Neděle 26. května 2024 05:23
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei SwiftTrader

COVID-19

C:\fakepath\trader-10052024-39-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.05.2024 1) Akcie Novavax rostou v premarketu amerického obchodování o dramatických 146 procent k 11 USD/akcie na oznámení spolupráce mezi Sanofi a Novavax při komercializaci společné vakcinace proti covid-19 a chřipce.
C:\fakepath\EU-China.jpg

Zájem firem z Evropské unie investovat v Číně klesl

10.05.2024 Podíl firem z Evropské unie, které považují Čínu za nejlepší investiční destinaci, klesl na rekordní minimum. Obnovení důvěry ve druhou největší ekonomiku světa může trvat roky. Uvedla to ve svém nejnovějším průzkumu podnikatelské důvěry lobbistická skupina Evropská obchodní komora v Číně.
C:\fakepath\fundament-09052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – trendy v chování spotřebitelů (7. díl)

09.05.2024 Článek se zabývá trendy v chování spotřebitelů a jejich vlivem na ekonomiku a investice. Čtenář se dozví o změnách preferencí a vkusu spotřebitelů, sociálních a kulturních vlivech, technologickém pokroku a roli sociálních médií při formování spotřebitelských preferencí. Zohledňuje se také faktory jako ekonomické podmínky, demografie, sociální a kulturní změny, média a psychologické aspekty, které ovlivňují trendy ve spotřebitelském chování.
C:\fakepath\Ropa4.jpg

Ruský ropný průmysl přichází o pracovní sílu kvůli válečné ekonomice

06.05.2024 Ruský ropný a plynárenský průmysl je důležitý pro financování ruské invaze na Ukrajinu a poskytuje Kremlu finanční prostředky na pokračování bojů. Tento průmysl se však potýká s nedostatkem pracovních sil kvůli plné mobilizaci ruské ekonomiky pro válečné úsilí, což zhoršuje dlouhodobou demografickou krizi, uvedla agentura Bloomberg.
C:\fakepath\fundament-02052024-uvod-2.png

Pohled do budoucnosti – environmentální a sociální změny (5. díl)

02.05.2024 Tento článek poskytuje hluboký pohled na environmentální a sociální změny, které formují naši současnou společnost a budoucnost. Dozvíte se o narůstajících výzvách, jako je změna klimatu a úbytek biologické rozmanitosti, a o tom, jak tyto změny ovlivňují naše životní prostředí, ekonomiku a investiční příležitosti. Článek také diskutuje o klíčových faktorech, jako jsou investice do udržitelnosti a faktory ESG, které ovlivňují rozhodování investorů a regulátory.
img

US Open: Očekávané zasedání FOMC a 14% výprodej Super Micro Computer táhnou náladu na Wall Street

01.05.2024 Wall Street se po otevření snaží zotavit ze včerejšího výprodeje, ale odrazu kontraktů Nasdaq 100 nepomáhá ani slabý sentiment kolem technologických akcií. Výsledky výrobce serverových stojanů používaných v datových centrech Super Micro Computer (SMCI.US) hlásaly zklamání, což vedlo k dvoucifernému zlevnění akcií, které jsou mnohými považovány vedle Nvidie (NVDA.US) za jeden ze silných benchmarků celého býčího trhu s umělou inteligencí. Po silnějším než předpokládaném reportu ADP investoři čekají na výrobní ISM a JOLTS (16:00), stejně jako na rozhodnutí Fedu (20:00) a Powellovu konferenci (20:30). Dolar v úvodu seance mírně ztrácí, USDIDX se obchoduje o 0,1 % níže a ropa ztrácí téměř 0,8 % navzdory komentáři izraelského premiéra Netayahua, který po setkání s Blinkenem sdělil, že upuštění od další války v Gaze (Rafah) není v centru pozornosti Izraele.
img

Pfizer ve výsledcích za 1. čtvrtletí vykazuje odolnost vůči poklesu prodeje vakcín a léků COVID-19

01.05.2024 Společnost Pfizer vykázala za 1. čtvrtletí 2024 lepší než očekávané výsledky, které svědčí o odolnosti vůči poklesu prodeje vakcín a léků COVID-19. Společnost zvýšila svůj celoroční výhled zisku díky snížení nákladů, silným prodejům vakcíny proti pneumokokům Prevnar a menšímu než očekávanému poklesu prodejů léku Paxlovid COVID-19. Lepší než očekávané výsledky způsobily, že akcie v předobchodní fázi vzrostly přibližně o 1,5 %.
img

Denní shrnutí: Wall Street pod tlakem před výsledky BigTechu

25.04.2024 Nálada na evropských trzích byla dnes převážně slabá. DAX a CAC40 ztratily více než 0,9 %, výjimkou byl britský FTSE, který si připsal téměř 0,5 %. Téměř 3 % zlevnily akcie francouzského konglomerátu LVMH.
img

Akcie společností Pfizer a Biontech ztrácejí na pozadí právních kroků společnosti GSK

25.04.2024 Britský farmaceutický gigant GlaxoSmithKline (GSK.UK) zažaloval u amerického federálního soudu společnosti Pfizer a BioNTech a obvinil je z porušení patentů společnosti GSK týkajících se technologie RNA (mRNA) vakcín, která se používá ve vakcínách COVID-19. Podle společnosti GlaxoSmithKline vyvinula společnost tyto inovace více než deset let před pandemií COVID-19. Společnost GSK navíc tvrdí, že po akvizici společnosti Novartis v roce 2015 odkoupila veškerá práva na inovační technologie vyvíjené od roku 2008.
img

Zoom Video Communications v postpandemickém prostředí 🖥️

22.04.2024 Skutečným průlomem na trhu videokonferenčního softwaru se ukázala být pandemie COVID-19. V roce 2020 si celosvětová výluka vyžádala, aby firmy zavedly řešení umožňující komunikaci na dálku. V té době také došlo k rozkvětu práce na dálku, která se v době pandemie stala pro mnoho podniků nezbytností. Nyní, i když makroekonomické prostředí již nevyvíjí vnější tlak na podniky, aby udržovaly práci na dálku, se zdá, že tato forma zůstane na trhu natrvalo. Navíc, i když v roce 2024 globální epidemie nenutí k zavádění nabídek práce na dálku, má tento trh stále značný růstový potenciál.
img

📊Podpoří zisky TSMC Q1 Nasdaq? Co od společnosti čekat?🔍

17.04.2024 Největší smluvní výrobce polovodičů, Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US), oznámí své finanční výsledky zítra, pravděpodobně kolem 8:30, protože konferenční hovor o výdělcích je naplánován na 9:00. Zpráva se pravděpodobně ukáže jako hlavní akciová událost týdne a odpoví na další otázky trhu ohledně trajektorie růstu technologických společností a trendu AI. Trh očekává, že společnost vykáže růst zisků, tažený především trendem AI a objednávkami od Nvidie. Zdá se, že zpráva TSMC by se mohla ukázat jako klíčová pro širší technologický akciový sektor, přičemž v dubnu vykázalo zisky několik BigTech společností. Otázkou je, zda bude celková slabost na trhu smartphonů (dodávky Applu klesly o 9,6 % v 1. čtvrtletí 2024) vykompenzována silnou poptávkou po čipech AI? Akcie společnosti během dnešního zasedání na Tchaj-wanu vzrostly téměř o 2,5 % a tržby za 1. čtvrtletí byly podle meziročních ukazatelů velmi silné (ale nižší než 20 % předpovědi společnosti pro FY 2024).
C:\fakepath\euro zone.jpg

ČR se zavázala přijmout euro v přístupové smlouvě

14.04.2024 Vybrané údaje o problematice budoucího možného přijetí společné evropské měny euro Českou republikou k 20. výročí (1. května 2004) vstupu ČR do Evropské unie (EU):
C:\fakepath\MMF-Georgiev.jpg

V čele MMF bude nadále Kristalina Georgievová

14.04.2024 Výkonná rada Mezinárodního měnového fondu (MMF) v pátek do funkce generální ředitelky zvolila na druhé pětileté období Kristalinu Georgievovou (70). Byla jediným kandidátem. Její první funkční období končí 30. září.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Fitch zhoršil výhled ratingu Číny

10.04.2024 Ratingová agentura Fitch zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Číny na negativní ze stabilního. To znamená, že by mohla současný rating země ve střednědobém horizontu snížit. Ekonomika země čelí rostoucí nejistotě při přechodu na nové modely růstu, což představuje rizika pro veřejné finance, odůvodnil Fitch své rozhodnutí. Čína má u agentury Fitch známku A+, což znamená střední vyšší kvalitu dluhu.
C:\fakepath\volatilita-09042024-1.jpg

Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán

09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
C:\fakepath\MMF-Georgiev.jpg

Jedinou kandidátkou do čela MMF je šéfka Georgievová

05.04.2024 Jedinou kandidátkou na post výkonné ředitelky Mezinárodního měnového fondu (MMF) je jeho současná šéfka Kristalina Georgievová (70). Oznámil to včera MMF. Současné pětileté období Georgievové končí 30. září.
img

Halving bitcoinu v roce 2024 – postřehy z předchozích let

04.04.2024 Pravděpodobně nejočekávanější událost v kryptosvětě v tomto roce se chystá již za necelý měsíc! Oficiálně halving bitcoinu (půlení bitcoinu) znamená snížení odměny těžařů na polovinu. Jeho dopad však přesahuje samotnou dynamiku těžby.
C:\fakepath\komodity-04042024-1.jpg

Podstata komodit: Průzkum hlavních trhů a jejich specifik

04.04.2024 Komodity můžeme vnímat jako základní pilíře globálního obchodování. Od samotných základů průmyslu až po zemědělské produkty, které krmí svět, představují komodity hmatatelná aktiva, která nám, jakožto obchodníkům, otevírají dveře k rozmanitým příležitostem.
img

Tesla se po údajích o dodávkách za 1. čtvrtletí propadla o 6 %

02.04.2024 Tesla (TSLA.US) dnes prodělává. Akcie společnosti klesají o více než 7 % poté, co americký výrobce elektromobilů zveřejnil údaje o výrobě a dodávkách za první čtvrtletí roku 2023. Údaje zklamaly, protože provoz společnosti byl ovlivněn konfliktem v Rudém moři a žhářským útokem v továrně v Německu.
img

Přes 100 miliard za covidové vakcíny „vylétlo komínem“. Na podezřelé esemeskování předsedkyně Evropské komise a šéfa Pfizeru si teď posvítí hlavní evropský žalobce, pro von der Leyenovou to je zlá novina

01.04.2024 Tahle zpráva šéfku Evropské komise jistě nepotěšila, a zvláště ne nyní před eurovolbami. Vyšetřovatelé Úřadu evropského veřejného žalobce totiž v uplynulých měsících převzali případ jejího podezřelého vyjednávání s šéfem amerického farmaceutického gigantu Pfizer Albertem Bourlou stran covidových vakcín. Případ měli původně na stole belgičtí vyšetřovatelé ve městě Lutychu. Pravomoci evropských vyšetřovatelů jsou ale silnější. Což právě není dobrá zpráva pro stávající šéfku Evropské komise, která by ráda post zastávala i v dalším funkčním období.
C:\fakepath\Baltimore-most.png

Dopad zříceného mostu v Baltimoru na širší ekonomiku bude zanedbatelný

28.03.2024 Dopad zříceného mostu v Baltimoru na širší americké hospodářství bude pravděpodobně minimální, i když může mít silný vliv na ekonomiku lokální. Uvedl to americký týdeník Barron's. Podobně analytici banky JPMorgan se domnívají, že ekonomické dopady budou spíš mírné, a to včetně dopadu na ceny aut.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Německá ekonomika chřadne, shodují se přední ekonomické instituty

27.03.2024 Německo v letošním roce vykáže růst hrubého domácího produktu (HDP) jen o 0,1 procenta. Ve společné analýze to dnes uvádí pět předních německých hospodářských institutů, které ještě loni na podzim předpovídaly na letošek růst ekonomiky o 1,3 procenta. Instituty označily německé hospodářství za chřadnoucí a dodávají, že rozvoj komplikují jak růstové, tak i strukturální problémy.
img

US Open: Indexy Wall Street otevírají na konci týdne níže 📌

22.03.2024 Poslední den na Wall Street začíná v červených číslech. Indexy při zahájení peněžní seance mírně ztrácejí, ale je třeba poznamenat, že kotace jsou aktuálně na historických maximech. Slabší sentiment na akciovém trhu podporuje i posilující dolar. USD zisky o 0,3 % a u většiny měnových párů mezi 0,3-0,4 %, a dokonce až 0,6 % v případě NZD, AUD a SEK. Výnosy 10letých amerických dluhopisů přitom ztrácejí z úrovně 4,21 %.
img

Asia FX dips as dollar hits 3-week high post-SNB rate cut

22.03.2024 Most Asian currencies experienced sharp declines on Friday, as a rebound in the dollar gained momentum following an unexpected interest rate cut by the Swiss National Bank. This move prompted currency traders to shift their focus towards the greenback, leading to downward pressure on Asian currencies.
img

Federální rezervní systém se věnuje úrokovým sazbám: akcie rostou, dolar klesá

21.03.2024 Indexy světových trhů vzrostly a dolar zastavil svou růstovou trajektorii poté, co Federální rezervní systém oznámil plány na tři výrazná snížení sazeb v tomto roce, a to navzdory očekávání pomalejšího poklesu inflace.
C:\fakepath\Nemecko6.jpg

Počet firemních bankrotů v Německu loni stoupl

15.03.2024 Počet firemních bankrotů v Německu se loni zvýšil o 22,1 procenta na 17.814 případů. Přispěl k tomu hospodářský útlum, vysoká inflace a růst úrokových sazeb. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil spolkový statistický úřad.
C:\fakepath\trader-14032024-94-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.03.2024 1) Záchrana švýcarské banky Credit Suisse, kterou před rokem převzala konkurenční UBS, přinesla švýcarské ekonomice nová rizika. Ve zprávě věnované této alpské zemi to dnes uvedla Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Spojení obou velkých bank sice zajistilo finanční stabilitu, transakce ale podle OECD vyvolává otázky ohledně dominantního postavení UBS na švýcarském trhu a potřeby silnější finanční regulace v budoucnu.
C:\fakepath\coronavirus.jpg

Nejchudší země se stále nevzpamatovaly z pandemie covidu-19

14.03.2024 Řada zemí se vzpamatovává z důsledků pandemie nemoci covid-19, těm nejchudším se to však dosud nepodařilo, a ve značném počtu států se podmínky pro život stále zhoršují. S odkazem na Rozvojový program OSN (UNDP) to dnes uvedla agentura AP. Index lidského rozvoje (HDI), který UNDP sestavuje od roku 1990, měl po prudkém poklesu v pandemických letech 2020 a 2021 dosáhnout v roce 2023 rekordních hodnot. Podle zprávy však rozvoj v polovině nejchudších zemí světa zůstává pod úrovní z roku 2019, tedy v době před pandemií.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Německo se potýká se stávkami, populisty a horší ekonomikou

13.03.2024 Rekordní neoblíbenost vlády kancléře Olafa Scholze zmítané vnitřními spory, vysoké preference pravicově populistické Alternativy pro Německo (AfD) a neustálé vlny demonstrací a stávek, tak vypadá každodenní realita v Německu. Rozpolcený obraz země doplňují hospodářské potíže, které Německo prozatím nedokázalo překonat.
C:\fakepath\komodity-13032024-1.jpg

Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading

13.03.2024 Představte si komoditní trhy jako nesmírně rozsáhlé moře, jehož vody jsou proplétány nekonečnými proudy nabídek a poptávek. Komodity, ty základní stavební kameny naší ekonomiky, se stávají loděmi, které na těchto vodách plují.
C:\fakepath\MMF-Georgievova.jpg

Georgievová bude v čele MMF ve svém druhém funkčním období

12.03.2024 Ministři financí zemí Evropské unie dnes na schůzce v Bruselu schválili Kristalině Georgievové druhé funkční období v čele Mezinárodního měnového fondu (MMF). Informovala o tom agentura Reuters. Současné pětileté funkční období Georgievové končí 30. září. V čele MMF bývá tradičně Evropan, v čele sesterské Světové banky (SB) pak Američan.
img

Významné trendy na trhu s nemovitostmi po pandemii COVID-19

08.03.2024 Od vypuknutí covidové pandemie se trh s nemovitostmi stal svědkem dramatických změn, které ovlivnily poptávku i nabídku v tomto sektoru. Mezi tyto trendy patří nejen nové pracovní procesy, ale i další ekonomické a sociální faktory. V rámci svého příspěvku jsem se pokusil na některé z nich podívat blíže.
C:\fakepath\indexy-06032024.jpg

Mistrovství v obchodování akciových indexů: Klíčové strategie a přístupy

07.03.2024 Při pohledu na mozaiku finančních trhů by mohly akciové indexy zaujmout zvláštní místo. Nejen že odrážejí zdraví ekonomiky a sílu podnikatelského ducha, ale také nabízejí unikátní příležitosti pro tradery. V dnešní době, kdy se trhy neustále vyvíjejí a přizpůsobují novým výzvám, se obchodování akciových indexů jeví jako klíčová dovednost pro každého tradera, nehledě na jeho obchodní styl.
C:\\fakepath\\Británie.jpg

Britská ekonomika prý poroste rychleji

06.03.2024 Britská ekonomika by v letošním roce mohla vykázat růst o 0,8 procenta, a zotaví se tak z recese, ve které se ocitla ve druhé polovině loňského roku. V parlamentu to dnes při představování rozpočtu řekl ministr financí Jeremy Hunt. Nový odhad je o desetinu procentního bodu vyšší, než loni v listopadu očekával Úřad pro rozpočtovou odpovědnost (OBR). Dnešní Huntův projev k rozpočtovým záležitostem je zřejmě poslední před nadcházejícími volbami.
img

IEA: Emise oxidu uhličitého související s energií loni stouply na nový rekord

01.03.2024 Celosvětové emise oxidu uhličitého (CO2) související s energetikou loni stouply na nový rekord. Částečně k tomu přispělo zvýšené využívání fosilních paliv v zemích, kde sucho omezilo výrobu elektřiny ve vodních elektrárnách. Celkově emise z energetiky stouply o 410 milionů tun, tedy 1,1 procenta, na 37,4 miliardy tun. Tempo růstu však zpomalilo z 1,3 procenta v předchozím roce. Vyplývá to ze zprávy, kterou zveřejnila Mezinárodní agentura pro energii (IEA).
C:\fakepath\euro.jpg

CNBC: Výsledky hospodaření evropských firem byly špatné

01.03.2024 Výsledky hospodaření téměř poloviny evropských firem za poslední tři měsíce loňského roku zaostaly za očekáváním, přestože tato očekávání byla už tak dost nízká. Uvedla to televize CNBC, která se odvolává na vyjádření oslovených analytiků. Podle nich se bude region v prostředí vysokých úrokových sazeb i nadále potýkat s problémy.
C:\fakepath\Raylyst.jpg

Nejrychleji rostoucí firmou v Evropě je česká Raylyst

01.03.2024 Nejrychleji rostoucí společností v Evropě se stala česká firma Raylyst, přední distributor fotovoltaických produktů pro evropský trh. Vyplývá to z nejnovějšího žebříčku sestavovaného listem Financial Times (FT) a serverem Statista. Do žebříčku 1000 nejrychleji rostoucích firem se dostalo ještě dalších deset českých společností.
img

Bankovní statistika - leden 2024

29.02.2024 Celkový objem aktiv bankovního sektoru v prvním měsíci roku 2024 dosáhl 10 394 mld. Kč, což je o 4,6 % více než na konci loňského roku. Za typickým nárůstem na počátku roku stojí úvěry a jiné pohledávky za centrálními bankami a úvěrovými institucemi (+440 mld. Kč m/m). V meziročním srovnání dosahuje tempo růstu bilanční sumy hodnoty 7,7 %.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
img

Samsung představí na veletrhu chytrý prsten, Lenovo notebook s průhlednou obrazovkou

26.02.2024 Jihokorejský výrobce elektroniky Samsung představí na veletrhu bezdrátových technologií MWC v Barceloně svůj první chytrý prsten. Samsung mimo jiné uvádí, že prsten uživatelům díky pokroku v oblasti umělé inteligence (AI) nabízí větší míru personalizace. Sledovat bude mimo jiné srdeční tep či spánek. Čínský technologický gigant Lenovo, který je největším výrobcem počítačů na světě, představil prototyp notebooku s průhlednou obrazovkou.
C:\fakepath\makro-25022024-uvod.png

Makroekonomické faktory - rozpočtové deficity a přebytky (9. díl)

25.02.2024 V dnešním článku se zaměříme především na vysvětlení rozpočtových deficitů a přebytků. Dále se budeme zabývat dopady rozpočtových deficitů a přebytků na různé oblasti ekonomiky a také si rozebereme některé faktory, které je ovlivňují. Nakonec uvedeme příklad z Ameriky pro lepší pochopení jejich podstaty v ekonomice.
img

Skutečný důvod proč akcie rostou, pravidla hry se změnily

21.02.2024 „Svět zkouší přejít na nový model, kdy v jedné ruce vyšší úrokové sazby mají chránit před vysokou inflací a v ruce druhé, kvantitativní uvolňování má zajišťovat pokračující růst a stabilitu,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\Indonesie.jpg

Indonésie se snaží přidat k asijským hospodářským tygrům

18.02.2024 Indonésie se jako čtvrtá nejlidnatější země světa dlouhodobě pohybuje pod hranicí svých možností. Potřebuje zbohatnout dřív, než její populace zestárne. A čas se krátí, píše americký deník The Wall street Journal (WSJ).
C:\fakepath\letecka dopr.jpg

Provozovatel letišť ADP nečeká, že čínská letecká doprava letos plně oživí

15.02.2024 Francouzský provozovatel letišť ADP neočekává, že se čínská letecká doprava letos vrátí na úroveň před pandemií nemoci covid-19. Poukazuje přitom na utlumenou poptávku a pomalý hospodářský růst druhé největší ekonomiky světa. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Plné oživení letecké dopravy v Číně ADP očekává nejdříve v roce 2026.
img

Přehled měnového páru GBP/USD. 13. února. Fed opět prohlásil, že se sazbami není kam spěchat

13.02.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí inklinoval k poklesu. Úroveň Murray 7/8 – 1,2634 se opět nepodařilo překonat. Připomeňme, že tato úroveň (a několik sousedních) tvořila zhruba měsíc a půl silný support – spodní hranici bočního kanálu. Pár nemůže tuto "betonovou zátarasu" zespodu prorazit. Britská libra má tedy výbornou šanci na obnovení poklesu.
C:\fakepath\ateny-letiste.png

S akciemi mezinárodního letiště v Aténách se začne obchodovat na burze

02.02.2024 S akciemi mezinárodního letiště v Aténách se příští týden začne obchodovat na burze. Zájem o primární veřejnou nabídku akcií (IPO), která je v Řecku největší od dluhové krize v letech 2010 až 2018, je mezi investory vysoký, poptávka výrazně převyšuje nabídku. Cena tak byla stanovena na horním konci plánovaného rozpětí, oznámila dnes řecká privatizační agentura HRADF. Vláda v nabídce nabízí 30 procent akcií letiště.
C:\fakepath\trader-31012024-41-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.01.2024 1) Ruská centrální banka přestane zveřejňovat podrobné informace, které se týkají její měnové politiky. Oznámení o změnách základní úrokové sazby tak budou napříště jen stručná, uvedla v úterý banka. Polský deník Rzeczpospolita hodnotí toto rozhodnutí jako další krok k tomu, aby se omezil přístup k údajům o ruské ekonomice.
C:\fakepath\Saudska Arabie.jpg

Ekonomika Saúdské Arábie ve čtvrtém čtvrtletí kvůli ropě klesla o 3,7 procenta

31.01.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Saúdské Arábie ve čtvrtém čtvrtletí klesl meziročně o 3,7 procenta. Příčinou byl propad ropného sektoru. Tempo hospodářského poklesu však zpomalilo ze 4,4 procenta ve třetím čtvrtletí, kdy země zaznamenala první pokles ekonomiky od pandemie nemoci covid-19. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes zveřejnil statistický úřad Saúdské Arábie.
img

Centrální bankovnictví pomalu selhává

26.01.2024 „Politika helikoptérových peněz v posledních letech rapidně umazává hranici mezi monetární a fiskální politikou. Výsledkem je tedy následující karikatura: monetární politika pod kontrolou populistů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\Británie.jpg

Inflace v Británii v prosinci nečekaně zrychlila na čtyři procenta

17.01.2024 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v Británii v prosinci nečekaně zrychlilo na čtyři procenta z 3,9 procenta v listopadu. Růst zrychlil poprvé za deset měsíců, důvodem bylo zvýšení daně z tabáku. Zpráva, kterou dnes zveřejnil britský statistický úřad ONS, pravděpodobně zmírní debaty o tom, kdy může Bank of England snížit úrokové sazby.
img

Walt Disney vypršela práva na postavičku Mickey Mouse. Jaký bude dopad na hodnotu firmy?

