Ptačí chřipka

Ceny výrobců v zemědělství vzrostly za celý rok o 7,9 %, v průmyslu poklesly o 0,8 %
19.01.2026 Ceny průmyslových výrobců v prosinci poklesly o 2,1 % meziročně, meziměsíčně se snížily o 0,2 %. Naše i tržní prognóza předpokládaly meziroční snížení o 1,9 %, meziměsíčně očekávaly stagnaci. Ceny průmyslových výrobců klesají z důvodu slabší poptávky po průmyslovém zboží a také po vstupních surovinách. Výrobci čerpají již dříve vytvořené zásoby, na ceny tlačí zahraniční konkurence, roli pak hraje příznivý vývoj cen komodit na světových trzích a také posilování koruny. Meziročně ceny průmyslových výrobců klesají již od února 2025 a za celý rok se snížily 0,8 %. V tomto roce naše prognóza očekává spíše stagnaci cen. Riziko pro další vývoj představuje zejména nejistá geopolitická situace, konkurence čínských výrobků, které se dostávají na evropský trh a tlačí na snižování ceny produktů a také možné dopady amerických cel, které se prozatím plně neprojevily.

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2025 v ČR
31.12.2025 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2025 v ČR:

USA ruší financování vakcíny Moderna proti ptačí chřipce v hodnotě přes 700 milionů dolarů
29.05.2025 Spojené státy pod vedením Trumpovy administrativy zrušily více než 700 milionů dolarů ve financování a smluvních závazcích vůči společnosti Moderna, která vyvíjela mRNA vakcínu proti ptačí chřipce H5N1. Tím došlo k ukončení financování pozdních fází klinického vývoje, včetně práva vlády na nákup těchto vakcín. Zrušení se týká prostředků, které byly přiděleny jak Bidenovou administrativou v letošním roce (590 milionů USD), tak i předchozích 176 milionů USD přidělených loni americkým ministerstvem zdravotnictví (HHS).

V Česku vejce zdražují suverénně nejvíce v EU, uvádí ve své dnešní zprávě Eurostat. Vejce v Česku zdražují citelně více než v zemích, jako je Maďarsko, které přitom daleko tíživěji zasáhla ptačí chřipka
17.04.2025 Vejce v Česku zdražují suverénně nejvíce v EU. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Eurostat. Letos v březnu cena vajec v ČR narůstala meziročně o 46 procent. Druhý největší nárůst registrovali na Slovensku, o 29,8 procenta, zatímco třetí skončilo Maďarsko, kde vejce meziročně zdražila o 26,1 procenta.

Ceny českých zemědělců dále citelně rostou, zdraží potraviny. Rychle zdražují třeba vejce, i dokonce více než v zemích, jako je Maďarsko, jež ptačí chřipka zasáhla tíživěji
16.04.2025 Růst cen zemědělských výrobců sice oproti únoru mírně ubral na tempu, ale zůstává poměrně vysoký. Letos v březnu tyto ceny meziročně přidaly 8,2 procenta. Jde o neklamný znak, že do Česka se v určité míře vrací vlna zdražování potravin, neboť ceny zemědělců se s jistým časovým odstupem promítnou také do cen v maloobchodní síti. Rostou hlavně ceny vajec, drůbeže, olejnici, ovoce a obilovin.

V Česku teď vejce zdražují nejvíce v EU, více než v zemích, jako je Maďarsko, které daleko tíživěji zasáhla ptačí chřipka. Zdražují více i než v USA, kde tamní těžkou vaječnou krizi řeší i Trump
13.04.2025 Vejce v Česku zdražují nejvíce v EU, ba dokonce více než v USA kdykoli během tamní již několik měsíců probíhající vaječné krize. Podle analýzy společnosti Tradingpedia vejce v ČR mezi únorem a březnem letošního roku přidala na ceně 20,4 procenta. To je více než ve všech zemích EU. Vajíčka v Česku zdražují nejvíce ze všech zemí EU také v meziroční perspektivě, když oproti březnu 2024 zdražila o 44,4 procenta.

Jedno vejce za osm korun už brzy? Češi si ale drahá vejce tak trochu sami vykřičeli…
30.03.2025 Vejce jsou dnes v Česku nejdražší v dějinách. V tomto měsíci vychází jedno vejce na 6,80 Kč, vyplývá z dat ČSÚ. To je o deset procent více než v únoru. Ještě v minulém desetiletí, v létě roku 2011, stálo vejce jen lehce přes dvě koruny.

Ranní okénko - Překvapí opět americká inflace?
12.03.2025 Český statistický úřad za pár minut ukáže, jak se na začátku roku vyvíjela průmyslová výroba. Ta dva roky za sebou poklesla zejména kvůli nízké zahraniční poptávce a skokovému nárůstu cen energií. V první polovině minulého roku sice automobilový sektor držel průmysl nad vodou, ale s odezněním dříve nahromaděných zakázek došel i našemu tahounovi dech. Rovněž začátek letošního roku mnoho optimismu nenabídne, jelikož produkce v automotive poklesla dvouciferným tempem, což je jeden z hlavních důvodů, proč očekáváme pokles průmyslové výroby o 4 %. Mediánový odhad trhu je méně pesimistický, když předpokládá snížení produkce o 1,2 %.

Za potraviny více, za energie a pohonné hmoty méně
11.03.2025 Český statistický úřad dnes potvrdil svůj předběžný odhad, podle kterého meziroční inflace poklesla z 2,8 % na 2,7 %, což bylo v souladu s úvodním odhadem trhu. Meziměsíčně se cenová hladina zvýšila o 0,2 %.

Nejdůležitější ekonomické události roku 2024 v ČR
31.12.2024 1. - Prezident Petr Pavel v novoročním projevu mj. řekl, že po letech by se měly začít dělat konkrétní kroky, které Česko dovedou k naplnění závazku přijetí eura. Společná evropská měna je podle hlavy státu logickou budoucností.

Vejce jsou nyní v Česku nejdražší v dějinách, jedno vyjde na 6,40 Kč, vyplývá z dat ČSÚ. Češi si ale drahá vejce tak trochu sami vykřičeli
17.12.2024 Vejce jsou dnes v Česku nejdražší v dějinách. V prosinci vychází jedno vejce na zhruba 6,40 Kč, vyplývá z předběžného šetření ČSÚ. Ještě v minulém desetiletí, v létě roku 2011, stálo vejce jen lehce přes dvě koruny.

Inflace byla v listopadu nižší, než se čekalo. A to i přes výrazné zdražení vajec
10.12.2024 Listopadová inflace byla nižší, než se čekalo. Meziročně dosáhla úrovně 2,8 procenta, což je na spodní hranici expertních odhadů. Většina expertů mínila, že bude činit rovná tři procenta. Hodnota 2,8 procenta zaostává také za předpokladem České národní banky, jež ve své aktuální prognóze počítala s inflací ve výši 2,9 procenta.

