Pátek 19. duben 2024 12:10
reklama
InstaForex Autochartist_
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Fintokei SwiftTrader

Očekávání trhu

img

Netflix v 1Q24 překonal odhady a zvýšil své předpovědi 📊

19.04.2024 Společnost Netflix si udržuje silnou pozici a vykazuje dobré výsledky za 1. čtvrtletí roku 2024. Společnosti se podařilo překonat své odhady i očekávání trhu. Klíčem k úspěchu v prvních třech měsících roku je především silný růst počtu nových předplatitelů, který se zvýšil o 9,33 milionu na 269,6 milionu.
img

US Open: Akcie navzdory lepším než očekávaným výsledkům ztrácejí

18.04.2024 Americký trh má již více než týden sestupný trend. Slabá data o inflaci negativně ovlivnila sentiment investorů a eskalace napětí na Blízkém východě zvyšuje tlak na pokles. Čtvrteční seance by však mohla negativní dynamiku zpomalit. Dosavadní výsledková sezóna přinesla pozitivní informace o finanční situaci společností, i když predikce do budoucna zůstávají neutrální nebo negativní. Optimistická data z indexu Philly Fed posunula výnosy 10letých dluhopisů výše a vrátila je zpět na zhruba 4,6 %, což by mohlo dále vyvíjet prodejní tlak na americké indexy.
C:\fakepath\akcie9.jpg

Akciové indexy ukazují největší strach za dlouhou dobu

18.04.2024 Akciové indexy ukazují podle analýzy společnosti XTB největší strach za posledních šest měsíců. Index strachu VIX, který měří rozkolísanost na americkém akciovém indexu S&P 500, hlásí největší nervozitu od října 2023. Od začátku roku vzrostl o 36 procent na 18 bodů.
img

Dokáže se euro zachránit?

18.04.2024 Euru si dokázalo najít záchytný bod díky pozitivním makro datům z Německa, pochybnostem představitelů Evropské centrální banky o uvolnění měnové politiky a faktu, že hlavní banky revidují své prognózy týkající se rozsahu cyklu snižování sazeb ECB. Významnou roli v odrazu páru EUR/USD sehrálo také zavírání spekulativních short pozic před projevem prezidentky ECB Christine Lagardeové.
img

TSMC překonává očekávání trhu, poptávka po čipech s umělou inteligencí zůstává vysoká 🤖

18.04.2024 Společnost Taiwan Semiconductor Manufacturing Co (TSM.US) oznámila dobré finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2024, kdy konsolidované tržby dosáhly 592,64 miliardy tchajwanských dolarů, což představuje meziroční nárůst o 16,5 %, ačkoli oproti čtvrtému čtvrtletí roku 2023 došlo k poklesu o 5,3 %. Čistý zisk za toto čtvrtletí vzrostl meziročně o 8,9 % na 225,49 miliardy NT$ a překonal průměrné odhady analytiků. Společnost zaznamenala růst především díky silné poptávce po čipech umělé inteligence, kterou podpořily aplikace, jako jsou rozsáhlé jazykové modely, a pokračující potřeby v sektoru vysoce výkonných počítačů (HPC).
img

Finanční výsledky Morgan Stanley a Bank of America Q1 🏛️

16.04.2024 Morgan Stanley vykázala nárůst čtvrtletních zisků, tažený oživením investičního bankovnictví a silným výkonem v sektoru obchodování s pevným výnosem. Před otevřením trhu na Wall Street akcie banky vzrostly o více než 3,5 %.
img

US Open: indexy zůstávají pod tlakem z rostoucího dolaru a výnosů dluhopisů 📌

16.04.2024 Druhý den tohoto týdne přináší na trhy další dávku volatility. Těsně před zahájením peněžní seance se americké indexy pokusily odrazit a na chvíli dokonce získaly kontrakty US500 a US100. Zisky však byly vymazány na začátku peněžní seance, protože rostoucí výnosy amerických dluhopisů podporují medvědy. V době zveřejnění jsou výnosy 10letých dluhopisů na 4,68 %, zatímco 2leté dluhopisy se blíží hranici 5,00 %. V obou případech jsou výnosy asi o 4–7 % méně než vrcholy dosažené v říjnu 2023. Spodní hranice konsolidačního kanálu na vrcholech je však již v aktuálním rozmezí výnosů. To vyvolává otázku, jak velkou část vzestupného momentu máme ještě před sebou, za předpokladu, že již nedojde k dalšímu růstu úrokových sazeb a že současná úroveň bude dlouhodobě udržována.
img

Americký průmysl stagnuje

16.04.2024 Průmyslová výroba v březnu rostla podle očekávání trhů o 0,4 % meziměsíčně jako v únoru po revizi dat.
img

Přehled páru EUR/USD. 16. dubna. Jednoduše: ECB v červnu sníží sazby

16.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí po bláznivé druhé polovině minulého týdne znovu obchodoval ve velmi pomalém režimu a s nízkou volatilitou. Trh se samozřejmě uklidnil po zprávě o inflaci v USA, která vykázala růst o 3,5 %. Připomeňme, že inflace je pro Fed hlavním indikátorem při rozhodování o měnové politice. Nezáleží na očekáváních trhu, na prognózách odborníků, na počtu pracovních míst mimo zemědělství, ani na míře nezaměstnanosti. To je třeba pochopit, protože mnoho obchodníků se už několikrát zmýlilo, když očekávalo uvolnění politiky nejprve v březnu a pak v červnu.
img

Goldman Sachs hlásí silné finanční výsledky📊

15.04.2024 Výsledky Goldman Sachs za 1Q24 výrazně překonaly očekávání. Silný zisk na akcii spolu s robustní dynamikou tržeb, stejně jako podstatné snížení rezervy na úvěrové ztráty, poskytují pevný základ pro potenciální růst cen akcií. Poprvé za 4 čtvrtletí společnost zaznamenala mezičtvrtletní nárůst čistého úrokového výnosu a dosáhla úrovně blízké 2Q23.
img

V centru pozornosti jsou energie: Jaké novinky čekají investory na Wall Street

15.04.2024 Akcie energetických firem stoupaly, když se zisky na akciovém trhu přesunuly mimo technologické společnosti, které dominovaly v loňském roce. Zájem investorů o nekomoditní sektory by ale mohl utrpět, pokud inflační očekávání dál porostou a obavy z agresivní politiky Fedu zesílí.
img

Euro se vrátí k paritě

15.04.2024 Od 1,20 k paritě. Euro po působivém růstu o 5,6 % ze čtvrtého čtvrtletí zahájilo rok 2024 od úrovně 1,10 USD. Mezi býky páru EUR/USD panovala euforie související s očekáváním 6–7 snížení sazeb Federálního rezervního systému. Věřilo se, že ECB bude následovat Fed, takže americký dolar je extrémně zranitelný. Experti z agentury Bloomberg stanovili konsenzuální odhad pro hlavní měnový pár do konce prosince na úroveň 1,15, ale mnozí věřili, že pár dosáhne úrovně 1,20. Uplynuly jen tři měsíce a situace se úplně obrátila.
img

Denní shrnutí: indexy zahajují první letošní korekci a zlato maže počáteční zisky 📌

12.04.2024 Wall Street v poslední obchodní den tohoto týdne ztrácí. US500 a US100 hlásí ztráty ve výši 1,70-2,00 %, což znamená pokles již druhý týden po sobě. Špatnou náladu lze přičíst eskalaci konfliktu na Blízkém východě a jestřábím očekáváním ohledně snižování úrokových sazeb v tomto roce.
img

BlackRock klesá o 1,50 %, přestože zisk překonal očekávání 📊

12.04.2024 Společnost BlackRock vykázala za 1Q24 vyšší výsledky, než byl konsensus trhu. Společnost zaznamenala rekordní AUM (aktiva pod správou), které na konci čtvrtletí činilo 10,47 bilionu dolarů (meziročně +15 %). Průměrná hodnota AUM za čtvrtletí činila 10,18 bilionu USD, což je meziročně o 14 % více. Výnosy překonaly očekávání trhu o 1,06 %, zředěný zisk na akcii byl o 5,04 % vyšší než konsensus a hodnota AUM překonala očekávání o +0,37 %.
img

Banky na Wall Street se po výsledcích za 1. čtvrtletí obchodují smíšeně

12.04.2024 Obchodníkům byly dnes nabídnuty první zprávy za 1. čtvrtletí od hlavních bank na Wall Street. JPMorgan (JPM.US), Wells Fargo (WFC.US) a Citigroup (C.US) dnes před zahájením peněžní seance na Wall Street zveřejnily své výsledky za leden až březen 2024. Celkově se zprávy ukázaly jako poněkud konzervativní, což vyvolalo smíšenou reakci v předobchodní fázi.
img

GBPUSD klesá na 4 měsíční minima

12.04.2024 Měnový pár GBP/USD dnes zaznamenává propad na nejnižší úroveň za posledních téměř 5 měsíců! Za tímto pohybem stojí pokračující posilování USD, který těží z klesajících očekávání trhu ohledně snížení sazeb Fedu. V tuto chvíli již trhy neočekávají, že Fed přinese první snížení sazeb v první polovině roku 2024, ale spíše v červenci nebo září. Dnešní pokles GBP/USD přichází i navzdory lepšímu než očekávanému údaji za únor ve Velké Británii, který byl zveřejněn dnes ráno. Britská zpráva ukázala únorový růst HDP o -0,2 % meziročně (oček. -0,4 % meziročně), stejně jako únorový skok průmyslové výroby o 1,4 % meziročně (oček. 0,6 % meziročně).
img

Aktuální prognóza pro pár EUR/USD na 12. dubna 2024

12.04.2024 Hlavní výsledek zasedání Evropské centrální banky vnesl světlo do harmonogramu cyklu uvolňování měnové politiky. První snížení úrokových sazeb je naplánováno na červen. Celkově to odpovídá očekávání trhu, takže euro nijak prudce nekleslo, zvlášť s ohledem na to, že jednotná měna je na lokální úrovni už značně přeprodaná. Nicméně ve střednědobém horizontu bude dolar postupně posilovat. Na této cestě samozřejmě dojde k různým korekcím a obdobím stagnace, ale nakonec se dolar přiblíží k paritě. Když už je řeč o korekcích, pravděpodobně k nim dojde už dnes, a to jak kvůli překoupení americké měny, tak kvůli prázdnému ekonomickému kalendáři.
img

Ranní okénko - ECB je připravena zahájit snižování sazeb v červnu

12.04.2024 Na domácí scéně dnes budeme sledovat výsledek běžného účtu platební bilance, který by dle očekávání trhu měl vykázat přebytek a dosáhnout hodnoty 8,6 mld. Kč. Mělo by tak dojít k růstu oproti minulému měsíci, který skončil na +6,85 mld. Kč.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 12. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.04.2024 Pár EUR/USD se včera vrátil ke svému oblíbenému pohybovému stylu z posledních měsíců. A volno samozřejmě netrvalo dlouho. Ve středu jsme poprvé po dlouhé době viděli skutečně silný a trendový pohyb, ale nadšení trhu podle všeho rychle vyprchalo. Teď ve čtvrtek byla volatilita navzdory zasedání Evropské centrální banky a projevu prezidentky ECB Christine Lagardeové opět nízká a k žádným výrazným změnám nedošlo. Abychom byli spravedliví, ECB nepřijala žádné významné rozhodnutí a od Lagardeové jsme dostali jen náznaky možného červnového snížení sazeb. To ale není hlavní. Hlavní je, že Federální rezervní systém v červnu sazby téměř jistě nesníží. Což znamená, že navzdory očekávání trhu zahájí cyklus snižování sazeb nejprve ECB. To je pro euro medvědí faktor, takže stále očekáváme další pokles páru.¨
img

ECB podle očekávání ponechala sazby beze změny

11.04.2024 ECB na svém dnešním zasedání ponechala úrokové sazby podle očekávání trhů beze změny: hlavní sazbu na 4,5 % a depozitní sazbu na 4 %.
img

Ranní okénko - Inflace drží Fed v šachu, dnes zasedá ECB

11.04.2024 Dnes zasedá Evropská centrální banka a její rozhodnutí je předem téměř jisté, jelikož v rámci agentury Bloomberg mezi analytiky panuje stoprocentní shoda na tom, že sazby zůstanou i tentokrát nezměněny.
img

EURUSD prolomil hranici podpory 1,0750

10.04.2024 Americký dolar je dnes nejvýkonnější měnou skupiny G10. Zatímco v první polovině dnešního dne se USD obchodoval ve srovnání s ostatními hlavními měnami spíše smíšeně, po zveřejnění údajů o americkém indexu spotřebitelských cen za březen se situace změnila. Zpráva se ukázala být velkým jestřábím překvapením a ukázala větší než očekávané zrychlení celkového ukazatele i to, že jádrový ukazatel zůstal navzdory očekávanému poklesu beze změny. Obě měřítka vykázala třetí měsíc v řadě nárůst o 0,4 % m/m, zatímco trh doufal a očekával zpomalení na 0,3 % m/m. Další jestřábí překvapení v údajích o inflaci zchladilo očekávání trhu ohledně rychlého snížení sazeb Fedu. Zatímco peněžní trhy viděly více než 50 % šanci, že americká centrální banka na červnovém zasedání přinese první snížení sazeb o 25 bazických bodů, nyní tyto šance klesly na zhruba 20 %. Podle peněžních trhů je nyní víceméně vyrovnaná šance, že první snížení sazeb bude provedeno v červenci nebo dokonce v září. Posílení USD vyvolává velký propad na trhu EURUSD. Tento pár v době tisku klesá o zhruba 1,1 %, což představuje největší jednodenní pokles od 15. března 2023.
img

Míra nezaměstnanosti klesla

09.04.2024 Míra nezaměstnanosti v březnu klesla podle očekávání trhů na 3,9 % meziměsíčně oproti 4 % v únoru.
C:\fakepath\volatilita-09042024-1.jpg

Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán

09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
img

Dolar vynesl trumfy, teď je řada na euru

09.04.2024 Přetahovaná. Právě té se účastní holubice a jestřábi v ECB. Právě té se účastní pár EUR/USD. Na straně amerického dolaru stojí menší počet očekávaných snížení sazeb federálních fondů v roce 2024, než investoři předpokládali, silnější ekonomika USA a riziko návratu Donalda Trumpa do Bílého domu. Na straně eura stojí globální ekonomické oživení a velká ochota riskovat. V důsledku toho je hlavní měnový pár stlačen v pásmu 1,05–1,10 a těžko říct, jestli se z něho v blízké době vymaní.
img

Graf dne - SILVER (08.04.2024)

08.04.2024 Velká pozornost je na začátku nového týdne věnována ropě, která zahájila dnešní obchodování velkou medvědí cenovou mezerou v souvislosti se známkami možného uvolnění napětí na Blízkém východě. Dnes však vyčnívá i další skupina komodit - drahé kovy. Zlato pokračuje v růstu i navzdory tomu, že po pátečních silných údajích o zaměstnanosti se očekávání trhu ohledně kroků Fedu stávají méně holubičími.
img

US Open: indexy se snaží obnovit ztráty, ale silný USD ukazuje jiným směrem 💲

05.04.2024 Poslední den tohoto týdne přináší mnoho zajímavých informací. Americké indexy se snaží v první části dne po včerejším propadu, kdy ztráty na US500 přesáhly dokonce 2,00 %, odrazit. Dnešní pokusy o odraz však byly zastaveny po zveřejnění zprávy o trhu práce v USA. Aktuálně je US500 o 0,60 % vyšší a US100 o 0,80 %. Tlak na akciový trh vyvíjí také silný dolar a rostoucí výnosy dluhopisů. V době zveřejnění výnosy rostou na úroveň 4,36 % a prakticky od konce roku 2023 se pohybují ve stabilním vzestupném kanálu.
img

NBP ponechala sazby beze změny

04.04.2024 Polská centrální banka ponechala podle očekávání trhů sazby beze změny na úrovni 5,75 %.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 4. dubna 2024

04.04.2024 Včera vyšly smíšené údaje z USA. V soukromém sektoru přibylo 184 000 pracovních míst, zatímco index S&P Global Services PMI se snížil z únorových 52,3 na březnových 51,7 bodů. Trh na tyto zprávy nereagoval. O patnáct minut později byl zveřejněn index ISM PMI ve službách, který klesl z 52,6 na 51,4 bodů. Euro v tomto okamžiku prudce vzrostlo o 45 pipů a den zakončilo růstem o 67 pipů. Působí to jako spekulace. Index S&P 500 vzrostl o 0,11 %, zatímco Dow Jones klesl o 0,11 %. Výnosy dluhopisů se trochu změnily. Takové spekulativní akce působí matoucím způsobem na očekávání trhu týkající se zítřejších klíčových údajů o zaměstnanosti. Prognóza pro nonfarm payrolls uvádí 205 000 proti únorovým 275 000. Pokud budeme předpokládat, že údaje vyjdou v souladu s prognózou, může euro vykázat silný pohyb oběma směry, ale s rozdílnou interpretací: nárůst by se mohl vysvětlovat blížícím se snížením sazeb, zatímco pokles by mohl být vnímán jako útěk od rizika.
img

Přehled páru EUR/USD. 2. dubna. ECB může v roce 2024 snížit sazby dvakrát tolik co Fed.