15.01.2024 Walt Disney je největší mezinárodní konglomerát v oblasti masmédií a zábavního průmyslu. V posledních 15 letech získal práva na některé z nejlepších mediálních franšíz. Problémy se však nevyhýbají ani této „továrně na sny“. Od začátku roku 2024 přišla společnost o práva na ikonickou kreslenou postavu Mickey Mouse, která dostala společnost na výsluní a od té doby se nové výtvory, licence a akvizice velkých společností nabalovaly jako sněhová koule.
C:\fakepath\trader-15012024-41-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.01.2024 1) Svět by mohl mít do deseti let prvního dolarového bilionáře. Ve zprávě zveřejněné před začátkem výročního zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) v Davosu to uvedla organizace Oxfam, která bojuje proti chudobě. Dodala, že rozdíly mezi velmi bohatými a většinou světové populace ještě více prohloubila pandemie nemoci covid-19. Zatímco majetek pěti nejbohatších lidí světa se od pandemie více než zdvojnásobil, pět miliard lidí za tu dobu zchudlo.
C:\fakepath\miliardari.png

Oxfam: Svět by se do deseti let mohl dočkat prvního dolarového bilionáře

15.01.2024 Svět by mohl mít do deseti let prvního dolarového bilionáře. Ve zprávě zveřejněné před začátkem výročního zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) v Davosu to dnes uvedla organizace Oxfam, která bojuje proti chudobě. Dodala, že rozdíly mezi velmi bohatými a většinou světové populace ještě více prohloubila pandemie nemoci covid-19. Zatímco majetek pěti nejbohatších lidí světa se od pandemie více než zdvojnásobil, pět miliard lidí za tu dobu zchudlo.
img

Burberry ztrácí 9 % 📉 Luxusní akcie ztrácejí kvůli obavám z poptávky 🚩

12.01.2024 Akcie evropských luxusních koncernů dnes zažívají další vlnu poklesu poté, co britská luxusní značka Burberry (BRBY.UK) již podruhé za poslední tři měsíce oznámila, že očekává nižší roční zisk. Společnost dala jasně najevo, že zaznamenává silné globální zpomalení poptávky. V důsledku toho jsou investoři nuceni upravit násobky ocenění mnoha módních společností. Akcie módních holdingů, jako jsou LVMH (MC.FR) a Kering (KER.FR), se dnes obchodují o 1,5 %, resp. 3 % níže, čímž téměř zcela vymazaly zlepšení nálady z posledních týdnů. odvětví nepomáhá ani výrazné zpomalení domácí poptávky v Číně, kde dochází k deflaci. Index spotřebitelských cen v prosinci klesl již třetí měsíc v řadě, což vyvolává obavy o prodeje evropských luxusních značek.
img

Válkám navzdory. Sedm důvodů, proč by mohl i letos vydržet investiční optimismus

12.01.2024 Rok 2023 byl pro akciové trhy velmi pozitivní. Hlavní indexy výrazně posílily, některé z nich dosáhly dokonce historických maxim. Bude rok 2024 podobný, nebo nás čekají zlé časy? Mnoho ekonomů varovalo již v průběhu loňského roku, že po předchozím výrazném zvyšování úrokových sazeb bude následovat recese. Tady je ale 7 důvodů, proč jsem osobně ohledně právě započatého roku (ne bezbřehým) optimistou.
C:\fakepath\Global3.png

Světová banka čeká letos zpomalení globálního růstu na 2,4 procenta

09.01.2024 Globální ekonomický růst v letošním roce třetím rokem za sebou zpomalí, což prodlouží chudobu a zvýší zadlužení mnoha rozvojových zemí. Uvedla to Světová banka (SB) ve své nejnovější zprávě Global Economic Prospects. Hrubý domácí produkt (HDP) se má v letošním roce zvýšit o 2,4 procenta po loňském růstu o 2,6 procenta.
img

Moderna po býčích doporučeních posiluje o více než 14 % 📌

02.01.2024 Moderna posiluje o 14,30 %, což představuje nejvyšší denní zisk od konce roku 2022 poté, co společnost Oppenheimer zvýšila hodnocení z Perform na Outperform. Investiční banka vyzdvihla slibné komerční vyhlídky společnosti a pokroky v připravovaných projektech. Zvýšení ratingu je v souladu s dopisem generálního ředitele Stéphana Bancela akcionářům z roku 2023, který zdůraznil zvýšení podílu společnosti Moderna na americkém trhu s vakcínou COVID-19. Analytici ze společnosti Oppenheimer předpovídají, že se společnost Moderna stane do roku 2026 jedním z předních hráčů ve svém odvětví, přičemž růst tržeb se v roce 2025 zrychlí díky uvedení několika produktů na trh, včetně vakcín proti respiračnímu syncytiálnímu viru a chřipce.
C:\fakepath\Nemecko6.jpg

Zaměstnanost v Německu loni byla nejvyšší od znovusjednocení země

02.01.2024 V Německu loni mělo zaměstnání v průměru 45,9 milionu lidí, což bylo nejvíce od znovusjednocení země v roce 1990. V předběžné bilanci to dnes oznámil Spolkový statistický úřad. V zemi, která má zhruba 84 milionů obyvatel, tak dosáhla zaměstnanost rekordu, meziročně byla vyšší o 333.000. Ve středu Spolkový úřad práce zveřejní zprávu o prosincovém vývoji na německém pracovním trhu s podrobnostmi o nezaměstnanosti.
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\euro-17062015.jpg

Euro používá 20 z 27 členských zemí EU

29.12.2023 Základní fakta o evropské měně euro k 25. výročí (1. ledna) zahájení používání jednotné evropské měny euro v obchodním a bankovním styku v 11 zemích Evropské unie (EU):
C:\fakepath\Loreal-dedicka.jpg

Bloomberg: Dědička firmy L'Oréal je první ženou s majetkem 100 miliard USD

29.12.2023 Dědička francouzského kosmetického impéria L'Oréal Françoise Bettencourtová Meyersová se podle agentury Bloomberg stala první ženou, která nashromáždila majetek v hodnotě 100 miliard dolarů (2,2 bilionu Kč). Tento milník přichází poté, co akcie společnosti L'Oréal, kosmetické firmy založené jejím dědečkem, vzrostly na rekordní úroveň a zažívají nejlepší rok od roku 1998.
img

Premiér slibuje konec zdražování, jenž však nenastane. Ani veřejné finance v příštím roce „zdravé“ nebudou, jak tvrdí

27.12.2023 Ve svém dnešním vánočním projevu se premiér Fiala poměrně výrazně věnoval také ekonomickým tématům. Z nich se zaměřil zejména na inflaci. „Příští rok skončí neustálé zdražování,“ slibuje premiér. To ovšem není pravda. Zdražování bude pokračovat, jen pomalejším tempem než letos nebo loni. A sice – nejpravděpodobněji – tempem zhruba třetinovým v porovnání s letoškem a přibližně pětinovým v porovnání s loňskem.
img

Česká národní banka ukončila nejdelší období stability úrokových sazeb od roku 2017. Pro malé firmy tak končí období soustavně rostoucích nákladů na externí financování

21.12.2023 Bankovní rada České národní banky dnes poprvé od června minulého roku upravila výši základní úrokové sazby a vyslala tak signál, že období udržování současných vysokých sazeb je u konce. Přestože rozhodnutí bankovní rady nebylo předem jisté, není tento krok vzhledem k polevujícím inflačním tlakům a předešlé komunikaci členů bankovní rady překvapivé. V posledním roce a půl byla jednotlivá měnověpolitická zasedání ČNB pod drobnohledem analytiků a komentátorů, kteří její postup často kritizovali. Ať už proto, že se zvyšováním sazeb podle některých hlasů přestala moc brzy, nebo že na podzim naopak váhala s jejich snižováním, v obou případech v rozporu s doporučením svých analytiků. Z našeho pohledu, který vychází z diskuzí se zástupci malých a středních firem, byly tyto kroky sice nepopulární, ale v některých ohledech pochopitelné.
img

CureVac ztrácí 34 %, protože německý soud zrušil patent společnosti

19.12.2023 CureVac (CVAC.US) dnes ztrácí více než 30 % poté, co německý soud zrušil patent společnosti. Jak uvádí analýza agentury Reuters, dotyčný patent je jedním z několika titulů duševního vlastnictví, o nichž CureVac tvrdí, že byly porušeny v probíhajících soudních řízeních. Patent byl také základem žaloby CureVac za porušení patentu proti jeho tržnímu rivalovi a výrobci mRNA vakcín, BioNTech (BNTX.US), v ráně pro nároky CureVac na podíl v miliardách eur na výnosech z vakcín COVID-19. Jak uvedl předsedající soudce německého patentového soudu ve svém rozhodnutí po slyšení, patent je nyní pro území Německa neplatný. Akcie Biontech dnes rostou o 2 %. Vakcína COVID-19 založená na mRNA CureVac nepřinesla žádné významné peníze z prodeje. Spolupráce BioNTech/Pfizer zároveň v letech 2021 a 2022 vydělala více než 40 miliard dolarů v kombinovaném prodeji vakcín.
img

US Open: Wall Street bojuje o směr před rozhodnutím Fedu o úrokových sazbách 🔔

13.12.2023 Wall Street ve středu při zahájení cash session tají dech. Indexy zaznamenávají mírné nárůsty do 0,30 %. Přesto zůstávají na 23měsíčních maximech. Podobné chování lze pozorovat na forexovém trhu, kde je USD dolar mírně klidný. Na dolarovém indexu USD (USDIDX) vidíme během týdne konsolidaci. Výnosy 10letých amerických dluhopisů klesají a aktuálně činí 4,17 %.
C:\fakepath\USA5.jpg

Rozpočtový deficit USA byl v listopadu rekordní kvůli nákladům na úvěry

13.12.2023 Deficit federálního rozpočtu USA v listopadu stoupl meziročně o 26 procent na 314 miliard USD (7,1 bilionu Kč), což je rekordní údaj pro tento měsíc a nejvyšší údaj od března. Důvodem jsou vyšší náklady na úvěry a další výdaje. Vyplývá to z údajů, které včera zveřejnilo americké ministerstvo financí.
C:\fakepath\Bernanke.jpg

Ben Bernanke byl předsedou Fedu v letech 2006-2014

12.12.2023 Americký ekonom Ben Bernanke, který 13. prosince oslaví sedmdesátiny, byl v letech 2006-2014 předsedou rady guvernérů Federálního rezervního systému USA (Fed). Fedu předsedal během finanční krize z let 2008-2009, za vlády George W. Bushe a Baracka Obamy. Časopis Time jej v roce 2009 vyhlásil osobností roku, v roce 2022 mu byla udělena Nobelova cena za ekonomii.
img

Uber vstoupí do S&P 500 🗽 Bude reagovat na známý "fenomén" Wall Street?

11.12.2023 Po několika měsících burzovní horské dráhy na akciích Uberu se letos podařilo akcie společnosti zvýšit o téměř 150 %, takže jejich výnos je srovnatelný s výnosem Bitcoinu. Nyní se Uber nachází v bodě obratu. Nedávno se jí podařilo dosáhnout ziskovosti a nyní před společností stojí velká příležitost. Dne 18. prosince letošního roku se Uber připojí k "elitní" skupině společností kótovaných na největším americkém indexu S&P 500, kde nahradí společnost Sealed Air Corp.
img

Zpráva Evropské centrální banky zdůrazňuje roli kryptoměn

07.12.2023 Evropská centrální banka (ECB) zveřejnila zprávu, která osvětluje rostoucí přijímání kryptoměn, zejména Bitcoinu (BTC), v rozvíjejících se a rozvojových ekonomikách (EMDE).
C:\fakepath\trader-04122023-62-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.12.2023 1) Nejznámější kryproměna bitcoin letos poprvé překonala hranici 40.000 dolarů (přibližně 894.000 Kč) a dál roste, posilují přitom i ostatní kryptoměny. Přispívá k tomu sílící přesvědčení, že americká centrální banka (Fed) začne brzy snižovat úrokové sazby. Investoři se také domnívají, že americká Komise pro cenné papíry (SEC) brzy schválí spotové bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF).
C:\fakepath\stock-exchange.jpg

Akcie v listopadu dál zpevnily, index S&P 500 letos přidává asi 20 procent

01.12.2023 Akcie na světových trzích v listopadu zpevnily, většina trhů tak zvýšila své letošní zisky. Nejsledovanější americký index S&P 500 si od začátku roku do konce listopadu připsal téměř 20 procent, index Nasdaq Composite pak 37 procent. Index akcií z eurozóny Euro STOXX 50 se zhodnotil téměř o 15 procent, vyplývá z burzovních statistik.
img

Vzestup a pád společnosti WeWork

21.11.2023 Každý den jsme svědky velkých úspěchů různých společností, ale také jejich pádů. WeWork se bohužel nachází v té druhé kategorii. Přestože měla skvělou vizi a úžasný nápad, skandály způsobily, že se z tržní kapitalizace 47 miliard dolarů propadla na "pouhých" 44 milionů dolarů. V této analýze vám přiblížíme, co vedlo k jejímu bankrotu.
img

To, jak žijeme, mění podobu rezidenčních nemovitostí

20.11.2023 Většina lidí by pravděpodobně definovala rezidenční nemovitosti jako "místa, kde lidé bydlí". Tato definice však přesně neodráží realitu moderního života, kdy se hranice mezi místem, kde bydlíme, pracujeme a bavíme se, stírají.
img

Oil rises on upbeat demand and positive OPEC report

14.11.2023 On Tuesday, oil prices climbed, buoyed by optimistic market fundamentals as highlighted in an OPEC report affirming robust demand. Additionally, concerns about potential supply disruptions intensified due to U.S. considerations regarding restrictions on Russian oil exports.
C:\fakepath\Britská libra.jpg

Britská ekonomika vykázala ve třetím čtvrtletí nulový růst

10.11.2023 Růst britské ekonomiky se ve třetím čtvrtletí zastavil. Hrubý domácí produkt (HDP) zůstal ve srovnání s předchozími třemi měsíci beze změny, zatímco ve druhém čtvrtletí se zvýšil o 0,2 procenta. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes zveřejnil britský statistický úřad (ONS). Výsledek však překonal očekávání a ekonomice se podařilo dostat na úroveň před pandemií.
img

Novavax hlásí čtvrtletní výsledky a postup restrukturalizace

09.11.2023 Novavax (NVAX.US) vykázal za třetí čtvrtletí vyšší než očekávané tržby, především díky grantům vlády USA na klinické studie. Navzdory meziročnímu poklesu tržeb ze 734,58 milionů USD na 187 milionů USD se společnost zaměřuje na optimalizaci těchto grantových příležitostí. Aby se společnost Novavax vypořádala s menším trhem s vakcínami COVID-19, než se očekávalo, snížila své závazky a připravuje se na snížení nákladů o dalších 300 milionů dolarů v roce 2024.
C:\fakepath\Německo4.jpg

HDP Německa podle expertní rady poroste příští rok pomaleji, než čeká vláda

08.11.2023 Hrubý domácí produkt (HDP) Německa letos klesne o 0,4 procenta, zatímco v příštím roce vykáže růst o 0,7 procenta. V dnes zveřejněné prognóze, která je pro nadcházející rok pesimističtější než odhad spolkové vlády, to uvedla expertní komise známá jako rada moudrých. Komise, která je poradním orgánem vlády, na letošní rok počítá s inflací 6,1 procenta, v roce příštím pak s jejím zmírněním na 2,6 procenta.
C:\fakepath\Shein.jpg

Čínský prodejce módy Shein připravuje podle zdrojů nabídku akcií v USA

07.11.2023 Čínský prodejce módního oblečení Shein připravuje primární nabídku akcií ve Spojených státech a doufá, že ho nabídka ocení až na 90 miliard USD (2,1 bilionu Kč). Tato částka výrazně převyšuje současné ocenění tohoto giganta zaměřeného na tzv. rychlou módu investory, uvedla agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje. Načasování vstupu na trh je však zatím nejisté kvůli současné nestabilitě na trzích.
C:\fakepath\Cina-pristav.jpg

Dovoz do Číny v říjnu nečekaně vzrostl, zatímco vývoz výrazněji klesl

07.11.2023 Dovoz do Číny v říjnu nečekaně vzrostl, zatímco vývoz klesl rychleji, než se čekalo. Přebytek bilance zahraničního obchodu se tak v říjnu snížil na 56,53 miliardy USD (1,3 bilionu Kč) ze zářijových 77,71 miliardy USD a zaostal za očekáváním analytiků, kteří počítali s přebytkem až 82 miliard USD. Vyplývá to z údajů, které zveřejnil čínský celní úřad. Smíšený vývoj ukazatelů naznačuje, že domácí poptávka se sice zlepšila, druhá největší ekonomika světa však nadále čelí rizikům. Mezinárodní měnový fond (MMF) dnes ale zároveň zlepšil výhled růstu ekonomiky Číny na letošní a příští rok.
C:\fakepath\trader-06112023-42-zm.jpg

S&P: Dopad propadu turistiky kvůli válce na ekonomiku Izraele bude malý

06.11.2023 Pravděpodobné zastavení zahraničních turistických cest do Izraele kvůli válečnému konfliktu s Hamásem bude zřejmě mít na izraelskou ekonomiku jen minimální dopad. Může však způsobit značené problémy ekonomikám Egypta, Jordánska a Libanonu. Uvedla to ve své zprávě ratingová společnost S&P Global.
img

Společnost Generac ukončila špatnou sérii a po výsledcích za 3. čtvrtletí vzrostla o 15 %

01.11.2023 Akcie výrobce průmyslových, přenosných a domácích generátorů elektrické energie Generac Holdings (GNRC.US) jsou dnes nejsilnějším růstem v rámci celého indexu S&P 500. Po výsledcích za 3. čtvrtletí se akciím podařilo přerušit katastrofální sérii poklesů, během níž prakticky vymazaly tři roky rychlého růstu akcií. Společnost zachovala celoroční výhled, přičemž zisk na akcii i tržby překonaly odhady analytiků.
C:\fakepath\dolary.jpg

Studie: Globální miliardářská daň by mohla přinést až 250 miliard USD

23.10.2023 Vlády po celém světě by měly otevřít novou frontu v mezinárodním boji proti daňovým únikům a zavést globální minimální daň pro miliardáře. Ta by mohla vynést ročně až 250 miliard USD (5,7 bilionu Kč). Vyplývá to ze studie výzkumné organizace EU Tax Observatory, jejímž cílem je analýza a sledování daňové politiky v EU. Pokud by se tato částka opravdu vybrala, odpovídala by pouze dvěma procentům z téměř 13 bilionů USD majetku, který vlastní po celém světě 2700 miliardářů.
C:\fakepath\index-vix-23102023-uvod.png

Index VIX: Jak vydělávat na burzovním strachu

23.10.2023 Index volatility CBOE - známější jako VIX - je index, který v reálném čase sleduje očekávání trhu ohledně změn indexu S&P 500 (SPX). Je důležitým měřítkem tržního rizika, napětí a sentimentu, proto se často označuje jako "index strachu". Měří rozkolísanost na finančních trzích.
img

China Pursues Soybean Self-Sufficiency Amid Global Tensions

19.10.2023 China’s efforts to achieve self-reliance in soybeans, a vital resource for both human and animal protein consumption, are causing shifts in global agricultural trade patterns.
img

Smartwings loni klesl zisk na 478 mil Kč, tržby vzrostly

17.10.2023 Český letecký dopravce Smartwings za loňský rok vykázal čistý zisk 478 milionů korun, což je meziročně o 24 procent méně. Tržby loni více než zdvojnásobil na 19,3 miliardy Kč, za rok 2021 to bylo 8,2 miliardy. Provozní zisk před zdaněním dopravci vzrostl oproti předchozímu roku téměř o dvě procenta na 766 milionů korun. Smartwings to dnes uvedly v tiskové zprávě. Za poklesem čistého zisku podle Smartwings stojí navýšení nákladových úroků z úvěrů, kterými dopravce zmírňoval dopady pandemie covid-19.
img

Johnson & Johnson zvyšuje odhady zisků

17.10.2023 Johnson & Johnson (JNJ.US) dnes oznámila výsledky za třetí čtvrtletí roku 2023. Společnost dosáhla ve třetím čtvrtletí silných výsledků a výrazného pokroku v růstu, „...poskytuje pevný základ pro budoucí udržitelný růst,“ – Joaquin Duato, řekl předseda představenstva a generální ředitel společnosti JnJ.
C:\fakepath\Cina-pristav.jpg

Pokles čínského vývozu a dovozu v září zpomalil

13.10.2023 Tempo poklesu čínského vývozu a dovozu v září zpomalilo. Přebytek zahraničního obchodu Číny pak stoupl na 77,71 miliardy USD (1,8 bilionu Kč) ze 68,36 miliardy USD v srpnu. Zpráva, kterou dnes zveřejnil čínský celní úřad, je dalším signálem pozvolné stabilizace druhé největší ekonomiky světa za pomoci řady vládních podpůrných opatření.
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

MMF snížil odhad růstu světové ekonomiky na rok 2024, letošní nechal beze změny

10.10.2023 Mezinárodní měnový fond (MMF) mírně snížil odhad růstu globální ekonomiky na příští rok, výhled na letošek nechal beze změny. Předpokládá, že hrubý domácí produkt (HDP) se letos zvýší o tři procenta a příští rok o 2,9 procenta. Výhled na rok 2024 MMF snížil o 0,1 procentního bodu. Organizace to dnes uvedla ve své podzimní prognóze.
C:\fakepath\trader-04102023-73-zm.jpg

Polská centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procentního bodu

04.10.2023 Měnový výbor polské centrální banky snížil základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 5,75 procenta, protože inflace v zemi zpomaluje. Oznámila to banka v dnešním prohlášení. Rozhodnutí bylo v souladu s očekáváním analytiků.
img

Vyplatí se akcie hotelů na jejich all-time high?

02.10.2023 V zářijovém akciovém fokusu jsme se zaměřili na sektor ubytovacích zařízení a konkrétně na společnost Marriott International (MAR.US). V našem videu a e-booku jsme se zaměřili na zhodnocení aktuálního stavu tohoto sektoru po pandemii Covid-19 a také na fundamentální stránku samotné společnosti Marriott. E-book je k dispozici již nyní pod odkazem.
img

Umělá inteligence otevírá ve farmaceutickém průmyslu nevídané příležitosti k růstu. Na urychlení vývoje léků půjde až 50 miliard dolarů ročně

26.09.2023 Zatímco dnes se umělá inteligence prosazuje ve zdravotnictví kvůli přísné regulaci a obavám o bezpečnost pacientů jen ztěžka, do budoucna by mohla přinést do odvětví doslova revoluci. Například v podobě výrazného urychlení vývoje nových léků. Jejich uvedení na trh dnes může trvat i deset a více let a míra neúspěchu během klinického výzkumu často dosahuje 90 %. AI však má podle expertů společnosti Atradius z divize Pharmaceuticals mimořádný potenciál tyto statistiky od základů změnit.
C:\fakepath\nasdaq-25092023-2.png

Zaujímavosti a fakty o burze NASDAQ

25.09.2023 Burza NASDAQ je jednou z najväčších a najznámejších svetových akciových búrz. Zažila v priebehu svojej histórie niekoľko významných udalostí, ktoré mali výrazný vplyv na finančné trhy a obchodovanie. V tomto článku je 20 faktov a niekoľko najvýznamnejších udalostí spojených s burzou NASDAQ. V úvode článku si taktiež napíšeme to, ako táto burza vznikala a ktorí jednotlivci a spoločnosti stáli za jej vznikom.
img

Kam míří index S&P 500 na konci roku 2023? Proč by měl přesáhnout svou současnou hodnotu a proč naopak ne?

22.09.2023 Předpovídání budoucí výkonnosti indexu S&P 500 je samozřejmě ze své podstaty nejisté a existuje mnoho faktorů, které mohou ovlivnit jeho vývoj.
C:\fakepath\Nemecko_a_Cina.jpg

Německé investice v Číně v pololetí klesly z loňského rekordu

20.09.2023 Přímé investice Německa v Číně se v první polovině letošního roku snížily na 10,31 miliardy eur (251,5 miliardy Kč) z loňských 12 miliard eur, což byl rekord. Jejich podíl na celkových investicích Německa v zahraničí se však zvýšil, protože celkové přímé investice klesly na 63 miliard eur z loňských 104 miliard eur. Vyplývá to z analýzy, kterou od institutu IW získala agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-19092023-47-zm.png

IIF: Globální dluh vzrostl ve čtvrtletí na rekordních 307 bilionů USD

19.09.2023 Celosvětový dluh ve druhém čtvrtletí stoupl na rekordních 307 bilionů USD (více než sedm biliard Kč), a to navzdory zvýšení úrokových sazeb, které omezují zájem o bankovní úvěry. Na růstu měly hlavní podíl vyspělé země jako Spojené státy a Japonsko. Podle agentury Reuters to vyplývá z nové studie Institutu pro mezinárodní finance (IIF).
C:\fakepath\trader-18092023-46-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy se kvůli obavám o dodávky zvyšují, Brent je pod 95 dolary

18.09.2023 Ceny ropy se na začátku týdne zvyšují. Investoři se zaměřili na hrozbu nedostatečných dodávek na trh ve čtvrtém čtvrtletí, vzhledem k tomu, že Saúdská Arábie a Rusko prodloužily dobrovolné omezení dodávek.
C:\fakepath\PayPal-11092023-1.jpg

Analýza akcií PayPal - Důvody poklesu ceny a zhodnocení potenciálu pro růst

11.09.2023 Cena akcií PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) dosáhla v červenci 2021 historického maxima 310 USD za kus. Jejich trajektorie se však posunula a do srpna 2023 se propadly o 80 % na 63 USD.
img

US Open: Wall Street po prodlouženém víkendu otevírá níže!

05.09.2023 Americké trhy se v úterý po víkendu a Dnu práce otevřely utlumeným tónem, když indexy S&P 500 a Nasdaq Composite zaznamenaly mírný pokles o 0,1 %, respektive 0,3 %, zatímco index Dow Jones Industrial Average zůstal na stejné úrovni. Tato nízká dynamika se shodovala se zveřejněním čínských údajů, které signalizovaly zpomalení v sektoru služeb, což přispělo k obavám o globální růst. Výnosy amerických státních dluhopisů vzrostly na 4,233 % z pátečních 4,17 %.
img

Bitcoin se vrací do COVID éry

29.08.2023 Nedávné pohyby cen bitcoinu [BTC] vyvolaly srovnání s volatilním obdobím během nástupu pandemie COVID-19. Bitcoin, který je často považován za uchovatele hodnoty a zajištění proti ekonomickým nejistotám, zažil v letech 2019 až 2021 výrazné cenové výkyvy a tento cenový výkyv položil základ pro jeho 69 000 USD All-Time High (ATH) v roce 2021.
img