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023
31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022
30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.

USDA snižuje vývoz kukuřice z USA a zvyšuje dovoz z Evropy
16.12.2022 Vývoz ze Spojených států pro hospodářský rok 2022/2023 je omezen vzhledem k vysokým prémiím v Mexiku a silnému vývozu z Brazílie.

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2021
31.12.2021 1. - Automobilku Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně plánovaně převzala Toyota. Kolínský závod byl přejmenován na Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. Jde o osmý závod Toyoty v Evropské unii.

Unilever jako investice s potenciálem. Díky COVID-19
03.04.2020 Propady na akciových trzích, kterých jsme byli v první polovině března svědky, neobešly ani společnost Unilever, která patří k největším dodavatelům výrobků pro osobní péči a péči o domácnost, potravin a nápojů. To se však díky zvýšenému zájmu o čisticí a dezinfekční prostředky v souvislosti s COVID-19 může v nejbližším období změnit. Zvýšený zájem o výrobky tohoto druhu může mít pozitivní dopad nejen na další zisky a kvartální hospodářské výsledky, ale i hodnotu samotných akcií společnosti.

Akciové trhy ukázaly svoji zranitelnost. V dobách, kdy byly nakažlivé nemoci a předčasná úmrtí běžnou součástí života, byly burzy mnohem odolnější
30.03.2020 Reakce trhů na stávající pandemii nového koronaviru je přecitlivělá. Přední americký akciový index S&P 500 se propadl za jediný měsíc o třetinu, podobně významný Dow Jones ztratil ještě více. Historická data z období předchozích pandemií ale ukazují, že tak prudký propad není opodstatněný. A to i přesto, že v tuto chvíli ještě není jasné, do jaké míry se tato pandemie rozšíří a jaký bude její celkový ekonomický dopad. Dokonce i v důsledku Španělské chřipky, která si vyžádala více než 50 milionů životů, se ale S&P 500 v roce 1918 propadl jen o necelou čtvrtinu. Už o rok později se ale vrátil k růstu.

V Česku opět řádí ptačí chřipka
17.02.2020 V Česku se po třech letech opět objevila vysoce nakažlivá ptačí chřipka. Nelze vyloučit zdražování vajec nebo drůbežího masa, bude ovšem záležet na rozsahu nákazy, a to jak v ČR, tak v Evropě.