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval většinou s nízkou volatilitou a mírně klesajícím trendem. Nejvýznamnější událostí pondělka byl index nákupních manažerů ISM v americkém zpracovatelském průmyslu, který byl zveřejněn později během dne, ale pohyb páru v rámci dne evidentně neovlivnil. Z našeho pohledu došlo v pondělí k jiné, mnohem významnější události, i když bylo zpočátku těžké ji rozeznat. Nejdřív ale krátce k historii.
img

Ranní okénko - V tomto týdnu data o inflaci v eurozóně či z amerického trhu práce

02.04.2024 Povelikonoční týden nabídne z české ekonomiky zápisky z posledního zasedání bankovní rady ČNB a také nejnovější data ohledně indexu nákupních manažerů (PMI) ve zpracovatelském průmyslu a vývoje státního rozpočtu. V pátek doplní tyto údaje výsledek maloobchodních tržeb, který by mohl potvrdit rostoucí trend spotřeby českých domácností. Co se týká globálních dat, tak mezi nejzajímavější bude zcela jistě patřit předběžný odhad březnové inflace, který bude zveřejněn již dnes v Německu a následovaný o den později odhadem inflace za březen v celé eurozóně.
img

Regionální Kansas City Fed a Chicago PMI vykazují další pokles

28.03.2024 Regionální údaje byly slabé, ale další dnešní makrodata, jako je HDP nebo žádosti o podporu v nezaměstnanosti, stejně jako sentiment UoM, byly dnes silnější, než se očekávalo. USDIDX dnes získává více než 0,2 % a drží podporu na úrovni 104, kde můžeme vidět úroveň retracementu 23,6 Fibo a krátkodobé klouzavé průměry.
img

Nezaměstnanost v Německu stagnuje

28.03.2024 Míra nezaměstnanosti zůstala i v březnu podle očekávání trhů na úrovni 5,9 % meziměsíčně jako v únoru.
C:\fakepath\CEZ2.jpeg

Zhoršení výhledu ČEZ nebude mít větší dopad na akcie

27.03.2024 Zhoršení výhledu hodnocení úvěrové spolehlivosti české energetické společnosti ČEZ nebude mít výraznější dopad na kurz jejích akcií a dluhopisů. Shodli se na tom analytici, které oslovila ČTK. Mezinárodní ratingová agentura Moody's v úterý zhoršila výhled hodnocení ČEZ na negativní ze stabilního. Samotné hodnocení ponechala beze změny na stupni Baa1. Po 12:00 rostly akcie ČEZ na burze o 1,6 procenta na 846 Kč na akcii.
img

Tlak na EUR a GBP se vrátil

27.03.2024 Euro obnovilo svůj pokles, stejně jako britská libra. Vyjádření představitelů Federálního rezervního systému, i když ne bezprostředně, ovlivnilo ochotu obchodníků riskovat. Podle Lisy Cook, jedné z guvernérek Federálního rezervního systému, by americká centrální banka měla ke snižování úrokových sazeb přistupovat opatrně, aby tak poskytla některým segmentům ekonomiky více času na zpomalení inflace.
img

Forex: MNB snížila sazby o očekávaných 75bps

27.03.2024 Maďarská centrální banka včera naplnila očekávání trhu a snížila základní úrokovou sazbu o 75 bazických bodů. Forint sice bezprostředně reagoval nepatrným oslabením, ale to bylo rychle vymazáno. Viceguvernér Virag totiž trhu naznačil, od druhého čtvrtletí hodlá MNB snižovat úroky pomaleji, přičemž je realistické očekávat na konci června základní sazbu v intervalu 6,50-7,00 %. To implikuje tempo snižování sazeb - co zasedání to 50bps dolů. Takový scénář by měl být pro forint přijatelný, neboť udrží úrokový diferenciál mezi eurovými (resp. dolarovými) a forintovými úrokovými sazbami stále relativně výrazný (to samé by pak mělo platit i o reálných úrokových sazbách).
img

Na prahu inflace: jak Dow Jones a S&P reagují již třetí seanci v řadě

27.03.2024 V úterý americké akciové trhy v očekávání důležitých ekonomických zpráv během krátkého svátečního týdne klesly, což pro indexy Dow Jones a Standard & Poor's 500 představovalo třetí pokles v řadě. Investoři vyčkávají a analyzují možné změny v politice Federálního rezervního systému.
C:\fakepath\trader-26032024-56-zm.jpeg

Moody's zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti firmy ČEZ

26.03.2024 Mezinárodní ratingová agentura Moody's dnes zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti české energetické společnosti ČEZ na negativní ze stabilního. Samotné hodnocení ponechala beze změny na stupni Baa1. Zhoršení výhledu nicméně naznačuje, že v budoucnosti by Moody's mohla ratingovou známku firmy ČEZ zhoršit.
img

Nezaměstnanost v Polsku stagnuje

25.03.2024 Míra nezaměstnanosti zůstala i v únoru podle očekávání trhů na úrovni 5,4 % meziměsíčně.
img

Forex: Koruna s regionem pod tlakem, nehledě na “opatrnou” ČNB

25.03.2024 Česká koruna si vzpruhu ze zasedání ČNB (daného konzervativním poklesem sazeb o 50bps a zdůrazňováním pro-inflačních rizik) moc dlouho neužila. Během čtvrtečního a pátečního obchodování byla česká měna opět pod tlakem. Částečně to může být dané tím, že část trhu má stále problém s tím “uvěřit” bankovní radě relativně jestřábí rétoriku - i když v posledních týdnech se očekávaná trajektorie sazeb bezesporu posunula směrem vzhůru.
img

EUR/USD. Přehled týdne. Poslední březnový akord

25.03.2024 Pár EUR/USD klesá již druhý týden po sobě. Pokud se podíváme na graf EUR/USD, vidíme, že od 8. března se pár obchodoval kolem hladiny 1,0980, ale poté začal postupně klesat. Navzdory výrazným korekčním pullbackům a občasným flatům se pár obecně pohybuje směrem dolů. Ani holubičí výsledky březnového zasedání FOMC nezlomily dolarové býky. S nedávným propadem bychom však měli být opatrní. Tento cenový pohyb nevypadá spolehlivě: americký výrobní index PMI, který zůstal v zelených číslech a dosáhl několikaměsíčního maxima, dolar podpořil. Trh zároveň jako by zapomněl, že Federální rezervní systém ponechal svůj bodový graf, naznačující tři snížení sazeb v tomto roce, beze změny. Růst dolaru se zdá být nadměrný, ale čím jsme si jisti, je, že v tomto kole zvítězili medvědi.
C:\fakepath\trader-22032024-44-zm.jpg

Pražská burza v týdnu posílila, index PX stoupl o 0,7 procenta

22.03.2024 Pražská burza v uplynulém týdnu opět posílila. Index PX stoupl o 0,7 procenta na 1490,7 bodu. Největší pokles postihl akcie Pilulky, naopak největší posílení zaznamenaly akcie bankovní skupiny Erste. Vyplývá to z internetových stránek burzy. V předchozím týdnu akcie vzrostly o 1,2 procenta.
img

AUD/USD. Jak dopadly australské údaje o trhu práce mimo zemědělství?

22.03.2024 Ve čtvrtek se měnový pár AUD/USD prudce zvýšil a otestoval úroveň 0,66. Po vleklém poklesu pár již druhý den po sobě roste. Za růstem ceny stojí především oslabení dolaru, který reagoval negativně na výsledky březnového zasedání FOMC. Svým dílem však přispěl i australský dolar, kterému se dostalo výrazné podpory v souvislosti s nečekaně silnými údaji z australského trhu práce. Téměř všechny složky zprávy vyšly v zelených číslech, což zmírnilo obavy z toho, že Reserve Bank of Australia do budoucna zváží snížení úrokových sazeb.
img

Bank of England ponechala sazby beze změny

21.03.2024 Bank of England na svém dnešním zasedání ponechala podle očekávání trhů sazby beze změny na úrovni 5,25 %.
img

ČEZ: Silné výsledky, očekávání dividendy 65 CZK, akvizice GasNet, cíl mírně pod odhady

21.03.2024 ČEZ představil výsledky za poslední čtvrtletí minulého roku a celý loňský rok. EBITDA za 4Q23 29,8 mld. CZK překonala konsensus o +13 %. Nicméně čistý zisk 3,0 mld. CZK je nižší než očekávání trhu o 22 %, a to zejména kvůli vysoké daňové zátěži (ale absolutní rozdíl je relativně malý). Celoroční výsledky považujeme ve shodě s konsensem (EBITDA lepší) a podle našeho pohledu naznačují dividendu 65 CZK. Náš odhad na tento rok je ve shodě na úrovni EBITDA a mírně pod naší projekcí na čistý zisk. Cena akvizice GasNet je v rámci našeho odhadu. ČEZ oznámil solidní sadu čísel. Výhledem je na čistém zisku lehce pod našimi odhady, což může být na začátku roku spíše konzervativní pohled.
img

Co očekávat od Bank of England zítra?

20.03.2024 Bank of England má zítra ve 13:00 oznámit své další rozhodnutí o měnové politice. Trh očekává, že úrokové sazby zůstanou beze změny a hlavní úroková sazba zůstane na 5,25 % již na pátém zasedání v řadě. Na co se soustředit a co očekávat od zítřejšího zasedání Bank of England?
C:\fakepath\trader-20032024-48-zm.jpg

ČNB snížila úrokovou sazbu na 5,75 pct., experti čekají zlevnění úvěrů

20.03.2024 Bankovní rada České národní banky (ČNB) dnes snížila základní úrokovou sazbu o půl procentního bodu na 5,75 procenta. Dva ze sedmi členů bankovní rady navrhovali pokles sazby až na 5,5 procenta. Výsledek jednání odpovídal očekáváním analytiků. Podle nich je ČNB obezřetná zejména kvůli vyššímu růstu cen služeb a slabšímu kurzu koruny, přestože inflace v únoru klesla na dvouprocentní cíl centrální banky. Snížení sazeb podle expertů povede k dalšímu poklesu úroků tuzemských bank u vkladů i úvěrů, způsobí také růst cen nemovitostí.
img

Ranní okénko - Dnes zasedá ČNB i Fed

20.03.2024 O hlavních událostech v ekonomickém světě není pochyb, dnes totiž zasedá Česká národní banka a také Americká centrální banka. Nejprve se v odpoledních hodinách dozvíme rozhodnutí ČNB. Je téměř jisté, že bude pokračovat cyklus uvolňování měnové politiky, ale je otázkou, jaké tempo bankovní rada zvolí.
img

Forex: ČNB dnes sníží sazby o 50 bps, korunu čeká zvýšená volatilita

20.03.2024 Koruna během včerejšího obchodování znovu mírně ztrácela a posunula se k hladině 25,30 EUR/CZK. Hlavní událostí dnešního dne je zasedání ČNB, od kterého očekáváme pokles úrokových sazeb o 50bps (podobně jako peněžní trh a analytici). Bankovní rada bude zřejmě debatovat i o možnosti razantnějšího poklesu sazeb o 75bps. Vzhledem ke slabé koruně, setrvačné inflaci ve službách nebo posledním jestřábím komentářům (Zamrazilová a Kubíček) je však tato varianta podstatně méně pravděpodobná.
img

Přehled páru EUR/USD. 19. března. Inflace v Evropské unii zatěžuje euro

19.03.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí znovu vykázal "ohromující" volatilitu. Nicméně tentokrát se dal takový scénář snadno předvídat. Volatilita na měnovém trhu je totiž momentálně obecně velmi nízká a v pondělí, kdy je tradičně málo zpráv, není často vůbec žádná. Jediná zpráva dne – o inflaci v Evropské unii – žádné emoce mezi obchodníky nevyvolala. Upozorňovali jsme na to předem, protože zpráva implikovala druhý odhad, který se jen zřídkakdy liší od prvního. Pokud se neliší, pak trh nemá důvod reagovat.
img

USDJPY stoupá nad 150, protože Ueda zklamal očekávání trhů ohledně zásadní změny📈

19.03.2024 Japonská centrální banka zvýšila svou klíčovou úrokovou sazbu z -0,1 % do rozpětí 0 % až 0,1 %, neboť po vyšším než očekávaném růstu spotřebitelských cen a kladném růstu HDP došlo ke zvýšení mezd. Banka ani trhy to však nevnímají jako úroveň sea change. Proč? Pravděpodobně letošní vrchol růstu mezd způsobí, že inflace klesne pod cíl Bank of Japan, takže BoJ nebude muset zvyšovat sazby ani měnit politiku; trhy vidí dnešní zvýšení sazeb jako pravděpodobně poslední a celkový postoj Uedy naznačuje, že případné další zvyšování je také nejisté.
img

Goldman Sachs a JP Morgan upravily své prognózy sazeb

19.03.2024 Nový týden začíná poměrně klidně, nicméně ekonomický kalendář vzbuzuje očekávání, že nás čeká vzrušující týden. V pondělí a v úterý bude zpráv méně, ale od středy bude mít trh k dispozici více událostí a publikací, které bude muset strávit.
img

Forex: Středeční zasedání ČNB a Fedu budou určující pro kurz koruny

18.03.2024 Minulý týden přinesl více impulsů pro kurz koruny, kdy nejprve na samotném začátku dorazil nižší než očekávaný výsledek únorové inflace (2,0 %), později během týdne pak očekávání trhu korigovaly komentáře některých členů bankovní rady. Patrně nejsilnější dopad měl rozhovor s viceguvernérkou Evou Zamrazilovou, která odmítla možnost akcelerace tempa snižování sazeb (na -75bb), což byl scénář, ke kterému se až do té doby trh většinově klonil. O něco umírněnější byl ve svém rozhovoru člen bankovní rady Jan Kubíček, i on ale signalizoval preferenci snižování sazeb jen o 50bb.
img

Forex: Koruna odclonila slabý průmysl a vyčkává na ČNB

18.03.2024 Průmysl v lednu zaostal za naším očekáváním a pouze stagnoval, zatímco my i trh jsme očekávali meziroční růst mezi 2-3 %. Z pohledu odhadu HDP za Q1 20204 předpokládáme, že by se měl slabší průmysl částečně vyrušit se silnějším maloobchodem. Na druhou stranu rizika pro náš odhad (+0,4 % q/q) jsou vychýlena směrem dolů - překvapení v průmyslu bylo výraznější a klopýtající průmysl také hlásí redukci stavu zaměstnanců (-2,0 %), což by časem mohlo spotřebitelský apetit brzdit. Koruna nicméně negativní zprávy z průmyslu přešla bez povšimnutí a před blížícím se zasedáním ČNB posílila do blízkosti 25,10 EUR/CZK. Pokud ČNB sazby tento týden sníží “pouze” o 50bps, může ji to ještě lehce pomoci (i když po poslední sérii jestřábích komentářů jsou očekávání trhů upravena).
C:\fakepath\japonsko-15082024.jpg

Konec záporných sazeb?

15.03.2024 Je až neuvěřitelné, že Japonsko prošlo celou inflační epizodu posledních 2 let se zápornými úrokovými sazbami. Tato stagnující ekonomika se zakořenělou deflací zkrátka čekala, až globální tlaky nastartují dostatečně i japonské cenovky a mzdy.
img

Invesco: Šílenství měnové politiky – Budou strategie centrálních bank úspěšné?

14.03.2024 Současná měnověpolitická "sezóna" začala v roce 2022, kdy centrální bankéři v západních vyspělých ekonomikách začali zvyšovat sazby, aby bojovali proti inflaci; trvalo jim několik let, než se dostali tam, kde jsou dnes. Zda bylo jejich úsilí úspěšné, nám pravděpodobně napoví několik příštích měsíců a další období. Dobrou zprávou je, že vítězem může být každý. Centrální banky mezi sebou nesoutěží. Stačí, aby splnily své cíle. Pro většinu z nich to znamená pouze porazit příliš vysokou inflaci. Zdá se, že všechny jsou na dobré cestě k tomuto cíli, i když každá z nich má vzhledem k individuálním charakteristikám a faktorům ovlivňujícím jednotlivé ekonomiky, svou vlastní strategii úspěchu.
img

Jak moc sníží ECB sazby v roce 2024?

14.03.2024 Úroková sazba Federálního rezervního systému je pro měnový trh klíčové téma, ale jen na papíře. Dovolte, abych vysvětlil, co tím myslím. Málokdo by popíral význam měnové politiky Fedu. Tyto alternativy a očekávané změny sazeb Fedu v letech 2024–2025 zároveň aktuálně nemají na kurz dolaru žádný vliv. Jak jsem zmiňoval ve svých přehledech, trh zkraje roku očekával brzké snížení sazeb v USA. Jinými slovy, byl příliš holubičí. Poptávka po americké měně tehdy klesla, což mohlo vypadat logicky. Ale ne teď, když se očekávání trhu posunula na červen, a já osobně silně pochybuji, že nebudou posunuta ještě dál.
img

Ranní okénko - Americká inflace znovu překonala očekávání trhu

13.03.2024 Dnešní ekonomický kalendář je relativně prázdný, kdy jedinou zajímavější informaci bude představovat výsledek průmyslové produkce v rámci eurozóny. Očekáván je meziměsíční i meziroční pokles daný mj. obecně více volatilním vývojem v Irsku. Globální trh tak bude spíše dozpracovávat včerejší vyšší výsledek americké inflace, tuzemský finanční trh pak bude i nadále ovlivněn očekáváními ohledně březnového zasedání ČNB (20. března). Zatímco nižší lednová inflace je silným argumentem pro razantnější snížení sazeb o 75bb, komentáře členů bankovní rady naznačují přetrvávající opatrnost, zejména kvůli slabšímu kurzu koruny.
img

Prognóza pro EUR/USD na 13. března 2024

13.03.2024 Americký index spotřebitelských cen (CPI) za únor zveřejněný včera s sebou přinesl smíšené výsledky. Jádrový index CPI se meziročně snížil z 3,9 % na 3,8 %, zatímco index spotřebitelských cen se meziročně zvýšil z 3,1 % na 3,2 %. Akciový trh, aniž by zaznamenal jakékoli překážky, vzrostl o 1,12 % (S&P 500) a dolarový index se zvýšil o 0,08 %. Pokud však související trhy rostou, je pravděpodobné, že je budou měny v páru s dolarem následovat až do příštího zasedání Federálního rezervního systému 20. března. Toto zasedání je klíčové, neboť se na něm bude projednávat načasování prvního snížení sazeb. Očekávání trhu se shoduje s prvním snížením sazeb v červnu (62,6 %).
img

EUR/USD. Americká inflace v únoru náhle zrychlila. Co nám říkají údaje?