Rostoucí výnosy vládních dluhopisů USA podkopávají akciovou rally

28.08.2023 „Vyšší výnosy státních dluhopisů jsou obecně špatným znamením pro riziková aktiva i pro ekonomiku samotnou,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
Související klíčová slova: Kolaps cen ropy | Bilanční suma | Q1 HDP | World Tourism Barometr | Rozpočtový schodek Spojených států | GLOBALT Investments | Mastercard (MA.US) | Střední Evropa | Státní úřad pro hospodářské záležitosti | Micro kontrakty | Úrokové sazby na nízké úrovni | Německé ministerstvo hospodářství | Balík rozpočtových opatření | Transparentnost a odpovědnost | Dočasné dluhové úlevy | Plavba s proudem | Virus Covid-19 | TweetDeck | Zvyšování sazeb ČNB | Potenciální výnosnost | Počet nakažených koronavirem | Finanční plánování | Uptrendovat | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | Objem transakcí | Korekce v trendu | Obchodní pásmo | Export do Číny | Odhad vývoje ekonomiky | Poptávky po oceli | První odhad HDP | Odkup svých akcií | Akcie Nike (NKE.US) | Aktualizovaný výhled | Cara Therapeautics | Londýnské letiště | Ochota více riskovat | Akcie společnosti Uber | Maďarská inflace | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Italský premiér Giuseppe Conte | Náklady na těžbu ropy | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní sektor | Pfizer Inc. | Dopady pandemie COVID-19 | Globální veřejný dluh | Výnosy dluhopisů | FCF | Akcie Sony | Subdodávky | Dluhové úlevy | Uber Eats | Šíření dezinformací | Cenový kanál | Letošní výhled poptávky po ropě | Akcie Tourmaline | Mezinárodní kontext | Růst v eurozóně | Argentinská centrální banka | BCPP | Fond Salutem | Velká finanční krize | Největší ruská banka | Realitní trh | Finanční ústav | Marshallův plán | Pokles na trzích | Akcie Dynatrace | Cena platiny | Hlava a ramena | Proočkování populace | Axios | Shein | Prostor k růstu | Rozvoj těžby | Tomáš Lébl | ChatGPT | Jak fungují akcie | XLM | Dopad omikronu | Mediální magnát Rupert Murdoch | Míra nezaměstnanosti ve Francii | Akcie Swatch Group | Zpravodajský server | Automobilka Geely | Snížení těžby hlavními producenty | Denys Šmyhal | Uvolněné měnové politiky | FinCEN | ČSA | Celkový zisk | Zásoby zemního plynu | Státní penzijní fond | Oilprice.com | Zrušení daně z nabytí nemovitých věcí | Výplach | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Odhad kapitalizace | Opětovný pokles | Filip Louženský | Průmyslové zakázky v Německu | Generální ředitel skupiny ČSOB | Polo Ralph Lauren | Průmysl v listopadu | Měnový faktor | Globální ekonomické trendy | Těžba ropy z břidlic | Hodnota společnosti | Zvolení Joe Bidena | eSports ETF | Dnešní zprávy | Koronavirové mutace delta | Bruce Aylward | Náměstkyně pro očkování | Hlavní německý akciový index | Celkové investice | Zvyšování cen | Fraser Howie | Komentář Fidelity International | Plánované otevírání ekonomik | Covidové vakcíny | Největší zásoby | Dlouhé pozice | Evercore | VWS.DK | Hodnota fúzí | Friedrich Merz | Čínský obchod | Korekce na trzích | Slabý brazilský real | Ryan Detrick | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | Prezident Biden | 3cAnalysis | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Zonky | Ekonomické následky | Chris Gaffney | Vývoj nezaměstnanosti | Geopolitické konflikty | Představitelé G20 | Ozvěny trhu | Cartier | Skandinávské aerolinky | Války | Snižování stavů | Cena investičního zlata | Energetické technologie | Zveřejněné údaje | Lithium | Ekonomika padá | Hlavní trendy | Foxconn | Obchodování s emisními povolenkami | Světové tiskové agentury | Bezpečný přístav | Rozhodnutí britské vlády | Amsterdam | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | IGLN.UK | Akcie H&M | Válečné dluhopisy | Jean-Claude Brou | Státní dluhopis | Akcie TWTR | Korunové instrumenty | Kupovat dluhopisy | Obchodní platformy | Indicators | CON.DE | Jakub Seidler | Češi | Rychlé zisky | Brad Bechtel | Data z trhu práce | TD Securities | Využití indikátorů volatility | Ekonomiky zasažené krizí | Australská centrální banka | Allianz | Šíření koronavirové mutace | ATR (Average True Range) | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Sdružení národů jihovýchodní Asie | RMF24 | Celkový objem úvěrů | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | Pokračování růstu | Objemy ropy | Evropský komisař pro hospodářství | Selhání remdesiviru | Vyspělé země | Suez Environment | Pesimismus | Hodnoty P/B | Míra volatility | Globální růst | Bezprecedentní opatření | LHA | Bain | Radim Dohnal | Silná rezistence | Velký propad | Nákup ropy | IW | Experimentální lék | Brent Crude Oil | Akcie Palantir | FX Aktuality | Zpráva WASDE | Rizikový faktor | Investice do marihuany | Společnost Fedex | World Energy Outlook | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Šanghajský trh | Analytická práce | Odhady výsledků | Hospodaření firmy | Globální hrozby | Kazuhiko Saito | Obchodní nástroje | Fyzická výměna | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Korunový trh | Zdražovat | Přetrvávající vysoká inflace | Rozhýbat znovu ekonomiku | Měnový pár EUR/CZK | SMCI.US | Analýza akcie | Další snížení těžby | DPH | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Německé hospodářské svazy | Ukazatel obchodu | Silvercorp Metals | Italský statistický úřad | BA.UK | Míra zadluženosti | Abbott Laboratories (ABT.US) | Hospodářství Evropské unie | P/E poměr | FDA | Britské burzy | Spotřebitelské výdaje | Dluh vlád | Ztrátový obchod | Zadlužení České republiky | Makléřská společnost | NILSY | Výroba aut v USA | Russell 2000 | Bundesbank | ENEL | Vývoz z Německa v květnu | Outperform | Přijmout euro | Akcie Alibaba Group Holding | Purple indikátory | Co jsou to vlastně komodity? | Bulgari | Růst čínského vývozu | Pensylvánie | Býčí formace | S&P 500 (SPX) | Vývoj akcie Pfizer (PFE) | Kongo | ČSOB Asset Management | Riziko inflace | Spotřební koš | Klíč k úspěchu | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Aktivita v průmyslu eurozóny | Globální dluhopisový index | Globální zadlužení | Pověst značky | Dividendová politika | Citroën | Levné peníze | Aktuality z komoditních trhů | Buyback | Nedostatek čipů | Růst Facebooku | Trendy na trhu s komoditami | Analytik Joe Manimbo | Kalifornie | Vít Hradil | Německý provozovatel | Steve Daines | Posilování japonského jenu | Investiční rizika | Hospodářská zvířata | Salman Ahmed | David Malpass | Volatilní | Cable | Contemporary Amperex Technology Ltd | Lars Feld | ABNB | PFN | First Solar Inc (FSLR.US) | Albert Bourla | Nové studie | Brokeři | Insolvency Service | Yandex | Oživení cen | Kingsview Investment Management | Hlavní úrokové sazby | Akcie Sumitomo | Salesforce | Realitní firmy | Wal-Mart Stores | Americká politika | Riziko poklesu cen | Czech Credit Bureau | Surová ropa | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | CIC | Ex-date | Australský dolar | Index nálady investorů | Žebříček nejbohatších | Trading Group | XOM | Index hongkongské burzy | Tajné služby | Práva na dividendu | Itálie | CM.com (CMCOM) | Opatření ECB | Analytici Bank of America | Euro proti dolaru | Očekávání trhu s volatilitou | McDonald's | Organizace Conference Board | Snížit úrokové sazby | Michal Stupavský, CFA | Contipro | Burkina Faso | Stoxx | Posílení hotovostních rezerv | Největší rafinerie v USA | Stavební produkce | Take Profit | Jaromír Šmejkal | Klíčový ukazatel | 9/11 Crash | Emise islámských dluhopisů | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Akcie Carnival | Tempo zdražování | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Politické rozhodnutí o produkci | Akcie Exxon | Epidemická situace | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | PMI v eurozóně | Shrnutí obchodní seance | Indexy akcií pevninské Číny | GLE.FR | Varianta omikron | Pojišťovací skupiny | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Tencent Holdings | Výkyvy v hodnotě | Akcie čínských společností | Finanční aktiva | Současná rozpočtová situace federální vlády | ICONIQ Capital | Aktivistické skupiny | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | AstraZeneca Covid-19 vakcína | FSLR | Údaj o HDP | Akcie Heijmans | Mapa k pokladu | Německé průmyslové objednávky | Rozpočet EU | Očekávání | HDP v Maďarsku | Purple Levels | Jižní Sudán | Těžař plynu | Nouzový úvěr | Korelace | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | Snižování rozvahy Fedu | Petroleo Brasileiro | Kybernetické měny | Výkonný ředitel | Program nákupů dluhopisů | Politico | Prodej zboží | Zákon o podnikání na kapitálovém trhu | GlaxoSmithKline | Cena žlutého kovu | Hospodářské stimuly | Trh dluhopisů | Britská letecká společnost | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Cena americké ropy | Evropské centrální banky | Invaze na Tchaj-wan | Trh s akciemi | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | Investiční záměr | JAR | Riziková strategie | LG Energy Solution | Brent | Paladin Energy | CMC Markets | Zkušení obchodníci | John Doyle | Petr Plecháč | Ministr vnitra | Aktivita na kapitálových trzích | Výzkumná skupina | Ukazatel zdraví ekonomiky | Finanční úřad | Galapagos | SQ | Swiss Life | Akcie společnosti Pilulka | L.F. Investment | Světový dluh | Cena severomořské ropy | Míra nezaměstnanosti v ČR | Růst amerických akcií | Celoevropský Euro Stoxx 50 | Předsudky | Výše odpisů | Plat šéfa firmy | Vliv krizových situací | Garance | EUR USD | Akcie společnosti Moderna | Chile | Eskalace války | Zájem Čechů | Ruská centrální banka | Facebook Shops | Statens pensjonsfond Utland | Měny v regionu | InterContinental | Bidenova vláda | Novo | Certifikát | Nejstrmější pokles světové ekonomiky | Finanční představitelé G20 | Dow Jones Consumer Goods Index | Více peněz | Strategie pro obchodování s komoditami | Pozitivní nálada | Dun & Bradstreet | Konzistence | EUR/JPY | Alternativní investice | CECE | SPA35 | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Goldenburg Group | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Filantrop | Rozvoj umělé inteligence | Společnost ADP | SCMP | Watches of Switzerland Group | Veřejné finance | Éra fosilních paliv | Letecké společnosti v Asii | Jim Wyckoff | Portfolio | LI.US | Tvorba fixního kapitálu | AMC (AMC.US) | Akvizice Wüstenrotu | Hospodářský růst v EU | Novartis | Odhady PMI indexu | Schodek státního rozpočtu | WBTCB Ondřej Příhonský | Bob Haberkorn | Fiskální impuls | Španělské zdravotnictví | Náklady na financování | Války v Evropě | Příležitost k nákupu | Deficit amerického obchodu | Metal Focus | Čtvrtletní pokles | Burzovní průvodce | Bankovní statistika | Ruské invaze na Ukrajinu | Oživení ekonomiky | Sledování základních ukazatelů | Stimulační balíček | Trh práce | Reliance | Společnost Ryanair | Akciový výhled 2022 | Americké univerzity | PAAS | Evropská komise | Americký akciový trh | WeCHat | COST.US | Mimořádné daně | Raytheon | Souhrnný indikátor | Pro investory | Diverzifikace | Kakao - Vývoj ceny | Prognóza ceny platiny | Pokračování stávajícího pohybu | Akcie italské společnosti | Plynovod Nord Stream 2 | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Financování zbrojních programů | Wood&Company | Masivní propouštění | Philip Morris ČR | Podpora ekonomice | iShares | KUSAMA | Nárůst případů koronaviru | Visual Capitalist | P/B | Moje strategie | Swiss | Crypto | Czech Media Invest | Investice | Britská centrální banka | Uranové akcie | Počáteční marže | US Bancorp | Akcie Amazon (AMZN) | Plán investic | Petr Zahradník | CRISPR Therapeutics | DXY | EUR/GBP | Aktuální kurzy měn | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Ceny emisních povolenek | Co je to CFD? | Spotřebitelský sektor | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | Potenciál | Akcie Salesforce | MACD | EURCZK | New Energy Vehicles | Kurz jednotné evropské měny | Sledování makroekonomických ukazatelů | FinTech | Poptávka po plynu | La Repubblica | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Výkonná rada MMF | Krok za krokem | TPCA | Nové technologie | Support | Průzkum | Rozpočtový schodek USA | Akcie Lufthansy | Allianz Trade | Globální dluhopisové trhy | Růst akciových indexů | Chování | Taneční kroky s trhem | Sezonní chřipka | Irské aerolinky | Coca-Cola Company | Kryptoměnová burza Luno | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Ziskové obchody | Květnový kontrakt | Finanční produkty | STAR Market | Čistý příjem | Hedge Fund | Podnikatelské aktivity | Edge | Standard Life | Daniel Silver | Výhled dolaru | Daně ve Spojených státech | Akvizice | Japonské firmy | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Index aktivity | Výměna surovin | Továrny na čipy | Pokles hospodářství | Dopad na akcie | Nízkoúročené půjčky | Jacinda Ardernová | Administrativa amerického prezidenta | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Zisk Daimleru | Delivery Hero | Robert Pavlik | Achim Wambach | Ekonomické dopady koronaviru | Káva Arabica | Česká měna dnes | Viceguvernéři | Krátkodobé příležitosti | Technologie blockchain | Wellington | Bankovní společnost | Bloomberg Markets | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) | Historie obchodování | QuantBioRes | Hluboká recese | Škoda Auto | ADP report | Růst amerického dolaru | Inside Bary | Strategie pro komoditní trading | Zajímavé výnosy | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | České ekonomické výhledy | Prognóza ceny palladia | SPCE.US | Treasuries | Fungování ČNB | ATVI | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Magazín Bankovnictví | Leva | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Rekord na Wall Street | Swissport | Mladé generace | Japonské akcie | Nákupní centra | Nálada v eurozóně | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Odhad analytiků | Ekonomické dopady | Argos Capital | Norwegian Cruise Line Holdings | Over-The-Counter | Obchodní pravidla | Velké zadlužování | Světové ceny potravin | Úspěšnost strategie | Akcie obchodování | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Biotechnologické investice | ETF na S&P 500 | Index varšavské burzy WIG | Acacia Communications | Nástup druhé vlny koronaviru | Dolar a ropa | Prognózy | Britská libra | Akcie finančních titulů | ČNB Jiří Rusnok | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Šéf Fedu Powell | NYSE | Zajímavé zisky | Pověst | Špatná nálada | Intervence | Výkon ekonomiky | Společnost Cisco | Patrie | Nikola | Trh s dluhopisy | Aukční dům Macho & Chlapovič | Ceny kakaa | Kurz ropy | Commodity futures trading | Majitel Flixbusu | Just Eat Takeaway | E.ON | National Futures Association (NFA) | CZ | Shareholder Advocacy | ZSSK | Oživení americké ekonomiky | Olívia Lacenová | Jaroslav Tupý | Trh státních dluhopisů | Statistické metody | Slabá koruna | Unimex Group | Tržní ekonomiky | BCM | Interactive Brokers | Salesforce.com (CRM) | Potenciální obrat cen | Měnový pár GBP/USD | Klesly akcie | Zdravotní péče | Americké centrální banky | IPO Palantir | Prezidentka ECB | Růst cen ropy | Ken McCallum | Experti | Trendy na trhu | Počáteční zisky | Stagflační riziko | Firma Snowflake | Šéf německé opozice | Produkce energie | Fibonacciho posloupnosti | Oznámení firmy | Počet firemních insolvencí | Cena akcií britské banky | Novodobá rizika investování | Německý parlament | LSEG | Japonský parlament | Exchange Bank of Canada | Vývoj vakcíny proti koronaviru | Futures kontrakt | Britský ministr financí | Skupina Saxo Bank | Rekord | Reakce amerického dolaru | Bull run | Vstupní náklady | Raiffeisenbank | Rostoucí ceny ropy | Zhoršování situace | Změny v pohybech cen | Evropské trhy | Viterra | Znovuotevření čínské ekonomiky | Baterie do elektromobilů | Nezávislost | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Hlubší trend | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Cryoin | Období rostoucího strachu | Člen bankovní rady ČNB | NDXT | Zisk automobilky Škoda | Druhy robotů | Larry Page | Investice v době koronavirové | Madrid | Stop-Loss | Návrh zákona | Infekce koronavirem | Hedgeové fondy | Maloobchodní tržby v Číně | Graf ropy WTI | Coal India | Evropský index | Cestovní ruch | Prémie | Události roku | Evropské měny | Býčí výhled | Skupina J&T | Nákupy aktiv | Hnojiva | Pavel Bambásek | FTSE MIB | Sharpe ratio | Hospodářství EU | Kit Juckes | Creditas | Lidovci | Dění na trzích | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Investiční příležitost | Jon Sopel | Covidová situace | Vliv na ekonomiku | Eric Schweitzer | Zájem institucí | Nová varianta omikron | Uranová akcie | Béžová kniha | Evropská agentura pro léčivé přípravky | Deutsche Bank Jim Reid | Devon Energy | Moody's Investors Service | Největší firmy | Vlna pandemie | Richie Merzian | Saxo Bank Martin Sklenář | Důvěra v ekonomiku | Moje obchody | Budoucí pohyby | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Objem ropy | Qualcomm (QCOM) | Společnost Apple | Schroders | Hodnota eura | Černé labutě | Ceny rýže | Úrokové sazby v USA | Saleha Mohsinová | Roger Federer | Zpřesněný odhad | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Firma Flix | Pokles zisku | Nastavený risk management | Účely primární veřejné nabídky | Americké investiční banky | Dan Brouillette | Asijské trhy | Reálné příjmy domácností | Budoucnost | Obchodní seance | Koruna | ČMZRB | Index Nikkei | Český statistický úřad | Impuls | ČNB kurz | Co to vlastně volatilita je | Záchranný fond | Posílení | Accor | EUR/USD | ORSTED.DK | Efektivní správa | PiS | Bruno Le Maire | Buy-stop | Oživení čínské ekonomiky | Na burze | Index ekonomické nálady | Aktivita v čínských továrnách | Návratnost investic | Singapore Airlines | General Electric | Jak index VIX funguje | Technická analýza GBP/USD | Carmen Reinhartová | Rozpočtové deficity vlád | Pokles akcií | GBP | Vývoj měnového páru USD/CNH | Zisky čínských průmyslových podniků | Nálada v průmyslu | Administrativa prezidenta | USD/INR | Nezaměstnanost v Česku | Dění ve světě | Mediální magnát | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Avis Budget | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Evropské dividendové akcie | DBK.DE | Javier Milei | Na volné noze | Wopke Hoekstra | Dakota Wealth | Dluhopisy s vysokým výnosem | Von der Leyenová | LULU | Vyrovnaný rozpočet | Pokles světové ekonomiky | General Motors (GM) | Nástroje řízení rizik | Recese v eurozóně | Předseda představenstva | Reality | PKN Orlen | Šéf Fedu Jerome Powell | Rozsáhlé sankce | Die Welt | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Ropný trend | Strach | Švédská koruna | Analýza makroindikátorů | Prodeje nových aut | Výhled na příští rok | Český průmysl | AAL.US | Václav Pech | Ekonomický plán | Grafické formace | PMI z Německa | Začínající obchodník | Cena bitcoinu | Dobré načasování | Geely | Ženy a investování | ČNB úrokové sazby | The Telegraph | Penzijní fondy | Cansino Biologics | Kryptoměna Bitcoin | Současná cena | Finanční páka | Každodenní analýzy | Cena termínovaného kontraktu | Obchodování na burzách | SOK | Skladování fyzických komodit | Volume profile | CureVac | Indexové fondy | TOPIX | Kansas City | Wolters Kluwer | Kanadská ekonomika | Spotový trh | Konkurenti | Řetězec Makro | Vodítka k rozhodování | Západní sankce | COT report | Klíčové společnosti | Price Action | Výnosy ropných firem | Akcie společnosti | Čínský svaz osobních automobilů | Znepokojení na trhu | Uzdravování | ETH | Chování trhu | Sales Associate Director | Aktuální reakce trhů | Zájem o bezpečné investice | Úrokové sazby centrálních bank | Agentura AFP | NCOZ | Index spotřebitelské nálady | Onemocnění COVID-19 | Solidarita | ČD-Telematika | Index hongkongského akciového trhu | Tuzemské hospodářství | Institut nákupních manažerů (ISM) | Hlavní ekonom ING | Vývoz ruské ropy | Obavy z ekonomického dopadu | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Softwarová společnost | AXA ČR | Fungování finančních trhů | Inflace v říjnu | CSI 300 | Aktuální vývoj | Automobilka | Desetileté výnosy | Benchmark | Přeprava osob v Evropě | Vzácné kovy | Cena pšenice | Santa rally | Milionáři | Rostoucí výnosy | Pokles dolarového indexu | Silný růst | Axel Eggert | Roberto Gualtieri | Schlumberger (SLB) | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Cena akcií PayPal Holdings Inc. | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | BitStock | Lagardeová | Včerejší obchodování | Nejvyšší soud | Průmyslové aktivity | Pandemická krize | Digital Currency Group (DCG) | Hodnota měny | Španělská centrální banka | NovaPoint | Průměrné mzdy | Obchodní marže | Dobré výsledky | Demografie | Bernie Sanders | SSR Mining | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Fortuna | Majetek nejbohatších lidí | Cenné papíry | VIX - Index volatility | Nabídka a poptávka komodit | První banky | Americké podniky | Výnos | P/S | Celosvětová poptávka po ropě | Poškodit ekonomiku | DeFi | Rekordní deficit | Velcí investoři | Nová prognóza ČNB | Přípravy na možný vstup na burzu | EY ITEM | Objem obchodování s bitcoiny v ČR | Poptávka po bezpečných aktivech | Úrokové sazby Fedu | The Washington Post | Úloha zlata | UnitedHealth (UNH) | Přecenění zboží | Hospodaření státního rozpočtu | FTX | Falcon 9 | Oxfam | Výrobní sektor | Daimler | Sázka na pokles ceny | Kurzotvorné informace | Nákupy státních dluhopisů | AdmiralMarkets | RBC Capital | Vydání dluhopisů | Ekonomika Saúdské Arábie | Soudní dvůr EU | Ocelářství | Charles Hoskinson | Brian Grieves | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | AMS | AI | Snížení DPH | Výkonnost indexů | Potravinové zásobování | Inflace v Polsku | Akcie marihuany | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Průmyslové využití | Frakování | Zpřesněné údaje | Soukromá spotřeba | NLI | Tisk peněz | IHNED | Asijské akcie | Akcie těžařů | Propad zisku | Delta | Restartování ekonomiky | Boj proti koronaviru | Dodávky ruského plynu | Ústup inflace | Odhady škod | Colorado | Dlužník | CapitalPanda | Zalando | Akcie Digital Turbine | First Citizens | Akcie AstraZeneca | Meituan | Silný výhled | Kapitálové výdaje firem | Zhejiang Huayou Cobalt | Marathon Digital Holdings | Likvidita na trhu | Pražský akciový trh | Prodávání na rezistenci | Vývoj na trzích | Black swan | Retracementy | SMA | Nová prognóza Fedu | Vzdělávání | NFT investice | Barron's | Denník | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Výrobní aktivita v USA | Objem nových emisí | Allianz Global Investors | Opatření v Číně | Juliána Mochnaľová | Slabá poptávka | Ceny dřeva | LYNX Trading | Dosažení úspěchu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Akciové tituly | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Rozpočet Německa | Dopravci | Vývoj ceny sóji | Zablokovaný rozpočet | Rozhodnutí o sazbách | Oživení světové ekonomiky | Panevropský index STOXX 600 | Technický indikátor | Růst indické ekonomiky | GB00B03MLX29 | Bilance obchodu | Reddit | Příklady z historie | Cena emisních povolenek | IDEA | Technické rezistence | Vláda v Aténách | Vyšší mzdy | Znovuotevřít ekonomiku | Zkrocení inflace | Šéfové | Obchodovat na burze | Jiné měny | Pronájem nemovitosti | Produkce v průmyslu | Akcie Erste | Tomáš Kouřil | ESG | Index DOW | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Import | Analytik Broker Consulting | Boston Consulting Group (BCG) | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Capri | Americká společnost Tapestry | Americká energetická společnost | Deutsche Wohnen | Kurz eura k dolaru | Broker Consulting Index podílových fondů | Aramco | Humana (HUM) | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Expanzivní fiskální politika | Vstupy a výstupy | Black Widow | Federální rezervní systém (FED) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Commodity Futures Trading Commission | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Rodrigo Catril | Finanční prostředí | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Exchange | Investiční portfolio | NYSE: GM | Milton Friedman | O2 Czech Republic | Forexový trh | Splátky dluhů | Údaje Refinitiv Eikon | AstraZeneca Covid-19 | Wheaton Precious Metals | Akcie roku 2020 | Hlavní ekonom britské centrální banky | Snižování sazeb ČNB | Miliardář Elon Musk | Světová rada pro zlato (WGC) | Boom na trhu | KLDR | Státní dluh | ADP Augustin de Romanet | MAE | Výsledky obchodování | Avast | Zastavení dodávek plynu | HelloFresh | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Kontrariánství | Nejvíce obchodované akcie | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Vyšší úrokové sazby | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Commodities | Psychologie spotřebitelů | Daily Express | Europe 600 | Nejlepší technologické akcie | Akcie Starbucks (SBUX) | Pokles libry | Společnost Sentix | Evropské PMI | Turecká měna | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Kontrakty | Euler Hermes | INR | Pojišťovací společnost | Akcie RWE | Jeden dolar | Ferrari | Scholzova vláda | Finanční výsledky | Heiken Ashi | Prague Economic Papers | Hedvábná stezka | Předpověď | Budoucí trendy | Citlivost trhu na zprávy | Prodeje aut | Způsob obchodování | Konference v Jackson Hole | Antivirotika | Šéf Evropského stabilizačního mechanismu | Obchodování na komoditním trhu | Akcie Ralph Lauren | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) | Buy Limit | ETFS Natural Gas | Květnová průmyslová produkce | Pascal Soriot | Novavax (NVAX.US) | HDP EU | Polymetal International | Život s koronavirem | Nákupní příležitosti | Německý PMI | Koronavirová mutace delta | Propad cen | MWh | Obchodování s cennými papíry | Barrick Gold (GOLD.US) | Johan Sverdrup | Potenciální ztráty | Kancléřka Merkelová | Microsoft (MSFT.US) | Největší světové ekonomiky | Údaje o hrubém domácím produktu | Standard & Poor's 500 | Automobilka Ford Motor | Očekávání ČNB | Nobelova cena za ekonomii | Plynovod Nord Stream 1 | Přebytek běžného účtu | Plány | Online obchodování | AUDUSD | Reálné ekonomiky | Klimatické změny | Signály oživení | Sinopharm | Cenné lekce | OX Capital Markets Ltd | Praxe | Nasdaq100 | Akcie Apple (AAPL) | Investiční výhled | Mezinárodní investiční banka | Call of Duty | CENTRICA | Jednání OPEC+ | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | ČSOB Smart | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Nový průzkum ČSÚ | ADBE | Epidemické situace | Období zvýšené volatility | Labouristé | Palladium - Vývoj ceny palladia | Britové | Zájem zahraničních investorů | Modrá vlna | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Obchody na pražské burze | Šokující předpovědi | Americký výrobce | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Australská vláda | Coca-Cola | SMIC | Kč/USD | H&M | Plán vlády | National Securities | Škály společností | Boris Johnson | Růst výnosů | Objem exportu | Michel Barnier | Guvernér španělské centrální banky | Metaverse | SOTIO | Magnát | Parag Agrawal | Vakcinace | Obchody s CFD kontrakty | Viceguvernér ČNB | Zelenskyj | Britská premiérka Liz Trussová | Premiéři zemí Evropské unie | Beta | Členové eurozóny | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Nejvýraznější růst | Vývoj dolarového indexu | Zboží z čínských e-shopů | Lokální finanční trhy | Globální krize | Douglas | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Síť Threads | Počet živě narozených | Americká investiční banka | Aktuální očekávání | Dovoz | Akcie MONETA | Formace kladivo | Internetové obchodování | Měření volatility | Ekonomika Británie | Instituty | GBP/JPY | Růst hrubého domácího produktu | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Americká média | Golden Gate CZ Marek Brávník | Banka Goldman Sachs | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | Index Russell | Cenové úrovně | Ant Group | SoftBank Group | Streamovací služby | Dollar Index | MI5 | Tim Herzig | Pfizer (PFE.US) | Casino | Hugo | Faktor udržitelnosti | Prodávat akcie | Bohumil Trampota | PAYX | Posilování dolaru | Jestřábí komentáře | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Cambridge Global Payments | Aktuální informace | Statoil | CRR | Le Penová | Německý export | Otřesy na finančních trzích | Premiér Pedro Sánchez | Ratingy udržitelnosti | Pokles kurzu | Karlsruhe | Německá společnost | Uber Technologies | Ceny sóji | Praní špinavých peněz | ÚOHS | Changpeng Zhao | Nová bankovní rada | Wonderinterest Trading | Trh s nemovitostmi | Obchodovat s komoditami | Carry trade | Home office | Rozpočtové přebytky | Ropné a plynárenské společnosti | Nastavení indikátoru | Potenciální obraty trendu | Projekce | Znehodnocení | Zvýšené riziko | FX FORECAST | Jaguar Land Rover | Modelování výnosové křivky | Investice do robotiky | Investice proti inflaci | Kontrakce | Chování volatility | Posilování koruny | Total | Moving Average (klouzavé průměry) | Přebytky zahraničního obchodu | Růst měnového páru | Eurohold | Cestování do zahraničí | Objem nouzových rezerv | Peníze | Nabídky akcií | Rezistence | COMP | Infekce Covid | Počet soukromých bankrotů v Německu | Maďarsko | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Sodexo | Spikevax | Úpis akcií společnosti Instacart | Ruský soud | Nabídka zlata | Americká data | Robert Habeck | FAZ | Středoevropské měny | Rozpočty zemí EU | Rheinische Post | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Logistické problémy | TeamViewer | Sentiment indikátory | Vývoj měnové politiky | Tvorba pracovních míst | Virus SARS | EMH | ČSOB | FedWatch | Maloobchod v USA | Francie | Pozorování | PXTR | Poptávka po stříbře | Index burzy | IIF | Index volatility CBOE | Očištěný čistý zisk | CAAM | Praktické využití indikátorů | Posílení dnes | Zásoby benzinu ve Spojených státech | Dopady krize | Elsan | Český akciový trh | Nord Stream 2 | Měnověpolitické zasedání Fedu | Jaroslav Haščák | Průmyslové zakázky | Ceny BTC | SOLEK | CashFlow | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Firmy v Číně | Resistence | Investiční analytik | FedEx | Norské společnosti | MONET.CZ | Jemen | App Store | Title Transfer Facility | Klaus Wohlrabe | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Twitterové účty | Obranný sektor | Americká ropa | Nestlé | Americká lehká ropa WTI | Jednání skupiny OPEC | Spekulovat | Kabinet | Federální dluh | Růst akciových trhů | Akcie na burzách | Obchody s deriváty | Obavy z inflace | Český miliardář | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Zprávy o nezaměstnanosti | Snižování úroků | NVDA.US | Šéf ECB | Růst EBITDA | The Economist | Makroekonomická analýza | 4GLD.DE | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Katar | Mluvčí společnosti | Prognóza | CFD kontrakty | Obchodní politika | FTSE 100 | Evropské firmy | Růst vývozu z Číny | Služby | Držení pozice | Pozitivní zprávy | Robotické ETF a akcie | The Boring Company | Nasdaq v New Yorku | Narušení dodávek ropy | Dnešní aktivita | Teorie černé labutě | Zisky bank | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Studená válka 2.0 | Commodity index | Technologie blockchainu | Velké problémy | Válka | Guvernér Andrew Cuomo | Histogram | FBI | Komoditní sektor | Země EU | Pokles ceny ropy | Hlavní události tohoto týdne | Bitcoinmaty | Česká zbrojovka | ALUMINIUM | Čekající příkazy | Nasdaq Composite | Patria Online | Hindenburg | XRP | Komodity s LYNX | Úrovně pro vstupy a výstupy | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Podpůrné programy | Politická scéna | Čínský celní úřad | Saxo Bank | Čerpání peněz | Borsa Italiana | Pařížská dohoda | CSCO | Shenzhen Composite | Běžný účet platební bilance | Shawn Snyder | Adani | Long obchod | New York - Nymex | Tuzemská ekonomika | Agentura Kjódó | Iva Palusková | Anthem | Investiční strategie | Vývoj hodnoty akcií | Strategie Trend Swing | Bernard Looney | Dillí | Amgen | Barel ropy | Společnost TotalEnergies | Sílící koruna | Apetit investorů | Snížení produkce ropy | Swapy | Next Finance | Přebytek ropy | Palladium | Sociální sítě | Škrty dividend | Britský akciový index FTSE 100 | Americký Fed | Zvednutí sazeb | Cronos Group | Nejbohatší | Představitelé ECB | Analytici XTB | Vakcíny proti koronaviru | Makléři | Medvědí signál | Aktuální cena stříbra | Nikkei | Uhelné elektrárny | Globální hospodářský růst | NBC | Počet nakažených ve Spojených státech | Solidní výnosy | Použití indikátoru | YTD | Dolar zpevňuje | Jak obchodovat s komoditami | Ropa WTI | Analýza akcií PayPal | Lenovo | Obchodování na finančních trzích | Nemovitostní fondy | Ekonomika USA | Ředitel skupiny ČSOB | Micron | Snowflake | Playboy | Akcie fondů obchodovaných na burze | Chainalysis | Německé maloobchodní tržby | Volodymyr Zelenskyj | Širší index S&P 500 | Ruský prezident | Tipy na zajímavé akcie | Výpočet ADR | Výsledek hospodaření | Bitcoiny v ČR | Lockheed Martin | Pákový efekt | EU Tax Observatory | SMMT | High | Vir | Americká softwarová společnost | Covid-19 pandemie | PMI ze sektoru služeb | BAE Systems (BA.UK) | Nové zprávy | Walt Disney Co | Ukrajinský parlament | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Bankovní rada ČNB | INTC.US | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Propad investic | NASA | First Solar | Čínské úřady | Elias Kikilias | Ekonomické dopady pandemie | Rekordní nárůst | Index nákupních manažerů v ČR | eMan | Produkty a služby | Veřejný rozpočet | Obchodní výsledky | Čínská automobilka Geely | Historický pád cen ropy | Úspěšné obchodování akciových indexů | Vklady | Data z amerického trhu práce | Data z tuzemské ekonomiky | CIBC | Jens Spahn | Krátká pozice | Hlavní index Nikkei 225 | Omega | Výkon | Vývoj ceny zemního plynu | Globální spolupráce | Developeři | Bankovní domy | Býčí sentiment | ANZ Bank | Vývoz LNG | Aphria | Minimální mzda | Admirals | Brexit | Eurostoxx 50 | Varianta koronaviru | ZEW index | Společnost Pfizer | Vládní představitelé | Tržní signály | Devalvace měny | NextEra | Společnost NJJ | Rohlik Group | Investing.com | Instagram | Steven Mnuchin | Akcie Waste Management (WM) | Identifikace potenciálních obratů trendu | Mezinárodní agentura pro energii | Open Society Foundations (OSF) | Šíření onemocnění | Italský cestovní ruch | Dovoz do Číny v říjnu | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Klíčové strategie | Valná hromada ČEZ | ABT | Výhled poptávky | Tesla Elon Musk | Základní principy technické analýzy | Firemní zisky | Dolar dnes | Sell Limit | Americký prezident | Evropské burzy | Světový finanční systém | Venture Capital | CISCO | CSI300 | Valná hromada | Rosstat | Canalys | Akcie farmaceutických firem | EURUSD | Konopné akcie | Růst trhu | ČSOB Leasing | Pozornost investorů | Stát Viktorie | Burzy | Norwegian Cruise | Nejistota na trzích | Úvěrová pojišťovna | USD/EUR | Německý ministr hospodářství | Jeffrey Gundlach | Vývoj léků | Obavy trhu | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Mimořádný zisk | Richard Bechník | Americká nezaměstnanost | Krizové řízení | Americký prezident Joe Biden | Analytička Saxo Bank | Evropský fond finanční stability | Web Trader | Růst britské ekonomiky | Dopady epidemie | Dopravní subvence | Wonderinterest Trading Ltd | Válka na Ukrajině | Sentiment na Wall Street | Dolar roste | FutureFX LLC | Nigérie | Akciový výhled | Tvrdá aktiva | Fondy obchodované na burze | Akcie Wheaton Precious Metals | TIPS | Negativní PCR test | Robinhood | Izraelská ekonomika | Hello Bank | Progres | Rozdělení akcií | Myšlení | Odraz mrtvé kočky | B/E | Odliv kapitálu | Primární veřejná nabídka (IPO) | Xcoal Energy | André Kostolany | Produktivita práce v USA | Směnné kurzy měn | Bond | Broker | Společnost Siemens | MGM Resorts International | Platby v kryptoměnách | Strach ze zmeškání | Globální ekonomiky | Měnové krize | Dolar (USD) | Implikované volatility | Analytik Saxo Bank | Čínský technologický gigant | Graf akcií | Kevin McCarthy | Německý HDP | Meta Trader | Tiff Macklem | Vývoj ceny palladia | Chránit svůj obchodní kapitál | Akciové indexy | Vybírání zisků | Cash flow | Proražení | Vývoj kurzu USD/EUR | Společnost JDE Peet's | Rozšíření nouzových rezerv MMF | Ukradené kryptoměny | Účinný lék | Jaroslav Brychta | Akcie First Solar | Společnost Shell | Australské burzy | Trh s komoditami | Tesla (TSLA.US) | Rozvojová banka | Společnost Nasdaq | Státní ropná společnost | Posílení koruny | Swissquote | Budoucnost komodity | Nezaměstnanost v březnu | Velikost pozic | Průmyslové objednávky | Česká pošta | Fannie Mae | Sazby hypoték | Monex USA | Investorský sentiment | Norilsk Nickel | Export | Členové Evropské unie | Adagio.io | Akciový index S&P 500 | Změna klimatu | Pražírny | Nálada v Evropě | Jak na obchodování | Účinné vakcíny | Výbuch v libanonském hlavním městě Bejrútu | NFLX | Čínské technologické firmy | Dluhopisový index | Kolibřík Energie | Macquarie | OrganiGram Holdings | BABA.US | Puma (PUM.DE) | Americká ropa WTI | Podmínky na trhu | Louisiana | CAC 40 | Burza Coinbase Global | Softwarová společnost Microsoft | Petr Koblic | Akcie Burlington Stores (BURL.US) | Sukuky | CFD na komodity | Realitní bublina | Nastavení úrokových sazeb | Guvernér státu New York | ING Jakub Seidler | Carry trading | Adagio | Kybernetické pondělí | Hyperinflace | Karl Schamotta | Britský premiér | Obavy z pandemie | Skupina Inditex | WASDE | FSLR.US | Statistický úřad Eurostat | Ernie | Extrémní nárůst | Cena akcie Newegg | Roll Over | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Historická volatilita | Zynga | Akcie Ahold Delhaize | CBO | LSEETF | Zisk automobilky | Dovoz ropy | Taleb | Kapitálové strategie | Prodej automobilů | Mitsubishi UFJ | Gilead | Středoevropské trhy | CD Projekt | Spolkový sněm | Mário Centeno | iShares Physical Silver | Comcast | Tržní hodnota firmy | Vakcína na covid-19 | Výroční zprávy | Varianční analýza | Tržní volatilita | Southwest Airlines | EUR/PLN | Data o vývoji HDP | Ranil Vikremesinghe | Společnost innogy | Finanční instituce | CATTLE | Alexandre Benais | Vládní opatření | Obchodní dohoda | Centrální banky USA (Fed) | Vzdušný prostor | Energetická společnost | UNDP | Akcie Novavax | Určení trendu | Vyšší dividenda | Fiat Chrysler Automobiles | Americký index | Šok | Obchodní tipy | Zpřísňování měnové politiky | Rockaway Capital | HDFC Bank | Ropná zařízení | Varianta delta | CDC | Ropné společnosti | Ekonom ING | Nízké daně | Hodnocení současné situace | Moderna | VIX klesá | BCA Research | Depreciation | Riziková averze | Cowen | Výsledek jednání ČNB | Rychle zbohatnout | Globální vývoj | Propad ceny akcií | Cowboy | Ekonom společnosti | Hongkong | Faktory ovlivňující rozpočtové deficity a přebytky | Obchodní platformy Metatrader | Index výroby | Evropská inflace | Italský premiér | Průměrná volatilita | Ocel | Použití kryptoměn | ProSiebenSat.1 | ByteDance | Rozvahy Fedu | Jednotné měny | Tržní podíl | Obchodní trendy | Obchodní platforma | Boj s inflací | Snížení nákladů | Opinium | Special Drawing Rights | Domácí obchodování | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Inflace | Akcie Avastu | Záchranné programy | IEA | Nižší riziková averze | Zavedení eura | Legendární investor | Společnost Emirates | Finanční pomoc | Radovan Vítek | Trh s ropou | Unie | Kapitálové kontroly | Rekordní schodek státního rozpočtu | Fialova vláda | Společnosti vyrábějící vakcíny | Japonská automobilka | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Výkonnost fondů | Béžová kniha Fedu | OXY.US | Kofola | Alexander Wolf | Přehled o dění na světových burzách | Souhrn finančních trhů | LMT | Apple Pay | Solární energie | Bezpečná měna | Ranní zpráva pro tradery | Ropný tanker | PMI pro sektor | Lídři G20 | IBKR | Michael Burry | Sazby v Číně | Vývoj měnového páru EUR/HUF | Bridgewater | Model 3 | Carashhoft | Noviny | Nízké úrokové sazby | Praktické tipy pro obchodování indexů | Spotřeba kávy | Měnový fond | Rychlé zotavení ekonomiky | Anglie | Prezident Javier Milei | Výhled letošního vývoje ekonomiky | Kapitálové rezervy | Sociální nepokoje | Hertz | BHP Billiton (BHP.US) | Bloomberg News | BTC/USD Technická analýza | Česká republika | Kritici Trumpa | Jmenování Powella do čela Fedu | Roger | FTC | Použití klouzavých průměrů | Technologické centrum | Uzavření vzdušného prostoru | ISM pro sektor služeb | Ahold Delhaize | Brokers | Vládní opatření proti šíření koronaviru | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Výkon společností | Cena mědi | FXStreet Forecast Poll | Globální dluh | US500 | Podnikatelská aktivita v eurozóně | TRY | Xiaomi | SDR | Emirates | Litva | Britská banka Barclays | Tovární objednávky | Prodej vozů v rámci Evropské unie | Honeywell International Inc. | Postcovidová ekonomika | Jednotná evropská měna | Futures ropy | Velké firmy | Průběh krize | Hyundai | Dolar slábne | State Street Global Advisors | Soukromý majetek | ZAR | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Traderky | Zasedání FOMC | Robert Greifeld | Globální akciové indexy | Ekonomický vývoj | Tržní trendy | Roční růst | Obchodování s akciemi | PPF Telecom Group | Akciové trhy ve Spojených státech | Fitch Ratings | Skutečný výsledek | Trpělivost | iShares Physical Gold | Akcie společnosti AirBnB | Kapitál | Předsedové vlád | Skupina Home Credit | Plán americké záchrany | MT5 Supreme Edition | Nárůst nově nakažených | Průmyslová výroba v Německu | Uranium Energy | Vývoj měnového páru EUR/CZK | BeginCapitalMarkets | Kanadský premiér | Rostoucí ceny energií | Insolvence | Svaz německého průmyslu | P.A. | Preqin | Devizové rezervy České národní banky | Ochota riskovat | MPO | Giuseppe Conte | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Posilování amerického dolaru | BCM BeginCapitalMarkets | Elon Musk | Fidelity Leading Indicator | Fintech společnosti | Česká společnost | Oživení trhu | Italský akciový index | Strach z návratu pandemie | Tower Semiconductor | ETS | Expanzivní politika | Růst ekonomiky USA | Zprávy | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Global Finance | Oslabování dolaru | Představitelé Fedu | Hodnotové akcie | Vnímání rizika | Země G20 | Průmyslové revoluce | Vládní výdaje | Panevropský akciový index | Program Antivirus | Zpracování kovů | Zpráva | Kávové akcie | Platební neschopnost | XAU/USD | Obchodní válka mezi USA a Čínou | EPH | Investovat | Vyšší náklady | Hodnota hotovosti v oběhu | Atraktivita zlata | Nový model | Dvojitý vrchol | Fitch Solutions | Hrubý domácí produkt (HDP) | Dovednosti | Asana | Pandemie a akciové trhy | Prodej | Medvědí kanál | Hospodářské záležitosti | Statistiky z trhu práce | Měnový pár EUR/USD | Západní společnosti | Eastman Kodak | Global Gateway | Nervozita | EUR/AUD | IXHC | Skupování aktiv | KFC | Hospodářský institut | Dovozní cla | Barnabás Virág | Omezit potenciální ztráty | Jak vydělat na poklesu | Air Lease | Raylyst | RWE | West Texas Intermediate (WTI) | Šíření nemoci | Obchodování komodit | Brexit bez dohody | J&J | Caterpillar | Čínské letecké společnosti | MT5 | Hertz Global | Viry | Akciové burzy | FB | Skupina OPEC+ | Jared Kushner | ADR | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Investice do těžby | Tržní pohyby | Bidenovy plány | Skokové posílení | JPM.US | Vývoz z USA v březnu | GAAP | Pokles tržeb | Ekologické organizace | Dodávky čipů | Jeffrey Sachs | Odpojení Ruska | Plynovody | Analyzovat trh | Celoroční výhled | Stellar (XLM) | Der Spiegel | ASRNL | Kukuřice - Vývoj ceny | Mizuho Securities | Rozpočtová politika | Byty | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Pro tradery | Nominální hodnota | Model Y | Úřad ONS | Bankroty | RoboMarkets | Investování u XTB | 1 milion | Cenové pohyby | Gigant Gazprom | Snížit riziko | Slickcharts | Síť restaurací | Vývoj indexu volatility VIX | Fondy rizikového kapitálu | Tencent | Doba na nákup ropy | Šéf Bílého domu | Stratégové | Jindřich Fremuth | Zuzana Picková | Výrobní ceny | Fincentrum | JOLTS | Potlačovaná poptávka | Velvyslanec Evropské unie v Číně | Obavy investorů z koronaviru | Bloomberg | Nabídka | Marek Mora | Tvorby zisku | Performance | WEF Klaus Schwab | Nejsilnější růst | Ministr životního prostředí | Výzkum Fidelity | Světová finanční krize | Volatility akciových trhů | Tržní reakce | Libra k americkému dolaru | Escondida v Chile | Giovanni Staunovo | Novak Djokovič | Světový obchod | České PMI | Nejznámější kryptoměna | Velmi nízká likvidita | Výkonnost společnosti | Výroby v továrnách | Nová prognóza | Dotace | Americké prezidentské volby | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Kurz jüanu | Černé pondělí | Janet Yellenová | Cenové vývoje | Zdanění firem | Signály recese | Univerzální strategie | Scorpio Tankers | Trend following | Lepší výsledky | Near term | Obchodování a investice | EUR/CZK | NAVYA | The Jakarta Post | Zájem investorů | Spotové obchodování | FTNT | Financière Arbevel | McKinsey | Německé ceny | Turkish Airlines | Volatilita na světových trzích | Banka JPMorgan | Výnosy O2 | Rekordní zisk | Macho & Chlapovič | Řetězec lékáren | Euforie | Dostatek hotovosti | Jak naložit s investicemi | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | Tvrdý lockdown | Obchodní svaz | Finančník | CO2 | Maloobchodní prodeje v Kanadě | Turecký statistický úřad | Akademické aktivity | Nedostatek polovodičů | FANG | Makrodata | Hospodářský výsledek | Testování na covid-19 | Pokles úmrtí | Schopnost řešit problémy | Čínští výrobci | Co se děje na finančních trzích | Investoři | Očekávané hospodářské výsledky | ACCA | Malta | BitMEX | Prodej nových osobních automobilů | Index STOXX Europe | Kryptoměny bitcoin | Akciové portfolio | Obchodní deník | Jiří Cihlář | Súdánská centrální banka | Posilování eura | Bitfinex | Růst hodnoty zlata | Fungování | Roblox (RBLX.US) | Výhled Číny | Trojúhelníkové formace | NED25 | Klamání investorů | Vyhlídky | Sója | Ceny zinku | Ceny ropy | České aerolinie (ČSA) | Averze k riziku | Craig Irwin | VIX stoupá | WallStreetBets | Výnosy z amerických dluhopisů | Upstream | Nordstream | Petr Pavel | Akciová burza | Nadšení | Online nakupování | Prognózy na cenu ropy | Celkový provoz | Podnikové dluhopisy | Obchodní týden | Japonská vláda | Nejistoty | Světové produkce neonu | Dodávky ropy a plynu | Depozitní sazby | Oddlužení | Zpomalení ekonomického růstu | Fidelity | Marc Chandler | Letecká přeprava | Situace kolem koronaviru | Polymetal | Německá průmyslová produkce | Obchodní znalosti | Farmaceutický sektor | Očkování proti covidu | Nejnovější výsledky | Slovenská ekonomika | Negativní sentiment | Investiční | Evropská měna | Britské banky | Možnost obchodovat | AMD | Komoditní fondy | Dlouhodobé investování | Krize 2008 | Předáním moci | Matthew Schmidt | Míra | CVC Capital | Společnost Google | Přidaná hodnota | Chris Kruse | Ceny Bitcoinu | Kurz české měny | Jeff Bezos | Reakce centrální banky | Reálné mzdy | Finanční ústavy | Nové mutace | Nákupní apetit | Média | Primární nabídky | Tina Bruová | Inflační čísla | Asijský index MSCI | Spořicí produkty | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Míra nezaměstnanosti v Jihoafrické republice | Severní Korea | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Index PPI | Obchodní plán | Nejznámější kryptoměny | Split Amazonu | Dolary | BREAKING | Kurz jenu | Saldo hospodaření | Společnost Wirecard | Vliv na gruzínskou ekonomiku | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Míra inflace ve Spojených státech | Grayscale | Dosažení zisku | Ekonomka Světové banky | Studená válka | Nejvýznamnější burza | Společnost IAG | Tranše | Venezuela | Jádrový index | Nárůst ceny | Komodity na trading platformě | Obchodní deficit Spojených států | Tokeny | Rozdílové smlouvy (CFD) | Akciový analytik | Globální finanční systém | Bez rizika | Zisk | Ceny stříbra | Společnost Eurohold | Free float | Tezos | Digitální věk | Firma Meta | Ceny kryptoměn | Rozvojová banka KfW | Primární nabídka akcií | Globální spotřebitelská důvěra | ATR a ADR | Sealed Air Corp | Sergej Dubovickij | Nejnižší výnosy | Island | Joe Manchin | Americký maloobchod | Šance na vakcínu | Index Stoxx 600 | Očekávání analytiků | Hlavní úroková sazba | Americko-čínské napětí | ČSSD | Normalizace měnové politiky | Fundamentální analýza akcie | Udržitelnost | Zemědělské plodiny | Vznik a rozvoj burzy | Vyšší hodnoty | Hlavní měny | Globální akciové trhy | Vysoce nakažlivé varianty koronaviru | Akcie společnosti Kering | Červencová inflace | Inflace v lednu | Den obchodování | Commonwealth Bank | Akcie v Evropě | Bard | Vývoj ceny cukru | Propad zaměstnanosti | Indonéské univerzity | Ministr financí Steven Mnuchin | Tržní podmínky | Cena ropy brent | DAX30 | Jak investovat do zlata | Hrubý provozní zisk | Australia Institute | Údaje o průmyslové výrobě | Index výroby zpracovatelského průmyslu | Index čínských firem | Kontrarozvědky | Index KOSPI | Akcie Euronext | Rizika investování | Bank of England | Ruské ropy | První chytrý prsten | Evropské HDP | Airbnb | Automobilka Toyota | FedEx (FDX.US) | Výrobce letadel | Dodávky letadel Boeing | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Forward guidance | Společnost Smartwings | Plnění objednávek | Žebříček nejbohatších Čechů | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | Výhled vývoje ekonomiky | Cineworld Group | Akcie Zoom | Cenové výkyvy | Technická analýza BTC/USD | Ekonomika Hongkongu | Uložení peněz | Volatilita na trzích | Celkový trend | Finanční nástroje | Náhrady mezd | iFX | Daniel Křetínský | Nákup stříbrných mincí | Vývoj ceny pšenice | Roboti | VIG | Silné cenové tlaky | Nové vakcíny | Vývoj ceny kakaa | WSJ | Tiskové agentury | Sergey Brin | Xetra | AT&T | Normalizace trhu | Poptávka po ropě v Číně | Zápis z posledního zasedání | Stimuly v USA | Úpis akcií | NextEra Energy (NEE) | Pohyby trhu | Odvětví kryptoměn | Bydlení | Purple Extreme | Energetický gigant | BABA | Prodej kávy | Nio | Logitech International | Average Daily Range (ADR) | Česká měna | Airbus | Investiční události | Experian | Regulační úřad | Tržní pozice | Kasina | Mimořádná opatření | BP | IWH | Muriel Pénicaudová | Zlatý standard | Bohatí | Christian Lindner | Práce z domova | Virgin Galactic | SSHR | Typ tradingu a investice | Státní plánovač | Hold | Dvoutýdenní repo sazby | Berkeley Energia | Nové mutace viru | Zavedení digitální daně | Změny pracovních míst | Vojenský konflikt | Asijské burzy | Úvěrové krize | Listopadová inflace | Růst německé ekonomiky | Bitcoin halving | Koronavirové křivky | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Funkční období | Slabý ekonomický růst | NSDQ | Zlaté fondy ETF | NATO | Gucci | Cena akcie Pfizer | Sestupný trend | Čínské hospodářství | RBK | Německá průmyslová a obchodní komora | Čínský CHNComp | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | WYNN | Nasdaq Health Care Index (IXHC) | Akcie společnosti Tesla | Základní úrokové sazby ČNB | Čínské banky | Ekonomika Číny | Obrat hlavního indexu PX | Snižování cen | PEG | Angela Merkelová | Akcie CME Group | Měsíční data | Kč/EUR | Krypto komunita | Investice do vody | Ekonom společnosti Fujitsu | Analýza trhů | Technická analýza EUR/USD | Lyft | Senát USA | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Avis | Současný trend | Institute for Supply Management (ISM) | Co je Sharpe Ratio? | CEO společnosti | Technická recese | Kolísání cen | Program nákupu aktiv | Projev Jeroma Powella | Důvěra v ekonomiku eurozóny | WBTCB | Analýzy | Fiskální pakt | Nejvýkonnější akcie | Velké pohyby na trhu | Hong Kong | Akcie ve Spojených státech včera | Carsten Roemheld | Americký S&P 500 | Bittrex | RIOT | Finanční služby | Potravinové krize | Slevy | MSTR | Index pařížské burzy | Politická nestabilita | Splátky úroků | TTF | Indikátor Purple Bands | Thomas Pugh | Digitální měny | E15 | Alert | Precious Metals Insights | Obchodování s měnami | Získané peníze | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Dopady koronaviru | Poradenská společnost | Hospodaření státu | Kupující | Společnost HNA | ČSOB Penzijní společnost | Polská agentura | Měnový výbor banky | Thajský baht | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Největší růst na pražské burze | Altria | Asijské investiční strategie | Ekonomiky zemí Perského zálivu | Netflix (NFLX) | HUM | Globální spotřeba ropy | Inflační situace | Výrobci spotřebního zboží | Invesco | Morningstar | Meme akcie | Demokraté | Úpis nových akcií | Německý DAX | Carnival | Ifo Klaus Wohlrabe | Nová varianta covidu | Míra zadlužení | Propad | Den D | Důvěra domácností | Hlavní události | Brusel | Odhady trhu | České koruny | Vliv na ceny | DJIA | Patria | Zasedání Světového ekonomického fóra | Firma Nike | Finanční krize 2008 | EP | Robert Abela | Analytik Purple Trading | Obchodní nápady | Důvěra investorů | Aktivita ve výrobním sektoru | Realitní společnost | UBS Global Proprietary Trading Group | Tržní ceny | Pšenice na burze | Výsledky firem | Uber | Trojúhelník | Všeobecné volby | PLTR.US | Skupina AXA | Komoditní měny | Plavba na otevřeném moři | Aktuální kurzy | Petra Turzová | Obchodování s dluhopisy | UnitedHealth Group | Lídři skupiny G20 | Akcie a dluhopisy | First Majestic Silver | PCR test na covid-19 | Riziko recese | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Monopoly | Chřipka | Vlastní digitální měny | Data z ekonomiky | Investiční fond Quant | Rating USA | China Evergrande | Lenovo notebook | Dodávky na trh | Aktivita zpracovatelského sektoru | Úrok | Dluh Británie | Americké ministerstvo energetiky | Biofarmaceutické společnosti | Úvěry a hypotéky | Výkyvy na měnových trzích | Maloobchodní sektor | Evropské ekonomiky | NHS | Beyond Meat | Alena Schillerová | Implikace | Les Echos | Sustainable Finance Awards 2022 | Tesla dnes | Americké HDP | Davos | Nabídka akcií firmy Flix | Analytická společnost | Agentura Reuters | Akcie Nike | Půjčka | Obchodní ředitel | Akcie Hennes & Mauritz | Měny rozvíjejících se ekonomik | Euronav | Celosvětový objem vládních dluhů | Potenciální rizika | Nobelovy ceny za ekonomii | Vývoj ceny plynu | Althea Spinozzi | Evropské akcie | Wynn Resorts (WYNN.US) | Problémy s nedostatkem elektřiny | Spotřebitelský sentiment | Agrofert | Provozovatelé výletních okružních plaveb | Pokles tuzemské ekonomiky | New York Stock Exchange (NYSE) | Firemní úvěry | Dupont | PFE | Pokles vývozu | Bohatý | Aktuální prognózy | Formy volatility | Výrobce léků | Hlavní kryptoměny | Akcie leteckých společností | Technologické tituly | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | Louis Tse | Zablokovaný rozpočet EU | Výrazný růst inflace | Loonie | Nové příležitosti | SS&C | First Republic Bank | Vítězství Joe Bidena | Rizikové měny | Společný podnik | Tržní kapitalizace | DMA | Nomura | Akcie Mastercard | Co jsou peníze | Akcie společnosti Logitech | Předseda dozorčí rady | Asociace | Švýcarská banka | Strojové učení | HDP Británie | Růstové akcie | Posilování české koruny | Bernstein Bank | Konflikty | Huawei | CFD World | Očekávání investorů | Akcie VIG | Pokles cen komodit | MAR.US | XTB Online Trading | Konec roku | Akcie společnosti Walt Disney | XTB Jiří Tyleček | Finanční domy | Nový koronavirus | Trump dnes | Rozhodnutí centrálních bank | Německá automobilka Porsche | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Akcionáři | Vysoké ceny energií | Vakcína | Emoce | Výhled ratingu | Státní pomoc | Hlavní akciové trhy | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Epidemiologická situace | Letiště Praha | Automobilka Škoda | Finanční ředitel | Warren Buffett | Kontejnerová loď | Ekonomický propad | Obchodování s CFD na komodity | Rozpočet na rok 2020 | S&P | Ziskovosti společnosti | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Čínští turisté | Antivaxeři | Vývoji podnikatelské nálady | Thoma Bravo | Velikost obchodu | Dopad brexitu | Atlantia | Mezinárodní tlak | Svaz dovozců automobilů | Index S&P 500 | Skupina PPF | Coty | Defenzivní příkazy | Hospodářský vývoj | Vzdělání | Quantum | Údaje o obchodu | Rozhodnutí soudu | Den daňové svobody | Světová poptávka po zlatě | Indigo | Soukromé firmy | DoubleLine | Akcie společnosti Amazon | Handelsblatt | Pandemie koronaviru | Bilion | Jak fungují environmentální a sociální změny? | Ředitel investic | Nvidia Corp | Hospodářské dopady | Změny v pohybech | Evropská data | Rozpočtový přebytek | Obchodní války | EIU | Obchodování | Německé investice v Číně | Zisk čínských průmyslových firem | Zvýšení daní | Tržní kapitalizace bitcoinu | Rizikovější měny | Potenciální zisky | Rating Itálie | Výrazné ztráty | Makléř Fio banky | Kurz koruny k euru | Legislativa | Societe Generale (GLE.FR) | Petr Král | Slabý dolar | Britské libry | Prudký růst ceny ropy | Toyota Motor | Intervence ČNB | Akcie ASR Nederland | xStation | Virová infekce | Nepředvídatelnost | Index šanghajské burzy | Český index nákupních manažerů | Videokonference | Spoření | Rostoucí životní náklady | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Akciové odvětví | Narušení dodávek | Výsledky společnosti | Nejvýraznější ztráty | Phillips 66 | Sankce namířené proti Rusku | Oracle (ORCL.US) | Rekordní růst | Kurz zlata | Specifické výzvy | Spotřebitelské ceny v USA | Chudší evropské méně | Chevron Corporation | Ztráta ČNB | Kryptoaktivum | Cena indexu S&P 500 | PSTH | Jak trh reaguje | Meta | Strach z druhé vlny | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | DHL | Reddit WallStreetBets | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Jak na to | Technologická revoluce | Oznámení | Sázka | Kroky centrálních bank | Průmyslové komodity | Provozní výsledky | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Thyssenkrupp | Goldenburg | Cena ropy na světových trzích | Groupe PSA | Genesis Capital | Odliv dividend | Cyklické tituly | Cinema City | Nakupování na supportu | Výrobce elektrických aut | Růst důvěry v českou ekonomiku | Agentura Bloomberg News | Snižování sazeb | ZEW | Sociální investiční síť | Diverzifikované investiční tituly | Čistý zisk ČEZ | Martin Gürtler | Nejlepší odvětví | Ropovod | Televize CNBC | Argo Blockchain | Pandemie COVID 19 | Dlouhodobé trendy na trhu | Ožívání ekonomiky | Tempo růstu spotřebitelských cen | Šok z koronavirové krize | Abú Zabí | Alternativní měny | Rothschild | Alrosa | WMT | PG | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Zisk Chevronu | DIHK Eric Schweitzer | České firmy | Fenomén | Ministerstvo spravedlnosti | CFRA | Michal Dvořák | Fungování trhů | Armageddon | Historie firmy Douglas | Lukáš Foral | Covid | Digitální ekonomiky | Nejlepší čínské akcie | Angelo Zino | Objem dluhopisů | Upgrade | Největší švýcarská banka | Úvěrové pojišťovny | Eurostat | Rychlý vývoj | Počet firemních bankrotů v Japonsku | Prezident | Uran | CTA | Northrop Grumman | Strop pro výnosy | Obchodní dovednosti | USA New York | Macquarie Asset Management | Instrument | Oanda | BitFlyer | Ruský rubl | Deflace | Macau | Monitorování | Změny v pohybech cen akcií | Export v dubnu | Index britských akcií FTSE 100 | Kristalina Georgievová | VHM | Eurodolar | Investiční aktivita | Ralph Lauren | Růst cen surovin | Moskevská burza | Tovární objednávky v USA | Trendové indikátory | Bankovní úvěry | Produkce neonu | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Země platící eurem | TLTRO III | Zemědělské komodity | Eurofer | Růst inflace | Cena akcií společnosti | Výroční zpráva | Petr Fiala | Cena povolenek | Největší zásoby niklu na světě | Sledování zdravotního stavu | Hlavní index Hang Seng | MOEX | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Neutrální výhled | Asijská seance | Chování obchodníků | REGN | Obchodování na pražské burze | Cílování inflace | Vedení firmy | Hráči na trhu | Felbermayr | AUD/JPY | Plyn | Německé firmy | Investiční banka | Novavax Inc | Úvěrový program COVID | Twitter hack | Hospodaření | L‘Oreal | Plošné testování | Pozornost finančních trhů | Makléř Wood & Company | Energetická skupina | Larry Kudlow | Německý akciový index | Česká bankovní asociace (ČBA) | BOCO PARDUBICE machines | Finanční ztráty | Occidental Petroleum | Terminál | PwC | ČNB Tomáš Holub | Údaje ministerstva | Omezení pohybu | PLTR | Marek Brávník | Čínská poptávka po ropě | Hodnota fúzí a akvizic | Patria Finance Tomáš Vlk | Síť restaurací Coloseum | London School of Economics | Americká společnost Intel | Nakupovat státní dluhopisy | Quote | Praha | Recyklace | Berkshire Hathaway | Colt Canada Corporation | Index volatility | Evropský parlament | Third Point | CME FedWatch Tool | Příjmy Ruska | Japonské ministerstvo financí | Futures | Hospodářské cykly | Hazardní hry | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Průměrné denní volatility | Sociální síť | Růst zlata | Jsou komodity dobrou investicí? | Technologická firma | Grafické karty | Obchod Amazon | Zvýšení dluhového stropu v USA | Tržní úrokové sazby | London Stock Exchange | Inflace v eurozóně | Signify Health | Devalvace | Sumitomo | 4iG | 3M | ADNOC | Nejdůležitější události | Vysoké contango | Booking Holdings | HKD | Rostoucí trendové čáry | Tabáková firma | Reuters analytik | Reshoring | SEBA | Finanční rok | Michael Feroli | Guild Esports | Americká společnost | Evropská dluhová krize | Obchodování se CFD | Útok na World Trade Center | Aukční dům Aurea | Marek Pokorný | Digitální platby | Akcie Johnson & Johnson (JNJ.US) | Title Transfer Facility (TTF) | Dividendové strategie | Přehled měnového páru | April Group | Dennis Shen | Akcie PG | Lesy ČR | Americká banka | Prognóza Fedu | Skladovací kapacity | Nuevo León | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Volný čas | Faktor beta | Akciové valuace | České banky | Pokračování rostoucího trendu | Objem vládních stimulů | Vydělat peníze | MRK | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Graf vývoje | Berenberg Bank | Program nákupu státních dluhopisů (PEPP) | Vláda USA | Ola | Příjmy z reklamy | Evropský statistický úřad Eurostat | Tržby britských maloobchodů | DIA.US | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Chudé země | Nordea | Rezidenční nemovitosti | Výroba aut v Rusku | Put opce | Index US100 | Bezprecedentní propad | Konzervativní strany | ESMA | Analýza komoditních trhů | Páka | Farmaceutické firmy | Midstream | Podíl nezaměstnaných | Čínské zboží | Index cen domů | CLK0 | Dopady války na Ukrajině | Růst zadlužení | Medvědí divergence | Přípravek remdesivir | François Villeroy de Galhau | Rostoucí trend | Disney+ | Držení otevřených pozic | IBEX 35 | Finanční krize | Advokátní kancelář | Investment management | Čínský prezident Si Ťin-pching | Thierry Breton | Velká ropná dohoda OPEC | Akcie CK Hutchison | Kryptoměnové burzy | Ministerstvo životního prostředí | Emise CO2 | CVS | Universal Music | Statista | Nemovitosti | Andrej Babiš | Vlna koronaviru | Salutem | Nástroj | Sójové boby | Kurz dolaru | Advokátní kancelář Arrows | Prodej elektromobilů | Výsledky | Pokles ceny americké ropy | FXstreet.cz | Britské domácnosti | HUF | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Tennessee | Investice do vodíku | Indikace | Zápis ze zasedání Fedu | Fiskální situace | Hotovostní prostředky | Firma L’Oréal | Ekonomiky po koronaviru | Zdražování pohonných hmot | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Dnes ČNB | G10 | Spoluředitel | Orsted (ORSTED.DK) | Obrovské množství peněz | Vznik nouzového fondu | Nárůst HDP | Vývoji vakcín proti covidu-19 | Dluhopisové fondy | SARS-CoV-2 | Novozélandská ekonomika | CVC | DailyFX | Nejbližší support | Samsung Electronics | ČNB Petr Král | Španělský premiér | Supreme Edition | Turecká centrální banka | Akcie farmaceutických společností | COCOA | Tipy pro obchodování s komoditami | Britská měna | Stagnace poptávky | Spirit AeroSystems | Inflační tlaky | Státy Evropské unie | Spotřebitelské ceny v Číně | S/R hladiny | Siemens | Minulá výkonnost | Overbought | Stellantis | Typ koronaviru | Waste Management | Obchodování s mědí | Počet úmrtí | Kepler Cheuvreux | Americké biofarmaceutické společnosti | Cena ropy WTI | Bank of America | 350.org | Úroda | Trendline | Německý hospodářský institut | BNTX | Běžný účet | TIM | Phil Flynn | Fundamentální analýza | HNA Technology | Oživení z pandemie | René Remšík | Zahraniční společnosti | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Broker Consulting Index | Akcie Moneta Money Bank | Zvyšování daní | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Ropné futures | Účetní ztráty | Retracement | Zájem o dolar | Dění na Ukrajině | Použití Stop-Loss | Vestas Wind Systems | Majetek amerických miliardářů | Out of Money | Barrick Gold Corporation | Měnový trh | Rystad Energy | Následky pandemie | CCleaner | Obnovitelné zdroje | Spotřebitelské ceny v Británii | Eli Lilly | Eva Sadovská | Současná rozpočtová situace | Přední světoví těžaři | Míra nezaměstnanosti v Německu | Cenový index PCE | Podnikatel Elon Musk | Big data | Carrier Global | Hodnota Amazonu | Nejprudší pokles | Barrick Gold | EUR Index | PUM.DE | Německá spotřebitelská důvěra | Vývoz z Japonska do Číny | Market Trading | Platební bilance ČR | Carl Icahn | Offshore | Ekonomické ukazatele | PSA | SVB Financial | Obraty trendu | Ceny uranových akcií | Tim Hortons | Frank Zarb | Zvýšení sazeb ČNB | AutoStore | Zůstatek | Ziskové marže | Stimulační opatření | Iberoamerikanista | Hypoteční trh | Hlavní index CSI 300 | Španělská ekonomika | Schlumberger | Obchodování s ropu | Fyzická výměna surovin | Ekonomický magazín | Decentralizace | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Ministerstvo financí USA | Majetek Bezose | Denní pokles úmrtí | Pandemie nemoci COVID-19 | Krizový fond | Akcie Pegas | Ekonomové MMF | SAE | Záporné ceny | Potenciální obraty | Kombinace indikátorů | Mutace viru | Opce SPX | Pokles akcie | Japonský export | Klesající trend | Kristina Hooper | Pomoc od vlády | Österreichische Post | Program odkupu akcií | BHS | Využití indikátorů | Fedspeak | Instacart | WEN | Spotřeba uhlí v Evropě | Celková investice | Objem | Makroekonomický výhled | Propad poptávky po ropě | Ukazatel obchodu se zbožím | Těžba ropy | JNJ | Burzy cenných papírů | Ruská vojska | Lesnictví | Inflační výhled | Wall Street Journal (WSJ) | Zvyšování mezd | USA Donald Trump | Růst cen v eurozóně | Celosvětové dividendy | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Evropský stabilizační mechanismus | Reflační obchodování | Parlamentní volby | Ministr pro státní rozpočet | Evoqua Water | CitFin | Obavy z recese | Index podnikatelské nálady ISM | Halifax | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Čínské trhy | Odhad amerického HDP | Úspěšný trading | Achmea Investment Management | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Expertní komise | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Akcie Wirecard | mRNA-1273 | 2020 Twitter Bitcoin Scam | Zvýšení mezd | Tisknutí peněz | Společnost Nvidia | Cenový šok | Komoditní obchodování | Týden na finančních trzích | Klima | Inverze výnosové křivky | JDE | Moving Average Convergence Divergence | Wealthspire Advisors | Dovoz z USA | Patrik Tkáč | Obavy o bezpečnost | Akcie firem | Nová Čína | Den díkůvzdání | Deprese | Zvýšení těžby | Žádost o vstup na burzu | Šéfové států | WHEAT | National Australia Bank | Oslabování amerického dolaru | Globální miliardářská daň | Akcie Volkswagen | Překonání cílů | Franco Nevada | Tržní měřítko | Standardní daň | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Klíčová průmyslová komodita | Investovat do Bitcoinu | Vývoj EUR/USD | Růstová portfolia | Vale | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Náklady na těžbu | Investovat do ropy | Propuštění | Očkování v USA | Změny sazeb | Ceny bavlny | Postavení na trhu | Cena akcií Tesly | iPhone 14 | Poptávka po pohonných hmotách | Britské tajné služby | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Stablecoiny | Trendová čára | Aktivity v Rusku | mmBtu | Národní měny | Banking Software Company | Malajsie | Počet nových žádostí o podporu v USA | Subvence | Swingový výhled | NGAS | Německé instituty | US dollar | Bohemia Energy | Regulátor | Populární značky | Představitelé MMF | Výhody diverzifikace | Čistá energie | Shortovat | Raytheon Technologies Corp | Skupina ČEZ | Praktické tipy pro obchodování | Hlavní indexy | Státní rozpočet | NIO Limited | USD/SGD | Zájem čínských firem | Globální problémy | RMB | Klíčový kontext | Ceny cukru | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Dlouhodobý výhled | Kuaishou Technology | Tým XTB | Indikátory sentimentu | Oživení poptávky po ropě | Demokraté a Republikáni | Akcie Pfizeru | Digitální zlato | Graf ceny akcií | Znalost | Black Monday China | Alternativa oficiálních měn | Maržový účet | Ask | Investiční platforma | Status rezervní měny | Průmyslová výroba | Statistika z USA | Šéf centrální banky | Globální obchodní rizika | Analýza hlavních měnových párů | Investice do ropy | Důchod | MMF Kristalina Georgievová | Segment trhu | AMC | Aussie | Uzavírání pozic | Zhoršování situace v průmyslu | Trh s kávou | Ropná firma | Pfizer | The Guardian | Snížit emise | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | Zpravodajská společnost | Nejistota | Biotechnologická společnost Moderna | Situace v eurozóně | Kybernetické hrozby | Úspěch v obchodování | AFP | Studie | Ekonomika provincie Chu-pej | Steve Jobs | Čínské oživení | Blízký východ | Omezení COVID | Josep Borrell | McLaren | Pokles cen ropy | CME FedWatch | České dráhy | Tim Cook | Plný úvazek | Joachim Nagel | Převzetí Credit Suisse | Akcie Siemens (SIE) | Akcionáři společnosti | Tržní hodnota akcií | Slabší koruna | Měna Bitcoin | Tamas Varga | Cena eura | První obchodní den | Ekonomika Rakouska | Ant | Průraz | Klinické testy vakcín | Floor | Craig Erlam | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Úřad INSEE | Rozpočtový rámec | Premiér Andrej Babiš | Druhy ropy | Deficit | S&P 500 Index | EDF | Akcie České zbrojovky | Polsko | Kolaps | CCTV | Rio Tinto | Koronavirové mutace | Marriott International (MAR.US) | Oživení evropské ekonomiky | Evropský blue chip index | Ratingová agentura | Kanada | České fondy | Francouzský ministr | ATH | Deutsche Bahn | Reakce trhu | FX forecast rank | Zbrojovka | ETF na kryptoměny | FRA | GME | CFDs | Hrubý domácí produkt Tchaj-wanu | Estee Lauder | Masivní nákupy | Louise Dicksonová | Patenty | Global forex | Potenciál ztráty | Tvrdé sankce | Výdaje na podporu ekonomiky | Doporučení | Vypršení platnosti | CBOE (VIX) | Příjem díky dividendám | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | Centene | Růst ruské ekonomiky | Ceny zboží | Bankéř | Jak investovat do akcií | Oilprice | Prognóza ceny stříbra | Index bankovních společností | Vodafone Group | Kompletní průvodce | Kering | Americké automobilky | Spekulace | Naspers | Naše ekonomika | Akcie výrobce čipů | Fibonacci retracement | Exact Sciences | Alexandr Novak | Hypotéky | Producenti ropy ze skupiny OPEC+ | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Jak obchodovat ropu | Silné akcie | CZ-USA | Roblox | Řízení rizika | Současná situace | Lukáš Kovanda | Začátečník | Paal Sletten | Miliardářská daň | Americké technologické firmy | Školení | Aktuální hodnoty měny | EY | Nájmy | CipherTrace | LEN | Stratég firmy | Akcie Robolox | Akcie Qualcomm | Ministryně práce a sociálních věcí | Přijetí | Evropa | Peníze na financování | Nárůst cen ropy | Šíření nového koronaviru | Vojtěch Boháč | Česká spořitelna | Změny na trhu | Úspory | Americké úrokové sazby | Platina - Vývoj ceny platiny | Data centrální banky USA | Jackson Hole | Wells Fargo | Kurz akcií | Indická firma | HUF/EUR | Korporátní daně | Natland Petr Bartoň | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Záchranný fond eurozóny | Španělský premiér Pedro Sánchez | Equity | Americká ropná společnost | MTI | Čínské přímé zahraniční investice v Evropě | USD/PLN | OPEC | Průzkum analytiků | Hladiny podpory | STAN | Argentinské peso | Akcie a recese | Ukrajina | Ropná společnost | Arrows | Výroba v eurozóně | Stabilní výhled | Albert Manifold | Frustrace | Společnost Logitech | Podvážení | Jednání FOMC | NOK/SEK | Tiffany | Reálný HDP | Masivní výprodeje | Index CHNComp | Lednový efekt | Marathon Digital | Specialista na online obchodování | Americké akciové indexy | Catastrophe Containment and Relief Trust | Index výrobních cen | Unijní země | Epiq | Egypt | Třetí vlna | Johnson & Johnson | Vizualizace | Národní rozpočtová rada | Ceny zemědělských výrobců | Pakt stability a růstu | BYD | Libérie | Investice do nemovitostí | KB | Dopady na ekonomiku | CME | Ekonomické ztráty | Filmová společnost | Prodeje státních dluhopisů | Ústavní soud | Ahold Delhaize (AD) | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Deficit rozpočtu | Ropa Brent - Vývoj ceny | Otevření obchodu | Amyris | Banka UBS | Dnešní makroekonomické ukazatele | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Open interest | Spuštění ekonomiky | Cenný papír | Železničná spoločnosť Slovensko | Ochranný software | Maloobchod | Optimistická očekávání | Ropná krize | Baltimore | Předpokládané ztráty | Obrat v měnové politice | Investování peněz | Logistika | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | Peněžní prostředky | Maloobchodní prodeje | Uber akcie | Earnings | Český maloobchod | Zpomalení inflace | Růst tržeb | Index Bloomberg Barclays | Inflace v EU | Maastrichtská kritéria | Rostoucí obavy | Trump | Hospodářský propad | Online platformy | Organizace pro výživu a zemědělství | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | FactSet | Brands | Dolarové likvidity | Tipy pro obchodování indexů | Francouzská společnost | Index Ventures | Zadlužení | Tým akciových analytiků | Pomoc lidem | XOP | S&P Global Ratings | Dow Jonesův index | Nejbohatší Češi | Kurzarbeit | Letecká přeprava osob v Evropě | Společnost Meta Platforms | Prohloubení schodku | ForexLive | Řetězec parfumérií Douglas | Grayscale Investments | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Luxusní značky | Latinská Amerika | UPS | Důvěra v tuzemské ekonomice | Technické analýzy | Silnější dolar | Jachty | ForFarmers | Jemenští povstalci | Borealis | Splunk | Akcie Cameco (CCJ) | Rozpočtový úřad Kongresu | Urals | Ekonomická aktivita v eurozóně | Nasdaq Futures | Obchodování v Asii | NEL | P/BV | Melcor Developments | První peníze | E*Trade | ING | SK Hynix | Mexiko | Velká změna | Polský zlotý | Výzkum Fidelity International | Covid Zero | Michael Saylor | Euro dnes | Vstupy | Marriott International | IPS | Měsíční průzkum | Akcie Barrick Gold | Neuspokojivé výsledky | Babcock | Tradiční odvětví | Obchodování jedním kliknutím | Vliv volatility | Obchodní strategie | Genesis | Rystad | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Akciové výnosy | Inflace ve Francii | Kvantitativní zpřísňování | Vysoká míra volatility | Íránský konflikt | Alfa Bank | Akcie technologických podniků | Anglo American Platinum | Státní dluh ČR | Další růst | Polský PMI | GBPUSD | Lucia Žárska | Air France | Groupe Beneteau | Čeští exportéři | Ministerstvo energetiky | Rizika Over-The-Counter trhů | ProCent | Erik Bregar | Akcie na evropských trzích | Akcie Komerční banky | Proočkovanost | Pomoc velkým korporacím | Aktuální cena ropy brent | Provozní výnosy | Makroekonomické ukazatele | Zvýšení počtu nově nakažených | Rakousko | Adobe Systems | Christopher Dembik | Mediánová mzda | Federální rezervní banka | Privatizační agentura | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | USDCAD | CIBC Capital Markets | S&P 500 futures | Euro 7 | BA.US | Opatření vlád | Americký dolarový index | Bid | UNECA | Korporátní výsledky | Fusion5 | L'Oréal | Instituce | COPPER | Platby za plyn | Akcie Colgate-Palmolive | Sell the news | Turecko | Loňský zisk | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Růst kryptoměn | Stabilizační balík | Restriktivní opatření | Akcie BioNTech | Dopady inflace | Bank of Japan | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Bernard Madoff | Americké objednávky | Chamtivost | Měnový výhled | Guvernér australské centrální banky | Globální ceny | Podnikatelská důvěra | IMFC | Rozsáhlé investice | Hranice měnové politiky | Dovoz ukrajinského obilí | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Kukuřice | Vládní pomoc | Alice Waltonová | Jan Dvořák | FAANG | Nezaměstnanost v Japonsku | Zahraniční investice | Dopady epidemie koronaviru | Crypto newsletter | LNG | Dluhová krize | Internet věcí | Zprávy o vakcínách | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Burza cenných papírů | Býčí signál | Průzkum Fidelity | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Libra vůči dolaru | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Index nákupních manažerů ve výrobě | Světová pandemie | Dobrá data | Experimentální vakcíny | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Rozhodnutí vlády | Vysvětlení rozpočtových deficitů | Americké akcie | Podnikatelé | FKI | Gruzínská vláda | BBC | Silná ekonomika | Zájem firem | Principal Global Investors | ETF USO | GfK Rolf Bürkl | Tlak na miliardáře | Peloton | Globální daňové dohody | Czech Fund | Trader Workstation (TWS) | Burza v Moskvě | ATR | Do čeho investovat | Formace Head and Shoulders | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | | Evropské sdružení výrobců automobilů | Indikátor ATR (average true range) | Kongres | Prodeje dluhopisů | IfW Felbermayr | Obchodní rozhovory | Obchodování s Ruskem | Výdělky | Moody's | Lukáš Jankovský | Eurobondy | Siemens (SIE) | Bettencourtová Meyersová | ING Tech | Divize | Tiskový mluvčí WHO | Jakou volatilitu trh očekává | Neočekávané události | American Water Works Company | Harry Tchilinguirian | Nicolai Tangen | Pozitivní vliv | Kurzový závazek | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Vývoj měnového páru USD/JPY | Business Insider | Index cen výrobců | Corey Klemmer | Napětí v čínsko-amerických vztazích | Jana Maláčová | Akcie Amazonu | Obchodování s korunou | Innovative Industrial Properties | Dolar k japonskému jenu | Evropská ekonomika | Nákupy akcií | Rosněfť | Las Vegas | Moore Czech Republic | Vlna insolvencí | Změna spotřebitelských preferencí | Lloyds Banking Group | Apple | VOW1.DE | EUR CZK | Natland | Akcie Twitteru | Georgia | CVS Health | Výsledky HDP | Audi | Indikátor RSI | Menšinový podíl | Německý růst HDP | Dodání likvidity | Zvýšená volatilita | Akcionáři ČEZ | Akcie American Water Works Company | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Vývoj na světových trzích | Centrální vláda | Equinor | Agnico-Eagle Mines | Předpověď kurzu | Asijské indexy | Zhodnocení kapitálu | Martin Krištoff | Obchodníci s ropou | Dublin | Největší ekonomika ve střední Evropě | Vedení ČEZ | Předsevzetí | Korporátní zprávy | Trh | Francouzský statistický úřad | Nárůst zásob | Kryptoměnová burza Coinbase | Politická rizika | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Rozpočtový úřad Kongresu (CBO) | Komise | University of Michigan | Li Auto (LI.US) | Tchaj-pej | NJJ Presse | Aktivita na trhu | XPT/USD | Crown | List Financial Times | SolarEdge Technologies | CL | Války na Ukrajině | Konference FOMC | Vládní podpory | Kanadská měna | Erste Bank | Přijatelné riziko | Podnikatelská důvěra v Německu | Boris Tomčiak | Viktor Orbán | Výkyvy | Političtí vůdci | Mero | Čistý zisk Daimleru | Banka KfW | Výrazný růst | Zákon o pomoci ekonomice | Šmejdi | Měnová autorita | Ptačí chřipka | Fed | Ripple | ABNB.US | Pat Zerega | Rolf Bürkl | Objem poskytnutých úvěrů | Zahraniční obchod | Potravinový řetězec | PFE.US | TopForex | Luis De Guindos | Rostoucí ceny plynu | Ministerstvo obchodu a průmyslu | Společnost ByteDance | Investování s LYNX | BDSwiss | Index londýnské burzy | Časový plán | Reálná hodnota | Ekonomické škody | PLATINUM | Lídři EU | Korekce | Ekonom IHS Markit | Negativní hospodářské dopady koronaviru | Dolarové páry | Vývoz ropy | Upozornění | Tuzemští obchodníci | Tržní prostředí | Nákup dolaru | Spotřebitelská důvěra v USA | Evropská solidarita | Počet bankrotů firem v Japonsku | Světové měny | Sazby daně | Steen Jakobsen | Kov | Skupina Erste Group | Lobbistické skupiny | NOG | Nové trhy | Buffett | Illumina | Money management | Chorvatsko | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | USD/CZK | Dohoda lídrů EU | Největší ekonomika světa | Equa Bank | BFM | Rolex | Spotřeba ropy | Evropská komisařka | Lukáš Novotný | Výplaty dividendy | CVX.US | Kurz forintu | Jan Macek | Akcie spoločnosti DocuSign | Datový kalendář | čnBlog | WISE | Pražské burzy | Kjódó | Banka First Citizens | Logitech | Vývoj cen ropy | Alexion | Ropné velmoci | Downtrend | Krátkodobé obchodování | Česká bankovní asociace | Boháč | Zveřejnění výsledků | Investování a obchodování | Výběry | Ukazatel zdraví | Sledování globálních ekonomických trendů | Svíčková formace | Odveta | Sázení | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hlavní index čínských akcií | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Vietnam | Centrální instituce | Výrobce luxusních aut | Maximalizace zisku | Čísla o inflaci | SAP AG | Konkurenceschopnost | Letiště | Světová banka (SB) | Capri Holdings | Dopad na trhy | Ceny futures kontraktů | KKR | Stablecoin | USDT | Uvolňování karanténních opatření | Luxusní akcie | FIS | Globální recese | Pandemie nemoci | Index Standard & Poor's | Ondřej Příhonský | Trade Center | Zasedání MMF a SB | Automobilový holding | Směrodatná odchylka | Premiér Lee Hsien Loong | Senátor Bernie Sanders | Klienti brokerů | Spotové ceny ropy | Zoetis Inc | Soud v Tokiu | NYMEX | Aurora Cannabis (ACB.US) | Ceny v eurozóně | Yahoo | CNOOC | Vakcína a covid | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Obchodování s bitcoiny v ČR | Vývoz do Číny | Walmart (WMT) | Chesapeake Energy | Ruské úřady | Historické momenty | Viceguvernér britské centrální banky | Postoj