thyssenkrupp opustí hlavní index německých akcií DAX

05.09.2019 Německá ocelárna Thyssenkrupp opustí 23. září hlavní index německých akcií DAX. Nahradí ji výrobce leteckých motorů MTU Aero Engines AG. Oznámila to společnost Deutsche Börse, která provozuje akciovou burzu ve Frankfurtu nad Mohanem. Thyssenkrupp je tak už druhým zakládajícím členem, který index DAX letos opouští. Důvodem je slabý výkon a s tím spojený pokles ceny akcií firmy.
img

Akciové trhy – 10 největších burz světa a jaký na ně má vliv politika?

05.09.2019 Politika a finance jsou bezpochyby velmi úzce propojené pojmy, které se navzájem velmi ovlivňují. Významné politické události mohou během krátké doby vyvolat rozruch ve společnosti, který se následně reflektuje určitým způsobem do finančních trhů. Přesto z dlouhodobého hlediska má většina politických vlivů dopad pouze na dotčenou ekonomiku, které se bezprostředně týkaly.
img

Německá prokuratura provedla razii v Deutsche Börse

27.08.2019 Německá prokuratura v rámci vyšetřování podvodných obchodů s akciemi dnes provedla razii v kancelářích burzovní společnosti Deutsche Börse. Oznámil to úřad prokuratury v Kolíně nad Rýnem. Mluvčí Deutsche Börse potvrdil, že úřady prohledaly kanceláře divize Clearsteam a upozornil, že vyšetřování je zaměřeno na klienty i na zaměstnance.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 29.4.2019

29.04.2019 Týden započne zveřejněním amerického PCE deflátoru. Tento způsob měření inflace je v USA více využívaný pro účely měnové politiky. Tým RBI očekává mírné meziroční zrychlení inflace o dvě desetiny procentního bodu na 1,6 %, naopak jádrová inflace by měla o desetinku zpomalit na 1,7 %.
img

Burzovní indexy – 10 nejdůležitějších akciových indexů

01.04.2019 Burzovní index je ukazatel výkonnosti daného trhu. Nejedná se tedy o podkladové aktivum, které byste mohli nakoupit či prodat, ale pouze o statistický údaj. Obecně lze z daného indexu vyčíst mnoho informací o ekonomickém segmentu, ke kterému se index váže.
img

Index DAX – nejznámější evropský index

22.03.2019 Index DAX je největším a nejdůležitějším evropským akciovým indexem. Podle vývoje indexu DAX se dá poměrně věrně interpretovat ekonomická situace v Německu a v celé Evropě.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 13.2.2019

13.02.2019 Americký prezident D. Trump řekl, že může ještě odložit datum pro zavedení vyšších cel vůči importu z Číny, pokud uvidí, že je nová vzájemná dohoda na dosah. Na druhou stranu ale také potvrdil, že doposud není naplánovaná schůzka na nejvyšší úrovni s čínským prezidentem. Mezitím probíhají hovory v Pekingu, ke kterým se nově připojil i americký ministr financí.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 29.10.2018

29.10.2018 První podstatnou statistikou tohoto týdne bude úterní HDP eurozóny za třetí čtvrtletí. Kromě Francie všechny hlavní ekonomiky unie vykazují další zpomalení jejich výkonu. Tým RBI shodně s trhem odhaduje mezičtvrtletní růst o 0,3 %, což je o desetinu méně ve srovnání s předchozím čtvrtletím.
C:\fakepath\TOP5-15102018-LV-19.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.10.2018 1) Britská libra zaznamenala dnes ráno SELČ nejvyšší ztráty z měn skupiny G10. Hlavním důvodem je zastavení jednání o Brexitu. Ještě v sobotu vše vypadalo nadějně, když Dominic Raab, britský ministr pro Brexit, nečekaně odjel jednat do Bruselu s Michelem Barnierem, hlavním vyjednavačem EU pro Brexit. Přes intenzivní rozhovory však stále existovaly klíčové překážky směrem k dohodě, včetně irské hraniční otázky.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 25.7.2018