V Česku opět řádí ptačí chřipka. Během posledního šíření nákazy zdražila vejce v obchodech o 25 %
19.01.2020 V Česku po třech letech opět řádí vysoce nakažlivá ptačí chřipka. Nelze vyloučit zdražování vajec nebo drůbežího masa, bude ovšem záležet na rozsahu nákazy, a to jak v ČR, tak v Evropě.
Související klíčová slova:
MRNA.US | Český průmysl | Dopravní systém | Premiér Andrej Babiš | Zbrojovka | Primark | BIS | Hilton | Emma Capital | Kč/EUR | Vodochody | Investiční pobídky | Cenová hladina | Tiger Global | Nordbridge | Peugeot | Odhad vývoje ekonomiky | Zkušenosti | MUFG | Výsledek hospodaření | Fruko-Schulz | Společnost Kofola | Modulární reaktory | Koronavirové krize | LEAG | Dopady pandemie | Nárůst objemů | Účet u XTB | Deficit veřejných financí | Sev.en Global | J&T ARCH INVESTMENTS | Veřejné finance | Životní prostředí | Inflace | Pegasus | Ředitel pro investice | Konsorcium | J&T | Regulace trhu s kryptoaktivy | Žebříček nejbohatších | PPF Group | USD/PLN | Společnost Allwyn | Primoco UAV | Handelsblatt | MF | Elektromobily | Pozitivní vliv | Protest | EUR | Belviport Trading | Městský soud v Praze | Akční plán | Investiční firma | Hlavní akcionář | Signet Bank | Impéria | Trend | Manažeři | Ministr dopravy | Pojišťovna | Nabídka | Ministerstvo zahraničí | ICC | Line | Martin Kupka | Jitka Cechlová Komárková | Tradingpedia | Student Agency | Mezinárodní měnový fond | Automobilka Volkswagen | Investiční banky | Strojírenské firmy | Tempo růstu | Třinecké železárny | Ruské invaze na Ukrajinu | Obchodování s emisními povolenkami | Úřad práce | Vladimír Dlouhý | Veolia Energie | Podnikatel | Energetika | Hlavní město | Těžební společnost | ČBA | Stačilo! | Český rozhlas | Americký prezident Donald Trump | Výkyvy | Home Credit | Vysoké riziko | Železničná spoločnosť Slovensko | Snížení emisí | Cenové výkyvy | Společnost CPI Property | Aktiva | GROWING WAY | Zbrojovka Excalibur | Škoda Auto | Didier Stoessel | Unilever | Hlavy států | Sazka Group | Africký mor | ČT Jan Souček | Akciové trhy | EP Energy | Inskol | Řešení sporů | Evropská komise | Jaderná elektrárna | Energy | Index PX | Crown | Goodyear | Snížení cen | Celkové škody | Rolls-Royce SMR | SPM | Lockheed Martin | Kinetic Group | Group | Hilton Prague | Společnost TotalEnergies | ProSiebenSat.1 Media | Termínované vklady | Sazba hypoték | Eurohold | Koaliční vláda | Letecké společnosti | Porozumění | Automotodrom Brno | Trading | Gold | Platba | Výhled ekonomiky | Mimořádné daně | America | Schodek státního rozpočtu | MUST | Citibank | Deflace | Leo Express | Přijetí | Růst cen | IKL | Severočeské doly | Česká vláda | Koncern Volkswagen | Sony Music | GIC | Trigea | Průmyslová produkce | Automobilka Toyota | U Hybernů | EP Equity Investment | Světové obchodní války | O2 Czech Republic | J&T Patrik Tkáč | Rostoucí inflace | Dopravní společnost | Investing | Francouzské společnosti | Depozitum | Budoucí podnikání | ISS | Four Seasons | Výplata věřitelů | Americký akciový index | J&T Capital Partners | SBB | Nordic Telecom Regional | Firma | Meopta | Ovocnářská unie | Klesající tržby | Český statistický úřad | Mezinárodní investiční banka | IFIS | Strnad | Spojení | Britská firma | Letadla | Výrobní inflace | Pohonné hmoty v Česku | MMXXV | Nordbridge Investments | Soud v Praze | OPAP | Expanze | Fond Quant | Snížení produkce | Petr Fiala | General Plastic | Mitsubishi | Nejdůležitější ekonomické události | Společnost Philip Morris | Směrnice | Fáze 2 | Tymeprax | Figúra | Společnost Tatra | Jiřina Lužová | Asociace pro kapitálový trh | Rostoucí ceny | Školení | Raiffeisen Bank International | Philip Morris International | Poplatky | ProSieben | Financial Times | Evropské záležitosti | Arca Investments | Mediální společnost | Expobank | Naleziště zlata | Nákup plynu | CPI Property Group | CZC.cz | Zvyšování sazeb | Odbory | EP Energy Transition | Provozovatel ropovodů | Životní minimum | PLN | Seat | Burza | Development | Dividendy | Investiční skupiny | Ruská společnost | PENTA REAL ESTATE | Bankovní rada České národní banky | Německý DAX | AAA Auto | Americká inflace | Ceny elektřiny | Strach | Investiční doporučení | SAZKAmobil | ETS 2 | Společnosti Blackstone | Řetězec | Železárny | Minimální mzdy | Aktuální hodnoty měny | Aero | Metrostav | Státní půjčky | Polská společnost | České vlády | Huť Liberty | Průměrná úroková sazba | Rafinerie | Pravidla regulace trhů | Tencent Holding | Ceny pohonných hmot | Nové zdroje | EIA | Loterijní společnosti | Maďarsko | Výroba aut | Kč/USD | Vlastní bydlení | SCB | AŽD PRAHA | Pojišťovací společnosti | Baterie do elektroaut | Colt CZ Group SE | Martin Dvořák (STAN) | Společnost Tatra Defence Vehicle | Řešení energetické krize | Renáta Kellnerová | Martin Půta | Budoucnost | Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank | Kostky | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Řetězec Makro | Garanční systém finančního trhu | PKN Orlen | Jaderné energie | Státní podnik | ČD-Telematika | Základní úrokové sazby | Posílení | PPF Real Estate Renáty Kellnerové | Rohlik.cz Finance | ČSÚ | PPF Real Estate | Státní dluh | Petr Fiala (ODS) | Commodities | PPF | Příbram | Panattoni | Peníze | Americký prezident | AŽD Praha | Výhled ratingu | Brent | 3М | Politika | KARO Leather | Škoda Power | Společnost Avast | Vedení společnosti | Očekávání | Zonky | Český ministr | Cena transakce | Thyssenkrupp Steel Europe | Expert | Výrobce letecké techniky | Penam | Palladium | Obchodování na Energetické burze | Holdingové společnosti | Maloobchod | Stock Spirits | Společnost GasNet | Zvýšení sazeb | NortonLifeLock | Zvýšení minimální mzdy | Philip Morris | Škoda JS | Aktivity v Rusku | Daniel Křetínský | Realita | Války na Ukrajině | Generali Česká pojišťovna | Výdaje | Orlen Unipetrol | Invaze na Ukrajinu | Majetek | Měnový fond | Allwyn | Allianz | ČEZ Daniel Beneš | Evropské měny | Financovat | Zvýšení základní úrokové sazby | Čupr | Cena elektřiny | Nedostatek polovodičů | Důchody | ETS | MFE | Zátěžové testy | Nákupy | Vicepremiér | Růst | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Evropská měna | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Jan Špringl | Toyota Motor Manufacturing | Garanční systém | Aircraft Industries | Podílový fond | Staropramen | Nárůst