USA | Posílení dolaru | Negativní dopad | BofA | ANO | Stock | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | ADR (average daily range) | Covid problémy v Číně | Americké zásoby ropy | Generální stávka | UBER.US | IRS | Purple Trading Štěpán Hájek | Německý plán obnovy | Pfizer/BioNTech vakcína | Šířící se koronavirus | Firemní investice | Ker Gibbs | Finanční problémy | Telenor | Anthony Fauci | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Volatilita a nejistota | Analytici finančního ústavu | Poměr P/E | VaR | Ekonomický dopad viru | Obchodní systém | Náklady na půjčky | Obchodování a investování do akcií | Trumpova administrativa | Rating | Změny pracovních míst a dovedností | Akcie Mattel | Dezinflace | Společnost XTB | Záchranný program | Akcie FAANG | Dolar australský | Agentura S&P | Černá Hora | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Index pražské burzy PX | Merck & Company | Harris Financial | Největší kryptoměna | Pozitivní zpráva | Akcie aerolinek | Ebury | Zveřejňování výsledků hospodaření | Analytik Finlordu | Investice a financování | Fiskální aktivita | ERA | SNB | Odborníci z oboru | Koronavirová pandemie | Akcie KKR | Jak můžete investovat do ropy? | Hospodářský růst v Německu | Proinflační faktor | Vechain Thor (VET) | Microsoft | USD/CHF | Kurz eura k americkému dolaru | Trh dnes | Maxim Manturov | Snížení dividendy | Příležitosti | WHO Bruce Aylward | Silver Institute | Pohled do budoucnosti | Proprietary Trading | Hrubý domácí produkt Ruska | Letecké leasingové společnosti | Dopad na cenu | Předpověď kurzu libry | Embargo na ropu | UNWTO | Index amerického dolaru (DXY) | NFLX.US | Dluhopisy a zlato | CM.com | Výběr akcií | BBC prezident | Aktivity v Číně | Nová strategie | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Farmaceutický byznys | Edward Moya | Rozložení investic | Data z USA | Evropské obchodování | Globální akciový index MSCI | Klaus Schwab | Obavy z růstu inflace | Ředitelka AKAT ČR | Prodej starších domů v USA | Tomáš Kudla | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | SBUX | Nejvyšší soud v Británii | Káva robusta | Obchodní plány | Akcie Monety | Dobrá nálada | Eurokomisař | Hospodářské dopady koronaviru | Nezisková organizace | Provozní zisk Škody Auto | Repo operace | Mateusz Morawiecki | Dividends | IPO Saudi Aramco | Společnost Tesla | Členové Fedu | George Akerlof | Inflační vývoj | Analytici Morgan Stanley | Spotřebitelská inflace | Commission | Bitstamp | Defi | Šéfové vlád | Shortování | WIFO | Akcenta | Srí Lanka | Intraday přístup | CRSP | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Libertex | Americký trh | Diverzifikovaná portfolia | Sell | Správci aktiv | Demokratické strany | CME Group | Pokles sentimentu | Michal Valentík | Forward | Letadla | Mistrovství | Využívání S/R zón | Finanční rezervy | Long pozice | Stimulace v USA | Cybertruck | Peníze z rezerv | Objem divestic | Akcie CME | LYNX webinář | Moneta | Kurz dolarů | Vláda ČR | Fibonacci | Pomoc Ukrajině | Skotská premiérka | Známý investor | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Drahé energie | Veolia Environment | Celkový výkon indexu | Akcie provozovatelů výletních lodí | Ekonomické problémy | Důvěra | Continental (CON.DE) | Programování | Kraken | PEGI | Euromoney | Pravděpodobnost | Masivní nárůst ceny | Akcie Alphabet (GOOGL) | Markets | Tvůrce trhu | Vývoj eura | Růst světové ekonomiky | Deficit nabídky | Prosperity | Index Nasdaq | Představitelé americké centrální banky | Uzavření pozice | Kellogg | Koronavirus | Bjornar Tonhaugen | Příjmy a výdaje | Unce zlata | Finanční investice | Decentraland | Canopy Growth Corporation | Meziroční růst HDP | Volatility v různých obdobích | Náklady na akvizici | Spolková vláda | Mutace koronaviru | Carsten Brzeski | Nikl - Vývoj ceny | Penzijní fond | Čínská internetová firma | Vyhlídky světové ekonomiky | Short obchod | Zisk EBIT | Obchodní praktiky | Penta Real Estate | Futures na DAX | Zpřísnění sankcí | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Conseq Funds investiční společnost | Zvolení Trumpa | Představenstvo | Obrovské pohyby | Ministryně práce | IATA | Oligopol | Hlavy států | Oblast supportu | Makroekonomika | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Bull | Evropská banka | Snižování rizika | Profit Taking | Skladování komodit | Spotřeba uhlí | Trendové linie | Výpadky | Objem obchodů | Komodita | Historie komoditního obchodování | Zisky akcií | Růst hodnoty indexu | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Podpůrná opatření | Cenová válka v ropném průmyslu | Tomáš Pfeiler | Akcie HDFC Bank | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Návrat uhlí | Běžný účet eurozóny | Alokace | Nifty 50 | Zemní plyn - Vývoj ceny | Internetové televize | AA | Volkswagen (VOW1.DE) | Stochastic oscillator | Invest | Stabilita sazeb | Americký dolar vůči japonskému jenu | 60 Minutes | Amazon (AMZN) | Gazprom | Růst těžby ropy | Vysoké standardy | Minimální rezervy bank | FutureFX Markets | Allianz Global Wealth Report | Centrální banka | Call opce | Akcie AT&T | Udržitelné financování | Top Glove | Andrew Bailey | Významné zprávy | Globální index spotřebitelské důvěry | NEL (NEL.NO) | Asijské země | Vypuknutí pandemie | Deutsche Börse | Americké produkce | Maximillian Copestake | Životní prostředí | Inflace v Británii | Zisk Shellu | Společnost Deutsche Börse | Inflace zpomaluje | Profesor Felbermayr | Benxy | Americký dolar (USD) | Akcie vs. dluhopisy | Index volatility CBOE (VIX) | Rozbor | Akcie spoločnosti Airbnb | Enbridge | Fondy peněžního trhu | Chatbot | Zůstatek na účtu | Pojištění proti nepřízni | Kurs rublu | QE | Bild am Sonntag | Quantum Fund | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Objem fúzí a akvizic | Americká průmyslová produkce | Diamant | Odhad vývoje HDP | TMV | Ekonomická situace v eurozóně | Správci investičních fondů | Pravidla regulace trhů | Akcie indické společnosti | Zhroucení cen | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | DAX | Program na podporu infrastruktury | Trh s elektrokoly | Medvědí trendy | Indikátor Purple Levels | Zakázky německého průmyslu | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Prodej zlata v Česku | Konsensus | Antivirus | Ceny ropy v dolarech | Carashhoft Technologies | Donald Trump | Deliveroo | Alexandr Solženicyn | Bleskový průzkum | Covid v Číně | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Analýza dat | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Počet bankrotů v Evropě | Jádrová inflace | Kauza Reddit | Mezinárodní firmy | James Buchanan | Rozhodnutí FED | Firma Twitter | Způsob pomoci jednotlivých zemí | Payrolls | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | Harmony | Rumunsko | Nárůst výdajů | Horší data | Důvěra ve zpracovatelském průmyslu | Hrubý národní důchod | New York Stock Exchange | Nižší ceny ropy | Centrum | Rizika | Obchodníci s akciemi | Evropské země | Společnosti | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Sankce USA | Sinopec | COVID-19 omikron | Spotřeba oceli | Niger | Akcie NN Group | Směřování trhů | Zprávy o vakcíně | Hodnota majetku | Zvyšováním těžby | Strategie pro různé úrovně volatility | Ekonomické teorie | Obchodní režim | Finanční představitelé | Celebrity | Americká automobilka Tesla | Vyšší úrok | Cena ruské ropy | DPZ | Prodej ropy | ASR Nederland (ASRNL) | Mezinárodní spolupráce | Alžírsko | CRISPR | IOER | Odolné proti inflaci | Dominik Rusinko | Zadlužení podniků | Poptávka v eurozóně | Maloobchodní tržby | Akcie společnosti Philips | Premiér Denys Šmyhal | Thornburg Investment Management | MFS Investment Management | Market update | Investice v zahraničí | Bezprecedentní časy | Výsledky breakoutových strategií | Aktivita v americkém sektoru služeb | eMarketer | Sentix indikátor | Republikánský prezident | Asijská rozvojová banka | Svaz výrobců a prodejců automobilů | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Ekonomika Austrálie | Bankovní tituly | Trading Central | Akcie O2 | Státy G20 | AQUA | Globální výhled | Měny vázané na komodity | Konsolidovaný čistý zisk | Záchranný plán | Coinbase | Výsledkové sezóny v USA | SQ.US | Banka | Německý kancléř Olaf Scholz | Zasedání vlády | Zájem o investice | Nedostatek potravin | Grubhub | Sebevědomí | Conseq | Obchodování s nemovitostmi | Veřejně obchodovaná společnost | Nárůst objemů | Valné hromady | Chang-čou | Globální index | Historie obchodování akciových indexů | Zvýšení těžby ropy | Březnová inflace | Ruský ropný gigant | API | Rizikovější investice | Chesapeake | Caspian Pipeline Consortium | Vývoj kurzu USD | Výhled Saxo Bank | Horst Seehofer | Akcie Flow Traders | Zájem o riziková aktiva | Snížení odměny | Activision Blizzard (ATVI) | Vysoké inflace | Ján Lučan | Krizový balíček | Nestabilní situace | Cena benzínu | Peter Navarro | PMI ve výrobě | Nexo | Azure | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | GACR | Odliv peněz z fondů dluhopisů | Příčiny poklesu cen akcií | Evropský datový kalendář | Obchodníci | Jeff Currie | Problém s nedostatkem čipů | Index frankfurtské burzy | Změny v ekonomice | Guvernér | Vysoce likvidní | Demand | Kovid | Tempo poklesu vývozu | Justin Trudeau | Zoom Video | Tématické reporty | Cena ropy dnes | Wealthy Securities | EUR/MWh | Nový Zéland | Oscilace hodnoty indexu VIX | Uchovatel hodnoty | Škoda | Mluvčí | Úřad pro ekonomickou analýzu | Analytik Cyrrusu | Začátek pandemie covidu | CZK | Cena palladia | Strategie pro obchodování akciových indexů | Poměr nákladů a výnosů | Andrew Cuomo | IPO Instacart | Reuters | Údaje o zásobách v USA | Tržby Amazonu | Ekonomická recese | Deficity vlád | AMC Entertainment | Tokijská burza | Přebytek zahraničního obchodu | Investování a obchodování na komoditním trhu | Unilever | Dnešní výsledky | ETC | Finance | Oslabení české koruny | Ingram Micro | Akcie indické | Balderton Capital | Premiér Mario Draghi | Hrozba globální recese | HDP Austrálie | Penny stock | Waste Management (WM) | Baidu | Nouzový stav | Štěstí | Infineon Technologies | Akcie Alibaba Group Holding Ltd | Londýnská burza | Důvody poklesu ceny | Situace na Ukrajině | Slušný zisk | Lék remdesivir | QCOM | Rumunský lei | Greg Kelly | Počet osobních bankrotů | Klíčové strategie a přístupy | Společnost Aramco | Změny klimatu | Předsednictví EU | Rozpočty zemí Evropské unie | Chevron | Anglo American | IPO 2019 | Server Politico | Citi Personal Wealth Management | Akcie SSR Mining | Kompozitní index | Ropa Urals | Jaroslav Ibehej | Banka HSBC | Čas k nákupu | Celkový provoz skupiny | Členské země EU | Ekonom Ifo | Index Wall Street | Hang Seng | Tempo zlepšování ekonomiky | Primark | Michael Kors | Meziroční inflace | Americká Komise pro cenné papíry | LMT.US | Horší americká data | Výkon společnosti Moderna | Index US500 | ChiNext | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Situace v Hongkongu | Predikce finančních trhů | Londýnské akciové burzy | Britský trh práce | Obchodujte ropu | Depozitní sazba | Rada MMF | Výrobní aktivita | Prostor pro pokles | Výstupy | Investice do projektů | Testovací účet | Sociální osvěta | Dramatické dopady | Souhrnný index | Akcie Qualcomm (QCOM) | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Overbalance | Negativní úrokové sazby | Španělské statistiky z pracovního trhu | Rolování | Zkoumání volatility | Měny zemí | Tomáš Sedláček | Luxusní kabelky | Palo Alto | Rekordní maximum | Euronext | Zásoby ropy ve Spojených státech | Vývoj války | Cyklus růstu | Correction | Zakladatel | Vyjádření premiéra | Average true range (ATR) | Předseda | Zavedená cla | Přežití pražské burzy | Napadení Ukrajiny Ruskem | Next Generation | Osobní finance | Růstový potenciál | Finanční trhy dnes | Zvýšení korporátní daně | Český hrubý domácí produkt | Technologicky zaměření tradeři | Zlatá koruna 2022 | Investování do různých komodit | Uranium Participation (U) | Květnový kontrakt na WTI | Výhled tvorby zisku | City Index | Klid | Vlna poklesu | Růst v Číně | Uzavření trhů | Nová verze koronaviru | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Crédit Agricole CIB | Extrémní výkyvy | Zájmové skupiny | Rozpočtové deficity | Deficit veřejných financí | Jaderná katastrofa ve Fukušimě | Deutsche Boerse | VET | Linda Yaccarinová | UK Global Tariff (UKGT) | Výhled EBITDA | Co jsou to akciové indexy? | Chipotle Mexican Grill | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Klouzavý průměr | Cyberark Software Ltd | Růstový impuls | IPO Coinbase | Lower Highs | Ole Hansen | Norinchukin Research Institute | Zvýšení sazeb v Polsku | Výnosy z investic | Economist Intelligence Unit | Pandemie v Německu | JPM | GS.US | Snahy investorů | OCDO | EBITDA | Sledování trendových linií | Supercyklus | Akcie ForFarmers | Head and Shoulders | Pandemie Covid19 | Změny v energetickém odvětví | J&T | Analytický tým XTB | Míra inflace v Evropské unii | Zesílení inflačních tlaků | Traders | Rok 2024 | Automobilový trh | Firemní dluhopisy | Vytvořený diamant | Digitální daň | Přesun výroby | Kryptotrh | NGAS.UK | Vývoj války na Ukrajině | Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví | Americký investor | Statistický úřad | Prodávající | Produktovody | SDAX | Faktory ovlivňující rozpočtové deficity | Saxo | Fond kvalifikovaných investorů | Nucera | DPA | Evropská unie | Denní graf | Evercore ISI | Conseq Funds | Boeing | Daniel Beneš | Cvičení | Italský deficit | Výhodně investovat | Shiba Inu | TS Lombard | Dow Jones a S&P 500 | GfK | HDP v USA | Příkaz | Adyen | Provozní zisk EBITDA | Altimeter Capital | Cenové trendy | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Začátek pandemie | Intradenní obchodování | Akcie Netflixu | Nálada spotřebitelů | Factoring | Shanghai Composite | Webináře zdarma | Leverage (páka) | Rozložit riziko | Investor William Callanan | Daňová pravidla | Organizace ADP | Záporné sazby | Vitol | Nvidie (NVDA.US) | Prezident OPEC | Rychlý růst | Měnový pár EUR/GBP | iRobot (IRBT) | Online prostředí | Akcie na asijských trzích | Postmates | BCM Begin Capital Markets | Bloomberg Grains Index | Realitní trhy | Fiskální stimul | Evropské banky | Ženy | Ukrajinské krize | Holding Porsche SE | Libra | WM | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | Zájem čínských firem o fúze a akvizice | Eva Miklášová | Konzervativní unie | Otevření Číny | Nakoupit akcie | GameStop | Opatření centrálních bank | Zvýšení základní úrokové sazby | Počet firem v insolvenci | Donohoe | Řecká privatizační agentura | Spotřeby plynu | Vývoj úrokových sazeb | Prevail Therapeutics | Charlie Munger | CFD | Technology | Převzetí CME | Automotive | Rekordní inflace | Členské státy EU | Míra nezaměstnanosti v Británii | Microchip Technology | Akcie NextEra Energy | Centrální banky | Rekordní hodnoty | Klesající tržby | SMA 100 | Řetězec Casino | Inflace v květnu | Nová data | SaxoBank | Dopad na ekonomiku | Statistický nástroj | Členské státy | Open | Citymapper | Cena akcie | Alibaba Group Holding Ltd | Christine Lagardová | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Deficit rozpočtu Austrálie | Politické události | Propad české ekonomiky | Zlaté mince | Britský statistický úřad | Použití technických indikátorů | Indické akcie | MRNA.US | Nabídka akcií | Zhoršení ratingu | Velké riziko | Průmyslová výroba v Británii | Země eurozóny | Soukromé investiční společnosti | IPO kalendář | Americké ministerstvo obchodu | ČEZ Daniel Beneš | Příliv ropy na trh | New York City | Zahájení výsledkové sezóny | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Analýza trhu | Covidová krize | Zvýšení základní sazby | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Tržní hráči | Výkon společnosti PayPal | Výrobce letadel Boeing | Financovat | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Obchody s kryptoměnovými aktivy | PEP | Počet lidí bez práce | Nielsen Holding | Prodeje domů | Zlato - Vývoj ceny zlata | Britský obchodní svaz | Orbán | Wu-chan | Příprava | Zprávy ze společností | Čínské měny | Honeywell | Pohyby na trhu | Zdravotní krize | Ztráta | Řecko | Akciový index BIST 100 | Kurz EUR/CZK | Norská ekonomika | BRICS | Eric Rosengren | Finanční instrumenty | Dividenda | Moderna (MRNA.US) | Udvar-Hazy | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Marex | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Nadnárodní vlivy | Nálada investorů | Green Deal | Nový ekonomický výhled | Jednání o brexitu | Obavy o likviditu | Americký ropný průmysl | FDIC | Silný cenový pokles | Říjnová inflace | Londýnský index FTSE 100 | Nadbytek ropy na světových trzích | Vliv členů OPEC | AMD.US | MWC v Barceloně | Energetická skupina ČEZ | Dotcom bublina a NASDAQ | Archway | Měnová situace | Důsledky krize | Centrální banky světa | Návrat poptávky | Nejlepší investice | Deglobalizace | Neustálé vzdělávání | Firma Cryoin | Alibaba Group | Objem zlata | De Beers | Květnová inflace | Aeroports de Paris | Nový rekord | Obchodováním s futures kontrakty | China Daily | Evolv | Indexy amerického akciového trhu | Süddeutsche Zeitung | Bankéři z Fedu | American oil future | Rozvoj vašich dovedností | MONET | TIAA Bank | Index německých akcií | Soud v Británii | Trh se zlatem | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Úroky | Nová mutace koronaviru | Refinitiv | Demo účet | Darren Woods | Objem dovozu | Přenos | Plodiny | Aktivita v čínském průmyslu | Americký průmysl | Bulvár | Dnešní údaje | Hodnota Applu | CVX | PPF Telecom | Rhode Island | Akce centrálních bank | Akcie Swatch | U.S. Treasury | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Portu | Firma | Miliardy švýcarských franků | Bloomberg TV | Cena | Silné oživení | Růst produktivity | Hospodářská činnost | Tempo očkování | Investiční banky | Měnové kurzy | Den výplaty | Dobré zprávy z USA | Vývoj české ekonomiky | Finanční rizika | Geely Automobile Holdings | Burzovní grafy | Kypr | Digital Currency Group | Soud v Německu | Předstihové ukazatele | Popularita amerického prezidenta | Analytik Deutsche Bank | Půlení bitcoinu | Akcie NN | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | AIGI | Prudké zdražování | Američtí demokraté | Evropský maloobchod | Burza CME | Zdravotnický průmysl | Dlouhodobý support | Finanční analytici | Nasdaq Composite Index | Býčí trh | Ekonomika rozvojových zemí | ASML Holding NV | Provozní zisk před odpisy | Akcie Uranium Participation | Rezervy bank | Silný trh | Zasedání RBNZ | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | WYNN.US | Objem peněz | Letecká doprava | Ján Čarný | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Káva | Zinek - Vývoj ceny zinku | Celkový výsledek | Ruská agrese | Ropné dodávky | Strategie Avastu | IG Markets | Vývoz do Spojených států | Zápis z posledního zasedání Fedu | NCLH | Izrael | Ceny akcií | Americký Úřad pro energetické informace | Italský ministr hospodářství | Ostrovní země | Defenzivní akcie | Skupiny PPF | Inspirace | Podpůrný balíček | DAWN akcie | Největší americké společnosti | Leasing | TABAK | Huawei Technologies | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | Propad průmyslu | Huayou Cobalt | Akcie spoločnosti Eli Lilly | Vlastnit akcie | Akcie Zoom (ZM) | S&P500 | Plánování | Royal Bank of Scotland | Analytik Raiffeisenbank | EBay | Epidemie | Zelené energie | Telekomunikační společnost | NEO | Ruský trh | Steve Ballmer | LEAG | Fúze a akvizice v USA | MUFG | Čínská ekonomika | Termínované vklady | Ázerbájdžán | Patterny | Pokles úroků | Vyšší úroky | Ceny | Šéf Facebooku | Prudký pokles | Akcie těžařů stříbra | Koronakrize | Krize biodiverzity | Technologie | Budoucí pohyby trhu | Akcie padají | Česká firma Raylyst | Energetická krize | MetaTrader 5 | Finální odhad | ČNB | Oddělení forexu | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Vliv pandemie | Devizoví obchodníci | Wood and Company | Zajímavé příležitosti | Cigna | CFD obchodníci | Prodej v USA | ISTAT | Rozhodnutí americké centrální banky | Dopady koronaviru v Evropě | VW | Uniper | Akcie Microsoft | Premiér Sunak | Chránit ekonomiku | Stimulační plán | Investujeme | Nejlepší uranové akcie | Xylem (XYL) | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Výkyvy v cenách | Kótování | Bilance Fedu | Vydávání dluhopisů | Úspěšné obchodování s komoditami | Peníze z prodeje akcií | Americký fiskální balíček | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | UEC.US | Global Times | Pokles | Bert | Italský premiér Mario Draghi | Contango | Index PCE | Coloseum Holding | Akcie v roce 2020 | Graf ceny ropy | Americký dluh | P/E Ratio | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ILO | MGM | Ochrana proti inflaci | Qantas | Bojkot Izraele | BMO | UEC | Ohlédnutí | Šance na zisk | Asijské akcie dnes | Czech Media Invest (CMI) | Bitcoinové a blockchainové akcie | E-mini | Růst cen nemovitostí | Výběr zisků | Útlum aktivity | Margin | Americký ministr obchodu | Globální inflace | Globální investoři | International Flavors & Fragrances | Blesk | ING Tech Poland | Australia and New Zealand Banking Group | Republikánští senátoři | Makroekonomická situace | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Know-how | IFSC | Druhá největší světová ekonomika | Internetové prodeje | Těžba v USA | Polská ekonomika | Biogen | Akcie firem vyvíjejících vakcínu | NYT | Člen představenstva České spořitelny | KO | Historická data | Take-Profit | Ochranné příkazy | Štěpení akcií | Monetární politika | Společnost Twitter | Index relativní síly | Německý soud | Počet uživatelů | Centrální banka Nového Zélandu | Speciální dluhopisy | Střední plat | Největší rizika | Simon Coveney | Energetický regulátor | Investice do S&P 500 | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Ebury G10 FX Forecast | Jumpshot | Akcie TSMC | Call centra | Potenciální zisk | Edward | Výprodeje na akciovém trhu | Ether | Švýcarská centrální banka | Charles Schwab | Jan Vejmělek | GOOGL | Matrix Medical Network | Akcie Tencent | Hedge | Utahování měnových podmínek | Regulované akciové trhy | CCR | Globální ekonomické problémy | Sudán | Royal Caribbean | Průmyslový růst | Akcie Thermo Fisher Scientific | Poplatek | Server BBC | Jaderné elektrárny | Holger Schmieding | Luke Hildyard | Zemědělci | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Rabobank | Medvědí trend | 4GLD | Výrobní ceny v eurozóně | ACS | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Lego | Čínský parlament | Úrokový diferenciál | Vytěžený block | KNF | Restrikce | eSports | Aukční dům Antium Aurum | Majetek fondu | Nike, Inc. | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Mercedes | Jared Polis | EMA | Index ISM | Tržní očekávání | Technologický index Nasdaq Composite | Carlyle | Vyšší daně | Zelená budoucnost | Počet fúzí a akvizic | ČSOB Poštovní spořitelna | Situace na trhu | Státní zásoby | Zisky dolaru | Pozice ekonomiky | Rivian | Invaze | Ředitel ILO | Americká ekonomika | HDP | Společnost Warner Music | Diverzifikace aktiv | Credit Suisse Group | NVDA | Norský státní investiční fond | Smluvní aspekty | Akcie Johnson & Johnson | BURL | Svět investování | Dluh USA | WBD | Akcie spoločnosti | Společnost Pilulka | Americký výrobce letadel | Obchodník | Etoro | HDP Německo | Etapa uvolnění | Pandemická situace | Ekonomická aktivita v USA | Makléř Wood and Company | Očekávané tržní vývoje | Situace na ropě | Portfolio manažer | AKAT ČR | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Nejlepší robotické ETF a akcie | Negativní vývoj | Plynárenská společnost | Růst akcií | Největší zásoby niklu | Rada guvernérů | Participace | Snížení těžby ropy | UHR.CH | Kam investovat | Rozhodnutí indonéských úřadů | Index euro | Sputnik V | MRNA | Návrat koronaviru na podzim | Firma Lenovo | PVM | CDCP | Alibaba Group Holding | Britský automobilový průmysl | Důvěra v ČR | Obchodování na americkém trhu | Dluhy českých domácností | Počet bankrotů | Obchodní přebytky | Bezpečnostní situace | Firma Johnson & Johnson | CVCA | Evropská spotřebitelská důvěra | Analýzy trhu | Ukrajinská vláda | BoE Andrew Bailey | Adaptace | BioNTech vakcína | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Regulátoři | Obchodovaná společnost | Ceny benzínu | Veřejné rozpočty zemí | Kapitálové požadavky | Poradenské firmy | Liberum | CF Industries | Problémy | Klinické testy | Zuzana Bubnová | ISIN | Tempo poklesu | General Motors (GM.US) | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Anglogold Ashanti (AU.US) | Blue-chip | ROE | Remdesivir | Podnikatelé a firmy | Japonský scénář | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Index cen | Investice budoucnosti | Pokles v produkci | Německý ministr financí | Měnící se tržní prostředí | Obchodování indexů | Paypal Holdings | Globální letecká osobní doprava | Banka Credit Suisse | Obavy z šíření viru | Regulace trhů | Zastavení vakcíny AstraZeneca | Bankovní rada České národní banky | Výše úrokových sazeb | Hudební vydavatelství | LMC | Pablo Hernández de Cos | Trh se vzácnými mincemi | Nárůst nakažených koronavirem | Index PX | Čínská vláda | EBIT | Společnost Facebook | Daně | Prognóza německé vlády | CoverdealFX | Lídři | Alan Greenspan | Inflace v červenci | Spotová cena zlata | Provozovatel akciových trhů | Napětí v Hongkongu | Hlavní emise | Investment Management | Cena za akcii | Pivot | Akcie Schlumberger | Exor | Kryptoměna | Hospodářské instituty | Zpracování komodit | Potravinářství | Posilování kurzu koruny | Epidemiologické situace | Turbo certifikáty | CRH | České HDP | Lee Hardman | Zprávy z trhů | Sibanye Stillwater | Graf indexu S&P 500 | Pokles indexu | Obchodovat | Ekonomické faktory | Lockdowny | Růst výroby | Rozvoj burzy NASDAQ | Zásoby ropy v USA | RRR | Žádosti o podporu v USA | SaxoStrats | metodologie | Výzkum a vývoj | Dovoz z Číny | Alibaba (BABA) | Momentum | Ceny syntetických diamantů | Historický pád cen | LG Energy Solution (LGES) | Daně z příjmů | Cena ropy pod 0 USD | Tripadvisor | Taktická alokace aktiv | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Příjmy společnosti | Daily Mirror | CBOE | Akcie Li Auto | LGES | Ceny dobytka | Nepokoje v Kazachstánu | Regionální konflikt | Evropský systém | Konsorcium | Workshop | Akcie společnosti Zoom | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Prognózy českého hospodářství | Největší švýcarské banky | Akcie Pilulky | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Zisky | Analytik Wood and Company | Dynatrace | Akcie TMR | Realitní fondy | Vývoj akcií Tesla | Kiliçdaroglu | Hlouběji porozumět trhu | Konglomerát | FCA | Index tokijské burzy | Swiss Life Select | Kontrakty na ropu WTI | Výstav | Sektorová daň | BNP Paribas | Zátěžový test | Společnost DoorDash | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Nejlepší akcie 2022 | E*Trade Financial | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | 500 nejbohatších | Americké trhy | Signature Bank | USO | Globální ekonomika | Organizace spojených národů | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Čtvrtý balík sankcí | Fundamentální pozadí | HNA Innovation | Akcie kasín | Konjukturální průzkum | Počet žádostí o bankrot ve Spojených státech | Nancy Pelosiová | Statistiky americké Univerzity Johnse Hopkinse | Metaverzum | Josef