25.07.2018 Koruna od včerejška posílila pod EUR/CZK 25,65. Vůči dolaru je kurz těsně pod 21,93. K posilování ji konečně postrčila série jestřábích vyjádření od členů bankovní rady, M. Hampla a V. Bendy, a od šéfa měnové sekce T. Holuba.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 24.7.2018

24.07.2018 Dolar vůči euru od počátku týdne posílil o téměř 0,7 % na EUR/USD 1,1660. Podporuje ho očekávání slušného výsledku amerického HDP za druhé čtvrtletí, který bude zveřejněn v pátek. Zároveň ale trhy vyčkávají na zítřejší výsledek jednání prezidenta D. Trumpa s předsedou EK J.-C. Junckerem.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 23.7.2018

23.07.2018 Desetileté výnosy japonských státních dluhopisů vzrostly nejvíce za poslední dva roky v reakci na zprávy, že BoJ začne diskutovat možnost změny ve své ultra uvolněné měnové politice.
img

XTB o regulaci ESMA

12.06.2018 Rok 2018 bude extrémně důležitý pro evropský forexový trh. Již 1. 7. začnou platit první omezení evropského regulačního orgánu ESMA týkající se obchodování opcí, a od 1. 8. vstoupí v platnost i omezení týkající se obchodování ostatních finančních instrumentů.
img

Ultimátní průvodce pro obchodování ETF

08.06.2018 Pojem ETF se v posledních letech stále více objevuje ve spojení s obchodováním na burze. Ale rozumí obchodníci, co se pod pojmem obchodování ETF skutečně skrývá?
C:\fakepath\dohoda.jpg

CME se dohodla na převzetí britské NEX

29.03.2018 Americká burzovní společnost CME Group se dohodla na koupi britské finanční a technologické společnosti NEX Group za zhruba 3,9 miliardy liber (113,2 miliardy Kč). Spojením vznikne gigant nabízející místo k obchodování s termínovými kontrakty, státními dluhopisy či devizami. CME díky akvizici posílí svoji pozici v Evropě a Asii.
img

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 20.2.2018

20.02.2018 Ministři financí zemí eurozóny schválili na pozici nového víceguvernéra ECB španělského ministra pro ekonomiku L. de Guindos. V polovině tohoto roku nahradí V. Constancio.
img

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 19.2.2018

19.02.2018 Spotřebitelská důvěra v Americe v únoru překvapivě vzrostla a to o 4,2 b. na 99,9 b. Zdá se, že dobrý ekonomický výhled a nižší daně převážily nad nedávným neklidem na akciových trzích.
C:\fakepath\btc-18122017-1.png

Burza CME spustila obchodování s termínovými kontrakty na bitcoin

18.12.2017 S digitální měnou bitcoin se v noci na dnešek začalo obchodovat na dalším velkém termínovém trhu. Hodnota kontraktu na bitcoin se splatností v lednu na americké burze CME otevřela na 20.650 dolarů (zhruba 450.000 Kč), později však sestoupila pod 19.000 dolarů.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Deutsche Börse zvažuje kontrakty na bitcoin

13.12.2017 Německý burzovní operátor Deutsche Börse uvažuje o tom, že by na svém trhu Eurex mohl spustit obchodování s termínovými kontrakty na digitální měnu bitcoin. Informoval o tom dnes mluvčí společnosti. Dodal nicméně, že bude ještě "určitou dobu" trvat, než firma učiní konečné rozhodnutí.
C:\fakepath\rok-2017.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2017

11.12.2017 Konec roku se nezadržitelně blíží, a proto je tu každoroční přehledné shrnutí všech důležitých ekonomických událostí v tomto roce. Událostí bylo velké množství, takže přinášíme pouze zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších.
img

Část IV: Diverzifikace aktiv

06.11.2017 Asi nejčastější chybu, kterou začínající investoři dělají, je nesprávná diverzifikace investic. Držet portfolio o jedné, nebo dvou akciích, znamená, že i sebemenší pokles sníží hodnotu Vašeho portfolia značně. Na druhou stranu, pokud bude portfolio rozloženo mezi velké množství aktiv rovnoměrně, bude Vaše pozice chráněna i v případě, kdy jedna z akcií zrovna ztratí na hodnotě.
Miro-london-stock-e-deutsche.jpg

EK zablokovala fúzi Deutsche Börse a LSE

29.03.2017 Evropská komise dnes zablokovala plánované spojení německé burzovní společnosti Deutsche Börse s Londýnskou akciovou burzou London Stock Exchange (LSE). Své rozhodnutí zdůvodnila obavami z negativních dopadů na hospodářskou soutěž. Firmy LSE a Deutsche Börse se na fúzi v hodnotě kolem 29 miliard eur (784 miliard Kč) dohodly zhruba před rokem.
TOP5-29032017-LV-22.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.03.2017 1) Předseda Evropské rady Donald Tusk obdržel od britského zástupce při EU Tima Barrowa dopis, který oficiálně oznamuje, že Velká Británie hodlá vystoupit z unie. Spouští se tak podle článku 50 Smlouvy o EU dvouleté období, během něhož mají Evropská unie a Velká Británie vyjednat podobu brexitu i svých budoucích vztahů. Podle Lisabonské smlouvy po uplynutí této lhůty země z EU vystupuje, ať už s dohodou, nebo bez ní.
TOP5-03032017-LV-22.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.03.2017 1) Šéfka americké centrální banky (Fed) Janet Yellenová dnes v 19:00 SEČ přednese svůj projev, ve kterém by mohla nastínit kroky ohledně dalšího zvyšování úrokových sazeb ve Spojených státech. Během dne promluví také další představitelé Fedu.
london7.jpg

EK asi neschválí fúzi LSE s Deutsche Börse

27.02.2017 Londýnská akciová burza London Stock Exchange (LSE) považuje za nepravděpodobné, že Evropská komise schválí její spojení s německou burzovní společností Deutsche Börse. Firmy LSE a Deutsche Börse se na fúzi v hodnotě kolem 29 miliard eur (784 miliard Kč) dohodly zhruba před rokem.
TOP5-27022017-LV-18.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.02.2017 1) Londýnská akciová burza London Stock Exchange (LSE) považuje za nepravděpodobné, že Evropská komise schválí její spojení s německou burzovní společností Deutsche Börse. LSE totiž nehodlá přistoupit na požadovaný prodej většinového podílu v jedné ze svých divizí. LSE a Deutsche Börse se na fúzi v hodnotě kolem 29 miliard eur dohodly zhruba před rokem.
LSE.jpg

LSE prodá svou firmu LCH Clearnet

03.01.2017 Londýnská akciová burza (LSE - London Stock Exchange Group) se dohodla na prodeji své francouzské clearingové firmy LCH Clearnet evropské burzovní skupině Euronext za 510 milionů eur (13,8 miliardy Kč). LSE to uvedla v dnešním sdělení. Londýnský operátor si tím chce zajistit souhlas Evropské komise s plánem fúze s německou burzovní společností Deutsche Börse. Z tohoto spojení má vzejít největší provozovatel trhů s cennými papíry na světě podle objemu tržeb.
2016-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2016

12.12.2016 Konec roku je za dveřmi, a tak je čas podívat se společně na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v roce 2016. Klíčových ekonomických událostí bylo opravdu mnoho, a jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, tak přináším zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších.
img

Pohodové léto s Admiral Markets nekončí! Obchodujte DAX až 55 dní bez spreadu!

01.09.2016 Obchodujete index DAX? A víte, co se za touto zkratkou vůbec skrývá? V tomto článku se podíváme na tento velice oblíbený cenný papír – jeho historii, z jakých titulů se skládá a ukážeme si jednoduchou obchodní strategii na scalping.
deutsche-borse.jpg

Deutsche Börse má potřebný souhlas pro fúzi s LSE

26.07.2016 Německá burzovní skupina Deutsche Börse získala potřebný souhlas akcionářů s plánovanou fúzí s provozovatelem...
brexit-LSE.jpg

Akcionáři LSE schválili plán sloučení s Deutsche Börse

04.07.2016 Akcionáři provozovatele Londýnské akciové burzy (LSE) schválili plán sloučení s německou burzovní skupinou Deutsche Börse...
img

Obchody na pražské burze v pololetí klesly o 15 procent

04.07.2016 Objemy obchodů na akciovém trhu pražské burzy v letošním 1. pololetí činily 78,52 miliardy Kč a proti stejnému období loňského roku klesly o 14,53 procenta. BCPP o tom dnes informovala ČTK.
brexit-4.jpg

Brexit: Vítězové a poražení

26.06.2016 Po čtvrtečním referendu, v němž Britové rozhodli o vystoupení země z Evropské unie, přinesla agentura Bloomberg seznam vítězů a poražených, tedy těch, kdo z brexitu budou těžit a kdo naopak budou tratit.
london4.jpg

Deutsche Börse se spojí s londýnskou LSE

16.03.2016 Německá burzovní společnost Deutsche Börse se dohodla na spojení s provozovatelem londýnské...
LSE-16032016-LV-5.jpg

Londýnská a německá burza se sloučí

16.03.2016 Deutsche Börse AG a London Stock Exchange (LSE) se dnes dohodly na sloučení a vytvoří tak největší...
euro spot.png

Nasdaq koupí provozovatele burz ISE

10.03.2016 Americká burzovní skupina Nasdaq OMX koupí od německé Deutsche Börse amerického provozovatele opčních burz International Securities Exchsange (ISE). Zaplatí za něj 1,1 miliardy dolarů, vyplývá ze středečního sdělení Nasdaq OMX. Jde o nejnovější transakci v sérii slučování burzovních trhů po celém světě.
london2.jpg

ICE zvažuje nabídku převzetí londýnské LSE

01.03.2016 Společnost Intercontinental Exchange (ICE), která je majitelem newyorské akciové burzy NYSE, uvažuje...
img

Sumár dňa: 23.2.2016

23.02.2016 Makroekonomický kalendár nám dnes doobeda ponúkol nové dáta z Nemecka. Najskôr to bola finalizácia dát tempa rastu HDP...
DAX-29122015-LV-12.gif

DAX vystoupal na 3týdenní maxima

29.12.2015 Akcie na evropských burzách mažou předchozí ztráty a během dnešního dne připisují zisky, stejně jako jejich...
img

Cože? GER30? Víte co obchodujete? DAX index přehledně a detailně

28.07.2015 V platformě Patria Forex lze mimo tradiční měnové páry, které zajímají většinu našich obchodníků, obchodovat i mnohé další burzovní instrumenty. Komodity investorům spekulujícím na růst v poslední době radosti příliš nečiní, a tak se obchodníci poohlížejí po alternativách. Jsou jimi zejména akciové indexy. Ty se těší podstatné oblibě, a to nejen díky jejich solidní výkonnosti v posledních letech. Jednoduché technické provedení nákupu těchto indexů si získává na popularitě a při využití rozumné páky může obchodování indexů přinést zajímavé zhodnocení vložených prostředků. Ponechme stranou další aspekty, které jsou nezbytné k přípravě úspěšného obchodování, a představme si nejoblíbenější akciový instrument v platformě Patria Forex, instrument GER30.
graf global.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2012

10.12.2012 Blíží se konec roku, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivnily vývoj nejen na měnových trzích v roce 2012. Důležitých ekonomických událostí bylo opravdu mnoho a jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, tak přinášíme zkrácený výběr těch opravdu nejklíčovějších.
img

Svět naruby: Velké firmy půjčují bankám

10.01.2012 Dluhová a bankovní krize 2011-?? v Evropě otřásla, po finanční roku 2008, znovu ...
img

Bezpečnostní úřad USA vstoupil do vyšetřování útoku hackerů na Nasdaq OMX, zájemci o fúzi či převzetí mohou znejistět

30.03.2011 Národní bezpečnostní agentura Spojených států (NSA) se svým ,,arsenálem" vložila do vyšetřování útoku hackerů na ...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | SYRIZA | HDP | Obchodní deník | Mexické peso | Měnová politika | Forexový trh | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Nikkei | Akciové trhy | Zahraniční obchod | USD/MXN | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Demo účet | Devalvace | Devizový trh | Diverzifikace | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EFSF | ESM | European Stability Mechanism | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Finančník | Large Cap | Futures | Fúze | G10 | G7 | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Lot | MAE | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Pip | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Příkaz | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Scalper | Scalping | Sentiment | Short | Short Term | Short selling | Spread | Svíčkový graf | Swiss | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | ZEW index | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Regulátor | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Investoři | Měnové války | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Mezibankovní trh | Zisk | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | ČSOB | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investovat | Hedgeové fondy | Opční burzy | Nasdaq Composite | Eurostat | Obchodní seance | Portugalsko | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Satoši Nakamoto | Kybernetická měna | Donald Trump | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | EURUSD | GBPUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Index | Odpor | Uzavření pozice | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Apple | Akcie Fortuny | Akcie Microsoft | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena bitcoinu | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Běžný účet | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CISCO | CZK | Česká ekonomika | České akcie | České koruny | Čínská burza | DAX 30 | Dax index | Degiro | DJIA | Dolar | Dow Jones index | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektronické obchodování | ETF fond | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropská burza | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex XTB | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Guvernér české národní banky | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak nejlépe investovat | Japonské firmy | Jedno euro | Jiří Rusnok | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Libra | Londýnská burza | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | Nákup EUR | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování binárních opcí | Obchodování opcí | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Ocenění akcií | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | SP500 | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Světové burzy | Švýcarská banka | Švýcarské banky | Tesla Motors | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Unce zlata | US dollar | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Webinář | WTI | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | CNBC | ZEW | Buffett | EBITDA | Ekonomika EU | Index akciového trhu | Intermediate | Jeff Bezos | PX index | ROCE | Sekundární trh | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | West Texas Intermediate (WTI) | Investiční instrument | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Bohatý | eBook | Jan Kovalovský | Tržní sentiment | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Majors | Trader Workstation | Volby | Velcí hráči | Burze | Dividendové akcie | Německá burza | Moody's Investors Service | Dow Jonesův index | Unicredit | Bank of New York Mellon | Royal Bank of Scotland | DPA | RBS | Microsoft | MSCI | State Street | ICAP | CME Group | Burzovní společnosti | Baker Hughes | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | NATO | Petr Koblic | Regulovaný broker | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Brazílie | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | MarketWatch | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Mark Carney | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční aktiva | Stock Exchange | Londýnská akciová burza (LSE) | Renminbi | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Energie | Pro tradery | Index německých akcií DAX | KBC | Podnikatelská důvěra | Znalost | Přehled | DAX (Deutscher Aktienindex) | Kč/EUR | Moneta Money Bank | Volby v USA | Rosněfť | Agentura Reuters | Kybernetické měny | David Cameron | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | City | Brokerské domy | Ministři financí eurozóny | Německý ústavní soud | Bezpečné investice | Setrvání Británie v EU | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Standard & Poor's | Širší index S&P 500 | Glencore | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Britská burza | Xetra | IBEX | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Realitní trh | Velké banky | Ekonomický establishment | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Finanční centra | Finanční metropole | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Index volatility VIX | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Výsledek referenda | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Odchod z EU | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Fitch Ratings | AAA | Rating AAA | Americké burzy | Finančnictví | Virgin America | Walmart | Alibaba | Halliburton | Propad | GER30 | Německý index DAX | Indexové ETF | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | DAX30 | TradingView | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Německý akciový index DAX | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení koruny | PetroChina | Americké indexy | Historická maxima | Finanční tituly | Erste | Unipetrol | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Vývoj likvidity | Objemy obchodů na akciovém trhu | Ředitel pražské burzy | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Burzovní skupina | Obchody na pražské burze | Euro k americkému dolaru | Provozovatel trhů s cennými papíry | Zajištění | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Japan Exchange Group | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Akciový index DAX | NYSE Euronext | Burzovní společnost | Poplatky | Hlavní index německých akcií DAX | Britská vláda | Exxon | Chevron | Futures na VIX | Americký trh práce | Francouzský CAC 40 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Mezinárodní investice | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní krize | Průzkum | Krize | Migrační krize | FTSE MIB | Finanční ústav | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Britské referendum | TTIP | Výnosy | Rizikové investice | Americká vláda | Odliv kapitálu | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | ČTK | Obchodování forexu | Bankovní společnost | Aktuální cena | Rada MMF | Německý Ifo index | Belgie | Přístup k financím | HDP eurozóny | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Index tokijské burzy | Členské země EU | Odhad HDP | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Evropský bankovní úřad (EBA) | Audi | Index KOSPI | Flash Crash | ex | Akcie firem | Klamání investorů | LCH Clearnet | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Ranní nadhoz | Chicago Mercantile Exchange | Nasdaq Composite Index | 7 dní s korunou | Cena palladia | Breakout Trader | Obchodování ETF | Bitcoin Cash | Protiruské sankce | Investiční firmy | Americký akciový trh | Obchodování na pražské burze | NEX | Margin trading | Obchodování indexů | Technologie blockchain | Měnové zajištění | Obchodování s termínovými kontrakty | Hodnota všech kryptoměn | Nejvýkonnější akcie | Akcie z portfolia | Mezinárodní obchodování | Diverzifikace investic | Diverzifikace aktiv | LYNX Trading | CBOE Global Markets | ETC | Kontrakty na bitcoin | Nová třída aktiv | Světová kybernetická měna | Blockchain Capital | Börsen-Zeitung | Akciové obchody | Index Topix | NEST | ESMA | Zákaz binárních opcí | Air Berlin | Oddo | MSCI World Index | Lithium | Jak fungují akcie | Craig Wright | Maximální finanční páka | CFD na kryptoměny | BrokerTec | NEX Group | Elektronické obchody | Obchody s měnami | Spojení burz | Akcionáři NEX | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Obchodování Futures | Index Russell 2000 | Trhy dnes | Obchodní války | Stock-picking | Index-tracking | LYNX webinář | Investování do ETF | Co jsou ETF | Lockheed Martin | Německá centrální banka | Slabší koruna | Podniky | Asijské akciové trhy | Evropský akciový trh | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Šéf Fedu | Graf indexu | ZISIF | Royal Dutch Shell | Spotřebitelská inflace | Použití finanční páky | Cum-ex | Correctiv | Finanční skupina | Daňové úlevy | MSCI All Country World | EK | Náklady na úvěry | Evropská komise | Obchodované fondy | Fondy ETF | Německé akcie | Prezident Evropské centrální banky | Pojištění vkladů | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Refinitiv | Společnost Apple | Prezident USA | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Podnikové investice | Globální dluh | Skalpování | Nakoupit akcie | Burzovní debut | Zvýšení sazeb | Evropské akciové burzy | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Zahraniční investoři | Tencent Holdings | Americké společnosti | Akcie a ETF | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Farmaceutické akcie | Ministerstvo obchodu | Prodej na krátko | Konglomerát | Burzovní průvodce | Korea Exchange (KRX) | Deutsche Börse (DTB) | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | London Stock Exchange Group (LSE) | Euronext (ENX) | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Shanghai Stock Exchange (SSE) | New York Stock Exchange (NYSE) | Oddo Seydler | MDAX | Thyssenkrupp | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Hongkongská burza | Nabídka na převzetí | Pozice britského finančního sektoru | Televize CNBC | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Vlastní akcie | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | UCITS | iShares | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Burza HKEX | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Gigant v oblasti finančních trhů | Společnost Deutsche Börse | Cena akcie | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Hazard | Deficit | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | Politická situace | Německá vláda | LNG | Objem | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Obchod | Trh práce | Obchodní dohody | CETA | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Firma | BAT | Parlamentní volby | Pfizer | Výrobce léků | Růst cen | Borsa Italiana | Global Finance | Studie | Vysoké riziko | Index DOW | Americký Senát | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | PSA | GM | Hodnota kybernetické měny | Ukrajinské dluhopisy | ICU | Taras Kotovyč | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Clearstream International | Clearstream | Příliv investic | Kyjevské investiční banky | Zájem o riziková aktiva | Nelikvidní devizový trh | Držitelé ukrajinských dluhopisů | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Indexy nákupních manažerů | Úrok | Miliardy | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | INTC | AFP | Předpovědi | Předvolební průzkumy | Zakázky německého průmyslu | PLN | Na burze | SoftBank Group | General Motors | Výrazný pokles | Rozvoj | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Britové | Pojišťovny | Prognózy | Nejistoty | Těžba ropy v Rusku | Světové obchodní organizace | Plyn | Koruna zpevnila | Prohlášení | Yahoo | Moskva | Jim Yong Kim | PSA Group | Worldpay | Internetový gigant | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Allergan | Mylan | Londýnské akciové burzy | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | RWE | Měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | Záporné úrokové sazby | AAPL | Nejlepší akcie | Americký index | ETF roku 2020 | Miliardy eur | Velké trhy | Experti | ASML | Německá společnost | Podnik | Luboš Růžička | Analytička | Ukazatele | Vladimír Beszédes | Komunikace | Koronavirus | Kapitalizácia | Google | Trhy | Obchodujte akcie | Pražské burzy | Pokles | Situace | Meziroční růst | Pandemie | Raiffeisenbank a.s. | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Lednová inflace | COVID-19 | Ekonomické recese | Guru | Výkyvy | Aerolinky | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Mince | ishares China | Stimuly | Masivní propad | Burzy cenných papírů | Pandemie COVID-19 | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Německý statistický úřad | Ekonomiky | Války | Letecká společnost | Práce | Údaje | Obchody na burzách | Technické problémy | Obchodování na vídeňské akciové burze | Hackerský útok | Vídeňské burzy | Mluvčí vídeňské burzy | Obchodování obnoveno | Odstranění problému | Výpadky | Cenové pohyby | Merck KGaA | Merck | ČR | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Jiří Kovařík | Rumunský lei | Obchodování na evropských burzách
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Graf | Dolar

Předchozí klíčová slova

Deset nejbohatších lidí na světě
DE Shaw
Desinflační tendence
Desinflační trend
Deskriptivní statistika
Destatis
De Stoop
Deutsche Bank
Deutsche Bank Christian Sewing
Deutsche Bank Securities

Následující klíčová slova

Deutsche Börse (DTB)
Deutsche Bundesbank
Deutsche Capital Partners
Deutsche Lufthansa
Deutsche Telekom
Deutsche Welle
Deutschlandfunk
Devalvace
Devalvace amerického dolaru
Devalvace české koruny
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral spread new
Potvrďte prosím... Zavřít