13.03.2024 Zveřejněná zpráva o inflaci v USA se ukázala být poměrně kontroverzní. Téměř všechny její složky vyšly v "zeleném" a ukázaly se být silnější, než se předpokládalo. Jádrová inflace však stále vykazovala klesající trend, a to i přes pomalejší tempo zpomalování. To účastníky trhu zaskočilo: obchodníci jednoduše nevěděli, jak na zprávu reagovat. Zpočátku ceny prudce klesly k hranici 9. čísla, ale pohyb směrem dolů již nenásledoval. Poté převzali iniciativu kupující, kteří cenu vytlačili až na úroveň 1,0945. Své pozice však neudrželi, protože zpráva o inflaci nakonec zafungovala ve prospěch amerického dolaru.
img

Fed bude při rozhodování vycházet z inflace

13.03.2024 Analytici po celém světě stále mluví o čím dál horší ekonomické situaci ve Spojených státech, růstu nezaměstnanosti a zmenšujícím se trhu práce. Z jakéhosi důvodu ale nikdo z nich nemluví o tom, že situace v Evropské unii a ve Spojeném království není o nic lepší. Důvodem, proč dolar obvykle klesá, je bezprostřední snížení sazeb Fedu nebo hrozba recese. Ani jedno ale zatím nezačalo. Trh očekával snížení sazeb Fedu už na březnovém zasedání. Teď se jeho načasování posunulo na červen a členové FOMC stále hovoří o příliš vysokých očekáváních trhu. Americká centrální banka možná letos realizuje jen tři kola uvolňování měnové politiky místo pěti nebo šesti, jak trh očekával. A tato informace stále ještě nestačí na to, aby dolar podpořila, jak to vyžaduje zpravodajské pozadí a označení vln pro oba instrumenty.
img

Invesco: Měsíční zpráva o výkonnosti zlata

12.03.2024 Zlato v únoru přidalo 0,2 % a zakončilo měsíc na hodnotě 2 044 dolarů. K nárůstu ceny došlo navzdory tomu, že se očekávání trhu ohledně termínu prvního snížení úrokových sazeb ze strany Fedu zpozdila – nyní se očekává, že to bude ve 3. čtvrtletí 2024. V průběhu měsíce se směr ceny zlata řídil tradičními makro faktory, ale na konci měsíce si zlato dokázalo připsat zisk, protože jádrová inflace dopadla podle očekávání.
img

Ranní okénko - Tento týden dorazí data o inflaci či z průmyslu

11.03.2024 Tento týden bude patřit zejména nejnovějším údajům o inflaci. Již dnes dorazí únorový výsledek z tuzemské ekonomiky, následně se v úterý dozvíme data z Německa (konečný údaj) i ze Spojených států amerických. Rovněž v úterý bude zveřejněn statistiký vývoj v českém maloobchodě. Posledním údajem z naší ekonomiky bude páteční výsledek průmyslové výroby za měsíc leden. Data o průmyslu budou publikována také ve světě, konkrétně ve středu v eurozóně a v pátek ve Spojených státech. Další zajímavé údaje dorazí už pouze z USA, kde se ve čtvrtek dozvíme, jak se vyvíjely maloobchodní tržby i ceny výrobců. Týden uzavře průzkum University of Michigan obsahující nejnovější nálady mezi domácnostmi včetně vývoje inflačních očekávání.
img

Volby v USA: Wall Street se ocitá na křižovatce

11.03.2024 Indexy S&P 500 a Nasdaq zakončily páteční obchodní seanci v záporných číslech a ustoupily z rekordních hodnot dosažených během dne. K tomuto poklesu došlo na pozadí poklesu v sektoru výrobců čipů a smíšených údajů o trhu práce, které odrážejí překonání očekávání ohledně počtu vytvořených pracovních míst při současném růstu míry nezaměstnanosti.
img

Nezaměstnanost stagnuje

08.03.2024 Míra nezaměstnanosti skončila v únoru podle očekávání trhů na úrovni 4 % meziměsíčně jako v lednu.
img

Ranní okénko - V Česku i USA dnes vyjdou data o nezaměstnanosti

08.03.2024 Dnešek patří číslům ohledně nezaměstnanosti, kdy za několik málo minut dorazí statistika z Česka, pro globální trhy ale bude podstatně zajímavější v odpoledních hodinách vydaný obdobný údaj z USA. Americké výsledky totiž mohou v případě výraznějšího překvapení změnit očekávání trhu ohledně dalšího postupu Fedu, což by dopadlo i na vývoj na finančním trhu. V současné chvíli se investoři přiklánějí k variantě, že první snížení sazeb doručí americká centrální banka až na červnovém zasedání. Silnější výsledek na trhu práce by mohl vést k posunu sázek do druhé poloviny roku, naopak slabší hodnoty mohou oživit květnové sázky. Zatímco na dluhopisovém trhu bude reakce patrně přímočará, na akciových trzích nemusí být případný lepší výsledek vnímán negativně, tak jako v předcházejících měsících, kdy silný trh práce sice může znamenat pozdější snižování sazeb, na druhou stranu je nutnou prerekvizitou pro pokračující silnou spotřebu u amerických domácností.
img

XAU/USD: Jak dlouho vydrží na trhu se zlatem nadšení?

08.03.2024 Medvědi na dolaru slaví a vybírají zisky z velkého objemu krátkých pozic. Dolar se během posledních pěti obchodních seancí propadl a ve středu jeho pokles ještě zrychlil. Dnes pokračuje v poklesu, který je doprovázen poklesem výnosů amerických státních dluhopisů.
img

ECB podle očekávání ponechala sazby beze změny

07.03.2024 ECB podle očekávání trhů ponechala úrokové sazby beze změny: repo sazbu na 4,5 % a depozitní sazbu na 4 %.
img

Tón Lagarde se může zmírnit

07.03.2024 Závěr aktuálního týdne může být pro euro i dolar výbušný. V předchozích přehledech jsem již vyjmenoval události, které by mohly vést k prudkému zvýšení aktivity na trhu, který v poslední době výrazné pohyby citelně postrádal. Pokud jde o zprávy z USA, situace je víceméně jasná: hodnoty překračující očekávání trhu pravděpodobně podpoří americkou měnu a naopak. Pokud jde o projevy předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella, je také víceméně jasno: jeho rétorika se pravděpodobně nebude výrazně lišit od dřívějších prohlášení. Zasedání Evropské centrální banky a projev prezidentky ECB Christine Lagarde však situaci poněkud komplikují.
img

NBP ponechala sazby beze změny

06.03.2024 Polská centrální banka na svém dnešním zasedání ponechala hlavní úrokovou sazbu podle očekávání trhů beze změny na úrovni 5,75 %.
img

EUR/USD: před zasedáním ECB

06.03.2024 Dolar má pořád šanci obnovit svůj růst. Stane se tak, pokud se dnešní a zítřejší projevy předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella budou výrazně lišit v jestřábích prohlášeních ohledně nutnosti pokračovat v boji proti inflaci a udržet úrokové sazby na vysoké úrovni po delší dobu. Zpráva amerického ministerstva práce za únor, která bude zveřejněna v pátek ve 13:30 GMT, může překonat očekávání trhu s více než 200 000 novými pracovními místy a míře nezaměstnanosti na úrovni 3,7 %.
img

TRINITY BANK zvyšuje sazbu na svém spořicím účtu v pásmu od 250 tisíc do 10 miliónů korun na 6,08 %

06.03.2024 TRINITY BANK pokračuje ve zvyšování sazeb na svém spořicím účtu. Pokud nyní klient vloží na účet nové finanční prostředky, bude mu zůstatek v rozmezí od 250 tisíc korun až 10 miliónů korun úročen sazbou 6,08 % p.a. (dosud 5,69 % p.a.). Atraktivní sazbu mohou získat noví i stávající klienti TRINITY BANK, kteří si založí nový spořicí účet a vloží na něj nové finanční prostředky. Do výše vkladu 250 000 Kč platí stále rekordní sazba 6,30 % p.a., která je v současné době nejvyšší na trhu.
img

Tržby v Maďarsku rostly

06.03.2024 Maloobchodní tržby vzrosty v lednu podle očekávání trhů o 0,6 % meziročně oproti poklesu o 0,2 % v prosinci.
img

Týdenní přehled. Zasedání ECB, Powellův projev v Kongresu, únorové údaje NFP

04.03.2024 Nadcházející týden slibuje, že bude zajímavý, přičemž hlavní události se odehrají ve druhé polovině obchodního týdne: dozvíme se výsledky březnového zasedání Evropské centrální banky, uslyšíme předsedu Federálního rezervního systému (který bude hovořit před Kongresem) a zhodnotíme dynamiku amerického trhu práce.
img

Co můžeme příští týden očekávat od amerického dolaru?

04.03.2024 Z Ameriky člověk obvykle očekává řadu zajímavých zpráv a událostí. Začíná březen, což znamená, že všechny tři centrální banky budou mít své druhé zasedání roku 2024. Očekávání trhu ohledně úrokových sazeb jsou v současné době poměrně jednotná. Očekává se, že Spojené státy a eurozóna sazby sníží, ale podle projekcí by se tak nemělo stát dříve než v červnu. Proto neočekávám, že by centrální banky v březnu provedly nějaké změny v měnové politice. V každém případě se v nadcházejícím týdnu uskuteční zasedání FOMC.
img

Akcie společnosti Dell posílily o 28 % díky prodejům serverů s umělou inteligencí 📈

01.03.2024 Akcie společnosti Dell Technologies (DELL.US) dnes po oznámení lepších než očekávaných výsledků za čtvrté čtvrtletí vzrostly o více než 28 %, čímž se znovu rozproudila nálada investorů kolem umělé inteligence. Společnost svůj úspěch přičítá silné poptávce po serverech s umělou inteligencí a očekává postupné zlepšování obchodních výsledků v segmentu hromadných úložišť a osobních počítačů. Dell předpokládá průměrný roční růst tržeb o 3 až 4 % a nejméně 8% nárůst upraveného zisku na akcii, čímž překonává očekávání trhu, který počítá se stabilním růstem.
img

Nezaměstnanost v eurozóně klesla

01.03.2024 Míra nezaměstnanosti v lednu podle očekávání trhů klesla na 6,4 % meziměsíčně oproti revidovaným 6,5 % v prosinci.
img

Forex: Inflační data posílají plošně sazby dolů, ztrácí však euro

01.03.2024 Včerejší inflační data z Německa, Francie, Španělska a USA naplnila očekávání trhů, což vedlo k plošnému poklesu tržních sazeb na obou stranách Atlantiku. Výrazněji však sazby propadly v eurozóně, a to i díky relativně jestřábím výrokům šéfa newyorského Fedu Williamse. Dnes bude mít sága s inflačními daty pokračování, když bude dopoledne zveřejněno souhrnné číslo za celou eurozónu. Trh očekává snížení inflace z 2,8 % na 2,6 %, v případě jádrové inflace pak na 2,9 % (z 3,3 %), přičemž zásadně jej mohou ovlivnit ještě data z Itálie. Eventuální pokles jádrové inflace pod úroveň 3 % by se eurodolaru asi nelíbil, pokud by došlo k vylepšení podnikatelské nálady v americkém průmyslu (index ISM).
img

Forex: Inflace v eurozóně v únoru pokračovala v poklesu

01.03.2024 Předběžná únorová inflace v eurozóně by podle našeho odhadu měla ukázat na pokračování dezinflačního trendu. Silný růst mzdových nákladů však stále udržuje zvýšenou dynamiku jádrových cen. Z domácích dat bychom se dnes mohli dočkat vzestupné revize růstu tuzemského HDP za Q4 23. Špatná ale u nás zůstává podobně jako v Německu nálada ve zpracovatelském průmyslu, což by měl ukázat index PMI.
img

EUR/USD. Dolar nevyhrál, ale euro prohrálo

01.03.2024 Pár EUR/USD reagoval na čtvrteční klíčové zprávy smíšeně. Německo zveřejnilo během čtvrteční evropské seance údaje o inflaci a na začátku americké seance byl zveřejněn jádrový index PCE. Německá zpráva skončila v "červených číslech", zatímco americká dosáhla prognózované úrovně. Pár v první polovině dne klesal a v druhé stoupal, ale pak se propadl. Neopustil však hranice vymezeného cenového pásma. Obchodníci se už druhý týden po sobě stále drží v tzv. mezích slušnosti a obchodují v pásmu kolem čísla 8 – stejně jako několik týdnů (od konce ledna do poloviny února) obchodovali v rámci čísla 7.
img

Denní přehled: US100 překonává hranici 18 000 bodů; Bitcoin ztrácí 3,00 %

29.02.2024 Wall Street zakončila seanci pozitivně, když katalyzátorem dnešních zisků byla zpráva o inflaci PCE, která odpovídala očekáváním. US500 si připsal 0,45 % na 5092 bodů a US100 vzrostl o 1,00 % a překonal hranici 18 000 bodů.
C:\fakepath\trader-29022024-52-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy se pohybují v úzkém rozmezí oběma směry

29.02.2024 Ceny ropy se dnes pohybují v úzkém rozmezí oběma směry. Údaje o vývoji inflace za leden ve Spojených státech posílily očekávání, že americká centrální banka (Fed) sníží úrokové sazby v červnu.
img

Forex: Data z eurozóny i USA potvrdila očekávání trhů

29.02.2024 Cenové statistiky z eurozóny a USA dnes trhy nepřekvapily. Předběžná únorová inflace se v souladu s tržním konsenzem snížila ve Francii na 3,1 % y/y a v Německu na 2,7 % y/y. Očekávání vesměs naplnily také lednové deflátory soukromé spotřeby v zámoří, které bedlivě sleduje coby významný ukazatel fundamentálních cenových tlaků americký Fed. Dnešní pohyby tržních úrokových sazeb byly ve výsledku nepatrné. Dolar se k euru odpoledne obchodoval slabší o 0,1 % na 1,0850 EUR/USD. Stejnou relativní ztrátu dnes bez významných kurzotvorných informací zaznamenala i koruna, která se tak držela lehce nad hladinou 25,30 EUR/CZK.
img

Reálné osobní výdaje klesly

29.02.2024 Reálné osobní výdaje v lednu podle očekávání trhů klesly o 0,1 % meziměsíčně oproti revidovanému růstu o 0,6 % v prosinci.
img

Německá inflace klesá

29.02.2024 Celková inflace v únoru podle předběžných odhadů vzrostla o 2,5 % meziročně oproti +2,9 % v lednu. Trhy očekávaly růst o 2,6 % meziročně. Harmonizovaná inflace vzrostla podle očekávání trhů o 2,7 % meziročně oproti +3,1 % v lednu.
C:\\fakepath\\Indie2.jpg

Indická ekonomika ve 4Q překvapivě zrychlila růst

29.02.2024 Indická ekonomika v posledních třech měsících loňského roku vzrostla meziročně o 8,4 procenta. Ve své zprávě to dnes uvedl statistický odbor indické vlády. Nejrychleji tempo růstu za posledních šest čtvrtletí překonalo odhady, k čemuž z části přispěl prudký růst výrobní aktivity. Zemi na jaře čekají volby.
img

Přehled měnového páru EUR/USD. 29. února. Evropský parlament se obává vysoké inflace

29.02.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval volatilněji a zajímavěji. Pokles evropské měny začal v noci, kdy se nekonaly žádné makroekonomické události a chybělo fundamentální pozadí. Přesto americký dolar během asijské seance posílil, což stačilo na překonání linie klouzavého průměru. Tato konsolidace však mohla mít delší životnost.
img

Invesco: Rekordní hodnoty na akciovém trhu – Případ racionální přebujenosti

28.02.2024 „Mám ráda rekordy. Když jsem byla malá, hltavě jsem četla Guinnessovu knihu rekordů. Méně mě inspirovaly takové výkony jako první gymnasta, který získal známku "10" (protože jsem věděla, že nedokážu udělat ani salto), ale velmi mě inspiroval člověk, který si dokázal navléknout nejvíce ponožek na jednu nohu za 30 sekund (mé desetileté já si myslelo, že tyto rekordy jsou „překonatelné“).
img

Umělá Inteligence transformuje svět módy

28.02.2024 Módní odvětví prochází novou proměnou a tentokrát za ní stojí umělá inteligence (AI). Chat GPT, Midjouney, Runway a nedávno i Sora od OpenAI ukazují působivé generativní schopnosti AI vytvářet obrázky a videa pouze pomocí textových podnětů.
img

Aktuální vývoj měnového páru EUR/USD. 28. února. Lagarde pozitivně zhodnotila vyhlídky inflace

28.02.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval pomalu a bez iniciativy. Tento pohyb nikdo nezpochybňuje, protože úterní fundamentální a makroekonomické pozadí by muselo být jinak silnější. Za pozornost v podstatě stála pouze jedna zpráva – počet objednávek zboží dlouhodobé spotřeby. Kromě tohoto zveřejnění se však během dne nic zajímavého neudálo.
C:\fakepath\trader-27022024-53-zm.jpg

Forex: Americký dolar mírně posiluje ke koši měn, po většinu seance oslaboval

27.02.2024 Dolar mírně posiluje ke koši měn, po většinu dnešní seance oslaboval. Trh čeká na ekonomické statistiky, které by mohly naznačit, jak se bude vyvíjet měnová politika americké centrální banky (Fed). Japonský jen po zprávě o vývoji inflace posiluje. Bitcoin vystoupal na dvouleté maximum.
img

MNB snížila sazby o 100bps

27.02.2024 Maďarská centrální banka snížila svoji základní úrokovou sazbu podle očekávání trhů o 100bps na 9 %.
C:\fakepath\trading-27022024.png

Analýza S&P 500, EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD - indexy opět na nových all-time high

27.02.2024 I když trh očekává, že úrokové sazby v USA zůstanou na vyšší úrovních delší dobu, akciové indexy toto zatím nijak nezneklidňuje a v minulém týdnu dosáhly nových rekordů. Klíčová makrodata, která budou v tomto týdnu reportována, by však mohla jejich růst korigovat.
C:\fakepath\ict-26022024-uvod.png

ICT trading - Smart Money strategie (1. díl)

26.02.2024 ICT obchodování a Smart Money koncept patří momentálně k nejoblíbenějším a nejvíce sledovaným trading strategiím současnosti. Hlavně tedy v zahraničí. A proto jsme se rozhodli začít zcela nový a rozsáhlý seriál, ve kterém vám postupně představíme kompletně vše o tomto způsobu obchodování. Můžete se tedy těšit na opravdu detailní a propracované články, ve kterých vás vše naučíme. Připravte se tedy na vzrušující pohled do světa tradingu, který překročí hranice konvenčních strategií. Za zkratkou ICT se skrývá autor tohoto obchodního přístupu - Inner Circle Trader. ICT je metodologie založená výhradně na cenové akci, tedy Price Action. Pojďme na to!
img

Co tento týden čekat od eura?

26.02.2024 Evropská měna strávila celý minulý týden ve fázi budování korekční vlny. Věřím, že neúspěšný pokus o průraz úrovně 1,0880, která odpovídá Fibonacciho hladině 61,8 %, ukazuje ochotu trhu vytvořit vlnu 3 v 3 neboli C. Pokud to tak opravdu je, mohly by kotace evropské měny příští týden znovu klesat. Je ale třeba pamatovat na zpravodajské pozadí, které má tendenci ovlivňovat tržní sentiment. Podívejme se proto na hlavní události následujících pěti dní.
img

Co tento týden čekat od amerického dolaru?