Dudek | Potíže v dodavatelských řetězcích | Výsledek zahraničního obchodu | Klíčové faktory | ACEA | Big Short | Thomas Jordan | Dividendový výnos | UBS Securities | Skanska | Bitcoin Cash | GRMN | Identifikovat trend | PVM Tamas Varga | Technický výhled | Caixin | Pozitivní výsledek | Dopady obchodní války | Swap | Anomálie | Miliardy eur | Ekonomická realita | Koncentrace | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | Ropný šok | GSK.UK | Plynárenské společnosti | Zavedení cel | Farma společnosti | Výnos desetiletých dluhopisů | Rozjednané prodeje domů v USA | Spotový kurz | Výjimečná investice | Vývoj HDP | Oklahoma | Renfe | Obrovské ztráty | Zpětný pohled | Seminář | Analytik J&T Banky | Historické výsledky | Cisco Systems | Zelená politika | Členské země eurozóny | Koronavirová situace | Americké akciové trhy | VanMoof | Starbucks | Propad ropy | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Anglogold Ashanti | Toyota | Vysoké valuace | Nové vedení | Delta Air Lines | Sledování vzorů svíček | Pfizer/BioNTech | Ron Klain | Ratingové agentury | Očekávání do budoucna | Akvizice Coltu | Společná měna | Global Economic Conditions Survey | Německé podniky | Cena zlata | Propady na akciových trzích | Světové obchodní organizace | Zvýšení produkce | Vývoj ceny niklu | HSBC | Pullback | CBRT | Zvýšení ceny | Rozpočtové politiky | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Invesco Quantitative Strategies | UCO | Covid-19 v Šanghaji | Agentura MTI | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | Využití krátkodobých výkyvů | Prime Market | Čínská měna | Uvedení na burzu | Trinity Bank | Fincentrum & Swiss Life Select | Rozpočtový deficit Francie | Singapurská ekonomika | Přecenění | Hlavní trend | Flash Crash | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Odraz na finančních trzích | Turecký prezident | Rusko-ukrajinský konflikt | Akciové fondy | Hegemonie | Tamás Varga | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | Platinové akcie | Proč zvolit právě akciové indexy? | ČSOB Dominik Rusinko | Hongkongský index Hang Seng | Přehřívání ekonomiky | Oživení akcií Tesly | Nasdaq Health Care Index | Kdo to řídí | Růst cen | Index Russell 2000 | Možnost práce z domova | Společnost Chevron | Rating vyšší | Příjmy z firemních daní | Taper | IPEF | Kapitalizace bitcoinu | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Historické pohyby | Philadelphia Fed index | Měnové stimulace ekonomiky | Open Society Foundations | Kryštof Míšek | Dluhový strop | Změny ve výrobních nákladech | Quant | Pokles podnikatelské aktivity | Gamble | Zdravotní pojištění | Cenový pohyb | RSI | Schodek 300 miliard | Siemens Healthineers | Organizovanost | Růst českých firem | Dovoz oceli | Premiér Rishi Sunak | Ropa a Plyn | Shopify | Důvěra v ekonomiku v květnu | Rheinmetall | Výrobce sportovního zboží | Analytik Raiffeisen | Asset management | CHNG | Delaware | Akcie Nikola | Extrémní bohatství | Riziková aktiva | Westpac | IPO Airbnb | Lockdowny v Evropě | Výbuch v Bejrútu | MSCI World | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Hlavní ekonomka Světové banky | Repo sazby | Energetické trhy | Úkoly a cíle | Dash | Důvěra v globální ekonomiku | Leasingové společnosti | Společnost Arista Networks | Ekonomické odhady | IFO index | Dnes na trzích | Bezpečné měny | Albermarle Corp. | Financování | Gigafactory | Jak měřit volatilitu | Bulharská vláda | Akcie čínské společnosti | Podnikání | Zájem o akcie | Použití opcí | AU.US | BioNTech | ČSÚ | Systém obchodování | Londýnské společnosti | Zasedání RBA | Investiční výdaje | SAIC | IoT | B2Gold | Sinovac Biotech | Nemovitý majetek | Ursula von der Leyenová | Market Watch | Akcie Walmart | Založení účtu | Investice do biotechnologického sektoru | AWK | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Burza v Argentině | Historická minima | Internetové společnosti | Analytik Portu | Výrobce čipů | Obchodník s ropou | Historické příklady | Zranitelnost trhů | Finančně technologická společnost | Omezení dodávek | Stres | Akcie AMC | Šéfka fondu | GMT | Historické maximum | Růst čínského HDP | Norský úřad | Hospodářský růst USA | Occidental | Otevření ekonomik | Růst měny | RNO.FR | Americká lehká ropa | Ochránit stávající pozice | Spirit Airlines | Velké investiční fondy | Čtvrtletní zisk Microsoftu | Akcie automobilky | Překoupení | Pokles ekonomiky | ARD | Server CNBC | Akcie Alibaba (BABA) | Dynamika trhu | Projevy centrálních bankéřů | CRIF Bürgel | IONWAY | Růst úroků | Uzávěry dolů | Ampler Bikes | Cenové formace | TASS | Kapitálové trhy | Peer-to-peer | Hon Pak | Akcie iRobot | Zisk Škody | Akcie energetických společností | Aktuální ceny ropy | Emisní povolenky | XOP.US | Republikáni | OAG | USDJPY | Regionální nerovnosti | NAC Kazatomprom | JP Morgan Securities | Šéf ESM | Těžby kryptoměn | Akcie Costco | Long / Short | Akcie Starbucks | Zprávy z USA | Hodnota HDP | Globální poptávka | Masivní ekonomický balíček | Tempo růstu čínské ekonomiky | Investiční poradenství | Svenska Cellulosa SCA | Expobank | Dovoz a vývoz | Italské dluhopisy | Růst spotřebitelských cen v Německu | Erste | Poptávka po kryptoměnách | Jihokorejské společnosti | Nové obchodní příležitosti | ROCE | Nejprudší denní propad | Cykly | Deutsche Bahn (DB) | DISH | Přesun od dolaru | Růstové tendence | Zlepšení ekonomického výhledu | Výhled Fidelity | Tok investic | Obavy z varianty omikron | Primární veřejné nabídky (IPO) | Španělský PMI | SMBC Nikko Securities | Kanadský dolar | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Enel | FlixBus | Měny regionu | Polovodičové společnosti | Informace pomocí umělé inteligence (AI) | Tokyo Shoko Research | Index spotřebitelských cen | EGAP | ONE | UMA | Největší centrální banky světa | Automobilový sektor v ČR | VŠE v Praze | The U.S. Treasury | Dlouhodobější cíle | Hodnota amerického dolaru | Premiér Babiš | Nastartovat Ameriku | Revenues | Analytici z Wall Street | Hospodaření banky | HDP Singapuru | Letní turistická sezona | Americký podnikatel | MUFG Lee Hardman | Průměrná hodnota | Ceny povolenek | Úroveň supportu | Odolnost vůči recesi | FT | Přispění vlád | Tokyo Shoko Reserch | Peter Kažimír | Babcock International | Jedno euro | Denní pokles | Ekonomický šok | Xcoal Energy & Resources | Nezávislý obchodník | Obchodování na akciových trzích | Snížení úrokových sazeb v USA | Supplyframe | Obchodní vztahy s Ruskem | Averze vůči riziku | Nasdaq v USA | Freedom Finance | Růst průmyslové výroby v Německu | Ropa | Boj s koronavirem | Průměrná mzda | Experimentální vakcína | Původ koronaviru | Dolarové sazby | DNO | Mali | Balík stimulačních opatření | WPIC | Malé podniky | Nový notebook | Londýn - ICE | Jitan Solanki | Dnešní čísla | CureVac (CVAC.US) | Daňové zatížení | Bollingerova pásma | Ostatní kryptoměny | William Blair & Company | Index CAC 40 | Manufacturing PMI | Hospodářství východní Asie | Automobilka Tesla | Amazon Jeff Bezos | Turistika | Omikron | Zavedení jednotné měny | Dow Jones Market Data | Spotřebitel | Pantheon Macroeconomics | Nejlepší kávové akcie | Obchodní aktivita | SolarEdge | Axis | Německé vládní strany | Tatry Mountain Resorts | Jak číst index VIX | Společnost Procter & Gamble | Analyzovat jednotlivé akcie | Výplata dividend | Hospodářský růst | Růst dolaru | Koronavirové epidemie | Ralph Lauren (RL) | Vydělávat peníze | Ceny ropy WTI a zlata | Hainan Airlines | Prezident Fedu | Nové rekordy | Tržní sazby | Finanční výkonnost | Výkyvy na trzích | HDP Ukrajiny | Kurz měny | Největší americká banka | XTB Štěpán Hájek | AMGN | Robotické společnosti | Posílení eura | Bart van Ark | Analytik skupiny | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Raiffeisenbank a.s. | Freedom Financial Services | Benzín RBOB | MAGA | Společenské změny | Ekonomické restrikce | Odhodlání | Dluhopisový guru | Převzetí Twitteru | Costco | HAS | Inflace v Maďarsku | Menší poptávka | Facebook | Palo Alto Networks | Akciové tipy | Vstupní objednávka | Blizzard | Akciová rally | Akcie Gamestop | Odložené olympijské hry | Akcie Mattel (MAT) | Pravidelná investice | WTI | LVMH | Liberbank | Hrozba recese | ETF fondy | Výrobci osobních počítačů | Dopad covid-19 | Bod | Miliardy korun | Guvernér japonské centrální banky | Forever 21 | Obratové formace | Fiskální balíček | Zpřísnění finančních podmínek | Akcie Orpea | Impérium | Společnost TSMC | Shares | Zisk společnosti | Zranitelnost bankovního sektoru | Odmítnutí dohody o snížení těžby ropy | Údaje o vývozu a dovozu | Insolvence 2008 | Raiffeisen Bank International | Velcí producenti | Silnější koruna | NetEase | Debata | Marathon Petroleum | Bankovní asociace | Dopady volatility na světové trhy | Otvírání hranic | RBNZ | Hladomor | PRIBOR | Olympijské hry v Tokiu | Raiffeisen Bank International (RBI) | Paládium | Zájem o riziko | Společnost Mobileye | Cathay Pacific Airways | PitchBook | Fibonacciho retracement | Pokladniční poukázky | Nálada na globálních trzích | Výrobce luxusního zboží | Obchodování dnes | NYSE Euronext | Regulační rámec | Reserve Bank of Australia | Internetoví giganti | ENPH.US | Data PMI | Phillip Futures | Obchodování CFD | Pfizer a BioNTech | Poskytování hypoték | Denní změna | Evropské korporátní dluhopisy | Marihuanové akcie | Akcie CM.com | Nejhorší výsledek | Společnost Lufthansa | Reserve Bank of New Zealand | Merck | Paul Samuelson | Index Euro Stoxx 600 | Predikce vývoje | Úroveň VIX | Odkup akcií | O2 CR | Omniverse | Očekávané výsledky hospodaření | Analytik ČSOB | Americká měna | Dnes nejvíce obchodované akcie | Honeywell International | Hospodářský cyklus | Úsilí | Snížení úroků | Rekordní růst poptávky | Prognóza ceny ropy | Nord Stream | EMU | The Fed Watch | Finanční zpráva | Cena niklu | Android | Být trpělivý | Saúdská Arábie | Hodnoty měny | Americký miliardář | Euro | GlassNode | Omezení těžby | Průzkum společnosti | Investiční síť | Hledání bezpečných investic | OCI | Ziskovost | PMČR | PayPal USD | EREVITA s.r.o. | Dopad krize | Zadlužení firem | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Sázet | Bezpečné dluhopisy | Clemens Fuest | Nejdůležitější obchodní partner | Zemětřesení v Turecku | Irské aerolinky Ryanair | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | HKComp | Porušení zákona | Hlavní akciový index | Plán firmy | Jana Skálová | Příliv ropy | Mezinárodní standard | Nižší výdaje | China Development Bank | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Heijmans | Aktivita na finančních trzích | TSM.US | Ekonomické dopady koronavirové krize | USB Group | Drobní investoři | Značné riziko | Čínské přímé zahraniční investice | Světová obchodní organizace (WTO) | Aktivita zpracovatelského sektoru eurozóny | Marže | Úrovně supportu | Valuace akcií | Využití kapacit | Účet platební bilance | DAWN | Rakouský lockdown | Petr Bartoň | Planeo Elektro | Pohyby ceny | Akcie Liberbank | CFD DAX30 | Domácí měna | SpaceX | Rostoucí společnosti | Prezident USA | Německá ekonomika | NEM.US | Plánování vstupů | Inflace v listopadu | Státy EU | Millennium | Zlato a stříbro | Resistance line | Polygon | Akcie Gazprom | Josef Košťál | Jack Dorsey | Diskont | Koruna zpevnila | Stephen Hahn | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Efektivní správa kapitálu | Bill Gates | Oživení globální poptávky | Glassnode | Spojené státy americké | Ministerstvo financí | World Gold Organization | Paolo Gentiloni | Pojišťovna VIG | Podnikatelská důvěra v ekonomiku | Contemporary Amperex Technology Ltd (CATL) | BOOST | Naftogaz | Riot Blockchain | Vstup do obchodu | Dolaroví milionáři | Akcie Swatch Group (UHR.CH) | Prosus | Napětí v Perském zálivu | Televize Netflix | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Opatření proti dopadům pandemie | Kurz USD | Mírná korekce | CETIN | Recenze | Tempo růstu HDP | Alphabet | USD/CAD | Americké Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí | Thajský index SET | Vývoj měnového páru USD/CAD | Technologický vývoj | Vedení společnosti | Kurz čínského jüanu | Kurz domácí měny | J&T Capital Partners | Předvolební průzkumy | Rada ČNB | Data centrální banky | Recyklované kovy | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Elektronické obchodování | Švýcarská vláda | Zkušenosti | Oscilace hodnoty indexu | Inovace | Největší banky | Technologické akcie roku 2020 | Emmanuel Macron | Ekosystém | Zastavení dodávek | Renault (RNO.FR) | Alvin Roth | Banka JP Morgan | Hodnota majetku amerického prezidenta | Zasedání měnového výboru | Mario Centeno | Zpravodajské služby | Delta Airlines | Signály | Zasedání WEF | Obchodní kapitál | Účely swingového obchodování | Americký ministr energetiky | Golden Cross | Rušení pracovních míst | Precedens | Globální trh | Dostupnost bydlení | Nejslabší růst | Sutter Hill | VoxEU | Lira | Analytik trhu komodit | ILO Guy Ryder | ITA40 | Boeing Co. | Infineon | El País | Oživení britské ekonomiky | Konec cenové války | Rozpočty zemí | Jens Klatt | TIAA | Silný fundament | Bank of Canada | Vztahy s komunitami | Výrazný růst cen ropy | MCD | Hypotéky 2021 | STP | Radim Krejčí | Společnost eMan | RHM.DE | IHS Markit | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | J.C. Penney | mBank | Liz Trussová | Úrovně rezistence | Graf Kakaa | Nové investice | Podílník | Zdraví globálního průmyslu | Záchranné balíčky | American Petroleum Institute | TTIP | Stoxx 600 | Epidemie Austrálie | Restart ekonomiky | Světová ekonomika | Rozhodnutí Bank of England | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Pocity | Jiří Kryl | Čínský index | Celkový pokles vývozu | SAP | Lídr republikánů | Mayr-Melnhof | Dluhopisové trhy | Standard Life Investments | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Akcie NAVYA | Diverzifikovat | Oslabuje dolar | Zrušení karenční doby | CIND.UK | Strategy Provider | Index DAX burzy | Spolkový statistický úřad | FX | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Plánování vstupů a výstupů | Global Markets | Ben Bernanke | Archegos | Komentátor | ROIC | Propad HDP | xStation 5 | ZEW Achim Wambach | Pictet | Televize Sky News | Analytik ProfitLevel | Producent diamantů | Technologický Nasdaq | Evoqua Water (AQUA) | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Michal Stupavský | Prodeje | Purple Trading | RUB | Dluh Itálie | HashRate | Filip Žižka | Krize eura | Analog Devices | Dodavatelé neonu | PBOC | Tým RoboMarkets | Základy fondu | ASX 200 | Asociace certifikovaných účetních (ACCA) | Virová nákaza | Kurz | Cenový vývoj | Jak se obchoduje s komoditami? | Market | Renminbi | Veřejné zdraví | Oživení eurozóny | Americká Federální obchodní komise | Newegg (NEGG) | Velké fiskální stimuly | Home Credit | Trend GBP | Agentura PAP | Nemoc COVID-19 | Politika centrálních bank a geopolitika | Cenné papíry Erste | Demokratický guvernér | TPA | Nezaměstnanost mladých | Obilniny | 256/2004 | Meziroční růst spotřebitelských cen | Bankovní sektor | Realizovat zisk | Unicredit | Pozitivní výsledky | Double top | Znehodnocení úspor | Maloobchod v květnu | Ekonomické sympozium | Dynamika HDP | Světová válka | Nobelova cena | Pokles výnosů | Glenmede | Portfolio fondu | Akcie na pražské burze | Analýza EUR/USD | Evropská léková agentura | Hugo Boss | Snížení hodnoty indexu VIX | Politické riziko | Senegal | Rozkolísaný | Institut německého hospodářství | Horizon | UST | Vechain Thor | TUI (TUI.DE) | Finančník George Soros | Benjamin Netanjahu | Představitelé centrální banky | Praktické využití indikátorů volatility | Zveřejněná domácí data | Exekutivní příkaz | Jan Bureš | Investro.com | Coinbase Global | Thomas Schäfer | Britský akciový index | Růst výroby v továrnách | Zbrojovky | Spotřebitelská poptávka v eurozóně | Jan Procházka | Kupci | Konsolidace | Airlines Economics | Embargo EU | Tenza | Společnost Janus Henderson | Metallica | Akcie Electronic Arts | Univerzita Johnse Hopkinse | Měna euro | Obchodování ropy | Akcie v roce 2021 | Kybernetická měna Bitcoin | Ceny pšenice | Manažerka | BH Securities | Tina Tengová | Vzdělávací článek | Frost & Sullivan | The Times | Krize v eurozóně | Prodej aut v Číně | Prezident komise | Hidroelectrica | Nálada na trhu | PT. PROFITFXLEVEL | Zpráva Morgan Stanley | Býčí vyhlídky | Příznivé faktory | Oracle | Profit-Target | Short pozice | Medvědí scénář | Akcie podniku | Mountain Crest Acquisition | Růst průmyslových cen | WELL | Pochopení trhu | Makroekonomické faktory | Trailing Stop | Ceny ropy Brent | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Úspěšný týden | Mnichovský ekonomický institut | Investovat peníze | Mike Pompeo | Akcie mediální skupiny CME | Zlato.cz | Ekonomka Raiffeisenbank | Finanční situace | NASDAQ: SRNE | Nákaza virem | Obchodováním s futures | Konsensus trhu | Program nákupu státních dluhopisů | Demo účty | Hotelnictví | Americký odvolací soud | Nálada v japonském průmyslu | Odliv peněz | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Obchodování s nástroji CFD | Nástroje Fedu | Investujte | Výsledková sezona za druhý kvartál | Letecká společnost | J&T Patrik Tkáč | Počty nových případů | Ekonomický poradce | Akcie společnosti Amazon.com | Imperial Finance | Odkup vlastních akcií | Pravidelný příjem | PYUSD | Měď | Marcin Kolasa | Ekonomický institut | Cushing | Akcie Delta Airlines | Proinflační | Avalanche | Devizy | Finanční zpráva PayPal | Bidenova politika | Pronajímatelé letadel | Stock Spirits | Nesoulad | Tempo růstu britské ekonomiky | GTAI | Libanon | Sweet Crude Oil | Index londýnské akciové burzy | Eskalace války na Ukrajině | Boeing 737 Max | Platforma | Měnový výhled v roce 2022 | Inflace cen | Orpea | Rozvíjející se trhy | Gérald Darmanin | IG Metall | Internetová firma | Jeffrey Halley | AUD | Rychlost zotavení | Bod zlomu | Globální finanční krize | Mohammed Barkindo | AIGI.UK | Markit | Contract | Toky investic | Caixin/Markit | Výsledky za Q1 | Stratég Saxo Bank | Červená čísla | SGD | Načasování obchodu | Zisky společnosti | Bankovní unie | Binance | Finlord | Zajišťovací obchody | Závislost na americkém dolaru | Economist Intelligence Unit (EIU) | Nepřipravenost | Pilulka Lékárny | Odvolací soud | DIESEL | Index důvěry v eurozóně | Přední těžaři | Ekonomické uzavírky | Commodity | Kanadská centrální banka | BBC News | Breakout Trader | Německá průmyslová výroba | Akcie spoločnosti DocuSign (DOCU.US) | Vzrušení | SIE | Didi Global | Pomoc podnikům | Počet obyvatel | Ropné a akciové trhy | Pegas Nonwovens | Domácí data | Negativní zprávy | Plán obnovy | Doporučení Koupit | Paxos Trust | Capitalinked | Dodávky ropy | Predikce | Washington Post | Částečný úvazek | Fibo | Německý vývoz | Závažnost poklesu ekonomiky | Investiční teorie | Správci kapitálu | Letní olympijské hry | Tomáš Raputa | Akcie Regeneron | Čas k nákupu trhu | Ekonomická rizika | Světové produkce | Dolarové zisky | Propad cen akcií | Ekonomika Indonésie | Nejlidnatější země světa | Prima | Klesající tržby společnosti | Americký ISM pro sektor služeb | Hrubý provozní zisk EBITDA | Úřad práce | Obchodování s emisemi | Možnosti investování do komodit | Aerolinky Ryanair | Zahraniční kapitál | Citigroup | Sankce na Rusko | Warner Music Group | Organizace spojených národů (OSN) | Unikátní příležitosti pro tradery | Zásobování německého průmyslu | Softbank | Stát New York | Výprodej ropy | Pokles turecké liry | Akcie Domino’s Pizza | Index VIX | Fondy ETF | Hospodářství | MIB | Balkán | MFF | Michael Hewson | Oslabení | Covidové restrikce | Optimismus na trzích | Ľubomír Šlauka | Obchodování v pásmu | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Členské země | Royal Dutch Shell A | Cena nejznámější kryptoměny | Activision Blizzard | Hospodářskopolitické stimuly | Prognóza IE | Investoři rizikového kapitálu | Interní informace | Mistrovství v obchodování | Freeport McMoran (FCX.US) | De Romanet | EV | Záporná cena | Inflační cíle | ECOWAS | FXstreet.com | Epidemie onemocnění | Moody's Analytics | Stanovení pevných stop-lossů | Referendum | Index americké měny | Brookings | Indická centrální banka | Počet nakažených koronavirem ve Spojených státech | Digitální revoluce v bankovnictví | Wales | Vakcína Pfizer | Významné výkyvy cen | Euro Stoxx 600 | Ekonomický kolaps | Vývoj na akciových trzích | Australský premiér | LPL Financial | Přístav Baltimore | Pozice spekulantů | Market Analyst | Vlády | Belgická vláda | Greyhound | Zrušení daně z nabytí | Ekonomické krize | Jak na pravidelný příjem | Severní Irsko | Společnost Unilever | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Setkání ministrů financí eurozóny | Růst spotřebitelských cen v Británii | Krach SVB | Ztrátový týden | Stagflační trend | Zisk BP | Intermediate | Kapitalizácia | Market Maker | Představitelé Číny | Globální akciový index | Uhlí | Komodity na trading | Majetek Zuckerberga | Státní rozvojová banka | Nižší ceny | Wealth Report | Hospodářské oživení eurozóny | Separatistické regiony | Hodnota indexu | Zisková marže | Zklidnění trhů | Ekonomická krize | Ekonomická expanze | SSB | EMIR | Bohai Leasing | Cenové stability | Volatilita akciových trhů | Krize na asijských finančních trzích | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Naše hospodářství | Credit Suisse | Analytické fórum | Trade | Powellovy komentáře | Cigarety | Philip Lowe | Nejlepší výsledky | Růst poptávky po oceli | Portfolia | Sézane | Fresenius Medical | Transakční náklady | Růst důvěry | Převis | Maloobchodní tržby v Německu | Dynamika růstu | Postavení dolaru | Výsledek čtvrtečního summitu Evropské unie | Zvyšování rizika | Cena akcií Sorrento Therapeutics | Balíčky na povzbuzení ekonomiky | G10 FX Forecast | Napětí mezi USA a Íránem | Conseq Investment Management | Odhady PMI | Vysoká cena | Holdingová společnost | Dealing | Řídit riziko | NN Group | Obchodované instrumenty | Expert | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | OPEC Mohammed Barkindo | Dopady koronavirové pandemie | Nástroje měnové politiky | CATL | Vývoz | Index výrobní aktivity | GD.US | Energetické firmy | Objem celkových klientských vkladů | Prodeje akcií | Albermarle | Carrier | Taro Aso | Nákup zlata | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Těžba kryptoměn | Aktivity v eurozóně | Objem obchodování s bitcoiny | Soud v Karlsruhe | Coinbase Global Inc. | Týdenní pivot | Vánoční svátky | Gate | Trade Financial | Akcie Credit Suisse | Uranium Energy (UEC.US) | Týden na akciových trzích | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | AZN.UK | AKAT | OvalX | Brazilský prezident | Regulace kryptoměn | Inditex | Finanční tituly | Recese | Nový lék | Aténské letiště | Gatwick Airport | Zmírnění sankcí | Index strachu | ZNGA | Diamondback Energy Inc | Výzkumný institut | Německé banky | Poptávka po ropných produktech | Akcenta Miroslav Novák | Kupovat čínské akcie | Zoufalství | Celosvětový růst | BTCUSD | Akcie Manchesteru United | Bonusy | Likvidita | Německé aerolinky | Nárůst zisků | Mzdový růst | Dominion Energy Inc | Správná diverzifikace | Zemědělské produkty | ASML | Ropný gigant | Globální indexy | Švýcarský frank | Renault | Pokles akcií HSBC | RBOB | Báze | Apple Inc. | Německý ZEW index | Akcie BioNTech (BNTX.US) | Capital Partners | Výprodeje na akciových trzích | Chuť riskovat | GameStop akcie | Ředitel PPF | Erdogan | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Japonský vývoz v květnu | Poptávka po oceli v EU | Bannockburn Global Forex | Hospodářské svazy | Analýza BTC | Vývoj pandemie | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Stimul | Investiční instrumenty | Výzkumná společnost | Růst globální ekonomiky | Index SET | Jaké komodity obchodovat? | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Dluhopisy horší kvality | Výhled na rok | Futures na indexy | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Baterie | Propad daňových příjmů | Zpráva amerického ministerstva práce | Nové vakcíny proti covid-19 | Kyjev | Začít investovat | Burzovní indexy | Catastrophe Containment and Relief Trust (CCRT) | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Silný americký dolar | Tesla Motors | Richard Barnett | Deflační tlaky | Počet nových žádostí o podporu | Tencent Holding | Arena Pharmaceuticals | Sekce měnové | Saadia Zahidi | Zbohatnutí | Výrobce hraček | Zlepšování ekonomiky | Oživení ekonomiky USA | Index nových zakázek | ČSOB DoKapsy | Abenomika | Petr Kellner | Investiční nemovitosti | Guvernér BoE | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Obchodní rozhodnutí | Nákupní doporučení | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Dohoda mezi EU a Čínou | Ekonomický výzkum | Ekonomické prognózy | František Táborský | ČSOB Factoring | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Růst mědi | Štěpán Křeček | Čtení cenových patternů | Fosilní paliva | Americké burzy | Piper Sandler & Co. | Wellington Management | Bidenův předvolební slib | Blue chip index | BURL.US | Realitní společnosti | Globální pandemie | VIX na trhu s ropou | LME | Daňové reformy | Nálada na akciových trzích | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Sazka Group | Mazars | Nová vlna epidemie | Dnes na forexovém trhu | Japonský Nikkei 225 | Ochrana před inflací | Schwab | Americká vláda | Nárůsty nakažených koronavirem | Frank | Vstup na trh v Londýně | Nejnovější statistické údaje | Botswana | Skupina CZG | Solidní výsledky | Ministři | ETN | Prudký propad | ERM | Rakouská ekonomika | Těžba ropy v Rusku | Asociace kávy | Sam Stovall | Eleftheria Venizela | Aktivita zpracovatelského sektoru USA | Zveřejnění výsledků HDP | Změna politiky | Začínající investoři | Cenový strop na ruskou ropu | Balance | OSF | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | NOVACYT | Nízká cena ropy | Mondelez | Akcie na světových trzích dnes | Hugh Hefner | Negativní nálada | Transparentní | Riziko poklesu cen ropy | Výrobce hraček a her | Momentum indikátory | Kurz eura | Slabá čísla | Léky proti Covid-19 | Stravenkový paušál | Americké ministerstvo práce | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Zpráva z amerického trhu práce | Investoři do zlata | Módní průmysl | Shinogi | Investiční firmy | Růst cen zlata | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Akcie Abott Laboratoires | Pracovní síly | Snížení úrokové sazby | Cap | Údaje z USA | Pokles úmrtí s nemocí covid-19 | Goldcorp | Společnost Lenovo | Dlužníci | Centrální banka USA | Olivier Guérin | Goodyear | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Akcie výzkumné společnosti | Automobilka Volkswagen | Scandinavian Airlines | Francouzský ministr pro státní rozpočet | Maloobchodní tržby ve Francii | Ekonomické analýzy | Nikkei225 | Index spotřebitelských úvěrů | Celkový světový dluh | DJI30 CFD | Řízení kapitálu | Ondřej Kolman | Ropný kartel OPEC | NHC | Polská průmyslová produkce | Změna sazeb | Závislost na Číně | Šíření nového typu koronaviru | Prudential Financial | Patria Finance | Indický stát | Americký internetový obchod | Ceny energií | Cena Brentu | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Prodej starších domů ve Spojených státech | Martin Schulz | Americké indexy | Washington | Globální HDP | LVS.US | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Trh s kryptoměnami | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Rychlý