cen | Hospodaření státu | Emirates Telecommunications Group | Akcie společnosti Moderna | MiFID II | Podílník | Akcie firmy | Soudní dvůr Evropské unie | Společnost Rohlik Group | Karel Komárek | EUR/CZK | Krungsri Bank | Německé firmy | Výnosy | Prognóza | RTL | Valná hromada společnosti | ČSOB | Použití finanční páky | Asset management | Společnost PPF Telecom | Camelot LS | Novo Nordisk | Trh práce | Německý Spolkový sněm | Dodávky elektřiny | Bankovní rada ČNB | Společnost Automotodrom | Swiss | Spotřebitelské úvěry | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Polovodiče | Výhled | Hrozba | Sev.en Energy | Akvizice | Tabáková společnost | Aures | Poradenská společnost | Investment Services | Asociace exportérů | Rafinérie v Litvínově | Wienerberger | EC Investments | Pandemie covidu-19 | Superpočítač | AviaNera | Hyundai | Skupina investorů | Opatření | Spolupráce | Nový stavební zákon | Puma | Snížit emise | Dceřiné společnosti | Prudký pokles | Sodexo | Ukončení činnosti | Odhad letošního růstu ekonomiky | Ceny výrobců | Čuprova skupina | Aukce | Chování | TCF Capital | Ministr dopravy Kupka | Kontrakty | Lukáš Vlček | Skupina Kofola | Energetický trh | Ratingová agentura | Více peněz | Ladoga | Vasky | Ministerstvo životního prostředí | Národní ekonomická rada vlády | Sony Music Entertainment | Cla na americké zboží | PPP | Nemovitostní fond Trigea | CZK | Thyssenkrupp | Návrh rozpočtu | Dřevo | Hazardní hry | Analýzy | Plynovody | Oslabování koruny | Czechoslovak Group (CSG) | Miroslav Štěpán | Czech Media Invest (CMI) | PPF Renáta Kellnerová | IT skupina | Nový zákon | Regulační úřady | Meziroční růst | Hlavní události | Investujte zodpovědně | Dokončení transakce | Ruský trh | Moderna | Drahé energie | Fincentrum | Společnost Smartwings | Podnikatelé | Trh | Sezónnost | TOP 09 | SAE | KDU-ČSL | Digitální aktiva | Zkušenost | Systémová rizika | DJIA | Farmaceutická společnost | Konopí | Investiční fond Quant | Chvaletice | Důvěra v českou ekonomiku | Pivovary CZ | Plánování | Průměrné mzdy | Uhelné elektrárny | Wise | Cestovní ruch | Rozdílové smlouvy | DeepSeek | Kapitálový trh | Průmysl | Swapové body | Společnost HARTMANN | Index | METROSTAV | Americký index | VÚB | Studie | Vyšší náklady | Rekordní ceny | Výkon | HARTMANN | Ocel | Společnost EP Energy Transition | Elektřina | MMF | Prima | Výrobní ceny | Americký index S&P 500 | Eura | Komise | Nejistoty | Strabag | Distributor paliv | Energetický regulátor | Turów | Kapitál | Financial Times (FT) | Jiří Rusnok | Daniel Beneš | Agentura Reuters | Novinky.cz | JOLTS | Jozef Síkela (STAN) | Klimatické změny | Skupina Czechoslovak Group | Česká zbrojovka | Majitel | EP | Poplatek | S&P | Společnost Genesis | Lukáš Foral | Ekonomiky | Obrovský potenciál | Unie | Penzijní fondy | Úpis nových akcií | Pandemie covidu | Obchodování na finančních trzích | Rozhodnutí soudu | Střet zájmu | Mladá fronta Dnes | Sázky | Akciový index | Reakce trhu | Hospodářské krize | Pivovary Staropramen | Akciové indexy | Geopolitická situace | Události roku | Centrální banky | ATRIS | Vývoj inflace | Menšinový podíl | Soukromý sektor | Obavy z růstu inflace | Vstup do eurozóny | Společnost Heineken | Hrubý domácí produkt (HDP) | Polostátní energetická společnost | Skupina KKCG | Úroda | Firma Avast | Sociální nepokoje | Koruna | CV90 | CPI Property Group (CPIPG) | Slavomír Pavlíček | Česká měna | Covid | Rozpočtová politika | Pražská plynárenská | Nová prognóza | Arkády Pankrác | Veolia Energie ČR | Deficit | Pojišťovna EGAP | Lukáš Kovanda | Liberty Steel | Den daňové svobody | Budějovický Budvar | Závislost | Kellnerová | Pražské obchodní centrum | J&T Finance Group | Finance Bank | Central European Media Enterprises (CME) | Omezení dodávek | Czech Fund | Index Ventures | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Alstom | Akciová společnost | Investor Jan Čermák | Vysoké ceny energií | Exportní firmy | Svěřenský fond | Česká antivirová firma | Duck Sauce | Dění na Ukrajině | Skupina Home Credit | Ceny zemědělských výrobců | Člen představenstva | Ministerstvo pro místní rozvoj | Advent International | Koncové ceny | Mototechna | Inflace ve Spojených státech | CE Industries | Náhrady mezd | Společnost CBRE | Postavení na trhu | IMG Bohemia | Bydlení | Investiční horizont | Čech | CBC Europe | RWE | Automobilový sektor | Asie | Marka | Dnešní makroekonomické ukazatele | Nařízení Evropského parlamentu | Energetická skupina | Výsledky společnosti | Společný podnik | Benzín | Groupe Beneteau | Evropské investiční banky | Švýcarské společnosti | Společnost RegioJet | Ropa z Ázerbájdžánu | Spotřební daně | Dow Jones | Prudký propad | Doosan Škoda | Konsolidace | Pardubický pivovar | Tameh | Obchodní války | Obchodní praktiky | Těžařská firma | Obnovitelné zdroje energie | Začít obchodovat | Pokračující pokles | Pochybení | Česká firma | PRAŽSKÁ ENERGETIKA | Společné evropské měny | GEN | Převod akcií | Mitsubishi UFJ Financial Group | Zařízení | Míra zadlužení | Bohatství | Nové emise | Ropa Brent | PPF Telecom | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Miliarda | Graf | Bilion | Investiční skupina KKCG | Získaný kapitál | Fiocchi Munizioni | Zdroje energie | Burze | PDZ | Burzy cenných papírů | 4iG | Akcez | Společnost Automotodrom Brno | Terminál | Letecká společnost | Natland | Patrik Tkáč | Bitcoin | Objem zlata v rezervách | Cena plynu | Televizní studio | Zrušení poplatku | Tatra Defence Vehicle | Donald Trump | Pandemie koronaviru | Amcor | Energo Příbram | Ministerstvo spravedlnosti | Kakao | Ceny plynu | Opavská lesní | Ceny v zemědělství | Testovací účet u XTB | CRO | Listopadová inflace | Společnost Philip Morris International | Realitní fond | Křetínský | Martin Novák | Důvěra spotřebitelů | Zdeněk Nekula | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Ochranné známky | Penta Investments Group | Photon Energy Group | Ladislav Bartoníček | Výhled české ekonomiky | Jitka Cechlová | Válka na Ukrajině | Rohlik.cz | CBC | Pokles prodeje | HDP ČR | Důvěra v ekonomiku | PPF Telco | Úrokové náklady | Ministr průmyslu | Platformy | Objem majetku | Německá energetická společnost | Prezident Donald Trump | Automobilwoche | Společnosti | ÚZSVM | Dopady války na Ukrajině | Čistý zisk | Česká bankovní asociace (ČBA) | Premiér Petr Fiala | Odpor | Měsíční mzda | Central European Media Enterprises | Společnost Allwyn Entertainment | Harmony | Borgis | Mezinárodní skupina | Lex Babiš | Ředitel společnosti | Ruský plyn | Americká investiční společnost | Propouštění zaměstnanců | UAV | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Zbrojovka Excalibur Army | ProSiebenSat.1 | Pokles cen | Prazdroj | Rok 2025 | Skupina Orlen Unipetrol | Packeta | Tendr | Slabá úroda | Vice | Náklady | Porušení zákona | Michigan | Ekologové | Přijetí eura | Pozemky | ETF | Společnost PPF Telecom Group | BNP Paribas | e& | Energo-Pro | KKCG Karla Komárka | Poslanci Evropského parlamentu | Francouzská společnost | Překážky | Toyota Motor | LIBOR | Analytici | Výrobce roušek | Momentum | Zdražování potravin | NÚKIB | Finance | Národní podnik | Vodafone | Věřitelé Arca Investments | Pražská burza cenných papírů | FAST ČR | Rudolf Špoták | Domácnosti | Evropský parlament | EP Group | Quinn Hotels Praha | Finanční společnost | Rada guvernérů | Seznam Zprávy | Sev.en Global Investments | Moneta | Viceprezident | Země EU | NAFTA | Marek Španěl | Energo | Pavel Heřmanský | Automobilka Toyota Motor | Společnost Aricoma | Moody's | Aures Holdings | Intervenovat na devizovém trhu | CVC Capital | Antivirus | Trh pražské burzy | Ocelářství | Temelín | Index nákupních manažerů | Společnost Synot Invest | Renfe | Prodej majetku | DIA | Equity | Sázka | Nová huť | Marketingová komunikace | Čepro | Indikátor | CL | Hudební vydavatelství | Czechoslovak Group | Plyn z Norska | Sankce | DIESEL | Antimonopolní úřad | Hotel Four Seasons | Oslabení kurzu koruny | AviaNera Technologies | Analytika | Magnát | Vládní koalice | Vysoká cena | Softwarová společnost | Oslabení kurzu | Čínská internetová firma | Boeing | Soukromá firma | Lex OZE III | Komunisté | Vývoj | Drahota | Vysoké inflace | Inflace zpomaluje | Dluhopisy | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Raiffeisenbank a.s. | Skupina Colt | Provozovatel loterií | Obchodníci | Úrokové sazby | Úroková sazba | TŽ | Naše prognóza | AŽD | Obchodovaná společnost | Windfall tax | Ranní okénko | Růst HDP | TikTok | Energetická skupina ČEZ | Místopředseda představenstva | Americká firma | Cla na dovoz | Konkurenceschopnost | Poptávka | Dalibor Šafařík | Statistický úřad | Obchodovat | Quinn Hotels | Počasí | Stačilo | Invaze | Ministerstvo průmyslu a obchodu | RBI | Ministr zdravotnictví | Veolia | Kompenzace | Změny klimatu | Riziko ztráty | EUR/USD | Podnikání | Klouzavý průměr | Huť Liberty Ostrava | Sklizeň obilovin | Německé společnosti | Varování | Blackstone | Intervence | Společnost Czech Media Invest | Via Chem Group | Průměrný výnos | Ceny průmyslových výrobců | Mediální společnosti | Pokles cen energií | MUST Solutions | Moody's Investors Service | Skupina Sev.en | Další vývoj | Technologický holding | Omezená nabídka | Holding Czechoslovak Group | Problémy | Měnové politiky | MIFID | Dodávky ropy | Ropa | Kupka | Rolls-Royce | Onemocnění | Jiří Šimáně | Sazby ČNB | Ceny nemovitostí | Finanční správa | Čínské továrny | Sev.en | Obchodní centra | Renáta Kellnerová s rodinou | Zbrojař | Sellier & Bellot | Manufacturing | Andrej Babiš (ANO) | Etnetera | Ředitel skupiny PPF | Souhrnný čistý zisk | Ekonomové | Investiční společnost CVC | USA | Vládní konsolidační balíček | Společnost Eurohold | Index PMI | Železnice | Guvernér ČNB Aleš Michl | Průměrná hrubá měsíční mzda | WISE Air | Ekonomická situace | Mediální skupina | Zellmer | Dlužníci | Kapitálové rezervy | Mezinárodní banky | Lippendorf | Investiční strategie | Platforma | Aricoma | Britské loterie | Komerční banka | Národní banka | Nejvyšší kontrolní úřad | Poskytování hypoték | Spojené státy | Motoristé | Nápojářská skupina | Insolvenční správce | Aplikace TikTok | Reorganizační plán | Miliardy dolarů | Skupina Colt CZ Group SE | AI | Burza cenných papírů | Zdravotní pojišťovny | Výrobní závody | Společnost Allegro | Objednávky | Politická rozhodnutí | Dlouhodobé dluhopisy | Exponenciální klouzavý průměr | Obilí | Pandemie | Investování do akcií | Miliardy korun | Škoda Transportation | Pohonné hmoty | Bývalý premiér | Podíl Daniela Křetínského | Royal Mail | LDF Rožnov | Automobilka | Regulace trhů | Snížení inflace | Česká národní banka (ČNB) | Posilování koruny | OnSemi | Sněmovny | Pension Plan | Celsa | EHP | Automobilový koncern | One Ticket | Kurz tradingu | Patria | Návrh PPF | Nová sazba | Provoz britské národní loterie | Těžba lithia | JD | Parlamentní listy | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Emise dluhopisů | Úrok | Panasonic | Výrobci munice | Investovat | FAST | Antivirové společnosti | CSG | Finanční výsledky společnosti | Konsolidační balíček | Sazby | Aktuální situace | Antimonopolní pravidla | Skupina Czechoslovak Group (CSG) | Kolibřík Energie | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Generální ředitel | Pavel Kohout | Avast Software | Regulátor | Ministryně financí Alena Schillerová | Historie | Akcionáři Monety | Berlín | Průzkum | Firmy | Program Antivirus | Energetický a průmyslový holding | Pivovar Budějovický Budvar | MRNA | Společnost Lumius | Lex OZE | Inflace v Česku | Zvýšení mezd | Budoucí vývoj | Didier Pfleger | Daň z příjmu | Počet potvrzených případů | Český státní rozpočet | Nemovitostní fond | Zajištění | Správní rada | Automobilka Škoda Auto | Výrobce léků | Šíření nákazy | Penta | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Banka Creditas | Partnerství | Vyšší ceny | Ocelárny | Dovoz oceli | Zbyněk Stanjura | Situace ve Spojených státech | Ruská ropa | Český hospodářský holding | Podíl obnovitelných zdrojů | Povětrnostní podmínky | Ministr zemědělství | Přelom roku | ProSiebenSat.1 Media SE | STV Group | Antivirové firmy | Aktivisté | Komise v přenesené pravomoci | Místní rozvoj | Odhad růstu HDP | Josef Nejedlý | Distribuce | Vzdělávací materiály | Holding CSG | Odvětví | Air Bank | Podnikání na kapitálovém trhu | Správa železnic | Leopard | Ges Group | Investování | Belgie | Plynové elektrárny | Podíl českých potravin | Vyšetřování | Automobilový průmysl | Junk bonds | Mezinárodní letiště | Pankrác | Hry | Prohlášení | Francouzská společnost EDF | Koronavirus | Automobilka BMW | Trhy | Trade | RTL Hrvatska | CVC Capital