26.02.2024 Tento týden se ve Spojených státech odehraje mnoho zajímavých událostí. V úterý bude zveřejněna významná zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Zprávy z poslední doby jsou pro trh velkým překvapením a já nevylučuji, že i tentokrát přinesou zajímavé údaje. Očekávání trhu jsou velmi negativní – pokles objemu objednávek se může pohybovat v rozmezí od 4 do 4,8 %. Pro dolar je tu ale jedna dobrá zpráva – jakékoliv snížení, i menší než očekávané, vyvolá pozitivní reakci trhu a posílí americkou měnu.
img

Polská nezaměstnanost vzrostla

23.02.2024 Míra nezaměstnanosti v lednu vzrostla podle očekávání trhů na 5,4 % meziměsíčně oproti 5,1 % v prosinci.
img

Index podnikatelské nálady Ifo se zlepšil

23.02.2024 Index podnikatelské nálady Ifo v únoru vzrostl podle očekávání trhů na 85,5 b. Index Ifo hodnocení současné situace vzrostl na 86,9 b., přičemž trhy očekávaly růst na 86,8 b. Index Ifo očekávání vzrostl na 84,1 b., když trhy očekávaly 84 b.
img

Ranní okénko - Fed snižovat sazby zatím neplánuje, dnes vychází PMI ve světě

22.02.2024 Dnešní den bude patřit indexu nákupních manažerů (PMI). Tento předstihový ukazatel vyjde ve Spojených státech amerických, v Německu i v celé eurozóně. Pro českou ekonomiku bude zejména podstatné, jaká hodnota tohoto indexu bude zjištěna v Německu, a to konkrétně ve zpracovatelském sektoru. Německý průmysl se stále potýká především s nízkou zahraniční poptávkou a vysokými cenami energií, což dokládá právě i tento index. Nad hodnotou 50 bodů, oddělující expanzi a kontrakci, bylo Německo naposledy v polovině roku 2022. Index poté výhradně klesal až do srpna minulého roku, ale zdá se, že od tohoto okamžiku přišel bod obratu, kdy se německý průmysl pomalými krůčky posouvá vzhůru. Nicméně zatím se pouze tempo poklesu zpomaluje, což by měl potvrdit i předběžný únorový výsledek, kdy trh predikuje nárůst indexu z 45,5 na 46,0 bodů. Zlepšení situace u našeho západního souseda vyhlíží také český průmysl, který je ve velké míře subdodavatelem komponentů pro německé podniky.
C:\fakepath\Nikkei.jpg

