Pátek 27. leden 2023 04:41
reklama
ProTradery Purple - vyhled
reklama
Swissquote Bank
reklama
Swissquote Bank
reklama
Instaforex krypto

Klíčová slova - Vyšetřování

img

Rozdělení velkých technologických firem by mohlo být dobrou zprávou pro investory

26.01.2023 ODHALENÍ: Americké ministerstvo spravedlnosti podalo antimonopolní žalobu na reklamní technologie společnosti Alphabet. Následuje tak podobnou antimonopolní žalobu proti jejímu vyhledávacímu byznysu. Nebudeme se vyjadřovat k meritu věci, ale uvedeme tři body. 1) V oblasti antimonopolního práva, které se datuje do doby před více než sto lety, se při regulaci „bezplatných“ produktů nacházíme na neprobádaném území. 2) Historie ukazuje, že vyřešení těchto otázek může trvat desítky let. 3) „V nejhorším případě“ jsou restrikce a rozpady často pro akcionáře výhodné, od Standard Oil v roce 1911 po Microsoft v roce 2002, protože uvolňují hodnotu a ukončují nejistotu.
img

Japonsko vyzývá ke společnému úsilí o regulaci krypto sféry

23.01.2023 Zatímco ethereum šplhá k 1 700 USD a bitcoin se pokouší dosáhnout 23 000 USD, Japonsko naléhá na globální regulátory, aby ke kryptoměnám přistupovali se stejnou přísností jako banky. Tato výzva přichází v důsledku kolapsu burzy digitálních aktiv Sama Bankmana-Frieda FTX. Podle Mamoru Yanase, zástupce generálního ředitele Úřadu pro strategii a řízení Agentury pro finanční služby, se "trh s kryptoměnami stal obrovským. Pokud chcete provádět účinnou regulaci na trhu digitálních aktiv, musíte použít stejné postupy jako na trhu tradičních finančních nástrojů."
C:\fakepath\Sunak.jpg

Britský premiér Sunak nařídil vyšetřování předsedy konzervativců kvůli daním

23.01.2023 Britský konzervativní premiér Rishi Sunak nařídil vyšetřování předsedy Konzervativní strany Nadhima Zahawiho kvůli množícím se otázkám ohledně sedmiciferné sumy, kterou Zahawi zaplatil na daních v době, kdy byl ministrem financí. Informoval o tom dnes server ITV News. Ministerský předseda požádal poradce pro etiku Laurieho Magnuse, aby posoudil, zda Zahawi porušil ministerský kodex při svém vyrovnání s britským úřadem pro výběr daní a cel (HMRC), protože podle něj "existují otázky, které je třeba zodpovědět".
img

Akcie Goldman Sachs se propadly o 3,5 %, protože Fed zahájil vyšetřování!

20.01.2023 Fed oznámil, že prověřuje činnost divize retailového bankovnictví banky Goldman Sachs, aby zjistil, zda banka měla při zvýšení objemu úvěrů dostatečné zajištění. Tuto informaci potvrdily deníky Wall Street Journal a Reuters. Akcie banky v důsledku této zprávy prudce klesají. V současné době se akcie obchodují o 3,5 % níže. Pro srovnání, akcie Wells Fargo oscilují poblíž nulové hodnoty, zatímco akcie Citi posilují. Připomeňme také, že Goldman Sachs nedávno vykázala poměrně špatné výsledky za čtvrté čtvrtletí roku 2022.
img

Invesco: Aristotelův seznam – 10 nepravděpodobných, ale možných výsledků pro rok 2023

19.01.2023 Paul Jackson: „Je čas na každoroční seznam nepravděpodobných, ale možných výsledků na trzích, v politice a sportu. Pro rok 2023 zůstávají trhy volatilní, takže seznam překvapení – nápadů vymykajících se konsensu pro rok 2023, které mají alespoň 30% šanci na uskutečnění – se kloní k pozitivním hodnotám.
img

Bitcoin opět pod 21 000 USD 📉 Tezos vede zisky a čelí odporu

19.01.2023 Nálada na trhu kryptoměn včera oslabila poté, co hlavní americké indexy začaly klesat v návaznosti na komentáře centrálních bankéřů, kteří vyjádřili obavy, že Fed nebude ochoten ukončit cyklus zvyšování sazeb dříve, a to i přes klesající inflaci. Americké ministerstvo spravedlnosti navíc oznámilo, že zahájilo vyšetřování Anatola Legkodymova, šéfa burzy Bitzlato registrované v Hongkongu. Oficiální informace o vyšetřování DoJ v oblasti kryptoměn prohloubily výprodejní nálady. Burza přepracovala finanční prostředky v hodnotě stovek milionů dolarů, z nichž značná část údajně pocházela z trestné činnosti.
C:\fakepath\FTX.jpg

Hackeři ze zkrachovalé burzy FTX ukradli kryptoměny za 415 milionů USD

18.01.2023 Hackeři ze zkrachovalé kryptoměnové burzy FTX ukradli digitální měny za 415 milionů dolarů (9,2 miliardy Kč). Burza to v úterý uvedla ve zprávě pro věřitele. Americká součást FTX je podle někdejšího ředitele burzy Sama Bankmana-Frieda insolventní. Informovala o tom agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-05012023-40-zm.PNG

Stát New York viní zakladatele kryptoúvěrové firmy Celsius z podvodu

05.01.2023 Generální prokurátorka státu New York Letitia Jamesová zažalovala zakladatele zkrachovalé americké kryptoúvěrové společnosti Celsius Network Alexe Mashinského, viní ho z podvádění investorů. Mashinsky podle ní propagoval firmu Celsius jako bezpečnou alternativu tradičních bank a zároveň zatajoval rostoucí ztráty z rizikových investic, které přispěly k pádu podniku. Informovaly o tom agentury Reuters a Bloomberg.
C:\fakepath\coinbase.jpg

Coinbase zaplatí pokutu kvůli vyšetřování ohledně prevence praní špinavých peněz

04.01.2023 Americká kryptoměnová burza Coinbase Global se dohodla, že vynaloží celkem 100 milionů dolarů (více než dvě miliardy Kč), aby urovnala vyšetřování, kterému čelila ze strany úřadu finančních služeb státu New York. Ten zkoumal, zda burza dodržuje opatření, která mají bránit praní špinavých peněz. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na prohlášení burzy a úřadu. Firma Coinbase podle dohody zaplatí 50 milionů dolarů jako pokutu a dalších 50 milionů dolarů vynaloží na posílení kroků, které mají potenciálním zločincům zabránit v přístupu na její burzu.
C:\fakepath\Krypto.png

Američtí regulátoři vydali společné varování bankám před riziky kryptoměn

04.01.2023 Americké regulační orgány vydaly první společné varování bankám před riziky spojenými s trhem kryptoměn. Podle jejich vyjádření se mají mít banky na pozoru před možnými podvody, právní nejistotou a zavádějícími informacemi od firem obchodujících s digitálními aktivy. Ve společném prohlášení to uvedly americká centrální banka (Fed), Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) a Úřad pro kontrolu měny (OCC).
C:\fakepath\shrnuti-2022-31012022.jpg

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2022

31.12.2022 Rok 2022 byl plný velmi důležitých událostí ve světové ekonomice a v dnešním každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na kompletně všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – krok za krokem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022

30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.
img

Zrušení pracovních lékařských prohlídek ekonomice prospěje, uleví firmám. Může i zlepšit celkový zdravotní stav populace

20.12.2022 Zrušení povinných pracovních lékařských prohlídek pro nerizikové profese, které dnes oznámil ministr zdravotnictví, je z ekonomického hlediska rozumným krokem. Stejně tak zrušení vstupních lékařských prohlídek pro zaměstnance. Zaměstnavatelé totiž ušetří ročně vyšší stovky milionů korun, jelikož už nebudou muset vstupní a povinné prohlídky proplácet. Odpadne jim také související zbytečná, leč zatěžující administrativa. Ušetřené peníze a čas tak budou moci využít smysluplněji, což ekonomiku jako celek jedině podpoří.
img

Facebook podle EK zřejmě zneužívá postavení na trhu s reklamou

19.12.2022 Evropská komise (EK) dospěla k předběžnému zjištění, že společnost Facebook zneužívá svého dominantního postavení na trhu s reklamou, čímž může porušovat antimonopolní pravidla Evropské unie. Unijní exekutiva dnes uvedla, že informovala americkou společnost Meta Platforms, vlastníka Facebooku, o možných následcích v případě, že by podrobné vyšetřování prvotní tezi potvrdilo. Firma by pak mohla dostat pokutu v maximální výši deset procent svého ročního celosvětového obratu.
C:\fakepath\trader-19122022-35-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.12.2022 1) Většina uživatelů sociální sítě Twitter se v hlasování vyslovila pro odchod Elona Muska z funkce ředitele stejnojmenného podniku. Ukázaly to výsledky po skončení hlasování. Musk toto hlasování sám v neděli večer inicioval a slíbil, že výsledku se podřídí. Pro odchod miliardáře Muska z čela Twitteru se vyslovilo 57,5 procenta z více než 17 milionů hlasujících. Akcie Tesly v premarketu stouply až o 5 procent v očekávání, že Elon Musk odstoupí z vedení Twitteru. Jeho působení tamtéž ho rozptyluje od řízení Tesly.
C:\fakepath\Binance.jpg

Reuters: Americké úřady se neshodnou, zda obvinit kryptoměnovou burzu Binance

14.12.2022 Žalobci amerického ministerstva spravedlnosti se neshodnou v tom, zda ukončit několikaleté vyšetřování kryptoměnové burzy Binance a obvinit ji z trestné činnosti. S odkazem na své zdroje to uvedla agentura Reuters. Firmě, která je největší kryptoměnovou burzou na světě a která v úterý po vlně výběrů přechodně zastavila výběry stablecoinu USDC, se podle jejího dnešního vyjádření vracejí na účty vklady.
img

Nový rekord ve výběrech z Binance 📌Binancecoin pod tlakem strachu

13.12.2022 Počet výběrů z burzy Binance roste. Podle dřívějších údajů analytické platformy Nansen zaznamenala Binance za posledních 24 hodin rekordní čistý odliv 902 milionů dolarů. Generální ředitel společnosti Binance. Chanpeng Zhao s odkazem na zprávy z trhu aktualizoval údaje sdělením, že výběry dosáhly 1,14 miliardy dolarů. Investoři se obávají "další události FTX":
C:\fakepath\FTX3.png

Na Bahamách zatkli zakladatele kryptoměnové burzy FTX, která zbankrotovala

13.12.2022 Úřady na Bahamách na základě americké žádosti zadržely Sama Bankmana-Frieda, zakladatele a ředitele americké kryptoměnové burzy FTX, která minulý měsíc zbankrotovala. Oznámily to tiskové agentury s odvoláním na newyorského federálního prokurátora Damiana Williamse. Ten také avizoval, že budou oznámeny nové informace ohledně trestního stíhání Sama Bankmana-Frieda. Ten má být podle bahamské policie dnes předveden před soud na karibském ostrově.
img

Ropa po zveřejnění iniciativy demokratů opět pod tlakem 📉

08.12.2022 Před časem jsme byli svědky oživení na trhu s ropou v důsledku úniku z ropovodu Keystone, kvůli němuž již bylo zahájeno federální vyšetřování. Ropa však začala klesat poté, co trhy obletěly zprávy naznačující, že někteří senátoři v Kongresu přišli s novou iniciativou na zvýšení zdanění "velkých ropných" společností s cílem zvýšit rozpočtové příjmy. Kromě zvýšení zdanění chtějí senátoři přimět ropné společnosti k výraznému zvýšení produkce. Politici jsou zjevně znepokojeni proinflačním růstem cen ropy v USA. V důsledku toho se "černé zlato" opět dostalo pod tlak a vrací velkou část svých dřívějších zisků.
img

Ranní shrnutí (08.12.2022)

08.12.2022 Americké indexy mají za sebou další poklesovou seanci, ale středeční poklesy nebyly tak prudké jako v pondělí nebo v úterý. S&P 500 klesl o 0,19 %, Nasdaq se posunul o 0,51 % níže a Russell 2000 se ponořil o 0,31 %. Dow Jones skončil beze změny.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Objem obchodů s kryptoměnami v listopadu klesl o pětinu na 200 milionů korun

06.12.2022 Objem obchodů s kryptoměnami v Česku v listopadu proti říjnu klesl o pětinu na 200 milionů korun. Zároveň byla útrata zhruba o 35 procent nižší než ve stejném měsíci loni. Celkově letos Češi zatím nakoupili bitcoiny a další kryptoměny za 3,3 miliardy korun, což je meziročně o čtvrtinu méně. Vyplývá to z údajů největšího obchodníka Bit.plus.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

USA vyšetřují kryptoměnové firmy kvůli možným pochybením

06.12.2022 Americká obchodní komise FTC, která prověřuje obvinění z podvodného jednání, zahájila vyšetřování několika kryptoměnových firem kvůli možnému pochybení. Potvrdil to mluvčí FTC, odmítl však jmenovat firmy nebo přesně uvést, co způsobilo, že komise zahájila vyšetřování. List Financial Times současně napsal, že Británie dokončuje plány na regulaci kryptoměnového odvětví.
img