Partners | Camelot | TV Barrandov | Nan-ťing | Vývoj cen komodit | Energetická společnost ČEZ | Georgia | KKCG | Europe | Electrolux | Aero Vodochody | Náměstek ministra financí | Růst české ekonomiky | Potravinářská společnost | Colt CZ Group SE (Colt CZ) | Prostředky | Rizika | Propady na akciových trzích | Bulharská finanční společnost | Ivan Bartoš | Instinkt | Rada ČNB | Amazon | Portugalsko | Fond | Dovoz ruské ropy | Soudní dvůr | Cena benzínu | Liberty Ostrava | Silky Zdeňka Porybného | Sdružení automobilového průmyslu | Sev.en Global Investments (GI) | Investovat do nemovitostí | Restrukturalizace | Zemědělství | Agentura Moody's | Hlavní ekonom | Cestovní kancelář | Společnost Unilever | Pšenice | Energetická zařízení | Stavební zákon | USTR | Cena práce | Úspory | JD.com | Snížení spotřební daně | Excalibur Army | Vesa Equity Investment | Raiffeisen Bank International (RBI) | MIB | Hlavní trh pražské burzy | Vlastní kapitál | Vývoz ze Spojených států | Energetické společnosti | Vysoké ceny | Německá společnost Thyssenkrupp | Finanční analytický úřad | Penta Investments Group Limited | Boeing 737 Max | Mateřská společnost | Ruský Gazprom | Schodek rozpočtu | Růst ekonomiky | CETIN | Ředitelka | Plán obnovy | Cenu plynu | EdF | Mluvčí Agrofertu | Ministerstvo financí | Společnost S&P Global | Allegro | Americké akciové indexy | Obchodní řetězce | Bankovní asociace | Hypomonitor | ONE | Ruský finančník | Regulační orgány | Miliardář | Španělsko | Doosan Škoda Power | Seznam.cz média | Lesy | Průměrná sazba hypoték | Český statistický úřad (ČSÚ) | Signet Bank AS | Komodity | Petr Očko | Mzdy | Poradenství | Firma Wienerberger | Intervence na devizovém trhu | Akcie antivirové společnosti | Investors | Vlna zdražování | Sulut Airways Indonesia | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Smartwings | Společnost GEVORKYAN | Makroekonomická prognóza | Na burze | Petrochemická společnost | Akcionáři | Výrobce pneumatik | Analytička | Premiér Fiala | Společnost | Zadlužování | Velké firmy | Hospodaření | Hello bank | Český hrubý domácí produkt | Expobank CZ | Allwyn International | Kukuřice | Obchod | Energetický regulační úřad | Volkswagen | Daně z mimořádných zisků | Kaprain | Telenor Montenegro | Emirates Telecommunications | EK | Riziko | Jan Frait | Analytik | Emise | Pražský PX | Trinity | MAM | Crans Montana | Právo | Pražské burzy | FT | Telco | Swiss Life | SARS | Casino | Chance | RSI | Otto Daněk | Hnutí ANO | Soudní dvůr EU | Cenový strop | Zadlužení firem | Transakce | Witkowitz | Šok | Portfolio | Nástroj | GBP | Maspex | Abú Zabí | Plyn | CEPS | Insolvenční návrh | Čína | Capital | Akcie O2 | Ceny | T-Mobile | Objem zlata | Siemens | Představenstvo | Financování | Recese | Nexen | Pokles | Gazprom | Testovací účet | Úvěrový trh | Války | Ukrajina | Capital Partners | Dopravci | Raiffeisenbank | TV Nova | Centrální banka | BBC | Předpovědi | DPH | Predikce | Státní distributor paliv | Hodnota sloučené společnosti | Novo | VW | Sazka Entertainment | Stavební povolení | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Státy EU | SMA | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Společnost Seznam.cz | Natland Group | Vyhlášení nouzového stavu | Biliony | Moneta Money Bank | MACD | GEVORKYAN | Nedostatky | Souhrnný indikátor | Philip Morris ČR | Odborníci | Investments | TPCA | Skupina Orlen | Zákonodárci | E.ON | Stablecoiny | Akcionáři Avastu | Instituce | CFD na akcie | Moderna (MRNA) | Důchod | Novavax | Kupní cena | EP Corporate Group (EPCG) | Belviport | Předseda představenstva | Proticyklické kapitálové rezervy | Společnost E.ON | Společnost Emirates | Výnos | Závislosti na ruské ropě | CZG - Česká zbrojovka Group | IHNED | Cena emisních povolenek | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | ERM | CFD | Zkrachovalé společnosti | Ekonomická krize | CEO | 256/2004 | Stock Spirits Group | Trinity Bank | Rozhovor | Spotřeba domácností | Vítkovice Steel | CMI | Marian Jurečka | Úřad pro regulaci finančního trhu | Innogy | ERÚ | GE Renewable Energy | Minulá výkonnost | Pražská energetika | Trh Prime | Zastropování cen | Česká bankovní asociace | Miliardy USD | Společnost Rohlik | Singapur | Vietnam | Ceny akcií | Ceny energií | WeDo | Zboží z Číny | Cena akcií | Civilní letectví | Channel | Vrcholoví manažeři | Michelin | ŠKODA Group | Jiří Šmejc | Petr Pavel | Očkování proti covidu | Dozorčí rada | Akcionář | Citroën | Vienna Insurance Group | Arkády | Michal Strnad | ČSSD | Funkční období | Zisk | ČNB | Ruské ropy | Mimořádná opatření | Počerady | Pyramida | mRNA | Petrus Advisers | Jaroslav Haščák | Demokraté | Ukroboronprom | Jan Kubíček | Huawei | Finanční ředitel | Sberbank CZ | Avast | Vesa | Rating | Dovoz | Rohlik Group | Nejbohatší | Zahraniční investoři | České hospodářství | Vklady | Obchodování | Gen Digital | Valná hromada ČEZ | Mitsubishi UFJ | Britské národní loterie | Letiště Praha | Nové prognózy | Metalurgie | Úroky | HCFB | Eurostat | Prezident | Ropovod | Úsporný tarif | NKÚ | Londa | České aerolinie (ČSA) | TKSE | Greenpeace | EP Corporate Group | Ministr Jurečka | Zemědělské půdy | Ředitel ČEZ | Synot Invest | Sekyra Group | PRIMOCO | Prémie | Colt CZ | Omnipol | Ministr životního prostředí | Státní rozpočet | Evropa | CPIPG | Olej | Měna | S&P Global | GMC | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Byty | Potravinářství | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Dodávky plynu | Automobilky | Genesis Capital | Pojišťovny | Macquarie Asset Management | Výkonnost indexů | Ekonomické události | List Financial Times | Sulut Airways | Lesy ČR | EGAP | Sberbank | Investiční společnost | Obchody | Technologické firmy | Dieselgate | xStation5 | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Čínská společnost | Strategický partner | ČEZ Tomáš Pleskač | Portfólia | Zemní plyn | Marže | Borealis | Editis | Arbitráž | Český trh | TopForex | Zemědělci | Společnost XTB | Prezident Pavel | Starwisata Air | Letiště | Ursula von der Leyenová | Primoco | Ontario Teachers' Pension Plan | BNP | Rohlík.cz | Situace | USD/CZK | Nové zakázky | Google | Miliardy eur | Tržby | Největší kontrakt | Médea | EPCG | Šmejc | ERM II | Dluhy | Světové války | Guvernér | GasNet | Americké akciové trhy | Jihokorejská