Japonský index Nikkei 225 se dostal na nový rekord

22.02.2024 Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 dnes znovu vzrostl a dostal se poprvé nad 39.000 bodů, čímž překonal dosavadní maximum z prosince 1989. Informuje o tom agentura Reuters, která připomíná, že na konci roku 1989 dosáhl index 38,957.44 bodu, což se dlouho považovalo za nepřekonatelnou hodnotu.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Programování | Divergence | Pin Bar | Česká burza | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | EUR/SEK | GBP/CAD | AUD/CAD | USD/MXN | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | CFDs | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Asset management | Average True Range | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bias | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Bull | Bund | Bundesbank | Burza | Buy Stop | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Close | Konsolidace | DAX | Demo účet | Depreciace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downside | Downtrend | Durace | EBIT | ECB | EMA | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Flat | Floor | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forward | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | Hlavní měna | Holubice | IFO index | IPO | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intraday | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | Kurzy měn | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Oficiální úroková sazba | Opce | Open | Oscilátor | Osobní příjem | P/E | PPI index | PRIBOR | Parita | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Produktivita práce | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rate cut | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Resistance | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Inflační riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Schodek rozpočtu | Sell Stop | Sentiment | Short | Short pozice | Smart money | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Svíčkový graf | Swap | Swiss | Take Profit | Ticker | Time frame | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | WTO | Wall Street | YTD | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | Credit Suisse | Japonská měna | Santa Claus Rally | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | ForexLive | Golden Gate | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Commonwealth Financial | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Akcenta | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Time-Frame | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | EURJPY | Raiffeisenbank | Akciové indikátory | Aktivum | Datum vypršení platnosti | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie Micron | Akcie PayPal | Akcie Philip Morris | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie VIG | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena amerického dolaru | Cena komodit | Cena libry | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | Conference Board index | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České koruny | DAX 30 | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobé investice | Dnešní události | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Slovenska | Ekonomika USA | Elektřina | Etoro | Eura | EURGBP | Euro dnes | Euro dolar | Euro posiluje | EURSEK | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forex.com | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GBPNZD | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP Francie | HDP USA | HDP v ČR | HDP v Evropě | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index inflace | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do dluhopisů | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak koupit akcie | EBay | Japonská ekonomika | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Konfluence | Koruna posiluje | Koupit akcie | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz dolar | Kurz dolarů | Kurz ECB | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz GBP | Kurz koruny k euru | Kurz měny | Kurz USD | Kurzu měn | Kurzy | Volná pracovní místa | E15 | Libra | Libra šterlinků | Maďarská měna | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna euro | Měnový kurz | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup dolaru | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Pád měny | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pips | Pivot | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dluhopisů | Prodej eura | Prodej zlata | Prognóza | Rakousko | Reuters | Risk Management | Roboti | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Sazba PRIBOR | Sázky | Signály | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Spořící účet | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švédská koruna | Světové ceny ropy | Světové měny | Světové události | SWIFT | Španělská ekonomika | Švédské koruny | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Tesla Motors | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Úrokové swapy | Úrokový swap | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu eura | Vývoj mezd | Webinář | Webináře | WTI | XM | Zahraniční měny | Země EU | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | EUR/PLN | CNBC | Rozkolísanost trhu | BreakEven | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Benzín | DMA | Prodejní opce | Buy | CEE | Cílová cena | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Doba splatnosti | Due diligence | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika Francie | Elon Musk | Equal weight | EV | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index produkčních cen | Index relativní síly | Indie | Intermediate | IRS | Janet Yellen | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Nominální úrok | Obchodní den | OIBDA | Operativní zisk | Overweight | P.A. | Peněžní trhy | Portfolio cenných papírů | Provozní marže | Překoupení | Přeprodání | PX index | Range | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | Sell | Small caps | Tier 1 | Tovární objednávky | Využití kapacit | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | WSJ | Poskytovatel likvidity | Čekací doba | Denní změna | Převis | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Institute for Supply Management (ISM) | Směrodatná odchylka | Tržby | Účetní hodnota na akcii | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Boháč | Bohatý | Investiční téma | Tržní sentiment | Average true range (ATR) | Commission | Komise | Kontrakt | Correction | Double top | Federální rezervní systém | Trendový indikátor | Session | Burzovní grafy | Volby | Rozhovor | Futures trhy | Know-how | Cukr | Retail | Vzdělání | COT | 1 milion | Burza dnes | Burze | Cena eura | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Slušný zisk | Stock market | Traders | Asijské obchodování | Evropské obchodování | Americké obchodování | U.S. Bank Wealth Management | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Western Union Business Solutions | Bank of New York Mellon | Rabobank | DPA | Intesa Sanpaolo | Bernstein | Jackson Hole | LPL Financial | Institut ZEW | RBC Capital Markets | Scotiabank | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | State Street | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Caterpillar | Sentix | David Marek | Institut Ifo | Nordea | Investing.com | Členové OPEC | ActivTrades | Macquarie | TLTRO | NATO | Ole Hansen | PwC | Next Finance | Elliott Management | Goldman Sachs Asset Management | Standard Chartered | RBC Capital | Barrick Gold | Dai-ichi Life Research Institute | Destatis | Agentura DPA | Sentix index | Oslabení eura | Reporty | Finanční trhy dnes | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Fundamentální výhled | Technický pohled | Technický výhled | Uložení peněz | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Firemní dluhopisy | Trading Economics | MarketWatch | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Creditas | Globální trhy | Stock Exchange | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Energie | William Hill | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Finanční stabilita | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Výprodej na Wall Street | Linie podpory | Podnikatelé | Pro tradery | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Klid | Zdravý rozum | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Ekonomické fórum | Volby v USA | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Averze vůči riziku | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Ekonomická aktivita | City | Posilování koruny | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Nejistota na finančních trzích | Fundamentální faktory | Pozornost investorů | Index důvěry | Chance | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Den D | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | České firmy | Economic | Zasedání České národní banky | Protiinflační tlaky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie bank | Ekonomické dopady | Japonská burza | Japonský index Nikkei | Forexoví tradeři | IHS | Měnová autorita | Otřesy na finančních trzích | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Obchodování měn | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Vladimir Putin | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Velikosti pozic | Index asijsko-pacifických akcií | Pokles libry | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Britské banky | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Fitch Ratings | AAA | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Americké burzy | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Kurz domácí měny | Bělorusko | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Likérka Stock | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | FactSet | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Volatilita na forexu | Makroekonomické analýzy | Hospodářský růst USA | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Bezpečné dluhopisy | Marže společností | Index bank | Vývoj měnového kurzu | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Nálada na trhu | Sinopec | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Index SPX | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Největší banky | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Libra k dolaru | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Finanční poradce | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Tesla | Dluhové krize | Vývoj meziroční jádrové inflace | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Odhodlání | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Depozitní sazba ECB | Úroková sazba ECB | Úroková sazba Fedu | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Západoevropské trhy | Index pařížské burzy CAC 40 | Poptávka investorů | Rekordní minima | Britská vláda | Objem devizových intervencí | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Dnešní aukce | Spotové operace | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Obchodní proces | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | General Electric | U.S. Bank | Záchranný fond | Bankovní krize | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Dolar vůči jenu | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Index amerických akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Kurz japonského jenu | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Libra k americkému dolaru | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Turecká centrální banka | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Americké investiční banky | ARM Holdings | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Akcie bankovní skupiny Erste | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Indikátory důvěry | Poměr RRR | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Německý Ifo index | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Bilance ECB | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference Fedu | Irská centrální banka | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | HDP v eurozóně | Aktivita v americkém průmyslu | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Swingoví obchodníci | JPMorgan Chase & Co. | ABN AMRO Bank | CME FedWatch | IHS Markit | Morningstar | Carl Icahn | Aleš Sosnovský | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | MUFG | Cambridge Global Payments | Generali Investments | Bernstein Bank | Nejvyšší výnosy | Akcie Kofoly | Rystad Energy | Chase Investment Counsel | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Swiss Life Select | CIBC | Alokace aktiv | BBVA | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Credit Agricole SA | UniCredit SpA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | CoinDesk | BHS | Začátek výsledkové sezóny | Aleš Michl | LBBW | Paul Tudor Jones | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Anadarko Petroleum | Coinbase | BitMEX | Virtuální mince | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Markéta Šichtařová | Vladimír Pikora | MT4 Supreme Edition | Obchodování s cizími měnami | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Palladium | Hlavní fundamenty | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | Vývoj BTC/USD | Cena Etherea | Kalendář makroekonomických dat | Průmyslový index Dow Jones | Jerome Powell | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Backwardation | Crown | Bitcoinové futures | ETH | ETC | NEO | Capitalinked | Ray Dalio | Invesco | KeyBanc | Nemovitostní fondy | Fincentrum | Index Topix | Dominik Stroukal | Binance | NEST | Estee Lauder | RoboMarkets | Investiční skupiny | Výhled eura | FundStrat | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Index MOEX | Vzácné kovy | Kurz eurodolaru | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Výnosy u dluhopisů | Wedbush Securities | Země platící eurem | Wood & Company | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Airbnb | Odliv dividend | Index Russell 2000 | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Energetické akcie | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | FinTech | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Slabší koruna | Analytik Raiffeisenbank | Akcie Amazonu | Obchodovat divergence | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Zobchodovaný objem | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Vysoké standardy | Výsledky obchodování | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | CONSOB | Asijské akciové trhy | Pokles jüanu | Globální růst | Globální hospodářský růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Nejnovější statistika | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | FAANG | Vývoj koruny | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Americké dluhopisy | CIBC Capital Markets | Forint | Americký S&P 500 | Ruský akciový index | Turecké liry | Pokles ceny | Domácí měna | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Cenový kanál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Poptávka po dolaru | Americký dolarový index | Czech Fund | Norges Bank | Pražský index PX | Korunový trh | Profesionální obchodník | Měny v regionu | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | Die Zeit | Kompozitní index | Úrokový výnos | Trhy v USA | Trh s ropou | NIESR | Banka Mizuho | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Vývoj české koruny | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Obchodní signál | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | IG | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Slabá koruna | Globální akciový index | Prognóza ECB | Zvyšování úroků | Výkonnost akcií | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Šéf ECB | François Villeroy de Galhau | Německé akcie | Bloomberg Economics | Prezident Evropské centrální banky | Jednotná měna | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Globální index | Zpomalování světové ekonomiky | Španělský IBEX | Výnosy českých státních dluhopisů | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Společnost Apple | Rezervy bank | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Akciová rally | Růst cen komodit | Dění na akciových trzích | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Heiken Ashi | Vývoj kurzu koruny | Růst dolaru | Nemovitostní trh | Bitcoin ETF | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Poptávka po americkém dolaru | Švýcarská centrální banka (SNB) | Vývoz do Británie | Makléřská společnost | US High Yield | Vysoké zisky | Problémy Evropy | Makroekonomické statistiky | Slabší euro | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní jednání | Velké riziko | Odložení brexitu | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Mezinárodní investoři | Vysoký výnos | Investment Counsel | Silný trh | Výsledky ČEZ | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Evropský regulátor | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Indikátor ATR | Ekonomický poradce | Analytik Czech Fund | Market alert | Státní fond | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Inflace v ČR | Akciové zisky | Cena zemního plynu | Technická situace | Finanční produkty | Akcie Pinterest | PINS | Akcie Pinterestu | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Nedůvěra investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Ekonomická stagnace | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Zpětný odkup akcií | Vyjádření analytiků | Nasdaq100 | Český průmysl | Akcie Walt Disney | Optimismus na akciových trzích | Podíl nezaměstnaných | Nezaměstnanost v ČR | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | GDPNow | Vývoj hlavní úrokové sazby | Sójové boby | Obchodní plány | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Analytici Morgan Stanley | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Vyšší mzdy | Sharpe ratio | Globální HDP | TLTRO III | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Finanční svět | iFX | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Reinvestování | Fibo retracement | Růst cen zlata | Dolarové sazby | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Wealth Management | NATGAS | Volatilita na EURUSD | Prezidentka ECB | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Komoditní výhled | Ropné akcie | Býčí výhled | Medvědí výhled | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Blackstone | Pokles úroků | FedWatch Tool | Pokles dolaru | Nálada na akciových trzích | Americká výnosová křivka | Růst ceny zlata | Rizika ve světové ekonomice | Ekonomické vyhlídky | Globální ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Německé HDP | Americké futures | Snížení úroků | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Obavy z recese | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Zprávy z Německa | Indická ekonomika | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | AMZN | WeWork | Pohonné hmoty | ISM index | Alan Greenspan | Thyssenkrupp | CFD na akcie | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | FRS | Růst mezd | Upisování | Kótování | KB | Dealing | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Prosus | US500 | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | MT5 Supreme Edition | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Hospodářský výhled | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Overbalance | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Data z Německa | UCITS | Pumpování likvidity | Bublina na trhu | Korunové sazby | Snížení daní | Obchodování jedním kliknutím | Risk Reward Ratio | iShares | Energetické firmy | Oslabení české koruny | Investiční roadshow | Roadshow Bernstein Bank | MetLife | Český HDP | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Makroekonomický výhled | Historická volatilita | Nízká nezaměstnanost | Tržby v maloobchodě | Rychlé zhodnocení | Edge | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Ochrana před inflací | Obchodní dohoda | Zerohedge | Projevy centrálních bankéřů | Státní ropná společnost | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | Nová makrodata | Akcie Barrick Gold | Hypotéky v Česku | Hypoteční sazba | Vyšší úrokové sazby | Očekávané Earnings | Uvalení cel | Měnový systém | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Investorka | Světové akciové indexy | TOPIX | Střadatelé | Rozpočtová politika | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Celkové příjmy | Deficit | Prohloubení schodku | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Rozhodnutí americké centrální banky | Mediální společnosti | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Německý vývoz | Tomáš Lébl | AXA ČR a SR | IOT | Patterny | Snížení úrokové sazby | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Výsledkové zprávy | Trinity | Radomír Lapčík | Ekonom UniCredit Bank | Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | Výstup z obchodu | Nová prognóza ČNB | LNG | Výkon amerického dolaru | Obchodní příměří | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Budoucí podnikání | Evropské firmy | Instant view | Data z USA | Dvojitý vrchol | Call centra | František Táborský | Bílý dům | MSFT | Obchod | Smíšené obchodování | Zpomalování ekonomiky | Český trh práce | Trh práce | Vyšší sazby | Analýzy makroindikátorů | Německý průmysl | Obchodní dohody | Hypotéza | Průměrná hodnota | Statistické údaje | Histogram | Inflace v říjnu | FRED | Robert Shiller | Vyšší volatilita | Říjnová inflace | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Investiční nálada | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Globální euforie | Zdražování pohonných hmot | Průmyslová výroba v eurozóně | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | PFNonwovens | Růst průmyslové výroby | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Odborníci z oboru | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Hlavní události | Inflace ČNB | Technické analýzy | BAT | Americký průmysl | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | Martin Krištoff | CFDWorld | Průmyslová výroba v USA | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Radomír Jáč | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Poradce Bílého domu | Jakub Hodan | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Úrokové sazby ve Švédsku | Vývoj hlavní úrokové sazby ve Švédsku | Vývoj měnového páru EUR/SEK | Měnový pár EUR/SEK | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen ve výrobě | Růst cen | CFD DAX30 | CBI | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Dolar k japonskému jenu | Datový kalendář | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | ROTE | Vývoj trhu | Výhled dolaru | United Auto Workers | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Skupina OPEC+ | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Zájem o riziková aktiva | Lagardeová | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Black Friday | Vyšetřování | Labouristická strana | Labouristé | Amazon | Kapitálové požadavky | Ekonomiky v eurozóně | Nízké úrokové sazby | Pozitivní sentiment trhů | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Philip Lowe | Důvěra v českou ekonomiku | Nakupovat zlato | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Louis Vuitton Moet Hennessy | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Důvěra v ekonomiku | Admiral Markets Forex Kalendář | Adam Glapiński | Vyhlídky | Průzkumy | Nálada podnikatelů | Legislativa | Rezistenční pásmo | Trendová linie | Pohyby kurzu | Domácí měny | INTC | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Disney+ | Zítřejší kalendář | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | EUR Index | Oblast rezistence | SECO | Hospodářské záležitosti | Ekonomická důvěra | Finanční rezervy | Dlužníci | Evropští investoři | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Index Exportu | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | České dluhopisy | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Dvojité dno | CHNComp | Nezaměstnanost v eurozóně | Swingové maximum | Struktura HDP | Data o HDP | Globální trh | Konkurenti | Vládní bondy | Financovat | Wüstenrot | Hospodaření státního rozpočtu | EET | Hospodaření státu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Petr Dufek | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Inflace ve Švédsku | Jan Vejmělek | Společnost ČEZ | Hospodářský růst eurozóny | Růst eurozóny | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | USDIDX | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Čína a USA | Dodržovat obchodní plán | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Nové obzory | Německá obchodní bilance | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Nezaměstnanost v Česku | Data z průmyslu | Tržby z průmyslové činnosti | Saldo zahraničního obchodu | Špatná nálada | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Klíčová rezistence | Klíčový support | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Viceprezident ECB | Globální vývoj | Řešení Brexitu | Volby do parlamentu | RoboMarkets Česká republika | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Zdražování | Zdražování v Česku | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Překvapení trhu | Německý ZEW index | Sociální sítě | Phil Hogan | Problémy | John Doyle | Růstový impuls | Soukromé podniky | NAFTA | Britové | Cvičení | Členové rady ČNB | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Pojišťovny | Total | Fed dnes | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Růst spotřebitelských cen v USA | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Členské státy EU | Státy EU | Ranní komentář | Ranní zpráva | Evropský průmysl | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Chuť k riziku | GBP/EUR | Celkový zisk | Penále | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Růst amerických akcií | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | David Malpass | Americká ropná společnost | První den obchodování | Ford Motor | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Centrální banky USA | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Společnost Microsoft | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Kalendář tento týden | NN Group | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | Jaderné elektrárny | Tendr | InterContinental | Accor | Inflační výhled | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Německý PMI | Bilance běžného účtu | Vývoj devizových rezerv | Nálada v USA | Registrace automobilů | STOXX50 | NSDQ | Počet zaměstnaných | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Saxo Bank A/S | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Dolar roste | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Kupní síla | Evoluce | Automobil | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Optimismus investorů | FedEx | FDX | Akcie FedEx | Evropská spotřebitelská důvěra | xStation5 | Nejziskovější | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Next Finance Markéta Šichtařová | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Rychlý růst mezd | Bydlení | Ministerstvo financí České republiky | Oživení inflace | Uber | Česká zbrojovka | Předvánoční obchodování | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | BREAKING | Hlavní ekonomické události | Yandex | Stratég | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Hlavní akciové indexy v USA | Roční růst | Snižování stavů zaměstnanců | Snižování stavů | Purple Strike | ACEA | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Depozitní úrokové sazby | Inflace v Maďarsku | Tripadvisor | Kraft Heinz | Demokratické strany | Výnosy státních dluhopisů | Josef Dudek | Koruna posílila | Peter Navarro | Obchodní poradce Bílého domu | Obchodní poradce | Vývoj měnové politiky | Aktivita ve výrobním sektoru | Průmyslové podniky | Peking | Aktivita zpracovatelského sektoru | AJ Bell | Investiční platformy | Evropské PMI | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Nálada na globálních trzích | Růst hrubého domácího produktu | Halving | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Hodnocení obchodníků | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Index pařížské burzy | Američtí vojáci | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Akcie Philip Morris ČR | Zvýšení inflace | Ekonomika Velké Británie | Růst poptávky | Výrazný růst cen ropy | Saúdská ropná zařízení | Útok na saúdská ropná zařízení | Místní centrální banka | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobé pozice | Reakce eura | Pracovní trh | Silný support | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Prodej automobilů | Společnost Sentix | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Eskalace napětí | Exact Sciences | Návratnost | Russell 3000 | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Prodej v USA | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Daimler | Schodek zahraničního obchodu | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Analytik skupiny AXA | Evropské indexy důvěry | Indexy důvěry | Finální odhad | Odhad spotřebitelské důvěry | Analýza společnosti | Dividendová politika | O2 | Objem průmyslových zakázek | Federální úřad pro letectví | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Produkce německého průmyslu | Sodexo | Čínský HDP | Sezónnost | Hýbat trhy | Zahraniční obchod ČR | RBA | Budoucnost | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Experti | Krátké (short) pozice | Kapitálová přiměřenost | Zemědělství | Rekordní maximum | Negativní zprávy | Britská dolní komora parlamentu | Zákon o odchodu z Evropské unie | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Česká průmyslová výroba | Příjmy domácností | Poradenství | Mercedes-Benz | Mzdová dynamika | Míra inflace v ČR | Spotřební koš | Nový rekord | Ministerstvo práce | Zpráva o trhu práce | Iniciativa | Podnik | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Proinflační působení | Listopadové maloobchodní tržby | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Tržní sazby | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Dnes index PX | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Vývoz z Číny | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | Analytici Next Finance | Americké ministerstvo financí | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Silnější kurz | ČNB Vojtěch Benda | Meziroční růst spotřebitelských cen | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Ceny ve výrobní sféře | Růst cen výrobců | Ceny v zemědělství | Vývoj meziroční inflace | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Evropský komisař pro obchod | Komisař pro obchod | Spotřebitel | Dobrá čísla | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Alibaba Group Holding | Ceny energií | MSCI Europe | Úspěšný týden | Horší data | Ruský akciový index MOEX | Akciový index MOEX | MOEX | Celková průmyslová výroba | HPQ | Akcie Morgan Stanley | Cyklus růstu | Oživení globální ekonomiky | Čerpání peněz | Německá kancléřka | Prognózy ČNB | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | Prezidentka Christine Lagardeová | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Stabilita sazeb | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Paypal Holdings | Michal Stupavský, CFA | Lepší zítřky | Google | Samsung | Anglie | Wales | Trhy | Čínské úřady | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Americké hospodářství | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Souhrnný indikátor | Dnešní PMI | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Role ECB | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Koruna oslabuje | American Express | Pohyby cen | Změny cen | Čínský koronavirus | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Zahájení intervencí | Eva Zamrazilová | Pokles | Situace | Globální sentiment | Zdražovat | Blue-chip | Ukončení intervencí | České měny | Finance Group | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Treasuries | Nejvýraznější pokles | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Zdravotní pojištění | Vít Hradil | Americká Federální rezervní banka | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Analytik skupiny | Raiffeisenbank Vít Hradil | IHNED | DISH | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Dnešní datový kalendář | Boeing | Vstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | IOER | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | SBUX | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Růst akciových indexů | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | Daň z příjmu | Průmyslníci | Pesimismus | Aktivita v průmyslu | Útlum aktivity | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Pokles akcií Tesly | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Dopady koronaviru | FCF | BP | Americký ISM | Americký ADP report | Americký ADP | Vývoj ceny akcií Tesly | Prodeje aut | Maloobchodní tržby v ČR | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Zrychlení růstu | Korunový devizový trh | Rekordní hodnoty | Vývoz do Německa | Vývoj české inflace | Německé tovární objednávky | 4fin | Sazby beze změny | SEC | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Snowflake | Palantir | Hrozba recese | Americké ekonomiky | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Oživení britské ekonomiky | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Propad průmyslu | Zdražování ropy | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Nižší daně | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové páry | Lednová inflace | Půlení bitcoinu | Galapagos | Biogen | Americká inflace | Conseq Funds investiční společnost | Conseq Funds | Závěrečný kurz | Indikátor RSI | Technický indikátor | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Tradingový portál | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Kukuřice | Týden na finančních trzích | Expanzivní fiskální politika | Dilema centrálních bankéřů | Nová data ČSÚ | Data ČSÚ | Pokračování poklesu | Empire State Index | Údaje o ekonomice | Akcie společnosti Apple | Americký trh nemovitostí | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Hlavy států | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | Index nových objednávek | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Největší švýcarské banky | Ministerstvo financí ČR | Využití umělé inteligence | Index CSI 300 | Americký PMI | PMI ze sektoru služeb | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Nejvýraznější ztráty | Statistické údaje z USA | Údaje z USA | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | FedWatch | Dopad koronaviru | Noviny | Střední podniky | PHIA | Centrální instituce | Výroba v Číně | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Slabá čísla | Zisky amerických akcií | Největší ztráty | Zásah centrálních bank | Index nákupních manažerů ve výrobě | Data PMI | Průmysl a zahraniční obchod | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Commonwealth Bank of Australia | Tržní úrokové sazby | Caixin/Markit | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | Pokles prodeje | Tovární objednávky v USA | Boj proti koronaviru | Nová data | Šok | Snížení těžby | Martin Gürtler | Americké tovární objednávky | Mzda | Mzdový růst | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Cenová válka | Výsledek zahraničního obchodu | Londýnský index | Londýnský index FTSE 100 | Překoupenost | Výsledky HDP | Francouzská průmyslová produkce | Inflace v únoru | Spotřebitelské ceny v únoru | Nástroje měnové politiky | Výraznější impuls | Únorová inflace | Změna sazeb | Volatilita na finančních trzích | WP | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Globální dění | Vývoj na trhu | Technická recese | Prudký pokles | Hlavní index PX | Nejrozšířenější kryptoměna | Rozhodnutí centrální banky | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Vlna výprodejů | Nouzový stav | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Nifty 50 | Masivní nákupy | Deficit státního rozpočtu | Bankovky | Mince | Nákupy státních dluhopisů | Profitovat | Pozitivní impulz | Technologičtí giganti | Shenzhen Composite | Medvědí trend | Propady cen | Americká centrální banka dnes | Průmyslová výroba v Číně | Vládní představitelé | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | S&P 500 futures | Stimuly | Index výrobní aktivity | Průmyslové ceny | Silný propad | Americká seance | Italské dluhopisy | Evropské země | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Fiskální politiky | Útlum ekonomiky | Odhady ekonomů | Euro roste | Vratislav Jůza | Moore Czech Republic | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Největší propad | Propad koruny | Vyšší úrok | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Pokles české ekonomiky | Pokles tuzemské ekonomiky | Krátkodobé dluhopisy | Asijská seance | Silný pokles | Tudor | Index frankfurtské burzy | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Dnešní čísla | Růst cen v eurozóně | Inflace v EU | NBER | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Nákupy vládních dluhopisů | Prostor k růstu | Měnové podmínky | Propad poptávky | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Potenciální změny | Počet nakažených | Čerpací stanice | Úvěrový program | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Nový výhled | Opatření vlád | Značný pokles | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Měnový výbor banky | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Mluvčí ČNB | Člen bankovní rady Aleš Michl | Rozkolísaný | Levnější půjčky | Rating vyšší | Nová stimulační opatření | Americké ministerstvo energetiky | Texas | PYPL | Waste Management | Hlavní americké indexy | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Milton Friedman | Další pokles | Valné hromady | Algoritmy | Guvernér francouzské centrální banky | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | REGN | Katar | MPSV | MF | Senátorka | Komentátor | Hlavní centrální banky | Kroky centrálních bank | Kalifornie | OSVČ | Kongres | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Fundament | Posílení amerického dolaru | Iracionální | Přikoupení | Stop-Lossy | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Spotřebitelská nálada | Dramatický dopad | Japonský ministr financí | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Vyspělé ekonomiky | Ministryně financí | Středoevropské trhy | Prodejní tlak | Udržení inflace | Světové hospodářské krize | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Hodinový graf | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Index podnikatelské aktivity | Německý akciový index | Spoření | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Vnímání rizika | Podpůrný balíček | Prostor pro pokles | Politická rozhodnutí | Graf dne | Peněžní zásoby | České státní dluhopisy | Záchranný balíček | Propad indexu | Bezprecedentní propad | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Německý parlament | Kevin McCarthy | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Uzdravování | Poslanci | Signál | Americká banka | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Wood&Company | Počet Američanů žádajících o podporu | Biliony | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Bankovní asociace | Platební neschopnosti | Spotřebitelská důvěra v USA | České vlády | Výroba automobilů | Allianz | Německý statistický úřad | Propad HDP | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Karanténa | Vlna poklesu | Šíření nákazy | Bulharsko | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Izrael | Abbott Laboratories | Reálné mzdy | Riziko inflace | Air Bank | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | Alžírsko | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Situace v průmyslu | Zhoršování situace | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Slovensko | Solidní růst | Dnešní ADP report | Index DXY | Války | Jan Procházka | Schodek | Aukce státních dluhopisů | Dnešní aukce státních dluhopisů | Březnová data | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Poskytování hypoték | LTV | Potenciál poklesu | Analytik Saxo Bank | Nezaměstnanost v USA | Hrubý domácí produkt země | Letecká společnost | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | Koronakrize | Společnost Unilever | Změny sazeb | Podíl na trhu | Údaje | Týdenní nárůst | Dlužník | Skupina OPEC | DPH | Omyl | Eni | Pojišťovna | Nakupovat státní dluhopisy | Německá průmyslová produkce | Opatření proti šíření koronaviru | Společnost Saxo Bank | Míra nezaměstnanosti v březnu | Stav devizových rezerv | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Cigna | Pohonné hmoty v ČR | Hluboké recese | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Nástroje Fedu | CDC | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Dolar slábne | Italský dluh | Nejsilnější růst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Hlavní měnové páry | Německé automobilky | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Přebytek běžného účtu | JPM.US | WFC.US | Jana Mücková | Celková inflace | Petr Král | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Activision Blizzard | ATVI | Akcie Walmart | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | IMF | Delaware | Více peněz | Inflace v březnu | Očištěný čistý zisk | Valná hromada ČEZ | Long signál na akcie | RJO Futures | Index US500 | Boeing Co. | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Rozpočet EU | Nové dluhopisy | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | WELL | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Restart ekonomiky | Joe Manimbo | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | AMC | Procter & Gamble | Dnešní statistiky | Statistiky | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Vzrušení | Uzavření trhů | Indikace | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Američtí těžaři | Levná ropa | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | Propad ceny | Americké produkce | Trade | S&P500 | Analytik ČSOB | Kontrakty na ropu | Producenti ropy | Průměrný výnos | Nizozemsko | Polská průmyslová produkce | Důvěra v eurozóně | Situace na trhu s ropou | Zbyněk Stanjura | ODS | Cenové pohyby | Obrácená Hlava a ramena | Sociální síť | Debata | Surové ropy | Nálada spotřebitelů v USA | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Evropské indexy | Evropské indexy nákupních manažerů | Podnikatelská aktivita v USA | Šíření nákazy COVID-19 | Břidlicové ropy | Aktuální očekávání | Air France | Posílení | Zoom Video Communications | NY FED | Největší propady | Náklady na obsluhu dluhu | Indikátory ekonomického sentimentu | Dnešní statistika | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Regulační rámec | Grayscale | Větší pokles | Podpůrná opatření | Lucembursko | Poklesy HDP | Evropské méně | Data z trhu práce | S&P Case-Shiller index | Spotřebitelský sentiment | Ekonomika oživuje | Průzkum ČSÚ | Období volatility | ADBE | Očekávané výsledky | Firemní zprávy | Odhad vývoje HDP | Úřad INSEE | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Zisk automobilky | Bitcoin dnes | 737 MAX | Meziroční inflace v Německu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Základní úroková sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Globální pracovní síly | Maloobchodní tržby v Německu | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | Nezaměstnanost v Německu | Zájem zahraničních investorů | Vliv volatility | Náklady na financování | Dubnová inflace | Shell | Energetická společnost | Výsledky za Q4 | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | FDA | Anthony Fauci | Gilead | Čistá ztráta | Zisk firmy | Biofarmaceutické společnosti | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | PMI z výroby | Akcie padají | Průměrná míra nezaměstnanosti | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Fondy obchodované na burze | Důvěra ve výrobním sektoru | Kanadská obchodní bilance | ISM pro sektor služeb | Futures na zemní plyn | Prognózy a doporučení | Stagnace nákladů | Růst výnosů | Úrokové výnosy banky | Wolfstreet | Soudní dvůr | Soud | Ekonomická poradkyně | Euro klesá | Švédská ekonomika | Maloobchodní tržby v eurozóně | Německé průmyslové objednávky | Tržby maloobchodníků | Dnešní ADP | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | FOMO | Dovoz | Vývoz | Míra nezaměstnanosti v dubnu | Dlouhodobý trend | Zdražení ropy | Obchodní přebytek | Minimalizovat ztráty | Dosáhnout zisku | Předpokládaný zisk | Generovat zisk | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk | Hugo | Australská ekonomika | Pokles ekonomické aktivity | Historicky nejnižší | Výnosová křivka v USA | Deflační tlaky | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Vládní deficit | Propad průmyslové výroby | Zveřejněné údaje | Akcie a dluhopisy | Macy’s | O2 CR | Dluhy | Toyota Motor | Ben Broadbent | Spotřebitelské ceny v USA | Oživení české ekonomiky | Společnost Avast | Členské státy | Míra inflace v dubnu | Ceny zeleniny a ovoce | Ceny zeleniny | Koronavirová nákaza | Ústup inflace | Akcie Nike | NKE | Americké ceny výrobců | Průmyslové kovy | Omezení investic | Karl Schamotta | Členské země | Analýza makroindikátorů | Technologický pokrok | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | Účet platební bilance | Hypoteční banka | T-Mobile | Auta | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Kurz eura k americkému dolaru | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dopad na předpovědi | Hlavní trendy | Silný fundament | Dopad covid-19 | Dnešní výsledky | Vývoj ekonomiky | Měření volatility | Volatility trhu | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Protikoronavirová opatření | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Vstup do obchodu | Dění na trhu | Ekonomická aktivita v USA | Manažerka | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Zboží z Číny | Bundesbanka | Moderna | Moderna Inc. | WMT.US | Němečtí investoři | Britský trh práce | Lee Hardman | Fiskální stimul | Prezident SB | Advance Auto Parts | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Návrh dividendy | Eli Lilly | GSK | Důvěra spotřebitelů | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Aktivity v eurozóně | Kanadská data | Čínské hospodářství | Biotechnologická společnost | Renault | PMI v eurozóně | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Návrh záchranného fondu | Investovat peníze | Finanční prospěch | Investment management | Propad příjmů | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Technologická revoluce | Předstihové ukazatele | Ekonomický institut Ifo | Mondelez | JDE | Unie | Propady HDP | ČR | EU50 | Propad investic | Počty nových žádostí o podporu | Překoupené zóny | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Novatek | Akcie Merck | Nissan | Bohumil Trampota | Průraz | Akcie České zbrojovky | Záchranný balík | Rozhodnutí FOMC | Chování trhu | Zbrojovka | Slabá poptávka | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Londýnské burzy | Nová prognóza ECB | Nová prognóza | Rozhodnutí ECB o sazbách | Vedení společnosti | Antivirus | Zvyšování mezd | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Square | Investoři v Evropě | Rekordní nárůst | Předkrizové úrovně | Počet nových žádostí o podporu | Americké statistiky | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ETH 2.0 | Big data | Oracle | Akcie big data | Banka Creditas | Dlouhodobé rezistence | Společnost BP | Český průmysl v dubnu | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Vývoz z Německa | Tempo poklesu | Americké úrokové sazby | Poptávka po zlatě | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | Rozhodnutí Fedu o sazbách | eMarketer | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Největší světová ekonomika | Korporátní zprávy | Světové indexy | APA | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Energetický gigant | Arizona | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Prodeje automobilů | Evropský automobilový sektor | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Foxconn | Propad cen | Úvěrové podmínky | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Bezpečný dolar | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Druhá vlna pandemie | Tiff Macklem | Dodávání likvidity | Správce aktiv | ZIL | Banka JP Morgan | Představenstvo | Podmínky půjčky | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Počty nových případů | Útlum ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity v eurozóně | Dezinflační tendence | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Analytik Purple Trading | Propad české ekonomiky | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | DSTI | Zásoby zemního plynu v USA | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | Koronavirové epidemie | Nastavení Stop-Lossu | Sankce proti Rusku | Stimulační program | ONS | Míra zisku | Ziskové marže | Fintech společnosti | Český stát | Den obchodování | Evropská nezaměstnanost | Nákupní apetit | Apetit investorů | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Akcie Coca-Cola | Medtronic | Thermo Fisher Scientific | Objem zakázek | Objem zakázek v německém průmyslu | Společnost Uber | Signál k prodeji | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Květnová průmyslová produkce | Výdaje japonských domácností | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Dopad pandemie | MAM | Prostor pro další růst | Izraelský premiér | Červnová inflace | Sony | Ceny výrobců v USA | Fundamentální pozadí | Inflační šok | Výrazný propad | Chorvatsko | Leva | E.ON | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | Větší riziko | Zdroj příjmů | Reputace | KLM | HDP Singapuru | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Stellantis | Růst tržeb | Investice do robotiky | Umělá inteligence (AI) | Statistiky z eurozóny | Pohyb koruny | Pohyb koruny vůči euru | Desinflační trend | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Výsledková sezona za druhý kvartál | Evropské investiční banky | Verizon Communications | Kolísání cen | Spotřební daně | Technologické společnosti | Růst poptávky po ropě | Společnost Amazon | Německé ceny výrobců | Polský průmysl | Společnost XTB | Salesforce.com | IT společnost | Znovuotevření ekonomiky | Cybertruck | Semi | Model 3 | Nový indikátor | Akcie těžařů | Konjukturální průzkum | Životní úroveň | Nižší poptávka | Nálada v eurozóně | Celkový výsledek | Příležitost ke vstupu | Forward guidance | Odhady HDP | První odhady HDP | HDP za Q2 | Zlatá horečka | Americké vládní dluhopisy | Nálada amerických spotřebitelů | Silný trend | OMV | Plynárenské společnosti | DeFi | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Nikl | Čínská společnost | Největší firmy | Propad ekonomiky | Pozice dolaru | Světové rezervní měny | Největší propady HDP | Propady HDP zemí | Odhad růstu HDP | Překvapivý růst | Komplexní analýzy | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Obnovení růstu | Data z tuzemské ekonomiky | Caixin | Index výroby | Rekordní deficit | Oživení v automobilovém průmyslu | Hugo Boss | Situace na americkém trhu práce | Známky oživení | Philip Lane | Tuzemský maloobchod | Výzkumy | Stagflační