BREAKING: Rand klesá, protože prezident Ramaphosa čelí impeachmentu

01.12.2022 Jihoafrický rand ve středu prudce oslabil v důsledku nejnovějšího politického skandálu zvaného "Farmgate". Prezident Ramaphosa údajně v roce 2020 kryl krádež 4 milionů dolarů ze své farmy Phala Phala na severovýchodě země. Nezávislá komise jmenovaná parlamentem k prošetření této záležitosti doporučila úplné vyšetřování, protože se domnívá, že Ramaphosa mohl porušit protikorupční zákony a porušil ústavu, což může vést k jeho odvolání z funkce. Pár USDZAR během dnešní seance vzrostl o více než 4,0 %, nicméně kupci se snaží udržet nad dříve proraženou vzestupnou trendovou linií a 50 SMA (zelená linie). O něco výše leží další hlavní rezistence v podobě 78,6 % Fibonacciho retracementu poslední korekce směrem dolů. Dokud se cena bude držet níže, může dojít k dalšímu impulsu směrem dolů k hlavnímu supportu na úrovni 17,05. 
img

Technická analýza páru ETH/USD na 1. prosince 2022

01.12.2022 Vyšetřování se údajně týká potenciálních vazeb na retailové investory a porušování zákonů o cenných papírech. Americké regulační úřady vyšetřují podle zpráv z 25. listopadu úvěrovou společnost Genesis Global Capital a další krypto firmy. Ředitel Alabamské komise pro cenné papíry Joseph Borg potvrdil, že jeho země a několik dalších zemí je zapojeno do vyšetřování údajných vazeb Genesis na retailové investory a skutečnosti, zda tato platforma a další kryptoměnové společnosti neporušovaly zákony o cenných papírech. Tyto informace poskytl týdeník Barron's. Zatím není známo, které další společnosti se staly předmětem zájmu správních orgánů.
C:\fakepath\ecb.jpg

ECB: Banky v eurozóně se ještě plně nepřizpůsobily realitě hospodářského poklesu

01.12.2022 Banky v eurozóně se ještě plně nepřizpůsobily realitě hospodářského poklesu, regulátoři finančního sektoru je proto budou muset přimět ke konzervativnějšímu řízení kapitálu. Uvedl to dnes šéf bankovního dohledu Evropské centrální banky (ECB) Andrea Enria.
C:\fakepath\FTX3.png

Bývalý šéf kryptoburzy FTX popřel pokus o podvod, přiznal chyby ve vedení firmy

01.12.2022 Bývalý šéf kryptoměnové burzy FTX Sam Bankman-Fried na prvním veřejném vystoupení od jejího krachu uvedl, že nechtěl nikoho podvést, připustil ale závažné chyby ve vedení firmy. Třicetiletý podnikatel ve středu promluvil prostřednictvím videopřenosu na akci pořádané listem The New York Times. Krach FTX vyvolal krizi v celém odvětví digitálních aktiv.
C:\fakepath\Xixoio.jpeg

Servery: Vedení Xixoio čelí podezření z podvodu, škoda je půl miliardy korun

01.12.2022 Policisté po úterním zásahu podezírají hlavní představitele firmy Xixoio obchodující s digitálními aktivy z podvodu a praní špinavých peněz, uvedl včera server Seznam Zprávy. Škoda způsobená investorům má dosahovat podle informací Deníku N zhruba půl miliardy korun. Xixoio ale tvrdí, že policie nepochopila její byznys model ani princip jejího podnikání, což jsou investice do digitálních aktiv, takzvaných tokenů.
C:\fakepath\trader-29112022-30-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.11.2022 1) Americká kryptoměnová burza Bitfront, za kterou stojí japonská společnost Line, se rozhodla během několika měsíců ukončit své aktivity. Burza to uvedla na svých internetových stránkách.
img

Bitcoin testuje klíčovou úroveň odporu 📌 EU a Izrael analyzují regulace

29.11.2022 Kryptoměny se snaží odmazat poklesy z posledních dnů. Podpora bitcoinu na úrovni 16 000 dolarů se udržela a dnes býci vynášejí cenu hlavní kryptoměny výše, do blízkosti 16 500 dolarů, kde se nachází krátkodobě klíčová zóna nabídky a poptávky.
img

Akcie Juventusu prudce padají, nejníže za více než pět let, kvůli rezignaci jeho správní rady, včetně Pavla Nedvěda. Pro klub jde o další pohromu, po pandemii a krachu projektu Superligy

29.11.2022 Akcie fotbalového klubu Juventus se dnes na milánské burze propadají až o deset procent. Prodávají se nejlevněji za posledních více než pět let. Akcie „Staré dámy“ se dnes prodávala i jen za 0,25 eura. To je nejméně za celé období od února 2017. Přitom ovšem oproti dubnu 2019, kdy vystoupaly ne svůj historický cenový vrchol, se k dnešnímu dni propadají o takřka 80 procent.
C:\fakepath\Bitfront.jpg

Kryptoměnová burza Bitfront se rozhodla během několika měsíců ukončit aktivity

29.11.2022 Americká kryptoměnová burza Bitfront, za kterou stojí japonská společnost Line, se rozhodla během několika měsíců ukončit své aktivity. Burza to uvedla na svých internetových stránkách.
img

Cena bitcoinu stále stagnuje, ale „velryby“ jsou aktivní 📌

24.11.2022 Nálada na trhu kryptoměn se včera zlepšila díky pozitivní reakci indexů na zápis z FOMC a zprávám od společnosti Genesis Capital, která potvrdila partnerství s investiční bankou Moelis. Bitcoin však stále konsoliduje a není schopen vystoupat nad 17 000 USD, což signalizuje, že ne všechny problémy způsobené FTX jsou minulostí:
img

Krach kryptoburzy FTX není krachem bitcoinu. Ukazuje na problematičnost jeho napodobenin, „shitcoinů“, nikoli originálu samotného

14.11.2022 Tahle doba nepřeje rizikovému investování. Máloco to dokládá tolik jako pohled na vývoj ceny kryptoměn. A minulý týden se zařadí mezi ty nejčernější v jejich dosavadní nedlouhé historii. Celou kryptoscénu již řadu měsíců drtí utahování monetárních šroubů v podání americké centrální banky. Vyšší úroky totiž znamenají zhoršenou dostupnost financování spekulativních rejdů a rizikových obchodů, jako jsou ty s kryptem. V minulém týdnu se však přidal další ponurý příběh. Ten na rozdíl od razantně se zpřísňující měnové politiky, zasahující ekonomiku jako celek, ničí bezprostředně vyhlídky pouze kryptoscény samotné. V bankrotovém stavu se ocitla klíčová světová kryptoburza, FTX.
img

Ranní shrnutí (11.11.2022)

11.11.2022 Americké indexy zakončily včerejší seanci v euforické náladě. S&P 500 vzrostl o 5,5 %, Dow Jones vzrostl o 3,7 % a NASDAQ uzavřel seanci v plusu ve výši 7,5 %. Russell 2000 získal 6,11 %.
img

Zisk bitcoinů a etherů na kryptotrhu se odrazí od zpomalení inflace v USA

11.11.2022 Bitcoin v poledním pátečním obchodování v Asii zaznamenal zisky, i když po ranním odrazu stále zůstává v poklesu.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Kryptoměnová burza FTX pracuje na své záchraně, bitcoin se vrátil nad 17.000 USD

11.11.2022 Kryptoměnová burza FTX, která se potýká s existenčními problémy, se podle zdrojů agentury Reuters pro svou záchranu snaží získat zhruba 9,4 miliardy dolarů (225 miliard Kč) od investorů i od svých konkurentů. Finanční problémy FTX vedly tento týden k prudkému poklesu na kryptoměnovém trhu. Cena nejznámější kryptoměny bitcoin se ve středu poprvé za dva roky propadla pod 16.000 dolarů, včera se však vrátila nad 17.000 dolarů (zhruba 400.000 Kč).
img

Obrovské zisky altcoinů. Kryptoměny se před zveřejněním CPI odrazily od 2letých minim 📈.

10.11.2022 Tato noc pro kryptoměny rozhodně nebyla úspěšná. Na vlně komentářů ze strany Binance, která ostře vycouvala z akvizice FTX, začal na trhu kaskádový výprodej. Bitcoin se usadil v okolí 15 500 dolarů a Ethereum krátce stálo 1 050 dolarů. Nyní se kryptoměny snaží odrazit od nových jednoletých minim a skutečná euforie vstoupila na trh altcoinů, který byl v posledních dnech vyprodán. Co víme nového?
img

FTX na pokraji bankrotu💥Co čeká kryptoměnový průmysl dál❓

10.11.2022 Kryptoměny čelí vyhlídce na další vlnu bankrotů. Narůstající problémy FTX, jedné z největších kryptoměnových burz, způsobily masivní perturbace na celém trhu a vedly téměř ke krachu jmění Sama Bankmana-Frieda. Nejprve burze přispěchal na pomoc její stávající konkurent, společnost Binance. Nakonec však ani Binance FTX nezachránila. Můžeme se dohadovat, že důvodem je rozsah finanční díry, jejíž hodnota se v současnosti pohybuje kolem 8 miliard dolarů, a hrozící vyšetřování ministerstva spravedlnosti. Bezpečnostní zranitelnost společnosti Alameda Research, významného investičního fondu spojeného s FTX, přiměla Binance k zahájení prodeje burzovních tokenů FTX. Domino efekt vyvolal masivní poklesy hlavních kryptoměnových projektů a mnohé nasvědčuje tomu, že to nemusí být konec. Obstojí toto odvětví ve zkoušce časem?
C:\fakepath\FTX.jpg

Kryptoměny kvůli problémům kryptoburzy FTX třetí den po sobě výrazně oslabují

10.11.2022 Kryptoměny třetí den po sobě výrazně oslabují. Kryptoměnová burza Binance ve středu oznámila, že se rozhodla odstoupit od plánovaného převzetí rivala FTX. Ten se dostal do finančních problémů, což podkopává stabilitu celého trhu s kryptoměnami. Kauzou se podle zdrojů Reuters a agentury Bloomberg zabývají americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) a tamní ministerstvo spravedlnosti. Největší kryptoměna bitcoin se pokouší zotavit z dvouletého minima.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Pokles kryptoměn pokračuje, burza Binance odstupuje od převzetí rivala FTX

10.11.2022 Kryptoměny druhý den po sobě výrazně oslabují. Kryptoměnová burza Binance včera oznámila, že se rozhodla odstoupit od plánovaného převzetí rivala FTX. Ten se dostal do finančních problémů, což podkopává stabilitu celého trhu s kryptoměnami. Cena nejznámější kryptoměny bitcoin po zprávě o rozhodnutí Binance poprvé za dva roky sestoupila pod 16.000 dolarů (zhruba 389.000 Kč).
img

EK zahájila vyšetřování plánovaného převzetí Activision Blizzard Microsoftem

08.11.2022 Evropská komise zahájila hloubkové vyšetřování nabídky společnosti Microsoft na převzetí společnosti Acitivison Blizzard, výrobce her Call of Duty či Candy Crush. EK se obává, že transakce, která má být největším převzetím v technologickém průmyslu, může poškodit hospodářskou soutěž, uvádí se v prohlášení.
img

Rusko ještě neví, zda opraví poškozené plynovody Nord Stream, řekl mluvčí Kremlu

01.11.2022 Rusko se zatím nerozhodlo, zda opraví dvě poškozená plynovodní potrubí Nord Stream, sdělil dnes podle agentury TASS mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov. Mluvčí zároveň zopakoval obvinění, s nímž Moskva přišla o víkendu, že za poškozením potrubí ze září stojí Británie a že britští odborníci se zapojili také do sobotního útoku na ruské lodě na nelegálně anektovaném poloostrově Krym. Londýn obě ruská tvrzení už o víkendu popřel.
C:\fakepath\trader-25102022-23-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.10.2022 1) Akcie společnosti Adidas dnes dopoledne klesly o více než 3 procenta poté, co agentura Bloomberg informovala, že výrobce sportovního oblečení a obuvi plánuje ukončit spolupráci s rapperem Ye, který dříve vystupoval pod svým občanským jménem Kanye West. Podle zprávy tvořila řada Yeezy až 8 procent tržeb Adidasu. Několik firem včetně společností Gap a Balenciaga přerušilo s Westem spolupráci kvůli řadě kontroverzních komentářů, včetně jeho nedávných antisemitských příspěvků na sociálních sítích.
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Credit Suisse urovnala ve Francii spor ohledně daní, zaplatila 238 milionů eur

24.10.2022 Švýcarská bankovní skupina Credit Suisse ve Francii urovnala spor, který se týkal daňových podvodů a praní špinavých peněz. Státu zaplatila 238 milionů eur (5,8 miliardy Kč). Dnešní oznámení francouzského soudu vzápětí v tiskové zprávě potvrdila i sama banka. Vyšetřování se zabývalo tím, zda Credit Suisse pomáhala klientům vyhýbat se placení daně z majetku. Jde o další vyřešený právní problém před blížícím se oznámením strategické reorganizace firmy.
img