růst mezd | Mezinárodní finance | Srbsko-americký ekonom | Měnový stratég | Přebytek bilance | Meziroční míra inflace | Akcionáři firmy | Index důvěry | FOMC minutes | Rozmach nákazy | Měnový kurz | Finanční skupina | Dosažení dohody | Daňové přiznání | Investiční fond | Obchod s využitím finanční páky | Břidlicové ropy | Základní sazby | Sustainable Finance Awards | Burza dnes | Polská centrální banka (NBP) | Nejrychleji rostoucí | Brent (OIL) | Japonský premiér | Zásahy čínské vlády | HNA Group | Čínský průmysl | Analytik Komerční banky | Úspěchy | Obchodní náklady | Ruská plynárenská společnost | Londýnské letiště Gatwick | NEST | Kiwi | Celkový výkon | Vliv černého zlata | Řetězec parfumérií | Deloitte | Nezaměstnanost v USA | Streamování videa | Buy the dip | Swingové maximum | Vyšší volatilita | Atlantik | Prezident Donald Trump | USDCHF | Nákup ochranných pomůcek | Euroskepticismus | ZEN | Ziskový obchod | Zlepšování ekonomiky USA | Sázková firma GVC | Silná poptávka | FutureFX | Průmyslové zboží | CySEC | Akcie Hennes & Mauritz AB | Politická rozhodnutí | Zvýšení cen ropy | Kancléřka Angela Merkelová | Technology Sector Index | Rostoucí inflace | Advance | Oživit podnikání | Zoetis | Kurz bitcoinu | Zisk ČEZ | Microsoft Corporation | Tomáš Cverna | Hospodářský úspěch | ACB | Očekávané události | Válka mezi USA a Čínou | Svíčkové formace | Index amerického dolaru | Technologický sektor | OSN | Soud | Čínská ambasáda | Opatření proti pádu ekonomiky | Investice do infrastruktury | Eskalace napětí | Výroba v Německu | Jürgen Stackmann | Společnost ČEZ | Průmyslové ceny | Komunita | Týden z pohledu fundamentů | Projev šéfa Fedu | Půjčky pro firmy | Propuknutí nemoci covid-19 | Výkon amerického dolaru | Booking | Předpovědi Saxo Bank | LyondellBasell | Nákaza koronavirem | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Čínské investice v Evropě | Agentura Fitch | Rekordní rok | Sell Stop | China National Pharmaceutical Group | CCJ | Makroekonomické prostředí | PMI indexy | Soukromé podniky | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Údaje z Číny | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Martin Novák | Bondy | Annalena Baerbocková | Vyhlídky americké ekonomiky | Kryptoměna ethereum | Skupina Smartwings | Ivan Vondra | Globální potravinové zásobování | Koncern Sony | Směřování FEDu | Mince | Odbyt osobních počítačů | Kanadské burzy | Vysoká ztráta | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Inverzní výnosová křivka | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Maloobchodní tržby v USA | Americké volby | Zásoby benzinu | Barry Bloom | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Nord Stream 1 | Benzín | Nedoplatky a dluhy | Channel | Leonardo | Rostoucí ceny | ENPH | Trend | Hospodářské oživení | Cenová válka | Global 2000 | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Ruská těžařská společnost | Mattel (MAT) | Aktivita v sektoru služeb | Pokles sazeb | Dění na trhu | Adidas | Káva - Vývoj ceny kávy | Produkty obchodované s finanční pákou | Nejbližší rezistence | Tržby japonských firem | Online recenze | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Finanční společnost | SVB Financial Group | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft (OA) | ETF roku 2020 | Applied Materials | Obchodování na devizových trzích | Růst eurozóny | Sankce | Globální ekonomiky letos | Ceny platiny | Olívie Lacenová | Australské hospodářství | Statistiky burz | Zásoby plynu | Lesetja Kganyago | FutureFX Markets Limited | Akce Netflix | Beneteau | Švýcarská společnost | Las Vegas Sands | Akcie na burze | Sentiment na krypto trzích | Časový rámec | Centrální depozitář | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Nárůst koronavirové nákazy | Zvládání pandemie | Počet soukromých bankrotů | Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) | RTS | Fundamentální data | Přebytek obchodu | Vlastní investice | Vládní bondy | Akcie těžařských společností | Hertz Global Holding | Rusko a Ukrajina | Zdražování ropy | Energetika | WEF | Manufacturing | Ukrajinský premiér | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Růst na pražské burze | Soukromý sektor | Letecký průmysl | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | Diverzifikované portfolio | CNN | Náklady na úvěry | Pomalé oživení | Sergej Sobjanin | Ruská banka | Stop Out | Spotify | Jak fungují vakcíny | Ekonomický výhled | ChainLink | Finanční ukazatele | Platební systém | Objem objednávek | Údaje Refinitiv | Snížení emisí | Zlaťáky | Nařízení | Ekonomické indikátory | Prospekt | TradingView | Vonovia a Deutsche Wohnen | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | Sazba hypoték | Srdce trhů | Vzestup ceny | Zvýšené napětí | Akcie automobilky Tesla | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nemovitostní trh | Oblasti umělé inteligence | Inflace v Německu | Scotiabank | Kompenzace | Prezident Petr Pavel | Americký Senát | Kurzy tradingu | Komerční banka | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | Poptávka po dolaru | BTC | Vstup na pražskou burzu | Akvizice Twitteru | Posílení rezerv | Akcie Erste Bank | Malý přebytek rozpočtu | KOSPI | Fed index | Aktiva pod správou | SMCCF | Uvolňování koronavirových opatření | Rob Perrins | Sean Sun | Kapitálové zboží | Indexy | Citi | Altcoiny | Neon | Gabriel Štefaňák | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Odborníci | Strategie pro komodity | Cenné papíry ČEZ | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Gartner | Mizuho | Státní rozpočty | Global Forex | Italský průmysl | Severomořská ropa Brent | Největší světové kryptoměnové burzy | BioNTec (BNTX) | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mileniálové | CLM0 | Hurikány | Britská měnová autorita | DAX30 CFD | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Japonská měna | FactorResearch | Gold | Konfirmační zkreslení | Zbrojovka Brno | Akcie velkých technologických společností | IPO Signify Health | Guvernér centrální banky | MI6 | Angola | Česká národní banka (ČNB) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Ekonomika Tchaj-wanu | Oživení z propadu | Stabilita úrokových sazeb | Podnikání v Číně | Průmysl | Bank Pekao | Tržby Boeingu | Státy Mezinárodního měnového fondu | Investovat do zlata | Bazický bod | Zdenka Kladníčková | Ekonomka ING | Summit EU | Bolest | Taiwan Semiconductor | Očekávané výsledky | Burlington Stores | Obří cenová bublina | Americké žádostí o podporu | Leo Varadkar | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Bridgewater Associates | Společnost CZG | Míra inflace v Turecku | Spuštění automatického sdílení informací | Východní Asie | Firma Avast | Druhá vlna koronaviru | Napjatá situace | Makroekonomické strategie | Rekordní propad | Rhodium | Senátorka | Makroekonomická data | Mitsubishi UFJ Research | Akcie KB | Objem zakázek | Norský parlament | Akcie Eli Lilly | Tempo růstu | Marže společností | Bavlna - Vývoj ceny | Nadprodukce | Podnikatel | Index japonských akcií Nikkei | InPost | Luxusní značka | Šíření nových variant koronaviru | Prazdroj | American Airlines Group | Úvěrový rating | Osobní výdaje | Snížení daně | Bilance ECB | Vývoj ceny platiny | Mimořádné dividendy | Bronson Meadows Capital Management | Aktivita firem | Bankovnictví | Evergrande Group | Akcie Roblox | Dolar vůči japonskému jenu | Libye | Currency traders | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | Asijské obchodování | Genesis Capital Equity | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | Jednotlivé akcie | Patrick Scardina | Francouzská ekonomika | Specifický typ tradingu | Nadhodnocení | A321Neo | Continental | ARM | Pohonné hmoty | Ekonomický poradce Bílého domu | Biliony | Divergence | Bankovní regulační orgány | Trend is your friend | Cena cukru | EasyJet | Návrh dividendy | Historické mince | Poskytovatel digitálních plateb | Diamanty | Silné euro | Commonwealth Bank of Australia | Úrokové sazby | Dodávky letadel | Bilion dolarů | Pohyby na komoditním trhu | Alibaba (BABA.US) | Nejvyšší růst | ETF | Prodej aut v Británii | Marathon Oil | BHP Group | Nové dluhopisy | Federální obchodní komise | Chuck Collins | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | České strojírenství | Jeremy Hunt | Nárůst spotřeby stříbra | České dluhopisy | Struktura HDP | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Červnový kontrakt | Nastavení indikátorů | Hlavní evropské indexy | Nakažlivější varianta koronaviru | SILVERJUL20 | Dnešní ekonomický kalendář | Index australské burzy | Měnový výbor Fedu | Silná inflace | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Postoj k riziku | Společnost Eli Lilly | Barel WTI | Měnový výbor | Ruské diamanty | Akcie spoločnosti CVS Health | Zoom (ZM) | Kolínská automobilka | Rozšíření nouzových rezerv | SunPower | Hodnota hotovosti | Vývoje kurzu | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Společnost Newmont | Moneta Money Bank | Europoslanci | UnitedHealth | Saúdové | Humana | Budoucnost těžby břidlicové ropy | Ceny drahých kovů | Varování | Gigant Lenovo | Centrální bankéři ze skupiny G7 | Guidance | Prezidentské volby USA | LATAM Airlines | Stabilní zisky | Cena kontraktu | SWKS | Hospodářské soutěže | Vystoupení Británie z Evropské unie | Rozvrat společnosti | Družba | LLY | Obavy z omikronu | Viceprezident ECB | Akcie výrobců vakcín | Poptávka po ETF | Černé zlato | Ropný a plynárenský průmysl | Bilance zahraničního obchodu | APP | Přístup na trhy | Palladiové akcie | Ekologie | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Nejvyšší deficit | Spojení | Ministr zdravotnictví | Ekonomické výhledy | Pokles indexu S&P 500 | Objem obchodování | Bankovní společnosti | Long | WHO | Ceny diamantů | Pavel Kohout | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft | Velkoobchodní tržby | Keator Group | Reálná ekonomika | Rally | Bankovní rada | KBC | Londýnské finanční centrum City | Vysoké výnosy | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Futures na VIX | Macron | Maloobchodní prodej | Vznik koronabondů | Větrné energie | Výrazný propad | Klíčový support | Magazín Global Finance | Střední třída | CPI Property | Nejistoty na trzích | Zasedání České národní banky | Provize | GLE | SARS | Internetové monopoly | Výsledek obchodování | EY Item Club | Globální ekonomický výhled | Bear | Míra nejistoty | Zpomalující ekonomika Číny | PlayStation | Propady cen | Internetový obchod | Dlouhodobý úspěch | Společnost Saxo Bank | LEANHOGS | Lukáš Vokel | Výplatní poměr | Japonská ekonomika | USDC | Fischer | Supermax | Nejnovější prognóza OPEC | Solar Direktinvestment | Intesa Sanpaolo | Zadlužení Německa | První odhad | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Chris Williamson | Mezinárodní dohody | Aktiva | Pokles inflace | Osobní příjmy | Hodnota prodejních opcí | EUR/USD sentiment | Komisař pro hospodářství | CME.US | Krátkodobé cenové pohyby | Paul Volcker | Fundamentální analýzy | Použití finanční páky | Nižší úrokové sazby | Mezinárodní asociace kávy | Restart ekonomiky po koronaviru | Nikl - Vývoj ceny niklu | Odhad letošního růstu | HDP za Q2 | Prodejní tlak | Širší index | Časopis Forbes | Cenový strop | XYL | Evropský statistický úřad | Růst zaměstnanosti | Vakcíny proti COVID-19 | NextEra Energy | Velikosti pozic | Výkon široké škály společností | NVAX | AUDNZD | Čtyřleté půjčky | Discovery | Smíšené fondy | Kmenové akcie | Příčiny poklesu cen akcií PayPal | Střední podniky | Kirkland Lake Gold | Upcyklace | Libertex Group | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | Airfinity | Oživení poptávky v Číně | Index německých akcií DAX | České měny | Investiční kapitál | Očekávaný vývoj | Polkadot | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Akcie Take Two Interactive | Výsledky hospodaření | Investiční možnosti | Nové energetické technologie | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Tuzemský průmysl | Nezaměstnanost v Německu | Okénko trhu | Omar Arnaout | Nárůst cen energií | Švýcarská banka UBS | Cena americké ropy WTI | Volume | Business | Vakcíny a očkování | Akcie Home Depot | GBPJPY | Evropští investoři | Poptávka po ropě | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Podíl nevýkonných úvěrů | Ekonomický řád | Emise oxidu uhličitého | Relationship Manager | Analytik GfK | Indikátory | Brown Brothers Harriman | Nejnovější statistika | Ceny výrobců v eurozóně | Albemarle | Srbsko | Arizona | Výraznější recese | UR TRADE FIX | Italský deficit veřejných financí | Akcie herních vývojářů | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Počet nezaměstnaných | PayPal Holdings Inc. | Reakce Švédska | Investování do akcií | Základní úrok | Pokles cen | Royal Dutch | Hospodaření firem | Britské společnosti | Další regulace | Využití umělé inteligence | TikTok | Plug Power | Překvapení trhu | Citadel | Algoritmus | Osobní počítače | LPR | Sektorová daň Česko | 4M Systems | Obchodování s komoditami | Tržní události | Relative Strength Index (RSI) | Automatic Data Processing | Kongres USA | Bitcoin cena | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | CSI China | Singapurské ministerstvo obchodu a průmyslu | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Změny ceny | Forwardové body | SP500 | Vliv volatility na obchodování | Keystone XL | Technologická společnost | Daňový balíček | ZINC | Lék na krizi | Začít obchodovat | Západní ekonomiky | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Zvedání úrokových sazeb | Poselství o stavu unie | Španělský IBEX 35 | Řešení energetické krize | Peněžní trh | Průmyslová výroba v tuzemsku | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krach banky | Trendy komodit | Daňový úřad | Nový stavební zákon | Xbox | ČBA | FedWatch Tool | Kryptoměnová horečka | Španělé | Program kvantitativního uvolňování | Vypuknutí onemocnění | Výsledky amerických společností | Tržní kapitalizace Tesly | Výsledky voleb | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Nový týden | ČNB Tomáš Nidetzký | Vývoj kurzu | Papež František | Použité luxusní zboží | Fiskální politiky | Lockheed Martin (LMT.US) | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Long signál na akcie | Akcie Berkshire Hathaway | Podíl firem | Průmyslový sektor | Czech Private Equity & Venture Capital Association | Elizej Macho | CZG - Česká zbrojovka Group | Tradingový portál | GlaxoSmithKline (GSK.UK) | Zdravotnictví | Fox Corp | MSCI World Index | Investice do stříbra | Françoise Bettencourtová Meyersová | Podnikové investice | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Zpětné odkupy | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Producenti ropy | Contracts for difference | Riziko ztráty | Economic | Unijní instituce | Ministryně financí | Lee Hsien Loong | Průmyslový index Dow Jones | Make UK | Graf ropy | KGHM | NKE | Kraft Heinz | BlockFi | Opatřením na podporu ekonomiky | Technologický pokrok | Akcie spoločnosti Kering | Investice do kávy | Diskontní sazba | Jak investovat | Mezinárodní sankce | Španělská chřipka | Brazílie | Evropský akciový trh | Jihoafrická republika | Vývoj na finančních trzích | Společnost BP | Ekonom Komerční banky | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Čeští dolaroví milionáři | Trhy dnes | Lombard Odier Investment Management | Snížení cen | Empire State Index | Čistá zisková marže | Zákaz cestování | Klesající dolar | Energy Aspects | Politika centrálních bank | Ukrajinský neon | Cyber security | Německý statistický úřad | Pohyby na trzích | Hnědé uhlí | Irské hospodářství | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Indexy PMI | Smartwings | ACTIAM | Joseph Stiglitz | Silná koruna | České státní dluhopisy | Philadelphia Semiconductor | WTI Crude Oil | Index akcií | Pochybnosti | Danske Bank | MSCI China All Shares | Výsledek voleb | SRNE | První zelené dluhopisy | Druhá vlna koronavirové epidemie | Síla měn | Investiční skupina PPF | Nemovitosti v Česku | Počet bankrotů v USA | Akcie Moderna | Schodek zahraničního obchodu | Počet nezaměstnaných ve Francii | Německé společnosti | Stabilní hospodářský růst | Trinity | Česká inflace | Obchodní přebytek | Stratég | Zisk na akcii (EPS) | Špatné zprávy | Společnost Saudi Aramco | Signa Holding | Náklady spojené se skladováním surovin | Guvernér ČNB | ETFs | Prodeje automobilů | Zisky firem | Čínský akciový trh | Pokračování poklesu | Podnikatelská nálada v Německu | Fond obnovy | Magyar Nemzet | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Dividendové akcie 2020 | Členské země Evropské unie | Sky News | Vývoj ceny hliníku | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Sucha | Ztráty | iRobot | Pokles německé ekonomiky | Přírodní katastrofy | WFC.US | Automatizace | Řetězce | Clean Energy Revolution | Fio banka | Neomezené množství vládních dluhopisů | Zotavení | Období nejistoty | Zrychlení inflace | Sentiment | Stefan Kooths | Online obchodování a investice | Zhoršení pandemie | Dnešní statistiky | TotalEnergies | Akcie Mastercard (MA) | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Analytik Czech Fund | Měnová unie | GRANOLAS | Zlato - Vývoj ceny | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | PayPal ve zkratce | Buy | Akcionáři Avastu | Berenberg | Světové indexy | CME Group (CME.US) | Lucembursko | Největší pokles | Politika | Zpomalení růstu ekonomiky | Profesionální investoři | Konkurence | Oliver Hart | Hospodářské recese | Asociace certifikovaných účetních | Amsterodam | CoinShares | Vladimír Vávra | Banka Barclays | Commodity futures | Electronic Arts (EA) | Duke Energy Corp | Retail Investor Beat | Pandemie v Česku | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | Investice do Applu | Čínský jüan | Schvalování vakcín | PLN | Akcie zbrojovky | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Nákupy centrálních bank | Pokles ekonomik eurozóny | Komoditní stratég | Wells Fargo Investment Intitute | Dodávky z Ruska | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Augustin de Romanet | MWC | Reálné výnosy | Ben Laidler | Druhá vlna | Komunikace | Propuknutí nemoci | Strategické plány | Ceny průmyslových výrobců | Unity | Vypuknutí pandemie a akciové trhy | Obchodníci s cennými papíry | Globální šíření nového typu koronaviru | SAS | Prudké výkyvy | SPX 500 | Obranné příkazy | Negativní dopady krize | Burza Binance | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Podnikatelská aktivita v USA | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Akcie Newegg | CFD na akcie | Zisk z obchodování | Dnešní seance | Tier 1 | Stagnace nákladů | Novavax | Americké futures | Přebytek zahraničního obchodu Německa | Alternativní taxislužby | Paxlovid | MAM | Předseda ČEZ | Strach z inflace | ECOFIN | BHP | SAB Finance | Podání daňového přiznání | Opatření z dob korejské války | Per rollam | Pravidla hry | Cenné papíry s pevným výnosem | Purple Trading indikátory | Nejnovější údaje o inflaci | Deutsche Telekom | Plán Bruselu | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | GDP | Zakladatel firmy | Guy Ryder | Obchodní domy | Negativní korelace | Karel Komárek | Růst předplatitelů Netflixu | Satoshi Nakamoto | Air France-KLM | Akciový trh | Velká Británie | Oslabení kurzu norské koruny | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Primární nabídka akcií firmy Flix | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Zahraniční politika | Finanční zdraví | Další vývoj | Breakoutové strategie | Sergej Čemezov | Citibank | Anton Siluanov | Švédský statistický úřad | Dnes zveřejněná data | Pomoc firmám | Celosvětový počet úmrtí | Výhled globální poptávky po ropě | Zasedání FED | Investování do nemovitostí | České aerolinie | BASF | Generické léky | Osobní jádrová spotřeba | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | Přerušení výroby | Puma | Environmentální a sociální změny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | WeDo | Real Estate | Členové bankovní rady | Dnešní kalendář | Objemy obchodů | GPS | Průzkum PMI | Typ tradingu | Indexy S&P | Extrémní propady cen | Zlatá horečka | Analytička CMC Markets | Úrokový výnos | Oživení francouzské ekonomiky | George Soros | Napětí kolem Ukrajiny | Obchodování na devizovém trhu | Setkání zemí OPEC | Obchodní přístupy | Rozpočtový deficit USA | Francouzský rozpočet | Americký ministr financí | Zdraví ekonomiky | Obchodní firmy | Confesercenti | Vývoj ceny bavlny | ISLN | Koronavirová opatření | Eduard Kučera | Samsung Health | Optimismus investorů | Oběhová ekonomika | Federální vláda | Burberry | Nálada podnikatelů | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Daňové změny | NYSE: NIO | Aktivita ve službách | Akcie Rio Tinto | Embargo na ruské diamanty | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Dow Jones | Indie | FAO | Letectví | Uvolnění koronavirových opatření | Prodej počítačů | Investovat v roce 2020 | Společnost Virgin Atlantic | Německé investice | J&T Banka | Zátěžové testy | Držení stabilních akcií | Implikovaná volatilita akciových trhů | Český trh se vzácnými mincemi | Měnové páry | LTC | Energetická krize v Evropě | ASM International | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | Účetní období | Národní pivovar | Varování před cestováním | Technologičtí giganti | Výrazná inflace | XPeng | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Oregon | Vliv na trh | Koronové dluhopisy | Sója - Vývoj ceny | Currency | Hlavní rizika | Index volatility VIX | Společnost Gilead | Řecká ekonomika | Koncern Volkswagen | Počet bankrotů firem | Snížení základní úrokové sazby | Předstihový ukazatel | Americké firmy | Investiční příležitosti | Čínský výrobce | JHU | Martin Stránský | Covid-19 v JAR | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Živobytí | Ekonomika | Hospodářská recese | Růst vývozu | První zvýšení sazeb | Německé automobilky | Pohyb ceny | Zklidnění situace | Oxford Economics | Internetová bublina | Blahobyt | Kolaps eura | Výnosová křivka | HRADF | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Zisk Microsoftu | Obrovské snížení těžby | Elektřina | CBS | Trading | Švédská společnost | WTO | Otto Daněk | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Maloobchodní tržby v EU | Vyzkoušet si trading | Skyworks Solutions | Dohoda o brexitu | Dobrá zpráva | Volný peněžní tok | Zotavování v USA | Čínské firmy | Warner Bros | Karanténa | Sněmovna reprezentantů USA | Nespokojenost | Tržní zprávy | Zlevnění ropy | FX Opce | Skupina Volkswagen | Ochrana zisků | Společnost Flix | Pandemický program | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Proticyklické kapitálové rezervy | Šéfka ECB | Investiční aktivity | Soukromí zaměstnavatelé | Commerzbank | Varianty koronaviru | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Katastrofy | Inflační krize | Obchodní podmínky | Obchodování s futures | Spořící účty | Poradenské společnosti | Ministr energetiky | Jiří Šimáně | Výrobci čipů | Americký kongres | 5G akcie | Zvyšující se inflace | Úrokové sazby ECB | Investice do zlata | Poptávka po americkém dolaru | Obchodování se zemědělskými komoditami | Ceny zlata | Cena diamantů | Vysoké zhodnocení | Evropské akciové trhy | Výhled | Operátor O2 | Velmi volatilní | Hodnota společnosti na burze | Timeframe | Index technologického trhu | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | České akcie | Tržní vývoje po amerických volbách | Klesající cena | Prodejní cena | Norbert Rücker | Glapinski | ESM | Těžaři ropy | Zerohedge | Erste Group Bank | Úřad pro ochranu osobních údajů | Vinci | Prodej aut v EU | Kurzotvorná informace | Obchodování měn | Forexové objemy | Kurz libry | Americký akciový index | Auta | Akcie v Hongkongu | Oživení akcií | Komerční banky | Worldometers | Keynesiánci | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Evropský blue chip | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Strach z koronaviru | Zisk firmy | Financování fondu | Americký trh práce | Mexický prezident | Korejské války | Údaje od výzkumné společnosti | Joseph Biden | Konzultační společnosti | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Obchodní účet | BAB.UK | Akciový index DAX | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Antium Aurum | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Nárůst ceny akcií | Propad na burzách | Znovu nastartovat Ameriku | Deriváty | IfW | Ethereum | Přísná opatření | Occidental Petroleum (OXY.US) | Cardano (ADA) | Kolaps stříbra | Investiční prostředí | Český statistický úřad (ČSÚ) | Embargo | Cena nejznámější kryptoměny bitcoin | Filadelfský Fed | Economist | Nejlepší robotické ETF | Tlak na akcie | Otevřenost | Německá skupina | Vysoké ocenění | Hospodářský růst Německa | Roberto Azevedo | Ángel Gurría | Distributor fotovoltaických produktů | Merkelová | Hnutí pěti hvězd | Burze | Americký stát New York | Upisovací období | Reálný obchodní účet | Indexy nákupních manažerů | Trading Hours | Počty nakažených | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Australský index | GIC | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Scalping | Bilance | Sentix index | EREVITA | Tradeři | Koronavirus v Japonsku | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | RBLX.US | Meopta | Bankovní krize | Cena za dolar | ETH/USD | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Energy financial group | Evropský trh | Paschal Donohoe | Ekonomika rozvojových zemí Asie | Americký obchodní deficit | Kolaps cen | Finanční trhy | Miliardáři | Experimentální přípravek | Sukuk | Největší naleziště zemního plynu | Podnikání a inovace | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Coffee | Ztráty eura | Redpoint Ventures | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Úřady ve Spojených státech | Oživení globální ekonomiky | Ekonomické trendy | Ethos Foundation | Digitální onboarding | Burzovní společnost | Rozhodnutí o brexitu | Zlaté rezervy | FTSE/MIB | Pandemická omezení | Kanadský statistický úřad | Cyrrus | Američtí těžaři | Oživení cen ropy | Dobrý výsledek | Komunistická strana | Data o inflaci | Cenové rozpětí | Polkadot (DOT) | Expanze | Klesající úrokové sazby | Indikátor ADR | X-Trade Brokers | eBook | Růst ceny GameStop | Freeport McMoran | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Insider | Prezident Federální rezervní banky | Největší ekonomika | Nerovnost v majetku | Advance Auto Parts | Ropná dohoda OPEC | Aktuální rezistence | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | Gold Fields | General Motors | Globální poptávka po stříbře | Fondy | Ústřední zpravodajská služba (CIA) | Další vlna koronaviru | Dlouhodobý trend | Šíření koronaviru | Kalendář makroekonomických dat | Očekávaný růst | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | XTB Tomáš Cverna | Akcie Fraport | Walt Disney | Soupeření | Ukrajinský prezident | Týdenní výkon | Investiční společnost CVC | Akcie NIO | Antivirové společnosti | Republikánský senátor | Epidemie nemoci | Bílý dům | Opatření americké centrální banky | Komoditní trhy | OSVČ | Situace v Číně | Historické pohyby cen | MXN | ČEZ | Nakamoto | 100 SMA | Cenové hladiny | Austrálie | AAPL | Tether | HDP Číny | Průmyslová výroba ČR | Německé ekonomiky | USA inflace |