vývoj | Vysoký přebytek | Odhad vývoje ekonomiky | Zpomalující růst | Zpomalující růst zaměstnanosti | Růst zaměstnanosti | Politické události | Růst měny | Slábnoucí dolar | Časový úsek | Inflace v červenci | Hyundai Motor | HelloFresh | Možné zisky | Cenové hladiny | Maďarská inflace | Lepší výsledky | Zpomalování inflace | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Koupěschopnost | Akcie Cisco Systems | Akcie Cisco | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Deutsche Lufthansa | Zalando | Monex | Oživení poptávky | Dobré zprávy z USA | Zprávy z USA | Indikátory sentimentu | Počty nakažených | Snižování cen výrobců | Velký propad | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Marks & Spencer | Hospodářské výsledky Walmartu | Rystad | Zápis ze zasedání FOMC | Úroky na hypotékách | Match Group | Pokles tržeb | Vládní koalice | Trh s futures | Air Liquide | Adyen | Počet akcií | Sell the news | Býčí formace | Prolomení supportu | Snížení DPH v Německu | Snížení DPH | DPH v Německu | Globální pandemie | Pohyby dolaru | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Deglobalizace | Zisk a tržby | Ceny v eurozóně | Výpadek příjmů | Nižší výdaje | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Výrobní sektor v USA | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | Růst eura | Průměrné mzdy | Mzdy v ČR | Vývoj průměrné mzdy | Průměrné mzdy v ČR | Představitelé ECB | Statistika z amerického trhu práce | Seznam Zprávy | Sergey Brin | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Odborníci | Rentabilita | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Nová prognóza Fedu | Prognóza Fedu | Prezidentské volby v USA | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Japonské ministerstvo financí | Výkon ekonomiky | Zasedání FED | Akcie NIO | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Bloomberg Intelligence | Novozélandská ekonomika | Inditex | Akcie Hennes & Mauritz AB | Akcie Hennes & Mauritz | Budoucí vývoj | ČNB úrokové sazby | Slabší kurz | NAHB | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Ropa dnes | Technický signál | Dnešní zasedání ČNB | Cena elektřiny | Elektromobily | Accenture | Politici | Koronavirus v USA | Žádosti o podporu v USA | Epidemiologické situace | Diverzifikovat | Jacinda Ardernová | Investiční prostředí | Plynovody | Údaje o sentimentu | Micron | Stav ekonomik | Biden | PMI ve zpracovatelském průmyslu | PMI indikátor | Rozhodnutí FED | Vývoj státního rozpočtu | Růst deficitu | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Data z pracovního trhu | Údaje o výkonu HDP | Tuzemské hospodářství | Vinci | Test na koronavirus | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Snižování nezaměstnanosti | Šéf centrální banky | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Průmyslová výroba v ČR | Poptávka po akciích | Epidemická situace | Centrální banky USA (Fed) | Centrální banky světa | Energetický sektor | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | Jens Klatt | Negativní úrokové sazby | Společnost NOC | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | Bezpečného útočiště | iPhone | Výkon společností | Walgreens | Klíčový okamžik | Významné riziko | Foot Locker | Koncern | Epidemiologická situace | Embargo | Dění na finančním trhu | Ceny na finančních trzích | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Růst zlata | Dílčí indexy | Defi | Protiepidemická opatření | Nařízení | Newmont | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Průzkum PMI | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Akcie Pilulky | Reálný HDP | Futures na ropu | Saxo Bank Steen Jakobsen | Moneta | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | Vlny koronaviru | Pandemický program | XOM | CVX | PFE | JP Morgan Chase | JNJ | Aave | Zveřejnění výsledků | Zveřejnění výsledků HDP | Poklidné obchodování | Dluhový trh | Výsledky amerických voleb | Tržní výhled | Podvážení | Vítězství Donalda Trumpa | Pokles EUR/USD | SolarEdge | Reakce zlata | Zynga | ZNGA | Průmyslová výroba v září | UBER.US | Electronic Arts | Coty | Přebytek zahraničního obchodu | T-Mobile US | Provozní zisk společnosti | Itochu | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | MCD | MCD.US | Pfizer Inc. | Nové zprávy | Vakcína Pfizer | Společnost Pfizer | PFE.US | Zájem o riziko | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Míra inflace v Číně | Průmysl v eurozóně | Číst grafy | Palo Alto Networks | Palantir Technologies | NFIB | Kurz liry | GPS | Růst amerického HDP | Představitelé americké centrální banky | S&P Global Inc | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Spotřebitelská poptávka | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Růst průměrné mzdy | Proražení | Daňový balíček | Nastavení trhů | Přebytek obchodní bilance | Obchodní bilance Číny | Ekonomické uzavírky | INTC.US | AAPL.US | Životní prostředí | Nio | Enphase Energy | Tesco | GME | GameStop | Spotřebitelské ceny v ČR | Mikuláš Splítek | LULU.US | Akcie společnosti Walt Disney | Index DAX 30 | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Sazby v Číně | TABAK | Průmyslová produkce USA | BIDU | Očkování | Coinbase Global | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | PX Pražské burzy | NBP | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Lael Brainardová | Maďarská vláda | Revize amerického HDP | Emise akcií | GS.US | Ceny aktiv | MGM | Peloton | Vývoj meziroční inflace v ČR | Plný úvazek | Částečný úvazek | Chytré peníze | Růst průmyslové produkce | Cenné papíry a burzy | Voda | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | BA.US | Third Bridge | Ceny americké ropy | Centrální bankéř | Inflace v Polsku | Nálada investorů | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Burzy v USA | Výhled na rok | Pokles zásob | Poptávka po plynu | Počasí | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Dobrý výsledek | PMI ve výrobě | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Výkyvy v hodnotě | ABNB.US | NIO.US | Zvýšení těžby | Německá inflace | Komentář Radomíra Jáče | Sentiment v eurozóně | ADA | DOT | Ycharts | Zvýšení ceny | Ceny akcií Tesly | Oživení amerického trhu práce | Společnost Tesla | Silné oživení | Růst průmyslu | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Brands | Zdravotní péče | KKR | Rio Tinto | Dopad na akcie | Výrobce obuvi | Akcie Twitteru | JD Sports | JD | Tržby z prodeje | Shopify | Kofola ČeskoSlovensko | ET7 | Zoom Video | ProSiebenSat.1 | Zpomalující inflace | VMware | Rostoucí ceny ropy | Údaj o HDP | Evropské centrální banky | Acacia Communications | Independent Advisor Alliance | Velikost obchodu | Dopad na trhy | SNY | CARA | MJ | Měsíční data | Futures na indexy | WU | Indexy na Wall Street | Německé ceny | Nezaměstnanost v lednu | Larry Fink | Stop-Loss příkazy | Situace na trhu | Aligator | Pravidla obchodování | United Parcel Service | Philips | UPS | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | Etsy | ETSY.US | Marriott | BYND | BYND.US | PEP | Akcie Beyond Meat | Dnešní zasedání Fedu | Streamovací služby | Deliveroo | Investiční účely | Petroleum Status Report | EIA Petroleum Status Report | Akcie AMC | DAX (DE30) | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Sociální média | Express | JNJ.US | Tržní ceny | Klíčové faktory | Vakcíny J&J | J&J | Golem Finance | Cenové výkyvy | Začátek nového trendu | Kolísání cen na finančních trzích | Růst výrobní aktivity | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Akvizice Air Bank | Retailoví investoři | Vypuknutí pandemie | Cenový gap | Historická výkonnost | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Růst ceny Bitcoinu | Rozvolnění protipandemických opatření | Rozvolnění | Brent (OIL) | Akcie společnosti Activision | Activision | ATVI.US | Blizzard | Finanční výsledky | Dynamický růst | MIB | Zisky akcií | HAS | UNH | Humana | Ark Invest | Maersk | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | BioXcel Therapeutics | Zinek | Kov | PINS.US | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Růst produktivity | Raiffeisen Bank International (RBI) | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | Akcie Air France-KLM | CVS Health | CVS | Předpověď akcií | Kering | Odliv peněz | AIG | V4 | FOMC minutes | WFC | Akcie Wells Fargo | Přísná měnová politika | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Cena WTI Crude Oil | WTI Crude Oil | SPWR | Manažeři hedgeových fondů | PMI indexy | Zásoby plynu | Psychologický efekt | Stimulační politika | Aukční síň | Zlepšení ekonomiky | MXN | Očkovací program | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Celosvětová poptávka | Index Cboe | Cboe VIX | Index Cboe VIX | Čisté krátké pozice | Graf US500 | Sentiment investorů | Cenové turbulence | Propad indexu Nasdaq | Více obchodů | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Míra inflace v Německu | Akcie Boeing | Trebitsch | Whisky Trebitsch | Akcie společnosti Nio | Nio (NIO.US) | Akcie společnosti Nio (NIO.US) | Maďarská ekonomika | Akcie společnosti Moderna | Nárůst výnosů | Dollar Tree | Siemens Energy | Riziková prémie | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Akcie společnosti Microsoft | Pohyb trhu | Výrazný pohyb | Silný růst | Banco Santander | Britská firma | 21Shares | Posilování USD | Pandemie covidu-19 | Apple (AAPL.US) | Fidelity | Velké ztráty | Výrazný růst | Silná inflace | Vývoj ceny akcií | Vysoké dividendy | Výprodej dluhopisů | Klíčové zasedání | Holubičí tón | Akcie Volkswagenu | Holubičí Fed | Hodnotové akcie | Quadruple witching | Ministerstvo financí USA | Výhled pro EUR/USD | Vývoj pandemie | Nárůst sazeb | Přeprodané zóny | Nárůst rizikové averze | xStation 5 | ViacomCBS | Discovery | Zrychlení inflace v eurozóně | Archegos | Rekordní ztráty | Výhled Saxo Bank | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Citelná inflace | Data z reálné ekonomiky | Míra úspor domácností | Míra úspor | Český PMI index | PMI index | Micron (MU.US) | Nejvyšší růst | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Paychex | Akcie Paychex | PAYX | PAYX.US | Akcie Paychex (PAYX.US) | Největší pohyby | Míra nezaměstnanosti v české ekonomice | EDF | Celoroční výsledky | Umění | Constellation | Constellation Brands | Meziroční vývoj jádrové inflace | HoReCa | Harley-Davidson | Data o inflaci | Prudký růst cen | Podíl nesplácených úvěrů | Evropské maloobchodní tržby | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Průmyslová produkce v eurozóně | Dostupná data | Akcie Goldman Sachs | Sainsbury | COIN | COIN.US | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | Optimistická očekávání | Silná americká data | Zvýšení nákupů aktiv | Ceny ropy Brent | Polymetal | Vývoj na měnových trzích | Cigarety | Ceny Etherea | Společnost Coinbase | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | NFLX.US | Intel (INTC.US) | LME | Jihokorejská společnost | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Centene | AMD.US | GOOGL.US | HSBC Holdings | Zasilatelské společnosti | Vysoká cena | Provozní výsledky | ERA | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Verizon | Comcast | Santander | Oživení na americkém trhu práce | Dluhový strop | Větší korekce | Zpráva amerického ministerstva práce | Optimismus na trhu | Poptávka po kryptoměnách | Boční trend | Přeprodané oblasti | Konsensus trhu | Obavy z růstu inflace | Hodnocení současné situace | Situace v eurozóně | Akcie společnosti Intel | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Francouzská společnost | JAP225 | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | London Stock Exchange Group | Výrazná inflace | Meziměsíční inflace | Růst cen v USA | Meziroční růst cen | Ceny ve výrobě | Populární značky | Cenové úrovně | Ceny v českém průmyslu | Pandemie COVID | Jádrová inflace v eurozóně | Tuzemská měna | Wall Street akcie | Hladiny rezistence | Kurzotvorné zprávy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Palo Alto | Těžaři | Ochota riskovat | Akcie německé společnosti | Německé společnosti | Obavy z inflace | API | Oslabení | Zisk před zdaněním | Investor Carl Icahn | PCE index | Růst úroků | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Výnosy 10letých dluhopisů | Výsledky za Q1 | Podstatné kurzotvorné zprávy | Ceny benzínu v USA | První zvýšení sazeb | Znovuotevírání ekonomiky | Výrobní aktivita v ČR | MNB | Data z trhu práce USA | Aktuální problémy | Tržní hodnota akcií | Ruský ministr | Impulzy | Nadnárodní společnosti | KOL | Omezování nákupů aktiv | Dnešní makrodata | Evropské společnosti | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Přehřátí ekonomiky | IB | Zlevnění potravin | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Reakce ceny | Trend klesající | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Výprodejní tlak | Dodávky plynu | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zdražování cen | Akcie technologických firem | Gigafactory | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | Jednotné měny | Shortování | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Alligator | Zvyšování daní | McDonald's | Nové prognózy | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | Nový cyklus | ICT | Index podnikatelské nálady | Dolar dnes | Cryptocurrency | Dovoz ropných produktů | DPH u elektřiny | Zátěžový test | CO2 | Pozitivní vliv | Obchodování na trhu | NASA | Hyperloop | Solární panely | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Obrovský potenciál | Trh dnes | Společnosti Netflix | Etsy (ETSY.US) | Výkon společnosti | Varianty koronaviru | Thajsko | Report ADP | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Technologie | Americký výrobce | Akcie Bed Bath & Beyond | Micron Technology (MU.US) | MU.US | Zvyšování těžby | Ekonomický šok | Růst společnosti | Dolarový index (USDIDX) | Americký dolarový index (USDIDX) | Očekávaná data | Sazby daně | Inflační index | Sada dat | Koncentrace | Chování spotřebitelů | Prodej zboží | Rozvolnění restrikcí | Philip Morris International | Očekávání zisku | Spotové ceny | Iberdrola | UST | Výroční zprávy | Zvýšení produkce | Včerejší seance | Tempo zdražování | Míra inflace v USA | Problémy se subdodávkami | USA inflace | JPMorgan (JPM.US) | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Fúze s Nortonem | Společnost Alibaba | TSM | TSM.US | Americký trh | Verizon Communications Inc. | American Express Company | AI | COST | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Starbucks Corporation | AMAT | Applied Materials | KO | Pohyby měnových párů | Recese ekonomiky USA | Recese ekonomiky | Současný trend | Globální ceny | Odborník na kryptoměny | Roger | Inflace cen | Odvětví | Pokles poptávky | Akcie švýcarské banky | Jednání ECB | Kryptoaktiva | BHP | Divize | Letní období | Stabilní zisky | Načasování | Varianta delta | Nasdaq-100 (US100) | Pesimistická nálada | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Omezené dodávky | Dodávky suroviny | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Tržby ze služeb | Intelligent Cloud | Azure | Rekord | Příjmy z reklamy | Covidová situace | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | ABB | FB.US | CAR | Yum Brands | Guidance | Dopad na sentiment | Dnešní report | University of Michigan | Významná rizika | Štěstí | Konzistentně ziskový | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Provozní náklady | Mateřská společnost | Vyhlídky ekonomiky | HICP | Vnější prostředí | Přemýšlení | Chování | Vizualizace | Vnímání | Ovlivňování | Makro prostředí | Slabost americké ekonomiky | Očekávané hospodářské výsledky | Take-Two Interactive | Růst výrobních cen | Activision Blizzard (ATVI.US) | Devon Energy | Marriott International | MAR.US | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | Continental Resources | SQ.US | SQ | Ropné a plynárenské společnosti | Celoroční projekce | Projekce | EIP | Analytik České bankovní asociace | Úvěry na bydlení | Akcie ViacomCBS | Paramount | Comcast Corp | Trh práce v USA | Zpráva z amerického trhu práce | Inflace ve Švýcarsku | Čínští výrobci | Zajišťovny | Psychologické úrovně | Logistické problémy | Použití indikátoru | Důležité zprávy | Strojové učení | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Ceny v dopravě | Osobní počítače | Akcie AMC Entertainment | Aktuální prognózy | Sekce měnové | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | ADS | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | Index Russell | Společnost Admirals | Dnešní kalendář | Americké ceny | Růst úrokových sazeb ČNB | Německý výrobce | Strategie na obchodování | Maloobchod v USA | Regulatorní prostředí | První odhad | Home Depot | Prostor pro růst | Vyšší úroky | ARK Innovation ETF | ARK Innovation | Tokeny | Meituan | Medián | Bonusy | Zápis Fedu | Rozbor | Očekávaná inflace | SpaceX | Výrobní inflace | Kansas City | Analytici banky | Americká ministryně financí | Konference v Jackson Hole | Graf S&P 500 | Jmenování Powella | Funkční období | ASX | SXXP | Sympozium | J Sainsbury | Vlna pandemie | David Vagenknecht | Dupont | Dominion Energy | Pfizer (PFE.US) | Nedostatek čipů | Best Buy | Oficiální míra nezaměstnanosti | Růst výroby | Ranní glosa | BuzzFeed | Mediální společnost | Zpravodajské společnosti | Společnosti | Měnové unie | Národní měny | Opatření | Vrcholy | Dna | Dlouhodobé strategie | Polská inflace | Evergrande | Výrobní aktivita v USA | Lenka Kalivodová | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | Uhlí | RBC | NFT | Honeywell International | McDonald's Corporation | Automatic Data Processing | Merck & Company | Indexy amerického akciového trhu | Puma | Výrobce sportovního zboží | Siemens Healthineers | Sartorius | Hellofresh | Covidové restrikce | Energetika | Federální úřady | TIPS | Ceny plynu | Althea Spinozzi | Solana | Evropský index | Workshop | Celková nabídka | Týdenní výhled | Tržní trend | Společnost Walmart | Analytici Goldman Sachs | Gucci | Hermes International | Index CHNComp | Čínský index | Čínský index CHNComp | Vyšší hodnoty | Akcie francouzské mediální společnosti | Francouzské mediální společnosti | Etherea | Zprávy z pražské burzy | Ceny kovů | Pracovní den | Airbus SE | Warner Bros | Růst sazeb ČNB | Utahování měnových podmínek | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Kompenzace | Plány Fedu | Dopad vysokých cen energií | BNP | Sentiment indikátory | UBS Group | UBS Group AG | Kryptoanalytik | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | TTF | BOOST | Úročení | Gamble | Krize v Evropě | Odhady růstu | Klíčový údaj | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Globální inflace | Posilování amerického dolaru | Bankovní skupiny | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Akcie Palantir | Akcie Palantir Technologies | Automotive | Navyšování cen | Počet nových žádostí o dávky | Snížení dluhu | Průmysl v Maďarsku | Meziroční inflace v září | Inflace v září | Těžby Bitcoinu | Dosažení dohody | Reakce dolaru | Charter Communications | Nová vláda | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Napjatá situace | Akcie zbrojovky | Zhoršení nálady | Zdražování potravin | Češi | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Polský zlotý a maďarský forint | Objem obchodů s akciemi | Wells Fargo (WFC.US) | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Citigroup (C.US) | C.US | Bank of America (BAC.US) | BAC.US | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Pravidla hry | Bristol-Myers | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Netflix (NFLX.US) | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Intuitive Surgical | ISRG.US | ISRG | IBM (IBM.US) | IBM.US | Robotické společnosti | EQT | Americký podnikatel | Čínské centrální banky | Horizon | Reakce ČNB | Abbott | Zdravotnictví | Schlumberger | Snap | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Amazon (AMZN.US) | Coca-Cola (KO.US) | Caterpillar (CAT.US) | Global Payments | Cenový cíl | Cenový cíl pro akcie | Cíl pro akcie | Bankovní společnosti | ServiceNow | Boeing (BA.US) | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Ceny plynu v Evropě | Dodávky z Ruska | Ruský prezident | Colgate-Palmolive | Meta | Rebranding | Klima | Allianz SE | Metaverse | Prohloubení deficitu | Rychlejší růst inflace | Meta Platforms | Odkupy akcií | ROKU.US | Take-Two Interactive Software | Electronic Arts (EA.US) | Zvýšení sazeb v eurozóně | Fialova vláda | Airbnb (ABNB.US) | Regeneron Pharmaceuticals | Trh s elektromobily | Akcie Qualcommu | Aktuální prognóza | iGenius | Česká národní banka (ČNB) | Hospodaření českého státu | PYPL.US | Indexy pohyb | Drahé energie | Podmínky na trhu | Principal Global Investors | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Akcie Dollar Tree | Obchodní výhled | Raketový růst | Další růst sazeb | Dopady inflace | Jak chránit úspory | Společnost JPMorgan | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Target | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | Intuit | AMAT.US | Macy's | M.US | Macy's (M.US) | TJX | Regulační úřady | Kohl's | Lockdowny | TIM | Dell (DELL.US) | HPQ.US | Blockstream | Samson Mow | Průzkum IHS Markit | Index technologického trhu | Booking Holdings | Booking | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Nezaměstnanost v Polsku | Remy Cointreau | Bezpečná aktiva | Uber (UBER.US) | Omikron | Pokles měny | Vliv na forexový trh | Skutečný výsledek | Zhodnocení měny | Futures kontrakty na úrokové sazby | Kontrakty na úrokové sazby | Úrokové diferenciály | Omicron | Operace na volném trhu | Nominální úroková míra | Reálná úroková míra | Záporná inflace | Jak úrokové sazby ovlivňují měny | Jak předpovídat sazby | Sazby centrálních bank | Pokročilí forexoví obchodníci | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Aktuální ekonomické údaje | COVID-19 omikron | Úroková sazba měny | Investice do projektů | Zvýšené úrokové sazby | Očekávání úrokových sazeb | Očekávání úrokové sazby | Růst české měny | Sazby centrální banky | Zveřejnění zprávy | Zveřejnění úrokových sazeb | Změny tržních očekávání | Carry trade obchody | Nezaměstnanost v Maďarsku | Mutace omicron | Nálada na trzích | | Honeywell | Omezování nákupů dluhopisů | Powellovy komentáře | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Vietnam | Zlotý | BofA | NatWest | Index S&P 500 (US500) | Tržby v Maďarsku | Zlato (XAU/USD) | Předpověď počasí | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Cykly | Rotace | Postranní pohyb | Časové období | Rozšíření | Fibonacciho úrovně | Rostoucí inflace | Developeři | Jestřábí Fed | Arm | Čipové společnosti | Participace | Výkon průmyslu | Prognózy inflace | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Počet nových míst | Beyond Meat (BYND.US) | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | Trh se zlatem | Pokles cen zlata | Oscilátor Marlin | Marlin | Obchodní tipy | Technická rezistence | Joachim Nagel | Jaromír Gec | Inflační spirála | Krátkodobý výhled | Coinglass | CarMax | Polská nezaměstnanost | Problémy české ekonomiky | Základní sazba | Banka HSBC | Odvětví cestovního ruchu | Hráči na trhu | Celosvětový HDP | Vliv na ceny | Motley Fool | Purple Trading Jaroslav Tupý | Celkový sentiment | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Uniper | Tržby v Německu | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Rozvahy Fedu | Jestřábí komentáře | Komentáře Fedu | Pokles zlata | Petr Lajsek | Altria | Dynamika trhu | Nezaměstnanost v Americe | Zvyšování sazeb Fedu | Vývoj německého akciového indexu | Akcie Pfizer Inc. | EOG Resources | Doporučení k obchodování | Jay Hatfield | Infrastructure Capital Advisors | Ruský plyn | Instacart | Gate | SNAP.US | Cowen | Míra inflace v Maďarsku | Cílové ceny | Úrokové sazby v Polsku | Sazby v Polsku | Těžby bitcoinů | Akcie Activision | Bobby Kotick | Hry | Call of Duty | Herní divize | Divize Microsoftu | Cena akcií společnosti | Vlna omikronu | Dražší energie | Růst výnosů u amerických dluhopisů | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Simon Peters | Analytik trhů | Qatar Airways | Hospodářská data | Shell Plc | Streamování videa | Instituce | Odklon od rizikových aktiv | Refixace hypoték | Pokles inflačního očekávání | Zisky akciových indexů | Digitální ekonomiky | Znehodnocování portfolia | Fiskální brzdy | Inflační očekávání trhu | Růst dluhopisových výnosů | Teams | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Nový týden | Ericsson | Časový plán | Základní úrok | Snížení daně | Daňová sazba | Arthur Hayes | Analýza páru EUR/USD | Pozitivní výsledky | Murray | Pár USD/CAD | Electrolux | Výrobce domácích spotřebičů | Cenová akce | Finanční rok | Ceny evropského plynu | Monex USA | Výplatní poměr | Ocado | Ebury | Tomáš Kudla | Cena transakce | Klaas Knot | Realitní služby | Amgen Inc. | Spirit Airlines | Frontier Group Holdings | Peloton Interactiv | Akcie firmy Peloton | Coty Inc. | Chipotle Mexican Grill | ALUMINIUM | Glapinski | Mattel | Výrobce hraček | Under Armour | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | St. Louis | Roman Ziruk | Marathon Oil | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Útok na Ukrajinu | Deeskalace | Invaze na Ukrajinu | Akcie Shopify | Roku (ROKU.US) | Uzavření transakce | Kupní cena | Zisk EBIT | Akcie firmy Kering | Plynárenské firmy | Firmy v Norsku | Plynárenské firmy v Norsku | Ropné a plynárenské firmy | Ropné a plynárenské firmy v Norsku | Podnikatelský sektor | Adam Button | Inflace v Kanadě | Výrobce letadel Airbus | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Poslední den obchodování | Akcie Roku (ROKU.US) | General Dynamics | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Microsoft