Market Insight: 5 akcií, které je dobré znát před listopadovými volabmi v USA (část 1)

24.10.2022 Již v úterý 8. listopadu se budou konat střednědobé volby (tzv. mid-term choice) do Kongresu USA. na místa ve Sněmovně reprezentantů a Senátu. Obě strany mají na ekonomická a sociální témata odlišný pohled, takže investoři se na možný výsledek volebního boje dívají poněkud nervózně. Vše nasvědčuje tomu, že ode dneška jsou to právě republikáni, kdo má největší šanci na převzetí Sněmovny reprezentantů. Pokud jde o Senát, tržní konsensus je zachovat status quo, tedy rozdělení Senátu v poměru 50/50, přičemž rozhodující hlas má viceprezident. Nicméně stojí za to zvážit všechny možné scénáře a vybrat společnosti nebo sektory, které by mohly získat (nebo ztratit) z vítězství konkrétní strany.
img

Cena BTC by se mohla snadno zdvojnásobit podle regulace vedené CFTC

30.09.2022 Předseda Commodity Futures Trading Commission (CFTC) Rostin Behnam věří, že cena bitcoinu by mohla masivně vzrůst, pokud by se kryptoměna obchodovala na trhu regulovaném CFTC.
img

Kdo poškodil plynovody Nord Stream: Rusko, nebo USA? Biden varoval, že v případě invaze na Ukrajinu žádný Nord Stream 2 nebude, Rusové zase mohli potrubí poškodit ve strachu z pokut

27.09.2022 Německé úřady podle agentury Bloomberg pojaly podezření, že za poškozením plynovodů Nord Stream 1 a Nord Stream 2 není technická závada, ale sabotáž. Věc je ale stále předmětem vyšetřování.
C:\fakepath\trader-23092022-24-zm.png

Komodity: Ceny ropy kvůli obavám z recese a růstu dolaru prudce klesají

23.09.2022 Ceny ropy dnes prudce klesají a obchodují se kolem nejnižších hodnot od ledna. Přispěl k tomu růst dolaru ke koši měn na nejvyšší hodnotu za dvě desetiletí a obavy o poptávku, protože kvůli zvyšování úrokových sazeb hrozí, že se přední světové ekonomiky dostanou do recese.
C:\fakepath\euro eurozona.jpg

Deutsche Bank, BNY Mellon a Warburg v Německu zaplatí pokutu 60 milionů eur

19.09.2022 Německý finanční ústav Deutsche Bank, americká Bank of New York Mellon (BNY Mellon) a německý finanční holding Warburg Group zaplatí německým daňovým úřadům 60 milionů eur (bezmála 1,5 miliardy Kč) v souvislosti s daňovým skandálem kolem takzvaných cum-ex transakcí s cennými papíry. S odvoláním na mluvčího Deutsche Bank o tom dnes informovala agentura Reuters.
img

Spoluzakladatel Terra říká, že není na útěku

19.09.2022 Spoluzakladatel Terra, Do Kwon, v sérii tweetů v reakci na tvrzení, že uprchl ze Singapuru poté, co byl ve středu vydán zatykač, neprozradil místo svého pobytu.
img

Evropské akcie prudce klesají na pozadí historicky nejnižších statistik v EU

19.09.2022 Klíčové evropské akciové indexy v pátek dramaticky klesly. Účastníci trhu analyzovali alarmující data o raketově rostoucí inflaci v zemích EU. Negativní dynamika na amerických burzách je dalším faktorem, který ovlivňuje pokles evropského akciového trhu.
img

Britský regulátor definitivně schválil převzetí Avastu firmou NortonLifeLock

02.09.2022 Britský antimonopolní úřad (CMA) dnes definitivně schválil převzetí české antivirové společnosti Avast americkou softwarovou firmou NortonLifeLock za 8,6 miliardy USD (211,2 miliardy Kč). Trh s bezpečnostním softwarem zůstane podle úřadu konkurenční i po spojení obou firem. Úřad tak potvrdil své předběžné rozhodnutí z minulého měsíce. NortonLifeLock už tehdy uvedl, že očekává dokončení transakce tento měsíc.
C:\fakepath\Trump5.png

Trump čelí vyšetřování kvůli snaze zvrátit volby či přechovávání dokumentů

19.08.2022 Výběr kauz a soudů, kterým čelí bývalý americký prezident Donald Trump (bývalý manažer Trumpovy firmy se u soudu přiznal k daňovým podvodům; řazeno abecedně):
img

Kryptoměny se drží na nových úrovních rezistence, ale volatilita přetrvává

08.08.2022 Jak bitcoin, tak ether si minulý týden udržely své nové vyšší úrovně, protože trh s kryptoměnami nadále vykazoval pozitivní známky, a to i přes určitou zjevnou volatilitu, která je stále pro nastolování cen ve hře.
img

Britský regulátor předběžně schválil převeztí Avastu firmou NortonLifeLock

03.08.2022 Britský antimonopolní úřad (CMA) předběžně schválil koupi české antivirové společnosti Avast americkou softwarovou firmou NortonLifeLock za 8,6 miliardy USD (208,6 miliardy Kč). Konečné rozhodnutí úřad vydá 8. září, vyplývá z dnešního prohlášení.
C:\fakepath\trader-26072022-20-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.07.2022 1) Státy Evropské unie se kvůli očekávanému omezení dodávek plynu z Ruska dohodly na pravidlech omezení spotřeby této suroviny pro nadcházející topnou sezonu. Po první části jednání unijních ministrů energetiky o tom informovalo české předsednictví Rady EU. Ministři jednali o upraveném návrhu Evropské komise (EK), který počítá s dobrovolnými úsporami ve výši 15 procent. Jeho součástí je i možnost vyhlášení plynové nouze, v níž budou úspory povinné. Řada států si z původního návrhu vymohla ústupky.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Čína prodlouží antidumpingová cla na ocelové produkty z Japonska, Koreje a EU

22.07.2022 Čína prodlouží antidumpingová cla na dovoz ploché válcované elektrotechnické ocele orientované na zrno z Japonska, Jižní Koreje a Evropské unie. Cla budou prodloužena od 23. července na pět let. Oznámilo to čínské ministerstvo obchodu.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Kryptoúvěrová firma Celsius požádala o bankrotovou ochranu před věřiteli

14.07.2022 Americká kryptoúvěrová společnost Celsius Network požádala o bankrotovou ochranu před věřiteli. Stala se tak další obětí prudkých výkyvů na trzích s kryptoměnami, informovala agentura Reuters. Kryptoúvěrové firmy nabízejí zákazníkům možnost uložit si kryptoměny do produktů s úrokovým výnosem.
img

Hyundai a Kia čelí v Německu vyšetřování kvůli podezření na manipulaci s emisemi

28.06.2022 Německé úřady provedly neohlášené inspekce v jihokorejských automobilkách Hyundai a Kia. Důvodem je podezření, že firmy vybavily přes 210.000 naftových vozů nezákonnými systémy, které umožňují manipulovat s emisemi. Oznámila to frankfurtská prokuratura.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 28. června 2022

28.06.2022 Tisková agentura Tass s odvoláním na hlavní správu ministerstva vnitra regionu uvedla, že policie v ruském Irkutsku zahájila vyšetřování provozovatelů těžebních hotelů, kteří jsou podezřelí z podvodů na zákaznících a krádeží jejich nákladných zařízení pro těžbu kryptoměn.
img

Otázky a odpovede: Je ESG budúcnosť investovania?

17.06.2022 V rámci práce v XTB naši analytici často odpovedajú aj na otázky novinárov. Tentokrát sme odpovedali na otázky pre TREND ohľadom problematiky v oblasti ESG investovania.
img

Globální ekonomika: Je vyloženě špatná, nebo extra divná?

17.06.2022 Co je extra špatné? Válka mezi Ruskem a Ukrajinou, cena ropy a rizika recese ve Velké Británii a eurozóně jsou na prvním místě seznamu toho, co je v globální ekonomice špatné. Co zdaleka není tak špatné? Zaměstnanost v USA, snížení cel a uvolnění covid omezení v Číně.
img

Graf dne: CHNComp (08.06.2022)

08.06.2022 HSCEI (CHNComp) dnes vzrostl o 2,5 % a byl jedním z nejvýkonnějších indexů během asijské seance. Index těží z lepšího sentimentu vůči čínským technologickým společnostem, protože úřady v zemi zmírňují represe vůči tomuto sektoru. Média uvádějí, že čínští regulátoři schvalují nové videohry po dlouhé pauze, nebo že chtějí ukončit vyšetřování ve společnosti Didi Global, která podporuje čínské technologie.
C:\fakepath\trader-06062022-24-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.06.2022 1) Ropa bude v letošním i příštím roce proti původním předpokladům výrazně dražší, z nynějších vysokých hodnot ale sestoupí. Ve svém aktualizovaném výhledu to dnes uvedli analytici finančního ústavu Citigroup. Odhad průměrné ceny severomořské ropy Brent na příští rok zvýšili o 16 dolarů na 75 USD za barel. V současné době se barel Brentu i kvůli dopadům války na Ukrajině prodává zhruba za 120 USD.
img

Za pád kryptoměny Terra by mohly nést odpovědnost jihokorejské burzy

24.05.2022 Vládnoucí strana Jižní Koreje pravděpodobně v úterý uspořádá naléhavou schůzku s představiteli pěti největších kryptoburz ve státě. Úředníci se těší na to, že kryptoburzy ponesou odpovědnost za to, že při havárii Terra nezachránily obchodníky.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 20. května 2022

20.05.2022 Terraform Labs a Do Kwon se po kolapsu ekosystému Terra potýkají s čím dál většími právními problémy. Po prvních zprávách o možném slyšení v Kongresu a vyšetřování jednotkou pro finanční kriminalitu Grim Reapers se nyní krypto firma dostala do hledáčku národního daňového úřadu.
C:\fakepath\Madarsko.png

Budapešť nevidí překážky pro dohodu s Bruselem o penězích z EU

28.04.2022 Maďarsko nevidí překážky pro uzavření dohody s Bruselem o odblokování peněz z Evropské unie, uvedl dnes šéf kanceláře maďarského premiéra Gergely Gulyás. Evropská komise zahájila ve středu kvůli porušování principů právního státu v zemi s Budapeští řízení, v jehož rámci mu může odebrat část dotací z rozpočtu Evropské unie.
C:\fakepath\Madarsko.png

EK zahájila s Maďarskem řízení kvůli právnímu státu, může mu odebrat dotace

27.04.2022 Evropská komise dnes formálně zahájila s Maďarskem řízení, v jehož rámci mu může také odebrat část dotací z rozpočtu Evropské unie kvůli porušování principů právního státu. Oznámila to místopředsedkyně komise Věra Jourová. Unijní exekutiva totiž v Maďarsku zjistila prohřešky, které mohou ohrozit řádné rozdělování společných peněz. Komise tak poprvé sáhla k využití nového mechanismu chránícího unijní rozpočet před korupcí, střety zájmů či podvody.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

S krádeží 615 milionů USD v kryptoměnách FBI spojuje hackery napojené na KLDR

15.04.2022 Za krádeží 615 milionů dolarů (necelých 14 miliard Kč) v kryptoměnách, která následovala po hackerském útoku na videohru Axie Infinity na konci března, je podle amerického Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) skupina hackerů napojená na Severní Koreu. Informovala o tom dnes agentura AFP. Hra umožňuje vydělávat kryptoměny hraním nebo obchodováním se svými avatary. Tento hackerský útok je pravděpodobně jedním z největších, které kdy zasáhly svět kryptoměn, uvedl zpravodajský server BBC.
img

Reuters: Regulátoři EU provedli neohlášené inspekce v kancelářích Gazpromu

30.03.2022 Antimonopolní regulátoři Evropské unie provedli neohlášené inspekce v kancelářích ruské plynárenské společnosti Gazprom. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na zdroj obeznámený se situací. Podle zdrojů agentury Bloomberg regulátoři navštívili kanceláře německých divizí Gazpromu v rámci vyšetřování role podniku při výrazném růstu cen plynu v Evropě, které začalo ještě před válkou na Ukrajině.
C:\fakepath\kellner.jpg

Kellner byl nejbohatší Čech, věnoval se i pomoci znevýhodněným školákům

27.03.2022 - Podnikatel a finančník Petr Kellner měl pověst nejbohatšího a jednoho z nejvlivnějších Čechů a taky muže, co si hlídal soukromí. V investiční skupině PPF, která investuje do řady odvětví a působí na třech kontinentech, ovládal téměř 99 procenta. Na veřejnosti se miliardář Kellner příliš neukazoval, s médii komunikoval zřídka. Tragicky zahynul při pádu vrtulníku na Aljašce, kam vyrazil lyžovat, ve věku 56 let. Za nehodou podle vyšetřování zřejmě nestála technická závada, ale souhra nešťastných náhod, povětrnostních a přistávacích podmínek.
img

Akcie kybernetické bezpečnosti: 5 tipů pro vaše portfolio

21.03.2022 Kvůli válce na Ukrajině vzrostly obavy z hackerských útoků. Informační válka a kybernetické útoky se totiž staly součástí moderního vedení boje. Například Izrael před pár dny čelil největšímu kyberútoku ve své historii. Hnutí Anonymous oznámilo vyhlásilo kybernetickou válku Rusku. Obavy panují i z útoků ze strany Ruska. S rostoucí digitalizací se tyto hrozby navíc v budoucnu budou spíše zvyšovat.
img

Der Spiegel: Němci kvůli možnému porušení zákazu vývozu vyšetřují firmu Bosch

18.03.2022 Německé ministerstvo hospodářství vyšetřuje kvůli možnému porušení zákazu vývozu firmu Bosch. Vyvezené zboží mohlo totiž sloužit civilním i vojenským účelům, napsal dnes týdeník Der Spiegel. Ukrajinský ministr zahraničí Dmytro Kuleba už dříve řekl, že Ukrajina, která čelí ruské invazi, našla součástky od firmy Bosch v ruských ozbrojených vozidlech.
img

EK a Británie vyšetřují dohodu Googlu a Mety ohledně služeb u webové reklamy

11.03.2022 Evropská komise (EK) začala oficiálně vyšetřovat obsah a dopady smlouvy amerických společností Google a Meta ohledně služeb v oblasti internetové reklamy. Hodlá zjistit, zda tato dohoda neporušuje pravidla Evropské unie pro hospodářskou soutěž. Komise to oznámila v dnešní tiskové zprávě. Obdobný krok oznámil také britský antimonopolní úřad.
img

Rusko omezí přístup k internetové sociální síti Instagram

11.03.2022 Rusko omezí přístup k internetové sociální síti Instagram, kterou provozuje americká společnost Meta Platforms. Oznámil to dnes ruský cenzurní úřad Roskomnadzor. Dodal, že tímto rozhodnutím vyhověl žádosti ruské prokuratury. Podle úřadu se po síti šíří materiály obsahující výzvy k násilným činům proti ruským občanům.
C:\fakepath\trader-11032022-20-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.03.2022 1) Většinový majitel ruské těžařské společnosti Norilsk Nickel Vladimir Potanin varoval, aby Rusko nebylo zatahováno zpátky do roku 1917, do časů bolševické revoluce. Konfiskace majetku firem, které odešly z Ruska, podle něj ovlivní důvěru investorů na desítky let. Potanin tak reagoval na první kroky ruské vlády směrem ke znárodnění majetku zahraničních firem, informuje agentura Reuters.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 4. března 2022

04.03.2022 Americká Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) pod vedením generálního ředitele Garyho Genslera údajně vyšetřuje tvůrce tokenů a trhy s NFT kvůli porušování zákonů o cenných papírech.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 4. března 2022

04.03.2022 Britský úřad pro finanční etiku (FCA) oznámil, že v rámci snahy v boji proti neregistrovaným krypto společnostem vede 50 aktivních vyšetřování.
C:\fakepath\trader-02032022-34-zm.jpg

Evropské akcie navzdory počátečnímu poklesu posílily

02.03.2022 Evropské akcie dnes navzdory počátečnímu poklesu posílily. Smazaly tak část ztrát z předchozích dvou dnů, za kterými stály obavy z hospodářských důsledků války na Ukrajině. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 si dnes připsal 0,9 procenta a uzavřel obchodování na 446,33 bodu.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie klesají, rusko-ukrajinský konflikt dál snižuje chuť riskovat

02.03.2022 Evropské akcie dnes třetí den za sebou klesají. Sankce proti Rusku za jeho invazi na Ukrajinu totiž ještě více snížily chuť riskovat a pokračující růst cen komodit prohlubuje obavy z inflace. Ztrácejí hlavně automobilky a banky. Panevropský index STOX Europe 600 dopoledne ztrácel zhruba 0,5 procenta, později ale ztráty částečně zmírnil díky růstu akcií těžařských firem.
C:\fakepath\Tesla.png

WSJ: Regulátoři v USA vyšetřují Muska a jeho bratra kvůli prodeji akcií Tesly

25.02.2022 Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) vyšetřuje šéfa automobilky Tesla Elona Muska a jeho bratra Kimbala kvůli prodeji akcií Tesly. Zkoumá, zda nebyla porušena pravidla ohledně zneužívání neveřejných informací při obchodování na burze, tedy takzvaného insider tradingu. Informoval o tom list The Wall Street Journal (WSJ), který se odvolává na zdroje obeznámené se situací.
img

Akcie Google (Alphabet) a rekordní zisk za 2021. Co přinese split akcií?

18.02.2022 Akcie Google (Alphabet) velmi úspěšně ukončily poslední kvartál roku 2021 a zároveň je celý minulý rok naprostým historickým rekordem, co se týče obratu a zisku. V rámci fundamentální analýzy si podrobně ukážeme, jak Google s přehledem pokořil laťku z předešlých let. Prvně si však uvedeme několik důležitých informací, mezi které jistě patří plánovaný split akcie Google.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 28. ledna 2022

28.01.2022 Americká Komise pro cenné papíry a burzu zamítla žádost Fidelity o ETF spravujícího aktiva fondu Wise Origin Bitcoin Trust. Podle dnešního oznámení SEC zamítla navrhovanou změnu pravidel burzy Cboe BZX pro kotování a obchodování s akciemi fondu Wise Origin Bitcoin Trust společnosti Fidelity. Regulátor uvedl, že jakákoli změna pravidel ve prospěch schválení ETF by nebyla zaměřena na prevenci "podvodných a manipulativních jednání a praktik" ani by nutně "nechránila investory a veřejný zájem".
img

Tribunál Soudního dvora EU z části zrušil pokutu 1,06 miliardy eur pro Intel

26.01.2022 Tribunál Soudního dvora EU částečně zrušil pokutu 1,06 miliardy eur (bezmála 26 miliard Kč), kterou v roce 2009 vyměřila americkému výrobci čipů Intel Evropská komise (EK). Tribunál dnes uvedl, že komise pokutu řádně nezdůvodnila. Intel dostal tehdy pokutu za to, že se pokusil vytlačit z trhu svého konkurenta.
img

GBP/USD. "Partygate" a čekání na klíčové zprávy.

18.01.2022 Libra se v páru s dolarem neudržela v rámci 37. čísla. V návaznosti na celkové oslabení dolaru pár GBP/USD minulý týden aktualizoval 2,5měsíční cenové maximum (1,3748), ale pak o 100 bodů klesl. Sestupný trend byl zapříčiněn nejen revalvací amerického dolaru, ale i depreciací libry. Britská měna dlouho ignorovala politický skandál, který se ve Spojeném království rozvíjí. Takzvaná partygate poměrně silně otřásá pozicí Borise Johnsona ve funkci premiéra. Nakonec skandál dosáhl i na devizový trh. Odborníci vážně hovoří o konci Johnsonovy kariéry: mnozí pochybují, že si tentokrát premiérské křeslo udrží. Politická krize vyvíjí na britskou měnu tlak v pozadí. Ten může výrazně zesílit, pokud klíčové makroekonomické zprávy ve Velké Británii vyjdou tento týden v červených číslech.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 14. ledna 2022

14.01.2022 Nejvyšší soud pákistánské provincie Sindh údajně uspořádal slyšení ve věci právního statusu kryptoměn v regionu, kde několik úřadů, včetně SBP, předložilo soudu dokument, v němž tvrdí, že kryptoměny jsou nezákonné a nemohou být používány k obchodování.
img

Americký pre-market 22. 12. 2021. Americká agentura pro bezpečnost silničního provozu (Nhtsa) zahájila vyšetřování Tesly.

22.12.2021 Futures na americké akciové indexy se ve středu obchodují poměrně klidně a před otevřením trhu nevykazují žádnou vážnou dynamiku. Trhy získaly rychle zpět své ztráty zaznamenané na konci minulého týdne a prozatím udržují rovnováhu. Nejnovější obavy z nové vlny pandemie koronaviru byly zjevně přehnané. Je zřejmé, že obchodníci také nespěchají s prolomením výrazné rezistence 4 665 USD, která může vést k návratu do oblasti ročních maxim. Je lepší hovořit o technickém obrázku níže.
img

Akcie Tesla padají, SEC automobilku vyšetřuje

06.12.2021 Akcie Tesla (TSLA.US) klesají po zveřejnění zpráv o tom, že americká Komise pro cenné papíry (SEC) zahájila vyšetřování kvůli vadným solárním panelům automobilky. Regulátor oznámil, že případ je spojen se stížností na nedostatečné plnění povinností a poskytnutí adekvátních informací ohledně panelů. Společnost je navíc vyšetřována ve spojení s nehodami, které způsobil asistenční systém řidiče.
C:\fakepath\didi.jpg

Čínská alternativní taxislužba Didi plánuje stažení z americké burzy

03.12.2021 Největší čínská alternativní taxislužba Didi plánuje stažení z newyorské akciové burzy NYSE (New York Stock Exchange) a uvedení na burze v Hongkongu. Firma to uvedla ve svém dnešním sdělení. Ve Spojených státech se její akcie obchodují teprve pět měsíců. Čínské úřady po Didi požadovaly, aby uvedení na americkou burzu pozastavila, a firma si kvůli neuposlechnutí vysloužila jejich nevoli, připomněla agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-02122021-48-zm.PNG

EK dala pěti bankám pokutu za kartel při obchodování na forexu

02.12.2021 Evropská komise (EK) vyměřila nadnárodním finančním institucím UBS, Barclays, RBS, HSBC a Credit Suisse pokutu 344 milionů eur (8,7 miliardy Kč) za kartel při obchodování s měnami. Komise, která je exekutivním orgánem Evropské unie a která plní i roli antimonopolního úřadu, to dnes oznámila v tiskové zprávě.
img

Antimonopolní úřad nařídil majiteli facebooku prodat platformu Giphy

30.11.2021 Britský antimonopolní úřad (CMA) nařídil americké firmě Meta Platforms, která je provozovatelem facebooku, aby prodala platformu pro animované obrázky Giphy. Zdůvodnila to obavami z dopadů na konkurenční prostředí, a to jak na uživatele sociálních médií, tak na zadavatele reklamy. Úřad o tom informoval ve svém dnešním sdělení. Facebook s nařízením nesouhlasí.
img

Budoucnost bez budoucnosti: V indickém parlamentu začala diskuse o kryptoměnách

30.11.2021 Bitcoin a další kryptoměny reagují na zprávy z Indie týkající se regulace kryptoměn v této zemi stále méně.
img

Německo vydražilo první zabavené bitcoiny, utržilo více, než je kurz

27.10.2021 Německá justice dnes vydražila první bitcoiny, které zabavila v rámci vyšetřování kriminálních aktivit. V dražbě přitom získala více, než kolik by utržila při obchodování na internetu, uvedla agentura DPA. Bitcoiny a další virtuální měny rády využívají zločinecké organizace pro své aktivity.
img

Tesla ve třetím kvartálu dosáhla svého nejlepšího čtvrtletního výsledku

21.10.2021 Americká automobilka Tesla dosáhla ve třetím kvartálu letošního roku svého nejlepšího čtvrtletního výsledku. Čistý zisk automobilky činil 1,62 miliardy dolarů (zhruba 35,5 miliardy korun). To je zhruba pětkrát více než ve stejném období před rokem, uvedla agentura AP. Meziročně se výrazně zvýšily i příjmy a počet prodaných vozů.
img

Británie pokutovala Facebook v souvislosti s převzetím služby Giphy

20.10.2021 Britský Úřad pro hospodářskou soutěž a trhy (CMA) dnes vyměřil americké internetové společnosti Facebook pokutu 50,5 milionu liber (zhruba 1,5 miliardy Kč). Tvrdí, že firma porušila nařízení, které úřad vydal v rámci vyšetřování jejího převzetí služby pro tvorbu a sdílení animovaných obrázků Giphy. Společnost Facebook podle agentury Reuters uvedla, že s rozhodnutím CMA nesouhlasí a zváží možnosti dalšího postupu.
C:\fakepath\MMF-Georgiev.jpg

Výkonná rada MMF vyjádřila plnou podporu šéfce fondu Georgievové

12.10.2021 Výkonná rada Mezinárodního měnového fondu (MMF) v pondělí vyjádřila plnou podporu výkonné šéfce MMF Kristalině Georgievové, jež se v posledních týdnech potýkala se skandálem kolem své údajné role ve falšování údajů o Číně ve zprávě Světové banky (SB) Doing Business. Georgievová obvinění z nekalých praktik popírá. Americká ministryně financí Janet Yellenová po rozhodnutí výkonné rady prohlásila, že obvinění vzbuzují legitimní obavy, vzhledem k chybějícím přímým důkazům podle ní však není důvod na výměnu vedení MMF.
C:\fakepath\mmf 132.jpg

Ve Washingtonu začalo zasedání Mezinárodního měnového fondu a Světové banky

11.10.2021 Ve Washingtonu dnes prvními schůzkami začalo podzimní zasedání Mezinárodního měnového fondu (MMF) a Světové banky (SB). Kvůli pandemii se ale většina schůzek bude konat pouze virtuálně. Hlavní sdělení bude v úterý, kdy MMF vydá podzimní výhled globální ekonomiky.
img

Zdroje: EK se chystá Apple obvinit z narušování hospodářské soutěže

06.10.2021 Evropská komise (EK) se chystá obvinit společnost Apple z praktik narušujících hospodářskou soutěž. Případ se týká technologií NFC čipu. Americké firmě hrozí vysoká pokuta a mohlo by ji to donutit zpřístupnit její systém mobilních plateb konkurentům. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na obeznámené zdroje. EK se k věci odmítla vyjádřit, Apple zatím na žádost o komentář nereagoval.
C:\fakepath\MMF-Georgievova.jpg

Šéfka MMF zkritizovala zprávu o její údajné roli ve skandálu SB

26.09.2021 Šéfka Mezinárodního měnového fondu Kristalina Georgievová zkritizovala nezávislou zprávu, která mluví o její údajné roli ve skandálu Světové banky (SB) s falšováním údajů o Číně. Zpráva měla vzniknout v době jejího působení v SB. Podle Georgievové zpráva obsahuje "zásadní chyby" a nahrazuje fakta domněnkami.
C:\fakepath\c-24092021-lv-5.jpg

Čína zakázala kryptoměny

24.09.2021 Čínská centrální banka dnes označila všechny kryptoměnové transakce za nezákonné. Uvedla rovněž, že tyto transakce musí být zakázané. Informovala o tom agentura Bloomberg. Zpráva vedla k oslabení nejznámější kryptoměny bitcoin i dalších digitálních měn.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Manipulace na forexu | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Live trading | Price Action | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | Grexit | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Brazilský real | Turecká lira | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/BRL | EUR/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Důvěra investorů | Ekonomické události | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Interactive Brokers | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Devizový trh | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Forex trader | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | LIBOR | Likvidita | Long | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Monetizovat | Měna | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Open | Order | P/E | Penzijní fond | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Splatnost | Split | Spread | Standard & Poor's 500 | Statut | Stop-Loss | Support | Termínový kontrakt | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | John Hardy | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | Intervenovat | ČSOB | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | BTC | Kybernetická měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | Žlutý kov | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Burzovní regulátoři | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | GBPUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Hazardní hry | Akcie CETV | Akcie Česká spořitelna | Akcie České spořitelny | Akcie ČEZ aktuálně | Akcie ČEZ aktuální dividendy | Akcie ČEZ aktuálně dividendy | Akcie ČEZ aktuálně dividendy 2015 | Akcie ČEZ graf | Akcie ČEZ investiční doporučení | Akcie ČEZ kurz | Akcie ČEZ názory diskuze | Akcie ČEZ názory diskuze Patria | Akcie ČEZ online | Akcie ČEZu | Akcie ČEZu na burze | Akcie Čína | Akcie ČSOB | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie O2 | Akcie online | Akcie online Čína | Akcie PayPal | Akcie Shell | Akcie Škoda auto | Akcie Tesla | Akcie Unipetrolu | Akcie.cz | Akcie.cz on line burza | Akcie-2000.cz | Akciové burzy | Akciové fondy aktuální kurzy | Akciový mix ČSOB | Akciový mix FF | Akciový prémiový dluhopis | Akciový prémiový dluhopis IV | Akciový prémiový dluhopis XII | Aktuální cena akcie Unipetrolu | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurz australského dolaru | Aktuální kurz euro | Aktuální kurz libry | Aktuální kurz rublu | Aktuální kurz rublu ke koruně | Aktuální kurzovní lístek | Aktuální kurzovní lístek KB | Americká burza | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | Brokers | Burzovní indexy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | CFD kontrakt | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | CZK | Časový pásma | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká mincovna | Česká spořitelna | ČEZ online | Členské země Evropské unie | DAX 30 | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Kurzy.cz | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Engulfing | Etoro | Eura | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Irsko | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | Jak zhodnotit peníze | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komoditní | Kurzovní lístek | Kurz amerického dolaru | Kurz australského dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz čínského jüanu | Kurz dolarů | Kurz euro | Kurz franku | Kurz libry | Kurz rublu | Kurz rublu ke koruně | Kurzovní lístek KB | Kurzy | Libra | Lira | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Měna Bitcoin | Měna euro | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování na internetu | Obchodování s dluhopisy | Ocenění akcií | Online burza | Oslabování koruny | Patria Online | PayPal | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pražská burza cenných papírů | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dolaru | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Risk Management | Risk On | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řecká krize | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | SPX | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové ceny ropy | SWIFT | Švýcarská banka | Švýcarské banky | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Turecká měna | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Diskontní sazba | ROIC | CNBC | Obchodní pravidla | ZEW | EIA | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Akciové riziko (Risk On Shares) | Andrej Babiš | Bill Gates | Buy | CEE | Cílová cena | Current Ratio | Daniel Beneš | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Hold | Hrubá marže | Index produkčních cen | Index relativní síly | Indie | Intermediate | IRS | Janet Yellen | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Matthias Müller | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | Petr Kellner | Prospekt | Provozní marže | ROCE | ROE | Underweight | Výroční zpráva | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | Kmenové akcie | Dumping | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | Tržní sentiment | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Know-how | Genesis | Futures trading | Vzdělání | Velcí hráči | Akcie.cz online burza | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Dividendové akcie | Global forex | Investment | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Sky News | Western Union Business Solutions | Bank of New York Mellon | Royal Bank of Scotland | DPA | Intesa Sanpaolo | The New York Times | Charles Schwab | KPMG | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | MSCI | ABN Amro | Burzovní společnosti | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | Sentix | Institut Ifo | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | YouGov | Mitsubishi | NATO | TD Ameritrade | BNY Mellon | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Agentura DPA | The Guardian | Reporty | Ekonomická expanze | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Thomson Reuters | Technický výhled | Short squeeze | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Magnát | Realitní magnát | The Trump Organization | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Krach burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Creditas | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Londýnská akciová burza (LSE) | Velcí investoři | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Yahoo Finance | Precedens | Energie | Severomořská ropa | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | Malý prostor | Panevropský akciový index | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Oddělení forexu | Obchodník s komoditami | Znalost | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Zadlužené Řecko | Modrá pyramida | Sázet | Evropské trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | City | Program OMT | Fidelity International | Ministři financí eurozóny | Německý ústavní soud | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Investiční firma | Svatý grál | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economist | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Televize Sky News | Akcie v Asii | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Globální ekonomický růst | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Americký ministr financí | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Obchodní partner | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Obchodování v Asii | Summit EU | Americké burzy | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Bělorusko | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Eurex | Index AEX | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | TradingView | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Bezpečné dluhopisy | Index bank | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Posílení eura | Nálada na trhu | Finanční injekce | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Libra vůči dolaru | Index těžařů | Zajištění | Finanční poradce | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Dogecoin | Ethereum | E*Trade | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Agentura AFP | Odvrátit deflaci | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Hlavní index německých akcií DAX | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | General Electric | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Úřad pro finanční etiku (FCA) | Finanční ústav | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Europe 1 | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Rizikové investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Softbank | Indikátor důvěry | Příjmy | Čistý příjem | cTrader | Alphabet | xStation | ČTK | Monopoly | Bankovní společnost | Aktuální cena | Rada MMF | Internetové firmy | Jihokorejský KOSPI | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Členské země EU | Akcie výrobce letadel Boeing | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | iShares Silver Trust | Příjmy z obchodování | Mercedes | Audi | Politico | Business Insider | IHS Markit | Morningstar | Fondy rizikového kapitálu | ex | Obchody s akciemi | Purple Trading | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Zlevnění akcií | Makléřské firmy | LCH Clearnet | Bitstamp | Keystone XL | Manipulace s měnovým kurzem | Belviport Trading | Skupina PPF | Vstup na burzu | Manipulace s trhem | Alokace aktiv | ING Groep NV | CoinDesk | Cena palladia | Ondřej Janata | Makroekonomické zprávy | Inflace ve světě | Vydělávat peníze | BlueBay Asset Management | BHS | Stox | Breakout Trader | IBKR | Paul Tudor Jones | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Coinbase | Bitcoin Cash | Akcie Tesly | Investiční firmy | BlueBay | Obchodování s kryptoměnami | Palladium | Trade Financial | Technologie blockchain | BTC/USD | ETH/USD | Obchodování s Bitcoiny | Jerome Powell | Hodnota všech kryptoměn | MiFID II | LYNX Trading | Kraken | Monero | ETH | Capitalinked | Radim Dohnal | Obchodování s digitálními měnami | Invesco | Dealogic | European Energy Exchange (EEX) | Inteligentní investor | Binance | Kryptoměna ethereum | NEST | Lightning Network | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Estee Lauder | Air Berlin | Krádež kryptoměn | Crypto | Tether | Tržní hodnota kryptoměn | Pokles bitcoinu | Krypto burzy | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Lithium | Burzy kryptoměn | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Altcoiny | Manipulace s LIBOR | TRON | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Manipulace s cenami kryptoměn | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | LYNX webinář | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Německá centrální banka | PANW | Kryptoburza | OPEC+ | Obchodní válka | Capitalinked.com | Obchodní bariéry | Výsledky obchodování | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | CONSOB | Asijské akciové trhy | Čínské měny | Globální hospodářský růst | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Schwab | Facebook (FB) | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Turecké liry | Pokles ceny | Graf indexu | LYNX Pro | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | TradeCentrum | Obchodování akcií | USMCA | I-Trader | Cum-ex | Die Zeit | Expobank | Expobank CZ | Šéf burzy | Finanční skupina | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Bannockburn Global Forex | Global Forex | Cena plynu | Long obchod | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Zvyšování úroků | Výkyvy na trzích | Zpomalení hospodářského růstu | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Šéf ECB | Měny považované za bezpečné | Prezident Evropské centrální banky | Evropský stabilizační mechanismus | Pojištění vkladů | Český miliardář | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Kongres USA | Hodnota indexu | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Intercontinental Exchange (ICE) | Transakční poplatky | Majetek | The Wall Street Journal | SABIC | Růst dolaru | WEF | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Obchodování na burzách | Zahájení výsledkové sezóny | Dovoz z Británie | Makléřská společnost | FCC | Dluhopisy s vysokým výnosem | Tel Aviv Stock Exchange | TASE | Profesionální trader | Nakoupit akcie | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Platformy pro obchodování | Primární nabídka akcií | Mt. Gox | Německé banky | Vysoký výnos | Silný trh | Zvýšení sazeb | Michal Uma | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Světové finanční trhy | USTR | MUFG Bank | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Odchod z eurozóny | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Tržní hodnota Microsoftu | Ropovod | Inflační očekávání | Ruská firma | Graf indexu S&P 500 | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Nejznámější kryptoměny | Trumpova daňová přiznání | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | Bitcoin a další kryptoměny | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Tencent Holdings | Chainalysis | Odhad růstu ekonomiky | Akcie klesají | Boris Johnson | BrandZTop | BrandZ | Riziko recese | Nabídka akcií | iFX | Protesty v Hong Kongu | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Snížení sazeb | Toto Wolff | Ponziho schéma | Čínský trh | Měnové manipulace | Prezidentka ECB | Investiční omezení | Volný čas | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Býčí výhled | Medvědí výhled | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Blackstone | Capital Partners | Coffee | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | Americké futures | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Šéfové států | Britský premiér | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Konglomerát | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Investiční kapitál | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Měnové kontroly | AMZN | Burzovní průvodce | Pohonné hmoty | MDAX | Thyssenkrupp | Sběratel | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Růst mezd | Kótování | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | KB | Tržní pozice | Zařízení pro těžbu kryptoměn | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | PPF | Denní graf | Vývoz do USA | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská vláda | Vlastní akcie | Vyjednávání o brexitu | Thomas Cook | Britské domácnosti | Finanční situace | UCITS | Manipulace s akciovým trhem | Obchodní praktiky | Pohonné hmoty v Česku | iShares | Energetické firmy | ESG | GOOGL | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | F1 | Formule 1 | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Společnost Deutsche Börse | Pravidla pro regulaci kryptoměn | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | FSB | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Alipay | Huawei | Vatikán | Digitalizace | Trump dnes | Světové akciové indexy | S&P 500 Index | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Prezident Donald Trump | CET 21 | TV Nova | Majoritní akcionář | Ropná firma | Investiční skupina | Michal Dvořák | Propad ceny akcií | Politická situace | Německá vláda | IOT | Hongkong | AEX index | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Ropné firmy | Trinity | LNG | Indigo | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Objem | Rijád | Call centra | Dovoz čínského zboží | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Smíšené obchodování | Zrušení cel | Jak začít investovat | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Analýza dat | Inflace v říjnu | Skupina ČEZ | Včerejší obchodování | Spojené státy a Čína | CETA | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Technické analýzy | Tezos | USDC | BAT | Parlamentní volby | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | IIF | USA a Čína | Obchodovat na burze | Svíčková formace | TradingEconomics | Cena jedné akcie | Růst cen | Server BBC | Royal Mail | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | Dolar k japonskému jenu | Zavedení digitální daně | Bývalý ministr financí | Bilance | Vývoz z Japonska | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Jiří Šmejc | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodování akcií u LYNX | Obchodní spor | Hodnota kybernetické měny | Kybernetická měna Bitcoin | Ukrajina | Lagardeová | Fox News | Si Ťin-pching | Výbor pro zahraniční investice | CFIUS | FIRRMA | Labouristé | Amazon | Axe Capital | Fortune | Citadel | Úvěrové produkty | Den díkůvzdání | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | GAFA | Miliardy | Proof of Stake | USDT | All Time High | dApps | Důvěra v ekonomiku | Global Times | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Politická krize | Blahobyt | Trendová linie | INTC | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Český akciový trh | Walt Disney | 5G | AFP | Finanční rezervy | Dlužníci | Předseda Evropské komise | Bankovní tituly | FT | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Ekonomka | Dvojité dno | CHNComp | HKComp | Martin Stránský | Objem obchodů s kryptoměnami | Financovat | EET | SMA | Omezení těžby | Předpovědi | Technologický sektor | Cla na dovoz hliníku | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | HUF | PLN | Na burze | Centrální banka USA | Nabídka Aramco | Propouštění | Impuls | Mercedes F1 | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Firma Apple | Abkajk | Churajs | ABC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Čínský vývoz | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Paul Volcker | TA3 | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Koruna dnes | Zdražování | Sociální sítě | Klíčové problémy | Problémy | Výzkumný institut | NAFTA | Breaking | Pojišťovny | Total | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Americké ministerstvo práce | Britské parlamentní volby | Prodeje akcií | Libanonci | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní komentář | Cena za akcii | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Výsledek britských voleb | Předseda Evropské rady | Charles Michel | Penále | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty | Koruna zpevnila | Rakouská centrální banka | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | Sev.en Energy | Seznam.cz | Státní veterinární správa | KKCG | Škoda Auto | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Vivendi | RegioJet | Pivovary Staropramen | Energetický a průmyslový holding | Jaderné elektrárny | Tendr | InterContinental | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | Akciové korporace | Britské volby | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Smartwings | Geely | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Impeachment | Automobil | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Paolo Gentiloni | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | FedEx | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Ministr spravedlnosti | Nike | Nejbližší support | Dot-com | Bydlení | Dovozní cla | Uber | EY | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | BREAKING | Michael Calvey | Baring Vostok | Mluvčí fondu | Yandex | Fond Baring Vostok | Investiční fond Baring Vostok | Vostočnyj express | Stratég | Hlavní akciové indexy | Giuseppe Conte | ACEA | Důležité ekonomické události | Miliardy korun | KLDR | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Reality show | Peking | Investiční platformy | US100 | Index US100 | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Shortování akcií | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Obchodní podmínky | Ziskovost | Růst akciových trhů | Hospodaření | Dublin | Placení daní | Akcie výrobce elektrických aut | Analytik Cyrrusu | Elizabeth Warrenová | Bernie Sanders | Klesající trend | Teherán | Američané | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Návratnost | Odškodné | IKEA | Netflix | NFLX | Celsius Network | Alex Mashinsky | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | List Financial Times | Výrobce elektrických aut | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | O2 | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | USA Donald Trump | Militaristický neklid | Ekonomické sankce | Sodexo | Von der Leyenová | RBA | Asociace exportérů | Elektrické vozy | Budoucnost | ProfitLevel | Ifo | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Oslabení kurzu koruny | Nový rekord | Ministerstvo práce | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Podnik | Tuzemská inflace | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Bankroty | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Výsledky americké banky | Mateřská společnost Googlu | Zájem o dolar | Velké firmy | Ceny energií | Akcie Morgan Stanley | Hewlett Packard | Společnost Hewlett Packard | Čerpání peněz | Ptačí chřipka | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | List The Guardian | Hladiny podpory | Krach | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | General Electric (GE) | Trump | Davos | Čínské indexy | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nejnovější údaje | Akcie výrobce letadel | Průměrná úroková sazba | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Firma Avast | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Nákaza koronavirem | Trhy | Čínské úřady | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | Americký miliardář | Filantrop | Evropské ekonomiky | Souhrnný indikátor | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Stabilní výhled | Impérium | Většinový podíl | Finanční regulátor | Negativní dopad | Pokles | Situace | Důchody | Americký kongres | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Útok dronů | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Petr Bartoň | Natland | IHNED | Konzultant | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | FIAT | AML | Zpomalení růstu | Reálné peníze | Pochybnosti | Zlepšení | Dovoz z Číny | Úsilí | Lukáš Baloga | BABA | Růst v eurozóně | Akcie Alphabet | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Daň z příjmu | Pesimismus | Čínská vláda | Deník The Wall Street Journal | Meziroční vývoj inflace | Švýcarská banka UBS | BP | Optimismus na trzích | Tescan | Fresenius Medical | FME | Korporátní výsledky | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Sazby beze změny | SEC | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Velmi bohatý | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Americké banky | Průměrná cena | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Zveřejňování výsledků hospodaření | Zasedání RBNZ | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Biogen | Americká inflace | Indikátor RSI | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Německý HDP | Životní minimum | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Hlavy států | Ekonomické aktivity | E*Trade Financial | Největší švýcarské banky | Globální indexy | Prudký propad | Noviny | Krize v eurozóně | FinTech akcie | České banky | Ekonomické recese | Největší ztráty | Výhled růstu globální ekonomiky | Patrie | Cestovní kanceláře | Americký Fed | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Ministři financí zemí platících eurem | Pokles prodeje | HSCEI | Šok | Mzda | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Aktuální Price Action | WP | Videokonference | Rishi Sunak | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Restrikce | Scott Morrison | Premiér Scott Morrison | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Vysoké ztráty | Hlavní měny | Aerolinky | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Akcie včera | Nifty 50 | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Stav nouze | Mince | Prudké výkyvy | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Buy the dip | Vládní představitelé | Další vývoj | Karanténní opatření | Unijní instituce | Brusel | Letectví | Největší pády | Kabinet | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Špatné výsledky | Poměr cen | Tudor | Společnost Saudi Aramco | Index frankfurtské burzy | Šíření viru | Fiskální balíček | New York Times | Inflace v EU | Analytici finančního ústavu | Obavy trhu | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Situace kolem šíření koronaviru | Extrémně levné | Prostor k růstu | Zastavení výroby | Viceprezident | Spotřebitelé | Šíření nového typu koronaviru | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Spiegel | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Tiskové agentury | Prudký pokles cen | Zásobníky | Texas | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Souhrnný čistý zisk | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | Unilever | Katar | MPO | MF | Kelly Loefflerová | Republikánská senátorka | Senátorka | NPR | Richard Burr | ProPublica | The Daily Beast | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Iracionální | Výrobce letadel | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Citrix | Německý akciový index | Úvěrové linky | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Mitch McConnell | Anomálie | Tomáš Raputa | Graf dne | Pojišťovací společnosti | Záchranný balíček | Axios | Bezprecedentní propad | Další růst | Růst | Stát New York | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Americká banka | Ministr vnitra | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Banka JPMorgan | Biliony USD | Biliony | Fatih Birol | ITV | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Boj s koronavirem | České vlády | Allianz | Německý statistický úřad | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Viry | Šíření nákazy | Buy-stop | Izrael | Fiat Chrysler | Krizový fond | Air Bank | Sberbank | Ekonomiky | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | EGAP | Schodek | Poradce | Organizace | Microsoft (MSFT) | Nezaměstnanost v USA | British Airways | Letecká společnost | Umělá inteligence | Závislost | Práce | Jednání ČNB | Společnost Unilever | Vláda USA | Vláda Spojených států | Změny sazeb | FAO | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | DPH | Mexiko | Omyl | Thierry Breton | Eni | Pojišťovna | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Patenty | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Devizové rezervy České národní banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Ministři | Ekonomické oživení | Ministři energetiky | Chřipka | Znárodnění | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Zpravodajské služby | NÚKIB | Tajné služby | Pákistán | Německé automobilky | Snížení produkce | Nejvyšší soud USA | Nejvyšší soud | Sbor volitelů | Čínské oživení | Celková inflace | Hackerský útok | FANG | Activision Blizzard | Rhode Island | Více peněz | Postoj investorů | Postoj investorů k riziku | Valná hromada ČEZ | Boeing Co. | Microsoft Corp | Rozpočet EU | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | Joe Manimbo | Analytik Joe Manimbo | Internetové televize | Televize Netflix | AMC | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Remdesivir | Chuť riskovat | Rozvíjející se země | Vzrušení | Vládnoucí strana | Malé podniky | Nákup ropy | USD za barel | Propad ceny | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Měny zemí | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Ceny domů v USA | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Stroj na peníze | Surové ropy | Evropské indexy | Institut GfK | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | Amazon Jeff Bezos | Maloobchodní tržby v Británii | Kristina Hooper | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Regulační rámec | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Zpravodajská společnost | Společnost BBC | Evropské méně | Americké státy | Spotřebitelský sentiment | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Úřad INSEE | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Automobilka Ford Motor | Zisk automobilky | Ekonomické vztahy | Bitcoin dnes | Superpočítač | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Čínská ambasáda | Lidový deník | Nejdůležitější obchodní partner | Původ koronaviru | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Shell | Energetická společnost | Zaměstnanci | Úřady ve Spojených státech | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Tweet | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Poměr PE | Otevírání americké ekonomiky | Oddlužení | PEPSICO | Bankovní akcie | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Obchodní přebytek | Generovat zisk | Alternativní taxislužby | Rekordní zisk | Unijní soud | Justice | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Australský premiér | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Soudní řízení | Šéfka EK | Američtí regulátoři | Průmyslová výroba v Itálii | Dluhy | Toyota Motor | Cum-ex transakce | Členské státy | Akcie Nike | Verdikt soudu | Členské země | Burza Binance | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | T-Mobile | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | Předseda senátního výboru | Indexy v Asii | JD.com | Xiaomi | Federální úřad pro vyšetřování (FBI) | Federální úřad pro vyšetřování | FBI | Vývoj ekonomiky | Prodej elektromobilů | Konsorcium | Vakcína | Velké peníze | CL | Spekulovat | Moderna | Spolková vláda | Státní podpora | Martin Winterkorn | Manažeři | Klíčové oblasti | Eli Lilly | LLY | Důvěra spotřebitelů | Koronavirová pandemie | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Akcie leteckých společností | Kupci | Podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | Aktivity společnosti | Renault | Canberra | Zákon o národní bezpečnosti | Splunk | Americká obchodní komora | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Vývoj inflace v Turecku | Inflace v Turecku | Dislokace | Globální ekonomické zotavení | Ekonomické zotavení | Zdravotnický průmysl | Technologická revoluce | Regionální nerovnosti | Ocenění nástrojů | Taktická alokace aktiv | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Společnost Lufthansa | OKD | Kia | JDE | Nezkušení investoři | Rizikovější měny | Unijní činitelé | Unie | Setkání lídrů | ČR | Stravenkové firmy | Záchranný program | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Koronavirové pandemie | Vladimir Potanin | Norilsk Nickel | Akcie Intel | Obchod na Forexu | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Řecký parlament | Exprezident | Bývalý prezident | Uzavírání pozic | Pozitivní sentiment | Britské firmy | Fondy soukromého kapitálu | Genesis Capital | Londýnské burzy | Manipulace trhu | Vedení společnosti | Antivirus | Akcie AMD | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Býčí trend | Oracle | Rozhodnutí soudu | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Banka Creditas | Společnost BP | Tchaj-wan | Rekordní pokles | ProSiebenSat.1 Media | Banky v eurozóně | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | Zpomalení inflace | Ropná krize | Fotbalové kluby | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Subvence | Colaoův plán | Vittorio Colao | Agentura APA | APA | La Stampa | Arizona | Hospodářský propad | Nestlé | Novartis | Sanofi | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra inflace v Evropské unii | CapitalPanda | Jozo Perić | Agrofert | Foxconn | Proticyklické kapitálové rezervy | Rostoucí trend | Markus Braun | Sentiment na trhu | Covid | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Analytické společnosti | Changpeng Zhao | Společnost Wirecard | Představenstvo | Finanční ústavy | Budoucnost firmy | Ukončení činnosti | ITC | Druhá vlna | Výrobci aut | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Civilní letectví | Vlna koronaviru | ARD | Živnostníci | Paušální daň | Výkyvy cen | Sankce proti Rusku | ONS | Objem aktiv | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Český stát | Den obchodování | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Jasný signál | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | MAM | Ant | Sony | Japonská společnost | Fond obnovy | Chorvatsko | Nový trend | Steve Jobs | E.ON | Johnson & Johnson | Abbott Labs | Větší riziko | Koronavirová situace | Členové kartelu OPEC | Francouzský statistický úřad INSEE | Boohoo | Společnost Boohoo | Reputace | Reputace společnosti | Americký výrobce letadel | Akcie farmaceutické firmy | Úspěchy | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Stellantis | Opel | Peugeot | Citroën | Chrysler | Jeep | Dodge | Maserati | Alfa Romeo | Ram | Růst tržeb | Mazars | Kanye West | Kim Kardashianová | Twitterové účty | Hospodaření firmy | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | Evropské investiční banky | Verizon Communications | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Amazon | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Zakladatel Amazonu | Společnost XTB | Model 3 | Index Ventures | Porušení pravidel | Progres | Celkový výsledek | Natland Group | Richmondský Fed index | OMV | Plynárenské společnosti | Staking | Sundar Pichai | Pár EUR/USD | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Odhad růstu HDP | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Ant Group | Fitbit | Margrethe Vestagerová | Převzetí Fitbit | Výrobce chytrých náramků | Indonésie | Odhad vývoje ekonomiky | WeCHat | Časový úsek | Klesající tendence | Hyundai Motor | Společnost Hyundai | NYT | Zisk z obchodování | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Americké ministerstvo spravedlnosti | Čas na nákup | Worldometers | Indikátory sentimentu | Czechoslovak Group | Státní zastupitelství | Podhodnocený | Pandemická situace | Marks & Spencer | Bitstock.com | Vládní koalice | Goodyear | Výrobce pneumatik | Air Liquide | Počet akcií | Kryptoměnový trh | Vesa Equity | Marc Chandler | Coca-Cola | Americký soud | Americký odvolací soud | Růst eura | Průměrné mzdy | DIA | Split akcie | Seznam Zprávy | Big Tech | Steve Ballmer | Delta Airlines | Southwest Airlines | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Odborníci | Kroger | Rentabilita | Transparentnost | Zdanění | Trafigura Group | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | VOW3 | Čínské technologické firmy | Sequoia | Snížení emisí | Korporátní daň | Budoucí vývoj | Vodíkový pohon | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Objemy peněz | Abhijit Banerjee | Ropovody | Plynovody | The New York Times (NYT) | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Snížit emise | App Store | Biden | List The New York Times | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Druhá vlna koronaviru | ACS | Vinci | GROWING WAY | Delivery Hero | Česká republika | McAfee | Šéf centrální banky | Poptávka po akciích | Cla na nerezovou ocel | Ocel z Číny | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Federální odvolací soud | Graf ropy WTI | Frakování | Měnový fond | Negativní účinky | Ceny v Česku | AEX | iPhone | Výkon společností | Výrobce letecké techniky | Walgreens | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Embargo | Množství peněz | Mluvčí Bílého domu | Platby v kryptoměnách | Nařízení | Newmont | Intel | GS | Pokles indexu | Čínská aktiva | ALV | První obchodní den | Společnost Ant Group | Bidenovo vítězství | Moneta | Bed Bath & Beyond | BBBY | XOM | CVX | PFE | UMA | Zpochybnění výsledku | Státy Evropské unie | Zynga | Soudní spor | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Výrobce videoher | T-Mobile US | Tempo inflace | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Sazka Entertainment | Indické úřady | Obchodní politika | Bidenova obchodní politika | China Mobile | Růst ekonomiky EU | Investorská nálada | Palo Alto Networks | Letecká doprava | Blockchainové technologie | Hlavní kryptoměna | MRNA | Ministr zdravotnictví | GPS | Producent ropy | Podhodnocení jüanu | Komise pro mezinárodní obchod | Komise pro mezinárodní obchod (ITC) | Tranzit ruské ropy | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | Ministerstvo energetiky | Proražení | Spor o rozpočet EU | Spor o rozpočet | Zelené investice | Životní prostředí | Tesco | Investice do vody | GME | GameStop | Diem Association | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Vakcinace | Alexion Pharmaceuticals | Alexion | H&M | Lego | Očkování | Cointelegraph | LEN | Coinbase Global | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Burza Coinbase Global | Kryptoměnová burza Coinbase | Zadlužování | PX Pražské burzy | Vesa Equity Investment | Rychle zbohatnout | Orbán | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Fiat Chrysler a PSA | GS.US | The Sun | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | BA.US | Boeing 737 Max | Stimulační balíček | Nálada investorů | Carnival | Lenovo | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Pomoc firmám | Německá inflace | Volby v Georgii | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Cestovní kancelář | Akcie Twitteru | Tržby z prodeje | The Trump Organisation | Německá bankovní společnost | Trumpova firma | Trumpova společnost | Shopify | PGA Championship | PGA | ProSiebenSat.1 | Firma Boeing | Akcie společnosti Telefonica | VMware | Evropské centrální banky | Alternativní taxislužba | Tilray | TLRY | CARA | Rijád Salamí | Guvernér libanonské centrální banky | Ministryně spravedlnosti | Marie-Claude Nadžmová | Logitech | Akcie společnosti Logitech | Mar-a-Lago | Jack Ma | Situace na trhu | Důvěra v ekonomiku ČR | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | Streamovací služby | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Koss | Návrh PPF | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Klíčové faktory | J&J | Problémy s likviditou | Retailoví investoři | Vypuknutí pandemie | Dnešní seance | Activision | Blizzard | Automobilka Tesla | Dialog | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Poslanci Evropského parlamentu | Technologie společnosti | Hasbro | Nákup bitcoinu | FTX | Arcane Research | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Norská ekonomika | Spotify | SSB | Futures na stříbro | Stříbrné ETF | ETF iShares Silver Trust | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Sales Associate Director | CETIN | Akcie Tilray | V4 | FinTech akcie 2021 | Akcie Wells Fargo | Negativní vývoj | Šéf Robinhoodu | Vlad Tenev | Porušení zákona | Manažeři hedgeových fondů | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Úřad FAA | Finanční záznamy | Systémové riziko | Zlatý kříž | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | Antidumpingová cla | Cla na hliník | Siemens Energy | XOM.US | Intervenovat na devizovém trhu | Technologické podniky | Mnoho peněz | Britská firma | Pandemie covidu-19 | CrowdStrike Holdings | CRWD | ČSA | Investice společnosti | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Zákon zakazující kryptoměny | Digitální majetek | Dnešní videokomentář | VPN | Míra inflace v EU | Výhled růstu ekonomiky | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Pákistánská centrální banka | Nové regulace | Liberty Steel | SLR | Ministerstvo financí USA | IPO Deliveroo | xStation 5 | Discovery | Benjamin Larochaix | Airbus AS350B3 | Soloy Helicopters | Wasilla | Heliskiing | Knik | Knik na Aljašce | Jitka Tkadlecová | PPF Jitka Tkadlecová | PPF Group | Archegos Capital | Archegos | Ladislav Bartoníček | Sýrie | CPI Property Group | CPI Property | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Akcie Boeing (BA) | LMT | Reuters analytik | Globální finanční systém | Electricite de France | EDF | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Čínský internetový gigant | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Daniel Zhang | Bitcoinové transakce | Používání kryptoměn | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | Akcie Goldman Sachs | Goldman Sachs (GS.US) | Krok za krokem | Graf indexu Nasdaq | Bullish Engulfing | Ceny ropy Brent | Emise skleníkových plynů | Společnost Coinbase | Akcie Juventusu | Akcie fotbalového klubu | Zotavování Číny | Raytheon Technologies | RTX.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | Indická firma | Vysoká cena | ERA | Rostoucí ceny | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Ministr práce | Investiční aktivum | Kapitálové zisky | Zisky z obchodování s kryptoměnami | Prezidentský dekret | Internetové společnosti | Úspěch bitcoinu | Comcast | Cena emisních povolenek | Colonial Pipeline | Panasonic | Francouzská společnost | Archegos Capital Management | Arca Investments | Arca | Indická centrální banka | Vyšetřování Binance | Zákony Evropské unie | Spoluzakladatel firmy | Nesledovatelné kryptoměny | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové úrovně | EEX | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Prezident USA Biden | USA Biden | Cyrus Vance | Trump Organization | Makléřská společnost Robinhood | cTrader Purple Trading | Turów | Zvýšené riziko | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Petrus Advisers | Těžaři | Německé společnosti | Vesa | Renáta Kellnerová | Obavy z inflace | Oslabení | Deník N | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Akcie Airbusu | Prodejní ceny | Václav Holler | CRYFIN | Finanční holding | Výhled růstu české ekonomiky | XIXOIO | Společnost XIXOIO | Petrus | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Ruský ministr | Tax Observatory | EU Tax Observatory | Nadnárodní společnosti | Zdanění nadnárodních společností | Salvador | Zákonodárci v USA | Plány | Cíle | Příležitosti | Světové kryptoměny | Úroveň rezistence | Dodávky plynu | Penta | Platidlo | Gigafactory | Wise | SAIC | Konkurence | Prodej | Ghana | Další kryptoměny | Navýšení kapitálu | Lucia Žárska | Akcionáři Moneta Money Bank | Akcionáři Moneta | Graf akcie | CrowdStrike | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | České dráhy | WISE | Didi | Čínské firmy v USA | CO2 | Zařízení na těžbu kryptoměn | Den daňové svobody | Důležité makroekonomické zprávy | Falcon | Solární panely | Největší kryptoměnové burzy | Energetická společnost ČEZ | Aristoteles | Výkon společnosti | Výkon společnosti Alphabet | Malajsie | Domino efekt | Dodavatelský řetězec | Akcie čínské Didi | Společnost Didi | Will Wej Čcheng | SAIC Motor | Technologie | MAN | Americký výrobce | Nabídky akcií | Odraz ceny | REvil | Skupina REvil | Kybernetický gang | Andy Jassy | Útok hackerů | Americké tajné služby | Check Point Software Technologies | Peter Kovalčík | Robert Šuman | Virové laboratoře | ESET Robert Šuman | Hliník | Mluvčí společnosti | Analytici JPMorgan | Chování spotřebitelů | Prodej zboží | Výkonná rada MMF | UST | Videohry | Budějovický Budvar | Budvar | Pivovar | Zvýšení produkce | Didi Global | Včerejší seance | Evropská unie dnes | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Symantec | Úřad pro hospodářskou soutěž | Výsledky hospodaření za Q1 | Americký trh | Walgreens Boots Alliance | Mutace delta | Uzavření dohody | Bit.plus Martin Stránský | Odvětví | Úřad pro finanční etiku | Kryptoaktiva | MiCA | BHP | Divize | Pohyb kapitálu | Akcie čínské společnosti | After-market | Výrobce elektromobilů Tesla | Dodávky suroviny | Balkán | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Příjmy z reklamy | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Bilion | A350 | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Ministerstvo spravedlnosti | Chování | Ovlivňování | Slabost americké ekonomiky | Take-Two Interactive | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Ropné a plynárenské společnosti | Daňová přiznání | Bývalý prezident USA | Trumpův tým | Akcie Robinhoodu | Účetní období | Gary Gensler | Čínští regulátoři | Norilsk | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Těžařská firma | Osobní počítače | Kryptoměnové sítě | Převzetí Avastu | RWE Gas | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Hackeři | Rozpočtové příjmy | Ocelárny | Kryptoměnová platforma | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Napětí v Afghánistánu | Dovoz oceli | Prostor pro růst | Vyšší úroky | Tokeny | Rozbor | Mluvčí firmy | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | Korekce na čínských akciích | ASX | DWS | Společnost pro správu majetku | Výkonnost hodnotových akcií | Růstové tituly | Společnosti | Měnové unie | Juventus | Akcie fotbalového klubu Juventus | Guardian | Neúspěch | Opatření | Cenový vrchol | Dna | Okta | Prazdroj | Telco | Evergrande | Katastrofy | Výběr daní | Platební síť | ANO | Uhlí | Google akcie | Google akcie (Alphabet) | NFT | Vysoká poptávka | Moelis | Puma | Energetika | El Salvador | Ceny plynu | Hospodářský růst v eurozóně | Konfederace | Solana | Kryptoměna Solana | Los Angeles | Kryptoměnová komunita | Analytici Goldman Sachs | Známý trader | Balenciaga | Macao | Mezinárodní skupina | Strojírenské firmy | Etherea | Zájem o kryptoměny | Doing Business | Ekonomové a investiční fondy | Hodnocení Číny | Doing Business 2018 | Řízení kapitálu | Charles Robertson | Skandál SB | Ceny kovů | Americká firma | Společnost AT&T | WarnerMedia | A321Neo | Česká pošta | Kompenzace | Arrows | Burzy s virtuálními měnami | Zdražování energie | Čepro | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Energetická krize | Kellnerová | Bankovní skupiny | Hospodářské soutěže | Narušování hospodářské soutěže | NFC | Apple Pay | Služba Apple Pay | Automotive | Snížení dluhu | Minulá výkonnost | Zdražování potravin | Češi | OTP | Energetické krize | Nákup plynu | Dmitrij Peskov | Vysoké ceny | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | České Radiokomunikace | Temasek | Společnost Robinhood | Nedostatek polovodičů | Čínské centrální banky | Globální pravidla | Bosch | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Služba Giphy | The Verge | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Bank of Scotland | Cena termínového kontraktu | Obilí | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Získávání peněz | Kryptoměnový průmysl | Ruská společnost | Přijetí bitcoinu | Equiti Capital | Zabavené bitcoiny | Darknet | Robert Habeck | Orlen Unipetrol | Ruský prezident | Meta | Meta Platforms | Odkupy akcií | Polygon | Česká národní banka (ČNB) | Akcie skupiny | Drahé energie | Podmínky na trhu | NFT tokeny | Společnost | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Burzovní cena | ESG principy | Narušené dodavatelské řetězce | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Lockdowny | TIM | Ruský trh | Jens Stoltenberg | Innogy | Zprávy z krypto | Remy Cointreau | Akcie Remy Cointreau | Zprávy z krypto průmyslu | Broadcom | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Stuart McIntosh | Vietnam | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Největší švýcarská banka | Vyšetřování devizových transakcí | NatWest | Postavení na trhu | Kartel při obchodování na forexu | Taxislužba Didi | Čínská alternativní taxislužba | Cena akcií Didi | Čínský úřad | Čínský úřad CAC | Mocný čínský úřad | Tržní vývoj | Dotcom | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Rostoucí inflace | Zemědělci | Kryptoměnové transakce | Akcionáři společnosti | Fundamentální analýzy | Bidenova administrativa | Pyramida | Letadlo | Sequoia Capital | Přijetí bitcoinu v Salvadoru | Technická rezistence | David Madden | Společnost China Mobile | Mluvčí Kremlu | PGNiG | Základní sazba | Banka HSBC | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Hráči na trhu | Telefónica | Jiří Šimáně | Získané peníze | Uniper | Čínská telekomunikační společnost | Miliardy USD | Apple Music | Facebook Ireland | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Vladimír Dlouhý | Ocel | Srí Lanka | Ruský plyn | DAO | Gate | Japonská automobilka Toyota | Hypomonitor | DYDX | Francouzské energetické společnosti | Severokorejští hackeři | Cílové ceny | Realitní skupina CPI Property Group | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Diamant | Hry | Call of Duty | Candy Crush | Herní divize | Divize Microsoftu | Cena akcií společnosti | Downing Street | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Provozovatel loterií | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Internetová televize | Instituce | Společnost Allwyn | Ericsson | Společnost Chainalysis | Základní úrok | Rostoucí ceny plynu | Wise Origin Bitcoin Trust | Švédská společnost | Kanadský penzijní fond | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Cena transakce | Sev.en | Výrobce hraček | Rusko-ukrajinský konflikt | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | WIZZ | Invaze na Ukrajinu | Kupní cena | Decentralizace | Ruské invaze na Ukrajinu | Anexe Krymu | General Dynamics | GD.US | Dění na Ukrajině | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | LMT.US | Kryptoúvěrové společnosti | Konflikt na Ukrajině | Belviport | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ukrajinská krize | Ruské banky | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Cena plynu pro evropský trh | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Ruská armáda | Lídři zemí EU | Regulátoři v USA | Prodeji akcií Tesly | Sberbank CZ | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Erste Group Bank | Kyjev | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | MWh | Velkoobchodní cena plynu | Index producentů ropy | Index producentů ropy a plynu | OTP Bank | Raytheon Technologies Corp | Carlsberg | Zkapalněný zemní plyn | Pegas | Agentura TASS | Naftogaz | Internetová společnost Google | Společnost Google | Roskomnadzor | MAAE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Záporožská jaderná elektrárna | Raiffeisen | Invaze | Britská banka | Britská banka HSBC | Energetický kolos | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Objednávky z Ruska | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Zákaz dovozu ruské ropy | Snížení spotřební daně | Tlak na Rusko | NICKEL | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Štěpení | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | Bolševické revoluce | Ruské těžařské společnosti | Západní sankce | Akcie Didi | Listing v Hongkongu | APP | Dmytro Kuleba | Ruská společnost Gazprom | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Tok ruského plynu | Nord Stream 1 | ČEZ Daniel Beneš | Global Capital | Hospodářské škody | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Dopady války na Ukrajině | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Antimonopolní pravidla | Závod na elektromobily | Aktivisté | Britský FTSE | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Axie Infinity | Nicolás Maduro | Venezuelský prezident | Catch me if you can | Anna Kellnerová | Paul Schockemöhle | The Kellner Family Foundation | Open Gate | Open Gate v Babicích | Vila ve Vraném nad Vltavou | Rezidence v Podkozí | Vila na pražské Hanspaulce | Angažmá PPF | PPF v Číně | PPF a J&T | Řád bílého lva | Správa PPF | Sklo Union | Skupiny PPF | Stahování akcií O2 | Stahování akcií | Vysoké ceny energií | Dodávky zemního plynu | Společnost E.ON | Ronin | Zastavení dodávek | Ruský Gazprom | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Klaus Zellmer | Atlantia | Státní distributor paliv | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Vyhlášení bankrotu | Správa | Zákonodárci | Ceny pohonných hmot v Česku | Zelenskyj | Dovoz ruské ropy | Andrea Enria | Šéf bankovního dohledu | Kryptoměnová burza Binance | Miliardář Elon Musk | Vedení twitteru | Technický výhled trhu | Textron | Šmejc | Italský módní dům | Ropovod TAL | Do Kwon | Algoritmický stablecoin | Luna Foundation Guard | Cena digitální měny | Převzetí firmy | Occidental | ArcelorMittal | Jihokorejské burzy | Dow Jones Industrial Average | Největší výnosy | Varování před riziky | Borealis | Akcie DiDi Global | Akcie DiDi Global (ADR) | DiDi Global (ADR) | DiDi Global | HSCEI (CHNComp) | Index HSCEI | Index HSCEI (CHNComp) | Jan Frait | Mimořádné zasedání | Škoda Group | Práva ke značce | Ruská federace | Přijetí | Pochybení | Ředitel ČEZ | Obchodní instrument | EdF | Propuštění | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Cena BTC | Rada pro finanční stabilitu | Globální pravidla pro regulaci kryptoměn | Cenový strop | Pravidla pro regulaci | Společnost EDF | Stav energetické nouze | Kryptoúvěrová firma | Celsius | Firma Celsius | Marketingová komunikace | Zvýšení úroků | Pokles zisku | Úsporný tarif | European Energy Exchange | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Zastavení dodávek ruského plynu | Centrum | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Růžový diamant | Lulo Rose | Drahokam | Cenový strop na ruskou ropu | Akcez | Prime | Britský regulátor | Převeztí Avastu firmou NortonLifeLock | Česká antivirová firma | Nadnárodní antivirová společnost | Antivirová společnost | Řetězec lékáren | Americké kryptoměnové burzy | 787 Dreamliner | Dreamliner | Zákaz dovozu | Pomoc Ukrajině | Aktiva pod správou | Kryptoměnové firmy | Těžařská skupina | Akcie společnosti Chevron | Objem nákupů | Premiér Fiala | Daňové přečiny | Přechováváním utajovaných dokumentů | Snaha zvrátit výsledky | Údajná pomluva | Útok na Kongres USA | Útok na Kongres | iPhone 14 | Akcie banky | Společnost Sony | 2bminer | Pražský městský soud | Zestátnění | Zastropování cen | Obrovské zisky | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny pro německý trh | Dovozce ruského plynu | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Společnost S&P Global | Windfall tax | Britský antimonopolní úřad (CMA) | Státní plynárenská společnost | Turk Stream | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Finance Bank | Holding Agrofert | Zasedání Rady guvernérů | Úrokové náklady | Tučné zisky | Marka | Energetické komodity | BHF Asset Servicing | BC German Equity Special Fund | Sal. Oppenheim | Společnost Sal. Oppenheim | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Zastropování cen elektřiny | Daňové škrty | Baltic Pipe | Plynovod Baltic Pipe | Sloe | Paroplynové elektrárny | Energetický trh | Zahájení prodeje | Keir Starmer | Rostin Behnam | Řešení energetické krize | Oliver Blume | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Douglas Diamond | Philip Dybvig | Rezignace | Konzervativní strany | Telekomunikační společnost | Ye | Globální energetická krize | Brokero | Obchodovat s kryptoměnami | Camelot | Omezení COVID | EP Commodities | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | WISE Air | Starwisata Air | Sulut Airways Indonesia | Sulut Airways | INDO Defence | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | FTT | Motor Sič | Ukrnafta | Ukrtatnafta | Komise pro cenné papíry a burzu | Krach FTX | Nativní mince | Sam Bankman-Fried | Zakladatel FTX | Nansen | Alameda Research | Bankman-Fried | Gen Digital | GEN | Převzetí Activision Blizzard Microsoftem | Převzetí Activision Blizzard | BinanceCoin | Powerball | Jackpot | Walt Disney Co | Pravidla Evropské unie | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | F-35 | Kolaps FTX | Kryptoměnový gigant Binance | Nedostatek likvidity | Pokles kryptoměn | OKX | Three Arrows Capital | Kryptoměnové investice | Kyber | Graf Kyber | Novinky | Novinky.cz | Administrativa | Války na Ukrajině | Konkurent | Konkurent Binance | Zisk bitcoinů | Bahamská komise pro cenné papíry | Ontario Teachers | Pension Plan | BlockFi | Alameda | Ontario Teachers' Pension Plan | Výběry | Šéf kryptoburzy FTX | Šéf kryptoburzy | Kryptoburzy FTX | Bankrot FTX | Týden na pražské burze | Krach kryptoburzy FTX | Krach kryptoburzy | Bali | Výrobci čipů | Vklady zákazníků | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Makléřská společnost Genesis | FTX Sam Bankman-Fried | Výrobci elektřiny | Obchodní řetězce | CZ | Premiér Rishi Sunak | John Ray | Společnost FTX | BTC na burzy | Mistrovství světa ve fotbale | Britské loterie | Mitsubishi UFJ | ERÚ | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Krungsri Bank | Škoda JS | Nižší minima | Nižší maxima | Strop na ruskou ropu | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | ReGas | Deutsche ReGas | Společnost Deutsche ReGas | Plovoucí terminál | Bitfront | Kryptoměnová burza Bitfront | Burza Bitfront | Line | Společnost Line | Akcie Juventus | Akcie Juventus Football Club | Juventus Football Club | Eisai | Akcie japonské Eisai | SimpleCell | Jakub Valníček | Portu Jakub Valníček | Creative Dock | Gabriela Teissing | Sullivan & Cromwell | Národní bezpečnost | Německý koncern | Koncern RWE | Výrobce sportovních vozů | Varování | Daně z mimořádných zisků | Bankovní rady ČNB | Jiřina Lužová | Správkyně Sberbank CZ | Správkyně Sberbank | Zdanění mimořádných zisků | Omezení cen plynu | Gazprom Germania | Uniles | Camelot LS Group | Camelot LS | Dalibor Šafařík | Společnost Allwyn Entertainment | Carlyle | Tescan Orsay Holding | Tescan Orsay | Shrnutí roku | Mega Millions | Produktovod | IKL | Produktovod IKL | Společnost Seznam.cz | Společnost Seznam.cz média | Seznam.cz média | Borgis | Právo | Silky | Silky Zdeňka Porybného | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Gazprom Export | Ges Group | Společnost Rohlik Group | Společnost Rohlik | CV90 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | One Ticket | Sberbank CZ Jiřina Lužová | IMG Bohemia | Společnost Lumius | Lumius | Bulgargaz | Black Knight | Haísám Ghais | Odborník na ropný trh | Světová turistická organizace | Světová turistická organizace (UNWTO) | Šéf automobilky Tesla | Sony Interactive Entertainment | Sony Interactive | Sony Group | Bungie | Sdružení výrobců automobilů | Německá zajišťovna | Zajišťovna | Lídři zemí | Pojišťovna Generali | Belgická vláda | Grünheide | OneWeb | Eutelsat | Jackpot loterie | Ukrtransnafta | Global Blood Therapeutics | Americká sociální síť | Sociální síť Instagram | Albertsons | Zastropování ceny | Zastropování ceny plynu | Estée Lauder | Americká kosmetická společnost | Kosmetická společnost | Skupina Colt CZ | Skupina Colt | Skupina Colt CZ Group SE | Skupina Colt CZ Group | N7 Holding | N7 Holding Ltd. | Nejdůležitější události | Zakladatel FXstreet.cz | Zakladatel FXstreet | Dodávky ruské ropy | Media for Europe | Společnost Media for Europe | Media for Europe (MFE) | Kryptoprůmysl | Skandály | Držení tokenů | Postup regulačních úřadů | Krach společnosti FTX | Krach společnosti | Americké regulační orgány | Federální společnost pro pojištění vkladů | FDIC | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Úřad pro kontrolu měny | OCC | Úřad pro kontrolu měny (OCC) | Kryptoúvěrové firmy | Letitia Jamesová | Premiér Sunak | Britský premiér Sunak | Nadhim Zahawi
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Výše investice do fondu
Výše kapitálu
Výše marže
Výše mezd
Výše nájemného
Výše nájemného v Berlíně
Výše odpisů
Výše rozpočtového deficitu
Výše rozvahy americké centrální banky
Výše ruských aktiv

Následující klíčová slova

Vyšetřování Binance
Vyšetřování devizových transakcí
Výše úrokových sazeb
Výše zdanění
Výška investice
Výška spreadu
Výška světového dluhu
Vyšší celní sazby
Vyšší ceny ropy
Vyšší daň
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Deltastock
ATC Brokers
FBS
reklama
Purple Trading Tržní fundamenty
Potvrďte prosím... Zavřít