společnost | Správkyně Sberbank CZ | Spotřebitelské ceny v Česku | Hospodářské noviny | Spready | HDP | Česká investiční skupina | NJJ | Ekonom | Fiocchi | Restrikce | Rozhodování | Kinetic | Dolar | Společnost Philip Morris ČR | Euro | Zkapalněný zemní plyn | Fnac Darty | Modrá pyramida | Investování je rizikové | Tomáš Pleskač | Zdanění | Turistické sezóny | Ministr pro evropské záležitosti | Objem investic | Průměrná cena | Politici | Quant | Loterie | Prime Market | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Brazílie | Allwyn Entertainment | Investiční skupina PPF | Nouzový stav | Internetová firma | Slovensko | Síkela | Baterie | Akumulace | Paroplynové elektrárny | Zdraví | EBRD | Návrh rozpočtu na příští rok | ČTK | Investiční fond | Státní veterinární správa | Novinky | Peníze z EU | Odhad letošního růstu | Konzum | Guvernér ČNB | Ztráty | TotalEnergies | Dekarbonizace | SYNTHESIA | Penta Real Estate | Zásobníky | Česká národní banka | ASEAN | 1D | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Generální ředitel ČEZ | Prodejní ceny | Americké firmy | Bankovní licence | Vytápění | Datové centrum | Úvěr | Meziroční inflace | Úrokové sazby ČNB | Nakupovat | Akcie | Důvěra v ekonomiku ČR | Jan Souček | CITIC | Nordic Telecom Holding | Mzda | Nižší úrokové sazby | Výměny akcií | NERV | MUFG Bank | Návratnost | Žebříček | INDO Defence | Obchodovat s akciemi | Zemědělský svaz ČR | Výhody | Pražská burza | Základní úroková sazba | Očkování | Sociální demokraté | České Radiokomunikace | Podniky | Evropská investiční banka | Zotavení ekonomik | City | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Nexen Tire | Státní podpora | Automobilka Hyundai | AAA | Velkoobchodní ceny elektřiny | Dodávky energií | SPD | Kanceláře | Svaz dovozců automobilů | Češi | Společnost Thyssenkrupp | Vývoz | Reuters | CRHC | AKAT | Uniles | Vývoj ekonomiky | Realitní magnát | Společnost EDF | Technologie | ČSA | Dozorčí rada společnosti | Skupina PPF | Colt CZ Group | Prognózy | Ontario Teachers | Kurz | Daně | SOK | ÚOHS | Ministři | Spoluzakladatel | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Lenka Kalivodová | Konkurenti | Energetická společnost | Dana Drábová | Pivovary | Pivovary CZ Group | WISE | Státy Evropské unie | Skupina Smartwings | Rekord | Komárek | Výsledky | Synthesia | Nedostatek čipů | Unipetrol | Aerolinky | Ceny pohonných hmot v Česku | Sport | Hospodářské soutěže | Bankovní rada | Investice | Firma ČEZ | Časopis Forbes | Evropské banky | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Návrh zákona | Britské společnosti | Potenciál | Stravenkové firmy | Zdravotnictví | Macquarie Asset Management (MAM) | Investujte | Konkurence | Pražský městský soud | Komunikace | Photon Energy | Klaus Zellmer | Bod | České aerolinie | Společnost NJJ | Aktuální vývoj | Vydavatelství Editis | Hospodářské noviny (HN) | Camelot LS Group | Ministr vnitra | Genesis | Zisky | Tescan Orsay | Dražší energie | Regulace | Zaměstnanci | SOLEK | Fondy | OSVČ | SAP | Hospodářství | Ministerstvo dopravy | Důvěra | Fond kvalifikovaných investorů | Synot | Majoritní akcionář | Výplata | ODS | HN | Společnost CVC | Roklen | Krajský soud | Měny | Výstavba gigafactory | Finanční sektor | NCOZ | Burzy | Společnost innogy | Rada ČTK | Heineken | Cena akcie | Dynamika růstu | F-35 | Patria.cz | Export | Rusko | Poradce | Většinový podíl | Rafinérie | Signál | Investiční skupina Penta | Skupina CZG | České firmy | Kofola | Unicredit | Planeo Elektro | Epidemie nemoci | Forbes | Real Estate | Letectví | Tkáč | Liberty Ostrava (LO) | UniCredit Bank | Emirates | Zhodnocení | Organizace | Ceny stavebních prací | Lex ČEZ | Services | Prezident Petr Pavel | Česká spořitelna | Praha | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Britská vláda | Nemocnice | Média | TA3 | Fischer | Air | Rozšíření | Skupiny PPF | Nižší poptávka | Toyota | Zemědělský svaz | Administrativa | Skupina EPH | Dopady epidemie | Thomas Schäfer | STAN | COVID-19 | Cenové tlaky | Rohlík | Spolkový sněm | Radovan Vítek | Hypotéky | Igor Kim | Sloe | Konvergence | Firma Belviport Trading | Americké společnosti | Společnost CPI | Baterie do elektromobilů | TIM | Škoda Group | Propouštění | Energie | Evernym | Objem | Home Credit & Finance Bank | Investiční | Rockaway Capital | Ministr práce | Martin Dvořák | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Sloučení | Příjmy | Insolvence | MPO | Česká společnost | Prodej | Evropská komise (EK) | Rok 2024 | Financial | Bloomberg | KB | Dotace | Finanční skupina | Evropská unie | Alena Schillerová | Ústavní soud | Hospodářský holding | ZSSK | Rozvoj | Žebříček nejbohatších Čechů | Kodiaq | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Míra | Colt | Kolínská automobilka | Equinor | Divize | Vyšší mzdy | University of Michigan | Růst poptávky | LNG | Zklidnění situace | Výrazný pokles | Národní rozpočtová rada | Americký výrobce | Práva ke značce | Asociace | Vista Outdoor | STV | Očekávání investorů | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Spotřebitelská inflace | Letiště Václava Havla | Elektrické vozy | NET4GAS | Obchodování s akciemi | CBRE | Plán firmy | Index S&P 500 | VHM | Hrubý domácí produkt | Zelené investice | Carlyle | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Společnost S&P | Krize | Společnost Tameh Czech | CVC | OECD | Obnovitelné zdroje | Centrum | Výrobce munice | Ondřej Vlček | Zastropování cen elektřiny | Mluvčí společnosti | Koruny vůči euru | Zakladatel | Penále | Krajský soud v Ostravě | Bohemia Energy | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | JDE | Podpora | Ceny zboží | MWh | Historická data | Prognóza ČNB | Epiq | OKD | Amundi | Skupina ČEZ | Cena | Silky | Plzeňský Prazdroj | Adient | Německo | Digitalizace | Makroekonomické ukazatele | MJ | Jozef Síkela | RSBC | CNN | Tameh Czech | Komerční banky | Zadlužení | Mattoni | Rozpočet | Americký trh | Premiér Babiš | Snížení sazeb | Prime | UAV SE | Jaderná elektrárna Temelín | Česká ekonomika | Epidemie nemoci covid-19 | Kurzy | Partners | Telenor | PX Pražské burzy | Inflace v listopadu | Odvody | Royal | Tempo inflace | Petrus | DSTI | TPG | Investice do projektů | Co bude | SAIC | Emisní povolenky | Odhad růstu ekonomiky | Výhled růstu české ekonomiky | DAX | Záchranné balíčky | Bohemia Interactive | Spotřeby plynu | Zbrojovky | Erste | Rezervy | Podnik | Valné hromady | MALL | EMA | Hliník | Gigafactory | Tenza | Akcie společnosti | Sony | Kypr | DBK | Indikátor důvěry | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Zlato | Ekonomika | Dluhy českých domácností | Pozitivní výsledky | Letošní úroda | Schodek | Odpovědnost | Ropovod TAL | Jan Procházka | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Oslabení | Výrobci elektřiny | Finanční situace | Odvolací soud | Lyžařský resort | Energetické krize | Green:Code | Práce | Výnosnost | Úspěch | Makro Cash & Carry | OMV | Investiční příležitosti | Primoco UAV SE | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Cíle | Sporting Products | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Bezpečnost | EET | Rohlik.cz Finance II | Nordic Telecom | Holding | Důchodový systém | Banky | BlackRock | Ceny v Česku | Obchodní podmínky | Společnost Sony | Automotive | Vlády | Seznam.cz | Nebezpečí | Hodnota transakce | Express | Rychlost | Investiční společnosti | Investiční skupina | Šance | Státní fond | Britská společnost | Investiční platformy | Očekávaný růst | Výplaty dividend | Konfederace | Černá labuť | Správa | Záložna | CZG | Wall Street | Pravidla regulace | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Ministr financí | Věřitelé Arca | Zlepšení | ČR | Vivendi | Marek Dospiva | XTB | Kontrakt | Jednatel | Zlínská obuvnická firma Vasky | Intervenovat | Ropovody | Lithium | Zastavení poklesu | Dukovany | Americká softwarová společnost | Pozice | Stock | Portfolia | Tiger | Finance Group | Hodinky | OCI | SOTIO | Automotodrom | Průmyslově-technologický holding | Creditas | Platební neschopnosti | Obchodní ředitel | Čokoláda | Petr Kellner | ČNB Aleš Michl | Market | Společnost ČEZ | Cenné papíry | Lídři | LSEG | Průměrná mzda | Valná hromada | Národní loterie | GP Alliance | Živnostníci | Výzkum a vývoj | Ministerstvo financí (MF) | Poslanci | Česká zbrojovka Group | Uvolňování měnové politiky | Europoslanci | Soud | Družba | Mluvčí | Výroční zprávy | CPI Property | Investiční banka | Česká pošta | Služby | Africký mor prasat | Negativní vývoj ekonomiky | Skupina Creditas | Marek Mora | Czech Media Invest | Algoritmus | InterGen | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Německý automobilový koncern | Ministryně financí | Řetězce | Greensill | Evropská banka | Investoři | Equa Bank | Pomoc firmám | Pokles průmyslové výroby | Podíl ve firmě | Spotřebitelé | Akcenta | Von der Leyenová | Automobilka Škoda | Výkonný ředitel | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Prodejní cena | Vzdělávání | Embargo | Růst hrubého domácího produktu | Čerpací stanice | Lumius | Polsko | Ceny potravin | PPF Telecom Group | Tescan Orsay Holding | Německá společnost | SEB | Bankovní rady ČNB | Empresa Media | Fond Trigea | Český miliardář | Auta | Projekce | Hello bank! | Zpravodajství | Česká zbrojovka Group SE | EP Corporate | Hello Bank | Nařízení | Zavedení eura | Noviny | Rostoucí náklady | Zdražování | Ropy | Čokolády | Struktura | Macquarie | BNP Paribas Personal Finance | Očekávaná inflace | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Our Media | RegioJet | Hospodářské výsledky | Americké ekonomiky | Úročení | Finančník | Deficit státního rozpočtu | Arca | USD | Nová makroekonomická prognóza | Chřipka | Ekonomický dopad | O2 | Pivovar | Belviport Trading Limited | Kabinet | České předsednictví | Zvýšení daní | Legislativa | Půjčka | Biotechnologická společnost | Uran | D1 | Piráti | Investing.com | Petr Novotný | Agrofert | Aerospace | Minimální mzda | BMW | Cestovní kanceláře | RWE Gas | Odhad inflace | Ekologické organizace | Tencent | EPH | USDA | Řetězec Casino | Vesa Equity | Společnost CPI Property Group | Cohn Robbins Holdings Corp. | Regulační úřad | CZ | EDF | CzechInvest | Správkyně Sberbank | Licence Sberbank CZ | Výrobce letadel | Zákaz dovozu | Aktuální ceny akcií | Pokles HDP | Propad | Bankovnictví | Rakousko | ANO | Emise skleníkových plynů | Paušální daň | Výplaty dividendy | Benxy | Celková investice | Finanční ztráty | Americká společnost | Nemovitosti | Andrej Babiš | Evropský trh | Renfe Operadora | Realitní skupina CPI Property Group | Invest | Cohn Robbins | Arbitráže | Další rozvoj | Aleš Michl | Zestátnění | Pravidla EU | České dráhy | Finanční sektor v ČR | CME | Tipsport | Ministr průmyslu a obchodu | Jan Čermák | Dopady pandemie na ekonomiku | Finanční ředitelka | Opce | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Investment | ING | Malina | Mero | Majitel firmy | Česká republika | NJJ Presse | Indexy | Cohn Robbins Holdings | Akcenta CZ | Nexen Tire u Žatce | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Americký dolar | 737 MAX | Lockheed | Rostoucí ceny plynu | Makro | Telecom | Kofola ČeskoSlovensko | Letadlo | Aircraft | Výrobce pálených cihel | Licence Sberbank | Budvar | NBP | Voda | Fotovoltaické elektrárny | Doporučení | Inflační očekávání | Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank CZ | Nové vedení | Body | Stavební výroba | Skupina Colt CZ Group | Jan Hamáček | Obilniny | Jaderné elektrárny | ROCE | Reálné příjmy | Navýšení | Kupón | Negativní vývoj | Hodnoty měny | Zemní plyn (LNG) | EU | Bankovní sektor | Skupina Colt CZ | Redukce | Miliardy | Holding Agrofert | KBC | Firemní dluhopisy | Společná evropská měna | AREX | Materiály | Trading pro začátečníky | Větrná energetika | Zetor | Plynárenské společnosti | Zrušení superhrubé mzdy | Protiepidemická opatření | Omezení cen plynu | Beneteau | Systém emisních povolenek | Prodeje | Fúze | Uhlí | Kauza | Investor | CETIN Group | Bloky | Growth Expert | Tatra Trucks | Společnost Seznam.cz média | Ukazatele | Korporace | Hlavní trh | Spotřebitelské ceny v ČR | EP Commodities | Ovlivňování | Banka | Tescan | Koncern Agrofert | Vlastnictví | Úřady | PPF Jiří Šmejc | Růst čínského HDP | ČEPRO | Protiruské sankce | Antigenní testování | Koncern | Server HN.cz | Spotřebitelské ceny | Indonésie | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD)
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Výhled | Index | Rezistence | Trh | Růst | Obchodování | Pokles | Banka | Trading | 3М | Reuters | Indikátor | Banky | ČTK | Cena | Pivot