Corp. | Index DAX (DE30) | Dění na Ukrajině | Sankce na Rusko | Sankce | Sankce vůči Rusku | Uznání nezávislosti | Prezident Putin | Scope Ratings | Lowe's | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Moskevská burza | Unian | Polymetal International | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Švýcarská národní banka | Dlouhodobý úspěch | Erste Group Bank | Úřad pro ekonomickou analýzu | Bogdan Maioreanu | Corpay | Rusko a Ukrajina | TGT.US | Target (TGT.US) | TGT | MWh | EUR/MWh | Forwardové ceny | Měsíční forwardové ceny | Japonský Nikkei 225 | Polská centrální banka (NBP) | Harmonizovaná inflace | Dell Technologies | L3Harris Technologies | Sempra Energy | Cheniere Energy | Prima | CIPS | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Raiffeisen | Invaze | Narušení dodávek | Narušení dodávek z Ruska | Tvrdé sankce proti Rusku | Tvrdé sankce | Bitcoinové velryby | Britská banka | Výrobce luxusních automobilů | Výkyvy kurzu | Záporné reálné úrokové sazby | Pokles inflace | Vývoj devizových rezerv ČNB | Ukončení války | Snížení spotřební daně | Shake Shack | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | CF Industries | Zvyšování cen | APP | Normalizace úrokových sazeb | Tina Tengová | Nord Stream 1 | Výroby elektromobilů | Porsche AG | Společnost Intel | iShares Global Clean Energy | INRG | UCITS ETF (INRG) | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Horizon Investments | Ministerstvo průmyslu a obchodu | SaaS | Dopady války na Ukrajině | Opatření v Číně | Fortinet | Palo Alto Networks Inc | Fortinet Inc | Verbální intervence | Meta Platforms Inc | Americký výrobce elektromobilů | Britský FTSE | Akcie Advanced Micro Devices | Orion | Margot | Představenstvo společnosti | Akcie Nvidie | Nvidie (NVDA.US) | Velké finanční instituce | Značné riziko | Geopolitické události | Ondřej Koběrský | Kroky ČNB | Jestřábí politika | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Nárůst výdajů | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Akcie společnosti Beyond Meat | Poslanec | Dolarová výnosová křivka | Zastavení dodávek | Rusko dodávky plynu | Míra inflace v Polsku | Celkový trend | Měsíční report | Technické korekce | Růst cen energií | Pohyby trhu | Výsledek inflace | Ben Laidler | Warner Bros. Discovery | Colt CZ | Inflační data | Správa | GMT | Akcie BlackRock | BlackRock (BLK.US) | BLK.US | Šéf japonské centrální banky | Zákonodárci | VEB | Vlastnictví | Ark Innovation | Normalizace měnové politiky | UNH.US | Převzetí Twitteru | Tržní ocenění | Správní rada | Akcie Nike (NKE.US) | Nike (NKE.US) | Výhled pro akcie | Pozastavení aktivit v Rusku | Vzestupný trend | Dovoz ruské ropy | Pokles produkce | Analýza transakcí | LOGeco | Latinskoamerické měny | Rizikovost | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Lululemon (LULU.US) | Akcie společnosti Gap | Rekordní inflace | Zvyšování sazeb Fedem | Výsledky Alphabet | Technický výhled trhu | Korekční pohyb | Oslabování švýcarského franku | Období stagflace | Kvantitativní zpřísňování | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Produkty s pákovým efektem | Trojúhelníkové formace | Konsolidace ceny | Cenové prognózy | Převzetí firmy | Huw Pill | Oblasti supportu | Occidental | Wall Street výsledky | Případ opičích neštovic | Výplaty akcionářům | Dow Jones Industrial Average | Indexy S&P | Forward P/E | Christopher Waller | Představitel Fedu | Mondelez International | Jan Frait | EOG | EOG Resources Inc | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | ORCL | ORCL.US | Oracle (ORCL.US) | Stavební společnosti | Vedení ECB | Šíření inflace | Pepa Zeman | Asos | ABN | Ceny plynu a elektřiny | Akcie Fedex | Roche | Akcie FedEx (FDX.US) | Racionalizace | Přijetí | Nové sankce | Silné inflační tlaky | Snížení inflace | Stav globální ekonomiky | Velmi volatilní | Úrokové sazby v eurozóně | Porovnání meziročního vývoje | Vývoj výnosu 5letého německého vládního dluhopisu | Vývoj německého akciového indexu DAX | Vývoj meziroční jádrové inflace v ČR | EdF | Kroky Fedu | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Nastavení intervenčního režimu | Propuštění | Změna trendu | Kupní síly peněz | Znehodnocení | Nová bankovní rada | Evropské akciové indexy | Cenový strop | Purple Trading Petr Lajsek | Peter Virovacz | Marketingová komunikace | Úsporný energetický tarif | Energetický tarif | Zkrocení inflace | Vývoj objemu aktiv | Meziroční porovnání vývoje | Meziroční porovnání | Buy the rumour, sell the news | Zvýšení úroků | Pokles zisku | Míra inflace ve Spojených státech | Úsporný tarif | Proražení parity | Zastavení poklesu | Obchodování v pásmu | Zvedání úrokových sazeb | Centrum | Sloučení | Simplify Asset Management | Simplify | Rezignace italského premiéra | Nárůst zásob | Vývoj ceny akcií ČEZ | Akcie Shopify (SHOP.US) | Kevin Tran Nguyen | Zpráva amerického ministerstva obchodu | Hike | Prime | Jan Bureš | ČSOB Jan Bureš | Analytik ČSOB Jan Bureš | Stabilita úrokových sazeb | Poměr P/E | Neuspokojivé výsledky | Ceny komodit na světových trzích | Akcie Uber | Micron Technology Inc | Překoupené oblasti | Britský regulátor | Ceny nájmů | Air Products | Zákon o snížení inflace | Baykar | Turecká společnost | Turecká společnost Baykar | Společnost Baykar | Bayraktar | Vasyl Bodnar | Bezpilotní letadla | Čínské junk dluhopisy | Junk dluhopisy | Zpomalování americké ekonomiky | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Společnost Palantir | Philadelphia Semiconductor | Speciální daně | Zpráva o inflaci | Burzovní ukazatele | Udržitelnost | Aktiva pod správou | Kapitálová pozice | Podíl nevýkonných úvěrů | Provozní výnosy | Firemní klienti | Řetězec restaurací | Goerli | Neel Kashkari | Pohyby na trhu | Pohyby ceny | Dlouhodobější trend | Pocovidové oživení | Oživení poptávky po službách | Zpřísnění finančních podmínek | Současná situace | Thomas Barkin | Model GDPNow | Peníze uložené | Hershey | Premiér Fiala | Německé ekonomiky | Makroekonomické prostředí | Rizikový faktor | Poptávková strana | Začátek pandemie | Investiční cíle | Wyoming | Akcie banky | Powell dnes | Zastropování cen | Bolest | Výsledek HDP | Hewlett&Packard | Akcie Hewlett-Packard | Windfall tax | Ceny energetických komodit | Akcioví investoři | SMC | Béžová kniha Fedu | Zasedání Rady guvernérů | Jestřábí ECB | Zveřejnění zpráv | Oslabení USD | Býčí pohyb | Opatrný optimismus | Energetická náročnost | Photon Energy | StreetAccount | Obraty | Scope | Evropské akcie dnes | Úrokové náklady | Energetické komodity | Cenové stropy | Pohřeb královny Alžběty II. | Pohřeb královny Alžběty | Pohřeb královny | Masato Kanda | Náměstek ministra financí | Inflace ve Španělsku | Ekonom společnosti | Zastropování cen elektřiny | Kwasi Kwarteng | Humanoidní roboti | Hrozba recese v eurozóně | Recese v eurozóně | Bitinfocharts | Paroplynové elektrárny | Zvýšení zadlužení | Jane Foleyová | L3Harris | Vienna Insurance Group | Sankce na ruskou ropu | Boj proti inflaci | Mary Dalyová | Otevření Wall Street | Pokles nezaměstnanosti | Český statistický úřad (ČSÚ) | Měnová intervence | CFD (Rozdílové smlouvy) | Jeremy Hunt | Velké pohyby na trhu | Kryptoaktivum | Rezignace | Patrick Harker | Tradingový portál FXstreet.cz | Orpea | Výsledky Monety | Trend cen | Pokles cen nemovitostí | Pozitivní nálada | Americká ropa | Snížení produkce ropy | Josh Gilbert | Tupperware | Akcie Tupperware | Tupperware (TUP.US) | TUP.US | Akcie Tupperware (TUP.US) | Marek Pokorný | Korporace | Ustanovení zákona | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Dominion Energy Inc | Norton | Matěj Široký | Index amerického dolaru (USDIDX) | Daně z neočekávaných zisků | Zmírnění inflace | Novinky | Inflační report | Války na Ukrajině | Petra Krmelová | ČNB Petra Krmelová | Odborová organizace | Vysoké inflace | Konkurent | Širší index | Pokles inflace v USA | Roche Holding | Roche Holding AG | Nejvolatilnější | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Potenciál dalšího růstu | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | OsMA | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | Wonderinterest | Rafinerie | Mistrovství světa ve fotbale | Qatar Energy | Qatar | Obrat v měnové politice | Příliv bitcoinů | Akcie Foot Locker | Foot Locker (FL.US) | Akcie Foot Locker (FL.US) | FL.US | Akcie společnosti Foot Locker (FL.US) | Akcie společnosti Foot Locker | Zisk a tržby společnosti | Hodnocení akcií | ERÚ | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Aktualizovaná prognóza | Podnikání společnosti | Trade Desk | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Ekonomické prostředí | Pozice Tesly | Tržní fundamenty | Anheuser-Busch InBev | Sazba ČNB | Největší kryptoměna bitcoin | Holubičí rétorika | Technická korekce | Index cen výrobců | Zajímavé investiční příležitosti | Comfort Finance | Akcie Photon Energy | Varování | Ciena | Akcie společnosti Ciena | Ciena (CIEN.US) | Akcie společnosti Ciena (CIEN.US) | CIEN.US | Strukturální změny | Hospodářský pokles | Mimořádné daně | Dolarový index (DXY) | Zpětné odkupy | US CPI | LSEG | Zisky společnosti | Christian Dior | Dior | Moët | Hennessy | Jan Kubíček | Bankovní rady ČNB | FED sazby | Společnost BlackRock | ETFs | Růstový potenciál | CEE region | Středoevropský region | Comfort Finance Group | Indexace | Nápojové společnosti | Výhled na rok 2023 | IntoTheBlock | Meziroční inflace v eurozóně | Vývoj meziroční inflace v eurozóně | ​​​​Hewlett&Packard | ​​​​Hewlett&Packard (HPQ.US) | Vyjádření představitelů | Právo | Německé podniky | Globální akciový index MSCI | Společnosti z USA | Ceny ropy a plynu | Estée Lauder | Nejdůležitější události | Cenový růst | Výprodeje | Prezident Biden | Ark Investment Management | ARK Inovation | Nákup Tesly | Vývoj akcií ARK Inovation | Výrobci elektroaut | Společnost Ark Investment Management | Společnost Ark Investment | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Guvernér Michl | Rizikový sentiment | ChatGPT | OpenAI | Bing | Microsoft 365 | Teplé počasí | S&P 500 (SPX) | Aktivistický investor | Silná koruna | Eurové úvěry | Nákladové tlaky | Mzdové požadavky | Volatilní položky | Vývoj sazeb | Gary Dugan | OCI | Fiat money | Doktorát z ekonomie | Netradiční investice | Bitcoin praní špinavých peněz | Papírové dolary | Trh NFT | Období nejtvrdších lockdownů | Spekulativní věci | Hodnoty NFT | ICO tokeny | Úvěrová delikvence | Obrovská ztráta | Deposit facility | Ekonomické překvapení | Nadopování trhů | Intervenční činnost | Intervenční činnost České národní banky | Činnost České národní banky | Spekulativní aktivum | Standardní investiční příležitosti | SatoshiLabs | Ve vatě | Dark Web | Sex, drogy a bitcoiny | Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny | Ekonomické bubliny | Platební instituce | Platební instituce Roger | Ludwig von Mises | Konkrétní měny | Akciové tituly | Rozhodování ECB | Nejvyšší inflace | Nejvyšší inflace v Evropské unii | Výhled trhů | Fanoušek Bitcoinu | Velké recese | Invest | Výsledky Morgan Stanley | Společnost Morgan Stanley | Vyšší náklady | Pokles cen energií | AI.US | C3.ai (AI.US) | Pokračující pokles | Tomáš Cverna | XTB Tomáš Cverna | Finanční výsledky společnosti | Bard | Chat GPT | Obchodování pásma | Nové příležitosti | Znovuotevření čínské ekonomiky | Kazuo Ueda | Investiční cíl | Shelter | Obnovitelné zdroje | Ajay Banga | Média | Viceguvernérka | Raphael Bostic | C3.ai | Prostor pro posílení | Zprávy o trhu | Sazby ve Švédsku | Hlavní úrokové sazby ve Švédsku | Short EUR/SEK | Meziroční vývoj cen bytů ve Švédsku | Vývoj cen bytů ve Švédsku | Meziroční vývoj cen bytů | Vývoj cen bytů | Prudký růst úrokových sazeb | Perzistentní inflace | Nová data o inflaci | SVB | Krach banky | Odeznívání inflace | Circle | Vklady | Silicon Valley Bank (SVB) | Zvýšení likvidity | Bank Term Funding Program | First Republic | Western Alliance Bancorp | Western Alliance | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Invesco Ltd. | Problémy v bankovním sektoru | Převzetí Credit Suisse | Americký regulátor | First Republic Bank | Zklidnění situace | Převzetí banky | Převzetí banky Credit Suisse | Válka | Stagnující ekonomika | Proinflační faktor | Odliv vkladů | Očekávání pro rok | Makroprostředí | ČNB Aleš Michl | Akcie společnosti PVH | PVH.US | PVH (PVH.US) | Akcie společnosti PVH (PVH.US) | Práce v Německu | Regulační překážky | Guvernér ČNB Michl | ČNB Michl | Sergio Ermotti | Europe 600 | Cena akcií Nvidia | Údaje o vývoji inflace | Vyšší ceny | Komisí pro cenné papíry a burzy | Asie | Rostoucí společnosti | Překážky | Klesající inflace | JOLTS | Investiční ředitelka | Vysoké úrokové sazby | Závazek | Srovnávací základna | Zvedání sazeb | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Konec obchodování | Capital Management | Náklady na půjčky | Spokojenost | Nerozhodnost | První support | Partnerství | ENEL SpA | ENEL | Nezávislost | Thierry Wizman | BYD | Zveřejnění hospodářských výsledků | Inflace ve Spojeném království | Rychlost | Přesnost | Smart money concept | Silná poptávka | Zuzana Filipová | Merck & Co | Zakladatel | Cenový index výdajů | Index výdajů | Index výdajů na osobní spotřebu | Snižování sazeb v USA | Ztráty peněz | Letošní maximum | Meziroční vývoj jádrové inflace v Japonsku | PayPal (PYPL.US) | Dynamický pokles | Zvýšení dluhového stropu | Společnost Boeing | Vládní konsolidační balíček | Konsolidační balíček | Michelle Bowmanová | Komuniké | Pohledávky | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Průmyslové zboží | Metaco | Komentáře členů Fedu | Vývoj akciového indexu Nikkei | Zhoršení výhledu | Aktuální stav | Zvýšení sazeb Fedu | Milník | Významný milník | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Marvell Technology | Marvell | Gold Trust | Invesco Physical Gold ETC | Společnost Nvidia | Barbie | Výhledy | UA.US | Silná data | Směřování | Současný klesající trend | Zprávy o měnové politice | Výroční konference | Inflace v Austrálii | Tony Sycamore | Banka Wells Fargo | Hafize Gaye Erkanová | Erkanová | Selva Demiralpová | Hodnocení rizik | GasNet | ARM | Dokončení transakce | SMCI | Úrokové sazby České národní banky | Beyoncé | OPRA | OPRA.US | Opera (OPRA.US) | Vítězství nad inflací | Zlepšení výkonnosti | ETF společnosti BlackRock | Vrchol inflace | Evercore | Mzdově-inflační spirála | Reálné příjmy | Obchodníci s GBP | Trh s bydlením | Proinflační riziko | Profit-Targety | Dluhopisomat | Srovnávače dluhopisů | Predikovatelný | Nižší ceny | Uvolněná měnová politika | Situace v Německu | IBES | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | DNO | Investice do umělé inteligence | Generativní umělé inteligence | Finanční podmínky | Generativní AI | Stable Diffusion | Microsoft Bing | Midjourney | InvestBay | YCC | Ekonomické podmínky | Politické faktory | HCOB | Dassault Systemes | Powellovo sdělení | Řízení výnosové křivky | Situace v USA | Měnová politika americké centrální banky | Přehled měnového páru | Holubičí postoj | Tržní pohyby | Wegovy | Novo | Country Garden | Bitcoinového ETF | US Steel | Časovaná bomba | Akcie společnosti Adyen | Společnosti z indexu | Marsh & McLennan | McKesson Corp | McKesson | Správy majetku | Dražší půjčky | Akcie Broadcomu | Novo Nordisk A/S | Finanční pozice | Birkenstock | Německý výrobce obuvi | Špatné úvěry | Cena indexu | Hamás | Kupující | Obchodování a investování | Úrovní podpory | BIRK | Mnozí investoři | Výrobce obuvi Birkenstock | Konflikt mezi Izraelem | Vývoj jádrové inflace v Japonsku | Tudor Jones | Financování dluhu | Rozkolísanost na finančních trzích | Jak index VIX funguje | Co nám index VIX říká | Jak číst index VIX | Normální volatilita | VIX stoupá | VIX klesá | Jak používat index VIX | Index volatility CBOE (VIX) | CBOE (VIX) | Opce SPX | Výpočty indexu VIX | Tržní měřítko | Úroveň volatility | Úroveň volatility trhu | Hodnota indexu VIX | Období rostoucího strachu | Oscilace hodnoty indexu VIX | Oscilace hodnoty indexu | Růst hodnoty indexu | Vypršení platnosti | Jakou volatilitu trh očekává | Předstihový ukazatel | Širší akciový trh | Inverzní vztah | Vztah k volatilitě | Úroveň VIX | Typický oscilátor | Hodnota prodejních opcí | Začátek pandemie covidu | Cena indexu S&P 500 | Hodnoty VIX | Nízké hodnoty VIX | metodologie | Čas k nákupu | Čas k nákupu trhu | Nakupování na supportu | Prodávání na rezistenci | Uklidnění situace | Snížení hodnoty indexu VIX | Potenciál ztráty | Schválení bitcoinových ETF | ETF na bitcoiny | Schválení spotového ETF | Kryštof Míšek | Argos Capital | Výsledky společnosti Meta | Bitcoinové fondy | Bitwise | Nadšení | Struktura | tradingeconomics.com | Skupina akcií | Technology | Services | Společnost Alphabet | Návrat inflace | Geopolitická nejistota | Růst libry | Přecenění | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Vzestup zlata | Co bude dál? | Výhled měnové politiky | Nebezpečí | Pozorování | Amazon Web Services | AWS | Optimistický výhled | Posílení japonského jenu | Zpráva o vývoji inflace | Úterní zpráva | Zpráva o vývoji inflace v USA | Uvolněné měnové | Nové údaje | Nejnovější zpráva | Akvizice společnosti | REITs | Ukazatel inflace | Býčí rally | Příležitost k prodeji | Převzetí společnosti | Výhled na rok 2024 | Pandemie covidu | Prohlášení Fedu | Historické maximum | Důvěryhodnost | Smart Money koncept | Jakub Matis | Nippon Steel | All-time high | Nové all-time high | ProCent | Zlevnění hypoték | Ochlazování inflace | Class A | Sazby v USA | Ekonomické statistiky | Rok 2024 | Snížení ratingu | Pravděpodobnost korekce | Schválení ETF | Rekordní příjmy | Proinflační rizika | Měnové politiky v USA | Uvolňování měnové politiky v USA | Premiérka | Copilot | Makroekonomické faktory | Politické změny | Týdenní pokles | Výsledek zasedání | Kansas | Maryland | Dobrá zpráva | Guvernér ČNB Aleš Michl | Financování války na Ukrajině | Financování války | Holding | AUM | FUNDING | Ark 21Shares | Finanční technologie | Platforms | Zajímavé zhodnocení | Japonský index | Capital | Předpovědi analytiků | Multi-asset | Dotace | Výsledky průzkumu Michiganské univerzity | Jádrová inflace v Japonsku | Smart Money strategie | Velké hospodářské krize | Platformy | Oblečení | Slabé výsledky | Index výrobních cen (PPI) | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Jádrový CPI | Portfólia | Redwood | Investments | Dnes Wall Street | Daniel Rajnoch | Analýza makroekonomických zpráv | Základní pravidla systému obchodování | Základní pravidla | Pravidla systému obchodování | Jak číst grafy | Klíčové události | Fundamentální analýza pro začátečníky | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | 1D | D1 | W1 | Inner Circle Trader | FVG | Dopad na ekonomiku | Mezinárodní faktory | Wealth | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Jednoduché tipy pro začátečníky | Jednoduché tipy | Tipy pro začátečníky | Základní pravidla obchodování | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | Analýza fundamentálních událostí | Pokles cen elektřiny | Čistý zisk společnosti | Vstup na trh | Maximální ztráta | Zlepšování obchodních výsledků | Výkon | Svět měnové politiky | Složitý svět | Co je měnová politika? | Faktory ovlivňující monetární politiku | Hodnota měny | Jaké jsou cíle měnové politiky? | Cíle měnové politiky | Stabilita finančního systému | Externí rovnováha | Prodej cenných papírů | Depozitní kurz | ICE BofA US High Yield Index Effective Yield | Můj pohled na trh | Pohled na trh | Marginální požadavky | Komunikační politika | Cílení výnosové křivky | Měnové zásahy | Makroobezřetnostní politika | Nákupy aktiv na trhu | Vliv měnové politiky na ekonomiku | Vliv měnové politiky na ekonomiku a spotřebitele | Marginové požadavky | Minimalizace inflace | Zoominfo Technologies | ZI.US | Zoominfo Technologies (ZI.US) | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Výzvy a rizika | Strategie obchodování | Ceny ropy WTI | EUR/USD a GBP/USD | Nákupy | Prodeje | DJI | Coinbase Global (COIN.US) | Vývoj meziroční jádrové inflace v USA | Vývoj meziročního růstu cen | Lednové přecenění | Dosavadní vývoj inflace | Index DE40 | DE40 | Bariéra | Zpětný pohled | Capital One | DFS | Trinity Bank Radomír Lapčík | Indikátor Purple Strike | Discover Financial Services | Discover Financial | Nakupovat | Jádrový index spotřebitelských cen | Zisky společnosti Nvidia | Výsledky společnosti Nvidia | Jestřábí postoj | ICT trading | ICT obchodování | Co je to ICT koncept? | ICT koncept | Koncepty likvidity | ICT (Inner Circle Trader) | SMC (Smart Money Concept) | Chování institucionálních hráčů | Toky objednávek | Koncept založený na likviditě | Michael J. Huddleston | Michael Huddleston | Koncept likvidity | Institucionální obchodník | Systém SMC | Koncept ICT | Přístup ICT | Pochopení struktury trhu | Struktury trhu | Manipulace ze strany market makerů | Velryby | SMC obchodníci | Kontroly ztrát při obchodování | Kontroly ztrát | Nastavení obchodní psychologie | Obchodní psychologie | Jak konkrétně fungují SMC obchodníci | Výhody ICT konceptu | Jaké jsou výhody ICT konceptu? | Multi-time frame | Multi-time frame strategie | Chování likvidity | Zakladatel ICT | TF (time-frame) | Denní session | Chápat strukturu trhu | Správně chápat strukturu trhu | Správně chápat technickou analýzu | Striktně řídit money-management | Řídit money-management | Striktně dodržovat obchodní plán | Zaměřit se na dlouhodobý úspěch | Mít trpělivost | Poměr risku k zisku | Poměr rizika a odměny | Tržní stratégové | Ideální poměr RRR | Očekávaný výnos | Přidaná konfluence | Celkové potencionální riziko | Potencionální riziko | Chybné predikce | Dostupné informace | Liquidity provider | Liquidity provider (poskytovatel likvidity) | Efektivně obchodovat | Využívat více příležitostí | Více příležitostí | Speculative uninformed money | Speculative uninformed | Uninformed money | Market efficiency paradigm | Market efficiency | Efficiency paradigm | Paradigma tržní efektivity | Veškeré dostupné informace | Smart money (SMC) | IPDA | Interbank price delivery algorithm | Mezibankovní algoritmus dodávání cen | Mezibankovní algoritmus | Algoritmus dodávání cen | Dodávání cen | Jsou i nějaké nevýhody ICT? | Nevýhody ICT | Nevýhoda ICT konceptu | Nevýhoda ICT | Množství znalostí | Chování davu | Obchodovat pomocí ICT | Nižší time-frame | Obchodní session | Porozumět chování trhu | Hluboce porozumět chování trhu | Zátěž na psychiku | Oblasti ICT konceptu | Oblasti ICT | Téma ICT konceptu | Téma ICT | Velké téma | Velké téma ICT | Předpověď směru trhu | Předpověď směru | Longové bias | ICT trader | Neobchodovat patterny | Nakupovat tam, kde retail prodává | Retail prodává | Prodávat tam, kde retail nakupuje | Retail nakupuje | Neobchodovat pomocí indikátorů | Radek Zalubil | Nákup a prodej | ICE | Obyčejný trader | Rozhodnutí pro vstup | Rozhodnutí pro vstup do obchodu | Správné informace | SMC koncept | Oblasti umělé inteligence | Silná ekonomika | Skupina komodit | Vlnový pattern | Očekávané rozhodnutí | Zvýšit zisky | Vlnová analýza páru EUR/USD | Vlnová analýza | Rozsáhlý seriál | Propracované články | Vlastní kapitál | Brian Price | Commonwealth Financial Network | Financial Network | Financial | Vysoká hodnota | Rezervy | Konflikty | Krátkodobé klouzavé průměry | Average daily range | Indikátor ADR | Údaje o prodejích | Change | Centrální banky vs. inflace | Šílenství měnové politiky | Vývoj japonského akciového indexu Nikkei | Vývoj japonského akciového indexu Nikkei 225 | Vývoj hlavní úrokové sazby v Japonsku | Hlavní úrokové sazby v Japonsku | Úrokové sazby v Japonsku | Turismus | Rozšíření úrokového diferenciálu | Kontrola výnosové křivky | Oznámení | 256/2004 | Nejnovější data | Stephen Massocca | HubSpot | Srdce trhů | Co to vlastně volatilita je | Chápání volatility | Jak vnímat volatilitu? | Prudké pohyby ceny | Statistický nástroj | Formy volatility | Average Daily Range (ADR) | Krátkodobé příležitosti | Výpočet ADR | Průměrné denní volatility | Denní volatility | ATR a ADR | Bollinger Bands indikátor | Měřítko očekávané tržní volatility | Očekávání trhu s volatilitou | Vyšší hodnoty VIX | Statistické metody | VIX - Index volatility | Zkoumání volatility | Aktiva volatilní | Chování volatility | Chování volatility v různých obdobích | Volatility v různých obdobích | Korelační koeficienty | Varianční analýza | Vliv volatility na obchodování | Jak měřit volatilitu | Zvyšování rizika | Volatilita a tržní faktory | Změny v úrovni volatility | Historické příklady | Zveřejnění významných ekonomických dat | Zprávy o nezaměstnanosti | Výkyvy v tržní volatilitě | Výkyvy na měnových trzích | Zdravotní krize | Masivní nárůst volatility | Cenová válka v ropném průmyslu | Růst ceny GameStop | Masivní nárůst ceny | Praktické využití indikátorů volatility | Praktické využití indikátorů | Využití indikátorů volatility | Využití indikátorů | Strategie pro různé úrovně volatility | Různé úrovně volatility | Velké cenové pohyby | Populární indikátory | Informace o průměrné denní volatilitě | Použití indikátorů volatility | Změny v pohybech cen akcií | Změny v pohybech cen | Změny v pohybech | Goolsbee z Fedu | Odpovědnost
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Očekávání inflace
Očekávání investorů
Očekávání IPO
Očekávání měnové intervence
Očekávání nastavení úrokových sazeb
Očekávání německých exportérů
Očekávání oživení české ekonomiky
Očekávání pohybu trhu
Očekávání pro rok
Očekávání pro rok 2023

Následující klíčová slova

Očekávání trhu s volatilitou
Očekávání úrokové sazby
Očekávání úrokových sazeb
Očekávání úrokových sazeb v USA
Očekávání v USA
Očekávání vyšší inflace
Očekávání ziskovosti
Očekávání zisku
Očekávaný kurz koruny
Očekávaný pokles úroků
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít